Łódzkie Biegi Górskie 2019/2020 - Zgłoszenia
2019-11-24 - 2020-03-15

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety ADAMCZEWSKI, Łukasz LA trener Łódź
2 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety AGNIESZKA, Sterczewska Łódź
3 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni AMBROZIAK, Sebastian ROSSMANN Łódź
4 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety AMRANI, Anna Łódź
5 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK, Edyta Szakale Bałut Łódź Łódx
6 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety ANNA, Mundzia Zgierz
7 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ANTCZAK, Borys WATAHA Zgierz
8 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ANTCZAK, Maciej Łódź
9 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety AUGUSTOWSKA , Monika Łódź
10 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety BALEJA-KRZYŻANOWSKA, Ewa Starzyńskiego Biega Łowicz
11 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni BARBURSKI, Adam Rodzinna Grupa Rowerowa ZGIERZ
12 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni BARBURSKI, Marcin Rodzinna Grupa Rowerowa Łódź
13 24 XI - 6600m/Juniorzy BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Andrespol Zapłać
14 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety BĄBOL, Justyna wkurw_team Wola Moszczenicka
15 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni BEDNAREK, Piotr Rawa Mazowiecka
16 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni BEDYK, Maciej łódź
17 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni BENDINGER, Krystian RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
18 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni BENDINGER, Krzysztof RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
19 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel BnO Radziwiłłowska Zapłać
20 Cały cykl - 6600m/Juniorzy BIENIEK , Igor GOKiS Zapolice Zapolce
21 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni BIEŃKOWSKI, Michał DZIK KOMANDO Łódź
22 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety BIERNACKA, Danuta Łódź
23 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni BISKUP, Daniel Łódź
24 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
25 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni BLIŹNIEWSKI, Marek SNG WILD DUCKS GŁOWNO
26 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni BŁASZCZYK, Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
27 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz
28 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki
29 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety BORKOWSKA, Paulina SNG WILD DUCKS Biała
30 Cały cykl - 6600m/Juniorzy BOROWIECKI, Filip Łódź
31 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety BOROWSKA, Dominika Aleksandrów łódzki
32 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni BREJNAK, Ryszard Żakowice
33 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni BRYCHT, Tomasz Dobieszków
34 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni BRZOZOWSKI, Adam Amstaffy Niczyje Łódź
35 Cały cykl - 6600m/Juniorki BUŁECZKA, Kasia GOKiS Zapolice Wojsławice
36 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni BUŁECZKA, Paweł Rajsport Active Zduńska Wola
37 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni CASCARINO, Kazimierz Łódź
38 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety CHABASINSKA, Agnieszka LODZ
39 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety CHEŁCHOWSKA, Ewa BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team Olsztyn
40 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni CHRUŚCIELEWSKI , Rafał Klub Biegacza Brzezińskie Dziki Brzeziny
41 24 XI - 6600m/Juniorzy CHUDY, Kacper GOKIS Zapolice Zduńska Wola
42 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety CIACH-FLIGIEL, Aleksandra VEOLIA Łódź
43 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni CICHOCKI, Tomasz Peleton Aleksandrów Łódzki
44 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni CIELECKI, Wojciech Łódź
45 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni CIĘŻKI, Konrad EVErRUN Łódź
46 Cały cykl - 6600m/Juniorzy CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź
47 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni CIUPA, Marcin SNG WILD DUCKS Łódź
48 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni CZAPNIK, Krzysztof SNG WILD DUCKS Zgierz
49 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni CZEKAJ, Rafał ŁOWICZ
50 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety DĄBROWSKA, Ewelina SNG WILD DUCKS Łódź
51 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni DĄBROWSKI, Filip ReebokRunCrew LDZ Głowno
52 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni DĄBROWSKI, Robert Aleksandrów Łódzki
53 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni DEMONTOWICZ, Jaroslaw Łódź
54 Cały cykl - 10 500m/Juniorzy DEREDOS, Bruno UKS Orientuś ŁÓDŹ Zapłać
55 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni DĘBSKI, Marcin Łódź
56 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta Łódź
57 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni DOMAGAŁA, Maciej HTF Ludwik Sikorski Łódź
58 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni DOMAŃSKI , Maciej STG-Łódź Łódź
59 Cały cykl - 6600m/Juniorki DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Zapłać
60 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni DRAJLING, Adrian Łódź
61 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety DUDEK, Dorota Paulina DZIK KOMANDO Łódź
62 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
63 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni DUDZIK, Jakub Łódź
64 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni DUDZIŃSKI, Piotr RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
65 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów
66 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety DYBOWSKA, Małgorzata Łódź
67 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety DYCHTO, Jolanta Łódź
68 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni DZIEWANOWSKI, Łukasz SP162 Łódź Starowa Góra
69 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni FAJFER , Arkadiusz SNG WILD DUCKS Ozorków
70 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety FASTYN, Katarzyna UKS Orientuś Łódź Łódź
71 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety FASTYN, Paulina ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
72 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety FĄFARA, Agnieszka Łódź
73 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni FIJAŁKOWSKI, Mateusz HTF Ludwik Sikorski Łódź
74 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni FILIPIAK , Dariusz Zduńska Wola
75 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni FIOŁNA, Robert Rookies Łódź
76 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety FLORCZAK, Sylwia KB Heron Łódź
77 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety FORTUNIAK, Weronika UKS Orientuś Łódź Łódź
78 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety FORYŚ, Agnieszka ReebokRunCrew LDZ Łódź
79 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety FREMEL, Anna ŁÓDŹ
80 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni GAŁKA, Tomasz DZIK KOMANDO Łódź
81 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety GARDIAS, Renata Łódź
82 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni GAWROŃSKI , Piotr Łódź
83 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety GĘBICKA, Małgorzata Łódź
84 Cały cykl - 6600m/Juniorki GIELEC , Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
85 Cały cykl - 6600m/Juniorki GIELEC , Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
86 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni GIŻEWSKI , Grzegorz Głowno
87 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
88 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni GŁUSZCZ, Marcin Zgierz
89 Cały cykl - 10 500m/Juniorki GOGOLEWSKA, Daria Łódź
90 Cały cykl - 6600m/Juniorzy GOLIS, Maksymilian SNG WILD DUCKS Zgierz
91 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni GOLIS, Mariusz SNG WILD DUCKS ZGIERZ
92 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni GRABARZ, Przemysław SII RUNNING TEAM Pabianice
93 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni GRACZ, Mikołaj Łódź
94 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety GRUZDOWSKA, Marta Łódź
95 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni GRYMIN, Jan Pabianixe
96 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni GRYZIO, Łukasz UKS Azymut Pabianice PABIANICE
97 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni GRZYWALA, Tomasz Pabianice
98 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni GWARNY, Jarosław STG-Łódź Łódź
99 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety HAJDUK, Małgorzata SNG WILD DUCKS Łódź
100 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety HERMANOWICZ , Izabela Wataha-łączy nas bieganie Łódź
101 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni HERTEL, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
102 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni HUSSEIN, Semir KS GRUCHA Parzęczew
103 24 XI - 6600m/Juniorzy IGNOR, Kacper Łódź
104 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni IMIŃSKI, Cezary Zgierz
105 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ISKRA, Arkadiusz Port Lotniczy Łódź Łódź
106 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety JACHNA-SAWICKA, Katarzyna Łódź
107 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni JAGODZIŃSKI, Adam Łódź Kocha Sport Łódź
108 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety JANCZURA-SOBCZAK , Monika Łódź
109 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni JANIAK, Norbert Łódź Kocha Sport Łódź
110 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź
111 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety JAWORSKA, Magdalena Łódź
112 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Lodz
113 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni JON, Piotr KS GRUCHA Ozorków
114 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni JÓZEFOWICZ, Sebastian Łódź
115 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni JURKIEWICZ, Tadeusz 9. ŁBOT Ozorków
116 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni JURKOWSKO, Adrian Łódź
117 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety KABZIŃSKA, Beata Piotrków Trybunalski
118 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety KACPRZAK, Bogumiła SNG WILD DUCKS Zgierz
119 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni KACPRZAK, Marcin Łódź
120 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni KACZMAREK, Łukasz Czarnocin
121 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety KADZIDŁOWSKA, Aleksandra EVErRUN Łódź
122 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni KALETKA, Damian Łódź
123 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni KALINOWSKI, Janusz Łódź
124 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni KAMIŃSKI , Mariusz Łódź
125 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni KANICKI, Łukasz Łódź
126 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
127 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni KAPUŚCIŃSKI, Michał Łódź
128 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety KARASIŃSKA, Ewa ZGIERZ
129 24 XI - 6600m/Juniorzy KARASIŃSKI, Filip Zespół Afektywny-Biegowy Tomaszów Mazowiecki
130 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KARASIŃSKI, Grzegorz Zespół Afektywny-Biegowy Tomaszów Mazowiecki
131 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety KARDACKA, Anna Sieradz
132 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety KAROLAK, Jolanta KS GRUCHA Ozorków
133 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KAROLAK , Ryszard KS GRUCHA Ozorków
134 Cały cykl - 6600m/Juniorki KAROLCZUK, Aleksandra LUKS "Boguszyce" / Katolickie Publiczne LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka
135 Cały cykl - 6600m/Juniorki KAROLCZUK, Martyna LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka
136 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KASPERCZAK, Michał Łódź
137 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety KĘDZIORA, Anna Piotrków Tryb
138 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety KĘPIŃSKA, Anna Burzenin
139 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KĘPKA, Paweł Kociarze Łódź Łódź
140 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM ŁĘCZYCA
141 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni KLIŚ, Wojciech Fundacja im. Akiby Rubinateina Łódź Zapłać
142 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety KLONOWSKA, Elżbieta Atlas Running Team Ksawerów
143 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KLONOWSKI, Michał Atlas Running Team Ksawerów
144 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety KŁOS, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
145 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety KOCIAK, Anna Łódź Kocha Sport Dębniak
146 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni KOCIĘBA, Łukasz Rzeczków
147 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety KOCIOŁEK, Kamila Piotrków Trybunalski
148 Cały cykl - 6600m/Juniorki KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
149 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni KONKA, Tomasz Łódź
150 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KOSMALSKI, Arkadiusz Jedlicze A
151 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety KOT, Katarzyna Łódź
152 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety KOWALCZYK , Ilona Mamy-Biegamy Łódź
153 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety KOWALCZYK, Ola HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki
154 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety KOWALSKA, Agata Stryków
155 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KOWALSKI, Marcin Łódź
156 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KOWALSKI, Marcin Tomaszów Mazowiecki
157 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KOWYNIA, Adam Łódź
158 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni KOZA, Piotr Łowicz
159 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KOZAK, Maciej Łódź
160 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety KOZŁOWSKA, Magdalena Sportera OCR Łódź
161 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KOZŁOWSKI, Radosław Sportera OCR Łódź
162 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KOZŁOWSKI, Rafał Łódź
163 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety KRAWCZYK, Elżbieta Piotrków Trybunalski
164 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KRAWCZYK, Marcin UKS Azymut Pabianice Pabianice
165 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KRYDA, Jacek mpk łodż JANÓWKA
166 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni KRZYSZTOFIK, Kacper Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski
167 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni KRZYŻANOWSKI, Jarosław Starzyńskiego Biega Łowicz
168 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
169 Cały cykl - 6600m/Juniorzy KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Zapłać
170 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety KULIŃSKA, Agata Łódź
171 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KULIŃSKI, Robert Łódź Kocha Sport Łódź
172 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni KUNIKOWSKI , Tomasz AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź Placencja
173 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni KURMAN, Jacek Starzyńskiego Biega Łowicz
174 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety KURMAN, Marzena Starzyńskiego Biega Łowicz
175 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni KUŹMIŃSKI , Piotr AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
176 Cały cykl - 6600m/Juniorzy LAUREN, Kevin MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź
177 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni LAUREN, Piotr MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź
178 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
179 Cały cykl - 6600m/Juniorzy LEDZION, Piotr UKS Orientuś Łódź
180 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni LEDZION, Zbigniew Łódź
181 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota Lodz
182 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź
183 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety LEWANDOWSKA, Anna DZIK KOMANDO łódź
184 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni LEWANDOWSKI, Krzysztof Łódź
185 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni LEWIAK, Michał Trucht.com Łódź
186 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki
187 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni LIS, Adam Wierzejskie morsy Piotrków Trybunalski
188 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki
189 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni LIS, Michał Dobra
190 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety LUTOMIRSKA, Blanka XXV LO Łódż
191 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety ŁOCHOWSKA, Barbara Konstantynów Łódzki
192 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni ŁOCHOWSKI, Mariusz Konstantynów Łódzki
193 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ŁUCHNIAK , Kuba Droga Do Ultra Łódź
194 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety ŁUCZKA, Sylwia Kastyo / Vege Runners Tomaszów Mazowiecki
195 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni ŁUKOMSKI, Maciej Łódź
196 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety MACIEJEWSKA, Katarzyna Łódź
197 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni MACIEJEWSKI, Filip Rajsport Active Justynów
198 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety MAĆKOWIAK, Paulina Łódź Kocha Sport Łódź
199 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety MAGDALENA, Nowak UKS Orientuś Łódź Łódź
200 Cały cykl - 6600m/Juniorzy MAGDZIARZ - DYŁO , Jan UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
201 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety MAJCHER, Elżbieta LUKS "Boguszyce" Rawa Mazowiecka
202 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni MAJOS, Adam Żeromin
203 24 XI - 6600m/Juniorzy MALCZEWSKI, Daniel Rąbień
204 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni MALCZEWSKI, Tomasz Rąbień
205 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni MALINOWSKI, Dawid Zgierz
206 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety MAŁGORZATA, Starus MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Warszawa
207 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni MAŁKOWSKI, Witold Bychlew
208 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni MAŁOLEPSZY, Zdzisław Łódź
209 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni MANIKOWSKI, Kuba Łódź
210 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety MARCINEK, Marta Droga Do Ultra Łódź
211 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni MARCZYŃSKI, Paweł SNG WILD DUCKS Zgierz
212 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety MAŚLANA , Katarzyna Gostynin
213 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni MAŚLANY, Dominik Gostynin
214 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety MATUSIAK, Anna Łódź
215 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni MATUSIAK, Arkadiusz Łódź
216 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz
217 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety MAZERANT, Karolina RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
218 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni MAZGAJ , Bartłomiej HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki
219 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni MAZUR, Grzegorz Piotrków Trybinalski
220 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety MAZUR, Marzena Lodz
221 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni MENES, Grzegorz Lodz
222 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni MERK, Mariusz Sulejów
223 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety MĘCIKIEWICZ, Karolina Tymianka
224 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni MICHALAK, Dominik Smardzew
225 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni MIELCZAREK, Michał Babice
226 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź
227 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni MIKOŁAJCZYK, Paweł ROSSMANN Łódź
228 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni MIKULSKI, Mateusz Łódź
229 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni MISIURA, Adam Łódź
230 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni MŁYNARCZYK, Piotr Łódź Zapłać
231 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
232 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni MOSIŃSKI , Robert R. S Team Łódź
233 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni MOŻEJKO, Dawid DZIK KOMANDO Łódź
234 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni NIEDZIELA, Jakub wkurw_team Tomaszów Mazowiecki
235 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
236 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni NIEWINNY, Rafał Łódź
237 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź
238 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni NOWAK, Konrad Łódź
239 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni NOWAK, Marcin KB Heron Łódź
240 Cały cykl - 10 500m/Juniorzy NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
241 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety NOWAK, Natalia #brodatydzikvelptaszynakruszyna Łódź
242 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
243 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni NOWAK, Tomasz Starzyńskiego Biega Łowicz
244 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol
245 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni OGŁOZA, Mateusz Łódz
246 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni OLEKSIEWICZ, Maurycy Trucht.com Łódź
247 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni OSOWSKI, Szymon Przygoń
248 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety OSTROWSKA, Dorota Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
249 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety OWCZAREK, Beata O CO BIEGA jADWININ
250 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety PABIAŃSKA, Marta NOA Łódź
251 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni PAKUŁA, Michał Łódź
252 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni PAKUŁA, Włodzimierz GŁOWNO
253 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety PALMOWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
254 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni PAŁASZEWSKI, Krzysztof Droga Do Ultra Łódź
255 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni PASTUSZKA, Mariusz Łódź
256 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś Łódź
257 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni PATOWSKI, Dariusz ZGIERZ
258 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni PAWEŁ, Kurzawa Łódź Kocha Sport Łódź
259 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety PAWLIKOWSKA, Zuzanna Sportera OCR Łódź
260 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety PAWLUK-WIECZOREK , Małgorzata KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki
261 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
262 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni PELESHKO, Roman Łódź
263 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni PIETRANEK, Artur Łódź
264 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety PIETRZAK, Anna Aleksandrów Łódzki
265 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra Łódź
266 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni PIETRZAK, Sebastian Lodz
267 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni PIGUŁA, Krzysztof ŁÓDŹ
268 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni PLASKOTA, Jacek RAZEM TRENUJEMY SPORT Łodź
269 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni PLICH, Rafał Łódź
270 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni PŁÓCIENNIK, Krzysztof UKS Azymut Pabianice Pabianice
271 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ
272 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni POLIT, Ernest R-TEAM Łowicz Domaniewice
273 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni PRASAL, Artur Łódź
274 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni PRYKOWSKI, Tomasz xRunners Łódź
275 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni RADZISZEWSKI , Wiktor Piotrkow trybunalski
276 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
277 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety RĄTCZAK, Agnieszka Deloitte Adventure Team Łódź
278 Cały cykl - 6600m/Juniorzy RESZCZYŃSKI, Mikołaj GOKiS Zapolice Ptaszkowice
279 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni RĘBACZ, Piotr ReebokRunCrew LDZ Zgierz
280 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ROMANOWICZ, Marcin Swędó
281 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni ROSIAK, Pawel ŁODZ
282 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ROŻNIATA, Andrzej SNG WILD DUCKS Głowno
283 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety ROŻNIATA, Iwona SNG WILD DUCKS Głowno
284 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni RUTKOWSKI, Konrad Tomaszów Mazowiecki
285 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś Łódź/Decathlon Zakopianka Radziwiłłowska
286 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź Łódź
287 Cały cykl - 10 500m/Juniorzy RZEŃCA, Piotrek UKS Orientuś Łódź
288 Cały cykl - 6600m/Juniorzy RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź Łódź
289 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEM BABICE
290 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni RZEŹNICKI, Sławomir Brzeziny
291 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni SAŁACIAK, Bartłomiej Pabianice
292 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
293 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni SIDORKO, Tomasz Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski
294 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni SIEWIERA, Łukasz GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Łódź
295 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni SKUDLARSKI, Michał Zgierz
296 24 XI - 6600m/Juniorzy SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś Łódź Łódź
297 Cały cykl - 10 500m/Juniorzy SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
298 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś Łódź
299 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni SŁOMKA, Mateusz Tomaszów Mazowiecki
300 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety SŁOMSKA, Aleksandra AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
301 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni SMARZEK, Tomasz mBank Łódź
302 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety SMETSKA, Iryna Łódź
303 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety SOŁTYSIAK, Marta Łodź
304 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź
305 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź
306 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź
307 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety STACHURSKA, Marta Łódź
308 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety STANEK, Małgorzata Łódź
309 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety STARUS-SZYMCZAK, Lucyna MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź
310 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni STARUSZKIEWICZ, Krzysztof Łęczyca
311 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety STASIAK, Karina Łódź
312 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni STAWSKI, Dariusz Biegiem Po Piwo Łódz
313 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni STAWSKI, Michał Trucht.com Łódź
314 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni STEMBOROWSKI, Bartłomiej Łódź
315 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety STĘPIEŃ, Małgorzata DZIK KOMANDO Łódź
316 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni STĘPIEŃ, Mariusz RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
317 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni STĘPIEŃ, Robert DZIK KOMANDO Łódź
318 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety STĘPNIAK, Paulina Łódź
319 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz
320 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni SWORSKI, Roman Kastyo / Vege Runners Łódź
321 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni SYKUŁA, Rafał Truck Bulls Guzew
322 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni SZAFRAŃSKI, Rafał Moszczenica
323 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni SZAŁABSKI, Marek Pabianice
324 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety SZAŁKUCKA, Karolina Łódź
325 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni SZEWCZYK , Łukasz Tomaszów Mazowiecki
326 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni SZKOBEL, Bartłomiej Puls Tri Team Łódź
327 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety SZUMIŃSKA, Małgorzata ROSSMANN Ruda Bugaj
328 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni SZUMIŃSKI, Paweł Ruda Bugaj
329 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni SZWAJKOWSKI, Przemysław łódź
330 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni SZYMAŃSKI, Bartłomiej Accenture Runners Club Łódź
331 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni SZYMAŃSKI, Dariusz Łódź
332 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni SZYMBORSKI, Marek www.DzieciakPLUS.pl Łask
333 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ŚLĄSKI, Bartosz DZIK KOMANDO Łódź
334 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ŚLĘCZKOWSKI, Błażej Sportera OCR Łódź
335 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety ŚNIEGOSKA, Sandra Łódź
336 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni ŚNIEGOSKI , Sebastian Łódź
337 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety ŚWIĄTEK , Aleksandra Łódź
338 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety TABOROWSKA , Agnieszka Łódź
339 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni TOKARCZYK, Zbigniew Tymianka
340 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni TOSIK, Witek AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
341 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni TRELA, Roman Łódź
342 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni TRZCINKA, Michał Super TEAM Łódź
343 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
344 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety TRZEWIKOWSKA, Paulina Łódź
345 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety URBAŃSKA, Marta Łódź Kocha Sport/ GOŚŁódź Łódź
346 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni WAJMAN, Jarek Pabianice Pabianice
347 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
348 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni WALCZUK, Marcin Sieradzbiega.pl Brzeźnio
349 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni WDOWIAK, Robert Rodzinna Grupa Rowerowa Łódź
350 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni WEDER, Piotr ŁÓDŹ
351 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety WIECHA, Dominika Łódź
352 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety WIECHA, Małgorzata Łódź
353 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni WIECHA, Mariusz Łódź
354 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety WIKTOROWSKA, Anna ReebokRunCrew LDZ Gałków Duży
355 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni WILAMEK, Jakub ROSSMANN Łódź
356 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety WILK- SNOPCZYK, Aleksandra Łódź
357 Cały cykl - 6600m/Juniorki WIŚNIEWSKA, Hana UKS Orientuś Łódź Łódź
358 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni WOJDA, Zbigniew Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
359 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety WOJEWODA, Marta łódź
360 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
361 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni WOJTECKI, Piotr DZIK KOMANDO Łódź
362 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety WOLSKA, Kasia Lodz
363 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni WOŁK, Mariusz MW TEAM Rawa Mazowiecka
364 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety WOŹNA, Magdalena MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Brójce
365 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety WÓJCIAK , Ewelina Rawa Mazowiecka
366 Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni WÓJCIK, Marcin RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
367 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety WÓJCIK-URBAŃSKA , Izabella Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
368 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni WRÓBLEWSKI , Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
369 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety WYTYKOWSKA , Joanna Rysie Łódź
370 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ZABŁOCKI, Wojtek Łódź
371 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna Nie mam pomysłu ŁÓDŹ
372 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni ZALEWSKI, Adam Łódź
373 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ZALEWSKI, Piotr Ozorków
374 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ZARYCHTA, Radosław Łódź
375 Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety ZBOROWSKA , Ewa SNG WILD DUCKS Łódź
376 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ZBOROWSKI, Leszek Łódź
377 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety ZDUŃCZYK , Paulina EVErRUN Łódź
378 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ZIELIŃSKI, Adam EVErRUN Łódź
379 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety ZIENCZYK, Beata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź
380 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź
381 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń przykościelny
382 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ZYBERT, Mateusz Dabex-Bolt Łódź
383 Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety ZYNER, Sylwia Łódź
384 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni ŻARCZYŃSKI, Błażej Biegam u Kolesi Uzdowo
385 Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni ŻUBRZAK , Jacek Łódź

24 XI - 6600m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Cały cykl - 6600m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BUŁECZKA, Kasia GOKiS Zapolice Wojsławice
2 DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź
3 GIELEC , Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
4 GIELEC , Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
5 KAROLCZUK, Aleksandra LUKS "Boguszyce" / Katolickie Publiczne LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka
6 KAROLCZUK, Martyna LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka
7 KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
8 WIŚNIEWSKA, Hana UKS Orientuś Łódź Łódź

24 XI - 10 500m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Cały cykl - 10 500m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GOGOLEWSKA, Daria Łódź

24 XI - 6600m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Andrespol
2 CHUDY, Kacper GOKIS Zapolice Zduńska Wola
3 IGNOR, Kacper Łódź
4 KARASIŃSKI, Filip Zespół Afektywny-Biegowy Tomaszów Mazowiecki
5 MALCZEWSKI, Daniel Rąbień
6 SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś Łódź Łódź

Cały cykl - 6600m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIENIEK , Igor GOKiS Zapolice Zapolce
2 BOROWIECKI, Filip Łódź
3 CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź
4 GOLIS, Maksymilian SNG WILD DUCKS Zgierz
5 KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź
6 LAUREN, Kevin MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź
7 LEDZION, Piotr UKS Orientuś Łódź
8 MAGDZIARZ - DYŁO , Jan UKS Orientuś Łódź Łódź
9 RESZCZYŃSKI, Mikołaj GOKiS Zapolice Ptaszkowice
10 RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź Łódź

24 XI - 10 500m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Cały cykl - 10 500m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DEREDOS, Bruno UKS Orientuś ŁÓDŹ
2 NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
3 RZEŃCA, Piotrek UKS Orientuś Łódź
4 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź

24 XI - 6600m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIERNACKA, Danuta Łódź
2 FASTYN, Katarzyna UKS Orientuś Łódź Łódź
3 GRUZDOWSKA, Marta Łódź
4 JAWORSKA, Magdalena Łódź
5 KARASIŃSKA, Ewa ZGIERZ
6 KAROLAK, Jolanta KS GRUCHA Ozorków
7 KĘDZIORA, Anna Piotrków Tryb
8 KULIŃSKA, Agata Łódź
9 ŁUCZKA, Sylwia Kastyo / Vege Runners Tomaszów Mazowiecki
10 MACIEJEWSKA, Katarzyna Łódź
11 OWCZAREK, Beata O CO BIEGA jADWININ
12 PAWLUK-WIECZOREK , Małgorzata KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki
13 STASIAK, Karina Łódź
14 STĘPNIAK, Paulina Łódź
15 TABOROWSKA , Agnieszka Łódź

Cały cykl - 6600m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 AMRANI, Anna Łódź
2 ANNA, Mundzia Zgierz
3 BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki
4 BORKOWSKA, Paulina SNG WILD DUCKS Biała
5 CHEŁCHOWSKA, Ewa BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team Olsztyn
6 DYCHTO, Jolanta Łódź
7 FLORCZAK, Sylwia KB Heron Łódź
8 FORYŚ, Agnieszka ReebokRunCrew LDZ Łódź
9 HAJDUK, Małgorzata SNG WILD DUCKS Łódź
10 HERMANOWICZ , Izabela Wataha-łączy nas bieganie Łódź
11 KABZIŃSKA, Beata Piotrków Trybunalski
12 KOCIAK, Anna Łódź Kocha Sport Dębniak
13 KOCIOŁEK, Kamila Piotrków Trybunalski
14 KOT, Katarzyna Łódź
15 KRAWCZYK, Elżbieta Piotrków Trybunalski
16 LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota Lodz
17 ŁOCHOWSKA, Barbara Konstantynów Łódzki
18 MAĆKOWIAK, Paulina Łódź Kocha Sport Łódź
19 MAGDALENA, Nowak UKS Orientuś Łódź Łódź
20 MAŁGORZATA, Starus MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Warszawa
21 MAZERANT, Karolina RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
22 MAZUR, Marzena Lodz
23 NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź
24 PIETRZAK, Anna Aleksandrów Łódzki
25 SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź
26 STARUS-SZYMCZAK, Lucyna MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź
27 ŚNIEGOSKA, Sandra Łódź
28 TRZEWIKOWSKA, Paulina Łódź
29 WIECHA, Małgorzata Łódź
30 WOŹNA, Magdalena MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Brójce
31 WYTYKOWSKA , Joanna Rysie Łódź
32 ZBOROWSKA , Ewa SNG WILD DUCKS Łódź

24 XI - 10 500m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ADAMCZEWSKI, Łukasz LA trener Łódź
2 BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
3 BOROWSKA, Dominika Aleksandrów łódzki
4 CHABASINSKA, Agnieszka LODZ
5 DYBOWSKA, Małgorzata Łódź
6 GARDIAS, Renata Łódź
7 KADZIDŁOWSKA, Aleksandra EVErRUN Łódź
8 KLONOWSKA, Elżbieta Atlas Running Team Ksawerów
9 KOWALCZYK, Ola HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki
10 KOZŁOWSKA, Magdalena Sportera OCR Łódź
11 MĘCIKIEWICZ, Karolina Tymianka
12 OSTROWSKA, Dorota Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
13 PABIAŃSKA, Marta NOA Łódź
14 RĄTCZAK, Agnieszka Deloitte Adventure Team Łódź
15 SMETSKA, Iryna Łódź
16 SOŁTYSIAK, Marta Łodź
17 STACHURSKA, Marta Łódź
18 STANEK, Małgorzata Łódź
19 SZAŁKUCKA, Karolina Łódź
20 SZUMIŃSKA, Małgorzata ROSSMANN Ruda Bugaj
21 ŚWIĄTEK , Aleksandra Łódź
22 WOLSKA, Kasia Lodz
23 WÓJCIK-URBAŃSKA , Izabella Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
24 ZDUŃCZYK , Paulina EVErRUN Łódź

Cały cykl - 10 500m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 AGNIESZKA, Sterczewska Łódź
2 ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK, Edyta Szakale Bałut Łódź Łódx
3 AUGUSTOWSKA , Monika Łódź
4 BALEJA-KRZYŻANOWSKA, Ewa Starzyńskiego Biega Łowicz
5 BĄBOL, Justyna wkurw_team Wola Moszczenicka
6 CIACH-FLIGIEL, Aleksandra VEOLIA Łódź
7 DĄBROWSKA, Ewelina SNG WILD DUCKS Łódź
8 DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta Łódź
9 DUDEK, Dorota Paulina DZIK KOMANDO Łódź
10 FASTYN, Paulina ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
11 FĄFARA, Agnieszka Łódź
12 FORTUNIAK, Weronika UKS Orientuś Łódź Łódź
13 FREMEL, Anna ŁÓDŹ
14 GĘBICKA, Małgorzata Łódź
15 JACHNA-SAWICKA, Katarzyna Łódź
16 JANCZURA-SOBCZAK , Monika Łódź
17 JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź
18 KACPRZAK, Bogumiła SNG WILD DUCKS Zgierz
19 KARDACKA, Anna Sieradz
20 KĘPIŃSKA, Anna Burzenin
21 KŁOS, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
22 KOWALCZYK , Ilona Mamy-Biegamy Łódź
23 KOWALSKA, Agata Stryków
24 KURMAN, Marzena Starzyńskiego Biega Łowicz
25 LEWANDOWSKA, Anna DZIK KOMANDO łódź
26 LUTOMIRSKA, Blanka XXV LO Łódż
27 MAJCHER, Elżbieta LUKS "Boguszyce" Rawa Mazowiecka
28 MARCINEK, Marta Droga Do Ultra Łódź
29 MAŚLANA , Katarzyna Gostynin
30 MATUSIAK, Anna Łódź
31 MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź
32 NOWAK, Natalia #brodatydzikvelptaszynakruszyna Łódź
33 PALMOWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
34 PAWLIKOWSKA, Zuzanna Sportera OCR Łódź
35 RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
36 ROŻNIATA, Iwona SNG WILD DUCKS Głowno
37 SŁOMSKA, Aleksandra AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
38 STĘPIEŃ, Małgorzata DZIK KOMANDO Łódź
39 URBAŃSKA, Marta Łódź Kocha Sport/ GOŚŁódź Łódź
40 WIECHA, Dominika Łódź
41 WIKTOROWSKA, Anna ReebokRunCrew LDZ Gałków Duży
42 WILK- SNOPCZYK, Aleksandra Łódź
43 WOJEWODA, Marta łódź
44 WÓJCIAK , Ewelina Rawa Mazowiecka
45 ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna Nie mam pomysłu ŁÓDŹ
46 ZIENCZYK, Beata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź
47 ZYNER, Sylwia Łódź

24 XI - 6600m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARBURSKI, Marcin Rodzinna Grupa Rowerowa Łódź
2 BEDNAREK, Piotr Rawa Mazowiecka
3 BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel BnO Radziwiłłowska
4 BRZOZOWSKI, Adam Amstaffy Niczyje Łódź
5 CHRUŚCIELEWSKI , Rafał Klub Biegacza Brzezińskie Dziki Brzeziny
6 DEMONTOWICZ, Jaroslaw Łódź
7 DRAJLING, Adrian Łódź
8 JAGODZIŃSKI, Adam Łódź Kocha Sport Łódź
9 JURKOWSKO, Adrian Łódź
10 KALETKA, Damian Łódź
11 KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
12 MALCZEWSKI, Tomasz Rąbień
13 MIKOŁAJCZYK, Paweł ROSSMANN Łódź
14 MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
15 NOWAK, Konrad Łódź
16 PIETRANEK, Artur Łódź
17 RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś Łódź/Decathlon Zakopianka Radziwiłłowska
18 SKUDLARSKI, Michał Zgierz
19 SZEWCZYK , Łukasz Tomaszów Mazowiecki
20 WAJMAN, Jarek Pabianice Pabianice
21 WILAMEK, Jakub ROSSMANN Łódź
22 WOŁK, Mariusz MW TEAM Rawa Mazowiecka
23 ŻARCZYŃSKI, Błażej Biegam u Kolesi Uzdowo

Cały cykl - 6600m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARBURSKI, Adam Rodzinna Grupa Rowerowa ZGIERZ
2 BENDINGER, Krystian RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
3 BENDINGER, Krzysztof RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
4 CASCARINO, Kazimierz Łódź
5 CIUPA, Marcin SNG WILD DUCKS Łódź
6 CZEKAJ, Rafał ŁOWICZ
7 DUDZIŃSKI, Piotr RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
8 FIJAŁKOWSKI, Mateusz HTF Ludwik Sikorski Łódź
9 GOLIS, Mariusz SNG WILD DUCKS ZGIERZ
10 KAMIŃSKI , Mariusz Łódź
11 KOZA, Piotr Łowicz
12 KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
13 LAUREN, Piotr MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź
14 LEWANDOWSKI, Krzysztof Łódź
15 LIS, Michał Dobra
16 ŁOCHOWSKI, Mariusz Konstantynów Łódzki
17 MACIEJEWSKI, Filip Rajsport Active Justynów
18 MALINOWSKI, Dawid Zgierz
19 MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz
20 MOSIŃSKI , Robert R. S Team Łódź
21 NIEWINNY, Rafał Łódź
22 PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś Łódź
23 PAWEŁ, Kurzawa Łódź Kocha Sport Łódź
24 PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra Łódź
25 PIGUŁA, Krzysztof ŁÓDŹ
26 PLICH, Rafał Łódź
27 POLIT, Ernest R-TEAM Łowicz Domaniewice
28 RADZISZEWSKI , Wiktor Piotrkow trybunalski
29 RĘBACZ, Piotr ReebokRunCrew LDZ Zgierz
30 RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź Łódź
31 RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEM BABICE
32 SAŁACIAK, Bartłomiej Pabianice
33 SMARZEK, Tomasz mBank Łódź
34 SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź
35 SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź
36 STAWSKI, Michał Trucht.com Łódź
37 STEMBOROWSKI, Bartłomiej Łódź
38 SYKUŁA, Rafał Truck Bulls Guzew
39 ŚNIEGOSKI , Sebastian Łódź
40 TRELA, Roman Łódź
41 TRZCINKA, Michał Super TEAM Łódź
42 TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
43 WIECHA, Mariusz Łódź
44 WÓJCIK, Marcin RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź

24 XI - 10 500m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 AMBROZIAK, Sebastian ROSSMANN Łódź
2 BISKUP, Daniel Łódź
3 BLIŹNIEWSKI, Marek SNG WILD DUCKS GŁOWNO
4 BRYCHT, Tomasz Dobieszków
5 CICHOCKI, Tomasz Peleton Aleksandrów Łódzki
6 CIĘŻKI, Konrad EVErRUN Łódź
7 DOMAGAŁA, Maciej HTF Ludwik Sikorski Łódź
8 DUDZIK, Jakub Łódź
9 FAJFER , Arkadiusz SNG WILD DUCKS Ozorków
10 FILIPIAK , Dariusz Zduńska Wola
11 FIOŁNA, Robert Rookies Łódź
12 GAWROŃSKI , Piotr Łódź
13 GRYMIN, Jan Pabianixe
14 HUSSEIN, Semir KS GRUCHA Parzęczew
15 IMIŃSKI, Cezary Zgierz
16 JON, Piotr KS GRUCHA Ozorków
17 KARASIŃSKI, Grzegorz Zespół Afektywny-Biegowy Tomaszów Mazowiecki
18 KAROLAK , Ryszard KS GRUCHA Ozorków
19 KASPERCZAK, Michał Łódź
20 KĘPKA, Paweł Kociarze Łódź Łódź
21 KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM ŁĘCZYCA
22 KLONOWSKI, Michał Atlas Running Team Ksawerów
23 KOSMALSKI, Arkadiusz Jedlicze A
24 KOWALSKI, Marcin Łódź
25 KOWALSKI, Marcin Tomaszów Mazowiecki
26 KOWYNIA, Adam Łódź
27 KOZAK, Maciej Łódź
28 KOZŁOWSKI, Radosław Sportera OCR Łódź
29 KOZŁOWSKI, Rafał Łódź
30 KRAWCZYK, Marcin UKS Azymut Pabianice Pabianice
31 KRYDA, Jacek mpk łodż JANÓWKA
32 KULIŃSKI, Robert Łódź Kocha Sport Łódź
33 KUNIKOWSKI , Tomasz AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź Placencja
34 ŁUKOMSKI, Maciej Łódź
35 MAŁKOWSKI, Witold Bychlew
36 MAZGAJ , Bartłomiej HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki
37 MAZUR, Grzegorz Piotrków Trybinalski
38 MICHALAK, Dominik Smardzew
39 OGŁOZA, Mateusz Łódz
40 PASTUSZKA, Mariusz Łódź
41 PATOWSKI, Dariusz ZGIERZ
42 PLASKOTA, Jacek RAZEM TRENUJEMY SPORT Łodź
43 ROSIAK, Pawel ŁODZ
44 SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś Łódź
45 STARUSZKIEWICZ, Krzysztof Łęczyca
46 STAWSKI, Dariusz Biegiem Po Piwo Łódz
47 STĘPIEŃ, Mariusz RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
48 STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz
49 SWORSKI, Roman Kastyo / Vege Runners Łódź
50 SZKOBEL, Bartłomiej Puls Tri Team Łódź
51 SZUMIŃSKI, Paweł Ruda Bugaj
52 TOKARCZYK, Zbigniew Tymianka
53 WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
54 WDOWIAK, Robert Rodzinna Grupa Rowerowa Łódź
55 ZALEWSKI, Adam Łódź
56 ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń przykościelny

Cały cykl - 10 500m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANTCZAK, Borys WATAHA Zgierz
2 ANTCZAK, Maciej Łódź
3 BEDYK, Maciej łódź
4 BIEŃKOWSKI, Michał DZIK KOMANDO Łódź
5 BŁASZCZYK, Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
6 BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz
7 BREJNAK, Ryszard Żakowice
8 BUŁECZKA, Paweł Rajsport Active Zduńska Wola
9 CIELECKI, Wojciech Łódź
10 CZAPNIK, Krzysztof SNG WILD DUCKS Zgierz
11 DĄBROWSKI, Filip ReebokRunCrew LDZ Głowno
12 DĄBROWSKI, Robert Aleksandrów Łódzki
13 DĘBSKI, Marcin Łódź
14 DOMAŃSKI , Maciej STG-Łódź Łódź
15 DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
16 DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów
17 DZIEWANOWSKI, Łukasz SP162 Łódź Starowa Góra
18 GAŁKA, Tomasz DZIK KOMANDO Łódź
19 GIŻEWSKI , Grzegorz Głowno
20 GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
21 GŁUSZCZ, Marcin Zgierz
22 GRABARZ, Przemysław SII RUNNING TEAM Pabianice
23 GRACZ, Mikołaj Łódź
24 GRYZIO, Łukasz UKS Azymut Pabianice PABIANICE
25 GRZYWALA, Tomasz Pabianice
26 GWARNY, Jarosław STG-Łódź Łódź
27 HERTEL, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
28 ISKRA, Arkadiusz Port Lotniczy Łódź Łódź
29 JANIAK, Norbert Łódź Kocha Sport Łódź
30 JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Lodz
31 JÓZEFOWICZ, Sebastian Łódź
32 JURKIEWICZ, Tadeusz 9. ŁBOT Ozorków
33 KACPRZAK, Marcin Łódź
34 KACZMAREK, Łukasz Czarnocin
35 KALINOWSKI, Janusz Łódź
36 KANICKI, Łukasz Łódź
37 KAPUŚCIŃSKI, Michał Łódź
38 KLIŚ, Wojciech Fundacja im. Akiby Rubinateina Łódź
39 KOCIĘBA, Łukasz Rzeczków
40 KONKA, Tomasz Łódź
41 KRZYSZTOFIK, Kacper Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski
42 KRZYŻANOWSKI, Jarosław Starzyńskiego Biega Łowicz
43 KURMAN, Jacek Starzyńskiego Biega Łowicz
44 KUŹMIŃSKI , Piotr AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
45 LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
46 LEDZION, Zbigniew Łódź
47 LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź
48 LEWIAK, Michał Trucht.com Łódź
49 LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki
50 LIS, Adam Wierzejskie morsy Piotrków Trybunalski
51 LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki
52 ŁUCHNIAK , Kuba Droga Do Ultra Łódź
53 MAJOS, Adam Żeromin
54 MAŁOLEPSZY, Zdzisław Łódź
55 MANIKOWSKI, Kuba Łódź
56 MARCZYŃSKI, Paweł SNG WILD DUCKS Zgierz
57 MAŚLANY, Dominik Gostynin
58 MATUSIAK, Arkadiusz Łódź
59 MENES, Grzegorz Lodz
60 MERK, Mariusz Sulejów
61 MIELCZAREK, Michał Babice
62 MIKULSKI, Mateusz Łódź
63 MISIURA, Adam Łódź
64 MŁYNARCZYK, Piotr Łódź
65 MOŻEJKO, Dawid DZIK KOMANDO Łódź
66 NIEDZIELA, Jakub wkurw_team Tomaszów Mazowiecki
67 NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź
68 NOWAK, Marcin KB Heron Łódź
69 NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
70 NOWAK, Tomasz Starzyńskiego Biega Łowicz
71 OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol
72 OLEKSIEWICZ, Maurycy Trucht.com Łódź
73 OSOWSKI, Szymon Przygoń
74 PAKUŁA, Michał Łódź
75 PAKUŁA, Włodzimierz GŁOWNO
76 PAŁASZEWSKI, Krzysztof Droga Do Ultra Łódź
77 PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
78 PELESHKO, Roman Łódź
79 PIETRZAK, Sebastian Lodz
80 PŁÓCIENNIK, Krzysztof UKS Azymut Pabianice Pabianice
81 PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ
82 PRASAL, Artur Łódź
83 PRYKOWSKI, Tomasz xRunners Łódź
84 ROMANOWICZ, Marcin Swędó
85 ROŻNIATA, Andrzej SNG WILD DUCKS Głowno
86 RUTKOWSKI, Konrad Tomaszów Mazowiecki
87 RZEŹNICKI, Sławomir Brzeziny
88 SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
89 SIDORKO, Tomasz Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski
90 SIEWIERA, Łukasz GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Łódź
91 SŁOMKA, Mateusz Tomaszów Mazowiecki
92 STĘPIEŃ, Robert DZIK KOMANDO Łódź
93 SZAFRAŃSKI, Rafał Moszczenica
94 SZAŁABSKI, Marek Pabianice
95 SZWAJKOWSKI, Przemysław łódź
96 SZYMAŃSKI, Bartłomiej Accenture Runners Club Łódź
97 SZYMAŃSKI, Dariusz Łódź
98 SZYMBORSKI, Marek www.DzieciakPLUS.pl Łask
99 ŚLĄSKI, Bartosz DZIK KOMANDO Łódź
100 ŚLĘCZKOWSKI, Błażej Sportera OCR Łódź
101 TOSIK, Witek AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
102 WALCZUK, Marcin Sieradzbiega.pl Brzeźnio
103 WEDER, Piotr ŁÓDŹ
104 WOJDA, Zbigniew Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
105 WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
106 WOJTECKI, Piotr DZIK KOMANDO Łódź
107 WRÓBLEWSKI , Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
108 ZABŁOCKI, Wojtek Łódź
109 ZALEWSKI, Piotr Ozorków
110 ZARYCHTA, Radosław Łódź
111 ZBOROWSKI, Leszek Łódź
112 ZIELIŃSKI, Adam EVErRUN Łódź
113 ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź
114 ZYBERT, Mateusz Dabex-Bolt Łódź
115 ŻUBRZAK , Jacek Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 AGNIESZKA, Sterczewska Łódź
2 AMRANI, Anna Łódź
3 ANNA, Mundzia Zgierz
4 ANTCZAK, Maciej Łódź
5 AUGUSTOWSKA , Monika Łódź
6 BEDNAREK, Piotr Rawa Mazowiecka
7 BEDYK, Maciej łódź
8 BIERNACKA, Danuta Łódź
9 BISKUP, Daniel Łódź
10 BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz
11 BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki
12 BOROWIECKI, Filip Łódź
13 BOROWSKA, Dominika Aleksandrów łódzki
14 BREJNAK, Ryszard Żakowice
15 BRYCHT, Tomasz Dobieszków
16 CASCARINO, Kazimierz Łódź
17 CHABASINSKA, Agnieszka LODZ
18 CIELECKI, Wojciech Łódź
19 CZEKAJ, Rafał ŁOWICZ
20 DĄBROWSKI, Robert Aleksandrów Łódzki
21 DEMONTOWICZ, Jaroslaw Łódź
22 DĘBSKI, Marcin Łódź
23 DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta Łódź
24 DRAJLING, Adrian Łódź
25 DUDZIK, Jakub Łódź
26 DYBOWSKA, Małgorzata Łódź
27 DYCHTO, Jolanta Łódź
28 FASTYN, Paulina ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
29 FĄFARA, Agnieszka Łódź
30 FILIPIAK , Dariusz Zduńska Wola
31 FREMEL, Anna ŁÓDŹ
32 GARDIAS, Renata Łódź
33 GAWROŃSKI , Piotr Łódź
34 GĘBICKA, Małgorzata Łódź
35 GIŻEWSKI , Grzegorz Głowno
36 GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka
37 GŁUSZCZ, Marcin Zgierz
38 GOGOLEWSKA, Daria Łódź
39 GRACZ, Mikołaj Łódź
40 GRUZDOWSKA, Marta Łódź
41 GRYMIN, Jan Pabianixe
42 GRZYWALA, Tomasz Pabianice
43 IGNOR, Kacper Łódź
44 IMIŃSKI, Cezary Zgierz
45 JACHNA-SAWICKA, Katarzyna Łódź
46 JANCZURA-SOBCZAK , Monika Łódź
47 JAWORSKA, Magdalena Łódź
48 JÓZEFOWICZ, Sebastian Łódź
49 JURKOWSKO, Adrian Łódź
50 KABZIŃSKA, Beata Piotrków Trybunalski
51 KACPRZAK, Marcin Łódź
52 KACZMAREK, Łukasz Czarnocin
53 KALETKA, Damian Łódź
54 KALINOWSKI, Janusz Łódź
55 KAMIŃSKI , Mariusz Łódź
56 KANICKI, Łukasz Łódź
57 KAPUŚCIŃSKI, Michał Łódź
58 KARASIŃSKA, Ewa ZGIERZ
59 KARDACKA, Anna Sieradz
60 KASPERCZAK, Michał Łódź
61 KĘDZIORA, Anna Piotrków Tryb
62 KĘPIŃSKA, Anna Burzenin
63 KOCIĘBA, Łukasz Rzeczków
64 KOCIOŁEK, Kamila Piotrków Trybunalski
65 KONKA, Tomasz Łódź
66 KOSMALSKI, Arkadiusz Jedlicze A
67 KOT, Katarzyna Łódź
68 KOWALSKA, Agata Stryków
69 KOWALSKI, Marcin Łódź
70 KOWALSKI, Marcin Tomaszów Mazowiecki
71 KOWYNIA, Adam Łódź
72 KOZA, Piotr Łowicz
73 KOZAK, Maciej Łódź
74 KOZŁOWSKI, Rafał Łódź
75 KRAWCZYK, Elżbieta Piotrków Trybunalski
76 KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź
77 KULIŃSKA, Agata Łódź
78 LEDZION, Zbigniew Łódź
79 LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota Lodz
80 LEWANDOWSKI, Krzysztof Łódź
81 LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki
82 LIS, Michał Dobra
83 ŁOCHOWSKA, Barbara Konstantynów Łódzki
84 ŁOCHOWSKI, Mariusz Konstantynów Łódzki
85 ŁUKOMSKI, Maciej Łódź
86 MACIEJEWSKA, Katarzyna Łódź
87 MAJOS, Adam Żeromin
88 MALCZEWSKI, Daniel Rąbień
89 MALCZEWSKI, Tomasz Rąbień
90 MALINOWSKI, Dawid Zgierz
91 MAŁKOWSKI, Witold Bychlew
92 MAŁOLEPSZY, Zdzisław Łódź
93 MANIKOWSKI, Kuba Łódź
94 MAŚLANA , Katarzyna Gostynin
95 MAŚLANY, Dominik Gostynin
96 MATUSIAK, Anna Łódź
97 MATUSIAK, Arkadiusz Łódź
98 MAZUR, Grzegorz Piotrków Trybinalski
99 MAZUR, Marzena Lodz
100 MENES, Grzegorz Lodz
101 MERK, Mariusz Sulejów
102 MĘCIKIEWICZ, Karolina Tymianka
103 MICHALAK, Dominik Smardzew
104 MIELCZAREK, Michał Babice
105 MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź
106 MIKULSKI, Mateusz Łódź
107 MISIURA, Adam Łódź
108 MŁYNARCZYK, Piotr Łódź
109 MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
110 NIEWINNY, Rafał Łódź
111 NOWAK, Konrad Łódź
112 OGŁOZA, Mateusz Łódz
113 OSOWSKI, Szymon Przygoń
114 PAKUŁA, Michał Łódź
115 PAKUŁA, Włodzimierz GŁOWNO
116 PASTUSZKA, Mariusz Łódź
117 PATOWSKI, Dariusz ZGIERZ
118 PELESHKO, Roman Łódź
119 PIETRANEK, Artur Łódź
120 PIETRZAK, Anna Aleksandrów Łódzki
121 PIETRZAK, Sebastian Lodz
122 PIGUŁA, Krzysztof ŁÓDŹ
123 PLICH, Rafał Łódź
124 PRASAL, Artur Łódź
125 RADZISZEWSKI , Wiktor Piotrkow trybunalski
126 ROMANOWICZ, Marcin Swędó
127 ROSIAK, Pawel ŁODZ
128 RUTKOWSKI, Konrad Tomaszów Mazowiecki
129 RZEŹNICKI, Sławomir Brzeziny
130 SAŁACIAK, Bartłomiej Pabianice
131 SASINOWSKI, Krzysztof Łódź
132 SKUDLARSKI, Michał Zgierz
133 SŁOMKA, Mateusz Tomaszów Mazowiecki
134 SMETSKA, Iryna Łódź
135 SOŁTYSIAK, Marta Łodź
136 STACHURSKA, Marta Łódź
137 STANEK, Małgorzata Łódź
138 STARUSZKIEWICZ, Krzysztof Łęczyca
139 STASIAK, Karina Łódź
140 STEMBOROWSKI, Bartłomiej Łódź
141 STĘPNIAK, Paulina Łódź
142 SZAFRAŃSKI, Rafał Moszczenica
143 SZAŁABSKI, Marek Pabianice
144 SZAŁKUCKA, Karolina Łódź
145 SZEWCZYK , Łukasz Tomaszów Mazowiecki
146 SZUMIŃSKI, Paweł Ruda Bugaj
147 SZWAJKOWSKI, Przemysław łódź
148 SZYMAŃSKI, Dariusz Łódź
149 ŚNIEGOSKA, Sandra Łódź
150 ŚNIEGOSKI , Sebastian Łódź
151 ŚWIĄTEK , Aleksandra Łódź
152 TABOROWSKA , Agnieszka Łódź
153 TOKARCZYK, Zbigniew Tymianka
154 TRELA, Roman Łódź
155 TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB
156 TRZEWIKOWSKA, Paulina Łódź
157 WEDER, Piotr ŁÓDŹ
158 WIECHA, Dominika Łódź
159 WIECHA, Małgorzata Łódź
160 WIECHA, Mariusz Łódź
161 WILK- SNOPCZYK, Aleksandra Łódź
162 WOJEWODA, Marta łódź
163 WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
164 WOLSKA, Kasia Lodz
165 WÓJCIAK , Ewelina Rawa Mazowiecka
166 ZABŁOCKI, Wojtek Łódź
167 ZALEWSKI, Adam Łódź
168 ZALEWSKI, Piotr Ozorków
169 ZARYCHTA, Radosław Łódź
170 ZBOROWSKI, Leszek Łódź
171 ZYNER, Sylwia Łódź
172 ŻUBRZAK , Jacek Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 NOWAK, Natalia #brodatydzikvelptaszynakruszyna Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JURKIEWICZ, Tadeusz 9. ŁBOT Ozorków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KUŹMIŃSKI , Piotr AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
2 SŁOMSKA, Aleksandra AGB Torfy Aleksandrów Łódzki
3 TOSIK, Witek AGB Torfy Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZYMAŃSKI, Bartłomiej Accenture Runners Club Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KUNIKOWSKI , Tomasz AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź Placencja

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BRZOZOWSKI, Adam Amstaffy Niczyje Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KLONOWSKA, Elżbieta Atlas Running Team Ksawerów
2 KLONOWSKI, Michał Atlas Running Team Ksawerów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CHEŁCHOWSKA, Ewa BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team Olsztyn

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź
2 SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź
3 SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ŻARCZYŃSKI, Błażej Biegam u Kolesi Uzdowo

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 STAWSKI, Dariusz Biegiem Po Piwo Łódz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIEŃKOWSKI, Michał DZIK KOMANDO Łódź
2 DUDEK, Dorota Paulina DZIK KOMANDO Łódź
3 GAŁKA, Tomasz DZIK KOMANDO Łódź
4 LEWANDOWSKA, Anna DZIK KOMANDO łódź
5 MOŻEJKO, Dawid DZIK KOMANDO Łódź
6 STĘPIEŃ, Małgorzata DZIK KOMANDO Łódź
7 STĘPIEŃ, Robert DZIK KOMANDO Łódź
8 ŚLĄSKI, Bartosz DZIK KOMANDO Łódź
9 WOJTECKI, Piotr DZIK KOMANDO Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZYBERT, Mateusz Dabex-Bolt Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 RĄTCZAK, Agnieszka Deloitte Adventure Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ŁUCHNIAK , Kuba Droga Do Ultra Łódź
2 MARCINEK, Marta Droga Do Ultra Łódź
3 PAŁASZEWSKI, Krzysztof Droga Do Ultra Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CIĘŻKI, Konrad EVErRUN Łódź
2 JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź
3 KADZIDŁOWSKA, Aleksandra EVErRUN Łódź
4 ZDUŃCZYK , Paulina EVErRUN Łódź
5 ZIELIŃSKI, Adam EVErRUN Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KLIŚ, Wojciech Fundacja im. Akiby Rubinateina Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SIEWIERA, Łukasz GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CHUDY, Kacper GOKIS Zapolice Zduńska Wola

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIENIEK , Igor GOKiS Zapolice Zapolce
2 BUŁECZKA, Kasia GOKiS Zapolice Wojsławice
3 RESZCZYŃSKI, Mikołaj GOKiS Zapolice Ptaszkowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DOMAGAŁA, Maciej HTF Ludwik Sikorski Łódź
2 FIJAŁKOWSKI, Mateusz HTF Ludwik Sikorski Łódź
3 KOWALCZYK, Ola HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki
4 MAZGAJ , Bartłomiej HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FLORCZAK, Sylwia KB Heron Łódź
2 NOWAK, Marcin KB Heron Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PAWLUK-WIECZOREK , Małgorzata KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 HUSSEIN, Semir KS GRUCHA Parzęczew
2 JON, Piotr KS GRUCHA Ozorków
3 KAROLAK, Jolanta KS GRUCHA Ozorków
4 KAROLAK , Ryszard KS GRUCHA Ozorków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ŁUCZKA, Sylwia Kastyo / Vege Runners Tomaszów Mazowiecki
2 SWORSKI, Roman Kastyo / Vege Runners Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CHRUŚCIELEWSKI , Rafał Klub Biegacza Brzezińskie Dziki Brzeziny

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KĘPKA, Paweł Kociarze Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ADAMCZEWSKI, Łukasz LA trener Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MAJCHER, Elżbieta LUKS "Boguszyce" Rawa Mazowiecka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KAROLCZUK, Aleksandra LUKS "Boguszyce" / Katolickie Publiczne LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KAROLCZUK, Martyna LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM ŁĘCZYCA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LAUREN, Kevin MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź
2 LAUREN, Piotr MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź
3 MAŁGORZATA, Starus MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Warszawa
4 STARUS-SZYMCZAK, Lucyna MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź
5 WOŹNA, Magdalena MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Brójce
6 ZIENCZYK, Beata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WOŁK, Mariusz MW TEAM Rawa Mazowiecka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOWALCZYK , Ilona Mamy-Biegamy Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PABIAŃSKA, Marta NOA Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna Nie mam pomysłu ŁÓDŹ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 OWCZAREK, Beata O CO BIEGA jADWININ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WAJMAN, Jarek Pabianice Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CICHOCKI, Tomasz Peleton Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ISKRA, Arkadiusz Port Lotniczy Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZKOBEL, Bartłomiej Puls Tri Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 POLIT, Ernest R-TEAM Łowicz Domaniewice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MOSIŃSKI , Robert R. S Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BENDINGER, Krystian RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
2 BENDINGER, Krzysztof RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
3 DUDZIŃSKI, Piotr RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
4 MAZERANT, Karolina RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
5 PLASKOTA, Jacek RAZEM TRENUJEMY SPORT Łodź
6 STĘPIEŃ, Mariusz RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
7 WÓJCIK, Marcin RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 AMBROZIAK, Sebastian ROSSMANN Łódź
2 MIKOŁAJCZYK, Paweł ROSSMANN Łódź
3 SZUMIŃSKA, Małgorzata ROSSMANN Ruda Bugaj
4 WILAMEK, Jakub ROSSMANN Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BUŁECZKA, Paweł Rajsport Active Zduńska Wola
2 MACIEJEWSKI, Filip Rajsport Active Justynów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DĄBROWSKI, Filip ReebokRunCrew LDZ Głowno
2 FORYŚ, Agnieszka ReebokRunCrew LDZ Łódź
3 RĘBACZ, Piotr ReebokRunCrew LDZ Zgierz
4 WIKTOROWSKA, Anna ReebokRunCrew LDZ Gałków Duży

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARBURSKI, Adam Rodzinna Grupa Rowerowa ZGIERZ
2 BARBURSKI, Marcin Rodzinna Grupa Rowerowa Łódź
3 WDOWIAK, Robert Rodzinna Grupa Rowerowa Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FIOŁNA, Robert Rookies Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WYTYKOWSKA , Joanna Rysie Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GRABARZ, Przemysław SII RUNNING TEAM Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
2 BLIŹNIEWSKI, Marek SNG WILD DUCKS GŁOWNO
3 BŁASZCZYK, Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
4 BORKOWSKA, Paulina SNG WILD DUCKS Biała
5 CIUPA, Marcin SNG WILD DUCKS Łódź
6 CZAPNIK, Krzysztof SNG WILD DUCKS Zgierz
7 DĄBROWSKA, Ewelina SNG WILD DUCKS Łódź
8 DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź
9 FAJFER , Arkadiusz SNG WILD DUCKS Ozorków
10 GOLIS, Maksymilian SNG WILD DUCKS Zgierz
11 GOLIS, Mariusz SNG WILD DUCKS ZGIERZ
12 HAJDUK, Małgorzata SNG WILD DUCKS Łódź
13 HERTEL, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
14 JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Lodz
15 KACPRZAK, Bogumiła SNG WILD DUCKS Zgierz
16 KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
17 KŁOS, Anna SNG WILD DUCKS Łódź
18 MARCZYŃSKI, Paweł SNG WILD DUCKS Zgierz
19 MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz
20 PALMOWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
21 PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź
22 RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz
23 ROŻNIATA, Andrzej SNG WILD DUCKS Głowno
24 ROŻNIATA, Iwona SNG WILD DUCKS Głowno
25 WALCZAK-KUREK, Marcin SNG WILD DUCKS Zgierz
26 WRÓBLEWSKI , Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz
27 ZBOROWSKA , Ewa SNG WILD DUCKS Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DZIEWANOWSKI, Łukasz SP162 Łódź Starowa Góra

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 RZEPKOWSKI, Marcin STEFAN RUN-TEM BABICE

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DOMAŃSKI , Maciej STG-Łódź Łódź
2 GWARNY, Jarosław STG-Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WALCZUK, Marcin Sieradzbiega.pl Brzeźnio

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOZŁOWSKA, Magdalena Sportera OCR Łódź
2 KOZŁOWSKI, Radosław Sportera OCR Łódź
3 PAWLIKOWSKA, Zuzanna Sportera OCR Łódź
4 ŚLĘCZKOWSKI, Błażej Sportera OCR Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BALEJA-KRZYŻANOWSKA, Ewa Starzyńskiego Biega Łowicz
2 KRZYŻANOWSKI, Jarosław Starzyńskiego Biega Łowicz
3 KURMAN, Jacek Starzyńskiego Biega Łowicz
4 KURMAN, Marzena Starzyńskiego Biega Łowicz
5 NOWAK, Tomasz Starzyńskiego Biega Łowicz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 OSTROWSKA, Dorota Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
2 WOJDA, Zbigniew Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
3 WÓJCIK-URBAŃSKA , Izabella Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 TRZCINKA, Michał Super TEAM Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK, Edyta Szakale Bałut Łódź Łódx

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRZYSZTOFIK, Kacper Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski
2 SIDORKO, Tomasz Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LEWIAK, Michał Trucht.com Łódź
2 OLEKSIEWICZ, Maurycy Trucht.com Łódź
3 STAWSKI, Michał Trucht.com Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SYKUŁA, Rafał Truck Bulls Guzew

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GRYZIO, Łukasz UKS Azymut Pabianice PABIANICE
2 KRAWCZYK, Marcin UKS Azymut Pabianice Pabianice
3 PŁÓCIENNIK, Krzysztof UKS Azymut Pabianice Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Andrespol
2 CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź
3 DEREDOS, Bruno UKS Orientuś ŁÓDŹ
4 DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź
5 KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź
6 LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź
7 LEDZION, Piotr UKS Orientuś Łódź
8 NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź
9 PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś Łódź
10 PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ
11 RZEŃCA, Piotrek UKS Orientuś Łódź
12 SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś Łódź
13 ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FASTYN, Katarzyna UKS Orientuś Łódź Łódź
2 FORTUNIAK, Weronika UKS Orientuś Łódź Łódź
3 GIELEC , Julia UKS Orientuś Łódź Łódź
4 GIELEC , Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź
5 KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź
6 MAGDALENA, Nowak UKS Orientuś Łódź Łódź
7 MAGDZIARZ - DYŁO , Jan UKS Orientuś Łódź Łódź
8 NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
9 NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź
10 RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź Łódź
11 RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź Łódź
12 SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś Łódź Łódź
13 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
14 WIŚNIEWSKA, Hana UKS Orientuś Łódź Łódź
15 ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź Bedoń przykościelny

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś Łódź/Decathlon Zakopianka Radziwiłłowska

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CIACH-FLIGIEL, Aleksandra VEOLIA Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANTCZAK, Borys WATAHA Zgierz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel BnO Radziwiłłowska

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 HERMANOWICZ , Izabela Wataha-łączy nas bieganie Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LIS, Adam Wierzejskie morsy Piotrków Trybunalski

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LUTOMIRSKA, Blanka XXV LO Łódż

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KARASIŃSKI, Filip Zespół Afektywny-Biegowy Tomaszów Mazowiecki
2 KARASIŃSKI, Grzegorz Zespół Afektywny-Biegowy Tomaszów Mazowiecki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 STĘPNIAK, Wojciech Zgierzbiega Zgierz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SMARZEK, Tomasz mBank Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRYDA, Jacek mpk łodż JANÓWKA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BĄBOL, Justyna wkurw_team Wola Moszczenicka
2 NIEDZIELA, Jakub wkurw_team Tomaszów Mazowiecki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZYMBORSKI, Marek www.DzieciakPLUS.pl Łask

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PRYKOWSKI, Tomasz xRunners Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JAGODZIŃSKI, Adam Łódź Kocha Sport Łódź
2 JANIAK, Norbert Łódź Kocha Sport Łódź
3 KOCIAK, Anna Łódź Kocha Sport Dębniak
4 KULIŃSKI, Robert Łódź Kocha Sport Łódź
5 MAĆKOWIAK, Paulina Łódź Kocha Sport Łódź
6 PAWEŁ, Kurzawa Łódź Kocha Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 URBAŃSKA, Marta Łódź Kocha Sport/ GOŚŁódź Łódź

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
24 XI - 10 500m 80 24 56 80 0
24 XI - 6600m 44 15 29 42 2
Cały cykl - 10 500m 167 48 119 164 3
Cały cykl - 6600m 94 40 54 91 3
Razem 385 127 258 377 8

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Juniorki 0 0 0 0 0
Juniorki 8 8 0 7 1
Juniorki 0 0 0 0 0
Juniorki 1 1 0 1 0
Juniorzy 6 0 6 5 1
Juniorzy 10 0 10 8 2
Juniorzy 0 0 0 0 0
Juniorzy 4 0 4 3 1
OPEN Kobiety 15 15 0 15 0
OPEN Kobiety 32 32 0 32 0
OPEN Kobiety 24 24 0 24 0
OPEN Kobiety 47 47 0 47 0
OPEN Mężczyźni 23 0 23 22 1
OPEN Mężczyźni 44 0 44 44 0
OPEN Mężczyźni 56 0 56 56 0
OPEN Mężczyźni 115 0 115 113 2
Razem 385 127 258 377 8