Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2019/2020 - Wielkie otwarcie - Zgłoszenia
2019-11-03

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Płatność
1 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K18 AFANASYEVA, Yana
2 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Chłopcy ANDRZEJEWSKI, Aleksander
3 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M11 ANDRZEJEWSKI, Kacper
4 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K40 BADURA, Magdalena Biegam Gdzie Popadnie
5 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 BADURA, Sławomir Biegam Gdzie Popadnie
6 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 BAGIEŃSKA, Ola
7 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K20 BALTAZA, Kinga
8 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 BARABASZ, Radek Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
9 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M40 BARTNIKOWSKI, Marek thulium.com
10 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K30 BARTUŚ, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice
11 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M40 BĄK , Artur FC po 40tce
12 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 BICZEWSKI, Arkadiusz KSPO Dentinea 1A
13 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K30 BIELEC, Kinga BeFit24Team
14 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - K30 BIELICKA, Daria
15 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M18 BIENIEK, Dominik Monar Kraków
16 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M40 BIERNAT, Jakub Wisełka
17 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M60 BOBA, Ryszard Trenuj w Krakowie
18 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 BOCHENEK, Michał
19 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M60 BODURKA, Zbigniew
20 3.11 - Nordic Walking/3.11 - NW - M BOROWIECKI, Piotr
21 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M50 BOROWIECKI, Piotr
22 3.11 - Nordic Walking/3.11 - NW - K BORYCZKO-SMOLIK, Małgorzata
23 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K18 BOŻEK , Marlena
24 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 BROŻEK, Łukasz
25 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M40 BRZESKI, Szczepan
26 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M30 BUDKOWSKI, Bartłomiej
27 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M18 BUJAS, Dominik
28 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M18 BUKAŁA, Marcin Vege Runners
29 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 BURLIGA, Jerzy Czwartkowe Bieganie
30 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M30 BURLIGA, Jerzy Czwartkowe Bieganie
31 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 BURZAK, Justyna Kata Guruma
32 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 BUTRYN, Wojciech #BBKTS
33 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - K40 BYLICA, Paulina
34 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M18 CHMIELNICKI, Patryk
35 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K40 CHOMNICKA , Beata
36 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K30 CIEPIELEWSKA, Karolina
37 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M16 CIEPIELEWSKI, Filip
38 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M30 CIEŚLA, Krzysztof Brzyski Tri Team
39 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K30 CIRNECI, Alina
40 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M18 CYGANOWSKI, Krzysztof
41 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M18 CYGANOWSKI, Krzysztof Biegam Gdzie Popadnie
42 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M30 CYRKLER, Łukasz Night Runners
43 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K18 CZAJA, Agata
44 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 CZARNIECKA, Karolina
45 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 CZERWIŃSKI, Adam #AdamCzerwińskiTeam
46 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 DARCHUK, Oleksandr
47 3.11 - Nordic Walking/3.11 - NW - K DĄBROWSKA, Małgorzata
48 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K18 DEKA, Patrycja
49 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K20 DILLING, Elżbieta
50 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K20 DOMINIK, Monika Heineken Running Club Kraków
51 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 DREWNIAK, Łukasz JJfit Running Team
52 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M18 DROŹDZIKOWSKI, Piotr
53 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Chłopcy DRZYZGA, Maksymilian
54 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Chłopcy DRZYZGA, Miłosz
55 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M40 DUBIEL, Grzegorz
56 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K30 DUBIEL, Katarzyna
57 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M11 DUBIEL, Marek
58 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M30 DUDA, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
59 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K18 DUKAT, Sandra
60 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M11 DYNGOSZ, Szymon
61 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M40 DZIECIUCH, Michał
62 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M18 DZIEDZIC, Piotr Monar Kraków
63 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M16 EHRENFELD, Łukasz Brachi team
64 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K18 FILIPEK, Aleksandra Biegam Gdzie Popadnie
65 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M40 GACEK, Tadeusz Pszczółka Team
66 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Dziewczynki GALUBA, Martyna UKS Lider
67 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K30 GALUBA, Monika
68 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K40 GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława WM Triself
69 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K40 GARSTECKA, Joanna Skawina Biega
70 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 GĄDEK, Piotr
71 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 GĄDEK, Piotr
72 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K40 GĄSIENICA-ROJ, Anna KS Murzasichle
73 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M30 GĄSIOR, Kamil UNDEFEATED RUNNING TEAM
74 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 GIELEWICZ, Bartłomiej Monar Kraków
75 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 GIELEWICZ, Bartłomiej Monar Kraków
76 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 GOC, Paweł
77 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K11 GOMULEC, Mila Trenuj w Krakowie
78 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 GOMULEC, Tomasz JJfit Running Team
79 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 GONDOR, Jarek
80 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M20 GORCZYŃSKI, Norbert
81 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M50 GORHOVER, Alon Góry lasy doły
82 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Dziewczynki GORHOVER, Gaja Góry lasy doły
83 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 GÓRNA, Anita LPP Team
84 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M50 GRABOWSKI, Daniel Monar Kraków
85 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 GRABOWSKI, Mateusz Eskadra Kraków
86 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K20 GRABSKA, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
87 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 GRADZI, Dariusz Krakowska Izba Adwokacka
88 3.11 - Nordic Walking/3.11 - NW - K GRATKA, Beata
89 3.11 - Nordic Walking/3.11 - NW - M GRATKA, Mirosław
90 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - K30 GROCHOT, Magdalena
91 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 GRZEGORZ, Dubiel
92 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M40 GRZEGORZ, Oryszczak
93 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 HADRYŚ, Kamil
94 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K40 HAWRYSZKO , Basia
95 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K40 HAWRYSZKO , Basia
96 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M18 HEBDA, Adrian
97 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K40 HLAWACZ, Teresa Nauka Biega
98 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 HODANA, Marcin
99 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M20 HOFFMAN, Mateusz ABB
100 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K18 HURAS, Monika Bubak BHP Running Team
101 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M20 IDZIOR, Tomasz
102 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 JACHER, Olgierd Salesmanago
103 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K30 JACHYM-DREWNIAK, Joanna JJfit Running Team
104 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 JAKUBOWSKK, Michał
105 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 JANKOWSKI, Mateusz Vege Runners
106 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M16 JARACZEWSKI, Wiktor
107 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K40 JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata
108 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K20 JARZĄBEK, Magdalena Monar Kraków
109 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M20 JASIŃSKI, Wiktor Monar Kraków
110 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 JENERALSKI, Miłosz
111 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 JESIOLOWSKI, Michal
112 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M20 JOVANOVIĆ, Marko
113 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - K20 JOVANOVIĆ-DOBRZYŃSKA, Marta
114 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - K20 KADYKAŁO, Natalia Nie W Szczepionkę Team
115 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M18 KAPAŁA, Michał Monar Kraków
116 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K30 KAROLINA, Ciepielewska
117 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 KMIECIK, Tomasz Trailrun
118 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 KNOP, Magdalena
119 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - K30 KOEHLER, Ola
120 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M20 KOLEGOWICZ, Damian BeFit24Team
121 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K30 KOLEGOWICZ, Klaudia BeFit24Team
122 3.11 - Nordic Walking/3.11 - NW - K KORDOWSKA, Bogusława Lux Torpeda Małopolska
123 3.11 - Nordic Walking/3.11 - NW - M KORDOWSKI, Piotr Lux Torpeda Małopolska
124 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K40 KOZERSKA-STANEK, Ania
125 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K40 KOZUB, Dorota
126 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K11 KRALKA, Sara Trenuj w Krakowie
127 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K18 KRAWCZYK, Aleksandra
128 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K18 KRAWCZYK, Aleksandra
129 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K50 KRUPA, Beata
130 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K18 KRYSIAK, Aleksandra
131 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M11 KRZYWDZINSKI, Julian
132 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M40 KRZYWDZINSKI, Pawel
133 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M18 KUBIK, Filip
134 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K20 KUC, Ewa
135 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 KUDŁAK, Paweł
136 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K30 KUKLEWICZ, Barbara WM Triself
137 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K20 KUKUŁA, Karolina
138 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K11 KULAWIAK, Julia KS Victoria Trzebinia
139 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 KULAWIK, Grzegorz
140 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M11 KULINOWSKI, Dawid
141 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K30 KULPIŃSKA, Joanna Winner Winner Chicken Dinner
142 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K18 KUPAJ, Oktawia Vege Runners
143 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - K30 KUREK, Marta Decathlon Zakopianka
144 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K40 KUZA, Bozena
145 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M40 KUZA, Łukasz
146 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 LASKOWSKI , Sebastian Kata Guruma
147 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 LASOTA, Marek
148 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 LEISZNER , Izabela
149 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 LEŚNIAK, Michał Monar Kraków
150 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 LIPOWSKA, Dorota
151 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M20 LIPOWSKI, Szymon Monar Kraków
152 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M20 LIPOWSKI, Szymon Monar Kraków
153 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Chłopcy LISIEWICZ , Natan
154 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M20 LIŚKIEWICZ, Hubert
155 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 LUDOWSKI, Paweł
156 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K30 ŁUKASIK, Ewa Szarlotki
157 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Dziewczynki ŁUKASIK, Maria Szarlotki
158 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K20 ŁUKASIK, Sylwia BeFit24Team
159 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Dziewczynki ŁUKASIK, Zofia Szarlotki
160 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 MACIOŁ, Mikołaj BIEGAM BY SCHUDNĄĆ :)
161 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K30 MAGOCSY, Helena
162 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 MAGOCSY, Justyna
163 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 MAJNUSZ, Tomasz
164 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M40 MALICKI, Grzegorz T-Mobile Sport Team
165 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K40 MAŁEK, Anna
166 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M40 MAŁEK, Leszek
167 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 MARZEC, Artur
168 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K40 MASZCZYK, Dorota Eskadra Kraków
169 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 MICEK, Jan www.sprawdzonytrener.pl
170 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 MICHALIK, Justyna
171 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 MICHAŁOWSKI, Maciek ITMBW Kraków
172 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K50 MIĘTUS, Katarzyna Cholerzyn Rulez
173 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M11 MILEWSKI, Michał
174 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K40 MILLER, Monika #Yoloteamkrk
175 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K30 MIŁEK, Katarzyna
176 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 MIROWSKI, Łukasz Monar Kraków
177 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M50 MISINIEC , Bogdan Pszczółka Team
178 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 MIŚKIEWICZ, Bartosz TriWise
179 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 MORAWSKI, Przemysław Zaczerpnąć nogą
180 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M16 MUCHA, Michał
181 3.11 - Nordic Walking/3.11 - NW - K MYSONA-ZAJĄC, Dorota
182 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 NAZIM, Anna
183 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 NESTERUK, Bartosz Eskadra Kraków
184 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M50 NIGBOROWICZ, Sławomir
185 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 NOWAK, Łukasz Ardigen
186 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 NOWAKOWSKI, Izydor
187 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 OBRAŁ, Szymon
188 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 OLSZEWSKI, Marek
189 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M50 OPRYSZEK, Bogusław ITMBW Kraków
190 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - K20 PABIAN, Adrianna
191 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - K40 PABIAŃCZYK, Małgorzata
192 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Chłopcy PADŁO, Piotr
193 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Dziewczynki PAJĄK, Martyna Trenuj w Krakowie
194 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Chłopcy PALIŚ, Jakub BeFit24Team
195 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K40 PALIŚ, Kinga BeFit24Team
196 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Chłopcy PALIŚ, Maksymilian BeFit24Team
197 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Chłopcy PALIŚ, Mikołaj BeFit24Team
198 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M20 PARAFINIUK, Michał
199 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 PASEK, Kamil WM Triself
200 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M20 PATURA, Kamil
201 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - K30 PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka Evil Team
202 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 PESZT, Marek SportWise
203 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Dziewczynki PESZT, Martyna SportWise
204 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M11 PESZT, Michał SportWise
205 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K30 PĘCIAK, Katarzyna
206 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 PIASECKI, Ragał TriWise
207 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K40 PIÓRKOWSKA, Ola #AdamCzerwińskiTeam
208 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M11 PIÓRKOWSKI, Michał UKS Lider Siercza
209 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K50 PLATA, Agnieszka Dzieło Pomocy św. Ojca Pio
210 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - K50 POLAK, Bogusława
211 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 POLAKIEWICZ, Dariusz Sagittarius
212 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K11 POLAKIEWICZ, Emilia Sagittarius
213 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K30 POMIAN, Katarzyna
214 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K20 PRADZIAD, Justyna KS Murzasichle
215 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 PROKULEWICZ, Joanna
216 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M40 PYRĆ, Krzysztof JJ Team
217 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 RACHTAN, Wojtek JJfit Running Team
218 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M50 RADZIK, Jerzy Niepołomice Biegają
219 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 RADZISZEWSKI, Michał
220 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M40 RAJCA, Robert Hospicjum dla Dzieci Alma Spei
221 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 RAWSKI, Tomasz Wieżos
222 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 ROGALA, Bartosz
223 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 ROJEK, Maciej AT
224 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 ROJEK, Maciej AT
225 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 RUSIN, Grzegorz
226 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M20 SAFARIAN, Levon Monar Kraków
227 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 SAŁACH, Krzysztof Decathlon Zakopianka
228 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K20 SARNA, Michalina hike.pl
229 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M20 SARNA, Piotr hike.pl
230 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K40 SARZYNSKA, Katarzyna sarzyn-ski
231 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K11 SARZYNSKA, Zofia sarzyn-ski
232 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M11 SARZYNSKI, Stanislaw sarzyn-ski
233 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 SARZYNSKI, Wojciech
234 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M20 SAWCZAK, Kamil
235 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - K30 SENDEK, Sylwia pSycho
236 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M60 SERATOWICZ, Adam MJMETAL OŚWIĘCIM
237 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Chłopcy SERATOWICZ, Klaudia MJMETAL OŚWIĘCIM
238 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M16 SERATOWICZ, Krzysztof MJMETAL OŚWIĘCIM
239 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M40 SERATOWICZ, Rafał MJMETAL OŚWIĘCIM
240 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K40 SERATOWICZ, Ula MJMETAL OŚWIĘCIM
241 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 SIARCZYŃSKI, Sławomir
242 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 SIARCZYŃSKI, Sławomir Klub Biegaczy JYSK
243 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 SIKORSKYI, Serhii
244 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 SKÓRA, Marcin
245 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Chłopcy SŁOŃSKI, Antoni Dzikie Dziki
246 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Chłopcy SŁOŃSKI, Franciszek Dzikie Dziki
247 3.11 - Nordic Walking/3.11 - NW - M SMOLIK, Janusz
248 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M40 SMOROŃ, Marcin BeFit24Team
249 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M20 SOWA, Wojciech
250 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K18 STACHERA, Aleksandra
251 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K18 STACHERA, Aleksandra
252 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 STEFANOWICZ, Adam
253 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K16 STEINKE, Wiktoria
254 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M50 SUKIENNIK, Artur JJfit Running Team
255 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M11 SUKIENNIK, Szymon Trenuj w Krakowie
256 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M40 SUŁKOWSKI, Wojciech
257 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M11 SUROWIEC, Maciej SportWise
258 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K40 SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara
259 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 SZENFELD, Wojciech Winner Winner Chicken Dinner
260 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 SZKOŁA-ŚNIEŻEK , Agnieszka Przyszłam popatrzeć
261 3.11 - Nordic Walking/3.11 - NW - K SZOSTAK, Magdalena Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
262 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 SZUBRYCHT, Bartosz Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
263 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 SZWAGRZYK, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
264 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M40 ŚCIESZKA, Wojciech
265 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 ŚLIWIŃSKI, Paweł
266 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 ŚLIWKA, Piotr
267 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 ŚLÓSARCZYK, Jakub
268 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M40 ŚMITKOWSKI , Fabian
269 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M40 TOBABEN, Damian Monar Kraków
270 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K30 TOCHOWICZ , Barbara
271 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - K40 TOKARSKA, Bożena #AdamCzerwińskiTeam
272 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M40 TOKARSKI, Rafał
273 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 TOKOŃ, Tomasz
274 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 TOMECKA, Aleksandra
275 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M50 TROJANOWSKI, Ryszard AT
276 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - K20 TRYBALA, Agnieszka
277 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 TRZOS, Robert KTPU Kraków
278 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Dziewczynki TUSZYŃSKA, Hania
279 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K30 TUSZYŃSKA, Justyna
280 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 TWORZYDŁO, Piotr
281 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 TYLEK, Agata Skawina Biega
282 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 TYLEK, Krzysztof Skawina Biega
283 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 URBAN, Mirosław ITMBW Kraków
284 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K40 URBANIAK, Agnieszka
285 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M18 URBAŃSKI, Marcin Monar Kraków
286 3.11 - Nordic Walking/3.11 - NW - K WALCZYK, Iwona
287 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 WARCHOŁ, Sebastian Łyżka Lodów
288 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M40 WATZA, Rafal Ericsson RunTime
289 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 WAWRO, Jakub
290 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M40 WĄCHAŁA, Grzegorz Skawina Biega
291 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M40 WĄS, Andrzej WM Triself
292 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 WIELGOS, Łukasz Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
293 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 WIŚNIEWSKI, Michał
294 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M30 WŁODARZ, Piotr
295 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M18 WOJARSKI, Michał Wieliczka O-Team
296 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M18 WOLAK, Paweł
297 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M60 WOŹNIAK, Andrzej
298 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K60 WOŹNIAK, Barbara
299 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Chłopcy WOŹNIAK, Olivier Trenuj w Krakowie
300 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M30 WOŹNIAK, Radosław Skawina Biega
301 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K40 WÓJCIK-PYRĆ, Katarzyna JJ Team
302 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - M20 WRONA, Daniel #AdamCzerwińskiTeam
303 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K40 WRÓBLEWSKA, Paulina BeFit24Team
304 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - K30 WYRZYKOWSKA, Katarzyna Skawina Biega
305 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M30 WYRZYKOWSKI, Marcin Skawina Biega
306 3.11 - Przyjazna Trójka/3.11 - 3,7km - K60 ZABRZAŃSKA, Barbara
307 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M60 ZABRZAŃSKI, Alfred
308 3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat/3.11 - 1km - Dziewczynki ZAJĄC, Daria
309 3.11 - Nordic Walking/3.11 - NW - K ZAWADA , Julia JJFIT Running team
310 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - K40 ZAWADA, Magdalena JJfit Running Team
311 3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka/3.11 - 23km - M40 ZAWALSKI, Paweł
312 3.11 - Tradycyjna Piątka/3.11 - 5,7km - M30 ZAWIEJA, Łukasz
313 3.11 - Ambitna Jedenastka/3.11 - 11,6km - M40 ZIELIŃSKI, Bartosz Monar Kraków

3.11 - Ambitna Jedenastka / 3.11 - 11,6km - K18

# Zawodnik Klub Płatność
1 AFANASYEVA, Yana
2 BOŻEK , Marlena
3 CZAJA, Agata
4 DEKA, Patrycja
5 DUKAT, Sandra
6 FILIPEK, Aleksandra Biegam Gdzie Popadnie
7 HURAS, Monika Bubak BHP Running Team
8 KRAWCZYK, Aleksandra
9 KRAWCZYK, Aleksandra
10 KRYSIAK, Aleksandra
11 KUPAJ, Oktawia Vege Runners
12 STACHERA, Aleksandra
13 STACHERA, Aleksandra

3.11 - Ambitna Jedenastka / 3.11 - 11,6km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BAGIEŃSKA, Ola
2 BURZAK, Justyna Kata Guruma
3 CZARNIECKA, Karolina
4 GÓRNA, Anita LPP Team
5 KNOP, Magdalena
6 LEISZNER , Izabela
7 LIPOWSKA, Dorota
8 MAGOCSY, Justyna
9 MICHALIK, Justyna
10 NAZIM, Anna
11 PROKULEWICZ, Joanna
12 SZKOŁA-ŚNIEŻEK , Agnieszka Przyszłam popatrzeć
13 TOMECKA, Aleksandra
14 TYLEK, Agata Skawina Biega
15 WYRZYKOWSKA, Katarzyna Skawina Biega

3.11 - Ambitna Jedenastka / 3.11 - 11,6km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława WM Triself
2 JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata
3 KOZERSKA-STANEK, Ania
4 MASZCZYK, Dorota Eskadra Kraków
5 SARZYNSKA, Katarzyna sarzyn-ski
6 SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara
7 URBANIAK, Agnieszka
8 WÓJCIK-PYRĆ, Katarzyna JJ Team

3.11 - Ambitna Jedenastka / 3.11 - 11,6km - K50

# Zawodnik Klub Płatność
1 KRUPA, Beata
2 PLATA, Agnieszka Dzieło Pomocy św. Ojca Pio

3.11 - Ambitna Jedenastka / 3.11 - 11,6km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Ambitna Jedenastka / 3.11 - 11,6km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Ambitna Jedenastka / 3.11 - 11,6km - M18

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIENIEK, Dominik Monar Kraków
2 BUJAS, Dominik
3 BUKAŁA, Marcin Vege Runners
4 CHMIELNICKI, Patryk
5 CYGANOWSKI, Krzysztof
6 CYGANOWSKI, Krzysztof Biegam Gdzie Popadnie
7 DROŹDZIKOWSKI, Piotr
8 DZIEDZIC, Piotr Monar Kraków
9 HEBDA, Adrian
10 KAPAŁA, Michał Monar Kraków
11 KUBIK, Filip
12 URBAŃSKI, Marcin Monar Kraków
13 WOJARSKI, Michał Wieliczka O-Team
14 WOLAK, Paweł

3.11 - Ambitna Jedenastka / 3.11 - 11,6km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARABASZ, Radek Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
2 BROŻEK, Łukasz
3 CZERWIŃSKI, Adam #AdamCzerwińskiTeam
4 DREWNIAK, Łukasz JJfit Running Team
5 GRABOWSKI, Mateusz Eskadra Kraków
6 HADRYŚ, Kamil
7 JACHER, Olgierd Salesmanago
8 LASOTA, Marek
9 MACIOŁ, Mikołaj BIEGAM BY SCHUDNĄĆ :)
10 MORAWSKI, Przemysław Zaczerpnąć nogą
11 NESTERUK, Bartosz Eskadra Kraków
12 NOWAK, Łukasz Ardigen
13 PASEK, Kamil WM Triself
14 POLAKIEWICZ, Dariusz Sagittarius
15 RAWSKI, Tomasz Wieżos
16 RUSIN, Grzegorz
17 SIKORSKYI, Serhii
18 ŚLIWIŃSKI, Paweł
19 TOKOŃ, Tomasz
20 URBAN, Mirosław ITMBW Kraków
21 WARCHOŁ, Sebastian Łyżka Lodów
22 WAWRO, Jakub
23 WIELGOS, Łukasz Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
24 WŁODARZ, Piotr

3.11 - Ambitna Jedenastka / 3.11 - 11,6km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BADURA, Sławomir Biegam Gdzie Popadnie
2 BUTRYN, Wojciech #BBKTS
3 DARCHUK, Oleksandr
4 GĄDEK, Piotr
5 GĄDEK, Piotr
6 GOMULEC, Tomasz JJfit Running Team
7 GONDOR, Jarek
8 GRZEGORZ, Dubiel
9 HODANA, Marcin
10 JANKOWSKI, Mateusz Vege Runners
11 JENERALSKI, Miłosz
12 LASKOWSKI , Sebastian Kata Guruma
13 MARZEC, Artur
14 MIŚKIEWICZ, Bartosz TriWise
15 NOWAKOWSKI, Izydor
16 PIASECKI, Ragał TriWise
17 SARZYNSKI, Wojciech
18 SKÓRA, Marcin
19 STEFANOWICZ, Adam
20 ŚLÓSARCZYK, Jakub
21 TRZOS, Robert KTPU Kraków
22 TYLEK, Krzysztof Skawina Biega
23 WIŚNIEWSKI, Michał
24 ZIELIŃSKI, Bartosz Monar Kraków

3.11 - Ambitna Jedenastka / 3.11 - 11,6km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOROWIECKI, Piotr
2 GRABOWSKI, Daniel Monar Kraków
3 RADZIK, Jerzy Niepołomice Biegają
4 TROJANOWSKI, Ryszard AT

3.11 - Ambitna Jedenastka / 3.11 - 11,6km - M60

# Zawodnik Klub Płatność
1 BODURKA, Zbigniew
2 WOŹNIAK, Andrzej
3 ZABRZAŃSKI, Alfred

3.11 - Ambitna Jedenastka / 3.11 - 11,6km - M70

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat / 3.11 - 1km - Chłopcy

# Zawodnik Klub Płatność
1 ANDRZEJEWSKI, Aleksander
2 DRZYZGA, Maksymilian
3 DRZYZGA, Miłosz
4 LISIEWICZ , Natan
5 PADŁO, Piotr
6 PALIŚ, Jakub BeFit24Team
7 PALIŚ, Maksymilian BeFit24Team
8 PALIŚ, Mikołaj BeFit24Team
9 SERATOWICZ, Klaudia MJMETAL OŚWIĘCIM
10 SŁOŃSKI, Antoni Dzikie Dziki
11 SŁOŃSKI, Franciszek Dzikie Dziki
12 WOŹNIAK, Olivier Trenuj w Krakowie

3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat / 3.11 - 1km - Dziewczynki

# Zawodnik Klub Płatność
1 GALUBA, Martyna UKS Lider
2 GORHOVER, Gaja Góry lasy doły
3 ŁUKASIK, Maria Szarlotki
4 ŁUKASIK, Zofia Szarlotki
5 PAJĄK, Martyna Trenuj w Krakowie
6 PESZT, Martyna SportWise
7 TUSZYŃSKA, Hania
8 ZAJĄC, Daria

3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka / 3.11 - 23km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 JOVANOVIĆ-DOBRZYŃSKA, Marta
2 KADYKAŁO, Natalia Nie W Szczepionkę Team
3 PABIAN, Adrianna
4 TRYBALA, Agnieszka

3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka / 3.11 - 23km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIELICKA, Daria
2 GROCHOT, Magdalena
3 KOEHLER, Ola
4 KUREK, Marta Decathlon Zakopianka
5 PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka Evil Team
6 SENDEK, Sylwia pSycho

3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka / 3.11 - 23km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BYLICA, Paulina
2 PABIAŃCZYK, Małgorzata
3 TOKARSKA, Bożena #AdamCzerwińskiTeam

3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka / 3.11 - 23km - K50

# Zawodnik Klub Płatność
1 POLAK, Bogusława

3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka / 3.11 - 23km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka / 3.11 - 23km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 GORCZYŃSKI, Norbert
2 IDZIOR, Tomasz
3 JASIŃSKI, Wiktor Monar Kraków
4 JOVANOVIĆ, Marko
5 LIPOWSKI, Szymon Monar Kraków
6 LIPOWSKI, Szymon Monar Kraków
7 PARAFINIUK, Michał
8 PATURA, Kamil
9 SAFARIAN, Levon Monar Kraków
10 SAWCZAK, Kamil

3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka / 3.11 - 23km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOCHENEK, Michał
2 GIELEWICZ, Bartłomiej Monar Kraków
3 GIELEWICZ, Bartłomiej Monar Kraków
4 GOC, Paweł
5 GRADZI, Dariusz Krakowska Izba Adwokacka
6 KUDŁAK, Paweł
7 KULAWIK, Grzegorz
8 LEŚNIAK, Michał Monar Kraków
9 MAJNUSZ, Tomasz
10 MIROWSKI, Łukasz Monar Kraków
11 OBRAŁ, Szymon
12 RACHTAN, Wojtek JJfit Running Team
13 ROGALA, Bartosz
14 SIARCZYŃSKI, Sławomir
15 SIARCZYŃSKI, Sławomir Klub Biegaczy JYSK
16 SZUBRYCHT, Bartosz Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
17 WYRZYKOWSKI, Marcin Skawina Biega

3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka / 3.11 - 23km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARTNIKOWSKI, Marek thulium.com
2 BĄK , Artur FC po 40tce
3 BRZESKI, Szczepan
4 DZIECIUCH, Michał
5 MALICKI, Grzegorz T-Mobile Sport Team
6 PYRĆ, Krzysztof JJ Team
7 RAJCA, Robert Hospicjum dla Dzieci Alma Spei
8 ŚCIESZKA, Wojciech
9 ŚMITKOWSKI , Fabian
10 TOBABEN, Damian Monar Kraków
11 TOKARSKI, Rafał
12 WĄCHAŁA, Grzegorz Skawina Biega
13 ZAWALSKI, Paweł

3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka / 3.11 - 23km - M50

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka / 3.11 - 23km - M60

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - K11

# Zawodnik Klub Płatność
1 GOMULEC, Mila Trenuj w Krakowie
2 KRALKA, Sara Trenuj w Krakowie
3 KULAWIAK, Julia KS Victoria Trzebinia
4 POLAKIEWICZ, Emilia Sagittarius
5 SARZYNSKA, Zofia sarzyn-ski

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - K13

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - K16

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 JARZĄBEK, Magdalena Monar Kraków
2 KUC, Ewa
3 ŁUKASIK, Sylwia BeFit24Team

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 DUBIEL, Katarzyna
2 GALUBA, Monika
3 JACHYM-DREWNIAK, Joanna JJfit Running Team
4 PĘCIAK, Katarzyna
5 POMIAN, Katarzyna
6 TUSZYŃSKA, Justyna

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BADURA, Magdalena Biegam Gdzie Popadnie
2 HAWRYSZKO , Basia
3 HAWRYSZKO , Basia
4 KOZUB, Dorota
5 MAŁEK, Anna
6 SERATOWICZ, Ula MJMETAL OŚWIĘCIM
7 WRÓBLEWSKA, Paulina BeFit24Team

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - K50

# Zawodnik Klub Płatność
1 MIĘTUS, Katarzyna Cholerzyn Rulez

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - K60

# Zawodnik Klub Płatność
1 WOŹNIAK, Barbara
2 ZABRZAŃSKA, Barbara

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - M11

# Zawodnik Klub Płatność
1 ANDRZEJEWSKI, Kacper
2 DUBIEL, Marek
3 DYNGOSZ, Szymon
4 KRZYWDZINSKI, Julian
5 KULINOWSKI, Dawid
6 MILEWSKI, Michał
7 PESZT, Michał SportWise
8 PIÓRKOWSKI, Michał UKS Lider Siercza
9 SARZYNSKI, Stanislaw sarzyn-ski
10 SUKIENNIK, Szymon Trenuj w Krakowie
11 SUROWIEC, Maciej SportWise

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - M13

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - M16

# Zawodnik Klub Płatność
1 MUCHA, Michał
2 SERATOWICZ, Krzysztof MJMETAL OŚWIĘCIM

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 HOFFMAN, Mateusz ABB
2 SOWA, Wojciech
3 WRONA, Daniel #AdamCzerwińskiTeam

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BUDKOWSKI, Bartłomiej
2 BURLIGA, Jerzy Czwartkowe Bieganie
3 CIEŚLA, Krzysztof Brzyski Tri Team
4 CYRKLER, Łukasz Night Runners
5 DUDA, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
6 GĄSIOR, Kamil UNDEFEATED RUNNING TEAM
7 WOŹNIAK, Radosław Skawina Biega

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 DUBIEL, Grzegorz
2 KRZYWDZINSKI, Pawel
3 SERATOWICZ, Rafał MJMETAL OŚWIĘCIM
4 SUŁKOWSKI, Wojciech
5 WĄS, Andrzej WM Triself

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 GORHOVER, Alon Góry lasy doły
2 MISINIEC , Bogdan Pszczółka Team

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - M60

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOBA, Ryszard Trenuj w Krakowie
2 SERATOWICZ, Adam MJMETAL OŚWIĘCIM

3.11 - Przyjazna Trójka / 3.11 - 3,7km - M70

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Tradycyjna Piątka / 3.11 - 5,7km - K16

# Zawodnik Klub Płatność
1 STEINKE, Wiktoria

3.11 - Tradycyjna Piątka / 3.11 - 5,7km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 BALTAZA, Kinga
2 DILLING, Elżbieta
3 DOMINIK, Monika Heineken Running Club Kraków
4 GRABSKA, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
5 KUKUŁA, Karolina
6 PRADZIAD, Justyna KS Murzasichle
7 SARNA, Michalina hike.pl

3.11 - Tradycyjna Piątka / 3.11 - 5,7km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARTUŚ, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice
2 BIELEC, Kinga BeFit24Team
3 CIEPIELEWSKA, Karolina
4 CIRNECI, Alina
5 KAROLINA, Ciepielewska
6 KOLEGOWICZ, Klaudia BeFit24Team
7 KUKLEWICZ, Barbara WM Triself
8 KULPIŃSKA, Joanna Winner Winner Chicken Dinner
9 ŁUKASIK, Ewa Szarlotki
10 MAGOCSY, Helena
11 MIŁEK, Katarzyna
12 TOCHOWICZ , Barbara

3.11 - Tradycyjna Piątka / 3.11 - 5,7km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 CHOMNICKA , Beata
2 GARSTECKA, Joanna Skawina Biega
3 GĄSIENICA-ROJ, Anna KS Murzasichle
4 HLAWACZ, Teresa Nauka Biega
5 KUZA, Bozena
6 MILLER, Monika #Yoloteamkrk
7 PALIŚ, Kinga BeFit24Team
8 PIÓRKOWSKA, Ola #AdamCzerwińskiTeam
9 ZAWADA, Magdalena JJfit Running Team

3.11 - Tradycyjna Piątka / 3.11 - 5,7km - K50

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Tradycyjna Piątka / 3.11 - 5,7km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Tradycyjna Piątka / 3.11 - 5,7km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Tradycyjna Piątka / 3.11 - 5,7km - M16

# Zawodnik Klub Płatność
1 CIEPIELEWSKI, Filip
2 EHRENFELD, Łukasz Brachi team
3 JARACZEWSKI, Wiktor

3.11 - Tradycyjna Piątka / 3.11 - 5,7km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOLEGOWICZ, Damian BeFit24Team
2 LIŚKIEWICZ, Hubert
3 SARNA, Piotr hike.pl

3.11 - Tradycyjna Piątka / 3.11 - 5,7km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BICZEWSKI, Arkadiusz KSPO Dentinea 1A
2 BURLIGA, Jerzy Czwartkowe Bieganie
3 JAKUBOWSKK, Michał
4 JESIOLOWSKI, Michal
5 KMIECIK, Tomasz Trailrun
6 LUDOWSKI, Paweł
7 MICEK, Jan www.sprawdzonytrener.pl
8 MICHAŁOWSKI, Maciek ITMBW Kraków
9 OLSZEWSKI, Marek
10 PESZT, Marek SportWise
11 RADZISZEWSKI, Michał
12 ROJEK, Maciej AT
13 ROJEK, Maciej AT
14 SAŁACH, Krzysztof Decathlon Zakopianka
15 SZENFELD, Wojciech Winner Winner Chicken Dinner
16 SZWAGRZYK, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
17 ŚLIWKA, Piotr
18 TWORZYDŁO, Piotr
19 ZAWIEJA, Łukasz

3.11 - Tradycyjna Piątka / 3.11 - 5,7km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIERNAT, Jakub Wisełka
2 GACEK, Tadeusz Pszczółka Team
3 GRZEGORZ, Oryszczak
4 KUZA, Łukasz
5 MAŁEK, Leszek
6 SMOROŃ, Marcin BeFit24Team
7 WATZA, Rafal Ericsson RunTime

3.11 - Tradycyjna Piątka / 3.11 - 5,7km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 NIGBOROWICZ, Sławomir
2 OPRYSZEK, Bogusław ITMBW Kraków
3 SUKIENNIK, Artur JJfit Running Team

3.11 - Tradycyjna Piątka / 3.11 - 5,7km - M60

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Tradycyjna Piątka / 3.11 - 5,7km - M70

# Zawodnik Klub Płatność

3.11 - Nordic Walking / 3.11 - NW - K

# Zawodnik Klub Płatność
1 BORYCZKO-SMOLIK, Małgorzata
2 DĄBROWSKA, Małgorzata
3 GRATKA, Beata
4 KORDOWSKA, Bogusława Lux Torpeda Małopolska
5 MYSONA-ZAJĄC, Dorota
6 SZOSTAK, Magdalena Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
7 WALCZYK, Iwona
8 ZAWADA , Julia JJFIT Running team

3.11 - Nordic Walking / 3.11 - NW - M

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOROWIECKI, Piotr
2 GRATKA, Mirosław
3 KORDOWSKI, Piotr Lux Torpeda Małopolska
4 SMOLIK, Janusz

# Zawodnik Klub Płatność
1 AFANASYEVA, Yana
2 ANDRZEJEWSKI, Aleksander
3 ANDRZEJEWSKI, Kacper
4 BAGIEŃSKA, Ola
5 BALTAZA, Kinga
6 BIELICKA, Daria
7 BOCHENEK, Michał
8 BODURKA, Zbigniew
9 BOROWIECKI, Piotr
10 BOROWIECKI, Piotr
11 BORYCZKO-SMOLIK, Małgorzata
12 BOŻEK , Marlena
13 BROŻEK, Łukasz
14 BRZESKI, Szczepan
15 BUDKOWSKI, Bartłomiej
16 BUJAS, Dominik
17 BYLICA, Paulina
18 CHMIELNICKI, Patryk
19 CHOMNICKA , Beata
20 CIEPIELEWSKA, Karolina
21 CIEPIELEWSKI, Filip
22 CIRNECI, Alina
23 CYGANOWSKI, Krzysztof
24 CZAJA, Agata
25 CZARNIECKA, Karolina
26 DARCHUK, Oleksandr
27 DĄBROWSKA, Małgorzata
28 DEKA, Patrycja
29 DILLING, Elżbieta
30 DROŹDZIKOWSKI, Piotr
31 DRZYZGA, Maksymilian
32 DRZYZGA, Miłosz
33 DUBIEL, Grzegorz
34 DUBIEL, Katarzyna
35 DUBIEL, Marek
36 DUKAT, Sandra
37 DYNGOSZ, Szymon
38 DZIECIUCH, Michał
39 GALUBA, Monika
40 GĄDEK, Piotr
41 GĄDEK, Piotr
42 GOC, Paweł
43 GONDOR, Jarek
44 GORCZYŃSKI, Norbert
45 GRATKA, Beata
46 GRATKA, Mirosław
47 GROCHOT, Magdalena
48 GRZEGORZ, Dubiel
49 GRZEGORZ, Oryszczak
50 HADRYŚ, Kamil
51 HAWRYSZKO , Basia
52 HAWRYSZKO , Basia
53 HEBDA, Adrian
54 HODANA, Marcin
55 IDZIOR, Tomasz
56 JAKUBOWSKK, Michał
57 JARACZEWSKI, Wiktor
58 JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata
59 JENERALSKI, Miłosz
60 JESIOLOWSKI, Michal
61 JOVANOVIĆ, Marko
62 JOVANOVIĆ-DOBRZYŃSKA, Marta
63 KAROLINA, Ciepielewska
64 KNOP, Magdalena
65 KOEHLER, Ola
66 KOZERSKA-STANEK, Ania
67 KOZUB, Dorota
68 KRAWCZYK, Aleksandra
69 KRAWCZYK, Aleksandra
70 KRUPA, Beata
71 KRYSIAK, Aleksandra
72 KRZYWDZINSKI, Julian
73 KRZYWDZINSKI, Pawel
74 KUBIK, Filip
75 KUC, Ewa
76 KUDŁAK, Paweł
77 KUKUŁA, Karolina
78 KULAWIK, Grzegorz
79 KULINOWSKI, Dawid
80 KUZA, Bozena
81 KUZA, Łukasz
82 LASOTA, Marek
83 LEISZNER , Izabela
84 LIPOWSKA, Dorota
85 LISIEWICZ , Natan
86 LIŚKIEWICZ, Hubert
87 LUDOWSKI, Paweł
88 MAGOCSY, Helena
89 MAGOCSY, Justyna
90 MAJNUSZ, Tomasz
91 MAŁEK, Anna
92 MAŁEK, Leszek
93 MARZEC, Artur
94 MICHALIK, Justyna
95 MILEWSKI, Michał
96 MIŁEK, Katarzyna
97 MUCHA, Michał
98 MYSONA-ZAJĄC, Dorota
99 NAZIM, Anna
100 NIGBOROWICZ, Sławomir
101 NOWAKOWSKI, Izydor
102 OBRAŁ, Szymon
103 OLSZEWSKI, Marek
104 PABIAN, Adrianna
105 PABIAŃCZYK, Małgorzata
106 PADŁO, Piotr
107 PARAFINIUK, Michał
108 PATURA, Kamil
109 PĘCIAK, Katarzyna
110 POLAK, Bogusława
111 POMIAN, Katarzyna
112 PROKULEWICZ, Joanna
113 RADZISZEWSKI, Michał
114 ROGALA, Bartosz
115 RUSIN, Grzegorz
116 SARZYNSKI, Wojciech
117 SAWCZAK, Kamil
118 SIARCZYŃSKI, Sławomir
119 SIKORSKYI, Serhii
120 SKÓRA, Marcin
121 SMOLIK, Janusz
122 SOWA, Wojciech
123 STACHERA, Aleksandra
124 STACHERA, Aleksandra
125 STEFANOWICZ, Adam
126 STEINKE, Wiktoria
127 SUŁKOWSKI, Wojciech
128 SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara
129 ŚCIESZKA, Wojciech
130 ŚLIWIŃSKI, Paweł
131 ŚLIWKA, Piotr
132 ŚLÓSARCZYK, Jakub
133 ŚMITKOWSKI , Fabian
134 TOCHOWICZ , Barbara
135 TOKARSKI, Rafał
136 TOKOŃ, Tomasz
137 TOMECKA, Aleksandra
138 TRYBALA, Agnieszka
139 TUSZYŃSKA, Hania
140 TUSZYŃSKA, Justyna
141 TWORZYDŁO, Piotr
142 URBANIAK, Agnieszka
143 WALCZYK, Iwona
144 WAWRO, Jakub
145 WIŚNIEWSKI, Michał
146 WŁODARZ, Piotr
147 WOLAK, Paweł
148 WOŹNIAK, Andrzej
149 WOŹNIAK, Barbara
150 ZABRZAŃSKA, Barbara
151 ZABRZAŃSKI, Alfred
152 ZAJĄC, Daria
153 ZAWALSKI, Paweł
154 ZAWIEJA, Łukasz

# Zawodnik Klub Płatność
1 CZERWIŃSKI, Adam #AdamCzerwińskiTeam
2 PIÓRKOWSKA, Ola #AdamCzerwińskiTeam

# Zawodnik Klub Płatność
1 TOKARSKA, Bożena #AdamCzerwińskiTeam
2 WRONA, Daniel #AdamCzerwińskiTeam

# Zawodnik Klub Płatność
1 BUTRYN, Wojciech #BBKTS

# Zawodnik Klub Płatność
1 MILLER, Monika #Yoloteamkrk

# Zawodnik Klub Płatność
1 HOFFMAN, Mateusz ABB

# Zawodnik Klub Płatność
1 ROJEK, Maciej AT
2 ROJEK, Maciej AT
3 TROJANOWSKI, Ryszard AT

# Zawodnik Klub Płatność
1 NOWAK, Łukasz Ardigen

# Zawodnik Klub Płatność
1 MACIOŁ, Mikołaj BIEGAM BY SCHUDNĄĆ :)

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIELEC, Kinga BeFit24Team
2 KOLEGOWICZ, Damian BeFit24Team
3 KOLEGOWICZ, Klaudia BeFit24Team
4 ŁUKASIK, Sylwia BeFit24Team
5 PALIŚ, Jakub BeFit24Team
6 PALIŚ, Kinga BeFit24Team
7 PALIŚ, Maksymilian BeFit24Team
8 PALIŚ, Mikołaj BeFit24Team
9 SMOROŃ, Marcin BeFit24Team
10 WRÓBLEWSKA, Paulina BeFit24Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 BADURA, Magdalena Biegam Gdzie Popadnie
2 BADURA, Sławomir Biegam Gdzie Popadnie
3 CYGANOWSKI, Krzysztof Biegam Gdzie Popadnie
4 FILIPEK, Aleksandra Biegam Gdzie Popadnie

# Zawodnik Klub Płatność
1 EHRENFELD, Łukasz Brachi team

# Zawodnik Klub Płatność
1 CIEŚLA, Krzysztof Brzyski Tri Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 HURAS, Monika Bubak BHP Running Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 MIĘTUS, Katarzyna Cholerzyn Rulez

# Zawodnik Klub Płatność
1 BURLIGA, Jerzy Czwartkowe Bieganie
2 BURLIGA, Jerzy Czwartkowe Bieganie

# Zawodnik Klub Płatność
1 KUREK, Marta Decathlon Zakopianka
2 SAŁACH, Krzysztof Decathlon Zakopianka

# Zawodnik Klub Płatność
1 PLATA, Agnieszka Dzieło Pomocy św. Ojca Pio

# Zawodnik Klub Płatność
1 SŁOŃSKI, Antoni Dzikie Dziki
2 SŁOŃSKI, Franciszek Dzikie Dziki

# Zawodnik Klub Płatność
1 WATZA, Rafal Ericsson RunTime

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRABOWSKI, Mateusz Eskadra Kraków
2 MASZCZYK, Dorota Eskadra Kraków
3 NESTERUK, Bartosz Eskadra Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka Evil Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 BĄK , Artur FC po 40tce

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARTUŚ, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice

# Zawodnik Klub Płatność
1 GORHOVER, Alon Góry lasy doły
2 GORHOVER, Gaja Góry lasy doły

# Zawodnik Klub Płatność
1 DOMINIK, Monika Heineken Running Club Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 RAJCA, Robert Hospicjum dla Dzieci Alma Spei

# Zawodnik Klub Płatność
1 MICHAŁOWSKI, Maciek ITMBW Kraków
2 OPRYSZEK, Bogusław ITMBW Kraków
3 URBAN, Mirosław ITMBW Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 PYRĆ, Krzysztof JJ Team
2 WÓJCIK-PYRĆ, Katarzyna JJ Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 ZAWADA , Julia JJFIT Running team

# Zawodnik Klub Płatność
1 DREWNIAK, Łukasz JJfit Running Team
2 GOMULEC, Tomasz JJfit Running Team
3 JACHYM-DREWNIAK, Joanna JJfit Running Team
4 RACHTAN, Wojtek JJfit Running Team
5 SUKIENNIK, Artur JJfit Running Team
6 ZAWADA, Magdalena JJfit Running Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 GĄSIENICA-ROJ, Anna KS Murzasichle
2 PRADZIAD, Justyna KS Murzasichle

# Zawodnik Klub Płatność
1 KULAWIAK, Julia KS Victoria Trzebinia

# Zawodnik Klub Płatność
1 BICZEWSKI, Arkadiusz KSPO Dentinea 1A

# Zawodnik Klub Płatność
1 TRZOS, Robert KTPU Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 BURZAK, Justyna Kata Guruma
2 LASKOWSKI , Sebastian Kata Guruma

# Zawodnik Klub Płatność
1 SIARCZYŃSKI, Sławomir Klub Biegaczy JYSK

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRADZI, Dariusz Krakowska Izba Adwokacka

# Zawodnik Klub Płatność
1 GÓRNA, Anita LPP Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 KORDOWSKA, Bogusława Lux Torpeda Małopolska
2 KORDOWSKI, Piotr Lux Torpeda Małopolska

# Zawodnik Klub Płatność
1 SERATOWICZ, Adam MJMETAL OŚWIĘCIM
2 SERATOWICZ, Klaudia MJMETAL OŚWIĘCIM
3 SERATOWICZ, Krzysztof MJMETAL OŚWIĘCIM
4 SERATOWICZ, Rafał MJMETAL OŚWIĘCIM
5 SERATOWICZ, Ula MJMETAL OŚWIĘCIM

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIENIEK, Dominik Monar Kraków
2 DZIEDZIC, Piotr Monar Kraków
3 GIELEWICZ, Bartłomiej Monar Kraków
4 GIELEWICZ, Bartłomiej Monar Kraków
5 GRABOWSKI, Daniel Monar Kraków
6 JARZĄBEK, Magdalena Monar Kraków
7 JASIŃSKI, Wiktor Monar Kraków
8 KAPAŁA, Michał Monar Kraków
9 LEŚNIAK, Michał Monar Kraków
10 LIPOWSKI, Szymon Monar Kraków
11 LIPOWSKI, Szymon Monar Kraków
12 MIROWSKI, Łukasz Monar Kraków
13 SAFARIAN, Levon Monar Kraków
14 TOBABEN, Damian Monar Kraków
15 URBAŃSKI, Marcin Monar Kraków
16 ZIELIŃSKI, Bartosz Monar Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 HLAWACZ, Teresa Nauka Biega

# Zawodnik Klub Płatność
1 KADYKAŁO, Natalia Nie W Szczepionkę Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 RADZIK, Jerzy Niepołomice Biegają

# Zawodnik Klub Płatność
1 CYRKLER, Łukasz Night Runners

# Zawodnik Klub Płatność
1 SZKOŁA-ŚNIEŻEK , Agnieszka Przyszłam popatrzeć

# Zawodnik Klub Płatność
1 GACEK, Tadeusz Pszczółka Team
2 MISINIEC , Bogdan Pszczółka Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 POLAKIEWICZ, Dariusz Sagittarius
2 POLAKIEWICZ, Emilia Sagittarius

# Zawodnik Klub Płatność
1 JACHER, Olgierd Salesmanago

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARABASZ, Radek Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
2 DUDA, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
3 GRABSKA, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
4 SZOSTAK, Magdalena Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
5 SZUBRYCHT, Bartosz Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
6 SZWAGRZYK, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
7 WIELGOS, Łukasz Sekcja Biegowa Grupy Piwnej

# Zawodnik Klub Płatność
1 GARSTECKA, Joanna Skawina Biega
2 TYLEK, Agata Skawina Biega
3 TYLEK, Krzysztof Skawina Biega
4 WĄCHAŁA, Grzegorz Skawina Biega
5 WOŹNIAK, Radosław Skawina Biega
6 WYRZYKOWSKA, Katarzyna Skawina Biega
7 WYRZYKOWSKI, Marcin Skawina Biega

# Zawodnik Klub Płatność
1 PESZT, Marek SportWise
2 PESZT, Martyna SportWise
3 PESZT, Michał SportWise
4 SUROWIEC, Maciej SportWise

# Zawodnik Klub Płatność
1 ŁUKASIK, Ewa Szarlotki
2 ŁUKASIK, Maria Szarlotki
3 ŁUKASIK, Zofia Szarlotki

# Zawodnik Klub Płatność
1 MALICKI, Grzegorz T-Mobile Sport Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 KMIECIK, Tomasz Trailrun

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOBA, Ryszard Trenuj w Krakowie
2 GOMULEC, Mila Trenuj w Krakowie
3 KRALKA, Sara Trenuj w Krakowie
4 PAJĄK, Martyna Trenuj w Krakowie
5 SUKIENNIK, Szymon Trenuj w Krakowie
6 WOŹNIAK, Olivier Trenuj w Krakowie

# Zawodnik Klub Płatność
1 MIŚKIEWICZ, Bartosz TriWise
2 PIASECKI, Ragał TriWise

# Zawodnik Klub Płatność
1 GALUBA, Martyna UKS Lider

# Zawodnik Klub Płatność
1 PIÓRKOWSKI, Michał UKS Lider Siercza

# Zawodnik Klub Płatność
1 GĄSIOR, Kamil UNDEFEATED RUNNING TEAM

# Zawodnik Klub Płatność
1 BUKAŁA, Marcin Vege Runners
2 JANKOWSKI, Mateusz Vege Runners
3 KUPAJ, Oktawia Vege Runners

# Zawodnik Klub Płatność
1 GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława WM Triself
2 KUKLEWICZ, Barbara WM Triself
3 PASEK, Kamil WM Triself
4 WĄS, Andrzej WM Triself

# Zawodnik Klub Płatność
1 WOJARSKI, Michał Wieliczka O-Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 RAWSKI, Tomasz Wieżos

# Zawodnik Klub Płatność
1 KULPIŃSKA, Joanna Winner Winner Chicken Dinner
2 SZENFELD, Wojciech Winner Winner Chicken Dinner

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIERNAT, Jakub Wisełka

# Zawodnik Klub Płatność
1 MORAWSKI, Przemysław Zaczerpnąć nogą

# Zawodnik Klub Płatność
1 SARNA, Michalina hike.pl
2 SARNA, Piotr hike.pl

# Zawodnik Klub Płatność
1 SENDEK, Sylwia pSycho

# Zawodnik Klub Płatność
1 SARZYNSKA, Katarzyna sarzyn-ski
2 SARZYNSKA, Zofia sarzyn-ski
3 SARZYNSKI, Stanislaw sarzyn-ski

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARTNIKOWSKI, Marek thulium.com

# Zawodnik Klub Płatność
1 MICEK, Jan www.sprawdzonytrener.pl

# Zawodnik Klub Płatność
1 WARCHOŁ, Sebastian Łyżka Lodów

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
3.11 - Ambitna Jedenastka 107 38 69 47 60
3.11 - Bieg dla Dzieci do 10lat 20 8 12 17 3
3.11 - Harda Dwudziestka-Trójka 54 14 40 25 29
3.11 - Nordic Walking 12 8 4 12 0
3.11 - Przyjazna Trójka 56 24 32 27 29
3.11 - Tradycyjna Piątka 64 29 35 34 30
Razem 313 121 192 162 151

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
3.11 - 11,6km - K18 13 13 0 4 9
3.11 - 11,6km - K30 15 15 0 6 9
3.11 - 11,6km - K40 8 8 0 4 4
3.11 - 11,6km - K50 2 2 0 2 0
3.11 - 11,6km - K60 0 0 0 0 0
3.11 - 11,6km - K70 0 0 0 0 0
3.11 - 11,6km - M18 14 0 14 4 10
3.11 - 11,6km - M30 24 0 24 12 12
3.11 - 11,6km - M40 24 0 24 13 11
3.11 - 11,6km - M50 4 0 4 1 3
3.11 - 11,6km - M60 3 0 3 1 2
3.11 - 11,6km - M70 0 0 0 0 0
3.11 - 1km - Chłopcy 12 0 12 9 3
3.11 - 1km - Dziewczynki 8 8 0 8 0
3.11 - 23km - K20 4 4 0 3 1
3.11 - 23km - K30 6 6 0 5 1
3.11 - 23km - K40 3 3 0 1 2
3.11 - 23km - K50 1 1 0 1 0
3.11 - 23km - K60 0 0 0 0 0
3.11 - 23km - M20 10 0 10 3 7
3.11 - 23km - M30 17 0 17 5 12
3.11 - 23km - M40 13 0 13 7 6
3.11 - 23km - M50 0 0 0 0 0
3.11 - 23km - M60 0 0 0 0 0
3.11 - 3,7km - K11 5 5 0 5 0
3.11 - 3,7km - K13 0 0 0 0 0
3.11 - 3,7km - K16 0 0 0 0 0
3.11 - 3,7km - K20 3 3 0 0 3
3.11 - 3,7km - K30 6 6 0 4 2
3.11 - 3,7km - K40 7 7 0 2 5
3.11 - 3,7km - K50 1 1 0 1 0
3.11 - 3,7km - K60 2 2 0 1 1
3.11 - 3,7km - K70 0 0 0 0 0
3.11 - 3,7km - M11 11 0 11 4 7
3.11 - 3,7km - M13 0 0 0 0 0
3.11 - 3,7km - M16 2 0 2 1 1
3.11 - 3,7km - M20 3 0 3 1 2
3.11 - 3,7km - M30 7 0 7 5 2
3.11 - 3,7km - M40 5 0 5 1 4
3.11 - 3,7km - M50 2 0 2 1 1
3.11 - 3,7km - M60 2 0 2 1 1
3.11 - 3,7km - M70 0 0 0 0 0
3.11 - 5,7km - K16 1 1 0 1 0
3.11 - 5,7km - K20 7 7 0 3 4
3.11 - 5,7km - K30 12 12 0 6 6
3.11 - 5,7km - K40 9 9 0 4 5
3.11 - 5,7km - K50 0 0 0 0 0
3.11 - 5,7km - K60 0 0 0 0 0
3.11 - 5,7km - K70 0 0 0 0 0
3.11 - 5,7km - M16 3 0 3 1 2
3.11 - 5,7km - M20 3 0 3 2 1
3.11 - 5,7km - M30 19 0 19 11 8
3.11 - 5,7km - M40 7 0 7 3 4
3.11 - 5,7km - M50 3 0 3 3 0
3.11 - 5,7km - M60 0 0 0 0 0
3.11 - 5,7km - M70 0 0 0 0 0
3.11 - NW - K 8 8 0 8 0
3.11 - NW - M 4 0 4 4 0
Razem 313 121 192 162 151