Cross na Szańcu - 2019 - Zgłoszenia
2019-11-23

# Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 M50 ANTONISZYN, Dariusz Szczytkowice w biegu Szczytkowice 20
2 M60 BARAN, Bogdan ProRun Wrocław Wrocław
3 K30 BARAN, Kamila Wrocław
4 M20 BARAN, Rafal Wroclaw Zapłać
5 M40 BĄK, Piotr KB LUPUS Oleśnica Brzezia Łąka
6 M20 BECMER, Damian Wrocaw
7 K40 BELA, Beata Wrocław
8 K15 BIEDERMAN, Adrianna WKS Wawel BnO Kraków
9 M20 BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel BnO Radziwiłłowska
10 M12 BŁASEK, Maksymilian KS LENIWIEC Kępno
11 M40 BŁASEK, Radosław KS LENIWIEC Kępno
12 M30 BOSSENKO, Dmitriy Wroclaw
13 M30 BOŻEK, Kamil Wrocław Zapłać
14 K40 BRYDA, Dorota Eurodent Łosiów Brzeg
15 M30 BRZAZGOŃ, Krzysztof Wrocław
16 M40 CHMIEL, Mariusz Bądzów
17 M30 CHMIELEWSKI, Paweł Wrocław
18 K40 CIESZKOWSKA-KUCHTA, Magdalena Brzezina
19 K15 CISZEK, Kasia Wrocław Zapłać
20 M40 CYWIŃSKI, Bartłomiej Wrocław
21 M12 CZACHOR, Damian Wrocław
22 K30 CZACHOR, Katarzyna Wrocław
23 K50 CZEKALSKA, Mariola Kotwica Brzeg Brzeg
24 K40 DEREJ, Maria Wrocław Zapłać
25 K40 DUDEK, Adrianna Grupa Bidgowa KS Brochów Siechnice Zapłać
26 K30 FEDOROWICZ, Jowita Kotwica Brzeg Brzeg
27 M40 FIELEK , Piotr ProRun Wrocław Wroclaw
28 M30 FILIPEK, Tomasz KS Byle do mety Wrocław Zapłać
29 M30 FIOŁKA, Przemysław Kępno
30 M40 FIOŁKA, Tomasz Kępno
31 M40 FOLCIK, Ziemowit Night Runners Wrocław Wrocław Zapłać
32 M40 FONROBERT, Dominik Trimp - Triathlon Impulse Wrocław
33 K50 GADZIŃSKA, Krystyna WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
34 M50 GADZIŃSKI, Marek WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
35 M50 GADZIŃSKI, Włodzimierz Wrocław
36 M30 GAŁĄZKA, Adam Oława Biega Oława
37 M40 GONERA, Krzysztof Kamieniec Wrocławski Zapłać
38 M40 GONERA, Krzysztof RAWLPLUG Wrocław
39 M20 GRELA, Łukasz Wrocław
40 K40 GRUSZCZYK, Mirela Wrocław
41 M60 GUGA, Romuald Wrocław
42 K30 HADUŁA, Justyna Cała Oleśnica Biega Oleśnica
43 M40 JABŁOŃSKI, Piotr GATE 8 Oława Zapłać
44 K40 JAKUBOWSKA, Edyta Wrocław Zapłać
45 M30 JAKUBOWSKI, Karol 2BZ WROCŁAW
46 M30 JANKOWSKI, Marek Lipton Poznań
47 K30 JARCZYŃSKA, Adriana Wrocław
48 M40 JASKOWSKI, Sebastian Vigor Wrocław
49 K40 JASTRZĘBSKA, Agnieszka WKB PIAST WROCŁAW Wrocław Zapłać
50 M30 KABAŁA, Przemysław Cogitare Team Wrocław
51 M60 KACZMAREK, Marek Masters Wrocław Zapłać
52 M15 KACZOR, Jan Wałbrzych Zapłać
53 M40 KADŁUBOWSKI , Piotr Kotwica Brzeg Brzeg
54 M15 KIJAK, Jakub WKS Wawel BnO Kraków
55 K30 KIJAS, Maja Night Runners Wrocław Wroclaw
56 M20 KLIMECKI , Krzysztof Boguszów-Gorce
57 M30 KOSECKI, Rafał Wroclaw
58 M12 KOWALSKI, Adam Wrocław
59 K30 KOZIOLEK, Julia Wroclaw Zapłać
60 K40 KOZUBAL, Joanna Zakochaj się w bieganiu Wrocław
61 M15 KRAWCZYŃSKI, Mikołaj Kiełczów
62 M20 KRÓL, Maciej Wroclaw Zapłać
63 K30 KRZACZKOWSKA, Iwona Dziki Wrocław Wrocław
64 K30 KRZACZKOWSKA , Iwpna Dziki Wrocław Wrocław Zapłać
65 M30 KRZACZKOWSKI, Łukasz Dziki Wrocław Wrocław
66 M30 KRZYSZTOF, Dobrowolski Kwiaty w Mieście Wrocław
67 M40 KRZYSZTOF, Gonera RAWLPLUG Kamieniec Wrocławski Zapłać
68 K30 KUBICA, Agnieszka Kotwica Brzeg Brzeg
69 K15 KUCHTA, Alicja Brzezina
70 M12 KUCHTA, Tomasz Brzezina
71 K30 KUCZERKA, Malwina KB LEW LEGNICA LEGNICA Zapłać
72 M40 KUŹMICKI, Marcin RAWLPLUG Wrocław
73 K20 KWIATKOWSKA, Dominika Wrocław
74 K40 KWIT, Aneta Siechnice
75 K30 LACHOWICZ, Marta Wrocław
76 M50 LEŚNICKI, Marek Stanowice Zapłać
77 M20 LUBAK, Mariusz Decathlon Wrocław
78 M20 LUBAK, Mateusz Decathlon Wrocław Wrocław
79 M40 ŁĄK, Tomasz Noa Wroclaw
80 M30 ŁĘCKI, Mariusz Smolec
81 M40 MADEJ, Maciej Wrocław
82 M40 MADERA, Andrzej Wrocław
83 K30 MATEJA , Alicja Opole
84 M30 MATYLA, Roman TmTeam Wrocław
85 M12 MATYSIAK, Przemysław Przemo Smolice
86 M40 MAZUREK, Piotr WKS Śląsk Wrocław Wrocław
87 M20 MICHALAK, Rafał CZAPLA TEAM Czepielowice Zapłać
88 M50 MOŻEJKO, Zbigniew Wrocław
89 M20 MUSIŃSKI, Patryk BTech Team Wrocław
90 M40 MYDŁOWSKI, Tomasz Janowice Wielkie
91 K15 NOWACKA, Helena gRUNwald team Poznań Poznań Zapłać
92 K30 OLEŚKÓW , Marcelina Ostrów Wielkopolski Zapłać
93 K30 OSMOLAK, Agnieszka ProRun Wrocław Wrocław
94 M30 PABIJAŃCZYK, Przemysław Wataha Wrocław Zapłać
95 M20 PACKI, Michał Wieluń Biega Wieluń
96 K40 PALUCH, Monika Wrocław
97 K30 PASEK-ZARZYCKA, Marta OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
98 K12 PASZKIEWICZ, Ewa Wrocław
99 M40 PASZKIEWICZ, Kamil Wrocław
100 M30 PIĄSTKA, Kamil BTech Team Wrocław
101 K30 PIETRZYKOWSKA, Katarzyna Wrocław
102 K20 PIĘT, Marta Wrocław
103 M12 PIOTROWSKI, Franciszek UKS Koral Wrocław Wrocław Zapłać
104 M15 PIOTROWSKI, Jakub Pegaz Wrocław Wrocław Zapłać
105 M20 POCHOPIEŃ, Marek KB LUPUS Oleśnica Wrocław
106 K50 PODKOWSKA, Beata WKB PIAST WROCŁAW Wroclaw
107 M60 POLOCZEK, Marek WKB PIAST WROCŁAW Wrocław
108 M40 POSŁUSZNY, Paweł Wrocław Zapłać
109 M50 PRUKOP, Wojciech RAWLPLUG Wrocław
110 M30 PTAK, Marcin Wrocław
111 M20 PUDLIS, Dawid BNY MELLON Wrocław Zapłać
112 M30 PUDŁO, Piotr KB Szerszeń Oleśnica Łuczyna Zapłać
113 M40 PYZIK, Tomasz Brzeg
114 M40 RACZKOWSKI, Roman PREDATORS Wałbrzych Szczawno-Zdrój
115 M12 RACZKOWSKI, Sebastian PREDATORS Wałbrzych Szczawno-Zdrój
116 M20 RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś Łódź/Decathlon Zakopianka Radziwiłłowska
117 K20 SAHAJ, Danuta Strzelin
118 M50 SKUDLARSKI, Kamil ProRun Wrocław Wrocław
119 M15 SMUŻNY, Łukasz PREDATORS Wałbrzych Wałbrzych
120 M20 STAROŃ, Damian Ski&Bike House Team Wrocław Zapłać
121 M40 STELMACH, Piotr Stelmach Adrian Danilewicz Group Wrocław Zapłać
122 K40 SZACHNIEWCZ, Joanna Wrocław
123 M12 SZCZURASZEK, Jan Myszorki Wrocław
124 M40 SZCZURASZEK, Maciej Myszorki Wrocław
125 M40 SZCZYGIELSKI, Bartłomiej Wrocław Zapłać
126 K30 SZEGLOWSKA, Justyna Pęgów
127 M40 SZKUDLARSKI, Tomasz Wrocław
128 K40 SZMIT, Iwona Smolec
129 M15 SZPARGAŁA, Bartłomiej MAD RUNNERS WAŁBRZYCH MIEROSZÓW
130 M40 SZTACHELSKI, Krzysztof Wrocław
131 K30 SZYIŃSKA, Alicja Noa Wrocław
132 K20 ŚMIAŁEK, Adrianna BTech Team Wrocław
133 K40 TABISZ, Marlena Wrocław Zapłać
134 M20 TRACZYŃSKI, Daniel Biegowa Świdnica Świdnica
135 M40 TYBUREK, Rafał Oława
136 M30 URBANOWICZ, Jacek Wrocław
137 K40 WACHOWSKA, Dorota WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
138 M30 WAWRZYNIAK, Krzysztof Wrocław
139 M12 WAŻNY, Artur MKS NOS Wrocław Wrocław
140 M40 WAŻNY, Dariusz WAŻNY TEAM Wrocław
141 M60 WOJTYŁŁO, Krzysztof WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
142 K30 WOŹNIAK, Joanna Twardogóra
143 M30 WRÓBEL, Damian Wrocław
144 M50 WRZESIŃSKI, Krzysztof WKS Śląsk Wrocław Piotrków Borowski
145 M30 ZALEWSKI, Piotr Wrocław
146 K20 ZAMULA , Tetiana RAWLPLUG Wrocław Zapłać
147 M40 ZAPOTOCZNY, Jacek Nokia Wrocław
148 K40 ZIELINSKA, Mirona Night Runners Wrocław Wrocław
149 M15 ZYMLIŃSKI, Mikołaj Wrocław
150 M40 ZYMLIŃSKI, Robert Wrocław
151 M30 ŻMINKOWSKI , Krzysztof
152 K30 ŻUKROWSKA, Kornelia Wrocław
153 M30 ŻUREK, Tomasz Wrocław
154 M30 ŻYLAK, Marek Wrocław Zapłać

K12

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PASZKIEWICZ, Ewa Wrocław

K15

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIEDERMAN, Adrianna WKS Wawel BnO Kraków
2 CISZEK, Kasia Wrocław
3 KUCHTA, Alicja Brzezina
4 NOWACKA, Helena gRUNwald team Poznań Poznań

K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KWIATKOWSKA, Dominika Wrocław
2 PIĘT, Marta Wrocław
3 SAHAJ, Danuta Strzelin
4 ŚMIAŁEK, Adrianna BTech Team Wrocław
5 ZAMULA , Tetiana RAWLPLUG Wrocław

K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAN, Kamila Wrocław
2 CZACHOR, Katarzyna Wrocław
3 FEDOROWICZ, Jowita Kotwica Brzeg Brzeg
4 HADUŁA, Justyna Cała Oleśnica Biega Oleśnica
5 JARCZYŃSKA, Adriana Wrocław
6 KIJAS, Maja Night Runners Wrocław Wroclaw
7 KOZIOLEK, Julia Wroclaw
8 KRZACZKOWSKA, Iwona Dziki Wrocław Wrocław
9 KRZACZKOWSKA , Iwpna Dziki Wrocław Wrocław
10 KUBICA, Agnieszka Kotwica Brzeg Brzeg
11 KUCZERKA, Malwina KB LEW LEGNICA LEGNICA
12 LACHOWICZ, Marta Wrocław
13 MATEJA , Alicja Opole
14 OLEŚKÓW , Marcelina Ostrów Wielkopolski
15 OSMOLAK, Agnieszka ProRun Wrocław Wrocław
16 PASEK-ZARZYCKA, Marta OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
17 PIETRZYKOWSKA, Katarzyna Wrocław
18 SZEGLOWSKA, Justyna Pęgów
19 SZYIŃSKA, Alicja Noa Wrocław
20 WOŹNIAK, Joanna Twardogóra
21 ŻUKROWSKA, Kornelia Wrocław

K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BELA, Beata Wrocław
2 BRYDA, Dorota Eurodent Łosiów Brzeg
3 CIESZKOWSKA-KUCHTA, Magdalena Brzezina
4 DEREJ, Maria Wrocław
5 DUDEK, Adrianna Grupa Bidgowa KS Brochów Siechnice
6 GRUSZCZYK, Mirela Wrocław
7 JAKUBOWSKA, Edyta Wrocław
8 JASTRZĘBSKA, Agnieszka WKB PIAST WROCŁAW Wrocław
9 KOZUBAL, Joanna Zakochaj się w bieganiu Wrocław
10 KWIT, Aneta Siechnice
11 PALUCH, Monika Wrocław
12 SZACHNIEWCZ, Joanna Wrocław
13 SZMIT, Iwona Smolec
14 TABISZ, Marlena Wrocław
15 WACHOWSKA, Dorota WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
16 ZIELINSKA, Mirona Night Runners Wrocław Wrocław

K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CZEKALSKA, Mariola Kotwica Brzeg Brzeg
2 GADZIŃSKA, Krystyna WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
3 PODKOWSKA, Beata WKB PIAST WROCŁAW Wroclaw

K60

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

M12

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BŁASEK, Maksymilian KS LENIWIEC Kępno
2 CZACHOR, Damian Wrocław
3 KOWALSKI, Adam Wrocław
4 KUCHTA, Tomasz Brzezina
5 MATYSIAK, Przemysław Przemo Smolice
6 PIOTROWSKI, Franciszek UKS Koral Wrocław Wrocław
7 RACZKOWSKI, Sebastian PREDATORS Wałbrzych Szczawno-Zdrój
8 SZCZURASZEK, Jan Myszorki Wrocław
9 WAŻNY, Artur MKS NOS Wrocław Wrocław

M15

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KACZOR, Jan Wałbrzych
2 KIJAK, Jakub WKS Wawel BnO Kraków
3 KRAWCZYŃSKI, Mikołaj Kiełczów
4 PIOTROWSKI, Jakub Pegaz Wrocław Wrocław
5 SMUŻNY, Łukasz PREDATORS Wałbrzych Wałbrzych
6 SZPARGAŁA, Bartłomiej MAD RUNNERS WAŁBRZYCH MIEROSZÓW
7 ZYMLIŃSKI, Mikołaj Wrocław

M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAN, Rafal Wroclaw
2 BECMER, Damian Wrocaw
3 BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel BnO Radziwiłłowska
4 GRELA, Łukasz Wrocław
5 KLIMECKI , Krzysztof Boguszów-Gorce
6 KRÓL, Maciej Wroclaw
7 LUBAK, Mariusz Decathlon Wrocław
8 LUBAK, Mateusz Decathlon Wrocław Wrocław
9 MICHALAK, Rafał CZAPLA TEAM Czepielowice
10 MUSIŃSKI, Patryk BTech Team Wrocław
11 PACKI, Michał Wieluń Biega Wieluń
12 POCHOPIEŃ, Marek KB LUPUS Oleśnica Wrocław
13 PUDLIS, Dawid BNY MELLON Wrocław
14 RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś Łódź/Decathlon Zakopianka Radziwiłłowska
15 STAROŃ, Damian Ski&Bike House Team Wrocław
16 TRACZYŃSKI, Daniel Biegowa Świdnica Świdnica

M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BOSSENKO, Dmitriy Wroclaw
2 BOŻEK, Kamil Wrocław
3 BRZAZGOŃ, Krzysztof Wrocław
4 CHMIELEWSKI, Paweł Wrocław
5 FILIPEK, Tomasz KS Byle do mety Wrocław
6 FIOŁKA, Przemysław Kępno
7 GAŁĄZKA, Adam Oława Biega Oława
8 JAKUBOWSKI, Karol 2BZ WROCŁAW
9 JANKOWSKI, Marek Lipton Poznań
10 KABAŁA, Przemysław Cogitare Team Wrocław
11 KOSECKI, Rafał Wroclaw
12 KRZACZKOWSKI, Łukasz Dziki Wrocław Wrocław
13 KRZYSZTOF, Dobrowolski Kwiaty w Mieście Wrocław
14 ŁĘCKI, Mariusz Smolec
15 MATYLA, Roman TmTeam Wrocław
16 PABIJAŃCZYK, Przemysław Wataha Wrocław
17 PIĄSTKA, Kamil BTech Team Wrocław
18 PTAK, Marcin Wrocław
19 PUDŁO, Piotr KB Szerszeń Oleśnica Łuczyna
20 URBANOWICZ, Jacek Wrocław
21 WAWRZYNIAK, Krzysztof Wrocław
22 WRÓBEL, Damian Wrocław
23 ZALEWSKI, Piotr Wrocław
24 ŻMINKOWSKI , Krzysztof
25 ŻUREK, Tomasz Wrocław
26 ŻYLAK, Marek Wrocław

M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BĄK, Piotr KB LUPUS Oleśnica Brzezia Łąka
2 BŁASEK, Radosław KS LENIWIEC Kępno
3 CHMIEL, Mariusz Bądzów
4 CYWIŃSKI, Bartłomiej Wrocław
5 FIELEK , Piotr ProRun Wrocław Wroclaw
6 FIOŁKA, Tomasz Kępno
7 FOLCIK, Ziemowit Night Runners Wrocław Wrocław
8 FONROBERT, Dominik Trimp - Triathlon Impulse Wrocław
9 GONERA, Krzysztof Kamieniec Wrocławski
10 GONERA, Krzysztof RAWLPLUG Wrocław
11 JABŁOŃSKI, Piotr GATE 8 Oława
12 JASKOWSKI, Sebastian Vigor Wrocław
13 KADŁUBOWSKI , Piotr Kotwica Brzeg Brzeg
14 KRZYSZTOF, Gonera RAWLPLUG Kamieniec Wrocławski
15 KUŹMICKI, Marcin RAWLPLUG Wrocław
16 ŁĄK, Tomasz Noa Wroclaw
17 MADEJ, Maciej Wrocław
18 MADERA, Andrzej Wrocław
19 MAZUREK, Piotr WKS Śląsk Wrocław Wrocław
20 MYDŁOWSKI, Tomasz Janowice Wielkie
21 PASZKIEWICZ, Kamil Wrocław
22 POSŁUSZNY, Paweł Wrocław
23 PYZIK, Tomasz Brzeg
24 RACZKOWSKI, Roman PREDATORS Wałbrzych Szczawno-Zdrój
25 STELMACH, Piotr Stelmach Adrian Danilewicz Group Wrocław
26 SZCZURASZEK, Maciej Myszorki Wrocław
27 SZCZYGIELSKI, Bartłomiej Wrocław
28 SZKUDLARSKI, Tomasz Wrocław
29 SZTACHELSKI, Krzysztof Wrocław
30 TYBUREK, Rafał Oława
31 WAŻNY, Dariusz WAŻNY TEAM Wrocław
32 ZAPOTOCZNY, Jacek Nokia Wrocław
33 ZYMLIŃSKI, Robert Wrocław

M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANTONISZYN, Dariusz Szczytkowice w biegu Szczytkowice 20
2 GADZIŃSKI, Marek WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
3 GADZIŃSKI, Włodzimierz Wrocław
4 LEŚNICKI, Marek Stanowice
5 MOŻEJKO, Zbigniew Wrocław
6 PRUKOP, Wojciech RAWLPLUG Wrocław
7 SKUDLARSKI, Kamil ProRun Wrocław Wrocław
8 WRZESIŃSKI, Krzysztof WKS Śląsk Wrocław Piotrków Borowski

M60

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAN, Bogdan ProRun Wrocław Wrocław
2 GUGA, Romuald Wrocław
3 KACZMAREK, Marek Masters Wrocław
4 POLOCZEK, Marek WKB PIAST WROCŁAW Wrocław
5 WOJTYŁŁO, Krzysztof WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAN, Kamila Wrocław
2 BARAN, Rafal Wroclaw
3 BECMER, Damian Wrocaw
4 BELA, Beata Wrocław
5 BOSSENKO, Dmitriy Wroclaw
6 BOŻEK, Kamil Wrocław
7 BRZAZGOŃ, Krzysztof Wrocław
8 CHMIEL, Mariusz Bądzów
9 CHMIELEWSKI, Paweł Wrocław
10 CIESZKOWSKA-KUCHTA, Magdalena Brzezina
11 CISZEK, Kasia Wrocław
12 CYWIŃSKI, Bartłomiej Wrocław
13 CZACHOR, Damian Wrocław
14 CZACHOR, Katarzyna Wrocław
15 DEREJ, Maria Wrocław
16 FIOŁKA, Przemysław Kępno
17 FIOŁKA, Tomasz Kępno
18 GADZIŃSKI, Włodzimierz Wrocław
19 GONERA, Krzysztof Kamieniec Wrocławski
20 GRELA, Łukasz Wrocław
21 GRUSZCZYK, Mirela Wrocław
22 GUGA, Romuald Wrocław
23 JAKUBOWSKA, Edyta Wrocław
24 JARCZYŃSKA, Adriana Wrocław
25 KACZOR, Jan Wałbrzych
26 KLIMECKI , Krzysztof Boguszów-Gorce
27 KOSECKI, Rafał Wroclaw
28 KOWALSKI, Adam Wrocław
29 KOZIOLEK, Julia Wroclaw
30 KRAWCZYŃSKI, Mikołaj Kiełczów
31 KRÓL, Maciej Wroclaw
32 KUCHTA, Alicja Brzezina
33 KUCHTA, Tomasz Brzezina
34 KWIATKOWSKA, Dominika Wrocław
35 KWIT, Aneta Siechnice
36 LACHOWICZ, Marta Wrocław
37 LEŚNICKI, Marek Stanowice
38 ŁĘCKI, Mariusz Smolec
39 MADEJ, Maciej Wrocław
40 MADERA, Andrzej Wrocław
41 MATEJA , Alicja Opole
42 MOŻEJKO, Zbigniew Wrocław
43 MYDŁOWSKI, Tomasz Janowice Wielkie
44 OLEŚKÓW , Marcelina Ostrów Wielkopolski
45 PALUCH, Monika Wrocław
46 PASZKIEWICZ, Ewa Wrocław
47 PASZKIEWICZ, Kamil Wrocław
48 PIETRZYKOWSKA, Katarzyna Wrocław
49 PIĘT, Marta Wrocław
50 POSŁUSZNY, Paweł Wrocław
51 PTAK, Marcin Wrocław
52 PYZIK, Tomasz Brzeg
53 SAHAJ, Danuta Strzelin
54 SZACHNIEWCZ, Joanna Wrocław
55 SZCZYGIELSKI, Bartłomiej Wrocław
56 SZEGLOWSKA, Justyna Pęgów
57 SZKUDLARSKI, Tomasz Wrocław
58 SZMIT, Iwona Smolec
59 SZTACHELSKI, Krzysztof Wrocław
60 TABISZ, Marlena Wrocław
61 TYBUREK, Rafał Oława
62 URBANOWICZ, Jacek Wrocław
63 WAWRZYNIAK, Krzysztof Wrocław
64 WOŹNIAK, Joanna Twardogóra
65 WRÓBEL, Damian Wrocław
66 ZALEWSKI, Piotr Wrocław
67 ZYMLIŃSKI, Mikołaj Wrocław
68 ZYMLIŃSKI, Robert Wrocław
69 ŻMINKOWSKI , Krzysztof
70 ŻUKROWSKA, Kornelia Wrocław
71 ŻUREK, Tomasz Wrocław
72 ŻYLAK, Marek Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JAKUBOWSKI, Karol 2BZ WROCŁAW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 STELMACH, Piotr Stelmach Adrian Danilewicz Group Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PUDLIS, Dawid BNY MELLON Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MUSIŃSKI, Patryk BTech Team Wrocław
2 PIĄSTKA, Kamil BTech Team Wrocław
3 ŚMIAŁEK, Adrianna BTech Team Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 TRACZYŃSKI, Daniel Biegowa Świdnica Świdnica

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MICHALAK, Rafał CZAPLA TEAM Czepielowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 HADUŁA, Justyna Cała Oleśnica Biega Oleśnica

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KABAŁA, Przemysław Cogitare Team Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LUBAK, Mariusz Decathlon Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LUBAK, Mateusz Decathlon Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRZACZKOWSKA, Iwona Dziki Wrocław Wrocław
2 KRZACZKOWSKA , Iwpna Dziki Wrocław Wrocław
3 KRZACZKOWSKI, Łukasz Dziki Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BRYDA, Dorota Eurodent Łosiów Brzeg

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JABŁOŃSKI, Piotr GATE 8 Oława

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DUDEK, Adrianna Grupa Bidgowa KS Brochów Siechnice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KUCZERKA, Malwina KB LEW LEGNICA LEGNICA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BĄK, Piotr KB LUPUS Oleśnica Brzezia Łąka
2 POCHOPIEŃ, Marek KB LUPUS Oleśnica Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PUDŁO, Piotr KB Szerszeń Oleśnica Łuczyna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FILIPEK, Tomasz KS Byle do mety Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BŁASEK, Maksymilian KS LENIWIEC Kępno
2 BŁASEK, Radosław KS LENIWIEC Kępno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CZEKALSKA, Mariola Kotwica Brzeg Brzeg
2 FEDOROWICZ, Jowita Kotwica Brzeg Brzeg
3 KADŁUBOWSKI , Piotr Kotwica Brzeg Brzeg
4 KUBICA, Agnieszka Kotwica Brzeg Brzeg

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRZYSZTOF, Dobrowolski Kwiaty w Mieście Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JANKOWSKI, Marek Lipton Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZPARGAŁA, Bartłomiej MAD RUNNERS WAŁBRZYCH MIEROSZÓW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WAŻNY, Artur MKS NOS Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KACZMAREK, Marek Masters Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZCZURASZEK, Jan Myszorki Wrocław
2 SZCZURASZEK, Maciej Myszorki Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FOLCIK, Ziemowit Night Runners Wrocław Wrocław
2 KIJAS, Maja Night Runners Wrocław Wroclaw
3 ZIELINSKA, Mirona Night Runners Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ŁĄK, Tomasz Noa Wroclaw
2 SZYIŃSKA, Alicja Noa Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZAPOTOCZNY, Jacek Nokia Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PASEK-ZARZYCKA, Marta OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GAŁĄZKA, Adam Oława Biega Oława

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 RACZKOWSKI, Roman PREDATORS Wałbrzych Szczawno-Zdrój
2 RACZKOWSKI, Sebastian PREDATORS Wałbrzych Szczawno-Zdrój
3 SMUŻNY, Łukasz PREDATORS Wałbrzych Wałbrzych

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PIOTROWSKI, Jakub Pegaz Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAN, Bogdan ProRun Wrocław Wrocław
2 FIELEK , Piotr ProRun Wrocław Wroclaw
3 OSMOLAK, Agnieszka ProRun Wrocław Wrocław
4 SKUDLARSKI, Kamil ProRun Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MATYSIAK, Przemysław Przemo Smolice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GONERA, Krzysztof RAWLPLUG Wrocław
2 KRZYSZTOF, Gonera RAWLPLUG Kamieniec Wrocławski
3 KUŹMICKI, Marcin RAWLPLUG Wrocław
4 PRUKOP, Wojciech RAWLPLUG Wrocław
5 ZAMULA , Tetiana RAWLPLUG Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 STAROŃ, Damian Ski&Bike House Team Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANTONISZYN, Dariusz Szczytkowice w biegu Szczytkowice 20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MATYLA, Roman TmTeam Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FONROBERT, Dominik Trimp - Triathlon Impulse Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PIOTROWSKI, Franciszek UKS Koral Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś Łódź/Decathlon Zakopianka Radziwiłłowska

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JASKOWSKI, Sebastian Vigor Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WAŻNY, Dariusz WAŻNY TEAM Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GADZIŃSKA, Krystyna WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
2 GADZIŃSKI, Marek WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
3 JASTRZĘBSKA, Agnieszka WKB PIAST WROCŁAW Wrocław
4 PODKOWSKA, Beata WKB PIAST WROCŁAW Wroclaw
5 POLOCZEK, Marek WKB PIAST WROCŁAW Wrocław
6 WACHOWSKA, Dorota WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
7 WOJTYŁŁO, Krzysztof WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIEDERMAN, Adrianna WKS Wawel BnO Kraków
2 BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel BnO Radziwiłłowska
3 KIJAK, Jakub WKS Wawel BnO Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MAZUREK, Piotr WKS Śląsk Wrocław Wrocław
2 WRZESIŃSKI, Krzysztof WKS Śląsk Wrocław Piotrków Borowski

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PABIJAŃCZYK, Przemysław Wataha Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PACKI, Michał Wieluń Biega Wieluń

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOZUBAL, Joanna Zakochaj się w bieganiu Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 NOWACKA, Helena gRUNwald team Poznań Poznań

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
2000m 10 1 9 9 1
6000m 144 49 95 111 33
Razem 154 50 104 120 34

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K12 1 1 0 1 0
K15 4 4 0 2 2
K20 5 5 0 4 1
K30 21 21 0 17 4
K40 16 16 0 11 5
K50 3 3 0 3 0
K60 0 0 0 0 0
M12 9 0 9 8 1
M15 7 0 7 5 2
M20 16 0 16 11 5
M30 26 0 26 21 5
M40 33 0 33 26 7
M50 8 0 8 7 1
M60 5 0 5 4 1
Razem 154 50 104 120 34