Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2019/2020 - Bieg Mikołajkowy - Zgłoszenia
2019-12-01

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Płatność
1 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy ANDRZEJEWSKI, Aleksander Sport Wise Zapłać
2 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy ANDRZEJEWSKI, Kacper AZS Krakow Zapłać
3 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 ARMATA, Ewa
4 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki AUGUSTYN, Milena
5 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki AUGUSTYN, Patrycja
6 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 BADURA, Magdalena
7 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki BAJUR, Wiktoria Zapłać
8 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 BARABASZ, Radek Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
9 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 BARAN, Szymon
10 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 BARAN-GĄDEK, Ewa
11 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 BARTLOMIEJ, Kupiec
12 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 BARTYZEL, Krzysztof Młode Wilki
13 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 BEREZIK, Mietek Zapłać
14 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 BIELA, Szymon JJ Fit Running Team
15 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 BIELEC, Kinga BeFit24Team
16 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 BIELEC, Kinga BeFit24Team
17 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 BIELSKI, Maciej KS Stajnia Bielskiego Zapłać
18 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 BIEŃ, Przemysław Zapłać
19 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 BOBA, Ryszard Trenuj w Krakowie
20 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 BOBULA, Maciej Zapłać
21 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 BODURKA, Zbigniew
22 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 BORATYN, Arkadiusz
23 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 BOROWIEC, Joanna Night Runner Kraków Zapłać
24 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 BOROWIECKI, Piotr
25 Nordic Walking/NW - M BOROWIECKI, Piotr
26 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 BOŻEK, Maciej
27 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 BOŻEK, Marlena Zapłać
28 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 BROŻEK, Łukasz
29 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 BUCHANIEC, Kamil Grupą Pocztowa AWIZO Zapłać
30 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 BUCZAK, Izabela Zapłać
31 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 BUJAS , Monika
32 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 BZOWSKI, Michał Trailrun
33 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 CHERNOVA, Iuliia
34 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 CHLEBDA, Łukasz Zapłać
35 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 CHOMNICKA , Beata Zapłać
36 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 CIELUCH, Dawid ZUZA Team
37 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata #AdamCzerwińskiTeam
38 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 CYBUCH, Arkadiusz
39 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 CZAPCZYŃSKI, Cezary Niepołomice Biegają
40 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 CZAPCZYŃSKI, Wojciech Niepołomice Biegają
41 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 CZARNECKI, Bartłomiej Yeti Zapłać
42 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 CZARNIECKA, Karolina
43 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 ĆWIĄKAŁA, Paweł KW Kraków
44 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 ĆWIĘCZEK, Łukasz AZS CM UJ
45 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 DEKA, Patrycja Zapłać
46 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 DIRK, Michiels
47 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 DOLEGA, Karol
48 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 DOMIN, Łukasz Run To The Hills Team Libiąż Zapłać
49 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 DOMINIK, Monika Heineken Kraków Running Club
50 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 DRAB, Paweł ChUR Kraków
51 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy DRZYZGA, Maksymilian
52 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy DRZYZGA, Miłosz
53 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 DUDA, Magdalena Zapłać
54 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 DUDA, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
55 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 DULIŃSKI, Łukasz
56 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 DURAKIEWICZ, Marta Decathlon Zakopianka
57 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 DURBAS, Tomasz KGB
58 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 DYRCZ, Jakub Hospicjum Dziecięce Alma Spei
59 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 FRĄCKOWIAK, Natalia Kama Run Czarnków Zapłać
60 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 GAJDA , Adrian Zapłać
61 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 GAJDA , Kinga Zapłać
62 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława WM Triself
63 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 GARSTECKA, Joanna Skawina Biega
64 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 GĄDEK, Maciej
65 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 GIERULA, Robert Zapłać
66 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 GIRGUŚ, Michał #AdamCzerwińskiTeam
67 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 GŁĄBIŃSKI, Piotr #AdamCzerwińskiTeam
68 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy GOLONKA, Szymon Sport Wise
69 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 GOMULEC, Mila Trenuj w Krakowie
70 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 GOMULEC, Tomasz JJfit Running Team
71 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 GONDOR, Jarek
72 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 GORZKOWSKA, Beata
73 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 GÓRKA, Dariusz BIKEBOARD Zapłać
74 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 GÓRNY , Małgorzata Wieliczka Biega Zapłać
75 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 GRABSKA, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
76 Nordic Walking/NW - K GRATKA, Beata LUX TORPEDA Małopolska Zapłać
77 Nordic Walking/NW - M GRATKA, Mirosław Lux Torpeda Małopolska Zapłać
78 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 GROCHALSKA , Katarzyna
79 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
80 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
81 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 GRZEGORZ, Wąchała Skawina Biega
82 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 HEBDA, Maciej
83 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 HENDEL, Magda AZS AWF Kraków Masters
84 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 HOJDA, Karolina Zapłać
85 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 HOPEK, Elżbieta ULTRAMARYNA
86 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 HOPEK, Tomasz ULTRAMARYNA
87 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 IGNASIK, Wojciech CFNS Training
88 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 ILNICKI, Darek OCR TRAINING
89 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 ISKRA-BATKIEWICZ, Barbara
90 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 JACH, Paulina Tridivision triathlonteam
91 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 JACHYMCZYK, Norbert
92 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 JACKOWSKI, Sławomir Zapłać
93 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 JAŁOCHA , Zofia Zapłać
94 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 JANISZEWSKA, Olga Go Aptiv!
95 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 JANOWSKA, Katarzyna
96 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata
97 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 JARNOT, Konrad Biegam w Kato ;) Zapłać
98 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 JASIŃSKI, Jakub WM Triself GORIDE Zapłać
99 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 JEDLEWSKI, Krzysztof
100 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 JENERALSKI, Miłosz
101 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 JESIOŁOWSKI , Michał Zapłać
102 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 JOANNA , Rachwał
103 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 JURKIEWICZ, Sylwester Zapłać
104 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 KACPER, Lipski ZUZA Team
105 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KACZMAREK, Mariusz Sieprawska Piątka
106 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KAMIŃSKI, Janusz Zapłać
107 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy KAPUŚNIK, Kuba
108 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy KAPUŚNIK, Michał
109 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KAPUŚNIK, Paweł
110 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 KARTECZKA KUSIAK, Anna
111 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki KĘDZIOR, Magdalena WKS Wawel
112 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 KĘDZIOR, Wiesława
113 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KOKOSZKA, Zygmunt Vege Runners
114 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KOKOSZKA , Zygmunt Vege Runners
115 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 KOLEGOWICZ, Damian BeFit24Team
116 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 KOLEGOWICZ, Klaudia BeFit24Team
117 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KOŁODZIEJSKI, Kamil
118 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 KOŃCZAK, Szymon Jpks
119 Nordic Walking/NW - K KORDOWSKA, Bogusława Lux Torpeda Małopolska
120 Nordic Walking/NW - M KORDOWSKI, Piotr Lux Torpeda Małopolska
121 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KORDYS, Krzysztof Zabierzów Biega
122 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 KOSCIELNA, Grazyna Koscielna Rincewind
123 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 KOSIERADZKI, Łukasz
124 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KOTL, Rafał
125 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 KOTYLA , Irena szczurki i koty Zapłać
126 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 KOTYLA, Irena szczurki i koty
127 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 KOWALIK, Jan
128 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KOWALINSKI, Bartłomiej
129 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 KOWALSKI, Natan
130 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 KOZŁOWSKA, Łucja
131 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 KOZŁOWSKI, Antoni
132 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 KRAWCZYK, Natasza ZUZA Team
133 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 KRĘPA, Agnieszka wkurw_team Zapłać
134 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 KRĘPA, Agnieszka wkurw_team
135 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 KRUK, Julia Iron Dragon Zapłać
136 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 KRUPA, Radosław
137 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 KRZYSZTOF, Borowski
138 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 KUBIK, Filip
139 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 KUCHARSKI, Kamil TriJet Team
140 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 KULA, Damian TriWise Triathlon Team
141 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 KULINOWSKI, Dawid
142 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 KUREK, Marta Decathlon Zakopianka
143 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KUSIAK, Grzegorz
144 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki KUZA, Amelia
145 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 KUZA, Bożena
146 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KUZA, Łukasz
147 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 LASKOWSKA, Renata Niepołomice Biegają
148 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 LASKOWSKI, Piotr Niepołomice Biegają
149 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 LEBITKO, Olaf Iron Dragon
150 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 LIKUS, Izabela
151 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 LIS, Agata Zapłać
152 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 LISOWSKI, Paweł
153 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 LISZKA, Piotrek Zapłać
154 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 LORENS, Magdalena G.O.A.T. Team Michałowice Zapłać
155 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 LUDOWSKI, Paweł
156 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 ŁAKOMSKA, Zuzanna ZUZA Team
157 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 ŁĄCZ, Małgorzata
158 Nordic Walking/NW - K ŁUCKA, Mariola
159 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 MACHALICA, Jan Poranny Patrol
160 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 MAGOCSY, Justyna
161 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 MALICKI, Grzegorz T-Mobile Sport Team Zapłać
162 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 MARCINEK, Jan Poranny Patrol
163 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 MATYAS, Dominik
164 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 MAZIARZ, Katarzyna Zapłać
165 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 MAZUREK, Joanna WKS Wawel
166 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 MICHALEWSKA, Anna Drużyna Grubego Misia
167 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 MICHALEWSKI, Mateusz Drużyna Grubego Misia
168 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 MICHAŁOWSKI, Maciek ITMBW Kraków
169 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 MIELNIK, Łukasz
170 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 MIETŁA, Mateusz Zapłać
171 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 MIĘKINA, Kamil Grupa Pocztowa AWIZO Zapłać
172 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 MIKOŚ, Magdalena
173 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 MILER, Lidia Zabierzów Biega
174 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 MIŚKIEWICZ, Bartosz TriWise
175 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 MIZERA, Adrian Nowy Targ
176 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 MONCZNIK, Marek
177 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 MONCZNIK, Mikołaj
178 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 MOSKAL-PAWLUS, Mariola - Zapłać
179 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy MROCZEK, Mieszko
180 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy MROCZEK, Mikołaj
181 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 MRÓZ, Bartłomiej - Zapłać
182 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy MRÓZ, Franciszek -
183 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 MRUGACZ, Anna
184 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 MUCHA, Michał
185 Nordic Walking/NW - K MUSZ, Elżbieta JJfit Running Team
186 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 MUSZYŃSKI, Paweł Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
187 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 NESTERUK, Bartosz Eskadra Kraków Zapłać
188 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 NIEBRZYDOWSKI, Raymond
189 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 NORWECKA , Sylwia
190 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 NOSAL, Tomasz
191 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 NOWAK, Łukasz Ardigen
192 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 NOWAK, Marek
193 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 ODRZYWAŁEK, Marcin KGB
194 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 OKRAJEK, Zbigniew
195 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 OLSZEWSKI, Eryk UKP Kmita Zabierzów
196 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 ORŁOWSKI, Kacper POLAR TEAM
197 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 ORZIŃSKI, Michał Zapłać
198 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 OSUCH, Katarzyna
199 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki PAJĄK, Martyna Trenuj w Krakowie
200 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 PALECZNY, Michał Go Aptiv! Zapłać
201 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy PALIŚ, Jakub BeFit24Team Zapłać
202 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy PALIŚ, Maksymilian BeFit24Team Zapłać
203 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy PALIŚ, Mikołaj BeFit24Team Zapłać
204 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 PASAJ, Szymon Avengers Zapłać
205 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 PASAJ, Szymon Avengers
206 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 PAWLAK, Maja ZUZA Team
207 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka Evil Team
208 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków
209 Nordic Walking/NW - K PIECHOWSKA, Anna Zapłać
210 Nordic Walking/NW - K PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna - Zapłać
211 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 PIETRALA, Agata CSC Adventure Academy Zapłać
212 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 PIETROŃ, Monika
213 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 PIETROŃ, Monika
214 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 PISKORZ, Paweł
215 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 PLEJZNEROWSKI, Marcin
216 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 PŁOSKOŃ, Piotr
217 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 PŁOSZAJ, Anna
218 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 POLAK, Bogusława
219 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 POLAK, Stanisław SBG Podbieg
220 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 POLLESCH, Zuzanna Zapłać
221 Nordic Walking/NW - K POLYWKA-BUŁAWA, Katarzyna gb-arch.pl
222 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 PRADZIAD, Andrzej KS Murzasichle
223 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 PRADZIAD, Justyna KS Murzasichle
224 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 PRZYBYŁO, Dariusz
225 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 PRZYDATEK, Grzegorz Sosna club Zapłać
226 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy PYJAS, Bartek
227 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 PYRĆ, Krzysztof JJ Team Zapłać
228 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 PYREK, Przemysław Training By PP
229 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 RACHWAŁ , Joanna Zapłać
230 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 RADOSZEK- ZAKRZYŃSKA, Barbara CSC Adventure Academy
231 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 RADZIK, Jerzy Niepołomice Biegają
232 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 RAJCA, Robert Hospicjum dla Dzieci Alma Spei
233 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 REGULSKA, Marta Zapłać
234 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 ROJEK, Maciej
235 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 RUDOL, Renata -
236 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 RUSIN, Grzegorz
237 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 RYKAŁA, Wojciech Evil Team
238 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 SAJDAK, Piotr Glaze Prosthetics Zapłać
239 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 SAŁACH, Krzysztof Decathlon Zakopianka
240 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 SAROTA, Patrycja
241 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 SERZYSKO, Bartosz WM Triself
242 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 SEWERYN, Bartosz
243 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 SĘP, Mariola Zapłać
244 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy SĘP, Mikołaj Zapłać
245 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 SIKORA, Anna Zapłać
246 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 SKOWRONEK, Robert
247 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 SKÓRZEWSKA, Aleksandra
248 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 SKRZECZYŃSKA, Jolanta
249 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 SKRZECZYŃSKA-MONCZNIK, Joanna
250 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 SKRZECZYŃSKI, Przemysław
251 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy SŁOŃSKI, Antoni
252 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy SŁOŃSKI, Franciszek WKS Wawel
253 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 SMOLARCZYK, Tomasz Intersport Polska S.A Zapłać
254 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 SMOLAREK, Artur Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
255 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 SMOLAREK, Artur Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
256 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 SMOROŃ, Marcin BeFit24Team
257 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 SOBOLEWSKA, Alesandra ZUZA Team
258 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 SOKOŁOWSKA, Gracjana CFNS Training
259 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 SOSIŃSKI, Michał
260 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 SPOREK, Łukasz Hospicjum dla Dzieci Alma Spei
261 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 SPOREK, Patryk SKS KUSY KRAKÓW
262 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 STANKIEWICZ, Tomasz GT TEAM
263 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 STEFANOWICZ, Adam WM Triself
264 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 STEINKE, Wiktoria Zapłać
265 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 STERKOWICZ, Dorota
266 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 STERKOWICZ, Jakub
267 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 SUDER, Kamil
268 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 SUKIENNIK, Artur JJfit Running Team
269 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 SUKIENNIK, Szymon Trenuj w Krakowie
270 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 SUŁKOWSKI, Wojciech limanoma biega
271 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 SUMARA, Jacek
272 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 SURMA, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice
273 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 SZAŁEK, Katarzyna
274 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 SZAREK, Miłosz KW Kraków
275 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 SZATOŃ, Bartek
276 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 SZCZĘŚNIAK, Janusz BeFit24Team
277 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 SZCZUROWSKI, Artur szczurki i koty
278 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 SZELA, Tomasz Go Aptiv!
279 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 SZEWCZYK, Marcin
280 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna
281 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 SZPAK, Slawomir
282 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 SZWAGRZYK, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
283 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 ŚLIWKA, Piotr #Na_kole
284 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 ŚLÓSARCZYK, Jakub Zapłać
285 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki ŚLUSARCZYK, Oliwia Zapłać
286 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 ŚMIECHOWSKA, Zuzanna ZUZA Team
287 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 ŚPIEWAKOWSKI, Arkadiusz Poznanski Klub Pilota Zapłać
288 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 ŚWIĄTEK, Anna Zapłać
289 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 ŚWIERC, Barbara Trailrun
290 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 ŚWIĘCHOWICZ, Paweł
291 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 TOBIASZ, Wiesław Elster
292 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 TOKARSKA, Bożena #AdamCzerwińskiTeam
293 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 TOKARSKI, Rafał
294 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 TOKARSKI, Szymon
295 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 TOMSIA , Sylwester
296 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 TUCHOŁKA , Marta ZUK
297 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 TUCHOŁKA, Marta Poco Loco
298 Nordic Walking/NW - K TURCHAN, Agnieszka
299 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 TUROS, Maciej X-team Special Forces
300 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 TWORZYDŁO, Piotr
301 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 TYLEK, Agata Skawina Biega
302 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 TYLEK, Krzysztof Skawina Biega
303 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 TYMOFIEJEWICZ, Wioleta technikam
304 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki URBANIAK, Pola WATAHA
305 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 URBNIAK, Ania WATAHA
306 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 USAREK , Agnieszka JJ Fit Running Team Zapłać
307 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WALCZYNSKI, Maciej
308 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 WALKOWIAK, Łukasz
309 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WASIELEWSKI, Adrian
310 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 WĄS, Andrzej WM Triself
311 Ambitna Jedenastka/11,6km - K60 WIATR, Irena
312 Nordic Walking/NW - M WIATR, Stanisław
313 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 WIELOSIK, Marcin Visegrad Maraton Rytro Zapłać
314 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 WIĘCEK, Joachim Zapłać
315 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WILK, Michał Nokia Kraków
316 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 WŁOCH, Kamil Sarni Tętent
317 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 WŁODEK, Barbara
318 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 WOLIŃSKA, Dorota
319 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WOWER, Bartłomiej CSC Adventure Academy Zapłać
320 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy WOŹNIAK, Olivier Trenuj w Krakowie
321 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WOŹNIAK, Radosław
322 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 WOŹNIAK, Radosław Skawina Biega
323 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 WÓJCIK-PYRĆ, Katarzyna JJ Team Zapłać
324 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 WRONA, Daniel #AdamCzerwińskiTeam
325 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 WROŃSKI , Mateusz-Tusik
326 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 WYRZYKOWSKI, Marcin Skawina Biega
327 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 WYSOCKA, Marta Drużyna Grubego Misia
328 Przyjazna Trójka/3,7km - K60 ZABRZAŃSKA, Barbara
329 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 ZABRZAŃSKI, Alfred
330 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 ZABRZAŃSKI, Alfred
331 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 ZACHWIEJA, Katarzyna
332 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 ZAJDEL, Maciej RAMYDADE
333 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 ZAJKOWSKI, Piotr Zapłać
334 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 ZAKRZYŃSKI, Paweł CSC Adventure Academy
335 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 ZARZECZNY, Radosław
336 Nordic Walking/NW - K ZAWADA, Julia JJ Fit Running Team Zapłać
337 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 ZAWADA, Magdalena JJ Fit Running Team Zapłać
338 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 ZAWALSKI, Paweł
339 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 ZAWIŚLAK , Agata SZYMITEAM
340 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 ZIMOŃ, Michał
341 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 ZIÓŁKO, Wiktor Iron Dragon

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K18

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOŻEK, Marlena
2 CHERNOVA, Iuliia
3 DEKA, Patrycja
4 DOMINIK, Monika Heineken Kraków Running Club
5 HENDEL, Magda AZS AWF Kraków Masters
6 KRĘPA, Agnieszka wkurw_team
7 KRĘPA, Agnieszka wkurw_team
8 OSUCH, Katarzyna
9 PIETRALA, Agata CSC Adventure Academy
10 WŁODEK, Barbara

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 ARMATA, Ewa
2 CZARNIECKA, Karolina
3 DUDA, Magdalena
4 GÓRNY , Małgorzata Wieliczka Biega
5 KOSCIELNA, Grazyna Koscielna Rincewind
6 KOTYLA , Irena szczurki i koty
7 KOTYLA, Irena szczurki i koty
8 LIS, Agata
9 MAGOCSY, Justyna
10 MIKOŚ, Magdalena
11 MILER, Lidia Zabierzów Biega
12 PIETROŃ, Monika
13 PIETROŃ, Monika
14 PŁOSZAJ, Anna
15 RADOSZEK- ZAKRZYŃSKA, Barbara CSC Adventure Academy
16 SOKOŁOWSKA, Gracjana CFNS Training
17 ŚWIĄTEK, Anna
18 ŚWIERC, Barbara Trailrun
19 TUCHOŁKA , Marta ZUK
20 TYLEK, Agata Skawina Biega
21 TYMOFIEJEWICZ, Wioleta technikam

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 GORZKOWSKA, Beata
2 JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata
3 MICHALEWSKA, Anna Drużyna Grubego Misia
4 REGULSKA, Marta
5 SKÓRZEWSKA, Aleksandra
6 SKRZECZYŃSKA, Jolanta
7 WÓJCIK-PYRĆ, Katarzyna JJ Team
8 WYSOCKA, Marta Drużyna Grubego Misia
9 ZACHWIEJA, Katarzyna

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K50

# Zawodnik Klub Płatność

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K60

# Zawodnik Klub Płatność
1 WIATR, Irena

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M18

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOBULA, Maciej
2 BUCHANIEC, Kamil Grupą Pocztowa AWIZO
3 DOLEGA, Karol
4 KOSIERADZKI, Łukasz
5 MACHALICA, Jan Poranny Patrol
6 MIĘKINA, Kamil Grupa Pocztowa AWIZO
7 PYREK, Przemysław Training By PP
8 SOSIŃSKI, Michał
9 SZEWCZYK, Marcin
10 TUROS, Maciej X-team Special Forces

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARABASZ, Radek Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
2 BROŻEK, Łukasz
3 CHLEBDA, Łukasz
4 ĆWIĄKAŁA, Paweł KW Kraków
5 DOMIN, Łukasz Run To The Hills Team Libiąż
6 DULIŃSKI, Łukasz
7 DURBAS, Tomasz KGB
8 HEBDA, Maciej
9 IGNASIK, Wojciech CFNS Training
10 JASIŃSKI, Jakub WM Triself GORIDE
11 KAMIŃSKI, Janusz
12 KOŁODZIEJSKI, Kamil
13 KORDYS, Krzysztof Zabierzów Biega
14 KOTL, Rafał
15 KOWALINSKI, Bartłomiej
16 KUSIAK, Grzegorz
17 MATYAS, Dominik
18 NESTERUK, Bartosz Eskadra Kraków
19 NOSAL, Tomasz
20 NOWAK, Łukasz Ardigen
21 ODRZYWAŁEK, Marcin KGB
22 RUSIN, Grzegorz
23 SERZYSKO, Bartosz WM Triself
24 SMOLARCZYK, Tomasz Intersport Polska S.A
25 SMOLAREK, Artur Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
26 STANKIEWICZ, Tomasz GT TEAM
27 SURMA, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice
28 SZATOŃ, Bartek
29 ŚWIĘCHOWICZ, Paweł
30 TOMSIA , Sylwester
31 WALCZYNSKI, Maciej
32 WASIELEWSKI, Adrian
33 WILK, Michał Nokia Kraków
34 WOWER, Bartłomiej CSC Adventure Academy
35 WOŹNIAK, Radosław
36 ZAJDEL, Maciej RAMYDADE
37 ZAJKOWSKI, Piotr
38 ZARZECZNY, Radosław

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 CZARNECKI, Bartłomiej Yeti
2 GOMULEC, Tomasz JJfit Running Team
3 GONDOR, Jarek
4 JACKOWSKI, Sławomir
5 JENERALSKI, Miłosz
6 KOKOSZKA, Zygmunt Vege Runners
7 KOKOSZKA , Zygmunt Vege Runners
8 KUZA, Łukasz
9 MICHALEWSKI, Mateusz Drużyna Grubego Misia
10 MIETŁA, Mateusz
11 MIŚKIEWICZ, Bartosz TriWise
12 NIEBRZYDOWSKI, Raymond
13 PALECZNY, Michał Go Aptiv!
14 PASAJ, Szymon Avengers
15 PASAJ, Szymon Avengers
16 POLAK, Stanisław SBG Podbieg
17 SKOWRONEK, Robert
18 SKRZECZYŃSKI, Przemysław
19 STEFANOWICZ, Adam WM Triself
20 SZCZUROWSKI, Artur szczurki i koty
21 ŚLÓSARCZYK, Jakub
22 TYLEK, Krzysztof Skawina Biega
23 WALKOWIAK, Łukasz

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOROWIECKI, Piotr
2 DIRK, Michiels
3 KOWALIK, Jan
4 PRZYBYŁO, Dariusz
5 RADZIK, Jerzy Niepołomice Biegają
6 SZPAK, Slawomir

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M60

# Zawodnik Klub Płatność
1 BEREZIK, Mietek
2 PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M70

# Zawodnik Klub Płatność

Bieg dla Dzieci do 10lat / 1km - Chłopcy

# Zawodnik Klub Płatność
1 ANDRZEJEWSKI, Aleksander Sport Wise
2 ANDRZEJEWSKI, Kacper AZS Krakow
3 DRZYZGA, Maksymilian
4 DRZYZGA, Miłosz
5 GOLONKA, Szymon Sport Wise
6 KAPUŚNIK, Kuba
7 KAPUŚNIK, Michał
8 MROCZEK, Mieszko
9 MROCZEK, Mikołaj
10 MRÓZ, Franciszek -
11 PALIŚ, Jakub BeFit24Team
12 PALIŚ, Maksymilian BeFit24Team
13 PALIŚ, Mikołaj BeFit24Team
14 PYJAS, Bartek
15 SĘP, Mikołaj
16 SŁOŃSKI, Antoni
17 SŁOŃSKI, Franciszek WKS Wawel
18 WOŹNIAK, Olivier Trenuj w Krakowie

Bieg dla Dzieci do 10lat / 1km - Dziewczynki

# Zawodnik Klub Płatność
1 AUGUSTYN, Milena
2 AUGUSTYN, Patrycja
3 BAJUR, Wiktoria
4 KĘDZIOR, Magdalena WKS Wawel
5 KUZA, Amelia
6 PAJĄK, Martyna Trenuj w Krakowie
7 ŚLUSARCZYK, Oliwia
8 URBANIAK, Pola WATAHA

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 STERKOWICZ, Dorota

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 KUREK, Marta Decathlon Zakopianka
2 ŁĄCZ, Małgorzata
3 MOSKAL-PAWLUS, Mariola -
4 PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka Evil Team
5 TUCHOŁKA, Marta Poco Loco

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna
2 TOKARSKA, Bożena #AdamCzerwińskiTeam

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K50

# Zawodnik Klub Płatność
1 KĘDZIOR, Wiesława
2 POLAK, Bogusława

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARTLOMIEJ, Kupiec
2 DRAB, Paweł ChUR Kraków
3 DYRCZ, Jakub Hospicjum Dziecięce Alma Spei
4 KUCHARSKI, Kamil TriJet Team

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIEŃ, Przemysław
2 GŁĄBIŃSKI, Piotr #AdamCzerwińskiTeam
3 ILNICKI, Darek OCR TRAINING
4 JARNOT, Konrad Biegam w Kato ;)
5 MARCINEK, Jan Poranny Patrol
6 MUSZYŃSKI, Paweł Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
7 PLEJZNEROWSKI, Marcin
8 ROJEK, Maciej
9 TOKARSKI, Szymon
10 WŁOCH, Kamil Sarni Tętent
11 WYRZYKOWSKI, Marcin Skawina Biega
12 ZAKRZYŃSKI, Paweł CSC Adventure Academy

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BZOWSKI, Michał Trailrun
2 GÓRKA, Dariusz BIKEBOARD
3 GRZEGORZ, Wąchała Skawina Biega
4 JACHYMCZYK, Norbert
5 JEDLEWSKI, Krzysztof
6 KULA, Damian TriWise Triathlon Team
7 MALICKI, Grzegorz T-Mobile Sport Team
8 PISKORZ, Paweł
9 PYRĆ, Krzysztof JJ Team
10 RAJCA, Robert Hospicjum dla Dzieci Alma Spei
11 RYKAŁA, Wojciech Evil Team
12 TOKARSKI, Rafał
13 ZAWALSKI, Paweł

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 CYBUCH, Arkadiusz
2 GIERULA, Robert
3 NOWAK, Marek
4 ŚPIEWAKOWSKI, Arkadiusz Poznanski Klub Pilota

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M60

# Zawodnik Klub Płatność
1 LISZKA, Piotrek

Przyjazna Trójka / 3,7km - K11

# Zawodnik Klub Płatność
1 GOMULEC, Mila Trenuj w Krakowie
2 KRAWCZYK, Natasza ZUZA Team
3 PAWLAK, Maja ZUZA Team
4 SOBOLEWSKA, Alesandra ZUZA Team
5 ŚMIECHOWSKA, Zuzanna ZUZA Team

Przyjazna Trójka / 3,7km - K16

# Zawodnik Klub Płatność
1 KRUK, Julia Iron Dragon

Przyjazna Trójka / 3,7km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 GROCHALSKA , Katarzyna
2 JANISZEWSKA, Olga Go Aptiv!
3 ŁAKOMSKA, Zuzanna ZUZA Team
4 SAROTA, Patrycja
5 SĘP, Mariola

Przyjazna Trójka / 3,7km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIELEC, Kinga BeFit24Team
2 URBNIAK, Ania WATAHA

Przyjazna Trójka / 3,7km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BADURA, Magdalena
2 GAJDA , Kinga
3 GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam
4 KOZŁOWSKA, Łucja
5 RUDOL, Renata -
6 SKRZECZYŃSKA-MONCZNIK, Joanna
7 USAREK , Agnieszka JJ Fit Running Team

Przyjazna Trójka / 3,7km - K50

# Zawodnik Klub Płatność
1 LASKOWSKA, Renata Niepołomice Biegają
2 LIKUS, Izabela

Przyjazna Trójka / 3,7km - K60

# Zawodnik Klub Płatność
1 ZABRZAŃSKA, Barbara

Przyjazna Trójka / 3,7km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - M11

# Zawodnik Klub Płatność
1 CIELUCH, Dawid ZUZA Team
2 CZAPCZYŃSKI, Wojciech Niepołomice Biegają
3 GAJDA , Adrian
4 KACPER, Lipski ZUZA Team
5 KOWALSKI, Natan
6 KOZŁOWSKI, Antoni
7 KULINOWSKI, Dawid
8 LEBITKO, Olaf Iron Dragon
9 OLSZEWSKI, Eryk UKP Kmita Zabierzów
10 SEWERYN, Bartosz
11 SPOREK, Patryk SKS KUSY KRAKÓW
12 SUKIENNIK, Szymon Trenuj w Krakowie
13 ZIÓŁKO, Wiktor Iron Dragon

Przyjazna Trójka / 3,7km - M16

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIELA, Szymon JJ Fit Running Team
2 MUCHA, Michał

Przyjazna Trójka / 3,7km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIELSKI, Maciej KS Stajnia Bielskiego
2 BOŻEK, Maciej
3 ĆWIĘCZEK, Łukasz AZS CM UJ
4 LASKOWSKI, Piotr Niepołomice Biegają
5 SUDER, Kamil
6 WRONA, Daniel #AdamCzerwińskiTeam

Przyjazna Trójka / 3,7km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 DUDA, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
2 OKRAJEK, Zbigniew
3 PRZYDATEK, Grzegorz Sosna club
4 WOŹNIAK, Radosław Skawina Biega

Przyjazna Trójka / 3,7km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 MONCZNIK, Marek
2 SPOREK, Łukasz Hospicjum dla Dzieci Alma Spei
3 SUŁKOWSKI, Wojciech limanoma biega

Przyjazna Trójka / 3,7km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 SZCZĘŚNIAK, Janusz BeFit24Team

Przyjazna Trójka / 3,7km - M60

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOBA, Ryszard Trenuj w Krakowie
2 ZABRZAŃSKI, Alfred

Przyjazna Trójka / 3,7km - M70

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K16

# Zawodnik Klub Płatność
1 MAZUREK, Joanna WKS Wawel
2 STEINKE, Wiktoria

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 BUCZAK, Izabela
2 DURAKIEWICZ, Marta Decathlon Zakopianka
3 FRĄCKOWIAK, Natalia Kama Run Czarnków
4 GRABSKA, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
5 HOJDA, Karolina
6 JACH, Paulina Tridivision triathlonteam
7 LORENS, Magdalena G.O.A.T. Team Michałowice
8 MAZIARZ, Katarzyna
9 POLLESCH, Zuzanna
10 PRADZIAD, Justyna KS Murzasichle
11 SIKORA, Anna
12 ZAWIŚLAK , Agata SZYMITEAM

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIELEC, Kinga BeFit24Team
2 JOANNA , Rachwał
3 KARTECZKA KUSIAK, Anna
4 KOLEGOWICZ, Klaudia BeFit24Team
5 MRUGACZ, Anna
6 NORWECKA , Sylwia
7 RACHWAŁ , Joanna
8 WOLIŃSKA, Dorota

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOROWIEC, Joanna Night Runner Kraków
2 BUJAS , Monika
3 CHOMNICKA , Beata
4 CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata #AdamCzerwińskiTeam
5 GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława WM Triself
6 GARSTECKA, Joanna Skawina Biega
7 GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam
8 HOPEK, Elżbieta ULTRAMARYNA
9 ISKRA-BATKIEWICZ, Barbara
10 JANOWSKA, Katarzyna
11 KUZA, Bożena
12 SZAŁEK, Katarzyna
13 ZAWADA, Magdalena JJ Fit Running Team

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K50

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARAN-GĄDEK, Ewa
2 JAŁOCHA , Zofia

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M16

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOŃCZAK, Szymon Jpks
2 MONCZNIK, Mikołaj

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARTYZEL, Krzysztof Młode Wilki
2 KOLEGOWICZ, Damian BeFit24Team
3 KRZYSZTOF, Borowski
4 KUBIK, Filip
5 MIZERA, Adrian Nowy Targ
6 ORŁOWSKI, Kacper POLAR TEAM
7 PRADZIAD, Andrzej KS Murzasichle
8 SAJDAK, Piotr Glaze Prosthetics
9 STERKOWICZ, Jakub
10 WIELOSIK, Marcin Visegrad Maraton Rytro

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARAN, Szymon
2 BORATYN, Arkadiusz
3 JESIOŁOWSKI , Michał
4 JURKIEWICZ, Sylwester
5 KACZMAREK, Mariusz Sieprawska Piątka
6 KAPUŚNIK, Paweł
7 LUDOWSKI, Paweł
8 MICHAŁOWSKI, Maciek ITMBW Kraków
9 MRÓZ, Bartłomiej -
10 ORZIŃSKI, Michał
11 PŁOSKOŃ, Piotr
12 SAŁACH, Krzysztof Decathlon Zakopianka
13 SMOLAREK, Artur Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
14 SZAREK, Miłosz KW Kraków
15 SZELA, Tomasz Go Aptiv!
16 SZWAGRZYK, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
17 ŚLIWKA, Piotr #Na_kole
18 TWORZYDŁO, Piotr
19 WIĘCEK, Joachim
20 ZIMOŃ, Michał

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 CZAPCZYŃSKI, Cezary Niepołomice Biegają
2 GIRGUŚ, Michał #AdamCzerwińskiTeam
3 HOPEK, Tomasz ULTRAMARYNA
4 KRUPA, Radosław
5 LISOWSKI, Paweł
6 MIELNIK, Łukasz
7 SMOROŃ, Marcin BeFit24Team
8 SUMARA, Jacek
9 WĄS, Andrzej WM Triself
10 WROŃSKI , Mateusz-Tusik

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 GĄDEK, Maciej
2 SUKIENNIK, Artur JJfit Running Team

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M60

# Zawodnik Klub Płatność
1 BODURKA, Zbigniew
2 TOBIASZ, Wiesław Elster
3 ZABRZAŃSKI, Alfred

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M70

# Zawodnik Klub Płatność

Nordic Walking / NW - K

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRATKA, Beata LUX TORPEDA Małopolska
2 KORDOWSKA, Bogusława Lux Torpeda Małopolska
3 ŁUCKA, Mariola
4 MUSZ, Elżbieta JJfit Running Team
5 PIECHOWSKA, Anna
6 PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna -
7 POLYWKA-BUŁAWA, Katarzyna gb-arch.pl
8 TURCHAN, Agnieszka
9 ZAWADA, Julia JJ Fit Running Team

Nordic Walking / NW - M

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOROWIECKI, Piotr
2 GRATKA, Mirosław Lux Torpeda Małopolska
3 KORDOWSKI, Piotr Lux Torpeda Małopolska
4 WIATR, Stanisław

# Zawodnik Klub Płatność
1 ARMATA, Ewa
2 AUGUSTYN, Milena
3 AUGUSTYN, Patrycja
4 BADURA, Magdalena
5 BAJUR, Wiktoria
6 BARAN, Szymon
7 BARAN-GĄDEK, Ewa
8 BARTLOMIEJ, Kupiec
9 BEREZIK, Mietek
10 BIEŃ, Przemysław
11 BOBULA, Maciej
12 BODURKA, Zbigniew
13 BORATYN, Arkadiusz
14 BOROWIECKI, Piotr
15 BOROWIECKI, Piotr
16 BOŻEK, Maciej
17 BOŻEK, Marlena
18 BROŻEK, Łukasz
19 BUCZAK, Izabela
20 BUJAS , Monika
21 CHERNOVA, Iuliia
22 CHLEBDA, Łukasz
23 CHOMNICKA , Beata
24 CYBUCH, Arkadiusz
25 CZARNIECKA, Karolina
26 DEKA, Patrycja
27 DIRK, Michiels
28 DOLEGA, Karol
29 DRZYZGA, Maksymilian
30 DRZYZGA, Miłosz
31 DUDA, Magdalena
32 DULIŃSKI, Łukasz
33 GAJDA , Adrian
34 GAJDA , Kinga
35 GĄDEK, Maciej
36 GIERULA, Robert
37 GONDOR, Jarek
38 GORZKOWSKA, Beata
39 GROCHALSKA , Katarzyna
40 HEBDA, Maciej
41 HOJDA, Karolina
42 ISKRA-BATKIEWICZ, Barbara
43 JACHYMCZYK, Norbert
44 JACKOWSKI, Sławomir
45 JAŁOCHA , Zofia
46 JANOWSKA, Katarzyna
47 JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata
48 JEDLEWSKI, Krzysztof
49 JENERALSKI, Miłosz
50 JESIOŁOWSKI , Michał
51 JOANNA , Rachwał
52 JURKIEWICZ, Sylwester
53 KAMIŃSKI, Janusz
54 KAPUŚNIK, Kuba
55 KAPUŚNIK, Michał
56 KAPUŚNIK, Paweł
57 KARTECZKA KUSIAK, Anna
58 KĘDZIOR, Wiesława
59 KOŁODZIEJSKI, Kamil
60 KOSIERADZKI, Łukasz
61 KOTL, Rafał
62 KOWALIK, Jan
63 KOWALINSKI, Bartłomiej
64 KOWALSKI, Natan
65 KOZŁOWSKA, Łucja
66 KOZŁOWSKI, Antoni
67 KRUPA, Radosław
68 KRZYSZTOF, Borowski
69 KUBIK, Filip
70 KULINOWSKI, Dawid
71 KUSIAK, Grzegorz
72 KUZA, Amelia
73 KUZA, Bożena
74 KUZA, Łukasz
75 LIKUS, Izabela
76 LIS, Agata
77 LISOWSKI, Paweł
78 LISZKA, Piotrek
79 LUDOWSKI, Paweł
80 ŁĄCZ, Małgorzata
81 ŁUCKA, Mariola
82 MAGOCSY, Justyna
83 MATYAS, Dominik
84 MAZIARZ, Katarzyna
85 MIELNIK, Łukasz
86 MIETŁA, Mateusz
87 MIKOŚ, Magdalena
88 MONCZNIK, Marek
89 MONCZNIK, Mikołaj
90 MROCZEK, Mieszko
91 MROCZEK, Mikołaj
92 MRUGACZ, Anna
93 MUCHA, Michał
94 NIEBRZYDOWSKI, Raymond
95 NORWECKA , Sylwia
96 NOSAL, Tomasz
97 NOWAK, Marek
98 OKRAJEK, Zbigniew
99 ORZIŃSKI, Michał
100 OSUCH, Katarzyna
101 PIECHOWSKA, Anna
102 PIETROŃ, Monika
103 PIETROŃ, Monika
104 PISKORZ, Paweł
105 PLEJZNEROWSKI, Marcin
106 PŁOSKOŃ, Piotr
107 PŁOSZAJ, Anna
108 POLAK, Bogusława
109 POLLESCH, Zuzanna
110 PRZYBYŁO, Dariusz
111 PYJAS, Bartek
112 RACHWAŁ , Joanna
113 REGULSKA, Marta
114 ROJEK, Maciej
115 RUSIN, Grzegorz
116 SAROTA, Patrycja
117 SEWERYN, Bartosz
118 SĘP, Mariola
119 SĘP, Mikołaj
120 SIKORA, Anna
121 SKOWRONEK, Robert
122 SKÓRZEWSKA, Aleksandra
123 SKRZECZYŃSKA, Jolanta
124 SKRZECZYŃSKA-MONCZNIK, Joanna
125 SKRZECZYŃSKI, Przemysław
126 SŁOŃSKI, Antoni
127 SOSIŃSKI, Michał
128 STEINKE, Wiktoria
129 STERKOWICZ, Dorota
130 STERKOWICZ, Jakub
131 SUDER, Kamil
132 SUMARA, Jacek
133 SZAŁEK, Katarzyna
134 SZATOŃ, Bartek
135 SZEWCZYK, Marcin
136 SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna
137 SZPAK, Slawomir
138 ŚLÓSARCZYK, Jakub
139 ŚLUSARCZYK, Oliwia
140 ŚWIĄTEK, Anna
141 ŚWIĘCHOWICZ, Paweł
142 TOKARSKI, Rafał
143 TOKARSKI, Szymon
144 TOMSIA , Sylwester
145 TURCHAN, Agnieszka
146 TWORZYDŁO, Piotr
147 WALCZYNSKI, Maciej
148 WALKOWIAK, Łukasz
149 WASIELEWSKI, Adrian
150 WIATR, Irena
151 WIATR, Stanisław
152 WIĘCEK, Joachim
153 WŁODEK, Barbara
154 WOLIŃSKA, Dorota
155 WOŹNIAK, Radosław
156 WROŃSKI , Mateusz-Tusik
157 ZABRZAŃSKA, Barbara
158 ZABRZAŃSKI, Alfred
159 ZABRZAŃSKI, Alfred
160 ZACHWIEJA, Katarzyna
161 ZAJKOWSKI, Piotr
162 ZARZECZNY, Radosław
163 ZAWALSKI, Paweł
164 ZIMOŃ, Michał

# Zawodnik Klub Płatność
1 CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata #AdamCzerwińskiTeam
2 GIRGUŚ, Michał #AdamCzerwińskiTeam
3 GŁĄBIŃSKI, Piotr #AdamCzerwińskiTeam
4 GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam
5 GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam
6 TOKARSKA, Bożena #AdamCzerwińskiTeam

# Zawodnik Klub Płatność
1 WRONA, Daniel #AdamCzerwińskiTeam

# Zawodnik Klub Płatność
1 ŚLIWKA, Piotr #Na_kole

# Zawodnik Klub Płatność
1 MOSKAL-PAWLUS, Mariola -
2 MRÓZ, Bartłomiej -
3 MRÓZ, Franciszek -
4 PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna -
5 RUDOL, Renata -

# Zawodnik Klub Płatność
1 HENDEL, Magda AZS AWF Kraków Masters

# Zawodnik Klub Płatność
1 ĆWIĘCZEK, Łukasz AZS CM UJ

# Zawodnik Klub Płatność
1 ANDRZEJEWSKI, Kacper AZS Krakow

# Zawodnik Klub Płatność
1 NOWAK, Łukasz Ardigen

# Zawodnik Klub Płatność
1 PASAJ, Szymon Avengers
2 PASAJ, Szymon Avengers

# Zawodnik Klub Płatność
1 GÓRKA, Dariusz BIKEBOARD

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIELEC, Kinga BeFit24Team
2 BIELEC, Kinga BeFit24Team
3 KOLEGOWICZ, Damian BeFit24Team
4 KOLEGOWICZ, Klaudia BeFit24Team
5 PALIŚ, Jakub BeFit24Team
6 PALIŚ, Maksymilian BeFit24Team
7 PALIŚ, Mikołaj BeFit24Team
8 SMOROŃ, Marcin BeFit24Team
9 SZCZĘŚNIAK, Janusz BeFit24Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 JARNOT, Konrad Biegam w Kato ;)

# Zawodnik Klub Płatność
1 IGNASIK, Wojciech CFNS Training
2 SOKOŁOWSKA, Gracjana CFNS Training

# Zawodnik Klub Płatność
1 PIETRALA, Agata CSC Adventure Academy
2 RADOSZEK- ZAKRZYŃSKA, Barbara CSC Adventure Academy
3 WOWER, Bartłomiej CSC Adventure Academy
4 ZAKRZYŃSKI, Paweł CSC Adventure Academy

# Zawodnik Klub Płatność
1 DRAB, Paweł ChUR Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 DURAKIEWICZ, Marta Decathlon Zakopianka
2 KUREK, Marta Decathlon Zakopianka
3 SAŁACH, Krzysztof Decathlon Zakopianka

# Zawodnik Klub Płatność
1 MICHALEWSKA, Anna Drużyna Grubego Misia
2 MICHALEWSKI, Mateusz Drużyna Grubego Misia
3 WYSOCKA, Marta Drużyna Grubego Misia

# Zawodnik Klub Płatność
1 TOBIASZ, Wiesław Elster

# Zawodnik Klub Płatność
1 NESTERUK, Bartosz Eskadra Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka Evil Team
2 RYKAŁA, Wojciech Evil Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 LORENS, Magdalena G.O.A.T. Team Michałowice
2 SURMA, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice

# Zawodnik Klub Płatność
1 STANKIEWICZ, Tomasz GT TEAM

# Zawodnik Klub Płatność
1 SAJDAK, Piotr Glaze Prosthetics

# Zawodnik Klub Płatność
1 JANISZEWSKA, Olga Go Aptiv!
2 PALECZNY, Michał Go Aptiv!
3 SZELA, Tomasz Go Aptiv!

# Zawodnik Klub Płatność
1 MIĘKINA, Kamil Grupa Pocztowa AWIZO

# Zawodnik Klub Płatność
1 BUCHANIEC, Kamil Grupą Pocztowa AWIZO

# Zawodnik Klub Płatność
1 DOMINIK, Monika Heineken Kraków Running Club

# Zawodnik Klub Płatność
1 DYRCZ, Jakub Hospicjum Dziecięce Alma Spei

# Zawodnik Klub Płatność
1 RAJCA, Robert Hospicjum dla Dzieci Alma Spei
2 SPOREK, Łukasz Hospicjum dla Dzieci Alma Spei

# Zawodnik Klub Płatność
1 MICHAŁOWSKI, Maciek ITMBW Kraków
2 PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 SMOLARCZYK, Tomasz Intersport Polska S.A

# Zawodnik Klub Płatność
1 KRUK, Julia Iron Dragon
2 LEBITKO, Olaf Iron Dragon
3 ZIÓŁKO, Wiktor Iron Dragon

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIELA, Szymon JJ Fit Running Team
2 USAREK , Agnieszka JJ Fit Running Team
3 ZAWADA, Julia JJ Fit Running Team
4 ZAWADA, Magdalena JJ Fit Running Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 PYRĆ, Krzysztof JJ Team
2 WÓJCIK-PYRĆ, Katarzyna JJ Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 GOMULEC, Tomasz JJfit Running Team
2 MUSZ, Elżbieta JJfit Running Team
3 SUKIENNIK, Artur JJfit Running Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOŃCZAK, Szymon Jpks

# Zawodnik Klub Płatność
1 DURBAS, Tomasz KGB
2 ODRZYWAŁEK, Marcin KGB

# Zawodnik Klub Płatność
1 PRADZIAD, Andrzej KS Murzasichle
2 PRADZIAD, Justyna KS Murzasichle

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIELSKI, Maciej KS Stajnia Bielskiego

# Zawodnik Klub Płatność
1 ĆWIĄKAŁA, Paweł KW Kraków
2 SZAREK, Miłosz KW Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 FRĄCKOWIAK, Natalia Kama Run Czarnków

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRATKA, Beata LUX TORPEDA Małopolska

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRATKA, Mirosław Lux Torpeda Małopolska
2 KORDOWSKA, Bogusława Lux Torpeda Małopolska
3 KORDOWSKI, Piotr Lux Torpeda Małopolska

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARTYZEL, Krzysztof Młode Wilki

# Zawodnik Klub Płatność
1 CZAPCZYŃSKI, Cezary Niepołomice Biegają
2 CZAPCZYŃSKI, Wojciech Niepołomice Biegają
3 LASKOWSKA, Renata Niepołomice Biegają
4 LASKOWSKI, Piotr Niepołomice Biegają
5 RADZIK, Jerzy Niepołomice Biegają

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOROWIEC, Joanna Night Runner Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 WILK, Michał Nokia Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 MIZERA, Adrian Nowy Targ

# Zawodnik Klub Płatność
1 ILNICKI, Darek OCR TRAINING

# Zawodnik Klub Płatność
1 ORŁOWSKI, Kacper POLAR TEAM

# Zawodnik Klub Płatność
1 TUCHOŁKA, Marta Poco Loco

# Zawodnik Klub Płatność
1 MACHALICA, Jan Poranny Patrol
2 MARCINEK, Jan Poranny Patrol

# Zawodnik Klub Płatność
1 ŚPIEWAKOWSKI, Arkadiusz Poznanski Klub Pilota

# Zawodnik Klub Płatność
1 ZAJDEL, Maciej RAMYDADE

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOSCIELNA, Grazyna Koscielna Rincewind

# Zawodnik Klub Płatność
1 DOMIN, Łukasz Run To The Hills Team Libiąż

# Zawodnik Klub Płatność
1 POLAK, Stanisław SBG Podbieg

# Zawodnik Klub Płatność
1 SPOREK, Patryk SKS KUSY KRAKÓW

# Zawodnik Klub Płatność
1 ZAWIŚLAK , Agata SZYMITEAM

# Zawodnik Klub Płatność
1 WŁOCH, Kamil Sarni Tętent

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARABASZ, Radek Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
2 DUDA, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
3 GRABSKA, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
4 MUSZYŃSKI, Paweł Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
5 SMOLAREK, Artur Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
6 SMOLAREK, Artur Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
7 SZWAGRZYK, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej

# Zawodnik Klub Płatność
1 KACZMAREK, Mariusz Sieprawska Piątka

# Zawodnik Klub Płatność
1 GARSTECKA, Joanna Skawina Biega
2 GRZEGORZ, Wąchała Skawina Biega
3 TYLEK, Agata Skawina Biega
4 TYLEK, Krzysztof Skawina Biega
5 WOŹNIAK, Radosław Skawina Biega
6 WYRZYKOWSKI, Marcin Skawina Biega

# Zawodnik Klub Płatność
1 PRZYDATEK, Grzegorz Sosna club

# Zawodnik Klub Płatność
1 ANDRZEJEWSKI, Aleksander Sport Wise
2 GOLONKA, Szymon Sport Wise

# Zawodnik Klub Płatność
1 MALICKI, Grzegorz T-Mobile Sport Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 BZOWSKI, Michał Trailrun
2 ŚWIERC, Barbara Trailrun

# Zawodnik Klub Płatność
1 PYREK, Przemysław Training By PP

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOBA, Ryszard Trenuj w Krakowie
2 GOMULEC, Mila Trenuj w Krakowie
3 PAJĄK, Martyna Trenuj w Krakowie
4 SUKIENNIK, Szymon Trenuj w Krakowie
5 WOŹNIAK, Olivier Trenuj w Krakowie

# Zawodnik Klub Płatność
1 KUCHARSKI, Kamil TriJet Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 MIŚKIEWICZ, Bartosz TriWise

# Zawodnik Klub Płatność
1 KULA, Damian TriWise Triathlon Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 JACH, Paulina Tridivision triathlonteam

# Zawodnik Klub Płatność
1 OLSZEWSKI, Eryk UKP Kmita Zabierzów

# Zawodnik Klub Płatność
1 HOPEK, Elżbieta ULTRAMARYNA
2 HOPEK, Tomasz ULTRAMARYNA

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOKOSZKA, Zygmunt Vege Runners

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOKOSZKA , Zygmunt Vege Runners

# Zawodnik Klub Płatność
1 WIELOSIK, Marcin Visegrad Maraton Rytro

# Zawodnik Klub Płatność
1 URBANIAK, Pola WATAHA
2 URBNIAK, Ania WATAHA

# Zawodnik Klub Płatność
1 KĘDZIOR, Magdalena WKS Wawel
2 MAZUREK, Joanna WKS Wawel
3 SŁOŃSKI, Franciszek WKS Wawel

# Zawodnik Klub Płatność
1 GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława WM Triself
2 SERZYSKO, Bartosz WM Triself
3 STEFANOWICZ, Adam WM Triself
4 WĄS, Andrzej WM Triself

# Zawodnik Klub Płatność
1 JASIŃSKI, Jakub WM Triself GORIDE

# Zawodnik Klub Płatność
1 GÓRNY , Małgorzata Wieliczka Biega

# Zawodnik Klub Płatność
1 TUROS, Maciej X-team Special Forces

# Zawodnik Klub Płatność
1 CZARNECKI, Bartłomiej Yeti

# Zawodnik Klub Płatność
1 TUCHOŁKA , Marta ZUK

# Zawodnik Klub Płatność
1 CIELUCH, Dawid ZUZA Team
2 KACPER, Lipski ZUZA Team
3 KRAWCZYK, Natasza ZUZA Team
4 ŁAKOMSKA, Zuzanna ZUZA Team
5 PAWLAK, Maja ZUZA Team
6 SOBOLEWSKA, Alesandra ZUZA Team
7 ŚMIECHOWSKA, Zuzanna ZUZA Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 KORDYS, Krzysztof Zabierzów Biega
2 MILER, Lidia Zabierzów Biega

# Zawodnik Klub Płatność
1 POLYWKA-BUŁAWA, Katarzyna gb-arch.pl

# Zawodnik Klub Płatność
1 SUŁKOWSKI, Wojciech limanoma biega

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOTYLA , Irena szczurki i koty
2 KOTYLA, Irena szczurki i koty
3 SZCZUROWSKI, Artur szczurki i koty

# Zawodnik Klub Płatność
1 TYMOFIEJEWICZ, Wioleta technikam

# Zawodnik Klub Płatność
1 KRĘPA, Agnieszka wkurw_team
2 KRĘPA, Agnieszka wkurw_team

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Ambitna Jedenastka 120 41 79 91 29
Bieg dla Dzieci do 10lat 26 8 18 18 8
Harda Dwudziestka-Trójka 44 10 34 35 9
Nordic Walking 13 9 4 8 5
Przyjazna Trójka 54 23 31 46 8
Tradycyjna Piątka 84 37 47 63 21
Razem 341 128 213 261 80

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
11,6km - K18 10 10 0 6 4
11,6km - K30 21 21 0 16 5
11,6km - K40 9 9 0 7 2
11,6km - K50 0 0 0 0 0
11,6km - K60 1 1 0 1 0
11,6km - K70 0 0 0 0 0
11,6km - M18 10 0 10 7 3
11,6km - M30 38 0 38 30 8
11,6km - M40 23 0 23 17 6
11,6km - M50 6 0 6 6 0
11,6km - M60 2 0 2 1 1
11,6km - M70 0 0 0 0 0
1km - Chłopcy 18 0 18 12 6
1km - Dziewczynki 8 8 0 6 2
23km - K20 1 1 0 1 0
23km - K30 5 5 0 4 1
23km - K40 2 2 0 2 0
23km - K50 2 2 0 2 0
23km - K60 0 0 0 0 0
23km - M20 4 0 4 4 0
23km - M30 12 0 12 10 2
23km - M40 13 0 13 10 3
23km - M50 4 0 4 2 2
23km - M60 1 0 1 0 1
3,7km - K11 5 5 0 5 0
3,7km - K16 1 1 0 0 1
3,7km - K20 5 5 0 4 1
3,7km - K30 2 2 0 2 0
3,7km - K40 7 7 0 4 3
3,7km - K50 2 2 0 2 0
3,7km - K60 1 1 0 1 0
3,7km - K70 0 0 0 0 0
3,7km - M11 13 0 13 12 1
3,7km - M16 2 0 2 2 0
3,7km - M20 6 0 6 5 1
3,7km - M30 4 0 4 3 1
3,7km - M40 3 0 3 3 0
3,7km - M50 1 0 1 1 0
3,7km - M60 2 0 2 2 0
3,7km - M70 0 0 0 0 0
5,7km - K16 2 2 0 1 1
5,7km - K20 12 12 0 5 7
5,7km - K30 8 8 0 7 1
5,7km - K40 13 13 0 9 4
5,7km - K50 2 2 0 1 1
5,7km - K60 0 0 0 0 0
5,7km - K70 0 0 0 0 0
5,7km - M16 2 0 2 2 0
5,7km - M20 10 0 10 8 2
5,7km - M30 20 0 20 15 5
5,7km - M40 10 0 10 10 0
5,7km - M50 2 0 2 2 0
5,7km - M60 3 0 3 3 0
5,7km - M70 0 0 0 0 0
NW - K 9 9 0 5 4
NW - M 4 0 4 3 1
Razem 341 128 213 261 80