Łódzkie Biegi Górskie 2019/2020 - R2 - Zgłoszenia
2019-12-15

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ADAMCZEWSKI , Łukasz Łódź
2 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ADAMUS, Jacek Łódź
3 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] AMBROZIAK, Sebastian Rossmann Łódź
4 6000m - Z psem/OPEN [50] AMRANI, Anna Łódź Cały cykl
5 10 500m/OPEN Kobiety [300] ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK, Edyta Szakale Bałut Łódź Łódx Cały cykl
6 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
7 10 500m/OPEN Mężczyźni [301] ANTCZAK, Borys WATAHA Zgierz Cały cykl
8 10 500m/OPEN Mężczyźni [302] ANTCZAK, Maciej Łódź Cały cykl
9 10 500m/OPEN Kobiety [303] AUGUSTOWSKA , Monika Łódź Cały cykl
10 10 500m/OPEN Kobiety [304] BALEJA-KRZYŻANOWSKA, Ewa Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
11 6600m/OPEN Mężczyźni [51] BARBURSKI, Adam Rodzinna Grupa Rowerowa ZGIERZ Cały cykl
12 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BARBURSKI, Marcin Rodzinna Grupa Rowerowa Łódź
13 6600m/OPEN Kobiety [0] BARTCZAK, Aleksandra Skierniewice
14 6600m/Juniorzy [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Andrespol Zapłać
15 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BASTANTE CARRASCO, Sergio Valdepeñas
16 10 500m/OPEN Kobiety [305] BĄBOL, Justyna wkurw_team Wola Moszczenicka Cały cykl
17 10 500m/OPEN Mężczyźni [306] BEDYK, Maciej łódź Cały cykl
18 6600m/OPEN Mężczyźni [52] BENDINGER, Krystian RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ Cały cykl
19 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BENDINGER, Krzysztof RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
20 6600m/Juniorzy [0] BIENIEK , Igor GOKiS Zapolice Zapolice
21 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BIEŃKOWSKI, Michał DZIK KOMANDO Łódź
22 6600m/OPEN Kobiety [0] BIŃKOWSKA - BOCIAN, Iwona Biegamy po lesie Bełchatów
23 10 500m/OPEN Kobiety [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
24 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BLIŹNIEWSKI, Marek SNG WILD DUCKS GŁOWNO
25 10 500m/OPEN Mężczyźni [308] BŁASZCZYK, Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
26 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BOBRAS, Arkadiusz Piotrków Trybunalski
27 10 500m/OPEN Mężczyźni [309] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz Cały cykl
28 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BOLANOWSKI, Maciej Łódź
29 6600m/OPEN Kobiety [54] BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
30 6000m - Z psem/OPEN [55] BORKOWSKA, Paulina SNG WILD DUCKS Biała Cały cykl
31 6600m/Juniorzy [2] BOROWIECKI, Filip Łódź Cały cykl
32 10 500m/OPEN Mężczyźni [310] BREJNAK, Ryszard Żakowice Cały cykl
33 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BRYL, Krzysztof RAZEM TRENUJEMY SPORT Kutno
34 6600m/Juniorki [3] BUŁECZKA, Kasia GOKiS Zapolice Wojsławice Cały cykl
35 10 500m/OPEN Mężczyźni [311] BUŁECZKA, Paweł Rajsport Active Zduńska Wola Cały cykl
36 6000m - Z psem/OPEN [56] CASCARINO, Kazimierz Łódź Cały cykl
37 6600m/OPEN Kobiety [57] CHEŁCHOWSKA, Ewa BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team Olsztyn Cały cykl
38 6600m/OPEN Mężczyźni [0] CHMIELECKI, Piotr UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
39 6600m/OPEN Mężczyźni [0] CHOJNACKI , Szymon Ranelagh Harriers Łódź
40 6600m/Juniorzy [0] CHUDY, Kacper GOKiS Zapolice Zduńska Wola
41 10 500m/OPEN Kobiety [312] CIACH-FLIGIEL, Aleksandra VEOLIA Łódź Cały cykl
42 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CICHOCKI, Tomasz Peleton ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
43 10 500m/OPEN Mężczyźni [313] CIELECKI, Wojciech Łódź Cały cykl
44 6600m/Juniorzy [4] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Cały cykl
45 6000m - Z psem/OPEN [58] CIUPA, Marcin SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
46 10 500m/OPEN Mężczyźni [314] CZAPNIK, Krzysztof SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
47 6600m/OPEN Mężczyźni [59] CZEKAJ, Rafał ŁOWICZ Cały cykl
48 10 500m/OPEN Kobiety [0] DANKIEWICZ, Barbara ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING Łowicz
49 10 500m/OPEN Kobiety [315] DĄBROWSKA, Ewelina SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
50 10 500m/OPEN Mężczyźni [316] DĄBROWSKI, Filip ReebokRunCrew LDZ Głowno Cały cykl
51 10 500m/OPEN Mężczyźni [317] DĄBROWSKI, Robert Aleksandrów Łódzki Cały cykl
52 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DEMONTOWICZ, Jaroslaw Łódź
53 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DEMONTOWICZ, Jarosław Łódź Kocha Sport łódź
54 10 500m/OPEN Mężczyźni [318] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
55 10 500m/OPEN Mężczyźni [319] DĘBSKI, Marcin Łódź Cały cykl
56 10 500m/OPEN Kobiety [320] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta Łódź Cały cykl
57 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DOMAGAŁA, Maciej HTF Ludwik Sikorski Łódź
58 10 500m/OPEN Mężczyźni [321] DOMAŃSKI , Maciej STG-Łódź Łódź Cały cykl
59 6600m/Juniorki [5] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Cały cykl
60 10 500m/OPEN Kobiety [322] DUDEK, Dorota Paulina DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
61 10 500m/OPEN Mężczyźni [323] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
62 6600m/OPEN Mężczyźni [60] DUDZIŃSKI, Piotr RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź Cały cykl
63 10 500m/OPEN Mężczyźni [324] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów Cały cykl
64 6600m/OPEN Kobiety [0] DWOJAK, Katarzyna Łódź
65 10 500m/OPEN Kobiety [0] DYBOWSKA, Małgorzata Łódź
66 6600m/OPEN Kobiety [61] DYCHTO, Jolanta Łódź Cały cykl
67 10 500m/OPEN Mężczyźni [325] DZIEWANOWSKI, Łukasz SP162 Łódź Starowa Góra Cały cykl
68 6600m/OPEN Kobiety [0] FASTYN, Katarzyna UKS Orientuś Łódź Łódź
69 10 500m/OPEN Kobiety [326] FASTYN, Paulina ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI Cały cykl
70 10 500m/OPEN Kobiety [327] FĄFARA, Agnieszka Łódź Cały cykl
71 6600m/OPEN Mężczyźni [62] FIJAŁKOWSKI, Mateusz HTF Ludwik Sikorski Łódź Cały cykl
72 6600m/OPEN Mężczyźni [0] FILIPKOWSKI, Krzysztof Łódź
73 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FIOŁNA, Robert Rookies Pabianice
74 6600m/OPEN Kobiety [63] FLORCZAK, Sylwia KB Heron Łódź Cały cykl
75 10 500m/OPEN Kobiety [328] FORTUNIAK, Weronika UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
76 6000m - Z psem/OPEN [64] FORYŚ, Agnieszka ReebokRunCrew LDZ Łódź Cały cykl
77 6600m/OPEN Mężczyźni [0] FRĄCZYK, Szymon RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
78 6600m/OPEN Kobiety [0] FRĄK , Dorota Zgierz
79 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FRĄK, Wojciech Łódź
80 10 500m/OPEN Kobiety [329] FREMEL, Anna ŁÓDŹ Cały cykl
81 10 500m/OPEN Mężczyźni [330] GAŁKA, Tomasz DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
82 10 500m/OPEN Kobiety [0] GARDIAS, Renata Łódź
83 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GAWROŃSKI, Piotr Droga Do Ultra Łódź
84 10 500m/OPEN Kobiety [331] GĘBICKA, Małgorzata Łódź Cały cykl
85 6600m/OPEN Kobiety [0] GĘDEK, Marzena Łowicz
86 6600m/Juniorki [6] GIELEC , Julia UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
87 6600m/Juniorki [7] GIELEC , Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
88 10 500m/OPEN Mężczyźni [332] GIŻEWSKI , Grzegorz Głowno Cały cykl
89 10 500m/OPEN Mężczyźni [333] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka Cały cykl
90 10 500m/OPEN Mężczyźni [334] GŁUSZCZ, Marcin Zgierz Cały cykl
91 10 500m/OPEN Kobiety [335] GOGOLEWSKA, Daria Łódź Cały cykl
92 6600m/Juniorzy [8] GOLIS, Maksymilian SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
93 6600m/OPEN Mężczyźni [65] GOLIS, Mariusz SNG WILD DUCKS ZGIERZ Cały cykl
94 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GOŁĘBIOWSKI, Krzysztof ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING Łódź
95 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GOSZCZYCKI, Witold Łowicz
96 10 500m/OPEN Mężczyźni [336] GRABARZ, Przemysław SII RUNNING TEAM Pabianice Cały cykl
97 10 500m/OPEN Mężczyźni [337] GRACZ, Mikołaj Łódź Cały cykl
98 10 500m/OPEN Kobiety [0] GROCHALEWSKA, Agnieszka Mordeczki Łódź
99 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRUSZECKI, Łukasz Dzielna DOM Piotrków Trybunalski
100 10 500m/OPEN Mężczyźni [338] GRYZIO, Łukasz UKS Azymut Pabianice PABIANICE Cały cykl
101 10 500m/OPEN Mężczyźni [339] GRZYWALA, Tomasz Pabianice Cały cykl
102 10 500m/OPEN Mężczyźni [340] GWARNY, Jarosław STG-Łódź Łódź Cały cykl
103 6600m/OPEN Kobiety [66] HAJDUK, Małgorzata SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
104 6600m/OPEN Kobiety [67] HERMANOWICZ , Izabela Wataha-łączy nas bieganie Łódź Cały cykl
105 10 500m/OPEN Mężczyźni [341] HERTEL, Michał SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
106 10 500m/OPEN Kobiety [0] HORDYŃSKA, Małgorzata Łódź
107 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] HUSSEIN, Semir KS GRUCHA Parzęczew
108 6600m/Juniorzy [0] IGNOR, Kacper Łódź
109 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
110 10 500m/OPEN Mężczyźni [342] ISKRA, Arkadiusz Port Lotniczy Łódź Łódź Cały cykl
111 6600m/OPEN Kobiety [68] JABŁOŃSKA, Joanna Cały cykl
112 6600m/OPEN Mężczyźni [69] JABŁOŃSKI, Łukasz Cały cykl
113 10 500m/OPEN Kobiety [343] JACHNA-SAWICKA, Katarzyna Łódź Cały cykl
114 10 500m/OPEN Kobiety [344] JANCZURA-SOBCZAK , Monika Łódź Cały cykl
115 10 500m/OPEN Mężczyźni [345] JANIAK, Norbert Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
116 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI, Łukasz Łódź
117 10 500m/OPEN Kobiety [346] JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź Cały cykl
118 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JAWORSKA, Magdalena PsychoRuns Łódź
119 10 500m/OPEN Mężczyźni [347] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Lodz Cały cykl
120 10 500m/OPEN Mężczyźni [565] JĘCEK, Maciej cały cykl
121 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JĘDRZEJCZAK, Mateisz RAZEM TRENUJEMY SPORT Łask
122 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JON, Piotr KS GRUCHA Ozorków
123 10 500m/OPEN Mężczyźni [348] JÓZEFOWICZ, Sebastian Łódź Cały cykl
124 6600m/OPEN Kobiety [0] JUNDE, Ilona Łódź
125 10 500m/OPEN Mężczyźni [349] JURKIEWICZ, Tadeusz 9. ŁBOT Ozorków Cały cykl
126 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JURKOWSKI, Adrian PsychoRuns Łódź
127 6600m/OPEN Kobiety [70] KABZIŃSKA, Beata Piotrków Trybunalski Cały cykl
128 10 500m/OPEN Kobiety [350] KACPRZAK, Bogumiła SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
129 10 500m/OPEN Mężczyźni [351] KACPRZAK, Marcin Łódź Cały cykl
130 10 500m/OPEN Mężczyźni [352] KACZMAREK, Łukasz Czarnocin Cały cykl
131 10 500m/OPEN Mężczyźni [353] KALINOWSKI, Janusz Łódź Cały cykl
132 6600m/OPEN Mężczyźni [71] KAMIŃSKI , Mariusz Łódź Cały cykl
133 10 500m/OPEN Mężczyźni [354] KANICKI, Łukasz Łódź Cały cykl
134 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
135 10 500m/OPEN Mężczyźni [355] KAPUŚCIŃSKI, Michał Łódź Cały cykl
136 6600m/Juniorzy [0] KARASIŃSKI, Filip Zespół Afektywny-Biegowy Tomaszów Mazowiecki
137 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Zespół Afektywny-Biegowy Tomaszów Mazowiecki
138 10 500m/OPEN Kobiety [356] KARDACKA, Anna Sieradz Cały cykl
139 6600m/OPEN Kobiety [0] KAROLAK, Jolanta KS GRUCHA Ozorków
140 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KAROLAK, Ryszard KS GRUCHA Ozorków
141 6600m/Juniorki [9] KAROLCZUK, Aleksandra LUKS "Boguszyce" / KP LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka Cały cykl
142 6600m/Juniorki [10] KAROLCZUK, Martyna LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka Cały cykl
143 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KASPERCZAK, Michał Solar Running Team Łódź
144 10 500m/OPEN Kobiety [357] KĘPIŃSKA, Anna Burzenin Cały cykl
145 10 500m/OPEN Mężczyźni [358] KLIŚ, Wojciech Fundacja im. Akiby Rubinateina Łódź Cały cykl
146 10 500m/OPEN Kobiety [359] KŁOS, Anna SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
147 6600m/OPEN Kobiety [72] KOCIAK, Anna Łódź Kocha Sport Dębniak Cały cykl
148 10 500m/OPEN Mężczyźni [360] KOCIĘBA, Łukasz Rzeczków Cały cykl
149 6600m/OPEN Kobiety [73] KOCIOŁEK, Kamila Piotrków Trybunalski Cały cykl
150 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOLASIŃSKI, Kamil Łódź
151 6600m/Juniorki [11] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
152 10 500m/OPEN Mężczyźni [361] KONKA, Tomasz Łódź Cały cykl
153 6600m/Juniorki [0] KONOPA, Tomasz GOKiS Zapolice Zapolice
154 6600m/OPEN Kobiety [74] KOT, Katarzyna Łódź Cały cykl
155 10 500m/OPEN Kobiety [362] KOWALCZYK , Ilona Mamy-Biegamy Łódź Cały cykl
156 10 500m/OPEN Kobiety [363] KOWALSKA, Agata Stryków Cały cykl
157 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOWALSKI, Marcin Łódź
158 6600m/OPEN Mężczyźni [75] KOZA, Piotr Łowicz Cały cykl
159 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOZAK, Maciej Łódź
160 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOZŁOWSKA, Magdalena Sportera OCR Łódź
161 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOZŁOWSKI, Radosław Sportera OCR Łódź
162 6600m/OPEN Kobiety [76] KRAWCZYK, Elżbieta Piotrków Trybunalski Cały cykl
163 6600m/OPEN Kobiety [0] KRUPIŃSKA, Karolina Łódź Kocha Sport Łódź
164 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KRZEMINSKI, Tomasz STG-Łódź Łódź
165 10 500m/OPEN Mężczyźni [364] KRZYSZTOFIK, Kacper Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl
166 10 500m/OPEN Mężczyźni [365] KRZYŻANOWSKI, Jarosław Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
167 6600m/OPEN Mężczyźni [77] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź Cały cykl
168 6600m/Juniorzy [12] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Cały cykl
169 6600m/OPEN Kobiety [0] KULIŃSKA, Agata Łódź
170 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KULIŃSKI, Robert Łódź Kocha Sport Łódź
171 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUNIKOWSKI, Tomasz Ozorków
172 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUNIKOWSKI, Tomasz AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź
173 10 500m/OPEN Mężczyźni [366] KURMAN, Jacek Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
174 10 500m/OPEN Kobiety [367] KURMAN, Marzena Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
175 6600m/OPEN Mężczyźni [78] KURZAWA, Paweł Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
176 10 500m/OPEN Mężczyźni [368] KUŹMIŃSKI , Piotr AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
177 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz ReebokRunCrew LDZ Łódź
178 6600m/Juniorzy [13] LAUREN, Kevin MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
179 6600m/OPEN Mężczyźni [79] LAUREN, Piotr MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
180 10 500m/OPEN Mężczyźni [369] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Cały cykl
181 6600m/Juniorzy [14] LEDZION, Piotr UKS Orientuś Łódź Cały cykl
182 10 500m/OPEN Mężczyźni [370] LEDZION, Zbigniew Łódź Cały cykl
183 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LENARD, Kamil Warszawa
184 6000m - Z psem/OPEN [80] LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota Lodz Cały cykl
185 10 500m/OPEN Mężczyźni [371] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź Cały cykl
186 10 500m/OPEN Kobiety [372] LEWANDOWSKA, Anna DZIK KOMANDO łódź Cały cykl
187 6600m/OPEN Mężczyźni [81] LEWANDOWSKI, Krzysztof Łódź Cały cykl
188 10 500m/OPEN Mężczyźni [373] LEWIAK, Michał Trucht.com Łódź Cały cykl
189 10 500m/OPEN Mężczyźni [374] LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki Cały cykl
190 10 500m/OPEN Mężczyźni [375] LIS, Adam Wierzejskie morsy Piotrków Trybunalski Cały cykl
191 10 500m/OPEN Mężczyźni [376] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki Cały cykl
192 6600m/OPEN Mężczyźni [82] LIS, Michał Dobra Cały cykl
193 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LISIŃSKI, Andrzej Łódź
194 10 500m/OPEN Kobiety [377] LUTOMIRSKA, Blanka XXV LO Łódż Cały cykl
195 6600m/OPEN Kobiety [83] ŁOCHOWSKA, Barbara Konstantynów Łódzki Cały cykl
196 6600m/OPEN Mężczyźni [84] ŁOCHOWSKI, Mariusz Konstantynów Łódzki Cały cykl
197 10 500m/OPEN Mężczyźni [378] ŁUCHNIAK , Kuba Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
198 6600m/OPEN Kobiety [86] MAC-MARCJANEK, Katarzyna Cały cykl
199 10 500m/OPEN Kobiety [0] MACIEJEWSKA, Katarzyna Łódź
200 6000m - Z psem/OPEN [85] MACIEJEWSKI, Filip Rajsport Active Justynów Cały cykl
201 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MACIEJEWSKI, Łukasz Rajsport Active Łódź
202 6600m/OPEN Kobiety [87] MAĆKOWIAK, Paulina Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
203 6600m/Juniorzy [15] MAGDZIARZ - DYŁO , Jan UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
204 10 500m/OPEN Kobiety [379] MAJCHER, Elżbieta LUKS "Boguszyce" Rawa Mazowiecka Cały cykl
205 10 500m/OPEN Mężczyźni [380] MAJOS, Adam Żeromin Cały cykl
206 6600m/OPEN Kobiety [0] MAKOWSKA, Anna Wataha-łączy nas bieganie Łódź
207 6600m/Juniorzy [0] MALCZEWSKI, Daniel Rąbień
208 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MALCZEWSKI, Tomasz Rąbień
209 6600m/OPEN Mężczyźni [88] MALINOWSKI, Dawid Zgierz Cały cykl
210 10 500m/OPEN Mężczyźni [381] MAŁOLEPSZY, Zdzisław Łódź Cały cykl
211 10 500m/OPEN Mężczyźni [382] MANIKOWSKI, Kuba Łódź Cały cykl
212 10 500m/OPEN Kobiety [383] MARCINEK, Marta Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
213 10 500m/OPEN Mężczyźni [384] MARCJANEK, Piort Mocarne Dziki Cały cykl
214 10 500m/OPEN Mężczyźni [385] MARCZYŃSKI, Paweł SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
215 10 500m/OPEN Kobiety [386] MAŚLANA , Katarzyna Gostynin Cały cykl
216 10 500m/OPEN Mężczyźni [387] MAŚLANY, Dominik Gostynin Cały cykl
217 10 500m/OPEN Kobiety [388] MATUSIAK, Anna Łódź Cały cykl
218 10 500m/OPEN Mężczyźni [389] MATUSIAK, Arkadiusz Łódź Cały cykl
219 6000m - Z psem/OPEN [89] MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
220 6600m/OPEN Kobiety [0] MAZERANT, Karolina RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
221 6600m/OPEN Kobiety [91] MAZUR, Marzena Lodz Cały cykl
222 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław KS GRUCHA Ozorków
223 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MENDRZYCKI, Szymon Szakale Bałut Łódź Łódź
224 10 500m/OPEN Mężczyźni [390] MENES, Grzegorz Lodz Cały cykl
225 10 500m/OPEN Mężczyźni [391] MERK, Mariusz Sulejów Cały cykl
226 10 500m/OPEN Kobiety [0] MĘCIKIEWICZ, Karolina Tymianka
227 6600m/OPEN Kobiety [0] MIECZNIKOWSKA, Anna Zgierz
228 10 500m/OPEN Mężczyźni [392] MIELCZAREK, Michał Babice Cały cykl
229 10 500m/OPEN Kobiety [393] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź Cały cykl
230 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
231 10 500m/OPEN Mężczyźni [394] MIKULSKI, Mateusz Łódź Cały cykl
232 6600m/OPEN Kobiety [92] MILANCEJ, Małgorzata Cały cykl
233 10 500m/OPEN Mężczyźni [395] MISIURA, Adam Łódź Cały cykl
234 6600m/OPEN Kobiety [0] MISIURSKA, Aneta Warszawa
235 6600m/Juniorzy [0] MŁYNARCZYK, Maksymilian Łódź Zapłać
236 10 500m/OPEN Mężczyźni [396] MŁYNARCZYK, Piotr Łódź Cały cykl
237 6600m/OPEN Kobiety [0] MŁYNARCZYK, Urszula Łódź Zapłać
238 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MODZELEWSKI , Maciej Łowicz
239 6600m/OPEN Mężczyźni [93] MOSIŃSKI , Robert R. S Team Łódź Cały cykl
240 10 500m/OPEN Mężczyźni [397] MOŻEJKO, Dawid DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
241 6600m/OPEN Kobiety [94] MUNDZIA, Marta Zgierz Cały cykl
242 10 500m/OPEN Mężczyźni [398] NIEDZIELA, Jakub wkurw_team Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
243 10 500m/OPEN Mężczyźni [399] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź Cały cykl
244 6600m/OPEN Mężczyźni [95] NIEWINNY, Rafał Łódź Cały cykl
245 6600m/OPEN Kobiety [96] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Cały cykl
246 6600m/OPEN Kobiety [97] NOWAK, Magdalena UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
247 10 500m/OPEN Mężczyźni [400] NOWAK, Marcin KB Heron Łódź Cały cykl
248 10 500m/OPEN Mężczyźni [401] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
249 10 500m/OPEN Kobiety [402] NOWAK, Natalia #brodatydzikvelptaszynakruszyna Łódź Cały cykl
250 10 500m/OPEN Mężczyźni [403] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
251 10 500m/OPEN Mężczyźni [404] NOWAK, Tomasz Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
252 10 500m/OPEN Mężczyźni [405] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol Cały cykl
253 10 500m/OPEN Mężczyźni [406] OLEKSIEWICZ, Maurycy Trucht.com Łódź Cały cykl
254 10 500m/OPEN Mężczyźni [407] OSOWSKI, Szymon Przygoń Cały cykl
255 10 500m/OPEN Kobiety [0] OSTROWSKA, Dorota Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
256 10 500m/OPEN Kobiety [0] OWCZAREK, Beata O CO BIEGA JADWININ
257 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OWCZAREK, Paweł O CO BIEGA JADWININ
258 10 500m/OPEN Kobiety [0] PABIAŃSKA, Marta Łódź
259 6600m/OPEN Kobiety [0] PAKUŁA, Marta Głowno
260 10 500m/OPEN Mężczyźni [408] PAKUŁA, Michał Łódź Cały cykl
261 10 500m/OPEN Mężczyźni [409] PAKUŁA, Włodzimierz GŁOWNO Cały cykl
262 10 500m/OPEN Kobiety [410] PALMOWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
263 10 500m/OPEN Mężczyźni [411] PAŁASZEWSKI, Krzysztof Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
264 10 500m/OPEN Kobiety [0] PASTWA, Katarzyna Clariant Łódź
265 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PASTWA, Maciej Oh!Zuza Łódź
266 6600m/OPEN Mężczyźni [98] PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś Łódź Cały cykl
267 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAWEŁCZYK, Kacper KS CelIronman SA Łódź
268 10 500m/OPEN Kobiety [412] PAWLIKOWSKA, Zuzanna Sportera OCR Łódź Cały cykl
269 10 500m/OPEN Mężczyźni [413] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
270 10 500m/OPEN Mężczyźni [414] PELESHKO, Roman Łódź Cały cykl
271 10 500m/OPEN Kobiety [0] PIECHURA, Agnieszka Łódź
272 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PIECHURA, Mariusz Łódź
273 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PIECZYKOLAN, Kamil Olimpijska Akademia Biegania Piotr Kędzia Łódź
274 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRANEK, Artur PsychoRuns Łódź
275 6600m/OPEN Kobiety [99] PIETRZAK, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
276 6600m/OPEN Mężczyźni [100] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra Łódź Cały cykl
277 10 500m/OPEN Mężczyźni [415] PIETRZAK, Sebastian Lodz Cały cykl
278 6600m/OPEN Mężczyźni [101] PIGUŁA, Krzysztof ŁÓDŹ Cały cykl
279 6000m - Z psem/OPEN [102] PLICH, Rafał Łódź Cały cykl
280 10 500m/OPEN Mężczyźni [416] PŁÓCIENNIK, Krzysztof UKS Azymut Pabianice Pabianice Cały cykl
281 10 500m/OPEN Mężczyźni [417] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
282 6600m/OPEN Mężczyźni [103] POLIT, Ernest R-TEAM Łowicz Domaniewice Cały cykl
283 10 500m/OPEN Mężczyźni [418] PRASAL, Artur Łódź Cały cykl
284 10 500m/OPEN Mężczyźni [419] PRYKOWSKI, Tomasz xRunners Łódź Cały cykl
285 6600m/OPEN Mężczyźni [104] RADZISZEWSKI , Wiktor Piotrkow trybunalski Cały cykl
286 10 500m/OPEN Kobiety [420] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
287 6600m/Juniorzy [16] RESZCZYŃSKI, Mikołaj GOKiS Zapolice Ptaszkowice Cały cykl
288 6600m/OPEN Mężczyźni [105] RĘBACZ, Piotr ReebokRunCrew LDZ Zgierz Cały cykl
289 10 500m/OPEN Mężczyźni [421] ROMANOWICZ, Marcin Swędó Cały cykl
290 10 500m/OPEN Mężczyźni [422] ROŻNIATA, Andrzej SNG WILD DUCKS Głowno Cały cykl
291 10 500m/OPEN Kobiety [423] ROŻNIATA, Iwona SNG WILD DUCKS Głowno Cały cykl
292 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RUDZIŃSKI, Michał Łódź
293 10 500m/OPEN Mężczyźni [424] RUTKOWSKI, Konrad Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
294 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RYDZ, Michał SII RUNNING TEAM Łódź
295 6600m/OPEN Mężczyźni [106] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
296 6600m/OPEN Mężczyźni [425] RZEŃCA, Piotrek UKS Orientuś Łódź Cały cykl
297 6600m/Juniorzy [17] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
298 6600m/OPEN Mężczyźni [107] RZEPKOWSKI, Macin STEFAN RUN-TEM BABICE Cały cykl
299 10 500m/OPEN Mężczyźni [426] RZEŹNICKI, Sławomir Brzeziny Cały cykl
300 6600m/OPEN Mężczyźni [108] SAŁACIAK, Bartłomiej Pabianice Cały cykl
301 10 500m/OPEN Mężczyźni [427] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź Cały cykl
302 10 500m/OPEN Mężczyźni [428] SIDORKO, Tomasz Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl
303 10 500m/OPEN Mężczyźni [429] SIEWIERA, Łukasz GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Łódź Cały cykl
304 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SKRĘTA, Krzysztof ParkRun Skierniewice Mokra Lewa
305 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SKUDLARSKI, Michał Zgierz
306 6600m/Juniorzy [0] SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś Łódź
307 10 500m/OPEN Mężczyźni [430] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
308 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś Łódź
309 10 500m/OPEN Mężczyźni [431] SŁOMKA, Mateusz Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
310 10 500m/OPEN Kobiety [432] SŁOMSKA, Aleksandra AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
311 6000m - Z psem/OPEN [109] SMARZEK, Tomasz mBank Łódź Cały cykl
312 10 500m/OPEN Kobiety [0] SMETSKA, Iryna Łódź
313 10 500m/OPEN Kobiety [0] SOLA, Aleksandra Bravehearts Legionowo Warszawa
314 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SOLAREK, Mariusz Łódź
315 6000m - Z psem/OPEN [110] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
316 6000m - Z psem/OPEN [111] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
317 6000m - Z psem/OPEN [112] SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
318 6600m/OPEN Kobiety [113] STARUS, Małgorzata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Warszawa Cały cykl
319 6600m/OPEN Kobiety [114] STARUS-SZYMCZAK, Lucyna MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
320 6600m/OPEN Mężczyźni [115] STAWSKI, Michał Trucht.com Łódź Cały cykl
321 6600m/OPEN Mężczyźni [116] STEMBOROWSKI, Bartłomiej Łódź Cały cykl
322 10 500m/OPEN Kobiety [433] STERCZEWSKA, Agnieszka Łódź Cały cykl
323 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STĘPIEŃ, Maciej Łódź
324 10 500m/OPEN Kobiety [434] STĘPIEŃ, Małgorzata DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
325 10 500m/OPEN Mężczyźni [435] STĘPIEŃ, Robert DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
326 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
327 6600m/OPEN Mężczyźni [117] SYKUŁA, Rafał Truck Bulls Guzew Cały cykl
328 10 500m/OPEN Mężczyźni [436] SZAFRAŃSKI, Rafał Moszczenica Cały cykl
329 10 500m/OPEN Mężczyźni [437] SZAŁABSKI, Marek Pabianice Cały cykl
330 10 500m/OPEN Kobiety [0] SZAŁKUCKA, Karolina Łódź
331 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZARF, Tomasz Rzgów
332 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA
333 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZEWCZYK , Łukasz Tomaszów Mazowiecki
334 10 500m/OPEN Mężczyźni [438] SZWAJKOWSKI, Przemysław łódź Cały cykl
335 10 500m/OPEN Mężczyźni [439] SZYMAŃSKI, Bartłomiej Accenture Runners Club Łódź Cały cykl
336 10 500m/OPEN Mężczyźni [440] SZYMAŃSKI, Dariusz Łódź Cały cykl
337 10 500m/OPEN Mężczyźni [441] SZYMBORSKI, Marek www.DzieciakPLUS.pl Łask Cały cykl
338 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZYMCZAK , Paweł Cyklomaniacy Łódź
339 10 500m/OPEN Mężczyźni [442] ŚLĄSKI, Bartosz DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
340 10 500m/OPEN Mężczyźni [443] ŚLĘCZKOWSKI, Błażej Sportera OCR Łódź Cały cykl
341 6600m/OPEN Kobiety [118] ŚNIEGOSKA, Sandra Łódź Cały cykl
342 6600m/OPEN Mężczyźni [119] ŚNIEGOSKI , Sebastian Łódź Cały cykl
343 10 500m/OPEN Kobiety [0] ŚWIĄTEK, Aleksandra Łódź
344 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŚWIĆ, Miłosz DZIK KOMANDO Łódź
345 6600m/OPEN Kobiety [0] TABOROWSKA , Agnieszka Łódź
346 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TĘCZAR, Marcin Łódź
347 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOKARCZYK, Zbigniew Tymianka
348 10 500m/OPEN Mężczyźni [444] TOSIK, Witek AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
349 6600m/OPEN Mężczyźni [120] TRELA, Roman Łódź Cały cykl
350 6000m - Z psem/OPEN [121] TRZCINKA, Michał Super TEAM Łódź Cały cykl
351 6600m/OPEN Mężczyźni [122] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB Cały cykl
352 6600m/OPEN Kobiety [123] TRZEWIKOWSKA, Paulina Łódź Cały cykl
353 10 500m/OPEN Kobiety [445] URBAŃSKA, Marta Łódź Kocha Sport/ GOŚŁódź Łódź Cały cykl
354 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WALCZAK, Krzysztof Rokiciny-Kolonia
355 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WALCZAK, Michał Bravehearts Legionowo Legionowo
356 10 500m/OPEN Mężczyźni [446] WALCZUK, Marcin Sieradzbiega.pl Brzeźnio Cały cykl
357 10 500m/OPEN Mężczyźni [447] WEDER, Piotr ŁÓDŹ Cały cykl
358 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WEJNER, Artur Łódź
359 10 500m/OPEN Kobiety [448] WIECHA, Dominika Łódź Cały cykl
360 6600m/OPEN Kobiety [124] WIECHA, Małgorzata Łódź Cały cykl
361 6600m/OPEN Mężczyźni [125] WIECHA, Mariusz Łódź Cały cykl
362 10 500m/OPEN Kobiety [449] WIKTOROWSKA, Anna ReebokRunCrew LDZ Gałków Duży Cały cykl
363 10 500m/OPEN Kobiety [450] WILK- SNOPCZYK, Aleksandra Łódź Cały cykl
364 6600m/Juniorki [18] WIŚNIEWSKA, Hana UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
365 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WITKOWSKI, Michał AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź
366 10 500m/OPEN Mężczyźni [451] WOJDA, Zbigniew Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz Cały cykl
367 10 500m/OPEN Kobiety [452] WOJEWODA, Marta łódź Cały cykl
368 10 500m/OPEN Mężczyźni [453] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny Cały cykl
369 10 500m/OPEN Mężczyźni [454] WOJTECKI, Piotr DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
370 6600m/OPEN Kobiety [126] WOŹNA, Magdalena MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Brójce Cały cykl
371 10 500m/OPEN Kobiety [455] WÓJCIAK , Ewelina Rawa Mazowiecka Cały cykl
372 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WÓJCIK, Łukasz Olej Running Team / Celironman Pabianice
373 6600m/OPEN Mężczyźni [127] WÓJCIK, Marcin RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź Cały cykl
374 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WÓJCIK, Patryk atlas running team Łódź (Łódź-Polesie)
375 10 500m/OPEN Kobiety [0] WÓJCIK-URBAŃSKA, Izabella Łowicz
376 6600m/OPEN Kobiety [0] WROTNIAK, Sylwia Biegamy po lesie Belchatow
377 10 500m/OPEN Mężczyźni [456] WRÓBLEWSKI , Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
378 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
379 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WYPYCH, Zbigniew Aleksandrów Łódzki
380 6000m - Z psem/OPEN [128] WYTYKOWSKA , Joanna Rysie Łódź Cały cykl
381 10 500m/OPEN Mężczyźni [457] ZABŁOCKI, Wojtek Łódź Cały cykl
382 6600m/OPEN Kobiety [0] ZAGÓROWICZ , Justyna Łódź
383 10 500m/OPEN Kobiety [458] ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna Nie mam pomysłu ŁÓDŹ Cały cykl
384 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
385 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZALEWSKI, Adam Łódź
386 10 500m/OPEN Mężczyźni [459] ZALEWSKI, Piotr Ozorków Cały cykl
387 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZAMBRZYCKI, Jakub Mordeczki Łódź
388 10 500m/OPEN Mężczyźni [460] ZARYCHTA, Radosław Łódź Cały cykl
389 6000m - Z psem/OPEN [129] ZBOROWSKA , Ewa SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
390 10 500m/OPEN Mężczyźni [461] ZBOROWSKI, Leszek Łódź Cały cykl
391 10 500m/OPEN Kobiety [0] ZDUŃCZYK, Paulina EVErRUN Łódź
392 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ZDZIARSKI, Marcin RAZEM TRENUJEMY SPORT Kutno
393 10 500m/OPEN Mężczyźni [462] ZIELIŃSKI, Adam EVErRUN Łódź Cały cykl
394 10 500m/OPEN Kobiety [463] ZIENCZYK, Beata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
395 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZIMON, Marcin Łódź Kocha Sport Łódź
396 10 500m/OPEN Mężczyźni [464] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Cały cykl
397 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź
398 10 500m/OPEN Mężczyźni [465] ZYBERT, Mateusz Dabex-Bolt Łódź Cały cykl
399 10 500m/OPEN Kobiety [466] ZYNER, Sylwia Łódź Cały cykl
400 10 500m/OPEN Mężczyźni [467] ŻUBRZAK , Jacek Łódź Cały cykl
401 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŻURAŃSKI, Robert GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Stryków

6600m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [3] BUŁECZKA, Kasia GOKiS Zapolice Wojsławice Cały cykl
2 [5] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Cały cykl
3 [6] GIELEC , Julia UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
4 [7] GIELEC , Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
5 [9] KAROLCZUK, Aleksandra LUKS "Boguszyce" / KP LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka Cały cykl
6 [10] KAROLCZUK, Martyna LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka Cały cykl
7 [11] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
8 [0] KONOPA, Tomasz GOKiS Zapolice Zapolice
9 [18] WIŚNIEWSKA, Hana UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl

10 500m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy

6600m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Andrespol
2 [0] BIENIEK , Igor GOKiS Zapolice Zapolice
3 [2] BOROWIECKI, Filip Łódź Cały cykl
4 [0] CHUDY, Kacper GOKiS Zapolice Zduńska Wola
5 [4] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Cały cykl
6 [8] GOLIS, Maksymilian SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
7 [0] IGNOR, Kacper Łódź
8 [0] KARASIŃSKI, Filip Zespół Afektywny-Biegowy Tomaszów Mazowiecki
9 [12] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Cały cykl
10 [13] LAUREN, Kevin MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
11 [14] LEDZION, Piotr UKS Orientuś Łódź Cały cykl
12 [15] MAGDZIARZ - DYŁO , Jan UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
13 [0] MALCZEWSKI, Daniel Rąbień
14 [0] MŁYNARCZYK, Maksymilian Łódź
15 [16] RESZCZYŃSKI, Mikołaj GOKiS Zapolice Ptaszkowice Cały cykl
16 [17] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
17 [0] SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś Łódź

10 500m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy

6000m - Z psem / OPEN

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [50] AMRANI, Anna Łódź Cały cykl
2 [55] BORKOWSKA, Paulina SNG WILD DUCKS Biała Cały cykl
3 [56] CASCARINO, Kazimierz Łódź Cały cykl
4 [58] CIUPA, Marcin SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
5 [64] FORYŚ, Agnieszka ReebokRunCrew LDZ Łódź Cały cykl
6 [80] LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota Lodz Cały cykl
7 [85] MACIEJEWSKI, Filip Rajsport Active Justynów Cały cykl
8 [89] MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
9 [102] PLICH, Rafał Łódź Cały cykl
10 [109] SMARZEK, Tomasz mBank Łódź Cały cykl
11 [110] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
12 [111] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
13 [112] SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
14 [121] TRZCINKA, Michał Super TEAM Łódź Cały cykl
15 [128] WYTYKOWSKA , Joanna Rysie Łódź Cały cykl
16 [129] ZBOROWSKA , Ewa SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl

6600m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] BARTCZAK, Aleksandra Skierniewice
2 [0] BIŃKOWSKA - BOCIAN, Iwona Biegamy po lesie Bełchatów
3 [54] BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
4 [57] CHEŁCHOWSKA, Ewa BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team Olsztyn Cały cykl
5 [0] DWOJAK, Katarzyna Łódź
6 [61] DYCHTO, Jolanta Łódź Cały cykl
7 [0] FASTYN, Katarzyna UKS Orientuś Łódź Łódź
8 [63] FLORCZAK, Sylwia KB Heron Łódź Cały cykl
9 [0] FRĄK , Dorota Zgierz
10 [0] GĘDEK, Marzena Łowicz
11 [66] HAJDUK, Małgorzata SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
12 [67] HERMANOWICZ , Izabela Wataha-łączy nas bieganie Łódź Cały cykl
13 [68] JABŁOŃSKA, Joanna Cały cykl
14 [0] JUNDE, Ilona Łódź
15 [70] KABZIŃSKA, Beata Piotrków Trybunalski Cały cykl
16 [0] KAROLAK, Jolanta KS GRUCHA Ozorków
17 [72] KOCIAK, Anna Łódź Kocha Sport Dębniak Cały cykl
18 [73] KOCIOŁEK, Kamila Piotrków Trybunalski Cały cykl
19 [74] KOT, Katarzyna Łódź Cały cykl
20 [76] KRAWCZYK, Elżbieta Piotrków Trybunalski Cały cykl
21 [0] KRUPIŃSKA, Karolina Łódź Kocha Sport Łódź
22 [0] KULIŃSKA, Agata Łódź
23 [83] ŁOCHOWSKA, Barbara Konstantynów Łódzki Cały cykl
24 [86] MAC-MARCJANEK, Katarzyna Cały cykl
25 [87] MAĆKOWIAK, Paulina Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
26 [0] MAKOWSKA, Anna Wataha-łączy nas bieganie Łódź
27 [0] MAZERANT, Karolina RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
28 [91] MAZUR, Marzena Lodz Cały cykl
29 [0] MIECZNIKOWSKA, Anna Zgierz
30 [92] MILANCEJ, Małgorzata Cały cykl
31 [0] MISIURSKA, Aneta Warszawa
32 [0] MŁYNARCZYK, Urszula Łódź
33 [94] MUNDZIA, Marta Zgierz Cały cykl
34 [96] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Cały cykl
35 [97] NOWAK, Magdalena UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
36 [0] PAKUŁA, Marta Głowno
37 [99] PIETRZAK, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
38 [113] STARUS, Małgorzata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Warszawa Cały cykl
39 [114] STARUS-SZYMCZAK, Lucyna MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
40 [118] ŚNIEGOSKA, Sandra Łódź Cały cykl
41 [0] TABOROWSKA , Agnieszka Łódź
42 [123] TRZEWIKOWSKA, Paulina Łódź Cały cykl
43 [124] WIECHA, Małgorzata Łódź Cały cykl
44 [126] WOŹNA, Magdalena MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Brójce Cały cykl
45 [0] WROTNIAK, Sylwia Biegamy po lesie Belchatow
46 [0] ZAGÓROWICZ , Justyna Łódź

10 500m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [300] ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK, Edyta Szakale Bałut Łódź Łódx Cały cykl
2 [303] AUGUSTOWSKA , Monika Łódź Cały cykl
3 [304] BALEJA-KRZYŻANOWSKA, Ewa Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
4 [305] BĄBOL, Justyna wkurw_team Wola Moszczenicka Cały cykl
5 [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
6 [312] CIACH-FLIGIEL, Aleksandra VEOLIA Łódź Cały cykl
7 [0] DANKIEWICZ, Barbara ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING Łowicz
8 [315] DĄBROWSKA, Ewelina SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
9 [320] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta Łódź Cały cykl
10 [322] DUDEK, Dorota Paulina DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
11 [0] DYBOWSKA, Małgorzata Łódź
12 [326] FASTYN, Paulina ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI Cały cykl
13 [327] FĄFARA, Agnieszka Łódź Cały cykl
14 [328] FORTUNIAK, Weronika UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
15 [329] FREMEL, Anna ŁÓDŹ Cały cykl
16 [0] GARDIAS, Renata Łódź
17 [331] GĘBICKA, Małgorzata Łódź Cały cykl
18 [335] GOGOLEWSKA, Daria Łódź Cały cykl
19 [0] GROCHALEWSKA, Agnieszka Mordeczki Łódź
20 [0] HORDYŃSKA, Małgorzata Łódź
21 [343] JACHNA-SAWICKA, Katarzyna Łódź Cały cykl
22 [344] JANCZURA-SOBCZAK , Monika Łódź Cały cykl
23 [346] JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź Cały cykl
24 [350] KACPRZAK, Bogumiła SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
25 [356] KARDACKA, Anna Sieradz Cały cykl
26 [357] KĘPIŃSKA, Anna Burzenin Cały cykl
27 [359] KŁOS, Anna SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
28 [362] KOWALCZYK , Ilona Mamy-Biegamy Łódź Cały cykl
29 [363] KOWALSKA, Agata Stryków Cały cykl
30 [0] KOZŁOWSKA, Magdalena Sportera OCR Łódź
31 [367] KURMAN, Marzena Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
32 [372] LEWANDOWSKA, Anna DZIK KOMANDO łódź Cały cykl
33 [377] LUTOMIRSKA, Blanka XXV LO Łódż Cały cykl
34 [0] MACIEJEWSKA, Katarzyna Łódź
35 [379] MAJCHER, Elżbieta LUKS "Boguszyce" Rawa Mazowiecka Cały cykl
36 [383] MARCINEK, Marta Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
37 [386] MAŚLANA , Katarzyna Gostynin Cały cykl
38 [388] MATUSIAK, Anna Łódź Cały cykl
39 [0] MĘCIKIEWICZ, Karolina Tymianka
40 [393] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź Cały cykl
41 [402] NOWAK, Natalia #brodatydzikvelptaszynakruszyna Łódź Cały cykl
42 [0] OSTROWSKA, Dorota Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
43 [0] OWCZAREK, Beata O CO BIEGA JADWININ
44 [0] PABIAŃSKA, Marta Łódź
45 [410] PALMOWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
46 [0] PASTWA, Katarzyna Clariant Łódź
47 [412] PAWLIKOWSKA, Zuzanna Sportera OCR Łódź Cały cykl
48 [0] PIECHURA, Agnieszka Łódź
49 [420] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
50 [423] ROŻNIATA, Iwona SNG WILD DUCKS Głowno Cały cykl
51 [432] SŁOMSKA, Aleksandra AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
52 [0] SMETSKA, Iryna Łódź
53 [0] SOLA, Aleksandra Bravehearts Legionowo Warszawa
54 [433] STERCZEWSKA, Agnieszka Łódź Cały cykl
55 [434] STĘPIEŃ, Małgorzata DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
56 [0] SZAŁKUCKA, Karolina Łódź
57 [0] ŚWIĄTEK, Aleksandra Łódź
58 [445] URBAŃSKA, Marta Łódź Kocha Sport/ GOŚŁódź Łódź Cały cykl
59 [448] WIECHA, Dominika Łódź Cały cykl
60 [449] WIKTOROWSKA, Anna ReebokRunCrew LDZ Gałków Duży Cały cykl
61 [450] WILK- SNOPCZYK, Aleksandra Łódź Cały cykl
62 [452] WOJEWODA, Marta łódź Cały cykl
63 [455] WÓJCIAK , Ewelina Rawa Mazowiecka Cały cykl
64 [0] WÓJCIK-URBAŃSKA, Izabella Łowicz
65 [458] ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna Nie mam pomysłu ŁÓDŹ Cały cykl
66 [0] ZDUŃCZYK, Paulina EVErRUN Łódź
67 [463] ZIENCZYK, Beata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
68 [466] ZYNER, Sylwia Łódź Cały cykl

6600m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [51] BARBURSKI, Adam Rodzinna Grupa Rowerowa ZGIERZ Cały cykl
2 [0] BARBURSKI, Marcin Rodzinna Grupa Rowerowa Łódź
3 [52] BENDINGER, Krystian RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ Cały cykl
4 [0] BENDINGER, Krzysztof RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
5 [0] BOLANOWSKI, Maciej Łódź
6 [0] BRYL, Krzysztof RAZEM TRENUJEMY SPORT Kutno
7 [0] CHMIELECKI, Piotr UKS Orientuś Łódź Łódź
8 [0] CHOJNACKI , Szymon Ranelagh Harriers Łódź
9 [59] CZEKAJ, Rafał ŁOWICZ Cały cykl
10 [0] DEMONTOWICZ, Jaroslaw Łódź
11 [0] DEMONTOWICZ, Jarosław Łódź Kocha Sport łódź
12 [60] DUDZIŃSKI, Piotr RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź Cały cykl
13 [62] FIJAŁKOWSKI, Mateusz HTF Ludwik Sikorski Łódź Cały cykl
14 [0] FILIPKOWSKI, Krzysztof Łódź
15 [0] FRĄCZYK, Szymon RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
16 [65] GOLIS, Mariusz SNG WILD DUCKS ZGIERZ Cały cykl
17 [0] GOSZCZYCKI, Witold Łowicz
18 [69] JABŁOŃSKI, Łukasz Cały cykl
19 [0] JANICKI, Łukasz Łódź
20 [0] JAWORSKA, Magdalena PsychoRuns Łódź
21 [0] JĘDRZEJCZAK, Mateisz RAZEM TRENUJEMY SPORT Łask
22 [0] JURKOWSKI, Adrian PsychoRuns Łódź
23 [71] KAMIŃSKI , Mariusz Łódź Cały cykl
24 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
25 [75] KOZA, Piotr Łowicz Cały cykl
26 [77] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź Cały cykl
27 [78] KURZAWA, Paweł Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
28 [79] LAUREN, Piotr MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
29 [81] LEWANDOWSKI, Krzysztof Łódź Cały cykl
30 [82] LIS, Michał Dobra Cały cykl
31 [84] ŁOCHOWSKI, Mariusz Konstantynów Łódzki Cały cykl
32 [0] MACIEJEWSKI, Łukasz Rajsport Active Łódź
33 [0] MALCZEWSKI, Tomasz Rąbień
34 [88] MALINOWSKI, Dawid Zgierz Cały cykl
35 [0] MENDRZYCKI, Szymon Szakale Bałut Łódź Łódź
36 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
37 [0] MODZELEWSKI , Maciej Łowicz
38 [93] MOSIŃSKI , Robert R. S Team Łódź Cały cykl
39 [95] NIEWINNY, Rafał Łódź Cały cykl
40 [98] PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś Łódź Cały cykl
41 [0] PIETRANEK, Artur PsychoRuns Łódź
42 [100] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra Łódź Cały cykl
43 [101] PIGUŁA, Krzysztof ŁÓDŹ Cały cykl
44 [103] POLIT, Ernest R-TEAM Łowicz Domaniewice Cały cykl
45 [104] RADZISZEWSKI , Wiktor Piotrkow trybunalski Cały cykl
46 [105] RĘBACZ, Piotr ReebokRunCrew LDZ Zgierz Cały cykl
47 [106] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
48 [425] RZEŃCA, Piotrek UKS Orientuś Łódź Cały cykl
49 [107] RZEPKOWSKI, Macin STEFAN RUN-TEM BABICE Cały cykl
50 [108] SAŁACIAK, Bartłomiej Pabianice Cały cykl
51 [0] SKRĘTA, Krzysztof ParkRun Skierniewice Mokra Lewa
52 [0] SKUDLARSKI, Michał Zgierz
53 [115] STAWSKI, Michał Trucht.com Łódź Cały cykl
54 [116] STEMBOROWSKI, Bartłomiej Łódź Cały cykl
55 [117] SYKUŁA, Rafał Truck Bulls Guzew Cały cykl
56 [119] ŚNIEGOSKI , Sebastian Łódź Cały cykl
57 [120] TRELA, Roman Łódź Cały cykl
58 [122] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB Cały cykl
59 [0] WEJNER, Artur Łódź
60 [125] WIECHA, Mariusz Łódź Cały cykl
61 [0] WITKOWSKI, Michał AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź
62 [0] WÓJCIK, Łukasz Olej Running Team / Celironman Pabianice
63 [127] WÓJCIK, Marcin RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź Cały cykl
64 [0] WÓJCIK, Patryk atlas running team Łódź (Łódź-Polesie)
65 [0] WYPYCH, Zbigniew Aleksandrów Łódzki
66 [0] ZDZIARSKI, Marcin RAZEM TRENUJEMY SPORT Kutno

10 500m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] ADAMCZEWSKI , Łukasz Łódź
2 [0] ADAMUS, Jacek Łódź
3 [0] AMBROZIAK, Sebastian Rossmann Łódź
4 [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź
5 [301] ANTCZAK, Borys WATAHA Zgierz Cały cykl
6 [302] ANTCZAK, Maciej Łódź Cały cykl
7 [0] BASTANTE CARRASCO, Sergio Valdepeñas
8 [306] BEDYK, Maciej łódź Cały cykl
9 [0] BIEŃKOWSKI, Michał DZIK KOMANDO Łódź
10 [0] BLIŹNIEWSKI, Marek SNG WILD DUCKS GŁOWNO
11 [308] BŁASZCZYK, Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
12 [0] BOBRAS, Arkadiusz Piotrków Trybunalski
13 [309] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz Cały cykl
14 [310] BREJNAK, Ryszard Żakowice Cały cykl
15 [311] BUŁECZKA, Paweł Rajsport Active Zduńska Wola Cały cykl
16 [0] CICHOCKI, Tomasz Peleton ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
17 [313] CIELECKI, Wojciech Łódź Cały cykl
18 [314] CZAPNIK, Krzysztof SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
19 [316] DĄBROWSKI, Filip ReebokRunCrew LDZ Głowno Cały cykl
20 [317] DĄBROWSKI, Robert Aleksandrów Łódzki Cały cykl
21 [318] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
22 [319] DĘBSKI, Marcin Łódź Cały cykl
23 [0] DOMAGAŁA, Maciej HTF Ludwik Sikorski Łódź
24 [321] DOMAŃSKI , Maciej STG-Łódź Łódź Cały cykl
25 [323] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
26 [324] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów Cały cykl
27 [325] DZIEWANOWSKI, Łukasz SP162 Łódź Starowa Góra Cały cykl
28 [0] FIOŁNA, Robert Rookies Pabianice
29 [0] FRĄK, Wojciech Łódź
30 [330] GAŁKA, Tomasz DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
31 [0] GAWROŃSKI, Piotr Droga Do Ultra Łódź
32 [332] GIŻEWSKI , Grzegorz Głowno Cały cykl
33 [333] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka Cały cykl
34 [334] GŁUSZCZ, Marcin Zgierz Cały cykl
35 [0] GOŁĘBIOWSKI, Krzysztof ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING Łódź
36 [336] GRABARZ, Przemysław SII RUNNING TEAM Pabianice Cały cykl
37 [337] GRACZ, Mikołaj Łódź Cały cykl
38 [0] GRUSZECKI, Łukasz Dzielna DOM Piotrków Trybunalski
39 [338] GRYZIO, Łukasz UKS Azymut Pabianice PABIANICE Cały cykl
40 [339] GRZYWALA, Tomasz Pabianice Cały cykl
41 [340] GWARNY, Jarosław STG-Łódź Łódź Cały cykl
42 [341] HERTEL, Michał SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
43 [0] HUSSEIN, Semir KS GRUCHA Parzęczew
44 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
45 [342] ISKRA, Arkadiusz Port Lotniczy Łódź Łódź Cały cykl
46 [345] JANIAK, Norbert Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
47 [347] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Lodz Cały cykl
48 [565] JĘCEK, Maciej cały cykl
49 [0] JON, Piotr KS GRUCHA Ozorków
50 [348] JÓZEFOWICZ, Sebastian Łódź Cały cykl
51 [349] JURKIEWICZ, Tadeusz 9. ŁBOT Ozorków Cały cykl
52 [351] KACPRZAK, Marcin Łódź Cały cykl
53 [352] KACZMAREK, Łukasz Czarnocin Cały cykl
54 [353] KALINOWSKI, Janusz Łódź Cały cykl
55 [354] KANICKI, Łukasz Łódź Cały cykl
56 [355] KAPUŚCIŃSKI, Michał Łódź Cały cykl
57 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Zespół Afektywny-Biegowy Tomaszów Mazowiecki
58 [0] KAROLAK, Ryszard KS GRUCHA Ozorków
59 [0] KASPERCZAK, Michał Solar Running Team Łódź
60 [358] KLIŚ, Wojciech Fundacja im. Akiby Rubinateina Łódź Cały cykl
61 [360] KOCIĘBA, Łukasz Rzeczków Cały cykl
62 [0] KOLASIŃSKI, Kamil Łódź
63 [361] KONKA, Tomasz Łódź Cały cykl
64 [0] KOWALSKI, Marcin Łódź
65 [0] KOZAK, Maciej Łódź
66 [0] KOZŁOWSKI, Radosław Sportera OCR Łódź
67 [0] KRZEMINSKI, Tomasz STG-Łódź Łódź
68 [364] KRZYSZTOFIK, Kacper Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl
69 [365] KRZYŻANOWSKI, Jarosław Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
70 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź Kocha Sport Łódź
71 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz Ozorków
72 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź
73 [366] KURMAN, Jacek Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
74 [368] KUŹMIŃSKI , Piotr AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
75 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz ReebokRunCrew LDZ Łódź
76 [369] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Cały cykl
77 [370] LEDZION, Zbigniew Łódź Cały cykl
78 [0] LENARD, Kamil Warszawa
79 [371] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź Cały cykl
80 [373] LEWIAK, Michał Trucht.com Łódź Cały cykl
81 [374] LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki Cały cykl
82 [375] LIS, Adam Wierzejskie morsy Piotrków Trybunalski Cały cykl
83 [376] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki Cały cykl
84 [0] LISIŃSKI, Andrzej Łódź
85 [378] ŁUCHNIAK , Kuba Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
86 [380] MAJOS, Adam Żeromin Cały cykl
87 [381] MAŁOLEPSZY, Zdzisław Łódź Cały cykl
88 [382] MANIKOWSKI, Kuba Łódź Cały cykl
89 [384] MARCJANEK, Piort Mocarne Dziki Cały cykl
90 [385] MARCZYŃSKI, Paweł SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
91 [387] MAŚLANY, Dominik Gostynin Cały cykl
92 [389] MATUSIAK, Arkadiusz Łódź Cały cykl
93 [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław KS GRUCHA Ozorków
94 [390] MENES, Grzegorz Lodz Cały cykl
95 [391] MERK, Mariusz Sulejów Cały cykl
96 [392] MIELCZAREK, Michał Babice Cały cykl
97 [394] MIKULSKI, Mateusz Łódź Cały cykl
98 [395] MISIURA, Adam Łódź Cały cykl
99 [396] MŁYNARCZYK, Piotr Łódź Cały cykl
100 [397] MOŻEJKO, Dawid DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
101 [398] NIEDZIELA, Jakub wkurw_team Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
102 [399] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź Cały cykl
103 [400] NOWAK, Marcin KB Heron Łódź Cały cykl
104 [401] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
105 [403] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
106 [404] NOWAK, Tomasz Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
107 [405] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol Cały cykl
108 [406] OLEKSIEWICZ, Maurycy Trucht.com Łódź Cały cykl
109 [407] OSOWSKI, Szymon Przygoń Cały cykl
110 [0] OWCZAREK, Paweł O CO BIEGA JADWININ
111 [408] PAKUŁA, Michał Łódź Cały cykl
112 [409] PAKUŁA, Włodzimierz GŁOWNO Cały cykl
113 [411] PAŁASZEWSKI, Krzysztof Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
114 [0] PASTWA, Maciej Oh!Zuza Łódź
115 [0] PAWEŁCZYK, Kacper KS CelIronman SA Łódź
116 [413] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
117 [414] PELESHKO, Roman Łódź Cały cykl
118 [0] PIECHURA, Mariusz Łódź
119 [0] PIECZYKOLAN, Kamil Olimpijska Akademia Biegania Piotr Kędzia Łódź
120 [415] PIETRZAK, Sebastian Lodz Cały cykl
121 [416] PŁÓCIENNIK, Krzysztof UKS Azymut Pabianice Pabianice Cały cykl
122 [417] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
123 [418] PRASAL, Artur Łódź Cały cykl
124 [419] PRYKOWSKI, Tomasz xRunners Łódź Cały cykl
125 [421] ROMANOWICZ, Marcin Swędó Cały cykl
126 [422] ROŻNIATA, Andrzej SNG WILD DUCKS Głowno Cały cykl
127 [0] RUDZIŃSKI, Michał Łódź
128 [424] RUTKOWSKI, Konrad Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
129 [0] RYDZ, Michał SII RUNNING TEAM Łódź
130 [426] RZEŹNICKI, Sławomir Brzeziny Cały cykl
131 [427] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź Cały cykl
132 [428] SIDORKO, Tomasz Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl
133 [429] SIEWIERA, Łukasz GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Łódź Cały cykl
134 [430] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
135 [0] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś Łódź
136 [431] SŁOMKA, Mateusz Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
137 [0] SOLAREK, Mariusz Łódź
138 [0] STĘPIEŃ, Maciej Łódź
139 [435] STĘPIEŃ, Robert DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
140 [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
141 [436] SZAFRAŃSKI, Rafał Moszczenica Cały cykl
142 [437] SZAŁABSKI, Marek Pabianice Cały cykl
143 [0] SZARF, Tomasz Rzgów
144 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA
145 [0] SZEWCZYK , Łukasz Tomaszów Mazowiecki
146 [438] SZWAJKOWSKI, Przemysław łódź Cały cykl
147 [439] SZYMAŃSKI, Bartłomiej Accenture Runners Club Łódź Cały cykl
148 [440] SZYMAŃSKI, Dariusz Łódź Cały cykl
149 [441] SZYMBORSKI, Marek www.DzieciakPLUS.pl Łask Cały cykl
150 [0] SZYMCZAK , Paweł Cyklomaniacy Łódź
151 [442] ŚLĄSKI, Bartosz DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
152 [443] ŚLĘCZKOWSKI, Błażej Sportera OCR Łódź Cały cykl
153 [0] ŚWIĆ, Miłosz DZIK KOMANDO Łódź
154 [0] TĘCZAR, Marcin Łódź
155 [0] TOKARCZYK, Zbigniew Tymianka
156 [444] TOSIK, Witek AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
157 [0] WALCZAK, Krzysztof Rokiciny-Kolonia
158 [0] WALCZAK, Michał Bravehearts Legionowo Legionowo
159 [446] WALCZUK, Marcin Sieradzbiega.pl Brzeźnio Cały cykl
160 [447] WEDER, Piotr ŁÓDŹ Cały cykl
161 [451] WOJDA, Zbigniew Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz Cały cykl
162 [453] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny Cały cykl
163 [454] WOJTECKI, Piotr DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
164 [456] WRÓBLEWSKI , Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
165 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
166 [457] ZABŁOCKI, Wojtek Łódź Cały cykl
167 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
168 [0] ZALEWSKI, Adam Łódź
169 [459] ZALEWSKI, Piotr Ozorków Cały cykl
170 [0] ZAMBRZYCKI, Jakub Mordeczki Łódź
171 [460] ZARYCHTA, Radosław Łódź Cały cykl
172 [461] ZBOROWSKI, Leszek Łódź Cały cykl
173 [462] ZIELIŃSKI, Adam EVErRUN Łódź Cały cykl
174 [0] ZIMON, Marcin Łódź Kocha Sport Łódź
175 [464] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Cały cykl
176 [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź
177 [465] ZYBERT, Mateusz Dabex-Bolt Łódź Cały cykl
178 [467] ŻUBRZAK , Jacek Łódź Cały cykl
179 [0] ŻURAŃSKI, Robert GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Stryków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] ADAMCZEWSKI , Łukasz Łódź
2 [0] ADAMUS, Jacek Łódź
3 [50] AMRANI, Anna Łódź Cały cykl
4 [302] ANTCZAK, Maciej Łódź Cały cykl
5 [303] AUGUSTOWSKA , Monika Łódź Cały cykl
6 [0] BARTCZAK, Aleksandra Skierniewice
7 [0] BASTANTE CARRASCO, Sergio Valdepeñas
8 [306] BEDYK, Maciej łódź Cały cykl
9 [0] BOBRAS, Arkadiusz Piotrków Trybunalski
10 [309] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz Cały cykl
11 [0] BOLANOWSKI, Maciej Łódź
12 [54] BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
13 [2] BOROWIECKI, Filip Łódź Cały cykl
14 [310] BREJNAK, Ryszard Żakowice Cały cykl
15 [56] CASCARINO, Kazimierz Łódź Cały cykl
16 [313] CIELECKI, Wojciech Łódź Cały cykl
17 [59] CZEKAJ, Rafał ŁOWICZ Cały cykl
18 [317] DĄBROWSKI, Robert Aleksandrów Łódzki Cały cykl
19 [0] DEMONTOWICZ, Jaroslaw Łódź
20 [319] DĘBSKI, Marcin Łódź Cały cykl
21 [320] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta Łódź Cały cykl
22 [0] DWOJAK, Katarzyna Łódź
23 [0] DYBOWSKA, Małgorzata Łódź
24 [61] DYCHTO, Jolanta Łódź Cały cykl
25 [326] FASTYN, Paulina ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI Cały cykl
26 [327] FĄFARA, Agnieszka Łódź Cały cykl
27 [0] FILIPKOWSKI, Krzysztof Łódź
28 [0] FRĄK , Dorota Zgierz
29 [0] FRĄK, Wojciech Łódź
30 [329] FREMEL, Anna ŁÓDŹ Cały cykl
31 [0] GARDIAS, Renata Łódź
32 [331] GĘBICKA, Małgorzata Łódź Cały cykl
33 [0] GĘDEK, Marzena Łowicz
34 [332] GIŻEWSKI , Grzegorz Głowno Cały cykl
35 [333] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka Cały cykl
36 [334] GŁUSZCZ, Marcin Zgierz Cały cykl
37 [335] GOGOLEWSKA, Daria Łódź Cały cykl
38 [0] GOSZCZYCKI, Witold Łowicz
39 [337] GRACZ, Mikołaj Łódź Cały cykl
40 [339] GRZYWALA, Tomasz Pabianice Cały cykl
41 [0] HORDYŃSKA, Małgorzata Łódź
42 [0] IGNOR, Kacper Łódź
43 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
44 [68] JABŁOŃSKA, Joanna Cały cykl
45 [69] JABŁOŃSKI, Łukasz Cały cykl
46 [343] JACHNA-SAWICKA, Katarzyna Łódź Cały cykl
47 [344] JANCZURA-SOBCZAK , Monika Łódź Cały cykl
48 [0] JANICKI, Łukasz Łódź
49 [565] JĘCEK, Maciej cały cykl
50 [348] JÓZEFOWICZ, Sebastian Łódź Cały cykl
51 [0] JUNDE, Ilona Łódź
52 [70] KABZIŃSKA, Beata Piotrków Trybunalski Cały cykl
53 [351] KACPRZAK, Marcin Łódź Cały cykl
54 [352] KACZMAREK, Łukasz Czarnocin Cały cykl
55 [353] KALINOWSKI, Janusz Łódź Cały cykl
56 [71] KAMIŃSKI , Mariusz Łódź Cały cykl
57 [354] KANICKI, Łukasz Łódź Cały cykl
58 [355] KAPUŚCIŃSKI, Michał Łódź Cały cykl
59 [356] KARDACKA, Anna Sieradz Cały cykl
60 [357] KĘPIŃSKA, Anna Burzenin Cały cykl
61 [360] KOCIĘBA, Łukasz Rzeczków Cały cykl
62 [73] KOCIOŁEK, Kamila Piotrków Trybunalski Cały cykl
63 [0] KOLASIŃSKI, Kamil Łódź
64 [361] KONKA, Tomasz Łódź Cały cykl
65 [74] KOT, Katarzyna Łódź Cały cykl
66 [363] KOWALSKA, Agata Stryków Cały cykl
67 [0] KOWALSKI, Marcin Łódź
68 [75] KOZA, Piotr Łowicz Cały cykl
69 [0] KOZAK, Maciej Łódź
70 [76] KRAWCZYK, Elżbieta Piotrków Trybunalski Cały cykl
71 [77] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź Cały cykl
72 [0] KULIŃSKA, Agata Łódź
73 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz Ozorków
74 [370] LEDZION, Zbigniew Łódź Cały cykl
75 [0] LENARD, Kamil Warszawa
76 [80] LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota Lodz Cały cykl
77 [81] LEWANDOWSKI, Krzysztof Łódź Cały cykl
78 [374] LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki Cały cykl
79 [82] LIS, Michał Dobra Cały cykl
80 [0] LISIŃSKI, Andrzej Łódź
81 [83] ŁOCHOWSKA, Barbara Konstantynów Łódzki Cały cykl
82 [84] ŁOCHOWSKI, Mariusz Konstantynów Łódzki Cały cykl
83 [86] MAC-MARCJANEK, Katarzyna Cały cykl
84 [0] MACIEJEWSKA, Katarzyna Łódź
85 [380] MAJOS, Adam Żeromin Cały cykl
86 [0] MALCZEWSKI, Daniel Rąbień
87 [0] MALCZEWSKI, Tomasz Rąbień
88 [88] MALINOWSKI, Dawid Zgierz Cały cykl
89 [381] MAŁOLEPSZY, Zdzisław Łódź Cały cykl
90 [382] MANIKOWSKI, Kuba Łódź Cały cykl
91 [386] MAŚLANA , Katarzyna Gostynin Cały cykl
92 [387] MAŚLANY, Dominik Gostynin Cały cykl
93 [388] MATUSIAK, Anna Łódź Cały cykl
94 [389] MATUSIAK, Arkadiusz Łódź Cały cykl
95 [91] MAZUR, Marzena Lodz Cały cykl
96 [390] MENES, Grzegorz Lodz Cały cykl
97 [391] MERK, Mariusz Sulejów Cały cykl
98 [0] MĘCIKIEWICZ, Karolina Tymianka
99 [0] MIECZNIKOWSKA, Anna Zgierz
100 [392] MIELCZAREK, Michał Babice Cały cykl
101 [393] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź Cały cykl
102 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Łódź
103 [394] MIKULSKI, Mateusz Łódź Cały cykl
104 [92] MILANCEJ, Małgorzata Cały cykl
105 [395] MISIURA, Adam Łódź Cały cykl
106 [0] MISIURSKA, Aneta Warszawa
107 [0] MŁYNARCZYK, Maksymilian Łódź
108 [396] MŁYNARCZYK, Piotr Łódź Cały cykl
109 [0] MŁYNARCZYK, Urszula Łódź
110 [0] MODZELEWSKI , Maciej Łowicz
111 [94] MUNDZIA, Marta Zgierz Cały cykl
112 [95] NIEWINNY, Rafał Łódź Cały cykl
113 [407] OSOWSKI, Szymon Przygoń Cały cykl
114 [0] PABIAŃSKA, Marta Łódź
115 [0] PAKUŁA, Marta Głowno
116 [408] PAKUŁA, Michał Łódź Cały cykl
117 [409] PAKUŁA, Włodzimierz GŁOWNO Cały cykl
118 [414] PELESHKO, Roman Łódź Cały cykl
119 [0] PIECHURA, Agnieszka Łódź
120 [0] PIECHURA, Mariusz Łódź
121 [99] PIETRZAK, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
122 [415] PIETRZAK, Sebastian Lodz Cały cykl
123 [101] PIGUŁA, Krzysztof ŁÓDŹ Cały cykl
124 [102] PLICH, Rafał Łódź Cały cykl
125 [418] PRASAL, Artur Łódź Cały cykl
126 [104] RADZISZEWSKI , Wiktor Piotrkow trybunalski Cały cykl
127 [421] ROMANOWICZ, Marcin Swędó Cały cykl
128 [0] RUDZIŃSKI, Michał Łódź
129 [424] RUTKOWSKI, Konrad Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
130 [426] RZEŹNICKI, Sławomir Brzeziny Cały cykl
131 [108] SAŁACIAK, Bartłomiej Pabianice Cały cykl
132 [427] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź Cały cykl
133 [0] SKUDLARSKI, Michał Zgierz
134 [431] SŁOMKA, Mateusz Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
135 [0] SMETSKA, Iryna Łódź
136 [0] SOLAREK, Mariusz Łódź
137 [116] STEMBOROWSKI, Bartłomiej Łódź Cały cykl
138 [433] STERCZEWSKA, Agnieszka Łódź Cały cykl
139 [0] STĘPIEŃ, Maciej Łódź
140 [436] SZAFRAŃSKI, Rafał Moszczenica Cały cykl
141 [437] SZAŁABSKI, Marek Pabianice Cały cykl
142 [0] SZAŁKUCKA, Karolina Łódź
143 [0] SZARF, Tomasz Rzgów
144 [0] SZEWCZYK , Łukasz Tomaszów Mazowiecki
145 [438] SZWAJKOWSKI, Przemysław łódź Cały cykl
146 [440] SZYMAŃSKI, Dariusz Łódź Cały cykl
147 [118] ŚNIEGOSKA, Sandra Łódź Cały cykl
148 [119] ŚNIEGOSKI , Sebastian Łódź Cały cykl
149 [0] ŚWIĄTEK, Aleksandra Łódź
150 [0] TABOROWSKA , Agnieszka Łódź
151 [0] TĘCZAR, Marcin Łódź
152 [0] TOKARCZYK, Zbigniew Tymianka
153 [120] TRELA, Roman Łódź Cały cykl
154 [122] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB Cały cykl
155 [123] TRZEWIKOWSKA, Paulina Łódź Cały cykl
156 [0] WALCZAK, Krzysztof Rokiciny-Kolonia
157 [447] WEDER, Piotr ŁÓDŹ Cały cykl
158 [0] WEJNER, Artur Łódź
159 [448] WIECHA, Dominika Łódź Cały cykl
160 [124] WIECHA, Małgorzata Łódź Cały cykl
161 [125] WIECHA, Mariusz Łódź Cały cykl
162 [450] WILK- SNOPCZYK, Aleksandra Łódź Cały cykl
163 [452] WOJEWODA, Marta łódź Cały cykl
164 [453] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny Cały cykl
165 [455] WÓJCIAK , Ewelina Rawa Mazowiecka Cały cykl
166 [0] WÓJCIK-URBAŃSKA, Izabella Łowicz
167 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
168 [0] WYPYCH, Zbigniew Aleksandrów Łódzki
169 [457] ZABŁOCKI, Wojtek Łódź Cały cykl
170 [0] ZAGÓROWICZ , Justyna Łódź
171 [0] ZALEWSKI, Adam Łódź
172 [459] ZALEWSKI, Piotr Ozorków Cały cykl
173 [460] ZARYCHTA, Radosław Łódź Cały cykl
174 [461] ZBOROWSKI, Leszek Łódź Cały cykl
175 [466] ZYNER, Sylwia Łódź Cały cykl
176 [467] ŻUBRZAK , Jacek Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [402] NOWAK, Natalia #brodatydzikvelptaszynakruszyna Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [349] JURKIEWICZ, Tadeusz 9. ŁBOT Ozorków Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [368] KUŹMIŃSKI , Piotr AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
2 [432] SŁOMSKA, Aleksandra AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
3 [444] TOSIK, Witek AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [439] SZYMAŃSKI, Bartłomiej Accenture Runners Club Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź
2 [0] WITKOWSKI, Michał AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [57] CHEŁCHOWSKA, Ewa BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team Olsztyn Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [110] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
2 [111] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
3 [112] SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] BIŃKOWSKA - BOCIAN, Iwona Biegamy po lesie Bełchatów
2 [0] WROTNIAK, Sylwia Biegamy po lesie Belchatow

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] SOLA, Aleksandra Bravehearts Legionowo Warszawa
2 [0] WALCZAK, Michał Bravehearts Legionowo Legionowo

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] PASTWA, Katarzyna Clariant Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] SZYMCZAK , Paweł Cyklomaniacy Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [322] DUDEK, Dorota Paulina DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
2 [330] GAŁKA, Tomasz DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
3 [372] LEWANDOWSKA, Anna DZIK KOMANDO łódź Cały cykl
4 [397] MOŻEJKO, Dawid DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
5 [434] STĘPIEŃ, Małgorzata DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
6 [435] STĘPIEŃ, Robert DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
7 [442] ŚLĄSKI, Bartosz DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
8 [454] WOJTECKI, Piotr DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] BIEŃKOWSKI, Michał DZIK KOMANDO Łódź
2 [0] ŚWIĆ, Miłosz DZIK KOMANDO Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [465] ZYBERT, Mateusz Dabex-Bolt Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] GAWROŃSKI, Piotr Droga Do Ultra Łódź
2 [378] ŁUCHNIAK , Kuba Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
3 [383] MARCINEK, Marta Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
4 [411] PAŁASZEWSKI, Krzysztof Droga Do Ultra Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] GRUSZECKI, Łukasz Dzielna DOM Piotrków Trybunalski

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [346] JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź Cały cykl
2 [0] ZDUŃCZYK, Paulina EVErRUN Łódź
3 [462] ZIELIŃSKI, Adam EVErRUN Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [324] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [376] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [405] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [358] KLIŚ, Wojciech Fundacja im. Akiby Rubinateina Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [429] SIEWIERA, Łukasz GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Łódź Cały cykl
2 [0] ŻURAŃSKI, Robert GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Stryków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] BIENIEK , Igor GOKiS Zapolice Zapolice
2 [3] BUŁECZKA, Kasia GOKiS Zapolice Wojsławice Cały cykl
3 [0] CHUDY, Kacper GOKiS Zapolice Zduńska Wola
4 [0] KONOPA, Tomasz GOKiS Zapolice Zapolice
5 [16] RESZCZYŃSKI, Mikołaj GOKiS Zapolice Ptaszkowice Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] DOMAGAŁA, Maciej HTF Ludwik Sikorski Łódź
2 [62] FIJAŁKOWSKI, Mateusz HTF Ludwik Sikorski Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [63] FLORCZAK, Sylwia KB Heron Łódź Cały cykl
2 [400] NOWAK, Marcin KB Heron Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] PAWEŁCZYK, Kacper KS CelIronman SA Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] JON, Piotr KS GRUCHA Ozorków
2 [0] KAROLAK, Jolanta KS GRUCHA Ozorków
3 [0] KAROLAK, Ryszard KS GRUCHA Ozorków
4 [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław KS GRUCHA Ozorków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] HUSSEIN, Semir KS GRUCHA Parzęczew

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub Kobayashi Extreme Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [371] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [379] MAJCHER, Elżbieta LUKS "Boguszyce" Rawa Mazowiecka Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [9] KAROLCZUK, Aleksandra LUKS "Boguszyce" / KP LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [10] KAROLCZUK, Martyna LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [13] LAUREN, Kevin MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
2 [79] LAUREN, Piotr MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
3 [113] STARUS, Małgorzata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Warszawa Cały cykl
4 [114] STARUS-SZYMCZAK, Lucyna MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
5 [126] WOŹNA, Magdalena MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Brójce Cały cykl
6 [463] ZIENCZYK, Beata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [362] KOWALCZYK , Ilona Mamy-Biegamy Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [384] MARCJANEK, Piort Mocarne Dziki Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] GROCHALEWSKA, Agnieszka Mordeczki Łódź
2 [0] ZAMBRZYCKI, Jakub Mordeczki Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [458] ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna Nie mam pomysłu ŁÓDŹ Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] OWCZAREK, Beata O CO BIEGA JADWININ
2 [0] OWCZAREK, Paweł O CO BIEGA JADWININ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] PASTWA, Maciej Oh!Zuza Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [399] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] WÓJCIK, Łukasz Olej Running Team / Celironman Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] PIECZYKOLAN, Kamil Olimpijska Akademia Biegania Piotr Kędzia Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] SKRĘTA, Krzysztof ParkRun Skierniewice Mokra Lewa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] CICHOCKI, Tomasz Peleton ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [342] ISKRA, Arkadiusz Port Lotniczy Łódź Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [100] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] JAWORSKA, Magdalena PsychoRuns Łódź
2 [0] JURKOWSKI, Adrian PsychoRuns Łódź
3 [0] PIETRANEK, Artur PsychoRuns Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [103] POLIT, Ernest R-TEAM Łowicz Domaniewice Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [93] MOSIŃSKI , Robert R. S Team Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [52] BENDINGER, Krystian RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ Cały cykl
2 [0] BENDINGER, Krzysztof RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
3 [0] BRYL, Krzysztof RAZEM TRENUJEMY SPORT Kutno
4 [60] DUDZIŃSKI, Piotr RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź Cały cykl
5 [0] FRĄCZYK, Szymon RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
6 [0] JĘDRZEJCZAK, Mateisz RAZEM TRENUJEMY SPORT Łask
7 [0] MAZERANT, Karolina RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
8 [127] WÓJCIK, Marcin RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź Cały cykl
9 [0] ZDZIARSKI, Marcin RAZEM TRENUJEMY SPORT Kutno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [311] BUŁECZKA, Paweł Rajsport Active Zduńska Wola Cały cykl
2 [85] MACIEJEWSKI, Filip Rajsport Active Justynów Cały cykl
3 [0] MACIEJEWSKI, Łukasz Rajsport Active Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] CHOJNACKI , Szymon Ranelagh Harriers Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [316] DĄBROWSKI, Filip ReebokRunCrew LDZ Głowno Cały cykl
2 [64] FORYŚ, Agnieszka ReebokRunCrew LDZ Łódź Cały cykl
3 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz ReebokRunCrew LDZ Łódź
4 [105] RĘBACZ, Piotr ReebokRunCrew LDZ Zgierz Cały cykl
5 [449] WIKTOROWSKA, Anna ReebokRunCrew LDZ Gałków Duży Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [51] BARBURSKI, Adam Rodzinna Grupa Rowerowa ZGIERZ Cały cykl
2 [0] BARBURSKI, Marcin Rodzinna Grupa Rowerowa Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] FIOŁNA, Robert Rookies Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] AMBROZIAK, Sebastian Rossmann Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [128] WYTYKOWSKA , Joanna Rysie Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [336] GRABARZ, Przemysław SII RUNNING TEAM Pabianice Cały cykl
2 [0] RYDZ, Michał SII RUNNING TEAM Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS GŁOWNO
2 [0] BLIŹNIEWSKI, Marek SNG WILD DUCKS GŁOWNO
3 [308] BŁASZCZYK, Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
4 [55] BORKOWSKA, Paulina SNG WILD DUCKS Biała Cały cykl
5 [58] CIUPA, Marcin SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
6 [314] CZAPNIK, Krzysztof SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
7 [315] DĄBROWSKA, Ewelina SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
8 [323] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
9 [8] GOLIS, Maksymilian SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
10 [65] GOLIS, Mariusz SNG WILD DUCKS ZGIERZ Cały cykl
11 [66] HAJDUK, Małgorzata SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
12 [341] HERTEL, Michał SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
13 [347] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Lodz Cały cykl
14 [350] KACPRZAK, Bogumiła SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
15 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
16 [359] KŁOS, Anna SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
17 [385] MARCZYŃSKI, Paweł SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
18 [89] MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
19 [410] PALMOWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
20 [413] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
21 [420] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
22 [422] ROŻNIATA, Andrzej SNG WILD DUCKS Głowno Cały cykl
23 [423] ROŻNIATA, Iwona SNG WILD DUCKS Głowno Cały cykl
24 [0] STODULNY, Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
25 [456] WRÓBLEWSKI , Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
26 [129] ZBOROWSKA , Ewa SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [325] DZIEWANOWSKI, Łukasz SP162 Łódź Starowa Góra Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [107] RZEPKOWSKI, Macin STEFAN RUN-TEM BABICE Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [321] DOMAŃSKI , Maciej STG-Łódź Łódź Cały cykl
2 [340] GWARNY, Jarosław STG-Łódź Łódź Cały cykl
3 [0] KRZEMINSKI, Tomasz STG-Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [446] WALCZUK, Marcin Sieradzbiega.pl Brzeźnio Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] KASPERCZAK, Michał Solar Running Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] KOZŁOWSKA, Magdalena Sportera OCR Łódź
2 [0] KOZŁOWSKI, Radosław Sportera OCR Łódź
3 [412] PAWLIKOWSKA, Zuzanna Sportera OCR Łódź Cały cykl
4 [443] ŚLĘCZKOWSKI, Błażej Sportera OCR Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [304] BALEJA-KRZYŻANOWSKA, Ewa Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
2 [365] KRZYŻANOWSKI, Jarosław Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
3 [366] KURMAN, Jacek Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
4 [367] KURMAN, Marzena Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
5 [404] NOWAK, Tomasz Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] OSTROWSKA, Dorota Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
2 [451] WOJDA, Zbigniew Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [121] TRZCINKA, Michał Super TEAM Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [300] ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK, Edyta Szakale Bałut Łódź Łódx Cały cykl
2 [0] MENDRZYCKI, Szymon Szakale Bałut Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [364] KRZYSZTOFIK, Kacper Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl
2 [428] SIDORKO, Tomasz Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [373] LEWIAK, Michał Trucht.com Łódź Cały cykl
2 [406] OLEKSIEWICZ, Maurycy Trucht.com Łódź Cały cykl
3 [115] STAWSKI, Michał Trucht.com Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [117] SYKUŁA, Rafał Truck Bulls Guzew Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [338] GRYZIO, Łukasz UKS Azymut Pabianice PABIANICE Cały cykl
2 [416] PŁÓCIENNIK, Krzysztof UKS Azymut Pabianice Pabianice Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [4] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Cały cykl
2 [318] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
3 [5] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Cały cykl
4 [12] KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź Cały cykl
5 [369] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Cały cykl
6 [14] LEDZION, Piotr UKS Orientuś Łódź Cały cykl
7 [96] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Cały cykl
8 [98] PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś Łódź Cały cykl
9 [417] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
10 [425] RZEŃCA, Piotrek UKS Orientuś Łódź Cały cykl
11 [0] SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś Łódź
12 [0] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś Łódź
13 [464] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Cały cykl
14 [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Andrespol
2 [0] CHMIELECKI, Piotr UKS Orientuś Łódź Łódź
3 [0] FASTYN, Katarzyna UKS Orientuś Łódź Łódź
4 [328] FORTUNIAK, Weronika UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
5 [6] GIELEC , Julia UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
6 [7] GIELEC , Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
7 [11] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
8 [15] MAGDZIARZ - DYŁO , Jan UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
9 [97] NOWAK, Magdalena UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
10 [401] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
11 [403] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
12 [106] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
13 [17] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
14 [430] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
15 [18] WIŚNIEWSKA, Hana UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [312] CIACH-FLIGIEL, Aleksandra VEOLIA Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [301] ANTCZAK, Borys WATAHA Zgierz Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [67] HERMANOWICZ , Izabela Wataha-łączy nas bieganie Łódź Cały cykl
2 [0] MAKOWSKA, Anna Wataha-łączy nas bieganie Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [375] LIS, Adam Wierzejskie morsy Piotrków Trybunalski Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [377] LUTOMIRSKA, Blanka XXV LO Łódż Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] DANKIEWICZ, Barbara ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING Łowicz
2 [0] GOŁĘBIOWSKI, Krzysztof ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] KARASIŃSKI, Filip Zespół Afektywny-Biegowy Tomaszów Mazowiecki
2 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Zespół Afektywny-Biegowy Tomaszów Mazowiecki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] WÓJCIK, Patryk atlas running team Łódź (Łódź-Polesie)

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [109] SMARZEK, Tomasz mBank Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [305] BĄBOL, Justyna wkurw_team Wola Moszczenicka Cały cykl
2 [398] NIEDZIELA, Jakub wkurw_team Tomaszów Mazowiecki Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [441] SZYMBORSKI, Marek www.DzieciakPLUS.pl Łask Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [419] PRYKOWSKI, Tomasz xRunners Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] DEMONTOWICZ, Jarosław Łódź Kocha Sport łódź
2 [345] JANIAK, Norbert