Grand Prix Małopolski w biegu na orientację 2018 - R1 - Zgłoszenia
2018-03-24 - 2018-03-25

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 M16 ANDRZEJCZAK, Maciej 2002 Azymut Pabianice 02192 887252 E1;E2
2 K35 BAŃSKA -BODZIONA, Aneta 1979 10BKPanc 8648669 E1;E2
3 M18 BARTOS, Grzegorz 2001 UKS Orientuś Łódź 2130 8656097 E2
4 M35 BARTOS, Maciej 1974 UKS Orientuś Łódź E2
5 M16 BARTOS, Zbigniew 2003 UKS Orientuś Łódź 2127 7200172 E2
6 M35 BERGIER, Tomasz 1972 WKS Wawel 03196 9102728 E2
7 K16 BERLIŃSKA, Paulina 2003 UKS Orientuś Łódź 3503 E2
8 K18 BINIECKA, Małgorzata 1987 Azymut Pabianice 00339 505002 E1;E2
9 M50 BLIMKE, Roman 1946 ind 00189 2036941 E1;E2
10 M18 BLUZA, Łukasz 1974 1460500 E2
11 M18 BORGIEL, Jarek 1997 UKS Sparta Czyżowice 01766 2032321 E1
12 M16 BUŁAWA, Filip 2002 UKS Kometa Gliwice 03410 2016977 E2
13 M18 BYRCZEK, Jan 2000 UKS KOMETA 1369369 E1;E2
14 M18 BYRCZEK, Jan 2000 UKS Kometa Gliwice 2726 1369369 E1;E2
15 K16 CHABIERA, Lena 2003 UNTS Warszawa 8444999 E1;E2
16 M35 CHABIERA, Tomasz 1976 UNTS Warszawapo 9448505 E1;E2
17 M35 CHABRZYK, Andrzej 1978 E1
18 M12 CHODLEWSKI, Antoni 2008 KS Kościelec Chrzanów 03602 2801067 E1;E2
19 M10 CHODLEWSKI, Szymon 2008 KS Kościelec Chrzanów 03603 2801054 E1;E2
20 M10 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś Łódź 3926 E2
21 M35 CIUPA, Marcin 1978 UKS Orientuś Łódź 3927 E2
22 K50 CZERKAWSKA, Urszula 1962 Sparta Czyżowice 2036945 E1;E2
23 M50 CZERKAWSKI, Wacław 1960 UKS Sparta Czyżowice 01496 435239 E1;E2
24 M18 DEREDOS, Bruno 2001 UKS Orientuś Łódź 2839 8640925 E2
25 K50 DEREDOS, Nina 1961 UKS Orientuś Łódź 3248 E2
26 M35 DOMIN, Tomasz 1975 NR+ 197504300 E2
27 K16 DOREŃ, Wiktoria 2003 UKS Orientuś Łódź 3854 8646297 E2
28 K18 DZIERWA, Hanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02057 8636524 E2
29 M18 DZIK, Mirosław 1971 Górzanka Nawojowa Góra 01195 428768 E1;E2
30 M18 GALICZ, Karol 1986 BKS Wataha Warszawa 01853 7771986 E1;E2
31 K16 GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś Łódź 3047 E2
32 K16 GIELEC, Zuzanna 2002 UKS Orientuś Łódź 3046 8640927 E2
33 M18 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc 02892 7200181 E1;E2
34 M18 GRYZIO, Łukasz 1988 Azymut Pabianice 00336 887235 E1;E2
35 K18 GRZEGOCKA, Ola 1993 UKS Sparta Czyżowice 2028219 E1
36 OPEN GRZEGOCKA, Ola 1993 UKS Sparta Czyżowice 2028219 E2
37 K12 JANICKA, Hanna 2007 KS Kościelec Chrzanów 04166 2801052 E1;E2
38 M18 JAROS, Mariusz 1990 10BKPanc 8648666 E1;E2
39 M18 JURCZYK, Tomasz 1994 UKS Sparta Czyżowice 01936 8640246 E1;E2
40 M35 KACZMARSKI, Paweł 1980 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
41 M18 KALATA, Michał 1987 10BKPanc 00853 8648673 E2
42 M18 KALISIAK, Dawid 2000 Azymut Pabianice 02027 7205969 E1;E2
43 M12 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1;E2
44 M14 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 2003 UKS Kometa Gliwice 3231 2026141 E2
45 K35 KONC, Katarzyna 1975 Azymut Pabianice 02953 7204651 E1;E2
46 M12 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 Azymut Pabianice 03559 1260703 E1;E2
47 M35 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 Azymut Pabianice 02652 7202779 E1;E2
48 M50 KRET, Jacek 1957 Górzanka Nawojowa Góra 03723 2103970 E1;E2
49 M50 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 886350 E1;E2
50 M18 KUCHARCZYK, Jakub 2001 UKS Kometa Gliwice 2464 2021378 E2
51 M16 KULESZA, Igor 2003 UKS Orientuś Łódź 4098 E2
52 M35 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891 E1;E2
53 K35 LAMPARSKA, Iwona 1973 WKS WAWEL 8650892 E1;E2
54 K14 LECHOWSKA, Agata 2005 KS Kościelec Chrzanów 03609 2801066 E1;E2
55 M16 LEDZION, Piotr 2003 UKS Orientuś Łódź 4111 E2
56 K14 LEŚNIAK, Matylda 2004 UKS Kometa Gliwice 3406 2035177 E2
57 M16 LISIAK, Adam 2005 UKS Orientuś Łódź 3049 7200171 E2
58 M35 LISIAK, Paweł 1974 UKS Orientuś Łódź 3251 E2
59 M12 LUDWIN, Jakub 2007 KS Kościelec Chrzanów 03610 2801069 E1;E2
60 M18 ŁUBIS, Michał 1985 Azymut Pabianice 02657 887214 E1;E2
61 M12 MACIEJEWSKI, Bartłomiej 2006 BKS Wataha Warszawa 03943 8092006 E1;E2
62 M35 MACIEJEWSKI, Mikołaj 1976 BKS Wataha Warszawa 03944 1986002 E1;E2
63 M35 MARCINKOWSKI, Adam 1976 10BKPanc 8648671 E1;E2
64 M10N MARSZAŁEK, Dawid 2010 UKS Kometa Gliwice 04148 2032326 E1
65 K35 MARSZAŁEK, Maria 1974 UKS Kometa Gliwice 04147 2032317 E1;E2
66 M14 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319 E1;E2
67 M35 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 UKS Kometa Gliwice 04146 2032328 E1;E2
68 M35 MASTELA, Rafał 1973 OB Havířov 2032312 E1
69 K35 MIREK, Danuta 1977 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
70 OPEN MIREK, Danuta 1977 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
71 M14 MIREK, Gracjan 2004 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
72 M10N MIREK, Tomasz 2010 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
73 M14 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 KS Kościelec Chrzanów 04165 886343 E1;E2
74 M50 MŁYNARCZYK, Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź 3294 7150264 E2
75 K18 NIKITCZENKO, Natasza 1997 UKS Orientuś Łódź 3250 887239 E2
76 M16 NOWAK, Michał 2003 UKS Orientuś Łódź 3929 8646295 E2
77 M35 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś Łódź 3930 E2
78 K18 OHLASZENY, Zuzanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02059 8638444 E2
79 M18 OPIOŁA, Mariusz 1982 Górzanka Nawojowa Góra 3997 E2
80 OPEN OWCZARZ, Hanna 1990 10BKPanc 8648667 E1;E2
81 M18 PABICH, Mariusz 1988 Azymut Pabianice 00338 8281288 E1;E2
82 M18 PASZYŃSKI, Piotr 1981 UKS Orientuś Łódź 423 8640929 E2
83 M50 PETR, Václav 1958 SKOB Ostrava 52980 E1
84 M35 PISAREK, Piotr 1969 E1;E2
85 M18 PLESIŃSKI, Mariusz 1974 10BKPanc 01304 8648674 E2
86 M18 PŁÓCIENNIK, Konrad 2000 Azymut Pabianice 01785 887245 E1;E2
87 K10N PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053 E1;E2
88 K12 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 2801059 E1;E2
89 K16 POGODA, Kinga 2002 UKS Kometa Gliwice 2490 2016481 E2
90 M35 POLEWKA, Tomasz 1973 UKS Kometa Gliwice 301 887215 E2
91 K18 PORADA, Lilianna 2018 UKS Reflex Rybnik 02045 1998716 E2
92 M35 PORADA, Robert 1972 UKS Reflex Rybnik 02084 1972223 E2
93 OPEN POŹNIAK, Aleksandra 1989 E2
94 M50 POŹNIAK, Szymon 1953 Siaga Ruczaj nie mam nie mam E2
95 M16 PUDEŁEK, Błażej 2002 Górzanka Nawojowa Góra 2118338 E1;E2
96 K12 PUDEŁEK, Jowita 2005 Górzanka Nawojowa Góra 2118337 E1;E2
97 K18 PUDEŁEK, Michalina 2000 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
98 M35 PUDEŁEK, Paweł 1971 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
99 M35 SITNICKI, Mariusz 1977 10BKPanc 8648670 E1;E2
100 K14 SKORUPA, Maja 2004 LKS Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
101 M35 SKORUPA, Mariusz 1970 Górzanka Nawojowa Góra 428775 E1;E2
102 M16 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 UKS Orientuś Łódź 2837 7200167 E2
103 M35 SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 UKS Orientuś Łódź 3001 E2
104 M35 STĘŻYCKI, Grzegorz 1982 10BKPanc 8648675 E1;E2
105 M12 STOPCZYŃSKI, Bartosz 2006 BKS Wataha Warszawa 04093 1986001 E1;E2
106 M16 SZTRANEK, Jan 2003 Azymut Pabianice 02653 1407621 E1;E2
107 M18 SZWAJA, Mateusz 1999 UKS Kometa Gliwice 3411 2016978 E2
108 M14 ŚLUSARCZYK, Piotr 2004 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
109 M35 TKACZUK, Tomasz 1979 Azymut Pabianice 03253 7900030 E1;E2
110 M14 TRĘBACZ, Antoni 2004 KS Kościelec Chrzanów 02871 2801068 E1;E2
111 M18 VAVŘÍK, Tomáš 2000 SKOB Ostrava 1403424 E1
112 OPEN WĄS, Sławomir 1969 10BKPanc 8648672 E1;E2
113 OPEN WIERTELAK, Sławomir 1973 Szarotki 418963 E1;E2
114 M35 WIKTOROWICZ, Mateusz 1981 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
115 M50 WOJARSKI, Krzysztof 1960 UKS Sparta Czyżowice 01121 412345 E1;E2
116 M18 WOŁOWCZYK, Krzysztof 1995 UNTS Warszawa 488 8640915 E1;E2
117 M50 WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS Warszawa 113K 1393090 E1;E2
118 K50 WOŁOWCZYK, Mariola 1968 UNTS Warszawa 112K 1393099 E1;E2
119 M18 WOŁOWCZYK, Michał 1997 UNTS Warszawa 489 9200094 E1;E2
120 K50 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice 886619 E1;E2
121 M50 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa Gliwice 222893 E1;E2
122 M18 ZAJĄC, Dawid 2000 Azymut Pabianice 02186 887246 E1;E2
123 M18 ZUCHMAŃSKI, Przemysław 1998 UKS Orientuś Łódź 1724 8646296 E2
124 M10N ZYCHOWICZ, Bartosz 2010 KS Kościelec Chrzanów 04167 412500 E1;E2
125 M12 ZYCHOWICZ, Krystian 2007 KS Kościelec Chrzanów 03616 2801058 E1;E2

K10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053 E1;E2

K12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JANICKA, Hanna 2007 KS Kościelec Chrzanów 04166 2801052 E1;E2
2 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 2801059 E1;E2
3 PUDEŁEK, Jowita 2005 Górzanka Nawojowa Góra 2118337 E1;E2

K14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 LECHOWSKA, Agata 2005 KS Kościelec Chrzanów 03609 2801066 E1;E2
2 LEŚNIAK, Matylda 2004 UKS Kometa Gliwice 3406 2035177 E2
3 SKORUPA, Maja 2004 LKS Górzanka Nawojowa Góra E1;E2

K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BERLIŃSKA, Paulina 2003 UKS Orientuś Łódź 3503 E2
2 CHABIERA, Lena 2003 UNTS Warszawa 8444999 E1;E2
3 DOREŃ, Wiktoria 2003 UKS Orientuś Łódź 3854 8646297 E2
4 GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś Łódź 3047 E2
5 GIELEC, Zuzanna 2002 UKS Orientuś Łódź 3046 8640927 E2
6 POGODA, Kinga 2002 UKS Kometa Gliwice 2490 2016481 E2

K18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BINIECKA, Małgorzata 1987 Azymut Pabianice 00339 505002 E1;E2
2 DZIERWA, Hanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02057 8636524 E2
3 GRZEGOCKA, Ola 1993 UKS Sparta Czyżowice 2028219 E1
4 NIKITCZENKO, Natasza 1997 UKS Orientuś Łódź 3250 887239 E2
5 OHLASZENY, Zuzanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02059 8638444 E2
6 PORADA, Lilianna 2018 UKS Reflex Rybnik 02045 1998716 E2
7 PUDEŁEK, Michalina 2000 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2

K35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BAŃSKA -BODZIONA, Aneta 1979 10BKPanc 8648669 E1;E2
2 KONC, Katarzyna 1975 Azymut Pabianice 02953 7204651 E1;E2
3 LAMPARSKA, Iwona 1973 WKS WAWEL 8650892 E1;E2
4 MARSZAŁEK, Maria 1974 UKS Kometa Gliwice 04147 2032317 E1;E2
5 MIREK, Danuta 1977 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2

K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CZERKAWSKA, Urszula 1962 Sparta Czyżowice 2036945 E1;E2
2 DEREDOS, Nina 1961 UKS Orientuś Łódź 3248 E2
3 WOŁOWCZYK, Mariola 1968 UNTS Warszawa 112K 1393099 E1;E2
4 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice 886619 E1;E2

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHODLEWSKI, Szymon 2008 KS Kościelec Chrzanów 03603 2801054 E1;E2
2 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś Łódź 3926 E2

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MARSZAŁEK, Dawid 2010 UKS Kometa Gliwice 04148 2032326 E1
2 MIREK, Tomasz 2010 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
3 ZYCHOWICZ, Bartosz 2010 KS Kościelec Chrzanów 04167 412500 E1;E2

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHODLEWSKI, Antoni 2008 KS Kościelec Chrzanów 03602 2801067 E1;E2
2 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1;E2
3 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 Azymut Pabianice 03559 1260703 E1;E2
4 LUDWIN, Jakub 2007 KS Kościelec Chrzanów 03610 2801069 E1;E2
5 MACIEJEWSKI, Bartłomiej 2006 BKS Wataha Warszawa 03943 8092006 E1;E2
6 STOPCZYŃSKI, Bartosz 2006 BKS Wataha Warszawa 04093 1986001 E1;E2
7 ZYCHOWICZ, Krystian 2007 KS Kościelec Chrzanów 03616 2801058 E1;E2

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 2003 UKS Kometa Gliwice 3231 2026141 E2
2 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319 E1;E2
3 MIREK, Gracjan 2004 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
4 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 KS Kościelec Chrzanów 04165 886343 E1;E2
5 ŚLUSARCZYK, Piotr 2004 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
6 TRĘBACZ, Antoni 2004 KS Kościelec Chrzanów 02871 2801068 E1;E2

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ANDRZEJCZAK, Maciej 2002 Azymut Pabianice 02192 887252 E1;E2
2 BARTOS, Zbigniew 2003 UKS Orientuś Łódź 2127 7200172 E2
3 BUŁAWA, Filip 2002 UKS Kometa Gliwice 03410 2016977 E2
4 KULESZA, Igor 2003 UKS Orientuś Łódź 4098 E2
5 LEDZION, Piotr 2003 UKS Orientuś Łódź 4111 E2
6 LISIAK, Adam 2005 UKS Orientuś Łódź 3049 7200171 E2
7 NOWAK, Michał 2003 UKS Orientuś Łódź 3929 8646295 E2
8 PUDEŁEK, Błażej 2002 Górzanka Nawojowa Góra 2118338 E1;E2
9 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 UKS Orientuś Łódź 2837 7200167 E2
10 SZTRANEK, Jan 2003 Azymut Pabianice 02653 1407621 E1;E2

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BARTOS, Grzegorz 2001 UKS Orientuś Łódź 2130 8656097 E2
2 BLUZA, Łukasz 1974 1460500 E2
3 BORGIEL, Jarek 1997 UKS Sparta Czyżowice 01766 2032321 E1
4 BYRCZEK, Jan 2000 UKS KOMETA 1369369 E1;E2
5 BYRCZEK, Jan 2000 UKS Kometa Gliwice 2726 1369369 E1;E2
6 DEREDOS, Bruno 2001 UKS Orientuś Łódź 2839 8640925 E2
7 DZIK, Mirosław 1971 Górzanka Nawojowa Góra 01195 428768 E1;E2
8 GALICZ, Karol 1986 BKS Wataha Warszawa 01853 7771986 E1;E2
9 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc 02892 7200181 E1;E2
10 GRYZIO, Łukasz 1988 Azymut Pabianice 00336 887235 E1;E2
11 JAROS, Mariusz 1990 10BKPanc 8648666 E1;E2
12 JURCZYK, Tomasz 1994 UKS Sparta Czyżowice 01936 8640246 E1;E2
13 KALATA, Michał 1987 10BKPanc 00853 8648673 E2
14 KALISIAK, Dawid 2000 Azymut Pabianice 02027 7205969 E1;E2
15 KUCHARCZYK, Jakub 2001 UKS Kometa Gliwice 2464 2021378 E2
16 ŁUBIS, Michał 1985 Azymut Pabianice 02657 887214 E1;E2
17 OPIOŁA, Mariusz 1982 Górzanka Nawojowa Góra 3997 E2
18 PABICH, Mariusz 1988 Azymut Pabianice 00338 8281288 E1;E2
19 PASZYŃSKI, Piotr 1981 UKS Orientuś Łódź 423 8640929 E2
20 PLESIŃSKI, Mariusz 1974 10BKPanc 01304 8648674 E2
21 PŁÓCIENNIK, Konrad 2000 Azymut Pabianice 01785 887245 E1;E2
22 SZWAJA, Mateusz 1999 UKS Kometa Gliwice 3411 2016978 E2
23 VAVŘÍK, Tomáš 2000 SKOB Ostrava 1403424 E1
24 WOŁOWCZYK, Krzysztof 1995 UNTS Warszawa 488 8640915 E1;E2
25 WOŁOWCZYK, Michał 1997 UNTS Warszawa 489 9200094 E1;E2
26 ZAJĄC, Dawid 2000 Azymut Pabianice 02186 887246 E1;E2
27 ZUCHMAŃSKI, Przemysław 1998 UKS Orientuś Łódź 1724 8646296 E2

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BARTOS, Maciej 1974 UKS Orientuś Łódź E2
2 BERGIER, Tomasz 1972 WKS Wawel 03196 9102728 E2
3 CHABIERA, Tomasz 1976 UNTS Warszawapo 9448505 E1;E2
4 CHABRZYK, Andrzej 1978 E1
5 CIUPA, Marcin 1978 UKS Orientuś Łódź 3927 E2
6 DOMIN, Tomasz 1975 NR+ 197504300 E2
7 KACZMARSKI, Paweł 1980 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
8 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 Azymut Pabianice 02652 7202779 E1;E2
9 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891 E1;E2
10 LISIAK, Paweł 1974 UKS Orientuś Łódź 3251 E2
11 MACIEJEWSKI, Mikołaj 1976 BKS Wataha Warszawa 03944 1986002 E1;E2
12 MARCINKOWSKI, Adam 1976 10BKPanc 8648671 E1;E2
13 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 UKS Kometa Gliwice 04146 2032328 E1;E2
14 MASTELA, Rafał 1973 OB Havířov 2032312 E1
15 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś Łódź 3930 E2
16 PISAREK, Piotr 1969 E1;E2
17 POLEWKA, Tomasz 1973 UKS Kometa Gliwice 301 887215 E2
18 PORADA, Robert 1972 UKS Reflex Rybnik 02084 1972223 E2
19 PUDEŁEK, Paweł 1971 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
20 SITNICKI, Mariusz 1977 10BKPanc 8648670 E1;E2
21 SKORUPA, Mariusz 1970 Górzanka Nawojowa Góra 428775 E1;E2
22 SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 UKS Orientuś Łódź 3001 E2
23 STĘŻYCKI, Grzegorz 1982 10BKPanc 8648675 E1;E2
24 TKACZUK, Tomasz 1979 Azymut Pabianice 03253 7900030 E1;E2
25 WIKTOROWICZ, Mateusz 1981 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BLIMKE, Roman 1946 ind 00189 2036941 E1;E2
2 CZERKAWSKI, Wacław 1960 UKS Sparta Czyżowice 01496 435239 E1;E2
3 KRET, Jacek 1957 Górzanka Nawojowa Góra 03723 2103970 E1;E2
4 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 886350 E1;E2
5 MŁYNARCZYK, Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź 3294 7150264 E2
6 PETR, Václav 1958 SKOB Ostrava 52980 E1
7 POŹNIAK, Szymon 1953 Siaga Ruczaj nie mam nie mam E2
8 WOJARSKI, Krzysztof 1960 UKS Sparta Czyżowice 01121 412345 E1;E2
9 WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS Warszawa 113K 1393090 E1;E2
10 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa Gliwice 222893 E1;E2

OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GRZEGOCKA, Ola 1993 UKS Sparta Czyżowice 2028219 E2
2 MIREK, Danuta 1977 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
3 OWCZARZ, Hanna 1990 10BKPanc 8648667 E1;E2
4 POŹNIAK, Aleksandra 1989 E2
5 WĄS, Sławomir 1969 10BKPanc 8648672 E1;E2
6 WIERTELAK, Sławomir 1973 Szarotki 418963 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BLUZA, Łukasz 1974 1460500 E2
2 CHABRZYK, Andrzej 1978 E1
3 PISAREK, Piotr 1969 E1;E2
4 POŹNIAK, Aleksandra 1989 E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BAŃSKA -BODZIONA, Aneta 1979 10BKPanc 8648669 E1;E2
2 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc 02892 7200181 E1;E2
3 JAROS, Mariusz 1990 10BKPanc 8648666 E1;E2
4 KALATA, Michał 1987 10BKPanc 00853 8648673 E2
5 MARCINKOWSKI, Adam 1976 10BKPanc 8648671 E1;E2
6 OWCZARZ, Hanna 1990 10BKPanc 8648667 E1;E2
7 PLESIŃSKI, Mariusz 1974 10BKPanc 01304 8648674 E2
8 SITNICKI, Mariusz 1977 10BKPanc 8648670 E1;E2
9 STĘŻYCKI, Grzegorz 1982 10BKPanc 8648675 E1;E2
10 WĄS, Sławomir 1969 10BKPanc 8648672 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ANDRZEJCZAK, Maciej 2002 Azymut Pabianice 02192 887252 E1;E2
2 BINIECKA, Małgorzata 1987 Azymut Pabianice 00339 505002 E1;E2
3 GRYZIO, Łukasz 1988 Azymut Pabianice 00336 887235 E1;E2
4 KALISIAK, Dawid 2000 Azymut Pabianice 02027 7205969 E1;E2
5 KONC, Katarzyna 1975 Azymut Pabianice 02953 7204651 E1;E2
6 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 Azymut Pabianice 03559 1260703 E1;E2
7 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 Azymut Pabianice 02652 7202779 E1;E2
8 ŁUBIS, Michał 1985 Azymut Pabianice 02657 887214 E1;E2
9 PABICH, Mariusz 1988 Azymut Pabianice 00338 8281288 E1;E2
10 PŁÓCIENNIK, Konrad 2000 Azymut Pabianice 01785 887245 E1;E2
11 SZTRANEK, Jan 2003 Azymut Pabianice 02653 1407621 E1;E2
12 TKACZUK, Tomasz 1979 Azymut Pabianice 03253 7900030 E1;E2
13 ZAJĄC, Dawid 2000 Azymut Pabianice 02186 887246 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GALICZ, Karol 1986 BKS Wataha Warszawa 01853 7771986 E1;E2
2 MACIEJEWSKI, Bartłomiej 2006 BKS Wataha Warszawa 03943 8092006 E1;E2
3 MACIEJEWSKI, Mikołaj 1976 BKS Wataha Warszawa 03944 1986002 E1;E2
4 STOPCZYŃSKI, Bartosz 2006 BKS Wataha Warszawa 04093 1986001 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DZIK, Mirosław 1971 Górzanka Nawojowa Góra 01195 428768 E1;E2
2 KACZMARSKI, Paweł 1980 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
3 KRET, Jacek 1957 Górzanka Nawojowa Góra 03723 2103970 E1;E2
4 MIREK, Danuta 1977 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
5 MIREK, Danuta 1977 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
6 MIREK, Gracjan 2004 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
7 MIREK, Tomasz 2010 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
8 OPIOŁA, Mariusz 1982 Górzanka Nawojowa Góra 3997 E2
9 PUDEŁEK, Błażej 2002 Górzanka Nawojowa Góra 2118338 E1;E2
10 PUDEŁEK, Jowita 2005 Górzanka Nawojowa Góra 2118337 E1;E2
11 PUDEŁEK, Michalina 2000 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
12 PUDEŁEK, Paweł 1971 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
13 SKORUPA, Mariusz 1970 Górzanka Nawojowa Góra 428775 E1;E2
14 ŚLUSARCZYK, Piotr 2004 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
15 WIKTOROWICZ, Mateusz 1981 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHODLEWSKI, Antoni 2008 KS Kościelec Chrzanów 03602 2801067 E1;E2
2 CHODLEWSKI, Szymon 2008 KS Kościelec Chrzanów 03603 2801054 E1;E2
3 DZIERWA, Hanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02057 8636524 E2
4 JANICKA, Hanna 2007 KS Kościelec Chrzanów 04166 2801052 E1;E2
5 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1;E2
6 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 886350 E1;E2
7 LECHOWSKA, Agata 2005 KS Kościelec Chrzanów 03609 2801066 E1;E2
8 LUDWIN, Jakub 2007 KS Kościelec Chrzanów 03610 2801069 E1;E2
9 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 KS Kościelec Chrzanów 04165 886343 E1;E2
10 OHLASZENY, Zuzanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02059 8638444 E2
11 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053 E1;E2
12 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 2801059 E1;E2
13 TRĘBACZ, Antoni 2004 KS Kościelec Chrzanów 02871 2801068 E1;E2
14 ZYCHOWICZ, Bartosz 2010 KS Kościelec Chrzanów 04167 412500 E1;E2
15 ZYCHOWICZ, Krystian 2007 KS Kościelec Chrzanów 03616 2801058 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SKORUPA, Maja 2004 LKS Górzanka Nawojowa Góra E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DOMIN, Tomasz 1975 NR+ 197504300 E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MASTELA, Rafał 1973 OB Havířov 2032312 E1

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PETR, Václav 1958 SKOB Ostrava 52980 E1
2 VAVŘÍK, Tomáš 2000 SKOB Ostrava 1403424 E1

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 POŹNIAK, Szymon 1953 Siaga Ruczaj nie mam nie mam E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CZERKAWSKA, Urszula 1962 Sparta Czyżowice 2036945 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WIERTELAK, Sławomir 1973 Szarotki 418963 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BYRCZEK, Jan 2000 UKS KOMETA 1369369 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BUŁAWA, Filip 2002 UKS Kometa Gliwice 03410 2016977 E2
2 BYRCZEK, Jan 2000 UKS Kometa Gliwice 2726 1369369 E1;E2
3 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 2003 UKS Kometa Gliwice 3231 2026141 E2
4 KUCHARCZYK, Jakub 2001 UKS Kometa Gliwice 2464 2021378 E2
5 LEŚNIAK, Matylda 2004 UKS Kometa Gliwice 3406 2035177 E2
6 MARSZAŁEK, Dawid 2010 UKS Kometa Gliwice 04148 2032326 E1
7 MARSZAŁEK, Maria 1974 UKS Kometa Gliwice 04147 2032317 E1;E2
8 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319 E1;E2
9 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 UKS Kometa Gliwice 04146 2032328 E1;E2
10 POGODA, Kinga 2002 UKS Kometa Gliwice 2490 2016481 E2
11 POLEWKA, Tomasz 1973 UKS Kometa Gliwice 301 887215 E2
12 SZWAJA, Mateusz 1999 UKS Kometa Gliwice 3411 2016978 E2
13 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice 886619 E1;E2
14 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa Gliwice 222893 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BARTOS, Grzegorz 2001 UKS Orientuś Łódź 2130 8656097 E2
2 BARTOS, Maciej 1974 UKS Orientuś Łódź E2
3 BARTOS, Zbigniew 2003 UKS Orientuś Łódź 2127 7200172 E2
4 BERLIŃSKA, Paulina 2003 UKS Orientuś Łódź 3503 E2
5 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś Łódź 3926 E2
6 CIUPA, Marcin 1978 UKS Orientuś Łódź 3927 E2
7 DEREDOS, Bruno 2001 UKS Orientuś Łódź 2839 8640925 E2
8 DEREDOS, Nina 1961 UKS Orientuś Łódź 3248 E2
9 DOREŃ, Wiktoria 2003 UKS Orientuś Łódź 3854 8646297 E2
10 GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś Łódź 3047 E2
11 GIELEC, Zuzanna 2002 UKS Orientuś Łódź 3046 8640927 E2
12 KULESZA, Igor 2003 UKS Orientuś Łódź 4098 E2
13 LEDZION, Piotr 2003 UKS Orientuś Łódź 4111 E2
14 LISIAK, Adam 2005 UKS Orientuś Łódź 3049 7200171 E2
15 LISIAK, Paweł 1974 UKS Orientuś Łódź 3251 E2
16 MŁYNARCZYK, Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź 3294 7150264 E2
17 NIKITCZENKO, Natasza 1997 UKS Orientuś Łódź 3250 887239 E2
18 NOWAK, Michał 2003 UKS Orientuś Łódź 3929 8646295 E2
19 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś Łódź 3930 E2
20 PASZYŃSKI, Piotr 1981 UKS Orientuś Łódź 423 8640929 E2
21 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 UKS Orientuś Łódź 2837 7200167 E2
22 SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 UKS Orientuś Łódź 3001 E2
23 ZUCHMAŃSKI, Przemysław 1998 UKS Orientuś Łódź 1724 8646296 E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PORADA, Lilianna 2018 UKS Reflex Rybnik 02045 1998716 E2
2 PORADA, Robert 1972 UKS Reflex Rybnik 02084 1972223 E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BORGIEL, Jarek 1997 UKS Sparta Czyżowice 01766 2032321 E1
2 CZERKAWSKI, Wacław 1960 UKS Sparta Czyżowice 01496 435239 E1;E2
3 GRZEGOCKA, Ola 1993 UKS Sparta Czyżowice 2028219 E1
4 GRZEGOCKA, Ola 1993 UKS Sparta Czyżowice 2028219 E2
5 JURCZYK, Tomasz 1994 UKS Sparta Czyżowice 01936 8640246 E1;E2
6 WOJARSKI, Krzysztof 1960 UKS Sparta Czyżowice 01121 412345 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHABIERA, Lena 2003 UNTS Warszawa 8444999 E1;E2
2 WOŁOWCZYK, Krzysztof 1995 UNTS Warszawa 488 8640915 E1;E2
3 WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS Warszawa 113K 1393090 E1;E2
4 WOŁOWCZYK, Mariola 1968 UNTS Warszawa 112K 1393099 E1;E2
5 WOŁOWCZYK, Michał 1997 UNTS Warszawa 489 9200094 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHABIERA, Tomasz 1976 UNTS Warszawapo 9448505 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 LAMPARSKA, Iwona 1973 WKS WAWEL 8650892 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BERGIER, Tomasz 1972 WKS Wawel 03196 9102728 E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BLIMKE, Roman 1946 ind 00189 2036941 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891 E1;E2

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Runda 3 125 71 54 0 125
Razem 125 71 54 0 125

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K10 0 0 0 0 0
K10N 1 1 0 0 1
K12 3 3 0 0 3
K14 3 3 0 0 3
K16 6 6 0 0 6
K18 7 7 0 0 7
K35 5 5 0 0 5
K50 4 4 0 0 4
M10 2 1 1 0 2
M10N 3 1 2 0 3
M12 7 0 7 0 7
M14 6 3 3 0 6
M16 10 8 2 0 10
M18 27 11 16 0 27
M35 25 12 13 0 25
M50 10 2 8 0 10
OPEN 6 4 2 0 6
Razem 125 71 54 0 125