SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'hsteampl_orientharper.et__42__team_list' doesn't exist

Bieg Twierdzy Kraków 2018 - R5 - Zgłoszenia
2018-08-05 - 2018-07-22

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 10km - M AUGUSTYŃSKI, Sylwester 1981 Lacho Team
2 5km - M AUGUSTYŃSKI, Sylwester 1981 Lacho Team
3 NW - M BAGNIEWSKI, Michał 1984
4 5km - M BARAN, Michał 1988
5 10km - K BĘBEN, Marta 1990
6 5km - M BIELIK, Radosław 1979 WKURW_TEAM
7 10km - M BOBER, Mateusz 1991 Kompario Team
8 5km - M BOUFRAHI , Rysiek 1978
9 5km - M BRODA, Wojciech 1969
10 10km - K BROŻEK-WOŹNICZKA, Natalia 1985 bikeBoard
11 5km - K BUGAJSKA , Katarzyna 1980
12 10km - M BURDZIK, Wojciech 1991
13 10km - M CIUŁA, Tomasz 1981 1981
14 NW - K CYANKIEWICZ, Agnieszka 1975 Kijanki
15 10km - K DANEL, Magdalena 1985 Need For Speed
16 5km - M DEC, Jacek 1970 1970
17 10km - M DĘBOWSKI, Andrzej 1989 MPK
18 10km - M DOMBROWSKI, Jakub 1986 KRWAWE SUTY RUN&BIKE
19 NW - M DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
20 5km - M DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
21 5km - M DZIAŁEK, Jarosław 1981 IGiGP UJ
22 5km - M FILO , Robert 1970 Biegam bo lubię???
23 5km - M FLOREK, Michał 1984 Wojsko Polskie
24 5km - M GALIN, Valentyn 2000 ITMBW
25 10km - M GANCARCZYK, Marek 1980 MPK
26 10km - M GODLEWSKI, Krzysztof 1986 Corvado
27 5km - K GÓRAK , Natalia 1998
28 5km - M GÓRECKI, Patryk 1993 PG FOTO
29 10km - M GÓRECKI, Patryk 1993 PG FOTO
30 10km - M GRZĄDZIEL, Dominik 1983 Attiq Team Salming
31 5km - K GRZESIEK, Anna 1998
32 NW - K HALOTA, Izabella 1959 Kijanki
33 10km - M HUBKA, Jerzy 1961 ZZG w Polsce KWK Makoszowy
34 10km - K HUBKA, Kazimiera 1958 ZZG w Polsce KWK Makoszowy
35 5km - M JACKOWSKI, Sławomir 1972
36 5km - M JAROCH, Norbert 1980
37 5km - M JARZĄBEK, Robert 1992 Gonitwa Podhalańska
38 5km - M JUSZCZAK, Krzysztof 1979 Biegam bo lubię ?????
39 5km - M KALISZ, Tomasz 1983
40 10km - M KAMIŃSKI, Jarosław 1980 Niezniszczalni RunTeam
41 10km - M KĘDER, Włodzimierz 1966 Polski Biegacz
42 5km - M KLIMCZAK, Adam 1988 Dzieło Pomocy św. Ojca Pio
43 5km - K KŁAPUT, Natalia 2004 Endorfiny
44 10km - M KOCZWARA, Krzysztof 1968 Press Glass Biegamy i Wspieramy
45 10km - K KORYCIŃSKA, Izabela 1987
46 10km - M KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki
47 5km - K KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki
48 5km - M KOZIOŁ, Maciej 2000 Koziołki
49 10km - M KRASZEWSKI, Mateusz 1982 MPK
50 10km - K KULKA, Magdalena 1983
51 10km - K KUREK, Anna 1979
52 NW - K LASEK, Sylwia 1984
53 NW - K LASEK, Urszula 1988
54 5km - M LASKA, Grzegorz 1991 Pik Team
55 10km - K LEISZNER, Izabela 1985 Husaria Race Team
56 10km - K LORENS, Magdalena 1992 G.O.A.T. Team Michałowice
57 5km - M ŁASKI, Mateusz 1991
58 10km - M MACIEJAS, Daniel 1978 Husaria Race Team
59 10km - M MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
60 5km - M MATYSIK, Mateusz 1978
61 5km - M MIERZWA, Tomasz 1973 Rawelin
62 10km - K MIKOŚ, Magdalena 1985
63 10km - M MISIUREK, Krzysztof 1988 Twierdza / Buntowniczowie Budowniczowie Formy
64 5km - M MOCNY, Michał 1987
65 5km - K MUCHA, Aleksandra 1975
66 5km - M MYRLAK, Maciej 1978
67 5km - M MYRLAK, Maciej 2006
68 5km - M MYRLAK, Sebastian 2006
69 5km - K NAZIM, Agnieszka 1985 Skawina Biega
70 5km - M OKRAJEK, Zbigniew 1980
71 NW - M PAŹDZIORA, Mariusz 1971 WADOWICKIE NORDIC WALKING
72 10km - K PUTAJ, Nadia 1988
73 5km - M RADWAN, Bartłomiej 1978
74 5km - K RAŚ, Agnieszka 1976 WALCZE
75 10km - K REKIEĆ, Kaja 1993 HUSARIA RACE TEAM
76 10km - M ROGALA, Bartosz 1985
77 5km - K SAROTA, Edyta 1979 Kefas Olkusz
78 5km - M SAROTA, Paweł 1977 Kefas Olkusz
79 5km - K SMOROŃ, Barbara 1974
80 10km - M STANEK, Wojciech 1988
81 5km - M STĄPOR, Dariusz 1997
82 5km - K STOLARCZYK, Sylwia 1992 Pik Team
83 5km - M STORTSEVYI, Mykola 1987
84 10km - K SZCZEPANEK, Joanna 1975 1975
85 10km - K SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna 1973
86 10km - M TOMCZYK, Marcin 1973
87 5km - M TRACZ, Sławomir 1973 Husaria Race Team
88 5km - K TYLISZCZK, Bożena 1982
89 5km - K URBANIAK, Ania 1980 Wataha
90 NW - K URBANIAK, Maja 2003 Wataha
91 5km - M URGACZ, Piotr 1985
92 10km - M WĘGRZYŃSKI, Paweł 1986 ITMBW Kraków
93 5km - M WILKOSZ, Wojciech 1977 Skawina Biega
94 10km - K WIŚNICKA, Alina 1989
95 10km - M WIŚNICKI, Tomasz 1987
96 5km - M WOROŻKO, Jarosław 1970 Biegam bo lubię???
97 10km - K ZAJĄC, Agnieszka 1976
98 10km - M ZAJĄC, Łukasz 1990 Kompario Team
99 NW - K ZAWIŚLAK, Magdalena 1994 Kijanki
100 NW - K ZAWIŚLAK, Urszula 1965 Kijanki
101 5km - M ŻOŁNIEREK, Robert 1985

10km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BĘBEN, Marta 1990
2 BROŻEK-WOŹNICZKA, Natalia 1985 bikeBoard
3 DANEL, Magdalena 1985 Need For Speed
4 HUBKA, Kazimiera 1958 ZZG w Polsce KWK Makoszowy
5 KORYCIŃSKA, Izabela 1987
6 KULKA, Magdalena 1983
7 KUREK, Anna 1979
8 LEISZNER, Izabela 1985 Husaria Race Team
9 LORENS, Magdalena 1992 G.O.A.T. Team Michałowice
10 MIKOŚ, Magdalena 1985
11 PUTAJ, Nadia 1988
12 REKIEĆ, Kaja 1993 HUSARIA RACE TEAM
13 SZCZEPANEK, Joanna 1975 1975
14 SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna 1973
15 WIŚNICKA, Alina 1989
16 ZAJĄC, Agnieszka 1976

10km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 AUGUSTYŃSKI, Sylwester 1981 Lacho Team
2 BOBER, Mateusz 1991 Kompario Team
3 BURDZIK, Wojciech 1991
4 CIUŁA, Tomasz 1981 1981
5 DĘBOWSKI, Andrzej 1989 MPK
6 DOMBROWSKI, Jakub 1986 KRWAWE SUTY RUN&BIKE
7 GANCARCZYK, Marek 1980 MPK
8 GODLEWSKI, Krzysztof 1986 Corvado
9 GÓRECKI, Patryk 1993 PG FOTO
10 GRZĄDZIEL, Dominik 1983 Attiq Team Salming
11 HUBKA, Jerzy 1961 ZZG w Polsce KWK Makoszowy
12 KAMIŃSKI, Jarosław 1980 Niezniszczalni RunTeam
13 KĘDER, Włodzimierz 1966 Polski Biegacz
14 KOCZWARA, Krzysztof 1968 Press Glass Biegamy i Wspieramy
15 KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki
16 KRASZEWSKI, Mateusz 1982 MPK
17 MACIEJAS, Daniel 1978 Husaria Race Team
18 MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
19 MISIUREK, Krzysztof 1988 Twierdza / Buntowniczowie Budowniczowie Formy
20 ROGALA, Bartosz 1985
21 STANEK, Wojciech 1988
22 TOMCZYK, Marcin 1973
23 WĘGRZYŃSKI, Paweł 1986 ITMBW Kraków
24 WIŚNICKI, Tomasz 1987
25 ZAJĄC, Łukasz 1990 Kompario Team

5km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BUGAJSKA , Katarzyna 1980
2 GÓRAK , Natalia 1998
3 GRZESIEK, Anna 1998
4 KŁAPUT, Natalia 2004 Endorfiny
5 KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki
6 MUCHA, Aleksandra 1975
7 NAZIM, Agnieszka 1985 Skawina Biega
8 RAŚ, Agnieszka 1976 WALCZE
9 SAROTA, Edyta 1979 Kefas Olkusz
10 SMOROŃ, Barbara 1974
11 STOLARCZYK, Sylwia 1992 Pik Team
12 TYLISZCZK, Bożena 1982
13 URBANIAK, Ania 1980 Wataha

5km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 AUGUSTYŃSKI, Sylwester 1981 Lacho Team
2 BARAN, Michał 1988
3 BIELIK, Radosław 1979 WKURW_TEAM
4 BOUFRAHI , Rysiek 1978
5 BRODA, Wojciech 1969
6 DEC, Jacek 1970 1970
7 DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
8 DZIAŁEK, Jarosław 1981 IGiGP UJ
9 FILO , Robert 1970 Biegam bo lubię???
10 FLOREK, Michał 1984 Wojsko Polskie
11 GALIN, Valentyn 2000 ITMBW
12 GÓRECKI, Patryk 1993 PG FOTO
13 JACKOWSKI, Sławomir 1972
14 JAROCH, Norbert 1980
15 JARZĄBEK, Robert 1992 Gonitwa Podhalańska
16 JUSZCZAK, Krzysztof 1979 Biegam bo lubię ?????
17 KALISZ, Tomasz 1983
18 KLIMCZAK, Adam 1988 Dzieło Pomocy św. Ojca Pio
19 KOZIOŁ, Maciej 2000 Koziołki
20 LASKA, Grzegorz 1991 Pik Team
21 ŁASKI, Mateusz 1991
22 MATYSIK, Mateusz 1978
23 MIERZWA, Tomasz 1973 Rawelin
24 MOCNY, Michał 1987
25 MYRLAK, Maciej 1978
26 MYRLAK, Maciej 2006
27 MYRLAK, Sebastian 2006
28 OKRAJEK, Zbigniew 1980
29 RADWAN, Bartłomiej 1978
30 SAROTA, Paweł 1977 Kefas Olkusz
31 STĄPOR, Dariusz 1997
32 STORTSEVYI, Mykola 1987
33 TRACZ, Sławomir 1973 Husaria Race Team
34 URGACZ, Piotr 1985
35 WILKOSZ, Wojciech 1977 Skawina Biega
36 WOROŻKO, Jarosław 1970 Biegam bo lubię???
37 ŻOŁNIEREK, Robert 1985

NW - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 CYANKIEWICZ, Agnieszka 1975 Kijanki
2 HALOTA, Izabella 1959 Kijanki
3 LASEK, Sylwia 1984
4 LASEK, Urszula 1988
5 URBANIAK, Maja 2003 Wataha
6 ZAWIŚLAK, Magdalena 1994 Kijanki
7 ZAWIŚLAK, Urszula 1965 Kijanki

NW - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BAGNIEWSKI, Michał 1984
2 DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
3 PAŹDZIORA, Mariusz 1971 WADOWICKIE NORDIC WALKING

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km 41 16 25 24 17
5km 50 15 35 28 22
Nordic Walking 10 8 2 9 1
Razem 101 39 62 61 40

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km - K 16 16 0 9 7
10km - M 25 0 25 15 10
5km - K 13 13 0 10 3
5km - M 37 2 35 18 19
NW - K 7 7 0 6 1
NW - M 3 1 2 3 0
Razem 101 39 62 61 40