Bieg Twierdzy Kraków 2018 - R10 - Zgłoszenia
2018-11-18

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 10km - M BARAN, Bartosz 1986 Żołnierze hardkoru
2 5km - M BARAN, Michał 1988
3 5km - M BASTER, Tomasz 1976 JW4686
4 10km - M BOUFRAHI , Rysiek 1978
5 NW - K CYANKIEWICZ, Agnieszka 1975 Kijanki
6 10km - K DANEL, Magdalena 1985 Need For Speed
7 5km - K DATA, Malgorzata 1978
8 5km - K DATA, Sylwia 1979
9 5km - M DEC, Jacek 1970
10 5km - M DOBEK, Marcin 1994 Husaria Race Team
11 10km - K DOLAŚ, Danuta 1973
12 NW - M DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
13 5km - M DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
14 5km - K DUDA, Bożena 1977 Nowa Huta Team
15 10km - M DUDA, Krzysztof 1974 Nowa Huta Team
16 5km - K DUDA, Lucyna Duda 1974 WATAHA łączy nas bieganie
17 10km - M DZIKOWSKI, Jozef 1953 Vigtoria Brzesko
18 10km - K FIGIEL, Aleksandra 1991 FC po 40tce
19 5km - K GRZESIEK, Anna 1998
20 5km - K JAKUBEK, Hanna 1960 Skawina Biega
21 10km - M KAMIŃSKI, Janusz 1981
22 5km - K KŁAPUT, Natalia 2004
23 10km - M KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 1990
24 5km - M KONIECZNY , Marek 1970
25 NW - K KOWALCZYK, Joanna 1973
26 NW - M KOWALCZYK, Tadeusz 1954
27 NW - K KOWALÓWKA, Ewa 1956
28 10km - M KOZIK, Dominik 1997 FC po 40tce
29 10km - M KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki
30 5km - K KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki
31 10km - M KOZIOŁ, Paweł 1980 Koziołki
32 5km - M KRONOWSKI, Dariusz 1977 Greens Marszowiec
33 10km - M KRZYSZTOF, Tomasz 1994
34 10km - M LALIK, Artur 1980
35 5km - M LESKO, Przemyslaw 1975
36 10km - M LIPIŃSKI, Oskar 1989 Mławiaki w Krakowie
37 10km - M LIS, Tomasz 1993
38 5km - M LIS, Tomasz 1993
39 5km - M LUTU, Robert 1972
40 5km - M ŁASKI, Mateusz 1991
41 5km - M MACIEJAS, Marcin 1980
42 NW - M MALINOWSKI, Paweł 1995
43 10km - M MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
44 10km - K MATYSIAK, Agnieszka 1983 kopalnia mocy tarnobzeg
45 5km - M MOCNY, Michał 1987
46 10km - M OLIWA, Edward 1961 ITMBW Kraków
47 5km - M PATEREK, Grzegorz 1980
48 10km - M PLACHA, Piotr 1974 Kopalnia Mocy
49 5km - M PŁOSKOŃ, Piotr 1982
50 10km - M PORĘBA, Grzegorz 1990
51 5km - M PROKOP, Krzysztof 1976
52 10km - K PUTAJ, Nadia 1988
53 10km - M ROGASCH, Stanisław 1965
54 5km - M ROHAN, Maciej 1992 Klub Sportowy Budo
55 5km - M ROIK, Tomasz 1959 biegam dla basi
56 5km - K SADOWIŃSKA, Adriana 1970 Nowa Huta Team
57 5km - K SĘK, Monika Sęk 1988
58 5km - K SMOROŃ, Barbara 1974
59 5km - M SNOCH, Paweł 1992
60 5km - K SOBCZAK-KUPIEC, Agnieszka 1981
61 10km - M STASIK, Szczepan 1986
62 5km - M STĄPOR, Dariusz 1997
63 10km - M STĘPIEŃ, Marek 1961 100 Marathon Club Polska
64 5km - K STIMMA, Alicja 1999
65 5km - M STUSS, Wojciech 1976
66 5km - K SZNAJDER, Joanna 1982 G.O.A.T. Team Michałowice
67 10km - M SZNAJDER, Rafał 1975 G.O.A.T. Team Michałowice
68 10km - K SZOSTAK, Agnieszka 1980
69 5km - K SZPURA, Kamila 1986
70 10km - K SZYMAŃSKA, Monika 1977
71 5km - M TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW Kraków
72 10km - M TOMCZYK, Marcin 1973
73 10km - K TOMECKA, Aleksandra 1986
74 5km - M TURCZA, Piotr 1964 Kolegium Sędziów Kraków
75 5km - K TYLISZCZAK, Bożena 1982
76 10km - K WARSZAWSKA , Agnieszka 1987 Krówka Team
77 NW - K WĄSIK, Magdalena 1978
78 10km - M WICHEREK, Maciej 1971
79 5km - M WITEK, Grzegorz 1985
80 5km - M WOŹNICZKA, Radosław 1974 Józefińska Team
81 5km - M WROŃSKI, Mateusz-Tusik 1973 KS LIMANOWA FORREST / MKS LIMANOVIA / MaratonyPolskie.PL Team
82 10km - M WRÓBEL, Tomasz 1978
83 5km - M ZAIONC, Mikołaj 1981 Salwator
84 5km - M ŻOŁNIEREK, Robert 1985 Nauka Biega

10km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 DANEL, Magdalena 1985 Need For Speed
2 DOLAŚ, Danuta 1973
3 FIGIEL, Aleksandra 1991 FC po 40tce
4 MATYSIAK, Agnieszka 1983 kopalnia mocy tarnobzeg
5 PUTAJ, Nadia 1988
6 SZOSTAK, Agnieszka 1980
7 SZYMAŃSKA, Monika 1977
8 TOMECKA, Aleksandra 1986
9 WARSZAWSKA , Agnieszka 1987 Krówka Team

10km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BARAN, Bartosz 1986 Żołnierze hardkoru
2 BOUFRAHI , Rysiek 1978
3 DUDA, Krzysztof 1974 Nowa Huta Team
4 DZIKOWSKI, Jozef 1953 Vigtoria Brzesko
5 KAMIŃSKI, Janusz 1981
6 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 1990
7 KOZIK, Dominik 1997 FC po 40tce
8 KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki
9 KOZIOŁ, Paweł 1980 Koziołki
10 KRZYSZTOF, Tomasz 1994
11 LALIK, Artur 1980
12 LIPIŃSKI, Oskar 1989 Mławiaki w Krakowie
13 LIS, Tomasz 1993
14 MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
15 OLIWA, Edward 1961 ITMBW Kraków
16 PLACHA, Piotr 1974 Kopalnia Mocy
17 PORĘBA, Grzegorz 1990
18 ROGASCH, Stanisław 1965
19 STASIK, Szczepan 1986
20 STĘPIEŃ, Marek 1961 100 Marathon Club Polska
21 SZNAJDER, Rafał 1975 G.O.A.T. Team Michałowice
22 TOMCZYK, Marcin 1973
23 WICHEREK, Maciej 1971
24 WRÓBEL, Tomasz 1978

5km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 DATA, Malgorzata 1978
2 DATA, Sylwia 1979
3 DUDA, Bożena 1977 Nowa Huta Team
4 DUDA, Lucyna Duda 1974 WATAHA łączy nas bieganie
5 GRZESIEK, Anna 1998
6 JAKUBEK, Hanna 1960 Skawina Biega
7 KŁAPUT, Natalia 2004
8 KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki
9 SADOWIŃSKA, Adriana 1970 Nowa Huta Team
10 SĘK, Monika Sęk 1988
11 SMOROŃ, Barbara 1974
12 SOBCZAK-KUPIEC, Agnieszka 1981
13 STIMMA, Alicja 1999
14 SZNAJDER, Joanna 1982 G.O.A.T. Team Michałowice
15 SZPURA, Kamila 1986
16 TYLISZCZAK, Bożena 1982

5km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BARAN, Michał 1988
2 BASTER, Tomasz 1976 JW4686
3 DEC, Jacek 1970
4 DOBEK, Marcin 1994 Husaria Race Team
5 DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
6 KONIECZNY , Marek 1970
7 KRONOWSKI, Dariusz 1977 Greens Marszowiec
8 LESKO, Przemyslaw 1975
9 LIS, Tomasz 1993
10 LUTU, Robert 1972
11 ŁASKI, Mateusz 1991
12 MACIEJAS, Marcin 1980
13 MOCNY, Michał 1987
14 PATEREK, Grzegorz 1980
15 PŁOSKOŃ, Piotr 1982
16 PROKOP, Krzysztof 1976
17 ROHAN, Maciej 1992 Klub Sportowy Budo
18 ROIK, Tomasz 1959 biegam dla basi
19 SNOCH, Paweł 1992
20 STĄPOR, Dariusz 1997
21 STUSS, Wojciech 1976
22 TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW Kraków
23 TURCZA, Piotr 1964 Kolegium Sędziów Kraków
24 WITEK, Grzegorz 1985
25 WOŹNICZKA, Radosław 1974 Józefińska Team
26 WROŃSKI, Mateusz-Tusik 1973 KS LIMANOWA FORREST / MKS LIMANOVIA / MaratonyPolskie.PL Team
27 ZAIONC, Mikołaj 1981 Salwator
28 ŻOŁNIEREK, Robert 1985 Nauka Biega

NW - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 CYANKIEWICZ, Agnieszka 1975 Kijanki
2 KOWALCZYK, Joanna 1973
3 KOWALÓWKA, Ewa 1956
4 WĄSIK, Magdalena 1978

NW - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
2 KOWALCZYK, Tadeusz 1954
3 MALINOWSKI, Paweł 1995

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg 10km 33 10 23 0 33
Bieg 5km 44 18 26 0 44
Nordic Walking 7 5 2 0 7
Razem 84 33 51 0 84

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km - K 9 9 0 0 9
10km - M 24 1 23 0 24
5km - K 16 16 0 0 16
5km - M 28 2 26 0 28
NW - K 4 4 0 0 4
NW - M 3 1 2 0 3
Razem 84 33 51 0 84