Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2018/2019 - 2 XII - Zgłoszenia
2018-12-02

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 5,7km - K40 [0] ATROSZCZYK, Aleksandra 1971 Krzeszowice
2 5,7km - K16 [0] ATROSZCZYK, Zuzanna 2005 Krzeszowice
3 23,2km - M20 [0] BALAWENDER, Maciej 1993 Kraków
4 11,6km - K30 [0] BASARA, Bernadetta 1987 Skawina
5 23,2km - M30 [0] BIEDROŃSKI, Grzegorz 1983 Kraków
6 5,7km - M40 [0] BOCEK, Sławomir Bocek 1975 Boguchwała
7 5,7km - M20 [0] BODURKA, Krzysztof 1990 Alpin Sport / AZS AWF Kraków Nielepice
8 5,7km - M30 [0] BRZĘKOWSKI, Łukasz 1982 Kraków
9 3,7km - K40 [0] BUGAJSKA, Monika 1978 Kraków
10 11,6km - M40 [0] BUTRYN, Wojciech 1973 Kraków
11 11,6km - M40 [0] BZOWSKI, Michał 1972 Trailrun Kraków
12 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [0] CHAIEB, Borys 2010 Husaria Race Team Cholerzyn
13 11,6km - M30 [0] CHAIEB, Sebastian 1981 Husaria Race Team Kraków
14 11,6km - M20 [0] CHECHELSKI, Przemysław 1993 Sportowe Śpiwory Opole
15 11,6km - M30 [0] CHROST, Paweł 1988 Łaziska Górne
16 11,6km - K20 [0] CICHOŃ, Tamara 1998 AZS UJ Kraków
17 5,7km - M20 [0] CIEMPKA, Kamil Ciempka 1989 Kraków
18 5,7km - M20 [0] CIERLAK, Przemysław 1991 Kraków
19 5,7km - K40 [0] CZARNECKA, Eliza 1976 Kraków
20 5,7km - K30 [0] CZECH, Elżbieta 1981 Bolechowice
21 11,6km - M30 [0] DERWICH, Karol 1979 Kraków
22 5,7km - M20 [0] DRACZYŃSKI, Patryk 1993 Niszczyciel Eli Katowice
23 23,2km - M40 [0] DRELICHARZ, Łukasz 1976 Staniątki
24 3,7km - M40 [0] DUDA, Wojciech 1972 Skawina Biega Kraków
25 5,7km - K20 [0] DULJAN, Elżbieta Anna 1990 Zakopane
26 5,7km - M30 [0] DUŻYK, Michał 1987 Kraków
27 11,6km - M30 [0] DYREK, Michał 1985 MOK Mszana Dolna Kraków
28 Nordic Walking - OPEN-K [0] DZWONIARKIEWICZ, Marta 1989 KRUSZWICA
29 11,6km - K30 [0] ELLA, Waddingham 1979 Wimbledon Windmilers London
30 3,7km - K16 [0] FECKO, Mira 2000 Zakopane
31 23,2km - M30 [0] FEDORCZAK, Jacek 1982 Krakow
32 23,2km - M20 [0] FEDYNA, Marcin 1993 Kraków
33 5,7km - K30 [0] GAJDA, Kinga 1979 Kraków
34 11,6km - K40 [0] GAJEWSKA, Justyna 1978 Kraków
35 23,2km - M30 [0] GAŁKA, Wojciech 1981 Jura team Przeginia
36 5,7km - K40 [0] GAWĘDA , Beata 1976 Małokoźmiccy Biegacze Wieliczka
37 23,2km - M20 [0] GAWLIK, Adrian 1991 Imielin
38 5,7km - M20 [0] GĄSIOR, Filip 1990 KBN Kraków
39 3,7km - K30 [0] GIERAS, Anna 1987 GARLICZKA
40 5,7km - K16 [0] GNIEWEK, Julia 2000 Bochnia
41 11,6km - M30 [0] GOŁĘBIOWSKI, Michał 1980 Bibice
42 11,6km - M20 [0] GOSZTYŁA, Jacek 1998 Stąd i zowąd Kraków
43 5,7km - M20 [0] GÓRECKI, Patryk Górecki 1993 PG FOTO Jarosław
44 11,6km - M50 [0] GRABOWSKI, Zbigniew 1967 autobike.com.pl Chrzanów
45 11,6km - M60 [0] GRACZYK, Roman 1958 Krzysiek Pomaga Pomagać Liszki
46 5,7km - K40 [0] GROCHOT, Edyta 1976 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
47 23,2km - M40 [0] GRUSZKA, Oskar 1978 Kraków
48 3,7km - K20 [0] GRZESIEK, Anna 1998 Babica
49 3,7km - K30 [0] GUŁA, Asia 1988 Adrian Danilewicz Group Siechnice
50 23,2km - K30 [0] HAJZER, Ewa 1986 EVERRUN ŁÓDŹ
51 11,6km - M30 [0] HERBA, Konrad 1979 Kraków
52 3,7km - K30 [0] HERDA, Ewelina 1979 G.O.A.T Team Michałowice Masłomiąca
53 23,2km - K20 [0] HODUŃ, Anna 1995 AZS CM UJ Słomniki
54 5,7km - M30 [0] JAGIELLO, Arkadiusz 1988 Krakow
55 5,7km - M30 [0] JAKUBOWCZAK, Robert 1979 Legnica
56 3,7km - K30 [0] JAMRUSZKIEWICZ, Katarzyna Jamruszkiewicz 1981 G.O.A.T. Team Michałowice Zdzięsławice
57 5,7km - M30 [0] JANICKI, Patryk 1982 Poranny Patrol Kraków
58 5,7km - K20 [0] JAREK, Marlena 1990 Krakow
59 11,6km - M40 [0] JASTRZĘBSKI, Rafał 1974 Sanmargar Kraków
60 Nordic Walking - OPEN-M [0] JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz Jędrzejewski 1972 Cisco Krakow Running Team KRAKOW
61 11,6km - K40 [0] JURKOWSKA, Anna 1978 Drużyna Grubego Misia Olszowice
62 23,2km - M30 [0] KACZMARCZYK, Bogdan 1980 KB Gepard Murowana Goślina Murowana Goślina
63 5,7km - M30 [0] KACZMAREK, Bartłomiej 1987 Medius Runners Kraków
64 23,2km - M50 [0] KAIM, Antoni 1961 Myślenice
65 11,6km - M20 [0] KESSLER, Hubert Kessler 1998 Stąd i zowąd Kraków
66 11,6km - M20 [0] KIRKER, Bartosz 1992 GOTA Underground Kraków
67 5,7km - M40 [0] KOCIOŁEK, Witold 1975 #AdamCzerwinskiTeam Kraków
68 11,6km - K30 [0] KOLODZIEJCZYK, Monika 1982 Jura Team Przeginia
69 11,6km - M40 [0] KOŁODZIEJCZYK, Grzegorz 1976 Jura Team Przeginia
70 11,6km - M40 [0] KONIK, Jarosław 1974 BBL Kraków Kraków
71 5,7km - K20 [0] KOPEC, Magdalena Kopec 1989 Krakow
72 11,6km - K30 [0] KOSIBA-ŁUCZAK, Katarzyna 1987 Kraków
73 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [0] KRAMKOWSKI, Bartosz 2013 Kraków
74 3,7km - K30 [0] KRAWCZYK, Wioleta Krawczyk 1987 Kraków
75 11,6km - K20 [0] KUC, Ewa 1991 Kraków
76 11,6km - K30 [0] KUCIEL, Kinga 1983 Kraków
77 11,6km - M30 [0] KUZERA, Łukasz 1985 Łukowa
78 5,7km - K20 [0] LASEK-WOLAK, Joanna 1989 - Kraków
79 5,7km - M20 [0] LEŚNIAK, Jacek 1989 Akademia Sportu Future 4 Kraków
80 5,7km - K20 [0] LICHOŃ, Ewa 1989 Kraków
81 11,6km - M40 [0] LUTY, Robert 1972 Jerzmanowice
82 3,7km - M20 [0] ŁASKI, Mateusz Łaski 1991 Lanckorona
83 3,7km - M20 [0] ŁATA, Mateusz 1992 Altkom Software & Consulting Kraków
84 5,7km - K20 [0] ŁĄGIEWKA, Karolina 1992 Kraków
85 11,6km - M30 [0] MAKOWSKI, Paweł 1980 Kraków
86 11,6km - M20 [0] MARKOWSKI, Krzysztof Markowski 1991 Częstochowa
87 11,6km - M20 [0] MARSZALEK, Jan 1989 DZIKI TIM Krakow
88 11,6km - K40 [0] MARTYNA, Agnieszka 1974 Zabierzów Biega Kraków
89 11,6km - M20 [0] MARZEC, Paweł 1996 Husaria Race Team Kraków
90 23,2km - K30 [0] MASALSKA-PAWLAK, Agata 1981 Radwanice
91 11,6km - M20 [0] MAZANEK, Michał 1992 Kraków
92 11,6km - K40 [0] MICHALIK, Edyta 1976 Wieliczka
93 11,6km - K30 [0] MIKOŚ, Magdalena Mikoś 1985 Kraków
94 5,7km - K20 [0] MIRKIEWICZ, Barbara 1990 Czeladź
95 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [0] MOLO, Karol 2016 Elmo Skład Krakow
96 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [0] MOLO, Wiktor 2011 Elmo Skład Krakow
97 5,7km - M50 [0] MONIAK, Andrzej 1965 LKS Górzanka Nawojowa Góra Tarnawa Górna
98 11,6km - M20 [0] NAJZER, Szymon 1992 Fitness Platinium Team Rajcza
99 23,2km - M50 [0] NOWAK, Marek 1968 Karniowice
100 11,6km - K40 [0] NOWAK, Teresa 1977 Parkrun Chrzanów Trzebinia
101 11,6km - M30 [0] NYCZ, Jacek 1986 Krakow
102 11,6km - K30 [0] OBIERAK, Kamila 1981 Los Trepos Companieros Kraków
103 5,7km - M30 [0] OKRAJEK, Zbigniew 1980 Koniusza
104 23,2km - M40 [0] ONUSZKO, Jan 1970 pradnik korzkiewski
105 23,2km - M40 [0] ONUSZKO, Jan 1970 pradnik korzkiewski
106 11,6km - M50 [0] ORŁOWSKI, Paweł 1964 Kraków
107 23,2km - M30 [0] PALECZNY, Michał 1979 Kraków
108 5,7km - K40 [0] PALIŚ, Kinga 1976 BeFit24Team Kraków
109 23,2km - M50 [0] PALUS, Ryszard 1965 CHEM-KRAK Koniusza
110 23,2km - M50 [0] PAPUGA, Dariusz Papuga 1965 Zadyszka Oświęcim Jawiszowice
111 11,6km - M20 [0] PASEK, Rafał 1989 Kraków
112 23,2km - K30 [0] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka Pazderska-Kipiel 1983 Evil Team Osieczany
113 Nordic Walking - OPEN-M [0] PAŹDZIORA, Mariusz Paździora 1971 WADOWICKIE NORDIC WALKING WADOWICE
114 5,7km - K20 [0] PODGÓRNI, Marcelina 1997 Kraków
115 11,6km - M30 [0] PODGÓRSKI, Maciej 1980 Kraków
116 11,6km - M30 [0] PODSADNIUK, Mateusz 1986 Harde Dranie Nowy Sącz
117 5,7km - M20 [0] POLIŃSKI, Michał 1989 creadis Kraków
118 5,7km - K20 [0] POPEK, Paulina 1991 Kraków
119 3,7km - M20 [0] PORĘBA, Rafał 1991 Altkom Software & Consulting Kraków
120 5,7km - M30 [0] PORĘBSKI, Rafał 1979 Sucha Beskidzka
121 11,6km - K20 [0] PRZEBINDA, Anna Przebinda 1990 Kraków
122 5,7km - K30 [0] REGULSKA, Agnieszka 1980 Lusina
123 11,6km - M40 [0] RICARDO, I.fadrique 1971 water Dragon Krakow
124 11,6km - M30 [0] RIGNAULT, David 1981 Krakow
125 23,2km - M30 [0] ROGOZIK, Szymon 1984 Jura Team Niepołomice
126 11,6km - M50 [0] ROIK, Tomasz Roik 1959 biegam dla basi Szczucin
127 5,7km - M30 [0] ROJEK, Maciej 1988 AT Kraków
128 5,7km - M30 [0] ROJEK, Maciej 1988 Automationstechnik Kraków
129 5,7km - M30 [0] ROJEK, Maciej Rojek 1988 Kraków
130 11,6km - K30 [0] RYBACKA, Katarzyna 1979 KRAKÓW
131 3,7km - K40 [0] RZĘDKOWSKA, Aneta 1977 MUNDO STUDIO Kraków
132 23,2km - M20 [0] SADECKI, Aleksander 1990 Kraków
133 5,7km - M30 [0] SAŁACH, Krzysztof 1984 Decathlon Kraków
134 3,7km - K20 [0] SARAMA, Magdalena 1997 Kraków
135 11,6km - M20 [0] SĘK, Dominik 1993 Parkrun Chrzanów Trzebinia
136 11,6km - M20 [0] SIKORSKYI, Serhii 1989 Kraków
137 3,7km - K20 [0] SKOCZEŃ , Patrycja 1991 Kraków
138 11,6km - M40 [0] SKOWRONEK, Robert 1973 Kraków
139 5,7km - K16 [0] SKRZYPON, Karina 2000 Kraków
140 11,6km - M40 [0] SŁOWIŃSKI, Paweł 1969 Michałowice
141 5,7km - M30 [0] SMEREKA, Krzysztof 1980 Kraków
142 5,7km - M30 [0] SOBCZAK, Bogusław 1979 Kraków
143 11,6km - K30 [0] SOBCZYK, Sabina 1983 Husaria Race Team Kraków
144 11,6km - K30 [0] STANEK, Katarzyna 1982 Bytom
145 11,6km - M30 [0] STANEK, Wojciech 1988 KRAKÓW
146 11,6km - K30 [0] SZCZERBA, Karolina 1988 Kraków
147 11,6km - M30 [0] SZCZUREK, Michal Szczurek 1988 Mogilany
148 5,7km - M30 [0] SZELA, Tomasz Szela 1987 Nankatsu Kraków
149 23,2km - K40 [0] SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna 1973 Karniowice
150 5,7km - K30 [0] ŚLIWA, Agnieszka 1986 Libertów
151 Nordic Walking - OPEN-M [0] TARAS, Karol 2008 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
152 11,6km - K30 [0] TEST, Test Test 1987 test
153 23,2km - M40 [0] TOKARSKI, Rafał 1975 Kraków
154 3,7km - M13 [0] TOKARSKI, Tomasz 2006 Kraków
155 11,6km - M30 [0] TOROŃ, Maciej 1988 Kraków
156 11,6km - K50 [0] TROJAN, Anna 1966 Husaria Race Team Kraków
157 23,2km - M50 [0] WALCZYK, Roman 1968 Kraków
158 11,6km - M30 [0] WARIAN, Mateusz 1986 Kraków
159 11,6km - M30 [0] WAWRO, Szymon 1984 Krakow
160 23,2km - M40 [0] WĄCHAŁA, Grzegorz 1973 Skawina Biega Skawina
161 11,6km - M20 [0] WIKLIK, Szymon 1997 Kraków
162 11,6km - K50 [0] WILK, Anna 1968 pradnik korzkiewski
163 3,7km - M16 [0] WOJDYŁA, Dawid 2002 KS Cracovia Kraków
164 23,2km - M40 [0] WOJNAROWSKI, Piotr Wojnarowski 1973 Łącko
165 23,2km - M40 [0] WOJNAROWSKI, Piotr Wojnarowski 1973 Łącko
166 11,6km - M20 [0] WSZOŁEK, Paweł 1989 Kraków
167 11,6km - K30 [0] WYKURZ, Małgorzata 1983 wkurw_team Podłęże
168 11,6km - K30 [0] WYSOCKA, Marta 1979 Drużyna Grubego Misia Kraków
169 5,7km - K40 [0] ZAJĄCZKOWSKA- ORŁOWSKA, Katarzyna 1976 Kraków
170 5,7km - K40 [0] ZAWADA , Magdalena 1976 Kraków
171 11,6km - K20 [0] ZNAJDEK, Martyna 1993 Nauka Biega Krakòw
172 23,2km - M40 [0] ŻAK, Artur 1974 Jura TEAM Przeginia
173 23,2km - K40 [0] ŻAK, Barbara 1976 Jura TEAM Przeginia
174 11,6km - K40 [0] ŻYCZKOWSKA, Leokadia 1971 Rzeszotary

11,6km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] CICHOŃ, Tamara 1998 AZS UJ Kraków
2 [0] KUC, Ewa 1991 Kraków
3 [0] PRZEBINDA, Anna Przebinda 1990 Kraków
4 [0] ZNAJDEK, Martyna 1993 Nauka Biega Krakòw

11,6km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] BASARA, Bernadetta 1987 Skawina
2 [0] ELLA, Waddingham 1979 Wimbledon Windmilers London
3 [0] KOLODZIEJCZYK, Monika 1982 Jura Team Przeginia
4 [0] KOSIBA-ŁUCZAK, Katarzyna 1987 Kraków
5 [0] KUCIEL, Kinga 1983 Kraków
6 [0] MIKOŚ, Magdalena Mikoś 1985 Kraków
7 [0] OBIERAK, Kamila 1981 Los Trepos Companieros Kraków
8 [0] RYBACKA, Katarzyna 1979 KRAKÓW
9 [0] SOBCZYK, Sabina 1983 Husaria Race Team Kraków
10 [0] STANEK, Katarzyna 1982 Bytom
11 [0] SZCZERBA, Karolina 1988 Kraków
12 [0] TEST, Test Test 1987 test
13 [0] WYKURZ, Małgorzata 1983 wkurw_team Podłęże
14 [0] WYSOCKA, Marta 1979 Drużyna Grubego Misia Kraków

11,6km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] GAJEWSKA, Justyna 1978 Kraków
2 [0] JURKOWSKA, Anna 1978 Drużyna Grubego Misia Olszowice
3 [0] MARTYNA, Agnieszka 1974 Zabierzów Biega Kraków
4 [0] MICHALIK, Edyta 1976 Wieliczka
5 [0] NOWAK, Teresa 1977 Parkrun Chrzanów Trzebinia
6 [0] ŻYCZKOWSKA, Leokadia 1971 Rzeszotary

11,6km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] TROJAN, Anna 1966 Husaria Race Team Kraków
2 [0] WILK, Anna 1968 pradnik korzkiewski

11,6km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

11,6km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

11,6km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] CHECHELSKI, Przemysław 1993 Sportowe Śpiwory Opole
2 [0] GOSZTYŁA, Jacek 1998 Stąd i zowąd Kraków
3 [0] KESSLER, Hubert Kessler 1998 Stąd i zowąd Kraków
4 [0] KIRKER, Bartosz 1992 GOTA Underground Kraków
5 [0] MARKOWSKI, Krzysztof Markowski 1991 Częstochowa
6 [0] MARSZALEK, Jan 1989 DZIKI TIM Krakow
7 [0] MARZEC, Paweł 1996 Husaria Race Team Kraków
8 [0] MAZANEK, Michał 1992 Kraków
9 [0] NAJZER, Szymon 1992 Fitness Platinium Team Rajcza
10 [0] PASEK, Rafał 1989 Kraków
11 [0] SĘK, Dominik 1993 Parkrun Chrzanów Trzebinia
12 [0] SIKORSKYI, Serhii 1989 Kraków
13 [0] WIKLIK, Szymon 1997 Kraków
14 [0] WSZOŁEK, Paweł 1989 Kraków

11,6km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] CHAIEB, Sebastian 1981 Husaria Race Team Kraków
2 [0] CHROST, Paweł 1988 Łaziska Górne
3 [0] DERWICH, Karol 1979 Kraków
4 [0] DYREK, Michał 1985 MOK Mszana Dolna Kraków
5 [0] GOŁĘBIOWSKI, Michał 1980 Bibice
6 [0] HERBA, Konrad 1979 Kraków
7 [0] KUZERA, Łukasz 1985 Łukowa
8 [0] MAKOWSKI, Paweł 1980 Kraków
9 [0] NYCZ, Jacek 1986 Krakow
10 [0] PODGÓRSKI, Maciej 1980 Kraków
11 [0] PODSADNIUK, Mateusz 1986 Harde Dranie Nowy Sącz
12 [0] RIGNAULT, David 1981 Krakow
13 [0] STANEK, Wojciech 1988 KRAKÓW
14 [0] SZCZUREK, Michal Szczurek 1988 Mogilany
15 [0] TOROŃ, Maciej 1988 Kraków
16 [0] WARIAN, Mateusz 1986 Kraków
17 [0] WAWRO, Szymon 1984 Krakow

11,6km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] BUTRYN, Wojciech 1973 Kraków
2 [0] BZOWSKI, Michał 1972 Trailrun Kraków
3 [0] JASTRZĘBSKI, Rafał 1974 Sanmargar Kraków
4 [0] KOŁODZIEJCZYK, Grzegorz 1976 Jura Team Przeginia
5 [0] KONIK, Jarosław 1974 BBL Kraków Kraków
6 [0] LUTY, Robert 1972 Jerzmanowice
7 [0] RICARDO, I.fadrique 1971 water Dragon Krakow
8 [0] SKOWRONEK, Robert 1973 Kraków
9 [0] SŁOWIŃSKI, Paweł 1969 Michałowice

11,6km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] GRABOWSKI, Zbigniew 1967 autobike.com.pl Chrzanów
2 [0] ORŁOWSKI, Paweł 1964 Kraków
3 [0] ROIK, Tomasz Roik 1959 biegam dla basi Szczucin

11,6km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] GRACZYK, Roman 1958 Krzysiek Pomaga Pomagać Liszki

11,6km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

23,2km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] HODUŃ, Anna 1995 AZS CM UJ Słomniki

23,2km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] HAJZER, Ewa 1986 EVERRUN ŁÓDŹ
2 [0] MASALSKA-PAWLAK, Agata 1981 Radwanice
3 [0] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka Pazderska-Kipiel 1983 Evil Team Osieczany

23,2km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna 1973 Karniowice
2 [0] ŻAK, Barbara 1976 Jura TEAM Przeginia

23,2km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

23,2km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

23,2km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

23,2km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] BALAWENDER, Maciej 1993 Kraków
2 [0] FEDYNA, Marcin 1993 Kraków
3 [0] GAWLIK, Adrian 1991 Imielin
4 [0] SADECKI, Aleksander 1990 Kraków

23,2km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] BIEDROŃSKI, Grzegorz 1983 Kraków
2 [0] FEDORCZAK, Jacek 1982 Krakow
3 [0] GAŁKA, Wojciech 1981 Jura team Przeginia
4 [0] KACZMARCZYK, Bogdan 1980 KB Gepard Murowana Goślina Murowana Goślina
5 [0] PALECZNY, Michał 1979 Kraków
6 [0] ROGOZIK, Szymon 1984 Jura Team Niepołomice

23,2km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] DRELICHARZ, Łukasz 1976 Staniątki
2 [0] GRUSZKA, Oskar 1978 Kraków
3 [0] ONUSZKO, Jan 1970 pradnik korzkiewski
4 [0] ONUSZKO, Jan 1970 pradnik korzkiewski
5 [0] TOKARSKI, Rafał 1975 Kraków
6 [0] WĄCHAŁA, Grzegorz 1973 Skawina Biega Skawina
7 [0] WOJNAROWSKI, Piotr Wojnarowski 1973 Łącko
8 [0] WOJNAROWSKI, Piotr Wojnarowski 1973 Łącko
9 [0] ŻAK, Artur 1974 Jura TEAM Przeginia

23,2km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] KAIM, Antoni 1961 Myślenice
2 [0] NOWAK, Marek 1968 Karniowice
3 [0] PALUS, Ryszard 1965 CHEM-KRAK Koniusza
4 [0] PAPUGA, Dariusz Papuga 1965 Zadyszka Oświęcim Jawiszowice
5 [0] WALCZYK, Roman 1968 Kraków

23,2km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

23,2km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

3,7km - K13

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

3,7km - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] FECKO, Mira 2000 Zakopane

3,7km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] GRZESIEK, Anna 1998 Babica
2 [0] SARAMA, Magdalena 1997 Kraków
3 [0] SKOCZEŃ , Patrycja 1991 Kraków

3,7km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] GIERAS, Anna 1987 GARLICZKA
2 [0] GUŁA, Asia 1988 Adrian Danilewicz Group Siechnice
3 [0] HERDA, Ewelina 1979 G.O.A.T Team Michałowice Masłomiąca
4 [0] JAMRUSZKIEWICZ, Katarzyna Jamruszkiewicz 1981 G.O.A.T. Team Michałowice Zdzięsławice
5 [0] KRAWCZYK, Wioleta Krawczyk 1987 Kraków

3,7km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] BUGAJSKA, Monika 1978 Kraków
2 [0] RZĘDKOWSKA, Aneta 1977 MUNDO STUDIO Kraków

3,7km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

3,7km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

3,7km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

3,7km - M13

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] TOKARSKI, Tomasz 2006 Kraków

3,7km - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] WOJDYŁA, Dawid 2002 KS Cracovia Kraków

3,7km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] ŁASKI, Mateusz Łaski 1991 Lanckorona
2 [0] ŁATA, Mateusz 1992 Altkom Software & Consulting Kraków
3 [0] PORĘBA, Rafał 1991 Altkom Software & Consulting Kraków

3,7km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

3,7km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] DUDA, Wojciech 1972 Skawina Biega Kraków

3,7km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

3,7km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

3,7km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

5,7km - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] ATROSZCZYK, Zuzanna 2005 Krzeszowice
2 [0] GNIEWEK, Julia 2000 Bochnia
3 [0] SKRZYPON, Karina 2000 Kraków

5,7km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] DULJAN, Elżbieta Anna 1990 Zakopane
2 [0] JAREK, Marlena 1990 Krakow
3 [0] KOPEC, Magdalena Kopec 1989 Krakow
4 [0] LASEK-WOLAK, Joanna 1989 - Kraków
5 [0] LICHOŃ, Ewa 1989 Kraków
6 [0] ŁĄGIEWKA, Karolina 1992 Kraków
7 [0] MIRKIEWICZ, Barbara 1990 Czeladź
8 [0] PODGÓRNI, Marcelina 1997 Kraków
9 [0] POPEK, Paulina 1991 Kraków

5,7km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] CZECH, Elżbieta 1981 Bolechowice
2 [0] GAJDA, Kinga 1979 Kraków
3 [0] REGULSKA, Agnieszka 1980 Lusina
4 [0] ŚLIWA, Agnieszka 1986 Libertów

5,7km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] ATROSZCZYK, Aleksandra 1971 Krzeszowice
2 [0] CZARNECKA, Eliza 1976 Kraków
3 [0] GAWĘDA , Beata 1976 Małokoźmiccy Biegacze Wieliczka
4 [0] GROCHOT, Edyta 1976 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
5 [0] PALIŚ, Kinga 1976 BeFit24Team Kraków
6 [0] ZAJĄCZKOWSKA- ORŁOWSKA, Katarzyna 1976 Kraków
7 [0] ZAWADA , Magdalena 1976 Kraków

5,7km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

5,7km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

5,7km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

5,7km - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

5,7km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] BODURKA, Krzysztof 1990 Alpin Sport / AZS AWF Kraków Nielepice
2 [0] CIEMPKA, Kamil Ciempka 1989 Kraków
3 [0] CIERLAK, Przemysław 1991 Kraków
4 [0] DRACZYŃSKI, Patryk 1993 Niszczyciel Eli Katowice
5 [0] GĄSIOR, Filip 1990 KBN Kraków
6 [0] GÓRECKI, Patryk Górecki 1993 PG FOTO Jarosław
7 [0] LEŚNIAK, Jacek 1989 Akademia Sportu Future 4 Kraków
8 [0] POLIŃSKI, Michał 1989 creadis Kraków

5,7km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] BRZĘKOWSKI, Łukasz 1982 Kraków
2 [0] DUŻYK, Michał 1987 Kraków
3 [0] JAGIELLO, Arkadiusz 1988 Krakow
4 [0] JAKUBOWCZAK, Robert 1979 Legnica
5 [0] JANICKI, Patryk 1982 Poranny Patrol Kraków
6 [0] KACZMAREK, Bartłomiej 1987 Medius Runners Kraków
7 [0] OKRAJEK, Zbigniew 1980 Koniusza
8 [0] PORĘBSKI, Rafał 1979 Sucha Beskidzka
9 [0] ROJEK, Maciej 1988 AT Kraków
10 [0] ROJEK, Maciej 1988 Automationstechnik Kraków
11 [0] ROJEK, Maciej Rojek 1988 Kraków
12 [0] SAŁACH, Krzysztof 1984 Decathlon Kraków
13 [0] SMEREKA, Krzysztof 1980 Kraków
14 [0] SOBCZAK, Bogusław 1979 Kraków
15 [0] SZELA, Tomasz Szela 1987 Nankatsu Kraków

5,7km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] BOCEK, Sławomir Bocek 1975 Boguchwała
2 [0] KOCIOŁEK, Witold 1975 #AdamCzerwinskiTeam Kraków

5,7km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] MONIAK, Andrzej 1965 LKS Górzanka Nawojowa Góra Tarnawa Górna

5,7km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

5,7km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

Bieg dla Dzieci - OPEN-K

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet

Bieg dla Dzieci - OPEN-M

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] CHAIEB, Borys 2010 Husaria Race Team Cholerzyn
2 [0] KRAMKOWSKI, Bartosz 2013 Kraków
3 [0] MOLO, Karol 2016 Elmo Skład Krakow
4 [0] MOLO, Wiktor 2011 Elmo Skład Krakow

Nordic Walking - OPEN-K

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] DZWONIARKIEWICZ, Marta 1989 KRUSZWICA

Nordic Walking - OPEN-M

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz Jędrzejewski 1972 Cisco Krakow Running Team KRAKOW
2 [0] PAŹDZIORA, Mariusz Paździora 1971 WADOWICKIE NORDIC WALKING WADOWICE
3 [0] TARAS, Karol 2008 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] ATROSZCZYK, Aleksandra 1971 Krzeszowice
2 [0] ATROSZCZYK, Zuzanna 2005 Krzeszowice
3 [0] BALAWENDER, Maciej 1993 Kraków
4 [0] BASARA, Bernadetta 1987 Skawina
5 [0] BIEDROŃSKI, Grzegorz 1983 Kraków
6 [0] BOCEK, Sławomir Bocek 1975 Boguchwała
7 [0] BRZĘKOWSKI, Łukasz 1982 Kraków
8 [0] BUGAJSKA, Monika 1978 Kraków
9 [0] BUTRYN, Wojciech 1973 Kraków
10 [0] CHROST, Paweł 1988 Łaziska Górne
11 [0] CIEMPKA, Kamil Ciempka 1989 Kraków
12 [0] CIERLAK, Przemysław 1991 Kraków
13 [0] CZARNECKA, Eliza 1976 Kraków
14 [0] CZECH, Elżbieta 1981 Bolechowice
15 [0] DERWICH, Karol 1979 Kraków
16 [0] DRELICHARZ, Łukasz 1976 Staniątki
17 [0] DULJAN, Elżbieta Anna 1990 Zakopane
18 [0] DUŻYK, Michał 1987 Kraków
19 [0] DZWONIARKIEWICZ, Marta 1989 KRUSZWICA
20 [0] FECKO, Mira 2000 Zakopane
21 [0] FEDORCZAK, Jacek 1982 Krakow
22 [0] FEDYNA, Marcin 1993 Kraków
23 [0] GAJDA, Kinga 1979 Kraków
24 [0] GAJEWSKA, Justyna 1978 Kraków
25 [0] GAWLIK, Adrian 1991 Imielin
26 [0] GIERAS, Anna 1987 GARLICZKA
27 [0] GNIEWEK, Julia 2000 Bochnia
28 [0] GOŁĘBIOWSKI, Michał 1980 Bibice
29 [0] GRUSZKA, Oskar 1978 Kraków
30 [0] GRZESIEK, Anna 1998 Babica
31 [0] HERBA, Konrad 1979 Kraków
32 [0] JAGIELLO, Arkadiusz 1988 Krakow
33 [0] JAKUBOWCZAK, Robert 1979 Legnica
34 [0] JAREK, Marlena 1990 Krakow
35 [0] KAIM, Antoni 1961 Myślenice
36 [0] KOPEC, Magdalena Kopec 1989 Krakow
37 [0] KOSIBA-ŁUCZAK, Katarzyna 1987 Kraków
38 [0] KRAMKOWSKI, Bartosz 2013 Kraków
39 [0] KRAWCZYK, Wioleta Krawczyk 1987 Kraków
40 [0] KUC, Ewa 1991 Kraków
41 [0] KUCIEL, Kinga 1983 Kraków
42 [0] KUZERA, Łukasz 1985 Łukowa
43 [0] LICHOŃ, Ewa 1989 Kraków
44 [0] LUTY, Robert 1972 Jerzmanowice
45 [0] ŁASKI, Mateusz Łaski 1991 Lanckorona
46 [0] ŁĄGIEWKA, Karolina 1992 Kraków
47 [0] MAKOWSKI, Paweł 1980 Kraków
48 [0] MARKOWSKI, Krzysztof Markowski 1991 Częstochowa
49 [0] MASALSKA-PAWLAK, Agata 1981 Radwanice
50 [0] MAZANEK, Michał 1992 Kraków
51 [0] MICHALIK, Edyta 1976 Wieliczka
52 [0] MIKOŚ, Magdalena Mikoś 1985 Kraków
53 [0] MIRKIEWICZ, Barbara 1990 Czeladź
54 [0] NOWAK, Marek 1968 Karniowice
55 [0] NYCZ, Jacek 1986 Krakow
56 [0] OKRAJEK, Zbigniew 1980 Koniusza
57 [0] ONUSZKO, Jan 1970 pradnik korzkiewski
58 [0] ONUSZKO, Jan 1970 pradnik korzkiewski
59 [0] ORŁOWSKI, Paweł 1964 Kraków
60 [0] PALECZNY, Michał 1979 Kraków
61 [0] PASEK, Rafał 1989 Kraków
62 [0] PODGÓRNI, Marcelina 1997 Kraków
63 [0] PODGÓRSKI, Maciej 1980 Kraków
64 [0] POPEK, Paulina 1991 Kraków
65 [0] PORĘBSKI, Rafał 1979 Sucha Beskidzka
66 [0] PRZEBINDA, Anna Przebinda 1990 Kraków
67 [0] REGULSKA, Agnieszka 1980 Lusina
68 [0] RIGNAULT, David 1981 Krakow
69 [0] ROJEK, Maciej Rojek 1988 Kraków
70 [0] RYBACKA, Katarzyna 1979 KRAKÓW
71 [0] SADECKI, Aleksander 1990 Kraków
72 [0] SARAMA, Magdalena 1997 Kraków
73 [0] SIKORSKYI, Serhii 1989 Kraków
74 [0] SKOCZEŃ , Patrycja 1991 Kraków
75 [0] SKOWRONEK, Robert 1973 Kraków
76 [0] SKRZYPON, Karina 2000 Kraków
77 [0] SŁOWIŃSKI, Paweł 1969 Michałowice
78 [0] SMEREKA, Krzysztof 1980 Kraków
79 [0] SOBCZAK, Bogusław 1979 Kraków
80 [0] STANEK, Katarzyna 1982 Bytom
81 [0] STANEK, Wojciech 1988 KRAKÓW
82 [0] SZCZERBA, Karolina 1988 Kraków
83 [0] SZCZUREK, Michal Szczurek 1988 Mogilany
84 [0] SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna 1973 Karniowice
85 [0] ŚLIWA, Agnieszka 1986 Libertów
86 [0] TEST, Test Test 1987 test
87 [0] TOKARSKI, Rafał 1975 Kraków
88 [0] TOKARSKI, Tomasz 2006 Kraków
89 [0] TOROŃ, Maciej 1988 Kraków
90 [0] WALCZYK, Roman 1968 Kraków
91 [0] WARIAN, Mateusz 1986 Kraków
92 [0] WAWRO, Szymon 1984 Krakow
93 [0] WIKLIK, Szymon 1997 Kraków
94 [0] WILK, Anna 1968 pradnik korzkiewski
95 [0] WOJNAROWSKI, Piotr Wojnarowski 1973 Łącko
96 [0] WOJNAROWSKI, Piotr Wojnarowski 1973 Łącko
97 [0] WSZOŁEK, Paweł 1989 Kraków
98 [0] ZAJĄCZKOWSKA- ORŁOWSKA, Katarzyna 1976 Kraków
99 [0] ZAWADA , Magdalena 1976 Kraków
100 [0] ŻYCZKOWSKA, Leokadia 1971 Rzeszotary

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] KOCIOŁEK, Witold 1975 #AdamCzerwinskiTeam Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] GROCHOT, Edyta 1976 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] LASEK-WOLAK, Joanna 1989 - Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] ROJEK, Maciej 1988 AT Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] HODUŃ, Anna 1995 AZS CM UJ Słomniki

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] CICHOŃ, Tamara 1998 AZS UJ Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] GUŁA, Asia 1988 Adrian Danilewicz Group Siechnice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] LEŚNIAK, Jacek 1989 Akademia Sportu Future 4 Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] BODURKA, Krzysztof 1990 Alpin Sport / AZS AWF Kraków Nielepice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] ŁATA, Mateusz 1992 Altkom Software & Consulting Kraków
2 [0] PORĘBA, Rafał 1991 Altkom Software & Consulting Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] ROJEK, Maciej 1988 Automationstechnik Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] KONIK, Jarosław 1974 BBL Kraków Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] PALIŚ, Kinga 1976 BeFit24Team Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] PALUS, Ryszard 1965 CHEM-KRAK Koniusza

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz Jędrzejewski 1972 Cisco Krakow Running Team KRAKOW

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] MARSZALEK, Jan 1989 DZIKI TIM Krakow

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] SAŁACH, Krzysztof 1984 Decathlon Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] JURKOWSKA, Anna 1978 Drużyna Grubego Misia Olszowice
2 [0] WYSOCKA, Marta 1979 Drużyna Grubego Misia Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] HAJZER, Ewa 1986 EVERRUN ŁÓDŹ

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] MOLO, Karol 2016 Elmo Skład Krakow
2 [0] MOLO, Wiktor 2011 Elmo Skład Krakow

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka Pazderska-Kipiel 1983 Evil Team Osieczany

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] NAJZER, Szymon 1992 Fitness Platinium Team Rajcza

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] HERDA, Ewelina 1979 G.O.A.T Team Michałowice Masłomiąca

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] JAMRUSZKIEWICZ, Katarzyna Jamruszkiewicz 1981 G.O.A.T. Team Michałowice Zdzięsławice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] KIRKER, Bartosz 1992 GOTA Underground Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] PODSADNIUK, Mateusz 1986 Harde Dranie Nowy Sącz

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] CHAIEB, Borys 2010 Husaria Race Team Cholerzyn
2 [0] CHAIEB, Sebastian 1981 Husaria Race Team Kraków
3 [0] MARZEC, Paweł 1996 Husaria Race Team Kraków
4 [0] SOBCZYK, Sabina 1983 Husaria Race Team Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] TROJAN, Anna 1966 Husaria Race Team Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] ŻAK, Artur 1974 Jura TEAM Przeginia
2 [0] ŻAK, Barbara 1976 Jura TEAM Przeginia

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] KOLODZIEJCZYK, Monika 1982 Jura Team Przeginia
2 [0] KOŁODZIEJCZYK, Grzegorz 1976 Jura Team Przeginia
3 [0] ROGOZIK, Szymon 1984 Jura Team Niepołomice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] GAŁKA, Wojciech 1981 Jura team Przeginia

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] KACZMARCZYK, Bogdan 1980 KB Gepard Murowana Goślina Murowana Goślina

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] GĄSIOR, Filip 1990 KBN Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] WOJDYŁA, Dawid 2002 KS Cracovia Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] GRACZYK, Roman 1958 Krzysiek Pomaga Pomagać Liszki

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] MONIAK, Andrzej 1965 LKS Górzanka Nawojowa Góra Tarnawa Górna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] OBIERAK, Kamila 1981 Los Trepos Companieros Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] DYREK, Michał 1985 MOK Mszana Dolna Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] RZĘDKOWSKA, Aneta 1977 MUNDO STUDIO Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] GAWĘDA , Beata 1976 Małokoźmiccy Biegacze Wieliczka

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] KACZMAREK, Bartłomiej 1987 Medius Runners Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] SZELA, Tomasz Szela 1987 Nankatsu Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] ZNAJDEK, Martyna 1993 Nauka Biega Krakòw

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] DRACZYŃSKI, Patryk 1993 Niszczyciel Eli Katowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] TARAS, Karol 2008 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] GÓRECKI, Patryk Górecki 1993 PG FOTO Jarosław

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] NOWAK, Teresa 1977 Parkrun Chrzanów Trzebinia
2 [0] SĘK, Dominik 1993 Parkrun Chrzanów Trzebinia

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] JANICKI, Patryk 1982 Poranny Patrol Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] JASTRZĘBSKI, Rafał 1974 Sanmargar Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] DUDA, Wojciech 1972 Skawina Biega Kraków
2 [0] WĄCHAŁA, Grzegorz 1973 Skawina Biega Skawina

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] CHECHELSKI, Przemysław 1993 Sportowe Śpiwory Opole

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] GOSZTYŁA, Jacek 1998 Stąd i zowąd Kraków
2 [0] KESSLER, Hubert Kessler 1998 Stąd i zowąd Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] BZOWSKI, Michał 1972 Trailrun Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] PAŹDZIORA, Mariusz Paździora 1971 WADOWICKIE NORDIC WALKING WADOWICE

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] ELLA, Waddingham 1979 Wimbledon Windmilers London

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] MARTYNA, Agnieszka 1974 Zabierzów Biega Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] PAPUGA, Dariusz Papuga 1965 Zadyszka Oświęcim Jawiszowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] GRABOWSKI, Zbigniew 1967 autobike.com.pl Chrzanów

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] ROIK, Tomasz Roik 1959 biegam dla basi Szczucin

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] POLIŃSKI, Michał 1989 creadis Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] RICARDO, I.fadrique 1971 water Dragon Krakow

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Karnet
1 [0] WYKURZ, Małgorzata 1983 wkurw_team Podłęże

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Ambitna Jedenastka 70 28 42 52 18
Bieg dla Dzieci 4 0 4 1 3
Harda Dwudziestka-Trójka 30 6 24 23 7
Nordic Walking 4 1 3 3 1
Przyjazna Trójka 17 11 6 12 5
Tradycyjna Piątka 49 23 26 39 10
Razem 174 69 105 130 44

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
11,6km - K20 4 4 0 3 1
11,6km - K30 14 14 0 10 4
11,6km - K40 6 6 0 6 0
11,6km - K50 2 2 0 1 1
11,6km - K60 0 0 0 0 0
11,6km - K70 0 0 0 0 0
11,6km - M20 14 0 14 9 5
11,6km - M30 17 2 15 12 5
11,6km - M40 9 0 9 8 1
11,6km - M50 3 0 3 2 1
11,6km - M60 1 0 1 1 0
11,6km - M70 0 0 0 0 0
23,2km - K20 1 1 0 0 1
23,2km - K30 3 3 0 2 1
23,2km - K40 2 2 0 2 0
23,2km - K50 0 0 0 0 0
23,2km - K60 0 0 0 0 0
23,2km - K70 0 0 0 0 0
23,2km - M20 4 0 4 4 0
23,2km - M30 6 0 6 6 0
23,2km - M40 9 0 9 5 4
23,2km - M50 5 0 5 4 1
23,2km - M60 0 0 0 0 0
23,2km - M70 0 0 0 0 0
3,7km - K13 0 0 0 0 0
3,7km - K16 1 1 0 0 1
3,7km - K20 3 3 0 1 2
3,7km - K30 5 5 0 4 1
3,7km - K40 2 2 0 1 1
3,7km - K50 0 0 0 0 0
3,7km - K60 0 0 0 0 0
3,7km - K70 0 0 0 0 0
3,7km - M13 1 0 1 1 0
3,7km - M16 1 0 1 1 0
3,7km - M20 3 0 3 3 0
3,7km - M30 0 0 0 0 0
3,7km - M40 1 0 1 1 0
3,7km - M50 0 0 0 0 0
3,7km - M60 0 0 0 0 0
3,7km - M70 0 0 0 0 0
5,7km - K16 3 3 0 2 1
5,7km - K20 9 9 0 8 1
5,7km - K30 4 4 0 3 1
5,7km - K40 7 7 0 7 0
5,7km - K50 0 0 0 0 0
5,7km - K60 0 0 0 0 0
5,7km - K70 0 0 0 0 0
5,7km - M16 0 0 0 0 0
5,7km - M20 8 0 8 6 2
5,7km - M30 15 0 15 12 3
5,7km - M40 2 0 2 0 2
5,7km - M50 1 0 1 1 0
5,7km - M60 0 0 0 0 0
5,7km - M70 0 0 0 0 0
Bieg dla Dzieci - OPEN-K 0 0 0 0 0
Bieg dla Dzieci - OPEN-M 4 0 4 1 3
Nordic Walking - OPEN-K 1 1 0 0 1
Nordic Walking - OPEN-M 3 0 3 3 0
Razem 174 69 105 130 44