Cross na Szańcu - Zgłoszenia
2019-03-30

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 6000m/M20 ALEKSANDER, Młyński Wrocław Zapłać
2 6000m/M20 BALCERZAK, Michał Wrocław Zapłać
3 6000m/M60 BARAN, Bogdan wrocław
4 6000m/K30 BARAN, Kamila WROCŁAW
5 6000m/M40 BARSZCZEWSKI, Piotr Adrian Danilewicz Group Siechnice
6 2000m/M12 BŁASEK, Maksymilian KS LENIWIEC KĘPNO
7 6000m/M40 BŁASEK, Radosław KS LENIWIEC KĘPNO Kępno
8 6000m/M30 BOSSENKO, Dmitriy Wroclaw
9 6000m/M30 BOŻEK, Kamil Płonące Podeszwy Wrocław Zapłać
10 6000m/M30 BRONOWICKI, Łukasz Pajęczak
11 2000m/K12 BUSZEWSKA, Zuzanna MKS Siechnice Wrocław
12 6000m/M40 BUSZEWSKI, Beniamin Czterdziestolatek Biega Wrocław
13 6000m/M30 CHMIELEWSKI, Paweł Wrocław
14 6000m/K30 FLORKOWSKA-DWOJAK, Marta WKS Grunwald Poznań Poznań
15 6000m/M40 FOLCIK, Ziemowit Night Runners Wrocław Wrocław
16 6000m/M50 FRYDECKA, Elzbieta Źródła Zapłać
17 6000m/K50 FRYDECKA, Elzbieta Źródła Zapłać
18 6000m/M50 FRYDECKI, Sławomir Źródła Zapłać
19 6000m/K50 GADZIŃSKA, Krystyna WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
20 6000m/M50 GADZIŃSKI, Marek WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
21 6000m/M50 GADZIŃSKI, Włodzimierz Wrocław
22 6000m/K30 GAJEWSKA, Edyta Wrocław Zapłać
23 6000m/M40 GMUR, Karol WKS Śląsk Pogrzybów Zapłać
24 6000m/M40 GRANICZKOWSKI, Grzegorz Wrocław Zapłać
25 6000m/K20 GZIK, Anna Kępno
26 6000m/M30 JAKÓBCZYK, Piotr Biegnę dla Uli Wrocław Zapłać
27 6000m/M30 JARLACZYK, Michał Wrocław Zapłać
28 6000m/K40 JASTRZĘBSKA, Agnieszka WKB Piast Wrocław Wrocław
29 6000m/M30 JUMA, Maciej KB LUPUS OLEŚNICA Oleśnica Zapłać
30 6000m/K30 KACZMAREK, Anna Orienteering Leszno Leszno Zapłać
31 6000m/M30 KALBARCZYK , Paweł Miękinia
32 6000m/M30 KARGUL, Tomasz ŚWO Wrocław
33 6000m/M30 KOCHANIEC, Paweł PARKER Radwanice
34 6000m/M40 KOLENKIEWICZ, Marcin Wydawnictwo Bauer Wrocław Zapłać
35 6000m/K30 KOPACKA, Edyta Adrian Danilewicz Group Wrocław
36 6000m/K30 KORNAŚ, Beata Wrocław
37 6000m/M30 KOSTERKIEWICZ, Jarosław Wrocław
38 6000m/M20 KRÓL, Maciej Wrocław
39 6000m/M30 KRÓL , Przemysław Samekonie Ola Team Wrocław
40 6000m/K30 KRUCZEK, Anna Wrocław Zapłać
41 6000m/M30 KRUCZEK, Paweł Wrocław Zapłać
42 6000m/M40 KRUCZKIEWICZ, Mateusz KRUKI Wrocław
43 6000m/M20 KRUPA, Łukasz Zakochaj się w Bieganiu Chojnów
44 6000m/K30 KRZACZKOWSKA, Iwona Dziki Wrocław Wrocław Zapłać
45 6000m/M30 KRZACZKOWSKI, Łukasz Dziki Wrocław Wrocław Zapłać
46 6000m/M40 KUBICKI , Mariusz Kluczborska Grupa Biegowa Kluczbork
47 6000m/M15 LEWANDOWSKI, Kuba UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Zapłać
48 6000m/M30 MAJASOW, Kostiantyn Śląsk Wrocław Wrocław Zapłać
49 6000m/M60 MARCINKIEWICZ, Marcinkiewicz Wroclaw
50 6000m/M30 MAZUR, Tomasz Zorza Zabardowice Zabardowice Zapłać
51 6000m/M20 NIEWIADOMSKI, Marcin Alkoturyści Wrocław
52 6000m/K40 PACHOŁEK , Anna Gajków Zapłać
53 6000m/M40 PARYŚ, Łukasz Wrocław
54 6000m/M20 PEREC, Adam WKURW TEAM WROCŁAW
55 6000m/M15 PIOTROWSKI, Jakub XIVLO Wrocław
56 6000m/K50 PODKOWSKA, Beata WkbPiast /Adrian Danilewicz Gruop Wrocław
57 6000m/M60 POLOCZEK, Marek WKB PIAST Wrocław Wrocław
58 6000m/M30 POWAŻNY , Marek xRunners /Night Runners Wrocław Wrocław
59 6000m/M50 PRUKOP, Wojciech Rawlplug Wrocław
60 6000m/M20 PUDLIS, Dawid BNY MELLON WROCŁAW Zapłać
61 6000m/M30 PUDŁO, Piotr KB SZERSZEŃ OLEŚNICA Łuczyna Zapłać
62 6000m/M30 RAKOWSKI, Przemysław Autoliv Oława Oława Zapłać
63 6000m/K40 SMAGAŁA, Ewelina Wrocław
64 6000m/M30 SMAGAŁA, Wojciech Wrocław Zapłać
65 6000m/M15 SMUŻNY, Łukasz Predators Wałbrzych Wałbrzych
66 6000m/M40 SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk Wrocław Zapłać
67 6000m/K30 STACHOWIAK, Magdalena Rydzyna Rydzyna Zapłać
68 6000m/M40 STELMACH, Piotr Stelmach Adrian Danilewicz Group Wrocław
69 6000m/K30 SZEGLOWSKA, Justyna Wrocław
70 6000m/M40 SZKUDLARSKI, Tomasz 3M Running Team Wrocław
71 6000m/M40 SZYDA, Jacek PRO-RUN Wrocław
72 6000m/M20 ŚLADEWSKI , Marcin Wschowa
73 6000m/M30 ŚWIĄTEK , Łukasz Wrocław Zapłać
74 6000m/M20 TESTOWY, Tomek test - to nie zgłoszenie Poznań Zapłać
75 6000m/K40 WACHOWSKA, Dorota WKB PIAST WROCŁAW/KB HARCOWNIK J-L WROCŁAW
76 2000m/M12 WAZNY, Artur Wrocław Zapłać
77 6000m/M40 WAŻNY, Dariusz Wroclaw Zapłać
78 6000m/M20 WENCEL, Daniel Miejska Górka
79 6000m/M50 WIĄCEK, Marek Wrocław
80 6000m/M40 WOJTCZAK, Krzysztof CSWIiChem Wrocław Wrocław
81 6000m/M60 WOJTYŁŁO, Krzysztof WROCŁAW
82 6000m/M30 WRÓBEL, Damian Wrocław
83 6000m/K20 ZAJĄC, Lidia 1996 Wrocław Zapłać
84 6000m/M30 ZAJĄCZKOWSKI , Michał Biegam z Trening Ultrasa :) Wrocław Zapłać
85 6000m/M30 ZDRZAŁKA, Bartosz PZU Sport Team Wrocław
86 6000m/K20 ZIĘBA , Ewa Decathlon/Zięba Team/Night Runners Wrocław
87 6000m/M40 ZIMOCH, Przemysław KS LENIWIEC Kępno
88 6000m/M30 ZYCH, Marcin #SobasTeam Wrocław

2000m / K12

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BUSZEWSKA, Zuzanna MKS Siechnice Wrocław

6000m / K15

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

6000m / K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GZIK, Anna Kępno
2 ZAJĄC, Lidia 1996 Wrocław
3 ZIĘBA , Ewa Decathlon/Zięba Team/Night Runners Wrocław

6000m / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAN, Kamila WROCŁAW
2 FLORKOWSKA-DWOJAK, Marta WKS Grunwald Poznań Poznań
3 GAJEWSKA, Edyta Wrocław
4 KACZMAREK, Anna Orienteering Leszno Leszno
5 KOPACKA, Edyta Adrian Danilewicz Group Wrocław
6 KORNAŚ, Beata Wrocław
7 KRUCZEK, Anna Wrocław
8 KRZACZKOWSKA, Iwona Dziki Wrocław Wrocław
9 STACHOWIAK, Magdalena Rydzyna Rydzyna
10 SZEGLOWSKA, Justyna Wrocław

6000m / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JASTRZĘBSKA, Agnieszka WKB Piast Wrocław Wrocław
2 PACHOŁEK , Anna Gajków
3 SMAGAŁA, Ewelina Wrocław
4 WACHOWSKA, Dorota WKB PIAST WROCŁAW/KB HARCOWNIK J-L WROCŁAW

6000m / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FRYDECKA, Elzbieta Źródła
2 GADZIŃSKA, Krystyna WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
3 PODKOWSKA, Beata WkbPiast /Adrian Danilewicz Gruop Wrocław

6000m / K60

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

2000m / M12

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BŁASEK, Maksymilian KS LENIWIEC KĘPNO
2 WAZNY, Artur Wrocław

6000m / M15

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LEWANDOWSKI, Kuba UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
2 PIOTROWSKI, Jakub XIVLO Wrocław
3 SMUŻNY, Łukasz Predators Wałbrzych Wałbrzych

6000m / M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ALEKSANDER, Młyński Wrocław
2 BALCERZAK, Michał Wrocław
3 KRÓL, Maciej Wrocław
4 KRUPA, Łukasz Zakochaj się w Bieganiu Chojnów
5 NIEWIADOMSKI, Marcin Alkoturyści Wrocław
6 PEREC, Adam WKURW TEAM WROCŁAW
7 PUDLIS, Dawid BNY MELLON WROCŁAW
8 ŚLADEWSKI , Marcin Wschowa
9 TESTOWY, Tomek test - to nie zgłoszenie Poznań
10 WENCEL, Daniel Miejska Górka

6000m / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BOSSENKO, Dmitriy Wroclaw
2 BOŻEK, Kamil Płonące Podeszwy Wrocław
3 BRONOWICKI, Łukasz Pajęczak
4 CHMIELEWSKI, Paweł Wrocław
5 JAKÓBCZYK, Piotr Biegnę dla Uli Wrocław
6 JARLACZYK, Michał Wrocław
7 JUMA, Maciej KB LUPUS OLEŚNICA Oleśnica
8 KALBARCZYK , Paweł Miękinia
9 KARGUL, Tomasz ŚWO Wrocław
10 KOCHANIEC, Paweł PARKER Radwanice
11 KOSTERKIEWICZ, Jarosław Wrocław
12 KRÓL , Przemysław Samekonie Ola Team Wrocław
13 KRUCZEK, Paweł Wrocław
14 KRZACZKOWSKI, Łukasz Dziki Wrocław Wrocław
15 MAJASOW, Kostiantyn Śląsk Wrocław Wrocław
16 MAZUR, Tomasz Zorza Zabardowice Zabardowice
17 POWAŻNY , Marek xRunners /Night Runners Wrocław Wrocław
18 PUDŁO, Piotr KB SZERSZEŃ OLEŚNICA Łuczyna
19 RAKOWSKI, Przemysław Autoliv Oława Oława
20 SMAGAŁA, Wojciech Wrocław
21 ŚWIĄTEK , Łukasz Wrocław
22 WRÓBEL, Damian Wrocław
23 ZAJĄCZKOWSKI , Michał Biegam z Trening Ultrasa :) Wrocław
24 ZDRZAŁKA, Bartosz PZU Sport Team Wrocław
25 ZYCH, Marcin #SobasTeam Wrocław

6000m / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARSZCZEWSKI, Piotr Adrian Danilewicz Group Siechnice
2 BŁASEK, Radosław KS LENIWIEC KĘPNO Kępno
3 BUSZEWSKI, Beniamin Czterdziestolatek Biega Wrocław
4 FOLCIK, Ziemowit Night Runners Wrocław Wrocław
5 GMUR, Karol WKS Śląsk Pogrzybów
6 GRANICZKOWSKI, Grzegorz Wrocław
7 KOLENKIEWICZ, Marcin Wydawnictwo Bauer Wrocław
8 KRUCZKIEWICZ, Mateusz KRUKI Wrocław
9 KUBICKI , Mariusz Kluczborska Grupa Biegowa Kluczbork
10 PARYŚ, Łukasz Wrocław
11 SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk Wrocław
12 STELMACH, Piotr Stelmach Adrian Danilewicz Group Wrocław
13 SZKUDLARSKI, Tomasz 3M Running Team Wrocław
14 SZYDA, Jacek PRO-RUN Wrocław
15 WAŻNY, Dariusz Wroclaw
16 WOJTCZAK, Krzysztof CSWIiChem Wrocław Wrocław
17 ZIMOCH, Przemysław KS LENIWIEC Kępno

6000m / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FRYDECKA, Elzbieta Źródła
2 FRYDECKI, Sławomir Źródła
3 GADZIŃSKI, Marek WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
4 GADZIŃSKI, Włodzimierz Wrocław
5 PRUKOP, Wojciech Rawlplug Wrocław
6 WIĄCEK, Marek Wrocław

6000m / M60

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAN, Bogdan wrocław
2 MARCINKIEWICZ, Marcinkiewicz Wroclaw
3 POLOCZEK, Marek WKB PIAST Wrocław Wrocław
4 WOJTYŁŁO, Krzysztof WROCŁAW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ALEKSANDER, Młyński Wrocław
2 BALCERZAK, Michał Wrocław
3 BARAN, Bogdan wrocław
4 BARAN, Kamila WROCŁAW
5 BOSSENKO, Dmitriy Wroclaw
6 BRONOWICKI, Łukasz Pajęczak
7 CHMIELEWSKI, Paweł Wrocław
8 FRYDECKA, Elzbieta Źródła
9 FRYDECKA, Elzbieta Źródła
10 FRYDECKI, Sławomir Źródła
11 GADZIŃSKI, Włodzimierz Wrocław
12 GAJEWSKA, Edyta Wrocław
13 GRANICZKOWSKI, Grzegorz Wrocław
14 GZIK, Anna Kępno
15 JARLACZYK, Michał Wrocław
16 KALBARCZYK , Paweł Miękinia
17 KORNAŚ, Beata Wrocław
18 KOSTERKIEWICZ, Jarosław Wrocław
19 KRÓL, Maciej Wrocław
20 KRUCZEK, Anna Wrocław
21 KRUCZEK, Paweł Wrocław
22 MARCINKIEWICZ, Marcinkiewicz Wroclaw
23 PACHOŁEK , Anna Gajków
24 PARYŚ, Łukasz Wrocław
25 SMAGAŁA, Ewelina Wrocław
26 SMAGAŁA, Wojciech Wrocław
27 SZEGLOWSKA, Justyna Wrocław
28 ŚLADEWSKI , Marcin Wschowa
29 ŚWIĄTEK , Łukasz Wrocław
30 WAZNY, Artur Wrocław
31 WAŻNY, Dariusz Wroclaw
32 WENCEL, Daniel Miejska Górka
33 WIĄCEK, Marek Wrocław
34 WOJTYŁŁO, Krzysztof WROCŁAW
35 WRÓBEL, Damian Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZYCH, Marcin #SobasTeam Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZKUDLARSKI, Tomasz 3M Running Team Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARSZCZEWSKI, Piotr Adrian Danilewicz Group Siechnice
2 KOPACKA, Edyta Adrian Danilewicz Group Wrocław
3 STELMACH, Piotr Stelmach Adrian Danilewicz Group Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 NIEWIADOMSKI, Marcin Alkoturyści Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 RAKOWSKI, Przemysław Autoliv Oława Oława

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PUDLIS, Dawid BNY MELLON WROCŁAW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZAJĄCZKOWSKI , Michał Biegam z Trening Ultrasa :) Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JAKÓBCZYK, Piotr Biegnę dla Uli Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WOJTCZAK, Krzysztof CSWIiChem Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BUSZEWSKI, Beniamin Czterdziestolatek Biega Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZIĘBA , Ewa Decathlon/Zięba Team/Night Runners Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRZACZKOWSKA, Iwona Dziki Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRZACZKOWSKI, Łukasz Dziki Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JUMA, Maciej KB LUPUS OLEŚNICA Oleśnica

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PUDŁO, Piotr KB SZERSZEŃ OLEŚNICA Łuczyna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRUCZKIEWICZ, Mateusz KRUKI Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BŁASEK, Maksymilian KS LENIWIEC KĘPNO
2 ZIMOCH, Przemysław KS LENIWIEC Kępno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BŁASEK, Radosław KS LENIWIEC KĘPNO Kępno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KUBICKI , Mariusz Kluczborska Grupa Biegowa Kluczbork

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BUSZEWSKA, Zuzanna MKS Siechnice Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FOLCIK, Ziemowit Night Runners Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KACZMAREK, Anna Orienteering Leszno Leszno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOCHANIEC, Paweł PARKER Radwanice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZYDA, Jacek PRO-RUN Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZDRZAŁKA, Bartosz PZU Sport Team Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SMUŻNY, Łukasz Predators Wałbrzych Wałbrzych

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BOŻEK, Kamil Płonące Podeszwy Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PRUKOP, Wojciech Rawlplug Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 STACHOWIAK, Magdalena Rydzyna Rydzyna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRÓL , Przemysław Samekonie Ola Team Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LEWANDOWSKI, Kuba UKS Olimpijczyk 46 Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GADZIŃSKA, Krystyna WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
2 GADZIŃSKI, Marek WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WACHOWSKA, Dorota WKB PIAST WROCŁAW/KB HARCOWNIK J-L WROCŁAW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 POLOCZEK, Marek WKB PIAST Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JASTRZĘBSKA, Agnieszka WKB Piast Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GMUR, Karol WKS Śląsk Pogrzybów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FLORKOWSKA-DWOJAK, Marta WKS Grunwald Poznań Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PEREC, Adam WKURW TEAM WROCŁAW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PODKOWSKA, Beata WkbPiast /Adrian Danilewicz Gruop Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOLENKIEWICZ, Marcin Wydawnictwo Bauer Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PIOTROWSKI, Jakub XIVLO Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRUPA, Łukasz Zakochaj się w Bieganiu Chojnów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MAZUR, Tomasz Zorza Zabardowice Zabardowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 TESTOWY, Tomek test - to nie zgłoszenie Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 POWAŻNY , Marek xRunners /Night Runners Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KARGUL, Tomasz ŚWO Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MAJASOW, Kostiantyn Śląsk Wrocław Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZAJĄC, Lidia 1996 Wrocław

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
2000m 3 1 2 2 1
6000m 85 20 65 52 33
Razem 88 21 67 54 34

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K12 1 1 0 1 0
K15 0 0 0 0 0
K20 3 3 0 2 1
K30 10 10 0 5 5
K40 4 4 0 3 1
K50 3 3 0 2 1
K60 0 0 0 0 0
M12 2 0 2 1 1
M15 3 0 3 2 1
M20 10 0 10 6 4
M30 25 0 25 12 13
M40 17 0 17 12 5
M50 6 0 6 4 2
M60 4 0 4 4 0
Razem 88 21 67 54 34