V Gonitwa Podhalańska 2019 - Zgłoszenia
2019-09-01
2019-09-01
# | Dystans/Kategoria | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bieg 10km/OPEN-M | ADAMUS, Janusz | Osiek | Zapłać | |
2 | Bieg 10km/OPEN-M | ANDRZEJ, Łęcki | KoperTeam | Kęty | |
3 | Bieg 4km/OPEN-M | ANTOSZ, Wiktor | Mszana Dolna | Zapłać | |
4 | Bieg 4km/OPEN-K | AUGUSTYN, Kasia | Kraków | Zapłać | |
5 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-K | BAC, Żaneta | 4115 | Gliwice | |
6 | Bieg 4km/OPEN-K | BAKALARSKA, Anna | Kraków | ||
7 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | BAKALARSKI, Kacper | Kraków | ||
8 | Bieg 4km/OPEN-M | BANACH, Mariusz | Hrubieszów | Zapłać | |
9 | Bieg 4km/OPEN-K | BANASZAK, Justyna | Zakrzów | ||
10 | Bieg 4km/OPEN-M | BARWA, Bartłomiej | Spytkowice | ||
11 | Bieg 4km/OPEN-M | BARWA, Jakub | Spytkowice | ||
12 | Bieg 4km/OPEN-M | BASTER , Tomasz | Poskwitów | ||
13 | Bieg 10km/OPEN-K | BĄDZIUL, Dorota | Rzeszów | ||
14 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | BEDNARCZYK, Julia | Spytkowice | ||
15 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | BEDNARCZYK, Piotr | Spytkowice | ||
16 | Bieg 4km/OPEN-M | BERENDT, Tomasz | Wola Krzywiecka | Zapłać | |
17 | Nordic Walking 4km/OPEN-K | BIELACH, Agata | Kraków | ||
18 | Bieg 4km/OPEN-M | BIELACH, Jarosław | Kraków | ||
19 | Bieg 4km/OPEN-K | BIELACH, Urszula | KRAKÓW | ||
20 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | BRYJA, Hanna | Kraków | ||
21 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | BRYJA, Hanna | Krakow | Zapłać | |
22 | Bieg 4km/OPEN-M | BRZOZOWSKI, Rafał | Kraków | ||
23 | Bieg 10km/OPEN-K | BUCHANIEC, Katarzyna | Miechowice Małe | ||
24 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | BUCZKO, Adam | kraków | ||
25 | Bieg 10km/OPEN-K | BUDZIAK, Jolanta | Spytkowice | ||
26 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | BUKSA, Tomasz | OSP Spytkowice / 11MBOT | Raba Wyżna | |
27 | Bieg 10km/OPEN-M | BULANDA , Dawid | Nowy Targ | ||
28 | Bieg 10km/OPEN-K | BURLIGA, Iwona | Budzów | ||
29 | Bieg 4km/OPEN-K | BURTAN, Gosia | Rakowicka zapisani przy stoliku | Rabka Zdrój | |
30 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | CEKLARZ, Krzysztof | Kasina Wielka | Zapłać | |
31 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | CEKLARZ, Krzysztof | KASINA WIELKA | Zapłać | |
32 | Bieg 4km/OPEN-M | CHLIPAŁA, Paweł | Kamienica | Zapłać | |
33 | Bieg 4km/OPEN-M | CHLIPAŁA, Paweł | 1995 | Kamienica | |
34 | Bieg 4km/OPEN-K | CHORZĘPA, Paulina | Printsoft | Rabka-Zdrój | |
35 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | CHORZĘPA, Paulina | Printsoft | Rabka-Zdrój | |
36 | Bieg 10km/OPEN-M | CICHOŃ, Konrad | Skawina | ||
37 | Bieg 4km/OPEN-K | CIESIELKA, Maria | Szczawnica | ||
38 | Bieg 4km/OPEN-K | CISZEWSKA, Ania | Rakowicka zapisani przy stoliku | Kraków | Zapłać |
39 | Bieg 10km/OPEN-K | CZARNIECKA, Karolina | Kraków | ||
40 | Bieg 4km/OPEN-M | CZARNIECKI, Bartosz | Kraków | Zapłać | |
41 | Bieg 4km/OPEN-M | CZERNIAWSKI, Mateusz | Spytkowice | ||
42 | Bieg 10km/OPEN-K | CZULAK, Karolina | Kęty | ||
43 | Bieg 10km/OPEN-M | DAMIAN, Szczepaniak | Kamienca | Kamienica | |
44 | Bieg 10km/OPEN-M | DĄBROWSKI, Marcin | Kędzierzyn-Koźle | ||
45 | Bieg 4km/OPEN-K | DESPET , Lilianna | ITMBW Kraków | Kraków | Zapłać |
46 | Bieg 10km/OPEN-K | DĘBIŃSKA-MAZUR , Dagmara | Auuuuu | Mucharz | |
47 | Bieg 10km/OPEN-K | DIKOLENKO, Agnieszka | Kraków | Zapłać | |
48 | Bieg 4km/OPEN-M | DOMINIK, Brzeźny | Ochotnica Dolna | ||
49 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | DOMINIK, Tyburski | Kraków | ||
50 | Bieg 4km/OPEN-M | DUDA , Gabriel | Spytkowice | ||
51 | Bieg 4km/OPEN-M | DUDCZAK, Michał | Visegrad Maraton Rytro | Rytro | Zapłać |
52 | Bieg 4km/OPEN-K | DURAJ, Ewelina | Durajki Team | Bielsko-Biała | Zapłać |
53 | Nordic Walking 4km/OPEN-K | DURAJ, Ewelina | Bielsko-Biała | ||
54 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | DURAJ, Grzegorz | Bielsko-Biała | Zapłać | |
55 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | DURAJ, Grzegorz | JW 4724 | BIELSKO-BIAŁA | |
56 | Bieg 10km/OPEN-M | DZIEDZIC, Grzegorz | Nowy Targ | ||
57 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | DZIEDZIC, Oliwia | Nowy Targ | Zapłać | |
58 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Małopolska | Lachowice | |
59 | Nordic Walking 4km/OPEN-K | FILAR, Estera | Rabka Zdrój | ||
60 | Bieg 10km/OPEN-K | FORTUNA, Dorota | Auuuuu | Skawce | |
61 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | GABRYŚ, Jan | Pszczółka Team | Wola Batorska | |
62 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | GACEK , Grzegorz | Pszczółka Team | Jordanów | |
63 | Bieg 4km/OPEN-M | GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | Jordanów | Zapłać |
64 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | JORDANÓW | |
65 | Bieg 10km/OPEN-K | GAJDA, Edyta | Węgrzce Welkie | ||
66 | Nordic Walking 4km/OPEN-K | GAJERSKA, Agnieszka | Rzeszów | Zapłać | |
67 | Bieg 4km/OPEN-M | GALIN, Valentyn | AZS AGH KRAKÓW | Kraków | Zapłać |
68 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | GAŁDZINSKI-NOCULA , Artur | Nowy Targ | ||
69 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | GAŁDZINSKI-NOCULA , Maksymilian | Nowy Targ | ||
70 | Bieg 10km/OPEN-K | GARSKA , Joamna | Bytów | Zapłać | |
71 | Bieg 10km/OPEN-M | GARSKI , Kryspin | Bytów | Zapłać | |
72 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | GARSKI , Kryspin | Świat Płytek u Kryspina | Bytów | Zapłać |
73 | Bieg 10km/OPEN-M | GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW Kraków | Kraków | Zapłać |
74 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | GAWEŁEK , Justyna | Tylicz | Zapłać | |
75 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | GAWEŁEK , Piotr | Leśny Zakład Doświadczalny w Krynicy-Zdroju | Tylicz | |
76 | Bieg 4km/OPEN-M | GŁOWACZ, Grzegorz | Husaria Race Team | Czarny Dunajec | Zapłać |
77 | Bieg 4km/OPEN-M | GŁOWACZ, Grzegorz | Czarny Dunajec | Zapłać | |
78 | Bieg 4km/OPEN-M | GŁOWACZ, Grzegorz | Husaria Race Team | Czarny Dunajec | |
79 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | GŁOWACZ, Jan | Czarny Dunajec | ||
80 | Bieg 4km/OPEN-M | GŁOWACZ, Rafał | Husaria Race Team | Czarny Dunajec | |
81 | Bieg 10km/OPEN-M | GŁOWACZ , Wojciech | Czarny Dunajec | Zapłać | |
82 | Bieg 10km/OPEN-M | GŁOWACZ, Wojciech | MiJużNieLejcie | Czarny Dunajec | |
83 | Bieg 4km/OPEN-M | GŁÓWCZAK, Szymon | Spytkowice | ||
84 | Bieg 10km/OPEN-M | GÓRAK, Grzegorz | Biegam bo lubię | Kraków | |
85 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | GRUDNIK , Adrian | Spytkowice | ||
86 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | GRUDNIK , Dawid | Spytkowice | ||
87 | Bieg 4km/OPEN-M | GRZEGORSKI, Radosław | Kraków | ||
88 | Bieg 4km/OPEN-M | GUCWA, Kamil | Kraków | ||
89 | Bieg 4km/OPEN-K | GUZIAK, Irena | Obudowa Głuszec | Nowy Targ | |
90 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | HERJAN, Filip | Bielsko-Biała | Zapłać | |
91 | Bieg 4km/OPEN-M | HERJAN, Jacek | Bielsko-Biała | Zapłać | |
92 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | HERLICZKA , Dominik | AML-FLY TEAM | Gliwice | |
93 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | HERLICZKA , Oliwier | AML-FLY TEAM | Gliwice | |
94 | Bieg 10km/OPEN-K | HERLICZKA , Renata | AML-FLY TEAM | Gliwice | |
95 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | HERLICZKA , Szymon | AML-FLY TEAM | Gliwice | |
96 | Bieg 10km/OPEN-M | HERLICZKA , Tomasz | AML-FLY TEAM | Gliwice | |
97 | Bieg 4km/OPEN-K | HUDOMIĘT, Karolina | Raba Wyżna | ||
98 | Bieg 4km/OPEN-K | JAŁOCHA , Zofia | Jordanów | Zapłać | |
99 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | JANAS, Marcin | OŻW KRAKÓW - SPARTAN | PISARZOWA | |
100 | Bieg 4km/OPEN-K | JANIK, Anna | Myślenice | Zapłać | |
101 | Bieg 10km/OPEN-K | JANIK, Anna | 1975 | MYŚLENICE | |
102 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | JANIK, Ignacy | Myślenice | ||
103 | Bieg 10km/OPEN-M | JANIK, Robert | Myślenice | ||
104 | Bieg 10km/OPEN-M | JANIK, Robert | 1975 | MYŚLENICE | Zapłać |
105 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | JANIK, Szczepan | Myślenice | Zapłać | |
106 | Bieg 10km/OPEN-M | JASKULSKI, Robert | Myszków | Zapłać | |
107 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | JĘDROL, Andrzej | Suche | Zapłać | |
108 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | JĘDROL, Jan | Suche | Zapłać | |
109 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | JULKA, Jaskulska | Myszków | Zapłać | |
110 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | JULKA, Jaskulska | Myszków | Zapłać | |
111 | Bieg 10km/OPEN-M | JURA, Maciej | ITMBW Kraków | Nowy Sącz | Zapłać |
112 | Bieg 10km/OPEN-M | JUREK, Jarosław | KS Florian | Limanowa | Zapłać |
113 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | JUREK, Jarosław | 11MBOT | Limanowa | Zapłać |
114 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | KACIUBA, Bogdan | BK Tuneling | Tokarnia | Zapłać |
115 | Bieg 4km/OPEN-K | KALETA, Aleksandra | Nowy Targ | ||
116 | Nordic Walking 4km/OPEN-K | KANIA, Agata | Kalwaria Zebrzydowska | ||
117 | Bieg 10km/OPEN-M | KARAŚ, Michał | Podhale Nowy Targ | Nowy Targ | |
118 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | KARŁOWSKA, Dorota | Szyce | ||
119 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | KARŁOWSKA, Dorota | Szyce | Zapłać | |
120 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | KARŁOWSKI, Dawid | 2009 | Szyce | |
121 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | KARŁOWSKI, Dawid | Szyce | Zapłać | |
122 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | KARŁOWSKI, Wojciech | 3 RBLog | Szyce | Zapłać |
123 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | KARŁOWSKI, Wojciech | 3 RBLog | Szyce | Zapłać |
124 | Bieg 10km/OPEN-M | KĘPISTY, Grzegorz | RunTheGauntlet | Kraków | |
125 | Bieg 4km/OPEN-M | KIDOŃ , Piotr | Zubrzyca Dolna | Zapłać | |
126 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | KNAPIK, Wiktoria | Dobczyce | Zapłać | |
127 | Bieg 10km/OPEN-M | KNUTELSKI, Błażej | Gorący Potok | GRYWAŁD | Zapłać |
128 | Bieg 4km/OPEN-K | KOIS , Karolina | Kraków | Zapłać | |
129 | Bieg 4km/OPEN-K | KOIS, Karolina | Karolina Kois | Kraków | |
130 | Bieg 10km/OPEN-M | KOŁODZIEJCZYK, Krzysztof | Dezerter Race Team | Chrzanów | Zapłać |
131 | Bieg 10km/OPEN-K | KONIUSZY , Hania | Zakopane | ||
132 | Bieg 4km/OPEN-K | KOPEĆ-MACH, Oliwia | MachTeam | Spytkowice | Zapłać |
133 | Bieg 4km/OPEN-M | KOSZAREK, Łukasz | Spytkowice | ||
134 | Bieg 10km/OPEN-K | KOWALCZYK, Maria | Lipnica Mala | Zapłać | |
135 | Bieg 4km/OPEN-M | KOŻUCH, Michał | RedLineTeam | Brzezna | Zapłać |
136 | Bieg 4km/OPEN-K | KRAWCZYK, Agnieszka | Kraków | ||
137 | Bieg 10km/OPEN-M | KRYCA, Dominik | Team Kopeć | Wietrzychowice | |
138 | Bieg 10km/OPEN-K | KULA, Ilona | KoperTeam | Kęty | |
139 | Bieg 4km/OPEN-K | KULA, Katarzyna | Kraków | Zapłać | |
140 | Bieg 4km/OPEN-M | KULAK, Michał | Raba Wyżna | ||
141 | Nordic Walking 4km/OPEN-K | KULAK , Olga | RABA WYŻNA | ||
142 | Bieg 10km/OPEN-M | KUTYBA, Marek | Kraków | ||
143 | Bieg 10km/OPEN-M | KWIATKOWSKI , Robert | Maruszyna | ||
144 | Bieg 10km/OPEN-M | LACHENDRO, Konrad | Kalwaria Zebrzydowska | Zapłać | |
145 | Bieg 10km/OPEN-M | LACHENDRO, Konrad | Kalwaria Zebrzydowska | Zapłać | |
146 | Bieg 10km/OPEN-M | LADRA, Ryszard | Kraków | ||
147 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-K | LEDWOŃ, Izabela | DKWS/ Nauka Biega | Kraków | |
148 | Bieg 4km/OPEN-M | LENART, Dawid | Spytkowice | ||
149 | Bieg 10km/OPEN-M | LEWANDOWSKI , Maciej | Kraków | Zapłać | |
150 | Bieg 10km/OPEN-M | LIS, Tomasz | Kraków | Zapłać | |
151 | Bieg 10km/OPEN-M | LUBERDA, Karol | Nowy Targ | Zapłać | |
152 | Bieg 4km/OPEN-M | ŁASKI, Mateusz | Lanckorona | ||
153 | Bieg 4km/OPEN-M | MACH, Tomasz | MachTeam | Spytkowice | Zapłać |
154 | Bieg 4km/OPEN-M | MADZIAR, Wiktor | Zarzecze | ||
155 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | MAGDZIARZ, Marcin | Kraków | Zapłać | |
156 | Nordic Walking 4km/OPEN-K | MAJ, Ewa | Krakow | ||
157 | Bieg 10km/OPEN-K | MAJCHRZAK, Danuta | Rokiciny Podhalańskie | Zapłać | |
158 | Bieg 4km/OPEN-K | MAKSYM, Joanna | Krakow | Zapłać | |
159 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | MAKSYM, Susie | Krakow | Zapłać | |
160 | Bieg 4km/OPEN-M | MALEC, Michał | Nowe Rybie | ||
161 | Bieg 4km/OPEN-M | MALEC, Michał | Nowe Rybie | Zapłać | |
162 | Bieg 4km/OPEN-M | MALEC, Sylwester | OSP Nowe Rybie | Nowe Rybie | |
163 | Bieg 10km/OPEN-M | MALON, Bartosz | Lublin | ||
164 | Bieg 4km/OPEN-M | MARCISZ, Bogusław | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie | Rzeszów | |
165 | Bieg 4km/OPEN-K | MARUSARZ, Katarzyna | falsztyn | Zapłać | |
166 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | MATEUSZ, Kukla | Kraków | ||
167 | Bieg 4km/OPEN-M | MENDEL, Jarosław | Kraków | Zapłać | |
168 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | MIELCAREK, Leszek | niezrzeszony | Bytom | Zapłać |
169 | Bieg 4km/OPEN-K | MIGACZ, Małgorzata | Kamienica | Kamienica | |
170 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | MŁOCEK, Ignacy | ZAKŁAD KARNY WADOWICE | RZYKI | |
171 | Bieg 10km/OPEN-M | MŁOTKIEWICZ, Jakub | tarnów | ||
172 | Bieg 10km/OPEN-K | MOHELICKA , Katarzyna | 18 | Zakopane | Zapłać |
173 | Bieg 10km/OPEN-M | MOŻDŻEŃ, Adam | Raba Wyżna | ||
174 | Bieg 10km/OPEN-K | MOŻDŻEŃ, Maria | Raba Wyżna | ||
175 | Bieg 10km/OPEN-K | MRUGALA, Malgorzata | Dobczyce | Zapłać | |
176 | Bieg 10km/OPEN-M | MULARSKI, Paweł | Zalas | ||
177 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | NOWAK, Patrick | Kraków | ||
178 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | NOWAK, Patrick | Kraków | ||
179 | Bieg 4km/OPEN-M | NOWAK, Rafał | Kraków | ||
180 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | NOWAK, Victoria | Kraków | ||
181 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | NOWAK, Victoria | Kraków | ||
182 | Bieg 10km/OPEN-M | NOWICKI, Michael | Kraków | ||
183 | Bieg 10km/OPEN-M | OPRYSZEK, Bogusław | ITMBW Kraków | Kraków | |
184 | Bieg 10km/OPEN-M | OPYRCHAŁ, Tomasz | ITMBW Krakow | Kraków | Zapłać |
185 | Bieg 10km/OPEN-M | OŚWIĘCIMKA, Rafał | ITMBW Kraków | Kraków | |
186 | Bieg 10km/OPEN-M | OWERKO, Mariusz | Kraków | ||
187 | Bieg 4km/OPEN-M | PABIS, Piotr | Chojnów | Zapłać | |
188 | Bieg 4km/OPEN-M | PABIS, Piotr | Chojnów | Zapłać | |
189 | Bieg 4km/OPEN-M | PABIS, Piotr | Chojnów | ||
190 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | PAGACZ, Marek | 16 batalion powietrzno-desantowy | Kraków | |
191 | Bieg 4km/OPEN-K | PAJĄK, Bernadetta | Bieńkówka | ||
192 | Bieg 10km/OPEN-K | PAJĄK, Joanna | Bieńkówka | ||
193 | Bieg 10km/OPEN-K | PAWELAK, Wojciech | Koper team | Kęty | Zapłać |
194 | Bieg 10km/OPEN-M | PAWEŁ, Kostrzewa | ITMBW Kraków | Kraków | Zapłać |
195 | Bieg 10km/OPEN-K | PAWŁOWSKA-JUREK, Paulina | KS Florian | Limanowa | Zapłać |
196 | Bieg 4km/OPEN-K | PĄCZEK , Weronika | Andrychów running | Sułkowice Łęg | Zapłać |
197 | Bieg 10km/OPEN-K | PIATKOWSKA, Marta | Dobczyce | Zapłać | |
198 | Bieg 10km/OPEN-M | PIĄTEK, Rafał | Kraków | ||
199 | Bieg 10km/OPEN-M | PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Kraków | Zapłać |
200 | Bieg 10km/OPEN-M | PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Kraków | Zapłać |
201 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | PIĄTY, Józef | Skała-Skalskie Asy | Skała | Zapłać |
202 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | PIĄTY, Józef | Skała-Skalskie Asy | Skała | Zapłać |
203 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | PIĄTY, Józef | Skała Skalskie Asy | Skała | Zapłać |
204 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | PIOTR, Ordzowiały | Lux Torpeda Małopolska | Osielec | |
205 | Bieg 4km/OPEN-M | PIOTR, Żak | Kraków | ||
206 | Bieg 10km/OPEN-K | PIOTROWSKA, Katarzyna | Czarny Dunajec | ||
207 | Bieg 10km/OPEN-M | POLANEK, Robert | Spyt Aktiv | Spytkowice | Zapłać |
208 | Bieg 10km/OPEN-K | PONICKA, Maria | Jordanów | Zapłać | |
209 | Bieg 10km/OPEN-M | PRISTUPA, Egor | Spytkowice | Zapłać | |
210 | Bieg 10km/OPEN-K | PSZCZÓŁKA , Aneta | Tarnawa Górna | ||
211 | Bieg 10km/OPEN-M | PUSTUŁKA, Artur | Raba Wyżna | ||
212 | Bieg 10km/OPEN-M | RABIASZ, Kamil | Nowy Targ | Zapłać | |
213 | Bieg 4km/OPEN-K | RABIEJEWSKA, Anna | Rzeszów | ||
214 | Nordic Walking 4km/OPEN-K | RABIEJEWSKA, Elżbieta | WŻW Rzeszów Team | Rzeszów | |
215 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | RABIEJEWSKA, Emilia | WŻW Rzeszów Team | Rzeszów | |
216 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | RABIEJEWSKA, Julia | WŻW Rzeszów Team | Rzeszów | |
217 | Bieg 4km/OPEN-M | RABIEJEWSKI , Zbigniew | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie | Rzeszów | |
218 | Bieg 4km/OPEN-K | RADOŁA, Kinga | Raba Wyżna | ||
219 | Bieg 10km/OPEN-M | RADWAŃSKI, Łukasz | koniuchy ocr | nowy targ | Zapłać |
220 | Bieg 10km/OPEN-M | RADZIK, Robert | Visegrad Maraton Rytro | Biała Niżna | |
221 | Bieg 4km/OPEN-K | RAPACZ, Marzena | Biegam dla osób bez domu | Mszana D. | Zapłać |
222 | Bieg 10km/OPEN-M | RAPTA, Paweł | Kasina Wielka | ||
223 | Bieg 10km/OPEN-K | REGULSKA, Marta | Electrolux Run | Krakow | Zapłać |
224 | Bieg 4km/OPEN-M | ROGALA, Józef | Wrocław | ||
225 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-K | ROGÓŻ, Monika | 16 batalion powietrzno-desantowy | Kraków | |
226 | Bieg 10km/OPEN-K | RYCHLIK, Magdalena | ITMBW Kraków | Wilkowice | |
227 | Bieg 10km/OPEN-K | RYŁKO, Agnieszka | ITMBW Kraków | Kraków | |
228 | Bieg 10km/OPEN-K | SABINA , Nieciąg | MOCNI POMOCNI | ||
229 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | SALA, Andrzej | Podbabiogorskie Nordic Walking | Kojszówka | Zapłać |
230 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | SIKORA, Przemysław | Proszowice | ||
231 | Bieg 4km/OPEN-K | SKAWIŃSKA, Magdalena | Sierszanie | Trzebinia | |
232 | Bieg 4km/OPEN-M | SKAWIŃSKI, Krzysztof | Sierszanie | Trzebinia | |
233 | Bieg 4km/OPEN-M | SKAWIŃSKI, Paweł | Sierszanie | Trzebinia | |
234 | Bieg 10km/OPEN-M | SKÓRNÓG, Łukasz | Nowy Sącz | ||
235 | Bieg 4km/OPEN-M | SKRZYPOŃ , Paweł | Rabka Zdrój | ||
236 | Bieg 4km/OPEN-M | SŁOŃSKI, Jakub | Rabka Zdrój | Zapłać | |
237 | Bieg 10km/OPEN-M | SOBCZYSZYN, Ryszard | Kraków | ||
238 | Bieg 4km/OPEN-M | SOBCZYSZYN, Szymon | Kraków | ||
239 | Bieg 4km/OPEN-K | SOLAK, Halina | Świat Płytek u Kryspina | Bytów | Zapłać |
240 | Nordic Walking 4km/OPEN-K | SOWA-UCHAŃSKA, Agnieszka | Pani | Kraków | |
241 | Bieg 10km/OPEN-M | STACHOWSKI, Damian | STACHOWSKI TEAM | ||
242 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | STACHOWSKI , Łukasz | KP PSP SUCHA BESKIDZKA | Stryszawa | |
243 | Bieg 10km/OPEN-M | STEC, Marek | UKS Podwilk | Jabłonka | Zapłać |
244 | Bieg 10km/OPEN-M | STEFAŃSKI, Mikołaj | Zapłać | ||
245 | Bieg 10km/OPEN-M | SUCHANEK, Dominik | ITMBW KRAKÓW | Będzieszyna | |
246 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | SULARZ, Marcelina | |||
247 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | SULARZ, Marcelina | |||
248 | Bieg 4km/OPEN-K | SULARZ, Monika | Zapłać | ||
249 | Bieg 4km/OPEN-M | SUŁKOWSKI, Rafał | Limanowa | ||
250 | Bieg 4km/OPEN-M | SUŁKOWSKI, Wojciech | LIMANOWA | ||
251 | Bieg 4km/OPEN-K | SURMACZ, Paulina | Dobczyce | ||
252 | Bieg 4km/OPEN-M | SURMACZ, Tomasz | Dobczyce | ||
253 | Bieg 10km/OPEN-K | SURZYN, Aleksandra | MOCNI POMOCNI | Stryszawa | |
254 | Bieg 10km/OPEN-M | SUTOR, Piotr | Elemeno.pl | Spytkowice | |
255 | Bieg 4km/OPEN-M | SZAL, Piotr | Rdzawka | Zapłać | |
256 | Bieg 4km/OPEN-M | SZALAK, Andrzej | Puławy | Zapłać | |
257 | Bieg 4km/OPEN-M | SZALAK, Andrzej | MELRUNNING Puławy | Puławy | |
258 | Bieg 4km/OPEN-K | SZCZEPANIAK , Barbara | Kamienica | Kamienica | |
259 | Bieg 4km/OPEN-K | SZCZĘŚNIAK , Adrianna | Kraków | ||
260 | Bieg 10km/OPEN-K | SZOSTAK, Agnieszka | Kraków, MAŁOPOLSKIE | ||
261 | Nordic Walking 4km/OPEN-K | SZOSTAK, Jolanta | Kraków, MAŁOPOLSKIE | ||
262 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | SZUMAL, Jakub | JW 3390 | Tarnowskie Góry | |
263 | Bieg 10km/OPEN-K | SZUMANSKA, Monika | Kraków | Zapłać | |
264 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | ŚCIESZKA, Wojciech | 13 elt Kraków - Balice | kraków | |
265 | Bieg 10km/OPEN-M | ŚLUSARCZYK, Michał | Kwaczała | ||
266 | Bieg 4km/OPEN-K | ŚWIATŁOŃ, Anna | Jasienica | ||
267 | Bieg 4km/OPEN-M | ŚWIDER, Maciej | Rabka-Zdrój | ||
268 | Nordic Walking 4km/OPEN-K | ŚWIĘTEK, Anka | Brak | Stryszawa | |
269 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | ŚWIĘTEK , Marysia | POWER TRAINING | Pieniążkowice | |
270 | Bieg 4km/OPEN-M | ŚWIĘTEK, Paweł | POWER TRAINING | Pieniążkowice | |
271 | Bieg 10km/OPEN-M | TARASEK, Wojciech | elmeno.pl | Stara Wieś | |
272 | Bieg 4km/OPEN-M | TATOŃ, Paweł | Rabka - Zdrój | ||
273 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | TEPER, Wojciech | Raba Wyżna | Zapłać | |
274 | Bieg 10km/OPEN-K | TESARSKA, Katarzyna | Nowy Targ | Zapłać | |
275 | Bieg 4km/OPEN-M | TOKARCZYK , Grzegorz | CrossHeroes | Wieliczka | Zapłać |
276 | Bieg 4km/OPEN-M | TOKARCZYK , Grzegorz | CrossHeroes | Wieliczka | Zapłać |
277 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | TOLALA, Lena | Nowy Targ | Zapłać | |
278 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | TOLALA, Wiktor | KPP Nowy Targ | Nowy Targ | Zapłać |
279 | Bieg 10km/OPEN-K | TRYBUŁA , Paulina | Spytkowice | Zapłać | |
280 | Bieg 10km/OPEN-M | UCHAŃSKI, Piotr | Kraków | ||
281 | Bieg 10km/OPEN-M | URBANIAK, Krzysztof | Kraków | Zapłać | |
282 | Bieg 10km/OPEN-M | VACCA, Andrea | Kraków | Zapłać | |
283 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | WAJDZIK, Adam | Krzeszów | ||
284 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | WIATR, Mateusz | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie | Rzeszów | Zapłać |
285 | Bieg 10km/OPEN-M | WICHEREK, Maciej | Krakow | ||
286 | Bieg 4km/OPEN-K | WŁODARCZYK, Anna | Night Runners | Wieliczka | Zapłać |
287 | Bieg 4km/OPEN-K | WŁODARCZYK, Anna | Night Runners | Kraków | Zapłać |
288 | Bieg 10km/OPEN-M | WOJCIECHOWSKI, Tomasz | Brzesko | ||
289 | Bieg 4km/OPEN-M | WÓJCIAK , Piotr | Ochotnica dolna | ||
290 | Bieg 10km/OPEN-M | WROŃSKI-TUSIK, Mateusz | MKS Limanovia | Limanowa | Zapłać |
291 | Nordic Walking 4km/OPEN-M | WRÓBEL, Jerzy | Spytkowice | ||
292 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | ZACHWIEJA, Szymon | Myślenice | Zapłać | |
293 | Bieg 10km/OPEN-K | ZAJĄC, Anna | Skawina | ||
294 | Bieg 4km/OPEN-M | ZAJĄC, Przemysław | Rdzawka | Zapłać | |
295 | Bieg Służb Mundurowych 10km/OPEN-M | ŻAK, Jakub | Gliwice | Zapłać | |
296 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | ŻMUDA, Adam | SKAWINA | Zapłać | |
297 | Bieg 4km/OPEN-M | ŻMUDA, Adam | SKAWINA | Zapłać | |
298 | Bieg 10km/OPEN-M | ŻMUDA, Michał | Spytkowice | Zapłać | |
299 | Bieg z przeszkodami dla dzieci/OPEN | ŻMUDA, Wiktor | SKAWINA | Zapłać |
Bieg z przeszkodami dla dzieci / OPEN
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BAKALARSKI, Kacper | Kraków | ||
2 | BEDNARCZYK, Julia | Spytkowice | ||
3 | BEDNARCZYK, Piotr | Spytkowice | ||
4 | BRYJA, Hanna | Kraków | ||
5 | BRYJA, Hanna | Krakow | ||
6 | CEKLARZ, Krzysztof | Kasina Wielka | ||
7 | CEKLARZ, Krzysztof | KASINA WIELKA | ||
8 | CHORZĘPA, Paulina | Printsoft | Rabka-Zdrój | |
9 | DZIEDZIC, Oliwia | Nowy Targ | ||
10 | GAŁDZINSKI-NOCULA , Artur | Nowy Targ | ||
11 | GAŁDZINSKI-NOCULA , Maksymilian | Nowy Targ | ||
12 | GARSKI , Kryspin | Świat Płytek u Kryspina | Bytów | |
13 | GAWEŁEK , Justyna | Tylicz | ||
14 | GŁOWACZ, Jan | Czarny Dunajec | ||
15 | GRUDNIK , Adrian | Spytkowice | ||
16 | GRUDNIK , Dawid | Spytkowice | ||
17 | HERJAN, Filip | Bielsko-Biała | ||
18 | HERLICZKA , Dominik | AML-FLY TEAM | Gliwice | |
19 | HERLICZKA , Oliwier | AML-FLY TEAM | Gliwice | |
20 | HERLICZKA , Szymon | AML-FLY TEAM | Gliwice | |
21 | JANIK, Ignacy | Myślenice | ||
22 | JANIK, Szczepan | Myślenice | ||
23 | JĘDROL, Andrzej | Suche | ||
24 | JĘDROL, Jan | Suche | ||
25 | JULKA, Jaskulska | Myszków | ||
26 | JULKA, Jaskulska | Myszków | ||
27 | KARŁOWSKA, Dorota | Szyce | ||
28 | KARŁOWSKA, Dorota | Szyce | ||
29 | KARŁOWSKI, Dawid | 2009 | Szyce | |
30 | KARŁOWSKI, Dawid | Szyce | ||
31 | KNAPIK, Wiktoria | Dobczyce | ||
32 | MAKSYM, Susie | Krakow | ||
33 | MATEUSZ, Kukla | Kraków | ||
34 | NOWAK, Patrick | Kraków | ||
35 | NOWAK, Patrick | Kraków | ||
36 | NOWAK, Victoria | Kraków | ||
37 | NOWAK, Victoria | Kraków | ||
38 | RABIEJEWSKA, Emilia | WŻW Rzeszów Team | Rzeszów | |
39 | RABIEJEWSKA, Julia | WŻW Rzeszów Team | Rzeszów | |
40 | SULARZ, Marcelina | |||
41 | SULARZ, Marcelina | |||
42 | ŚWIĘTEK , Marysia | POWER TRAINING | Pieniążkowice | |
43 | TEPER, Wojciech | Raba Wyżna | ||
44 | TOLALA, Lena | Nowy Targ | ||
45 | ŻMUDA, Adam | SKAWINA | ||
46 | ŻMUDA, Wiktor | SKAWINA |
Bieg 10km / OPEN-K
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BĄDZIUL, Dorota | Rzeszów | ||
2 | BUCHANIEC, Katarzyna | Miechowice Małe | ||
3 | BUDZIAK, Jolanta | Spytkowice | ||
4 | BURLIGA, Iwona | Budzów | ||
5 | CZARNIECKA, Karolina | Kraków | ||
6 | CZULAK, Karolina | Kęty | ||
7 | DĘBIŃSKA-MAZUR , Dagmara | Auuuuu | Mucharz | |
8 | DIKOLENKO, Agnieszka | Kraków | ||
9 | FORTUNA, Dorota | Auuuuu | Skawce | |
10 | GAJDA, Edyta | Węgrzce Welkie | ||
11 | GARSKA , Joamna | Bytów | ||
12 | HERLICZKA , Renata | AML-FLY TEAM | Gliwice | |
13 | JANIK, Anna | 1975 | MYŚLENICE | |
14 | KONIUSZY , Hania | Zakopane | ||
15 | KOWALCZYK, Maria | Lipnica Mala | ||
16 | KULA, Ilona | KoperTeam | Kęty | |
17 | MAJCHRZAK, Danuta | Rokiciny Podhalańskie | ||
18 | MOHELICKA , Katarzyna | 18 | Zakopane | |
19 | MOŻDŻEŃ, Maria | Raba Wyżna | ||
20 | MRUGALA, Malgorzata | Dobczyce | ||
21 | PAJĄK, Joanna | Bieńkówka | ||
22 | PAWELAK, Wojciech | Koper team | Kęty | |
23 | PAWŁOWSKA-JUREK, Paulina | KS Florian | Limanowa | |
24 | PIATKOWSKA, Marta | Dobczyce | ||
25 | PIOTROWSKA, Katarzyna | Czarny Dunajec | ||
26 | PONICKA, Maria | Jordanów | ||
27 | PSZCZÓŁKA , Aneta | Tarnawa Górna | ||
28 | REGULSKA, Marta | Electrolux Run | Krakow | |
29 | RYCHLIK, Magdalena | ITMBW Kraków | Wilkowice | |
30 | RYŁKO, Agnieszka | ITMBW Kraków | Kraków | |
31 | SABINA , Nieciąg | MOCNI POMOCNI | ||
32 | SURZYN, Aleksandra | MOCNI POMOCNI | Stryszawa | |
33 | SZOSTAK, Agnieszka | Kraków, MAŁOPOLSKIE | ||
34 | SZUMANSKA, Monika | Kraków | ||
35 | TESARSKA, Katarzyna | Nowy Targ | ||
36 | TRYBUŁA , Paulina | Spytkowice | ||
37 | ZAJĄC, Anna | Skawina |
Bieg 4km / OPEN-K
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | AUGUSTYN, Kasia | Kraków | ||
2 | BAKALARSKA, Anna | Kraków | ||
3 | BANASZAK, Justyna | Zakrzów | ||
4 | BIELACH, Urszula | KRAKÓW | ||
5 | BURTAN, Gosia | Rakowicka zapisani przy stoliku | Rabka Zdrój | |
6 | CHORZĘPA, Paulina | Printsoft | Rabka-Zdrój | |
7 | CIESIELKA, Maria | Szczawnica | ||
8 | CISZEWSKA, Ania | Rakowicka zapisani przy stoliku | Kraków | |
9 | DESPET , Lilianna | ITMBW Kraków | Kraków | |
10 | DURAJ, Ewelina | Durajki Team | Bielsko-Biała | |
11 | GUZIAK, Irena | Obudowa Głuszec | Nowy Targ | |
12 | HUDOMIĘT, Karolina | Raba Wyżna | ||
13 | JAŁOCHA , Zofia | Jordanów | ||
14 | JANIK, Anna | Myślenice | ||
15 | KALETA, Aleksandra | Nowy Targ | ||
16 | KOIS , Karolina | Kraków | ||
17 | KOIS, Karolina | Karolina Kois | Kraków | |
18 | KOPEĆ-MACH, Oliwia | MachTeam | Spytkowice | |
19 | KRAWCZYK, Agnieszka | Kraków | ||
20 | KULA, Katarzyna | Kraków | ||
21 | MAKSYM, Joanna | Krakow | ||
22 | MARUSARZ, Katarzyna | falsztyn | ||
23 | MIGACZ, Małgorzata | Kamienica | Kamienica | |
24 | PAJĄK, Bernadetta | Bieńkówka | ||
25 | PĄCZEK , Weronika | Andrychów running | Sułkowice Łęg | |
26 | RABIEJEWSKA, Anna | Rzeszów | ||
27 | RADOŁA, Kinga | Raba Wyżna | ||
28 | RAPACZ, Marzena | Biegam dla osób bez domu | Mszana D. | |
29 | SKAWIŃSKA, Magdalena | Sierszanie | Trzebinia | |
30 | SOLAK, Halina | Świat Płytek u Kryspina | Bytów | |
31 | SULARZ, Monika | |||
32 | SURMACZ, Paulina | Dobczyce | ||
33 | SZCZEPANIAK , Barbara | Kamienica | Kamienica | |
34 | SZCZĘŚNIAK , Adrianna | Kraków | ||
35 | ŚWIATŁOŃ, Anna | Jasienica | ||
36 | WŁODARCZYK, Anna | Night Runners | Wieliczka | |
37 | WŁODARCZYK, Anna | Night Runners | Kraków |
Nordic Walking 4km / OPEN-K
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BIELACH, Agata | Kraków | ||
2 | DURAJ, Ewelina | Bielsko-Biała | ||
3 | FILAR, Estera | Rabka Zdrój | ||
4 | GAJERSKA, Agnieszka | Rzeszów | ||
5 | KANIA, Agata | Kalwaria Zebrzydowska | ||
6 | KULAK , Olga | RABA WYŻNA | ||
7 | MAJ, Ewa | Krakow | ||
8 | RABIEJEWSKA, Elżbieta | WŻW Rzeszów Team | Rzeszów | |
9 | SOWA-UCHAŃSKA, Agnieszka | Pani | Kraków | |
10 | SZOSTAK, Jolanta | Kraków, MAŁOPOLSKIE | ||
11 | ŚWIĘTEK, Anka | Brak | Stryszawa |
Bieg Służb Mundurowych 10km / OPEN-K
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BAC, Żaneta | 4115 | Gliwice | |
2 | LEDWOŃ, Izabela | DKWS/ Nauka Biega | Kraków | |
3 | ROGÓŻ, Monika | 16 batalion powietrzno-desantowy | Kraków |
Bieg 10km / OPEN-M
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ADAMUS, Janusz | Osiek | ||
2 | ANDRZEJ, Łęcki | KoperTeam | Kęty | |
3 | BULANDA , Dawid | Nowy Targ | ||
4 | CICHOŃ, Konrad | Skawina | ||
5 | DAMIAN, Szczepaniak | Kamienca | Kamienica | |
6 | DĄBROWSKI, Marcin | Kędzierzyn-Koźle | ||
7 | DZIEDZIC, Grzegorz | Nowy Targ | ||
8 | GARSKI , Kryspin | Bytów | ||
9 | GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW Kraków | Kraków | |
10 | GŁOWACZ , Wojciech | Czarny Dunajec | ||
11 | GŁOWACZ, Wojciech | MiJużNieLejcie | Czarny Dunajec | |
12 | GÓRAK, Grzegorz | Biegam bo lubię | Kraków | |
13 | HERLICZKA , Tomasz | AML-FLY TEAM | Gliwice | |
14 | JANIK, Robert | Myślenice | ||
15 | JANIK, Robert | 1975 | MYŚLENICE | |
16 | JASKULSKI, Robert | Myszków | ||
17 | JURA, Maciej | ITMBW Kraków | Nowy Sącz | |
18 | JUREK, Jarosław | KS Florian | Limanowa | |
19 | KARAŚ, Michał | Podhale Nowy Targ | Nowy Targ | |
20 | KĘPISTY, Grzegorz | RunTheGauntlet | Kraków | |
21 | KNUTELSKI, Błażej | Gorący Potok | GRYWAŁD | |
22 | KOŁODZIEJCZYK, Krzysztof | Dezerter Race Team | Chrzanów | |
23 | KRYCA, Dominik | Team Kopeć | Wietrzychowice | |
24 | KUTYBA, Marek | Kraków | ||
25 | KWIATKOWSKI , Robert | Maruszyna | ||
26 | LACHENDRO, Konrad | Kalwaria Zebrzydowska | ||
27 | LACHENDRO, Konrad | Kalwaria Zebrzydowska | ||
28 | LADRA, Ryszard | Kraków | ||
29 | LEWANDOWSKI , Maciej | Kraków | ||
30 | LIS, Tomasz | Kraków | ||
31 | LUBERDA, Karol | Nowy Targ | ||
32 | MALON, Bartosz | Lublin | ||
33 | MŁOTKIEWICZ, Jakub | tarnów | ||
34 | MOŻDŻEŃ, Adam | Raba Wyżna | ||
35 | MULARSKI, Paweł | Zalas | ||
36 | NOWICKI, Michael | Kraków | ||
37 | OPRYSZEK, Bogusław | ITMBW Kraków | Kraków | |
38 | OPYRCHAŁ, Tomasz | ITMBW Krakow | Kraków | |
39 | OŚWIĘCIMKA, Rafał | ITMBW Kraków | Kraków | |
40 | OWERKO, Mariusz | Kraków | ||
41 | PAWEŁ, Kostrzewa | ITMBW Kraków | Kraków | |
42 | PIĄTEK, Rafał | Kraków | ||
43 | PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Kraków | |
44 | PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Kraków | |
45 | POLANEK, Robert | Spyt Aktiv | Spytkowice | |
46 | PRISTUPA, Egor | Spytkowice | ||
47 | PUSTUŁKA, Artur | Raba Wyżna | ||
48 | RABIASZ, Kamil | Nowy Targ | ||
49 | RADWAŃSKI, Łukasz | koniuchy ocr | nowy targ | |
50 | RADZIK, Robert | Visegrad Maraton Rytro | Biała Niżna | |
51 | RAPTA, Paweł | Kasina Wielka | ||
52 | SKÓRNÓG, Łukasz | Nowy Sącz | ||
53 | SOBCZYSZYN, Ryszard | Kraków | ||
54 | STACHOWSKI, Damian | STACHOWSKI TEAM | ||
55 | STEC, Marek | UKS Podwilk | Jabłonka | |
56 | STEFAŃSKI, Mikołaj | |||
57 | SUCHANEK, Dominik | ITMBW KRAKÓW | Będzieszyna | |
58 | SUTOR, Piotr | Elemeno.pl | Spytkowice | |
59 | ŚLUSARCZYK, Michał | Kwaczała | ||
60 | TARASEK, Wojciech | elmeno.pl | Stara Wieś | |
61 | UCHAŃSKI, Piotr | Kraków | ||
62 | URBANIAK, Krzysztof | Kraków | ||
63 | VACCA, Andrea | Kraków | ||
64 | WICHEREK, Maciej | Krakow | ||
65 | WOJCIECHOWSKI, Tomasz | Brzesko | ||
66 | WROŃSKI-TUSIK, Mateusz | MKS Limanovia | Limanowa | |
67 | ŻMUDA, Michał | Spytkowice |
Bieg 4km / OPEN-M
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ANTOSZ, Wiktor | Mszana Dolna | ||
2 | BANACH, Mariusz | Hrubieszów | ||
3 | BARWA, Bartłomiej | Spytkowice | ||
4 | BARWA, Jakub | Spytkowice | ||
5 | BASTER , Tomasz | Poskwitów | ||
6 | BERENDT, Tomasz | Wola Krzywiecka | ||
7 | BIELACH, Jarosław | Kraków | ||
8 | BRZOZOWSKI, Rafał | Kraków | ||
9 | CHLIPAŁA, Paweł | Kamienica | ||
10 | CHLIPAŁA, Paweł | 1995 | Kamienica | |
11 | CZARNIECKI, Bartosz | Kraków | ||
12 | CZERNIAWSKI, Mateusz | Spytkowice | ||
13 | DOMINIK, Brzeźny | Ochotnica Dolna | ||
14 | DUDA , Gabriel | Spytkowice | ||
15 | DUDCZAK, Michał | Visegrad Maraton Rytro | Rytro | |
16 | GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | Jordanów | |
17 | GALIN, Valentyn | AZS AGH KRAKÓW | Kraków | |
18 | GŁOWACZ, Grzegorz | Husaria Race Team | Czarny Dunajec | |
19 | GŁOWACZ, Grzegorz | Czarny Dunajec | ||
20 | GŁOWACZ, Grzegorz | Husaria Race Team | Czarny Dunajec | |
21 | GŁOWACZ, Rafał | Husaria Race Team | Czarny Dunajec | |
22 | GŁÓWCZAK, Szymon | Spytkowice | ||
23 | GRZEGORSKI, Radosław | Kraków | ||
24 | GUCWA, Kamil | Kraków | ||
25 | HERJAN, Jacek | Bielsko-Biała | ||
26 | KIDOŃ , Piotr | Zubrzyca Dolna | ||
27 | KOSZAREK, Łukasz | Spytkowice | ||
28 | KOŻUCH, Michał | RedLineTeam | Brzezna | |
29 | KULAK, Michał | Raba Wyżna | ||
30 | LENART, Dawid | Spytkowice | ||
31 | ŁASKI, Mateusz | Lanckorona | ||
32 | MACH, Tomasz | MachTeam | Spytkowice | |
33 | MADZIAR, Wiktor | Zarzecze | ||
34 | MALEC, Michał | Nowe Rybie | ||
35 | MALEC, Michał | Nowe Rybie | ||
36 | MALEC, Sylwester | OSP Nowe Rybie | Nowe Rybie | |
37 | MARCISZ, Bogusław | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie | Rzeszów | |
38 | MENDEL, Jarosław | Kraków | ||
39 | NOWAK, Rafał | Kraków | ||
40 | PABIS, Piotr | Chojnów | ||
41 | PABIS, Piotr | Chojnów | ||
42 | PABIS, Piotr | Chojnów | ||
43 | PIOTR, Żak | Kraków | ||
44 | RABIEJEWSKI , Zbigniew | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie | Rzeszów | |
45 | ROGALA, Józef | Wrocław | ||
46 | SKAWIŃSKI, Krzysztof | Sierszanie | Trzebinia | |
47 | SKAWIŃSKI, Paweł | Sierszanie | Trzebinia | |
48 | SKRZYPOŃ , Paweł | Rabka Zdrój | ||
49 | SŁOŃSKI, Jakub | Rabka Zdrój | ||
50 | SOBCZYSZYN, Szymon | Kraków | ||
51 | SUŁKOWSKI, Rafał | Limanowa | ||
52 | SUŁKOWSKI, Wojciech | LIMANOWA | ||
53 | SURMACZ, Tomasz | Dobczyce | ||
54 | SZAL, Piotr | Rdzawka | ||
55 | SZALAK, Andrzej | Puławy | ||
56 | SZALAK, Andrzej | MELRUNNING Puławy | Puławy | |
57 | ŚWIDER, Maciej | Rabka-Zdrój | ||
58 | ŚWIĘTEK, Paweł | POWER TRAINING | Pieniążkowice | |
59 | TATOŃ, Paweł | Rabka - Zdrój | ||
60 | TOKARCZYK , Grzegorz | CrossHeroes | Wieliczka | |
61 | TOKARCZYK , Grzegorz | CrossHeroes | Wieliczka | |
62 | WÓJCIAK , Piotr | Ochotnica dolna | ||
63 | ZAJĄC, Przemysław | Rdzawka | ||
64 | ŻMUDA, Adam | SKAWINA |
Nordic Walking 4km / OPEN-M
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BUCZKO, Adam | kraków | ||
2 | DOMINIK, Tyburski | Kraków | ||
3 | ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Małopolska | Lachowice | |
4 | GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | JORDANÓW | |
5 | KACIUBA, Bogdan | BK Tuneling | Tokarnia | |
6 | KARŁOWSKI, Wojciech | 3 RBLog | Szyce | |
7 | KARŁOWSKI, Wojciech | 3 RBLog | Szyce | |
8 | MIELCAREK, Leszek | niezrzeszony | Bytom | |
9 | PIĄTY, Józef | Skała-Skalskie Asy | Skała | |
10 | PIĄTY, Józef | Skała-Skalskie Asy | Skała | |
11 | PIĄTY, Józef | Skała Skalskie Asy | Skała | |
12 | PIOTR, Ordzowiały | Lux Torpeda Małopolska | Osielec | |
13 | SALA, Andrzej | Podbabiogorskie Nordic Walking | Kojszówka | |
14 | WAJDZIK, Adam | Krzeszów | ||
15 | WRÓBEL, Jerzy | Spytkowice |
Bieg Służb Mundurowych 10km / OPEN-M
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BUKSA, Tomasz | OSP Spytkowice / 11MBOT | Raba Wyżna | |
2 | DURAJ, Grzegorz | Bielsko-Biała | ||
3 | DURAJ, Grzegorz | JW 4724 | BIELSKO-BIAŁA | |
4 | GABRYŚ, Jan | Pszczółka Team | Wola Batorska | |
5 | GACEK , Grzegorz | Pszczółka Team | Jordanów | |
6 | GAWEŁEK , Piotr | Leśny Zakład Doświadczalny w Krynicy-Zdroju | Tylicz | |
7 | JANAS, Marcin | OŻW KRAKÓW - SPARTAN | PISARZOWA | |
8 | JUREK, Jarosław | 11MBOT | Limanowa | |
9 | MAGDZIARZ, Marcin | Kraków | ||
10 | MŁOCEK, Ignacy | ZAKŁAD KARNY WADOWICE | RZYKI | |
11 | PAGACZ, Marek | 16 batalion powietrzno-desantowy | Kraków | |
12 | SIKORA, Przemysław | Proszowice | ||
13 | STACHOWSKI , Łukasz | KP PSP SUCHA BESKIDZKA | Stryszawa | |
14 | SZUMAL, Jakub | JW 3390 | Tarnowskie Góry | |
15 | ŚCIESZKA, Wojciech | 13 elt Kraków - Balice | kraków | |
16 | TOLALA, Wiktor | KPP Nowy Targ | Nowy Targ | |
17 | WIATR, Mateusz | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie | Rzeszów | |
18 | ZACHWIEJA, Szymon | Myślenice | ||
19 | ŻAK, Jakub | Gliwice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ADAMUS, Janusz | Osiek | ||
2 | ANTOSZ, Wiktor | Mszana Dolna | ||
3 | AUGUSTYN, Kasia | Kraków | ||
4 | BAKALARSKA, Anna | Kraków | ||
5 | BAKALARSKI, Kacper | Kraków | ||
6 | BANACH, Mariusz | Hrubieszów | ||
7 | BANASZAK, Justyna | Zakrzów | ||
8 | BARWA, Bartłomiej | Spytkowice | ||
9 | BARWA, Jakub | Spytkowice | ||
10 | BASTER , Tomasz | Poskwitów | ||
11 | BĄDZIUL, Dorota | Rzeszów | ||
12 | BEDNARCZYK, Julia | Spytkowice | ||
13 | BEDNARCZYK, Piotr | Spytkowice | ||
14 | BERENDT, Tomasz | Wola Krzywiecka | ||
15 | BIELACH, Agata | Kraków | ||
16 | BIELACH, Jarosław | Kraków | ||
17 | BIELACH, Urszula | KRAKÓW | ||
18 | BRYJA, Hanna | Kraków | ||
19 | BRYJA, Hanna | Krakow | ||
20 | BRZOZOWSKI, Rafał | Kraków | ||
21 | BUCHANIEC, Katarzyna | Miechowice Małe | ||
22 | BUCZKO, Adam | kraków | ||
23 | BUDZIAK, Jolanta | Spytkowice | ||
24 | BULANDA , Dawid | Nowy Targ | ||
25 | BURLIGA, Iwona | Budzów | ||
26 | CEKLARZ, Krzysztof | Kasina Wielka | ||
27 | CEKLARZ, Krzysztof | KASINA WIELKA | ||
28 | CHLIPAŁA, Paweł | Kamienica | ||
29 | CICHOŃ, Konrad | Skawina | ||
30 | CIESIELKA, Maria | Szczawnica | ||
31 | CZARNIECKA, Karolina | Kraków | ||
32 | CZARNIECKI, Bartosz | Kraków | ||
33 | CZERNIAWSKI, Mateusz | Spytkowice | ||
34 | CZULAK, Karolina | Kęty | ||
35 | DĄBROWSKI, Marcin | Kędzierzyn-Koźle | ||
36 | DIKOLENKO, Agnieszka | Kraków | ||
37 | DOMINIK, Brzeźny | Ochotnica Dolna | ||
38 | DOMINIK, Tyburski | Kraków | ||
39 | DUDA , Gabriel | Spytkowice | ||
40 | DURAJ, Ewelina | Bielsko-Biała | ||
41 | DURAJ, Grzegorz | Bielsko-Biała | ||
42 | DZIEDZIC, Grzegorz | Nowy Targ | ||
43 | DZIEDZIC, Oliwia | Nowy Targ | ||
44 | FILAR, Estera | Rabka Zdrój | ||
45 | GAJDA, Edyta | Węgrzce Welkie | ||
46 | GAJERSKA, Agnieszka | Rzeszów | ||
47 | GAŁDZINSKI-NOCULA , Artur | Nowy Targ | ||
48 | GAŁDZINSKI-NOCULA , Maksymilian | Nowy Targ | ||
49 | GARSKA , Joamna | Bytów | ||
50 | GARSKI , Kryspin | Bytów | ||
51 | GAWEŁEK , Justyna | Tylicz | ||
52 | GŁOWACZ, Grzegorz | Czarny Dunajec | ||
53 | GŁOWACZ, Jan | Czarny Dunajec | ||
54 | GŁOWACZ , Wojciech | Czarny Dunajec | ||
55 | GŁÓWCZAK, Szymon | Spytkowice | ||
56 | GRUDNIK , Adrian | Spytkowice | ||
57 | GRUDNIK , Dawid | Spytkowice | ||
58 | GRZEGORSKI, Radosław | Kraków | ||
59 | GUCWA, Kamil | Kraków | ||
60 | HERJAN, Filip | Bielsko-Biała | ||
61 | HERJAN, Jacek | Bielsko-Biała | ||
62 | HUDOMIĘT, Karolina | Raba Wyżna | ||
63 | JAŁOCHA , Zofia | Jordanów | ||
64 | JANIK, Anna | Myślenice | ||
65 | JANIK, Ignacy | Myślenice | ||
66 | JANIK, Robert | Myślenice | ||
67 | JANIK, Szczepan | Myślenice | ||
68 | JASKULSKI, Robert | Myszków | ||
69 | JĘDROL, Andrzej | Suche | ||
70 | JĘDROL, Jan | Suche | ||
71 | JULKA, Jaskulska | Myszków | ||
72 | JULKA, Jaskulska | Myszków | ||
73 | KALETA, Aleksandra | Nowy Targ | ||
74 | KANIA, Agata | Kalwaria Zebrzydowska | ||
75 | KARŁOWSKA, Dorota | Szyce | ||
76 | KARŁOWSKA, Dorota | Szyce | ||
77 | KARŁOWSKI, Dawid | Szyce | ||
78 | KIDOŃ , Piotr | Zubrzyca Dolna | ||
79 | KNAPIK, Wiktoria | Dobczyce | ||
80 | KOIS , Karolina | Kraków | ||
81 | KONIUSZY , Hania | Zakopane | ||
82 | KOSZAREK, Łukasz | Spytkowice | ||
83 | KOWALCZYK, Maria | Lipnica Mala | ||
84 | KRAWCZYK, Agnieszka | Kraków | ||
85 | KULA, Katarzyna | Kraków | ||
86 | KULAK, Michał | Raba Wyżna | ||
87 | KULAK , Olga | RABA WYŻNA | ||
88 | KUTYBA, Marek | Kraków | ||
89 | KWIATKOWSKI , Robert | Maruszyna | ||
90 | LACHENDRO, Konrad | Kalwaria Zebrzydowska | ||
91 | LACHENDRO, Konrad | Kalwaria Zebrzydowska | ||
92 | LADRA, Ryszard | Kraków | ||
93 | LENART, Dawid | Spytkowice | ||
94 | LEWANDOWSKI , Maciej | Kraków | ||
95 | LIS, Tomasz | Kraków | ||
96 | LUBERDA, Karol | Nowy Targ | ||
97 | ŁASKI, Mateusz | Lanckorona | ||
98 | MADZIAR, Wiktor | Zarzecze | ||
99 | MAGDZIARZ, Marcin | Kraków | ||
100 | MAJ, Ewa | Krakow | ||
101 | MAJCHRZAK, Danuta | Rokiciny Podhalańskie | ||
102 | MAKSYM, Joanna | Krakow | ||
103 | MAKSYM, Susie | Krakow | ||
104 | MALEC, Michał | Nowe Rybie | ||
105 | MALEC, Michał | Nowe Rybie | ||
106 | MALON, Bartosz | Lublin | ||
107 | MARUSARZ, Katarzyna | falsztyn | ||
108 | MATEUSZ, Kukla | Kraków | ||
109 | MENDEL, Jarosław | Kraków | ||
110 | MŁOTKIEWICZ, Jakub | tarnów | ||
111 | MOŻDŻEŃ, Adam | Raba Wyżna | ||
112 | MOŻDŻEŃ, Maria | Raba Wyżna | ||
113 | MRUGALA, Malgorzata | Dobczyce | ||
114 | MULARSKI, Paweł | Zalas | ||
115 | NOWAK, Patrick | Kraków | ||
116 | NOWAK, Patrick | Kraków | ||
117 | NOWAK, Rafał | Kraków | ||
118 | NOWAK, Victoria | Kraków | ||
119 | NOWAK, Victoria | Kraków | ||
120 | NOWICKI, Michael | Kraków | ||
121 | OWERKO, Mariusz | Kraków | ||
122 | PABIS, Piotr | Chojnów | ||
123 | PABIS, Piotr | Chojnów | ||
124 | PABIS, Piotr | Chojnów | ||
125 | PAJĄK, Bernadetta | Bieńkówka | ||
126 | PAJĄK, Joanna | Bieńkówka | ||
127 | PIATKOWSKA, Marta | Dobczyce | ||
128 | PIĄTEK, Rafał | Kraków | ||
129 | PIOTR, Żak | Kraków | ||
130 | PIOTROWSKA, Katarzyna | Czarny Dunajec | ||
131 | PONICKA, Maria | Jordanów | ||
132 | PRISTUPA, Egor | Spytkowice | ||
133 | PSZCZÓŁKA , Aneta | Tarnawa Górna | ||
134 | PUSTUŁKA, Artur | Raba Wyżna | ||
135 | RABIASZ, Kamil | Nowy Targ | ||
136 | RABIEJEWSKA, Anna | Rzeszów | ||
137 | RADOŁA, Kinga | Raba Wyżna | ||
138 | RAPTA, Paweł | Kasina Wielka | ||
139 | ROGALA, Józef | Wrocław | ||
140 | SIKORA, Przemysław | Proszowice | ||
141 | SKÓRNÓG, Łukasz | Nowy Sącz | ||
142 | SKRZYPOŃ , Paweł | Rabka Zdrój | ||
143 | SŁOŃSKI, Jakub | Rabka Zdrój | ||
144 | SOBCZYSZYN, Ryszard | Kraków | ||
145 | SOBCZYSZYN, Szymon | Kraków | ||
146 | STEFAŃSKI, Mikołaj | |||
147 | SULARZ, Marcelina | |||
148 | SULARZ, Marcelina | |||
149 | SULARZ, Monika | |||
150 | SUŁKOWSKI, Rafał | Limanowa | ||
151 | SUŁKOWSKI, Wojciech | LIMANOWA | ||
152 | SURMACZ, Paulina | Dobczyce | ||
153 | SURMACZ, Tomasz | Dobczyce | ||
154 | SZAL, Piotr | Rdzawka | ||
155 | SZALAK, Andrzej | Puławy | ||
156 | SZCZĘŚNIAK , Adrianna | Kraków | ||
157 | SZOSTAK, Agnieszka | Kraków, MAŁOPOLSKIE | ||
158 | SZOSTAK, Jolanta | Kraków, MAŁOPOLSKIE | ||
159 | SZUMANSKA, Monika | Kraków | ||
160 | ŚLUSARCZYK, Michał | Kwaczała | ||
161 | ŚWIATŁOŃ, Anna | Jasienica | ||
162 | ŚWIDER, Maciej | Rabka-Zdrój | ||
163 | TATOŃ, Paweł | Rabka - Zdrój | ||
164 | TEPER, Wojciech | Raba Wyżna | ||
165 | TESARSKA, Katarzyna | Nowy Targ | ||
166 | TOLALA, Lena | Nowy Targ | ||
167 | TRYBUŁA , Paulina | Spytkowice | ||
168 | UCHAŃSKI, Piotr | Kraków | ||
169 | URBANIAK, Krzysztof | Kraków | ||
170 | VACCA, Andrea | Kraków | ||
171 | WAJDZIK, Adam | Krzeszów | ||
172 | WICHEREK, Maciej | Krakow | ||
173 | WOJCIECHOWSKI, Tomasz | Brzesko | ||
174 | WÓJCIAK , Piotr | Ochotnica dolna | ||
175 | WRÓBEL, Jerzy | Spytkowice | ||
176 | ZACHWIEJA, Szymon | Myślenice | ||
177 | ZAJĄC, Anna | Skawina | ||
178 | ZAJĄC, Przemysław | Rdzawka | ||
179 | ŻAK, Jakub | Gliwice | ||
180 | ŻMUDA, Adam | SKAWINA | ||
181 | ŻMUDA, Adam | SKAWINA | ||
182 | ŻMUDA, Michał | Spytkowice | ||
183 | ŻMUDA, Wiktor | SKAWINA |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | JUREK, Jarosław | 11MBOT | Limanowa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŚCIESZKA, Wojciech | 13 elt Kraków - Balice | kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PAGACZ, Marek | 16 batalion powietrzno-desantowy | Kraków | |
2 | ROGÓŻ, Monika | 16 batalion powietrzno-desantowy | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KARŁOWSKI, Wojciech | 3 RBLog | Szyce | |
2 | KARŁOWSKI, Wojciech | 3 RBLog | Szyce |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | HERLICZKA , Dominik | AML-FLY TEAM | Gliwice | |
2 | HERLICZKA , Oliwier | AML-FLY TEAM | Gliwice | |
3 | HERLICZKA , Renata | AML-FLY TEAM | Gliwice | |
4 | HERLICZKA , Szymon | AML-FLY TEAM | Gliwice | |
5 | HERLICZKA , Tomasz | AML-FLY TEAM | Gliwice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GALIN, Valentyn | AZS AGH KRAKÓW | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PĄCZEK , Weronika | Andrychów running | Sułkowice Łęg |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DĘBIŃSKA-MAZUR , Dagmara | Auuuuu | Mucharz | |
2 | FORTUNA, Dorota | Auuuuu | Skawce |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KACIUBA, Bogdan | BK Tuneling | Tokarnia |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GÓRAK, Grzegorz | Biegam bo lubię | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RAPACZ, Marzena | Biegam dla osób bez domu | Mszana D. |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŚWIĘTEK, Anka | Brak | Stryszawa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | TOKARCZYK , Grzegorz | CrossHeroes | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | TOKARCZYK , Grzegorz | CrossHeroes | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LEDWOŃ, Izabela | DKWS/ Nauka Biega | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOŁODZIEJCZYK, Krzysztof | Dezerter Race Team | Chrzanów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DURAJ, Ewelina | Durajki Team | Bielsko-Biała |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | REGULSKA, Marta | Electrolux Run | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SUTOR, Piotr | Elemeno.pl | Spytkowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KNUTELSKI, Błażej | Gorący Potok | GRYWAŁD |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GŁOWACZ, Grzegorz | Husaria Race Team | Czarny Dunajec | |
2 | GŁOWACZ, Grzegorz | Husaria Race Team | Czarny Dunajec | |
3 | GŁOWACZ, Rafał | Husaria Race Team | Czarny Dunajec |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SUCHANEK, Dominik | ITMBW KRAKÓW | Będzieszyna |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | OPYRCHAŁ, Tomasz | ITMBW Krakow | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW Kraków | Kraków | |
2 | JURA, Maciej | ITMBW Kraków | Nowy Sącz | |
3 | OPRYSZEK, Bogusław | ITMBW Kraków | Kraków | |
4 | OŚWIĘCIMKA, Rafał | ITMBW Kraków | Kraków | |
5 | PAWEŁ, Kostrzewa | ITMBW Kraków | Kraków | |
6 | PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Kraków | |
7 | RYŁKO, Agnieszka | ITMBW Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DESPET , Lilianna | ITMBW Kraków | Kraków | |
2 | PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Kraków | |
3 | RYCHLIK, Magdalena | ITMBW Kraków | Wilkowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SZUMAL, Jakub | JW 3390 | Tarnowskie Góry |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DURAJ, Grzegorz | JW 4724 | BIELSKO-BIAŁA |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | STACHOWSKI , Łukasz | KP PSP SUCHA BESKIDZKA | Stryszawa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | TOLALA, Wiktor | KPP Nowy Targ | Nowy Targ |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | JUREK, Jarosław | KS Florian | Limanowa | |
2 | PAWŁOWSKA-JUREK, Paulina | KS Florian | Limanowa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DAMIAN, Szczepaniak | Kamienca | Kamienica |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MIGACZ, Małgorzata | Kamienica | Kamienica | |
2 | SZCZEPANIAK , Barbara | Kamienica | Kamienica |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOIS, Karolina | Karolina Kois | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PAWELAK, Wojciech | Koper team | Kęty |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ANDRZEJ, Łęcki | KoperTeam | Kęty | |
2 | KULA, Ilona | KoperTeam | Kęty |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GAWEŁEK , Piotr | Leśny Zakład Doświadczalny w Krynicy-Zdroju | Tylicz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Małopolska | Lachowice | |
2 | PIOTR, Ordzowiały | Lux Torpeda Małopolska | Osielec |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SZALAK, Andrzej | MELRUNNING Puławy | Puławy |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WROŃSKI-TUSIK, Mateusz | MKS Limanovia | Limanowa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SABINA , Nieciąg | MOCNI POMOCNI | ||
2 | SURZYN, Aleksandra | MOCNI POMOCNI | Stryszawa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOPEĆ-MACH, Oliwia | MachTeam | Spytkowice | |
2 | MACH, Tomasz | MachTeam | Spytkowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GŁOWACZ, Wojciech | MiJużNieLejcie | Czarny Dunajec |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WŁODARCZYK, Anna | Night Runners | Wieliczka | |
2 | WŁODARCZYK, Anna | Night Runners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MALEC, Sylwester | OSP Nowe Rybie | Nowe Rybie |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BUKSA, Tomasz | OSP Spytkowice / 11MBOT | Raba Wyżna |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GUZIAK, Irena | Obudowa Głuszec | Nowy Targ |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | JANAS, Marcin | OŻW KRAKÓW - SPARTAN | PISARZOWA |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŚWIĘTEK , Marysia | POWER TRAINING | Pieniążkowice | |
2 | ŚWIĘTEK, Paweł | POWER TRAINING | Pieniążkowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SOWA-UCHAŃSKA, Agnieszka | Pani | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SALA, Andrzej | Podbabiogorskie Nordic Walking | Kojszówka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KARAŚ, Michał | Podhale Nowy Targ | Nowy Targ |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CHORZĘPA, Paulina | Printsoft | Rabka-Zdrój | |
2 | CHORZĘPA, Paulina | Printsoft | Rabka-Zdrój |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GABRYŚ, Jan | Pszczółka Team | Wola Batorska | |
2 | GACEK , Grzegorz | Pszczółka Team | Jordanów | |
3 | GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | Jordanów | |
4 | GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | JORDANÓW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BURTAN, Gosia | Rakowicka zapisani przy stoliku | Rabka Zdrój | |
2 | CISZEWSKA, Ania | Rakowicka zapisani przy stoliku | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOŻUCH, Michał | RedLineTeam | Brzezna |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KĘPISTY, Grzegorz | RunTheGauntlet | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | STACHOWSKI, Damian | STACHOWSKI TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SKAWIŃSKA, Magdalena | Sierszanie | Trzebinia | |
2 | SKAWIŃSKI, Krzysztof | Sierszanie | Trzebinia | |
3 | SKAWIŃSKI, Paweł | Sierszanie | Trzebinia |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PIĄTY, Józef | Skała Skalskie Asy | Skała |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PIĄTY, Józef | Skała-Skalskie Asy | Skała | |
2 | PIĄTY, Józef | Skała-Skalskie Asy | Skała |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | POLANEK, Robert | Spyt Aktiv | Spytkowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KRYCA, Dominik | Team Kopeć | Wietrzychowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | STEC, Marek | UKS Podwilk | Jabłonka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DUDCZAK, Michał | Visegrad Maraton Rytro | Rytro | |
2 | RADZIK, Robert | Visegrad Maraton Rytro | Biała Niżna |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MARCISZ, Bogusław | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie | Rzeszów | |
2 | RABIEJEWSKI , Zbigniew | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie | Rzeszów | |
3 | WIATR, Mateusz | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie | Rzeszów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RABIEJEWSKA, Elżbieta | WŻW Rzeszów Team | Rzeszów | |
2 | RABIEJEWSKA, Emilia | WŻW Rzeszów Team | Rzeszów | |
3 | RABIEJEWSKA, Julia | WŻW Rzeszów Team | Rzeszów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MŁOCEK, Ignacy | ZAKŁAD KARNY WADOWICE | RZYKI |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | TARASEK, Wojciech | elmeno.pl | Stara Wieś |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RADWAŃSKI, Łukasz | koniuchy ocr | nowy targ |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MIELCAREK, Leszek | niezrzeszony | Bytom |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GARSKI , Kryspin | Świat Płytek u Kryspina | Bytów | |
2 | SOLAK, Halina | Świat Płytek u Kryspina | Bytów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MOHELICKA , Katarzyna | 18 | Zakopane |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | JANIK, Anna | 1975 | MYŚLENICE | |
2 | JANIK, Robert | 1975 | MYŚLENICE |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CHLIPAŁA, Paweł | 1995 | Kamienica |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KARŁOWSKI, Dawid | 2009 | Szyce |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BAC, Żaneta | 4115 | Gliwice |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Bieg 10km | 104 | 37 | 67 | 61 | 43 | 104 |
Bieg 4km | 101 | 37 | 64 | 59 | 42 | 101 |
Bieg Służb Mundurowych 10km | 22 | 3 | 19 | 15 | 7 | 22 |
Bieg z przeszkodami dla dzieci | 46 | 19 | 27 | 26 | 20 | 46 |
Nordic Walking 4km | 26 | 11 | 15 | 17 | 9 | 26 |
Razem | 299 | 107 | 192 | 178 | 121 | 299 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
OPEN | 46 | 19 | 27 | 26 | 20 | 46 |
OPEN-K | 37 | 37 | 0 | 23 | 14 | 37 |
OPEN-K | 37 | 37 | 0 | 20 | 17 | 37 |
OPEN-K | 11 | 11 | 0 | 10 | 1 | 11 |
OPEN-K | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 |
OPEN-M | 67 | 0 | 67 | 38 | 29 | 67 |
OPEN-M | 64 | 0 | 64 | 39 | 25 | 64 |
OPEN-M | 15 | 0 | 15 | 7 | 8 | 15 |
OPEN-M | 19 | 0 | 19 | 12 | 7 | 19 |
Razem | 299 | 107 | 192 | 178 | 121 | 299 |