V Bieg Zarzecze na 5 - Zgłoszenia
2019-07-27

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 5000m/OPEN-M AAALEKSANDER, Marcin AlexRun Zarzecze Męska - M
2 5000m/OPEN-M BALAWENDER, Lesław Zarzecze Zapłać Męska - L
3 5000m/OPEN-M BANAŚ, Krzysztof Narol Zapłać Męska - M
4 5000m/OPEN-M BANAŚ, Mateusz KPP Jarosław IPA Przemyśl Wierzbna Damska - L
5 5000m/OPEN-M BANAŚ, Mateusz KPP Jarosław IPA Przemyśl Wierzbna Zapłać Damska - L
6 5000m/OPEN-K BAWOR, Agata Siennów Zapłać Damska - M
7 5000m/OPEN-K BAWOR, Agata Siennów Zapłać Damska - M
8 5000m/OPEN-M BAWOR , Paweł Żuklińska Grupa Biegowa Żuklin Męska - XL
9 5000m/OPEN-K BESTER, Monika Kosina Damska - XS
10 5000m/OPEN-M BIAŁOGŁOWSKI, Paweł Siennów Męska - M
11 5000m/OPEN-M BIENIASZ, Przemysław - Krzemienica Męska - L
12 5000m/OPEN-M BIK, Marcin Rzeszów Męska - M
13 5000m/OPEN-K BŁASZCZAK, Agata Jaroslaw Zapłać Damska - XL
14 5000m/OPEN-K BOGUSZ, Aleksandra Oleszyce Zapłać Damska - M
15 5000m/OPEN-M BORCZ, Maciej Mikulice Zapłać Damska - M
16 5000m/OPEN-M BRONHARD, Rafał 21 BSP, TKKF Sokół Głogów Młp. Męska - M
17 5000m/OPEN-M BUBNIAK, Grzegorz Zarzecze Męska - L
18 5000m/OPEN-M BURGHARDT, Jakub mt-sport.pl Czarna Sędziszowska Zapłać Damska - L
19 5000m/OPEN-M CHMIEL, Łukasz Rzeszów Zapłać Męska - S
20 5000m/OPEN-M CHMIELOWSKI, Marcin Kańczuga Męska - L
21 5000m/OPEN-K CHUDZIK, Alicja Radymno Zapłać Damska - L
22 5000m/OPEN-K CIUPIŃSKA, Magdalena Tempo5 Przemyśl Wólka Pełkińska Zapłać Damska - S
23 5000m/OPEN-M CYNK, Adam Przeworska Grupa Biegowa Manasterz Męska - M
24 5000m/OPEN-M CZAJA, Wacław Przemyśl Męska - L
25 5000m/OPEN-K CZEPIELA, Natalia Jagiełła Zapłać Damska - S
26 5000m/OPEN-M CZUCZKIEWICZ, Tomasz Ostrów Męska - M
27 5000m/OPEN-M DEC, Jan Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk Męska - M
28 5000m/OPEN-K DELEKTA, Małgorzata korabina Damska - M
29 5000m/OPEN-K DOMARADZKA, Małgorzata BT WAGABUNDA RZESZÓW Damska - M
30 5000m/OPEN-M DOMARADZKI, Grzegorz BT WAGABUNDA RZESZÓW Męska - L
31 5000m/OPEN-M DRAPAŁA, Damian Przeworsk Męska - L
32 5000m/OPEN-M DRĄG, Piotr Skb Krzaki Męska - M
33 5000m/OPEN-M DRYPS, Ryszard NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA Nowa Sarzyna Zapłać Męska - XL
34 5000m/OPEN-K DUDEK, Monika Bo kto jak nie my? Lubenia Zapłać Damska - M
35 5000m/OPEN-M DUSZA, Łukasz Przemyśl Męska - M
36 5000m/OPEN-M FEDIO, Marek 5 BSP/Przemyski Klub Biegacza Ostrów Zapłać Damska - L
37 5000m/OPEN-K GAWEŁ-MYCZKO, Agnieszka Przemyśl Damska - M
38 5000m/OPEN-M GAZDOWICZ, Michał Brzozowski Klub Biegacza Przysietnica Zapłać Męska - L
39 5000m/OPEN-M GĘBORYS , Mateusz Tomaszów Lubelski Zapłać Męska - XXL
40 5000m/OPEN-K GŁOWACKA, Justyna Warszawa Damska - L
41 5000m/OPEN-K GORAJ-PRZYBYLSKA, Dorota Pełnatycze Damska - S
42 5000m/OPEN-M GRASZA, Ireneusz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl
43 5000m/OPEN-M GUDZ-KICIŃSKI, Piotr Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Męska - L
44 5000m/OPEN-K HAŁOŃ, Kamil 5 Batalion Strzelców Podhalańskich Zarzecze Zapłać Męska - S
45 5000m/OPEN-M HAŁYS, Bartłomiej SSPS Resovia Zagórze Zapłać Męska - L
46 5000m/OPEN-K HOŁUB, Agata Jarosławski Biegacz Jarosław Zapłać Damska - M
47 5000m/OPEN-M IWANKO, Piotr GOSiR Zarzecze Zarzecze Zapłać
48 5000m/OPEN-K JANIK, Anna Bo kto jak nie my? Lutoryż Zapłać Damska - M
49 5000m/OPEN-M JANKOWSKI, Dariusz PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA Męska - L
50 5000m/OPEN-M JAREMKO, Władysław Czarni Oleszyce Oleszyce Zapłać Męska - M
51 5000m/OPEN-M JEDNACZ, Kamil Jasiennik stary Zapłać Męska - M
52 5000m/OPEN-K JĘDRZEJEWSKA , Daria Rzeszów Zapłać Damska - XS
53 5000m/OPEN-M KALTENBERG, Janusz Jarosław Męska - S
54 5000m/OPEN-M KAMECKI, Tomasz Przeworsk Zapłać Damska - L
55 5000m/OPEN-M KARWAN, Zbigniew BBL Lublin Zapłać Męska - L
56 5000m/OPEN-M KASPERSKI, Marcin Zarzecze Męska - L
57 5000m/OPEN-M KASPERSKI, Tomasz Rzeszów Męska - M
58 5000m/OPEN-M KAWALEC, Grzegorz Rzeszów Męska - S
59 5000m/OPEN-M KĘPKA, Andrzej Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk Zapłać Męska - XL
60 5000m/OPEN-M KIC, Damian GUKLA Bratkowice- Korzeniowski.pl Przemyśl Zapłać Damska - S
61 5000m/OPEN-K KICIŃSKA, Anna UKS Tempo Przemyśl Zapłać Damska - XL
62 5000m/OPEN-K KICIŃSKA, Dorota Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Damska - L
63 5000m/OPEN-M KIEŁBOŃ, Michał PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA PRZEWORSK Zapłać Męska - M
64 5000m/OPEN-K KIPER , Elżbieta JAROSŁAWSKI BIEGACZ Jarosław Zapłać Damska - L
65 5000m/OPEN-M KIPER, Maciej Jarosławski Biegacz Jarosław Zapłać Męska - S
66 5000m/OPEN-M KOJDER, Szymon Krzemienica Męska - M
67 5000m/OPEN-M KOŁODZIEJ, Tomasz Rzeszów Zapłać Męska - L
68 5000m/OPEN-M KOPACZ, Adam Nowosarzyńska Grupa Biegowa Nowa Sarzyna Zapłać Męska - M
69 5000m/OPEN-M KOPACZ, Piotr Jelna Zapłać Męska - M
70 5000m/OPEN-K KORCZYŃSKA-KWITEK , Basia KwitekTeam Stalowa Wola Damska - XS
71 5000m/OPEN-M KOSZ, Paweł PGE RUN Obrót Rzeszów Męska - L
72 5000m/OPEN-M KOTLIŃSKI, Michał Zarzecze Zapłać Męska - M
73 5000m/OPEN-M KOWALCZYK, Mateusz PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA Przeworsk Męska - M
74 5000m/OPEN-M KOZIOL, Mariusz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Zapłać Damska - L
75 5000m/OPEN-K KRAJEWSKA, Anna Święte Damska - S
76 5000m/OPEN-M KRAJEWSKI, Ryszard Święte Męska - XL
77 5000m/OPEN-M KRASOŃ, Marcin Hucisko Męska - XL
78 5000m/OPEN-K KRAWIEC, Beata Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk Zapłać Damska - M
79 5000m/OPEN-M KRUK, Michał UKS Azymut Dębów Dębów Męska - M
80 5000m/OPEN-M KUBAS, Robert Jarosławski Biegacz PRUCHNIK Damska - XL
81 5000m/OPEN-M KUCZA, Artur Kisielów Zapłać Męska - L
82 5000m/OPEN-K KUCZA, Karolina Kisielów Damska - M
83 5000m/OPEN-K KULIG, Anna Kulig Team Strzyżów Zapłać Damska - S
84 5000m/OPEN-M KURAS, Damian Łapajówka Męska - L
85 5000m/OPEN-M KURAS , Przemysław Zarzecze Męska - L
86 5000m/OPEN-M KUROPATWA, Gabriel Przemyśl Męska - M
87 5000m/OPEN-M KUROPATWA, Kazimierz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Męska - S
88 5000m/OPEN-M KUŹNIAR, Piotr Siennów Męska - M
89 5000m/OPEN-M KWITEK , Grzegorz KwitekTeam Stalowa Wola Męska - S
90 5000m/OPEN-M KWOKA, Roman Bobrówka Męska - M
91 5000m/OPEN-K LAMBER, Justyna Czelatyce Zapłać Damska - XS
92 5000m/OPEN-M LAMBER , Marian Czelatyce Zapłać Męska - M
93 5000m/OPEN-K LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut Dębów Przeworsk Damska - L
94 5000m/OPEN-K ŁABUDZKA, Agnieszka Jarosław Damska - XL
95 5000m/OPEN-K ŁAPIŃSKA , Anna Przemyski Klub Biegacza / Hot'n Ride Przemyśl Zapłać Damska - S
96 5000m/OPEN-M ŁUKASIK, Paweł Rapy Masters Rapy Dylańskie Męska - M
97 5000m/OPEN-M ŁUKASIK, Zbigniew Rapy Masters Rapy Dylańskie Męska - M
98 5000m/OPEN-M MACH, Radosław Przeworsk Męska - L
99 5000m/OPEN-K MACHOWSKA, Aneta Korabina Damska - M
100 5000m/OPEN-K MACIEWICZ, Teresa Munina Damska - M
101 5000m/OPEN-M MANDZIUK, Magdalena Tomaszowska Grupa Biegowa Tomaszów Lubleski Damska - XS
102 5000m/OPEN-M MANDZIUK, Mateusz Tomaszowska Grupa Biegowa / KrosSki Remsport Tomaszów Lubleski Męska - M
103 5000m/OPEN-M MARCHUT, Kazimierz Jelna Męska - M
104 5000m/OPEN-K MARTYN, Ala Widna Göra Damska - M
105 5000m/OPEN-M MARTYN, Bogdan Widna Göra Męska - M
106 5000m/OPEN-M MICHNO, Andrzej Jarosławski Biegacz Pełkinie Zapłać Męska - L
107 5000m/OPEN-K MICHNO, Małgorzata Jarosławski Biegacz Pełkinie Zapłać Damska - S
108 5000m/OPEN-M MIKOŚ, Darek BRICOMARCHE PRZEMYŚL Zapłać Męska - L
109 5000m/OPEN-K MIKOŚ, Magdalena Golcowa Zapłać Damska - S
110 5000m/OPEN-M MŁYNARSKI, Stanisław Zarzecze k. Niska Męska - S
111 5000m/OPEN-M MOTYKA, Kamil Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław Damska - XL
112 5000m/OPEN-M MYDLARZ, Artur Sztuka Jakości Artur Mydlarz Rzeszów Zapłać Męska - M
113 5000m/OPEN-K NIEMIEC, Aleksandra Przeworsk Damska - M
114 5000m/OPEN-M NOCEK, Janusz Łańcut Męska - L
115 5000m/OPEN-M NYKIEL, Tomasz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Zapłać Męska - XL
116 5000m/OPEN-M OLEKSAK, Tomasz Wiosna Nisko Zapłać Męska - L
117 5000m/OPEN-M OSIŃSKI, Adam Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław Męska - M
118 5000m/OPEN-K OWSIAK , Justynka ... DANRUN... Kańczuga Zapłać Damska - S
119 5000m/OPEN-M OŻGA, Mateusz Sieniawa Zapłać Męska - M
120 5000m/OPEN-M PAWLAK, Jerzy Zarzecze Męska - XL
121 5000m/OPEN-M PELS, Daniel ... DANRUN... Zarzecze Zapłać Męska - L
122 5000m/OPEN-M PELS, Szymon ... DANRUN... Zarzecze Zapłać Męska - S
123 5000m/OPEN-M PEMPUŚ, Bernard Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Zapłać Męska - M
124 5000m/OPEN-M PIĄTEK , Sebastian Husaria Race Team Rzeszów Rzeszów Zapłać Męska - M
125 5000m/OPEN-M PIESZKO, Roman Jarosław Zapłać Męska - L
126 5000m/OPEN-M PILAWA, Bogumił RUN RUN OLESZYCE Lubaczów Męska - M
127 5000m/OPEN-M PIOTR, Iwanko Stowarzyszenie Sportowe Badminton Zarzecze Zarzecze Zapłać Męska - M
128 5000m/OPEN-M PISZCZEK, Stanisław Przemyśl Męska - M
129 5000m/OPEN-K PLIŻGA, Justyna BYDLAKI Tomaszów Lubelski Damska - XS
130 5000m/OPEN-M PROBACHTA, Dawid Zarzecze Męska - L
131 5000m/OPEN-M PRZESTALSKI, Leszek WROCŁAW Zapłać Męska - XL
132 5000m/OPEN-M PRZESZŁOWSKI, Rafał Błękitni Grzęska Przworsk Męska - M
133 5000m/OPEN-K PRZYBYLSKA, Barbara Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Damska - M
134 5000m/OPEN-M PRZYPAŚNIAK, Mateusz Real w Kauflandzie Tomaszów Lubleski Męska - S
135 5000m/OPEN-M PUCIA, Zbigniew Tryńcza Męska - M
136 5000m/OPEN-M RAFAŁ , Niemczak Pelnatycze Zapłać Męska - L
137 5000m/OPEN-M RĄSA, Tomasz Zarzecze Zapłać Damska - L
138 5000m/OPEN-M RUTKOWSKI, Zygmunt ZMITEK TEAM Nowa Dęba Męska - M
139 5000m/OPEN-K RYŚ, Katarzyna Przemyski Klub Biegacza Olszany Damska - S
140 5000m/OPEN-M RZĄSA, Tomasz Zarzecze Damska - L
141 5000m/OPEN-K SANOCKA, Małgorzata RADYMNO Damska - S
142 5000m/OPEN-K SANOCKA , Małgorzata Przemyśl Damska - S
143 5000m/OPEN-M SAWIŃSKI, Henryk Klub Piwosza Jarosław Męska - M
144 5000m/OPEN-M SAWIŃSKI, Michał Klub Piwosza Rzeszów Zapłać Męska - L
145 5000m/OPEN-M SETLAK, Michał azs ur/GGB Gorlice Zapłać Męska - S
146 5000m/OPEN-M SĘK, Wiesław Jarosławski Biegacz/PERFECT RUNNER TEAM Pruchnik Zapłać Męska - S
147 5000m/OPEN-K SIEMBIDA, Małgorzata Stalowowolski Klub Biegacza Ulanów Damska - XS
148 5000m/OPEN-K SKRZYPCZAK , Barbara Stalowowolski Klub Biegacza Stalowa Wola Damska - S
149 5000m/OPEN-K SOJKA, Agnieszka Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Damska - M
150 5000m/OPEN-K SOJKA , Anna Zarzecze /nisko Damska - XS
151 5000m/OPEN-K SOŁTYSIAK, Krystyna Spartan Training Group rzeszów Jawornik Zapłać Damska - L
152 5000m/OPEN-M SOWA, Tomasz brak Nienadowa Zapłać Męska - M
153 5000m/OPEN-M STAŃKO , Mateusz ... DANRUN... Mirocin Zapłać Męska - L
154 5000m/OPEN-K STARZECKA, Joanna Jarosław Damska - S
155 5000m/OPEN-M STÓJ, Krzysztof Jarosław Męska - XL
156 5000m/OPEN-K STRZAŁKA, Agnieszka Mostki Damska - XS
157 5000m/OPEN-K STRZELEC, Justyna KU AZS UP Kraków Przemyśl Zapłać Damska - S
158 5000m/OPEN-K SUROWIEC , Karolina Sandomierz Zapłać Damska - M
159 5000m/OPEN-K SYCZ, Barbara Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Damska - S
160 5000m/OPEN-M SZABOWSKI, Krzysztof MAAW-SPORT ŻURAWICZKI Męska - M
161 5000m/OPEN-M SZADURSKI, Tomasz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Zapłać Męska - L
162 5000m/OPEN-M SZAJNY, Jan Zarzecze Męska - M
163 5000m/OPEN-M SZCZEPAŃSKI, Maciej Zalesie Zapłać Męska - XL
164 5000m/OPEN-K SZCZOTKA , Agata Jarosławski biegacz Jarosław Damska - M
165 5000m/OPEN-K SZEPIENIEC, Katarzyna Rzeszowskie Gazele i Gepardy Rzeszów Damska - XS
166 5000m/OPEN-M SZKOŁA, Mateusz Pruchnicka Grupa Biegowa Pruchnik Męska - XXL
167 5000m/OPEN-M SZOLDRA, Grzegorz Kańczuga Kańczuga Zapłać Męska - M
168 5000m/OPEN-K ŚLIMAK, Anna Bachów Zapłać Damska - S
169 5000m/OPEN-M ŚLIMAK , Tomasz Bachów Zapłać Męska - L
170 5000m/OPEN-M ŚLIWA, Maciej Rzeszów Męska - L
171 5000m/OPEN-M TOMASZEWSKI, Maciej JGB ''Sokół'' Jarosław/GUKLA Bratkowice Widna Góra/Pawłosiów Zapłać Męska - L
172 5000m/OPEN-M TRZONEK, Andrzej Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław Zapłać Męska - M
173 5000m/OPEN-M TYMOCZKO, Bogdan ETO Zarzecze Męska - M
174 5000m/OPEN-M URBAN, Marek PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA Przeworsk Męska - XL
175 5000m/OPEN-K WALANIA, Kinga TKKF Sokół Głogów Młp. Zapłać Damska - XS
176 5000m/OPEN-M WALAT, Adrian 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp Rzeszów Zapłać Damska - M
177 5000m/OPEN-K WASILEWSKA, Joanna BIŁGORAJ Zapłać Damska - S
178 5000m/OPEN-M WAŻNY, Łukasz RUN RUN OLESZYCE Rzeszów Zapłać Męska - L
179 5000m/OPEN-M WĄSACZ, Dominik MAAW-SPORT URZEJOWICE Męska - S
180 5000m/OPEN-M WĄSIK, Janek Pan Korabina Męska - M
181 5000m/OPEN-K WĄSIK, Marzena Pani Korabina Damska - M
182 5000m/OPEN-K WILK, Justyna Czudowice Zapłać
183 5000m/OPEN-M WILK, Krzysztof Czudowice Zapłać Męska - XL
184 5000m/OPEN-M WINIARZ, Witek Ostrów Zapłać Męska - XL
185 5000m/OPEN-K WITKOWSKI, Andrzej przyszów Męska - XL
186 5000m/OPEN-K WODAŁA, Jolanta Klub Biegacza RTV EURO AGD Radymno Damska - L
187 5000m/OPEN-M WOJCIECHOWSKI , Paweł Jarosławska gruba biegowa sokół Jarosław Zapłać Męska - XL
188 5000m/OPEN-M WOJTASIEWICZ, Wincenty Tarnowiec Zapłać Damska - M
189 5000m/OPEN-M WOŁOSZYN, Mariusz Mostki Męska - S
190 5000m/OPEN-K ZAJĄC , Barbara Zarzecze /nisko Damska - XS
191 5000m/OPEN-M ZAŁUSKI, Piotr Biegomania Lubaczów Lubaczów Zapłać Męska - XL
192 5000m/OPEN-M ZAMORSKI, Adam Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" Cetula Zapłać Męska - XL
193 5000m/OPEN-K ZASADZIŃSKA, Barbara Przemyski Klub Biegacza Przemysl Zapłać Damska - S
194 5000m/OPEN-M ZGRYŹNIAK, Robert Jarosław Męska - XL
195 5000m/OPEN-M ZIĘBA, Piotr Zięba Team Zarzecze Zapłać Męska - XL
196 5000m/OPEN-M ZIĘBA , Wojciech Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław Zapłać Męska - M
197 5000m/OPEN-K ZUBER, Karolina Kolbuszowa Damska - M
198 5000m/OPEN-M ŹDZIEBŁO, Łukasz KRÓLEWSKIE PILZNO Pilzno Męska - M

5000m / OPEN-K

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 BAWOR, Agata Siennów Damska - M
2 BAWOR, Agata Siennów Damska - M
3 BESTER, Monika Kosina Damska - XS
4 BŁASZCZAK, Agata Jaroslaw Damska - XL
5 BOGUSZ, Aleksandra Oleszyce Damska - M
6 CHUDZIK, Alicja Radymno Damska - L
7 CIUPIŃSKA, Magdalena Tempo5 Przemyśl Wólka Pełkińska Damska - S
8 CZEPIELA, Natalia Jagiełła Damska - S
9 DELEKTA, Małgorzata korabina Damska - M
10 DOMARADZKA, Małgorzata BT WAGABUNDA RZESZÓW Damska - M
11 DUDEK, Monika Bo kto jak nie my? Lubenia Damska - M
12 GAWEŁ-MYCZKO, Agnieszka Przemyśl Damska - M
13 GŁOWACKA, Justyna Warszawa Damska - L
14 GORAJ-PRZYBYLSKA, Dorota Pełnatycze Damska - S
15 HAŁOŃ, Kamil 5 Batalion Strzelców Podhalańskich Zarzecze Męska - S
16 HOŁUB, Agata Jarosławski Biegacz Jarosław Damska - M
17 JANIK, Anna Bo kto jak nie my? Lutoryż Damska - M
18 JĘDRZEJEWSKA , Daria Rzeszów Damska - XS
19 KICIŃSKA, Anna UKS Tempo Przemyśl Damska - XL
20 KICIŃSKA, Dorota Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Damska - L
21 KIPER , Elżbieta JAROSŁAWSKI BIEGACZ Jarosław Damska - L
22 KORCZYŃSKA-KWITEK , Basia KwitekTeam Stalowa Wola Damska - XS
23 KRAJEWSKA, Anna Święte Damska - S
24 KRAWIEC, Beata Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk Damska - M
25 KUCZA, Karolina Kisielów Damska - M
26 KULIG, Anna Kulig Team Strzyżów Damska - S
27 LAMBER, Justyna Czelatyce Damska - XS
28 LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut Dębów Przeworsk Damska - L
29 ŁABUDZKA, Agnieszka Jarosław Damska - XL
30 ŁAPIŃSKA , Anna Przemyski Klub Biegacza / Hot'n Ride Przemyśl Damska - S
31 MACHOWSKA, Aneta Korabina Damska - M
32 MACIEWICZ, Teresa Munina Damska - M
33 MARTYN, Ala Widna Göra Damska - M
34 MICHNO, Małgorzata Jarosławski Biegacz Pełkinie Damska - S
35 MIKOŚ, Magdalena Golcowa Damska - S
36 NIEMIEC, Aleksandra Przeworsk Damska - M
37 OWSIAK , Justynka ... DANRUN... Kańczuga Damska - S
38 PLIŻGA, Justyna BYDLAKI Tomaszów Lubelski Damska - XS
39 PRZYBYLSKA, Barbara Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Damska - M
40 RYŚ, Katarzyna Przemyski Klub Biegacza Olszany Damska - S
41 SANOCKA, Małgorzata RADYMNO Damska - S
42 SANOCKA , Małgorzata Przemyśl Damska - S
43 SIEMBIDA, Małgorzata Stalowowolski Klub Biegacza Ulanów Damska - XS
44 SKRZYPCZAK , Barbara Stalowowolski Klub Biegacza Stalowa Wola Damska - S
45 SOJKA, Agnieszka Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Damska - M
46 SOJKA , Anna Zarzecze /nisko Damska - XS
47 SOŁTYSIAK, Krystyna Spartan Training Group rzeszów Jawornik Damska - L
48 STARZECKA, Joanna Jarosław Damska - S
49 STRZAŁKA, Agnieszka Mostki Damska - XS
50 STRZELEC, Justyna KU AZS UP Kraków Przemyśl Damska - S
51 SUROWIEC , Karolina Sandomierz Damska - M
52 SYCZ, Barbara Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Damska - S
53 SZCZOTKA , Agata Jarosławski biegacz Jarosław Damska - M
54 SZEPIENIEC, Katarzyna Rzeszowskie Gazele i Gepardy Rzeszów Damska - XS
55 ŚLIMAK, Anna Bachów Damska - S
56 WALANIA, Kinga TKKF Sokół Głogów Młp. Damska - XS
57 WASILEWSKA, Joanna BIŁGORAJ Damska - S
58 WĄSIK, Marzena Pani Korabina Damska - M
59 WILK, Justyna Czudowice
60 WITKOWSKI, Andrzej przyszów Męska - XL
61 WODAŁA, Jolanta Klub Biegacza RTV EURO AGD Radymno Damska - L
62 ZAJĄC , Barbara Zarzecze /nisko Damska - XS
63 ZASADZIŃSKA, Barbara Przemyski Klub Biegacza Przemysl Damska - S
64 ZUBER, Karolina Kolbuszowa Damska - M

5000m / OPEN-M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 AAALEKSANDER, Marcin AlexRun Zarzecze Męska - M
2 BALAWENDER, Lesław Zarzecze Męska - L
3 BANAŚ, Krzysztof Narol Męska - M
4 BANAŚ, Mateusz KPP Jarosław IPA Przemyśl Wierzbna Damska - L
5 BANAŚ, Mateusz KPP Jarosław IPA Przemyśl Wierzbna Damska - L
6 BAWOR , Paweł Żuklińska Grupa Biegowa Żuklin Męska - XL
7 BIAŁOGŁOWSKI, Paweł Siennów Męska - M
8 BIENIASZ, Przemysław - Krzemienica Męska - L
9 BIK, Marcin Rzeszów Męska - M
10 BORCZ, Maciej Mikulice Damska - M
11 BRONHARD, Rafał 21 BSP, TKKF Sokół Głogów Młp. Męska - M
12 BUBNIAK, Grzegorz Zarzecze Męska - L
13 BURGHARDT, Jakub mt-sport.pl Czarna Sędziszowska Damska - L
14 CHMIEL, Łukasz Rzeszów Męska - S
15 CHMIELOWSKI, Marcin Kańczuga Męska - L
16 CYNK, Adam Przeworska Grupa Biegowa Manasterz Męska - M
17 CZAJA, Wacław Przemyśl Męska - L
18 CZUCZKIEWICZ, Tomasz Ostrów Męska - M
19 DEC, Jan Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk Męska - M
20 DOMARADZKI, Grzegorz BT WAGABUNDA RZESZÓW Męska - L
21 DRAPAŁA, Damian Przeworsk Męska - L
22 DRĄG, Piotr Skb Krzaki Męska - M
23 DRYPS, Ryszard NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA Nowa Sarzyna Męska - XL
24 DUSZA, Łukasz Przemyśl Męska - M
25 FEDIO, Marek 5 BSP/Przemyski Klub Biegacza Ostrów Damska - L
26 GAZDOWICZ, Michał Brzozowski Klub Biegacza Przysietnica Męska - L
27 GĘBORYS , Mateusz Tomaszów Lubelski Męska - XXL
28 GRASZA, Ireneusz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl
29 GUDZ-KICIŃSKI, Piotr Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Męska - L
30 HAŁYS, Bartłomiej SSPS Resovia Zagórze Męska - L
31 IWANKO, Piotr GOSiR Zarzecze Zarzecze
32 JANKOWSKI, Dariusz PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA Męska - L
33 JAREMKO, Władysław Czarni Oleszyce Oleszyce Męska - M
34 JEDNACZ, Kamil Jasiennik stary Męska - M
35 KALTENBERG, Janusz Jarosław Męska - S
36 KAMECKI, Tomasz Przeworsk Damska - L
37 KARWAN, Zbigniew BBL Lublin Męska - L
38 KASPERSKI, Marcin Zarzecze Męska - L
39 KASPERSKI, Tomasz Rzeszów Męska - M
40 KAWALEC, Grzegorz Rzeszów Męska - S
41 KĘPKA, Andrzej Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk Męska - XL
42 KIC, Damian GUKLA Bratkowice- Korzeniowski.pl Przemyśl Damska - S
43 KIEŁBOŃ, Michał PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA PRZEWORSK Męska - M
44 KIPER, Maciej Jarosławski Biegacz Jarosław Męska - S
45 KOJDER, Szymon Krzemienica Męska - M
46 KOŁODZIEJ, Tomasz Rzeszów Męska - L
47 KOPACZ, Adam Nowosarzyńska Grupa Biegowa Nowa Sarzyna Męska - M
48 KOPACZ, Piotr Jelna Męska - M
49 KOSZ, Paweł PGE RUN Obrót Rzeszów Męska - L
50 KOTLIŃSKI, Michał Zarzecze Męska - M
51 KOWALCZYK, Mateusz PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA Przeworsk Męska - M
52 KOZIOL, Mariusz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Damska - L
53 KRAJEWSKI, Ryszard Święte Męska - XL
54 KRASOŃ, Marcin Hucisko Męska - XL
55 KRUK, Michał UKS Azymut Dębów Dębów Męska - M
56 KUBAS, Robert Jarosławski Biegacz PRUCHNIK Damska - XL
57 KUCZA, Artur Kisielów Męska - L
58 KURAS, Damian Łapajówka Męska - L
59 KURAS , Przemysław Zarzecze Męska - L
60 KUROPATWA, Gabriel Przemyśl Męska - M
61 KUROPATWA, Kazimierz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Męska - S
62 KUŹNIAR, Piotr Siennów Męska - M
63 KWITEK , Grzegorz KwitekTeam Stalowa Wola Męska - S
64 KWOKA, Roman Bobrówka Męska - M
65 LAMBER , Marian Czelatyce Męska - M
66 ŁUKASIK, Paweł Rapy Masters Rapy Dylańskie Męska - M
67 ŁUKASIK, Zbigniew Rapy Masters Rapy Dylańskie Męska - M
68 MACH, Radosław Przeworsk Męska - L
69 MANDZIUK, Magdalena Tomaszowska Grupa Biegowa Tomaszów Lubleski Damska - XS
70 MANDZIUK, Mateusz Tomaszowska Grupa Biegowa / KrosSki Remsport Tomaszów Lubleski Męska - M
71 MARCHUT, Kazimierz Jelna Męska - M
72 MARTYN, Bogdan Widna Göra Męska - M
73 MICHNO, Andrzej Jarosławski Biegacz Pełkinie Męska - L
74 MIKOŚ, Darek BRICOMARCHE PRZEMYŚL Męska - L
75 MŁYNARSKI, Stanisław Zarzecze k. Niska Męska - S
76 MOTYKA, Kamil Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław Damska - XL
77 MYDLARZ, Artur Sztuka Jakości Artur Mydlarz Rzeszów Męska - M
78 NOCEK, Janusz Łańcut Męska - L
79 NYKIEL, Tomasz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Męska - XL
80 OLEKSAK, Tomasz Wiosna Nisko Męska - L
81 OSIŃSKI, Adam Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław Męska - M
82 OŻGA, Mateusz Sieniawa Męska - M
83 PAWLAK, Jerzy Zarzecze Męska - XL
84 PELS, Daniel ... DANRUN... Zarzecze Męska - L
85 PELS, Szymon ... DANRUN... Zarzecze Męska - S
86 PEMPUŚ, Bernard Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Męska - M
87 PIĄTEK , Sebastian Husaria Race Team Rzeszów Rzeszów Męska - M
88 PIESZKO, Roman Jarosław Męska - L
89 PILAWA, Bogumił RUN RUN OLESZYCE Lubaczów Męska - M
90 PIOTR, Iwanko Stowarzyszenie Sportowe Badminton Zarzecze Zarzecze Męska - M
91 PISZCZEK, Stanisław Przemyśl Męska - M
92 PROBACHTA, Dawid Zarzecze Męska - L
93 PRZESTALSKI, Leszek WROCŁAW Męska - XL
94 PRZESZŁOWSKI, Rafał Błękitni Grzęska Przworsk Męska - M
95 PRZYPAŚNIAK, Mateusz Real w Kauflandzie Tomaszów Lubleski Męska - S
96 PUCIA, Zbigniew Tryńcza Męska - M
97 RAFAŁ , Niemczak Pelnatycze Męska - L
98 RĄSA, Tomasz Zarzecze Damska - L
99 RUTKOWSKI, Zygmunt ZMITEK TEAM Nowa Dęba Męska - M
100 RZĄSA, Tomasz Zarzecze Damska - L
101 SAWIŃSKI, Henryk Klub Piwosza Jarosław Męska - M
102 SAWIŃSKI, Michał Klub Piwosza Rzeszów Męska - L
103 SETLAK, Michał azs ur/GGB Gorlice Męska - S
104 SĘK, Wiesław Jarosławski Biegacz/PERFECT RUNNER TEAM Pruchnik Męska - S
105 SOWA, Tomasz brak Nienadowa Męska - M
106 STAŃKO , Mateusz ... DANRUN... Mirocin Męska - L
107 STÓJ, Krzysztof Jarosław Męska - XL
108 SZABOWSKI, Krzysztof MAAW-SPORT ŻURAWICZKI Męska - M
109 SZADURSKI, Tomasz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Męska - L
110 SZAJNY, Jan Zarzecze Męska - M
111 SZCZEPAŃSKI, Maciej Zalesie Męska - XL
112 SZKOŁA, Mateusz Pruchnicka Grupa Biegowa Pruchnik Męska - XXL
113 SZOLDRA, Grzegorz Kańczuga Kańczuga Męska - M
114 ŚLIMAK , Tomasz Bachów Męska - L
115 ŚLIWA, Maciej Rzeszów Męska - L
116 TOMASZEWSKI, Maciej JGB ''Sokół'' Jarosław/GUKLA Bratkowice Widna Góra/Pawłosiów Męska - L
117 TRZONEK, Andrzej Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław Męska - M
118 TYMOCZKO, Bogdan ETO Zarzecze Męska - M
119 URBAN, Marek PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA Przeworsk Męska - XL
120 WALAT, Adrian 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp Rzeszów Damska - M
121 WAŻNY, Łukasz RUN RUN OLESZYCE Rzeszów Męska - L
122 WĄSACZ, Dominik MAAW-SPORT URZEJOWICE Męska - S
123 WĄSIK, Janek Pan Korabina Męska - M
124 WILK, Krzysztof Czudowice Męska - XL
125 WINIARZ, Witek Ostrów Męska - XL
126 WOJCIECHOWSKI , Paweł Jarosławska gruba biegowa sokół Jarosław Męska - XL
127 WOJTASIEWICZ, Wincenty Tarnowiec Damska - M
128 WOŁOSZYN, Mariusz Mostki Męska - S
129 ZAŁUSKI, Piotr Biegomania Lubaczów Lubaczów Męska - XL
130 ZAMORSKI, Adam Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" Cetula Męska - XL
131 ZGRYŹNIAK, Robert Jarosław Męska - XL
132 ZIĘBA, Piotr Zięba Team Zarzecze Męska - XL
133 ZIĘBA , Wojciech Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław Męska - M
134 ŹDZIEBŁO, Łukasz KRÓLEWSKIE PILZNO Pilzno Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 BALAWENDER, Lesław Zarzecze Męska - L
2 BANAŚ, Krzysztof Narol Męska - M
3 BAWOR, Agata Siennów Damska - M
4 BAWOR, Agata Siennów Damska - M
5 BESTER, Monika Kosina Damska - XS
6 BIAŁOGŁOWSKI, Paweł Siennów Męska - M
7 BIK, Marcin Rzeszów Męska - M
8 BŁASZCZAK, Agata Jaroslaw Damska - XL
9 BOGUSZ, Aleksandra Oleszyce Damska - M
10 BORCZ, Maciej Mikulice Damska - M
11 BUBNIAK, Grzegorz Zarzecze Męska - L
12 CHMIEL, Łukasz Rzeszów Męska - S
13 CHMIELOWSKI, Marcin Kańczuga Męska - L
14 CHUDZIK, Alicja Radymno Damska - L
15 CZAJA, Wacław Przemyśl Męska - L
16 CZEPIELA, Natalia Jagiełła Damska - S
17 CZUCZKIEWICZ, Tomasz Ostrów Męska - M
18 DELEKTA, Małgorzata korabina Damska - M
19 DRAPAŁA, Damian Przeworsk Męska - L
20 DUSZA, Łukasz Przemyśl Męska - M
21 GAWEŁ-MYCZKO, Agnieszka Przemyśl Damska - M
22 GĘBORYS , Mateusz Tomaszów Lubelski Męska - XXL
23 GŁOWACKA, Justyna Warszawa Damska - L
24 GORAJ-PRZYBYLSKA, Dorota Pełnatycze Damska - S
25 JEDNACZ, Kamil Jasiennik stary Męska - M
26 JĘDRZEJEWSKA , Daria Rzeszów Damska - XS
27 KALTENBERG, Janusz Jarosław Męska - S
28 KAMECKI, Tomasz Przeworsk Damska - L
29 KASPERSKI, Marcin Zarzecze Męska - L
30 KASPERSKI, Tomasz Rzeszów Męska - M
31 KAWALEC, Grzegorz Rzeszów Męska - S
32 KOJDER, Szymon Krzemienica Męska - M
33 KOŁODZIEJ, Tomasz Rzeszów Męska - L
34 KOPACZ, Piotr Jelna Męska - M
35 KOTLIŃSKI, Michał Zarzecze Męska - M
36 KRAJEWSKA, Anna Święte Damska - S
37 KRAJEWSKI, Ryszard Święte Męska - XL
38 KRASOŃ, Marcin Hucisko Męska - XL
39 KUCZA, Artur Kisielów Męska - L
40 KUCZA, Karolina Kisielów Damska - M
41 KURAS, Damian Łapajówka Męska - L
42 KURAS , Przemysław Zarzecze Męska - L
43 KUROPATWA, Gabriel Przemyśl Męska - M
44 KUŹNIAR, Piotr Siennów Męska - M
45 KWOKA, Roman Bobrówka Męska - M
46 LAMBER, Justyna Czelatyce Damska - XS
47 LAMBER , Marian Czelatyce Męska - M
48 ŁABUDZKA, Agnieszka Jarosław Damska - XL
49 MACH, Radosław Przeworsk Męska - L
50 MACHOWSKA, Aneta Korabina Damska - M
51 MACIEWICZ, Teresa Munina Damska - M
52 MARCHUT, Kazimierz Jelna Męska - M
53 MARTYN, Ala Widna Göra Damska - M
54 MARTYN, Bogdan Widna Göra Męska - M
55 MIKOŚ, Magdalena Golcowa Damska - S
56 MŁYNARSKI, Stanisław Zarzecze k. Niska Męska - S
57 NIEMIEC, Aleksandra Przeworsk Damska - M
58 NOCEK, Janusz Łańcut Męska - L
59 OŻGA, Mateusz Sieniawa Męska - M
60 PAWLAK, Jerzy Zarzecze Męska - XL
61 PIESZKO, Roman Jarosław Męska - L
62 PISZCZEK, Stanisław Przemyśl Męska - M
63 PROBACHTA, Dawid Zarzecze Męska - L
64 PRZESTALSKI, Leszek WROCŁAW Męska - XL
65 PUCIA, Zbigniew Tryńcza Męska - M
66 RAFAŁ , Niemczak Pelnatycze Męska - L
67 RĄSA, Tomasz Zarzecze Damska - L
68 RZĄSA, Tomasz Zarzecze Damska - L
69 SANOCKA, Małgorzata RADYMNO Damska - S
70 SANOCKA , Małgorzata Przemyśl Damska - S
71 SOJKA , Anna Zarzecze /nisko Damska - XS
72 STARZECKA, Joanna Jarosław Damska - S
73 STÓJ, Krzysztof Jarosław Męska - XL
74 STRZAŁKA, Agnieszka Mostki Damska - XS
75 SUROWIEC , Karolina Sandomierz Damska - M
76 SZAJNY, Jan Zarzecze Męska - M
77 SZCZEPAŃSKI, Maciej Zalesie Męska - XL
78 ŚLIMAK, Anna Bachów Damska - S
79 ŚLIMAK , Tomasz Bachów Męska - L
80 ŚLIWA, Maciej Rzeszów Męska - L
81 WASILEWSKA, Joanna BIŁGORAJ Damska - S
82 WILK, Justyna Czudowice
83 WILK, Krzysztof Czudowice Męska - XL
84 WINIARZ, Witek Ostrów Męska - XL
85 WITKOWSKI, Andrzej przyszów Męska - XL
86 WOJTASIEWICZ, Wincenty Tarnowiec Damska - M
87 WOŁOSZYN, Mariusz Mostki Męska - S
88 ZAJĄC , Barbara Zarzecze /nisko Damska - XS
89 ZGRYŹNIAK, Robert Jarosław Męska - XL
90 ZUBER, Karolina Kolbuszowa Damska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 SZOLDRA, Grzegorz Kańczuga Kańczuga Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 BIENIASZ, Przemysław - Krzemienica Męska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 OWSIAK , Justynka ... DANRUN... Kańczuga Damska - S
2 PELS, Daniel ... DANRUN... Zarzecze Męska - L
3 PELS, Szymon ... DANRUN... Zarzecze Męska - S
4 STAŃKO , Mateusz ... DANRUN... Mirocin Męska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 BRONHARD, Rafał 21 BSP, TKKF Sokół Głogów Młp. Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 WALAT, Adrian 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp Rzeszów Damska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 FEDIO, Marek 5 BSP/Przemyski Klub Biegacza Ostrów Damska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 HAŁOŃ, Kamil 5 Batalion Strzelców Podhalańskich Zarzecze Męska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 AAALEKSANDER, Marcin AlexRun Zarzecze Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 KARWAN, Zbigniew BBL Lublin Męska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 MIKOŚ, Darek BRICOMARCHE PRZEMYŚL Męska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 DOMARADZKA, Małgorzata BT WAGABUNDA RZESZÓW Damska - M
2 DOMARADZKI, Grzegorz BT WAGABUNDA RZESZÓW Męska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 PLIŻGA, Justyna BYDLAKI Tomaszów Lubelski Damska - XS

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 ZAŁUSKI, Piotr Biegomania Lubaczów Lubaczów Męska - XL

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 DUDEK, Monika Bo kto jak nie my? Lubenia Damska - M
2 JANIK, Anna Bo kto jak nie my? Lutoryż Damska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 GAZDOWICZ, Michał Brzozowski Klub Biegacza Przysietnica Męska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 PRZESZŁOWSKI, Rafał Błękitni Grzęska Przworsk Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 JAREMKO, Władysław Czarni Oleszyce Oleszyce Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 TYMOCZKO, Bogdan ETO Zarzecze Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 IWANKO, Piotr GOSiR Zarzecze Zarzecze

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 KIC, Damian GUKLA Bratkowice- Korzeniowski.pl Przemyśl Damska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 PIĄTEK , Sebastian Husaria Race Team Rzeszów Rzeszów Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 KIPER , Elżbieta JAROSŁAWSKI BIEGACZ Jarosław Damska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 TOMASZEWSKI, Maciej JGB ''Sokół'' Jarosław/GUKLA Bratkowice Widna Góra/Pawłosiów Męska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 ZAMORSKI, Adam Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" Cetula Męska - XL

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 MOTYKA, Kamil Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław Damska - XL
2 OSIŃSKI, Adam Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław Męska - M
3 TRZONEK, Andrzej Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław Męska - M
4 ZIĘBA , Wojciech Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 WOJCIECHOWSKI , Paweł Jarosławska gruba biegowa sokół Jarosław Męska - XL

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 HOŁUB, Agata Jarosławski Biegacz Jarosław Damska - M
2 KUBAS, Robert Jarosławski Biegacz PRUCHNIK Damska - XL
3 MICHNO, Andrzej Jarosławski Biegacz Pełkinie Męska - L
4 MICHNO, Małgorzata Jarosławski Biegacz Pełkinie Damska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 KIPER, Maciej Jarosławski Biegacz Jarosław Męska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 SĘK, Wiesław Jarosławski Biegacz/PERFECT RUNNER TEAM Pruchnik Męska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 SZCZOTKA , Agata Jarosławski biegacz Jarosław Damska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 BANAŚ, Mateusz KPP Jarosław IPA Przemyśl Wierzbna Damska - L
2 BANAŚ, Mateusz KPP Jarosław IPA Przemyśl Wierzbna Damska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 ŹDZIEBŁO, Łukasz KRÓLEWSKIE PILZNO Pilzno Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 STRZELEC, Justyna KU AZS UP Kraków Przemyśl Damska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 WODAŁA, Jolanta Klub Biegacza RTV EURO AGD Radymno Damska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 SAWIŃSKI, Henryk Klub Piwosza Jarosław Męska - M
2 SAWIŃSKI, Michał Klub Piwosza Rzeszów Męska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 KULIG, Anna Kulig Team Strzyżów Damska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 KORCZYŃSKA-KWITEK , Basia KwitekTeam Stalowa Wola Damska - XS
2 KWITEK , Grzegorz KwitekTeam Stalowa Wola Męska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 SZABOWSKI, Krzysztof MAAW-SPORT ŻURAWICZKI Męska - M
2 WĄSACZ, Dominik MAAW-SPORT URZEJOWICE Męska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 DRYPS, Ryszard NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA Nowa Sarzyna Męska - XL

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 KOPACZ, Adam Nowosarzyńska Grupa Biegowa Nowa Sarzyna Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 KOSZ, Paweł PGE RUN Obrót Rzeszów Męska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 JANKOWSKI, Dariusz PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA Męska - L
2 KIEŁBOŃ, Michał PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA PRZEWORSK Męska - M
3 KOWALCZYK, Mateusz PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA Przeworsk Męska - M
4 URBAN, Marek PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA Przeworsk Męska - XL

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 WĄSIK, Janek Pan Korabina Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 WĄSIK, Marzena Pani Korabina Damska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 SZKOŁA, Mateusz Pruchnicka Grupa Biegowa Pruchnik Męska - XXL

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 GRASZA, Ireneusz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl
2 GUDZ-KICIŃSKI, Piotr Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Męska - L
3 KICIŃSKA, Dorota Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Damska - L
4 KOZIOL, Mariusz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Damska - L
5 KUROPATWA, Kazimierz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Męska - S
6 NYKIEL, Tomasz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Męska - XL
7 PEMPUŚ, Bernard Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Męska - M
8 PRZYBYLSKA, Barbara Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Damska - M
9 RYŚ, Katarzyna Przemyski Klub Biegacza Olszany Damska - S
10 SOJKA, Agnieszka Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Damska - M
11 SYCZ, Barbara Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Damska - S
12 SZADURSKI, Tomasz Przemyski Klub Biegacza Przemyśl Męska - L
13 ZASADZIŃSKA, Barbara Przemyski Klub Biegacza Przemysl Damska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 ŁAPIŃSKA , Anna Przemyski Klub Biegacza / Hot'n Ride Przemyśl Damska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 CYNK, Adam Przeworska Grupa Biegowa Manasterz Męska - M
2 DEC, Jan Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk Męska - M
3 KĘPKA, Andrzej Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk Męska - XL
4 KRAWIEC, Beata Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk Damska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 PILAWA, Bogumił RUN RUN OLESZYCE Lubaczów Męska - M
2 WAŻNY, Łukasz RUN RUN OLESZYCE Rzeszów Męska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 ŁUKASIK, Paweł Rapy Masters Rapy Dylańskie Męska - M
2 ŁUKASIK, Zbigniew Rapy Masters Rapy Dylańskie Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 PRZYPAŚNIAK, Mateusz Real w Kauflandzie Tomaszów Lubleski Męska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 SZEPIENIEC, Katarzyna Rzeszowskie Gazele i Gepardy Rzeszów Damska - XS

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 HAŁYS, Bartłomiej SSPS Resovia Zagórze Męska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 DRĄG, Piotr Skb Krzaki Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 SOŁTYSIAK, Krystyna Spartan Training Group rzeszów Jawornik Damska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 SIEMBIDA, Małgorzata Stalowowolski Klub Biegacza Ulanów Damska - XS

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 SKRZYPCZAK , Barbara Stalowowolski Klub Biegacza Stalowa Wola Damska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 PIOTR, Iwanko Stowarzyszenie Sportowe Badminton Zarzecze Zarzecze Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 MYDLARZ, Artur Sztuka Jakości Artur Mydlarz Rzeszów Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 WALANIA, Kinga TKKF Sokół Głogów Młp. Damska - XS

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 CIUPIŃSKA, Magdalena Tempo5 Przemyśl Wólka Pełkińska Damska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 MANDZIUK, Magdalena Tomaszowska Grupa Biegowa Tomaszów Lubleski Damska - XS

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 MANDZIUK, Mateusz Tomaszowska Grupa Biegowa / KrosSki Remsport Tomaszów Lubleski Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 KRUK, Michał UKS Azymut Dębów Dębów Męska - M
2 LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut Dębów Przeworsk Damska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 KICIŃSKA, Anna UKS Tempo Przemyśl Damska - XL

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 OLEKSAK, Tomasz Wiosna Nisko Męska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 RUTKOWSKI, Zygmunt ZMITEK TEAM Nowa Dęba Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 ZIĘBA, Piotr Zięba Team Zarzecze Męska - XL

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 SETLAK, Michał azs ur/GGB Gorlice Męska - S

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 SOWA, Tomasz brak Nienadowa Męska - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 BURGHARDT, Jakub mt-sport.pl Czarna Sędziszowska Damska - L

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Rozmiar koszulki
1 BAWOR , Paweł Żuklińska Grupa Biegowa Żuklin Męska - XL

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
5000m 198 64 134 106 92
Razem 198 64 134 106 92

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
OPEN-K 64 64 0 35 29
OPEN-M 134 0 134 71 63
Razem 198 64 134 106 92