Grand Prix Polonia 2019 - Entries
2019-08-02 - 2019-08-04

# Category Competitor Club Licence Chip Stages
1 K40 AGNIESZKA, Marek 7200388 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 M40 BALMOWSKI, Radosław 2 pułk inżynieryjny 7205882 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 K21 BALUTA-MAŁECKA, Edyta UKS Patria Młynne 01036 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 OPEN-M BATUG, Paweł 3binż E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 M45 BECMER, Dariusz WKS Śląsk 02148 8655945 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
6 M12 BEKIER, Daniel UKS Azymut Siedliska 04357 2048196 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
7 K14 BEKIER, Monika UKS Azymut Siedliska 04730 430934 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
8 M18 BOJKO, Sebastian UKS Azymut Siedliska 430928 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
9 M10N BORCZYK, Dawid PUKS Młode Orły 4535 412394 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
10 K14 BORKOWSKA, Lena UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03756 1419857 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
11 K12 BOŻEK, Ewelina UKS Azymut Siedliska 04359 2048185 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
12 K50 BUGAJ, Teresa WKS Wawel 2114867 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
13 M12 CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 2801057 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
14 M12 CHODLEWSKI, Szymon KS Kościelec Chrzanów 03603 2801054 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
15 OPEN-K CZERWIENIEC, Marlena UKS Azymut Siedliska 430913 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
16 M14 CZYSZKOWSKI, Igor UKS Azymut Siedliska 04729 430925 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
17 M14 DĄBROWSKI, Karol UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03907 1419863 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
18 K12 DOBROMILSKA, Izabela UKS Azymut Siedliska 04381 2048189 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
19 M16 DOBROWOLSKI, Jakub KU AZS UMCS Lublin 03828 8150503 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
20 M45 DOBROWOLSKI, Piotr KU AZS UMCS Lublin 02972 8010873 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
21 M35 DOMAGAŁA, Andrzej UKS 'Grom" Sokolniki 04573 2086645 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
22 K14 DOMAGAŁA, Emilia UKS 'Grom" Sokolniki 03835 2048188 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
23 M12 DOMAGAŁA, Jakub UKS 'Grom" Sokolniki 04388 2048142 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
24 KM10NR DOMAGAŁA, Konrad UKS 'Grom" Sokolniki 2048143 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
25 K21 DURZYŃSKA, Katarzyna 5 Lubuski Pułk Artylerii 8666007 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
26 M21 DZIOBA, Mateusz Paulinum Jelenia Góra/23spa 01101 8650822 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
27 K14 DZWONKOWSKA, Paulina UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03366 1422868 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
28 M50 FORYSTEK, Józef WKS Wawel 02080 8180366 E3 - Sprint
29 M35 GABROWSKI, Karol Polisportiva 'G.Masi' FISO EM2202 2084613 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
30 M40 GACEK, Bartosz Indywidualnie E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
31 M21 GŁADECKI, Dawid UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03729 8664844 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
32 M21 GOLARZ, Tomasz 2 pinż Inowrocław 1426887 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
33 M21 GOLINOWSKI, Paweł 10BKPanc 02892 8648666 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
34 M45 GORAL, Michał KU AZS UMCS Lublin 04551 8001092 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
35 K35 GOSS, Barbara Toronto OC - 436695 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
36 M16 GÓRSKI, Patryk UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 04541 2033042 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
37 M45 GRAJEK, Grzegorz 2 Pułk Inżynieryjny 1419983 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
38 M10 GRZYWACZ, Bartłomiej UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 412161 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
39 M70 HILLER, Jerzy KU AZS UMCS 887422 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
40 K14 JOHANSSON, Evanna OK Njudung 7060517 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
41 M50 JOHANSSON, Jonny OK Njudung 7661124 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
42 M14 JOHANSSON, Matti OK Njudung 8170517 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
43 M21 KALATA, Michał 10BKPanc 00853 8160889 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
44 OPEN-M KALETA, Tomasz 10 BKPanc 8648675 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
45 M14 KARDASZ, Jakub UKS Azymut Siedliska 04356 430929 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
46 K14 KASPRZYK, Marta UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 04540 418961 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
47 M16 KAWALA, Patryk KS Kościelec Chrzanów 03635 435240 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
48 M12 KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut Siedliska 04431 2048182 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
49 M12 KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
50 OPEN-K KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel 4406138 E2 - Long;E3 - Sprint
51 M55 KLIMASZ, Józef Szarotki 418956 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
52 K10N KMIECIŃSKA, Maria PUKS Młode Orły 4443 2033040 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
53 KM10NR KMIECIŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły 4533 2033040 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
54 M70 KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły 69 2800471 E1 - Middle;E2 - Long
55 M21 KOGUCIUK, Konrad KU AZS UMCS Lublin 03298 5667592 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
56 M45 KOSONOWSKI, Robert 1bdm 2120341 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
57 M21 KRAWCZYK , Michał 1bdm E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
58 OPEN-M KRUK, Zbigniew Wydry Galicja E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
59 M60 KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 886350 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
60 M40 KUJDA, Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1401466 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
61 KM10NR KUJDA, Remigiusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2111090 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
62 M14 KUJDA, Tymoteusz Szkoła Podstawowa Osielsko 361804 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
63 M21 KURYJ, Marek WKS Wawel 03252 8650882 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
64 M12 KWIECIŃSKI, Konrad PUKS Młode Orły 4493 431908 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
65 K14 LECHOWSKA, Agata KS Kościelec Chrzanów 03609 2801066 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
66 M60 MACHOWSKI, Władysław UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 00482 2086529 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
67 M14 MAJOWSKI, Jan UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03502 7204644 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
68 M21 MALEC, Łukasz 1bdm E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
69 M21 MALINAK, Stepan SKOB Kobra Vsetin 7865 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
70 OPEN-K MALINAKOVA, Jitka SKOB Kobra Vsetin 7864 E3 - Sprint
71 M40 MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 7205881 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
72 K12 MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska 04362 2048179 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
73 M45 MIKHAYLOV, Victor Odessa Team 9777503 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
74 M14 MIŚKÓW, Krzysztof KS Kościelec Chrzanów 04165 886343 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
75 M14 MNICH, Marcin UKS Azymut Siedliska 04731 430932 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
76 M12 MOKRZANOWSKI, Bartłomiej UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 04722 338294 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
77 K10N NIEWIADOMSKA, Kaja UKS Azymut Siedliska 430904 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
78 K21 OLEJNIK, Agata UKS Orientuś Łódź 00376 8646294 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
79 OPEN-M OLEKSAK, Marek Wydry Galicja Brak Brak E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
80 K21 PACEK, Karolina Indywidualny Mazowsze 02346 8000597 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
81 K10 PAKULSKA, Natalia Mościska E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
82 K65 PALLAS, Robyn Central Coast 8650866 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
83 M14 PARUCH, Paweł UKS Azymut Siedliska 04732 430908 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
84 M60 PIETRUSIŃSKI, Marek Artemis Wrocław 1323 2035173 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
85 M12 PIÓRO, Dawid UKS Azymut Siedliska 04408 2048184 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
86 M21 PLESIŃSKI, Mariusz 10BKPanc 01304 8648668 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
87 M14 PODWORSKI, Kacper UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 02780 8181204 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
88 M75 POKORA, Edward UMKS Kwidzyn 01503 412004 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
89 M65 POŹNIAK, Szymon niezrzeszony nie mam brak E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
90 M65 PRICE, Colin Central Coast 8636570 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
91 M12 PRZEGON, Krzysztof UKS Azymut Siedliska 04733 430911 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
92 M14 RABIEGA, Kamil UKS Azymut Siedliska 04355 430914 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
93 K12 SIERKOWSKA, Marta UKS Azymut Siedliska 04360 2048198 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
94 M45 SŁAWIŃSKI, Marcin indywidualnie 1603314 E1 - Middle;E2 - Long
95 M16 SOBIEPANEK, Maksymilian UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03759 8864841 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
96 K12 SOKAL, Karolina UKS Azymut Siedliska 04734 430910 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
97 M35 STĘŻYCKI , Grzegorz 10 BKPanc 04684 8648671 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
98 K12 SUDAK, Oliwia UKS Azymut Siedliska 04361 2048193 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
99 OPEN-M SUKHADOLAVA, Aelita Peleng-Vimpel nie mam 72010050 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
100 K10 SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 4179 1427312 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
101 M50 SZOCIŃSKI, Robert 2pinż 1426889 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
102 M14 SZURYGA, Bogusz KU AZS UMCS Lublin 3644 887416 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
103 M50 SZURYGA, Hubert KU AZS UMCS Lublin 00683 8667591 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
104 K45 TARNOWSKA , Ewa KU AZS UMCS Lublin 00821k 86667595 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
105 M55 TARNOWSKI, Mirosław KU AZS UMCS Lublin 00764k 86667594 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
106 M21 TICHY, Tomas WKS Wawel 04038 886295 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
107 M60 TRYDZENSKI, Henadzi Peleng-Vimpel nie mam 7204875 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
108 M14 TYWONEK, Jan UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03841 418964 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
109 KM10NR URYGA, Adam WKS Wawel 4406142 E2 - Long;E3 - Sprint
110 M10N URYGA, Artur WKS Wawel 4406116 E2 - Long;E3 - Sprint
111 M40 URYGA, Sławek WKS Wawel 4406180 E2 - Long;E3 - Sprint
112 M60 WAŁACHOWSKI, Janusz PUKS Młode Orły 1171 8230559 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
113 M14 WAŁCZUK-PIECH, Wiktor UKS Azymut Siedliska 04358 430918 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
114 K12 WASILEWSKA, Olga UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 04251 418960 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
115 M14 WASILEWSKI, Mikołaj UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 02779 338300 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
116 K40 WIERCIOCH-WÓJTOWICZ , Helena RCI Kraków 8650893 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
117 M21 WOJARSKI, Michał Wieliczka O-Team 502201 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
118 M45 WOJTCZAK, Krzysztof CSWIiChem Wrocław 8654382 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
119 M45 WÓJCIK, Grzegorz Wks Wawel 03195 8158815 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
120 K18 WÓJCIK, Natalia Wks Wawel 02992 8650889 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
121 M14 WÓJCIK, Paweł Wks Wawel 02991 8664651 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
122 M75 WRONICZ, Zygmunt E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
123 K45 WYSOCKA, Joanna MKS MOS Wrocław 1400 2016298 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
124 K10 WYSOCKA, Michalina MKS MOS Wrocław 04012 2016299 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
125 M50 WYSOCKI, Romuald MKS MOS Wrocław 1407622 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
126 K12 ZALESKA, Julia MKS MOS Wrocław 04345 2067737 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
127 K16 ZIELIŃSKA, Oliwia PUKS Młode Orły 3217 8650819 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
128 OPEN-M ŻELAZO, Jacek Start Kluska Głogów Młp. E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

K10

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 PAKULSKA, Natalia Mościska E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 4179 1427312 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 WYSOCKA, Michalina MKS MOS Wrocław 04012 2016299 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

K10N

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 KMIECIŃSKA, Maria PUKS Młode Orły 4443 2033040 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 NIEWIADOMSKA, Kaja UKS Azymut Siedliska 430904 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

K12

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BOŻEK, Ewelina UKS Azymut Siedliska 04359 2048185 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 DOBROMILSKA, Izabela UKS Azymut Siedliska 04381 2048189 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska 04362 2048179 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 SIERKOWSKA, Marta UKS Azymut Siedliska 04360 2048198 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 SOKAL, Karolina UKS Azymut Siedliska 04734 430910 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
6 SUDAK, Oliwia UKS Azymut Siedliska 04361 2048193 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
7 WASILEWSKA, Olga UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 04251 418960 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
8 ZALESKA, Julia MKS MOS Wrocław 04345 2067737 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

K14

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BEKIER, Monika UKS Azymut Siedliska 04730 430934 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 BORKOWSKA, Lena UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03756 1419857 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 DOMAGAŁA, Emilia UKS 'Grom" Sokolniki 03835 2048188 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 DZWONKOWSKA, Paulina UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03366 1422868 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 JOHANSSON, Evanna OK Njudung 7060517 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
6 KASPRZYK, Marta UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 04540 418961 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
7 LECHOWSKA, Agata KS Kościelec Chrzanów 03609 2801066 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

K16

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 ZIELIŃSKA, Oliwia PUKS Młode Orły 3217 8650819 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

K18

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 WÓJCIK, Natalia Wks Wawel 02992 8650889 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

K20

# Competitor Club Licence Chip Stages

K21

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BALUTA-MAŁECKA, Edyta UKS Patria Młynne 01036 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 DURZYŃSKA, Katarzyna 5 Lubuski Pułk Artylerii 8666007 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 OLEJNIK, Agata UKS Orientuś Łódź 00376 8646294 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 PACEK, Karolina Indywidualny Mazowsze 02346 8000597 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

K35

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 GOSS, Barbara Toronto OC - 436695 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

K40

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 AGNIESZKA, Marek 7200388 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 WIERCIOCH-WÓJTOWICZ , Helena RCI Kraków 8650893 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

K45

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 TARNOWSKA , Ewa KU AZS UMCS Lublin 00821k 86667595 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 WYSOCKA, Joanna MKS MOS Wrocław 1400 2016298 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

K50

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BUGAJ, Teresa WKS Wawel 2114867 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

K55

# Competitor Club Licence Chip Stages

K60

# Competitor Club Licence Chip Stages

K65

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 PALLAS, Robyn Central Coast 8650866 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

K70

# Competitor Club Licence Chip Stages

K75

# Competitor Club Licence Chip Stages

K80

# Competitor Club Licence Chip Stages

K85+

# Competitor Club Licence Chip Stages

KM10NR

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 DOMAGAŁA, Konrad UKS 'Grom" Sokolniki 2048143 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 KMIECIŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły 4533 2033040 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 KUJDA, Remigiusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2111090 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 URYGA, Adam WKS Wawel 4406142 E2 - Long;E3 - Sprint

M10

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 GRZYWACZ, Bartłomiej UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 412161 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

M10N

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BORCZYK, Dawid PUKS Młode Orły 4535 412394 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 URYGA, Artur WKS Wawel 4406116 E2 - Long;E3 - Sprint

M12

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BEKIER, Daniel UKS Azymut Siedliska 04357 2048196 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 2801057 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 CHODLEWSKI, Szymon KS Kościelec Chrzanów 03603 2801054 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 DOMAGAŁA, Jakub UKS 'Grom" Sokolniki 04388 2048142 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut Siedliska 04431 2048182 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
6 KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
7 KWIECIŃSKI, Konrad PUKS Młode Orły 4493 431908 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
8 MOKRZANOWSKI, Bartłomiej UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 04722 338294 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
9 PIÓRO, Dawid UKS Azymut Siedliska 04408 2048184 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
10 PRZEGON, Krzysztof UKS Azymut Siedliska 04733 430911 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

M14

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 CZYSZKOWSKI, Igor UKS Azymut Siedliska 04729 430925 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 DĄBROWSKI, Karol UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03907 1419863 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 JOHANSSON, Matti OK Njudung 8170517 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 KARDASZ, Jakub UKS Azymut Siedliska 04356 430929 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 KUJDA, Tymoteusz Szkoła Podstawowa Osielsko 361804 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
6 MAJOWSKI, Jan UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03502 7204644 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
7 MIŚKÓW, Krzysztof KS Kościelec Chrzanów 04165 886343 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
8 MNICH, Marcin UKS Azymut Siedliska 04731 430932 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
9 PARUCH, Paweł UKS Azymut Siedliska 04732 430908 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
10 PODWORSKI, Kacper UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 02780 8181204 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
11 RABIEGA, Kamil UKS Azymut Siedliska 04355 430914 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
12 SZURYGA, Bogusz KU AZS UMCS Lublin 3644 887416 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
13 TYWONEK, Jan UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03841 418964 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
14 WAŁCZUK-PIECH, Wiktor UKS Azymut Siedliska 04358 430918 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
15 WASILEWSKI, Mikołaj UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 02779 338300 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
16 WÓJCIK, Paweł Wks Wawel 02991 8664651 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

M16

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 DOBROWOLSKI, Jakub KU AZS UMCS Lublin 03828 8150503 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 GÓRSKI, Patryk UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 04541 2033042 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 KAWALA, Patryk KS Kościelec Chrzanów 03635 435240 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 SOBIEPANEK, Maksymilian UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03759 8864841 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

M18

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BOJKO, Sebastian UKS Azymut Siedliska 430928 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

M20

# Competitor Club Licence Chip Stages

M21

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 DZIOBA, Mateusz Paulinum Jelenia Góra/23spa 01101 8650822 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 GŁADECKI, Dawid UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03729 8664844 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 GOLARZ, Tomasz 2 pinż Inowrocław 1426887 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 GOLINOWSKI, Paweł 10BKPanc 02892 8648666 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 KALATA, Michał 10BKPanc 00853 8160889 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
6 KOGUCIUK, Konrad KU AZS UMCS Lublin 03298 5667592 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
7 KRAWCZYK , Michał 1bdm E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
8 KURYJ, Marek WKS Wawel 03252 8650882 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
9 MALEC, Łukasz 1bdm E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
10 MALINAK, Stepan SKOB Kobra Vsetin 7865 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
11 PLESIŃSKI, Mariusz 10BKPanc 01304 8648668 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
12 TICHY, Tomas WKS Wawel 04038 886295 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
13 WOJARSKI, Michał Wieliczka O-Team 502201 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

M35

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 DOMAGAŁA, Andrzej UKS 'Grom" Sokolniki 04573 2086645 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 GABROWSKI, Karol Polisportiva 'G.Masi' FISO EM2202 2084613 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 STĘŻYCKI , Grzegorz 10 BKPanc 04684 8648671 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

M40

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BALMOWSKI, Radosław 2 pułk inżynieryjny 7205882 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 GACEK, Bartosz Indywidualnie E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 KUJDA, Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1401466 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 7205881 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 URYGA, Sławek WKS Wawel 4406180 E2 - Long;E3 - Sprint

M45

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BECMER, Dariusz WKS Śląsk 02148 8655945 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 DOBROWOLSKI, Piotr KU AZS UMCS Lublin 02972 8010873 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 GORAL, Michał KU AZS UMCS Lublin 04551 8001092 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 GRAJEK, Grzegorz 2 Pułk Inżynieryjny 1419983 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 KOSONOWSKI, Robert 1bdm 2120341 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
6 MIKHAYLOV, Victor Odessa Team 9777503 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
7 SŁAWIŃSKI, Marcin indywidualnie 1603314 E1 - Middle;E2 - Long
8 WOJTCZAK, Krzysztof CSWIiChem Wrocław 8654382 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
9 WÓJCIK, Grzegorz Wks Wawel 03195 8158815 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

M50

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 FORYSTEK, Józef WKS Wawel 02080 8180366 E3 - Sprint
2 JOHANSSON, Jonny OK Njudung 7661124 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 SZOCIŃSKI, Robert 2pinż 1426889 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 SZURYGA, Hubert KU AZS UMCS Lublin 00683 8667591 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 WYSOCKI, Romuald MKS MOS Wrocław 1407622 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

M55

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 KLIMASZ, Józef Szarotki 418956 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 TARNOWSKI, Mirosław KU AZS UMCS Lublin 00764k 86667594 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

M60

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 886350 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 MACHOWSKI, Władysław UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 00482 2086529 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 PIETRUSIŃSKI, Marek Artemis Wrocław 1323 2035173 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 TRYDZENSKI, Henadzi Peleng-Vimpel nie mam 7204875 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 WAŁACHOWSKI, Janusz PUKS Młode Orły 1171 8230559 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

M65

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 POŹNIAK, Szymon niezrzeszony nie mam brak E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 PRICE, Colin Central Coast 8636570 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

M70

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 HILLER, Jerzy KU AZS UMCS 887422 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły 69 2800471 E1 - Middle;E2 - Long

M75

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 POKORA, Edward UMKS Kwidzyn 01503 412004 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 WRONICZ, Zygmunt E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

M80

# Competitor Club Licence Chip Stages

M85+

# Competitor Club Licence Chip Stages

OPEN-K

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 CZERWIENIEC, Marlena UKS Azymut Siedliska 430913 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel 4406138 E2 - Long;E3 - Sprint
3 MALINAKOVA, Jitka SKOB Kobra Vsetin 7864 E3 - Sprint

OPEN-M

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BATUG, Paweł 3binż E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 KALETA, Tomasz 10 BKPanc 8648675 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 KRUK, Zbigniew Wydry Galicja E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 OLEKSAK, Marek Wydry Galicja Brak Brak E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 SUKHADOLAVA, Aelita Peleng-Vimpel nie mam 72010050 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
6 ŻELAZO, Jacek Start Kluska Głogów Młp. E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 AGNIESZKA, Marek 7200388 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 WRONICZ, Zygmunt E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 KUJDA, Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1401466 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 KALETA, Tomasz 10 BKPanc 8648675 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 STĘŻYCKI , Grzegorz 10 BKPanc 04684 8648671 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 GOLINOWSKI, Paweł 10BKPanc 02892 8648666 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 KALATA, Michał 10BKPanc 00853 8160889 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 PLESIŃSKI, Mariusz 10BKPanc 01304 8648668 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 KOSONOWSKI, Robert 1bdm 2120341 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 KRAWCZYK , Michał 1bdm E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 MALEC, Łukasz 1bdm E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 GRAJEK, Grzegorz 2 Pułk Inżynieryjny 1419983 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 GOLARZ, Tomasz 2 pinż Inowrocław 1426887 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BALMOWSKI, Radosław 2 pułk inżynieryjny 7205882 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 SZOCIŃSKI, Robert 2pinż 1426889 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BATUG, Paweł 3binż E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 DURZYŃSKA, Katarzyna 5 Lubuski Pułk Artylerii 8666007 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 PIETRUSIŃSKI, Marek Artemis Wrocław 1323 2035173 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 WOJTCZAK, Krzysztof CSWIiChem Wrocław 8654382 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 PALLAS, Robyn Central Coast 8650866 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 PRICE, Colin Central Coast 8636570 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 7205881 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 GACEK, Bartosz Indywidualnie E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 PACEK, Karolina Indywidualny Mazowsze 02346 8000597 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 2801057 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 CHODLEWSKI, Szymon KS Kościelec Chrzanów 03603 2801054 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 KAWALA, Patryk KS Kościelec Chrzanów 03635 435240 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 886350 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
6 LECHOWSKA, Agata KS Kościelec Chrzanów 03609 2801066 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
7 MIŚKÓW, Krzysztof KS Kościelec Chrzanów 04165 886343 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 HILLER, Jerzy KU AZS UMCS 887422 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 DOBROWOLSKI, Jakub KU AZS UMCS Lublin 03828 8150503 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 DOBROWOLSKI, Piotr KU AZS UMCS Lublin 02972 8010873 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 GORAL, Michał KU AZS UMCS Lublin 04551 8001092 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 KOGUCIUK, Konrad KU AZS UMCS Lublin 03298 5667592 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 SZURYGA, Bogusz KU AZS UMCS Lublin 3644 887416 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
6 SZURYGA, Hubert KU AZS UMCS Lublin 00683 8667591 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
7 TARNOWSKA , Ewa KU AZS UMCS Lublin 00821k 86667595 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
8 TARNOWSKI, Mirosław KU AZS UMCS Lublin 00764k 86667594 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 WYSOCKA, Joanna MKS MOS Wrocław 1400 2016298 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 WYSOCKA, Michalina MKS MOS Wrocław 04012 2016299 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 WYSOCKI, Romuald MKS MOS Wrocław 1407622 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 ZALESKA, Julia MKS MOS Wrocław 04345 2067737 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 PAKULSKA, Natalia Mościska E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 JOHANSSON, Evanna OK Njudung 7060517 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 JOHANSSON, Jonny OK Njudung 7661124 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 JOHANSSON, Matti OK Njudung 8170517 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 MIKHAYLOV, Victor Odessa Team 9777503 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BORCZYK, Dawid PUKS Młode Orły 4535 412394 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 KMIECIŃSKA, Maria PUKS Młode Orły 4443 2033040 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 KMIECIŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły 4533 2033040 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły 69 2800471 E1 - Middle;E2 - Long
5 KWIECIŃSKI, Konrad PUKS Młode Orły 4493 431908 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
6 WAŁACHOWSKI, Janusz PUKS Młode Orły 1171 8230559 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
7 ZIELIŃSKA, Oliwia PUKS Młode Orły 3217 8650819 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 DZIOBA, Mateusz Paulinum Jelenia Góra/23spa 01101 8650822 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 SUKHADOLAVA, Aelita Peleng-Vimpel nie mam 72010050 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 TRYDZENSKI, Henadzi Peleng-Vimpel nie mam 7204875 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 GABROWSKI, Karol Polisportiva 'G.Masi' FISO EM2202 2084613 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 WIERCIOCH-WÓJTOWICZ , Helena RCI Kraków 8650893 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 MALINAK, Stepan SKOB Kobra Vsetin 7865 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 MALINAKOVA, Jitka SKOB Kobra Vsetin 7864 E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 ŻELAZO, Jacek Start Kluska Głogów Młp. E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 KLIMASZ, Józef Szarotki 418956 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 KUJDA, Remigiusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2111090 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 KUJDA, Tymoteusz Szkoła Podstawowa Osielsko 361804 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 GOSS, Barbara Toronto OC - 436695 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 DOMAGAŁA, Andrzej UKS 'Grom" Sokolniki 04573 2086645 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 DOMAGAŁA, Emilia UKS 'Grom" Sokolniki 03835 2048188 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 DOMAGAŁA, Jakub UKS 'Grom" Sokolniki 04388 2048142 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 DOMAGAŁA, Konrad UKS 'Grom" Sokolniki 2048143 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BEKIER, Daniel UKS Azymut Siedliska 04357 2048196 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 BEKIER, Monika UKS Azymut Siedliska 04730 430934 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 BOJKO, Sebastian UKS Azymut Siedliska 430928 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 BOŻEK, Ewelina UKS Azymut Siedliska 04359 2048185 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 CZERWIENIEC, Marlena UKS Azymut Siedliska 430913 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
6 CZYSZKOWSKI, Igor UKS Azymut Siedliska 04729 430925 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
7 DOBROMILSKA, Izabela UKS Azymut Siedliska 04381 2048189 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
8 KARDASZ, Jakub UKS Azymut Siedliska 04356 430929 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
9 KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut Siedliska 04431 2048182 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
10 MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska 04362 2048179 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
11 MNICH, Marcin UKS Azymut Siedliska 04731 430932 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
12 NIEWIADOMSKA, Kaja UKS Azymut Siedliska 430904 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
13 PARUCH, Paweł UKS Azymut Siedliska 04732 430908 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
14 PIÓRO, Dawid UKS Azymut Siedliska 04408 2048184 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
15 PRZEGON, Krzysztof UKS Azymut Siedliska 04733 430911 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
16 RABIEGA, Kamil UKS Azymut Siedliska 04355 430914 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
17 SIERKOWSKA, Marta UKS Azymut Siedliska 04360 2048198 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
18 SOKAL, Karolina UKS Azymut Siedliska 04734 430910 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
19 SUDAK, Oliwia UKS Azymut Siedliska 04361 2048193 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
20 WAŁCZUK-PIECH, Wiktor UKS Azymut Siedliska 04358 430918 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 OLEJNIK, Agata UKS Orientuś Łódź 00376 8646294 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BALUTA-MAŁECKA, Edyta UKS Patria Młynne 01036 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BORKOWSKA, Lena UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03756 1419857 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 DĄBROWSKI, Karol UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03907 1419863 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 DZWONKOWSKA, Paulina UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03366 1422868 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
4 GŁADECKI, Dawid UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03729 8664844 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 GÓRSKI, Patryk UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 04541 2033042 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
6 GRZYWACZ, Bartłomiej UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 412161 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
7 KASPRZYK, Marta UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 04540 418961 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
8 MACHOWSKI, Władysław UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 00482 2086529 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
9 MAJOWSKI, Jan UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03502 7204644 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
10 MOKRZANOWSKI, Bartłomiej UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 04722 338294 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
11 PODWORSKI, Kacper UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 02780 8181204 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
12 SOBIEPANEK, Maksymilian UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03759 8864841 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
13 TYWONEK, Jan UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 03841 418964 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
14 WASILEWSKA, Olga UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 04251 418960 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
15 WASILEWSKI, Mikołaj UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 02779 338300 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 POKORA, Edward UMKS Kwidzyn 01503 412004 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 4179 1427312 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BUGAJ, Teresa WKS Wawel 2114867 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 FORYSTEK, Józef WKS Wawel 02080 8180366 E3 - Sprint
3 KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel 4406138 E2 - Long;E3 - Sprint
4 KURYJ, Marek WKS Wawel 03252 8650882 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
5 TICHY, Tomas WKS Wawel 04038 886295 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
6 URYGA, Adam WKS Wawel 4406142 E2 - Long;E3 - Sprint
7 URYGA, Artur WKS Wawel 4406116 E2 - Long;E3 - Sprint
8 URYGA, Sławek WKS Wawel 4406180 E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 BECMER, Dariusz WKS Śląsk 02148 8655945 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 WOJARSKI, Michał Wieliczka O-Team 502201 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 WÓJCIK, Grzegorz Wks Wawel 03195 8158815 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 WÓJCIK, Natalia Wks Wawel 02992 8650889 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
3 WÓJCIK, Paweł Wks Wawel 02991 8664651 E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 KRUK, Zbigniew Wydry Galicja E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint
2 OLEKSAK, Marek Wydry Galicja Brak Brak E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 SŁAWIŃSKI, Marcin indywidualnie 1603314 E1 - Middle;E2 - Long

# Competitor Club Licence Chip Stages
1 POŹNIAK, Szymon niezrzeszony nie mam brak E1 - Middle;E2 - Long;E3 - Sprint

Distances statistics:

Distances Persons Female Male Paid Unpaid
GPP 128 40 88 0 128
Total 128 40 88 0 128

Categories statistics:

Categories Persons Female Male Paid Unpaid
K10 3 3 0 0 3
K10N 2 2 0 0 2
K12 8 8 0 0 8
K14 7 7 0 0 7
K16 1 1 0 0 1
K18 1 1 0 0 1
K20 0 0 0 0 0
K21 4 4 0 0 4
K35 1 1 0 0 1
K40 2 2 0 0 2
K45 2 2 0 0 2
K50 1 1 0 0 1
K55 0 0 0 0 0
K60 0 0 0 0 0
K65 1 1 0 0 1
K70 0 0 0 0 0
K75 0 0 0 0 0
K80 0 0 0 0 0
K85+ 0 0 0 0 0
KM10NR 4 0 4 0 4
M10 1 0 1 0 1
M10N 2 0 2 0 2
M12 10 0 10 0 10
M14 16 0 16 0 16
M16 4 0 4 0 4
M18 1 0 1 0 1
M20 0 0 0 0 0
M21 13 1 12 0 13
M35 3 0 3 0 3
M40 5 0 5 0 5
M45 9 0 9 0 9
M50 5 0 5 0 5
M55 2 0 2 0 2
M60 5 0 5 0 5
M65 2 1 1 0 2
M70 2 0 2 0 2
M75 2 1 1 0 2
M80 0 0 0 0 0
M85+ 0 0 0 0 0
OPEN-K 3 3 0 0 3
OPEN-M 6 1 5 0 6
Total 128 40 88 0 128