Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2019/2020 - Karnety - Zgłoszenia
2019-12-01

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Płatność
1 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [901] ADAMEK, Dariusz #AdamCzerwińskiTeam
2 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1501] ADAMUS, Jakub
3 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [902] AMIAUD, Romain WM Triself
4 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1502] ANDRZEJCZYK, Adrian
5 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1503] ARCHAMOWICZ, Krzysztof
6 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [501] ATROSZCZYK, Aleksandra
7 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [502] ATROSZCZYK, Aleksandra
8 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [503] BABIUCH, Magda Skawina Biega
9 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [903] BAJAK, Mirosław P3SK
10 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [904] BAJDAK, Łukasz
11 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [0] BALON, Lidia Skawina Biega Zapłać
12 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [905] BALUTA-MAŁECKA, Edyta
13 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 [221] BAŁABAN, Bartłomiej ITMBW KRAKÓW
14 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1504] BANACH, Jakub zaMARCHWIście
15 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [0] BANASIK, Anna BeFit24Team Zapłać
16 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [0] BANIAK, Marcin G.O.A.T. Team Michałowice Zapłać
17 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [906] BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners
18 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K50 [504] BARAN, Beata WKS WAWEL BnO
19 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [907] BARANSKA, Anna
20 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [0] BARANSKA, Maria Zapłać
21 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [0] BARANSKI, Adam Zapłać
22 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [505] BARAŃSKI, Jakub Tapczan
23 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [506] BARGIEŁ, Marcin Go Aptiv!
24 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1505] BARNAŚ, Adrian Salt Runners Bochnia
25 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1506] BARTKOWIAK, Grzegorz
26 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [0] BARTNIKOWSKI, Marek thulium.com
27 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [222] BARTOS, Tymoteusz Trenuj w Krakowie
28 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1507] BARTOSIK, Michał M-TEAM
29 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [908] BARTOSZ, Marek JCI Running Team
30 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [909] BARTYZEL, Grzegorz Poranny Patrol
31 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [910] BARZYK, Karol
32 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K50 [1508] BAŚ, Anna Leniwce
33 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1509] BAŚ , Mateusz Leniwce
34 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [507] BĄCZEK, Małgorzata WKS WAWEL BnO
35 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1510] BEDNAREK, Marcin GoLenie
36 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1511] BEŁZ, Tomasz
37 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1512] BEŁZAK, Filip TriJet Team
38 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1513] BIAŁECKA, Sylwia LGBS Running Team
39 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1514] BIAŁKA, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice
40 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [0] BICZEWSKI, Arkadiusz KSPO Dentinea 1A
41 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [11] BIEDERMAN, Adrianna WKS WAWEL BnO
42 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [12] BIEDERMAN, Marcin WKS WAWEL BnO
43 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [508] BIEDERMAN, Paweł WKS WAWEL BnO
44 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [509] BIELECKA, Ewa
45 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [911] BIELIK, Radosław #AdamCzerwińskiTeam
46 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1296] BIENIEK, Dominik Monar Kraków
47 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [510] BIEŃ, Katarzyna
48 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [511] BIERA, Agnieszka Skawina Biega
49 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [512] BIERNAT, Bartłomiej
50 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1515] BIES, Grzegorz
51 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [101] BIGAJ, Jan Iron Dragon Triathlon
52 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [912] BIGAJ, Sebastian Iron Dragon Triathlon
53 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [102] BIGAJ, Ula Iron Dragon Triathlon
54 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [513] BIŁOCHA, Ewa
55 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [223] BISKUPSKA , Julia WKS WAWEL BnO
56 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [103] BISKUPSKA, Małgorzata WKS WAWEL BnO
57 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [104] BISKUPSKA, Marysia WKS WAWEL BnO
58 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [778] BISKUPSKI, Michał WKS WAWEL BnO
59 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [779] BISZTYGA, Sabina Biegamy z kranowianką
60 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [913] BLADY, Bogdan
61 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [914] BLAUT, Marcin Night Runners
62 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [915] BLICHARZ, Ewelina GE HealthAhead
63 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [916] BŁACHNO, Marcin Aniołki Charliego
64 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1721] BŁAKAŁA, Damian RMF4RT Gladiators
65 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [224] BŁASZCZAK, Jarosław Go Aptiv!
66 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [514] BŁASZCZAK, Jarosław Go Aptiv!
67 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [225] BŁYSKOSZ, Magdalena WKS WAWEL BnO
68 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [515] BOBAK, Bogdan Skawina Biega
69 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [516] BOBROWSKA, Maria
70 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1516] BODURKA, Adam Go Aptiv!
71 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1] BODURKA, Krzysztof KS AZS AWF Kraków
72 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [517] BODURKA, Tomasz Decathlon Zakopianka
73 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1517] BORCZYŃSKI, Michał
74 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [9] BOROŃ, Dariusz ASICS FRONTRUNNER POLAND
75 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1305] BOROWIK, Tomasz ATOM
76 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [917] BOROWSKA, Julia
77 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [518] BOROWSKA-ABDELJAOUED, Anna G.O.A.T. Team Michałowice
78 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [0] BOROWSKI, Krzysztof
79 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1518] BORSZOWSKI, Zbigniew Zabierzów Biega
80 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1519] BORYCKI, Mirosław
81 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [918] BOUFRAHI , Rysiek #crazyteam
82 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1520] BOYCE, Aidan Boyce
83 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [138] BOYCE, Malachy
84 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 [226] BRZYSKA, Karolina Brzyski Tri Team
85 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [919] BRZYSKI , Maciej Brzyski Tri Team
86 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [105] BUBLIK, Maciej WKS WAWEL BnO
87 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [227] BUBLIK, Piotr WKS WAWEL BnO
88 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [0] BUCZAK, Izabela Zapłać
89 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [0] BUCZAK, Izabela Zapłać
90 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1521] BUCZEK, Jerzy
91 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [920] BUDERAWSKI , Andrzej Gwiazdy Północy
92 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [228] BUDZIŃSKA, Julia
93 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [519] BUDZIŃSKI, Dawid
94 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [921] BUDZIŃSKI, Maciej
95 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [0] BUDZYN, Paulina Niepołomice Biegają
96 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [922] BUDZYN, Paulina Niepołomice Biegają
97 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [520] BUGAJ, Katarzyna WKS WAWEL BnO
98 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K50 [521] BUGAJ, Teresa WKS WAWEL BnO
99 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [523] BUGAJSKA , Katarzyna
100 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [522] BUGAJSKA, Monika
101 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 [1522] BUGNO, Marcelina Skawina Biega
102 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [524] BUJAS, Dominik
103 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1742] BUJOCZEK, Leszek
104 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [750] BUJOCZEK, Małgorzata
105 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [923] BUL, Dominik zabieganidobrowolscy
106 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [924] BULIŃSKA, Justyna
107 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [525] BUŁAWA, Filip UKS Kometa Gliwice
108 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [925] BUŁAWA, Grzegorz gb-arch.p Architekt Grzegorz Buława
109 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [526] BURDA, Monika #AdamCzerwińskiTeam
110 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [0] BURLIGA, Iwona Czwartkowe Bieganie
111 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [742] BURLIGA, Jerzy Czwartkowe Bieganie
112 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1523] BURY, Krzysztof GE HealthAhead
113 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [527] BYRCZEK, Jan UKS Kometa Gliwice
114 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [0] BYRSKA, Sylwia
115 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [528] BYTOMSKA, Kamila
116 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [926] BZDAK, Bartosz
117 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [529] CABAJ, Łukasz
118 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1524] CAŁA, Maciej CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ
119 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1525] CAPIŃSKA , Anna Night Runners
120 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1526] CEBERAK, Bartosz
121 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M60 [530] CEKIERA, Antoni
122 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1527] CEKIERA, Robert AZS AWF KRAKÓW MASTERS
123 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K [201] CELEJ-KOBALCZYK, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice
124 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [531] CHAMCZYK, Maciej A mogłem spać
125 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1310] CHLUPKA, Ireneusz
126 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [0] CHMIELNICKI, Patryk Zapłać
127 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [927] CHMIELOWSKI, Andrzej Gniewne Krewetki
128 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [928] CHOLEWCZUK, Agnieszka WILD DOGS TEAM
129 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [929] CHOLEWCZUK, Piotr WILD DOGS TEAM
130 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1528] CHOMICZ, Krzysztof RMF4RT Gladiators
131 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1529] CHROMNIAK, Marcin Lusina Projekt
132 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1530] CHRZĄŚCIK, Anna Płomyk Olkusz
133 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [532] CHYLIŃŚKI, Mateusz Kraków Athletocs Team
134 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [533] CIERLAK, Elżbieta Brzyski Tri Team
135 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [534] CIERLAK, Mikołaj Brzyski Tri Team
136 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [535] CIERLAK, Przemysław Brzyski Tri Team
137 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [930] CIEŚLA, Magda
138 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [536] CIEŚLAK-SAWICKA, Katarzyna BIEGAM GDZIE POPADNIE
139 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [931] CIEŚLIK, Sebastian
140 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [0] CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
141 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [5062] CIUPIŃSKI, Jakub
142 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [0] CUDEK, Iwo Zapłać
143 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [0] CUDEK, Jacek #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
144 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [0] CUDEK, Leon Zapłać
145 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1531] CWIKLA, Pawel
146 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [932] CYGAN, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam
147 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [933] CYGAN, Tomasz A mogłem spać
148 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [934] CYRBUS, Dominika JJfit Running Team
149 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 [0] CYRKLER, Łukasz Night Runners
150 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [735] CZAPCZYŃSKA , Małgorzata Niepołomice Biegają
151 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [337] CZAPCZYŃSKA, Zofia Niepołomice Biegają
152 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [336] CZAPCZYŃSKI , Cezary Niepołomice Biegają
153 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [136] CZAPCZYŃSKI, Wojciech Niepołomice Biegają
154 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1283] CZAPIEWSKA , Eliza #crazyteam
155 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [935] CZAPLA, Przemysław WKS WAWEL BnO
156 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1322] CZAPLA , Tomasz WKS WAWEL BnO
157 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [732] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice
158 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1323] CZARNECKI, Piotr
159 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [537] CZARNECKI, Piotr ZAJEDZ RAKA
160 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1532] CZELNY, Zbigniew
161 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1533] CZESAK, Marcin RWM TEAM
162 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1534] CZYŻ, Piotr
163 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 [229] CZYŻ, Radosław WKS WAWEL
164 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [936] CZYŻOWICZ , Michał
165 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K16 [361] DANIELAK, Alicja
166 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [231] DANIELAK, Hanna
167 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [0] DARCHUK, Oleksandr
168 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [360] DĘBSKI, Dariusz
169 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [937] DIKOLENKO, Agnieszka
170 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [538] DOBISZEWKA, Ilona BIEGAM GDZIE POPADNIE
171 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [106] DOBROWOLSKI, Mikołaj KUKUCZSPORT.PL
172 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [938] DOBRZAŃSKA, Marta GE HealthAhead
173 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [939] DOLAŚ, Danuta Rebellion od Free Runners
174 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [940] DOMIN, Tomasz JJfit Running Team
175 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [941] DRAPICH, Natalia LGBS Running Team
176 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [539] DROBNIAK, Weronika
177 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [942] DROZDZOWSKI, Konrad
178 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [943] DRZYZGIEWICZ, Michal www.kwitnaca.com
179 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [944] DRZYZGIEWICZ, Przemysław
180 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [232] DUBIEL, Piotr 2xWK
181 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1307] DUDA, Paweł BeFit24Team
182 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [945] DUDA, Wojciech Skawina Biega
183 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [540] DUDZIAK, Dorota #AdamCzerwińskiTeam
184 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [541] DUDZIAK, Tomasz POLAR TEAM
185 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [946] DURAS, Andrzej
186 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K [0] DURAS , Izabela
187 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K16 [233] DURAS, Magdalena
188 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [947] DURLAK, Błażej
189 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [542] DUROŃ, Marcin BeFit24Team
190 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [234] DUROŃ, Marcin BeFit24Team
191 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [948] DYKSZAK, Filip WM Triself
192 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [107] DYKSZAK, Tymon TS Wieliczanka Wieliczka
193 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [543] DYLĄG, Marlena G.O.A.T. Team Michałowice
194 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [544] DYNGOSZ, Krzysztof FedEx
195 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [949] DYREK, Marcin
196 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [950] DYREK, Marcin
197 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [951] DYREK, Michał MOK Mszana Dolna
198 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [952] DYRGA, Sebastian JJfit Running Team
199 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1535] DYWAN, Andrzej
200 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [953] DZIAŁO, Tomasz
201 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [954] DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna
202 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [955] DZIECIUCHOWICZ, Michał
203 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [956] DZIEDZIC, Joanna
204 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1536] DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl
205 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1297] DZIEDZIC, Piotr Monar Kraków
206 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M60 [1537] DZIEŻOK, Bogdan Trailrun
207 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [342] DZIK , Władysław Biegamy z kranowianką
208 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 [1738] DZIOBEK, Paulina ITMBW
209 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [545] DZIURZYŃSKA, Ulka Vege Runners
210 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M [202] ELŻBIECIAK, Łukasz Lux Torpeda Malopolska
211 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1725] ENGLERT, Piotr TriJet Team
212 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [546] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna WKS WAWEL BnO
213 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [957] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna WKS WAWEL BnO
214 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M60 [749] FAJTO, Maciej KS Murzasichle
215 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M60 [547] FEDIRKO, Tadeusz
216 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [958] FEREK, Maciej
217 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [235] FILICIAK, Antoni CAFFETTIERA
218 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [236] FILICIAK, Justyna CAFFETTIERA
219 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [548] FILICIAK, Michał CAFFETTIERA
220 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [108] FILICIAK, Stanisław CAFFETTIERA
221 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [959] FILIPEK, Daniel
222 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [237] FIREK, Grzegorz 2xWK
223 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [960] FIREK, Rafał Lacho Team
224 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [961] FLAGA, Iwona Los Pantalones Rojos
225 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [962] FLIS, Piotr JJfit Running Team
226 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [0] FOLFASIŃSKA , Joanna Skawina Biega Zapłać
227 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [963] FOLTA, Katarzyna
228 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [549] FORYSTEK, Józef WKS WAWEL BnO
229 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1538] FOSSAERT, Sylwia
230 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [964] FRACH, Dominik SIGMA Pizza & Bar
231 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [965] FRANCUZ, Konrad Vege Runners
232 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1309] FRANCZAK, Katarzyna
233 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [966] FRANKIEWICZ, Jakub Aniołki Charliego
234 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1302] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna
235 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [967] GACEK, Dawid A mogłem spać
236 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [743] GACEK, Tadeusz Pszczółka Team
237 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M20 [238] GAJDA, Kamil #AdamCzerwińskiTeam
238 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1539] GAJDA, Mateusz Skawina Biega
239 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1540] GALEWICZ, Katarzyna
240 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [0] GALUBA, Martyna UKS Lider
241 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 [0] GALUBA, Monika UKS Lider
242 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [550] GAPYS, Jolanta #AdamCzerwińskiTeam
243 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [551] GAPYS, Robert #AdamCzerwińskiTeam
244 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [5] GARBACIK, Maja WKS WAWEL BnO
245 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [968] GARBACIK, Wojciech WKS WAWEL BnO
246 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1541] GARSTECKI, Michał Skawina Biega
247 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [109] GARUS, Gabriela
248 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [552] GARUS, Konrad
249 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [239] GARZEŁ, Grzegorz ITMBW KRAKÓW
250 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [969] GAWENDA, Katarzyna
251 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 [354] GAWIN, Agnieszka
252 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [970] GAWIN, Krzysztof BeFit24Team
253 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1542] GAWIN, Marek
254 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1543] GAWLIK, Adrian
255 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [5060] GAWOR, Irenuesz Anywhere Bike Team
256 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [553] GAWRON, Kasia WKS WAWEL BnO
257 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 [240] GAWRON, Kasia WKS WAWEL BnO
258 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [0] GĄSIENICA-ROJ, Anna KS Murzasichle
259 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [971] GĄSIOR, Krzysztof Klub Biegacza AZS UEK
260 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [554] GEDL, Przemysław
261 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [972] GEDLICZKA, Tymoteusz
262 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1544] GĘBALA, Piotr
263 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1728] GIELEWICZ, Bartłomiej Monar Kraków
264 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1545] GIERASIŃSKI , Pablo KKB Dystans Krakow
265 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [973] GIERZ, Bartłomiej Go Aptiv!
266 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [0] GIL, Jacek
267 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [0] GIRGUŚ, Michał #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
268 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1546] GIŻA, Grzegorz
269 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [974] GLINSKA, Aleksandra
270 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [975] GŁOWACKI, Mariusz Active Jura
271 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1294] GŁÓD, Łukasz Klub Biegacza AZS UEK
272 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [976] GNIEWEK, Julia
273 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [555] GOGOLA, Mariusz
274 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1281] GOLIŃSKA, Anna Nauka Biega
275 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1280] GOLIŃSKI, Mieczysław Nauka Biega
276 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [556] GOLL, Michał
277 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [0] GOMÓŁKA, Paweł Triwise Zapłać
278 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [0] GORHOVER, Alon Zapłać
279 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [977] GORSZKO, Adam Trailrun
280 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1548] GÓRAL, Grzegorz JJfit Running Team
281 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [978] GÓRKA, Konrad Night Runners
282 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [557] GÓRKA, Marcin Husaria Race Team
283 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [558] GÓRKA, Piotr JJfit Running Team
284 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [979] GÓRNA, Anita LPP Team
285 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M20 [241] GÓRNISIEWICZ, Roland JJfit Running Team
286 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1549] GRABOWSKA, Joanna WKS WAWEL BnO
287 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1298] GRABOWSKI, Daniel Monar Kraków
288 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M50 [242] GRABOWSKI , Jan Skawina Biega
289 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [559] GRABOWSKI, Mariusz #AdamCzerwińskiTeam
290 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [980] GRABOWSKI, Zbigniew autobike.com.pl
291 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M60 [981] GRACZYK, Roman
292 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1277] GRELA, Katarzyna NAUKA BIEGA
293 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1288] GRELA, Katarzyna NAUKA BIEGA
294 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 [0] GROCHALSKA , Katarzyna Zapłać
295 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [982] GROMNY, Konrad WM Triself
296 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1550] GROS, Anna Skawina Biega
297 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [983] GRUDNIAK, Tomasz
298 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1551] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław
299 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [243] GRUSZKA, Dominika Niepołomice Biegają
300 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1552] GRUSZKA, Kamila Niepołomice Biegają
301 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [984] GRUSZKA, Karol
302 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [560] GRYGIEL, Marek Trailrun
303 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [561] GRYMEK, Dagmara BeFit24Team
304 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [244] GRZEGORCZYK, Borys WKS WAWEL BnO
305 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1306] GRZESZCZAK-BOROWIK, Anna ATOM
306 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [985] GRZYB , Kazimierz Los Pantalones Rojos
307 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1321] GRZYWA, Grzegorz
308 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [986] GURDAK, Mateusz Trailrun
309 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1553] GURGUL, Mateusz Aromat Nóg
310 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1554] GURGUL, Sebastian Aromat Nóg
311 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [987] GUZIK, Łukasz Go Aptiv!
312 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [988] HALAGARDA, Krzysztof IP GBSC Active Crew
313 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [989] HANUSIAK, Leszek Husaria Race Team
314 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [0] HAWRYSZKO , Basia
315 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [562] HEBDA, Michalina
316 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [0] HEBDA, Michalina
317 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [0] HEBDA, Michalina Zapłać
318 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [245] HERDA, Ewelina G.O.A.T. Team Michałowice
319 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [563] HERDA, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice
320 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [990] HODANA, Tomasz
321 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [991] HORODECKI, Łukasz
322 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [0] HRONOWSKI, Piotr Zapłać
323 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [564] HRUBY, Anna KS AZS AWF Kraków
324 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [565] HRYC , Martyna
325 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [566] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga
326 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [567] HUTSENKO , Yelyzaveta WKS WAWEL BnO
327 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1555] HYŻY, Piotr
328 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [0] IDZIOR, Tomasz
329 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [992] IGNATOWICZ, Dawid
330 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [110] INDYKA, Jan
331 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [568] INDYKA, Maciej WKS WAWEL BnO
332 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [993] INDYKA, Maciej WKS WAWEL BnO
333 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [569] INDYKA, Michał 11MBOT
334 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1556] IRIONDO FADRIQUE, Ricardo
335 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [994] JABŁOŃSKA, Sylwia SBG Podbieg
336 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M60 [1737] JABŁOŃSKI, Kazimierz Sprinter Prądy
337 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [570] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata
338 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K50 [246] JAKUBEK, Hanna Skawina Biega
339 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1557] JAKUBIEC, Mariusz GoLenie
340 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1558] JAKUBIEC, Radosław GoLenie
341 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1314] JAKUBIŃSKI, Jakub
342 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K50 [0] JAŁOCHA , Zofia Zapłać
343 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M50 [247] JAMKA, Wiesław Skawina Biega
344 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [995] JAMROZIK, Adrian Husaria Race Team
345 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [571] JAMROZIK, Krzysiek WKS WAWEL BnO
346 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K16 [248] JANAS, Amelia
347 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [249] JANAS, Natalia
348 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [996] JANIAK, Mariusz
349 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K [203] JANICKA, Barbara Poranny Patrol
350 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [997] JANICKI, Patryk Poranny Patrol
351 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M [204] JANICKI, Ryszard Poranny Patrol
352 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [572] JANIK, Maja
353 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1559] JANISZEWSKI, Marcin Kamil Kubus Tatus
354 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [0] JANKOWSKI, Mateusz Vege Runners
355 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1560] JARACZEWSKI, Piotr
356 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [998] JAREMA, Maciej Lokomotiv Majdan
357 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [999] JAROSINSKA , Justyna Rebellion od Free Runners
358 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 [250] JAROSZ, Katarzyna Vege Runners
359 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 [344] JARZĄBEK, Magdalena Monar Kraków
360 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1000] JASIŃSKI, Jakub GE HealthAhead
361 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1729] JASIŃSKI, Wiktor Monar Kraków
362 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1561] JASKOWSKA, Bożena NeON Team
363 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [0] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna
364 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [111] JAWORSKI, Marek Trenuj w Krakowie
365 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1001] JAWORSKI, Tomasz NORDLOOK
366 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1002] JEDLIŃSKA, Małgorzata Zupa Pomidorowa
367 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1003] JÓZEFCZYK, Piotr Husaria Race Team
368 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1004] JURAS, Ewa
369 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1005] KACZMARCZYK, Marta
370 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1006] KACZMARCZYK, Tomasz Husaria Race Team
371 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [0] KACZMAREK, Agnieszka Zapłać
372 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [112] KACZMAREK, Julia UKS Lider
373 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1007] KACZMAREK, Katarzyna #AdamCzerwińskiTeam
374 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [573] KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
375 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [574] KACZMAREK, Tomasz Niepłomice Biegają
376 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1008] KACZOR, Pawel
377 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1009] KAIM, Antoni
378 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [575] KAJNIAK, Beata Skawina Biega
379 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1562] KALETA, Jan KKB Dystans Krakow
380 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1010] KALETA, Magdalena
381 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1011] KALICKI, Daniel
382 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1563] KALITA, Damian
383 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1564] KALITA, Nikodem
384 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K60 [1012] KAMIŃSKA, Halina
385 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1325] KAMIŃSKA, Karolina
386 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M60 [1565] KAMIŃSKI, Krzysztof
387 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1315] KAMISIŃSKA , Dorota BeFit24Team
388 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1013] KAMISIŃSKI, Marek BeFit24Team
389 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1289] KANIA, Robert
390 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1299] KAPAŁA, Michał Monar Kraków
391 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [576] KAPOŁKA, Agata Skawina Biega
392 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [577] KAPUTA, Piotr
393 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1014] KARBOWSKA, Beata
394 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [745] KARCZEWSKA , Renata Skawina Biega
395 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M [205] KARŁOWSKI, Wojciech
396 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1015] KAROLAK , Magdalena
397 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [0] KARPIEL, Magdalena Plantwear
398 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1566] KARPISZ, Zbigniew
399 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [578] KASPERCZYK, Maciej
400 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [579] KASPERCZYK, Michał Brzyski Tri Team
401 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [0] KASPEROWICZ, Radek Lacho Team Zapłać
402 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 [251] KASZOWSKA, Marta UKS Kometa Gliwice
403 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [252] KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa Gliwice
404 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1016] KASZOWSKI, Marcin UKS Kometa Gliwice
405 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [253] KAWALA, Patryk KS Kościelec Chrzanów
406 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1017] KAWIK, Tomasz KAWIK RUNNING TEAM
407 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [254] KAZIMIEREK, Marcin tygryski
408 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [255] KAZIMIEREK, Marcin tygryski
409 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1018] KĄCIK, Mariusz OSP Morawica
410 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [340] KĘDZIOR, Kacper WKS Wawel Kraków
411 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [339] KĘDZIOR, Krzysztof WKS Wawel Kraków
412 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [733] KĘDZIOR, Tomasz onkologiaprywatnie.pl
413 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [256] KĘSEK, Anna CSK Brzezie
414 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [257] KĘSEK, Bartek CSK Brzezie
415 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [258] KĘSEK, Maciej CSK Brzezie
416 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [113] KĘSEK, Szymon CSK Brzezie
417 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [580] KHVAINITSKAYA-KURUS , Katsiaryna
418 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [581] KIEŁB, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice
419 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [582] KIEŁB, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice
420 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1019] KIEŁT, Andrzej #AdamCzerwińskiTeam
421 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1567] KIEŁTYKA, Piotr
422 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [583] KIJAK, Jakub WKS WAWEL BnO
423 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1568] KIJANKA, Artur
424 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [584] KINDLER, Agata
425 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1020] KINDLER, Bartlomiej
426 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1021] KISIELEWSKI, Michał Compass / bikeBoard
427 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1022] KISIELEWSKI, Piotr Compass / bikeBoard
428 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1023] KITKA, Mateusz
429 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [259] KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanów
430 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1024] KLĘSK, Krzysztof
431 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1025] KLIMCZAK, Tomasz A mogłem spać
432 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [747] KLIMECKI , Krystian KS Murzasichle
433 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [137] KLIMEK, Małgorzata Trenuj w Krakowie
434 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1026] KLIMEK, Marek
435 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [338] KLIMEK, Mateusz Trenuj w Krakowie
436 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [585] KLUSEK, Mateusz Skep Biegacza Kraków
437 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 [260] KŁAPUT, Dorota
438 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [752] KŁAPUT, Natalia
439 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K50 [1569] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka
440 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1027] KOCON, Katarzyna BeFit24Team
441 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [4] KOCZWARA, Tomasz
442 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1570] KOFIN, Maciej #AdamCzerwińskiTeam
443 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1571] KOLAK, Konrad Kolegium Sędziów Nowy Sącz
444 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 [1572] KOLASA , Adriana Spartan Training Group Kraków
445 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [0] KOLTUNIAK, Lukasz Zapłać
446 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1028] KOŁODZIEJ, Ewelina
447 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [586] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz UKS Kometa Gliwice
448 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1573] KOŁODZIEJCZYK, Monika Jura TEAM
449 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1029] KOMISARCZUK, Arkadiusz
450 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1030] KONS, Katarzyna
451 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1031] KONSTANTY, Katarzyna Poranny Patrol
452 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [5056] KOŃCZAK, Piotr Jpks
453 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1032] KOŃCZEWSKI, Daniel GoLenie
454 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1033] KOPACKA, Edyta KB SOBÓTKA
455 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1574] KOPACZ, Piotr
456 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [358] KOPERNIAK, Franciszek
457 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 [356] KOPERNIAK, Katarzyna
458 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 [355] KOPERNIAK, Łukasz
459 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [357] KOPERNIAK, Mikołaj
460 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1284] KOPIEĆ, Kamil Jaja Na Bok
461 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1285] KOPIEĆ, Rafał
462 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M70 [1034] KOPTA, Jerzy
463 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M70 [587] KORDOS, Jan KKB Dystans Krakow
464 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1035] KORN, Michal MTJS
465 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [588] KORNAŚ, Andrzej KUKUCZSPORT.PL
466 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1575] KORNAŚ, Krzysztof Wspólnota Emaus Nowy Sącz
467 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [0] KORNOBIS, Monika Go Aptiv!
468 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [114] KOSECKA, Karolina Trenuj w Krakowie
469 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1576] KOSMALA, Bartosz KOSMALA Team
470 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1036] KOSMALA, Przemek
471 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1037] KOSOŃ, Krzysztof
472 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M50 [262] KOSOWSKI, Adam ADAMEX Podolsze
473 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1577] KOSTORZ, Konrad
474 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [0] KOSZAŁKA , Marcin Klub Wysokogórski Kraków Zapłać
475 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [589] KOŚCIELNY, Artur Skawina Biega
476 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [590] KOŚCIELNY, Wojciech WKS WAWEL BnO
477 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 [263] KOTAŃSKA, Klaudia
478 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [591] KOWALCZYK, Joanna
479 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [592] KOWALCZYK, Kazimierz KS Murzasichle
480 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [0] KOWALCZYK, Rafał ZPEOW Wielkie Drogi
481 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1578] KOWALCZYK, Roman Klub Biegacza AZS UEK
482 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M60 [593] KOWALCZYK, Tadeusz
483 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [0] KOWALCZYK, Tomasz 16bpd Zapłać
484 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1038] KOWALIŃSKI, Jędrzej POLAR TEAM
485 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [115] KOWALSKA, Ewa 2K
486 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1039] KOWALSKA, Paulina POLKAS
487 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [116] KOWALSKI, Adam 2K
488 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1040] KOWALSKI, Hubert WM Triself
489 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1041] KOWALSKI, Kamil FIZJO-BALANCE Kraków
490 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1042] KOWALSKI, Krzysztof 2K
491 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1043] KOWALSKI, Michał POLKAS
492 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [594] KOZIOŁ, Agnieszka
493 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1044] KOZIOŁ, Ania Night Runners
494 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1579] KOZIOŁ, Artur Poranny Patrol
495 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1045] KOZIOŁ, Ewa Poranny Patrol
496 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1046] KOZIOŁ, Przemysław
497 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 [1580] KOZIOŁ, Weronika Klub Biegacza AZS UEK
498 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [352] KOZUB, Dorota
499 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [595] KOŹBIAŁ, Zuzanna M-TEAM
500 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1047] KRAS, Rafał
501 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M [206] KRAWCZYK, Jacek
502 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1286] KRAWCZYK, Jacek Go Aptiv!
503 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1581] KRAWCZYK, Jakub
504 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M60 [264] KRAWCZYK, Mirosław MJMETAL OŚWIĘCIM
505 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1303] KRÓL, Dariusz
506 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [596] KRÓL, Michał
507 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1048] KRÓL, Tomasz
508 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1049] KRUK, Paulina Night Runners
509 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1050] KRUPA, Adam GE HealthAhead
510 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1051] KRUSZEC, Andrzej Augusta Restauracja Kraków
511 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K16 [0] KRYDA, Alicja Skawina Biega Zapłać
512 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M60 [1052] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanów
513 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1582] KRYSA, Roman #rowerowykraków
514 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1053] KRZYSZTOFIK, Wojciech
515 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [0] KRZYSZTYŃSKI, Michał WKS WAWEL BnO
516 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [597] KRZYZANOWSKI, Tomasz
517 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [265] KRZYŻAN, Alina
518 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1054] KRZYŻAN, Jakub KW Kraków
519 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [0] KRZYŻAN, Jan
520 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [266] KRZYŻAN, Stanisław
521 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1055] KRZYŻAŃSKA, Magda
522 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1056] KUBIESA, Jakub
523 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1057] KUBIESA, Patrycja
524 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1311] KUBIK, Filip
525 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 [267] KUC, Ewa
526 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M16 [268] KUCHARCZYK, Jakub UKS Kometa Gliwice
527 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K [207] KUCHARSKA, Katarzyna
528 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [598] KUCHARSKI, Maciej
529 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [0] KUCIEL, Paweł Axis Usługi Fizjoterapeutyczne Zapłać
530 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1058] KUDŁA, Grzegorz OCR TEAM BYDLAKI
531 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1724] KUDŁAK, Paweł Poranny Patrol
532 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1059] KUEHN, Agnieszka JJfit Running Team
533 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [737] KUFEL, Paweł
534 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [599] KUKLA, Bartosz UKS Kometa Gliwice
535 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [600] KUKLA, Daniel
536 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [601] KUKLA, Grzegorz 1.RODN / Koliber TEAM
537 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [0] KUKLA, Katarzyna Chemical Runners Team
538 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [117] KUKUCZ-LEGIEŃ, Magdalena KUKUCZSPORT.PL
539 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [269] KUKUCZ-LEGIEŃ, Maksymilian KUKUCZSPORT.PL
540 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K [208] KUKUCZ-LEGIEŃ, Małgorzata KUKUCZSPORT.PL
541 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1060] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał kukuczsport.pl/TriWise
542 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [0] KUKUŁA, Karolina
543 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1061] KULA, Karolina KKB Dystans Krakow
544 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M60 [270] KULA, Tadeusz KKB Dystans Krakow
545 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1062] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika KS Kościelec Chrzanów
546 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1063] KULON, Grzegorz BeFit24Team
547 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [271] KUŁACH, Joanna
548 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [272] KUŁACH, Przemysław
549 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1064] KUMOREK, Zbyszek Niepołomice Biegają
550 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1065] KUNAT, Tomasz
551 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1066] KUNZ, Marcin Lacho Team
552 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1067] KUNZ, Tomasz
553 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1068] KUREK, Jan
554 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1583] KUREK, Mariusz Night Runners
555 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1584] KUREK, Michał Night Runners
556 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1585] KURIATA, Robert Vege Runners
557 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1069] KURSA, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam
558 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1070] KURSA, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam
559 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [273] KURTYCZ, Natalia WKS WAWEL BnO
560 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [603] KURTYKA, Joanna
561 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [604] KURUS, Tomasz KA_TO
562 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1586] KURYJ, Marek WKS WAWEL BnO
563 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1071] KUSZTAL, Justyna Eskadra Kraków
564 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1587] KUŚMIERZ, Grzegorz Eskadra Kraków
565 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [605] KUTYBA, Marek
566 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1072] KUZICKI, Artur
567 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [140] KWASKOWSKA, Joanna Trenuj w Krakowie
568 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 [0] KWIATKOWSKA, Marta Trenuj w Krakowie
569 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [606] KWIATKOWSKI, Jakub ITMBW KRAKÓW
570 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1727] KWIATKOWSKI , Krzysztof Biegamy z kranowianką
571 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1073] KWIATKOWSKI, Michael
572 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1588] KWIECIEŃ, Arek Vege Runners
573 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1589] KWIECIEŃ, Kacper Klub Biegacza AZS UEK
574 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1590] LACHOR, Krzysztof ARMIA LACHORÓW
575 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [736] LACHOWICZ, Kuba
576 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1723] LACHOWICZ, Przemysław
577 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1591] LADRA, Ryszard
578 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [274] LAMPARSKA, Maja WKS WAWEL BnO
579 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1074] LASKOWSKI, Dariusz Niepołomice Biegają
580 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [0] LASKOWSKI, Tomasz BeFit24Team
581 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [0] LASKOWSKI, Tomasz BeFit24Team Zapłać
582 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [0] LASKOWSKI, Tomasz BeFit24Team Zapłać
583 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1075] LASOTA, Marek
584 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1313] LASOTA-KOWALSKA , Katarzyna FIZJO-BALANCE Kraków
585 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [607] LATAŁA, Jarosław BBL Kraków
586 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1312] LATAŁA, Krzysztof Go Aptiv!
587 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 [1592] LECH, Ewa Eskadra Kraków
588 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1593] LEGENC, Łukasz wedrujzoczkami.pl
589 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [0] LEISZNER , Izabela
590 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1076] LELEK, Grzegorz
591 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1594] LENCZOWSKI, Jakub Iron Dragon Triathlon
592 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1595] LESIAK, Filip Skawina Biega
593 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [118] LESIAK, Jonasz
594 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1077] LESZCZYŃSKI, Juliusz
595 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1596] LESZCZYŃSKI, Michał Zakrzowiec Team Challenge
596 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [119] LEŚNIAK , Basia Trenuj w Krakowie
597 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1078] LEŚNIAK, Jacek Akademia Sportu Future 4
598 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1730] LEŚNIAK, Michał Monar Kraków
599 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [608] LEWANDOWSKI, Marcin Happy TRI Friends
600 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [609] LEWICKI, Krzysztof POLAR TEAM
601 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1079] LEWICKI, Paweł LGBS Running Team
602 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1080] LIEBER, Artur MJMETAL OŚWIĘCIM
603 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1744] LIGĘZA, Joanna SMASHING Papkins
604 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K [209] LIMANOWSKA-PIASECKA, Justyna CAFFETTIERA
605 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1731] LIPOWSKI, Szymon Monar Kraków
606 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1081] LIPSKA, Anna BeFit24Team
607 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [610] LIS, Jacek G.O.A.T. Team Michałowice
608 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [611] LISIK, Justyna
609 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [612] LISTEK, Marta WKS WAWEL BnO
610 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [613] LISTOPAD, Marcin WKURW_TEAM
611 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1082] LORENZ, Anna #AdamCzerwińskiTeam
612 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1597] LUTY LEGUTKO, Anka #AdamCzerwińskiTeam
613 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [614] ŁABNO, Magdalena
614 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1598] ŁABUZIŃSKI, Sławomir WKS WAWEL BnO
615 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 [0] ŁAKOMSKA, Zuzanna ZUZA Team Zapłać
616 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [615] ŁAKOMSKI, Łukasz rowerowanie.pl
617 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [616] ŁASKAWSKI, Michał BeFit24Team
618 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1083] ŁASKOWSKI, Piotr BeFit24Team
619 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [617] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz
620 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [618] ŁUKASIAK, Izabela
621 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 [275] ŁUKASIK, Andrzej POLAR TEAM
622 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [619] ŁUKASIK, Sylwia BeFit24Team
623 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1599] ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA, Izabela Klub Biegacza AZS UEK
624 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1282] ŁUŻNY, Bartłomiej KBTR / STRUKT
625 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K50 [1085] MACHLOWSKA, Grażyna KKB Dystans Krakow
626 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1600] MACHLOWSKI, Lukasz KKB Dystans Krakow
627 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [620] MACHLOWSKI, Ryszard KKB Dystans Krakow
628 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1086] MACHLOWSKI, Ryszard KKB Dystans Krakow
629 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1087] MACIASZ, Sylwia
630 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1601] MACIĄG, Grzegorz
631 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1088] MACIEJAS, Daniel
632 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [621] MACINA, Dariusz
633 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1089] MACIOŁ, Mikołaj
634 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1602] MADEJ, Mirosław
635 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1090] MADETKO, Arkadiusz
636 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1603] MADUSIOK, Dominik
637 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [0] MAGOCSY, Helena
638 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1091] MAGRYAN, Jadwiga IP GBSC Active Crew
639 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1604] MAJCHER, Piotr Eskadra Kraków
640 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [622] MAJDA, Piotr Bacówka Biały Jeleń
641 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1605] MAJDAŃSKI, Paweł
642 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [0] MAJNUSZ, Tomasz
643 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [623] MALARCZYK, Jerzy #AdamCzerwińskiTeam
644 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M [210] MALINOWSKI, Paweł Lux Torpeda Malopolska
645 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1318] MALINOWSKI, Tomasz UKS Lider
646 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1092] MAŁACHOWSKI, Sebastian
647 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [0] MAŁECKI, Mateusz SlowMotion Zapłać
648 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1093] MAŁECKI, Mateusz
649 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [341] MAŁEK, Anna
650 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1320] MAŁEK, Jan
651 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [739] MAŁEK, Leszek
652 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1606] MAŁYSZA, Sławomir
653 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1734] MAMICA, Andrzej Nauka Biega
654 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1607] MANTERYS, Michał KKM Kaloryfer.eu
655 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [755] MARCHEWKA, Klaudia zaMARCHWIście
656 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M [211] MARCHEWKA, Krzysztof
657 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K [212] MARCHEWKA, Maria
658 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1608] MARĆ, Marcin
659 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [0] MARECIK, Agata #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem
660 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [0] MARECIK, Agata #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem Zapłać
661 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1609] MARECKA, Zofia JJfit Running Team
662 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [624] MARKOWICZ, Szymon
663 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1610] MARS, Maksymilian Trailrun
664 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [0] MARZEC, Artur #AdamCzerwińskiTeam
665 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1094] MARZEC, Łukasz
666 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1095] MARZEC, Paweł Husaria Race Team
667 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M60 [276] MASŁYK, Jan
668 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1096] MATUSIK, Wojciech Brzezinka Runner
669 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1097] MAZIARKA, Krzysztof Huaraches
670 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1098] MAZUR, Grzegorz Grupa Skromnych Biegaczy
671 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1099] MAZUR, Krzysztof
672 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M [213] MAZUR, Maciej Woodward Runners
673 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [625] MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk
674 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1611] MĄCZKA, Martyna
675 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1100] MĘKARSKA, Małgorzata
676 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 [277] MĘŻYK, Aleksandra #AdamCzerwińskiTeam
677 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1101] MIAGKYJ, Artem
678 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [5059] MICHALAK , Maciej Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie
679 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [626] MICHALCZAK, Paweł WKS WAWEL BnO
680 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1102] MICHALCZYK, Krzysztof Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe
681 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [754] MICHALEWSKA-DUDA, Daria BeFit24Team
682 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1612] MICHALIK, Dawid Horda
683 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1103] MICHALIK, Magdalena IP GBSC Active Crew
684 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [120] MICHAŁEK, Adam #crazyteam
685 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1104] MICHAŁEK, Łukasz #crazyteam
686 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1105] MICHAŁKÓW, Michał
687 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [278] MICHNO, Marta WKS WAWEL BnO
688 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1613] MIELNICZEK , Grzegorz JJfit Running Team
689 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1106] MIERNICZAK, Bartłomiej Eskadra Kraków
690 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1614] MIERZEŃSKI, Bartosz PrzymierzeŁosia
691 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [627] MIGACZ, Jacek Trailrun
692 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [279] MIGACZ, Jacek Trailrun
693 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1107] MIKA, Artur
694 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1108] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna
695 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1615] MIKULSKI, Wojciech 4F Running Team
696 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1616] MIKULSKI, Wojciech 4F Running Team
697 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [628] MIKUŁA, Grzegorz
698 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1617] MIREK, Grzegorz MOVE STUDIO
699 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [756] MIROCHA, Mateusz
700 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1732] MIROWSKI, Łukasz Monar Kraków
701 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1109] MISIAREK, Michał
702 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M50 [345] MISINIEC , Bogdan Pszczółka Team
703 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1110] MISIUK, Marek Trailrun
704 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [121] MISZKIEL, Hubert KS Korona
705 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1111] MIZERA, Krzysztof
706 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [280] MIZERA, Radosław
707 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1618] MOCNY, Michał RMF4RT Gladiators
708 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1112] MOLA, Agnieszka
709 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1113] MOLEK, Dariusz SD Team
710 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1114] MORAWIEC, Agnieszka
711 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K16 [281] MORAWIEC, Weronika
712 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [0] MORAWSKI, Przemysław Zaczerpnąć nogą
713 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1115] MORDARSKI, Michał
714 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1116] MORMUL, Przemek Kropki
715 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1619] MOSKWIAK, Mateusz
716 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1620] MOSZCZYŃSKI, Bartosz GE HealthAhead
717 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [350] MOSZKOWICZ, Anna WKS Wawel
718 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [349] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel
719 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1740] MOSZKOWICZ, Paweł WKS Wawel
720 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1117] MOSZUMAŃSKA, Magdalena
721 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1118] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ , Katarzyna SZUMKA team
722 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1316] MOZEJKO, Artur
723 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [0] MROCZEK, Mieszko Zapłać
724 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [0] MROCZEK, Mikołaj Zapłać
725 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1119] MROWIEC, Paweł Heineken Kraków Running Club
726 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1295] MUCHA, Janusz Biegamy z kranowianką
727 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [5063] MULDNER, Rafał
728 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [629] MÜLLER, Rafał BeFit24Team
729 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1621] MUSZYŃSKI, Maciej Koliber Team/MM Power
730 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1622] MYSZKA, Bartłomiej
731 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [0] NABIELEC, Magdalena ITMBW KRAKÓW
732 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1623] NAGLIK , Marcin Eskadra Kraków
733 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [0] NAPRUSZEWSKI, Jacek NO CLUB team
734 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K [214] NATORSKA, Beata
735 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1120] NAWROCKI, Łukasz
736 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1624] NAZIM, Adam Runonline
737 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1121] NAZIM, Agnieszka Skawina Biega
738 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M70 [282] NAZIM, Tadeusz Skawina Biega
739 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K50 [0] NIEDZIELCZYK, Jolanta
740 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1625] NIEDZIELSKI, Robert ACAR TEAM/VEGE RUNNERS
741 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1626] NIEDŹWIADEK, Piotr #AdamCzerwińskiTeam
742 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1304] NIESSNER, Piotr WKS WAWEL BnO
743 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [731] NIESSNER, Piotr WKS WAWEL BnO
744 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [283] NIESSNER , Pola WKS WAWEL BnO
745 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [630] NIZIURSKA , Marzanna Husaria Race Team
746 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1122] NOSAL, Sławomir Grupa Skromnych Biegaczy
747 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1627] NOWACKI, Paweł GoLenie
748 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1628] NOWAK, Krzysztof
749 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1123] NOWAK, Lilianna
750 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [284] NOWAK, Michalina SportWise
751 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [135] NOWAK, Patrick
752 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1124] NOWAK, Robert Poranny Patrol
753 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1125] NOWAK, Tomasz Trailrun
754 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [122] NOWAK, Victoria
755 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [0] NOWAKOWSKI, Izydor
756 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [631] NOWORYTA, Bartłomiej TechnipFMC
757 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1126] NOWOTARSKI, Kamil
758 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M60 [632] NOWOTNY, Marian
759 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1127] NYCZ, Sławomir FC Kalembina
760 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [633] NYGA, Julia UKS Kometa Gliwice
761 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1128] OBARZANOWSKI, Michał
762 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [634] OCIESA, Jagoda Siostry Olsen
763 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1129] OLCZAK, Janusz Bieganie 50+
764 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [285] OLEJNIK, Jaśmina WKS WAWEL BnO
765 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [741] OLEJNIK, Maciej wkurw_team
766 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K [215] OLESIAK, Katarzyna
767 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [635] OLESIAK, Tomasz
768 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1131] OLSZA, Paweł
769 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1132] OPOZDA, Arkadiusz NOVOMATIC Technologies Poland
770 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1133] ORAMUS , Paweł Skawina Biega
771 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M [216] ORDZOWIAŁY, Piotr Lux Torpeda Malopolska
772 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [636] ORLIŃSKA, Joanna Skawina Biega
773 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [286] ORŁOWSKA, Nina JJfit Running Team
774 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1134] ORŁOWSKI, Paweł JJfit Running Team
775 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1135] ORTMAN, Marcin
776 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1629] ORYNEK, Klaudia
777 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1327] ORYSZCZAK, Grzegorz ASL
778 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [123] OSAK, Kacper SportWise
779 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1136] OSAK, Maciej SportWise
780 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [124] OSIADACZ, Adam NOVOMATIC Technologies Poland
781 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [637] OSIADACZ, Jakub NOVOMATIC Technologies Poland
782 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [125] OSIADACZ, Julia NOVOMATIC Technologies Poland
783 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1630] OSIKOWSKA, Teresa
784 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [0] OSIKOWSKA, Teresa
785 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1137] OSKWAREK, Michał LGBS Running Team
786 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1138] OSOBA, Magdalena
787 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1631] OSTROWSKI, Paweł Rehmedica.pl
788 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [638] OŻÓG, Mirosław Skawina Biega
789 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1139] OŻÓG, Robert Skawina Biega
790 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1140] PAAKKINEN, Laura
791 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1141] PACHURA, Kinga
792 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [639] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra
793 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [0] PALECZNY, Jacek Zapłać
794 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1632] PALKIJ, Aleksandra Skawina Biega
795 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1633] PALUCH, Marcin
796 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1142] PAMUŁA, Łukasz
797 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1143] PAPKA, Michał Stowarzyszenie Rusz się
798 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1634] PARIS, Nicola La Recastello Radici Group
799 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1144] PASEK, Rafał
800 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1145] PASEK, Tomasz Kamaz Team
801 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1146] PASELA, Jerzy
802 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [640] PASIEKA, Antoni
803 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K [217] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia
804 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [0] PASIŃSKI, Kacper ZPEOW Wielkie Drogi
805 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1635] PASZEK, Tomasz PRZEŁĘCZ DUKLA
806 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1147] PATER, Janusz MJMETAL OŚWIĘCIM
807 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1636] PATURA, Kamil
808 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1308] PAWLICA, Józef
809 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1148] PAWLIK, Krzysztof
810 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [346] PAWŁOWSKA, Anna
811 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 [348] PAWŁOWSKA, Ewelina
812 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [347] PAWŁOWSKI, Jakub
813 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [748] PAWŁOWSKI, Janusz
814 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [143] PAWŁOWSKI, Łukasz
815 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1637] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka Evil Team
816 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [5057] PEC, Waldemar
817 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [0] PEŁCZYŃSKI, Jarek Trailrun
818 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1638] PEŁKA, Michał
819 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [0] PESZT, Michał SportWise
820 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1149] PETER, Lesław Vege Runners
821 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [287] PIASECKI, Aleksander CAFFETTIERA
822 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1639] PIASECKI, Leszek
823 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1292] PIASECKI, Michał
824 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [126] PIASECKI, Mieszko CAFFETTIERA
825 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [641] PIASECKI, Paweł CAFFETTIERA
826 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [20] PIĄTEK, Karolina JJfit Running Team
827 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M60 [740] PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków
828 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M [218] PIĄTY, Józef Skalskie Asy
829 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K50 [1150] PIECUCH, Małgorzata
830 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1151] PIECZONKA, Tomasz
831 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1152] PIEKARNIAK, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam
832 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [642] PIEKARNIAK, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam
833 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K50 [1640] PIEKARSKA-NAJBART, Alicja Nauka Biega
834 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [643] PIENIĄŻEK, Mariusz PRC
835 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1153] PIETRZYK, Mariusz
836 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1154] PIĘTA, Łukasz
837 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1641] PIOTROWICZ, Małgorzata Infinity-Gym
838 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1328] PIOTROWSKI, Andrzej WKS Wawel
839 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [746] PIÓRKOWSKA, Ola #AdamCzerwińskiTeam
840 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [288] PIÓRKOWSKI, Kuba UKS Lider Siercza
841 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [142] PIÓRKOWSKI, Michał UKS Lider Siercza
842 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1642] PIÓRKOWSKI, Tomek Biskupice Family Team
843 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1155] PISARCZYK, Karolina BeFit24Team
844 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [290] PISAREK, Kordian WKS WAWEL BnO
845 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1156] PISAREK, Piotr WKS WAWEL BnO
846 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 [0] PIWOWARCZYK, Dominik #AdamCzerwińskiTeam
847 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K50 [0] PLATA, Agnieszka
848 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1157] PLUCIŃSKI, Jakub Husaria Race Team
849 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [0] PŁAZA, Fabian ZPEOW Wielkie Drogi
850 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1158] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena 2K
851 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1643] POCIĘGIEL, Michał Skawina Biega
852 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1159] PODCZASZY, Tomasz Night Runners
853 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [644] POGODA, Kinga UKS Kometa Gliwice
854 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K16 [291] POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa Gliwice
855 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [292] POLEWKA, Beata UKS Kometa Gliwice
856 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [293] POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice
857 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1160] POPIEL, Andrzej popsmart.pl
858 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1161] POPIELARCZYK, Łukasz Vege Runners
859 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1162] POŚNIK, Jan
860 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [645] POŚNIK, Karolina
861 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [646] POTASIEWICZ, Paweł
862 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M [219] POZNAŃSKI, Jakub
863 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [647] PÓŁTORAK, Aleksander
864 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1163] PÓŁTORAK, Stanisław
865 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1644] PRAGNĄCA, Milena Poranny Patrol
866 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1164] PRĘCIKOWSKI, Rysiek
867 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1165] PROCHERA, Marek Borsuk
868 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 [294] PRZEWOŹNIK, Adam
869 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1166] PRZEWOŹNIK, Piotr
870 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [295] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz
871 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [0] PRZYBYŁO, Dariusz Zapłać
872 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [145] PRZYBYŁO, Szymon
873 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [0] PRZYBYŁOWSKI, Piotr
874 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [17] PRZYSTASZ, Magda Niepołomice Biegają
875 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1167] PUDEŁEK, Agnieszka
876 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [648] PUDEŁEK, Błażej Górzanka Nawojowa Góra
877 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [649] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojowa Góra
878 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [296] PUDEŁEK, Małgorzata LKS Górzanka Nawojowa Góra
879 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [650] PUDEŁEK, Michalina Górzanka Nawojowa Góra
880 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [651] PUDEŁEK, Paweł Górzanka Nawojowa Góra
881 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K50 [652] PULNIK , Andżelika Nowohucki Kombinat Sportowy
882 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [297] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS WAWEL BnO
883 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [353] PUŁCZYŃSKI, Jeremi
884 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1726] PYTEL, Miłosz Triwise
885 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [653] RACHWAŁ , Jacek
886 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1168] RACUŁT, Paweł
887 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1645] RADCZAK, Andrzej
888 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1169] RADCZUK, Tomasz GE HealthAhead
889 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [0] RAJCA, Robert Hospicjum dla Dzieci Alma Spei Zapłać
890 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M60 [1170] RAJTAR, Zbigniew Rontil-Compass
891 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [654] RAKOWSKI, Paweł
892 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [655] RAMOTOWSKA , Dominika
893 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1171] RECZYŃSKA RODRIGUES, Adriana Eskadra Kraków
894 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1172] REICHEL, Marcin POLAR TEAM
895 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [656] REJDYCH, Daria Husaria Race Team
896 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [657] REJDYCH, Tomasz Husaria Race Team
897 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1173] RICOUR, Patrice
898 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [658] ROCZNIAK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
899 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1174] ROGASCH, Stanisław BBL Kraków
900 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [659] ROGOWSKA, Aleksandra Siostry Olsen
901 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1175] ROKITA, Adam WKURW_TEAM
902 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 [298] ROMANOWSKI, Łukasz Husaria Race Team
903 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1176] ROSÓŁ, Mateusz IGNATIANUM
904 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1722] RÓŻYCKA , Agnieszka
905 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [660] RUKSZA, Angelina
906 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [5055] RUSEK, Łukasz
907 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [0] RUTA, Jaromir Zapłać
908 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1646] RYBCZYŃSKI, Przemysław xyz
909 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [299] RYBIŃSKI, Bartłomiej RYBKA Runners Team Proszowice
910 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [300] RYBIŃSKI, Grzegorz RYBKA Runners Team Proszowice
911 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [301] RYCHLIK, Patryk
912 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1177] RYCHLIK, Sebastian
913 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [302] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanów
914 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1178] RYCHŁOWSKI, Tomasz
915 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [0] RYŁKO, Agnieszka ITMBW Kraków
916 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1180] RYS, Marcin FC Kalembina
917 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1181] RYŚ, Marzena Husaria Race Team
918 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1647] RYZHYNSKYI, Vitalii
919 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [21] RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś Łódź / Decathlon Zakopianka
920 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1733] SAFARIAN, Levon Monar Kraków
921 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1648] SALIK, Stanisław Solne Miasto
922 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1182] SAMITOWSKA, Paulina Go Aptiv!
923 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1183] SANCHEZ, Andres
924 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1184] SAWUŁA, Marcin TriDivision Triathlon Team
925 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1185] SĄSIADEK, Grzegorz
926 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1186] SCĄBER, Dawid Poka&Herki Team
927 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1187] SCHNEIDER, Krystyna wkurw_team
928 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1649] SEKMAN, Tomasz
929 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1188] SENKOWSKI, Jakub KBTR / STRUKT
930 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M60 [0] SERATOWICZ, Adam MJMETAL OŚWIĘCIM
931 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [0] SERATOWICZ, Klaudia MJMETAL OŚWIĘCIM
932 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M16 [0] SERATOWICZ, Krzysztof MJMETAL OŚWIĘCIM
933 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [0] SERATOWICZ, Rafał MJMETAL OŚWIĘCIM
934 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K50 [1650] SEREMET, Bożena Sieprawska Piątka
935 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1189] SEWERYN, Robert
936 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1190] SĘK, Marek WM Triself
937 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [351] SIEK, Barbara WKS Wawel
938 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1651] SIEKLIŃSKI, Łukasz Poranny Patrol
939 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1191] SIEKLUCKI , Michał
940 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [661] SIEMIŃSKA, Natalia Biegająca Mama
941 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1652] SIEMIŃSKI, Radosław
942 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1192] SIERANT, Michal
943 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1193] SIKORA, Bartosz
944 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [662] SIKORA, Ewa
945 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [663] SIKORA, Paweł
946 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1653] SIWEK, Jacek TriWise
947 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [0] SKAŁOŃ, Robert ITMBW KRAKÓW Zapłać
948 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1654] SKIBA, Dawid Trailrun
949 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1194] SKIBA, Marcin WM Triself
950 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [664] SKORUPA, Maja LKS Górzanka Nawojowa Góra
951 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [665] SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka Nawojowa Góra
952 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [127] SKRZYŃSKI, Ireneusz
953 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1655] SKRZYŃSKI, Wojciech
954 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1656] SKRZYPEK, Sylwia Sieprawska Piątka
955 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [5058] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja Anywhere Bike Team
956 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1195] SLIWA, Agnieszka
957 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1196] SLOWINSKA, Monika Anywhere Bike Team
958 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1197] SŁAWIK, Maria AZS AWF KRAKÓW MASTERS
959 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1198] SŁONINA, Artur Brodate Słonie
960 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [303] SŁOŃSKA , Antonina WKS WAWEL BnO
961 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [666] SŁOŃSKA, Zofia WKS WAWEL BnO
962 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M50 [304] SŁOŃSKI , Marek WKS WAWEL BnO
963 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1199] SŁOŃSKI, Sławomir Dzikie Dziki
964 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1200] SŁOWIKOWSKI, Paweł KOSOVO
965 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1201] SŁOWIŃSKI, Paweł
966 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1657] SŁUPIŃSKA, Ewa Unlimited
967 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [667] SMEREKA, Krzysztof Vaillant
968 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1202] SOBCZAK, Bogusław
969 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [668] SOBCZYK, Sabina Husaria Race Team
970 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [669] SOBEL, Natalia UKS Kometa Gliwice
971 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1203] SOCHA, Michał Infinity-Gym
972 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1735] SOCHACKI, Sławek
973 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1290] SOCZYŃSKI, Sebastian Poranny Patrol
974 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1658] SOJA, Marcin Klub Sportowy Hajime
975 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1659] SOJECKI, Krzysztof
976 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [18] SOLAKIEWICZ, Anna BeFit24Team
977 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1204] SOLARZ, Szymon
978 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1660] SOLECKI, Krzysztof
979 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [305] SOŁTYS, Alicja Skawina Biega
980 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 [1661] SOSNOWSKA, Dominika
981 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1662] SOWA, Grzegorz Spartan Training Group Kraków
982 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [670] SOWA, Grzegorz ITMBW Kraków
983 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M20 [0] SOWA, Wojciech
984 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [671] SPISS, Maria
985 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K50 [306] SPIZAK, Elzbieta
986 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1663] SPRUTTA, Mateusz
987 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1664] SPYRKA, Adam
988 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1205] SROCZYŃSKI, Maciej
989 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1206] SROKA, Sylwester
990 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1207] SROKA, Wojciech WiB
991 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1208] STACH, Paweł Siwejka
992 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [0] STACHERA, Aleksandra
993 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [672] STANEK, Rafał Zabierzów biega
994 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [0] STANKIEWICZ, Tomasz Zapłać
995 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1209] STAŃDA, Tomasz Zupa Pomidorowa
996 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1665] STARZAK, Paweł
997 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1666] STASIEWICZ, Grzegorz
998 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 [308] STASZEK , Anna
999 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [128] STASZEK , Igor Wks wawel
1000 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 [307] STASZEK, Łukasz
1001 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1667] STAŚKIEWICZ, Maciej
1002 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1210] STAWSKA-KISIAŁA, Natalia Lacho Team
1003 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1211] STEC, Paweł
1004 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1278] STEFAN, Aleksander NAUKA BIEGA
1005 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1279] STEFAN, Edyta NAUKA BIEGA
1006 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1668] STEFANOWSKI, Dominik Eskadra Kraków
1007 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1669] STEFAŃCZYK, Monika
1008 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [673] STEINKE, Dominika
1009 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 [0] STERKOWICZ, Dorota Zapłać
1010 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [0] STERKOWICZ, Jakub Zapłać
1011 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [674] STĘPIEŃ-ZGLICZYŃSKA, Kasia
1012 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K60 [753] STOCHEL, Teresa
1013 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [139] STOECKER-PYTEL, Pola SportWise
1014 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1212] STRASZAK, Mateusz
1015 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [0] STROIUK, Mykhailo Zapłać
1016 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [141] STRUGAŁA, Tymoteusz WKS Wawel
1017 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1213] STRZĘPEK, Bartosz FC Kalembina
1018 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1743] STUDENCKI, Dawid
1019 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [675] STYRNA, Janusz MOVIGO Akademia Ruchu
1020 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1214] STYRNA, Tomasz
1021 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [676] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta Skawina Biega
1022 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [677] SUŁEK, Adam
1023 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M20 [343] SUŁKOWSKI, Rafał Klub Biegacza AZS UEK
1024 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [678] SURDEJ, Paulina STG TARNÓW
1025 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [679] SURMACZ, Tomasz
1026 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [0] SURZYN, Aleksandra Mocni Pomocni
1027 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1670] SUSZ, Artur Poranny Patrol
1028 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1671] SWAŁDEK, Konrad Trailrun
1029 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [680] SWIECH, Marcin Elmo
1030 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [0] SWIECHOWICZ , Pawel Zapłać
1031 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [0] SWISTAK, Karolina Zapłać
1032 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1215] SYROWIECKA, Joanna GE HealthAhead
1033 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1216] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian MJMETAL OŚWIĘCIM
1034 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [681] SZAJEWSKI, Arkadiusz
1035 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1217] SZAJEWSKI, Jakub
1036 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1672] SZAKIEL, Jerzy Klub Biegacza AZS UEK
1037 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [0] SZAŁEK, Katarzyna Zapłać
1038 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1218] SZATYLOWICZ, Przemyslaw Poranny Patrol
1039 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1673] SZCZEPAŃSKI, Sebastian Kopytko
1040 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1219] SZCZERBA, Karolina Night Runners
1041 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1674] SZCZYGIEŁEK, Marek
1042 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1675] SZEWC, Bogdan BeFit24Team
1043 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K50 [1317] SZEWCZYK, Katarzyna IRON Dragon
1044 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1220] SZEWCZYK, Mariusz
1045 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1221] SZKLARCZYK, Dariusz JJfit Running Team
1046 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [682] SZKODZIŃSKI, Tomasz NOVOMATIC Technologies Poland
1047 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1084] SZKOŁA-ŚNIEŻEK, Agnieszka
1048 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [683] SZNAJDER, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice
1049 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [684] SZNAJDER, Rafal G.O.A.T. Team Michałowice
1050 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [685] SZOPA, Krzysztof ZELCZYNA TEAM
1051 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1222] SZOSTAK, Agnieszka
1052 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1676] SZOSTAK, Piotr
1053 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1677] SZOSTEK, Michał BeFit24Team
1054 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1678] SZPEYER, Sławomir
1055 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [0] SZPOTON , Artur Zapłać
1056 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1679] SZWAJA, Mateusz UKS Kometa Gliwice
1057 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1680] SZWAJA, Wojciech Wolbrom Team
1058 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [686] SZYDŁOWSKI, Bartek Skawina Biega
1059 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [687] SZYMAŃSKI, Krzysztof BeFit24Team
1060 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [688] SZYMULA , Judyta Skawina Biega
1061 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1223] SZYMULA, Norbert Skawina Biega
1062 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [309] ŚCIUBAK , Aneta Skawina Biega
1063 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [0] ŚLĘCZKOWSKA, Krystyna
1064 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [689] ŚLIWA, Anna Skawina Biega
1065 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1224] ŚLIWA, Henryk Skawina Biega
1066 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1225] ŚLIWIŃSKA , Angelika
1067 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1324] ŚLIWIŃSKI, Piotr Buszek Run
1068 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1226] ŚLIZ, Wojciech
1069 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1227] ŚLIZIEŃ, Olgierd brak
1070 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [0] ŚMIAŁEK, Łukasz G.O.A.T. Team Michałowice
1071 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1228] ŚMIGACZ, Andrzej
1072 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1681] ŚMIGIELSKI, Piotr
1073 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [690] ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA, Anna
1074 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [691] ŚWIĄTKIEWICZ , Łukasz BIEGAM GDZIE POPADNIE
1075 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [734] ŚWIDNIEWICZ, Paweł AKB CRACOVIA
1076 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1682] ŚWIDZIŃSKI, Tomasz Vege Runners
1077 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [692] ŚWIERAD, Dariusz ASICS FRONTRUNNER POLAND
1078 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1230] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela
1079 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1231] ŚWIĘTOCHOWSKI, Arkadiusz Grupa Skromnych Biegaczy
1080 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1232] TABOR, Dominik Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
1081 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [693] TALAGA, Patryk Skawina Biega
1082 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1287] TARADAJ, Paulina Night Runners
1083 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [310] TARASIEWICZ, Franciszek Forex Bad Boys
1084 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1683] TARGOSZ, Jolanta TEB Edukacja Kraków
1085 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [0] TARGOSZ, Jolanta TEB Edukacja Kraków
1086 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [695] TARGOSZ, Michał Mateusz
1087 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 [311] TARGOSZ, Michał Mateusz
1088 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [696] TARNAWSKA, Anna WKS WAWEL BnO
1089 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [312] TARNAWSKA, Katarzyna KKB Dystans Krakow
1090 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1684] TARNAWSKI, Jakub KKB Dystans Krakow
1091 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [697] TARNAWSKI, Jan WKS WAWEL BnO
1092 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M16 [313] TARNAWSKI, Jan WKS WAWEL BnO
1093 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [129] TARNAWSKI, Tadeusz WKS WAWEL BnO
1094 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [314] TARNOWSKI , Przemysław WKS WAWEL BnO
1095 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [698] TEKIELI, Mariusz
1096 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K [0] TEST, Test Zapłać
1097 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [0] TEST, Test Zapłać
1098 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [699] TICHORUK, Rafał Poranny Patrol
1099 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [315] TICHORUK, Rafał Poranny Patrol
1100 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1685] TKACZ, Przemysław ZIOMKI
1101 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1739] TOBABEN, Damian Monar Kraków
1102 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [700] TOCHOWICZ , Barbara
1103 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M60 [1736] TOKARZ, Jerzy BBL Kraków
1104 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [701] TOPÓR, Magdalena WKS WAWEL BnO
1105 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1233] TOPÓR, Marek WKS WAWEL BnO
1106 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1234] TOPÓR, Monika WKS WAWEL BnO
1107 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1235] TOROŃ, Maciej
1108 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [702] TOWAREK, Michał UKS Kometa Gliwice
1109 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [0] TRACZ, Sławomir
1110 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K50 [751] TROJAN, Anna Husaria Race Team
1111 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1686] TRYBULEC, Daniel Poranny Patrol
1112 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1293] TRZOS, Robert KTPU Kraków
1113 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [703] TWARDOWSKA, Kornelia
1114 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [0] TWARDOWSKA, Monika Iron Runers Niepołomice
1115 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1236] TWORZYDŁO, Paweł
1116 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K [220] TYCZEWSKA, Paulina Lux Torpeda Malopolska
1117 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M [359] TYCZEWSKI, Jacek LuxTorpeda Malopolska
1118 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1687] TYLEK, Rafał
1119 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [704] TYLIBA, Ireneusz Jura TEAM
1120 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [316] TYLIBA, Ireneusz Jura TEAM
1121 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [130] TYLIBA, Izabela Jura TEAM
1122 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [317] TYLIBA, Karol Jura TEAM
1123 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [318] TYLIBA, Magdalena Jura TEAM
1124 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1688] URBANOWICZ, Andrzej SportWise
1125 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 [319] URBAŃSKA KULON, Katarzyna BeFit24Team
1126 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1300] URBAŃSKI, Marcin Monar Kraków
1127 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1237] URIBE ABARCA, Juan Manuel Trailrun
1128 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [131] URYGA, Adam WKS WAWEL BnO
1129 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [132] URYGA, Artur WKS WAWEL BnO
1130 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1689] URYGA, Jakub Deutsche Bank Marathon Team
1131 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [705] URYGA, Sławek WKS WAWEL BnO
1132 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [0] VOINALOVYCH, Yurii SportWise Zapłać
1133 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [133] WALAŚ, Emilka WKS WAWEL BnO
1134 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki [134] WALAŚ, Olga WKS WAWEL BnO
1135 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1690] WALCZAK, Jan
1136 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1691] WALCZAK, Magdalena
1137 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1238] WALCZAK, Waldemar
1138 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K [0] WALCZYK, Iwona
1139 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1239] WALCZYK, Roman Water Knights
1140 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1692] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka AZS AWF KRAKÓW MASTERS
1141 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1240] WALNIK, Rafał
1142 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 [320] WAŃCZYK, Łukasz BeFit24Team
1143 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [321] WARNECKI, Filip Trenuj w Krakowie
1144 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [0] WAWRO, Jakub
1145 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [706] WAXMANN-LEWANDOWSKA, Judyta Happy TRI Friends
1146 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [0] WĄCHAŁA, Grzegorz Skawina Biega Zapłać
1147 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [7] WĄSIK, Maja SportWise
1148 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1241] WĄSIK, Marcin SportWise
1149 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [744] WĄSIKOWSKI, Marcin
1150 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [707] WĄTROBA, Tomasz
1151 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 [322] WĄTROBA, Tomasz
1152 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1242] WĄTRÓBSKI, Mirosław
1153 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1243] WENECKA-FLIS, Anna JJfit Running Team
1154 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1693] WESOŁOWSKI, Krzysztof Poranny Patrol
1155 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1741] WĘGIEL, Bogdan
1156 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 [1244] WĘGRZYN, Katarzyna Creative Bochnia Biega Team
1157 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1245] WĘGRZYŃSKI, Paweł
1158 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [0] WIATRAK, Lukasz Medius
1159 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1694] WIĄCEK, Łukasz
1160 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1695] WIDŁA, Adam Klub Biegacza AZS UEK
1161 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [0] WIECIECH, Przemysław Skawina Biega Zapłać
1162 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1246] WIECZOREK, Wojciech WM Triself
1163 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1247] WIERZBA, Michał
1164 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1696] WIERZBICKI, Piotr Goń się!
1165 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1697] WIĘCEK, Konrada
1166 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1698] WIĘCŁAWSKI, Michał Więcławski Waga Ciężka
1167 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1248] WILK, Katarzyna BeFit24Team
1168 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1249] WILK, Krzysztof Udo Grubbe
1169 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1699] WILK, Krzysztof Wilki :)
1170 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1700] WILK, Wiktoria Wilki :)
1171 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [708] WILK, Wioleta Active Jura
1172 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1701] WIRA, Maciej
1173 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1250] WISZNIEWSKI, Maciej Grupa Skromnych Biegaczy
1174 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1291] WIŚNIEWSKI, Michał
1175 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [0] WIŚNIEWSKI, Michał
1176 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [709] WIŚNIOWSKI, Mirosław Wiśniowski Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe
1177 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1251] WITEK, Aneta A mogłem spać
1178 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1252] WŁOSTOWSKI, Marek Vege Runners
1179 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [710] WOJCIECHOWSKA, Małgosia PlaceToTri
1180 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [711] WOJCIECHOWSKI, Marcin PlaceToTri
1181 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M16 [323] WOJDYŁA, Dawid
1182 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1253] WOJTOŃ, Małgorzata Poranny Patrol
1183 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [712] WOJTOWICZ, Magda Trailrun
1184 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 [324] WOLSZA, Magdalena Creative Bochnia Biega Team
1185 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1702] WOŁEK, Damian AKB Cracovia
1186 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [713] WOSZCZYŃSKI, Paweł remusbiega
1187 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M60 [1254] WOŹNIAK, Andrzej
1188 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K60 [325] WOŹNIAK, Barbara
1189 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1703] WOŹNIAK, Łukasz Poranny Patrol
1190 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 [1704] WOŹNIAK, Maria Skawina Biega
1191 Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy [0] WOŹNIAK, Olivier Trenuj w Krakowie Zapłać
1192 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [714] WOŹNIAK, Sławomir
1193 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [0] WOŹNY, Paweł LPP Team
1194 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1255] WÓJCIK, Adam Andrychów Running
1195 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M20 [0] WÓJCIK, Adam Andrychów Running
1196 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [715] WÓJCIK, Grzegorz WKS WAWEL BnO
1197 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [326] WÓJCIK, Grzegorz WKS WAWEL BnO
1198 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [0] WÓJCIK, Grzegorz WKS WAWEL BnO
1199 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [716] WÓJCIK, Mateusz Skawina Biega
1200 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1705] WÓJCIK, Monika
1201 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [717] WÓJCIK, Natalia WKS WAWEL BnO
1202 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1706] WÓJCIK, Paweł Klub Biegacza AZS UEK
1203 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [327] WÓJCIK , Paweł WKS WAWEL BnO
1204 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [0] WÓJCIK, Paweł Klub Biegacza AZS UEK
1205 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1256] WRONA, Sylwester
1206 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 [0] WRÓBEL, Paweł NOVOMATIC Technologies Poland
1207 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1257] WRÓBEL, Piotr
1208 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1258] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata Active Jura
1209 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [328] WRÓBLEWSKA, Paulina BeFit24Team
1210 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1707] WRÓBLEWSKA-GAWEŁ, Agnieszka JJfit Running Team
1211 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1259] WSZOŁEK, Paweł
1212 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [718] WYPYCH, Agnieszka
1213 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [329] WYPYCH, Hubert 3TRITEAM
1214 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 [330] WYPYCH, Marek 3TRITEAM
1215 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [331] WYPYCH, Milena 3TRITEAM
1216 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 [719] WYPYCH, Urszula
1217 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1260] ZABOROWSKA, Małgorzata JJfit Running Team
1218 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1261] ZACHARA, Jakub Gniewne Krewetki
1219 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 [1262] ZADARNOWSKI, Dariusz
1220 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [332] ZADARNOWSKI, Marek
1221 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1708] ZAJAC, Andrzej Night Runners
1222 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 [0] ZAJĄC, Barbara KS AZS AWF Kraków
1223 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [720] ZAJĄC, Bartosz WKS Wawel Kraków
1224 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [721] ZAJĄC, Honorata WKS Wawel Kraków
1225 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [723] ZAJĄC , Ilona Skawina Biega
1226 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1263] ZAJĄC, Monika
1227 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1264] ZAJĄC, Piotr
1228 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [722] ZAJĄC, Piotr Bieniasz Bike Ekipa z Tarnowa
1229 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1265] ZAJĄC-CEKIERA, Joanna Iron Dragon Triathlon
1230 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 [333] ZAJĄCZKOWSKA-ORŁOWSKA, Katarzyna JJfit Running Team
1231 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [0] ZAKRZYŃSKI, Paweł CSC Adventure Academy Zapłać
1232 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1266] ZAMORSKI, Witold ŻYCIE I ŚMIERĆ DLA NARODU
1233 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1709] ZARETSKYY, Andriy
1234 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1267] ZASTAWNY, Tomasz AZS AWF KRAKÓW MASTERS
1235 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1268] ZAWACKI, Marcin
1236 Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K [0] ZAWADA, Julia JJfit Running Team
1237 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [0] ZAWADA, Magdalena JJfit Running Team
1238 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [724] ZAWARTKA, Konrad
1239 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 [0] ZAWODNY, Monika BeFit24Team Zapłać
1240 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1269] ZAWODNY, Monika BeFit24Team
1241 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1270] ZAWROTNIAK, Paweł
1242 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1271] ZAZIĄBŁ, Łukasz
1243 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [738] ZĄBCZYK, Jakub
1244 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1272] ZĄBKIEWICZ, Szymon
1245 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 [725] ZDEB, Agnieszka Active Jura
1246 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 [1273] ZDERSKA, Aneta
1247 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 [1274] ZEGARMISTRZ, Grzegorz
1248 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 [726] ZIELIŃSKA-GAMROT, Agata BeFit24Team
1249 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1301] ZIELIŃSKI, Bartosz Monar Kraków
1250 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 [1710] ZIELIŃSKI, Paweł
1251 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 [1711] ZIELIŃSKI, Rafał Eskadra Kraków
1252 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1275] ZIELONKA, Jacek TriWise
1253 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1712] ZIĘBA, Artur Poranny Patrol
1254 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 [727] ZIĘBA, Kuba Klub Biegacza AZS UEK
1255 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1713] ZIĘBA, Marcin Poranny Patrol
1256 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1714] ZIÓŁKOWSKA, Monika
1257 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 [1715] ZMOREK-PACAK, Katarzyna
1258 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1716] ZMYJ, Danuta Lacho Team
1259 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 [1276] ZMYJ, Mariusz #AdamCzerwińskiTeam
1260 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 [0] ZNAJ, Artur ZPEOW Wielkie Drogi
1261 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 [1319] ZOŃ, Olga
1262 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 [728] ZUBALSKI, Artur Ring Kraków
1263 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [19] ZYCH, Katarzyna
1264 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 [1717] ŻAK, Barbara Jura TEAM
1265 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 [1718] ŻAK, Krzysztof Klub Biegacza AZS UEK
1266 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1719] ŻARNA, Błażej Horda
1267 Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 [1720] ŻERULIK, Jarosław Znikający punkt
1268 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [334] ŻESŁAWSKI , Jakub WKS WAWEL BnO
1269 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 [730] ŻESŁAWSKI , Mateusz WKS WAWEL BnO
1270 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 [335] ŻESŁAWSKI , Mateusz WKS WAWEL BnO
1271 Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M50 [0] ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS WAWEL BNO
1272 Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 [729] ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS WAWEL BnO
1273 Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 [1326] ŻWIRECKI, Łukasz Od zera do Weterana

Karnet - Ambitna Jedenastka / Karnet - 11,6km - K18

# Zawodnik Klub Płatność
1 [905] BALUTA-MAŁECKA, Edyta
2 [915] BLICHARZ, Ewelina GE HealthAhead
3 [917] BOROWSKA, Julia
4 [0] BUCZAK, Izabela
5 [0] BUCZAK, Izabela
6 [928] CHOLEWCZUK, Agnieszka WILD DOGS TEAM
7 [934] CYRBUS, Dominika JJfit Running Team
8 [941] DRAPICH, Natalia LGBS Running Team
9 [954] DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna
10 [963] FOLTA, Katarzyna
11 [969] GAWENDA, Katarzyna
12 [976] GNIEWEK, Julia
13 [999] JAROSINSKA , Justyna Rebellion od Free Runners
14 [0] KACZMAREK, Agnieszka
15 [0] KARPIEL, Magdalena Plantwear
16 [1027] KOCON, Katarzyna BeFit24Team
17 [1030] KONS, Katarzyna
18 [1039] KOWALSKA, Paulina POLKAS
19 [1049] KRUK, Paulina Night Runners
20 [1055] KRZYŻAŃSKA, Magda
21 [1061] KULA, Karolina KKB Dystans Krakow
22 [1062] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika KS Kościelec Chrzanów
23 [1087] MACIASZ, Sylwia
24 [0] MARECIK, Agata #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem
25 [0] MARECIK, Agata #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem
26 [1108] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna
27 [1171] RECZYŃSKA RODRIGUES, Adriana Eskadra Kraków
28 [1181] RYŚ, Marzena Husaria Race Team
29 [1182] SAMITOWSKA, Paulina Go Aptiv!
30 [1196] SLOWINSKA, Monika Anywhere Bike Team
31 [0] STACHERA, Aleksandra
32 [0] SURZYN, Aleksandra Mocni Pomocni
33 [1215] SYROWIECKA, Joanna GE HealthAhead
34 [0] ŚLĘCZKOWSKA, Krystyna
35 [1225] ŚLIWIŃSKA , Angelika
36 [0] TWARDOWSKA, Monika Iron Runers Niepołomice
37 [1244] WĘGRZYN, Katarzyna Creative Bochnia Biega Team

Karnet - Ambitna Jedenastka / Karnet - 11,6km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 [907] BARANSKA, Anna
2 [922] BUDZYN, Paulina Niepołomice Biegają
3 [930] CIEŚLA, Magda
4 [1283] CZAPIEWSKA , Eliza #crazyteam
5 [937] DIKOLENKO, Agnieszka
6 [938] DOBRZAŃSKA, Marta GE HealthAhead <