Lista startowa wg kategorii 2017-06-24 08:08:27
World Master Series - Mistrzostwa Polski
===Podkarpacki OZOS==================================Orienteering Organiser 2013===
Lista startowa wg kategorii: M12 5.7km 0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 JANOWSKI Filip Ks Spójnia Warszaw KSS 8080305 26.00
2 DAMMFELD Adam UKS Lotna Zdzieszowi LOT 2037510 28.00
3 TOLOCH Eduard Gigant Orienteeribg GIG 2103762 30.00
4 TOLOCH Otakar Gigant Orienteeribg GIG 2103724 32.00
Lista startowa wg kategorii: M14 6.8km 0m 18k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 JACHEĆ Tomasz UKS Lotna Zdzieszowi LOT 2037507 41.00
2 KOŁODZIEJCZYK Łukasz UKS Kometa Gliwice KOG 2026141 43.00
3 ZAPART Patryk UKS Lotna Zdzieszowi LOT 1392572 45.00
4 Zrník Tomáš Gigant Orienteeribg GIG 47.00
Lista startowa wg kategorii: M17 9.9km 0m 20k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 BYRCZEK Jan UKS Kometa Gliwice KOG 8631672 24.00
2 OBSTOJ Adam LUKS Azymek Zdzieszo AZY 1392571 26.00
3 OBSTOJ Piotr UKS Lotna Zdzieszowi LOT 2036953 28.00
4 Tomasz Nitsch UNTS Warszawa UNT 8281200 30.00
5 HYLA Damian LUKS Azymek Zdzieszo AZY 1394741 32.00
6 NIEBIELSKI Bartosz UKS Falenica FAW 1409316 34.00
7 PUDEŁEK Błażej Górzanka Nawojowa Gó GNG 502210 36.00
8 SIKORSKI Marcin LUKS Azymek Zdzieszo AZY 1394742 38.00
9 GIDEL Samuel UKS Lotna Zdzieszowi LOT 2037505 40.00
Lista startowa wg kategorii: M21 13.4km 0m 26k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 SKORUPA Mariusz Górzanka Nawojowa Gó GNG 4612264 0.00
2 TOMASHEVSKII Eduard UKS Falenica FAW 2075544 2.00
3 JASKUŁA Kornel Stowarzyszenie Team STS 1409326 4.00
4 Krystian Jakubek Mitutoyo AZS Wratisl MIT 8636521 6.00
5 NOWAK Bartosz UKS Falenica FAW 1409356 8.00
6 SŁOMKA Paweł Niezrzeszony Śląsk NSL 10.00
7 GALICZ Karol BKS Wataha Warszawa WAT 7771986 12.00
8 JAROSZEK Jakub Stowarzyszenie Team STS 7899987 14.00
9 NIEBIELSKI Bartosz UKS Falenica FAW 1409316 16.00
Lista startowa wg kategorii: M40 12.1km 0m 24k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Tomasz Nitsch UNTS Warszawa UNT 8022971 23.00
2 GORCZYCA Jacek KS Hades KSH 2067843 25.00
3 BERGIER Tomasz WKS Wawel K30 9102728 27.00
4 WRONIAK Adam Stowarzyszenie Team STS 1221169 29.00
5 Huster Mark Germany GER 897324 33.00
Lista startowa wg kategorii: M45 12.1km 0m 24k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Simmonds Peter GB MTBO Masters Team GRB 8191170 35.00
2 Stodgell Mark GB MTBO Masters Team GRB 532906 37.00
3 Zrník Tomáš Gigant Orienteeribg GIG 1398988 39.00
4 Toloch Alexandr Gigant Orienteeribg GIG 2051543 41.00
5 Sturm Michael Germany GER 895138 43.00
Lista startowa wg kategorii: M50 9.8km 0m 22k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Conn Andy GB MTBO Masters Team GRB 651111 9.00
2 Lorang François CO COLMAR COC 8260264 11.00
3 Stockmayer Manfred HSV OL Wiener Neusta AUT 8631100 13.00
4 NIESSNER Piotr WKS Wawel K30 2057145 15.00
5 JANOWSKI Piotr Ks Spójnia Warszaw KSS 8280665 17.00
6 ZDANOWICZ Jan UKS Kometa Gliwice KOG 889674 19.00
7 SKORUPA Stanisław MUKS Gliwice GLI 428772 21.00
Lista startowa wg kategorii: M55 9.8km 0m 22k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Mets Miklós Hungary HUN 7610506 1.00
2 Dawson Keith GB MTBO Masters Team GRB 7107107 3.00
3 Jankó Tamás Hungary HUN 7580930 5.00
4 Heinrich Peter Germany GER 9005663 7.00
Lista startowa wg kategorii: M60 6.0km 0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 SERGEJ Sonnenberg Osnabrück TB OTB 8629992 0.00
2 PARFIANOWICZ Ludomir UNTS Warszawa UNT 505092 2.00
3 Rawden John GB MTBO Masters Team GRB 9200552 4.00
4 JANOWSKI Konrad Ks Spójnia Warszaw KSS 9080017 6.00
5 Männel Harald OL-Team Wehrsdorf OLT 1111255 8.00
6 GRABOWICZ Andrzej WKS Wawel K30 886327 10.00
7 JASKUŁA Wacław Stowarzyszenie Team STS 12.00
8 WŁODARCZYK Michał KS Artemis KSA 2053628 14.00
9 KROCHMAL Andrzej Ks Spójnia Warszaw KSS 9040156 16.00
10 KRUCZEK Stanislaw WKS Wawel K30 54021 18.00
11 Sonnenberg SERGEJ Germany GER 20.00
Lista startowa wg kategorii: M70 6.0km 0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 DURA Kazimierz Śląsk Wrocław SWR 54119 22.00
2 Privett Leigh Australia AUS 9101688 24.00
Lista startowa wg kategorii: OPEN 6.2km 0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 HYJEK Adam LUKS Azymek Zdzieszo AZY 1394744 33.00
2 SKONIECZNY Andrzej Indywidualnie IND 1401456 35.00
3 OLESZEK Maciej UKS Lotna Zdzieszowi LOT 2036951 37.00
4 WISNIEWSKI Sylwester Wroclaw INW 888669 39.00
Lista startowa wg kategorii: W12 5.6km 0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 NIESSNER Pola WKS Wawel K30 8635047 20.00
Lista startowa wg kategorii: W14 6.2km 0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 ŁUKASIK Aleksandra UKS Lotna Zdzieszowi LOT 2036950 27.00
2 OLEŚNIEWICZ Nina LUKS Azymek Zdzieszo AZY 1392576 29.00
3 BURAK Natalia UKS Lotna Zdzieszowi LOT 2036952 31.00
4 Chamraďa Natali Gigant Orienteeribg GIG 2069080 33.00
Lista startowa wg kategorii: W17 6.3km 0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 DAMMFELD Karolina LUKS Azymek Zdzieszo AZY 1394733 5.00
2 NYGA Julia UKS Kometa Gliwice KOG 2021373 7.00
3 OGRODNIK Magdalena LUKS Azymek Zdzieszo AZY 1392590 9.00
4 SKORUPA Maja Górzanka Nawojowa Gó GNG 428775 11.00
5 SULIKOWSKA Weronika LUKS Azymek Zdzieszo AZY 1392586 13.00
6 POLEWKA Aleksandra UKS Kometa Gliwice KOG 682424 15.00
7 ŁAKOMSKA Aleksandra LUKS Azymek Zdzieszo AZY 1392575 17.00
Lista startowa wg kategorii: W21 9.4km 0m 22k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 KAMIŃSKA Anna KU AZS WAT Warszawa AZS 2016319 1.00
2 KAJZER Monika PUKS Młode Orły MLO 7200389 3.00
Lista startowa wg kategorii: W40 9.9km 0m 20k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 DURA Magdalena Śląsk Wrocław SWR 501432 34.00
2 BUGAJ Teresa WKS Wawel K30 2114867 36.00
3 BOGUCKA JAROSZEK Anna Stowarzyszenie Team STS 607807 38.00
4 Michálková Alice Gigant Orienteeribg GIG 2011792 40.00
5 Chmelíková Michaela Gigant Orienteeribg GIG 2103762 42.00
Lista startowa wg kategorii: W50 6.3km 0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Hanley Karena GB MTBO Masters Team GRB 981000 19.00
2 MALKOVA Elena Germany GER 7201230 21.00
3 Kröber Andrea OL-Team Wehrsdorf OLT 1965216 23.00
Lista startowa wg kategorii: W55 6.3km 0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Somers Cocks Charlie GB MTBO Masters Team GRB 8012595 25.00
|