Lista startowa klubowa 2017-06-24 08:10:15
World Master Series - Mistrzostwa Polski
===Podkarpacki OZOS================================================Orienteering Organiser 2013===
Lista startowa klubowa: AUS - Australia
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Privett Leigh AUS 9101688 M70 24.00
Lista startowa klubowa: AUT - HSV OL Wiener Neustad
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Stockmayer Manfred AUT 8631100 M50 13.00 35.00
Lista startowa klubowa: AZS - KU AZS WAT Warszawa
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 KAMIŃSKA Anna AZS 2016319 W21 1.00 0.00
Lista startowa klubowa: AZY - LUKS Azymek Zdzieszowice
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 HYLA Damian AZY 1394741 M17 32.00 10.00
2 OBSTOJ Adam AZY 1392571 M17 26.00 6.00
3 SIKORSKI Marcin AZY 1394742 M17 38.00 4.00
4 HYJEK Adam AZY 1394744 OPEN 33.00 46.00
5 OLEŚNIEWICZ Nina AZY 1392576 W14 29.00 41.00
6 DAMMFELD Karolina AZY 1394733 W17 5.00 14.00
7 ŁAKOMSKA Aleksandra AZY 1392575 W17 17.00 15.00
8 OGRODNIK Magdalena AZY 1392590 W17 9.00 10.00
9 SULIKOWSKA Weronika AZY 1392586 W17 13.00 12.00
Lista startowa klubowa: COC - CO COLMAR
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Lorang François COC 8260264 M50 11.00 33.00
Lista startowa klubowa: FAW - UKS Falenica
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 TOMASHEVSKII Eduard FAW 2075544 M21 2.00 6.00
2 NIEBIELSKI Bartosz FAW 1409316 M17 34.00 2.00
3 NOWAK Bartosz FAW 1409356 M21 8.00 2.00
4 NIEBIELSKI Bartosz FAW 1409316 M21 16.00
5 NIEBIELSKI Bartosz FAW 1409316 M40 25.00
Lista startowa klubowa: GER - Germany
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Huster Mark GER 897324 M40 33.00 26.00
2 Sturm Michael GER 895138 M45 43.00
3 Heinrich Peter GER 9005663 M55 7.00
4 Sonnenberg SERGEJ GER M60 20.00
5 MALKOVA Elena GER 7201230 W50 21.00
Lista startowa klubowa: GIG - Gigant Orienteeribg
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 TOLOCH Eduard GIG 2103762 M12 30.00
2 TOLOCH Otakar GIG 2103724 M12 32.00
3 Zrník Tomáš GIG M14 47.00
4 Zrník Tomáš GIG 1398988 M45 39.00
5 Toloch Alexandr GIG 2051543 M45 41.00
6 Chamraďa Natali GIG 2069080 W14 33.00
7 Michálková Alice GIG 2011792 W40 40.00
8 Chmelíková Michaela GIG 2103762 W40 42.00
Lista startowa klubowa: GLI - MUKS Gliwice
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 SKORUPA Stanisław GLI 428772 M50 21.00 29.00
Lista startowa klubowa: GNG - Górzanka Nawojowa Góra
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 PUDEŁEK Błażej GNG 502210 M17 36.00 8.00
2 SKORUPA Mariusz GNG 4612264 M21 0.00 1.00
3 SKORUPA Maja GNG 428775 W17 11.00 9.00
Lista startowa klubowa: GRB - GB MTBO Masters Team
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Simmonds Peter GRB 8191170 M45 35.00 28.00
2 Stodgell Mark GRB 532906 M45 37.00 29.00
3 Conn Andy GRB 651111 M50 9.00 34.00
4 Dawson Keith GRB 7107107 M55 3.00 38.00
5 Rawden John GRB 9200552 M60 4.00 24.00
6 Hanley Karena GRB 981000 W50 19.00 36.00
7 Somers Cocks Charlie GRB 8012595 W55 25.00 39.00
Lista startowa klubowa: HUN - Hungary
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Mets Miklós HUN 7610506 M55 1.00 37.00
2 Jankó Tamás HUN 7580930 M55 5.00 39.00
Lista startowa klubowa: IND - Indywidualnie
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 SKONIECZNY Andrzej IND 1401456 OPEN 35.00 18.00
Lista startowa klubowa: INW - Wroclaw
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 WISNIEWSKI Sylwester INW 888669 OPEN 39.00 45.00
Lista startowa klubowa: K30 - WKS Wawel
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 BERGIER Tomasz K30 9102728 M40 27.00 23.00
2 NIESSNER Piotr K30 2057145 M50 15.00 31.00
3 GRABOWICZ Andrzej K30 886327 M60 10.00 19.00
4 KRUCZEK Stanislaw K30 54021 M60 18.00 22.00
5 NIESSNER Pola K30 8635047 W12 20.00 16.00
6 BUGAJ Teresa K30 2114867 W40 36.00 40.00
Lista startowa klubowa: KOG - UKS Kometa Gliwice
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 KOŁODZIEJCZYK Łukasz KOG 2026141 M14 43.00 17.00
2 BYRCZEK Jan KOG 8631672 M17 24.00 7.00
3 ZDANOWICZ Jan KOG 889674 M50 19.00 32.00
4 NYGA Julia KOG 2021373 W17 7.00 13.00
5 POLEWKA Aleksandra KOG 682424 W17 15.00 11.00
Lista startowa klubowa: KSA - KS Artemis
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 WŁODARCZYK Michał KSA 2053628 M60 14.00 21.00
Lista startowa klubowa: KSH - KS Hades
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 GORCZYCA Jacek KSH 2067843 M40 25.00 21.00
Lista startowa klubowa: KSS - Ks Spójnia Warszaw
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 JANOWSKI Konrad KSS 9080017 M60 6.00 23.00
2 KROCHMAL Andrzej KSS 9040156 M60 16.00 20.00
3 JANOWSKI Filip KSS 8080305 M12 26.00 32.00
4 JANOWSKI Piotr KSS 8280665 M50 17.00 30.00
Lista startowa klubowa: LOT - UKS Lotna Zdzieszowice
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 DAMMFELD Adam LOT 2037510 M12 28.00 33.00
2 JACHEĆ Tomasz LOT 2037507 M14 41.00 18.00
3 ZAPART Patryk LOT 1392572 M14 45.00 19.00
4 GIDEL Samuel LOT 2037505 M17 40.00 5.00
5 OBSTOJ Piotr LOT 2036953 M17 28.00 9.00
6 OLESZEK Maciej LOT 2036951 OPEN 37.00 44.00
7 BURAK Natalia LOT 2036952 W14 31.00 42.00
8 ŁUKASIK Aleksandra LOT 2036950 W14 27.00 40.00
Lista startowa klubowa: MIT - Mitutoyo AZS Wratislavia
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Krystian Jakubek MIT 8636521 M21 6.00 5.00
Lista startowa klubowa: MLO - PUKS Młode Orły
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 KAJZER Monika MLO 7200389 W21 3.00 1.00
Lista startowa klubowa: NSL - Niezrzeszony Śląsk
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 SŁOMKA Paweł NSL M21 10.00 4.00
Lista startowa klubowa: OLT - OL-Team Wehrsdorf
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Männel Harald OLT 1111255 M60 8.00 25.00
2 Kröber Andrea OLT 1965216 W50 23.00 37.00
Lista startowa klubowa: OTB - Osnabrück TB
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 SERGEJ Sonnenberg OTB 8629992 M60 0.00
Lista startowa klubowa: STS - Stowarzyszenie Team 360 Stopni
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 JASKUŁA Kornel STS 1409326 M21 4.00 7.00
2 WRONIAK Adam STS 1221169 M40 29.00 24.00
3 JASKUŁA Wacław STS 435096 M60 12.00 16.00
4 JAROSZEK Jakub STS 7899987 M21 14.00 3.00
5 BOGUCKA JAROSZEK Anna STS 607807 W40 38.00 41.00
Lista startowa klubowa: SWR - Śląsk Wrocław
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 DURA Kazimierz SWR 54119 M70 22.00 27.00
2 DURA Magdalena SWR 501432 W40 34.00 42.00
Lista startowa klubowa: UNT - UNTS Warszawa
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 PARFIANOWICZ Ludomir UNT 505092 M60 2.00 17.00
2 Tomasz Nitsch UNT 8281200 M17 30.00 3.00
3 Tomasz Nitsch UNT 8022971 M40 23.00 22.00
Lista startowa klubowa: WAT - BKS Wataha Warszawa
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1 GALICZ Karol WAT 7771986 M21 12.00 0.00
|