Końcowe wyniki zawodów 2017-06-24 15:36:05
World Master Series - Mistrzostwa Polski
===Podkarpacki OZOS=================================Orienteering Organiser 2013===
Końcowe wyniki zawodów: M12 5.7km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------
1.JANOWSKI Filip Ks Spójnia Warszaw KSS 85.43 + 0.00
2.TOLOCH Eduard Gigant Orienteeribg GIG 90.16 + 4.33
3.DAMMFELD Adam UKS Lotna Zdzieszowi LOT 95.46 + 10.03
4.TOLOCH Otakar Gigant Orienteeribg GIG 150.00 + 64.17
Końcowe wyniki zawodów: M14 6.8km 0m 18k
----------------------------------------------------------------------------------
1.KOŁODZIEJCZYK Łukasz UKS Kometa Gliwice KOG 71.54 + 0.00
2.Zrník Tomáš Gigant Orienteeribg GIG 78.34 + 6.40
3.ZAPART Patryk UKS Lotna Zdzieszowi LOT 147.15 + 75.21
JACHEĆ Tomasz UKS Lotna Zdzieszowi LOT NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M17 9.9km 0m 20k
----------------------------------------------------------------------------------
1.SIKORSKI Marcin LUKS Azymek Zdzieszo AZY 77.42 + 0.00
2.HYLA Damian LUKS Azymek Zdzieszo AZY 77.44 + 0.02
3.OBSTOJ Adam LUKS Azymek Zdzieszo AZY 79.32 + 1.50
4.Tomasz Nitsch UNTS Warszawa UNT 87.16 + 9.34
5.BYRCZEK Jan UKS Kometa Gliwice KOG 93.24 + 15.42
6.PUDEŁEK Błażej Górzanka Nawojowa Gó GNG 127.22 + 49.40
7.OBSTOJ Piotr UKS Lotna Zdzieszowi LOT 134.27 + 56.45
8.GIDEL Samuel UKS Lotna Zdzieszowi LOT 156.53 + 79.11
NIEBIELSKI Bartosz UKS Falenica FAW NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M21 13.4km 0m 26k
----------------------------------------------------------------------------------
1.JAROSZEK Jakub Stowarzyszenie Team STS 86.17 + 0.00
2.TOMASHEVSKII Eduard UKS Falenica FAW 86.58 + 0.41
3.NOWAK Bartosz UKS Falenica FAW 91.09 + 4.52
4.SŁOMKA Paweł Niezrzeszony Śląsk NSL 99.01 + 12.44
5.Krystian Jakubek Mitutoyo AZS Wratisl MIT 99.35 + 13.18
6.GALICZ Karol BKS Wataha Warszawa WAT 107.40 + 21.23
7.SKORUPA Mariusz Górzanka Nawojowa Gó GNG 153.56 + 67.39
JASKUŁA Kornel Stowarzyszenie Team STS DNF
NIEBIELSKI Bartosz UKS Falenica FAW DNF
Końcowe wyniki zawodów: M40 12.1km 0m 24k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Huster Mark Germany GER 74.51 + 0.00
2.BERGIER Tomasz WKS Wawel K30 92.46 + 17.55
3.WRONIAK Adam Stowarzyszenie Team STS 106.58 + 32.07
4.GORCZYCA Jacek KS Hades KSH 113.27 + 38.36
Tomasz Nitsch UNTS Warszawa UNT NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M45 12.1km 0m 24k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Toloch Alexandr Gigant Orienteeribg GIG 68.32 + 0.00
2.Zrník Tomáš Gigant Orienteeribg GIG 77.20 + 8.48
3.Simmonds Peter GB MTBO Masters Team GRB 87.40 + 19.08
4.Stodgell Mark GB MTBO Masters Team GRB 98.37 + 30.05
5.Sturm Michael Germany GER 102.44 + 34.12
Końcowe wyniki zawodów: M50 9.8km 0m 22k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Stockmayer Manfred HSV OL Wiener Neusta AUT 61.52 + 0.00
2.Conn Andy GB MTBO Masters Team GRB 65.55 + 4.03
3.Lorang François CO COLMAR COC 82.06 + 20.14
4.NIESSNER Piotr WKS Wawel K30 96.32 + 34.40
5.SKORUPA Stanisław MUKS Gliwice GLI 99.10 + 37.18
6.JANOWSKI Piotr Ks Spójnia Warszaw KSS 108.24 + 46.32
7.ZDANOWICZ Jan UKS Kometa Gliwice KOG 109.03 + 47.11
Końcowe wyniki zawodów: M55 9.8km 0m 22k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Heinrich Peter Germany GER 72.47 + 0.00
2.Jankó Tamás Hungary HUN 78.04 + 5.17
3.Mets Miklós Hungary HUN 88.18 + 15.31
4.Dawson Keith GB MTBO Masters Team GRB 90.25 + 17.38
Końcowe wyniki zawodów: M60 6.0km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Männel Harald OL-Team Wehrsdorf OLT 45.00 + 0.00
2.SERGEJ Sonnenberg Osnabrück TB OTB 45.51 + 0.51
3.Rawden John GB MTBO Masters Team GRB 51.26 + 6.26
4.GRABOWICZ Andrzej WKS Wawel K30 56.42 + 11.42
5.KROCHMAL Andrzej Ks Spójnia Warszaw KSS 57.13 + 12.13
6.KRUCZEK Stanislaw WKS Wawel K30 65.06 + 20.06
7.JANOWSKI Konrad Ks Spójnia Warszaw KSS 79.55 + 34.55
8.WŁODARCZYK Michał KS Artemis KSA 88.08 + 43.08
9.JASKUŁA Wacław Stowarzyszenie Team STS 119.07 + 74.07
PARFIANOWICZ Ludomir UNTS Warszawa UNT NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M70 6.0km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Privett Leigh Australia AUS 66.13 + 0.00
2.DURA Kazimierz Śląsk Wrocław SWR 80.07 + 13.54
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 6.2km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.HYJEK Adam LUKS Azymek Zdzieszo AZY 95.16 + 0.00
SKONIECZNY Andrzej Indywidualnie IND DNF
OLESZEK Maciej UKS Lotna Zdzieszowi LOT DNF
WISNIEWSKI Sylwester Wroclaw INW DNF
Końcowe wyniki zawodów: W12 5.6km 0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------
NIESSNER Pola WKS Wawel K30 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W14 6.2km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Chamraďa Natali Gigant Orienteeribg GIG 95.20 + 0.00
2.BURAK Natalia UKS Lotna Zdzieszowi LOT 97.17 + 1.57
3.OLEŚNIEWICZ Nina LUKS Azymek Zdzieszo AZY 99.10 + 3.50
4.ŁUKASIK Aleksandra UKS Lotna Zdzieszowi LOT 105.14 + 9.54
Końcowe wyniki zawodów: W17 6.3km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.NYGA Julia UKS Kometa Gliwice KOG 76.13 + 0.00
2.POLEWKA Aleksandra UKS Kometa Gliwice KOG 82.21 + 6.08
3.OGRODNIK Magdalena LUKS Azymek Zdzieszo AZY 87.59 + 11.46
4.ŁAKOMSKA Aleksandra LUKS Azymek Zdzieszo AZY 94.44 + 18.31
5.SULIKOWSKA Weronika LUKS Azymek Zdzieszo AZY 98.40 + 22.27
6.SKORUPA Maja Górzanka Nawojowa Gó GNG 119.39 + 43.26
DAMMFELD Karolina LUKS Azymek Zdzieszo AZY NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: W21 9.4km 0m 22k
----------------------------------------------------------------------------------
1.KAMIŃSKA Anna KU AZS WAT Warszawa AZS 83.09 + 0.00
2.KAJZER Monika PUKS Młode Orły MLO 115.49 + 32.40
Końcowe wyniki zawodów: W40 9.9km 0m 20k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Chmelíková Michaela Gigant Orienteeribg GIG 76.40 + 0.00
2.Michálková Alice Gigant Orienteeribg GIG 117.45 + 41.05
3.BUGAJ Teresa WKS Wawel K30 133.55 + 57.15
BOGUCKA JAROSZEK Anna Stowarzyszenie Team STS NKL-bPK
DURA Magdalena Śląsk Wrocław SWR DNF
Końcowe wyniki zawodów: W50 6.3km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Kröber Andrea OL-Team Wehrsdorf OLT 57.29 + 0.00
2.Hanley Karena GB MTBO Masters Team GRB 66.56 + 9.27
3.MALKOVA Elena Germany GER 97.01 + 39.32
Końcowe wyniki zawodów: W55 6.3km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Somers Cocks Charlie GB MTBO Masters Team GRB 55.23 + 0.00
|