Końcowe wyniki kategorii                                                                                                        31.07.2017 13:15:03
                                                             Limanowa Cup 2017 -  3.E
===Podkarpacki OZOS==================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Końcowe wyniki kategorii           : K10                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 306 ] CHABIERA, Filomena         UNTS Warszawa        W87  3856       15.21/2       20.31/1       35.52/2       15.39/2       51.31/1  
  2.[ 307 ] MIANOWSKA, Antonina        UNTS Warszawa        W87  3554       13.22/1       20.55/4       34.17/1       17.45/3       52.02/2  
  3.[ 9 ] JUMIKE, Ilze                 AlnisOK/JNSC         Y17             15.49/3       20.46/3       36.35/3       18.14/5       54.49/3  
  4.[ 12 ] SEGLINA, Mara               AlnisOK/JNSC         Y17             23.16/9       20.39/2       43.55/6       14.00/1       57.55/4  
  5.[ 282 ] ŁĄCKA, Julia               UKS OSiR Góra Kalwar W81  3573       18.19/5       21.00/5       39.19/4       26.00/8       65.19/5  
  6.[ 139 ] SIKORA, SANDRA             KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48  3613       16.42/4       24.14/6       40.56/5       26.38/9       67.34/6  
  7.[ 327 ] MOSZKOWICZ, Julia          WKS Wawel            K30  4022       19.58/8       30.38/9       50.36/8       24.28/6       75.04/7  
  8.[ 138 ] PODGÓRSKA, MARTA           KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48  3611       18.47/6       31.34/10      50.21/7       27.33/10      77.54/8  
  9.[ 11 ] PLONE, Luize                AlnisOK/JNSC         Y17             19.52/7       49.27/14      69.19/12      17.53/4       87.12/9  
 10.[ 183 ] ZELEK, Martyna             Patria Młynne        K31  3632       25.27/11      29.16/8       54.43/9       37.23/12      92.06/10 
 11.[ 182 ] MAMALA, Magdalena          Patria Młynne        K31  3924       24.45/10      41.27/12      66.12/10      29.33/11      95.45/11 
 12.[ 181 ] FITRZYK, Magdalena         Patria Młynne        K31  3622       26.16/12      47.24/13      73.40/13      24.58/7       98.38/12 
 13.[ 10 ] KRUMINA, Laura              AlnisOK/JNSC         Y17             41.26/13      27.17/7       68.43/11      38.35/13     107.18/13 
    [ 44 ] BOŻEK, Ewelina              Azymut Siedliska     L01         NKL-bPK  /        36.15/11  NKL      /        54.48/14  NKL      /   
    [ 45 ] SIERKOWSKA, Marta           Azymut Siedliska     L01         NKL-bPK  /        82.13/15  NKL      /        58.47/15  NKL      /   
    [ 328 ] OLEJNIK, Jaśmina           WKS Wawel            K30  3938   DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 272 ] BIELECKA, Marta            UKS Siódemka         G14         48.29 0b.PK/1   35.27 0b.PK/1   83.56 0b.PK/1       33.03/1      116.59/1  
  2.[ 186 ] ODRONIEC, Sandra           Patria Młynne        K31  3629   57.20 0b.PK/3   35.31 0b.PK/2   92.51 0b.PK/2       38.39/3      131.30/2  
  3.[ 185 ] MATLĄG, Katarzyna          Patria Młynne        K31  3627   49.23 0b.PK/2   65.30 0b.PK/4  114.53 0b.PK/3       36.03/2      150.56/3  
  4.[] MALEC, Nikola                   Azymut Siedliska     L01         73.49 0b.PK/10  49.33 0b.PK/3  123.22 0b.PK/4       48.46/4      172.08/4  
    [ 184 ] DUDEK, Milena              Patria Młynne        K31  3923   DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K12                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 331 ] NIESSNER, Pola             WKS Wawel            K30  3651       21.49/1       28.22/2       50.11/1       20.57/1       71.08/1  
  2.[ 283 ] BORKOWSKA, Lena            UKS OSiR Góra Kalwar W81  3756       22.29/3       30.14/3       52.43/3       24.26/2       77.09/2  
  3.[ 284 ] DZWONKOWSKA, Paulina       UKS OSiR Góra Kalwar W81  3366       25.37/5       26.54/1       52.31/2       24.44/3       77.15/3  
  4.[ 14 ] KRUMINA, Mara               AlnisOK/JNSC         Y17             22.15/2       31.37/6       53.52/4       27.02/7       80.54/4  
  5.[ 332 ] SŁOŃSKA, Antonina          WKS Wawel            K30  3190       25.09/4       31.14/5       56.23/5       25.59/5       82.22/5  
  6.[ 91 ] MUREK, Emilia               HKS Azymut Mochy     P57  3579       31.43/7       30.28/4       62.11/6       37.48/10      99.59/6  
  7.[ 329 ] LAMPARSKA, Maja            WKS Wawel            K30  3832       35.53/9       36.17/7       72.10/7       27.56/8      100.06/7  
  8.[ 368 ] MICHNO, Marta              WKS Wawel            K30             50.49/12      39.10/8       89.59/9       30.08/9      120.07/8  
  9.[ 267 ] WRZYSZCZ, Weronika         UKS Orlik Rajbrot    K35             40.44/10      39.22/9       80.06/8       41.40/11     121.46/9  
 10.[ 285 ] SOBIEPANEK, Barbara        UKS OSiR Góra Kalwar W81  3365       41.48/11      49.55/11      91.43/10      43.56/13     135.39/10 
 11.[ 338 ] GOLINOWSKA, Aleksandra     HKS Azymut Mochy     P57             60.02/13      43.16/10     103.18/11      42.37/12     145.55/11 
 12.[ 176 ] THIERMANN, Lucy            OLV Potsdam          Y12             29.52/6       94.07/15     123.59/13      25.38/4      149.37/12 
 13.[ 13 ] BRAKMANE, Sindija Leticija  AlnisOK/JNSC         Y17             31.57/8       91.11/14     123.08/12      26.40/6      149.48/13 
 14.[ 92 ] PIEŚNIAK, Patrycja          HKS Azymut Mochy     P57  3264       60.25/14      66.04/12     126.29/14      56.33/15     183.02/14 
 15.[ 330 ] MOSZKOWICZ, Anna           WKS Wawel            K30  3763       62.03/15      68.59/13     131.02/15      55.20/14     186.22/15 
 16.[] PRESIŃSKA, Magdalena            UKS Azymut Pabianice E71                                                  PK   58.35/16 PK        /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K14                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 214 ] ZIELIŃSKA, Oliwia          PUKS Młode Orły      W03  3217       34.18/1       34.59/3       69.17/2       36.37/1      105.54/1  
  2.[ 309 ] NITSCH, Aleksandra         UNTS Warszawa        W87  2409       36.49/2       32.05/1       68.54/1       37.08/2      106.02/2  
  3.[ 188 ] ZELEK, Klaudia             Patria Młynne        K31  2149       44.30/4       32.11/2       76.41/3       41.07/3      117.48/3  
  4.[ 298 ] PERFIKOWSKA, Hanna         UMKS Kwidzyn         G03  3363       55.03/10      36.27/4       91.30/8       44.12/5      135.42/4  
  5.[ 287 ] POWICHROWSKA, Ilona        UKS OSiR Góra Kalwar W81  2781       50.42/7       41.27/8       92.09/9       43.48/4      135.57/5  
  6.[ 286 ] FIJAŁKOWSKA, Klaudia       UKS OSiR Góra Kalwar W81  3397       40.48/3       46.27/10      87.15/5       51.00/9      138.15/6  
  7.[ 146 ] BORKOWSKA, Monika          KS Spójnia           W80  3505       48.42/6       40.25/7       89.07/6       50.28/7      139.35/7  
  8.[ 249 ] KOŁODZIEJCZYK, Marta       UKS Azymut Pabianice E71  E710       46.26/5       39.13/6       85.39/4       54.42/10     140.21/8  
  9.[ 134 ] SADZIKOWSKA, Magdalena     KOS BNO SZCZECIN     X12  3453       53.22/8       36.44/5       90.06/7       50.33/8      140.39/9  
 10.[ 308 ] GĄSIENICA-SAMEK, Anna      UNTS Warszawa        W87  2395       53.31/9       43.43/9       97.14/10      49.31/6      146.45/10 
 11.[ 15 ] BUHOLCA, Anna               AlnisOK/JNSC         Y17             64.53/15      56.24/13     121.17/13      61.52/11     183.09/11 
 12.[ 187 ] CZACHURA, Anna             Patria Młynne        K31  3749       58.18/12      69.45/15     128.03/15      73.19/12     201.22/12 
 13.[ 47 ] NIEDŹWIECKA, Sandra         Azymut Siedliska     L01             65.30/16      51.53/12     117.23/12      88.37/13     206.00/13 
    [ 288 ] SOBIEPANEK, Zuzanna        UKS OSiR Góra Kalwar W81  3076       58.10/11      48.27/11     106.37/11  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [] ŁABUZEK, Marta                  WKS Wawel            K30             61.00/14           /             /    DNF      /             /   
    [ 64 ] WIŚNIEWSKA , Kamila         Bielskie Stowarzysze X10             59.34/13      66.33/14     126.07/14                             
 
Końcowe wyniki kategorii           : K16                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 250 ] KREMPIŃSKA, Julia          UKS Azymut Pabianice E71  E710       31.53/1       38.49/1       70.42/1       37.42/1      108.24/1  
  2.[ 311 ] MIANOWSKA, Julia           UNTS Warszawa        W87  2096       38.10/3       49.42/2       87.52/2       40.22/3      128.14/2  
  3.[ 334 ] TOPÓR, Magdalena           WKS Wawel            K30  2935       37.35/2       51.56/3       89.31/3       45.32/10     135.03/3  
  4.[ 333 ] SŁOŃSKA, Zofia             WKS Wawel            K30  3191       40.57/6       56.04/9       97.01/5       42.12/4      139.13/4  
  5.[ 246 ] LEŚNICKA, Agnieszka        UKS Azymut Dębów     R22  2611       39.04/4       53.16/5       92.20/4       53.15/14     145.35/5  
  6.[ 335 ] WÓJCIK, Natalia            WKS Wawel            K30  2992       50.37/11      52.42/4      103.19/6       45.16/8      148.35/6  
  7.[ 191 ] SROKA, Małgorzata          Patria Młynne        K31  2200       47.36/7       57.23/10     104.59/9       44.35/5      149.34/7  
  8.[ 140 ] DZIERWA, HANNA             KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48  2057       49.39/10      54.46/7      104.25/8       45.27/9      149.52/8  
  9.[ 16 ] APSITE, Arleta              AlnisOK/JNSC         Y17             48.46/9       59.01/11     107.47/11      45.58/11     153.45/9  
 10.[ 190 ] KOZŁOWSKA, Maria           Patria Młynne        K31  2270       48.35/8       55.35/8      104.10/7       49.52/13     154.02/10 
 11.[ 229 ] KOZŁOWSKA, Olga            Patria Młynne        K31  2271       55.15/15      59.06/12     114.21/12      44.40/6      159.01/11 
 12.[ 94 ] ZAJĄC, Magdalena            HKS Azymut Mochy     P57  2384       51.45/12      66.58/14     118.43/13      46.02/12     164.45/12 
 13.[ 49 ] STANKIEWICZ, Weronika       Azymut Siedliska     L01             72.05/17      74.53/16     146.58/15      67.11/15     214.09/13 
 14.[ 48 ] BANACH, Joanna              Azymut Siedliska     L01             72.02/16      88.27/17     160.29/16      69.57/16     230.26/14 
    [ 93 ] PIWOWAR, Lidia              HKS Azymut Mochy     P57  2374       52.10/13      71.45/15     123.55/14  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [ 141 ] OHLASZENY, ZUZANNA         KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48  2059       53.39/14      54.07/6      107.46/10  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [ 299 ] PUDLIS, Natalia            UMKS Kwidzyn         G03  2623   NKL-bPK  /        62.02/13  NKL      /        44.55/7   NKL      /   
    [ 310 ] CHABIERA, Lena             UNTS Warszawa        W87  2391       39.22/5   NKL-bPK  /    NKL      /        37.55/2   NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K18                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 17 ] SIRMA, Signe                AlnisOK/JNSC         Y17             43.08/1       45.39/1       88.47/1       47.59/2      136.46/1  
  2.[ 215 ] FILIPCZAK, Natalia         PUKS Młode Orły      W03  1927       49.14/5       54.28/2      103.42/2       51.25/4      155.07/2  
  3.[ 289 ] ROSOCHACKA, Karolina       UKS OSiR Góra Kalwar W81  2205       51.27/6       60.18/5      111.45/5       46.52/1      158.37/3  
  4.[ 227 ] DENISA, Tamas              Sport Club SPRIA Bai Y16             49.09/4       56.17/3      105.26/3       57.01/5      162.27/4  
  5.[ 273 ] BIELECKA, Aleksandra       UKS Siódemka         G14  2163       45.36/2       71.48/6      117.24/6       51.03/3      168.27/5  
  6.[ 192 ] KOZŁOWSKA, Wiktoria        Patria Młynne        K31  2269       49.01/3       58.20/4      107.21/4       67.41/6      175.02/6  
 
Końcowe wyniki kategorii           : K20                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 147 ] BONAT, Julia               KS Spójnia           W80  1737       52.52/3       53.15/1      106.07/1       55.56/1      162.03/1  
  2.[ 95 ] MURAWSKA, Marta             HKS Azymut Mochy     P57  3255       48.54/1       71.54/3      120.48/3       58.40/2      179.28/2  
  3.[ 216 ] SZMULKOWSKA, Magdalena     PUKS Młode Orły      W03  38         49.54/2       66.54/2      116.48/2       63.16/3      180.04/3  
  4.[ 83 ] DZIK, Justyna               LKS Górzanka Nawojow K01  2065       57.32/4       92.38/4      150.10/4       68.49/4      218.59/4  
 
Końcowe wyniki kategorii           : K21A                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 96 ] DURZYŃSKA, Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P57  3584       37.31/1       59.20/2       96.51/2       51.09/1      148.00/1  
  2.[ 97 ] ŁAKOMA, Monika              HKS Azymut Mochy     P57  4044       38.55/2       56.46/1       95.41/1       52.20/2      148.01/2  
  3.[ 71 ] JAHNZ, Karolina             BWD WKP-W            X02             47.41/3       65.42/3      113.23/3       63.10/5      176.33/3  
  4.[ 148 ] PATEJKO, Patrycja          KS Spójnia           W80  542        49.15/4       70.26/5      119.41/4       57.49/4      177.30/4  
  5.[ 1 ] DELIŃSKA, Natalia            1 Brygada Logistyczn X01             53.14/7       79.14/7      132.28/7       54.28/3      186.56/5  
  6.[ 18 ] STRAUTNIECE, Krista         AlnisOK/JNSC         Y17             73.19/9       88.46/8      162.05/9       74.06/6      236.11/6  
  7.[ 76 ] KAHS, Natalia               GKS Luzino           G27             57.18/8       95.16/9      152.34/8      111.17/7      263.51/7  
    [ 241 ] GARCZAREK, Justyna         UKS "Grom" Sokolniki X23  E11        50.58/5       71.55/6      122.53/6   DNF      /    NKL      /   
    [ 290 ] MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena UKS OSiR Góra Kalwar W81  3908      106.51/11     125.26/11     232.17/11  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [ 65 ] BYRDY , Urszula             Bielskie Stowarzysze X10             51.15/6       68.57/4      120.12/5                              
    [ 171 ] WIERCIŃSKA, Anna           MKS Metalowiec Łódź  E17  2670       88.33/10     120.52/10     209.25/10                             
 
Końcowe wyniki kategorii           : K21E                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 243 ] MORAWSKA, Maja             UKS Azymut 45 Gdynia G17  1376       37.17/1       58.45/1       96.02/1       44.39/4      140.41/1  
  2.[ 242 ] MORAWSKA, Zuzanna          UKS Azymut 45 Gdynia G17  1627       40.10/2       62.59/3      103.09/3       40.08/1      143.17/2  
  3.[ 218 ] WAŃCZYK, Zuzanna           PUKS Młode Orły      W03  1483       40.23/3       61.43/2      102.06/2       43.36/3      145.42/3  
  4.[ 270 ] MACHOWSKA, Weronika        UKS OSiR Góra Kalwar W81  483        45.49/5       76.07/4      121.56/4       46.32/5      168.28/4  
    [ 77 ] BORYCHOWSKA, Marlena        GKS Luzino           G27  167    DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 217 ] DOMINIAK, Dagmara          PUKS Młode Orły      W03  932        41.32/4   NKL-bPK  /    NKL      /        42.40/2   NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K35                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 113 ] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona         indywidualnie        X00  2347       51.00/1       50.31/1      101.31/1       55.09/2      156.40/1  
  2.[ 336 ] GRABOWSKA, Joanna          WKS Wawel            K30             54.27/3       54.47/2      109.14/2       53.12/1      162.26/2  
  3.[ 98 ] GOLINOWSKA, Elżbieta        HKS Azymut Mochy     P57             59.57/4       81.53/3      141.50/3       65.39/3      207.29/3  
  4.[ 19 ] ŠVALBE, Aiga                AlnisOK/JNSC         Y17             63.22/5       83.31/4      146.53/5       68.27/4      215.20/4  
    [ 112 ] FIJAŁKOWSKA, Hanna         indywidualnie        X00         DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 236 ] PAWLOS-DOROCICZ, Elżbieta  Szarotki             X18             53.22/2       88.29/5      141.51/4   DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K40                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 251 ] KONC, Katarzyna            UKS Azymut Pabianice E71  E710       66.26/4       60.55/1      127.21/2       54.27/1      181.48/1  
  2.[ 129 ] MARSZAŁEK, Maria           Jastrzębie-Zdrój     X08             63.25/1       63.06/2      126.31/1       55.56/2      182.27/2  
  3.[ 274 ] NOWICKA-BIELECKA, Kornelia UKS Siódemka         G14  2729       64.01/2       78.18/4      142.19/3       67.31/3      209.50/3  
  4.[ 239 ] SZYMAŃSKA, Zuzanna         Team 360             W08  2690       76.17/5       74.09/3      150.26/5       73.57/4      224.23/4  
  5.[ 338 ] SŁOŃSKA, Bogusława         WKS Wawel            K30  3655       66.09/3       79.27/5      145.36/4       79.26/5      225.02/5  
  6.[ 41 ] BURSHA, Agrita              AUTOSTARTS.LV        Y01             90.58/7       85.18/7      176.16/7       94.22/6      270.38/6  
    [ 6 ] LAMPARSKA, Iwona             3.RWT SP Balice      X07         DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 337 ] OLEJNIK, Ewa               WKS Wawel            K30         DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 114 ] KLAUS-URYGA, Anna          indywidualnie        X00         DNF      /    NKL      /    NKL      /                               
    [ 312 ] NITSCH, Joanna             UNTS Warszawa        W87  W870       80.56/6       80.03/6      160.59/6                              
 
Końcowe wyniki kategorii           : K45                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 313 ] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna  UNTS Warszawa        W87  91         38.27/1       34.44/1       73.11/1       32.38/1      105.49/1  
  2.[ 244 ] MORAWSKA, Irena            UKS Azymut 45 Gdynia G17  160        39.08/2       44.37/2       83.45/2       39.23/2      123.08/2  
  3.[ 100 ] NOWAK, Barbara             HKS Azymut Mochy     P57  1222       53.30/3       47.08/3      100.38/3       40.14/3      140.52/3  
  4.[ 339 ] BUGAJ, Teresa              WKS Wawel            K30  3313       61.25/5       55.20/4      116.45/4       53.53/5      170.38/4  
  5.[ 219 ] WAŃCZYK, Magdalena         PUKS Młode Orły      W03  1485       59.26/4       57.54/6      117.20/5       59.45/6      177.05/5  
  6.[ 155 ] TARNOWSKA, Ewa             KU AZS UMCS Lublin   L45  0082       65.27/6       62.54/7      128.21/6       61.17/7      189.38/6  
  7.[ 237 ] TRYKOZKO, Urszula          Team 360             W08  2691       73.50/7       80.53/8      154.43/7       62.38/8      217.21/7  
    [ 99 ] MURAWSKA, Ewa               HKS Azymut Mochy     P57             83.53/8       99.35/9      183.28/8   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [ 340 ] TOPÓR, Monika              WKS Wawel            K30  3372   NKL-bPK  /        56.03/5   NKL      /        48.30/4   NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K50                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 21 ] SIRMA, Gerda                AlnisOK/JNSC         Y17             57.20/1       57.31/1      114.51/1       56.44/1      171.35/1  
  2.[ 211 ] TEMNIKOVA, Olya            princip              Y14            108.57/3       71.17/2      180.14/3       63.05/2      243.19/2  
    [ 20 ] ČAKURE, Inguna              AlnisOK/JNSC         Y17             96.21/2       75.38/3      171.59/2   NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K55                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 277 ] CZERKAWSKA, Urszula        UKS Sparta Czyżowice S03  1495       50.26/1       44.23/1       94.49/1       45.02/1      139.51/1  
  2.[ 115 ] ZENCHENKO, Tamara          indywidualnie        X00             55.33/2       52.10/2      107.43/2       47.30/2      155.13/2  
  3.[ 206 ] SUKHADOLAVA, Aelita        Peleng-Vimpel BLR    Y13             77.28/3       70.07/4      147.35/3       57.39/4      205.14/3  
  4.[ 164 ] KROCHMAL, Małgorzata       KU AZS WAT Warszawa  W89  75         91.18/4       61.26/3      152.44/4       54.02/3      206.46/4  
 
Końcowe wyniki kategorii           : K65                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 35 ] POLONIOVÁ, Darina           ATU Kosice           Y19             50.05/1       64.23/1      114.28/1       42.13/1      156.41/1  
  2.[ 207 ] KHRAPINA, Nadzeya          Peleng-Vimpel BLR    Y13             59.59/2       83.03/2      143.02/2       57.55/2      200.57/2  
 
Końcowe wyniki kategorii           : KM10R                     1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 343 ] MOSZKOWICZ, Michał         WKS Wawel            K30         0b.PK 39.07/3   0b.PK 35.24/2   0b.PK 74.31/2       28.08/2      102.39/1  
  2.[ 344 ] MOSZKOWICZ, Ola            WKS Wawel            K30         0b.PK 39.06/2   0b.PK 35.40/3   0b.PK 74.46/3       28.17/3      103.03/2  
  3.[ 193 ] MORDARSKA, Julita          Patria Młynne        K31         0b.PK 41.11/4   0b.PK 42.48/6   0b.PK 83.59/4       33.22/6      117.21/3  
  4.[ 156 ] PLICH, Wiktoria            KU AZS UMCS Lublin   L45         0b.PK 42.10/5   0b.PK 43.44/7   0b.PK 85.54/5       31.43/5      117.37/4  
  5.[ 84 ] DZIK, Zosia                 LKS Górzanka Nawojow K01         0b.PK 42.46/6   0b.PK 65.51/11  0b.PK108.37/8       39.14/7      147.51/5  
  6.[ 173 ] MASTELA, Michał i Hania    OB Havířov           Y10         0b.PK 89.35/11  0b.PK 92.40/12  0b.PK182.15/10      83.41/10     265.56/6  
  7.[ 73 ] SZABLA, Feliks              Farmazony O-Team     X05         0b.PK 90.01/12  0b.PK114.48/13  0b.PK204.49/11      87.30/11     292.19/7  
    [ 149 ] PATEJKO, Zuzanna           KS Spójnia           W80         NKL      /    NKL      /    NKL      /        39.24/8   NKL      /   
    [ 345 ] URYGA, Artur               WKS Wawel            K30         0b.PK 47.51/8   0b.PK 63.28/10  0b.PK111.19/9   NKL      /    NKL      /   
    [ 38 ] LEWANDOWSKA, Justyna        ATZ Racibórz         X21         0b.PK 49.49/9   0b.PK 51.12/9   0b.PK101.01/7                              
    [ 168 ] ZELEK, Bartłomiej          Patria Młynne        K31                  /    0b.PK 41.31/5            /        45.05/9            /   
    [ 341 ] MIELNIK, Lila              WKS Wawel            K30         0b.PK 47.08/7   0b.PK 47.46/8   0b.PK 94.54/6                              
    [ 342 ] MIELNIK, Stanisław         WKS Wawel            K30         0b.PK 35.15/1   0b.PK 34.27/1   0b.PK 69.42/1                              
    [] KURNYTA, Aleksandra             Patria Młynne        K31                  /    0b.PK 35.57/4            /        29.59/4            /   
    [] KRÓL, Krystian                  Patria Młynne        K31                                                       24.25/1            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 142 ] CHODLEWSKI, ANTONI         KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48  3602       13.55/1       23.03/1       36.58/1       19.47/2       56.45/1  
  2.[ 143 ] LUDWIN, JAKUB              KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48  3610       17.23/2       26.07/3       43.30/2       23.11/4       66.41/2  
  3.[ 22 ] ŠVALBE, Kevins              AlnisOK/JNSC         Y17             28.51/4       25.56/2       54.47/3       16.55/1       71.42/3  
  4.[ 194 ] DUPLAK, Maciej             Patria Młynne        K31  3621       42.43/8       28.24/4       71.07/5       25.17/6       96.24/4  
  5.[ 101 ] MURAWSKI, Rafał            HKS Azymut Mochy     P57  3578       25.50/3       44.56/5       70.46/4       27.42/7       98.28/5  
  6.[ 195 ] MORDARSKI, Oskar           Patria Młynne        K31  3628       32.21/5       49.36/7       81.57/6       24.01/5      105.58/6  
  7.[ 300 ] PERFIKOWSKI, Paweł         UMKS Kwidzyn         G03  3568       36.30/6       50.29/8       86.59/8       21.46/3      108.45/7  
  8.[ 196 ] ZELEK, Filip               Patria Młynne        K31  3631       39.45/7       45.29/6       85.14/7       36.48/8      122.02/8  
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 197 ] BAŁAZIŃSKI, Antoni         Patria Młynne        K31         33.55 0b.PK/1   23.30 0b.PK/1   57.25 0b.PK/1       19.52/1       77.17/1  
  2.[ 130 ] MARSZAŁEK, Dawid           Jastrzębie-Zdrój     X08         35.14 0b.PK/3   31.30 0b.PK/2   66.44 0b.PK/2       23.36/2       90.20/2  
  3.[ 201 ] ODRONIEC, Nikodem          Patria Młynne        K31         41.17 0b.PK/4   37.20 0b.PK/7   78.37 0b.PK/4       25.56/3      104.33/3  
  4.[ 252 ] WIŚNIEWSKI, Adam           UKS Azymut Pabianice E71         51.02 0b.PK/5   37.13 0b.PK/6   88.15 0b.PK/5       26.16/4      114.31/4  
  5.[ 200 ] KURNYTA, Dawid             Patria Młynne        K31  3625   34.40 0b.PK/2   33.58 0b.PK/4   68.38 0b.PK/3       48.06/8      116.44/5  
  6.[ 50 ] BEKIER, Daniel              Azymut Siedliska     L01         66.29 0b.PK/6   37.06 0b.PK/5  103.35 0b.PK/6       32.12/6      135.47/6  
  7.[ 51 ] WAŁCZUK PIECH, Wiktor       Azymut Siedliska     L01         77.33 0b.PK/8   31.42 0b.PK/3  109.15 0b.PK/7       30.23/5      139.38/7  
  8.[ 199 ] KRÓL, Maksymilian          Patria Młynne        K31  3624   84.28 0b.PK/9   38.37 0b.PK/8  123.05 0b.PK/9       47.55/7      171.00/8  
    [ 2 ] KUJDA, Arkadiusz             1 Brygada Logistyczn X01  3987   DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 198 ] FREY, Jakub                Patria Młynne        K31         76.19 0b.PK/7   43.19 0b.PK/9  119.38 0b.PK/8   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [ 117 ] ZWONEK, Marcin             WKS Wawel            K30                       53.43 0b.PK/10           /                               
 
Końcowe wyniki kategorii           : M12                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 315 ] ANTONOWICZ, Jan            UNTS Warszawa        W87  2385       14.15/1       21.30/2       35.45/1       18.00/1       53.45/1  
  2.[ 346 ] WÓJCIK, Paweł              WKS Wawel            K30  2991       18.34/4       21.02/1       39.36/3       19.45/4       59.21/2  
  3.[ 265 ] LISIAK, Adam               UKS Orientuś         E75  3049       17.40/3       21.48/4       39.28/2       20.34/5       60.02/3  
  4.[ 23 ] KRUMINŠ, Edvards            AlnisOK/JNSC         Y17             21.27/9       21.33/3       43.00/5       18.36/2       61.36/4  
  5.[ 24 ] PLONIS, Gustavs             AlnisOK/JNSC         Y17             17.28/2       25.30/8       42.58/4       20.53/6       63.51/5  
  6.[ 294 ] PODWORSKI, Kacper          UKS OSiR Góra Kalwar W81  2780       19.06/5       24.11/7       43.17/6       22.50/8       66.07/6  
  7.[ 316 ] GĄSIENICA-SAMEK, Adam      UNTS Warszawa        W87  2573       21.15/8       23.44/6       44.59/7       26.07/11      71.06/7  
  8.[ 253 ] KREMPIŃSKI, Franek         UKS Azymut Pabianice E71  E711       20.37/6       26.55/9       47.32/8       24.27/10      71.59/8  
  9.[ 254 ] SZTRANEK, Maciej           UKS Azymut Pabianice E71  E711       20.44/7       27.42/10      48.26/9       23.34/9       72.00/9  
 10.[ 131 ] MARSZAŁEK, Patryk          Jastrzębie-Zdrój     X08  3823       30.01/14      22.50/5       52.51/11      19.42/3       72.33/10 
 11.[ 292 ] ŁĄCKI, Jakub               UKS OSiR Góra Kalwar W81  3296       22.25/10      28.33/13      50.58/10      22.20/7       73.18/11 
 12.[ 291 ] DĄBROWSKI, Karol           UKS OSiR Góra Kalwar W81  3907       25.45/11      34.28/18      60.13/12      36.38/16      96.51/12 
 13.[ 293 ] MAJOWSKI, Jan              UKS OSiR Góra Kalwar W81  3502       31.58/17      30.04/14      62.02/13      35.12/14      97.14/13 
 14.[ 295 ] WASILEWSKI, Mikołaj        UKS OSiR Góra Kalwar W81  2779       28.05/12      41.17/21      69.22/16      32.41/13     102.03/14 
 15.[ 268 ] JARZĄBSKI, Bartłomiej      UKS Orlik Rajbrot    K35             44.28/21      28.24/12      72.52/17      32.40/12     105.32/15 
 16.[ 25 ] ZIBERTS, Ričards            AlnisOK/JNSC         Y17             36.04/18      28.05/11      64.09/14      46.51/20     111.00/16 
 17.[ 255 ] WIŚNIEWSKI, Kuba           UKS Azymut Pabianice E71  E711       36.28/19      37.01/19      73.29/18      39.10/18     112.39/17 
 18.[ 3 ] LITEWKA, Tymon               1 Brygada Logistyczn X01             42.33/20      31.35/15      74.08/19      42.26/19     116.34/18 
 19.[ 202 ] BAŁAZIŃSKI, Karol          Patria Młynne        K31  3618       47.47/22      33.32/17      81.19/21      35.27/15     116.46/19 
 20.[ 226 ] TAMAS, Lucas               Sport Club NORD Baia Y15             50.22/23      32.17/16      82.39/22      37.16/17     119.55/20 
 21.[ 53 ] RABIEGA, Kamil              Azymut Siedliska     L01             30.09/15      50.17/22      80.26/20      63.43/23     144.09/21 
 22.[ 52 ] KOZAK, Kacper               Azymut Siedliska     L01             73.35/24      66.09/23     139.44/23      60.51/22     200.35/22 
    [ 102 ] MICHALCZAK, Paweł          HKS Azymut Mochy     P57  3260       30.37/16  NKL-bPK  /    NKL      /        51.34/21  NKL      /   
    [ 150 ] JANOWSKI, Filip            KS Spójnia           W80  3506       28.28/13      37.12/20      65.40/15  DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M14                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 179 ] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy        UKS Orientuś         E75  2837       28.21/1       34.06/2       62.27/1       43.23/2      105.50/1  
  2.[ 318 ] WÓJTOWICZ, Krzysztof       UNTS Warszawa        W87  3174       38.18/2       28.48/1       67.06/2       43.13/1      110.19/2  
  3.[ 27 ] SEGLINŠ, Jekabs             AlnisOK/JNSC         Y17             45.02/3       37.13/3       82.15/3       46.30/4      128.45/3  
  4.[ 54 ] GILEWSKI, Szczepan          Azymut Siedliska     L01             57.14/6       37.46/4       95.00/5       45.58/3      140.58/4  
  5.[ 275 ] BIELECKI, Michał           UKS Siódemka         G14  2855       52.17/5       41.59/7       94.16/4       57.18/9      151.34/5  
  6.[ 55 ] MAKOWSKI, Dawid             Azymut Siedliska     L01             64.21/9       38.14/5      102.35/8       51.18/5      153.53/6  
  7.[ 144 ] KAWALA, PATRYK             KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48  3635       50.51/4       47.59/10      98.50/6       55.21/8      154.11/7  
  8.[ 26 ] BRASAVS MUIŽNIEKS, Markuss  AlnisOK/JNSC         Y17             60.39/8       41.13/6      101.52/7       54.53/7      156.45/8  
  9.[ 28 ] ŠKINKIS, Oskars             AlnisOK/JNSC         Y17             64.37/10      43.03/8      107.40/9       52.49/6      160.29/9  
 10.[ 57 ] PRZEGON, Jan                Azymut Siedliska     L01             60.20/7       55.08/11     115.28/11     112.33/11     228.01/10 
 11.[ 157 ] DOBROWOLSKI, Jakub         KU AZS UMCS Lublin   L45  3828       67.44/11      43.54/9      111.38/10     116.53/12     228.31/11 
    [ 56 ] MNICH, Jan                  Azymut Siedliska     L01         NKL-bPK  /        61.09/12  NKL      /    NKL-bPK  /    NKL      /   
    [ 317 ] WIERZBICKI, Witold         UNTS Warszawa        W87  2677   NKL-bPK  /        66.01/13  NKL      /       104.09/10  NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M16                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 321 ] PIERZCHAŁA, Michał         UNTS Warszawa        W87  2411       31.40/1       34.11/1       65.51/1       34.38/1      100.29/1  
  2.[ 30 ] FREIMANIS, Arturs           AlnisOK/JNSC         Y17             35.37/2       41.45/3       77.22/2       39.30/3      116.52/2  
  3.[ 319 ] MICHALAK, Kacper           UNTS Warszawa        W87  2980       42.33/3       44.39/5       87.12/4       42.48/6      130.00/3  
  4.[ 256 ] SZTRANEK, Jan              UKS Azymut Pabianice E71  E710       42.33/3       42.41/4       85.14/3       46.31/10     131.45/4  
  5.[ 320 ] OLSZEWSKI, Bartłomiej      UNTS Warszawa        W87  2572       45.09/5       49.34/8       94.43/5       44.46/8      139.29/5  
  6.[ 301 ] GĄSIOR, Rafał              UMKS Kwidzyn         G03  3361       48.37/6       52.31/10     101.08/7       39.30/3      140.38/6  
  7.[ 29 ] EIŽVERTINŠ, Ralfs Janis     AlnisOK/JNSC         Y17             55.09/8       39.45/2       94.54/6       46.22/9      141.16/7  
  8.[ 269 ] WRZYSZCZ, Dominik          UKS Orlik Rajbrot    K35             61.30/11      45.33/6      107.03/10      36.18/2      143.21/8  
  9.[ 103 ] GROBELNY, Alex             HKS Azymut Mochy     P57  2566       50.30/7       52.05/9      102.35/8       44.04/7      146.39/9  
 10.[ 104 ] SEIDEL, Nikodem            HKS Azymut Mochy     P57  2173       57.03/9       47.42/7      104.45/9       42.34/5      147.19/10 
 11.[ 203 ] FITRZYK, Krzysztof         Patria Młynne        K31  2143       60.32/10      62.32/11     123.04/11      90.40/11     213.44/11 
    [ 58 ] GROSMAN, Paweł              Azymut Siedliska     L01             78.23/12      89.31/12     167.54/12  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [ 68 ] NOWAKOWSKI, Maciej          BKS Wataha Warszawa  W11  3150   DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M18                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 31 ] KRUMINŠ, Rihards            AlnisOK/JNSC         Y17             31.42/1       41.52/1       73.34/1       32.43/1      106.17/1  
  2.[ 257 ] PŁÓCIENNIK, Konrad         UKS Azymut Pabianice E71  E710       32.43/2       45.14/2       77.57/2       39.02/3      116.59/2  
  3.[ 347 ] KIJAK, Jakub               WKS Wawel            K30  2994       33.39/3       46.25/3       80.04/3       37.14/2      117.18/3  
  4.[ 247 ] HUBA, Karol                UKS Azymut Dębów     R22  2612       35.30/4       49.37/6       85.07/4       39.37/4      124.44/4  
  5.[ 348 ] KRZYSZTYŃSKI, Michał       WKS Wawel            K30  2619       41.33/6       46.29/4       88.02/5       42.14/5      130.16/5  
  6.[ 248 ] KRUK, Michał               UKS Azymut Dębów     R22  2606       41.01/5       47.09/5       88.10/6       48.19/8      136.29/6  
  7.[ 220 ] CHOROŚ, Tomasz             PUKS Młode Orły      W03  2365       46.19/7       57.16/7      103.35/7       47.35/6      151.10/7  
  8.[ 296 ] GŁADECKI, Dawid            UKS OSiR Góra Kalwar W81  3729       55.07/8       60.03/8      115.10/8       47.54/7      163.04/8  
    [ 204 ] MAMALA, Piotr              Patria Młynne        K31  2732   DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M20                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 33 ] TITOMERS, Endijs            AlnisOK/JNSC         Y17             32.40/1       43.16/1       75.56/1       35.03/1      110.59/1  
  2.[ 32 ] ŠILINŠ, Aivis               AlnisOK/JNSC         Y17             39.18/2       45.00/2       84.18/2       45.11/3      129.29/2  
  3.[ 278 ] BORGIEL, Jarosław          UKS Sparta Czyżowice S03  1766       46.33/3       50.53/3       97.26/3       50.23/5      147.49/3  
  4.[ 279 ] JURCZYK, Maciej            UKS Sparta Czyżowice S03  2064       50.34/5       61.58/4      112.32/5       43.56/2      156.28/4  
  5.[ 349 ] TOPÓR, Michał              WKS Wawel            K30  2303       49.20/4       62.36/5      111.56/4       48.26/4      160.22/5  
  6.[ 59 ] GROSMAN, Jan                Azymut Siedliska     L01             78.42/8       64.17/6      142.59/7       69.25/7      212.24/6  
  7.[ 60 ] WĘGRZYN, Karol              Azymut Siedliska     L01  1459       60.01/6       68.33/7      128.34/6       86.57/8      215.31/7  
  8.[ 61 ] WĘGRZYN, Jakub              Azymut Siedliska     L01  1460       70.02/7      112.10/8      182.12/8       64.09/6      246.21/8  
    [] URBANIAK, Jerzy                 UNTS Warszawa        W87         NKL-bPK  /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M21A                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 78 ] SKOCELAS, Grzegorz          GKS Luzino           G27  3285       43.59/2       50.46/1       94.45/1       46.28/5      141.13/1  
  2.[ 63 ] NIEDŹWIEDZKI, Patryk        Azymut Siedliska     L01             41.56/1       55.53/2       97.49/2       43.38/3      141.27/2  
  3.[ 262 ] GUZAL, Kamil               UKS Dębołęka         X22             51.39/5       58.14/3      109.53/3       42.42/1      152.35/3  
  4.[ 221 ] PRASAŁ, Jakub              PUKS Młode Orły      W03  31         47.59/4       61.57/5      109.56/4       42.53/2      152.49/4  
  5.[ 212 ] TEMNIKOV, Ilya             princip              Y14             46.11/3       65.42/7      111.53/5       44.10/4      156.03/5  
  6.[ 79 ] ZAGULAK, Damian             GKS Luzino           G27             53.36/6       62.48/6      116.24/6       60.55/7      177.19/6  
  7.[ 8 ] STALKA, Adam                 AKInO Kraków         X15             55.17/7       71.40/10     126.57/7       65.47/8      192.44/7  
  8.[ 74 ] SZABLA, Rafał               Farmazony O-Team     X05             60.54/9       70.36/9      131.30/8       74.31/9      206.01/8  
    [ 62 ] CHABROS, Maciej             Azymut Siedliska     L01             78.43/10  NKL-bPK  /    NKL      /        92.30/11  NKL      /   
    [ 118 ] BACH, Bartłomiej           indywidualnie        X00         NKL-bPK  /        69.57/8   NKL      /        56.42/6   NKL      /   
    [ 34 ] MATHOV, Yoav                ASA Jerusalem        X19                                                       75.27/10           /   
    [ 42 ] PETERSON, Martin            AUTOSTARTS.LV        Y01             57.48/8       76.10/11     133.58/9                              
    [ 70 ] SPORYSZ, Mateusz            BSRS                 Y02                           59.49/4            /                               
 
Końcowe wyniki kategorii           : M21E                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 205 ] KALATA, Michał             Paulinum Jelenia Gór D93  853        41.13/2       64.40/1      105.53/1       41.03/3      146.56/1  
  2.[ 351 ] KUCA, Kacper               WKS Wawel            K30  2032       40.49/1       66.34/3      107.23/2       40.18/1      147.41/2  
  3.[ 69 ] GALICZ, Karol               BKS Wataha Warszawa  W11  1853       42.00/3       66.29/2      108.29/3       43.11/5      151.40/3  
  4.[ 258 ] GRYZIO, Łukasz             UKS Azymut Pabianice E71  E710       43.52/5       74.18/5      118.10/4       42.07/4      160.17/4  
  5.[ 222 ] SZMULKOWSKI, Adam          PUKS Młode Orły      W03  17         43.29/4       76.12/6      119.41/5       41.02/2      160.43/5  
  6.[ 350 ] GARBACIK, Michał           WKS Wawel            K30  1584       47.54/6       74.12/4      122.06/6       48.19/7      170.25/6  
  7.[ 352 ] MOSZKOWICZ, Paweł          WKS Wawel            K30  826        51.28/8       76.23/7      127.51/7       45.17/6      173.08/7  
  8.[ 178 ] KRASUSKI, Marcin           orienteering.waw.pl  X14  2688       50.30/7       79.33/8      130.03/8       52.37/8      182.40/8  
  9.[ 85 ] OPIOŁA, Mariusz             LKS Górzanka Nawojow K01  3997       61.04/10     115.43/10     176.47/10      58.46/9      235.33/9  
    [ 133 ] JAROS, Mariusz             JW 2399 Świętoszów   X09         DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 158 ] PIETRZAK, Konrad           KU AZS UMCS Lublin   L45  3347       83.18/11     123.52/11     207.10/11  DNF      /    NKL      /   
    [] TICHY, Tomas                    WKS Wawel            K30             51.47/9       99.49/9      151.36/9   DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M35                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 259 ] TKACZUK, Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71  E711       42.12/2       46.51/1       89.03/1       38.08/2      127.11/1  
  2.[ 4 ] WALICKI, Rafał               17 WBZ Międzyrzecz-h X04  3438       52.27/4       60.01/2      112.28/2       48.30/4      160.58/2  
  3.[ 353 ] WIŚNIEWSKI, Paweł          WKS Wawel            K30  2932       51.12/3       76.02/4      127.14/3       47.04/3      174.18/3  
  4.[ 119 ] STĘPIEŃ, Mirosław          indywidualnie        X00             57.49/6       74.48/3      132.37/4       50.39/5      183.16/4  
  5.[ 169 ] WIKTOROWICZ, Mateusz       LKS Górzanka Nawojow K01             57.14/5       79.09/5      136.23/5       55.15/7      191.38/5  
  6.[ 128 ] MAREK, Mirosław            InO.Maniak           X06             59.36/7       88.33/6      148.09/6       54.09/6      202.18/6  
  7.[ 174 ] MASTELA, Rafał             OB Havířov           Y10             63.18/8       89.54/7      153.12/7       70.00/9      223.12/7  
  8.[ 132 ] MARSZAŁEK, Waldemar        Jastrzębie-Zdrój     X08             95.46/10      93.45/9      189.31/9       67.55/8      257.26/8  
    [ 7 ] KOBIEROWSKI, Sławomir        7 BOW Słupsk         X13         DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 105 ] GOLINOWSKI, Paweł          HKS Azymut Mochy     P57  2892       41.01/1   NKL-bPK  /    NKL      /        37.32/1   NKL      /   
    [ 151 ] PATEJKO, Przemysław        KS Spójnia           W80  530        65.58/9       97.38/10     163.36/8   DNF      /    NKL      /   
    [ 159 ] WALCZAK, Marcin            KU AZS UMCS Lublin   L45         NKL-bPK  /        90.24/8   NKL      /        94.38/10  NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M40                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 228 ] RELU, Tamas                Sport Club SPRIA Bai Y16             38.06/1       47.10/1       85.16/1       41.38/2      126.54/1  
  2.[ 106 ] PLESIŃSKI, Mariusz         HKS Azymut Mochy     P57  1304       38.47/2       53.12/4       91.59/2       46.32/5      138.31/2  
  3.[ 161 ] SOŁOWIEJ, Stanisław        KU AZS UMCS Lublin   L45  2494       53.05/12      52.24/2      105.29/5       40.58/1      146.27/3  
  4.[ 90 ] ANDERSSON, Hakan            Halmstad ok          Y05             42.07/4       61.28/7      103.35/4       42.59/4      146.34/4  
  5.[ 260 ] KREMPIŃSKI, Piotr          UKS Azymut Pabianice E71  E710       46.31/6       59.22/6      105.53/6       49.53/6      155.46/5  
  6.[ 233 ] WIERTELAK, Sławomir        Szarotki             X18             50.35/11      65.41/9      116.16/9       52.59/7      169.15/6  
  7.[ 43 ] BURSH, Martin               AUTOSTARTS.LV        Y01             47.43/8       76.03/11     123.46/10      53.52/8      177.38/7  
  8.[ 160 ] DOBROWOLSKI, Piotr         KU AZS UMCS Lublin   L45  2972       63.49/16      67.18/10     131.07/11      57.27/9      188.34/8  
  9.[ 107 ] MOL, Krzysztof             HKS Azymut Mochy     P57  2866       63.46/15      82.14/12     146.00/12      42.43/3      188.43/9  
 10.[ 108 ] MURAWSKI, Piotr            HKS Azymut Mochy     P57  3588       53.51/13      97.52/15     151.43/13      68.58/12     220.41/10 
 11.[ 358 ] WÓJCIK, Grzegorz           WKS Wawel            K30  3195       48.13/9      107.43/18     155.56/14      70.50/14     226.46/11 
 12.[ 263 ] KRZYMINIEWSKI, Sławomir    UKS Dębołęka         X22             58.29/14      97.47/14     156.16/15      70.44/13     227.00/12 
 13.[ 264 ] NIEBIELSKI, Bartosz        UKS Falenica         W07  W830       77.47/22      86.12/13     163.59/16      67.03/11     231.02/13 
 14.[ 120 ] DOMIN, Tomasz              indywidualnie        X00             67.18/19      99.54/16     167.12/18      64.56/10     232.08/14 
 15.[ 266 ] LISIAK, Paweł              UKS Orientuś         E75  3251       72.23/21     120.29/21     192.52/21      99.31/15     292.23/15 
    [ 89 ] DARGACZ, Piotr              Gymnasion Offenbach  Y04             39.57/3       52.28/3       92.25/3   DNF      /    NKL      /   
    [ 154 ] KOZYRIEV, Andrii           KSO Korostishev      Y06         DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 175 ] MIKHAYLOV, Victor          Odessa Team          Y11         DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 276 ] BIELECKI, Tadeusz          UKS Siódemka         G14             64.26/17     102.13/17     166.39/17  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [ 302 ] PERFIKOWSKI, Piotr         UMKS Kwidzyn         G03             67.14/18     120.25/20     187.39/20  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [ 354 ] CZAPLA, Przemysław         WKS Wawel            K30  2933       43.17/5   DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 355 ] OLEJNIK, Tomasz            WKS Wawel            K30         DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 356 ] TOPÓR, Marek               WKS Wawel            K30  3371       49.17/10      58.22/5      107.39/7   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [ 357 ] URYGA, Sławomir            WKS Wawel            K30         DNF      /    NKL-bPK  /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 40 ] LEWANDOWSKI, Piotr          ATZ Racibórz         X21             67.46/20     108.24/19     176.10/19                             
    [ 322 ] MIANOWSKI, Rafał           UNTS Warszawa        W87  2068       46.52/7       62.47/8      109.39/8                              
 
Końcowe wyniki kategorii           : M45                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 305 ] OVIDIU, Mutiu              University Sport Clu Y20             33.08/1       39.22/1       72.30/1       37.58/1      110.28/1  
  2.[] GUTAK, Michali                  indywidualnie        X00             36.33/2       45.34/2       82.07/2       43.45/4      125.52/2  
  3.[ 86 ] DZIK, Mirosław              LKS Górzanka Nawojow K01  1195       38.27/3       49.44/3       88.11/3       40.59/2      129.10/3  
  4.[ 303 ] BARTCZAK, Jarosław         UMKS Orkan           N61  743        40.14/4       54.40/4       94.54/4       42.39/3      137.33/4  
  5.[ 121 ] MOSSAKOWSKI, Przemek       indywidualnie        X00  1758       44.12/6       57.03/5      101.15/5       53.10/6      154.25/5  
  6.[ 177 ] THIERMANN, Sven            OLV Potsdam          Y12             49.35/8       62.09/10     111.44/10      48.00/5      159.44/6  
  7.[ 223 ] KRUPIŃSKI, Andrzej         PUKS Młode Orły      W03  1175       47.28/7       61.12/8      108.40/7       57.41/8      166.21/7  
  8.[ 323 ] MICHALAK, Tomasz           UNTS Warszawa        W87  2981       50.29/9       59.48/7      110.17/9       62.11/9      172.28/8  
  9.[ 359 ] SŁOŃSKI, Marek             WKS Wawel            K30  3192       57.20/13      64.23/11     121.43/11      56.53/7      178.36/9  
 10.[ 135 ] SADZIKOWSKI, Andrzej       KOS BNO SZCZECIN     X12  3672       56.00/12      71.45/13     127.45/12      66.24/12     194.09/10 
 11.[ 238 ] KRASUSKI, Bartłomiej       Team 360             W08             60.13/14      75.21/14     135.34/13      65.07/11     200.41/11 
 12.[ 110 ] WRZOSEK, Zbigniew          indywidualnie        X00  569        51.50/10      57.38/6      109.28/8       91.30/15     200.58/12 
 13.[ 280 ] JURCZYK, Piotr             UKS Sparta Czyżowice S03  2928       67.54/15      69.07/12     137.01/14      64.13/10     201.14/13 
 14.[ 180 ] SŁOMCZYŃSKI, Robert        UKS Orientuś         E75  3001       54.04/11      95.54/16     149.58/15      86.13/14     236.11/14 
 15.[ 81 ] KOZIOŁ, Wiesław             GKS Luzino           G27  3721       71.23/16     101.23/17     172.46/16      85.23/13     258.09/15 
    [ 80 ] BORYCHOWSKI, Mariusz        GKS Luzino           G27  3284   DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 87 ] SKORUPA, Mariusz            LKS Górzanka Nawojow K01  K010       43.54/5       61.15/9      105.09/6   DNF      /    NKL      /   
    [ 122 ] PRĘCIKOWSKI, Rysiek        indywidualnie        X00         DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 234 ] KŁAK, Andrzej              Szarotki             X18         DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 324 ] NITSCH, Tomasz             UNTS Warszawa        W87  W870   DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 72 ] HANAS, Dariusz              Drużyna Wilka        X03                          123.38/18           /                               
    [ 360 ] SZAJNA, Robert             WKS Wawel            K30             83.56/17      93.39/15     177.35/17                             
 
Końcowe wyniki kategorii           : M50                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 362 ] NIESSNER, Piotr            WKS Wawel            K30  2725       42.47/2       42.00/1       84.47/1       48.05/1      132.52/1  
  2.[ 163 ] TARNOWSKI, Mirosław        KU AZS UMCS Lublin   L45  0076       41.17/1       50.33/2       91.50/2       48.29/2      140.19/2  
  3.[ 230 ] MICHEL, van Loon           Mil OL               Y09             60.50/        50.52/3      111.42/3       49.48/3      161.30/3  
  4.[ 224 ] WIEJACKI, Janusz           PUKS Młode Orły      W03  2422       61.54/5       52.09/5      114.03/4       59.39/5      173.42/4  
  5.[ 5 ] JERLECKI, Mirosław           3.RWT SP Balice      X07             61.20/4       61.51/7      123.11/5       61.52/7      185.03/5  
  6.[ 162 ] PLICH, Marek               KU AZS UMCS Lublin   L45  0007       56.35/3       69.21/10     125.56/6       63.13/8      189.09/6  
    [ 152 ] JANOWSKI, Piotr            KS Spójnia           W80  1527       77.53/6       71.02/12     148.55/7   DNF      /    NKL      /   
    [ 168 ] ZIPORI, Dror               lev hashron          Y08         DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 209 ] SMIESZEK, Robert           indywidualnie        X00         DNF      /        71.23/13  NKL      /        89.54/9   NKL      /   
    [ 361 ] FORYSTEK, Józef            WKS Wawel            K30  2080   DNF      /        57.58/6   NKL      /        53.26/4   NKL      /   
    [] KONIECZNY, Robert               indywidualnie        X00                           69.33/11           /                               
    [ 325 ] MONIAK, Andrzej            Valvex               X20                  /        64.33/8            /        60.59/6            /   
    [ 124 ] ZWONEK, Piotr              indywidualnie        X00                           67.19/9            /                               
    [ 363 ] ŻESŁAWSKI, Wojciech        WKS Wawel            K30  3660   NKL-bPK  /        51.11/4   NKL      /                               
 
Końcowe wyniki kategorii           : M55                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 245 ] MORAWSKI, Paweł            UKS Azymut 45 Gdynia G17  145        42.52/4       35.32/1       78.24/1       33.44/2      112.08/1  
  2.[ 235 ] KLIMASZ, Józef             Szarotki             X18             39.10/1       45.47/4       84.57/2       31.43/1      116.40/2  
  3.[ 67 ] WOJARSKI, Krzysztof         Bielsko-Biała O-Team X11  1121       42.25/3       45.10/3       87.35/3       37.21/4      124.56/3  
  4.[ 145 ] KRYJOMSKI, JERZY           KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48  963        50.06/6       41.26/2       91.32/4       35.11/3      126.43/4  
  5.[ 75 ] COSTAN, Grigor              Garage Racing Baia M Y03             42.07/2       56.31/7       98.38/6       42.15/5      140.53/5  
  5.[ 297 ] MACHOWSKI, Władysław       UKS OSiR Góra Kalwar W81  482        47.32/5       47.45/5       95.17/5       45.36/7      140.53/5  
  7.[ 281 ] CZERKAWSKI, Wacław         UKS Sparta Czyżowice S03  1496       53.45/7       61.07/8      114.52/7       55.54/8      170.46/7  
    [ 165 ] KROCHMAL, Grzegorz         KU AZS WAT Warszawa  W89  76     NKL-bPK  /        51.18/6   NKL      /        42.16/6   NKL      /   
    [ 167 ] ZEZYNSKI, Enrique          Lev Hasharon - Menas Y07            100.39/8       92.23/9      193.02/8   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [] DYZIO, Włodzimierz              WKS Wawel            K30         NKL-bPK  /    DNF      /    NKL      /                               
 
Końcowe wyniki kategorii           : M60                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 208 ] TRYDZENSKI, Henadzi        Peleng-Vimpel BLR    Y13             34.16/2       34.52/1       69.08/1       34.57/1      104.05/1  
  2.[ 213 ] KRYLOV, Boris              princip              Y14             33.28/1       36.12/2       69.40/2       40.03/3      109.43/2  
  3.[ 36 ] KUCHTA, Ján                 ATU Kosice           Y19             36.49/3       41.52/3       78.41/3       37.43/2      116.24/3  
  4.[ 136 ] PIETRUSIŃSKI, Marek        KS Artemis           D92  1323       55.47/6       57.56/5      113.43/5       62.32/4      176.15/4  
    [ 172 ] WIERCIŃSKI, Piotr          MKS Metalowiec Łódź  E17  1105       54.24/5       51.29/4      105.53/4                              
    [ 232 ] SUDOŁ, Jerzy               Sudoł                X17             53.03/4                                                          
 
Końcowe wyniki kategorii           : M65                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 364 ] KRUCZEK, Stanisław         WKS Wawel            K30  830        43.43/3       44.37/2       88.20/3       30.48/1      119.08/1  
  2.[ 125 ] SCHERRER, Matthias         OLG BASEL - SWITZERL Y99             40.38/1       46.56/4       87.34/2       31.49/2      119.23/2  
  3.[ 37 ] ROHÁČ, Igor                 ATU Kosice           Y19             41.00/2       46.09/3       87.09/1       32.57/3      120.06/3  
  4.[ 153 ] PATEJKO, Tadeusz           KS Spójnia           W80  521        59.41/5       54.12/5      113.53/4       49.56/6      163.49/4  
  5.[ 166 ] ŁAPANOWSKI, Jacenty        KU AZS WAT Warszawa  W89  W890       47.55/4       67.16/6      115.11/5       49.29/5      164.40/5  
  6.[ 137 ] WŁODARCZYK, Michał         KS Artemis           D92  1146       73.54/6       78.25/7      152.19/6       75.55/7      228.14/6  
    [ 82 ] JAKIELASZEK, Ryszard        GKS Luzino           G27  179    DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 304 ] BOHACZEK, Janusz           UMKS Orkan           N61  135    NKL-bPK  /        43.37/1   NKL      /        34.07/4   NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M70                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 225 ] KMIECIŃSKI, Józef          PUKS Młode Orły      W03  69         60.46/1       59.54/2      120.40/2       32.45/1      153.25/1  
    [ 111 ] WRONICZ, Zygmunt           indywidualnie        X00         NKL-bPK  /        61.07/3   NKL      /        66.07/2   NKL      /   
    [ 66 ] PIETRZYKOWSKI , Władysław   Bielskie Stowarzysze X10             68.50/2       49.53/1      118.43/1                              
 
Końcowe wyniki kategorii           : M75                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 326 ] DURA, Kazimierz            WKS Śląsk Wrocław    D95  720        34.44/1       39.42/1       74.26/1       26.19/1      100.45/1  
    [ 240 ] WERNER GEORGE, Klawun KendrayTJ Lokomotiva Teplic Y18         DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : OPEN                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 109 ] GALLA, Andrzej             HKS Azymut Mochy     P57             61.18/2       70.13/3      131.31/1       59.13/4      190.44/1  
  2.[ 126 ] SEREDYŃSKI, Tomasz         indywidualnie        X00            109.54/3       55.29/1      165.23/2       33.48/1      199.11/2  
  3.[ 88 ] ROTER, Patryk               LKS Górzanka Nawojow K01             74.21/        93.39/6      168.00/3       56.23/3      224.23/3  
    [ 127 ] WŁODARCZYK, Krzysztof      indywidualnie        X00         DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 210 ] SMIESZEK, Julia            indywidualnie        X00         DNF      /       109.06/8   NKL      /        89.13/5   NKL      /   
    [ 261 ] WIŚNIEWSKA, Małgorzata     UKS Azymut Pabianice E71            125.45/4   NKL-LIM  /    NKL      /    NKL-bPK  /    NKL      /   
    [ 271 ] KRUPA, Łukasz              UKS OSiR Góra Kalwar W81         NKL-bPK  /        65.54/2   NKL      /        47.07/2   NKL      /   
    [ 365 ] BIEGUN, Katarzyna          WKS Wawel            K30         DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [ 367 ] MOSZKOWICZ, Monika         WKS Wawel            K30         NKL-bPK  /       100.43/7   NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [] SIDOROV, Sergej                 indywidualnie        X00         NKL-bPK  /    NKL-bPK  /    NKL      /    NKL-bPK  /    NKL      /   
    [] WNĘK, Maciej                    Patria Młynne        K31             49.40/1   DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [] MATLĄG, Michał                  Patria Młynne        K31                  /        70.41/4            /    DNF      /             /   
    [ 231 ] ŻELAZO, JACEK              Start Kluska Głogów  X16                           91.02/5            /                               
    [ 366 ] MIELNIK, Łukasz            WKS Wawel            K30         NKL-LIM  /    DNF      /    NKL      /