Końcowe wyniki zawodów 22.09.2018 17:28:40
MP w klasycznym BnO
===Podkarpacki OZOS==================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K16 5.2km 0m 11k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[327] SUDOŁ, Hanna WKS Śląsk D95 3491 48.52 + 0.00
2.[211] BLOCK, Amelia UKS Orientuś E75 2132 49.49 + 0.57
3.[213] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś E75 3046 49.51 + 0.59
4.[146] KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut E71 2651 51.08 + 2.16
5.[362] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel K30 3191 52.50 + 3.58
6.[247] ŻUREK, Marta UKS Siódemka G14 2116 57.39 + 8.47
7.[176] LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut Dębów R22 2611 58.53 + 10.01
8.[199] POGODA, Kinga UKS Kometa S28 2490 61.14 + 12.22
9.[267] GRADEK, Zuzanna UKS Traper Z06 2575 62.42 + 13.50
10.[246] MOSKAL, Zuzanna UKS Siódemka G14 2117 62.48 + 13.56
11.[288] NITSCH, Aleksandra UNTS W87 2409 63.08 + 14.16
12.[286] CHABIERA, Lena UNTS W87 2391 70.08 + 21.16
13.[273] CEPURDEJ, Nina UMKS Kwidzyn G03 4182 70.23 + 21.31
14.[198] NYGA, Julia UKS Kometa S28 2986 71.19 + 22.27
15.[177] ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut Dębów R22 4057 71.20 + 22.28
16.[268] PRZESZŁOWSKA, Hanna UKS Traper Z06 3317 73.50 + 24.58
17.[326] MAZUREK, Joanna WKS Śląsk D95 2222 75.42 + 26.50
18.[210] BERLIŃSKA, Paulina UKS Orientuś E75 3503 77.04 + 28.12
19.[54] FILIPIAK, Adrianna KS Hades P04 4153 78.22 + 29.30
20.[200] POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa S28 2462 78.26 + 29.34
21.[1] BORZYM, Izabela BKS Wataha W11 2751 80.36 + 31.44
22.[126] ZIELIŃSKA, Oliwia PUKS Młode Orły W03 3217 81.16 + 32.24
23.[214] GOLA, Martyna UKS Orientuś E75 3048 83.55 + 35.03
24.[325] LIPIŃSKA, Julia WKS Śląsk D95 4159 84.05 + 35.13
25.[212] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś E75 3854 84.16 + 35.24
26.[275] PUDLIS, Natalia UMKS Kwidzyn G03 2623 86.51 + 37.59
27.[201] SOBEL, Natalia UKS Kometa S28 2491 89.43 + 40.51
28.[15] PIWOWAR, Lidia HKS Azymut Mochy P58 2374 90.41 + 41.49
29.[16] ZAJĄC, Magdalena HKS Azymut Mochy P58 2384 92.43 + 43.51
30.[287] GĄSIENICA-SAMEK, Anna UNTS W87 2395 96.12 + 47.20
31.[361] ŁABUZEK, Marta WKS Wawel K30 3762 96.36 + 47.44
32.[106] KACZOR, Weronika MKS Paulinum D93 4133 105.36 + 56.44
33.[141] PLUTA, Aleksandra UKS Arkady P35 2507 122.51 + 73.59
34.[142] ZIĘTEK, Aleksandra UKS Arkady P35 3055 128.51 + 79.59
[2] DOLIŃSKA, Zuzanna BKS Wataha W11 2748 DNF
[14] KĘDZIERSKA, Nadia HKS Azymut Mochy P58 2377 DNF
[55] NOWAK, Maria KS Hades P04 2922 DNF
[363] WÓJCIK, Natalia WKS Wawel K30 2992 DNF
PK [274] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS Kwidzyn G03 3363 PK 55.05 + 6.13
PK [] GONDA, Julia HKS Azymut Mochy P58 PKNKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K18 6.3km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[364] BIEDERMAN, Adrianna WKS Wawel K30 1509 56.10 + 0.00
2.[290] GŁOWACZ, Julia UNTS W87 2754 59.34 + 3.24
3.[328] CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk D95 1827 60.57 + 4.47
4.[367] TOPÓR, Magdalena WKS Wawel K30 2935 62.27 + 6.17
5.[330] MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk D95 2223 63.20 + 7.10
6.[69] OLSZANKA, Gabriela KS OK!Sport W02 2427 66.02 + 9.52
7.[291] MIANOWSKA, Julia UNTS W87 2096 73.22 + 17.12
8.[250] SUSEK, Julia UKS Siódemka G14 2890 73.45 + 17.35
9.[99] PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka K01 3999 77.18 + 21.08
10.[67] DZIERWA, Hanna KS Kościelec Chrzanó K48 2057 82.40 + 26.30
10.[269] CHRUBCZYŃSKA, Patrycja UKS Traper Z06 1942 82.40 + 26.30
12.[289] DEPTULSKA, Maria UNTS W87 2366 84.06 + 27.56
13.[265] BĄCZEK, Małgorzata UKS Technik Ruciane- N01 4014 84.28 + 28.18
14.[127] FILIPCZAK, Natalia PUKS Młode Orły W03 1927 86.32 + 30.22
15.[329] CIURA, Aleksandra WKS Śląsk D95 3696 86.44 + 30.34
16.[248] BIELECKA, Aleksandra UKS Siódemka G14 2163 89.12 + 33.02
17.[249] MELZER, Zofia UKS Siódemka G14 2114 89.14 + 33.04
18.[17] SEIDEL, Jagoda HKS Azymut Mochy P58 2175 94.35 + 38.25
19.[143] NIEZGÓDKA, Dominika UKS Arkady P35 2504 106.57 + 50.47
[366] GARBACIK, Maja WKS Wawel K30 1585 NKL-bPK
[365] BIEGUN, Katarzyna WKS Wawel K30 4264 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K20 7.1km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[331] CYCH, Agnieszka WKS Śląsk D95 2099 63.15 + 0.00
2.[215] FORTUNIAK, Weronika UKS Orientuś E75 2836 68.25 + 5.10
3.[161] MORAWSKA, Zuzanna UKS Azymut 45 G17 1627 72.11 + 8.56
4.[18] MURAWSKA, Marta HKS Azymut Mochy P58 3255 72.19 + 9.04
5.[332] ZIĘBA, Emilia WKS Śląsk D95 1828 77.37 + 14.22
6.[251] KREFT, Oliwia UKS Siódemka G14 2203 89.16 + 26.01
7.[368] BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel K30 1528 89.45 + 26.30
8.[292] MAREK, Wiktoria UNTS W87 2248 95.07 + 31.52
Końcowe wyniki zawodów: K21 10.5km 0m 17k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[320] HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald P69 1524 84.33 + 0.00
2.[217] GWÓŹDŹ, Ewa UKS Orientuś E75 384 99.41 + 15.08
3.[370] CYGLER, Paulina WKS Wawel K30 836 100.38 + 16.05
4.[321] MATYBA, Anna WKS Grunwald P69 1569 101.11 + 16.38
5.[319] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald P69 2971 103.05 + 18.32
6.[130] WAŃCZYK, Zuzanna PUKS Młode Orły W03 1664 104.56 + 20.23
7.[74] WICHA, Iwona KS OK!Sport W02 485 105.49 + 21.16
8.[369] BĄCZEK-MOTAŁA, Barbara WKS Wawel K30 810 107.21 + 22.48
9.[73] ŚLUSARCZYK, Katarzyna KS OK!Sport W02 3480 109.10 + 24.37
10.[149] PABICH, Maria UKS Azymut E71 330 111.19 + 26.46
11.[241] MACHOWSKA, Weronika UKS OSiR W81 483 112.26 + 27.53
12.[333] WIKTOR, Lucyna WKS Śląsk D95 1452 113.51 + 29.18
13.[218] KAŹMIERCZAK, Aneta UKS Orientuś E75 413 117.06 + 32.33
14.[294] POLISHCHUK, Mariya UNTS W87 1962 119.39 + 35.06
15.[295] ŻEBROWSKA , Barbara UNTS W87 1481 122.58 + 38.25
16.[70] DRĄGOWSKA, Maria KS OK!Sport W02 685 125.40 + 41.07
17.[148] JAŚKIEWICZ, Magdalena UKS Azymut E71 1783 126.38 + 42.05
18.[371] WICHA, Małgorzata WKS Wawel K30 484 135.33 + 51.00
19.[147] BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut E71 339 135.47 + 51.14
20.[216] EWIAK - PASZYŃSKA, Alicja UKS Orientuś E75 363 141.33 + 57.00
21.[129] SZMULKOWSKA, Magdalena PUKS Młode Orły W03 38 146.29 + 61.56
22.[71] MIŚKIEWICZ, Martyna KS OK!Sport W02 2434 149.32 + 64.59
23.[219] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś E75 3250 152.10 + 67.37
[72] SOROKA, Martyna KS OK!Sport W02 4454 NKL-bPK
[107] WYLEŻOŁ, Dominika MKS Paulinum D93 15-2 NKL-bPK
[128] DOMINIAK, Dagmara PUKS Młode Orły W03 932 NKL-bPK
[178] KULEC, Anna UKS Azymut Dębów R22 4353 NKL-bPK
[270] MAZAN, Aleksandra UKS Traper Z06 328 NKL-bPK
[293] KUBICKA, Zuzanna UNTS W87 37 NKL-bPK
[19] DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut Mochy P58 3584 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K35 5.6km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[252] KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta UKS Siódemka G14 1990 52.14 + 0.00
2.[138] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Team 360 Stopni W08 2347 56.20 + 4.06
3.[373] KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel K30 828 59.26 + 7.12
4.[372] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel K30 3716 60.45 + 8.31
5.[322] FLORKOWSKA-DWOJAK, Marta WKS Grunwald P69 920 62.56 + 10.42
6.[20] GOLINOWSKA, Elżbieta HKS Azymut Mochy P58 3675 68.25 + 16.11
7.[182] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta HKS Azymut Mochy P58 4287 70.31 + 18.17
8.[374] STRUGAŁA, Barbara WKS Wawel K30 4121 76.19 + 24.05
9.[242] MACHOWSKA- ŁĄCKA, Magdalena UKS OSiR W81 3908 84.02 + 31.48
10.[3] MICHALSKA, Izabela BKS Wataha W11 3949 93.33 + 41.19
11.[183] NER, MONIKA HKS Azymut Mochy P58 4412 120.32 + 68.18
[56] ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades P04 915 DNF
PK [33] PAWLOS-DOROCICZ, Elzbieta Indywidualnie X00 PKDNF
Końcowe wyniki zawodów: K40 5.2km 0m 11k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[296] BIOLIK, Agnieszka UNTS W87 2178 55.18 + 0.00
2.[335] KOZŁOWSKA, Ewa WKS Śląsk D95 3750 55.19 + 0.01
3.[57] BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades P04 944 65.14 + 9.56
4.[297] MIANOWSKA, Dorota UNTS W87 2405 75.46 + 20.28
5.[375] OLEJNIK, Ewa WKS Wawel K30 4120 75.59 + 20.41
6.[376] SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel K30 3655 86.07 + 30.49
7.[58] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades P04 4413 120.58 + 65.40
8.[334] JANICZEK, Krystyna WKS Śląsk D95 4097 143.38 + 88.20
[108] WŁODARCZYK, Anna Maria MKS Paulinum D93 1122 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K45 4.1km 0m 9k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[109] DEPTA, Monika MKS Paulinum D93 165 36.14 + 0.00
2.[377] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna WKS Wawel K30 823 39.35 + 3.21
3.[21] NOWAK, Barbara HKS Azymut Mochy P58 1222 40.11 + 3.57
4.[162] WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45 G17 238 46.08 + 9.54
5.[378] TOPÓR, Monika WKS Wawel K30 3372 47.01 + 10.47
6.[59] GORCZYCA, Magdalena KS Hades P04 3306 52.21 + 16.07
7.[298] DEPTULSKA, Agnieszka UNTS W87 2367 58.34 + 22.20
8.[75] OLSZANKA, Wioleta KS OK!Sport W02 2015 62.12 + 25.58
9.[299] NITSCH, Joanna UNTS W87 2407 64.35 + 28.21
10.[4] DANILUK, Karina BKS Wataha W11 3159 65.15 + 29.01
11.[11] NADERA, Agata Indywidualnie X00 18-2 94.47 + 58.33
[51] SPILISZEWSKA, Róża KS Artemis D92 2146 DNF
[139] TRYKOZKO, Urszula Team 360 Stopni W08 2691 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K50 4.0km 0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[34] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Indywidualnie X00 91 32.05 + 0.00
2.[301] WOŁEK, Ewa UNTS W87 1208 38.03 + 5.58
3.[302] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS W87 112 49.41 + 17.36
4.[379] BUGAJ, Teresa WKS Wawel K30 3313 50.26 + 18.21
5.[131] WAŃCZYK, Magdalena PUKS Młode Orły W03 1485 52.09 + 20.04
6.[300] PARFIANOWICZ, Joanna UNTS W87 100 52.49 + 20.44
7.[380] DYZIO, Anna WKS Wawel K30 3433 68.34 + 36.29
PK [28] KURZYP, Anna Ind. Dolnośląskie D00 PK 58.31 + 26.26
Końcowe wyniki zawodów: K55 4.0km 0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[163] MOVKO, Marina UKS Azymut 45 G17 3901 48.45 + 0.00
2.[323] HORNIK, Alicja WKS Grunwald P69 1296 48.58 + 0.13
3.[259] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice S03 1495 57.23 + 8.38
4.[220] DEREDOS, Nina UKS Orientuś E75 3248 78.14 + 29.29
Końcowe wyniki zawodów: K60 3.2km 0m 7k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[202] WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa S28 2181 45.01 + 0.00
2.[164] LAZAREVA, Natalia UKS Azymut 45 G17 3899 55.18 + 10.17
3.[76] WRÓBLEWSKA, Bogna KS OK!Sport W02 225 63.37 + 18.36
Końcowe wyniki zawodów: K65 3.2km 0m 7k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5] GALICZ, Krystyna BKS Wataha W11 3142 68.11 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: M16 6.1km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[337] KURZYP, Stanisław WKS Śląsk D95 2225 41.05 + 0.00
2.[151] SZTRANEK, Jan UKS Azymut E71 2653 44.08 + 3.03
3.[24] PATEREK, Mikołaj HKS Azymut Mochy P58 2376 46.36 + 5.31
4.[224] NOWAK, Michał UKS Orientuś E75 3929 47.15 + 6.10
5.[44] KULA, Mateusz KOS BnO Z01 3666 49.06 + 8.01
6.[303] OLSZEWSKI, Bartłomiej UNTS W87 2572 50.56 + 9.51
7.[225] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś E75 2837 53.53 + 12.48
8.[165] NOWAK, Grzegorz UKS Azymut 45 G17 2370 54.11 + 13.06
9.[150] ANDRZEJCZAK, Maciej UKS Azymut E71 2192 54.37 + 13.32
10.[43] KONDYS, Jakub KOS BnO Z01 3663 56.58 + 15.53
11.[338] ŁAGODA, Franciszek WKS Śląsk D95 3281 57.16 + 16.11
12.[100] PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka K01 3852 58.16 + 17.11
13.[276] GĄSIOR, Rafał UMKS Kwidzyn G03 3361 58.32 + 17.27
14.[341] TOBOREK, Jakub WKS Śląsk D95 2141 60.25 + 19.20
15.[110] JOŃCZY, Jakub MKS Paulinum D93 3104 61.24 + 20.19
16.[221] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś E75 2127 66.39 + 25.34
17.[223] LEDZION, Piotr UKS Orientuś E75 4111 67.07 + 26.02
18.[271] SMYK, Bartosz UKS Traper Z06 2159 67.12 + 26.07
19.[111] JURCZAK, Szymon MKS Paulinum D93 3102 68.14 + 27.09
20.[42] GRZEGORCZYK, Mateusz KOS BnO Z01 3447 69.50 + 28.45
21.[23] GROBELNY, Alex HKS Azymut Mochy P58 2566 70.33 + 29.28
22.[203] BUŁAWA, Filip UKS Kometa S28 3410 75.31 + 34.26
23.[340] STRUGAREK, Łukasz WKS Śląsk D95 4160 76.19 + 35.14
24.[6] CZERNICKI, Michał BKS Wataha W11 2757 78.44 + 37.39
25.[339] PLEZIA, Mikołaj WKS Śląsk D95 3279 84.28 + 43.23
26.[179] ROMAN, Szymon UKS Azymut Dębów R22 3005 85.14 + 44.09
27.[7] GAWRYŚ, Radosław BKS Wataha W11 2752 87.47 + 46.42
28.[114] ZALESKI, Jakub MKS Paulinum D93 3103 88.15 + 47.10
29.[8] NOWAKOWSKI, Maciej BKS Wataha W11 3150 90.23 + 49.18
30.[144] KACZOCHA, Szymon UKS Arkady P35 3063 111.28 + 70.23
31.[336] KĘDZIERSKI, Nataniel WKS Śląsk D95 4001 112.13 + 71.08
[204] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz UKS Kometa S28 3231 NKL-bPK
[112] PACHNIK, Stanisław MKS Paulinum D93 4297 NKL-bPK
[41] BIERNAT, Michał KOS BnO Z01 3442 DNF
[113] SOBIŃSKI, Adrian MKS Paulinum D93 3868 DNF
[222] KULESZA, Igor UKS Orientuś E75 4098 DNF
PK [22] CUPRYŚ, Amadeusz HKS Azymut Mochy P58 2897 PKNKL-bPK
PK [] KOTKOWIAK, Piotr KOS BnO Z01 PKNKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M18 8.2km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[228] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś E75 2129 59.08 + 0.00
2.[343] KRAWCZYŃSKI, Mikołaj WKS Śląsk D95 2226 59.36 + 0.28
3.[383] KRZYSZTYŃSKI, Michał WKS Wawel K30 2619 61.32 + 2.24
4.[345] ROSŁANIEC, Mateusz WKS Śląsk D95 2227 64.08 + 5.00
5.[153] PŁÓCIENNIK, Konrad UKS Azymut E71 1785 65.41 + 6.33
6.[205] BYRCZEK, Jan UKS Kometa S28 2726 66.06 + 6.58
7.[45] PETERSBURSKI, Krystian KOS BnO Z01 3452 66.17 + 7.09
8.[243] GŁADECKI, Dawid UKS OSiR W81 3729 66.20 + 7.12
9.[346] SVADLENA, Michal WKS Śląsk D95 4163 66.53 + 7.45
10.[382] KIJAK, Jakub WKS Wawel K30 2994 68.30 + 9.22
11.[166] PESTA, Piotr UKS Azymut 45 G17 2742 70.11 + 11.03
12.[152] KALISIAK, Dawid UKS Azymut E71 2027 70.22 + 11.14
13.[344] LEDNIOWSKI, Filip WKS Śląsk D95 1970 71.21 + 12.13
14.[180] HUBA, Karol UKS Azymut Dębów R22 2612 71.30 + 12.22
15.[277] RENIECKI, Franciszek UMKS Kwidzyn G03 3566 71.31 + 12.23
16.[255] ŻUREK, Grzegorz UKS Siódemka G14 2112 72.54 + 13.46
17.[227] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś E75 2839 73.07 + 13.59
18.[254] OGDOWSKI, Bartłomiej UKS Siódemka G14 2118 73.31 + 14.23
19.[154] ZAJĄC, Dawid UKS Azymut E71 2186 73.38 + 14.30
20.[342] CZAPLIŃSKI, Jakub WKS Śląsk D95 1976 74.15 + 15.07
21.[305] PIERZCHAŁA, Michał UNTS W87 2411 82.04 + 22.56
22.[132] CHOROŚ, Tomasz PUKS Młode Orły W03 2365 87.46 + 28.38
23.[25] SEIDEL, Nikodem HKS Azymut Mochy P58 2173 91.39 + 32.31
24.[304] MICHALAK, Kacper UNTS W87 2980 93.32 + 34.24
25.[253] KUŹBA, Jakub UKS Siódemka G14 2165 96.54 + 37.46
26.[226] BARTOS, Grzegorz UKS Orientuś E75 2130 102.17 + 43.09
27.[206] KUCHARCZYK, Jakub UKS Kometa S28 2464 105.08 + 46.00
28.[167] SIENKIEWICZ, Maksymilian UKS Azymut 45 G17 3734 107.35 + 48.27
29.[194] MUSIAŁA, Hubert UKS Grom E11 2541 119.10 + 60.02
[381] BARAN, Grzegorz WKS Wawel K30 2036 NKL-bPK
[115] PAWŁOWICZ, Bruno MKS Paulinum D93 2605 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M20 11.0km 0m 18k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[384] BIEDERMAN , Marcin WKS Wawel K30 1508 84.12 + 0.00
2.[306] BEDNARSKI, Jan UNTS W87 4096 88.04 + 3.52
3.[229] ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś E75 1724 89.34 + 5.22
4.[385] KUCA, Kacper WKS Wawel K30 2032 89.42 + 5.30
5.[181] KRUK, Michał UKS Azymut Dębów R22 2606 103.49 + 19.37
6.[260] JURCZYK, Maciej UKS Sparta Czyżowice S03 2064 103.57 + 19.45
7.[386] TOPÓR, Michał WKS Wawel K30 2303 106.12 + 22.00
8.[307] MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS W87 1115 113.02 + 28.50
[195] MUSIAŁA, Bartosz UKS Grom E11 2544 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M21 14.2km 0m 30k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[349] KOWALSKI, Wojciech WKS Śląsk D95 710 93.51 + 0.00
2.[145] DUTKOWSKI, Mikołaj UKS Arkady P35 774 97.50 + 3.59
3.[310] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS W87 488 98.06 + 4.15
4.[308] PARFIANOWICZ, Piotr UNTS W87 102 99.50 + 5.59
5.[169] PIOTROWSKI, Radosław UKS Azymut 45 G17 1625 101.50 + 7.59
6.[256] RICHERT, Marcin UKS Siódemka G14 149 102.58 + 9.07
7.[231] PODZIŃSKI, Rafał UKS Orientuś E75 410 103.27 + 9.36
8.[116] DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum D93 1101 103.47 + 9.56
9.[77] DRĄGOWSKI, Kuba KS OK!Sport W02 684 105.19 + 11.28
10.[9] GALICZ, Karol BKS Wataha W11 1853 107.59 + 14.08
11.[230] PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś E75 423 111.00 + 17.09
12.[157] PABICH, Mariusz UKS Azymut E71 338 118.34 + 24.43
13.[35] JANKOWIAK, Paweł Indywidualnie X00 4208 120.58 + 27.07
14.[155] GRYZIO, Łukasz UKS Azymut E71 336 121.18 + 27.27
15.[117] KALATA, Michał MKS Paulinum D93 853 124.47 + 30.56
16.[261] JURCZYK, Tomasz UKS Sparta Czyżowice S03 1936 134.15 + 40.24
17.[92] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT Warszawa W89 715 137.08 + 43.17
18.[156] ŁUBIS, Michał UKS Azymut E71 2657 156.41 + 62.50
19.[89] BECMER, Damian KU AZS WAT Warszawa W89 1967 156.58 + 63.07
20.[309] WOŁOWCZYK, Michał UNTS W87 489 172.04 + 78.13
21.[350] MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk D95 1319 173.50 + 79.59
22.[90] SZCZEPANIUK, Kamil KU AZS WAT Warszawa W89 4368 176.18 + 82.27
[78] DROŻDŻ, Rafała KS OK!Sport W02 4259 NKL-bPK
[79] MAZURKIEWICZ, Jakub KS OK!Sport W02 4260 NKL-bPK
[91] KURZAWIŃSKI, Sławomir KU AZS WAT Warszawa W89 4254 NKL-bPK
[118] NOWAK, Maciej MKS Paulinum D93 1113 NKL-bPK
[168] HEWELT, Maciej UKS Azymut 45 G17 162 NKL-bPK
[170] WENSŁAW, Mateusz UKS Azymut 45 G17 153 NKL-bPK
[244] KRUPA, Łukasz UKS OSiR W81 4250 NKL-bPK
[347] BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk D95 1402 NKL-bPK
[348] JASIŃSKI, Maciej WKS Śląsk D95 17-2 NKL-bPK
[80] PIŁKOWSKI, Tadeusz KS OK!Sport W02 689 DNF
[88] KOGUCIUK, Konrad KU AZS UMCS Lublin L01 3298 DNF
[196] ŻURAW, Wiktor UKS Grom E11 2543 DNF
PK [13] ZAKOURIL, Vit Czechy Y00 PK 140.10 + 46.19
Końcowe wyniki zawodów: M35 10.5km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[184] GOLINOWSKI, Paweł HKS Azymut Mochy P58 2892 86.35 + 0.00
2.[158] PABICH, Tomasz UKS Azymut E71 331 87.36 + 1.01
3.[311] GRABOWSKI, Maciej UNTS W87 147 94.05 + 7.30
4.[278] JĘDRAS, Przemysław UMKS Kwidzyn G03 3694 98.08 + 11.33
5.[279] WDOWCZYK, Piotr UMKS Kwidzyn G03 4186 100.41 + 14.06
6.[81] CWALINA, Karol KS OK!Sport W02 3707 106.03 + 19.28
7.[93] BZDAWSKI, MACIEJ KU AZS WAT Warszawa W89 09-2 115.22 + 28.47
8.[47] MAŁECKI, Bartłomiej KOS Modrzew F54 3906 120.10 + 33.35
9.[245] ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR W81 1673 120.44 + 34.09
10.[351] WIKTOR, Wojciech WKS Śląsk D95 3745 121.38 + 35.03
11.[60] ZAMIARA, Piotr KS Hades P04 3698 123.32 + 36.57
12.[94] ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa W89 16-2 125.53 + 39.18
13.[185] KWAPIŃSKI, Dariusz HKS Azymut Mochy P58 272 125.54 + 39.19
14.[171] CIEĆWIERZ, Sławomir UKS Azymut 45 G17 4338 134.46 + 48.11
15.[82] DRĄGOWSKI, Piotr KS OK!Sport W02 687 140.07 + 53.32
16.[102] WIKTOROWICZ, Mateusz LKS Górzanka K01 4382 143.00 + 56.25
17.[101] KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka K01 4317 156.36 + 70.01
[159] TKACZUK, Tomasz UKS Azymut E71 3253 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M40 9.0km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[172] NOWAK, Jacek UKS Azymut 45 G17 143 67.27 + 0.00
2.[119] JOŃCZY, Daniel MKS Paulinum D93 1298 78.17 + 10.50
3.[354] SVADLENA, Pavel WKS Śląsk D95 4162 79.45 + 12.18
4.[353] CYCH, Piotr WKS Śląsk D95 718 79.58 + 12.31
5.[389] KURYJ, Marek WKS Wawel K30 3252 83.04 + 15.37
6.[187] WALICKI, Rafał HKS Azymut Mochy P58 3438 83.37 + 16.10
7.[272] FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper Z06 2906 87.09 + 19.42
8.[160] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut E71 2652 89.58 + 22.31
9.[388] CZAPLA, Przemysław WKS Wawel K30 2933 91.12 + 23.45
10.[387] CZAPLA, Tomasz WKS Wawel K30 3432 91.51 + 24.24
11.[36] PANCERZ, Piotr Indywidualnie X00 10-2 99.35 + 32.08
12.[133] MAJEWSKI, Marek PUKS Młode Orły W03 3343 101.15 + 33.48
13.[257] BORZYSZKOWSKI, Jacek UKS Siódemka G14 3307 102.55 + 35.28
14.[95] MARTE, Michal KU AZS WAT Warszawa W89 1940 109.10 + 41.43
15.[234] NOWAK, Paweł UKS Orientuś E75 3930 110.12 + 42.45
16.[312] BIOLIK, Grzegorz UNTS W87 2177 111.13 + 43.46
17.[390] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel K30 3195 118.19 + 50.52
18.[232] CIUPA, Marcin UKS Orientuś E75 3927 128.02 + 60.35
19.[186] SITNICKI, Mariusz HKS Azymut Mochy P58 4379 128.39 + 61.12
20.[233] LISIAK, Paweł UKS Orientuś E75 3251 150.59 + 83.32
[26] MOL, Krzysztof HKS Azymut Mochy P58 2866 DNF
[32] PARUSZEWSKI, Marek Ind. Pomorskie Z00 3905 DNF
[52] SPILISZEWSKI, Piotr KS Artemis D92 2145 DNF
[352] CIESIÓŁKA, Sebastian WKS Śląsk D95 1112 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M45 7.8km 0m 13k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[392] MOSZKOWICZ, Paweł WKS Wawel K30 826 63.19 + 0.00
2.[63] NOWAK, Remigiusz KS Hades P04 907 64.33 + 1.14
3.[188] PLESINSKI, Mariusz HKS Azymut Mochy P58 1304 64.35 + 1.16
4.[83] KRASUSKI, Marcin KS OK!Sport W02 2688 69.09 + 5.50
5.[140] BŁACHUT, Igor Team 360 Stopni W08 2679 69.31 + 6.12
6.[357] SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk D95 717 73.18 + 9.59
7.[103] DZIK, Mirosław LKS Górzanka K01 1195 77.32 + 14.13
8.[209] PACHNIK, Dariusz UKS Orientpark.pl Iw D02 706 79.12 + 15.53
9.[84] SĘDŁAK, Krystian KS OK!Sport W02 1130 79.34 + 16.15
10.[313] MIANOWSKI, Rafał UNTS W87 2068 82.47 + 19.28
11.[314] MICHALAK, Tomasz UNTS W87 2981 88.03 + 24.44
12.[393] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel K30 3192 90.24 + 27.05
13.[207] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa S28 301 90.39 + 27.20
14.[189] ŻAK, Tomasz UKS Energetyk Dychów F49 3242 93.26 + 30.07
15.[262] JURCZYK, Piotr UKS Sparta Czyżowice S03 2928 96.45 + 33.26
16.[197] KRZYŻOSTANEK, Jarosław UKS Grom E11 2547 96.58 + 33.39
17.[62] GORCZYCA, Jacek KS Hades P04 3305 99.10 + 35.51
18.[27] MURAWSKI, Piotr HKS Azymut Mochy P58 3588 105.59 + 42.40
19.[315] STASZAK, Artur UNTS W87 2013 106.00 + 42.41
20.[355] BECMER, Dariusz WKS Śląsk D95 2148 106.11 + 42.52
21.[37] WALATEK, Piotr Indywidualnie X00 08-2 106.55 + 43.36
22.[236] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś E75 3001 111.18 + 47.59
23.[61] FILIPIAK, Marek KS Hades P04 4414 112.06 + 48.47
24.[356] MAZUREK, Piotr WKS Śląsk D95 4453 123.17 + 59.58
25.[235] OLAS, Jacek UKS Orientuś E75 422 139.09 + 75.50
26.[40] LIGIENZA, Krzysztof KinO Orientop Wrocła D03 2826 139.32 + 76.13
[104] SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka K01 1004 NKL-bPK
[391] BIEDERMAN, Paweł WKS Wawel K30 1390 NKL-bPK
[10] DOLIŃSKI, Grzegorz BKS Wataha W11 3143 DNF
[173] WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45 G17 158 DNF
[193] NIEBIELSKI, Bartosz UKS Falenica W83 2945 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50 7.2km 0m 11k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[358] WIDZIEWICZ, Remigiusz WKS Śląsk D95 1064 57.39 + 0.00
2.[85] WÓJCIK, Dariusz KS OK!Sport W02 2454 61.36 + 3.57
3.[120] DEPTA, Piotr MKS Paulinum D93 148 64.56 + 7.17
4.[12] NADERA, Dariusz Indywidualnie X00 19-2 70.59 + 13.20
5.[66] ZIELIŃSKI , Paweł KS Hades P04 913 71.38 + 13.59
6.[137] URBANIAK , Krzysztof PZOS X01 522 71.42 + 14.03
7.[266] BĄCZEK, Dariusz UKS Technik Ruciane- N01 4013 71.57 + 14.18
8.[317] PRYJMA, Tomasz UNTS W87 1756 72.44 + 15.05
9.[65] KLASA, Tomasz KS Hades P04 3730 74.50 + 17.11
10.[121] KARSKI, Ryszard MKS Paulinum D93 3807 77.55 + 20.16
11.[280] MULLER, Tomasz UMKS Kwidzyn G03 2577 78.10 + 20.31
12.[237] MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś E75 3294 80.11 + 22.32
13.[394] FORYSTEK, Józef WKS Wawel K30 2080 80.15 + 22.36
14.[46] PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO Z01 3670 81.02 + 23.23
15.[318] WOŁEK, Andrzej UNTS W87 3555 85.17 + 27.38
16.[316] DEPTULSKI, Tomasz UNTS W87 2368 92.04 + 34.25
17.[238] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś E75 3986 95.58 + 38.19
18.[134] WIEJACKI, Janusz PUKS Młode Orły W03 2422 96.29 + 38.50
19.[64] BURCHARDT, Sławomir KS Hades P04 3699 103.11 + 45.32
Końcowe wyniki zawodów: M55 6.3km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[395] DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel K30 1533 56.16 + 0.00
2.[96] CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT Warszawa W89 65 56.25 + 0.09
3.[285] LECH, Bogdan UMKS ORKAN N61 789 60.56 + 4.40
4.[396] NIESSNER, Piotr WKS Wawel K30 2725 62.03 + 5.47
5.[264] WOJARSKI, Krzysztof UKS Sparta Czyżowice S03 1121 65.52 + 9.36
6.[281] KLAWCZYŃSKI, Zbigniew UMKS Kwidzyn G03 3895 68.05 + 11.49
7.[190] DEPTUŁA, Jerzy UKS Energetyk Dychów F49 1055 71.24 + 15.08
8.[30] MOSSAKOWSKI, Przemysław Ind. Mazowieckie M00 1758 71.54 + 15.38
9.[191] MARKOWSKI, Adam UKS Energetyk Dychów F49 11-2 80.37 + 24.21
10.[263] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice S03 1496 95.12 + 38.56
11.[239] DEREDOS, Andrzej UKS Orientuś E75 3247 103.20 + 47.04
Końcowe wyniki zawodów: M60 5.8km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[68] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanó K48 963 57.59 + 0.00
2.[98] HORNIK, Zbigniew LKO P40 1554 60.10 + 2.11
3.[359] GUGA, Romuald WKS Śląsk D95 716 64.07 + 6.08
4.[174] CHUŁEK, Aleksander UKS Azymut 45 G17 547 66.38 + 8.39
5.[282] CEPURDEJ, Aleksandr UMKS Kwidzyn G03 4180 69.35 + 11.36
6.[87] KROCHMAL, Andrzej KS Spójnia Warszawa W80 528 72.57 + 14.58
7.[283] MĄDRZYŃSKI, Zbigniew UMKS Kwidzyn G03 2885 74.11 + 16.12
8.[53] PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis D92 1323 74.32 + 16.33
9.[175] MOVKO, Sergei UKS Azymut 45 G17 4047 76.10 + 18.11
10.[86] WRÓBLEWSKI, Tadeusz KS OK!Sport W02 226 79.55 + 21.56
11.[122] NIEMIEC, Janusz MKS Paulinum D93 14-2 99.39 + 41.40
[38] SKONIECZNY, Andrzej Indywidualnie X00 2979 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M65 5.2km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[97] PARZEWSKI, Jerzy KU AZS WAT Warszawa W89 72 48.07 + 0.00
2.[258] KRÓL, Benedykt UKS Siódemka G14 1562 54.59 + 6.52
3.[48] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan KOS Modrzew F54 885 65.14 + 17.07
4.[208] WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa S28 2697 74.41 + 26.34
5.[39] GÓRALSKI, Andrzej Indywidualnie X00 07-2 87.37 + 39.30
6.[240] PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś E75 383 98.42 + 50.35
Końcowe wyniki zawodów: M70 4.0km 0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[49] MICHAŁEK, Janusz KOS Modrzew F54 742 46.50 + 0.00
2.[136] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły W03 1168 50.33 + 3.43
3.[397] KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel K30 830 51.19 + 4.29
4.[135] KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły W03 69 52.27 + 5.37
5.[124] GRONOSTAJ, Eugeniusz MKS Paulinum D93 12-2 53.35 + 6.45
6.[324] BARTKOWIAK, Edward WKS Grunwald P69 925 57.10 + 10.20
7.[123] BOGULAK, Adam MKS Paulinum D93 1299 62.01 + 15.11
8.[284] POKORA, Edward UMKS Kwidzyn G03 1503 67.16 + 20.26
9.[105] BLIMKE, Roman LKS Górzanka K01 189 74.14 + 27.24
Końcowe wyniki zawodów: M75 3.2km 0m 8k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[50] PŁUCIENNIK, Waldemar KOS Modrzew F54 883 36.24 + 0.00
2.[360] DURA, Kazimierz WKS Śląsk D95 720 45.49 + 9.25
3.[125] WOJTASIK, Kazimierz MKS Paulinum D93 13-2 51.29 + 15.05
4.[192] OSTOJSKI, Jerzy UKS Energetyk Dychów F49 1053 55.58 + 19.34
5.[29] PIETKIEWICZ, Waldemar Ind. Dolnośląskie D00 1084 59.59 + 23.35
Końcowe wyniki zawodów: M85 2.4km 0m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[31] ZIELCZYŃSKI, Mieczysław Ind. Mazowieckie M00 750 132.04 + 0.00
|