Wyniki zawodów z miedzyczasami 22.09.2018 17:29:19
MP w klasycznym BnO
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 5.2km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-70 2-47 3-74 4-67 5-50 6-71 7-65 8-31 9-64 10-41
11-100
1 [327] SUDOŁ, Hanna 48.52 9.40/1* 12.43/1* 15.57/1* 17.29/1* 18.59/1* 23.23/1* 29.43/1* 45.33/1* 46.28/1* 48.02/1*
WKS Śląsk 9.40/1* 3.03/1* 3.14/1* 1.32/1* 1.30/4 4.24/12 6.20/7 15.50/6 0.55/3 1.34/11
48.31/1* 48.52/1*
0.29/4 0.21/6
2 [211] BLOCK, Amelia 49.49 11.57/7 16.04/6 19.38/3 21.29/3 22.53/2 26.14/3 31.35/3 46.37/2 47.33/2 48.59/2
UKS Orientuś 11.57/7 4.07/8 3.34/2 1.51/7 1.24/2 3.21/4 5.21/2 15.02/3 0.56/5 1.26/6
49.28/2 49.49/2
0.29/4 0.21/6
3 [213] GIELEC, Zuzanna 49.51 11.11/4 15.13/3 19.38/3 21.42/5 23.15/4 26.38/4 31.46/4 46.40/3 47.33/2 49.04/3
UKS Orientuś 11.11/4 4.02/3 4.25/4 2.04/13 1.33/6 3.23/5 5.08/1* 14.54/2 0.53/1* 1.31/8
49.31/3 49.51/3
0.27/2 0.20/1*
4 [146] KREMPIŃSKA, Julia 51.08 10.55/2 15.19/4 19.23/2 21.17/2 22.56/3 26.12/2 31.33/2 47.17/4 48.12/4 50.17/4
UKS Azymut 10.55/2 4.24/12 4.04/3 1.54/8 1.39/10 3.16/2 5.21/2 15.44/4 0.55/3 2.05/27
50.47/4 51.08/4
0.30/8 0.21/6
5 [362] SŁOŃSKA, Zofia 52.50 11.01/3 15.05/2 19.49/5 21.31/4 23.35/5 29.30/7 34.51/5 49.38/5 50.31/5 52.02/5
WKS Wawel 11.01/3 4.04/5 4.44/6 1.42/3 2.04/20 5.55/22 5.21/2 14.47/1* 0.53/1* 1.31/8
52.30/5 52.50/5
0.28/3 0.20/1*
6 [247] ŻUREK, Marta 57.39 12.09/9 16.12/7 22.17/7 24.01/7 25.39/7 31.15/8 38.01/9 54.01/7 55.01/7 56.37/7
UKS Siódemka 12.09/9 4.03/4 6.05/14 1.44/4 1.38/9 5.36/20 6.46/10 16.00/7 1.00/9 1.36/13
57.13/7 57.39/7
0.36/25 0.26/31
7 [176] LEŚNICKA, Agnieszka 58.53 13.53/14 18.04/9 22.40/8 24.27/8 25.56/8 29.16/6 34.52/6 55.10/8 56.16/8 57.55/8
UKS Azymut Dębów 13.53/14 4.11/10 4.36/5 1.47/6 1.29/3 3.20/3 5.36/5 20.18/12 1.06/18 1.39/15
58.32/8 58.53/8
0.37/28 0.21/6
8 [199] POGODA, Kinga 61.14 11.37/6 18.09/10 24.28/10 26.00/9 27.30/9 31.44/9 37.44/8 57.05/9 58.21/9 60.20/9
UKS Kometa 11.37/6 6.32/26 6.19/16 1.32/1* 1.30/4 4.14/11 6.00/6 19.21/11 1.16/23 1.59/23
60.51/9 61.14/9
0.31/11 0.23/21
9 [267] GRADEK, Zuzanna 62.42 15.42/20 18.55/14 25.25/14 27.22/12 29.37/13 33.22/12 41.25/11 58.37/10 60.11/11 61.48/10
UKS Traper 15.42/20 3.13/2 6.30/18 1.57/9 2.15/24 3.45/7 8.03/21 17.12/8 1.34/27 1.37/14
62.21/10 62.42/10
0.33/19 0.21/6
10 [246] MOSKAL, Zuzanna 62.48 12.17/10 18.58/15 26.06/15 28.10/14 29.57/14 34.40/13 41.43/12 59.46/12 60.45/12 61.56/11
UKS Siódemka 12.17/10 6.41/27 7.08/23 2.04/13 1.47/14 4.43/16 7.03/11 18.03/10 0.59/6 1.11/1*
62.26/11 62.48/11
0.30/8 0.22/14
11 [288] NITSCH, Aleksandra 63.08 16.08/22 20.14/17 25.09/12 27.39/13 28.58/11 32.46/11 41.21/10 59.02/11 60.03/10 62.03/12
UNTS 16.08/22 4.06/7 4.55/7 2.30/27 1.19/1* 3.48/8 8.35/25 17.41/9 1.01/10 2.00/25
62.42/12 63.08/12
0.39/32 0.26/31
12 [286] CHABIERA, Lena 70.08 17.16/26 21.53/23 29.35/22 31.20/20 33.04/19 36.17/15 43.35/14 66.47/14 67.46/14 69.12/13
UNTS 17.16/26 4.37/13 7.42/25 1.45/5 1.44/13 3.13/1* 7.18/12 23.12/17 0.59/6 1.26/6
69.43/13 70.08/13
0.31/11 0.25/28
13 [273] CEPURDEJ, Nina 70.23 13.18/13 18.19/12 25.10/13 29.17/16 31.23/16 37.27/17 43.53/15 65.41/13 66.44/13 69.19/14
UMKS Kwidzyn 13.18/13 5.01/20 6.51/20 4.07/31 2.06/21 6.04/23 6.26/8 21.48/14 1.03/14 2.35/33
70.00/14 70.23/14
0.41/34 0.23/21
14 [198] NYGA, Julia 71.19 12.54/12 18.16/11 24.54/11 26.58/11 28.35/10 32.29/10 43.08/13 68.15/16 69.16/16 70.31/16
UKS Kometa 12.54/12 5.22/23 6.38/19 2.04/13 1.37/8 3.54/9 10.39/30 25.07/21 1.01/10 1.15/2
70.57/15 71.19/15
0.26/1* 0.22/14
15 [177] ORZECHOWSKA, Aleksandra 71.20 13.54/15 20.49/19 26.38/16 28.58/15 30.45/15 35.23/14 45.10/16 66.58/15 68.36/15 70.23/15
UKS Azymut Dębów 13.54/15 6.55/28 5.49/11 2.20/25 1.47/14 4.38/15 9.47/28 21.48/14 1.38/30 1.47/17
71.00/16 71.20/16
0.37/28 0.20/1*
16 [268] PRZESZŁOWSKA, Hanna 73.50 15.03/19 20.20/18 28.06/18 30.30/18 33.10/20 38.24/19 48.08/19 69.49/17 70.57/17 72.49/17
UKS Traper 15.03/19 5.17/22 7.46/26 2.24/26 2.40/31 5.14/19 9.44/27 21.41/13 1.08/19 1.52/19
73.25/17 73.50/17
0.36/25 0.25/28
17 [326] MAZUREK, Joanna 75.42 16.51/24 21.44/21 29.05/21 31.02/19 32.52/18 37.46/18 45.43/18 70.57/18 72.55/18 74.43/18
WKS Śląsk 16.51/24 4.53/18 7.21/24 1.57/9 1.50/18 4.54/18 7.57/16 25.14/22 1.58/34 1.48/18
75.20/18 75.42/18
0.37/28 0.22/14
18 [210] BERLIŃSKA, Paulina 77.04 15.43/21 21.40/20 31.04/25 33.23/22 35.04/22 41.24/23 49.53/24 72.31/19 73.51/19 76.00/19
UKS Orientuś 15.43/21 5.57/25 9.24/31 2.19/24 1.41/11 6.20/25 8.29/24 22.38/16 1.20/24 2.09/30
76.39/19 77.04/19
0.39/32 0.25/28
19 [54] FILIPIAK, Adrianna 78.22 17.35/28 26.50/29 32.45/27 34.56/25 36.47/23 41.37/24 49.29/22 74.20/20 75.54/21 77.27/21
KS Hades 17.35/28 9.15/32 5.55/12 2.11/17 1.51/19 4.50/17 7.52/14 24.51/19 1.34/27 1.33/10
78.02/20 78.22/20
0.35/23 0.20/1*
20 [200] POLEWKA, Aleksandra 78.26 17.34/27 22.23/27 28.23/19 32.11/21 34.51/21 40.38/21 48.35/20 74.24/21 75.23/20 77.25/20
UKS Kometa 17.34/27 4.49/17 6.00/13 3.48/29 2.40/31 5.47/21 7.57/16 25.49/26 0.59/6 2.02/26
78.03/21 78.26/21
0.38/31 0.23/21
21 [1] BORZYM, Izabela 80.36 14.23/17 18.43/13 24.13/9 26.24/10 28.59/12 37.26/16 45.31/17 77.14/23 78.22/23 79.44/22
BKS Wataha 14.23/17 4.20/11 5.30/8 2.11/17 2.35/28 8.27/30 8.05/22 31.43/29 1.08/19 1.22/3
80.16/22 80.36/22
0.32/16 0.20/1*
22 [126] ZIELIŃSKA, Oliwia 81.16 18.19/29 22.23/27 31.20/26 35.10/26 37.47/26 43.53/26 51.45/25 77.10/22 78.15/22 80.23/23
PUKS Młode Orły 18.19/29 4.04/5 8.57/29 3.50/30 2.37/30 6.06/24 7.52/14 25.25/24 1.05/16 2.08/28
80.54/23 81.16/23
0.31/11 0.22/14
23 [214] GOLA, Martyna 83.55 17.02/25 21.48/22 27.23/17 29.29/17 32.04/17 40.34/20 48.36/21 80.33/26 81.34/26 82.59/24
UKS Orientuś 17.02/25 4.46/15 5.35/10 2.06/16 2.35/28 8.30/31 8.02/20 31.57/31 1.01/10 1.25/5
83.33/24 83.55/24
0.34/22 0.22/14
24 [325] LIPIŃSKA, Julia 84.05 12.35/11 17.13/8 35.46/30 38.01/29 39.50/29 44.26/28 54.05/27 79.19/24 80.57/24 83.13/25
WKS Śląsk 12.35/11 4.38/14 18.33/35 2.15/21 1.49/16 4.36/14 9.39/26 25.14/22 1.38/30 2.16/32
83.42/25 84.05/25
0.29/4 0.23/21
25 [212] DOREŃ, Wiktoria 84.16 11.58/8 22.03/24 28.24/20 38.08/30 40.14/30 46.55/31 54.41/29 80.12/25 81.14/25 83.22/26
UKS Orientuś 11.58/8 10.05/34 6.21/17 9.44/35 2.06/21 6.41/28 7.46/13 25.31/25 1.02/13 2.08/28
83.52/26 84.16/26
0.30/8 0.24/26
26 [275] PUDLIS, Natalia 86.51 14.30/18 22.13/26 30.29/23 34.44/24 36.54/25 41.20/22 49.43/23 81.35/27 83.06/27 85.48/27
UMKS Kwidzyn 14.30/18 7.43/30 8.16/27 4.15/32 2.10/23 4.26/13 8.23/23 31.52/30 1.31/26 2.42/34
86.24/27 86.51/27
0.36/25 0.27/34
27 [201] SOBEL, Natalia 89.43 22.52/30 27.50/31 33.20/28 35.31/27 38.02/27 46.42/30 54.39/28 86.12/28 87.26/28 88.49/28
UKS Kometa 22.52/30 4.58/19 5.30/8 2.11/17 2.31/26 8.40/33 7.57/16 31.33/28 1.14/22 1.23/4
89.20/28 89.43/28
0.31/11 0.23/21
28 [15] PIWOWAR, Lidia 90.41 14.10/16 19.18/16 35.08/29 37.23/28 39.12/28 45.42/29 61.27/31 86.21/29 87.45/29 89.39/29
HKS Azymut Mochy 14.10/16 5.08/21 15.50/34 2.15/21 1.49/16 6.30/27 15.45/33 24.54/20 1.24/25 1.54/20
90.14/29 90.41/29
0.35/23 0.27/34
29 [16] ZAJĄC, Magdalena 92.43 23.01/31 27.49/30 37.00/31 39.02/31 40.38/31 44.21/27 55.07/30 88.20/30 89.57/30 91.53/30
HKS Azymut Mochy 23.01/31 4.48/16 9.11/30 2.02/12 1.36/7 3.43/6 10.46/31 33.13/32 1.37/29 1.56/21
92.22/30 92.43/30
0.29/4 0.21/6
30 [287] GĄSIENICA-SAMEK, Anna 96.12 25.12/34 32.27/32 39.26/32 41.39/32 44.10/32 52.45/32 65.44/32 90.28/31 93.27/31 95.07/31
UNTS 25.12/34 7.15/29 6.59/22 2.13/20 2.31/26 8.35/32 12.59/32 24.44/18 2.59/35 1.40/16
95.48/31 96.12/31
0.41/34 0.24/26
31 [361] ŁABUZEK, Marta 96.36 16.37/23 22.11/25 30.58/24 33.52/23 36.48/24 43.29/25 53.39/26 91.44/32 93.29/32 95.41/32
WKS Wawel 16.37/23 5.34/24 8.47/28 2.54/28 2.56/33 6.41/28 10.10/29 38.05/35 1.45/32 2.12/31
96.14/32 96.36/32
0.33/19 0.22/14
32 [106] KACZOR, Weronika 105.36 24.52/33 41.39/35 48.35/34 50.53/33 53.14/33 59.38/33 67.36/33 97.38/33 99.27/33 104.38/33
MKS Paulinum 24.52/33 16.47/35 6.56/21 2.18/23 2.21/25 6.24/26 7.58/19 30.02/27 1.49/33 5.11/35
105.10/33 105.36/33
0.32/16 0.26/31
33 [141] PLUTA, Aleksandra 122.51 24.13/32 33.30/33 47.44/33 53.25/34 57.41/34 67.13/34 83.43/34 118.54/34 119.59/34 121.58/34
UKS Arkady 24.13/32 9.17/33 14.14/32 5.41/33 4.16/35 9.32/34 16.30/34 35.11/34 1.05/16 1.59/23
122.29/34 122.51/34
0.31/11 0.22/14
34 [142] ZIĘTEK, Aleksandra 128.51 29.59/35 39.13/34 53.41/35 59.27/35 63.37/35 73.15/35 89.47/35 124.52/35 126.00/35 127.57/35
UKS Arkady 29.59/35 9.14/31 14.28/33 5.46/34 4.10/34 9.38/35 16.32/35 35.05/33 1.08/19 1.57/22
128.30/35 128.51/35
0.33/19 0.21/6
[2] DOLIŃSKA, Zuzanna DNF / / / / / / / / / /
BKS Wataha / / / / / / / / / /
/ /
/ /
[14] KĘDZIERSKA, Nadia DNF / / / / / / / / / /
HKS Azymut Mochy / / / / / / / / / /
/ /
/ /
[55] NOWAK, Maria DNF / / / / / / / / / /
KS Hades / / / / / / / / / /
/ /
/ /
[363] WÓJCIK, Natalia DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / /
/ /
/ /
39 [274] PERFIKOWSKA, Hanna PK 55.05 11.20/5 15.27/5 21.36/6 23.37/6 25.20/6 29.14/5 35.48/7 51.33/6 52.37/6 54.12/6
UMKS Kwidzyn 11.20/5 4.07/8 6.09/15 2.01/11 1.43/12 3.54/9 6.34/9 15.45/5 1.04/15 1.35/12
54.44/6 55.05/6
0.32/16 0.21/6
[] GONDA, Julia PKNKL-bPK 24.34/ 32.14/ / / / / / 75.58/ 77.16/ 79.27/
HKS Azymut Mochy 24.34/ 7.40/ / / / / / / 1.18/ 2.11/
80.10/ 80.42/
0.43/ 0.32/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18 6.3km 0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-42 3-53 4-49 5-47 6-37 7-38 8-31 9-68 10-64
11-41 12-100
1 [364] BIEDERMAN, Adrianna 56.10 19.23/2 22.48/1* 29.00/1* 33.38/1* 39.49/1* 44.08/1* 47.36/1* 52.43/1* 53.23/1* 54.05/1*
WKS Wawel 19.23/2 3.25/1* 6.12/1* 4.38/3 6.11/3 4.19/4 3.28/1* 5.07/1* 0.40/1* 0.42/1*
55.22/1* 55.50/1* 56.10/1*
1.17/5 0.28/4 0.20/1*
2 [290] GŁOWACZ, Julia 59.34 20.56/3 24.45/2 31.21/2 36.50/3 43.14/3 47.07/2 51.06/2 56.15/2 56.55/2 57.42/2
UNTS 20.56/3 3.49/3 6.36/3 5.29/5 6.24/6 3.53/1* 3.59/6 5.09/2 0.40/1* 0.47/5
58.48/2 59.14/2 59.34/2
1.06/1* 0.26/1* 0.20/1*
3 [328] CIESIÓŁKA, Katarzyna 60.57 22.15/5 25.50/4 32.13/4 36.42/2 43.04/2 48.30/3 52.06/3 57.23/3 58.08/3 58.52/3
WKS Śląsk 22.15/5 3.35/2 6.23/2 4.29/2 6.22/5 5.26/8 3.36/3 5.17/3 0.45/5 0.44/3
60.06/3 60.37/3 60.57/3
1.14/2 0.31/7 0.20/1*
4 [367] TOPÓR, Magdalena 62.27 18.31/1* 25.24/3 32.06/3 39.14/4 45.55/5 50.03/4 53.38/4 58.57/4 59.38/4 60.23/4
WKS Wawel 18.31/1* 6.53/17 6.42/4 7.08/12 6.41/10 4.08/2 3.35/2 5.19/4 0.41/3 0.45/4
61.37/4 62.05/4 62.27/4
1.14/2 0.28/4 0.22/5
5 [330] MAZUREK, Agnieszka 63.20 24.13/7 28.06/6 34.58/6 39.19/5 45.54/4 50.11/5 53.57/5 59.50/5 60.33/5 61.15/5
WKS Śląsk 24.13/7 3.53/4 6.52/5 4.21/1* 6.35/9 4.17/3 3.46/5 5.53/5 0.43/4 0.42/1*
62.31/5 62.58/5 63.20/5
1.16/4 0.27/3 0.22/5
6 [69] OLSZANKA, Gabriela 66.02 21.58/4 26.23/5 34.16/5 40.27/6 46.53/6 51.24/6 55.04/6 61.01/6 61.46/6 63.04/6
KS OK!Sport 21.58/4 4.25/6 7.53/6 6.11/8 6.26/7 4.31/5 3.40/4 5.57/6 0.45/5 1.18/16
65.14/6 65.40/6 66.02/6
2.10/16 0.26/1* 0.22/5
7 [291] MIANOWSKA, Julia 73.22 25.06/9 30.48/8 39.03/8 45.10/7 52.59/7 58.07/7 62.11/7 68.44/7 69.37/7 70.37/7
UNTS 25.06/9 5.42/15 8.15/8 6.07/7 7.49/12 5.08/6 4.04/8 6.33/9 0.53/8 1.00/11
72.25/7 73.00/7 73.22/7
1.48/9 0.35/11 0.22/5
8 [250] SUSEK, Julia 73.45 27.52/11 32.13/10 40.20/9 47.27/10 53.19/8 58.53/8 62.53/8 69.15/8 70.09/8 70.57/8
UKS Siódemka 27.52/11 4.21/5 8.07/7 7.07/11 5.52/1* 5.34/10 4.00/7 6.22/8 0.54/10 0.48/8
72.49/8 73.22/8 73.45/8
1.52/11 0.33/9 0.23/11
9 [99] PUDEŁEK, Michalina 77.18 24.30/8 28.59/7 37.44/7 45.52/8 54.12/9 59.40/9 65.22/9 72.19/9 73.07/9 74.17/9
LKS Górzanka 24.30/8 4.29/8 8.45/9 8.08/17 8.20/14 5.28/9 5.42/17 6.57/11 0.48/7 1.10/15
76.23/9 76.55/9 77.18/9
2.06/15 0.32/8 0.23/11
10 [67] DZIERWA, Hanna 82.40 34.42/17 39.20/17 48.31/16 55.48/15 61.59/13 67.23/13 71.47/12 78.05/11 79.06/11 79.53/11
KS Kościelec Chrzanów 34.42/17 4.38/9 9.11/11 7.17/14 6.11/3 5.24/7 4.24/10 6.18/7 1.01/13 0.47/5
81.39/10 82.14/10 82.40/10
1.46/8 0.35/11 0.26/15
10 [269] CHRUBCZYŃSKA, Patrycja 82.40 29.30/13 35.02/11 45.29/11 52.27/11 60.59/12 66.43/12 70.56/11 77.54/10 78.49/10 79.43/10
UKS Traper 29.30/13 5.32/13 10.27/16 6.58/9 8.32/16 5.44/11 4.13/9 6.58/12 0.55/12 0.54/10
81.45/11 82.19/11 82.40/10
2.02/13 0.34/10 0.21/4
12 [289] DEPTULSKA, Maria 84.06 26.15/10 31.49/9 40.58/10 46.58/9 58.24/10 65.14/10 70.43/10 78.17/12 79.27/12 80.34/12
UNTS 26.15/10 5.34/14 9.09/10 6.00/6 11.26/19 6.50/15 5.29/16 7.34/17 1.10/16 1.07/14
82.48/12 83.36/12 84.06/12
2.14/17 0.48/19 0.30/19
13 [265] BĄCZEK, Małgorzata 84.28 33.11/16 38.12/16 48.24/14 53.38/13 60.11/11 66.17/11 73.08/13 80.08/13 81.23/13 82.10/13
UKS Technik Ruciane-Nida 33.11/16 5.01/11 10.12/14 5.14/4 6.33/8 6.06/14 6.51/18 7.00/13 1.15/18 0.47/5
83.36/13 84.06/13 84.28/13
1.26/6 0.30/6 0.22/5
14 [127] FILIPCZAK, Natalia 86.32 24.11/6 37.23/14 48.26/15 57.52/17 63.59/17 69.59/16 74.37/15 81.56/15 82.49/15 83.40/15
PUKS Młode Orły 24.11/6 13.12/19 11.03/17 9.26/18 6.07/2 6.00/12 4.38/11 7.19/15 0.53/8 0.51/9
85.31/14 86.07/14 86.32/14
1.51/10 0.36/14 0.25/14
15 [329] CIURA, Aleksandra 86.44 28.34/12 36.18/13 46.22/13 54.00/14 63.49/15 69.51/15 74.33/14 81.12/14 82.13/14 83.18/14
WKS Śląsk 28.34/12 7.44/18 10.04/12 7.38/16 9.49/18 6.02/13 4.42/12 6.39/10 1.01/13 1.05/13
85.35/15 86.15/15 86.44/15
2.17/18 0.40/16 0.29/18
16 [248] BIELECKA, Aleksandra 89.12 30.38/14 36.03/12 46.12/12 53.20/12 62.28/14 69.47/14 74.54/16 83.30/17 84.42/17 86.37/17
UKS Siódemka 30.38/14 5.25/12 10.09/13 7.08/12 9.08/17 7.19/18 5.07/14 8.36/18 1.12/17 1.55/18
88.03/16 88.44/16 89.12/16
1.26/6 0.41/17 0.28/17
17 [249] MELZER, Zofia 89.14 31.06/15 37.58/15 49.23/17 56.22/16 63.58/16 70.59/17 75.48/17 83.05/16 84.06/16 86.07/16
UKS Siódemka 31.06/15 6.52/16 11.25/18 6.59/10 7.36/11 7.01/17 4.49/13 7.17/14 1.01/13 2.01/19
88.12/17 88.51/17 89.14/17
2.05/14 0.39/15 0.23/11
18 [17] SEIDEL, Jagoda 94.35 36.57/18 41.25/18 51.38/18 62.09/18 70.17/18 77.12/18 82.21/18 89.47/18 90.41/18 91.41/18
HKS Azymut Mochy 36.57/18 4.28/7 10.13/15 10.31/19 8.08/13 6.55/16 5.09/15 7.26/16 0.54/10 1.00/11
93.38/18 94.13/18 94.35/18
1.57/12 0.35/11 0.22/5
19 [143] NIEZGÓDKA, Dominika 106.57 40.02/19 44.46/19 58.05/19 65.26/19 73.50/19 82.18/19 89.28/19 99.40/19 100.57/19 102.51/19
UKS Arkady 40.02/19 4.44/10 13.19/19 7.21/15 8.24/15 8.28/19 7.10/19 10.12/19 1.17/19 1.54/17
105.47/19 106.30/19 106.57/19
2.56/19 0.43/18 0.27/16
[366] GARBACIK, Maja NKL-bPK 23.52/ 28.26/ / / / / / / / /
WKS Wawel 23.52/ 4.34/ / / / / / / / /
/ / 57.44/
/ / /
[365] BIEGUN, Katarzyna DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20 7.1km 0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-75 2-34 3-35 4-55 5-50 6-56 7-37 8-38 9-68 10-64
11-41 12-100
1 [331] CYCH, Agnieszka 63.15 22.45/1* 30.01/1* 36.25/1* 42.44/1* 45.56/1* 48.32/1* 52.25/1* 55.50/1* 60.48/1* 61.25/1*
WKS Śląsk 22.45/1* 7.16/1* 6.24/2 6.19/8 3.12/2 2.36/1* 3.53/1* 3.25/1* 4.58/1* 0.37/1*
62.24/1* 62.53/1* 63.15/1*
0.59/1* 0.29/4 0.22/3
2 [215] FORTUNIAK, Weronika 68.25 26.00/4 34.17/3 40.58/3 45.39/2 48.54/2 51.37/2 55.50/2 59.40/2 65.02/2 65.48/2
UKS Orientuś 26.00/4 8.17/2 6.41/3 4.41/1* 3.15/3 2.43/2 4.13/2 3.50/3 5.22/4 0.46/5
67.31/2 68.03/2 68.25/2
1.43/6 0.32/5 0.22/3
3 [161] MORAWSKA, Zuzanna 72.11 25.55/3 35.38/4 42.31/4 47.33/4 50.53/4 55.15/3 60.10/3 64.01/3 69.14/3 70.02/3
UKS Azymut 45 25.55/3 9.43/4 6.53/5 5.02/2 3.20/4 4.22/3 4.55/3 3.51/4 5.13/3 0.48/7
71.20/3 71.48/3 72.11/3
1.18/4 0.28/3 0.23/6
4 [18] MURAWSKA, Marta 72.19 25.28/2 34.16/2 40.35/2 46.34/3 50.17/3 55.43/4 61.11/4 64.51/4 69.55/4 70.32/4
HKS Azymut Mochy 25.28/2 8.48/3 6.19/1* 5.59/5 3.43/5 5.26/5 5.28/5 3.40/2 5.04/2 0.37/1*
71.33/4 71.59/4 72.19/4
1.01/2 0.26/1* 0.20/1*
5 [332] ZIĘBA, Emilia 77.37 27.22/5 37.55/5 44.41/5 50.10/5 53.13/5 57.54/5 64.59/5 68.52/5 74.52/5 75.32/5
WKS Śląsk 27.22/5 10.33/5 6.46/4 5.29/3 3.03/1* 4.41/4 7.05/8 3.53/5 6.00/5 0.40/3
76.48/5 77.15/5 77.37/5
1.16/3 0.27/2 0.22/3
6 [251] KREFT, Oliwia 89.16 30.28/6 42.57/6 50.45/6 56.21/6 60.39/6 66.29/6 72.17/6 77.14/6 85.09/6 85.55/6
UKS Siódemka 30.28/6 12.29/8 7.48/6 5.36/4 4.18/8 5.50/7 5.48/6 4.57/7 7.55/6 0.46/5
88.19/6 88.52/6 89.16/6
2.24/8 0.33/6 0.24/7
7 [368] BUGAJ, Katarzyna 89.45 31.22/7 43.19/7 53.01/7 59.12/7 63.08/7 68.59/7 74.11/7 78.29/7 86.24/7 87.09/7
WKS Wawel 31.22/7 11.57/7 9.42/8 6.11/6 3.56/6 5.51/8 5.12/4 4.18/6 7.55/6 0.45/4
88.47/7 89.24/7 89.45/7
1.38/5 0.37/8 0.21/2
8 [292] MAREK, Wiktoria 95.07 34.31/8 46.25/8 56.04/8 62.15/8 66.31/8 72.16/8 78.13/8 83.19/8 91.14/8 92.02/8
UNTS 34.31/8 11.54/6 9.39/7 6.11/6 4.16/7 5.45/6 5.57/7 5.06/8 7.55/6 0.48/7
94.02/8 94.38/8 95.07/8
2.00/7 0.36/7 0.29/8
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21 10.5km 0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-61 3-52 4-55 5-42 6-43 7-53 8-54 9-47 10-48
11-38 12-63 13-62 14-31 15-64 16-41 17-100
1 [320] HORNIK, Aleksandra 84.33 16.50/1* 21.31/1* 25.21/1* 29.43/1* 36.42/1* 38.24/1* 42.29/1* 45.36/1* 51.24/1* 56.13/1*
WKS Grunwald 16.50/1* 4.41/1* 3.50/1* 4.22/1* 6.59/1* 1.42/5 4.05/1* 3.07/1* 5.48/9 4.49/1*
61.28/1* 69.40/1* 71.42/1* 82.11/1* 82.51/1* 83.46/1* 84.12/1* 84.33/1*
5.15/10 8.12/1* 2.02/1* 10.29/1* 0.40/1* 0.55/1* 0.26/1* 0.21/5
2 [217] GWÓŹDŹ, Ewa 99.41 19.26/2 24.33/2 28.59/2 36.50/3 45.06/3 46.46/3 51.35/3 55.39/3 62.05/3 67.36/3
UKS Orientuś 19.26/2 5.07/2 4.26/2 7.51/20 8.16/2 1.40/4 4.49/5 4.04/5 6.26/15 5.31/9
71.56/2 81.01/2 83.18/2 96.30/2 97.41/2 98.53/2 99.22/2 99.41/2
4.20/2 9.05/4 2.17/2 13.12/8 1.11/17 1.12/5 0.29/8 0.19/1*
3 [370] CYGLER, Paulina 100.38 19.41/3 25.03/3 29.42/3 34.50/2 43.06/2 44.44/2 49.25/2 54.56/2 61.03/2 65.52/2
WKS Wawel 19.41/3 5.22/3 4.39/3 5.08/3 8.16/2 1.38/2 4.41/2 5.31/15 6.07/12 4.49/1*
75.54/5 84.06/5 86.23/4 98.04/4 98.53/4 99.49/3 100.19/3 100.38/3
10.02/23 8.12/1* 2.17/2 11.41/2 0.49/4 0.56/2 0.30/10 0.19/1*
4 [321] MATYBA, Anna 101.11 21.56/10 28.42/11 34.12/10 38.47/6 47.31/5 49.09/4 53.55/4 57.33/4 63.01/4 68.02/4
WKS Grunwald 21.56/10 6.46/14 5.30/9 4.35/2 8.44/6 1.38/2 4.46/4 3.38/2 5.28/7 5.01/4
72.17/3 83.26/3 86.01/3 97.52/3 98.48/3 100.21/4 100.48/4 101.11/4
4.15/1* 11.09/15 2.35/5 11.51/3 0.56/9 1.33/11 0.27/3 0.23/10
5 [319] GORCZYCA, Maria 103.05 20.06/4 27.18/7 32.08/5 38.31/5 47.57/7 49.55/6 54.45/5 58.50/5 63.53/5 69.33/5
WKS Grunwald 20.06/4 7.12/16 4.50/4 6.23/12 9.26/8 1.58/7 4.50/6 4.05/6 5.03/3 5.40/11
74.12/4 83.56/4 87.00/5 100.10/5 100.57/5 102.14/5 102.42/5 103.05/5
4.39/3 9.44/8 3.04/13 13.10/7 0.47/3 1.17/6 0.28/5 0.23/10
6 [130] WAŃCZYK, Zuzanna 104.56 22.38/13 28.24/10 33.43/7 42.07/12 51.31/12 53.30/12 58.41/9 62.39/8 67.23/7 72.27/7
PUKS Młode Orły 22.38/13 5.46/4 5.19/6 8.24/21 9.24/7 1.59/8 5.11/8 3.58/4 4.44/2 5.04/5
77.35/7 87.31/8 89.48/7 102.19/6 103.03/6 104.06/6 104.34/6 104.56/6
5.08/9 9.56/10 2.17/2 12.31/5 0.44/2 1.03/3 0.28/5 0.22/6
7 [74] WICHA, Iwona 105.49 23.19/15 29.19/14 34.27/11 41.16/11 49.59/9 52.20/9 59.16/11 63.24/10 67.52/9 73.26/8
KS OK!Sport 23.19/15 6.00/6 5.08/5 6.49/16 8.43/5 2.21/17 6.56/16 4.08/7 4.28/1* 5.34/10
78.07/8 87.02/7 90.16/8 102.30/7 103.25/7 104.52/7 105.27/7 105.49/7
4.41/4 8.55/3 3.14/15 12.14/4 0.55/8 1.27/10 0.35/15 0.22/6
8 [369] BĄCZEK-MOTAŁA, Barbara 107.21 20.06/4 26.07/4 31.36/4 37.23/4 47.46/6 50.14/7 55.25/6 60.14/6 65.35/6 71.42/6
WKS Wawel 20.06/4 6.01/7 5.29/8 5.47/5 10.23/14 2.28/18 5.11/8 4.49/10 5.21/5 6.07/13
76.43/6 86.53/6 89.38/6 103.21/8 104.28/8 106.23/8 106.59/8 107.21/8
5.01/6 10.10/11 2.45/8 13.43/13 1.07/14 1.55/18 0.36/17 0.22/6
9 [73] ŚLUSARCZYK, Katarzyna 109.10 20.11/6 26.31/5 37.39/15 43.38/15 53.04/14 55.20/14 60.14/12 63.56/11 69.58/11 74.50/11
KS OK!Sport 20.11/6 6.20/11 11.08/21 5.59/10 9.26/8 2.16/14 4.54/7 3.42/3 6.02/11 4.52/3
80.34/10 89.41/10 92.21/9 105.19/9 106.19/9 108.19/9 108.46/9 109.10/9
5.44/14 9.07/5 2.40/7 12.58/6 1.00/10 2.00/19 0.27/3 0.24/13
10 [149] PABICH, Maria 111.19 22.03/12 29.04/12 34.36/12 41.14/10 50.57/11 53.10/11 58.48/10 65.09/12 71.24/12 76.44/12
UKS Azymut 22.03/12 7.01/15 5.32/10 6.38/14 9.43/11 2.13/13 5.38/11 6.21/18 6.15/13 5.20/8
81.45/12 91.06/11 93.52/10 107.33/10 108.37/10 110.17/10 110.50/10 111.19/10
5.01/6 9.21/7 2.46/9 13.41/11 1.04/13 1.40/14 0.33/12 0.29/19
11 [241] MACHOWSKA, Weronika 112.26 22.00/11 27.51/9 33.44/8 39.32/9 49.24/8 51.23/8 57.00/8 62.09/7 67.46/8 74.10/9
UKS OSiR 22.00/11 5.51/5 5.53/12 5.48/6 9.52/12 1.59/8 5.37/10 5.09/14 5.37/8 6.24/14
79.00/9 88.52/9 93.53/11 109.07/11 110.01/11 111.24/11 111.59/11 112.26/11
4.50/5 9.52/9 5.01/22 15.14/15 0.54/7 1.23/7 0.35/15 0.27/17
12 [333] WIKTOR, Lucyna 113.51 20.51/7 27.18/7 33.48/9 39.18/8 50.39/10 52.27/10 64.08/14 68.28/13 74.26/13 79.36/13
WKS Śląsk 20.51/7 6.27/12 6.30/16 5.30/4 11.21/17 1.48/6 11.41/23 4.20/8 5.58/10 5.10/6
85.00/13 94.12/12 96.51/12 110.33/12 111.24/12 113.01/12 113.29/12 113.51/12
5.24/11 9.12/6 2.39/6 13.42/12 0.51/5 1.37/13 0.28/5 0.22/6
13 [218] KAŹMIERCZAK, Aneta 117.06 25.17/18 31.21/17 42.54/19 48.51/18 58.18/17 59.49/17 64.33/15 70.10/16 76.26/14 81.45/14
UKS Orientuś 25.17/18 6.04/8 11.33/23 5.57/9 9.27/10 1.31/1* 4.44/3 5.37/16 6.16/14 5.19/7
87.29/14 97.39/14 100.38/14 113.59/13 114.50/13 116.15/13 116.47/13 117.06/13
5.44/14 10.10/11 2.59/12 13.21/9 0.51/5 1.25/8 0.32/11 0.19/1*
14 [294] POLISHCHUK, Mariya 119.39 20.59/8 27.04/6 32.39/6 38.55/7 47.29/4 49.28/5 56.19/7 62.45/9 67.55/10 74.20/10
UNTS 20.59/8 6.05/9 5.35/11 6.16/11 8.34/4 1.59/8 6.51/13 6.26/19 5.10/4 6.25/15
80.58/11 96.56/13 99.43/13 116.00/14 117.01/14 118.46/14 119.15/14 119.39/14
6.38/19 15.58/23 2.47/10 16.17/18 1.01/11 1.45/16 0.29/8 0.24/13
15 [295] ŻEBROWSKA , Barbara 122.58 21.49/9 29.12/13 35.34/13 42.11/13 52.29/13 54.46/13 62.27/13 69.37/15 77.28/15 84.06/15
UNTS 21.49/9 7.23/17 6.22/14 6.37/13 10.18/13 2.17/15 7.41/17 7.10/20 7.51/20 6.38/16
89.12/15 102.54/15 105.48/15 119.14/15 121.05/15 122.12/15 122.38/15 122.58/15
5.06/8 13.42/21 2.54/11 13.26/10 1.51/23 1.07/4 0.26/1* 0.20/4
16 [70] DRĄGOWSKA, Maria 125.40 23.48/16 31.55/18 38.35/16 44.30/16 56.49/16 59.01/16 65.53/17 73.19/17 80.31/16 86.32/16
KS OK!Sport 23.48/16 8.07/19 6.40/17 5.55/8 12.19/21 2.12/12 6.52/15 7.26/21 7.12/18 6.01/12
92.04/16 103.03/16 106.13/16 121.59/16 123.01/16 124.37/16 125.11/16 125.40/16
5.32/13 10.59/14 3.10/14 15.46/16 1.02/12 1.36/12 0.34/13 0.29/19
17 [148] JAŚKIEWICZ, Magdalena 126.38 25.04/17 31.20/16 36.41/14 42.34/14 53.14/15 55.34/15 64.47/16 69.34/14 80.52/17 87.37/17
UKS Azymut 25.04/17 6.16/10 5.21/7 5.53/7 10.40/16 2.20/16 9.13/22 4.47/9 11.18/22 6.45/17
93.27/17 104.14/17 107.40/17 122.09/17 123.39/17 125.39/17 126.15/17 126.38/17
5.50/17 10.47/13 3.26/18 14.29/14 1.30/21 2.00/19 0.36/17 0.23/10
18 [371] WICHA, Małgorzata 135.33 23.17/14 29.48/15 39.53/17 48.52/19 59.22/19 62.13/19 70.05/19 79.08/20 86.25/20 93.23/20
WKS Wawel 23.17/14 6.31/13 10.05/20 8.59/22 10.30/15 2.51/21 7.52/18 9.03/23 7.17/19 6.58/18
98.48/20 112.02/20 115.19/20 131.27/18 132.46/19 134.11/18 134.59/18 135.33/18
5.25/12 13.14/19 3.17/16 16.08/17 1.19/20 1.25/8 0.48/21 0.34/21
19 [147] BINIECKA, Małgorzata 135.47 29.09/22 37.19/21 43.43/20 51.19/20 63.12/20 65.22/20 72.06/20 77.07/19 82.33/19 89.58/19
UKS Azymut 29.09/22 8.10/20 6.24/15 7.36/19 11.53/19 2.10/11 6.44/12 5.01/11 5.26/6 7.25/20
97.06/19 109.51/19 113.16/18 131.36/19 132.43/18 134.27/19 135.12/19 135.47/19
7.08/21 12.45/18 3.25/17 18.20/21 1.07/14 1.44/15 0.45/20 0.35/22
20 [216] EWIAK - PASZYŃSKA, Alicja 141.33 26.15/20 34.13/19 40.27/18 47.37/17 59.11/18 61.44/18 69.44/18 74.49/18 81.44/18 89.06/18
UKS Orientuś 26.15/20 7.58/18 6.14/13 7.10/17 11.34/18 2.33/19 8.00/19 5.05/13 6.55/16 7.22/19
96.10/18 109.33/18 113.22/19 135.35/20 137.10/20 139.51/20 140.51/20 141.33/20
7.04/20 13.23/20 3.49/20 22.13/23 1.35/22 2.41/22 1.00/23 0.42/23
21 [129] SZMULKOWSKA, Magdalena 146.29 29.30/23 39.38/23 46.41/22 53.58/21 66.03/21 69.00/21 75.51/21 80.55/21 87.50/21 96.42/21
PUKS Młode Orły 29.30/23 10.08/23 7.03/18 7.17/18 12.05/20 2.57/23 6.51/13 5.04/12 6.55/16 8.52/23
102.26/21 117.48/21 121.57/21 142.06/21 143.23/21 145.14/21 146.03/21 146.29/21
5.44/14 15.22/22 4.09/21 20.09/22 1.17/19 1.51/17 0.49/22 0.26/16
22 [71] MIŚKIEWICZ, Martyna 149.32 25.27/19 34.23/20 45.39/21 55.52/23 68.12/23 70.47/23 79.10/23 85.25/22 94.40/22 102.14/22
KS OK!Sport 25.27/19 8.56/21 11.16/22 10.13/23 12.20/22 2.35/20 8.23/21 6.15/17 9.15/21 7.34/21
109.32/22 121.06/22 127.18/22 144.12/22 145.27/22 148.20/22 149.04/22 149.32/22
7.18/22 11.34/16 6.12/23 16.54/19 1.15/18 2.53/23 0.44/19 0.28/18
23 [219] NIKITCZENKO, Natasza 152.10 28.02/21 38.08/22 47.35/23 54.19/22 67.04/22 69.55/22 78.12/22 85.51/23 99.54/23 108.24/23
UKS Orientuś 28.02/21 10.06/22 9.27/19 6.44/15 12.45/23 2.51/21 8.17/20 7.39/22 14.03/23 8.30/22
114.52/23 126.50/23 130.37/23 147.59/23 149.09/23 151.11/23 151.45/23 152.10/23
6.28/18 11.58/17 3.47/19 17.22/20 1.10/16 2.02/21 0.34/13 0.25/15
[72] SOROKA, Martyna NKL-bPK 82.11/ 99.27/ 123.21/ / / / / / / /
KS OK!Sport 82.11/ 17.16/ 23.54/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
[107] WYLEŻOŁ, Dominika NKL-bPK 25.03/ 39.35/ 49.59/ 81.58/ 98.47/ 103.24/ 113.44/ / / /
MKS Paulinum 25.03/ 14.32/ 10.24/ 31.59/ 16.49/ 4.37/ 10.20/ / / /
/ / / / / 147.31/ 148.14/ 148.45/
/ / / / / / 0.43/ 0.31/
[128] DOMINIAK, Dagmara NKL-bPK 23.27/ 30.05/ 35.06/ 40.52/ 49.43/ 51.38/ 57.48/ 61.41/ 68.00/ 75.52/
PUKS Młode Orły 23.27/ 6.38/ 5.01/ 5.46/ 8.51/ 1.55/ 6.10/ 3.53/ 6.19/ 7.52/
80.54/ / / 117.59/ 119.08/ 120.49/ 121.35/ 122.01/
5.02/ / / / 1.09/ 1.41/ 0.46/ 0.26/
[178] KULEC, Anna NKL-bPK 9.56/ 23.15/ 28.39/ 35.02/ / 52.14/ / / / 70.38/
UKS Azymut Dębów 9.56/ 13.19/ 5.24/ 6.23/ / / / / / /
75.31/ 96.05/ 84.50/ 109.58/ 111.03/ 113.05/ 113.35/ 113.54/
4.53/ 20.34/ / 25.08/ 1.05/ 2.02/ 0.30/ 0.19/
[270] MAZAN, Aleksandra NKL-bPK 33.33/ 45.43/ / / / / / / / /
UKS Traper 33.33/ 12.10/ / / / / / / / /
/ / / / / / 86.19/ 87.24/
/ / / / / / / 1.05/
[293] KUBICKA, Zuzanna NKL-bPK 22.44/ 30.03/ 39.39/ 45.46/ 57.27/ 60.05/ 65.45/ 71.55/ / /
UNTS 22.44/ 7.19/ 9.36/ 6.07/ 11.41/ 2.38/ 5.40/ 6.10/ / /
/ / / / / / 87.09/ 87.45/
/ / / / / / / 0.36/
[19] DURZYŃSKA, Katarzyna DNF / / / / / / / / / /
HKS Azymut Mochy / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35 5.6km 0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-47 2-67 3-50 4-74 5-37 6-62 7-63 8-38 9-31 10-64
11-41 12-100
1 [252] KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta 52.14 11.51/1* 15.55/1* 17.17/1* 19.15/1* 25.11/1* 30.55/1* 34.35/1* 42.40/1* 48.32/1* 49.31/1*
UKS Siódemka 11.51/1* 4.04/1* 1.22/1* 1.58/1* 5.56/4 5.44/1* 3.40/1* 8.05/1* 5.52/1* 0.59/1*
51.18/1* 51.51/1* 52.14/1*
1.47/6 0.33/3 0.23/3
2 [138] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 56.20 12.58/3 17.14/2 19.03/2 21.56/2 27.11/2 33.41/2 37.23/2 45.53/2 52.40/2 53.48/2
Team 360 Stopni 12.58/3 4.16/2 1.49/4 2.53/4 5.15/2 6.30/4 3.42/2 8.30/2 6.47/4 1.08/3
55.20/2 55.55/2 56.20/2
1.32/4 0.35/6 0.25/5
3 [373] KARNIA-BISKUPSKA, Anna 59.26 12.14/2 17.14/2 19.04/3 22.48/3 28.52/3 35.40/3 39.49/3 49.11/3 55.47/3 57.09/3
WKS Wawel 12.14/2 5.00/5 1.50/5 3.44/9 6.04/5 6.48/5 4.09/4 9.22/3 6.36/3 1.22/8
58.31/3 59.02/3 59.26/3
1.22/1* 0.31/1* 0.24/4
4 [372] GRABOWSKA, Joanna 60.45 17.49/9 22.05/8 23.35/7 25.43/5 31.13/4 37.03/4 40.50/4 50.51/4 57.07/4 58.13/4
WKS Wawel 17.49/9 4.16/2 1.30/2 2.08/2 5.30/3 5.50/2 3.47/3 10.01/5 6.16/2 1.06/2
59.48/4 60.20/4 60.45/4
1.35/5 0.32/2 0.25/5
5 [322] FLORKOWSKA-DWOJAK, Marta 62.56 15.24/7 20.08/4 21.56/4 25.00/4 32.11/5 38.20/5 42.35/5 52.08/5 59.04/5 60.23/5
WKS Grunwald 15.24/7 4.44/4 1.48/3 3.04/5 7.11/6 6.09/3 4.15/5 9.33/4 6.56/5 1.19/7
61.52/5 62.28/5 62.56/5
1.29/3 0.36/7 0.28/8
6 [20] GOLINOWSKA, Elżbieta 68.25 14.54/5 20.21/5 23.15/5 28.15/7 33.20/6 40.21/6 44.55/6 56.18/6 64.13/6 65.25/6
HKS Azymut Mochy 14.54/5 5.27/6 2.54/9 5.00/10 5.05/1* 7.01/6 4.34/7 11.23/8 7.55/7 1.12/5
67.29/6 68.03/6 68.25/6
2.04/8 0.34/4 0.22/1*
7 [182] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 70.31 13.05/4 20.45/6 26.40/8 28.57/8 36.23/8 44.20/8 48.47/7 59.18/7 66.53/7 68.03/7
HKS Azymut Mochy 13.05/4 7.40/11 5.55/11 2.17/3 7.26/7 7.57/7 4.27/6 10.31/6 7.35/6 1.10/4
69.30/7 70.09/7 70.31/7
1.27/2 0.39/9 0.22/1*
8 [374] STRUGAŁA, Barbara 76.19 14.59/6 21.02/7 23.30/6 26.53/6 34.41/7 43.28/7 49.46/8 60.23/8 71.27/8 72.55/8
WKS Wawel 14.59/6 6.03/8 2.28/6 3.23/8 7.48/8 8.47/8 6.18/8 10.37/7 11.04/10 1.28/9
75.16/8 75.52/8 76.19/8
2.21/10 0.36/7 0.27/7
9 [242] MACHOWSKA- ŁĄCKA, Magdalena 84.02 16.53/8 24.05/9 26.40/8 29.57/9 37.47/9 46.40/9 53.23/9 70.10/9 79.25/9 80.39/9
UKS OSiR 16.53/8 7.12/10 2.35/7 3.17/6 7.50/9 8.53/9 6.43/9 16.47/10 9.15/8 1.14/6
82.32/9 83.06/9 84.02/9
1.53/7 0.34/4 0.56/11
10 [3] MICHALSKA, Izabela 93.33 20.14/10 27.22/10 30.00/10 33.17/10 43.19/10 52.44/10 59.57/10 74.56/10 87.57/10 90.05/10
BKS Wataha 20.14/10 7.08/9 2.38/8 3.17/6 10.02/11 9.25/10 7.13/10 14.59/9 13.01/11 2.08/11
92.19/10 93.04/10 93.33/10
2.14/9 0.45/10 0.29/9
11 [183] NER, MONIKA 120.32 28.14/11 34.15/11 37.30/11 43.47/11 51.42/11 66.06/11 77.38/11 101.04/11 111.50/11 113.40/11
HKS Azymut Mochy 28.14/11 6.01/7 3.15/10 6.17/11 7.55/10 14.24/11 11.32/11 23.26/11 10.46/9 1.50/10
119.11/11 119.59/11 120.32/11
5.31/11 0.48/11 0.33/10
[56] ZBROJA-NOWAK, Justyna DNF / / / / / / / / / /
KS Hades / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[33] PAWLOS-DOROCICZ, Elzbieta PKDNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40 5.2km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-47 2-74 3-67 4-37 5-63 6-62 7-38 8-40 9-72 10-41
11-100
1 [296] BIOLIK, Agnieszka 55.18 15.11/2 19.26/2 21.48/2 25.47/2 31.32/2 34.48/2 44.35/2 49.15/1* 51.56/1* 54.21/2
UNTS 15.11/2 4.15/1* 2.22/3 3.59/2 5.45/1* 3.16/1* 9.47/2 4.40/1* 2.41/2 2.25/3
54.56/1* 55.18/1*
0.35/1* 0.22/1*
2 [335] KOZŁOWSKA, Ewa 55.19 13.30/1* 18.54/1* 20.52/1* 24.50/1* 31.19/1* 34.43/1* 44.20/1* 49.43/2 52.13/2 54.20/1*
WKS Śląsk 13.30/1* 5.24/3 1.58/1* 3.58/1* 6.29/2 3.24/2 9.37/1* 5.23/2 2.30/1* 2.07/1*
54.56/1* 55.19/2
0.36/2 0.23/2
3 [57] BULTROWICZ, Agnieszka 65.14 15.55/4 21.15/3 23.41/3 27.56/3 35.05/3 38.51/3 49.58/3 57.57/3 60.54/3 64.06/3
KS Hades 15.55/4 5.20/2 2.26/4 4.15/3 7.09/3 3.46/3 11.07/4 7.59/4 2.57/3 3.12/5
64.47/3 65.14/3
0.41/6 0.27/4
4 [297] MIANOWSKA, Dorota 75.46 16.44/6 22.48/5 29.11/6 35.23/6 43.14/6 48.06/4 60.56/5 68.23/4 71.59/4 74.38/4
UNTS 16.44/6 6.04/4 6.23/7 6.12/5 7.51/4 4.52/4 12.50/5 7.27/3 3.36/4 2.39/4
75.18/4 75.46/4
0.40/4 0.28/5
5 [375] OLEJNIK, Ewa 75.59 15.50/3 21.58/4 24.10/4 29.05/4 38.16/4 48.31/5 59.08/4 68.41/5 72.38/5 74.49/5
WKS Wawel 15.50/3 6.08/5 2.12/2 4.55/4 9.11/7 10.15/7 10.37/3 9.33/7 3.57/5 2.11/2
75.29/5 75.59/5
0.40/4 0.30/6
6 [376] SŁOŃSKA, Bogusława 86.07 16.11/5 23.59/6 26.52/5 33.04/5 41.25/5 53.33/6 67.27/6 76.24/6 80.30/6 84.52/6
WKS Wawel 16.11/5 7.48/6 2.53/5 6.12/5 8.21/5 12.08/8 13.54/6 8.57/5 4.06/6 4.22/8
85.37/6 86.07/6
0.45/8 0.30/6
7 [58] FILIPIAK, Agnieszka 120.58 43.07/8 52.18/7 55.17/7 62.40/7 71.44/7 77.48/7 99.35/7 108.57/7 116.01/7 119.48/7
KS Hades 43.07/8 9.11/7 2.59/6 7.23/7 9.04/6 6.04/5 21.47/8 9.22/6 7.04/8 3.47/6
120.27/7 120.58/7
0.39/3 0.31/8
8 [334] JANICZEK, Krystyna 143.38 39.49/7 59.14/8 78.18/8 86.10/8 95.31/8 101.36/8 117.26/8 132.57/8 138.16/8 142.32/8
WKS Śląsk 39.49/7 19.25/8 19.04/8 7.52/8 9.21/8 6.05/6 15.50/7 15.31/8 5.19/7 4.16/7
143.13/8 143.38/8
0.41/6 0.25/3
[108] WŁODARCZYK, Anna Maria DNF / / / / / / / / / /
MKS Paulinum / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45 4.1km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-73 3-67 4-74 5-56 6-38 7-68 8-41 9-100
1 [109] DEPTA, Monika 36.14 9.15/1* 16.40/4 18.16/2 19.38/2 21.03/2 27.58/1* 33.26/1* 35.20/1* 35.50/1* 36.14/1*
MKS Paulinum 9.15/1* 7.25/8 1.36/1* 1.22/1* 1.25/2 6.55/1* 5.28/1* 1.54/1* 0.30/1* 0.24/1*
2 [377] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna 39.35 11.00/3 15.53/1* 17.53/1* 19.28/1* 20.44/1* 29.44/2 35.52/2 38.30/2 39.05/2 39.35/2
WKS Wawel 11.00/3 4.53/2 2.00/2 1.35/2 1.16/1* 9.00/4 6.08/2 2.38/3 0.35/4 0.30/6
3 [21] NOWAK, Barbara 40.11 12.23/5 16.23/3 18.49/3 20.38/3 22.14/3 30.04/3 36.58/3 39.15/3 39.47/3 40.11/3
HKS Azymut Mochy 12.23/5 4.00/1* 2.26/4 1.49/3 1.36/4 7.50/2 6.54/3 2.17/2 0.32/2 0.24/1*
4 [162] WITKOWSKA, Izabela 46.08 10.44/2 16.15/2 19.14/4 21.40/4 24.58/5 33.09/4 42.26/4 45.05/4 45.43/4 46.08/4
UKS Azymut 45 10.44/2 5.31/3 2.59/9 2.26/7 3.18/11 8.11/3 9.17/6 2.39/5 0.38/6 0.25/4
5 [378] TOPÓR, Monika 47.01 13.11/6 19.09/6 21.43/6 24.30/6 26.22/6 35.33/5 43.01/5 46.03/5 46.37/5 47.01/5
WKS Wawel 13.11/6 5.58/4 2.34/5 2.47/9 1.52/6 9.11/5 7.28/4 3.02/8 0.34/3 0.24/1*
6 [59] GORCZYCA, Magdalena 52.21 12.10/4 18.24/5 20.38/5 22.38/5 24.05/4 40.15/6 48.41/6 51.19/6 51.55/6 52.21/6
KS Hades 12.10/4 6.14/5 2.14/3 2.00/4 1.27/3 16.10/11 8.26/5 2.38/3 0.36/5 0.26/5
7 [298] DEPTULSKA, Agnieszka 58.34 15.52/9 22.37/8 25.33/7 27.45/7 29.33/7 44.11/7 54.23/7 57.14/7 58.00/7 58.34/7
UNTS 15.52/9 6.45/6 2.56/8 2.12/5 1.48/5 14.38/8 10.12/7 2.51/7 0.46/8 0.34/10
8 [75] OLSZANKA, Wioleta 62.12 13.59/7 22.10/7 28.04/9 32.00/9 34.47/9 45.21/8 57.47/8 60.56/8 61.42/8 62.12/8
KS OK!Sport 13.59/7 8.11/9 5.54/10 3.56/11 2.47/9 10.34/6 12.26/9 3.09/9 0.46/8 0.30/6
9 [299] NITSCH, Joanna 64.35 21.41/10 28.38/10 31.21/10 33.41/10 35.37/10 50.14/10 60.29/9 63.16/9 64.02/9 64.35/9
UNTS 21.41/10 6.57/7 2.43/6 2.20/6 1.56/7 14.37/7 10.15/8 2.47/6 0.46/8 0.33/9
10 [4] DANILUK, Karina 65.15 14.52/8 23.21/9 26.11/8 29.51/8 32.10/8 48.04/9 60.50/10 64.00/10 64.45/10 65.15/10
BKS Wataha 14.52/8 8.29/10 2.50/7 3.40/10 2.19/8 15.54/10 12.46/10 3.10/10 0.45/7 0.30/6
11 [11] NADERA, Agata 94.47 38.06/11 47.38/11 54.53/11 57.32/11 60.21/11 76.13/11 89.41/11 93.14/11 94.10/11 94.47/11
Indywidualnie 38.06/11 9.32/11 7.15/11 2.39/8 2.49/10 15.52/9 13.28/11 3.33/11 0.56/11 0.37/11
[51] SPILISZEWSKA, Róża DNF / / / / / / / / / /
KS Artemis / / / / / / / / / /
[139] TRYKOZKO, Urszula DNF / / / / / / / / / /
Team 360 Stopni / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50 4.0km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-37 3-73 4-47 5-45 6-38 7-31 8-72 9-41 10-100
1 [34] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna 32.05 6.48/1* 10.47/1* 13.19/1* 15.40/1* 19.07/1* 23.20/1* 28.35/1* 29.30/1* 31.10/1* 31.41/1*
Indywidualnie 6.48/1* 3.59/1* 2.32/1* 2.21/1* 3.27/1* 4.13/1* 5.15/1* 0.55/1* 1.40/1* 0.31/1*
32.05/1*
0.24/1*
2 [301] WOŁEK, Ewa 38.03 8.02/2 12.38/2 15.39/2 18.46/2 22.57/2 27.49/2 33.41/2 34.45/2 37.03/2 37.37/2
UNTS 8.02/2 4.36/2 3.01/2 3.07/3 4.11/2 4.52/2 5.52/2 1.04/2 2.18/3 0.34/2
38.03/2
0.26/5
3 [302] WOŁOWCZYK, Mariola 49.41 10.47/3 16.36/3 19.46/3 23.11/3 28.08/3 37.04/4 43.58/4 45.26/3 48.26/3 49.09/3
UNTS 10.47/3 5.49/4 3.10/4 3.25/4 4.57/5 8.56/8 6.54/3 1.28/5 3.00/6 0.43/6
49.41/3
0.32/8
4 [379] BUGAJ, Teresa 50.26 12.03/5 17.09/4 20.27/4 26.02/4 30.58/4 36.41/3 43.55/3 46.32/4 49.23/4 50.01/4
WKS Wawel 12.03/5 5.06/3 3.18/5 5.35/6 4.56/4 5.43/4 7.14/6 2.37/8 2.51/5 0.38/4
50.26/4
0.25/3
5 [131] WAŃCZYK, Magdalena 52.09 13.51/6 21.34/6 24.40/6 27.42/6 33.01/6 39.54/6 46.59/6 48.20/6 51.02/5 51.44/5
PUKS Młode Orły 13.51/6 7.43/7 3.06/3 3.02/2 5.19/6 6.53/6 7.05/5 1.21/4 2.42/4 0.42/5
52.09/5
0.25/3
6 [300] PARFIANOWICZ, Joanna 52.49 11.14/4 18.16/5 22.31/5 26.34/5 32.17/5 38.30/5 46.36/5 48.10/5 51.28/6 52.18/6
UNTS 11.14/4 7.02/6 4.15/8 4.03/5 5.43/7 6.13/5 8.06/7 1.34/6 3.18/8 0.50/7
52.49/6
0.31/7
7 [380] DYZIO, Anna 68.34 16.12/7 26.59/8 30.39/8 36.29/7 44.43/8 51.49/8 62.10/8 64.07/8 67.14/8 68.05/8
WKS Wawel 16.12/7 10.47/8 3.40/7 5.50/7 8.14/8 7.06/7 10.21/8 1.57/7 3.07/7 0.51/8
68.34/8
0.29/6
8 [28] KURZYP, Anna PK 58.31 20.01/8 26.08/7 29.37/7 36.54/8 41.49/7 47.09/7 54.06/7 55.25/7 57.32/7 58.07/7
Ind. Dolnośląskie 20.01/8 6.07/5 3.29/6 7.17/8 4.55/3 5.20/3 6.57/4 1.19/3 2.07/2 0.35/3
58.31/7
0.24/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K55 4.0km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-37 3-73 4-47 5-45 6-38 7-31 8-72 9-41 10-100
1 [163] MOVKO, Marina 48.45 10.28/1* 16.25/1* 20.56/1* 24.34/1* 29.01/2 35.01/2 43.21/2 44.45/2 47.31/1* 48.15/1*
UKS Azymut 45 10.28/1* 5.57/1* 4.31/4 3.38/1* 4.27/2 6.00/2 8.20/2 1.24/2 2.46/1* 0.44/1*
48.45/1*
0.30/2
2 [323] HORNIK, Alicja 48.58 11.22/2 17.40/2 20.59/2 24.43/2 28.54/1* 34.40/1* 42.10/1* 43.30/1* 47.36/2 48.28/2
WKS Grunwald 11.22/2 6.18/2 3.19/1* 3.44/2 4.11/1* 5.46/1* 7.30/1* 1.20/1* 4.06/3 0.52/2
48.58/2
0.30/2
3 [259] CZERKAWSKA, Urszula 57.23 13.34/3 19.56/3 24.18/3 28.37/3 34.27/3 41.00/3 49.38/3 51.25/3 55.49/3 56.48/3
UKS Sparta Czyżowice 13.34/3 6.22/3 4.22/3 4.19/3 5.50/4 6.33/3 8.38/3 1.47/3 4.24/4 0.59/4
57.23/3
0.35/4
4 [220] DEREDOS, Nina 78.14 16.07/4 31.34/4 35.28/4 40.03/4 45.45/4 52.36/4 71.19/4 73.23/4 76.50/4 77.45/4
UKS Orientuś 16.07/4 15.27/4 3.54/2 4.35/4 5.42/3 6.51/4 18.43/4 2.04/4 3.27/2 0.55/3
78.14/4
0.29/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60 3.2km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-37 3-38 4-40 5-68 6-41 7-100
1 [202] WYSOCKA, Jolanta 45.01 16.43/1* 22.19/1* 27.27/1* 34.17/1* 37.17/1* 43.46/1* 44.34/1* 45.01/1*
UKS Kometa 16.43/1* 5.36/1* 5.08/1* 6.50/1* 3.00/1* 6.29/2 0.48/1* 0.27/1*
2 [164] LAZAREVA, Natalia 55.18 20.43/2 28.47/2 35.23/2 43.39/2 47.34/2 53.54/2 54.45/2 55.18/2
UKS Azymut 45 20.43/2 8.04/3 6.36/2 8.16/2 3.55/2 6.20/1* 0.51/2 0.33/2
3 [76] WRÓBLEWSKA, Bogna 63.37 21.54/3 29.18/3 37.15/3 50.07/3 55.02/3 61.32/3 62.57/3 63.37/3
KS OK!Sport 21.54/3 7.24/2 7.57/3 12.52/3 4.55/3 6.30/3 1.25/3 0.40/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: K65 3.2km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-37 3-38 4-40 5-68 6-41 7-100
1 [5] GALICZ, Krystyna 68.11 20.50/1* 34.42/1* 42.42/1* 52.46/1* 59.18/1* 66.11/1* 67.34/1* 68.11/1*
BKS Wataha 20.50/1* 13.52/1* 8.00/1* 10.04/1* 6.32/1* 6.53/1* 1.23/1* 0.37/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 6.1km 0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-40 2-56 3-50 4-36 5-57 6-46 7-62 8-65 9-68 10-64
11-41 12-100
1 [337] KURZYP, Stanisław 41.05 1.58/1* 10.19/1* 12.48/1* 17.34/1* 19.19/1* 21.01/1* 25.44/1* 26.43/1* 38.47/1* 39.22/1*
WKS Śląsk 1.58/1* 8.21/1* 2.29/4 4.46/1* 1.45/1* 1.42/1* 4.43/3 0.59/3 12.04/1* 0.35/1*
40.23/1* 40.48/1* 41.05/1*
1.01/2 0.25/4 0.17/1*
2 [151] SZTRANEK, Jan 44.08 2.08/2 11.23/2 13.51/2 19.47/2 21.40/2 23.29/2 27.46/2 28.45/2 41.20/2 41.58/2
UKS Azymut 2.08/2 9.15/2 2.28/2 5.56/5 1.53/4 1.49/6 4.17/1* 0.59/3 12.35/2 0.38/8
43.27/2 43.50/2 44.08/2
1.29/13 0.23/2 0.18/4
3 [24] PATEREK, Mikołaj 46.36 2.31/9 12.04/3 14.31/3 21.25/3 23.27/3 25.12/3 30.06/3 31.03/3 43.47/3 44.28/3
HKS Azymut Mochy 2.31/9 9.33/3 2.27/1* 6.54/12 2.02/5 1.45/3 4.54/5 0.57/1* 12.44/4 0.41/11
45.48/3 46.14/3 46.36/3
1.20/7 0.26/7 0.22/23
4 [224] NOWAK, Michał 47.15 2.18/5 13.27/5 16.41/5 22.50/5 24.42/4 26.32/4 30.52/4 31.50/4 44.30/4 45.09/4
UKS Orientuś 2.18/5 11.09/5 3.14/9 6.09/6 1.52/3 1.50/7 4.20/2 0.58/2 12.40/3 0.39/9
46.30/4 46.57/4 47.15/4
1.21/9 0.27/10 0.18/4
5 [44] KULA, Mateusz 49.06 2.43/14 14.03/6 17.49/8 23.36/7 25.25/5 27.09/5 32.06/5 33.05/5 46.45/5 47.21/5
KOS BnO 2.43/14 11.20/6 3.46/15 5.47/4 1.49/2 1.44/2 4.57/6 0.59/3 13.40/6 0.36/3
48.21/5 48.46/5 49.06/5
1.00/1* 0.25/4 0.20/12
6 [303] OLSZEWSKI, Bartłomiej 50.56 2.37/12 14.10/7 16.58/6 23.23/6 25.26/6 27.56/7 33.02/6 34.11/6 48.06/6 48.42/6
UNTS 2.37/12 11.33/7 2.48/6 6.25/7 2.03/6 2.30/16 5.06/7 1.09/9 13.55/7 0.36/3
50.08/6 50.36/6 50.56/6
1.26/11 0.28/12 0.20/12
7 [225] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 53.53 2.42/13 16.17/14 19.41/12 24.38/8 27.18/8 29.06/8 37.07/10 38.10/10 51.14/8 51.56/8
UKS Orientuś 2.42/13 13.35/15 3.24/11 4.57/2 2.40/9 1.48/4 8.01/24 1.03/6 13.04/5 0.42/13
53.04/7 53.34/7 53.53/7
1.08/4 0.30/16 0.19/6
8 [165] NOWAK, Grzegorz 54.11 2.35/10 15.25/10 18.07/9 24.44/9 27.24/9 29.38/9 34.21/7 35.49/7 50.54/7 51.31/7
UKS Azymut 45 2.35/10 12.50/13 2.42/5 6.37/11 2.40/9 2.14/10 4.43/3 1.28/21 15.05/9 0.37/5
53.16/8 53.49/8 54.11/8
1.45/24 0.33/22 0.22/23
9 [150] ANDRZEJCZAK, Maciej 54.37 2.27/7 13.22/4 15.50/4 22.16/4 25.55/7 27.43/6 34.47/8 35.59/8 51.33/9 52.22/9
UKS Azymut 2.27/7 10.55/4 2.28/2 6.26/8 3.39/23 1.48/4 7.04/19 1.12/10 15.34/11 0.49/20
53.46/9 54.20/9 54.37/9
1.24/10 0.34/23 0.17/1*
10 [43] KONDYS, Jakub 56.58 2.25/6 14.16/8 17.07/7 25.42/12 28.21/12 30.45/10 35.53/9 37.09/9 53.37/10 54.27/10
KOS BnO 2.25/6 11.51/9 2.51/7 8.35/22 2.39/8 2.24/13 5.08/8 1.16/15 16.28/14 0.50/21
56.06/10 56.36/10 56.58/10
1.39/16 0.30/16 0.22/23
11 [338] ŁAGODA, Franciszek 57.16 4.50/26 16.28/15 20.18/15 25.19/11 28.19/11 32.11/13 37.40/11 38.52/12 54.47/11 55.22/11
WKS Śląsk 4.50/26 11.38/8 3.50/17 5.01/3 3.00/19 3.52/31 5.29/10 1.12/10 15.55/13 0.35/1*
56.36/11 56.59/11 57.16/11
1.14/5 0.23/2 0.17/1*
12 [100] PUDEŁEK, Błażej 58.16 2.28/8 15.54/12 20.35/16 28.09/16 30.58/16 33.05/15 39.00/14 40.15/14 55.45/12 56.29/12
LKS Górzanka 2.28/8 13.26/14 4.41/21 7.34/15 2.49/15 2.07/8 5.55/12 1.15/14 15.30/10 0.44/16
57.30/12 57.57/12 58.16/12
1.01/2 0.27/10 0.19/6
13 [276] GĄSIOR, Rafał 58.32 3.06/17 17.09/16 20.06/14 27.28/14 29.50/14 32.00/12 37.43/12 38.50/11 55.57/13 56.34/13
UMKS Kwidzyn 3.06/17 14.03/18 2.57/8 7.22/14 2.22/7 2.10/9 5.43/11 1.07/7 17.07/18 0.37/5
57.50/13 58.12/13 58.32/13
1.16/6 0.22/1* 0.20/12
14 [341] TOBOREK, Jakub 60.25 2.58/16 15.27/11 19.30/11 27.07/13 29.49/13 32.45/14 38.46/13 40.13/13 57.05/14 57.49/14
WKS Śląsk 2.58/16 12.29/12 4.03/20 7.37/16 2.42/13 2.56/20 6.01/13 1.27/20 16.52/17 0.44/16
59.32/14 60.01/14 60.25/14
1.43/22 0.29/14 0.24/30
15 [110] JOŃCZY, Jakub 61.24 2.36/11 14.59/9 18.17/10 24.49/10 27.29/10 31.13/11 40.34/16 41.53/16 58.31/15 59.14/15
MKS Paulinum 2.36/11 12.23/11 3.18/10 6.32/9 2.40/9 3.44/30 9.21/27 1.19/16 16.38/15 0.43/14
60.34/15 61.02/15 61.24/15
1.20/7 0.28/12 0.22/23
16 [221] BARTOS, Zbigniew 66.39 2.46/15 19.10/20 24.06/22 33.11/21 35.51/19 39.17/21 44.44/18 45.51/18 63.20/16 64.08/16
UKS Orientuś 2.46/15 16.24/25 4.56/23 9.05/23 2.40/9 3.26/27 5.27/9 1.07/7 17.29/19 0.48/18
65.49/16 66.20/16 66.39/16
1.41/20 0.31/19 0.19/6
17 [223] LEDZION, Piotr 67.07 2.12/4 16.10/13 20.04/13 29.45/17 33.09/17 36.13/17 43.21/17 44.41/17 63.20/16 64.35/18
UKS Orientuś 2.12/4 13.58/16 3.54/19 9.41/25 3.24/21 3.04/24 7.08/20 1.20/17 18.39/21 1.15/27
66.22/18 66.48/17 67.07/17
1.47/25 0.26/7 0.19/6
18 [271] SMYK, Bartosz 67.12 2.10/3 17.10/17 20.52/17 27.58/15 30.41/15 33.18/16 40.06/15 41.37/15 63.38/18 64.32/17
UKS Traper 2.10/3 15.00/19 3.42/13 7.06/13 2.43/14 2.37/17 6.48/16 1.31/22 22.01/25 0.54/25
66.13/17 66.50/18 67.12/18
1.41/20 0.37/26 0.22/23
19 [111] JURCZAK, Szymon 68.14 3.20/18 21.12/26 25.55/25 33.43/23 37.58/22 40.16/22 46.23/20 48.25/20 65.07/19 65.44/19
MKS Paulinum 3.20/18 17.52/28 4.43/22 7.48/17 4.15/25 2.18/11 6.07/14 2.02/27 16.42/16 0.37/5
67.24/19 67.53/19 68.14/19
1.40/17 0.29/14 0.21/18
20 [42] GRZEGORCZYK, Mateusz 69.50 4.12/23 19.13/21 22.58/19 30.54/19 35.36/18 38.21/18 44.50/19 46.02/19 66.41/20 67.29/20
KOS BnO 4.12/23 15.01/20 3.45/14 7.56/18 4.42/26 2.45/19 6.29/15 1.12/10 20.39/23 0.48/18
68.55/20 69.27/20 69.50/20
1.26/11 0.32/20 0.23/29
21 [23] GROBELNY, Alex 70.33 3.24/19 19.53/23 23.31/21 30.05/18 38.23/23 40.47/23 47.38/22 48.52/21 66.59/21 68.11/21
HKS Azymut Mochy 3.24/19 16.29/26 3.38/12 6.34/10 8.18/31 2.24/13 6.51/17 1.14/13 18.07/20 1.12/26
69.42/21 70.14/21 70.33/21
1.31/14 0.32/20 0.19/6
22 [203] BUŁAWA, Filip 75.31 3.37/21 19.26/22 23.16/20 35.15/25 38.59/24 41.24/24 54.05/25 55.43/25 70.11/22 72.15/22
UKS Kometa 3.37/21 15.49/22 3.50/17 11.59/29 3.44/24 2.25/15 12.41/29 1.38/24 14.28/8 2.04/30
74.32/22 75.10/22 75.31/22
2.17/28 0.38/28 0.21/18
23 [340] STRUGAREK, Łukasz 76.19 6.09/28 18.02/18 21.50/18 31.01/20 36.17/21 38.56/19 55.51/26 57.16/26 72.51/23 73.42/23
WKS Śląsk 6.09/28 11.53/10 3.48/16 9.11/24 5.16/27 2.39/18 16.55/31 1.25/19 15.35/12 0.51/22
75.22/23 75.59/23 76.19/23
1.40/17 0.37/26 0.20/12
24 [6] CZERNICKI, Michał 78.44 4.28/24 18.28/19 25.18/24 33.18/22 36.07/20 39.03/20 47.09/21 50.35/22 75.05/25 75.56/24
BKS Wataha 4.28/24 14.00/17 6.50/27 8.00/19 2.49/15 2.56/20 8.06/25 3.26/31 24.30/28 0.51/22
77.49/24 78.24/24 78.44/24
1.53/27 0.35/25 0.20/12
25 [339] PLEZIA, Mikołaj 84.28 3.29/20 21.23/27 28.27/28 36.44/26 39.41/25 42.43/25 50.49/23 53.22/23 74.44/24 80.28/25
WKS Śląsk 3.29/20 17.54/29 7.04/29 8.17/21 2.57/17 3.02/23 8.06/25 2.33/28 21.22/24 5.44/31
83.22/25 84.07/25 84.28/25
2.54/29 0.45/31 0.21/18
26 [179] ROMAN, Szymon 85.14 4.51/27 20.09/25 26.44/26 36.49/27 42.37/27 44.57/27 52.39/24 54.12/24 82.01/26 82.44/26
UKS Azymut Dębów 4.51/27 15.18/21 6.35/26 10.05/27 5.48/28 2.20/12 7.42/22 1.33/23 27.49/31 0.43/14
84.27/26 84.53/26 85.14/26
1.43/22 0.26/7 0.21/18
27 [7] GAWRYŚ, Radosław 87.47 4.35/25 27.19/30 34.11/29 42.23/28 45.22/28 48.26/28 56.16/27 59.32/27 84.11/28 85.04/28
BKS Wataha 4.35/25 22.44/30 6.52/28 8.12/20 2.59/18 3.04/24 7.50/23 3.16/30 24.39/30 0.53/24
86.54/27 87.28/27 87.47/27
1.50/26 0.34/23 0.19/6
28 [114] ZALESKI, Jakub 88.15 4.07/22 20.06/24 25.12/23 35.08/24 41.07/26 44.29/26 58.13/28 60.57/28 83.17/27 83.58/27
MKS Paulinum 4.07/22 15.59/23 5.06/24 9.56/26 5.59/29 3.22/26 13.44/30 2.44/29 22.20/26 0.41/11
87.29/28 87.54/28 88.15/28
3.31/30 0.25/4 0.21/18
29 [8] NOWAKOWSKI, Maciej 90.23 6.24/30 22.43/28 28.14/27 52.12/29 55.28/29 58.55/29 66.29/29 68.11/29 87.14/29 87.53/29
BKS Wataha 6.24/30 16.19/24 5.31/25 23.58/30 3.16/20 3.27/28 7.34/21 1.42/25 19.03/22 0.39/9
89.33/29 90.03/29 90.23/29
1.40/17 0.30/16 0.20/12
30 [144] KACZOCHA, Szymon 111.28 6.16/29 41.02/31 50.30/31 61.53/30 67.54/30 70.53/30 77.45/30 79.08/30 103.45/30 105.19/30
UKS Arkady 6.16/29 34.46/31 9.28/30 11.23/28 6.01/30 2.59/22 6.52/18 1.23/18 24.37/29 1.34/29
110.24/30 111.04/30 111.28/30
5.05/31 0.40/29 0.24/30
31 [336] KĘDZIERSKI, Nataniel 112.13 9.17/31 27.01/29 38.00/30 65.55/31 69.29/31 73.08/31 83.34/31 85.28/31 108.05/31 109.36/31
WKS Śląsk 9.17/31 17.44/27 10.59/31 27.55/31 3.34/22 3.39/29 10.26/28 1.54/26 22.37/27 1.31/28
111.10/31 111.51/31 112.13/31
1.34/15 0.41/30 0.22/23
[204] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz NKL-bPK 2.50/ 13.37/ 17.15/ 23.59/ / 34.24/ 46.34/ 48.48/ 63.06/ 63.43/
UKS Kometa 2.50/ 10.47/ 3.38/ 6.44/ / / 12.10/ 2.14/ 14.18/ 0.37/
65.19/ 65.45/ 66.04/
1.36/ 0.26/ 0.19/
[112] PACHNIK, Stanisław NKL-bPK 3.16/ 15.01/ 17.17/ 22.31/ 26.12/ 27.55/ / / / /
MKS Paulinum 3.16/ 11.45/ 2.16/ 5.14/ 3.41/ 1.43/ / / / /
/ / /
/ / /
[41] BIERNAT, Michał DNF / / / / / / / / / /
KOS BnO / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[113] SOBIŃSKI, Adrian DNF / / / / / / / / / /
MKS Paulinum / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[222] KULESZA, Igor DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientuś / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[22] CUPRYŚ, Amadeusz PKNKL-bPK 6.15/ / 56.25/ / / / / / 84.59/ 85.57/
HKS Azymut Mochy 6.15/ / / / / / / / / 0.58/
88.36/ 89.16/ 89.49/
2.39/ 0.40/ 0.33/
[] KOTKOWIAK, Piotr PKNKL-bPK 3.16/ 29.29/ 53.05/ / / / / / 82.02/ 83.02/
KOS BnO 3.16/ 26.13/ 23.36/ / / / / / / 1.00/
85.38/ 86.13/ 86.38/
2.36/ 0.35/ 0.25/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 8.2km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-42 3-43 4-53 5-54 6-47 7-45 8-38 9-63 10-62
11-40 12-68 13-64 14-41 15-100
1 [228] RZEŃCA, Piotr 59.08 15.33/2 19.23/3 20.57/3 24.49/2 27.31/1* 31.02/1* 33.33/1* 36.48/1* 43.42/1* 46.04/1*
UKS Orientuś 15.33/2 3.50/11 1.34/7 3.52/2 2.42/1* 3.31/3 2.31/2 3.15/1* 6.54/2 2.22/12
55.24/1* 56.56/1* 57.35/1* 58.31/1* 58.52/1* 59.08/1*
9.20/2 1.32/9 0.39/12 0.56/2 0.21/1* 0.16/1*
2 [343] KRAWCZYŃSKI, Mikołaj 59.36 16.31/5 19.15/2 20.39/1* 24.30/1* 27.57/2 31.14/2 34.11/2 37.35/2 44.23/2 46.16/2
WKS Śląsk 16.31/5 2.44/1* 1.24/2 3.51/1* 3.27/11 3.17/1* 2.57/8 3.24/4 6.48/1* 1.53/1*
55.34/2 57.07/2 57.42/2 58.49/2 59.17/2 59.36/2
9.18/1* 1.33/11 0.35/4 1.07/5 0.28/21 0.19/11
3 [383] KRZYSZTYŃSKI, Michał 61.32 15.13/1* 19.11/1* 20.53/2 24.54/3 28.14/3 31.47/3 34.32/3 38.04/3 45.28/3 47.32/3
WKS Wawel 15.13/1* 3.58/14 1.42/13 4.01/6 3.20/10 3.33/4 2.45/5 3.32/8 7.24/6 2.04/5
57.19/3 58.50/3 59.31/3 60.44/3 61.11/3 61.32/3
9.47/4 1.31/6 0.41/14 1.13/8 0.27/18 0.21/22
4 [345] ROSŁANIEC, Mateusz 64.08 17.42/9 20.26/6 22.03/5 26.23/6 29.07/4 33.46/4 36.31/4 39.55/5 48.20/5 50.20/5
WKS Śląsk 17.42/9 2.44/1* 1.37/10 4.20/11 2.44/2 4.39/14 2.45/5 3.24/4 8.25/15 2.00/2
60.20/4 61.41/4 62.21/4 63.21/4 63.48/4 64.08/4
10.00/7 1.21/2 0.40/13 1.00/3 0.27/18 0.20/17
5 [153] PŁÓCIENNIK, Konrad 65.41 16.06/3 19.52/4 21.27/4 25.32/4 29.17/5 34.07/5 36.37/5 39.52/4 47.11/4 49.12/4
UKS Azymut 16.06/3 3.46/10 1.35/8 4.05/7 3.45/13 4.50/18 2.30/1* 3.15/1* 7.19/4 2.01/3
60.55/5 62.37/5 63.13/5 64.57/5 65.21/5 65.41/5
11.43/16 1.42/16 0.36/7 1.44/24 0.24/5 0.20/17
6 [205] BYRCZEK, Jan 66.06 17.23/8 20.55/9 22.28/8 27.00/11 31.18/13 34.56/10 38.14/10 41.39/10 49.43/9 52.12/10
UKS Kometa 17.23/8 3.32/9 1.33/6 4.32/16 4.18/18 3.38/5 3.18/16 3.25/6 8.04/9 2.29/16
62.09/7 63.29/7 63.58/7 65.23/6 65.47/6 66.06/6
9.57/6 1.20/1* 0.29/1* 1.25/17 0.24/5 0.19/11
7 [45] PETERSBURSKI, Krystian 66.17 16.26/4 20.47/7 22.11/7 26.35/8 31.02/11 35.13/11 38.21/11 42.11/11 49.27/7 51.51/7
KOS BnO 16.26/4 4.21/20 1.24/2 4.24/14 4.27/21 4.11/8 3.08/10 3.50/13 7.16/3 2.24/14
61.35/6 63.12/6 63.49/6 65.36/7 65.58/7 66.17/7
9.44/3 1.37/13 0.37/9 1.47/26 0.22/3 0.19/11
8 [243] GŁADECKI, Dawid 66.20 16.50/6 20.48/8 22.33/9 26.44/10 29.50/6 34.15/7 36.52/6 40.12/6 48.21/6 50.23/6
UKS OSiR 16.50/6 3.58/14 1.45/15 4.11/10 3.06/7 4.25/10 2.37/4 3.20/3 8.09/10 2.02/4
62.22/9 63.49/8 64.30/8 65.38/8 66.03/8 66.20/8
11.59/18 1.27/5 0.41/14 1.08/6 0.25/8 0.17/3
9 [346] SVADLENA, Michal 66.53 16.58/7 20.25/5 22.07/6 26.07/5 29.53/7 34.24/9 37.28/8 41.07/8 49.46/10 52.11/9
WKS Śląsk 16.58/7 3.27/8 1.42/13 4.00/5 3.46/15 4.31/13 3.04/9 3.39/11 8.39/18 2.25/15
62.19/8 63.50/9 64.54/9 66.06/9 66.32/9 66.53/9
10.08/9 1.31/6 1.04/27 1.12/7 0.26/12 0.21/22
10 [382] KIJAK, Jakub 68.30 18.21/13 21.44/12 23.12/12 27.22/12 30.21/9 34.07/5 37.45/9 41.31/9 49.42/8 52.04/8
WKS Wawel 18.21/13 3.23/7 1.28/5 4.10/9 2.59/4 3.46/6 3.38/22 3.46/12 8.11/12 2.22/12
64.04/10 65.30/10 66.54/10 67.49/10 68.13/10 68.30/10
12.00/19 1.26/4 1.24/28 0.55/1* 0.24/5 0.17/3
11 [166] PESTA, Piotr 70.11 18.17/12 22.39/14 24.00/13 28.06/13 31.14/12 37.39/12 41.02/12 45.07/13 53.01/13 55.09/12
UKS Azymut 45 18.17/12 4.22/22 1.21/1* 4.06/8 3.08/8 6.25/22 3.23/18 4.05/17 7.54/8 2.08/7
65.34/11 67.21/11 67.56/11 69.24/11 69.50/11 70.11/11
10.25/12 1.47/20 0.35/4 1.28/19 0.26/12 0.21/22
12 [152] KALISIAK, Dawid 70.22 17.53/10 20.59/11 22.34/10 26.33/7 30.28/10 38.28/18 41.37/16 45.14/14 53.25/14 56.10/13
UKS Azymut 17.53/10 3.06/4 1.35/8 3.59/4 3.55/16 8.00/27 3.09/12 3.37/10 8.11/12 2.45/20
66.01/12 67.33/12 68.33/12 69.38/12 70.06/12 70.22/12
9.51/5 1.32/9 1.00/25 1.05/4 0.28/21 0.16/1*
13 [344] LEDNIOWSKI, Filip 71.21 18.29/14 21.51/13 25.06/15 30.14/17 34.33/18 38.03/15 41.13/14 44.46/12 52.55/12 56.17/14
WKS Śląsk 18.29/14 3.22/6 3.15/27 5.08/20 4.19/19 3.30/2 3.10/14 3.33/9 8.09/10 3.22/23
66.37/13 68.20/13 69.01/13 70.29/13 70.59/13 71.21/13
10.20/11 1.43/18 0.41/14 1.28/19 0.30/25 0.22/25
14 [180] HUBA, Karol 71.30 20.02/19 23.14/16 25.09/16 29.36/14 33.53/17 38.11/16 41.25/15 45.33/16 54.05/15 56.21/15
UKS Azymut Dębów 20.02/19 3.12/5 1.55/17 4.27/15 4.17/17 4.18/9 3.14/15 4.08/18 8.32/17 2.16/8
67.20/14 68.58/15 69.31/15 70.50/15 71.12/15 71.30/14
10.59/13 1.38/15 0.33/2 1.19/13 0.22/3 0.18/7
15 [277] RENIECKI, Franciszek 71.31 19.06/15 24.04/20 25.28/17 32.28/21 35.14/19 39.55/19 42.44/18 46.53/18 55.10/17 57.27/17
UMKS Kwidzyn 19.06/15 4.58/24 1.24/2 7.00/28 2.46/3 4.41/16 2.49/7 4.09/19 8.17/14 2.17/9
67.29/15 68.50/14 69.25/14 70.45/14 71.11/14 71.31/15
10.02/8 1.21/2 0.35/4 1.20/14 0.26/12 0.20/17
16 [255] ŻUREK, Grzegorz 72.54 18.06/11 20.58/10 22.37/11 26.35/8 29.53/7 34.19/8 36.55/7 40.53/7 51.37/11 54.06/11
UKS Siódemka 18.06/11 2.52/3 1.39/11 3.58/3 3.18/9 4.26/11 2.36/3 3.58/14 10.44/23 2.29/16
68.08/16 69.45/16 70.23/16 72.08/16 72.37/16 72.54/16
14.02/23 1.37/13 0.38/11 1.45/25 0.29/23 0.17/3
17 [227] DEREDOS, Bruno 73.07 20.26/21 24.39/21 26.45/21 31.05/19 36.20/20 42.16/20 45.24/20 48.49/20 56.08/20 58.15/20
UKS Orientuś 20.26/21 4.13/19 2.06/22 4.20/11 5.15/23 5.56/21 3.08/10 3.25/6 7.19/4 2.07/6
68.30/17 70.23/17 71.00/17 72.27/17 72.48/17 73.07/17
10.15/10 1.53/22 0.37/9 1.27/18 0.21/1* 0.19/11
18 [254] OGDOWSKI, Bartłomiej 73.31 19.08/16 23.06/15 25.05/14 30.02/15 33.05/14 37.45/13 41.09/13 45.22/15 55.00/16 57.19/16
UKS Siódemka 19.08/16 3.58/14 1.59/19 4.57/19 3.03/5 4.40/15 3.24/19 4.13/20 9.38/21 2.19/10
68.34/18 70.26/18 71.16/18 72.45/18 73.11/18 73.31/18
11.15/14 1.52/21 0.50/22 1.29/21 0.26/12 0.20/17
19 [154] ZAJĄC, Dawid 73.38 20.04/20 23.58/19 25.53/20 30.16/18 33.49/15 38.19/17 43.14/19 47.47/19 55.25/19 57.57/19
UKS Azymut 20.04/20 3.54/12 1.55/17 4.23/13 3.33/12 4.30/12 4.55/28 4.33/23 7.38/7 2.32/18
69.14/19 70.59/19 71.40/19 72.54/19 73.20/19 73.38/19
11.17/15 1.45/19 0.41/14 1.14/9 0.26/12 0.18/7
20 [342] CZAPLIŃSKI, Jakub 74.15 19.53/18 23.50/18 25.31/18 30.06/16 33.51/16 37.56/14 42.06/17 46.06/17 55.18/18 57.39/18
WKS Śląsk 19.53/18 3.57/13 1.41/12 4.35/17 3.45/13 4.05/7 4.10/26 4.00/15 9.12/19 2.21/11
70.08/20 71.39/20 72.15/20 73.30/20 73.57/20 74.15/20
12.29/20 1.31/6 0.36/7 1.15/11 0.27/18 0.18/7
21 [305] PIERZCHAŁA, Michał 82.04 19.32/17 23.36/17 25.40/19 31.28/20 36.55/21 44.44/21 47.53/21 51.54/21 60.23/21 63.10/21
UNTS 19.32/17 4.04/18 2.04/21 5.48/23 5.27/24 7.49/25 3.09/12 4.01/16 8.29/16 2.47/21
76.55/21 78.37/21 79.21/21 81.16/21 81.41/21 82.04/21
13.45/22 1.42/16 0.44/19 1.55/27 0.25/8 0.23/26
22 [132] CHOROŚ, Tomasz 87.46 23.31/26 29.00/26 31.00/26 39.08/26 42.13/24 47.00/23 50.22/23 54.41/22 64.18/22 66.53/22
PUKS Młode Orły 23.31/26 5.29/26 2.00/20 8.08/29 3.05/6 4.47/17 3.22/17 4.19/21 9.37/20 2.35/19
80.17/22 82.14/22 85.44/22 86.58/22 87.27/22 87.46/22
13.24/21 1.57/24 3.30/29 1.14/9 0.29/23 0.19/11
23 [25] SEIDEL, Nikodem 91.39 24.01/27 28.27/25 30.55/25 36.57/25 41.16/23 46.45/22 50.12/22 55.06/23 64.56/23 68.32/23
HKS Azymut Mochy 24.01/27 4.26/23 2.28/26 6.02/27 4.19/19 5.29/19 3.27/20 4.54/24 9.50/22 3.36/24
83.43/23 86.01/23 86.46/23 90.42/23 91.14/23 91.39/23
15.11/24 2.18/26 0.45/21 3.56/29 0.32/27 0.25/28
24 [304] MICHALAK, Kacper 93.32 22.24/23 26.45/23 28.58/23 34.41/23 42.45/25 49.50/26 53.20/25 58.14/24 71.38/24 76.20/25
UNTS 22.24/23 4.21/20 2.13/23 5.43/22 8.04/29 7.05/23 3.30/21 4.54/24 13.24/24 4.42/29
88.04/24 90.37/24 91.32/24 92.50/24 93.15/24 93.32/24
11.44/17 2.33/28 0.55/24 1.18/12 0.25/8 0.17/3
25 [253] KUŹBA, Jakub 96.54 23.12/24 28.19/24 30.35/24 36.28/24 42.54/26 48.35/24 53.03/24 58.38/25 72.36/25 75.24/24
UKS Siódemka 23.12/24 5.07/25 2.16/25 5.53/26 6.26/26 5.41/20 4.28/27 5.35/27 13.58/26 2.48/22
91.43/25 93.57/25 94.41/25 96.04/25 96.34/25 96.54/25
16.19/26 2.14/25 0.44/19 1.23/16 0.30/25 0.20/17
26 [226] BARTOS, Grzegorz 102.17 22.18/22 26.21/22 28.12/22 33.02/22 39.40/22 49.16/25 54.18/26 60.02/26 74.38/26 79.18/26
UKS Orientuś 22.18/22 4.03/17 1.51/16 4.50/18 6.38/27 9.36/29 5.02/29 5.44/28 14.36/27 4.40/28
96.26/26 98.51/26 99.45/26 101.15/26 101.51/26 102.17/26
17.08/28 2.25/27 0.54/23 1.30/22 0.36/29 0.26/29
27 [206] KUCHARCZYK, Jakub 105.08 23.29/25 29.35/27 37.43/27 43.31/27 48.45/27 57.15/27 61.03/27 65.26/27 80.31/27 84.09/27
UKS Kometa 23.29/25 6.06/27 8.08/29 5.48/23 5.14/22 8.30/28 3.48/24 4.23/22 15.05/29 3.38/25
100.05/27 102.00/27 102.41/27 104.24/27 104.50/27 105.08/27
15.56/25 1.55/23 0.41/14 1.43/23 0.26/12 0.18/7
28 [167] SIENKIEWICZ, Maksymilian 107.35 29.10/28 35.47/28 38.02/28 43.42/28 51.41/28 58.46/28 62.25/28 67.30/28 82.21/28 86.29/28
UKS Azymut 45 29.10/28 6.37/29 2.15/24 5.40/21 7.59/28 7.05/23 3.39/23 5.05/26 14.51/28 4.08/27
103.22/28 104.58/28 105.31/28 106.51/28 107.16/28 107.35/28
16.53/27 1.36/12 0.33/2 1.20/14 0.25/8 0.19/11
29 [194] MUSIAŁA, Hubert 119.10 32.40/29 38.48/29 46.52/29 52.40/29 58.29/29 66.25/29 70.19/29 76.06/29 89.42/29 93.23/29
UKS Grom 32.40/29 6.08/28 8.04/28 5.48/23 5.49/25 7.56/26 3.54/25 5.47/29 13.36/25 3.41/26
111.45/29 114.42/29 115.43/29 118.12/29 118.46/29 119.10/29
18.22/29 2.57/29 1.01/26 2.29/28 0.34/28 0.24/27
[381] BARAN, Grzegorz NKL-bPK 35.52/ 42.47/ 45.18/ 51.53/ 56.24/ 62.28/ 67.15/ 72.39/ / /
WKS Wawel 35.52/ 6.55/ 2.31/ 6.35/ 4.31/ 6.04/ 4.47/ 5.24/ / /
78.02/ 81.00/ 82.42/ / 86.52/ 87.29/
/ 2.58/ 1.42/ / / 0.37/
[115] PAWŁOWICZ, Bruno DNF / / / / / / / / / /
MKS Paulinum / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20 11.0km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-75 2-61 3-35 4-44 5-39 6-42 7-43 8-32 9-49 10-56
11-48 12-38 13-62 14-63 15-37 16-64 17-41 18-100
1 [384] BIEDERMAN , Marcin 84.12 16.23/1* 21.21/1* 25.54/1* 30.24/1* 36.22/1* 39.43/1* 41.17/1* 48.47/2 50.15/2 53.39/2
WKS Wawel 16.23/1* 4.58/2 4.33/1* 4.30/6 5.58/1* 3.21/4 1.34/2 7.30/7 1.28/1* 3.24/3
59.17/2 63.16/2 69.55/1* 72.52/1* 76.18/1* 82.40/1* 83.32/1* 83.55/1* 84.12/1*
5.38/1* 3.59/3 6.39/1* 2.57/3 3.26/1* 6.22/1* 0.52/1* 0.23/1* 0.17/1*
2 [306] BEDNARSKI, Jan 88.04 17.22/2 22.06/2 26.57/2 30.43/2 37.11/2 40.55/2 42.23/2 48.07/1* 50.02/1* 53.12/1*
UNTS 17.22/2 4.44/1* 4.51/3 3.46/1* 6.28/5 3.44/5 1.28/1* 5.44/1* 1.55/6 3.10/1*
59.12/1* 62.45/1* 72.27/3 74.56/2 79.04/2 85.55/2 87.19/2 87.44/2 88.04/2
6.00/3 3.33/1* 9.42/6 2.29/1* 4.08/2 6.51/2 1.24/5 0.25/3 0.20/5
3 [229] ZUCHMAŃSKI, Przemysław 89.34 19.37/5 25.10/5 30.00/4 34.19/4 40.43/4 43.45/4 45.21/4 51.20/4 52.59/4 56.31/4
UKS Orientuś 19.37/5 5.33/4 4.50/2 4.19/3 6.24/4 3.02/2 1.36/4 5.59/2 1.39/3 3.32/4
62.30/4 66.04/4 72.47/4 75.35/3 80.04/3 87.29/3 88.49/3 89.15/3 89.34/3
5.59/2 3.34/2 6.43/2 2.48/2 4.29/4 7.25/5 1.20/4 0.26/4 0.19/3
4 [385] KUCA, Kacper 89.42 17.32/3 23.47/3 28.56/3 33.09/3 39.07/3 42.03/3 43.38/3 49.55/3 51.23/3 54.34/3
WKS Wawel 17.32/3 6.15/6 5.09/4 4.13/2 5.58/1* 2.56/1* 1.35/3 6.17/3 1.28/1* 3.11/2
60.35/3 64.47/3 72.23/2 75.55/4 81.05/4 87.56/4 88.59/4 89.23/4 89.42/4
6.01/4 4.12/5 7.36/3 3.32/6 5.10/7 6.51/2 1.03/2 0.24/2 0.19/3
5 [181] KRUK, Michał 103.49 19.31/4 24.38/4 32.43/6 38.31/6 44.46/6 49.32/6 53.02/8 60.10/8 61.56/7 66.25/7
UKS Azymut Dębów 19.31/4 5.07/3 8.05/8 5.48/8 6.15/3 4.46/8 3.30/8 7.08/6 1.46/4 4.29/6
72.58/7 78.01/7 86.15/7 89.26/6 93.55/6 101.17/5 103.01/5 103.29/5 103.49/5
6.33/5 5.03/7 8.14/4 3.11/4 4.29/4 7.22/4 1.44/7 0.28/6 0.20/5
6 [260] JURCZYK, Maciej 103.57 20.08/6 26.52/6 32.23/5 36.45/5 43.39/5 46.59/5 49.10/5 55.43/5 57.47/5 62.59/5
UKS Sparta Czyżowice 20.08/6 6.44/8 5.31/6 4.22/4 6.54/7 3.20/3 2.11/7 6.33/4 2.04/7 5.12/8
70.47/5 74.58/5 84.50/5 88.20/5 92.45/5 101.58/6 103.09/6 103.35/6 103.57/6
7.48/8 4.11/4 9.52/7 3.30/5 4.25/3 9.13/6 1.11/3 0.26/4 0.22/7
7 [386] TOPÓR, Michał 106.12 21.44/7 28.07/7 34.56/7 40.00/7 47.04/8 50.56/8 52.40/7 59.38/6 61.32/6 65.51/6
WKS Wawel 21.44/7 6.23/7 6.49/7 5.04/7 7.04/8 3.52/7 1.44/5 6.58/5 1.54/5 4.19/5
72.52/6 77.34/6 86.03/6 90.02/7 94.35/7 103.51/7 105.24/7 105.54/7 106.12/7
7.01/6 4.42/6 8.29/5 3.59/8 4.33/6 9.16/7 1.33/6 0.30/8 0.18/2
8 [307] MOSSAKOWSKI, Wojciech 113.02 24.11/8 30.05/8 35.32/8 40.00/7 46.35/7 50.26/7 52.18/6 60.04/7 62.24/8 66.54/8
UNTS 24.11/8 5.54/5 5.27/5 4.28/5 6.35/6 3.51/6 1.52/6 7.46/8 2.20/8 4.30/7
74.10/8 79.29/8 89.58/8 93.53/8 100.41/8 110.12/8 112.09/8 112.37/8 113.02/8
7.16/7 5.19/8 10.29/8 3.55/7 6.48/8 9.31/8 1.57/8 0.28/6 0.25/8
[195] MUSIAŁA, Bartosz NKL-bPK 29.17/ 36.40/ 45.25/ 54.36/ 63.15/ 69.04/ 71.08/ 82.26/ 85.44/ /
UKS Grom 29.17/ 7.23/ 8.45/ 9.11/ 8.39/ 5.49/ 2.04/ 11.18/ 3.18/ /
112.06/ 121.03/ 132.57/ 137.31/ 147.43/ 160.14/ 162.13/ 162.55/ 163.25/
/ 8.57/ 11.54/ 4.34/ 10.12/ 12.31/ 1.59/ 0.42/ 0.30/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21 14.2km 0m 30k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
1 [349] KOWALSKI, Wojciech 93.51 13.53/1* 19.09/1* 21.46/1* 22.46/1* 24.13/1* 27.00/1* 31.50/1* 36.07/1* 39.26/1* 43.52/1*
WKS Śląsk 13.53/1* 5.16/1* 2.37/5 1.00/2 1.27/1* 2.47/1* 4.50/1* 4.17/4 3.19/1* 4.26/14
45.27/1* 48.07/1* 50.22/1* 51.22/1* 55.16/1* 59.15/1* 62.19/1* 70.54/1* 71.28/1* 72.09/1*
1.35/9 2.40/1* 2.15/2 1.00/1* 3.54/1* 3.59/6 3.04/1* 8.35/1* 0.34/1* 0.41/3
74.24/1* 75.58/1* 77.28/1* 79.50/1* 80.28/1* 85.53/1* 91.22/1* 92.07/1* 93.11/1* 93.33/1*
2.15/14 1.34/5 1.30/14 2.22/15 0.38/3 5.25/5 5.29/2 0.45/10 1.04/6 0.22/1*
93.51/1*
0.18/5
2 [145] DUTKOWSKI, Mikołaj 97.50 14.32/2 20.06/2 23.09/2 24.08/2 25.53/2 29.34/4 35.17/5 39.27/5 43.27/5 46.14/4
UKS Arkady 14.32/2 5.34/3 3.03/16 0.59/1* 1.45/12 3.41/10 5.43/9 4.10/3 4.00/11 2.47/5
47.57/4 50.52/4 53.07/2 54.07/2 58.14/2 62.26/2 65.36/2 74.48/2 76.28/2 78.34/3
1.43/10 2.55/2 2.15/2 1.00/1* 4.07/4 4.12/9 3.10/2 9.12/3 1.40/16 2.06/12
79.12/2 80.34/2 81.07/2 81.49/2 84.09/2 89.22/2 95.27/2 96.07/2 97.11/2 97.34/2
0.38/2 1.22/1* 0.33/1* 0.42/1* 2.20/13 5.13/2 6.05/7 0.40/4 1.04/6 0.23/3
97.50/2
0.16/1*
3 [310] WOŁOWCZYK, Krzysztof 98.06 15.30/6 21.20/5 23.47/5 24.57/5 26.36/6 29.27/2 34.54/3 40.26/6 43.55/6 47.01/5
UNTS 15.30/6 5.50/7 2.27/3 1.10/7 1.39/4 2.51/2 5.27/5 5.32/15 3.29/3 3.06/7
48.31/5 51.45/5 53.54/4 54.55/4 59.01/3 62.36/3 65.47/3 76.11/3 77.43/3 79.40/4
1.30/4 3.14/8 2.09/1* 1.01/3 4.06/3 3.35/1* 3.11/3 10.24/11 1.32/12 1.57/11
80.16/3 81.45/3 82.25/3 83.11/3 85.28/3 90.33/3 95.56/3 96.37/3 97.26/3 97.49/3
0.36/1* 1.29/2 0.40/7 0.46/2 2.17/12 5.05/1* 5.23/1* 0.41/5 0.49/1* 0.23/3
98.06/3
0.17/2
4 [308] PARFIANOWICZ, Piotr 99.50 15.42/8 21.31/7 23.50/6 25.01/6 26.30/4 29.48/6 35.19/6 39.26/4 43.02/3 45.58/2
UNTS 15.42/8 5.49/6 2.19/1* 1.11/9 1.29/2 3.18/7 5.31/6 4.07/2 3.36/4 2.56/6
47.29/2 50.42/3 53.11/3 54.16/3 61.01/6 65.10/6 68.26/6 77.09/5 77.43/3 78.21/2
1.31/6 3.13/7 2.29/7 1.05/5 6.45/20 4.09/8 3.16/4 8.43/2 0.34/1* 0.38/1*
80.29/4 82.03/4 83.31/5 85.48/5 86.26/4 91.42/4 97.26/4 98.07/4 99.09/4 99.33/4
2.08/13 1.34/5 1.28/13 2.17/13 0.38/3 5.16/3 5.44/4 0.41/5 1.02/5 0.24/6
99.50/4
0.17/2
5 [169] PIOTROWSKI, Radosław 101.50 15.33/7 21.20/5 24.02/7 25.09/7 26.50/7 30.01/7 35.11/4 39.16/3 43.12/4 45.58/2
UKS Azymut 45 15.33/7 5.47/4 2.42/8 1.07/6 1.41/7 3.11/5 5.10/3 4.05/1* 3.56/9 2.46/4
47.31/3 50.40/2 53.59/5 55.06/5 59.22/4 63.13/4 66.48/4 76.35/4 78.11/5 80.31/6
1.33/8 3.09/6 3.19/15 1.07/9 4.16/6 3.51/2 3.35/9 9.47/7 1.36/14 2.20/14
81.09/5 82.45/5 83.23/4 84.09/4 86.52/5 93.06/5 98.53/5 99.36/5 101.01/5 101.30/5
0.38/2 1.36/8 0.38/2 0.46/2 2.43/17 6.14/12 5.47/5 0.43/9 1.25/11 0.29/14
101.50/5
0.20/10
6 [256] RICHERT, Marcin 102.58 15.28/5 21.45/8 25.45/10 26.59/10 28.38/10 32.40/10 37.46/10 42.04/9 45.29/8 47.52/8
UKS Siódemka 15.28/5 6.17/10 4.00/20 1.14/11 1.39/4 4.02/16 5.06/2 4.18/6 3.25/2 2.23/1*
49.37/8 52.45/6 55.14/6 56.21/6 60.17/5 64.38/5 68.15/5 79.09/8 79.49/7 80.29/5
1.45/11 3.08/5 2.29/7 1.07/9 3.56/2 4.21/12 3.37/10 10.54/14 0.40/4 0.40/2
83.16/8 84.52/6 86.24/7 88.42/8 89.25/7 94.59/7 100.41/7 101.19/7 102.11/6 102.36/6
2.47/17 1.36/8 1.32/15 2.18/14 0.43/6 5.34/6 5.42/3 0.38/2 0.52/2 0.25/9
102.58/6
0.22/15
7 [231] PODZIŃSKI, Rafał 103.27 15.21/4 21.09/4 23.35/4 24.45/4 26.25/3 29.32/3 34.44/2 39.01/2 42.58/2 47.15/7
UKS Orientuś 15.21/4 5.48/5 2.26/2 1.10/7 1.40/6 3.07/4 5.12/4 4.17/4 3.57/10 4.17/13
48.45/6 52.59/7 55.51/9 56.56/8 61.16/8 65.55/8 69.21/8 79.05/7 79.42/6 80.33/7
1.30/4 4.14/14 2.52/11 1.05/5 4.20/7 4.39/13 3.26/8 9.44/6 0.37/3 0.51/5
83.09/6 84.56/7 86.38/8 89.08/9 89.44/8 95.08/8 101.15/8 101.54/8 102.47/7 103.09/7
2.36/16 1.47/14 1.42/17 2.30/19 0.36/1* 5.24/4 6.07/8 0.39/3 0.53/3 0.22/1*
103.27/7
0.18/5
8 [116] DZIOBA, Mateusz 103.47 15.10/3 20.27/3 23.21/3 24.35/3 26.35/5 29.38/5 35.33/7 40.31/7 44.22/7 47.07/6
MKS Paulinum 15.10/3 5.17/2 2.54/12 1.14/11 2.00/16 3.03/3 5.55/12 4.58/10 3.51/7 2.45/3
48.58/7 53.16/9 55.50/8 56.59/9 61.11/7 65.19/7 68.59/7 78.25/6 80.11/8 82.30/8
1.51/13 4.18/17 2.34/10 1.09/12 4.12/5 4.08/7 3.40/11 9.26/4 1.46/18 2.19/13
83.09/6 84.58/8 85.36/6 86.25/6 88.49/6 94.28/6 100.21/6 101.13/6 103.05/8 103.28/8
0.39/4 1.49/15 0.38/2 0.49/5 2.24/14 5.39/7 5.53/6 0.52/16 1.52/19 0.23/3
103.47/8
0.19/8
9 [77] DRĄGOWSKI, Kuba 105.19 15.42/8 22.18/9 25.02/8 26.03/8 27.36/8 30.51/8 36.40/8 42.02/8 45.56/9 48.21/9
KS OK!Sport 15.42/8 6.36/13 2.44/10 1.01/3 1.33/3 3.15/6 5.49/10 5.22/14 3.54/8 2.25/2
49.50/9 53.04/8 55.33/7 56.42/7 62.13/9 66.25/9 70.18/9 79.59/9 81.34/9 84.03/9
1.29/3 3.14/8 2.29/7 1.09/12 5.31/15 4.12/9 3.53/13 9.41/5 1.35/13 2.29/17
84.48/9 86.25/9 87.03/9 87.53/7 90.20/9 96.24/9 102.55/9 103.37/9 104.32/9 104.58/9
0.45/7 1.37/10 0.38/2 0.50/6 2.27/15 6.04/11 6.31/10 0.42/7 0.55/4 0.26/11
105.19/9
0.21/12
10 [9] GALICZ, Karol 107.59 17.19/14 23.43/13 26.24/13 27.39/13 29.20/13 33.57/12 39.33/12 44.42/11 48.29/11 51.47/10
BKS Wataha 17.19/14 6.24/11 2.41/7 1.15/14 1.41/7 4.37/19 5.36/7 5.09/12 3.47/6 3.18/8
53.14/10 56.19/10 58.43/10 59.49/10 64.44/10 68.38/10 71.56/10 81.45/10 83.29/10 85.53/10
1.27/2 3.05/3 2.24/4 1.06/8 4.55/9 3.54/4 3.18/6 9.49/8 1.44/17 2.24/16
86.35/10 88.08/10 88.47/10 89.39/10 92.15/10 98.11/10 105.04/10 105.51/10 107.17/10 107.41/10
0.42/6 1.33/3 0.39/6 0.52/7 2.36/16 5.56/9 6.53/11 0.47/12 1.26/13 0.24/6
107.59/10
0.18/5
11 [230] PASZYŃSKI, Piotr 111.00 16.43/11 22.53/10 25.47/11 27.08/11 28.49/11 35.33/13 42.28/16 47.47/14 51.27/14 54.52/12
UKS Orientuś 16.43/11 6.10/8 2.54/12 1.21/15 1.41/7 6.44/21 6.55/16 5.19/13 3.40/5 3.25/9
56.17/12 59.22/12 61.46/12 62.51/12 67.46/12 71.39/12 74.59/12 84.48/11 85.34/11 86.18/11
1.25/1* 3.05/3 2.24/4 1.05/5 4.55/9 3.53/3 3.20/7 9.49/8 0.46/8 0.44/4
89.39/11 91.12/11 92.50/11 95.18/11 95.55/11 101.50/11 108.14/11 108.56/11 110.19/11 110.43/11
3.21/19 1.33/3 1.38/16 2.28/18 0.37/2 5.55/8 6.24/9 0.42/7 1.23/10 0.24/6
111.00/11
0.17/2
12 [157] PABICH, Mariusz 118.34 16.57/13 23.28/12 26.03/12 27.34/12 29.17/12 33.01/11 38.50/11 43.26/10 47.35/10 52.09/11
UKS Azymut 16.57/13 6.31/12 2.35/4 1.31/18 1.43/10 3.44/11 5.49/10 4.36/7 4.09/13 4.34/15
53.40/11 56.57/11 59.55/11 61.06/11 65.43/11 70.01/11 74.57/11 86.06/12 86.50/12 88.11/12
1.31/6 3.17/10 2.58/12 1.11/14 4.37/8 4.18/11 4.56/16 11.09/15 0.44/6 1.21/9
91.36/12 93.42/12 95.56/12 98.57/12 99.46/12 107.48/12 115.29/12 116.17/12 117.48/12 118.14/12
3.25/20 2.06/18 2.14/21 3.01/20 0.49/8 8.02/20 7.41/14 0.48/14 1.31/15 0.26/11
118.34/12
0.20/10
13 [35] JANKOWIAK, Paweł 120.58 16.28/10 30.35/19 33.18/18 35.05/19 36.50/18 40.40/18 47.36/18 54.01/18 58.16/17 63.01/18
Indywidualnie 16.28/10 14.07/23 2.43/9 1.47/19 1.45/12 3.50/12 6.56/17 6.25/19 4.15/14 4.45/17
64.49/17 68.21/17 70.49/17 71.53/17 76.49/17 80.46/15 84.02/14 93.57/14 95.33/15 98.08/15
1.48/12 3.32/11 2.28/6 1.04/4 4.56/11 3.57/5 3.16/4 9.55/10 1.36/14 2.35/18
98.48/14 100.22/14 101.00/14 101.47/13 104.48/14 110.50/14 117.46/13 118.23/13 120.14/13 120.39/13
0.40/5 1.34/5 0.38/2 0.47/4 3.01/18 6.02/10 6.56/12 0.37/1* 1.51/18 0.25/9
120.58/13
0.19/8
14 [155] GRYZIO, Łukasz 121.18 18.42/17 26.17/16 29.16/16 30.30/16 32.13/15 36.11/16 42.11/13 48.32/16 52.53/15 56.22/14
UKS Azymut 18.42/17 7.35/16 2.59/15 1.14/11 1.43/10 3.58/14 6.00/13 6.21/18 4.21/15 3.29/10
58.19/13 62.34/13 66.05/13 67.21/13 72.44/13 78.01/13 81.44/13 92.32/13 93.17/13 94.09/13
1.57/16 4.15/15 3.31/18 1.16/15 5.23/13 5.17/15 3.43/12 10.48/13 0.45/7 0.52/6
96.41/13 98.27/13 100.16/13 102.42/14 103.26/13 109.59/13 117.49/14 118.36/14 120.28/14 120.57/14
2.32/15 1.46/12 1.49/18 2.26/17 0.44/7 6.33/13 7.50/15 0.47/12 1.52/19 0.29/14
121.18/14
0.21/12
15 [117] KALATA, Michał 124.47 16.46/12 22.57/11 25.34/9 26.40/9 28.29/9 32.08/9 37.44/9 45.57/12 50.37/12 58.58/15
MKS Paulinum 16.46/12 6.11/9 2.37/5 1.06/5 1.49/14 3.39/9 5.36/7 8.13/22 4.40/16 8.21/22
60.52/14 64.29/14 67.32/14 68.39/14 74.29/14 79.43/14 84.03/15 94.40/15 95.22/14 96.38/14
1.54/15 3.37/12 3.03/13 1.07/9 5.50/17 5.14/14 4.20/15 10.37/12 0.42/5 1.16/8
99.50/15 101.28/15 103.23/15 105.46/15 106.28/15 114.00/15 121.16/15 122.06/15 123.43/15 124.18/15
3.12/18 1.38/11 1.55/19 2.23/16 0.42/5 7.32/16 7.16/13 0.50/15 1.37/16 0.35/19
124.47/15
0.29/22
16 [261] JURCZYK, Tomasz 134.15 18.03/15 25.04/14 28.47/15 30.00/15 31.49/14 35.49/14 42.17/14 47.18/13 51.25/13 55.16/13
UKS Sparta Czyżowice 18.03/15 7.01/14 3.43/19 1.13/10 1.49/14 4.00/15 6.28/15 5.01/11 4.07/12 3.51/11
62.25/15 66.54/16 70.03/16 71.27/16 76.46/15 82.48/17 88.12/17 100.12/16 102.52/16 105.43/16
7.09/23 4.29/18 3.09/14 1.24/16 5.19/12 6.02/18 5.24/19 12.00/16 2.40/22 2.51/19
106.32/16 108.30/16 109.27/16 110.24/16 115.09/16 122.53/16 130.57/16 131.51/16 133.18/16 133.49/16
0.49/9 1.58/16 0.57/10 0.57/9 4.45/23 7.44/18 8.04/16 0.54/17 1.27/14 0.31/17
134.15/16
0.26/19
17 [92] SOKALSKI, Dariusz 137.08 19.33/18 27.20/17 30.52/17 32.15/17 34.43/17 38.36/17 46.45/17 53.26/17 58.26/18 63.00/17
KU AZS WAT Warszawa 19.33/18 7.47/18 3.32/17 1.23/16 2.28/18 3.53/13 8.09/21 6.41/20 5.00/18 4.34/15
65.04/18 69.21/18 72.41/18 74.45/18 80.24/18 86.03/18 91.11/18 104.03/17 106.20/17 109.35/17
2.04/18 4.17/16 3.20/16 2.04/22 5.39/16 5.39/16 5.08/18 12.52/17 2.17/19 3.15/21
110.25/17 112.11/17 112.51/17 113.43/17 117.33/17 124.57/17 133.55/17 134.50/17 136.04/17 136.43/17
0.50/10 1.46/12 0.40/7 0.52/7 3.50/22 7.24/15 8.58/18 0.55/19 1.14/9 0.39/21
137.08/17
0.25/17
18 [156] ŁUBIS, Michał 156.41 23.15/22 32.00/21 37.09/22 39.07/22 41.36/21 49.31/22 57.06/22 65.00/22 70.17/22 74.22/20
UKS Azymut 23.15/22 8.45/21 5.09/23 1.58/22 2.29/19 7.55/22 7.35/18 7.54/21 5.17/21 4.05/12
76.40/20 81.16/20 85.12/20 87.16/20 95.00/20 101.04/20 107.02/20 119.55/19 122.19/19 125.49/19
2.18/20 4.36/19 3.56/21 2.04/22 7.44/22 6.04/19 5.58/20 12.53/18 2.24/20 3.30/23
127.03/19 129.32/19 130.38/19 131.52/19 135.27/19 143.20/19 152.54/19 154.08/20 155.33/19 156.15/19
1.14/12 2.29/20 1.06/11 1.14/11 3.35/20 7.53/19 9.34/21 1.14/23 1.25/11 0.42/23
156.41/19
0.26/19
19 [89] BECMER, Damian 156.58 22.46/20 30.29/18 33.21/19 34.49/18 37.10/19 41.37/19 49.20/19 54.02/19 59.09/19 64.13/19
KU AZS WAT Warszawa 22.46/20 7.43/17 2.52/11 1.28/17 2.21/17 4.27/17 7.43/20 4.42/9 5.07/19 5.04/19
66.18/19 72.50/19 76.44/19 78.12/19 84.28/19 95.27/19 99.37/19 120.54/20 123.43/20 126.55/20
2.05/19 6.32/22 3.54/20 1.28/17 6.16/19 10.59/22 4.10/14 21.17/23 2.49/23 3.12/20
127.59/20 130.10/20 131.18/20 132.32/20 135.51/20 144.55/20 153.21/20 154.07/19 156.10/20 156.37/20
1.04/11 2.11/19 1.08/12 1.14/11 3.19/19 9.04/21 8.26/17 0.46/11 2.03/22 0.27/13
156.58/20
0.21/12
20 [309] WOŁOWCZYK, Michał 172.04 24.21/23 32.22/22 36.29/21 38.26/21 43.12/22 48.02/21 56.53/21 63.07/20 69.04/20 77.26/22
UNTS 24.21/23 8.01/19 4.07/21 1.57/21 4.46/22 4.50/20 8.51/23 6.14/17 5.57/23 8.22/23
79.51/22 85.31/22 90.06/22 91.38/22 100.31/22 108.29/22 114.43/22 130.25/22 131.36/22 132.46/22
2.25/21 5.40/21 4.35/23 1.32/19 8.53/23 7.58/21 6.14/21 15.42/21 1.11/10 1.10/7
137.13/21 140.17/21 143.20/21 147.43/21 148.40/21 158.33/22 168.10/21 169.10/21 171.02/21 171.36/21
4.27/22 3.04/22 3.03/23 4.23/23 0.57/10 9.53/23 9.37/22 1.00/20 1.52/19 0.34/18
172.04/21
0.28/21
21 [350] MAZAN, Bartłomiej 173.50 22.38/19 30.59/20 34.36/20 36.53/20 39.27/20 43.58/20 52.11/20 64.13/21 70.02/21 74.52/21
WKS Śląsk 22.38/19 8.21/20 3.37/18 2.17/23 2.34/20 4.31/18 8.13/22 12.02/23 5.49/22 4.50/18
77.42/21 82.53/21 87.07/21 89.06/21 96.37/21 104.12/21 111.50/21 127.17/21 128.19/21 130.40/21
2.50/22 5.11/20 4.14/22 1.59/21 7.31/21 7.35/20 7.38/22 15.27/20 1.02/9 2.21/15
138.34/22 141.14/22 144.01/22 147.47/22 148.46/22 158.18/21 169.55/22 170.59/22 172.39/22 173.18/22
7.54/23 2.40/21 2.47/22 3.46/22 0.59/11 9.32/22 11.37/23 1.04/21 1.40/17 0.39/21
173.50/22
0.32/23
22 [90] SZCZEPANIUK, Kamil 176.18 23.14/21 35.41/23 40.02/23 41.58/23 49.09/23 62.45/23 70.27/23 75.04/23 80.11/23 85.24/23
KU AZS WAT Warszawa 23.14/21 12.27/22 4.21/22 1.56/20 7.11/23 13.36/23 7.42/19 4.37/8 5.07/19 5.13/20
87.25/23 93.57/23 97.46/23 99.18/23 105.33/23 116.33/23 124.39/23 139.34/23 140.48/23 142.19/23
2.01/17 6.32/22 3.49/19 1.32/19 6.15/18 11.00/23 8.06/23 14.55/19 1.14/11 1.31/10
146.10/23 149.14/23 151.25/23 154.38/23 155.27/23 162.59/23 171.59/23 173.06/23 175.16/23 175.53/23
3.51/21 3.04/22 2.11/20 3.13/21 0.49/8 7.32/16 9.00/19 1.07/22 2.10/23 0.37/20
176.18/23
0.25/17
[78] DROŻDŻ, Rafała NKL-bPK 31.23/ 45.23/ 49.38/ 51.54/ 55.21/ 61.04/ 71.33/ 82.23/ 89.46/ 96.10/
KS OK!Sport 31.23/ 14.00/ 4.15/ 2.16/ 3.27/ 5.43/ 10.29/ 10.50/ 7.23/ 6.24/
99.03/ 105.03/ 111.12/ 112.57/ 123.11/ 133.30/ 141.54/ / / /
2.53/ 6.00/ 6.09/ 1.45/ 10.14/ 10.19/ 8.24/ / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
[79] MAZURKIEWICZ, Jakub NKL-bPK 24.22/ 35.09/ 40.28/ 43.00/ 47.32/ 53.05/ 61.28/ 73.00/ 80.28/ 91.20/
KS OK!Sport 24.22/ 10.47/ 5.19/ 2.32/ 4.32/ 5.33/ 8.23/ 11.32/ 7.28/ 10.52/
94.33/ 100.57/ 107.06/ 111.43/ 119.01/ 138.39/ 147.08/ / / /
3.13/ 6.24/ 6.09/ 4.37/ 7.18/ 19.38/ 8.29/ / / /
/ / / / / / 155.04/ 156.21/ 159.36/ 160.11/
/ / / / / / / 1.17/ 3.15/ 0.35/
160.42/
0.31/
[91] KURZAWIŃSKI, Sławomir NKL-bPK 37.48/ 45.25/ 48.26/ 49.53/ 52.18/ 56.39/ 64.26/ 69.23/ 74.17/ /
KU AZS WAT Warszawa 37.48/ 7.37/ 3.01/ 1.27/ 2.25/ 4.21/ 7.47/ 4.57/ 4.54/ /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / 106.30/
/ / / / / / / / / /
107.06/
0.36/
[118] NOWAK, Maciej NKL-bPK / / / / / / / / / /
MKS Paulinum / / / / / / / / / /
/ 15.49/ / / 10.56/ / / 30.48/ 25.49/ 26.35/
/ / / / / / / / / 0.46/
35.40/ / 32.38/ 34.55/ / 42.13/ 50.13/ 51.05/ 52.13/ 52.48/
9.05/ / / 2.17/ / / 8.00/ 0.52/ 1.08/ 0.35/
53.18/
0.30/
[168] HEWELT, Maciej NKL-bPK 19.29/ 27.16/ 29.52/ 31.06/ 32.52/ 36.31/ / / / /
UKS Azymut 45 19.29/ 7.47/ 2.36/ 1.14/ 1.46/ 3.39/ / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / 45.27/ 51.33/ 52.16/ 53.54/ 54.23/
/ / / / / / 6.06/ 0.43/ 1.38/ 0.29/
54.48/
0.25/
[170] WENSŁAW, Mateusz NKL-bPK 16.37/ 24.16/ 27.56/ 29.22/ 31.26/ 35.46/ / / / /
UKS Azymut 45 16.37/ 7.39/ 3.40/ 1.26/ 2.04/ 4.20/ / / / /
/ / 40.12/ 38.25/ / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / 53.38/ 54.50/ 56.31/ 57.16/
/ / / / / / / 1.12/ 1.41/ 0.45/
57.56/
0.40/
[244] KRUPA, Łukasz NKL-bPK 26.58/ 44.55/ 49.40/ 52.41/ 56.04/ 74.17/ / / / /
UKS OSiR 26.58/ 17.57/ 4.45/ 3.01/ 3.23/ 18.13/ / / / /
/ / / 79.03/ / / 92.54/ / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / 100.22/ 101.46/ 103.42/ 104.24/
/ / / / / / / 1.24/ 1.56/ 0.42/
105.01/
0.37/
[347] BERNACIAK, Aleksander NKL-bPK 18.04/ 24.30/ 27.16/ 28.37/ 30.44/ 34.12/ 40.25/ / 47.07/ /
WKS Śląsk 18.04/ 6.26/ 2.46/ 1.21/ 2.07/ 3.28/ 6.13/ / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / 56.20/
/ / / / / / / / / /
56.50/
0.30/
[348] JASIŃSKI, Maciej NKL-bPK 18.12/ 25.08/ 28.04/ 29.16/ 31.09/ 34.44/ 41.44/ 46.00/ 54.32/ 58.03/
WKS Śląsk 18.12/ 6.56/ 2.56/ 1.12/ 1.53/ 3.35/ 7.00/ 4.16/ 8.32/ 3.31/
60.35/ 64.43/ 68.01/ 69.27/ 81.02/ 87.16/ 93.02/ / / /
2.32/ 4.08/ 3.18/ 1.26/ 11.35/ 6.14/ 5.46/ / / /
/ / / / / / / / / 101.12/
/ / / / / / / / / /
101.43/
0.31/
[80] PIŁKOWSKI, Tadeusz DNF / / / / / / / / / /
KS OK!Sport / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
[88] KOGUCIUK, Konrad DNF / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
[196] ŻURAW, Wiktor DNF / / / / / / / / / /
UKS Grom / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
35 [13] ZAKOURIL, Vit PK 140.10 18.19/16 25.44/15 28.38/14 29.43/14 32.46/16 36.06/15 42.23/15 48.27/15 53.24/16 60.45/16
Czechy 18.19/16 7.25/15 2.54/12 1.05/4 3.03/21 3.20/8 6.17/14 6.04/16 4.57/17 7.21/21
62.37/16 66.32/15 69.54/15 71.24/15 76.47/16 82.27/16 87.33/16 106.19/18 108.43/18 112.08/18
1.52/14 3.55/13 3.22/17 1.30/18 5.23/13 5.40/17 5.06/17 18.46/22 2.24/20 3.25/22
112.53/18 114.52/18 115.42/18 116.55/18 120.30/18 127.43/18 137.15/18 138.09/18 139.19/18 139.48/18
0.45/7 1.59/17 0.50/9 1.13/10 3.35/20 7.13/14 9.32/20 0.54/17 1.10/8 0.29/14
140.10/18
0.22/15
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 10.5km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-61 3-52 4-55 5-39 6-43 7-56 8-48 9-38 10-62
11-63 12-37 13-31 14-64 15-41 16-100
1 [184] GOLINOWSKI, Paweł 86.35 18.10/2 23.10/2 29.09/3 33.40/3 40.06/3 45.09/1* 52.26/1* 58.17/1* 62.17/1* 70.48/1*
HKS Azymut Mochy 18.10/2 5.00/2 5.59/11 4.31/2 6.26/2 5.03/1* 7.17/1* 5.51/1* 4.00/1* 8.31/3
73.28/1* 77.37/1* 83.58/1* 84.41/1* 85.49/1* 86.16/1* 86.35/1*
2.40/1* 4.09/3 6.21/2 0.43/2 1.08/2 0.27/3 0.19/1*
2 [158] PABICH, Tomasz 87.36 19.10/5 24.08/3 28.18/2 32.49/2 39.11/2 45.18/2 53.53/2 60.08/2 64.10/2 72.23/2
UKS Azymut 19.10/5 4.58/1* 4.10/1* 4.31/2 6.22/1* 6.07/3 8.35/2 6.15/2 4.02/2 8.13/2
75.30/2 79.19/2 85.24/2 86.04/2 86.52/2 87.17/2 87.36/2
3.07/3 3.49/1* 6.05/1* 0.40/1* 0.48/1* 0.25/2 0.19/1*
3 [311] GRABOWSKI, Maciej 94.05 17.11/1* 22.54/1* 27.53/1* 32.22/1* 39.09/1* 46.00/3 57.32/3 65.04/3 69.21/3 77.08/3
UNTS 17.11/1* 5.43/5 4.59/2 4.29/1* 6.47/3 6.51/5 11.32/10 7.32/8 4.17/3 7.47/1*
80.27/3 84.29/3 91.17/3 92.06/3 93.18/3 93.46/3 94.05/3
3.19/4 4.02/2 6.48/4 0.49/6 1.12/3 0.28/5 0.19/1*
4 [278] JĘDRAS, Przemysław 98.08 19.08/4 24.27/4 30.16/5 35.08/4 44.53/6 50.42/4 59.51/4 66.47/4 71.15/4 79.52/4
UMKS Kwidzyn 19.08/4 5.19/3 5.49/9 4.52/4 9.45/15 5.49/2 9.09/3 6.56/4 4.28/4 8.37/4
82.53/4 87.43/4 94.56/4 95.54/4 97.25/4 97.48/4 98.08/4
3.01/2 4.50/9 7.13/6 0.58/9 1.31/6 0.23/1* 0.20/6
5 [279] WDOWCZYK, Piotr 100.41 19.18/6 24.48/5 29.47/4 35.59/5 44.02/4 51.32/5 60.45/5 67.53/5 73.37/5 82.48/5
UMKS Kwidzyn 19.18/6 5.30/4 4.59/2 6.12/9 8.03/8 7.30/7 9.13/4 7.08/5 5.44/12 9.11/7
87.06/5 91.21/5 97.50/5 98.37/5 99.51/5 100.21/5 100.41/5
4.18/11 4.15/5 6.29/3 0.47/3 1.14/4 0.30/9 0.20/6
6 [81] CWALINA, Karol 106.03 19.19/7 26.01/6 31.14/6 37.23/6 44.46/5 52.16/6 64.05/6 72.23/6 77.24/6 86.19/6
KS OK!Sport 19.19/7 6.42/8 5.13/4 6.09/8 7.23/4 7.30/7 11.49/11 8.18/10 5.01/6 8.55/6
89.59/6 94.34/6 102.25/6 103.27/6 105.15/6 105.43/6 106.03/6
3.40/7 4.35/7 7.51/9 1.02/12 1.48/13 0.28/5 0.20/6
7 [93] BZDAWSKI, MACIEJ 115.22 18.51/3 33.25/13 43.13/14 50.17/16 59.16/13 66.21/12 75.42/11 82.06/7 87.26/7 96.43/7
KU AZS WAT Warszawa 18.51/3 14.34/17 9.48/14 7.04/15 8.59/11 7.05/6 9.21/5 6.24/3 5.20/8 9.17/9
100.28/7 104.44/7 111.55/7 112.49/7 114.29/7 114.58/7 115.22/7
3.45/8 4.16/6 7.11/5 0.54/7 1.40/10 0.29/7 0.24/11
8 [47] MAŁECKI, Bartłomiej 120.10 26.12/13 33.14/11 39.08/10 45.36/10 59.39/14 68.00/14 78.48/12 86.10/12 91.34/12 100.45/12
KOS Modrzew 26.12/13 7.02/10 5.54/10 6.28/13 14.03/17 8.21/12 10.48/8 7.22/6 5.24/9 9.11/7
104.55/11 109.31/10 116.47/8 117.34/8 119.16/8 119.46/8 120.10/8
4.10/10 4.36/8 7.16/7 0.47/3 1.42/11 0.30/9 0.24/11
9 [245] ŁĄCKI, Łukasz 120.44 23.08/10 29.40/7 34.57/7 41.09/7 48.34/7 55.23/7 74.37/8 82.50/9 88.06/9 98.34/9
UKS OSiR 23.08/10 6.32/6 5.17/5 6.12/9 7.25/5 6.49/4 19.14/16 8.13/9 5.16/7 10.28/13
102.08/8 108.46/8 116.49/9 117.49/9 119.56/9 120.25/9 120.44/9
3.34/5 6.38/15 8.03/11 1.00/10 2.07/17 0.29/7 0.19/1*
10 [351] WIKTOR, Wojciech 121.38 20.56/8 31.20/8 43.13/14 48.31/13 56.07/10 65.15/11 75.01/9 84.01/11 90.12/11 98.53/10
WKS Śląsk 20.56/8 10.24/15 11.53/16 5.18/5 7.36/7 9.08/15 9.46/6 9.00/11 6.11/15 8.41/5
102.51/9 109.23/9 118.03/10 119.05/10 120.41/10 121.13/10 121.38/10
3.58/9 6.32/14 8.40/13 1.02/12 1.36/8 0.32/13 0.25/13
11 [60] ZAMIARA, Piotr 123.32 26.23/14 33.22/12 38.58/9 45.03/9 52.29/8 60.35/8 72.41/7 83.10/10 88.36/10 98.57/11
KS Hades 26.23/14 6.59/9 5.36/8 6.05/7 7.26/6 8.06/11 12.06/12 10.29/16 5.26/10 10.21/12
103.21/10 110.06/11 119.36/11 120.33/11 122.34/11 123.09/11 123.32/11
4.24/12 6.45/16 9.30/14 0.57/8 2.01/15 0.35/14 0.23/10
12 [94] ŁONIEWSKI, Grzegorz 125.53 27.43/16 35.08/14 40.27/11 47.44/12 56.59/12 69.07/15 79.32/13 90.18/13 96.18/13 106.37/13
KU AZS WAT Warszawa 27.43/16 7.25/11 5.19/6 7.17/16 9.15/12 12.08/16 10.25/7 10.46/17 6.00/14 10.19/11
111.15/13 115.24/13 122.41/13 123.28/13 125.06/13 125.33/12 125.53/12
4.38/13 4.09/3 7.17/8 0.47/3 1.38/9 0.27/3 0.20/6
13 [185] KWAPIŃSKI, Dariusz 125.54 21.56/9 35.15/15 40.39/12 47.02/11 56.27/11 64.14/10 75.15/10 82.38/8 87.31/8 96.50/8
HKS Azymut Mochy 21.56/9 13.19/16 5.24/7 6.23/12 9.25/13 7.47/10 11.01/9 7.23/7 4.53/5 9.19/10
108.05/12 113.57/12 121.58/12 123.03/12 125.05/12 125.35/13 125.54/13
11.15/17 5.52/10 8.01/10 1.05/15 2.02/16 0.30/9 0.19/1*
14 [171] CIEĆWIERZ, Sławomir 134.46 26.03/12 32.39/9 38.38/8 44.38/8 53.22/9 62.08/9 81.58/14 91.12/14 97.24/14 109.02/14
UKS Azymut 45 26.03/12 6.36/7 5.59/11 6.00/6 8.44/9 8.46/14 19.50/17 9.14/13 6.12/16 11.38/14
114.14/14 120.14/14 130.30/14 131.41/14 133.33/14 134.16/14 134.46/14
5.12/15 6.00/11 10.16/15 1.11/16 1.52/14 0.43/16 0.30/16
15 [82] DRĄGOWSKI, Piotr 140.07 23.53/11 33.09/10 43.55/16 50.15/15 59.51/15 67.22/13 82.08/15 92.05/15 99.17/15 113.23/15
KS OK!Sport 23.53/11 9.16/14 10.46/15 6.20/11 9.36/14 7.31/9 14.46/13 9.57/15 7.12/17 14.06/17
118.42/15 125.04/15 136.17/15 137.20/15 138.52/15 139.35/15 140.07/15
5.19/16 6.22/13 11.13/17 1.03/14 1.32/7 0.43/16 0.32/17
16 [102] WIKTOROWICZ, Mateusz 143.00 27.17/15 35.59/16 42.43/13 49.26/14 62.41/16 71.17/16 89.20/16 98.24/16 104.19/16 117.29/16
LKS Górzanka 27.17/15 8.42/13 6.44/13 6.43/14 13.15/16 8.36/13 18.03/15 9.04/12 5.55/13 13.10/16
122.32/16 128.43/16 139.22/16 140.22/16 142.05/16 142.35/16 143.00/16
5.03/14 6.11/12 10.39/16 1.00/10 1.43/12 0.30/9 0.25/13
17 [101] KACZMARSKI, Paweł 156.36 32.17/17 39.45/17 53.34/17 63.44/17 72.38/17 89.17/17 105.09/17 114.41/17 120.11/17 132.32/17
LKS Górzanka 32.17/17 7.28/12 13.49/17 10.10/17 8.54/10 16.39/17 15.52/14 9.32/14 5.30/11 12.21/15
136.08/17 143.58/17 152.33/17 154.07/17 155.33/17 156.09/17 156.36/17
3.36/6 7.50/17 8.35/12 1.34/17 1.26/5 0.36/15 0.27/15
[159] TKACZUK, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 9.0km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-60 2-58 3-46 4-36 5-38 6-48 7-74 8-39 9-42 10-43
11-54 12-68 13-64 14-41 15-100
1 [172] NOWAK, Jacek 67.27 13.54/1* 14.50/1* 15.52/1* 18.01/1* 27.01/1* 31.12/1* 38.27/1* 44.48/1* 47.45/1* 49.18/1*
UKS Azymut 45 13.54/1* 0.56/5 1.02/4 2.09/2 9.00/4 4.11/1* 7.15/3 6.21/1* 2.57/1* 1.33/1*
54.58/1* 64.55/1* 65.37/1* 66.40/1* 67.06/1* 67.27/1*
5.40/1* 9.57/1* 0.42/6 1.03/1* 0.26/2 0.21/5
2 [119] JOŃCZY, Daniel 78.17 14.40/2 15.36/2 16.40/2 19.14/2 28.04/2 33.38/3 40.31/3 50.20/3 54.34/3 56.29/3
MKS Paulinum 14.40/2 0.56/5 1.04/5 2.34/4 8.50/2 5.34/6 6.53/1* 9.49/10 4.14/10 1.55/5
62.12/3 73.39/2 74.16/2 77.27/2 77.58/2 78.17/2
5.43/2 11.27/4 0.37/1* 3.11/19 0.31/5 0.19/3
3 [354] SVADLENA, Pavel 79.45 15.05/3 15.53/3 16.58/3 19.27/3 28.26/3 33.01/2 40.15/2 47.57/2 51.50/2 53.54/2
WKS Śląsk 15.05/3 0.48/1* 1.05/6 2.29/3 8.59/3 4.35/2 7.14/2 7.42/2 3.53/4 2.04/12
61.01/2 76.20/3 77.14/3 78.34/3 79.15/3 79.45/3
7.07/9 15.19/15 0.54/14 1.20/4 0.41/17 0.30/16
4 [353] CYCH, Piotr 79.58 18.52/9 19.45/9 20.54/9 24.26/9 33.14/6 38.18/6 45.41/4 54.40/4 58.26/4 60.05/4
WKS Śląsk 18.52/9 0.53/2 1.09/9 3.32/12 8.48/1* 5.04/3 7.23/4 8.59/7 3.46/3 1.39/2
66.59/4 77.21/4 78.03/4 79.07/4 79.36/4 79.58/4
6.54/6 10.22/2 0.42/6 1.04/2 0.29/4 0.22/7
5 [389] KURYJ, Marek 83.04 16.35/5 17.33/5 18.42/5 21.38/4 31.06/4 36.59/4 46.23/5 54.48/5 60.19/5 62.00/5
WKS Wawel 16.35/5 0.58/9 1.09/9 2.56/10 9.28/5 5.53/9 9.24/9 8.25/4 5.31/16 1.41/3
68.16/5 79.55/5 80.45/5 82.07/5 82.40/5 83.04/5
6.16/3 11.39/7 0.50/12 1.22/5 0.33/11 0.24/11
6 [187] WALICKI, Rafał 83.37 19.36/13 20.30/12 21.28/11 24.10/8 36.45/10 42.01/8 49.40/7 58.13/7 61.58/7 63.59/7
HKS Azymut Mochy 19.36/13 0.54/3 0.58/1* 2.42/7 12.35/12 5.16/4 7.39/5 8.33/5 3.45/2 2.01/10
70.18/7 80.41/6 81.22/6 82.52/6 83.19/6 83.37/6
6.19/4 10.23/3 0.41/3 1.30/7 0.27/3 0.18/1*
7 [272] FIEDOROWICZ, Szczepan 87.09 17.29/8 18.32/8 19.32/8 22.08/5 31.53/5 37.19/5 46.54/6 55.14/6 61.10/6 63.18/6
UKS Traper 17.29/8 1.03/13 1.00/2 2.36/5 9.45/6 5.26/5 9.35/10 8.20/3 5.56/19 2.08/14
69.59/6 83.55/7 85.01/7 86.15/7 86.47/7 87.09/7
6.41/5 13.56/11 1.06/18 1.14/3 0.32/9 0.22/7
8 [160] KREMPIŃSKI, Piotr 89.58 19.30/12 20.30/12 22.02/13 25.03/12 35.19/8 42.19/9 51.03/8 61.30/10 65.42/9 67.37/9
UKS Azymut 19.30/12 1.00/12 1.32/18 3.01/11 10.16/8 7.00/16 8.44/6 10.27/15 4.12/9 1.55/5
74.33/8 86.48/9 87.27/9 89.02/8 89.33/8 89.58/8
6.56/7 12.15/8 0.39/2 1.35/11 0.31/5 0.25/13
9 [388] CZAPLA, Przemysław 91.12 19.11/10 20.17/11 21.47/12 24.27/10 34.51/7 41.09/7 51.35/9 60.11/8 64.05/8 66.04/8
WKS Wawel 19.11/10 1.06/14 1.30/17 2.40/6 10.24/9 6.18/12 10.26/13 8.36/6 3.54/7 1.59/8
74.48/9 86.19/8 87.06/8 90.15/9 90.46/9 91.12/9
8.44/13 11.31/5 0.47/10 3.09/18 0.31/5 0.26/14
10 [387] CZAPLA, Tomasz 91.51 15.59/4 16.55/4 18.09/4 22.21/6 35.58/9 42.33/10 51.40/10 61.14/9 66.13/10 68.06/10
WKS Wawel 15.59/4 0.56/5 1.14/13 4.12/17 13.37/16 6.35/14 9.07/7 9.34/8 4.59/13 1.53/4
75.12/10 88.10/10 88.51/10 90.52/10 91.27/10 91.51/10
7.06/8 12.58/9 0.41/3 2.01/15 0.35/14 0.24/11
11 [36] PANCERZ, Piotr 99.35 17.11/7 18.10/7 19.30/7 24.32/11 37.00/11 43.43/12 53.28/11 63.36/11 67.35/11 69.37/11
Indywidualnie 17.11/7 0.59/10 1.20/14 5.02/18 12.28/11 6.43/15 9.45/11 10.08/13 3.59/8 2.02/11
77.18/11 96.06/11 97.04/11 98.38/11 99.12/11 99.35/11
7.41/11 18.48/19 0.58/15 1.34/10 0.34/12 0.23/9
12 [133] MAJEWSKI, Marek 101.15 16.50/6 17.59/6 19.21/6 28.42/13 38.55/13 45.27/13 57.25/12 67.27/12 71.20/12 73.45/12
PUKS Młode Orły 16.50/6 1.09/16 1.22/15 9.21/20 10.13/7 6.32/13 11.58/15 10.02/11 3.53/4 2.25/17
82.32/12 97.57/12 98.47/12 100.10/12 100.42/12 101.15/12
8.47/15 15.25/16 0.50/12 1.23/6 0.32/9 0.33/18
13 [257] BORZYSZKOWSKI, Jacek 102.55 23.16/15 24.23/15 25.28/15 29.09/15 42.19/15 48.11/15 57.30/13 69.34/13 74.36/13 77.00/13
UKS Siódemka 23.16/15 1.07/15 1.05/6 3.41/14 13.10/15 5.52/8 9.19/8 12.04/16 5.02/14 2.24/16
84.47/13 98.10/13 99.42/13 102.03/13 102.34/13 102.55/13
7.47/12 13.23/10 1.32/20 2.21/16 0.31/5 0.21/5
14 [95] MARTE, Michal 109.10 19.14/11 20.13/10 21.21/10 24.08/7 37.15/12 43.16/11 60.19/14 73.24/14 78.57/14 81.02/14
KU AZS WAT Warszawa 19.14/11 0.59/10 1.08/8 2.47/9 13.07/14 6.01/10 17.03/19 13.05/18 5.33/18 2.05/13
90.38/15 105.31/14 106.20/14 107.57/14 108.38/14 109.10/14
9.36/17 14.53/14 0.49/11 1.37/13 0.41/17 0.32/17
15 [234] NOWAK, Paweł 110.12 22.40/14 24.03/14 25.26/14 29.21/16 44.03/16 52.21/16 64.47/16 74.56/15 79.12/15 81.25/15
UKS Orientuś 22.40/14 1.23/17 1.23/16 3.55/15 14.42/17 8.18/18 12.26/16 10.09/14 4.16/11 2.13/15
90.13/14 106.34/15 107.36/15 109.16/15 109.52/15 110.12/15
8.48/16 16.21/17 1.02/17 1.40/14 0.36/16 0.20/4
16 [312] BIOLIK, Grzegorz 111.13 24.00/16 24.55/16 26.08/16 28.50/14 39.36/14 45.27/13 63.11/15 75.56/16 80.31/16 82.31/16
UNTS 24.00/16 0.55/4 1.13/12 2.42/7 10.46/10 5.51/7 17.44/20 12.45/17 4.35/12 2.00/9
92.47/16 107.39/16 108.25/16 109.55/16 110.38/16 111.13/16
10.16/19 14.52/13 0.46/9 1.30/7 0.43/19 0.35/19
17 [390] WÓJCIK, Grzegorz 118.19 35.01/20 35.58/20 36.58/20 39.06/19 54.16/19 63.37/20 77.10/20 87.16/18 91.09/18 93.07/17
WKS Wawel 35.01/20 0.57/8 1.00/2 2.08/1* 15.10/18 9.21/20 13.33/17 10.06/12 3.53/4 1.58/7
101.51/17 113.22/17 114.04/17 117.18/17 117.52/17 118.19/17
8.44/13 11.31/5 0.42/6 3.14/20 0.34/12 0.27/15
18 [232] CIUPA, Marcin 128.02 26.29/18 28.12/18 30.04/18 33.37/18 53.09/18 61.00/18 72.38/19 88.22/19 93.29/19 96.06/18
UKS Orientuś 26.29/18 1.43/20 1.52/20 3.33/13 19.32/20 7.51/17 11.38/14 15.44/19 5.07/15 2.37/18
105.43/18 124.30/18 125.28/18 127.04/18 127.39/18 128.02/18
9.37/18 18.47/18 0.58/15 1.36/12 0.35/14 0.23/9
19 [186] SITNICKI, Mariusz 128.39 33.21/19 34.46/19 35.55/19 42.38/20 55.35/20 61.47/19 71.45/17 81.21/17 86.52/17 104.06/19
HKS Azymut Mochy 33.21/19 1.25/18 1.09/9 6.43/19 12.57/13 6.12/11 9.58/12 9.36/9 5.31/16 17.14/20
111.45/19 125.43/19 126.24/19 127.56/19 128.21/19 128.39/19
7.39/10 13.58/12 0.41/3 1.32/9 0.25/1* 0.18/1*
20 [233] LISIAK, Paweł 150.59 24.18/17 25.50/17 27.31/17 31.27/17 49.23/17 58.34/17 72.12/18 93.07/20 99.46/20 109.55/20
UKS Orientuś 24.18/17 1.32/19 1.41/19 3.56/16 17.56/19 9.11/19 13.38/18 20.55/20 6.39/20 10.09/19
121.38/20 145.12/20 146.39/20 149.19/20 150.19/20 150.59/20
11.43/20 23.34/20 1.27/19 2.40/17 1.00/20 0.40/20
[26] MOL, Krzysztof DNF / / / / / / / / / /
HKS Azymut Mochy / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[32] PARUSZEWSKI, Marek DNF / / / / / / / / / /
Ind. Pomorskie / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[52] SPILISZEWSKI, Piotr DNF / / / / / / / / / /
KS Artemis / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[352] CIESIÓŁKA, Sebastian DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 7.8km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-42 3-43 4-53 5-49 6-56 7-37 8-36 9-65 10-31
11-72 12-41 13-100
1 [392] MOSZKOWICZ, Paweł 63.19 18.01/4 20.57/3 22.36/3 27.02/3 31.16/2 35.10/3 39.11/3 45.29/2 48.06/2 60.24/1*
WKS Wawel 18.01/4 2.56/1* 1.39/4 4.26/2 4.14/3 3.54/7 4.01/2 6.18/1* 2.37/1* 12.18/1*
61.10/1* 62.31/1* 62.59/1* 63.19/1*
0.46/1* 1.21/1* 0.28/3 0.20/2
2 [63] NOWAK, Remigiusz 64.33 17.10/2 20.13/2 21.52/2 26.14/2 30.16/1* 33.46/1* 37.52/1* 44.47/1* 47.45/1* 61.02/2
KS Hades 17.10/2 3.03/2 1.39/4 4.22/1* 4.02/2 3.30/3 4.06/3 6.55/3 2.58/4 13.17/3
61.59/2 63.35/2 64.06/2 64.33/2
0.57/4 1.36/4 0.31/7 0.27/21
3 [188] PLESINSKI, Mariusz 64.35 16.27/1* 19.36/1* 21.15/1* 25.45/1* 31.24/3 34.30/2 38.25/2 45.57/3 48.43/3 61.32/3
HKS Azymut Mochy 16.27/1* 3.09/3 1.39/4 4.30/4 5.39/15 3.06/1* 3.55/1* 7.32/6 2.46/2 12.49/2
62.20/3 63.49/3 64.14/3 64.35/3
0.48/2 1.29/2 0.25/1* 0.21/4
4 [83] KRASUSKI, Marcin 69.09 18.04/5 21.46/5 23.23/4 28.02/4 32.36/5 36.03/4 40.32/4 47.55/4 51.08/4 64.39/4
KS OK!Sport 18.04/5 3.42/7 1.37/2 4.39/6 4.34/5 3.27/2 4.29/6 7.23/5 3.13/9 13.31/5
65.39/4 68.08/4 68.45/4 69.09/4
1.00/6 2.29/16 0.37/19 0.24/12
5 [140] BŁACHUT, Igor 69.31 19.42/7 23.13/7 24.46/7 29.26/7 34.20/6 37.57/5 42.58/5 49.32/5 52.43/5 66.04/5
Team 360 Stopni 19.42/7 3.31/5 1.33/1* 4.40/7 4.54/7 3.37/5 5.01/8 6.34/2 3.11/8 13.21/4
67.03/5 68.42/5 69.11/5 69.31/5
0.59/5 1.39/5 0.29/5 0.20/2
6 [357] SOBCZYŃSKI, Kalikst 73.18 17.39/3 21.44/4 23.36/5 28.03/5 31.57/4 40.20/6 44.27/6 51.25/6 54.11/6 69.50/6
WKS Śląsk 17.39/3 4.05/11 1.52/10 4.27/3 3.54/1* 8.23/20 4.07/4 6.58/4 2.46/2 15.39/8
71.00/6 72.30/6 72.57/6 73.18/6
1.10/14 1.30/3 0.27/2 0.21/4
7 [103] DZIK, Mirosław 77.32 19.04/6 22.18/6 24.06/6 28.50/6 38.42/9 42.16/7 47.20/8 55.11/7 58.46/7 73.38/8
LKS Górzanka 19.04/6 3.14/4 1.48/8 4.44/8 9.52/24 3.34/4 5.04/9 7.51/8 3.35/10 14.52/7
74.27/7 76.37/7 77.07/7 77.32/7
0.49/3 2.10/11 0.30/6 0.25/16
8 [209] PACHNIK, Dariusz 79.12 22.14/11 26.23/11 28.17/11 33.45/10 38.50/11 43.45/10 48.18/10 56.01/9 59.36/9 75.31/9
UKS Orientpark.pl Iwiny 22.14/11 4.09/12 1.54/12 5.28/12 5.05/9 4.55/10 4.33/7 7.43/7 3.35/10 15.55/9
76.31/9 78.18/8 78.50/8 79.12/8
1.00/6 1.47/8 0.32/10 0.22/7
9 [84] SĘDŁAK, Krystian 79.34 20.05/8 24.37/9 26.15/8 30.53/8 38.40/8 42.29/8 46.41/7 55.25/8 59.08/8 73.36/7
KS OK!Sport 20.05/8 4.32/15 1.38/3 4.38/5 7.47/19 3.49/6 4.12/5 8.44/10 3.43/15 14.28/6
74.40/8 78.25/9 79.04/9 79.34/9
1.04/10 3.45/25 0.39/21 0.30/23
10 [313] MIANOWSKI, Rafał 82.47 20.57/10 26.04/10 27.47/10 33.46/11 38.12/7 42.42/9 48.14/9 58.36/10 61.35/10 78.58/10
UNTS 20.57/10 5.07/17 1.43/7 5.59/15 4.26/4 4.30/9 5.32/13 10.22/16 2.59/5 17.23/12
80.03/10 81.48/10 82.24/10 82.47/10
1.05/11 1.45/7 0.36/17 0.23/10
11 [314] MICHALAK, Tomasz 88.03 23.11/13 28.24/13 30.17/13 35.16/13 40.29/12 46.00/12 51.51/12 61.10/11 64.51/11 83.45/11
UNTS 23.11/13 5.13/18 1.53/11 4.59/9 5.13/11 5.31/13 5.51/18 9.19/12 3.41/14 18.54/16
84.48/11 87.12/11 87.44/11 88.03/11
1.03/8 2.24/15 0.32/10 0.19/1*
12 [393] SŁOŃSKI, Marek 90.24 24.01/14 29.02/14 30.50/14 36.18/14 41.06/13 50.22/14 55.34/14 65.21/13 70.05/13 86.46/13
WKS Wawel 24.01/14 5.01/16 1.48/8 5.28/12 4.48/6 9.16/22 5.12/10 9.47/15 4.44/19 16.41/10
87.51/13 89.30/12 90.02/12 90.24/12
1.05/11 1.39/5 0.32/10 0.22/7
13 [207] POLEWKA, Tomasz 90.39 20.07/9 23.57/8 26.48/9 33.12/9 38.48/10 45.20/11 51.08/11 63.46/12 66.56/12 86.06/12
UKS Kometa 20.07/9 3.50/9 2.51/20 6.24/17 5.36/13 6.32/16 5.48/16 12.38/23 3.10/7 19.10/18
87.42/12 89.44/13 90.15/13 90.39/13
1.36/20 2.02/9 0.31/7 0.24/12
14 [189] ŻAK, Tomasz 93.26 26.16/18 30.42/16 33.06/16 38.28/15 44.07/15 49.04/13 54.25/13 68.18/14 71.19/14 88.09/14
UKS Energetyk Dychów 26.16/18 4.26/14 2.24/18 5.22/10 5.39/15 4.57/11 5.21/11 13.53/25 3.01/6 16.50/11
89.50/14 92.33/14 93.05/14 93.26/14
1.41/22 2.43/17 0.32/10 0.21/4
15 [262] JURCZYK, Piotr 96.45 24.14/15 31.00/17 35.03/20 43.37/20 49.04/19 55.19/16 61.17/16 69.51/16 73.26/16 92.03/15
UKS Sparta Czyżowice 24.14/15 6.46/25 4.03/25 8.34/24 5.27/12 6.15/15 5.58/20 8.34/9 3.35/10 18.37/14
93.27/16 95.42/15 96.19/15 96.45/15
1.24/17 2.15/12 0.37/19 0.26/19
16 [197] KRZYŻOSTANEK, Jarosław 96.58 22.59/12 26.45/12 28.41/12 34.03/12 42.44/14 54.20/15 59.49/15 69.09/15 72.45/15 92.07/16
UKS Grom 22.59/12 3.46/8 1.56/13 5.22/10 8.41/22 11.36/23 5.29/12 9.20/13 3.36/13 19.22/19
93.10/15 95.57/16 96.33/16 96.58/16
1.03/8 2.47/20 0.36/17 0.25/16
17 [62] GORCZYCA, Jacek 99.10 25.53/17 31.58/18 34.06/17 41.00/18 48.53/18 55.49/17 61.25/17 72.26/17 76.16/17 94.31/17
KS Hades 25.53/17 6.05/23 2.08/15 6.54/19 7.53/20 6.56/18 5.36/14 11.01/18 3.50/16 18.15/13
95.55/17 98.16/17 98.44/17 99.10/17
1.24/17 2.21/14 0.28/3 0.26/19
18 [27] MURAWSKI, Piotr 105.59 27.50/20 33.13/22 35.25/21 43.33/19 48.33/16 57.00/19 63.26/18 76.29/22 81.07/22 101.08/19
HKS Azymut Mochy 27.50/20 5.23/20 2.12/16 8.08/23 5.00/8 8.27/21 6.26/23 13.03/24 4.38/18 20.01/20
102.15/19 104.59/19 105.34/18 105.59/18
1.07/13 2.44/18 0.35/15 0.25/16
19 [315] STASZAK, Artur 106.00 26.29/19 32.10/19 34.47/19 47.33/23 53.09/21 57.38/20 63.41/19 75.05/20 80.52/21 99.46/18
UNTS 26.29/19 5.41/21 2.37/19 12.46/25 5.36/13 4.29/8 6.03/21 11.24/19 5.47/23 18.54/16
102.07/18 104.55/18 105.36/19 106.00/19
2.21/25 2.48/21 0.41/22 0.24/12
20 [355] BECMER, Dariusz 106.11 29.01/22 32.42/21 34.42/18 40.21/17 54.44/22 59.54/22 65.43/22 76.23/21 80.48/20 101.40/21
WKS Śląsk 29.01/22 3.41/6 2.00/14 5.39/14 14.23/26 5.10/12 5.49/17 10.40/17 4.25/17 20.52/21
102.58/21 105.16/20 105.47/20 106.11/20
1.18/16 2.18/13 0.31/7 0.24/12
21 [37] WALATEK, Piotr 106.55 25.14/16 29.08/15 32.44/15 39.59/16 48.48/17 56.58/18 64.18/20 74.04/19 79.25/19 101.10/20
Indywidualnie 25.14/16 3.54/10 3.36/24 7.15/20 8.49/23 8.10/19 7.20/25 9.46/14 5.21/22 21.45/23
102.50/20 105.36/21 106.25/21 106.55/21
1.40/21 2.46/19 0.49/25 0.30/23
22 [236] SŁOMCZYŃSKI, Robert 111.18 30.05/23 35.21/23 40.09/24 46.33/22 58.15/24 64.47/23 70.39/23 82.25/23 87.31/23 106.13/22
UKS Orientuś 30.05/23 5.16/19 4.48/26 6.24/17 11.42/25 6.32/16 5.52/19 11.46/21 5.06/20 18.42/15
107.24/22 110.23/22 110.56/22 111.18/22
1.11/15 2.59/22 0.33/14 0.22/7
23 [61] FILIPIAK, Marek 112.06 31.07/24 37.22/24 39.39/23 45.56/21 52.28/20 58.17/21 64.25/21 73.42/18 78.50/18 106.59/23
KS Hades 31.07/24 6.15/24 2.17/17 6.17/16 6.32/17 5.49/14 6.08/22 9.17/11 5.08/21 28.09/25
108.51/23 110.55/23 111.36/23 112.06/23
1.52/23 2.04/10 0.41/22 0.30/23
24 [356] MAZUREK, Piotr 123.17 27.54/21 32.10/19 35.37/22 50.41/24 55.51/23 69.03/24 74.40/24 86.07/24 95.52/24 117.23/24
WKS Śląsk 27.54/21 4.16/13 3.27/23 15.04/26 5.10/10 13.12/24 5.37/15 11.27/20 9.45/26 21.31/22
118.49/24 122.19/24 122.54/24 123.17/24
1.26/19 3.30/24 0.35/15 0.23/10
25 [235] OLAS, Jacek 139.09 37.40/26 47.26/26 50.19/26 58.20/26 66.38/26 82.05/26 88.35/26 100.44/26 107.27/26 131.19/25
UKS Orientuś 37.40/26 9.46/26 2.53/21 8.01/22 8.18/21 15.27/26 6.30/24 12.09/22 6.43/25 23.52/24
133.48/25 137.46/25 138.34/25 139.09/25
2.29/26 3.58/26 0.48/24 0.35/26
26 [40] LIGIENZA, Krzysztof 139.32 35.04/25 40.56/25 44.08/25 51.37/25 58.20/25 72.32/25 80.33/25 94.36/25 100.37/25 132.44/26
KinO Orientop Wrocław 35.04/25 5.52/22 3.12/22 7.29/21 6.43/18 14.12/25 8.01/26 14.03/26 6.01/24 32.07/26
134.54/26 138.08/26 139.03/26 139.32/26
2.10/24 3.14/23 0.55/26 0.29/22
[104] SKORUPA, Mariusz NKL-bPK 24.13/ 28.31/ 30.32/ 36.11/ / 46.38/ 51.52/ 61.38/ 65.14/ 80.20/
LKS Górzanka 24.13/ 4.18/ 2.01/ 5.39/ / / 5.14/ 9.46/ 3.36/ 15.06/
81.38/ 83.32/ 84.04/ 84.30/
1.18/ 1.54/ 0.32/ 0.26/
[391] BIEDERMAN, Paweł NKL-bPK 31.30/ 37.33/ 40.22/ 47.12/ / / / / / /
WKS Wawel 31.30/ 6.03/ 2.49/ 6.50/ / / / / / /
/ 65.08/ 65.44/ 66.12/
/ / 0.36/ 0.28/
[10] DOLIŃSKI, Grzegorz DNF / / / / / / / / / /
BKS Wataha / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[173] WITKOWSKI, Adam DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut 45 / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[193] NIEBIELSKI, Bartosz DNF / / / / / / / / / /
UKS Falenica / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 7.2km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-61 3-35 4-44 5-50 6-71 7-63 8-38 9-68 10-41
11-100
1 [358] WIDZIEWICZ, Remigiusz 57.39 18.50/1* 24.39/1* 30.32/1* 35.58/1* 37.30/1* 40.33/1* 42.56/1* 49.51/1* 55.04/1* 56.47/1*
WKS Śląsk 18.50/1* 5.49/1* 5.53/1* 5.26/4 1.32/1* 3.03/1* 2.23/1* 6.55/2 5.13/1* 1.43/1*
57.16/1* 57.39/1*
0.29/2 0.23/6
2 [85] WÓJCIK, Dariusz 61.36 21.06/4 27.00/2 33.07/2 37.36/2 40.00/2 43.37/2 46.00/2 52.47/2 58.04/2 60.44/2
KS OK!Sport 21.06/4 5.54/2 6.07/2 4.29/1* 2.24/15 3.37/7 2.23/1* 6.47/1* 5.17/2 2.40/15
61.15/2 61.36/2
0.31/5 0.21/1*
3 [120] DEPTA, Piotr 64.56 20.44/3 28.05/3 34.14/3 39.15/3 41.33/3 44.46/3 47.45/3 55.32/3 61.42/3 64.00/3
MKS Paulinum 20.44/3 7.21/7 6.09/3 5.01/2 2.18/12 3.13/2 2.59/10 7.47/3 6.10/4 2.18/10
64.33/3 64.56/3
0.33/7 0.23/6
4 [12] NADERA, Dariusz 70.59 21.42/6 28.42/4 36.37/5 43.47/6 45.55/5 49.25/5 51.51/4 61.30/4 67.50/4 70.09/4
Indywidualnie 21.42/6 7.00/4 7.55/12 7.10/11 2.08/8 3.30/4 2.26/3 9.39/12 6.20/6 2.19/11
70.36/4 70.59/4
0.27/1* 0.23/6
5 [66] ZIELIŃSKI , Paweł 71.38 24.00/9 31.20/9 37.54/8 43.31/5 45.37/4 49.17/4 52.09/5 61.42/5 68.38/5 70.36/5
KS Hades 24.00/9 7.20/6 6.34/4 5.37/6 2.06/7 3.40/8 2.52/8 9.33/10 6.56/11 1.58/5
71.11/5 71.38/5
0.35/12 0.27/13
6 [137] URBANIAK , Krzysztof 71.42 20.07/2 28.52/5 35.26/4 45.45/9 47.32/9 51.55/8 54.54/8 63.18/8 68.46/6 70.44/6
PZOS 20.07/2 8.45/13 6.34/4 10.19/17 1.47/2 4.23/12 2.59/10 8.24/4 5.28/3 1.58/5
71.15/6 71.42/6
0.31/5 0.27/13
7 [266] BĄCZEK, Dariusz 71.57 22.11/8 30.13/8 37.22/7 43.22/4 46.09/7 51.42/7 54.17/7 63.05/7 69.18/7 71.02/7
UKS Technik Ruciane-Nida 22.11/8 8.02/10 7.09/10 6.00/9 2.47/18 5.33/18 2.35/4 8.48/5 6.13/5 1.44/2
71.36/7 71.57/7
0.34/10 0.21/1*
8 [317] PRYJMA, Tomasz 72.44 21.06/4 29.03/6 39.02/9 44.16/7 46.06/6 51.12/6 53.54/6 62.59/6 69.42/8 71.52/8
UNTS 21.06/4 7.57/9 9.59/17 5.14/3 1.50/3 5.06/17 2.42/6 9.05/6 6.43/9 2.10/8
72.22/8 72.44/8
0.30/3 0.22/4
9 [65] KLASA, Tomasz 74.50 25.04/10 34.30/12 41.24/11 47.02/10 48.58/10 52.30/9 55.32/9 64.59/9 71.27/9 73.51/9
KS Hades 25.04/10 9.26/17 6.54/7 5.38/7 1.56/4 3.32/5 3.02/15 9.27/9 6.28/7 2.24/12
74.25/9 74.50/9
0.34/10 0.25/12
10 [121] KARSKI, Ryszard 77.55 22.05/7 29.52/7 36.56/6 44.42/8 46.42/8 52.31/10 55.36/10 65.43/10 74.05/10 76.57/10
MKS Paulinum 22.05/7 7.47/8 7.04/9 7.46/14 2.00/5 5.49/19 3.05/16 10.07/14 8.22/15 2.52/17
77.33/10 77.55/10
0.36/14 0.22/4
11 [280] MULLER, Tomasz 78.10 26.44/13 34.01/10 40.55/10 48.46/11 51.04/11 55.30/11 58.23/12 68.21/11 75.10/11 77.05/11
UMKS Kwidzyn 26.44/13 7.17/5 6.54/7 7.51/15 2.18/12 4.26/13 2.53/9 9.58/13 6.49/10 1.55/4
77.40/11 78.10/11
0.35/12 0.30/15
12 [237] MŁYNARCZYK, Piotr 80.11 28.39/14 37.40/15 45.34/15 52.05/15 54.07/15 58.57/15 61.35/15 70.40/14 77.22/13 79.12/12
UKS Orientuś 28.39/14 9.01/15 7.54/11 6.31/10 2.02/6 4.50/15 2.38/5 9.05/6 6.42/8 1.50/3
79.48/12 80.11/12
0.36/14 0.23/6
13 [394] FORYSTEK, Józef 80.15 29.01/15 37.17/14 43.59/13 49.37/12 51.48/12 55.31/12 58.14/11 69.04/12 76.44/12 79.19/13
WKS Wawel 29.01/15 8.16/12 6.42/6 5.38/7 2.11/9 3.43/9 2.43/7 10.50/15 7.40/13 2.35/13
79.52/13 80.15/13
0.33/7 0.23/6
14 [46] PŁYTNIK, Stanisław 81.02 26.39/12 35.37/13 45.15/14 50.44/14 53.11/14 56.46/13 59.46/13 69.19/13 77.56/14 80.06/14
KOS BnO 26.39/12 8.58/14 9.38/15 5.29/5 2.27/16 3.35/6 3.00/13 9.33/10 8.37/16 2.10/8
80.39/14 81.02/14
0.33/7 0.23/6
15 [318] WOŁEK, Andrzej 85.17 26.20/11 34.26/11 42.46/12 50.25/13 53.06/13 57.44/14 60.57/14 72.24/15 81.02/15 83.58/15
UNTS 26.20/11 8.06/11 8.20/13 7.39/13 2.41/17 4.38/14 3.13/17 11.27/17 8.38/17 2.56/19
84.45/15 85.17/15
0.47/18 0.32/18
16 [316] DEPTULSKI, Tomasz 92.04 31.05/18 44.33/19 54.43/19 62.18/18 64.33/18 68.49/18 71.49/18 80.56/16 88.21/16 90.57/16
UNTS 31.05/18 13.28/19 10.10/18 7.35/12 2.15/10 4.16/11 3.00/13 9.07/8 7.25/12 2.36/14
91.34/16 92.04/16
0.37/16 0.30/15
17 [238] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof 95.58 30.15/17 39.22/17 49.38/18 63.25/19 65.42/19 69.33/19 73.13/19 84.16/18 92.59/18 95.07/18
UKS Orientuś 30.15/17 9.07/16 10.16/19 13.47/18 2.17/11 3.51/10 3.40/18 11.03/16 8.43/18 2.08/7
95.37/17 95.58/17
0.30/3 0.21/1*
18 [134] WIEJACKI, Janusz 96.29 29.47/16 39.42/18 49.30/17 58.44/16 61.04/16 66.03/16 69.45/16 83.00/17 92.15/17 94.57/17
PUKS Młode Orły 29.47/16 9.55/18 9.48/16 9.14/16 2.20/14 4.59/16 3.42/19 13.15/18 9.15/19 2.42/16
95.53/18 96.29/18
0.56/19 0.36/19
19 [64] BURCHARDT, Sławomir 103.11 31.58/19 38.36/16 47.13/16 61.01/17 64.24/17 67.39/17 70.38/17 91.06/19 99.07/19 102.00/19
KS Hades 31.58/19 6.38/3 8.37/14 13.48/19 3.23/19 3.15/3 2.59/10 20.28/19 8.01/14 2.53/18
102.40/19 103.11/19
0.40/17 0.31/17
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 6.3km 0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-40 2-47 3-50 4-60 5-58 6-57 7-62 8-38 9-31 10-72
11-41 12-100
1 [395] DYZIO, Włodzimierz 56.16 2.28/2 11.51/1* 16.47/1* 25.09/1* 26.09/1* 31.27/2 37.54/2 46.19/1* 51.54/1* 53.31/2
WKS Wawel 2.28/2 9.23/1* 4.56/1* 8.22/2 1.00/2 5.18/10 6.27/1* 8.25/1* 5.35/2 1.37/10
55.20/1* 55.52/1* 56.16/1*
1.49/1* 0.32/4 0.24/5
2 [96] CHACHURSKI, Ryszard 56.25 2.18/1* 12.05/2 17.03/2 25.41/2 26.45/2 30.25/1* 37.16/1* 46.49/2 52.06/2 53.03/1*
KU AZS WAT Warszawa 2.18/1* 9.47/2 4.58/2 8.38/3 1.04/5 3.40/2 6.51/2 9.33/3 5.17/1* 0.57/1*
55.28/2 56.02/2 56.25/2
2.25/6 0.34/6 0.23/1*
3 [285] LECH, Bogdan 60.56 2.50/4 13.52/5 19.36/3 28.19/3 29.20/3 33.23/3 40.51/3 49.34/3 56.11/3 57.19/3
UMKS ORKAN 2.50/4 11.02/6 5.44/3 8.43/5 1.01/3 4.03/4 7.28/4 8.43/2 6.37/7 1.08/4
59.58/3 60.33/3 60.56/3
2.39/7 0.35/7 0.23/1*
4 [396] NIESSNER, Piotr 62.03 3.02/5 13.16/3 20.54/6 29.01/5 30.26/5 34.03/4 40.58/4 51.36/4 57.33/4 58.53/4
WKS Wawel 3.02/5 10.14/3 7.38/9 8.07/1* 1.25/9 3.37/1* 6.55/3 10.38/5 5.57/3 1.20/6
61.11/4 61.40/4 62.03/4
2.18/4 0.29/2 0.23/1*
5 [264] WOJARSKI, Krzysztof 65.52 2.38/3 13.35/4 19.49/4 28.28/4 29.31/4 34.12/5 43.35/5 54.50/5 61.12/5 62.36/5
UKS Sparta Czyżowice 2.38/3 10.57/5 6.14/5 8.39/4 1.03/4 4.41/8 9.23/8 11.15/7 6.22/4 1.24/7
64.57/5 65.28/5 65.52/5
2.21/5 0.31/3 0.24/5
6 [281] KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 68.05 4.14/7 14.56/6 20.44/5 30.20/6 31.33/6 36.12/6 44.02/6 57.20/6 63.55/6 64.57/6
UMKS Kwidzyn 4.14/7 10.42/4 5.48/4 9.36/6 1.13/7 4.39/7 7.50/6 13.18/8 6.35/6 1.02/2
67.14/6 67.41/6 68.05/6
2.17/3 0.27/1* 0.24/5
7 [190] DEPTUŁA, Jerzy 71.24 3.50/6 15.05/7 21.34/7 31.58/7 32.55/7 37.05/7 45.32/7 60.18/8 66.40/8 67.45/8
UKS Energetyk Dychów 3.50/6 11.15/7 6.29/7 10.24/8 0.57/1* 4.10/5 8.27/7 14.46/10 6.22/4 1.05/3
70.25/7 70.57/7 71.24/7
2.40/8 0.32/4 0.27/8
8 [30] MOSSAKOWSKI, Przemysław 71.54 5.06/8 20.03/10 26.20/9 36.11/9 37.21/9 41.57/9 49.26/8 59.02/7 65.52/7 67.19/7
Ind. Mazowieckie 5.06/8 14.57/10 6.17/6 9.51/7 1.10/6 4.36/6 7.29/5 9.36/4 6.50/8 1.27/8
70.39/8 71.21/8 71.54/8
3.20/9 0.42/9 0.33/11
9 [191] MARKOWSKI, Adam 80.37 5.29/9 17.11/8 23.43/8 35.23/8 36.48/8 40.47/8 58.01/9 68.55/9 76.01/9 77.13/9
UKS Energetyk Dychów 5.29/9 11.42/8 6.32/8 11.40/9 1.25/9 3.59/3 17.14/11 10.54/6 7.06/9 1.12/5
79.26/9 80.14/9 80.37/9
2.13/2 0.48/10 0.23/1*
10 [263] CZERKAWSKI, Wacław 95.12 6.57/11 22.46/11 31.20/11 46.54/11 48.28/11 54.17/11 65.39/10 78.57/10 88.27/10 90.22/10
UKS Sparta Czyżowice 6.57/11 15.49/11 8.34/10 15.34/10 1.34/11 5.49/11 11.22/9 13.18/8 9.30/10 1.55/11
93.54/10 94.45/10 95.12/10
3.32/10 0.51/11 0.27/8
11 [239] DEREDOS, Andrzej 103.20 5.55/10 19.47/9 28.35/10 45.25/10 46.48/10 51.49/10 67.12/11 87.10/11 96.40/11 98.16/11
UKS Orientuś 5.55/10 13.52/9 8.48/11 16.50/11 1.23/8 5.01/9 15.23/10 19.58/11 9.30/10 1.36/9
102.09/11 102.49/11 103.20/11
3.53/11 0.40/8 0.31/10
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 5.8km 0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-70 2-67 3-50 4-44 5-74 6-37 7-63 8-62 9-38 10-68
11-41 12-100
1 [68] KRYJOMSKI, Jerzy 57.59 10.58/1* 18.15/1* 20.00/1* 21.31/1* 24.54/1* 30.16/1* 35.15/1* 37.44/1* 47.58/1* 54.59/1*
KS Kościelec Chrzanów 10.58/1* 7.17/2 1.45/2 1.31/1* 3.23/4 5.22/2 4.59/1* 2.29/1* 10.14/6 7.01/2
57.00/1* 57.36/1* 57.59/1*
2.01/3 0.36/7 0.23/3
2 [98] HORNIK, Zbigniew 60.10 11.15/2 18.43/2 21.30/3 23.23/3 26.22/2 32.30/2 37.53/2 41.31/2 51.01/2 57.32/2
LKO 11.15/2 7.28/3 2.47/11 1.53/6 2.59/2 6.08/7 5.23/2 3.38/7 9.30/2 6.31/1*
59.19/2 59.49/2 60.10/2
1.47/1* 0.30/1* 0.21/2
3 [359] GUGA, Romuald 64.07 12.01/4 21.42/5 24.17/7 25.57/5 28.55/5 34.24/5 40.44/4 43.19/4 52.23/3 60.06/3
WKS Śląsk 12.01/4 9.41/8 2.35/9 1.40/3 2.58/1* 5.29/4 6.20/5 2.35/2 9.04/1* 7.43/3
63.07/3 63.41/3 64.07/3
3.01/9 0.34/5 0.26/7
4 [174] CHUŁEK, Aleksander 66.38 11.15/2 19.13/3 21.11/2 23.05/2 27.16/3 32.42/3 38.57/3 42.45/3 52.46/4 63.40/4
UKS Azymut 45 11.15/2 7.58/4 1.58/6 1.54/7 4.11/10 5.26/3 6.15/4 3.48/9 10.01/4 10.54/9
65.43/4 66.15/4 66.38/4
2.03/4 0.32/3 0.23/3
5 [282] CEPURDEJ, Aleksandr 69.35 13.43/6 22.12/6 24.08/6 26.07/6 30.05/7 35.56/6 43.09/5 46.10/5 57.29/6 65.12/5
UMKS Kwidzyn 13.43/6 8.29/5 1.56/5 1.59/9 3.58/9 5.51/5 7.13/7 3.01/3 11.19/10 7.43/3
68.30/5 69.09/5 69.35/5
3.18/10 0.39/8 0.26/7
6 [87] KROCHMAL, Andrzej 72.57 13.22/5 22.14/7 24.00/5 26.29/7 30.00/6 36.19/7 44.44/7 48.51/7 60.05/7 68.24/6
KS Spójnia Warszawa 13.22/5 8.52/6 1.46/3 2.29/10 3.31/6 6.19/8 8.25/9 4.07/10 11.14/9 8.19/7
71.47/6 72.26/6 72.57/6
3.23/11 0.39/8 0.31/11
7 [283] MĄDRZYŃSKI, Zbigniew 74.11 14.05/7 21.21/4 23.02/4 24.38/4 28.06/4 33.14/4 43.46/6 47.23/6 57.12/5 70.39/7
UMKS Kwidzyn 14.05/7 7.16/1* 1.41/1* 1.36/2 3.28/5 5.08/1* 10.32/10 3.37/6 9.49/3 13.27/11
73.21/8 73.51/7 74.11/7
2.42/7 0.30/1* 0.20/1*
8 [53] PIETRUSIŃSKI, Marek 74.32 15.34/8 25.45/8 27.50/8 30.23/8 33.56/8 41.06/8 49.01/9 52.26/8 62.30/8 70.41/8
KS Artemis 15.34/8 10.11/10 2.05/7 2.33/11 3.33/7 7.10/11 7.55/8 3.25/5 10.04/5 8.11/6
73.13/7 74.03/8 74.32/8
2.32/5 0.50/11 0.29/10
9 [175] MOVKO, Sergei 76.10 15.37/9 28.00/10 29.48/9 31.28/9 34.45/9 41.51/9 48.52/8 52.39/9 63.47/9 72.31/9
UKS Azymut 45 15.37/9 12.23/11 1.48/4 1.40/3 3.17/3 7.06/10 7.01/6 3.47/8 11.08/7 8.44/8
75.11/9 75.45/9 76.10/9
2.40/6 0.34/5 0.25/6
10 [86] WRÓBLEWSKI, Tadeusz 79.55 18.34/10 27.49/9 30.24/10 32.21/10 36.10/10 42.06/10 52.38/10 56.59/10 68.11/10 76.03/10
KS OK!Sport 18.34/10 9.15/7 2.35/9 1.57/8 3.49/8 5.56/6 10.32/10 4.21/11 11.12/8 7.52/5
78.47/10 79.29/10 79.55/10
2.44/8 0.42/10 0.26/7
11 [122] NIEMIEC, Janusz 99.39 36.00/11 45.45/11 48.08/11 49.55/11 55.00/11 61.37/11 67.27/11 70.31/11 85.50/11 96.51/11
MKS Paulinum 36.00/11 9.45/9 2.23/8 1.47/5 5.05/11 6.37/9 5.50/3 3.04/4 15.19/11 11.01/10
98.44/11 99.16/11 99.39/11
1.53/2 0.32/3 0.23/3
[38] SKONIECZNY, Andrzej DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 5.2km 0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-74 3-67 4-37 5-63 6-62 7-38 8-40 9-31 10-72
11-41 12-100
1 [97] PARZEWSKI, Jerzy 48.07 10.30/2 16.02/1* 17.48/1* 21.14/1* 26.45/1* 29.38/1* 38.21/1* 43.07/1* 44.24/1* 45.35/1*
KU AZS WAT Warszawa 10.30/2 5.32/1* 1.46/1* 3.26/1* 5.31/2 2.53/1* 8.43/1* 4.46/1* 1.17/1* 1.11/1*
47.12/1* 47.44/1* 48.07/1*
1.37/1* 0.32/2 0.23/2
2 [258] KRÓL, Benedykt 54.59 9.53/1* 17.58/2 20.02/2 23.54/2 29.08/2 32.20/2 42.40/2 47.35/2 49.08/2 51.14/2
UKS Siódemka 9.53/1* 8.05/2 2.04/2 3.52/2 5.14/1* 3.12/2 10.20/2 4.55/2 1.33/2 2.06/2
53.55/2 54.35/2 54.59/2
2.41/4 0.40/4 0.24/3
3 [48] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan 65.14 12.34/3 21.20/3 23.34/3 27.48/3 36.12/3 40.06/3 51.16/3 58.01/3 59.55/3 62.02/3
KOS Modrzew 12.34/3 8.46/3 2.14/3 4.14/3 8.24/3 3.54/4 11.10/3 6.45/4 1.54/3 2.07/3
64.13/3 64.48/3 65.14/3
2.11/2 0.35/3 0.26/4
4 [208] WYSOCKI, Andrzej 74.41 12.45/5 22.10/4 25.03/4 30.17/4 39.14/4 45.29/4 58.37/4 65.15/4 67.18/4 70.07/4
UKS Kometa 12.45/5 9.25/4 2.53/5 5.14/4 8.57/4 6.15/5 13.08/4 6.38/3 2.03/4 2.49/5
73.28/4 74.11/4 74.41/4
3.21/5 0.43/5 0.30/5
5 [39] GÓRALSKI, Andrzej 87.37 12.39/4 25.36/5 27.50/5 40.01/5 51.19/5 54.56/5 69.06/5 76.58/5 79.41/5 82.01/5
Indywidualnie 12.39/4 12.57/5 2.14/3 12.11/6 11.18/6 3.37/3 14.10/5 7.52/5 2.43/6 2.20/4
86.47/5 87.15/5 87.37/5
4.46/6 0.28/1* 0.22/1*
6 [240] PASZYŃSKI, Józef 98.42 16.58/6 36.43/6 41.38/6 47.23/6 57.06/6 63.47/6 78.05/6 89.27/6 91.47/6 94.46/6
UKS Orientuś 16.58/6 19.45/6 4.55/6 5.45/5 9.43/5 6.41/6 14.18/6 11.22/6 2.20/5 2.59/6
97.26/6 98.09/6 98.42/6
2.40/3 0.43/5 0.33/6
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70 4.0km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-56 3-74 4-67 5-37 6-38 7-31 8-72 9-41 10-100
1 [49] MICHAŁEK, Janusz 46.50 9.06/1* 18.28/1* 20.16/1* 22.19/1* 27.30/1* 32.02/1* 40.22/1* 42.24/1* 45.45/1* 46.24/1*
KOS Modrzew 9.06/1* 9.22/1* 1.48/2 2.03/1* 5.11/6 4.32/2 8.20/5 2.02/8 3.21/7 0.39/2
46.50/1*
0.26/2
2 [136] WASILEWSKI, Stanisław 50.33 13.51/5 25.06/3 27.02/3 29.30/3 34.16/3 38.39/3 46.00/2 47.19/2 49.29/2 50.08/2
PUKS Młode Orły 13.51/5 11.15/3 1.56/4 2.28/3 4.46/4 4.23/1* 7.21/3 1.19/1* 2.10/9 0.39/2
50.33/2
0.25/1*
3 [397] KRUCZEK, Stanisław 51.19 14.43/7 25.22/5 27.34/4 30.10/4 34.38/4 39.30/4 46.27/4 47.52/3 50.07/3 50.48/3
WKS Wawel 14.43/7 10.39/2 2.12/5 2.36/4 4.28/1* 4.52/4 6.57/1* 1.25/2 2.15/2 0.41/4
51.19/3
0.31/6
4 [135] KMIECIŃSKI, Józef 52.27 10.21/2 25.20/4 27.48/5 30.14/5 34.47/5 39.55/5 47.14/5 48.45/5 51.12/4 51.56/4
PUKS Młode Orły 10.21/2 14.59/8 2.28/8 2.26/2 4.33/2 5.08/5 7.19/2 1.31/5 2.27/4 0.44/6
52.27/4
0.31/6
5 [124] GRONOSTAJ, Eugeniusz 53.35 10.38/3 23.57/2 26.13/2 28.57/2 33.37/2 38.22/2 46.03/3 48.13/4 51.20/5 53.03/5
MKS Paulinum 10.38/3 13.19/6 2.16/6 2.44/6 4.40/3 4.45/3 7.41/4 2.10/9 3.07/6 1.43/9
53.35/5
0.32/8
6 [324] BARTKOWIAK, Edward 57.10 14.15/6 26.34/6 28.15/6 31.14/6 36.22/6 42.27/6 50.55/6 52.31/6 55.56/6 56.37/6
WKS Grunwald 14.15/6 12.19/4 1.41/1* 2.59/7 5.08/5 6.05/9 8.28/6 1.36/6 3.25/8 0.41/4
57.10/6
0.33/9
7 [123] BOGULAK, Adam 62.01 17.50/8 30.12/7 32.32/7 35.08/7 40.45/7 46.03/7 55.52/7 57.45/7 60.45/7 61.31/7
MKS Paulinum 17.50/8 12.22/5 2.20/7 2.36/4 5.37/7 5.18/7 9.49/9 1.53/7 3.00/5 0.46/7
62.01/7
0.30/5
8 [284] POKORA, Edward 67.16 22.15/9 37.03/8 38.58/8 42.11/8 47.57/8 53.10/8 62.32/8 63.58/8 66.16/8 66.50/8
UMKS Kwidzyn 22.15/9 14.48/7 1.55/3 3.13/9 5.46/8 5.13/6 9.22/8 1.26/3 2.18/3 0.34/1*
67.16/8
0.26/2
9 [105] BLIMKE, Roman 74.14 10.48/4 39.26/9 41.59/9 45.09/9 51.15/9 56.46/9 66.07/9 67.34/9 72.59/9 73.48/9
LKS Górzanka 10.48/4 28.38/9 2.33/9 3.10/8 6.06/9 5.31/8 9.21/7 1.27/4 5.25/9 0.49/8
74.14/9
0.26/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: M75 3.2km 0m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-37 3-38 4-40 5-31 6-72 7-41 8-100
1 [50] PŁUCIENNIK, Waldemar 36.24 14.12/2 18.32/1* 22.55/1* 28.52/1* 30.49/1* 32.14/1* 35.19/1* 35.57/1* 36.24/1*
KOS Modrzew 14.12/2 4.20/1* 4.23/1* 5.57/1* 1.57/1* 1.25/1* 3.05/1* 0.38/1* 0.27/1*
2 [360] DURA, Kazimierz 45.49 14.05/1* 21.30/2 27.18/2 34.01/2 37.43/2 40.31/2 44.36/2 45.22/2 45.49/2
WKS Śląsk 14.05/1* 7.25/3 5.48/3 6.43/3 3.42/2 2.48/5 4.05/4 0.46/3 0.27/1*
3 [125] WOJTASIK, Kazimierz 51.29 17.46/4 26.11/3 32.08/3 40.41/3 44.30/3 46.47/3 50.17/3 51.02/3 51.29/3
MKS Paulinum 17.46/4 8.25/4 5.57/4 8.33/5 3.49/4 2.17/2 3.30/2 0.45/2 0.27/1*
4 [192] OSTOJSKI, Jerzy 55.58 14.24/3 32.09/5 37.49/5 44.06/5 47.49/5 50.29/5 54.30/4 55.25/4 55.58/4
UKS Energetyk Dychów 14.24/3 17.45/5 5.40/2 6.17/2 3.43/3 2.40/4 4.01/3 0.55/4 0.33/4
5 [29] PIETKIEWICZ, Waldemar 59.59 20.48/5 26.12/4 33.00/4 41.26/4 46.31/4 48.52/4 58.22/5 59.22/5 59.59/5
Ind. Dolnośląskie 20.48/5 5.24/2 6.48/5 8.26/4 5.05/5 2.21/3 9.30/5 1.00/5 0.37/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: M85 2.4km 0m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-48 3-40 4-72 5-41 6-100
1 [31] ZIELCZYŃSKI, Mieczysław 132.04 19.28/1* 62.41/1* 108.47/1* 119.24/1* 128.56/1* 131.01/1* 132.04/1*
Ind. Mazowieckie 19.28/1* 43.13/1* 46.06/1* 10.37/1* 9.32/1* 2.05/1* 1.03/1*
|