Lista startowa wg kategorii                                              21.06.2019 23:21:18
                                              
===Podkarpacki OZOS===========================================Orienteering Organiser 2019===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K16         5.1km    0m 15PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 ZIĘTEK, Aleksandra       UKS Arkady           P353055   9201795   1.00      151 R:  18
  2 MONIAK, Zofia            LKS Górzanka         K014709             4.00      152
  3 CIELUCH, Patrycja        UKS Arkady           P354026   2016207   7.00      153 R:  22
  4 KWIECIEŃ, Paulina        PUKS Młode Orły      W034492    412117  10.00      154
  5 PLUTA, Aleksandra        UKS Arkady           P352507   9102674  13.00      155 R:  93
  6 RAJCA, Luiza             KS Kościelec Chrzanó K482867   2801065  16.00      156 R: 127
  7 DOBROŚ, Aleksandra       UKS Arkady           P353060   9201794  19.00      157 R: 168
  8 SADZIKOWSKA, Magdalena   KOS BnO              Z013453   2090689  22.00      158 R: 218
  9 KAPSKA, Nina             HKS Azymut           P573912   8636513  25.00      159 R: 270
 10 DOLIŃSKA, Julia          BKS Wataha           W113158   1986007  28.00      160 R: 400
 11 SKRZYPCZAK, Marika       HKS Azymut           P573864   8666008  31.00      161 R: 322
 12 DOLIŃSKA, Zuzanna        BKS Wataha           W112748   7060403  34.00      162 R: 410
 13 SKORUPA, Maja            LKS Górzanka         K013724   1419851  37.00      163 R: 454
 14 KIEŁB, Wiktoria          UKS Azymut Dębów     R223413   8636596  40.00      164 R: 467
 15 GOLA, Martyna            UKS Orientuś         E753048   8667261  43.00      165 R: 469
 16 FILIPIAK, Adrianna       KS Hades             P024153   8000831  46.00      166 R: 518
 17 ORZECHOWSKA, Aleksandra  UKS Azymut Dębów     R224057   8636599  49.00      167 R: 571
 18 PESTA, Anna              UKS Azymut 45        G172741   8664840  52.00      168 R: 576
 19 MAZUREK, Joanna          WKS Śląsk            D952222   8650390  55.00      169 R: 580
 20 BERLIŃSKA, Paulina       UKS Orientuś         E753503   8667268  58.00      170 R: 601
 21 LEŚNIAK, Matylda         UKS Kometa           S283406   8631677  61.00      171 R: 623
 22 CEPURDEJ, Nina           UMKS Kwidzyn         G034182   8667603  64.00      172 R: 645
 23 URBAN, Aneta             UKS Traper           Z062910   8650897  67.00      173 R: 652
 24 CEPURDEJ, Katarzyna      UMKS Kwidzyn         G034183   8667680  70.00      174 R: 665
 25 POWICHROWSKA, Ilona      UKS OSiR             W812781   8181203  73.00      175 R: 678
 26 DOREŃ, Wiktoria          UKS Orientuś         E753854   8646297  76.00      176 R: 689
 27 MAJEWSKA, Maja           PUKS Młode Orły      W033218   8645193  79.00      177 R: 695
 28 ZELEK, Klaudia           UKS Patria           K312149    886351  82.00      178 R: 698
 29 PRZESZŁOWSKA, Hanna      UKS Traper           Z063317   8650883  85.00      179 R: 715
 30 NITSCH, Aleksandra       UNTS                 W872409   8280803  88.00      180 R: 738
 31 GRADEK, Zuzanna          UKS Traper           Z062575   8650896  91.00      181 R: 792
 32 CHABIERA, Lena           UNTS                 W872391   8444999  94.00      182 R: 820
 33 ZIELIŃSKA, Oliwia        PUKS Młode Orły      W033217   8650819  97.00      183 R: 794
 34 PERFIKOWSKA, Hanna       UMKS Kwidzyn         G033363   8653296 100.00      184 R: 798
 35 KREMPIŃSKA, Julia        UKS Azymut Pabianice E712651   8640908 103.00      185 R: 952
 36 SUDOŁ, Hanna             WKS Śląsk            D953491   8650388 106.00      186 R: 880
 37 PUDEŁEK, Jowita PK       LKS Górzanka         K013998   2118337 160.00         
 38 GIELEC, Julia PK         UKS Orientuś         E753047   8667262 161.00         
 39 MULLER, Iga PK           UMKS Kwidzyn         G032764   8051213 162.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K18         6.0km    0m 16PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 SEIDEL, Jagoda           HKS Azymut           P572175   8636184   0.00      251 R: 228
  2 DEYNA, Natalia           UMKS Kwidzyn         G032622             3.00      252
  3 ZAJĄC, Magdalena         HKS Azymut           P572384   8666002   6.00      253 R: 440
  4 SOBEL, Natalia           UKS Kometa           S282491   8629803   9.00      254 R: 459
  5 SROKA, Małgorzata        UKS Patria           K312200    886353  12.00      255 R: 525
  6 PIWOWAR, Lidia           HKS Azymut           P572374   8636520  15.00      256 R: 537
  7 ŻUREK, Marta             UKS Siódemka         G172116   8650815  18.00      257 R: 606
  8 BORZYM, Izabela          BKS Wataha           W112751   7020806  21.00      258 R: 552
  9 MELZER, Zofia            UKS Siódemka         G172114   8650814  24.00      259 R: 635
 10 CIURA, Aleksandra        WKS Śląsk            D953696   8661597  27.00      260 R: 664
 11 POLEWKA, Aleksandra      UKS Kometa           S282462   8629801  30.00      261 R: 681
 12 KĘDZIERSKA, Nadia        HKS Azymut           P572377   8636516  33.00      262 R: 692
 13 WÓJCIK, Natalia          WKS Wawel            K302992   8650889  36.00      263 R: 710
 14 OLSZANKA, Gabriela       KS OK!Sport          W042427   8220701  39.00      264 R: 753
 15 PUDLIS, Natalia          UMKS Kwidzyn         G032623            42.00      265 R: 815
 16 MIANOWSKA, Julia         UNTS                 W872096   8221001  45.00      266 R: 826
 17 BĄCZEK, Małgorzata       WKS Wawel            K304014   8636995  48.00      267 R: 827
 18 LEŚNICKA, Agnieszka      UKS Azymut Dębów     R222611   8008007  51.00      268 R: 853
 19 TOPÓR, Magdalena         WKS Wawel            K302935   8650894  54.00      269 R: 923
 20 GIELEC, Zuzanna          UKS Orientuś         E753046   8640927  57.00      270 R: 911
 21 SŁOŃSKA, Zofia           WKS Wawel            K303191   8120514  60.00      271 R: 888
 22 MAZUREK, Agnieszka       WKS Śląsk            D952223   8645191  63.00      272 R: 948
 23 BLOCK, Amelia            UKS Orientuś         E752132   8640928  66.00      273 R: 868
 
Lista startowa wg kategorii: K20         6.4km    0m 17PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 HUTSENKO, Yelyzaveta     WKS Wawel            K304574   9201437  62.00      352
  2 KREFT, Oliwia            UKS Siódemka         G172203   1410953  65.00      353 R: 574
  3 LISTEK, Marta            WKS Wawel            K301530   8653292  68.00      354 R: 510
  4 PUDEŁEK, Michalina       LKS Górzanka         K013999   2121115  71.00      355 R: 637
  5 FILIPCZAK, Natalia       PUKS Młode Orły      W031927   8640914  74.00      356 R: 883
  6 BIELECKA, Aleksandra     UKS Siódemka         G172163   9101842  77.00      357 R: 887
  7 BIEDERMAN, Adrianna      WKS Wawel            K301509   8120200  80.00      358 R: 975
  8 GŁOWACZ, Julia           UNTS                 W872754   9200095  83.00      359 R: 950
  9 CYCH, Agnieszka          WKS Śląsk            D952099   8650821  86.00      360 R:1155
 10 DAWIDOWSKA, Natalia      UKS Siódemka         G172202   8650816  89.00      361 R:1008
 11 CIESIÓŁKA, Katarzyna     WKS Śląsk            D951827   8645192  92.00      362 R: 921
 
Lista startowa wg kategorii: K21         8.7km    0m 17PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 PABICH, Maria            UKS Azymut Pabianice E71330     553466   2.00       51
  2 SOROKA, Martyna          KS OK!Sport          W044454   8666004   5.00       52 R:  20
  3 WICHA, Iwona             PUKS Młode Orły      W03485    8181205   8.00       53 R: 114
  4 WIŚNIEWSKA, Hanna        WKS Grunwald         P69724    8640913  11.00       54 R: 142
  5 KULCZYCKA-WÓJCIK, DominikaKS Kościelec Chrzanó K48966     886349  14.00       55 R: 160
  6 PACHNIK, Małgorzata      MKS Paulinum         D931177   8110693  17.00       56 R: 188
  7 WIKTOR, Lucyna           WKS Śląsk            D951452   8636523  20.00       57 R: 229
  8 MORAWSKA, Anna           UKS Azymut 45        G17234    1406162  23.00       58 R: 201
  9 KARPENKO, Yuliia         WKS Śląsk            D953768   8664975  26.00       59 R: 258
 10 DRĄGOWSKA, Malwina       KS OK!Sport          W04786     886617  29.00       60 R: 287
 11 BUGAJ, Katarzyna         WKS Wawel            K301528    887006  32.00       61 R: 330
 12 LUBAK, Kamila            WKS Śląsk            D95943    8664980  35.00       62 R: 378
 13 WICHA, Małgorzata        WKS Wawel            K30484    9101800  38.00       63 R: 400
 14 LUBOMSKA (LAJN), Daria   UKS Azymut 45        G17345    8660494  41.00       64 R: 412
 15 NIKITCZENKO, Natasza     UKS Orientuś         E753250   8667270  44.00       65 R: 442
 16 DRĄGOWSKA, Maria         KS OK!Sport          W04685    8628699  47.00       66 R: 554
 17 HORNIK, Aleksandra       WKS Grunwald         P691524   8645196  50.00       67 R: 650
 18 WAŃCZYK, Zuzanna         PUKS Młode Orły      W031664   1396729  53.00       68 R: 652
 19 NAJMAN, Natalia          KS OK!Sport          W042851   8061088  56.00       69 R: 654
 20 MATYBA, Anna             WKS Grunwald         P691569    887091  59.00       70 R: 686
 21 BINIECKA, Małgorzata     UKS Azymut Pabianice E71339     505002  62.00       71 R: 741
 22 ZIĘBA, Emilia            WKS Śląsk            D951828   8661594  65.00       72 R: 768
 23 DURZYŃSKA, Katarzyna     HKS Azymut           P573584   8636511  68.00       73 R: 816
 24 JAŚKIEWICZ, Magdalena    UKS Azymut Pabianice E711783   7204932  71.00       74 R: 856
 25 MURAWSKA, Marta          HKS Azymut           P573255   8636517  74.00       75 R: 932
 26 FORTUNIAK, Weronika      UKS Orientuś         E752836   8646293  77.00       76 R: 977
 27 DOMINIAK, Dagmara        PUKS Młode Orły      W03932    7205367  80.00       77 R:1018
 28 KAŹMIERCZAK, Aneta       UKS Orientuś         E75413    8211095  83.00       78 R:1030
 29 BORYCHOWSKA, Marlena     MKS Paulinum         D93167             86.00       79 R:1071
 30 ŚLUSARCZYK, Katarzyna    KS OK!Sport          W043480   8636522  89.00       80 R:1121
 31 GORCZYCA, Maria          WKS Grunwald         P692971   2067844  92.00       81 R:1100
 32 GWÓŹDŹ, Ewa              UKS Orientuś         E75384    8667266  95.00       82 R:1173
 33 CYGLER, Paulina          WKS Wawel            K30836     895234  98.00       83 R:1164
 34 OLEJNIK, Agata           UKS Orientuś         E75376    8646294 101.00       84 R:1205
 
Lista startowa wg kategorii: K35         5.1km    0m 16PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 GAWRON, Katarzyna        WKS Wawel            K304680   2077837  42.00      451
  2 GRONOSTAJ, Beata         indywidualnie        000Lic.            45.00      452
  3 PIOTROWSKA - FASTYN, MałgorzataUKS Orientuś         E75366    8667274  48.00      453
  4 NER, Monika              HKS Azymut           P574412   8666007  51.00      454 R:  18
  5 ŚLIWCZYŃSKA, Ilona       Stowarzyszenie Team  W  2347   8121278  54.00      455
  6 GOLINOWSKA, Elżbieta     HKS Azymut           P573675   8636514  57.00      456 R: 574
  7 KARNIA-BISKUPSKA, Anna   WKS Wawel            K30828     895240  60.00      457 R: 756
  8 KONKOL-KLIMCZAK, WiolettaUKS Siódemka         G171990    502207  63.00      458 R: 980
  9 ZBROJA-NOWAK, Justyna    KS Hades             P02915    7200386  66.00      459 R: 505
 10 PORZYCZ, Agnieszka       UKS Siódemka         G171626   7191901  69.00      460 R: 566
 11 BAŃSKA- BODZIONA, Aneta PK10 BKPanc            X020      8648669 160.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K40         4.8km    0m 12PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 JABŁOŃSKA, Anna          indywidualnie        000lic.             2.00      551
  2 ROSŁANIEC, Anna          indywidualnie        000Lic.             5.00      552
  3 FILIPIAK, Agnieszka      KS Hades             P024413   2067831   8.00      553 R: 178
  4 OLEJNIK, Ewa             WKS Wawel            K304120   8650888  11.00      554 R: 297
  5 KĘDZIOR, Katarzyna       UMKS Kwidzyn         G034177            14.00      555 R: 372
  6 PATEREK, Honorata        HKS Azymut           P57193    8636518  17.00      556 R: 848
  7 BULTROWICZ, Agnieszka    KS Hades             P02944    8000826  20.00      557 R: 612
  8 SŁOŃSKA, Bogusława       WKS Wawel            K303655   1414200  23.00      558 R: 491
  9 KONC, Katarzyna          UKS Azymut Pabianice E712953   7204651  26.00      559 R: 847
 10 ROSZAK, Maja             UMKS Kwidzyn         G034192            29.00      560 R: 536
 
Lista startowa wg kategorii: K45         4.2km    0m 11PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 DURA, Magdalena          WKS Śląsk            D951137             0.00      651
  2 LAMPARSKA, Iwona         WKS Wawel            K304272   8650892   3.00      652 R: 161
  3 POLEWKA, Beata           UKS Kometa           S282460   8629802   6.00      653 R: 224
  4 GORCZYCA, Magdalena      KS Hades             P023306   2067842   9.00      654 R: 484
  5 MIANOWSKA, Dorota        UNTS                 W872405   1408260  12.00      655 R: 614
  6 TRYKOZKO, Urszula        Stowarzyszenie Team  W  2691   8072469  15.00      656 R: 620
  7 DEPTA, Monika            MKS Paulinum         D93165    8632430  18.00      657 R: 990
  8 ETTERLE-BIEDERMAN, LiliannaWKS Wawel            K30823     886342  21.00      658 R: 822
  9 NOWAK, Barbara           HKS Azymut           P571222   8636518  24.00      659 R: 877
 10 TOPÓR, Monika            WKS Wawel            K303372   7204933  27.00      660 R: 802
 11 SPILISZEWSKA, Róża PK    KS Artemis           D9 2146    412206 161.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K50         3.6km    0m 11PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 DYZIO, Anna              WKS Wawel            K303433   2074452  95.00      751
  2 KURZYP, Anna             WKS Śląsk            D954745            98.00      752
  3 NADERA, Agata            CX80 Kalisz          X05lic.   8645189 101.00      753
  4 WOŁEK, Ewa               UNTS                 W871208   8655942 104.00      754 R: 932
  5 BUGAJ, Teresa            WKS Wawel            K303313   2114867 107.00      756 R: 905
  6 WOŁOWCZYK, Mariola       UNTS                 W87112    8000847 110.00      755 R: 869
  7 WAŃCZYK, Magdalena       PUKS Młode Orły      W031485    412387 113.00      757 R: 702
  8 WOŁEK, Małgorzata        UNTS                 W873556   1408259 116.00      758 R: 465
 
Lista startowa wg kategorii: K55         3.3km    0m 10PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 PARFIANOWICZ, Joanna     UNTS                 W87100    8000842  36.00      851 R: 809
  2 CZERKAWSKA, Urszula      UKS Sparta Czyżowice S031495   2036945  39.00      852 R: 598
  3 DRĄGOWSKA, Marzena       KS OK!Sport          W04862     887229  42.00      853 R: 180
  4 HORNIK, Alicja           WKS Grunwald         P691296   1394892  45.00      854 R: 394
  5 MORAWSKA, Irena          UKS Azymut 45        G17160     886657  48.00      855 R: 887
 
Lista startowa wg kategorii: K60         2.5km    0m 8PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 WYSOCKA, Jolanta         UKS Kometa           S282181   8631670  35.00      921 R: 943
 
Lista startowa wg kategorii: K65         2.5km    0m 8PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 GALICZ, Krystyna         BKS Wataha           W113142   1951826  32.00      941 R: 963
 
Lista startowa wg kategorii: M16         6.8km    0m 16PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 BIENIEK, Maksym          UKS Arkady           P352704    553467   0.00      101
  2 GÓRSKI, Patryk           UKS OSiR             W814541   2033042   3.00      102
  3 KACZOCHA, Szymon         UKS Arkady           P353063   2016191   6.00      103
  4 KAWALA, Patryk           KS Kościelec Chrzanó K483635    886343   9.00      104
  5 KĘDZIERSKI, Nataniel     WKS Śląsk            D954001    889176  12.00      105 R:  66
  6 TARNAWSKI, Jan           WKS Wawel            K303834   1401477  15.00      106 R: 156
  7 KOŁODZIEJCZYK, BartłomiejUKS Kometa           S283230   8631696  18.00      107 R: 232
  8 WÓJTOWICZ, Krzysztof     UNTS                 W873174   8040213  21.00      108 R: 236
  9 TRĘBACZ, Antoni          KS Kościelec Chrzanó K482871   2801068  24.00      109 R: 263
 10 ŚLUSARCZYK, Piotr        LKS Górzanka         K013853    428775  27.00      110 R: 324
 11 ROMAN, Szymon            UKS Azymut Dębów     R223005   8636600  30.00      111 R: 384
 12 STRUGAREK, Łukasz        WKS Śląsk            D954160   8083077  33.00      112 R: 446
 13 ZALESKI, Jakub           MKS Paulinum         D933103   2053614  36.00      113 R: 457
 14 CURZYTEK, Krystian       UKS Azymut Dębów     R223844   8636597  39.00      114 R: 543
 15 UDYCZ, Jonasz            UKS Traper           Z063319   8650886  42.00      115 R: 556
 16 CURZYTEK, Kacper         UKS Azymut Dębów     R223843   8636598  45.00      116 R: 570
 17 ŻESŁAWSKI, Mateusz       WKS Wawel            K303200   8043200  48.00      117 R: 570
 18 SOBIEPANEK, Maksymilian  UKS OSiR             W813759   8864841  51.00      118 R: 571
 19 TOBOREK, Jakub           WKS Śląsk            D952141   8030803  54.00      119 R: 583
 20 SOBIŃSKI, Adrian         MKS Paulinum         D933868   2099922  57.00      120 R: 585
 21 LEDZION, Piotr           UKS Orientuś         E754111   8667267  60.00      121 R: 602
 22 KOTKOWIAK, Piotr         KOS BnO              Z013665   9201342  63.00      122 R: 627
 23 BARTOS, Zbigniew         UKS Orientuś         E752127   8656097  66.00      123 R: 650
 24 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz    UKS Kometa           S283231   8631682  69.00      124 R: 669
 25 JOŃCZY, Jakub            MKS Paulinum         D933104   7200176  72.00      125 R: 679
 26 WOŁEK, Stanisław         UNTS                 W873557   8000845  75.00      126 R: 684
 27 MULLER, Wiktor           UMKS Kwidzyn         G032578   8040409  78.00      127 R: 720
 28 CZYŃSKI, Miłosz          KOS BnO              Z013443   9201349  81.00      128 R: 745
 29 ŁAGODA, Franciszek       WKS Śląsk            D953281   8650389  84.00      129 R: 748
 30 NOWAK, Grzegorz          UKS Azymut 45        G172370   8656096  87.00      130 R: 820
 31 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy      UKS Orientuś         E752837   8646292  90.00      131 R: 834
 32 PACHNIK, Stanisław       MKS Paulinum         D934297   1396724  93.00      132 R: 851
 33 KULA, Mateusz            KOS BnO              Z013666   8636996  96.00      133 R: 867
 34 NOWAK, Michał            UKS Orientuś         E753929   8646295  99.00      134 R: 863
 35 SZTRANEK, Jan            UKS Azymut Pabianice E712653   1407621 102.00      135 R: 910
 36 PATEREK, Mikołaj         HKS Azymut           P572376   8636519 105.00      136 R: 848
 37 CEPURDEJ, Wladyslaw PK   UMKS Kwidzyn         G034184   8666003 160.00         
 38 MARSZAŁEK, Patryk PK     UKS Kometa           S283823   8627432 161.00         
 39 LISIAK, Adam PK          UKS Orientuś         E753049   8667263 162.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M18         8.4km    0m 16PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 KUKLA, Bartosz           UKS Kometa           S282990   8629804   1.00      201
  2 BOREK, Zbigniew          UKS Azymut 45        G172743    886667   4.00      202 R:  78
  3 BUŁAWA, Filip            UKS Kometa           S283410   8631672   7.00      203 R: 146
  4 PIERZCHAŁA, Michał       UNTS                 W872411   8625739  10.00      204 R: 234
  5 SEIDEL, Nikodem          HKS Azymut           P572173   8636185  13.00      205 R: 364
  6 SIENKIEWICZ, Maksymilian UKS Azymut 45        G173734   8664839  16.00      206 R: 496
  7 GROBELNY, Alex           HKS Azymut           P572566   8636186  19.00      207 R: 498
  8 KUCHARCZYK, Jakub        UKS Kometa           S282464   8631680  22.00      208 R: 538
  9 GRZEGORCZYK, Mateusz     KOS BnO              Z013447   9201337  25.00      209 R: 598
 10 MICHALAK, Kacper         UNTS                 W872980   8655941  28.00      210 R: 654
 11 PUDEŁEK, Błażej          LKS Górzanka         K013852   2118338  31.00      211 R: 683
 12 GĄSIOR, Rafał            UMKS Kwidzyn         G033361            34.00      212 R: 726
 13 OLSZEWSKI, Bartłomiej    UNTS                 W872572   8181202  37.00      213 R: 801
 14 ANDRZEJCZAK, Maciej      UKS Azymut Pabianice E712192    887252  40.00      214 R: 812
 15 PETERSBURSKI, Krystian   UKS Azymut 45        G173452   8303043  43.00      215 R: 868
 16 DEREDOS, Bruno           UKS Orientuś         E752839   8640925  46.00      216 R: 876
 17 PORZYCZ, Grzegorz        UKS Azymut 45        G172371   8656099  49.00      217 R: 858
 18 KURZYP, Stanisław        WKS Śląsk            D952225   8661471  52.00      218 R: 975
 19 PESTA, Piotr             UKS Azymut 45        G172742   8656098  55.00      219 R: 892
 
Lista startowa wg kategorii: M20         9.5km    0m 20PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 OGDOWSKI, Bartłomiej     UKS Siódemka         G172118   8650887  75.00      301 R: 727
  2 KUCA, Kacper             UNTS                 W872032   8636525  78.00      302 R: 787
  3 PŁÓCIENNIK, Konrad       UKS Azymut Pabianice E711785   8260500  81.00      303 R: 878
  4 KIJAK, Jakub             WKS Wawel            K302994   8640922  84.00      304 R: 877
  5 ZAJĄC, Dawid             UKS Azymut Pabianice E712186   8000525  87.00      305 R: 885
  6 KRAWCZYŃSKI, Mikołaj     WKS Śląsk            D952226   8650386  90.00      306 R: 960
  7 KRZYSZTYŃSKI, Michał     WKS Wawel            K302619   8650899  93.00      307 R: 898
  8 ROSŁANIEC, Mateusz       WKS Śląsk            D952227   8645188  96.00      308 R: 927
  9 KALISIAK, Dawid          UKS Azymut Pabianice E712027   7205969  99.00      309 R: 908
 10 GŁADECKI, Dawid          UKS OSiR             W813729   8664844 102.00      310 R: 893
 
Lista startowa wg kategorii: M21        11.8km    0m 27PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 JAKUBOWSKI, Krzysztof    UKS Grom             E11lic.   2048146   1.00        1
  2 JANKOWIAK, Paweł         Indywidualnie Wielko P00lic.   8640247   4.00        2
  3 ŻURAW, Wiktor            UKS Grom             E112543   2048141   7.00        3
  4 MAZURKIEWICZ, Jakub      KS OK!Sport          W044260   8000837  10.00        4 R: 106
  5 SOTNICZUK, Piotr         UNTS                 W872030    886670  13.00        5 R: 143
  6 BADAN, Yuriy             WKS Śląsk            D951404   8664979  16.00        6 R: 262
  7 FILIPIAK, Mateusz        KS Hades             P024415   8000832  19.00        7 R: 269
  8 PACHNIK, Wojciech        UKS Orientpark.pl    D02704     504407  22.00        8 R: 379
  9 PIŁKOWSKI, Tadeusz       KS OK!Sport          W04689    8653083  25.00        9 R: 492
 10 MAZAN, Bartłomiej        WKS Śląsk            D951319   8100192  28.00       10 R: 521
 11 NIEWIEDZIAŁA, Robert     UKS Siódemka         G171021   9101310  31.00       11 R: 537
 12 RUTKA, Jan               UNTS                 W872250   8121998  34.00       12 R: 681
 13 WENSŁAW, Mateusz         UKS Azymut 45        G17153    8656100  37.00       13 R: 634
 14 PRYJMA, Fryderyk         UNTS                 W872672   9980407  40.00       14 R: 683
 15 DUDEK, Wojciech          PUKS Młode Orły      W031171   8631571  43.00       15 R: 639
 16 MOSSAKOWSKI, Wojciech    UNTS                 W871115   8220398  46.00       16 R: 716
 17 CHARUBA, Łukasz          UKS Orientuś         E75402    8667264  49.00       17 R: 767
 18 HEWELT, Maciej           UKS Azymut 45        G17162    8660493  52.00       18 R: 725
 19 ZUCHMAŃSKI, Przemysław   UKS Orientuś         E751724   8646296  55.00       19 R: 854
 20 DZIOBA, Mateusz          MKS Paulinum         D930               58.00       20 R: 874
 21 PABICH, Mariusz          UKS Azymut Pabianice E71338    8281288  61.00       21 R: 913
 22 PAWLAK, Bartosz          WKS Grunwald         P69898    8645200  64.00       22 R: 879
 23 GRYZIO, Łukasz           UKS Azymut Pabianice E71336     887235  67.00       23 R: 920
 24 WOŁOWCZYK, Krzysztof     UNTS                 W87488    8640915  70.00       24 R: 925
 25 BERNACIAK, Aleksander    WKS Śląsk            D951402   8650387  73.00       25 R: 937
 26 KALATA, Michał           MKS Paulinum         D93853    8160889  76.00       26 R: 975
 27 JURCZYK, Tomasz          UKS Sparta Czyżowice S031936   8640246  79.00       27 R:1036
 28 GALICZ, Karol            BKS Wataha           W111853   8198611  82.00       28 R:1048
 29 BEDNARSKI, Jan           UNTS                 W874096   8040198  85.00       29 R:1091
 30 RICHERT, Marcin          UKS Siódemka         G17149     886308  88.00       30 R:1092
 31 PIOTROWSKI, Radosław     UKS Azymut 45        G171625   8660496  91.00       31 R:1129
 32 KOWALSKI, Wojciech       WKS Śląsk            D95710    8664089  94.00       32 R:1204
 33 BIEDERMAN, Marcin        WKS Wawel            K301508   8070598  97.00       33 R:1154
 34 DUTKOWSKI, Mikołaj       UKS Arkady           P35774    8010192 100.00       34 R:1131
 35 DRĄGOWSKI, Kuba          KS OK!Sport          W04684    8628698 103.00       35 R:1161
 36 OLEJNIK, Michał          WKS Grunwald         P69340    8653291 106.00       36 R:1254
 
Lista startowa wg kategorii: M35         7.8km    0m 18PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 JASKUŁA, Kornel          Stowarzyszenie Team  W  2685            70.00      401
  2 KRÓL, Adam               UKS Arkady           P354715   9102673  73.00      402
  3 ŁONIEWSKI, Grzegorz      KU AZS WAT           W892852   8664974  76.00      403
  4 STĘŻYCKI, Grzegorz       Indywidualny lubuski F004684   8648671  79.00      404
  5 WOJCIECH, Sebastian      Indywidualnie Wielko P004542            82.00      405
  6 WIKTOR, Wojciech         WKS Śląsk            D953745   7207543  85.00      406 R:  96
  7 CWALINA, Karol           KS OK!Sport          W043707   1418714  88.00      407 R: 282
  8 KACZMARSKI, Paweł        LKS Górzanka         K014317   7208289  91.00      408 R: 204
  9 DRĄGOWSKI, Piotr         KS OK!Sport          W04687    8426644  94.00      409 R: 412
 10 ZAMIARA, Piotr           KS Hades             P023698   2048205  97.00      410 R: 561
 11 JĘDRAS, Przemysław       UMKS Kwidzyn         G033694           100.00      411 R: 662
 12 SOKALSKI, Dariusz        KU AZS WAT           W89715    8667186 103.00      412 R: 685
 13 PABICH, Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71331     886310 106.00      413 R: 814
 14 MAJASOW, Kostiantyn      WKS Śląsk            D951406   8645187 109.00      414 R: 682
 15 BANAKIEWICZ, Adam PK     Nantes Atlantique Or Y010      8002042 161.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M40         7.0km    0m 17PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 KOGUT, Szczepan          UKS Energetyk        F494553   8044389   2.00      501
  2 GRONOSTAJ, Grzegorz      indywidualnie        000lic.             5.00      502
  3 KOSICKI, Roman           UKS Energetyk        F493243    981863   8.00      503
  4 KUJDA, Arkadiusz         1 Brygada Logistyczn X013987   1401466  11.00      504
  5 MAŁECKI, Bartłomiej      KOS Modrzew          F543906    249967  14.00      505
  6 PANCERZ, Piotr           Indywidualnie Wielko P00lic.            17.00      506
  7 MIODUSZEWSKI, Mateusz    Indywidualny Mazowsz W003970   7207195  20.00      507 R: 133
  8 CZAPLA, Tomasz           WKS Wawel            K303432    886360  23.00      508 R: 194
  9 NOWAK, Paweł             UKS Orientuś         E753930   8667273  26.00      509 R: 409
 10 MOL, Krzysztof           HKS Azymut           P572866   8636515  29.00      510 R: 619
 11 CIEĆWIERZ, Sławomir      UKS Azymut 45        G174338   8270379  32.00      511 R: 649
 12 SOŁOWIEJ, Stanisław      KU AZS UMCS          L012494   8667593  35.00      512 R: 726
 13 KREMPIŃSKI, Piotr        UKS Azymut Pabianice E712652   7202779  38.00      513 R: 740
 14 MAJEWSKI, Marek          PUKS Młode Orły      W033343   7205050  41.00      514 R: 762
 15 WALICKI, Rafał           HKS Azymut           P573438   8270678  44.00      515 R: 875
 16 NOWAK, Jacek             UKS Azymut 45        G17143    8100276  47.00      516 R: 976
 17 GMUR, Karol              WKS Śląsk            D951237   8664977  50.00      517 R: 880
 18 TKACZUK, Tomasz          UKS Azymut Pabianice E713253   8160579  53.00      518 R: 926
 19 GOLINOWSKI, Paweł        Indywidualny Dolnośl D002892   8648666  56.00      519 R: 865
 20 SITNICKI, Mariusz PK     10 BKPanc            X020      8648674 160.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M45         6.2km    0m 15PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 GLISZCZYŃSKI, Janusz     Indywidualnie Wielko P004653    887086  38.00      601
  2 GORAL, Michał            KU AZS UMCS          L014551   8001092  41.00      602
  3 LEDZION, Grzegorz        UKS Orientuś         E754657   8667265  44.00      603
  4 PACYNA, Krzysztof        UKS Energetyk        F49lic.   8001098  47.00      604
  5 MAZUREK, Piotr           WKS Śląsk            D954453    504050  50.00      605 R:  26
  6 KOSICKI, Tomasz          KS OK!Sport          W041522   1412342  53.00      606 R:  59
  7 DOBROWOLSKI, Piotr       KU AZS UMCS          L012972   8010873  56.00      607 R:  70
  8 ŻAK, Tomasz              UKS Energetyk        F493242   8414136  59.00      608 R:  93
  9 FILIPIAK, Marek          KS Hades             P024414   8000830  62.00      609 R: 242
 10 LISIAK, Paweł            UKS Orientuś         E753251   8667271  65.00      610 R: 355
 11 PUDEŁEK, Paweł           LKS Górzanka         K014339   2127778  68.00      611 R: 398
 12 MURAWSKI, Piotr          HKS Azymut           P573588   8636183  71.00      612 R: 410
 13 BORZYSZKOWSKI, Jacek     UKS Siódemka         G173307   8635800  74.00      613 R: 413
 14 MARSZAŁEK, Waldemar      UKS Kometa           S284146   8627431  77.00      614 R: 443
 15 DOLIŃSKI, Grzegorz       BKS Wataha           W113143   1972059  80.00      615 R: 425
 16 BIEDERMAN, Paweł         WKS Wawel            K301390    887009  83.00      616 R: 539
 17 POLEWKA, Tomasz          UKS Kometa           S28301    8631700  86.00      617 R: 471
 18 WÓJCIK, Grzegorz         WKS Wawel            K303195   8158815  89.00      618 R: 544
 19 GORCZYCA, Jacek          KS Hades             P023305   8000834  92.00      619 R: 549
 20 SŁOMCZYŃSKI, Robert      UKS Orientuś         E753001   8667275  95.00      620 R: 567
 21 STASZAK, Artur           UNTS                 W872013   8123777  98.00      621 R: 568
 22 KRZYŻOSTANEK, Jarosław   UKS Grom             E112547   2048197 101.00      622 R: 598
 23 BECMER, Dariusz          WKS Śląsk            D952148   8655945 104.00      623 R: 602
 24 KRAMSKI, Mariusz         UKS Energetyk        F491690   8414140 107.00      624 R: 622
 25 TOPÓR, Marek             WKS Wawel            K303371   1407898 110.00      625 R: 679
 26 SKORUPA, Mariusz         LKS Górzanka         K011004   1419852 113.00      626 R: 734
 27 CZAPLA, Przemysław       WKS Wawel            K302933   8281274 116.00      627 R: 742
 28 PORZYCZ, Janusz          UKS Siódemka         G17232    9101165 119.00      628 R: 748
 29 MIANOWSKI, Rafał         UNTS                 W872068   8270873 122.00      629 R: 793
 30 DZIK, Mirosław           LKS Górzanka         K011195    428768 125.00      630 R: 835
 31 PLESIŃSKI, Mariusz       HKS Azymut           P571304   8648668 128.00      631 R: 914
 32 KRASUSKI, Marcin         KS OK!Sport          W042688   8060972 131.00      632 R: 874
 33 BŁACHUT, Igor            Stowarzyszenie Team  W  2679   8030173 134.00      633 R: 906
 34 SĘDŁAK, Krystian         KS OK!Sport          W041130    887220 137.00      634 R: 837
 35 NOWAK, Remigiusz         KS Hades             P02907    8000833 140.00      635 R: 874
 36 SPILISZEWSKI, Piotr PK   KS Artemis           D9 2145    418326 161.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M50         5.7km    0m 13PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 NADERA, Dariusz          CX80 Kalisz          X05lic.   8660388   1.00      701
  2 KARSKI, Ryszard          MKS Paulinum         D933807   7777610   4.00      702
  3 BURCHARDT, Sławomir      KS Hades             P023699   2048161   7.00      703 R:   7
  4 ŻESŁAWSKI, Wojciech      WKS Wawel            K303660   9119669  10.00      704 R: 299
  5 MONIAK, Andrzej          LKS Górzanka         K014326            13.00      705 R: 349
  6 KRUPIŃSKI, Andrzej       PUKS Młode Orły      W031175   8651325  16.00      706 R: 510
  7 JURCZYK, Piotr           UKS Sparta Czyżowice S032928   2028215  19.00      707 R: 516
  8 FORYSTEK, Józef          WKS Wawel            K302080   8180366  22.00      708 R: 618
  9 PŁYTNIK, Stanisław       KOS BnO              Z013670   7205883  25.00      709 R: 639
 10 PESTA, Adam              UKS Azymut 45        G172857   8660495  28.00      710 R: 683
 11 SZURYGA, Hubert          KU AZS UMCS          L01683    8667591  31.00      711 R: 699
 12 SŁOŃSKI, Marek           WKS Wawel            K303192   8172888  34.00      712 R: 703
 13 PACHNIK, Dariusz         UKS Orientpark.pl    D02706    1396727  37.00      713 R: 718
 14 MULLER, Tomasz           UMKS Kwidzyn         G032577   8230568  40.00      714 R: 720
 15 WRZESIŃSKI, Krzysztof    WKS Śląsk            D951138   8636526  43.00      715 R: 756
 16 BĄCZEK, Dariusz          UKS Technik Ruciane- N014013   8661592  46.00      716 R: 741
 17 WIDZIEWICZ, Remigiusz    WKS Śląsk            D951064   8650820  49.00      717 R: 943
 18 URBANIAK, Krzysztof      Indywidualny Mazowsz W00522    8640904  52.00      718 R: 883
 19 CYCH, Piotr              WKS Śląsk            D95718    8091968  55.00      719 R: 829
 20 WÓJCIK, Dariusz          KS OK!Sport          W042454   1399035  58.00      720 R: 907
 21 MICHALAK, Tomasz         UNTS                 W872981   8180169  61.00      721 R: 796
 
Lista startowa wg kategorii: M55         5.0km    0m 13PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 DUTKOWSKI, Adam          UKS Arkady           P35780     505099 104.00      801
  2 ŁABUZIŃSKI, Sławomir     WKS Wawel            K301409    886321 107.00      802
  3 MARKOWSKI, Adam          UKS Energetyk        F491239   2023878 110.00      803
  4 CZERKAWSKI, Wacław       UKS Sparta Czyżowice S031496    435239 113.00      804 R:  51
  5 WOŁEK, Andrzej           UNTS                 W873555   1409497 116.00      805 R: 544
  6 MOSSAKOWSKI, Przemysław  indywidualnie        0001758   1411188 119.00      806 R: 661
  7 WOŁOWCZYK, Marek         UNTS                 W87113    8000836 122.00      807 R: 686
  8 WOJARSKI, Krzysztof      UKS Sparta Czyżowice S031121    412345 125.00      808 R: 816
  9 NIESSNER, Piotr          WKS Wawel            K302725   8200663 128.00      809 R: 937
 10 MŁYNARCZYK, Piotr        UKS Orientuś         E753294   8667277 131.00      810 R: 859
 11 CHACHURSKI, Ryszard      KU AZS WAT           W8965     1963012 134.00      811 R: 907
 12 DYZIO, Włodzimierz       WKS Wawel            K301533   8650900 137.00      812 R: 845
 13 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew    UMKS Kwidzyn         G033895           140.00      813 R: 825
 
Lista startowa wg kategorii: M60         4.4km    0m 13PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 KROCHMAL, Grzegorz       KU AZS WAT           W8976     8280359   0.00      901
  2 ANDRZEJEWSKI, Leszek     UKS Azymut 45        G171624    886659   3.00      902 R:  93
  3 HORNIK, Zbigniew         LKO                  P401554    887089   6.00      903 R: 124
  4 DRĄGOWSKI, Robert        KS OK!Sport          W04690     887222   9.00      904 R: 155
  5 KRET, Jacek              LKS Górzanka         K013723   2103970  12.00      905 R: 313
  6 MĄDRZYŃSKI, Zbigniew     UMKS Kwidzyn         G032885   9102706  15.00      906 R: 714
  7 PIETRUSIŃSKI, Marek      KS Artemis           D9 1323   2035173  18.00      907 R: 692
  8 CEPURDEJ, Aleksandr      UMKS Kwidzyn         G034180            21.00      908 R: 720
  9 MACHOWSKI, Władysław     UKS OSiR             W81482    2086529  24.00      909 R: 778
 10 DEPTUŁA, Jerzy           UKS Energetyk        F491055   8640919  27.00      910 R: 783
 11 CHUŁEK, Aleksander       UKS Azymut 45        G17547    9101302  30.00      911 R: 821
 12 GUGA, Romuald            WKS Śląsk            D95716   80069872  33.00      912 R: 868
 13 KROCHMAL, Andrzej        KS Spójnia Warszawa  W80528    9040156  36.00      913 R: 830
 14 KRYJOMSKI, Jerzy         KS Kościelec Chrzanó K48963     886350  39.00      914 R: 953
 
Lista startowa wg kategorii: M65         4.2km    0m 11PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 GLIŃSKI, Henryk          KS Artemis           D9 1324    305974  43.00      931
  2 OWCZARSKI, Tomasz        WKS Chojnice         X04lic.    430921  46.00      932
  3 PASZYŃSKI, Józef         UKS Orientuś         E75383    8667272  49.00      933 R: 303
  4 PARZEWSKI, Jerzy         KU AZS WAT           W8972     8001099  52.00      934 R: 963
  5 ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan     KOS Modrzew          F54885    1394482  55.00      935 R: 805
  6 WYSOCKI, Andrzej         UKS Kometa           S282697   8631691  58.00      936 R: 672
  7 KRÓL, Benedykt           UKS Siódemka         G171562   9101311  61.00      937 R: 369
  8 MISZEWSKI, Romuald       Indywidualni Pomorsk G00142             64.00      938 R: 709
 
Lista startowa wg kategorii: M70         3.6km    0m 10PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 TRZPIL, Lech             KS OK!Sport          W04691     412312  22.00      951 R: 337
  2 PATEJKO, Tadeusz         KS Spójnia Warszawa  W80521     881200  25.00      952 R: 523
  3 WASILEWSKI, Stanisław    PUKS Młode Orły      W031168   8626617  28.00      953 R: 914
  4 MICHAŁEK, Janusz         KOS Modrzew          F54742     886317  31.00      954 R: 879
  5 KMIECIŃSKI, Józef        PUKS Młode Orły      W0369     2800471  34.00      955 R: 797
  6 BARTKOWIAK, Edward       WKS Grunwald         P69925     412412  37.00      956 R: 691
  7 KRUCZEK, Stanisław       WKS Wawel            K30830      54021  40.00      957 R: 893
 
Lista startowa wg kategorii: M75         3.3km    0m 9PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 POKORA, Edward           UMKS Kwidzyn         G031503            10.00      961 R: 576
  2 PŁUCIENNIK, Waldemar     KOS Modrzew          F54883    2053655  13.00      962 R: 891
  3 PIETKIEWICZ, Waldemar    Indywidualny Dolnośl D001084   2023855  16.00      963 R: 829
  4 OSTOJSKI, Jerzy          UKS Energetyk        F491053   8044392  19.00      964 R: 219
 
Lista startowa wg kategorii: M80         2.5km    0m 9PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 DURA, Kazimierz          WKS Śląsk            D95720      54119   7.00      971 R: 878
 
Lista startowa wg kategorii: M85         2.5km    0m 9PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 ZIELCZYŃSKI, Mieczysław  Indywidualny Mazowsz W00750    1415383   4.00      981
 
Lista startowa wg kategorii: M90         2.5km    0m 9PK  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 WYSOCKI, Stanisław       KS Spójnia Warszawa  W80523     881580   1.00      991
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN1       
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 CHACHURSKI, Mieszko      UNTS                 W874193   8291207 160.00         
  2 LUBIĄ, Michał            UKS Azymut Pabianice E710              161.00         
  3 MIANOWSKA, Antonina      UNTS                 W873554   8131207 162.00         
  4 OLEJNIK, Jaśmina         WKS Wawel            K300      8303011 163.00         
  5 SKARŁUBOWICZ, Karolina   17WBZ Międzyrzecz    X030      8648673 164.00         
  6 PUŁCZYŃSKA, Agnieszka    WKS Wawel            K300      9102675 165.00         
  7 SŁOŃSKA, Antonina        WKS Wawel            K300      8640921 166.00         
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN2       
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 KIEŁB, Patrycja          UKS Azymut Dębów     R220      8636595 160.00         
  2 PUŁCZYŃSKA, Hanna        WKS Wawel            K300      8666005 161.00         
  3 MIŚKIEWICZ, Martyna      KS OK!Sport          W040      8660530 162.00         
  4 PACHNIK, Jędrzej         UKS Orientpark.pl    D02       1396725 163.00         
  5 ŻESŁAWSKI, Jakub         WKS Wawel            K300      8073201 164.00         
  6 ANTONOWICZ, Jan          UNTS                 W872385   8636188 165.00         
  7 NIESSNER, Pola           WKS Wawel            K300      8635047 166.00         
  8 BORGIEL, Jarosław        UKS Sparta Czyżowice S030      2932321 167.00         
  9 LAMPARSKA, Maja          WKS Wawel            K300      8636994 168.00         
 10 JURCZYK, Maciej          UKS Sparta Czyżowice S030      2028220 169.00         
 11 WÓJCIK, Paweł            WKS Wawel            K300      8664651 170.00         
 12 DWOJAK, Gracjan          UKS Orientpark.pl    D02       2025008 171.00         
 13 KREMPIŃSKI, Franciszek   UKS Azymut Pabianice E710              172.00