Końcowe wyniki zawodów                                           2019-06-22 16:29:21
                                          
===Podkarpacki OZOS===================================Orienteering Organiser 2019===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         5.1km    0m 15PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.SUDOŁ, Hanna             WKS Śląsk            D953491       64.33  +      0.00
  2.KREMPIŃSKA, Julia        UKS Azymut Pabianice E712651       75.18  +     10.45
  3.NITSCH, Aleksandra       UNTS                 W872409       75.59  +     11.26
  4.GRADEK, Zuzanna          UKS Traper           Z062575       79.55  +     15.22
  5.PESTA, Anna              UKS Azymut 45        G172741       81.59  +     17.26
  6.CEPURDEJ, Katarzyna      UMKS Kwidzyn         G034183       85.49  +     21.16
  7.PERFIKOWSKA, Hanna       UMKS Kwidzyn         G033363       88.58  +     24.25
  8.FILIPIAK, Adrianna       KS Hades             P024153       89.51  +     25.18
  9.ZELEK, Klaudia           UKS Patria           K312149       91.41  +     27.08
 10.CEPURDEJ, Nina           UMKS Kwidzyn         G034182       92.23  +     27.50
 11.MAJEWSKA, Maja           PUKS Młode Orły      W033218       94.41  +     30.08
 12.DOREŃ, Wiktoria          UKS Orientuś         E753854       94.59  +     30.26
 13.MAZUREK, Joanna          WKS Śląsk            D952222       98.32  +     33.59
 14.POWICHROWSKA, Ilona      UKS OSiR             W812781      100.47  +     36.14
 15.PRZESZŁOWSKA, Hanna      UKS Traper           Z063317      101.38  +     37.05
 16.GOLA, Martyna            UKS Orientuś         E753048      111.22  +     46.49
 17.ZIELIŃSKA, Oliwia        PUKS Młode Orły      W033217      112.03  +     47.30
 18.BERLIŃSKA, Paulina       UKS Orientuś         E753503      113.00  +     48.27
 19.CHABIERA, Lena           UNTS                 W872391      113.34  +     49.01
 20.LEŚNIAK, Matylda         UKS Kometa           S283406      119.08  +     54.35
 21.SKORUPA, Maja            LKS Górzanka         K013724      119.21  +     54.48
 22.KIEŁB, Wiktoria          UKS Azymut Dębów     R223413      119.28  +     54.55
 23.URBAN, Aneta             UKS Traper           Z062910      120.51  +     56.18
 24.DOLIŃSKA, Zuzanna        BKS Wataha           W112748      122.11  +     57.38
 25.KWIECIEŃ, Paulina        PUKS Młode Orły      W034492      125.35  +     61.02
 26.ORZECHOWSKA, Aleksandra  UKS Azymut Dębów     R224057      131.44  +     67.11
 27.DOLIŃSKA, Julia          BKS Wataha           W113158      133.44  +     69.11
 28.SADZIKOWSKA, Magdalena   KOS BnO              Z013453      137.42  +     73.09
 29.DOBROŚ, Aleksandra       UKS Arkady           P353060      138.17  +     73.44
 30.RAJCA, Luiza             KS Kościelec Chrzanó K482867      141.09  +     76.36
 31.MONIAK, Zofia            LKS Górzanka         K014709      152.14  +     87.41
 32.SKRZYPCZAK, Marika       HKS Azymut           P573864      157.11  +     92.38
 33.ZIĘTEK, Aleksandra       UKS Arkady           P353055      158.46  +     94.13
 34.KAPSKA, Nina             HKS Azymut           P573912      163.14  +     98.41
    CIELUCH, Patrycja        UKS Arkady           P354026   NKL-bPK           
    PLUTA, Aleksandra        UKS Arkady           P352507   DNF               
 PK PUDEŁEK, Jowita PK       LKS Górzanka         K013998  PK  100.12  +     35.39
 PK GIELEC, Julia PK         UKS Orientuś         E753047  PKNKL-bPK          
 PK MULLER, Iga PK           UMKS Kwidzyn         G032764  PK   97.31  +     32.58
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         6.0km    0m 16PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.MAZUREK, Agnieszka       WKS Śląsk            D952223       84.41  +      0.00
  2.BLOCK, Amelia            UKS Orientuś         E752132       89.49  +      5.08
  3.BĄCZEK, Małgorzata       WKS Wawel            K304014       91.18  +      6.37
  4.OLSZANKA, Gabriela       KS OK!Sport          W042427       96.26  +     11.45
  5.LEŚNICKA, Agnieszka      UKS Azymut Dębów     R222611       97.39  +     12.58
  6.GIELEC, Zuzanna          UKS Orientuś         E753046       98.42  +     14.01
  7.MIANOWSKA, Julia         UNTS                 W872096      103.27  +     18.46
  8.CIURA, Aleksandra        WKS Śląsk            D953696      108.24  +     23.43
  9.TOPÓR, Magdalena         WKS Wawel            K302935      109.46  +     25.05
 10.PIWOWAR, Lidia           HKS Azymut           P572374      114.30  +     29.49
 11.WÓJCIK, Natalia          WKS Wawel            K302992      115.07  +     30.26
 12.POLEWKA, Aleksandra      UKS Kometa           S282462      120.43  +     36.02
 13.KĘDZIERSKA, Nadia        HKS Azymut           P572377      121.53  +     37.12
 14.SROKA, Małgorzata        UKS Patria           K312200      122.27  +     37.46
 15.SEIDEL, Jagoda           HKS Azymut           P572175      124.22  +     39.41
 16.ZAJĄC, Magdalena         HKS Azymut           P572384      151.14  +     66.33
    DEYNA, Natalia           UMKS Kwidzyn         G032622   NKL-bPK           
    SOBEL, Natalia           UKS Kometa           S282491   NKL-bPK           
    ŻUREK, Marta             UKS Siódemka         G172116   NKL-bPK           
    MELZER, Zofia            UKS Siódemka         G172114   NKL-bPK           
    PUDLIS, Natalia          UMKS Kwidzyn         G032623   NKL-bPK           
    BORZYM, Izabela          BKS Wataha           W112751   DNF               
    SŁOŃSKA, Zofia           WKS Wawel            K303191   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K20         6.4km    0m 17PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.CYCH, Agnieszka          WKS Śląsk            D952099       73.57  +      0.00
  2.BIEDERMAN, Adrianna      WKS Wawel            K301509       79.48  +      5.51
  3.CIESIÓŁKA, Katarzyna     WKS Śląsk            D951827       91.01  +     17.04
  4.FILIPCZAK, Natalia       PUKS Młode Orły      W031927       92.07  +     18.10
  5.DAWIDOWSKA, Natalia      UKS Siódemka         G172202       94.46  +     20.49
  6.BIELECKA, Aleksandra     UKS Siódemka         G172163       95.46  +     21.49
  7.GŁOWACZ, Julia           UNTS                 W872754       96.42  +     22.45
  8.HUTSENKO, Yelyzaveta     WKS Wawel            K304574       98.44  +     24.47
  9.LISTEK, Marta            WKS Wawel            K301530      106.56  +     32.59
 10.PUDEŁEK, Michalina       LKS Górzanka         K013999      112.03  +     38.06
 11.KREFT, Oliwia            UKS Siódemka         G172203      115.06  +     41.09
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         8.7km    0m 17PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.HORNIK, Aleksandra       WKS Grunwald         P691524       82.45  +      0.00
  2.WIŚNIEWSKA, Hanna        WKS Grunwald         P69724        86.20  +      3.35
  3.GWÓŹDŹ, Ewa              UKS Orientuś         E75384        96.32  +     13.47
  4.OLEJNIK, Agata           UKS Orientuś         E75376        97.53  +     15.08
  5.LUBOMSKA (LAJN), Daria   UKS Azymut 45        G17345        98.23  +     15.38
  6.WIKTOR, Lucyna           WKS Śląsk            D951452      100.37  +     17.52
  7.WAŃCZYK, Zuzanna         PUKS Młode Orły      W031664      100.46  +     18.01
  8.KARPENKO, Yuliia         WKS Śląsk            D953768      102.30  +     19.45
  9.PABICH, Maria            UKS Azymut Pabianice E71330       106.49  +     24.04
 10.ŚLUSARCZYK, Katarzyna    KS OK!Sport          W043480      109.49  +     27.04
 11.PACHNIK, Małgorzata      MKS Paulinum/23 pa   X061177      115.11  +     32.26
 12.WICHA, Małgorzata        WKS Wawel            K30484       115.54  +     33.09
 13.LUBAK, Kamila            WKS Śląsk/CSWLiChem  X95943       118.53  +     36.08
 14.KAŹMIERCZAK, Aneta       UKS Orientuś         E75413       119.46  +     37.01
 15.MORAWSKA, Anna           UKS Azymut 45        G17234       123.33  +     40.48
 16.GORCZYCA, Maria          WKS Grunwald         P692971      123.40  +     40.55
 17.DOMINIAK, Dagmara        PUKS Młode Orły      W03932       123.43  +     40.58
 18.WICHA, Iwona             PUKS Młode Orły      W03485       124.18  +     41.33
 19.NAJMAN, Natalia          KS OK!Sport          W042851      126.40  +     43.55
 20.DRĄGOWSKA, Malwina       KS OK!Sport          W04786       132.22  +     49.37
 21.JAŚKIEWICZ, Magdalena    UKS Azymut Pabianice E711783      132.29  +     49.44
 22.BINIECKA, Małgorzata     UKS Azymut Pabianice E71339       134.53  +     52.08
 23.DURZYŃSKA, Katarzyna     HKS Azymut           P573584      136.11  +     53.26
 24.ZIĘBA, Emilia            WKS Śląsk            D951828      137.55  +     55.10
 25.KULCZYCKA-WÓJCIK, DominikaKS Kościelec Chrzanó K48966       145.01  +     62.16
 26.MURAWSKA, Marta          HKS Azymut           P573255      145.33  +     62.48
 27.SOROKA, Martyna          KS OK!Sport          W044454      155.58  +     73.13
 28.NIKITCZENKO, Natasza     UKS Orientuś         E753250      168.50  +     86.05
    BUGAJ, Katarzyna         WKS Wawel            K301528   NKL-bPK           
    DRĄGOWSKA, Maria         KS OK!Sport          W04685    NKL-bPK           
    MATYBA, Anna             WKS Grunwald         P691569   NKL-bPK           
    FORTUNIAK, Weronika      UKS Orientuś         E752836   NKL-bPK           
    CYGLER, Paulina          WKS Wawel            K30836    NKL-bPK           
    BORYCHOWSKA, Marlena     MKS Paulinum         D93167    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         5.1km    0m 16PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.KONKOL-KLIMCZAK, WiolettaUKS Siódemka         G171990       80.47  +      0.00
  2.KARNIA-BISKUPSKA, Anna   WKS Wawel            K30828       104.23  +     23.36
  3.PORZYCZ, Agnieszka       UKS Siódemka         G171626      107.36  +     26.49
  4.ŚLIWCZYŃSKA, Ilona       Stowarzyszenie Team  W  2347      110.24  +     29.37
  5.GAWRON, Katarzyna        WKS Wawel            K304680      122.03  +     41.16
  6.BAŃSKA- BODZIONA, Aneta  Indywidualnie/10 BKP X024287      130.24  +     49.37
  7.ZBROJA-NOWAK, Justyna    KS Hades             P02915       131.00  +     50.13
  8.GOLINOWSKA, Elżbieta     HKS Azymut           P573675      138.42  +     57.55
  9.KOMSA, Małgorzata        UKS Orientuś         E75366       165.58  +     85.11
    GRONOSTAJ, Beata         indywidualnie        000Lic.   NKL-bPK           
    NER, Monika              HKS Azymut           P574412   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K40         4.8km    0m 12PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.PATEREK, Honorata        HKS Azymut           P57193        76.36  +      0.00
  2.JABŁOŃSKA, Anna          indywidualnie        000lic.       78.01  +      1.25
  3.BULTROWICZ, Agnieszka    KS Hades             P02944        92.06  +     15.30
  4.KONC, Katarzyna          UKS Azymut Pabianice E712953      114.43  +     38.07
  5.SŁOŃSKA, Bogusława       WKS Wawel            K303655      131.01  +     54.25
  6.OLEJNIK, Ewa             WKS Wawel            K304120      131.13  +     54.37
  7.ROSZAK, Maja             UMKS Kwidzyn         G034192      133.55  +     57.19
  8.KĘDZIOR, Katarzyna       UMKS Kwidzyn         G034177      141.37  +     65.01
  9.ROSŁANIEC, Anna          indywidualnie        000Lic.      147.39  +     71.03
    FILIPIAK, Agnieszka      KS Hades             P024413   NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K45         4.2km    0m 11PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.DEPTA, Monika            MKS Paulinum         D93165        51.50  +      0.00
  2.DURA, Magdalena          WKS Śląsk            D951137       70.52  +     19.02
  3.ETTERLE-BIEDERMAN, LiliannaWKS Wawel            K30823        73.01  +     21.11
  4.NOWAK, Barbara           HKS Azymut           P571222       79.20  +     27.30
  5.TOPÓR, Monika            WKS Wawel            K303372       91.11  +     39.21
  6.GORCZYCA, Magdalena      KS Hades             P023306       94.25  +     42.35
  7.MIANOWSKA, Dorota        UNTS                 W872405      106.10  +     54.20
  8.TRYKOZKO, Urszula        Stowarzyszenie Team  W  2691      123.30  +     71.40
  9.LAMPARSKA, Iwona         WKS Wawel            K304272      166.31  +    114.41
    POLEWKA, Beata           UKS Kometa           S282460   DNF               
 PK SPILISZEWSKA, Róża PK    KS Artemis           D9 2146  PKDNF              
 
Końcowe wyniki zawodów: K50         3.6km    0m 11PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.WOŁEK, Ewa               UNTS                 W871208       53.37  +      0.00
  2.WOŁOWCZYK, Mariola       UNTS                 W87112        62.40  +      9.03
  3.BUGAJ, Teresa            WKS Wawel            K303313       67.29  +     13.52
  4.KURZYP, Anna             WKS Śląsk            D954745       75.00  +     21.23
  5.WAŃCZYK, Magdalena       PUKS Młode Orły      W031485       81.49  +     28.12
  6.DYZIO, Anna              WKS Wawel            K303433       90.46  +     37.09
  7.WOŁEK, Małgorzata        UNTS                 W873556      111.19  +     57.42
    NADERA, Agata            CX80 Kalisz          X05lic.   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K55         3.3km    0m 10PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.MORAWSKA, Irena          UKS Azymut 45        G17160        44.10  +      0.00
  2.CZERKAWSKA, Urszula      UKS Sparta Czyżowice S031495       53.20  +      9.10
  3.HORNIK, Alicja           WKS Grunwald         P691296       55.26  +     11.16
  4.PARFIANOWICZ, Joanna     UNTS                 W87100        56.48  +     12.38
  5.DRĄGOWSKA, Marzena       KS OK!Sport          W04862        68.23  +     24.13
 
Końcowe wyniki zawodów: K60         2.5km    0m 8PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.WYSOCKA, Jolanta         UKS Kometa           S282181       47.42  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K65         2.5km    0m 8PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.GALICZ, Krystyna         BKS Wataha           W113142       75.26  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         6.8km    0m 16PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.PATEREK, Mikołaj         HKS Azymut           P572376       71.24  +      0.00
  2.PACHNIK, Stanisław       MKS Paulinum         D934297       72.09  +      0.45
  3.SZTRANEK, Jan            UKS Azymut Pabianice E712653       73.53  +      2.29
  4.TOBOREK, Jakub           WKS Śląsk            D952141       79.16  +      7.52
  5.KULA, Mateusz            KOS BnO              Z013666       82.14  +     10.50
  6.ŁAGODA, Franciszek       WKS Śląsk            D953281       84.11  +     12.47
  7.BARTOS, Zbigniew         UKS Orientuś         E752127       84.26  +     13.02
  8.NOWAK, Grzegorz          UKS Azymut 45        G172370       86.11  +     14.47
  9.KOŁODZIEJCZYK, Łukasz    UKS Kometa           S283231       89.36  +     18.12
 10.NOWAK, Michał            UKS Orientuś         E753929       90.23  +     18.59
 11.LEDZION, Piotr           UKS Orientuś         E754111       90.37  +     19.13
 12.WOŁEK, Stanisław         UNTS                 W873557       94.04  +     22.40
 13.SOBIŃSKI, Adrian         MKS Paulinum         D933868       94.22  +     22.58
 14.ŻESŁAWSKI, Mateusz       WKS Wawel            K303200      100.39  +     29.15
 15.SŁOMCZYŃSKI, Ignacy      UKS Orientuś         E752837      101.31  +     30.07
 16.STRUGAREK, Łukasz        WKS Śląsk            D954160      104.01  +     32.37
 17.ZALESKI, Jakub           MKS Paulinum         D933103      113.00  +     41.36
 18.CURZYTEK, Kacper         UKS Azymut Dębów     R223843      113.02  +     41.38
 19.CZYŃSKI, Miłosz          KOS BnO              Z013443      114.23  +     42.59
 20.TARNAWSKI, Jan           WKS Wawel            K303834      117.48  +     46.24
 21.WÓJTOWICZ, Krzysztof     UNTS                 W873174      118.56  +     47.32
 22.KACZOCHA, Szymon         UKS Arkady           P353063      126.56  +     55.32
 23.ROMAN, Szymon            UKS Azymut Dębów     R223005      128.04  +     56.40
 24.MULLER, Wiktor           UMKS Kwidzyn         G032578      129.26  +     58.02
 25.CURZYTEK, Krystian       UKS Azymut Dębów     R223844      131.48  +     60.24
 26.TRĘBACZ, Antoni          KS Kościelec Chrzanó K482871      131.59  +     60.35
 27.KOŁODZIEJCZYK, BartłomiejUKS Kometa           S283230      135.04  +     63.40
 28.KAWALA, Patryk           KS Kościelec Chrzanó K483635      147.14  +     75.50
 29.UDYCZ, Jonasz            UKS Traper           Z063319      148.17  +     76.53
 30.SOBIEPANEK, Maksymilian  UKS OSiR             W813759      156.27  +     85.03
 31.KĘDZIERSKI, Nataniel     WKS Śląsk            D954001      164.27  +     93.03
    BIENIEK, Maksym          UKS Arkady           P352704   NKL-bPK           
    GÓRSKI, Patryk           UKS OSiR             W814541   NKL-bPK           
    ŚLUSARCZYK, Piotr        LKS Górzanka         K013853   NKL-bPK           
    KOTKOWIAK, Piotr         KOS BnO              Z013665   NKL-bPK           
    JOŃCZY, Jakub            MKS Paulinum         D933104   NKL-bPK           
 PK CEPURDEJ, Wladyslaw PK   UMKS Kwidzyn         G034184  PKNKL-bPK          
 PK MARSZAŁEK, Patryk PK     UKS Kometa           S283823  PKNKL-bPK          
 PK LISIAK, Adam PK          UKS Orientuś         E753049  PKNKL-bPK          
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         8.4km    0m 16PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.KURZYP, Stanisław        WKS Śląsk            D952225       78.44  +      0.00
  2.PESTA, Piotr             UKS Azymut 45        G172742       95.30  +     16.46
  3.GĄSIOR, Rafał            UMKS Kwidzyn         G033361       96.46  +     18.02
  4.DEREDOS, Bruno           UKS Orientuś         E752839       97.47  +     19.03
  5.PORZYCZ, Grzegorz        UKS Azymut 45        G172371       98.01  +     19.17
  6.PUDEŁEK, Błażej          LKS Górzanka         K013852      100.19  +     21.35
  7.PETERSBURSKI, Krystian   UKS Azymut 45        G173452      104.01  +     25.17
  8.ANDRZEJCZAK, Maciej      UKS Azymut Pabianice E712192      107.29  +     28.45
  9.OLSZEWSKI, Bartłomiej    UNTS                 W872572      110.01  +     31.17
 10.SIENKIEWICZ, Maksymilian UKS Azymut 45        G173734      114.46  +     36.02
 11.PIERZCHAŁA, Michał       UNTS                 W872411      116.33  +     37.49
 12.SEIDEL, Nikodem          HKS Azymut           P572173      120.15  +     41.31
 13.BUŁAWA, Filip            UKS Kometa           S283410      124.40  +     45.56
 14.GROBELNY, Alex           HKS Azymut           P572566      137.03  +     58.19
 15.BOREK, Zbigniew          UKS Azymut 45        G172743      142.54  +     64.10
 16.GRZEGORCZYK, Mateusz     KOS BnO              Z013447      144.35  +     65.51
    KUCHARCZYK, Jakub        UKS Kometa           S282464   NKL-bPK           
    MICHALAK, Kacper         UNTS                 W872980   NKL-bPK           
    KUKLA, Bartosz           UKS Kometa           S282990   NKL-LIM           
 
Końcowe wyniki zawodów: M20         9.5km    0m 20PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.KRZYSZTYŃSKI, Michał     WKS Wawel            K302619       86.25  +      0.00
  2.KRAWCZYŃSKI, Mikołaj     WKS Śląsk            D952226       90.10  +      3.45
  3.KUCA, Kacper             UNTS                 W872032       92.11  +      5.46
  4.KIJAK, Jakub             WKS Wawel            K302994      106.27  +     20.02
  5.PŁÓCIENNIK, Konrad       UKS Azymut Pabianice E711785      108.45  +     22.20
  6.OGDOWSKI, Bartłomiej     UKS Siódemka         G172118      115.19  +     28.54
  7.GŁADECKI, Dawid          UKS OSiR             W813729      121.32  +     35.07
    ZAJĄC, Dawid             UKS Azymut Pabianice E712186   NKL-bPK           
    KALISIAK, Dawid          UKS Azymut Pabianice E712027   NKL-bPK           
    ROSŁANIEC, Mateusz       WKS Śląsk            D952227   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21        11.8km    0m 27PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.KOWALSKI, Wojciech       WKS Śląsk            D95710        96.37  +      0.00
  2.OLEJNIK, Michał          WKS Grunwald         P69340        99.01  +      2.24
  3.PAWLAK, Bartosz          WKS Grunwald         P69898       101.03  +      4.26
  4.WENSŁAW, Mateusz         UKS Azymut 45        G17153       110.56  +     14.19
  5.DUTKOWSKI, Mikołaj       UKS Arkady           P35774       112.10  +     15.33
  6.DRĄGOWSKI, Kuba          KS OK!Sport          W04684       112.16  +     15.39
  7.PIOTROWSKI, Radosław     UKS Azymut 45        G171625      114.27  +     17.50
  8.PRYJMA, Fryderyk         UNTS                 W872672      114.32  +     17.55
  9.KALATA, Michał           MKS Paulinum         D93853       114.52  +     18.15
 10.WOŁOWCZYK, Krzysztof     UNTS                 W87488       120.49  +     24.12
 11.JURCZYK, Tomasz          UKS Sparta Czyżowice S031936      123.22  +     26.45
 12.DUDEK, Wojciech          PUKS Młode Orły      W031171      125.09  +     28.32
 13.RUTKA, Jan               UNTS                 W872250      135.12  +     38.35
 14.PACHNIK, Wojciech        UKS Orientpark.pl    D02704       137.13  +     40.36
 15.BADAN, Yuriy             WKS Śląsk            D951404      138.24  +     41.47
 16.GALICZ, Karol            BKS Wataha           W111853      141.09  +     44.32
 17.SOTNICZUK, Piotr         UNTS                 W872030      150.35  +     53.58
 18.JANKOWIAK, Paweł         Indywidualnie Wielko P00lic.      167.12  +     70.35
 19.ZUCHMAŃSKI, Przemysław   UKS Orientuś         E751724      167.42  +     71.05
 20.MOSSAKOWSKI, Wojciech    UNTS                 W871115      181.22  +     84.45
    CHARUBA, Łukasz          UKS Orientuś         E75402    NKL-bPK           
    JAKUBOWSKI, Krzysztof    UKS Grom             E11lic.   NKL-bPK           
    ŻURAW, Wiktor            UKS Grom             E112543   NKL-bPK           
    MAZURKIEWICZ, Jakub      KS OK!Sport          W044260   NKL-bPK           
    FILIPIAK, Mateusz        KS Hades             P024415   NKL-bPK           
    PIŁKOWSKI, Tadeusz       KS OK!Sport          W04689    NKL-bPK           
    MAZAN, Bartłomiej        WKS Śląsk            D951319   NKL-bPK           
    NIEWIEDZIAŁA, Robert     UKS Siódemka         G171021   NKL-bPK           
    HEWELT, Maciej           UKS Azymut 45        G17162    NKL-bPK           
    DZIOBA, Mateusz          MKS Paulinum         D930      NKL-bPK           
    PABICH, Mariusz          UKS Azymut Pabianice E71338    NKL-bPK           
    GRYZIO, Łukasz           UKS Azymut Pabianice E71336    NKL-bPK           
    BERNACIAK, Aleksander    WKS Śląsk            D951402   NKL-bPK           
    BEDNARSKI, Jan           UNTS                 W874096   NKL-bPK           
    RICHERT, Marcin          UKS Siódemka         G17149    NKL-bPK           
    BIEDERMAN, Marcin        WKS Wawel            K301508   NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         7.8km    0m 18PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.MAJASOW, Kostiantyn      WKS Śląsk            D951406       96.51  +      0.00
  2.SOKALSKI, Dariusz        KU AZS WAT           W89715        97.12  +      0.21
  3.ŁONIEWSKI, Grzegorz      KU AZS WAT           W892852      116.44  +     19.53
  4.JĘDRAS, Przemysław       UMKS Kwidzyn         G033694      116.54  +     20.03
  5.CWALINA, Karol           KS OK!Sport          W043707      126.24  +     29.33
  6.DRĄGOWSKI, Piotr         KS OK!Sport          W04687       129.14  +     32.23
  7.STĘŻYCKI, Grzegorz       Indywidualnie/10 BKP X024684      139.09  +     42.18
  8.KRÓL, Adam               UKS Arkady           P354715      149.31  +     52.40
  9.ZAMIARA, Piotr           KS Hades             P023698      159.17  +     62.26
 10.WOJCIECH, Sebastian      Indywidualnie Wielko P004542      162.37  +     65.46
    WIKTOR, Wojciech         WKS Śląsk            D953745   NKL-bPK           
    PABICH, Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71331    NKL-bPK           
    JASKUŁA, Kornel          Stowarzyszenie Team  W  2685   DNF               
    KACZMARSKI, Paweł        LKS Górzanka         K014317   DNF               
 PK BANAKIEWICZ, Adam PK     Nantes Atlantique Or Y010     PKDNF              
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         7.0km    0m 17PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.GOLINOWSKI, Paweł        Indywidualnie/10 BKP X022892       76.42  +      0.00
  2.TKACZUK, Tomasz          UKS Azymut Pabianice E713253       79.35  +      2.53
  3.NOWAK, Jacek             UKS Azymut 45        G17143        85.28  +      8.46
  4.GMUR, Karol              WKS Śląsk            D951237       96.23  +     19.41
  5.SOŁOWIEJ, Stanisław      KU AZS UMCS          L012494       97.17  +     20.35
  6.CIEĆWIERZ, Sławomir      UKS Azymut 45        G174338      101.06  +     24.24
  7.WALICKI, Rafał           HKS Azymut           P573438      102.06  +     25.24
  8.MAJEWSKI, Marek          PUKS Młode Orły      W033343      108.05  +     31.23
  9.GRONOSTAJ, Grzegorz      indywidualnie        000lic.      110.29  +     33.47
 10.KREMPIŃSKI, Piotr        UKS Azymut Pabianice E712652      111.11  +     34.29
 11.CZAPLA, Tomasz           WKS Wawel            K303432      112.59  +     36.17
 12.MOL, Krzysztof           HKS Azymut           P572866      127.17  +     50.35
 13.KOGUT, Szczepan          UKS Energetyk        F494553      127.41  +     50.59
 14.SITNICKI, Mariusz        Indywidualnie/10 BKP X024379      130.49  +     54.07
 15.KUJDA, Arkadiusz         1 Brygada Logistyczn X013987      131.15  +     54.33
 16.PANCERZ, Piotr           Indywidualnie Wielko P00lic.      147.48  +     71.06
 17.MAŁECKI, Bartłomiej      KOS Modrzew          F543906      149.21  +     72.39
 18.KOSICKI, Roman           UKS Energetyk        F493243      155.42  +     79.00
 19.NOWAK, Paweł             UKS Orientuś         E753930      158.32  +     81.50
    MIODUSZEWSKI, Mateusz    Indywidualny Mazowsz W003970   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         6.2km    0m 15PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.KRASUSKI, Marcin         KS OK!Sport          W042688       76.28  +      0.00
  2.NOWAK, Remigiusz         KS Hades             P02907        78.21  +      1.53
  3.SĘDŁAK, Krystian         KS OK!Sport          W041130       79.24  +      2.56
  4.BŁACHUT, Igor            Stowarzyszenie Team  W  2679       82.04  +      5.36
  5.PLESIŃSKI, Mariusz       Indywidualnie/10 BKP X021304       89.06  +     12.38
  6.CZAPLA, Przemysław       WKS Wawel            K302933       95.25  +     18.57
  7.WÓJCIK, Grzegorz         WKS Wawel            K303195       95.49  +     19.21
  8.GLISZCZYŃSKI, Janusz     Indywidualnie Wielko P004653       96.34  +     20.06
  9.BECMER, Dariusz          WKS Śląsk            D952148       97.16  +     20.48
 10.ŻAK, Tomasz              UKS Energetyk        F493242       97.59  +     21.31
 11.BORZYSZKOWSKI, Jacek     UKS Siódemka         G173307      102.11  +     25.43
 12.BIEDERMAN, Paweł         WKS Wawel            K301390      102.30  +     26.02
 13.DOLIŃSKI, Grzegorz       BKS Wataha           W113143      105.21  +     28.53
 14.MARSZAŁEK, Waldemar      UKS Kometa           S284146      107.59  +     31.31
 15.MIANOWSKI, Rafał         UNTS                 W872068      109.30  +     33.02
 16.SKORUPA, Mariusz         LKS Górzanka         K011004      109.41  +     33.13
 17.TOPÓR, Marek             WKS Wawel            K303371      112.31  +     36.03
 18.LEDZION, Grzegorz        UKS Orientuś         E754657      112.54  +     36.26
 19.KRZYŻOSTANEK, Jarosław   UKS Grom             E112547      113.33  +     37.05
 20.GORAL, Michał            KU AZS UMCS          L014551      113.49  +     37.21
 21.MURAWSKI, Piotr          HKS Azymut           P573588      114.26  +     37.58
 22.KRAMSKI, Mariusz         UKS Energetyk        F491690      118.04  +     41.36
 23.STASZAK, Artur           UNTS                 W872013      119.16  +     42.48
 24.FILIPIAK, Marek          KS Hades             P024414      123.49  +     47.21
 25.GORCZYCA, Jacek          KS Hades             P023305      124.37  +     48.09
 26.DOBROWOLSKI, Piotr       KU AZS UMCS          L012972      125.58  +     49.30
 27.DZIK, Mirosław           LKS Górzanka         K011195      131.08  +     54.40
 28.KOSICKI, Tomasz          KS OK!Sport          W041522      132.41  +     56.13
 29.SŁOMCZYŃSKI, Robert      UKS Orientuś         E753001      137.06  +     60.38
 30.MAZUREK, Piotr           WKS Śląsk            D954453      139.20  +     62.52
 31.LISIAK, Paweł            UKS Orientuś         E753251      172.39  +     96.11
    POLEWKA, Tomasz          UKS Kometa           S28301    NKL-bPK           
    PACYNA, Krzysztof        UKS Energetyk        F49lic.   NKL-LIM           
    PUDEŁEK, Paweł           LKS Górzanka         K014339   DNF               
    PORZYCZ, Janusz          UKS Siódemka         G17232    DNF               
 PK SPILISZEWSKI, Piotr PK   KS Artemis           D9 2145  PKDNF              
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         5.7km    0m 13PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.WÓJCIK, Dariusz          KS OK!Sport          W042454       69.08  +      0.00
  2.CYCH, Piotr              WKS Śląsk            D95718        72.07  +      2.59
  3.WIDZIEWICZ, Remigiusz    WKS Śląsk            D951064       74.50  +      5.42
  4.PACHNIK, Dariusz         UKS Orientpark.pl    D02706        78.14  +      9.06
  5.PESTA, Adam              UKS Azymut 45        G172857       80.09  +     11.01
  6.BĄCZEK, Dariusz          UKS Technik Ruciane- N014013       90.02  +     20.54
  7.NADERA, Dariusz          CX80 Kalisz          X05lic.       92.40  +     23.32
  8.WRZESIŃSKI, Krzysztof    WKS Śląsk            D951138       94.55  +     25.47
  9.MICHALAK, Tomasz         UNTS                 W872981       96.20  +     27.12
 10.JURCZYK, Piotr           UKS Sparta Czyżowice S032928       96.53  +     27.45
 11.KRUPIŃSKI, Andrzej       PUKS Młode Orły      W031175       99.41  +     30.33
 12.SŁOŃSKI, Marek           WKS Wawel            K303192      102.13  +     33.05
 13.MONIAK, Andrzej          LKS Górzanka         K014326      102.24  +     33.16
 14.URBANIAK, Krzysztof      Indywidualny Mazowsz W00522       102.39  +     33.31
 15.PŁYTNIK, Stanisław       KOS BnO              Z013670      102.55  +     33.47
 16.FORYSTEK, Józef          WKS Wawel            K302080      105.51  +     36.43
 17.ŻESŁAWSKI, Wojciech      WKS Wawel            K303660      105.55  +     36.47
 18.SZURYGA, Hubert          KU AZS UMCS          L01683       106.13  +     37.05
 19.MULLER, Tomasz           UMKS Kwidzyn         G032577      107.46  +     38.38
 20.BURCHARDT, Sławomir      KS Hades             P023699      120.57  +     51.49
 21.KARSKI, Ryszard          MKS Paulinum         D933807      125.36  +     56.28
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         5.0km    0m 13PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.NIESSNER, Piotr          WKS Wawel            K302725       73.23  +      0.00
  2.WOŁOWCZYK, Marek         UNTS                 W87113        74.35  +      1.12
  3.ŁABUZIŃSKI, Sławomir     WKS Wawel            K301409       74.53  +      1.30
  4.DYZIO, Włodzimierz       WKS Wawel            K301533       80.23  +      7.00
  5.MŁYNARCZYK, Piotr        UKS Orientuś         E753294       86.07  +     12.44
  6.MOSSAKOWSKI, Przemysław  indywidualnie        0001758       88.49  +     15.26
  7.WOJARSKI, Krzysztof      UKS Sparta Czyżowice S031121       93.17  +     19.54
  8.KLAWCZYŃSKI, Zbigniew    UMKS Kwidzyn         G033895      109.28  +     36.05
  9.CHACHURSKI, Ryszard      KU AZS WAT           W8965        114.58  +     41.35
 10.DUTKOWSKI, Adam          UKS Arkady           P35780       128.04  +     54.41
 11.CZERKAWSKI, Wacław       UKS Sparta Czyżowice S031496      147.02  +     73.39
 12.MARKOWSKI, Adam          UKS Energetyk        F491239      155.14  +     81.51
    WOŁEK, Andrzej           UNTS                 W873555   NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M60         4.4km    0m 13PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.GUGA, Romuald            WKS Śląsk            D95716        68.51  +      0.00
  2.DRĄGOWSKI, Robert        KS OK!Sport          W04690        70.45  +      1.54
  3.CHUŁEK, Aleksander       UKS Azymut 45        G17547        72.17  +      3.26
  4.DEPTUŁA, Jerzy           UKS Energetyk        F491055       76.39  +      7.48
  5.MACHOWSKI, Władysław     UKS OSiR             W81482        78.03  +      9.12
  6.KRYJOMSKI, Jerzy         KS Kościelec Chrzanó K48963        81.32  +     12.41
  7.HORNIK, Zbigniew         LKO                  P401554       81.58  +     13.07
  8.PIETRUSIŃSKI, Marek      KS Artemis           D9 1323       85.57  +     17.06
  9.KROCHMAL, Andrzej        KS Spójnia Warszawa  W80528        86.11  +     17.20
 10.KROCHMAL, Grzegorz       KU AZS WAT           W8976         88.06  +     19.15
 11.CEPURDEJ, Aleksandr      UMKS Kwidzyn         G034180       93.54  +     25.03
 12.ANDRZEJEWSKI, Leszek     UKS Azymut 45        G171624      100.52  +     32.01
 13.KRET, Jacek              LKS Górzanka         K013723      109.18  +     40.27
    MĄDRZYŃSKI, Zbigniew     UMKS Kwidzyn         G032885   NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         4.2km    0m 11PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.PARZEWSKI, Jerzy         KU AZS WAT           W8972         63.10  +      0.00
  2.MISZEWSKI, Romuald       Indywidualni Pomorsk G00142        75.47  +     12.37
  3.ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan     KOS Modrzew          F54885        85.27  +     22.17
  4.PASZYŃSKI, Józef         UKS Orientuś         E75383        93.03  +     29.53
  5.OWCZARSKI, Tomasz        WKS Chojnice         X04lic.      120.06  +     56.56
  6.WYSOCKI, Andrzej         UKS Kometa           S282697      134.36  +     71.26
    GLIŃSKI, Henryk          KS Artemis           D9 1324   NKL-bPK           
    KRÓL, Benedykt           UKS Siódemka         G171562   NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M70         3.6km    0m 10PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.WASILEWSKI, Stanisław    PUKS Młode Orły      W031168       57.39  +      0.00
  2.KRUCZEK, Stanisław       WKS Wawel            K30830        60.32  +      2.53
  3.TRZPIL, Lech             KS OK!Sport          W04691        64.06  +      6.27
  4.MICHAŁEK, Janusz         KOS Modrzew          F54742        68.23  +     10.44
  5.BARTKOWIAK, Edward       WKS Grunwald         P69925        79.24  +     21.45
  6.KMIECIŃSKI, Józef        PUKS Młode Orły      W0369         82.59  +     25.20
  7.PATEJKO, Tadeusz         KS Spójnia Warszawa  W80521       116.26  +     58.47
 
Końcowe wyniki zawodów: M75         3.3km    0m 9PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.PŁUCIENNIK, Waldemar     KOS Modrzew          F54883        60.07  +      0.00
  2.POKORA, Edward           UMKS Kwidzyn         G031503       63.28  +      3.21
  3.OSTOJSKI, Jerzy          UKS Energetyk        F491053       85.43  +     25.36
  4.PIETKIEWICZ, Waldemar    Indywidualny Dolnośl D001084       93.13  +     33.06
 
Końcowe wyniki zawodów: M80         2.5km    0m 9PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.DURA, Kazimierz          WKS Śląsk            D95720        40.13  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M85         2.5km    0m 9PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.ZIELCZYŃSKI, Mieczysław  Indywidualny Mazowsz W00750       120.23  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M90         2.5km    0m 9PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.WYSOCKI, Stanisław       KS Spójnia Warszawa  W80523       156.35  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN1       2.1km    0m 6PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.ANTONOWICZ, Jan          UNTS                 W872385       19.31  +      0.00
  2.SŁOŃSKA, Antonina        WKS Wawel            K30           20.23  +      0.52
  3.KREMPIŃSKI, Franciszek   UKS Azymut Pabianice E71           21.41  +      2.10
  4.KIZERWETTER, Małgorzata  indywidualnie        000           23.52  +      4.21
  5.OLEJNIK, Jaśmina         WKS Wawel            K30           23.55  +      4.24
  6.MIŚKIEWICZ, Martyna      KS OK!Sport          W04           26.54  +      7.23
  7.MIANOWSKA, Antonina      UNTS                 W873554       27.32  +      8.01
  8.CHACHURSKI, Mieszko      UNTS                 W874193       30.15  +     10.44
  9.PUŁCZYŃSKA, Agnieszka    WKS Wawel            K30           61.26  +     41.55
    SKARŁUBOWICZ, Karolina   17WBZ Międzyrzecz    X03       NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN2       4.2km    0m 12PK  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.JURCZYK, Maciej          UKS Sparta Czyżowice S03           57.36  +      0.00
  2.ŁUBIS, Michał            UKS Azymut Pabianice E71           58.16  +      0.40
  3.WÓJCIK, Paweł            WKS Wawel            K30           61.41  +      4.05
  4.PACHNIK, Jędrzej         UKS Orientpark.pl    D02           76.13  +     18.37
  5.NIESSNER, Pola           WKS Wawel            K30          104.47  +     47.11
  6.KIEŁB, Patrycja          UKS Azymut Dębów     R22          105.39  +     48.03
  7.ŻESŁAWSKI, Jakub         WKS Wawel            K30          106.49  +     49.13
    BORGIEL, Jarosław        UKS Sparta Czyżowice S03       NKL-bPK           
    LAMPARSKA, Maja          WKS Wawel            K30       NKL-bPK           
    PUŁCZYŃSKA, Hanna        WKS Wawel            K30       NKL-bPK           
    DWOJAK, Gracjan          UKS Orientpark.pl    D02       NKL-bPK