Wyniki zawodów z miedzyczasami 2019-06-30 14:48:06
Silesia O-Cup 4.etap
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser 2019===
Wyniki zawodów z międzyczasami: DUET 2.4km 0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-72 3-80 4-74 5-39 6-68 7-70 8-69 9-66 10-99
1 [] PUDEŁEK, Małgorzata, Paweł 27.15 3.18/1* 6.01/2 8.23/2 10.46/1* 16.04/1* 17.55/1* 19.27/1* 22.02/1* 25.22/1* 26.56/1*
LKS Górzanka Nawojowa Góra 3.18/1* 2.43/2 2.22/1* 2.23/1* 5.18/1* 1.51/2 1.32/1* 2.35/1* 3.20/2 1.34/1*
27.15/1*
0.19/1*
2 [376] SŁAWOMIR WIERTELAK, Sebastian Wier 28.06 3.19/2 5.48/1* 8.17/1* 10.56/2 16.42/2 18.26/2 20.05/2 22.44/2 26.01/2 27.46/2
Indywidualnie 3.19/2 2.29/1* 2.29/2 2.39/2 5.46/2 1.44/1* 1.39/2 2.39/2 3.17/1* 1.45/2
28.06/2
0.20/2
3 [371] MALIK, DANUTA, MACIEJ 60.37 6.28/3 14.31/3 19.07/3 24.54/3 36.52/3 40.44/3 44.31/3 49.35/3 57.48/3 60.11/3
Indywidualnie 6.28/3 8.03/3 4.36/3 5.47/3 11.58/3 3.52/3 3.47/3 5.04/3 8.13/3 2.23/3
60.37/3
0.26/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 2.0km 0m 6k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-67 2-37 3-64 4-65 5-66 6-99
1 [133] WYSOCKA, Michalina 18.08 6.44/2 9.01/2 11.28/2 13.54/2 16.27/1* 17.48/1* 18.08/1*
MKS MOS 6.44/2 2.17/2 2.27/2 2.26/2 2.33/1* 1.21/2 0.20/4
2 [312] SZAFAREWICZ, Katarzyna 19.30 3.11/1* 5.22/1* 7.42/1* 9.47/1* 17.57/2 19.13/2 19.30/2
UMKS Kwidzyn 3.11/1* 2.11/1* 2.20/1* 2.05/1* 8.10/4 1.16/1* 0.17/3
3 [91] PODGÓRSKA, Gabriela 34.06 11.12/3 16.58/3 20.44/3 25.52/3 31.40/3 33.51/3 34.06/3
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 11.12/3 5.46/3 3.46/4 5.08/3 5.48/2 2.11/3 0.15/1*
4 [320] WÓJTOWICZ, Hanna 34.57 11.58/4 17.51/4 21.32/4 26.40/4 32.28/4 34.41/4 34.57/4
UNTS Warszawa 11.58/4 5.53/4 3.41/3 5.08/3 5.48/2 2.13/4 0.16/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N 1.5km 0m 6k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-67 3-64 4-69 5-66 6-99
1 [170] MORDARSKA, Julita 24.08 0b.PK 1.57/1* 4.10/1* 10.46/1* 15.00/1* 22.21/1* 23.49/1* 24.08/1*
Patria Młynne 1.57/1* 2.13/1* 6.36/1* 4.14/2 7.21/3 1.28/1* 0.19/2
2 [256] JANAS, Agnieszka 27.34 0b.PK 9.31/3 12.10/3 19.03/2 22.28/2 25.30/2 27.16/2 27.34/2
UKS Kometa Gliwice 9.31/3 2.39/3 6.53/2 3.25/1* 3.02/1* 1.46/2 0.18/1*
3 [164] JUSZCZAK, Anna 33.02 0b.PK 2.42/2 5.07/2 20.45/3 26.23/3 30.50/3 32.36/3 33.02/3
Patria Młynne 2.42/2 2.25/2 15.38/3 5.38/3 4.27/2 1.46/2 0.26/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 2.5km 0m 9k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-67 2-80 3-37 4-64 5-68 6-65 7-69 8-66 9-99
1 [339] SŁOŃSKA, Antonina 20.01 2.39/1* 4.56/1* 8.00/1* 10.30/1* 12.05/1* 13.16/1* 16.11/2 18.33/2 19.47/1* 20.01/1*
WKS Wawel Kraków 2.39/1* 2.17/1* 3.04/1* 2.30/1* 1.35/3 1.11/1* 2.55/8 2.22/1* 1.14/1* 0.14/1*
2 [149] KOVALČÍKOVÁ, Alena 20.12 3.09/4 5.27/3 8.55/2 11.26/2 12.51/2 14.09/2 15.34/1* 18.32/1* 19.56/2 20.12/2
Orientační Běh Opava 3.09/4 2.18/2 3.28/2 2.31/2 1.25/1* 1.18/3 1.25/1* 2.58/3 1.24/4 0.16/5
3 [235] BOŻEK, Ewelina 24.15 3.19/6 6.19/6 11.43/5 14.29/6 15.58/4 17.46/4 19.32/4 22.34/3 23.58/3 24.15/3
UKS Azymut Siedliska 3.19/6 3.00/8 5.24/5 2.46/7 1.29/2 1.48/13 1.46/4 3.02/4 1.24/4 0.17/12
4 [127] ŚMIGIELSKA, Weronika 25.44 2.52/2 5.11/2 8.59/3 11.34/3 14.32/3 16.07/3 18.26/3 24.02/4 25.28/4 25.44/4
MKS Metalowiec Łódź 2.52/2 2.19/3 3.48/3 2.35/6 2.58/10 1.35/9 2.19/5 5.36/9 1.26/7 0.16/5
5 [295] ŁĄCKA, Julia 27.43 4.53/10 7.13/7 11.02/4 13.36/4 16.33/6 18.05/6 20.31/6 26.04/6 27.28/5 27.43/5
UKS OSiR Góra Kalwaria 4.53/10 2.20/4 3.49/4 2.34/5 2.57/9 1.32/7 2.26/6 5.33/8 1.24/4 0.15/2
6 [163] FITRZYK, Magdalena 27.44 3.18/5 6.00/5 11.49/6 14.22/5 16.30/5 17.57/5 19.37/5 25.55/5 27.28/5 27.44/6
Patria Młynne 3.18/5 2.42/6 5.49/7 2.33/3 2.08/5 1.27/4 1.40/3 6.18/10 1.33/11 0.16/5
7 [176] ZELEK, Martyna 30.33 4.27/9 7.41/9 14.16/9 18.25/9 20.56/8 22.41/8 25.19/8 28.29/7 30.17/7 30.33/7
Patria Młynne 4.27/9 3.14/9 6.35/9 4.09/11 2.31/6 1.45/12 2.38/7 3.10/6 1.48/13 0.16/5
8 [92] PODGÓRSKA, Marta 31.03 4.56/11 7.42/10 13.16/7 15.49/7 18.51/7 20.23/7 24.53/7 29.24/8 30.47/8 31.03/8
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 4.56/11 2.46/7 5.34/6 2.33/3 3.02/11 1.32/7 4.30/13 4.31/7 1.23/2 0.16/5
9 [275] PORADA, Jagoda 33.34 4.21/8 7.58/11 18.53/12 22.01/10 25.45/12 27.21/12 28.52/9 31.48/9 33.17/9 33.34/9
UKS Reflex Rybnik 4.21/8 3.37/13 10.55/14 3.08/8 3.44/12 1.36/10 1.31/2 2.56/2 1.29/9 0.17/12
10 [37] VALYAVKA, Viktoriya 36.21 3.56/7 7.30/8 13.19/8 17.08/8 22.20/9 24.02/9 31.20/12 34.23/10 36.01/10 36.21/10
Cardinal 3.56/7 3.34/12 5.49/7 3.49/10 5.12/13 1.42/11 7.18/14 3.03/5 1.38/12 0.20/14
11 [305] WASILEWSKA, Olga 40.12 6.37/13 10.07/13 17.55/11 22.17/12 25.02/10 26.29/11 30.04/10 38.30/11 39.57/11 40.12/11
UKS OSiR Góra Kalwaria 6.37/13 3.30/11 7.48/10 4.22/12 2.45/7 1.27/4 3.35/11 8.26/12 1.27/8 0.15/2
12 [77] NOWAK, Zofia 40.14 6.35/12 10.04/12 17.53/10 22.15/11 25.05/11 26.22/10 30.08/11 38.35/12 39.58/12 40.14/12
KS Hades Poznań 6.35/12 3.29/10 7.49/11 4.22/12 2.50/8 1.17/2 3.46/12 8.27/13 1.23/2 0.16/5
13 [131] STANIEC, Julia 50.35 2.56/3 5.30/4 21.15/13 24.24/13 26.31/13 27.59/13 40.31/13 48.48/13 50.20/13 50.35/13
MKS MOS 2.56/3 2.34/5 15.45/15 3.09/9 2.07/4 1.28/6 12.32/15 8.17/11 1.32/10 0.15/2
14 [242] MIELKO, Zuzanna 54.13 7.16/14 14.29/14 24.52/14 31.08/14 36.22/14 38.50/14 42.07/14 51.00/14 53.57/14 54.13/14
UKS Azymut Siedliska 7.16/14 7.13/14 10.23/13 6.16/14 5.14/15 2.28/14 3.17/9 8.53/15 2.57/15 0.16/5
15 [247] SIERKOWSKA, Marta 55.15 8.18/15 15.31/15 25.50/15 32.11/15 37.23/15 39.52/15 43.13/15 52.01/15 54.55/15 55.15/15
UKS Azymut Siedliska 8.18/15 7.13/14 10.19/12 6.21/15 5.12/13 2.29/15 3.21/10 8.48/14 2.54/14 0.20/14
[126] ŚMIGIELSKA, Martyna NKL-bPK 3.33/ 6.18/ 16.45/ 20.21/ 22.00/ 23.36/ / 37.31/ 39.20/ 39.42/
MKS Metalowiec Łódź 3.33/ 2.45/ 10.27/ 3.36/ 1.39/ 1.36/ / / 1.49/ 0.22/
[238] DOBROMILSKA, Izabela NKL-bPK 6.23/ 15.51/ 32.30/ 39.59/ 44.47/ 54.06/ / 65.36/ 68.54/ 69.11/
UKS Azymut Siedliska 6.23/ 9.28/ 16.39/ 7.29/ 4.48/ 9.19/ / / 3.18/ 0.17/
[248] SUDAK, Oliwia NKL-bPK 9.25/ 18.55/ 35.21/ 42.57/ 47.40/ 57.08/ / 68.34/ 71.54/ 72.09/
UKS Azymut Siedliska 9.25/ 9.30/ 16.26/ 7.36/ 4.43/ 9.28/ / / 3.20/ 0.15/
[18] OLEJNIK, Jaśmina DNF / / / / / / / / / /
Biegun / / / / / / / / / /
[54] HYLA, Natalia DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 3.9km 0m 16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-34 3-81 4-74 5-39 6-68 7-55 8-56 9-59 10-40
11-60 12-42 13-75 14-62 15-76 16-99
1 [229] NOWAK, Anna 52.20 6.15/8 8.52/3 10.51/4 14.20/3 19.02/3 20.27/2 26.32/1* 30.12/1* 35.33/1* 37.06/1*
UKS Azymut 45 6.15/8 2.37/1* 1.59/12 3.29/1* 4.42/2 1.25/3 6.05/4 3.40/2 5.21/1* 1.33/3
38.56/1* 40.30/1* 43.05/1* 50.09/1* 51.30/1* 52.04/1* 52.20/1*
1.50/3 1.34/1* 2.35/2 7.04/12 1.21/5 0.34/7 0.16/8
2 [336] NIESSNER, Pola 52.27 3.27/1* 10.38/6 11.58/5 16.46/6 20.55/5 22.09/4 27.41/2 30.39/2 37.07/2 38.27/2
WKS Wawel Kraków 3.27/1* 7.11/11 1.20/7 4.48/9 4.09/1* 1.14/1* 5.32/1* 2.58/1* 6.28/4 1.20/1*
40.00/2 41.48/2 43.56/2 50.17/2 51.45/2 52.12/2 52.27/2
1.33/1* 1.48/3 2.08/1* 6.21/11 1.28/7 0.27/2 0.15/4
3 [254] KRZYŻOSTANEK, Patrycja 55.43 4.06/2 7.00/1* 8.07/1* 12.26/1* 17.22/1* 20.34/3 28.09/3 32.18/3 39.44/3 41.19/3
UKS Grom Sokolniki 4.06/2 2.54/5 1.07/1* 4.19/2 4.56/6 3.12/13 7.35/9 4.09/3 7.26/7 1.35/5
43.16/3 47.09/3 50.41/3 53.46/3 54.56/3 55.24/3 55.43/3
1.57/4 3.53/11 3.32/11 3.05/1* 1.10/2 0.28/4 0.19/12
4 [193] LAMPARSKA, Maja 57.33 6.08/7 8.55/4 10.08/3 14.32/4 19.19/4 22.30/5 30.06/5 34.15/4 41.46/4 43.24/4
WKS Wawel Kraków 6.08/7 2.47/2 1.13/4 4.24/3 4.47/3 3.11/12 7.36/10 4.09/3 7.31/8 1.38/6
45.13/4 49.12/4 52.38/4 55.47/4 56.53/4 57.17/4 57.33/4
1.49/2 3.59/12 3.26/10 3.09/2 1.06/1* 0.24/1* 0.16/8
5 [338] PUŁCZYŃSKA, Hanna 62.22 4.45/3 7.32/2 8.47/2 13.29/2 18.19/2 20.14/1* 29.46/4 40.42/7 47.10/6 48.39/6
WKS Wawel Kraków 4.45/3 2.47/2 1.15/5 4.42/6 4.50/4 1.55/9 9.32/12 10.56/11 6.28/4 1.29/2
51.01/6 53.26/6 56.47/6 60.23/5 61.42/5 62.09/5 62.22/5
2.22/8 2.25/5 3.21/9 3.36/4 1.19/4 0.27/2 0.13/1*
6 [117] PUDEŁEK, Jowita 63.29 5.30/6 10.46/7 12.04/6 16.36/5 22.36/6 24.28/6 30.27/6 40.52/8 47.17/7 49.37/7
LKS Górzanka Nawojowa Góra 5.30/6 5.16/7 1.18/6 4.32/5 6.00/9 1.52/8 5.59/2 10.25/10 6.25/3 2.20/8
51.34/7 54.16/7 56.52/7 60.37/6 62.33/6 63.13/6 63.29/6
1.57/4 2.42/7 2.36/3 3.45/5 1.56/9 0.40/12 0.16/8
7 [333] KURTYCZ, Natalia 64.08 5.24/5 11.41/9 13.05/9 18.19/10 23.19/8 24.56/8 30.59/7 36.09/5 45.13/5 48.26/5
WKS Wawel Kraków 5.24/5 6.17/9 1.24/9 5.14/12 5.00/7 1.37/5 6.03/3 5.10/6 9.04/12 3.13/10
50.55/5 52.44/5 56.04/5 61.46/7 63.16/7 63.51/7 64.08/7
2.29/9 1.49/4 3.20/7 5.42/8 1.30/8 0.35/8 0.17/11
8 [89] LECHOWSKA, Agata 64.28 8.42/13 11.32/8 12.40/7 17.09/7 23.14/7 24.55/7 31.51/8 42.47/10 49.10/9 50.43/9
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 8.42/13 2.50/4 1.08/2 4.29/4 6.05/10 1.41/7 6.56/8 10.56/11 6.23/2 1.33/3
53.02/8 55.34/8 58.53/8 62.28/8 63.46/8 64.14/8 64.28/8
2.19/6 2.32/6 3.19/6 3.35/3 1.18/3 0.28/4 0.14/2
9 [334] MICHNO, Marta 68.31 4.46/4 16.19/12 17.39/12 22.50/12 27.45/10 29.22/10 35.45/10 40.35/6 49.53/10 52.55/10
WKS Wawel Kraków 4.46/4 11.33/12 1.20/7 5.11/11 4.55/5 1.37/5 6.23/5 4.50/5 9.18/13 3.02/9
55.30/10 57.14/9 60.34/9 66.19/9 67.46/9 68.17/9 68.31/9
2.35/11 1.44/2 3.20/7 5.45/9 1.27/6 0.31/6 0.14/2
10 [251] DOMAGAŁA, Emilia 71.43 6.18/9 11.46/10 13.14/10 17.59/9 28.37/11 30.02/11 36.29/11 44.17/11 52.11/11 55.34/11
UKS Grom Sokolniki 6.18/9 5.28/8 1.28/10 4.45/8 10.38/12 1.25/3 6.27/6 7.48/9 7.54/9 3.23/12
57.54/11 61.06/11 64.06/11 68.46/10 70.48/10 71.28/10 71.43/10
2.20/7 3.12/10 3.00/4 4.40/7 2.02/10 0.40/12 0.15/4
11 [292] DZWONKOWSKA, Paulina 72.10 7.32/12 10.37/5 12.59/8 17.54/8 23.22/9 25.18/9 34.04/9 41.16/9 48.18/8 50.20/8
UKS OSiR Góra Kalwaria 7.32/12 3.05/6 2.22/13 4.55/10 5.28/8 1.56/10 8.46/11 7.12/7 7.02/6 2.02/7
53.14/9 58.02/10 61.46/10 69.03/11 71.18/11 71.55/11 72.10/11
2.54/12 4.48/13 3.44/12 7.17/13 2.15/12 0.37/9 0.15/4
12 [270] POLEWKA, Julianna 73.55 7.02/10 13.57/11 15.25/11 20.08/11 30.53/12 32.14/12 38.45/12 46.26/12 54.28/12 57.45/12
UKS Kometa Gliwice 7.02/10 6.55/10 1.28/10 4.43/7 10.45/13 1.21/2 6.31/7 7.41/8 8.02/10 3.17/11
60.17/12 63.16/12 66.24/12 70.55/12 73.01/12 73.40/12 73.55/12
2.32/10 2.59/9 3.08/5 4.31/6 2.06/11 0.39/11 0.15/4
13 [290] BORKOWSKA, Lena 127.25 7.20/11 22.26/13 23.37/13 29.26/13 36.06/13 38.04/13 55.26/13 88.21/13 97.24/13 103.46/13
UKS OSiR Góra Kalwaria 7.20/11 15.06/13 1.11/3 5.49/13 6.40/11 1.58/11 17.22/13 32.55/13 9.03/11 6.22/13
108.55/13 111.45/13 117.35/13 123.33/13 126.28/13 127.05/13 127.25/13
5.09/13 2.50/8 5.50/13 5.58/10 2.55/13 0.37/9 0.20/13
[158] WRZYSZCZ, Weronika NKL-bPK 7.02/ 11.37/ 13.15/ 18.52/ 26.40/ 28.25/ 36.35/ 41.50/ 50.19/ 52.24/
Orlik Rajbrot 7.02/ 4.35/ 1.38/ 5.37/ 7.48/ 1.45/ 8.10/ 5.15/ 8.29/ 2.05/
55.07/ 62.13/ 68.33/ 72.27/ / 73.20/ 73.34/
2.43/ 7.06/ 6.20/ 3.54/ / / 0.14/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 4.7km 0m 19k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-31 3-34 4-81 5-73 6-74 7-39 8-43 9-40 10-79
11-55 12-56 13-58 14-59 15-41 16-42 17-75 18-62 19-99
1 [79] FILIPIAK, Adrianna 62.04 2.21/2 3.34/1* 7.17/2 8.14/1* 11.03/1* 12.46/1* 17.04/1* 18.52/1* 20.59/1* 24.03/1*
KS Hades Poznań 2.21/2 1.13/1* 3.43/4 0.57/2 2.49/4 1.43/2 4.18/2 1.48/1* 2.07/4 3.04/1*
32.04/2 35.03/1* 39.20/1* 45.49/1* 48.42/1* 51.40/1* 55.34/1* 61.04/1* 61.49/1* 62.04/1*
8.01/6 2.59/2 4.17/4 6.29/3 2.53/5 2.58/1* 3.54/7 5.30/6 0.45/2 0.15/1*
2 [187] ZIELIŃSKA, Oliwia 64.39 2.23/3 3.37/2 7.49/4 8.46/2 11.28/2 13.05/2 17.34/2 19.50/2 22.00/2 25.30/2
PUKS Młode Orły 2.23/3 1.14/2 4.12/5 0.57/2 2.42/2 1.37/1* 4.29/3 2.16/4 2.10/5 3.30/5
30.09/1* 37.36/2 42.46/2 49.27/2 52.09/2 55.48/2 58.31/2 62.59/2 64.16/2 64.39/2
4.39/2 7.27/4 5.10/5 6.41/5 2.42/4 3.39/4 2.43/5 4.28/5 1.17/5 0.23/7
3 [261] LEŚNIAK, Matylda 64.47 4.27/7 5.46/6 8.38/5 11.37/5 14.46/5 16.49/5 20.40/4 22.41/4 24.23/3 27.29/3
UKS Kometa Gliwice 4.27/7 1.19/3 2.52/1* 2.59/6 3.09/6 2.03/6 3.51/1* 2.01/2 1.42/2 3.06/2
33.03/3 41.27/3 45.35/3 52.42/4 54.58/4 58.17/4 60.35/4 63.45/3 64.32/3 64.47/3
5.34/3 8.24/6 4.08/3 7.07/6 2.16/1* 3.19/3 2.18/2 3.10/3 0.47/3 0.15/1*
4 [303] POWICHROWSKA, Ilona 65.05 2.27/5 3.55/4 7.29/3 10.07/3 13.14/3 15.15/3 19.47/3 22.27/3 24.38/4 28.07/4
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.27/5 1.28/4 3.34/3 2.38/5 3.07/5 2.01/5 4.32/4 2.40/5 2.11/6 3.29/4
34.41/4 42.00/4 46.05/4 51.21/3 53.40/3 57.48/3 60.21/3 64.08/4 64.50/4 65.05/4
6.34/4 7.19/3 4.05/2 5.16/1* 2.19/2 4.08/5 2.33/3 3.47/4 0.42/1* 0.15/1*
5 [175] ZELEK, Klaudia 65.17 2.24/4 4.03/5 13.07/7 14.00/7 16.34/6 18.25/6 29.27/7 31.42/6 33.05/6 36.32/6
Patria Młynne 2.24/4 1.39/6 9.04/7 0.53/1* 2.34/1* 1.51/4 11.02/7 2.15/3 1.23/1* 3.27/3
40.50/6 43.33/5 47.34/5 53.47/5 56.19/5 59.20/5 61.30/5 64.10/5 65.01/5 65.17/5
4.18/1* 2.43/1* 4.01/1* 6.13/2 2.32/3 3.01/2 2.10/1* 2.40/1* 0.51/4 0.16/4
6 [309] PERFIKOWSKA, Hanna 72.06 2.16/1* 3.46/3 7.08/1* 11.30/4 14.17/4 16.01/4 20.40/4 23.23/5 25.13/5 28.56/5
UMKS Kwidzyn 2.16/1* 1.30/5 3.22/2 4.22/7 2.47/3 1.44/3 4.39/5 2.43/6 1.50/3 3.43/6
35.55/5 43.53/6 49.48/6 56.18/6 59.15/6 64.37/6 67.13/6 70.04/6 71.47/6 72.06/6
6.59/5 7.58/5 5.55/6 6.30/4 2.57/6 5.22/7 2.36/4 2.51/2 1.43/7 0.19/6
7 [75] NOWAK, Maria 111.01 3.31/6 6.45/7 11.12/6 13.04/6 18.31/7 21.53/7 29.14/6 32.40/7 36.01/7 42.50/7
KS Hades Poznań 3.31/6 3.14/7 4.27/6 1.52/4 5.27/7 3.22/7 7.21/6 3.26/7 3.21/7 6.49/7
56.23/7 69.34/7 75.40/7 86.47/7 93.37/7 98.01/7 101.50/7 109.22/7 110.45/7 111.01/7
13.33/7 13.11/7 6.06/7 11.07/7 6.50/7 4.24/6 3.49/6 7.32/7 1.23/6 0.16/4
[114] MONIAK, Zofia DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
[182] KWIECIEŃ, Paulina DNF / / / / / / / / / /
PUKS Młode Orły / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
[219] ŻMIJ, Karolina DNF / / / / / / / / / /
The Vipers / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18 5.6km 0m 25k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-31 3-33 4-72 5-43 6-40 7-79 8-44 9-54 10-45
11-52 12-51 13-47 14-50 15-49 16-56 17-59 18-41 19-71 20-75
21-62 22-78 23-61 24-76 25-99
1 [267] POGODA, Kinga 74.33 2.34/1* 3.54/3 5.23/2 9.33/5 15.41/5 17.26/5 20.32/5 24.32/4 27.24/2 33.08/2
UKS Kometa Gliwice 2.34/1* 1.20/4 1.29/3 4.10/7 6.08/6 1.45/1* 3.06/3 4.00/1* 2.52/2 5.44/4
34.52/2 37.02/2 42.30/2 44.03/2 48.14/1* 53.02/1* 57.36/1* 59.49/1* 64.15/1* 67.00/1*
1.44/1* 2.10/6 5.28/6 1.33/1* 4.11/1* 4.48/1* 4.34/1* 2.13/4 4.26/7 2.45/2
70.15/1* 70.48/1* 72.05/1* 73.46/1* 74.17/1* 74.33/1*
3.15/1* 0.33/2 1.17/2 1.41/5 0.31/2 0.16/2
2 [341] SŁOŃSKA, Zofia 76.20 2.38/3 3.49/2 5.14/1* 7.17/1* 11.48/1* 13.41/1* 16.27/1* 20.49/1* 23.40/1* 28.43/1*
WKS Wawel Kraków 2.38/3 1.11/2 1.25/2 2.03/1* 4.31/1* 1.53/4 2.46/2 4.22/3 2.51/1* 5.03/2
32.29/1* 34.07/1* 38.03/1* 41.50/1* 50.12/2 55.57/2 60.56/2 64.53/2 66.37/2 68.49/2
3.46/4 1.38/5 3.56/2 3.47/6 8.22/7 5.45/4 4.59/2 3.57/7 1.44/2 2.12/1*
72.17/2 72.49/2 74.44/2 75.35/2 76.05/2 76.20/2
3.28/3 0.32/1* 1.55/6 0.51/1* 0.30/1* 0.15/1*
3 [232] LEŚNICKA, Agnieszka 78.56 2.55/5 4.14/4 6.02/5 8.38/4 14.36/4 16.31/3 19.44/4 25.10/5 30.24/5 35.58/3
UKS Azymut Dębów 2.55/5 1.19/3 1.48/6 2.36/3 5.58/4 1.55/5 3.13/4 5.26/6 5.14/7 5.34/3
38.14/3 39.37/3 43.22/3 46.43/3 51.43/3 56.57/3 62.37/3 65.30/3 67.06/3 70.22/3
2.16/2 1.23/2 3.45/1* 3.21/5 5.00/4 5.14/2 5.40/6 2.53/6 1.36/1* 3.16/3
73.40/3 74.20/3 76.15/3 77.57/3 78.35/3 78.56/3
3.18/2 0.40/3 1.55/6 1.42/6 0.38/5 0.21/7
4 [268] POLEWKA, Aleksandra 83.01 2.37/2 3.44/1* 5.28/3 8.02/2 13.23/2 15.13/2 19.05/2 23.59/3 29.09/4 37.29/6
UKS Kometa Gliwice 2.37/2 1.07/1* 1.44/5 2.34/2 5.21/3 1.50/3 3.52/6 4.54/4 5.10/6 8.20/7
41.55/5 43.24/4 47.54/4 49.39/4 53.58/4 60.36/4 65.40/4 67.28/4 69.20/4 73.29/4
4.26/6 1.29/3 4.30/5 1.45/2 4.19/2 6.38/7 5.04/3 1.48/2 1.52/3 4.09/5
78.28/4 79.12/4 80.43/4 82.05/4 82.42/4 83.01/4
4.59/6 0.44/4 1.31/4 1.22/3 0.37/4 0.19/4
5 [173] SROKA, Małgorzata 86.59 2.52/4 4.18/5 5.35/4 8.21/3 13.38/3 16.54/4 19.37/3 23.45/2 28.29/3 36.08/5
Patria Młynne 2.52/4 1.26/5 1.17/1* 2.46/5 5.17/2 3.16/7 2.43/1* 4.08/2 4.44/4 7.39/6
40.02/4 45.05/6 49.12/5 51.01/5 55.45/5 61.23/5 66.50/5 68.29/5 72.50/5 78.27/5
3.54/5 5.03/7 4.07/3 1.49/3 4.44/3 5.38/3 5.27/5 1.39/1* 4.21/6 5.37/7
82.21/5 83.42/5 84.44/5 86.07/5 86.43/5 86.59/5
3.54/4 1.21/6 1.02/1* 1.23/4 0.36/3 0.16/2
6 [345] WÓJCIK, Natalia 92.19 2.59/6 5.41/7 7.16/7 9.52/6 17.09/7 18.54/7 22.43/7 27.44/6 31.21/6 35.59/4
WKS Wawel Kraków 2.59/6 2.42/7 1.35/4 2.36/3 7.17/7 1.45/1* 3.49/5 5.01/5 3.37/3 4.38/1*
49.45/7 50.52/7 55.18/7 57.56/7 63.07/7 69.22/7 74.36/7 76.50/7 79.45/7 83.13/7
13.46/7 1.07/1* 4.26/4 2.38/4 5.11/5 6.15/6 5.14/4 2.14/5 2.55/5 3.28/4
87.22/6 88.06/6 89.34/6 90.44/6 91.59/6 92.19/6
4.09/5 0.44/4 1.28/3 1.10/2 1.15/7 0.20/6
7 [85] DZIERWA, Hanna 101.21 3.10/7 4.46/6 6.42/6 10.45/7 16.45/6 18.42/6 22.38/6 28.09/7 32.58/7 39.54/7
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 3.10/7 1.36/6 1.56/7 4.03/6 6.00/5 1.57/6 3.56/7 5.31/7 4.49/5 6.56/5
43.08/6 44.43/5 50.28/6 54.45/6 60.11/6 66.22/6 72.09/6 74.20/6 76.57/6 82.19/6
3.14/3 1.35/4 5.45/7 4.17/7 5.26/6 6.11/5 5.47/7 2.11/3 2.37/4 5.22/6
95.02/7 96.52/7 98.39/7 100.24/7 101.02/7 101.21/7
12.43/7 1.50/7 1.47/5 1.45/7 0.38/5 0.19/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20-21A 5.4km 0m 23k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-81 3-35 4-39 5-43 6-40 7-79 8-55 9-54 10-46
11-50 12-47 13-48 14-49 15-56 16-59 17-60 18-71 19-75 20-78
21-61 22-76 23-99
1 [118] PUDEŁEK, Michalina 79.20 2.28/3 6.37/1* 8.46/1* 13.39/1* 16.08/1* 18.12/1* 21.13/1* 25.58/1* 30.20/1* 33.19/1*
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.28/3 4.09/1* 2.09/1* 4.53/1* 2.29/1* 2.04/1* 3.01/1* 4.45/1* 4.22/1* 2.59/1*
37.46/1* 38.55/1* 42.03/1* 50.24/1* 60.29/1* 64.55/1* 69.33/1* 70.50/1* 73.26/1* 75.51/1*
4.27/2 1.09/1* 3.08/1* 8.21/5 10.05/4 4.26/1* 4.38/1* 1.17/1* 2.36/1* 2.25/1*
76.54/1* 77.57/1* 78.59/1* 79.20/1*
1.03/1* 1.03/1* 1.02/5 0.21/3
2 [215] TURKA, Marite 92.36 3.15/4 9.45/3 12.28/3 19.10/4 22.14/4 24.25/3 28.23/2 34.35/2 43.45/2 48.28/2
Taka 3.15/4 6.30/3 2.43/3 6.42/5 3.04/4 2.11/2 3.58/2 6.12/4 9.10/3 4.43/4
50.48/2 52.26/2 56.06/2 59.28/2 67.28/2 73.25/2 79.37/2 81.45/2 85.23/2 88.40/2
2.20/1* 1.38/2 3.40/2 3.22/2 8.00/2 5.57/3 6.12/5 2.08/4 3.38/4 3.17/3
90.22/2 91.32/2 92.11/2 92.36/2
1.42/4 1.10/2 0.39/3 0.25/5
3 [137] FUJÁKOVÁ, Katka 120.54 2.22/1* 10.18/4 12.28/3 18.29/3 20.59/3 24.32/4 28.49/3 35.47/3 45.19/3 49.17/3
OB Havířov 2.22/1* 7.56/5 2.10/2 6.01/3 2.30/2 3.33/5 4.17/3 6.58/5 9.32/4 3.58/2
56.47/3 58.27/3 77.27/3 84.39/5 90.50/3 96.36/3 101.33/3 105.15/3 109.09/3 111.50/3
7.30/4 1.40/3 19.00/5 7.12/4 6.11/1* 5.46/2 4.57/3 3.42/5 3.54/5 2.41/2
115.00/3 119.51/3 120.32/3 120.54/3
3.10/5 4.51/5 0.41/4 0.22/4
4 [58] MARSZAŁEK, Hanna 122.06 2.25/2 7.27/2 11.09/2 17.02/2 19.36/2 22.06/2 37.04/4 42.56/4 51.58/4 56.17/4
InO SCI 2.25/2 5.02/2 3.42/4 5.53/2 2.34/3 2.30/3 14.58/5 5.52/2 9.02/2 4.19/3
73.23/5 76.27/5 80.13/5 82.58/3 94.19/5 104.30/4 109.22/4 111.12/4 114.45/4 118.04/4
17.06/5 3.04/5 3.46/3 2.45/1* 11.21/5 10.11/4 4.52/2 1.50/3 3.33/3 3.19/4
119.41/4 121.13/4 121.47/4 122.06/4
1.37/2 1.32/4 0.34/1* 0.19/2
5 [33] CIBIS, Anna 126.02 3.27/5 10.19/5 15.38/5 22.11/5 30.35/5 33.51/5 40.57/5 47.05/5 57.45/5 63.41/5
Carbon Paws 3.27/5 6.52/4 5.19/5 6.33/4 8.24/5 3.16/4 7.06/4 6.08/3 10.40/5 5.56/5
70.18/4 72.13/4 79.50/4 84.03/4 93.58/4 108.27/5 113.24/5 115.08/5 118.40/5 122.00/5
6.37/3 1.55/4 7.37/4 4.13/3 9.55/3 14.29/5 4.57/3 1.44/2 3.32/2 3.20/5
123.39/5 125.10/5 125.44/5 126.02/5
1.39/3 1.31/3 0.34/1* 0.18/1*
[34] NIGBOR-FOGEL, Katarzyna NKL-bPK 10.47/ 35.17/ 38.17/ 46.11/ 49.32/ 52.18/ 58.14/ 66.27/ 74.49/ 92.03/
Carbon Paws 10.47/ 24.30/ 3.00/ 7.54/ 3.21/ 2.46/ 5.56/ 8.13/ 8.22/ 17.14/
121.43/ 101.45/ 132.01/ / / / / / / /
29.40/ / 30.16/ / / / / / / /
/ / 158.11/ 158.35/
/ / / 0.24/
[55] ŚMIESZEK, Julia NKL-bPK 4.22/ 14.30/ 20.13/ 41.35/ 47.25/ 51.21/ 60.29/ 71.43/ 86.35/ 110.53/
indywidualnie 4.22/ 10.08/ 5.43/ 21.22/ 5.50/ 3.56/ 9.08/ 11.14/ 14.52/ 24.18/
119.03/ 123.06/ 128.15/ / / / / / / /
8.10/ 4.03/ 5.09/ / / / / / / /
/ / 155.09/ 155.26/
/ / / 0.17/
[112] KOCIKOWSKA, Anna NKL-bPK 5.46/ 18.22/ 31.31/ 45.07/ 51.19/ 55.05/ 60.44/ 70.42/ 85.37/ 109.51/
LKS Górzanka Nawojowa Góra 5.46/ 12.36/ 13.09/ 13.36/ 6.12/ 3.46/ 5.39/ 9.58/ 14.55/ 24.14/
118.51/ 122.05/ 127.39/ / / / / / / /
9.00/ 3.14/ 5.34/ / / / / / / /
/ / 154.08/ 154.28/
/ / / 0.20/
[48] DZIK, Justyna DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21E 7.3km 0m 23k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-34 3-35 4-41 5-58 6-57 7-55 8-52 9-47 10-48
11-49 12-46 13-44 14-79 15-40 16-43 17-42 18-75 19-77 20-76
21-78 22-62 23-99
1 [226] PACHNIK, Małgorzata 84.24 3.15/1* 7.02/3 8.49/3 17.37/2 21.44/2 23.40/2 30.33/2 39.03/2 44.27/2 47.12/2
MKS Paulinum/23 pa 3.15/1* 3.47/4 1.47/2 8.48/2 4.07/3 1.56/1* 6.53/2 8.30/3 5.24/2 2.45/1*
48.45/2 53.34/2 59.40/2 64.04/1* 67.32/1* 69.11/1* 72.31/1* 74.41/1* 79.09/1* 81.24/1*
1.33/1* 4.49/1* 6.06/2 4.24/1* 3.28/3 1.39/1* 3.20/3 2.10/1* 4.28/3 2.15/1*
82.36/1* 83.07/1* 84.04/1* 84.24/1*
1.12/2 0.31/1* 0.57/1* 0.20/3
2 [152] KAŹMIERCZAK, Aneta 85.59 3.58/3 6.57/2 8.34/2 16.33/1* 20.02/1* 22.12/1* 28.04/1* 35.13/1* 43.21/1* 46.26/1*
UKS Orientuś Łódź 3.58/3 2.59/3 1.37/1* 7.59/1* 3.29/1* 2.10/3 5.52/1* 7.09/1* 8.08/4 3.05/2
48.19/1* 53.19/1* 59.34/1* 65.13/2 68.25/2 70.45/2 73.46/2 76.19/2 80.16/2 83.03/2
1.53/2 5.00/2 6.15/3 5.39/2 3.12/1* 2.20/4 3.01/2 2.33/2 3.57/1* 2.47/4
84.12/2 84.47/2 85.47/2 85.59/2
1.09/1* 0.35/2 1.00/2 0.12/1*
3 [297] MACHOWSKA, Weronika 93.12 3.27/2 5.59/1* 8.16/1* 19.10/3 23.15/3 25.18/3 32.44/3 40.44/3 45.18/3 52.21/3
UKS OSiR Góra Kalwaria 3.27/2 2.32/1* 2.17/4 10.54/4 4.05/2 2.03/2 7.26/3 8.00/2 4.34/1* 7.03/4
54.16/3 59.26/3 65.26/3 72.04/3 75.24/3 77.25/3 80.06/3 83.01/3 87.21/3 89.46/3
1.55/3 5.10/3 6.00/1* 6.38/4 3.20/2 2.01/2 2.41/1* 2.55/3 4.20/2 2.25/2
91.09/3 91.46/3 92.53/3 93.12/3
1.23/3 0.37/3 1.07/3 0.19/2
4 [88] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 112.14 5.34/4 8.14/4 10.26/4 20.59/4 27.00/4 29.47/4 39.27/4 54.21/4 59.50/4 63.11/4
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 5.34/4 2.40/2 2.12/3 10.33/3 6.01/4 2.47/4 9.40/4 14.54/4 5.29/3 3.21/3
65.12/4 71.23/4 80.18/4 86.10/4 90.20/4 92.38/4 96.44/4 100.12/4 105.47/4 108.31/4
2.01/4 6.11/4 8.55/4 5.52/3 4.10/4 2.18/3 4.06/4 3.28/4 5.35/4 2.44/3
109.54/4 110.35/4 111.43/4 112.14/4
1.23/3 0.41/4 1.08/4 0.31/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35 5.4km 0m 20k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-31 3-81 4-35 5-39 6-43 7-40 8-79 9-55 10-44
11-54 12-57 13-58 14-59 15-41 16-60 17-75 18-62 19-76 20-99
1 [210] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 75.55 3.09/1* 4.41/1* 8.40/1* 11.17/1* 17.15/1* 19.40/1* 21.45/1* 25.32/1* 33.06/1* 36.15/1*
Stowarzyszenie Team 360o 3.09/1* 1.32/1* 3.59/1* 2.37/2 5.58/2 2.25/2 2.05/2 3.47/1* 7.34/2 3.09/3
42.59/2 52.19/1* 54.51/1* 61.40/1* 63.51/1* 66.25/1* 70.00/1* 73.26/1* 74.59/1* 75.34/1*
6.44/5 9.20/1* 2.32/1* 6.49/1* 2.11/1* 2.34/2 3.35/1* 3.26/1* 1.33/2 0.35/1*
75.55/1*
0.21/1*
2 [78] ZBROJA-NOWAK, Justyna 89.14 3.50/3 5.22/3 9.56/3 12.34/3 18.26/2 20.43/2 22.35/2 30.10/3 35.41/2 38.10/2
KS Hades Poznań 3.50/3 1.32/1* 4.34/3 2.38/3 5.52/1* 2.17/1* 1.52/1* 7.35/5 5.31/1* 2.29/1*
42.31/1* 55.45/2 58.20/2 66.00/2 74.53/3 77.14/2 81.48/2 86.38/2 88.05/2 88.52/2
4.21/1* 13.14/3 2.35/2 7.40/2 8.53/5 2.21/1* 4.34/3 4.50/3 1.27/1* 0.47/4
89.14/2
0.22/4
3 [264] MARSZAŁEK, Maria 97.18 3.23/2 5.17/2 9.38/2 12.04/2 19.50/3 23.01/3 25.23/3 29.48/2 38.19/3 41.02/3
UKS Kometa Gliwice 3.23/2 1.54/3 4.21/2 2.26/1* 7.46/3 3.11/3 2.22/3 4.25/2 8.31/3 2.43/2
46.21/3 59.29/3 62.16/3 71.15/3 73.28/2 85.19/3 89.38/3 94.27/3 96.12/3 96.57/3
5.19/2 13.08/2 2.47/3 8.59/5 2.13/2 11.51/5 4.19/2 4.49/2 1.45/3 0.45/3
97.18/3
0.21/1*
4 [298] MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena 118.35 5.35/5 11.29/5 16.50/5 21.07/5 32.16/5 36.00/5 38.48/5 44.12/5 52.45/5 56.50/5
UKS OSiR Góra Kalwaria 5.35/5 5.54/4 5.21/4 4.17/5 11.09/4 3.44/4 2.48/5 5.24/3 8.33/5 4.05/5
62.10/5 79.05/5 82.34/5 91.18/5 94.19/5 99.30/5 107.57/5 112.58/5 117.35/5 118.14/4
5.20/3 16.55/5 3.29/5 8.44/3 3.01/3 5.11/3 8.27/5 5.01/4 4.37/5 0.39/2
118.35/4
0.21/1*
5 [24] KUŹMA, Elżbieta 119.24 4.33/4 10.33/4 15.54/4 20.10/4 31.21/4 35.10/4 37.54/4 43.25/4 51.57/4 55.58/4
BKS Wataha Warszawa 4.33/4 6.00/5 5.21/4 4.16/4 11.11/5 3.49/5 2.44/4 5.31/4 8.32/4 4.01/4
61.18/4 78.10/4 81.37/4 90.23/4 93.24/4 98.37/4 107.02/4 112.05/4 116.41/4 118.57/5
5.20/3 16.52/4 3.27/4 8.46/4 3.01/3 5.13/4 8.25/4 5.03/5 4.36/4 2.16/5
119.24/5
0.27/5
[377] STANEK, Katarzyna NKL-bPK 5.55/ 8.50/ 17.38/ 23.31/ 31.08/ 39.46/ 42.49/ 54.35/ 61.12/ 77.41/
Indywidualnie 5.55/ 2.55/ 8.48/ 5.53/ 7.37/ 8.38/ 3.03/ 11.46/ 6.37/ 16.29/
/ / 104.21/ 112.02/ 117.42/ 127.07/ 134.27/ / 153.49/ 154.41/
/ / / 7.41/ 5.40/ 9.25/ 7.20/ / / 0.52/
155.06/
0.25/
[66] BACZULIS, Magdalena DNF / / / / / / / / / /
KOS BnO Szczecin / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40 4.9km 0m 22k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-33 3-72 4-68 5-79 6-55 7-54 8-45 9-47 10-50
11-48 12-49 13-56 14-59 15-41 16-60 17-42 18-75 19-62 20-78
21-76 22-99
1 [258] JANAS, Irena 91.45 5.33/5 8.22/5 11.53/5 18.03/4 21.20/4 27.50/4 34.00/3 40.34/2 45.03/2 47.19/2
UKS Kometa Gliwice 5.33/5 2.49/4 3.31/3 6.10/3 3.17/3 6.30/2 6.10/2 6.34/1* 4.29/3 2.16/3
52.51/2 55.23/1* 63.12/1* 71.06/2 74.35/2 77.30/2 79.14/1* 82.24/1* 86.31/1* 87.38/1*
5.32/3 2.32/3 7.49/2 7.54/4 3.29/4 2.55/4 1.44/3 3.10/3 4.07/1* 1.07/3
90.37/1* 91.20/1* 91.45/1*
2.59/3 0.43/2 0.25/3
2 [70] BULTROWICZ, Agnieszka 92.38 4.49/4 7.39/4 10.54/3 15.57/3 18.56/3 24.43/2 34.35/4 42.07/4 45.36/3 47.16/1*
KS Hades Poznań 4.49/4 2.50/5 3.15/2 5.03/2 2.59/2 5.47/1* 9.52/5 7.32/3 3.29/2 1.40/1*
51.51/1* 55.52/2 64.04/2 70.17/1* 73.13/1* 75.49/1* 80.14/2 83.11/2 87.29/2 88.09/2
4.35/1* 4.01/5 8.12/3 6.13/3 2.56/3 2.36/2 4.25/5 2.57/1* 4.18/2 0.40/1*
90.52/2 92.13/2 92.38/2
2.43/2 1.21/5 0.25/3
3 [] GOLINOWSKA, Elżbieta 95.58 3.49/2 5.42/2 8.33/1* 14.44/1* 18.01/2 25.18/3 33.11/2 40.16/1* 51.48/4 56.17/4
5 pa 3.49/2 1.53/2 2.51/1* 6.11/4 3.17/3 7.17/5 7.53/3 7.05/2 11.32/4 4.29/4
61.05/4 63.25/4 70.24/4 75.25/4 77.54/3 79.35/3 80.56/3 84.01/3 90.47/3 91.54/3
4.48/2 2.20/1* 6.59/1* 5.01/1* 2.29/1* 1.41/1* 1.21/1* 3.05/2 6.46/5 1.07/3
94.56/3 95.41/3 95.58/3
3.02/4 0.45/3 0.17/1*
4 [150] KOVALČÍKOVÁ, Eva 98.01 3.23/1* 4.57/1* 10.15/2 15.01/2 17.11/1* 23.44/1* 32.57/1* 41.49/3 44.50/1* 50.39/3
Orientační Běh Opava 3.23/1* 1.34/1* 5.18/5 4.46/1* 2.10/1* 6.33/3 9.13/4 8.52/5 3.01/1* 5.49/5
57.23/3 59.46/3 69.39/3 75.20/3 80.49/4 83.36/4 85.07/4 90.52/4 95.12/4 95.52/4
6.44/5 2.23/2 9.53/5 5.41/2 5.29/5 2.47/3 1.31/2 5.45/5 4.20/3 0.40/1*
97.08/4 97.42/4 98.01/4
1.16/1* 0.34/1* 0.19/2
5 [340] SŁOŃSKA, Bogusława 113.05 3.56/3 6.43/3 11.12/4 18.12/5 21.59/5 28.46/5 34.53/5 42.58/5 55.52/5 58.02/5
WKS Wawel Kraków 3.56/3 2.47/3 4.29/4 7.00/5 3.47/5 6.47/4 6.07/1* 8.05/4 12.54/5 2.10/2
64.34/5 67.20/5 76.12/5 85.33/5 88.28/5 95.14/5 98.08/5 101.34/5 107.14/5 108.21/5
6.32/4 2.46/4 8.52/4 9.21/5 2.55/2 6.46/5 2.54/4 3.26/4 5.40/4 1.07/3
111.53/5 112.39/5 113.05/5
3.32/5 0.46/4 0.26/5
[125] MADEJA, Aleksandra NKL-bPK 4.52/ 13.20/ 48.46/ 61.17/ 65.17/ 73.25/ 81.46/ 95.47/ 108.44/ 131.01/
MGB 4.52/ 8.28/ 35.26/ 12.31/ 4.00/ 8.08/ 8.21/ 14.01/ 12.57/ 22.17/
138.54/ / / / / / / / / /
7.53/ / / / / / / / / /
/ 165.10/ 165.37/
/ / 0.27/
[383] ZIMOLĄG, Magdalena NKL-bPK 17.04/ 23.38/ 28.00/ 37.12/ 41.51/ 51.04/ 60.48/ 71.09/ 90.43/ 93.34/
Indywidualnie 17.04/ 6.34/ 4.22/ 9.12/ 4.39/ 9.13/ 9.44/ 10.21/ 19.34/ 2.51/
99.47/ 115.09/ / / / / / / / /
6.13/ 15.22/ / / / / / / / /
138.40/ 140.48/ 141.41/
/ 2.08/ 0.53/
[17] OLEJNIK, Ewa DNF / / / / / / / / / /
Biegun / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[41] STOLAREK, Małgorzata DNF / / / / / / / / / /
Encierro Strefa Byków Bytom / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[385] MADEJA, Aleksandra DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45 4.5km 0m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-35 4-74 5-39 6-68 7-79 8-55 9-57 10-58
11-59 12-41 13-69 14-75 15-78 16-76 17-99
1 [230] NOWAK, Beata 58.06 2.09/1* 5.36/1* 8.22/1* 10.29/1* 14.53/1* 16.07/1* 18.09/1* 23.25/1* 33.15/1* 36.03/1*
UKS Azymut 45 2.09/1* 3.27/1* 2.46/6 2.07/1* 4.24/1* 1.14/1* 2.02/3 5.16/2 9.50/2 2.48/6
42.04/1* 44.18/1* 46.56/1* 53.23/1* 56.04/1* 57.12/1* 57.46/1* 58.06/1*
6.01/1* 2.14/5 2.38/1* 6.27/9 2.41/1* 1.08/1* 0.34/2 0.20/2
2 [74] GORCZYCA, Magdalena 61.28 3.02/6 6.53/2 9.12/2 11.38/2 16.38/2 18.15/2 20.10/2 27.21/3 37.57/2 40.41/2
KS Hades Poznań 3.02/6 3.51/2 2.19/2 2.26/3 5.00/3 1.37/3 1.55/1* 7.11/8 10.36/4 2.44/5
47.30/2 49.36/2 52.56/2 56.15/2 59.21/2 60.40/2 61.11/2 61.28/2
6.49/3 2.06/4 3.20/4 3.19/4 3.06/2 1.19/3 0.31/1* 0.17/1*
3 [146] KAŠPAROVÁ, Šárka 62.44 2.39/2 7.15/3 9.50/3 12.18/3 17.24/3 19.02/3 22.13/4 29.18/4 38.38/3 41.01/3
Orientační běh Opava 2.39/2 4.36/4 2.35/5 2.28/4 5.06/4 1.38/4 3.11/8 7.05/6 9.20/1* 2.23/1*
48.14/3 50.39/3 53.55/3 57.06/3 60.24/3 61.45/3 62.21/3 62.44/3
7.13/5 2.25/6 3.16/3 3.11/3 3.18/3 1.21/4 0.36/3 0.23/7
4 [269] POLEWKA, Beata 64.57 2.42/4 8.29/7 10.49/6 13.46/7 19.18/7 21.21/7 23.22/6 30.28/7 41.30/6 44.03/5
UKS Kometa Gliwice 2.42/4 5.47/8 2.20/3 2.57/6 5.32/5 2.03/8 2.01/2 7.06/7 11.02/5 2.33/2
50.47/5 52.48/5 56.03/4 59.11/4 62.34/4 63.52/4 64.32/4 64.57/4
6.44/2 2.01/2 3.15/2 3.08/1* 3.23/4 1.18/2 0.40/4 0.25/8
5 [351] TOPÓR, Monika 72.02 2.40/3 7.39/5 11.12/7 13.37/6 18.06/4 19.31/4 21.37/3 26.37/2 39.20/4 41.59/4
WKS Wawel Kraków 2.40/3 4.59/5 3.33/9 2.25/2 4.29/2 1.25/2 2.06/4 5.00/1* 12.43/6 2.39/3
49.15/4 51.17/4 59.19/5 62.29/5 66.04/5 70.45/5 71.41/5 72.02/5
7.16/6 2.02/3 8.02/7 3.10/2 3.35/5 4.41/8 0.56/6 0.21/3
6 [132] WYSOCKA, Joanna 73.27 2.49/5 8.11/6 10.39/5 13.17/5 19.06/6 20.48/6 23.29/7 30.24/6 40.58/5 44.20/6
MKS MOS 2.49/5 5.22/6 2.28/4 2.38/5 5.49/7 1.42/5 2.41/7 6.55/4 10.34/3 3.22/8
51.31/6 340.01/9 368.26/9 373.26/9 / / 384.36/9 73.27/6
7.11/4 288.30/9 28.25/9 5.00/8 / / / /
7 [96] TARNOWSKA, Ewa 91.29 7.54/8 13.17/8 16.07/8 19.23/8 31.00/8 32.55/8 35.29/8 45.37/8 59.27/8 63.12/8
KU AZS UMCS Lublin 7.54/8 5.23/7 2.50/7 3.16/8 11.37/9 1.55/7 2.34/6 10.08/9 13.50/7 3.45/9
71.49/8 75.29/7 80.35/7 85.02/7 88.41/7 90.18/6 91.07/6 91.29/7
8.37/8 3.40/7 5.06/6 4.27/7 3.39/6 1.37/5 0.49/5 0.22/5
8 [321] WÓJTOWICZ, Katarzyna 92.31 3.08/7 7.38/4 9.53/4 12.52/4 18.27/5 20.14/5 22.32/5 29.29/5 45.19/7 48.02/7
UNTS Warszawa 3.08/7 4.30/3 2.15/1* 2.59/7 5.35/6 1.47/6 2.18/5 6.57/5 15.50/8 2.43/4
60.39/7 69.54/6 80.09/6 83.40/6 88.22/6 91.04/7 92.10/7 92.31/8
12.37/9 9.15/8 10.15/8 3.31/5 4.42/7 2.42/6 1.06/7 0.21/3
9 [375] SIEDLECKA, Marta 101.16 12.16/9 21.11/9 24.23/9 29.14/9 35.23/9 37.28/9 40.51/9 46.55/9 64.20/9 67.13/9
Indywidualnie 12.16/9 8.55/9 3.12/8 4.51/9 6.09/8 2.05/9 3.23/9 6.04/3 17.25/9 2.53/7
75.21/9 77.14/8 82.19/8 85.58/8 94.49/8 99.17/8 100.54/8 101.16/9
8.08/7 1.53/1* 5.05/5 3.39/6 8.51/8 4.28/7 1.37/8 0.22/5
[53] HYLA, Bogumiła DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
[192] LAMPARSKA, Iwona DNF / / / / / / / / / /
RCI Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50-55 4.2km 0m 18k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-72 3-39 4-68 5-79 6-55 7-56 8-57 9-58 10-59
11-41 12-60 13-42 14-75 15-62 16-66 17-61 18-99
1 [315] PARFIANOWICZ, Joanna 59.46 2.57/4 5.55/2 10.09/2 11.32/1* 13.45/1* 19.02/1* 22.29/1* 28.36/1* 31.39/1* 38.53/1*
UNTS Warszawa 2.57/4 2.58/1* 4.14/2 1.23/1* 2.13/1* 5.17/1* 3.27/1* 6.07/1* 3.03/4 7.14/2
41.08/1* 42.48/1* 46.21/1* 49.22/1* 53.55/1* 56.07/1* 57.06/1* 59.22/1* 59.46/1*
2.15/1* 1.40/1* 3.33/8 3.01/3 4.33/4 2.12/5 0.59/6 2.16/6 0.24/2
2 [278] CZERKAWSKA, Urszula 66.24 3.07/6 6.15/4 10.38/3 12.27/4 14.44/2 20.41/2 25.12/2 33.05/2 36.10/2 45.06/2
UKS Sparta Czyżowice 3.07/6 3.08/2 4.23/3 1.49/4 2.17/2 5.57/2 4.31/2 7.53/2 3.05/5 8.56/6
47.53/2 51.01/2 53.26/2 56.39/2 61.18/2 63.16/2 64.03/2 65.56/2 66.24/2
2.47/2 3.08/4 2.25/4 3.13/4 4.39/5 1.58/1* 0.47/3 1.53/1* 0.28/6
3 [36] DENYSENKO, Tamara 70.00 2.37/3 5.51/1* 10.03/1* 12.04/2 15.36/4 22.43/3 28.02/3 36.15/3 39.13/3 48.13/3
Cardinal 2.37/3 3.14/3 4.12/1* 2.01/5 3.32/7 7.07/3 5.19/4 8.13/4 2.58/3 9.00/7
51.15/3 54.19/3 57.27/3 59.44/3 64.39/3 66.38/3 67.29/3 69.35/3 70.00/3
3.02/5 3.04/3 3.08/6 2.17/1* 4.55/6 1.59/2 0.51/4 2.06/5 0.25/4
4 [142] VRIČANOVÁ, Sylva 75.14 2.24/1* 8.00/6 14.08/6 15.42/6 18.14/6 25.34/5 31.47/5 44.45/6 47.08/6 53.48/6
OB Havířov 2.24/1* 5.36/6 6.08/6 1.34/3 2.32/4 7.20/4 6.13/6 12.58/7 2.23/1* 6.40/1*
56.44/6 59.19/4 61.34/4 64.04/4 69.45/4 72.09/4 72.52/4 74.49/4 75.14/4
2.56/4 2.35/2 2.15/2 2.30/2 5.41/7 2.24/7 0.43/1* 1.57/3 0.25/4
5 [328] BUGAJ, Teresa 78.32 2.30/2 6.08/3 10.41/4 12.14/3 14.45/3 24.10/4 30.20/4 38.29/4 40.53/4 49.16/4
WKS Wawel Kraków 2.30/2 3.38/4 4.33/4 1.33/2 2.31/3 9.25/6 6.10/5 8.09/3 2.24/2 8.23/4
55.23/4 63.52/5 66.15/5 69.59/5 73.19/5 75.30/5 76.14/5 78.10/5 78.32/5
6.07/8 8.29/7 2.23/3 3.44/6 3.20/1* 2.11/4 0.44/2 1.56/2 0.22/1*
6 [382] ZENCHENKO, Tamara 85.04 3.04/5 7.33/5 12.27/5 14.30/5 17.04/5 27.07/6 31.51/6 41.22/5 44.53/5 53.19/5
Indywidualnie 3.04/5 4.29/5 4.54/5 2.03/6 2.34/5 10.03/7 4.44/3 9.31/5 3.31/6 8.26/5
56.40/5 68.31/6 70.32/6 73.59/6 78.16/6 80.37/6 81.34/6 84.22/6 85.04/6
3.21/6 11.51/8 2.01/1* 3.27/5 4.17/3 2.21/6 0.57/5 2.48/7 0.42/8
7 [64] BRETTSCHNEIDER, Gudrun 86.01 3.16/7 10.21/7 16.31/7 19.06/7 22.24/7 30.25/7 39.27/7 49.43/7 53.51/7 61.59/7
Kaulsdorfer OLV Berlin 3.16/7 7.05/7 6.10/7 2.35/7 3.18/6 8.01/5 9.02/8 10.16/6 4.08/7 8.08/3
64.47/7 69.00/7 72.23/7 76.09/7 80.14/7 82.20/7 83.40/7 85.37/7 86.01/7
2.48/3 4.13/5 3.23/7 3.46/7 4.05/2 2.06/3 1.20/7 1.57/3 0.24/2
8 [20] WOJARSKA, Kamilla 127.59 4.46/8 20.28/8 27.42/8 30.18/8 33.56/8 46.04/8 53.23/8 69.21/8 74.00/8 87.05/8
Bielsko-Biała O-Team 4.46/8 15.42/8 7.14/8 2.36/8 3.38/8 12.08/8 7.19/7 15.58/8 4.39/8 13.05/8
91.00/8 97.52/8 100.20/8 109.34/8 118.46/8 121.52/8 123.29/8 127.30/8 127.59/8
3.55/7 6.52/6 2.28/5 9.14/8 9.12/8 3.06/8 1.37/8 4.01/8 0.29/7
[319] WOŁOWCZYK, Mariola DNF / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[358] CYWINSKA-BYRCZEK, Katarzyna DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60 3.5km 0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-72 2-81 3-73 4-74 5-39 6-68 7-43 8-40 9-59 10-41
11-75 12-62 13-66 14-61 15-99
1 [272] WYSOCKA, Jolanta 48.13 5.33/2 10.19/1* 13.09/1* 15.12/1* 20.39/1* 22.40/1* 24.01/1* 26.07/1* 27.53/1* 30.07/1*
UKS Kometa Gliwice 5.33/2 4.46/1* 2.50/1* 2.03/1* 5.27/1* 2.01/1* 1.21/1* 2.06/1* 1.46/1* 2.14/1*
36.14/1* 43.06/1* 45.12/1* 45.59/1* 47.53/1* 48.13/1*
6.07/4 6.52/4 2.06/1* 0.47/2 1.54/1* 0.20/1*
2 [313] BIZIUK, Halina 50.50 4.57/1* 10.35/2 14.06/2 16.27/2 23.28/3 25.31/3 26.54/3 29.33/3 31.32/2 34.52/2
UMKS Orkan Ostróda 4.57/1* 5.38/3 3.31/3 2.21/2 7.01/3 2.03/2 1.23/2 2.39/2 1.59/2 3.20/2
39.03/2 45.42/2 47.55/2 48.33/2 50.28/2 50.50/2
4.11/1* 6.39/3 2.13/2 0.38/1* 1.55/2 0.22/2
3 [178] SOLOVEVA, Elena 53.24 6.40/4 11.56/3 15.19/3 17.41/3 23.22/2 25.27/2 26.51/2 29.30/2 31.56/3 35.19/3
PionerSK 6.40/4 5.16/2 3.23/2 2.22/3 5.41/2 2.05/3 1.24/3 2.39/2 2.26/3 3.23/3
40.23/3 46.46/3 49.27/3 50.43/3 52.47/3 53.24/3
5.04/3 6.23/2 2.41/4 1.16/4 2.04/4 0.37/4
4 [102] KROCHMAL, Małgorzata 61.59 6.12/3 13.11/4 17.30/4 20.12/4 28.40/4 31.13/4 33.13/4 39.37/4 42.55/4 46.24/4
KU AZS WAT Warszawa 6.12/3 6.59/4 4.19/4 2.42/4 8.28/4 2.33/4 2.00/4 6.24/5 3.18/4 3.29/4
51.02/4 56.05/4 58.29/4 59.31/4 61.31/4 61.59/4
4.38/2 5.03/1* 2.24/3 1.02/3 2.00/3 0.28/3
5 [144] OLBRYCHT, Anna 121.00 9.32/5 21.19/5 28.34/5 34.37/5 50.12/5 55.39/5 58.52/5 64.25/5 70.46/5 82.57/5
OLBnO 9.32/5 11.47/5 7.15/5 6.03/5 15.35/5 5.27/5 3.13/5 5.33/4 6.21/5 12.11/5
98.08/5 109.20/5 113.23/5 115.53/5 120.08/5 121.00/5
15.11/5 11.12/5 4.03/5 2.30/5 4.15/5 0.52/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: K65+ 2.6km 0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-35 4-39 5-68 6-60 7-75 8-62 9-66 10-61
11-76 12-99
1 [13] SIKOROVA, Marie 68.57 5.03/2 12.40/1* 23.02/1* 32.36/1* 35.18/1* 39.54/1* 45.58/1* 61.17/1* 63.48/1* 64.42/1*
Banik Ostrava OKD 5.03/2 7.37/1* 10.22/2 9.34/1* 2.42/1* 4.36/1* 6.04/1* 15.19/2 2.31/1* 0.54/1*
67.07/1* 68.15/1* 68.57/1*
2.25/1* 1.08/1* 0.42/2
2 [23] GALICZ, Krystyna 98.12 4.42/1* 41.13/2 45.54/2 59.17/2 63.02/2 70.03/2 77.21/2 85.05/2 90.39/2 93.06/2
BKS Wataha Warszawa 4.42/1* 36.31/2 4.41/1* 13.23/2 3.45/2 7.01/2 7.18/2 7.44/1* 5.34/2 2.27/2
96.22/2 97.45/2 98.12/2
3.16/2 1.23/2 0.27/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10R 1.5km 0m 7k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-67 3-64 4-69 5-71 6-66 7-99
1 [71] BULTROWICZ, Franciszek 18.39 2.11/2 4.18/2 9.21/1* 13.01/1* 14.01/1* 16.31/1* 18.23/1* 18.39/1*
KS Hades Poznań 2.11/2 2.07/3 5.03/1* 3.40/1* 1.00/1* 2.30/2 1.52/3 0.16/2
2 [135] ZALESKA, Julia 19.25 2.15/3 4.13/1* 9.32/2 13.33/2 15.23/2 17.19/2 19.08/2 19.25/2
MKS MOS 2.15/3 1.58/2 5.19/2 4.01/2 1.50/6 1.56/1* 1.49/1* 0.17/3
3 [] ŁASKA, Martyna 27.46 2.44/5 4.41/3 14.12/4 21.23/5 22.52/5 25.32/3 27.31/3 27.46/3
MKS Metalowiec Łódź 2.44/5 1.57/1* 9.31/6 7.11/9 1.29/2 2.40/4 1.59/4 0.15/1*
4 [8] LEWANDOWSKA, Małgorzata 28.03 4.31/9 7.29/7 14.42/5 20.30/4 22.25/4 25.33/4 27.42/4 28.03/4
ATZ Racibórz 4.31/9 2.58/5 7.13/3 5.48/6 1.55/8 3.08/5 2.09/5 0.21/5
5 [180] KMIECIŃSKI, Franciszek 29.00 2.46/6 7.17/5 15.41/6 20.00/3 21.58/3 25.54/5 28.31/5 29.00/5
PUKS Młode Orły 2.46/6 4.31/9 8.24/5 4.19/3 1.58/9 3.56/7 2.37/7 0.29/7
6 [130] STANIEC, Jagoda 29.06 2.38/4 5.08/4 13.08/3 22.42/6 24.16/6 26.54/6 28.44/6 29.06/6
MKS MOS 2.38/4 2.30/4 8.00/4 9.34/10 1.34/3 2.38/3 1.50/2 0.22/6
7 [50] DZIK, Zofia 33.45 4.05/7 7.23/6 18.19/7 25.02/9 26.52/9 31.11/9 33.26/7 33.45/7
LKS Górzanka Nawojowa Góra 4.05/7 3.18/6 10.56/9 6.43/8 1.50/6 4.19/8 2.15/6 0.19/4
8 [282] JURCZYK, Anna 35.27 5.04/10 9.24/9 20.01/8 24.40/7 26.25/7 30.46/7 34.38/8 35.27/8
UKS Sparta Czyżowice 5.04/10 4.20/8 10.37/7 4.39/5 1.45/4 4.21/9 3.52/9 0.49/10
9 [331] FORYSTEK, Katarzyna 35.29 5.10/11 9.24/9 20.05/9 24.42/8 26.27/8 30.48/8 34.40/9 35.29/9
WKS Wawel Kraków 5.10/11 4.14/7 10.41/8 4.37/4 1.45/4 4.21/9 3.52/9 0.49/10
10 [42] SZABLA, Feliks 40.25 4.19/8 8.54/8 24.39/10 30.52/10 33.07/10 36.17/10 39.44/10 40.25/10
Farmazony O-Team 4.19/8 4.35/10 15.45/10 6.13/7 2.15/10 3.10/6 3.27/8 0.41/9
11 [259] JANAS, Małgorzata 66.53 6.41/12 13.07/11 30.37/11 49.09/11 53.01/11 60.28/11 66.22/11 66.53/11
UKS Kometa Gliwice 6.41/12 6.26/11 17.30/11 18.32/11 3.52/11 7.27/11 5.54/11 0.31/8
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 2.0km 0m 6k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-67 2-37 3-64 4-65 5-66 6-99
1 [263] MARSZAŁEK, Dawid 15.07 3.14/2 5.49/2 8.19/2 10.47/2 13.31/1* 14.50/1* 15.07/1*
UKS Kometa Gliwice 3.14/2 2.35/2 2.30/3 2.28/3 2.44/1* 1.19/2 0.17/1*
2 [159] BAŁAZIŃSKI, Antoni 15.43 2.55/1* 5.11/1* 7.20/1* 9.36/1* 14.14/2 15.26/2 15.43/2
Patria Młynne 2.55/1* 2.16/1* 2.09/1* 2.16/2 4.38/4 1.12/1* 0.17/1*
3 [257] JANAS, Aleksander 20.16 4.31/4 7.49/4 13.13/4 15.10/4 18.23/3 19.59/3 20.16/3
UKS Kometa Gliwice 4.31/4 3.18/5 5.24/5 1.57/1* 3.13/3 1.36/4 0.17/1*
4 [223] PACHNIK, Antoni 20.52 8.09/5 11.00/5 13.19/5 16.08/5 19.04/4 20.35/4 20.52/4
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8.09/5 2.51/3 2.19/2 2.49/4 2.56/2 1.31/3 0.17/1*
5 [174] ZELEK, Filip 22.27 3.56/3 7.03/3 11.15/3 14.40/3 20.31/5 22.09/5 22.27/5
Patria Młynne 3.56/3 3.07/4 4.12/4 3.25/5 5.51/5 1.38/5 0.18/5
[169] KURNYTA, Dawid NKL-bPK 10.31/ 13.59/ 17.30/ 20.26/ / 25.38/ 25.55/
Patria Młynne 10.31/ 3.28/ 3.31/ 2.56/ / / 0.17/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N 1.5km 0m 6k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-67 3-64 4-69 5-66 6-99
1 [25] KUŹMA, Kacper 26.19 0b.PK 2.26/1* 5.06/2 11.29/1* 17.19/1* 24.19/1* 25.54/1* 26.19/1*
BKS Wataha Warszawa 2.26/1* 2.40/2 6.23/1* 5.50/1* 7.00/2 1.35/1* 0.25/2
2 [156] CHEŁMECKI, Filip PK33.45 0b.P 2.39/2 4.47/1* 21.20/2 27.19/2 31.09/2 33.23/2 33.45/2
Orlik Rajbrot 2.39/2 2.08/1* 16.33/2 5.59/2 3.50/1* 2.14/2 0.22/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 2.4km 0m 9k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-80 3-37 4-70 5-68 6-65 7-71 8-66 9-99
1 [147] KOVALČÍK, Petr 18.33 1.34/3 5.24/2 8.45/2 11.18/2 12.27/2 13.43/2 15.21/1* 16.57/1* 18.18/1* 18.33/1*
Orientační Běh Opava 1.34/3 3.50/3 3.21/2 2.33/2 1.09/4 1.16/7 1.38/2 1.36/1* 1.21/4 0.15/3
2 [83] CHODLEWSKI, Antoni 18.39 1.31/2 4.59/1* 8.03/1* 10.45/1* 12.11/1* 13.20/1* 15.21/1* 17.00/2 18.24/2 18.39/2
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 1.31/2 3.28/1* 3.04/1* 2.42/3 1.26/8 1.09/2 2.01/5 1.39/2 1.24/7 0.15/3
3 [26] PACHUCKI, Tymoteusz 22.19 2.37/12 6.57/9 11.11/6 14.03/5 15.03/5 16.18/5 17.57/3 20.46/3 22.05/3 22.19/3
BKS Wataha Warszawa 2.37/12 4.20/7 4.14/4 2.52/5 1.00/1* 1.15/6 1.39/3 2.49/12 1.19/2 0.14/1*
4 [306] WASILEWSKI, Antoni 22.59 2.57/13 6.34/7 10.48/4 13.11/4 14.23/3 15.35/3 19.32/4 21.25/4 22.44/4 22.59/4
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.57/13 3.37/2 4.14/4 2.23/1* 1.12/5 1.12/3 3.57/14 1.53/6 1.19/2 0.15/3
5 [252] DOMAGAŁA, Jakub 23.23 1.30/1* 5.43/5 10.27/3 13.10/3 14.38/4 15.50/4 19.52/5 21.44/5 23.07/5 23.23/5
UKS Grom Sokolniki 1.30/1* 4.13/6 4.44/6 2.43/4 1.28/9 1.12/3 4.02/15 1.52/5 1.23/6 0.16/7
6 [244] PIÓRO, Dawid 23.43 2.02/8 7.04/10 10.53/5 14.16/6 17.08/7 18.10/7 20.23/8 22.09/7 23.26/6 23.43/6
UKS Azymut Siedliska 2.02/8 5.02/9 3.49/3 3.23/9 2.52/17 1.02/1* 2.13/8 1.46/4 1.17/1* 0.17/9
7 [317] ŚWITAŁA, Michał 23.57 1.41/7 6.01/6 12.06/7 15.15/7 16.22/6 17.47/6 20.05/6 21.58/6 23.32/7 23.57/7
UNTS Warszawa 1.41/7 4.20/7 6.05/8 3.09/8 1.07/3 1.25/8 2.18/9 1.53/6 1.34/10 0.25/17
8 [310] PERFIKOWSKI, Paweł 24.40 1.36/4 5.30/4 13.30/9 16.22/8 17.22/8 18.36/8 20.16/7 23.03/8 24.25/8 24.40/8
UMKS Kwidzyn 1.36/4 3.54/5 8.00/14 2.52/5 1.00/1* 1.14/5 1.40/4 2.47/11 1.22/5 0.15/3
9 [171] MORDARSKI, Oskar 25.15 1.38/5 5.29/3 13.40/10 16.42/9 17.55/9 19.21/9 21.28/9 23.30/9 24.58/9 25.15/9
Patria Młynne 1.38/5 3.51/4 8.11/15 3.02/7 1.13/6 1.26/9 2.07/7 2.02/8 1.28/8 0.17/9
10 [161] BOŁOZ, Sebastian 31.46 1.38/5 6.53/8 13.20/8 18.01/10 19.59/10 21.45/10 25.31/10 29.10/10 31.28/10 31.46/10
Patria Młynne 1.38/5 5.15/10 6.27/10 4.41/13 1.58/11 1.46/13 3.46/13 3.39/14 2.18/16 0.18/12
11 [185] SZOSTAKOWSKI, Krzysztof 32.38 2.21/9 8.26/12 16.37/13 23.13/13 25.18/14 27.09/13 28.46/12 30.48/12 32.19/11 32.38/11
PUKS Młode Orły 2.21/9 6.05/14 8.11/15 6.36/16 2.05/15 1.51/16 1.37/1* 2.02/8 1.31/9 0.19/13
12 [157] HEC, Patryk 32.50 2.30/10 7.51/11 14.22/11 18.59/11 21.03/11 22.49/11 26.29/11 30.19/11 32.33/12 32.50/12
Orlik Rajbrot 2.30/10 5.21/11 6.31/11 4.37/12 2.04/13 1.46/13 3.40/11 3.50/16 2.14/15 0.17/9
13 [84] CHODLEWSKI, Szymon 33.50 7.53/17 13.44/17 18.33/14 22.56/12 25.11/13 26.55/12 30.19/13 32.00/13 33.36/13 33.50/13
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 7.53/17 5.51/12 4.49/7 4.23/11 2.15/16 1.44/11 3.24/10 1.41/3 1.36/11 0.14/1*
14 [165] JUSZCZAK, Antoni 38.08 6.41/16 12.57/16 19.18/15 24.04/16 26.08/16 27.53/15 31.36/14 35.22/14 37.48/14 38.08/14
Patria Młynne 6.41/16 6.16/15 6.21/9 4.46/14 2.04/13 1.45/12 3.43/12 3.46/15 2.26/17 0.20/15
15 [301] MOKRZANOWSKI, Bartłomiej 38.35 6.27/15 12.27/14 21.19/17 27.41/17 29.37/17 31.26/17 33.30/16 36.28/15 38.12/15 38.35/15
UKS OSiR Góra Kalwaria 6.27/15 6.00/13 8.52/17 6.22/15 1.56/10 1.49/15 2.04/6 2.58/13 1.44/13 0.23/16
16 [245] PRZEGON, Krzysztof 40.58 2.30/10 9.08/13 15.42/12 23.30/14 24.52/12 28.30/16 36.41/17 38.59/16 40.39/16 40.58/16
UKS Azymut Siedliska 2.30/10 6.38/17 6.34/12 7.48/17 1.22/7 3.38/17 8.11/17 2.18/10 1.40/12 0.19/13
17 [314] CHACHURSKI, Mieszko 41.17 6.04/14 12.30/15 19.49/16 23.58/15 25.56/15 27.26/14 32.31/15 39.17/17 41.01/17 41.17/17
UNTS Warszawa 6.04/14 6.26/16 7.19/13 4.09/10 1.58/11 1.30/10 5.05/16 6.46/17 1.44/13 0.16/7
[162] DUPLAK, Maciej DNF / / / / / / / / / /
Patria Młynne / / / / / / / / / /
[168] KRÓL, Maksymilian DNF / / / / / / / / / /
Patria Młynne / / / / / / / / / /
[241] KIERSZTYN, Jakub DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 4.5km 0m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-35 4-74 5-39 6-68 7-79 8-55 9-57 10-58
11-59 12-41 13-69 14-75 15-78 16-76 17-99
1 [265] MARSZAŁEK, Patryk 48.53 2.01/2 5.32/2 6.57/1* 8.41/1* 12.05/1* 13.12/1* 14.53/1* 19.24/1* 27.43/1* 30.00/1*
UKS Kometa Gliwice 2.01/2 3.31/3 1.25/1* 1.44/5 3.24/2 1.07/3 1.41/4 4.31/2 8.19/5 2.17/3
35.51/1* 37.53/1* 41.09/1* 43.45/1* 47.14/1* 48.19/1* 48.40/1* 48.53/1*
5.51/4 2.02/3 3.16/10 2.36/4 3.29/7 1.05/3 0.21/2 0.13/3
2 [153] LISIAK, Adam 53.37 2.13/5 5.28/1* 8.24/4 9.57/3 13.39/4 15.03/4 16.50/4 22.11/4 31.10/3 33.27/3
UKS Orientuś Łódź 2.13/5 3.15/2 2.56/9 1.33/1* 3.42/6 1.24/9 1.47/6 5.21/8 8.59/7 2.17/3
39.32/2 41.46/2 44.31/2 49.04/3 51.39/2 52.47/2 53.20/2 53.37/2
6.05/6 2.14/7 2.45/2 4.33/12 2.35/3 1.08/5 0.33/9 0.17/9
3 [302] PODWORSKI, Kacper 53.39 2.08/3 6.45/6 11.46/10 13.26/10 17.02/8 18.04/8 19.39/6 24.13/6 32.26/6 34.45/6
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.08/3 4.37/6 5.01/14 1.40/3 3.36/5 1.02/1* 1.35/1* 4.34/3 8.13/4 2.19/6
40.42/5 42.47/4 45.56/3 48.37/2 52.00/4 53.06/4 53.26/3 53.39/3
5.57/5 2.05/4 3.09/6 2.41/5 3.23/6 1.06/4 0.20/1* 0.13/3
4 [296] ŁĄCKI, Jakub 53.44 2.13/5 7.54/9 9.59/6 11.51/6 15.50/6 17.02/6 19.59/7 25.19/8 33.06/7 35.36/7
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.13/5 5.41/9 2.05/6 1.52/7 3.59/7 1.12/7 2.57/12 5.20/5 7.47/2 2.30/9
41.26/6 43.35/6 46.44/5 49.07/4 51.49/3 52.57/3 53.30/4 53.44/4
5.50/3 2.09/5 3.09/6 2.23/3 2.42/4 1.08/5 0.33/9 0.14/6
5 [291] DĄBROWSKI, Karol 56.55 3.08/11 9.47/10 11.35/9 13.18/9 18.11/10 19.51/11 22.07/11 27.06/9 36.24/8 38.28/8
UKS OSiR Góra Kalwaria 3.08/11 6.39/11 1.48/5 1.43/4 4.53/11 1.40/12 2.16/11 4.59/4 9.18/8 2.04/1*
44.42/8 46.15/8 48.55/7 50.54/5 54.29/6 56.11/5 56.43/5 56.55/5
6.14/7 1.33/1* 2.40/1* 1.59/1* 3.35/10 1.42/10 0.32/7 0.12/2
6 [346] WÓJCIK, Paweł 57.19 1.53/1* 6.46/7 8.12/3 10.08/4 13.35/3 14.44/3 16.26/3 21.46/3 28.43/2 30.55/2
WKS Wawel Kraków 1.53/1* 4.53/7 1.26/3 1.56/8 3.27/3 1.09/4 1.42/5 5.20/5 6.57/1* 2.12/2
40.32/4 42.33/3 47.11/6 51.25/6 53.43/5 56.38/6 57.06/6 57.19/6
9.37/11 2.01/2 4.38/11 4.14/10 2.18/2 2.55/12 0.28/5 0.13/3
7 [72] BULTROWICZ, Tymoteusz 58.07 2.11/4 5.59/5 7.24/2 9.02/2 12.33/2 13.39/2 15.17/2 20.37/2 32.17/5 34.44/5
KS Hades Poznań 2.11/4 3.48/5 1.25/1* 1.38/2 3.31/4 1.06/2 1.38/2 5.20/5 11.40/9 2.27/7
41.39/7 44.49/7 49.50/8 52.34/7 56.21/8 57.22/7 57.49/7 58.07/7
6.55/9 3.10/8 5.01/13 2.44/6 3.47/11 1.01/2 0.27/3 0.18/11
8 [300] MAJOWSKI, Jan 58.17 2.48/9 5.46/3 10.38/8 12.26/7 16.44/7 17.56/7 19.59/7 23.43/5 31.43/4 34.01/4
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.48/9 2.58/1* 4.52/13 1.48/6 4.18/8 1.12/7 2.03/9 3.44/1* 8.00/3 2.18/5
39.32/2 43.05/5 46.18/4 54.32/8 56.20/7 57.34/8 58.02/8 58.17/8
5.31/1* 3.33/10 3.13/9 8.14/14 1.48/1* 1.14/7 0.28/5 0.15/7
9 [90] MIŚKÓW, Krzysztof 68.49 4.46/13 11.45/12 14.02/12 16.04/12 21.50/12 22.59/12 24.39/12 30.14/12 43.51/12 46.22/12
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 4.46/13 6.59/12 2.17/7 2.02/11 5.46/12 1.09/4 1.40/3 5.35/9 13.37/12 2.31/11
51.54/11 54.05/9 57.05/9 60.49/9 67.22/9 68.11/9 68.38/9 68.49/9
5.32/2 2.11/6 3.00/4 3.44/7 6.33/14 0.49/1* 0.27/3 0.11/1*
10 [27] STOPCZYŃSKI, Bartosz 70.16 2.18/7 5.49/4 8.46/5 10.44/5 15.20/5 16.58/5 18.58/5 24.52/7 37.04/10 39.31/9
BKS Wataha Warszawa 2.18/7 3.31/3 2.57/10 1.58/9 4.36/9 1.38/11 2.00/8 5.54/10 12.12/10 2.27/7
48.58/9 57.02/11 62.01/12 64.22/10 67.55/10 69.27/10 70.01/10 70.16/10
9.27/10 8.04/11 4.59/12 2.21/2 3.33/9 1.32/8 0.34/11 0.15/7
11 [347] ŻESŁAWSKI, Jakub 74.06 2.56/10 11.14/11 12.52/11 14.52/11 18.15/11 19.24/10 21.11/10 27.33/10 36.30/9 39.50/10
WKS Wawel Kraków 2.56/10 8.18/13 1.38/4 2.00/10 3.23/1* 1.09/4 1.47/6 6.22/11 8.57/6 3.20/12
52.02/12 55.14/10 60.59/10 67.15/12 71.25/12 73.06/11 73.46/11 74.06/11
12.12/14 3.12/9 5.45/14 6.16/13 4.10/12 1.41/9 0.40/13 0.20/13
12 [205] VOJVODIK, Eduard 74.44 2.35/8 7.53/8 10.28/7 12.47/8 17.25/9 18.52/9 20.58/9 27.41/11 40.40/11 43.10/11
SKOB Ostrava 2.35/8 5.18/8 2.35/8 2.19/12 4.38/10 1.27/10 2.06/10 6.43/12 12.59/11 2.30/9
49.40/10 58.24/12 61.36/11 65.36/11 69.54/11 73.41/12 74.23/12 74.44/12
6.30/8 8.44/13 3.12/8 4.00/8 4.18/13 3.47/13 0.42/14 0.21/14
13 [361] JANOWSKI, Filip 94.40 7.39/14 13.21/13 17.59/14 20.50/14 26.43/14 28.27/14 31.29/13 40.32/14 58.37/14 62.13/14
KS Spójnia Warszawa 7.39/14 5.42/10 4.38/12 2.51/13 5.53/13 1.44/13 3.02/13 9.03/14 18.05/14 3.36/13
72.25/14 80.52/14 83.53/14 88.07/14 91.37/14 93.51/13 94.23/13 94.40/13
10.12/13 8.27/12 3.01/5 4.14/10 3.30/8 2.14/11 0.32/7 0.17/9
14 [307] WASILEWSKI, Mikołaj 98.23 4.14/12 13.48/14 16.52/13 20.06/13 26.27/13 28.20/13 31.45/14 39.35/13 57.38/13 61.20/13
UKS OSiR Góra Kalwaria 4.14/12 9.34/14 3.04/11 3.14/14 6.21/14 1.53/14 3.25/14 7.50/13 18.03/13 3.42/14
71.15/13 80.10/13 83.04/13 87.13/13 90.32/13 97.29/14 98.05/14 98.23/14
9.55/12 8.55/14 2.54/3 4.09/9 3.19/5 6.57/14 0.36/12 0.18/11
[222] DWOJAK, Gracjan NKL-bPK / 6.27/ 9.56/ 12.05/ 16.34/ 17.55/ 21.44/ 29.11/ 43.20/ 45.26/
UKS "Orientpark.pl" Iwiny / / 3.29/ 2.09/ 4.29/ 1.21/ 3.49/ 7.27/ 14.09/ 2.06/
51.19/ 53.01/ 57.37/ 60.53/ 66.24/ 67.42/ 68.09/ 68.24/
5.53/ 1.42/ 4.36/ 3.16/ 5.31/ 1.18/ 0.27/ 0.15/
[31] TĂMAS, Lucas NKL-bPK / 25.26/ 28.53/ 31.07/ 37.40/ 39.03/ 41.07/ 46.37/ 66.52/ 69.11/
C.S. NORD Baia Mare / / 3.27/ 2.14/ 6.33/ 1.23/ 2.04/ 5.30/ 20.15/ 2.19/
79.36/ 83.46/ / / / / 92.40/ 93.23/
10.25/ 4.10/ / / / / / 0.43/
[160] BAŁAZIŃSKI, Karol NKL-bPK 5.40/ 13.01/ 16.12/ 21.54/ 32.18/ 35.03/ 39.00/ 52.01/ / /
Patria Młynne 5.40/ 7.21/ 3.11/ 5.42/ 10.24/ 2.45/ 3.57/ 13.01/ / /
/ / / / / 83.33/ 84.12/ 84.29/
/ / / / / / 0.39/ 0.17/
[240] KARDASZ, Jakub NKL-bPK 6.37/ 14.14/ 17.26/ 23.03/ 33.52/ 36.05/ 40.23/ 52.52/ / /
UKS Azymut Siedliska 6.37/ 7.37/ 3.12/ 5.37/ 10.49/ 2.13/ 4.18/ 12.29/ / /
/ / / / / 84.39/ 85.17/ 85.36/
/ / / / / / 0.38/ 0.19/
[243] MNICH, Marcin NKL-bPK 3.31/ 11.10/ 14.29/ 20.12/ 31.00/ 33.08/ 37.16/ 50.08/ / /
UKS Azymut Siedliska 3.31/ 7.39/ 3.19/ 5.43/ 10.48/ 2.08/ 4.08/ 12.52/ / /
/ / / / / 81.43/ 82.14/ 82.31/
/ / / / / / 0.31/ 0.17/
[249] WAŁCZUK-PIECH, Wiktor NKL-bPK 6.50/ 19.30/ 34.00/ 54.52/ 67.44/ 75.40/ 86.14/ / / /
UKS Azymut Siedliska 6.50/ 12.40/ 14.30/ 20.52/ 12.52/ 7.56/ 10.34/ / / /
/ / 133.27/ / / 141.55/ 143.21/ 143.51/
/ / / / / / 1.26/ 0.30/
[237] CZYSZKOWSKI, Igor DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 6.5km 0m 22k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-81 3-35 4-74 5-43 6-40 7-79 8-44 9-50 10-47
11-51 12-52 13-49 14-59 15-41 16-77 17-61 18-42 19-75 20-78
21-62 22-99
1 [201] BJOLEK, Michal 64.22 1.59/1* 5.13/1* 6.59/1* 8.45/1* 13.11/1* 15.05/1* 19.38/1* 23.12/1* 29.10/1* 30.48/1*
SKOB Frýdek-Místek 1.59/1* 3.14/1* 1.46/2 1.46/2 4.26/1* 1.54/2 4.33/6 3.34/1* 5.58/1* 1.38/7
33.44/1* 35.48/1* 41.42/1* 48.23/1* 50.43/1* 54.11/1* 55.02/1* 57.43/1* 59.39/1* 61.45/1*
2.56/1* 2.04/3 5.54/2 6.41/1* 2.20/5 3.28/3 0.51/1* 2.41/1* 1.56/2 2.06/1*
63.21/1* 64.09/1* 64.22/1*
1.36/6 0.48/6 0.13/3
2 [151] BARTOS, Zbigniew 72.42 2.12/2 5.46/2 11.30/5 13.21/5 18.11/5 20.09/5 23.10/4 26.47/4 35.04/4 36.02/4
UKS Orientuś Łódź 2.12/2 3.34/2 5.44/8 1.51/3 4.50/2 1.58/4 3.01/2 3.37/2 8.17/5 0.58/1*
39.11/2 40.19/2 46.24/2 56.30/2 58.01/2 63.14/2 64.10/2 67.05/2 69.02/2 71.24/2
3.09/2 1.08/1* 6.05/3 10.06/7 1.31/1* 5.13/8 0.56/4 2.55/2 1.57/4 2.22/3
71.49/2 72.29/2 72.42/2
0.25/1* 0.40/3 0.13/3
3 [322] WÓJTOWICZ, Krzysztof 81.10 2.37/3 6.50/4 8.51/2 10.46/2 16.42/3 18.15/2 21.24/3 25.52/3 33.39/3 34.51/3
UNTS Warszawa 2.37/3 4.13/4 2.01/3 1.55/5 5.56/6 1.33/1* 3.09/3 4.28/5 7.47/3 1.12/3
40.29/4 50.48/6 56.35/4 64.00/4 66.20/4 70.16/4 71.12/4 74.44/4 76.40/4 79.21/3
5.38/6 10.19/8 5.47/1* 7.25/3 2.20/5 3.56/5 0.56/4 3.32/4 1.56/2 2.41/4
80.19/3 80.59/3 81.10/3
0.58/4 0.40/3 0.11/1*
4 [225] PACHNIK, Jędrzej 82.57 5.26/8 10.22/7 12.04/6 13.42/6 20.28/6 23.08/6 26.49/6 31.10/6 37.56/5 39.00/5
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 5.26/8 4.56/6 1.42/1* 1.38/1* 6.46/7 2.40/7 3.41/5 4.21/4 6.46/2 1.04/2
42.28/5 44.02/3 51.09/3 60.04/3 62.06/3 64.26/3 65.18/3 68.48/3 71.54/3 81.44/5
3.28/3 1.34/2 7.07/4 8.55/4 2.02/3 2.20/1* 0.52/3 3.30/3 3.06/6 9.50/8
82.10/4 82.44/4 82.57/4
0.26/2 0.34/1* 0.13/3
5 [308] MULLER, Wiktor 84.29 2.45/5 7.24/5 9.34/4 11.27/4 16.24/2 18.20/3 21.17/2 25.16/2 33.21/2 34.37/2
UMKS Kwidzyn 2.45/5 4.39/5 2.10/4 1.53/4 4.57/3 1.56/3 2.57/1* 3.59/3 8.05/4 1.16/4
40.14/3 48.23/4 59.56/6 67.15/5 69.28/5 73.07/5 73.58/5 77.31/5 79.18/5 81.36/4
5.37/5 8.09/7 11.33/8 7.19/2 2.13/4 3.39/4 0.51/1* 3.33/5 1.47/1* 2.18/2
83.35/5 84.14/5 84.29/5
1.59/7 0.39/2 0.15/7
6 [348] ŻESŁAWSKI, Mateusz 95.11 2.43/4 6.35/3 9.01/3 11.14/3 16.45/4 19.01/4 25.07/5 30.20/5 39.49/6 41.23/6
WKS Wawel Kraków 2.43/4 3.52/3 2.26/5 2.13/7 5.31/4 2.16/6 6.06/8 5.13/8 9.29/6 1.34/6
46.16/6 49.25/5 59.12/5 69.26/6 71.48/6 76.23/6 77.33/6 82.32/6 85.14/6 89.22/6
4.53/4 3.09/5 9.47/6 10.14/8 2.22/7 4.35/7 1.10/7 4.59/7 2.42/5 4.08/7
94.06/6 94.57/6 95.11/6
4.44/8 0.51/7 0.14/6
7 [86] KAWALA, Patryk 100.56 3.03/7 11.25/8 14.10/7 18.45/8 26.26/8 28.38/7 31.50/7 36.41/7 46.14/7 47.39/7
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 3.03/7 8.22/8 2.45/6 4.35/8 7.41/8 2.12/5 3.12/4 4.51/6 9.33/7 1.25/5
53.18/7 60.11/7 69.55/7 79.12/7 82.55/7 86.09/7 87.09/7 92.07/7 95.44/7 99.15/7
5.39/7 6.53/6 9.44/5 9.17/5 3.43/8 3.14/2 1.00/6 4.58/6 3.37/7 3.31/6
100.03/7 100.45/7 100.56/7
0.48/3 0.42/5 0.11/1*
8 [304] SOBIEPANEK, Maksymilian 118.28 2.58/6 10.04/6 15.36/8 17.45/7 23.34/7 28.40/8 34.14/8 39.21/8 54.21/8 56.15/8
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.58/6 7.06/7 5.32/7 2.09/6 5.49/5 5.06/8 5.34/7 5.07/7 15.00/8 1.54/8
70.30/8 72.41/8 83.19/8 92.45/8 94.26/8 98.50/8 100.13/8 107.53/8 112.47/8 116.10/8
14.15/8 2.11/4 10.38/7 9.26/6 1.41/2 4.24/6 1.23/8 7.40/8 4.54/8 3.23/5
117.13/8 118.07/8 118.28/8
1.03/5 0.54/8 0.21/8
[94] DOBROWOLSKI, Jakub DNF / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 7.0km 0m 24k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-81 2-35 3-36 4-38 5-74 6-43 7-40 8-79 9-55 10-45
11-52 12-51 13-47 14-49 15-59 16-41 17-60 18-42 19-75 20-62
21-78 22-61 23-76 24-99
1 [116] PUDEŁEK, Błażej 113.05 13.04/2 15.48/2 22.18/1* 26.04/1* 29.37/1* 34.54/1* 36.34/1* 39.53/1* 45.32/1* 53.31/1*
LKS Górzanka Nawojowa Góra 13.04/2 2.44/1* 6.30/1* 3.46/2 3.33/1* 5.17/2 1.40/1* 3.19/1* 5.39/2 7.59/2
59.26/2 61.10/2 64.55/2 71.21/2 81.03/2 83.00/1* 92.42/1* 101.35/1* 104.07/1* 107.44/1*
5.55/2 1.44/2 3.45/1* 6.26/1* 9.42/1* 1.57/1* 9.42/2 8.53/2 2.32/2 3.37/1*
108.55/1* 110.26/1* 112.20/1* 112.48/1* 113.05/1*
1.11/2 1.31/2 1.54/2 0.28/1* 0.17/2
2 [3] ANTOŃ, Mateusz 114.20 8.12/1* 13.18/1* 23.10/2 26.27/2 30.31/2 35.12/2 37.02/2 40.33/2 45.40/2 53.38/2
1LO ŻORY 8.12/1* 5.06/2 9.52/2 3.17/1* 4.04/2 4.41/1* 1.50/2 3.31/2 5.07/1* 7.58/1*
55.02/1* 56.13/1* 60.01/1* 67.34/1* 78.56/1* 97.23/2 100.06/2 102.28/2 104.54/2 109.47/2
1.24/1* 1.11/1* 3.48/2 7.33/2 11.22/2 18.27/2 2.43/1* 2.22/1* 2.26/1* 4.53/2
110.36/2 111.58/2 113.33/2 114.04/2 114.20/2
0.49/1* 1.22/1* 1.35/1* 0.31/2 0.16/1*
[234] BOJKO, Sebastian DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[255] HYLA, Damian DNF / / / / / / / / / /
UKS Kometa Gliwice / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20-21A 7.3km 0m 25k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-35 4-39 5-68 6-79 7-55 8-44 9-47 10-48
11-49 12-45 13-52 14-53 15-56 16-57 17-58 18-59 19-41 20-77
21-61 22-42 23-75 24-62 25-99
1 [293] GŁADECKI, Dawid 78.11 1.42/1* 4.31/1* 5.39/1* 9.05/1* 9.57/1* 11.46/1* 15.50/1* 19.18/1* 24.55/1* 29.58/2
UKS OSiR Góra Kalwaria 1.42/1* 2.49/1* 1.08/1* 3.26/1* 0.52/1* 1.49/4 4.04/1* 3.28/8 5.37/1* 5.03/8
32.29/1* 37.09/1* 42.28/2 45.30/2 51.46/2 56.19/2 57.47/2 61.35/2 65.07/2 69.34/2
2.31/5 4.40/2 5.19/4 3.02/1* 6.16/3 4.33/2 1.28/1* 3.48/1* 3.32/5 4.27/5
70.08/2 73.12/2 75.07/1* 77.26/1* 78.00/1* 78.11/1*
0.34/1* 3.04/1* 1.55/1* 2.19/1* 0.34/1* 0.11/1*
2 [121] SKORUPA, Piotr 80.41 2.03/3 5.28/3 6.49/3 10.56/3 11.49/3 13.08/2 18.16/2 20.29/2 26.53/2 29.08/1*
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.03/3 3.25/4 1.21/2 4.07/3 0.53/2 1.19/1* 5.08/3 2.13/2 6.24/2 2.15/1*
33.46/2 38.05/2 39.21/1* 43.00/1* 48.34/1* 53.01/1* 54.54/1* 60.21/1* 62.37/1* 65.50/1*
4.38/6 4.19/1* 1.16/1* 3.39/3 5.34/2 4.27/1* 1.53/3 5.27/2 2.16/2 3.13/2
66.53/1* 71.50/1* 75.32/2 79.18/2 80.21/2 80.41/2
1.03/6 4.57/3 3.42/6 3.46/5 1.03/7 0.20/6
3 [323] MICHALAK, Kacper 104.57 1.59/2 5.16/2 6.41/2 10.37/2 11.36/2 13.14/3 19.02/3 22.24/3 30.48/3 33.36/3
UNTS Warszawa 1.59/2 3.17/3 1.25/3 3.56/2 0.59/3 1.38/2 5.48/6 3.22/6 8.24/3 2.48/3
47.41/7 56.39/7 60.28/6 65.13/5 70.35/4 78.46/4 80.32/4 86.52/4 88.41/4 91.28/4
14.05/8 8.58/6 3.49/3 4.45/5 5.22/1* 8.11/6 1.46/2 6.20/4 1.49/1* 2.47/1*
92.16/4 98.15/4 101.13/4 103.53/3 104.40/3 104.57/3
0.48/2 5.59/7 2.58/5 2.40/2 0.47/4 0.17/4
4 [6] STALKA, Adam 105.28 2.20/5 6.37/5 11.15/7 16.22/6 18.03/6 20.15/6 25.41/5 28.15/5 37.09/5 40.37/5
AKInO Kraków 2.20/5 4.17/5 4.38/8 5.07/6 1.41/6 2.12/5 5.26/5 2.34/3 8.54/4 3.28/6
42.37/4 52.39/5 55.07/3 60.28/3 68.07/3 74.52/3 77.31/3 84.43/3 87.09/3 91.05/3
2.00/3 10.02/7 2.28/2 5.21/6 7.39/4 6.45/4 2.39/6 7.12/6 2.26/3 3.56/4
92.05/3 97.25/3 99.55/3 104.11/4 105.13/4 105.28/4
1.00/5 5.20/5 2.30/3 4.16/7 1.02/6 0.15/3
5 [57] BIJOK, Marcin 115.33 3.58/8 7.05/6 8.43/4 13.33/4 14.49/4 17.36/4 27.07/7 28.59/7 40.24/7 42.45/7
InO SCI 3.58/8 3.07/2 1.38/4 4.50/4 1.16/5 2.47/7 9.31/8 1.52/1* 11.25/7 2.21/2
44.33/6 49.45/3 58.11/4 61.28/4 72.39/5 79.09/5 81.19/5 88.28/5 96.06/5 99.36/5
1.48/2 5.12/3 8.26/8 3.17/2 11.11/8 6.30/3 2.10/5 7.09/5 7.38/8 3.30/3
100.35/5 106.01/5 110.47/5 114.37/5 115.20/5 115.33/5
0.59/4 5.26/6 4.46/7 3.50/6 0.43/2 0.13/2
6 [100] KROCHMAL, Adam 126.25 2.41/6 8.34/8 11.30/8 18.57/8 20.38/8 23.45/8 31.08/8 34.31/8 48.24/8 51.37/8
UNTS Warszawa 2.41/6 5.53/8 2.56/6 7.27/8 1.41/6 3.07/8 7.23/7 3.23/7 13.53/8 3.13/4
58.16/8 66.26/8 71.46/8 76.28/8 85.42/8 93.20/8 96.11/8 103.58/8 107.03/8 112.03/6
6.39/7 8.10/5 5.20/5 4.42/4 9.14/7 7.38/5 2.51/8 7.47/7 3.05/4 5.00/6
113.28/6 120.23/7 122.21/6 125.23/6 126.08/6 126.25/6
1.25/8 6.55/8 1.58/2 3.02/3 0.45/3 0.17/4
7 [294] KRUPA, Łukasz 127.46 2.05/4 6.22/4 10.04/5 15.09/5 16.20/5 18.06/5 22.59/4 25.48/4 35.44/4 39.42/4
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.05/4 4.17/5 3.42/7 5.05/5 1.11/4 1.46/3 4.53/2 2.49/4 9.56/5 3.58/7
41.14/3 54.05/6 61.08/7 67.02/6 75.15/6 92.04/7 94.09/7 99.43/7 103.53/7 115.53/8
1.32/1* 12.51/8 7.03/6 5.54/7 8.13/5 16.49/8 2.05/4 5.34/3 4.10/6 12.00/8
116.43/8 120.40/8 123.25/7 126.30/7 127.22/7 127.46/7
0.50/3 3.57/2 2.45/4 3.05/4 0.52/5 0.24/7
8 [5] PAGAIME, Levi 144.27 3.08/7 7.54/7 10.05/6 16.35/7 18.20/7 20.38/7 25.52/6 28.44/6 39.05/6 42.27/6
ADFA 3.08/7 4.46/7 2.11/5 6.30/7 1.45/8 2.18/6 5.14/4 2.52/5 10.21/6 3.22/5
44.31/5 52.13/4 60.14/5 68.29/7 76.56/7 86.42/6 89.21/6 97.54/6 102.57/6 113.38/7
2.04/4 7.42/4 8.01/7 8.15/8 8.27/6 9.46/7 2.39/6 8.33/8 5.03/7 10.41/7
114.48/7 120.01/6 133.17/8 142.41/8 144.02/8 144.27/8
1.10/7 5.13/4 13.16/8 9.24/8 1.21/8 0.25/8
[357] BRYCH, Miłosz NKL-bPK 11.35/ 20.33/ 23.49/ 31.51/ 33.45/ 36.55/ 45.25/ 51.18/ 64.19/ 71.26/
Indywidualnie 11.35/ 8.58/ 3.16/ 8.02/ 1.54/ 3.10/ 8.30/ 5.53/ 13.01/ 7.07/
74.10/ 86.30/ 92.35/ 99.32/ 115.44/ 133.25/ 138.31/ / / /
2.44/ 12.20/ 6.05/ 6.57/ 16.12/ 17.41/ 5.06/ / / /
/ / / / 148.41/ 149.03/
/ / / / / 0.22/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E 9.3km 0m 32k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-31 3-34 4-81 5-36 6-38 7-35 8-40 9-41 10-42
11-43 12-44 13-52 14-51 15-47 16-48 17-49 18-46 19-45 20-52
21-53 22-54 23-55 24-56 25-57 26-58 27-59 28-60 29-77 30-78
31-62 32-99
1 [287] JURCZYK, Tomasz 75.25 1.57/1* 2.55/1* 4.43/2 5.34/3 8.33/2 11.23/2 14.04/2 19.22/2 21.10/1* 23.22/1*
UKS Sparta Czyżowice 1.57/1* 0.58/7 1.48/5 0.51/5 2.59/3 2.50/4 2.41/1* 5.18/2 1.48/1* 2.12/3
25.30/1* 30.02/1* 33.48/1* 34.53/1* 38.21/1* 40.24/1* 42.02/2 45.35/2 46.46/2 48.04/2
2.08/2 4.32/2 3.46/4 1.05/6 3.28/8 2.03/6 1.38/8 3.33/3 1.11/3 1.18/6
50.59/2 53.08/2 55.33/2 57.36/2 61.29/2 63.06/2 67.26/2 69.09/2 72.35/1* 73.58/1*
2.55/5 2.09/1* 2.25/1* 2.03/3 3.53/1* 1.37/5 4.20/3 1.43/1* 3.26/3 1.23/7
74.25/1* 75.06/1* 75.25/1*
0.27/4 0.41/6 0.19/9
2 [214] BERZINS, Kristaps 76.25 2.03/2 2.56/2 4.44/3 6.15/7 9.08/4 11.55/4 16.08/7 21.52/6 23.50/6 26.25/6
Taka 2.03/2 0.53/3 1.48/5 1.31/13 2.53/1* 2.47/3 4.13/9 5.44/5 1.58/3 2.35/8
28.28/6 32.11/3 35.32/2 36.26/2 38.49/2 40.47/2 41.48/1* 45.28/1* 46.30/1* 47.32/1*
2.03/1* 3.43/1* 3.21/1* 0.54/2 2.23/1* 1.58/3 1.01/1* 3.40/4 1.02/1* 1.02/1*
49.32/1* 51.50/1* 54.39/1* 56.33/1* 60.34/1* 62.26/1* 66.42/1* 68.34/1* 74.00/2 75.22/2
2.00/1* 2.18/2 2.49/4 1.54/1* 4.01/2 1.52/10 4.16/2 1.52/7 5.26/10 1.22/6
75.42/2 76.13/2 76.25/2
0.20/1* 0.31/1* 0.12/3
3 [22] GALICZ, Karol 80.00 2.10/3 3.03/4 4.50/4 5.29/2 8.38/3 11.28/3 14.23/3 20.10/3 22.35/4 24.55/5
BKS Wataha Warszawa 2.10/3 0.53/3 1.47/3 0.39/1* 3.09/5 2.50/4 2.55/4 5.47/6 2.25/9 2.20/5
27.15/5 32.43/4 39.13/4 40.10/4 42.49/4 44.48/4 45.55/3 48.59/3 50.06/3 51.11/3
2.20/4 5.28/5 6.30/12 0.57/3 2.39/2 1.59/4 1.07/2 3.04/1* 1.07/2 1.05/2
53.22/3 55.41/3 58.13/3 60.07/3 64.08/3 66.21/3 70.33/3 72.16/3 77.40/3 78.58/3
2.11/2 2.19/3 2.32/2 1.54/1* 4.01/2 2.13/11 4.12/1* 1.43/1* 5.24/9 1.18/1*
79.18/3 79.49/3 80.00/3
0.20/1* 0.31/1* 0.11/1*
4 [227] PACHNIK, Wojciech 85.13 2.35/8 3.29/7 5.16/5 6.09/4 9.21/5 12.12/5 15.13/5 20.37/5 22.36/5 24.36/3
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2.35/8 0.54/5 1.47/3 0.53/8 3.12/7 2.51/6 3.01/5 5.24/4 1.59/4 2.00/1*
26.49/3 37.54/9 41.32/8 42.24/7 45.06/7 47.12/7 48.25/5 51.41/5 53.21/4 54.47/6
2.13/3 11.05/14 3.38/2 0.52/1* 2.42/3 2.06/7 1.13/3 3.16/2 1.40/9 1.26/7
57.33/5 60.31/6 63.27/6 65.53/6 71.13/6 73.03/6 77.33/6 79.19/6 82.25/5 83.45/5
2.46/4 2.58/8 2.56/5 2.26/6 5.20/7 1.50/9 4.30/6 1.46/4 3.06/1* 1.20/4
84.10/4 84.56/4 85.13/4
0.25/3 0.46/9 0.17/5
5 [179] DUDEK, Wojciech 85.18 2.10/3 3.00/3 4.29/1* 5.15/1* 8.16/1* 10.59/1* 13.46/1* 19.06/1* 21.29/2 23.41/2
PUKS Młode Orły 2.10/3 0.50/1* 1.29/1* 0.46/3 3.01/4 2.43/2 2.47/3 5.20/3 2.23/8 2.12/3
26.05/2 36.28/7 40.27/6 41.25/6 44.37/5 46.34/5 47.47/4 51.35/4 53.21/4 54.35/5
2.24/7 10.23/12 3.59/6 0.58/4 3.12/5 1.57/1* 1.13/3 3.48/6 1.46/11 1.14/5
57.45/6 60.10/4 62.43/4 65.04/4 69.39/4 71.08/4 75.33/4 77.20/4 82.06/4 83.39/4
3.10/7 2.25/6 2.33/3 2.21/5 4.35/4 1.29/1* 4.25/4 1.47/6 4.46/8 1.33/8
84.11/5 84.58/5 85.18/5
0.32/10 0.47/10 0.20/11
6 [148] KOVALČÍK, Tomáš 87.04 3.00/11 4.04/12 6.04/11 6.46/10 9.44/7 12.21/7 15.03/4 20.20/4 22.13/3 24.42/4
Orientační Běh Opava 3.00/11 1.04/10 2.00/9 0.42/2 2.58/2 2.37/1* 2.42/2 5.17/1* 1.53/2 2.29/7
27.03/4 32.10/2 39.37/5 40.44/5 44.37/5 46.52/6 48.27/6 52.10/6 53.25/6 54.31/4
2.21/6 5.07/4 7.27/14 1.07/8 3.53/10 2.15/9 1.35/6 3.43/5 1.15/4 1.06/3
57.12/4 60.10/4 63.07/5 65.24/5 70.27/5 71.59/5 76.25/5 78.09/5 83.46/6 85.19/6
2.41/3 2.58/8 2.57/6 2.17/4 5.03/6 1.32/2 4.26/5 1.44/3 5.37/11 1.33/8
/ / 87.04/6
/ / /
7 [190] KURYJ, Marek 91.24 2.33/7 3.34/8 5.23/7 6.14/6 9.24/6 12.20/6 15.40/6 22.01/7 24.33/7 28.20/8
RCI Kraków 2.33/7 1.01/9 1.49/7 0.51/5 3.10/6 2.56/7 3.20/7 6.21/8 2.32/10 3.47/13
30.49/8 36.25/6 42.48/9 43.54/9 47.16/9 49.13/9 50.41/9 55.08/9 56.36/9 57.46/9
2.29/8 5.36/6 6.23/11 1.06/7 3.22/7 1.57/1* 1.28/5 4.27/9 1.28/6 1.10/4
60.41/7 63.33/7 67.05/7 69.42/7 75.08/7 76.42/7 81.35/7 84.42/7 88.42/7 90.02/7
2.55/5 2.52/7 3.32/9 2.37/8 5.26/8 1.34/4 4.53/8 3.07/12 4.00/6 1.20/4
90.31/6 91.13/6 91.24/7
0.29/5 0.42/8 0.11/1*
8 [324] WOJARSKI, Michał 94.14 2.28/6 3.28/6 5.21/6 6.09/4 9.52/8 13.33/9 17.18/9 24.07/9 26.28/9 29.14/9
Wieliczka O-Team 2.28/6 1.00/8 1.53/8 0.48/4 3.43/10 3.41/11 3.45/8 6.49/9 2.21/7 2.46/9
32.01/9 37.38/8 41.21/7 42.50/8 46.09/8 48.20/8 50.09/8 54.41/8 56.04/8 57.36/8
2.47/9 5.37/7 3.43/3 1.29/10 3.19/6 2.11/8 1.49/9 4.32/10 1.23/5 1.32/8
62.24/8 64.48/8 68.58/8 73.46/9 78.40/9 80.22/8 85.21/8 87.07/8 90.51/8 92.37/8
4.48/11 2.24/4 4.10/12 4.48/13 4.54/5 1.42/6 4.59/9 1.46/4 3.44/5 1.46/11
93.15/7 93.56/7 94.14/8
0.38/11 0.41/6 0.18/7
9 [283] JURCZYK, Maciej 97.42 3.04/12 3.56/11 5.36/8 6.30/8 10.54/11 13.50/10 16.56/8 23.09/8 25.16/8 27.25/7
UKS Sparta Czyżowice 3.04/12 0.52/2 1.40/2 0.54/9 4.24/12 2.56/7 3.06/6 6.13/7 2.07/5 2.09/2
29.45/7 34.33/5 38.22/3 39.24/3 42.17/3 44.18/3 48.30/7 53.09/7 54.48/7 56.29/7
2.20/4 4.48/3 3.49/5 1.02/5 2.53/4 2.01/5 4.12/14 4.39/12 1.39/8 1.41/9
62.33/9 66.19/9 69.38/9 72.46/8 78.37/8 80.25/9 86.08/9 90.10/9 93.28/9 95.18/9
6.04/12 3.46/11 3.19/7 3.08/10 5.51/9 1.48/8 5.43/11 4.02/13 3.18/2 1.50/12
96.47/8 97.23/8 97.42/9
1.29/12 0.36/3 0.19/9
10 [51] WALUGA, Ireneusz 109.13 2.15/5 3.20/5 5.47/9 7.10/11 10.35/10 14.27/11 20.24/11 27.16/11 29.26/11 31.52/10
Gymcity AR 2.15/5 1.05/11 2.27/11 1.23/11 3.25/8 3.52/13 5.57/13 6.52/10 2.10/6 2.26/6
36.25/11 42.19/10 47.01/10 48.34/10 52.54/10 55.23/10 56.58/10 61.01/10 62.30/10 65.44/10
4.33/14 5.54/8 4.42/8 1.33/11 4.20/12 2.29/10 1.35/6 4.03/7 1.29/7 3.14/11
72.39/10 75.03/10 82.20/10 84.52/10 91.05/10 92.37/10 97.11/10 99.50/10 104.05/10 105.23/10
6.55/14 2.24/4 7.17/14 2.32/7 6.13/11 1.32/2 4.34/7 2.39/10 4.15/7 1.18/1*
105.52/9 108.55/9 109.13/10
0.29/5 3.03/13 0.18/7
11 [52] BLUZA, Łukasz 115.04 2.38/9 3.53/10 8.53/13 9.52/13 13.54/13 17.15/12 21.40/12 28.54/12 31.39/12 34.32/12
indywidualnie 2.38/9 1.15/12 5.00/14 0.59/10 4.02/11 3.21/9 4.25/10 7.14/12 2.45/12 2.53/10
37.37/12 44.14/12 50.04/12 51.37/12 57.10/13 60.03/13 62.04/13 66.42/12 68.24/11 71.55/11
3.05/10 6.37/9 5.50/9 1.33/11 5.33/13 2.53/13 2.01/11 4.38/11 1.42/10 3.31/12
75.27/11 79.36/11 83.20/11 86.52/11 93.24/11 95.42/11 101.48/11 104.00/11 110.46/11 113.17/11
3.32/9 4.09/12 3.44/10 3.32/12 6.32/12 2.18/12 6.06/13 2.12/8 6.46/12 2.31/13
113.48/10 114.42/10 115.04/11
0.31/9 0.54/11 0.22/13
12 [82] FILIPIAK, Mateusz 115.35 3.05/13 4.34/13 7.26/12 8.53/12 13.51/12 17.42/13 22.28/13 29.42/13 32.15/13 35.44/13
KS Hades Poznań 3.05/13 1.29/13 2.52/12 1.27/12 4.58/13 3.51/12 4.46/11 7.14/12 2.33/11 3.29/12
39.18/13 46.16/13 50.44/13 52.06/13 56.00/12 58.38/12 61.51/12 66.16/11 68.58/12 74.48/13
3.34/12 6.58/10 4.28/7 1.22/9 3.54/11 2.38/12 3.13/13 4.25/8 2.42/14 5.50/14
78.06/13 81.38/12 85.07/12 88.25/12 94.22/12 96.44/12 102.14/12 105.13/12 112.58/12 114.16/12
3.18/8 3.32/10 3.29/8 3.18/11 5.57/10 2.22/13 5.30/10 2.59/11 7.45/14 1.18/1*
114.45/11 115.23/11 115.35/12
0.29/5 0.38/4 0.12/3
13 [] MASZTALSKI, Paweł 119.48 2.51/10 3.47/9 5.49/10 6.41/9 10.06/9 13.30/8 18.19/10 25.17/10 28.38/10 31.53/11
UKS Sparta Czyżowice 2.51/10 0.56/6 2.02/10 0.52/7 3.25/8 3.24/10 4.49/12 6.58/11 3.21/13 3.15/11
35.12/10 43.34/11 49.53/11 51.27/11 55.10/11 57.43/11 59.32/11 68.57/13 71.08/13 73.12/12
3.19/11 8.22/11 6.19/10 1.34/13 3.43/9 2.33/11 1.49/9 9.25/14 2.11/12 2.04/10
77.57/12 83.50/13 87.57/13 91.03/13 97.59/13 99.43/13 105.26/13 109.42/13 116.45/13 118.22/13
4.45/10 5.53/13 4.07/11 3.06/9 6.56/13 1.44/7 5.43/11 4.16/14 7.03/13 1.37/10
118.52/12 119.31/12 119.48/13
0.30/8 0.39/5 0.17/5
14 [67] ŚWIERCZYŃSKI, Hubert 160.58 4.23/14 6.04/14 10.17/14 12.00/14 18.35/14 24.02/14 34.31/14 44.53/14 48.39/14 52.39/14
KOS BnO Szczecin 4.23/14 1.41/14 4.13/13 1.43/14 6.35/14 5.27/14 10.29/14 10.22/14 3.46/14 4.00/14
56.21/14 67.00/14 73.40/14 75.27/14 82.14/14 86.05/14 88.24/14 96.04/14 98.24/14 102.41/14
3.42/13 10.39/13 6.40/13 1.47/14 6.47/14 3.51/14 2.19/12 7.40/13 2.20/13 4.17/13
108.56/14 115.06/14 120.15/14 129.09/14 136.16/14 139.06/14 146.31/14 149.08/14 152.47/14 156.05/14
6.15/13 6.10/14 5.09/13 8.54/14 7.07/14 2.50/14 7.25/14 2.37/9 3.39/4 3.18/14
159.41/13 160.38/13 160.58/14
3.36/13 0.57/12 0.20/11
[38] JANKOWIAK, Paweł NKL-bPK 1.53/ 2.53/ 5.42/ 6.31/ 9.27/ 12.22/ 15.37/ 21.33/ / 29.49/
Chyże BnO 1.53/ 1.00/ 2.49/ 0.49/ 2.56/ 2.55/ 3.15/ 5.56/ / /
32.51/ 37.25/ 57.04/ 41.57/ 44.54/ 47.10/ 50.39/ 54.22/ 55.47/ /
3.02/ 4.34/ 19.39/ / 2.57/ 2.16/ 3.29/ 3.43/ 1.25/ /
59.40/ 62.13/ 65.08/ 67.45/ 71.54/ 73.36/ 78.26/ 80.43/ 84.08/ 86.10/
/ 2.33/ 2.55/ 2.37/ 4.09/ 1.42/ 4.50/ 2.17/ 3.25/ 2.02/
86.37/ 87.34/ 87.50/
0.27/ 0.57/ 0.16/
[108] SOKALSKI, Dariusz NKL-bPK 1.52/ 2.43/ 4.09/ 4.47/ 7.43/ 10.24/ 13.23/ 18.50/ 20.36/ 22.51/
KU AZS WAT Warszawa 1.52/ 0.51/ 1.26/ 0.38/ 2.56/ 2.41/ 2.59/ 5.27/ 1.46/ 2.15/
25.21/ 30.25/ 35.13/ 36.21/ 39.41/ 42.20/ 43.47/ 48.17/ 49.30/ 50.45/
2.30/ 5.04/ 4.48/ 1.08/ 3.20/ 2.39/ 1.27/ 4.30/ 1.13/ 1.15/
54.23/ 56.45/ / / / / / / / 70.28/
3.38/ 2.22/ / / / / / / / /
70.49/ 71.27/ 71.49/
0.21/ 0.38/ 0.22/
[277] BORGIEL, Jarosław NKL-bPK 2.14/ 3.10/ 5.07/ 5.59/ 9.58/ 14.00/ 17.41/ 24.14/ 26.57/ 29.41/
UKS Sparta Czyżowice 2.14/ 0.56/ 1.57/ 0.52/ 3.59/ 4.02/ 3.41/ 6.33/ 2.43/ 2.44/
33.29/ 39.13/ 42.42/ 44.15/ 49.03/ 51.53/ / / / /
3.48/ 5.44/ 3.29/ 1.33/ 4.48/ 2.50/ / / / /
/ / / / / / / 69.27/ / 73.54/
/ / / / / / / / / /
74.21/ 75.06/ 75.16/
0.27/ 0.45/ 0.10/
[381] WYBRANIEC, Wojciech NKL-bPK 6.12/ 20.16/ 23.49/ 25.38/ 30.21/ 46.29/ 51.30/ 60.50/ 64.19/ 68.18/
Indywidualnie 6.12/ 14.04/ 3.33/ 1.49/ 4.43/ 16.08/ 5.01/ 9.20/ 3.29/ 3.59/
75.23/ 81.40/ 88.50/ 91.05/ 95.19/ 99.20/ 103.48/ 112.08/ 118.38/ 124.41/
7.05/ 6.17/ 7.10/ 2.15/ 4.14/ 4.01/ 4.28/ 8.20/ 6.30/ 6.03/
129.41/ 134.13/ 138.27/ 144.07/ / / / / / /
5.00/ 4.32/ 4.14/ 5.40/ / / / / / /
/ / 154.28/
/ / /
[216] JAROSZEK, Jakub DNF / / / / / / / / / /
Team360 / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 7.1km 0m 28k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-81 3-36 4-38 5-73 6-35 7-39 8-68 9-79 10-55
11-44 12-52 13-45 14-47 15-48 16-49 17-46 18-54 19-56 20-59
21-41 22-60 23-42 24-75 25-62 26-78 27-76 28-99
1 [260] JANAS, Sebastian 89.57 10.24/7 11.26/7 15.13/5 18.44/2 21.08/2 23.21/2 28.36/1* 30.06/1* 31.58/1* 36.17/1*
UKS Kometa Gliwice 10.24/7 1.02/2 3.47/2 3.31/1* 2.24/3 2.13/1* 5.15/2 1.30/5 1.52/1* 4.19/3
38.42/1* 44.37/1* 46.43/1* 49.14/1* 52.26/1* 54.10/1* 58.47/1* 62.53/1* 67.56/1* 72.41/1*
2.25/3 5.55/4 2.06/1* 2.31/3 3.12/5 1.44/3 4.37/3 4.06/6 5.03/2 4.45/2
74.49/1* 77.37/1* 79.04/1* 83.29/1* 86.58/1* 87.47/1* 89.14/1* 89.43/1* 89.57/1*
2.08/5 2.48/5 1.27/3 4.25/7 3.29/5 0.49/5 1.27/3 0.29/1* 0.14/1*
2 [250] DOMAGAŁA, Andrzej 107.27 9.00/4 10.21/4 15.40/6 20.36/5 25.18/7 27.52/7 33.40/7 35.12/6 37.38/6 42.42/5
UKS Grom Sokolniki 9.00/4 1.21/7 5.19/8 4.56/6 4.42/8 2.34/4 5.48/4 1.32/6 2.26/4 5.04/5
45.03/5 50.03/5 52.38/2 57.57/3 60.59/3 62.50/2 67.45/2 71.25/2 76.25/2 83.56/2
2.21/1* 5.00/1* 2.35/3 5.19/8 3.02/4 1.51/5 4.55/6 3.40/4 5.00/1* 7.31/8
86.16/2 92.31/3 94.39/3 98.24/3 101.47/2 102.26/2 106.35/2 107.10/2 107.27/2
2.20/7 6.15/8 2.08/5 3.45/5 3.23/4 0.39/3 4.09/8 0.35/4 0.17/4
3 [378] STANEK, Michal 108.48 7.47/3 9.04/3 13.10/2 20.39/6 23.04/5 25.27/3 31.37/3 32.33/3 35.26/4 39.40/3
Indywidualnie 7.47/3 1.17/5 4.06/3 7.29/7 2.25/4 2.23/3 6.10/7 0.56/1* 2.53/8 4.14/1*
42.01/2 47.07/2 62.17/4 64.37/4 66.47/4 68.30/4 73.19/3 76.37/3 82.09/3 88.57/3
2.21/1* 5.06/2 15.10/8 2.20/2 2.10/1* 1.43/2 4.49/5 3.18/2 5.32/5 6.48/5
90.39/3 92.30/2 93.39/2 96.53/2 103.56/3 104.52/3 107.46/3 108.26/3 108.48/3
1.42/3 1.51/2 1.09/1* 3.14/4 7.03/7 0.56/6 2.54/5 0.40/7 0.22/8
4 [191] KUTKIEWICZ, Marcin 110.03 10.16/6 11.20/6 15.49/7 19.30/4 21.59/4 26.16/4 31.48/4 33.00/4 34.59/3 45.22/6
RCI Kraków 10.16/6 1.04/3 4.29/5 3.41/2 2.29/6 4.17/7 5.32/3 1.12/3 1.59/2 10.23/8
48.32/6 60.41/7 62.56/5 65.44/5 70.26/6 73.43/6 78.09/6 83.00/7 88.10/6 93.44/6
3.10/7 12.09/7 2.15/2 2.48/4 4.42/7 3.17/6 4.26/2 4.51/7 5.10/3 5.34/3
95.23/5 97.30/5 99.55/5 104.06/7 107.21/6 108.01/6 109.04/4 109.45/4 110.03/4
1.39/2 2.07/4 2.25/7 4.11/6 3.15/3 0.40/4 1.03/1* 0.41/8 0.18/5
5 [59] MARSZAŁEK, Piotr 110.46 14.18/8 15.15/8 18.57/8 22.57/7 25.08/6 27.24/5 33.31/6 34.31/5 37.22/5 41.38/4
InO SCI 14.18/8 0.57/1* 3.42/1* 4.00/3 2.11/2 2.16/2 6.07/5 1.00/2 2.51/7 4.16/2
44.04/4 49.10/3 64.19/7 66.32/6 69.07/5 70.38/5 75.16/5 78.40/5 84.11/4 91.00/4
2.26/4 5.06/2 15.09/7 2.13/1* 2.35/2 1.31/1* 4.38/4 3.24/3 5.31/4 6.49/6
92.35/4 94.14/4 95.36/4 98.49/4 106.00/4 106.56/4 109.50/5 110.27/5 110.46/5
1.35/1* 1.39/1* 1.22/2 3.13/3 7.11/8 0.56/6 2.54/5 0.37/6 0.19/6
6 [194] BEK, Michał 111.14 6.22/1* 7.33/1* 12.24/1* 17.03/1* 19.54/1* 22.42/1* 28.51/2 30.27/2 32.56/2 39.12/2
Rodzinna Grupa Rowerowa 6.22/1* 1.11/4 4.51/6 4.39/4 2.51/7 2.48/5 6.09/6 1.36/7 2.29/5 6.16/6
43.42/3 49.46/4 53.45/3 56.54/2 60.39/2 68.27/3 73.43/4 77.46/4 85.04/5 91.49/5
4.30/8 6.04/6 3.59/5 3.09/6 3.45/6 7.48/8 5.16/8 4.03/5 7.18/7 6.45/4
96.37/7 99.32/7 101.49/7 104.05/6 108.03/7 109.00/7 110.23/6 110.59/7 111.14/6
4.48/8 2.55/7 2.17/6 2.16/1* 3.58/6 0.57/8 1.23/2 0.36/5 0.15/2
7 [4] COTE JACQUES, Philippe 111.17 9.18/5 10.35/5 14.44/4 19.29/3 21.39/3 27.47/6 32.52/5 43.54/8 46.08/8 50.43/8
Accro O Sport 9.18/5 1.17/5 4.09/4 4.45/5 2.10/1* 6.08/8 5.05/1* 11.02/8 2.14/3 4.35/4
53.21/8 59.17/6 63.05/6 67.47/7 70.45/7 75.16/7 79.39/7 82.35/6 90.01/7 94.16/7
2.38/5 5.56/5 3.48/4 4.42/7 2.58/3 4.31/7 4.23/1* 2.56/1* 7.26/8 4.15/1*
96.13/6 99.06/6 101.38/6 104.03/5 106.57/5 107.31/5 110.27/7 110.57/6 111.17/7
1.57/4 2.53/6 2.32/8 2.25/2 2.54/1* 0.34/2 2.56/7 0.30/3 0.20/7
8 [206] VOJVODIK, Martin 129.08 6.39/2 8.07/2 13.14/3 26.34/8 28.59/8 32.11/8 39.36/8 41.04/7 43.46/7 50.27/7
SKOB Ostrava 6.39/2 1.28/8 5.07/7 13.20/8 2.25/4 3.12/6 7.25/8 1.28/4 2.42/6 6.41/7
53.19/7 68.36/8 73.30/8 76.31/8 81.37/8 83.23/8 88.29/8 94.11/8 101.24/8 108.36/8
2.52/6 15.17/8 4.54/6 3.01/5 5.06/8 1.46/4 5.06/7 5.42/8 7.13/6 7.12/7
110.49/8 112.55/8 114.26/8 122.14/8 125.19/8 125.46/8 128.23/8 128.52/8 129.08/8
2.13/6 2.06/3 1.31/4 7.48/8 3.05/2 0.27/1* 2.37/4 0.29/1* 0.16/3
[129] ŁASKI, Tomasz NKL-bPK 15.02/ 15.50/ 21.55/ 27.17/ 32.33/ 37.01/ 44.54/ 47.04/ 50.14/ 59.56/
MKS Metalowiec Łódź 15.02/ 0.48/ 6.05/ 5.22/ 5.16/ 4.28/ 7.53/ 2.10/ 3.10/ 9.42/
68.55/ / / / / / / / / /
8.59/ / / / / / / / / /
/ / / / / / 92.41/ 93.27/ 93.44/
/ / / / / / / 0.46/ 0.17/
[182] NYCKOWIAK, Bartosz NKL-bPK 40.33/ 45.51/ 56.00/ 61.23/ 66.04/ 72.13/ 79.24/ 81.29/ 86.54/ 97.49/
indywidualnie 40.33/ 5.18/ 10.09/ 5.23/ 4.41/ 6.09/ 7.11/ 2.05/ 5.25/ 10.55/
103.43/ 121.13/ 124.42/ 133.47/ 137.47/ / / / / /
5.54/ 17.30/ 3.29/ 9.05/ 4.00/ / / / / /
/ / / / / / / 164.13/ 164.39/
/ / / / / / / / 0.26/
[68] KOSIŃSKI, Kamil DNF / / / / / / / / / /
KOSA TEAM / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[111] KACZMARSKI, Paweł DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[262] MARKOWSKI, Marcin DNF / / / / / / / / / /
UKS Kometa Gliwice / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[363] JARY, Paweł DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 6.5km 0m 22k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-81 3-35 4-74 5-43 6-40 7-79 8-44 9-50 10-47
11-51 12-52 13-49 14-59 15-41 16-77 17-61 18-42 19-75 20-78
21-62 22-99
1 [2] GOLINOWSKI, Paweł 59.04 2.28/3 5.49/1* 7.27/1* 9.02/1* 13.38/1* 14.57/1* 17.02/1* 20.57/1* 26.10/1* 27.57/1*
10BKPanc/Azymut Mochy 2.28/3 3.21/1* 1.38/3 1.35/1* 4.36/1* 1.19/1* 2.05/1* 3.55/3 5.13/1* 1.47/9
30.43/1* 31.40/1* 38.29/1* 46.04/1* 47.21/1* 49.33/1* 50.14/1* 52.58/1* 55.44/1* 57.34/1*
2.46/1* 0.57/1* 6.49/2 7.35/1* 1.17/1* 2.12/1* 0.41/2 2.44/1* 2.46/8 1.50/1*
58.01/1* 58.44/1* 59.04/1*
0.27/4 0.43/2 0.20/9
2 [231] NOWAK, Jacek 67.05 2.38/6 6.08/3 7.45/2 10.22/4 15.06/3 16.44/3 19.48/3 23.26/3 31.23/3 32.29/3
UKS Azymut 45 2.38/6 3.30/2 1.37/2 2.37/12 4.44/2 1.38/4 3.04/3 3.38/1* 7.57/7 1.06/1*
36.01/3 37.15/3 43.40/3 52.08/3 53.46/2 56.45/2 57.31/2 60.42/2 62.50/2 65.06/2
3.32/6 1.14/3 6.25/1* 8.28/2 1.38/2 2.59/3 0.46/3 3.11/3 2.08/1* 2.16/3
65.40/2 66.42/2 67.05/2
0.34/5 1.02/10 0.23/15
3 [253] KRZYŻOSTANEK, Jarosław 70.01 2.33/5 6.18/5 7.46/3 9.44/2 14.58/2 16.29/2 19.32/2 23.18/2 29.49/2 31.05/2
UKS Grom Sokolniki 2.33/5 3.45/4 1.28/1* 1.58/6 5.14/3 1.31/2 3.03/2 3.46/2 6.31/3 1.16/2
34.22/2 36.01/2 43.00/2 52.04/2 54.06/3 58.54/3 59.52/3 63.20/3 65.40/3 68.17/3
3.17/2 1.39/9 6.59/3 9.04/6 2.02/7 4.48/11 0.58/6 3.28/5 2.20/3 2.37/6
68.54/3 69.41/3 70.01/3
0.37/7 0.47/4 0.20/9
4 [1] KUJDA, Arkadiusz 75.30 2.22/2 6.08/3 8.48/6 10.25/5 16.45/4 18.30/5 21.59/4 26.13/4 31.47/4 33.03/4
1 Brygada Logistyczna 2.22/2 3.46/5 2.40/10 1.37/2 6.20/8 1.45/6 3.29/6 4.14/4 5.34/2 1.16/2
36.25/4 37.39/4 48.30/4 57.43/4 59.31/4 63.47/4 64.41/4 67.48/4 71.25/4 73.49/4
3.22/3 1.14/3 10.51/14 9.13/7 1.48/5 4.16/6 0.54/4 3.07/2 3.37/15 2.24/5
74.30/4 75.17/4 75.30/4
0.41/10 0.47/4 0.13/2
5 [61] MAREK, Mirosław 77.16 2.32/4 6.35/6 8.28/5 11.03/6 16.51/5 18.27/4 22.30/5 26.47/5 34.08/5 35.39/5
InO.Maniak Nowa Dęba 2.32/4 4.03/6 1.53/4 2.35/11 5.48/6 1.36/3 4.03/10 4.17/5 7.21/6 1.31/5
39.51/5 40.56/5 49.25/5 58.07/5 59.51/5 66.06/5 66.37/5 70.51/5 73.18/5 75.22/5
4.12/8 1.05/2 8.29/8 8.42/3 1.44/3 6.15/14 0.31/1* 4.14/8 2.27/4 2.04/2
75.58/5 77.05/5 77.16/5
0.36/6 1.07/14 0.11/1*
6 [266] MARSZAŁEK, Waldemar 86.10 3.13/7 8.03/7 10.22/7 12.41/7 18.23/6 20.16/6 25.30/6 30.19/6 40.21/8 41.59/8
UKS Kometa Gliwice 3.13/7 4.50/11 2.19/7 2.19/8 5.42/5 1.53/7 5.14/13 4.49/7 10.02/10 1.38/7
45.27/8 47.05/7 54.09/7 63.08/6 65.01/6 67.30/6 68.24/6 71.50/6 74.53/6 84.47/6
3.28/4 1.38/8 7.04/4 8.59/5 1.53/6 2.29/2 0.54/4 3.26/4 3.03/11 9.54/16
85.12/6 85.56/6 86.10/6
0.25/3 0.44/3 0.14/4
7 [353] ZUGAJ, Robert 88.22 5.07/14 10.28/14 12.33/12 14.25/12 20.35/10 22.51/8 26.13/8 31.01/7 38.18/6 39.53/6
www.ciaglebiec.pl 5.07/14 5.21/13 2.05/6 1.52/5 6.10/7 2.16/9 3.22/5 4.48/6 7.17/5 1.35/6
44.16/6 49.03/8 57.06/8 65.53/8 67.39/7 72.05/7 73.04/7 80.58/7 83.37/7 87.00/7
4.23/10 4.47/15 8.03/7 8.47/4 1.46/4 4.26/9 0.59/7 7.54/14 2.39/7 3.23/7
87.24/7 88.06/7 88.22/7
0.24/2 0.42/1* 0.16/5
8 [311] PERFIKOWSKI, Piotr 92.54 5.24/16 9.37/12 11.33/11 13.11/9 20.30/9 22.13/7 26.08/7 31.03/8 39.29/7 41.18/7
UMKS Kwidzyn 5.24/16 4.13/7 1.56/5 1.38/3 7.19/10 1.43/5 3.55/9 4.55/8 8.26/8 1.49/10
44.47/7 46.09/6 53.20/6 64.54/7 70.38/8 75.28/8 77.59/8 81.45/8 86.34/8 90.49/8
3.29/5 1.22/6 7.11/5 11.34/10 5.44/14 4.50/12 2.31/16 3.46/7 4.49/16 4.15/9
91.34/8 92.38/8 92.54/8
0.45/12 1.04/12 0.16/5
9 [60] STANNY, Kuba 94.39 2.12/1* 5.49/1* 8.09/4 9.53/3 23.53/12 30.13/14 33.55/13 39.50/13 46.50/11 49.24/11
InO SCI, 13ŚBOT 2.12/1* 3.37/3 2.20/8 1.44/4 14.00/16 6.20/12 3.42/8 5.55/12 7.00/4 2.34/16
53.31/10 54.50/10 64.16/10 76.20/10 78.29/10 82.47/10 83.49/10 88.15/10 90.34/10 92.53/9
4.07/7 1.19/5 9.26/11 12.04/12 2.09/10 4.18/7 1.02/8 4.26/11 2.19/2 2.19/4
93.33/9 94.22/9 94.39/9
0.40/8 0.49/6 0.17/7
10 [355] BADARYCZ, Piotr 96.34 3.25/9 8.07/8 11.16/10 13.36/10 19.10/7 26.05/10 29.20/10 35.00/10 43.37/10 45.49/10
Indywidualnie 3.25/9 4.42/10 3.09/12 2.20/9 5.34/4 6.55/13 3.15/4 5.40/10 8.37/9 2.12/14
50.09/9 54.44/9 62.09/9 73.41/9 75.44/9 79.35/9 80.42/9 85.03/9 87.51/9 94.29/10
4.20/9 4.35/14 7.25/6 11.32/9 2.03/9 3.51/4 1.07/9 4.21/10 2.48/9 6.38/13
95.10/10 96.12/10 96.34/10
0.41/10 1.02/10 0.22/12
11 [14] KUDŁACZ, Tomasz 100.33 3.35/10 10.35/15 13.53/13 16.11/13 24.52/13 26.48/11 30.22/11 37.10/11 48.02/12 49.44/12
BB 3.35/10 7.00/16 3.18/13 2.18/7 8.41/12 1.56/8 3.34/7 6.48/14 10.52/13 1.42/8
55.25/12 57.09/12 66.11/12 77.16/12 79.52/11 85.21/12 87.25/12 91.05/12 93.37/12 98.44/12
5.41/12 1.44/10 9.02/10 11.05/8 2.36/12 5.29/13 2.04/14 3.40/6 2.32/5 5.07/12
99.06/11 100.16/12 100.33/11
0.22/1* 1.10/15 0.17/7
12 [202] BRYCHLEC, Lukáš 100.40 3.40/11 8.13/9 10.57/9 13.48/11 21.01/11 23.20/9 27.37/9 32.54/9 43.30/9 45.24/9
SKOB ostrava 3.40/11 4.33/8 2.44/11 2.51/14 7.13/9 2.19/10 4.17/11 5.17/9 10.36/12 1.54/12
54.51/11 56.19/11 65.19/11 77.09/11 79.57/12 84.17/11 85.47/11 90.22/11 93.36/11 98.19/11
9.27/15 1.28/7 9.00/9 11.50/11 2.48/13 4.20/8 1.30/11 4.35/12 3.14/12 4.43/10
99.10/12 100.15/11 100.40/12
0.51/13 1.05/13 0.25/16
13 [195] PONIATOWSKI, Krzysztof 111.57 3.43/12 8.17/10 10.37/8 13.05/8 20.26/8 27.54/12 32.23/12 38.20/12 53.29/14 56.00/14
Rodzinna Grupa Rowerowa 3.43/12 4.34/9 2.20/8 2.28/10 7.21/11 7.28/14 4.29/12 5.57/13 15.09/15 2.31/15
64.32/14 67.53/14 77.50/14 90.11/14 92.36/14 96.44/14 98.35/14 102.50/13 105.28/13 110.12/13
8.32/14 3.21/12 9.57/12 12.21/13 2.25/11 4.08/5 1.51/13 4.15/9 2.38/6 4.44/11
110.52/13 111.44/13 111.57/13
0.40/8 0.52/7 0.13/2
14 [9] LEWANDOWSKI, Piotr 116.10 3.18/8 8.44/11 14.23/14 17.31/14 26.13/14 29.06/13 34.25/14 40.18/14 52.17/13 54.06/13
ATZ Racibórz 3.18/8 5.26/14 5.39/14 3.08/16 8.42/13 2.53/11 5.19/14 5.53/11 11.59/14 1.49/10
60.27/13 63.50/13 73.58/13 87.07/13 89.09/13 96.15/13 97.26/13 105.34/14 108.31/14 111.55/14
6.21/13 3.23/13 10.08/13 13.09/15 2.02/7 7.06/16 1.11/10 8.08/15 2.57/10 3.24/8
114.36/14 115.48/14 116.10/14
2.41/16 1.12/16 0.22/12
15 [35] PASTECKI, Marcin 157.44 4.49/13 9.53/13 17.36/15 20.43/15 32.46/15 41.32/15 48.32/15 55.49/15 71.05/15 72.31/15
Carbon Paws 4.49/13 5.04/12 7.43/15 3.07/15 12.03/14 8.46/15 7.00/15 7.17/15 15.16/16 1.26/4
90.10/16 92.03/15 110.48/15 123.27/15 130.03/15 136.43/15 138.30/15 144.50/15 148.17/15 155.29/15
17.39/16 1.53/11 18.45/16 12.39/14 6.36/15 6.40/15 1.47/12 6.20/13 3.27/13 7.12/15
156.25/15 157.23/15 157.44/15
0.56/14 0.58/9 0.21/11
16 [373] MICHNOL, Kamil 161.44 5.22/15 11.32/16 22.02/16 24.51/16 37.07/16 47.49/16 55.33/16 67.03/16 77.05/16 79.08/16
Indywidualnie 5.22/15 6.10/15 10.30/16 2.49/13 12.16/15 10.42/16 7.44/16 11.30/16 10.02/10 2.03/13
83.56/15 96.25/16 111.58/16 125.54/16 133.11/16 137.44/16 139.48/16 148.46/16 152.22/16 159.18/16
4.48/11 12.29/16 15.33/15 13.56/16 7.17/16 4.33/10 2.04/14 8.58/16 3.36/14 6.56/14
160.27/16 161.22/16 161.44/16
1.09/15 0.55/8 0.22/12
[200] BJOLEK, Lukáš NKL-bPK 4.58/ 12.57/ 17.33/ 21.39/ 36.31/ 40.02/ 46.56/ 56.20/ 87.58/ 93.42/
SKOB Frýdek-Místek 4.58/ 7.59/ 4.36/ 4.06/ 14.52/ 3.31/ 6.54/ 9.24/ 31.38/ 5.44/
100.51/ / / / / / / / / /
7.09/ / / / / / / / / /
/ 129.13/ 129.42/
/ / 0.29/
[183] MAJEWSKI, Marek DNF / / / / / / / / / /
PUKS Młode Orły / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[198] MATURA, Grzegorz DNF / / / / / / / / / /
Sąsiedzi / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[218] ŻMIJ, Jacek DNF / / / / / / / / / /
The Vipers / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[233] TKACZUK, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Pabianice / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[384] ZIMOLĄG, Sebastian DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 5.9km 0m 24k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-72 3-34 4-35 5-74 6-39 7-43 8-40 9-79 10-55
11-45 12-47 13-48 14-49 15-56 16-58 17-59 18-41 19-77 20-61
21-76 22-78 23-62 24-99
1 [143] GAVRILOV, Igor 56.19 2.07/5 3.56/2 6.14/2 7.28/1* 9.04/1* 12.29/1* 14.24/1* 16.00/1* 18.20/1* 21.50/1*
OK Komenda 2.07/5 1.49/1* 2.18/2 1.14/1* 1.36/3 3.25/5 1.55/4 1.36/6 2.20/2 3.30/1*
28.20/1* 30.25/1* 32.34/1* 33.55/1* 38.19/1* 41.22/1* 46.22/1* 48.33/1* 51.24/1* 52.16/1*
6.30/6 2.05/3 2.09/4 1.21/2 4.24/3 3.03/2 5.00/4 2.11/8 2.51/2 0.52/10
53.45/1* 54.46/1* 55.20/1* 56.02/1* 56.19/1*
1.29/9 1.01/4 0.34/3 0.42/3 0.17/7
2 [10] GUTAK, Mykhaylo 60.15 1.52/1* 3.44/1* 5.42/1* 10.33/7 12.05/5 15.24/4 18.11/7 19.28/4 21.35/4 25.37/4
Azymut Kalusz 1.52/1* 1.52/2 1.58/1* 4.51/17 1.32/1* 3.19/1* 2.47/13 1.17/1* 2.07/1* 4.02/3
31.09/2 35.31/5 37.25/4 38.41/3 42.53/3 46.07/2 50.55/2 52.22/2 55.43/2 56.28/2
5.32/2 4.22/18 1.54/1* 1.16/1* 4.12/1* 3.14/3 4.48/3 1.27/1* 3.21/5 0.45/1*
57.51/2 58.49/2 59.15/2 59.58/2 60.15/2
1.23/6 0.58/3 0.26/1* 0.43/5 0.17/7
3 [76] NOWAK, Remigiusz 61.57 2.04/4 4.11/3 6.30/3 8.17/2 10.00/2 13.27/2 15.14/2 16.41/3 20.01/3 23.59/2
KS Hades Poznań 2.04/4 2.07/5 2.19/3 1.47/8 1.43/6 3.27/6 1.47/2 1.27/5 3.20/8 3.58/2
32.32/5 34.24/2 36.27/2 37.56/2 42.34/2 46.19/3 51.24/3 53.01/3 56.46/3 57.36/3
8.33/12 1.52/1* 2.03/2 1.29/5 4.38/4 3.45/8 5.05/6 1.37/2 3.45/7 0.50/7
58.51/3 59.52/3 60.30/3 61.31/3 61.57/3
1.15/3 1.01/4 0.38/7 1.01/16 0.26/15
4 [209] BŁACHUT, Igor 64.53 1.55/2 4.29/5 7.02/4 8.40/3 10.14/3 13.34/3 15.15/3 16.37/2 19.39/2 24.13/3
Stowarzyszenie Team 360o 1.55/2 2.34/9 2.33/6 1.38/4 1.34/2 3.20/2 1.41/1* 1.22/3 3.02/7 4.34/7
34.12/7 36.13/6 39.06/7 40.43/7 44.57/4 48.26/4 52.32/4 55.16/4 60.23/4 61.08/4
9.59/15 2.01/2 2.53/12 1.37/8 4.14/2 3.29/4 4.06/2 2.44/11 5.07/15 0.45/1*
62.11/4 63.08/4 63.46/4 64.37/4 64.53/4
1.03/2 0.57/2 0.38/7 0.51/8 0.16/3
5 [32] TĂMAS, Relu 66.55 3.11/13 5.08/8 9.45/12 11.06/9 12.46/8 16.06/6 18.09/6 19.29/5 22.22/5 26.36/5
C.S. SPRIA Baia Sprie 3.11/13 1.57/3 4.37/18 1.21/2 1.40/4 3.20/2 2.03/6 1.20/2 2.53/4 4.14/4
32.21/3 34.45/3 37.26/5 39.58/4 47.49/7 51.25/6 56.32/6 59.42/6 62.25/5 63.12/5
5.45/3 2.24/8 2.41/9 2.32/14 7.51/15 3.36/5 5.07/7 3.10/13 2.43/1* 0.47/4
64.01/5 64.48/5 65.33/5 66.28/5 66.55/5
0.49/1* 0.47/1* 0.45/14 0.55/11 0.27/17
6 [95] DOBROWOLSKI, Piotr 68.39 3.12/14 5.10/9 9.37/9 11.06/9 12.48/9 16.09/7 18.07/5 19.31/6 22.23/6 26.37/6
KU AZS UMCS Lublin 3.12/14 1.58/4 4.27/17 1.29/3 1.42/5 3.21/4 1.58/5 1.24/4 2.52/3 4.14/4
32.25/4 34.47/4 37.21/3 39.59/5 47.42/6 51.26/7 56.28/5 58.18/5 63.11/6 63.59/6
5.48/4 2.22/7 2.34/8 2.38/15 7.43/14 3.44/7 5.02/5 1.50/5 4.53/13 0.48/6
65.35/6 66.57/6 67.45/6 68.24/6 68.39/6
1.36/12 1.22/11 0.48/15 0.39/1* 0.15/2
7 [325] WIŚNIEWSKI, Paweł 70.17 2.17/8 4.57/7 8.20/7 10.04/5 12.09/6 16.22/8 18.37/8 20.21/7 23.42/7 28.15/7
Wiśniewski 2.17/8 2.40/11 3.23/10 1.44/6 2.05/9 4.13/8 2.15/9 1.44/9 3.21/9 4.33/6
33.46/6 36.25/7 38.31/6 40.29/6 45.52/5 51.07/5 56.59/7 61.36/7 64.29/7 65.36/7
5.31/1* 2.39/12 2.06/3 1.58/10 5.23/6 5.15/16 5.52/11 4.37/16 2.53/3 1.07/17
67.07/7 68.21/7 69.02/7 69.57/7 70.17/7
1.31/10 1.14/6 0.41/10 0.55/11 0.20/12
8 [49] DZIK, Mirosław 70.27 2.11/7 4.21/4 7.02/4 9.31/4 11.21/4 15.38/5 18.00/4 20.26/8 24.42/8 30.54/8
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.11/7 2.10/6 2.41/7 2.29/11 1.50/7 4.17/9 2.22/11 2.26/14 4.16/13 6.12/15
37.43/9 40.04/8 43.41/9 45.12/9 50.18/8 54.40/8 60.08/8 62.09/8 65.27/8 66.18/8
6.49/7 2.21/6 3.37/18 1.31/6 5.06/5 4.22/11 5.28/9 2.01/7 3.18/4 0.51/9
67.35/8 68.50/8 69.29/8 70.11/8 70.27/8
1.17/4 1.15/9 0.39/9 0.42/3 0.16/3
9 [73] GORCZYCA, Jacek 72.38 2.17/8 4.35/6 7.41/6 10.28/6 12.44/7 17.03/10 19.22/10 21.09/9 25.47/9 31.03/9
KS Hades Poznań 2.17/8 2.18/7 3.06/9 2.47/12 2.16/15 4.19/10 2.19/10 1.47/10 4.38/15 5.16/10
37.11/8 40.13/9 43.06/8 45.09/8 50.53/9 54.43/9 60.28/9 62.22/9 66.28/9 67.32/9
6.08/5 3.02/14 2.53/12 2.03/11 5.44/10 3.50/9 5.45/10 1.54/6 4.06/9 1.04/13
69.04/9 70.32/9 71.15/9 72.12/9 72.38/9
1.32/11 1.28/13 0.43/11 0.57/13 0.26/15
10 [276] PORADA, Robert 79.23 2.08/6 6.55/16 9.41/10 12.53/13 14.56/12 19.29/11 21.21/11 22.57/11 25.55/10 31.12/10
UKS Reflex Rybnik 2.08/6 4.47/19 2.46/8 3.12/15 2.03/8 4.33/13 1.52/3 1.36/6 2.58/5 5.17/11
39.20/10 41.40/10 48.26/12 49.58/11 55.32/10 60.09/10 66.08/10 70.06/10 74.12/10 75.02/10
8.08/11 2.20/5 6.46/19 1.32/7 5.34/7 4.37/14 5.59/12 3.58/15 4.06/9 0.50/7
76.38/10 78.01/10 78.31/10 79.10/10 79.23/10
1.36/12 1.23/12 0.30/2 0.39/1* 0.13/1*
11 [271] POLEWKA, Tomasz 82.13 2.02/3 5.28/10 12.10/18 15.05/17 17.21/16 21.42/16 23.45/15 25.21/13 28.19/12 33.18/12
UKS Kometa Gliwice 2.02/3 3.26/15 6.42/19 2.55/14 2.16/15 4.21/11 2.03/6 1.36/6 2.58/5 4.59/8
42.45/12 45.24/12 48.09/11 50.29/12 56.12/11 60.39/11 67.22/11 70.54/11 76.43/11 77.29/11
9.27/13 2.39/12 2.45/10 2.20/13 5.43/9 4.27/12 6.43/16 3.32/14 5.49/17 0.46/3
79.10/11 80.30/11 81.07/11 81.54/11 82.13/11
1.41/15 1.20/10 0.37/6 0.47/6 0.19/10
12 [350] TOPÓR, Marek 83.50 2.26/11 6.30/15 8.55/8 10.39/8 12.52/10 16.48/9 19.15/9 22.20/10 27.05/11 32.35/11
WKS Wawel Kraków 2.26/11 4.04/18 2.25/4 1.44/6 2.13/14 3.56/7 2.27/12 3.05/16 4.45/16 5.30/12
42.02/11 44.28/11 46.38/10 48.05/10 61.51/12 65.41/12 72.10/12 73.56/12 78.16/12 79.15/12
9.27/13 2.26/9 2.10/6 1.27/4 13.46/19 3.50/9 6.29/13 1.46/3 4.20/11 0.59/11
80.43/12 81.57/12 82.41/12 83.34/12 83.50/12
1.28/8 1.14/6 0.44/13 0.53/9 0.16/3
13 [211] MOROŃ, Artur 85.10 6.38/18 9.13/18 11.42/17 13.55/15 16.04/14 20.37/14 23.41/14 25.38/14 29.56/14 43.09/16
Strefa Byków 6.38/18 2.35/10 2.29/5 2.13/9 2.09/12 4.33/13 3.04/15 1.57/11 4.18/14 13.13/19
50.30/14 52.41/14 55.02/14 56.40/13 62.19/13 67.31/13 74.05/13 75.54/13 79.50/13 80.54/13
7.21/10 2.11/4 2.21/7 1.38/9 5.39/8 5.12/15 6.34/14 1.49/4 3.56/8 1.04/13
82.15/13 83.29/13 84.03/13 84.51/13 85.10/13
1.21/5 1.14/6 0.34/3 0.48/7 0.19/10
14 [141] MASTELA, Rafał 88.50349.54/20 357.43/20 12.35/19 / / / 353.47/20 356.48/20 / /
OB Havířov 349.54/20 7.49/20 / / / / / 3.01/15 / /
/ 365.25/20 / 362.30/20 371.23/20 373.09/20 375.24/20 / / 377.37/20
/ / / / 8.53/17 1.46/1* 2.15/1* / / /
/ 391.59/20 379.52/20 393.52/20 88.50/14
/ / / 14.00/20 /
15 [197] MOSSAKOWSKI, Przemysław 98.38 2.46/12 6.05/13 10.13/13 12.30/12 15.36/13 20.04/13 22.13/12 24.19/12 28.31/13 33.30/13
Indywidualni 2.46/12 3.19/14 4.08/15 2.17/10 3.06/18 4.28/12 2.09/8 2.06/12 4.12/12 4.59/8
45.52/13 49.04/13 52.09/13 64.38/16 70.57/14 76.39/14 84.43/14 87.09/14 90.39/14 91.43/14
12.22/17 3.12/15 3.05/15 12.29/19 6.19/11 5.42/18 8.04/18 2.26/10 3.30/6 1.04/13
93.30/14 96.23/14 97.06/14 98.11/14 98.38/15
1.47/17 2.53/19 0.43/11 1.05/18 0.27/17
16 [344] WÓJCIK, Grzegorz 105.33 2.20/10 5.53/12 10.19/15 14.00/16 16.08/15 20.54/15 23.59/16 27.33/16 32.22/16 39.30/15
WKS Wawel Kraków 2.20/10 3.33/16 4.26/16 3.41/16 2.08/10 4.46/15 3.05/16 3.34/18 4.49/17 7.08/17
56.37/16 59.04/16 61.13/16 62.38/14 79.19/18 82.55/17 88.02/17 95.09/18 99.47/17 100.51/17
17.07/18 2.27/10 2.09/4 1.25/3 16.41/20 3.36/5 5.07/7 7.07/18 4.38/12 1.04/13
102.17/17 103.49/17 104.24/16 105.17/15 105.33/16
1.26/7 1.32/14 0.35/5 0.53/9 0.16/3
17 [46] KURZEJA, Artur 105.40 3.16/15 6.22/14 10.14/14 16.15/18 19.08/18 24.30/18 29.26/18 32.37/17 39.30/17 46.06/17
Geodezja AK 3.16/15 3.06/13 3.52/12 6.01/19 2.53/17 5.22/16 4.56/18 3.11/17 6.53/18 6.36/16
53.07/15 57.20/15 60.46/15 63.56/15 73.04/16 77.39/15 85.50/15 88.56/15 94.25/15 96.12/15
7.01/8 4.13/16 3.26/16 3.10/17 9.08/18 4.35/13 8.11/19 3.06/12 5.29/16 1.47/19
99.47/15 101.56/15 104.16/15 105.19/16 105.40/17
3.35/19 2.09/18 2.20/18 1.03/17 0.21/14
18 [343] SZAJNA, Robert 105.50 3.18/17 5.37/11 9.43/11 11.21/11 13.31/11 19.57/12 22.53/13 27.31/15 31.14/15 36.50/14
WKS Wawel Kraków 3.18/17 2.19/8 4.06/14 1.38/4 2.10/13 6.26/19 2.56/14 4.38/19 3.43/10 5.36/13
57.12/17 59.46/17 62.38/17 66.16/17 72.51/15 79.16/16 85.51/16 90.47/16 97.38/16 98.41/16
20.22/19 2.34/11 2.52/11 3.38/18 6.35/12 6.25/20 6.35/15 4.56/17 6.51/18 1.03/12
100.23/16 101.56/15 104.34/17 105.32/17 105.50/18
1.42/16 1.33/15 2.38/19 0.58/14 0.18/9
19 [154] LISIAK, Paweł 109.54 3.16/15 6.57/17 10.41/16 13.28/14 18.07/17 24.27/17 28.02/17 37.11/18 41.22/18 48.31/18
UKS Orientuś Łódź 3.16/15 3.41/17 3.44/11 2.47/12 4.39/19 6.20/18 3.35/17 9.09/20 4.11/11 7.09/18
59.51/18 64.04/18 67.39/18 70.30/18 77.25/17 83.24/18 91.36/18 93.54/17 102.17/18 103.24/18
11.20/16 4.13/16 3.35/17 2.51/16 6.55/13 5.59/19 8.12/20 2.18/9 8.23/19 1.07/17
105.15/18 106.53/18 107.47/18 109.13/18 109.54/19
1.51/18 1.38/16 0.54/16 1.26/19 0.41/19
20 [189] VALIQUETTE, Martin 118.09 10.06/19 12.58/19 16.54/20 22.39/19 24.47/19 30.48/19 40.45/19 43.05/19 53.27/19 59.15/19
Ramblers 10.06/19 2.52/12 3.56/13 5.45/18 2.08/10 6.01/17 9.57/19 2.20/13 10.22/19 5.48/14
66.27/19 72.26/19 75.21/19 77.25/19 85.33/19 91.02/19 98.47/19 106.17/19 111.15/19 112.02/19
7.12/9 5.59/19 2.55/14 2.04/12 8.08/16 5.29/17 7.45/17 7.30/19 4.58/14 0.47/4
113.42/19 115.45/19 116.51/19 117.49/19 118.09/20
1.40/14 2.03/17 1.06/17 0.58/14 0.20/12
[81] FILIPIAK, Marek NKL-bPK 2.14/ 5.07/ 7.21/ 8.53/ 10.53/ 19.42/ / 29.02/ 32.19/ 37.46/
KS Hades Poznań 2.14/ 2.53/ 2.14/ 1.32/ 2.00/ 8.49/ / / 3.17/ 5.27/
45.05/ 48.03/ 51.24/ 54.13/ 60.12/ 65.07/ 72.30/ 74.26/ 78.46/ 79.42/
7.19/ 2.58/ 3.21/ 2.49/ 5.59/ 4.55/ 7.23/ 1.56/ 4.20/ 0.56/
81.28/ 82.38/ 83.06/ 83.42/ 83.54/
1.46/ 1.10/ 0.28/ 0.36/ 0.12/
[15] RAPINCZUK, Jan DNF / / / / / / / / / /
BdsUOT Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[29] POP, Samirel DNF / / / / / / / / / /
C.S. Maratin Rivulus Dominarum / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[119] PUDEŁEK, Paweł DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 5.4km 0m 20k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-31 3-81 4-35 5-39 6-43 7-40 8-79 9-55 10-44
11-54 12-57 13-58 14-59 15-41 16-60 17-75 18-62 19-76 20-99
1 [224] PACHNIK, Dariusz 61.03 2.26/1* 3.30/1* 6.26/1* 8.28/2 13.39/2 15.16/1* 16.56/1* 20.21/1* 26.12/2 28.09/1*
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2.26/1* 1.04/1* 2.56/1* 2.02/5 5.11/4 1.37/1* 1.40/2 3.25/2 5.51/4 1.57/1*
30.45/1* 38.04/1* 39.48/1* 45.04/1* 47.59/1* 51.31/1* 54.41/1* 59.18/1* 60.28/1* 60.51/1*
2.36/2 7.19/1* 1.44/1* 5.16/2 2.55/9 3.32/9 3.10/2 4.37/5 1.10/3 0.23/1*
61.03/1*
0.12/1*
2 [342] SŁOŃSKI, Marek 64.06 2.28/2 3.32/2 6.38/2 8.19/1* 13.25/1* 15.25/2 17.07/2 21.15/2 26.05/1* 28.15/2
WKS Wawel Kraków 2.28/2 1.04/1* 3.06/2 1.41/1* 5.06/3 2.00/3 1.42/4 4.08/8 4.50/1* 2.10/2
31.45/2 39.57/2 41.55/2 47.07/2 48.58/2 52.01/2 56.38/2 62.24/2 63.24/2 63.49/2
3.30/6 8.12/2 1.58/2 5.12/1* 1.51/2 3.03/6 4.37/7 5.46/11 1.00/1* 0.25/2
64.06/2
0.17/2
3 [188] URBANIAK, Krzysztof 68.00 4.05/10 5.27/9 9.52/9 11.57/7 16.51/4 18.33/3 20.38/3 23.40/3 29.24/3 31.55/3
PZOS 4.05/10 1.22/4 4.25/8 2.05/6 4.54/1* 1.42/2 2.05/6 3.02/1* 5.44/3 2.31/4
36.15/3 45.38/3 47.53/3 53.26/3 55.27/3 57.08/3 63.20/3 65.55/3 67.03/3 67.36/3
4.20/11 9.23/5 2.15/5 5.33/3 2.01/4 1.41/1* 6.12/12 2.35/1* 1.08/2 0.33/4
68.00/3
0.24/10
4 [134] WYSOCKI, Romuald 78.15 6.56/13 8.07/13 11.15/12 13.13/9 18.24/6 20.58/6 22.32/5 26.20/5 37.04/8 40.04/8
CSWIiChem Wrocław 6.56/13 1.11/3 3.08/3 1.58/3 5.11/4 2.34/5 1.34/1* 3.48/5 10.44/14 3.00/8
42.49/6 52.59/5 55.05/4 61.08/4 62.44/4 67.10/4 70.27/4 75.15/4 77.20/4 77.55/4
2.45/3 10.10/6 2.06/3 6.03/4 1.36/1* 4.26/11 3.17/3 4.48/8 2.05/10 0.35/7
78.15/4
0.20/6
5 [155] OLAS, Jacek 79.46 3.22/5 4.44/4 9.08/4 11.40/6 18.33/7 21.17/7 24.13/6 28.12/6 35.22/6 38.01/5
UKS Orientuś Łódź 3.22/5 1.22/4 4.24/7 2.32/11 6.53/10 2.44/7 2.56/10 3.59/7 7.10/9 2.39/5
40.53/4 53.57/6 56.44/7 64.49/7 67.23/7 69.10/6 73.19/6 76.57/5 78.36/5 79.20/5
2.52/4 13.04/10 2.47/9 8.05/11 2.34/8 1.47/2 4.09/6 3.38/3 1.39/6 0.44/10
79.46/5
0.26/11
6 [349] ŻESŁAWSKI, Wojciech 80.36 5.25/12 10.05/14 14.51/14 16.49/13 21.47/12 25.22/12 28.32/12 33.58/13 40.14/11 42.36/9
WKS Wawel Kraków 5.25/12 4.40/13 4.46/10 1.58/3 4.58/2 3.35/12 3.10/12 5.26/13 6.16/7 2.22/3
45.05/8 54.22/7 56.34/6 63.29/6 65.41/5 68.20/5 71.27/5 77.35/6 79.40/6 80.14/6
2.29/1* 9.17/4 2.12/4 6.55/7 2.12/5 2.39/4 3.07/1* 6.08/12 2.05/10 0.34/5
80.36/6
0.22/8
7 [286] JURCZYK, Piotr 84.13 2.58/4 4.58/5 9.27/7 18.32/14 23.55/13 26.39/13 29.04/13 32.42/11 37.53/9 45.22/13
UKS Sparta Czyżowice 2.58/4 2.00/10 4.29/9 9.05/14 5.23/6 2.44/7 2.25/7 3.38/4 5.11/2 7.29/13
49.17/12 59.42/10 62.45/10 69.33/10 71.31/10 74.27/9 78.10/8 81.55/7 83.19/7 83.54/7
3.55/9 10.25/7 3.03/12 6.48/6 1.58/3 2.56/5 3.43/5 3.45/4 1.24/5 0.35/7
84.13/7
0.19/4
8 [330] FORYSTEK, Józef 84.23 2.49/3 4.22/3 9.15/6 11.39/5 19.51/9 23.04/9 24.45/7 28.37/7 34.37/5 37.35/4
WKS Wawel Kraków 2.49/3 1.33/8 4.53/12 2.24/9 8.12/13 3.13/10 1.41/3 3.52/6 6.00/6 2.58/7
45.36/9 56.31/8 59.24/8 65.32/8 68.00/8 73.58/8 77.25/7 82.02/8 83.21/8 84.04/8
8.01/14 10.55/8 2.53/10 6.08/5 2.28/7 5.58/14 3.27/4 4.37/5 1.19/4 0.43/9
84.23/8
0.19/4
9 [203] HOLEC, Honza 88.08368.49/14 5.42/10 8.57/3 10.53/3 16.42/3 19.15/4 21.12/4 24.47/4 30.39/4 38.27/6
SKOB Ostrava 368.49/14 / 3.15/4 1.56/2 5.49/7 2.33/4 1.57/5 3.35/3 5.52/5 7.48/14
42.08/5 56.52/9 59.32/9 67.21/9 71.07/9 75.57/11 81.00/11 84.24/9 86.56/9 87.41/9
3.41/8 14.44/11 2.40/8 7.49/10 3.46/13 4.50/13 5.03/10 3.24/2 2.32/13 0.45/11
88.08/9
0.27/12
10 [332] JAMROZIK, Krzysztof 88.25 3.36/8 5.07/7 9.09/5 11.14/4 17.36/5 20.21/5 27.32/11 32.35/10 41.41/13 44.41/12
WKS Wawel Kraków 3.36/8 1.31/7 4.02/5 2.05/6 6.22/8 2.45/9 7.11/14 5.03/11 9.06/12 3.00/8
48.19/11 60.12/11 62.51/11 70.06/11 72.28/11 74.44/10 79.45/10 84.27/10 87.36/10 88.08/10
3.38/7 11.53/9 2.39/7 7.15/8 2.22/6 2.16/3 5.01/9 4.42/7 3.09/14 0.32/3
88.25/10
0.17/2
11 [368] KRÓL, Adrian 88.56 3.42/9 5.49/11 9.59/10 12.25/8 19.02/8 22.28/8 24.53/8 29.53/8 36.52/7 39.58/7
Indywidualnie 3.42/9 2.07/12 4.10/6 2.26/10 6.37/9 3.26/11 2.25/7 5.00/10 6.59/8 3.06/10
43.25/7 52.41/4 55.06/5 62.35/5 66.12/6 69.37/7 78.33/9 86.16/11 88.02/11 88.36/11
3.27/5 9.16/3 2.25/6 7.29/9 3.37/12 3.25/8 8.56/14 7.43/13 1.46/7 0.34/5
88.56/11
0.20/6
12 [56] ŚMIESZEK, Robert 100.48 3.31/6 5.01/6 9.48/8 13.24/11 20.31/11 23.08/10 26.08/9 30.51/9 39.58/10 43.48/11
indywidualnie 3.31/6 1.30/6 4.47/11 3.36/12 7.07/12 2.37/6 3.00/11 4.43/9 9.07/13 3.50/11
51.23/13 66.30/12 69.35/12 79.38/12 82.33/12 85.46/12 91.36/12 96.58/12 99.09/12 100.17/12
7.35/13 15.07/12 3.05/13 10.03/14 2.55/9 3.13/7 5.50/11 5.22/10 2.11/12 1.08/13
100.48/12
0.31/13
13 [380] WEISSMAN, Shaul 105.53 3.33/7 5.14/8 10.50/11 13.13/9 20.13/10 23.58/11 27.31/10 33.02/12 40.19/12 42.59/10
Indywidualnie 3.33/7 1.41/9 5.36/13 2.23/8 7.00/11 3.45/13 3.33/13 5.31/14 7.17/10 2.40/6
48.06/10 68.16/13 71.18/13 80.14/13 83.11/13 87.14/13 92.00/13 102.54/13 104.41/13 105.30/13
5.07/12 20.10/14 3.02/11 8.56/12 2.57/11 4.03/10 4.46/8 10.54/14 1.47/8 0.49/12
105.53/13
0.23/9
14 [362] JANOWSKI, Piotr 108.04 4.29/11 6.30/12 12.07/13 16.01/12 24.31/14 29.05/14 31.57/14 37.19/14 44.59/14 50.03/14
KS Spójnia Warszawa 4.29/11 2.01/11 5.37/14 3.54/13 8.30/14 4.34/14 2.52/9 5.22/12 7.40/11 5.04/12
54.20/14 71.25/14 74.39/14 83.35/14 87.38/14 92.05/14 99.07/14 104.12/14 106.09/14 107.22/14
4.17/10 17.05/13 3.14/14 8.56/12 4.03/14 4.27/12 7.02/13 5.05/9 1.57/9 1.13/14
108.04/14
0.42/14
[113] MONIAK, Andrzej DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 5.2km 0m 21k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-33 3-34 4-35 5-74 6-39 7-68 8-79 9-55 10-44
11-54 12-56 13-57 14-58 15-59 16-41 17-42 18-75 19-62 20-76
21-99
1 [139] LUŽNÝ, Ladislav 57.04 2.47/1* 4.01/2 7.43/3 9.51/3 11.37/3 15.01/2 16.00/2 17.45/2 22.42/2 25.41/2
OB Havířov 2.47/1* 1.14/3 3.42/6 2.08/6 1.46/1* 3.24/1* 0.59/1* 1.45/1* 4.57/3 2.59/5
28.12/2 32.50/2 37.25/1* 39.21/1* 45.14/1* 46.50/2 49.50/1* 51.54/1* 54.32/1* 56.16/1*
2.31/3 4.38/2 4.35/1* 1.56/2 5.53/4 1.36/2 3.00/1* 2.04/2 2.38/2 1.44/5
56.48/1* 57.04/1*
0.32/2 0.16/1*
2 [329] DYZIO, Włodek 59.52 2.52/2 3.53/1* 6.49/1* 8.27/1* 10.20/1* 14.31/1* 15.42/1* 17.41/1* 21.24/1* 23.44/1*
WKS Wawel Kraków 2.52/2 1.01/1* 2.56/1* 1.38/1* 1.53/3 4.11/3 1.11/3 1.59/5 3.43/1* 2.20/1*
26.26/1* 30.18/1* 37.34/2 39.38/2 45.16/2 46.49/1* 50.58/2 52.55/2 57.46/2 58.56/2
2.42/4 3.52/1* 7.16/8 2.04/4 5.38/2 1.33/1* 4.09/8 1.57/1* 4.51/8 1.10/1*
59.34/2 59.52/2
0.38/8 0.18/4
3 [335] NIESSNER, Piotr 64.43 3.05/5 4.29/5 8.21/5 10.24/4 12.25/4 16.25/3 17.42/3 19.40/3 25.03/3 27.58/3
WKS Wawel Kraków 3.05/5 1.24/6 3.52/7 2.03/5 2.01/4 4.00/2 1.17/6 1.58/4 5.23/6 2.55/4
30.27/3 35.17/3 41.30/3 43.28/3 49.36/3 52.10/3 55.38/3 59.06/3 62.26/3 63.58/3
2.29/2 4.50/3 6.13/3 1.58/3 6.08/6 2.34/6 3.28/5 3.28/8 3.20/4 1.32/3
64.27/3 64.43/3
0.29/1* 0.16/1*
4 [99] CHACHURSKI, Ryszard 68.45 2.54/3 4.15/4 7.50/4 9.33/2 11.25/2 18.21/4 19.26/4 21.11/4 25.51/4 31.06/5
KU AZS WAT Warszawa 2.54/3 1.21/5 3.35/4 1.43/3 1.52/2 6.56/11 1.05/2 1.45/1* 4.40/2 5.15/8
33.34/4 38.51/4 45.56/5 48.11/5 53.40/4 56.57/4 60.14/4 63.01/4 65.31/4 67.49/4
2.28/1* 5.17/4 7.05/7 2.15/6 5.29/1* 3.17/9 3.17/4 2.47/3 2.30/1* 2.18/9
68.25/4 68.45/4
0.36/5 0.20/6
5 [21] WOJARSKI, Krzysztof 72.06 4.04/9 5.24/8 9.02/6 12.40/6 15.00/6 19.17/5 20.46/5 22.55/5 28.01/5 30.26/4
Bielsko-Biała O-Team 4.04/9 1.20/4 3.38/5 3.38/9 2.20/6 4.17/4 1.29/8 2.09/6 5.06/4 2.25/2
33.34/4 38.55/5 45.24/4 47.55/4 54.33/5 57.55/5 61.27/5 64.35/5 69.59/5 71.14/5
3.08/5 5.21/6 6.29/5 2.31/7 6.38/7 3.22/10 3.32/6 3.08/4 5.24/10 1.15/2
71.48/5 72.06/5
0.34/4 0.18/4
6 [213] KLIMASZ, Józef 75.53 3.10/6 5.33/9 11.12/9 13.08/8 16.10/8 21.23/7 22.51/7 27.57/9 34.23/7 37.15/6
Szarotki RZESZÓW 3.10/6 2.23/10 5.39/11 1.56/4 3.02/10 5.13/6 1.28/7 5.06/12 6.26/8 2.52/3
40.49/6 46.27/6 52.28/6 54.22/6 60.07/6 61.54/6 65.00/6 68.16/6 73.06/6 75.04/6
3.34/6 5.38/8 6.01/2 1.54/1* 5.45/3 1.47/3 3.06/3 3.16/5 4.50/7 1.58/7
75.36/6 75.53/6
0.32/2 0.17/3
7 [97] TARNOWSKI, Mirosław 87.45 3.31/8 5.03/7 10.34/8 14.35/9 19.00/10 24.06/9 25.39/9 27.36/8 38.36/9 42.00/7
KU AZS UMCS Lublin 3.31/8 1.32/8 5.31/9 4.01/10 4.25/12 5.06/5 1.33/10 1.57/3 11.00/11 3.24/6
45.54/7 51.25/7 58.15/7 60.59/7 68.08/7 70.38/7 74.12/7 80.07/7 84.38/8 86.21/7
3.54/9 5.31/7 6.50/6 2.44/9 7.09/8 2.30/5 3.34/7 5.55/11 4.31/6 1.43/4
87.20/7 87.45/7
0.59/12 0.25/10
8 [279] CZERKAWSKI, Wacław 91.57 4.44/12 6.52/10 12.11/10 14.46/10 17.08/9 22.33/8 24.20/8 27.22/7 36.42/8 42.34/8
UKS Sparta Czyżowice 4.44/12 2.08/9 5.19/8 2.35/7 2.22/7 5.25/8 1.47/11 3.02/8 9.20/10 5.52/11
46.08/8 51.59/8 59.43/8 62.33/8 70.08/8 72.35/8 76.47/8 80.09/8 84.01/7 90.40/8
3.34/6 5.51/10 7.44/9 2.50/11 7.35/9 2.27/4 4.12/9 3.22/6 3.52/5 6.39/12
91.37/8 91.57/8
0.57/11 0.20/6
9 [138] JAKOBI, Zdeněk 93.24 3.01/4 4.11/3 7.37/2 13.03/7 15.06/7 20.29/6 21.43/6 24.06/6 29.15/6 50.39/11
OB Havířov 3.01/4 1.10/2 3.26/2 5.26/11 2.03/5 5.23/7 1.14/4 2.23/7 5.09/5 21.24/12
54.30/9 59.48/9 66.06/9 68.13/9 77.21/9 79.56/9 82.59/9 86.52/9 90.02/9 92.04/9
3.51/8 5.18/5 6.18/4 2.07/5 9.08/11 2.35/7 3.03/2 3.53/9 3.10/3 2.02/8
92.55/9 93.24/9
0.51/10 0.29/12
10 [228] JÓZEF, Kłos 109.41 4.32/10 9.40/11 17.06/12 20.28/11 23.23/11 29.20/11 31.25/11 34.27/11 43.39/11 49.11/10
UKS Azymut Pabianice 4.32/10 5.08/11 7.26/12 3.22/8 2.55/9 5.57/9 2.05/12 3.02/8 9.12/9 5.32/9
59.01/12 68.15/12 77.36/12 80.25/11 88.35/11 92.16/11 96.44/11 101.12/10 106.44/10 108.28/10
9.50/12 9.14/12 9.21/10 2.49/10 8.10/10 3.41/11 4.28/11 4.28/10 5.32/11 1.44/5
109.17/10 109.41/10
0.49/9 0.24/9
11 [] KRHUT, Libor 112.56 3.19/7 4.45/6 10.21/7 11.59/5 14.33/5 25.19/10 26.35/10 30.10/10 42.47/10 47.49/9
OB Havířov 3.19/7 1.26/7 5.36/10 1.38/1* 2.34/8 10.46/12 1.16/5 3.35/11 12.37/12 5.02/7
55.09/10 60.50/10 72.56/10 75.28/10 81.29/10 84.13/10 91.38/10 102.33/11 108.52/11 111.55/11
7.20/11 5.41/9 12.06/12 2.32/8 6.01/5 2.44/8 7.25/12 10.55/12 6.19/12 3.03/11
112.31/11 112.56/11
0.36/5 0.25/10
12 [47] KLIMKIEWICZ, Mirosław 114.46 4.32/10 12.51/12 16.24/11 26.23/12 29.31/12 36.15/12 37.45/12 41.04/12 46.54/12 52.29/12
GKT Cyrkino 4.32/10 8.19/12 3.33/3 9.59/12 3.08/11 6.44/10 1.30/9 3.19/10 5.50/7 5.35/10
57.15/11 63.34/11 74.02/11 80.44/12 89.53/12 98.23/12 102.44/12 106.11/12 111.06/12 113.48/12
4.46/10 6.19/11 10.28/11 6.42/12 9.09/12 8.30/12 4.21/10 3.27/7 4.55/9 2.42/10
114.25/12 114.46/12
0.37/7 0.21/8
[62] POLEWSKI, Dariusz NKL-bPK 3.03/ 4.31/ 9.05/ 10.59/ / 19.12/ 20.35/ 22.21/ 37.55/ 40.10/
Jedynka 3.03/ 1.28/ 4.34/ 1.54/ / / 1.23/ 1.46/ 15.34/ 2.15/
46.17/ 52.53/ 60.50/ 63.26/ 70.59/ 73.12/ 77.30/ 80.24/ 84.03/ 86.39/
6.07/ 6.36/ 7.57/ 2.36/ 7.33/ 2.13/ 4.18/ 2.54/ 3.39/ 2.36/
87.53/ 88.14/
1.14/ 0.21/
[318] WOŁOWCZYK, Marek DNF / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
[359] DENKOWSKI, Wojciech DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 4.7km 0m 19k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-31 3-34 4-81 5-73 6-74 7-39 8-43 9-40 10-79
11-55 12-56 13-58 14-59 15-41 16-42 17-75 18-62 19-99
1 [93] KROCHMAL, Andrzej 54.22 2.27/4 3.46/2 6.19/2 7.54/2 10.23/3 12.25/3 17.13/2 19.22/2 21.21/2 24.40/2
KS Spójnia Warszawa 2.27/4 1.19/1* 2.33/3 1.35/9 2.29/2 2.02/4 4.48/3 2.09/2 1.59/3 3.19/2
29.32/2 33.05/1* 37.21/1* 43.16/1* 45.03/1* 48.00/1* 50.11/1* 53.15/1* 54.03/1* 54.22/1*
4.52/2 3.33/1* 4.16/4 5.55/1* 1.47/2 2.57/2 2.11/3 3.04/3 0.48/3 0.19/4
2 [101] KROCHMAL, Grzegorz 55.00 3.12/9 4.32/7 7.03/6 8.37/6 11.07/6 13.10/5 17.47/4 20.01/3 22.01/4 25.23/4
KU AZS WAT Warszawa 3.12/9 1.20/2 2.31/2 1.34/8 2.30/3 2.03/5 4.37/2 2.14/3 2.00/4 3.22/3
30.16/3 33.51/2 38.03/2 44.00/2 45.49/2 48.45/2 50.48/2 53.55/2 54.42/2 55.00/2
4.53/3 3.35/2 4.12/3 5.57/2 1.49/3 2.56/1* 2.03/2 3.07/4 0.47/2 0.18/2
3 [87] KRYJOMSKI, Jerzy 57.05 2.18/1* 3.41/1* 6.53/3 7.57/3 10.19/2 11.47/1* 15.36/1* 18.16/1* 20.02/1* 23.20/1*
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 2.18/1* 1.23/3 3.12/8 1.04/1* 2.22/1* 1.28/1* 3.49/1* 2.40/7 1.46/2 3.18/1*
27.23/1* 36.31/4 40.00/4 46.15/4 47.52/4 50.53/3 52.44/3 55.57/3 56.49/3 57.05/3
4.03/1* 9.08/11 3.29/1* 6.15/4 1.37/1* 3.01/3 1.51/1* 3.13/5 0.52/6 0.16/1*
4 [299] MACHOWSKI, Władysław 62.55 2.37/6 4.16/6 6.57/5 8.01/4 10.50/4 12.33/4 18.02/5 20.02/4 21.45/3 25.12/3
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.37/6 1.39/8 2.41/5 1.04/1* 2.49/6 1.43/2 5.29/7 2.00/1* 1.43/1* 3.27/4
30.26/4 34.15/3 38.56/3 45.23/3 47.20/3 52.38/4 59.01/4 61.50/4 62.36/4 62.55/4
5.14/4 3.49/3 4.41/6 6.27/5 1.57/4 5.18/9 6.23/10 2.49/2 0.46/1* 0.19/4
5 [30] GRIGOR, Costan 70.38 2.24/3 4.08/4 8.01/8 9.14/7 11.48/7 13.52/7 20.46/7 23.03/7 30.18/11 34.37/11
C.S. NORD Baia Mare 2.24/3 1.44/9 3.53/10 1.13/4 2.34/4 2.04/7 6.54/11 2.17/4 7.15/11 4.19/8
40.52/10 45.58/9 50.06/7 56.04/6 58.20/6 62.02/5 64.37/5 69.13/5 70.19/5 70.38/5
6.15/7 5.06/7 4.08/2 5.58/3 2.16/5 3.42/6 2.35/6 4.36/7 1.06/9 0.19/4
6 [69] PIETRUSIŃSKI, Marek 73.34 2.35/5 4.09/5 6.54/4 8.12/5 11.05/5 13.14/6 19.03/6 21.21/6 26.37/7 33.48/10
KS Artemis 2.35/5 1.34/5 2.45/6 1.18/6 2.53/7 2.09/10 5.49/9 2.18/5 5.16/10 7.11/10
40.24/9 47.13/10 51.59/10 59.08/9 64.01/9 67.19/7 69.44/6 72.25/6 73.16/6 73.34/6
6.36/9 6.49/9 4.46/7 7.09/6 4.53/10 3.18/4 2.25/4 2.41/1* 0.51/5 0.18/2
7 [177] SOLOVEV, Mikhail 76.30 2.23/2 3.48/3 6.01/1* 7.19/1* 10.01/1* 12.04/2 17.44/3 20.23/5 22.40/5 31.32/9
PionerSK 2.23/2 1.25/4 2.13/1* 1.18/6 2.42/5 2.03/5 5.40/8 2.39/6 2.17/7 8.52/11
37.19/6 45.37/8 50.06/7 59.58/10 64.06/10 67.25/8 70.20/7 74.10/7 76.01/7 76.30/7
5.47/5 8.18/10 4.29/5 9.52/11 4.08/8 3.19/5 2.55/7 3.50/6 1.51/11 0.29/11
8 [199] FIJOR, Waldemar 78.28 3.02/8 5.06/9 9.14/9 11.01/10 14.22/10 16.30/10 21.42/10 24.34/9 26.54/8 31.23/7
SKARMAT Toruń 3.02/8 2.04/10 4.08/11 1.47/10 3.21/11 2.08/9 5.12/4 2.52/9 2.20/9 4.29/9
40.07/8 44.50/7 50.27/9 57.36/8 60.16/7 64.12/6 71.08/8 76.57/8 78.01/8 78.28/8
8.44/10 4.43/6 5.37/11 7.09/6 2.40/6 3.56/7 6.56/11 5.49/10 1.04/8 0.27/8
9 [128] WIERCIŃSKI, Piotr 79.48 2.56/7 4.33/8 7.12/7 9.38/8 12.51/8 14.55/8 21.18/9 25.02/11 27.19/10 31.31/8
MKS Metalowiec Łódź 2.56/7 1.37/7 2.39/4 2.26/11 3.13/10 2.04/7 6.23/10 3.44/11 2.17/7 4.12/7
37.59/7 42.33/6 48.03/6 57.03/7 63.00/8 69.39/10 74.01/10 78.40/10 79.29/9 79.48/9
6.28/8 4.34/5 5.30/10 9.00/9 5.57/11 6.39/10 4.22/9 4.39/8 0.49/4 0.19/4
10 [65] SKONIECZNY, Andrzej 80.38 5.43/11 7.18/11 10.08/11 11.22/11 14.27/11 16.41/11 21.56/11 24.59/10 27.04/9 30.42/6
KInO Orientop 5.43/11 1.35/6 2.50/7 1.14/5 3.05/9 2.14/11 5.15/5 3.03/10 2.05/5 3.38/5
41.08/11 47.13/10 52.33/11 61.18/11 65.27/11 69.28/9 72.01/9 78.39/9 80.11/10 80.38/10
10.26/11 6.05/8 5.20/9 8.45/8 4.09/9 4.01/8 2.33/5 6.38/11 1.32/10 0.27/8
11 [145] OLBRYCHT, Janusz 83.06 3.52/10 6.20/10 9.40/10 10.52/9 13.53/9 15.52/9 21.09/8 23.58/8 26.07/6 29.46/5
OLBnO 3.52/10 2.28/11 3.20/9 1.12/3 3.01/8 1.59/3 5.17/6 2.49/8 2.09/6 3.39/6
35.55/5 40.19/5 45.37/5 55.00/5 57.44/5 73.47/11 76.58/11 81.39/11 82.39/11 83.06/11
6.09/6 4.24/4 5.18/8 9.23/10 2.44/7 16.03/11 3.11/8 4.41/9 1.00/7 0.27/8
[107] PRZYBYŁA, Sylwester NKL-bPK 3.48/ 5.53/ 9.44/ 11.06/ 14.04/ 16.28/ 23.21/ / 42.47/ 47.49/
KU AZS WAT Warszawa 3.48/ 2.05/ 3.51/ 1.22/ 2.58/ 2.24/ 6.53/ / / 5.02/
54.19/ 60.10/ 65.55/ 76.17/ 79.02/ 84.10/ 86.44/ 93.23/ 94.38/ 95.05/
6.30/ 5.51/ 5.45/ 10.22/ 2.45/ 5.08/ 2.34/ 6.39/ 1.15/ 0.27/
[316] SYPUŁA, Sławomir NKL-bPK 3.04/ 7.22/ 10.24/ / 15.19/ 18.14/ 23.22/ 25.46/ 29.25/ 33.21/
UNTS Warszawa 3.04/ 4.18/ 3.02/ / / 2.55/ 5.08/ 2.24/ 3.39/ 3.56/
39.23/ 43.18/ 48.43/ 55.48/ 58.07/ 64.07/ 67.13/ 70.48/ 71.45/ 72.05/
6.02/ 3.55/ 5.25/ 7.05/ 2.19/ 6.00/ 3.06/ 3.35/ 0.57/ 0.20/
[374] SIDOROV, Sergey NKL-bPK 11.28/ 13.46/ 20.19/ 22.16/ 29.23/ 34.21/ 40.49/ 44.39/ 48.35/ 54.01/
Indywidualnie 11.28/ 2.18/ 6.33/ 1.57/ 7.07/ 4.58/ 6.28/ 3.50/ 3.56/ 5.26/
65.01/ 70.01/ 76.38/ 85.07/ 87.42/ 94.37/ 97.48/ / 101.52/ 102.15/
11.00/ 5.00/ 6.37/ 8.29/ 2.35/ 6.55/ 3.11/ / / 0.23/
[106] PRZYBYŁA, Bogusław DNF / / / / / / / / / /
KU AZS WAT Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 4.2km 0m 18k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-72 3-39 4-68 5-79 6-55 7-56 8-57 9-58 10-59
11-41 12-60 13-42 14-75 15-62 16-66 17-61 18-99
1 [208] HELMUT, Härtelt 55.00 2.23/3 5.17/3 8.27/3 9.35/3 11.29/2 16.31/2 20.06/1* 25.11/1* 28.13/1* 33.17/1*
SSV Planeta Radebeul 2.23/3 2.54/3 3.10/2 1.08/1* 1.54/1* 5.02/2 3.35/1* 5.05/3 3.02/5 5.04/1*
34.59/1* 40.14/1* 42.08/1* 48.35/1* 51.02/1* 52.29/1* 53.13/1* 54.42/1* 55.00/1*
1.42/1* 5.15/4 1.54/3 6.27/6 2.27/1* 1.27/1* 0.44/4 1.29/1* 0.18/1*
2 [63] BRETTSCHNEIDER, Gerhard 56.52 2.18/2 4.28/1* 7.35/1* 8.52/1* 11.37/3 15.38/1* 27.13/4 32.11/3 34.07/3 39.47/3
Kaulsdorfer OLV Berlin 2.18/2 2.10/1* 3.07/1* 1.17/4 2.45/5 4.01/1* 11.35/5 4.58/1* 1.56/2 5.40/3
42.17/3 44.46/2 46.25/2 49.22/2 52.37/2 54.07/2 54.44/2 56.30/2 56.52/2
2.30/3 2.29/1* 1.39/1* 2.57/2 3.15/3 1.30/2 0.37/3 1.46/4 0.22/4
3 [103] PARZEWSKI, Jerzy 57.00 2.14/1* 4.29/2 7.47/2 9.00/2 10.58/1* 19.21/3 25.04/2 30.07/2 31.59/2 37.34/2
KU AZS WAT Warszawa 2.14/1* 2.15/2 3.18/3 1.13/3 1.58/2 8.23/6 5.43/3 5.03/2 1.52/1* 5.35/2
39.45/2 46.33/3 48.15/3 50.21/3 53.02/3 54.35/3 55.10/3 56.40/3 57.00/3
2.11/2 6.48/5 1.42/2 2.06/1* 2.41/2 1.33/3 0.35/1* 1.30/2 0.20/2
4 [105] ŁAPANOWSKI, Jacenty 80.29 2.51/5 6.34/5 11.09/4 12.18/4 14.25/4 21.29/4 27.12/3 37.01/4 40.01/4 47.15/4
KU AZS WAT Warszawa 2.51/5 3.43/5 4.35/4 1.09/2 2.07/3 7.04/4 5.43/3 9.49/5 3.00/4 7.14/4
49.55/4 61.16/4 67.30/5 71.18/4 75.24/4 77.52/4 78.27/4 80.09/4 80.29/4
2.40/4 11.21/6 6.14/6 3.48/3 4.06/4 2.28/5 0.35/1* 1.42/3 0.20/2
5 [16] WILSON, Gordon 84.49 2.40/4 12.29/6 17.42/6 19.21/6 21.40/6 28.08/6 32.53/5 42.27/5 45.08/5 52.37/5
Bennelong Northside 2.40/4 9.49/6 5.13/5 1.39/5 2.19/4 6.28/3 4.45/2 9.34/4 2.41/3 7.29/5
58.38/5 63.02/5 66.58/4 71.53/5 79.05/5 81.14/5 82.04/5 84.21/5 84.49/5
6.01/6 4.24/2 3.56/5 4.55/5 7.12/6 2.09/4 0.50/5 2.17/5 0.28/6
6 [273] WYSOCKI, Andrzej 91.47 3.08/6 6.32/4 11.54/5 15.05/5 18.26/5 25.54/5 39.03/6 51.53/6 55.06/6 65.11/6
UKS Kometa Gliwice 3.08/6 3.24/4 5.22/6 3.11/6 3.21/6 7.28/5 13.09/6 12.50/6 3.13/6 10.05/6
68.03/6 72.29/6 76.20/6 80.18/6 84.34/6 87.20/6 88.33/6 91.22/6 91.47/6
2.52/5 4.26/3 3.51/4 3.58/4 4.16/5 2.46/6 1.13/6 2.49/6 0.25/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70 3.5km 0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-72 2-81 3-73 4-74 5-39 6-68 7-43 8-40 9-59 10-41
11-75 12-62 13-66 14-61 15-99
1 [104] KUKURYKA, Jan 46.57 5.57/5 10.16/4 14.47/4 17.16/4 22.08/4 23.31/4 25.08/4 27.33/3 29.54/3 33.38/2
KU AZS WAT Warszawa 5.57/5 4.19/3 4.31/5 2.29/5 4.52/3 1.23/1* 1.37/2 2.25/2 2.21/3 3.44/2
37.31/1* 41.35/1* 43.21/1* 44.04/1* 46.36/1* 46.57/1*
3.53/1* 4.04/2 1.46/1* 0.43/1* 2.32/6 0.21/1*
2 [326] BARTKOWIAK, Edward 51.59 5.59/6 11.28/6 15.41/5 18.14/6 24.22/6 26.23/6 28.32/5 30.58/5 33.25/5 36.55/3
WKS Grunwald Poznań 5.59/6 5.29/5 4.13/4 2.33/6 6.08/5 2.01/6 2.09/5 2.26/3 2.27/4 3.30/1*
41.13/3 46.13/2 48.35/2 49.32/2 51.38/2 51.59/2
4.18/2 5.00/3 2.22/5 0.57/3 2.06/3 0.21/1*
3 [207] RAILIMO, Matti 55.18 4.10/1* 8.01/1* 10.33/1* 12.20/1* 16.24/1* 18.03/1* 19.07/1* 21.06/1* 22.48/1* 29.02/1*
SOC Heinola 4.10/1* 3.51/1* 2.32/1* 1.47/1* 4.04/1* 1.39/4 1.04/1* 1.59/1* 1.42/1* 6.14/4
37.55/2 47.42/3 49.28/3 53.21/3 54.55/3 55.18/3
8.53/6 9.47/6 1.46/1* 3.53/6 1.34/1* 0.23/3
4 [181] KMIECIŃSKI, Józef 56.34 4.54/3 10.42/5 15.56/6 17.57/5 24.06/5 25.33/5 28.33/6 32.22/6 34.32/6 39.22/5
PUKS Młode Orły 4.54/3 5.48/6 5.14/6 2.01/3 6.09/6 1.27/2 3.00/6 3.49/5 2.10/2 4.50/3
47.04/5 50.31/4 53.15/4 54.05/4 56.11/4 56.34/4
7.42/5 3.27/1* 2.44/6 0.50/2 2.06/3 0.23/3
5 [12] SIKORA, Miroslav 57.49 5.11/4 9.53/3 13.10/3 15.32/3 21.13/3 23.11/3 25.03/3 27.38/4 30.12/4 37.49/4
Banik Ostrava OKD 5.11/4 4.42/4 3.17/3 2.22/4 5.41/4 1.58/5 1.52/4 2.35/4 2.34/5 7.37/5
44.51/4 51.45/5 54.06/5 55.15/5 57.25/5 57.49/5
7.02/4 6.54/4 2.21/4 1.09/4 2.10/5 0.24/5
6 [186] WASILEWSKI, Stanisław 63.49 4.26/2 8.25/2 11.14/2 13.01/2 17.19/2 18.47/2 20.33/2 24.48/2 27.51/2 46.35/6
PUKS Młode Orły 4.26/2 3.59/2 2.49/2 1.47/1* 4.18/2 1.28/3 1.46/3 4.15/6 3.03/6 18.44/6
50.59/6 57.53/6 60.02/6 61.34/6 63.25/6 63.49/6
4.24/3 6.54/4 2.09/3 1.32/5 1.51/2 0.24/5
[11] DVOŘÁK, Vlastimil DNF / / / / / / / / / /
Banik Ostrava / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M75-80 1.9km 0m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-72 3-39 4-68 5-71 6-61 7-78 8-99
1 [327] PIETKIEWICZ, Waldemar 32.57 2.51/2 7.11/1* 15.20/1* 17.48/1* 23.32/1* 27.44/1* 29.59/1* 32.25/1* 32.57/1*
WKS Grunwald Poznań 2.51/2 4.20/1* 8.09/2 2.28/1* 5.44/2 4.12/1* 2.15/1* 2.26/2 0.32/2
2 [274] BOLANOWSKI, Czesław 50.45 2.42/1* 24.25/2 30.29/2 33.14/2 38.20/2 45.53/2 48.17/2 50.20/2 50.45/2
UKS Orientuś Łódź 2.42/1* 21.43/2 6.04/1* 2.45/2 5.06/1* 7.33/2 2.24/2 2.03/1* 0.25/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M85 1.9km 0m 0k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [7] ZIELCZYŃSKI, Mieczysław 110.20110.20/1*
Atomy 110.20/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 2.6km 0m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-72 3-80 4-74 5-70 6-68 7-40 8-69 9-71 10-66
11-99
1 [43] SZABLA, Rafał 29.30 1.35/1* 7.47/8 10.04/6 12.22/4 17.33/1* 18.49/1* 21.24/2 23.32/1* 24.27/1* 27.27/1*
Farmazony O-Team 1.35/1* 6.12/10 2.17/2 2.18/1* 5.11/1* 1.16/2 2.35/4 2.08/1* 0.55/2 3.00/9
29.10/1* 29.30/2
1.43/8 0.20/6
2 [] GOLINOWSKA, Elżbieta 30.13 2.52/6 5.42/2 7.41/1* 10.03/1* 17.35/2 19.15/2 22.16/3 24.42/2 25.47/2 28.14/2
5 pa 2.52/6 2.50/1* 1.59/1* 2.22/3 7.32/6 1.40/7 3.01/5 2.26/3 1.05/5 2.27/7
29.58/2 30.13/3
1.44/9 0.15/1*
3 [221] ŁAZUKA, Klaudia 30.56 3.36/8 6.30/5 9.13/3 11.36/3 18.54/3 20.39/3 22.51/4 25.44/3 26.57/3 29.14/3
Tychy 3.36/8 2.54/2 2.43/4 2.23/4 7.18/4 1.45/9 2.12/2 2.53/5 1.13/7 2.17/5
30.40/3 30.56/4
1.26/2 0.16/2
4 [364] KANIA, Barbara 33.09 5.39/10 8.36/10 11.17/10 13.43/8 20.58/5 22.42/5 25.00/6 27.47/4 29.00/4 31.16/4
Indywidualnie 5.39/10 2.57/3 2.41/3 2.26/5 7.15/3 1.44/8 2.18/3 2.47/4 1.13/7 2.16/4
32.48/4 33.09/5
1.32/4 0.21/9
5 [354] ANDRADE PASTRO, Pietro 35.56 2.03/5 5.44/3 10.06/7 12.26/5 19.46/4 21.12/4 24.24/5 30.31/5 31.31/5 34.24/7
Indywidualnie 2.03/5 3.41/7 4.22/10 2.20/2 7.20/5 1.26/3 3.12/8 6.07/11 1.00/4 2.53/8
35.38/5 35.56/6
1.14/1* 0.18/3
6 [80] FILIPIAK, Agnieszka 36.03 1.50/2 4.59/1* 7.50/2 10.58/2 22.26/8 24.02/7 27.08/7 30.36/6 31.53/6 33.57/5
KS Hades Poznań 1.50/2 3.09/5 2.51/6 3.08/8 11.28/10 1.36/6 3.06/6 3.28/8 1.17/9 2.04/3
35.41/6 36.03/7
1.44/9 0.22/11
7 [284] JURCZYK, Marta 36.11 1.50/2 7.13/6 10.00/4 16.42/10 23.05/10 24.16/9 29.10/8 31.24/7 32.16/7 34.10/6
UKS Sparta Czyżowice 1.50/2 5.23/8 2.47/5 6.42/11 6.23/2 1.11/1* 4.54/9 2.14/2 0.52/1* 1.54/1*
35.50/7 36.11/8
1.40/7 0.21/9
8 [366] KLIMASZ, Katarzyna 39.26 4.46/9 7.56/9 11.16/9 13.50/9 21.30/6 23.22/6 31.10/10 34.22/8 35.21/8 37.18/8
Indywidualnie 4.46/9 3.10/6 3.20/8 2.34/6 7.40/7 1.52/10 7.48/12 3.12/6 0.59/3 1.57/2
39.06/8 39.26/9
1.48/11 0.20/6
9 [367] KLIMASZ, Maria 43.13 2.56/7 5.59/4 10.02/5 13.26/6 22.33/9 24.05/8 29.21/9 35.26/9 36.33/9 41.27/9
Indywidualnie 2.56/7 3.03/4 4.03/9 3.24/9 9.07/9 1.32/5 5.16/11 6.05/10 1.07/6 4.54/10
42.54/9 43.13/10
1.27/3 0.19/4
10 [289] KWIATKOWSKI, Lubomir 45.23 1.57/4 7.32/7 10.42/8 13.41/7 21.56/7 33.10/10 36.21/11 39.44/10 41.07/10 43.28/10
UKS Sparta Czyżowice 1.57/4 5.35/9 3.10/7 2.59/7 8.15/8 11.14/12 3.11/7 3.23/7 1.23/10 2.21/6
45.04/10 45.23/11
1.36/6 0.19/4
11 [337] PUŁCZYŃSKA, Agnieszka 66.53 6.40/11 13.00/11 18.13/11 25.16/11 44.22/11 46.48/11 51.51/12 56.44/11 58.44/11 63.46/11
WKS Wawel Kraków 6.40/11 6.20/11 5.13/12 7.03/12 19.06/12 2.26/11 5.03/10 4.53/9 2.00/12 5.02/11
66.30/11 66.53/12
2.44/12 0.23/12
12 [370] LITYŃSKI, Adam 73.25 11.00/12 26.35/12 31.40/12 37.12/12 49.16/12 50.47/12 52.56/13 63.38/12 65.07/12 71.31/12
Indywidualnie 11.00/12 15.35/12 5.05/11 5.32/10 12.04/11 1.31/4 2.09/1* 10.42/12 1.29/11 6.24/12
73.05/12 73.25/13
1.34/5 0.20/6
13 [379] SZRAMKA, Przemysław 31947.18 / / / / / / -407.79/1* / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ -345.74/1*
/ /
[220] BLIMKE-DEREŃ, Dalia NKL-bPK 3.45/ 6.48/ 9.44/ 12.42/ 19.43/ 21.25/ 23.52/ 26.48/ / 34.26/
Tychy 3.45/ 3.03/ 2.56/ 2.58/ 7.01/ 1.42/ 2.27/ 2.56/ / /
36.14/ 36.36/
1.48/ 0.22/
[356] BARBIEUX, Julien NKL-bPK 2.08/ 6.34/ / 11.09/ 17.48/ 21.18/ 31.12/ 35.06/ 36.33/ 38.46/
Indywidualnie 2.08/ 4.26/ / / 6.39/ 3.30/ 9.54/ 3.54/ 1.27/ 2.13/
39.56/ 40.10/
1.10/ 0.14/
[19] OLEJNIK, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
Biegun / / / / / / / / / /
/ /
/ /
[281] GRZEGOCKA-JURCZYK, Aleksandra DNF / / / / / / / / / /
UKS Sparta Czyżowice / / / / / / / / / /
/ /
/ /
[365] KLESZCZYŃSKI, Dawid DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ /
/ /
|