Wyniki sztafet 28.09.2019 20:48:08
MMM2019
===Podkarpacki OZOS===============================================================================================================================Orienteering Organiser===
Wstepne wyniki zawodów: K14 3.5- 4.4km 0- 0m 9-9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 25 WKS Wawel I 73.37 LAMPARSKA, Maja 21.45/1 MICHNO, Marta 32.21/6 54.06/2 NIESSNER, Pola 19.31/1 73.37/1
2 27 WKS Wawel II 76.54 BISKUPSKA, Julia 22.04/2 OLEJNIK, Jaśmina 28.55/4 50.59/1 SŁOŃSKA, Antonina 25.55/4 76.54/2
3 28 KS Kościelec Chrzanów 84.39 PODGÓRSKA, Gabriel 32.29/6 PODGÓRSKA, Marta 27.36/1 60.05/3 LECHOWSKA, Agata 24.34/2 84.39/3
4 24 UKS Azymut Dębów 84.59 PIESTRAK, Aleksand 29.33/3 KOTLIŃSKA, Kamila 30.43/5 60.16/4 KIEŁB, Patrycja 24.43/3 84.59/4
5 22 WKS Wawel III 94.12 KURTYCZ, Natalia 32.40/7 ZAWADA, Zuzanna 28.39/3 61.19/6 PUŁCZYŃSKA, Hanna 32.53/6 94.12/5
6 23 WKS Wawel IV 99.47 SIEK, Barbara 32.14/4 HAŁUCHA, Milena 36.45/7 68.59/7 MOSZKOWICZ, Julia 30.48/5 99.47/6
7 21 UKS Kometa Gliwice I 101.35 WIKTORIA, Wiktor 33.28/8 DZIUBA, Justyna 27.49/2 61.17/5 MYŚLIWIEC, Aleksan 40.18/7 101.35/7
8 26 MKS San Jarosław 152.27 GRABOWSKA, Zuzanna 32.16/5 KOTYLAK, Wiktoria 45.03/8 77.19/8 MARCINKIEWICZ, Jus 75.08/8 152.27/8
Wstepne wyniki zawodów: KM10 3.4- 4.0km 0- 0m 7-7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 43 UKS Patria Młynne | 57.23 MORDARSKI, Oskar 19.24/1 ZELEK, Martyna 19.42/1 39.06/1 FITRZYK, Magdalena 18.17/2 57.23/1
2 45 UKS Patria Młynne II 79.10 KURNYTA, Dawid 36.32/5 ZELEK, Filip 29.42/3 66.14/3 BAŁAZIŃSKI, Antoni 12.56/1 79.10/2
3 44 UKS Azymut Dębów 91.10 JUCHA, Weronika 26.06/2 WOJCIECHOWSKA, Hon 26.10/2 52.16/2 WYCZARSKA, Maria 38.54/5 91.10/3
4 46 UKS Patria III / Orlik 94.37 BOŁOZ, Sebastian 36.21/4 JUSZCZAK, Antoni 35.01/4 71.22/4 HEC. Patryk 23.15/4 94.37/4
5 41 WKS Wawel 112.04 BISKUPSKA, Małgorz 36.06/3 BREKSA, Blanka 55.28/5 91.34/5 ZASADZKI, Tymoteus 20.30/3 112.04/5
42 UKS Kometa UKS AzymutPK 56.00 JANAS, Aleksander PK 16.09/6 PIESTRAK, KarolinaPK 20.16/6 PK 36.25/6 ŁAKOMY, Karolina PK 19.35/6 PK 56.00/6
Wstepne wyniki zawodów: M14 3.5- 4.4km 0- 0m 9-9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 1 WKS Wawel I 64.49 PISAREK, Kordian 20.40/1 ŻESŁAWSKI, Jakub 21.26/1 42.06/1 WÓJCIK, Paweł 22.43/1 64.49/1
2 7 KS Kościelec Chrzanów 74.27 MIŚKÓW, Krzysztof 20.42/2 KLAKLA, Kacper 30.39/3 51.21/2 CHODLEWSKI, Antoni 23.06/2 74.27/2
3 3 WKS Wawel II 99.06 PUŁCZYŃSKI , Jerem 32.27/6 GRZGORCZYK, Borys 31.35/4 64.02/4 TARNOWSKI, Przemys 35.04/3 99.06/3
4 4 UKS Kometa Gliwice I 99.10 KOCHOŃ, Julia 31.05/4 MARSZAŁEK, Patryk 28.37/2 59.42/3 MARSZAŁEK, Dawid 39.28/4 99.10/4
5 2 LKS Górzanka Nawojowa 112.24 PUDEŁEK, Jowita 26.51/3 ŚLUSARCZYK, Paweł 44.10/7 71.01/6 MIGACZ, Dawid 41.23/5 112.24/5
6 5 UKS Azymut Dębów 127.00 LIS, Antoni 32.13/5 MARKOWSKI, Jakub 38.16/5 70.29/5 KRUK, Wojciech 56.31/7 127.00/6
7 6 Podkarpackie 147.18 HEJSAK, Maciej 45.55/7 CZAJKA, Piotr 57.44/8 103.39/7 KRUK, Jakub 43.39/6 147.18/7
8 UKS Kometa Gliwice II NKL KLOC, Olaf NKL-bPK / BARTOŃ, Bartosz 39.04/6 NKL / POLEWKA, Julianna / NKL /
Wstepne wyniki zawodów: OPEN 4.1- 4.9km 0- 0m 10-10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 52 UKS Patria Młynne 91.44 BAŁAZIŃSKI, Karol 36.29/1 FITRZYK, Krzysztof 26.04/1 62.33/1 ZELEK, Klaudia 29.11/2 91.44/1
2 51 Szarotki 164.19 OLEKSAK, Marek 87.17/2 KRUK, Zbigniew 52.40/2 139.57/2 KLIMASZ, Józef 24.22/1 164.19/2
|