Międzyczasy - sztafety 14V
Class results for teams 2010-05-15 20:37:35
KMP 2010r1 - sztafety
UWAGA!!! Ze względu na bardzo późne zmiany nazwiska mogą się nie zgadzać w kilku sztafetach. Oficjalne wyniki są w pliku z wynikami (nie międzyczasami - tym).
Final class results: K 0.0- 0.0km 0- 0m 19-19k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3 4* 5 6 7 8 9 10 11* 12 13 14 15 16 17 18 19
1 2 G18 103 WKS Flota Gdynia 1 141.10 Wieleba Marlena '8 50.14/6 Morawska Anna '93 46.39/1 96.53/2 Lajn Daria '89 M 44.17/1 141.10/1
1: 2.05 4.41 7.14 14.01 23.03 24.46 26.45 28.56 30.30 34.22 37.27 39.58 41.58 42.34 45.06 46.52 47.44 48.43 49.21 50.14
2: 3.03 4.31 6.40 9.36 13.45 20.48 21.50 23.51 25.29 29.12 33.10 34.26 36.14 36.47 39.09 43.10 44.18 45.11 45.47 46.39
3: 2.21 4.07 7.14 9.54 11.50 20.13 23.10 24.48 26.05 29.38 32.52 33.34 36.50 37.24 39.31 40.57 41.53 42.39 43.22 44.17
2 1 K30 102 WKS Wawel Kraków 1 146.36 Dyzio Natalia '92 45.19/3 Bączek-Motała Barb 48.39/2 93.58/1 Faron Paulina '91 52.38/6 146.36/2
1: 3.08 5.07 7.17 10.33 16.44 18.39 20.22 22.17 23.55 28.10 31.37 33.30 35.42 36.31 38.52 41.07 42.19 43.30 44.17 45.19
2: 3.15 5.20 7.45 11.08 13.23 17.42 22.18 24.39 26.39 31.42 35.19 36.21 38.23 39.45 42.17 44.45 45.51 46.48 47.41 48.39
3: 3.00 4.44 7.10 17.46 22.33 28.04 28.53 31.00 32.43 36.37 39.24 41.37 43.11 44.12 46.44 49.23 50.13 51.00 51.43 52.38
3 0 W81 101 OSiR Góra Kalwaria 146.59 Wicha Małgorzata ' 47.25/5 Machowska Weronika 53.11/5 100.36/5 Wicha Iwona '87 M 46.23/3 146.59/3
1: 2.40 5.16 7.23 10.30 12.54 18.06 21.21 23.25 25.25 29.17 33.05 35.43 38.04 38.57 41.22 43.13 44.26 45.36 46.23 47.25
2: 3.49 5.22 11.12 15.04 20.52 22.39 26.27 28.35 30.24 34.08 37.24 38.49 44.26 45.23 47.10 49.29 50.36 51.28 52.13 53.11
3: 2.31 6.03 9.05 12.35 17.01 20.08 21.39 23.26 25.07 32.21 35.28 36.32 38.10 39.19 41.26 42.58 44.03 44.51 45.35 46.23
4 4 D95 105 Śląsk Wrocław 1 153.58 Wiśniewska Hanna ' 39.52/1 Karwatka Agata '85 60.01/11 99.53/4 Koślacz Julia '84 54.05/7 153.58/4
1: 2.09 4.37 6.54 9.33 14.16 17.12 18.02 19.48 21.12 24.45 27.41 28.54 30.49 32.14 33.45 36.20 37.18 38.10 38.58 39.52
2: 4.13 5.42 8.28 12.19 31.48 33.45 35.17 37.08 38.53 42.58 47.30 48.47 51.17 52.17 54.13 56.02 57.14 58.09 58.54 60.01
3: 3.21 8.26 14.21 18.44 21.12 24.56 29.46 31.49 33.24 36.38 40.01 41.31 43.20 44.46 46.50 50.47 51.51 52.41 53.16 54.05
5 6 G18 107 WKS Flota Gdynia 2 154.24 Nowak Beata '73 II 50.20/7 Morawska Irena '62 57.55/10 108.15/9 Depta Monika '70 M 46.09/2 154.24/5
1: 2.29 5.03 7.27 10.52 17.03 18.56 20.37 22.36 24.27 29.01 32.58 34.32 37.23 38.07 44.34 46.23 47.32 48.29 49.17 50.20
2: 3.38 6.15 8.51 13.11 16.05 23.46 27.32 30.03 32.06 36.46 43.41 44.52 47.30 48.31 50.57 53.35 54.41 55.49 56.43 57.55
3: 4.27 5.59 8.00 11.23 14.58 20.53 21.35 23.29 24.55 28.07 31.23 36.38 38.33 39.06 40.49 42.47 43.43 44.25 45.20 46.09
6 7 E71 108 Azymut Pabianice 155.23 Pabich Maria '82 M 44.41/2 Biniecka Małgorzat 53.57/6 98.38/3 Majchrzak Marta '9 56.45/10 155.23/6
1: 2.16 5.18 7.13 10.27 12.49 18.03 21.08 23.36 25.20 28.59 32.12 33.38 35.36 36.34 38.37 40.50 41.48 42.42 43.37 44.41
2: 3.55 5.47 8.37 12.45 18.19 22.35 23.50 26.27 28.20 33.45 37.54 39.32 42.19 43.09 47.20 49.41 50.50 51.53 52.43 53.57
3: 3.22 6.06 15.31 20.14 27.33 29.31 31.17 33.35 35.49 40.56 45.26 46.24 48.07 48.43 50.40 52.36 53.50 54.52 55.43 56.45
7 11 K30 112 WKS Wawel Kraków 2 160.22 Eterlle-Biederman 57.19/12 Karnia-Biskupska A 52.57/4 110.16/10 Krzystanek Aldona 50.06/4 160.22/7
1: 2.42 9.38 14.49 18.10 20.43 24.06 27.31 30.39 32.17 39.14 43.02 44.27 46.28 47.51 50.20 53.35 54.42 55.39 56.20 57.19
2: 4.26 6.15 9.19 13.05 19.30 21.40 23.56 26.17 28.18 33.04 37.01 39.11 41.44 43.11 46.36 48.37 49.47 50.50 51.49 52.57
3: 3.14 5.24 8.25 12.56 18.16 23.53 24.47 27.07 28.48 33.10 36.30 37.31 39.44 40.19 43.26 46.07 47.12 48.09 49.03 50.06
8 12 G18 113 WKS Flota Gdynia 3 161.25 Lińska Angelika '9 50.37/8 Schmidt Angelika ' 56.02/8 106.39/7 Morawska Urszula ' 54.46/9 161.25/8
1: 2.56 4.58 7.15 10.31 12.52 18.01 21.10 23.27 25.21 29.02 32.13 34.13 37.28 38.07 44.35 46.17 48.11 49.05 49.46 50.37
2: 2.38 4.52 8.21 12.51 18.30 22.49 27.54 31.17 33.06 37.46 43.19 44.29 46.57 47.41 50.04 51.53 52.55 54.00 54.51 56.02
3: 3.34 5.50 8.33 12.10 17.17 27.16 28.16 30.39 32.20 37.05 40.53 42.57 46.38 47.14 49.22 51.09 52.09 53.06 53.48 54.46
9 3 E75 104 Orientuś Łódź 1 164.15 Ewiak Alicja '87 45.28/4 Paszyńska Kalina ' 68.02/13 113.30/12 Gwóźdź Ewa '90 I 50.45/5 164.15/9
1: 2.21 5.17 7.19 10.35 17.01 18.50 20.31 22.27 24.24 28.56 32.31 33.31 35.42 36.34 38.46 41.10 42.20 43.33 44.18 45.28
2: 5.35 7.33 13.26 19.35 21.57 28.41 32.43 41.44 44.03 48.35 52.30 55.19 57.46 58.48 61.57 63.47 64.56 65.53 66.49 68.02
3: 3.49 5.27 9.05 13.07 17.21 21.10 22.06 25.09 26.50 30.50 33.57 36.14 39.57 40.30 42.35 46.53 48.11 49.09 49.53 50.45
10 10 D95 111 Śląsk Wrocław 3 178.26 Koconka Anna '90 50.52/10 Lubak Kamila '91 57.15/9 108.07/8 Donczew Anna '93 70.19/12 178.26/10
1: 2.18 4.50 7.29 10.37 17.13 22.15 23.10 28.00 29.44 34.01 37.37 39.16 41.24 42.26 45.20 47.09 48.08 49.10 49.51 50.52
2: 3.35 6.46 10.50 14.58 18.20 24.03 28.31 31.46 33.34 38.37 42.42 44.26 47.11 48.10 50.32 53.02 54.14 55.16 56.10 57.15
3: 4.48 10.31 13.39 18.01 29.02 31.16 33.58 44.05 46.03 51.14 55.16 56.16 59.13 60.08 62.33 66.23 67.43 68.37 69.19 70.19
11 13 K30 114 WKS Wawel Kraków 3 178.39 Baran Karolina '93 54.28/11 Dyzio Katarzyna '8 55.50/7 110.18/11 Leśniak Magdalena 68.21/11 178.39/11
1: 3.00 5.09 7.27 10.47 17.53 20.18 22.18 28.07 29.57 34.30 38.27 39.49 42.18 43.43 46.43 49.19 50.52 52.20 53.26 54.28
2: 2.59 6.23 10.24 16.22 21.44 26.11 27.02 29.10 31.12 35.56 39.53 42.18 44.33 46.05 49.20 51.25 52.35 53.39 54.41 55.50
3: 4.56 7.13 13.06 17.35 20.18 25.59 30.50 42.00 43.42 48.22 52.04 54.03 56.46 57.36 60.30 64.24 65.31 66.31 67.15 68.21
12 8 D95 109 Śląsk Wrocław 2 188.47 Szubka Barbara '91 50.50/9 Richert Anna '83 49.58/3 100.48/6 Grzelak Agnieszka 87.59/14 188.47/12
1: 3.16 5.02 7.29 11.03 13.40 17.21 21.26 23.41 25.48 31.16 36.15 38.18 40.50 41.52 44.39 46.51 47.57 48.58 49.51 50.50
2: 3.36 6.46 10.50 14.54 21.03 23.05 25.36 27.45 29.49 34.19 37.51 38.56 41.00 42.02 43.49 46.01 47.18 48.10 48.56 49.58
3: 2.43 4.52 24.01 28.26 33.21 40.30 41.29 45.47 47.58 53.52 57.48 60.02 62.36 67.54 69.49 83.25 84.51 85.57 86.56 87.59
13 5 W88 106 Gwardia Warszawa 1 189.19 Patejko Patrycja ' 71.00/13 Trojecka Marta '83 64.07/12 135.07/13 Najman Natalia '88 54.12/8 189.19/13
1: 2.48 5.29 9.54 15.50 28.49 31.32 38.33 40.40 42.45 48.29 53.46 56.59 59.59 60.57 63.24 65.48 67.21 68.40 69.38 71.00
2: 3.37 6.20 11.15 15.28 21.35 30.30 31.41 34.30 37.01 42.38 47.02 48.43 51.13 52.35 55.48 59.23 60.45 61.52 62.53 64.07
3: 4.26 6.32 9.57 13.35 16.18 20.19 24.29 28.13 30.00 36.01 40.17 41.23 43.37 44.30 47.38 50.17 51.32 52.24 53.09 54.12
9 E75 110 Orientuś Łódź 2 DISQ Maguire Ewa '88 93.29/14 Chmielecka Małgorz / / Proga Katarzyna '8 71.41/13 DISQ /
1: 4.20 10.15 14.52 20.00 46.13 50.44 53.29 57.39 60.41 66.47 72.58 74.30 78.34 79.41 85.02 87.55 89.55 91.08 92.08 93.29
2:
3: 7.44 11.12 15.43 20.11 23.58 28.46 34.15 37.21 39.54 45.33 49.48 53.31 56.17 59.43 63.32 66.18 68.04 69.16 70.38 71.41
Final class results: KD+MD 0.0- 0.0km 0- 0m 8-8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3* 4 5 6 7 8
1 9 W88 90 Gwardia Warszawa 2 109.38 Urbaniak Jerzy '98 38.10/1 Janowski Bartłomie 39.53/2 78.03/2 Borkowski Maciej ' 31.35/2 109.38/1
1: 4.04 6.16 19.52 31.02 33.50 34.44 36.13 37.09 38.10
2: 4.24 5.36 17.56 28.03 32.59 34.08 38.17 38.47 39.53
3: 4.48 6.10 12.17 20.15 25.24 26.46 29.30 30.16 31.35
2 3 E75 84 UKS Orientuś Łódź 1 115.35 Świech Mateusz '98 52.26/4 Filipowska Aleksan 25.14/1 77.40/1 Zuchmański Przemys 37.55/4 115.35/2
1: 6.13 21.30 26.30 35.49 40.45 42.43 49.45 51.03 52.26
2: 4.03 5.21 8.45 16.58 19.40 21.30 23.27 24.13 25.14
3: 4.31 7.45 13.20 22.57 27.12 33.07 36.04 37.01 37.55
3 2 D95 83 WKS Śląsk Wrocław 119.44 Okarma Jacek '98 51.19/3 Mądra Paulina '98 41.00/3 92.19/4 Sosenko Szymon '98 27.25/1 119.44/3
1: 4.00 6.20 19.56 29.31 32.14 37.50 49.42 50.24 51.19
2: 4.42 16.14 21.11 31.03 36.00 37.01 38.54 39.55 41.00
3: 3.56 5.18 9.48 20.25 23.18 24.13 25.59 26.28 27.25
4 0 E71 81 Azymut Pabianice 136.57 Morawski Jakub '99 41.27/2 Siess Grzegorz '98 42.55/4 84.22/3 Kisielewicz Jakub 52.35/5 136.57/4
1: 7.34 8.32 12.46 24.37 31.42 37.52 39.21 40.22 41.27
2: 4.34 6.32 14.46 21.48 26.49 27.42 32.17 41.32 42.55
3: 3.39 9.22 35.10 42.15 45.27 46.20 50.05 50.42 52.35
5 1 P58 82 HKS Azymut Mochy 184.18 Woga Wiktoria '98 71.17/5 Seidel Julia '99 75.35/5 146.52/5 Cupryś Gracjan '99 37.26/3 184.18/5
1: 6.32 8.29 12.29 24.56 49.48 51.56 68.48 70.14 71.17
2: 10.51 12.37 34.57 49.12 52.38 53.47 73.41 74.26 75.35
3: 11.32 12.56 16.38 23.06 25.27 26.12 32.01 36.28 37.26
4 G14 85 UKS Siódemka Rumia DISQ Socik Mateusz '98 DISQ / Witke Jarosław '98 / DISQ / Stępień Bartosz '9 / DISQ /
1:
2:
3:
5 E75 86 Orientuś Łódź 2 PK nC 101.24 Pietek Jakub '00 nC 52.15/6 Rzeńca Krzysztof 'nC 27.09/6 nC 79.24/6 Paszyński Józef '5nC 22.00/6 nC 101.24/6
1: 8.01 13.02 26.40 37.35 40.43 42.52 49.47 51.00 52.15
2: 4.36 5.49 9.20 17.30 21.55 22.53 25.23 26.16 27.09
3: 3.34 4.26 8.24 14.01 17.30 19.06 20.29 21.05 22.00
7 K48 88 Kościelec Chrzan.PKnCDISQ Wziętek Barbara '9nCDISQ / Legięć Roksana '98nC 30.28/7 nCDISQ / Kulczycka DominikanC 27.34/7 nCDISQ /
1: 26.59 34.59 78.42
2: 6.03 7.32 13.23 21.42 24.35 25.40 28.42 29.17 30.28
3: 3.47 4.35 10.13 15.06 20.37 21.31 25.14 25.52 27.34
Final class results: KJ 0.0- 0.0km 0- 0m 16-16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3* 4 5 6 7 8* 9 10 11 12 13 14 15 16
1 2 E75 123 Orientuś Łódź 1 154.25 Bartczak Natalia ' 66.33/6 Ścieszko Natalia ' 45.20/1 111.53/4 Ewiak Natalia '92 42.32/1 154.25/1
1: 3.16 7.59 13.06 17.35 19.53 23.10 25.15 31.51 39.48 49.41 50.25 56.13 59.24 62.46 64.00 65.31 66.33
2: 4.28 7.02 10.26 12.09 15.55 20.42 23.52 28.15 32.06 35.27 36.24 39.50 41.27 42.33 43.29 44.24 45.20
3: 4.41 8.00 10.50 13.28 16.05 17.50 19.56 23.42 29.03 32.56 33.31 36.16 38.56 40.03 40.52 41.33 42.32
2 7 W03 128 Młode Orły NDM 155.01 Kubicka Zuzanna '9 50.23/2 Skrzypkowska Iwona 61.58/6 112.21/5 Kwiatkowska Olga ' 42.40/2 155.01/2
1: 3.57 6.50 10.42 15.14 18.12 20.56 24.26 28.57 34.16 37.30 38.09 42.20 45.43 47.01 48.19 49.19 50.23
2: 3.26 10.04 16.13 19.39 22.43 34.57 37.08 42.19 48.02 50.37 51.47 55.58 57.43 58.48 59.50 60.46 61.58
3: 3.15 7.28 10.27 12.09 16.26 18.21 20.13 24.08 27.39 32.35 33.12 37.20 38.39 39.52 40.46 41.34 42.40
3 4 W81 125 OSiR Góra Kalwaria 199.55 Urbanowicz Beata ' 64.50/5 Kołosińska Małgorz 85.43/8 150.33/8 Kluczka Aleksandra 49.22/3 199.55/3
1: 4.51 9.47 14.43 18.36 22.04 29.16 34.36 39.10 44.55 47.38 48.28 57.04 59.36 61.06 62.31 63.52 64.50
2: 4.59 9.33 17.18 24.05 31.01 37.43 50.16 56.48 62.35 66.14 67.02 71.29 80.02 82.13 83.24 84.29 85.43
3: 3.40 6.38 9.52 12.45 17.19 20.36 24.33 29.00 35.22 37.40 38.25 41.04 45.12 46.36 47.37 48.23 49.22
4 0 P40 121 LKO Leszno 205.02 Klimkowska Hanna M 42.06/1 Kropinska Agnieszk 58.26/5 100.32/1 Walczewska Marta ' 104.30/5 205.02/4
1: 2.54 6.20 9.28 11.02 14.44 20.55 22.36 26.41 29.52 32.25 33.18 36.15 38.48 39.39 40.30 41.10 42.06
2: 4.27 7.32 12.50 17.26 22.07 26.08 31.29 36.55 43.29 45.45 46.36 51.43 53.54 55.14 56.18 57.18 58.26
3: 8.36 15.00 20.26 33.16 37.27 42.46 47.42 57.45 75.00 84.55 85.45 90.18 94.48 99.23101.30103.43104.30
5 1 G14 122 UKS Siódemka Rumia 218.23 Lipieńska Paulina 85.21/8 Zamojska Ewelina ' 56.01/4 141.22/6 Kozieł Marta '92 77.01/4 218.23/5
1: 20.11 37.05 41.33 45.57 49.14 51.56 54.27 61.26 67.27 70.10 71.03 76.06 80.43 82.09 83.20 84.16 85.21
2: 3.10 11.28 15.49 23.29 25.51 27.40 29.26 33.29 39.35 41.54 42.36 45.58 52.27 53.34 54.29 55.07 56.01
3: 8.52 12.28 17.59 21.36 33.45 39.08 42.07 48.38 54.22 59.26 60.39 65.16 71.43 72.59 74.30 75.37 77.01
3 K31 124 UKS Patria Młynne DISQ Baluta Anna '92 II 57.21/3 Fitrzyk Katarzyna 51.00/2 108.21/2 Baluta Edyta '94 I DISQ / DISQ /
1: 8.29 10.31 17.39 20.08 23.29 29.05 34.24 39.03 43.05 48.07 48.45 51.20 53.33 54.29 55.40 56.21 57.21
2: 3.36 7.06 15.26 18.17 21.08 23.14 27.21 32.16 38.12 40.38 41.32 44.35 46.32 47.39 48.45 49.52 51.00
3: 3.45 7.54 11.30 19.05 21.34 26.17 38.27 41.25
5 E75 126 Orientuś Łódź 2 DISQ Banaś Aleksandra ' 71.10/7 Winczewska Beata ' 77.17/7 148.27/7 Hanuszkiewicz Karo DISQ / DISQ /
1: 3.31 15.03 19.37 26.10 28.53 34.20 41.40 47.15 54.05 58.10 59.00 63.24 65.37 67.14 68.52 69.50 71.10
2: 8.35 12.34 23.37 30.32 34.56 42.06 44.22 50.17 61.26 64.17 65.46 69.51 72.28 73.40 74.46 76.02 77.17
3: 5.13 11.24 15.50 19.20 35.01 38.23 59.08 81.10
6 P58 127 HKS Azymut Mochy DISQ Jęśkowiak Greta '9 58.00/4 Jęśkowiak Sara '93 51.47/3 109.47/3 Jąder Aneta '95 DISQ / DISQ /
1: 7.58 10.24 19.34 24.14 27.25 29.50 34.23 39.05 45.03 47.35 48.21 51.27 53.29 54.31 55.50 56.46 58.00
2: 3.48 7.29 14.41 17.41 22.31 25.24 27.33 32.30 36.38 41.23 42.34 46.05 47.33 48.43 49.39 50.40 51.47
3: 10.15 18.13 28.58 35.30 44.26 48.16 64.04 72.16 73.36
Final class results: KJM 0.0- 0.0km 0- 0m 15-15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3 4* 5 6 7 8* 9 10 11 12 13 14 15
1 11 Z06 142 Traper Złocieniec 137.00 Śmigiel Jolanta '9 51.28/4 Macul Martyna '95 48.14/4 99.42/2 Waszczuk Aleksandr 37.18/1 137.00/1
1: 4.14 5.39 9.24 17.01 21.52 24.34 29.09 34.00 36.37 40.12 41.13 43.08 45.32 47.00 50.24 51.28
2: 3.27 6.49 9.31 14.23 18.24 20.27 28.25 34.56 37.52 40.04 40.44 42.28 45.36 46.35 47.20 48.14
3: 3.40 5.59 8.31 14.59 17.36 20.02 23.35 27.05 28.22 30.47 31.33 32.50 34.32 35.28 36.25 37.18
2 7 D95 138 WKS Śląsk Wrocław 137.51 Stec Gabriela '94 46.39/2 Karbowiak Iga '95 46.46/3 93.25/1 Górczyk Aleksandra 44.26/5 137.51/2
1: 4.11 5.36 9.21 16.58 20.59 23.16 27.05 33.32 34.32 38.47 39.31 41.25 43.33 44.38 45.30 46.39
2: 3.33 6.06 8.43 13.20 18.51 21.55 25.51 31.16 33.14 36.13 39.44 41.23 43.33 44.38 45.35 46.46
3: 4.00 5.32 9.26 21.12 23.51 26.10 29.40 33.23 35.11 37.33 38.18 40.05 41.54 42.49 43.33 44.26
3 10 P58 141 HKS Azymut Mochy 150.57 Grabiec Magdalena 55.31/6 Świniarek Klaudia 52.35/6 108.06/5 Galla Katarzyna '9 42.51/4 150.57/3
1: 3.25 6.10 9.03 14.10 23.12 26.22 30.12 35.18 37.53 40.35 42.40 49.39 51.55 53.18 54.24 55.31
2: 7.08 9.07 13.57 21.01 24.37 29.34 33.59 38.45 41.15 44.00 45.01 46.56 49.10 50.27 51.30 52.35
3: 4.15 5.43 8.21 14.21 24.05 25.38 28.48 33.03 33.58 36.27 37.06 38.08 40.14 41.09 41.56 42.51
4 3 E75 134 Orientuś Łódź 1 160.52 Białkowska Aneta ' 54.38/5 Kaźmierczak Aneta 64.11/8 118.49/8 Stankiewicz Agata 42.03/3 160.52/4
1: 2.50 11.00 19.18 24.38 29.47 32.22 36.25 41.24 45.04 47.39 48.21 49.38 51.45 52.52 53.34 54.38
2: 3.43 5.23 8.29 13.02 17.47 20.19 37.51 42.41 44.01 47.22 48.16 58.54 61.11 62.08 63.10 64.11
3: 3.07 4.20 6.46 10.49 13.13 16.25 19.33 23.46 25.18 27.44 28.25 37.56 39.40 40.31 41.14 42.03
5 5 W07 136 Victoria Józefów 168.49 Żebrowska Barbara 50.02/3 Bargiel Monika '95 66.19/9 116.21/7 Drągowska Maria '9 52.28/8 168.49/5
1: 3.26 4.51 7.25 18.20 23.59 27.01 29.43 35.39 37.48 42.02 43.34 45.16 47.24 48.21 49.13 50.02
2: 4.50 7.59 12.09 23.56 29.46 34.59 39.53 48.13 50.25 54.24 55.33 57.41 61.30 63.21 64.48 66.19
3: 4.52 6.21 8.25 14.38 17.27 20.18 28.20 33.23 36.57 44.34 45.36 47.49 49.29 50.33 51.35 52.28
6 14 W88 145 Gwardia Warszawa 174.46 Kubera Dominika '9 59.55/9 Jędrzejewska Kinga 48.20/5 108.15/6 Bartosiak Paulina 66.31/11 174.46/6
1: 3.21 6.05 9.05 23.08 28.59 32.13 36.39 41.32 44.08 51.44 52.57 54.13 56.52 57.55 58.40 59.55
2: 5.03 6.31 9.55 14.29 17.50 21.06 25.01 29.37 35.26 38.16 39.14 40.49 45.12 46.16 47.19 48.20
3: 4.43 13.20 16.49 21.45 30.23 34.23 39.18 43.39 44.57 57.57 58.34 59.51 63.55 64.58 65.45 66.31
7 4 N61 135 UMKS Orkan Ostróda 175.25 Rogala Małgorzata 60.02/10 Kupniewska Patrycj 44.05/2 104.07/4 Lipowska Paulina ' 71.18/12 175.25/7
1: 4.13 6.00 9.06 22.58 29.02 32.17 36.45 41.35 46.20 51.43 52.54 54.12 56.56 58.06 58.51 60.02
2: 4.59 6.18 9.44 14.19 17.44 20.52 24.51 29.26 32.59 35.35 36.49 38.12 40.37 41.48 42.55 44.05
3: 18.20 20.34 23.35 29.21 34.11 38.35 43.30 47.52 49.10 62.08 62.46 64.02 68.06 69.22 70.08 71.18
8 8 G27 139 GKS Luzino 186.59 Nadolska Dominika 58.33/8 Zawielak Anna '94 81.04/11 139.37/10 Sicha Sandra '95 I 47.22/7 186.59/8
1: 10.29 22.11 25.55 31.32 34.54 38.44 42.25 46.26 47.39 49.54 51.57 53.40 55.26 56.37 57.27 58.33
2: 5.10 11.29 16.18 39.30 47.01 52.37 58.08 63.40 67.19 71.10 72.25 73.55 77.09 78.27 79.55 81.04
3: 3.22 5.23 8.25 12.50 16.57 19.27 23.32 27.40 35.24 38.15 39.07 42.18 44.25 45.27 46.17 47.22
9 6 G14 137 Siódemka Rumia 1 197.39 Kantecka Michalina 69.26/12 Kuźba Justyna '94 88.28/13 157.54/12 Zamojska Angelika 39.45/2 197.39/9
1: 19.16 20.24 24.17 28.46 33.29 37.07 40.50 45.55 47.45 51.28 53.43 55.05 65.58 67.16 68.05 69.26
2: 3.25 4.50 7.38 37.09 40.20 47.46 51.57 57.17 60.09 75.46 76.30 82.46 85.34 86.34 87.26 88.28
3: 2.38 5.01 9.59 15.57 19.55 22.00 25.09 28.54 30.07 33.14 33.56 35.13 37.06 38.11 38.52 39.45
10 1 K48 132 Kościelec Chrzanów 205.10 Michałek Daria ' 105.21/15 Leśniak Kinga '95 42.41/1 148.02/11 Bramboszcz Małgorz 57.08/9 205.10/10
1: 10.32 22.32 37.15 51.42 59.34 65.46 78.25 85.43 87.45 92.47 94.55 97.46100.43102.39103.57105.21
2: 3.08 5.39 10.34 15.42 20.42 22.43 26.12 30.13 32.42 35.02 35.41 37.30 39.33 40.41 41.48 42.41
3: 3.44 8.19 12.44 18.00 27.19 32.54 36.35 41.34 43.39 48.19 49.11 50.41 53.58 55.01 55.53 57.08
11 12 P35 143 UKS Arkady Raszków 208.29 Brajer Dominika '9 40.14/1 Sobańska Patrycja 60.19/7 100.33/3 Skoczylas Kinga '9 107.56/14 208.29/11
1: 3.37 5.58 9.17 13.55 19.33 21.24 24.47 28.45 29.51 32.05 32.51 35.08 36.54 38.08 39.08 40.14
2: 10.47 15.56 19.55 27.30 33.14 36.04 40.12 44.49 48.02 51.08 52.07 54.42 57.02 58.12 59.13 60.19
3: 3.04 17.01 43.14 49.30 57.55 62.15 73.23 83.06 87.43 90.14 91.04101.17103.50105.15106.37107.56
12 9 E75 140 Orientuś Łódź 2 245.30 Garmulewicz Maja ' 86.54/13 Horbaczewska Joann 85.22/12 172.16/13 Świech Wiktoria '9 73.14/13 245.30/12
1: 5.48 9.03 24.19 39.30 45.15 50.39 56.17 65.33 71.23 76.03 77.20 80.39 83.13 84.33 85.38 86.54
2: 16.30 18.53 24.01 41.37 50.37 56.49 64.32 69.57 71.27 75.34 76.28 77.59 81.55 83.07 84.11 85.22
3: 4.37 6.55 9.58 26.44 32.06 34.28 39.43 46.59 53.22 56.18 59.46 62.53 69.13 70.16 72.07 73.14
0 S51 131 UKS Refleks Rybnik DISQ Kurek Elżbieta '94 92.34/14 Wąsiewicz Anna '95 DISQ / DISQ / Kasza Izabela '94 63.16/10 DISQ /
1: 6.21 9.27 19.25 39.15 54.58 59.53 66.19 72.56 76.48 79.59 82.14 84.22 88.16 89.53 91.03 92.34
2: 20.13 24.20 41.26 69.48 73.22
3: 9.59 12.02 15.02 22.54 32.28 36.36 40.40 46.49 48.04 52.26 53.51 55.14 59.59 61.05 62.12 63.16
2 D23 133 UKS Tukan Iwiny DISQ Kanikowska Dominik 57.32/7 Rygiel Paulina '95 DISQ / DISQ / Haniszewska Angeli 45.41/6 DISQ /
1: 4.15 6.03 9.08 23.03 27.56 32.16 36.35 41.34 44.13 47.47 48.44 51.21 54.22 55.48 56.34 57.32
2: 14.10 19.00 46.11
3: 4.35 7.14 12.10 17.19 22.17 24.15 27.33 31.47 32.59 37.00 37.45 40.25 43.11 44.17 44.56 45.41
13 G14 144 Siódemka Rumia 2 DISQ Tomoń Katarzyna '9 66.20/11 Wiśniewska Edyta ' 71.01/10 137.21/9 Czerwionka Monika DISQ / DISQ /
1: 19.15 20.25 24.22 28.42 32.09 35.23 46.16 50.26 55.20 58.02 58.59 61.07 62.49 63.55 65.28 66.20
2: 7.23 14.09 17.58 40.21 44.24 50.57 55.05 60.35 61.39 64.12 64.55 66.14 67.58 68.57 70.02 71.01
3: 11.18 15.22 33.04 115.13
Final class results: KM 0.0- 0.0km 0- 0m 11-11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3 4* 5 6 7 8 9 10 11
1 8 P58 159 HKS Azymut Mochy 1 113.29 Kalitka Katarzyna 40.17/5 Galla Zofia '98 II 33.52/1 74.09/1 Mirecka Katarzyna 39.20/4 113.29/1
1: 3.12 5.57 15.18 18.41 24.48 31.35 33.36 35.07 36.49 38.09 39.21 40.17
2: 4.32 5.59 9.19 13.06 21.44 26.02 26.54 28.17 30.22 31.41 32.40 33.52
3: 4.47 6.37 10.57 14.34 24.26 28.15 29.08 30.38 35.42 37.14 38.14 39.20
2 13 Z06 164 Traper Złocieniec 118.22 Śmigiel Barbara '9 46.32/6 Pomian Sandra '97 39.24/5 85.56/4 Maciejewska Angeli 32.26/1 118.22/2
1: 3.19 7.41 10.58 15.07 28.40 31.47 37.48 39.35 42.45 44.19 45.20 46.32
2: 6.39 8.39 13.32 17.52 23.48 26.16 30.31 33.03 36.23 37.31 38.26 39.24
3: 6.39 8.59 11.16 17.21 22.39 25.07 25.44 27.40 29.49 30.40 31.31 32.26
3 7 W03 158 Młode Orły NDM 123.53 Selwon Justyna '96 33.34/2 Szmulkowska Magdal 40.53/6 74.27/3 Wańczyk Zuzanna '9 49.26/8 123.53/3
1: 3.47 6.21 9.35 12.24 19.38 24.11 26.21 27.57 31.03 31.56 32.39 33.34
2: 6.00 9.05 12.58 17.50 28.04 32.43 33.46 35.10 37.19 38.52 39.51 40.53
3: 2.47 10.23 22.41 28.32 34.35 38.50 39.30 40.45 46.43 47.38 48.42 49.26
4 2 P69 153 Grunwald Poznań 124.48 Hornik Aleksandra 37.43/4 Klimczak Wiktoria 36.32/4 74.15/2 Lewandowska Paulin 50.33/10 124.48/4
1: 2.52 4.52 7.57 10.59 22.04 24.51 30.49 31.52 34.34 35.42 36.34 37.43
2: 3.44 8.35 11.57 15.38 24.23 28.37 29.42 31.03 32.53 34.22 35.20 36.32
3: 6.33 9.01 23.04 28.48 36.12 39.10 39.48 41.05 47.05 48.29 49.26 50.33
5 11 E75 162 UKS Orientuś Łódź 136.23 Kordala Małgorzata 54.46/8 Banaś Agnieszka '9 35.20/3 90.06/5 Kaźmierczak Marzen 46.17/6 136.23/5
1: 6.27 8.30 18.24 22.31 31.53 35.15 37.58 49.36 51.48 52.56 53.38 54.46
2: 3.33 5.25 8.46 13.20 24.19 26.53 27.34 29.09 31.47 33.19 34.07 35.20
3: 3.43 7.10 10.20 24.22 36.18 38.24 40.08 41.22 43.14 44.15 45.23 46.17
6 5 P35 156 UKS Arkady Raszków 136.36 Kulas Joanna '96 37.40/3 Skrzypczak Paulina 53.02/8 90.42/7 Matyba Anna '96 45.54/5 136.36/6
1: 3.15 5.56 15.17 18.39 25.30 28.53 30.41 32.33 34.28 35.38 36.32 37.40
2: 6.22 13.44 21.10 26.42 38.55 42.07 44.07 46.07 49.19 50.50 51.57 53.02
3: 3.49 9.09 15.46 19.09 35.09 37.34 39.32 40.49 42.40 43.35 44.55 45.54
7 1 K30 152 WKS Wawel Kraków 157.56 Listek Marta '99 72.35/11 Bączek Dominika '9 35.16/2 107.51/8 Sobas Aleksandra ' 50.05/9 157.56/7
1: 4.11 8.34 39.32 45.07 56.22 59.58 61.03 62.30 66.11 68.03 71.27 72.35
2: 6.37 8.13 12.33 16.03 23.32 26.23 27.56 29.56 32.12 33.16 34.22 35.16
3: 4.12 6.36 9.24 24.27 32.52 38.44 39.32 40.41 47.00 48.00 48.59 50.05
8 4 D93 155 MKS Paulinum JG 165.49 Wierzba Wiktoria ' 74.36/12 Jankowska Joanna ' 57.28/9 132.04/10 Plesińska Klaudia 33.45/2 165.49/8
1: 4.26 7.57 39.37 45.12 55.14 63.30 65.36 67.58 70.45 72.24 73.26 74.36
2: 6.11 8.44 22.47 28.33 36.41 41.14 42.37 46.15 52.20 54.25 56.20 57.28
3: 3.28 5.38 8.18 12.08 21.55 24.21 25.24 27.07 29.43 31.28 32.34 33.45
9 3 E71 154 Azymut Pabianice 174.39 Waliszewska Katarz 65.49/10 Jaśkiewicz Magdale 62.05/10 127.54/9 Kaczyk Klaudia '97 46.45/7 174.39/9
1: 7.30 20.16 25.42 35.36 46.06 51.47 52.57 58.37 61.09 62.47 64.17 65.49
2: 16.20 19.03 24.11 34.15 45.17 48.59 50.19 52.35 58.04 59.49 61.05 62.05
3: 5.54 9.05 12.42 18.40 25.42 33.13 34.13 41.19 43.18 44.43 45.59 46.45
10 12 G18 163 WKS Flota Gdynia 189.57 Morawska Zuzanna ' 57.29/9 Andrzejewska Agnie 98.35/11 156.04/11 Morawska Maja '96 33.53/3 189.57/10
1: 19.15 20.49 25.34 34.56 44.39 47.52 49.00 50.23 54.28 55.43 56.31 57.29
2: 4.58 8.20 49.16 69.45 78.23 83.01 83.57 89.22 94.38 96.20 97.26 98.35
3: 3.27 5.13 8.06 12.39 18.43 22.14 23.00 28.50 31.09 32.12 32.58 33.53
0 D45 151 ECHO Twardogóra Cych Weronika ' 32.25/1 Olszańska Maja ' / / Idczak Ola ' / /
1: 2.51 4.55 8.31 11.27 18.12 21.39 22.43 27.25 29.00 30.15 31.23 32.25
2:
3:
6 W04 157 UOLKA Ostrów M. PKnC 186.51 Bek Aleksandra '97nC 59.25/13 Lędzioszek KarolinnC 65.19/12 nC 124.44/12 Rosińska AleksandrnC 62.07/11 nC 186.51/11
1: 4.23 7.51 17.08 28.11 35.30 39.14 41.15 49.48 55.34 56.45 58.25 59.25
2: 5.28 7.54 38.02 43.36 51.04 54.02 54.42 55.58 61.52 63.21 64.18 65.19
3: 9.07 12.20 15.57 21.54 36.46 41.00 43.33 45.35 57.02 58.46 60.45 62.07
9 W81 160 Góra Kalwaria PK nC 139.53 Rosochacka AleksannC 46.05/14 Rosochacka KarolinnC 52.35/13 nC 98.40/13 Urbanowicz Kinga 'nC 41.13/12 nC 139.53/12
1: 6.28 8.27 18.28 22.29 30.55 33.55 34.45 36.24 42.41 44.04 45.04 46.05
2: 7.16 9.23 21.27 26.18 38.36 41.44 42.35 44.06 48.20 49.47 51.23 52.35
3: 3.42 10.38 14.57 17.58 23.38 27.45 28.28 34.48 38.22 39.36 40.22 41.13
14 P40 165 LKO Leszno PK nC 137.58 Idczak Natalia '96nC 37.57/15 Szablewska Monika nC 52.52/14 nC 90.49/14 Świt Milena Maria nC 47.09/13 nC 137.58/13
1: 4.14 5.59 15.20 18.44 25.36 29.03 30.43 32.39 34.35 35.54 36.44 37.57
2: 5.02 8.37 13.34 22.43 35.08 39.36 40.59 45.08 48.58 50.27 51.40 52.52
3: 4.21 6.30 9.29 21.54 29.09 32.16 33.02 42.13 44.22 45.30 46.15 47.09
10 P58 161 HKS Azymut Mochy 2 DISQ Wierzbińska Domini 46.37/7 Grabiec Maria '98 44.04/7 90.41/6 Teichert Magdalena DISQ / DISQ /
1: 4.12 6.02 13.45 18.01 28.27 31.49 37.45 39.33 42.48 44.27 45.24 46.37
2: 9.53 12.54 16.49 20.30 30.01 33.10 35.08 37.12 40.26 41.52 43.05 44.04
3: 4.30 6.39 9.35 22.07 32.23 33.09 42.23 44.33 45.41 46.25 47.19
Final class results: KV 0.0- 0.0km 0- 0m 12-12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3* 4 5 6 7* 8 9 10 11 12
1 1 G18 172 WKS Flota Gdynia 169.36 Janicka Beata '64 43.19/1 Czabańska Małgorza 55.56/2 99.15/1 Porzycz Agata '60 70.21/2 169.36/1
1: 4.11 11.20 15.09 16.33 21.20 26.58 31.44 35.10 37.48 38.55 41.23 42.11 43.19
2: 4.42 17.21 21.10 28.05 30.06 35.35 42.06 46.58 50.27 51.35 53.29 54.27 55.56
3: 7.12 13.46 28.11 34.42 38.45 45.27 52.31 57.11 61.14 63.04 65.17 68.34 70.21
2 E75 173 Orientuś Łódź PK nC 155.37 Winczewska KatarzynC 44.49/2 Fastyn Małgorzata nC 50.36/3 nC 95.25/2 Mazurkiewicz JolannC 60.12/3 nC 155.37/2
1: 7.54 11.11 15.03 16.22 21.15 26.52 31.46 35.06 37.52 38.57 41.16 43.25 44.49
2: 6.18 11.35 15.46 20.32 23.48 33.36 39.32 42.03 45.34 46.35 48.22 49.11 50.36
3: 8.04 15.21 21.57 27.14 28.38 33.32 38.34 49.35 54.35 55.22 57.54 58.45 60.12
0 N61 171 UMKS Orkan Ostróda DISQ Biziuk Halina '57 DISQ / Mikielska Danuta ' 41.42/1 DISQ / Lewoń Ewa '55 49.45/1 DISQ /
1: 3.33 17.02 20.47 27.05 28.27 36.43 41.29 42.56 45.35 46.56 49.17 51.01
2: 6.20 11.50 16.04 19.47 23.41 27.47 32.02 34.19 36.47 37.51 39.37 40.30 41.42
3: 5.29 13.57 19.02 20.19 27.18 31.54 37.01 39.22 42.39 44.39 46.32 48.26 49.45
Final class results: M 0.0- 0.0km 0- 0m 24-24k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10* 11 12 13 14 15* 16 17 18 19 20 21 22 23 24
1 4 G18 5 WKS Flota Gdynia 1 146.17 Morawski Jacek '89 46.02/2 Richert Marcin '79 50.59/2 97.01/1 Wensław Mateusz '8 49.16/4 146.17/1
1: 4.30 6.15 6.40 7.15 8.52 11.56 14.45 18.38 19.39 21.21 23.45 26.09 28.56 31.16 34.11 37.42 39.09 39.46 41.10 41.59 43.20 44.03 44.45 45.15 46.02
2: 3.31 5.59 6.23 6.59 8.39 13.04 16.08 20.44 21.33 23.08 26.43 29.17 30.27 32.54 35.33 40.34 40.59 42.22 43.08 47.11 48.03 48.45 50.11 50.59
3: 5.25 7.01 7.34 8.10 9.59 12.50 15.34 19.31 20.28 22.03 24.25 26.47 30.48 32.36 35.13 41.04 41.33 43.34 44.39 46.16 47.05 47.48 48.20 49.16
2 5 E75 6 UKS Orientuś Łódź 1 148.03 Paszyński Piotr '8 46.30/3 Zieliński Jakub '9 53.03/4 99.33/3 Podziński Rafał '9 48.30/3 148.03/2
1: 4.35 6.23 6.48 7.25 8.59 11.58 14.48 18.41 19.41 21.25 23.48 26.17 28.58 31.20 34.14 38.00 39.52 40.26 41.52 42.40 43.43 44.32 45.17 45.47 46.30
2: 6.40 7.21 8.00 9.37 12.55 16.08 22.20 23.18 26.50 29.15 32.05 34.38 36.44 39.39 43.13 46.00 46.34 47.57 49.00 50.09 51.04 51.46 52.19 53.03
3: 6.36 7.02 7.39 9.20 12.04 14.51 19.14 20.14 21.52 25.33 28.04 29.23 31.46 34.37 38.44 40.32 41.00 42.30 43.24 45.18 46.06 46.54 47.35 48.30
3 9 P69 10 WKS Grunwald Poznań 151.05 Pawlak Bartosz '90 55.38/9 Nowacki Łukasz '86 50.53/1 106.31/6 Banach Robert '74 44.34/1 151.05/3
1: 4.16 5.41 6.10 6.50 8.28 11.52 15.00 18.51 19.45 21.23 25.02 30.29 31.50 37.05 39.49 43.01 46.14 46.52 50.26 51.10 52.16 53.37 54.23 54.55 55.38
2: 3.41 6.00 6.45 7.30 10.24 15.31 18.27 22.51 23.48 26.19 28.31 30.40 33.28 35.46 38.33 41.54 43.39 44.35 46.04 46.53 48.01 48.46 49.29 50.02 50.53
3: 4.31 5.59 6.26 7.04 8.53 11.47 14.22 18.01 18.45 21.16 23.42 25.57 28.13 30.33 33.12 36.20 37.56 38.43 40.14 40.55 41.58 42.37 43.14 43.42 44.34
4 7 D95 8 WKS Flota Gdynia 2 151.32 Włodarczyk Kamil ' 45.54/1 Nowak Jacek '76 I 59.54/6 105.48/4 Grabowski Maciej ' 45.44/2 151.32/4
1: 4.14 5.47 6.15 6.54 8.24 11.33 14.36 18.08 18.58 20.31 22.44 24.56 28.01 30.20 32.48 36.40 38.51 39.27 41.12 41.57 43.24 44.01 44.40 45.10 45.54
2: 8.28 10.32 11.00 11.49 13.34 16.34 19.15 24.17 25.15 26.46 30.12 33.27 39.20 41.46 44.40 48.46 50.31 51.18 53.08 54.09 56.22 57.17 58.02 58.57 59.54
3: 4.07 6.37 7.08 7.46 9.33 12.31 15.06 18.57 19.46 21.14 24.44 27.33 28.49 31.20 33.57 37.08 38.43 39.14 40.51 41.34 42.46 43.26 44.14 44.45 45.44
5 12 G18 13 WKS Flota Gdynia 3 155.32 Lubkiewicz Tomasz 46.30/3 Porzycz Janusz '73 51.15/3 97.45/2 Hewelt Maciej '90 57.47/6 155.32/5
1: 3.13 5.43 6.18 6.57 8.29 11.17 14.38 18.13 19.02 20.35 24.07 27.21 29.04 31.17 34.13 37.23 40.01 40.27 41.54 42.39 43.40 44.31 45.18 45.47 46.30
2: 5.44 7.36 8.07 8.53 11.07 14.10 17.05 21.21 22.23 24.42 27.28 29.57 33.13 35.44 38.50 42.22 43.52 44.37 46.10 46.57 48.06 48.54 49.40 50.21 51.15
3: 6.55 8.35 8.59 9.38 11.19 14.49 17.50 22.39 23.44 25.18 28.18 32.51 36.26 39.16 41.57 47.13 49.01 49.33 51.22 52.35 54.35 55.22 56.10 56.51 57.47
6 6 D95 7 WKS Śląsk Wrocław 1 157.40 Jasiński Maciej '8 49.47/5 Mayasov Kostyantyn 56.29/5 106.16/5 Sokalski Dariusz ' 51.24/5 157.40/6
1: 4.34 6.24 6.49 7.28 9.03 12.03 14.51 18.46 19.43 21.28 24.52 28.00 30.32 32.42 35.38 39.32 40.53 41.38 43.24 44.51 46.50 47.42 48.30 49.05 49.47
2: 5.17 6.49 7.17 7.54 12.25 15.42 18.49 24.00 24.55 26.38 32.40 35.19 39.25 41.27 44.28 47.05 49.37 50.12 51.41 52.33 53.38 54.26 55.11 55.43 56.29
3: 3.30 6.06 6.53 7.33 9.29 12.49 16.04 20.40 21.49 23.35 27.38 30.53 32.21 34.47 38.07 41.51 43.39 44.10 46.05 47.01 48.04 49.12 49.57 50.32 51.24
7 15 E71 16 Azymut Pabianice 177.30 Gryzio Łukasz '88 49.49/7 Pabich Tomasz '82 66.00/8 115.49/8 Pabich Mariusz '88 61.41/7 177.30/7
1: 4.37 6.22 6.47 7.27 9.05 12.00 14.47 18.43 19.42 21.24 24.59 27.36 29.02 31.25 34.19 39.20 41.01 41.40 43.21 45.02 47.03 47.50 48.35 49.07 49.49
2: 8.04 9.00 9.57 12.09 15.45 19.03 23.37 24.39 27.10 31.46 36.20 39.02 43.24 49.12 53.28 55.20 55.54 57.39 61.33 62.48 63.52 64.39 65.14 66.00
3: 7.45 8.43 9.34 12.02 15.01 19.49 24.52 25.56 28.24 31.01 33.31 37.20 39.55 43.02 46.22 48.18 48.49 50.43 51.34 58.51 59.48 60.28 61.04 61.41
8 1 D93 2 MKS Paulinum JG 1 177.43 Nowak Michał '88 53.09/8 Matyja Rafał '91 62.35/7 115.44/7 Mostek Łukasz '91 61.59/8 177.43/8
1: 4.38 6.07 6.41 7.23 9.12 12.02 14.56 19.07 20.07 21.53 27.39 32.30 34.08 36.58 40.04 42.49 44.57 45.40 47.34 48.22 49.45 50.45 51.39 52.17 53.09
2: 3.38 7.00 7.33 8.13 9.54 13.14 16.09 21.33 24.03 25.59 28.23 32.54 35.34 40.01 45.14 49.20 51.18 51.56 54.17 58.09 59.22 60.27 61.12 61.53 62.35
3: 7.30 10.11 10.49 11.48 13.41 17.00 20.39 25.26 26.31 28.40 31.29 34.18 38.55 42.10 45.20 49.35 51.31 52.09 54.55 56.24 58.52 59.52 60.36 61.08 61.59
9 17 D95 18 WKS Śląsk Wrocław 2 195.42 Cych Piotr '68 58.26/10 Pyra Bartłomiej '7 70.43/10 129.09/10 Widzewicz Remigius 66.33/10 195.42/9
1: 3.22 6.01 6.34 7.20 9.13 12.25 15.36 19.57 20.55 22.52 25.32 28.05 32.03 37.08 40.25 46.12 48.47 49.52 52.51 53.46 54.58 55.53 56.46 57.28 58.26
2: 5.50 7.44 8.19 9.11 11.49 16.06 19.46 27.22 28.34 31.24 34.55 39.00 43.32 46.49 52.45 58.21 60.32 61.11 63.34 64.33 67.05 68.11 69.09 69.52 70.43
3: 6.32 8.56 9.37 10.25 13.00 16.10 20.13 26.13 27.25 29.53 34.52 42.05 43.57 46.59 50.39 55.45 57.31 58.12 60.34 61.34 62.46 63.52 64.41 65.29 66.33
10 13 E75 14 UKS Orientuś Łódź 2 205.07 Charuba Łukasz '90 49.47/5 Student Kamil '87 69.40/9 119.27/9 Michalik Maciej '9 85.40/13 205.07/10
1: 3.09 5.46 6.17 6.59 8.36 11.19 14.40 18.48 19.46 21.31 24.55 28.03 30.37 32.45 35.44 39.35 40.59 41.39 43.23 45.01 46.56 47.48 48.33 49.06 49.47
2: 11.28 13.20 13.50 15.00 17.25 21.30 24.38 29.42 30.50 32.46 36.33 39.32 44.19 47.23 51.29 56.55 58.58 60.09 62.24 63.31 66.06 67.26 68.21 68.58 69.40
3: 7.55 10.49 12.10 13.23 16.17 27.37 31.53 38.01 39.27 42.35 48.27 52.10 54.03 58.48 63.49 68.12 71.14 71.58 75.08 76.36 81.51 83.04 83.56 84.41 85.40
11 0 D23 1 UKS Tukan Iwiny 213.11 Madej Mateusz '91 62.20/11 Pachnik Dariusz '6 79.20/12 141.40/12 Pachnik Wojciech ' 71.31/11 213.11/11
1: 4.45 7.12 7.54 8.36 11.07 15.28 18.40 23.12 24.21 26.23 31.15 34.29 37.40 41.45 45.07 49.48 53.46 54.16 56.09 56.58 59.12 60.06 60.52 61.25 62.20
2: 6.20 10.07 10.40 11.38 14.58 19.16 22.51 31.27 32.32 34.46 44.33 48.55 50.40 54.51 59.10 62.15 67.04 67.55 70.16 71.47 74.12 76.52 77.51 78.28 79.20
3: 5.59 9.32 10.10 11.03 15.33 18.57 22.30 28.43 29.47 34.58 38.29 42.18 46.07 48.42 52.18 57.26 59.14 60.04 63.47 64.39 68.23 69.23 70.08 70.48 71.31
12 3 K30 4 WKS Wawel Kraków 216.18 Miśtal Mateusz '89 62.47/12 Wojarski Michał '9 77.18/11 140.05/11 Leśniak Piotr '87 76.13/12 216.18/12
1: 5.15 7.10 7.46 8.30 10.55 15.23 18.35 23.11 24.19 26.21 29.06 32.33 36.19 39.03 42.35 47.26 49.03 50.15 55.42 56.39 59.21 60.31 61.24 62.01 62.47
2: 9.11 11.43 12.23 13.13 17.58 21.35 25.18 30.29 31.58 34.13 43.17 46.56 48.44 53.29 58.27 62.40 64.48 65.30 68.28 70.53 73.43 75.04 76.01 76.35 77.18
3: 4.38 15.48 16.24 17.15 19.32 23.37 27.46 34.01 35.13 37.35 41.00 44.23 47.45 50.21 53.56 61.58 64.44 65.33 69.11 70.16 72.53 73.53 74.38 75.24 76.13
13 14 D93 15 MKS Paulinum JG 2 222.06 Dutkiewicz Damian 75.31/13 Dzioba Jakub '90 80.17/13 155.48/13 Zimoń Paweł '86 66.18/9 222.06/13
1: 5.19 7.09 7.48 8.34 11.03 15.11 18.44 25.01 26.22 28.39 32.07 36.53 41.39 45.00 49.16 54.14 56.36 57.53 68.24 69.39 71.21 72.28 73.28 74.21 75.31
2: 18.43 22.49 23.26 24.30 27.43 31.45 37.14 43.33 44.37 47.23 52.32 55.58 59.08 61.40 65.28 68.41 71.01 71.41 73.39 75.07 76.45 77.34 78.33 79.10 80.17
3: 4.06 7.06 8.32 9.26 11.32 14.57 20.07 25.26 26.29 29.18 31.56 35.20 38.53 43.09 47.00 51.11 52.58 53.42 56.13 57.38 63.00 63.57 64.42 65.28 66.18
14 10 W81 11 OSiR Góra Kalwaria 302.21 Machowski Władysła 108.12/15 Kurek Krzysztof '9 96.48/14 205.00/14 Piekarski Ryszard 97.21/14 302.21/14
1: 5.51 10.37 11.38 12.44 15.31 21.36 27.18 39.58 42.58 46.14 54.25 62.06 67.18 73.26 78.13 88.26 91.30 92.41 97.26 98.52103.43105.04106.15107.05108.12
2: 12.25 21.55 23.37 24.30 27.23 38.47 43.03 49.20 50.47 53.39 59.30 63.27 65.06 70.05 74.57 80.25 82.24 83.09 86.24 87.46 93.05 94.14 95.04 95.47 96.48
3: 6.49 10.28 11.18 12.16 15.14 24.19 30.51 37.06 38.50 42.14 46.00 50.10 60.36 68.24 73.00 76.39 79.50 80.47 85.23 86.54 93.00 94.20 95.28 96.28 97.21
16 P40 17 LKO Leszno PK nCDISQ Hoffmann Mateusz 'nC 55.38/16 Wels Dominik '92 InC 77.24/17 nC 133.02/16 Leonarczyk Marek 'nCDISQ / nCDISQ /
1: 3.15 5.51 6.21 7.02 8.50 12.18 15.41 20.06 21.04 22.53 27.36 30.44 34.22 37.04 40.02 44.58 47.41 48.17 50.21 51.16 52.20 53.33 54.21 54.53 55.38
2: 6.05 18.35 19.09 19.53 22.04 26.14 29.13 34.07 35.26 41.25 44.12 46.51 51.07 57.09 61.29 64.12 66.22 69.37 71.59 73.01 74.12 75.05 76.00 76.35 77.24
3: 15.32 33.55 34.55 36.05 48.11 53.50 58.47 75.03 76.39 80.08 91.16 99.31104.12113.56118.53 128.28
2 W88 3 WKS Gwardia Warszawa DISQ Patejko Przemysław DISQ / Bartosiak Patrycja 141.55/16 DISQ / Majewski Piotr '88 DISQ / DISQ /
1: 3.43 8.49 9.41 10.33 12.55 16.59 21.53 28.43 29.56 32.34 36.21 47.53 51.00 55.14 60.25 63.22 64.25 67.14 68.20 71.14 72.25 73.26 74.23 75.55
2: 7.11 12.30 13.10 14.45 18.22 23.56 36.49 57.25 58.46 66.10 75.27 85.13 90.44107.39114.03123.28127.35128.37133.15134.31137.06138.28139.45140.55141.55
3: 14.55 26.02 27.05 28.13 30.39 35.17 39.34 48.27 52.23
8 R22 9 UKS Azymut Dębów DISQ Kruk Piotr '89 I DISQ / Leśnicki Marcin '9 DISQ / DISQ / Kaszuba Bartosz '9 / DISQ /
1: 17.01 28.19 31.34 35.04 38.49 44.44 47.28 50.51 51.42 52.24 53.18
2: 13.16 16.05 17.06 18.15 21.22 27.27 31.55 46.12 47.33 53.29 59.10 60.21 61.12 62.01 63.01
3:
11 W01 12 Siódemka Legionowo DISQ Łobodziński Piotr 98.05/14 Koper Maciej '85 127.45/15 225.50/15 Galicz Karol '86 DISQ / DISQ /
1: 7.14 10.28 11.36 12.23 24.40 29.15 33.49 42.42 46.08 51.18 58.14 62.17 64.00 73.29 77.59 86.01 88.41 90.04 92.44 93.32 94.44 95.45 96.50 97.20 98.05
2: 6.44 19.14 21.02 22.18 37.41 48.56 53.13 59.31 60.52 64.06 70.38 74.36 88.12 95.08100.56107.09114.00115.05118.24120.00121.52123.42125.01126.44127.45
3: 8.48 16.45 17.47 18.44 31.06 36.46 41.44 58.07 59.39 63.05 74.11 82.26 87.12 96.54101.51 108.28 113.54
Final class results: MJ 0.0- 0.0km 0- 0m 20-20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3 4 5 6* 7 8 9 10 11* 12 13 14 15 16 17 18 19 20
1 12 W88 33 Gwardia Warszawa 147.02 Nowak Bartłomiej ' 42.12/5 Majewski Igor '93 51.30/5 93.42/1 Hetman Grzegorz '9 53.20/9 147.02/1
1: 2.56 4.11 5.40 7.22 10.26 12.47 17.52 20.00 23.20 24.46 28.34 32.04 34.01 34.42 35.53 37.36 38.50 39.36 40.41 41.19 42.12
2: 4.37 7.18 9.01 13.22 14.44 17.14 22.32 27.07 29.44 30.58 35.02 38.35 40.58 42.21 43.26 45.09 47.57 48.46 49.57 50.38 51.30
3: 2.16 4.58 7.04 10.47 11.45 17.58 22.21 26.15 27.55 29.15 32.52 37.02 40.29 42.44 43.52 46.43 49.40 50.33 51.36 52.16 53.20
2 0 E75 21 UKS Orientuś Łódź 1 147.03 Kubiak Bartłomiej 41.54/2 Chrustowicz Jakub 52.19/6 94.13/3 Chudzik Dominik '9 52.50/7 147.03/2
1: 1.56 4.33 5.48 7.24 10.28 12.38 18.02 20.39 22.11 23.42 27.10 29.56 32.10 32.45 34.08 35.37 38.55 39.34 40.35 41.11 41.54
2: 9.16 10.17 11.36 13.44 15.00 17.33 22.26 25.15 28.58 30.29 35.03 38.36 41.36 42.59 44.09 45.45 48.27 49.24 50.46 51.27 52.19
3: 3.06 4.45 6.22 10.01 11.07 17.29 23.17 27.54 29.40 30.59 34.07 41.23 42.50 43.21 44.57 46.37 49.05 50.24 51.31 52.09 52.50
3 2 W81 23 OSiR Góra Kalwaria 147.18 Kurek Tomasz '93 45.07/7 Uściński Marek '93 48.56/4 94.03/2 Owczarek Rafał '93 53.15/8 147.18/3
1: 99.25100.49104.16105.22111.43 121.42123.00126.37 134.04136.21137.39140.24143.19144.35145.43146.26 45.07
2: 2.31 4.28 6.11 10.29 11.46 14.25 20.38 24.47 27.13 28.58 33.01 36.37 39.19 40.03 41.48 43.30 44.54 45.53 47.11 48.02 48.56
3: 3.09 5.22 6.46 10.13 11.19 17.40 21.58 25.53 27.39 28.57 32.34 36.42 40.01 42.18 43.36 46.21 49.16 50.32 51.40 52.23 53.15
4 3 P58 24 HKS Azymut Mochy 151.51 Grabiec Mikołaj '9 41.56/3 Kaczmarek Szymon ' 56.15/8 98.11/4 Rychły Damian '92 53.40/10 151.51/4
1: 2.29 4.34 5.47 7.21 10.31 12.36 16.55 19.45 21.45 23.04 26.33 29.32 33.44 34.32 35.52 37.33 38.45 39.31 40.34 41.09 41.56
2: 2.26 9.49 11.39 13.35 15.07 17.46 24.30 29.00 31.13 33.48 37.50 43.30 45.13 45.54 47.14 49.05 51.27 53.20 54.49 55.27 56.15
3: 7.54 8.59 10.21 15.15 16.34 20.36 24.53 27.02 29.35 31.44 37.02 40.48 42.31 43.10 44.36 46.39 49.24 50.36 51.59 52.38 53.40
5 6 N61 27 UMKS Orkan Ostróda 155.09 Nowociński Bartosz 42.45/6 Gęstwicki Damian ' 55.28/7 98.13/5 Gęstwicki Kamil '9 56.56/11 155.09/5
1: 1.54 4.36 5.50 7.33 9.41 12.08 16.37 18.41 21.53 23.21 27.07 31.21 34.04 34.42 35.58 37.31 38.58 39.42 40.54 41.36 42.45
2: 3.48 5.18 7.41 10.06 11.43 14.59 22.37 27.06 29.38 31.13 35.19 40.38 44.26 45.06 46.26 48.20 50.41 52.34 54.02 54.39 55.28
3: 10.45 12.41 14.15 16.23 17.58 21.33 27.43 31.43 34.02 36.16 41.08 45.03 46.44 47.21 48.31 49.59 52.29 53.32 55.21 56.10 56.56
6 10 W03 31 PUKS Młode Orły NDM 159.35 Kowalski Cezary '9 59.34/11 Prasał Jakub '93 I 48.03/3 107.37/8 Szmulkowski Adam ' 51.58/5 159.35/6
1: 5.08 6.39 8.18 10.12 11.54 15.12 22.03 24.39 30.42 32.31 39.27 43.25 46.31 48.13 49.41 51.23 52.51 56.23 57.50 58.36 59.34
2: 3.52 5.16 6.49 8.29 9.50 12.42 18.12 22.19 23.55 25.39 29.12 33.23 35.23 36.03 38.07 39.46 44.08 45.08 46.27 47.14 48.03
3: 2.13 4.05 5.17 6.58 11.14 14.27 24.39 27.46 30.26 31.52 35.58 39.38 42.45 43.22 45.27 46.57 48.18 49.11 50.19 51.00 51.58
7 7 E71 28 Azymut Pabianice 163.26 Grochowalski Mateu 63.36/14 Ciekański Mateusz 60.25/10 124.01/10 Olejnik Michał '92 39.25/1 163.26/7
1: 2.48 4.30 5.43 7.16 10.21 14.21 20.52 38.56 40.55 42.38 46.27 49.36 53.46 54.20 55.24 56.51 59.56 60.37 61.53 62.44 63.36
2: 2.34 4.36 7.55 12.48 14.03 16.54 24.34 26.44 36.24 37.42 42.10 45.58 47.19 48.00 49.52 51.48 56.38 57.41 58.56 59.37 60.25
3: 6.13 7.17 8.28 11.06 11.51 13.59 17.49 20.14 21.53 23.06 26.13 29.54 31.17 31.57 33.36 35.12 36.15 37.01 38.03 38.37 39.25
8 5 D23 26 UKS Tukan Iwiny 170.41 Wojnowicz Mariusz 61.42/13 Szeliga Małgorzata 65.17/12 126.59/12 Wojnowicz Marek '9 43.42/2 170.41/8
1: 3.05 4.22 5.46 7.36 9.38 14.25 20.20 31.20 34.32 37.15 40.54 49.58 52.00 52.48 53.57 55.27 57.37 58.30 60.18 61.01 61.42
2: 5.33 7.43 9.50 15.57 17.43 21.31 28.19 33.20 35.59 38.03 42.39 46.45 50.18 52.04 56.38 58.45 61.04 62.12 63.38 64.24 65.17
3: 3.07 6.02 8.40 10.39 11.39 14.21 18.24 22.04 24.56 26.17 29.35 32.14 34.32 35.04 37.15 38.46 40.04 40.47 41.47 43.03 43.42
9 11 D93 32 MKS Paulinum JG 170.42 Matyja Tadeusz '93 59.09/9 Klimkiewicz Kacper 59.11/9 118.20/9 Dzioba Mateusz '95 52.22/6 170.42/9
1: 3.36 4.59 7.11 9.32 11.53 16.23 31.23 34.30 36.26 37.57 41.46 47.32 49.11 50.32 51.31 53.29 55.28 56.27 57.40 58.19 59.09
2: 6.51 8.03 9.33 12.06 14.28 17.39 22.37 25.54 31.20 38.47 42.55 46.59 48.53 49.38 51.12 53.04 54.49 55.52 57.23 58.14 59.11
3: 2.36 5.44 7.05 8.55 10.11 12.51 18.45 24.04 33.31 34.52 38.03 40.56 43.10 43.44 45.52 47.28 48.49 49.33 51.08 51.45 52.22
10 1 Z06 22 Traper Złocieniec 179.02 Worona Jakub '92 I 86.15/15 Kruczkowski Michał 47.47/2 134.02/14 Macul Bartosz '93 45.00/3 179.02/10
1: 3.38 4.44 6.35 15.27 19.39 35.58 45.46 50.35 56.06 58.04 63.28 68.57 71.51 74.04 76.23 78.39 81.35 83.07 84.42 85.26 86.15
2: 2.53 4.18 5.39 7.51 8.42 11.06 20.04 23.03 24.59 26.36 31.09 34.30 36.13 36.47 37.50 41.39 43.06 44.24 46.30 47.04 47.47
3: 2.27 4.22 5.39 8.01 10.18 12.43 16.56 19.04 23.18 24.37 28.05 30.56 34.29 34.57 35.55 38.08 41.56 42.37 43.35 44.19 45.00
11 14 D95 35 WKS Śląsk Wrocław 179.59 Gąsior Krzysztof ' 42.04/4 Wiończyk Przemysła 87.26/14 129.30/13 Lubak Mariusz '92 50.29/4 179.59/11
1: 1.53 4.28 5.42 7.20 9.29 12.03 16.51 19.34 22.00 23.26 27.12 31.01 33.12 33.54 35.24 37.27 38.41 39.35 40.42 41.15 42.04
2: 10.36 18.10 19.44 22.50 28.10 31.51 38.05 42.58 48.31 56.05 60.07 64.24 71.27 72.03 73.23 79.29 83.32 84.36 85.59 86.40 87.26
3: 3.18 4.50 6.07 8.14 9.09 11.44 17.02 22.41 24.27 26.36 30.12 33.52 40.22 41.00 44.14 45.46 47.03 47.59 49.11 49.49 50.29
12 9 P35 30 UKS Arkady Raszków 180.15 Dutkowski Mikołaj 41.49/1 Szostak Adrian '95 65.10/11 106.59/7 Duczmal Aleksander 73.16/12 180.15/12
1: 3.00 4.07 5.36 7.18 10.24 12.33 17.59 20.44 22.13 23.45 27.14 30.38 32.29 33.15 34.16 35.41 38.52 39.33 40.33 41.07 41.49
2: 2.31 6.04 8.35 12.04 18.30 21.52 27.56 31.08 36.41 38.58 43.25 46.53 50.09 51.07 52.25 55.13 56.28 61.48 63.30 64.16 65.10
3: 12.07 14.11 17.14 19.55 21.49 24.37 31.16 35.36 46.38 48.26 52.54 57.20 59.16 59.54 61.27 65.16 69.11 69.58 71.29 72.24 73.16
13 4 G14 25 UKS Siódemka Rumia 180.31 Lipieński Paweł '9 61.41/12 Niewiedziała Rober 39.51/1 101.32/6 Gappa Marcin '92 78.59/14 180.31/13
1: 18.58 20.45 22.47 24.33 25.40 28.05 33.09 38.25 40.09 41.31 45.03 48.28 51.56 52.51 53.54 55.18 57.31 58.24 60.22 60.58 61.41
2: 4.22 5.14 6.30 8.44 9.55 12.12 16.20 18.07 20.52 22.55 26.15 29.16 31.21 31.53 32.46 34.51 36.27 37.30 38.31 39.01 39.51
3: 5.17 11.58 20.30 23.55 25.36 33.58 39.45 43.01 49.20 51.46 55.09 78.59
14 15 S22 36 MUKS Gliwice 200.10 Prajsnar Bartosz ' 59.15/10 Skorupa Piotr '93 67.09/13 126.24/11 Jaroszek Radosław 73.46/13 200.10/14
1: 2.15 4.54 6.45 9.35 11.46 16.37 23.05 25.32 34.01 36.09 40.14 45.18 48.36 49.37 51.11 53.27 55.23 56.21 57.38 58.23 59.15
2: 4.15 5.37 7.12 8.57 10.30 13.09 21.50 26.59 40.41 41.56 46.28 50.26 53.59 54.37 57.34 60.05 63.07 64.04 65.37 66.19 67.09
3: 8.48 10.10 12.13 14.41 15.48 19.52 26.13 31.10 37.48 39.31 46.44 56.44 59.09 59.57 64.00 65.40 68.51 70.01 71.49 72.50 73.46
13 E75 34 UKS Orientuś Ł PK nC 194.40 Mączyński Jakub '9nC 68.36/16 Michalik Jakub '93nC 66.30/15 nC 135.06/15 Chmielecki Piotr nC 59.34/15 nC 194.40/15
1: 3.47 5.36 8.11 10.42 11.59 15.21 22.39 28.47 41.03 43.37 48.35 52.37 56.24 57.33 59.18 62.01 63.40 64.44 66.40 67.37 68.36
2: 2.51 6.44 9.05 13.55 15.12 19.41 26.04 30.35 33.39 35.49 42.25 51.31 54.05 54.53 56.55 59.22 60.58 62.42 64.41 65.37 66.30
3: 5.57 7.35 9.14 11.28 12.30 15.16 23.09 26.31 33.02 34.30 39.19 43.41 47.16 48.50 50.10 52.10 53.54 55.47 57.18 58.23 59.34
8 L01 29 Azymut Siedliska DISQ Niedźwiecki Patryk 56.08/8 Ciupa Rafał '93 DISQ / DISQ / Gontarz Wojciech ' DISQ / DISQ /
1: 3.42 4.49 6.39 14.04 14.48 17.38 31.24 34.31 36.28 38.00 41.44 45.03 47.42 48.22 49.50 51.22 52.25 53.33 54.43 55.17 56.08
2: 23.14 26.20 37.24 40.36 42.03 42.43 43.34
3: 4.29 7.42 10.04 16.44 23.01 26.31 32.33 49.29 65.18 69.41 70.32 72.24 79.54 80.49
Final class results: MJM 0.0- 0.0km 0- 0m 16-16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3 4* 5 6 7 8 9* 10 11 12 13 14 15 16
1 8 D95 49 UNTS Warszawa 119.30 Anc Kamil '95 III 54.32/3 Parfianowicz Piotr 28.29/1 83.01/1 Wołowczyk Krzyszto 36.29/2 119.30/1
1: 8.15 10.38 14.02 16.14 24.02 26.50 31.29 33.58 36.36 41.30 44.16 44.59 50.22 52.00 52.58 53.39 54.32
2: 2.25 4.30 6.55 8.32 10.00 12.46 14.26 16.24 17.58 21.56 23.20 23.51 25.08 26.18 27.07 27.44 28.29
3: 2.53 5.05 8.11 9.59 12.12 15.05 17.26 19.26 21.30 26.46 28.46 29.19 33.14 34.31 35.11 35.47 36.29
2 6 D95 47 WKS Śląsk Wrocław 132.13 Iwaszczyszyn Joach 41.35/1 Podsiadły Mateusz 42.45/2 84.20/2 Ostój Piotr '94 47.53/5 132.13/2
1: 2.10 5.37 9.06 11.07 13.07 16.18 18.21 23.49 26.02 30.50 33.51 34.35 37.18 38.47 39.44 40.39 41.35
2: 6.01 9.20 12.59 14.51 17.08 20.44 23.06 25.31 28.18 32.25 35.50 36.32 38.45 40.15 41.10 41.55 42.45
3: 3.52 8.53 12.31 14.27 22.04 25.53 28.18 31.03 33.25 37.06 40.47 41.23 43.40 45.08 46.05 47.02 47.53
3 3 E75 44 UKS Orientuś Łódź 160.20 Jeż Krzysztof '94 67.52/6 Kordala Michał '94 43.45/4 111.37/4 Jasiński Witold '9 48.43/6 160.20/3
1: 2.35 5.42 9.15 34.14 36.38 40.30 46.07 48.59 51.44 56.06 58.24 59.04 63.41 65.14 66.03 66.53 67.52
2: 3.23 6.32 10.26 12.53 15.13 19.29 22.00 24.03 27.24 32.29 34.41 35.14 39.38 41.10 42.02 42.57 43.45
3: 2.26 5.09 8.47 17.18 19.12 28.48 31.37 33.49 37.24 39.56 42.28 43.10 45.41 46.48 47.31 48.05 48.43
4 13 P40 54 LKO Leszno 2 160.36 Dubicki Mikołaj '9 53.39/2 Skorupka Krystian 58.01/8 111.40/5 Bolewicz Patryk '9 48.56/7 160.36/4
1: 2.11 5.28 12.44 19.28 24.24 27.50 31.24 34.10 38.05 43.12 45.06 45.57 48.58 50.32 51.31 52.47 53.39
2: 3.48 7.04 24.36 26.59 29.28 33.45 36.14 38.20 41.35 47.45 51.26 52.07 53.52 55.30 56.22 57.12 58.01
3: 2.24 5.09 8.45 17.16 19.14 28.47 31.37 33.45 37.07 39.55 42.22 43.08 45.39 46.50 47.35 48.10 48.56
5 10 P40 51 LKO Leszno 1 166.08 Bolewicz Dominik ' 60.26/5 Kowalski Marcin '9 51.09/5 111.35/3 Jurdeczka Damian ' 54.33/8 166.08/5
1: 2.12 5.32 12.45 19.30 24.23 27.53 31.27 34.11 38.07 46.16 48.40 50.39 55.52 57.36 58.38 59.22 60.26
2: 3.12 7.11 17.44 20.11 22.52 26.33 29.25 31.35 34.46 38.52 41.52 42.38 47.07 48.41 49.32 50.27 51.09
3: 2.33 6.28 11.14 13.54 16.20 19.57 29.50 32.31 37.29 42.45 45.08 46.00 50.00 51.41 52.36 53.37 54.33
6 1 W97 42 UKS Saper Kazuń 173.49 Garbuliński Grzego 81.50/12 Odolecki Filip '96 56.02/6 137.52/10 Dudek Wojciech '94 35.57/1 173.49/6
1: 3.08 5.38 9.19 34.16 39.22 46.25 49.31 53.55 62.37 65.48 69.05 70.12 78.02 79.35 80.27 81.04 81.50
2: 4.25 9.52 14.43 17.12 21.31 27.02 29.42 33.04 38.30 44.41 46.48 48.20 50.39 52.48 53.56 54.53 56.02
3: 3.04 5.42 8.40 11.38 13.34 17.12 19.15 22.13 23.59 28.44 30.34 31.06 32.37 33.52 34.38 35.18 35.57
7 2 G14 43 UKS Siódemka Rumia 174.49 Zamojski Paweł '95 73.40/8 Skwierawski Grzego 61.44/9 135.24/8 Piechowski Marcin 39.25/3 174.49/7
1: 18.55 22.35 26.05 28.01 30.32 33.50 36.00 44.01 49.08 53.48 66.08 67.16 69.37 71.07 72.01 72.51 73.40
2: 14.28 19.36 24.02 29.05 32.33 35.14 37.31 42.57 46.35 49.51 54.11 54.52 57.37 59.11 60.04 60.51 61.44
3: 2.44 5.42 8.55 11.15 14.23 20.28 22.35 24.56 26.32 31.29 33.22 33.55 35.38 37.15 38.07 38.41 39.25
8 9 D95 50 Kościelec Chrzanów 189.19 Jaroszek Michał '9 80.13/11 Palka Andrzej '94 65.43/10 145.56/11 Niedbała Mateusz ' 43.23/4 189.19/8
1: 9.17 17.44 22.18 27.34 30.35 34.08 38.44 56.08 61.21 66.57 70.54 72.05 74.19 75.53 76.55 79.25 80.13
2: 3.43 9.00 15.26 18.56 26.09 32.18 35.59 39.49 42.28 54.15 56.55 57.47 60.32 62.33 63.46 64.51 65.43
3: 2.37 7.29 11.17 14.25 16.56 21.35 23.47 29.26 31.43 34.33 37.07 37.46 39.35 41.00 41.57 42.38 43.23
9 0 S28 41 UKS Kometa Gliwice 214.09 Łukasz Szymkowiak 60.14/4 Okła Sandro '94 II 56.58/7 117.12/6 Kubica Arkadiusz ' 96.57/10 214.09/9
1: 2.44 5.49 12.55 15.09 24.00 27.04 31.26 34.07 38.06 46.19 48.39 50.36 55.50 57.30 58.36 59.19 60.14
2: 3.05 6.22 11.26 16.13 20.11 24.33 31.21 34.52 38.40 42.35 45.38 46.19 52.02 53.40 54.45 55.55 56.58
3: 3.04 6.41 23.18 27.14 29.28 45.34 48.56 64.07 73.20 80.20 87.33 88.29 92.01 93.59 95.04 95.57 96.57
10 4 L01 45 Azymut Siedliska 1 222.19 Jaszak Kamil '95 68.38/7 Kłoczek Szymon '95 69.00/11 137.38/9 Rycaj Michał '95 84.41/9 222.19/10
1: 3.41 8.39 13.23 16.25 24.07 28.04 31.30 34.13 38.15 57.01 59.54 60.57 63.30 65.19 66.45 67.42 68.38
2: 3.16 8.12 23.53 26.11 29.52 40.39 45.15 47.55 51.34 57.44 59.54 61.24 63.35 65.48 66.48 67.59 69.00
3: 4.19 20.24 26.28 31.16 34.32 40.12 43.40 51.58 61.36 67.58 74.58 76.07 79.17 81.32 82.36 83.36 84.41
14 W81 55 OSiR Góra Kalwaria nC 222.37 Świrski Tomasz '95nC 97.00/14 Baranowski MateusznC 74.43/13 nC 171.43/13 Konarzewski SebastnC 50.54/11 nC 222.37/11
1: 3.12 7.05 33.05 36.17 54.30 57.47 67.28 72.14 75.22 82.55 85.07 87.16 91.06 94.15 95.14 95.56 97.00
2: 9.09 15.47 24.25 27.01 31.33 37.36 43.30 49.14 55.22 59.58 64.14 65.07 69.29 71.40 72.46 73.49 74.43
3: 2.33 5.08 9.25 15.18 17.42 21.18 25.18 28.27 32.26 40.25 42.45 44.22 46.30 48.02 48.59 49.54 50.54
16 Z12 57 Borne Sulinowo PK nCDISQ Żak Marcin '94 nC 77.39/15 Lewita Damian '95 nC 88.24/14 nC 166.03/14 Worona Kamil '94 nCDISQ / nCDISQ /
1: 3.06 5.39 9.14 20.16 31.02 35.55 42.25 46.11 53.15 61.11 63.46 64.49 72.39 74.24 75.39 76.31 77.39
2: 10.30 15.39 20.10 23.08 41.03 45.38 51.49 54.34 68.47 75.56 79.09 80.14 83.37 85.27 86.30 87.32 88.24
3: 2.40 6.30 15.02 20.30 36.53 52.16 60.07
5 S51 46 UKS Refleks Rybnik DISQ Spleśniały Karol ' 80.11/10 Chyliński Jakub '9 DISQ / DISQ / Stokowski Adam '94 DISQ / DISQ /
1: 3.39 7.27 33.10 36.15 39.47 45.01 51.15 55.24 61.20 65.31 71.03 72.08 74.23 75.57 76.59 79.24 80.11
2: 24.16 46.37 68.17 90.44 94.58100.37 125.17
3: 19.50 44.51 49.19 51.06 52.08 52.51
11 W04 52 UOLKA Ostrów Maz. DISQ Jakubowski Adam '9 80.09/9 Rosiński Marcin '9 43.02/3 123.11/7 Jakubowski Kacper DISQ / DISQ /
1: 3.40 7.21 33.08 36.11 39.45 44.57 51.10 55.29 61.23 65.35 71.00 72.07 74.27 76.08 77.03 79.16 80.09
2: 2.41 5.05 9.14 11.34 13.58 18.15 21.06 24.11 28.04 32.37 35.08 35.55 38.27 40.04 41.09 42.05 43.02
3: 5.50 13.03 24.56 47.39 51.52 57.28 82.15
12 L01 53 Azymut Siedliska 2 Gutek Łukasz '95 86.05/13 Chabros Maciej '95 109.06/12 195.11/12 / /
1: 2.46 10.54 16.01 20.41 24.18 28.12 31.43 43.58 49.19 63.01 66.10 67.41 80.25 82.11 84.01 85.01 86.05
2: 4.59 19.19 27.51 43.25 50.25 64.24 70.16 73.54 86.05 91.35 96.21 98.08102.20105.01106.31107.58109.06
3:
Final class results: MM 0.0- 0.0km 0- 0m 12-12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3 4* 5 6 7 8 9 10 11 12
1 4 W03 65 Młode Orły NDM 1 111.57 Kwiatkowski Michał 37.32/3 Olkowicz Kamil '96 45.44/5 83.16/1 Prasał Filip '96 28.41/1 111.57/1
1: 2.45 9.40 12.30 17.46 21.50 24.05 26.14 28.00 30.23 34.21 35.46 36.35 37.32
2: 6.19 11.53 16.26 22.55 28.31 32.29 33.19 35.35 38.38 39.56 42.07 44.36 45.44
3: 3.31 6.32 8.41 11.49 16.16 19.37 20.17 21.32 23.59 25.59 27.15 27.56 28.41
2 12 W81 73 OSiR Góra Kalwaria 140.11 Sałajczyk Daniel ' 35.32/1 Myszkowski Maciej 63.50/10 99.22/6 Rosochacki Marek ' 40.49/4 140.11/2
1: 3.21 9.37 12.26 17.28 21.48 24.01 26.19 27.58 30.28 31.55 33.43 34.31 35.32
2: 11.04 15.54 25.11 38.11 43.31 48.06 52.00 53.46 58.40 59.51 61.51 62.45 63.50
3: 2.46 6.57 9.33 18.48 24.46 26.55 27.27 34.55 36.49 37.52 39.16 39.54 40.49
3 7 P35 68 UKS Arkady Raszków 141.14 Kaczocha Przemysła 35.37/2 Szymczak Kamil '96 58.45/9 94.22/3 Zimny Karol '96 II 46.52/8 141.14/3
1: 3.01 9.39 12.31 17.51 21.54 24.08 26.22 28.01 30.33 31.51 33.51 34.41 35.37
2: 6.52 10.39 14.21 31.04 41.06 44.07 46.09 48.06 53.35 54.45 57.16 57.51 58.45
3: 13.26 20.20 28.44 33.13 36.25 39.17 39.55 41.17 43.24 44.24 45.30 46.02 46.52
4 8 W03 69 Młode Orły NDM 2 141.30 Kuźnicka Angelika 47.21/4 Dominiak Dagmara ' 51.17/8 98.38/4 Ferenc Rafał '97 42.52/7 141.30/4
1: 5.11 8.46 13.21 22.57 31.00 33.58 34.47 36.32 41.25 42.52 44.54 46.03 47.21
2: 8.44 20.10 25.04 29.42 34.24 39.29 40.35 41.55 46.43 48.00 49.32 50.18 51.17
3: 4.01 11.50 15.47 20.22 25.33 30.17 31.34 33.05 36.06 39.47 41.25 42.09 42.52
5 0 Z06 61 Traper Złocieniec 144.03 Worona Daniel '97 60.27/6 Dominiak Kamil '96 41.31/3 101.58/7 Sawościanik Adam ' 42.05/6 144.03/5
1: 3.01 31.22 34.46 42.16 46.16 50.02 51.59 53.34 55.46 56.55 58.41 59.25 60.27
2: 4.35 7.02 11.45 16.32 22.54 26.58 27.38 28.47 35.56 37.34 39.07 40.06 41.31
3: 3.02 8.21 12.22 15.50 19.22 21.17 22.05 35.38 37.42 38.50 40.42 41.20 42.05
6 10 G14 71 UKS Siódemka Rumia 144.06 Socik Sebastian '9 63.52/8 Wiśniewski Łukasz 27.45/1 91.37/2 Witke Tomasz '96 52.29/10 144.06/6
1: 20.40 36.29 40.01 44.38 50.11 53.27 54.17 55.22 59.30 60.35 62.06 62.56 63.52
2: 3.52 6.12 8.32 11.33 17.20 19.08 20.38 21.44 24.10 25.05 26.23 26.59 27.45
3: 4.25 18.49 23.13 36.30 40.18 42.09 42.43 44.01 46.19 48.55 51.07 51.42 52.29
7 5 D23 66 UKS Tukan Iwiny 147.54 Werda Paweł '97 66.24/9 Wieczorek Marcin ' 46.27/6 112.51/8 Szeliga Bartłomiej 35.03/2 147.54/7
1: 6.16 9.42 12.39 17.59 32.05 47.50 48.47 51.25 59.40 62.47 64.29 65.24 66.24
2: 3.48 10.05 19.22 23.53 31.48 34.11 35.07 36.16 39.06 42.41 44.28 45.26 46.27
3: 6.20 10.20 13.11 17.26 21.13 24.12 24.56 26.17 30.33 31.37 33.13 34.17 35.03
8 3 P58 64 HKS Azymut Mochy 149.57 Franek Łukasz '96 51.05/5 Firlej Marek '98 47.52/7 98.57/5 Pauch Eryk '97 III 51.00/9 149.57/8
1: 5.48 13.54 17.58 22.45 28.23 32.32 37.46 39.29 43.53 47.23 49.16 50.03 51.05
2: 4.15 12.11 15.55 21.20 32.22 36.10 36.58 38.15 43.11 44.20 46.02 46.47 47.52
3: 3.27 13.54 17.32 22.36 26.51 29.15 31.15 32.35 45.52 47.38 49.14 50.09 51.00
9 6 K30 67 WKS Wawel Kraków 176.43 Baran Jan '97 62.15/7 Skorupa Marek '96 72.47/11 135.02/10 Biederman Marcin ' 41.41/5 176.43/9
1: 4.25 11.17 14.11 22.09 28.32 31.07 42.10 49.33 57.09 58.34 60.30 61.17 62.15
2: 4.08 44.11 47.27 53.01 57.02 59.50 61.01 65.24 68.15 69.37 71.04 71.56 72.47
3: 5.21 9.35 14.15 19.01 23.33 27.23 28.20 30.00 35.44 37.33 39.41 40.52 41.41
10 11 K48 72 Kościelec Chrzanów 180.33 Gałecki Maciej '98 97.17/12 Palka Krzysztof '9 44.26/4 141.43/11 Legięć Kamil '97 38.50/3 180.33/10
1: 7.42 17.05 28.24 45.59 61.49 66.51 73.15 76.03 84.43 90.43 94.36 95.55 97.17
2: 6.19 13.07 17.01 21.29 26.45 31.32 32.48 34.09 37.24 41.02 42.43 43.30 44.26
3: 8.25 11.02 14.09 19.41 23.32 26.53 27.31 28.40 32.44 35.16 36.47 37.43 38.50
11 9 R22 70 Azymut Przeworsk 184.56 Zięba Mateusz '97 83.59/11 Bawor Karol '97 II 35.52/2 119.51/9 Zając Mateusz '97 65.05/11 184.56/11
1: 3.17 11.14 44.04 51.56 62.57 66.13 67.17 68.21 72.24 77.47 81.49 82.52 83.59
2: 4.18 12.45 15.34 20.34 23.43 25.27 26.23 29.34 32.03 33.03 34.17 35.03 35.52
3: 12.00 18.32 25.24 32.45 37.05 41.26 42.19 49.21 58.52 59.55 62.51 63.59 65.05
12 1 W88 62 Gwardia Warszawa 229.11 Janowski Mateusz ' 70.34/10 Rapczyński Jan '98 85.39/12 156.13/12 Gumowski Damian '9 72.58/12 229.11/12
1: 4.01 11.25 35.16 42.28 55.28 58.18 59.18 61.13 65.02 66.21 68.33 69.36 70.34
2: 4.13 35.58 39.20 44.35 49.19 51.53 52.51 54.42 76.55 79.27 83.42 84.24 85.39
3: 20.40 26.51 31.07 40.37 46.51 52.28 53.53 59.57 63.19 67.25 70.19 72.05 72.58
2 G18 63 WKS Flota Gdynia nC 134.47 Piotrowski RadosłanC 45.58/13 Graczyk Karolina 'nC 48.46/13 nC 94.44/13 Porzycz Zbigniew 'nC 40.03/13 nC 134.47/13
1: 2.21 8.02 14.51 26.46 30.25 32.26 37.35 39.03 41.32 42.44 44.09 45.12 45.58
2: 12.50 16.58 21.10 26.21 30.39 35.32 36.17 37.53 40.54 44.17 47.07 47.51 48.46
3: 3.11 11.50 14.59 20.22 25.06 27.18 30.36 31.39 34.55 36.36 38.21 39.19 40.03
13 W97 74 UKS Saper Kazuń PK nCDISQ Dudek Joanna '96 nCDISQ / Wasilewski StanisłnC 39.03/14 nCDISQ / Swęda Marcin '93 nC 36.57/14 nCDISQ /
1: 5.05 8.49 13.20 25.07 30.37 32.02 34.28 35.33 36.49
2: 4.07 9.19 13.05 19.36 23.52 26.38 27.41 29.35 33.35 35.24 36.57 37.57 39.03
3: 3.23 7.21 10.15 19.23 23.35 27.04 28.00 29.07 31.28 34.10 35.33 36.20 36.57
Final class results: MV 0.0- 0.0km 0- 0m 16-16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3 4 5* 6 7 8 9* 10 11 12 13 14 15 16
1 2 L45 93 MKS START Lublin 2 133.26 Rogala Mirosław '5 46.13/5 Tarnowski Mirosław 42.32/1 88.45/1 Olech Andrzej '59 44.41/1 133.26/1
1: 2.44 4.50 6.58 8.42 13.58 20.07 24.23 25.23 28.54 34.35 36.56 37.58 41.18 43.12 44.20 45.12 46.13
2: 3.59 4.59 6.58 8.51 12.08 15.15 18.56 20.16 24.15 31.37 34.55 35.54 38.40 40.03 40.59 41.36 42.32
3: 4.39 8.25 13.08 14.39 17.39 20.45 25.05 26.00 29.22 33.17 36.08 37.26 40.01 41.34 42.34 43.36 44.41
2 1 K30 92 WKS Wawel Kraków 137.46 Zaworonek Rafał '7 37.55/2 Podsiadły Leszek ' 51.38/4 89.33/2 Wojarski Krzysztof 48.13/3 137.46/2
1: 2.32 3.36 5.43 7.37 10.49 13.58 17.53 18.51 22.11 27.26 29.42 30.25 33.00 34.43 35.58 36.47 37.55
2: 3.37 5.34 7.44 9.34 18.00 21.36 29.32 30.44 35.40 41.27 43.22 44.23 47.08 48.52 49.57 50.42 51.38
3: 3.46 5.03 7.43 10.06 16.38 26.04 29.10 30.22 34.04 37.41 41.00 41.44 43.48 45.30 46.25 47.13 48.13
3 0 L45 91 MKS START Lublin 1 144.53 Renc Piotr '75 46.02/4 Kukuryka Janusz '4 46.53/2 92.55/3 Sikora Waldemar '7 51.58/5 144.53/3
1: 3.13 4.45 7.01 8.46 14.00 18.30 22.09 23.09 26.34 32.54 35.14 37.50 41.19 43.10 44.10 45.09 46.02
2: 4.14 5.21 7.28 12.31 17.00 20.15 27.29 28.38 32.01 35.32 38.26 39.11 42.21 43.58 45.05 45.55 46.53
3: 3.05 6.46 16.39 18.51 22.57 27.33 31.21 32.46 35.59 41.22 44.06 44.49 47.45 49.22 50.20 51.08 51.58
4 5 N61 96 Orkan Ostróda 2 149.47 Bohaczek Janusz '5 51.17/6 Łuński Zbigniew '5 47.56/3 99.13/6 Mientki Tadeusz '5 50.34/4 149.47/4
1: 6.09 7.42 9.58 13.11 17.07 21.41 29.24 30.40 34.16 39.44 42.08 43.41 46.35 48.14 49.28 50.15 51.17
2: 3.30 6.09 8.37 10.27 15.10 19.09 22.12 23.30 26.44 31.52 33.56 35.56 42.54 44.42 46.04 46.50 47.56
3: 4.00 5.44 7.42 9.28 19.02 23.59 28.11 29.17 32.44 36.15 41.55 42.43 45.56 47.46 48.46 49.30 50.34
5 3 N61 94 Orkan Ostróda 1 154.14 Ratajczak Piotr '6 36.59/1 Lech Bogdan '60 II 62.08/6 99.07/5 Kasperski Arkadius 55.07/6 154.14/5
1: 2.21 4.13 6.22 8.02 11.00 14.25 17.54 18.43 21.42 25.34 28.04 29.17 32.20 34.03 35.09 36.07 36.59
2: 3.27 5.47 10.46 12.31 18.10 20.45 32.14 32.55 36.39 43.24 45.47 48.30 50.31 57.54 58.50 61.20 62.08
3: 2.46 5.54 7.45 9.30 15.41 20.39 23.30 24.30 35.13 39.59 42.04 42.45 51.06 52.33 53.25 54.10 55.07
6 4 W88 95 Gwardia Warszawa 155.28 Urbaniak Krzysztof 38.33/3 Janowski Piotr '65 57.01/5 95.34/4 Janowski Konrad '4 59.54/7 155.28/6
1: 3.04 4.25 6.17 7.51 11.01 14.29 17.19 18.11 21.28 27.41 29.52 30.40 33.49 35.47 36.45 37.31 38.33
2: 4.58 7.46 11.46 14.42 19.59 24.33 29.38 31.12 35.54 41.13 45.38 46.47 50.30 53.05 54.33 55.32 57.01
3: 4.04 5.45 8.57 12.11 17.32 26.10 30.50 32.12 36.39 46.16 49.20 50.08 54.03 56.14 57.25 58.39 59.54
7 6 G18 97 WKS Flota Gdynia 168.38 Chułek Aleksander 52.30/7 Gackowski Bogdan ' 70.40/7 123.10/7 Miszewski Romuald 45.28/2 168.38/7
1: 3.55 5.29 8.22 10.11 18.32 22.33 29.22 30.46 34.12 39.33 42.02 44.24 47.16 49.19 50.29 51.30 52.30
2: 3.46 5.26 9.43 12.57 22.22 32.01 36.08 37.25 46.40 51.06 58.30 59.17 65.24 67.22 68.34 69.36 70.40
3: 5.20 7.21 9.53 11.37 15.08 19.01 24.11 25.11 28.47 34.33 36.59 38.25 40.43 42.31 43.34 44.29 45.28
7 N61 99 Orkan Ostróda 3 PK nC 191.05 Mikielski Marek '6nC 43.22/8 Michałowska Agata nC 83.51/8 nC 127.13/8 Woźniak Henryk '48nC 63.52/8 nC 191.05/8
1: 3.25 5.45 8.32 10.15 13.47 23.20 24.38 27.46 34.02 35.00 37.56 40.06 41.24 42.16 43.22
2: 7.07 10.47 17.48 26.23 45.48 47.27 54.55 71.57 72.59 77.11 79.30 81.25 82.25 83.51
3: 7.06 10.27 14.11 19.43 29.18 31.03 36.02 51.30 52.55 57.13 59.41 61.20 62.36 63.52
Final class results: OPEN 0.0- 0.0km 0- 0m 15-15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3* 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 10 W03 183 Młode Orły NDM 136.55 Filipczak Jagoda 53.49/6 Kochn Łukasz '90 38.24/1 92.13/3 Piotr Zych '90 44.42/4 136.55/1
1: 4.35 6.08 18.39 20.00 26.04 29.58 33.43 42.21 43.52 47.38 50.29 51.53 52.48 53.49
2: 4.17 5.45 14.48 15.50 20.07 24.37 26.27 29.50 31.09 33.50 35.33 36.39 37.21 38.24
3: 2.52 4.47 6.35 19.15 20.07 26.42 29.58 31.41 34.03 34.53 40.12 41.56 42.53 43.53 44.42
2 2 D93 184 MKS Paulinum JG 140.30 Nowak Maciej '96 39.57/2 Hołub Krzysztof '9 41.53/3 81.50/1 Bogulak Adam '48 58.40/7 140.30/2
1: 4.29 5.45 14.16 15.13 18.24 22.10 23.21 25.37 33.37 35.18 36.51 37.58 39.00 39.57
2: 3.55 7.05 21.12 22.15 25.23 29.20 33.00 35.28 36.04 38.07 39.34 40.25 41.05 41.53
3: 6.21 11.55 14.21 28.42 30.10 34.02 41.07 44.12 47.50 49.02 53.15 55.22 56.45 57.42 58.40
3 9 P58 191 HKS Azymut Mochy 141.33 Galla Franciszek ' 32.01/1 Stachowiak Kamila 59.37/6 91.38/2 Kalitka Miłosz '95 49.55/5 141.33/3
1: 3.35 4.28 5.42 14.32 15.09 18.13 21.52 23.05 24.49 25.44 28.05 29.24 30.23 31.05 32.01
2: 5.06 10.04 28.37 30.38 34.51 40.08 44.35 47.47 49.49 53.10 56.02 57.24 58.27 59.37
3: 5.11 6.35 28.58 29.47 33.05 36.43 38.27 41.37 42.25 44.55 47.30 48.24 49.10 49.55
4 1 W04 182 UOLKA Ostrów M. 1 161.36 Rosiński Arkadiusz 40.05/3 Wańczyk Magdalena 64.23/7 104.28/5 Czarkowski Karol ' 57.08/6 161.36/4
1: 3.26 5.23 7.22 12.28 16.18 17.40 21.31 26.13 28.15 30.22 32.30 35.11 36.48 37.59 39.04 40.05
2: 6.18 9.49 12.04 26.40 33.54 35.22 39.47 45.21 49.24 52.28 53.18 59.13 61.01 62.12 63.07 64.23
3: 4.10 8.53 14.11 21.48 29.31 30.31 34.27 41.25 43.48 47.05 47.52 52.49 54.31 55.27 56.11 57.08
5 7 K30 189 WKS Wawel Kraków 164.58 Kustosz Paweł '98 72.19/7 Garbacik Michał '9 49.34/4 121.53/6 Miśtal Jędrzej '91 43.05/3 164.58/5
1: 4.33 7.28 27.17 39.28 40.55 45.53 50.29 55.23 58.15 59.28 64.06 66.14 68.07 71.22 72.19
2: 10.13 12.15 29.02 29.57 33.35 36.54 40.28 42.26 43.08 45.38 47.14 48.10 48.49 49.34
3: 3.23 4.59 9.19 14.25 18.59 21.55 24.50 26.19 32.25 33.17 39.13 40.45 41.32 42.19 43.05
6 3 E71 185 Azymut Pabianice 1 166.24 Siess Małgorzata ' 51.23/5 Gryzio Sylwia '92 52.59/5 104.22/4 Marciniak Patryk ' 62.02/8 166.24/6
1: 3.46 7.30 14.59 19.35 21.14 27.40 31.40 37.22 42.05 43.38 46.40 48.16 49.22 50.18 51.23
2: 12.52 14.46 22.03 26.45 27.54 32.05 36.46 40.28 43.26 44.19 48.00 49.50 51.01 51.51 52.59
3: 6.36 8.41 15.22 18.13 19.10 37.43 43.08 45.19 51.09 51.58 56.49 58.38 59.42 60.49 62.02
7 0 N61 181 UMKS Orkan Ostróda 169.16 Łuńska Regina '56 92.01/8 Mikowska Kinga '89 40.23/2 132.24/7 Mientki Sebastian 36.52/1 169.16/7
1: 10.36 37.16 42.18 53.36 59.37 62.10 67.01 72.26 76.33 79.51 81.55 85.14 88.09 89.35 90.38 92.01
2: 3.29 4.52 6.17 12.52 17.30 18.36 22.16 26.20 27.47 29.58 33.18 35.29 37.16 38.30 39.17 40.23
3: 6.07 6.40 8.00 12.48 16.39 17.38 21.03 24.30 25.52 27.43 29.05 32.39 34.14 35.22 36.02 36.52
8 4 E71 186 Azymut Pabianice 2 281.07 Fuks Weronika '97 112.31/10 Królik Kinga '99 103.04/8 215.35/8 Woźniak Jerzy 65.32/9 281.07/8
1: 7.57 19.21 22.28 45.17 67.42 69.47 78.36 85.41 89.48 97.41 99.02103.59107.12110.04111.10112.31
2: 11.26 15.30 17.37 48.23 67.56 72.02 76.52 80.50 85.58 87.21 96.44 99.15100.31101.57103.04
3: 3.44 5.36 7.35 29.07 30.30 34.29 39.26 43.20 48.30 49.51 59.20 61.44 63.05 64.31 65.32
8 P35 190 UKS Arkady Raszków Garstka Jakub '98 92.42/9 Dutkowski Adam '63 / / Vacant ' / /
1: 4.38 6.06 36.56 46.11 49.45 55.25 62.13 66.54 70.14 73.54 88.32 90.07 91.10 91.55 92.42
2:
3:
5 G14 187 Siódemka Rumia PK nCDISQ Olech Przemysław 'nC 33.30/11 Borowiak Kamil '97 / nC / Stefański Dawid '8nC 38.48/10 nCDISQ /
1: 2.11 2.44 4.54 13.34 14.31 17.40 22.02 23.13 24.57 25.53 29.38 31.00 31.54 32.37 33.30
2:
3: 5.07 6.24 24.25 25.05 27.45 30.21 31.30 33.10 33.42 35.25 36.38 37.20 37.58 38.48
6 G18 188 WKS Flota Gdynia DISQ Porzycz Jerzy '61 43.11/4 Andrzejewski Lesze DISQ / DISQ / Graczyk Adrian '88 38.03/2 DISQ /
1: 4.30 6.22 14.41 19.12 21.12 25.12 29.08 32.11 34.21 35.11 37.53 39.46 41.01 41.52 43.11
2: 4.28 7.42 19.46 22.45 29.25 33.24 39.39 41.53 44.26 48.02 51.02 52.00 53.47
3: 4.05 5.54 14.41 15.28 24.37 27.38 29.13 31.06 31.52 33.58 35.24 36.20 37.10 38.03
|