VI Puchar Koziołka
Wstepne wyniki kategorii 2012.04.01 16:52:13
VI Puchar Koziołka 3 etap
===HSMTeam=====================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
Wstepne wyniki kategorii : K M-10 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Lesnicka Agnieszka UKS Azymut Debow AZDR22002 9.56/1 20.15 0b.PK/2 30.11 0b.PK/1 17.36 0b.PK/1 47.47 0b.PK/1
2 Weronika Stankiewicz UKS Azymut Siedliska AZA 15.43/2 23.42 0b.PK/3 39.25 0b.PK/3 33.50 0b.PK/3 73.15 0b.PK/2
3 Olszanka Aleksandra UKS Victoria Józefów VICw0700 16.09/3 37.31 1b.PK/5 53.40 1b.PK/5 24.00 0b.PK/2 77.40 1b.PK/3
4 Maj Michal UKS Azymut Siedliska AZA 25.22/7 66.10 1b.PK/8 91.32 1b.PK/7 39.55 0b.PK/5 131.27 1b.PK/4
5 Kwiaton Katarzyna UKS Azymut Siedliska AZA 54.46/8 64.09 1b.PK/7 118.55 1b.PK/8 38.57 0b.PK/4 157.52 1b.PK/5
6 Todys Luiza UKS Azymut Siedliska AZA 55.52/9 69.45 0b.PK/9 125.37 0b.PK/9 42.12 0b.PK/6 167.49 0b.PK/6
7 Emil Biolik UNTS Warszawa UNTW87903 16.35/4 46.01 0b.PK/6 62.36 0b.PK/6 110.17 2b.PK/7 172.53 2b.PK/7
Emilia Jalowiec MKS Start Lublin MKS 17.23/5 17.21 0b.PK/1 34.44 0b.PK/2 PK / NKl /
Solowiej Alicja MKS Start Lublin MKS 21.04/6 27.23 0b.PK/4 48.27 0b.PK/4
Wstepne wyniki kategorii : K M-10NR 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Antonina Mianowska UNTS Warszawa UNT 22.45/1 31.13 0b.PK/1 53.58 0b.PK/1 29.46 0b.PK/1 83.44 0b.PK/1
2 Mieszko Chachurski KU AZS WAT Warszawa WAT 24.41/2 42.54 0b.PK/2 67.35 0b.PK/2 49.27 0b.PK/2 117.02 0b.PK/2
Wstepne wyniki kategorii : K-12 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Karolina Rosochacka UKS OSIR Góra Kalwar OSRW81043 14.07/1 15.50/1 29.57/1 23.10/1 53.07/1
2 Julia Mianowska UNTS Warszawa UNT02096 15.31/3 20.35/3 36.06/3 35.15/4 71.21/2
3 Natalia Filipczak PUKS Mlode Orly PKSW03030 17.16/5 22.39/5 39.55/4 31.49/2 71.44/3
4 Lepa Zuzanna UKS Azymut Debow AZDR22086 20.24/6 26.22/6 46.46/6 32.47/3 79.33/4
5 Alicja Staszak UNTS Warszawa UNTW87179 17.03/4 45.49/13 62.52/7 40.09/7 103.01/5
6 Aleksandra Rosinska "Ostrowianka" Ostrów OST 21.25/7 45.10/12 66.35/9 38.08/5 104.43/6
7 Sonia Kubicka PUKS Mlode Orly PKSW03029 22.48/10 43.14/10 66.02/8 39.24/6 105.26/7
Olga Korduszewska "Ostrowianka" Ostrów OST NKl / 63.58/14 NKl / NKl / NKl /
Ewelina Piela UKS Azymut Siedliska AZA 52.36/14 37.25/7 90.01/12 NKl / NKl /
Olszanko Gabriela UKS Victoria Józefów VICW07005 22.21/8 21.25/4 43.46/5 NKl / NKl /
Kubicka Aleksandra UKS Azymut Debow AZD R22090 41.21/13 38.45/8 80.06/10 NKl / NKl /
Kowalik Klara UKS Azymut Debow AZDR22087 22.25/9 NKl / NKl /
Banach Joanna UKS Azymut Siedliska AZA 41.09/12 40.34/9 81.43/11 NKl / NKl /
Nowak Paulina UKS Azymut Siedliska AZA NKl / 44.33/11 NKl / NKl / NKl /
Urbaniak Alicja WKS Gwardia Warszawa GWAW88055 14.55/2 19.28/2 34.23/2
Weronika Widz MKS Start Lublin MKS 23.12/11
Barbara Krupska MKS Start Lublin MKS NKl /
Wstepne wyniki kategorii : K-14 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Justyna Kostrzewska MKS Start Lublin MKS 13.16/1 30.31/1 43.47/1 35.51/1 79.38/1
2 Czepiel Sylwia UKS Azymut Debow AZDR22074 28.10/5 34.34/2 62.44/2 68.37/4 131.21/2
3 Holub Aleksandra UKS Azymut Debow AZDR22083 20.15/2 115.46/5 136.01/4 62.19/3 198.20/3
4 Joanna Jarosz UKS Azymut Siedliska AZAL01057 41.48/7 114.11/4 155.59/5 61.40/2 217.39/4
Magdalena Zych MKS Start Lublin MKS 25.02/3 79.02/3 104.04/3 NKl / NKl /
Cholota Juli UKS Azymut Siedliska AZA 42.53/8 122.47/6 165.40/6 NKl / NKl /
Paulina Bryk UKS Azymut Siedliska AZA 34.38/6
Adriana Knapik UKS Azymut Siedliska AZAL01044 27.18/4
Wstepne wyniki kategorii : K-16 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Zuzanna Wanczyk PUKS Mlode Orly PKSW03019 15.05/1 28.31/1 43.36/1 41.52/1 85.28/1
2 Kinga Urbanowicz UKS OSIR Góra Kalwar OSRW81042 18.46/8 33.33/2 52.19/2 52.32/2 104.51/2
3 Justyna Selwon PUKS Mlode Orly PKSW03023 17.28/5 35.55/3 53.23/3 55.56/4 109.19/3
4 Magdalena Szmulkowska PUKS Mlode Orly PKSW03013 17.20/4 37.04/4 54.24/4 57.08/5 111.32/4
5 Marcelina Sikora MKS Start Lublin MKS 17.46/6 43.50/7 61.36/6 62.41/7 124.17/5
6 Dagmara Dominiak PUKS Mlode Orly PKSW03014 16.54/2 50.13/8 67.07/7 58.58/6 126.05/6
7 Joanna Dudek PUKS Mlode Orly PKSW03034 17.17/3 42.00/5 59.17/5 67.35/8 126.52/7
8 Sekreta Anna UKS Azymut Debow AZDR22055 25.12/11 42.52/6 68.04/8 100.58/9 169.02/8
Lidia Lekan UKS Azymut Siedliska AZAL01031 20.37/9 NKl / NKl / NKl / NKl /
Sylwia Naworol UKS Azymut Siedliska AZAL01040 24.37/10 NKl / NKl / NKl / NKl /
Aleksandra Rosochacka UKS OSIR Góra Kalwar OSRW81035 17.54/7 NKl / NKl / 55.52/3 NKl /
Wstepne wyniki kategorii : K-18 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Maria Dragowska UKS Victoria Józefów VICW07003 17.47/2 35.44/1 53.31/1 68.32/1 122.03/1
2 Jagoda Filipczak PUKS Mlode Orly PKSW03022 20.49/3 52.14/2 73.03/2 81.29/2 154.32/2
Barbara Zebrowska UKS Victoria Józefów VICW07001 17.32/1 NKl / NKl /
Wstepne wyniki kategorii : KV 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Olszanka Wioleta KS OK! Sport Warszaw OKSW02015 22.12/2 46.53/1 69.05/1 62.03/1 131.08/1
2 Krochmal Malgorzata KU AZS WAT Warszawa WAT89017 24.43/3 50.58/3 75.41/3 68.29/3 144.10/2
3 Agnieszka Biolik UNTS Warszawa UNTW87901 20.12/1 54.39/5 74.51/2 84.01/4 158.52/3
Dragowska Marzena KS OK! Sport Warszaw OKSW02007 NKl / 48.57/2 NKl / 65.52/2 NKl /
Krystyna Deck Indywidualnie IND 36.20/5 NKl / NKl / 118.31/ NKl /
Adamczuk Patrycja UKS Azymut Siedliska AZA 29.15/4 53.42/4 82.57/4
Wstepne wyniki kategorii : M-12 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Bartlomiej Kolcun UNTS Warszawa UNTW87135 12.30/1 21.02/1 33.32/1 24.49/4 58.21/1
2 Tomasz Choros UKS Saper SAP97006 13.56/2 29.48/3 43.44/2 23.31/2 67.15/2
3 Huba Karol UKS Azymut Debow AZDR22081 13.58/3 33.25/4 47.23/4 20.16/1 67.39/3
4 Pawel Grosman UKS Azymut Siedliska AZA 15.19/5 28.36/2 43.55/3 23.48/3 67.43/4
5 Bartlomiej Chwala UKS Azymut Siedliska AZAL01055 14.14/4 36.49/5 51.03/5 27.17/5 78.20/5
6 Banach Michal UKS Azymut Siedliska AZA 25.39/9 38.06/7 63.45/7 49.06/7 112.51/6
7 Fusiara Adrian UKS Azymut Siedliska AZA 19.15/6 48.58/8 68.13/8 47.24/6 115.37/7
8 Adam Kloczek UKS Azymut Siedliska AZAL01062 32.36/10 58.53/9 91.29/9 67.16/8 158.45/8
Dawid Scibak UKS Azymut Siedliska AZA 33.01/11 99.12/10 132.13/10 NKl / NKl /
Liszka Marcin UKS Azymut Debow AZDR22089 23.35/8 37.28/6 61.03/6 NKl / NKl /
Cytacki Jakub MKS Start Lublin MKS 20.26/7
Wstepne wyniki kategorii : M-14 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Jakub Wegrzyn UKS Azymut Siedliska AZAL01046 21.04/3 40.47/2 61.51/2 48.45/1 110.36/1
2 Kacper Matwiejczuk UKS Azymut Siedliska AZAL01064 19.58/2 47.46/3 67.44/3 98.31/3 166.15/2
3 Jan Grosman UKS Azymut Siedliska AZA 23.06/4 58.35/4 81.41/4 94.50/2 176.31/3
Czop Wiktor UKS Azymut Siedliska AZA 25.54/5 NKl / NKl / NKl / NKl /
Lipski Michal UKS Azymut Siedliska AZA 83.06/6 79.29/5 162.35/5 NKl / NKl /
Urbaniak Jerzy WKS Gwardia Warszawa GWAW88062 14.04/1 27.10/1 41.14/1
Wstepne wyniki kategorii : M-16 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Mateusz Nalepko UKS Azymut Siedliska AZAL01035 16.43/2 34.47/1 51.30/1 66.44/2 118.14/1
2 Michal Kwiatkowski PUKS Mlode Orly PKSW03010 16.02/1 45.00/4 61.02/3 65.53/1 126.55/2
3 Daniel Salajczyk UKS OSIR Góra Kalwar OSRW81044 19.45/4 40.58/3 60.43/2 71.43/5 132.26/3
4 Zieba Mateusz UKS Azymut Debow AZDR22046 20.16/7 50.58/5 71.14/4 69.46/4 141.00/4
5 Wojciech Tluczek UKS Azymut Siedliska AZAL01038 20.12/5 51.07/6 71.19/5 69.42/3 141.01/5
6 Bawor Karol UKS Azymut Debow AZDR22057 21.17/8 63.27/8 84.44/6 78.49/9 163.33/6
7 Aleksander Tarnowski MKS Start Lublin MKS 20.13/6 72.22/9 92.35/7 93.36/10 186.11/7
Karol Wegrzyn UKS Azymut Siedliska AZAL01045 NKl / 61.38/7 NKl /
Mariusz Skrzypkowski PUKS Mlode Orly PKSW03024 30.19/9 109.21/10 139.40/8 NKl / NKl /
Filip Odolecki UKS Saper SAP97008 NKl / 40.41/2 NKl / 76.09/8 NKl /
Pieklo Jakub UKS Azymut Debow AZDR22071 17.55/3 NKl / NKl / 72.31/6 NKl /
Luchowski Bartek UKS Azymut Siedliska AZA NKl / / NKl /
Stankiewicz Filip UKS Azymut Siedliska AZA 35.21/10 73.15/7 /
Wstepne wyniki kategorii : M-18 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wojciech Dudek PUKS Mlode Orly PKSW03032 15.01/1 29.10/1 44.11/1 64.14/2 108.25/1
2 Bartosz Szuryga MKS Start Lublin MKS 16.16/2 31.06/2 47.22/2 61.15/1 108.37/2
3 Sebastian Konarzewski UKS OSIR Góra Kalwar OSRW81025 17.06/3 34.33/3 51.39/3 83.11/4 134.50/3
4 Patryk Powichrowski UKS OSIR Góra Kalwar OSRW81032 20.24/4 39.29/5 59.53/4 87.02/5 146.55/4
Jakub Krzeszowski Indywidualnie IND 51.35/8 NKl / NKl /
Grzegorz Zmuda Indywidualnie IND 73.26/9 NKl / NKl /
Marcin Rosinski "Ostrowianka" Ostrów OST 22.29/5 55.59/7 78.28/6 NKl / NKl /
Szymon Kloczek UKS Azymut Siedliska AZAL01048 25.35/7 66.36/8 92.11/7 NKl / NKl /
Michal Siwiec MKS Start Lublin MKS 23.17/6 49.49/6 73.06/5 NKl / NKl /
Kamil Anc UNTS Warszawa UNTW87036 NKl / 36.37/4 NKl / 78.48/3 NKl /
Wstepne wyniki kategorii : M-20 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Adam Szmulkowski PUKS Mlode Orly PKSW03004 17.30/2 40.58/1 58.28/1 66.57/2 125.25/1
2 Rafal Owczarek UKS OSIR Góra Kalwar OSRW81010 17.03/1 46.17/3 63.20/2 66.11/1 129.31/2
3 Jakub Prasal PUKS Mlode Orly PKSW03005 18.48/3 44.39/2 63.27/3 86.55/4 150.22/3
Wojciech Gontarz UKS Azymut Siedliska AZAL01030 31.32/6 NKl / NKl /
Marcin Sweda UKS Saper SAP97016 24.41/5 NKl / NKl / NKl / NKl /
Patryk Niedzwiecki UKS Azymut Siedliska AZAL01022 19.54/4 78.40/3 /
Wstepne wyniki kategorii : M-21 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Karol Galicz PUKS Mlode Orly PKSW03031 15.50/1 40.40/1 56.30/1 71.17/2 127.47/1
2 Maciej Gedziorowski KU AZS WAT Warszawa WAT89007 17.39/2 60.05/4 77.44/4 84.56/3 162.40/2
3 Dragowski Piotr KS OK! Sport Warszaw OKSW02005 20.51/4 54.53/3 75.44/3 98.50/4 174.34/3
Przybyla Krzysztof KU AZS WAT Warszawa WAT89055 21.48/5 NKl / NKl / 109.06/5 NKl /
Wojciech Kowalik Indywidualnie IND 25.20/6 83.05/5 108.25/5
Jan Kaseja Indywidualnie IND 18.41/3 48.56/2 67.37/2
Dragowski Kuba KS OK! Sport Warszaw OKSW02006 63.35/1 /
Wstepne wyniki kategorii : M-35/40 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Artur Staszak UNTS Warszawa UNTW87180 21.12/1 60.29/3 81.41/2 84.30/2 166.11/1
2 Andrzej Krupinski UKS Saper SAP97086 22.44/4 52.29/1 75.13/1 96.52/3 172.05/2
3 Rafal Mianowski UNTS Warszawa UNT02068K 21.31/2 60.23/2 81.54/3 102.21/4 184.15/3
4 Grzegorz Biolik UNTS Warszawa UNTW87906 30.30/5 72.24/5 102.54/5 120.55/ 223.49/
Piotr Chabros UKS Azymut Siedliska AZAL01047 NKl /
Stanislaw SOLOWIEJ bdow WB Lublin WBL 44.37/6 NKl / NKl /
Krystian Sedlak KS OK! Sport Warszaw OKS 57.47/1 /
Piotr DOBROWOLSKI 1 BZ Chelm BZC 21.55/3 61.02/4 82.57/4
Wstepne wyniki kategorii : M-45/50 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Ryszard Chachurski KU AZS WAT Warszawa WAT00065 15.47/1 41.56/1 57.43/1 60.43/2 118.26/1
2 Dragowski Robert KS OK! Sport Warszaw OKSW02004 17.14/3 42.40/2 59.54/2 59.29/1 119.23/2
3 Janusz Walachowski UKS Saper SAP01173 18.25/4 47.16/4 65.41/4 70.29/3 136.10/3
4 Olszanka Artur KS OK! Sport Warszaw OKSW02014 19.52/5 51.50/5 71.42/5 82.35/4 154.17/4
5 Krochmal Grzegorz KU AZS WAT Warszawa WAT89014 21.58/6 54.34/6 76.32/6 85.33/5 162.05/5
Józef Klos Azymut Pabianice PABE71043 25.10/7 66.14/7 91.24/7 NKl / NKl /
Urbaniak Krzysztof WKS Gwardia Warszawa GWAW88013 17.06/2 44.25/3 61.31/3
Wstepne wyniki kategorii : M-55 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Jerzy Parzewski KU AZS WAT Warszawa WATW89005 17.58/1 29.15/1 47.13/1 46.54/1 94.07/1
2 Miroslaw Rogala Indywidualnie IND762K 20.33/4 31.32/2 52.05/2 51.40/3 103.45/2
3 Zbigniew Manka MKS Start Lublin MKS 19.14/2 34.06/3 53.20/3 50.31/2 103.51/3
4 Tadeusz Wolejszo KU AZS WAT Warszawa WATW89019 19.35/3 41.44/5 61.19/5 52.52/4 114.11/4
5 Przybyla Sylwester KU AZS WAT Warszawa WAT89006 22.32/6 49.48/6 72.20/6 72.17/7 144.37/5
6 Wieslaw Deck Indywidualnie IND 25.04/7 53.41/7 78.45/7 68.55/6 147.40/6
7 Eugeniusz Gargala Indywidualnie IND 27.00/8 68.15/8 95.15/8 66.14/5 161.29/7
Krzysztof Jarecki MKS Start Lublin MKS 21.27/5 38.22/4 59.49/4
Wstepne wyniki kategorii : M-60+ 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Jan Kukuryka Indywidualnie IND763K 18.34/3 37.39/2 56.13/2 56.51/3 113.04/1
2 Józef Kmiecinski PUKS Mlode Orly PKSW03016 25.11/5 52.52/3 78.03/3 49.19/1 127.22/2
Jerzy Hiller MKS Start Lublin MKS 18.10/2 NKl / NKl /
Graham MOON ZALEWSKA MKS Start Lublin MKS 18.50/4 NKl / NKl / 56.49/2 NKl /
Mieczyslaw Capala Indywidualnie IND 28.23/7
Wysocki Stanislaw WKS Gwardia Warszawa GWAW88015 27.43/6 83.48/4 111.31/4
Stanislaw Wasilewski UKS Saper SAP97003 14.44/1 37.06/1 51.50/1
Wstepne wyniki kategorii : OPEN 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Krochmal Adam UNTS Warszawa UNT 19.13/3 35.04/1 54.17/2 51.00/1 105.17/1
2 Lucja Didkowska Indywidualnie IND 16.35/2 37.20/2 53.55/1 55.43/3 109.38/2
3 Pietrzak Konrad bdow WB Lublin WBL 15.47/1 43.31/3 59.18/3 55.15/2 114.33/3
4 Katarzyna GAJEWSKA bdow WB Lublin WBL 27.44/4 71.44/4 99.28/4 95.25/5 194.53/4
Maria Gajewska bdow WB Lublin WBL 41.42/5 NKl / NKl / 93.06/4 NKl /
|