Grand Prix Mazowsza - Wyniki końcowe
L.p. rtowy Imię i nazwisko Ur. Klub Naro E1 E2 E3 Czas
K10NR (10)
1 7 Gabriela Olszanka 01 UKS Victoria Józefów POL 22:07 2 18:31 3 21:24 3 62:02
2 10 Natalia Kulpa 03 UKS Victoria Józefów POL 24:42 3 17:29 1 20:47 2 62:58
3 9 Agnieszka Le�icka 02 UKS Azymut Dębów POL 27:22 4 18:42 4 18:49 1 64:53
4 1 Anna Rze�icka 00 UKS Orientu�Łód� POL 16:40 1 32:59 8 38:57 8 88:36
5 6 Agnieszka Proga 00 UKS Orientu�Łód� POL 45:16 7 25:35 5 25:08 4 95:59
6 4 Kinga Krochmal indywidualni Warszawa POL 38:21 6 27:09 6 32:44 5 98:14
7 11 Gabriela Chabrzyk 00 UKS Orientu�Łód� POL 71:36 10 17:50 2 35:14 6 124:40
8 12 Aleksandra Olszanka 04 UKS Victoria Józefów POL 33:06 5 32:47 7 68:01 10 133:54
9 8 Ola Grzelik 00 UKS Azymut Pabianice POL 67:05 9 33:51 9 37:07 7 138:03
10 2 Michalina Lech 07 GIBnO Amator Warszawa POL 48:13 8 37:46 10 60:14 9 146:13
K10 (2)
1 14 Karolina Rosochacka 00 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 24:33 1 39:16 1 18:57 1 82:46
2 15 Aleksandra Rosińska 01 UOLKA Ostrów Mazowieck POL 25:55 2 41:26 2 23:03 2 90:24
K12 (25)
1 26 Maria Grabiec 98 HKS Azymut Mochy POL 18:58 7 19:32 1 12:22 2 50:52
2 25 Aleksandra Filipowska 98 UKS Orientu�Łód� POL 15:30 1 23:40 6 15:24 3 54:34
3 42 Zuzanna Morawska 99 WKS Flota Gdynia POL 15:51 2 29:40 13 11:57 1 57:28
4 45 Katarzyna Ciesiółka 00 MKS MOS Wrocław POL 20:15 10 20:55 3 19:31 9 60:41
5 18 Zofia Galla 98 HKS Azymut Mochy POL 17:01 5 34:33 18 19:56 12 71:30
6 41 Grażyna Rozmysłowicz 98 WKS Gwardia Warszawa POL 24:07 12 27:57 12 19:27 8 71:31
7 19 Marta Nosowicz 98 UNTS Warszawa POL 26:19 14 29:49 15 15:25 4 71:33
8 46 Kinga Królik 99 UKS Azymut Pabianice POL 16:46 4 36:17 21 20:24 15 73:27
9 47 Sandra Węgrzyn 98 UKS Azymut Siedliska POL 19:44 9 30:11 16 23:34 21 73:29
10 43 Joanna Łaska 98 UNTS Warszawa POL 25:56 13 26:43 9 20:55 17 73:34
11 40 Zuzanna Lech 98 UKS Orientu�Łód� POL 19:01 8 36:23 22 20:45 16 76:09
12 34 Aleksandra Starowicz 99 UKS Azymut Pabianice POL 20:26 11 34:52 19 20:55 17 76:13
13 21 Izabela Chwaliszewska 99 LKO Leszno POL 34:32 21 27:17 10 20:14 14 82:03
14 23 Agata Szymoniak 99 LKO Leszno POL 28:31 16 33:26 17 20:07 13 82:04
15 48 Emilia Tomaszewska 98 UKS Saper Kazuń POL 42:18 22 23:05 4 21:15 20 86:38
16 36 Zuzanna Horbaczewska 98 UKS Orientu�Łód� POL 32:11 18 35:10 20 19:42 10 87:03
17 27 Katarzyna Waliszewska 99 UKS Azymut Pabianice POL 33:09 20 40:19 23 18:43 7 92:11
18 17 Magda Kalińska 98 WKS Gwardia Warszawa POL 32:38 19 40:53 24 21:00 19 94:31
19 30 Alicja Gugała 98 WKS Gwardia Warszawa POL 16:26 3 61:51 25 19:54 11 98:11
20 29 Joanna Begert 99 UKS Azymut Pabianice POL 27:23 15 29:44 14 72:17 23 129:24
22 Adriana Knapik 99 UKS Azymut Siedliska POL nkl 24:17 7 nkl
20 Natalia Swęda 99 UKS Saper Kazuń POL nkl 27:50 11 18:02 6
44 Klaudia Kołodziejek 99 WKS Gwardia Warszawa POL nkl 25:12 8 17:06 5
32 Gabriela Lech 99 GIBnO Amator Warszawa POL 47:11 23 nkl 35:52 22
35 Julia Seidel 99 HKS Azymut Mochy POL 17:11 6 20:05 2
K14 (38)
1 53 Zuzanna Wańczyk 97 PUKS Młode Orły NDMaz POL 36:14 1 21:26 9 30:56 8 88:36
2 87 Maja Morawska 96 WKS Flota Gdynia POL 38:46 3 18:51 4 31:01 9 88:38
3 80 Kinga Urbanowicz 97 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 40:51 5 22:07 11 27:09 2 90:07
4 79 Joanna Kulas 96 UKS Arkady Raszków POL 38:52 4 25:31 15 25:53 1 90:16
5 77 Patrycja Płatek 97 UNTS Warszawa POL 38:36 2 18:09 2 33:39 13 90:24
6 75 Anna Matyba 96 UKS Arkady Raszków POL 44:23 9 21:33 10 29:43 6 95:39
7 62 Agnieszka Bana� 96 UKS Orientu�Łód� POL 47:05 12 20:27 7 32:38 11 100:10
8 91 Marzena Ka�ierczak 97 UKS Orientu�Łód� POL 41:00 6 18:02 1 41:25 19 100:27
9 86 Katarzyna Mirecka 96 HKS Azymut Mochy POL 48:30 15 26:14 18 34:37 14 109:21
10 52 Aleksandra Hornik 96 WKS Grunwald Poznań POL 50:14 18 18:34 3 45:13 24 114:01
11 85 Justyna Selwon 96 PUKS Młode Orły NDMaz POL 44:50 10 26:23 19 42:52 20 114:05
12 56 Paulina Lewandowska 97 WKS Grunwald Poznań POL 55:20 24 25:36 16 33:11 12 114:07
13 54 Magda Pipka 96 GKS Luzino POL 61:22 29 23:48 14 28:58 4 114:08
14 65 Małgorzata Kordala 97 UKS Orientu�Łód� POL 59:48 28 25:43 17 28:38 3 114:09
15 57 Dagmara Dominiak 97 PUKS Młode Orły NDMaz POL 52:14 20 32:46 29 29:12 5 114:12
16 88 Karolina Graczyk 96 GKS Luzino POL 50:01 17 27:54 22 36:23 16 114:18
17 74 Natalia Idczak 96 LKO Leszno POL 59:17 26 20:13 6 34:50 15 114:20
18 61 Magdalena Szmulkowska 97 PUKS Młode Orły NDMaz POL 43:00 8 28:48 23 43:11 21 114:59
19 84 Aleksandra Więckowska 97 UNTS Warszawa POL 55:23 25 30:13 25 31:36 10 117:12
20 51 Agata Szostek 96 UNTS Warszawa POL 54:43 23 32:29 27 30:10 7 117:22
21 58 Wiktoria Klimczak 97 WKS Grunwald Poznań POL 49:25 16 19:07 5 51:54 27 120:26
22 67 Katarzyna Kalitka 96 HKS Azymut Mochy POL 46:58 11 47:14 33 41:14 18 135:26
23 70 Magda Ja�iewicz 97 UKS Azymut Pabianice POL 61:29 30 35:26 30 45:48 25 142:43
24 93 Aleksandra Bek 97 UOLKA Ostrów Mazowieck POL 59:42 27 32:35 28 51:42 26 143:59
25 82 Joanna Horbaczewska 96 UKS Orientu�Łód� POL 68:53 33 41:24 32 44:35 23 154:52
26 66 Karolina Lendzioszek 97 UOLKA Ostrów Mazowieck POL 63:23 31 29:49 24 62:21 29 155:33
27 69 Joanna Trebus 96 UKS Azymut Siedliska POL 64:25 32 50:12 34 43:47 22 158:24
28 72 Marcelina Lech 96 GIBnO Amator Warszawa POL 77:35 34 37:33 31 72:29 30 187:37
29 59 Monika Czerwionka 96 UKS Siódemka Rumia POL 137:11 35 27:43 20 94:53 31 259:47
89 Karolina Kordala 97 UKS Orientu�Łód� POL 47:05 12 21:04 8 nkl
83 Klaudia Kaczyk 97 UKS Azymut Pabianice POL 50:44 19 31:08 26 nkl
90 Weronika Fuks 97 UKS Azymut Pabianice POL nkl 57:42 35 nkl
50 Małgorzata Dzido 96 UKS Siódemka Rumia POL nkl nkl nkl
60 Iwona Księżopolska 96 WKS Flota Gdynia POL 52:54 21 27:44 21 nkl
76 Magdalena Teichert 96 HKS Azymut Mochy POL 53:19 22 23:03 12 nkl
63 Aleksandra Rosochacka 97 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 42:53 7 nkl 40:39 17
64 Angelika Ku�icka 96 PUKS Młode Orły NDMaz POL abs 23:17 13 52:23 28
78 Joanna Sowa 96 UKS Azymut Siedliska POL 47:17 14 abs
K16 (30)
1 100 Maria Drągowska 95 UKS Victoria Józefów POL 40:43 1 26:30 2 51:15 5 118:28
2 104 Katarzyna Galla 95 HKS Azymut Mochy POL 43:27 3 27:08 3 48:30 2 119:05
3 112 Aneta Ka�ierczak 95 UKS Orientu�Łód� POL 52:32 14 28:31 4 51:58 8 133:01
4 110 Aneta Białkowska 95 UKS Orientu�Łód� POL 50:23 10 31:51 10 50:50 4 133:04
5 115 Dominika Brajer 95 UKS Arkady Raszków POL 43:58 4 41:28 25 49:13 3 134:39
6 105 Dominika Nadolska 95 GKS Luzino POL 49:46 9 37:41 19 47:41 1 135:08
7 125 Małgorzata Siess 95 UKS Azymut Pabianice POL 41:28 2 36:53 18 56:57 13 135:18
8 119 Jagoda Filipczak 94 PUKS Młode Orły NDMaz POL 47:18 7 30:25 7 57:40 17 135:23
9 120 Justyna Ku�a 94 UKS Siódemka Rumia POL 56:05 21 28:38 5 51:22 6 136:05
10 108 Sandra Sicha 95 GKS Luzino POL 46:36 6 33:18 14 59:57 19 139:51
11 124 Michalina Kantecka 94 UKS Siódemka Rumia POL 48:15 8 31:57 12 60:35 21 140:47
12 103 Lyubov Matrosova 94 Kaliningrad RUS 56:55 22 30:53 9 53:03 10 140:51
13 102 Magdalena Grabiec 95 HKS Azymut Mochy POL 54:38 18 30:10 6 57:01 14 141:49
13 123 Zuzanna Kropinska 95 LKO Leszno POL 51:25 13 30:25 7 59:59 20 141:49
15 128 Angelika Zamojska 94 UKS Siódemka Rumia POL 51:13 12 43:39 27 51:22 6 146:14
16 116 Kinga Jędrzejewska 94 WKS Gwardia Warszawa POL 57:02 23 31:52 11 57:37 16 146:31
17 118 Paulina Bartosiak 94 WKS Gwardia Warszawa POL 51:08 11 32:16 13 63:09 22 146:33
18 117 Dominika Dopierała 94 UKS Arkady Raszków POL 59:37 28 33:36 15 54:41 11 147:54
19 107 Kinga Skoczylas 94 UKS Arkady Raszków POL 54:30 16 36:05 16 57:22 15 147:57
20 126 Patrycja Kupniewska 94 UMKS Orkan Ostróda POL 57:44 26 37:47 20 57:44 18 153:15
21 109 Katarzyna Tomoń 94 UKS Siódemka Rumia POL 55:40 20 46:12 28 52:46 9 154:38
22 114 Edyta Wi�iewska 95 UKS Siódemka Rumia POL 54:03 15 36:29 17 67:52 23 158:24
23 113 Dominika Kubera 94 WKS Gwardia Warszawa POL 59:21 27 38:29 21 73:01 24 170:51
24 101 Maja Garmulewicz 95 UKS Orientu�Łód� POL 87:22 29 47:48 29 112:24 27 247:34
121 Małgorzata Rogala 95 UMKS Orkan Ostróda POL nkl 38:29 21 82:38 25
99 Aneta Jader 97 HKS Azymut Mochy POL 54:31 17 39:12 23 nkl
97 Klaudia �iniarek 95 HKS Azymut Mochy POL 54:46 19 40:04 24 nkl
106 Kamila Stachowiak 94 HKS Azymut Mochy POL 57:33 25 42:18 26 nkl
98 Milena �it 95 LKO Leszno POL 57:15 24 nkl 56:22 12
127 Monika Bargiel 95 UKS Victoria Józefów POL 73:58 pk abs 110:47 26
K18 (27)
1 140 Hanna Klimkowska 92 LKO Leszno POL 46:57 1 27:05 3 49:56 4 123:58
2 143 Aleksandra Kluczka 93 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 54:13 3 29:26 7 49:51 3 133:30
3 137 Natalia Bartczak 93 UKS Orientu�Łód� POL 55:59 7 26:00 2 51:36 5 133:35
4 141 Zuzanna Kubicka 93 PUKS Młode Orły NDMaz POL 56:55 8 25:24 1 51:49 6 134:08
5 159 Paulina Dudzińska UKS Arkady Raszków POL 52:24 2 27:46 4 56:59 11 137:09
6 145 Sylwia Gryzio 92 UKS Azymut Pabianice POL 55:10 5 28:06 6 54:40 7 137:56
7 152 Natalia �ieszko 93 UKS Orientu�Łód� POL 55:35 6 29:56 10 55:01 9 140:32
8 133 Sara Ję�owiak 93 HKS Azymut Mochy POL 57:14 10 27:54 5 56:25 10 141:33
9 131 Ewelina Zamojska 93 UKS Siódemka Rumia POL 62:04 15 30:37 12 48:55 2 141:36
10 136 Paulina Lipieńska 93 UKS Siódemka Rumia POL 59:10 12 34:04 15 48:25 1 141:39
11 135 Olga Kwiatkowska 92 PUKS Młode Orły NDMaz POL 56:58 9 29:49 9 54:59 8 141:46
12 134 Alicja Piłkowska 92 UKS Victoria Józefów POL 54:19 4 36:08 17 58:36 14 149:03
13 147 Greta Ję�owiak 93 HKS Azymut Mochy POL 58:12 11 32:51 14 60:16 15 151:19
14 150 Daria Arsentjeva 92 Kaliningrad RUS 61:33 14 30:22 11 63:20 19 155:15
15 158 Patrycja Bartosiak 92 WKS Gwardia Warszawa POL 71:10 19 29:48 8 58:24 13 159:22
16 149 Iwona Skrzypkowska 93 PUKS Młode Orły NDMaz POL 64:53 16 32:12 13 62:20 16 159:25
17 156 Beata Urbanowicz 93 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 61:03 13 43:27 25 57:25 12 161:55
18 154 Karolina Hanuszkiewic 93 UKS Orientu�Łód� POL 65:01 17 35:08 16 65:39 20 165:48
19 139 Aleksandra Bana� 93 UKS Orientu�Łód� POL 70:14 18 36:34 18 67:43 22 174:31
20 144 Katarzyna Winczewska 92 UKS Orientu�Łód� POL 76:55 24 40:38 22 62:25 17 179:58
21 138 Marta Kozieł 92 UKS Siódemka Rumia POL 73:45 22 43:19 24 63:17 18 180:21
22 142 Agata Lech 92 UKS Orientu�Łód� POL 72:06 21 42:32 23 66:45 21 181:23
23 155 Agnieszka Kropinska 92 LKO Leszno POL 71:43 20 45:32 26 72:51 23 190:06
24 153 Natalia Ptak 93 LKO Leszno POL 77:41 25 39:11 20 74:51 24 191:43
25 157 Marta Walczewska 92 LKO Leszno POL 100:47 27 40:02 21 82:55 26 223:44
146 Małgorzata Kołosińska 92 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 79:49 26 39:04 19 nkl
132 Katarzyna Kozłowska PUKS Młode Orły NDMaz POL 75:42 23 abs 75:00 25
K20/21 (20)
1 179 Olga Sluta 86 KSO SKIF UKR 58:05 1 39:57 1 42:04 1 140:06
2 171 Marlena Wieleba 88 WKS Flota Gdynia POL 63:21 2 45:26 3 48:36 8 157:23
3 173 Maria Pabich 82 UKS Azymut Pabianice POL 71:50 3 41:28 2 44:12 2 157:30
4 177 Weronika Machowska 86 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 73:53 4 47:21 4 46:55 5 168:09
5 168 Małgorzata Wicha 91 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 74:03 5 51:33 6 45:39 3 171:15
6 170 Ewa Wołek 68 UNTS Warszawa POL 79:22 9 49:43 5 47:31 6 176:36
7 163 Anastasiia Kalynovska 89 KSO Our Club UKR 74:09 6 54:17 8 48:15 7 176:41
8 172 Ewa Fiuk 81 UNTS Warszawa POL 75:29 7 56:52 10 46:31 4 178:52
9 160 Anna Filaber 90 UNTS Warszawa POL 78:32 8 58:51 11 52:11 11 189:34
10 165 Kinga Mikowska 89 UMKS Orkan Ostróda POL 89:08 12 51:40 7 50:27 10 191:15
11 162 Małgorzata Biniecka 87 UKS Azymut Pabianice POL 83:45 11 56:10 9 52:16 12 192:11
12 176 Alicja Ewiak 87 UKS Orientu�Łód� POL 83:06 10 65:29 14 49:43 9 198:18
13 166 Olga Kovaleva 79 Kaliningrad RUS 94:15 13 60:21 12 61:25 14 216:01
14 164 Anna Dusza 89 UNTS Warszawa POL 95:56 14 70:06 16 60:13 13 226:15
15 167 Katarzyna Sypuła UNTS Warszawa POL 101:29 17 64:39 13 65:42 15 231:50
16 178 Katarzyna Proga 87 UKS Orientu�Łód� POL 97:21 15 68:58 15 84:25 18 250:44
17 174 Urszula Herman-Iżycka indywidualni Warszawa POL 122:43 18 92:25 17 84:06 17 299:14
18 169 Agata Michałowska 78 UMKS Orkan Ostróda POL 133:42 19 117:49 19 105:56 19 357:27
175 Agnieszka Kocińska 87 UMKS Orkan Ostróda POL 99:15 16 nkl 73:03 16
161 Zuzanna Szymańska 77 indywidualni POL 157:50 20
K35/40 (7)
1 186 Olena Drozd 70 KSO SKIF UKR 54:57 1 33:29 1 54:14 3 142:40
2 189 Dorota Wardecka 65 UNTS Warszawa POL 62:12 3 33:34 2 52:55 2 148:41
3 185 Barbara Nowak 70 HKS Azymut Mochy POL 58:03 2 43:25 5 49:43 1 151:11
4 187 Mariola Wołowczyk 68 UNTS Warszawa POL 67:57 4 36:17 4 62:12 4 166:26
5 190 Magdalena Wańczyk 68 UOLKA Ostrów Mazowieck POL 70:21 5 33:49 3 76:49 7 180:59
6 183 Ewa Tarnowska 71 MKS Start Lublin POL 80:28 7 48:20 6 68:26 5 197:14
7 184 Wioleta Olszanka 70 OKS Start Otwock POL 78:03 6 50:10 7 69:22 6 197:35
K45 (12)
1 196 Irena Morawska 62 WKS Flota Gdynia POL 47:51 1 22:33 1 42:18 2 112:42
2 197 Lyudmyla Sluta 63 KSO SKIF UKR 48:38 3 25:31 3 41:34 1 115:43
3 198 Marina Movko 60 Kaliningrad RUS 48:13 2 24:45 2 43:13 3 116:11
4 193 Alicja Hornik 63 WKS Grunwald Poznań POL 50:52 4 30:56 6 49:56 4 131:44
5 195 Urszula Czerkawska 62 MUKS Gliwice POL 55:36 5 26:33 4 55:14 5 137:23
6 199 Joanna Parfianowicz 64 UNTS Warszawa POL 60:51 6 27:00 5 58:35 7 146:26
7 204 Marina Odintzova 62 Kaliningrad RUS 72:14 7 32:24 7 55:40 6 160:18
8 200 Elżbieta Kulpa-Wachni 64 OKS Start Otwock POL 73:08 8 35:22 8 63:16 8 171:46
9 194 Beata Bargiel 65 OKS Start Otwock POL 77:04 9 41:06 10 80:46 12 198:56
10 201 Irina Matrosova 61 Kaliningrad RUS 86:22 11 52:21 11 73:24 11 212:07
11 203 Barbara Krawczyk 61 indywidualny Mazowsze POL 77:15 10 77:17 12 63:20 9 217:52
202 Marzena Drągowska 62 OKS Start Otwock POL nkl 36:58 9 63:38 10
K50 (8)
1 209 Elena Solovyeva 58 Kaliningrad RUS 39:26 2 30:21 2 32:47 1 102:34
2 208 Halina Biziuk 57 UMKS Orkan Ostróda POL 39:20 1 27:57 1 35:31 4 102:48
3 214 Danuta Mikielska 59 UMKS Orkan Ostróda POL 39:49 3 37:00 6 36:51 5 113:40
4 211 Jolanta Mazurkiewicz 57 UKS Orientu�Łód� POL 45:01 4 31:37 3 37:50 6 114:28
5 213 Bogna Wróblewska 58 OKS Start Otwock POL 45:32 5 32:53 4 47:13 8 125:38
6 210 Regina Łuńska 56 UMKS Orkan Ostróda POL 52:13 6 38:21 7 35:29 3 126:03
7 212 Elena Mirochnichenko 58 Kaliningrad RUS 56:04 7 34:44 5 38:15 7 129:03
207 Małgorzata Krochmal 58 KU AZS WAT Warszawa POL 56:38 8 abs 33:53 2
K55 (3)
1 217 Ewa Lewoń 55 UMKS Orkan Ostróda POL 38:20 1 20:17 1 36:12 1 94:49
2 219 Natalia Lazareva 55 Kaliningrad RUS 46:27 2 23:35 2 37:25 2 107:27
3 218 Danuta Trzpil 51 OKS Start Otwock POL 72:35 3 37:34 3 65:43 3 175:52
K60 (4)
1 221 Krystyna Deck 50 indywidualnie Sulejówe POL 52:47 2 21:52 1 44:34 2 119:13
2 223 Barbara Glińska 49 UNTS Warszawa POL 48:19 1 24:19 3 47:15 3 119:53
3 224 Alla Toropilina 50 Kaliningrad RUS 64:31 3 23:32 2 41:42 1 129:45
4 222 Helena Zielczyńska 27 A-TO-MY Warszawa POL 75:42 4 42:30 4 74:07 4 192:19
M10NR (7)
1 226 Michał Pierzchała 01 UNTS Warszawa POL 23:45 1 14:23 1 25:35 4 63:43
2 5 Paweł Drągowski 01 UKS Victoria Józefów POL 25:14 2 19:12 2 23:36 3 68:02
3 227 Konrad Płóciennik 00 UKS Azymut Pabianice POL 30:19 3 25:34 4 21:17 2 77:10
4 229 Radosław Horwat 00 UKS Azymut Pabianice POL 31:15 4 29:00 5 19:19 1 79:34
5 228 Filip Janowski 05 WKS Gwardia Warszawa POL 34:04 5 21:48 3 28:33 5 84:25
3 Michał Sędłak 03 UKS Victoria Józefów POL abs nkl
230 Antoni Lendzioszek WKS Gwardia Warszawa POL 46:03 6
M10 (2)
1 232 Tomasz Choro� 00 UKS Saper Kazuń POL 17:35 1 29:36 1 77:09 2 124:20
2 234 Jakub Pietek 00 UKS Orientu�Łód� POL 19:11 2 30:39 2 74:36 1 124:26
M12 (31)
1 269 Piotr Sotniczuk 98 UNTS Warszawa POL 19:06 2 21:00 1 20:21 2 60:27
2 261 Jerzy Urbaniak 98 WKS Gwardia Warszawa POL 19:09 3 23:39 2 18:41 1 61:29
3 264 Gracjan Cupry� 99 HKS Azymut Mochy POL 23:59 8 29:51 7 23:47 4 77:37
4 256 Wojciech Mossakowski 98 UNTS Warszawa POL 18:00 1 35:36 12 24:08 5 77:44
5 255 Bartek Janowski 99 WKS Gwardia Warszawa POL 34:16 22 31:17 9 25:17 6 90:50
6 243 Marek Firlej 98 HKS Azymut Mochy POL 29:43 16 24:40 3 39:54 24 94:17
7 242 Mateusz Socik 98 UKS Siódemka Rumia POL 25:43 11 38:43 15 29:54 13 94:20
8 252 Jakub Węgrzyn 98 UKS Azymut Siedliska POL 21:24 5 27:25 4 45:33 26 94:22
9 241 Maciej Borkowski 98 WKS Gwardia Warszawa POL 21:19 4 42:44 19 31:16 16 95:19
10 237 Jakub Kisielewicz 99 UKS Azymut Pabianice POL 33:33 21 31:06 8 30:49 15 95:28
11 245 Maciej Myszkowski 98 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 25:25 9 39:45 16 30:24 14 95:34
12 268 Jakub Morawski 99 UKS Azymut Pabianice POL 30:14 19 39:53 17 26:26 9 96:33
13 265 Mateusz Lis 98 UKS Saper Kazuń POL 23:39 7 34:59 11 42:38 25 101:16
14 263 Rafał Kluska 98 MKS Skarmat Toruń POL 52:55 29 28:34 5 21:16 3 102:45
15 262 Marcin Smektała 99 LKO Leszno POL 30:08 18 37:02 13 39:32 23 106:42
16 248 Jakub Michałowski 99 UMKS Orkan Ostróda POL 29:48 17 42:15 18 34:47 18 106:50
17 246 Bartosz Stępień UKS Siódemka Rumia POL 35:53 24 38:35 14 32:46 17 107:14
18 257 Dariusz Krawczyk 99 LKO Leszno POL 27:53 13 46:15 20 35:43 20 109:51
19 267 Fryderyk Pryjma 98 funexsports 21:46 6 60:23 25 29:43 12 111:52
20 251 Grzegorz Siess 98 UKS Azymut Pabianice POL 26:42 12 57:37 23 28:59 11 113:18
21 250 Piotr Klimkowski 99 LKO Leszno POL 25:42 10 69:49 26 25:40 8 121:11
22 259 Krystian Marciniak 99 UKS Azymut Pabianice POL 28:17 14 52:37 21 49:50 28 130:44
23 254 Przemysław Zuchmański 98 UKS Orientu�Łód� POL 70:14 30 31:47 10 35:39 19 137:40
24 249 Kacper Matwiejczuk 98 UKS Azymut Siedliska POL 40:44 27 59:38 24 37:56 22 138:18
25 253 Mateusz Jaksa 99 UKS Azymut Pabianice POL 39:04 26 54:02 22 47:49 27 140:55
26 239 Jarosław Witkie UKS Siódemka Rumia POL 34:42 23 85:32 28 74:42 29 194:56
266 Szymon Raczkowski 98 MKS Skarmat Toruń POL nkl 29:37 6 25:34 7
240 Przemek Gliński 99 indywidualny Mazowsze POL 49:38 28 nkl nkl
258 Oskar Tyczyński 99 UNTS Warszawa POL nkl nkl 35:45 21
247 Kacper Bujnowicz 99 UKS Azymut Pabianice POL 38:47 25 71:44 27 nkl
270 Mateusz Tadejewski UMKS Orkan Ostróda POL 31:35 20 nkl 26:28 10
M14 (32)
1 287 Filip Prasał 96 PUKS Młode Orły NDMaz POL 42:31 2 23:27 2 31:56 3 97:54
2 307 Sebastian Socik 96 UKS Siódemka Rumia POL 43:05 3 23:06 1 31:55 2 98:06
3 282 Karol Zimny 96 UKS Arkady Raszków POL 51:57 9 27:35 4 37:13 5 116:45
4 284 Daniel Sałajczyk 96 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 49:10 7 30:10 6 37:39 6 116:59
5 305 Zbigniew Porzycz 96 WKS Flota Gdynia POL 63:37 15 31:44 8 45:05 12 140:26
6 278 Eryk Pauch 97 HKS Azymut Mochy POL 55:18 11 34:35 10 50:36 17 140:29
7 295 Mateusz Zięba 97 UKS Azymut Dębów POL 61:44 12 42:04 14 36:48 4 140:36
8 296 Krzysztof Rzeńca 96 UKS Orientu�Łód� POL 51:39 8 51:36 22 37:49 8 141:04
9 291 Tomasz Witke 96 UKS Siódemka Rumia POL 66:36 19 26:36 3 48:46 15 141:58
10 289 Marek Rosochacki 96 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 45:06 4 45:26 18 51:50 19 142:22
11 286 Karol Węgrzyn 97 UKS Azymut Siedliska POL 45:57 5 40:45 13 55:54 20 142:36
12 275 Mateusz Boguszewski UKS Siódemka Rumia POL 79:15 22 28:33 5 37:44 7 145:32
13 285 Kamil Olkowicz 96 PUKS Młode Orły NDMaz POL 72:11 20 30:19 7 45:31 13 148:01
14 297 Aleksander Tarnowski 97 MKS Start Lublin POL 62:59 14 33:34 9 57:38 21 154:11
15 276 Michał Kwiatkowski 97 PUKS Młode Orły NDMaz POL 62:40 13 50:49 20 43:39 11 157:08
16 301 Kamil Jabłoński 97 MKS Skarmat Toruń POL 81:37 23 34:39 11 42:30 9 158:46
17 304 Przemysław Kaczocha 96 UKS Arkady Raszków POL 65:14 17 42:42 15 51:39 18 159:35
18 272 Rafał Ferenc 97 PUKS Młode Orły NDMaz POL 66:23 18 57:43 24 43:21 10 167:27
19 290 Bartek Wanuszka 96 KOS Modrzew Skwierzyna POL 64:45 16 35:22 12 76:48 24 176:55
20 279 Kamil Borowiak 97 UKS Siódemka Rumia POL 78:06 21 47:59 19 84:50 26 210:55
21 273 Paweł Grzybek UKS Siódemka Rumia POL 87:04 24 43:54 16 80:46 25 211:44
22 280 Kamil Szymczak 96 UKS Arkady Raszków POL 106:36 27 69:40 26 48:47 16 225:03
23 300 Damian Gumowski 96 WKS Gwardia Warszawa POL 105:48 26 53:45 23 72:33 22 232:06
24 303 Mariusz Skrzypkowski 97 PUKS Młode Orły NDMaz POL 146:37 28 72:36 27 103:11 28 322:24
294 Michał Wołowczyk 97 UNTS Warszawa POL 48:03 6 nkl 46:51 14
302 Wojciech Tłuczek 96 UKS Azymut Siedliska POL 54:25 10 44:47 17 nkl
277 Konrad Kitka 96 UKS Azymut Siedliska POL nkl nkl nkl
292 Tomasz Baksalary 96 LKO Leszno POL 94:37 25 75:23 28 nkl
288 Łukasz Wi�iewski 96 UKS Siódemka Rumia POL 35:04 1 nkl 29:26 1
274 Mateusz Janowski 96 WKS Gwardia Warszawa POL nkl 57:59 25 72:41 23
pk 299 Szymon Pałka 96 UKS Orientu�Łód� POL 53:41 pk 23:21 pk nkl pk
298 Marcin Gliński 96 indywidualny Mazowsze POL abs 50:55 21 97:07 27
M16 (40)
1 335 Witold Jasiński 94 UKS Orientu�Łód� POL 51:05 1 25:50 1 49:40 16 126:35
2 334 Mateusz Ciekański 95 UKS Azymut Pabianice POL 56:34 3 32:35 10 43:56 8 133:05
3 320 Kamil Anc 95 UNTS Warszawa POL 61:00 6 30:20 5 41:56 4 133:16
4 336 Sebastian Konarzewski 95 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 59:26 5 30:34 6 45:27 11 135:27
5 330 Patryk Bolewicz 94 LKO Leszno POL 66:16 11 29:23 3 42:18 5 137:57
6 345 Bartosz Szuryga 95 MKS Start Lublin POL 54:22 2 34:59 15 48:46 13 138:07
7 344 Michał Kordala 94 UKS Orientu�Łód� POL 63:17 8 29:42 4 52:21 21 145:20
8 315 Grzegorz Garbuliński 94 UKS Saper Kazuń POL 62:32 7 31:57 7 50:55 18 145:24
9 322 Kamil Gęstwicki 94 UMKS Orkan Ostróda POL 65:43 10 37:14 21 42:31 6 145:28
10 311 Patryk Powichrowski 95 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 66:29 12 36:42 19 42:52 7 146:03
11 312 Marcin Piechowski 94 UKS Siódemka Rumia POL 58:06 4 35:16 17 53:33 26 146:55
12 350 Szymon Kaczmarek 95 HKS Azymut Mochy POL 64:27 9 40:22 24 44:14 9 149:03
13 342 Krzysztof Jeż 94 UKS Orientu�Łód� POL 74:11 19 32:46 11 47:18 12 154:15
14 310 Grzegorz Skwierawski 95 UKS Siódemka Rumia POL 67:25 13 28:35 2 58:37 27 154:37
15 351 Ilia Temnikov 95 Kaliningrad RUS 70:40 16 33:34 12 53:07 22 157:21
16 326 Mikołaj Dubicki 94 LKO Leszno POL 77:00 23 32:04 8 49:20 15 158:24
17 329 Jakub Mączyński 95 UKS Orientu�Łód� POL 75:02 22 33:41 13 53:21 25 162:04
18 340 Patryk Marciniak 95 UKS Azymut Pabianice POL 69:04 14 52:32 30 45:11 10 166:47
19 347 Marcin Rosiński 94 UOLKA Ostrów Mazowieck POL 71:57 17 42:27 26 53:19 24 167:43
20 323 Patryk Marszałek 95 UKS Azymut Dębów POL 70:12 15 35:08 16 66:31 31 171:51
21 338 Maciej Bartczak 94 UMKS Orkan Ostróda POL 73:09 18 37:09 20 62:00 28 172:18
22 337 Stepan Arsentjev 94 Kaliningrad RUS 95:45 27 32:15 9 51:29 19 179:29
23 332 Adam Jakubowski 95 UOLKA Ostrów Mazowieck POL 91:21 25 36:29 18 52:13 20 180:03
24 321 Miłosz Kalitka 95 HKS Azymut Mochy POL 88:59 24 37:58 22 53:07 22 180:04
25 346 Marcin Kowalski 95 LKO Leszno POL 74:11 19 56:02 32 50:06 17 180:19
26 324 Damian Jurdeczka 95 LKO Leszno POL 94:02 26 43:31 27 49:11 14 186:44
27 348 Tomasz �irski 95 PUKS Młode Orły NDMaz POL 111:37 31 41:04 25 73:19 33 226:00
28 343 Maciek Sadowski 94 UOLKA Ostrów Mazowieck POL 111:01 30 48:34 28 70:28 32 230:03
29 325 Mateusz Baranowski 95 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 101:04 29 50:24 29 81:00 36 232:28
30 331 Piotr Każmierski 95 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 98:55 28 55:51 31 78:59 35 233:45
31 314 Michał Rycaj 95 UKS Azymut Siedliska POL 119:20 33 38:53 23 76:01 34 234:14
32 327 Szymon Kłoczek 95 UKS Azymut Siedliska POL 74:38 21 87:03 35 97:25 38 259:06
33 341 Kamil Jaszak 95 UKS Azymut Siedliska POL 111:41 32 66:52 33 92:34 37 271:07
34 317 Kacper Jakubowski 94 UOLKA Ostrów Mazowieck POL 150:54 35 74:55 34 111:00 39 336:49
318 Łukasz Gutek 95 UKS Azymut Siedliska POL nkl 95:16 36 nkl
333 Dominik Bolewicz 95 LKO Leszno POL nkl nkl 65:27 29
339 Grzegorz Knober 95 WKS Gwardia Warszawa POL 138:50 34 nkl 65:51 30
319 Piotr Parfianowicz 94 UNTS Warszawa POL abs 34:04 1
352 Krzysztof Wołowczyk 95 UNTS Warszawa POL 41:22 3
701 Wojciech Dudek UKS Saper Kazuń POL 40:21 2
M18 (22)
1 353 Damian Rychły 92 HKS Azymut Mochy POL 59:09 5 26:48 1 40:05 1 126:02
2 378 Dominik Wels 92 LKO Leszno POL 54:16 1 30:48 6 41:04 2 126:08
3 374 Mateusz Grochowalski 92 UKS Azymut Pabianice POL 55:13 2 30:13 3 41:52 3 127:18
4 379 Dominik Chudzik 92 UKS Orientu�Łód� POL 59:16 6 30:38 5 42:41 4 132:35
5 372 Bartosz Kaszuba 92 UKS Azymut Dębów POL 57:44 4 31:19 7 44:01 5 133:04
6 371 Adam Szmulkowski 93 PUKS Młode Orły NDMaz POL 55:48 3 30:19 4 48:38 7 134:45
7 376 Marcin Swęda 93 UKS Saper Kazuń POL 60:39 7 35:27 15 49:20 8 145:26
8 362 Mikołaj Grabiec 93 HKS Azymut Mochy POL 63:38 9 29:57 2 52:53 11 146:28
9 366 Jakub Prasał 93 PUKS Młode Orły NDMaz POL 62:14 8 33:43 11 55:07 14 151:04
10 354 Paweł Lipieński 93 UKS Siódemka Rumia POL 72:47 14 33:55 12 47:05 6 153:47
11 358 Jakub Chrustowicz 92 UKS Orientu�Łód� POL 71:02 13 32:02 8 51:19 10 154:23
12 370 Bartosz Nowociński 93 UMKS Orkan Ostróda POL 67:25 12 37:57 17 49:57 9 155:19
13 365 Tomasz Kurek 93 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 78:48 18 32:46 9 53:35 13 165:09
14 363 Krzysztof Kurek 92 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 75:06 15 42:45 18 52:53 11 170:44
15 357 Jacek Galla 93 HKS Azymut Mochy POL 84:14 21 36:59 16 82:56 21 204:09
16 367 Damian Gęstwicki 93 UMKS Orkan Ostróda POL 76:27 16 55:17 20 79:56 20 211:40
17 375 Marcin Gappa 92 UKS Siódemka Rumia POL 102:13 23 34:13 13 78:30 19 214:56
18 364 Karol Czarkowski 93 UOLKA Ostrów Mazowieck POL 81:46 20 59:06 22 78:08 18 219:00
19 361 Rafał Ciupa 93 UKS Azymut Siedliska POL 77:23 17 78:38 23 67:25 15 223:26
20 377 Jakub Michalik 93 UKS Orientu�Łód� POL 92:29 22 56:57 21 76:05 17 225:31
356 Bartłomiej Kubiak 92 UKS Orientu�Łód� POL 67:03 11 33:39 10 nkl
360 Marek U�iński 93 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 80:16 19 nkl 73:54 16
M20 (8)
1 387 Mateusz Anc 91 UNTS Warszawa POL 63:05 1 28:18 1 54:00 2 145:23
2 386 Piotr Zych 90 PUKS Młode Orły NDMaz POL 68:53 2 32:51 3 59:46 5 161:30
3 384 Marcin Le�icki 91 UKS Azymut Dębów POL 83:31 3 39:15 5 60:16 6 183:02
4 389 Ryszard Piekarski 91 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 87:28 4 44:53 8 56:31 3 188:52
5 385 Arkadiusz Gałązka 90 KOS Modrzew Skwierzyna POL 87:41 5 38:45 4 63:48 7 190:14
6 390 Łukasz Kochn 90 PUKS Młode Orły NDMaz POL 96:54 6 39:51 6 59:17 4 196:02
7 383 Aleksander Szczęsny 90 indywidualny Mazowsze POL 119:06 7 43:45 7 82:08 8 244:59
392 Tadeusz Piłkowski 90 OKS Start Otwock POL nkl 28:41 2 47:49 1
M21 (22)
1 399 Łukasz Gryzio 88 UKS Azymut Pabianice POL 63:46 2 40:09 1 41:29 2 145:24
2 414 Janusz Porzycz 73 WKS Flota Gdynia POL 64:11 3 40:11 2 41:28 1 145:50
3 419 Paweł Tadejewski indywidaulny Warmia POL 62:21 1 43:45 3 46:21 3 152:27
4 412 Piotr Kruk 89 UKS Azymut Dębów POL 70:03 5 44:48 5 47:33 5 162:24
5 404 Tomasz Pabich 82 UKS Azymut Pabianice POL 73:09 7 45:07 6 50:15 6 168:31
6 407 Piotr Drągowski 82 OKS Start Otwock POL 73:03 6 49:51 8 47:09 4 170:03
7 409 Kamil Student 87 UKS Orientu�Łód� POL 76:19 10 49:17 7 52:26 9 178:02
8 405 Nikita Kachpurov 91 Kaliningrad RUS 76:56 11 55:43 11 50:38 7 183:17
9 408 Przemysław Olech 85 UKS Siódemka Rumia POL 77:28 12 54:52 10 51:09 8 183:29
10 411 Karol Gmur 76 UKS Arkady Raszków POL 74:23 8 55:46 13 53:34 11 183:43
11 410 Sebastian Ciesiółka 75 KS Artemis Wrocław POL 77:43 13 55:43 11 56:27 12 189:53
12 394 Sergey Chernov 86 Kaliningrad RUS 84:26 15 56:13 14 52:46 10 193:25
13 418 Michał Stankiewicz WKS Flota Gdynia POL 92:17 17 80:16 18 64:36 16 237:09
14 413 Paweł Stachowski 82 KOS Modrzew Skwierzyna POL 104:32 18 62:18 16 72:37 17 239:27
15 396 Piotr Zając 75 KU AZS WAT Warszawa POL 105:59 19 70:55 17 63:42 15 240:36
16 400 Bartosz Rydliński 85 PUKS Młode Orły NDMaz POL 115:03 21 82:01 19 62:27 14 259:31
17 403 Michał Lendzioszek 82 indywidualny Mazowsze POL 127:08 22 103:25 21 76:30 19 307:03
18 416 Koper Maciej 85 UKS Siódemka Legionowo POL 138:13 24 83:29 20 103:39 20 325:21
395 Franciszek Galla 89 HKS Azymut Mochy POL 83:50 14 56:37 15 nkl
397 Karol Galicz 86 UKS Siódemka Legionowo POL 113:01 20 nkl 61:03 13
398 Jakub Żytka indywidualni Warszawa POL 131:17 23 nkl 73:31 18
406 Koen de Jong 88 WKS Gwardia Warszawa POL 67:12 4
M35 (4)
1 421 Rafał Zaworonek 74 WKS Wawel Kraków POL 74:48 1 39:26 1 52:41 2 166:55
2 423 Grzegorz Jurek 71 indywidualni Warszawa POL 89:03 4 40:39 2 54:36 3 184:18
422 Piotr Renc 75 MKS Start Lublin POL 86:21 3 41:16 3 nkl
420 Krystian Sędłak 73 OKS Start Otwock POL 81:50 2 abs 44:44 1
M40 (12)
1 436 Jarosław Bartczak 68 UMKS Orkan Ostróda POL 57:35 1 33:07 1 51:46 3 142:28
2 428 Piotr Ratajczak 69 UMKS Orkan Ostróda POL 58:04 2 37:16 2 53:39 4 148:59
3 438 Evgeny Korschunov 68 Kaliningrad RUS 66:55 4 39:10 3 51:36 1 157:41
4 425 Andrzej Krupiński 69 UKS Saper Kazuń POL 66:23 3 43:41 5 51:39 2 161:43
5 424 Roman Sabak UNTS Warszawa POL 68:34 5 40:16 4 54:55 5 163:45
6 430 Zbigniew Wrzosek 70 indywidualny Mazowsze POL 71:04 6 44:51 6 56:43 6 172:38
7 435 Arkadiusz Rosiński 68 UOLKA Ostrów Mazowieck POL 72:36 7 44:52 7 61:25 7 178:53
8 426 Jacek Olas 69 UKS Orientu�Łód� POL 83:42 9 46:42 8 71:24 8 201:48
9 427 Wojciech Kluska 68 MKS Skarmat Toruń POL 80:23 8 50:00 10 82:20 9 212:43
10 432 Paweł Piłkowski 66 OKS Start Otwock POL 93:31 11 54:33 12 83:08 10 231:12
11 433 Jarosław Popowski 69 UNTS Warszawa POL 90:31 10 47:20 9 93:56 12 231:47
12 431 Krzysztof Szlendak 68 UNTS Warszawa POL 96:47 12 51:39 11 91:58 11 240:24
M45 (9)
1 440 Jacek Kozłowski 63 LKO Leszno POL 55:30 1 26:40 1 47:05 1 129:15
2 445 Mirosław Tarnowski 64 MKS Start Lublin POL 61:09 2 28:04 2 51:02 2 140:15
3 447 Ihor Slutyy 63 KSO SKIF UKR 62:44 3 32:41 3 53:08 3 148:33
4 446 Jerzy Porzycz 61 WKS Flota Gdynia POL 68:52 5 35:20 4 65:44 6 169:56
5 448 Paweł Lech 65 GIBnO Amator Warszawa POL 67:21 4 42:17 7 66:27 7 176:05
6 444 Tomasz Pryjma 64 funexsports 72:18 7 40:32 5 64:15 5 177:05
7 442 Jarosław Lickiewicz 64 KS Żubr Białowieża POL 83:47 8 42:52 8 59:38 4 186:17
8 449 Marek Drągowski 65 OKS Start Otwock POL 86:52 9 41:55 6 74:16 8 203:03
441 Marek Wołowczyk 63 UNTS Warszawa POL 70:15 6 abs
M50 (21)
1 468 Bogdan Lech 60 UMKS Orkan Ostróda POL 48:37 1 29:12 1 58:30 9 136:19
2 469 Przemysław Mossakowsk 60 indywidualny Mazowsze POL 55:11 4 33:02 5 50:30 2 138:43
3 462 Janusz Wałachowski 59 UKS Saper Kazuń POL 58:04 6 30:03 3 50:58 4 139:05
4 464 Boris Krylov 57 Kaliningrad RUS 55:49 5 34:15 8 50:51 3 140:55
5 466 Mirosław Rogala 57 MKS Start Lublin POL 53:00 3 33:17 6 59:40 10 145:57
6 465 Tadeusz Wróblewski 58 OKS Start Otwock POL 60:39 7 34:01 7 57:49 8 152:29
7 470 Albert Budavas 57 Kaliningrad RUS 63:39 9 31:59 4 60:42 11 156:20
8 467 Aleksander Chułek 56 WKS Flota Gdynia POL 52:32 2 39:14 11 67:44 12 159:30
9 455 Mikhail Solovyev 57 Kaliningrad RUS 65:20 10 44:49 14 54:38 6 164:47
10 452 Andrzej Konstanciak 59 OKS Start Otwock POL 66:54 11 35:34 9 74:29 20 176:57
11 460 Victor Mirochnichenko 56 Kaliningrad RUS 68:14 12 44:53 15 70:01 16 183:08
12 457 Stanisław Krawczyk 58 indywidualny Mazowsze POL 72:23 15 41:29 13 71:56 18 185:48
13 472 Sylwester Przybyła 57 KU AZS WAT Warszawa POL 70:22 13 39:40 12 77:42 21 187:44
14 458 Jerzy Wo�iak 56 UKS Azymut Pabianice POL 72:38 16 47:27 16 70:37 17 190:42
15 463 Wacław Czerkawski 60 MUKS Gliwice POL 79:01 18 48:41 17 72:13 19 199:55
16 459 Krzysztof Lewandowski 58 UKS Orientu�Łód� POL 86:15 19 57:55 18 68:45 13 212:55
17 461 Sławomir Sypuła 58 UNTS Warszawa POL 76:50 17 72:39 19 69:13 14 218:42
473 Marek Mikielski 60 UMKS Orkan Ostróda POL nkl 36:31 10 53:11 5
453 Władysław Machowski 59 UKS OSiR Góra Kalwaria POL 63:25 8 nkl 56:40 7
471 Robert Drągowski 59 OKS Start Otwock POL abs 29:43 2 48:24 1
456 Grzegorz Krochmal 59 KU AZS WAT Warszawa POL 70:59 14 abs 69:22 15
M55 (14)
1 480 Benedykt Król 53 UKS Siódemka Rumia POL 49:27 1 35:35 8 46:18 1 131:20
2 483 Romuald Miszewski 54 WKS Flota Gdynia POL 51:38 2 33:00 3 46:56 3 131:34
3 482 Zbigniew Łuński 52 UMKS Orkan Ostróda POL 54:42 5 29:59 1 47:01 4 131:42
4 487 Tadeusz Wołejszo 51 KU AZS WAT Warszawa POL 53:23 3 31:39 2 46:54 2 131:56
5 485 Janusz Bohaczek 52 UMKS Orkan Ostróda POL 54:03 4 33:29 4 55:49 6 143:21
6 486 Vladimir Chernykh 52 Kaliningrad RUS 60:55 6 44:27 12 56:27 7 161:49
7 478 Wiesław Deck 54 indywidualnie Sulejówe POL 66:16 10 34:51 5 60:57 8 162:04
8 479 Bogdan Lewoń 55 UMKS Orkan Ostróda POL 65:36 9 35:24 6 62:39 9 163:39
9 481 Bogdan �ierczyński 53 KOS Modrzew Skwierzyna POL 67:45 12 43:53 11 55:18 5 166:56
10 476 Feliks Kania 51 UKS Saper Kazuń POL 61:36 7 35:33 7 70:12 13 167:21
11 484 Viktor Arsentjev 54 Kaliningrad RUS 67:25 11 39:46 9 72:53 14 180:04
12 490 Wiktor Mordecki OKS Start Otwock POL 65:11 8 51:14 14 69:12 11 185:37
13 488 Józef Paszyński 53 UKS Orientu�Łód� POL 74:32 13 43:25 10 68:09 10 186:06
14 477 Nikolay Toropilin 51 Kaliningrad RUS 165:14 14 46:49 13 69:27 12 281:30
M60 (10)
1 495 Ryszard Jakielaszek 49 GKS Luzino POL 42:18 1 27:55 2 31:02 2 101:15
2 500 Stanisław Wasilewski 46 UKS Saper Kazuń POL 43:43 2 27:14 1 30:44 1 101:41
3 499 Jan Kukuryka 47 MKS Start Lublin POL 46:42 3 31:35 3 33:39 3 111:56
4 501 Władysław Królikowski 47 KOS Modrzew Skwierzyna POL 57:53 7 33:30 4 38:09 5 129:32
5 496 Władysław Wołochowicz 47 KOS Modrzew Skwierzyna POL 56:08 6 36:50 5 37:25 4 130:23
6 492 Józef Kmieciński 47 PUKS Młode Orły NDMaz POL 49:07 4 36:55 6 44:35 7 130:37
7 494 Nikolay Manafov 44 Kaliningrad RUS 60:31 9 42:39 9 39:29 6 142:39
8 493 Henryk Wo�iak 48 UMKS Orkan Ostróda POL 59:59 8 37:03 7 46:05 8 143:07
498 Jan Szepelak 50 UMKS Orkan Ostróda POL abs 41:26 8 52:08 9
491 Jacenty Łapanowski 50 KU AZS WAT Warszawa POL 51:56 5 abs
M65/70 (4)
1 505 Waldemar Płuciennik 43 KOS Modrzew Skwierzyna POL 38:51 1 18:13 1 37:47 1 94:51
2 506 Andrzej Kędziorek 44 WKS Gwardia Warszawa POL 60:49 2 25:54 2 40:48 3 127:31
3 503 Jan Gliński 40 UNTS Warszawa POL 64:18 3 30:06 3 40:22 2 134:46
4 504 Mieczysław Zielczyńsk 30 A-TO-MY Warszawa POL 93:35 4 32:01 4 73:48 4 199:24
Open (10)
1 514 Maciej Lech 85 indywidualni POL 42:19 2 26:21 1 42:22 3 111:02
2 510 Marcin Fastyn 86 UKS Orientu�Łód� POL 48:59 5 29:05 3 36:44 1 114:48
3 515 Katarzyna Biniecka 83 UKS Azymut Pabianice POL 47:30 3 28:56 2 38:42 2 115:08
4 512 Michał Lech 90 indywidualni POL 48:01 4 30:45 4 56:06 7 134:52
5 516 Mateusz Drągowski 95 OKS Start Otwock POL 56:40 6 36:22 6 52:43 6 145:45
6 517 Natalia Toom Kaliningrad RUS 76:24 9 38:39 8 60:32 8 175:35
7 509 Magdalena Ciesiółka 77 KS Artemis Wrocław POL 62:06 7 68:01 9 75:14 9 205:21
507 Elena Ivkina 81 Kaliningrad RUS abs 34:54 5 52:24 5
513 Andrej Snapelev 76 Kaliningrad RUS abs 37:17 7 50:14 4
508 Arnold Kustra 81 indywidualni POL 65:15 8 abs
|