# Kat./Cat. Nazwisko, imię Klub Miasto Netto Czas Strata
1 - M /1 OPEN-M [164]SUŁKOWSKI, Rafał
Limanowa 0:15:39.08 (03:54min/km) 0:15:40.21 +0:00:00.00
2 - M /2 OPEN-M [149]CHLIPAŁA, Paweł 1995
Kamienica 0:16:26.27 (04:06min/km) 0:16:27.51 +0:00:47.30
3 - M /3 OPEN-M [125]MALEC, Sylwester OSP Nowe Rybie
Nowe Rybie 0:16:39.73 (04:09min/km) 0:16:41.04 +0:01:00.83
4 - M /4 OPEN-M [181]KIDOŃ, Piotr
0:17:07.15 (04:16min/km) 0:17:07.86 +0:01:27.65
5 - M /5 OPEN-M [199]SZAL, Piotr
0:17:10.58 (04:17min/km) 0:17:15.48 +0:01:35.27
6 - M /6 OPEN-M [170]MADZIAR, Wiktor
Zarzecze 0:17:20.68 (04:20min/km) 0:17:21.73 +0:01:41.52
7 - M /7 OPEN-M [168]BARWA, Jakub
Spytkowice 0:17:49.56 (04:27min/km) 0:17:50.58 +0:02:10.37
8 - M /8 OPEN-M [175]LENART, Dawid
Spytkowice 0:18:01.16 (04:30min/km) 0:18:02.39 +0:02:22.18
9 - M /9 OPEN-M [123]ŁASKI, Mateusz
Lanckorona 0:18:12.19 (04:33min/km) 0:18:14.04 +0:02:33.83
10 - M /10 OPEN-M [179]BARWA, Bartłomiej
Spytkowice 0:18:39.51 (04:39min/km) 0:18:40.54 +0:03:00.33
11 - M /11 OPEN-M [153]WÓJCIAK , Piotr
Ochotnica dolna 0:19:07.98 (04:47min/km) 0:19:11.32 +0:03:31.11
12 - M /12 OPEN-M [154]DOMINIK, Brzeźny
Ochotnica Dolna 0:19:06.85 (04:46min/km) 0:19:11.42 +0:03:31.21
13 - M /13 OPEN-M [138]DUDA , Gabriel
Spytkowice 0:19:24.73 (04:51min/km) 0:19:26.62 +0:03:46.41
14 - M /14 OPEN-M [134]ŚWIDER, Maciej
Rabka-Zdrój 0:19:24.92 (04:51min/km) 0:19:29.04 +0:03:48.83
15 - M /15 OPEN-M [127]MACH, Tomasz
0:19:48.15 (04:57min/km) 0:19:51.74 +0:04:11.53
16 - M /16 OPEN-M [165]SUŁKOWSKI, Wojciech
LIMANOWA 0:20:18.66 (05:04min/km) 0:20:20.23 +0:04:40.02
17 - M /17 OPEN-M [198]ŻĄDŁO, Paweł
0:20:29.32 (05:07min/km) 0:20:31.35 +0:04:51.14
18 - M /18 OPEN-M [173]GŁÓWCZAK, Szymon
Spytkowice 0:20:32.11 (05:08min/km) 0:20:36.28 +0:04:56.07
19 - M /19 OPEN-M [160]KOSZAREK, Łukasz
Spytkowice 0:20:33.73 (05:08min/km) 0:20:36.50 +0:04:56.29
20 - M /20 OPEN-M [203]RADZIK, Robert Visegrad Maraton Rytro
Biała Niżna 0:20:37.74 (05:09min/km) 0:20:39.03 +0:04:58.82
21 - M /21 OPEN-M [183]ŻĄDŁO, Mariusz
0:21:18.82 (05:19min/km) 0:21:23.26 +0:05:43.05
22 - K /1 OPEN-K [150]BANASZAK, Justyna
Zakrzów 0:21:55.93 (05:28min/km) 0:21:57.69 +0:06:17.48
23 - M /22 OPEN-M [141]CZERNIAWSKI, Mateusz
Spytkowice 0:22:04.88 (05:31min/km) 0:22:07.99 +0:06:27.78
24 - K /2 OPEN-K [135]GUZIAK, Irena Obudowa Głuszec
Nowy Targ 0:22:08.91 (05:32min/km) 0:22:08.91 +0:06:28.70
25 - M /23 OPEN-M [151]GUCWA, Kamil
Kraków 0:22:14.83 (05:33min/km) 0:22:17.89 +0:06:37.68
26 - K /3 OPEN-K [190]BACHLEDA, Joanna
0:22:20.13 (05:35min/km) 0:22:23.53 +0:06:43.32
27 - M /24 OPEN-M [162]BRZOZOWSKI, Rafał
Kraków 0:22:22.24 (05:35min/km) 0:22:25.77 +0:06:45.56
28 - M /25 OPEN-M [128]SKAWIŃSKI, Paweł Sierszanie
Trzebinia 0:22:26.90 (05:36min/km) 0:22:29.16 +0:06:48.95
29 - M /26 OPEN-M [163]ŚWIĘTEK, Paweł POWER TRAINING
Pieniążkowice 0:22:36.29 (05:39min/km) 0:22:38.74 +0:06:58.53
30 - M /27 OPEN-M [193]SKAWINIAK, Paweł
0:22:38.36 (05:39min/km) 0:22:43.24 +0:07:03.03
31 - M /28 OPEN-M [189]KOSZAREK, Damian
0:22:39.95 (05:39min/km) 0:22:44.78 +0:07:04.57
32 - M /29 OPEN-M [187]SKAWINIAK, Piotr
0:22:44.45 (05:41min/km) 0:22:48.71 +0:07:08.50
33 - M /30 OPEN-M [136]SURMACZ, Tomasz
Dobczyce 0:23:02.18 (05:45min/km) 0:23:05.85 +0:07:25.64
34 - M /31 OPEN-M [172]TATOŃ, Paweł
Rabka - Zdrój 0:23:23.00 (05:50min/km) 0:23:25.37 +0:07:45.16
35 - M /32 OPEN-M [182]CZORNIAK, Łukasz
0:23:27.33 (05:51min/km) 0:23:27.33 +0:07:47.12
36 - M /33 OPEN-M [161]MARCISZ, Bogusław Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie
Rzeszów 0:23:43.12 (05:55min/km) 0:23:47.33 +0:08:07.12
37 - M /34 OPEN-M [145]SOBCZYSZYN, Szymon
Kraków 0:23:59.40 (05:59min/km) 0:24:00.17 +0:08:19.96
38 - M /35 OPEN-M [179]KOZIOŁ, Andrzej
0:24:06.59 (06:01min/km) 0:24:08.39 +0:08:28.18
39 - M /36 OPEN-M [196]BURY, Sebastian
0:24:07.35 (06:01min/km) 0:24:09.42 +0:08:29.21
40 - M /37 OPEN-M [188]KOSZAREK, Daniel
0:24:34.97 (06:08min/km) 0:24:40.38 +0:09:00.17
41 - M /38 OPEN-M [158]RABIEJEWSKI , Zbigniew Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie
Rzeszów 0:25:06.99 (06:16min/km) 0:25:10.92 +0:09:30.71
42 - M /39 OPEN-M [191]BANACH, Mariusz
0:25:17.17 (06:19min/km) 0:25:23.64 +0:09:43.43
43 - M /40 OPEN-M [167]ROGALA, Józef
Wrocław 0:25:22.87 (06:20min/km) 0:25:28.26 +0:09:48.05
44 - M /41 OPEN-M [216]WALKOSZ, Paweł
0:25:34.73 (06:23min/km) 0:25:34.73 +0:09:54.52
45 - K /4 OPEN-K [159]RABIEJEWSKA, Anna
Rzeszów 0:25:46.43 (06:26min/km) 0:25:50.28 +0:10:10.07
46 - M /42 OPEN-M [200]DĄBROWSKI, Marcin
Kędzierzyn-Koźle 0:26:18.12 (06:34min/km) 0:26:21.08 +0:10:40.87
47 - K /5 OPEN-K [152]KOIS, Karolina Karolina Kois
Kraków 0:26:35.22 (06:38min/km) 0:26:37.39 +0:10:57.18
48 - M /43 OPEN-M [202]KANIA, Maksymilian
0:26:34.88 (06:38min/km) 0:26:41.41 +0:11:01.20
49 - K /6 OPEN-K [201]ŻĄDŁO, Monika
0:27:23.38 (06:50min/km) 0:27:25.85 +0:11:45.64
50 - K /7 OPEN-K [178]CIESIELKA, Maria
Szczawnica 0:27:40.82 (06:55min/km) 0:27:43.71 +0:12:03.50
51 - K /8 OPEN-K [195]BURY, Agata
0:27:49.43 (06:57min/km) 0:27:51.59 +0:12:11.38
52 - K /9 OPEN-K [194]DIKOLENKO, Agnieszka
0:28:11.35 (07:02min/km) 0:28:15.33 +0:12:35.12
53 - M /44 OPEN-M [211]CHURZAK, Jakub
0:28:37.15 (07:09min/km) 0:28:37.15 +0:12:56.94
54 - M /45 OPEN-M [132]KULAK, Michał
Raba Wyżna 0:28:34.79 (07:08min/km) 0:28:41.02 +0:13:00.81
55 - M /46 OPEN-M [186]ZIOBRO, Hubert
0:28:49.27 (07:12min/km) 0:28:49.27 +0:13:09.06
56 - M /47 OPEN-M [139]PABIS, Piotr
Chojnów 0:28:47.63 (07:11min/km) 0:28:53.06 +0:13:12.85
57 - K /10 OPEN-K [204]PAJĄK, Justyna
0:29:01.54 (07:15min/km) 0:29:04.59 +0:13:24.38
58 - M /48 OPEN-M [122]GŁOWACZ, Rafał Husaria Race Team
Czarny Dunajec 0:29:23.76 (07:20min/km) 0:29:24.75 +0:13:44.54
59 - M /49 OPEN-M [121]GŁOWACZ, Grzegorz Husaria Race Team
Czarny Dunajec 0:29:24.79 (07:21min/km) 0:29:24.79 +0:13:44.58
60 - K /11 OPEN-K [144]ŚWIATŁOŃ, Anna
Jasienica 0:29:27.88 (07:21min/km) 0:29:33.82 +0:13:53.61
61 - M /50 OPEN-M [146]BIELACH, Jarosław
Kraków 0:29:49.82 (07:27min/km) 0:29:58.04 +0:14:17.83
62 - M /51 OPEN-M [185]KULAK, Janusz
0:29:55.49 (07:28min/km) 0:30:01.32 +0:14:21.11
63 - M /52 OPEN-M [133]GRZEGORSKI, Radosław
Kraków 0:30:17.92 (07:34min/km) 0:30:22.58 +0:14:42.37
64 - M /53 OPEN-M [215]JAKIEŁA, Jakub
0:30:23.59 (07:35min/km) 0:30:23.59 +0:14:43.38
65 - M /54 OPEN-M [192]SKAWIŃSKI, Krzysztof Sierszanie
Trzebinia 0:30:35.35 (07:38min/km) 0:30:38.45 +0:14:58.24
66 - K /12 OPEN-K [180]KOPEĆ-MACH, Oliwia
0:30:57.97 (07:44min/km) 0:31:00.99 +0:15:20.78
67 - K /13 OPEN-K [212]KOSAŁKA, Alicja
0:31:02.22 (07:45min/km) 0:31:02.22 +0:15:22.01
68 - K /14 OPEN-K [142]HUDOMIĘT, Karolina
Raba Wyżna 0:31:03.01 (07:45min/km) 0:31:06.90 +0:15:26.69
69 - K /15 OPEN-K [155]SZCZEPANIAK , Barbara Kamienica
Kamienica 0:31:28.38 (07:52min/km) 0:31:30.48 +0:15:50.27
70 - K /16 OPEN-K [171]PAJĄK, Bernadetta
Bieńkówka 0:31:40.50 (07:55min/km) 0:31:42.03 +0:16:01.82
71 - K /17 OPEN-K [130]KRAWCZYK, Agnieszka
Kraków 0:31:46.03 (07:56min/km) 0:31:50.18 +0:16:09.97
72 - K /18 OPEN-K [137]SURMACZ, Paulina
Dobczyce 0:32:16.46 (08:04min/km) 0:32:16.46 +0:16:36.25
73 - K /19 OPEN-K [213]OLCOŃ, Paulina
0:32:17.67 (08:04min/km) 0:32:17.67 +0:16:37.46
74 - K /20 OPEN-K [166]RADOŁA, Kinga
Raba Wyżna 0:32:15.27 (08:03min/km) 0:32:19.20 +0:16:38.99
75 - K /21 OPEN-K [147]BIELACH, Urszula
KRAKÓW 0:32:16.01 (08:04min/km) 0:32:23.72 +0:16:43.51
76 - M /55 OPEN-M [129]NOWAK, Rafał
Kraków 0:32:56.70 (08:14min/km) 0:33:00.68 +0:17:20.47
77 - M /56 OPEN-M [205]GAJDA, Marek
0:33:00.80 (08:15min/km) 0:33:06.41 +0:17:26.20
78 - K /22 OPEN-K [184]KULAK, Agata
0:33:18.07 (08:19min/km) 0:33:24.81 +0:17:44.60
79 - M /57 OPEN-M [176]SKRZYPOŃ , Paweł
Rabka Zdrój 0:34:47.31 (08:41min/km) 0:34:49.77 +0:19:09.56
80 - K /23 OPEN-K [206]JANIK, Anna 1975
MYŚLENICE 0:35:38.84 (08:54min/km) 0:35:38.84 +0:19:58.63
81 - M /58 OPEN-M [143]SZALAK, Andrzej MELRUNNING Puławy
Puławy 0:35:46.57 (08:56min/km) 0:35:53.24 +0:20:13.03
82 - K /24 OPEN-K [148]SZCZĘŚNIAK , Adrianna
Kraków 0:36:59.05 (09:14min/km) 0:37:04.03 +0:21:23.82
83 - K /25 OPEN-K [126]SKAWIŃSKA, Magdalena Sierszanie
Trzebinia 0:37:05.71 (09:16min/km) 0:37:08.63 +0:21:28.42