Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2019/2020 - R5 - Zgłoszenia
2020-03-01 - 2020-02-02
2020-03-01 - 2020-02-02
# | Dystans/Kategoria | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [901] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
2 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1501] ADAMUS, Jakub | Karnet | ||
3 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [0] AFANASYEVA, Yana | Poranny Patrol | ||
4 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] AHMAD FARID , Danesh Akrami | #turtles | Zapłać | |
5 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [902] AMIAUD, Romain | WM Triself | Karnet | |
6 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1502] ANDRZEJCZYK, Adrian | Karnet | ||
7 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] ANDRZEJEWSKI, Aleksander | Sport Wise | Zapłać | |
8 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] ANDRZEJEWSKI, Kacper | AZS Krakow | Zapłać | |
9 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1503] ARCHAMOWICZ, Krzysztof | Karnet | ||
10 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [501] ATROSZCZYK, Aleksandra | Karnet | ||
11 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [502] ATROSZCZYK, Aleksandra | Karnet | ||
12 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [503] BABIUCH, Magda | Skawina Biega | Karnet | |
13 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [0] BADURA, Magdalena | Biegam Gdzie Popadnie | Zapłać | |
14 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] BADURA, Sławomir | Biegam Gdzie Popadnie | Zapłać | |
15 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [903] BAJAK, Mirosław | P3SK | Karnet | |
16 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [904] BAJDAK, Łukasz | Karnet | ||
17 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [0] BAJOŁEK, Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | ||
18 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [1754] BAJOREK, Lidia | Karnet | ||
19 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] BALAWENDER, Bartosz | |||
20 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [905] BALUTA-MAŁECKA, Edyta | Karnet | ||
21 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [221] BAŁABAN, Bartłomiej | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
22 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1504] BANACH, Jakub | zaMARCHWIście | Karnet | |
23 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [0] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Zapłać | |
24 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [784] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
25 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [906] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Karnet | |
26 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] BARABASZ, Radek | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
27 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [504] BARAN, Beata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
28 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1367] BARAN, Szymon | Karnet | ||
29 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [907] BARANSKA, Anna | Karnet | ||
30 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [505] BARAŃSKI, Jakub | Tapczan | Karnet | |
31 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [506] BARGIEŁ, Marcin | Go Aptiv! | Karnet | |
32 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1505] BARNAŚ, Adrian | Salt Runners Bochnia | Karnet | |
33 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1506] BARTKOWIAK, Grzegorz | Karnet | ||
34 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1745] BARTNIKOWSKI, Marek | thulium.com | Karnet | |
35 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [222] BARTOS, Tymoteusz | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
36 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1507] BARTOSIK, Michał | M-TEAM | Karnet | |
37 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [908] BARTOSZ, Marek | JCI Running Team | Karnet | |
38 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [0] BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
39 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [909] BARTYZEL, Grzegorz | Poranny Patrol | Karnet | |
40 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [910] BARZYK, Karol | Karnet | ||
41 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [1508] BAŚ, Anna | Leniwce | Karnet | |
42 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1509] BAŚ , Mateusz | Leniwce | Karnet | |
43 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [507] BĄCZEK, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
44 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1510] BEDNAREK, Marcin | GoLenie | Karnet | |
45 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [0] BEDNARZ, Adam | |||
46 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1511] BEŁZ, Tomasz | Karnet | ||
47 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1512] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | Karnet | |
48 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1513] BIAŁECKA, Sylwia | LGBS Running Team | Karnet | |
49 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1514] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
50 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [757] BICZEWSKI, Arkadiusz | KSPO Dentinea 1A | Karnet | |
51 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [11] BIEDERMAN, Adrianna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
52 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [12] BIEDERMAN, Marcin | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
53 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [508] BIEDERMAN, Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
54 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [0] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | ||
55 | Nordic Walking/NW - K | [0] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | Zapłać | |
56 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [509] BIELECKA, Ewa | Karnet | ||
57 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [911] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
58 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać | |
59 | Nordic Walking/NW - M | [0] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać | |
60 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1296] BIENIEK, Dominik | Monar Kraków | Karnet | |
61 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [510] BIEŃ, Katarzyna | Karnet | ||
62 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [511] BIERA, Agnieszka | Skawina Biega | Karnet | |
63 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [0] BIERNAT, Adela | Wisełka | Zapłać | |
64 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [512] BIERNAT, Bartłomiej | Karnet | ||
65 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [0] BIERNAT, Jakub | Wisełka | Zapłać | |
66 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] BIERNAT, Jakub | Wisełka | Zapłać | |
67 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1515] BIES, Grzegorz | Karnet | ||
68 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [101] BIGAJ, Jan | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
69 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [912] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
70 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [102] BIGAJ, Ula | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
71 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [513] BIŁOCHA, Ewa | Karnet | ||
72 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [223] BISKUPSKA , Julia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
73 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [103] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
74 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [104] BISKUPSKA, Marysia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
75 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [778] BISKUPSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
76 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [779] BISZTYGA, Sabina | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
77 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] BLACHE, Cyrille | |||
78 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [913] BLADY, Bogdan | Karnet | ||
79 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [914] BLAUT, Marcin | Night Runners | Karnet | |
80 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [915] BLICHARZ, Ewelina | GE HealthAhead | Karnet | |
81 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [916] BŁACHNO, Marcin | Aniołki Charliego | Karnet | |
82 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1721] BŁAKAŁA, Damian | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
83 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [514] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Karnet | |
84 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [224] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Karnet | |
85 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [225] BŁYSKOSZ, Magdalena | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
86 | Przyjazna Trójka/3,7km - M60 | [0] BOBA, Ryszard | Team Tata & Córka | ||
87 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [515] BOBAK, Bogdan | Skawina Biega | Karnet | |
88 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [516] BOBROWSKA, Maria | Karnet | ||
89 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] BOCHENEK, Michał | Infinity-Gym | Zapłać | |
90 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1516] BODURKA, Adam | Go Aptiv! | Karnet | |
91 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1] BODURKA, Krzysztof | KS AZS AWF Kraków | Karnet | |
92 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [517] BODURKA, Tomasz | Decathlon Zakopianka | Karnet | |
93 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [0] BODURKA, Zbigniew | Zapłać | ||
94 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [0] BOJARSKA, Zuzanna | Eskadra Kraków | ||
95 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1517] BORCZYŃSKI, Michał | Karnet | ||
96 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [9] BOROŃ, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | Karnet | |
97 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [782] BOROWIEC, Joanna | Night Runner Kraków | Karnet | |
98 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1305] BOROWIK, Tomasz | ATOM | Karnet | |
99 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [917] BOROWSKA, Julia | Karnet | ||
100 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [518] BOROWSKA-ABDELJAOUED, Anna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
101 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [758] BOROWSKI, Krzysztof | Karnet | ||
102 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1518] BORSZOWSKI, Zbigniew | Zabierzów Biega | Karnet | |
103 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1519] BORYCKI, Mirosław | Karnet | ||
104 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] BOSAK, Hubert | Latający Cyrk | ||
105 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [918] BOUFRAHI , Rysiek | #crazyteam | Karnet | |
106 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1520] BOYCE, Aidan Boyce | Karnet | ||
107 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [138] BOYCE, Malachy | Karnet | ||
108 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] BROŻEK, Łukasz | |||
109 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [226] BRZYSKA, Karolina | Brzyski Tri Team | Karnet | |
110 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [919] BRZYSKI , Maciej | Brzyski Tri Team | Karnet | |
111 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [105] BUBLIK, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
112 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [227] BUBLIK, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
113 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1521] BUCZEK, Jerzy | Karnet | ||
114 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [920] BUDERAWSKI , Andrzej | Gwiazdy Północy | Karnet | |
115 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [228] BUDZIŃSKA, Julia | Karnet | ||
116 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [519] BUDZIŃSKI, Dawid | Karnet | ||
117 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [921] BUDZIŃSKI, Maciej | Karnet | ||
118 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [922] BUDZYN, Paulina | Niepołomice Biegają | Karnet | |
119 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [520] BUGAJ, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
120 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [521] BUGAJ, Teresa | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
121 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [523] BUGAJSKA , Katarzyna | Karnet | ||
122 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [522] BUGAJSKA, Monika | Karnet | ||
123 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1522] BUGNO, Marcelina | Skawina Biega | Karnet | |
124 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [524] BUJAS, Dominik | Karnet | ||
125 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1742] BUJOCZEK, Leszek | Karnet | ||
126 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [750] BUJOCZEK, Małgorzata | Karnet | ||
127 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [923] BUL, Dominik | zabieganidobrowolscy | Karnet | |
128 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [924] BULIŃSKA, Justyna | Karnet | ||
129 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [525] BUŁAWA, Filip | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
130 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [925] BUŁAWA, Grzegorz | gb-arch.p Architekt Grzegorz Buława | Karnet | |
131 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [526] BURDA, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
132 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] BURLIGA, Iwona | Czwartkowe Bieganie | ||
133 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [760] BURLIGA, Iwona | Czwartkowe Bieganie | Karnet | |
134 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] BURLIGA, Jerzy | Czwartkowe Bieganie | ||
135 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [742] BURLIGA, Jerzy | Czwartkowe Bieganie | Karnet | |
136 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1523] BURY, Krzysztof | GE HealthAhead | Karnet | |
137 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] BYDOŃ, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | ||
138 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [527] BYRCZEK, Jan | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
139 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [761] BYRSKA, Sylwia | Karnet | ||
140 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [528] BYTOMSKA, Kamila | Karnet | ||
141 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [926] BZDAK, Bartosz | Karnet | ||
142 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] BZOWSKI, Michał | Trailrun | ||
143 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [529] CABAJ, Łukasz | Karnet | ||
144 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] CAŁA, Balbina | Chciałem se pobiegać | Zapłać | |
145 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1524] CAŁA, Maciej | CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ | Karnet | |
146 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1525] CAPIŃSKA , Anna | Night Runners | Karnet | |
147 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1526] CEBERAK, Bartosz | Karnet | ||
148 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] CEBULA, Leszek | Zapłać | ||
149 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [530] CEKIERA, Antoni | Karnet | ||
150 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1527] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
151 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [0] CELAREK, Janusz | Poranny patrol | Zapłać | |
152 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [0] CELAREK, Janusz | Poranny Patrol | ||
153 | Nordic Walking/NW - K | [201] CELEJ-KOBALCZYK, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
154 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [531] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | Karnet | |
155 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1310] CHLUPKA, Ireneusz | Karnet | ||
156 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [927] CHMIELOWSKI, Andrzej | Gniewne Krewetki | Karnet | |
157 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [928] CHOLEWCZUK, Agnieszka | WILD DOGS TEAM | Karnet | |
158 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [929] CHOLEWCZUK, Piotr | WILD DOGS TEAM | Karnet | |
159 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1528] CHOMICZ, Krzysztof | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
160 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1529] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | Karnet | |
161 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1530] CHRZĄŚCIK, Anna | Płomyk Olkusz | Karnet | |
162 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [532] CHYLIŃŚKI, Mateusz | Kraków Athletocs Team | Karnet | |
163 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [533] CIERLAK, Elżbieta | Brzyski Tri Team | Karnet | |
164 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [534] CIERLAK, Mikołaj | Brzyski Tri Team | Karnet | |
165 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [535] CIERLAK, Przemysław | Brzyski Tri Team | Karnet | |
166 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [930] CIEŚLA, Magda | Karnet | ||
167 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [536] CIEŚLAK-SAWICKA, Katarzyna | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
168 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [931] CIEŚLIK, Sebastian | Karnet | ||
169 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata | #AdamCzerwińskiTeam | ||
170 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [5062] CIUPIŃSKI, Jakub | Karnet | ||
171 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] COSTANZO, Gianmarco | G.S. Cinzano | ||
172 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] CUDEK, Iwo | |||
173 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] CUDEK, Jacek | #AdamCzerwińskiTeam | ||
174 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] CUDEK, Leon | |||
175 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1531] CWIKLA, Pawel | Karnet | ||
176 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [932] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
177 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [933] CYGAN, Tomasz | A mogłem spać | Karnet | |
178 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [934] CYRBUS, Dominika | JJfit Running Team | Karnet | |
179 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [365] CYRKLER, Łukasz | Night Runners | Karnet | |
180 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [735] CZAPCZYŃSKA , Małgorzata | Niepołomice Biegają | Karnet | |
181 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [337] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | Karnet | |
182 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [336] CZAPCZYŃSKI , Cezary | Niepołomice Biegają | Karnet | |
183 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [136] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | Karnet | |
184 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [0] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | Zapłać | |
185 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1283] CZAPIEWSKA , Eliza | #crazyteam | Karnet | |
186 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [935] CZAPLA, Przemysław | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
187 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1322] CZAPLA , Tomasz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
188 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Zapłać | |
189 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Zapłać | |
190 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [732] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
191 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [537] CZARNECKI, Piotr | ZAJEDZ RAKA | Karnet | |
192 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1323] CZARNECKI, Piotr | Karnet | ||
193 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] CZĄSTKIEWICZ, Alicja | Team Tata & Córka | ||
194 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1532] CZELNY, Zbigniew | Karnet | ||
195 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1533] CZESAK, Marcin | RWM TEAM | Karnet | |
196 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [0] CZUBA, Adam | Happy Tri Friends | ||
197 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1534] CZYŻ, Piotr | Karnet | ||
198 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [229] CZYŻ, Radosław | WKS WAWEL | Karnet | |
199 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [936] CZYŻOWICZ , Michał | Karnet | ||
200 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [361] DANIELAK, Alicja | Karnet | ||
201 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [231] DANIELAK, Hanna | Karnet | ||
202 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1330] DARCHUK, Oleksandr | DRPT | Karnet | |
203 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] DARIUSZ, Kułynycz | |||
204 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [360] DĘBSKI, Dariusz | Karnet | ||
205 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [937] DIKOLENKO, Agnieszka | Karnet | ||
206 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [538] DOBISZEWKA, Ilona | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
207 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [106] DOBROWOLSKI, Mikołaj | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
208 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [938] DOBRZAŃSKA, Marta | GE HealthAhead | Karnet | |
209 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [939] DOLAŚ, Danuta | Rebellion od Free Runners | Karnet | |
210 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [940] DOMIN, Tomasz | JJfit Running Team | Karnet | |
211 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [0] DRAB, Paweł | WEBCON RUNNERS | ||
212 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [941] DRAPICH, Natalia | LGBS Running Team | Karnet | |
213 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] DREWNIAK, Łukasz | JJfit Running Team | ||
214 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [539] DROBNIAK, Weronika | Karnet | ||
215 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [942] DROZDZOWSKI, Konrad | Karnet | ||
216 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] DRZYZGA, Maksymilian | |||
217 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] DRZYZGA, Miłosz | |||
218 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [943] DRZYZGIEWICZ, Michal | www.kwitnaca.com | Karnet | |
219 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [944] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | Karnet | ||
220 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [232] DUBIEL, Piotr | 2xWK | Karnet | |
221 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] DUBOVSKA, Olena | BeFit24Team | ||
222 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] DUDA, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | Zapłać | |
223 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1307] DUDA, Paweł | BeFit24Team | Karnet | |
224 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [945] DUDA, Wojciech | Skawina Biega | Karnet | |
225 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [540] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
226 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [541] DUDZIAK, Tomasz | POLAR TEAM | Karnet | |
227 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [946] DURAS, Andrzej | Karnet | ||
228 | Nordic Walking/NW - K | [362] DURAS , Izabela | Karnet | ||
229 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [233] DURAS, Magdalena | Karnet | ||
230 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [947] DURLAK, Błażej | Karnet | ||
231 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [542] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Karnet | |
232 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [234] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Karnet | |
233 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [0] DUTKA-WOŁOCH , Nicola | UKS Lider | Zapłać | |
234 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] DWORNIK, Maciek | Warczące Szprychy | ||
235 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] DWORNIK, Małgorzata | Warczące Szprychy | ||
236 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [948] DYKSZAK, Filip | WM Triself | Karnet | |
237 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [107] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka | Karnet | |
238 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [543] DYLĄG, Marlena | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
239 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [0] DYMEK, Jagoda | UKS Lider Siercza | ||
240 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [0] DYMEK, Mirosław | UKS Lider Siercza | ||
241 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [544] DYNGOSZ, Krzysztof | FedEx | Karnet | |
242 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [783] DYNGOSZ, Szymon | Karnet | ||
243 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [949] DYREK, Marcin | Karnet | ||
244 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [950] DYREK, Marcin | Karnet | ||
245 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [951] DYREK, Michał | MOK Mszana Dolna | Karnet | |
246 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [952] DYRGA, Sebastian | JJfit Running Team | Karnet | |
247 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1535] DYWAN, Andrzej | Karnet | ||
248 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [953] DZIAŁO, Tomasz | Karnet | ||
249 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [954] DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna | Karnet | ||
250 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [955] DZIECIUCHOWICZ, Michał | Karnet | ||
251 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [956] DZIEDZIC, Joanna | Karnet | ||
252 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1536] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Karnet | |
253 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1297] DZIEDZIC, Piotr | Monar Kraków | Karnet | |
254 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1537] DZIEŻOK, Bogdan | Trailrun | Karnet | |
255 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [342] DZIK , Władysław | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
256 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1738] DZIOBEK, Paulina | ITMBW | Karnet | |
257 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [0] DZIUBAŃSKA, Izabela | |||
258 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [545] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | Karnet | |
259 | Nordic Walking/NW - M | [202] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
260 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1725] ENGLERT, Piotr | TriJet Team | Karnet | |
261 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [546] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
262 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [957] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
263 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [749] FAJTO, Maciej | KS Murzasichle | Karnet | |
264 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [547] FEDIRKO, Tadeusz | Karnet | ||
265 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [958] FEREK, Maciej | Karnet | ||
266 | Nordic Walking/NW - K | [0] FILAR, Estera | brak | ||
267 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [235] FILICIAK, Antoni | CAFFETTIERA | Karnet | |
268 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [236] FILICIAK, Justyna | CAFFETTIERA | Karnet | |
269 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [548] FILICIAK, Michał | CAFFETTIERA | Karnet | |
270 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [108] FILICIAK, Stanisław | CAFFETTIERA | Karnet | |
271 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [959] FILIPEK, Daniel | Karnet | ||
272 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [237] FIREK, Grzegorz | 2xWK | Karnet | |
273 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [960] FIREK, Rafał | Lacho Team | Karnet | |
274 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [961] FLAGA, Iwona | Los Pantalones Rojos | Karnet | |
275 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [962] FLIS, Piotr | JJfit Running Team | Karnet | |
276 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1364] FOLFASIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Karnet | |
277 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [963] FOLTA, Katarzyna | Karnet | ||
278 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [549] FORYSTEK, Józef | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
279 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1538] FOSSAERT, Sylwia | JJfit Running Team | ||
280 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [964] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar | Karnet | |
281 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [965] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | Karnet | |
282 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1309] FRANCZAK, Katarzyna | Karnet | ||
283 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [966] FRANKIEWICZ, Jakub | Aniołki Charliego | Karnet | |
284 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1302] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna | Karnet | ||
285 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [967] GACEK, Dawid | A mogłem spać | Karnet | |
286 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [743] GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | Karnet | |
287 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [238] GAJDA, Kamil | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
288 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1539] GAJDA, Mateusz | Skawina Biega | Karnet | |
289 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] GAJEK, Paweł | |||
290 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1540] GALEWICZ, Katarzyna | Karnet | ||
291 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [144] GALUBA, Martyna | UKS Lider | Karnet | |
292 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [366] GALUBA, Monika | UKS Lider | Karnet | |
293 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [550] GAPYS, Jolanta | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
294 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [551] GAPYS, Robert | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
295 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [5] GARBACIK, Maja | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
296 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [968] GARBACIK, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
297 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] GARSTECKA, Joanna | Skawina Biega | ||
298 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1541] GARSTECKI, Michał | Skawina Biega | Karnet | |
299 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [109] GARUS, Gabriela | Karnet | ||
300 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [552] GARUS, Konrad | Karnet | ||
301 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [239] GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
302 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] GAWEŁ, Krzysztof | Anielski Orszak | Zapłać | |
303 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [969] GAWENDA, Katarzyna | Karnet | ||
304 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [354] GAWIN, Agnieszka | BeFit24Team | Karnet | |
305 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [970] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Karnet | |
306 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1542] GAWIN, Marek | Karnet | ||
307 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1543] GAWLIK, Adrian | Karnet | ||
308 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [5060] GAWOR, Irenuesz | Anywhere Bike Team | Karnet | |
309 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [0] GAWOR, Olaf | Anywhere Bike Team | Zapłać | |
310 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [553] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
311 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [240] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
312 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [762] GĄSIENICA-ROJ, Anna | KS Murzasichle | Karnet | |
313 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [971] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
314 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [554] GEDL, Przemysław | Karnet | ||
315 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [972] GEDLICZKA, Tymoteusz | Karnet | ||
316 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1544] GĘBALA, Piotr | Karnet | ||
317 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1728] GIELEWICZ, Bartłomiej | Monar Kraków | Karnet | |
318 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1545] GIERASIŃSKI , Pablo | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
319 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [973] GIERZ, Bartłomiej | Go Aptiv! | Karnet | |
320 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1747] GIL, Jacek | Karnet | ||
321 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] GIRGUŚ, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | ||
322 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1546] GIŻA, Grzegorz | Karnet | ||
323 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [974] GLINSKA, Aleksandra | Karnet | ||
324 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [975] GŁOWACKI, Mariusz | Active Jura | Karnet | |
325 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1294] GŁÓD, Łukasz | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
326 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [976] GNIEWEK, Julia | Karnet | ||
327 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [555] GOGOLA, Mariusz | Karnet | ||
328 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1281] GOLIŃSKA, Anna | Nauka Biega | Karnet | |
329 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1280] GOLIŃSKI, Mieczysław | Nauka Biega | Karnet | |
330 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [556] GOLL, Michał | Karnet | ||
331 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [977] GORSZKO, Adam | Trailrun | Karnet | |
332 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] GÓRAK, Sławomir | #AdamCzerwińskiTeam | ||
333 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1548] GÓRAL, Grzegorz | JJfit Running Team | Karnet | |
334 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1746] GÓRKA, Dariusz | BIKEBOARD | Karnet | |
335 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [978] GÓRKA, Konrad | Night Runners | Karnet | |
336 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [557] GÓRKA, Marcin | Husaria Race Team | Karnet | |
337 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [558] GÓRKA, Piotr | JJfit Running Team | Karnet | |
338 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [979] GÓRNA, Anita | LPP Team | Karnet | |
339 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] GÓRNIAK, Małgorzata | Zapłać | ||
340 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [241] GÓRNISIEWICZ, Roland | JJfit Running Team | Karnet | |
341 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1549] GRABOWSKA, Joanna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
342 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1298] GRABOWSKI, Daniel | Monar Kraków | Karnet | |
343 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [242] GRABOWSKI , Jan | Skawina Biega | Karnet | |
344 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [559] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
345 | Nordic Walking/NW - M | [0] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać | |
346 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [980] GRABOWSKI, Zbigniew | autobike.com.pl | Karnet | |
347 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [981] GRACZYK, Roman | Karnet | ||
348 | Nordic Walking/NW - K | [0] GRATKA, Beata | LUX TORPEDA Małopolska | ||
349 | Nordic Walking/NW - M | [0] GRATKA, Mirosław | Lux Torpeda Małopolska | ||
350 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1277] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | Karnet | |
351 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1288] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | Karnet | |
352 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | ||
353 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | ||
354 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [982] GROMNY, Konrad | WM Triself | Karnet | |
355 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1550] GROS, Anna | Skawina Biega | Karnet | |
356 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [983] GRUDNIAK, Tomasz | Karnet | ||
357 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1551] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | Karnet | ||
358 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [243] GRUSZKA, Dominika | Niepołomice Biegają | Karnet | |
359 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1552] GRUSZKA, Kamila | Niepołomice Biegają | Karnet | |
360 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [984] GRUSZKA, Karol | Karnet | ||
361 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [560] GRYGIEL, Marek | Trailrun | Karnet | |
362 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [561] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | Karnet | |
363 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [244] GRZEGORCZYK, Borys | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
364 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1306] GRZESZCZAK-BOROWIK, Anna | ATOM | Karnet | |
365 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [985] GRZYB , Kazimierz | Los Pantalones Rojos | Karnet | |
366 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1321] GRZYWA, Grzegorz | Karnet | ||
367 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [986] GURDAK, Mateusz | Trailrun | Karnet | |
368 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1553] GURGUL, Mateusz | Aromat Nóg | Karnet | |
369 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1554] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | Karnet | |
370 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [987] GUZIK, Łukasz | Go Aptiv! | Karnet | |
371 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [0] GZYL, Tomasz | brak | ||
372 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] HAJDUK, Bartłomiej | SBG Podbieg | ||
373 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [988] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
374 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [989] HANUSIAK, Leszek | Husaria Race Team | Karnet | |
375 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [367] HAWRYSZKO, Basia | Karnet | ||
376 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] HEBDA, Adrian | |||
377 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [562] HEBDA, Michalina | Karnet | ||
378 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [245] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
379 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [563] HERDA, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
380 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [990] HODANA, Tomasz | Karnet | ||
381 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] HOPEK, Elżbieta | ULTRAMARYNA | ||
382 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] HOPEK, Tomasz | ULTRAMARYNA | ||
383 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [991] HORODECKI, Łukasz | Karnet | ||
384 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [564] HRUBY, Anna | KS AZS AWF Kraków | Karnet | |
385 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [565] HRYC , Martyna | Karnet | ||
386 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [566] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | Karnet | ||
387 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [567] HUTSENKO , Yelyzaveta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
388 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1555] HYŻY, Piotr | Karnet | ||
389 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1748] IDZIOR1993, Tomasz | Karnet | ||
390 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [992] IGNATOWICZ, Dawid | Karnet | ||
391 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [110] INDYKA, Jan | Karnet | ||
392 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [568] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
393 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [993] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
394 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [569] INDYKA, Michał | 11MBOT | Karnet | |
395 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1556] IRIONDO FADRIQUE, Ricardo | Karnet | ||
396 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [994] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg | Karnet | |
397 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1737] JABŁOŃSKI, Kazimierz | Sprinter Prądy | Karnet | |
398 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] JACHYM-DREWNIAK, Joanna | JJfit Running Team | ||
399 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [570] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata | Karnet | ||
400 | Przyjazna Trójka/3,7km - K50 | [246] JAKUBEK, Hanna | Skawina Biega | Karnet | |
401 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1557] JAKUBIEC, Mariusz | GoLenie | Karnet | |
402 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1558] JAKUBIEC, Radosław | GoLenie | Karnet | |
403 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1314] JAKUBIŃSKI, Jakub | Karnet | ||
404 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [247] JAMKA, Wiesław | Skawina Biega | Karnet | |
405 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [995] JAMROZIK, Adrian | Husaria Race Team | Karnet | |
406 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [571] JAMROZIK, Krzysiek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
407 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [248] JANAS, Amelia | Karnet | ||
408 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [249] JANAS, Natalia | Karnet | ||
409 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [996] JANIAK, Mariusz | Karnet | ||
410 | Nordic Walking/NW - K | [203] JANICKA, Barbara | Poranny Patrol | Karnet | |
411 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [997] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | Karnet | |
412 | Nordic Walking/NW - M | [204] JANICKI, Ryszard | Poranny Patrol | Karnet | |
413 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] JANIK, Krzysztof | runinngperformance.pl | Zapłać | |
414 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [572] JANIK, Maja | Karnet | ||
415 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [382] JANISZEWSKA, Olga | Go Aptiv! | Karnet | |
416 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1559] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus | Karnet | |
417 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1333] JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | Karnet | |
418 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] JANOWSKA, Katarzyna | |||
419 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1560] JARACZEWSKI, Piotr | Karnet | ||
420 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [998] JAREMA, Maciej | Lokomotiv Majdan | Karnet | |
421 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] JARKIEWICZ-JANIK, Małgorzata | wkurw_team | Zapłać | |
422 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [999] JAROSINSKA , Justyna | Rebellion od Free Runners | Karnet | |
423 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [250] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | Karnet | |
424 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [344] JARZĄBEK, Magdalena | Monar Kraków | Karnet | |
425 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] JASIŃSKI, Jakub | WM Triself GORIDE | ||
426 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1000] JASIŃSKI, Jakub | GE HealthAhead | Karnet | |
427 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1729] JASIŃSKI, Wiktor | Monar Kraków | Karnet | |
428 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1561] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team | Karnet | |
429 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [763] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | Karnet | ||
430 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [111] JAWORSKI, Marek | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
431 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1001] JAWORSKI, Tomasz | NORDLOOK | Karnet | |
432 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1002] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Zupa Pomidorowa | Karnet | |
433 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] JENERALSKI, Miłosz | |||
434 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] JESIOLOWSKI, Michal | CAFFETTIERA | ||
435 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1003] JÓZEFCZYK, Piotr | Husaria Race Team | Karnet | |
436 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1004] JURAS, Ewa | Karnet | ||
437 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1005] KACZMARCZYK, Marta | Karnet | ||
438 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1006] KACZMARCZYK, Tomasz | Husaria Race Team | Karnet | |
439 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [112] KACZMAREK, Julia | UKS Lider | Karnet | |
440 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1007] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
441 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać | |
442 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [0] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać | |
443 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [573] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
444 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [574] KACZMAREK, Tomasz | Niepłomice Biegają | Karnet | |
445 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1008] KACZOR, Pawel | Karnet | ||
446 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1009] KAIM, Antoni | Karnet | ||
447 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [575] KAJNIAK, Beata | Skawina Biega | Karnet | |
448 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1562] KALETA, Jan | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
449 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1010] KALETA, Magdalena | Karnet | ||
450 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1011] KALICKI, Daniel | Karnet | ||
451 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1563] KALITA, Damian | Karnet | ||
452 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1564] KALITA, Nikodem | Karnet | ||
453 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] KAŁUŻA, Basia | Szybkie Żółwie | ||
454 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K60 | [1012] KAMIŃSKA, Halina | Karnet | ||
455 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1325] KAMIŃSKA, Karolina | Karnet | ||
456 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] KAMIŃSKI, Janusz | |||
457 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1565] KAMIŃSKI, Krzysztof | Karnet | ||
458 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1315] KAMISIŃSKA , Dorota | BeFit24Team | Karnet | |
459 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1013] KAMISIŃSKI, Marek | BeFit24Team | Karnet | |
460 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1289] KANIA, Robert | Karnet | ||
461 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1299] KAPAŁA, Michał | Monar Kraków | Karnet | |
462 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [576] KAPOŁKA, Agata | Skawina Biega | Karnet | |
463 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [577] KAPUTA, Piotr | Karnet | ||
464 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1014] KARBOWSKA, Beata | Karnet | ||
465 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [745] KARCZEWSKA , Renata | Skawina Biega | Karnet | |
466 | Nordic Walking/NW - M | [205] KARŁOWSKI, Wojciech | Karnet | ||
467 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1015] KAROLAK , Magdalena | Karnet | ||
468 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1334] KARPIEL, Magdalena | Plantwear | Karnet | |
469 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1566] KARPISZ, Zbigniew | Karnet | ||
470 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [578] KASPERCZYK, Maciej | Karnet | ||
471 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [579] KASPERCZYK, Michał | Brzyski Tri Team | Karnet | |
472 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [0] KASPRZYK, Alicja | " U JĘDRUSIA SP. Z O.O. " | ||
473 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [0] KASPRZYK, Natalia | Zapłać | ||
474 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [0] KASPRZYK, Natalia | Zapłać | ||
475 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [0] KASPRZYK, Natalia | " U JĘDRUSIA SP. Z O.O. " | ||
476 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [251] KASZOWSKA, Marta | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
477 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [252] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
478 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1016] KASZOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
479 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [253] KAWALA, Patryk | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
480 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1017] KAWIK, Tomasz | KAWIK RUNNING TEAM | Karnet | |
481 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [254] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | Karnet | |
482 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [255] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | Karnet | |
483 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1018] KĄCIK, Mariusz | OSP Morawica | Karnet | |
484 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [340] KĘDZIOR, Kacper | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
485 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [339] KĘDZIOR, Krzysztof | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
486 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [733] KĘDZIOR, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl | Karnet | |
487 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [256] KĘSEK, Anna | CSK Brzezie | Karnet | |
488 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [257] KĘSEK, Bartek | CSK Brzezie | Karnet | |
489 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [258] KĘSEK, Maciej | CSK Brzezie | Karnet | |
490 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [113] KĘSEK, Szymon | CSK Brzezie | Karnet | |
491 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [580] KHVAINITSKAYA-KURUS , Katsiaryna | Karnet | ||
492 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] KICA, Daniel | #AdamCzerwińskiTeam | ||
493 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [581] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
494 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [582] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
495 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1019] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
496 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1567] KIEŁTYKA, Piotr | Karnet | ||
497 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [583] KIJAK, Jakub | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
498 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1568] KIJANKA, Artur | Karnet | ||
499 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [584] KINDLER, Agata | Karnet | ||
500 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1020] KINDLER, Bartlomiej | Karnet | ||
501 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1021] KISIELEWSKI, Michał | Compass / bikeBoard | Karnet | |
502 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1022] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard | Karnet | |
503 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1023] KITKA, Mateusz | Karnet | ||
504 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [259] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
505 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1024] KLĘSK, Krzysztof | Karnet | ||
506 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1025] KLIMCZAK, Tomasz | A mogłem spać | Karnet | |
507 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [747] KLIMECKI , Krystian | KS Murzasichle | Karnet | |
508 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [137] KLIMEK, Małgorzata | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
509 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1026] KLIMEK, Marek | Karnet | ||
510 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [338] KLIMEK, Mateusz | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
511 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [585] KLUSEK, Mateusz | Skep Biegacza Kraków | Karnet | |
512 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [260] KŁAPUT, Dorota | Karnet | ||
513 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [752] KŁAPUT, Natalia | Karnet | ||
514 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [1569] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka | Karnet | ||
515 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1027] KOCON, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
516 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [4] KOCZWARA, Tomasz | Karnet | ||
517 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [0] KOEHLER, Krzysztof | Zapłać | ||
518 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1570] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
519 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] KOGUT, Paweł | Dobiegne albo nie dobiegne | Zapłać | |
520 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1571] KOLAK, Konrad | Kolegium Sędziów Nowy Sącz | Karnet | |
521 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1572] KOLASA , Adriana | Spartan Training Group Kraków | Karnet | |
522 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1028] KOŁODZIEJ, Ewelina | Karnet | ||
523 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [586] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
524 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1573] KOŁODZIEJCZYK, Monika | Jura TEAM | Karnet | |
525 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1029] KOMISARCZUK, Arkadiusz | Karnet | ||
526 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1030] KONS, Katarzyna | Karnet | ||
527 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1031] KONSTANTY, Katarzyna | Poranny Patrol | Karnet | |
528 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [5056] KOŃCZAK, Piotr | Jpks | Karnet | |
529 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1032] KOŃCZEWSKI, Daniel | GoLenie | Karnet | |
530 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1033] KOPACKA, Edyta | KB SOBÓTKA | Karnet | |
531 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1574] KOPACZ, Piotr | Karnet | ||
532 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [358] KOPERNIAK, Franciszek | Karnet | ||
533 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [356] KOPERNIAK, Katarzyna | Karnet | ||
534 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [355] KOPERNIAK, Łukasz | Karnet | ||
535 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [357] KOPERNIAK, Mikołaj | Karnet | ||
536 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1284] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok | Karnet | |
537 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1285] KOPIEĆ, Rafał | Karnet | ||
538 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 | [1034] KOPTA, Jerzy | Karnet | ||
539 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 | [587] KORDOS, Jan | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
540 | Nordic Walking/NW - K | [0] KORDOWSKA, Bogusława | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | ||
541 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1035] KORN, Michal | MTJS | Karnet | |
542 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [588] KORNAŚ, Andrzej | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
543 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1575] KORNAŚ, Krzysztof | Wspólnota Emaus Nowy Sącz | Karnet | |
544 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [764] KORNOBIS, Monika | Go Aptiv! | Karnet | |
545 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] KOSCIELNA, Grazyna Koscielna | Rincewind | ||
546 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [114] KOSECKA, Karolina | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
547 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1576] KOSMALA, Bartosz | KOSMALA Team | Karnet | |
548 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1036] KOSMALA, Przemek | Karnet | ||
549 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1037] KOSOŃ, Krzysztof | Karnet | ||
550 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [262] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze | Karnet | |
551 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1577] KOSTORZ, Konrad | Karnet | ||
552 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [0] KOŚCIELNIAK, Kacper | Zapłać | ||
553 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [589] KOŚCIELNY, Artur | Skawina Biega | Karnet | |
554 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [590] KOŚCIELNY, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
555 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [263] KOTAŃSKA, Klaudia | Klub Biegacza AZS UEK | ||
556 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [591] KOWALCZYK, Joanna | Karnet | ||
557 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [592] KOWALCZYK, Kazimierz | KS Murzasichle | Karnet | |
558 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [765] KOWALCZYK, Rafał | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
559 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1578] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
560 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [593] KOWALCZYK, Tadeusz | Karnet | ||
561 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] KOWALCZYK, Tomasz | 16bpd | Zapłać | |
562 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [0] KOWALIK, Jan | |||
563 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1038] KOWALIŃSKI, Jędrzej | POLAR TEAM | Karnet | |
564 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [115] KOWALSKA, Ewa | 2K | Karnet | |
565 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1039] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | Karnet | |
566 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [116] KOWALSKI, Adam | 2K | Karnet | |
567 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1040] KOWALSKI, Hubert | WM Triself | Karnet | |
568 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1041] KOWALSKI, Kamil | FIZJO-BALANCE Kraków | Karnet | |
569 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1042] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | Karnet | |
570 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1043] KOWALSKI, Michał | POLKAS | Karnet | |
571 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] KOZA, Robert | Carbon Silesia Sport | Zapłać | |
572 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [594] KOZIOŁ, Agnieszka | Karnet | ||
573 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1044] KOZIOŁ, Ania | Night Runners | Karnet | |
574 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1579] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
575 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1045] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | Karnet | |
576 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1046] KOZIOŁ, Przemysław | Karnet | ||
577 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1580] KOZIOŁ, Weronika | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
578 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [385] KOZŁOWSKI, Jakub | Karnet | ||
579 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [352] KOZUB, Dorota | BeFit24Team | ||
580 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [595] KOŹBIAŁ, Zuzanna | M-TEAM | Karnet | |
581 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [0] KOŻUCH, Michał | ASICS Factory Outlet Kraków | ||
582 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [390] KRALKA, Sara | Karnet | ||
583 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1047] KRAS, Rafał | Karnet | ||
584 | Nordic Walking/NW - M | [206] KRAWCZYK, Jacek | Karnet | ||
585 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1286] KRAWCZYK, Jacek | Go Aptiv! | Karnet | |
586 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1581] KRAWCZYK, Jakub | Karnet | ||
587 | Przyjazna Trójka/3,7km - M60 | [264] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
588 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] KŘIVDA, Tomáš | K.O.B. Choceň (CZE)/ Biederman Sport | Zapłać | |
589 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] KROWICKA, Agnieszka | |||
590 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1303] KRÓL, Dariusz | Karnet | ||
591 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [596] KRÓL, Michał | Karnet | ||
592 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1048] KRÓL, Tomasz | Karnet | ||
593 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1049] KRUK, Paulina | Night Runners | Karnet | |
594 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1050] KRUPA, Adam | GE HealthAhead | Karnet | |
595 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1051] KRUSZEC, Andrzej | Augusta Restauracja Kraków | Karnet | |
596 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [1052] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
597 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1582] KRYSA, Roman | #rowerowykraków | Karnet | |
598 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1053] KRZYSZTOFIK, Wojciech | Karnet | ||
599 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [766] KRZYSZTYŃSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
600 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [597] KRZYZANOWSKI, Tomasz | Karnet | ||
601 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [265] KRZYŻAN, Alina | Karnet | ||
602 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1054] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków | Karnet | |
603 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [146] KRZYŻAN, Jan | Karnet | ||
604 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [266] KRZYŻAN, Stanisław | Karnet | ||
605 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1055] KRZYŻAŃSKA, Magda | Karnet | ||
606 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1056] KUBIESA, Jakub | Karnet | ||
607 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1057] KUBIESA, Patrycja | Karnet | ||
608 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1311] KUBIK, Filip | Karnet | ||
609 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [267] KUC, Ewa | Karnet | ||
610 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [268] KUCHARCZYK, Jakub | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
611 | Nordic Walking/NW - K | [207] KUCHARSKA, Katarzyna | Karnet | ||
612 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [598] KUCHARSKI, Maciej | Karnet | ||
613 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1058] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI | Karnet | |
614 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1724] KUDŁAK, Paweł | Poranny Patrol | Karnet | |
615 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1059] KUEHN, Agnieszka | JJfit Running Team | Karnet | |
616 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [737] KUFEL, Paweł | Karnet | ||
617 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [599] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
618 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [600] KUKLA, Daniel | Karnet | ||
619 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [601] KUKLA, Grzegorz | 1.RODN / Koliber TEAM | Karnet | |
620 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [602] KUKLA, Katarzyna | Karnet | ||
621 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [117] KUKUCZ-LEGIEŃ, Magdalena | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
622 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [269] KUKUCZ-LEGIEŃ, Maksymilian | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
623 | Nordic Walking/NW - K | [208] KUKUCZ-LEGIEŃ, Małgorzata | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
624 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1060] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał | kukuczsport.pl/TriWise | Karnet | |
625 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [768] KUKUŁA, Karolina | Karnet | ||
626 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1061] KULA, Karolina | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
627 | Przyjazna Trójka/3,7km - M60 | [270] KULA, Tadeusz | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
628 | Nordic Walking/NW - K | [0] KULAK, Olga | |||
629 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1062] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
630 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1063] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Karnet | |
631 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [271] KUŁACH, Joanna | Karnet | ||
632 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [272] KUŁACH, Przemysław | Karnet | ||
633 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1064] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | Karnet | |
634 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1065] KUNAT, Tomasz | Karnet | ||
635 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1066] KUNZ, Marcin | Lacho Team | Karnet | |
636 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1067] KUNZ, Tomasz | Karnet | ||
637 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1068] KUREK, Jan | Karnet | ||
638 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1583] KUREK, Mariusz | Night Runners | Karnet | |
639 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] KUREK, Marta | Decathlon Zakopianka | ||
640 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1584] KUREK, Michał | Night Runners | Karnet | |
641 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1585] KURIATA, Robert | Vege Runners | Karnet | |
642 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1069] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
643 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1070] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
644 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [273] KURTYCZ, Natalia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
645 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [603] KURTYKA, Joanna | Karnet | ||
646 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [604] KURUS, Tomasz | KA_TO | Karnet | |
647 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1586] KURYJ, Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
648 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1071] KUSZTAL, Justyna | Eskadra Kraków | Karnet | |
649 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] KUŚ, Małgorzata | Zapłać | ||
650 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] KUŚ, Małgorzata | Zapłać | ||
651 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1587] KUŚMIERZ, Grzegorz | Eskadra Kraków | Karnet | |
652 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [605] KUTYBA, Marek | Karnet | ||
653 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [0] KUZA, Amelia | |||
654 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] KUZA, Bozena | |||
655 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] KUZA, Łukasz | |||
656 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1072] KUZICKI, Artur | Karnet | ||
657 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [140] KWASKOWSKA, Joanna | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
658 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [368] KWIATKOWSKA, Marta | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
659 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [606] KWIATKOWSKI, Jakub | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
660 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1727] KWIATKOWSKI , Krzysztof | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
661 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1073] KWIATKOWSKI, Michael | Karnet | ||
662 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1588] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | Karnet | |
663 | Nordic Walking/NW - K | [0] KWIECIEŃ, Justyna | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać | |
664 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1589] KWIECIEŃ, Kacper | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
665 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1590] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW | Karnet | |
666 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [736] LACHOWICZ, Kuba | Karnet | ||
667 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1723] LACHOWICZ, Przemysław | Karnet | ||
668 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1591] LADRA, Ryszard | Karnet | ||
669 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [274] LAMPARSKA, Maja | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
670 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [0] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Zapłać | |
671 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1074] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Karnet | |
672 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1749] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | Karnet | |
673 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1075] LASOTA, Marek | Karnet | ||
674 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1313] LASOTA-KOWALSKA , Katarzyna | FIZJO-BALANCE Kraków | Karnet | |
675 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] LATAŁA, Janusz | Poranny Patrol | ||
676 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [607] LATAŁA, Jarosław | BBL Kraków | Karnet | |
677 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1312] LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Karnet | |
678 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1592] LECH, Ewa | Eskadra Kraków | Karnet | |
679 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1593] LEGENC, Łukasz | wedrujzoczkami.pl | Karnet | |
680 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1336] LEISZNER , Izabela | Karnet | ||
681 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1076] LELEK, Grzegorz | Karnet | ||
682 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1594] LENCZOWSKI, Jakub | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
683 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1595] LESIAK, Filip | Skawina Biega | Karnet | |
684 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [118] LESIAK, Jonasz | Karnet | ||
685 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1596] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge | Karnet | |
686 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [119] LEŚNIAK , Basia | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
687 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1078] LEŚNIAK, Jacek | Akademia Sportu Future 4 | Karnet | |
688 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1730] LEŚNIAK, Michał | Monar Kraków | Karnet | |
689 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [608] LEWANDOWSKI, Marcin | Happy TRI Friends | Karnet | |
690 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [609] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM | Karnet | |
691 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1079] LEWICKI, Paweł | LGBS Running Team | Karnet | |
692 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1080] LIEBER, Artur | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
693 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1744] LIGĘZA, Joanna | SMASHING Papkins | Karnet | |
694 | Nordic Walking/NW - K | [209] LIMANOWSKA-PIASECKA, Justyna | CAFFETTIERA | Karnet | |
695 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1731] LIPOWSKI, Szymon | Monar Kraków | Karnet | |
696 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1081] LIPSKA, Anna | BeFit24Team | Karnet | |
697 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [610] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
698 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] LISIEWICZ , Natan | Zapłać | ||
699 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [611] LISIK, Justyna | Karnet | ||
700 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [777] LISOWSKI, Paweł | Karnet | ||
701 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [612] LISTEK, Marta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
702 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [613] LISTOPAD, Marcin | WKURW_TEAM | Karnet | |
703 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1082] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
704 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] LUDOWSKA, Dorota | |||
705 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] LUDOWSKI, Paweł | |||
706 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1597] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
707 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [614] ŁABNO, Magdalena | Karnet | ||
708 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1598] ŁABUZIŃSKI, Sławomir | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
709 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [615] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl | Karnet | |
710 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [616] ŁASKAWSKI, Michał | BeFit24Team | Karnet | |
711 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1083] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | Karnet | |
712 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] ŁĄCZ, Małgorzata | Run For Fun | ||
713 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [617] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | Karnet | ||
714 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [618] ŁUKASIAK, Izabela | Karnet | ||
715 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [275] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR TEAM | Karnet | |
716 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] ŁUKASIK, Damian | Zapłać | ||
717 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [619] ŁUKASIK, Sylwia | BeFit24Team | Karnet | |
718 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1599] ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA, Izabela | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
719 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1282] ŁUŻNY, Bartłomiej | KBTR / STRUKT | Karnet | |
720 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1379] MACHALICA, Jan | Poranny Patrol | Karnet | |
721 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1085] MACHLOWSKA, Grażyna | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
722 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1600] MACHLOWSKI, Lukasz | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
723 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] MACHLOWSKI, Łukasz | KKB Dystans Krakow | Zapłać | |
724 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] MACHLOWSKI, Łukasz | KKB Dystans Krakow | Zapłać | |
725 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] MACHLOWSKI, Łukasz | KKB Dystans Krakow | Zapłać | |
726 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [620] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
727 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1086] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
728 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1087] MACIASZ, Sylwia | Karnet | ||
729 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1601] MACIĄG, Grzegorz | Karnet | ||
730 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1088] MACIEJAS, Daniel | Karnet | ||
731 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [621] MACINA, Dariusz | Karnet | ||
732 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1089] MACIOŁ, Mikołaj | Karnet | ||
733 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1602] MADEJ, Mirosław | Karnet | ||
734 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1090] MADETKO, Arkadiusz | Karnet | ||
735 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1603] MADUSIOK, Dominik | Karnet | ||
736 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [769] MAGOCSY, Helena | Karnet | ||
737 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1091] MAGRYAN, Jadwiga | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
738 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1604] MAJCHER, Piotr | Eskadra Kraków | Karnet | |
739 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [622] MAJDA, Piotr | Bacówka Biały Jeleń | Karnet | |
740 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1605] MAJDAŃSKI, Paweł | Karnet | ||
741 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1751] MAJNUSZ, Tomasz | Karnet | ||
742 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] MAKUCH, Igor | Zapłać | ||
743 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [0] MAKUSZEWSKI, Marcin | BeFit24Team | ||
744 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [623] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
745 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] MALICKI, Grzegorz | T-Mobile Sport Team | Zapłać | |
746 | Nordic Walking/NW - M | [210] MALINOWSKI, Paweł | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
747 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1318] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider | Karnet | |
748 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1092] MAŁACHOWSKI, Sebastian | Karnet | ||
749 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1093] MAŁECKI, Mateusz | Karnet | ||
750 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [341] MAŁEK, Anna | Karnet | ||
751 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1320] MAŁEK, Jan | Karnet | ||
752 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [739] MAŁEK, Leszek | Karnet | ||
753 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1606] MAŁYSZA, Sławomir | Karnet | ||
754 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1734] MAMICA, Andrzej | Nauka Biega | Karnet | |
755 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1607] MANTERYS, Michał | KKM Kaloryfer.eu | Karnet | |
756 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [755] MARCHEWKA, Klaudia | zaMARCHWIście | Karnet | |
757 | Nordic Walking/NW - M | [211] MARCHEWKA, Krzysztof | Karnet | ||
758 | Nordic Walking/NW - K | [212] MARCHEWKA, Maria | Karnet | ||
759 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [0] MARCINEK, Wojciech | Trailrun | Zapłać | |
760 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1608] MARĆ, Marcin | Karnet | ||
761 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1337] MARECIK, Agata | #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem | Karnet | |
762 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1609] MARECKA, Zofia | JJfit Running Team | Karnet | |
763 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [624] MARKOWICZ, Szymon | Karnet | ||
764 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1610] MARS, Maksymilian | Trailrun | Karnet | |
765 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [0] MARTIN, Aurelie | |||
766 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1338] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
767 | Nordic Walking/NW - M | [0] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać | |
768 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1094] MARZEC, Łukasz | Karnet | ||
769 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1095] MARZEC, Paweł | Husaria Race Team | Karnet | |
770 | Przyjazna Trójka/3,7km - M60 | [276] MASŁYK, Jan | Karnet | ||
771 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [0] MATUŁA, Natalia | Training by PP | ||
772 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1096] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runner | Karnet | |
773 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1097] MAZIARKA, Krzysztof | Huaraches | Karnet | |
774 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1098] MAZUR, Grzegorz | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
775 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1099] MAZUR, Krzysztof | Karnet | ||
776 | Nordic Walking/NW - M | [213] MAZUR, Maciej | Woodward Runners | Karnet | |
777 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [625] MAZUREK, Agnieszka | WKS Śląsk | Karnet | |
778 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1611] MĄCZKA, Martyna | Karnet | ||
779 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1100] MĘKARSKA, Małgorzata | Karnet | ||
780 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [277] MĘŻYK, Aleksandra | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
781 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1101] MIAGKYJ, Artem | Karnet | ||
782 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [5059] MICHALAK , Maciej | Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie | Karnet | |
783 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [626] MICHALCZAK, Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
784 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1102] MICHALCZYK, Krzysztof | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Karnet | |
785 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [754] MICHALEWSKA-DUDA, Daria | BeFit24Team | Karnet | |
786 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] MICHALIK, Adam | Trailrun | Zapłać | |
787 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1612] MICHALIK, Dawid | Horda | Karnet | |
788 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1103] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
789 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [120] MICHAŁEK, Adam | #crazyteam | Karnet | |
790 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam | ||
791 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1104] MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam | Karnet | |
792 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1105] MICHAŁKÓW, Michał | Karnet | ||
793 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [278] MICHNO, Marta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
794 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1613] MIELNICZEK , Grzegorz | JJfit Running Team | Karnet | |
795 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1106] MIERNICZAK, Bartłomiej | Eskadra Kraków | Karnet | |
796 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1614] MIERZEŃSKI, Bartosz | PrzymierzeŁosia | Karnet | |
797 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] MIGACZ, Jacek | Trailrun | ||
798 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [627] MIGACZ, Jacek | Trailrun | Karnet | |
799 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [279] MIGACZ, Jacek | Trailrun | Karnet | |
800 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [0] MIGACZ, Jan | Trailrun | ||
801 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1107] MIKA, Artur | Karnet | ||
802 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1108] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna | Karnet | ||
803 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1615] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | Karnet | |
804 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1616] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | Karnet | |
805 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [628] MIKUŁA, Grzegorz | Karnet | ||
806 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1617] MIREK, Grzegorz | MOVE STUDIO | Karnet | |
807 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [756] MIROCHA, Mateusz | Karnet | ||
808 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1732] MIROWSKI, Łukasz | Monar Kraków | Karnet | |
809 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1109] MISIAREK, Michał | Karnet | ||
810 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [345] MISINIEC , Bogdan | Pszczółka Team | Karnet | |
811 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1110] MISIUK, Marek | Trailrun | Karnet | |
812 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [121] MISZKIEL, Hubert | KS Korona | Karnet | |
813 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] MIŚKIEWICZ, Bartosz | TriWise | Zapłać | |
814 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1111] MIZERA, Krzysztof | Karnet | ||
815 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [280] MIZERA, Radosław | Karnet | ||
816 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1618] MOCNY, Michał | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
817 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1112] MOLA, Agnieszka | Karnet | ||
818 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1113] MOLEK, Dariusz | SD Team | Karnet | |
819 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1114] MORAWIEC, Agnieszka | Karnet | ||
820 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [281] MORAWIEC, Weronika | Karnet | ||
821 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1340] MORAWSKI, Przemysław | Zaczerpnąć nogą | Karnet | |
822 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1115] MORDARSKI, Michał | Karnet | ||
823 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1116] MORMUL, Przemek | Kropki | Karnet | |
824 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1619] MOSKWIAK, Mateusz | Karnet | ||
825 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1620] MOSZCZYŃSKI, Bartosz | GE HealthAhead | Karnet | |
826 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [350] MOSZKOWICZ, Anna | WKS Wawel | Karnet | |
827 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [349] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel | Karnet | |
828 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1740] MOSZKOWICZ, Paweł | WKS Wawel | Karnet | |
829 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1117] MOSZUMAŃSKA, Magdalena | Karnet | ||
830 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1118] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ , Katarzyna | SZUMKA team | Karnet | |
831 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1316] MOZEJKO, Artur | Karnet | ||
832 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] MOŻEJKO, Artur | |||
833 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1119] MROWIEC, Paweł | Heineken Kraków Running Club | Karnet | |
834 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1295] MUCHA, Janusz | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
835 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [0] MUCHA, Michał | |||
836 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] MUCHA, Piotr | |||
837 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [5063] MULDNER, Rafał | Karnet | ||
838 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [629] MÜLLER, Rafał | BeFit24Team | Karnet | |
839 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1621] MUSZYŃSKI, Maciej | Koliber Team/MM Power | Karnet | |
840 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] MUSZYŃSKI, Paweł | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
841 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1622] MYSZKA, Bartłomiej | Karnet | ||
842 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [770] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
843 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1623] NAGLIK , Marcin | Eskadra Kraków | Karnet | |
844 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [771] NAPRUSZEWSKI, Jacek | NO CLUB team | Karnet | |
845 | Nordic Walking/NW - K | [214] NATORSKA, Beata | Karnet | ||
846 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1120] NAWROCKI, Łukasz | Karnet | ||
847 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1624] NAZIM, Adam | Runonline | Karnet | |
848 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1121] NAZIM, Agnieszka | Skawina Biega | Karnet | |
849 | Przyjazna Trójka/3,7km - M70 | [282] NAZIM, Tadeusz | Skawina Biega | Karnet | |
850 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1342] NIEDZIELCZYK, Jolanta | Karnet | ||
851 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1625] NIEDZIELSKI, Robert | ACAR TEAM/VEGE RUNNERS | Karnet | |
852 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1626] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
853 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1304] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
854 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [731] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
855 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [283] NIESSNER , Pola | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
856 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [630] NIZIURSKA , Marzanna | Husaria Race Team | Karnet | |
857 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1122] NOSAL, Sławomir | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
858 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1627] NOWACKI, Paweł | GoLenie | Karnet | |
859 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1628] NOWAK, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
860 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1123] NOWAK, Lilianna | Karnet | ||
861 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [0] NOWAK, Marek | |||
862 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [284] NOWAK, Michalina | SportWise | Karnet | |
863 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [135] NOWAK, Patrick | Karnet | ||
864 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1124] NOWAK, Robert | Poranny Patrol | Karnet | |
865 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1125] NOWAK, Tomasz | Trailrun | Karnet | |
866 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [122] NOWAK, Victoria | Karnet | ||
867 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1343] NOWAKOWSKI, Izydor | Karnet | ||
868 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] NOWIŃSKI, Andrzej | WM Triself | ||
869 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [631] NOWORYTA, Bartłomiej | TechnipFMC | Karnet | |
870 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1126] NOWOTARSKI, Kamil | Karnet | ||
871 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [632] NOWOTNY, Marian | Karnet | ||
872 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1127] NYCZ, Sławomir | FC Kalembina | Karnet | |
873 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [633] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
874 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1128] OBARZANOWSKI, Michał | Karnet | ||
875 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] OCIEPKA, Sebastian Ociepka | Latający Cyrk | ||
876 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [634] OCIESA, Jagoda | Siostry Olsen | Karnet | |
877 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1129] OLCZAK, Janusz | Bieganie 50+ | Karnet | |
878 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [285] OLEJNIK, Jaśmina | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
879 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [741] OLEJNIK, Maciej | wkurw_team | Karnet | |
880 | Nordic Walking/NW - K | [215] OLESIAK, Katarzyna | Karnet | ||
881 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [635] OLESIAK, Tomasz | Karnet | ||
882 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1131] OLSZA, Paweł | Karnet | ||
883 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1132] OPOZDA, Arkadiusz | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
884 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [0] OPRYSZEK, Bogusław | ITMBW Kraków | ||
885 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1133] ORAMUS , Paweł | Skawina Biega | Karnet | |
886 | Nordic Walking/NW - M | [216] ORDZOWIAŁY, Piotr | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
887 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [636] ORLIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Karnet | |
888 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [286] ORŁOWSKA, Nina | JJfit Running Team | Karnet | |
889 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1134] ORŁOWSKI, Paweł | JJfit Running Team | Karnet | |
890 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1135] ORTMAN, Marcin | Karnet | ||
891 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1629] ORYNEK, Klaudia | Karnet | ||
892 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1327] ORYSZCZAK, Grzegorz | ASL | Karnet | |
893 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [123] OSAK, Kacper | SportWise | Karnet | |
894 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1136] OSAK, Maciej | SportWise | Karnet | |
895 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [124] OSIADACZ, Adam | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
896 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [637] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
897 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [125] OSIADACZ, Julia | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
898 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1630] OSIKOWSKA, Teresa | Karnet | ||
899 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1137] OSKWAREK, Michał | LGBS Running Team | Karnet | |
900 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1138] OSOBA, Magdalena | Karnet | ||
901 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1631] OSTROWSKI, Paweł | Rehmedica.pl | Karnet | |
902 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [638] OŻÓG, Mirosław | Skawina Biega | Karnet | |
903 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1139] OŻÓG, Robert | Skawina Biega | Karnet | |
904 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1140] PAAKKINEN, Laura | Karnet | ||
905 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1141] PACHURA, Kinga | Karnet | ||
906 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [0] PAJĄK, Martyna | Trenuj w Krakowie | Zapłać | |
907 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [639] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | Karnet | ||
908 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [0] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | ||
909 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1632] PALKIJ, Aleksandra | Skawina Biega | Karnet | |
910 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1633] PALUCH, Marcin | Karnet | ||
911 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] PAŁKA, Piotr | IAG GBS Running Team | ||
912 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1142] PAMUŁA, Łukasz | Karnet | ||
913 | Nordic Walking/NW - K | [0] PANOCHA, Joanna | #AdamCzerwińskiTeam | ||
914 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1143] PAPKA, Michał | Stowarzyszenie Rusz się | Karnet | |
915 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1634] PARIS, Nicola | La Recastello Radici Group | Karnet | |
916 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1144] PASEK, Rafał | Karnet | ||
917 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1145] PASEK, Tomasz | Kamaz Team | Karnet | |
918 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1146] PASELA, Jerzy | Karnet | ||
919 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [640] PASIEKA, Antoni | Karnet | ||
920 | Nordic Walking/NW - K | [217] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | Karnet | ||
921 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [772] PASIŃSKI, Kacper | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
922 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1635] PASZEK, Tomasz | PRZEŁĘCZ DUKLA | Karnet | |
923 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1147] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
924 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1636] PATURA, Kamil | Karnet | ||
925 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1308] PAWLICA, Józef | Karnet | ||
926 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] PAWLIK, Jakub | Active Jura | Zapłać | |
927 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1148] PAWLIK, Krzysztof | Karnet | ||
928 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [346] PAWŁOWSKA, Anna | Karnet | ||
929 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [348] PAWŁOWSKA, Ewelina | Karnet | ||
930 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [347] PAWŁOWSKI, Jakub | Karnet | ||
931 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [748] PAWŁOWSKI, Janusz | Karnet | ||
932 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [143] PAWŁOWSKI, Łukasz | Karnet | ||
933 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1637] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka | Evil Team | Karnet | |
934 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [5057] PEC, Waldemar | Karnet | ||
935 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1346] PEŁCZYŃSKI, Jarek | Trailrun | Karnet | |
936 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1638] PEŁKA, Michał | Karnet | ||
937 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [369] PESZT, Michał | SportWise | Karnet | |
938 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1149] PETER, Lesław | Vege Runners | Karnet | |
939 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [287] PIASECKI, Aleksander | CAFFETTIERA | Karnet | |
940 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1639] PIASECKI, Leszek | Karnet | ||
941 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1292] PIASECKI, Michał | Karnet | ||
942 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [126] PIASECKI, Mieszko | CAFFETTIERA | Karnet | |
943 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [641] PIASECKI, Paweł | CAFFETTIERA | Karnet | |
944 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [20] PIĄTEK, Karolina | JJfit Running Team | Karnet | |
945 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [740] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Karnet | |
946 | Nordic Walking/NW - M | [218] PIĄTY, Józef | Skalskie Asy | Karnet | |
947 | Nordic Walking/NW - K | [0] PIECHOWSKA , Anna | Zapłać | ||
948 | Nordic Walking/NW - K | [384] PIECHOWSKA, Anna | Karnet | ||
949 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1150] PIECUCH, Małgorzata | Karnet | ||
950 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1151] PIECZONKA, Tomasz | Karnet | ||
951 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1152] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
952 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [642] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
953 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [1640] PIEKARSKA-NAJBART, Alicja | Nauka Biega | Karnet | |
954 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [643] PIENIĄŻEK, Mariusz | PRC | Karnet | |
955 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1153] PIETRZYK, Mariusz | Karnet | ||
956 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] PIETRZYK, Wojciech | Poranny Patrol | ||
957 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1154] PIĘTA, Łukasz | Karnet | ||
958 | Nordic Walking/NW - K | [386] PIOTRAK , Beata | Karnet | ||
959 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1641] PIOTROWICZ, Małgorzata | Infinity-Gym | Karnet | |
960 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] PIOTROWSKA, Grażyna | Poranny Patrol | ||
961 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1328] PIOTROWSKI, Andrzej | WKS Wawel | Karnet | |
962 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [746] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
963 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [288] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | Karnet | |
964 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [142] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza | Karnet | |
965 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1642] PIÓRKOWSKI, Tomek | Biskupice Family Team | Karnet | |
966 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1155] PISARCZYK, Karolina | BeFit24Team | Karnet | |
967 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [290] PISAREK, Kordian | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
968 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1156] PISAREK, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
969 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [370] PIWOWARCZYK, Dominik | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
970 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1347] PLATA, Agnieszka | Karnet | ||
971 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1157] PLUCIŃSKI, Jakub | Husaria Race Team | Karnet | |
972 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [773] PŁAZA, Fabian | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
973 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1158] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K | Karnet | |
974 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1643] POCIĘGIEL, Michał | Skawina Biega | Karnet | |
975 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1159] PODCZASZY, Tomasz | Night Runners | Karnet | |
976 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [644] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
977 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [1755] POLAK, Bogusława | Karnet | ||
978 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] POLAK, Stanisław | SBG Podbieg | ||
979 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] POLAKIEWICZ, Dariusz | Sagittarius | ||
980 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [291] POLEWKA, Aleksandra | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
981 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [292] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
982 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [293] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
983 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] POMYKALA, Michal | Doleć Radom | ||
984 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] POMYKAŁA, Michał | Doleć Radom | Zapłać | |
985 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1160] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | Karnet | |
986 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1161] POPIELARCZYK, Łukasz | Vege Runners | Karnet | |
987 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1162] POŚNIK, Jan | Karnet | ||
988 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [645] POŚNIK, Karolina | Karnet | ||
989 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [646] POTASIEWICZ, Paweł | Karnet | ||
990 | Nordic Walking/NW - M | [219] POZNAŃSKI, Jakub | Karnet | ||
991 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [647] PÓŁTORAK, Aleksander | Karnet | ||
992 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1163] PÓŁTORAK, Stanisław | Karnet | ||
993 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [781] PRADZIAD, Andrzej | KS Murzasichle | Karnet | |
994 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [780] PRADZIAD, Justyna | KS Murzasichle | Karnet | |
995 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1644] PRAGNĄCA, Milena | Poranny Patrol | Karnet | |
996 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1164] PRĘCIKOWSKI, Rysiek | Karnet | ||
997 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1165] PROCHERA, Marek | Borsuk | Karnet | |
998 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] PROKULEWICZ, Joanna | |||
999 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [0] PRUSINOWSKA, Weronika | Zapłać | ||
1000 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [0] PRZĄDO-KUDAS, Małgorzata | JJfit Running Team | ||
1001 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [0] PRZEBINDA, Anna | Z widelcem po zdrowie | Zapłać | |
1002 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [294] PRZEWOŹNIK, Adam | Karnet | ||
1003 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1166] PRZEWOŹNIK, Piotr | Karnet | ||
1004 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [295] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | Karnet | ||
1005 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [145] PRZYBYŁO, Szymon | Karnet | ||
1006 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1348] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | Karnet | ||
1007 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [17] PRZYSTASZ, Magda | Niepołomice Biegają | Karnet | |
1008 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1167] PUDEŁEK, Agnieszka | Karnet | ||
1009 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [648] PUDEŁEK, Błażej | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
1010 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [649] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
1011 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [296] PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
1012 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [650] PUDEŁEK, Michalina | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
1013 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [651] PUDEŁEK, Paweł | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
1014 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [652] PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy | Karnet | |
1015 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [297] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1016 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [353] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | Karnet | ||
1017 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1726] PYTEL, Miłosz | Triwise | Karnet | |
1018 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [653] RACHWAŁ , Jacek | Karnet | ||
1019 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1168] RACUŁT, Paweł | Karnet | ||
1020 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1645] RADCZAK, Andrzej | Karnet | ||
1021 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1169] RADCZUK, Tomasz | GE HealthAhead | Karnet | |
1022 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] RAJCA, Robert | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | ||
1023 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] RAJS, Michał | |||
1024 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [1170] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | Karnet | |
1025 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [654] RAKOWSKI, Paweł | Karnet | ||
1026 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [655] RAMOTOWSKA , Dominika | Karnet | ||
1027 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] RAWSKI, Tomasz | |||
1028 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1171] RECZYŃSKA RODRIGUES, Adriana | Eskadra Kraków | Karnet | |
1029 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1172] REICHEL, Marcin | POLAR TEAM | Karnet | |
1030 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [656] REJDYCH, Daria | Husaria Race Team | Karnet | |
1031 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [657] REJDYCH, Tomasz | Husaria Race Team | Karnet | |
1032 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1173] RICOUR, Patrice | Karnet | ||
1033 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [658] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
1034 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] ROCZNIAK, Marcin | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | ||
1035 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1174] ROGASCH, Stanisław | BBL Kraków | Karnet | |
1036 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [659] ROGOWSKA, Aleksandra | Siostry Olsen | Karnet | |
1037 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] ROJEK, Maciej | AT | Zapłać | |
1038 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1175] ROKITA, Adam | WKURW_TEAM | Karnet | |
1039 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [298] ROMANOWSKI, Łukasz | Husaria Race Team | Karnet | |
1040 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1176] ROSÓŁ, Mateusz | IGNATIANUM | Karnet | |
1041 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1722] RÓŻYCKA , Agnieszka | Karnet | ||
1042 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [660] RUKSZA, Angelina | Karnet | ||
1043 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [5055] RUSEK, Łukasz | Karnet | ||
1044 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] RUSIN, Grzegorz | |||
1045 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1646] RYBCZYŃSKI, Przemysław | xyz | Karnet | |
1046 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [299] RYBIŃSKI, Bartłomiej | RYBKA Runners Team Proszowice | Karnet | |
1047 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [300] RYBIŃSKI, Grzegorz | RYBKA Runners Team Proszowice | Karnet | |
1048 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [301] RYCHLIK, Patryk | Karnet | ||
1049 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1177] RYCHLIK, Sebastian | Karnet | ||
1050 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [302] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
1051 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1178] RYCHŁOWSKI, Tomasz | Karnet | ||
1052 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1179] RYŁKO, Agnieszka | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
1053 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1180] RYS, Marcin | FC Kalembina | Karnet | |
1054 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1181] RYŚ, Marzena | Husaria Race Team | Karnet | |
1055 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1647] RYZHYNSKYI, Vitalii | Karnet | ||
1056 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [21] RZEŃCA, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź / Decathlon Zakopianka | Karnet | |
1057 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] SACHAU, Inkje | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
1058 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1733] SAFARIAN, Levon | Monar Kraków | Karnet | |
1059 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1648] SALIK, Stanisław | Solne Miasto | Karnet | |
1060 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] SAŁACH, Krzysztof | Decathlon Zakopianka | Zapłać | |
1061 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1182] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! | Karnet | |
1062 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1183] SANCHEZ, Andres | Karnet | ||
1063 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [0] SAROTA, Patrycja | |||
1064 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1184] SAWUŁA, Marcin | TriDivision Triathlon Team | Karnet | |
1065 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1185] SĄSIADEK, Grzegorz | Karnet | ||
1066 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1186] SCĄBER, Dawid | Poka&Herki Team | Karnet | |
1067 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1187] SCHNEIDER, Krystyna | wkurw_team | Karnet | |
1068 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1649] SEKMAN, Tomasz | Karnet | ||
1069 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] SENDEK, Sylwia | Infinity-Gym | ||
1070 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1188] SENKOWSKI, Jakub | KBTR / STRUKT | Karnet | |
1071 | Przyjazna Trójka/3,7km - M60 | [371] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
1072 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [147] SERATOWICZ, Klaudia | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
1073 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [372] SERATOWICZ, Krzysztof | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
1074 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [373] SERATOWICZ, Rafał | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
1075 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [1650] SEREMET, Bożena | Sieprawska Piątka | Karnet | |
1076 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] SERZYSKO, Bartosz | Go Aptiv! | ||
1077 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1189] SEWERYN, Robert | Karnet | ||
1078 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1190] SĘK, Marek | WM Triself | Karnet | |
1079 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [351] SIEK, Barbara | WKS Wawel | Karnet | |
1080 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1651] SIEKLIŃSKI, Łukasz | Poranny Patrol | Karnet | |
1081 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1191] SIEKLUCKI , Michał | #AdamCzerwińskiTeam | ||
1082 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [661] SIEMIŃSKA, Natalia | Biegająca Mama | Karnet | |
1083 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1652] SIEMIŃSKI, Radosław | Karnet | ||
1084 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1192] SIERANT, Michal | Karnet | ||
1085 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] SIERKA, Maciej | Poranny Patrol | ||
1086 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] SIESTRUNCK, Gaspard | |||
1087 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1193] SIKORA, Bartosz | Karnet | ||
1088 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [662] SIKORA, Ewa | Karnet | ||
1089 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [663] SIKORA, Paweł | Karnet | ||
1090 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] SIKORA, Sebastian | |||
1091 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1653] SIWEK, Jacek | TriWise | Karnet | |
1092 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] SIWIECKI, Tomasz | Muay Running Team | ||
1093 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1654] SKIBA, Dawid | Trailrun | Karnet | |
1094 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1194] SKIBA, Marcin | WM Triself | Karnet | |
1095 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [664] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
1096 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [665] SKORUPA, Mariusz | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
1097 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] SKOWRON, Michał | do6ciu/Pozytywnie Zakręceni | ||
1098 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [127] SKRZYŃSKI, Ireneusz | Karnet | ||
1099 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1655] SKRZYŃSKI, Wojciech | Karnet | ||
1100 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1656] SKRZYPEK, Sylwia | Sieprawska Piątka | Karnet | |
1101 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja | Anywhere Bike Team | Zapłać | |
1102 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [5058] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja | Anywhere Bike Team | Karnet | |
1103 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1195] SLIWA, Agnieszka | Karnet | ||
1104 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1196] SLOWINSKA, Monika | Anywhere Bike Team | Karnet | |
1105 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1197] SŁAWIK, Maria | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
1106 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] SŁOMIANY, Łukasz | PIANA Z PYSKA | ||
1107 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1198] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie | Karnet | |
1108 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [303] SŁOŃSKA , Antonina | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1109 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [666] SŁOŃSKA, Zofia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1110 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [304] SŁOŃSKI , Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1111 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1199] SŁOŃSKI, Sławomir | Dzikie Dziki | Karnet | |
1112 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1200] SŁOWIKOWSKI, Paweł | KOSOVO | Karnet | |
1113 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1201] SŁOWIŃSKI, Paweł | Karnet | ||
1114 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1657] SŁUPIŃSKA, Ewa | Unlimited | Karnet | |
1115 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [667] SMEREKA, Krzysztof | Vaillant | Karnet | |
1116 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | ||
1117 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1202] SOBCZAK, Bogusław | Karnet | ||
1118 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [668] SOBCZYK, Sabina | Husaria Race Team | Karnet | |
1119 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [669] SOBEL, Natalia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
1120 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1203] SOCHA, Michał | Infinity-Gym | Karnet | |
1121 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1735] SOCHACKI, Sławek | Karnet | ||
1122 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1290] SOCZYŃSKI, Sebastian | Poranny Patrol | Karnet | |
1123 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1658] SOJA, Marcin | Klub Sportowy Hajime | Karnet | |
1124 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1659] SOJECKI, Krzysztof | Karnet | ||
1125 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [0] SOKOŁOWSKI, Marek | |||
1126 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [0] SOKOŁOWSKI, Marek | Zapłać | ||
1127 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [18] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Karnet | |
1128 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1204] SOLARZ, Szymon | Karnet | ||
1129 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1660] SOLECKI, Krzysztof | Karnet | ||
1130 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [305] SOŁTYS, Alicja | Karnet | ||
1131 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1661] SOSNOWSKA, Dominika | Karnet | ||
1132 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] SOTFIN, Barbara | Zapłać | ||
1133 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1662] SOWA, Grzegorz | Spartan Training Group Kraków | Karnet | |
1134 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [670] SOWA, Grzegorz | ITMBW Kraków | Karnet | |
1135 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [374] SOWA, Wojciech | Karnet | ||
1136 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [671] SPISS, Maria | Karnet | ||
1137 | Przyjazna Trójka/3,7km - K50 | [306] SPIZAK, Elzbieta | Karnet | ||
1138 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [387] SPOREK, Łukasz | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | Karnet | |
1139 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [388] SPOREK, Patryk | SKS KUSY KRAKÓW | Karnet | |
1140 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1663] SPRUTTA, Mateusz | Karnet | ||
1141 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1664] SPYRKA, Adam | Karnet | ||
1142 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1205] SROCZYŃSKI, Maciej | Karnet | ||
1143 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1206] SROKA, Sylwester | Karnet | ||
1144 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1207] SROKA, Wojciech | WiB | Karnet | |
1145 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1208] STACH, Paweł | Siwejka | Karnet | |
1146 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1352] STACHERA, Aleksandra | Karnet | ||
1147 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [672] STANEK, Rafał | Zabierzów biega | Karnet | |
1148 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] STANKIEWICZ, Tomasz | |||
1149 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1209] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | Karnet | |
1150 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1665] STARZAK, Paweł | Karnet | ||
1151 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1666] STASIEWICZ, Grzegorz | Karnet | ||
1152 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [308] STASZEK , Anna | Karnet | ||
1153 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [128] STASZEK , Igor | Wks wawel | Karnet | |
1154 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [0] STASZEK , Igor | WKS WAWEL | ||
1155 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [307] STASZEK, Łukasz | Karnet | ||
1156 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1667] STAŚKIEWICZ, Maciej | Karnet | ||
1157 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1210] STAWSKA-KISIAŁA, Natalia | Lacho Team | Karnet | |
1158 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1211] STEC, Paweł | Karnet | ||
1159 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1278] STEFAN, Aleksander | NAUKA BIEGA | Karnet | |
1160 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1279] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA | Karnet | |
1161 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] STEFANOWICZ, Adam | WM Triself | ||
1162 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1668] STEFANOWSKI, Dominik | Eskadra Kraków | Karnet | |
1163 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1669] STEFAŃCZYK, Monika | Karnet | ||
1164 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [673] STEINKE, Dominika | Karnet | ||
1165 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [0] STEINKE, Wiktoria | |||
1166 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] STERKOWICZ, Justyna | Zapłać | ||
1167 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [674] STĘPIEŃ-ZGLICZYŃSKA, Kasia | Karnet | ||
1168 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K60 | [753] STOCHEL, Teresa | Karnet | ||
1169 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [139] STOECKER-PYTEL, Pola | SportWise | Karnet | |
1170 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1212] STRASZAK, Mateusz | Karnet | ||
1171 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] STRĘK, Joanna | Natalia Tomasiak Górski Styl Team | ||
1172 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [141] STRUGAŁA, Tymoteusz | WKS Wawel | Karnet | |
1173 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1213] STRZĘPEK, Bartosz | FC Kalembina | Karnet | |
1174 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1743] STUDENCKI, Dawid | Karnet | ||
1175 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [675] STYRNA, Janusz | MOVIGO Akademia Ruchu | Karnet | |
1176 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1214] STYRNA, Tomasz | Karnet | ||
1177 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [676] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta | Skawina Biega | Karnet | |
1178 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [677] SUŁEK, Adam | Karnet | ||
1179 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [343] SUŁKOWSKI, Rafał | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
1180 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [678] SURDEJ, Paulina | STG TARNÓW | Karnet | |
1181 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [679] SURMACZ, Tomasz | Karnet | ||
1182 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1353] SURZYN, Aleksandra | Mocni Pomocni | Karnet | |
1183 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1670] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
1184 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1671] SWAŁDEK, Konrad | Trailrun | Karnet | |
1185 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [680] SWIECH, Marcin | Elmo | Karnet | |
1186 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [0] SYLWIA , Bajek | Badass | ||
1187 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara | |||
1188 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1215] SYROWIECKA, Joanna | GE HealthAhead | Karnet | |
1189 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1216] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
1190 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [681] SZAJEWSKI, Arkadiusz | Karnet | ||
1191 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1217] SZAJEWSKI, Jakub | Karnet | ||
1192 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1672] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
1193 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] SZAPORÓW, Łukasz | Infinity-Gym | ||
1194 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [785] SZAREK, Miłosz | KW Kraków | Karnet | |
1195 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1218] SZATYLOWICZ, Przemyslaw | Poranny Patrol | Karnet | |
1196 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1673] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | Karnet | |
1197 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1219] SZCZERBA, Karolina | Night Runners | Karnet | |
1198 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [0] SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team | ||
1199 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1674] SZCZYGIEŁEK, Marek | Karnet | ||
1200 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1675] SZEWC, Bogdan | BeFit24Team | Karnet | |
1201 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [0] SZEWCZUK, Ida | brak | ||
1202 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [0] SZEWCZUK, Sylwia | brak | Zapłać | |
1203 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [0] SZEWCZUK, Sylwia | brak | ||
1204 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1317] SZEWCZYK, Katarzyna | IRON Dragon | Karnet | |
1205 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1363] SZEWCZYK, Marcin | Karnet | ||
1206 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1220] SZEWCZYK, Mariusz | Karnet | ||
1207 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1221] SZKLARCZYK, Dariusz | JJfit Running Team | Karnet | |
1208 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [682] SZKODZIŃSKI, Tomasz | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
1209 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1084] SZKOŁA-ŚNIEŻEK, Agnieszka | Karnet | ||
1210 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [0] SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna | |||
1211 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [683] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
1212 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [684] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
1213 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [685] SZOPA, Krzysztof | ZELCZYNA TEAM | Karnet | |
1214 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1222] SZOSTAK, Agnieszka | Karnet | ||
1215 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1676] SZOSTAK, Piotr | Karnet | ||
1216 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1677] SZOSTEK, Michał | BeFit24Team | Karnet | |
1217 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [0] SZPAK, Slawomir | |||
1218 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1678] SZPEYER, Sławomir | Karnet | ||
1219 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [787] SZPOTON , Artur | Karnet | ||
1220 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1679] SZWAJA, Mateusz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
1221 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1680] SZWAJA, Wojciech | Wolbrom Team | Karnet | |
1222 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [686] SZYDŁOWSKI, Bartek | Skawina Biega | Karnet | |
1223 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [687] SZYMAŃSKI, Krzysztof | BeFit24Team | Karnet | |
1224 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [688] SZYMULA , Judyta | Skawina Biega | Karnet | |
1225 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1223] SZYMULA, Norbert | Skawina Biega | Karnet | |
1226 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [309] ŚCIUBAK , Aneta | Skawina Biega | Karnet | |
1227 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1354] ŚLĘCZKOWSKA, Krystyna | Karnet | ||
1228 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [689] ŚLIWA, Anna | Skawina Biega | Karnet | |
1229 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1224] ŚLIWA, Henryk | Skawina Biega | Karnet | |
1230 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1225] ŚLIWIŃSKA , Angelika | Karnet | ||
1231 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1324] ŚLIWIŃSKI, Piotr | Buszek Run | Karnet | |
1232 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1226] ŚLIZ, Wojciech | Karnet | ||
1233 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1227] ŚLIZIEŃ, Olgierd | brak | Karnet | |
1234 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] ŚLÓSARCZYK, Jakub | |||
1235 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1752] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
1236 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1228] ŚMIGACZ, Andrzej | Karnet | ||
1237 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1681] ŚMIGIELSKI, Piotr | Karnet | ||
1238 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [690] ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA, Anna | Karnet | ||
1239 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [691] ŚWIĄTKIEWICZ , Łukasz | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
1240 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [734] ŚWIDNIEWICZ, Paweł | AKB CRACOVIA | Karnet | |
1241 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1682] ŚWIDZIŃSKI, Tomasz | Vege Runners | Karnet | |
1242 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [692] ŚWIERAD, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | Karnet | |
1243 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1230] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | Karnet | ||
1244 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1231] ŚWIĘTOCHOWSKI, Arkadiusz | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
1245 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1232] TABOR, Dominik | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
1246 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [693] TALAGA, Patryk | Skawina Biega | Karnet | |
1247 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1287] TARADAJ, Paulina | Night Runners | Karnet | |
1248 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [310] TARASIEWICZ, Franciszek | Forex Bad Boys | Karnet | |
1249 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1683] TARGOSZ, Jolanta | TEB Edukacja Kraków | Karnet | |
1250 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [695] TARGOSZ, Michał Mateusz | Karnet | ||
1251 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [311] TARGOSZ, Michał Mateusz | Karnet | ||
1252 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [696] TARNAWSKA, Anna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1253 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [312] TARNAWSKA, Katarzyna | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
1254 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1684] TARNAWSKI, Jakub | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
1255 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [697] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1256 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [313] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1257 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [129] TARNAWSKI, Tadeusz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1258 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [314] TARNOWSKI , Przemysław | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1259 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [698] TEKIELI, Mariusz | Karnet | ||
1260 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] TIBO, Hagler | Badass | ||
1261 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [699] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | Karnet | |
1262 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [315] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | Karnet | |
1263 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1685] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI | Karnet | |
1264 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1739] TOBABEN, Damian | Monar Kraków | Karnet | |
1265 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [700] TOCHOWICZ , Barbara | Karnet | ||
1266 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [0] TOKARSKA, Bożena | #AdamCzerwińskiTeam | ||
1267 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] TOKARSKI, Rafał | |||
1268 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1736] TOKARZ, Jerzy | BBL Kraków | Karnet | |
1269 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [701] TOPÓR, Magdalena | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1270 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1233] TOPÓR, Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1271 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1234] TOPÓR, Monika | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1272 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1235] TOROŃ, Maciej | Karnet | ||
1273 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [702] TOWAREK, Michał | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
1274 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1356] TRACZ, Sławomir | Karnet | ||
1275 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [751] TROJAN, Anna | Husaria Race Team | Karnet | |
1276 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1686] TRYBULEC, Daniel | Poranny Patrol | Karnet | |
1277 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] TRZASKA, Marcin | Zapłać | ||
1278 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1293] TRZOS, Robert | KTPU Kraków | Karnet | |
1279 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] TUCHOŁKA, Marta | Zapłać | ||
1280 | Nordic Walking/NW - K | [471] TURCHAN, Agnieszka | Karnet | ||
1281 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [703] TWARDOWSKA, Kornelia | Karnet | ||
1282 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1357] TWARDOWSKA, Monika | Iron Runers Niepołomice | Karnet | |
1283 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1236] TWORZYDŁO, Paweł | Karnet | ||
1284 | Nordic Walking/NW - K | [220] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
1285 | Nordic Walking/NW - M | [359] TYCZEWSKI, Jacek | LuxTorpeda Malopolska | Karnet | |
1286 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] TYLEK, Agata | Skawina Biega | ||
1287 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] TYLEK, Krzysztof | Skawina Biega | ||
1288 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] TYLEK , Krzysztof | Skawina Biega | Zapłać | |
1289 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1687] TYLEK, Rafał | Karnet | ||
1290 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [704] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | Karnet | |
1291 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [316] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | Karnet | |
1292 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [130] TYLIBA, Izabela | Jura TEAM | Karnet | |
1293 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [317] TYLIBA, Karol | Jura TEAM | Karnet | |
1294 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [318] TYLIBA, Magdalena | Jura TEAM | Karnet | |
1295 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1688] URBANOWICZ, Andrzej | SportWise | Karnet | |
1296 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [319] URBAŃSKA KULON, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
1297 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1300] URBAŃSKI, Marcin | Monar Kraków | Karnet | |
1298 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1237] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun | Karnet | |
1299 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [131] URYGA, Adam | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1300 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [132] URYGA, Artur | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1301 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1689] URYGA, Jakub | Deutsche Bank Marathon Team | Karnet | |
1302 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [705] URYGA, Sławek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1303 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [0] VOINALOVYCH, Yurii | SportWise | ||
1304 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [133] WALAŚ, Emilka | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1305 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [134] WALAŚ, Olga | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1306 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1690] WALCZAK, Jan | Karnet | ||
1307 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1691] WALCZAK, Magdalena | Karnet | ||
1308 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1238] WALCZAK, Waldemar | Karnet | ||
1309 | Nordic Walking/NW - K | [363] WALCZYK, Iwona | Karnet | ||
1310 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1239] WALCZYK, Roman | Water Knights | Karnet | |
1311 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1692] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
1312 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1240] WALNIK, Rafał | Karnet | ||
1313 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [320] WAŃCZYK, Łukasz | BeFit24Team | Karnet | |
1314 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [321] WARNECKI, Filip | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
1315 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1358] WAWRO, Jakub | Karnet | ||
1316 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [706] WAXMANN-LEWANDOWSKA, Judyta | Happy TRI Friends | Karnet | |
1317 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [7] WĄSIK, Maja | SportWise | Karnet | |
1318 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1241] WĄSIK, Marcin | SportWise | Karnet | |
1319 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [744] WĄSIKOWSKI, Marcin | Karnet | ||
1320 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [707] WĄTROBA, Tomasz | Karnet | ||
1321 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [322] WĄTROBA, Tomasz | Karnet | ||
1322 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1242] WĄTRÓBSKI, Mirosław | Karnet | ||
1323 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1243] WENECKA-FLIS, Anna | JJfit Running Team | Karnet | |
1324 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] WESOŁOWSKI, Krzysztof | Poranny Patrol | Zapłać | |
1325 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1693] WESOŁOWSKI, Krzysztof | Poranny Patrol | Karnet | |
1326 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1741] WĘGIEL, Bogdan | Karnet | ||
1327 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1244] WĘGRZYN, Katarzyna | Creative Bochnia Biega Team | Karnet | |
1328 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1245] WĘGRZYŃSKI, Paweł | Karnet | ||
1329 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [774] WIATRAK, Lukasz | Medius | Karnet | |
1330 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1694] WIĄCEK, Łukasz | Karnet | ||
1331 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1695] WIDŁA, Adam | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
1332 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [0] WIECH, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać | |
1333 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1246] WIECZOREK, Wojciech | WM Triself | Karnet | |
1334 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1247] WIERZBA, Michał | Karnet | ||
1335 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1696] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | Karnet | |
1336 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] WIETRZNY, Kacper | Trailrun | ||
1337 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1697] WIĘCEK, Konrada | Karnet | ||
1338 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1698] WIĘCŁAWSKI, Michał Więcławski | Waga Ciężka | Karnet | |
1339 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] WIJAS, Mariusz | |||
1340 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1248] WILK, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
1341 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1249] WILK, Krzysztof | Udo Grubbe | Karnet | |
1342 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1699] WILK, Krzysztof | Wilki :) | Karnet | |
1343 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1700] WILK, Wiktoria | Wilki :) | Karnet | |
1344 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [708] WILK, Wioleta | Active Jura | Karnet | |
1345 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1701] WIRA, Maciej | Karnet | ||
1346 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1250] WISZNIEWSKI, Maciej | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
1347 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1291] WIŚNIEWSKI, Michał | Karnet | ||
1348 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [709] WIŚNIOWSKI, Mirosław Wiśniowski | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Karnet | |
1349 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1251] WITEK, Aneta | A mogłem spać | Karnet | |
1350 | Nordic Walking/NW - K | [0] WŁODARCZYK-GÓRAK, Iwona | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać | |
1351 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1252] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners | Karnet | |
1352 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [710] WOJCIECHOWSKA, Małgosia | PlaceToTri | Karnet | |
1353 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [711] WOJCIECHOWSKI, Marcin | PlaceToTri | Karnet | |
1354 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [323] WOJDYŁA, Dawid | Karnet | ||
1355 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1253] WOJTOŃ, Małgorzata | Poranny Patrol | Karnet | |
1356 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [712] WOJTOWICZ, Magda | Trailrun | Karnet | |
1357 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [324] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team | Karnet | |
1358 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1702] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia | Karnet | |
1359 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [713] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega | Karnet | |
1360 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [1254] WOŹNIAK, Andrzej | Karnet | ||
1361 | Przyjazna Trójka/3,7km - K60 | [325] WOŹNIAK, Barbara | Karnet | ||
1362 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1703] WOŹNIAK, Łukasz | Poranny Patrol | Karnet | |
1363 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1704] WOŹNIAK, Maria | Skawina Biega | Karnet | |
1364 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] WOŹNIAK, Olivier | Trenuj w Krakowie | ||
1365 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] WOŹNIAK, Radosław | |||
1366 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] WOŹNIAK, Radosław | |||
1367 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [714] WOŹNIAK, Sławomir | Karnet | ||
1368 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] WOŹNICZKA, Kamila | Skawina Biega | ||
1369 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1360] WOŹNY, Paweł | LPP Team | Karnet | |
1370 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] WOŹNY, Paweł | LPP Team | Zapłać | |
1371 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1255] WÓJCIK, Adam | Andrychów Running | Karnet | |
1372 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1361] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1373 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [715] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1374 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [326] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1375 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [716] WÓJCIK, Mateusz | Skawina Biega | Karnet | |
1376 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1705] WÓJCIK, Monika | Karnet | ||
1377 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [717] WÓJCIK, Natalia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1378 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1706] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
1379 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [327] WÓJCIK , Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1380 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] WÓJCIO, Hubert | runonline.pl team | Zapłać | |
1381 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [0] WRONA, Daniel | #AdamCzerwińskiTeam | ||
1382 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1256] WRONA, Sylwester | Karnet | ||
1383 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [376] WRÓBEL, Paweł | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
1384 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1257] WRÓBEL, Piotr | Karnet | ||
1385 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1258] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata | Active Jura | Karnet | |
1386 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [328] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | Karnet | |
1387 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1707] WRÓBLEWSKA-GAWEŁ, Agnieszka | JJfit Running Team | Karnet | |
1388 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1259] WSZOŁEK, Paweł | Karnet | ||
1389 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [718] WYPYCH, Agnieszka | Karnet | ||
1390 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [329] WYPYCH, Hubert | 3TRITEAM | Karnet | |
1391 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [330] WYPYCH, Marek | 3TRITEAM | Karnet | |
1392 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [331] WYPYCH, Milena | 3TRITEAM | Karnet | |
1393 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [719] WYPYCH, Urszula | Karnet | ||
1394 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] WYRZYKOWSKA, Katarzyna | Skawina Biega | ||
1395 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] WYRZYKOWSKI, Marcin | Skawina Biega | Zapłać | |
1396 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1260] ZABOROWSKA, Małgorzata | JJfit Running Team | Karnet | |
1397 | Przyjazna Trójka/3,7km - K60 | [0] ZABRZAŃSKA, Barbara | |||
1398 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1261] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki | Karnet | |
1399 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1262] ZADARNOWSKI, Dariusz | Karnet | ||
1400 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [332] ZADARNOWSKI, Marek | Karnet | ||
1401 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1708] ZAJAC, Andrzej | Night Runners | Karnet | |
1402 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [377] ZAJĄC, Barbara | KS AZS AWF Kraków | Karnet | |
1403 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [720] ZAJĄC, Bartosz | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
1404 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [721] ZAJĄC, Honorata | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
1405 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [723] ZAJĄC , Ilona | Skawina Biega | Karnet | |
1406 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1263] ZAJĄC, Monika | Karnet | ||
1407 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1264] ZAJĄC, Piotr | Karnet | ||
1408 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [722] ZAJĄC, Piotr | Bieniasz Bike Ekipa z Tarnowa | Karnet | |
1409 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1265] ZAJĄC-CEKIERA, Joanna | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
1410 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [333] ZAJĄCZKOWSKA-ORŁOWSKA, Katarzyna | JJfit Running Team | Karnet | |
1411 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1266] ZAMORSKI, Witold | ŻYCIE I ŚMIERĆ DLA NARODU | Karnet | |
1412 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1709] ZARETSKYY, Andriy | Karnet | ||
1413 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1267] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
1414 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1268] ZAWACKI, Marcin | Karnet | ||
1415 | Nordic Walking/NW - K | [364] ZAWADA, Julia | JJfit Running Team | Karnet | |
1416 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [775] ZAWADA, Magdalena | JJfit Running Team | Karnet | |
1417 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] ZAWALSKI, Paweł | Go Aptiv! | ||
1418 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [724] ZAWARTKA, Konrad | Karnet | ||
1419 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1269] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | Karnet | |
1420 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1270] ZAWROTNIAK, Paweł | Karnet | ||
1421 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1271] ZAZIĄBŁ, Łukasz | Karnet | ||
1422 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [738] ZĄBCZYK, Jakub | Karnet | ||
1423 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1272] ZĄBKIEWICZ, Szymon | Karnet | ||
1424 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] ZBORUCKI, Jan | Latający Cyrk | ||
1425 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [725] ZDEB, Agnieszka | Active Jura | Karnet | |
1426 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1273] ZDERSKA, Aneta | Karnet | ||
1427 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [0] ZDZIECHOWICZ, Natalia | |||
1428 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1274] ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Karnet | ||
1429 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [726] ZIELIŃSKA-GAMROT, Agata | BeFit24Team | Karnet | |
1430 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1301] ZIELIŃSKI, Bartosz | Monar Kraków | Karnet | |
1431 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1710] ZIELIŃSKI, Paweł | Karnet | ||
1432 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1711] ZIELIŃSKI, Rafał | Eskadra Kraków | Karnet | |
1433 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1275] ZIELONKA, Jacek | TriWise | Karnet | |
1434 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1712] ZIĘBA, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
1435 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [727] ZIĘBA, Kuba | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
1436 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1713] ZIĘBA, Marcin | Poranny Patrol | Karnet | |
1437 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] ZIMOŃ, Michał | Zapłać | ||
1438 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1714] ZIÓŁKOWSKA, Monika | Karnet | ||
1439 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1715] ZMOREK-PACAK, Katarzyna | Karnet | ||
1440 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1716] ZMYJ, Danuta | Lacho Team | Karnet | |
1441 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1276] ZMYJ, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
1442 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [776] ZNAJ, Artur | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
1443 | Nordic Walking/NW - K | [0] ZNAMIROWSKA, Magdalena | brak | ||
1444 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1319] ZOŃ, Olga | Karnet | ||
1445 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [728] ZUBALSKI, Artur | Ring Kraków | Karnet | |
1446 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [0] ZWONEK, Piotr | eXrowerowanie.pl Kraków | ||
1447 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [19] ZYCH, Katarzyna | Karnet | ||
1448 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1717] ŻAK, Barbara | Jura TEAM | Karnet | |
1449 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1718] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
1450 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1719] ŻARNA, Błażej | Horda | Karnet | |
1451 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1720] ŻERULIK, Jarosław | Znikający punkt | Karnet | |
1452 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [334] ŻESŁAWSKI , Jakub | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1453 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [730] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1454 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [335] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1455 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [729] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1456 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] ŻORNIAK, Mateusz | Mega Fason Sieniawa | Zapłać | |
1457 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] ŻUCHOWICZ, Wojciech | |||
1458 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] ŻUCHOWSKI, Daniel | Muay Running Team | ||
1459 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1326] ŻWIRECKI, Łukasz | Od zera do Weterana | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K18
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] AFANASYEVA, Yana | Poranny Patrol | ||
2 | [905] BALUTA-MAŁECKA, Edyta | Karnet | ||
3 | [915] BLICHARZ, Ewelina | GE HealthAhead | Karnet | |
4 | [917] BOROWSKA, Julia | Karnet | ||
5 | [928] CHOLEWCZUK, Agnieszka | WILD DOGS TEAM | Karnet | |
6 | [934] CYRBUS, Dominika | JJfit Running Team | Karnet | |
7 | [941] DRAPICH, Natalia | LGBS Running Team | Karnet | |
8 | [954] DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna | Karnet | ||
9 | [963] FOLTA, Katarzyna | Karnet | ||
10 | [969] GAWENDA, Katarzyna | Karnet | ||
11 | [976] GNIEWEK, Julia | Karnet | ||
12 | [999] JAROSINSKA , Justyna | Rebellion od Free Runners | Karnet | |
13 | [1334] KARPIEL, Magdalena | Plantwear | Karnet | |
14 | [1027] KOCON, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
15 | [1030] KONS, Katarzyna | Karnet | ||
16 | [1039] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | Karnet | |
17 | [1049] KRUK, Paulina | Night Runners | Karnet | |
18 | [1055] KRZYŻAŃSKA, Magda | Karnet | ||
19 | [1061] KULA, Karolina | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
20 | [1062] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
21 | [1087] MACIASZ, Sylwia | Karnet | ||
22 | [1337] MARECIK, Agata | #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem | Karnet | |
23 | [0] MATUŁA, Natalia | Training by PP | ||
24 | [1108] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna | Karnet | ||
25 | [1171] RECZYŃSKA RODRIGUES, Adriana | Eskadra Kraków | Karnet | |
26 | [1181] RYŚ, Marzena | Husaria Race Team | Karnet | |
27 | [1182] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! | Karnet | |
28 | [1196] SLOWINSKA, Monika | Anywhere Bike Team | Karnet | |
29 | [1352] STACHERA, Aleksandra | Karnet | ||
30 | [1353] SURZYN, Aleksandra | Mocni Pomocni | Karnet | |
31 | [0] SYLWIA , Bajek | Badass | ||
32 | [1215] SYROWIECKA, Joanna | GE HealthAhead | Karnet | |
33 | [1354] ŚLĘCZKOWSKA, Krystyna | Karnet | ||
34 | [1225] ŚLIWIŃSKA , Angelika | Karnet | ||
35 | [1357] TWARDOWSKA, Monika | Iron Runers Niepołomice | Karnet | |
36 | [1244] WĘGRZYN, Katarzyna | Creative Bochnia Biega Team | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [907] BARANSKA, Anna | Karnet | ||
2 | [922] BUDZYN, Paulina | Niepołomice Biegają | Karnet | |
3 | [0] BURLIGA, Iwona | Czwartkowe Bieganie | ||
4 | [930] CIEŚLA, Magda | Karnet | ||
5 | [1283] CZAPIEWSKA , Eliza | #crazyteam | Karnet | |
6 | [937] DIKOLENKO, Agnieszka | Karnet | ||
7 | [938] DOBRZAŃSKA, Marta | GE HealthAhead | Karnet | |
8 | [0] DUBOVSKA, Olena | BeFit24Team | ||
9 | [956] DZIEDZIC, Joanna | Karnet | ||
10 | [1364] FOLFASIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Karnet | |
11 | [974] GLINSKA, Aleksandra | Karnet | ||
12 | [979] GÓRNA, Anita | LPP Team | Karnet | |
13 | [0] GÓRNIAK, Małgorzata | |||
14 | [1306] GRZESZCZAK-BOROWIK, Anna | ATOM | Karnet | |
15 | [994] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg | Karnet | |
16 | [0] JACHYM-DREWNIAK, Joanna | JJfit Running Team | ||
17 | [1002] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Zupa Pomidorowa | Karnet | |
18 | [1004] JURAS, Ewa | Karnet | ||
19 | [1005] KACZMARCZYK, Marta | Karnet | ||
20 | [1325] KAMIŃSKA, Karolina | Karnet | ||
21 | [1315] KAMISIŃSKA , Dorota | BeFit24Team | Karnet | |
22 | [1028] KOŁODZIEJ, Ewelina | Karnet | ||
23 | [1033] KOPACKA, Edyta | KB SOBÓTKA | Karnet | |
24 | [0] KOSCIELNA, Grazyna Koscielna | Rincewind | ||
25 | [0] KROWICKA, Agnieszka | |||
26 | [1057] KUBIESA, Patrycja | Karnet | ||
27 | [1059] KUEHN, Agnieszka | JJfit Running Team | Karnet | |
28 | [1069] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
29 | [1313] LASOTA-KOWALSKA , Katarzyna | FIZJO-BALANCE Kraków | Karnet | |
30 | [1336] LEISZNER , Izabela | Karnet | ||
31 | [1081] LIPSKA, Anna | BeFit24Team | Karnet | |
32 | [1082] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
33 | [1091] MAGRYAN, Jadwiga | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
34 | [1112] MOLA, Agnieszka | Karnet | ||
35 | [1121] NAZIM, Agnieszka | Skawina Biega | Karnet | |
36 | [1123] NOWAK, Lilianna | Karnet | ||
37 | [1138] OSOBA, Magdalena | Karnet | ||
38 | [1140] PAAKKINEN, Laura | Karnet | ||
39 | [1152] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
40 | [1155] PISARCZYK, Karolina | BeFit24Team | Karnet | |
41 | [1158] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K | Karnet | |
42 | [0] PROKULEWICZ, Joanna | |||
43 | [1167] PUDEŁEK, Agnieszka | Karnet | ||
44 | [1179] RYŁKO, Agnieszka | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
45 | [0] SACHAU, Inkje | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
46 | [1195] SLIWA, Agnieszka | Karnet | ||
47 | [1197] SŁAWIK, Maria | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
48 | [18] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Karnet | |
49 | [0] SOTFIN, Barbara | |||
50 | [1210] STAWSKA-KISIAŁA, Natalia | Lacho Team | Karnet | |
51 | [0] STERKOWICZ, Justyna | |||
52 | [0] STRĘK, Joanna | Natalia Tomasiak Górski Styl Team | ||
53 | [1213] STRZĘPEK, Bartosz | FC Kalembina | Karnet | |
54 | [1219] SZCZERBA, Karolina | Night Runners | Karnet | |
55 | [1084] SZKOŁA-ŚNIEŻEK, Agnieszka | Karnet | ||
56 | [1222] SZOSTAK, Agnieszka | Karnet | ||
57 | [1230] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | Karnet | ||
58 | [1287] TARADAJ, Paulina | Night Runners | Karnet | |
59 | [0] TUCHOŁKA, Marta | |||
60 | [0] TYLEK, Agata | Skawina Biega | ||
61 | [1248] WILK, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
62 | [0] WYRZYKOWSKA, Katarzyna | Skawina Biega | ||
63 | [1263] ZAJĄC, Monika | Karnet | ||
64 | [1265] ZAJĄC-CEKIERA, Joanna | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
65 | [1319] ZOŃ, Olga | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [924] BULIŃSKA, Justyna | Karnet | ||
2 | [939] DOLAŚ, Danuta | Rebellion od Free Runners | Karnet | |
3 | [957] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
4 | [961] FLAGA, Iwona | Los Pantalones Rojos | Karnet | |
5 | [1309] FRANCZAK, Katarzyna | Karnet | ||
6 | [1302] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna | Karnet | ||
7 | [1281] GOLIŃSKA, Anna | Nauka Biega | Karnet | |
8 | [1277] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | Karnet | |
9 | [1288] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | Karnet | |
10 | [0] JARKIEWICZ-JANIK, Małgorzata | wkurw_team | ||
11 | [1007] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
12 | [1010] KALETA, Magdalena | Karnet | ||
13 | [1014] KARBOWSKA, Beata | Karnet | ||
14 | [1015] KAROLAK , Magdalena | Karnet | ||
15 | [1031] KONSTANTY, Katarzyna | Poranny Patrol | Karnet | |
16 | [1044] KOZIOŁ, Ania | Night Runners | Karnet | |
17 | [1045] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | Karnet | |
18 | [1071] KUSZTAL, Justyna | Eskadra Kraków | Karnet | |
19 | [0] KUŚ, Małgorzata | |||
20 | [0] KUŚ, Małgorzata | |||
21 | [1100] MĘKARSKA, Małgorzata | Karnet | ||
22 | [1103] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
23 | [1114] MORAWIEC, Agnieszka | Karnet | ||
24 | [1117] MOSZUMAŃSKA, Magdalena | Karnet | ||
25 | [1118] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ , Katarzyna | SZUMKA team | Karnet | |
26 | [1141] PACHURA, Kinga | Karnet | ||
27 | [0] PIOTROWSKA, Grażyna | Poranny Patrol | ||
28 | [1187] SCHNEIDER, Krystyna | wkurw_team | Karnet | |
29 | [5058] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja | Anywhere Bike Team | Karnet | |
30 | [1279] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA | Karnet | |
31 | [0] SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara | |||
32 | [1234] TOPÓR, Monika | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
33 | [1243] WENECKA-FLIS, Anna | JJfit Running Team | Karnet | |
34 | [1251] WITEK, Aneta | A mogłem spać | Karnet | |
35 | [1253] WOJTOŃ, Małgorzata | Poranny Patrol | Karnet | |
36 | [1258] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata | Active Jura | Karnet | |
37 | [1260] ZABOROWSKA, Małgorzata | JJfit Running Team | Karnet | |
38 | [1269] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | Karnet | |
39 | [1273] ZDERSKA, Aneta | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1085] MACHLOWSKA, Grażyna | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
2 | [1342] NIEDZIELCZYK, Jolanta | Karnet | ||
3 | [1150] PIECUCH, Małgorzata | Karnet | ||
4 | [1347] PLATA, Agnieszka | Karnet | ||
5 | [1317] SZEWCZYK, Katarzyna | IRON Dragon | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1012] KAMIŃSKA, Halina | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M18
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] AHMAD FARID , Danesh Akrami | #turtles | ||
2 | [902] AMIAUD, Romain | WM Triself | Karnet | |
3 | [909] BARTYZEL, Grzegorz | Poranny Patrol | Karnet | |
4 | [1296] BIENIEK, Dominik | Monar Kraków | Karnet | |
5 | [942] DROZDZOWSKI, Konrad | Karnet | ||
6 | [1297] DZIEDZIC, Piotr | Monar Kraków | Karnet | |
7 | [964] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar | Karnet | |
8 | [967] GACEK, Dawid | A mogłem spać | Karnet | |
9 | [973] GIERZ, Bartłomiej | Go Aptiv! | Karnet | |
10 | [1294] GŁÓD, Łukasz | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
11 | [984] GRUSZKA, Karol | Karnet | ||
12 | [986] GURDAK, Mateusz | Trailrun | Karnet | |
13 | [0] HEBDA, Adrian | |||
14 | [1011] KALICKI, Daniel | Karnet | ||
15 | [1299] KAPAŁA, Michał | Monar Kraków | Karnet | |
16 | [1017] KAWIK, Tomasz | KAWIK RUNNING TEAM | Karnet | |
17 | [1021] KISIELEWSKI, Michał | Compass / bikeBoard | Karnet | |
18 | [0] KŘIVDA, Tomáš | K.O.B. Choceň (CZE)/ Biederman Sport | ||
19 | [1050] KRUPA, Adam | GE HealthAhead | Karnet | |
20 | [1311] KUBIK, Filip | Karnet | ||
21 | [1066] KUNZ, Marcin | Lacho Team | Karnet | |
22 | [1282] ŁUŻNY, Bartłomiej | KBTR / STRUKT | Karnet | |
23 | [1379] MACHALICA, Jan | Poranny Patrol | Karnet | |
24 | [1093] MAŁECKI, Mateusz | Karnet | ||
25 | [1095] MARZEC, Paweł | Husaria Race Team | Karnet | |
26 | [1099] MAZUR, Krzysztof | Karnet | ||
27 | [5059] MICHALAK , Maciej | Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie | Karnet | |
28 | [1113] MOLEK, Dariusz | SD Team | Karnet | |
29 | [1137] OSKWAREK, Michał | LGBS Running Team | Karnet | |
30 | [1308] PAWLICA, Józef | Karnet | ||
31 | [1157] PLUCIŃSKI, Jakub | Husaria Race Team | Karnet | |
32 | [1166] PRZEWOŹNIK, Piotr | Karnet | ||
33 | [1175] ROKITA, Adam | WKURW_TEAM | Karnet | |
34 | [1176] ROSÓŁ, Mateusz | IGNATIANUM | Karnet | |
35 | [1180] RYS, Marcin | FC Kalembina | Karnet | |
36 | [1184] SAWUŁA, Marcin | TriDivision Triathlon Team | Karnet | |
37 | [1185] SĄSIADEK, Grzegorz | Karnet | ||
38 | [1186] SCĄBER, Dawid | Poka&Herki Team | Karnet | |
39 | [1188] SENKOWSKI, Jakub | KBTR / STRUKT | Karnet | |
40 | [1212] STRASZAK, Mateusz | Karnet | ||
41 | [1363] SZEWCZYK, Marcin | Karnet | ||
42 | [1226] ŚLIZ, Wojciech | Karnet | ||
43 | [1232] TABOR, Dominik | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
44 | [1300] URBAŃSKI, Marcin | Monar Kraków | Karnet | |
45 | [1246] WIECZOREK, Wojciech | WM Triself | Karnet | |
46 | [1255] WÓJCIK, Adam | Andrychów Running | Karnet | |
47 | [1270] ZAWROTNIAK, Paweł | Karnet | ||
48 | [1272] ZĄBKIEWICZ, Szymon | Karnet | ||
49 | [1326] ŻWIRECKI, Łukasz | Od zera do Weterana | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [904] BAJDAK, Łukasz | Karnet | ||
2 | [906] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Karnet | |
3 | [0] BARABASZ, Radek | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
4 | [1367] BARAN, Szymon | Karnet | ||
5 | [912] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
6 | [0] BLACHE, Cyrille | |||
7 | [1305] BOROWIK, Tomasz | ATOM | Karnet | |
8 | [0] BOSAK, Hubert | Latający Cyrk | ||
9 | [0] BROŻEK, Łukasz | |||
10 | [919] BRZYSKI , Maciej | Brzyski Tri Team | Karnet | |
11 | [920] BUDERAWSKI , Andrzej | Gwiazdy Północy | Karnet | |
12 | [923] BUL, Dominik | zabieganidobrowolscy | Karnet | |
13 | [926] BZDAK, Bartosz | Karnet | ||
14 | [929] CHOLEWCZUK, Piotr | WILD DOGS TEAM | Karnet | |
15 | [931] CIEŚLIK, Sebastian | Karnet | ||
16 | [5062] CIUPIŃSKI, Jakub | Karnet | ||
17 | [0] COSTANZO, Gianmarco | G.S. Cinzano | ||
18 | [932] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
19 | [933] CYGAN, Tomasz | A mogłem spać | Karnet | |
20 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
21 | [1323] CZARNECKI, Piotr | Karnet | ||
22 | [936] CZYŻOWICZ , Michał | Karnet | ||
23 | [0] DREWNIAK, Łukasz | JJfit Running Team | ||
24 | [943] DRZYZGIEWICZ, Michal | www.kwitnaca.com | Karnet | |
25 | [944] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | Karnet | ||
26 | [947] DURLAK, Błażej | Karnet | ||
27 | [948] DYKSZAK, Filip | WM Triself | Karnet | |
28 | [949] DYREK, Marcin | Karnet | ||
29 | [951] DYREK, Michał | MOK Mszana Dolna | Karnet | |
30 | [953] DZIAŁO, Tomasz | Karnet | ||
31 | [955] DZIECIUCHOWICZ, Michał | Karnet | ||
32 | [0] GAWEŁ, Krzysztof | Anielski Orszak | ||
33 | [970] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Karnet | |
34 | [972] GEDLICZKA, Tymoteusz | Karnet | ||
35 | [987] GUZIK, Łukasz | Go Aptiv! | Karnet | |
36 | [988] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
37 | [989] HANUSIAK, Leszek | Husaria Race Team | Karnet | |
38 | [991] HORODECKI, Łukasz | Karnet | ||
39 | [992] IGNATOWICZ, Dawid | Karnet | ||
40 | [993] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
41 | [1314] JAKUBIŃSKI, Jakub | Karnet | ||
42 | [995] JAMROZIK, Adrian | Husaria Race Team | Karnet | |
43 | [996] JANIAK, Mariusz | Karnet | ||
44 | [997] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | Karnet | |
45 | [998] JAREMA, Maciej | Lokomotiv Majdan | Karnet | |
46 | [0] JASIŃSKI, Jakub | WM Triself GORIDE | ||
47 | [1000] JASIŃSKI, Jakub | GE HealthAhead | Karnet | |
48 | [1003] JÓZEFCZYK, Piotr | Husaria Race Team | Karnet | |
49 | [1006] KACZMARCZYK, Tomasz | Husaria Race Team | Karnet | |
50 | [0] KAMIŃSKI, Janusz | |||
51 | [1019] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
52 | [1020] KINDLER, Bartlomiej | Karnet | ||
53 | [1023] KITKA, Mateusz | Karnet | ||
54 | [1024] KLĘSK, Krzysztof | Karnet | ||
55 | [1025] KLIMCZAK, Tomasz | A mogłem spać | Karnet | |
56 | [1026] KLIMEK, Marek | Karnet | ||
57 | [0] KOGUT, Paweł | Dobiegne albo nie dobiegne | ||
58 | [1029] KOMISARCZUK, Arkadiusz | Karnet | ||
59 | [1284] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok | Karnet | |
60 | [1285] KOPIEĆ, Rafał | Karnet | ||
61 | [1035] KORN, Michal | MTJS | Karnet | |
62 | [1036] KOSMALA, Przemek | Karnet | ||
63 | [1037] KOSOŃ, Krzysztof | Karnet | ||
64 | [0] KOWALCZYK, Tomasz | 16bpd | ||
65 | [1038] KOWALIŃSKI, Jędrzej | POLAR TEAM | Karnet | |
66 | [1041] KOWALSKI, Kamil | FIZJO-BALANCE Kraków | Karnet | |
67 | [1042] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | Karnet | |
68 | [1043] KOWALSKI, Michał | POLKAS | Karnet | |
69 | [1303] KRÓL, Dariusz | Karnet | ||
70 | [1048] KRÓL, Tomasz | Karnet | ||
71 | [1051] KRUSZEC, Andrzej | Augusta Restauracja Kraków | Karnet | |
72 | [1053] KRZYSZTOFIK, Wojciech | Karnet | ||
73 | [1056] KUBIESA, Jakub | Karnet | ||
74 | [1060] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał | kukuczsport.pl/TriWise | Karnet | |
75 | [1065] KUNAT, Tomasz | Karnet | ||
76 | [1068] KUREK, Jan | Karnet | ||
77 | [1070] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
78 | [1072] KUZICKI, Artur | Karnet | ||
79 | [1073] KWIATKOWSKI, Michael | Karnet | ||
80 | [1075] LASOTA, Marek | Karnet | ||
81 | [0] LATAŁA, Janusz | Poranny Patrol | ||
82 | [1312] LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Karnet | |
83 | [1078] LEŚNIAK, Jacek | Akademia Sportu Future 4 | Karnet | |
84 | [1079] LEWICKI, Paweł | LGBS Running Team | Karnet | |
85 | [1083] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | Karnet | |
86 | [0] ŁUKASIK, Damian | |||
87 | [0] MACHLOWSKI, Łukasz | KKB Dystans Krakow | ||
88 | [1089] MACIOŁ, Mikołaj | Karnet | ||
89 | [1090] MADETKO, Arkadiusz | Karnet | ||
90 | [1318] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider | Karnet | |
91 | [1320] MAŁEK, Jan | Karnet | ||
92 | [1094] MARZEC, Łukasz | Karnet | ||
93 | [1097] MAZIARKA, Krzysztof | Huaraches | Karnet | |
94 | [1101] MIAGKYJ, Artem | Karnet | ||
95 | [1102] MICHALCZYK, Krzysztof | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Karnet | |
96 | [1104] MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam | Karnet | |
97 | [1105] MICHAŁKÓW, Michał | Karnet | ||
98 | [1106] MIERNICZAK, Bartłomiej | Eskadra Kraków | Karnet | |
99 | [1107] MIKA, Artur | Karnet | ||
100 | [1109] MISIAREK, Michał | Karnet | ||
101 | [1111] MIZERA, Krzysztof | Karnet | ||
102 | [1340] MORAWSKI, Przemysław | Zaczerpnąć nogą | Karnet | |
103 | [1115] MORDARSKI, Michał | Karnet | ||
104 | [1116] MORMUL, Przemek | Kropki | Karnet | |
105 | [0] MOŻEJKO, Artur | |||
106 | [1119] MROWIEC, Paweł | Heineken Kraków Running Club | Karnet | |
107 | [1295] MUCHA, Janusz | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
108 | [1120] NAWROCKI, Łukasz | Karnet | ||
109 | [1125] NOWAK, Tomasz | Trailrun | Karnet | |
110 | [0] NOWIŃSKI, Andrzej | WM Triself | ||
111 | [1126] NOWOTARSKI, Kamil | Karnet | ||
112 | [1127] NYCZ, Sławomir | FC Kalembina | Karnet | |
113 | [0] OCIEPKA, Sebastian Ociepka | Latający Cyrk | ||
114 | [1132] OPOZDA, Arkadiusz | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
115 | [1133] ORAMUS , Paweł | Skawina Biega | Karnet | |
116 | [1135] ORTMAN, Marcin | Karnet | ||
117 | [1139] OŻÓG, Robert | Skawina Biega | Karnet | |
118 | [1142] PAMUŁA, Łukasz | Karnet | ||
119 | [1143] PAPKA, Michał | Stowarzyszenie Rusz się | Karnet | |
120 | [1144] PASEK, Rafał | Karnet | ||
121 | [1145] PASEK, Tomasz | Kamaz Team | Karnet | |
122 | [0] PAWLIK, Jakub | Active Jura | ||
123 | [1346] PEŁCZYŃSKI, Jarek | Trailrun | Karnet | |
124 | [1151] PIECZONKA, Tomasz | Karnet | ||
125 | [1328] PIOTROWSKI, Andrzej | WKS Wawel | Karnet | |
126 | [1159] PODCZASZY, Tomasz | Night Runners | Karnet | |
127 | [0] POLAKIEWICZ, Dariusz | Sagittarius | ||
128 | [0] POMYKALA, Michal | Doleć Radom | ||
129 | [0] POMYKAŁA, Michał | Doleć Radom | ||
130 | [1160] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | Karnet | |
131 | [1161] POPIELARCZYK, Łukasz | Vege Runners | Karnet | |
132 | [1162] POŚNIK, Jan | Karnet | ||
133 | [1165] PROCHERA, Marek | Borsuk | Karnet | |
134 | [1348] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | Karnet | ||
135 | [1168] RACUŁT, Paweł | Karnet | ||
136 | [1169] RADCZUK, Tomasz | GE HealthAhead | Karnet | |
137 | [0] RAWSKI, Tomasz | |||
138 | [1172] REICHEL, Marcin | POLAR TEAM | Karnet | |
139 | [5055] RUSEK, Łukasz | Karnet | ||
140 | [0] RUSIN, Grzegorz | |||
141 | [1178] RYCHŁOWSKI, Tomasz | Karnet | ||
142 | [1183] SANCHEZ, Andres | Karnet | ||
143 | [1193] SIKORA, Bartosz | Karnet | ||
144 | [0] SIKORA, Sebastian | |||
145 | [1194] SKIBA, Marcin | WM Triself | Karnet | |
146 | [0] SKOWRON, Michał | do6ciu/Pozytywnie Zakręceni | ||
147 | [1199] SŁOŃSKI, Sławomir | Dzikie Dziki | Karnet | |
148 | [1203] SOCHA, Michał | Infinity-Gym | Karnet | |
149 | [1204] SOLARZ, Szymon | Karnet | ||
150 | [1205] SROCZYŃSKI, Maciej | Karnet | ||
151 | [1206] SROKA, Sylwester | Karnet | ||
152 | [0] STANKIEWICZ, Tomasz | |||
153 | [1209] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | Karnet | |
154 | [1217] SZAJEWSKI, Jakub | Karnet | ||
155 | [1218] SZATYLOWICZ, Przemyslaw | Poranny Patrol | Karnet | |
156 | [1221] SZKLARCZYK, Dariusz | JJfit Running Team | Karnet | |
157 | [1324] ŚLIWIŃSKI, Piotr | Buszek Run | Karnet | |
158 | [1227] ŚLIZIEŃ, Olgierd | brak | Karnet | |
159 | [0] TIBO, Hagler | Badass | ||
160 | [1235] TOROŃ, Maciej | Karnet | ||
161 | [1237] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun | Karnet | |
162 | [1238] WALCZAK, Waldemar | Karnet | ||
163 | [1358] WAWRO, Jakub | Karnet | ||
164 | [0] WESOŁOWSKI, Krzysztof | Poranny Patrol | ||
165 | [1245] WĘGRZYŃSKI, Paweł | Karnet | ||
166 | [1247] WIERZBA, Michał | Karnet | ||
167 | [1252] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners | Karnet | |
168 | [0] WOŹNIAK, Radosław | |||
169 | [1259] WSZOŁEK, Paweł | Karnet | ||
170 | [1261] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki | Karnet | |
171 | [1264] ZAJĄC, Piotr | Karnet | ||
172 | [1267] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
173 | [1268] ZAWACKI, Marcin | Karnet | ||
174 | [1271] ZAZIĄBŁ, Łukasz | Karnet | ||
175 | [1274] ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [901] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
2 | [903] BAJAK, Mirosław | P3SK | Karnet | |
3 | [908] BARTOSZ, Marek | JCI Running Team | Karnet | |
4 | [910] BARZYK, Karol | Karnet | ||
5 | [911] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
6 | [914] BLAUT, Marcin | Night Runners | Karnet | |
7 | [916] BŁACHNO, Marcin | Aniołki Charliego | Karnet | |
8 | [918] BOUFRAHI , Rysiek | #crazyteam | Karnet | |
9 | [921] BUDZIŃSKI, Maciej | Karnet | ||
10 | [925] BUŁAWA, Grzegorz | gb-arch.p Architekt Grzegorz Buława | Karnet | |
11 | [927] CHMIELOWSKI, Andrzej | Gniewne Krewetki | Karnet | |
12 | [935] CZAPLA, Przemysław | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
13 | [1322] CZAPLA , Tomasz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
14 | [1330] DARCHUK, Oleksandr | DRPT | Karnet | |
15 | [0] DARIUSZ, Kułynycz | |||
16 | [940] DOMIN, Tomasz | JJfit Running Team | Karnet | |
17 | [1307] DUDA, Paweł | BeFit24Team | Karnet | |
18 | [945] DUDA, Wojciech | Skawina Biega | Karnet | |
19 | [946] DURAS, Andrzej | Karnet | ||
20 | [950] DYREK, Marcin | Karnet | ||
21 | [952] DYRGA, Sebastian | JJfit Running Team | Karnet | |
22 | [958] FEREK, Maciej | Karnet | ||
23 | [959] FILIPEK, Daniel | Karnet | ||
24 | [960] FIREK, Rafał | Lacho Team | Karnet | |
25 | [962] FLIS, Piotr | JJfit Running Team | Karnet | |
26 | [965] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | Karnet | |
27 | [966] FRANKIEWICZ, Jakub | Aniołki Charliego | Karnet | |
28 | [0] GAJEK, Paweł | |||
29 | [968] GARBACIK, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
30 | [5060] GAWOR, Irenuesz | Anywhere Bike Team | Karnet | |
31 | [971] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
32 | [975] GŁOWACKI, Mariusz | Active Jura | Karnet | |
33 | [1280] GOLIŃSKI, Mieczysław | Nauka Biega | Karnet | |
34 | [977] GORSZKO, Adam | Trailrun | Karnet | |
35 | [978] GÓRKA, Konrad | Night Runners | Karnet | |
36 | [982] GROMNY, Konrad | WM Triself | Karnet | |
37 | [983] GRUDNIAK, Tomasz | Karnet | ||
38 | [985] GRZYB , Kazimierz | Los Pantalones Rojos | Karnet | |
39 | [1321] GRZYWA, Grzegorz | Karnet | ||
40 | [0] HAJDUK, Bartłomiej | SBG Podbieg | ||
41 | [990] HODANA, Tomasz | Karnet | ||
42 | [1333] JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | Karnet | |
43 | [1001] JAWORSKI, Tomasz | NORDLOOK | Karnet | |
44 | [0] JENERALSKI, Miłosz | |||
45 | [1008] KACZOR, Pawel | Karnet | ||
46 | [1013] KAMISIŃSKI, Marek | BeFit24Team | Karnet | |
47 | [1016] KASZOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
48 | [1018] KĄCIK, Mariusz | OSP Morawica | Karnet | |
49 | [5056] KOŃCZAK, Piotr | Jpks | Karnet | |
50 | [1032] KOŃCZEWSKI, Daniel | GoLenie | Karnet | |
51 | [1040] KOWALSKI, Hubert | WM Triself | Karnet | |
52 | [0] KOZA, Robert | Carbon Silesia Sport | ||
53 | [1047] KRAS, Rafał | Karnet | ||
54 | [1286] KRAWCZYK, Jacek | Go Aptiv! | Karnet | |
55 | [1054] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków | Karnet | |
56 | [1058] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI | Karnet | |
57 | [1063] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Karnet | |
58 | [1064] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | Karnet | |
59 | [0] KUZA, Łukasz | |||
60 | [1076] LELEK, Grzegorz | Karnet | ||
61 | [1080] LIEBER, Artur | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
62 | [1088] MACIEJAS, Daniel | Karnet | ||
63 | [0] MALICKI, Grzegorz | T-Mobile Sport Team | ||
64 | [1092] MAŁACHOWSKI, Sebastian | Karnet | ||
65 | [1338] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
66 | [1096] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runner | Karnet | |
67 | [1098] MAZUR, Grzegorz | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
68 | [0] MIGACZ, Jacek | Trailrun | ||
69 | [1110] MISIUK, Marek | Trailrun | Karnet | |
70 | [0] MIŚKIEWICZ, Bartosz | TriWise | ||
71 | [1316] MOZEJKO, Artur | Karnet | ||
72 | [5063] MULDNER, Rafał | Karnet | ||
73 | [1122] NOSAL, Sławomir | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
74 | [1343] NOWAKOWSKI, Izydor | Karnet | ||
75 | [1128] OBARZANOWSKI, Michał | Karnet | ||
76 | [1131] OLSZA, Paweł | Karnet | ||
77 | [1327] ORYSZCZAK, Grzegorz | ASL | Karnet | |
78 | [1136] OSAK, Maciej | SportWise | Karnet | |
79 | [1146] PASELA, Jerzy | Karnet | ||
80 | [1147] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
81 | [1148] PAWLIK, Krzysztof | Karnet | ||
82 | [5057] PEC, Waldemar | Karnet | ||
83 | [1149] PETER, Lesław | Vege Runners | Karnet | |
84 | [1292] PIASECKI, Michał | Karnet | ||
85 | [1153] PIETRZYK, Mariusz | Karnet | ||
86 | [0] PIETRZYK, Wojciech | Poranny Patrol | ||
87 | [1154] PIĘTA, Łukasz | Karnet | ||
88 | [0] POLAK, Stanisław | SBG Podbieg | ||
89 | [1164] PRĘCIKOWSKI, Rysiek | Karnet | ||
90 | [1177] RYCHLIK, Sebastian | Karnet | ||
91 | [1189] SEWERYN, Robert | Karnet | ||
92 | [1190] SĘK, Marek | WM Triself | Karnet | |
93 | [1191] SIEKLUCKI , Michał | #AdamCzerwińskiTeam | ||
94 | [1192] SIERANT, Michal | Karnet | ||
95 | [0] SIWIECKI, Tomasz | Muay Running Team | ||
96 | [1198] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie | Karnet | |
97 | [1200] SŁOWIKOWSKI, Paweł | KOSOVO | Karnet | |
98 | [1202] SOBCZAK, Bogusław | Karnet | ||
99 | [1290] SOCZYŃSKI, Sebastian | Poranny Patrol | Karnet | |
100 | [1207] SROKA, Wojciech | WiB | Karnet | |
101 | [1208] STACH, Paweł | Siwejka | Karnet | |
102 | [1211] STEC, Paweł | Karnet | ||
103 | [0] STEFANOWICZ, Adam | WM Triself | ||
104 | [1214] STYRNA, Tomasz | Karnet | ||
105 | [1216] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
106 | [1220] SZEWCZYK, Mariusz | Karnet | ||
107 | [1223] SZYMULA, Norbert | Skawina Biega | Karnet | |
108 | [1224] ŚLIWA, Henryk | Skawina Biega | Karnet | |
109 | [0] ŚLÓSARCZYK, Jakub | |||
110 | [1228] ŚMIGACZ, Andrzej | Karnet | ||
111 | [1231] ŚWIĘTOCHOWSKI, Arkadiusz | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
112 | [1233] TOPÓR, Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
113 | [1356] TRACZ, Sławomir | Karnet | ||
114 | [1293] TRZOS, Robert | KTPU Kraków | Karnet | |
115 | [1236] TWORZYDŁO, Paweł | Karnet | ||
116 | [0] TYLEK, Krzysztof | Skawina Biega | ||
117 | [0] TYLEK , Krzysztof | Skawina Biega | ||
118 | [1240] WALNIK, Rafał | Karnet | ||
119 | [1241] WĄSIK, Marcin | SportWise | Karnet | |
120 | [1242] WĄTRÓBSKI, Mirosław | Karnet | ||
121 | [0] WIETRZNY, Kacper | Trailrun | ||
122 | [1249] WILK, Krzysztof | Udo Grubbe | Karnet | |
123 | [1250] WISZNIEWSKI, Maciej | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
124 | [1291] WIŚNIEWSKI, Michał | Karnet | ||
125 | [1360] WOŹNY, Paweł | LPP Team | Karnet | |
126 | [1361] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
127 | [0] WÓJCIO, Hubert | runonline.pl team | ||
128 | [1256] WRONA, Sylwester | Karnet | ||
129 | [1257] WRÓBEL, Piotr | Karnet | ||
130 | [1266] ZAMORSKI, Witold | ŻYCIE I ŚMIERĆ DLA NARODU | Karnet | |
131 | [1301] ZIELIŃSKI, Bartosz | Monar Kraków | Karnet | |
132 | [1275] ZIELONKA, Jacek | TriWise | Karnet | |
133 | [1276] ZMYJ, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [913] BLADY, Bogdan | Karnet | ||
2 | [0] CELAREK, Janusz | Poranny patrol | ||
3 | [0] CELAREK, Janusz | Poranny Patrol | ||
4 | [1310] CHLUPKA, Ireneusz | Karnet | ||
5 | [0] CZUBA, Adam | Happy Tri Friends | ||
6 | [1298] GRABOWSKI, Daniel | Monar Kraków | Karnet | |
7 | [980] GRABOWSKI, Zbigniew | autobike.com.pl | Karnet | |
8 | [1009] KAIM, Antoni | Karnet | ||
9 | [1289] KANIA, Robert | Karnet | ||
10 | [1022] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard | Karnet | |
11 | [0] KOWALIK, Jan | |||
12 | [1046] KOZIOŁ, Przemysław | Karnet | ||
13 | [1067] KUNZ, Tomasz | Karnet | ||
14 | [1074] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Karnet | |
15 | [1086] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
16 | [1304] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
17 | [1124] NOWAK, Robert | Poranny Patrol | Karnet | |
18 | [1129] OLCZAK, Janusz | Bieganie 50+ | Karnet | |
19 | [1134] ORŁOWSKI, Paweł | JJfit Running Team | Karnet | |
20 | [1156] PISAREK, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
21 | [1163] PÓŁTORAK, Stanisław | Karnet | ||
22 | [1173] RICOUR, Patrice | Karnet | ||
23 | [1174] ROGASCH, Stanisław | BBL Kraków | Karnet | |
24 | [1201] SŁOWIŃSKI, Paweł | Karnet | ||
25 | [1278] STEFAN, Aleksander | NAUKA BIEGA | Karnet | |
26 | [1239] WALCZYK, Roman | Water Knights | Karnet | |
27 | [1262] ZADARNOWSKI, Dariusz | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [981] GRACZYK, Roman | Karnet | ||
2 | [1052] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
3 | [1170] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | Karnet | |
4 | [1254] WOŹNIAK, Andrzej | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1034] KOPTA, Jerzy | Karnet |
Bieg dla Dzieci do 10lat / 1km - Chłopcy
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] ANDRZEJEWSKI, Aleksander | Sport Wise | ||
2 | [0] ANDRZEJEWSKI, Kacper | AZS Krakow | ||
3 | [101] BIGAJ, Jan | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
4 | [138] BOYCE, Malachy | Karnet | ||
5 | [105] BUBLIK, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
6 | [0] CUDEK, Iwo | |||
7 | [0] CUDEK, Leon | |||
8 | [136] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | Karnet | |
9 | [106] DOBROWOLSKI, Mikołaj | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
10 | [0] DRZYZGA, Maksymilian | |||
11 | [0] DRZYZGA, Miłosz | |||
12 | [107] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka | Karnet | |
13 | [108] FILICIAK, Stanisław | CAFFETTIERA | Karnet | |
14 | [110] INDYKA, Jan | Karnet | ||
15 | [111] JAWORSKI, Marek | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
16 | [113] KĘSEK, Szymon | CSK Brzezie | Karnet | |
17 | [116] KOWALSKI, Adam | 2K | Karnet | |
18 | [146] KRZYŻAN, Jan | Karnet | ||
19 | [118] LESIAK, Jonasz | Karnet | ||
20 | [0] LISIEWICZ , Natan | |||
21 | [0] MAKUCH, Igor | |||
22 | [120] MICHAŁEK, Adam | #crazyteam | Karnet | |
23 | [121] MISZKIEL, Hubert | KS Korona | Karnet | |
24 | [135] NOWAK, Patrick | Karnet | ||
25 | [123] OSAK, Kacper | SportWise | Karnet | |
26 | [124] OSIADACZ, Adam | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
27 | [143] PAWŁOWSKI, Łukasz | Karnet | ||
28 | [126] PIASECKI, Mieszko | CAFFETTIERA | Karnet | |
29 | [142] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza | Karnet | |
30 | [145] PRZYBYŁO, Szymon | Karnet | ||
31 | [127] SKRZYŃSKI, Ireneusz | Karnet | ||
32 | [128] STASZEK , Igor | Wks wawel | Karnet | |
33 | [141] STRUGAŁA, Tymoteusz | WKS Wawel | Karnet | |
34 | [129] TARNAWSKI, Tadeusz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
35 | [131] URYGA, Adam | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
36 | [132] URYGA, Artur | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
37 | [0] WOŹNIAK, Olivier | Trenuj w Krakowie |
Bieg dla Dzieci do 10lat / 1km - Dziewczynki
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [102] BIGAJ, Ula | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
2 | [103] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [104] BISKUPSKA, Marysia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
4 | [0] DUTKA-WOŁOCH , Nicola | UKS Lider | ||
5 | [144] GALUBA, Martyna | UKS Lider | Karnet | |
6 | [109] GARUS, Gabriela | Karnet | ||
7 | [112] KACZMAREK, Julia | UKS Lider | Karnet | |
8 | [137] KLIMEK, Małgorzata | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
9 | [114] KOSECKA, Karolina | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
10 | [115] KOWALSKA, Ewa | 2K | Karnet | |
11 | [117] KUKUCZ-LEGIEŃ, Magdalena | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
12 | [0] KUZA, Amelia | |||
13 | [140] KWASKOWSKA, Joanna | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
14 | [119] LEŚNIAK , Basia | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
15 | [122] NOWAK, Victoria | Karnet | ||
16 | [125] OSIADACZ, Julia | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
17 | [0] PAJĄK, Martyna | Trenuj w Krakowie | ||
18 | [0] PRUSINOWSKA, Weronika | |||
19 | [147] SERATOWICZ, Klaudia | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
20 | [139] STOECKER-PYTEL, Pola | SportWise | Karnet | |
21 | [0] SZEWCZUK, Ida | brak | ||
22 | [130] TYLIBA, Izabela | Jura TEAM | Karnet | |
23 | [133] WALAŚ, Emilka | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
24 | [134] WALAŚ, Olga | WKS WAWEL BnO | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1522] BUGNO, Marcelina | Skawina Biega | Karnet | |
2 | [1738] DZIOBEK, Paulina | ITMBW | Karnet | |
3 | [1572] KOLASA , Adriana | Spartan Training Group Kraków | Karnet | |
4 | [1580] KOZIOŁ, Weronika | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
5 | [1592] LECH, Ewa | Eskadra Kraków | Karnet | |
6 | [0] PRZEBINDA, Anna | Z widelcem po zdrowie | ||
7 | [1661] SOSNOWSKA, Dominika | Karnet | ||
8 | [1704] WOŹNIAK, Maria | Skawina Biega | Karnet | |
9 | [0] ZDZIECHOWICZ, Natalia |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1513] BIAŁECKA, Sylwia | LGBS Running Team | Karnet | |
2 | [1525] CAPIŃSKA , Anna | Night Runners | Karnet | |
3 | [0] DWORNIK, Małgorzata | Warczące Szprychy | ||
4 | [1538] FOSSAERT, Sylwia | JJfit Running Team | ||
5 | [0] KAŁUŻA, Basia | Szybkie Żółwie | ||
6 | [1573] KOŁODZIEJCZYK, Monika | Jura TEAM | Karnet | |
7 | [0] KUREK, Marta | Decathlon Zakopianka | ||
8 | [0] ŁĄCZ, Małgorzata | Run For Fun | ||
9 | [1611] MĄCZKA, Martyna | Karnet | ||
10 | [1629] ORYNEK, Klaudia | Karnet | ||
11 | [1630] OSIKOWSKA, Teresa | Karnet | ||
12 | [1632] PALKIJ, Aleksandra | Skawina Biega | Karnet | |
13 | [1637] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka | Evil Team | Karnet | |
14 | [1641] PIOTROWICZ, Małgorzata | Infinity-Gym | Karnet | |
15 | [0] SENDEK, Sylwia | Infinity-Gym | ||
16 | [1656] SKRZYPEK, Sylwia | Sieprawska Piątka | Karnet | |
17 | [1657] SŁUPIŃSKA, Ewa | Unlimited | Karnet | |
18 | [1669] STEFAŃCZYK, Monika | Karnet | ||
19 | [1691] WALCZAK, Magdalena | Karnet | ||
20 | [1700] WILK, Wiktoria | Wilki :) | Karnet | |
21 | [1714] ZIÓŁKOWSKA, Monika | Karnet | ||
22 | [1715] ZMOREK-PACAK, Katarzyna | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1530] CHRZĄŚCIK, Anna | Płomyk Olkusz | Karnet | |
2 | [1540] GALEWICZ, Katarzyna | Karnet | ||
3 | [1549] GRABOWSKA, Joanna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
4 | [1550] GROS, Anna | Skawina Biega | Karnet | |
5 | [1552] GRUSZKA, Kamila | Niepołomice Biegają | Karnet | |
6 | [1561] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team | Karnet | |
7 | [1744] LIGĘZA, Joanna | SMASHING Papkins | Karnet | |
8 | [1597] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
9 | [1599] ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA, Izabela | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
10 | [1609] MARECKA, Zofia | JJfit Running Team | Karnet | |
11 | [1644] PRAGNĄCA, Milena | Poranny Patrol | Karnet | |
12 | [1722] RÓŻYCKA , Agnieszka | Karnet | ||
13 | [0] SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna | |||
14 | [1683] TARGOSZ, Jolanta | TEB Edukacja Kraków | Karnet | |
15 | [0] TOKARSKA, Bożena | #AdamCzerwińskiTeam | ||
16 | [1692] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
17 | [1705] WÓJCIK, Monika | Karnet | ||
18 | [1707] WRÓBLEWSKA-GAWEŁ, Agnieszka | JJfit Running Team | Karnet | |
19 | [1716] ZMYJ, Danuta | Lacho Team | Karnet | |
20 | [19] ZYCH, Katarzyna | Karnet | ||
21 | [1717] ŻAK, Barbara | Jura TEAM | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BAJOŁEK, Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | ||
2 | [1754] BAJOREK, Lidia | Karnet | ||
3 | [1508] BAŚ, Anna | Leniwce | Karnet | |
4 | [1569] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka | Karnet | ||
5 | [1640] PIEKARSKA-NAJBART, Alicja | Nauka Biega | Karnet | |
6 | [1755] POLAK, Bogusława | Karnet | ||
7 | [1650] SEREMET, Bożena | Sieprawska Piątka | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1501] ADAMUS, Jakub | Karnet | ||
2 | [1511] BEŁZ, Tomasz | Karnet | ||
3 | [1512] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | Karnet | |
4 | [1516] BODURKA, Adam | Go Aptiv! | Karnet | |
5 | [1] BODURKA, Krzysztof | KS AZS AWF Kraków | Karnet | |
6 | [0] DRAB, Paweł | WEBCON RUNNERS | ||
7 | [1725] ENGLERT, Piotr | TriJet Team | Karnet | |
8 | [1543] GAWLIK, Adrian | Karnet | ||
9 | [1748] IDZIOR1993, Tomasz | Karnet | ||
10 | [1729] JASIŃSKI, Wiktor | Monar Kraków | Karnet | |
11 | [0] KOŚCIELNIAK, Kacper | |||
12 | [1581] KRAWCZYK, Jakub | Karnet | ||
13 | [1589] KWIECIEŃ, Kacper | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
14 | [1590] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW | Karnet | |
15 | [1593] LEGENC, Łukasz | wedrujzoczkami.pl | Karnet | |
16 | [1731] LIPOWSKI, Szymon | Monar Kraków | Karnet | |
17 | [1608] MARĆ, Marcin | Karnet | ||
18 | [1614] MIERZEŃSKI, Bartosz | PrzymierzeŁosia | Karnet | |
19 | [1634] PARIS, Nicola | La Recastello Radici Group | Karnet | |
20 | [1636] PATURA, Kamil | Karnet | ||
21 | [1647] RYZHYNSKYI, Vitalii | Karnet | ||
22 | [1733] SAFARIAN, Levon | Monar Kraków | Karnet | |
23 | [1659] SOJECKI, Krzysztof | Karnet | ||
24 | [1662] SOWA, Grzegorz | Spartan Training Group Kraków | Karnet | |
25 | [1663] SPRUTTA, Mateusz | Karnet | ||
26 | [1677] SZOSTEK, Michał | BeFit24Team | Karnet | |
27 | [1679] SZWAJA, Mateusz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
28 | [1695] WIDŁA, Adam | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
29 | [1697] WIĘCEK, Konrada | Karnet | ||
30 | [1710] ZIELIŃSKI, Paweł | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1502] ANDRZEJCZYK, Adrian | Karnet | ||
2 | [1504] BANACH, Jakub | zaMARCHWIście | Karnet | |
3 | [1505] BARNAŚ, Adrian | Salt Runners Bochnia | Karnet | |
4 | [1507] BARTOSIK, Michał | M-TEAM | Karnet | |
5 | [1515] BIES, Grzegorz | Karnet | ||
6 | [1721] BŁAKAŁA, Damian | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
7 | [0] BOCHENEK, Michał | Infinity-Gym | ||
8 | [1518] BORSZOWSKI, Zbigniew | Zabierzów Biega | Karnet | |
9 | [1520] BOYCE, Aidan Boyce | Karnet | ||
10 | [0] BURLIGA, Jerzy | Czwartkowe Bieganie | ||
11 | [1523] BURY, Krzysztof | GE HealthAhead | Karnet | |
12 | [1526] CEBERAK, Bartosz | Karnet | ||
13 | [1531] CWIKLA, Pawel | Karnet | ||
14 | [1532] CZELNY, Zbigniew | Karnet | ||
15 | [1533] CZESAK, Marcin | RWM TEAM | Karnet | |
16 | [0] DWORNIK, Maciek | Warczące Szprychy | ||
17 | [1539] GAJDA, Mateusz | Skawina Biega | Karnet | |
18 | [1542] GAWIN, Marek | Karnet | ||
19 | [1544] GĘBALA, Piotr | Karnet | ||
20 | [1728] GIELEWICZ, Bartłomiej | Monar Kraków | Karnet | |
21 | [1546] GIŻA, Grzegorz | Karnet | ||
22 | [1548] GÓRAL, Grzegorz | JJfit Running Team | Karnet | |
23 | [1551] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | Karnet | ||
24 | [1553] GURGUL, Mateusz | Aromat Nóg | Karnet | |
25 | [1554] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | Karnet | |
26 | [1555] HYŻY, Piotr | Karnet | ||
27 | [1564] KALITA, Nikodem | Karnet | ||
28 | [1567] KIEŁTYKA, Piotr | Karnet | ||
29 | [1571] KOLAK, Konrad | Kolegium Sędziów Nowy Sącz | Karnet | |
30 | [1577] KOSTORZ, Konrad | Karnet | ||
31 | [1578] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
32 | [1582] KRYSA, Roman | #rowerowykraków | Karnet | |
33 | [1724] KUDŁAK, Paweł | Poranny Patrol | Karnet | |
34 | [1584] KUREK, Michał | Night Runners | Karnet | |
35 | [1727] KWIATKOWSKI , Krzysztof | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
36 | [1596] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge | Karnet | |
37 | [1730] LEŚNIAK, Michał | Monar Kraków | Karnet | |
38 | [1600] MACHLOWSKI, Lukasz | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
39 | [1601] MACIĄG, Grzegorz | Karnet | ||
40 | [1603] MADUSIOK, Dominik | Karnet | ||
41 | [1751] MAJNUSZ, Tomasz | Karnet | ||
42 | [1607] MANTERYS, Michał | KKM Kaloryfer.eu | Karnet | |
43 | [1612] MICHALIK, Dawid | Horda | Karnet | |
44 | [0] MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam | ||
45 | [1732] MIROWSKI, Łukasz | Monar Kraków | Karnet | |
46 | [1618] MOCNY, Michał | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
47 | [1619] MOSKWIAK, Mateusz | Karnet | ||
48 | [0] MUCHA, Piotr | |||
49 | [0] MUSZYŃSKI, Paweł | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
50 | [1623] NAGLIK , Marcin | Eskadra Kraków | Karnet | |
51 | [1628] NOWAK, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
52 | [1631] OSTROWSKI, Paweł | Rehmedica.pl | Karnet | |
53 | [1633] PALUCH, Marcin | Karnet | ||
54 | [0] PAŁKA, Piotr | IAG GBS Running Team | ||
55 | [1635] PASZEK, Tomasz | PRZEŁĘCZ DUKLA | Karnet | |
56 | [1638] PEŁKA, Michał | Karnet | ||
57 | [1643] POCIĘGIEL, Michał | Skawina Biega | Karnet | |
58 | [0] RAJS, Michał | |||
59 | [0] ROCZNIAK, Marcin | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | ||
60 | [0] ROJEK, Maciej | AT | ||
61 | [0] SERZYSKO, Bartosz | Go Aptiv! | ||
62 | [1651] SIEKLIŃSKI, Łukasz | Poranny Patrol | Karnet | |
63 | [1652] SIEMIŃSKI, Radosław | Karnet | ||
64 | [1654] SKIBA, Dawid | Trailrun | Karnet | |
65 | [1655] SKRZYŃSKI, Wojciech | Karnet | ||
66 | [0] SŁOMIANY, Łukasz | PIANA Z PYSKA | ||
67 | [1735] SOCHACKI, Sławek | Karnet | ||
68 | [1658] SOJA, Marcin | Klub Sportowy Hajime | Karnet | |
69 | [1665] STARZAK, Paweł | Karnet | ||
70 | [1666] STASIEWICZ, Grzegorz | Karnet | ||
71 | [1667] STAŚKIEWICZ, Maciej | Karnet | ||
72 | [1668] STEFANOWSKI, Dominik | Eskadra Kraków | Karnet | |
73 | [1743] STUDENCKI, Dawid | Karnet | ||
74 | [0] SZAPORÓW, Łukasz | Infinity-Gym | ||
75 | [1674] SZCZYGIEŁEK, Marek | Karnet | ||
76 | [1675] SZEWC, Bogdan | BeFit24Team | Karnet | |
77 | [1676] SZOSTAK, Piotr | Karnet | ||
78 | [1680] SZWAJA, Wojciech | Wolbrom Team | Karnet | |
79 | [1752] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
80 | [1686] TRYBULEC, Daniel | Poranny Patrol | Karnet | |
81 | [0] TRZASKA, Marcin | |||
82 | [1689] URYGA, Jakub | Deutsche Bank Marathon Team | Karnet | |
83 | [1690] WALCZAK, Jan | Karnet | ||
84 | [1693] WESOŁOWSKI, Krzysztof | Poranny Patrol | Karnet | |
85 | [1694] WIĄCEK, Łukasz | Karnet | ||
86 | [1698] WIĘCŁAWSKI, Michał Więcławski | Waga Ciężka | Karnet | |
87 | [1699] WILK, Krzysztof | Wilki :) | Karnet | |
88 | [1701] WIRA, Maciej | Karnet | ||
89 | [1702] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia | Karnet | |
90 | [1703] WOŹNIAK, Łukasz | Poranny Patrol | Karnet | |
91 | [0] WYRZYKOWSKI, Marcin | Skawina Biega | ||
92 | [1708] ZAJAC, Andrzej | Night Runners | Karnet | |
93 | [1709] ZARETSKYY, Andriy | Karnet | ||
94 | [0] ZBORUCKI, Jan | Latający Cyrk | ||
95 | [1719] ŻARNA, Błażej | Horda | Karnet | |
96 | [1720] ŻERULIK, Jarosław | Znikający punkt | Karnet | |
97 | [0] ŻORNIAK, Mateusz | Mega Fason Sieniawa | ||
98 | [0] ŻUCHOWSKI, Daniel | Muay Running Team |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1503] ARCHAMOWICZ, Krzysztof | Karnet | ||
2 | [1506] BARTKOWIAK, Grzegorz | Karnet | ||
3 | [1745] BARTNIKOWSKI, Marek | thulium.com | Karnet | |
4 | [1509] BAŚ , Mateusz | Leniwce | Karnet | |
5 | [1510] BEDNAREK, Marcin | GoLenie | Karnet | |
6 | [1514] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
7 | [1517] BORCZYŃSKI, Michał | Karnet | ||
8 | [1519] BORYCKI, Mirosław | Karnet | ||
9 | [1742] BUJOCZEK, Leszek | Karnet | ||
10 | [1524] CAŁA, Maciej | CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ | Karnet | |
11 | [0] CEBULA, Leszek | |||
12 | [1527] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
13 | [1528] CHOMICZ, Krzysztof | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
14 | [1529] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | Karnet | |
15 | [0] CUDEK, Jacek | #AdamCzerwińskiTeam | ||
16 | [1534] CZYŻ, Piotr | Karnet | ||
17 | [1536] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Karnet | |
18 | [1541] GARSTECKI, Michał | Skawina Biega | Karnet | |
19 | [1545] GIERASIŃSKI , Pablo | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
20 | [1747] GIL, Jacek | Karnet | ||
21 | [0] GÓRAK, Sławomir | #AdamCzerwińskiTeam | ||
22 | [1746] GÓRKA, Dariusz | BIKEBOARD | Karnet | |
23 | [1556] IRIONDO FADRIQUE, Ricardo | Karnet | ||
24 | [1557] JAKUBIEC, Mariusz | GoLenie | Karnet | |
25 | [1558] JAKUBIEC, Radosław | GoLenie | Karnet | |
26 | [1559] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus | Karnet | |
27 | [1560] JARACZEWSKI, Piotr | Karnet | ||
28 | [1562] KALETA, Jan | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
29 | [1563] KALITA, Damian | Karnet | ||
30 | [1566] KARPISZ, Zbigniew | Karnet | ||
31 | [4] KOCZWARA, Tomasz | Karnet | ||
32 | [1570] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
33 | [1574] KOPACZ, Piotr | Karnet | ||
34 | [1575] KORNAŚ, Krzysztof | Wspólnota Emaus Nowy Sącz | Karnet | |
35 | [1576] KOSMALA, Bartosz | KOSMALA Team | Karnet | |
36 | [1579] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
37 | [1583] KUREK, Mariusz | Night Runners | Karnet | |
38 | [1585] KURIATA, Robert | Vege Runners | Karnet | |
39 | [1586] KURYJ, Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
40 | [1587] KUŚMIERZ, Grzegorz | Eskadra Kraków | Karnet | |
41 | [1588] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | Karnet | |
42 | [1723] LACHOWICZ, Przemysław | Karnet | ||
43 | [1591] LADRA, Ryszard | Karnet | ||
44 | [1749] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | Karnet | |
45 | [1594] LENCZOWSKI, Jakub | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
46 | [1595] LESIAK, Filip | Skawina Biega | Karnet | |
47 | [1604] MAJCHER, Piotr | Eskadra Kraków | Karnet | |
48 | [1605] MAJDAŃSKI, Paweł | Karnet | ||
49 | [1606] MAŁYSZA, Sławomir | Karnet | ||
50 | [1734] MAMICA, Andrzej | Nauka Biega | Karnet | |
51 | [1610] MARS, Maksymilian | Trailrun | Karnet | |
52 | [0] MICHALIK, Adam | Trailrun | ||
53 | [1613] MIELNICZEK , Grzegorz | JJfit Running Team | Karnet | |
54 | [1615] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | Karnet | |
55 | [1616] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | Karnet | |
56 | [1617] MIREK, Grzegorz | MOVE STUDIO | Karnet | |
57 | [1620] MOSZCZYŃSKI, Bartosz | GE HealthAhead | Karnet | |
58 | [1622] MYSZKA, Bartłomiej | Karnet | ||
59 | [1625] NIEDZIELSKI, Robert | ACAR TEAM/VEGE RUNNERS | Karnet | |
60 | [1626] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
61 | [1627] NOWACKI, Paweł | GoLenie | Karnet | |
62 | [1639] PIASECKI, Leszek | Karnet | ||
63 | [1642] PIÓRKOWSKI, Tomek | Biskupice Family Team | Karnet | |
64 | [1726] PYTEL, Miłosz | Triwise | Karnet | |
65 | [0] RAJCA, Robert | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | ||
66 | [1648] SALIK, Stanisław | Solne Miasto | Karnet | |
67 | [1649] SEKMAN, Tomasz | Karnet | ||
68 | [1653] SIWEK, Jacek | TriWise | Karnet | |
69 | [1660] SOLECKI, Krzysztof | Karnet | ||
70 | [1670] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
71 | [1671] SWAŁDEK, Konrad | Trailrun | Karnet | |
72 | [1672] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
73 | [1673] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | Karnet | |
74 | [1681] ŚMIGIELSKI, Piotr | Karnet | ||
75 | [1682] ŚWIDZIŃSKI, Tomasz | Vege Runners | Karnet | |
76 | [1685] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI | Karnet | |
77 | [1739] TOBABEN, Damian | Monar Kraków | Karnet | |
78 | [0] TOKARSKI, Rafał | |||
79 | [1687] TYLEK, Rafał | Karnet | ||
80 | [1688] URBANOWICZ, Andrzej | SportWise | Karnet | |
81 | [1696] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | Karnet | |
82 | [0] WIJAS, Mariusz | |||
83 | [0] WOŹNY, Paweł | LPP Team | ||
84 | [1706] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
85 | [0] ZAWALSKI, Paweł | Go Aptiv! | ||
86 | [1712] ZIĘBA, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
87 | [1713] ZIĘBA, Marcin | Poranny Patrol | Karnet | |
88 | [1718] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1521] BUCZEK, Jerzy | Karnet | ||
2 | [1535] DYWAN, Andrzej | Karnet | ||
3 | [1568] KIJANKA, Artur | Karnet | ||
4 | [0] KOEHLER, Krzysztof | |||
5 | [1598] ŁABUZIŃSKI, Sławomir | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
6 | [1602] MADEJ, Mirosław | Karnet | ||
7 | [1740] MOSZKOWICZ, Paweł | WKS Wawel | Karnet | |
8 | [1621] MUSZYŃSKI, Maciej | Koliber Team/MM Power | Karnet | |
9 | [1624] NAZIM, Adam | Runonline | Karnet | |
10 | [0] NOWAK, Marek | |||
11 | [1645] RADCZAK, Andrzej | Karnet | ||
12 | [1646] RYBCZYŃSKI, Przemysław | xyz | Karnet | |
13 | [1664] SPYRKA, Adam | Karnet | ||
14 | [0] SZPAK, Slawomir | |||
15 | [1678] SZPEYER, Sławomir | Karnet | ||
16 | [1684] TARNAWSKI, Jakub | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
17 | [1741] WĘGIEL, Bogdan | Karnet | ||
18 | [1711] ZIELIŃSKI, Rafał | Eskadra Kraków | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1537] DZIEŻOK, Bogdan | Trailrun | Karnet | |
2 | [1737] JABŁOŃSKI, Kazimierz | Sprinter Prądy | Karnet | |
3 | [1565] KAMIŃSKI, Krzysztof | Karnet | ||
4 | [1736] TOKARZ, Jerzy | BBL Kraków | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K11
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BIERNAT, Adela | Wisełka | ||
2 | [223] BISKUPSKA , Julia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [225] BŁYSKOSZ, Magdalena | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
4 | [0] BOJARSKA, Zuzanna | Eskadra Kraków | ||
5 | [228] BUDZIŃSKA, Julia | Karnet | ||
6 | [337] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | Karnet | |
7 | [231] DANIELAK, Hanna | Karnet | ||
8 | [0] DYMEK, Jagoda | UKS Lider Siercza | ||
9 | [243] GRUSZKA, Dominika | Niepołomice Biegają | Karnet | |
10 | [249] JANAS, Natalia | Karnet | ||
11 | [0] KASPRZYK, Alicja | " U JĘDRUSIA SP. Z O.O. " | ||
12 | [0] KASPRZYK, Natalia | |||
13 | [0] KASPRZYK, Natalia | |||
14 | [0] KASPRZYK, Natalia | " U JĘDRUSIA SP. Z O.O. " | ||
15 | [252] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
16 | [390] KRALKA, Sara | Karnet | ||
17 | [265] KRZYŻAN, Alina | Karnet | ||
18 | [271] KUŁACH, Joanna | Karnet | ||
19 | [273] KURTYCZ, Natalia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
20 | [274] LAMPARSKA, Maja | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
21 | [278] MICHNO, Marta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
22 | [350] MOSZKOWICZ, Anna | WKS Wawel | Karnet | |
23 | [349] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel | Karnet | |
24 | [283] NIESSNER , Pola | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
25 | [284] NOWAK, Michalina | SportWise | Karnet | |
26 | [285] OLEJNIK, Jaśmina | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
27 | [286] ORŁOWSKA, Nina | JJfit Running Team | Karnet | |
28 | [346] PAWŁOWSKA, Anna | Karnet | ||
29 | [293] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
30 | [297] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
31 | [302] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
32 | [351] SIEK, Barbara | WKS Wawel | Karnet | |
33 | [303] SŁOŃSKA , Antonina | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
34 | [7] WĄSIK, Maja | SportWise | Karnet | |
35 | [331] WYPYCH, Milena | 3TRITEAM | Karnet | |
36 | [377] ZAJĄC, Barbara | KS AZS AWF Kraków | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K16
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [361] DANIELAK, Alicja | Karnet | ||
2 | [233] DURAS, Magdalena | Karnet | ||
3 | [248] JANAS, Amelia | Karnet | ||
4 | [281] MORAWIEC, Weronika | Karnet | ||
5 | [291] POLEWKA, Aleksandra | UKS Kometa Gliwice | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [382] JANISZEWSKA, Olga | Go Aptiv! | Karnet | |
2 | [250] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | Karnet | |
3 | [344] JARZĄBEK, Magdalena | Monar Kraków | Karnet | |
4 | [263] KOTAŃSKA, Klaudia | Klub Biegacza AZS UEK | ||
5 | [267] KUC, Ewa | Karnet | ||
6 | [368] KWIATKOWSKA, Marta | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
7 | [0] SAROTA, Patrycja | |||
8 | [324] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
2 | [0] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | ||
3 | [226] BRZYSKA, Karolina | Brzyski Tri Team | Karnet | |
4 | [0] DZIUBAŃSKA, Izabela | |||
5 | [366] GALUBA, Monika | UKS Lider | Karnet | |
6 | [354] GAWIN, Agnieszka | BeFit24Team | Karnet | |
7 | [240] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
8 | [251] KASZOWSKA, Marta | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
9 | [260] KŁAPUT, Dorota | Karnet | ||
10 | [356] KOPERNIAK, Katarzyna | Karnet | ||
11 | [277] MĘŻYK, Aleksandra | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
12 | [348] PAWŁOWSKA, Ewelina | Karnet | ||
13 | [308] STASZEK , Anna | Karnet | ||
14 | [319] URBAŃSKA KULON, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
15 | [0] WIECH, Anna | #AdamCzerwińskiTeam |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BADURA, Magdalena | Biegam Gdzie Popadnie | ||
2 | [236] FILICIAK, Justyna | CAFFETTIERA | Karnet | |
3 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | ||
4 | [367] HAWRYSZKO, Basia | Karnet | ||
5 | [245] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
6 | [0] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | ||
7 | [256] KĘSEK, Anna | CSK Brzezie | Karnet | |
8 | [352] KOZUB, Dorota | BeFit24Team | ||
9 | [341] MAŁEK, Anna | Karnet | ||
10 | [0] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | ||
11 | [292] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
12 | [0] PRZĄDO-KUDAS, Małgorzata | JJfit Running Team | ||
13 | [296] PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
14 | [305] SOŁTYS, Alicja | Karnet | ||
15 | [0] SZEWCZUK, Sylwia | brak | ||
16 | [0] SZEWCZUK, Sylwia | brak | ||
17 | [309] ŚCIUBAK , Aneta | Skawina Biega | Karnet | |
18 | [312] TARNAWSKA, Katarzyna | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
19 | [318] TYLIBA, Magdalena | Jura TEAM | Karnet | |
20 | [328] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | Karnet | |
21 | [333] ZAJĄCZKOWSKA-ORŁOWSKA, Katarzyna | JJfit Running Team | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [246] JAKUBEK, Hanna | Skawina Biega | Karnet | |
2 | [306] SPIZAK, Elzbieta | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [325] WOŹNIAK, Barbara | Karnet | ||
2 | [0] ZABRZAŃSKA, Barbara |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|
Przyjazna Trójka / 3,7km - M11
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [222] BARTOS, Tymoteusz | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
2 | [227] BUBLIK, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [0] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | ||
4 | [235] FILICIAK, Antoni | CAFFETTIERA | Karnet | |
5 | [237] FIREK, Grzegorz | 2xWK | Karnet | |
6 | [244] GRZEGORCZYK, Borys | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
7 | [0] GZYL, Tomasz | brak | ||
8 | [253] KAWALA, Patryk | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
9 | [254] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | Karnet | |
10 | [340] KĘDZIOR, Kacper | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
11 | [339] KĘDZIOR, Krzysztof | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
12 | [257] KĘSEK, Bartek | CSK Brzezie | Karnet | |
13 | [259] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
14 | [338] KLIMEK, Mateusz | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
15 | [358] KOPERNIAK, Franciszek | Karnet | ||
16 | [357] KOPERNIAK, Mikołaj | Karnet | ||
17 | [266] KRZYŻAN, Stanisław | Karnet | ||
18 | [269] KUKUCZ-LEGIEŃ, Maksymilian | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
19 | [272] KUŁACH, Przemysław | Karnet | ||
20 | [0] MIGACZ, Jan | Trailrun | ||
21 | [280] MIZERA, Radosław | Karnet | ||
22 | [347] PAWŁOWSKI, Jakub | Karnet | ||
23 | [369] PESZT, Michał | SportWise | Karnet | |
24 | [287] PIASECKI, Aleksander | CAFFETTIERA | Karnet | |
25 | [288] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | Karnet | |
26 | [290] PISAREK, Kordian | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
27 | [295] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | Karnet | ||
28 | [353] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | Karnet | ||
29 | [299] RYBIŃSKI, Bartłomiej | RYBKA Runners Team Proszowice | Karnet | |
30 | [301] RYCHLIK, Patryk | Karnet | ||
31 | [388] SPOREK, Patryk | SKS KUSY KRAKÓW | Karnet | |
32 | [0] STASZEK , Igor | WKS WAWEL | ||
33 | [310] TARASIEWICZ, Franciszek | Forex Bad Boys | Karnet | |
34 | [314] TARNOWSKI , Przemysław | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
35 | [317] TYLIBA, Karol | Jura TEAM | Karnet | |
36 | [0] VOINALOVYCH, Yurii | SportWise | ||
37 | [321] WARNECKI, Filip | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
38 | [327] WÓJCIK , Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
39 | [329] WYPYCH, Hubert | 3TRITEAM | Karnet | |
40 | [332] ZADARNOWSKI, Marek | Karnet | ||
41 | [334] ŻESŁAWSKI , Jakub | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
42 | [335] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M16
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [268] KUCHARCZYK, Jakub | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
2 | [0] MUCHA, Michał | |||
3 | [372] SERATOWICZ, Krzysztof | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
4 | [313] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
5 | [323] WOJDYŁA, Dawid | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [238] GAJDA, Kamil | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
2 | [241] GÓRNISIEWICZ, Roland | JJfit Running Team | Karnet | |
3 | [385] KOZŁOWSKI, Jakub | Karnet | ||
4 | [0] KOŻUCH, Michał | ASICS Factory Outlet Kraków | ||
5 | [0] SOKOŁOWSKI, Marek | |||
6 | [0] SOKOŁOWSKI, Marek | |||
7 | [374] SOWA, Wojciech | Karnet | ||
8 | [343] SUŁKOWSKI, Rafał | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
9 | [0] WRONA, Daniel | #AdamCzerwińskiTeam |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [221] BAŁABAN, Bartłomiej | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
2 | [365] CYRKLER, Łukasz | Night Runners | Karnet | |
3 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
4 | [229] CZYŻ, Radosław | WKS WAWEL | Karnet | |
5 | [0] DUDA, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
6 | [355] KOPERNIAK, Łukasz | Karnet | ||
7 | [275] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR TEAM | Karnet | |
8 | [0] MACHLOWSKI, Łukasz | KKB Dystans Krakow | ||
9 | [370] PIWOWARCZYK, Dominik | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
10 | [294] PRZEWOŹNIK, Adam | Karnet | ||
11 | [298] ROMANOWSKI, Łukasz | Husaria Race Team | Karnet | |
12 | [0] SIERKA, Maciej | Poranny Patrol | ||
13 | [307] STASZEK, Łukasz | Karnet | ||
14 | [311] TARGOSZ, Michał Mateusz | Karnet | ||
15 | [320] WAŃCZYK, Łukasz | BeFit24Team | Karnet | |
16 | [322] WĄTROBA, Tomasz | Karnet | ||
17 | [0] WOŹNIAK, Radosław | |||
18 | [376] WRÓBEL, Paweł | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
2 | [0] BIERNAT, Jakub | Wisełka | ||
3 | [224] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Karnet | |
4 | [336] CZAPCZYŃSKI , Cezary | Niepołomice Biegają | Karnet | |
5 | [360] DĘBSKI, Dariusz | Karnet | ||
6 | [232] DUBIEL, Piotr | 2xWK | Karnet | |
7 | [234] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Karnet | |
8 | [0] DYMEK, Mirosław | UKS Lider Siercza | ||
9 | [342] DZIK , Władysław | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
10 | [239] GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
11 | [255] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | Karnet | |
12 | [258] KĘSEK, Maciej | CSK Brzezie | Karnet | |
13 | [0] MAKUSZEWSKI, Marcin | BeFit24Team | ||
14 | [279] MIGACZ, Jacek | Trailrun | Karnet | |
15 | [300] RYBIŃSKI, Grzegorz | RYBKA Runners Team Proszowice | Karnet | |
16 | [373] SERATOWICZ, Rafał | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
17 | [387] SPOREK, Łukasz | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | Karnet | |
18 | [315] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | Karnet | |
19 | [316] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | Karnet | |
20 | [326] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
21 | [330] WYPYCH, Marek | 3TRITEAM | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [242] GRABOWSKI , Jan | Skawina Biega | Karnet | |
2 | [247] JAMKA, Wiesław | Skawina Biega | Karnet | |
3 | [262] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze | Karnet | |
4 | [345] MISINIEC , Bogdan | Pszczółka Team | Karnet | |
5 | [304] SŁOŃSKI , Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
6 | [0] SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BOBA, Ryszard | Team Tata & Córka | ||
2 | [264] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
3 | [270] KULA, Tadeusz | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
4 | [276] MASŁYK, Jan | Karnet | ||
5 | [371] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [282] NAZIM, Tadeusz | Skawina Biega | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K16
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [507] BĄCZEK, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
2 | [11] BIEDERMAN, Adrianna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [5] GARBACIK, Maja | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
4 | [565] HRYC , Martyna | Karnet | ||
5 | [567] HUTSENKO , Yelyzaveta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
6 | [572] JANIK, Maja | Karnet | ||
7 | [752] KŁAPUT, Natalia | Karnet | ||
8 | [603] KURTYKA, Joanna | Karnet | ||
9 | [625] MAZUREK, Agnieszka | WKS Śląsk | Karnet | |
10 | [633] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
11 | [644] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
12 | [649] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
13 | [650] PUDEŁEK, Michalina | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
14 | [664] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
15 | [666] SŁOŃSKA, Zofia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
16 | [669] SOBEL, Natalia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
17 | [0] STEINKE, Wiktoria | |||
18 | [701] TOPÓR, Magdalena | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
19 | [717] WÓJCIK, Natalia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
20 | [719] WYPYCH, Urszula | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [509] BIELECKA, Ewa | Karnet | ||
2 | [511] BIERA, Agnieszka | Skawina Biega | Karnet | |
3 | [520] BUGAJ, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
4 | [761] BYRSKA, Sylwia | Karnet | ||
5 | [533] CIERLAK, Elżbieta | Brzyski Tri Team | Karnet | |
6 | [539] DROBNIAK, Weronika | Karnet | ||
7 | [543] DYLĄG, Marlena | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
8 | [564] HRUBY, Anna | KS AZS AWF Kraków | Karnet | |
9 | [580] KHVAINITSKAYA-KURUS , Katsiaryna | Karnet | ||
10 | [764] KORNOBIS, Monika | Go Aptiv! | Karnet | |
11 | [595] KOŹBIAŁ, Zuzanna | M-TEAM | Karnet | |
12 | [768] KUKUŁA, Karolina | Karnet | ||
13 | [612] LISTEK, Marta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
14 | [619] ŁUKASIK, Sylwia | BeFit24Team | Karnet | |
15 | [755] MARCHEWKA, Klaudia | zaMARCHWIście | Karnet | |
16 | [0] MARTIN, Aurelie | |||
17 | [770] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
18 | [634] OCIESA, Jagoda | Siostry Olsen | Karnet | |
19 | [780] PRADZIAD, Justyna | KS Murzasichle | Karnet | |
20 | [17] PRZYSTASZ, Magda | Niepołomice Biegają | Karnet | |
21 | [659] ROGOWSKA, Aleksandra | Siostry Olsen | Karnet | |
22 | [678] SURDEJ, Paulina | STG TARNÓW | Karnet | |
23 | [703] TWARDOWSKA, Kornelia | Karnet | ||
24 | [726] ZIELIŃSKA-GAMROT, Agata | BeFit24Team | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [503] BABIUCH, Magda | Skawina Biega | Karnet | |
2 | [510] BIEŃ, Katarzyna | Karnet | ||
3 | [513] BIŁOCHA, Ewa | Karnet | ||
4 | [518] BOROWSKA-ABDELJAOUED, Anna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
5 | [523] BUGAJSKA , Katarzyna | Karnet | ||
6 | [750] BUJOCZEK, Małgorzata | Karnet | ||
7 | [760] BURLIGA, Iwona | Czwartkowe Bieganie | Karnet | |
8 | [528] BYTOMSKA, Kamila | Karnet | ||
9 | [0] CZĄSTKIEWICZ, Alicja | Team Tata & Córka | ||
10 | [538] DOBISZEWKA, Ilona | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
11 | [540] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
12 | [553] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
13 | [561] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | Karnet | |
14 | [562] HEBDA, Michalina | Karnet | ||
15 | [566] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | Karnet | ||
16 | [763] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | Karnet | ||
17 | [576] KAPOŁKA, Agata | Skawina Biega | Karnet | |
18 | [594] KOZIOŁ, Agnieszka | Karnet | ||
19 | [611] LISIK, Justyna | Karnet | ||
20 | [0] LUDOWSKA, Dorota | |||
21 | [614] ŁABNO, Magdalena | Karnet | ||
22 | [769] MAGOCSY, Helena | Karnet | ||
23 | [754] MICHALEWSKA-DUDA, Daria | BeFit24Team | Karnet | |
24 | [639] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | Karnet | ||
25 | [20] PIĄTEK, Karolina | JJfit Running Team | Karnet | |
26 | [645] POŚNIK, Karolina | Karnet | ||
27 | [655] RAMOTOWSKA , Dominika | Karnet | ||
28 | [656] REJDYCH, Daria | Husaria Race Team | Karnet | |
29 | [660] RUKSZA, Angelina | Karnet | ||
30 | [661] SIEMIŃSKA, Natalia | Biegająca Mama | Karnet | |
31 | [668] SOBCZYK, Sabina | Husaria Race Team | Karnet | |
32 | [674] STĘPIEŃ-ZGLICZYŃSKA, Kasia | Karnet | ||
33 | [683] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
34 | [688] SZYMULA , Judyta | Skawina Biega | Karnet | |
35 | [690] ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA, Anna | Karnet | ||
36 | [696] TARNAWSKA, Anna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
37 | [700] TOCHOWICZ , Barbara | Karnet | ||
38 | [708] WILK, Wioleta | Active Jura | Karnet | |
39 | [712] WOJTOWICZ, Magda | Trailrun | Karnet | |
40 | [0] WOŹNICZKA, Kamila | Skawina Biega | ||
41 | [721] ZAJĄC, Honorata | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
42 | [723] ZAJĄC , Ilona | Skawina Biega | Karnet | |
43 | [725] ZDEB, Agnieszka | Active Jura | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [501] ATROSZCZYK, Aleksandra | Karnet | ||
2 | [502] ATROSZCZYK, Aleksandra | Karnet | ||
3 | [779] BISZTYGA, Sabina | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
4 | [516] BOBROWSKA, Maria | Karnet | ||
5 | [782] BOROWIEC, Joanna | Night Runner Kraków | Karnet | |
6 | [522] BUGAJSKA, Monika | Karnet | ||
7 | [526] BURDA, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
8 | [0] BYDOŃ, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | ||
9 | [0] CAŁA, Balbina | Chciałem se pobiegać | ||
10 | [536] CIEŚLAK-SAWICKA, Katarzyna | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
11 | [0] CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata | #AdamCzerwińskiTeam | ||
12 | [735] CZAPCZYŃSKA , Małgorzata | Niepołomice Biegają | Karnet | |
13 | [545] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | Karnet | |
14 | [546] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
15 | [550] GAPYS, Jolanta | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
16 | [0] GARSTECKA, Joanna | Skawina Biega | ||
17 | [762] GĄSIENICA-ROJ, Anna | KS Murzasichle | Karnet | |
18 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | ||
19 | [0] HOPEK, Elżbieta | ULTRAMARYNA | ||
20 | [570] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata | Karnet | ||
21 | [0] JANOWSKA, Katarzyna | |||
22 | [0] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | ||
23 | [575] KAJNIAK, Beata | Skawina Biega | Karnet | |
24 | [745] KARCZEWSKA , Renata | Skawina Biega | Karnet | |
25 | [584] KINDLER, Agata | Karnet | ||
26 | [591] KOWALCZYK, Joanna | Karnet | ||
27 | [602] KUKLA, Katarzyna | Karnet | ||
28 | [0] KUZA, Bozena | |||
29 | [618] ŁUKASIAK, Izabela | Karnet | ||
30 | [630] NIZIURSKA , Marzanna | Husaria Race Team | Karnet | |
31 | [636] ORLIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Karnet | |
32 | [746] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
33 | [662] SIKORA, Ewa | Karnet | ||
34 | [0] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja | Anywhere Bike Team | ||
35 | [671] SPISS, Maria | Karnet | ||
36 | [673] STEINKE, Dominika | Karnet | ||
37 | [676] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta | Skawina Biega | Karnet | |
38 | [689] ŚLIWA, Anna | Skawina Biega | Karnet | |
39 | [706] WAXMANN-LEWANDOWSKA, Judyta | Happy TRI Friends | Karnet | |
40 | [710] WOJCIECHOWSKA, Małgosia | PlaceToTri | Karnet | |
41 | [718] WYPYCH, Agnieszka | Karnet | ||
42 | [775] ZAWADA, Magdalena | JJfit Running Team | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [504] BARAN, Beata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
2 | [521] BUGAJ, Teresa | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [652] PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy | Karnet | |
4 | [751] TROJAN, Anna | Husaria Race Team | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [753] STOCHEL, Teresa | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M16
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [525] BUŁAWA, Filip | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
2 | [527] BYRCZEK, Jan | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
3 | [783] DYNGOSZ, Szymon | Karnet | ||
4 | [0] GAWOR, Olaf | Anywhere Bike Team | ||
5 | [583] KIJAK, Jakub | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
6 | [747] KLIMECKI , Krystian | KS Murzasichle | Karnet | |
7 | [586] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
8 | [765] KOWALCZYK, Rafał | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
9 | [766] KRZYSZTYŃSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
10 | [599] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
11 | [736] LACHOWICZ, Kuba | Karnet | ||
12 | [640] PASIEKA, Antoni | Karnet | ||
13 | [772] PASIŃSKI, Kacper | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
14 | [773] PŁAZA, Fabian | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
15 | [647] PÓŁTORAK, Aleksander | Karnet | ||
16 | [648] PUDEŁEK, Błażej | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
17 | [693] TALAGA, Patryk | Skawina Biega | Karnet | |
18 | [697] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
19 | [702] TOWAREK, Michał | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
20 | [730] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BEDNARZ, Adam | |||
2 | [12] BIEDERMAN, Marcin | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [517] BODURKA, Tomasz | Decathlon Zakopianka | Karnet | |
4 | [9] BOROŃ, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | Karnet | |
5 | [758] BOROWSKI, Krzysztof | Karnet | ||
6 | [524] BUJAS, Dominik | Karnet | ||
7 | [532] CHYLIŃŚKI, Mateusz | Kraków Athletocs Team | Karnet | |
8 | [535] CIERLAK, Przemysław | Brzyski Tri Team | Karnet | |
9 | [579] KASPERCZYK, Michał | Brzyski Tri Team | Karnet | |
10 | [605] KUTYBA, Marek | Karnet | ||
11 | [756] MIROCHA, Mateusz | Karnet | ||
12 | [781] PRADZIAD, Andrzej | KS Murzasichle | Karnet | |
13 | [21] RZEŃCA, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź / Decathlon Zakopianka | Karnet | |
14 | [663] SIKORA, Paweł | Karnet | ||
15 | [677] SUŁEK, Adam | Karnet | ||
16 | [724] ZAWARTKA, Konrad | Karnet | ||
17 | [727] ZIĘBA, Kuba | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [505] BARAŃSKI, Jakub | Tapczan | Karnet | |
2 | [506] BARGIEŁ, Marcin | Go Aptiv! | Karnet | |
3 | [757] BICZEWSKI, Arkadiusz | KSPO Dentinea 1A | Karnet | |
4 | [512] BIERNAT, Bartłomiej | Karnet | ||
5 | [519] BUDZIŃSKI, Dawid | Karnet | ||
6 | [742] BURLIGA, Jerzy | Czwartkowe Bieganie | Karnet | |
7 | [529] CABAJ, Łukasz | Karnet | ||
8 | [534] CIERLAK, Mikołaj | Brzyski Tri Team | Karnet | |
9 | [732] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
10 | [537] CZARNECKI, Piotr | ZAJEDZ RAKA | Karnet | |
11 | [541] DUDZIAK, Tomasz | POLAR TEAM | Karnet | |
12 | [548] FILICIAK, Michał | CAFFETTIERA | Karnet | |
13 | [552] GARUS, Konrad | Karnet | ||
14 | [555] GOGOLA, Mariusz | Karnet | ||
15 | [556] GOLL, Michał | Karnet | ||
16 | [557] GÓRKA, Marcin | Husaria Race Team | Karnet | |
17 | [558] GÓRKA, Piotr | JJfit Running Team | Karnet | |
18 | [559] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
19 | [568] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
20 | [569] INDYKA, Michał | 11MBOT | Karnet | |
21 | [0] JANIK, Krzysztof | runinngperformance.pl | ||
22 | [0] JESIOLOWSKI, Michal | CAFFETTIERA | ||
23 | [573] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
24 | [574] KACZMAREK, Tomasz | Niepłomice Biegają | Karnet | |
25 | [577] KAPUTA, Piotr | Karnet | ||
26 | [578] KASPERCZYK, Maciej | Karnet | ||
27 | [0] KICA, Daniel | #AdamCzerwińskiTeam | ||
28 | [585] KLUSEK, Mateusz | Skep Biegacza Kraków | Karnet | |
29 | [588] KORNAŚ, Andrzej | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
30 | [596] KRÓL, Michał | Karnet | ||
31 | [737] KUFEL, Paweł | Karnet | ||
32 | [600] KUKLA, Daniel | Karnet | ||
33 | [604] KURUS, Tomasz | KA_TO | Karnet | |
34 | [606] KWIATKOWSKI, Jakub | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
35 | [609] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM | Karnet | |
36 | [613] LISTOPAD, Marcin | WKURW_TEAM | Karnet | |
37 | [0] LUDOWSKI, Paweł | |||
38 | [616] ŁASKAWSKI, Michał | BeFit24Team | Karnet | |
39 | [0] MACHLOWSKI, Łukasz | KKB Dystans Krakow | ||
40 | [622] MAJDA, Piotr | Bacówka Biały Jeleń | Karnet | |
41 | [624] MARKOWICZ, Szymon | Karnet | ||
42 | [629] MÜLLER, Rafał | BeFit24Team | Karnet | |
43 | [631] NOWORYTA, Bartłomiej | TechnipFMC | Karnet | |
44 | [635] OLESIAK, Tomasz | Karnet | ||
45 | [637] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
46 | [638] OŻÓG, Mirosław | Skawina Biega | Karnet | |
47 | [641] PIASECKI, Paweł | CAFFETTIERA | Karnet | |
48 | [642] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
49 | [646] POTASIEWICZ, Paweł | Karnet | ||
50 | [654] RAKOWSKI, Paweł | Karnet | ||
51 | [657] REJDYCH, Tomasz | Husaria Race Team | Karnet | |
52 | [658] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
53 | [0] SAŁACH, Krzysztof | Decathlon Zakopianka | ||
54 | [0] SIESTRUNCK, Gaspard | |||
55 | [667] SMEREKA, Krzysztof | Vaillant | Karnet | |
56 | [675] STYRNA, Janusz | MOVIGO Akademia Ruchu | Karnet | |
57 | [679] SURMACZ, Tomasz | Karnet | ||
58 | [680] SWIECH, Marcin | Elmo | Karnet | |
59 | [785] SZAREK, Miłosz | KW Kraków | Karnet | |
60 | [787] SZPOTON , Artur | Karnet | ||
61 | [686] SZYDŁOWSKI, Bartek | Skawina Biega | Karnet | |
62 | [687] SZYMAŃSKI, Krzysztof | BeFit24Team | Karnet | |
63 | [734] ŚWIDNIEWICZ, Paweł | AKB CRACOVIA | Karnet | |
64 | [692] ŚWIERAD, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | Karnet | |
65 | [695] TARGOSZ, Michał Mateusz | Karnet | ||
66 | [698] TEKIELI, Mariusz | Karnet | ||
67 | [707] WĄTROBA, Tomasz | Karnet | ||
68 | [774] WIATRAK, Lukasz | Medius | Karnet | |
69 | [716] WÓJCIK, Mateusz | Skawina Biega | Karnet | |
70 | [720] ZAJĄC, Bartosz | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
71 | [0] ZIMOŃ, Michał | |||
72 | [728] ZUBALSKI, Artur | Ring Kraków | Karnet | |
73 | [0] ŻUCHOWICZ, Wojciech |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BADURA, Sławomir | Biegam Gdzie Popadnie | ||
2 | [0] BALAWENDER, Bartosz | |||
3 | [784] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
4 | [508] BIEDERMAN, Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
5 | [0] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | ||
6 | [0] BIERNAT, Jakub | Wisełka | ||
7 | [778] BISKUPSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
8 | [514] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Karnet | |
9 | [0] BZOWSKI, Michał | Trailrun | ||
10 | [531] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | Karnet | |
11 | [542] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Karnet | |
12 | [544] DYNGOSZ, Krzysztof | FedEx | Karnet | |
13 | [743] GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | Karnet | |
14 | [551] GAPYS, Robert | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
15 | [0] GIRGUŚ, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | ||
16 | [560] GRYGIEL, Marek | Trailrun | Karnet | |
17 | [563] HERDA, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
18 | [0] HOPEK, Tomasz | ULTRAMARYNA | ||
19 | [581] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
20 | [582] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
21 | [589] KOŚCIELNY, Artur | Skawina Biega | Karnet | |
22 | [590] KOŚCIELNY, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
23 | [597] KRZYZANOWSKI, Tomasz | Karnet | ||
24 | [598] KUCHARSKI, Maciej | Karnet | ||
25 | [601] KUKLA, Grzegorz | 1.RODN / Koliber TEAM | Karnet | |
26 | [608] LEWANDOWSKI, Marcin | Happy TRI Friends | Karnet | |
27 | [777] LISOWSKI, Paweł | Karnet | ||
28 | [615] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl | Karnet | |
29 | [617] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | Karnet | ||
30 | [621] MACINA, Dariusz | Karnet | ||
31 | [623] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
32 | [739] MAŁEK, Leszek | Karnet | ||
33 | [626] MICHALCZAK, Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
34 | [627] MIGACZ, Jacek | Trailrun | Karnet | |
35 | [628] MIKUŁA, Grzegorz | Karnet | ||
36 | [741] OLEJNIK, Maciej | wkurw_team | Karnet | |
37 | [643] PIENIĄŻEK, Mariusz | PRC | Karnet | |
38 | [651] PUDEŁEK, Paweł | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
39 | [665] SKORUPA, Mariusz | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
40 | [0] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | ||
41 | [670] SOWA, Grzegorz | ITMBW Kraków | Karnet | |
42 | [681] SZAJEWSKI, Arkadiusz | Karnet | ||
43 | [682] SZKODZIŃSKI, Tomasz | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
44 | [684] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
45 | [685] SZOPA, Krzysztof | ZELCZYNA TEAM | Karnet | |
46 | [691] ŚWIĄTKIEWICZ , Łukasz | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
47 | [699] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | Karnet | |
48 | [704] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | Karnet | |
49 | [705] URYGA, Sławek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
50 | [744] WĄSIKOWSKI, Marcin | Karnet | ||
51 | [711] WOJCIECHOWSKI, Marcin | PlaceToTri | Karnet | |
52 | [713] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega | Karnet | |
53 | [714] WOŹNIAK, Sławomir | Karnet | ||
54 | [715] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
55 | [722] ZAJĄC, Piotr | Bieniasz Bike Ekipa z Tarnowa | Karnet | |
56 | [738] ZĄBCZYK, Jakub | Karnet | ||
57 | [776] ZNAJ, Artur | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [515] BOBAK, Bogdan | Skawina Biega | Karnet | |
2 | [549] FORYSTEK, Józef | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [554] GEDL, Przemysław | Karnet | ||
4 | [571] JAMROZIK, Krzysiek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
5 | [733] KĘDZIOR, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl | Karnet | |
6 | [592] KOWALCZYK, Kazimierz | KS Murzasichle | Karnet | |
7 | [0] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | ||
8 | [607] LATAŁA, Jarosław | BBL Kraków | Karnet | |
9 | [610] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
10 | [620] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
11 | [0] MARCINEK, Wojciech | Trailrun | ||
12 | [771] NAPRUSZEWSKI, Jacek | NO CLUB team | Karnet | |
13 | [731] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
14 | [0] OPRYSZEK, Bogusław | ITMBW Kraków | ||
15 | [748] PAWŁOWSKI, Janusz | Karnet | ||
16 | [653] RACHWAŁ , Jacek | Karnet | ||
17 | [672] STANEK, Rafał | Zabierzów biega | Karnet | |
18 | [709] WIŚNIOWSKI, Mirosław Wiśniowski | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Karnet | |
19 | [0] ZWONEK, Piotr | eXrowerowanie.pl Kraków | ||
20 | [729] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BODURKA, Zbigniew | |||
2 | [530] CEKIERA, Antoni | Karnet | ||
3 | [749] FAJTO, Maciej | KS Murzasichle | Karnet | |
4 | [547] FEDIRKO, Tadeusz | Karnet | ||
5 | [593] KOWALCZYK, Tadeusz | Karnet | ||
6 | [632] NOWOTNY, Marian | Karnet | ||
7 | [740] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [587] KORDOS, Jan | KKB Dystans Krakow | Karnet |
Nordic Walking / NW - K
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | ||
2 | [201] CELEJ-KOBALCZYK, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
3 | [362] DURAS , Izabela | Karnet | ||
4 | [0] FILAR, Estera | brak | ||
5 | [0] GRATKA, Beata | LUX TORPEDA Małopolska | ||
6 | [203] JANICKA, Barbara | Poranny Patrol | Karnet | |
7 | [0] KORDOWSKA, Bogusława | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | ||
8 | [207] KUCHARSKA, Katarzyna | Karnet | ||
9 | [208] KUKUCZ-LEGIEŃ, Małgorzata | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
10 | [0] KULAK, Olga | |||
11 | [0] KWIECIEŃ, Justyna | #AdamCzerwińskiTeam | ||
12 | [209] LIMANOWSKA-PIASECKA, Justyna | CAFFETTIERA | Karnet | |
13 | [212] MARCHEWKA, Maria | Karnet | ||
14 | [214] NATORSKA, Beata | Karnet | ||
15 | [215] OLESIAK, Katarzyna | Karnet | ||
16 | [0] PANOCHA, Joanna | #AdamCzerwińskiTeam | ||
17 | [217] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | Karnet | ||
18 | [0] PIECHOWSKA , Anna | |||
19 | [384] PIECHOWSKA, Anna | Karnet | ||
20 | [386] PIOTRAK , Beata | Karnet | ||
21 | [471] TURCHAN, Agnieszka | Karnet | ||
22 | [220] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
23 | [363] WALCZYK, Iwona | Karnet | ||
24 | [0] WŁODARCZYK-GÓRAK, Iwona | #AdamCzerwińskiTeam | ||
25 | [364] ZAWADA, Julia | JJfit Running Team | Karnet | |
26 | [0] ZNAMIROWSKA, Magdalena | brak |
Nordic Walking / NW - M
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | ||
2 | [202] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
3 | [0] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | ||
4 | [0] GRATKA, Mirosław | Lux Torpeda Małopolska | ||
5 | [204] JANICKI, Ryszard | Poranny Patrol | Karnet | |
6 | [205] KARŁOWSKI, Wojciech | Karnet | ||
7 | [206] KRAWCZYK, Jacek | Karnet | ||
8 | [210] MALINOWSKI, Paweł | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
9 | [211] MARCHEWKA, Krzysztof | Karnet | ||
10 | [0] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | ||
11 | [213] MAZUR, Maciej | Woodward Runners | Karnet | |
12 | [216] ORDZOWIAŁY, Piotr | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
13 | [218] PIĄTY, Józef | Skalskie Asy | Karnet | |
14 | [219] POZNAŃSKI, Jakub | Karnet | ||
15 | [359] TYCZEWSKI, Jacek | LuxTorpeda Malopolska | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1501] ADAMUS, Jakub | Karnet | ||
2 | [1502] ANDRZEJCZYK, Adrian | Karnet | ||
3 | [1503] ARCHAMOWICZ, Krzysztof | Karnet | ||
4 | [501] ATROSZCZYK, Aleksandra | Karnet | ||
5 | [502] ATROSZCZYK, Aleksandra | Karnet | ||
6 | [904] BAJDAK, Łukasz | Karnet | ||
7 | [1754] BAJOREK, Lidia | Karnet | ||
8 | [0] BALAWENDER, Bartosz | |||
9 | [905] BALUTA-MAŁECKA, Edyta | Karnet | ||
10 | [1367] BARAN, Szymon | Karnet | ||
11 | [907] BARANSKA, Anna | Karnet | ||
12 | [1506] BARTKOWIAK, Grzegorz | Karnet | ||
13 | [910] BARZYK, Karol | Karnet | ||
14 | [0] BEDNARZ, Adam | |||
15 | [1511] BEŁZ, Tomasz | Karnet | ||
16 | [509] BIELECKA, Ewa | Karnet | ||
17 | [510] BIEŃ, Katarzyna | Karnet | ||
18 | [512] BIERNAT, Bartłomiej | Karnet | ||
19 | [1515] BIES, Grzegorz | Karnet | ||
20 | [513] BIŁOCHA, Ewa | Karnet | ||
21 | [0] BLACHE, Cyrille | |||
22 | [913] BLADY, Bogdan | Karnet | ||
23 | [516] BOBROWSKA, Maria | Karnet | ||
24 | [0] BODURKA, Zbigniew | |||
25 | [1517] BORCZYŃSKI, Michał | Karnet | ||
26 | [917] BOROWSKA, Julia | Karnet | ||
27 | [758] BOROWSKI, Krzysztof | Karnet | ||
28 | [1519] BORYCKI, Mirosław | Karnet | ||
29 | [1520] BOYCE, Aidan Boyce | Karnet | ||
30 | [138] BOYCE, Malachy | Karnet | ||
31 | [0] BROŻEK, Łukasz | |||
32 | [1521] BUCZEK, Jerzy | Karnet | ||
33 | [228] BUDZIŃSKA, Julia | Karnet | ||
34 | [519] BUDZIŃSKI, Dawid | Karnet | ||
35 | [921] BUDZIŃSKI, Maciej | Karnet | ||
36 | [523] BUGAJSKA , Katarzyna | Karnet | ||
37 | [522] BUGAJSKA, Monika | Karnet | ||
38 | [524] BUJAS, Dominik | Karnet | ||
39 | [1742] BUJOCZEK, Leszek | Karnet | ||
40 | [750] BUJOCZEK, Małgorzata | Karnet | ||
41 | [924] BULIŃSKA, Justyna | Karnet | ||
42 | [761] BYRSKA, Sylwia | Karnet | ||
43 | [528] BYTOMSKA, Kamila | Karnet | ||
44 | [926] BZDAK, Bartosz | Karnet | ||
45 | [529] CABAJ, Łukasz | Karnet | ||
46 | [1526] CEBERAK, Bartosz | Karnet | ||
47 | [0] CEBULA, Leszek | |||
48 | [530] CEKIERA, Antoni | Karnet | ||
49 | [1310] CHLUPKA, Ireneusz | Karnet | ||
50 | [930] CIEŚLA, Magda | Karnet | ||
51 | [931] CIEŚLIK, Sebastian | Karnet | ||
52 | [5062] CIUPIŃSKI, Jakub | Karnet | ||
53 | [0] CUDEK, Iwo | |||
54 | [0] CUDEK, Leon | |||
55 | [1531] CWIKLA, Pawel | Karnet | ||
56 | [1323] CZARNECKI, Piotr | Karnet | ||
57 | [1532] CZELNY, Zbigniew | Karnet | ||
58 | [1534] CZYŻ, Piotr | Karnet | ||
59 | [936] CZYŻOWICZ , Michał | Karnet | ||
60 | [361] DANIELAK, Alicja | Karnet | ||
61 | [231] DANIELAK, Hanna | Karnet | ||
62 | [0] DARIUSZ, Kułynycz | |||
63 | [360] DĘBSKI, Dariusz | Karnet | ||
64 | [937] DIKOLENKO, Agnieszka | Karnet | ||
65 | [539] DROBNIAK, Weronika | Karnet | ||
66 | [942] DROZDZOWSKI, Konrad | Karnet | ||
67 | [0] DRZYZGA, Maksymilian | |||
68 | [0] DRZYZGA, Miłosz | |||
69 | [944] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | Karnet | ||
70 | [946] DURAS, Andrzej | Karnet | ||
71 | [362] DURAS , Izabela | Karnet | ||
72 | [233] DURAS, Magdalena | Karnet | ||
73 | [947] DURLAK, Błażej | Karnet | ||
74 | [783] DYNGOSZ, Szymon | Karnet | ||
75 | [949] DYREK, Marcin | Karnet | ||
76 | [950] DYREK, Marcin | Karnet | ||
77 | [1535] DYWAN, Andrzej | Karnet | ||
78 | [953] DZIAŁO, Tomasz | Karnet | ||
79 | [954] DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna | Karnet | ||
80 | [955] DZIECIUCHOWICZ, Michał | Karnet | ||
81 | [956] DZIEDZIC, Joanna | Karnet | ||
82 | [0] DZIUBAŃSKA, Izabela | |||
83 | [547] FEDIRKO, Tadeusz | Karnet | ||
84 | [958] FEREK, Maciej | Karnet | ||
85 | [959] FILIPEK, Daniel | Karnet | ||
86 | [963] FOLTA, Katarzyna | Karnet | ||
87 | [1309] FRANCZAK, Katarzyna | Karnet | ||
88 | [1302] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna | Karnet | ||
89 | [0] GAJEK, Paweł | |||
90 | [1540] GALEWICZ, Katarzyna | Karnet | ||
91 | [109] GARUS, Gabriela | Karnet | ||
92 | [552] GARUS, Konrad | Karnet | ||
93 | [969] GAWENDA, Katarzyna | Karnet | ||
94 | [1542] GAWIN, Marek | Karnet | ||
95 | [1543] GAWLIK, Adrian | Karnet | ||
96 | [554] GEDL, Przemysław | Karnet | ||
97 | [972] GEDLICZKA, Tymoteusz | Karnet | ||
98 | [1544] GĘBALA, Piotr | Karnet | ||
99 | [1747] GIL, Jacek | Karnet | ||
100 | [1546] GIŻA, Grzegorz | Karnet | ||
101 | [974] GLINSKA, Aleksandra | Karnet | ||
102 | [976] GNIEWEK, Julia | Karnet | ||
103 | [555] GOGOLA, Mariusz | Karnet | ||
104 | [556] GOLL, Michał | Karnet | ||
105 | [0] GÓRNIAK, Małgorzata | |||
106 | [981] GRACZYK, Roman | Karnet | ||
107 | [983] GRUDNIAK, Tomasz | Karnet | ||
108 | [1551] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | Karnet | ||
109 | [984] GRUSZKA, Karol | Karnet | ||
110 | [1321] GRZYWA, Grzegorz | Karnet | ||
111 | [367] HAWRYSZKO, Basia | Karnet | ||
112 | [0] HEBDA, Adrian | |||
113 | [562] HEBDA, Michalina | Karnet | ||
114 | [990] HODANA, Tomasz | Karnet | ||
115 | [991] HORODECKI, Łukasz | Karnet | ||
116 | [565] HRYC , Martyna | Karnet | ||
117 | [566] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | Karnet | ||
118 | [1555] HYŻY, Piotr | Karnet | ||
119 | [1748] IDZIOR1993, Tomasz | Karnet | ||
120 | [992] IGNATOWICZ, Dawid | Karnet | ||
121 | [110] INDYKA, Jan | Karnet | ||
122 | [1556] IRIONDO FADRIQUE, Ricardo | Karnet | ||
123 | [570] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata | Karnet | ||
124 | [1314] JAKUBIŃSKI, Jakub | Karnet | ||
125 | [248] JANAS, Amelia | Karnet | ||
126 | [249] JANAS, Natalia | Karnet | ||
127 | [996] JANIAK, Mariusz | Karnet | ||
128 | [572] JANIK, Maja | Karnet | ||
129 | [0] JANOWSKA, Katarzyna | |||
130 | [1560] JARACZEWSKI, Piotr | Karnet | ||
131 | [763] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | Karnet | ||
132 | [0] JENERALSKI, Miłosz | |||
133 | [1004] JURAS, Ewa | Karnet | ||
134 | [1005] KACZMARCZYK, Marta | Karnet | ||
135 | [1008] KACZOR, Pawel | Karnet | ||
136 | [1009] KAIM, Antoni | Karnet | ||
137 | [1010] KALETA, Magdalena | Karnet | ||
138 | [1011] KALICKI, Daniel | Karnet | ||
139 | [1563] KALITA, Damian | Karnet | ||
140 | [1564] KALITA, Nikodem | Karnet | ||
141 | [1012] KAMIŃSKA, Halina | Karnet | ||
142 | [1325] KAMIŃSKA, Karolina | Karnet | ||
143 | [0] KAMIŃSKI, Janusz | |||
144 | [1565] KAMIŃSKI, Krzysztof | Karnet | ||
145 | [1289] KANIA, Robert | Karnet | ||
146 | [577] KAPUTA, Piotr | Karnet | ||
147 | [1014] KARBOWSKA, Beata | Karnet | ||
148 | [205] KARŁOWSKI, Wojciech | Karnet | ||
149 | [1015] KAROLAK , Magdalena | Karnet | ||
150 | [1566] KARPISZ, Zbigniew | Karnet | ||
151 | [578] KASPERCZYK, Maciej | Karnet | ||
152 | [0] KASPRZYK, Natalia | |||
153 | [0] KASPRZYK, Natalia | |||
154 | [580] KHVAINITSKAYA-KURUS , Katsiaryna | Karnet | ||
155 | [1567] KIEŁTYKA, Piotr | Karnet | ||
156 | [1568] KIJANKA, Artur | Karnet | ||
157 | [584] KINDLER, Agata | Karnet | ||
158 | [1020] KINDLER, Bartlomiej | Karnet | ||
159 | [1023] KITKA, Mateusz | Karnet | ||
160 | [1024] KLĘSK, Krzysztof | Karnet | ||
161 | [1026] KLIMEK, Marek | Karnet | ||
162 | [260] KŁAPUT, Dorota | Karnet | ||
163 | [752] KŁAPUT, Natalia | Karnet | ||
164 | [1569] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka | Karnet | ||
165 | [4] KOCZWARA, Tomasz | Karnet | ||
166 | [0] KOEHLER, Krzysztof | |||
167 | [1028] KOŁODZIEJ, Ewelina | Karnet | ||
168 | [1029] KOMISARCZUK, Arkadiusz | Karnet | ||
169 | [1030] KONS, Katarzyna | Karnet | ||
170 | [1574] KOPACZ, Piotr | Karnet | ||
171 | [358] KOPERNIAK, Franciszek | Karnet | ||
172 | [356] KOPERNIAK, Katarzyna | Karnet | ||
173 | [355] KOPERNIAK, Łukasz | Karnet | ||
174 | [357] KOPERNIAK, Mikołaj | Karnet | ||
175 | [1285] KOPIEĆ, Rafał | Karnet | ||
176 | [1034] KOPTA, Jerzy | Karnet | ||
177 | [1036] KOSMALA, Przemek | Karnet | ||
178 | [1037] KOSOŃ, Krzysztof | Karnet | ||
179 | [1577] KOSTORZ, Konrad | Karnet | ||
180 | [0] KOŚCIELNIAK, Kacper | |||
181 | [591] KOWALCZYK, Joanna | Karnet | ||
182 | [593] KOWALCZYK, Tadeusz | Karnet | ||
183 | [0] KOWALIK, Jan | |||
184 | [594] KOZIOŁ, Agnieszka | Karnet | ||
185 | [1046] KOZIOŁ, Przemysław | Karnet | ||
186 | [385] KOZŁOWSKI, Jakub | Karnet | ||
187 | [390] KRALKA, Sara | Karnet | ||
188 | [1047] KRAS, Rafał | Karnet | ||
189 | [206] KRAWCZYK, Jacek | Karnet | ||
190 | [1581] KRAWCZYK, Jakub | Karnet | ||
191 | [0] KROWICKA, Agnieszka | |||
192 | [1303] KRÓL, Dariusz | Karnet | ||
193 | [596] KRÓL, Michał | Karnet | ||
194 | [1048] KRÓL, Tomasz | Karnet | ||
195 | [1053] KRZYSZTOFIK, Wojciech | Karnet | ||
196 | [597] KRZYZANOWSKI, Tomasz | Karnet | ||
197 | [265] KRZYŻAN, Alina | Karnet | ||
198 | [146] KRZYŻAN, Jan | Karnet | ||
199 | [266] KRZYŻAN, Stanisław | Karnet | ||
200 | [1055] KRZYŻAŃSKA, Magda | Karnet | ||
201 | [1056] KUBIESA, Jakub | Karnet | ||
202 | [1057] KUBIESA, Patrycja | Karnet | ||
203 | [1311] KUBIK, Filip | Karnet | ||
204 | [267] KUC, Ewa | Karnet | ||
205 | [207] KUCHARSKA, Katarzyna | Karnet | ||
206 | [598] KUCHARSKI, Maciej | Karnet | ||
207 | [737] KUFEL, Paweł | Karnet | ||
208 | [600] KUKLA, Daniel | Karnet | ||
209 | [602] KUKLA, Katarzyna | Karnet | ||
210 | [768] KUKUŁA, Karolina | Karnet | ||
211 | [0] KULAK, Olga | |||
212 | [271] KUŁACH, Joanna | Karnet | ||
213 | [272] KUŁACH, Przemysław | Karnet | ||
214 | [1065] KUNAT, Tomasz | Karnet | ||
215 | [1067] KUNZ, Tomasz | Karnet | ||
216 | [1068] KUREK, Jan | Karnet | ||
217 | [603] KURTYKA, Joanna | Karnet | ||
218 | [0] KUŚ, Małgorzata | |||
219 | [0] KUŚ, Małgorzata | |||
220 | [605] KUTYBA, Marek | Karnet | ||
221 | [0] KUZA, Amelia | |||
222 | [0] KUZA, Bozena | |||
223 | [0] KUZA, Łukasz | |||
224 | [1072] KUZICKI, Artur | Karnet | ||
225 | [1073] KWIATKOWSKI, Michael | Karnet | ||
226 | [736] LACHOWICZ, Kuba | Karnet | ||
227 | [1723] LACHOWICZ, Przemysław | Karnet | ||
228 | [1591] LADRA, Ryszard | Karnet | ||
229 | [1075] LASOTA, Marek | Karnet | ||
230 | [1336] LEISZNER , Izabela | Karnet | ||
231 | [1076] LELEK, Grzegorz | Karnet | ||
232 | [118] LESIAK, Jonasz | Karnet | ||
233 | [0] LISIEWICZ , Natan | |||
234 | [611] LISIK, Justyna | Karnet | ||
235 | [777] LISOWSKI, Paweł | Karnet | ||
236 | [0] LUDOWSKA, Dorota | |||
237 | [0] LUDOWSKI, Paweł | |||
238 | [614] ŁABNO, Magdalena | Karnet | ||
239 | [617] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | Karnet | ||
240 | [618] ŁUKASIAK, Izabela | Karnet | ||
241 | [0] ŁUKASIK, Damian | |||
242 | [1087] MACIASZ, Sylwia | Karnet | ||
243 | [1601] MACIĄG, Grzegorz | Karnet | ||
244 | [1088] MACIEJAS, Daniel | Karnet | ||
245 | [621] MACINA, Dariusz | Karnet | ||
246 | [1089] MACIOŁ, Mikołaj | Karnet | ||
247 | [1602] MADEJ, Mirosław | Karnet | ||
248 | [1090] MADETKO, Arkadiusz | Karnet | ||
249 | [1603] MADUSIOK, Dominik | Karnet | ||
250 | [769] MAGOCSY, Helena | Karnet | ||
251 | [1605] MAJDAŃSKI, Paweł | Karnet | ||
252 | [1751] MAJNUSZ, Tomasz | Karnet | ||
253 | [0] MAKUCH, Igor | |||
254 | [1092] MAŁACHOWSKI, Sebastian | Karnet | ||
255 | [1093] MAŁECKI, Mateusz | Karnet | ||
256 | [341] MAŁEK, Anna | Karnet | ||
257 | [1320] MAŁEK, Jan | Karnet | ||
258 | [739] MAŁEK, Leszek | Karnet | ||
259 | [1606] MAŁYSZA, Sławomir | Karnet | ||
260 | [211] MARCHEWKA, Krzysztof | Karnet | ||
261 | [212] MARCHEWKA, Maria | Karnet | ||
262 | [1608] MARĆ, Marcin | Karnet | ||
263 | [624] MARKOWICZ, Szymon | Karnet | ||
264 | [0] MARTIN, Aurelie | |||
265 | [1094] MARZEC, Łukasz | Karnet | ||
266 | [276] MASŁYK, Jan | Karnet | ||
267 | [1099] MAZUR, Krzysztof | Karnet | ||
268 | [1611] MĄCZKA, Martyna | Karnet | ||
269 | [1100] MĘKARSKA, Małgorzata | Karnet | ||
270 | [1101] MIAGKYJ, Artem | Karnet | ||
271 | [1105] MICHAŁKÓW, Michał | Karnet | ||
272 | [1107] MIKA, Artur | Karnet | ||
273 | [1108] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna | Karnet | ||
274 | [628] MIKUŁA, Grzegorz | Karnet | ||
275 | [756] MIROCHA, Mateusz | Karnet | ||
276 | [1109] MISIAREK, Michał | Karnet | ||
277 | [1111] MIZERA, Krzysztof | Karnet | ||
278 | [280] MIZERA, Radosław | Karnet | ||
279 | [1112] MOLA, Agnieszka | Karnet | ||
280 | [1114] MORAWIEC, Agnieszka | Karnet | ||
281 | [281] MORAWIEC, Weronika | Karnet | ||
282 | [1115] MORDARSKI, Michał | Karnet | ||
283 | [1619] MOSKWIAK, Mateusz | Karnet | ||
284 | [1117] MOSZUMAŃSKA, Magdalena | Karnet | ||
285 | [1316] MOZEJKO, Artur | Karnet | ||
286 | [0] MOŻEJKO, Artur | |||
287 | [0] MUCHA, Michał | |||
288 | [0] MUCHA, Piotr | |||
289 | [5063] MULDNER, Rafał | Karnet | ||
290 | [1622] MYSZKA, Bartłomiej | Karnet | ||
291 | [214] NATORSKA, Beata | Karnet | ||
292 | [1120] NAWROCKI, Łukasz | Karnet | ||
293 | [1342] NIEDZIELCZYK, Jolanta | Karnet | ||
294 | [1123] NOWAK, Lilianna | Karnet | ||
295 | [0] NOWAK, Marek | |||
296 | [135] NOWAK, Patrick | Karnet | ||
297 | [122] NOWAK, Victoria | Karnet | ||
298 | [1343] NOWAKOWSKI, Izydor | Karnet | ||
299 | [1126] NOWOTARSKI, Kamil | Karnet | ||
300 | [632] NOWOTNY, Marian | Karnet | ||
301 | [1128] OBARZANOWSKI, Michał | Karnet | ||
302 | [215] OLESIAK, Katarzyna | Karnet | ||
303 | [635] OLESIAK, Tomasz | Karnet | ||
304 | [1131] OLSZA, Paweł | Karnet | ||
305 | [1135] ORTMAN, Marcin | Karnet | ||
306 | [1629] ORYNEK, Klaudia | Karnet | ||
307 | [1630] OSIKOWSKA, Teresa | Karnet | ||
308 | [1138] OSOBA, Magdalena | Karnet | ||
309 | [1140] PAAKKINEN, Laura | Karnet | ||
310 | [1141] PACHURA, Kinga | Karnet | ||
311 | [639] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | Karnet | ||
312 | [1633] PALUCH, Marcin | Karnet | ||
313 | [1142] PAMUŁA, Łukasz | Karnet | ||
314 | [1144] PASEK, Rafał | Karnet | ||
315 | [1146] PASELA, Jerzy | Karnet | ||
316 | [640] PASIEKA, Antoni | Karnet | ||
317 | [217] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | Karnet | ||
318 | [1636] PATURA, Kamil | Karnet | ||
319 | [1308] PAWLICA, Józef | Karnet | ||
320 | [1148] PAWLIK, Krzysztof | Karnet | ||
321 | [346] PAWŁOWSKA, Anna | Karnet | ||
322 | [348] PAWŁOWSKA, Ewelina | Karnet | ||
323 | [347] PAWŁOWSKI, Jakub | Karnet | ||
324 | [748] PAWŁOWSKI, Janusz | Karnet | ||
325 | [143] PAWŁOWSKI, Łukasz | Karnet | ||
326 | [5057] PEC, Waldemar | Karnet | ||
327 | [1638] PEŁKA, Michał | Karnet | ||
328 | [1639] PIASECKI, Leszek | Karnet | ||
329 | [1292] PIASECKI, Michał | Karnet | ||
330 | [0] PIECHOWSKA , Anna | |||
331 | [384] PIECHOWSKA, Anna | Karnet | ||
332 | [1150] PIECUCH, Małgorzata | Karnet | ||
333 | [1151] PIECZONKA, Tomasz | Karnet | ||
334 | [1153] PIETRZYK, Mariusz | Karnet | ||
335 | [1154] PIĘTA, Łukasz | Karnet | ||
336 | [386] PIOTRAK , Beata | Karnet | ||
337 | [1347] PLATA, Agnieszka | Karnet | ||
338 | [1755] POLAK, Bogusława | Karnet | ||
339 | [1162] POŚNIK, Jan | Karnet | ||
340 | [645] POŚNIK, Karolina | Karnet | ||
341 | [646] POTASIEWICZ, Paweł | Karnet | ||
342 | [219] POZNAŃSKI, Jakub | Karnet | ||
343 | [647] PÓŁTORAK, Aleksander | Karnet | ||
344 | [1163] PÓŁTORAK, Stanisław | Karnet | ||
345 | [1164] PRĘCIKOWSKI, Rysiek | Karnet | ||
346 | [0] PROKULEWICZ, Joanna | |||
347 | [0] PRUSINOWSKA, Weronika | |||
348 | [294] PRZEWOŹNIK, Adam | Karnet | ||
349 | [1166] PRZEWOŹNIK, Piotr | Karnet | ||
350 | [295] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | Karnet | ||
351 | [145] PRZYBYŁO, Szymon | Karnet | ||
352 | [1348] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | Karnet | ||
353 | [1167] PUDEŁEK, Agnieszka | Karnet | ||
354 | [353] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | Karnet | ||
355 | [653] RACHWAŁ , Jacek | Karnet | ||
356 | [1168] RACUŁT, Paweł | Karnet | ||
357 | [1645] RADCZAK, Andrzej | Karnet | ||
358 | [0] RAJS, Michał | |||
359 | [654] RAKOWSKI, Paweł | Karnet | ||
360 | [655] RAMOTOWSKA , Dominika | Karnet | ||
361 | [0] RAWSKI, Tomasz | |||
362 | [1173] RICOUR, Patrice | Karnet | ||
363 | [1722] RÓŻYCKA , Agnieszka | Karnet | ||
364 | [660] RUKSZA, Angelina | Karnet | ||
365 | [5055] RUSEK, Łukasz | Karnet | ||
366 | [0] RUSIN, Grzegorz | |||
367 | [301] RYCHLIK, Patryk | Karnet | ||
368 | [1177] RYCHLIK, Sebastian | Karnet | ||
369 | [1178] RYCHŁOWSKI, Tomasz | Karnet | ||
370 | [1647] RYZHYNSKYI, Vitalii | Karnet | ||
371 | [1183] SANCHEZ, Andres | Karnet | ||
372 | [0] SAROTA, Patrycja | |||
373 | [1185] SĄSIADEK, Grzegorz | Karnet | ||
374 | [1649] SEKMAN, Tomasz | Karnet | ||
375 | [1189] SEWERYN, Robert | Karnet | ||
376 | [1652] SIEMIŃSKI, Radosław | Karnet | ||
377 | [1192] SIERANT, Michal | Karnet | ||
378 | [0] SIESTRUNCK, Gaspard | |||
379 | [1193] SIKORA, Bartosz | Karnet | ||
380 | [662] SIKORA, Ewa | Karnet | ||
381 | [663] SIKORA, Paweł | Karnet | ||
382 | [0] SIKORA, Sebastian | |||
383 | [127] SKRZYŃSKI, Ireneusz | Karnet | ||
384 | [1655] SKRZYŃSKI, Wojciech | Karnet | ||
385 | [1195] SLIWA, Agnieszka | Karnet | ||
386 | [1201] SŁOWIŃSKI, Paweł | Karnet | ||
387 | [1202] SOBCZAK, Bogusław | Karnet | ||
388 | [1735] SOCHACKI, Sławek | Karnet | ||
389 | [1659] SOJECKI, Krzysztof | Karnet | ||
390 | [0] SOKOŁOWSKI, Marek | |||
391 | [0] SOKOŁOWSKI, Marek | |||
392 | [1204] SOLARZ, Szymon | Karnet | ||
393 | [1660] SOLECKI, Krzysztof | Karnet | ||
394 | [305] SOŁTYS, Alicja | Karnet | ||
395 | [1661] SOSNOWSKA, Dominika | Karnet | ||
396 | [0] SOTFIN, Barbara | |||
397 | [374] SOWA, Wojciech | Karnet | ||
398 | [671] SPISS, Maria | Karnet | ||
399 | [306] SPIZAK, Elzbieta | Karnet | ||
400 | [1663] SPRUTTA, Mateusz | Karnet | ||
401 | [1664] SPYRKA, Adam | Karnet | ||
402 | [1205] SROCZYŃSKI, Maciej | Karnet | ||
403 | [1206] SROKA, Sylwester | Karnet | ||
404 | [1352] STACHERA, Aleksandra | Karnet | ||
405 | [0] STANKIEWICZ, Tomasz | |||
406 | [1665] STARZAK, Paweł | Karnet | ||
407 | [1666] STASIEWICZ, Grzegorz | Karnet | ||
408 | [308] STASZEK , Anna | Karnet | ||
409 | [307] STASZEK, Łukasz | Karnet | ||
410 | [1667] STAŚKIEWICZ, Maciej | Karnet | ||
411 | [1211] STEC, Paweł | Karnet | ||
412 | [1669] STEFAŃCZYK, Monika | Karnet | ||
413 | [673] STEINKE, Dominika | Karnet | ||
414 | [0] STEINKE, Wiktoria | |||
415 | [0] STERKOWICZ, Justyna | |||
416 | [674] STĘPIEŃ-ZGLICZYŃSKA, Kasia | Karnet | ||
417 | [753] STOCHEL, Teresa | Karnet | ||
418 | [1212] STRASZAK, Mateusz | Karnet | ||
419 | [1743] STUDENCKI, Dawid | Karnet | ||
420 | [1214] STYRNA, Tomasz | Karnet | ||
421 | [677] SUŁEK, Adam | Karnet | ||
422 | [679] SURMACZ, Tomasz | Karnet | ||
423 | [0] SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara | |||
424 | [681] SZAJEWSKI, Arkadiusz | Karnet | ||
425 | [1217] SZAJEWSKI, Jakub | Karnet | ||
426 | [1674] SZCZYGIEŁEK, Marek | Karnet | ||
427 | [1363] SZEWCZYK, Marcin | Karnet | ||
428 | [1220] SZEWCZYK, Mariusz | Karnet | ||
429 | [1084] SZKOŁA-ŚNIEŻEK, Agnieszka | Karnet | ||
430 | [0] SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna | |||
431 | [1222] SZOSTAK, Agnieszka | Karnet | ||
432 | [1676] SZOSTAK, Piotr | Karnet | ||
433 | [0] SZPAK, Slawomir | |||
434 | [1678] SZPEYER, Sławomir | Karnet | ||
435 | [787] SZPOTON , Artur | Karnet | ||
436 | [1354] ŚLĘCZKOWSKA, Krystyna | Karnet | ||
437 | [1225] ŚLIWIŃSKA , Angelika | Karnet | ||
438 | [1226] ŚLIZ, Wojciech | Karnet | ||
439 | [0] ŚLÓSARCZYK, Jakub | |||
440 | [1228] ŚMIGACZ, Andrzej | Karnet | ||
441 | [1681] ŚMIGIELSKI, Piotr | Karnet | ||
442 | [690] ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA, Anna | Karnet | ||
443 | [1230] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | Karnet | ||
444 | [695] TARGOSZ, Michał Mateusz | Karnet | ||
445 | [311] TARGOSZ, Michał Mateusz | Karnet | ||
446 | [698] TEKIELI, Mariusz | Karnet | ||
447 | [700] TOCHOWICZ , Barbara | Karnet | ||
448 | [0] TOKARSKI, Rafał | |||
449 | [1235] TOROŃ, Maciej | Karnet | ||
450 | [1356] TRACZ, Sławomir | Karnet | ||
451 | [0] TRZASKA, Marcin | |||
452 | [0] TUCHOŁKA, Marta | |||
453 | [471] TURCHAN, Agnieszka | Karnet | ||
454 | [703] TWARDOWSKA, Kornelia | Karnet | ||
455 | [1236] TWORZYDŁO, Paweł | Karnet | ||
456 | [1687] TYLEK, Rafał | Karnet | ||
457 | [1690] WALCZAK, Jan | Karnet | ||
458 | [1691] WALCZAK, Magdalena | Karnet | ||
459 | [1238] WALCZAK, Waldemar | Karnet | ||
460 | [363] WALCZYK, Iwona | Karnet | ||
461 | [1240] WALNIK, Rafał | Karnet | ||
462 | [1358] WAWRO, Jakub | Karnet | ||
463 | [744] WĄSIKOWSKI, Marcin | Karnet | ||
464 | [707] WĄTROBA, Tomasz | Karnet | ||
465 | [322] WĄTROBA, Tomasz | Karnet | ||
466 | [1242] WĄTRÓBSKI, Mirosław | Karnet | ||
467 | [1741] WĘGIEL, Bogdan | Karnet | ||
468 | [1245] WĘGRZYŃSKI, Paweł | Karnet | ||
469 | [1694] WIĄCEK, Łukasz | Karnet | ||
470 | [1247] WIERZBA, Michał | Karnet | ||
471 | [1697] WIĘCEK, Konrada | Karnet | ||
472 | [0] WIJAS, Mariusz | |||
473 | [1701] WIRA, Maciej | Karnet | ||
474 | [1291] WIŚNIEWSKI, Michał | Karnet | ||
475 | [323] WOJDYŁA, Dawid | Karnet | ||
476 | [1254] WOŹNIAK, Andrzej | Karnet | ||
477 | [325] WOŹNIAK, Barbara | Karnet | ||
478 | [0] WOŹNIAK, Radosław | |||
479 | [0] WOŹNIAK, Radosław | |||
480 | [714] WOŹNIAK, Sławomir | Karnet | ||
481 | [1705] WÓJCIK, Monika | Karnet | ||
482 | [1256] WRONA, Sylwester | Karnet | ||
483 | [1257] WRÓBEL, Piotr | Karnet | ||
484 | [1259] WSZOŁEK, Paweł | Karnet | ||
485 | [718] WYPYCH, Agnieszka | Karnet | ||
486 | [719] WYPYCH, Urszula | Karnet | ||
487 | [0] ZABRZAŃSKA, Barbara | |||
488 | [1262] ZADARNOWSKI, Dariusz | Karnet | ||
489 | [332] ZADARNOWSKI, Marek | Karnet | ||
490 | [1263] ZAJĄC, Monika | Karnet | ||
491 | [1264] ZAJĄC, Piotr | Karnet | ||
492 | [1709] ZARETSKYY, Andriy | Karnet | ||
493 | [1268] ZAWACKI, Marcin | Karnet | ||
494 | [724] ZAWARTKA, Konrad | Karnet | ||
495 | [1270] ZAWROTNIAK, Paweł | Karnet | ||
496 | [1271] ZAZIĄBŁ, Łukasz | Karnet | ||
497 | [738] ZĄBCZYK, Jakub | Karnet | ||
498 | [1272] ZĄBKIEWICZ, Szymon | Karnet | ||
499 | [1273] ZDERSKA, Aneta | Karnet | ||
500 | [0] ZDZIECHOWICZ, Natalia | |||
501 | [1274] ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Karnet | ||
502 | [1710] ZIELIŃSKI, Paweł | Karnet | ||
503 | [0] ZIMOŃ, Michał | |||
504 | [1714] ZIÓŁKOWSKA, Monika | Karnet | ||
505 | [1715] ZMOREK-PACAK, Katarzyna | Karnet | ||
506 | [1319] ZOŃ, Olga | Karnet | ||
507 | [19] ZYCH, Katarzyna | Karnet | ||
508 | [0] ŻUCHOWICZ, Wojciech |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KASPRZYK, Alicja | " U JĘDRUSIA SP. Z O.O. " | ||
2 | [0] KASPRZYK, Natalia | " U JĘDRUSIA SP. Z O.O. " |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [901] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
2 | [911] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
3 | [0] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | ||
4 | [0] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | ||
5 | [526] BURDA, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
6 | [0] BYDOŃ, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | ||
7 | [0] CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata | #AdamCzerwińskiTeam | ||
8 | [0] CUDEK, Jacek | #AdamCzerwińskiTeam | ||
9 | [932] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
10 | [540] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
11 | [238] GAJDA, Kamil | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
12 | [550] GAPYS, Jolanta | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
13 | [551] GAPYS, Robert | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
14 | [0] GIRGUŚ, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | ||
15 | [0] GÓRAK, Sławomir | #AdamCzerwińskiTeam | ||
16 | [559] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
17 | [0] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | ||
18 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | ||
19 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | ||
20 | [1007] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
21 | [0] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | ||
22 | [0] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | ||
23 | [0] KICA, Daniel | #AdamCzerwińskiTeam | ||
24 | [1019] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
25 | [1570] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
26 | [1069] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
27 | [1070] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
28 | [0] KWIECIEŃ, Justyna | #AdamCzerwińskiTeam | ||
29 | [1082] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
30 | [1597] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
31 | [623] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
32 | [1338] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
33 | [0] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | ||
34 | [277] MĘŻYK, Aleksandra | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
35 | [1626] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
36 | [1628] NOWAK, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
37 | [0] PANOCHA, Joanna | #AdamCzerwińskiTeam | ||
38 | [1152] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
39 | [642] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
40 | [746] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
41 | [370] PIWOWARCZYK, Dominik | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
42 | [1191] SIEKLUCKI , Michał | #AdamCzerwińskiTeam | ||
43 | [0] TOKARSKA, Bożena | #AdamCzerwińskiTeam | ||
44 | [0] WIECH, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | ||
45 | [0] WŁODARCZYK-GÓRAK, Iwona | #AdamCzerwińskiTeam | ||
46 | [1276] ZMYJ, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] WRONA, Daniel | #AdamCzerwińskiTeam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1337] MARECIK, Agata | #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [918] BOUFRAHI , Rysiek | #crazyteam | Karnet | |
2 | [1283] CZAPIEWSKA , Eliza | #crazyteam | Karnet | |
3 | [120] MICHAŁEK, Adam | #crazyteam | Karnet | |
4 | [0] MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam | ||
5 | [1104] MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1582] KRYSA, Roman | #rowerowykraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] AHMAD FARID , Danesh Akrami | #turtles |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [601] KUKLA, Grzegorz | 1.RODN / Koliber TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [569] INDYKA, Michał | 11MBOT | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KOWALCZYK, Tomasz | 16bpd |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [115] KOWALSKA, Ewa | 2K | Karnet | |
2 | [116] KOWALSKI, Adam | 2K | Karnet | |
3 | [1042] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | Karnet | |
4 | [1158] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [232] DUBIEL, Piotr | 2xWK | Karnet | |
2 | [237] FIREK, Grzegorz | 2xWK | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [329] WYPYCH, Hubert | 3TRITEAM | Karnet | |
2 | [330] WYPYCH, Marek | 3TRITEAM | Karnet | |
3 | [331] WYPYCH, Milena | 3TRITEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1615] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | Karnet | |
2 | [1616] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [531] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | Karnet | |
2 | [933] CYGAN, Tomasz | A mogłem spać | Karnet | |
3 | [967] GACEK, Dawid | A mogłem spać | Karnet | |
4 | [1025] KLIMCZAK, Tomasz | A mogłem spać | Karnet | |
5 | [1251] WITEK, Aneta | A mogłem spać | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1625] NIEDZIELSKI, Robert | ACAR TEAM/VEGE RUNNERS | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [262] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [734] ŚWIDNIEWICZ, Paweł | AKB CRACOVIA | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1702] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1590] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [9] BOROŃ, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | Karnet | |
2 | [692] ŚWIERAD, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KOŻUCH, Michał | ASICS Factory Outlet Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1327] ORYSZCZAK, Grzegorz | ASL | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] ROJEK, Maciej | AT |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1305] BOROWIK, Tomasz | ATOM | Karnet | |
2 | [1306] GRZESZCZAK-BOROWIK, Anna | ATOM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BAJOŁEK, Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | ||
2 | [1527] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
3 | [1197] SŁAWIK, Maria | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
4 | [1692] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
5 | [1267] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] ANDRZEJEWSKI, Kacper | AZS Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [975] GŁOWACKI, Mariusz | Active Jura | Karnet | |
2 | [0] PAWLIK, Jakub | Active Jura | ||
3 | [708] WILK, Wioleta | Active Jura | Karnet | |
4 | [1258] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata | Active Jura | Karnet | |
5 | [725] ZDEB, Agnieszka | Active Jura | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1078] LEŚNIAK, Jacek | Akademia Sportu Future 4 | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1255] WÓJCIK, Adam | Andrychów Running | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] GAWEŁ, Krzysztof | Anielski Orszak |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [916] BŁACHNO, Marcin | Aniołki Charliego | Karnet | |
2 | [966] FRANKIEWICZ, Jakub | Aniołki Charliego | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [5060] GAWOR, Irenuesz | Anywhere Bike Team | Karnet | |
2 | [0] GAWOR, Olaf | Anywhere Bike Team | ||
3 | [0] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja | Anywhere Bike Team | ||
4 | [5058] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja | Anywhere Bike Team | Karnet | |
5 | [1196] SLOWINSKA, Monika | Anywhere Bike Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1553] GURGUL, Mateusz | Aromat Nóg | Karnet | |
2 | [1554] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1051] KRUSZEC, Andrzej | Augusta Restauracja Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [607] LATAŁA, Jarosław | BBL Kraków | Karnet | |
2 | [1174] ROGASCH, Stanisław | BBL Kraków | Karnet | |
3 | [1736] TOKARZ, Jerzy | BBL Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [536] CIEŚLAK-SAWICKA, Katarzyna | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
2 | [538] DOBISZEWKA, Ilona | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
3 | [691] ŚWIĄTKIEWICZ , Łukasz | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1746] GÓRKA, Dariusz | BIKEBOARD | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [622] MAJDA, Piotr | Bacówka Biały Jeleń | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] SYLWIA , Bajek | Badass | ||
2 | [0] TIBO, Hagler | Badass |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | ||
2 | [0] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | ||
3 | [0] DUBOVSKA, Olena | BeFit24Team | ||
4 | [1307] DUDA, Paweł | BeFit24Team | Karnet | |
5 | [542] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Karnet | |
6 | [234] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Karnet | |
7 | [354] GAWIN, Agnieszka | BeFit24Team | Karnet | |
8 | [970] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Karnet | |
9 | [561] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | Karnet | |
10 | [1315] KAMISIŃSKA , Dorota | BeFit24Team | Karnet | |
11 | [1013] KAMISIŃSKI, Marek | BeFit24Team | Karnet | |
12 | [1027] KOCON, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
13 | [352] KOZUB, Dorota | BeFit24Team | ||
14 | [1063] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Karnet | |
15 | [1749] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | Karnet | |
16 | [1081] LIPSKA, Anna | BeFit24Team | Karnet | |
17 | [616] ŁASKAWSKI, Michał | BeFit24Team | Karnet | |
18 | [1083] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | Karnet | |
19 | [619] ŁUKASIK, Sylwia | BeFit24Team | Karnet | |
20 | [0] MAKUSZEWSKI, Marcin | BeFit24Team | ||
21 | [754] MICHALEWSKA-DUDA, Daria | BeFit24Team | Karnet | |
22 | [629] MÜLLER, Rafał | BeFit24Team | Karnet | |
23 | [0] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | ||
24 | [1155] PISARCZYK, Karolina | BeFit24Team | Karnet | |
25 | [0] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | ||
26 | [18] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Karnet | |
27 | [0] SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team | ||
28 | [1675] SZEWC, Bogdan | BeFit24Team | Karnet | |
29 | [1677] SZOSTEK, Michał | BeFit24Team | Karnet | |
30 | [687] SZYMAŃSKI, Krzysztof | BeFit24Team | Karnet | |
31 | [319] URBAŃSKA KULON, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
32 | [320] WAŃCZYK, Łukasz | BeFit24Team | Karnet | |
33 | [1248] WILK, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
34 | [328] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | Karnet | |
35 | [1269] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | Karnet | |
36 | [726] ZIELIŃSKA-GAMROT, Agata | BeFit24Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [661] SIEMIŃSKA, Natalia | Biegająca Mama | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BADURA, Magdalena | Biegam Gdzie Popadnie | ||
2 | [0] BADURA, Sławomir | Biegam Gdzie Popadnie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [779] BISZTYGA, Sabina | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
2 | [342] DZIK , Władysław | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
3 | [1727] KWIATKOWSKI , Krzysztof | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
4 | [1295] MUCHA, Janusz | Biegamy z kranowianką | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1129] OLCZAK, Janusz | Bieganie 50+ | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [722] ZAJĄC, Piotr | Bieniasz Bike Ekipa z Tarnowa | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1642] PIÓRKOWSKI, Tomek | Biskupice Family Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1165] PROCHERA, Marek | Borsuk | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1198] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1102] MICHALCZYK, Krzysztof | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Karnet | |
2 | [709] WIŚNIOWSKI, Mirosław Wiśniowski | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1096] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runner | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [226] BRZYSKA, Karolina | Brzyski Tri Team | Karnet | |
2 | [919] BRZYSKI , Maciej | Brzyski Tri Team | Karnet | |
3 | [533] CIERLAK, Elżbieta | Brzyski Tri Team | Karnet | |
4 | [534] CIERLAK, Mikołaj | Brzyski Tri Team | Karnet | |
5 | [535] CIERLAK, Przemysław | Brzyski Tri Team | Karnet | |
6 | [579] KASPERCZYK, Michał | Brzyski Tri Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1324] ŚLIWIŃSKI, Piotr | Buszek Run | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [235] FILICIAK, Antoni | CAFFETTIERA | Karnet | |
2 | [236] FILICIAK, Justyna | CAFFETTIERA | Karnet | |
3 | [548] FILICIAK, Michał | CAFFETTIERA | Karnet | |
4 | [108] FILICIAK, Stanisław | CAFFETTIERA | Karnet | |
5 | [0] JESIOLOWSKI, Michal | CAFFETTIERA | ||
6 | [209] LIMANOWSKA-PIASECKA, Justyna | CAFFETTIERA | Karnet | |
7 | [287] PIASECKI, Aleksander | CAFFETTIERA | Karnet | |
8 | [126] PIASECKI, Mieszko | CAFFETTIERA | Karnet | |
9 | [641] PIASECKI, Paweł | CAFFETTIERA | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1524] CAŁA, Maciej | CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [256] KĘSEK, Anna | CSK Brzezie | Karnet | |
2 | [257] KĘSEK, Bartek | CSK Brzezie | Karnet | |
3 | [258] KĘSEK, Maciej | CSK Brzezie | Karnet | |
4 | [113] KĘSEK, Szymon | CSK Brzezie | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KOZA, Robert | Carbon Silesia Sport |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [573] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
2 | [658] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
3 | [0] ROCZNIAK, Marcin | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | ||
4 | [1232] TABOR, Dominik | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] CAŁA, Balbina | Chciałem se pobiegać |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1021] KISIELEWSKI, Michał | Compass / bikeBoard | Karnet | |
2 | [1022] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1244] WĘGRZYN, Katarzyna | Creative Bochnia Biega Team | Karnet | |
2 | [324] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BURLIGA, Iwona | Czwartkowe Bieganie | ||
2 | [760] BURLIGA, Iwona | Czwartkowe Bieganie | Karnet | |
3 | [0] BURLIGA, Jerzy | Czwartkowe Bieganie | ||
4 | [742] BURLIGA, Jerzy | Czwartkowe Bieganie | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1330] DARCHUK, Oleksandr | DRPT | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [517] BODURKA, Tomasz | Decathlon Zakopianka | Karnet | |
2 | [0] KUREK, Marta | Decathlon Zakopianka | ||
3 | [0] SAŁACH, Krzysztof | Decathlon Zakopianka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1689] URYGA, Jakub | Deutsche Bank Marathon Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KOGUT, Paweł | Dobiegne albo nie dobiegne |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] POMYKALA, Michal | Doleć Radom | ||
2 | [0] POMYKAŁA, Michał | Doleć Radom |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1199] SŁOŃSKI, Sławomir | Dzikie Dziki | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [680] SWIECH, Marcin | Elmo | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BOJARSKA, Zuzanna | Eskadra Kraków | ||
2 | [1071] KUSZTAL, Justyna | Eskadra Kraków | Karnet | |
3 | [1587] KUŚMIERZ, Grzegorz | Eskadra Kraków | Karnet | |
4 | [1592] LECH, Ewa | Eskadra Kraków | Karnet | |
5 | [1604] MAJCHER, Piotr | Eskadra Kraków | Karnet | |
6 | [1106] MIERNICZAK, Bartłomiej | Eskadra Kraków | Karnet | |
7 | [1623] NAGLIK , Marcin | Eskadra Kraków | Karnet | |
8 | [1171] RECZYŃSKA RODRIGUES, Adriana | Eskadra Kraków | Karnet | |
9 | [1668] STEFANOWSKI, Dominik | Eskadra Kraków | Karnet | |
10 | [1711] ZIELIŃSKI, Rafał | Eskadra Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1637] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka | Evil Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1127] NYCZ, Sławomir | FC Kalembina | Karnet | |
2 | [1180] RYS, Marcin | FC Kalembina | Karnet | |
3 | [1213] STRZĘPEK, Bartosz | FC Kalembina | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1041] KOWALSKI, Kamil | FIZJO-BALANCE Kraków | Karnet | |
2 | [1313] LASOTA-KOWALSKA , Katarzyna | FIZJO-BALANCE Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [544] DYNGOSZ, Krzysztof | FedEx | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [310] TARASIEWICZ, Franciszek | Forex Bad Boys | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
2 | [784] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
3 | [0] BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
4 | [1514] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
5 | [518] BOROWSKA-ABDELJAOUED, Anna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
6 | [201] CELEJ-KOBALCZYK, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
7 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
8 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
9 | [732] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
10 | [543] DYLĄG, Marlena | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
11 | [245] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
12 | [563] HERDA, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
13 | [581] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
14 | [582] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
15 | [610] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
16 | [683] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
17 | [684] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
18 | [1752] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] COSTANZO, Gianmarco | G.S. Cinzano |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [915] BLICHARZ, Ewelina | GE HealthAhead | Karnet | |
2 | [1523] BURY, Krzysztof | GE HealthAhead | Karnet | |
3 | [938] DOBRZAŃSKA, Marta | GE HealthAhead | Karnet | |
4 | [1000] JASIŃSKI, Jakub | GE HealthAhead | Karnet | |
5 | [1050] KRUPA, Adam | GE HealthAhead | Karnet | |
6 | [1620] MOSZCZYŃSKI, Bartosz | GE HealthAhead | Karnet | |
7 | [1169] RADCZUK, Tomasz | GE HealthAhead | Karnet | |
8 | [1215] SYROWIECKA, Joanna | GE HealthAhead | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [927] CHMIELOWSKI, Andrzej | Gniewne Krewetki | Karnet | |
2 | [1261] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [506] BARGIEŁ, Marcin | Go Aptiv! | Karnet | |
2 | [514] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Karnet | |
3 | [224] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Karnet | |
4 | [1516] BODURKA, Adam | Go Aptiv! | Karnet | |
5 | [973] GIERZ, Bartłomiej | Go Aptiv! | Karnet | |
6 | [987] GUZIK, Łukasz | Go Aptiv! | Karnet | |
7 | [382] JANISZEWSKA, Olga | Go Aptiv! | Karnet | |
8 | [764] KORNOBIS, Monika | Go Aptiv! | Karnet | |
9 | [1286] KRAWCZYK, Jacek | Go Aptiv! | Karnet | |
10 | [1312] LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Karnet | |
11 | [1182] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! | Karnet | |
12 | [0] SERZYSKO, Bartosz | Go Aptiv! | ||
13 | [0] ZAWALSKI, Paweł | Go Aptiv! |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1510] BEDNAREK, Marcin | GoLenie | Karnet | |
2 | [1557] JAKUBIEC, Mariusz | GoLenie | Karnet | |
3 | [1558] JAKUBIEC, Radosław | GoLenie | Karnet | |
4 | [1032] KOŃCZEWSKI, Daniel | GoLenie | Karnet | |
5 | [1627] NOWACKI, Paweł | GoLenie | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1696] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1098] MAZUR, Grzegorz | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
2 | [1122] NOSAL, Sławomir | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
3 | [1231] ŚWIĘTOCHOWSKI, Arkadiusz | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
4 | [1250] WISZNIEWSKI, Maciej | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [920] BUDERAWSKI , Andrzej | Gwiazdy Północy | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [648] PUDEŁEK, Błażej | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
2 | [650] PUDEŁEK, Michalina | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
3 | [651] PUDEŁEK, Paweł | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [608] LEWANDOWSKI, Marcin | Happy TRI Friends | Karnet | |
2 | [706] WAXMANN-LEWANDOWSKA, Judyta | Happy TRI Friends | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] CZUBA, Adam | Happy Tri Friends |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1119] MROWIEC, Paweł | Heineken Kraków Running Club | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1612] MICHALIK, Dawid | Horda | Karnet | |
2 | [1719] ŻARNA, Błażej | Horda | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] RAJCA, Robert | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | ||
2 | [387] SPOREK, Łukasz | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1097] MAZIARKA, Krzysztof | Huaraches | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [557] GÓRKA, Marcin | Husaria Race Team | Karnet | |
2 | [989] HANUSIAK, Leszek | Husaria Race Team | Karnet | |
3 | [995] JAMROZIK, Adrian | Husaria Race Team | Karnet | |
4 | [1003] JÓZEFCZYK, Piotr | Husaria Race Team | Karnet | |
5 | [1006] KACZMARCZYK, Tomasz | Husaria Race Team | Karnet | |
6 | [1095] MARZEC, Paweł | Husaria Race Team | Karnet | |
7 | [630] NIZIURSKA , Marzanna | Husaria Race Team | Karnet | |
8 | [1157] PLUCIŃSKI, Jakub | Husaria Race Team | Karnet | |
9 | [656] REJDYCH, Daria | Husaria Race Team | Karnet | |
10 | [657] REJDYCH, Tomasz | Husaria Race Team | Karnet | |
11 | [298] ROMANOWSKI, Łukasz | Husaria Race Team | Karnet | |
12 | [1181] RYŚ, Marzena | Husaria Race Team | Karnet | |
13 | [668] SOBCZYK, Sabina | Husaria Race Team | Karnet | |
14 | [751] TROJAN, Anna | Husaria Race Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] PAŁKA, Piotr | IAG GBS Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1176] ROSÓŁ, Mateusz | IGNATIANUM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [988] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
2 | [1091] MAGRYAN, Jadwiga | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
3 | [1103] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1317] SZEWCZYK, Katarzyna | IRON Dragon | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1738] DZIOBEK, Paulina | ITMBW | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [221] BAŁABAN, Bartłomiej | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
2 | [239] GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
3 | [606] KWIATKOWSKI, Jakub | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
4 | [770] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
5 | [1179] RYŁKO, Agnieszka | ITMBW KRAKÓW | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] OPRYSZEK, Bogusław | ITMBW Kraków | ||
2 | [740] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Karnet | |
3 | [670] SOWA, Grzegorz | ITMBW Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BOCHENEK, Michał | Infinity-Gym | ||
2 | [1641] PIOTROWICZ, Małgorzata | Infinity-Gym | Karnet | |
3 | [0] SENDEK, Sylwia | Infinity-Gym | ||
4 | [1203] SOCHA, Michał | Infinity-Gym | Karnet | |
5 | [0] SZAPORÓW, Łukasz | Infinity-Gym |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [101] BIGAJ, Jan | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
2 | [912] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
3 | [102] BIGAJ, Ula | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
4 | [1594] LENCZOWSKI, Jakub | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
5 | [1265] ZAJĄC-CEKIERA, Joanna | Iron Dragon Triathlon | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1357] TWARDOWSKA, Monika | Iron Runers Niepołomice | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [908] BARTOSZ, Marek | JCI Running Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [934] CYRBUS, Dominika | JJfit Running Team | Karnet | |
2 | [940] DOMIN, Tomasz | JJfit Running Team | Karnet | |
3 | [0] DREWNIAK, Łukasz | JJfit Running Team | ||
4 | [952] DYRGA, Sebastian | JJfit Running Team | Karnet | |
5 | [962] FLIS, Piotr | JJfit Running Team | Karnet | |
6 | [1538] FOSSAERT, Sylwia | JJfit Running Team | ||
7 | [1548] GÓRAL, Grzegorz | JJfit Running Team | Karnet | |
8 | [558] GÓRKA, Piotr | JJfit Running Team | Karnet | |
9 | [241] GÓRNISIEWICZ, Roland | JJfit Running Team | Karnet | |
10 | [0] JACHYM-DREWNIAK, Joanna | JJfit Running Team | ||
11 | [1059] KUEHN, Agnieszka | JJfit Running Team | Karnet | |
12 | [1609] MARECKA, Zofia | JJfit Running Team | Karnet | |
13 | [1613] MIELNICZEK , Grzegorz | JJfit Running Team | Karnet | |
14 | [286] ORŁOWSKA, Nina | JJfit Running Team | Karnet | |
15 | [1134] ORŁOWSKI, Paweł | JJfit Running Team | Karnet | |
16 | [20] PIĄTEK, Karolina | JJfit Running Team | Karnet | |
17 | [0] PRZĄDO-KUDAS, Małgorzata | JJfit Running Team | ||
18 | [1221] SZKLARCZYK, Dariusz | JJfit Running Team | Karnet | |
19 | [1243] WENECKA-FLIS, Anna | JJfit Running Team | Karnet | |
20 | [1707] WRÓBLEWSKA-GAWEŁ, Agnieszka | JJfit Running Team | Karnet | |
21 | [1260] ZABOROWSKA, Małgorzata | JJfit Running Team | Karnet | |
22 | [333] ZAJĄCZKOWSKA-ORŁOWSKA, Katarzyna | JJfit Running Team | Karnet | |
23 | [364] ZAWADA, Julia | JJfit Running Team | Karnet | |
24 | [775] ZAWADA, Magdalena | JJfit Running Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1284] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [5056] KOŃCZAK, Piotr | Jpks | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1573] KOŁODZIEJCZYK, Monika | Jura TEAM | Karnet | |
2 | [704] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | Karnet | |
3 | [316] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | Karnet | |
4 | [130] TYLIBA, Izabela | Jura TEAM | Karnet | |
5 | [317] TYLIBA, Karol | Jura TEAM | Karnet | |
6 | [318] TYLIBA, Magdalena | Jura TEAM | Karnet | |
7 | [1717] ŻAK, Barbara | Jura TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KŘIVDA, Tomáš | K.O.B. Choceň (CZE)/ Biederman Sport |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1017] KAWIK, Tomasz | KAWIK RUNNING TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [604] KURUS, Tomasz | KA_TO | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1033] KOPACKA, Edyta | KB SOBÓTKA | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1282] ŁUŻNY, Bartłomiej | KBTR / STRUKT | Karnet | |
2 | [1188] SENKOWSKI, Jakub | KBTR / STRUKT | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1545] GIERASIŃSKI , Pablo | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
2 | [1562] KALETA, Jan | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
3 | [587] KORDOS, Jan | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
4 | [1061] KULA, Karolina | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
5 | [270] KULA, Tadeusz | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
6 | [1085] MACHLOWSKA, Grażyna | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
7 | [1600] MACHLOWSKI, Lukasz | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
8 | [0] MACHLOWSKI, Łukasz | KKB Dystans Krakow | ||
9 | [0] MACHLOWSKI, Łukasz | KKB Dystans Krakow | ||
10 | [0] MACHLOWSKI, Łukasz | KKB Dystans Krakow | ||
11 | [620] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
12 | [1086] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
13 | [312] TARNAWSKA, Katarzyna | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
14 | [1684] TARNAWSKI, Jakub | KKB Dystans Krakow | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1607] MANTERYS, Michał | KKM Kaloryfer.eu | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1576] KOSMALA, Bartosz | KOSMALA Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1200] SŁOWIKOWSKI, Paweł | KOSOVO | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1] BODURKA, Krzysztof | KS AZS AWF Kraków | Karnet | |
2 | [564] HRUBY, Anna | KS AZS AWF Kraków | Karnet | |
3 | [377] ZAJĄC, Barbara | KS AZS AWF Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [121] MISZKIEL, Hubert | KS Korona | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [253] KAWALA, Patryk | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
2 | [259] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
3 | [1052] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
4 | [1062] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
5 | [302] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [749] FAJTO, Maciej | KS Murzasichle | Karnet | |
2 | [762] GĄSIENICA-ROJ, Anna | KS Murzasichle | Karnet | |
3 | [747] KLIMECKI , Krystian | KS Murzasichle | Karnet | |
4 | [592] KOWALCZYK, Kazimierz | KS Murzasichle | Karnet | |
5 | [781] PRADZIAD, Andrzej | KS Murzasichle | Karnet | |
6 | [780] PRADZIAD, Justyna | KS Murzasichle | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [757] BICZEWSKI, Arkadiusz | KSPO Dentinea 1A | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1293] TRZOS, Robert | KTPU Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [106] DOBROWOLSKI, Mikołaj | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
2 | [588] KORNAŚ, Andrzej | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
3 | [117] KUKUCZ-LEGIEŃ, Magdalena | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
4 | [269] KUKUCZ-LEGIEŃ, Maksymilian | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
5 | [208] KUKUCZ-LEGIEŃ, Małgorzata | KUKUCZSPORT.PL | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1054] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków | Karnet | |
2 | [785] SZAREK, Miłosz | KW Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1145] PASEK, Tomasz | Kamaz Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1559] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [971] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
2 | [1294] GŁÓD, Łukasz | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
3 | [263] KOTAŃSKA, Klaudia | Klub Biegacza AZS UEK | ||
4 | [1578] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
5 | [1580] KOZIOŁ, Weronika | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
6 | [1589] KWIECIEŃ, Kacper | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
7 | [1599] ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA, Izabela | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
8 | [343] SUŁKOWSKI, Rafał | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
9 | [1672] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
10 | [1695] WIDŁA, Adam | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
11 | [1706] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
12 | [727] ZIĘBA, Kuba | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
13 | [1718] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1658] SOJA, Marcin | Klub Sportowy Hajime | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1571] KOLAK, Konrad | Kolegium Sędziów Nowy Sącz | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1621] MUSZYŃSKI, Maciej | Koliber Team/MM Power | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1673] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [5059] MICHALAK , Maciej | Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [532] CHYLIŃŚKI, Mateusz | Kraków Athletocs Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1116] MORMUL, Przemek | Kropki | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1513] BIAŁECKA, Sylwia | LGBS Running Team | Karnet | |
2 | [941] DRAPICH, Natalia | LGBS Running Team | Karnet | |
3 | [1079] LEWICKI, Paweł | LGBS Running Team | Karnet | |
4 | [1137] OSKWAREK, Michał | LGBS Running Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [649] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
2 | [296] PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
3 | [664] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
4 | [665] SKORUPA, Mariusz | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [979] GÓRNA, Anita | LPP Team | Karnet | |
2 | [1360] WOŹNY, Paweł | LPP Team | Karnet | |
3 | [0] WOŹNY, Paweł | LPP Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KORDOWSKA, Bogusława | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] GRATKA, Beata | LUX TORPEDA Małopolska |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1634] PARIS, Nicola | La Recastello Radici Group | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [960] FIREK, Rafał | Lacho Team | Karnet | |
2 | [1066] KUNZ, Marcin | Lacho Team | Karnet | |
3 | [1210] STAWSKA-KISIAŁA, Natalia | Lacho Team | Karnet | |
4 | [1716] ZMYJ, Danuta | Lacho Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BOSAK, Hubert | Latający Cyrk | ||
2 | [0] OCIEPKA, Sebastian Ociepka | Latający Cyrk | ||
3 | [0] ZBORUCKI, Jan | Latający Cyrk |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1508] BAŚ, Anna | Leniwce | Karnet | |
2 | [1509] BAŚ , Mateusz | Leniwce | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [998] JAREMA, Maciej | Lokomotiv Majdan | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [961] FLAGA, Iwona | Los Pantalones Rojos | Karnet | |
2 | [985] GRZYB , Kazimierz | Los Pantalones Rojos | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1529] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [202] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
2 | [210] MALINOWSKI, Paweł | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
3 | [216] ORDZOWIAŁY, Piotr | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
4 | [220] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] GRATKA, Mirosław | Lux Torpeda Małopolska |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [359] TYCZEWSKI, Jacek | LuxTorpeda Malopolska | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1507] BARTOSIK, Michał | M-TEAM | Karnet | |
2 | [595] KOŹBIAŁ, Zuzanna | M-TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [264] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
2 | [1080] LIEBER, Artur | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
3 | [1147] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
4 | [371] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
5 | [147] SERATOWICZ, Klaudia | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
6 | [372] SERATOWICZ, Krzysztof | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
7 | [373] SERATOWICZ, Rafał | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
8 | [1216] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [951] DYREK, Michał | MOK Mszana Dolna | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1617] MIREK, Grzegorz | MOVE STUDIO | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [675] STYRNA, Janusz | MOVIGO Akademia Ruchu | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1035] KORN, Michal | MTJS | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [774] WIATRAK, Lukasz | Medius | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] ŻORNIAK, Mateusz | Mega Fason Sieniawa |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1353] SURZYN, Aleksandra | Mocni Pomocni | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1296] BIENIEK, Dominik | Monar Kraków | Karnet | |
2 | [1297] DZIEDZIC, Piotr | Monar Kraków | Karnet | |
3 | [1728] GIELEWICZ, Bartłomiej | Monar Kraków | Karnet | |
4 | [1298] GRABOWSKI, Daniel | Monar Kraków | Karnet | |
5 | [344] JARZĄBEK, Magdalena | Monar Kraków | Karnet | |
6 | [1729] JASIŃSKI, Wiktor | Monar Kraków | Karnet | |
7 | [1299] KAPAŁA, Michał | Monar Kraków | Karnet | |
8 | [1730] LEŚNIAK, Michał | Monar Kraków | Karnet | |
9 | [1731] LIPOWSKI, Szymon | Monar Kraków | Karnet | |
10 | [1732] MIROWSKI, Łukasz | Monar Kraków | Karnet | |
11 | [1733] SAFARIAN, Levon | Monar Kraków | Karnet | |
12 | [1739] TOBABEN, Damian | Monar Kraków | Karnet | |
13 | [1300] URBAŃSKI, Marcin | Monar Kraków | Karnet | |
14 | [1301] ZIELIŃSKI, Bartosz | Monar Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] SIWIECKI, Tomasz | Muay Running Team | ||
2 | [0] ŻUCHOWSKI, Daniel | Muay Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1277] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | Karnet | |
2 | [1288] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | Karnet | |
3 | [1278] STEFAN, Aleksander | NAUKA BIEGA | Karnet | |
4 | [1279] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [771] NAPRUSZEWSKI, Jacek | NO CLUB team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1001] JAWORSKI, Tomasz | NORDLOOK | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1132] OPOZDA, Arkadiusz | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
2 | [124] OSIADACZ, Adam | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
3 | [637] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
4 | [125] OSIADACZ, Julia | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
5 | [682] SZKODZIŃSKI, Tomasz | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
6 | [376] WRÓBEL, Paweł | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] STRĘK, Joanna | Natalia Tomasiak Górski Styl Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1281] GOLIŃSKA, Anna | Nauka Biega | Karnet | |
2 | [1280] GOLIŃSKI, Mieczysław | Nauka Biega | Karnet | |
3 | [1734] MAMICA, Andrzej | Nauka Biega | Karnet | |
4 | [1640] PIEKARSKA-NAJBART, Alicja | Nauka Biega | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1561] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [922] BUDZYN, Paulina | Niepołomice Biegają | Karnet | |
2 | [735] CZAPCZYŃSKA , Małgorzata | Niepołomice Biegają | Karnet | |
3 | [337] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | Karnet | |
4 | [336] CZAPCZYŃSKI , Cezary | Niepołomice Biegają | Karnet | |
5 | [136] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | Karnet | |
6 | [0] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | ||
7 | [243] GRUSZKA, Dominika | Niepołomice Biegają | Karnet | |
8 | [1552] GRUSZKA, Kamila | Niepołomice Biegają | Karnet | |
9 | [1064] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | Karnet | |
10 | [0] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | ||
11 | [1074] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Karnet | |
12 | [17] PRZYSTASZ, Magda | Niepołomice Biegają | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [574] KACZMAREK, Tomasz | Niepłomice Biegają | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [782] BOROWIEC, Joanna | Night Runner Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [914] BLAUT, Marcin | Night Runners | Karnet | |
2 | [1525] CAPIŃSKA , Anna | Night Runners | Karnet | |
3 | [365] CYRKLER, Łukasz | Night Runners | Karnet | |
4 | [978] GÓRKA, Konrad | Night Runners | Karnet | |
5 | [1044] KOZIOŁ, Ania | Night Runners | Karnet | |
6 | [1049] KRUK, Paulina | Night Runners | Karnet | |
7 | [1583] KUREK, Mariusz | Night Runners | Karnet | |
8 | [1584] KUREK, Michał | Night Runners | Karnet | |
9 | [1159] PODCZASZY, Tomasz | Night Runners | Karnet | |
10 | [1219] SZCZERBA, Karolina | Night Runners | Karnet | |
11 | [1287] TARADAJ, Paulina | Night Runners | Karnet | |
12 | [1708] ZAJAC, Andrzej | Night Runners | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [652] PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1058] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1018] KĄCIK, Mariusz | OSP Morawica | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1326] ŻWIRECKI, Łukasz | Od zera do Weterana | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [903] BAJAK, Mirosław | P3SK | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] SŁOMIANY, Łukasz | PIANA Z PYSKA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [541] DUDZIAK, Tomasz | POLAR TEAM | Karnet | |
2 | [1038] KOWALIŃSKI, Jędrzej | POLAR TEAM | Karnet | |
3 | [609] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM | Karnet | |
4 | [275] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR TEAM | Karnet | |
5 | [1172] REICHEL, Marcin | POLAR TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1039] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | Karnet | |
2 | [1043] KOWALSKI, Michał | POLKAS | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [643] PIENIĄŻEK, Mariusz | PRC | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1635] PASZEK, Tomasz | PRZEŁĘCZ DUKLA | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [710] WOJCIECHOWSKA, Małgosia | PlaceToTri | Karnet | |
2 | [711] WOJCIECHOWSKI, Marcin | PlaceToTri | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1334] KARPIEL, Magdalena | Plantwear | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1186] SCĄBER, Dawid | Poka&Herki Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] AFANASYEVA, Yana | Poranny Patrol | ||
2 | [909] BARTYZEL, Grzegorz | Poranny Patrol | Karnet | |
3 | [0] CELAREK, Janusz | Poranny Patrol | ||
4 | [203] JANICKA, Barbara | Poranny Patrol | Karnet | |
5 | [997] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | Karnet | |
6 | [204] JANICKI, Ryszard | Poranny Patrol | Karnet | |
7 | [1031] KONSTANTY, Katarzyna | Poranny Patrol | Karnet | |
8 | [1579] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
9 | [1045] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | Karnet | |
10 | [1724] KUDŁAK, Paweł | Poranny Patrol | Karnet | |
11 | [0] LATAŁA, Janusz | Poranny Patrol | ||
12 | [1379] MACHALICA, Jan | Poranny Patrol | Karnet | |
13 | [1124] NOWAK, Robert | Poranny Patrol | Karnet | |
14 | [0] PIETRZYK, Wojciech | Poranny Patrol | ||
15 | [0] PIOTROWSKA, Grażyna | Poranny Patrol | ||
16 | [1644] PRAGNĄCA, Milena | Poranny Patrol | Karnet | |
17 | [1651] SIEKLIŃSKI, Łukasz | Poranny Patrol | Karnet | |
18 | [0] SIERKA, Maciej | Poranny Patrol | ||
19 | [1290] SOCZYŃSKI, Sebastian | Poranny Patrol | Karnet | |
20 | [1670] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
21 | [1218] SZATYLOWICZ, Przemyslaw | Poranny Patrol | Karnet | |
22 | [699] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | Karnet | |
23 | [315] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | Karnet | |
24 | [1686] TRYBULEC, Daniel | Poranny Patrol | Karnet | |
25 | [0] WESOŁOWSKI, Krzysztof | Poranny Patrol | ||
26 | [1693] WESOŁOWSKI, Krzysztof | Poranny Patrol | Karnet | |
27 | [1253] WOJTOŃ, Małgorzata | Poranny Patrol | Karnet | |
28 | [1703] WOŹNIAK, Łukasz | Poranny Patrol | Karnet | |
29 | [1712] ZIĘBA, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
30 | [1713] ZIĘBA, Marcin | Poranny Patrol | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] CELAREK, Janusz | Poranny patrol |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1614] MIERZEŃSKI, Bartosz | PrzymierzeŁosia | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [743] GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | Karnet | |
2 | [345] MISINIEC , Bogdan | Pszczółka Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1530] CHRZĄŚCIK, Anna | Płomyk Olkusz | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1721] BŁAKAŁA, Damian | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
2 | [1528] CHOMICZ, Krzysztof | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
3 | [1618] MOCNY, Michał | RMF4RT Gladiators | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1533] CZESAK, Marcin | RWM TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [299] RYBIŃSKI, Bartłomiej | RYBKA Runners Team Proszowice | Karnet | |
2 | [300] RYBIŃSKI, Grzegorz | RYBKA Runners Team Proszowice | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [939] DOLAŚ, Danuta | Rebellion od Free Runners | Karnet | |
2 | [999] JAROSINSKA , Justyna | Rebellion od Free Runners | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1631] OSTROWSKI, Paweł | Rehmedica.pl | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KOSCIELNA, Grazyna Koscielna | Rincewind |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [728] ZUBALSKI, Artur | Ring Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1170] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] ŁĄCZ, Małgorzata | Run For Fun |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1624] NAZIM, Adam | Runonline | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] HAJDUK, Bartłomiej | SBG Podbieg | ||
2 | [994] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg | Karnet | |
3 | [0] POLAK, Stanisław | SBG Podbieg |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1113] MOLEK, Dariusz | SD Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [964] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [388] SPOREK, Patryk | SKS KUSY KRAKÓW | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1744] LIGĘZA, Joanna | SMASHING Papkins | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [678] SURDEJ, Paulina | STG TARNÓW | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1118] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ , Katarzyna | SZUMKA team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] POLAKIEWICZ, Dariusz | Sagittarius |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1505] BARNAŚ, Adrian | Salt Runners Bochnia | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BARABASZ, Radek | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
2 | [0] DUDA, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
3 | [0] MUSZYŃSKI, Paweł | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
4 | [0] SACHAU, Inkje | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1650] SEREMET, Bożena | Sieprawska Piątka | Karnet | |
2 | [1656] SKRZYPEK, Sylwia | Sieprawska Piątka | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [634] OCIESA, Jagoda | Siostry Olsen | Karnet | |
2 | [659] ROGOWSKA, Aleksandra | Siostry Olsen | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1208] STACH, Paweł | Siwejka | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [218] PIĄTY, Józef | Skalskie Asy | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [503] BABIUCH, Magda | Skawina Biega | Karnet | |
2 | [511] BIERA, Agnieszka | Skawina Biega | Karnet | |
3 | [515] BOBAK, Bogdan | Skawina Biega | Karnet | |
4 | [1522] BUGNO, Marcelina | Skawina Biega | Karnet | |
5 | [945] DUDA, Wojciech | Skawina Biega | Karnet | |
6 | [1364] FOLFASIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Karnet | |
7 | [1539] GAJDA, Mateusz | Skawina Biega | Karnet | |
8 | [0] GARSTECKA, Joanna | Skawina Biega | ||
9 | [1541] GARSTECKI, Michał | Skawina Biega | Karnet | |
10 | [242] GRABOWSKI , Jan | Skawina Biega | Karnet | |
11 | [1550] GROS, Anna | Skawina Biega | Karnet | |
12 | [246] JAKUBEK, Hanna | Skawina Biega | Karnet | |
13 | [247] JAMKA, Wiesław | Skawina Biega | Karnet | |
14 | [575] KAJNIAK, Beata | Skawina Biega | Karnet | |
15 | [576] KAPOŁKA, Agata | Skawina Biega | Karnet | |
16 | [745] KARCZEWSKA , Renata | Skawina Biega | Karnet | |
17 | [589] KOŚCIELNY, Artur | Skawina Biega | Karnet | |
18 | [1595] LESIAK, Filip | Skawina Biega | Karnet | |
19 | [1121] NAZIM, Agnieszka | Skawina Biega | Karnet | |
20 | [282] NAZIM, Tadeusz | Skawina Biega | Karnet | |
21 | [1133] ORAMUS , Paweł | Skawina Biega | Karnet | |
22 | [636] ORLIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Karnet | |
23 | [638] OŻÓG, Mirosław | Skawina Biega | Karnet | |
24 | [1139] OŻÓG, Robert | Skawina Biega | Karnet | |
25 | [1632] PALKIJ, Aleksandra | Skawina Biega | Karnet | |
26 | [1643] POCIĘGIEL, Michał | Skawina Biega | Karnet | |
27 | [676] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta | Skawina Biega | Karnet | |
28 | [686] SZYDŁOWSKI, Bartek | Skawina Biega | Karnet | |
29 | [688] SZYMULA , Judyta | Skawina Biega | Karnet | |
30 | [1223] SZYMULA, Norbert | Skawina Biega | Karnet | |
31 | [309] ŚCIUBAK , Aneta | Skawina Biega | Karnet | |
32 | [689] ŚLIWA, Anna | Skawina Biega | Karnet | |
33 | [1224] ŚLIWA, Henryk | Skawina Biega | Karnet | |
34 | [693] TALAGA, Patryk | Skawina Biega | Karnet | |
35 | [0] TYLEK, Agata | Skawina Biega | ||
36 | [0] TYLEK , Krzysztof | Skawina Biega | ||
37 | [1704] WOŹNIAK, Maria | Skawina Biega | Karnet | |
38 | [0] WOŹNICZKA, Kamila | Skawina Biega | ||
39 | [716] WÓJCIK, Mateusz | Skawina Biega | Karnet | |
40 | [0] WYRZYKOWSKA, Katarzyna | Skawina Biega | ||
41 | [0] WYRZYKOWSKI, Marcin | Skawina Biega | ||
42 | [723] ZAJĄC , Ilona | Skawina Biega | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] TYLEK, Krzysztof | Skawina Biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [585] KLUSEK, Mateusz | Skep Biegacza Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1648] SALIK, Stanisław | Solne Miasto | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1572] KOLASA , Adriana | Spartan Training Group Kraków | Karnet | |
2 | [1662] SOWA, Grzegorz | Spartan Training Group Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] ANDRZEJEWSKI, Aleksander | Sport Wise |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [284] NOWAK, Michalina | SportWise | Karnet | |
2 | [123] OSAK, Kacper | SportWise | Karnet | |
3 | [1136] OSAK, Maciej | SportWise | Karnet | |
4 | [369] PESZT, Michał | SportWise | Karnet | |
5 | [139] STOECKER-PYTEL, Pola | SportWise | Karnet | |
6 | [1688] URBANOWICZ, Andrzej | SportWise | Karnet | |
7 | [0] VOINALOVYCH, Yurii | SportWise | ||
8 | [7] WĄSIK, Maja | SportWise | Karnet | |
9 | [1241] WĄSIK, Marcin | SportWise | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1737] JABŁOŃSKI, Kazimierz | Sprinter Prądy | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1143] PAPKA, Michał | Stowarzyszenie Rusz się | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KAŁUŻA, Basia | Szybkie Żółwie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] MALICKI, Grzegorz | T-Mobile Sport Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1683] TARGOSZ, Jolanta | TEB Edukacja Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [107] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [505] BARAŃSKI, Jakub | Tapczan | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BOBA, Ryszard | Team Tata & Córka | ||
2 | [0] CZĄSTKIEWICZ, Alicja | Team Tata & Córka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [631] NOWORYTA, Bartłomiej | TechnipFMC | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BZOWSKI, Michał | Trailrun | ||
2 | [1537] DZIEŻOK, Bogdan | Trailrun | Karnet | |
3 | [977] GORSZKO, Adam | Trailrun | Karnet | |
4 | [560] GRYGIEL, Marek | Trailrun | Karnet | |
5 | [986] GURDAK, Mateusz | Trailrun | Karnet | |
6 | [0] MARCINEK, Wojciech | Trailrun | ||
7 | [1610] MARS, Maksymilian | Trailrun | Karnet | |
8 | [0] MICHALIK, Adam | Trailrun | ||
9 | [0] MIGACZ, Jacek | Trailrun | ||
10 | [627] MIGACZ, Jacek | Trailrun | Karnet | |
11 | [279] MIGACZ, Jacek | Trailrun | Karnet | |
12 | [0] MIGACZ, Jan | Trailrun | ||
13 | [1110] MISIUK, Marek | Trailrun | Karnet | |
14 | [1125] NOWAK, Tomasz | Trailrun | Karnet | |
15 | [1346] PEŁCZYŃSKI, Jarek | Trailrun | Karnet | |
16 | [1654] SKIBA, Dawid | Trailrun | Karnet | |
17 | [1671] SWAŁDEK, Konrad | Trailrun | Karnet | |
18 | [1237] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun | Karnet | |
19 | [0] WIETRZNY, Kacper | Trailrun | ||
20 | [712] WOJTOWICZ, Magda | Trailrun | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] MATUŁA, Natalia | Training by PP |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [222] BARTOS, Tymoteusz | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
2 | [111] JAWORSKI, Marek | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
3 | [137] KLIMEK, Małgorzata | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
4 | [338] KLIMEK, Mateusz | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
5 | [114] KOSECKA, Karolina | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
6 | [140] KWASKOWSKA, Joanna | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
7 | [368] KWIATKOWSKA, Marta | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
8 | [119] LEŚNIAK , Basia | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
9 | [0] PAJĄK, Martyna | Trenuj w Krakowie | ||
10 | [321] WARNECKI, Filip | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
11 | [0] WOŹNIAK, Olivier | Trenuj w Krakowie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1184] SAWUŁA, Marcin | TriDivision Triathlon Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1512] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | Karnet | |
2 | [1725] ENGLERT, Piotr | TriJet Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] MIŚKIEWICZ, Bartosz | TriWise | ||
2 | [1653] SIWEK, Jacek | TriWise | Karnet | |
3 | [1275] ZIELONKA, Jacek | TriWise | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1726] PYTEL, Miłosz | Triwise | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [525] BUŁAWA, Filip | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
2 | [527] BYRCZEK, Jan | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
3 | [251] KASZOWSKA, Marta | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
4 | [252] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
5 | [1016] KASZOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
6 | [586] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
7 | [268] KUCHARCZYK, Jakub | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
8 | [599] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
9 | [633] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
10 | [644] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
11 | [291] POLEWKA, Aleksandra | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
12 | [292] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
13 | [293] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
14 | [669] SOBEL, Natalia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
15 | [1679] SZWAJA, Mateusz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
16 | [702] TOWAREK, Michał | UKS Kometa Gliwice | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] DUTKA-WOŁOCH , Nicola | UKS Lider | ||
2 | [144] GALUBA, Martyna | UKS Lider | Karnet | |
3 | [366] GALUBA, Monika | UKS Lider | Karnet | |
4 | [112] KACZMAREK, Julia | UKS Lider | Karnet | |
5 | [1318] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] DYMEK, Jagoda | UKS Lider Siercza | ||
2 | [0] DYMEK, Mirosław | UKS Lider Siercza | ||
3 | [288] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | Karnet | |
4 | [142] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [21] RZEŃCA, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź / Decathlon Zakopianka | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] HOPEK, Elżbieta | ULTRAMARYNA | ||
2 | [0] HOPEK, Tomasz | ULTRAMARYNA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1249] WILK, Krzysztof | Udo Grubbe | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1657] SŁUPIŃSKA, Ewa | Unlimited | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [667] SMEREKA, Krzysztof | Vaillant | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [906] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Karnet | |
2 | [545] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | Karnet | |
3 | [965] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | Karnet | |
4 | [1333] JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | Karnet | |
5 | [250] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | Karnet | |
6 | [1585] KURIATA, Robert | Vege Runners | Karnet | |
7 | [1588] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | Karnet | |
8 | [1149] PETER, Lesław | Vege Runners | Karnet | |
9 | [1161] POPIELARCZYK, Łukasz | Vege Runners | Karnet | |
10 | [1682] ŚWIDZIŃSKI, Tomasz | Vege Runners | Karnet | |
11 | [1252] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] DRAB, Paweł | WEBCON RUNNERS |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [928] CHOLEWCZUK, Agnieszka | WILD DOGS TEAM | Karnet | |
2 | [929] CHOLEWCZUK, Piotr | WILD DOGS TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [229] CZYŻ, Radosław | WKS WAWEL | Karnet | |
2 | [0] STASZEK , Igor | WKS WAWEL |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [504] BARAN, Beata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
2 | [507] BĄCZEK, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [11] BIEDERMAN, Adrianna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
4 | [12] BIEDERMAN, Marcin | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
5 | [508] BIEDERMAN, Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
6 | [223] BISKUPSKA , Julia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
7 | [103] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
8 | [104] BISKUPSKA, Marysia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
9 | [778] BISKUPSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
10 | [225] BŁYSKOSZ, Magdalena | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
11 | [105] BUBLIK, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
12 | [227] BUBLIK, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
13 | [520] BUGAJ, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
14 | [521] BUGAJ, Teresa | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
15 | [935] CZAPLA, Przemysław | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
16 | [1322] CZAPLA , Tomasz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
17 | [546] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
18 | [957] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
19 | [549] FORYSTEK, Józef | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
20 | [5] GARBACIK, Maja | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
21 | [968] GARBACIK, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
22 | [553] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
23 | [240] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
24 | [1549] GRABOWSKA, Joanna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
25 | [244] GRZEGORCZYK, Borys | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
26 | [567] HUTSENKO , Yelyzaveta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
27 | [568] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
28 | [993] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
29 | [571] JAMROZIK, Krzysiek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
30 | [583] KIJAK, Jakub | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
31 | [590] KOŚCIELNY, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
32 | [766] KRZYSZTYŃSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
33 | [273] KURTYCZ, Natalia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
34 | [1586] KURYJ, Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
35 | [274] LAMPARSKA, Maja | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
36 | [612] LISTEK, Marta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
37 | [1598] ŁABUZIŃSKI, Sławomir | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
38 | [626] MICHALCZAK, Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
39 | [278] MICHNO, Marta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
40 | [1304] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
41 | [731] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
42 | [283] NIESSNER , Pola | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
43 | [285] OLEJNIK, Jaśmina | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
44 | [290] PISAREK, Kordian | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
45 | [1156] PISAREK, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
46 | [297] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
47 | [303] SŁOŃSKA , Antonina | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
48 | [666] SŁOŃSKA, Zofia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
49 | [304] SŁOŃSKI , Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
50 | [696] TARNAWSKA, Anna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
51 | [697] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
52 | [313] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
53 | [129] TARNAWSKI, Tadeusz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
54 | [314] TARNOWSKI , Przemysław | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
55 | [701] TOPÓR, Magdalena | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
56 | [1233] TOPÓR, Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
57 | [1234] TOPÓR, Monika | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
58 | [131] URYGA, Adam | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
59 | [132] URYGA, Artur | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
60 | [705] URYGA, Sławek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
61 | [133] WALAŚ, Emilka | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
62 | [134] WALAŚ, Olga | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
63 | [1361] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
64 | [715] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
65 | [326] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
66 | [717] WÓJCIK, Natalia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
67 | [327] WÓJCIK , Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
68 | [334] ŻESŁAWSKI , Jakub | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
69 | [730] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
70 | [335] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
71 | [729] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [350] MOSZKOWICZ, Anna | WKS Wawel | Karnet | |
2 | [349] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel | Karnet | |
3 | [1740] MOSZKOWICZ, Paweł | WKS Wawel | Karnet | |
4 | [1328] PIOTROWSKI, Andrzej | WKS Wawel | Karnet | |
5 | [351] SIEK, Barbara | WKS Wawel | Karnet | |
6 | [141] STRUGAŁA, Tymoteusz | WKS Wawel | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [340] KĘDZIOR, Kacper | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
2 | [339] KĘDZIOR, Krzysztof | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
3 | [720] ZAJĄC, Bartosz | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
4 | [721] ZAJĄC, Honorata | WKS Wawel Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [625] MAZUREK, Agnieszka | WKS Śląsk | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [613] LISTOPAD, Marcin | WKURW_TEAM | Karnet | |
2 | [1175] ROKITA, Adam | WKURW_TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [902] AMIAUD, Romain | WM Triself | Karnet | |
2 | [948] DYKSZAK, Filip | WM Triself | Karnet | |
3 | [982] GROMNY, Konrad | WM Triself | Karnet | |
4 | [1040] KOWALSKI, Hubert | WM Triself | Karnet | |
5 | [0] NOWIŃSKI, Andrzej | WM Triself | ||
6 | [1190] SĘK, Marek | WM Triself | Karnet | |
7 | [1194] SKIBA, Marcin | WM Triself | Karnet | |
8 | [0] STEFANOWICZ, Adam | WM Triself | ||
9 | [1246] WIECZOREK, Wojciech | WM Triself | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] JASIŃSKI, Jakub | WM Triself GORIDE |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1698] WIĘCŁAWSKI, Michał Więcławski | Waga Ciężka | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] DWORNIK, Maciek | Warczące Szprychy | ||
2 | [0] DWORNIK, Małgorzata | Warczące Szprychy |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1239] WALCZYK, Roman | Water Knights | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1207] SROKA, Wojciech | WiB | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1699] WILK, Krzysztof | Wilki :) | Karnet | |
2 | [1700] WILK, Wiktoria | Wilki :) | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BIERNAT, Adela | Wisełka | ||
2 | [0] BIERNAT, Jakub | Wisełka | ||
3 | [0] BIERNAT, Jakub | Wisełka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [128] STASZEK , Igor | Wks wawel | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1680] SZWAJA, Wojciech | Wolbrom Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [213] MAZUR, Maciej | Woodward Runners | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1575] KORNAŚ, Krzysztof | Wspólnota Emaus Nowy Sącz | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] PRZEBINDA, Anna | Z widelcem po zdrowie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [537] CZARNECKI, Piotr | ZAJEDZ RAKA | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [685] SZOPA, Krzysztof | ZELCZYNA TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1685] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [765] KOWALCZYK, Rafał | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
2 | [772] PASIŃSKI, Kacper | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
3 | [773] PŁAZA, Fabian | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
4 | [776] ZNAJ, Artur | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1518] BORSZOWSKI, Zbigniew | Zabierzów Biega | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [672] STANEK, Rafał | Zabierzów biega | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1340] MORAWSKI, Przemysław | Zaczerpnąć nogą | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1596] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1720] ŻERULIK, Jarosław | Znikający punkt | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1002] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Zupa Pomidorowa | Karnet | |
2 | [1209] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [980] GRABOWSKI, Zbigniew | autobike.com.pl | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] FILAR, Estera | brak | ||
2 | [0] GZYL, Tomasz | brak | ||
3 | [0] SZEWCZUK, Ida | brak | ||
4 | [0] SZEWCZUK, Sylwia | brak | ||
5 | [0] SZEWCZUK, Sylwia | brak | ||
6 | [1227] ŚLIZIEŃ, Olgierd | brak | Karnet | |
7 | [0] ZNAMIROWSKA, Magdalena | brak |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] SKOWRON, Michał | do6ciu/Pozytywnie Zakręceni |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] ZWONEK, Piotr | eXrowerowanie.pl Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [925] BUŁAWA, Grzegorz | gb-arch.p Architekt Grzegorz Buława | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1060] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał | kukuczsport.pl/TriWise | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [733] KĘDZIOR, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1160] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [713] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [615] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1536] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Karnet | |
2 | [0] JANIK, Krzysztof | runinngperformance.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] WÓJCIO, Hubert | runonline.pl team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1745] BARTNIKOWSKI, Marek | thulium.com | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [254] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | Karnet | |
2 | [255] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1593] LEGENC, Łukasz | wedrujzoczkami.pl | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] JARKIEWICZ-JANIK, Małgorzata | wkurw_team | ||
2 | [741] OLEJNIK, Maciej | wkurw_team | Karnet | |
3 | [1187] SCHNEIDER, Krystyna | wkurw_team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [943] DRZYZGIEWICZ, Michal | www.kwitnaca.com | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1646] RYBCZYŃSKI, Przemysław | xyz | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1504] BANACH, Jakub | zaMARCHWIście | Karnet | |
2 | [755] MARCHEWKA, Klaudia | zaMARCHWIście | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [923] BUL, Dominik | zabieganidobrowolscy | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1266] ZAMORSKI, Witold | ŻYCIE I ŚMIERĆ DLA NARODU | Karnet |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Ambitna Jedenastka | 535 | 146 | 389 | 511 | 24 | 77 |
Bieg dla Dzieci do 10lat | 61 | 24 | 37 | 54 | 7 | 14 |
Harda Dwudziestka-Trójka | 297 | 59 | 238 | 286 | 11 | 42 |
Nordic Walking | 41 | 25 | 16 | 34 | 7 | 14 |
Przyjazna Trójka | 196 | 87 | 109 | 182 | 14 | 41 |
Tradycyjna Piątka | 329 | 134 | 195 | 315 | 14 | 39 |
Razem | 1459 | 475 | 984 | 1382 | 77 | 227 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
11,6km - K18 | 36 | 36 | 0 | 36 | 0 | 3 |
11,6km - K30 | 65 | 65 | 0 | 61 | 4 | 14 |
11,6km - K40 | 39 | 38 | 1 | 36 | 3 | 5 |
11,6km - K50 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 |
11,6km - K60 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
11,6km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11,6km - M18 | 49 | 0 | 49 | 47 | 2 | 3 |
11,6km - M30 | 175 | 0 | 175 | 166 | 9 | 30 |
11,6km - M40 | 133 | 0 | 133 | 128 | 5 | 18 |
11,6km - M50 | 27 | 1 | 26 | 26 | 1 | 4 |
11,6km - M60 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
11,6km - M70 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
1km - Chłopcy | 37 | 0 | 37 | 33 | 4 | 9 |
1km - Dziewczynki | 24 | 24 | 0 | 21 | 3 | 5 |
23km - K20 | 9 | 9 | 0 | 8 | 1 | 2 |
23km - K30 | 22 | 22 | 0 | 22 | 0 | 5 |
23km - K40 | 21 | 21 | 0 | 21 | 0 | 2 |
23km - K50 | 7 | 7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
23km - K60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23km - M20 | 30 | 0 | 30 | 29 | 1 | 2 |
23km - M30 | 98 | 0 | 98 | 93 | 5 | 18 |
23km - M40 | 88 | 0 | 88 | 85 | 3 | 9 |
23km - M50 | 18 | 0 | 18 | 17 | 1 | 3 |
23km - M60 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
3,7km - K11 | 36 | 34 | 2 | 33 | 3 | 7 |
3,7km - K16 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 |
3,7km - K20 | 8 | 8 | 0 | 8 | 0 | 1 |
3,7km - K30 | 15 | 15 | 0 | 14 | 1 | 4 |
3,7km - K40 | 21 | 21 | 0 | 18 | 3 | 7 |
3,7km - K50 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
3,7km - K60 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
3,7km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3,7km - M11 | 42 | 0 | 42 | 41 | 1 | 5 |
3,7km - M16 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 1 |
3,7km - M20 | 9 | 0 | 9 | 8 | 1 | 4 |
3,7km - M30 | 18 | 0 | 18 | 15 | 3 | 5 |
3,7km - M40 | 21 | 0 | 21 | 19 | 2 | 4 |
3,7km - M50 | 6 | 0 | 6 | 6 | 0 | 1 |
3,7km - M60 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 1 |
3,7km - M70 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
5,7km - K16 | 20 | 20 | 0 | 20 | 0 | 1 |
5,7km - K20 | 24 | 24 | 0 | 24 | 0 | 1 |
5,7km - K30 | 43 | 43 | 0 | 43 | 0 | 3 |
5,7km - K40 | 42 | 42 | 0 | 39 | 3 | 10 |
5,7km - K50 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 |
5,7km - K60 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
5,7km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5,7km - M16 | 20 | 0 | 20 | 19 | 1 | 1 |
5,7km - M20 | 17 | 0 | 17 | 17 | 0 | 1 |
5,7km - M30 | 73 | 0 | 73 | 69 | 4 | 9 |
5,7km - M40 | 57 | 0 | 57 | 54 | 3 | 8 |
5,7km - M50 | 20 | 0 | 20 | 18 | 2 | 4 |
5,7km - M60 | 7 | 0 | 7 | 6 | 1 | 1 |
5,7km - M70 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
NW - K | 26 | 25 | 1 | 22 | 4 | 10 |
NW - M | 15 | 0 | 15 | 12 | 3 | 4 |
Razem | 1459 | 475 | 984 | 1382 | 77 | 227 |