Plantwear Bieg Karnawałowy Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2019/2020 - R4 - Zgłoszenia
2020-02-02
2020-02-02
# | Dystans/Kategoria | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [901] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
2 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1501] ADAMUS, Jakub | Karnet | ||
3 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [0] AFANASYEVA, Yana | Poranny Patrol | ||
4 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [902] AMIAUD, Romain | WM Triself | Karnet | |
5 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1502] ANDRZEJCZYK, Adrian | Karnet | ||
6 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1503] ARCHAMOWICZ, Krzysztof | Karnet | ||
7 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [501] ATROSZCZYK, Aleksandra | Karnet | ||
8 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [502] ATROSZCZYK, Aleksandra | Karnet | ||
9 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [503] BABIUCH, Magda | Skawina Biega | Karnet | |
10 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [0] BADURA, Magdalena | Biegam Gdzie Popadnie | Zapłać | |
11 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [903] BAJAK, Mirosław | P3SK | Karnet | |
12 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [904] BAJDAK, Łukasz | Karnet | ||
13 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [1754] BAJOREK, Lidia | Karnet | ||
14 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] BALTAZA , Piotr | Zapłać | ||
15 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [905] BALUTA-MAŁECKA, Edyta | Karnet | ||
16 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [221] BAŁABAN, Bartłomiej | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
17 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1504] BANACH, Jakub | zaMARCHWIście | Karnet | |
18 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [0] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
19 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [784] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
20 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [906] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Karnet | |
21 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [504] BARAN, Beata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
22 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1367] BARAN, Szymon | Karnet | ||
23 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [907] BARANSKA, Anna | Karnet | ||
24 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [505] BARAŃSKI, Jakub | Tapczan | Karnet | |
25 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [506] BARGIEŁ, Marcin | Go Aptiv! | Karnet | |
26 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1505] BARNAŚ, Adrian | Salt Runners Bochnia | Karnet | |
27 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1506] BARTKOWIAK, Grzegorz | Karnet | ||
28 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1745] BARTNIKOWSKI, Marek | thulium.com | Karnet | |
29 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [222] BARTOS, Tymoteusz | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
30 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1507] BARTOSIK, Michał | M-TEAM | Karnet | |
31 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [908] BARTOSZ, Marek | JCI Running Team | Karnet | |
32 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [0] BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
33 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [909] BARTYZEL, Grzegorz | Poranny Patrol | Karnet | |
34 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [910] BARZYK, Karol | Karnet | ||
35 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [0] BASTER, Aleksandra | |||
36 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [1508] BAŚ, Anna | Leniwce | Karnet | |
37 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1509] BAŚ , Mateusz | Leniwce | Karnet | |
38 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [507] BĄCZEK, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
39 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1510] BEDNAREK, Marcin | GoLenie | Karnet | |
40 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1511] BEŁZ, Tomasz | Karnet | ||
41 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1512] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | Karnet | |
42 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [0] BEM, Jakub | Nowa Huta Team | Zapłać | |
43 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1513] BIAŁECKA, Sylwia | LGBS Running Team | Karnet | |
44 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1514] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
45 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [757] BICZEWSKI, Arkadiusz | KSPO Dentinea 1A | Karnet | |
46 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [11] BIEDERMAN, Adrianna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
47 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [12] BIEDERMAN, Marcin | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
48 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [508] BIEDERMAN, Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
49 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [0] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | ||
50 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [509] BIELECKA, Ewa | Karnet | ||
51 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] BIELEWICZ, Patryk | Zapłać | ||
52 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [911] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
53 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać | |
54 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] BIENIEK, Dominik | Monar Kraków | ||
55 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1296] BIENIEK, Dominik | Monar Kraków | Karnet | |
56 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [510] BIEŃ, Katarzyna | Karnet | ||
57 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [511] BIERA, Agnieszka | Skawina Biega | Karnet | |
58 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [512] BIERNAT, Bartłomiej | Karnet | ||
59 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1515] BIES, Grzegorz | Karnet | ||
60 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [101] BIGAJ, Jan | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
61 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [912] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
62 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [102] BIGAJ, Ula | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
63 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [513] BIŁOCHA, Ewa | Karnet | ||
64 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [223] BISKUPSKA , Julia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
65 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [103] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
66 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [104] BISKUPSKA, Marysia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
67 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [778] BISKUPSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
68 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [779] BISZTYGA, Sabina | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
69 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [913] BLADY, Bogdan | Karnet | ||
70 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [914] BLAUT, Marcin | Night Runners | Karnet | |
71 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [915] BLICHARZ, Ewelina | GE HealthAhead | Karnet | |
72 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [916] BŁACHNO, Marcin | Aniołki Charliego | Karnet | |
73 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1721] BŁAKAŁA, Damian | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
74 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [514] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Karnet | |
75 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [224] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Karnet | |
76 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [225] BŁYSKOSZ, Magdalena | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
77 | Przyjazna Trójka/3,7km - M60 | [0] BOBA, Ryszard | |||
78 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [515] BOBAK, Bogdan | Skawina Biega | Karnet | |
79 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [516] BOBROWSKA, Maria | Karnet | ||
80 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1516] BODURKA, Adam | Go Aptiv! | Karnet | |
81 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1] BODURKA, Krzysztof | KS AZS AWF Kraków | Karnet | |
82 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [517] BODURKA, Tomasz | Decathlon Zakopianka | Karnet | |
83 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [0] BOJARSKA, Zuzanna | Eskadra Kraków | ||
84 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1517] BORCZYŃSKI, Michał | Karnet | ||
85 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [9] BOROŃ, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | Karnet | |
86 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [782] BOROWIEC, Joanna | Night Runner Kraków | Karnet | |
87 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1305] BOROWIK, Tomasz | ATOM | Karnet | |
88 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [917] BOROWSKA, Julia | Karnet | ||
89 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [518] BOROWSKA-ABDELJAOUED, Anna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
90 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [758] BOROWSKI, Krzysztof | Karnet | ||
91 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1518] BORSZOWSKI, Zbigniew | Zabierzów Biega | Karnet | |
92 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1519] BORYCKI, Mirosław | Karnet | ||
93 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [918] BOUFRAHI , Rysiek | #crazyteam | Karnet | |
94 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1520] BOYCE, Aidan Boyce | Karnet | ||
95 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [138] BOYCE, Malachy | Karnet | ||
96 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [0] BOŻEK, Marlena | |||
97 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] BROŻEK, Łukasz | |||
98 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] BROŻEK-WOŹNICZKA, Natalia | JJfit Running Team | ||
99 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [0] BRYK, Katarzyna | Zapłać | ||
100 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [226] BRZYSKA, Karolina | Brzyski Tri Team | Karnet | |
101 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [919] BRZYSKI , Maciej | Brzyski Tri Team | Karnet | |
102 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [105] BUBLIK, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
103 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [227] BUBLIK, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
104 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1521] BUCZEK, Jerzy | Karnet | ||
105 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [920] BUDERAWSKI , Andrzej | Gwiazdy Północy | Karnet | |
106 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [228] BUDZIŃSKA, Julia | Karnet | ||
107 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [519] BUDZIŃSKI, Dawid | Karnet | ||
108 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [921] BUDZIŃSKI, Maciej | Karnet | ||
109 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [922] BUDZYN, Paulina | Niepołomice Biegają | Karnet | |
110 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [520] BUGAJ, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
111 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [521] BUGAJ, Teresa | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
112 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [523] BUGAJSKA , Katarzyna | Karnet | ||
113 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [522] BUGAJSKA, Monika | Karnet | ||
114 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1522] BUGNO, Marcelina | Skawina Biega | Karnet | |
115 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [524] BUJAS, Dominik | Karnet | ||
116 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1742] BUJOCZEK, Leszek | Karnet | ||
117 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [750] BUJOCZEK, Małgorzata | Karnet | ||
118 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [923] BUL, Dominik | zabieganidobrowolscy | Karnet | |
119 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [924] BULIŃSKA, Justyna | Karnet | ||
120 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [525] BUŁAWA, Filip | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
121 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [925] BUŁAWA, Grzegorz | gb-arch.p Architekt Grzegorz Buława | Karnet | |
122 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [526] BURDA, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
123 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] BURKIEWICZ-ŚLIWA, Bernadetta | Zapłać | ||
124 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [760] BURLIGA, Iwona | Czwartkowe Bieganie | Karnet | |
125 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [742] BURLIGA, Jerzy | Czwartkowe Bieganie | Karnet | |
126 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1523] BURY, Krzysztof | GE HealthAhead | Karnet | |
127 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [527] BYRCZEK, Jan | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
128 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [761] BYRSKA, Sylwia | Karnet | ||
129 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [528] BYTOMSKA, Kamila | Karnet | ||
130 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [926] BZDAK, Bartosz | Karnet | ||
131 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [529] CABAJ, Łukasz | Karnet | ||
132 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1524] CAŁA, Maciej | CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ | Karnet | |
133 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1525] CAPIŃSKA , Anna | Night Runners | Karnet | |
134 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1526] CEBERAK, Bartosz | Karnet | ||
135 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] CEBULA, Leszek | |||
136 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [530] CEKIERA, Antoni | Karnet | ||
137 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1527] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
138 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [0] CELAREK, Janusz | Poranny Patrol | ||
139 | Nordic Walking/NW - K | [201] CELEJ-KOBALCZYK, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
140 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [531] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | Karnet | |
141 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1310] CHLUPKA, Ireneusz | Karnet | ||
142 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] CHMIELEWSKI, Robert | KB MCKiS Jaworzno | ||
143 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [927] CHMIELOWSKI, Andrzej | Gniewne Krewetki | Karnet | |
144 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [928] CHOLEWCZUK, Agnieszka | WILD DOGS TEAM | Karnet | |
145 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [929] CHOLEWCZUK, Piotr | WILD DOGS TEAM | Karnet | |
146 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1528] CHOMICZ, Krzysztof | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
147 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1529] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | Karnet | |
148 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1530] CHRZĄŚCIK, Anna | Płomyk Olkusz | Karnet | |
149 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [532] CHYLIŃŚKI, Mateusz | Kraków Athletocs Team | Karnet | |
150 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [533] CIERLAK, Elżbieta | Brzyski Tri Team | Karnet | |
151 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [534] CIERLAK, Mikołaj | Brzyski Tri Team | Karnet | |
152 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [535] CIERLAK, Przemysław | Brzyski Tri Team | Karnet | |
153 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [930] CIEŚLA, Magda | Karnet | ||
154 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [536] CIEŚLAK-SAWICKA, Katarzyna | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
155 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [931] CIEŚLIK, Sebastian | Karnet | ||
156 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] CIUŁA, Tomasz | Rebellion of Free Runners | ||
157 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [5062] CIUPIŃSKI, Jakub | Karnet | ||
158 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1531] CWIKLA, Pawel | Karnet | ||
159 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [932] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
160 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [933] CYGAN, Tomasz | A mogłem spać | Karnet | |
161 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [934] CYRBUS, Dominika | JJfit Running Team | Karnet | |
162 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [365] CYRKLER, Łukasz | Night Runners | Karnet | |
163 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [735] CZAPCZYŃSKA , Małgorzata | Niepołomice Biegają | Karnet | |
164 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [337] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | Karnet | |
165 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [336] CZAPCZYŃSKI , Cezary | Niepołomice Biegają | Karnet | |
166 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [136] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | Karnet | |
167 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1283] CZAPIEWSKA , Eliza | #crazyteam | Karnet | |
168 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [935] CZAPLA, Przemysław | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
169 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1322] CZAPLA , Tomasz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
170 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Zapłać | |
171 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [732] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
172 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [537] CZARNECKI, Piotr | ZAJEDZ RAKA | Karnet | |
173 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1323] CZARNECKI, Piotr | Karnet | ||
174 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [0] CZĄSTKIEWICZ, Alicja | |||
175 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1532] CZELNY, Zbigniew | Karnet | ||
176 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1533] CZESAK, Marcin | RWM TEAM | Karnet | |
177 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1534] CZYŻ, Piotr | Karnet | ||
178 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [229] CZYŻ, Radosław | WKS WAWEL | Karnet | |
179 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [936] CZYŻOWICZ , Michał | Karnet | ||
180 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] DANEL, Magdalena | Rebellion od Free Runners | ||
181 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [361] DANIELAK, Alicja | Karnet | ||
182 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [231] DANIELAK, Hanna | Karnet | ||
183 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1330] DARCHUK, Oleksandr | DRPT | Karnet | |
184 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [0] DEKA, Patrycja | Zapłać | ||
185 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [360] DĘBSKI, Dariusz | Karnet | ||
186 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [937] DIKOLENKO, Agnieszka | Karnet | ||
187 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [538] DOBISZEWKA, Ilona | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
188 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [106] DOBROWOLSKI, Mikołaj | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
189 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [938] DOBRZAŃSKA, Marta | GE HealthAhead | Karnet | |
190 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [939] DOLAŚ, Danuta | Rebellion od Free Runners | Karnet | |
191 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] DOMARADZKA, Violetta | Run Vegan | ||
192 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [940] DOMIN, Tomasz | JJfit Running Team | Karnet | |
193 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [0] DRAB, Paweł | WEBCON RUNNERS | ||
194 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [941] DRAPICH, Natalia | LGBS Running Team | Karnet | |
195 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [539] DROBNIAK, Weronika | Karnet | ||
196 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [942] DROZDZOWSKI, Konrad | Karnet | ||
197 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] DRZYZGA, Maksymilian | |||
198 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] DRZYZGA, Miłosz | |||
199 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [943] DRZYZGIEWICZ, Michal | www.kwitnaca.com | Karnet | |
200 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [944] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | Karnet | ||
201 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [232] DUBIEL, Piotr | 2xWK | Karnet | |
202 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] DUDA, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
203 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1307] DUDA, Paweł | BeFit24Team | Karnet | |
204 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [945] DUDA, Wojciech | Skawina Biega | Karnet | |
205 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [540] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
206 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [541] DUDZIAK, Tomasz | POLAR TEAM | Karnet | |
207 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [946] DURAS, Andrzej | Karnet | ||
208 | Nordic Walking/NW - K | [362] DURAS , Izabela | Karnet | ||
209 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [233] DURAS, Magdalena | Karnet | ||
210 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [947] DURLAK, Błażej | Karnet | ||
211 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [542] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Karnet | |
212 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [234] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Karnet | |
213 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] DWORNIK, Maciek | Warczące Szprychy | ||
214 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] DWORNIK, Małgorzata | Warczące Szprychy | ||
215 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [948] DYKSZAK, Filip | WM Triself | Karnet | |
216 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [107] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka | Karnet | |
217 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [543] DYLĄG, Marlena | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
218 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [544] DYNGOSZ, Krzysztof | FedEx | Karnet | |
219 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [783] DYNGOSZ, Szymon | Karnet | ||
220 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [949] DYREK, Marcin | Karnet | ||
221 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [950] DYREK, Marcin | Karnet | ||
222 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [951] DYREK, Michał | MOK Mszana Dolna | Karnet | |
223 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] DYRGA, Antoni | |||
224 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [952] DYRGA, Sebastian | JJfit Running Team | Karnet | |
225 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1535] DYWAN, Andrzej | Karnet | ||
226 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] DZIADUŁA, Dariusz | |||
227 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [953] DZIAŁO, Tomasz | Karnet | ||
228 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [954] DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna | Karnet | ||
229 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [955] DZIECIUCHOWICZ, Michał | Karnet | ||
230 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [956] DZIEDZIC, Joanna | Karnet | ||
231 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1536] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Karnet | |
232 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1297] DZIEDZIC, Piotr | Monar Kraków | Karnet | |
233 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1537] DZIEŻOK, Bogdan | Trailrun | Karnet | |
234 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [342] DZIK , Władysław | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
235 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1738] DZIOBEK, Paulina | ITMBW | Karnet | |
236 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [0] DZIUBAŃSKA, Izabela | |||
237 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [545] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | Karnet | |
238 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] DZIWISZ, Antoni | Zapłać | ||
239 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] DZIWISZ, Franciszek | Zapłać | ||
240 | Nordic Walking/NW - M | [202] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
241 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1725] ENGLERT, Piotr | TriJet Team | Karnet | |
242 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [546] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
243 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [957] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
244 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [749] FAJTO, Maciej | KS Murzasichle | Karnet | |
245 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] FARON, Agnieszka | 100 Miles of Beskid Wyspowy | Zapłać | |
246 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [547] FEDIRKO, Tadeusz | Karnet | ||
247 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [958] FEREK, Maciej | Karnet | ||
248 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [235] FILICIAK, Antoni | CAFFETTIERA | Karnet | |
249 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [236] FILICIAK, Justyna | CAFFETTIERA | Karnet | |
250 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [548] FILICIAK, Michał | CAFFETTIERA | Karnet | |
251 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [108] FILICIAK, Stanisław | CAFFETTIERA | Karnet | |
252 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [959] FILIPEK, Daniel | Karnet | ||
253 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [237] FIREK, Grzegorz | 2xWK | Karnet | |
254 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [0] FIREK, Jakub | 2xWK | ||
255 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [960] FIREK, Rafał | Lacho Team | Karnet | |
256 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [961] FLAGA, Iwona | Los Pantalones Rojos | Karnet | |
257 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [962] FLIS, Piotr | JJfit Running Team | Karnet | |
258 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1364] FOLFASIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Karnet | |
259 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [963] FOLTA, Katarzyna | Karnet | ||
260 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [549] FORYSTEK, Józef | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
261 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1538] FOSSAERT, Sylwia | JJfit Running Team | ||
262 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [964] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar | Karnet | |
263 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [965] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | Karnet | |
264 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1309] FRANCZAK, Katarzyna | Karnet | ||
265 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [966] FRANKIEWICZ, Jakub | Aniołki Charliego | Karnet | |
266 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1302] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna | Karnet | ||
267 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [967] GACEK, Dawid | A mogłem spać | Karnet | |
268 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [743] GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | Karnet | |
269 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [238] GAJDA, Kamil | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
270 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1539] GAJDA, Mateusz | Skawina Biega | Karnet | |
271 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1540] GALEWICZ, Katarzyna | Karnet | ||
272 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [144] GALUBA, Martyna | UKS Lider | Karnet | |
273 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [366] GALUBA, Monika | UKS Lider | Karnet | |
274 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [550] GAPYS, Jolanta | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
275 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [551] GAPYS, Robert | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
276 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [5] GARBACIK, Maja | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
277 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [968] GARBACIK, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
278 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] GARSTECKA, Joanna | Skawina Biega | ||
279 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1541] GARSTECKI, Michał | Skawina Biega | Karnet | |
280 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [109] GARUS, Gabriela | Karnet | ||
281 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [552] GARUS, Konrad | Karnet | ||
282 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [239] GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
283 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [969] GAWENDA, Katarzyna | Karnet | ||
284 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [354] GAWIN, Agnieszka | BeFit24Team | Karnet | |
285 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [970] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Karnet | |
286 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1542] GAWIN, Marek | Karnet | ||
287 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1543] GAWLIK, Adrian | Karnet | ||
288 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [5060] GAWOR, Irenuesz | Anywhere Bike Team | Karnet | |
289 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [553] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
290 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [240] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
291 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] GAWRONSKI, Pawel | |||
292 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [762] GĄSIENICA-ROJ, Anna | KS Murzasichle | Karnet | |
293 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [971] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
294 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [554] GEDL, Przemysław | Karnet | ||
295 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [972] GEDLICZKA, Tymoteusz | Karnet | ||
296 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1544] GĘBALA, Piotr | Karnet | ||
297 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] GIELEWICZ, Bartłomiej | Monar Kraków | ||
298 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1728] GIELEWICZ, Bartłomiej | Monar Kraków | Karnet | |
299 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1545] GIERASIŃSKI , Pablo | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
300 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [973] GIERZ, Bartłomiej | Go Aptiv! | Karnet | |
301 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1747] GIL, Jacek | Karnet | ||
302 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1546] GIŻA, Grzegorz | Karnet | ||
303 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [974] GLINSKA, Aleksandra | Karnet | ||
304 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [975] GŁOWACKI, Mariusz | Active Jura | Karnet | |
305 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1294] GŁÓD, Łukasz | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
306 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [976] GNIEWEK, Julia | Karnet | ||
307 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [555] GOGOLA, Mariusz | Karnet | ||
308 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1281] GOLIŃSKA, Anna | Nauka Biega | Karnet | |
309 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1280] GOLIŃSKI, Mieczysław | Nauka Biega | Karnet | |
310 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [556] GOLL, Michał | Karnet | ||
311 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] GONDOR, Jarek | Zapłać | ||
312 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [977] GORSZKO, Adam | Trailrun | Karnet | |
313 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] GÓRAK, Grzegorz | Zapłać | ||
314 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1548] GÓRAL, Grzegorz | JJfit Running Team | Karnet | |
315 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1746] GÓRKA, Dariusz | BIKEBOARD | Karnet | |
316 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [978] GÓRKA, Konrad | Night Runners | Karnet | |
317 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [557] GÓRKA, Marcin | Husaria Race Team | Karnet | |
318 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [558] GÓRKA, Piotr | JJfit Running Team | Karnet | |
319 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [979] GÓRNA, Anita | LPP Team | Karnet | |
320 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [241] GÓRNISIEWICZ, Roland | JJfit Running Team | Karnet | |
321 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1549] GRABOWSKA, Joanna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
322 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1298] GRABOWSKI, Daniel | Monar Kraków | Karnet | |
323 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [242] GRABOWSKI , Jan | Skawina Biega | Karnet | |
324 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [559] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
325 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [980] GRABOWSKI, Zbigniew | autobike.com.pl | Karnet | |
326 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [0] GRABSKA, Ewa | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | Zapłać | |
327 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [981] GRACZYK, Roman | Karnet | ||
328 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] GRADZI, Dariusz | Krakowska Izba Adwokacka | Zapłać | |
329 | Nordic Walking/NW - K | [0] GRATKA, Beata | LUX TORPEDA Małopolska | ||
330 | Nordic Walking/NW - M | [0] GRATKA, Mirosław | LUX TORPEDA Małopolska | ||
331 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1277] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | Karnet | |
332 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1288] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | Karnet | |
333 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] GRELECKI, Oskar | |||
334 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | ||
335 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [982] GROMNY, Konrad | WM Triself | Karnet | |
336 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1550] GROS, Anna | Skawina Biega | Karnet | |
337 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [983] GRUDNIAK, Tomasz | Karnet | ||
338 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1551] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | Karnet | ||
339 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [243] GRUSZKA, Dominika | Niepołomice Biegają | Karnet | |
340 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1552] GRUSZKA, Kamila | Niepołomice Biegają | Karnet | |
341 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [984] GRUSZKA, Karol | Karnet | ||
342 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [560] GRYGIEL, Marek | Trailrun | Karnet | |
343 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [561] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | Karnet | |
344 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [244] GRZEGORCZYK, Borys | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
345 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] GRZEGORZ, Buła | Nowotarski Klub Kolarski | Zapłać | |
346 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1306] GRZESZCZAK-BOROWIK, Anna | ATOM | Karnet | |
347 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [985] GRZYB , Kazimierz | Los Pantalones Rojos | Karnet | |
348 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1321] GRZYWA, Grzegorz | Karnet | ||
349 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [986] GURDAK, Mateusz | Trailrun | Karnet | |
350 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1553] GURGUL, Mateusz | Aromat Nóg | Karnet | |
351 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1554] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | Karnet | |
352 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [987] GUZIK, Łukasz | Go Aptiv! | Karnet | |
353 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] GUZIK, Mateusz | |||
354 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] HAJDUK, Bartłomiej | SBG Podbieg | ||
355 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [988] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
356 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [989] HANUSIAK, Leszek | Husaria Race Team | Karnet | |
357 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] HATALA, Grzegorz | |||
358 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [367] HAWRYSZKO, Basia | Karnet | ||
359 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [562] HEBDA, Michalina | Karnet | ||
360 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [245] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
361 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [563] HERDA, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
362 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [990] HODANA, Tomasz | Karnet | ||
363 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] HOPEK, Elżbieta | ULTRAMARYNA | ||
364 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] HOPEK, Tomasz | ULTRAMARYNA | ||
365 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [991] HORODECKI, Łukasz | Karnet | ||
366 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [564] HRUBY, Anna | KS AZS AWF Kraków | Karnet | |
367 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [565] HRYC , Martyna | Karnet | ||
368 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [566] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | Karnet | ||
369 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [567] HUTSENKO , Yelyzaveta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
370 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1555] HYŻY, Piotr | Karnet | ||
371 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1748] IDZIOR1993, Tomasz | Karnet | ||
372 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [992] IGNATOWICZ, Dawid | Karnet | ||
373 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [110] INDYKA, Jan | Karnet | ||
374 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [568] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
375 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [993] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
376 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [569] INDYKA, Michał | 11MBOT | Karnet | |
377 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1556] IRIONDO FADRIQUE, Ricardo | Karnet | ||
378 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [994] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg | Karnet | |
379 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1737] JABŁOŃSKI, Kazimierz | Sprinter Prądy | Karnet | |
380 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [0] JACKOWSKI, Sławomir | ARShostel.pl | Zapłać | |
381 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [570] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata | Karnet | ||
382 | Przyjazna Trójka/3,7km - K50 | [246] JAKUBEK, Hanna | Skawina Biega | Karnet | |
383 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1557] JAKUBIEC, Mariusz | GoLenie | Karnet | |
384 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1558] JAKUBIEC, Radosław | GoLenie | Karnet | |
385 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1314] JAKUBIŃSKI, Jakub | Karnet | ||
386 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [247] JAMKA, Wiesław | Skawina Biega | Karnet | |
387 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [995] JAMROZIK, Adrian | Husaria Race Team | Karnet | |
388 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [571] JAMROZIK, Krzysiek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
389 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [248] JANAS, Amelia | Karnet | ||
390 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [249] JANAS, Natalia | Karnet | ||
391 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [996] JANIAK, Mariusz | Karnet | ||
392 | Nordic Walking/NW - K | [203] JANICKA, Barbara | Poranny Patrol | Karnet | |
393 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [997] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | Karnet | |
394 | Nordic Walking/NW - M | [204] JANICKI, Ryszard | Poranny Patrol | Karnet | |
395 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [572] JANIK, Maja | Karnet | ||
396 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [382] JANISZEWSKA, Olga | Go Aptiv! | Karnet | |
397 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1559] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus | Karnet | |
398 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1333] JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | Karnet | |
399 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | ||
400 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] JANOWSKA, Katarzyna | |||
401 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1560] JARACZEWSKI, Piotr | Karnet | ||
402 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [998] JAREMA, Maciej | Lokomotiv Majdan | Karnet | |
403 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata | wkurw_team | ||
404 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [999] JAROSINSKA , Justyna | Rebellion od Free Runners | Karnet | |
405 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [250] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | Karnet | |
406 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [344] JARZĄBEK, Magdalena | Monar Kraków | Karnet | |
407 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1000] JASIŃSKI, Jakub | GE HealthAhead | Karnet | |
408 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [0] JASIŃSKI, Wiktor | Monar Kraków | ||
409 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1729] JASIŃSKI, Wiktor | Monar Kraków | Karnet | |
410 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1561] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team | Karnet | |
411 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [763] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | Karnet | ||
412 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [111] JAWORSKI, Marek | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
413 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1001] JAWORSKI, Tomasz | NORDLOOK | Karnet | |
414 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1002] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Zupa Pomidorowa | Karnet | |
415 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] JENERALSKI, Miłosz | |||
416 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1003] JÓZEFCZYK, Piotr | Husaria Race Team | Karnet | |
417 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [0] JÓZEFIAK, Marta | |||
418 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1004] JURAS, Ewa | Karnet | ||
419 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1005] KACZMARCZYK, Marta | Karnet | ||
420 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1006] KACZMARCZYK, Tomasz | Husaria Race Team | Karnet | |
421 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [112] KACZMAREK, Julia | UKS Lider | Karnet | |
422 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1007] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
423 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [573] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
424 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] KACZMAREK, Piotr | Kaczmarek Team | ||
425 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [574] KACZMAREK, Tomasz | Niepłomice Biegają | Karnet | |
426 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1008] KACZOR, Pawel | Karnet | ||
427 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1009] KAIM, Antoni | Karnet | ||
428 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [575] KAJNIAK, Beata | Skawina Biega | Karnet | |
429 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1562] KALETA, Jan | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
430 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1010] KALETA, Magdalena | Karnet | ||
431 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1011] KALICKI, Daniel | Karnet | ||
432 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1563] KALITA, Damian | Karnet | ||
433 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1564] KALITA, Nikodem | Karnet | ||
434 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K60 | [1012] KAMIŃSKA, Halina | Karnet | ||
435 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1325] KAMIŃSKA, Karolina | Karnet | ||
436 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] KAMIŃSKI, Janusz | |||
437 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1565] KAMIŃSKI, Krzysztof | Karnet | ||
438 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1315] KAMISIŃSKA , Dorota | BeFit24Team | Karnet | |
439 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1013] KAMISIŃSKI, Marek | BeFit24Team | Karnet | |
440 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1289] KANIA, Robert | Karnet | ||
441 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1299] KAPAŁA, Michał | Monar Kraków | Karnet | |
442 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [576] KAPOŁKA, Agata | Skawina Biega | Karnet | |
443 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [577] KAPUTA, Piotr | Karnet | ||
444 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1014] KARBOWSKA, Beata | Karnet | ||
445 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [745] KARCZEWSKA , Renata | Skawina Biega | Karnet | |
446 | Nordic Walking/NW - M | [205] KARŁOWSKI, Wojciech | Karnet | ||
447 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1015] KAROLAK , Magdalena | Karnet | ||
448 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1334] KARPIEL, Magdalena | Plantwear | Karnet | |
449 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1566] KARPISZ, Zbigniew | Karnet | ||
450 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [578] KASPERCZYK, Maciej | Karnet | ||
451 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [579] KASPERCZYK, Michał | Brzyski Tri Team | Karnet | |
452 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [0] KASPRZYK, Alicja | |||
453 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [0] KASPRZYK, Natalia | |||
454 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [251] KASZOWSKA, Marta | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
455 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [252] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
456 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1016] KASZOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
457 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [253] KAWALA, Patryk | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
458 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1017] KAWIK, Tomasz | KAWIK RUNNING TEAM | Karnet | |
459 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [254] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | Karnet | |
460 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [255] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | Karnet | |
461 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1018] KĄCIK, Mariusz | OSP Morawica | Karnet | |
462 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] KĄŚ, Iwona | |||
463 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [340] KĘDZIOR, Kacper | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
464 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [339] KĘDZIOR, Krzysztof | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
465 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [733] KĘDZIOR, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl | Karnet | |
466 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [256] KĘSEK, Anna | CSK Brzezie | Karnet | |
467 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [257] KĘSEK, Bartek | CSK Brzezie | Karnet | |
468 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [258] KĘSEK, Maciej | CSK Brzezie | Karnet | |
469 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [113] KĘSEK, Szymon | CSK Brzezie | Karnet | |
470 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [580] KHVAINITSKAYA-KURUS , Katsiaryna | Karnet | ||
471 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [581] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
472 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [582] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
473 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1019] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
474 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1567] KIEŁTYKA, Piotr | Karnet | ||
475 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [583] KIJAK, Jakub | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
476 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1568] KIJANKA, Artur | Karnet | ||
477 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] KIK, Iwona | |||
478 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [584] KINDLER, Agata | Karnet | ||
479 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1020] KINDLER, Bartlomiej | Karnet | ||
480 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1021] KISIELEWSKI, Michał | Compass / bikeBoard | Karnet | |
481 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1022] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard | Karnet | |
482 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1023] KITKA, Mateusz | Karnet | ||
483 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [259] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
484 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1024] KLĘSK, Krzysztof | Karnet | ||
485 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1025] KLIMCZAK, Tomasz | A mogłem spać | Karnet | |
486 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [747] KLIMECKI , Krystian | KS Murzasichle | Karnet | |
487 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [137] KLIMEK, Małgorzata | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
488 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1026] KLIMEK, Marek | Karnet | ||
489 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [338] KLIMEK, Mateusz | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
490 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [585] KLUSEK, Mateusz | Skep Biegacza Kraków | Karnet | |
491 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [260] KŁAPUT, Dorota | Karnet | ||
492 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [752] KŁAPUT, Natalia | Karnet | ||
493 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [1569] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka | Karnet | ||
494 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1027] KOCON, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
495 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [4] KOCZWARA, Tomasz | Karnet | ||
496 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1570] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
497 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1571] KOLAK, Konrad | Kolegium Sędziów Nowy Sącz | Karnet | |
498 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1572] KOLASA , Adriana | Spartan Training Group Kraków | Karnet | |
499 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [0] KOŁEK, Aleksandra | 2xWK | ||
500 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [0] KOŁEK, Natalia | 2xWK | ||
501 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1028] KOŁODZIEJ, Ewelina | Karnet | ||
502 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [586] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
503 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1573] KOŁODZIEJCZYK, Monika | Jura TEAM | Karnet | |
504 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1029] KOMISARCZUK, Arkadiusz | Karnet | ||
505 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] KONKOL, Krystian | Zapłać | ||
506 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1030] KONS, Katarzyna | Karnet | ||
507 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1031] KONSTANTY, Katarzyna | Poranny Patrol | Karnet | |
508 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [5056] KOŃCZAK, Piotr | Jpks | Karnet | |
509 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1032] KOŃCZEWSKI, Daniel | GoLenie | Karnet | |
510 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1033] KOPACKA, Edyta | KB SOBÓTKA | Karnet | |
511 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] KOPACZ, Magdalena | Skawina Biega | ||
512 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1574] KOPACZ, Piotr | Karnet | ||
513 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [358] KOPERNIAK, Franciszek | Karnet | ||
514 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [356] KOPERNIAK, Katarzyna | Karnet | ||
515 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [355] KOPERNIAK, Łukasz | Karnet | ||
516 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [357] KOPERNIAK, Mikołaj | Karnet | ||
517 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1284] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok | Karnet | |
518 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1285] KOPIEĆ, Rafał | Karnet | ||
519 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 | [1034] KOPTA, Jerzy | Karnet | ||
520 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] KORDOS, Elżbieta | |||
521 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 | [587] KORDOS, Jan | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
522 | Nordic Walking/NW - K | [0] KORDOWSKA, Bogusława | Lux Torpeda Malopolska | Zapłać | |
523 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1035] KORN, Michal | MTJS | Karnet | |
524 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [588] KORNAŚ, Andrzej | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
525 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1575] KORNAŚ, Krzysztof | Wspólnota Emaus Nowy Sącz | Karnet | |
526 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [764] KORNOBIS, Monika | Go Aptiv! | Karnet | |
527 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [114] KOSECKA, Karolina | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
528 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1576] KOSMALA, Bartosz | KOSMALA Team | Karnet | |
529 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1036] KOSMALA, Przemek | Karnet | ||
530 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1037] KOSOŃ, Krzysztof | Karnet | ||
531 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [262] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze | Karnet | |
532 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1577] KOSTORZ, Konrad | Karnet | ||
533 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [589] KOŚCIELNY, Artur | Skawina Biega | Karnet | |
534 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [590] KOŚCIELNY, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
535 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [263] KOTAŃSKA, Klaudia | Klub Biegacza AZS UEK | ||
536 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [591] KOWALCZYK, Joanna | Karnet | ||
537 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [592] KOWALCZYK, Kazimierz | KS Murzasichle | Karnet | |
538 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [765] KOWALCZYK, Rafał | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
539 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1578] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
540 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [593] KOWALCZYK, Tadeusz | Karnet | ||
541 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [0] KOWALIK, Jan | Zapłać | ||
542 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1038] KOWALIŃSKI, Jędrzej | POLAR TEAM | Karnet | |
543 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [115] KOWALSKA, Ewa | 2K | Karnet | |
544 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1039] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | Karnet | |
545 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [116] KOWALSKI, Adam | 2K | Karnet | |
546 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1040] KOWALSKI, Hubert | WM Triself | Karnet | |
547 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1041] KOWALSKI, Kamil | FIZJO-BALANCE Kraków | Karnet | |
548 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1042] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | Karnet | |
549 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1043] KOWALSKI, Michał | POLKAS | Karnet | |
550 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [0] KOZIK, Adam | Zapłać | ||
551 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [594] KOZIOŁ, Agnieszka | Karnet | ||
552 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1044] KOZIOŁ, Ania | Night Runners | Karnet | |
553 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1579] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
554 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1045] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | Karnet | |
555 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1046] KOZIOŁ, Przemysław | Karnet | ||
556 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1580] KOZIOŁ, Weronika | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
557 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [385] KOZŁOWSKI, Jakub | Karnet | ||
558 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [352] KOZUB, Dorota | Karnet | ||
559 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [595] KOŹBIAŁ, Zuzanna | M-TEAM | Karnet | |
560 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] KOŻUCH, Marcin | |||
561 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [0] KOŻUCH, Michał | ASICS Factory Outlet Kraków | ||
562 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [390] KRALKA, Sara | Karnet | ||
563 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1047] KRAS, Rafał | Karnet | ||
564 | Nordic Walking/NW - M | [206] KRAWCZYK, Jacek | Karnet | ||
565 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1286] KRAWCZYK, Jacek | Go Aptiv! | Karnet | |
566 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1581] KRAWCZYK, Jakub | Karnet | ||
567 | Przyjazna Trójka/3,7km - M60 | [264] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
568 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1303] KRÓL, Dariusz | Karnet | ||
569 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [596] KRÓL, Michał | Karnet | ||
570 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1048] KRÓL, Tomasz | Karnet | ||
571 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1049] KRUK, Paulina | Night Runners | Karnet | |
572 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1050] KRUPA, Adam | GE HealthAhead | Karnet | |
573 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [0] KRUPA, Magdalena | Zapłać | ||
574 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1051] KRUSZEC, Andrzej | Augusta Restauracja Kraków | Karnet | |
575 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [1052] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
576 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1582] KRYSA, Roman | #rowerowykraków | Karnet | |
577 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1053] KRZYSZTOFIK, Wojciech | Karnet | ||
578 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [766] KRZYSZTYŃSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
579 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [597] KRZYZANOWSKI, Tomasz | Karnet | ||
580 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [265] KRZYŻAN, Alina | Karnet | ||
581 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1054] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków | Karnet | |
582 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [146] KRZYŻAN, Jan | Karnet | ||
583 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [266] KRZYŻAN, Stanisław | Karnet | ||
584 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1055] KRZYŻAŃSKA, Magda | Karnet | ||
585 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1056] KUBIESA, Jakub | Karnet | ||
586 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1057] KUBIESA, Patrycja | Karnet | ||
587 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1311] KUBIK, Filip | Karnet | ||
588 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [267] KUC, Ewa | Karnet | ||
589 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [268] KUCHARCZYK, Jakub | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
590 | Nordic Walking/NW - K | [207] KUCHARSKA, Katarzyna | Karnet | ||
591 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [598] KUCHARSKI, Maciej | Karnet | ||
592 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] KUDLARCZYK, Joanna | Zapłać | ||
593 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1058] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI | Karnet | |
594 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1724] KUDŁAK, Paweł | Poranny Patrol | Karnet | |
595 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1059] KUEHN, Agnieszka | JJfit Running Team | Karnet | |
596 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [737] KUFEL, Paweł | Karnet | ||
597 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [599] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
598 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [600] KUKLA, Daniel | Karnet | ||
599 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [601] KUKLA, Grzegorz | 1.RODN / Koliber TEAM | Karnet | |
600 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [602] KUKLA, Katarzyna | Karnet | ||
601 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [117] KUKUCZ-LEGIEŃ, Magdalena | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
602 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [269] KUKUCZ-LEGIEŃ, Maksymilian | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
603 | Nordic Walking/NW - K | [208] KUKUCZ-LEGIEŃ, Małgorzata | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
604 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1060] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał | kukuczsport.pl/TriWise | Karnet | |
605 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [768] KUKUŁA, Karolina | Karnet | ||
606 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] KULA, Damian | TriWise Triathlon Team | ||
607 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1061] KULA, Karolina | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
608 | Przyjazna Trójka/3,7km - M60 | [270] KULA, Tadeusz | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
609 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] KULAWIK, Grzegorz | Zapłać | ||
610 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1062] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
611 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [0] KULINOWSKI, Dawid | |||
612 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1063] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Karnet | |
613 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] KULPIŃSKI, Marcin | Poranny Patrol | ||
614 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [271] KUŁACH, Joanna | Karnet | ||
615 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [272] KUŁACH, Przemysław | Karnet | ||
616 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1064] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | Karnet | |
617 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1065] KUNAT, Tomasz | Karnet | ||
618 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1066] KUNZ, Marcin | Lacho Team | Karnet | |
619 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1067] KUNZ, Tomasz | Karnet | ||
620 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1068] KUREK, Jan | Karnet | ||
621 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1583] KUREK, Mariusz | Night Runners | Karnet | |
622 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] KUREK, Marta | Decathlon Zakopianka | ||
623 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1584] KUREK, Michał | Night Runners | Karnet | |
624 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1585] KURIATA, Robert | Vege Runners | Karnet | |
625 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1069] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
626 | Nordic Walking/NW - M | [0] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | ||
627 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1070] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
628 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [273] KURTYCZ, Natalia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
629 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [603] KURTYKA, Joanna | Karnet | ||
630 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [604] KURUS, Tomasz | KA_TO | Karnet | |
631 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1586] KURYJ, Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
632 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] KURYŁO, Damian | Monar Kraków | ||
633 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1071] KUSZTAL, Justyna | Eskadra Kraków | Karnet | |
634 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1587] KUŚMIERZ, Grzegorz | Eskadra Kraków | Karnet | |
635 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [605] KUTYBA, Marek | Karnet | ||
636 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] KUTYŁA, Marek | ITMBW KRAKÓW | ||
637 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1072] KUZICKI, Artur | Karnet | ||
638 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [140] KWASKOWSKA, Joanna | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
639 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [368] KWIATKOWSKA, Marta | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
640 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [606] KWIATKOWSKI, Jakub | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
641 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1727] KWIATKOWSKI , Krzysztof | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
642 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1073] KWIATKOWSKI, Michael | Karnet | ||
643 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1588] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | Karnet | |
644 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1589] KWIECIEŃ, Kacper | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
645 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1590] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW | Karnet | |
646 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [736] LACHOWICZ, Kuba | Karnet | ||
647 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1723] LACHOWICZ, Przemysław | Karnet | ||
648 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1591] LADRA, Ryszard | Karnet | ||
649 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [274] LAMPARSKA, Maja | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
650 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1074] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Karnet | |
651 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1749] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | Karnet | |
652 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1075] LASOTA, Marek | Karnet | ||
653 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1313] LASOTA-KOWALSKA , Katarzyna | FIZJO-BALANCE Kraków | Karnet | |
654 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [607] LATAŁA, Jarosław | BBL Kraków | Karnet | |
655 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1312] LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Karnet | |
656 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] LEBIODA, Adam | |||
657 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1592] LECH, Ewa | Eskadra Kraków | Karnet | |
658 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1593] LEGENC, Łukasz | wedrujzoczkami.pl | Karnet | |
659 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1336] LEISZNER , Izabela | Karnet | ||
660 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1076] LELEK, Grzegorz | Karnet | ||
661 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1594] LENCZOWSKI, Jakub | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
662 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1595] LESIAK, Filip | Skawina Biega | Karnet | |
663 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [118] LESIAK, Jonasz | Karnet | ||
664 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1596] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge | Karnet | |
665 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [119] LEŚNIAK , Basia | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
666 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1078] LEŚNIAK, Jacek | Akademia Sportu Future 4 | Karnet | |
667 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] LEŚNIAK, Michał | Monar Kraków | ||
668 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1730] LEŚNIAK, Michał | Monar Kraków | Karnet | |
669 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [608] LEWANDOWSKI, Marcin | Happy TRI Friends | Karnet | |
670 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [609] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM | Karnet | |
671 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1079] LEWICKI, Paweł | LGBS Running Team | Karnet | |
672 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1080] LIEBER, Artur | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
673 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1744] LIGĘZA, Joanna | SMASHING Papkins | Karnet | |
674 | Nordic Walking/NW - K | [209] LIMANOWSKA-PIASECKA, Justyna | CAFFETTIERA | Karnet | |
675 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] LIPOWSKI, Szymon | Monar Kraków | ||
676 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1731] LIPOWSKI, Szymon | Monar Kraków | Karnet | |
677 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1081] LIPSKA, Anna | BeFit24Team | Karnet | |
678 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] LIS, Agata | |||
679 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [0] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | Zapłać | |
680 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [610] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
681 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] LISIEWICZ , Natan | Zapłać | ||
682 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [611] LISIK, Justyna | Karnet | ||
683 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [777] LISOWSKI, Paweł | Karnet | ||
684 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [612] LISTEK, Marta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
685 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [613] LISTOPAD, Marcin | WKURW_TEAM | Karnet | |
686 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1082] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
687 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1597] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
688 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [614] ŁABNO, Magdalena | Karnet | ||
689 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1598] ŁABUZIŃSKI, Sławomir | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
690 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [615] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl | Karnet | |
691 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [616] ŁASKAWSKI, Michał | BeFit24Team | Karnet | |
692 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1083] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | Karnet | |
693 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] ŁĄCZ, Małgorzata | |||
694 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [617] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | Karnet | ||
695 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [618] ŁUKASIAK, Izabela | Karnet | ||
696 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [275] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR TEAM | Karnet | |
697 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] ŁUKASIK, Damian | Zapłać | ||
698 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [619] ŁUKASIK, Sylwia | BeFit24Team | Karnet | |
699 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1599] ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA, Izabela | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
700 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1282] ŁUŻNY, Bartłomiej | KBTR / STRUKT | Karnet | |
701 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1379] MACHALICA, Jan | Poranny Patrol | Karnet | |
702 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1085] MACHLOWSKA, Grażyna | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
703 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1600] MACHLOWSKI, Lukasz | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
704 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [620] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
705 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1086] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
706 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1087] MACIASZ, Sylwia | Karnet | ||
707 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1601] MACIĄG, Grzegorz | Karnet | ||
708 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1088] MACIEJAS, Daniel | Karnet | ||
709 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [621] MACINA, Dariusz | Karnet | ||
710 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1089] MACIOŁ, Mikołaj | Karnet | ||
711 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1602] MADEJ, Mirosław | Karnet | ||
712 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1090] MADETKO, Arkadiusz | Karnet | ||
713 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1603] MADUSIOK, Dominik | Karnet | ||
714 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] MAGDALENA, Zientarska | |||
715 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [769] MAGOCSY, Helena | Karnet | ||
716 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1091] MAGRYAN, Jadwiga | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
717 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1604] MAJCHER, Piotr | Eskadra Kraków | Karnet | |
718 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [622] MAJDA, Piotr | Bacówka Biały Jeleń | Karnet | |
719 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1605] MAJDAŃSKI, Paweł | Karnet | ||
720 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1751] MAJNUSZ, Tomasz | Karnet | ||
721 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] MAKOWSKA, Olga | JacekBiega Running Team | ||
722 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] MAKUCH, Igor | Zapłać | ||
723 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [623] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
724 | Nordic Walking/NW - M | [210] MALINOWSKI, Paweł | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
725 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1318] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider | Karnet | |
726 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1092] MAŁACHOWSKI, Sebastian | Karnet | ||
727 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1093] MAŁECKI, Mateusz | Karnet | ||
728 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [341] MAŁEK, Anna | Karnet | ||
729 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1320] MAŁEK, Jan | Karnet | ||
730 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [739] MAŁEK, Leszek | Karnet | ||
731 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1606] MAŁYSZA, Sławomir | Karnet | ||
732 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1734] MAMICA, Andrzej | Nauka Biega | Karnet | |
733 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1607] MANTERYS, Michał | KKM Kaloryfer.eu | Karnet | |
734 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [755] MARCHEWKA, Klaudia | zaMARCHWIście | Karnet | |
735 | Nordic Walking/NW - M | [211] MARCHEWKA, Krzysztof | Karnet | ||
736 | Nordic Walking/NW - K | [212] MARCHEWKA, Maria | Karnet | ||
737 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [0] MARCINEK, Wojciech | Trailrun | ||
738 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1608] MARĆ, Marcin | Karnet | ||
739 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1337] MARECIK, Agata | #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem | Karnet | |
740 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1609] MARECKA, Zofia | JJfit Running Team | Karnet | |
741 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [624] MARKOWICZ, Szymon | Karnet | ||
742 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1610] MARS, Maksymilian | Trailrun | Karnet | |
743 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1338] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
744 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1094] MARZEC, Łukasz | Karnet | ||
745 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1095] MARZEC, Paweł | Husaria Race Team | Karnet | |
746 | Przyjazna Trójka/3,7km - M60 | [276] MASŁYK, Jan | Karnet | ||
747 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [0] MATUŁA, Natalia | Training by PP | ||
748 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1096] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runner | Karnet | |
749 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] MATYJA, Adam | JJfit Running Team | ||
750 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1097] MAZIARKA, Krzysztof | Huaraches | Karnet | |
751 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1098] MAZUR, Grzegorz | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
752 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1099] MAZUR, Krzysztof | Karnet | ||
753 | Nordic Walking/NW - M | [213] MAZUR, Maciej | Woodward Runners | Karnet | |
754 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [625] MAZUREK, Agnieszka | WKS Śląsk | Karnet | |
755 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1611] MĄCZKA, Martyna | Karnet | ||
756 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] MĄCZKA, Martyna | |||
757 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1100] MĘKARSKA, Małgorzata | Karnet | ||
758 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [277] MĘŻYK, Aleksandra | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
759 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1101] MIAGKYJ, Artem | Karnet | ||
760 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [0] MIAZGA, Janusz | Elektronika Zamość | ||
761 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [5059] MICHALAK , Maciej | Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie | Karnet | |
762 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [626] MICHALCZAK, Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
763 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1102] MICHALCZYK, Krzysztof | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Karnet | |
764 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [754] MICHALEWSKA-DUDA, Daria | BeFit24Team | Karnet | |
765 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1612] MICHALIK, Dawid | Horda | Karnet | |
766 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1103] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
767 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] MICHALSKI, Michał | FramesFactory RacingTeam | ||
768 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [120] MICHAŁEK, Adam | #crazyteam | Karnet | |
769 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1104] MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam | Karnet | |
770 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1105] MICHAŁKÓW, Michał | Karnet | ||
771 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [278] MICHNO, Marta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
772 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1613] MIELNICZEK , Grzegorz | JJfit Running Team | Karnet | |
773 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] MIELNIK, Łukasz | |||
774 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1106] MIERNICZAK, Bartłomiej | Eskadra Kraków | Karnet | |
775 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1614] MIERZEŃSKI, Bartosz | PrzymierzeŁosia | Karnet | |
776 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [627] MIGACZ, Jacek | Trailrun | Karnet | |
777 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [279] MIGACZ, Jacek | Trailrun | Karnet | |
778 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1107] MIKA, Artur | Karnet | ||
779 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] MIKOŚ, Magdalena | Zapłać | ||
780 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] MIKOŚ, Magdalena | Zapłać | ||
781 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] MIKULKA, Agnieszka | Zapłać | ||
782 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1108] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna | Karnet | ||
783 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1615] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | Karnet | |
784 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1616] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | Karnet | |
785 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [628] MIKUŁA, Grzegorz | Karnet | ||
786 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1617] MIREK, Grzegorz | MOVE STUDIO | Karnet | |
787 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [756] MIROCHA, Mateusz | Karnet | ||
788 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] MIROWSKI, Łukasz | Monar Kraków | ||
789 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1732] MIROWSKI, Łukasz | Monar Kraków | Karnet | |
790 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1109] MISIAREK, Michał | Karnet | ||
791 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [345] MISINIEC , Bogdan | Pszczółka Team | Karnet | |
792 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1110] MISIUK, Marek | Trailrun | Karnet | |
793 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [121] MISZKIEL, Hubert | KS Korona | Karnet | |
794 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] MIŚKIEWICZ, Bartosz | TriWise | ||
795 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1111] MIZERA, Krzysztof | Karnet | ||
796 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [280] MIZERA, Radosław | Karnet | ||
797 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] MŁYNARCZYK, Marcin | TriWise Triathlon Team | ||
798 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1618] MOCNY, Michał | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
799 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1112] MOLA, Agnieszka | Karnet | ||
800 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1113] MOLEK, Dariusz | SD Team | Karnet | |
801 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1114] MORAWIEC, Agnieszka | Karnet | ||
802 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [281] MORAWIEC, Weronika | Karnet | ||
803 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1340] MORAWSKI, Przemysław | Zaczerpnąć nogą | Karnet | |
804 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1115] MORDARSKI, Michał | Karnet | ||
805 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1116] MORMUL, Przemek | Kropki | Karnet | |
806 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1619] MOSKWIAK, Mateusz | Karnet | ||
807 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1620] MOSZCZYŃSKI, Bartosz | GE HealthAhead | Karnet | |
808 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [350] MOSZKOWICZ, Anna | WKS Wawel | Karnet | |
809 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [349] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel | Karnet | |
810 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1740] MOSZKOWICZ, Paweł | WKS Wawel | Karnet | |
811 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1117] MOSZUMAŃSKA, Magdalena | Karnet | ||
812 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1118] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ , Katarzyna | SZUMKA team | Karnet | |
813 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1316] MOZEJKO, Artur | Karnet | ||
814 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] MROCZEK, Łukasz | |||
815 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] MROCZEK, Mieszko | |||
816 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] MROCZEK, Mikołaj | |||
817 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1119] MROWIEC, Paweł | Heineken Kraków Running Club | Karnet | |
818 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1295] MUCHA, Janusz | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
819 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] MUCHA, Marek | |||
820 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [5063] MULDNER, Rafał | Karnet | ||
821 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [629] MÜLLER, Rafał | BeFit24Team | Karnet | |
822 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] MUSZ, Katarzyna | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | ||
823 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1621] MUSZYŃSKI, Maciej | Koliber Team/MM Power | Karnet | |
824 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1622] MYSZKA, Bartłomiej | Karnet | ||
825 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [770] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
826 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1623] NAGLIK , Marcin | Eskadra Kraków | Karnet | |
827 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [771] NAPRUSZEWSKI, Jacek | NO CLUB team | Karnet | |
828 | Nordic Walking/NW - K | [214] NATORSKA, Beata | Karnet | ||
829 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1120] NAWROCKI, Łukasz | Karnet | ||
830 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1624] NAZIM, Adam | Runonline | Karnet | |
831 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1121] NAZIM, Agnieszka | Skawina Biega | Karnet | |
832 | Przyjazna Trójka/3,7km - M70 | [282] NAZIM, Tadeusz | Skawina Biega | Karnet | |
833 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1342] NIEDZIELCZYK, Jolanta | Karnet | ||
834 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1625] NIEDZIELSKI, Robert | ACAR TEAM/VEGE RUNNERS | Karnet | |
835 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1626] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
836 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1304] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
837 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [731] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
838 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [283] NIESSNER , Pola | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
839 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [0] NISZCZOT, Dariusz | Zapłać | ||
840 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [630] NIZIURSKA , Marzanna | Husaria Race Team | Karnet | |
841 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1122] NOSAL, Sławomir | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
842 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] NOSAL, Tomasz | |||
843 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1627] NOWACKI, Paweł | GoLenie | Karnet | |
844 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1628] NOWAK, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
845 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1123] NOWAK, Lilianna | Karnet | ||
846 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [284] NOWAK, Michalina | SportWise | Karnet | |
847 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [135] NOWAK, Patrick | Karnet | ||
848 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1124] NOWAK, Robert | Poranny Patrol | Karnet | |
849 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1125] NOWAK, Tomasz | Trailrun | Karnet | |
850 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [122] NOWAK, Victoria | Karnet | ||
851 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1343] NOWAKOWSKI, Izydor | Karnet | ||
852 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] NOWICKI, Michael | 100 Miles of Beskid Wyspowy | Zapłać | |
853 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [631] NOWORYTA, Bartłomiej | TechnipFMC | Karnet | |
854 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1126] NOWOTARSKI, Kamil | Karnet | ||
855 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [632] NOWOTNY, Marian | Karnet | ||
856 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1127] NYCZ, Sławomir | FC Kalembina | Karnet | |
857 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [633] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
858 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1128] OBARZANOWSKI, Michał | Karnet | ||
859 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] OCHAB, Michal | Stal Mielec | ||
860 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [634] OCIESA, Jagoda | Siostry Olsen | Karnet | |
861 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1129] OLCZAK, Janusz | Bieganie 50+ | Karnet | |
862 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [285] OLEJNIK, Jaśmina | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
863 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [741] OLEJNIK, Maciej | wkurw_team | Karnet | |
864 | Nordic Walking/NW - K | [215] OLESIAK, Katarzyna | Karnet | ||
865 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [635] OLESIAK, Tomasz | Karnet | ||
866 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [0] OLIWA, Edward | ITMBW Kraków | ||
867 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1131] OLSZA, Paweł | Karnet | ||
868 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1132] OPOZDA, Arkadiusz | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
869 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [0] OPRYSZEK, Bogusław | ITMBW KRAKÓW | Zapłać | |
870 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1133] ORAMUS , Paweł | Skawina Biega | Karnet | |
871 | Nordic Walking/NW - M | [216] ORDZOWIAŁY, Piotr | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
872 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [636] ORLIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Karnet | |
873 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [286] ORŁOWSKA, Nina | JJfit Running Team | Karnet | |
874 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1134] ORŁOWSKI, Paweł | JJfit Running Team | Karnet | |
875 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1135] ORTMAN, Marcin | Karnet | ||
876 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1629] ORYNEK, Klaudia | Karnet | ||
877 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1327] ORYSZCZAK, Grzegorz | ASL | Karnet | |
878 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [123] OSAK, Kacper | SportWise | Karnet | |
879 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1136] OSAK, Maciej | SportWise | Karnet | |
880 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [124] OSIADACZ, Adam | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
881 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [637] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
882 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [125] OSIADACZ, Julia | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
883 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1630] OSIKOWSKA, Teresa | Karnet | ||
884 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1137] OSKWAREK, Michał | LGBS Running Team | Karnet | |
885 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1138] OSOBA, Magdalena | Karnet | ||
886 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1631] OSTROWSKI, Paweł | Rehmedica.pl | Karnet | |
887 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] OWCZAREK, Krzysztof | TriWise | ||
888 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [638] OŻÓG, Mirosław | Skawina Biega | Karnet | |
889 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1139] OŻÓG, Robert | Skawina Biega | Karnet | |
890 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1140] PAAKKINEN, Laura | Karnet | ||
891 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1141] PACHURA, Kinga | Karnet | ||
892 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [639] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | Karnet | ||
893 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1632] PALKIJ, Aleksandra | Skawina Biega | Karnet | |
894 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1633] PALUCH, Marcin | Karnet | ||
895 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] PAŁKA, Piotr | |||
896 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1142] PAMUŁA, Łukasz | Karnet | ||
897 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1143] PAPKA, Michał | Stowarzyszenie Rusz się | Karnet | |
898 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1634] PARIS, Nicola | La Recastello Radici Group | Karnet | |
899 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] PASEK, Kamil | WM Triself | ||
900 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1144] PASEK, Rafał | Karnet | ||
901 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1145] PASEK, Tomasz | Kamaz Team | Karnet | |
902 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1146] PASELA, Jerzy | Karnet | ||
903 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [640] PASIEKA, Antoni | Karnet | ||
904 | Nordic Walking/NW - K | [217] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | Karnet | ||
905 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [772] PASIŃSKI, Kacper | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
906 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1635] PASZEK, Tomasz | PRZEŁĘCZ DUKLA | Karnet | |
907 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1147] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
908 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [0] PATER, Szymon | MJMETAL OŚWIĘCIM | ||
909 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1636] PATURA, Kamil | Karnet | ||
910 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] PAWEŁ, Muszyński | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
911 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1308] PAWLICA, Józef | Karnet | ||
912 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] PAWLIK, Jakub | Zapłać | ||
913 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1148] PAWLIK, Krzysztof | Karnet | ||
914 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] PAWLOS, Rafał | |||
915 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [346] PAWŁOWSKA, Anna | Karnet | ||
916 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [348] PAWŁOWSKA, Ewelina | Karnet | ||
917 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [347] PAWŁOWSKI, Jakub | Karnet | ||
918 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [748] PAWŁOWSKI, Janusz | Karnet | ||
919 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [143] PAWŁOWSKI, Łukasz | Karnet | ||
920 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1637] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka | Evil Team | Karnet | |
921 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [5057] PEC, Waldemar | Karnet | ||
922 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1346] PEŁCZYŃSKI, Jarek | Trailrun | Karnet | |
923 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1638] PEŁKA, Michał | Karnet | ||
924 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [369] PESZT, Michał | SportWise | Karnet | |
925 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1149] PETER, Lesław | Vege Runners | Karnet | |
926 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [287] PIASECKI, Aleksander | CAFFETTIERA | Karnet | |
927 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1639] PIASECKI, Leszek | Karnet | ||
928 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1292] PIASECKI, Michał | Karnet | ||
929 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [126] PIASECKI, Mieszko | CAFFETTIERA | Karnet | |
930 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [641] PIASECKI, Paweł | CAFFETTIERA | Karnet | |
931 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] PIASECKI, Rafał | TriWise | Zapłać | |
932 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [20] PIĄTEK, Karolina | JJfit Running Team | Karnet | |
933 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [0] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Zapłać | |
934 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [740] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Karnet | |
935 | Nordic Walking/NW - M | [218] PIĄTY, Józef | Skalskie Asy | Karnet | |
936 | Nordic Walking/NW - K | [0] PIECHOWSKA , Anna | Zapłać | ||
937 | Nordic Walking/NW - K | [0] PIECHOWSKA, Anna | |||
938 | Nordic Walking/NW - K | [384] PIECHOWSKA, Anna | Karnet | ||
939 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1150] PIECUCH, Małgorzata | Karnet | ||
940 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1151] PIECZONKA, Tomasz | Karnet | ||
941 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1152] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
942 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [642] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
943 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [1640] PIEKARSKA-NAJBART, Alicja | Nauka Biega | Karnet | |
944 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [643] PIENIĄŻEK, Mariusz | PRC | Karnet | |
945 | Nordic Walking/NW - K | [0] PIETRUKOWICZ, Maria | |||
946 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1153] PIETRZYK, Mariusz | Karnet | ||
947 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1154] PIĘTA, Łukasz | Karnet | ||
948 | Nordic Walking/NW - K | [386] PIOTRAK , Beata | Karnet | ||
949 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1641] PIOTROWICZ, Małgorzata | Infinity-Gym | Karnet | |
950 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] PIOTROWSKA, Grażyna | Poranny Patrol | ||
951 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1328] PIOTROWSKI, Andrzej | WKS Wawel | Karnet | |
952 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [746] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
953 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [288] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | Karnet | |
954 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [142] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza | Karnet | |
955 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1642] PIÓRKOWSKI, Tomek | Biskupice Family Team | Karnet | |
956 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1155] PISARCZYK, Karolina | BeFit24Team | Karnet | |
957 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [290] PISAREK, Kordian | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
958 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1156] PISAREK, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
959 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] PISZCZEK, Stanisław | |||
960 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] PIWOWARCZYK, Dominik | #AdamCzerwińskiTeam | ||
961 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [370] PIWOWARCZYK, Dominik | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
962 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1347] PLATA, Agnieszka | Karnet | ||
963 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1157] PLUCIŃSKI, Jakub | Husaria Race Team | Karnet | |
964 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [773] PŁAZA, Fabian | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
965 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1158] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K | Karnet | |
966 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] PŁOSKONKA, Jakub | Trailrun | ||
967 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1643] POCIĘGIEL, Michał | Skawina Biega | Karnet | |
968 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1159] PODCZASZY, Tomasz | Night Runners | Karnet | |
969 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [644] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
970 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [1755] POLAK, Bogusława | Karnet | ||
971 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] POLAK, Stanisław | SBG Podbieg | ||
972 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] POLAKIEWICZ, Dariusz | Sagittarius | ||
973 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [0] POLAKIEWICZ, Emilia | Sagittarius | ||
974 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [291] POLEWKA, Aleksandra | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
975 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [292] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
976 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [293] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
977 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] POMYKAŁA, Michał | Doleć Radom | ||
978 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1160] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | Karnet | |
979 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1161] POPIELARCZYK, Łukasz | Vege Runners | Karnet | |
980 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] POPŁAWSKA, Magdalena | |||
981 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1162] POŚNIK, Jan | Karnet | ||
982 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] POŚNIK, Jola | Zapłać | ||
983 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [645] POŚNIK, Karolina | Karnet | ||
984 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [646] POTASIEWICZ, Paweł | Karnet | ||
985 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [0] POTEMPA, Jonasz | Dzikie Kocierskie Bobry | Zapłać | |
986 | Nordic Walking/NW - M | [219] POZNAŃSKI, Jakub | Karnet | ||
987 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [647] PÓŁTORAK, Aleksander | Karnet | ||
988 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1163] PÓŁTORAK, Stanisław | Karnet | ||
989 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [781] PRADZIAD, Andrzej | KS Murzasichle | Karnet | |
990 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [780] PRADZIAD, Justyna | KS Murzasichle | Karnet | |
991 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1644] PRAGNĄCA, Milena | Poranny Patrol | Karnet | |
992 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1164] PRĘCIKOWSKI, Rysiek | Karnet | ||
993 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1165] PROCHERA, Marek | Borsuk | Karnet | |
994 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [0] PRZĄDO-KUDAS, Małgorzata | JJfit Running Team | ||
995 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [294] PRZEWOŹNIK, Adam | Karnet | ||
996 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1166] PRZEWOŹNIK, Piotr | Karnet | ||
997 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [295] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | Karnet | ||
998 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [145] PRZYBYŁO, Szymon | Karnet | ||
999 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1348] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | Karnet | ||
1000 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [0] PRZYŁUDZKI, Janusz | |||
1001 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [17] PRZYSTASZ, Magda | Niepołomice Biegają | Karnet | |
1002 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] PSZCZOLIŃSKI, Wojciech | |||
1003 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1167] PUDEŁEK, Agnieszka | Karnet | ||
1004 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [648] PUDEŁEK, Błażej | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
1005 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [649] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
1006 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [296] PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
1007 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [650] PUDEŁEK, Michalina | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
1008 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [651] PUDEŁEK, Paweł | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
1009 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [652] PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy | Karnet | |
1010 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [297] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1011 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [353] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | Karnet | ||
1012 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] PYREK, Przemysław | Training By PP | ||
1013 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1726] PYTEL, Miłosz | Triwise | Karnet | |
1014 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] PYTLIK, Wojciech | Heineken Kraków Running Club | Zapłać | |
1015 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [653] RACHWAŁ , Jacek | Karnet | ||
1016 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1168] RACUŁT, Paweł | Karnet | ||
1017 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1645] RADCZAK, Andrzej | Karnet | ||
1018 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] RADCZUK, Daria | DRPT | Zapłać | |
1019 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1169] RADCZUK, Tomasz | GE HealthAhead | Karnet | |
1020 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] RAJS, Michał | |||
1021 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [1170] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | Karnet | |
1022 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [654] RAKOWSKI, Paweł | Karnet | ||
1023 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [655] RAMOTOWSKA , Dominika | Karnet | ||
1024 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1171] RECZYŃSKA RODRIGUES, Adriana | Eskadra Kraków | Karnet | |
1025 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1172] REICHEL, Marcin | POLAR TEAM | Karnet | |
1026 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [656] REJDYCH, Daria | Husaria Race Team | Karnet | |
1027 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [657] REJDYCH, Tomasz | Husaria Race Team | Karnet | |
1028 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1173] RICOUR, Patrice | Karnet | ||
1029 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [658] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
1030 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] ROGALA, Bartosz | Zapłać | ||
1031 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1174] ROGASCH, Stanisław | BBL Kraków | Karnet | |
1032 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [659] ROGOWSKA, Aleksandra | Siostry Olsen | Karnet | |
1033 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1175] ROKITA, Adam | WKURW_TEAM | Karnet | |
1034 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [298] ROMANOWSKI, Łukasz | Husaria Race Team | Karnet | |
1035 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1176] ROSÓŁ, Mateusz | IGNATIANUM | Karnet | |
1036 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1722] RÓŻYCKA , Agnieszka | Karnet | ||
1037 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [660] RUKSZA, Angelina | Karnet | ||
1038 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [5055] RUSEK, Łukasz | Karnet | ||
1039 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] RUSIN, Grzegorz | |||
1040 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1646] RYBCZYŃSKI, Przemysław | xyz | Karnet | |
1041 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [299] RYBIŃSKI, Bartłomiej | RYBKA Runners Team Proszowice | Karnet | |
1042 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [300] RYBIŃSKI, Grzegorz | RYBKA Runners Team Proszowice | Karnet | |
1043 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [301] RYCHLIK, Patryk | Karnet | ||
1044 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1177] RYCHLIK, Sebastian | Karnet | ||
1045 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [302] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
1046 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1178] RYCHŁOWSKI, Tomasz | Karnet | ||
1047 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1179] RYŁKO, Agnieszka | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
1048 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1180] RYS, Marcin | FC Kalembina | Karnet | |
1049 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1181] RYŚ, Marzena | Husaria Race Team | Karnet | |
1050 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1647] RYZHYNSKYI, Vitalii | Karnet | ||
1051 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [21] RZEŃCA, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź / Decathlon Zakopianka | Karnet | |
1052 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] SACHAU, Inkje | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
1053 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1733] SAFARIAN, Levon | Monar Kraków | Karnet | |
1054 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1648] SALIK, Stanisław | Solne Miasto | Karnet | |
1055 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1182] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! | Karnet | |
1056 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1183] SANCHEZ, Andres | Karnet | ||
1057 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1184] SAWUŁA, Marcin | TriDivision Triathlon Team | Karnet | |
1058 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1185] SĄSIADEK, Grzegorz | Karnet | ||
1059 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1186] SCĄBER, Dawid | Poka&Herki Team | Karnet | |
1060 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1187] SCHNEIDER, Krystyna | wkurw_team | Karnet | |
1061 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1649] SEKMAN, Tomasz | Karnet | ||
1062 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] SENDEK, Sylwia | |||
1063 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1188] SENKOWSKI, Jakub | KBTR / STRUKT | Karnet | |
1064 | Przyjazna Trójka/3,7km - M60 | [371] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
1065 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [147] SERATOWICZ, Klaudia | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
1066 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [372] SERATOWICZ, Krzysztof | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
1067 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [373] SERATOWICZ, Rafał | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
1068 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [1650] SEREMET, Bożena | Sieprawska Piątka | Karnet | |
1069 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1189] SEWERYN, Robert | Karnet | ||
1070 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1190] SĘK, Marek | WM Triself | Karnet | |
1071 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [351] SIEK, Barbara | WKS Wawel | Karnet | |
1072 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1651] SIEKLIŃSKI, Łukasz | Poranny Patrol | Karnet | |
1073 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1191] SIEKLUCKI , Michał | Karnet | ||
1074 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [661] SIEMIŃSKA, Natalia | Biegająca Mama | Karnet | |
1075 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1652] SIEMIŃSKI, Radosław | Karnet | ||
1076 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1192] SIERANT, Michal | Karnet | ||
1077 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1193] SIKORA, Bartosz | Karnet | ||
1078 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [662] SIKORA, Ewa | Karnet | ||
1079 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [663] SIKORA, Paweł | Karnet | ||
1080 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1653] SIWEK, Jacek | TriWise | Karnet | |
1081 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1654] SKIBA, Dawid | Trailrun | Karnet | |
1082 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1194] SKIBA, Marcin | WM Triself | Karnet | |
1083 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [664] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
1084 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [665] SKORUPA, Mariusz | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
1085 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [127] SKRZYŃSKI, Ireneusz | Karnet | ||
1086 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1655] SKRZYŃSKI, Wojciech | Karnet | ||
1087 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1656] SKRZYPEK, Sylwia | Sieprawska Piątka | Karnet | |
1088 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [5058] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja | Anywhere Bike Team | Karnet | |
1089 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1195] SLIWA, Agnieszka | Karnet | ||
1090 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1196] SLOWINSKA, Monika | Anywhere Bike Team | Karnet | |
1091 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1197] SŁAWIK, Maria | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
1092 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1198] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie | Karnet | |
1093 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [303] SŁOŃSKA , Antonina | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1094 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [666] SŁOŃSKA, Zofia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1095 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [304] SŁOŃSKI , Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1096 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1199] SŁOŃSKI, Sławomir | Dzikie Dziki | Karnet | |
1097 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1200] SŁOWIKOWSKI, Paweł | KOSOVO | Karnet | |
1098 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1201] SŁOWIŃSKI, Paweł | Karnet | ||
1099 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1657] SŁUPIŃSKA, Ewa | Unlimited | Karnet | |
1100 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [667] SMEREKA, Krzysztof | Vaillant | Karnet | |
1101 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1202] SOBCZAK, Bogusław | Karnet | ||
1102 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [668] SOBCZYK, Sabina | Husaria Race Team | Karnet | |
1103 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [669] SOBEL, Natalia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
1104 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1203] SOCHA, Michał | Infinity-Gym | Karnet | |
1105 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1735] SOCHACKI, Sławek | Karnet | ||
1106 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1290] SOCZYŃSKI, Sebastian | Poranny Patrol | Karnet | |
1107 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1658] SOJA, Marcin | Klub Sportowy Hajime | Karnet | |
1108 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1659] SOJECKI, Krzysztof | Karnet | ||
1109 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [0] SOKÓŁ, Dawid | Sokoły | ||
1110 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [0] SOKÓŁ, Dawid | Sokoły | Zapłać | |
1111 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] SOKÓŁ, Sylwia | Sokoły | ||
1112 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [18] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Karnet | |
1113 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1204] SOLARZ, Szymon | Karnet | ||
1114 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1660] SOLECKI, Krzysztof | Karnet | ||
1115 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [305] SOŁTYS, Alicja | Karnet | ||
1116 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1661] SOSNOWSKA, Dominika | Karnet | ||
1117 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] SOTFIN, Barbara | Zapłać | ||
1118 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1662] SOWA, Grzegorz | Spartan Training Group Kraków | Karnet | |
1119 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [670] SOWA, Grzegorz | ITMBW Kraków | Karnet | |
1120 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [374] SOWA, Wojciech | Karnet | ||
1121 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [671] SPISS, Maria | Karnet | ||
1122 | Przyjazna Trójka/3,7km - K50 | [306] SPIZAK, Elzbieta | Karnet | ||
1123 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [387] SPOREK, Łukasz | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | Karnet | |
1124 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [388] SPOREK, Patryk | SKS KUSY KRAKÓW | Karnet | |
1125 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1663] SPRUTTA, Mateusz | Karnet | ||
1126 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1664] SPYRKA, Adam | Karnet | ||
1127 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1205] SROCZYŃSKI, Maciej | Karnet | ||
1128 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1206] SROKA, Sylwester | Karnet | ||
1129 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1207] SROKA, Wojciech | WiB | Karnet | |
1130 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1208] STACH, Paweł | Siwejka | Karnet | |
1131 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1352] STACHERA, Aleksandra | Karnet | ||
1132 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] STACHURSKI, Paweł | 1 | Zapłać | |
1133 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [672] STANEK, Rafał | Zabierzów biega | Karnet | |
1134 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] STANKIEWICZ, Tomasz | |||
1135 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1209] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | Karnet | |
1136 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1665] STARZAK, Paweł | Karnet | ||
1137 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1666] STASIEWICZ, Grzegorz | Karnet | ||
1138 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [308] STASZEK , Anna | Karnet | ||
1139 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [128] STASZEK , Igor | Wks wawel | Karnet | |
1140 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [307] STASZEK, Łukasz | Karnet | ||
1141 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1667] STAŚKIEWICZ, Maciej | Karnet | ||
1142 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1210] STAWSKA-KISIAŁA, Natalia | Lacho Team | Karnet | |
1143 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1211] STEC, Paweł | Karnet | ||
1144 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1278] STEFAN, Aleksander | NAUKA BIEGA | Karnet | |
1145 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1279] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA | Karnet | |
1146 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] STEFANOWICZ, Adam | WM Triself | ||
1147 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1668] STEFANOWSKI, Dominik | Eskadra Kraków | Karnet | |
1148 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1669] STEFAŃCZYK, Monika | Karnet | ||
1149 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [673] STEINKE, Dominika | Karnet | ||
1150 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [0] STEINKE, Wiktoria | |||
1151 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] STERKOWICZ, Justyna | |||
1152 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [674] STĘPIEŃ-ZGLICZYŃSKA, Kasia | Karnet | ||
1153 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K60 | [753] STOCHEL, Teresa | Karnet | ||
1154 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [139] STOECKER-PYTEL, Pola | SportWise | Karnet | |
1155 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [0] STOLIŃSKI, Bartosz | |||
1156 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1212] STRASZAK, Mateusz | Karnet | ||
1157 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [141] STRUGAŁA, Tymoteusz | WKS Wawel | Karnet | |
1158 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1213] STRZĘPEK, Bartosz | FC Kalembina | Karnet | |
1159 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1743] STUDENCKI, Dawid | Karnet | ||
1160 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [675] STYRNA, Janusz | MOVIGO Akademia Ruchu | Karnet | |
1161 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1214] STYRNA, Tomasz | Karnet | ||
1162 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [676] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta | Skawina Biega | Karnet | |
1163 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] SUCHOWIAN, Maciej | Zapłać | ||
1164 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [0] SUDER, Kamil | |||
1165 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [677] SUŁEK, Adam | Karnet | ||
1166 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [343] SUŁKOWSKI, Rafał | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
1167 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [0] SUŁKOWSKI, Wojciech | Limanowa Biega! | Zapłać | |
1168 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [678] SURDEJ, Paulina | STG TARNÓW | Karnet | |
1169 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [679] SURMACZ, Tomasz | Karnet | ||
1170 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1353] SURZYN, Aleksandra | Mocni Pomocni | Karnet | |
1171 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1670] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
1172 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1671] SWAŁDEK, Konrad | Trailrun | Karnet | |
1173 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [680] SWIECH, Marcin | Elmo | Karnet | |
1174 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1215] SYROWIECKA, Joanna | GE HealthAhead | Karnet | |
1175 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1216] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
1176 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [681] SZAJEWSKI, Arkadiusz | Karnet | ||
1177 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1217] SZAJEWSKI, Jakub | Karnet | ||
1178 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1672] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
1179 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [785] SZAREK, Miłosz | KW Kraków | Karnet | |
1180 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1218] SZATYLOWICZ, Przemyslaw | Poranny Patrol | Karnet | |
1181 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1673] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | Karnet | |
1182 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1219] SZCZERBA, Karolina | Night Runners | Karnet | |
1183 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [0] SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team | ||
1184 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1674] SZCZYGIEŁEK, Marek | Karnet | ||
1185 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1675] SZEWC, Bogdan | BeFit24Team | Karnet | |
1186 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1317] SZEWCZYK, Katarzyna | IRON Dragon | Karnet | |
1187 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1363] SZEWCZYK, Marcin | Karnet | ||
1188 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1220] SZEWCZYK, Mariusz | Karnet | ||
1189 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1221] SZKLARCZYK, Dariusz | JJfit Running Team | Karnet | |
1190 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [682] SZKODZIŃSKI, Tomasz | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
1191 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1084] SZKOŁA-ŚNIEŻEK, Agnieszka | Karnet | ||
1192 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [683] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
1193 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [684] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
1194 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [685] SZOPA, Krzysztof | ZELCZYNA TEAM | Karnet | |
1195 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1222] SZOSTAK, Agnieszka | Karnet | ||
1196 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1676] SZOSTAK, Piotr | Karnet | ||
1197 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1677] SZOSTEK, Michał | BeFit24Team | Karnet | |
1198 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1678] SZPEYER, Sławomir | Karnet | ||
1199 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [787] SZPOTON , Artur | Karnet | ||
1200 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] SZWAGRZYK, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | Zapłać | |
1201 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1679] SZWAJA, Mateusz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
1202 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1680] SZWAJA, Wojciech | Wolbrom Team | Karnet | |
1203 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [686] SZYDŁOWSKI, Bartek | Skawina Biega | Karnet | |
1204 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [687] SZYMAŃSKI, Krzysztof | BeFit24Team | Karnet | |
1205 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [688] SZYMULA , Judyta | Skawina Biega | Karnet | |
1206 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1223] SZYMULA, Norbert | Skawina Biega | Karnet | |
1207 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [309] ŚCIUBAK , Aneta | Skawina Biega | Karnet | |
1208 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1354] ŚLĘCZKOWSKA, Krystyna | Karnet | ||
1209 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [0] ŚLĘZAK, Michał | Cross Heroes OGIEŃ! | ||
1210 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [689] ŚLIWA, Anna | Skawina Biega | Karnet | |
1211 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1224] ŚLIWA, Henryk | Skawina Biega | Karnet | |
1212 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1225] ŚLIWIŃSKA , Angelika | Karnet | ||
1213 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1324] ŚLIWIŃSKI, Piotr | Buszek Run | Karnet | |
1214 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] ŚLIWKA, Piotr | #Na_kole | ||
1215 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1226] ŚLIZ, Wojciech | Karnet | ||
1216 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1227] ŚLIZIEŃ, Olgierd | brak | Karnet | |
1217 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1752] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
1218 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1228] ŚMIGACZ, Andrzej | Karnet | ||
1219 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1681] ŚMIGIELSKI, Piotr | Karnet | ||
1220 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [690] ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA, Anna | Karnet | ||
1221 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [691] ŚWIĄTKIEWICZ , Łukasz | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
1222 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [734] ŚWIDNIEWICZ, Paweł | AKB CRACOVIA | Karnet | |
1223 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1682] ŚWIDZIŃSKI, Tomasz | Vege Runners | Karnet | |
1224 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [692] ŚWIERAD, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | Karnet | |
1225 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1230] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | Karnet | ||
1226 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1231] ŚWIĘTOCHOWSKI, Arkadiusz | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
1227 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1232] TABOR, Dominik | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
1228 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [693] TALAGA, Patryk | Skawina Biega | Karnet | |
1229 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1287] TARADAJ, Paulina | Night Runners | Karnet | |
1230 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [0] TARASEK, Wojciech | #AndrzejDlugoszTeam / elemeno.pl | ||
1231 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [310] TARASIEWICZ, Franciszek | Forex Bad Boys | Karnet | |
1232 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1683] TARGOSZ, Jolanta | TEB Edukacja Kraków | Karnet | |
1233 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [695] TARGOSZ, Michał Mateusz | Karnet | ||
1234 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [311] TARGOSZ, Michał Mateusz | Karnet | ||
1235 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [696] TARNAWSKA, Anna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1236 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [312] TARNAWSKA, Katarzyna | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
1237 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1684] TARNAWSKI, Jakub | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
1238 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [697] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1239 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [313] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1240 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [129] TARNAWSKI, Tadeusz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1241 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [314] TARNOWSKI , Przemysław | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1242 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] TEKIELI, Adam | BATEAM | ||
1243 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [698] TEKIELI, Mariusz | Karnet | ||
1244 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] TETELEWSKI, Jakub | Monar Kraków | ||
1245 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [699] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | Karnet | |
1246 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [315] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | Karnet | |
1247 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1685] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI | Karnet | |
1248 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1739] TOBABEN, Damian | Monar Kraków | Karnet | |
1249 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [700] TOCHOWICZ , Barbara | Karnet | ||
1250 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1736] TOKARZ, Jerzy | BBL Kraków | Karnet | |
1251 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [701] TOPÓR, Magdalena | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1252 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1233] TOPÓR, Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1253 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1234] TOPÓR, Monika | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1254 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1235] TOROŃ, Maciej | Karnet | ||
1255 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [702] TOWAREK, Michał | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
1256 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1356] TRACZ, Sławomir | Karnet | ||
1257 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [0] TRELA, Jacek | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | ||
1258 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [751] TROJAN, Anna | Husaria Race Team | Karnet | |
1259 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1686] TRYBULEC, Daniel | Poranny Patrol | Karnet | |
1260 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] TRZASKA, Marcin | Zapłać | ||
1261 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1293] TRZOS, Robert | KTPU Kraków | Karnet | |
1262 | Nordic Walking/NW - K | [0] TURCHAN, Agnieszka | |||
1263 | Nordic Walking/NW - K | [471] TURCHAN, Agnieszka | Karnet | ||
1264 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [0] TURCHAN, Maciek | RMF4RT OCR | ||
1265 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [0] TURCHAN, Maciek | RMF4RT OCR | Zapłać | |
1266 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [703] TWARDOWSKA, Kornelia | Karnet | ||
1267 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1357] TWARDOWSKA, Monika | Iron Runers Niepołomice | Karnet | |
1268 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1236] TWORZYDŁO, Paweł | Karnet | ||
1269 | Nordic Walking/NW - K | [220] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
1270 | Nordic Walking/NW - M | [359] TYCZEWSKI, Jacek | LuxTorpeda Malopolska | Karnet | |
1271 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] TYLEK, Agata | Skawina Biega | ||
1272 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] TYLEK, Krzysztof | |||
1273 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1687] TYLEK, Rafał | Karnet | ||
1274 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [704] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | Karnet | |
1275 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [316] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | Karnet | |
1276 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [130] TYLIBA, Izabela | Jura TEAM | Karnet | |
1277 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [317] TYLIBA, Karol | Jura TEAM | Karnet | |
1278 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [318] TYLIBA, Magdalena | Jura TEAM | Karnet | |
1279 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1688] URBANOWICZ, Andrzej | SportWise | Karnet | |
1280 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [319] URBAŃSKA KULON, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
1281 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] URBAŃSKI, Marcin | Monar Kraków | ||
1282 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1300] URBAŃSKI, Marcin | Monar Kraków | Karnet | |
1283 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1237] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun | Karnet | |
1284 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [131] URYGA, Adam | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1285 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [132] URYGA, Artur | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1286 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1689] URYGA, Jakub | Deutsche Bank Marathon Team | Karnet | |
1287 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [705] URYGA, Sławek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1288 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [133] WALAŚ, Emilka | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1289 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | [134] WALAŚ, Olga | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1290 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] WALCZAK, Ewa | ITMBW KRAKÓW | Zapłać | |
1291 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1690] WALCZAK, Jan | Karnet | ||
1292 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1691] WALCZAK, Magdalena | Karnet | ||
1293 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1238] WALCZAK, Waldemar | Karnet | ||
1294 | Nordic Walking/NW - K | [363] WALCZYK, Iwona | Karnet | ||
1295 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1239] WALCZYK, Roman | Water Knights | Karnet | |
1296 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1692] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
1297 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1240] WALNIK, Rafał | Karnet | ||
1298 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [320] WAŃCZYK, Łukasz | BeFit24Team | Karnet | |
1299 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [321] WARNECKI, Filip | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
1300 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1358] WAWRO, Jakub | Karnet | ||
1301 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [706] WAXMANN-LEWANDOWSKA, Judyta | Happy TRI Friends | Karnet | |
1302 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [7] WĄSIK, Maja | SportWise | Karnet | |
1303 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1241] WĄSIK, Marcin | SportWise | Karnet | |
1304 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [744] WĄSIKOWSKI, Marcin | Karnet | ||
1305 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] WĄTOR, Andrzej | Monar Kraków | ||
1306 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [707] WĄTROBA, Tomasz | Karnet | ||
1307 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [322] WĄTROBA, Tomasz | Karnet | ||
1308 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1242] WĄTRÓBSKI, Mirosław | Karnet | ||
1309 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1243] WENECKA-FLIS, Anna | JJfit Running Team | Karnet | |
1310 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1693] WESOŁOWSKI, Krzysztof | Poranny Patrol | Karnet | |
1311 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1741] WĘGIEL, Bogdan | Karnet | ||
1312 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | [1244] WĘGRZYN, Katarzyna | Creative Bochnia Biega Team | Karnet | |
1313 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1245] WĘGRZYŃSKI, Paweł | Karnet | ||
1314 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [774] WIATRAK, Lukasz | Medius | Karnet | |
1315 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1694] WIĄCEK, Łukasz | Karnet | ||
1316 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1695] WIDŁA, Adam | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
1317 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] WIECZERZAK, Iza | |||
1318 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1246] WIECZOREK, Wojciech | WM Triself | Karnet | |
1319 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [0] WIELECKI, Adrian | Monar kraków | ||
1320 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] WIELGOS, Łukasz | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
1321 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1247] WIERZBA, Michał | Karnet | ||
1322 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1696] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | Karnet | |
1323 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1697] WIĘCEK, Konrada | Karnet | ||
1324 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1698] WIĘCŁAWSKI, Michał Więcławski | Waga Ciężka | Karnet | |
1325 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1248] WILK, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
1326 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1249] WILK, Krzysztof | Udo Grubbe | Karnet | |
1327 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1699] WILK, Krzysztof | Wilki :) | Karnet | |
1328 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1700] WILK, Wiktoria | Wilki :) | Karnet | |
1329 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [708] WILK, Wioleta | Active Jura | Karnet | |
1330 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1701] WIRA, Maciej | Karnet | ||
1331 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1250] WISZNIEWSKI, Maciej | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
1332 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1291] WIŚNIEWSKI, Michał | Karnet | ||
1333 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [709] WIŚNIOWSKI, Mirosław Wiśniowski | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Karnet | |
1334 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1251] WITEK, Aneta | A mogłem spać | Karnet | |
1335 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [0] WITEK, Natalia | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Zapłać | |
1336 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [0] WITEK, Natalia | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Zapłać | |
1337 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] WITEK, Patryk | Zapłać | ||
1338 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] WITEK, Wojciech | |||
1339 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] WITEK, Wojciech | |||
1340 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] WŁOCH , Mariusz | Biegam za tych co nie mogą | Zapłać | |
1341 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1252] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners | Karnet | |
1342 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [710] WOJCIECHOWSKA, Małgosia | PlaceToTri | Karnet | |
1343 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [711] WOJCIECHOWSKI, Marcin | PlaceToTri | Karnet | |
1344 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [323] WOJDYŁA, Dawid | Karnet | ||
1345 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [0] WOJDYŁA, Krzysztof | Zapłać | ||
1346 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [0] WOJDYŁA, Sebastian | Zapłać | ||
1347 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1253] WOJTOŃ, Małgorzata | Poranny Patrol | Karnet | |
1348 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [712] WOJTOWICZ, Magda | Trailrun | Karnet | |
1349 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [324] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team | Karnet | |
1350 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1702] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia | Karnet | |
1351 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [713] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega | Karnet | |
1352 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [1254] WOŹNIAK, Andrzej | Karnet | ||
1353 | Przyjazna Trójka/3,7km - K60 | [325] WOŹNIAK, Barbara | Karnet | ||
1354 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1703] WOŹNIAK, Łukasz | Poranny Patrol | Karnet | |
1355 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1704] WOŹNIAK, Maria | Skawina Biega | Karnet | |
1356 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | [0] WOŹNIAK, Olivier | Trenuj w Krakowie | Zapłać | |
1357 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] WOŹNIAK, Radosław | Skawina Biega | ||
1358 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] WOŹNIAK, Radosław | Skawina Biega | ||
1359 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [714] WOŹNIAK, Sławomir | Karnet | ||
1360 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] WOŹNICZKA, Kamila | Skawina Biega | ||
1361 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1360] WOŹNY, Paweł | LPP Team | Karnet | |
1362 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] WOŹNY, Paweł | LPP Team | ||
1363 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1255] WÓJCIK, Adam | Andrychów Running | Karnet | |
1364 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1361] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1365 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [715] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1366 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [326] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1367 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [716] WÓJCIK, Mateusz | Skawina Biega | Karnet | |
1368 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1705] WÓJCIK, Monika | Karnet | ||
1369 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [717] WÓJCIK, Natalia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1370 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1706] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
1371 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [327] WÓJCIK , Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1372 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [0] WRONA, Daniel | #AdamCzerwińskiTeam | ||
1373 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1256] WRONA, Sylwester | Karnet | ||
1374 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [376] WRÓBEL, Paweł | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
1375 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1257] WRÓBEL, Piotr | Karnet | ||
1376 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1258] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata | Active Jura | Karnet | |
1377 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [328] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | Karnet | |
1378 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1707] WRÓBLEWSKA-GAWEŁ, Agnieszka | JJfit Running Team | Karnet | |
1379 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1259] WSZOŁEK, Paweł | Karnet | ||
1380 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [718] WYPYCH, Agnieszka | Karnet | ||
1381 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [329] WYPYCH, Hubert | 3TRITEAM | Karnet | |
1382 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [330] WYPYCH, Marek | 3TRITEAM | Karnet | |
1383 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [331] WYPYCH, Milena | 3TRITEAM | Karnet | |
1384 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [719] WYPYCH, Urszula | Karnet | ||
1385 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] WYRZYKOWSKA, Katarzyna | Skawina Biega | ||
1386 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] WYRZYKOWSKI, Marcin | Skawina Biega | Zapłać | |
1387 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1260] ZABOROWSKA, Małgorzata | JJfit Running Team | Karnet | |
1388 | Przyjazna Trójka/3,7km - K60 | [0] ZABRZAŃSKA, Barabara | |||
1389 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1261] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki | Karnet | |
1390 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1262] ZADARNOWSKI, Dariusz | Karnet | ||
1391 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [332] ZADARNOWSKI, Marek | Karnet | ||
1392 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1708] ZAJAC, Andrzej | Night Runners | Karnet | |
1393 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | [377] ZAJĄC, Barbara | KS AZS AWF Kraków | Karnet | |
1394 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [720] ZAJĄC, Bartosz | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
1395 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [721] ZAJĄC, Honorata | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
1396 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [723] ZAJĄC , Ilona | Skawina Biega | Karnet | |
1397 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1263] ZAJĄC, Monika | Karnet | ||
1398 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1264] ZAJĄC, Piotr | Karnet | ||
1399 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [722] ZAJĄC, Piotr | Bieniasz Bike Ekipa z Tarnowa | Karnet | |
1400 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1265] ZAJĄC-CEKIERA, Joanna | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
1401 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [333] ZAJĄCZKOWSKA-ORŁOWSKA, Katarzyna | JJfit Running Team | Karnet | |
1402 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] ZAKRZEWSKI, Jaroslaw | Zapłać | ||
1403 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1266] ZAMORSKI, Witold | ŻYCIE I ŚMIERĆ DLA NARODU | Karnet | |
1404 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1709] ZARETSKYY, Andriy | Karnet | ||
1405 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1267] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
1406 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1268] ZAWACKI, Marcin | Karnet | ||
1407 | Nordic Walking/NW - K | [364] ZAWADA, Julia | JJfit Running Team | Karnet | |
1408 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [775] ZAWADA, Magdalena | JJfit Running Team | Karnet | |
1409 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [724] ZAWARTKA, Konrad | Karnet | ||
1410 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1269] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | Karnet | |
1411 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1270] ZAWROTNIAK, Paweł | Karnet | ||
1412 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1271] ZAZIĄBŁ, Łukasz | Karnet | ||
1413 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [738] ZĄBCZYK, Jakub | Karnet | ||
1414 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1272] ZĄBKIEWICZ, Szymon | Karnet | ||
1415 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [725] ZDEB, Agnieszka | Active Jura | Karnet | |
1416 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1273] ZDERSKA, Aneta | Karnet | ||
1417 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1274] ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Karnet | ||
1418 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [0] ZGUDA, Filip | MJMETAL OŚWIĘCIM | ||
1419 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [0] ZGUDA, Grzegorz | MJMETAL OŚWIĘCIM | ||
1420 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] ZIELINSKI, Rafal | |||
1421 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [726] ZIELIŃSKA-GAMROT, Agata | BeFit24Team | Karnet | |
1422 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1301] ZIELIŃSKI, Bartosz | Monar Kraków | Karnet | |
1423 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1710] ZIELIŃSKI, Paweł | Karnet | ||
1424 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1711] ZIELIŃSKI, Rafał | Eskadra Kraków | Karnet | |
1425 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1275] ZIELONKA, Jacek | TriWise | Karnet | |
1426 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1712] ZIĘBA, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
1427 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [727] ZIĘBA, Kuba | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
1428 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1713] ZIĘBA, Marcin | Poranny Patrol | Karnet | |
1429 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1714] ZIÓŁKOWSKA, Monika | Karnet | ||
1430 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1715] ZMOREK-PACAK, Katarzyna | Karnet | ||
1431 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1716] ZMYJ, Danuta | Lacho Team | Karnet | |
1432 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1276] ZMYJ, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
1433 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [776] ZNAJ, Artur | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
1434 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1319] ZOŃ, Olga | Karnet | ||
1435 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [728] ZUBALSKI, Artur | Ring Kraków | Karnet | |
1436 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] ZWAAN, Johan | Los Africanos | ||
1437 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [19] ZYCH, Katarzyna | Karnet | ||
1438 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1717] ŻAK, Barbara | Jura TEAM | Karnet | |
1439 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1718] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
1440 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1719] ŻARNA, Błażej | Horda | Karnet | |
1441 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1720] ŻERULIK, Jarosław | Znikający punkt | Karnet | |
1442 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [334] ŻESŁAWSKI , Jakub | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1443 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [730] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1444 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | [335] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1445 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [729] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
1446 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] ŻUCHOWICZ, Wojciech | |||
1447 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | [1326] ŻWIRECKI, Łukasz | Od zera do Weterana | Karnet | |
1448 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] ŻYWCZAK, Jan |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K18
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] AFANASYEVA, Yana | Poranny Patrol | ||
2 | [905] BALUTA-MAŁECKA, Edyta | Karnet | ||
3 | [0] BASTER, Aleksandra | |||
4 | [915] BLICHARZ, Ewelina | GE HealthAhead | Karnet | |
5 | [917] BOROWSKA, Julia | Karnet | ||
6 | [928] CHOLEWCZUK, Agnieszka | WILD DOGS TEAM | Karnet | |
7 | [934] CYRBUS, Dominika | JJfit Running Team | Karnet | |
8 | [941] DRAPICH, Natalia | LGBS Running Team | Karnet | |
9 | [954] DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna | Karnet | ||
10 | [963] FOLTA, Katarzyna | Karnet | ||
11 | [969] GAWENDA, Katarzyna | Karnet | ||
12 | [976] GNIEWEK, Julia | Karnet | ||
13 | [999] JAROSINSKA , Justyna | Rebellion od Free Runners | Karnet | |
14 | [1334] KARPIEL, Magdalena | Plantwear | Karnet | |
15 | [1027] KOCON, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
16 | [1030] KONS, Katarzyna | Karnet | ||
17 | [1039] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | Karnet | |
18 | [1049] KRUK, Paulina | Night Runners | Karnet | |
19 | [1055] KRZYŻAŃSKA, Magda | Karnet | ||
20 | [1061] KULA, Karolina | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
21 | [1062] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
22 | [1087] MACIASZ, Sylwia | Karnet | ||
23 | [1337] MARECIK, Agata | #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem | Karnet | |
24 | [0] MATUŁA, Natalia | Training by PP | ||
25 | [1108] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna | Karnet | ||
26 | [1171] RECZYŃSKA RODRIGUES, Adriana | Eskadra Kraków | Karnet | |
27 | [1181] RYŚ, Marzena | Husaria Race Team | Karnet | |
28 | [1182] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! | Karnet | |
29 | [1196] SLOWINSKA, Monika | Anywhere Bike Team | Karnet | |
30 | [1352] STACHERA, Aleksandra | Karnet | ||
31 | [1353] SURZYN, Aleksandra | Mocni Pomocni | Karnet | |
32 | [1215] SYROWIECKA, Joanna | GE HealthAhead | Karnet | |
33 | [1354] ŚLĘCZKOWSKA, Krystyna | Karnet | ||
34 | [1225] ŚLIWIŃSKA , Angelika | Karnet | ||
35 | [1357] TWARDOWSKA, Monika | Iron Runers Niepołomice | Karnet | |
36 | [1244] WĘGRZYN, Katarzyna | Creative Bochnia Biega Team | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [907] BARANSKA, Anna | Karnet | ||
2 | [922] BUDZYN, Paulina | Niepołomice Biegają | Karnet | |
3 | [930] CIEŚLA, Magda | Karnet | ||
4 | [1283] CZAPIEWSKA , Eliza | #crazyteam | Karnet | |
5 | [0] DANEL, Magdalena | Rebellion od Free Runners | ||
6 | [937] DIKOLENKO, Agnieszka | Karnet | ||
7 | [938] DOBRZAŃSKA, Marta | GE HealthAhead | Karnet | |
8 | [0] DWORNIK, Małgorzata | Warczące Szprychy | ||
9 | [956] DZIEDZIC, Joanna | Karnet | ||
10 | [1364] FOLFASIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Karnet | |
11 | [974] GLINSKA, Aleksandra | Karnet | ||
12 | [979] GÓRNA, Anita | LPP Team | Karnet | |
13 | [1306] GRZESZCZAK-BOROWIK, Anna | ATOM | Karnet | |
14 | [994] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg | Karnet | |
15 | [1002] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Zupa Pomidorowa | Karnet | |
16 | [1004] JURAS, Ewa | Karnet | ||
17 | [1005] KACZMARCZYK, Marta | Karnet | ||
18 | [1325] KAMIŃSKA, Karolina | Karnet | ||
19 | [1315] KAMISIŃSKA , Dorota | BeFit24Team | Karnet | |
20 | [1028] KOŁODZIEJ, Ewelina | Karnet | ||
21 | [1033] KOPACKA, Edyta | KB SOBÓTKA | Karnet | |
22 | [0] KORDOS, Elżbieta | |||
23 | [1057] KUBIESA, Patrycja | Karnet | ||
24 | [1059] KUEHN, Agnieszka | JJfit Running Team | Karnet | |
25 | [1069] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
26 | [1313] LASOTA-KOWALSKA , Katarzyna | FIZJO-BALANCE Kraków | Karnet | |
27 | [1336] LEISZNER , Izabela | Karnet | ||
28 | [1081] LIPSKA, Anna | BeFit24Team | Karnet | |
29 | [1082] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
30 | [1091] MAGRYAN, Jadwiga | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
31 | [0] MĄCZKA, Martyna | |||
32 | [0] MIKOŚ, Magdalena | |||
33 | [0] MIKOŚ, Magdalena | |||
34 | [0] MIKULKA, Agnieszka | |||
35 | [1112] MOLA, Agnieszka | Karnet | ||
36 | [1121] NAZIM, Agnieszka | Skawina Biega | Karnet | |
37 | [1123] NOWAK, Lilianna | Karnet | ||
38 | [1138] OSOBA, Magdalena | Karnet | ||
39 | [1140] PAAKKINEN, Laura | Karnet | ||
40 | [1152] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
41 | [1155] PISARCZYK, Karolina | BeFit24Team | Karnet | |
42 | [1158] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K | Karnet | |
43 | [1167] PUDEŁEK, Agnieszka | Karnet | ||
44 | [1179] RYŁKO, Agnieszka | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
45 | [0] SACHAU, Inkje | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
46 | [1195] SLIWA, Agnieszka | Karnet | ||
47 | [1197] SŁAWIK, Maria | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
48 | [18] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Karnet | |
49 | [0] SOTFIN, Barbara | |||
50 | [1210] STAWSKA-KISIAŁA, Natalia | Lacho Team | Karnet | |
51 | [0] STERKOWICZ, Justyna | |||
52 | [1213] STRZĘPEK, Bartosz | FC Kalembina | Karnet | |
53 | [1219] SZCZERBA, Karolina | Night Runners | Karnet | |
54 | [1084] SZKOŁA-ŚNIEŻEK, Agnieszka | Karnet | ||
55 | [1222] SZOSTAK, Agnieszka | Karnet | ||
56 | [1230] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | Karnet | ||
57 | [1287] TARADAJ, Paulina | Night Runners | Karnet | |
58 | [0] TYLEK, Agata | Skawina Biega | ||
59 | [0] WIECZERZAK, Iza | |||
60 | [1248] WILK, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
61 | [0] WYRZYKOWSKA, Katarzyna | Skawina Biega | ||
62 | [1263] ZAJĄC, Monika | Karnet | ||
63 | [1265] ZAJĄC-CEKIERA, Joanna | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
64 | [1319] ZOŃ, Olga | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [924] BULIŃSKA, Justyna | Karnet | ||
2 | [939] DOLAŚ, Danuta | Rebellion od Free Runners | Karnet | |
3 | [0] DOMARADZKA, Violetta | Run Vegan | ||
4 | [957] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
5 | [961] FLAGA, Iwona | Los Pantalones Rojos | Karnet | |
6 | [1309] FRANCZAK, Katarzyna | Karnet | ||
7 | [1302] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna | Karnet | ||
8 | [1281] GOLIŃSKA, Anna | Nauka Biega | Karnet | |
9 | [1277] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | Karnet | |
10 | [1288] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | Karnet | |
11 | [0] JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata | wkurw_team | ||
12 | [1007] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
13 | [1010] KALETA, Magdalena | Karnet | ||
14 | [1014] KARBOWSKA, Beata | Karnet | ||
15 | [1015] KAROLAK , Magdalena | Karnet | ||
16 | [1031] KONSTANTY, Katarzyna | Poranny Patrol | Karnet | |
17 | [1044] KOZIOŁ, Ania | Night Runners | Karnet | |
18 | [1045] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | Karnet | |
19 | [1071] KUSZTAL, Justyna | Eskadra Kraków | Karnet | |
20 | [1100] MĘKARSKA, Małgorzata | Karnet | ||
21 | [1103] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
22 | [1114] MORAWIEC, Agnieszka | Karnet | ||
23 | [1117] MOSZUMAŃSKA, Magdalena | Karnet | ||
24 | [1118] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ , Katarzyna | SZUMKA team | Karnet | |
25 | [1141] PACHURA, Kinga | Karnet | ||
26 | [0] PIOTROWSKA, Grażyna | Poranny Patrol | ||
27 | [1187] SCHNEIDER, Krystyna | wkurw_team | Karnet | |
28 | [5058] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja | Anywhere Bike Team | Karnet | |
29 | [1279] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA | Karnet | |
30 | [1234] TOPÓR, Monika | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
31 | [1243] WENECKA-FLIS, Anna | JJfit Running Team | Karnet | |
32 | [1251] WITEK, Aneta | A mogłem spać | Karnet | |
33 | [1253] WOJTOŃ, Małgorzata | Poranny Patrol | Karnet | |
34 | [1258] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata | Active Jura | Karnet | |
35 | [1260] ZABOROWSKA, Małgorzata | JJfit Running Team | Karnet | |
36 | [1269] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | Karnet | |
37 | [1273] ZDERSKA, Aneta | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1085] MACHLOWSKA, Grażyna | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
2 | [1342] NIEDZIELCZYK, Jolanta | Karnet | ||
3 | [1150] PIECUCH, Małgorzata | Karnet | ||
4 | [1347] PLATA, Agnieszka | Karnet | ||
5 | [1317] SZEWCZYK, Katarzyna | IRON Dragon | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1012] KAMIŃSKA, Halina | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M18
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [902] AMIAUD, Romain | WM Triself | Karnet | |
2 | [909] BARTYZEL, Grzegorz | Poranny Patrol | Karnet | |
3 | [0] BIELEWICZ, Patryk | |||
4 | [0] BIENIEK, Dominik | Monar Kraków | ||
5 | [1296] BIENIEK, Dominik | Monar Kraków | Karnet | |
6 | [942] DROZDZOWSKI, Konrad | Karnet | ||
7 | [1297] DZIEDZIC, Piotr | Monar Kraków | Karnet | |
8 | [964] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar | Karnet | |
9 | [967] GACEK, Dawid | A mogłem spać | Karnet | |
10 | [973] GIERZ, Bartłomiej | Go Aptiv! | Karnet | |
11 | [1294] GŁÓD, Łukasz | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
12 | [984] GRUSZKA, Karol | Karnet | ||
13 | [986] GURDAK, Mateusz | Trailrun | Karnet | |
14 | [0] GUZIK, Mateusz | |||
15 | [1011] KALICKI, Daniel | Karnet | ||
16 | [1299] KAPAŁA, Michał | Monar Kraków | Karnet | |
17 | [1017] KAWIK, Tomasz | KAWIK RUNNING TEAM | Karnet | |
18 | [1021] KISIELEWSKI, Michał | Compass / bikeBoard | Karnet | |
19 | [1050] KRUPA, Adam | GE HealthAhead | Karnet | |
20 | [1311] KUBIK, Filip | Karnet | ||
21 | [1066] KUNZ, Marcin | Lacho Team | Karnet | |
22 | [0] KURYŁO, Damian | Monar Kraków | ||
23 | [0] LIPOWSKI, Szymon | Monar Kraków | ||
24 | [1282] ŁUŻNY, Bartłomiej | KBTR / STRUKT | Karnet | |
25 | [1379] MACHALICA, Jan | Poranny Patrol | Karnet | |
26 | [1093] MAŁECKI, Mateusz | Karnet | ||
27 | [1095] MARZEC, Paweł | Husaria Race Team | Karnet | |
28 | [1099] MAZUR, Krzysztof | Karnet | ||
29 | [5059] MICHALAK , Maciej | Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie | Karnet | |
30 | [1113] MOLEK, Dariusz | SD Team | Karnet | |
31 | [1137] OSKWAREK, Michał | LGBS Running Team | Karnet | |
32 | [0] OWCZAREK, Krzysztof | TriWise | ||
33 | [1308] PAWLICA, Józef | Karnet | ||
34 | [1157] PLUCIŃSKI, Jakub | Husaria Race Team | Karnet | |
35 | [0] PŁOSKONKA, Jakub | Trailrun | ||
36 | [1166] PRZEWOŹNIK, Piotr | Karnet | ||
37 | [0] PSZCZOLIŃSKI, Wojciech | |||
38 | [0] PYREK, Przemysław | Training By PP | ||
39 | [1175] ROKITA, Adam | WKURW_TEAM | Karnet | |
40 | [1176] ROSÓŁ, Mateusz | IGNATIANUM | Karnet | |
41 | [1180] RYS, Marcin | FC Kalembina | Karnet | |
42 | [1184] SAWUŁA, Marcin | TriDivision Triathlon Team | Karnet | |
43 | [1185] SĄSIADEK, Grzegorz | Karnet | ||
44 | [1186] SCĄBER, Dawid | Poka&Herki Team | Karnet | |
45 | [1188] SENKOWSKI, Jakub | KBTR / STRUKT | Karnet | |
46 | [1212] STRASZAK, Mateusz | Karnet | ||
47 | [1363] SZEWCZYK, Marcin | Karnet | ||
48 | [1226] ŚLIZ, Wojciech | Karnet | ||
49 | [1232] TABOR, Dominik | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
50 | [0] URBAŃSKI, Marcin | Monar Kraków | ||
51 | [1300] URBAŃSKI, Marcin | Monar Kraków | Karnet | |
52 | [0] WĄTOR, Andrzej | Monar Kraków | ||
53 | [1246] WIECZOREK, Wojciech | WM Triself | Karnet | |
54 | [0] WIELECKI, Adrian | Monar kraków | ||
55 | [1255] WÓJCIK, Adam | Andrychów Running | Karnet | |
56 | [1270] ZAWROTNIAK, Paweł | Karnet | ||
57 | [1272] ZĄBKIEWICZ, Szymon | Karnet | ||
58 | [1326] ŻWIRECKI, Łukasz | Od zera do Weterana | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [904] BAJDAK, Łukasz | Karnet | ||
2 | [0] BALTAZA , Piotr | |||
3 | [906] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Karnet | |
4 | [1367] BARAN, Szymon | Karnet | ||
5 | [912] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
6 | [1305] BOROWIK, Tomasz | ATOM | Karnet | |
7 | [0] BROŻEK, Łukasz | |||
8 | [919] BRZYSKI , Maciej | Brzyski Tri Team | Karnet | |
9 | [920] BUDERAWSKI , Andrzej | Gwiazdy Północy | Karnet | |
10 | [923] BUL, Dominik | zabieganidobrowolscy | Karnet | |
11 | [926] BZDAK, Bartosz | Karnet | ||
12 | [929] CHOLEWCZUK, Piotr | WILD DOGS TEAM | Karnet | |
13 | [931] CIEŚLIK, Sebastian | Karnet | ||
14 | [0] CIUŁA, Tomasz | Rebellion of Free Runners | ||
15 | [5062] CIUPIŃSKI, Jakub | Karnet | ||
16 | [932] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
17 | [933] CYGAN, Tomasz | A mogłem spać | Karnet | |
18 | [1323] CZARNECKI, Piotr | Karnet | ||
19 | [936] CZYŻOWICZ , Michał | Karnet | ||
20 | [943] DRZYZGIEWICZ, Michal | www.kwitnaca.com | Karnet | |
21 | [944] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | Karnet | ||
22 | [947] DURLAK, Błażej | Karnet | ||
23 | [0] DWORNIK, Maciek | Warczące Szprychy | ||
24 | [948] DYKSZAK, Filip | WM Triself | Karnet | |
25 | [949] DYREK, Marcin | Karnet | ||
26 | [951] DYREK, Michał | MOK Mszana Dolna | Karnet | |
27 | [953] DZIAŁO, Tomasz | Karnet | ||
28 | [955] DZIECIUCHOWICZ, Michał | Karnet | ||
29 | [970] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Karnet | |
30 | [0] GAWRONSKI, Pawel | |||
31 | [972] GEDLICZKA, Tymoteusz | Karnet | ||
32 | [0] GRZEGORZ, Buła | Nowotarski Klub Kolarski | ||
33 | [987] GUZIK, Łukasz | Go Aptiv! | Karnet | |
34 | [988] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
35 | [989] HANUSIAK, Leszek | Husaria Race Team | Karnet | |
36 | [0] HATALA, Grzegorz | |||
37 | [991] HORODECKI, Łukasz | Karnet | ||
38 | [992] IGNATOWICZ, Dawid | Karnet | ||
39 | [993] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
40 | [1314] JAKUBIŃSKI, Jakub | Karnet | ||
41 | [995] JAMROZIK, Adrian | Husaria Race Team | Karnet | |
42 | [996] JANIAK, Mariusz | Karnet | ||
43 | [997] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | Karnet | |
44 | [998] JAREMA, Maciej | Lokomotiv Majdan | Karnet | |
45 | [1000] JASIŃSKI, Jakub | GE HealthAhead | Karnet | |
46 | [1003] JÓZEFCZYK, Piotr | Husaria Race Team | Karnet | |
47 | [1006] KACZMARCZYK, Tomasz | Husaria Race Team | Karnet | |
48 | [0] KACZMAREK, Piotr | Kaczmarek Team | ||
49 | [0] KAMIŃSKI, Janusz | |||
50 | [1019] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
51 | [1020] KINDLER, Bartlomiej | Karnet | ||
52 | [1023] KITKA, Mateusz | Karnet | ||
53 | [1024] KLĘSK, Krzysztof | Karnet | ||
54 | [1025] KLIMCZAK, Tomasz | A mogłem spać | Karnet | |
55 | [1026] KLIMEK, Marek | Karnet | ||
56 | [1029] KOMISARCZUK, Arkadiusz | Karnet | ||
57 | [1284] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok | Karnet | |
58 | [1285] KOPIEĆ, Rafał | Karnet | ||
59 | [1035] KORN, Michal | MTJS | Karnet | |
60 | [1036] KOSMALA, Przemek | Karnet | ||
61 | [1037] KOSOŃ, Krzysztof | Karnet | ||
62 | [1038] KOWALIŃSKI, Jędrzej | POLAR TEAM | Karnet | |
63 | [1041] KOWALSKI, Kamil | FIZJO-BALANCE Kraków | Karnet | |
64 | [1042] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | Karnet | |
65 | [1043] KOWALSKI, Michał | POLKAS | Karnet | |
66 | [1303] KRÓL, Dariusz | Karnet | ||
67 | [1048] KRÓL, Tomasz | Karnet | ||
68 | [1051] KRUSZEC, Andrzej | Augusta Restauracja Kraków | Karnet | |
69 | [1053] KRZYSZTOFIK, Wojciech | Karnet | ||
70 | [1056] KUBIESA, Jakub | Karnet | ||
71 | [1060] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał | kukuczsport.pl/TriWise | Karnet | |
72 | [0] KULPIŃSKI, Marcin | Poranny Patrol | ||
73 | [1065] KUNAT, Tomasz | Karnet | ||
74 | [1068] KUREK, Jan | Karnet | ||
75 | [1070] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
76 | [1072] KUZICKI, Artur | Karnet | ||
77 | [1073] KWIATKOWSKI, Michael | Karnet | ||
78 | [1075] LASOTA, Marek | Karnet | ||
79 | [1312] LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Karnet | |
80 | [1078] LEŚNIAK, Jacek | Akademia Sportu Future 4 | Karnet | |
81 | [1079] LEWICKI, Paweł | LGBS Running Team | Karnet | |
82 | [1083] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | Karnet | |
83 | [0] ŁUKASIK, Damian | |||
84 | [1089] MACIOŁ, Mikołaj | Karnet | ||
85 | [1090] MADETKO, Arkadiusz | Karnet | ||
86 | [1318] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider | Karnet | |
87 | [1320] MAŁEK, Jan | Karnet | ||
88 | [1094] MARZEC, Łukasz | Karnet | ||
89 | [1097] MAZIARKA, Krzysztof | Huaraches | Karnet | |
90 | [1101] MIAGKYJ, Artem | Karnet | ||
91 | [1102] MICHALCZYK, Krzysztof | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Karnet | |
92 | [0] MICHALSKI, Michał | FramesFactory RacingTeam | ||
93 | [1104] MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam | Karnet | |
94 | [1105] MICHAŁKÓW, Michał | Karnet | ||
95 | [1106] MIERNICZAK, Bartłomiej | Eskadra Kraków | Karnet | |
96 | [1107] MIKA, Artur | Karnet | ||
97 | [1109] MISIAREK, Michał | Karnet | ||
98 | [1111] MIZERA, Krzysztof | Karnet | ||
99 | [1340] MORAWSKI, Przemysław | Zaczerpnąć nogą | Karnet | |
100 | [1115] MORDARSKI, Michał | Karnet | ||
101 | [1116] MORMUL, Przemek | Kropki | Karnet | |
102 | [1119] MROWIEC, Paweł | Heineken Kraków Running Club | Karnet | |
103 | [1295] MUCHA, Janusz | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
104 | [1120] NAWROCKI, Łukasz | Karnet | ||
105 | [0] NOSAL, Tomasz | |||
106 | [1125] NOWAK, Tomasz | Trailrun | Karnet | |
107 | [1126] NOWOTARSKI, Kamil | Karnet | ||
108 | [1127] NYCZ, Sławomir | FC Kalembina | Karnet | |
109 | [0] OCHAB, Michal | Stal Mielec | ||
110 | [1132] OPOZDA, Arkadiusz | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
111 | [1133] ORAMUS , Paweł | Skawina Biega | Karnet | |
112 | [1135] ORTMAN, Marcin | Karnet | ||
113 | [1139] OŻÓG, Robert | Skawina Biega | Karnet | |
114 | [1142] PAMUŁA, Łukasz | Karnet | ||
115 | [1143] PAPKA, Michał | Stowarzyszenie Rusz się | Karnet | |
116 | [0] PASEK, Kamil | WM Triself | ||
117 | [1144] PASEK, Rafał | Karnet | ||
118 | [1145] PASEK, Tomasz | Kamaz Team | Karnet | |
119 | [1346] PEŁCZYŃSKI, Jarek | Trailrun | Karnet | |
120 | [1151] PIECZONKA, Tomasz | Karnet | ||
121 | [1328] PIOTROWSKI, Andrzej | WKS Wawel | Karnet | |
122 | [1159] PODCZASZY, Tomasz | Night Runners | Karnet | |
123 | [0] POLAKIEWICZ, Dariusz | Sagittarius | ||
124 | [0] POMYKAŁA, Michał | Doleć Radom | ||
125 | [1160] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | Karnet | |
126 | [1161] POPIELARCZYK, Łukasz | Vege Runners | Karnet | |
127 | [1162] POŚNIK, Jan | Karnet | ||
128 | [1165] PROCHERA, Marek | Borsuk | Karnet | |
129 | [1348] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | Karnet | ||
130 | [0] PYTLIK, Wojciech | Heineken Kraków Running Club | ||
131 | [1168] RACUŁT, Paweł | Karnet | ||
132 | [1169] RADCZUK, Tomasz | GE HealthAhead | Karnet | |
133 | [1172] REICHEL, Marcin | POLAR TEAM | Karnet | |
134 | [5055] RUSEK, Łukasz | Karnet | ||
135 | [0] RUSIN, Grzegorz | |||
136 | [1178] RYCHŁOWSKI, Tomasz | Karnet | ||
137 | [1183] SANCHEZ, Andres | Karnet | ||
138 | [1193] SIKORA, Bartosz | Karnet | ||
139 | [1194] SKIBA, Marcin | WM Triself | Karnet | |
140 | [1199] SŁOŃSKI, Sławomir | Dzikie Dziki | Karnet | |
141 | [1203] SOCHA, Michał | Infinity-Gym | Karnet | |
142 | [1204] SOLARZ, Szymon | Karnet | ||
143 | [1205] SROCZYŃSKI, Maciej | Karnet | ||
144 | [1206] SROKA, Sylwester | Karnet | ||
145 | [0] STANKIEWICZ, Tomasz | |||
146 | [1209] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | Karnet | |
147 | [1217] SZAJEWSKI, Jakub | Karnet | ||
148 | [1218] SZATYLOWICZ, Przemyslaw | Poranny Patrol | Karnet | |
149 | [1221] SZKLARCZYK, Dariusz | JJfit Running Team | Karnet | |
150 | [1324] ŚLIWIŃSKI, Piotr | Buszek Run | Karnet | |
151 | [1227] ŚLIZIEŃ, Olgierd | brak | Karnet | |
152 | [0] TETELEWSKI, Jakub | Monar Kraków | ||
153 | [1235] TOROŃ, Maciej | Karnet | ||
154 | [1237] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun | Karnet | |
155 | [1238] WALCZAK, Waldemar | Karnet | ||
156 | [1358] WAWRO, Jakub | Karnet | ||
157 | [1245] WĘGRZYŃSKI, Paweł | Karnet | ||
158 | [0] WIELGOS, Łukasz | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
159 | [1247] WIERZBA, Michał | Karnet | ||
160 | [1252] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners | Karnet | |
161 | [0] WOŹNIAK, Radosław | Skawina Biega | ||
162 | [1259] WSZOŁEK, Paweł | Karnet | ||
163 | [1261] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki | Karnet | |
164 | [1264] ZAJĄC, Piotr | Karnet | ||
165 | [1267] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
166 | [1268] ZAWACKI, Marcin | Karnet | ||
167 | [1271] ZAZIĄBŁ, Łukasz | Karnet | ||
168 | [1274] ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Karnet | ||
169 | [0] ŻYWCZAK, Jan |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [901] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
2 | [903] BAJAK, Mirosław | P3SK | Karnet | |
3 | [908] BARTOSZ, Marek | JCI Running Team | Karnet | |
4 | [910] BARZYK, Karol | Karnet | ||
5 | [911] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
6 | [914] BLAUT, Marcin | Night Runners | Karnet | |
7 | [916] BŁACHNO, Marcin | Aniołki Charliego | Karnet | |
8 | [918] BOUFRAHI , Rysiek | #crazyteam | Karnet | |
9 | [921] BUDZIŃSKI, Maciej | Karnet | ||
10 | [925] BUŁAWA, Grzegorz | gb-arch.p Architekt Grzegorz Buława | Karnet | |
11 | [927] CHMIELOWSKI, Andrzej | Gniewne Krewetki | Karnet | |
12 | [935] CZAPLA, Przemysław | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
13 | [1322] CZAPLA , Tomasz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
14 | [1330] DARCHUK, Oleksandr | DRPT | Karnet | |
15 | [940] DOMIN, Tomasz | JJfit Running Team | Karnet | |
16 | [1307] DUDA, Paweł | BeFit24Team | Karnet | |
17 | [945] DUDA, Wojciech | Skawina Biega | Karnet | |
18 | [946] DURAS, Andrzej | Karnet | ||
19 | [950] DYREK, Marcin | Karnet | ||
20 | [952] DYRGA, Sebastian | JJfit Running Team | Karnet | |
21 | [0] DZIADUŁA, Dariusz | |||
22 | [958] FEREK, Maciej | Karnet | ||
23 | [959] FILIPEK, Daniel | Karnet | ||
24 | [960] FIREK, Rafał | Lacho Team | Karnet | |
25 | [962] FLIS, Piotr | JJfit Running Team | Karnet | |
26 | [965] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | Karnet | |
27 | [966] FRANKIEWICZ, Jakub | Aniołki Charliego | Karnet | |
28 | [968] GARBACIK, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
29 | [5060] GAWOR, Irenuesz | Anywhere Bike Team | Karnet | |
30 | [971] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
31 | [975] GŁOWACKI, Mariusz | Active Jura | Karnet | |
32 | [1280] GOLIŃSKI, Mieczysław | Nauka Biega | Karnet | |
33 | [0] GONDOR, Jarek | |||
34 | [977] GORSZKO, Adam | Trailrun | Karnet | |
35 | [0] GÓRAK, Grzegorz | |||
36 | [978] GÓRKA, Konrad | Night Runners | Karnet | |
37 | [982] GROMNY, Konrad | WM Triself | Karnet | |
38 | [983] GRUDNIAK, Tomasz | Karnet | ||
39 | [985] GRZYB , Kazimierz | Los Pantalones Rojos | Karnet | |
40 | [1321] GRZYWA, Grzegorz | Karnet | ||
41 | [0] HAJDUK, Bartłomiej | SBG Podbieg | ||
42 | [990] HODANA, Tomasz | Karnet | ||
43 | [1333] JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | Karnet | |
44 | [1001] JAWORSKI, Tomasz | NORDLOOK | Karnet | |
45 | [0] JENERALSKI, Miłosz | |||
46 | [1008] KACZOR, Pawel | Karnet | ||
47 | [1013] KAMISIŃSKI, Marek | BeFit24Team | Karnet | |
48 | [1016] KASZOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
49 | [1018] KĄCIK, Mariusz | OSP Morawica | Karnet | |
50 | [5056] KOŃCZAK, Piotr | Jpks | Karnet | |
51 | [1032] KOŃCZEWSKI, Daniel | GoLenie | Karnet | |
52 | [1040] KOWALSKI, Hubert | WM Triself | Karnet | |
53 | [0] KOŻUCH, Marcin | |||
54 | [1047] KRAS, Rafał | Karnet | ||
55 | [1286] KRAWCZYK, Jacek | Go Aptiv! | Karnet | |
56 | [1054] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków | Karnet | |
57 | [1058] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI | Karnet | |
58 | [1063] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Karnet | |
59 | [1064] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | Karnet | |
60 | [1076] LELEK, Grzegorz | Karnet | ||
61 | [1080] LIEBER, Artur | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
62 | [1088] MACIEJAS, Daniel | Karnet | ||
63 | [1092] MAŁACHOWSKI, Sebastian | Karnet | ||
64 | [1338] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
65 | [1096] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runner | Karnet | |
66 | [1098] MAZUR, Grzegorz | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
67 | [1110] MISIUK, Marek | Trailrun | Karnet | |
68 | [0] MIŚKIEWICZ, Bartosz | TriWise | ||
69 | [0] MŁYNARCZYK, Marcin | TriWise Triathlon Team | ||
70 | [1316] MOZEJKO, Artur | Karnet | ||
71 | [5063] MULDNER, Rafał | Karnet | ||
72 | [1122] NOSAL, Sławomir | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
73 | [1343] NOWAKOWSKI, Izydor | Karnet | ||
74 | [1128] OBARZANOWSKI, Michał | Karnet | ||
75 | [1131] OLSZA, Paweł | Karnet | ||
76 | [1327] ORYSZCZAK, Grzegorz | ASL | Karnet | |
77 | [1136] OSAK, Maciej | SportWise | Karnet | |
78 | [1146] PASELA, Jerzy | Karnet | ||
79 | [1147] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
80 | [1148] PAWLIK, Krzysztof | Karnet | ||
81 | [5057] PEC, Waldemar | Karnet | ||
82 | [1149] PETER, Lesław | Vege Runners | Karnet | |
83 | [1292] PIASECKI, Michał | Karnet | ||
84 | [0] PIASECKI, Rafał | TriWise | ||
85 | [1153] PIETRZYK, Mariusz | Karnet | ||
86 | [1154] PIĘTA, Łukasz | Karnet | ||
87 | [0] PISZCZEK, Stanisław | |||
88 | [0] POLAK, Stanisław | SBG Podbieg | ||
89 | [1164] PRĘCIKOWSKI, Rysiek | Karnet | ||
90 | [1177] RYCHLIK, Sebastian | Karnet | ||
91 | [1189] SEWERYN, Robert | Karnet | ||
92 | [1190] SĘK, Marek | WM Triself | Karnet | |
93 | [1191] SIEKLUCKI , Michał | Karnet | ||
94 | [1192] SIERANT, Michal | Karnet | ||
95 | [1198] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie | Karnet | |
96 | [1200] SŁOWIKOWSKI, Paweł | KOSOVO | Karnet | |
97 | [1202] SOBCZAK, Bogusław | Karnet | ||
98 | [1290] SOCZYŃSKI, Sebastian | Poranny Patrol | Karnet | |
99 | [1207] SROKA, Wojciech | WiB | Karnet | |
100 | [1208] STACH, Paweł | Siwejka | Karnet | |
101 | [1211] STEC, Paweł | Karnet | ||
102 | [0] STEFANOWICZ, Adam | WM Triself | ||
103 | [1214] STYRNA, Tomasz | Karnet | ||
104 | [0] SUCHOWIAN, Maciej | |||
105 | [1216] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
106 | [1220] SZEWCZYK, Mariusz | Karnet | ||
107 | [1223] SZYMULA, Norbert | Skawina Biega | Karnet | |
108 | [1224] ŚLIWA, Henryk | Skawina Biega | Karnet | |
109 | [1228] ŚMIGACZ, Andrzej | Karnet | ||
110 | [1231] ŚWIĘTOCHOWSKI, Arkadiusz | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
111 | [1233] TOPÓR, Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
112 | [1356] TRACZ, Sławomir | Karnet | ||
113 | [1293] TRZOS, Robert | KTPU Kraków | Karnet | |
114 | [1236] TWORZYDŁO, Paweł | Karnet | ||
115 | [0] TYLEK, Krzysztof | |||
116 | [1240] WALNIK, Rafał | Karnet | ||
117 | [1241] WĄSIK, Marcin | SportWise | Karnet | |
118 | [1242] WĄTRÓBSKI, Mirosław | Karnet | ||
119 | [1249] WILK, Krzysztof | Udo Grubbe | Karnet | |
120 | [1250] WISZNIEWSKI, Maciej | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
121 | [1291] WIŚNIEWSKI, Michał | Karnet | ||
122 | [1360] WOŹNY, Paweł | LPP Team | Karnet | |
123 | [1361] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
124 | [1256] WRONA, Sylwester | Karnet | ||
125 | [1257] WRÓBEL, Piotr | Karnet | ||
126 | [0] ZAKRZEWSKI, Jaroslaw | |||
127 | [1266] ZAMORSKI, Witold | ŻYCIE I ŚMIERĆ DLA NARODU | Karnet | |
128 | [1301] ZIELIŃSKI, Bartosz | Monar Kraków | Karnet | |
129 | [1275] ZIELONKA, Jacek | TriWise | Karnet | |
130 | [1276] ZMYJ, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [913] BLADY, Bogdan | Karnet | ||
2 | [0] CELAREK, Janusz | Poranny Patrol | ||
3 | [1310] CHLUPKA, Ireneusz | Karnet | ||
4 | [1298] GRABOWSKI, Daniel | Monar Kraków | Karnet | |
5 | [980] GRABOWSKI, Zbigniew | autobike.com.pl | Karnet | |
6 | [1009] KAIM, Antoni | Karnet | ||
7 | [1289] KANIA, Robert | Karnet | ||
8 | [1022] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard | Karnet | |
9 | [0] KOWALIK, Jan | |||
10 | [1046] KOZIOŁ, Przemysław | Karnet | ||
11 | [1067] KUNZ, Tomasz | Karnet | ||
12 | [1074] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Karnet | |
13 | [1086] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
14 | [1304] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
15 | [1124] NOWAK, Robert | Poranny Patrol | Karnet | |
16 | [1129] OLCZAK, Janusz | Bieganie 50+ | Karnet | |
17 | [0] OLIWA, Edward | ITMBW Kraków | ||
18 | [1134] ORŁOWSKI, Paweł | JJfit Running Team | Karnet | |
19 | [1156] PISAREK, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
20 | [1163] PÓŁTORAK, Stanisław | Karnet | ||
21 | [1173] RICOUR, Patrice | Karnet | ||
22 | [1174] ROGASCH, Stanisław | BBL Kraków | Karnet | |
23 | [1201] SŁOWIŃSKI, Paweł | Karnet | ||
24 | [1278] STEFAN, Aleksander | NAUKA BIEGA | Karnet | |
25 | [1239] WALCZYK, Roman | Water Knights | Karnet | |
26 | [1262] ZADARNOWSKI, Dariusz | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [981] GRACZYK, Roman | Karnet | ||
2 | [1052] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
3 | [0] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | ||
4 | [1170] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | Karnet | |
5 | [1254] WOŹNIAK, Andrzej | Karnet |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1034] KOPTA, Jerzy | Karnet |
Bieg dla Dzieci do 10lat / 1km - Chłopcy
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [101] BIGAJ, Jan | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
2 | [138] BOYCE, Malachy | Karnet | ||
3 | [105] BUBLIK, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
4 | [136] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | Karnet | |
5 | [106] DOBROWOLSKI, Mikołaj | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
6 | [0] DRZYZGA, Maksymilian | |||
7 | [0] DRZYZGA, Miłosz | |||
8 | [107] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka | Karnet | |
9 | [0] DYRGA, Antoni | |||
10 | [0] DZIWISZ, Antoni | |||
11 | [0] DZIWISZ, Franciszek | |||
12 | [108] FILICIAK, Stanisław | CAFFETTIERA | Karnet | |
13 | [110] INDYKA, Jan | Karnet | ||
14 | [111] JAWORSKI, Marek | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
15 | [113] KĘSEK, Szymon | CSK Brzezie | Karnet | |
16 | [116] KOWALSKI, Adam | 2K | Karnet | |
17 | [146] KRZYŻAN, Jan | Karnet | ||
18 | [118] LESIAK, Jonasz | Karnet | ||
19 | [0] LISIEWICZ , Natan | |||
20 | [0] MAKUCH, Igor | |||
21 | [120] MICHAŁEK, Adam | #crazyteam | Karnet | |
22 | [121] MISZKIEL, Hubert | KS Korona | Karnet | |
23 | [0] MROCZEK, Mieszko | |||
24 | [0] MROCZEK, Mikołaj | |||
25 | [135] NOWAK, Patrick | Karnet | ||
26 | [123] OSAK, Kacper | SportWise | Karnet | |
27 | [124] OSIADACZ, Adam | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
28 | [143] PAWŁOWSKI, Łukasz | Karnet | ||
29 | [126] PIASECKI, Mieszko | CAFFETTIERA | Karnet | |
30 | [142] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza | Karnet | |
31 | [145] PRZYBYŁO, Szymon | Karnet | ||
32 | [127] SKRZYŃSKI, Ireneusz | Karnet | ||
33 | [128] STASZEK , Igor | Wks wawel | Karnet | |
34 | [141] STRUGAŁA, Tymoteusz | WKS Wawel | Karnet | |
35 | [129] TARNAWSKI, Tadeusz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
36 | [131] URYGA, Adam | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
37 | [132] URYGA, Artur | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
38 | [0] WITEK, Patryk | |||
39 | [0] WOŹNIAK, Olivier | Trenuj w Krakowie |
Bieg dla Dzieci do 10lat / 1km - Dziewczynki
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [102] BIGAJ, Ula | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
2 | [103] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [104] BISKUPSKA, Marysia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
4 | [144] GALUBA, Martyna | UKS Lider | Karnet | |
5 | [109] GARUS, Gabriela | Karnet | ||
6 | [112] KACZMAREK, Julia | UKS Lider | Karnet | |
7 | [137] KLIMEK, Małgorzata | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
8 | [114] KOSECKA, Karolina | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
9 | [115] KOWALSKA, Ewa | 2K | Karnet | |
10 | [117] KUKUCZ-LEGIEŃ, Magdalena | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
11 | [140] KWASKOWSKA, Joanna | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
12 | [119] LEŚNIAK , Basia | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
13 | [122] NOWAK, Victoria | Karnet | ||
14 | [125] OSIADACZ, Julia | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
15 | [147] SERATOWICZ, Klaudia | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
16 | [139] STOECKER-PYTEL, Pola | SportWise | Karnet | |
17 | [130] TYLIBA, Izabela | Jura TEAM | Karnet | |
18 | [133] WALAŚ, Emilka | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
19 | [134] WALAŚ, Olga | WKS WAWEL BnO | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BOŻEK, Marlena | |||
2 | [1522] BUGNO, Marcelina | Skawina Biega | Karnet | |
3 | [0] DEKA, Patrycja | |||
4 | [1738] DZIOBEK, Paulina | ITMBW | Karnet | |
5 | [0] JÓZEFIAK, Marta | |||
6 | [1572] KOLASA , Adriana | Spartan Training Group Kraków | Karnet | |
7 | [1580] KOZIOŁ, Weronika | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
8 | [1592] LECH, Ewa | Eskadra Kraków | Karnet | |
9 | [1661] SOSNOWSKA, Dominika | Karnet | ||
10 | [1704] WOŹNIAK, Maria | Skawina Biega | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1513] BIAŁECKA, Sylwia | LGBS Running Team | Karnet | |
2 | [0] BROŻEK-WOŹNICZKA, Natalia | JJfit Running Team | ||
3 | [0] BURKIEWICZ-ŚLIWA, Bernadetta | |||
4 | [1525] CAPIŃSKA , Anna | Night Runners | Karnet | |
5 | [0] FARON, Agnieszka | 100 Miles of Beskid Wyspowy | ||
6 | [1538] FOSSAERT, Sylwia | JJfit Running Team | ||
7 | [0] KĄŚ, Iwona | |||
8 | [1573] KOŁODZIEJCZYK, Monika | Jura TEAM | Karnet | |
9 | [0] KUREK, Marta | Decathlon Zakopianka | ||
10 | [0] LIS, Agata | |||
11 | [0] ŁĄCZ, Małgorzata | |||
12 | [0] MAKOWSKA, Olga | JacekBiega Running Team | ||
13 | [1611] MĄCZKA, Martyna | Karnet | ||
14 | [1629] ORYNEK, Klaudia | Karnet | ||
15 | [1630] OSIKOWSKA, Teresa | Karnet | ||
16 | [1632] PALKIJ, Aleksandra | Skawina Biega | Karnet | |
17 | [1637] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka | Evil Team | Karnet | |
18 | [1641] PIOTROWICZ, Małgorzata | Infinity-Gym | Karnet | |
19 | [0] POPŁAWSKA, Magdalena | |||
20 | [0] RADCZUK, Daria | DRPT | ||
21 | [0] SENDEK, Sylwia | |||
22 | [1656] SKRZYPEK, Sylwia | Sieprawska Piątka | Karnet | |
23 | [1657] SŁUPIŃSKA, Ewa | Unlimited | Karnet | |
24 | [0] SOKÓŁ, Sylwia | Sokoły | ||
25 | [1669] STEFAŃCZYK, Monika | Karnet | ||
26 | [1691] WALCZAK, Magdalena | Karnet | ||
27 | [1700] WILK, Wiktoria | Wilki :) | Karnet | |
28 | [1714] ZIÓŁKOWSKA, Monika | Karnet | ||
29 | [1715] ZMOREK-PACAK, Katarzyna | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1530] CHRZĄŚCIK, Anna | Płomyk Olkusz | Karnet | |
2 | [1540] GALEWICZ, Katarzyna | Karnet | ||
3 | [1549] GRABOWSKA, Joanna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
4 | [1550] GROS, Anna | Skawina Biega | Karnet | |
5 | [1552] GRUSZKA, Kamila | Niepołomice Biegają | Karnet | |
6 | [1561] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team | Karnet | |
7 | [1744] LIGĘZA, Joanna | SMASHING Papkins | Karnet | |
8 | [1597] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
9 | [1599] ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA, Izabela | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
10 | [1609] MARECKA, Zofia | JJfit Running Team | Karnet | |
11 | [1644] PRAGNĄCA, Milena | Poranny Patrol | Karnet | |
12 | [1722] RÓŻYCKA , Agnieszka | Karnet | ||
13 | [1683] TARGOSZ, Jolanta | TEB Edukacja Kraków | Karnet | |
14 | [1692] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
15 | [1705] WÓJCIK, Monika | Karnet | ||
16 | [1707] WRÓBLEWSKA-GAWEŁ, Agnieszka | JJfit Running Team | Karnet | |
17 | [1716] ZMYJ, Danuta | Lacho Team | Karnet | |
18 | [19] ZYCH, Katarzyna | Karnet | ||
19 | [1717] ŻAK, Barbara | Jura TEAM | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1754] BAJOREK, Lidia | Karnet | ||
2 | [1508] BAŚ, Anna | Leniwce | Karnet | |
3 | [1569] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka | Karnet | ||
4 | [1640] PIEKARSKA-NAJBART, Alicja | Nauka Biega | Karnet | |
5 | [1755] POLAK, Bogusława | Karnet | ||
6 | [1650] SEREMET, Bożena | Sieprawska Piątka | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1501] ADAMUS, Jakub | Karnet | ||
2 | [1511] BEŁZ, Tomasz | Karnet | ||
3 | [1512] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | Karnet | |
4 | [0] BEM, Jakub | Nowa Huta Team | ||
5 | [1516] BODURKA, Adam | Go Aptiv! | Karnet | |
6 | [1] BODURKA, Krzysztof | KS AZS AWF Kraków | Karnet | |
7 | [0] DRAB, Paweł | WEBCON RUNNERS | ||
8 | [1725] ENGLERT, Piotr | TriJet Team | Karnet | |
9 | [1543] GAWLIK, Adrian | Karnet | ||
10 | [1748] IDZIOR1993, Tomasz | Karnet | ||
11 | [0] JASIŃSKI, Wiktor | Monar Kraków | ||
12 | [1729] JASIŃSKI, Wiktor | Monar Kraków | Karnet | |
13 | [1581] KRAWCZYK, Jakub | Karnet | ||
14 | [1589] KWIECIEŃ, Kacper | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
15 | [1590] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW | Karnet | |
16 | [1593] LEGENC, Łukasz | wedrujzoczkami.pl | Karnet | |
17 | [1731] LIPOWSKI, Szymon | Monar Kraków | Karnet | |
18 | [1608] MARĆ, Marcin | Karnet | ||
19 | [1614] MIERZEŃSKI, Bartosz | PrzymierzeŁosia | Karnet | |
20 | [0] NISZCZOT, Dariusz | |||
21 | [1634] PARIS, Nicola | La Recastello Radici Group | Karnet | |
22 | [1636] PATURA, Kamil | Karnet | ||
23 | [0] POTEMPA, Jonasz | Dzikie Kocierskie Bobry | ||
24 | [1647] RYZHYNSKYI, Vitalii | Karnet | ||
25 | [1733] SAFARIAN, Levon | Monar Kraków | Karnet | |
26 | [1659] SOJECKI, Krzysztof | Karnet | ||
27 | [1662] SOWA, Grzegorz | Spartan Training Group Kraków | Karnet | |
28 | [1663] SPRUTTA, Mateusz | Karnet | ||
29 | [1677] SZOSTEK, Michał | BeFit24Team | Karnet | |
30 | [1679] SZWAJA, Mateusz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
31 | [0] ŚLĘZAK, Michał | Cross Heroes OGIEŃ! | ||
32 | [0] TURCHAN, Maciek | RMF4RT OCR | ||
33 | [0] TURCHAN, Maciek | RMF4RT OCR | ||
34 | [1695] WIDŁA, Adam | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
35 | [1697] WIĘCEK, Konrada | Karnet | ||
36 | [1710] ZIELIŃSKI, Paweł | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1502] ANDRZEJCZYK, Adrian | Karnet | ||
2 | [1504] BANACH, Jakub | zaMARCHWIście | Karnet | |
3 | [1505] BARNAŚ, Adrian | Salt Runners Bochnia | Karnet | |
4 | [1507] BARTOSIK, Michał | M-TEAM | Karnet | |
5 | [1515] BIES, Grzegorz | Karnet | ||
6 | [1721] BŁAKAŁA, Damian | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
7 | [1518] BORSZOWSKI, Zbigniew | Zabierzów Biega | Karnet | |
8 | [1520] BOYCE, Aidan Boyce | Karnet | ||
9 | [1523] BURY, Krzysztof | GE HealthAhead | Karnet | |
10 | [1526] CEBERAK, Bartosz | Karnet | ||
11 | [1531] CWIKLA, Pawel | Karnet | ||
12 | [1532] CZELNY, Zbigniew | Karnet | ||
13 | [1533] CZESAK, Marcin | RWM TEAM | Karnet | |
14 | [1539] GAJDA, Mateusz | Skawina Biega | Karnet | |
15 | [1542] GAWIN, Marek | Karnet | ||
16 | [1544] GĘBALA, Piotr | Karnet | ||
17 | [0] GIELEWICZ, Bartłomiej | Monar Kraków | ||
18 | [1728] GIELEWICZ, Bartłomiej | Monar Kraków | Karnet | |
19 | [1546] GIŻA, Grzegorz | Karnet | ||
20 | [1548] GÓRAL, Grzegorz | JJfit Running Team | Karnet | |
21 | [0] GRADZI, Dariusz | Krakowska Izba Adwokacka | ||
22 | [1551] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | Karnet | ||
23 | [1553] GURGUL, Mateusz | Aromat Nóg | Karnet | |
24 | [1554] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | Karnet | |
25 | [1555] HYŻY, Piotr | Karnet | ||
26 | [1564] KALITA, Nikodem | Karnet | ||
27 | [1567] KIEŁTYKA, Piotr | Karnet | ||
28 | [1571] KOLAK, Konrad | Kolegium Sędziów Nowy Sącz | Karnet | |
29 | [1577] KOSTORZ, Konrad | Karnet | ||
30 | [1578] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
31 | [1582] KRYSA, Roman | #rowerowykraków | Karnet | |
32 | [1724] KUDŁAK, Paweł | Poranny Patrol | Karnet | |
33 | [0] KULAWIK, Grzegorz | |||
34 | [1584] KUREK, Michał | Night Runners | Karnet | |
35 | [0] KUTYŁA, Marek | ITMBW KRAKÓW | ||
36 | [1727] KWIATKOWSKI , Krzysztof | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
37 | [1596] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge | Karnet | |
38 | [0] LEŚNIAK, Michał | Monar Kraków | ||
39 | [1730] LEŚNIAK, Michał | Monar Kraków | Karnet | |
40 | [1600] MACHLOWSKI, Lukasz | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
41 | [1601] MACIĄG, Grzegorz | Karnet | ||
42 | [1603] MADUSIOK, Dominik | Karnet | ||
43 | [1751] MAJNUSZ, Tomasz | Karnet | ||
44 | [1607] MANTERYS, Michał | KKM Kaloryfer.eu | Karnet | |
45 | [0] MATYJA, Adam | JJfit Running Team | ||
46 | [1612] MICHALIK, Dawid | Horda | Karnet | |
47 | [0] MIROWSKI, Łukasz | Monar Kraków | ||
48 | [1732] MIROWSKI, Łukasz | Monar Kraków | Karnet | |
49 | [1618] MOCNY, Michał | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
50 | [1619] MOSKWIAK, Mateusz | Karnet | ||
51 | [0] MUCHA, Marek | |||
52 | [1623] NAGLIK , Marcin | Eskadra Kraków | Karnet | |
53 | [1628] NOWAK, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
54 | [1631] OSTROWSKI, Paweł | Rehmedica.pl | Karnet | |
55 | [1633] PALUCH, Marcin | Karnet | ||
56 | [0] PAŁKA, Piotr | |||
57 | [1635] PASZEK, Tomasz | PRZEŁĘCZ DUKLA | Karnet | |
58 | [0] PAWEŁ, Muszyński | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
59 | [1638] PEŁKA, Michał | Karnet | ||
60 | [1643] POCIĘGIEL, Michał | Skawina Biega | Karnet | |
61 | [0] RAJS, Michał | |||
62 | [1651] SIEKLIŃSKI, Łukasz | Poranny Patrol | Karnet | |
63 | [1652] SIEMIŃSKI, Radosław | Karnet | ||
64 | [1654] SKIBA, Dawid | Trailrun | Karnet | |
65 | [1655] SKRZYŃSKI, Wojciech | Karnet | ||
66 | [1735] SOCHACKI, Sławek | Karnet | ||
67 | [1658] SOJA, Marcin | Klub Sportowy Hajime | Karnet | |
68 | [0] STACHURSKI, Paweł | 1 | ||
69 | [1665] STARZAK, Paweł | Karnet | ||
70 | [1666] STASIEWICZ, Grzegorz | Karnet | ||
71 | [1667] STAŚKIEWICZ, Maciej | Karnet | ||
72 | [1668] STEFANOWSKI, Dominik | Eskadra Kraków | Karnet | |
73 | [1743] STUDENCKI, Dawid | Karnet | ||
74 | [1674] SZCZYGIEŁEK, Marek | Karnet | ||
75 | [1675] SZEWC, Bogdan | BeFit24Team | Karnet | |
76 | [1676] SZOSTAK, Piotr | Karnet | ||
77 | [1680] SZWAJA, Wojciech | Wolbrom Team | Karnet | |
78 | [1752] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
79 | [1686] TRYBULEC, Daniel | Poranny Patrol | Karnet | |
80 | [0] TRZASKA, Marcin | |||
81 | [1689] URYGA, Jakub | Deutsche Bank Marathon Team | Karnet | |
82 | [1690] WALCZAK, Jan | Karnet | ||
83 | [1693] WESOŁOWSKI, Krzysztof | Poranny Patrol | Karnet | |
84 | [1694] WIĄCEK, Łukasz | Karnet | ||
85 | [1698] WIĘCŁAWSKI, Michał Więcławski | Waga Ciężka | Karnet | |
86 | [1699] WILK, Krzysztof | Wilki :) | Karnet | |
87 | [1701] WIRA, Maciej | Karnet | ||
88 | [0] WITEK, Wojciech | |||
89 | [0] WITEK, Wojciech | |||
90 | [0] WŁOCH , Mariusz | Biegam za tych co nie mogą | ||
91 | [1702] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia | Karnet | |
92 | [1703] WOŹNIAK, Łukasz | Poranny Patrol | Karnet | |
93 | [0] WYRZYKOWSKI, Marcin | Skawina Biega | ||
94 | [1708] ZAJAC, Andrzej | Night Runners | Karnet | |
95 | [1709] ZARETSKYY, Andriy | Karnet | ||
96 | [0] ZWAAN, Johan | Los Africanos | ||
97 | [1719] ŻARNA, Błażej | Horda | Karnet | |
98 | [1720] ŻERULIK, Jarosław | Znikający punkt | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1503] ARCHAMOWICZ, Krzysztof | Karnet | ||
2 | [1506] BARTKOWIAK, Grzegorz | Karnet | ||
3 | [1745] BARTNIKOWSKI, Marek | thulium.com | Karnet | |
4 | [1509] BAŚ , Mateusz | Leniwce | Karnet | |
5 | [1510] BEDNAREK, Marcin | GoLenie | Karnet | |
6 | [1514] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
7 | [1517] BORCZYŃSKI, Michał | Karnet | ||
8 | [1519] BORYCKI, Mirosław | Karnet | ||
9 | [1742] BUJOCZEK, Leszek | Karnet | ||
10 | [1524] CAŁA, Maciej | CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ | Karnet | |
11 | [0] CEBULA, Leszek | |||
12 | [1527] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
13 | [0] CHMIELEWSKI, Robert | KB MCKiS Jaworzno | ||
14 | [1528] CHOMICZ, Krzysztof | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
15 | [1529] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | Karnet | |
16 | [1534] CZYŻ, Piotr | Karnet | ||
17 | [1536] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Karnet | |
18 | [1541] GARSTECKI, Michał | Skawina Biega | Karnet | |
19 | [1545] GIERASIŃSKI , Pablo | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
20 | [1747] GIL, Jacek | Karnet | ||
21 | [1746] GÓRKA, Dariusz | BIKEBOARD | Karnet | |
22 | [1556] IRIONDO FADRIQUE, Ricardo | Karnet | ||
23 | [1557] JAKUBIEC, Mariusz | GoLenie | Karnet | |
24 | [1558] JAKUBIEC, Radosław | GoLenie | Karnet | |
25 | [1559] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus | Karnet | |
26 | [1560] JARACZEWSKI, Piotr | Karnet | ||
27 | [1562] KALETA, Jan | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
28 | [1563] KALITA, Damian | Karnet | ||
29 | [1566] KARPISZ, Zbigniew | Karnet | ||
30 | [4] KOCZWARA, Tomasz | Karnet | ||
31 | [1570] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
32 | [1574] KOPACZ, Piotr | Karnet | ||
33 | [1575] KORNAŚ, Krzysztof | Wspólnota Emaus Nowy Sącz | Karnet | |
34 | [1576] KOSMALA, Bartosz | KOSMALA Team | Karnet | |
35 | [1579] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
36 | [0] KULA, Damian | TriWise Triathlon Team | ||
37 | [1583] KUREK, Mariusz | Night Runners | Karnet | |
38 | [1585] KURIATA, Robert | Vege Runners | Karnet | |
39 | [1586] KURYJ, Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
40 | [1587] KUŚMIERZ, Grzegorz | Eskadra Kraków | Karnet | |
41 | [1588] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | Karnet | |
42 | [1723] LACHOWICZ, Przemysław | Karnet | ||
43 | [1591] LADRA, Ryszard | Karnet | ||
44 | [1749] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | Karnet | |
45 | [0] LEBIODA, Adam | |||
46 | [1594] LENCZOWSKI, Jakub | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
47 | [1595] LESIAK, Filip | Skawina Biega | Karnet | |
48 | [1604] MAJCHER, Piotr | Eskadra Kraków | Karnet | |
49 | [1605] MAJDAŃSKI, Paweł | Karnet | ||
50 | [1606] MAŁYSZA, Sławomir | Karnet | ||
51 | [1734] MAMICA, Andrzej | Nauka Biega | Karnet | |
52 | [1610] MARS, Maksymilian | Trailrun | Karnet | |
53 | [1613] MIELNICZEK , Grzegorz | JJfit Running Team | Karnet | |
54 | [1615] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | Karnet | |
55 | [1616] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | Karnet | |
56 | [1617] MIREK, Grzegorz | MOVE STUDIO | Karnet | |
57 | [1620] MOSZCZYŃSKI, Bartosz | GE HealthAhead | Karnet | |
58 | [1622] MYSZKA, Bartłomiej | Karnet | ||
59 | [1625] NIEDZIELSKI, Robert | ACAR TEAM/VEGE RUNNERS | Karnet | |
60 | [1626] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
61 | [1627] NOWACKI, Paweł | GoLenie | Karnet | |
62 | [0] NOWICKI, Michael | 100 Miles of Beskid Wyspowy | ||
63 | [1639] PIASECKI, Leszek | Karnet | ||
64 | [1642] PIÓRKOWSKI, Tomek | Biskupice Family Team | Karnet | |
65 | [1726] PYTEL, Miłosz | Triwise | Karnet | |
66 | [1648] SALIK, Stanisław | Solne Miasto | Karnet | |
67 | [1649] SEKMAN, Tomasz | Karnet | ||
68 | [1653] SIWEK, Jacek | TriWise | Karnet | |
69 | [1660] SOLECKI, Krzysztof | Karnet | ||
70 | [1670] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
71 | [1671] SWAŁDEK, Konrad | Trailrun | Karnet | |
72 | [1672] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
73 | [1673] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | Karnet | |
74 | [1681] ŚMIGIELSKI, Piotr | Karnet | ||
75 | [1682] ŚWIDZIŃSKI, Tomasz | Vege Runners | Karnet | |
76 | [1685] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI | Karnet | |
77 | [1739] TOBABEN, Damian | Monar Kraków | Karnet | |
78 | [1687] TYLEK, Rafał | Karnet | ||
79 | [1688] URBANOWICZ, Andrzej | SportWise | Karnet | |
80 | [1696] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | Karnet | |
81 | [0] WOŹNY, Paweł | LPP Team | ||
82 | [1706] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
83 | [0] ZIELINSKI, Rafal | |||
84 | [1712] ZIĘBA, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
85 | [1713] ZIĘBA, Marcin | Poranny Patrol | Karnet | |
86 | [1718] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1521] BUCZEK, Jerzy | Karnet | ||
2 | [1535] DYWAN, Andrzej | Karnet | ||
3 | [1568] KIJANKA, Artur | Karnet | ||
4 | [1598] ŁABUZIŃSKI, Sławomir | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
5 | [1602] MADEJ, Mirosław | Karnet | ||
6 | [0] MIAZGA, Janusz | Elektronika Zamość | ||
7 | [1740] MOSZKOWICZ, Paweł | WKS Wawel | Karnet | |
8 | [1621] MUSZYŃSKI, Maciej | Koliber Team/MM Power | Karnet | |
9 | [1624] NAZIM, Adam | Runonline | Karnet | |
10 | [1645] RADCZAK, Andrzej | Karnet | ||
11 | [1646] RYBCZYŃSKI, Przemysław | xyz | Karnet | |
12 | [1664] SPYRKA, Adam | Karnet | ||
13 | [1678] SZPEYER, Sławomir | Karnet | ||
14 | [1684] TARNAWSKI, Jakub | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
15 | [1741] WĘGIEL, Bogdan | Karnet | ||
16 | [1711] ZIELIŃSKI, Rafał | Eskadra Kraków | Karnet |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1537] DZIEŻOK, Bogdan | Trailrun | Karnet | |
2 | [1737] JABŁOŃSKI, Kazimierz | Sprinter Prądy | Karnet | |
3 | [1565] KAMIŃSKI, Krzysztof | Karnet | ||
4 | [0] PRZYŁUDZKI, Janusz | |||
5 | [1736] TOKARZ, Jerzy | BBL Kraków | Karnet | |
6 | [0] TRELA, Jacek | AZS AWF KRAKÓW MASTERS |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K11
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [223] BISKUPSKA , Julia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
2 | [225] BŁYSKOSZ, Magdalena | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [0] BOJARSKA, Zuzanna | Eskadra Kraków | ||
4 | [228] BUDZIŃSKA, Julia | Karnet | ||
5 | [337] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | Karnet | |
6 | [231] DANIELAK, Hanna | Karnet | ||
7 | [243] GRUSZKA, Dominika | Niepołomice Biegają | Karnet | |
8 | [249] JANAS, Natalia | Karnet | ||
9 | [0] KASPRZYK, Alicja | |||
10 | [0] KASPRZYK, Natalia | |||
11 | [252] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
12 | [0] KOŁEK, Aleksandra | 2xWK | ||
13 | [0] KOŁEK, Natalia | 2xWK | ||
14 | [390] KRALKA, Sara | Karnet | ||
15 | [265] KRZYŻAN, Alina | Karnet | ||
16 | [271] KUŁACH, Joanna | Karnet | ||
17 | [273] KURTYCZ, Natalia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
18 | [274] LAMPARSKA, Maja | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
19 | [278] MICHNO, Marta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
20 | [350] MOSZKOWICZ, Anna | WKS Wawel | Karnet | |
21 | [349] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel | Karnet | |
22 | [283] NIESSNER , Pola | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
23 | [284] NOWAK, Michalina | SportWise | Karnet | |
24 | [285] OLEJNIK, Jaśmina | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
25 | [286] ORŁOWSKA, Nina | JJfit Running Team | Karnet | |
26 | [346] PAWŁOWSKA, Anna | Karnet | ||
27 | [0] POLAKIEWICZ, Emilia | Sagittarius | ||
28 | [293] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
29 | [297] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
30 | [302] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
31 | [351] SIEK, Barbara | WKS Wawel | Karnet | |
32 | [303] SŁOŃSKA , Antonina | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
33 | [7] WĄSIK, Maja | SportWise | Karnet | |
34 | [331] WYPYCH, Milena | 3TRITEAM | Karnet | |
35 | [377] ZAJĄC, Barbara | KS AZS AWF Kraków | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K16
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [361] DANIELAK, Alicja | Karnet | ||
2 | [233] DURAS, Magdalena | Karnet | ||
3 | [248] JANAS, Amelia | Karnet | ||
4 | [281] MORAWIEC, Weronika | Karnet | ||
5 | [291] POLEWKA, Aleksandra | UKS Kometa Gliwice | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [382] JANISZEWSKA, Olga | Go Aptiv! | Karnet | |
2 | [250] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | Karnet | |
3 | [344] JARZĄBEK, Magdalena | Monar Kraków | Karnet | |
4 | [263] KOTAŃSKA, Klaudia | Klub Biegacza AZS UEK | ||
5 | [267] KUC, Ewa | Karnet | ||
6 | [368] KWIATKOWSKA, Marta | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
7 | [324] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
2 | [0] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | ||
3 | [0] BRYK, Katarzyna | |||
4 | [226] BRZYSKA, Karolina | Brzyski Tri Team | Karnet | |
5 | [0] CZĄSTKIEWICZ, Alicja | |||
6 | [0] DZIUBAŃSKA, Izabela | |||
7 | [366] GALUBA, Monika | UKS Lider | Karnet | |
8 | [354] GAWIN, Agnieszka | BeFit24Team | Karnet | |
9 | [240] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
10 | [251] KASZOWSKA, Marta | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
11 | [260] KŁAPUT, Dorota | Karnet | ||
12 | [356] KOPERNIAK, Katarzyna | Karnet | ||
13 | [277] MĘŻYK, Aleksandra | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
14 | [348] PAWŁOWSKA, Ewelina | Karnet | ||
15 | [308] STASZEK , Anna | Karnet | ||
16 | [319] URBAŃSKA KULON, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
17 | [0] WITEK, Natalia | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | ||
18 | [0] WITEK, Natalia | AZS AWF KRAKÓW MASTERS |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BADURA, Magdalena | Biegam Gdzie Popadnie | ||
2 | [236] FILICIAK, Justyna | CAFFETTIERA | Karnet | |
3 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | ||
4 | [367] HAWRYSZKO, Basia | Karnet | ||
5 | [245] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
6 | [256] KĘSEK, Anna | CSK Brzezie | Karnet | |
7 | [352] KOZUB, Dorota | Karnet | ||
8 | [341] MAŁEK, Anna | Karnet | ||
9 | [292] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
10 | [0] PRZĄDO-KUDAS, Małgorzata | JJfit Running Team | ||
11 | [296] PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
12 | [305] SOŁTYS, Alicja | Karnet | ||
13 | [309] ŚCIUBAK , Aneta | Skawina Biega | Karnet | |
14 | [312] TARNAWSKA, Katarzyna | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
15 | [318] TYLIBA, Magdalena | Jura TEAM | Karnet | |
16 | [328] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | Karnet | |
17 | [333] ZAJĄCZKOWSKA-ORŁOWSKA, Katarzyna | JJfit Running Team | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [246] JAKUBEK, Hanna | Skawina Biega | Karnet | |
2 | [306] SPIZAK, Elzbieta | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [325] WOŹNIAK, Barbara | Karnet | ||
2 | [0] ZABRZAŃSKA, Barabara |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|
Przyjazna Trójka / 3,7km - M11
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [222] BARTOS, Tymoteusz | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
2 | [227] BUBLIK, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [235] FILICIAK, Antoni | CAFFETTIERA | Karnet | |
4 | [237] FIREK, Grzegorz | 2xWK | Karnet | |
5 | [0] FIREK, Jakub | 2xWK | ||
6 | [244] GRZEGORCZYK, Borys | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
7 | [253] KAWALA, Patryk | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
8 | [254] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | Karnet | |
9 | [340] KĘDZIOR, Kacper | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
10 | [339] KĘDZIOR, Krzysztof | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
11 | [257] KĘSEK, Bartek | CSK Brzezie | Karnet | |
12 | [259] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
13 | [338] KLIMEK, Mateusz | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
14 | [358] KOPERNIAK, Franciszek | Karnet | ||
15 | [357] KOPERNIAK, Mikołaj | Karnet | ||
16 | [266] KRZYŻAN, Stanisław | Karnet | ||
17 | [269] KUKUCZ-LEGIEŃ, Maksymilian | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
18 | [0] KULINOWSKI, Dawid | |||
19 | [272] KUŁACH, Przemysław | Karnet | ||
20 | [280] MIZERA, Radosław | Karnet | ||
21 | [0] PATER, Szymon | MJMETAL OŚWIĘCIM | ||
22 | [347] PAWŁOWSKI, Jakub | Karnet | ||
23 | [369] PESZT, Michał | SportWise | Karnet | |
24 | [287] PIASECKI, Aleksander | CAFFETTIERA | Karnet | |
25 | [288] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | Karnet | |
26 | [290] PISAREK, Kordian | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
27 | [295] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | Karnet | ||
28 | [353] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | Karnet | ||
29 | [299] RYBIŃSKI, Bartłomiej | RYBKA Runners Team Proszowice | Karnet | |
30 | [301] RYCHLIK, Patryk | Karnet | ||
31 | [0] SOKÓŁ, Dawid | Sokoły | ||
32 | [0] SOKÓŁ, Dawid | Sokoły | ||
33 | [388] SPOREK, Patryk | SKS KUSY KRAKÓW | Karnet | |
34 | [310] TARASIEWICZ, Franciszek | Forex Bad Boys | Karnet | |
35 | [314] TARNOWSKI , Przemysław | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
36 | [317] TYLIBA, Karol | Jura TEAM | Karnet | |
37 | [321] WARNECKI, Filip | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
38 | [0] WOJDYŁA, Sebastian | |||
39 | [327] WÓJCIK , Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
40 | [329] WYPYCH, Hubert | 3TRITEAM | Karnet | |
41 | [332] ZADARNOWSKI, Marek | Karnet | ||
42 | [0] ZGUDA, Filip | MJMETAL OŚWIĘCIM | ||
43 | [334] ŻESŁAWSKI , Jakub | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
44 | [335] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M16
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [268] KUCHARCZYK, Jakub | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
2 | [372] SERATOWICZ, Krzysztof | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
3 | [313] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
4 | [323] WOJDYŁA, Dawid | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [238] GAJDA, Kamil | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
2 | [241] GÓRNISIEWICZ, Roland | JJfit Running Team | Karnet | |
3 | [385] KOZŁOWSKI, Jakub | Karnet | ||
4 | [0] KOŻUCH, Michał | ASICS Factory Outlet Kraków | ||
5 | [374] SOWA, Wojciech | Karnet | ||
6 | [0] SUDER, Kamil | |||
7 | [343] SUŁKOWSKI, Rafał | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
8 | [0] WRONA, Daniel | #AdamCzerwińskiTeam |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [221] BAŁABAN, Bartłomiej | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
2 | [365] CYRKLER, Łukasz | Night Runners | Karnet | |
3 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
4 | [229] CZYŻ, Radosław | WKS WAWEL | Karnet | |
5 | [0] DUDA, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
6 | [0] GRELECKI, Oskar | |||
7 | [355] KOPERNIAK, Łukasz | Karnet | ||
8 | [275] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR TEAM | Karnet | |
9 | [370] PIWOWARCZYK, Dominik | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
10 | [294] PRZEWOŹNIK, Adam | Karnet | ||
11 | [298] ROMANOWSKI, Łukasz | Husaria Race Team | Karnet | |
12 | [307] STASZEK, Łukasz | Karnet | ||
13 | [311] TARGOSZ, Michał Mateusz | Karnet | ||
14 | [320] WAŃCZYK, Łukasz | BeFit24Team | Karnet | |
15 | [322] WĄTROBA, Tomasz | Karnet | ||
16 | [0] WOŹNIAK, Radosław | Skawina Biega | ||
17 | [376] WRÓBEL, Paweł | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
2 | [224] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Karnet | |
3 | [336] CZAPCZYŃSKI , Cezary | Niepołomice Biegają | Karnet | |
4 | [360] DĘBSKI, Dariusz | Karnet | ||
5 | [232] DUBIEL, Piotr | 2xWK | Karnet | |
6 | [234] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Karnet | |
7 | [342] DZIK , Władysław | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
8 | [239] GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
9 | [0] JACKOWSKI, Sławomir | ARShostel.pl | ||
10 | [255] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | Karnet | |
11 | [258] KĘSEK, Maciej | CSK Brzezie | Karnet | |
12 | [279] MIGACZ, Jacek | Trailrun | Karnet | |
13 | [300] RYBIŃSKI, Grzegorz | RYBKA Runners Team Proszowice | Karnet | |
14 | [373] SERATOWICZ, Rafał | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
15 | [387] SPOREK, Łukasz | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | Karnet | |
16 | [0] SUŁKOWSKI, Wojciech | Limanowa Biega! | ||
17 | [315] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | Karnet | |
18 | [316] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | Karnet | |
19 | [0] WOJDYŁA, Krzysztof | |||
20 | [326] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
21 | [330] WYPYCH, Marek | 3TRITEAM | Karnet | |
22 | [0] ZGUDA, Grzegorz | MJMETAL OŚWIĘCIM |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [242] GRABOWSKI , Jan | Skawina Biega | Karnet | |
2 | [247] JAMKA, Wiesław | Skawina Biega | Karnet | |
3 | [262] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze | Karnet | |
4 | [0] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
5 | [345] MISINIEC , Bogdan | Pszczółka Team | Karnet | |
6 | [304] SŁOŃSKI , Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
7 | [0] SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BOBA, Ryszard | |||
2 | [264] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
3 | [270] KULA, Tadeusz | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
4 | [276] MASŁYK, Jan | Karnet | ||
5 | [371] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [282] NAZIM, Tadeusz | Skawina Biega | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K16
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [507] BĄCZEK, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
2 | [11] BIEDERMAN, Adrianna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [5] GARBACIK, Maja | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
4 | [565] HRYC , Martyna | Karnet | ||
5 | [567] HUTSENKO , Yelyzaveta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
6 | [572] JANIK, Maja | Karnet | ||
7 | [752] KŁAPUT, Natalia | Karnet | ||
8 | [603] KURTYKA, Joanna | Karnet | ||
9 | [625] MAZUREK, Agnieszka | WKS Śląsk | Karnet | |
10 | [633] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
11 | [644] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
12 | [649] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
13 | [650] PUDEŁEK, Michalina | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
14 | [664] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
15 | [666] SŁOŃSKA, Zofia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
16 | [669] SOBEL, Natalia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
17 | [0] STEINKE, Wiktoria | |||
18 | [701] TOPÓR, Magdalena | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
19 | [717] WÓJCIK, Natalia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
20 | [719] WYPYCH, Urszula | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [509] BIELECKA, Ewa | Karnet | ||
2 | [511] BIERA, Agnieszka | Skawina Biega | Karnet | |
3 | [520] BUGAJ, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
4 | [761] BYRSKA, Sylwia | Karnet | ||
5 | [533] CIERLAK, Elżbieta | Brzyski Tri Team | Karnet | |
6 | [539] DROBNIAK, Weronika | Karnet | ||
7 | [543] DYLĄG, Marlena | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
8 | [0] GRABSKA, Ewa | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
9 | [564] HRUBY, Anna | KS AZS AWF Kraków | Karnet | |
10 | [580] KHVAINITSKAYA-KURUS , Katsiaryna | Karnet | ||
11 | [764] KORNOBIS, Monika | Go Aptiv! | Karnet | |
12 | [595] KOŹBIAŁ, Zuzanna | M-TEAM | Karnet | |
13 | [0] KRUPA, Magdalena | |||
14 | [768] KUKUŁA, Karolina | Karnet | ||
15 | [612] LISTEK, Marta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
16 | [619] ŁUKASIK, Sylwia | BeFit24Team | Karnet | |
17 | [755] MARCHEWKA, Klaudia | zaMARCHWIście | Karnet | |
18 | [770] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
19 | [634] OCIESA, Jagoda | Siostry Olsen | Karnet | |
20 | [780] PRADZIAD, Justyna | KS Murzasichle | Karnet | |
21 | [17] PRZYSTASZ, Magda | Niepołomice Biegają | Karnet | |
22 | [659] ROGOWSKA, Aleksandra | Siostry Olsen | Karnet | |
23 | [678] SURDEJ, Paulina | STG TARNÓW | Karnet | |
24 | [703] TWARDOWSKA, Kornelia | Karnet | ||
25 | [726] ZIELIŃSKA-GAMROT, Agata | BeFit24Team | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [503] BABIUCH, Magda | Skawina Biega | Karnet | |
2 | [510] BIEŃ, Katarzyna | Karnet | ||
3 | [513] BIŁOCHA, Ewa | Karnet | ||
4 | [518] BOROWSKA-ABDELJAOUED, Anna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
5 | [523] BUGAJSKA , Katarzyna | Karnet | ||
6 | [750] BUJOCZEK, Małgorzata | Karnet | ||
7 | [760] BURLIGA, Iwona | Czwartkowe Bieganie | Karnet | |
8 | [528] BYTOMSKA, Kamila | Karnet | ||
9 | [538] DOBISZEWKA, Ilona | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
10 | [540] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
11 | [553] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
12 | [561] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | Karnet | |
13 | [562] HEBDA, Michalina | Karnet | ||
14 | [566] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | Karnet | ||
15 | [763] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | Karnet | ||
16 | [576] KAPOŁKA, Agata | Skawina Biega | Karnet | |
17 | [0] KIK, Iwona | |||
18 | [0] KOPACZ, Magdalena | Skawina Biega | ||
19 | [594] KOZIOŁ, Agnieszka | Karnet | ||
20 | [0] KUDLARCZYK, Joanna | |||
21 | [611] LISIK, Justyna | Karnet | ||
22 | [614] ŁABNO, Magdalena | Karnet | ||
23 | [769] MAGOCSY, Helena | Karnet | ||
24 | [754] MICHALEWSKA-DUDA, Daria | BeFit24Team | Karnet | |
25 | [0] MUSZ, Katarzyna | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | ||
26 | [639] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | Karnet | ||
27 | [20] PIĄTEK, Karolina | JJfit Running Team | Karnet | |
28 | [0] POŚNIK, Jola | |||
29 | [645] POŚNIK, Karolina | Karnet | ||
30 | [655] RAMOTOWSKA , Dominika | Karnet | ||
31 | [656] REJDYCH, Daria | Husaria Race Team | Karnet | |
32 | [660] RUKSZA, Angelina | Karnet | ||
33 | [661] SIEMIŃSKA, Natalia | Biegająca Mama | Karnet | |
34 | [668] SOBCZYK, Sabina | Husaria Race Team | Karnet | |
35 | [674] STĘPIEŃ-ZGLICZYŃSKA, Kasia | Karnet | ||
36 | [683] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
37 | [688] SZYMULA , Judyta | Skawina Biega | Karnet | |
38 | [690] ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA, Anna | Karnet | ||
39 | [696] TARNAWSKA, Anna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
40 | [700] TOCHOWICZ , Barbara | Karnet | ||
41 | [0] WALCZAK, Ewa | ITMBW KRAKÓW | ||
42 | [708] WILK, Wioleta | Active Jura | Karnet | |
43 | [712] WOJTOWICZ, Magda | Trailrun | Karnet | |
44 | [0] WOŹNICZKA, Kamila | Skawina Biega | ||
45 | [721] ZAJĄC, Honorata | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
46 | [723] ZAJĄC , Ilona | Skawina Biega | Karnet | |
47 | [725] ZDEB, Agnieszka | Active Jura | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [501] ATROSZCZYK, Aleksandra | Karnet | ||
2 | [502] ATROSZCZYK, Aleksandra | Karnet | ||
3 | [779] BISZTYGA, Sabina | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
4 | [516] BOBROWSKA, Maria | Karnet | ||
5 | [782] BOROWIEC, Joanna | Night Runner Kraków | Karnet | |
6 | [522] BUGAJSKA, Monika | Karnet | ||
7 | [526] BURDA, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
8 | [536] CIEŚLAK-SAWICKA, Katarzyna | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
9 | [735] CZAPCZYŃSKA , Małgorzata | Niepołomice Biegają | Karnet | |
10 | [545] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | Karnet | |
11 | [546] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
12 | [550] GAPYS, Jolanta | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
13 | [0] GARSTECKA, Joanna | Skawina Biega | ||
14 | [762] GĄSIENICA-ROJ, Anna | KS Murzasichle | Karnet | |
15 | [0] HOPEK, Elżbieta | ULTRAMARYNA | ||
16 | [570] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata | Karnet | ||
17 | [0] JANOWSKA, Katarzyna | |||
18 | [575] KAJNIAK, Beata | Skawina Biega | Karnet | |
19 | [745] KARCZEWSKA , Renata | Skawina Biega | Karnet | |
20 | [584] KINDLER, Agata | Karnet | ||
21 | [591] KOWALCZYK, Joanna | Karnet | ||
22 | [602] KUKLA, Katarzyna | Karnet | ||
23 | [618] ŁUKASIAK, Izabela | Karnet | ||
24 | [0] MAGDALENA, Zientarska | |||
25 | [630] NIZIURSKA , Marzanna | Husaria Race Team | Karnet | |
26 | [636] ORLIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Karnet | |
27 | [746] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
28 | [662] SIKORA, Ewa | Karnet | ||
29 | [671] SPISS, Maria | Karnet | ||
30 | [673] STEINKE, Dominika | Karnet | ||
31 | [676] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta | Skawina Biega | Karnet | |
32 | [689] ŚLIWA, Anna | Skawina Biega | Karnet | |
33 | [706] WAXMANN-LEWANDOWSKA, Judyta | Happy TRI Friends | Karnet | |
34 | [710] WOJCIECHOWSKA, Małgosia | PlaceToTri | Karnet | |
35 | [718] WYPYCH, Agnieszka | Karnet | ||
36 | [775] ZAWADA, Magdalena | JJfit Running Team | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [504] BARAN, Beata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
2 | [521] BUGAJ, Teresa | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [652] PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy | Karnet | |
4 | [751] TROJAN, Anna | Husaria Race Team | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [753] STOCHEL, Teresa | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M16
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [525] BUŁAWA, Filip | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
2 | [527] BYRCZEK, Jan | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
3 | [783] DYNGOSZ, Szymon | Karnet | ||
4 | [583] KIJAK, Jakub | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
5 | [747] KLIMECKI , Krystian | KS Murzasichle | Karnet | |
6 | [586] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
7 | [765] KOWALCZYK, Rafał | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
8 | [0] KOZIK, Adam | |||
9 | [766] KRZYSZTYŃSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
10 | [599] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
11 | [736] LACHOWICZ, Kuba | Karnet | ||
12 | [640] PASIEKA, Antoni | Karnet | ||
13 | [772] PASIŃSKI, Kacper | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
14 | [773] PŁAZA, Fabian | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
15 | [647] PÓŁTORAK, Aleksander | Karnet | ||
16 | [648] PUDEŁEK, Błażej | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
17 | [693] TALAGA, Patryk | Skawina Biega | Karnet | |
18 | [697] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
19 | [702] TOWAREK, Michał | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
20 | [730] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [12] BIEDERMAN, Marcin | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
2 | [517] BODURKA, Tomasz | Decathlon Zakopianka | Karnet | |
3 | [9] BOROŃ, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | Karnet | |
4 | [758] BOROWSKI, Krzysztof | Karnet | ||
5 | [524] BUJAS, Dominik | Karnet | ||
6 | [532] CHYLIŃŚKI, Mateusz | Kraków Athletocs Team | Karnet | |
7 | [535] CIERLAK, Przemysław | Brzyski Tri Team | Karnet | |
8 | [579] KASPERCZYK, Michał | Brzyski Tri Team | Karnet | |
9 | [605] KUTYBA, Marek | Karnet | ||
10 | [756] MIROCHA, Mateusz | Karnet | ||
11 | [781] PRADZIAD, Andrzej | KS Murzasichle | Karnet | |
12 | [21] RZEŃCA, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź / Decathlon Zakopianka | Karnet | |
13 | [663] SIKORA, Paweł | Karnet | ||
14 | [0] STOLIŃSKI, Bartosz | |||
15 | [677] SUŁEK, Adam | Karnet | ||
16 | [0] TARASEK, Wojciech | #AndrzejDlugoszTeam / elemeno.pl | ||
17 | [724] ZAWARTKA, Konrad | Karnet | ||
18 | [727] ZIĘBA, Kuba | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [505] BARAŃSKI, Jakub | Tapczan | Karnet | |
2 | [506] BARGIEŁ, Marcin | Go Aptiv! | Karnet | |
3 | [757] BICZEWSKI, Arkadiusz | KSPO Dentinea 1A | Karnet | |
4 | [512] BIERNAT, Bartłomiej | Karnet | ||
5 | [519] BUDZIŃSKI, Dawid | Karnet | ||
6 | [742] BURLIGA, Jerzy | Czwartkowe Bieganie | Karnet | |
7 | [529] CABAJ, Łukasz | Karnet | ||
8 | [534] CIERLAK, Mikołaj | Brzyski Tri Team | Karnet | |
9 | [732] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
10 | [537] CZARNECKI, Piotr | ZAJEDZ RAKA | Karnet | |
11 | [541] DUDZIAK, Tomasz | POLAR TEAM | Karnet | |
12 | [548] FILICIAK, Michał | CAFFETTIERA | Karnet | |
13 | [552] GARUS, Konrad | Karnet | ||
14 | [555] GOGOLA, Mariusz | Karnet | ||
15 | [556] GOLL, Michał | Karnet | ||
16 | [557] GÓRKA, Marcin | Husaria Race Team | Karnet | |
17 | [558] GÓRKA, Piotr | JJfit Running Team | Karnet | |
18 | [559] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
19 | [568] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
20 | [569] INDYKA, Michał | 11MBOT | Karnet | |
21 | [573] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
22 | [574] KACZMAREK, Tomasz | Niepłomice Biegają | Karnet | |
23 | [577] KAPUTA, Piotr | Karnet | ||
24 | [578] KASPERCZYK, Maciej | Karnet | ||
25 | [585] KLUSEK, Mateusz | Skep Biegacza Kraków | Karnet | |
26 | [0] KONKOL, Krystian | |||
27 | [588] KORNAŚ, Andrzej | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
28 | [596] KRÓL, Michał | Karnet | ||
29 | [737] KUFEL, Paweł | Karnet | ||
30 | [600] KUKLA, Daniel | Karnet | ||
31 | [604] KURUS, Tomasz | KA_TO | Karnet | |
32 | [606] KWIATKOWSKI, Jakub | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
33 | [609] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM | Karnet | |
34 | [613] LISTOPAD, Marcin | WKURW_TEAM | Karnet | |
35 | [616] ŁASKAWSKI, Michał | BeFit24Team | Karnet | |
36 | [622] MAJDA, Piotr | Bacówka Biały Jeleń | Karnet | |
37 | [624] MARKOWICZ, Szymon | Karnet | ||
38 | [0] MROCZEK, Łukasz | |||
39 | [629] MÜLLER, Rafał | BeFit24Team | Karnet | |
40 | [631] NOWORYTA, Bartłomiej | TechnipFMC | Karnet | |
41 | [635] OLESIAK, Tomasz | Karnet | ||
42 | [637] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
43 | [638] OŻÓG, Mirosław | Skawina Biega | Karnet | |
44 | [0] PAWLIK, Jakub | |||
45 | [641] PIASECKI, Paweł | CAFFETTIERA | Karnet | |
46 | [642] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
47 | [0] PIWOWARCZYK, Dominik | #AdamCzerwińskiTeam | ||
48 | [646] POTASIEWICZ, Paweł | Karnet | ||
49 | [654] RAKOWSKI, Paweł | Karnet | ||
50 | [657] REJDYCH, Tomasz | Husaria Race Team | Karnet | |
51 | [658] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
52 | [0] ROGALA, Bartosz | |||
53 | [667] SMEREKA, Krzysztof | Vaillant | Karnet | |
54 | [675] STYRNA, Janusz | MOVIGO Akademia Ruchu | Karnet | |
55 | [679] SURMACZ, Tomasz | Karnet | ||
56 | [680] SWIECH, Marcin | Elmo | Karnet | |
57 | [785] SZAREK, Miłosz | KW Kraków | Karnet | |
58 | [787] SZPOTON , Artur | Karnet | ||
59 | [0] SZWAGRZYK, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
60 | [686] SZYDŁOWSKI, Bartek | Skawina Biega | Karnet | |
61 | [687] SZYMAŃSKI, Krzysztof | BeFit24Team | Karnet | |
62 | [0] ŚLIWKA, Piotr | #Na_kole | ||
63 | [734] ŚWIDNIEWICZ, Paweł | AKB CRACOVIA | Karnet | |
64 | [692] ŚWIERAD, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | Karnet | |
65 | [695] TARGOSZ, Michał Mateusz | Karnet | ||
66 | [0] TEKIELI, Adam | BATEAM | ||
67 | [698] TEKIELI, Mariusz | Karnet | ||
68 | [707] WĄTROBA, Tomasz | Karnet | ||
69 | [774] WIATRAK, Lukasz | Medius | Karnet | |
70 | [716] WÓJCIK, Mateusz | Skawina Biega | Karnet | |
71 | [720] ZAJĄC, Bartosz | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
72 | [728] ZUBALSKI, Artur | Ring Kraków | Karnet | |
73 | [0] ŻUCHOWICZ, Wojciech |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [784] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
2 | [508] BIEDERMAN, Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [0] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | ||
4 | [778] BISKUPSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
5 | [514] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Karnet | |
6 | [531] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | Karnet | |
7 | [542] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Karnet | |
8 | [544] DYNGOSZ, Krzysztof | FedEx | Karnet | |
9 | [743] GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | Karnet | |
10 | [551] GAPYS, Robert | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
11 | [560] GRYGIEL, Marek | Trailrun | Karnet | |
12 | [563] HERDA, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
13 | [0] HOPEK, Tomasz | ULTRAMARYNA | ||
14 | [0] JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | ||
15 | [581] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
16 | [582] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
17 | [589] KOŚCIELNY, Artur | Skawina Biega | Karnet | |
18 | [590] KOŚCIELNY, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
19 | [597] KRZYZANOWSKI, Tomasz | Karnet | ||
20 | [598] KUCHARSKI, Maciej | Karnet | ||
21 | [601] KUKLA, Grzegorz | 1.RODN / Koliber TEAM | Karnet | |
22 | [608] LEWANDOWSKI, Marcin | Happy TRI Friends | Karnet | |
23 | [777] LISOWSKI, Paweł | Karnet | ||
24 | [615] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl | Karnet | |
25 | [617] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | Karnet | ||
26 | [621] MACINA, Dariusz | Karnet | ||
27 | [623] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
28 | [739] MAŁEK, Leszek | Karnet | ||
29 | [626] MICHALCZAK, Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
30 | [0] MIELNIK, Łukasz | |||
31 | [627] MIGACZ, Jacek | Trailrun | Karnet | |
32 | [628] MIKUŁA, Grzegorz | Karnet | ||
33 | [741] OLEJNIK, Maciej | wkurw_team | Karnet | |
34 | [0] PAWLOS, Rafał | |||
35 | [643] PIENIĄŻEK, Mariusz | PRC | Karnet | |
36 | [651] PUDEŁEK, Paweł | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
37 | [665] SKORUPA, Mariusz | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
38 | [670] SOWA, Grzegorz | ITMBW Kraków | Karnet | |
39 | [681] SZAJEWSKI, Arkadiusz | Karnet | ||
40 | [682] SZKODZIŃSKI, Tomasz | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
41 | [684] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
42 | [685] SZOPA, Krzysztof | ZELCZYNA TEAM | Karnet | |
43 | [691] ŚWIĄTKIEWICZ , Łukasz | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
44 | [699] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | Karnet | |
45 | [704] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | Karnet | |
46 | [705] URYGA, Sławek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
47 | [744] WĄSIKOWSKI, Marcin | Karnet | ||
48 | [711] WOJCIECHOWSKI, Marcin | PlaceToTri | Karnet | |
49 | [713] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega | Karnet | |
50 | [714] WOŹNIAK, Sławomir | Karnet | ||
51 | [715] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
52 | [722] ZAJĄC, Piotr | Bieniasz Bike Ekipa z Tarnowa | Karnet | |
53 | [738] ZĄBCZYK, Jakub | Karnet | ||
54 | [776] ZNAJ, Artur | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [515] BOBAK, Bogdan | Skawina Biega | Karnet | |
2 | [549] FORYSTEK, Józef | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [554] GEDL, Przemysław | Karnet | ||
4 | [571] JAMROZIK, Krzysiek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
5 | [733] KĘDZIOR, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl | Karnet | |
6 | [592] KOWALCZYK, Kazimierz | KS Murzasichle | Karnet | |
7 | [607] LATAŁA, Jarosław | BBL Kraków | Karnet | |
8 | [610] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
9 | [620] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
10 | [0] MARCINEK, Wojciech | Trailrun | ||
11 | [771] NAPRUSZEWSKI, Jacek | NO CLUB team | Karnet | |
12 | [731] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
13 | [0] OPRYSZEK, Bogusław | ITMBW KRAKÓW | ||
14 | [748] PAWŁOWSKI, Janusz | Karnet | ||
15 | [653] RACHWAŁ , Jacek | Karnet | ||
16 | [672] STANEK, Rafał | Zabierzów biega | Karnet | |
17 | [709] WIŚNIOWSKI, Mirosław Wiśniowski | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Karnet | |
18 | [729] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [530] CEKIERA, Antoni | Karnet | ||
2 | [749] FAJTO, Maciej | KS Murzasichle | Karnet | |
3 | [547] FEDIRKO, Tadeusz | Karnet | ||
4 | [593] KOWALCZYK, Tadeusz | Karnet | ||
5 | [632] NOWOTNY, Marian | Karnet | ||
6 | [740] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Karnet |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [587] KORDOS, Jan | KKB Dystans Krakow | Karnet |
Nordic Walking / NW - K
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [201] CELEJ-KOBALCZYK, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
2 | [362] DURAS , Izabela | Karnet | ||
3 | [0] GRATKA, Beata | LUX TORPEDA Małopolska | ||
4 | [203] JANICKA, Barbara | Poranny Patrol | Karnet | |
5 | [0] KORDOWSKA, Bogusława | Lux Torpeda Malopolska | ||
6 | [207] KUCHARSKA, Katarzyna | Karnet | ||
7 | [208] KUKUCZ-LEGIEŃ, Małgorzata | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
8 | [209] LIMANOWSKA-PIASECKA, Justyna | CAFFETTIERA | Karnet | |
9 | [212] MARCHEWKA, Maria | Karnet | ||
10 | [214] NATORSKA, Beata | Karnet | ||
11 | [215] OLESIAK, Katarzyna | Karnet | ||
12 | [217] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | Karnet | ||
13 | [0] PIECHOWSKA , Anna | |||
14 | [0] PIECHOWSKA, Anna | |||
15 | [384] PIECHOWSKA, Anna | Karnet | ||
16 | [0] PIETRUKOWICZ, Maria | |||
17 | [386] PIOTRAK , Beata | Karnet | ||
18 | [0] TURCHAN, Agnieszka | |||
19 | [471] TURCHAN, Agnieszka | Karnet | ||
20 | [220] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
21 | [363] WALCZYK, Iwona | Karnet | ||
22 | [364] ZAWADA, Julia | JJfit Running Team | Karnet |
Nordic Walking / NW - M
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [202] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
2 | [0] GRATKA, Mirosław | LUX TORPEDA Małopolska | ||
3 | [204] JANICKI, Ryszard | Poranny Patrol | Karnet | |
4 | [205] KARŁOWSKI, Wojciech | Karnet | ||
5 | [206] KRAWCZYK, Jacek | Karnet | ||
6 | [0] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | ||
7 | [210] MALINOWSKI, Paweł | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
8 | [211] MARCHEWKA, Krzysztof | Karnet | ||
9 | [213] MAZUR, Maciej | Woodward Runners | Karnet | |
10 | [216] ORDZOWIAŁY, Piotr | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
11 | [218] PIĄTY, Józef | Skalskie Asy | Karnet | |
12 | [219] POZNAŃSKI, Jakub | Karnet | ||
13 | [359] TYCZEWSKI, Jacek | LuxTorpeda Malopolska | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1501] ADAMUS, Jakub | Karnet | ||
2 | [1502] ANDRZEJCZYK, Adrian | Karnet | ||
3 | [1503] ARCHAMOWICZ, Krzysztof | Karnet | ||
4 | [501] ATROSZCZYK, Aleksandra | Karnet | ||
5 | [502] ATROSZCZYK, Aleksandra | Karnet | ||
6 | [904] BAJDAK, Łukasz | Karnet | ||
7 | [1754] BAJOREK, Lidia | Karnet | ||
8 | [0] BALTAZA , Piotr | |||
9 | [905] BALUTA-MAŁECKA, Edyta | Karnet | ||
10 | [1367] BARAN, Szymon | Karnet | ||
11 | [907] BARANSKA, Anna | Karnet | ||
12 | [1506] BARTKOWIAK, Grzegorz | Karnet | ||
13 | [910] BARZYK, Karol | Karnet | ||
14 | [0] BASTER, Aleksandra | |||
15 | [1511] BEŁZ, Tomasz | Karnet | ||
16 | [509] BIELECKA, Ewa | Karnet | ||
17 | [0] BIELEWICZ, Patryk | |||
18 | [510] BIEŃ, Katarzyna | Karnet | ||
19 | [512] BIERNAT, Bartłomiej | Karnet | ||
20 | [1515] BIES, Grzegorz | Karnet | ||
21 | [513] BIŁOCHA, Ewa | Karnet | ||
22 | [913] BLADY, Bogdan | Karnet | ||
23 | [0] BOBA, Ryszard | |||
24 | [516] BOBROWSKA, Maria | Karnet | ||
25 | [1517] BORCZYŃSKI, Michał | Karnet | ||
26 | [917] BOROWSKA, Julia | Karnet | ||
27 | [758] BOROWSKI, Krzysztof | Karnet | ||
28 | [1519] BORYCKI, Mirosław | Karnet | ||
29 | [1520] BOYCE, Aidan Boyce | Karnet | ||
30 | [138] BOYCE, Malachy | Karnet | ||
31 | [0] BOŻEK, Marlena | |||
32 | [0] BROŻEK, Łukasz | |||
33 | [0] BRYK, Katarzyna | |||
34 | [1521] BUCZEK, Jerzy | Karnet | ||
35 | [228] BUDZIŃSKA, Julia | Karnet | ||
36 | [519] BUDZIŃSKI, Dawid | Karnet | ||
37 | [921] BUDZIŃSKI, Maciej | Karnet | ||
38 | [523] BUGAJSKA , Katarzyna | Karnet | ||
39 | [522] BUGAJSKA, Monika | Karnet | ||
40 | [524] BUJAS, Dominik | Karnet | ||
41 | [1742] BUJOCZEK, Leszek | Karnet | ||
42 | [750] BUJOCZEK, Małgorzata | Karnet | ||
43 | [924] BULIŃSKA, Justyna | Karnet | ||
44 | [0] BURKIEWICZ-ŚLIWA, Bernadetta | |||
45 | [761] BYRSKA, Sylwia | Karnet | ||
46 | [528] BYTOMSKA, Kamila | Karnet | ||
47 | [926] BZDAK, Bartosz | Karnet | ||
48 | [529] CABAJ, Łukasz | Karnet | ||
49 | [1526] CEBERAK, Bartosz | Karnet | ||
50 | [0] CEBULA, Leszek | |||
51 | [530] CEKIERA, Antoni | Karnet | ||
52 | [1310] CHLUPKA, Ireneusz | Karnet | ||
53 | [930] CIEŚLA, Magda | Karnet | ||
54 | [931] CIEŚLIK, Sebastian | Karnet | ||
55 | [5062] CIUPIŃSKI, Jakub | Karnet | ||
56 | [1531] CWIKLA, Pawel | Karnet | ||
57 | [1323] CZARNECKI, Piotr | Karnet | ||
58 | [0] CZĄSTKIEWICZ, Alicja | |||
59 | [1532] CZELNY, Zbigniew | Karnet | ||
60 | [1534] CZYŻ, Piotr | Karnet | ||
61 | [936] CZYŻOWICZ , Michał | Karnet | ||
62 | [361] DANIELAK, Alicja | Karnet | ||
63 | [231] DANIELAK, Hanna | Karnet | ||
64 | [0] DEKA, Patrycja | |||
65 | [360] DĘBSKI, Dariusz | Karnet | ||
66 | [937] DIKOLENKO, Agnieszka | Karnet | ||
67 | [539] DROBNIAK, Weronika | Karnet | ||
68 | [942] DROZDZOWSKI, Konrad | Karnet | ||
69 | [0] DRZYZGA, Maksymilian | |||
70 | [0] DRZYZGA, Miłosz | |||
71 | [944] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | Karnet | ||
72 | [946] DURAS, Andrzej | Karnet | ||
73 | [362] DURAS , Izabela | Karnet | ||
74 | [233] DURAS, Magdalena | Karnet | ||
75 | [947] DURLAK, Błażej | Karnet | ||
76 | [783] DYNGOSZ, Szymon | Karnet | ||
77 | [949] DYREK, Marcin | Karnet | ||
78 | [950] DYREK, Marcin | Karnet | ||
79 | [0] DYRGA, Antoni | |||
80 | [1535] DYWAN, Andrzej | Karnet | ||
81 | [0] DZIADUŁA, Dariusz | |||
82 | [953] DZIAŁO, Tomasz | Karnet | ||
83 | [954] DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna | Karnet | ||
84 | [955] DZIECIUCHOWICZ, Michał | Karnet | ||
85 | [956] DZIEDZIC, Joanna | Karnet | ||
86 | [0] DZIUBAŃSKA, Izabela | |||
87 | [0] DZIWISZ, Antoni | |||
88 | [0] DZIWISZ, Franciszek | |||
89 | [547] FEDIRKO, Tadeusz | Karnet | ||
90 | [958] FEREK, Maciej | Karnet | ||
91 | [959] FILIPEK, Daniel | Karnet | ||
92 | [963] FOLTA, Katarzyna | Karnet | ||
93 | [1309] FRANCZAK, Katarzyna | Karnet | ||
94 | [1302] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna | Karnet | ||
95 | [1540] GALEWICZ, Katarzyna | Karnet | ||
96 | [109] GARUS, Gabriela | Karnet | ||
97 | [552] GARUS, Konrad | Karnet | ||
98 | [969] GAWENDA, Katarzyna | Karnet | ||
99 | [1542] GAWIN, Marek | Karnet | ||
100 | [1543] GAWLIK, Adrian | Karnet | ||
101 | [0] GAWRONSKI, Pawel | |||
102 | [554] GEDL, Przemysław | Karnet | ||
103 | [972] GEDLICZKA, Tymoteusz | Karnet | ||
104 | [1544] GĘBALA, Piotr | Karnet | ||
105 | [1747] GIL, Jacek | Karnet | ||
106 | [1546] GIŻA, Grzegorz | Karnet | ||
107 | [974] GLINSKA, Aleksandra | Karnet | ||
108 | [976] GNIEWEK, Julia | Karnet | ||
109 | [555] GOGOLA, Mariusz | Karnet | ||
110 | [556] GOLL, Michał | Karnet | ||
111 | [0] GONDOR, Jarek | |||
112 | [0] GÓRAK, Grzegorz | |||
113 | [981] GRACZYK, Roman | Karnet | ||
114 | [0] GRELECKI, Oskar | |||
115 | [983] GRUDNIAK, Tomasz | Karnet | ||
116 | [1551] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | Karnet | ||
117 | [984] GRUSZKA, Karol | Karnet | ||
118 | [1321] GRZYWA, Grzegorz | Karnet | ||
119 | [0] GUZIK, Mateusz | |||
120 | [0] HATALA, Grzegorz | |||
121 | [367] HAWRYSZKO, Basia | Karnet | ||
122 | [562] HEBDA, Michalina | Karnet | ||
123 | [990] HODANA, Tomasz | Karnet | ||
124 | [991] HORODECKI, Łukasz | Karnet | ||
125 | [565] HRYC , Martyna | Karnet | ||
126 | [566] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | Karnet | ||
127 | [1555] HYŻY, Piotr | Karnet | ||
128 | [1748] IDZIOR1993, Tomasz | Karnet | ||
129 | [992] IGNATOWICZ, Dawid | Karnet | ||
130 | [110] INDYKA, Jan | Karnet | ||
131 | [1556] IRIONDO FADRIQUE, Ricardo | Karnet | ||
132 | [570] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata | Karnet | ||
133 | [1314] JAKUBIŃSKI, Jakub | Karnet | ||
134 | [248] JANAS, Amelia | Karnet | ||
135 | [249] JANAS, Natalia | Karnet | ||
136 | [996] JANIAK, Mariusz | Karnet | ||
137 | [572] JANIK, Maja | Karnet | ||
138 | [0] JANOWSKA, Katarzyna | |||
139 | [1560] JARACZEWSKI, Piotr | Karnet | ||
140 | [763] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | Karnet | ||
141 | [0] JENERALSKI, Miłosz | |||
142 | [0] JÓZEFIAK, Marta | |||
143 | [1004] JURAS, Ewa | Karnet | ||
144 | [1005] KACZMARCZYK, Marta | Karnet | ||
145 | [1008] KACZOR, Pawel | Karnet | ||
146 | [1009] KAIM, Antoni | Karnet | ||
147 | [1010] KALETA, Magdalena | Karnet | ||
148 | [1011] KALICKI, Daniel | Karnet | ||
149 | [1563] KALITA, Damian | Karnet | ||
150 | [1564] KALITA, Nikodem | Karnet | ||
151 | [1012] KAMIŃSKA, Halina | Karnet | ||
152 | [1325] KAMIŃSKA, Karolina | Karnet | ||
153 | [0] KAMIŃSKI, Janusz | |||
154 | [1565] KAMIŃSKI, Krzysztof | Karnet | ||
155 | [1289] KANIA, Robert | Karnet | ||
156 | [577] KAPUTA, Piotr | Karnet | ||
157 | [1014] KARBOWSKA, Beata | Karnet | ||
158 | [205] KARŁOWSKI, Wojciech | Karnet | ||
159 | [1015] KAROLAK , Magdalena | Karnet | ||
160 | [1566] KARPISZ, Zbigniew | Karnet | ||
161 | [578] KASPERCZYK, Maciej | Karnet | ||
162 | [0] KASPRZYK, Alicja | |||
163 | [0] KASPRZYK, Natalia | |||
164 | [0] KĄŚ, Iwona | |||
165 | [580] KHVAINITSKAYA-KURUS , Katsiaryna | Karnet | ||
166 | [1567] KIEŁTYKA, Piotr | Karnet | ||
167 | [1568] KIJANKA, Artur | Karnet | ||
168 | [0] KIK, Iwona | |||
169 | [584] KINDLER, Agata | Karnet | ||
170 | [1020] KINDLER, Bartlomiej | Karnet | ||
171 | [1023] KITKA, Mateusz | Karnet | ||
172 | [1024] KLĘSK, Krzysztof | Karnet | ||
173 | [1026] KLIMEK, Marek | Karnet | ||
174 | [260] KŁAPUT, Dorota | Karnet | ||
175 | [752] KŁAPUT, Natalia | Karnet | ||
176 | [1569] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka | Karnet | ||
177 | [4] KOCZWARA, Tomasz | Karnet | ||
178 | [1028] KOŁODZIEJ, Ewelina | Karnet | ||
179 | [1029] KOMISARCZUK, Arkadiusz | Karnet | ||
180 | [0] KONKOL, Krystian | |||
181 | [1030] KONS, Katarzyna | Karnet | ||
182 | [1574] KOPACZ, Piotr | Karnet | ||
183 | [358] KOPERNIAK, Franciszek | Karnet | ||
184 | [356] KOPERNIAK, Katarzyna | Karnet | ||
185 | [355] KOPERNIAK, Łukasz | Karnet | ||
186 | [357] KOPERNIAK, Mikołaj | Karnet | ||
187 | [1285] KOPIEĆ, Rafał | Karnet | ||
188 | [1034] KOPTA, Jerzy | Karnet | ||
189 | [0] KORDOS, Elżbieta | |||
190 | [1036] KOSMALA, Przemek | Karnet | ||
191 | [1037] KOSOŃ, Krzysztof | Karnet | ||
192 | [1577] KOSTORZ, Konrad | Karnet | ||
193 | [591] KOWALCZYK, Joanna | Karnet | ||
194 | [593] KOWALCZYK, Tadeusz | Karnet | ||
195 | [0] KOWALIK, Jan | |||
196 | [0] KOZIK, Adam | |||
197 | [594] KOZIOŁ, Agnieszka | Karnet | ||
198 | [1046] KOZIOŁ, Przemysław | Karnet | ||
199 | [385] KOZŁOWSKI, Jakub | Karnet | ||
200 | [352] KOZUB, Dorota | Karnet | ||
201 | [0] KOŻUCH, Marcin | |||
202 | [390] KRALKA, Sara | Karnet | ||
203 | [1047] KRAS, Rafał | Karnet | ||
204 | [206] KRAWCZYK, Jacek | Karnet | ||
205 | [1581] KRAWCZYK, Jakub | Karnet | ||
206 | [1303] KRÓL, Dariusz | Karnet | ||
207 | [596] KRÓL, Michał | Karnet | ||
208 | [1048] KRÓL, Tomasz | Karnet | ||
209 | [0] KRUPA, Magdalena | |||
210 | [1053] KRZYSZTOFIK, Wojciech | Karnet | ||
211 | [597] KRZYZANOWSKI, Tomasz | Karnet | ||
212 | [265] KRZYŻAN, Alina | Karnet | ||
213 | [146] KRZYŻAN, Jan | Karnet | ||
214 | [266] KRZYŻAN, Stanisław | Karnet | ||
215 | [1055] KRZYŻAŃSKA, Magda | Karnet | ||
216 | [1056] KUBIESA, Jakub | Karnet | ||
217 | [1057] KUBIESA, Patrycja | Karnet | ||
218 | [1311] KUBIK, Filip | Karnet | ||
219 | [267] KUC, Ewa | Karnet | ||
220 | [207] KUCHARSKA, Katarzyna | Karnet | ||
221 | [598] KUCHARSKI, Maciej | Karnet | ||
222 | [0] KUDLARCZYK, Joanna | |||
223 | [737] KUFEL, Paweł | Karnet | ||
224 | [600] KUKLA, Daniel | Karnet | ||
225 | [602] KUKLA, Katarzyna | Karnet | ||
226 | [768] KUKUŁA, Karolina | Karnet | ||
227 | [0] KULAWIK, Grzegorz | |||
228 | [0] KULINOWSKI, Dawid | |||
229 | [271] KUŁACH, Joanna | Karnet | ||
230 | [272] KUŁACH, Przemysław | Karnet | ||
231 | [1065] KUNAT, Tomasz | Karnet | ||
232 | [1067] KUNZ, Tomasz | Karnet | ||
233 | [1068] KUREK, Jan | Karnet | ||
234 | [603] KURTYKA, Joanna | Karnet | ||
235 | [605] KUTYBA, Marek | Karnet | ||
236 | [1072] KUZICKI, Artur | Karnet | ||
237 | [1073] KWIATKOWSKI, Michael | Karnet | ||
238 | [736] LACHOWICZ, Kuba | Karnet | ||
239 | [1723] LACHOWICZ, Przemysław | Karnet | ||
240 | [1591] LADRA, Ryszard | Karnet | ||
241 | [1075] LASOTA, Marek | Karnet | ||
242 | [0] LEBIODA, Adam | |||
243 | [1336] LEISZNER , Izabela | Karnet | ||
244 | [1076] LELEK, Grzegorz | Karnet | ||
245 | [118] LESIAK, Jonasz | Karnet | ||
246 | [0] LIS, Agata | |||
247 | [0] LISIEWICZ , Natan | |||
248 | [611] LISIK, Justyna | Karnet | ||
249 | [777] LISOWSKI, Paweł | Karnet | ||
250 | [614] ŁABNO, Magdalena | Karnet | ||
251 | [0] ŁĄCZ, Małgorzata | |||
252 | [617] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | Karnet | ||
253 | [618] ŁUKASIAK, Izabela | Karnet | ||
254 | [0] ŁUKASIK, Damian | |||
255 | [1087] MACIASZ, Sylwia | Karnet | ||
256 | [1601] MACIĄG, Grzegorz | Karnet | ||
257 | [1088] MACIEJAS, Daniel | Karnet | ||
258 | [621] MACINA, Dariusz | Karnet | ||
259 | [1089] MACIOŁ, Mikołaj | Karnet | ||
260 | [1602] MADEJ, Mirosław | Karnet | ||
261 | [1090] MADETKO, Arkadiusz | Karnet | ||
262 | [1603] MADUSIOK, Dominik | Karnet | ||
263 | [0] MAGDALENA, Zientarska | |||
264 | [769] MAGOCSY, Helena | Karnet | ||
265 | [1605] MAJDAŃSKI, Paweł | Karnet | ||
266 | [1751] MAJNUSZ, Tomasz | Karnet | ||
267 | [0] MAKUCH, Igor | |||
268 | [1092] MAŁACHOWSKI, Sebastian | Karnet | ||
269 | [1093] MAŁECKI, Mateusz | Karnet | ||
270 | [341] MAŁEK, Anna | Karnet | ||
271 | [1320] MAŁEK, Jan | Karnet | ||
272 | [739] MAŁEK, Leszek | Karnet | ||
273 | [1606] MAŁYSZA, Sławomir | Karnet | ||
274 | [211] MARCHEWKA, Krzysztof | Karnet | ||
275 | [212] MARCHEWKA, Maria | Karnet | ||
276 | [1608] MARĆ, Marcin | Karnet | ||
277 | [624] MARKOWICZ, Szymon | Karnet | ||
278 | [1094] MARZEC, Łukasz | Karnet | ||
279 | [276] MASŁYK, Jan | Karnet | ||
280 | [1099] MAZUR, Krzysztof | Karnet | ||
281 | [1611] MĄCZKA, Martyna | Karnet | ||
282 | [0] MĄCZKA, Martyna | |||
283 | [1100] MĘKARSKA, Małgorzata | Karnet | ||
284 | [1101] MIAGKYJ, Artem | Karnet | ||
285 | [1105] MICHAŁKÓW, Michał | Karnet | ||
286 | [0] MIELNIK, Łukasz | |||
287 | [1107] MIKA, Artur | Karnet | ||
288 | [0] MIKOŚ, Magdalena | |||
289 | [0] MIKOŚ, Magdalena | |||
290 | [0] MIKULKA, Agnieszka | |||
291 | [1108] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna | Karnet | ||
292 | [628] MIKUŁA, Grzegorz | Karnet | ||
293 | [756] MIROCHA, Mateusz | Karnet | ||
294 | [1109] MISIAREK, Michał | Karnet | ||
295 | [1111] MIZERA, Krzysztof | Karnet | ||
296 | [280] MIZERA, Radosław | Karnet | ||
297 | [1112] MOLA, Agnieszka | Karnet | ||
298 | [1114] MORAWIEC, Agnieszka | Karnet | ||
299 | [281] MORAWIEC, Weronika | Karnet | ||
300 | [1115] MORDARSKI, Michał | Karnet | ||
301 | [1619] MOSKWIAK, Mateusz | Karnet | ||
302 | [1117] MOSZUMAŃSKA, Magdalena | Karnet | ||
303 | [1316] MOZEJKO, Artur | Karnet | ||
304 | [0] MROCZEK, Łukasz | |||
305 | [0] MROCZEK, Mieszko | |||
306 | [0] MROCZEK, Mikołaj | |||
307 | [0] MUCHA, Marek | |||
308 | [5063] MULDNER, Rafał | Karnet | ||
309 | [1622] MYSZKA, Bartłomiej | Karnet | ||
310 | [214] NATORSKA, Beata | Karnet | ||
311 | [1120] NAWROCKI, Łukasz | Karnet | ||
312 | [1342] NIEDZIELCZYK, Jolanta | Karnet | ||
313 | [0] NISZCZOT, Dariusz | |||
314 | [0] NOSAL, Tomasz | |||
315 | [1123] NOWAK, Lilianna | Karnet | ||
316 | [135] NOWAK, Patrick | Karnet | ||
317 | [122] NOWAK, Victoria | Karnet | ||
318 | [1343] NOWAKOWSKI, Izydor | Karnet | ||
319 | [1126] NOWOTARSKI, Kamil | Karnet | ||
320 | [632] NOWOTNY, Marian | Karnet | ||
321 | [1128] OBARZANOWSKI, Michał | Karnet | ||
322 | [215] OLESIAK, Katarzyna | Karnet | ||
323 | [635] OLESIAK, Tomasz | Karnet | ||
324 | [1131] OLSZA, Paweł | Karnet | ||
325 | [1135] ORTMAN, Marcin | Karnet | ||
326 | [1629] ORYNEK, Klaudia | Karnet | ||
327 | [1630] OSIKOWSKA, Teresa | Karnet | ||
328 | [1138] OSOBA, Magdalena | Karnet | ||
329 | [1140] PAAKKINEN, Laura | Karnet | ||
330 | [1141] PACHURA, Kinga | Karnet | ||
331 | [639] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | Karnet | ||
332 | [1633] PALUCH, Marcin | Karnet | ||
333 | [0] PAŁKA, Piotr | |||
334 | [1142] PAMUŁA, Łukasz | Karnet | ||
335 | [1144] PASEK, Rafał | Karnet | ||
336 | [1146] PASELA, Jerzy | Karnet | ||
337 | [640] PASIEKA, Antoni | Karnet | ||
338 | [217] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | Karnet | ||
339 | [1636] PATURA, Kamil | Karnet | ||
340 | [1308] PAWLICA, Józef | Karnet | ||
341 | [0] PAWLIK, Jakub | |||
342 | [1148] PAWLIK, Krzysztof | Karnet | ||
343 | [0] PAWLOS, Rafał | |||
344 | [346] PAWŁOWSKA, Anna | Karnet | ||
345 | [348] PAWŁOWSKA, Ewelina | Karnet | ||
346 | [347] PAWŁOWSKI, Jakub | Karnet | ||
347 | [748] PAWŁOWSKI, Janusz | Karnet | ||
348 | [143] PAWŁOWSKI, Łukasz | Karnet | ||
349 | [5057] PEC, Waldemar | Karnet | ||
350 | [1638] PEŁKA, Michał | Karnet | ||
351 | [1639] PIASECKI, Leszek | Karnet | ||
352 | [1292] PIASECKI, Michał | Karnet | ||
353 | [0] PIECHOWSKA , Anna | |||
354 | [0] PIECHOWSKA, Anna | |||
355 | [384] PIECHOWSKA, Anna | Karnet | ||
356 | [1150] PIECUCH, Małgorzata | Karnet | ||
357 | [1151] PIECZONKA, Tomasz | Karnet | ||
358 | [0] PIETRUKOWICZ, Maria | |||
359 | [1153] PIETRZYK, Mariusz | Karnet | ||
360 | [1154] PIĘTA, Łukasz | Karnet | ||
361 | [386] PIOTRAK , Beata | Karnet | ||
362 | [0] PISZCZEK, Stanisław | |||
363 | [1347] PLATA, Agnieszka | Karnet | ||
364 | [1755] POLAK, Bogusława | Karnet | ||
365 | [0] POPŁAWSKA, Magdalena | |||
366 | [1162] POŚNIK, Jan | Karnet | ||
367 | [0] POŚNIK, Jola | |||
368 | [645] POŚNIK, Karolina | Karnet | ||
369 | [646] POTASIEWICZ, Paweł | Karnet | ||
370 | [219] POZNAŃSKI, Jakub | Karnet | ||
371 | [647] PÓŁTORAK, Aleksander | Karnet | ||
372 | [1163] PÓŁTORAK, Stanisław | Karnet | ||
373 | [1164] PRĘCIKOWSKI, Rysiek | Karnet | ||
374 | [294] PRZEWOŹNIK, Adam | Karnet | ||
375 | [1166] PRZEWOŹNIK, Piotr | Karnet | ||
376 | [295] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | Karnet | ||
377 | [145] PRZYBYŁO, Szymon | Karnet | ||
378 | [1348] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | Karnet | ||
379 | [0] PRZYŁUDZKI, Janusz | |||
380 | [0] PSZCZOLIŃSKI, Wojciech | |||
381 | [1167] PUDEŁEK, Agnieszka | Karnet | ||
382 | [353] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | Karnet | ||
383 | [653] RACHWAŁ , Jacek | Karnet | ||
384 | [1168] RACUŁT, Paweł | Karnet | ||
385 | [1645] RADCZAK, Andrzej | Karnet | ||
386 | [0] RAJS, Michał | |||
387 | [654] RAKOWSKI, Paweł | Karnet | ||
388 | [655] RAMOTOWSKA , Dominika | Karnet | ||
389 | [1173] RICOUR, Patrice | Karnet | ||
390 | [0] ROGALA, Bartosz | |||
391 | [1722] RÓŻYCKA , Agnieszka | Karnet | ||
392 | [660] RUKSZA, Angelina | Karnet | ||
393 | [5055] RUSEK, Łukasz | Karnet | ||
394 | [0] RUSIN, Grzegorz | |||
395 | [301] RYCHLIK, Patryk | Karnet | ||
396 | [1177] RYCHLIK, Sebastian | Karnet | ||
397 | [1178] RYCHŁOWSKI, Tomasz | Karnet | ||
398 | [1647] RYZHYNSKYI, Vitalii | Karnet | ||
399 | [1183] SANCHEZ, Andres | Karnet | ||
400 | [1185] SĄSIADEK, Grzegorz | Karnet | ||
401 | [1649] SEKMAN, Tomasz | Karnet | ||
402 | [0] SENDEK, Sylwia | |||
403 | [1189] SEWERYN, Robert | Karnet | ||
404 | [1191] SIEKLUCKI , Michał | Karnet | ||
405 | [1652] SIEMIŃSKI, Radosław | Karnet | ||
406 | [1192] SIERANT, Michal | Karnet | ||
407 | [1193] SIKORA, Bartosz | Karnet | ||
408 | [662] SIKORA, Ewa | Karnet | ||
409 | [663] SIKORA, Paweł | Karnet | ||
410 | [127] SKRZYŃSKI, Ireneusz | Karnet | ||
411 | [1655] SKRZYŃSKI, Wojciech | Karnet | ||
412 | [1195] SLIWA, Agnieszka | Karnet | ||
413 | [1201] SŁOWIŃSKI, Paweł | Karnet | ||
414 | [1202] SOBCZAK, Bogusław | Karnet | ||
415 | [1735] SOCHACKI, Sławek | Karnet | ||
416 | [1659] SOJECKI, Krzysztof | Karnet | ||
417 | [1204] SOLARZ, Szymon | Karnet | ||
418 | [1660] SOLECKI, Krzysztof | Karnet | ||
419 | [305] SOŁTYS, Alicja | Karnet | ||
420 | [1661] SOSNOWSKA, Dominika | Karnet | ||
421 | [0] SOTFIN, Barbara | |||
422 | [374] SOWA, Wojciech | Karnet | ||
423 | [671] SPISS, Maria | Karnet | ||
424 | [306] SPIZAK, Elzbieta | Karnet | ||
425 | [1663] SPRUTTA, Mateusz | Karnet | ||
426 | [1664] SPYRKA, Adam | Karnet | ||
427 | [1205] SROCZYŃSKI, Maciej | Karnet | ||
428 | [1206] SROKA, Sylwester | Karnet | ||
429 | [1352] STACHERA, Aleksandra | Karnet | ||
430 | [0] STANKIEWICZ, Tomasz | |||
431 | [1665] STARZAK, Paweł | Karnet | ||
432 | [1666] STASIEWICZ, Grzegorz | Karnet | ||
433 | [308] STASZEK , Anna | Karnet | ||
434 | [307] STASZEK, Łukasz | Karnet | ||
435 | [1667] STAŚKIEWICZ, Maciej | Karnet | ||
436 | [1211] STEC, Paweł | Karnet | ||
437 | [1669] STEFAŃCZYK, Monika | Karnet | ||
438 | [673] STEINKE, Dominika | Karnet | ||
439 | [0] STEINKE, Wiktoria | |||
440 | [0] STERKOWICZ, Justyna | |||
441 | [674] STĘPIEŃ-ZGLICZYŃSKA, Kasia | Karnet | ||
442 | [753] STOCHEL, Teresa | Karnet | ||
443 | [0] STOLIŃSKI, Bartosz | |||
444 | [1212] STRASZAK, Mateusz | Karnet | ||
445 | [1743] STUDENCKI, Dawid | Karnet | ||
446 | [1214] STYRNA, Tomasz | Karnet | ||
447 | [0] SUCHOWIAN, Maciej | |||
448 | [0] SUDER, Kamil | |||
449 | [677] SUŁEK, Adam | Karnet | ||
450 | [679] SURMACZ, Tomasz | Karnet | ||
451 | [681] SZAJEWSKI, Arkadiusz | Karnet | ||
452 | [1217] SZAJEWSKI, Jakub | Karnet | ||
453 | [1674] SZCZYGIEŁEK, Marek | Karnet | ||
454 | [1363] SZEWCZYK, Marcin | Karnet | ||
455 | [1220] SZEWCZYK, Mariusz | Karnet | ||
456 | [1084] SZKOŁA-ŚNIEŻEK, Agnieszka | Karnet | ||
457 | [1222] SZOSTAK, Agnieszka | Karnet | ||
458 | [1676] SZOSTAK, Piotr | Karnet | ||
459 | [1678] SZPEYER, Sławomir | Karnet | ||
460 | [787] SZPOTON , Artur | Karnet | ||
461 | [1354] ŚLĘCZKOWSKA, Krystyna | Karnet | ||
462 | [1225] ŚLIWIŃSKA , Angelika | Karnet | ||
463 | [1226] ŚLIZ, Wojciech | Karnet | ||
464 | [1228] ŚMIGACZ, Andrzej | Karnet | ||
465 | [1681] ŚMIGIELSKI, Piotr | Karnet | ||
466 | [690] ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA, Anna | Karnet | ||
467 | [1230] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | Karnet | ||
468 | [695] TARGOSZ, Michał Mateusz | Karnet | ||
469 | [311] TARGOSZ, Michał Mateusz | Karnet | ||
470 | [698] TEKIELI, Mariusz | Karnet | ||
471 | [700] TOCHOWICZ , Barbara | Karnet | ||
472 | [1235] TOROŃ, Maciej | Karnet | ||
473 | [1356] TRACZ, Sławomir | Karnet | ||
474 | [0] TRZASKA, Marcin | |||
475 | [0] TURCHAN, Agnieszka | |||
476 | [471] TURCHAN, Agnieszka | Karnet | ||
477 | [703] TWARDOWSKA, Kornelia | Karnet | ||
478 | [1236] TWORZYDŁO, Paweł | Karnet | ||
479 | [0] TYLEK, Krzysztof | |||
480 | [1687] TYLEK, Rafał | Karnet | ||
481 | [1690] WALCZAK, Jan | Karnet | ||
482 | [1691] WALCZAK, Magdalena | Karnet | ||
483 | [1238] WALCZAK, Waldemar | Karnet | ||
484 | [363] WALCZYK, Iwona | Karnet | ||
485 | [1240] WALNIK, Rafał | Karnet | ||
486 | [1358] WAWRO, Jakub | Karnet | ||
487 | [744] WĄSIKOWSKI, Marcin | Karnet | ||
488 | [707] WĄTROBA, Tomasz | Karnet | ||
489 | [322] WĄTROBA, Tomasz | Karnet | ||
490 | [1242] WĄTRÓBSKI, Mirosław | Karnet | ||
491 | [1741] WĘGIEL, Bogdan | Karnet | ||
492 | [1245] WĘGRZYŃSKI, Paweł | Karnet | ||
493 | [1694] WIĄCEK, Łukasz | Karnet | ||
494 | [0] WIECZERZAK, Iza | |||
495 | [1247] WIERZBA, Michał | Karnet | ||
496 | [1697] WIĘCEK, Konrada | Karnet | ||
497 | [1701] WIRA, Maciej | Karnet | ||
498 | [1291] WIŚNIEWSKI, Michał | Karnet | ||
499 | [0] WITEK, Patryk | |||
500 | [0] WITEK, Wojciech | |||
501 | [0] WITEK, Wojciech | |||
502 | [323] WOJDYŁA, Dawid | Karnet | ||
503 | [0] WOJDYŁA, Krzysztof | |||
504 | [0] WOJDYŁA, Sebastian | |||
505 | [1254] WOŹNIAK, Andrzej | Karnet | ||
506 | [325] WOŹNIAK, Barbara | Karnet | ||
507 | [714] WOŹNIAK, Sławomir | Karnet | ||
508 | [1705] WÓJCIK, Monika | Karnet | ||
509 | [1256] WRONA, Sylwester | Karnet | ||
510 | [1257] WRÓBEL, Piotr | Karnet | ||
511 | [1259] WSZOŁEK, Paweł | Karnet | ||
512 | [718] WYPYCH, Agnieszka | Karnet | ||
513 | [719] WYPYCH, Urszula | Karnet | ||
514 | [0] ZABRZAŃSKA, Barabara | |||
515 | [1262] ZADARNOWSKI, Dariusz | Karnet | ||
516 | [332] ZADARNOWSKI, Marek | Karnet | ||
517 | [1263] ZAJĄC, Monika | Karnet | ||
518 | [1264] ZAJĄC, Piotr | Karnet | ||
519 | [0] ZAKRZEWSKI, Jaroslaw | |||
520 | [1709] ZARETSKYY, Andriy | Karnet | ||
521 | [1268] ZAWACKI, Marcin | Karnet | ||
522 | [724] ZAWARTKA, Konrad | Karnet | ||
523 | [1270] ZAWROTNIAK, Paweł | Karnet | ||
524 | [1271] ZAZIĄBŁ, Łukasz | Karnet | ||
525 | [738] ZĄBCZYK, Jakub | Karnet | ||
526 | [1272] ZĄBKIEWICZ, Szymon | Karnet | ||
527 | [1273] ZDERSKA, Aneta | Karnet | ||
528 | [1274] ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Karnet | ||
529 | [0] ZIELINSKI, Rafal | |||
530 | [1710] ZIELIŃSKI, Paweł | Karnet | ||
531 | [1714] ZIÓŁKOWSKA, Monika | Karnet | ||
532 | [1715] ZMOREK-PACAK, Katarzyna | Karnet | ||
533 | [1319] ZOŃ, Olga | Karnet | ||
534 | [19] ZYCH, Katarzyna | Karnet | ||
535 | [0] ŻUCHOWICZ, Wojciech | |||
536 | [0] ŻYWCZAK, Jan |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [901] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
2 | [911] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
3 | [0] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | ||
4 | [526] BURDA, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
5 | [932] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
6 | [540] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
7 | [238] GAJDA, Kamil | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
8 | [550] GAPYS, Jolanta | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
9 | [551] GAPYS, Robert | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
10 | [559] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
11 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | ||
12 | [1007] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
13 | [1019] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
14 | [1570] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
15 | [1069] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
16 | [0] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | ||
17 | [1070] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
18 | [1082] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
19 | [1597] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
20 | [623] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
21 | [1338] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
22 | [277] MĘŻYK, Aleksandra | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
23 | [1626] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
24 | [1628] NOWAK, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
25 | [1152] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
26 | [642] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
27 | [746] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
28 | [0] PIWOWARCZYK, Dominik | #AdamCzerwińskiTeam | ||
29 | [370] PIWOWARCZYK, Dominik | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet | |
30 | [1276] ZMYJ, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] WRONA, Daniel | #AdamCzerwińskiTeam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] TARASEK, Wojciech | #AndrzejDlugoszTeam / elemeno.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1337] MARECIK, Agata | #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] ŚLIWKA, Piotr | #Na_kole |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [918] BOUFRAHI , Rysiek | #crazyteam | Karnet | |
2 | [1283] CZAPIEWSKA , Eliza | #crazyteam | Karnet | |
3 | [120] MICHAŁEK, Adam | #crazyteam | Karnet | |
4 | [1104] MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1582] KRYSA, Roman | #rowerowykraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [601] KUKLA, Grzegorz | 1.RODN / Koliber TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] FARON, Agnieszka | 100 Miles of Beskid Wyspowy | ||
2 | [0] NOWICKI, Michael | 100 Miles of Beskid Wyspowy |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [569] INDYKA, Michał | 11MBOT | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [115] KOWALSKA, Ewa | 2K | Karnet | |
2 | [116] KOWALSKI, Adam | 2K | Karnet | |
3 | [1042] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | Karnet | |
4 | [1158] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [232] DUBIEL, Piotr | 2xWK | Karnet | |
2 | [237] FIREK, Grzegorz | 2xWK | Karnet | |
3 | [0] FIREK, Jakub | 2xWK | ||
4 | [0] KOŁEK, Aleksandra | 2xWK | ||
5 | [0] KOŁEK, Natalia | 2xWK |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [329] WYPYCH, Hubert | 3TRITEAM | Karnet | |
2 | [330] WYPYCH, Marek | 3TRITEAM | Karnet | |
3 | [331] WYPYCH, Milena | 3TRITEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1615] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | Karnet | |
2 | [1616] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [531] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | Karnet | |
2 | [933] CYGAN, Tomasz | A mogłem spać | Karnet | |
3 | [967] GACEK, Dawid | A mogłem spać | Karnet | |
4 | [1025] KLIMCZAK, Tomasz | A mogłem spać | Karnet | |
5 | [1251] WITEK, Aneta | A mogłem spać | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1625] NIEDZIELSKI, Robert | ACAR TEAM/VEGE RUNNERS | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [262] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [734] ŚWIDNIEWICZ, Paweł | AKB CRACOVIA | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1702] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1590] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] JACKOWSKI, Sławomir | ARShostel.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [9] BOROŃ, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | Karnet | |
2 | [692] ŚWIERAD, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KOŻUCH, Michał | ASICS Factory Outlet Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1327] ORYSZCZAK, Grzegorz | ASL | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1305] BOROWIK, Tomasz | ATOM | Karnet | |
2 | [1306] GRZESZCZAK-BOROWIK, Anna | ATOM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1527] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
2 | [0] MUSZ, Katarzyna | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | ||
3 | [1197] SŁAWIK, Maria | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
4 | [0] TRELA, Jacek | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | ||
5 | [1692] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet | |
6 | [0] WITEK, Natalia | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | ||
7 | [0] WITEK, Natalia | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | ||
8 | [1267] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [975] GŁOWACKI, Mariusz | Active Jura | Karnet | |
2 | [708] WILK, Wioleta | Active Jura | Karnet | |
3 | [1258] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata | Active Jura | Karnet | |
4 | [725] ZDEB, Agnieszka | Active Jura | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1078] LEŚNIAK, Jacek | Akademia Sportu Future 4 | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1255] WÓJCIK, Adam | Andrychów Running | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [916] BŁACHNO, Marcin | Aniołki Charliego | Karnet | |
2 | [966] FRANKIEWICZ, Jakub | Aniołki Charliego | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [5060] GAWOR, Irenuesz | Anywhere Bike Team | Karnet | |
2 | [5058] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja | Anywhere Bike Team | Karnet | |
3 | [1196] SLOWINSKA, Monika | Anywhere Bike Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1553] GURGUL, Mateusz | Aromat Nóg | Karnet | |
2 | [1554] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1051] KRUSZEC, Andrzej | Augusta Restauracja Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] TEKIELI, Adam | BATEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [607] LATAŁA, Jarosław | BBL Kraków | Karnet | |
2 | [1174] ROGASCH, Stanisław | BBL Kraków | Karnet | |
3 | [1736] TOKARZ, Jerzy | BBL Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [536] CIEŚLAK-SAWICKA, Katarzyna | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
2 | [538] DOBISZEWKA, Ilona | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet | |
3 | [691] ŚWIĄTKIEWICZ , Łukasz | BIEGAM GDZIE POPADNIE | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1746] GÓRKA, Dariusz | BIKEBOARD | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [622] MAJDA, Piotr | Bacówka Biały Jeleń | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | ||
2 | [1307] DUDA, Paweł | BeFit24Team | Karnet | |
3 | [542] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Karnet | |
4 | [234] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Karnet | |
5 | [354] GAWIN, Agnieszka | BeFit24Team | Karnet | |
6 | [970] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Karnet | |
7 | [561] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | Karnet | |
8 | [1315] KAMISIŃSKA , Dorota | BeFit24Team | Karnet | |
9 | [1013] KAMISIŃSKI, Marek | BeFit24Team | Karnet | |
10 | [1027] KOCON, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
11 | [1063] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Karnet | |
12 | [1749] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | Karnet | |
13 | [1081] LIPSKA, Anna | BeFit24Team | Karnet | |
14 | [616] ŁASKAWSKI, Michał | BeFit24Team | Karnet | |
15 | [1083] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | Karnet | |
16 | [619] ŁUKASIK, Sylwia | BeFit24Team | Karnet | |
17 | [754] MICHALEWSKA-DUDA, Daria | BeFit24Team | Karnet | |
18 | [629] MÜLLER, Rafał | BeFit24Team | Karnet | |
19 | [1155] PISARCZYK, Karolina | BeFit24Team | Karnet | |
20 | [18] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Karnet | |
21 | [0] SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team | ||
22 | [1675] SZEWC, Bogdan | BeFit24Team | Karnet | |
23 | [1677] SZOSTEK, Michał | BeFit24Team | Karnet | |
24 | [687] SZYMAŃSKI, Krzysztof | BeFit24Team | Karnet | |
25 | [319] URBAŃSKA KULON, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
26 | [320] WAŃCZYK, Łukasz | BeFit24Team | Karnet | |
27 | [1248] WILK, Katarzyna | BeFit24Team | Karnet | |
28 | [328] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | Karnet | |
29 | [1269] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | Karnet | |
30 | [726] ZIELIŃSKA-GAMROT, Agata | BeFit24Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [661] SIEMIŃSKA, Natalia | Biegająca Mama | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BADURA, Magdalena | Biegam Gdzie Popadnie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] WŁOCH , Mariusz | Biegam za tych co nie mogą |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [779] BISZTYGA, Sabina | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
2 | [342] DZIK , Władysław | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
3 | [1727] KWIATKOWSKI , Krzysztof | Biegamy z kranowianką | Karnet | |
4 | [1295] MUCHA, Janusz | Biegamy z kranowianką | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1129] OLCZAK, Janusz | Bieganie 50+ | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [722] ZAJĄC, Piotr | Bieniasz Bike Ekipa z Tarnowa | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1642] PIÓRKOWSKI, Tomek | Biskupice Family Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1165] PROCHERA, Marek | Borsuk | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1198] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1102] MICHALCZYK, Krzysztof | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Karnet | |
2 | [709] WIŚNIOWSKI, Mirosław Wiśniowski | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1096] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runner | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [226] BRZYSKA, Karolina | Brzyski Tri Team | Karnet | |
2 | [919] BRZYSKI , Maciej | Brzyski Tri Team | Karnet | |
3 | [533] CIERLAK, Elżbieta | Brzyski Tri Team | Karnet | |
4 | [534] CIERLAK, Mikołaj | Brzyski Tri Team | Karnet | |
5 | [535] CIERLAK, Przemysław | Brzyski Tri Team | Karnet | |
6 | [579] KASPERCZYK, Michał | Brzyski Tri Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1324] ŚLIWIŃSKI, Piotr | Buszek Run | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [235] FILICIAK, Antoni | CAFFETTIERA | Karnet | |
2 | [236] FILICIAK, Justyna | CAFFETTIERA | Karnet | |
3 | [548] FILICIAK, Michał | CAFFETTIERA | Karnet | |
4 | [108] FILICIAK, Stanisław | CAFFETTIERA | Karnet | |
5 | [209] LIMANOWSKA-PIASECKA, Justyna | CAFFETTIERA | Karnet | |
6 | [287] PIASECKI, Aleksander | CAFFETTIERA | Karnet | |
7 | [126] PIASECKI, Mieszko | CAFFETTIERA | Karnet | |
8 | [641] PIASECKI, Paweł | CAFFETTIERA | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1524] CAŁA, Maciej | CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [256] KĘSEK, Anna | CSK Brzezie | Karnet | |
2 | [257] KĘSEK, Bartek | CSK Brzezie | Karnet | |
3 | [258] KĘSEK, Maciej | CSK Brzezie | Karnet | |
4 | [113] KĘSEK, Szymon | CSK Brzezie | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [573] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
2 | [658] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet | |
3 | [1232] TABOR, Dominik | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1021] KISIELEWSKI, Michał | Compass / bikeBoard | Karnet | |
2 | [1022] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1244] WĘGRZYN, Katarzyna | Creative Bochnia Biega Team | Karnet | |
2 | [324] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] ŚLĘZAK, Michał | Cross Heroes OGIEŃ! |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [760] BURLIGA, Iwona | Czwartkowe Bieganie | Karnet | |
2 | [742] BURLIGA, Jerzy | Czwartkowe Bieganie | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1330] DARCHUK, Oleksandr | DRPT | Karnet | |
2 | [0] RADCZUK, Daria | DRPT |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [517] BODURKA, Tomasz | Decathlon Zakopianka | Karnet | |
2 | [0] KUREK, Marta | Decathlon Zakopianka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1689] URYGA, Jakub | Deutsche Bank Marathon Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] POMYKAŁA, Michał | Doleć Radom |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1199] SŁOŃSKI, Sławomir | Dzikie Dziki | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] POTEMPA, Jonasz | Dzikie Kocierskie Bobry |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] MIAZGA, Janusz | Elektronika Zamość |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [680] SWIECH, Marcin | Elmo | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BOJARSKA, Zuzanna | Eskadra Kraków | ||
2 | [1071] KUSZTAL, Justyna | Eskadra Kraków | Karnet | |
3 | [1587] KUŚMIERZ, Grzegorz | Eskadra Kraków | Karnet | |
4 | [1592] LECH, Ewa | Eskadra Kraków | Karnet | |
5 | [1604] MAJCHER, Piotr | Eskadra Kraków | Karnet | |
6 | [1106] MIERNICZAK, Bartłomiej | Eskadra Kraków | Karnet | |
7 | [1623] NAGLIK , Marcin | Eskadra Kraków | Karnet | |
8 | [1171] RECZYŃSKA RODRIGUES, Adriana | Eskadra Kraków | Karnet | |
9 | [1668] STEFANOWSKI, Dominik | Eskadra Kraków | Karnet | |
10 | [1711] ZIELIŃSKI, Rafał | Eskadra Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1637] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka | Evil Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1127] NYCZ, Sławomir | FC Kalembina | Karnet | |
2 | [1180] RYS, Marcin | FC Kalembina | Karnet | |
3 | [1213] STRZĘPEK, Bartosz | FC Kalembina | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1041] KOWALSKI, Kamil | FIZJO-BALANCE Kraków | Karnet | |
2 | [1313] LASOTA-KOWALSKA , Katarzyna | FIZJO-BALANCE Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [544] DYNGOSZ, Krzysztof | FedEx | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [310] TARASIEWICZ, Franciszek | Forex Bad Boys | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] MICHALSKI, Michał | FramesFactory RacingTeam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
2 | [784] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
3 | [0] BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
4 | [1514] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
5 | [518] BOROWSKA-ABDELJAOUED, Anna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
6 | [201] CELEJ-KOBALCZYK, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
7 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
8 | [732] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
9 | [543] DYLĄG, Marlena | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
10 | [245] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
11 | [563] HERDA, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
12 | [581] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
13 | [582] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
14 | [0] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | ||
15 | [610] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
16 | [683] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
17 | [684] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet | |
18 | [1752] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [915] BLICHARZ, Ewelina | GE HealthAhead | Karnet | |
2 | [1523] BURY, Krzysztof | GE HealthAhead | Karnet | |
3 | [938] DOBRZAŃSKA, Marta | GE HealthAhead | Karnet | |
4 | [1000] JASIŃSKI, Jakub | GE HealthAhead | Karnet | |
5 | [1050] KRUPA, Adam | GE HealthAhead | Karnet | |
6 | [1620] MOSZCZYŃSKI, Bartosz | GE HealthAhead | Karnet | |
7 | [1169] RADCZUK, Tomasz | GE HealthAhead | Karnet | |
8 | [1215] SYROWIECKA, Joanna | GE HealthAhead | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [927] CHMIELOWSKI, Andrzej | Gniewne Krewetki | Karnet | |
2 | [1261] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [506] BARGIEŁ, Marcin | Go Aptiv! | Karnet | |
2 | [514] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Karnet | |
3 | [224] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Karnet | |
4 | [1516] BODURKA, Adam | Go Aptiv! | Karnet | |
5 | [973] GIERZ, Bartłomiej | Go Aptiv! | Karnet | |
6 | [987] GUZIK, Łukasz | Go Aptiv! | Karnet | |
7 | [382] JANISZEWSKA, Olga | Go Aptiv! | Karnet | |
8 | [764] KORNOBIS, Monika | Go Aptiv! | Karnet | |
9 | [1286] KRAWCZYK, Jacek | Go Aptiv! | Karnet | |
10 | [1312] LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Karnet | |
11 | [1182] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1510] BEDNAREK, Marcin | GoLenie | Karnet | |
2 | [1557] JAKUBIEC, Mariusz | GoLenie | Karnet | |
3 | [1558] JAKUBIEC, Radosław | GoLenie | Karnet | |
4 | [1032] KOŃCZEWSKI, Daniel | GoLenie | Karnet | |
5 | [1627] NOWACKI, Paweł | GoLenie | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1696] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1098] MAZUR, Grzegorz | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
2 | [1122] NOSAL, Sławomir | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
3 | [1231] ŚWIĘTOCHOWSKI, Arkadiusz | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet | |
4 | [1250] WISZNIEWSKI, Maciej | Grupa Skromnych Biegaczy | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [920] BUDERAWSKI , Andrzej | Gwiazdy Północy | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [648] PUDEŁEK, Błażej | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
2 | [650] PUDEŁEK, Michalina | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
3 | [651] PUDEŁEK, Paweł | Górzanka Nawojowa Góra | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [608] LEWANDOWSKI, Marcin | Happy TRI Friends | Karnet | |
2 | [706] WAXMANN-LEWANDOWSKA, Judyta | Happy TRI Friends | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1119] MROWIEC, Paweł | Heineken Kraków Running Club | Karnet | |
2 | [0] PYTLIK, Wojciech | Heineken Kraków Running Club |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1612] MICHALIK, Dawid | Horda | Karnet | |
2 | [1719] ŻARNA, Błażej | Horda | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [387] SPOREK, Łukasz | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1097] MAZIARKA, Krzysztof | Huaraches | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [557] GÓRKA, Marcin | Husaria Race Team | Karnet | |
2 | [989] HANUSIAK, Leszek | Husaria Race Team | Karnet | |
3 | [995] JAMROZIK, Adrian | Husaria Race Team | Karnet | |
4 | [1003] JÓZEFCZYK, Piotr | Husaria Race Team | Karnet | |
5 | [1006] KACZMARCZYK, Tomasz | Husaria Race Team | Karnet | |
6 | [1095] MARZEC, Paweł | Husaria Race Team | Karnet | |
7 | [630] NIZIURSKA , Marzanna | Husaria Race Team | Karnet | |
8 | [1157] PLUCIŃSKI, Jakub | Husaria Race Team | Karnet | |
9 | [656] REJDYCH, Daria | Husaria Race Team | Karnet | |
10 | [657] REJDYCH, Tomasz | Husaria Race Team | Karnet | |
11 | [298] ROMANOWSKI, Łukasz | Husaria Race Team | Karnet | |
12 | [1181] RYŚ, Marzena | Husaria Race Team | Karnet | |
13 | [668] SOBCZYK, Sabina | Husaria Race Team | Karnet | |
14 | [751] TROJAN, Anna | Husaria Race Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1176] ROSÓŁ, Mateusz | IGNATIANUM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [988] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
2 | [1091] MAGRYAN, Jadwiga | IP GBSC Active Crew | Karnet | |
3 | [1103] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1317] SZEWCZYK, Katarzyna | IRON Dragon | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1738] DZIOBEK, Paulina | ITMBW | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [221] BAŁABAN, Bartłomiej | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
2 | [239] GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
3 | [0] KUTYŁA, Marek | ITMBW KRAKÓW | ||
4 | [606] KWIATKOWSKI, Jakub | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
5 | [770] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
6 | [0] OPRYSZEK, Bogusław | ITMBW KRAKÓW | ||
7 | [1179] RYŁKO, Agnieszka | ITMBW KRAKÓW | Karnet | |
8 | [0] WALCZAK, Ewa | ITMBW KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] OLIWA, Edward | ITMBW Kraków | ||
2 | [0] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | ||
3 | [740] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Karnet | |
4 | [670] SOWA, Grzegorz | ITMBW Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1641] PIOTROWICZ, Małgorzata | Infinity-Gym | Karnet | |
2 | [1203] SOCHA, Michał | Infinity-Gym | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [101] BIGAJ, Jan | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
2 | [912] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
3 | [102] BIGAJ, Ula | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
4 | [1594] LENCZOWSKI, Jakub | Iron Dragon Triathlon | Karnet | |
5 | [1265] ZAJĄC-CEKIERA, Joanna | Iron Dragon Triathlon | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1357] TWARDOWSKA, Monika | Iron Runers Niepołomice | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [908] BARTOSZ, Marek | JCI Running Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BROŻEK-WOŹNICZKA, Natalia | JJfit Running Team | ||
2 | [934] CYRBUS, Dominika | JJfit Running Team | Karnet | |
3 | [940] DOMIN, Tomasz | JJfit Running Team | Karnet | |
4 | [952] DYRGA, Sebastian | JJfit Running Team | Karnet | |
5 | [962] FLIS, Piotr | JJfit Running Team | Karnet | |
6 | [1538] FOSSAERT, Sylwia | JJfit Running Team | ||
7 | [1548] GÓRAL, Grzegorz | JJfit Running Team | Karnet | |
8 | [558] GÓRKA, Piotr | JJfit Running Team | Karnet | |
9 | [241] GÓRNISIEWICZ, Roland | JJfit Running Team | Karnet | |
10 | [1059] KUEHN, Agnieszka | JJfit Running Team | Karnet | |
11 | [1609] MARECKA, Zofia | JJfit Running Team | Karnet | |
12 | [0] MATYJA, Adam | JJfit Running Team | ||
13 | [1613] MIELNICZEK , Grzegorz | JJfit Running Team | Karnet | |
14 | [286] ORŁOWSKA, Nina | JJfit Running Team | Karnet | |
15 | [1134] ORŁOWSKI, Paweł | JJfit Running Team | Karnet | |
16 | [20] PIĄTEK, Karolina | JJfit Running Team | Karnet | |
17 | [0] PRZĄDO-KUDAS, Małgorzata | JJfit Running Team | ||
18 | [1221] SZKLARCZYK, Dariusz | JJfit Running Team | Karnet | |
19 | [1243] WENECKA-FLIS, Anna | JJfit Running Team | Karnet | |
20 | [1707] WRÓBLEWSKA-GAWEŁ, Agnieszka | JJfit Running Team | Karnet | |
21 | [1260] ZABOROWSKA, Małgorzata | JJfit Running Team | Karnet | |
22 | [333] ZAJĄCZKOWSKA-ORŁOWSKA, Katarzyna | JJfit Running Team | Karnet | |
23 | [364] ZAWADA, Julia | JJfit Running Team | Karnet | |
24 | [775] ZAWADA, Magdalena | JJfit Running Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] MAKOWSKA, Olga | JacekBiega Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1284] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [5056] KOŃCZAK, Piotr | Jpks | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1573] KOŁODZIEJCZYK, Monika | Jura TEAM | Karnet | |
2 | [704] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | Karnet | |
3 | [316] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | Karnet | |
4 | [130] TYLIBA, Izabela | Jura TEAM | Karnet | |
5 | [317] TYLIBA, Karol | Jura TEAM | Karnet | |
6 | [318] TYLIBA, Magdalena | Jura TEAM | Karnet | |
7 | [1717] ŻAK, Barbara | Jura TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1017] KAWIK, Tomasz | KAWIK RUNNING TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [604] KURUS, Tomasz | KA_TO | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] CHMIELEWSKI, Robert | KB MCKiS Jaworzno |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1033] KOPACKA, Edyta | KB SOBÓTKA | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1282] ŁUŻNY, Bartłomiej | KBTR / STRUKT | Karnet | |
2 | [1188] SENKOWSKI, Jakub | KBTR / STRUKT | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1545] GIERASIŃSKI , Pablo | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
2 | [1562] KALETA, Jan | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
3 | [587] KORDOS, Jan | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
4 | [1061] KULA, Karolina | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
5 | [270] KULA, Tadeusz | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
6 | [1085] MACHLOWSKA, Grażyna | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
7 | [1600] MACHLOWSKI, Lukasz | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
8 | [620] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
9 | [1086] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
10 | [312] TARNAWSKA, Katarzyna | KKB Dystans Krakow | Karnet | |
11 | [1684] TARNAWSKI, Jakub | KKB Dystans Krakow | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1607] MANTERYS, Michał | KKM Kaloryfer.eu | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1576] KOSMALA, Bartosz | KOSMALA Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1200] SŁOWIKOWSKI, Paweł | KOSOVO | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1] BODURKA, Krzysztof | KS AZS AWF Kraków | Karnet | |
2 | [564] HRUBY, Anna | KS AZS AWF Kraków | Karnet | |
3 | [377] ZAJĄC, Barbara | KS AZS AWF Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [121] MISZKIEL, Hubert | KS Korona | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [253] KAWALA, Patryk | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
2 | [259] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
3 | [1052] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
4 | [1062] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika | KS Kościelec Chrzanów | Karnet | |
5 | [302] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [749] FAJTO, Maciej | KS Murzasichle | Karnet | |
2 | [762] GĄSIENICA-ROJ, Anna | KS Murzasichle | Karnet | |
3 | [747] KLIMECKI , Krystian | KS Murzasichle | Karnet | |
4 | [592] KOWALCZYK, Kazimierz | KS Murzasichle | Karnet | |
5 | [781] PRADZIAD, Andrzej | KS Murzasichle | Karnet | |
6 | [780] PRADZIAD, Justyna | KS Murzasichle | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [757] BICZEWSKI, Arkadiusz | KSPO Dentinea 1A | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1293] TRZOS, Robert | KTPU Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [106] DOBROWOLSKI, Mikołaj | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
2 | [588] KORNAŚ, Andrzej | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
3 | [117] KUKUCZ-LEGIEŃ, Magdalena | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
4 | [269] KUKUCZ-LEGIEŃ, Maksymilian | KUKUCZSPORT.PL | Karnet | |
5 | [208] KUKUCZ-LEGIEŃ, Małgorzata | KUKUCZSPORT.PL | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1054] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków | Karnet | |
2 | [785] SZAREK, Miłosz | KW Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KACZMAREK, Piotr | Kaczmarek Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1145] PASEK, Tomasz | Kamaz Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1559] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [971] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
2 | [1294] GŁÓD, Łukasz | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
3 | [263] KOTAŃSKA, Klaudia | Klub Biegacza AZS UEK | ||
4 | [1578] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
5 | [1580] KOZIOŁ, Weronika | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
6 | [1589] KWIECIEŃ, Kacper | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
7 | [1599] ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA, Izabela | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
8 | [343] SUŁKOWSKI, Rafał | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
9 | [1672] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
10 | [1695] WIDŁA, Adam | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
11 | [1706] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
12 | [727] ZIĘBA, Kuba | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet | |
13 | [1718] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1658] SOJA, Marcin | Klub Sportowy Hajime | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1571] KOLAK, Konrad | Kolegium Sędziów Nowy Sącz | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1621] MUSZYŃSKI, Maciej | Koliber Team/MM Power | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1673] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [5059] MICHALAK , Maciej | Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] GRADZI, Dariusz | Krakowska Izba Adwokacka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [532] CHYLIŃŚKI, Mateusz | Kraków Athletocs Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1116] MORMUL, Przemek | Kropki | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1513] BIAŁECKA, Sylwia | LGBS Running Team | Karnet | |
2 | [941] DRAPICH, Natalia | LGBS Running Team | Karnet | |
3 | [1079] LEWICKI, Paweł | LGBS Running Team | Karnet | |
4 | [1137] OSKWAREK, Michał | LGBS Running Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [649] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
2 | [296] PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
3 | [664] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet | |
4 | [665] SKORUPA, Mariusz | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [979] GÓRNA, Anita | LPP Team | Karnet | |
2 | [1360] WOŹNY, Paweł | LPP Team | Karnet | |
3 | [0] WOŹNY, Paweł | LPP Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] GRATKA, Beata | LUX TORPEDA Małopolska | ||
2 | [0] GRATKA, Mirosław | LUX TORPEDA Małopolska |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1634] PARIS, Nicola | La Recastello Radici Group | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [960] FIREK, Rafał | Lacho Team | Karnet | |
2 | [1066] KUNZ, Marcin | Lacho Team | Karnet | |
3 | [1210] STAWSKA-KISIAŁA, Natalia | Lacho Team | Karnet | |
4 | [1716] ZMYJ, Danuta | Lacho Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1508] BAŚ, Anna | Leniwce | Karnet | |
2 | [1509] BAŚ , Mateusz | Leniwce | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] SUŁKOWSKI, Wojciech | Limanowa Biega! |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [998] JAREMA, Maciej | Lokomotiv Majdan | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] ZWAAN, Johan | Los Africanos |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [961] FLAGA, Iwona | Los Pantalones Rojos | Karnet | |
2 | [985] GRZYB , Kazimierz | Los Pantalones Rojos | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1529] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [202] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
2 | [0] KORDOWSKA, Bogusława | Lux Torpeda Malopolska | ||
3 | [210] MALINOWSKI, Paweł | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
4 | [216] ORDZOWIAŁY, Piotr | Lux Torpeda Malopolska | Karnet | |
5 | [220] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [359] TYCZEWSKI, Jacek | LuxTorpeda Malopolska | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1507] BARTOSIK, Michał | M-TEAM | Karnet | |
2 | [595] KOŹBIAŁ, Zuzanna | M-TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [264] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
2 | [1080] LIEBER, Artur | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
3 | [1147] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
4 | [0] PATER, Szymon | MJMETAL OŚWIĘCIM | ||
5 | [371] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
6 | [147] SERATOWICZ, Klaudia | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
7 | [372] SERATOWICZ, Krzysztof | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
8 | [373] SERATOWICZ, Rafał | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
9 | [1216] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM | Karnet | |
10 | [0] ZGUDA, Filip | MJMETAL OŚWIĘCIM | ||
11 | [0] ZGUDA, Grzegorz | MJMETAL OŚWIĘCIM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [951] DYREK, Michał | MOK Mszana Dolna | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1617] MIREK, Grzegorz | MOVE STUDIO | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [675] STYRNA, Janusz | MOVIGO Akademia Ruchu | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1035] KORN, Michal | MTJS | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [774] WIATRAK, Lukasz | Medius | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1353] SURZYN, Aleksandra | Mocni Pomocni | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BIENIEK, Dominik | Monar Kraków | ||
2 | [1296] BIENIEK, Dominik | Monar Kraków | Karnet | |
3 | [1297] DZIEDZIC, Piotr | Monar Kraków | Karnet | |
4 | [0] GIELEWICZ, Bartłomiej | Monar Kraków | ||
5 | [1728] GIELEWICZ, Bartłomiej | Monar Kraków | Karnet | |
6 | [1298] GRABOWSKI, Daniel | Monar Kraków | Karnet | |
7 | [344] JARZĄBEK, Magdalena | Monar Kraków | Karnet | |
8 | [0] JASIŃSKI, Wiktor | Monar Kraków | ||
9 | [1729] JASIŃSKI, Wiktor | Monar Kraków | Karnet | |
10 | [1299] KAPAŁA, Michał | Monar Kraków | Karnet | |
11 | [0] KURYŁO, Damian | Monar Kraków | ||
12 | [0] LEŚNIAK, Michał | Monar Kraków | ||
13 | [1730] LEŚNIAK, Michał | Monar Kraków | Karnet | |
14 | [0] LIPOWSKI, Szymon | Monar Kraków | ||
15 | [1731] LIPOWSKI, Szymon | Monar Kraków | Karnet | |
16 | [0] MIROWSKI, Łukasz | Monar Kraków | ||
17 | [1732] MIROWSKI, Łukasz | Monar Kraków | Karnet | |
18 | [1733] SAFARIAN, Levon | Monar Kraków | Karnet | |
19 | [0] TETELEWSKI, Jakub | Monar Kraków | ||
20 | [1739] TOBABEN, Damian | Monar Kraków | Karnet | |
21 | [0] URBAŃSKI, Marcin | Monar Kraków | ||
22 | [1300] URBAŃSKI, Marcin | Monar Kraków | Karnet | |
23 | [0] WĄTOR, Andrzej | Monar Kraków | ||
24 | [1301] ZIELIŃSKI, Bartosz | Monar Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] WIELECKI, Adrian | Monar kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1277] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | Karnet | |
2 | [1288] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | Karnet | |
3 | [1278] STEFAN, Aleksander | NAUKA BIEGA | Karnet | |
4 | [1279] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [771] NAPRUSZEWSKI, Jacek | NO CLUB team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1001] JAWORSKI, Tomasz | NORDLOOK | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1132] OPOZDA, Arkadiusz | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
2 | [124] OSIADACZ, Adam | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
3 | [637] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
4 | [125] OSIADACZ, Julia | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
5 | [682] SZKODZIŃSKI, Tomasz | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet | |
6 | [376] WRÓBEL, Paweł | NOVOMATIC Technologies Poland | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1281] GOLIŃSKA, Anna | Nauka Biega | Karnet | |
2 | [1280] GOLIŃSKI, Mieczysław | Nauka Biega | Karnet | |
3 | [1734] MAMICA, Andrzej | Nauka Biega | Karnet | |
4 | [1640] PIEKARSKA-NAJBART, Alicja | Nauka Biega | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1561] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [922] BUDZYN, Paulina | Niepołomice Biegają | Karnet | |
2 | [735] CZAPCZYŃSKA , Małgorzata | Niepołomice Biegają | Karnet | |
3 | [337] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | Karnet | |
4 | [336] CZAPCZYŃSKI , Cezary | Niepołomice Biegają | Karnet | |
5 | [136] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | Karnet | |
6 | [243] GRUSZKA, Dominika | Niepołomice Biegają | Karnet | |
7 | [1552] GRUSZKA, Kamila | Niepołomice Biegają | Karnet | |
8 | [1064] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | Karnet | |
9 | [1074] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Karnet | |
10 | [17] PRZYSTASZ, Magda | Niepołomice Biegają | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [574] KACZMAREK, Tomasz | Niepłomice Biegają | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [782] BOROWIEC, Joanna | Night Runner Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [914] BLAUT, Marcin | Night Runners | Karnet | |
2 | [1525] CAPIŃSKA , Anna | Night Runners | Karnet | |
3 | [365] CYRKLER, Łukasz | Night Runners | Karnet | |
4 | [978] GÓRKA, Konrad | Night Runners | Karnet | |
5 | [1044] KOZIOŁ, Ania | Night Runners | Karnet | |
6 | [1049] KRUK, Paulina | Night Runners | Karnet | |
7 | [1583] KUREK, Mariusz | Night Runners | Karnet | |
8 | [1584] KUREK, Michał | Night Runners | Karnet | |
9 | [1159] PODCZASZY, Tomasz | Night Runners | Karnet | |
10 | [1219] SZCZERBA, Karolina | Night Runners | Karnet | |
11 | [1287] TARADAJ, Paulina | Night Runners | Karnet | |
12 | [1708] ZAJAC, Andrzej | Night Runners | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BEM, Jakub | Nowa Huta Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [652] PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] GRZEGORZ, Buła | Nowotarski Klub Kolarski |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1058] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1018] KĄCIK, Mariusz | OSP Morawica | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1326] ŻWIRECKI, Łukasz | Od zera do Weterana | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [903] BAJAK, Mirosław | P3SK | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [541] DUDZIAK, Tomasz | POLAR TEAM | Karnet | |
2 | [1038] KOWALIŃSKI, Jędrzej | POLAR TEAM | Karnet | |
3 | [609] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM | Karnet | |
4 | [275] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR TEAM | Karnet | |
5 | [1172] REICHEL, Marcin | POLAR TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1039] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | Karnet | |
2 | [1043] KOWALSKI, Michał | POLKAS | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [643] PIENIĄŻEK, Mariusz | PRC | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1635] PASZEK, Tomasz | PRZEŁĘCZ DUKLA | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [710] WOJCIECHOWSKA, Małgosia | PlaceToTri | Karnet | |
2 | [711] WOJCIECHOWSKI, Marcin | PlaceToTri | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1334] KARPIEL, Magdalena | Plantwear | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1186] SCĄBER, Dawid | Poka&Herki Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] AFANASYEVA, Yana | Poranny Patrol | ||
2 | [909] BARTYZEL, Grzegorz | Poranny Patrol | Karnet | |
3 | [0] CELAREK, Janusz | Poranny Patrol | ||
4 | [203] JANICKA, Barbara | Poranny Patrol | Karnet | |
5 | [997] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | Karnet | |
6 | [204] JANICKI, Ryszard | Poranny Patrol | Karnet | |
7 | [1031] KONSTANTY, Katarzyna | Poranny Patrol | Karnet | |
8 | [1579] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
9 | [1045] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | Karnet | |
10 | [1724] KUDŁAK, Paweł | Poranny Patrol | Karnet | |
11 | [0] KULPIŃSKI, Marcin | Poranny Patrol | ||
12 | [1379] MACHALICA, Jan | Poranny Patrol | Karnet | |
13 | [1124] NOWAK, Robert | Poranny Patrol | Karnet | |
14 | [0] PIOTROWSKA, Grażyna | Poranny Patrol | ||
15 | [1644] PRAGNĄCA, Milena | Poranny Patrol | Karnet | |
16 | [1651] SIEKLIŃSKI, Łukasz | Poranny Patrol | Karnet | |
17 | [1290] SOCZYŃSKI, Sebastian | Poranny Patrol | Karnet | |
18 | [1670] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
19 | [1218] SZATYLOWICZ, Przemyslaw | Poranny Patrol | Karnet | |
20 | [699] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | Karnet | |
21 | [315] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | Karnet | |
22 | [1686] TRYBULEC, Daniel | Poranny Patrol | Karnet | |
23 | [1693] WESOŁOWSKI, Krzysztof | Poranny Patrol | Karnet | |
24 | [1253] WOJTOŃ, Małgorzata | Poranny Patrol | Karnet | |
25 | [1703] WOŹNIAK, Łukasz | Poranny Patrol | Karnet | |
26 | [1712] ZIĘBA, Artur | Poranny Patrol | Karnet | |
27 | [1713] ZIĘBA, Marcin | Poranny Patrol | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1614] MIERZEŃSKI, Bartosz | PrzymierzeŁosia | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [743] GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | Karnet | |
2 | [345] MISINIEC , Bogdan | Pszczółka Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1530] CHRZĄŚCIK, Anna | Płomyk Olkusz | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1721] BŁAKAŁA, Damian | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
2 | [1528] CHOMICZ, Krzysztof | RMF4RT Gladiators | Karnet | |
3 | [1618] MOCNY, Michał | RMF4RT Gladiators | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] TURCHAN, Maciek | RMF4RT OCR | ||
2 | [0] TURCHAN, Maciek | RMF4RT OCR |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1533] CZESAK, Marcin | RWM TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [299] RYBIŃSKI, Bartłomiej | RYBKA Runners Team Proszowice | Karnet | |
2 | [300] RYBIŃSKI, Grzegorz | RYBKA Runners Team Proszowice | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] DANEL, Magdalena | Rebellion od Free Runners | ||
2 | [939] DOLAŚ, Danuta | Rebellion od Free Runners | Karnet | |
3 | [999] JAROSINSKA , Justyna | Rebellion od Free Runners | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] CIUŁA, Tomasz | Rebellion of Free Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1631] OSTROWSKI, Paweł | Rehmedica.pl | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [728] ZUBALSKI, Artur | Ring Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1170] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] DOMARADZKA, Violetta | Run Vegan |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1624] NAZIM, Adam | Runonline | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] HAJDUK, Bartłomiej | SBG Podbieg | ||
2 | [994] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg | Karnet | |
3 | [0] POLAK, Stanisław | SBG Podbieg |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1113] MOLEK, Dariusz | SD Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [964] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [388] SPOREK, Patryk | SKS KUSY KRAKÓW | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1744] LIGĘZA, Joanna | SMASHING Papkins | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [678] SURDEJ, Paulina | STG TARNÓW | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1118] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ , Katarzyna | SZUMKA team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] POLAKIEWICZ, Dariusz | Sagittarius |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] POLAKIEWICZ, Emilia | Sagittarius |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1505] BARNAŚ, Adrian | Salt Runners Bochnia | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] DUDA, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
2 | [0] GRABSKA, Ewa | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
3 | [0] PAWEŁ, Muszyński | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
4 | [0] SACHAU, Inkje | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
5 | [0] SZWAGRZYK, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | ||
6 | [0] WIELGOS, Łukasz | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1650] SEREMET, Bożena | Sieprawska Piątka | Karnet | |
2 | [1656] SKRZYPEK, Sylwia | Sieprawska Piątka | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [634] OCIESA, Jagoda | Siostry Olsen | Karnet | |
2 | [659] ROGOWSKA, Aleksandra | Siostry Olsen | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1208] STACH, Paweł | Siwejka | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [218] PIĄTY, Józef | Skalskie Asy | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [503] BABIUCH, Magda | Skawina Biega | Karnet | |
2 | [511] BIERA, Agnieszka | Skawina Biega | Karnet | |
3 | [515] BOBAK, Bogdan | Skawina Biega | Karnet | |
4 | [1522] BUGNO, Marcelina | Skawina Biega | Karnet | |
5 | [945] DUDA, Wojciech | Skawina Biega | Karnet | |
6 | [1364] FOLFASIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Karnet | |
7 | [1539] GAJDA, Mateusz | Skawina Biega | Karnet | |
8 | [0] GARSTECKA, Joanna | Skawina Biega | ||
9 | [1541] GARSTECKI, Michał | Skawina Biega | Karnet | |
10 | [242] GRABOWSKI , Jan | Skawina Biega | Karnet | |
11 | [1550] GROS, Anna | Skawina Biega | Karnet | |
12 | [246] JAKUBEK, Hanna | Skawina Biega | Karnet | |
13 | [247] JAMKA, Wiesław | Skawina Biega | Karnet | |
14 | [575] KAJNIAK, Beata | Skawina Biega | Karnet | |
15 | [576] KAPOŁKA, Agata | Skawina Biega | Karnet | |
16 | [745] KARCZEWSKA , Renata | Skawina Biega | Karnet | |
17 | [0] KOPACZ, Magdalena | Skawina Biega | ||
18 | [589] KOŚCIELNY, Artur | Skawina Biega | Karnet | |
19 | [1595] LESIAK, Filip | Skawina Biega | Karnet | |
20 | [1121] NAZIM, Agnieszka | Skawina Biega | Karnet | |
21 | [282] NAZIM, Tadeusz | Skawina Biega | Karnet | |
22 | [1133] ORAMUS , Paweł | Skawina Biega | Karnet | |
23 | [636] ORLIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Karnet | |
24 | [638] OŻÓG, Mirosław | Skawina Biega | Karnet | |
25 | [1139] OŻÓG, Robert | Skawina Biega | Karnet | |
26 | [1632] PALKIJ, Aleksandra | Skawina Biega | Karnet | |
27 | [1643] POCIĘGIEL, Michał | Skawina Biega | Karnet | |
28 | [676] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta | Skawina Biega | Karnet | |
29 | [686] SZYDŁOWSKI, Bartek | Skawina Biega | Karnet | |
30 | [688] SZYMULA , Judyta | Skawina Biega | Karnet | |
31 | [1223] SZYMULA, Norbert | Skawina Biega | Karnet | |
32 | [309] ŚCIUBAK , Aneta | Skawina Biega | Karnet | |
33 | [689] ŚLIWA, Anna | Skawina Biega | Karnet | |
34 | [1224] ŚLIWA, Henryk | Skawina Biega | Karnet | |
35 | [693] TALAGA, Patryk | Skawina Biega | Karnet | |
36 | [0] TYLEK, Agata | Skawina Biega | ||
37 | [1704] WOŹNIAK, Maria | Skawina Biega | Karnet | |
38 | [0] WOŹNIAK, Radosław | Skawina Biega | ||
39 | [0] WOŹNIAK, Radosław | Skawina Biega | ||
40 | [0] WOŹNICZKA, Kamila | Skawina Biega | ||
41 | [716] WÓJCIK, Mateusz | Skawina Biega | Karnet | |
42 | [0] WYRZYKOWSKA, Katarzyna | Skawina Biega | ||
43 | [0] WYRZYKOWSKI, Marcin | Skawina Biega | ||
44 | [723] ZAJĄC , Ilona | Skawina Biega | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [585] KLUSEK, Mateusz | Skep Biegacza Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] SOKÓŁ, Dawid | Sokoły | ||
2 | [0] SOKÓŁ, Dawid | Sokoły | ||
3 | [0] SOKÓŁ, Sylwia | Sokoły |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1648] SALIK, Stanisław | Solne Miasto | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1572] KOLASA , Adriana | Spartan Training Group Kraków | Karnet | |
2 | [1662] SOWA, Grzegorz | Spartan Training Group Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [284] NOWAK, Michalina | SportWise | Karnet | |
2 | [123] OSAK, Kacper | SportWise | Karnet | |
3 | [1136] OSAK, Maciej | SportWise | Karnet | |
4 | [369] PESZT, Michał | SportWise | Karnet | |
5 | [139] STOECKER-PYTEL, Pola | SportWise | Karnet | |
6 | [1688] URBANOWICZ, Andrzej | SportWise | Karnet | |
7 | [7] WĄSIK, Maja | SportWise | Karnet | |
8 | [1241] WĄSIK, Marcin | SportWise | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1737] JABŁOŃSKI, Kazimierz | Sprinter Prądy | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] OCHAB, Michal | Stal Mielec |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1143] PAPKA, Michał | Stowarzyszenie Rusz się | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1683] TARGOSZ, Jolanta | TEB Edukacja Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [107] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [505] BARAŃSKI, Jakub | Tapczan | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [631] NOWORYTA, Bartłomiej | TechnipFMC | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1537] DZIEŻOK, Bogdan | Trailrun | Karnet | |
2 | [977] GORSZKO, Adam | Trailrun | Karnet | |
3 | [560] GRYGIEL, Marek | Trailrun | Karnet | |
4 | [986] GURDAK, Mateusz | Trailrun | Karnet | |
5 | [0] MARCINEK, Wojciech | Trailrun | ||
6 | [1610] MARS, Maksymilian | Trailrun | Karnet | |
7 | [627] MIGACZ, Jacek | Trailrun | Karnet | |
8 | [279] MIGACZ, Jacek | Trailrun | Karnet | |
9 | [1110] MISIUK, Marek | Trailrun | Karnet | |
10 | [1125] NOWAK, Tomasz | Trailrun | Karnet | |
11 | [1346] PEŁCZYŃSKI, Jarek | Trailrun | Karnet | |
12 | [0] PŁOSKONKA, Jakub | Trailrun | ||
13 | [1654] SKIBA, Dawid | Trailrun | Karnet | |
14 | [1671] SWAŁDEK, Konrad | Trailrun | Karnet | |
15 | [1237] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun | Karnet | |
16 | [712] WOJTOWICZ, Magda | Trailrun | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] PYREK, Przemysław | Training By PP |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] MATUŁA, Natalia | Training by PP |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [222] BARTOS, Tymoteusz | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
2 | [111] JAWORSKI, Marek | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
3 | [137] KLIMEK, Małgorzata | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
4 | [338] KLIMEK, Mateusz | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
5 | [114] KOSECKA, Karolina | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
6 | [140] KWASKOWSKA, Joanna | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
7 | [368] KWIATKOWSKA, Marta | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
8 | [119] LEŚNIAK , Basia | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
9 | [321] WARNECKI, Filip | Trenuj w Krakowie | Karnet | |
10 | [0] WOŹNIAK, Olivier | Trenuj w Krakowie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1184] SAWUŁA, Marcin | TriDivision Triathlon Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1512] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | Karnet | |
2 | [1725] ENGLERT, Piotr | TriJet Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] MIŚKIEWICZ, Bartosz | TriWise | ||
2 | [0] OWCZAREK, Krzysztof | TriWise | ||
3 | [0] PIASECKI, Rafał | TriWise | ||
4 | [1653] SIWEK, Jacek | TriWise | Karnet | |
5 | [1275] ZIELONKA, Jacek | TriWise | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KULA, Damian | TriWise Triathlon Team | ||
2 | [0] MŁYNARCZYK, Marcin | TriWise Triathlon Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1726] PYTEL, Miłosz | Triwise | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [525] BUŁAWA, Filip | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
2 | [527] BYRCZEK, Jan | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
3 | [251] KASZOWSKA, Marta | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
4 | [252] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
5 | [1016] KASZOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
6 | [586] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
7 | [268] KUCHARCZYK, Jakub | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
8 | [599] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
9 | [633] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
10 | [644] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
11 | [291] POLEWKA, Aleksandra | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
12 | [292] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
13 | [293] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
14 | [669] SOBEL, Natalia | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
15 | [1679] SZWAJA, Mateusz | UKS Kometa Gliwice | Karnet | |
16 | [702] TOWAREK, Michał | UKS Kometa Gliwice | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [144] GALUBA, Martyna | UKS Lider | Karnet | |
2 | [366] GALUBA, Monika | UKS Lider | Karnet | |
3 | [112] KACZMAREK, Julia | UKS Lider | Karnet | |
4 | [1318] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [288] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | Karnet | |
2 | [142] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [21] RZEŃCA, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź / Decathlon Zakopianka | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] HOPEK, Elżbieta | ULTRAMARYNA | ||
2 | [0] HOPEK, Tomasz | ULTRAMARYNA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1249] WILK, Krzysztof | Udo Grubbe | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1657] SŁUPIŃSKA, Ewa | Unlimited | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [667] SMEREKA, Krzysztof | Vaillant | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [906] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Karnet | |
2 | [545] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | Karnet | |
3 | [965] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | Karnet | |
4 | [1333] JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | Karnet | |
5 | [0] JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | ||
6 | [250] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | Karnet | |
7 | [1585] KURIATA, Robert | Vege Runners | Karnet | |
8 | [1588] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | Karnet | |
9 | [1149] PETER, Lesław | Vege Runners | Karnet | |
10 | [1161] POPIELARCZYK, Łukasz | Vege Runners | Karnet | |
11 | [1682] ŚWIDZIŃSKI, Tomasz | Vege Runners | Karnet | |
12 | [1252] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] DRAB, Paweł | WEBCON RUNNERS |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [928] CHOLEWCZUK, Agnieszka | WILD DOGS TEAM | Karnet | |
2 | [929] CHOLEWCZUK, Piotr | WILD DOGS TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [229] CZYŻ, Radosław | WKS WAWEL | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [504] BARAN, Beata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
2 | [507] BĄCZEK, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
3 | [11] BIEDERMAN, Adrianna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
4 | [12] BIEDERMAN, Marcin | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
5 | [508] BIEDERMAN, Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
6 | [223] BISKUPSKA , Julia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
7 | [103] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
8 | [104] BISKUPSKA, Marysia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
9 | [778] BISKUPSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
10 | [225] BŁYSKOSZ, Magdalena | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
11 | [105] BUBLIK, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
12 | [227] BUBLIK, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
13 | [520] BUGAJ, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
14 | [521] BUGAJ, Teresa | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
15 | [935] CZAPLA, Przemysław | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
16 | [1322] CZAPLA , Tomasz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
17 | [546] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
18 | [957] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
19 | [549] FORYSTEK, Józef | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
20 | [5] GARBACIK, Maja | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
21 | [968] GARBACIK, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
22 | [553] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
23 | [240] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
24 | [1549] GRABOWSKA, Joanna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
25 | [244] GRZEGORCZYK, Borys | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
26 | [567] HUTSENKO , Yelyzaveta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
27 | [568] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
28 | [993] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
29 | [571] JAMROZIK, Krzysiek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
30 | [583] KIJAK, Jakub | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
31 | [590] KOŚCIELNY, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
32 | [766] KRZYSZTYŃSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
33 | [273] KURTYCZ, Natalia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
34 | [1586] KURYJ, Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
35 | [274] LAMPARSKA, Maja | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
36 | [612] LISTEK, Marta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
37 | [1598] ŁABUZIŃSKI, Sławomir | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
38 | [626] MICHALCZAK, Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
39 | [278] MICHNO, Marta | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
40 | [1304] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
41 | [731] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
42 | [283] NIESSNER , Pola | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
43 | [285] OLEJNIK, Jaśmina | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
44 | [290] PISAREK, Kordian | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
45 | [1156] PISAREK, Piotr | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
46 | [297] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
47 | [303] SŁOŃSKA , Antonina | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
48 | [666] SŁOŃSKA, Zofia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
49 | [304] SŁOŃSKI , Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
50 | [696] TARNAWSKA, Anna | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
51 | [697] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
52 | [313] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
53 | [129] TARNAWSKI, Tadeusz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
54 | [314] TARNOWSKI , Przemysław | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
55 | [701] TOPÓR, Magdalena | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
56 | [1233] TOPÓR, Marek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
57 | [1234] TOPÓR, Monika | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
58 | [131] URYGA, Adam | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
59 | [132] URYGA, Artur | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
60 | [705] URYGA, Sławek | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
61 | [133] WALAŚ, Emilka | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
62 | [134] WALAŚ, Olga | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
63 | [1361] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
64 | [715] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
65 | [326] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
66 | [717] WÓJCIK, Natalia | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
67 | [327] WÓJCIK , Paweł | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
68 | [334] ŻESŁAWSKI , Jakub | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
69 | [730] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
70 | [335] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | Karnet | |
71 | [729] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS WAWEL BnO | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [350] MOSZKOWICZ, Anna | WKS Wawel | Karnet | |
2 | [349] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel | Karnet | |
3 | [1740] MOSZKOWICZ, Paweł | WKS Wawel | Karnet | |
4 | [1328] PIOTROWSKI, Andrzej | WKS Wawel | Karnet | |
5 | [351] SIEK, Barbara | WKS Wawel | Karnet | |
6 | [141] STRUGAŁA, Tymoteusz | WKS Wawel | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [340] KĘDZIOR, Kacper | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
2 | [339] KĘDZIOR, Krzysztof | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
3 | [720] ZAJĄC, Bartosz | WKS Wawel Kraków | Karnet | |
4 | [721] ZAJĄC, Honorata | WKS Wawel Kraków | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [625] MAZUREK, Agnieszka | WKS Śląsk | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [613] LISTOPAD, Marcin | WKURW_TEAM | Karnet | |
2 | [1175] ROKITA, Adam | WKURW_TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [902] AMIAUD, Romain | WM Triself | Karnet | |
2 | [948] DYKSZAK, Filip | WM Triself | Karnet | |
3 | [982] GROMNY, Konrad | WM Triself | Karnet | |
4 | [1040] KOWALSKI, Hubert | WM Triself | Karnet | |
5 | [0] PASEK, Kamil | WM Triself | ||
6 | [1190] SĘK, Marek | WM Triself | Karnet | |
7 | [1194] SKIBA, Marcin | WM Triself | Karnet | |
8 | [0] STEFANOWICZ, Adam | WM Triself | ||
9 | [1246] WIECZOREK, Wojciech | WM Triself | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1698] WIĘCŁAWSKI, Michał Więcławski | Waga Ciężka | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] DWORNIK, Maciek | Warczące Szprychy | ||
2 | [0] DWORNIK, Małgorzata | Warczące Szprychy |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1239] WALCZYK, Roman | Water Knights | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1207] SROKA, Wojciech | WiB | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1699] WILK, Krzysztof | Wilki :) | Karnet | |
2 | [1700] WILK, Wiktoria | Wilki :) | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [128] STASZEK , Igor | Wks wawel | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1680] SZWAJA, Wojciech | Wolbrom Team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [213] MAZUR, Maciej | Woodward Runners | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1575] KORNAŚ, Krzysztof | Wspólnota Emaus Nowy Sącz | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [537] CZARNECKI, Piotr | ZAJEDZ RAKA | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [685] SZOPA, Krzysztof | ZELCZYNA TEAM | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1685] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [765] KOWALCZYK, Rafał | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
2 | [772] PASIŃSKI, Kacper | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
3 | [773] PŁAZA, Fabian | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet | |
4 | [776] ZNAJ, Artur | ZPEOW Wielkie Drogi | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1518] BORSZOWSKI, Zbigniew | Zabierzów Biega | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [672] STANEK, Rafał | Zabierzów biega | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1340] MORAWSKI, Przemysław | Zaczerpnąć nogą | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1596] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1720] ŻERULIK, Jarosław | Znikający punkt | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1002] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Zupa Pomidorowa | Karnet | |
2 | [1209] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [980] GRABOWSKI, Zbigniew | autobike.com.pl | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1227] ŚLIZIEŃ, Olgierd | brak | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [925] BUŁAWA, Grzegorz | gb-arch.p Architekt Grzegorz Buława | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1060] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał | kukuczsport.pl/TriWise | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [733] KĘDZIOR, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1160] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [713] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [615] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1536] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1745] BARTNIKOWSKI, Marek | thulium.com | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [254] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | Karnet | |
2 | [255] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1593] LEGENC, Łukasz | wedrujzoczkami.pl | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata | wkurw_team | ||
2 | [741] OLEJNIK, Maciej | wkurw_team | Karnet | |
3 | [1187] SCHNEIDER, Krystyna | wkurw_team | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [943] DRZYZGIEWICZ, Michal | www.kwitnaca.com | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1646] RYBCZYŃSKI, Przemysław | xyz | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1504] BANACH, Jakub | zaMARCHWIście | Karnet | |
2 | [755] MARCHEWKA, Klaudia | zaMARCHWIście | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [923] BUL, Dominik | zabieganidobrowolscy | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [1266] ZAMORSKI, Witold | ŻYCIE I ŚMIERĆ DLA NARODU | Karnet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność | Karnet |
---|---|---|---|---|
1 | [0] STACHURSKI, Paweł | 1 |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Ambitna Jedenastka | 532 | 143 | 389 | 516 | 16 | 74 |
Bieg dla Dzieci do 10lat | 58 | 19 | 39 | 52 | 6 | 11 |
Harda Dwudziestka-Trójka | 306 | 64 | 242 | 291 | 15 | 51 |
Nordic Walking | 35 | 21 | 14 | 33 | 2 | 8 |
Przyjazna Trójka | 194 | 84 | 110 | 183 | 11 | 39 |
Tradycyjna Piątka | 323 | 133 | 190 | 311 | 12 | 33 |
Razem | 1448 | 464 | 984 | 1386 | 62 | 216 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
11,6km - K18 | 36 | 36 | 0 | 36 | 0 | 3 |
11,6km - K30 | 64 | 64 | 0 | 60 | 4 | 13 |
11,6km - K40 | 37 | 36 | 1 | 37 | 0 | 3 |
11,6km - K50 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 |
11,6km - K60 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
11,6km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11,6km - M18 | 58 | 0 | 58 | 57 | 1 | 12 |
11,6km - M30 | 169 | 0 | 169 | 165 | 4 | 24 |
11,6km - M40 | 130 | 0 | 130 | 125 | 5 | 15 |
11,6km - M50 | 26 | 1 | 25 | 25 | 1 | 3 |
11,6km - M60 | 5 | 0 | 5 | 4 | 1 | 1 |
11,6km - M70 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
1km - Chłopcy | 39 | 0 | 39 | 33 | 6 | 11 |
1km - Dziewczynki | 19 | 19 | 0 | 19 | 0 | 0 |
23km - K20 | 10 | 10 | 0 | 9 | 1 | 3 |
23km - K30 | 29 | 29 | 0 | 26 | 3 | 12 |
23km - K40 | 19 | 19 | 0 | 19 | 0 | 0 |
23km - K50 | 6 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 |
23km - K60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23km - M20 | 36 | 0 | 36 | 32 | 4 | 8 |
23km - M30 | 98 | 0 | 98 | 92 | 6 | 18 |
23km - M40 | 86 | 0 | 86 | 85 | 1 | 7 |
23km - M50 | 16 | 0 | 16 | 16 | 0 | 1 |
23km - M60 | 6 | 0 | 6 | 6 | 0 | 2 |
3,7km - K11 | 35 | 33 | 2 | 35 | 0 | 6 |
3,7km - K16 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 |
3,7km - K20 | 7 | 7 | 0 | 7 | 0 | 0 |
3,7km - K30 | 18 | 18 | 0 | 15 | 3 | 7 |
3,7km - K40 | 17 | 17 | 0 | 16 | 1 | 3 |
3,7km - K50 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
3,7km - K60 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
3,7km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3,7km - M11 | 44 | 0 | 44 | 42 | 2 | 7 |
3,7km - M16 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
3,7km - M20 | 8 | 0 | 8 | 8 | 0 | 3 |
3,7km - M30 | 17 | 0 | 17 | 16 | 1 | 4 |
3,7km - M40 | 22 | 0 | 22 | 19 | 3 | 5 |
3,7km - M50 | 7 | 0 | 7 | 6 | 1 | 2 |
3,7km - M60 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 1 |
3,7km - M70 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
5,7km - K16 | 20 | 20 | 0 | 20 | 0 | 1 |
5,7km - K20 | 25 | 25 | 0 | 23 | 2 | 2 |
5,7km - K30 | 47 | 47 | 0 | 44 | 3 | 7 |
5,7km - K40 | 36 | 36 | 0 | 36 | 0 | 4 |
5,7km - K50 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 |
5,7km - K60 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
5,7km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5,7km - M16 | 20 | 0 | 20 | 19 | 1 | 1 |
5,7km - M20 | 18 | 0 | 18 | 18 | 0 | 2 |
5,7km - M30 | 73 | 0 | 73 | 69 | 4 | 9 |
5,7km - M40 | 54 | 0 | 54 | 53 | 1 | 5 |
5,7km - M50 | 18 | 0 | 18 | 17 | 1 | 2 |
5,7km - M60 | 6 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 |
5,7km - M70 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
NW - K | 22 | 21 | 1 | 20 | 2 | 6 |
NW - M | 13 | 0 | 13 | 13 | 0 | 2 |
Razem | 1448 | 464 | 984 | 1386 | 62 | 216 |