Łódzkie Biegi Górskie 2020/2021 - R3 - 13 VI - Zgłoszenia
2021-06-13
2021-06-13
# | Dystans/Kategoria | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź | Cały cykl | ||
2 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ADAMUS, Jacek | LA trener | Łódź | |||
3 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] AGNIESZKA , Zagórska | Rabień AB | Cały cykl | |||
4 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna | Dzik Komando | Dłutów | |||
5 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] AMBROZIAK, Sebastian | Łódź | Cały cykl | |||
6 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ANDERS, Weronika | Clariant | Lodz | Cały cykl | ||
7 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] AUGUSTOWSKA, Izabela | Olej Running Team | Wartkowice | Cały cykl | ||
8 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] BALCERAK, Katarzyna | Łódź | Cały cykl | |||
9 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] BARYŁA, Izabela | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | Cały cykl | ||
10 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | Cały cykl | |||
11 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BEDYNEK , Adam | Koluszki | ||||
12 | 6600m/Juniorzy | [0] BIENIEK, Igor | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
13 | 6600m/Juniorzy | [0] BIENIEK, Jakub | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
14 | 6600m/Juniorzy | [0] BILANT, Łukasz | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
15 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] BIŃCZYK, Tomasz | Highly Protected Runners | Łódź | Lilly | ||
16 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BŁASIAK, Jacek | Rossmann | Łódź | |||
17 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BŁASIAK, Paweł | Clariant | Łódź | Cały cykl | ||
18 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | Cały cykl | |||
19 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
20 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BORWIN, Jan | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
21 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BUCHTA, Maciej | Auchan PT RUN | Piotrków Trybunalski | Cały cykl | ||
22 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BULA, Piotr | Zgierz | Cały cykl | |||
23 | 6600m/Juniorki | [0] BUŁECZKA, Katarzyna | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
24 | 6600m/Juniorki | [0] BUŁECZKA, Lena | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
25 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BUŁECZKA, Paweł | RAJSPORT ACTIVE | Cały cykl | |||
26 | 6600m/Juniorzy | [0] CHUDY, Kacper | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
27 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CIELECKI , Wojciech | Łódź | Cały cykl | |||
28 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] CIEŚLA, Dawid | Olej Running Team | Rąbień | Logan | ||
29 | 6600m/Juniorzy | [0] CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódż | Cały cykl | ||
30 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
31 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
32 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] DŁUGOSZ, Marek | KB Geotermia Uniejów | Wartkowice | Cały cykl | ||
33 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DOMALĄŻEK, Łukasz | Ozorków | Cały cykl | |||
34 | 6600m/Juniorki | [0] DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś | Łódź | |||
35 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DUDA, Seweryn | GŁOWNO | ||||
36 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
37 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] DWOJAK, Katarzyna | Łódź | Cały cykl | |||
38 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon | Głowno | Cały cykl | |||
39 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] FĄFARA, Agnieszka | Łódź | Cały cykl | |||
40 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] FIAŁKOWSKI, Robert | Tuszyn | Cały cykl | |||
41 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] FILIPOWSKA , Ola | UKS Orientuś | Cały cykl | |||
42 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] FRANKENBERG, Małgorzata | Biegacz Nowosolna | Łódź | |||
43 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] FRĄCZYK , Szymon | Razem Trenujemy Sport | Łódź | Cały cykl | ||
44 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GAJEWSKI, Pawel | Lodz | ||||
45 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GAŁWA, Dawid | Łódź | Cały cykl | |||
46 | 6600m/Juniorki | [0] GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
47 | 6600m/Juniorki | [0] GIELEC, Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
48 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GIŻEWSKI , Grzegorz | Głowno | ||||
49 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GRABARCZYK, Sebastian | Biegacz Nowosolna | Łódź | Cały cykl | ||
50 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] GRALEC, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | ||||
51 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GRANOS, Slawomir | Łódź | ||||
52 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GRĄDZKA, Marianna | Łódź | Cały cykl | |||
53 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GRUSZKA, Jacek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | Cały cykl | ||
54 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GRYDZIUSZKO, Aneta | Łódź | Cały cykl | |||
55 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GUZEK, Kamil | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
56 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GWARNY, Jarosław | STG Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
57 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
58 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] HARAJDA-TARNECKA , Agnieszka | SNG WILD DUCKS | Rosanów | |||
59 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] HERMANOWICZ, Izabela | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Łódź | |||
60 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] HERTEL, Michał | Wódka | Cały cykl | |||
61 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
62 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | Cały cykl | |||
63 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ISKRA, Arkadiusz | Szakale Bałut Łódź | Łódź | |||
64 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JANICKI , Mariusz | FLEX ŁÓDŹ | Łódź | Cały cykl | ||
65 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JANICKI, Tomek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | Cały cykl | ||
66 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JANKOWSKI, Adam | BSH Łódź Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
67 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
68 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] JAWORSKA, Magdalena | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
69 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Stryków | Cały cykl | ||
70 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] JĘDRZEJCZAK, Mateusz | Łódź | ||||
71 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid | Olej Running Team | Łódź | |||
72 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JOŃCZYK, Konrad | Łódź | Cały cykl | |||
73 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] JURKOWSKI, Adrian | Łódź Kocha Sport | Łódź | Faza | ||
74 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] KACPRZAK , Bogumiła | SNGWILDDUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
75 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KACZMAREK , Łukasz | Dzik Komando | Czarnocin | |||
76 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KACZOREK, Paweł | Ząbki | ||||
77 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
78 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KALINOWSKI, Janusz | Łódź | Cały cykl | |||
79 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KAMIŃSKI, Piotr | Łódź Kocha Sport | Inowrocław | |||
80 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KANICKI, Łukasz | Łódź | Cały cykl | |||
81 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | Cały cykl | ||
82 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOCIAK, Anna | Dębniak | Cały cykl | |||
83 | 6600m/Juniorzy | [0] KONOPA, Adam | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
84 | 6600m/Juniorki | [0] KONOPA, Zofia | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
85 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOSIŃSKA, Anna | Łódź | Cały cykl | |||
86 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOSIŃSKI, Michał | Łódź | Cały cykl | |||
87 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOWALCZYK , Ilona | #HAPPYRUNNERS | Łódź | Cały cykl | ||
88 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOWALCZYK , Magda | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
89 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] KOWALSKA-BIENIEK, Maria | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Łódź | |||
90 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOWALSKI, Łukasz | Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi | Łódź | Cały cykl | ||
91 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KOZAK, Maciej | DREAM TIM | Łódź | |||
92 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOZARZEWSKA, Anna | SNG Wild Ducks | Łódź | Cały cykl | ||
93 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof | AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA | Ozorków | Cały cykl | ||
94 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | Cały cykl | ||
95 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] KUCHTA, Monika | Łódź | Cały cykl | |||
96 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUCZKOWSKI , Aleksander | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
97 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | Cały cykl | |||
98 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KULIŃSKI, Robert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
99 | 6600m/Juniorzy | [0] KUNCE, Kacper | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
100 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUNIKOWSKI , Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | |||
101 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KWAŚNIAK, Emil | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
102 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
103 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] LAURENT, Adrien | Clariant | Cały cykl | |||
104 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
105 | 6600m/Juniorzy | [0] LEDZION, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
106 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEDZION, Zbigniew | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
107 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź | Cały cykl | ||
108 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] LEŚNIAK-GĘBURA, Agnieszka | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Rąbień AB | |||
109 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEWIAK, Michał | TRUCHT.COM | Łódź | Cały cykl | ||
110 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
111 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | ||
112 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LIS, Michał | Łódź | Cały cykl | |||
113 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŁOŚ, Kamil | Dzik Komando | Dłutów | |||
114 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | Nanga | Cały cykl | |
115 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra | Cały cykl | ||||
116 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAJCHRZAK, Mariusz | Gałków Duży | Cały cykl | |||
117 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | Cały cykl | |||
118 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Jednoosobowy Team | Łódź | Cały cykl | ||
119 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MARKIEWICZ, Luiza | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
120 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] METRYCKI, Dariusz | Biegacz Nowosolna | Łódź | Cały cykl | ||
121 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MICHALAK, Jacek | JOHN MARTEN S CREW | ŁÓDŹ | Cały cykl | ||
122 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
123 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MICHAŁ, Kasperczak | Solar running team | Łódź | Cały cykl | ||
124 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MICHNIEWICZ, Łukasz | Łódź Kocha Sport | Łódź | Cały cykl | ||
125 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MICOR, Jolanta | #happyrunners | Łódź | Cały cykl | ||
126 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | Cały cykl | |||
127 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł | Rossmann | Łódź | Cały cykl | ||
128 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MIROWSKA, Dorota | Łódź | ||||
129 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MIROWSKI, Sylwester | Łódź | ||||
130 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | Cały cykl | |||
131 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MORAWIEC, Daniel | Łódź | Cały cykl | |||
132 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] NAJDEREK, Maciej | Najderki4 | Łódź | Cały cykl | ||
133 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] NIEDZIELA, Jakub | Wanda Panfil Team | Tomaszów Mazowiecki | Cały cykl | ||
134 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
135 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
136 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] NOWAK, Iza | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Łódź | |||
137 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] NOWAK, Konrad | Łódź | Cały cykl | |||
138 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol | Cały cykl | ||
139 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OLCZAK, Mariusz | Łódź | Cały cykl | |||
140 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy | AlpinSport HokaOneOne Team | uć | |||
141 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ORŁOWSKA, Wieslawa | Grabów | Cały cykl | |||
142 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] OSMULSKI, Tomasz | TRUCHT.COM | Łódź | |||
143 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OSOWSKI, Szymon | Przygoń | ||||
144 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] PAJSZCZYK, Blanka | Łódź | Cały cykl | |||
145 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia | Zgiwrz | Cały cykl | |||
146 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
147 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr | Clariant | Zgierz | Cały cykl | ||
148 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PASTWA, Katarzyna | Clariant | Łódź | Cały cykl | ||
149 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
150 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
151 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa | Olej Running Team | Cały cykl | |||
152 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
153 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PIETRZAK, Sebastian | Lodz | Cały cykl | |||
154 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | Cały cykl | ||
155 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | Cały cykl | ||
156 | 6600m/Juniorzy | [0] POKLASIŃSKI, Mateusz | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
157 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PRASAL, Artur | Łódź | Cały cykl | |||
158 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners / Trucht.com | Łódź | Cały cykl | ||
159 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
160 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] RADZIKOWSKI, Jacek | Long-run.com | Łódź | |||
161 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] RADZIKOWSKI, Jarosław | Łódź | ||||
162 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] RAJKOWSKI, Tomasz | RTS | Zgierz | Cały cykl | ||
163 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
164 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] RZEPKOWSKI, Marcin | LUTOMIERSK | MARCIN RZEPKOWSKI | Cały cykl | ||
165 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SAKOWSKI, Maciej | Łódź | Cały cykl | |||
166 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] SĘKOWSKA, Kinga | EVErRUN | Końskie | Cały cykl | ||
167 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] SIELECKA, Gabriela | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
168 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SIERADZKA, Maria | Łódź | Cały cykl | |||
169 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] SOBCZAK , Robert | Amo montibus | Łódź | Cały cykl | ||
170 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | ||||
171 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] SOWIŃSKA , Katarzyna | Łęczyca | Cały cykl | |||
172 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap | Łódź | Gumiś | Cały cykl | |
173 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap | Łódź | pies ze schroniska | Cały cykl | |
174 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] STAJUDA, Marta | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
175 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] STODULNY, Rafał | SNG Wild Ducks | Zgierz | Cały cykl | ||
176 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZELEST, Dariusz | PIETRZYK RUNNING TEAM | WIŚNIOWA GÓRA | Cały cykl | ||
177 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZOSTAK, Przemysław | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
178 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
179 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŚLĄSKI, Bartosz | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
180 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] ŚLIWOWSKA, Justyna | KS Staszewscy | Łódź | |||
181 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek | Jagoda Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
182 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] ŚWIDERSKI, Józef | AQ Wiring Systems Team | Łódż | |||
183 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | KUZki | Tymianka | Cały cykl | ||
184 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TOSIK, Witold | Olej Running Team | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | ||
185 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź | Cały cykl | ||
186 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | Cały cykl | |||
187 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] URBANOWICZ, Arek | Łódź | Cały cykl | |||
188 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] VOLKOV, Viktor | O CO BIEGA | Pabianice | Cały cykl | ||
189 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WASIAK, Łukasz | AQ Wiring Systems Team | Rydzynki | Cały cykl | ||
190 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] WIECHA, Dominika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Dominika Wiecha | Cały cykl | |
191 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] WIECHA, Małgorzata | Łódź | Cały cykl | |||
192 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WIECHA, Mariusz | Łódź | Cały cykl | |||
193 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WIŚNIEWSKI, Radosław | Beauty Sport | Łódź | |||
194 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] WITKOWSKI, Michał | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
195 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WODYŃSKI, Robert | SNG Wild Ducks | Zgierz | Cały cykl | ||
196 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] WOŹNIAK, Sebastian | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
197 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] WÓJCIAK, Ewelina | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
198 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] WRÓBEL, Małgorzata | Rawa Mazowiecka | Cały cykl | |||
199 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
200 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
201 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | ||||
202 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | Cały cykl | |||
203 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] ZACHOSZCZ, Maciej | Liwiec Pruszyn | Łódź | Cały cykl | ||
204 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZAKRZEWSKI, Maciej | Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. | Łódź | Cały cykl | ||
205 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZAKRZEWSKI, Michał | SNG Wild Ducks | Łódź | Cały cykl | ||
206 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź | FAZI | Cały cykl | |
207 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | Lea | Cały cykl | |
208 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZYBERT , Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź | Cały cykl | ||
209 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] ZYNER, Sylwia | Łódź | Cały cykl | |||
210 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ŻAK, Joanna | Clariant | Cały cykl | |||
211 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź | Cały cykl |
6600m / Juniorki
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BUŁECZKA, Katarzyna | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
2 | [0] BUŁECZKA, Lena | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
3 | [0] DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś | Łódź | |||
4 | [0] GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
5 | [0] GIELEC, Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
6 | [0] KONOPA, Zofia | GOKiS Zapolice | Cały cykl |
6600m / Juniorzy
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BIENIEK, Igor | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
2 | [0] BIENIEK, Jakub | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
3 | [0] BILANT, Łukasz | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
4 | [0] CHUDY, Kacper | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
5 | [0] CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódż | Cały cykl | ||
6 | [0] KONOPA, Adam | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
7 | [0] KUNCE, Kacper | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
8 | [0] LEDZION, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
9 | [0] POKLASIŃSKI, Mateusz | GOKiS Zapolice | Cały cykl |
6600m - Z psem / OPEN
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BIŃCZYK, Tomasz | Highly Protected Runners | Łódź | Lilly | ||
2 | [0] CIEŚLA, Dawid | Olej Running Team | Rąbień | Logan | ||
3 | [0] JURKOWSKI, Adrian | Łódź Kocha Sport | Łódź | Faza | ||
4 | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | Nanga | Cały cykl | |
5 | [0] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap | Łódź | Gumiś | Cały cykl | |
6 | [0] SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap | Łódź | pies ze schroniska | Cały cykl | |
7 | [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź | FAZI | Cały cykl | |
8 | [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | Lea | Cały cykl |
6600m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna | Dzik Komando | Dłutów | |||
2 | [0] ANDERS, Weronika | Clariant | Lodz | Cały cykl | ||
3 | [0] AUGUSTOWSKA, Izabela | Olej Running Team | Wartkowice | Cały cykl | ||
4 | [0] BALCERAK, Katarzyna | Łódź | Cały cykl | |||
5 | [0] BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
6 | [0] FILIPOWSKA , Ola | UKS Orientuś | Cały cykl | |||
7 | [0] HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
8 | [0] HARAJDA-TARNECKA , Agnieszka | SNG WILD DUCKS | Rosanów | |||
9 | [0] HERMANOWICZ, Izabela | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Łódź | |||
10 | [0] KACPRZAK , Bogumiła | SNGWILDDUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
11 | [0] KOWALSKA-BIENIEK, Maria | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Łódź | |||
12 | [0] KUCHTA, Monika | Łódź | Cały cykl | |||
13 | [0] LEŚNIAK-GĘBURA, Agnieszka | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Rąbień AB | |||
14 | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
15 | [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | Cały cykl | |||
16 | [0] MIROWSKA, Dorota | Łódź | ||||
17 | [0] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
18 | [0] NOWAK, Iza | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Łódź | |||
19 | [0] ORŁOWSKA, Wieslawa | Grabów | Cały cykl | |||
20 | [0] PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
21 | [0] PASTWA, Katarzyna | Clariant | Łódź | Cały cykl | ||
22 | [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa | Olej Running Team | Cały cykl | |||
23 | [0] PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
24 | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
25 | [0] SĘKOWSKA, Kinga | EVErRUN | Końskie | Cały cykl | ||
26 | [0] SIELECKA, Gabriela | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
27 | [0] SOWIŃSKA , Katarzyna | Łęczyca | Cały cykl | |||
28 | [0] STAJUDA, Marta | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
29 | [0] WIECHA, Małgorzata | Łódź | Cały cykl | |||
30 | [0] WRÓBEL, Małgorzata | Rawa Mazowiecka | Cały cykl | |||
31 | [0] ŻAK, Joanna | Clariant | Cały cykl |
10 500m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AGNIESZKA , Zagórska | Rabień AB | Cały cykl | |||
2 | [0] BARYŁA, Izabela | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | Cały cykl | ||
3 | [0] DWOJAK, Katarzyna | Łódź | Cały cykl | |||
4 | [0] FĄFARA, Agnieszka | Łódź | Cały cykl | |||
5 | [0] FRANKENBERG, Małgorzata | Biegacz Nowosolna | Łódź | |||
6 | [0] GRĄDZKA, Marianna | Łódź | Cały cykl | |||
7 | [0] GRYDZIUSZKO, Aneta | Łódź | Cały cykl | |||
8 | [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
9 | [0] JAWORSKA, Magdalena | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
10 | [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
11 | [0] KOCIAK, Anna | Dębniak | Cały cykl | |||
12 | [0] KOSIŃSKA, Anna | Łódź | Cały cykl | |||
13 | [0] KOWALCZYK , Ilona | #HAPPYRUNNERS | Łódź | Cały cykl | ||
14 | [0] KOWALCZYK , Magda | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
15 | [0] KOZARZEWSKA, Anna | SNG Wild Ducks | Łódź | Cały cykl | ||
16 | [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra | Cały cykl | ||||
17 | [0] MARKIEWICZ, Luiza | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
18 | [0] MICOR, Jolanta | #happyrunners | Łódź | Cały cykl | ||
19 | [0] PAJSZCZYK, Blanka | Łódź | Cały cykl | |||
20 | [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia | Zgiwrz | Cały cykl | |||
21 | [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
22 | [0] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
23 | [0] SIERADZKA, Maria | Łódź | Cały cykl | |||
24 | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | ||||
25 | [0] ŚLIWOWSKA, Justyna | KS Staszewscy | Łódź | |||
26 | [0] WIECHA, Dominika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Dominika Wiecha | Cały cykl | |
27 | [0] WÓJCIAK, Ewelina | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
28 | [0] ZYNER, Sylwia | Łódź | Cały cykl |
6600m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AMBROZIAK, Sebastian | Łódź | Cały cykl | |||
2 | [0] BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | Cały cykl | |||
3 | [0] BEDYNEK , Adam | Koluszki | ||||
4 | [0] BŁASIAK, Jacek | Rossmann | Łódź | |||
5 | [0] BŁASIAK, Paweł | Clariant | Łódź | Cały cykl | ||
6 | [0] BORWIN, Jan | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
7 | [0] BUCHTA, Maciej | Auchan PT RUN | Piotrków Trybunalski | Cały cykl | ||
8 | [0] CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
9 | [0] DŁUGOSZ, Marek | KB Geotermia Uniejów | Wartkowice | Cały cykl | ||
10 | [0] FRĄCZYK , Szymon | Razem Trenujemy Sport | Łódź | Cały cykl | ||
11 | [0] GRALEC, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | ||||
12 | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
13 | [0] JĘDRZEJCZAK, Mateusz | Łódź | ||||
14 | [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid | Olej Running Team | Łódź | |||
15 | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | Cały cykl | ||
16 | [0] KOZAK, Maciej | DREAM TIM | Łódź | |||
17 | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
18 | [0] LAURENT, Adrien | Clariant | Cały cykl | |||
19 | [0] LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
20 | [0] MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | Cały cykl | |||
21 | [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł | Rossmann | Łódź | Cały cykl | ||
22 | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | Cały cykl | |||
23 | [0] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
24 | [0] OSMULSKI, Tomasz | TRUCHT.COM | Łódź | |||
25 | [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr | Clariant | Zgierz | Cały cykl | ||
26 | [0] PRASAL, Artur | Łódź | Cały cykl | |||
27 | [0] RADZIKOWSKI, Jacek | Long-run.com | Łódź | |||
28 | [0] RADZIKOWSKI, Jarosław | Łódź | ||||
29 | [0] RZEPKOWSKI, Marcin | LUTOMIERSK | MARCIN RZEPKOWSKI | Cały cykl | ||
30 | [0] SOBCZAK , Robert | Amo montibus | Łódź | Cały cykl | ||
31 | [0] ŚWIDERSKI, Józef | AQ Wiring Systems Team | Łódż | |||
32 | [0] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | Cały cykl | |||
33 | [0] URBANOWICZ, Arek | Łódź | Cały cykl | |||
34 | [0] VOLKOV, Viktor | O CO BIEGA | Pabianice | Cały cykl | ||
35 | [0] WITKOWSKI, Michał | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
36 | [0] WOŹNIAK, Sebastian | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
37 | [0] ZACHOSZCZ, Maciej | Liwiec Pruszyn | Łódź | Cały cykl |
10 500m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] ADAMUS, Jacek | LA trener | Łódź | |||
3 | [0] BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | Cały cykl | |||
4 | [0] BULA, Piotr | Zgierz | Cały cykl | |||
5 | [0] BUŁECZKA, Paweł | RAJSPORT ACTIVE | Cały cykl | |||
6 | [0] CIELECKI , Wojciech | Łódź | Cały cykl | |||
7 | [0] CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
8 | [0] DOMALĄŻEK, Łukasz | Ozorków | Cały cykl | |||
9 | [0] DUDA, Seweryn | GŁOWNO | ||||
10 | [0] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
11 | [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon | Głowno | Cały cykl | |||
12 | [0] FIAŁKOWSKI, Robert | Tuszyn | Cały cykl | |||
13 | [0] GAJEWSKI, Pawel | Lodz | ||||
14 | [0] GAŁWA, Dawid | Łódź | Cały cykl | |||
15 | [0] GIŻEWSKI , Grzegorz | Głowno | ||||
16 | [0] GRABARCZYK, Sebastian | Biegacz Nowosolna | Łódź | Cały cykl | ||
17 | [0] GRANOS, Slawomir | Łódź | ||||
18 | [0] GRUSZKA, Jacek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | Cały cykl | ||
19 | [0] GUZEK, Kamil | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
20 | [0] GWARNY, Jarosław | STG Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
21 | [0] HERTEL, Michał | Wódka | Cały cykl | |||
22 | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | Cały cykl | |||
23 | [0] ISKRA, Arkadiusz | Szakale Bałut Łódź | Łódź | |||
24 | [0] JANICKI , Mariusz | FLEX ŁÓDŹ | Łódź | Cały cykl | ||
25 | [0] JANICKI, Tomek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | Cały cykl | ||
26 | [0] JANKOWSKI, Adam | BSH Łódź Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
27 | [0] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Stryków | Cały cykl | ||
28 | [0] JOŃCZYK, Konrad | Łódź | Cały cykl | |||
29 | [0] KACZMAREK , Łukasz | Dzik Komando | Czarnocin | |||
30 | [0] KACZOREK, Paweł | Ząbki | ||||
31 | [0] KALINOWSKI, Janusz | Łódź | Cały cykl | |||
32 | [0] KAMIŃSKI, Piotr | Łódź Kocha Sport | Inowrocław | |||
33 | [0] KANICKI, Łukasz | Łódź | Cały cykl | |||
34 | [0] KOSIŃSKI, Michał | Łódź | Cały cykl | |||
35 | [0] KOWALSKI, Łukasz | Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi | Łódź | Cały cykl | ||
36 | [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof | AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA | Ozorków | Cały cykl | ||
37 | [0] KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | Cały cykl | ||
38 | [0] KUCZKOWSKI , Aleksander | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
39 | [0] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | Cały cykl | |||
40 | [0] KULIŃSKI, Robert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
41 | [0] KUNIKOWSKI , Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | |||
42 | [0] KWAŚNIAK, Emil | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
43 | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
44 | [0] LEDZION, Zbigniew | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
45 | [0] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź | Cały cykl | ||
46 | [0] LEWIAK, Michał | TRUCHT.COM | Łódź | Cały cykl | ||
47 | [0] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | ||
48 | [0] LIS, Michał | Łódź | Cały cykl | |||
49 | [0] ŁOŚ, Kamil | Dzik Komando | Dłutów | |||
50 | [0] MAJCHRZAK, Mariusz | Gałków Duży | Cały cykl | |||
51 | [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Jednoosobowy Team | Łódź | Cały cykl | ||
52 | [0] METRYCKI, Dariusz | Biegacz Nowosolna | Łódź | Cały cykl | ||
53 | [0] MICHALAK, Jacek | JOHN MARTEN S CREW | ŁÓDŹ | Cały cykl | ||
54 | [0] MICHAŁ, Kasperczak | Solar running team | Łódź | Cały cykl | ||
55 | [0] MICHNIEWICZ, Łukasz | Łódź Kocha Sport | Łódź | Cały cykl | ||
56 | [0] MIROWSKI, Sylwester | Łódź | ||||
57 | [0] MORAWIEC, Daniel | Łódź | Cały cykl | |||
58 | [0] NAJDEREK, Maciej | Najderki4 | Łódź | Cały cykl | ||
59 | [0] NIEDZIELA, Jakub | Wanda Panfil Team | Tomaszów Mazowiecki | Cały cykl | ||
60 | [0] NOWAK, Konrad | Łódź | Cały cykl | |||
61 | [0] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol | Cały cykl | ||
62 | [0] OLCZAK, Mariusz | Łódź | Cały cykl | |||
63 | [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy | AlpinSport HokaOneOne Team | uć | |||
64 | [0] OSOWSKI, Szymon | Przygoń | ||||
65 | [0] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
66 | [0] PIETRZAK, Sebastian | Lodz | Cały cykl | |||
67 | [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | Cały cykl | ||
68 | [0] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | Cały cykl | ||
69 | [0] PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners / Trucht.com | Łódź | Cały cykl | ||
70 | [0] RAJKOWSKI, Tomasz | RTS | Zgierz | Cały cykl | ||
71 | [0] SAKOWSKI, Maciej | Łódź | Cały cykl | |||
72 | [0] STODULNY, Rafał | SNG Wild Ducks | Zgierz | Cały cykl | ||
73 | [0] SZELEST, Dariusz | PIETRZYK RUNNING TEAM | WIŚNIOWA GÓRA | Cały cykl | ||
74 | [0] SZOSTAK, Przemysław | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
75 | [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
76 | [0] ŚLĄSKI, Bartosz | DZIK KOMANDO | Łódź | |||
77 | [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek | Jagoda Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
78 | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | KUZki | Tymianka | Cały cykl | ||
79 | [0] TOSIK, Witold | Olej Running Team | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | ||
80 | [0] TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź | Cały cykl | ||
81 | [0] WASIAK, Łukasz | AQ Wiring Systems Team | Rydzynki | Cały cykl | ||
82 | [0] WIECHA, Mariusz | Łódź | Cały cykl | |||
83 | [0] WIŚNIEWSKI, Radosław | Beauty Sport | Łódź | |||
84 | [0] WODYŃSKI, Robert | SNG Wild Ducks | Zgierz | Cały cykl | ||
85 | [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
86 | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
87 | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | ||||
88 | [0] ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | Cały cykl | |||
89 | [0] ZAKRZEWSKI, Maciej | Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. | Łódź | Cały cykl | ||
90 | [0] ZAKRZEWSKI, Michał | SNG Wild Ducks | Łódź | Cały cykl | ||
91 | [0] ZYBERT , Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź | Cały cykl | ||
92 | [0] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AGNIESZKA , Zagórska | Rabień AB | Cały cykl | |||
2 | [0] AMBROZIAK, Sebastian | Łódź | Cały cykl | |||
3 | [0] BALCERAK, Katarzyna | Łódź | Cały cykl | |||
4 | [0] BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | Cały cykl | |||
5 | [0] BEDYNEK , Adam | Koluszki | ||||
6 | [0] BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | Cały cykl | |||
7 | [0] BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
8 | [0] BULA, Piotr | Zgierz | Cały cykl | |||
9 | [0] CIELECKI , Wojciech | Łódź | Cały cykl | |||
10 | [0] DOMALĄŻEK, Łukasz | Ozorków | Cały cykl | |||
11 | [0] DUDA, Seweryn | GŁOWNO | ||||
12 | [0] DWOJAK, Katarzyna | Łódź | Cały cykl | |||
13 | [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon | Głowno | Cały cykl | |||
14 | [0] FĄFARA, Agnieszka | Łódź | Cały cykl | |||
15 | [0] FIAŁKOWSKI, Robert | Tuszyn | Cały cykl | |||
16 | [0] GAJEWSKI, Pawel | Lodz | ||||
17 | [0] GAŁWA, Dawid | Łódź | Cały cykl | |||
18 | [0] GIŻEWSKI , Grzegorz | Głowno | ||||
19 | [0] GRALEC, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | ||||
20 | [0] GRANOS, Slawomir | Łódź | ||||
21 | [0] GRĄDZKA, Marianna | Łódź | Cały cykl | |||
22 | [0] GRYDZIUSZKO, Aneta | Łódź | Cały cykl | |||
23 | [0] HERTEL, Michał | Wódka | Cały cykl | |||
24 | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | Cały cykl | |||
25 | [0] JĘDRZEJCZAK, Mateusz | Łódź | ||||
26 | [0] JOŃCZYK, Konrad | Łódź | Cały cykl | |||
27 | [0] KACZOREK, Paweł | Ząbki | ||||
28 | [0] KALINOWSKI, Janusz | Łódź | Cały cykl | |||
29 | [0] KANICKI, Łukasz | Łódź | Cały cykl | |||
30 | [0] KOCIAK, Anna | Dębniak | Cały cykl | |||
31 | [0] KOSIŃSKA, Anna | Łódź | Cały cykl | |||
32 | [0] KOSIŃSKI, Michał | Łódź | Cały cykl | |||
33 | [0] KUCHTA, Monika | Łódź | Cały cykl | |||
34 | [0] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | Cały cykl | |||
35 | [0] LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
36 | [0] LIS, Michał | Łódź | Cały cykl | |||
37 | [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra | Cały cykl | ||||
38 | [0] MAJCHRZAK, Mariusz | Gałków Duży | Cały cykl | |||
39 | [0] MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | Cały cykl | |||
40 | [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | Cały cykl | |||
41 | [0] MIROWSKA, Dorota | Łódź | ||||
42 | [0] MIROWSKI, Sylwester | Łódź | ||||
43 | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | Cały cykl | |||
44 | [0] MORAWIEC, Daniel | Łódź | Cały cykl | |||
45 | [0] NOWAK, Konrad | Łódź | Cały cykl | |||
46 | [0] OLCZAK, Mariusz | Łódź | Cały cykl | |||
47 | [0] ORŁOWSKA, Wieslawa | Grabów | Cały cykl | |||
48 | [0] OSOWSKI, Szymon | Przygoń | ||||
49 | [0] PAJSZCZYK, Blanka | Łódź | Cały cykl | |||
50 | [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia | Zgiwrz | Cały cykl | |||
51 | [0] PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
52 | [0] PIETRZAK, Sebastian | Lodz | Cały cykl | |||
53 | [0] PRASAL, Artur | Łódź | Cały cykl | |||
54 | [0] RADZIKOWSKI, Jarosław | Łódź | ||||
55 | [0] RZEPKOWSKI, Marcin | LUTOMIERSK | MARCIN RZEPKOWSKI | Cały cykl | ||
56 | [0] SAKOWSKI, Maciej | Łódź | Cały cykl | |||
57 | [0] SIERADZKA, Maria | Łódź | Cały cykl | |||
58 | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | ||||
59 | [0] SOWIŃSKA , Katarzyna | Łęczyca | Cały cykl | |||
60 | [0] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | Cały cykl | |||
61 | [0] URBANOWICZ, Arek | Łódź | Cały cykl | |||
62 | [0] WIECHA, Małgorzata | Łódź | Cały cykl | |||
63 | [0] WIECHA, Mariusz | Łódź | Cały cykl | |||
64 | [0] WRÓBEL, Małgorzata | Rawa Mazowiecka | Cały cykl | |||
65 | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
66 | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | ||||
67 | [0] ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | Cały cykl | |||
68 | [0] ZYNER, Sylwia | Łódź | Cały cykl | |||
69 | [0] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOWALCZYK , Ilona | #HAPPYRUNNERS | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MICOR, Jolanta | #happyrunners | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GRUSZKA, Jacek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] JANICKI, Tomek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | Cały cykl | ||
3 | [0] ŚWIDERSKI, Józef | AQ Wiring Systems Team | Łódż | |||
4 | [0] WASIAK, Łukasz | AQ Wiring Systems Team | Rydzynki | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof | AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA | Ozorków | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BORWIN, Jan | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] KUNIKOWSKI , Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | |||
3 | [0] WITKOWSKI, Michał | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy | AlpinSport HokaOneOne Team | uć |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SOBCZAK , Robert | Amo montibus | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BUCHTA, Maciej | Auchan PT RUN | Piotrków Trybunalski | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JANKOWSKI, Adam | BSH Łódź Running Team | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] WIŚNIEWSKI, Radosław | Beauty Sport | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap | Łódź | Gumiś | Cały cykl | |
2 | [0] SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap | Łódź | pies ze schroniska | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FRANKENBERG, Małgorzata | Biegacz Nowosolna | Łódź | |||
2 | [0] GRABARCZYK, Sebastian | Biegacz Nowosolna | Łódź | Cały cykl | ||
3 | [0] METRYCKI, Dariusz | Biegacz Nowosolna | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ANDERS, Weronika | Clariant | Lodz | Cały cykl | ||
2 | [0] BŁASIAK, Paweł | Clariant | Łódź | Cały cykl | ||
3 | [0] LAURENT, Adrien | Clariant | Cały cykl | |||
4 | [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr | Clariant | Zgierz | Cały cykl | ||
5 | [0] PASTWA, Katarzyna | Clariant | Łódź | Cały cykl | ||
6 | [0] ŻAK, Joanna | Clariant | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOZAK, Maciej | DREAM TIM | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ŚLĄSKI, Bartosz | DZIK KOMANDO | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ZYBERT , Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna | Dzik Komando | Dłutów | |||
2 | [0] KACZMAREK , Łukasz | Dzik Komando | Czarnocin | |||
3 | [0] ŁOŚ, Kamil | Dzik Komando | Dłutów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
3 | [0] SĘKOWSKA, Kinga | EVErRUN | Końskie | Cały cykl | ||
4 | [0] SZOSTAK, Przemysław | EVErRUN | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ZAKRZEWSKI, Maciej | Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JANICKI , Mariusz | FLEX ŁÓDŹ | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BIENIEK, Igor | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
2 | [0] BIENIEK, Jakub | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
3 | [0] BILANT, Łukasz | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
4 | [0] BUŁECZKA, Katarzyna | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
5 | [0] BUŁECZKA, Lena | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
6 | [0] CHUDY, Kacper | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
7 | [0] KONOPA, Adam | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
8 | [0] KONOPA, Zofia | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
9 | [0] KUNCE, Kacper | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
10 | [0] POKLASIŃSKI, Mateusz | GOKiS Zapolice | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BIŃCZYK, Tomasz | Highly Protected Runners | Łódź | Lilly |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MICHALAK, Jacek | JOHN MARTEN S CREW | ŁÓDŹ | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek | Jagoda Running Team | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Jednoosobowy Team | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] DŁUGOSZ, Marek | KB Geotermia Uniejów | Wartkowice | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ŚLIWOWSKA, Justyna | KS Staszewscy | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | KUZki | Tymianka | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] ADAMUS, Jacek | LA trener | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ZACHOSZCZ, Maciej | Liwiec Pruszyn | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] RADZIKOWSKI, Jacek | Long-run.com | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOWALSKA-BIENIEK, Maria | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Łódź | |||
2 | [0] LEŚNIAK-GĘBURA, Agnieszka | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Rąbień AB | |||
3 | [0] NOWAK, Iza | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] HERMANOWICZ, Izabela | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] NAJDEREK, Maciej | Najderki4 | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] VOLKOV, Viktor | O CO BIEGA | Pabianice | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AUGUSTOWSKA, Izabela | Olej Running Team | Wartkowice | Cały cykl | ||
2 | [0] CIEŚLA, Dawid | Olej Running Team | Rąbień | Logan | ||
3 | [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid | Olej Running Team | Łódź | |||
4 | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
5 | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
6 | [0] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
7 | [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa | Olej Running Team | Cały cykl | |||
8 | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
9 | [0] SIELECKA, Gabriela | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
10 | [0] STAJUDA, Marta | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
11 | [0] TOSIK, Witold | Olej Running Team | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SZELEST, Dariusz | PIETRZYK RUNNING TEAM | WIŚNIOWA GÓRA | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BUŁECZKA, Paweł | RAJSPORT ACTIVE | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] RAJKOWSKI, Tomasz | RTS | Zgierz | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FRĄCZYK , Szymon | Razem Trenujemy Sport | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BŁASIAK, Jacek | Rossmann | Łódź | |||
2 | [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł | Rossmann | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BARYŁA, Izabela | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | Cały cykl | ||
2 | [0] CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
3 | [0] CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
4 | [0] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
5 | [0] HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
6 | [0] HARAJDA-TARNECKA , Agnieszka | SNG WILD DUCKS | Rosanów | |||
7 | [0] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Stryków | Cały cykl | ||
8 | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | Cały cykl | ||
9 | [0] KUCZKOWSKI , Aleksander | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
10 | [0] MARKIEWICZ, Luiza | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
11 | [0] PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
12 | [0] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
13 | [0] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
14 | [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOZARZEWSKA, Anna | SNG Wild Ducks | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] STODULNY, Rafał | SNG Wild Ducks | Zgierz | Cały cykl | ||
3 | [0] WODYŃSKI, Robert | SNG Wild Ducks | Zgierz | Cały cykl | ||
4 | [0] ZAKRZEWSKI, Michał | SNG Wild Ducks | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KACPRZAK , Bogumiła | SNGWILDDUCKS | Zgierz | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GWARNY, Jarosław | STG Łódź | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MICHAŁ, Kasperczak | Solar running team | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ISKRA, Arkadiusz | Szakale Bałut Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LEWIAK, Michał | TRUCHT.COM | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] OSMULSKI, Tomasz | TRUCHT.COM | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódż | Cały cykl | ||
2 | [0] DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś | Łódź | |||
3 | [0] FILIPOWSKA , Ola | UKS Orientuś | Cały cykl | |||
4 | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
5 | [0] LEDZION, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
6 | [0] LEDZION, Zbigniew | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
7 | [0] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | Cały cykl | ||
8 | [0] WOŹNIAK, Sebastian | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
9 | [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź | FAZI | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] GIELEC, Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
3 | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
4 | [0] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
5 | [0] WIECHA, Dominika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Dominika Wiecha | Cały cykl | |
6 | [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | Lea | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] NIEDZIELA, Jakub | Wanda Panfil Team | Tomaszów Mazowiecki | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GUZEK, Kamil | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] KOWALCZYK , Magda | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
3 | [0] KWAŚNIAK, Emil | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
4 | [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
5 | [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
6 | [0] WÓJCIAK, Ewelina | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOWALSKI, Łukasz | Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners / Trucht.com | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | Nanga | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JAWORSKA, Magdalena | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
2 | [0] JURKOWSKI, Adrian | Łódź Kocha Sport | Łódź | Faza | ||
3 | [0] KAMIŃSKI, Piotr | Łódź Kocha Sport | Inowrocław | |||
4 | [0] KULIŃSKI, Robert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
5 | [0] MICHNIEWICZ, Łukasz | Łódź Kocha Sport | Łódź | Cały cykl |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
10 500m | 120 | 28 | 92 | 120 | 0 | 120 |
6600m | 83 | 37 | 46 | 83 | 0 | 83 |
6600m - Z psem | 8 | 1 | 7 | 8 | 0 | 8 |
Razem | 211 | 66 | 145 | 211 | 0 | 211 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Juniorki | 6 | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 |
Juniorzy | 9 | 0 | 9 | 9 | 0 | 9 |
OPEN | 8 | 1 | 7 | 8 | 0 | 8 |
OPEN Kobiety | 31 | 31 | 0 | 31 | 0 | 31 |
OPEN Kobiety | 28 | 28 | 0 | 28 | 0 | 28 |
OPEN Mężczyźni | 37 | 0 | 37 | 37 | 0 | 37 |
OPEN Mężczyźni | 92 | 0 | 92 | 92 | 0 | 92 |
Razem | 211 | 66 | 145 | 211 | 0 | 211 |