Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2019/2020 - Karnety - Zgłoszenia
2019-12-01
2019-12-01
# | Dystans/Kategoria | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [901] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | |
2 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1501] ADAMUS, Jakub | ||
3 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [902] AMIAUD, Romain | WM Triself | |
4 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1502] ANDRZEJCZYK, Adrian | ||
5 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1503] ARCHAMOWICZ, Krzysztof | ||
6 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [501] ATROSZCZYK, Aleksandra | ||
7 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [502] ATROSZCZYK, Aleksandra | ||
8 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [503] BABIUCH, Magda | Skawina Biega | |
9 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [903] BAJAK, Mirosław | P3SK | |
10 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [904] BAJDAK, Łukasz | ||
11 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [0] BALON, Lidia | Skawina Biega | Zapłać |
12 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [905] BALUTA-MAŁECKA, Edyta | ||
13 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 | [221] BAŁABAN, Bartłomiej | ITMBW KRAKÓW | |
14 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1504] BANACH, Jakub | zaMARCHWIście | |
15 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [0] BANASIK, Anna | BeFit24Team | Zapłać |
16 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [0] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Zapłać |
17 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [906] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | |
18 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K50 | [504] BARAN, Beata | WKS WAWEL BnO | |
19 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [907] BARANSKA, Anna | ||
20 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [0] BARANSKA, Maria | Zapłać | |
21 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [0] BARANSKI, Adam | Zapłać | |
22 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [505] BARAŃSKI, Jakub | Tapczan | |
23 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [506] BARGIEŁ, Marcin | Go Aptiv! | |
24 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1505] BARNAŚ, Adrian | Salt Runners Bochnia | |
25 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1506] BARTKOWIAK, Grzegorz | ||
26 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [0] BARTNIKOWSKI, Marek | thulium.com | |
27 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [222] BARTOS, Tymoteusz | Trenuj w Krakowie | |
28 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1507] BARTOSIK, Michał | M-TEAM | |
29 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [908] BARTOSZ, Marek | JCI Running Team | |
30 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [909] BARTYZEL, Grzegorz | Poranny Patrol | |
31 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [910] BARZYK, Karol | ||
32 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K50 | [1508] BAŚ, Anna | Leniwce | |
33 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1509] BAŚ , Mateusz | Leniwce | |
34 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [507] BĄCZEK, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | |
35 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1510] BEDNAREK, Marcin | GoLenie | |
36 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1511] BEŁZ, Tomasz | ||
37 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1512] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | |
38 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1513] BIAŁECKA, Sylwia | LGBS Running Team | |
39 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1514] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
40 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [0] BICZEWSKI, Arkadiusz | KSPO Dentinea 1A | |
41 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [11] BIEDERMAN, Adrianna | WKS WAWEL BnO | |
42 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [12] BIEDERMAN, Marcin | WKS WAWEL BnO | |
43 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [508] BIEDERMAN, Paweł | WKS WAWEL BnO | |
44 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [509] BIELECKA, Ewa | ||
45 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [911] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | |
46 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1296] BIENIEK, Dominik | Monar Kraków | |
47 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [510] BIEŃ, Katarzyna | ||
48 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [511] BIERA, Agnieszka | Skawina Biega | |
49 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [512] BIERNAT, Bartłomiej | ||
50 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1515] BIES, Grzegorz | ||
51 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [101] BIGAJ, Jan | Iron Dragon Triathlon | |
52 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [912] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | |
53 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [102] BIGAJ, Ula | Iron Dragon Triathlon | |
54 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [513] BIŁOCHA, Ewa | ||
55 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [223] BISKUPSKA , Julia | WKS WAWEL BnO | |
56 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [103] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | |
57 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [104] BISKUPSKA, Marysia | WKS WAWEL BnO | |
58 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [778] BISKUPSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | |
59 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [779] BISZTYGA, Sabina | Biegamy z kranowianką | |
60 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [913] BLADY, Bogdan | ||
61 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [914] BLAUT, Marcin | Night Runners | |
62 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [915] BLICHARZ, Ewelina | GE HealthAhead | |
63 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [916] BŁACHNO, Marcin | Aniołki Charliego | |
64 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1721] BŁAKAŁA, Damian | RMF4RT Gladiators | |
65 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [224] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | |
66 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [514] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | |
67 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [225] BŁYSKOSZ, Magdalena | WKS WAWEL BnO | |
68 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [515] BOBAK, Bogdan | Skawina Biega | |
69 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [516] BOBROWSKA, Maria | ||
70 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1516] BODURKA, Adam | Go Aptiv! | |
71 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1] BODURKA, Krzysztof | KS AZS AWF Kraków | |
72 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [517] BODURKA, Tomasz | Decathlon Zakopianka | |
73 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1517] BORCZYŃSKI, Michał | ||
74 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [9] BOROŃ, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | |
75 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1305] BOROWIK, Tomasz | ATOM | |
76 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [917] BOROWSKA, Julia | ||
77 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [518] BOROWSKA-ABDELJAOUED, Anna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
78 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [0] BOROWSKI, Krzysztof | ||
79 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1518] BORSZOWSKI, Zbigniew | Zabierzów Biega | |
80 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1519] BORYCKI, Mirosław | ||
81 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [918] BOUFRAHI , Rysiek | #crazyteam | |
82 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1520] BOYCE, Aidan Boyce | ||
83 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [138] BOYCE, Malachy | ||
84 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 | [226] BRZYSKA, Karolina | Brzyski Tri Team | |
85 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [919] BRZYSKI , Maciej | Brzyski Tri Team | |
86 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [105] BUBLIK, Maciej | WKS WAWEL BnO | |
87 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [227] BUBLIK, Piotr | WKS WAWEL BnO | |
88 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [0] BUCZAK, Izabela | Zapłać | |
89 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [0] BUCZAK, Izabela | Zapłać | |
90 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1521] BUCZEK, Jerzy | ||
91 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [920] BUDERAWSKI , Andrzej | Gwiazdy Północy | |
92 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [228] BUDZIŃSKA, Julia | ||
93 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [519] BUDZIŃSKI, Dawid | ||
94 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [921] BUDZIŃSKI, Maciej | ||
95 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [0] BUDZYN, Paulina | Niepołomice Biegają | |
96 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [922] BUDZYN, Paulina | Niepołomice Biegają | |
97 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [520] BUGAJ, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | |
98 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K50 | [521] BUGAJ, Teresa | WKS WAWEL BnO | |
99 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [523] BUGAJSKA , Katarzyna | ||
100 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [522] BUGAJSKA, Monika | ||
101 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 | [1522] BUGNO, Marcelina | Skawina Biega | |
102 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [524] BUJAS, Dominik | ||
103 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1742] BUJOCZEK, Leszek | ||
104 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [750] BUJOCZEK, Małgorzata | ||
105 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [923] BUL, Dominik | zabieganidobrowolscy | |
106 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [924] BULIŃSKA, Justyna | ||
107 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [525] BUŁAWA, Filip | UKS Kometa Gliwice | |
108 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [925] BUŁAWA, Grzegorz | gb-arch.p Architekt Grzegorz Buława | |
109 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [526] BURDA, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | |
110 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [0] BURLIGA, Iwona | Czwartkowe Bieganie | |
111 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [742] BURLIGA, Jerzy | Czwartkowe Bieganie | |
112 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1523] BURY, Krzysztof | GE HealthAhead | |
113 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [527] BYRCZEK, Jan | UKS Kometa Gliwice | |
114 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [0] BYRSKA, Sylwia | ||
115 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [528] BYTOMSKA, Kamila | ||
116 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [926] BZDAK, Bartosz | ||
117 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [529] CABAJ, Łukasz | ||
118 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1524] CAŁA, Maciej | CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ | |
119 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1525] CAPIŃSKA , Anna | Night Runners | |
120 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1526] CEBERAK, Bartosz | ||
121 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M60 | [530] CEKIERA, Antoni | ||
122 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1527] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
123 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K | [201] CELEJ-KOBALCZYK, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
124 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [531] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | |
125 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1310] CHLUPKA, Ireneusz | ||
126 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [0] CHMIELNICKI, Patryk | Zapłać | |
127 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [927] CHMIELOWSKI, Andrzej | Gniewne Krewetki | |
128 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [928] CHOLEWCZUK, Agnieszka | WILD DOGS TEAM | |
129 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [929] CHOLEWCZUK, Piotr | WILD DOGS TEAM | |
130 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1528] CHOMICZ, Krzysztof | RMF4RT Gladiators | |
131 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1529] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | |
132 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1530] CHRZĄŚCIK, Anna | Płomyk Olkusz | |
133 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [532] CHYLIŃŚKI, Mateusz | Kraków Athletocs Team | |
134 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [533] CIERLAK, Elżbieta | Brzyski Tri Team | |
135 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [534] CIERLAK, Mikołaj | Brzyski Tri Team | |
136 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [535] CIERLAK, Przemysław | Brzyski Tri Team | |
137 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [930] CIEŚLA, Magda | ||
138 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [536] CIEŚLAK-SAWICKA, Katarzyna | BIEGAM GDZIE POPADNIE | |
139 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [931] CIEŚLIK, Sebastian | ||
140 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [0] CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać |
141 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [5062] CIUPIŃSKI, Jakub | ||
142 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [0] CUDEK, Iwo | Zapłać | |
143 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [0] CUDEK, Jacek | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać |
144 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [0] CUDEK, Leon | Zapłać | |
145 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1531] CWIKLA, Pawel | ||
146 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [932] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | |
147 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [933] CYGAN, Tomasz | A mogłem spać | |
148 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [934] CYRBUS, Dominika | JJfit Running Team | |
149 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 | [0] CYRKLER, Łukasz | Night Runners | |
150 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [735] CZAPCZYŃSKA , Małgorzata | Niepołomice Biegają | |
151 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [337] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | |
152 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [336] CZAPCZYŃSKI , Cezary | Niepołomice Biegają | |
153 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [136] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | |
154 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1283] CZAPIEWSKA , Eliza | #crazyteam | |
155 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [935] CZAPLA, Przemysław | WKS WAWEL BnO | |
156 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1322] CZAPLA , Tomasz | WKS WAWEL BnO | |
157 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [732] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
158 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1323] CZARNECKI, Piotr | ||
159 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [537] CZARNECKI, Piotr | ZAJEDZ RAKA | |
160 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1532] CZELNY, Zbigniew | ||
161 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1533] CZESAK, Marcin | RWM TEAM | |
162 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1534] CZYŻ, Piotr | ||
163 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 | [229] CZYŻ, Radosław | WKS WAWEL | |
164 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [936] CZYŻOWICZ , Michał | ||
165 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K16 | [361] DANIELAK, Alicja | ||
166 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [231] DANIELAK, Hanna | ||
167 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [0] DARCHUK, Oleksandr | ||
168 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [360] DĘBSKI, Dariusz | ||
169 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [937] DIKOLENKO, Agnieszka | ||
170 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [538] DOBISZEWKA, Ilona | BIEGAM GDZIE POPADNIE | |
171 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [106] DOBROWOLSKI, Mikołaj | KUKUCZSPORT.PL | |
172 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [938] DOBRZAŃSKA, Marta | GE HealthAhead | |
173 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [939] DOLAŚ, Danuta | Rebellion od Free Runners | |
174 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [940] DOMIN, Tomasz | JJfit Running Team | |
175 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [941] DRAPICH, Natalia | LGBS Running Team | |
176 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [539] DROBNIAK, Weronika | ||
177 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [942] DROZDZOWSKI, Konrad | ||
178 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [943] DRZYZGIEWICZ, Michal | www.kwitnaca.com | |
179 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [944] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | ||
180 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [232] DUBIEL, Piotr | 2xWK | |
181 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1307] DUDA, Paweł | BeFit24Team | |
182 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [945] DUDA, Wojciech | Skawina Biega | |
183 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [540] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | |
184 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [541] DUDZIAK, Tomasz | POLAR TEAM | |
185 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [946] DURAS, Andrzej | ||
186 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K | [0] DURAS , Izabela | ||
187 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K16 | [233] DURAS, Magdalena | ||
188 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [947] DURLAK, Błażej | ||
189 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [542] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
190 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [234] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
191 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [948] DYKSZAK, Filip | WM Triself | |
192 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [107] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka | |
193 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [543] DYLĄG, Marlena | G.O.A.T. Team Michałowice | |
194 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [544] DYNGOSZ, Krzysztof | FedEx | |
195 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [949] DYREK, Marcin | ||
196 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [950] DYREK, Marcin | ||
197 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [951] DYREK, Michał | MOK Mszana Dolna | |
198 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [952] DYRGA, Sebastian | JJfit Running Team | |
199 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1535] DYWAN, Andrzej | ||
200 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [953] DZIAŁO, Tomasz | ||
201 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [954] DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna | ||
202 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [955] DZIECIUCHOWICZ, Michał | ||
203 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [956] DZIEDZIC, Joanna | ||
204 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1536] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | |
205 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1297] DZIEDZIC, Piotr | Monar Kraków | |
206 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M60 | [1537] DZIEŻOK, Bogdan | Trailrun | |
207 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [342] DZIK , Władysław | Biegamy z kranowianką | |
208 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 | [1738] DZIOBEK, Paulina | ITMBW | |
209 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [545] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | |
210 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M | [202] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | |
211 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1725] ENGLERT, Piotr | TriJet Team | |
212 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [546] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna | WKS WAWEL BnO | |
213 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [957] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | |
214 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M60 | [749] FAJTO, Maciej | KS Murzasichle | |
215 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M60 | [547] FEDIRKO, Tadeusz | ||
216 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [958] FEREK, Maciej | ||
217 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [235] FILICIAK, Antoni | CAFFETTIERA | |
218 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [236] FILICIAK, Justyna | CAFFETTIERA | |
219 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [548] FILICIAK, Michał | CAFFETTIERA | |
220 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [108] FILICIAK, Stanisław | CAFFETTIERA | |
221 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [959] FILIPEK, Daniel | ||
222 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [237] FIREK, Grzegorz | 2xWK | |
223 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [960] FIREK, Rafał | Lacho Team | |
224 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [961] FLAGA, Iwona | Los Pantalones Rojos | |
225 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [962] FLIS, Piotr | JJfit Running Team | |
226 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [0] FOLFASIŃSKA , Joanna | Skawina Biega | Zapłać |
227 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [963] FOLTA, Katarzyna | ||
228 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [549] FORYSTEK, Józef | WKS WAWEL BnO | |
229 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1538] FOSSAERT, Sylwia | ||
230 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [964] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar | |
231 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [965] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | |
232 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1309] FRANCZAK, Katarzyna | ||
233 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [966] FRANKIEWICZ, Jakub | Aniołki Charliego | |
234 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1302] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna | ||
235 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [967] GACEK, Dawid | A mogłem spać | |
236 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [743] GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | |
237 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M20 | [238] GAJDA, Kamil | #AdamCzerwińskiTeam | |
238 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1539] GAJDA, Mateusz | Skawina Biega | |
239 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1540] GALEWICZ, Katarzyna | ||
240 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [0] GALUBA, Martyna | UKS Lider | |
241 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 | [0] GALUBA, Monika | UKS Lider | |
242 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [550] GAPYS, Jolanta | #AdamCzerwińskiTeam | |
243 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [551] GAPYS, Robert | #AdamCzerwińskiTeam | |
244 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [5] GARBACIK, Maja | WKS WAWEL BnO | |
245 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [968] GARBACIK, Wojciech | WKS WAWEL BnO | |
246 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1541] GARSTECKI, Michał | Skawina Biega | |
247 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [109] GARUS, Gabriela | ||
248 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [552] GARUS, Konrad | ||
249 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [239] GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW KRAKÓW | |
250 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [969] GAWENDA, Katarzyna | ||
251 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 | [354] GAWIN, Agnieszka | ||
252 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [970] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | |
253 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1542] GAWIN, Marek | ||
254 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1543] GAWLIK, Adrian | ||
255 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [5060] GAWOR, Irenuesz | Anywhere Bike Team | |
256 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [553] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | |
257 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 | [240] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | |
258 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [0] GĄSIENICA-ROJ, Anna | KS Murzasichle | |
259 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [971] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | |
260 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [554] GEDL, Przemysław | ||
261 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [972] GEDLICZKA, Tymoteusz | ||
262 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1544] GĘBALA, Piotr | ||
263 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1728] GIELEWICZ, Bartłomiej | Monar Kraków | |
264 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1545] GIERASIŃSKI , Pablo | KKB Dystans Krakow | |
265 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [973] GIERZ, Bartłomiej | Go Aptiv! | |
266 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [0] GIL, Jacek | ||
267 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [0] GIRGUŚ, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać |
268 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1546] GIŻA, Grzegorz | ||
269 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [974] GLINSKA, Aleksandra | ||
270 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [975] GŁOWACKI, Mariusz | Active Jura | |
271 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1294] GŁÓD, Łukasz | Klub Biegacza AZS UEK | |
272 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [976] GNIEWEK, Julia | ||
273 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [555] GOGOLA, Mariusz | ||
274 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1281] GOLIŃSKA, Anna | Nauka Biega | |
275 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1280] GOLIŃSKI, Mieczysław | Nauka Biega | |
276 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [556] GOLL, Michał | ||
277 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [0] GOMÓŁKA, Paweł | Triwise | Zapłać |
278 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [0] GORHOVER, Alon | Zapłać | |
279 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [977] GORSZKO, Adam | Trailrun | |
280 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1548] GÓRAL, Grzegorz | JJfit Running Team | |
281 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [978] GÓRKA, Konrad | Night Runners | |
282 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [557] GÓRKA, Marcin | Husaria Race Team | |
283 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [558] GÓRKA, Piotr | JJfit Running Team | |
284 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [979] GÓRNA, Anita | LPP Team | |
285 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M20 | [241] GÓRNISIEWICZ, Roland | JJfit Running Team | |
286 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1549] GRABOWSKA, Joanna | WKS WAWEL BnO | |
287 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1298] GRABOWSKI, Daniel | Monar Kraków | |
288 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M50 | [242] GRABOWSKI , Jan | Skawina Biega | |
289 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [559] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | |
290 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [980] GRABOWSKI, Zbigniew | autobike.com.pl | |
291 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M60 | [981] GRACZYK, Roman | ||
292 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1277] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | |
293 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1288] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | |
294 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 | [0] GROCHALSKA , Katarzyna | Zapłać | |
295 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [982] GROMNY, Konrad | WM Triself | |
296 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1550] GROS, Anna | Skawina Biega | |
297 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [983] GRUDNIAK, Tomasz | ||
298 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1551] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | ||
299 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [243] GRUSZKA, Dominika | Niepołomice Biegają | |
300 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1552] GRUSZKA, Kamila | Niepołomice Biegają | |
301 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [984] GRUSZKA, Karol | ||
302 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [560] GRYGIEL, Marek | Trailrun | |
303 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [561] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | |
304 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [244] GRZEGORCZYK, Borys | WKS WAWEL BnO | |
305 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1306] GRZESZCZAK-BOROWIK, Anna | ATOM | |
306 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [985] GRZYB , Kazimierz | Los Pantalones Rojos | |
307 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1321] GRZYWA, Grzegorz | ||
308 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [986] GURDAK, Mateusz | Trailrun | |
309 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1553] GURGUL, Mateusz | Aromat Nóg | |
310 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1554] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | |
311 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [987] GUZIK, Łukasz | Go Aptiv! | |
312 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [988] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | |
313 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [989] HANUSIAK, Leszek | Husaria Race Team | |
314 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [0] HAWRYSZKO , Basia | ||
315 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [562] HEBDA, Michalina | ||
316 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [0] HEBDA, Michalina | ||
317 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [0] HEBDA, Michalina | Zapłać | |
318 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [245] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | |
319 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [563] HERDA, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
320 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [990] HODANA, Tomasz | ||
321 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [991] HORODECKI, Łukasz | ||
322 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [0] HRONOWSKI, Piotr | Zapłać | |
323 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [564] HRUBY, Anna | KS AZS AWF Kraków | |
324 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [565] HRYC , Martyna | ||
325 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [566] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | ||
326 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [567] HUTSENKO , Yelyzaveta | WKS WAWEL BnO | |
327 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1555] HYŻY, Piotr | ||
328 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [0] IDZIOR, Tomasz | ||
329 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [992] IGNATOWICZ, Dawid | ||
330 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [110] INDYKA, Jan | ||
331 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [568] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | |
332 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [993] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | |
333 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [569] INDYKA, Michał | 11MBOT | |
334 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1556] IRIONDO FADRIQUE, Ricardo | ||
335 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [994] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg | |
336 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M60 | [1737] JABŁOŃSKI, Kazimierz | Sprinter Prądy | |
337 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [570] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata | ||
338 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K50 | [246] JAKUBEK, Hanna | Skawina Biega | |
339 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1557] JAKUBIEC, Mariusz | GoLenie | |
340 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1558] JAKUBIEC, Radosław | GoLenie | |
341 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1314] JAKUBIŃSKI, Jakub | ||
342 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K50 | [0] JAŁOCHA , Zofia | Zapłać | |
343 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M50 | [247] JAMKA, Wiesław | Skawina Biega | |
344 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [995] JAMROZIK, Adrian | Husaria Race Team | |
345 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [571] JAMROZIK, Krzysiek | WKS WAWEL BnO | |
346 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K16 | [248] JANAS, Amelia | ||
347 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [249] JANAS, Natalia | ||
348 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [996] JANIAK, Mariusz | ||
349 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K | [203] JANICKA, Barbara | Poranny Patrol | |
350 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [997] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | |
351 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M | [204] JANICKI, Ryszard | Poranny Patrol | |
352 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [572] JANIK, Maja | ||
353 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1559] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus | |
354 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [0] JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | |
355 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1560] JARACZEWSKI, Piotr | ||
356 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [998] JAREMA, Maciej | Lokomotiv Majdan | |
357 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [999] JAROSINSKA , Justyna | Rebellion od Free Runners | |
358 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 | [250] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | |
359 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 | [344] JARZĄBEK, Magdalena | Monar Kraków | |
360 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1000] JASIŃSKI, Jakub | GE HealthAhead | |
361 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1729] JASIŃSKI, Wiktor | Monar Kraków | |
362 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1561] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team | |
363 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [0] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | ||
364 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [111] JAWORSKI, Marek | Trenuj w Krakowie | |
365 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1001] JAWORSKI, Tomasz | NORDLOOK | |
366 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1002] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Zupa Pomidorowa | |
367 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1003] JÓZEFCZYK, Piotr | Husaria Race Team | |
368 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1004] JURAS, Ewa | ||
369 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1005] KACZMARCZYK, Marta | ||
370 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1006] KACZMARCZYK, Tomasz | Husaria Race Team | |
371 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [0] KACZMAREK, Agnieszka | Zapłać | |
372 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [112] KACZMAREK, Julia | UKS Lider | |
373 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1007] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | |
374 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [573] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
375 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [574] KACZMAREK, Tomasz | Niepłomice Biegają | |
376 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1008] KACZOR, Pawel | ||
377 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1009] KAIM, Antoni | ||
378 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [575] KAJNIAK, Beata | Skawina Biega | |
379 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1562] KALETA, Jan | KKB Dystans Krakow | |
380 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1010] KALETA, Magdalena | ||
381 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1011] KALICKI, Daniel | ||
382 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1563] KALITA, Damian | ||
383 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1564] KALITA, Nikodem | ||
384 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K60 | [1012] KAMIŃSKA, Halina | ||
385 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1325] KAMIŃSKA, Karolina | ||
386 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M60 | [1565] KAMIŃSKI, Krzysztof | ||
387 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1315] KAMISIŃSKA , Dorota | BeFit24Team | |
388 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1013] KAMISIŃSKI, Marek | BeFit24Team | |
389 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1289] KANIA, Robert | ||
390 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1299] KAPAŁA, Michał | Monar Kraków | |
391 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [576] KAPOŁKA, Agata | Skawina Biega | |
392 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [577] KAPUTA, Piotr | ||
393 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1014] KARBOWSKA, Beata | ||
394 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [745] KARCZEWSKA , Renata | Skawina Biega | |
395 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M | [205] KARŁOWSKI, Wojciech | ||
396 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1015] KAROLAK , Magdalena | ||
397 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [0] KARPIEL, Magdalena | Plantwear | |
398 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1566] KARPISZ, Zbigniew | ||
399 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [578] KASPERCZYK, Maciej | ||
400 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [579] KASPERCZYK, Michał | Brzyski Tri Team | |
401 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [0] KASPEROWICZ, Radek | Lacho Team | Zapłać |
402 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 | [251] KASZOWSKA, Marta | UKS Kometa Gliwice | |
403 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [252] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | |
404 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1016] KASZOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | |
405 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [253] KAWALA, Patryk | KS Kościelec Chrzanów | |
406 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1017] KAWIK, Tomasz | KAWIK RUNNING TEAM | |
407 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [254] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | |
408 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [255] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | |
409 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1018] KĄCIK, Mariusz | OSP Morawica | |
410 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [340] KĘDZIOR, Kacper | WKS Wawel Kraków | |
411 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [339] KĘDZIOR, Krzysztof | WKS Wawel Kraków | |
412 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [733] KĘDZIOR, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl | |
413 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [256] KĘSEK, Anna | CSK Brzezie | |
414 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [257] KĘSEK, Bartek | CSK Brzezie | |
415 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [258] KĘSEK, Maciej | CSK Brzezie | |
416 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [113] KĘSEK, Szymon | CSK Brzezie | |
417 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [580] KHVAINITSKAYA-KURUS , Katsiaryna | ||
418 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [581] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
419 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [582] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | |
420 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1019] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | |
421 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1567] KIEŁTYKA, Piotr | ||
422 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [583] KIJAK, Jakub | WKS WAWEL BnO | |
423 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1568] KIJANKA, Artur | ||
424 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [584] KINDLER, Agata | ||
425 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1020] KINDLER, Bartlomiej | ||
426 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1021] KISIELEWSKI, Michał | Compass / bikeBoard | |
427 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1022] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard | |
428 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1023] KITKA, Mateusz | ||
429 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [259] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | |
430 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1024] KLĘSK, Krzysztof | ||
431 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1025] KLIMCZAK, Tomasz | A mogłem spać | |
432 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [747] KLIMECKI , Krystian | KS Murzasichle | |
433 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [137] KLIMEK, Małgorzata | Trenuj w Krakowie | |
434 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1026] KLIMEK, Marek | ||
435 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [338] KLIMEK, Mateusz | Trenuj w Krakowie | |
436 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [585] KLUSEK, Mateusz | Skep Biegacza Kraków | |
437 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 | [260] KŁAPUT, Dorota | ||
438 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [752] KŁAPUT, Natalia | ||
439 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K50 | [1569] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka | ||
440 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1027] KOCON, Katarzyna | BeFit24Team | |
441 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [4] KOCZWARA, Tomasz | ||
442 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1570] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | |
443 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1571] KOLAK, Konrad | Kolegium Sędziów Nowy Sącz | |
444 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 | [1572] KOLASA , Adriana | Spartan Training Group Kraków | |
445 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [0] KOLTUNIAK, Lukasz | Zapłać | |
446 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1028] KOŁODZIEJ, Ewelina | ||
447 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [586] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz | UKS Kometa Gliwice | |
448 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1573] KOŁODZIEJCZYK, Monika | Jura TEAM | |
449 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1029] KOMISARCZUK, Arkadiusz | ||
450 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1030] KONS, Katarzyna | ||
451 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1031] KONSTANTY, Katarzyna | Poranny Patrol | |
452 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [5056] KOŃCZAK, Piotr | Jpks | |
453 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1032] KOŃCZEWSKI, Daniel | GoLenie | |
454 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1033] KOPACKA, Edyta | KB SOBÓTKA | |
455 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1574] KOPACZ, Piotr | ||
456 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [358] KOPERNIAK, Franciszek | ||
457 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 | [356] KOPERNIAK, Katarzyna | ||
458 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 | [355] KOPERNIAK, Łukasz | ||
459 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [357] KOPERNIAK, Mikołaj | ||
460 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1284] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok | |
461 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1285] KOPIEĆ, Rafał | ||
462 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M70 | [1034] KOPTA, Jerzy | ||
463 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M70 | [587] KORDOS, Jan | KKB Dystans Krakow | |
464 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1035] KORN, Michal | MTJS | |
465 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [588] KORNAŚ, Andrzej | KUKUCZSPORT.PL | |
466 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1575] KORNAŚ, Krzysztof | Wspólnota Emaus Nowy Sącz | |
467 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [0] KORNOBIS, Monika | Go Aptiv! | |
468 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [114] KOSECKA, Karolina | Trenuj w Krakowie | |
469 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1576] KOSMALA, Bartosz | KOSMALA Team | |
470 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1036] KOSMALA, Przemek | ||
471 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1037] KOSOŃ, Krzysztof | ||
472 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M50 | [262] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze | |
473 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1577] KOSTORZ, Konrad | ||
474 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [0] KOSZAŁKA , Marcin | Klub Wysokogórski Kraków | Zapłać |
475 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [589] KOŚCIELNY, Artur | Skawina Biega | |
476 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [590] KOŚCIELNY, Wojciech | WKS WAWEL BnO | |
477 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 | [263] KOTAŃSKA, Klaudia | ||
478 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [591] KOWALCZYK, Joanna | ||
479 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [592] KOWALCZYK, Kazimierz | KS Murzasichle | |
480 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [0] KOWALCZYK, Rafał | ZPEOW Wielkie Drogi | |
481 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1578] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | |
482 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M60 | [593] KOWALCZYK, Tadeusz | ||
483 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [0] KOWALCZYK, Tomasz | 16bpd | Zapłać |
484 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1038] KOWALIŃSKI, Jędrzej | POLAR TEAM | |
485 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [115] KOWALSKA, Ewa | 2K | |
486 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1039] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | |
487 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [116] KOWALSKI, Adam | 2K | |
488 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1040] KOWALSKI, Hubert | WM Triself | |
489 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1041] KOWALSKI, Kamil | FIZJO-BALANCE Kraków | |
490 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1042] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | |
491 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1043] KOWALSKI, Michał | POLKAS | |
492 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [594] KOZIOŁ, Agnieszka | ||
493 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1044] KOZIOŁ, Ania | Night Runners | |
494 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1579] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | |
495 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1045] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | |
496 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1046] KOZIOŁ, Przemysław | ||
497 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 | [1580] KOZIOŁ, Weronika | Klub Biegacza AZS UEK | |
498 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [352] KOZUB, Dorota | ||
499 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [595] KOŹBIAŁ, Zuzanna | M-TEAM | |
500 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1047] KRAS, Rafał | ||
501 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M | [206] KRAWCZYK, Jacek | ||
502 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1286] KRAWCZYK, Jacek | Go Aptiv! | |
503 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1581] KRAWCZYK, Jakub | ||
504 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M60 | [264] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
505 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1303] KRÓL, Dariusz | ||
506 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [596] KRÓL, Michał | ||
507 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1048] KRÓL, Tomasz | ||
508 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1049] KRUK, Paulina | Night Runners | |
509 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1050] KRUPA, Adam | GE HealthAhead | |
510 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1051] KRUSZEC, Andrzej | Augusta Restauracja Kraków | |
511 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K16 | [0] KRYDA, Alicja | Skawina Biega | Zapłać |
512 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M60 | [1052] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | |
513 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1582] KRYSA, Roman | #rowerowykraków | |
514 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1053] KRZYSZTOFIK, Wojciech | ||
515 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [0] KRZYSZTYŃSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | |
516 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [597] KRZYZANOWSKI, Tomasz | ||
517 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [265] KRZYŻAN, Alina | ||
518 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1054] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków | |
519 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [0] KRZYŻAN, Jan | ||
520 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [266] KRZYŻAN, Stanisław | ||
521 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1055] KRZYŻAŃSKA, Magda | ||
522 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1056] KUBIESA, Jakub | ||
523 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1057] KUBIESA, Patrycja | ||
524 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1311] KUBIK, Filip | ||
525 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 | [267] KUC, Ewa | ||
526 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M16 | [268] KUCHARCZYK, Jakub | UKS Kometa Gliwice | |
527 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K | [207] KUCHARSKA, Katarzyna | ||
528 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [598] KUCHARSKI, Maciej | ||
529 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [0] KUCIEL, Paweł | Axis Usługi Fizjoterapeutyczne | Zapłać |
530 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1058] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI | |
531 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1724] KUDŁAK, Paweł | Poranny Patrol | |
532 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1059] KUEHN, Agnieszka | JJfit Running Team | |
533 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [737] KUFEL, Paweł | ||
534 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [599] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | |
535 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [600] KUKLA, Daniel | ||
536 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [601] KUKLA, Grzegorz | 1.RODN / Koliber TEAM | |
537 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [0] KUKLA, Katarzyna | Chemical Runners Team | |
538 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [117] KUKUCZ-LEGIEŃ, Magdalena | KUKUCZSPORT.PL | |
539 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [269] KUKUCZ-LEGIEŃ, Maksymilian | KUKUCZSPORT.PL | |
540 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K | [208] KUKUCZ-LEGIEŃ, Małgorzata | KUKUCZSPORT.PL | |
541 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1060] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał | kukuczsport.pl/TriWise | |
542 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [0] KUKUŁA, Karolina | ||
543 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1061] KULA, Karolina | KKB Dystans Krakow | |
544 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M60 | [270] KULA, Tadeusz | KKB Dystans Krakow | |
545 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1062] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika | KS Kościelec Chrzanów | |
546 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1063] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | |
547 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [271] KUŁACH, Joanna | ||
548 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [272] KUŁACH, Przemysław | ||
549 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1064] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | |
550 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1065] KUNAT, Tomasz | ||
551 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1066] KUNZ, Marcin | Lacho Team | |
552 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1067] KUNZ, Tomasz | ||
553 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1068] KUREK, Jan | ||
554 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1583] KUREK, Mariusz | Night Runners | |
555 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1584] KUREK, Michał | Night Runners | |
556 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1585] KURIATA, Robert | Vege Runners | |
557 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1069] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | |
558 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1070] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
559 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [273] KURTYCZ, Natalia | WKS WAWEL BnO | |
560 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [603] KURTYKA, Joanna | ||
561 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [604] KURUS, Tomasz | KA_TO | |
562 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1586] KURYJ, Marek | WKS WAWEL BnO | |
563 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1071] KUSZTAL, Justyna | Eskadra Kraków | |
564 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1587] KUŚMIERZ, Grzegorz | Eskadra Kraków | |
565 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [605] KUTYBA, Marek | ||
566 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1072] KUZICKI, Artur | ||
567 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [140] KWASKOWSKA, Joanna | Trenuj w Krakowie | |
568 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 | [0] KWIATKOWSKA, Marta | Trenuj w Krakowie | |
569 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [606] KWIATKOWSKI, Jakub | ITMBW KRAKÓW | |
570 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1727] KWIATKOWSKI , Krzysztof | Biegamy z kranowianką | |
571 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1073] KWIATKOWSKI, Michael | ||
572 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1588] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | |
573 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1589] KWIECIEŃ, Kacper | Klub Biegacza AZS UEK | |
574 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1590] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW | |
575 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [736] LACHOWICZ, Kuba | ||
576 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1723] LACHOWICZ, Przemysław | ||
577 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1591] LADRA, Ryszard | ||
578 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [274] LAMPARSKA, Maja | WKS WAWEL BnO | |
579 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1074] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | |
580 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [0] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | |
581 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [0] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | Zapłać |
582 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [0] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | Zapłać |
583 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1075] LASOTA, Marek | ||
584 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1313] LASOTA-KOWALSKA , Katarzyna | FIZJO-BALANCE Kraków | |
585 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [607] LATAŁA, Jarosław | BBL Kraków | |
586 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1312] LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | |
587 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 | [1592] LECH, Ewa | Eskadra Kraków | |
588 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1593] LEGENC, Łukasz | wedrujzoczkami.pl | |
589 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [0] LEISZNER , Izabela | ||
590 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1076] LELEK, Grzegorz | ||
591 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1594] LENCZOWSKI, Jakub | Iron Dragon Triathlon | |
592 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1595] LESIAK, Filip | Skawina Biega | |
593 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [118] LESIAK, Jonasz | ||
594 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1077] LESZCZYŃSKI, Juliusz | ||
595 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1596] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge | |
596 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [119] LEŚNIAK , Basia | Trenuj w Krakowie | |
597 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1078] LEŚNIAK, Jacek | Akademia Sportu Future 4 | |
598 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1730] LEŚNIAK, Michał | Monar Kraków | |
599 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [608] LEWANDOWSKI, Marcin | Happy TRI Friends | |
600 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [609] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM | |
601 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1079] LEWICKI, Paweł | LGBS Running Team | |
602 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1080] LIEBER, Artur | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
603 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1744] LIGĘZA, Joanna | SMASHING Papkins | |
604 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K | [209] LIMANOWSKA-PIASECKA, Justyna | CAFFETTIERA | |
605 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1731] LIPOWSKI, Szymon | Monar Kraków | |
606 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1081] LIPSKA, Anna | BeFit24Team | |
607 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [610] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | |
608 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [611] LISIK, Justyna | ||
609 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [612] LISTEK, Marta | WKS WAWEL BnO | |
610 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [613] LISTOPAD, Marcin | WKURW_TEAM | |
611 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1082] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | |
612 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1597] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | |
613 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [614] ŁABNO, Magdalena | ||
614 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1598] ŁABUZIŃSKI, Sławomir | WKS WAWEL BnO | |
615 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 | [0] ŁAKOMSKA, Zuzanna | ZUZA Team | Zapłać |
616 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [615] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl | |
617 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [616] ŁASKAWSKI, Michał | BeFit24Team | |
618 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1083] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | |
619 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [617] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | ||
620 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [618] ŁUKASIAK, Izabela | ||
621 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 | [275] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR TEAM | |
622 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [619] ŁUKASIK, Sylwia | BeFit24Team | |
623 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1599] ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA, Izabela | Klub Biegacza AZS UEK | |
624 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1282] ŁUŻNY, Bartłomiej | KBTR / STRUKT | |
625 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K50 | [1085] MACHLOWSKA, Grażyna | KKB Dystans Krakow | |
626 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1600] MACHLOWSKI, Lukasz | KKB Dystans Krakow | |
627 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [620] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | |
628 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1086] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | |
629 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1087] MACIASZ, Sylwia | ||
630 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1601] MACIĄG, Grzegorz | ||
631 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1088] MACIEJAS, Daniel | ||
632 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [621] MACINA, Dariusz | ||
633 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1089] MACIOŁ, Mikołaj | ||
634 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1602] MADEJ, Mirosław | ||
635 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1090] MADETKO, Arkadiusz | ||
636 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1603] MADUSIOK, Dominik | ||
637 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [0] MAGOCSY, Helena | ||
638 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1091] MAGRYAN, Jadwiga | IP GBSC Active Crew | |
639 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1604] MAJCHER, Piotr | Eskadra Kraków | |
640 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [622] MAJDA, Piotr | Bacówka Biały Jeleń | |
641 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1605] MAJDAŃSKI, Paweł | ||
642 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [0] MAJNUSZ, Tomasz | ||
643 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [623] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | |
644 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M | [210] MALINOWSKI, Paweł | Lux Torpeda Malopolska | |
645 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1318] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider | |
646 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1092] MAŁACHOWSKI, Sebastian | ||
647 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [0] MAŁECKI, Mateusz | SlowMotion | Zapłać |
648 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1093] MAŁECKI, Mateusz | ||
649 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [341] MAŁEK, Anna | ||
650 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1320] MAŁEK, Jan | ||
651 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [739] MAŁEK, Leszek | ||
652 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1606] MAŁYSZA, Sławomir | ||
653 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1734] MAMICA, Andrzej | Nauka Biega | |
654 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1607] MANTERYS, Michał | KKM Kaloryfer.eu | |
655 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [755] MARCHEWKA, Klaudia | zaMARCHWIście | |
656 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M | [211] MARCHEWKA, Krzysztof | ||
657 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K | [212] MARCHEWKA, Maria | ||
658 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1608] MARĆ, Marcin | ||
659 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [0] MARECIK, Agata | #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem | |
660 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [0] MARECIK, Agata | #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem | Zapłać |
661 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1609] MARECKA, Zofia | JJfit Running Team | |
662 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [624] MARKOWICZ, Szymon | ||
663 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1610] MARS, Maksymilian | Trailrun | |
664 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [0] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | |
665 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1094] MARZEC, Łukasz | ||
666 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1095] MARZEC, Paweł | Husaria Race Team | |
667 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M60 | [276] MASŁYK, Jan | ||
668 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1096] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runner | |
669 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1097] MAZIARKA, Krzysztof | Huaraches | |
670 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1098] MAZUR, Grzegorz | Grupa Skromnych Biegaczy | |
671 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1099] MAZUR, Krzysztof | ||
672 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M | [213] MAZUR, Maciej | Woodward Runners | |
673 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [625] MAZUREK, Agnieszka | WKS Śląsk | |
674 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1611] MĄCZKA, Martyna | ||
675 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1100] MĘKARSKA, Małgorzata | ||
676 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 | [277] MĘŻYK, Aleksandra | #AdamCzerwińskiTeam | |
677 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1101] MIAGKYJ, Artem | ||
678 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [5059] MICHALAK , Maciej | Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie | |
679 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [626] MICHALCZAK, Paweł | WKS WAWEL BnO | |
680 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1102] MICHALCZYK, Krzysztof | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | |
681 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [754] MICHALEWSKA-DUDA, Daria | BeFit24Team | |
682 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1612] MICHALIK, Dawid | Horda | |
683 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1103] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | |
684 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [120] MICHAŁEK, Adam | #crazyteam | |
685 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1104] MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam | |
686 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1105] MICHAŁKÓW, Michał | ||
687 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [278] MICHNO, Marta | WKS WAWEL BnO | |
688 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1613] MIELNICZEK , Grzegorz | JJfit Running Team | |
689 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1106] MIERNICZAK, Bartłomiej | Eskadra Kraków | |
690 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1614] MIERZEŃSKI, Bartosz | PrzymierzeŁosia | |
691 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [627] MIGACZ, Jacek | Trailrun | |
692 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [279] MIGACZ, Jacek | Trailrun | |
693 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1107] MIKA, Artur | ||
694 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1108] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna | ||
695 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1615] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | |
696 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1616] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | |
697 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [628] MIKUŁA, Grzegorz | ||
698 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1617] MIREK, Grzegorz | MOVE STUDIO | |
699 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [756] MIROCHA, Mateusz | ||
700 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1732] MIROWSKI, Łukasz | Monar Kraków | |
701 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1109] MISIAREK, Michał | ||
702 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M50 | [345] MISINIEC , Bogdan | Pszczółka Team | |
703 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1110] MISIUK, Marek | Trailrun | |
704 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [121] MISZKIEL, Hubert | KS Korona | |
705 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1111] MIZERA, Krzysztof | ||
706 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [280] MIZERA, Radosław | ||
707 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1618] MOCNY, Michał | RMF4RT Gladiators | |
708 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1112] MOLA, Agnieszka | ||
709 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1113] MOLEK, Dariusz | SD Team | |
710 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1114] MORAWIEC, Agnieszka | ||
711 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K16 | [281] MORAWIEC, Weronika | ||
712 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [0] MORAWSKI, Przemysław | Zaczerpnąć nogą | |
713 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1115] MORDARSKI, Michał | ||
714 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1116] MORMUL, Przemek | Kropki | |
715 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1619] MOSKWIAK, Mateusz | ||
716 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1620] MOSZCZYŃSKI, Bartosz | GE HealthAhead | |
717 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [350] MOSZKOWICZ, Anna | WKS Wawel | |
718 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [349] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel | |
719 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1740] MOSZKOWICZ, Paweł | WKS Wawel | |
720 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1117] MOSZUMAŃSKA, Magdalena | ||
721 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1118] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ , Katarzyna | SZUMKA team | |
722 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1316] MOZEJKO, Artur | ||
723 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [0] MROCZEK, Mieszko | Zapłać | |
724 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [0] MROCZEK, Mikołaj | Zapłać | |
725 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1119] MROWIEC, Paweł | Heineken Kraków Running Club | |
726 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1295] MUCHA, Janusz | Biegamy z kranowianką | |
727 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [5063] MULDNER, Rafał | ||
728 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [629] MÜLLER, Rafał | BeFit24Team | |
729 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1621] MUSZYŃSKI, Maciej | Koliber Team/MM Power | |
730 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1622] MYSZKA, Bartłomiej | ||
731 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [0] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW | |
732 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1623] NAGLIK , Marcin | Eskadra Kraków | |
733 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [0] NAPRUSZEWSKI, Jacek | NO CLUB team | |
734 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K | [214] NATORSKA, Beata | ||
735 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1120] NAWROCKI, Łukasz | ||
736 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1624] NAZIM, Adam | Runonline | |
737 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1121] NAZIM, Agnieszka | Skawina Biega | |
738 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M70 | [282] NAZIM, Tadeusz | Skawina Biega | |
739 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K50 | [0] NIEDZIELCZYK, Jolanta | ||
740 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1625] NIEDZIELSKI, Robert | ACAR TEAM/VEGE RUNNERS | |
741 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1626] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | |
742 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1304] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | |
743 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [731] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | |
744 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [283] NIESSNER , Pola | WKS WAWEL BnO | |
745 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [630] NIZIURSKA , Marzanna | Husaria Race Team | |
746 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1122] NOSAL, Sławomir | Grupa Skromnych Biegaczy | |
747 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1627] NOWACKI, Paweł | GoLenie | |
748 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1628] NOWAK, Krzysztof | ||
749 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1123] NOWAK, Lilianna | ||
750 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [284] NOWAK, Michalina | SportWise | |
751 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [135] NOWAK, Patrick | ||
752 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1124] NOWAK, Robert | Poranny Patrol | |
753 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1125] NOWAK, Tomasz | Trailrun | |
754 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [122] NOWAK, Victoria | ||
755 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [0] NOWAKOWSKI, Izydor | ||
756 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [631] NOWORYTA, Bartłomiej | TechnipFMC | |
757 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1126] NOWOTARSKI, Kamil | ||
758 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M60 | [632] NOWOTNY, Marian | ||
759 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1127] NYCZ, Sławomir | FC Kalembina | |
760 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [633] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | |
761 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1128] OBARZANOWSKI, Michał | ||
762 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [634] OCIESA, Jagoda | Siostry Olsen | |
763 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1129] OLCZAK, Janusz | Bieganie 50+ | |
764 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [285] OLEJNIK, Jaśmina | WKS WAWEL BnO | |
765 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [741] OLEJNIK, Maciej | wkurw_team | |
766 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K | [215] OLESIAK, Katarzyna | ||
767 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [635] OLESIAK, Tomasz | ||
768 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1131] OLSZA, Paweł | ||
769 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1132] OPOZDA, Arkadiusz | NOVOMATIC Technologies Poland | |
770 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1133] ORAMUS , Paweł | Skawina Biega | |
771 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M | [216] ORDZOWIAŁY, Piotr | Lux Torpeda Malopolska | |
772 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [636] ORLIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | |
773 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [286] ORŁOWSKA, Nina | JJfit Running Team | |
774 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1134] ORŁOWSKI, Paweł | JJfit Running Team | |
775 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1135] ORTMAN, Marcin | ||
776 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1629] ORYNEK, Klaudia | ||
777 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1327] ORYSZCZAK, Grzegorz | ASL | |
778 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [123] OSAK, Kacper | SportWise | |
779 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1136] OSAK, Maciej | SportWise | |
780 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [124] OSIADACZ, Adam | NOVOMATIC Technologies Poland | |
781 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [637] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland | |
782 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [125] OSIADACZ, Julia | NOVOMATIC Technologies Poland | |
783 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1630] OSIKOWSKA, Teresa | ||
784 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [0] OSIKOWSKA, Teresa | ||
785 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1137] OSKWAREK, Michał | LGBS Running Team | |
786 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1138] OSOBA, Magdalena | ||
787 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1631] OSTROWSKI, Paweł | Rehmedica.pl | |
788 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [638] OŻÓG, Mirosław | Skawina Biega | |
789 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1139] OŻÓG, Robert | Skawina Biega | |
790 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1140] PAAKKINEN, Laura | ||
791 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1141] PACHURA, Kinga | ||
792 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [639] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | ||
793 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [0] PALECZNY, Jacek | Zapłać | |
794 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1632] PALKIJ, Aleksandra | Skawina Biega | |
795 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1633] PALUCH, Marcin | ||
796 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1142] PAMUŁA, Łukasz | ||
797 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1143] PAPKA, Michał | Stowarzyszenie Rusz się | |
798 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1634] PARIS, Nicola | La Recastello Radici Group | |
799 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1144] PASEK, Rafał | ||
800 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1145] PASEK, Tomasz | Kamaz Team | |
801 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1146] PASELA, Jerzy | ||
802 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [640] PASIEKA, Antoni | ||
803 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K | [217] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | ||
804 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [0] PASIŃSKI, Kacper | ZPEOW Wielkie Drogi | |
805 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1635] PASZEK, Tomasz | PRZEŁĘCZ DUKLA | |
806 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1147] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
807 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1636] PATURA, Kamil | ||
808 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1308] PAWLICA, Józef | ||
809 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1148] PAWLIK, Krzysztof | ||
810 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [346] PAWŁOWSKA, Anna | ||
811 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 | [348] PAWŁOWSKA, Ewelina | ||
812 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [347] PAWŁOWSKI, Jakub | ||
813 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [748] PAWŁOWSKI, Janusz | ||
814 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [143] PAWŁOWSKI, Łukasz | ||
815 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1637] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka | Evil Team | |
816 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [5057] PEC, Waldemar | ||
817 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [0] PEŁCZYŃSKI, Jarek | Trailrun | |
818 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1638] PEŁKA, Michał | ||
819 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [0] PESZT, Michał | SportWise | |
820 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1149] PETER, Lesław | Vege Runners | |
821 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [287] PIASECKI, Aleksander | CAFFETTIERA | |
822 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1639] PIASECKI, Leszek | ||
823 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1292] PIASECKI, Michał | ||
824 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [126] PIASECKI, Mieszko | CAFFETTIERA | |
825 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [641] PIASECKI, Paweł | CAFFETTIERA | |
826 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [20] PIĄTEK, Karolina | JJfit Running Team | |
827 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M60 | [740] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | |
828 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M | [218] PIĄTY, Józef | Skalskie Asy | |
829 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K50 | [1150] PIECUCH, Małgorzata | ||
830 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1151] PIECZONKA, Tomasz | ||
831 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1152] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | |
832 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [642] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
833 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K50 | [1640] PIEKARSKA-NAJBART, Alicja | Nauka Biega | |
834 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [643] PIENIĄŻEK, Mariusz | PRC | |
835 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1153] PIETRZYK, Mariusz | ||
836 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1154] PIĘTA, Łukasz | ||
837 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1641] PIOTROWICZ, Małgorzata | Infinity-Gym | |
838 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1328] PIOTROWSKI, Andrzej | WKS Wawel | |
839 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [746] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | |
840 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [288] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | |
841 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [142] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza | |
842 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1642] PIÓRKOWSKI, Tomek | Biskupice Family Team | |
843 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1155] PISARCZYK, Karolina | BeFit24Team | |
844 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [290] PISAREK, Kordian | WKS WAWEL BnO | |
845 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1156] PISAREK, Piotr | WKS WAWEL BnO | |
846 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 | [0] PIWOWARCZYK, Dominik | #AdamCzerwińskiTeam | |
847 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K50 | [0] PLATA, Agnieszka | ||
848 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1157] PLUCIŃSKI, Jakub | Husaria Race Team | |
849 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [0] PŁAZA, Fabian | ZPEOW Wielkie Drogi | |
850 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1158] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K | |
851 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1643] POCIĘGIEL, Michał | Skawina Biega | |
852 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1159] PODCZASZY, Tomasz | Night Runners | |
853 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [644] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | |
854 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K16 | [291] POLEWKA, Aleksandra | UKS Kometa Gliwice | |
855 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [292] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | |
856 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [293] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice | |
857 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1160] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | |
858 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1161] POPIELARCZYK, Łukasz | Vege Runners | |
859 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1162] POŚNIK, Jan | ||
860 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [645] POŚNIK, Karolina | ||
861 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [646] POTASIEWICZ, Paweł | ||
862 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M | [219] POZNAŃSKI, Jakub | ||
863 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [647] PÓŁTORAK, Aleksander | ||
864 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1163] PÓŁTORAK, Stanisław | ||
865 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1644] PRAGNĄCA, Milena | Poranny Patrol | |
866 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1164] PRĘCIKOWSKI, Rysiek | ||
867 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1165] PROCHERA, Marek | Borsuk | |
868 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 | [294] PRZEWOŹNIK, Adam | ||
869 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1166] PRZEWOŹNIK, Piotr | ||
870 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [295] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | ||
871 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [0] PRZYBYŁO, Dariusz | Zapłać | |
872 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [145] PRZYBYŁO, Szymon | ||
873 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [0] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | ||
874 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [17] PRZYSTASZ, Magda | Niepołomice Biegają | |
875 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1167] PUDEŁEK, Agnieszka | ||
876 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [648] PUDEŁEK, Błażej | Górzanka Nawojowa Góra | |
877 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [649] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
878 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [296] PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
879 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [650] PUDEŁEK, Michalina | Górzanka Nawojowa Góra | |
880 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [651] PUDEŁEK, Paweł | Górzanka Nawojowa Góra | |
881 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K50 | [652] PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy | |
882 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [297] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS WAWEL BnO | |
883 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [353] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | ||
884 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1726] PYTEL, Miłosz | Triwise | |
885 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [653] RACHWAŁ , Jacek | ||
886 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1168] RACUŁT, Paweł | ||
887 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1645] RADCZAK, Andrzej | ||
888 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1169] RADCZUK, Tomasz | GE HealthAhead | |
889 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [0] RAJCA, Robert | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | Zapłać |
890 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M60 | [1170] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | |
891 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [654] RAKOWSKI, Paweł | ||
892 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [655] RAMOTOWSKA , Dominika | ||
893 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1171] RECZYŃSKA RODRIGUES, Adriana | Eskadra Kraków | |
894 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1172] REICHEL, Marcin | POLAR TEAM | |
895 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [656] REJDYCH, Daria | Husaria Race Team | |
896 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [657] REJDYCH, Tomasz | Husaria Race Team | |
897 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1173] RICOUR, Patrice | ||
898 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [658] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
899 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1174] ROGASCH, Stanisław | BBL Kraków | |
900 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [659] ROGOWSKA, Aleksandra | Siostry Olsen | |
901 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1175] ROKITA, Adam | WKURW_TEAM | |
902 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 | [298] ROMANOWSKI, Łukasz | Husaria Race Team | |
903 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1176] ROSÓŁ, Mateusz | IGNATIANUM | |
904 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1722] RÓŻYCKA , Agnieszka | ||
905 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [660] RUKSZA, Angelina | ||
906 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [5055] RUSEK, Łukasz | ||
907 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [0] RUTA, Jaromir | Zapłać | |
908 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1646] RYBCZYŃSKI, Przemysław | xyz | |
909 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [299] RYBIŃSKI, Bartłomiej | RYBKA Runners Team Proszowice | |
910 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [300] RYBIŃSKI, Grzegorz | RYBKA Runners Team Proszowice | |
911 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [301] RYCHLIK, Patryk | ||
912 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1177] RYCHLIK, Sebastian | ||
913 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [302] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | |
914 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1178] RYCHŁOWSKI, Tomasz | ||
915 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [0] RYŁKO, Agnieszka | ITMBW Kraków | |
916 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1180] RYS, Marcin | FC Kalembina | |
917 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1181] RYŚ, Marzena | Husaria Race Team | |
918 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1647] RYZHYNSKYI, Vitalii | ||
919 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [21] RZEŃCA, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź / Decathlon Zakopianka | |
920 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1733] SAFARIAN, Levon | Monar Kraków | |
921 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1648] SALIK, Stanisław | Solne Miasto | |
922 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1182] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! | |
923 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1183] SANCHEZ, Andres | ||
924 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1184] SAWUŁA, Marcin | TriDivision Triathlon Team | |
925 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1185] SĄSIADEK, Grzegorz | ||
926 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1186] SCĄBER, Dawid | Poka&Herki Team | |
927 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1187] SCHNEIDER, Krystyna | wkurw_team | |
928 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1649] SEKMAN, Tomasz | ||
929 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1188] SENKOWSKI, Jakub | KBTR / STRUKT | |
930 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M60 | [0] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
931 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [0] SERATOWICZ, Klaudia | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
932 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M16 | [0] SERATOWICZ, Krzysztof | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
933 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [0] SERATOWICZ, Rafał | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
934 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K50 | [1650] SEREMET, Bożena | Sieprawska Piątka | |
935 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1189] SEWERYN, Robert | ||
936 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1190] SĘK, Marek | WM Triself | |
937 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [351] SIEK, Barbara | WKS Wawel | |
938 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1651] SIEKLIŃSKI, Łukasz | Poranny Patrol | |
939 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1191] SIEKLUCKI , Michał | ||
940 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [661] SIEMIŃSKA, Natalia | Biegająca Mama | |
941 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1652] SIEMIŃSKI, Radosław | ||
942 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1192] SIERANT, Michal | ||
943 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1193] SIKORA, Bartosz | ||
944 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [662] SIKORA, Ewa | ||
945 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [663] SIKORA, Paweł | ||
946 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1653] SIWEK, Jacek | TriWise | |
947 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [0] SKAŁOŃ, Robert | ITMBW KRAKÓW | Zapłać |
948 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1654] SKIBA, Dawid | Trailrun | |
949 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1194] SKIBA, Marcin | WM Triself | |
950 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [664] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
951 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [665] SKORUPA, Mariusz | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
952 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [127] SKRZYŃSKI, Ireneusz | ||
953 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1655] SKRZYŃSKI, Wojciech | ||
954 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1656] SKRZYPEK, Sylwia | Sieprawska Piątka | |
955 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [5058] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja | Anywhere Bike Team | |
956 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1195] SLIWA, Agnieszka | ||
957 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1196] SLOWINSKA, Monika | Anywhere Bike Team | |
958 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1197] SŁAWIK, Maria | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
959 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1198] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie | |
960 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [303] SŁOŃSKA , Antonina | WKS WAWEL BnO | |
961 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [666] SŁOŃSKA, Zofia | WKS WAWEL BnO | |
962 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M50 | [304] SŁOŃSKI , Marek | WKS WAWEL BnO | |
963 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1199] SŁOŃSKI, Sławomir | Dzikie Dziki | |
964 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1200] SŁOWIKOWSKI, Paweł | KOSOVO | |
965 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1201] SŁOWIŃSKI, Paweł | ||
966 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1657] SŁUPIŃSKA, Ewa | Unlimited | |
967 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [667] SMEREKA, Krzysztof | Vaillant | |
968 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1202] SOBCZAK, Bogusław | ||
969 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [668] SOBCZYK, Sabina | Husaria Race Team | |
970 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [669] SOBEL, Natalia | UKS Kometa Gliwice | |
971 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1203] SOCHA, Michał | Infinity-Gym | |
972 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1735] SOCHACKI, Sławek | ||
973 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1290] SOCZYŃSKI, Sebastian | Poranny Patrol | |
974 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1658] SOJA, Marcin | Klub Sportowy Hajime | |
975 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1659] SOJECKI, Krzysztof | ||
976 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [18] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | |
977 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1204] SOLARZ, Szymon | ||
978 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1660] SOLECKI, Krzysztof | ||
979 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [305] SOŁTYS, Alicja | Skawina Biega | |
980 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 | [1661] SOSNOWSKA, Dominika | ||
981 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1662] SOWA, Grzegorz | Spartan Training Group Kraków | |
982 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [670] SOWA, Grzegorz | ITMBW Kraków | |
983 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M20 | [0] SOWA, Wojciech | ||
984 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [671] SPISS, Maria | ||
985 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K50 | [306] SPIZAK, Elzbieta | ||
986 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1663] SPRUTTA, Mateusz | ||
987 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1664] SPYRKA, Adam | ||
988 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1205] SROCZYŃSKI, Maciej | ||
989 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1206] SROKA, Sylwester | ||
990 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1207] SROKA, Wojciech | WiB | |
991 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1208] STACH, Paweł | Siwejka | |
992 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [0] STACHERA, Aleksandra | ||
993 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [672] STANEK, Rafał | Zabierzów biega | |
994 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [0] STANKIEWICZ, Tomasz | Zapłać | |
995 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1209] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | |
996 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1665] STARZAK, Paweł | ||
997 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1666] STASIEWICZ, Grzegorz | ||
998 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 | [308] STASZEK , Anna | ||
999 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [128] STASZEK , Igor | Wks wawel | |
1000 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 | [307] STASZEK, Łukasz | ||
1001 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1667] STAŚKIEWICZ, Maciej | ||
1002 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1210] STAWSKA-KISIAŁA, Natalia | Lacho Team | |
1003 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1211] STEC, Paweł | ||
1004 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1278] STEFAN, Aleksander | NAUKA BIEGA | |
1005 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1279] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA | |
1006 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1668] STEFANOWSKI, Dominik | Eskadra Kraków | |
1007 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1669] STEFAŃCZYK, Monika | ||
1008 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [673] STEINKE, Dominika | ||
1009 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 | [0] STERKOWICZ, Dorota | Zapłać | |
1010 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [0] STERKOWICZ, Jakub | Zapłać | |
1011 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [674] STĘPIEŃ-ZGLICZYŃSKA, Kasia | ||
1012 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K60 | [753] STOCHEL, Teresa | ||
1013 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [139] STOECKER-PYTEL, Pola | SportWise | |
1014 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1212] STRASZAK, Mateusz | ||
1015 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [0] STROIUK, Mykhailo | Zapłać | |
1016 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [141] STRUGAŁA, Tymoteusz | WKS Wawel | |
1017 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1213] STRZĘPEK, Bartosz | FC Kalembina | |
1018 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1743] STUDENCKI, Dawid | ||
1019 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [675] STYRNA, Janusz | MOVIGO Akademia Ruchu | |
1020 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1214] STYRNA, Tomasz | ||
1021 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [676] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta | Skawina Biega | |
1022 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [677] SUŁEK, Adam | ||
1023 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M20 | [343] SUŁKOWSKI, Rafał | Klub Biegacza AZS UEK | |
1024 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [678] SURDEJ, Paulina | STG TARNÓW | |
1025 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [679] SURMACZ, Tomasz | ||
1026 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [0] SURZYN, Aleksandra | Mocni Pomocni | |
1027 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1670] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | |
1028 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1671] SWAŁDEK, Konrad | Trailrun | |
1029 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [680] SWIECH, Marcin | Elmo | |
1030 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [0] SWIECHOWICZ , Pawel | Zapłać | |
1031 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [0] SWISTAK, Karolina | Zapłać | |
1032 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1215] SYROWIECKA, Joanna | GE HealthAhead | |
1033 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1216] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
1034 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [681] SZAJEWSKI, Arkadiusz | ||
1035 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1217] SZAJEWSKI, Jakub | ||
1036 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1672] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | |
1037 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [0] SZAŁEK, Katarzyna | Zapłać | |
1038 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1218] SZATYLOWICZ, Przemyslaw | Poranny Patrol | |
1039 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1673] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | |
1040 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1219] SZCZERBA, Karolina | Night Runners | |
1041 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1674] SZCZYGIEŁEK, Marek | ||
1042 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1675] SZEWC, Bogdan | BeFit24Team | |
1043 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K50 | [1317] SZEWCZYK, Katarzyna | IRON Dragon | |
1044 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1220] SZEWCZYK, Mariusz | ||
1045 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1221] SZKLARCZYK, Dariusz | JJfit Running Team | |
1046 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [682] SZKODZIŃSKI, Tomasz | NOVOMATIC Technologies Poland | |
1047 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1084] SZKOŁA-ŚNIEŻEK, Agnieszka | ||
1048 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [683] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
1049 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [684] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | |
1050 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [685] SZOPA, Krzysztof | ZELCZYNA TEAM | |
1051 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1222] SZOSTAK, Agnieszka | ||
1052 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1676] SZOSTAK, Piotr | ||
1053 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1677] SZOSTEK, Michał | BeFit24Team | |
1054 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1678] SZPEYER, Sławomir | ||
1055 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [0] SZPOTON , Artur | Zapłać | |
1056 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1679] SZWAJA, Mateusz | UKS Kometa Gliwice | |
1057 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1680] SZWAJA, Wojciech | Wolbrom Team | |
1058 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [686] SZYDŁOWSKI, Bartek | Skawina Biega | |
1059 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [687] SZYMAŃSKI, Krzysztof | BeFit24Team | |
1060 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [688] SZYMULA , Judyta | Skawina Biega | |
1061 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1223] SZYMULA, Norbert | Skawina Biega | |
1062 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [309] ŚCIUBAK , Aneta | Skawina Biega | |
1063 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [0] ŚLĘCZKOWSKA, Krystyna | ||
1064 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [689] ŚLIWA, Anna | Skawina Biega | |
1065 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1224] ŚLIWA, Henryk | Skawina Biega | |
1066 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1225] ŚLIWIŃSKA , Angelika | ||
1067 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1324] ŚLIWIŃSKI, Piotr | Buszek Run | |
1068 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1226] ŚLIZ, Wojciech | ||
1069 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1227] ŚLIZIEŃ, Olgierd | brak | |
1070 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [0] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
1071 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1228] ŚMIGACZ, Andrzej | ||
1072 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1681] ŚMIGIELSKI, Piotr | ||
1073 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [690] ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA, Anna | ||
1074 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [691] ŚWIĄTKIEWICZ , Łukasz | BIEGAM GDZIE POPADNIE | |
1075 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [734] ŚWIDNIEWICZ, Paweł | AKB CRACOVIA | |
1076 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1682] ŚWIDZIŃSKI, Tomasz | Vege Runners | |
1077 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [692] ŚWIERAD, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | |
1078 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1230] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | ||
1079 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1231] ŚWIĘTOCHOWSKI, Arkadiusz | Grupa Skromnych Biegaczy | |
1080 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1232] TABOR, Dominik | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
1081 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [693] TALAGA, Patryk | Skawina Biega | |
1082 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1287] TARADAJ, Paulina | Night Runners | |
1083 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [310] TARASIEWICZ, Franciszek | Forex Bad Boys | |
1084 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1683] TARGOSZ, Jolanta | TEB Edukacja Kraków | |
1085 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [0] TARGOSZ, Jolanta | TEB Edukacja Kraków | |
1086 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [695] TARGOSZ, Michał Mateusz | ||
1087 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 | [311] TARGOSZ, Michał Mateusz | ||
1088 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [696] TARNAWSKA, Anna | WKS WAWEL BnO | |
1089 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [312] TARNAWSKA, Katarzyna | KKB Dystans Krakow | |
1090 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1684] TARNAWSKI, Jakub | KKB Dystans Krakow | |
1091 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [697] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | |
1092 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M16 | [313] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | |
1093 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [129] TARNAWSKI, Tadeusz | WKS WAWEL BnO | |
1094 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [314] TARNOWSKI , Przemysław | WKS WAWEL BnO | |
1095 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [698] TEKIELI, Mariusz | ||
1096 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K | [0] TEST, Test | Zapłać | |
1097 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [0] TEST, Test | Zapłać | |
1098 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [699] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | |
1099 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [315] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | |
1100 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1685] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI | |
1101 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1739] TOBABEN, Damian | Monar Kraków | |
1102 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [700] TOCHOWICZ , Barbara | ||
1103 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M60 | [1736] TOKARZ, Jerzy | BBL Kraków | |
1104 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [701] TOPÓR, Magdalena | WKS WAWEL BnO | |
1105 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1233] TOPÓR, Marek | WKS WAWEL BnO | |
1106 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1234] TOPÓR, Monika | WKS WAWEL BnO | |
1107 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1235] TOROŃ, Maciej | ||
1108 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [702] TOWAREK, Michał | UKS Kometa Gliwice | |
1109 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [0] TRACZ, Sławomir | ||
1110 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K50 | [751] TROJAN, Anna | Husaria Race Team | |
1111 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1686] TRYBULEC, Daniel | Poranny Patrol | |
1112 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1293] TRZOS, Robert | KTPU Kraków | |
1113 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [703] TWARDOWSKA, Kornelia | ||
1114 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [0] TWARDOWSKA, Monika | Iron Runers Niepołomice | |
1115 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1236] TWORZYDŁO, Paweł | ||
1116 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K | [220] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska | |
1117 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - M | [359] TYCZEWSKI, Jacek | LuxTorpeda Malopolska | |
1118 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1687] TYLEK, Rafał | ||
1119 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [704] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | |
1120 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [316] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | |
1121 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [130] TYLIBA, Izabela | Jura TEAM | |
1122 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [317] TYLIBA, Karol | Jura TEAM | |
1123 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [318] TYLIBA, Magdalena | Jura TEAM | |
1124 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1688] URBANOWICZ, Andrzej | SportWise | |
1125 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K30 | [319] URBAŃSKA KULON, Katarzyna | BeFit24Team | |
1126 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1300] URBAŃSKI, Marcin | Monar Kraków | |
1127 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1237] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun | |
1128 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [131] URYGA, Adam | WKS WAWEL BnO | |
1129 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [132] URYGA, Artur | WKS WAWEL BnO | |
1130 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1689] URYGA, Jakub | Deutsche Bank Marathon Team | |
1131 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [705] URYGA, Sławek | WKS WAWEL BnO | |
1132 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [0] VOINALOVYCH, Yurii | SportWise | Zapłać |
1133 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [133] WALAŚ, Emilka | WKS WAWEL BnO | |
1134 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Dziewczynki | [134] WALAŚ, Olga | WKS WAWEL BnO | |
1135 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1690] WALCZAK, Jan | ||
1136 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1691] WALCZAK, Magdalena | ||
1137 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1238] WALCZAK, Waldemar | ||
1138 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K | [0] WALCZYK, Iwona | ||
1139 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1239] WALCZYK, Roman | Water Knights | |
1140 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1692] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
1141 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1240] WALNIK, Rafał | ||
1142 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 | [320] WAŃCZYK, Łukasz | BeFit24Team | |
1143 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [321] WARNECKI, Filip | Trenuj w Krakowie | |
1144 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [0] WAWRO, Jakub | ||
1145 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [706] WAXMANN-LEWANDOWSKA, Judyta | Happy TRI Friends | |
1146 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [0] WĄCHAŁA, Grzegorz | Skawina Biega | Zapłać |
1147 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [7] WĄSIK, Maja | SportWise | |
1148 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1241] WĄSIK, Marcin | SportWise | |
1149 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [744] WĄSIKOWSKI, Marcin | ||
1150 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [707] WĄTROBA, Tomasz | ||
1151 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 | [322] WĄTROBA, Tomasz | ||
1152 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1242] WĄTRÓBSKI, Mirosław | ||
1153 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1243] WENECKA-FLIS, Anna | JJfit Running Team | |
1154 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1693] WESOŁOWSKI, Krzysztof | Poranny Patrol | |
1155 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1741] WĘGIEL, Bogdan | ||
1156 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K18 | [1244] WĘGRZYN, Katarzyna | Creative Bochnia Biega Team | |
1157 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1245] WĘGRZYŃSKI, Paweł | ||
1158 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [0] WIATRAK, Lukasz | Medius | |
1159 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1694] WIĄCEK, Łukasz | ||
1160 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1695] WIDŁA, Adam | Klub Biegacza AZS UEK | |
1161 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [0] WIECIECH, Przemysław | Skawina Biega | Zapłać |
1162 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1246] WIECZOREK, Wojciech | WM Triself | |
1163 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1247] WIERZBA, Michał | ||
1164 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1696] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | |
1165 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1697] WIĘCEK, Konrada | ||
1166 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1698] WIĘCŁAWSKI, Michał Więcławski | Waga Ciężka | |
1167 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1248] WILK, Katarzyna | BeFit24Team | |
1168 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1249] WILK, Krzysztof | Udo Grubbe | |
1169 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1699] WILK, Krzysztof | Wilki :) | |
1170 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1700] WILK, Wiktoria | Wilki :) | |
1171 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [708] WILK, Wioleta | Active Jura | |
1172 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1701] WIRA, Maciej | ||
1173 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1250] WISZNIEWSKI, Maciej | Grupa Skromnych Biegaczy | |
1174 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1291] WIŚNIEWSKI, Michał | ||
1175 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [0] WIŚNIEWSKI, Michał | ||
1176 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [709] WIŚNIOWSKI, Mirosław Wiśniowski | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | |
1177 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1251] WITEK, Aneta | A mogłem spać | |
1178 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1252] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners | |
1179 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [710] WOJCIECHOWSKA, Małgosia | PlaceToTri | |
1180 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [711] WOJCIECHOWSKI, Marcin | PlaceToTri | |
1181 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M16 | [323] WOJDYŁA, Dawid | ||
1182 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1253] WOJTOŃ, Małgorzata | Poranny Patrol | |
1183 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [712] WOJTOWICZ, Magda | Trailrun | |
1184 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K20 | [324] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team | |
1185 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1702] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia | |
1186 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [713] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega | |
1187 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M60 | [1254] WOŹNIAK, Andrzej | ||
1188 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K60 | [325] WOŹNIAK, Barbara | ||
1189 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1703] WOŹNIAK, Łukasz | Poranny Patrol | |
1190 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K18 | [1704] WOŹNIAK, Maria | Skawina Biega | |
1191 | Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat/Karnet - 1km - Chłopcy | [0] WOŹNIAK, Olivier | Trenuj w Krakowie | Zapłać |
1192 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [714] WOŹNIAK, Sławomir | ||
1193 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [0] WOŹNY, Paweł | LPP Team | |
1194 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1255] WÓJCIK, Adam | Andrychów Running | |
1195 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M20 | [0] WÓJCIK, Adam | Andrychów Running | |
1196 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [715] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | |
1197 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [326] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | |
1198 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [0] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | |
1199 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [716] WÓJCIK, Mateusz | Skawina Biega | |
1200 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1705] WÓJCIK, Monika | ||
1201 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [717] WÓJCIK, Natalia | WKS WAWEL BnO | |
1202 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1706] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | |
1203 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [327] WÓJCIK , Paweł | WKS WAWEL BnO | |
1204 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [0] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | |
1205 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1256] WRONA, Sylwester | ||
1206 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M30 | [0] WRÓBEL, Paweł | NOVOMATIC Technologies Poland | |
1207 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1257] WRÓBEL, Piotr | ||
1208 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1258] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata | Active Jura | |
1209 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [328] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | |
1210 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1707] WRÓBLEWSKA-GAWEŁ, Agnieszka | JJfit Running Team | |
1211 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1259] WSZOŁEK, Paweł | ||
1212 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [718] WYPYCH, Agnieszka | ||
1213 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [329] WYPYCH, Hubert | 3TRITEAM | |
1214 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M40 | [330] WYPYCH, Marek | 3TRITEAM | |
1215 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [331] WYPYCH, Milena | 3TRITEAM | |
1216 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K16 | [719] WYPYCH, Urszula | ||
1217 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1260] ZABOROWSKA, Małgorzata | JJfit Running Team | |
1218 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1261] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki | |
1219 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M50 | [1262] ZADARNOWSKI, Dariusz | ||
1220 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [332] ZADARNOWSKI, Marek | ||
1221 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1708] ZAJAC, Andrzej | Night Runners | |
1222 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K13 | [0] ZAJĄC, Barbara | KS AZS AWF Kraków | |
1223 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [720] ZAJĄC, Bartosz | WKS Wawel Kraków | |
1224 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [721] ZAJĄC, Honorata | WKS Wawel Kraków | |
1225 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [723] ZAJĄC , Ilona | Skawina Biega | |
1226 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1263] ZAJĄC, Monika | ||
1227 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1264] ZAJĄC, Piotr | ||
1228 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [722] ZAJĄC, Piotr | Bieniasz Bike Ekipa z Tarnowa | |
1229 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1265] ZAJĄC-CEKIERA, Joanna | Iron Dragon Triathlon | |
1230 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - K40 | [333] ZAJĄCZKOWSKA-ORŁOWSKA, Katarzyna | JJfit Running Team | |
1231 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [0] ZAKRZYŃSKI, Paweł | CSC Adventure Academy | Zapłać |
1232 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1266] ZAMORSKI, Witold | ŻYCIE I ŚMIERĆ DLA NARODU | |
1233 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1709] ZARETSKYY, Andriy | ||
1234 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1267] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
1235 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1268] ZAWACKI, Marcin | ||
1236 | Karnet - Nordic Walking/Karnet - NW - K | [0] ZAWADA, Julia | JJfit Running Team | |
1237 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [0] ZAWADA, Magdalena | JJfit Running Team | |
1238 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [724] ZAWARTKA, Konrad | ||
1239 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K40 | [0] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | Zapłać |
1240 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1269] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | |
1241 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1270] ZAWROTNIAK, Paweł | ||
1242 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1271] ZAZIĄBŁ, Łukasz | ||
1243 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [738] ZĄBCZYK, Jakub | ||
1244 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1272] ZĄBKIEWICZ, Szymon | ||
1245 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K30 | [725] ZDEB, Agnieszka | Active Jura | |
1246 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K40 | [1273] ZDERSKA, Aneta | ||
1247 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M30 | [1274] ZEGARMISTRZ, Grzegorz | ||
1248 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - K20 | [726] ZIELIŃSKA-GAMROT, Agata | BeFit24Team | |
1249 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1301] ZIELIŃSKI, Bartosz | Monar Kraków | |
1250 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M18 | [1710] ZIELIŃSKI, Paweł | ||
1251 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M50 | [1711] ZIELIŃSKI, Rafał | Eskadra Kraków | |
1252 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1275] ZIELONKA, Jacek | TriWise | |
1253 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1712] ZIĘBA, Artur | Poranny Patrol | |
1254 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M20 | [727] ZIĘBA, Kuba | Klub Biegacza AZS UEK | |
1255 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1713] ZIĘBA, Marcin | Poranny Patrol | |
1256 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1714] ZIÓŁKOWSKA, Monika | ||
1257 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K30 | [1715] ZMOREK-PACAK, Katarzyna | ||
1258 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1716] ZMYJ, Danuta | Lacho Team | |
1259 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M40 | [1276] ZMYJ, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | |
1260 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M40 | [0] ZNAJ, Artur | ZPEOW Wielkie Drogi | |
1261 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - K30 | [1319] ZOŃ, Olga | ||
1262 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M30 | [728] ZUBALSKI, Artur | Ring Kraków | |
1263 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [19] ZYCH, Katarzyna | ||
1264 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - K40 | [1717] ŻAK, Barbara | Jura TEAM | |
1265 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M40 | [1718] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | |
1266 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1719] ŻARNA, Błażej | Horda | |
1267 | Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka/Karnet - 23km - M30 | [1720] ŻERULIK, Jarosław | Znikający punkt | |
1268 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [334] ŻESŁAWSKI , Jakub | WKS WAWEL BnO | |
1269 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M16 | [730] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | |
1270 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M13 | [335] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | |
1271 | Karnet - Przyjazna Trójka/Karnet - 3,7km - M50 | [0] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS WAWEL BNO | |
1272 | Karnet - Tradycyjna Piątka/Karnet - 5,7km - M50 | [729] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS WAWEL BnO | |
1273 | Karnet - Ambitna Jedenastka/Karnet - 11,6km - M18 | [1326] ŻWIRECKI, Łukasz | Od zera do Weterana |
Karnet - Ambitna Jedenastka / Karnet - 11,6km - K18
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [905] BALUTA-MAŁECKA, Edyta | ||
2 | [915] BLICHARZ, Ewelina | GE HealthAhead | |
3 | [917] BOROWSKA, Julia | ||
4 | [0] BUCZAK, Izabela | ||
5 | [0] BUCZAK, Izabela | ||
6 | [928] CHOLEWCZUK, Agnieszka | WILD DOGS TEAM | |
7 | [934] CYRBUS, Dominika | JJfit Running Team | |
8 | [941] DRAPICH, Natalia | LGBS Running Team | |
9 | [954] DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna | ||
10 | [963] FOLTA, Katarzyna | ||
11 | [969] GAWENDA, Katarzyna | ||
12 | [976] GNIEWEK, Julia | ||
13 | [999] JAROSINSKA , Justyna | Rebellion od Free Runners | |
14 | [0] KACZMAREK, Agnieszka | ||
15 | [0] KARPIEL, Magdalena | Plantwear | |
16 | [1027] KOCON, Katarzyna | BeFit24Team | |
17 | [1030] KONS, Katarzyna | ||
18 | [1039] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | |
19 | [1049] KRUK, Paulina | Night Runners | |
20 | [1055] KRZYŻAŃSKA, Magda | ||
21 | [1061] KULA, Karolina | KKB Dystans Krakow | |
22 | [1062] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika | KS Kościelec Chrzanów | |
23 | [1087] MACIASZ, Sylwia | ||
24 | [0] MARECIK, Agata | #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem | |
25 | [0] MARECIK, Agata | #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem | |
26 | [1108] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna | ||
27 | [1171] RECZYŃSKA RODRIGUES, Adriana | Eskadra Kraków | |
28 | [1181] RYŚ, Marzena | Husaria Race Team | |
29 | [1182] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! | |
30 | [1196] SLOWINSKA, Monika | Anywhere Bike Team | |
31 | [0] STACHERA, Aleksandra | ||
32 | [0] SURZYN, Aleksandra | Mocni Pomocni | |
33 | [1215] SYROWIECKA, Joanna | GE HealthAhead | |
34 | [0] ŚLĘCZKOWSKA, Krystyna | ||
35 | [1225] ŚLIWIŃSKA , Angelika | ||
36 | [0] TWARDOWSKA, Monika | Iron Runers Niepołomice | |
37 | [1244] WĘGRZYN, Katarzyna | Creative Bochnia Biega Team |
Karnet - Ambitna Jedenastka / Karnet - 11,6km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [907] BARANSKA, Anna | ||
2 | [922] BUDZYN, Paulina | Niepołomice Biegają | |
3 | [930] CIEŚLA, Magda | ||
4 | [1283] CZAPIEWSKA , Eliza | #crazyteam | |
5 | [937] DIKOLENKO, Agnieszka | ||
6 | [938] DOBRZAŃSKA, Marta | GE HealthAhead | |
7 | [956] DZIEDZIC, Joanna | ||
8 | [0] FOLFASIŃSKA , Joanna | Skawina Biega | |
9 | [974] GLINSKA, Aleksandra | ||
10 | [979] GÓRNA, Anita | LPP Team | |
11 | [1306] GRZESZCZAK-BOROWIK, Anna | ATOM | |
12 | [0] HEBDA, Michalina | ||
13 | [0] HEBDA, Michalina | ||
14 | [994] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg | |
15 | [1002] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Zupa Pomidorowa | |
16 | [1004] JURAS, Ewa | ||
17 | [1005] KACZMARCZYK, Marta | ||
18 | [1325] KAMIŃSKA, Karolina | ||
19 | [1315] KAMISIŃSKA , Dorota | BeFit24Team | |
20 | [1028] KOŁODZIEJ, Ewelina | ||
21 | [1033] KOPACKA, Edyta | KB SOBÓTKA | |
22 | [1057] KUBIESA, Patrycja | ||
23 | [1059] KUEHN, Agnieszka | JJfit Running Team | |
24 | [1069] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | |
25 | [1313] LASOTA-KOWALSKA , Katarzyna | FIZJO-BALANCE Kraków | |
26 | [0] LEISZNER , Izabela | ||
27 | [1081] LIPSKA, Anna | BeFit24Team | |
28 | [1082] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | |
29 | [1091] MAGRYAN, Jadwiga | IP GBSC Active Crew | |
30 | [1112] MOLA, Agnieszka | ||
31 | [1121] NAZIM, Agnieszka | Skawina Biega | |
32 | [1123] NOWAK, Lilianna | ||
33 | [0] OSIKOWSKA, Teresa | ||
34 | [1138] OSOBA, Magdalena | ||
35 | [1140] PAAKKINEN, Laura | ||
36 | [1152] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | |
37 | [1155] PISARCZYK, Karolina | BeFit24Team | |
38 | [1158] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K | |
39 | [1167] PUDEŁEK, Agnieszka | ||
40 | [0] RYŁKO, Agnieszka | ITMBW Kraków | |
41 | [1195] SLIWA, Agnieszka | ||
42 | [1197] SŁAWIK, Maria | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
43 | [18] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | |
44 | [1210] STAWSKA-KISIAŁA, Natalia | Lacho Team | |
45 | [1213] STRZĘPEK, Bartosz | FC Kalembina | |
46 | [1219] SZCZERBA, Karolina | Night Runners | |
47 | [1084] SZKOŁA-ŚNIEŻEK, Agnieszka | ||
48 | [1222] SZOSTAK, Agnieszka | ||
49 | [1230] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | ||
50 | [1287] TARADAJ, Paulina | Night Runners | |
51 | [1248] WILK, Katarzyna | BeFit24Team | |
52 | [1263] ZAJĄC, Monika | ||
53 | [1265] ZAJĄC-CEKIERA, Joanna | Iron Dragon Triathlon | |
54 | [1319] ZOŃ, Olga |
Karnet - Ambitna Jedenastka / Karnet - 11,6km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [924] BULIŃSKA, Justyna | ||
2 | [939] DOLAŚ, Danuta | Rebellion od Free Runners | |
3 | [957] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | |
4 | [961] FLAGA, Iwona | Los Pantalones Rojos | |
5 | [1309] FRANCZAK, Katarzyna | ||
6 | [1302] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna | ||
7 | [1281] GOLIŃSKA, Anna | Nauka Biega | |
8 | [1277] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | |
9 | [1288] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | |
10 | [1007] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | |
11 | [1010] KALETA, Magdalena | ||
12 | [1014] KARBOWSKA, Beata | ||
13 | [1015] KAROLAK , Magdalena | ||
14 | [1031] KONSTANTY, Katarzyna | Poranny Patrol | |
15 | [1044] KOZIOŁ, Ania | Night Runners | |
16 | [1045] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | |
17 | [1071] KUSZTAL, Justyna | Eskadra Kraków | |
18 | [1100] MĘKARSKA, Małgorzata | ||
19 | [1103] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | |
20 | [1114] MORAWIEC, Agnieszka | ||
21 | [1117] MOSZUMAŃSKA, Magdalena | ||
22 | [1118] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ , Katarzyna | SZUMKA team | |
23 | [1141] PACHURA, Kinga | ||
24 | [1187] SCHNEIDER, Krystyna | wkurw_team | |
25 | [5058] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja | Anywhere Bike Team | |
26 | [1279] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA | |
27 | [0] SWISTAK, Karolina | ||
28 | [0] TARGOSZ, Jolanta | TEB Edukacja Kraków | |
29 | [1234] TOPÓR, Monika | WKS WAWEL BnO | |
30 | [1243] WENECKA-FLIS, Anna | JJfit Running Team | |
31 | [1251] WITEK, Aneta | A mogłem spać | |
32 | [1253] WOJTOŃ, Małgorzata | Poranny Patrol | |
33 | [1258] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata | Active Jura | |
34 | [1260] ZABOROWSKA, Małgorzata | JJfit Running Team | |
35 | [1269] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | |
36 | [1273] ZDERSKA, Aneta |
Karnet - Ambitna Jedenastka / Karnet - 11,6km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1085] MACHLOWSKA, Grażyna | KKB Dystans Krakow | |
2 | [0] NIEDZIELCZYK, Jolanta | ||
3 | [1150] PIECUCH, Małgorzata | ||
4 | [0] PLATA, Agnieszka | ||
5 | [1317] SZEWCZYK, Katarzyna | IRON Dragon |
Karnet - Ambitna Jedenastka / Karnet - 11,6km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1012] KAMIŃSKA, Halina |
Karnet - Ambitna Jedenastka / Karnet - 11,6km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Karnet - Ambitna Jedenastka / Karnet - 11,6km - M18
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [902] AMIAUD, Romain | WM Triself | |
2 | [909] BARTYZEL, Grzegorz | Poranny Patrol | |
3 | [1296] BIENIEK, Dominik | Monar Kraków | |
4 | [0] CHMIELNICKI, Patryk | ||
5 | [942] DROZDZOWSKI, Konrad | ||
6 | [1297] DZIEDZIC, Piotr | Monar Kraków | |
7 | [964] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar | |
8 | [967] GACEK, Dawid | A mogłem spać | |
9 | [973] GIERZ, Bartłomiej | Go Aptiv! | |
10 | [1294] GŁÓD, Łukasz | Klub Biegacza AZS UEK | |
11 | [984] GRUSZKA, Karol | ||
12 | [986] GURDAK, Mateusz | Trailrun | |
13 | [0] HRONOWSKI, Piotr | ||
14 | [1011] KALICKI, Daniel | ||
15 | [1299] KAPAŁA, Michał | Monar Kraków | |
16 | [1017] KAWIK, Tomasz | KAWIK RUNNING TEAM | |
17 | [1021] KISIELEWSKI, Michał | Compass / bikeBoard | |
18 | [1050] KRUPA, Adam | GE HealthAhead | |
19 | [1311] KUBIK, Filip | ||
20 | [1066] KUNZ, Marcin | Lacho Team | |
21 | [1282] ŁUŻNY, Bartłomiej | KBTR / STRUKT | |
22 | [1093] MAŁECKI, Mateusz | ||
23 | [1095] MARZEC, Paweł | Husaria Race Team | |
24 | [1099] MAZUR, Krzysztof | ||
25 | [5059] MICHALAK , Maciej | Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie | |
26 | [1113] MOLEK, Dariusz | SD Team | |
27 | [1137] OSKWAREK, Michał | LGBS Running Team | |
28 | [0] PALECZNY, Jacek | ||
29 | [1308] PAWLICA, Józef | ||
30 | [1157] PLUCIŃSKI, Jakub | Husaria Race Team | |
31 | [1166] PRZEWOŹNIK, Piotr | ||
32 | [1175] ROKITA, Adam | WKURW_TEAM | |
33 | [1176] ROSÓŁ, Mateusz | IGNATIANUM | |
34 | [1180] RYS, Marcin | FC Kalembina | |
35 | [1184] SAWUŁA, Marcin | TriDivision Triathlon Team | |
36 | [1185] SĄSIADEK, Grzegorz | ||
37 | [1186] SCĄBER, Dawid | Poka&Herki Team | |
38 | [1188] SENKOWSKI, Jakub | KBTR / STRUKT | |
39 | [1212] STRASZAK, Mateusz | ||
40 | [0] STROIUK, Mykhailo | ||
41 | [1226] ŚLIZ, Wojciech | ||
42 | [1232] TABOR, Dominik | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
43 | [1300] URBAŃSKI, Marcin | Monar Kraków | |
44 | [1246] WIECZOREK, Wojciech | WM Triself | |
45 | [1255] WÓJCIK, Adam | Andrychów Running | |
46 | [1270] ZAWROTNIAK, Paweł | ||
47 | [1272] ZĄBKIEWICZ, Szymon | ||
48 | [1326] ŻWIRECKI, Łukasz | Od zera do Weterana |
Karnet - Ambitna Jedenastka / Karnet - 11,6km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [904] BAJDAK, Łukasz | ||
2 | [906] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | |
3 | [912] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | |
4 | [1305] BOROWIK, Tomasz | ATOM | |
5 | [919] BRZYSKI , Maciej | Brzyski Tri Team | |
6 | [920] BUDERAWSKI , Andrzej | Gwiazdy Północy | |
7 | [923] BUL, Dominik | zabieganidobrowolscy | |
8 | [926] BZDAK, Bartosz | ||
9 | [929] CHOLEWCZUK, Piotr | WILD DOGS TEAM | |
10 | [931] CIEŚLIK, Sebastian | ||
11 | [5062] CIUPIŃSKI, Jakub | ||
12 | [932] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | |
13 | [933] CYGAN, Tomasz | A mogłem spać | |
14 | [1323] CZARNECKI, Piotr | ||
15 | [936] CZYŻOWICZ , Michał | ||
16 | [943] DRZYZGIEWICZ, Michal | www.kwitnaca.com | |
17 | [944] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | ||
18 | [947] DURLAK, Błażej | ||
19 | [948] DYKSZAK, Filip | WM Triself | |
20 | [949] DYREK, Marcin | ||
21 | [951] DYREK, Michał | MOK Mszana Dolna | |
22 | [953] DZIAŁO, Tomasz | ||
23 | [955] DZIECIUCHOWICZ, Michał | ||
24 | [970] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | |
25 | [972] GEDLICZKA, Tymoteusz | ||
26 | [0] GOMÓŁKA, Paweł | Triwise | |
27 | [987] GUZIK, Łukasz | Go Aptiv! | |
28 | [988] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | |
29 | [989] HANUSIAK, Leszek | Husaria Race Team | |
30 | [991] HORODECKI, Łukasz | ||
31 | [992] IGNATOWICZ, Dawid | ||
32 | [993] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | |
33 | [1314] JAKUBIŃSKI, Jakub | ||
34 | [995] JAMROZIK, Adrian | Husaria Race Team | |
35 | [996] JANIAK, Mariusz | ||
36 | [997] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | |
37 | [998] JAREMA, Maciej | Lokomotiv Majdan | |
38 | [1000] JASIŃSKI, Jakub | GE HealthAhead | |
39 | [1003] JÓZEFCZYK, Piotr | Husaria Race Team | |
40 | [1006] KACZMARCZYK, Tomasz | Husaria Race Team | |
41 | [1019] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | |
42 | [1020] KINDLER, Bartlomiej | ||
43 | [1023] KITKA, Mateusz | ||
44 | [1024] KLĘSK, Krzysztof | ||
45 | [1025] KLIMCZAK, Tomasz | A mogłem spać | |
46 | [1026] KLIMEK, Marek | ||
47 | [1029] KOMISARCZUK, Arkadiusz | ||
48 | [1284] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok | |
49 | [1285] KOPIEĆ, Rafał | ||
50 | [1035] KORN, Michal | MTJS | |
51 | [1036] KOSMALA, Przemek | ||
52 | [1037] KOSOŃ, Krzysztof | ||
53 | [0] KOWALCZYK, Tomasz | 16bpd | |
54 | [1038] KOWALIŃSKI, Jędrzej | POLAR TEAM | |
55 | [1041] KOWALSKI, Kamil | FIZJO-BALANCE Kraków | |
56 | [1042] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | |
57 | [1043] KOWALSKI, Michał | POLKAS | |
58 | [1303] KRÓL, Dariusz | ||
59 | [1048] KRÓL, Tomasz | ||
60 | [1051] KRUSZEC, Andrzej | Augusta Restauracja Kraków | |
61 | [1053] KRZYSZTOFIK, Wojciech | ||
62 | [1056] KUBIESA, Jakub | ||
63 | [1060] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał | kukuczsport.pl/TriWise | |
64 | [1065] KUNAT, Tomasz | ||
65 | [1068] KUREK, Jan | ||
66 | [1070] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
67 | [1072] KUZICKI, Artur | ||
68 | [1073] KWIATKOWSKI, Michael | ||
69 | [1075] LASOTA, Marek | ||
70 | [1312] LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | |
71 | [1078] LEŚNIAK, Jacek | Akademia Sportu Future 4 | |
72 | [1079] LEWICKI, Paweł | LGBS Running Team | |
73 | [1083] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | |
74 | [1089] MACIOŁ, Mikołaj | ||
75 | [1090] MADETKO, Arkadiusz | ||
76 | [1318] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider | |
77 | [0] MAŁECKI, Mateusz | SlowMotion | |
78 | [1320] MAŁEK, Jan | ||
79 | [1094] MARZEC, Łukasz | ||
80 | [1097] MAZIARKA, Krzysztof | Huaraches | |
81 | [1101] MIAGKYJ, Artem | ||
82 | [1102] MICHALCZYK, Krzysztof | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | |
83 | [1104] MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam | |
84 | [1105] MICHAŁKÓW, Michał | ||
85 | [1106] MIERNICZAK, Bartłomiej | Eskadra Kraków | |
86 | [1107] MIKA, Artur | ||
87 | [1109] MISIAREK, Michał | ||
88 | [1111] MIZERA, Krzysztof | ||
89 | [0] MORAWSKI, Przemysław | Zaczerpnąć nogą | |
90 | [1115] MORDARSKI, Michał | ||
91 | [1116] MORMUL, Przemek | Kropki | |
92 | [1119] MROWIEC, Paweł | Heineken Kraków Running Club | |
93 | [1295] MUCHA, Janusz | Biegamy z kranowianką | |
94 | [1120] NAWROCKI, Łukasz | ||
95 | [1125] NOWAK, Tomasz | Trailrun | |
96 | [1126] NOWOTARSKI, Kamil | ||
97 | [1127] NYCZ, Sławomir | FC Kalembina | |
98 | [1132] OPOZDA, Arkadiusz | NOVOMATIC Technologies Poland | |
99 | [1133] ORAMUS , Paweł | Skawina Biega | |
100 | [1135] ORTMAN, Marcin | ||
101 | [1139] OŻÓG, Robert | Skawina Biega | |
102 | [1142] PAMUŁA, Łukasz | ||
103 | [1143] PAPKA, Michał | Stowarzyszenie Rusz się | |
104 | [1144] PASEK, Rafał | ||
105 | [1145] PASEK, Tomasz | Kamaz Team | |
106 | [0] PEŁCZYŃSKI, Jarek | Trailrun | |
107 | [1151] PIECZONKA, Tomasz | ||
108 | [1328] PIOTROWSKI, Andrzej | WKS Wawel | |
109 | [1159] PODCZASZY, Tomasz | Night Runners | |
110 | [1160] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | |
111 | [1161] POPIELARCZYK, Łukasz | Vege Runners | |
112 | [1162] POŚNIK, Jan | ||
113 | [1165] PROCHERA, Marek | Borsuk | |
114 | [0] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | ||
115 | [1168] RACUŁT, Paweł | ||
116 | [1169] RADCZUK, Tomasz | GE HealthAhead | |
117 | [1172] REICHEL, Marcin | POLAR TEAM | |
118 | [5055] RUSEK, Łukasz | ||
119 | [0] RUTA, Jaromir | ||
120 | [1178] RYCHŁOWSKI, Tomasz | ||
121 | [1183] SANCHEZ, Andres | ||
122 | [1193] SIKORA, Bartosz | ||
123 | [0] SKAŁOŃ, Robert | ITMBW KRAKÓW | |
124 | [1194] SKIBA, Marcin | WM Triself | |
125 | [1199] SŁOŃSKI, Sławomir | Dzikie Dziki | |
126 | [1203] SOCHA, Michał | Infinity-Gym | |
127 | [1204] SOLARZ, Szymon | ||
128 | [1205] SROCZYŃSKI, Maciej | ||
129 | [1206] SROKA, Sylwester | ||
130 | [0] STANKIEWICZ, Tomasz | ||
131 | [1209] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | |
132 | [0] SWIECHOWICZ , Pawel | ||
133 | [1217] SZAJEWSKI, Jakub | ||
134 | [1218] SZATYLOWICZ, Przemyslaw | Poranny Patrol | |
135 | [1221] SZKLARCZYK, Dariusz | JJfit Running Team | |
136 | [1324] ŚLIWIŃSKI, Piotr | Buszek Run | |
137 | [1227] ŚLIZIEŃ, Olgierd | brak | |
138 | [1235] TOROŃ, Maciej | ||
139 | [1237] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun | |
140 | [1238] WALCZAK, Waldemar | ||
141 | [0] WAWRO, Jakub | ||
142 | [1245] WĘGRZYŃSKI, Paweł | ||
143 | [0] WIECIECH, Przemysław | Skawina Biega | |
144 | [1247] WIERZBA, Michał | ||
145 | [1252] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners | |
146 | [1259] WSZOŁEK, Paweł | ||
147 | [1261] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki | |
148 | [1264] ZAJĄC, Piotr | ||
149 | [1267] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
150 | [1268] ZAWACKI, Marcin | ||
151 | [1271] ZAZIĄBŁ, Łukasz | ||
152 | [1274] ZEGARMISTRZ, Grzegorz |
Karnet - Ambitna Jedenastka / Karnet - 11,6km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [901] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | |
2 | [903] BAJAK, Mirosław | P3SK | |
3 | [908] BARTOSZ, Marek | JCI Running Team | |
4 | [910] BARZYK, Karol | ||
5 | [911] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | |
6 | [914] BLAUT, Marcin | Night Runners | |
7 | [916] BŁACHNO, Marcin | Aniołki Charliego | |
8 | [918] BOUFRAHI , Rysiek | #crazyteam | |
9 | [921] BUDZIŃSKI, Maciej | ||
10 | [925] BUŁAWA, Grzegorz | gb-arch.p Architekt Grzegorz Buława | |
11 | [927] CHMIELOWSKI, Andrzej | Gniewne Krewetki | |
12 | [0] CUDEK, Jacek | #AdamCzerwińskiTeam | |
13 | [935] CZAPLA, Przemysław | WKS WAWEL BnO | |
14 | [1322] CZAPLA , Tomasz | WKS WAWEL BnO | |
15 | [0] DARCHUK, Oleksandr | ||
16 | [940] DOMIN, Tomasz | JJfit Running Team | |
17 | [1307] DUDA, Paweł | BeFit24Team | |
18 | [945] DUDA, Wojciech | Skawina Biega | |
19 | [946] DURAS, Andrzej | ||
20 | [950] DYREK, Marcin | ||
21 | [952] DYRGA, Sebastian | JJfit Running Team | |
22 | [958] FEREK, Maciej | ||
23 | [959] FILIPEK, Daniel | ||
24 | [960] FIREK, Rafał | Lacho Team | |
25 | [962] FLIS, Piotr | JJfit Running Team | |
26 | [965] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | |
27 | [966] FRANKIEWICZ, Jakub | Aniołki Charliego | |
28 | [968] GARBACIK, Wojciech | WKS WAWEL BnO | |
29 | [5060] GAWOR, Irenuesz | Anywhere Bike Team | |
30 | [971] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | |
31 | [975] GŁOWACKI, Mariusz | Active Jura | |
32 | [1280] GOLIŃSKI, Mieczysław | Nauka Biega | |
33 | [977] GORSZKO, Adam | Trailrun | |
34 | [978] GÓRKA, Konrad | Night Runners | |
35 | [982] GROMNY, Konrad | WM Triself | |
36 | [983] GRUDNIAK, Tomasz | ||
37 | [985] GRZYB , Kazimierz | Los Pantalones Rojos | |
38 | [1321] GRZYWA, Grzegorz | ||
39 | [990] HODANA, Tomasz | ||
40 | [0] JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | |
41 | [1001] JAWORSKI, Tomasz | NORDLOOK | |
42 | [1008] KACZOR, Pawel | ||
43 | [1013] KAMISIŃSKI, Marek | BeFit24Team | |
44 | [1016] KASZOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | |
45 | [1018] KĄCIK, Mariusz | OSP Morawica | |
46 | [5056] KOŃCZAK, Piotr | Jpks | |
47 | [1032] KOŃCZEWSKI, Daniel | GoLenie | |
48 | [0] KOSZAŁKA , Marcin | Klub Wysokogórski Kraków | |
49 | [1040] KOWALSKI, Hubert | WM Triself | |
50 | [1047] KRAS, Rafał | ||
51 | [1286] KRAWCZYK, Jacek | Go Aptiv! | |
52 | [1054] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków | |
53 | [1058] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI | |
54 | [1063] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | |
55 | [1064] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | |
56 | [1076] LELEK, Grzegorz | ||
57 | [1077] LESZCZYŃSKI, Juliusz | ||
58 | [1080] LIEBER, Artur | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
59 | [1088] MACIEJAS, Daniel | ||
60 | [1092] MAŁACHOWSKI, Sebastian | ||
61 | [0] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | |
62 | [1096] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runner | |
63 | [1098] MAZUR, Grzegorz | Grupa Skromnych Biegaczy | |
64 | [1110] MISIUK, Marek | Trailrun | |
65 | [1316] MOZEJKO, Artur | ||
66 | [5063] MULDNER, Rafał | ||
67 | [1122] NOSAL, Sławomir | Grupa Skromnych Biegaczy | |
68 | [0] NOWAKOWSKI, Izydor | ||
69 | [1128] OBARZANOWSKI, Michał | ||
70 | [1131] OLSZA, Paweł | ||
71 | [1327] ORYSZCZAK, Grzegorz | ASL | |
72 | [1136] OSAK, Maciej | SportWise | |
73 | [1146] PASELA, Jerzy | ||
74 | [1147] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
75 | [1148] PAWLIK, Krzysztof | ||
76 | [5057] PEC, Waldemar | ||
77 | [1149] PETER, Lesław | Vege Runners | |
78 | [1292] PIASECKI, Michał | ||
79 | [1153] PIETRZYK, Mariusz | ||
80 | [1154] PIĘTA, Łukasz | ||
81 | [1164] PRĘCIKOWSKI, Rysiek | ||
82 | [1177] RYCHLIK, Sebastian | ||
83 | [1189] SEWERYN, Robert | ||
84 | [1190] SĘK, Marek | WM Triself | |
85 | [1191] SIEKLUCKI , Michał | ||
86 | [1192] SIERANT, Michal | ||
87 | [1198] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie | |
88 | [1200] SŁOWIKOWSKI, Paweł | KOSOVO | |
89 | [1202] SOBCZAK, Bogusław | ||
90 | [1290] SOCZYŃSKI, Sebastian | Poranny Patrol | |
91 | [1207] SROKA, Wojciech | WiB | |
92 | [1208] STACH, Paweł | Siwejka | |
93 | [1211] STEC, Paweł | ||
94 | [1214] STYRNA, Tomasz | ||
95 | [1216] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
96 | [1220] SZEWCZYK, Mariusz | ||
97 | [1223] SZYMULA, Norbert | Skawina Biega | |
98 | [1224] ŚLIWA, Henryk | Skawina Biega | |
99 | [1228] ŚMIGACZ, Andrzej | ||
100 | [1231] ŚWIĘTOCHOWSKI, Arkadiusz | Grupa Skromnych Biegaczy | |
101 | [1233] TOPÓR, Marek | WKS WAWEL BnO | |
102 | [0] TRACZ, Sławomir | ||
103 | [1293] TRZOS, Robert | KTPU Kraków | |
104 | [1236] TWORZYDŁO, Paweł | ||
105 | [1240] WALNIK, Rafał | ||
106 | [1241] WĄSIK, Marcin | SportWise | |
107 | [1242] WĄTRÓBSKI, Mirosław | ||
108 | [1249] WILK, Krzysztof | Udo Grubbe | |
109 | [1250] WISZNIEWSKI, Maciej | Grupa Skromnych Biegaczy | |
110 | [1291] WIŚNIEWSKI, Michał | ||
111 | [0] WIŚNIEWSKI, Michał | ||
112 | [0] WOŹNY, Paweł | LPP Team | |
113 | [0] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | |
114 | [0] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | |
115 | [1256] WRONA, Sylwester | ||
116 | [1257] WRÓBEL, Piotr | ||
117 | [1266] ZAMORSKI, Witold | ŻYCIE I ŚMIERĆ DLA NARODU | |
118 | [1301] ZIELIŃSKI, Bartosz | Monar Kraków | |
119 | [1275] ZIELONKA, Jacek | TriWise | |
120 | [1276] ZMYJ, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam |
Karnet - Ambitna Jedenastka / Karnet - 11,6km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [913] BLADY, Bogdan | ||
2 | [1310] CHLUPKA, Ireneusz | ||
3 | [0] GORHOVER, Alon | ||
4 | [1298] GRABOWSKI, Daniel | Monar Kraków | |
5 | [980] GRABOWSKI, Zbigniew | autobike.com.pl | |
6 | [1009] KAIM, Antoni | ||
7 | [1289] KANIA, Robert | ||
8 | [1022] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard | |
9 | [1046] KOZIOŁ, Przemysław | ||
10 | [1067] KUNZ, Tomasz | ||
11 | [1074] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | |
12 | [1086] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | |
13 | [1304] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | |
14 | [1124] NOWAK, Robert | Poranny Patrol | |
15 | [1129] OLCZAK, Janusz | Bieganie 50+ | |
16 | [1134] ORŁOWSKI, Paweł | JJfit Running Team | |
17 | [1156] PISAREK, Piotr | WKS WAWEL BnO | |
18 | [1163] PÓŁTORAK, Stanisław | ||
19 | [0] PRZYBYŁO, Dariusz | ||
20 | [1173] RICOUR, Patrice | ||
21 | [1174] ROGASCH, Stanisław | BBL Kraków | |
22 | [1201] SŁOWIŃSKI, Paweł | ||
23 | [1278] STEFAN, Aleksander | NAUKA BIEGA | |
24 | [1239] WALCZYK, Roman | Water Knights | |
25 | [1262] ZADARNOWSKI, Dariusz |
Karnet - Ambitna Jedenastka / Karnet - 11,6km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [981] GRACZYK, Roman | ||
2 | [1052] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | |
3 | [1170] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | |
4 | [1254] WOŹNIAK, Andrzej |
Karnet - Ambitna Jedenastka / Karnet - 11,6km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1034] KOPTA, Jerzy |
Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat / Karnet - 1km - Chłopcy
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] BARANSKI, Adam | ||
2 | [101] BIGAJ, Jan | Iron Dragon Triathlon | |
3 | [138] BOYCE, Malachy | ||
4 | [105] BUBLIK, Maciej | WKS WAWEL BnO | |
5 | [0] CUDEK, Iwo | ||
6 | [0] CUDEK, Leon | ||
7 | [136] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | |
8 | [106] DOBROWOLSKI, Mikołaj | KUKUCZSPORT.PL | |
9 | [107] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka | |
10 | [108] FILICIAK, Stanisław | CAFFETTIERA | |
11 | [110] INDYKA, Jan | ||
12 | [111] JAWORSKI, Marek | Trenuj w Krakowie | |
13 | [113] KĘSEK, Szymon | CSK Brzezie | |
14 | [116] KOWALSKI, Adam | 2K | |
15 | [0] KRZYŻAN, Jan | ||
16 | [118] LESIAK, Jonasz | ||
17 | [120] MICHAŁEK, Adam | #crazyteam | |
18 | [121] MISZKIEL, Hubert | KS Korona | |
19 | [0] MROCZEK, Mieszko | ||
20 | [0] MROCZEK, Mikołaj | ||
21 | [135] NOWAK, Patrick | ||
22 | [123] OSAK, Kacper | SportWise | |
23 | [124] OSIADACZ, Adam | NOVOMATIC Technologies Poland | |
24 | [143] PAWŁOWSKI, Łukasz | ||
25 | [126] PIASECKI, Mieszko | CAFFETTIERA | |
26 | [142] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza | |
27 | [145] PRZYBYŁO, Szymon | ||
28 | [0] SERATOWICZ, Klaudia | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
29 | [127] SKRZYŃSKI, Ireneusz | ||
30 | [128] STASZEK , Igor | Wks wawel | |
31 | [141] STRUGAŁA, Tymoteusz | WKS Wawel | |
32 | [129] TARNAWSKI, Tadeusz | WKS WAWEL BnO | |
33 | [0] TEST, Test | ||
34 | [131] URYGA, Adam | WKS WAWEL BnO | |
35 | [132] URYGA, Artur | WKS WAWEL BnO | |
36 | [0] WOŹNIAK, Olivier | Trenuj w Krakowie |
Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat / Karnet - 1km - Dziewczynki
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [102] BIGAJ, Ula | Iron Dragon Triathlon | |
2 | [103] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | |
3 | [104] BISKUPSKA, Marysia | WKS WAWEL BnO | |
4 | [0] GALUBA, Martyna | UKS Lider | |
5 | [109] GARUS, Gabriela | ||
6 | [112] KACZMAREK, Julia | UKS Lider | |
7 | [137] KLIMEK, Małgorzata | Trenuj w Krakowie | |
8 | [114] KOSECKA, Karolina | Trenuj w Krakowie | |
9 | [115] KOWALSKA, Ewa | 2K | |
10 | [117] KUKUCZ-LEGIEŃ, Magdalena | KUKUCZSPORT.PL | |
11 | [140] KWASKOWSKA, Joanna | Trenuj w Krakowie | |
12 | [119] LEŚNIAK , Basia | Trenuj w Krakowie | |
13 | [122] NOWAK, Victoria | ||
14 | [125] OSIADACZ, Julia | NOVOMATIC Technologies Poland | |
15 | [139] STOECKER-PYTEL, Pola | SportWise | |
16 | [130] TYLIBA, Izabela | Jura TEAM | |
17 | [133] WALAŚ, Emilka | WKS WAWEL BnO | |
18 | [134] WALAŚ, Olga | WKS WAWEL BnO |
Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka / Karnet - 23km - K18
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1522] BUGNO, Marcelina | Skawina Biega | |
2 | [1738] DZIOBEK, Paulina | ITMBW | |
3 | [1572] KOLASA , Adriana | Spartan Training Group Kraków | |
4 | [1580] KOZIOŁ, Weronika | Klub Biegacza AZS UEK | |
5 | [1592] LECH, Ewa | Eskadra Kraków | |
6 | [1661] SOSNOWSKA, Dominika | ||
7 | [0] STERKOWICZ, Dorota | ||
8 | [1704] WOŹNIAK, Maria | Skawina Biega |
Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka / Karnet - 23km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka / Karnet - 23km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1513] BIAŁECKA, Sylwia | LGBS Running Team | |
2 | [1525] CAPIŃSKA , Anna | Night Runners | |
3 | [1538] FOSSAERT, Sylwia | ||
4 | [1573] KOŁODZIEJCZYK, Monika | Jura TEAM | |
5 | [1611] MĄCZKA, Martyna | ||
6 | [1629] ORYNEK, Klaudia | ||
7 | [1630] OSIKOWSKA, Teresa | ||
8 | [1632] PALKIJ, Aleksandra | Skawina Biega | |
9 | [1637] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka | Evil Team | |
10 | [1641] PIOTROWICZ, Małgorzata | Infinity-Gym | |
11 | [1656] SKRZYPEK, Sylwia | Sieprawska Piątka | |
12 | [1657] SŁUPIŃSKA, Ewa | Unlimited | |
13 | [1669] STEFAŃCZYK, Monika | ||
14 | [1691] WALCZAK, Magdalena | ||
15 | [1700] WILK, Wiktoria | Wilki :) | |
16 | [1714] ZIÓŁKOWSKA, Monika | ||
17 | [1715] ZMOREK-PACAK, Katarzyna |
Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka / Karnet - 23km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1530] CHRZĄŚCIK, Anna | Płomyk Olkusz | |
2 | [1540] GALEWICZ, Katarzyna | ||
3 | [1549] GRABOWSKA, Joanna | WKS WAWEL BnO | |
4 | [1550] GROS, Anna | Skawina Biega | |
5 | [1552] GRUSZKA, Kamila | Niepołomice Biegają | |
6 | [1561] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team | |
7 | [1744] LIGĘZA, Joanna | SMASHING Papkins | |
8 | [1597] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | |
9 | [1599] ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA, Izabela | Klub Biegacza AZS UEK | |
10 | [1609] MARECKA, Zofia | JJfit Running Team | |
11 | [1644] PRAGNĄCA, Milena | Poranny Patrol | |
12 | [1722] RÓŻYCKA , Agnieszka | ||
13 | [1683] TARGOSZ, Jolanta | TEB Edukacja Kraków | |
14 | [1692] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
15 | [1705] WÓJCIK, Monika | ||
16 | [1707] WRÓBLEWSKA-GAWEŁ, Agnieszka | JJfit Running Team | |
17 | [1716] ZMYJ, Danuta | Lacho Team | |
18 | [19] ZYCH, Katarzyna | ||
19 | [1717] ŻAK, Barbara | Jura TEAM |
Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka / Karnet - 23km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1508] BAŚ, Anna | Leniwce | |
2 | [1569] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka | ||
3 | [1640] PIEKARSKA-NAJBART, Alicja | Nauka Biega | |
4 | [1650] SEREMET, Bożena | Sieprawska Piątka |
Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka / Karnet - 23km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka / Karnet - 23km - M18
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1501] ADAMUS, Jakub | ||
2 | [0] BARTNIKOWSKI, Marek | thulium.com | |
3 | [1511] BEŁZ, Tomasz | ||
4 | [1512] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | |
5 | [1516] BODURKA, Adam | Go Aptiv! | |
6 | [1] BODURKA, Krzysztof | KS AZS AWF Kraków | |
7 | [1725] ENGLERT, Piotr | TriJet Team | |
8 | [1543] GAWLIK, Adrian | ||
9 | [0] IDZIOR, Tomasz | ||
10 | [1729] JASIŃSKI, Wiktor | Monar Kraków | |
11 | [1581] KRAWCZYK, Jakub | ||
12 | [0] KUCIEL, Paweł | Axis Usługi Fizjoterapeutyczne | |
13 | [1589] KWIECIEŃ, Kacper | Klub Biegacza AZS UEK | |
14 | [1590] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW | |
15 | [0] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | |
16 | [0] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | |
17 | [0] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | |
18 | [1593] LEGENC, Łukasz | wedrujzoczkami.pl | |
19 | [1731] LIPOWSKI, Szymon | Monar Kraków | |
20 | [1608] MARĆ, Marcin | ||
21 | [1614] MIERZEŃSKI, Bartosz | PrzymierzeŁosia | |
22 | [1634] PARIS, Nicola | La Recastello Radici Group | |
23 | [1636] PATURA, Kamil | ||
24 | [0] RAJCA, Robert | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | |
25 | [1647] RYZHYNSKYI, Vitalii | ||
26 | [1733] SAFARIAN, Levon | Monar Kraków | |
27 | [1659] SOJECKI, Krzysztof | ||
28 | [1662] SOWA, Grzegorz | Spartan Training Group Kraków | |
29 | [1663] SPRUTTA, Mateusz | ||
30 | [1677] SZOSTEK, Michał | BeFit24Team | |
31 | [1679] SZWAJA, Mateusz | UKS Kometa Gliwice | |
32 | [1695] WIDŁA, Adam | Klub Biegacza AZS UEK | |
33 | [1697] WIĘCEK, Konrada | ||
34 | [1710] ZIELIŃSKI, Paweł |
Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka / Karnet - 23km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka / Karnet - 23km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1502] ANDRZEJCZYK, Adrian | ||
2 | [1504] BANACH, Jakub | zaMARCHWIście | |
3 | [1505] BARNAŚ, Adrian | Salt Runners Bochnia | |
4 | [1507] BARTOSIK, Michał | M-TEAM | |
5 | [1515] BIES, Grzegorz | ||
6 | [1721] BŁAKAŁA, Damian | RMF4RT Gladiators | |
7 | [1518] BORSZOWSKI, Zbigniew | Zabierzów Biega | |
8 | [1520] BOYCE, Aidan Boyce | ||
9 | [1523] BURY, Krzysztof | GE HealthAhead | |
10 | [1526] CEBERAK, Bartosz | ||
11 | [1531] CWIKLA, Pawel | ||
12 | [1532] CZELNY, Zbigniew | ||
13 | [1533] CZESAK, Marcin | RWM TEAM | |
14 | [1539] GAJDA, Mateusz | Skawina Biega | |
15 | [1542] GAWIN, Marek | ||
16 | [1544] GĘBALA, Piotr | ||
17 | [1728] GIELEWICZ, Bartłomiej | Monar Kraków | |
18 | [1546] GIŻA, Grzegorz | ||
19 | [1548] GÓRAL, Grzegorz | JJfit Running Team | |
20 | [1551] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | ||
21 | [1553] GURGUL, Mateusz | Aromat Nóg | |
22 | [1554] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | |
23 | [1555] HYŻY, Piotr | ||
24 | [1564] KALITA, Nikodem | ||
25 | [0] KASPEROWICZ, Radek | Lacho Team | |
26 | [1567] KIEŁTYKA, Piotr | ||
27 | [1571] KOLAK, Konrad | Kolegium Sędziów Nowy Sącz | |
28 | [0] KOLTUNIAK, Lukasz | ||
29 | [1577] KOSTORZ, Konrad | ||
30 | [1578] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | |
31 | [1582] KRYSA, Roman | #rowerowykraków | |
32 | [1724] KUDŁAK, Paweł | Poranny Patrol | |
33 | [1584] KUREK, Michał | Night Runners | |
34 | [1727] KWIATKOWSKI , Krzysztof | Biegamy z kranowianką | |
35 | [1596] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge | |
36 | [1730] LEŚNIAK, Michał | Monar Kraków | |
37 | [1600] MACHLOWSKI, Lukasz | KKB Dystans Krakow | |
38 | [1601] MACIĄG, Grzegorz | ||
39 | [1603] MADUSIOK, Dominik | ||
40 | [0] MAJNUSZ, Tomasz | ||
41 | [1607] MANTERYS, Michał | KKM Kaloryfer.eu | |
42 | [1612] MICHALIK, Dawid | Horda | |
43 | [1732] MIROWSKI, Łukasz | Monar Kraków | |
44 | [1618] MOCNY, Michał | RMF4RT Gladiators | |
45 | [1619] MOSKWIAK, Mateusz | ||
46 | [1623] NAGLIK , Marcin | Eskadra Kraków | |
47 | [1628] NOWAK, Krzysztof | ||
48 | [1631] OSTROWSKI, Paweł | Rehmedica.pl | |
49 | [1633] PALUCH, Marcin | ||
50 | [1635] PASZEK, Tomasz | PRZEŁĘCZ DUKLA | |
51 | [1638] PEŁKA, Michał | ||
52 | [1643] POCIĘGIEL, Michał | Skawina Biega | |
53 | [1651] SIEKLIŃSKI, Łukasz | Poranny Patrol | |
54 | [1652] SIEMIŃSKI, Radosław | ||
55 | [1654] SKIBA, Dawid | Trailrun | |
56 | [1655] SKRZYŃSKI, Wojciech | ||
57 | [1735] SOCHACKI, Sławek | ||
58 | [1658] SOJA, Marcin | Klub Sportowy Hajime | |
59 | [1665] STARZAK, Paweł | ||
60 | [1666] STASIEWICZ, Grzegorz | ||
61 | [1667] STAŚKIEWICZ, Maciej | ||
62 | [1668] STEFANOWSKI, Dominik | Eskadra Kraków | |
63 | [1743] STUDENCKI, Dawid | ||
64 | [1674] SZCZYGIEŁEK, Marek | ||
65 | [1675] SZEWC, Bogdan | BeFit24Team | |
66 | [1676] SZOSTAK, Piotr | ||
67 | [1680] SZWAJA, Wojciech | Wolbrom Team | |
68 | [0] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
69 | [1686] TRYBULEC, Daniel | Poranny Patrol | |
70 | [1689] URYGA, Jakub | Deutsche Bank Marathon Team | |
71 | [1690] WALCZAK, Jan | ||
72 | [1693] WESOŁOWSKI, Krzysztof | Poranny Patrol | |
73 | [1694] WIĄCEK, Łukasz | ||
74 | [1698] WIĘCŁAWSKI, Michał Więcławski | Waga Ciężka | |
75 | [1699] WILK, Krzysztof | Wilki :) | |
76 | [1701] WIRA, Maciej | ||
77 | [1702] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia | |
78 | [1703] WOŹNIAK, Łukasz | Poranny Patrol | |
79 | [1708] ZAJAC, Andrzej | Night Runners | |
80 | [0] ZAKRZYŃSKI, Paweł | CSC Adventure Academy | |
81 | [1709] ZARETSKYY, Andriy | ||
82 | [1719] ŻARNA, Błażej | Horda | |
83 | [1720] ŻERULIK, Jarosław | Znikający punkt |
Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka / Karnet - 23km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1503] ARCHAMOWICZ, Krzysztof | ||
2 | [1506] BARTKOWIAK, Grzegorz | ||
3 | [1509] BAŚ , Mateusz | Leniwce | |
4 | [1510] BEDNAREK, Marcin | GoLenie | |
5 | [1514] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
6 | [1517] BORCZYŃSKI, Michał | ||
7 | [1519] BORYCKI, Mirosław | ||
8 | [1742] BUJOCZEK, Leszek | ||
9 | [1524] CAŁA, Maciej | CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ | |
10 | [1527] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
11 | [1528] CHOMICZ, Krzysztof | RMF4RT Gladiators | |
12 | [1529] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | |
13 | [1534] CZYŻ, Piotr | ||
14 | [1536] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | |
15 | [1541] GARSTECKI, Michał | Skawina Biega | |
16 | [1545] GIERASIŃSKI , Pablo | KKB Dystans Krakow | |
17 | [0] GIL, Jacek | ||
18 | [1556] IRIONDO FADRIQUE, Ricardo | ||
19 | [1557] JAKUBIEC, Mariusz | GoLenie | |
20 | [1558] JAKUBIEC, Radosław | GoLenie | |
21 | [1559] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus | |
22 | [1560] JARACZEWSKI, Piotr | ||
23 | [1562] KALETA, Jan | KKB Dystans Krakow | |
24 | [1563] KALITA, Damian | ||
25 | [1566] KARPISZ, Zbigniew | ||
26 | [4] KOCZWARA, Tomasz | ||
27 | [1570] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | |
28 | [1574] KOPACZ, Piotr | ||
29 | [1575] KORNAŚ, Krzysztof | Wspólnota Emaus Nowy Sącz | |
30 | [1576] KOSMALA, Bartosz | KOSMALA Team | |
31 | [1579] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | |
32 | [1583] KUREK, Mariusz | Night Runners | |
33 | [1585] KURIATA, Robert | Vege Runners | |
34 | [1586] KURYJ, Marek | WKS WAWEL BnO | |
35 | [1587] KUŚMIERZ, Grzegorz | Eskadra Kraków | |
36 | [1588] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | |
37 | [1723] LACHOWICZ, Przemysław | ||
38 | [1591] LADRA, Ryszard | ||
39 | [1594] LENCZOWSKI, Jakub | Iron Dragon Triathlon | |
40 | [1595] LESIAK, Filip | Skawina Biega | |
41 | [1604] MAJCHER, Piotr | Eskadra Kraków | |
42 | [1605] MAJDAŃSKI, Paweł | ||
43 | [1606] MAŁYSZA, Sławomir | ||
44 | [1734] MAMICA, Andrzej | Nauka Biega | |
45 | [1610] MARS, Maksymilian | Trailrun | |
46 | [1613] MIELNICZEK , Grzegorz | JJfit Running Team | |
47 | [1615] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | |
48 | [1616] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | |
49 | [1617] MIREK, Grzegorz | MOVE STUDIO | |
50 | [1620] MOSZCZYŃSKI, Bartosz | GE HealthAhead | |
51 | [1622] MYSZKA, Bartłomiej | ||
52 | [1625] NIEDZIELSKI, Robert | ACAR TEAM/VEGE RUNNERS | |
53 | [1626] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | |
54 | [1627] NOWACKI, Paweł | GoLenie | |
55 | [1639] PIASECKI, Leszek | ||
56 | [1642] PIÓRKOWSKI, Tomek | Biskupice Family Team | |
57 | [1726] PYTEL, Miłosz | Triwise | |
58 | [1648] SALIK, Stanisław | Solne Miasto | |
59 | [1649] SEKMAN, Tomasz | ||
60 | [1653] SIWEK, Jacek | TriWise | |
61 | [1660] SOLECKI, Krzysztof | ||
62 | [1670] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | |
63 | [1671] SWAŁDEK, Konrad | Trailrun | |
64 | [1672] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | |
65 | [1673] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | |
66 | [1681] ŚMIGIELSKI, Piotr | ||
67 | [1682] ŚWIDZIŃSKI, Tomasz | Vege Runners | |
68 | [1685] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI | |
69 | [1739] TOBABEN, Damian | Monar Kraków | |
70 | [1687] TYLEK, Rafał | ||
71 | [1688] URBANOWICZ, Andrzej | SportWise | |
72 | [0] WĄCHAŁA, Grzegorz | Skawina Biega | |
73 | [1696] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | |
74 | [1706] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | |
75 | [1712] ZIĘBA, Artur | Poranny Patrol | |
76 | [1713] ZIĘBA, Marcin | Poranny Patrol | |
77 | [1718] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK |
Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka / Karnet - 23km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1521] BUCZEK, Jerzy | ||
2 | [1535] DYWAN, Andrzej | ||
3 | [1568] KIJANKA, Artur | ||
4 | [1598] ŁABUZIŃSKI, Sławomir | WKS WAWEL BnO | |
5 | [1602] MADEJ, Mirosław | ||
6 | [1740] MOSZKOWICZ, Paweł | WKS Wawel | |
7 | [1621] MUSZYŃSKI, Maciej | Koliber Team/MM Power | |
8 | [1624] NAZIM, Adam | Runonline | |
9 | [1645] RADCZAK, Andrzej | ||
10 | [1646] RYBCZYŃSKI, Przemysław | xyz | |
11 | [1664] SPYRKA, Adam | ||
12 | [1678] SZPEYER, Sławomir | ||
13 | [1684] TARNAWSKI, Jakub | KKB Dystans Krakow | |
14 | [1741] WĘGIEL, Bogdan | ||
15 | [1711] ZIELIŃSKI, Rafał | Eskadra Kraków |
Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka / Karnet - 23km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1537] DZIEŻOK, Bogdan | Trailrun | |
2 | [1737] JABŁOŃSKI, Kazimierz | Sprinter Prądy | |
3 | [1565] KAMIŃSKI, Krzysztof | ||
4 | [1736] TOKARZ, Jerzy | BBL Kraków |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - K13
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [223] BISKUPSKA , Julia | WKS WAWEL BnO | |
2 | [225] BŁYSKOSZ, Magdalena | WKS WAWEL BnO | |
3 | [228] BUDZIŃSKA, Julia | ||
4 | [337] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | |
5 | [231] DANIELAK, Hanna | ||
6 | [243] GRUSZKA, Dominika | Niepołomice Biegają | |
7 | [249] JANAS, Natalia | ||
8 | [252] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | |
9 | [265] KRZYŻAN, Alina | ||
10 | [271] KUŁACH, Joanna | ||
11 | [273] KURTYCZ, Natalia | WKS WAWEL BnO | |
12 | [274] LAMPARSKA, Maja | WKS WAWEL BnO | |
13 | [278] MICHNO, Marta | WKS WAWEL BnO | |
14 | [350] MOSZKOWICZ, Anna | WKS Wawel | |
15 | [349] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel | |
16 | [283] NIESSNER , Pola | WKS WAWEL BnO | |
17 | [284] NOWAK, Michalina | SportWise | |
18 | [285] OLEJNIK, Jaśmina | WKS WAWEL BnO | |
19 | [286] ORŁOWSKA, Nina | JJfit Running Team | |
20 | [346] PAWŁOWSKA, Anna | ||
21 | [293] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice | |
22 | [297] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS WAWEL BnO | |
23 | [302] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | |
24 | [351] SIEK, Barbara | WKS Wawel | |
25 | [303] SŁOŃSKA , Antonina | WKS WAWEL BnO | |
26 | [7] WĄSIK, Maja | SportWise | |
27 | [331] WYPYCH, Milena | 3TRITEAM | |
28 | [0] ZAJĄC, Barbara | KS AZS AWF Kraków |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - K16
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [361] DANIELAK, Alicja | ||
2 | [233] DURAS, Magdalena | ||
3 | [248] JANAS, Amelia | ||
4 | [0] KRYDA, Alicja | Skawina Biega | |
5 | [281] MORAWIEC, Weronika | ||
6 | [291] POLEWKA, Aleksandra | UKS Kometa Gliwice |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] GROCHALSKA , Katarzyna | ||
2 | [250] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | |
3 | [344] JARZĄBEK, Magdalena | Monar Kraków | |
4 | [263] KOTAŃSKA, Klaudia | ||
5 | [267] KUC, Ewa | ||
6 | [0] KWIATKOWSKA, Marta | Trenuj w Krakowie | |
7 | [0] ŁAKOMSKA, Zuzanna | ZUZA Team | |
8 | [324] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [226] BRZYSKA, Karolina | Brzyski Tri Team | |
2 | [0] GALUBA, Monika | UKS Lider | |
3 | [354] GAWIN, Agnieszka | ||
4 | [240] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | |
5 | [251] KASZOWSKA, Marta | UKS Kometa Gliwice | |
6 | [260] KŁAPUT, Dorota | ||
7 | [356] KOPERNIAK, Katarzyna | ||
8 | [277] MĘŻYK, Aleksandra | #AdamCzerwińskiTeam | |
9 | [348] PAWŁOWSKA, Ewelina | ||
10 | [308] STASZEK , Anna | ||
11 | [319] URBAŃSKA KULON, Katarzyna | BeFit24Team |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] BANASIK, Anna | BeFit24Team | |
2 | [236] FILICIAK, Justyna | CAFFETTIERA | |
3 | [0] HAWRYSZKO , Basia | ||
4 | [245] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | |
5 | [256] KĘSEK, Anna | CSK Brzezie | |
6 | [352] KOZUB, Dorota | ||
7 | [341] MAŁEK, Anna | ||
8 | [292] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | |
9 | [296] PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
10 | [305] SOŁTYS, Alicja | Skawina Biega | |
11 | [309] ŚCIUBAK , Aneta | Skawina Biega | |
12 | [312] TARNAWSKA, Katarzyna | KKB Dystans Krakow | |
13 | [318] TYLIBA, Magdalena | Jura TEAM | |
14 | [328] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | |
15 | [333] ZAJĄCZKOWSKA-ORŁOWSKA, Katarzyna | JJfit Running Team |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [246] JAKUBEK, Hanna | Skawina Biega | |
2 | [306] SPIZAK, Elzbieta |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [325] WOŹNIAK, Barbara |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - M13
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [222] BARTOS, Tymoteusz | Trenuj w Krakowie | |
2 | [227] BUBLIK, Piotr | WKS WAWEL BnO | |
3 | [235] FILICIAK, Antoni | CAFFETTIERA | |
4 | [237] FIREK, Grzegorz | 2xWK | |
5 | [244] GRZEGORCZYK, Borys | WKS WAWEL BnO | |
6 | [253] KAWALA, Patryk | KS Kościelec Chrzanów | |
7 | [254] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | |
8 | [340] KĘDZIOR, Kacper | WKS Wawel Kraków | |
9 | [339] KĘDZIOR, Krzysztof | WKS Wawel Kraków | |
10 | [257] KĘSEK, Bartek | CSK Brzezie | |
11 | [259] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | |
12 | [338] KLIMEK, Mateusz | Trenuj w Krakowie | |
13 | [358] KOPERNIAK, Franciszek | ||
14 | [357] KOPERNIAK, Mikołaj | ||
15 | [266] KRZYŻAN, Stanisław | ||
16 | [269] KUKUCZ-LEGIEŃ, Maksymilian | KUKUCZSPORT.PL | |
17 | [272] KUŁACH, Przemysław | ||
18 | [280] MIZERA, Radosław | ||
19 | [347] PAWŁOWSKI, Jakub | ||
20 | [0] PESZT, Michał | SportWise | |
21 | [287] PIASECKI, Aleksander | CAFFETTIERA | |
22 | [288] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | |
23 | [290] PISAREK, Kordian | WKS WAWEL BnO | |
24 | [295] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | ||
25 | [353] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | ||
26 | [299] RYBIŃSKI, Bartłomiej | RYBKA Runners Team Proszowice | |
27 | [301] RYCHLIK, Patryk | ||
28 | [310] TARASIEWICZ, Franciszek | Forex Bad Boys | |
29 | [314] TARNOWSKI , Przemysław | WKS WAWEL BnO | |
30 | [317] TYLIBA, Karol | Jura TEAM | |
31 | [0] VOINALOVYCH, Yurii | SportWise | |
32 | [321] WARNECKI, Filip | Trenuj w Krakowie | |
33 | [327] WÓJCIK , Paweł | WKS WAWEL BnO | |
34 | [329] WYPYCH, Hubert | 3TRITEAM | |
35 | [332] ZADARNOWSKI, Marek | ||
36 | [334] ŻESŁAWSKI , Jakub | WKS WAWEL BnO | |
37 | [335] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - M16
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [268] KUCHARCZYK, Jakub | UKS Kometa Gliwice | |
2 | [0] SERATOWICZ, Krzysztof | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
3 | [313] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | |
4 | [323] WOJDYŁA, Dawid |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [238] GAJDA, Kamil | #AdamCzerwińskiTeam | |
2 | [241] GÓRNISIEWICZ, Roland | JJfit Running Team | |
3 | [0] SOWA, Wojciech | ||
4 | [343] SUŁKOWSKI, Rafał | Klub Biegacza AZS UEK | |
5 | [0] WÓJCIK, Adam | Andrychów Running |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [221] BAŁABAN, Bartłomiej | ITMBW KRAKÓW | |
2 | [0] CYRKLER, Łukasz | Night Runners | |
3 | [229] CZYŻ, Radosław | WKS WAWEL | |
4 | [355] KOPERNIAK, Łukasz | ||
5 | [275] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR TEAM | |
6 | [0] PIWOWARCZYK, Dominik | #AdamCzerwińskiTeam | |
7 | [294] PRZEWOŹNIK, Adam | ||
8 | [298] ROMANOWSKI, Łukasz | Husaria Race Team | |
9 | [307] STASZEK, Łukasz | ||
10 | [311] TARGOSZ, Michał Mateusz | ||
11 | [320] WAŃCZYK, Łukasz | BeFit24Team | |
12 | [322] WĄTROBA, Tomasz | ||
13 | [0] WRÓBEL, Paweł | NOVOMATIC Technologies Poland |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [224] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | |
2 | [336] CZAPCZYŃSKI , Cezary | Niepołomice Biegają | |
3 | [360] DĘBSKI, Dariusz | ||
4 | [232] DUBIEL, Piotr | 2xWK | |
5 | [234] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
6 | [342] DZIK , Władysław | Biegamy z kranowianką | |
7 | [239] GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW KRAKÓW | |
8 | [255] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | |
9 | [258] KĘSEK, Maciej | CSK Brzezie | |
10 | [279] MIGACZ, Jacek | Trailrun | |
11 | [300] RYBIŃSKI, Grzegorz | RYBKA Runners Team Proszowice | |
12 | [0] SERATOWICZ, Rafał | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
13 | [315] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | |
14 | [316] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | |
15 | [326] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | |
16 | [330] WYPYCH, Marek | 3TRITEAM |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [242] GRABOWSKI , Jan | Skawina Biega | |
2 | [247] JAMKA, Wiesław | Skawina Biega | |
3 | [262] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze | |
4 | [345] MISINIEC , Bogdan | Pszczółka Team | |
5 | [304] SŁOŃSKI , Marek | WKS WAWEL BnO | |
6 | [0] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS WAWEL BNO |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [264] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
2 | [270] KULA, Tadeusz | KKB Dystans Krakow | |
3 | [276] MASŁYK, Jan | ||
4 | [0] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM |
Karnet - Przyjazna Trójka / Karnet - 3,7km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [282] NAZIM, Tadeusz | Skawina Biega |
Karnet - Tradycyjna Piątka / Karnet - 5,7km - K16
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [507] BĄCZEK, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | |
2 | [11] BIEDERMAN, Adrianna | WKS WAWEL BnO | |
3 | [5] GARBACIK, Maja | WKS WAWEL BnO | |
4 | [565] HRYC , Martyna | ||
5 | [567] HUTSENKO , Yelyzaveta | WKS WAWEL BnO | |
6 | [572] JANIK, Maja | ||
7 | [752] KŁAPUT, Natalia | ||
8 | [603] KURTYKA, Joanna | ||
9 | [625] MAZUREK, Agnieszka | WKS Śląsk | |
10 | [633] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | |
11 | [644] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | |
12 | [649] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
13 | [650] PUDEŁEK, Michalina | Górzanka Nawojowa Góra | |
14 | [664] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
15 | [666] SŁOŃSKA, Zofia | WKS WAWEL BnO | |
16 | [669] SOBEL, Natalia | UKS Kometa Gliwice | |
17 | [701] TOPÓR, Magdalena | WKS WAWEL BnO | |
18 | [717] WÓJCIK, Natalia | WKS WAWEL BnO | |
19 | [719] WYPYCH, Urszula |
Karnet - Tradycyjna Piątka / Karnet - 5,7km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [509] BIELECKA, Ewa | ||
2 | [511] BIERA, Agnieszka | Skawina Biega | |
3 | [520] BUGAJ, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | |
4 | [0] BYRSKA, Sylwia | ||
5 | [533] CIERLAK, Elżbieta | Brzyski Tri Team | |
6 | [539] DROBNIAK, Weronika | ||
7 | [543] DYLĄG, Marlena | G.O.A.T. Team Michałowice | |
8 | [564] HRUBY, Anna | KS AZS AWF Kraków | |
9 | [580] KHVAINITSKAYA-KURUS , Katsiaryna | ||
10 | [0] KORNOBIS, Monika | Go Aptiv! | |
11 | [595] KOŹBIAŁ, Zuzanna | M-TEAM | |
12 | [0] KUKUŁA, Karolina | ||
13 | [612] LISTEK, Marta | WKS WAWEL BnO | |
14 | [619] ŁUKASIK, Sylwia | BeFit24Team | |
15 | [755] MARCHEWKA, Klaudia | zaMARCHWIście | |
16 | [0] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW | |
17 | [634] OCIESA, Jagoda | Siostry Olsen | |
18 | [17] PRZYSTASZ, Magda | Niepołomice Biegają | |
19 | [659] ROGOWSKA, Aleksandra | Siostry Olsen | |
20 | [678] SURDEJ, Paulina | STG TARNÓW | |
21 | [703] TWARDOWSKA, Kornelia | ||
22 | [726] ZIELIŃSKA-GAMROT, Agata | BeFit24Team |
Karnet - Tradycyjna Piątka / Karnet - 5,7km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [503] BABIUCH, Magda | Skawina Biega | |
2 | [0] BARANSKA, Maria | ||
3 | [510] BIEŃ, Katarzyna | ||
4 | [513] BIŁOCHA, Ewa | ||
5 | [518] BOROWSKA-ABDELJAOUED, Anna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
6 | [0] BUDZYN, Paulina | Niepołomice Biegają | |
7 | [523] BUGAJSKA , Katarzyna | ||
8 | [750] BUJOCZEK, Małgorzata | ||
9 | [0] BURLIGA, Iwona | Czwartkowe Bieganie | |
10 | [528] BYTOMSKA, Kamila | ||
11 | [538] DOBISZEWKA, Ilona | BIEGAM GDZIE POPADNIE | |
12 | [540] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | |
13 | [553] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | |
14 | [561] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | |
15 | [562] HEBDA, Michalina | ||
16 | [566] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | ||
17 | [0] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | ||
18 | [576] KAPOŁKA, Agata | Skawina Biega | |
19 | [594] KOZIOŁ, Agnieszka | ||
20 | [611] LISIK, Justyna | ||
21 | [614] ŁABNO, Magdalena | ||
22 | [0] MAGOCSY, Helena | ||
23 | [754] MICHALEWSKA-DUDA, Daria | BeFit24Team | |
24 | [639] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | ||
25 | [20] PIĄTEK, Karolina | JJfit Running Team | |
26 | [645] POŚNIK, Karolina | ||
27 | [655] RAMOTOWSKA , Dominika | ||
28 | [656] REJDYCH, Daria | Husaria Race Team | |
29 | [660] RUKSZA, Angelina | ||
30 | [661] SIEMIŃSKA, Natalia | Biegająca Mama | |
31 | [668] SOBCZYK, Sabina | Husaria Race Team | |
32 | [674] STĘPIEŃ-ZGLICZYŃSKA, Kasia | ||
33 | [683] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
34 | [688] SZYMULA , Judyta | Skawina Biega | |
35 | [690] ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA, Anna | ||
36 | [696] TARNAWSKA, Anna | WKS WAWEL BnO | |
37 | [700] TOCHOWICZ , Barbara | ||
38 | [708] WILK, Wioleta | Active Jura | |
39 | [712] WOJTOWICZ, Magda | Trailrun | |
40 | [721] ZAJĄC, Honorata | WKS Wawel Kraków | |
41 | [723] ZAJĄC , Ilona | Skawina Biega | |
42 | [725] ZDEB, Agnieszka | Active Jura |
Karnet - Tradycyjna Piątka / Karnet - 5,7km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [501] ATROSZCZYK, Aleksandra | ||
2 | [502] ATROSZCZYK, Aleksandra | ||
3 | [0] BALON, Lidia | Skawina Biega | |
4 | [779] BISZTYGA, Sabina | Biegamy z kranowianką | |
5 | [516] BOBROWSKA, Maria | ||
6 | [522] BUGAJSKA, Monika | ||
7 | [526] BURDA, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | |
8 | [536] CIEŚLAK-SAWICKA, Katarzyna | BIEGAM GDZIE POPADNIE | |
9 | [0] CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata | #AdamCzerwińskiTeam | |
10 | [735] CZAPCZYŃSKA , Małgorzata | Niepołomice Biegają | |
11 | [545] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | |
12 | [546] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna | WKS WAWEL BnO | |
13 | [550] GAPYS, Jolanta | #AdamCzerwińskiTeam | |
14 | [0] GĄSIENICA-ROJ, Anna | KS Murzasichle | |
15 | [570] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata | ||
16 | [575] KAJNIAK, Beata | Skawina Biega | |
17 | [745] KARCZEWSKA , Renata | Skawina Biega | |
18 | [584] KINDLER, Agata | ||
19 | [591] KOWALCZYK, Joanna | ||
20 | [0] KUKLA, Katarzyna | Chemical Runners Team | |
21 | [618] ŁUKASIAK, Izabela | ||
22 | [630] NIZIURSKA , Marzanna | Husaria Race Team | |
23 | [636] ORLIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | |
24 | [746] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | |
25 | [662] SIKORA, Ewa | ||
26 | [671] SPISS, Maria | ||
27 | [673] STEINKE, Dominika | ||
28 | [676] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta | Skawina Biega | |
29 | [0] SZAŁEK, Katarzyna | ||
30 | [689] ŚLIWA, Anna | Skawina Biega | |
31 | [706] WAXMANN-LEWANDOWSKA, Judyta | Happy TRI Friends | |
32 | [710] WOJCIECHOWSKA, Małgosia | PlaceToTri | |
33 | [718] WYPYCH, Agnieszka | ||
34 | [0] ZAWADA, Magdalena | JJfit Running Team | |
35 | [0] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team |
Karnet - Tradycyjna Piątka / Karnet - 5,7km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [504] BARAN, Beata | WKS WAWEL BnO | |
2 | [521] BUGAJ, Teresa | WKS WAWEL BnO | |
3 | [0] JAŁOCHA , Zofia | ||
4 | [652] PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy | |
5 | [751] TROJAN, Anna | Husaria Race Team |
Karnet - Tradycyjna Piątka / Karnet - 5,7km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [753] STOCHEL, Teresa |
Karnet - Tradycyjna Piątka / Karnet - 5,7km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Karnet - Tradycyjna Piątka / Karnet - 5,7km - M16
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [525] BUŁAWA, Filip | UKS Kometa Gliwice | |
2 | [527] BYRCZEK, Jan | UKS Kometa Gliwice | |
3 | [583] KIJAK, Jakub | WKS WAWEL BnO | |
4 | [747] KLIMECKI , Krystian | KS Murzasichle | |
5 | [586] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz | UKS Kometa Gliwice | |
6 | [0] KOWALCZYK, Rafał | ZPEOW Wielkie Drogi | |
7 | [0] KRZYSZTYŃSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | |
8 | [599] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | |
9 | [736] LACHOWICZ, Kuba | ||
10 | [640] PASIEKA, Antoni | ||
11 | [0] PASIŃSKI, Kacper | ZPEOW Wielkie Drogi | |
12 | [0] PŁAZA, Fabian | ZPEOW Wielkie Drogi | |
13 | [647] PÓŁTORAK, Aleksander | ||
14 | [648] PUDEŁEK, Błażej | Górzanka Nawojowa Góra | |
15 | [693] TALAGA, Patryk | Skawina Biega | |
16 | [697] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | |
17 | [702] TOWAREK, Michał | UKS Kometa Gliwice | |
18 | [730] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO |
Karnet - Tradycyjna Piątka / Karnet - 5,7km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [12] BIEDERMAN, Marcin | WKS WAWEL BnO | |
2 | [517] BODURKA, Tomasz | Decathlon Zakopianka | |
3 | [9] BOROŃ, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | |
4 | [0] BOROWSKI, Krzysztof | ||
5 | [524] BUJAS, Dominik | ||
6 | [532] CHYLIŃŚKI, Mateusz | Kraków Athletocs Team | |
7 | [535] CIERLAK, Przemysław | Brzyski Tri Team | |
8 | [579] KASPERCZYK, Michał | Brzyski Tri Team | |
9 | [605] KUTYBA, Marek | ||
10 | [756] MIROCHA, Mateusz | ||
11 | [21] RZEŃCA, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź / Decathlon Zakopianka | |
12 | [663] SIKORA, Paweł | ||
13 | [0] STERKOWICZ, Jakub | ||
14 | [677] SUŁEK, Adam | ||
15 | [724] ZAWARTKA, Konrad | ||
16 | [727] ZIĘBA, Kuba | Klub Biegacza AZS UEK |
Karnet - Tradycyjna Piątka / Karnet - 5,7km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [505] BARAŃSKI, Jakub | Tapczan | |
2 | [506] BARGIEŁ, Marcin | Go Aptiv! | |
3 | [0] BICZEWSKI, Arkadiusz | KSPO Dentinea 1A | |
4 | [512] BIERNAT, Bartłomiej | ||
5 | [519] BUDZIŃSKI, Dawid | ||
6 | [742] BURLIGA, Jerzy | Czwartkowe Bieganie | |
7 | [529] CABAJ, Łukasz | ||
8 | [534] CIERLAK, Mikołaj | Brzyski Tri Team | |
9 | [732] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
10 | [537] CZARNECKI, Piotr | ZAJEDZ RAKA | |
11 | [541] DUDZIAK, Tomasz | POLAR TEAM | |
12 | [548] FILICIAK, Michał | CAFFETTIERA | |
13 | [552] GARUS, Konrad | ||
14 | [555] GOGOLA, Mariusz | ||
15 | [556] GOLL, Michał | ||
16 | [557] GÓRKA, Marcin | Husaria Race Team | |
17 | [558] GÓRKA, Piotr | JJfit Running Team | |
18 | [559] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | |
19 | [568] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | |
20 | [569] INDYKA, Michał | 11MBOT | |
21 | [573] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
22 | [574] KACZMAREK, Tomasz | Niepłomice Biegają | |
23 | [577] KAPUTA, Piotr | ||
24 | [578] KASPERCZYK, Maciej | ||
25 | [585] KLUSEK, Mateusz | Skep Biegacza Kraków | |
26 | [588] KORNAŚ, Andrzej | KUKUCZSPORT.PL | |
27 | [596] KRÓL, Michał | ||
28 | [737] KUFEL, Paweł | ||
29 | [600] KUKLA, Daniel | ||
30 | [604] KURUS, Tomasz | KA_TO | |
31 | [606] KWIATKOWSKI, Jakub | ITMBW KRAKÓW | |
32 | [609] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM | |
33 | [613] LISTOPAD, Marcin | WKURW_TEAM | |
34 | [616] ŁASKAWSKI, Michał | BeFit24Team | |
35 | [622] MAJDA, Piotr | Bacówka Biały Jeleń | |
36 | [624] MARKOWICZ, Szymon | ||
37 | [629] MÜLLER, Rafał | BeFit24Team | |
38 | [631] NOWORYTA, Bartłomiej | TechnipFMC | |
39 | [635] OLESIAK, Tomasz | ||
40 | [637] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland | |
41 | [638] OŻÓG, Mirosław | Skawina Biega | |
42 | [641] PIASECKI, Paweł | CAFFETTIERA | |
43 | [642] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
44 | [646] POTASIEWICZ, Paweł | ||
45 | [654] RAKOWSKI, Paweł | ||
46 | [657] REJDYCH, Tomasz | Husaria Race Team | |
47 | [658] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
48 | [667] SMEREKA, Krzysztof | Vaillant | |
49 | [675] STYRNA, Janusz | MOVIGO Akademia Ruchu | |
50 | [679] SURMACZ, Tomasz | ||
51 | [680] SWIECH, Marcin | Elmo | |
52 | [0] SZPOTON , Artur | ||
53 | [686] SZYDŁOWSKI, Bartek | Skawina Biega | |
54 | [687] SZYMAŃSKI, Krzysztof | BeFit24Team | |
55 | [734] ŚWIDNIEWICZ, Paweł | AKB CRACOVIA | |
56 | [692] ŚWIERAD, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | |
57 | [695] TARGOSZ, Michał Mateusz | ||
58 | [698] TEKIELI, Mariusz | ||
59 | [707] WĄTROBA, Tomasz | ||
60 | [0] WIATRAK, Lukasz | Medius | |
61 | [716] WÓJCIK, Mateusz | Skawina Biega | |
62 | [720] ZAJĄC, Bartosz | WKS Wawel Kraków | |
63 | [728] ZUBALSKI, Artur | Ring Kraków |
Karnet - Tradycyjna Piątka / Karnet - 5,7km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | |
2 | [508] BIEDERMAN, Paweł | WKS WAWEL BnO | |
3 | [778] BISKUPSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | |
4 | [514] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | |
5 | [531] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | |
6 | [542] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
7 | [544] DYNGOSZ, Krzysztof | FedEx | |
8 | [743] GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | |
9 | [551] GAPYS, Robert | #AdamCzerwińskiTeam | |
10 | [0] GIRGUŚ, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | |
11 | [560] GRYGIEL, Marek | Trailrun | |
12 | [563] HERDA, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
13 | [581] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
14 | [582] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | |
15 | [589] KOŚCIELNY, Artur | Skawina Biega | |
16 | [590] KOŚCIELNY, Wojciech | WKS WAWEL BnO | |
17 | [597] KRZYZANOWSKI, Tomasz | ||
18 | [598] KUCHARSKI, Maciej | ||
19 | [601] KUKLA, Grzegorz | 1.RODN / Koliber TEAM | |
20 | [608] LEWANDOWSKI, Marcin | Happy TRI Friends | |
21 | [615] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl | |
22 | [617] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | ||
23 | [621] MACINA, Dariusz | ||
24 | [623] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | |
25 | [739] MAŁEK, Leszek | ||
26 | [626] MICHALCZAK, Paweł | WKS WAWEL BnO | |
27 | [627] MIGACZ, Jacek | Trailrun | |
28 | [628] MIKUŁA, Grzegorz | ||
29 | [741] OLEJNIK, Maciej | wkurw_team | |
30 | [643] PIENIĄŻEK, Mariusz | PRC | |
31 | [651] PUDEŁEK, Paweł | Górzanka Nawojowa Góra | |
32 | [665] SKORUPA, Mariusz | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
33 | [670] SOWA, Grzegorz | ITMBW Kraków | |
34 | [681] SZAJEWSKI, Arkadiusz | ||
35 | [682] SZKODZIŃSKI, Tomasz | NOVOMATIC Technologies Poland | |
36 | [684] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | |
37 | [685] SZOPA, Krzysztof | ZELCZYNA TEAM | |
38 | [691] ŚWIĄTKIEWICZ , Łukasz | BIEGAM GDZIE POPADNIE | |
39 | [699] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | |
40 | [704] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | |
41 | [705] URYGA, Sławek | WKS WAWEL BnO | |
42 | [744] WĄSIKOWSKI, Marcin | ||
43 | [711] WOJCIECHOWSKI, Marcin | PlaceToTri | |
44 | [713] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega | |
45 | [714] WOŹNIAK, Sławomir | ||
46 | [715] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | |
47 | [722] ZAJĄC, Piotr | Bieniasz Bike Ekipa z Tarnowa | |
48 | [738] ZĄBCZYK, Jakub | ||
49 | [0] ZNAJ, Artur | ZPEOW Wielkie Drogi |
Karnet - Tradycyjna Piątka / Karnet - 5,7km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [515] BOBAK, Bogdan | Skawina Biega | |
2 | [549] FORYSTEK, Józef | WKS WAWEL BnO | |
3 | [554] GEDL, Przemysław | ||
4 | [571] JAMROZIK, Krzysiek | WKS WAWEL BnO | |
5 | [733] KĘDZIOR, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl | |
6 | [592] KOWALCZYK, Kazimierz | KS Murzasichle | |
7 | [607] LATAŁA, Jarosław | BBL Kraków | |
8 | [610] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | |
9 | [620] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | |
10 | [0] NAPRUSZEWSKI, Jacek | NO CLUB team | |
11 | [731] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | |
12 | [748] PAWŁOWSKI, Janusz | ||
13 | [653] RACHWAŁ , Jacek | ||
14 | [672] STANEK, Rafał | Zabierzów biega | |
15 | [709] WIŚNIOWSKI, Mirosław Wiśniowski | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | |
16 | [729] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS WAWEL BnO |
Karnet - Tradycyjna Piątka / Karnet - 5,7km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [530] CEKIERA, Antoni | ||
2 | [749] FAJTO, Maciej | KS Murzasichle | |
3 | [547] FEDIRKO, Tadeusz | ||
4 | [593] KOWALCZYK, Tadeusz | ||
5 | [632] NOWOTNY, Marian | ||
6 | [740] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków |
Karnet - Tradycyjna Piątka / Karnet - 5,7km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [587] KORDOS, Jan | KKB Dystans Krakow |
Karnet - Nordic Walking / Karnet - NW - K
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [201] CELEJ-KOBALCZYK, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
2 | [0] DURAS , Izabela | ||
3 | [203] JANICKA, Barbara | Poranny Patrol | |
4 | [207] KUCHARSKA, Katarzyna | ||
5 | [208] KUKUCZ-LEGIEŃ, Małgorzata | KUKUCZSPORT.PL | |
6 | [209] LIMANOWSKA-PIASECKA, Justyna | CAFFETTIERA | |
7 | [212] MARCHEWKA, Maria | ||
8 | [214] NATORSKA, Beata | ||
9 | [215] OLESIAK, Katarzyna | ||
10 | [217] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | ||
11 | [0] TEST, Test | ||
12 | [220] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska | |
13 | [0] WALCZYK, Iwona | ||
14 | [0] ZAWADA, Julia | JJfit Running Team |
Karnet - Nordic Walking / Karnet - NW - M
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [202] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | |
2 | [204] JANICKI, Ryszard | Poranny Patrol | |
3 | [205] KARŁOWSKI, Wojciech | ||
4 | [206] KRAWCZYK, Jacek | ||
5 | [210] MALINOWSKI, Paweł | Lux Torpeda Malopolska | |
6 | [211] MARCHEWKA, Krzysztof | ||
7 | [213] MAZUR, Maciej | Woodward Runners | |
8 | [216] ORDZOWIAŁY, Piotr | Lux Torpeda Malopolska | |
9 | [218] PIĄTY, Józef | Skalskie Asy | |
10 | [219] POZNAŃSKI, Jakub | ||
11 | [359] TYCZEWSKI, Jacek | LuxTorpeda Malopolska |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1501] ADAMUS, Jakub | ||
2 | [1502] ANDRZEJCZYK, Adrian | ||
3 | [1503] ARCHAMOWICZ, Krzysztof | ||
4 | [501] ATROSZCZYK, Aleksandra | ||
5 | [502] ATROSZCZYK, Aleksandra | ||
6 | [904] BAJDAK, Łukasz | ||
7 | [905] BALUTA-MAŁECKA, Edyta | ||
8 | [907] BARANSKA, Anna | ||
9 | [0] BARANSKA, Maria | ||
10 | [0] BARANSKI, Adam | ||
11 | [1506] BARTKOWIAK, Grzegorz | ||
12 | [910] BARZYK, Karol | ||
13 | [1511] BEŁZ, Tomasz | ||
14 | [509] BIELECKA, Ewa | ||
15 | [510] BIEŃ, Katarzyna | ||
16 | [512] BIERNAT, Bartłomiej | ||
17 | [1515] BIES, Grzegorz | ||
18 | [513] BIŁOCHA, Ewa | ||
19 | [913] BLADY, Bogdan | ||
20 | [516] BOBROWSKA, Maria | ||
21 | [1517] BORCZYŃSKI, Michał | ||
22 | [917] BOROWSKA, Julia | ||
23 | [0] BOROWSKI, Krzysztof | ||
24 | [1519] BORYCKI, Mirosław | ||
25 | [1520] BOYCE, Aidan Boyce | ||
26 | [138] BOYCE, Malachy | ||
27 | [0] BUCZAK, Izabela | ||
28 | [0] BUCZAK, Izabela | ||
29 | [1521] BUCZEK, Jerzy | ||
30 | [228] BUDZIŃSKA, Julia | ||
31 | [519] BUDZIŃSKI, Dawid | ||
32 | [921] BUDZIŃSKI, Maciej | ||
33 | [523] BUGAJSKA , Katarzyna | ||
34 | [522] BUGAJSKA, Monika | ||
35 | [524] BUJAS, Dominik | ||
36 | [1742] BUJOCZEK, Leszek | ||
37 | [750] BUJOCZEK, Małgorzata | ||
38 | [924] BULIŃSKA, Justyna | ||
39 | [0] BYRSKA, Sylwia | ||
40 | [528] BYTOMSKA, Kamila | ||
41 | [926] BZDAK, Bartosz | ||
42 | [529] CABAJ, Łukasz | ||
43 | [1526] CEBERAK, Bartosz | ||
44 | [530] CEKIERA, Antoni | ||
45 | [1310] CHLUPKA, Ireneusz | ||
46 | [0] CHMIELNICKI, Patryk | ||
47 | [930] CIEŚLA, Magda | ||
48 | [931] CIEŚLIK, Sebastian | ||
49 | [5062] CIUPIŃSKI, Jakub | ||
50 | [0] CUDEK, Iwo | ||
51 | [0] CUDEK, Leon | ||
52 | [1531] CWIKLA, Pawel | ||
53 | [1323] CZARNECKI, Piotr | ||
54 | [1532] CZELNY, Zbigniew | ||
55 | [1534] CZYŻ, Piotr | ||
56 | [936] CZYŻOWICZ , Michał | ||
57 | [361] DANIELAK, Alicja | ||
58 | [231] DANIELAK, Hanna | ||
59 | [0] DARCHUK, Oleksandr | ||
60 | [360] DĘBSKI, Dariusz | ||
61 | [937] DIKOLENKO, Agnieszka | ||
62 | [539] DROBNIAK, Weronika | ||
63 | [942] DROZDZOWSKI, Konrad | ||
64 | [944] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | ||
65 | [946] DURAS, Andrzej | ||
66 | [0] DURAS , Izabela | ||
67 | [233] DURAS, Magdalena | ||
68 | [947] DURLAK, Błażej | ||
69 | [949] DYREK, Marcin | ||
70 | [950] DYREK, Marcin | ||
71 | [1535] DYWAN, Andrzej | ||
72 | [953] DZIAŁO, Tomasz | ||
73 | [954] DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna | ||
74 | [955] DZIECIUCHOWICZ, Michał | ||
75 | [956] DZIEDZIC, Joanna | ||
76 | [547] FEDIRKO, Tadeusz | ||
77 | [958] FEREK, Maciej | ||
78 | [959] FILIPEK, Daniel | ||
79 | [963] FOLTA, Katarzyna | ||
80 | [1538] FOSSAERT, Sylwia | ||
81 | [1309] FRANCZAK, Katarzyna | ||
82 | [1302] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna | ||
83 | [1540] GALEWICZ, Katarzyna | ||
84 | [109] GARUS, Gabriela | ||
85 | [552] GARUS, Konrad | ||
86 | [969] GAWENDA, Katarzyna | ||
87 | [354] GAWIN, Agnieszka | ||
88 | [1542] GAWIN, Marek | ||
89 | [1543] GAWLIK, Adrian | ||
90 | [554] GEDL, Przemysław | ||
91 | [972] GEDLICZKA, Tymoteusz | ||
92 | [1544] GĘBALA, Piotr | ||
93 | [0] GIL, Jacek | ||
94 | [1546] GIŻA, Grzegorz | ||
95 | [974] GLINSKA, Aleksandra | ||
96 | [976] GNIEWEK, Julia | ||
97 | [555] GOGOLA, Mariusz | ||
98 | [556] GOLL, Michał | ||
99 | [0] GORHOVER, Alon | ||
100 | [981] GRACZYK, Roman | ||
101 | [0] GROCHALSKA , Katarzyna | ||
102 | [983] GRUDNIAK, Tomasz | ||
103 | [1551] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | ||
104 | [984] GRUSZKA, Karol | ||
105 | [1321] GRZYWA, Grzegorz | ||
106 | [0] HAWRYSZKO , Basia | ||
107 | [562] HEBDA, Michalina | ||
108 | [0] HEBDA, Michalina | ||
109 | [0] HEBDA, Michalina | ||
110 | [990] HODANA, Tomasz | ||
111 | [991] HORODECKI, Łukasz | ||
112 | [0] HRONOWSKI, Piotr | ||
113 | [565] HRYC , Martyna | ||
114 | [566] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | ||
115 | [1555] HYŻY, Piotr | ||
116 | [0] IDZIOR, Tomasz | ||
117 | [992] IGNATOWICZ, Dawid | ||
118 | [110] INDYKA, Jan | ||
119 | [1556] IRIONDO FADRIQUE, Ricardo | ||
120 | [570] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata | ||
121 | [1314] JAKUBIŃSKI, Jakub | ||
122 | [0] JAŁOCHA , Zofia | ||
123 | [248] JANAS, Amelia | ||
124 | [249] JANAS, Natalia | ||
125 | [996] JANIAK, Mariusz | ||
126 | [572] JANIK, Maja | ||
127 | [1560] JARACZEWSKI, Piotr | ||
128 | [0] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | ||
129 | [1004] JURAS, Ewa | ||
130 | [1005] KACZMARCZYK, Marta | ||
131 | [0] KACZMAREK, Agnieszka | ||
132 | [1008] KACZOR, Pawel | ||
133 | [1009] KAIM, Antoni | ||
134 | [1010] KALETA, Magdalena | ||
135 | [1011] KALICKI, Daniel | ||
136 | [1563] KALITA, Damian | ||
137 | [1564] KALITA, Nikodem | ||
138 | [1012] KAMIŃSKA, Halina | ||
139 | [1325] KAMIŃSKA, Karolina | ||
140 | [1565] KAMIŃSKI, Krzysztof | ||
141 | [1289] KANIA, Robert | ||
142 | [577] KAPUTA, Piotr | ||
143 | [1014] KARBOWSKA, Beata | ||
144 | [205] KARŁOWSKI, Wojciech | ||
145 | [1015] KAROLAK , Magdalena | ||
146 | [1566] KARPISZ, Zbigniew | ||
147 | [578] KASPERCZYK, Maciej | ||
148 | [580] KHVAINITSKAYA-KURUS , Katsiaryna | ||
149 | [1567] KIEŁTYKA, Piotr | ||
150 | [1568] KIJANKA, Artur | ||
151 | [584] KINDLER, Agata | ||
152 | [1020] KINDLER, Bartlomiej | ||
153 | [1023] KITKA, Mateusz | ||
154 | [1024] KLĘSK, Krzysztof | ||
155 | [1026] KLIMEK, Marek | ||
156 | [260] KŁAPUT, Dorota | ||
157 | [752] KŁAPUT, Natalia | ||
158 | [1569] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka | ||
159 | [4] KOCZWARA, Tomasz | ||
160 | [0] KOLTUNIAK, Lukasz | ||
161 | [1028] KOŁODZIEJ, Ewelina | ||
162 | [1029] KOMISARCZUK, Arkadiusz | ||
163 | [1030] KONS, Katarzyna | ||
164 | [1574] KOPACZ, Piotr | ||
165 | [358] KOPERNIAK, Franciszek | ||
166 | [356] KOPERNIAK, Katarzyna | ||
167 | [355] KOPERNIAK, Łukasz | ||
168 | [357] KOPERNIAK, Mikołaj | ||
169 | [1285] KOPIEĆ, Rafał | ||
170 | [1034] KOPTA, Jerzy | ||
171 | [1036] KOSMALA, Przemek | ||
172 | [1037] KOSOŃ, Krzysztof | ||
173 | [1577] KOSTORZ, Konrad | ||
174 | [263] KOTAŃSKA, Klaudia | ||
175 | [591] KOWALCZYK, Joanna | ||
176 | [593] KOWALCZYK, Tadeusz | ||
177 | [594] KOZIOŁ, Agnieszka | ||
178 | [1046] KOZIOŁ, Przemysław | ||
179 | [352] KOZUB, Dorota | ||
180 | [1047] KRAS, Rafał | ||
181 | [206] KRAWCZYK, Jacek | ||
182 | [1581] KRAWCZYK, Jakub | ||
183 | [1303] KRÓL, Dariusz | ||
184 | [596] KRÓL, Michał | ||
185 | [1048] KRÓL, Tomasz | ||
186 | [1053] KRZYSZTOFIK, Wojciech | ||
187 | [597] KRZYZANOWSKI, Tomasz | ||
188 | [265] KRZYŻAN, Alina | ||
189 | [0] KRZYŻAN, Jan | ||
190 | [266] KRZYŻAN, Stanisław | ||
191 | [1055] KRZYŻAŃSKA, Magda | ||
192 | [1056] KUBIESA, Jakub | ||
193 | [1057] KUBIESA, Patrycja | ||
194 | [1311] KUBIK, Filip | ||
195 | [267] KUC, Ewa | ||
196 | [207] KUCHARSKA, Katarzyna | ||
197 | [598] KUCHARSKI, Maciej | ||
198 | [737] KUFEL, Paweł | ||
199 | [600] KUKLA, Daniel | ||
200 | [0] KUKUŁA, Karolina | ||
201 | [271] KUŁACH, Joanna | ||
202 | [272] KUŁACH, Przemysław | ||
203 | [1065] KUNAT, Tomasz | ||
204 | [1067] KUNZ, Tomasz | ||
205 | [1068] KUREK, Jan | ||
206 | [603] KURTYKA, Joanna | ||
207 | [605] KUTYBA, Marek | ||
208 | [1072] KUZICKI, Artur | ||
209 | [1073] KWIATKOWSKI, Michael | ||
210 | [736] LACHOWICZ, Kuba | ||
211 | [1723] LACHOWICZ, Przemysław | ||
212 | [1591] LADRA, Ryszard | ||
213 | [1075] LASOTA, Marek | ||
214 | [0] LEISZNER , Izabela | ||
215 | [1076] LELEK, Grzegorz | ||
216 | [118] LESIAK, Jonasz | ||
217 | [1077] LESZCZYŃSKI, Juliusz | ||
218 | [611] LISIK, Justyna | ||
219 | [614] ŁABNO, Magdalena | ||
220 | [617] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | ||
221 | [618] ŁUKASIAK, Izabela | ||
222 | [1087] MACIASZ, Sylwia | ||
223 | [1601] MACIĄG, Grzegorz | ||
224 | [1088] MACIEJAS, Daniel | ||
225 | [621] MACINA, Dariusz | ||
226 | [1089] MACIOŁ, Mikołaj | ||
227 | [1602] MADEJ, Mirosław | ||
228 | [1090] MADETKO, Arkadiusz | ||
229 | [1603] MADUSIOK, Dominik | ||
230 | [0] MAGOCSY, Helena | ||
231 | [1605] MAJDAŃSKI, Paweł | ||
232 | [0] MAJNUSZ, Tomasz | ||
233 | [1092] MAŁACHOWSKI, Sebastian | ||
234 | [1093] MAŁECKI, Mateusz | ||
235 | [341] MAŁEK, Anna | ||
236 | [1320] MAŁEK, Jan | ||
237 | [739] MAŁEK, Leszek | ||
238 | [1606] MAŁYSZA, Sławomir | ||
239 | [211] MARCHEWKA, Krzysztof | ||
240 | [212] MARCHEWKA, Maria | ||
241 | [1608] MARĆ, Marcin | ||
242 | [624] MARKOWICZ, Szymon | ||
243 | [1094] MARZEC, Łukasz | ||
244 | [276] MASŁYK, Jan | ||
245 | [1099] MAZUR, Krzysztof | ||
246 | [1611] MĄCZKA, Martyna | ||
247 | [1100] MĘKARSKA, Małgorzata | ||
248 | [1101] MIAGKYJ, Artem | ||
249 | [1105] MICHAŁKÓW, Michał | ||
250 | [1107] MIKA, Artur | ||
251 | [1108] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna | ||
252 | [628] MIKUŁA, Grzegorz | ||
253 | [756] MIROCHA, Mateusz | ||
254 | [1109] MISIAREK, Michał | ||
255 | [1111] MIZERA, Krzysztof | ||
256 | [280] MIZERA, Radosław | ||
257 | [1112] MOLA, Agnieszka | ||
258 | [1114] MORAWIEC, Agnieszka | ||
259 | [281] MORAWIEC, Weronika | ||
260 | [1115] MORDARSKI, Michał | ||
261 | [1619] MOSKWIAK, Mateusz | ||
262 | [1117] MOSZUMAŃSKA, Magdalena | ||
263 | [1316] MOZEJKO, Artur | ||
264 | [0] MROCZEK, Mieszko | ||
265 | [0] MROCZEK, Mikołaj | ||
266 | [5063] MULDNER, Rafał | ||
267 | [1622] MYSZKA, Bartłomiej | ||
268 | [214] NATORSKA, Beata | ||
269 | [1120] NAWROCKI, Łukasz | ||
270 | [0] NIEDZIELCZYK, Jolanta | ||
271 | [1628] NOWAK, Krzysztof | ||
272 | [1123] NOWAK, Lilianna | ||
273 | [135] NOWAK, Patrick | ||
274 | [122] NOWAK, Victoria | ||
275 | [0] NOWAKOWSKI, Izydor | ||
276 | [1126] NOWOTARSKI, Kamil | ||
277 | [632] NOWOTNY, Marian | ||
278 | [1128] OBARZANOWSKI, Michał | ||
279 | [215] OLESIAK, Katarzyna | ||
280 | [635] OLESIAK, Tomasz | ||
281 | [1131] OLSZA, Paweł | ||
282 | [1135] ORTMAN, Marcin | ||
283 | [1629] ORYNEK, Klaudia | ||
284 | [1630] OSIKOWSKA, Teresa | ||
285 | [0] OSIKOWSKA, Teresa | ||
286 | [1138] OSOBA, Magdalena | ||
287 | [1140] PAAKKINEN, Laura | ||
288 | [1141] PACHURA, Kinga | ||
289 | [639] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | ||
290 | [0] PALECZNY, Jacek | ||
291 | [1633] PALUCH, Marcin | ||
292 | [1142] PAMUŁA, Łukasz | ||
293 | [1144] PASEK, Rafał | ||
294 | [1146] PASELA, Jerzy | ||
295 | [640] PASIEKA, Antoni | ||
296 | [217] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | ||
297 | [1636] PATURA, Kamil | ||
298 | [1308] PAWLICA, Józef | ||
299 | [1148] PAWLIK, Krzysztof | ||
300 | [346] PAWŁOWSKA, Anna | ||
301 | [348] PAWŁOWSKA, Ewelina | ||
302 | [347] PAWŁOWSKI, Jakub | ||
303 | [748] PAWŁOWSKI, Janusz | ||
304 | [143] PAWŁOWSKI, Łukasz | ||
305 | [5057] PEC, Waldemar | ||
306 | [1638] PEŁKA, Michał | ||
307 | [1639] PIASECKI, Leszek | ||
308 | [1292] PIASECKI, Michał | ||
309 | [1150] PIECUCH, Małgorzata | ||
310 | [1151] PIECZONKA, Tomasz | ||
311 | [1153] PIETRZYK, Mariusz | ||
312 | [1154] PIĘTA, Łukasz | ||
313 | [0] PLATA, Agnieszka | ||
314 | [1162] POŚNIK, Jan | ||
315 | [645] POŚNIK, Karolina | ||
316 | [646] POTASIEWICZ, Paweł | ||
317 | [219] POZNAŃSKI, Jakub | ||
318 | [647] PÓŁTORAK, Aleksander | ||
319 | [1163] PÓŁTORAK, Stanisław | ||
320 | [1164] PRĘCIKOWSKI, Rysiek | ||
321 | [294] PRZEWOŹNIK, Adam | ||
322 | [1166] PRZEWOŹNIK, Piotr | ||
323 | [295] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | ||
324 | [0] PRZYBYŁO, Dariusz | ||
325 | [145] PRZYBYŁO, Szymon | ||
326 | [0] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | ||
327 | [1167] PUDEŁEK, Agnieszka | ||
328 | [353] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | ||
329 | [653] RACHWAŁ , Jacek | ||
330 | [1168] RACUŁT, Paweł | ||
331 | [1645] RADCZAK, Andrzej | ||
332 | [654] RAKOWSKI, Paweł | ||
333 | [655] RAMOTOWSKA , Dominika | ||
334 | [1173] RICOUR, Patrice | ||
335 | [1722] RÓŻYCKA , Agnieszka | ||
336 | [660] RUKSZA, Angelina | ||
337 | [5055] RUSEK, Łukasz | ||
338 | [0] RUTA, Jaromir | ||
339 | [301] RYCHLIK, Patryk | ||
340 | [1177] RYCHLIK, Sebastian | ||
341 | [1178] RYCHŁOWSKI, Tomasz | ||
342 | [1647] RYZHYNSKYI, Vitalii | ||
343 | [1183] SANCHEZ, Andres | ||
344 | [1185] SĄSIADEK, Grzegorz | ||
345 | [1649] SEKMAN, Tomasz | ||
346 | [1189] SEWERYN, Robert | ||
347 | [1191] SIEKLUCKI , Michał | ||
348 | [1652] SIEMIŃSKI, Radosław | ||
349 | [1192] SIERANT, Michal | ||
350 | [1193] SIKORA, Bartosz | ||
351 | [662] SIKORA, Ewa | ||
352 | [663] SIKORA, Paweł | ||
353 | [127] SKRZYŃSKI, Ireneusz | ||
354 | [1655] SKRZYŃSKI, Wojciech | ||
355 | [1195] SLIWA, Agnieszka | ||
356 | [1201] SŁOWIŃSKI, Paweł | ||
357 | [1202] SOBCZAK, Bogusław | ||
358 | [1735] SOCHACKI, Sławek | ||
359 | [1659] SOJECKI, Krzysztof | ||
360 | [1204] SOLARZ, Szymon | ||
361 | [1660] SOLECKI, Krzysztof | ||
362 | [1661] SOSNOWSKA, Dominika | ||
363 | [0] SOWA, Wojciech | ||
364 | [671] SPISS, Maria | ||
365 | [306] SPIZAK, Elzbieta | ||
366 | [1663] SPRUTTA, Mateusz | ||
367 | [1664] SPYRKA, Adam | ||
368 | [1205] SROCZYŃSKI, Maciej | ||
369 | [1206] SROKA, Sylwester | ||
370 | [0] STACHERA, Aleksandra | ||
371 | [0] STANKIEWICZ, Tomasz | ||
372 | [1665] STARZAK, Paweł | ||
373 | [1666] STASIEWICZ, Grzegorz | ||
374 | [308] STASZEK , Anna | ||
375 | [307] STASZEK, Łukasz | ||
376 | [1667] STAŚKIEWICZ, Maciej | ||
377 | [1211] STEC, Paweł | ||
378 | [1669] STEFAŃCZYK, Monika | ||
379 | [673] STEINKE, Dominika | ||
380 | [0] STERKOWICZ, Dorota | ||
381 | [0] STERKOWICZ, Jakub | ||
382 | [674] STĘPIEŃ-ZGLICZYŃSKA, Kasia | ||
383 | [753] STOCHEL, Teresa | ||
384 | [1212] STRASZAK, Mateusz | ||
385 | [0] STROIUK, Mykhailo | ||
386 | [1743] STUDENCKI, Dawid | ||
387 | [1214] STYRNA, Tomasz | ||
388 | [677] SUŁEK, Adam | ||
389 | [679] SURMACZ, Tomasz | ||
390 | [0] SWIECHOWICZ , Pawel | ||
391 | [0] SWISTAK, Karolina | ||
392 | [681] SZAJEWSKI, Arkadiusz | ||
393 | [1217] SZAJEWSKI, Jakub | ||
394 | [0] SZAŁEK, Katarzyna | ||
395 | [1674] SZCZYGIEŁEK, Marek | ||
396 | [1220] SZEWCZYK, Mariusz | ||
397 | [1084] SZKOŁA-ŚNIEŻEK, Agnieszka | ||
398 | [1222] SZOSTAK, Agnieszka | ||
399 | [1676] SZOSTAK, Piotr | ||
400 | [1678] SZPEYER, Sławomir | ||
401 | [0] SZPOTON , Artur | ||
402 | [0] ŚLĘCZKOWSKA, Krystyna | ||
403 | [1225] ŚLIWIŃSKA , Angelika | ||
404 | [1226] ŚLIZ, Wojciech | ||
405 | [1228] ŚMIGACZ, Andrzej | ||
406 | [1681] ŚMIGIELSKI, Piotr | ||
407 | [690] ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA, Anna | ||
408 | [1230] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | ||
409 | [695] TARGOSZ, Michał Mateusz | ||
410 | [311] TARGOSZ, Michał Mateusz | ||
411 | [698] TEKIELI, Mariusz | ||
412 | [0] TEST, Test | ||
413 | [0] TEST, Test | ||
414 | [700] TOCHOWICZ , Barbara | ||
415 | [1235] TOROŃ, Maciej | ||
416 | [0] TRACZ, Sławomir | ||
417 | [703] TWARDOWSKA, Kornelia | ||
418 | [1236] TWORZYDŁO, Paweł | ||
419 | [1687] TYLEK, Rafał | ||
420 | [1690] WALCZAK, Jan | ||
421 | [1691] WALCZAK, Magdalena | ||
422 | [1238] WALCZAK, Waldemar | ||
423 | [0] WALCZYK, Iwona | ||
424 | [1240] WALNIK, Rafał | ||
425 | [0] WAWRO, Jakub | ||
426 | [744] WĄSIKOWSKI, Marcin | ||
427 | [707] WĄTROBA, Tomasz | ||
428 | [322] WĄTROBA, Tomasz | ||
429 | [1242] WĄTRÓBSKI, Mirosław | ||
430 | [1741] WĘGIEL, Bogdan | ||
431 | [1245] WĘGRZYŃSKI, Paweł | ||
432 | [1694] WIĄCEK, Łukasz | ||
433 | [1247] WIERZBA, Michał | ||
434 | [1697] WIĘCEK, Konrada | ||
435 | [1701] WIRA, Maciej | ||
436 | [1291] WIŚNIEWSKI, Michał | ||
437 | [0] WIŚNIEWSKI, Michał | ||
438 | [323] WOJDYŁA, Dawid | ||
439 | [1254] WOŹNIAK, Andrzej | ||
440 | [325] WOŹNIAK, Barbara | ||
441 | [714] WOŹNIAK, Sławomir | ||
442 | [1705] WÓJCIK, Monika | ||
443 | [1256] WRONA, Sylwester | ||
444 | [1257] WRÓBEL, Piotr | ||
445 | [1259] WSZOŁEK, Paweł | ||
446 | [718] WYPYCH, Agnieszka | ||
447 | [719] WYPYCH, Urszula | ||
448 | [1262] ZADARNOWSKI, Dariusz | ||
449 | [332] ZADARNOWSKI, Marek | ||
450 | [1263] ZAJĄC, Monika | ||
451 | [1264] ZAJĄC, Piotr | ||
452 | [1709] ZARETSKYY, Andriy | ||
453 | [1268] ZAWACKI, Marcin | ||
454 | [724] ZAWARTKA, Konrad | ||
455 | [1270] ZAWROTNIAK, Paweł | ||
456 | [1271] ZAZIĄBŁ, Łukasz | ||
457 | [738] ZĄBCZYK, Jakub | ||
458 | [1272] ZĄBKIEWICZ, Szymon | ||
459 | [1273] ZDERSKA, Aneta | ||
460 | [1274] ZEGARMISTRZ, Grzegorz | ||
461 | [1710] ZIELIŃSKI, Paweł | ||
462 | [1714] ZIÓŁKOWSKA, Monika | ||
463 | [1715] ZMOREK-PACAK, Katarzyna | ||
464 | [1319] ZOŃ, Olga | ||
465 | [19] ZYCH, Katarzyna |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [901] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | |
2 | [911] BIELIK, Radosław | #AdamCzerwińskiTeam | |
3 | [526] BURDA, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | |
4 | [0] CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata | #AdamCzerwińskiTeam | |
5 | [0] CUDEK, Jacek | #AdamCzerwińskiTeam | |
6 | [932] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | |
7 | [540] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | |
8 | [238] GAJDA, Kamil | #AdamCzerwińskiTeam | |
9 | [550] GAPYS, Jolanta | #AdamCzerwińskiTeam | |
10 | [551] GAPYS, Robert | #AdamCzerwińskiTeam | |
11 | [0] GIRGUŚ, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | |
12 | [559] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | |
13 | [1007] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwińskiTeam | |
14 | [1019] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | |
15 | [1570] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | |
16 | [1069] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | |
17 | [1070] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
18 | [1082] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | |
19 | [1597] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | |
20 | [623] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | |
21 | [0] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | |
22 | [277] MĘŻYK, Aleksandra | #AdamCzerwińskiTeam | |
23 | [1626] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | |
24 | [1152] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | |
25 | [642] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
26 | [746] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | |
27 | [0] PIWOWARCZYK, Dominik | #AdamCzerwińskiTeam | |
28 | [1276] ZMYJ, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] MARECIK, Agata | #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem | |
2 | [0] MARECIK, Agata | #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [918] BOUFRAHI , Rysiek | #crazyteam | |
2 | [1283] CZAPIEWSKA , Eliza | #crazyteam | |
3 | [120] MICHAŁEK, Adam | #crazyteam | |
4 | [1104] MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1582] KRYSA, Roman | #rowerowykraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [601] KUKLA, Grzegorz | 1.RODN / Koliber TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [569] INDYKA, Michał | 11MBOT |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] KOWALCZYK, Tomasz | 16bpd |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [115] KOWALSKA, Ewa | 2K | |
2 | [116] KOWALSKI, Adam | 2K | |
3 | [1042] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | |
4 | [1158] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [232] DUBIEL, Piotr | 2xWK | |
2 | [237] FIREK, Grzegorz | 2xWK |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [329] WYPYCH, Hubert | 3TRITEAM | |
2 | [330] WYPYCH, Marek | 3TRITEAM | |
3 | [331] WYPYCH, Milena | 3TRITEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1615] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team | |
2 | [1616] MIKULSKI, Wojciech | 4F Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [531] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | |
2 | [933] CYGAN, Tomasz | A mogłem spać | |
3 | [967] GACEK, Dawid | A mogłem spać | |
4 | [1025] KLIMCZAK, Tomasz | A mogłem spać | |
5 | [1251] WITEK, Aneta | A mogłem spać |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1625] NIEDZIELSKI, Robert | ACAR TEAM/VEGE RUNNERS |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [262] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [734] ŚWIDNIEWICZ, Paweł | AKB CRACOVIA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1702] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1590] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [9] BOROŃ, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND | |
2 | [692] ŚWIERAD, Dariusz | ASICS FRONTRUNNER POLAND |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1327] ORYSZCZAK, Grzegorz | ASL |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1305] BOROWIK, Tomasz | ATOM | |
2 | [1306] GRZESZCZAK-BOROWIK, Anna | ATOM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1527] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
2 | [1197] SŁAWIK, Maria | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
3 | [1692] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
4 | [1267] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [975] GŁOWACKI, Mariusz | Active Jura | |
2 | [708] WILK, Wioleta | Active Jura | |
3 | [1258] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata | Active Jura | |
4 | [725] ZDEB, Agnieszka | Active Jura |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1078] LEŚNIAK, Jacek | Akademia Sportu Future 4 |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1255] WÓJCIK, Adam | Andrychów Running | |
2 | [0] WÓJCIK, Adam | Andrychów Running |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [916] BŁACHNO, Marcin | Aniołki Charliego | |
2 | [966] FRANKIEWICZ, Jakub | Aniołki Charliego |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [5060] GAWOR, Irenuesz | Anywhere Bike Team | |
2 | [5058] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja | Anywhere Bike Team | |
3 | [1196] SLOWINSKA, Monika | Anywhere Bike Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1553] GURGUL, Mateusz | Aromat Nóg | |
2 | [1554] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1051] KRUSZEC, Andrzej | Augusta Restauracja Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] KUCIEL, Paweł | Axis Usługi Fizjoterapeutyczne |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [607] LATAŁA, Jarosław | BBL Kraków | |
2 | [1174] ROGASCH, Stanisław | BBL Kraków | |
3 | [1736] TOKARZ, Jerzy | BBL Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [536] CIEŚLAK-SAWICKA, Katarzyna | BIEGAM GDZIE POPADNIE | |
2 | [538] DOBISZEWKA, Ilona | BIEGAM GDZIE POPADNIE | |
3 | [691] ŚWIĄTKIEWICZ , Łukasz | BIEGAM GDZIE POPADNIE |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [622] MAJDA, Piotr | Bacówka Biały Jeleń |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] BANASIK, Anna | BeFit24Team | |
2 | [1307] DUDA, Paweł | BeFit24Team | |
3 | [542] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
4 | [234] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
5 | [970] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | |
6 | [561] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | |
7 | [1315] KAMISIŃSKA , Dorota | BeFit24Team | |
8 | [1013] KAMISIŃSKI, Marek | BeFit24Team | |
9 | [1027] KOCON, Katarzyna | BeFit24Team | |
10 | [1063] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | |
11 | [0] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | |
12 | [0] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | |
13 | [0] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | |
14 | [1081] LIPSKA, Anna | BeFit24Team | |
15 | [616] ŁASKAWSKI, Michał | BeFit24Team | |
16 | [1083] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | |
17 | [619] ŁUKASIK, Sylwia | BeFit24Team | |
18 | [754] MICHALEWSKA-DUDA, Daria | BeFit24Team | |
19 | [629] MÜLLER, Rafał | BeFit24Team | |
20 | [1155] PISARCZYK, Karolina | BeFit24Team | |
21 | [18] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | |
22 | [1675] SZEWC, Bogdan | BeFit24Team | |
23 | [1677] SZOSTEK, Michał | BeFit24Team | |
24 | [687] SZYMAŃSKI, Krzysztof | BeFit24Team | |
25 | [319] URBAŃSKA KULON, Katarzyna | BeFit24Team | |
26 | [320] WAŃCZYK, Łukasz | BeFit24Team | |
27 | [1248] WILK, Katarzyna | BeFit24Team | |
28 | [328] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | |
29 | [0] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | |
30 | [1269] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | |
31 | [726] ZIELIŃSKA-GAMROT, Agata | BeFit24Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [661] SIEMIŃSKA, Natalia | Biegająca Mama |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [779] BISZTYGA, Sabina | Biegamy z kranowianką | |
2 | [342] DZIK , Władysław | Biegamy z kranowianką | |
3 | [1727] KWIATKOWSKI , Krzysztof | Biegamy z kranowianką | |
4 | [1295] MUCHA, Janusz | Biegamy z kranowianką |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1129] OLCZAK, Janusz | Bieganie 50+ |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [722] ZAJĄC, Piotr | Bieniasz Bike Ekipa z Tarnowa |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1642] PIÓRKOWSKI, Tomek | Biskupice Family Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1165] PROCHERA, Marek | Borsuk |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1198] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1102] MICHALCZYK, Krzysztof | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | |
2 | [709] WIŚNIOWSKI, Mirosław Wiśniowski | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1096] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runner |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [226] BRZYSKA, Karolina | Brzyski Tri Team | |
2 | [919] BRZYSKI , Maciej | Brzyski Tri Team | |
3 | [533] CIERLAK, Elżbieta | Brzyski Tri Team | |
4 | [534] CIERLAK, Mikołaj | Brzyski Tri Team | |
5 | [535] CIERLAK, Przemysław | Brzyski Tri Team | |
6 | [579] KASPERCZYK, Michał | Brzyski Tri Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1324] ŚLIWIŃSKI, Piotr | Buszek Run |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [235] FILICIAK, Antoni | CAFFETTIERA | |
2 | [236] FILICIAK, Justyna | CAFFETTIERA | |
3 | [548] FILICIAK, Michał | CAFFETTIERA | |
4 | [108] FILICIAK, Stanisław | CAFFETTIERA | |
5 | [209] LIMANOWSKA-PIASECKA, Justyna | CAFFETTIERA | |
6 | [287] PIASECKI, Aleksander | CAFFETTIERA | |
7 | [126] PIASECKI, Mieszko | CAFFETTIERA | |
8 | [641] PIASECKI, Paweł | CAFFETTIERA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1524] CAŁA, Maciej | CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] ZAKRZYŃSKI, Paweł | CSC Adventure Academy |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [256] KĘSEK, Anna | CSK Brzezie | |
2 | [257] KĘSEK, Bartek | CSK Brzezie | |
3 | [258] KĘSEK, Maciej | CSK Brzezie | |
4 | [113] KĘSEK, Szymon | CSK Brzezie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [573] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
2 | [658] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
3 | [1232] TABOR, Dominik | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] KUKLA, Katarzyna | Chemical Runners Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1021] KISIELEWSKI, Michał | Compass / bikeBoard | |
2 | [1022] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1244] WĘGRZYN, Katarzyna | Creative Bochnia Biega Team | |
2 | [324] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] BURLIGA, Iwona | Czwartkowe Bieganie | |
2 | [742] BURLIGA, Jerzy | Czwartkowe Bieganie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [517] BODURKA, Tomasz | Decathlon Zakopianka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1689] URYGA, Jakub | Deutsche Bank Marathon Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1199] SŁOŃSKI, Sławomir | Dzikie Dziki |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [680] SWIECH, Marcin | Elmo |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1071] KUSZTAL, Justyna | Eskadra Kraków | |
2 | [1587] KUŚMIERZ, Grzegorz | Eskadra Kraków | |
3 | [1592] LECH, Ewa | Eskadra Kraków | |
4 | [1604] MAJCHER, Piotr | Eskadra Kraków | |
5 | [1106] MIERNICZAK, Bartłomiej | Eskadra Kraków | |
6 | [1623] NAGLIK , Marcin | Eskadra Kraków | |
7 | [1171] RECZYŃSKA RODRIGUES, Adriana | Eskadra Kraków | |
8 | [1668] STEFANOWSKI, Dominik | Eskadra Kraków | |
9 | [1711] ZIELIŃSKI, Rafał | Eskadra Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1637] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka | Evil Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1127] NYCZ, Sławomir | FC Kalembina | |
2 | [1180] RYS, Marcin | FC Kalembina | |
3 | [1213] STRZĘPEK, Bartosz | FC Kalembina |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1041] KOWALSKI, Kamil | FIZJO-BALANCE Kraków | |
2 | [1313] LASOTA-KOWALSKA , Katarzyna | FIZJO-BALANCE Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [544] DYNGOSZ, Krzysztof | FedEx |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [310] TARASIEWICZ, Franciszek | Forex Bad Boys |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | |
2 | [1514] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
3 | [518] BOROWSKA-ABDELJAOUED, Anna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
4 | [201] CELEJ-KOBALCZYK, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
5 | [732] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
6 | [543] DYLĄG, Marlena | G.O.A.T. Team Michałowice | |
7 | [245] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | |
8 | [563] HERDA, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
9 | [581] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
10 | [582] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | |
11 | [610] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | |
12 | [683] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
13 | [684] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | |
14 | [0] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [915] BLICHARZ, Ewelina | GE HealthAhead | |
2 | [1523] BURY, Krzysztof | GE HealthAhead | |
3 | [938] DOBRZAŃSKA, Marta | GE HealthAhead | |
4 | [1000] JASIŃSKI, Jakub | GE HealthAhead | |
5 | [1050] KRUPA, Adam | GE HealthAhead | |
6 | [1620] MOSZCZYŃSKI, Bartosz | GE HealthAhead | |
7 | [1169] RADCZUK, Tomasz | GE HealthAhead | |
8 | [1215] SYROWIECKA, Joanna | GE HealthAhead |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [927] CHMIELOWSKI, Andrzej | Gniewne Krewetki | |
2 | [1261] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [506] BARGIEŁ, Marcin | Go Aptiv! | |
2 | [224] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | |
3 | [514] BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | |
4 | [1516] BODURKA, Adam | Go Aptiv! | |
5 | [973] GIERZ, Bartłomiej | Go Aptiv! | |
6 | [987] GUZIK, Łukasz | Go Aptiv! | |
7 | [0] KORNOBIS, Monika | Go Aptiv! | |
8 | [1286] KRAWCZYK, Jacek | Go Aptiv! | |
9 | [1312] LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | |
10 | [1182] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1510] BEDNAREK, Marcin | GoLenie | |
2 | [1557] JAKUBIEC, Mariusz | GoLenie | |
3 | [1558] JAKUBIEC, Radosław | GoLenie | |
4 | [1032] KOŃCZEWSKI, Daniel | GoLenie | |
5 | [1627] NOWACKI, Paweł | GoLenie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1696] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1098] MAZUR, Grzegorz | Grupa Skromnych Biegaczy | |
2 | [1122] NOSAL, Sławomir | Grupa Skromnych Biegaczy | |
3 | [1231] ŚWIĘTOCHOWSKI, Arkadiusz | Grupa Skromnych Biegaczy | |
4 | [1250] WISZNIEWSKI, Maciej | Grupa Skromnych Biegaczy |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [920] BUDERAWSKI , Andrzej | Gwiazdy Północy |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [648] PUDEŁEK, Błażej | Górzanka Nawojowa Góra | |
2 | [650] PUDEŁEK, Michalina | Górzanka Nawojowa Góra | |
3 | [651] PUDEŁEK, Paweł | Górzanka Nawojowa Góra |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [608] LEWANDOWSKI, Marcin | Happy TRI Friends | |
2 | [706] WAXMANN-LEWANDOWSKA, Judyta | Happy TRI Friends |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1119] MROWIEC, Paweł | Heineken Kraków Running Club |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1612] MICHALIK, Dawid | Horda | |
2 | [1719] ŻARNA, Błażej | Horda |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] RAJCA, Robert | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1097] MAZIARKA, Krzysztof | Huaraches |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [557] GÓRKA, Marcin | Husaria Race Team | |
2 | [989] HANUSIAK, Leszek | Husaria Race Team | |
3 | [995] JAMROZIK, Adrian | Husaria Race Team | |
4 | [1003] JÓZEFCZYK, Piotr | Husaria Race Team | |
5 | [1006] KACZMARCZYK, Tomasz | Husaria Race Team | |
6 | [1095] MARZEC, Paweł | Husaria Race Team | |
7 | [630] NIZIURSKA , Marzanna | Husaria Race Team | |
8 | [1157] PLUCIŃSKI, Jakub | Husaria Race Team | |
9 | [656] REJDYCH, Daria | Husaria Race Team | |
10 | [657] REJDYCH, Tomasz | Husaria Race Team | |
11 | [298] ROMANOWSKI, Łukasz | Husaria Race Team | |
12 | [1181] RYŚ, Marzena | Husaria Race Team | |
13 | [668] SOBCZYK, Sabina | Husaria Race Team | |
14 | [751] TROJAN, Anna | Husaria Race Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1176] ROSÓŁ, Mateusz | IGNATIANUM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [988] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | |
2 | [1091] MAGRYAN, Jadwiga | IP GBSC Active Crew | |
3 | [1103] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1317] SZEWCZYK, Katarzyna | IRON Dragon |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1738] DZIOBEK, Paulina | ITMBW |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [221] BAŁABAN, Bartłomiej | ITMBW KRAKÓW | |
2 | [239] GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW KRAKÓW | |
3 | [606] KWIATKOWSKI, Jakub | ITMBW KRAKÓW | |
4 | [0] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW | |
5 | [0] SKAŁOŃ, Robert | ITMBW KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [740] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | |
2 | [0] RYŁKO, Agnieszka | ITMBW Kraków | |
3 | [670] SOWA, Grzegorz | ITMBW Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1641] PIOTROWICZ, Małgorzata | Infinity-Gym | |
2 | [1203] SOCHA, Michał | Infinity-Gym |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [101] BIGAJ, Jan | Iron Dragon Triathlon | |
2 | [912] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | |
3 | [102] BIGAJ, Ula | Iron Dragon Triathlon | |
4 | [1594] LENCZOWSKI, Jakub | Iron Dragon Triathlon | |
5 | [1265] ZAJĄC-CEKIERA, Joanna | Iron Dragon Triathlon |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] TWARDOWSKA, Monika | Iron Runers Niepołomice |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [908] BARTOSZ, Marek | JCI Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [934] CYRBUS, Dominika | JJfit Running Team | |
2 | [940] DOMIN, Tomasz | JJfit Running Team | |
3 | [952] DYRGA, Sebastian | JJfit Running Team | |
4 | [962] FLIS, Piotr | JJfit Running Team | |
5 | [1548] GÓRAL, Grzegorz | JJfit Running Team | |
6 | [558] GÓRKA, Piotr | JJfit Running Team | |
7 | [241] GÓRNISIEWICZ, Roland | JJfit Running Team | |
8 | [1059] KUEHN, Agnieszka | JJfit Running Team | |
9 | [1609] MARECKA, Zofia | JJfit Running Team | |
10 | [1613] MIELNICZEK , Grzegorz | JJfit Running Team | |
11 | [286] ORŁOWSKA, Nina | JJfit Running Team | |
12 | [1134] ORŁOWSKI, Paweł | JJfit Running Team | |
13 | [20] PIĄTEK, Karolina | JJfit Running Team | |
14 | [1221] SZKLARCZYK, Dariusz | JJfit Running Team | |
15 | [1243] WENECKA-FLIS, Anna | JJfit Running Team | |
16 | [1707] WRÓBLEWSKA-GAWEŁ, Agnieszka | JJfit Running Team | |
17 | [1260] ZABOROWSKA, Małgorzata | JJfit Running Team | |
18 | [333] ZAJĄCZKOWSKA-ORŁOWSKA, Katarzyna | JJfit Running Team | |
19 | [0] ZAWADA, Julia | JJfit Running Team | |
20 | [0] ZAWADA, Magdalena | JJfit Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1284] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [5056] KOŃCZAK, Piotr | Jpks |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1573] KOŁODZIEJCZYK, Monika | Jura TEAM | |
2 | [704] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | |
3 | [316] TYLIBA, Ireneusz | Jura TEAM | |
4 | [130] TYLIBA, Izabela | Jura TEAM | |
5 | [317] TYLIBA, Karol | Jura TEAM | |
6 | [318] TYLIBA, Magdalena | Jura TEAM | |
7 | [1717] ŻAK, Barbara | Jura TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1017] KAWIK, Tomasz | KAWIK RUNNING TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [604] KURUS, Tomasz | KA_TO |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1033] KOPACKA, Edyta | KB SOBÓTKA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1282] ŁUŻNY, Bartłomiej | KBTR / STRUKT | |
2 | [1188] SENKOWSKI, Jakub | KBTR / STRUKT |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1545] GIERASIŃSKI , Pablo | KKB Dystans Krakow | |
2 | [1562] KALETA, Jan | KKB Dystans Krakow | |
3 | [587] KORDOS, Jan | KKB Dystans Krakow | |
4 | [1061] KULA, Karolina | KKB Dystans Krakow | |
5 | [270] KULA, Tadeusz | KKB Dystans Krakow | |
6 | [1085] MACHLOWSKA, Grażyna | KKB Dystans Krakow | |
7 | [1600] MACHLOWSKI, Lukasz | KKB Dystans Krakow | |
8 | [620] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | |
9 | [1086] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB Dystans Krakow | |
10 | [312] TARNAWSKA, Katarzyna | KKB Dystans Krakow | |
11 | [1684] TARNAWSKI, Jakub | KKB Dystans Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1607] MANTERYS, Michał | KKM Kaloryfer.eu |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1576] KOSMALA, Bartosz | KOSMALA Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1200] SŁOWIKOWSKI, Paweł | KOSOVO |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1] BODURKA, Krzysztof | KS AZS AWF Kraków | |
2 | [564] HRUBY, Anna | KS AZS AWF Kraków | |
3 | [0] ZAJĄC, Barbara | KS AZS AWF Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [121] MISZKIEL, Hubert | KS Korona |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [253] KAWALA, Patryk | KS Kościelec Chrzanów | |
2 | [259] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | |
3 | [1052] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | |
4 | [1062] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika | KS Kościelec Chrzanów | |
5 | [302] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [749] FAJTO, Maciej | KS Murzasichle | |
2 | [0] GĄSIENICA-ROJ, Anna | KS Murzasichle | |
3 | [747] KLIMECKI , Krystian | KS Murzasichle | |
4 | [592] KOWALCZYK, Kazimierz | KS Murzasichle |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] BICZEWSKI, Arkadiusz | KSPO Dentinea 1A |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1293] TRZOS, Robert | KTPU Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [106] DOBROWOLSKI, Mikołaj | KUKUCZSPORT.PL | |
2 | [588] KORNAŚ, Andrzej | KUKUCZSPORT.PL | |
3 | [117] KUKUCZ-LEGIEŃ, Magdalena | KUKUCZSPORT.PL | |
4 | [269] KUKUCZ-LEGIEŃ, Maksymilian | KUKUCZSPORT.PL | |
5 | [208] KUKUCZ-LEGIEŃ, Małgorzata | KUKUCZSPORT.PL |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1054] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1145] PASEK, Tomasz | Kamaz Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1559] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [971] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | |
2 | [1294] GŁÓD, Łukasz | Klub Biegacza AZS UEK | |
3 | [1578] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | |
4 | [1580] KOZIOŁ, Weronika | Klub Biegacza AZS UEK | |
5 | [1589] KWIECIEŃ, Kacper | Klub Biegacza AZS UEK | |
6 | [1599] ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA, Izabela | Klub Biegacza AZS UEK | |
7 | [343] SUŁKOWSKI, Rafał | Klub Biegacza AZS UEK | |
8 | [1672] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | |
9 | [1695] WIDŁA, Adam | Klub Biegacza AZS UEK | |
10 | [1706] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | |
11 | [0] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | |
12 | [727] ZIĘBA, Kuba | Klub Biegacza AZS UEK | |
13 | [1718] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1658] SOJA, Marcin | Klub Sportowy Hajime |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] KOSZAŁKA , Marcin | Klub Wysokogórski Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1571] KOLAK, Konrad | Kolegium Sędziów Nowy Sącz |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1621] MUSZYŃSKI, Maciej | Koliber Team/MM Power |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1673] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [5059] MICHALAK , Maciej | Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [532] CHYLIŃŚKI, Mateusz | Kraków Athletocs Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1116] MORMUL, Przemek | Kropki |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1513] BIAŁECKA, Sylwia | LGBS Running Team | |
2 | [941] DRAPICH, Natalia | LGBS Running Team | |
3 | [1079] LEWICKI, Paweł | LGBS Running Team | |
4 | [1137] OSKWAREK, Michał | LGBS Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [649] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
2 | [296] PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
3 | [664] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
4 | [665] SKORUPA, Mariusz | LKS Górzanka Nawojowa Góra |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [979] GÓRNA, Anita | LPP Team | |
2 | [0] WOŹNY, Paweł | LPP Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1634] PARIS, Nicola | La Recastello Radici Group |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [960] FIREK, Rafał | Lacho Team | |
2 | [0] KASPEROWICZ, Radek | Lacho Team | |
3 | [1066] KUNZ, Marcin | Lacho Team | |
4 | [1210] STAWSKA-KISIAŁA, Natalia | Lacho Team | |
5 | [1716] ZMYJ, Danuta | Lacho Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1508] BAŚ, Anna | Leniwce | |
2 | [1509] BAŚ , Mateusz | Leniwce |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [998] JAREMA, Maciej | Lokomotiv Majdan |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [961] FLAGA, Iwona | Los Pantalones Rojos | |
2 | [985] GRZYB , Kazimierz | Los Pantalones Rojos |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1529] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [202] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | |
2 | [210] MALINOWSKI, Paweł | Lux Torpeda Malopolska | |
3 | [216] ORDZOWIAŁY, Piotr | Lux Torpeda Malopolska | |
4 | [220] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [359] TYCZEWSKI, Jacek | LuxTorpeda Malopolska |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1507] BARTOSIK, Michał | M-TEAM | |
2 | [595] KOŹBIAŁ, Zuzanna | M-TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [264] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
2 | [1080] LIEBER, Artur | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
3 | [1147] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
4 | [0] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
5 | [0] SERATOWICZ, Klaudia | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
6 | [0] SERATOWICZ, Krzysztof | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
7 | [0] SERATOWICZ, Rafał | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
8 | [1216] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [951] DYREK, Michał | MOK Mszana Dolna |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1617] MIREK, Grzegorz | MOVE STUDIO |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [675] STYRNA, Janusz | MOVIGO Akademia Ruchu |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1035] KORN, Michal | MTJS |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] WIATRAK, Lukasz | Medius |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] SURZYN, Aleksandra | Mocni Pomocni |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1296] BIENIEK, Dominik | Monar Kraków | |
2 | [1297] DZIEDZIC, Piotr | Monar Kraków | |
3 | [1728] GIELEWICZ, Bartłomiej | Monar Kraków | |
4 | [1298] GRABOWSKI, Daniel | Monar Kraków | |
5 | [344] JARZĄBEK, Magdalena | Monar Kraków | |
6 | [1729] JASIŃSKI, Wiktor | Monar Kraków | |
7 | [1299] KAPAŁA, Michał | Monar Kraków | |
8 | [1730] LEŚNIAK, Michał | Monar Kraków | |
9 | [1731] LIPOWSKI, Szymon | Monar Kraków | |
10 | [1732] MIROWSKI, Łukasz | Monar Kraków | |
11 | [1733] SAFARIAN, Levon | Monar Kraków | |
12 | [1739] TOBABEN, Damian | Monar Kraków | |
13 | [1300] URBAŃSKI, Marcin | Monar Kraków | |
14 | [1301] ZIELIŃSKI, Bartosz | Monar Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1277] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | |
2 | [1288] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | |
3 | [1278] STEFAN, Aleksander | NAUKA BIEGA | |
4 | [1279] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] NAPRUSZEWSKI, Jacek | NO CLUB team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1001] JAWORSKI, Tomasz | NORDLOOK |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1132] OPOZDA, Arkadiusz | NOVOMATIC Technologies Poland | |
2 | [124] OSIADACZ, Adam | NOVOMATIC Technologies Poland | |
3 | [637] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland | |
4 | [125] OSIADACZ, Julia | NOVOMATIC Technologies Poland | |
5 | [682] SZKODZIŃSKI, Tomasz | NOVOMATIC Technologies Poland | |
6 | [0] WRÓBEL, Paweł | NOVOMATIC Technologies Poland |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1281] GOLIŃSKA, Anna | Nauka Biega | |
2 | [1280] GOLIŃSKI, Mieczysław | Nauka Biega | |
3 | [1734] MAMICA, Andrzej | Nauka Biega | |
4 | [1640] PIEKARSKA-NAJBART, Alicja | Nauka Biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1561] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] BUDZYN, Paulina | Niepołomice Biegają | |
2 | [922] BUDZYN, Paulina | Niepołomice Biegają | |
3 | [735] CZAPCZYŃSKA , Małgorzata | Niepołomice Biegają | |
4 | [337] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | |
5 | [336] CZAPCZYŃSKI , Cezary | Niepołomice Biegają | |
6 | [136] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | |
7 | [243] GRUSZKA, Dominika | Niepołomice Biegają | |
8 | [1552] GRUSZKA, Kamila | Niepołomice Biegają | |
9 | [1064] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | |
10 | [1074] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | |
11 | [17] PRZYSTASZ, Magda | Niepołomice Biegają |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [574] KACZMAREK, Tomasz | Niepłomice Biegają |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [914] BLAUT, Marcin | Night Runners | |
2 | [1525] CAPIŃSKA , Anna | Night Runners | |
3 | [0] CYRKLER, Łukasz | Night Runners | |
4 | [978] GÓRKA, Konrad | Night Runners | |
5 | [1044] KOZIOŁ, Ania | Night Runners | |
6 | [1049] KRUK, Paulina | Night Runners | |
7 | [1583] KUREK, Mariusz | Night Runners | |
8 | [1584] KUREK, Michał | Night Runners | |
9 | [1159] PODCZASZY, Tomasz | Night Runners | |
10 | [1219] SZCZERBA, Karolina | Night Runners | |
11 | [1287] TARADAJ, Paulina | Night Runners | |
12 | [1708] ZAJAC, Andrzej | Night Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [652] PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1058] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1018] KĄCIK, Mariusz | OSP Morawica |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1326] ŻWIRECKI, Łukasz | Od zera do Weterana |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [903] BAJAK, Mirosław | P3SK |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [541] DUDZIAK, Tomasz | POLAR TEAM | |
2 | [1038] KOWALIŃSKI, Jędrzej | POLAR TEAM | |
3 | [609] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM | |
4 | [275] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR TEAM | |
5 | [1172] REICHEL, Marcin | POLAR TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1039] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | |
2 | [1043] KOWALSKI, Michał | POLKAS |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [643] PIENIĄŻEK, Mariusz | PRC |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1635] PASZEK, Tomasz | PRZEŁĘCZ DUKLA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [710] WOJCIECHOWSKA, Małgosia | PlaceToTri | |
2 | [711] WOJCIECHOWSKI, Marcin | PlaceToTri |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] KARPIEL, Magdalena | Plantwear |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1186] SCĄBER, Dawid | Poka&Herki Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [909] BARTYZEL, Grzegorz | Poranny Patrol | |
2 | [203] JANICKA, Barbara | Poranny Patrol | |
3 | [997] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | |
4 | [204] JANICKI, Ryszard | Poranny Patrol | |
5 | [1031] KONSTANTY, Katarzyna | Poranny Patrol | |
6 | [1579] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | |
7 | [1045] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | |
8 | [1724] KUDŁAK, Paweł | Poranny Patrol | |
9 | [1124] NOWAK, Robert | Poranny Patrol | |
10 | [1644] PRAGNĄCA, Milena | Poranny Patrol | |
11 | [1651] SIEKLIŃSKI, Łukasz | Poranny Patrol | |
12 | [1290] SOCZYŃSKI, Sebastian | Poranny Patrol | |
13 | [1670] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | |
14 | [1218] SZATYLOWICZ, Przemyslaw | Poranny Patrol | |
15 | [699] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | |
16 | [315] TICHORUK, Rafał | Poranny Patrol | |
17 | [1686] TRYBULEC, Daniel | Poranny Patrol | |
18 | [1693] WESOŁOWSKI, Krzysztof | Poranny Patrol | |
19 | [1253] WOJTOŃ, Małgorzata | Poranny Patrol | |
20 | [1703] WOŹNIAK, Łukasz | Poranny Patrol | |
21 | [1712] ZIĘBA, Artur | Poranny Patrol | |
22 | [1713] ZIĘBA, Marcin | Poranny Patrol |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1614] MIERZEŃSKI, Bartosz | PrzymierzeŁosia |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [743] GACEK, Tadeusz | Pszczółka Team | |
2 | [345] MISINIEC , Bogdan | Pszczółka Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1530] CHRZĄŚCIK, Anna | Płomyk Olkusz |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1721] BŁAKAŁA, Damian | RMF4RT Gladiators | |
2 | [1528] CHOMICZ, Krzysztof | RMF4RT Gladiators | |
3 | [1618] MOCNY, Michał | RMF4RT Gladiators |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1533] CZESAK, Marcin | RWM TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [299] RYBIŃSKI, Bartłomiej | RYBKA Runners Team Proszowice | |
2 | [300] RYBIŃSKI, Grzegorz | RYBKA Runners Team Proszowice |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [939] DOLAŚ, Danuta | Rebellion od Free Runners | |
2 | [999] JAROSINSKA , Justyna | Rebellion od Free Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1631] OSTROWSKI, Paweł | Rehmedica.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [728] ZUBALSKI, Artur | Ring Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1170] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1624] NAZIM, Adam | Runonline |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [994] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1113] MOLEK, Dariusz | SD Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [964] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1744] LIGĘZA, Joanna | SMASHING Papkins |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [678] SURDEJ, Paulina | STG TARNÓW |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1118] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ , Katarzyna | SZUMKA team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1505] BARNAŚ, Adrian | Salt Runners Bochnia |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1650] SEREMET, Bożena | Sieprawska Piątka | |
2 | [1656] SKRZYPEK, Sylwia | Sieprawska Piątka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [634] OCIESA, Jagoda | Siostry Olsen | |
2 | [659] ROGOWSKA, Aleksandra | Siostry Olsen |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1208] STACH, Paweł | Siwejka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [218] PIĄTY, Józef | Skalskie Asy |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [503] BABIUCH, Magda | Skawina Biega | |
2 | [0] BALON, Lidia | Skawina Biega | |
3 | [511] BIERA, Agnieszka | Skawina Biega | |
4 | [515] BOBAK, Bogdan | Skawina Biega | |
5 | [1522] BUGNO, Marcelina | Skawina Biega | |
6 | [945] DUDA, Wojciech | Skawina Biega | |
7 | [0] FOLFASIŃSKA , Joanna | Skawina Biega | |
8 | [1539] GAJDA, Mateusz | Skawina Biega | |
9 | [1541] GARSTECKI, Michał | Skawina Biega | |
10 | [242] GRABOWSKI , Jan | Skawina Biega | |
11 | [1550] GROS, Anna | Skawina Biega | |
12 | [246] JAKUBEK, Hanna | Skawina Biega | |
13 | [247] JAMKA, Wiesław | Skawina Biega | |
14 | [575] KAJNIAK, Beata | Skawina Biega | |
15 | [576] KAPOŁKA, Agata | Skawina Biega | |
16 | [745] KARCZEWSKA , Renata | Skawina Biega | |
17 | [589] KOŚCIELNY, Artur | Skawina Biega | |
18 | [0] KRYDA, Alicja | Skawina Biega | |
19 | [1595] LESIAK, Filip | Skawina Biega | |
20 | [1121] NAZIM, Agnieszka | Skawina Biega | |
21 | [282] NAZIM, Tadeusz | Skawina Biega | |
22 | [1133] ORAMUS , Paweł | Skawina Biega | |
23 | [636] ORLIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | |
24 | [638] OŻÓG, Mirosław | Skawina Biega | |
25 | [1139] OŻÓG, Robert | Skawina Biega | |
26 | [1632] PALKIJ, Aleksandra | Skawina Biega | |
27 | [1643] POCIĘGIEL, Michał | Skawina Biega | |
28 | [305] SOŁTYS, Alicja | Skawina Biega | |
29 | [676] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta | Skawina Biega | |
30 | [686] SZYDŁOWSKI, Bartek | Skawina Biega | |
31 | [688] SZYMULA , Judyta | Skawina Biega | |
32 | [1223] SZYMULA, Norbert | Skawina Biega | |
33 | [309] ŚCIUBAK , Aneta | Skawina Biega | |
34 | [689] ŚLIWA, Anna | Skawina Biega | |
35 | [1224] ŚLIWA, Henryk | Skawina Biega | |
36 | [693] TALAGA, Patryk | Skawina Biega | |
37 | [0] WĄCHAŁA, Grzegorz | Skawina Biega | |
38 | [0] WIECIECH, Przemysław | Skawina Biega | |
39 | [1704] WOŹNIAK, Maria | Skawina Biega | |
40 | [716] WÓJCIK, Mateusz | Skawina Biega | |
41 | [723] ZAJĄC , Ilona | Skawina Biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [585] KLUSEK, Mateusz | Skep Biegacza Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] MAŁECKI, Mateusz | SlowMotion |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1648] SALIK, Stanisław | Solne Miasto |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1572] KOLASA , Adriana | Spartan Training Group Kraków | |
2 | [1662] SOWA, Grzegorz | Spartan Training Group Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [284] NOWAK, Michalina | SportWise | |
2 | [123] OSAK, Kacper | SportWise | |
3 | [1136] OSAK, Maciej | SportWise | |
4 | [0] PESZT, Michał | SportWise | |
5 | [139] STOECKER-PYTEL, Pola | SportWise | |
6 | [1688] URBANOWICZ, Andrzej | SportWise | |
7 | [0] VOINALOVYCH, Yurii | SportWise | |
8 | [7] WĄSIK, Maja | SportWise | |
9 | [1241] WĄSIK, Marcin | SportWise |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1737] JABŁOŃSKI, Kazimierz | Sprinter Prądy |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1143] PAPKA, Michał | Stowarzyszenie Rusz się |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1683] TARGOSZ, Jolanta | TEB Edukacja Kraków | |
2 | [0] TARGOSZ, Jolanta | TEB Edukacja Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [107] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [505] BARAŃSKI, Jakub | Tapczan |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [631] NOWORYTA, Bartłomiej | TechnipFMC |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1537] DZIEŻOK, Bogdan | Trailrun | |
2 | [977] GORSZKO, Adam | Trailrun | |
3 | [560] GRYGIEL, Marek | Trailrun | |
4 | [986] GURDAK, Mateusz | Trailrun | |
5 | [1610] MARS, Maksymilian | Trailrun | |
6 | [627] MIGACZ, Jacek | Trailrun | |
7 | [279] MIGACZ, Jacek | Trailrun | |
8 | [1110] MISIUK, Marek | Trailrun | |
9 | [1125] NOWAK, Tomasz | Trailrun | |
10 | [0] PEŁCZYŃSKI, Jarek | Trailrun | |
11 | [1654] SKIBA, Dawid | Trailrun | |
12 | [1671] SWAŁDEK, Konrad | Trailrun | |
13 | [1237] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun | |
14 | [712] WOJTOWICZ, Magda | Trailrun |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [222] BARTOS, Tymoteusz | Trenuj w Krakowie | |
2 | [111] JAWORSKI, Marek | Trenuj w Krakowie | |
3 | [137] KLIMEK, Małgorzata | Trenuj w Krakowie | |
4 | [338] KLIMEK, Mateusz | Trenuj w Krakowie | |
5 | [114] KOSECKA, Karolina | Trenuj w Krakowie | |
6 | [140] KWASKOWSKA, Joanna | Trenuj w Krakowie | |
7 | [0] KWIATKOWSKA, Marta | Trenuj w Krakowie | |
8 | [119] LEŚNIAK , Basia | Trenuj w Krakowie | |
9 | [321] WARNECKI, Filip | Trenuj w Krakowie | |
10 | [0] WOŹNIAK, Olivier | Trenuj w Krakowie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1184] SAWUŁA, Marcin | TriDivision Triathlon Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1512] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | |
2 | [1725] ENGLERT, Piotr | TriJet Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1653] SIWEK, Jacek | TriWise | |
2 | [1275] ZIELONKA, Jacek | TriWise |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] GOMÓŁKA, Paweł | Triwise | |
2 | [1726] PYTEL, Miłosz | Triwise |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [525] BUŁAWA, Filip | UKS Kometa Gliwice | |
2 | [527] BYRCZEK, Jan | UKS Kometa Gliwice | |
3 | [251] KASZOWSKA, Marta | UKS Kometa Gliwice | |
4 | [252] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | |
5 | [1016] KASZOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | |
6 | [586] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz | UKS Kometa Gliwice | |
7 | [268] KUCHARCZYK, Jakub | UKS Kometa Gliwice | |
8 | [599] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | |
9 | [633] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | |
10 | [644] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | |
11 | [291] POLEWKA, Aleksandra | UKS Kometa Gliwice | |
12 | [292] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | |
13 | [293] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice | |
14 | [669] SOBEL, Natalia | UKS Kometa Gliwice | |
15 | [1679] SZWAJA, Mateusz | UKS Kometa Gliwice | |
16 | [702] TOWAREK, Michał | UKS Kometa Gliwice |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] GALUBA, Martyna | UKS Lider | |
2 | [0] GALUBA, Monika | UKS Lider | |
3 | [112] KACZMAREK, Julia | UKS Lider | |
4 | [1318] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [288] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | |
2 | [142] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [21] RZEŃCA, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź / Decathlon Zakopianka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1249] WILK, Krzysztof | Udo Grubbe |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1657] SŁUPIŃSKA, Ewa | Unlimited |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [667] SMEREKA, Krzysztof | Vaillant |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [906] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | |
2 | [545] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | |
3 | [965] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | |
4 | [0] JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | |
5 | [250] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | |
6 | [1585] KURIATA, Robert | Vege Runners | |
7 | [1588] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | |
8 | [1149] PETER, Lesław | Vege Runners | |
9 | [1161] POPIELARCZYK, Łukasz | Vege Runners | |
10 | [1682] ŚWIDZIŃSKI, Tomasz | Vege Runners | |
11 | [1252] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [928] CHOLEWCZUK, Agnieszka | WILD DOGS TEAM | |
2 | [929] CHOLEWCZUK, Piotr | WILD DOGS TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [229] CZYŻ, Radosław | WKS WAWEL |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS WAWEL BNO |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [504] BARAN, Beata | WKS WAWEL BnO | |
2 | [507] BĄCZEK, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | |
3 | [11] BIEDERMAN, Adrianna | WKS WAWEL BnO | |
4 | [12] BIEDERMAN, Marcin | WKS WAWEL BnO | |
5 | [508] BIEDERMAN, Paweł | WKS WAWEL BnO | |
6 | [223] BISKUPSKA , Julia | WKS WAWEL BnO | |
7 | [103] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS WAWEL BnO | |
8 | [104] BISKUPSKA, Marysia | WKS WAWEL BnO | |
9 | [778] BISKUPSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | |
10 | [225] BŁYSKOSZ, Magdalena | WKS WAWEL BnO | |
11 | [105] BUBLIK, Maciej | WKS WAWEL BnO | |
12 | [227] BUBLIK, Piotr | WKS WAWEL BnO | |
13 | [520] BUGAJ, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | |
14 | [521] BUGAJ, Teresa | WKS WAWEL BnO | |
15 | [935] CZAPLA, Przemysław | WKS WAWEL BnO | |
16 | [1322] CZAPLA , Tomasz | WKS WAWEL BnO | |
17 | [546] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna | WKS WAWEL BnO | |
18 | [957] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | WKS WAWEL BnO | |
19 | [549] FORYSTEK, Józef | WKS WAWEL BnO | |
20 | [5] GARBACIK, Maja | WKS WAWEL BnO | |
21 | [968] GARBACIK, Wojciech | WKS WAWEL BnO | |
22 | [553] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | |
23 | [240] GAWRON, Kasia | WKS WAWEL BnO | |
24 | [1549] GRABOWSKA, Joanna | WKS WAWEL BnO | |
25 | [244] GRZEGORCZYK, Borys | WKS WAWEL BnO | |
26 | [567] HUTSENKO , Yelyzaveta | WKS WAWEL BnO | |
27 | [568] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | |
28 | [993] INDYKA, Maciej | WKS WAWEL BnO | |
29 | [571] JAMROZIK, Krzysiek | WKS WAWEL BnO | |
30 | [583] KIJAK, Jakub | WKS WAWEL BnO | |
31 | [590] KOŚCIELNY, Wojciech | WKS WAWEL BnO | |
32 | [0] KRZYSZTYŃSKI, Michał | WKS WAWEL BnO | |
33 | [273] KURTYCZ, Natalia | WKS WAWEL BnO | |
34 | [1586] KURYJ, Marek | WKS WAWEL BnO | |
35 | [274] LAMPARSKA, Maja | WKS WAWEL BnO | |
36 | [612] LISTEK, Marta | WKS WAWEL BnO | |
37 | [1598] ŁABUZIŃSKI, Sławomir | WKS WAWEL BnO | |
38 | [626] MICHALCZAK, Paweł | WKS WAWEL BnO | |
39 | [278] MICHNO, Marta | WKS WAWEL BnO | |
40 | [1304] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | |
41 | [731] NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL BnO | |
42 | [283] NIESSNER , Pola | WKS WAWEL BnO | |
43 | [285] OLEJNIK, Jaśmina | WKS WAWEL BnO | |
44 | [290] PISAREK, Kordian | WKS WAWEL BnO | |
45 | [1156] PISAREK, Piotr | WKS WAWEL BnO | |
46 | [297] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS WAWEL BnO | |
47 | [303] SŁOŃSKA , Antonina | WKS WAWEL BnO | |
48 | [666] SŁOŃSKA, Zofia | WKS WAWEL BnO | |
49 | [304] SŁOŃSKI , Marek | WKS WAWEL BnO | |
50 | [696] TARNAWSKA, Anna | WKS WAWEL BnO | |
51 | [697] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | |
52 | [313] TARNAWSKI, Jan | WKS WAWEL BnO | |
53 | [129] TARNAWSKI, Tadeusz | WKS WAWEL BnO | |
54 | [314] TARNOWSKI , Przemysław | WKS WAWEL BnO | |
55 | [701] TOPÓR, Magdalena | WKS WAWEL BnO | |
56 | [1233] TOPÓR, Marek | WKS WAWEL BnO | |
57 | [1234] TOPÓR, Monika | WKS WAWEL BnO | |
58 | [131] URYGA, Adam | WKS WAWEL BnO | |
59 | [132] URYGA, Artur | WKS WAWEL BnO | |
60 | [705] URYGA, Sławek | WKS WAWEL BnO | |
61 | [133] WALAŚ, Emilka | WKS WAWEL BnO | |
62 | [134] WALAŚ, Olga | WKS WAWEL BnO | |
63 | [715] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | |
64 | [326] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | |
65 | [0] WÓJCIK, Grzegorz | WKS WAWEL BnO | |
66 | [717] WÓJCIK, Natalia | WKS WAWEL BnO | |
67 | [327] WÓJCIK , Paweł | WKS WAWEL BnO | |
68 | [334] ŻESŁAWSKI , Jakub | WKS WAWEL BnO | |
69 | [730] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | |
70 | [335] ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS WAWEL BnO | |
71 | [729] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS WAWEL BnO |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [350] MOSZKOWICZ, Anna | WKS Wawel | |
2 | [349] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel | |
3 | [1740] MOSZKOWICZ, Paweł | WKS Wawel | |
4 | [1328] PIOTROWSKI, Andrzej | WKS Wawel | |
5 | [351] SIEK, Barbara | WKS Wawel | |
6 | [141] STRUGAŁA, Tymoteusz | WKS Wawel |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [340] KĘDZIOR, Kacper | WKS Wawel Kraków | |
2 | [339] KĘDZIOR, Krzysztof | WKS Wawel Kraków | |
3 | [720] ZAJĄC, Bartosz | WKS Wawel Kraków | |
4 | [721] ZAJĄC, Honorata | WKS Wawel Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [625] MAZUREK, Agnieszka | WKS Śląsk |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [613] LISTOPAD, Marcin | WKURW_TEAM | |
2 | [1175] ROKITA, Adam | WKURW_TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [902] AMIAUD, Romain | WM Triself | |
2 | [948] DYKSZAK, Filip | WM Triself | |
3 | [982] GROMNY, Konrad | WM Triself | |
4 | [1040] KOWALSKI, Hubert | WM Triself | |
5 | [1190] SĘK, Marek | WM Triself | |
6 | [1194] SKIBA, Marcin | WM Triself | |
7 | [1246] WIECZOREK, Wojciech | WM Triself |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1698] WIĘCŁAWSKI, Michał Więcławski | Waga Ciężka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1239] WALCZYK, Roman | Water Knights |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1207] SROKA, Wojciech | WiB |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1699] WILK, Krzysztof | Wilki :) | |
2 | [1700] WILK, Wiktoria | Wilki :) |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [128] STASZEK , Igor | Wks wawel |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1680] SZWAJA, Wojciech | Wolbrom Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [213] MAZUR, Maciej | Woodward Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1575] KORNAŚ, Krzysztof | Wspólnota Emaus Nowy Sącz |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [537] CZARNECKI, Piotr | ZAJEDZ RAKA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [685] SZOPA, Krzysztof | ZELCZYNA TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1685] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] KOWALCZYK, Rafał | ZPEOW Wielkie Drogi | |
2 | [0] PASIŃSKI, Kacper | ZPEOW Wielkie Drogi | |
3 | [0] PŁAZA, Fabian | ZPEOW Wielkie Drogi | |
4 | [0] ZNAJ, Artur | ZPEOW Wielkie Drogi |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] ŁAKOMSKA, Zuzanna | ZUZA Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1518] BORSZOWSKI, Zbigniew | Zabierzów Biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [672] STANEK, Rafał | Zabierzów biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] MORAWSKI, Przemysław | Zaczerpnąć nogą |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1596] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1720] ŻERULIK, Jarosław | Znikający punkt |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1002] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Zupa Pomidorowa | |
2 | [1209] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [980] GRABOWSKI, Zbigniew | autobike.com.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1227] ŚLIZIEŃ, Olgierd | brak |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [925] BUŁAWA, Grzegorz | gb-arch.p Architekt Grzegorz Buława |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1060] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał | kukuczsport.pl/TriWise |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [733] KĘDZIOR, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1160] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [713] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [615] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1536] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] BARTNIKOWSKI, Marek | thulium.com |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [254] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski | |
2 | [255] KAZIMIEREK, Marcin | tygryski |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1593] LEGENC, Łukasz | wedrujzoczkami.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [741] OLEJNIK, Maciej | wkurw_team | |
2 | [1187] SCHNEIDER, Krystyna | wkurw_team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [943] DRZYZGIEWICZ, Michal | www.kwitnaca.com |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1646] RYBCZYŃSKI, Przemysław | xyz |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1504] BANACH, Jakub | zaMARCHWIście | |
2 | [755] MARCHEWKA, Klaudia | zaMARCHWIście |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [923] BUL, Dominik | zabieganidobrowolscy |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1266] ZAMORSKI, Witold | ŻYCIE I ŚMIERĆ DLA NARODU |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Karnet - Ambitna Jedenastka | 483 | 133 | 350 | 460 | 23 | 49 |
Karnet - Bieg dla Dzieci do 10lat | 54 | 18 | 36 | 47 | 7 | 10 |
Karnet - Harda Dwudziestka-Trójka | 261 | 48 | 213 | 252 | 9 | 15 |
Karnet - Nordic Walking | 25 | 14 | 11 | 24 | 1 | 4 |
Karnet - Przyjazna Trójka | 157 | 69 | 88 | 152 | 5 | 19 |
Karnet - Tradycyjna Piątka | 293 | 124 | 169 | 283 | 10 | 30 |
Razem | 1273 | 406 | 867 | 1218 | 55 | 127 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Karnet - 11,6km - K18 | 37 | 37 | 0 | 33 | 4 | 10 |
Karnet - 11,6km - K30 | 54 | 54 | 0 | 52 | 2 | 6 |
Karnet - 11,6km - K40 | 36 | 35 | 1 | 35 | 1 | 2 |
Karnet - 11,6km - K50 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Karnet - 11,6km - K60 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Karnet - 11,6km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Karnet - 11,6km - M18 | 48 | 0 | 48 | 44 | 4 | 4 |
Karnet - 11,6km - M30 | 152 | 0 | 152 | 144 | 8 | 12 |
Karnet - 11,6km - M40 | 120 | 0 | 120 | 118 | 2 | 11 |
Karnet - 11,6km - M50 | 25 | 1 | 24 | 23 | 2 | 2 |
Karnet - 11,6km - M60 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Karnet - 11,6km - M70 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Karnet - 1km - Chłopcy | 36 | 0 | 36 | 29 | 7 | 9 |
Karnet - 1km - Dziewczynki | 18 | 18 | 0 | 18 | 0 | 1 |
Karnet - 23km - K18 | 8 | 8 | 0 | 7 | 1 | 1 |
Karnet - 23km - K20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Karnet - 23km - K30 | 17 | 17 | 0 | 17 | 0 | 0 |
Karnet - 23km - K40 | 19 | 19 | 0 | 19 | 0 | 0 |
Karnet - 23km - K50 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Karnet - 23km - K60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Karnet - 23km - M18 | 34 | 0 | 34 | 30 | 4 | 7 |
Karnet - 23km - M20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Karnet - 23km - M30 | 83 | 0 | 83 | 80 | 3 | 5 |
Karnet - 23km - M40 | 77 | 0 | 77 | 76 | 1 | 2 |
Karnet - 23km - M50 | 15 | 0 | 15 | 15 | 0 | 0 |
Karnet - 23km - M60 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Karnet - 3,7km - K13 | 28 | 26 | 2 | 28 | 0 | 1 |
Karnet - 3,7km - K16 | 6 | 6 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Karnet - 3,7km - K20 | 8 | 8 | 0 | 6 | 2 | 3 |
Karnet - 3,7km - K30 | 11 | 11 | 0 | 11 | 0 | 1 |
Karnet - 3,7km - K40 | 15 | 15 | 0 | 14 | 1 | 2 |
Karnet - 3,7km - K50 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Karnet - 3,7km - K60 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Karnet - 3,7km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Karnet - 3,7km - M13 | 37 | 0 | 37 | 36 | 1 | 2 |
Karnet - 3,7km - M16 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 |
Karnet - 3,7km - M20 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 2 |
Karnet - 3,7km - M30 | 13 | 0 | 13 | 13 | 0 | 3 |
Karnet - 3,7km - M40 | 16 | 0 | 16 | 16 | 0 | 1 |
Karnet - 3,7km - M50 | 6 | 0 | 6 | 6 | 0 | 1 |
Karnet - 3,7km - M60 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 |
Karnet - 3,7km - M70 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Karnet - 5,7km - K16 | 19 | 19 | 0 | 19 | 0 | 0 |
Karnet - 5,7km - K20 | 22 | 22 | 0 | 22 | 0 | 4 |
Karnet - 5,7km - K30 | 42 | 42 | 0 | 41 | 1 | 5 |
Karnet - 5,7km - K40 | 35 | 35 | 0 | 31 | 4 | 7 |
Karnet - 5,7km - K50 | 5 | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Karnet - 5,7km - K60 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Karnet - 5,7km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Karnet - 5,7km - M16 | 18 | 0 | 18 | 18 | 0 | 4 |
Karnet - 5,7km - M20 | 16 | 0 | 16 | 15 | 1 | 2 |
Karnet - 5,7km - M30 | 63 | 0 | 63 | 62 | 1 | 3 |
Karnet - 5,7km - M40 | 49 | 0 | 49 | 47 | 2 | 3 |
Karnet - 5,7km - M50 | 16 | 0 | 16 | 16 | 0 | 1 |
Karnet - 5,7km - M60 | 6 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 |
Karnet - 5,7km - M70 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Karnet - NW - K | 14 | 14 | 0 | 13 | 1 | 4 |
Karnet - NW - M | 11 | 0 | 11 | 11 | 0 | 0 |
Razem | 1273 | 406 | 867 | 1218 | 55 | 127 |