Łódzkie Biegi Górskie 2020/2021 - R1 - 20 XII - Zgłoszenia
2020-12-20
2020-12-20
# | Dystans/Kategoria | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] 12.12.1987, Aleksandra | Łódź | ||||
2 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź | Cały cykl | ||
3 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] AGNIESZKA , Zagórska | Rabień AB | Cały cykl | |||
4 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] AMBROZIAK, Sebastian | Łódź | Cały cykl | |||
5 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ANDERS, Weronika | Clariant | Lodz | Cały cykl | ||
6 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] AUGUSTOWSKA, Izabela | Olej Running Team | Wartkowice | Cały cykl | ||
7 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] BALCERAK, Katarzyna | Łódź | Cały cykl | |||
8 | 6600m/Juniorzy | [0] BARTOS, Zbigniew | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Zapłać | ||
9 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] BARYŁA, Izabela | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | Cały cykl | ||
10 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | Cały cykl | |||
11 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] BEDYK, Maciej | łódź | Daisy | |||
12 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BERNACIAK, Aleksander | WKS Śląsk Wrocław | Gdynia | Zapłać | ||
13 | 6600m/Juniorzy | [0] BIENIEK, Igor | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
14 | 6600m/Juniorzy | [0] BIENIEK, Jakub | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
15 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] BIENIEK, Maria | Niedzielne Biegaczki | Łódź | Maria Kowalska- Bieniek | ||
16 | 6600m/Juniorzy | [0] BILANT, Łukasz | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
17 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BŁASIAK, Paweł | Clariant | Łódź | Cały cykl | ||
18 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BŁASZCZYK, Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
19 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BOCZEK, Krzysztof | Mysłaków | ||||
20 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | Cały cykl | |||
21 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
22 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] BORKOWSKA, Paulina | Bieg na 6 Łap | Biała | |||
23 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BOROŃSKI, Adam | łódź | ||||
24 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BORWIN, Jan | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
25 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] BRYKOWSKA, Teresa | Ada Team | pabianice | |||
26 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BRYKOWSKI, Andrzej | Ada Team | Pabianice | |||
27 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BUCHTA, Maciej | Auchan PT RUN | Piotrków Trybunalski | Cały cykl | ||
28 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] BUKOWSKA, Marta | Łódź | ||||
29 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BULA, Piotr | Zgierz | Cały cykl | |||
30 | 6600m/Juniorki | [0] BUŁECZKA, Katarzyna | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
31 | 6600m/Juniorki | [0] BUŁECZKA, Lena | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
32 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BUŁECZKA, Paweł | RAJSPORT ACTIVE | Cały cykl | |||
33 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CHOJNACKI , Szymon | Łódź | ||||
34 | 6600m/Juniorzy | [0] CHUDY, Kacper | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
35 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CIELECKI , Wojciech | Łódź | Cały cykl | |||
36 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] CIEŚLA, Dawid | Olej Running Team | Rabien | Logan | ||
37 | 6600m/Juniorzy | [0] CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódż | Cały cykl | ||
38 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
39 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
40 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz | Łódź Run Crew | Łódź | |||
41 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] DAWIDOWSKA, Joanna | Nie Mam Pomysłu | Łódź | Szara | ||
42 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] DŁUGOSZ, Marek | KB Geotermia Uniejów | Wartkowice | Cały cykl | ||
43 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta | Zbój Team | Łódź | |||
44 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DOMALĄŻEK, Łukasz | Ozorków | Cały cykl | |||
45 | 6600m/Juniorki | [0] DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
46 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
47 | 6600m/Juniorzy | [0] DURMA, Jerzy | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
48 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] DWOJAK, Katarzyna | Łódź | Cały cykl | |||
49 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon | Głowno | Cały cykl | |||
50 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DZIESZKO, Maciej | Z Kawa Na Szlak | Łódź | |||
51 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] FASTYN, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Wasyl | ||
52 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] FĄFARA, Agnieszka | Łódź | Cały cykl | |||
53 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] FIAŁKOWSKI, Robert | Tuszyn | Cały cykl | |||
54 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] FILIPOWSKA , Ola | UKS Orientuś | Cały cykl | |||
55 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] FIOŁNA, Robert | Rookies | Pabianice | |||
56 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] FRANKENBERG, Małgorzata | Biegacz Nowosolna | Łodź | |||
57 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] FRĄCZYK , Szymon | Razem Trenujemy Sport | Łódź | Cały cykl | ||
58 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] FRĄK, Wojciech | Łódź | ||||
59 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] FRONCZKOWSKA, Barbara | Łódź | Barbara Fronczkowska | |||
60 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GAŁWA, Dawid | Łódź | Cały cykl | |||
61 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] GĄSIOROWSKI, Adam | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
62 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GĘBICKA, Małgorzata | Łódź | ||||
63 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] GIBALSKA, Katarzyna | Niedzielne Biegaczki | Łódź | |||
64 | 6600m/Juniorki | [0] GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
65 | 6600m/Juniorki | [0] GIELEC, Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
66 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] GIEROWSKI, Mateusz | Jagoda Running Team | ||||
67 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GIŻEWSKI, Grzegorz | Głowno | ||||
68 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GODLEWSKI, Michał | KS Alaska | Łódź | |||
69 | 6600m/Juniorki | [0] GOSZCZ, Julia | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
70 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GRABARCZYK, Sebastian | Biegacz Nowosolna | Łódź | Cały cykl | ||
71 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] GRALEC, Dariusz | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | ||||
72 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GRĄDZKA, Marianna | Łódź | Cały cykl | |||
73 | 6600m/Juniorki | [0] GROCHOWALSKA, Alicja | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
74 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GRUSZKA, Jacek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | Cały cykl | ||
75 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GRYDZIUSZKO, Aneta | Łódź | Cały cykl | |||
76 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GRZYB, Konrad | Olej Running Team | Łódź | |||
77 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GUZEK, Kamil | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
78 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GWARNY, Jarosław | STG Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
79 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] GWÓŹDŹ , Ewa | UKS Orientuś Łódź | Gdynia | Zapłać | ||
80 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
81 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka | SNG WILD DUCKS | Rosanów | |||
82 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] HERMANOWICZ, Izabela | Łódź | Cały cykl | |||
83 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] HERTEL, Michał | Wódka | Cały cykl | |||
84 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
85 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | Cały cykl | |||
86 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ISKRA, Arkadiusz | Port Lotniczy Łódź | Łódź | |||
87 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JAGIEŁŁO, Paweł | Zgierz | ||||
88 | 6600m/Juniorki | [0] JANIAK, Magdalena | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
89 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JANICKI , Mariusz | FLEX ŁÓDŹ | Łódź | Cały cykl | ||
90 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JANICKI, Tomek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | Cały cykl | ||
91 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JANKOWSKI, Adam | BSH Łódź Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
92 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JASION, Robert | Łódź | ||||
93 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
94 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] JAWORSKA, Magdalena | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
95 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Stryków | Cały cykl | ||
96 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JOŃCZYK, Konrad | Łódź | Cały cykl | |||
97 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JURKOWSKI, Adrian | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
98 | 6600m/Juniorzy | [0] KACAŁA, Igor | GOKiS Zapolice | Pstrokonie | |||
99 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] KACPRZAK , Bogumiła | SNGWILDDUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
100 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
101 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KALINOWSKI, Janusz | Łódź | Cały cykl | |||
102 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KANICKI, Łukasz | Łódź | Cały cykl | |||
103 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | Cały cykl | ||
104 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KARASIŃSKI, Grzegorz | Zespół Afektywny Biegowy | Tomaszów Mazowiecki | |||
105 | 6600m/Juniorki | [0] KAROLCZUK, Aleksandra | KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce | Rawa Mazowiecka | |||
106 | 6600m/Juniorki | [0] KAROLCZUK, Martyna | KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce | Rawa Mazowiecka | |||
107 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KIELNIEROWSKI, Paweł | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
108 | 6600m/Juniorzy | [0] KIELNIEROWSKI, Wojciech | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
109 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KISIEL, Radosław | Tomaszów Maz | Radosław Kisiel | |||
110 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KISIEL, Tomasz | AQ Wiring Systems Team | Łódź | |||
111 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KLAPENDA, Mariusz | MARIO TEAM | Łęczyca | |||
112 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOCIAK, Anna | Dębniak | Cały cykl | |||
113 | 6600m/Juniorzy | [0] KONOPA, Adam | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
114 | 6600m/Juniorki | [0] KONOPA, Zofia | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
115 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOSIŃSKA, Anna | Łódź | Cały cykl | |||
116 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOSIŃSKI, Michał | Łódź | Cały cykl | |||
117 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOWALCZYK , Ilona | #HAPPYRUNNERS | Łódź | Cały cykl | ||
118 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOWALCZYK , Magda | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
119 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOWALSKI, Łukasz | Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi | Łódź | Cały cykl | ||
120 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KOZAK, Maciej | Dream TiM | Łódź | |||
121 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOZARZEWSKA, Anna | SNG Wild Ducks | Łódź | Cały cykl | ||
122 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] KOZŁOWSKA, Renata | TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl | Łódź | |||
123 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof | AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA | Ozorków | Cały cykl | ||
124 | 6600m/Juniorki | [0] KOZUŃ, Marika | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
125 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KRAWCZYK, Marcin | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
126 | 6600m/Juniorzy | [0] KRAWCZYK, Piotr | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
127 | 6600m/Juniorki | [0] KREMPIŃSKA, Julia | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
128 | 6600m/Juniorzy | [0] KREMPIŃSKI, Franciszek | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
129 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KRZEMIŃSKI, Tomasz | Łódź | ||||
130 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | Cały cykl | ||
131 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] KUCHTA, Monika | Łódź | Cały cykl | |||
132 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUCZKOWSKI , Aleksander | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
133 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | Cały cykl | |||
134 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KULIŃSKI, Robert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
135 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KULIŃSKI, Robert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
136 | 6600m/Juniorzy | [0] KUNCE, Kacper | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
137 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUNIKOWSKI, Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Placencja | |||
138 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KURASIK, Tomasz | Łódź | ||||
139 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUŹMIŃSKI, Piotr | AGB TORFY | Aleksandrów Łódzki | |||
140 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KWAŚNIAK, Emil | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
141 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KWIATKOWSKI, Szymon | Łódź | ||||
142 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
143 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KWINTKIEWICZ, Marcin | Łódź Run Crew | Łódź | Czarna | ||
144 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] LAURENT, Adrien | Clariant | Cały cykl | |||
145 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
146 | 6600m/Juniorzy | [0] LEDZION, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
147 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEDZION, Zbigniew | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
148 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź | Cały cykl | ||
149 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEWIAK, Michał | TRUCHT.COM | Łódź | Cały cykl | ||
150 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] LEWKOWICZ, Marta | Łódź | ||||
151 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
152 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | ||
153 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LIS, Michał | Łódź | Cały cykl | |||
154 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] LISKE, Dorota | Łódź | ||||
155 | 6600m/Juniorki | [0] ŁABIENIEC, Kornelia | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
156 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŁĄCZYŃSKI, Adam | Łódź | ||||
157 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ŁOJEWSKA, Marta | Łódź | ||||
158 | 6600m/Juniorzy | [0] ŁUBISZ, Dominik | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
159 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | Nanga | Cały cykl | |
160 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MAJCHER, Elżbieta | LUKS Boguszyce | Rawa Mazowiecka | |||
161 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAJCHER, Tomasz | Skierniewice | ||||
162 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra | Cały cykl | ||||
163 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAJCHRZAK, Mariusz | Gałków Duży | Cały cykl | |||
164 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] MAJEWSKA, Malgorzata | Łódź | Borys | |||
165 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | Cały cykl | |||
166 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Jednoosobowy Team | Łódź | Cały cykl | ||
167 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MARKIEWICZ, Luiza | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
168 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] MATUSIAK, Mateusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | KROPKA | ||
169 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MATYJASIK, Edyta | Olej Running Team | Łódź | |||
170 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAZUR, Grzegorz | Piotrków Trybunalski | ||||
171 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław | Ozorków | Jarosław Mazurkiewicz | |||
172 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] METRYCKI, Dariusz | Biegacz Nowosolna | Łódź | Cały cykl | ||
173 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MICHALAK, Dominik | Smardzew | ||||
174 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MICHALAK, Jacek | JOHN MARTEN S CREW | ŁÓDŹ | Cały cykl | ||
175 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
176 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MICHALSKI, Grzegorz | Gomulin-Kolonia | Grzegorz Michalski | |||
177 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MICHAŁ, Kasperczak | Solar running team | Łódź | Cały cykl | ||
178 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MICHNIEWICZ, Łukasz | Łódź Kocha Sport | Łódź | Cały cykl | ||
179 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MICOR, Jolanta | #happyrunners | Łódź | Cały cykl | ||
180 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MIEDZIEJEWSKI, Andrzej | Rate My Trail Team PRO | Pruszków | |||
181 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | Cały cykl | |||
182 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł | Rossmann | Łódź | Cały cykl | ||
183 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MIKOŁAJEWSKA, Zofia | Olej Running Team | Warszawa | |||
184 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MIKULSKI, Tomasz | Kampinos | ||||
185 | 6600m/Juniorki | [0] MŁYNARCZYK, Kaja | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
186 | 6600m/Juniorzy | [0] MŁYNARCZYK, Maksymilian | Łódź | Zapłać | |||
187 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | Cały cykl | |||
188 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MORAWIEC, Daniel | Łódź | Cały cykl | |||
189 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] NAJDEREK, Maciej | Najderki4 | Łódź | Cały cykl | ||
190 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] NIEDZIELA, Jakub | Wanda Panfil Team | Tomaszów Mazowiecki | Cały cykl | ||
191 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
192 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
193 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] NOWAK, Iza | Niedzielne Biegaczki | Aleksandrów Łódzki | |||
194 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] NOWAK, Konrad | Łódź | Cały cykl | |||
195 | 6600m/Juniorzy | [0] NOWAK, Michał | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Zapłać | ||
196 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol | Cały cykl | ||
197 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OLCZAK, Mariusz | Łódź | Cały cykl | |||
198 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] OLEJNICZAK, Paulina | Łódź | ||||
199 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] OLEJNIK, Agata | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Zapłać | ||
200 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] OLEJNIK, Michał | Olej Running Team | Szklarska Poręba | Zapłać | Michał Olejnik | |
201 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy | AlpinSport HokaOneOne Team | uć | |||
202 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OLSZEWSKI, Łukasz | Warriors Łódź | Łódź | |||
203 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ORŁOWSKA, Wieslawa | Grabów | Cały cykl | |||
204 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] OSMULSKI, Tomasz | TRUCHT.COM | Łódź | |||
205 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PABICH, Maria | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
206 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PABICH, Mariusz | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | Mariusz Pabich | ||
207 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] PAJSZCZYK, Blanka | Łódź | Cały cykl | |||
208 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PAKUŁA , Rafał | Stryków | ||||
209 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia | Zgiwrz | Cały cykl | |||
210 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
211 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr | Clariant | Zgierz | Cały cykl | ||
212 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PASTWA, Katarzyna | Clariant | Łódź | Cały cykl | ||
213 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PATURA, Leszek | Razem Trenujemy Sport | Łódź | |||
214 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
215 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
216 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PIELUŻEK, Piotr | Olej Running Team | Łódź | |||
217 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa | Olej Running Team | Cały cykl | |||
218 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
219 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PIETRZAK, Marcin | Łódź | ||||
220 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PIETRZAK, Sebastian | Lodz | Cały cykl | |||
221 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | Cały cykl | ||
222 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | Cały cykl | ||
223 | 6600m/Juniorzy | [0] POKLASIŃSKI, Mateusz | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
224 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PRASAL, Artur | Łódź | Cały cykl | |||
225 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PRASAL, Konrad | Łódź | ||||
226 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners / Trucht.com | Łódź | Cały cykl | ||
227 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
228 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] RAJKOWSKI, Tomasz | RTS | Zgierz | Cały cykl | ||
229 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] RATAJCZYK, Grzegorz | Łódź | ||||
230 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG Wild Ducks | Zgierz | |||
231 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] ROSA, Dariusz | Jamno | ||||
232 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] RUTKOWSKI, Dariusz | oruto running team | Pabianice | |||
233 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Zapłać | ||
234 | 6600m/Juniorzy | [0] RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś | Łódź | Zapłać | ||
235 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] RZEPKOWSKI, Marcin | LUTOMIERSK | MARCIN RZEPKOWSKI | Cały cykl | ||
236 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SAKOWSKI, Maciej | Łódź | Cały cykl | |||
237 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SALDANA, Cristian | Janowice | ||||
238 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] SĘKOWSKA, Kinga | EVErRUN | Końskie | Cały cykl | ||
239 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] SIELECKA, Gabriela | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
240 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SIERADZKA, Maria | Łódź | Cały cykl | |||
241 | 6600m/Juniorzy | [0] SIEROŃ, Karol | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
242 | 6600m/Juniorzy | [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Zapłać | ||
243 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] SOBCZAK , Robert | Amo montibus | Łódź | Cały cykl | ||
244 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | ||||
245 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] SOWIŃSKA , Katarzyna | Łęczyca | Cały cykl | |||
246 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap | Łódź | Gumiś | Cały cykl | |
247 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap | Łódź | pies ze schroniska | Cały cykl | |
248 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] STAJUDA, Marta | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
249 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] STAWIANY, Marcin | Wiśniowa Gora | ||||
250 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] STĘPIEŃ, Mariusz | Razem Trenujemy Sport | Łask | |||
251 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] STODULNY, Rafał | SNG Wild Ducks | Zgierz | Cały cykl | ||
252 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SWORSKI, Roman | Kastyo / Vegan / Vege Runners | Łódź | |||
253 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SYCHNIAK, Agnieszka | AkademiaBiegacza.pl | Łódź | |||
254 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZARF, Tomasz | BSH Łódź Running Team | Rzgów | |||
255 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZELEST, Dariusz | PIETRZYK RUNNING TEAM | WIŚNIOWA GÓRA | Cały cykl | ||
256 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZOSTAK, Przemysław | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
257 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] SZTRANEK, Iwona | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
258 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZTRANEK, Jan | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
259 | 6600m/Juniorzy | [0] SZTRANEK, Maciej | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
260 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZTRANEK, Paweł | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
261 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
262 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek | Jagoda Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
263 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] ŚWIDERSKI, Józef | AQ Wiring Systems Team | Łódż | |||
264 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TARGOWSKI, Michał | Drużyna Pana Michała | Łódź | |||
265 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] TARKA, Tomek | ZGIERZ | ||||
266 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TATARCZUK, Andrzej | Zgierz | ||||
267 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TĄPOLSKI, Rafał | 3K | Łódź | |||
268 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TKACZUK, Tomasz | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
269 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | KUZki | Tymianka | Cały cykl | ||
270 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TOSIK, Witold | Olej Running Team | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | ||
271 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź | Cały cykl | ||
272 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | Cały cykl | |||
273 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] URBANOWICZ, Arek | Łódź | Cały cykl | |||
274 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] VOLKOV, Viktor | O CO BIEGA | Pabianice | Cały cykl | ||
275 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] WARSZAWSKI, Marek | Łódż | Tosia | |||
276 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WASIAK, Łukasz | AQ Wiring Systems Team | Rydzynki | Cały cykl | ||
277 | 6600m/Juniorzy | [0] WESOŁOWSKI, Oskar | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
278 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] WIECHA, Dominika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Dominika Wiecha | Cały cykl | |
279 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] WIECHA, Małgorzata | Łódź | Cały cykl | |||
280 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WIECHA, Mariusz | Łódź | Cały cykl | |||
281 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WIKTOROWICZ, Robert | Razem Trenujemy Sport | Łask | |||
282 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] WINTROWICZ, Agnieszka | Łódź | ||||
283 | 6600m/Juniorzy | [0] WIŚNIEWSKI, Jakub | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
284 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] WITKOWSKI, Michał | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
285 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WODYŃSKI, Robert | SNG Wild Ducks | Zgierz | Cały cykl | ||
286 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WOJTCZAK, Mariusz | Brzeziny | ||||
287 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] WOLSKA, Katarzyna | Łódź | Nr startowy z pierwszego biegu: 606 | |||
288 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] WOŹNIAK, Sebastian | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
289 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] WÓJCIAK, Ewelina | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
290 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WÓJCIK, Robert | BAMBIK TEAM | Zgierz | |||
291 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] WRÓBEL, Małgorzata | Rawa Mazowiecka | Cały cykl | |||
292 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WRÓBLEWSKI, Sebastian | Łódź | ||||
293 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
294 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
295 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | ||||
296 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] WYTYKOWSKA , Joanna | ŁKW | Łódź | Pepper | ||
297 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | Cały cykl | |||
298 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] ZACHOSZCZ, Maciej | Liwiec Pruszyn | Łódź | Cały cykl | ||
299 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZAKRZEWSKI, Maciej | Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. | Łódź | Cały cykl | ||
300 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZAKRZEWSKI, Michał | SNG Wild Ducks | Łódź | Cały cykl | ||
301 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź | Wojciech Zalasa | ||
302 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
303 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] ZALEGA, Luiza | AGB TORFY | RĄBIEŃ | |||
304 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ZATKE, Dorota | Łódź | ||||
305 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZDUNEK, Grzegorz | TRUCHT.COM | Łódź | Nr startowy z pierwszego biegu: 631 | ||
306 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ZIÓŁEK , Magdalena | Olej Running Team | JOZEFOSLAW | |||
307 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź | FAZI | Cały cykl | |
308 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ZJAWIONA , Agnieszka | Łódź | ||||
309 | 6600m - Z psem/OPEN | [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | Lea | Cały cykl | |
310 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZYBERT , Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź | Cały cykl | ||
311 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] ZYNER, Sylwia | Łódź | Cały cykl | |||
312 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ŻAK, Joanna | Clariant | Cały cykl | |||
313 | 6600m/Juniorzy | [0] ŻELAZKO, Michał | Zgierz | ||||
314 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź | Cały cykl |
6600m / Juniorki
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BUŁECZKA, Katarzyna | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
2 | [0] BUŁECZKA, Lena | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
3 | [0] DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
4 | [0] GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
5 | [0] GIELEC, Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
6 | [0] GOSZCZ, Julia | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
7 | [0] GROCHOWALSKA, Alicja | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
8 | [0] JANIAK, Magdalena | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
9 | [0] KAROLCZUK, Aleksandra | KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce | Rawa Mazowiecka | |||
10 | [0] KAROLCZUK, Martyna | KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce | Rawa Mazowiecka | |||
11 | [0] KONOPA, Zofia | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
12 | [0] KOZUŃ, Marika | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
13 | [0] KREMPIŃSKA, Julia | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
14 | [0] ŁABIENIEC, Kornelia | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
15 | [0] MŁYNARCZYK, Kaja | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice |
6600m / Juniorzy
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BARTOS, Zbigniew | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
2 | [0] BIENIEK, Igor | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
3 | [0] BIENIEK, Jakub | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
4 | [0] BILANT, Łukasz | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
5 | [0] CHUDY, Kacper | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
6 | [0] CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódż | Cały cykl | ||
7 | [0] DURMA, Jerzy | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
8 | [0] KACAŁA, Igor | GOKiS Zapolice | Pstrokonie | |||
9 | [0] KIELNIEROWSKI, Wojciech | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
10 | [0] KONOPA, Adam | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
11 | [0] KRAWCZYK, Piotr | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
12 | [0] KREMPIŃSKI, Franciszek | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
13 | [0] KUNCE, Kacper | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
14 | [0] LEDZION, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
15 | [0] ŁUBISZ, Dominik | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
16 | [0] MŁYNARCZYK, Maksymilian | Łódź | ||||
17 | [0] NOWAK, Michał | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
18 | [0] POKLASIŃSKI, Mateusz | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
19 | [0] RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś | Łódź | |||
20 | [0] SIEROŃ, Karol | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
21 | [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
22 | [0] SZTRANEK, Maciej | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
23 | [0] WESOŁOWSKI, Oskar | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
24 | [0] WIŚNIEWSKI, Jakub | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
25 | [0] ŻELAZKO, Michał | Zgierz |
6600m - Z psem / OPEN
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BEDYK, Maciej | łódź | Daisy | |||
2 | [0] BORKOWSKA, Paulina | Bieg na 6 Łap | Biała | |||
3 | [0] CIEŚLA, Dawid | Olej Running Team | Rabien | Logan | ||
4 | [0] DAWIDOWSKA, Joanna | Nie Mam Pomysłu | Łódź | Szara | ||
5 | [0] FASTYN, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Wasyl | ||
6 | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | Nanga | Cały cykl | |
7 | [0] MAJEWSKA, Malgorzata | Łódź | Borys | |||
8 | [0] MATUSIAK, Mateusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | KROPKA | ||
9 | [0] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap | Łódź | Gumiś | Cały cykl | |
10 | [0] SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap | Łódź | pies ze schroniska | Cały cykl | |
11 | [0] WARSZAWSKI, Marek | Łódż | Tosia | |||
12 | [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź | FAZI | Cały cykl | |
13 | [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | Lea | Cały cykl |
6600m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] 12.12.1987, Aleksandra | Łódź | ||||
2 | [0] ANDERS, Weronika | Clariant | Lodz | Cały cykl | ||
3 | [0] AUGUSTOWSKA, Izabela | Olej Running Team | Wartkowice | Cały cykl | ||
4 | [0] BALCERAK, Katarzyna | Łódź | Cały cykl | |||
5 | [0] BIENIEK, Maria | Niedzielne Biegaczki | Łódź | Maria Kowalska- Bieniek | ||
6 | [0] BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
7 | [0] BRYKOWSKA, Teresa | Ada Team | pabianice | |||
8 | [0] FILIPOWSKA , Ola | UKS Orientuś | Cały cykl | |||
9 | [0] GIBALSKA, Katarzyna | Niedzielne Biegaczki | Łódź | |||
10 | [0] GWÓŹDŹ , Ewa | UKS Orientuś Łódź | Gdynia | |||
11 | [0] HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
12 | [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka | SNG WILD DUCKS | Rosanów | |||
13 | [0] HERMANOWICZ, Izabela | Łódź | Cały cykl | |||
14 | [0] KACPRZAK , Bogumiła | SNGWILDDUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
15 | [0] KOZŁOWSKA, Renata | TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl | Łódź | |||
16 | [0] KUCHTA, Monika | Łódź | Cały cykl | |||
17 | [0] ŁOJEWSKA, Marta | Łódź | ||||
18 | [0] MAJCHER, Elżbieta | LUKS Boguszyce | Rawa Mazowiecka | |||
19 | [0] MATYJASIK, Edyta | Olej Running Team | Łódź | |||
20 | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
21 | [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | Cały cykl | |||
22 | [0] MIKOŁAJEWSKA, Zofia | Olej Running Team | Warszawa | |||
23 | [0] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
24 | [0] NOWAK, Iza | Niedzielne Biegaczki | Aleksandrów Łódzki | |||
25 | [0] OLEJNIK, Agata | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
26 | [0] ORŁOWSKA, Wieslawa | Grabów | Cały cykl | |||
27 | [0] PABICH, Maria | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
28 | [0] PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
29 | [0] PASTWA, Katarzyna | Clariant | Łódź | Cały cykl | ||
30 | [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa | Olej Running Team | Cały cykl | |||
31 | [0] PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
32 | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
33 | [0] SĘKOWSKA, Kinga | EVErRUN | Końskie | Cały cykl | ||
34 | [0] SIELECKA, Gabriela | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
35 | [0] SOWIŃSKA , Katarzyna | Łęczyca | Cały cykl | |||
36 | [0] STAJUDA, Marta | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
37 | [0] SZTRANEK, Iwona | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
38 | [0] WIECHA, Małgorzata | Łódź | Cały cykl | |||
39 | [0] WINTROWICZ, Agnieszka | Łódź | ||||
40 | [0] WRÓBEL, Małgorzata | Rawa Mazowiecka | Cały cykl | |||
41 | [0] WYTYKOWSKA , Joanna | ŁKW | Łódź | Pepper | ||
42 | [0] ZATKE, Dorota | Łódź | ||||
43 | [0] ZIÓŁEK , Magdalena | Olej Running Team | JOZEFOSLAW | |||
44 | [0] ZJAWIONA , Agnieszka | Łódź | ||||
45 | [0] ŻAK, Joanna | Clariant | Cały cykl |
10 500m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AGNIESZKA , Zagórska | Rabień AB | Cały cykl | |||
2 | [0] BARYŁA, Izabela | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | Cały cykl | ||
3 | [0] BUKOWSKA, Marta | Łódź | ||||
4 | [0] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta | Zbój Team | Łódź | |||
5 | [0] DWOJAK, Katarzyna | Łódź | Cały cykl | |||
6 | [0] FĄFARA, Agnieszka | Łódź | Cały cykl | |||
7 | [0] FRANKENBERG, Małgorzata | Biegacz Nowosolna | Łodź | |||
8 | [0] FRONCZKOWSKA, Barbara | Łódź | Barbara Fronczkowska | |||
9 | [0] GĘBICKA, Małgorzata | Łódź | ||||
10 | [0] GRĄDZKA, Marianna | Łódź | Cały cykl | |||
11 | [0] GRYDZIUSZKO, Aneta | Łódź | Cały cykl | |||
12 | [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
13 | [0] JAWORSKA, Magdalena | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
14 | [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
15 | [0] KOCIAK, Anna | Dębniak | Cały cykl | |||
16 | [0] KOSIŃSKA, Anna | Łódź | Cały cykl | |||
17 | [0] KOWALCZYK , Ilona | #HAPPYRUNNERS | Łódź | Cały cykl | ||
18 | [0] KOWALCZYK , Magda | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
19 | [0] KOZARZEWSKA, Anna | SNG Wild Ducks | Łódź | Cały cykl | ||
20 | [0] LEWKOWICZ, Marta | Łódź | ||||
21 | [0] LISKE, Dorota | Łódź | ||||
22 | [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra | Cały cykl | ||||
23 | [0] MARKIEWICZ, Luiza | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
24 | [0] MICOR, Jolanta | #happyrunners | Łódź | Cały cykl | ||
25 | [0] OLEJNICZAK, Paulina | Łódź | ||||
26 | [0] PAJSZCZYK, Blanka | Łódź | Cały cykl | |||
27 | [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia | Zgiwrz | Cały cykl | |||
28 | [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
29 | [0] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG Wild Ducks | Zgierz | |||
30 | [0] SIERADZKA, Maria | Łódź | Cały cykl | |||
31 | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | ||||
32 | [0] SYCHNIAK, Agnieszka | AkademiaBiegacza.pl | Łódź | |||
33 | [0] WIECHA, Dominika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Dominika Wiecha | Cały cykl | |
34 | [0] WOLSKA, Katarzyna | Łódź | Nr startowy z pierwszego biegu: 606 | |||
35 | [0] WÓJCIAK, Ewelina | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
36 | [0] ZALEGA, Luiza | AGB TORFY | RĄBIEŃ | |||
37 | [0] ZYNER, Sylwia | Łódź | Cały cykl |
6600m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AMBROZIAK, Sebastian | Łódź | Cały cykl | |||
2 | [0] BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | Cały cykl | |||
3 | [0] BŁASIAK, Paweł | Clariant | Łódź | Cały cykl | ||
4 | [0] BŁASZCZYK, Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
5 | [0] BOCZEK, Krzysztof | Mysłaków | ||||
6 | [0] BORWIN, Jan | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
7 | [0] BRYKOWSKI, Andrzej | Ada Team | Pabianice | |||
8 | [0] BUCHTA, Maciej | Auchan PT RUN | Piotrków Trybunalski | Cały cykl | ||
9 | [0] CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
10 | [0] DŁUGOSZ, Marek | KB Geotermia Uniejów | Wartkowice | Cały cykl | ||
11 | [0] FRĄCZYK , Szymon | Razem Trenujemy Sport | Łódź | Cały cykl | ||
12 | [0] FRĄK, Wojciech | Łódź | ||||
13 | [0] GĄSIOROWSKI, Adam | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
14 | [0] GIEROWSKI, Mateusz | Jagoda Running Team | ||||
15 | [0] GRALEC, Dariusz | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | ||||
16 | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
17 | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | Cały cykl | ||
18 | [0] KIELNIEROWSKI, Paweł | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
19 | [0] KISIEL, Tomasz | AQ Wiring Systems Team | Łódź | |||
20 | [0] KLAPENDA, Mariusz | MARIO TEAM | Łęczyca | |||
21 | [0] KOZAK, Maciej | Dream TiM | Łódź | |||
22 | [0] KRAWCZYK, Marcin | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
23 | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
24 | [0] LAURENT, Adrien | Clariant | Cały cykl | |||
25 | [0] LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
26 | [0] MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | Cały cykl | |||
27 | [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł | Rossmann | Łódź | Cały cykl | ||
28 | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | Cały cykl | |||
29 | [0] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
30 | [0] OLEJNIK, Michał | Olej Running Team | Szklarska Poręba | Michał Olejnik | ||
31 | [0] OSMULSKI, Tomasz | TRUCHT.COM | Łódź | |||
32 | [0] PAKUŁA , Rafał | Stryków | ||||
33 | [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr | Clariant | Zgierz | Cały cykl | ||
34 | [0] PIELUŻEK, Piotr | Olej Running Team | Łódź | |||
35 | [0] PIETRZAK, Marcin | Łódź | ||||
36 | [0] PRASAL, Artur | Łódź | Cały cykl | |||
37 | [0] PRASAL, Konrad | Łódź | ||||
38 | [0] RATAJCZYK, Grzegorz | Łódź | ||||
39 | [0] ROSA, Dariusz | Jamno | ||||
40 | [0] RUTKOWSKI, Dariusz | oruto running team | Pabianice | |||
41 | [0] RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
42 | [0] RZEPKOWSKI, Marcin | LUTOMIERSK | MARCIN RZEPKOWSKI | Cały cykl | ||
43 | [0] SOBCZAK , Robert | Amo montibus | Łódź | Cały cykl | ||
44 | [0] STAWIANY, Marcin | Wiśniowa Gora | ||||
45 | [0] ŚWIDERSKI, Józef | AQ Wiring Systems Team | Łódż | |||
46 | [0] TARKA, Tomek | ZGIERZ | ||||
47 | [0] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | Cały cykl | |||
48 | [0] URBANOWICZ, Arek | Łódź | Cały cykl | |||
49 | [0] VOLKOV, Viktor | O CO BIEGA | Pabianice | Cały cykl | ||
50 | [0] WITKOWSKI, Michał | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
51 | [0] WOŹNIAK, Sebastian | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
52 | [0] ZACHOSZCZ, Maciej | Liwiec Pruszyn | Łódź | Cały cykl |
10 500m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] BERNACIAK, Aleksander | WKS Śląsk Wrocław | Gdynia | |||
3 | [0] BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | Cały cykl | |||
4 | [0] BOROŃSKI, Adam | łódź | ||||
5 | [0] BULA, Piotr | Zgierz | Cały cykl | |||
6 | [0] BUŁECZKA, Paweł | RAJSPORT ACTIVE | Cały cykl | |||
7 | [0] CHOJNACKI , Szymon | Łódź | ||||
8 | [0] CIELECKI , Wojciech | Łódź | Cały cykl | |||
9 | [0] CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
10 | [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz | Łódź Run Crew | Łódź | |||
11 | [0] DOMALĄŻEK, Łukasz | Ozorków | Cały cykl | |||
12 | [0] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
13 | [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon | Głowno | Cały cykl | |||
14 | [0] DZIESZKO, Maciej | Z Kawa Na Szlak | Łódź | |||
15 | [0] FIAŁKOWSKI, Robert | Tuszyn | Cały cykl | |||
16 | [0] FIOŁNA, Robert | Rookies | Pabianice | |||
17 | [0] GAŁWA, Dawid | Łódź | Cały cykl | |||
18 | [0] GIŻEWSKI, Grzegorz | Głowno | ||||
19 | [0] GODLEWSKI, Michał | KS Alaska | Łódź | |||
20 | [0] GRABARCZYK, Sebastian | Biegacz Nowosolna | Łódź | Cały cykl | ||
21 | [0] GRUSZKA, Jacek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | Cały cykl | ||
22 | [0] GRZYB, Konrad | Olej Running Team | Łódź | |||
23 | [0] GUZEK, Kamil | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
24 | [0] GWARNY, Jarosław | STG Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
25 | [0] HERTEL, Michał | Wódka | Cały cykl | |||
26 | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | Cały cykl | |||
27 | [0] ISKRA, Arkadiusz | Port Lotniczy Łódź | Łódź | |||
28 | [0] JAGIEŁŁO, Paweł | Zgierz | ||||
29 | [0] JANICKI , Mariusz | FLEX ŁÓDŹ | Łódź | Cały cykl | ||
30 | [0] JANICKI, Tomek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | Cały cykl | ||
31 | [0] JANKOWSKI, Adam | BSH Łódź Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
32 | [0] JASION, Robert | Łódź | ||||
33 | [0] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Stryków | Cały cykl | ||
34 | [0] JOŃCZYK, Konrad | Łódź | Cały cykl | |||
35 | [0] JURKOWSKI, Adrian | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
36 | [0] KALINOWSKI, Janusz | Łódź | Cały cykl | |||
37 | [0] KANICKI, Łukasz | Łódź | Cały cykl | |||
38 | [0] KARASIŃSKI, Grzegorz | Zespół Afektywny Biegowy | Tomaszów Mazowiecki | |||
39 | [0] KISIEL, Radosław | Tomaszów Maz | Radosław Kisiel | |||
40 | [0] KOSIŃSKI, Michał | Łódź | Cały cykl | |||
41 | [0] KOWALSKI, Łukasz | Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi | Łódź | Cały cykl | ||
42 | [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof | AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA | Ozorków | Cały cykl | ||
43 | [0] KRZEMIŃSKI, Tomasz | Łódź | ||||
44 | [0] KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | Cały cykl | ||
45 | [0] KUCZKOWSKI , Aleksander | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
46 | [0] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | Cały cykl | |||
47 | [0] KULIŃSKI, Robert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
48 | [0] KULIŃSKI, Robert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
49 | [0] KUNIKOWSKI, Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Placencja | |||
50 | [0] KURASIK, Tomasz | Łódź | ||||
51 | [0] KUŹMIŃSKI, Piotr | AGB TORFY | Aleksandrów Łódzki | |||
52 | [0] KWAŚNIAK, Emil | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
53 | [0] KWIATKOWSKI, Szymon | Łódź | ||||
54 | [0] KWINTKIEWICZ, Marcin | Łódź Run Crew | Łódź | Czarna | ||
55 | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
56 | [0] LEDZION, Zbigniew | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
57 | [0] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź | Cały cykl | ||
58 | [0] LEWIAK, Michał | TRUCHT.COM | Łódź | Cały cykl | ||
59 | [0] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | ||
60 | [0] LIS, Michał | Łódź | Cały cykl | |||
61 | [0] ŁĄCZYŃSKI, Adam | Łódź | ||||
62 | [0] MAJCHER, Tomasz | Skierniewice | ||||
63 | [0] MAJCHRZAK, Mariusz | Gałków Duży | Cały cykl | |||
64 | [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Jednoosobowy Team | Łódź | Cały cykl | ||
65 | [0] MAZUR, Grzegorz | Piotrków Trybunalski | ||||
66 | [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław | Ozorków | Jarosław Mazurkiewicz | |||
67 | [0] METRYCKI, Dariusz | Biegacz Nowosolna | Łódź | Cały cykl | ||
68 | [0] MICHALAK, Dominik | Smardzew | ||||
69 | [0] MICHALAK, Jacek | JOHN MARTEN S CREW | ŁÓDŹ | Cały cykl | ||
70 | [0] MICHALSKI, Grzegorz | Gomulin-Kolonia | Grzegorz Michalski | |||
71 | [0] MICHAŁ, Kasperczak | Solar running team | Łódź | Cały cykl | ||
72 | [0] MICHNIEWICZ, Łukasz | Łódź Kocha Sport | Łódź | Cały cykl | ||
73 | [0] MIEDZIEJEWSKI, Andrzej | Rate My Trail Team PRO | Pruszków | |||
74 | [0] MIKULSKI, Tomasz | Kampinos | ||||
75 | [0] MORAWIEC, Daniel | Łódź | Cały cykl | |||
76 | [0] NAJDEREK, Maciej | Najderki4 | Łódź | Cały cykl | ||
77 | [0] NIEDZIELA, Jakub | Wanda Panfil Team | Tomaszów Mazowiecki | Cały cykl | ||
78 | [0] NOWAK, Konrad | Łódź | Cały cykl | |||
79 | [0] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol | Cały cykl | ||
80 | [0] OLCZAK, Mariusz | Łódź | Cały cykl | |||
81 | [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy | AlpinSport HokaOneOne Team | uć | |||
82 | [0] OLSZEWSKI, Łukasz | Warriors Łódź | Łódź | |||
83 | [0] PABICH, Mariusz | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | Mariusz Pabich | ||
84 | [0] PATURA, Leszek | Razem Trenujemy Sport | Łódź | |||
85 | [0] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
86 | [0] PIETRZAK, Sebastian | Lodz | Cały cykl | |||
87 | [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | Cały cykl | ||
88 | [0] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | Cały cykl | ||
89 | [0] PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners / Trucht.com | Łódź | Cały cykl | ||
90 | [0] RAJKOWSKI, Tomasz | RTS | Zgierz | Cały cykl | ||
91 | [0] SAKOWSKI, Maciej | Łódź | Cały cykl | |||
92 | [0] SALDANA, Cristian | Janowice | ||||
93 | [0] STĘPIEŃ, Mariusz | Razem Trenujemy Sport | Łask | |||
94 | [0] STODULNY, Rafał | SNG Wild Ducks | Zgierz | Cały cykl | ||
95 | [0] SWORSKI, Roman | Kastyo / Vegan / Vege Runners | Łódź | |||
96 | [0] SZARF, Tomasz | BSH Łódź Running Team | Rzgów | |||
97 | [0] SZELEST, Dariusz | PIETRZYK RUNNING TEAM | WIŚNIOWA GÓRA | Cały cykl | ||
98 | [0] SZOSTAK, Przemysław | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
99 | [0] SZTRANEK, Jan | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
100 | [0] SZTRANEK, Paweł | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
101 | [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
102 | [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek | Jagoda Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
103 | [0] TARGOWSKI, Michał | Drużyna Pana Michała | Łódź | |||
104 | [0] TATARCZUK, Andrzej | Zgierz | ||||
105 | [0] TĄPOLSKI, Rafał | 3K | Łódź | |||
106 | [0] TKACZUK, Tomasz | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
107 | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | KUZki | Tymianka | Cały cykl | ||
108 | [0] TOSIK, Witold | Olej Running Team | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | ||
109 | [0] TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź | Cały cykl | ||
110 | [0] WASIAK, Łukasz | AQ Wiring Systems Team | Rydzynki | Cały cykl | ||
111 | [0] WIECHA, Mariusz | Łódź | Cały cykl | |||
112 | [0] WIKTOROWICZ, Robert | Razem Trenujemy Sport | Łask | |||
113 | [0] WODYŃSKI, Robert | SNG Wild Ducks | Zgierz | Cały cykl | ||
114 | [0] WOJTCZAK, Mariusz | Brzeziny | ||||
115 | [0] WÓJCIK, Robert | BAMBIK TEAM | Zgierz | |||
116 | [0] WRÓBLEWSKI, Sebastian | Łódź | ||||
117 | [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
118 | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
119 | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | ||||
120 | [0] ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | Cały cykl | |||
121 | [0] ZAKRZEWSKI, Maciej | Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. | Łódź | Cały cykl | ||
122 | [0] ZAKRZEWSKI, Michał | SNG Wild Ducks | Łódź | Cały cykl | ||
123 | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź | Wojciech Zalasa | ||
124 | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
125 | [0] ZDUNEK, Grzegorz | TRUCHT.COM | Łódź | Nr startowy z pierwszego biegu: 631 | ||
126 | [0] ZYBERT , Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź | Cały cykl | ||
127 | [0] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] 12.12.1987, Aleksandra | Łódź | ||||
2 | [0] AGNIESZKA , Zagórska | Rabień AB | Cały cykl | |||
3 | [0] AMBROZIAK, Sebastian | Łódź | Cały cykl | |||
4 | [0] BALCERAK, Katarzyna | Łódź | Cały cykl | |||
5 | [0] BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | Cały cykl | |||
6 | [0] BEDYK, Maciej | łódź | Daisy | |||
7 | [0] BOCZEK, Krzysztof | Mysłaków | ||||
8 | [0] BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | Cały cykl | |||
9 | [0] BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
10 | [0] BOROŃSKI, Adam | łódź | ||||
11 | [0] BUKOWSKA, Marta | Łódź | ||||
12 | [0] BULA, Piotr | Zgierz | Cały cykl | |||
13 | [0] CHOJNACKI , Szymon | Łódź | ||||
14 | [0] CIELECKI , Wojciech | Łódź | Cały cykl | |||
15 | [0] DOMALĄŻEK, Łukasz | Ozorków | Cały cykl | |||
16 | [0] DWOJAK, Katarzyna | Łódź | Cały cykl | |||
17 | [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon | Głowno | Cały cykl | |||
18 | [0] FĄFARA, Agnieszka | Łódź | Cały cykl | |||
19 | [0] FIAŁKOWSKI, Robert | Tuszyn | Cały cykl | |||
20 | [0] FRĄK, Wojciech | Łódź | ||||
21 | [0] FRONCZKOWSKA, Barbara | Łódź | Barbara Fronczkowska | |||
22 | [0] GAŁWA, Dawid | Łódź | Cały cykl | |||
23 | [0] GĘBICKA, Małgorzata | Łódź | ||||
24 | [0] GIŻEWSKI, Grzegorz | Głowno | ||||
25 | [0] GRALEC, Dariusz | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | ||||
26 | [0] GRĄDZKA, Marianna | Łódź | Cały cykl | |||
27 | [0] GRYDZIUSZKO, Aneta | Łódź | Cały cykl | |||
28 | [0] HERMANOWICZ, Izabela | Łódź | Cały cykl | |||
29 | [0] HERTEL, Michał | Wódka | Cały cykl | |||
30 | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | Cały cykl | |||
31 | [0] JAGIEŁŁO, Paweł | Zgierz | ||||
32 | [0] JASION, Robert | Łódź | ||||
33 | [0] JOŃCZYK, Konrad | Łódź | Cały cykl | |||
34 | [0] KALINOWSKI, Janusz | Łódź | Cały cykl | |||
35 | [0] KANICKI, Łukasz | Łódź | Cały cykl | |||
36 | [0] KISIEL, Radosław | Tomaszów Maz | Radosław Kisiel | |||
37 | [0] KOCIAK, Anna | Dębniak | Cały cykl | |||
38 | [0] KOSIŃSKA, Anna | Łódź | Cały cykl | |||
39 | [0] KOSIŃSKI, Michał | Łódź | Cały cykl | |||
40 | [0] KRZEMIŃSKI, Tomasz | Łódź | ||||
41 | [0] KUCHTA, Monika | Łódź | Cały cykl | |||
42 | [0] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | Cały cykl | |||
43 | [0] KURASIK, Tomasz | Łódź | ||||
44 | [0] KWIATKOWSKI, Szymon | Łódź | ||||
45 | [0] LEWKOWICZ, Marta | Łódź | ||||
46 | [0] LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
47 | [0] LIS, Michał | Łódź | Cały cykl | |||
48 | [0] LISKE, Dorota | Łódź | ||||
49 | [0] ŁĄCZYŃSKI, Adam | Łódź | ||||
50 | [0] ŁOJEWSKA, Marta | Łódź | ||||
51 | [0] MAJCHER, Tomasz | Skierniewice | ||||
52 | [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra | Cały cykl | ||||
53 | [0] MAJCHRZAK, Mariusz | Gałków Duży | Cały cykl | |||
54 | [0] MAJEWSKA, Malgorzata | Łódź | Borys | |||
55 | [0] MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | Cały cykl | |||
56 | [0] MAZUR, Grzegorz | Piotrków Trybunalski | ||||
57 | [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław | Ozorków | Jarosław Mazurkiewicz | |||
58 | [0] MICHALAK, Dominik | Smardzew | ||||
59 | [0] MICHALSKI, Grzegorz | Gomulin-Kolonia | Grzegorz Michalski | |||
60 | [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | Cały cykl | |||
61 | [0] MIKULSKI, Tomasz | Kampinos | ||||
62 | [0] MŁYNARCZYK, Maksymilian | Łódź | ||||
63 | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | Cały cykl | |||
64 | [0] MORAWIEC, Daniel | Łódź | Cały cykl | |||
65 | [0] NOWAK, Konrad | Łódź | Cały cykl | |||
66 | [0] OLCZAK, Mariusz | Łódź | Cały cykl | |||
67 | [0] OLEJNICZAK, Paulina | Łódź | ||||
68 | [0] ORŁOWSKA, Wieslawa | Grabów | Cały cykl | |||
69 | [0] PAJSZCZYK, Blanka | Łódź | Cały cykl | |||
70 | [0] PAKUŁA , Rafał | Stryków | ||||
71 | [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia | Zgiwrz | Cały cykl | |||
72 | [0] PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
73 | [0] PIETRZAK, Marcin | Łódź | ||||
74 | [0] PIETRZAK, Sebastian | Lodz | Cały cykl | |||
75 | [0] PRASAL, Artur | Łódź | Cały cykl | |||
76 | [0] PRASAL, Konrad | Łódź | ||||
77 | [0] RATAJCZYK, Grzegorz | Łódź | ||||
78 | [0] ROSA, Dariusz | Jamno | ||||
79 | [0] RZEPKOWSKI, Marcin | LUTOMIERSK | MARCIN RZEPKOWSKI | Cały cykl | ||
80 | [0] SAKOWSKI, Maciej | Łódź | Cały cykl | |||
81 | [0] SALDANA, Cristian | Janowice | ||||
82 | [0] SIERADZKA, Maria | Łódź | Cały cykl | |||
83 | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | ||||
84 | [0] SOWIŃSKA , Katarzyna | Łęczyca | Cały cykl | |||
85 | [0] STAWIANY, Marcin | Wiśniowa Gora | ||||
86 | [0] TARKA, Tomek | ZGIERZ | ||||
87 | [0] TATARCZUK, Andrzej | Zgierz | ||||
88 | [0] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | Cały cykl | |||
89 | [0] URBANOWICZ, Arek | Łódź | Cały cykl | |||
90 | [0] WARSZAWSKI, Marek | Łódż | Tosia | |||
91 | [0] WIECHA, Małgorzata | Łódź | Cały cykl | |||
92 | [0] WIECHA, Mariusz | Łódź | Cały cykl | |||
93 | [0] WINTROWICZ, Agnieszka | Łódź | ||||
94 | [0] WOJTCZAK, Mariusz | Brzeziny | ||||
95 | [0] WOLSKA, Katarzyna | Łódź | Nr startowy z pierwszego biegu: 606 | |||
96 | [0] WRÓBEL, Małgorzata | Rawa Mazowiecka | Cały cykl | |||
97 | [0] WRÓBLEWSKI, Sebastian | Łódź | ||||
98 | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | |||
99 | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | ||||
100 | [0] ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | Cały cykl | |||
101 | [0] ZATKE, Dorota | Łódź | ||||
102 | [0] ZJAWIONA , Agnieszka | Łódź | ||||
103 | [0] ZYNER, Sylwia | Łódź | Cały cykl | |||
104 | [0] ŻELAZKO, Michał | Zgierz | ||||
105 | [0] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOWALCZYK , Ilona | #HAPPYRUNNERS | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MICOR, Jolanta | #happyrunners | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] TĄPOLSKI, Rafał | 3K | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KUŹMIŃSKI, Piotr | AGB TORFY | Aleksandrów Łódzki | |||
2 | [0] ZALEGA, Luiza | AGB TORFY | RĄBIEŃ |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GRUSZKA, Jacek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] JANICKI, Tomek | AQ Wiring Systems Team | Łódź | Cały cykl | ||
3 | [0] KISIEL, Tomasz | AQ Wiring Systems Team | Łódź | |||
4 | [0] ŚWIDERSKI, Józef | AQ Wiring Systems Team | Łódż | |||
5 | [0] WASIAK, Łukasz | AQ Wiring Systems Team | Rydzynki | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof | AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA | Ozorków | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BRYKOWSKA, Teresa | Ada Team | pabianice | |||
2 | [0] BRYKOWSKI, Andrzej | Ada Team | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SYCHNIAK, Agnieszka | AkademiaBiegacza.pl | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KUNIKOWSKI, Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Placencja |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BORWIN, Jan | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] WITKOWSKI, Michał | AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy | AlpinSport HokaOneOne Team | uć |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SOBCZAK , Robert | Amo montibus | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BUCHTA, Maciej | Auchan PT RUN | Piotrków Trybunalski | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] WÓJCIK, Robert | BAMBIK TEAM | Zgierz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JANKOWSKI, Adam | BSH Łódź Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] SZARF, Tomasz | BSH Łódź Running Team | Rzgów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BORKOWSKA, Paulina | Bieg na 6 Łap | Biała | |||
2 | [0] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap | Łódź | Gumiś | Cały cykl | |
3 | [0] SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap | Łódź | pies ze schroniska | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FRANKENBERG, Małgorzata | Biegacz Nowosolna | Łodź | |||
2 | [0] GRABARCZYK, Sebastian | Biegacz Nowosolna | Łódź | Cały cykl | ||
3 | [0] METRYCKI, Dariusz | Biegacz Nowosolna | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ANDERS, Weronika | Clariant | Lodz | Cały cykl | ||
2 | [0] BŁASIAK, Paweł | Clariant | Łódź | Cały cykl | ||
3 | [0] LAURENT, Adrien | Clariant | Cały cykl | |||
4 | [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr | Clariant | Zgierz | Cały cykl | ||
5 | [0] PASTWA, Katarzyna | Clariant | Łódź | Cały cykl | ||
6 | [0] ŻAK, Joanna | Clariant | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ZYBERT , Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOZAK, Maciej | Dream TiM | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] TARGOWSKI, Michał | Drużyna Pana Michała | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra | EVErRUN | Łódź | Cały cykl | ||
3 | [0] SĘKOWSKA, Kinga | EVErRUN | Końskie | Cały cykl | ||
4 | [0] SZOSTAK, Przemysław | EVErRUN | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ZAKRZEWSKI, Maciej | Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JANICKI , Mariusz | FLEX ŁÓDŹ | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KACAŁA, Igor | GOKiS Zapolice | Pstrokonie |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BIENIEK, Igor | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
2 | [0] BIENIEK, Jakub | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
3 | [0] BILANT, Łukasz | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
4 | [0] BUŁECZKA, Katarzyna | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
5 | [0] BUŁECZKA, Lena | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
6 | [0] CHUDY, Kacper | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
7 | [0] KONOPA, Adam | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
8 | [0] KONOPA, Zofia | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
9 | [0] KUNCE, Kacper | GOKiS Zapolice | Cały cykl | |||
10 | [0] POKLASIŃSKI, Mateusz | GOKiS Zapolice | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MICHALAK, Jacek | JOHN MARTEN S CREW | ŁÓDŹ | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GIEROWSKI, Mateusz | Jagoda Running Team | ||||
2 | [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek | Jagoda Running Team | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Jednoosobowy Team | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] DŁUGOSZ, Marek | KB Geotermia Uniejów | Wartkowice | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KAROLCZUK, Aleksandra | KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce | Rawa Mazowiecka | |||
2 | [0] KAROLCZUK, Martyna | KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce | Rawa Mazowiecka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GODLEWSKI, Michał | KS Alaska | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | KUZki | Tymianka | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SWORSKI, Roman | Kastyo / Vegan / Vege Runners | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MAJCHER, Elżbieta | LUKS Boguszyce | Rawa Mazowiecka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ZACHOSZCZ, Maciej | Liwiec Pruszyn | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KLAPENDA, Mariusz | MARIO TEAM | Łęczyca |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] NAJDEREK, Maciej | Najderki4 | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] DAWIDOWSKA, Joanna | Nie Mam Pomysłu | Łódź | Szara |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BIENIEK, Maria | Niedzielne Biegaczki | Łódź | Maria Kowalska- Bieniek | ||
2 | [0] GIBALSKA, Katarzyna | Niedzielne Biegaczki | Łódź | |||
3 | [0] NOWAK, Iza | Niedzielne Biegaczki | Aleksandrów Łódzki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] VOLKOV, Viktor | O CO BIEGA | Pabianice | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AUGUSTOWSKA, Izabela | Olej Running Team | Wartkowice | Cały cykl | ||
2 | [0] CIEŚLA, Dawid | Olej Running Team | Rabien | Logan | ||
3 | [0] GRZYB, Konrad | Olej Running Team | Łódź | |||
4 | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
5 | [0] MATYJASIK, Edyta | Olej Running Team | Łódź | |||
6 | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
7 | [0] MIKOŁAJEWSKA, Zofia | Olej Running Team | Warszawa | |||
8 | [0] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
9 | [0] OLEJNIK, Michał | Olej Running Team | Szklarska Poręba | Michał Olejnik | ||
10 | [0] PIELUŻEK, Piotr | Olej Running Team | Łódź | |||
11 | [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa | Olej Running Team | Cały cykl | |||
12 | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
13 | [0] SIELECKA, Gabriela | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
14 | [0] STAJUDA, Marta | Olej Running Team | Łódź | Cały cykl | ||
15 | [0] TOSIK, Witold | Olej Running Team | Aleksandrów Łódzki | Cały cykl | ||
16 | [0] ZIÓŁEK , Magdalena | Olej Running Team | JOZEFOSLAW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SZELEST, Dariusz | PIETRZYK RUNNING TEAM | WIŚNIOWA GÓRA | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ISKRA, Arkadiusz | Port Lotniczy Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BUŁECZKA, Paweł | RAJSPORT ACTIVE | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] RAJKOWSKI, Tomasz | RTS | Zgierz | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MIEDZIEJEWSKI, Andrzej | Rate My Trail Team PRO | Pruszków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FRĄCZYK , Szymon | Razem Trenujemy Sport | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] PATURA, Leszek | Razem Trenujemy Sport | Łódź | |||
3 | [0] STĘPIEŃ, Mariusz | Razem Trenujemy Sport | Łask | |||
4 | [0] WIKTOROWICZ, Robert | Razem Trenujemy Sport | Łask |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FIOŁNA, Robert | Rookies | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł | Rossmann | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BARYŁA, Izabela | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | Cały cykl | ||
2 | [0] BŁASZCZYK, Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |||
3 | [0] CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
4 | [0] CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
5 | [0] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
6 | [0] HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
7 | [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka | SNG WILD DUCKS | Rosanów | |||
8 | [0] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Stryków | Cały cykl | ||
9 | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | Cały cykl | ||
10 | [0] KUCZKOWSKI , Aleksander | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
11 | [0] MARKIEWICZ, Luiza | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
12 | [0] MATUSIAK, Mateusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | KROPKA | ||
13 | [0] PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl | ||
14 | [0] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | Cały cykl | ||
15 | [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOZARZEWSKA, Anna | SNG Wild Ducks | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG Wild Ducks | Zgierz | |||
3 | [0] STODULNY, Rafał | SNG Wild Ducks | Zgierz | Cały cykl | ||
4 | [0] WODYŃSKI, Robert | SNG Wild Ducks | Zgierz | Cały cykl | ||
5 | [0] ZAKRZEWSKI, Michał | SNG Wild Ducks | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KACPRZAK , Bogumiła | SNGWILDDUCKS | Zgierz | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GWARNY, Jarosław | STG Łódź | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MICHAŁ, Kasperczak | Solar running team | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LEWIAK, Michał | TRUCHT.COM | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] OSMULSKI, Tomasz | TRUCHT.COM | Łódź | |||
3 | [0] ZDUNEK, Grzegorz | TRUCHT.COM | Łódź | Nr startowy z pierwszego biegu: 631 |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOZŁOWSKA, Renata | TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] DURMA, Jerzy | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
2 | [0] GĄSIOROWSKI, Adam | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
3 | [0] GOSZCZ, Julia | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
4 | [0] GROCHOWALSKA, Alicja | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
5 | [0] JANIAK, Magdalena | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
6 | [0] KIELNIEROWSKI, Paweł | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
7 | [0] KIELNIEROWSKI, Wojciech | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
8 | [0] KOZUŃ, Marika | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
9 | [0] KRAWCZYK, Marcin | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
10 | [0] KRAWCZYK, Piotr | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
11 | [0] KREMPIŃSKA, Julia | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
12 | [0] KREMPIŃSKI, Franciszek | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
13 | [0] ŁABIENIEC, Kornelia | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
14 | [0] ŁUBISZ, Dominik | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
15 | [0] MŁYNARCZYK, Kaja | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
16 | [0] PABICH, Maria | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
17 | [0] PABICH, Mariusz | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | Mariusz Pabich | ||
18 | [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | Cały cykl | ||
19 | [0] SIEROŃ, Karol | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
20 | [0] SZTRANEK, Iwona | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
21 | [0] SZTRANEK, Jan | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
22 | [0] SZTRANEK, Maciej | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
23 | [0] SZTRANEK, Paweł | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
24 | [0] TKACZUK, Tomasz | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
25 | [0] WESOŁOWSKI, Oskar | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice | |||
26 | [0] WIŚNIEWSKI, Jakub | UKS AZYMUT PABIANICE | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódż | Cały cykl | ||
2 | [0] FILIPOWSKA , Ola | UKS Orientuś | Cały cykl | |||
3 | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
4 | [0] LEDZION, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
5 | [0] LEDZION, Zbigniew | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
6 | [0] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | Cały cykl | ||
7 | [0] WOŹNIAK, Sebastian | UKS Orientuś | Łódź | Cały cykl | ||
8 | [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź | FAZI | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BARTOS, Zbigniew | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
2 | [0] DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
3 | [0] FASTYN, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Wasyl | ||
4 | [0] GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
5 | [0] GIELEC, Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
6 | [0] GWÓŹDŹ , Ewa | UKS Orientuś Łódź | Gdynia | |||
7 | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
8 | [0] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
9 | [0] NOWAK, Michał | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
10 | [0] OLEJNIK, Agata | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
11 | [0] RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
12 | [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |||
13 | [0] WIECHA, Dominika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Dominika Wiecha | Cały cykl | |
14 | [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | Lea | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BERNACIAK, Aleksander | WKS Śląsk Wrocław | Gdynia |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] NIEDZIELA, Jakub | Wanda Panfil Team | Tomaszów Mazowiecki | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GUZEK, Kamil | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
2 | [0] KOWALCZYK , Magda | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
3 | [0] KWAŚNIAK, Emil | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
4 | [0] OLSZEWSKI, Łukasz | Warriors Łódź | Łódź | |||
5 | [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
6 | [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl | ||
7 | [0] WÓJCIAK, Ewelina | Warriors Łódź | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOWALSKI, Łukasz | Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] DZIESZKO, Maciej | Z Kawa Na Szlak | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta | Zbój Team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KARASIŃSKI, Grzegorz | Zespół Afektywny Biegowy | Tomaszów Mazowiecki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] RUTKOWSKI, Dariusz | oruto running team | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners / Trucht.com | Łódź | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] WYTYKOWSKA , Joanna | ŁKW | Łódź | Pepper |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | Nanga | Cały cykl |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JAWORSKA, Magdalena | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
2 | [0] JURKOWSKI, Adrian | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
3 | [0] KULIŃSKI, Robert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
4 | [0] KULIŃSKI, Robert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |||
5 | [0] MICHNIEWICZ, Łukasz | Łódź Kocha Sport | Łódź | Cały cykl | ||
6 | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź | Wojciech Zalasa | ||
7 | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem | Cały cykl |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz | Łódź Run Crew | Łódź | |||
2 | [0] KWINTKIEWICZ, Marcin | Łódź Run Crew | Łódź | Czarna |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
10 500m | 164 | 37 | 127 | 163 | 1 | 164 |
6600m | 137 | 60 | 77 | 128 | 9 | 137 |
6600m - Z psem | 13 | 5 | 8 | 13 | 0 | 13 |
Razem | 314 | 102 | 212 | 304 | 10 | 314 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Juniorki | 15 | 15 | 0 | 15 | 0 | 15 |
Juniorzy | 25 | 0 | 25 | 20 | 5 | 25 |
OPEN | 13 | 5 | 8 | 13 | 0 | 13 |
OPEN Kobiety | 45 | 45 | 0 | 43 | 2 | 45 |
OPEN Kobiety | 37 | 37 | 0 | 37 | 0 | 37 |
OPEN Mężczyźni | 52 | 0 | 52 | 50 | 2 | 52 |
OPEN Mężczyźni | 127 | 0 | 127 | 126 | 1 | 127 |
Razem | 314 | 102 | 212 | 304 | 10 | 314 |