Łódzkie Biegi Górskie 2021/2022 - R3 - Zgłoszenia
2022-01-16
2022-01-16
# | Dystans/Kategoria | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | FML team | Łódź | ||
2 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna | Dzik Komando | Dłutów | ||
3 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub | Kobayashi Extreme Team | Łódź | ||
4 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej | ROSSMANN | Łódź | ||
5 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] BALCERAK, Katarzyna | ||||
6 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BALWIERZ, Adam | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | ||
7 | 6600m/Juniorki | [0] BARTCZAK, Antonina | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
8 | 6600m/Juniorzy | [0] BARTOS, Zbigniew | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
9 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] BARTOSIK, Sylwia | Łódź | |||
10 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] BĄBOL, Justyna | Wola Moszczenicka | |||
11 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BĄK, Arkadiusz | Łódź | |||
12 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] BEDYK, Maciej | łódź | Daisy | ||
13 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] BEDYNEK , Adam | Koluszki | |||
14 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BEJDA, Sławomir | Łódź | |||
15 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BIELICKI, Andrzej | Łódź | |||
16 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] BIK, Anna | Atlas Running Team | Łódź | Piorun | |
17 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] BIŃCZYK , Tomasz | Niedzielne Biegaczki | Łódź | Lilly | |
18 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | GŁOWNO | ||
19 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BŁASIAK, Paweł | Clariant | Łódź | ||
20 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BŁASZCZYK , Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
21 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BOCZEK, Krzysztof | Mysłaków | |||
22 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BOCZKOWSKI, Marcin | Łódź | |||
23 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna | Łódź | |||
24 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] BORWIN, Jan | AkademiaBiegacza.pl | Łódź | ||
25 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] BUKOWSKA, Aleksandra | Łódź | |||
26 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] CEPA, Katarzyna | Łódzki Klub Wysokogórski | Łódź | Nanga | |
27 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] CHUDZICKA, Joanna | FML team | Łódź | ||
28 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CHUDZICKI, Michał | FML team | Łódź | ||
29 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CIELECKI, Wojciech | Łódź | |||
30 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CIEŚLAK , Mariusz | Łódź | |||
31 | 6600m/Juniorki | [0] CISZEK, Katarzyna | WKS "Śląsk" | Wrocław | ||
32 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] CISZEK, Marcin | WKS | Wrocław | ||
33 | 6600m/Juniorzy | [0] CIUPA, Janek | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
34 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] CIUPA, Monika I Wojtek | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Idi | |
35 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] CZEKAJ, Rafał | Łowicz | |||
36 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej | Łódź | |||
37 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Łódź | ||
38 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DOMINIAK, Jarosław | pcm team | łódź | ||
39 | 6600m/Juniorki | [0] DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
40 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DUDA, Seweryn | Głowno | |||
41 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
42 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] DUŁA, Marcin | Euroglas | Niewiadów | ||
43 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] DUSZAK, Kamil | Pod Mocnym Aniołem | Łódź | ||
44 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DZIEDZIŃSKI , Roman | Bedoń Przykościelny | |||
45 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] DZIUDA, Łukasz | Łódź | |||
46 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] FIJOŁEK, Michał | Głowno | |||
47 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] FILIPIAK, Robert | Łódź | |||
48 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] FIOŁNA, Robert | FABRYKA DZIKA | Pabianice | ||
49 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] FRĄK, Dorota | Zgierz | |||
50 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] FRĄK, Wojciech | Szakale Bałut Łódź | Łódź | ||
51 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GABRYELCZYK, Dariusz | Sucha Górna | |||
52 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GAPYS, Dorota | Łódź | |||
53 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GAWRYCH, Emilia | Zgierz | |||
54 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] GĄSIOROWSKI, Adam | Pabianice | |||
55 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] GĘDEK, Marzena | Łowicz | |||
56 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] GIBALSKA, Katarzyna | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Adamów Stary | ||
57 | 6600m/Juniorki | [0] GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
58 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] GIELEC, Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
59 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GIMZIŃSKI, Szymon | Konstantynów Łódzki | |||
60 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GIŻEWSKI, Grzegorz | Głowno | |||
61 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GŁADYSZ , Agnieszka | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
62 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GŁOWACKI, Stanisław | Wola Moszczenicka | |||
63 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GODLEWSKI, Mateusz | Zgierz | |||
64 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GOLDMAN, Agata | Lodz | |||
65 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] GORA, Daniel | Łódź | |||
66 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] GORTAT, Agnieszka | Łódź | |||
67 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GORTAT, Kamil | Łódź | |||
68 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] GOSZCZYCKI, Witold | Łowicz | |||
69 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GÓRNIEWICZ, Marcin | ||||
70 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] GRABOWSKI, Mikołaj | Vege Runners | Łódź | ||
71 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GRENDA, Wojciech | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | ||
72 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] GRODZKI, Tomasz | Pato Runners | Łagiewniki Nowe | ||
73 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] GROMEK, Katarzyna | Łódź | |||
74 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] GRZYB, Konrad | Olej Running Team | Łódź | ||
75 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka | SNG Wild Ducks | Zgierz | ||
76 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] HERMANOWICZ, Izabela | Niedzielne Biegaczki | Łódź | ||
77 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś Łódź | Aleksandrów Łódzki | ||
78 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | |||
79 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ISKRA, Arkadiusz | Szakale Bałut Łódź | |||
80 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] IWANOWSKI, Dariusz | KOS BnO Szczecin | |||
81 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] JABŁOŃSKA, Joanna | Mój klub | ŁÓDŹ | ||
82 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JABŁOŃSKI, Przemysław | PIETRZYK RUNNING TEAM | Łódź | ||
83 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] JACEK, Bik | Atlas Running Team | Wódka | Piorun | |
84 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika | Łódź | |||
85 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JANICKI, Mariusz | Łódź | |||
86 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JANICKI, Tomek | AQ Wiring Systems team / WGW | Łódź | ||
87 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] JANKOWSKA, Karolina | Bratoszewice | |||
88 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] JANKOWSKA, Paula | SKPB Łódź | Łódź | ||
89 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JAŃCZAK, Jarosław | SNG Wild Ducks | Łódź | ||
90 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] JASIŃSKA, Marzena | Z Piechotą po schodach | Łódź | Saba | |
91 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] JASIŃSKI, Daniel | Z Piechotą po schodach | Łódź | ||
92 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Stryków | ||
93 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] JESIONOWSKI, Bartosz | Mikołajew | |||
94 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JĘDRO, Tomasz | Fc Eire Division | Stryków | Fella | |
95 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid | Olej Running Team | Łódź | ||
96 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] JOŃCZYK, Jakub | pcm team | Łódź | ||
97 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KACPRZAK, Marcin | Łódź | |||
98 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] KACZMAREK, Daria | Łódź | |||
99 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KACZMAREK, Łukasz | Dzik Komando | Czarnocin | ||
100 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KALETA, Sławomir | Zgierz | |||
101 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KAŁUŻA, Sebastian | Atelier | Łódź | ||
102 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KAMIŃSKI, Piotr | Run Your Trail Running Team | Inowrocław | ||
103 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | ||
104 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KARASIŃSKI, Grzegorz | Klub Afektywno-Biegowy | Tomaszow Mazowiecki | ||
105 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] KASICA, Kamil | Łódź | Yanos | ||
106 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KASPERCZAK, Michal | Łódź | |||
107 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KAZIMIERCZAK, Rafał | Bogdanka | |||
108 | 6600m/Juniorzy | [0] KIELNIEROWSKI, Wojciech | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | ||
109 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KLAPENDA, Mariusz | MARIO TEAM | Łęczyca | ||
110 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KLIMCZAK, Marcin | Łódź | |||
111 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] KNAP, Katarzyna | Jelenia Góra | |||
112 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] KOCIAK, Anna | Dębniak | |||
113 | 6600m/Juniorzy | [0] KOCIUBA, Kajetan | KOS BnO Szczecin | Szczecin | ||
114 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOMINIAK, Rafał | Tempio Piątkowski Klub Biegacza | Piątek | ||
115 | 6600m/Juniorki | [0] KOMOROWSKA, Marta | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
116 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KONARCZAK, Kacper | CelIronman | Łódź | ||
117 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KOPACZEWSKI, Paweł | Time4S | Łódź | ||
118 | 6600m/Juniorzy | [0] KORNELUK, Piotr | Łódź | |||
119 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOSIŃSKA, Anna | Łódź | |||
120 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOSIŃSKI, Michał | Łódź | |||
121 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] KOSTRZEWSKA, Magdalena | Lublin | Zapłać | ||
122 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] KOWALEWSKI, Dominik | Szakale Bałut Łódź | Łódź | Rufus | |
123 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KOZA, Grzegorz | Boczki Chełmońskie | |||
124 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KOZA, Piotr | Łowicz | |||
125 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KOZARZEWSKA, Anna | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
126 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KOZIEŁ, Jarosław | Łódź Kocha Sport | Łodź | ||
127 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] KOZŁOWSKA, Renata | Łódź | |||
128 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] KOZŁOWSKA, Renata | TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl | Łódź | ||
129 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KOZŁOWSKI, Konrad | Łódź | |||
130 | 6600m/Juniorki | [0] KOZUŃ, Marika | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | ||
131 | 6600m/Juniorki | [0] KREMPIŃSKA, Julia | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | ||
132 | 6600m/Juniorzy | [0] KREMPIŃSKI, Franciszek | Pabianice | |||
133 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz | Mpk Łódź | Łódź | ||
134 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KRYCH, Robert | Rąbień | |||
135 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] KRYSZTOWIAK, Justyna | Łódź | |||
136 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] KUBALA, Aleksandra | Łódź | |||
137 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUBIK, Barosz | Łódź | |||
138 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUCHARCZYK, Tomasz | Tempio Piątkowski Klub Biegacza | Piątek | ||
139 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUCZKOWSKI, Aleksander | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
140 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | |||
141 | 6600m/Juniorzy | [0] KULESZA, Igor | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
142 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KULIŃSKI, Robert | Łódź | |||
143 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KUNIKOWSKI, Tomasz | 1 batalion kawalerii powietrznej | Łódź | ||
144 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KWAŚNIAK, Emil | Warriors Łódź | Łódź | ||
145 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | Olej Running Team | Łódź | ||
146 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] KWINTKIEWICZ, Marcin | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Łódź | ||
147 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LALIK, Maciej | Łódź | |||
148 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LAZAREWICZ, Sylwester | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | ||
149 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | ||
150 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEDZION, Zbigniew | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
151 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź | ||
152 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] LEŚNIAK-GĘBURA, Agnieszka | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Rąbień AB | ||
153 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEWANDOWSKI, Dariusz | FML team | Łódź | ||
154 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Łódź | ||
155 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] LEWIŃSKI, Łukasz | Port Lotniczy Lodz | Pabianice | ||
156 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] LEWKOWICZ, Marta | PUŁ | Łódź | ||
157 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki | ||
158 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŁATECKI , Bartosz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
159 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ŁAZOWSKA, Karolina | Kobayashi Extreme Team | Łódź | ||
160 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŁOŚ, Kamil | Dzik Komando | Dłutów | ||
161 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] ŁUBIS, Michał | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | Bim | |
162 | 6600m/Juniorzy | [0] ŁUBISZ, Dominik | Pabianice | |||
163 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŁUCHNIAK, Kuba | Łódź | |||
164 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | Parbat | |
165 | 6600m/Juniorzy | [0] MACIEJEWSKI, Bartłomiej | BKS Wataha Warszawa | Warszawa | Zapłać | |
166 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MAJCHER, Elżbieta | Rawa Mazowiecka | |||
167 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAJCHRZAK, Mariusz | FML team | Gałkówek | ||
168 | 6600m/Juniorzy | [0] MAJOWSKI, Jan | WKS | Góra Kalwaria | ||
169 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAKOWSKI, Maciej | Korona Pabianice | Pabianice | ||
170 | 6600m/Juniorzy | [0] MALCZEWSKI, Daniel | RAJSPORT ACTIVE | Rąbień | ||
171 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MALCZEWSKI, Tomasz | RAJSPORT ACTIVE | Rąbień | ||
172 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] MAŁGORZATA , Korneluk | Łódź | Mando | ||
173 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | NiktTeam | Łódź | ||
174 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MARCINEK, Marta | Łódź | |||
175 | 6600m/Juniorzy | [0] MARCJANEK, Filip | ||||
176 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MARCJANEK, Piotr | Łódź | |||
177 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MARKOWICZ, Robert | Boguszyce Małe | |||
178 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MASLANKO, Maciej | Wola Łokotowa | |||
179 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MASTALERZ, Bartłomiej | Dębowa Góra | |||
180 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MASZKOWSKI, Szymon | Żyrardów | |||
181 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MAŚLANA, Katarzyna | Gostynin | |||
182 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MAŚLANY, Dominik | Gostynin | |||
183 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MATACHOWSKI, Daniel | Łódź | |||
184 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MATACHOWSKI, Mariusz | Regny | |||
185 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MĄCZEWSKA, Anna | SKPB Łódź | Łódź | ||
186 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | ||
187 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MIELOCH, Tamara | arturkurek.pro | Podkowa Leśna | ||
188 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MIGODZIŃSKA , Maria | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | ||
189 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] MIKOLAJCZYK, Agnieszka | Łódź | |||
190 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł | Łódź | |||
191 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MIKULSKI, Tomasz | UKS Filipides Teresin | Kampinos | ||
192 | 6600m/Juniorki | [0] MIKUŁA, Daria | KOS BnO Szczecin | |||
193 | 6600m/Juniorki | [0] MIKUŁA, Iga | KOS BnO Szczecin | |||
194 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MISIURA, Adam | Szakale Bałut Łódź | Łódź | ||
195 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] MISZTAL, Małgorzata | SNG Wild Ducks | Łódź | ||
196 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | |||
197 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MOLGA, Michał | Łódź | |||
198 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] MORAWIEC, Daniel | Beauty Sport DM | Łódź | ||
199 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] MUŚKIEWICZ, Adam | Zelów | |||
200 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] NARUSZEWICZ-KOPERTOWSKA, Anna | Łódź | |||
201 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | ||
202 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] NIEWINNY, Rafał | Piwo to moje paliwo | Łódź | ||
203 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
204 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] NITA, Michał | Łódź | |||
205 | 6600m/Juniorki | [0] NOWAK, Hanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
206 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] NOWAK, Iza | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Aleksandrów Ł. | ||
207 | 6600m/Juniorzy | [0] NOWAK, Michał | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
208 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] NOWAK, Paweł | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
209 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol | ||
210 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] OLCZAK, Mariusz | Razem Trenujemy Sport | Łódź | ||
211 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata | EVErRUN | Łodź | ||
212 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PABICH, Maria | Pabianice | |||
213 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PACHNIK, Dariusz | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | Lubków | ||
214 | 6600m/Juniorzy | [0] PACHNIK, Jędrzej | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | Lubków | ||
215 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PAJĄK, Rafał | Skierniewice | |||
216 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PAKUŁA, Adrian | Aleksandrów Łódzki | |||
217 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PAKUŁA, Ewelina | Aleksandrów Łódzki | |||
218 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] PAKUŁA, Marta | Głowno | |||
219 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PAKUŁA, Michał | ZGIERZ | |||
220 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PAKUŁA, Włodzimierz | Głowno | |||
221 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof | Łódź | |||
222 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr | Clariant | Zgierz | ||
223 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] PASZYŃSKA, Klara | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Kompas | |
224 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PATURA, Leszek | Razem Trenujemy Sport | Łódź | ||
225 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PAWLAK, Jarosław | Łódź | |||
226 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
227 | 6600m/Juniorki | [0] PERFIKOWSKA, Hanna | UMKS Kwidzyn | Kwidzyn | ||
228 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] PIECZORA, Monika | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | Megi | |
229 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PIETRZAK, Marcin | Powstaniec Dobra | |||
230 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] PIETRZAK, Mariusz | Tempio Piątkowski Klub Biegacza | Aleksandrów Łódzki | ||
231 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PIETRZAK, Sebastian | Łódź | |||
232 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] PLEVOVA, Jana | FML team | Łódź | ||
233 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | ||
234 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] POLCZYŃSKI, Marcin | Zgierz | |||
235 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] POLIT, Ernest | Rogóźno | |||
236 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź | ||
237 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] PTAK, Marcin | Łódź | |||
238 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] RADWANSKI, Tomasz | Z Piechotą po schodach | Łódź | ||
239 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] RADZIKOWSKI, Jarosław | Łódź | |||
240 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] RAJKOWSKI, Tomasz | Fc Eire Division | Zgierz | ||
241 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] RATAJ, Aleksandra | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
242 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
243 | 6600m/Juniorki | [0] RAWECKA, Zofia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
244 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] RESZKE, Marcin | Szakale Bałut Łódź | Łódź | ||
245 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ROBACZYŃSKI, Adrian | Łódź | |||
246 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ROBACZYŃSKI , Piotr | Łódź | |||
247 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan | Lesiew | |||
248 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] ROMANOWICZ, Waldemar | Zgierz | |||
249 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] RÓŻAŃSKA , Izabela | Niedzielne Biegaczki | Łódź | ||
250 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] RUDZKI, Karol | Łódź | |||
251 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] RYCHLIK, Monika | #malichateam | Aleksandrów Łódzki | ||
252 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] RYCZKO, Dawid | Team Jarzynki | Łódź | ||
253 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | ŁÓDŹ | ||
254 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
255 | 6600m/Juniorzy | [0] RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś Łódź | ŁÓDŹ | ||
256 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] RZEPKOWSKI, Marcin | STEFAN RUN-TEAM | LUTOMIERSK | ||
257 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] SAŁACIAK, Bartłomiej | ||||
258 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SASINOWSKI, Krzysztof | Łódź | |||
259 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] SĘKOWSKA, Kinga | EVErRUN | Końskie | ||
260 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] SICZEK, Kamil | Biegowa Rodzina | Legnica | ||
261 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SIECZKA, Szymon | Clariant | Łódź | ||
262 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] SIELECKA, Gabriela | Olej Running Team | Łódź | ||
263 | 6600m/Juniorki | [0] SIEMIŃSKA, Adrianna | LKS Koluszki | Koluszki | ||
264 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SIEMIŃSKA, Marta | LKS Koluszki | Koluszki | ||
265 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] SIENICKI, Tomasz | Łódź | Apgar | ||
266 | 6600m/Juniorki | [0] SIUDEK, Agnieszka | UKS Orientuś Łódź | Wiączyń Dolny | ||
267 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
268 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SMETSKA, Iryna | Łódź | |||
269 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] SMĘTKOWSKA, Anna | Rodzina Biegowa | Siedlce | ||
270 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
271 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SOKÓŁ, Michał | Głowno | |||
272 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SOŁTYSIAK , Łukasz | Łódź | |||
273 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | |||
274 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 łap | Łódź | Pies ze schroniska Medor | |
275 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] SPUŁTOWSKI, Adam | Bieg na 6 łap | Łódź | Pies ze schroniska Medor | |
276 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] STAJUDA, Marta | Olej Running Team | Łódź | ||
277 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] STANISŁAWSKA, Joanna | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
278 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] STASIEWICZ, Marek | Orange Polska | Łódź | ||
279 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] STAWICKI, Paweł | 1 batalion kawalerii powietrznej | Babiak | ||
280 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] STĄPOR, Maciej | Łódź | |||
281 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] STĘPNIAK, Paulina | Łódź | |||
282 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] STĘPNIAK, Wojciech | Zgierzbiega | Zgierz | ||
283 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] STOBIECKI, Marcin | Aleksandrów Łódzki | |||
284 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] STODULNY, Rafał | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
285 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] STROŃSKI, Artur | Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy | Łęczyca | ||
286 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] STRUSZCZYK , Krystian | Jeżozwierzaki | Łódź | ||
287 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] STRZELCZYK , Ryszard | ŁÓDŹ | |||
288 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SULIŃSKI, Piotr | Łódź | |||
289 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] SUMYSHYN, Hnat | Łódź | |||
290 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SYCHNIAK, Agnieszka | AkademiaBiegacza.pl | Łódź | ||
291 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZAFRAŃSKI, Rafał | Gościmowice Drugie | |||
292 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZAŁABSKI, Marek | Pabianice | |||
293 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZARF, Tomasz | Rzgów | |||
294 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZCZEPANIAK, Rafał | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
295 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZCZEPANSKI, Michal | Łódź | |||
296 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZELEST, Dariusz | PIETRZYK RUNNING TEAM | WIŚNIOWA GÓRA | ||
297 | 6600m/Juniorzy | [0] SZTRANEK, Maciej | Pabianice | |||
298 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZTRANEK, Paweł | Pabianice | |||
299 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz | Tomaszów Mazowiecki | |||
300 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] SZYMAŃSKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
301 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] SZYMCZYK, Kalina | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
302 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŚLIWKIEWICZ, Tomasz | Bratoszewice | |||
303 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] ŚNIADY, Piotr | Łódź | |||
304 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] ŚNIEGOSKA, Sandra | Kneipp Team | Łódź | ||
305 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian | Kneipp Team | Łódź | ||
306 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TĄPOLSKI, Rafał | 3K | Łódź | ||
307 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TOKARCZYK, Piotr | Andrespol | |||
308 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | KUZki | Tymianka | ||
309 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] TOSIK, Witold | Olej Running Team | Aleksandrów Łódzki | ||
310 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] TROJANOWSKA, Małgorzata | Łódź | |||
311 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TROJANOWSKI , Łukasz | Razem Trenujemy Sport | Łódź | ||
312 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] TRZCINKA, Michał | KS Ultra Team Łódź | Łódź | ||
313 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | |||
314 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta | ReebokRunCrew/JAKOteam | Łódź | ||
315 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] UŁAŃSKA, Marta | Łódź | |||
316 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] WALCZAK, Adela | Curling Łódź | Łódź | ||
317 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] WALCZAK-KUREK, Marcin | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
318 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] WALIS , Grażyna | Ozorków | |||
319 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WASIAK, Łukasz | AQ Wiring Systems team / WGW | Rydzynki | ||
320 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WAWRYKÓW, Kuba | Zgierz | |||
321 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WEJNER, Artur | Łódź | |||
322 | 6600m/Juniorzy | [0] WESOŁOWSKI, Oskar | Pabianice | |||
323 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] WIECHA, Dominika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
324 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] WIECHA, Małgorzata | Łódź | |||
325 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WIECHA, Mariusz | Łódź | |||
326 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] WIETECKI , Łukasz | Poznań | |||
327 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] WIĘCKOWSKA, Magdalena | Pabianice | |||
328 | 6600m/Juniorzy | [0] WIŚNIEWSKI, Jakub | Pabianice | |||
329 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WIŚNIEWSKI, Radosław | Beauty Sport | Łódź | ||
330 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] WITKOWSKI, Michał | Łódź | |||
331 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WŁUKA , Łukasz | Łódź | |||
332 | 6600m/Juniorki | [0] WOJCZYK, Marta | UKS Orientuś Łódź | Łódż | ||
333 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WOJCZYK, Sebastian | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | ||
334 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WOJTCZAK, Mariusz | Brzeziny | |||
335 | 10 500m/OPEN Kobiety | [0] WOJTECKA, Sylwia | Ichem-VitaDiet | Łódź | ||
336 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WOJTECKI, Łukasz | Radogoszcz Run Team | Łódź | ||
337 | 6600m/OPEN Kobiety | [0] WOLSKA, Katarzyna | Olej Running Team | Łódź | ||
338 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WOŹNIAK, Adrian | Warriors Łódź | Łódź | ||
339 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] WOŹNIAK, Sebastian | Olej Running Team | Łódź | ||
340 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WÓJCIK, Adrian | Szakale Bałut Łódź | Łódź | ||
341 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
342 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | |||
343 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | |||
344 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] ZAKRZEWSKI, Michał | SNG Wild Ducks | Łódź | ||
345 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź | ||
346 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] ZALEGA, Magdalena | ŁÓDŹ | Fiona | ||
347 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZAWADZKI, Robert | FML team | Łódź | ||
348 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] ZBUDNIEWEK, Ada | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | Szal | |
349 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZIEMIAŃSKI, Adam | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
350 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] ZIEMNIAK, Damian | Parzęczew | |||
351 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
352 | 6600m-Zpsem/OPEN | [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | Lea | |
353 | 6600m/OPEN Mężczyźni | [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław | UKS Orientuś Łódź | Bedoń | ||
354 | 10 500m/OPEN Mężczyźni | [0] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź |
6600m / Juniorki
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BARTCZAK, Antonina | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
2 | [0] CISZEK, Katarzyna | WKS "Śląsk" | Wrocław | ||
3 | [0] DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
4 | [0] GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
5 | [0] KOMOROWSKA, Marta | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
6 | [0] KOZUŃ, Marika | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | ||
7 | [0] KREMPIŃSKA, Julia | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | ||
8 | [0] MIKUŁA, Daria | KOS BnO Szczecin | |||
9 | [0] MIKUŁA, Iga | KOS BnO Szczecin | |||
10 | [0] NOWAK, Hanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
11 | [0] PERFIKOWSKA, Hanna | UMKS Kwidzyn | Kwidzyn | ||
12 | [0] RAWECKA, Zofia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
13 | [0] SIEMIŃSKA, Adrianna | LKS Koluszki | Koluszki | ||
14 | [0] SIUDEK, Agnieszka | UKS Orientuś Łódź | Wiączyń Dolny | ||
15 | [0] WOJCZYK, Marta | UKS Orientuś Łódź | Łódż |
6600m / Juniorzy
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BARTOS, Zbigniew | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
2 | [0] CIUPA, Janek | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
3 | [0] KIELNIEROWSKI, Wojciech | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | ||
4 | [0] KOCIUBA, Kajetan | KOS BnO Szczecin | Szczecin | ||
5 | [0] KORNELUK, Piotr | Łódź | |||
6 | [0] KREMPIŃSKI, Franciszek | Pabianice | |||
7 | [0] KULESZA, Igor | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
8 | [0] ŁUBISZ, Dominik | Pabianice | |||
9 | [0] MACIEJEWSKI, Bartłomiej | BKS Wataha Warszawa | Warszawa | ||
10 | [0] MAJOWSKI, Jan | WKS | Góra Kalwaria | ||
11 | [0] MALCZEWSKI, Daniel | RAJSPORT ACTIVE | Rąbień | ||
12 | [0] MARCJANEK, Filip | ||||
13 | [0] NOWAK, Michał | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
14 | [0] PACHNIK, Jędrzej | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | Lubków | ||
15 | [0] RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś Łódź | ŁÓDŹ | ||
16 | [0] SZTRANEK, Maciej | Pabianice | |||
17 | [0] WESOŁOWSKI, Oskar | Pabianice | |||
18 | [0] WIŚNIEWSKI, Jakub | Pabianice |
6600m-Zpsem / OPEN
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BEDYK, Maciej | łódź | Daisy | ||
2 | [0] BIK, Anna | Atlas Running Team | Łódź | Piorun | |
3 | [0] BIŃCZYK , Tomasz | Niedzielne Biegaczki | Łódź | Lilly | |
4 | [0] CEPA, Katarzyna | Łódzki Klub Wysokogórski | Łódź | Nanga | |
5 | [0] CIUPA, Monika I Wojtek | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Idi | |
6 | [0] JACEK, Bik | Atlas Running Team | Wódka | Piorun | |
7 | [0] JASIŃSKA, Marzena | Z Piechotą po schodach | Łódź | Saba | |
8 | [0] KASICA, Kamil | Łódź | Yanos | ||
9 | [0] KOWALEWSKI, Dominik | Szakale Bałut Łódź | Łódź | Rufus | |
10 | [0] ŁUBIS, Michał | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | Bim | |
11 | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | Parbat | |
12 | [0] MAŁGORZATA , Korneluk | Łódź | Mando | ||
13 | [0] PASZYŃSKA, Klara | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Kompas | |
14 | [0] PIECZORA, Monika | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | Megi | |
15 | [0] SIENICKI, Tomasz | Łódź | Apgar | ||
16 | [0] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 łap | Łódź | Pies ze schroniska Medor | |
17 | [0] SPUŁTOWSKI, Adam | Bieg na 6 łap | Łódź | Pies ze schroniska Medor | |
18 | [0] ZALEGA, Magdalena | ŁÓDŹ | Fiona | ||
19 | [0] ZBUDNIEWEK, Ada | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | Szal | |
20 | [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | Lea |
6600m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna | Dzik Komando | Dłutów | ||
2 | [0] BALCERAK, Katarzyna | ||||
3 | [0] BARTOSIK, Sylwia | Łódź | |||
4 | [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna | Łódź | |||
5 | [0] FRĄK, Dorota | Zgierz | |||
6 | [0] GĘDEK, Marzena | Łowicz | |||
7 | [0] GIBALSKA, Katarzyna | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Adamów Stary | ||
8 | [0] GIELEC, Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
9 | [0] GORTAT, Agnieszka | Łódź | |||
10 | [0] HERMANOWICZ, Izabela | Niedzielne Biegaczki | Łódź | ||
11 | [0] JABŁOŃSKA, Joanna | Mój klub | ŁÓDŹ | ||
12 | [0] JANKOWSKA, Paula | SKPB Łódź | Łódź | ||
13 | [0] KACZMAREK, Daria | Łódź | |||
14 | [0] KNAP, Katarzyna | Jelenia Góra | |||
15 | [0] KOCIAK, Anna | Dębniak | |||
16 | [0] KOSTRZEWSKA, Magdalena | Lublin | |||
17 | [0] KOZŁOWSKA, Renata | Łódź | |||
18 | [0] KOZŁOWSKA, Renata | TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl | Łódź | ||
19 | [0] KRYSZTOWIAK, Justyna | Łódź | |||
20 | [0] LEŚNIAK-GĘBURA, Agnieszka | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Rąbień AB | ||
21 | [0] LEWKOWICZ, Marta | PUŁ | Łódź | ||
22 | [0] ŁAZOWSKA, Karolina | Kobayashi Extreme Team | Łódź | ||
23 | [0] MAJCHER, Elżbieta | Rawa Mazowiecka | |||
24 | [0] MAŚLANA, Katarzyna | Gostynin | |||
25 | [0] MĄCZEWSKA, Anna | SKPB Łódź | Łódź | ||
26 | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | ||
27 | [0] MIGODZIŃSKA , Maria | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | ||
28 | [0] MISZTAL, Małgorzata | SNG Wild Ducks | Łódź | ||
29 | [0] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
30 | [0] NOWAK, Iza | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Aleksandrów Ł. | ||
31 | [0] PABICH, Maria | Pabianice | |||
32 | [0] PAKUŁA, Ewelina | Aleksandrów Łódzki | |||
33 | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź | ||
34 | [0] RÓŻAŃSKA , Izabela | Niedzielne Biegaczki | Łódź | ||
35 | [0] SĘKOWSKA, Kinga | EVErRUN | Końskie | ||
36 | [0] SIELECKA, Gabriela | Olej Running Team | Łódź | ||
37 | [0] SMĘTKOWSKA, Anna | Rodzina Biegowa | Siedlce | ||
38 | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | |||
39 | [0] STAJUDA, Marta | Olej Running Team | Łódź | ||
40 | [0] STĘPNIAK, Paulina | Łódź | |||
41 | [0] ŚNIEGOSKA, Sandra | Kneipp Team | Łódź | ||
42 | [0] UŁAŃSKA, Marta | Łódź | |||
43 | [0] WIECHA, Małgorzata | Łódź | |||
44 | [0] WOLSKA, Katarzyna | Olej Running Team | Łódź |
10 500m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BĄBOL, Justyna | Wola Moszczenicka | |||
2 | [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | GŁOWNO | ||
3 | [0] BUKOWSKA, Aleksandra | Łódź | |||
4 | [0] CHUDZICKA, Joanna | FML team | Łódź | ||
5 | [0] GAPYS, Dorota | Łódź | |||
6 | [0] GAWRYCH, Emilia | Zgierz | |||
7 | [0] GŁADYSZ , Agnieszka | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
8 | [0] GOLDMAN, Agata | Lodz | |||
9 | [0] GROMEK, Katarzyna | Łódź | |||
10 | [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka | SNG Wild Ducks | Zgierz | ||
11 | [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika | Łódź | |||
12 | [0] JANKOWSKA, Karolina | Bratoszewice | |||
13 | [0] KOSIŃSKA, Anna | Łódź | |||
14 | [0] KOZARZEWSKA, Anna | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
15 | [0] KUBALA, Aleksandra | Łódź | |||
16 | [0] MARCINEK, Marta | Łódź | |||
17 | [0] MIELOCH, Tamara | arturkurek.pro | Podkowa Leśna | ||
18 | [0] MIKOLAJCZYK, Agnieszka | Łódź | |||
19 | [0] NARUSZEWICZ-KOPERTOWSKA, Anna | Łódź | |||
20 | [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata | EVErRUN | Łodź | ||
21 | [0] PAKUŁA, Marta | Głowno | |||
22 | [0] PLEVOVA, Jana | FML team | Łódź | ||
23 | [0] RATAJ, Aleksandra | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
24 | [0] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
25 | [0] RYCHLIK, Monika | #malichateam | Aleksandrów Łódzki | ||
26 | [0] SIEMIŃSKA, Marta | LKS Koluszki | Koluszki | ||
27 | [0] SMETSKA, Iryna | Łódź | |||
28 | [0] STANISŁAWSKA, Joanna | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
29 | [0] SYCHNIAK, Agnieszka | AkademiaBiegacza.pl | Łódź | ||
30 | [0] SZYMCZYK, Kalina | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
31 | [0] TROJANOWSKA, Małgorzata | Łódź | |||
32 | [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta | ReebokRunCrew/JAKOteam | Łódź | ||
33 | [0] WALCZAK, Adela | Curling Łódź | Łódź | ||
34 | [0] WALIS , Grażyna | Ozorków | |||
35 | [0] WIECHA, Dominika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
36 | [0] WIĘCKOWSKA, Magdalena | Pabianice | |||
37 | [0] WOJTECKA, Sylwia | Ichem-VitaDiet | Łódź |
6600m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BĄK, Arkadiusz | Łódź | |||
2 | [0] BEJDA, Sławomir | Łódź | |||
3 | [0] BIELICKI, Andrzej | Łódź | |||
4 | [0] BŁASIAK, Paweł | Clariant | Łódź | ||
5 | [0] BŁASZCZYK , Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
6 | [0] BOCZEK, Krzysztof | Mysłaków | |||
7 | [0] BOCZKOWSKI, Marcin | Łódź | |||
8 | [0] BORWIN, Jan | AkademiaBiegacza.pl | Łódź | ||
9 | [0] CISZEK, Marcin | WKS | Wrocław | ||
10 | [0] CZEKAJ, Rafał | Łowicz | |||
11 | [0] DUŁA, Marcin | Euroglas | Niewiadów | ||
12 | [0] DUSZAK, Kamil | Pod Mocnym Aniołem | Łódź | ||
13 | [0] FIJOŁEK, Michał | Głowno | |||
14 | [0] GĄSIOROWSKI, Adam | Pabianice | |||
15 | [0] GORA, Daniel | Łódź | |||
16 | [0] GOSZCZYCKI, Witold | Łowicz | |||
17 | [0] GRABOWSKI, Mikołaj | Vege Runners | Łódź | ||
18 | [0] GRZYB, Konrad | Olej Running Team | Łódź | ||
19 | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś Łódź | Aleksandrów Łódzki | ||
20 | [0] JASIŃSKI, Daniel | Z Piechotą po schodach | Łódź | ||
21 | [0] JESIONOWSKI, Bartosz | Mikołajew | |||
22 | [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid | Olej Running Team | Łódź | ||
23 | [0] KAŁUŻA, Sebastian | Atelier | Łódź | ||
24 | [0] KAMIŃSKI, Piotr | Run Your Trail Running Team | Inowrocław | ||
25 | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | ||
26 | [0] KLAPENDA, Mariusz | MARIO TEAM | Łęczyca | ||
27 | [0] KONARCZAK, Kacper | CelIronman | Łódź | ||
28 | [0] KOPACZEWSKI, Paweł | Time4S | Łódź | ||
29 | [0] KOZA, Grzegorz | Boczki Chełmońskie | |||
30 | [0] KOZA, Piotr | Łowicz | |||
31 | [0] KOZŁOWSKI, Konrad | Łódź | |||
32 | [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz | Mpk Łódź | Łódź | ||
33 | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | Olej Running Team | Łódź | ||
34 | [0] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki | ||
35 | [0] MASLANKO, Maciej | Wola Łokotowa | |||
36 | [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł | Łódź | |||
37 | [0] MIKULSKI, Tomasz | UKS Filipides Teresin | Kampinos | ||
38 | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | |||
39 | [0] MUŚKIEWICZ, Adam | Zelów | |||
40 | [0] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | ||
41 | [0] NIEWINNY, Rafał | Piwo to moje paliwo | Łódź | ||
42 | [0] NITA, Michał | Łódź | |||
43 | [0] PACHNIK, Dariusz | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | Lubków | ||
44 | [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr | Clariant | Zgierz | ||
45 | [0] PAWLAK, Jarosław | Łódź | |||
46 | [0] PIETRZAK, Marcin | Powstaniec Dobra | |||
47 | [0] PIETRZAK, Mariusz | Tempio Piątkowski Klub Biegacza | Aleksandrów Łódzki | ||
48 | [0] POLCZYŃSKI, Marcin | Zgierz | |||
49 | [0] POLIT, Ernest | Rogóźno | |||
50 | [0] RADZIKOWSKI, Jarosław | Łódź | |||
51 | [0] RESZKE, Marcin | Szakale Bałut Łódź | Łódź | ||
52 | [0] ROMANOWICZ, Waldemar | Zgierz | |||
53 | [0] RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | ŁÓDŹ | ||
54 | [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
55 | [0] SAŁACIAK, Bartłomiej | ||||
56 | [0] SICZEK, Kamil | Biegowa Rodzina | Legnica | ||
57 | [0] STAWICKI, Paweł | 1 batalion kawalerii powietrznej | Babiak | ||
58 | [0] STĄPOR, Maciej | Łódź | |||
59 | [0] STRUSZCZYK , Krystian | Jeżozwierzaki | Łódź | ||
60 | [0] STRZELCZYK , Ryszard | ŁÓDŹ | |||
61 | [0] SUMYSHYN, Hnat | Łódź | |||
62 | [0] ŚNIADY, Piotr | Łódź | |||
63 | [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian | Kneipp Team | Łódź | ||
64 | [0] TOSIK, Witold | Olej Running Team | Aleksandrów Łódzki | ||
65 | [0] TRZCINKA, Michał | KS Ultra Team Łódź | Łódź | ||
66 | [0] WALCZAK-KUREK, Marcin | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
67 | [0] WIETECKI , Łukasz | Poznań | |||
68 | [0] WITKOWSKI, Michał | Łódź | |||
69 | [0] WOŹNIAK, Sebastian | Olej Running Team | Łódź | ||
70 | [0] ZAKRZEWSKI, Michał | SNG Wild Ducks | Łódź | ||
71 | [0] ZIEMNIAK, Damian | Parzęczew | |||
72 | [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław | UKS Orientuś Łódź | Bedoń |
10 500m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | FML team | Łódź | ||
2 | [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub | Kobayashi Extreme Team | Łódź | ||
3 | [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej | ROSSMANN | Łódź | ||
4 | [0] BALWIERZ, Adam | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | ||
5 | [0] BEDYNEK , Adam | Koluszki | |||
6 | [0] CHUDZICKI, Michał | FML team | Łódź | ||
7 | [0] CIELECKI, Wojciech | Łódź | |||
8 | [0] CIEŚLAK , Mariusz | Łódź | |||
9 | [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej | Łódź | |||
10 | [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Łódź | ||
11 | [0] DOMINIAK, Jarosław | pcm team | łódź | ||
12 | [0] DUDA, Seweryn | Głowno | |||
13 | [0] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
14 | [0] DZIEDZIŃSKI , Roman | Bedoń Przykościelny | |||
15 | [0] DZIUDA, Łukasz | Łódź | |||
16 | [0] FILIPIAK, Robert | Łódź | |||
17 | [0] FIOŁNA, Robert | FABRYKA DZIKA | Pabianice | ||
18 | [0] FRĄK, Wojciech | Szakale Bałut Łódź | Łódź | ||
19 | [0] GABRYELCZYK, Dariusz | Sucha Górna | |||
20 | [0] GIMZIŃSKI, Szymon | Konstantynów Łódzki | |||
21 | [0] GIŻEWSKI, Grzegorz | Głowno | |||
22 | [0] GŁOWACKI, Stanisław | Wola Moszczenicka | |||
23 | [0] GODLEWSKI, Mateusz | Zgierz | |||
24 | [0] GORTAT, Kamil | Łódź | |||
25 | [0] GÓRNIEWICZ, Marcin | ||||
26 | [0] GRENDA, Wojciech | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | ||
27 | [0] GRODZKI, Tomasz | Pato Runners | Łagiewniki Nowe | ||
28 | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | |||
29 | [0] ISKRA, Arkadiusz | Szakale Bałut Łódź | |||
30 | [0] IWANOWSKI, Dariusz | KOS BnO Szczecin | |||
31 | [0] JABŁOŃSKI, Przemysław | PIETRZYK RUNNING TEAM | Łódź | ||
32 | [0] JANICKI, Mariusz | Łódź | |||
33 | [0] JANICKI, Tomek | AQ Wiring Systems team / WGW | Łódź | ||
34 | [0] JAŃCZAK, Jarosław | SNG Wild Ducks | Łódź | ||
35 | [0] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Stryków | ||
36 | [0] JĘDRO, Tomasz | Fc Eire Division | Stryków | Fella | |
37 | [0] JOŃCZYK, Jakub | pcm team | Łódź | ||
38 | [0] KACPRZAK, Marcin | Łódź | |||
39 | [0] KACZMAREK, Łukasz | Dzik Komando | Czarnocin | ||
40 | [0] KALETA, Sławomir | Zgierz | |||
41 | [0] KARASIŃSKI, Grzegorz | Klub Afektywno-Biegowy | Tomaszow Mazowiecki | ||
42 | [0] KASPERCZAK, Michal | Łódź | |||
43 | [0] KAZIMIERCZAK, Rafał | Bogdanka | |||
44 | [0] KLIMCZAK, Marcin | Łódź | |||
45 | [0] KOMINIAK, Rafał | Tempio Piątkowski Klub Biegacza | Piątek | ||
46 | [0] KOSIŃSKI, Michał | Łódź | |||
47 | [0] KOZIEŁ, Jarosław | Łódź Kocha Sport | Łodź | ||
48 | [0] KRYCH, Robert | Rąbień | |||
49 | [0] KUBIK, Barosz | Łódź | |||
50 | [0] KUCHARCZYK, Tomasz | Tempio Piątkowski Klub Biegacza | Piątek | ||
51 | [0] KUCZKOWSKI, Aleksander | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
52 | [0] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | |||
53 | [0] KULIŃSKI, Robert | Łódź | |||
54 | [0] KUNIKOWSKI, Tomasz | 1 batalion kawalerii powietrznej | Łódź | ||
55 | [0] KWAŚNIAK, Emil | Warriors Łódź | Łódź | ||
56 | [0] KWINTKIEWICZ, Marcin | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Łódź | ||
57 | [0] LALIK, Maciej | Łódź | |||
58 | [0] LAZAREWICZ, Sylwester | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | ||
59 | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | ||
60 | [0] LEDZION, Zbigniew | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
61 | [0] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź | ||
62 | [0] LEWANDOWSKI, Dariusz | FML team | Łódź | ||
63 | [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Łódź | ||
64 | [0] LEWIŃSKI, Łukasz | Port Lotniczy Lodz | Pabianice | ||
65 | [0] ŁATECKI , Bartosz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
66 | [0] ŁOŚ, Kamil | Dzik Komando | Dłutów | ||
67 | [0] ŁUCHNIAK, Kuba | Łódź | |||
68 | [0] MAJCHRZAK, Mariusz | FML team | Gałkówek | ||
69 | [0] MAKOWSKI, Maciej | Korona Pabianice | Pabianice | ||
70 | [0] MALCZEWSKI, Tomasz | RAJSPORT ACTIVE | Rąbień | ||
71 | [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | NiktTeam | Łódź | ||
72 | [0] MARCJANEK, Piotr | Łódź | |||
73 | [0] MARKOWICZ, Robert | Boguszyce Małe | |||
74 | [0] MASTALERZ, Bartłomiej | Dębowa Góra | |||
75 | [0] MASZKOWSKI, Szymon | Żyrardów | |||
76 | [0] MAŚLANY, Dominik | Gostynin | |||
77 | [0] MATACHOWSKI, Daniel | Łódź | |||
78 | [0] MATACHOWSKI, Mariusz | Regny | |||
79 | [0] MISIURA, Adam | Szakale Bałut Łódź | Łódź | ||
80 | [0] MOLGA, Michał | Łódź | |||
81 | [0] MORAWIEC, Daniel | Beauty Sport DM | Łódź | ||
82 | [0] NOWAK, Paweł | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
83 | [0] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol | ||
84 | [0] OLCZAK, Mariusz | Razem Trenujemy Sport | Łódź | ||
85 | [0] PAJĄK, Rafał | Skierniewice | |||
86 | [0] PAKUŁA, Adrian | Aleksandrów Łódzki | |||
87 | [0] PAKUŁA, Michał | ZGIERZ | |||
88 | [0] PAKUŁA, Włodzimierz | Głowno | |||
89 | [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof | Łódź | |||
90 | [0] PATURA, Leszek | Razem Trenujemy Sport | Łódź | ||
91 | [0] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
92 | [0] PIETRZAK, Sebastian | Łódź | |||
93 | [0] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | ||
94 | [0] PTAK, Marcin | Łódź | |||
95 | [0] RADWANSKI, Tomasz | Z Piechotą po schodach | Łódź | ||
96 | [0] RAJKOWSKI, Tomasz | Fc Eire Division | Zgierz | ||
97 | [0] ROBACZYŃSKI, Adrian | Łódź | |||
98 | [0] ROBACZYŃSKI , Piotr | Łódź | |||
99 | [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan | Lesiew | |||
100 | [0] RUDZKI, Karol | Łódź | |||
101 | [0] RYCZKO, Dawid | Team Jarzynki | Łódź | ||
102 | [0] RZEPKOWSKI, Marcin | STEFAN RUN-TEAM | LUTOMIERSK | ||
103 | [0] SASINOWSKI, Krzysztof | Łódź | |||
104 | [0] SIECZKA, Szymon | Clariant | Łódź | ||
105 | [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
106 | [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
107 | [0] SOKÓŁ, Michał | Głowno | |||
108 | [0] SOŁTYSIAK , Łukasz | Łódź | |||
109 | [0] STASIEWICZ, Marek | Orange Polska | Łódź | ||
110 | [0] STĘPNIAK, Wojciech | Zgierzbiega | Zgierz | ||
111 | [0] STOBIECKI, Marcin | Aleksandrów Łódzki | |||
112 | [0] STODULNY, Rafał | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
113 | [0] STROŃSKI, Artur | Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy | Łęczyca | ||
114 | [0] SULIŃSKI, Piotr | Łódź | |||
115 | [0] SZAFRAŃSKI, Rafał | Gościmowice Drugie | |||
116 | [0] SZAŁABSKI, Marek | Pabianice | |||
117 | [0] SZARF, Tomasz | Rzgów | |||
118 | [0] SZCZEPANIAK, Rafał | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
119 | [0] SZCZEPANSKI, Michal | Łódź | |||
120 | [0] SZELEST, Dariusz | PIETRZYK RUNNING TEAM | WIŚNIOWA GÓRA | ||
121 | [0] SZTRANEK, Paweł | Pabianice | |||
122 | [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz | Tomaszów Mazowiecki | |||
123 | [0] SZYMAŃSKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
124 | [0] ŚLIWKIEWICZ, Tomasz | Bratoszewice | |||
125 | [0] TĄPOLSKI, Rafał | 3K | Łódź | ||
126 | [0] TOKARCZYK, Piotr | Andrespol | |||
127 | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | KUZki | Tymianka | ||
128 | [0] TROJANOWSKI , Łukasz | Razem Trenujemy Sport | Łódź | ||
129 | [0] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | |||
130 | [0] WASIAK, Łukasz | AQ Wiring Systems team / WGW | Rydzynki | ||
131 | [0] WAWRYKÓW, Kuba | Zgierz | |||
132 | [0] WEJNER, Artur | Łódź | |||
133 | [0] WIECHA, Mariusz | Łódź | |||
134 | [0] WIŚNIEWSKI, Radosław | Beauty Sport | Łódź | ||
135 | [0] WŁUKA , Łukasz | Łódź | |||
136 | [0] WOJCZYK, Sebastian | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | ||
137 | [0] WOJTCZAK, Mariusz | Brzeziny | |||
138 | [0] WOJTECKI, Łukasz | Radogoszcz Run Team | Łódź | ||
139 | [0] WOŹNIAK, Adrian | Warriors Łódź | Łódź | ||
140 | [0] WÓJCIK, Adrian | Szakale Bałut Łódź | Łódź | ||
141 | [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
142 | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | |||
143 | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | |||
144 | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź | ||
145 | [0] ZAWADZKI, Robert | FML team | Łódź | ||
146 | [0] ZIEMIAŃSKI, Adam | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
147 | [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
148 | [0] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BALCERAK, Katarzyna | ||||
2 | [0] BARTOSIK, Sylwia | Łódź | |||
3 | [0] BĄBOL, Justyna | Wola Moszczenicka | |||
4 | [0] BĄK, Arkadiusz | Łódź | |||
5 | [0] BEDYK, Maciej | łódź | Daisy | ||
6 | [0] BEDYNEK , Adam | Koluszki | |||
7 | [0] BEJDA, Sławomir | Łódź | |||
8 | [0] BIELICKI, Andrzej | Łódź | |||
9 | [0] BOCZEK, Krzysztof | Mysłaków | |||
10 | [0] BOCZKOWSKI, Marcin | Łódź | |||
11 | [0] BOGDAŃSKA, Katarzyna | Łódź | |||
12 | [0] BUKOWSKA, Aleksandra | Łódź | |||
13 | [0] CIELECKI, Wojciech | Łódź | |||
14 | [0] CIEŚLAK , Mariusz | Łódź | |||
15 | [0] CZEKAJ, Rafał | Łowicz | |||
16 | [0] CZYŻEWSKI, Bartłomiej | Łódź | |||
17 | [0] DUDA, Seweryn | Głowno | |||
18 | [0] DZIEDZIŃSKI , Roman | Bedoń Przykościelny | |||
19 | [0] DZIUDA, Łukasz | Łódź | |||
20 | [0] FIJOŁEK, Michał | Głowno | |||
21 | [0] FILIPIAK, Robert | Łódź | |||
22 | [0] FRĄK, Dorota | Zgierz | |||
23 | [0] GABRYELCZYK, Dariusz | Sucha Górna | |||
24 | [0] GAPYS, Dorota | Łódź | |||
25 | [0] GAWRYCH, Emilia | Zgierz | |||
26 | [0] GĄSIOROWSKI, Adam | Pabianice | |||
27 | [0] GĘDEK, Marzena | Łowicz | |||
28 | [0] GIMZIŃSKI, Szymon | Konstantynów Łódzki | |||
29 | [0] GIŻEWSKI, Grzegorz | Głowno | |||
30 | [0] GŁOWACKI, Stanisław | Wola Moszczenicka | |||
31 | [0] GODLEWSKI, Mateusz | Zgierz | |||
32 | [0] GOLDMAN, Agata | Lodz | |||
33 | [0] GORA, Daniel | Łódź | |||
34 | [0] GORTAT, Agnieszka | Łódź | |||
35 | [0] GORTAT, Kamil | Łódź | |||
36 | [0] GOSZCZYCKI, Witold | Łowicz | |||
37 | [0] GÓRNIEWICZ, Marcin | ||||
38 | [0] GROMEK, Katarzyna | Łódź | |||
39 | [0] IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | |||
40 | [0] JANCZURA-SOBCZAK, Monika | Łódź | |||
41 | [0] JANICKI, Mariusz | Łódź | |||
42 | [0] JANKOWSKA, Karolina | Bratoszewice | |||
43 | [0] JESIONOWSKI, Bartosz | Mikołajew | |||
44 | [0] KACPRZAK, Marcin | Łódź | |||
45 | [0] KACZMAREK, Daria | Łódź | |||
46 | [0] KALETA, Sławomir | Zgierz | |||
47 | [0] KASICA, Kamil | Łódź | Yanos | ||
48 | [0] KASPERCZAK, Michal | Łódź | |||
49 | [0] KAZIMIERCZAK, Rafał | Bogdanka | |||
50 | [0] KLIMCZAK, Marcin | Łódź | |||
51 | [0] KNAP, Katarzyna | Jelenia Góra | |||
52 | [0] KOCIAK, Anna | Dębniak | |||
53 | [0] KORNELUK, Piotr | Łódź | |||
54 | [0] KOSIŃSKA, Anna | Łódź | |||
55 | [0] KOSIŃSKI, Michał | Łódź | |||
56 | [0] KOSTRZEWSKA, Magdalena | Lublin | |||
57 | [0] KOZA, Grzegorz | Boczki Chełmońskie | |||
58 | [0] KOZA, Piotr | Łowicz | |||
59 | [0] KOZŁOWSKA, Renata | Łódź | |||
60 | [0] KOZŁOWSKI, Konrad | Łódź | |||
61 | [0] KREMPIŃSKI, Franciszek | Pabianice | |||
62 | [0] KRYCH, Robert | Rąbień | |||
63 | [0] KRYSZTOWIAK, Justyna | Łódź | |||
64 | [0] KUBALA, Aleksandra | Łódź | |||
65 | [0] KUBIK, Barosz | Łódź | |||
66 | [0] KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | |||
67 | [0] KULIŃSKI, Robert | Łódź | |||
68 | [0] LALIK, Maciej | Łódź | |||
69 | [0] ŁUBISZ, Dominik | Pabianice | |||
70 | [0] ŁUCHNIAK, Kuba | Łódź | |||
71 | [0] MAJCHER, Elżbieta | Rawa Mazowiecka | |||
72 | [0] MAŁGORZATA , Korneluk | Łódź | Mando | ||
73 | [0] MARCINEK, Marta | Łódź | |||
74 | [0] MARCJANEK, Filip | ||||
75 | [0] MARCJANEK, Piotr | Łódź | |||
76 | [0] MARKOWICZ, Robert | Boguszyce Małe | |||
77 | [0] MASLANKO, Maciej | Wola Łokotowa | |||
78 | [0] MASTALERZ, Bartłomiej | Dębowa Góra | |||
79 | [0] MASZKOWSKI, Szymon | Żyrardów | |||
80 | [0] MAŚLANA, Katarzyna | Gostynin | |||
81 | [0] MAŚLANY, Dominik | Gostynin | |||
82 | [0] MATACHOWSKI, Daniel | Łódź | |||
83 | [0] MATACHOWSKI, Mariusz | Regny | |||
84 | [0] MIKOLAJCZYK, Agnieszka | Łódź | |||
85 | [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł | Łódź | |||
86 | [0] MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | |||
87 | [0] MOLGA, Michał | Łódź | |||
88 | [0] MUŚKIEWICZ, Adam | Zelów | |||
89 | [0] NARUSZEWICZ-KOPERTOWSKA, Anna | Łódź | |||
90 | [0] NITA, Michał | Łódź | |||
91 | [0] PABICH, Maria | Pabianice | |||
92 | [0] PAJĄK, Rafał | Skierniewice | |||
93 | [0] PAKUŁA, Adrian | Aleksandrów Łódzki | |||
94 | [0] PAKUŁA, Ewelina | Aleksandrów Łódzki | |||
95 | [0] PAKUŁA, Marta | Głowno | |||
96 | [0] PAKUŁA, Michał | ZGIERZ | |||
97 | [0] PAKUŁA, Włodzimierz | Głowno | |||
98 | [0] PAŁASZEWSKI , Krzysztof | Łódź | |||
99 | [0] PAWLAK, Jarosław | Łódź | |||
100 | [0] PIETRZAK, Sebastian | Łódź | |||
101 | [0] POLCZYŃSKI, Marcin | Zgierz | |||
102 | [0] POLIT, Ernest | Rogóźno | |||
103 | [0] PTAK, Marcin | Łódź | |||
104 | [0] RADZIKOWSKI, Jarosław | Łódź | |||
105 | [0] ROBACZYŃSKI, Adrian | Łódź | |||
106 | [0] ROBACZYŃSKI , Piotr | Łódź | |||
107 | [0] ROCHMIŃSKI, Bogdan | Lesiew | |||
108 | [0] ROMANOWICZ, Waldemar | Zgierz | |||
109 | [0] RUDZKI, Karol | Łódź | |||
110 | [0] SAŁACIAK, Bartłomiej | ||||
111 | [0] SASINOWSKI, Krzysztof | Łódź | |||
112 | [0] SIENICKI, Tomasz | Łódź | Apgar | ||
113 | [0] SMETSKA, Iryna | Łódź | |||
114 | [0] SOKÓŁ, Michał | Głowno | |||
115 | [0] SOŁTYSIAK , Łukasz | Łódź | |||
116 | [0] SOŁTYSIAK, Marta | Łódź | |||
117 | [0] STĄPOR, Maciej | Łódź | |||
118 | [0] STĘPNIAK, Paulina | Łódź | |||
119 | [0] STOBIECKI, Marcin | Aleksandrów Łódzki | |||
120 | [0] STRZELCZYK , Ryszard | ŁÓDŹ | |||
121 | [0] SULIŃSKI, Piotr | Łódź | |||
122 | [0] SUMYSHYN, Hnat | Łódź | |||
123 | [0] SZAFRAŃSKI, Rafał | Gościmowice Drugie | |||
124 | [0] SZAŁABSKI, Marek | Pabianice | |||
125 | [0] SZARF, Tomasz | Rzgów | |||
126 | [0] SZCZEPANSKI, Michal | Łódź | |||
127 | [0] SZTRANEK, Maciej | Pabianice | |||
128 | [0] SZTRANEK, Paweł | Pabianice | |||
129 | [0] SZUPTARSKI, Arkadiusz | Tomaszów Mazowiecki | |||
130 | [0] ŚLIWKIEWICZ, Tomasz | Bratoszewice | |||
131 | [0] ŚNIADY, Piotr | Łódź | |||
132 | [0] TOKARCZYK, Piotr | Andrespol | |||
133 | [0] TROJANOWSKA, Małgorzata | Łódź | |||
134 | [0] TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | |||
135 | [0] UŁAŃSKA, Marta | Łódź | |||
136 | [0] WALIS , Grażyna | Ozorków | |||
137 | [0] WAWRYKÓW, Kuba | Zgierz | |||
138 | [0] WEJNER, Artur | Łódź | |||
139 | [0] WESOŁOWSKI, Oskar | Pabianice | |||
140 | [0] WIECHA, Małgorzata | Łódź | |||
141 | [0] WIECHA, Mariusz | Łódź | |||
142 | [0] WIETECKI , Łukasz | Poznań | |||
143 | [0] WIĘCKOWSKA, Magdalena | Pabianice | |||
144 | [0] WIŚNIEWSKI, Jakub | Pabianice | |||
145 | [0] WITKOWSKI, Michał | Łódź | |||
146 | [0] WŁUKA , Łukasz | Łódź | |||
147 | [0] WOJTCZAK, Mariusz | Brzeziny | |||
148 | [0] WYDERKA, Dariusz | Aleksandrów Łódzki | |||
149 | [0] WYDERKA, Marcin | Aleksandrów Łódzki | |||
150 | [0] ZALEGA, Magdalena | ŁÓDŹ | Fiona | ||
151 | [0] ZIEMNIAK, Damian | Parzęczew | |||
152 | [0] ŻUBRZAK , Jacek | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] RYCHLIK, Monika | #malichateam | Aleksandrów Łódzki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KUNIKOWSKI, Tomasz | 1 batalion kawalerii powietrznej | Łódź | ||
2 | [0] STAWICKI, Paweł | 1 batalion kawalerii powietrznej | Babiak |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] TĄPOLSKI, Rafał | 3K | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LAZAREWICZ, Sylwester | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JANICKI, Tomek | AQ Wiring Systems team / WGW | Łódź | ||
2 | [0] WASIAK, Łukasz | AQ Wiring Systems team / WGW | Rydzynki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BORWIN, Jan | AkademiaBiegacza.pl | Łódź | ||
2 | [0] SYCHNIAK, Agnieszka | AkademiaBiegacza.pl | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KAŁUŻA, Sebastian | Atelier | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BIK, Anna | Atlas Running Team | Łódź | Piorun | |
2 | [0] JACEK, Bik | Atlas Running Team | Wódka | Piorun |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MACIEJEWSKI, Bartłomiej | BKS Wataha Warszawa | Warszawa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] WIŚNIEWSKI, Radosław | Beauty Sport | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MORAWIEC, Daniel | Beauty Sport DM | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 łap | Łódź | Pies ze schroniska Medor | |
2 | [0] SPUŁTOWSKI, Adam | Bieg na 6 łap | Łódź | Pies ze schroniska Medor |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SICZEK, Kamil | Biegowa Rodzina | Legnica |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KONARCZAK, Kacper | CelIronman | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BŁASIAK, Paweł | Clariant | Łódź | ||
2 | [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr | Clariant | Zgierz | ||
3 | [0] SIECZKA, Szymon | Clariant | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] WALCZAK, Adela | Curling Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] AJNENKIEL-ŁOŚ, Katarzyna | Dzik Komando | Dłutów | ||
2 | [0] KACZMAREK, Łukasz | Dzik Komando | Czarnocin | ||
3 | [0] ŁOŚ, Kamil | Dzik Komando | Dłutów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] OLENDER-BARTOSIK, Renata | EVErRUN | Łodź | ||
2 | [0] SĘKOWSKA, Kinga | EVErRUN | Końskie |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] DUŁA, Marcin | Euroglas | Niewiadów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FIOŁNA, Robert | FABRYKA DZIKA | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz | FML team | Łódź | ||
2 | [0] CHUDZICKA, Joanna | FML team | Łódź | ||
3 | [0] CHUDZICKI, Michał | FML team | Łódź | ||
4 | [0] LEWANDOWSKI, Dariusz | FML team | Łódź | ||
5 | [0] MAJCHRZAK, Mariusz | FML team | Gałkówek | ||
6 | [0] PLEVOVA, Jana | FML team | Łódź | ||
7 | [0] ZAWADZKI, Robert | FML team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JĘDRO, Tomasz | Fc Eire Division | Stryków | Fella | |
2 | [0] RAJKOWSKI, Tomasz | Fc Eire Division | Zgierz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] WOJTECKA, Sylwia | Ichem-VitaDiet | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] STRUSZCZYK , Krystian | Jeżozwierzaki | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] IWANOWSKI, Dariusz | KOS BnO Szczecin | |||
2 | [0] KOCIUBA, Kajetan | KOS BnO Szczecin | Szczecin | ||
3 | [0] MIKUŁA, Daria | KOS BnO Szczecin | |||
4 | [0] MIKUŁA, Iga | KOS BnO Szczecin |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] TRZCINKA, Michał | KS Ultra Team Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] TOKARCZYK, Zbigniew | KUZki | Tymianka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KARASIŃSKI, Grzegorz | Klub Afektywno-Biegowy | Tomaszow Mazowiecki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ŚNIEGOSKA, Sandra | Kneipp Team | Łódź | ||
2 | [0] ŚNIEGOSKI, Sebastian | Kneipp Team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ANDRZEJEWSKI, Jakub | Kobayashi Extreme Team | Łódź | ||
2 | [0] ŁAZOWSKA, Karolina | Kobayashi Extreme Team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MAKOWSKI, Maciej | Korona Pabianice | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SIEMIŃSKA, Adrianna | LKS Koluszki | Koluszki | ||
2 | [0] SIEMIŃSKA, Marta | LKS Koluszki | Koluszki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KLAPENDA, Mariusz | MARIO TEAM | Łęczyca |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KRĘŻLEWSKI, Mariusz | Mpk Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JABŁOŃSKA, Joanna | Mój klub | ŁÓDŹ |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GIBALSKA, Katarzyna | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Adamów Stary | ||
2 | [0] LEŚNIAK-GĘBURA, Agnieszka | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Rąbień AB | ||
3 | [0] NOWAK, Iza | NIEDZIELNE BIEGACZKI | Aleksandrów Ł. |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BIŃCZYK , Tomasz | Niedzielne Biegaczki | Łódź | Lilly | |
2 | [0] HERMANOWICZ, Izabela | Niedzielne Biegaczki | Łódź | ||
3 | [0] RÓŻAŃSKA , Izabela | Niedzielne Biegaczki | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław | NiktTeam | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GRZYB, Konrad | Olej Running Team | Łódź | ||
2 | [0] JĘDRZEJEWSKI, Dawid | Olej Running Team | Łódź | ||
3 | [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz | Olej Running Team | Łódź | ||
4 | [0] MICHALAK, Małgorzata | Olej Running Team | Łódź | ||
5 | [0] NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | ||
6 | [0] PSKIT, Agata | Olej Running Team | Łódź | ||
7 | [0] SIELECKA, Gabriela | Olej Running Team | Łódź | ||
8 | [0] STAJUDA, Marta | Olej Running Team | Łódź | ||
9 | [0] TOSIK, Witold | Olej Running Team | Aleksandrów Łódzki | ||
10 | [0] WOLSKA, Katarzyna | Olej Running Team | Łódź | ||
11 | [0] WOŹNIAK, Sebastian | Olej Running Team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] STASIEWICZ, Marek | Orange Polska | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JABŁOŃSKI, Przemysław | PIETRZYK RUNNING TEAM | Łódź | ||
2 | [0] SZELEST, Dariusz | PIETRZYK RUNNING TEAM | WIŚNIOWA GÓRA |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LEWKOWICZ, Marta | PUŁ | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GRODZKI, Tomasz | Pato Runners | Łagiewniki Nowe |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] NIEWINNY, Rafał | Piwo to moje paliwo | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] DUSZAK, Kamil | Pod Mocnym Aniołem | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LEWIŃSKI, Łukasz | Port Lotniczy Lodz | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] PIETRZAK, Marcin | Powstaniec Dobra |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MALCZEWSKI, Daniel | RAJSPORT ACTIVE | Rąbień | ||
2 | [0] MALCZEWSKI, Tomasz | RAJSPORT ACTIVE | Rąbień |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ANISZEWSKI, Bartłomiej | ROSSMANN | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] WOJTECKI, Łukasz | Radogoszcz Run Team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] OLCZAK, Mariusz | Razem Trenujemy Sport | Łódź | ||
2 | [0] PATURA, Leszek | Razem Trenujemy Sport | Łódź | ||
3 | [0] TROJANOWSKI , Łukasz | Razem Trenujemy Sport | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] TWOROŻYŃSKA, Edyta | ReebokRunCrew/JAKOteam | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] SMĘTKOWSKA, Anna | Rodzina Biegowa | Siedlce |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KAMIŃSKI, Piotr | Run Your Trail Running Team | Inowrocław |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JANKOWSKA, Paula | SKPB Łódź | Łódź | ||
2 | [0] MĄCZEWSKA, Anna | SKPB Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | GŁOWNO | ||
2 | [0] BŁASZCZYK , Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
3 | [0] DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
4 | [0] GŁADYSZ , Agnieszka | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
5 | [0] JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Stryków | ||
6 | [0] KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | ||
7 | [0] KOZARZEWSKA, Anna | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
8 | [0] KUCZKOWSKI, Aleksander | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
9 | [0] ŁATECKI , Bartosz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
10 | [0] PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
11 | [0] RATAJ, Aleksandra | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
12 | [0] RATAJCZYK, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
13 | [0] SMUŻYŃSKI, Tomasz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
14 | [0] STANISŁAWSKA, Joanna | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
15 | [0] STODULNY, Rafał | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
16 | [0] SZCZEPANIAK, Rafał | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
17 | [0] SZYMAŃSKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Łódź | ||
18 | [0] SZYMCZYK, Kalina | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
19 | [0] WALCZAK-KUREK, Marcin | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
20 | [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | ||
21 | [0] ZIEMIAŃSKI, Adam | SNG WILD DUCKS | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka | SNG Wild Ducks | Zgierz | ||
2 | [0] JAŃCZAK, Jarosław | SNG Wild Ducks | Łódź | ||
3 | [0] MISZTAL, Małgorzata | SNG Wild Ducks | Łódź | ||
4 | [0] ZAKRZEWSKI, Michał | SNG Wild Ducks | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] RZEPKOWSKI, Marcin | STEFAN RUN-TEAM | LUTOMIERSK |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] FRĄK, Wojciech | Szakale Bałut Łódź | Łódź | ||
2 | [0] ISKRA, Arkadiusz | Szakale Bałut Łódź | |||
3 | [0] KOWALEWSKI, Dominik | Szakale Bałut Łódź | Łódź | Rufus | |
4 | [0] MISIURA, Adam | Szakale Bałut Łódź | Łódź | ||
5 | [0] RESZKE, Marcin | Szakale Bałut Łódź | Łódź | ||
6 | [0] WÓJCIK, Adrian | Szakale Bałut Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOZŁOWSKA, Renata | TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] RYCZKO, Dawid | Team Jarzynki | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOMINIAK, Rafał | Tempio Piątkowski Klub Biegacza | Piątek | ||
2 | [0] KUCHARCZYK, Tomasz | Tempio Piątkowski Klub Biegacza | Piątek | ||
3 | [0] PIETRZAK, Mariusz | Tempio Piątkowski Klub Biegacza | Aleksandrów Łódzki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOPACZEWSKI, Paweł | Time4S | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] PACHNIK, Dariusz | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | Lubków | ||
2 | [0] PACHNIK, Jędrzej | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | Lubków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KIELNIEROWSKI, Wojciech | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | ||
2 | [0] KOZUŃ, Marika | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | ||
3 | [0] KREMPIŃSKA, Julia | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | ||
4 | [0] ŁUBIS, Michał | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | Bim |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MIKULSKI, Tomasz | UKS Filipides Teresin | Kampinos |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | ||
2 | [0] PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BARTCZAK, Antonina | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
2 | [0] BARTOS, Zbigniew | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
3 | [0] CIUPA, Janek | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
4 | [0] CIUPA, Monika I Wojtek | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Idi | |
5 | [0] DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
6 | [0] GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
7 | [0] GIELEC, Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
8 | [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian | UKS Orientuś Łódź | Aleksandrów Łódzki | ||
9 | [0] KOMOROWSKA, Marta | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
10 | [0] KULESZA, Igor | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
11 | [0] LEDZION, Zbigniew | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
12 | [0] NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
13 | [0] NOWAK, Hanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
14 | [0] NOWAK, Michał | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
15 | [0] NOWAK, Paweł | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
16 | [0] PASZYŃSKA, Klara | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Kompas | |
17 | [0] RAWECKA, Zofia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
18 | [0] RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | ŁÓDŹ | ||
19 | [0] RZEŃCA, Piotr (Jr) | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
20 | [0] RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś Łódź | ŁÓDŹ | ||
21 | [0] SIUDEK, Agnieszka | UKS Orientuś Łódź | Wiączyń Dolny | ||
22 | [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
23 | [0] WIECHA, Dominika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
24 | [0] WOJCZYK, Marta | UKS Orientuś Łódź | Łódż | ||
25 | [0] WOJCZYK, Sebastian | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | ||
26 | [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź | Łódź | ||
27 | [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz | UKS Orientuś Łódź | Bedoń Przykościelny | Lea | |
28 | [0] ZUCHMAŃSKI, Przemysław | UKS Orientuś Łódź | Bedoń |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] PERFIKOWSKA, Hanna | UMKS Kwidzyn | Kwidzyn |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] GRABOWSKI, Mikołaj | Vege Runners | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] CISZEK, Marcin | WKS | Wrocław | ||
2 | [0] MAJOWSKI, Jan | WKS | Góra Kalwaria |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] CISZEK, Katarzyna | WKS "Śląsk" | Wrocław |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KWAŚNIAK, Emil | Warriors Łódź | Łódź | ||
2 | [0] WOŹNIAK, Adrian | Warriors Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] JASIŃSKA, Marzena | Z Piechotą po schodach | Łódź | Saba | |
2 | [0] JASIŃSKI, Daniel | Z Piechotą po schodach | Łódź | ||
3 | [0] RADWANSKI, Tomasz | Z Piechotą po schodach | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] STROŃSKI, Artur | Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy | Łęczyca |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] STĘPNIAK, Wojciech | Zgierzbiega | Zgierz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] MIELOCH, Tamara | arturkurek.pro | Podkowa Leśna |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] DOMINIAK, Jarosław | pcm team | łódź | ||
2 | [0] JOŃCZYK, Jakub | pcm team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] ŁUKOMSKI, Maciej | ŁKW/ Szakale Bałut Łódź | Łódź | Parbat |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] CEPA, Katarzyna | Łódzki Klub Wysokogórski | Łódź | Nanga |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] KOZIEŁ, Jarosław | Łódź Kocha Sport | Łodź | ||
2 | [0] ZALASA, Wojciech | Łódź Kocha Sport | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] BALWIERZ, Adam | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | ||
2 | [0] GRENDA, Wojciech | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | ||
3 | [0] MIGODZIŃSKA , Maria | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | ||
4 | [0] PIECZORA, Monika | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | Megi | |
5 | [0] ZBUDNIEWEK, Ada | ŁódźRunCrew / JAKOteam | Łódź | Szal |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem |
---|---|---|---|---|---|
1 | [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Łódź | ||
2 | [0] KWINTKIEWICZ, Marcin | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Łódź | ||
3 | [0] LEWANDOWSKI, Krzysztof | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Łódź |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
10 500m | 185 | 37 | 148 | 185 | 0 | 185 |
6600m | 149 | 59 | 90 | 147 | 2 | 149 |
6600m-Zpsem | 20 | 10 | 10 | 20 | 0 | 20 |
Razem | 354 | 106 | 248 | 352 | 2 | 354 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Juniorki | 15 | 15 | 0 | 15 | 0 | 15 |
Juniorzy | 18 | 0 | 18 | 17 | 1 | 18 |
OPEN | 20 | 10 | 10 | 20 | 0 | 20 |
OPEN Kobiety | 44 | 44 | 0 | 43 | 1 | 44 |
OPEN Kobiety | 37 | 37 | 0 | 37 | 0 | 37 |
OPEN Mężczyźni | 72 | 0 | 72 | 72 | 0 | 72 |
OPEN Mężczyźni | 148 | 0 | 148 | 148 | 0 | 148 |
Razem | 354 | 106 | 248 | 352 | 2 | 354 |