GPK - E4 - Bieg Karnawałowy - Zgłoszenia
2022-02-06
2022-02-06
# | Dystans/Kategoria | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|---|
1 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [0] ADAMCZUK, Małgorzata | KS AZS AWF Kraków | Kraków | Zapłać |
2 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [401] ADAMCZYK, Jakub | Kraków | Kraków | |
3 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [801] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
4 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1301] ALEKSANDROWICZ, Michał | Kraków | Kraków | |
5 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [802] AMIAUD, Romain | WM Triself | Krakow | |
6 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1121] BAJOREK, Lidia | Tomaszowice | ||
7 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] BAJSAROWICZ, Marta | Gliwice | ||
8 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] BAL, Jakub | Bronowice też Biegają | Kraków | |
9 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [101] BAŁABAN, Bartłomiej | Lacho Team | Kraków | |
10 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [402] BANASIK, Grzegorz | SBG Podbieg Nessi Team | Kielce | |
11 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1302] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Zerwana | |
12 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [102] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
13 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [403] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
14 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [0] BAŃDUR, Marta | TS Wisła Kraków | Kraków | |
15 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1127] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Kraków | |
16 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [103] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Kraków | |
17 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [404] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Kraków | |
18 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [803] BARAN, Michał | BeFit24Team | Kraków | |
19 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [804] BARAN, Szymon | BiegamSam | Kraków | |
20 | Nordic Walking/NW - K | [21] BARTCZAK, Katarzyna | - | Częstochowa | |
21 | Nordic Walking/NW - M | [22] BARTCZAK, Mirosław | - | Częstochowa | |
22 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1501] BARTKOWIAK, Grzegorz | Krakow | ||
23 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [805] BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
24 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [806] BARTYZEL, Krzysztof | Młode Wilki | Kraków | |
25 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1303] BĄK, Artur | FC po 50tce | Kraków | |
26 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1304] BEŁZ, Tomasz | brak | Kraków | |
27 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1305] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | Kraków | |
28 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1502] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
29 | Nordic Walking/NW - K | [0] BIELAK-ŁAKOMSKA, Magdalena | Krakow | ||
30 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [405] BIELATOWICZ, Amadeusz | Kraków | ||
31 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] BIELEC, Jakub | BeFit24Team | Kraków | |
32 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [104] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
33 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
34 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [807] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
35 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [406] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
36 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1123] BIELECKI, Szczepan | WRÓBELKI TEAM | Kraków | |
37 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [407] BIELSKI, Maciej | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
38 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1142] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | ||
39 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [106] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS Wawel BnO | Kraków | |
40 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [408] BISKUPSKI, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | |
41 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [808] BLAUT, Marcin | Night Runners | Kraków | |
42 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [0] BŁASZCZYK, Michał | Dziekanowice | ||
43 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [810] BOCHENEK, Magdalena | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
44 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [809] BOCHENEK, Michał | Polplast biega | Myślenice | |
45 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1307] BODURKA, Adam | RMT Team Pro / Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
46 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1] BODURKA, Krzysztof | Salomon Suunto Team Poland | Nielepice | |
47 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [409] BODURKA, Tomasz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Nielepice | |
48 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [107] BODZIOCH-MARCZEWSKA, Katarzyna | Home Explorers | Kraków | |
49 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [811] BOJARSKA, Beata | BW Biegacze Wymiatacze | Krakow | |
50 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [410] BOJARSKA, Zuzanna | BW Biegacze Wymiatacze | Kraków | |
51 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [108] BOMBA, Magdalena | Kraków | ||
52 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [109] BOMERSBACH, Julia | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
53 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1308] BOREK, Mateusz | SportWise | Krakow | |
54 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1309] BORKOWSKI, Paweł | Wola Batorska | ||
55 | Ultra 35km/Ultra - M30 | [1503] BORKOWSKI, Piotr | Borkomet | Chorzow | |
56 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [618] BOROŃ, Darek | DB Team | Cracow | |
57 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] BOROWIAK, Fela | Kraków | ||
58 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [411] BOROWIAK, Kasia | Kraków | Krako´w | |
59 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] BOROWIAK, Misiek | Kraków | ||
60 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] BOROWY, Adam | Borówki Team | Kraków | |
61 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1310] BOSAK, Dominik | Górka Team | Sułoszowa | |
62 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [812] BOŻĘTKA, Jan | brak | Kraków | |
63 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [813] BRAŚ, Rafał | Polplast biega | Myślenice | |
64 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [110] BREKSA, Blanka | WKS Wawel BnO | Kraków | |
65 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] BRONIATOWSKA, Katarzyna | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
66 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1311] BRYSZ, Michał | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
67 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [814] BRZEZINA, Joanna | Radocza | ||
68 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1312] BRZEZIŃSKI, Łukasz | LPP Team | ||
69 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [257] BRZĘCZEK, Michał | UKS Kometa Gliwice | ||
70 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [815] BRZYSKA, Monika | Kraków | Kraków | |
71 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [412] BRZYSKI, Maciej | Kraków | ||
72 | Ultra 35km/Ultra - M50 | [1504] BUCZEK, Jerzy | Kraków | Krakow | |
73 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [816] BUDERAWSKI, Andrzej | brak | Kraków | |
74 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [413] BUDKOWSKI, Bartłomiej | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Kraków | |
75 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [414] BUDZIŃSKA, Julia | Kraków | ||
76 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [817] BUDZIŃSKI, Maciej | Kraków | ||
77 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [415] BUGAJ, Katarzyna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
78 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [111] BUGAJ, Katarzyna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
79 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [416] BUGAJ, Teresa | WKS Wawel BnO | Kraków | |
80 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [417] BUGAJSKA, Katarzyna | Kraków | ||
81 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [0] BUGAJSKA, Monika | Kraków | ||
82 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [0] BUGAJSKI, Igor | Kraków | ||
83 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [818] BUL, Dominik | PDK | Kraków | |
84 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1313] BUŁAWA, Grzegorz | Gliwice | ||
85 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [418] BURDA, Monika | Kraków | ||
86 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [419] BURNUS, Beata | Kraków | ||
87 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] BYDOŃ, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Kokotów | |
88 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [819] BZDAK, Bartosz | Kraków | ||
89 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [420] CABAJ, Łukasz | Harpagan Tarnobrzeg | Rzeszów | |
90 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] CADER, Jakub | Zabierzów Biega | Zabierzów | |
91 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1505] CEBULA, Leszek | Kraków | ||
92 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [820] CEKIERA, Antoni | combex | Kraków | |
93 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [821] CEKIERA, Marcin | Iron Dragon Triathlon | Zielonki | |
94 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [822] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
95 | Przyjazna Trójka/3,7km - K50 | [112] CHACUŚ, Dorota | Bibice | ||
96 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [421] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | Kraków | |
97 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [619] CHARUSTA, Martyna | BeFit24Team | Targanice | |
98 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [268] CHARUSTA, Martyna | BeFit24Team | Targanice | |
99 | Nordic Walking/NW - K | [23] CHLUDEK, Agnieszka | THE WALKING GIRLS | Kraków | |
100 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1314] CHŁĘDOWSKI, Piotr | Kraków | ||
101 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [422] CHODLEWSKI, Antoni | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
102 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [423] CHODZYŃSKI, Rafał | _ | Kraków | |
103 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [424] CHOMNICKA, Beata | Night Runners | kraków | |
104 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1315] CHRAMĘGA, Dariusz | Niezrzeszony | Tarnów | |
105 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1506] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | Lusina | |
106 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [113] CHRYCZYK, Katarzyna | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
107 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1316] CHRZĄŚCIK, Anna | brak | Krzeszowice | |
108 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [425] CHUDY, Dominik | poczujbieg.pl | Częstochowa | |
109 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [114] CHYLEWSKA-OLECH, Dagmara | BeFit24Team | Kraków | |
110 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [426] CIASTOŃ, Bartłomiej | Ola&Bartlo | Niepołomice | |
111 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [823] CIEŚLIK, Jakub | brak | Kraków | |
112 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [427] CIURA, Anna | Kraków | Kraków | |
113 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [428] COSTANZO, Gianmarco | Kraków | ||
114 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1317] CUDEK, Jacek | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
115 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1318] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
116 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1319] CYGAN, Tomasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
117 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] CYRKLER, Łukasz | radekkleczek.pl | Kraków | |
118 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [429] CZAPCZYŃSKA, Małgorzata | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
119 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [115] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
120 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [430] CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
121 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [116] CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
122 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [117] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
123 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [824] CZAPIEWSKA, Eliza | Niezrzeszony | Kraków | |
124 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [825] CZARNECKI, Bartłomiej | Uwaga na Dziada | Liszki | |
125 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1128] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
126 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1427] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
127 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [620] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
128 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [269] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
129 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [276] CZARNECKI, Jakub | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiaca | |
130 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [431] CZARNIECKI, Michał | Klub Tłumaczy Wysokogórskich | Piekary | |
131 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] CZARNOTA, Tomasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
132 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] CZARNOTA, Tomasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
133 | Nordic Walking/NW - K | [24] CZEKIERDA, Monika | - | Kraków | |
134 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [826] CZERWIEC, Artur | Iron Dragon Team | Zabierzow | |
135 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [118] CZERWIEC, Karolina | Iron Dragon Team | Zabierzow | |
136 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1118] CZUBA, Adam | Pentel Team | Krakow | |
137 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1320] CZYŻ, Piotr | Rząska | ||
138 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [119] ĆWIĘCZEK, Łukasz | AZS UJ CM | Rybnik | |
139 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [120] DANIELAK, Hanna | Kraków Athletics Team | Zielonki | |
140 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [432] DANIELAK, Małgorzata | |||
141 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1321] DANIELAK, Tomasz | Zielonki | ||
142 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1322] DARCHUK, Oleksandr | DRPT | Węgrzce | |
143 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [121] DEC, Jacek | brak | Kraków | |
144 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [0] DEL BOSQUE, Jorge | Kraków | ||
145 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [122] DEPTA, Helena | WKS Wawel BnO | Kraków | |
146 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [433] DOBAJ, Szymon | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | Kraków | |
147 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [827] DOLAŚ, Danuta | Rebellion of Free Runners | Kraków | |
148 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [613] DOMIN, Łukasz | Run To The Hills Team Libiąż | ZAGÓRZE | |
149 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1428] DOMIN, Marcin Renkaw | Nowotarski Klub Kolarski | Nowy Targ | |
150 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [828] DOMIN, Tomasz | Bronowice też Biegają | Krakow | |
151 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [0] DONIEC, Michał | Clico Team | Kraków | |
152 | Ultra 35km/Ultra - K30 | [1507] DRABIK-SŁOMKA, Małgorzata | brak | Łyczanka | |
153 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1323] DRAŃKO, Piotr | Heineken Kraków Running Club | Kraków | |
154 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [434] DROZD, Michał | - | Rabka-Zdrój | |
155 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [829] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | Kraków | ||
156 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [123] DUBIEL, Piotr | 2xWK | Kraków | |
157 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1324] DUC-SYPOSZ, Aureliusz | Vege Runners | Wieliczka | |
158 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [435] DUDA, Wojciech | Skawina Biega | Kraków | |
159 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [124] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
160 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] DUDZIAK, Tadeusz | Kraków | Zapłać | |
161 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [125] DUDZIAK, Tomasz | POLAR team | KRAKÓW | |
162 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [436] DUPLAGA, Anita | Słodko Zdrowy | Kraków | |
163 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1325] DURAS, Andrzej | - | Świątniki Górne | |
164 | Nordic Walking/NW - K | [25] DURAS, Izabela | Olszowice | ||
165 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [437] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
166 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [126] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
167 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [830] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
168 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] DWORNIK, Maciek | Warczące Szprychy | Kraków | |
169 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] DWORNIK, Małgorzata | Warczące Szprychy | Kraków | |
170 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [127] DYKSZAK, Filip | WM Triself | Kraków | |
171 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [128] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka | Wieliczka | |
172 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [438] DYLĄG, Zbigniew | Niezrzeszony | Kraków | |
173 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [439] DYNGOSZ, Krzysztof | sekta zjadaczy much | Krakow | |
174 | Nordic Walking/NW - K | [26] DYNGOSZ, Monika | Krakow | ||
175 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [440] DYNGOSZ, Paweł | jest | Krakow | |
176 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [441] DYNGOSZ, Szymon | sekta zjadaczy much | Krakow | |
177 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1326] DZIECIUCH, Michał | Kraków | ||
178 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [442] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Kraków | |
179 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [129] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Kraków | |
180 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1429] DZIEDZIC, Krzysztof | runningperformance.pl | Kraków | |
181 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [831] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Kraków | |
182 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [832] DZIEWONSKI, Pawel | YETI Kraków | Kraków | |
183 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [130] DZIUBA, Justyna | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
184 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [443] DZIUBAŃSKA, Izabela | Kraków | ||
185 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [833] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | Kraków | |
186 | Nordic Walking/NW - M | [27] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | Lachowice | |
187 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [834] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | Wolves Running Team | Kraków | |
188 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] EWA, Grabska-Szwagrzyk | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | Kraków | |
189 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [835] FALKIEWICZ, Arkadiusz | Night Runners | Kraków | |
190 | Nordic Walking/NW - M | [28] FEDIRKO, Tadeusz | Niezrzeszony | Kraków | |
191 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1327] FEDORCZAK, Jacek | Kraków | ||
192 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1328] FEDYNA, Marcin | _ | Kraków | |
193 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [836] FEREK, Maciej | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
194 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [837] FIDELUS, Jacek | WCHSZT | BRZESKO | |
195 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [838] FIDELUS, Joanna | WCHSZT | Brzesko | |
196 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [131] FILICIAK, Antoni | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
197 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [132] FILICIAK, Justyna | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
198 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [133] FILICIAK, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
199 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [621] FILICIAK, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
200 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [134] FILICIAK, Stanisław | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
201 | Ultra 35km/Ultra - M50 | [0] FILIPCZAK, Dariusz | Gmina Strzelce Opolskie | Strzelce Opolskie | Zapłać |
202 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [839] FILIPEK, Pawel | - | Krakow | |
203 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [444] FILIPOWSKI, Rafał | Filip RUN Team | Kraków | |
204 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [135] FIREK, Grzegorz | 2xWK | Kraków | |
205 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [840] FLAJSZER, Kamil | Team FM | Kraków | |
206 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [445] FORYSTEK, Józef | WKS Wawel BnO | Kraków | |
207 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [841] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar | Kraków | |
208 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1329] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | MOGILANY | |
209 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [842] FRĄCZEK, Michał | Kraków | ||
210 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1330] FURTEK, Iwona | Lacho Team | ||
211 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1331] GACEK, Dawid | A mogłem spać | Toporzysko | |
212 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [446] GALBIATI, Luca | Gruppetto Włoski Krakow | Krakow | |
213 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [843] GALOS, Adam | BeFit24Team | Kraków | |
214 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [447] GALOS, Adam | BeFit24Team | Kraków | |
215 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [136] GALOS, Adam | BeFit24Team | Kraków | |
216 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [137] GALUBA, Monika | UKS Lider | Wieliczka | |
217 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] GAŁAJDA, Karol | Kraków | ||
218 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [4] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | |
219 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [448] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | |
220 | Nordic Walking/NW - M | [0] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | Zapłać |
221 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [844] GARBACIK, Wojciech | Wolves Running Team | Kraków | |
222 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1332] GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Zielonki | |
223 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [845] GARUS, Konrad | Bronowice też Biegają | Kraków | |
224 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [139] GAWIN, Agnieszka | BeFit24Team | Kraków | |
225 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [140] GAWIN, Jan | BeFit24Team | Więckowice | |
226 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1112] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Więckowice | |
227 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [449] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Więckowice | |
228 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [138] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Więckowice | |
229 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [141] GAWLAS, Monika | _ | Wadowice | |
230 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [142] GAWLAS, Roman | Wadowice | ||
231 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [450] GAWRON, Kasia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
232 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [256] GAWROŃSKI, Krystian | SKS KUSY KRAKÓW SP 91 | KRAKÓW | |
233 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [617] GĄDEK, Julian | Kraków | ||
234 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [846] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Psary | |
235 | Ultra 35km/Ultra - M50 | [1508] GĄSIOROWSKI, Krzysztof | Kraków | ||
236 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [451] GEDL, Przemysław | Kraków | ||
237 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [143] GEDL, Przemysław | Kraków | ||
238 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [452] GEDLICZKA, Tymoteusz | Kraków | ||
239 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1333] GIZA, Radosław | Jaworzno | ||
240 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [847] GŁĄBIŃSKI, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Krakow | |
241 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [848] GODOWSKA, Magdalena | Kraków | ||
242 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [453] GOŁĄB, Paweł | Invalid team name | Kraków | |
243 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [849] GOŁDYN, Katarzyna | Posądza | ||
244 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [850] GONDOR, Jarek | UKS Lider | Libertów | |
245 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] GONZALEZ, Anabel | jjfit running team | krakow | |
246 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [851] GORCZYCA, Dariusz | brak | ||
247 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [852] GOSZTYŁA, Jacek | AVSystem Running Team | Kraków | |
248 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1334] GOTKIEWICZ-CICHOŃ, Edyta | - | Kraków | |
249 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [144] GOZDEK, Wiktoria | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
250 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] GÓRAK, Grzegorz | 3PBOT | Kraków | Zapłać |
251 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [853] GÓRKA, Marcin | Dragon Runners | Kraków | |
252 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [854] GÓRSKA, Izabela | Bronowice też Biegają | Kraków | |
253 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] GÓRSKI, Michał | Giebułtów ciśnie | Giebułtów | |
254 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [454] GRABOWICZ, Andrzej | WKS Wawel Kraków | Kraków | |
255 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [855] GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
256 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [145] GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
257 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [262] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
258 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] GRABSKA-SZWAGRZYK, Ewa | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | Kraków | Zapłać |
259 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [856] GRADEK, Dariusz Gradek | GLD Team | Krakow | |
260 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1335] GRADZIK, Inga | #MoveAutodesk | Kraków | |
261 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [857] GRATKA, Beata | brak | Kojszówka | |
262 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [858] GRATKA, Mirosław | brak | Kojszówka | |
263 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [859] GRELA, Katarzyna | Nauka Biega | Nawojowa Góra | |
264 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] GRĘBA , Damian | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
265 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [860] GROCHAL, Marcin | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
266 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [146] GROCHAL, Nina | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
267 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
268 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
269 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] GRODOWSKA, Katarzyna | Kraków | ||
270 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] GRODOWSKI, Hubert | Kraków Athletics Team | Wieliczka | |
271 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1336] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | Gliwice | ||
272 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [861] GRUSZKA, Karol | bizonmotorsport | Kraków | |
273 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [862] GRYBOŚ, Joanna | brak | Kraków | |
274 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1509] GRYGIEL, Marek | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
275 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [455] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | Krakow | |
276 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1337] GRZĄBKA, Paweł | brak | Kraków | |
277 | Ultra 35km/Ultra - M30 | [12] GRZĄDZIEL, Dominik | ATTIQ TEAM | Dziekanowice | |
278 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [147] GRZEGORCZYK, Borys | WKS Wawel BnO | Kraków | |
279 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1338] GRZESIAK, Marcin | KĘCKIE HARPAGANY | Kęty | |
280 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] GRZESIK, Sebastian | GGS IT Consulting | ||
281 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [456] GRZYWNA, Piotr | Kraków | ||
282 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1077] GURDAK, Mateusz | Kraków | ||
283 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1339] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | Kraków | |
284 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [0] GUŚCIORA, Arkadiusz | GGS IT Consulting | ||
285 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [148] GZYL, Tomasz | brak | Kraków | |
286 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [863] HAJDUK, Bartłomiej | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
287 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [864] HAJNOS-MAŁECKA, Maria | SALMING | SZAFLARY | |
288 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [865] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | Kraków | |
289 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [866] HALLIER, Julien | Les coqs runners | Kraków | |
290 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [867] HARRIS, Douglas | - | Kraków | |
291 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [149] HEBDA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
292 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [629] HELL-MACIEJEWSKA, Renata | |||
293 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [0] HENDEL, Magda | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
294 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [150] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
295 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [457] HOJNA, Kinga | brak | Kraków | |
296 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [868] HOŁDA, Jerzy | Holdasy | Kraków | |
297 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [869] HOŁDA, Justyna | Holdasy | Kraków | |
298 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1340] HOŁÓWKA, Sławomir | Lacho Team | Kraków | |
299 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [458] HOPEK, Elżbieta | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
300 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [459] HOPEK, Tomasz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
301 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [460] HRUBY, Anna | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Rozkochów | |
302 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [278] HRYC, Martyna | |||
303 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [461] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | Burów | ||
304 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1425] HUDYGA, Sławomir | Wszystko się ułoży team | Kraków | |
305 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [151] HYLA, Natalia | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
306 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1547] HYŻY, Piotr | Bonnie & Clyde | Tarnowiec | |
307 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] IDZI, Piotr | Warczące Szprychy | Kraków | |
308 | Ultra 35km/Ultra - M20 | [1510] IDZIOR, Tomasz | Kraków | ||
309 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [462] IRLIK, Jacek | Master Builders Solutions | Kraków | |
310 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [152] JABŁOŃSKA, Alicja | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
311 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [0] JABŁOŃSKA, Amelia | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
312 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] JABŁOŃSKA, Oliwia | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
313 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] JABŁOŃSKA, Sara | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
314 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [20] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
315 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [153] JABŁOŃSKI, Grzegorz | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
316 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [0] JACEK, Lis | G.O.A.T. Team Michałowice | Kończyce | Zapłać |
317 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] JACHNA, Sylwester | Chełmek | ||
318 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [0] JAKUB, Zajac | SportWise | Kraków | Zapłać |
319 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [870] JAMROZIK, Adrian | Niezrzeszony | Kraków | |
320 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [463] JAMROZIK, Krzysiek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
321 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [871] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | Kraków | |
322 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [872] JANIK, Mateusz | brak | Kraków | |
323 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1511] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus | Kraków | |
324 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [873] JANISZEWSKI, Wojciech | brak | Kraków | |
325 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [464] JANOWSKA, Katarzyna | Kraków | ||
326 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [465] JANUSZ, Agnieszka | Sklep Biegacza | Kraków | |
327 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [0] JANUSZ, Tomasz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
328 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [466] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | Rudnik Nad Sanem | |
329 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1341] JARZYMOWSKA, Iwona | brak | Borzygniew | |
330 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [874] JASIŃSKI, Michał | Kraków | ||
331 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1342] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team | Kraków | |
332 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [467] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | Kraków | ||
333 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [875] JAWOREK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
334 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [468] JAWOREK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
335 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [876] JAŻDŻYŃSKA-WOŹNIAK, Katarzyna | Kraków | Kraków | |
336 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1343] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Heineken Kraków Running Club | Kraków | |
337 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [154] JESIOŁOWSKI, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Zielonki | |
338 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [0] JETHON, Patryk | Gwiezdni Rycerze | Kraków | |
339 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [877] JĘDRZEJOWSKA, Karolina | Krakow | ||
340 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [0] JOZEFIAK, Marta | Krakow | ||
341 | Nordic Walking/NW - K | [29] JUSZCZYK, Karolina | THE WALKING GIRLS | Kraków | |
342 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [878] JUŚKO, Konrad | Proszowice | ||
343 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [879] KACZMARCZYK, Marta | Kraków | ||
344 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [880] KACZMARCZYK, Robert | Polplast biega | Myślenice | |
345 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [13] KACZMAREK, Angelika | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
346 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [469] KACZMAREK, Angelika | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
347 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [0] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwinskiTeam | Sułków | |
348 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [8] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
349 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [881] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
350 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [470] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
351 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [471] KACZOR, Łukasz | Kraków | ||
352 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [882] KACZOR, Pawel | Cholerzyn RUN | Liszki | |
353 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [883] KAIM, Antoni | Myślenice | ||
354 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] KAJZER, Barbara | Modlnica | ||
355 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] KAJZER, Rafał | Modlnica | ||
356 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [472] KAŁUCKI, Wojciech | Kraków | ||
357 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K60 | [884] KAMIŃSKA, Halina | Kraków | ||
358 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] KAMIŃSKA, Joanna | UKS Lider | WIELICZKA | Zapłać |
359 | Przyjazna Trójka/3,7km - K60 | [155] KAMIŃSKA, Joanna | Night Runners | Kraków | |
360 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [885] KAMIŃSKI, Janusz | Kraków | ||
361 | Ultra 35km/Ultra - M60 | [1512] KAMIŃSKI, Krzysztof | Kraków | ||
362 | Ultra 35km/Ultra - K30 | [1513] KAMIZELA, Monika | Niezrzeszony | Nakło | |
363 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [0] KAPICA, Anna | Resovia Rzeszów | Rudna Wielka | |
364 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [473] KAPUTA, Piotr | brak | Kraków | |
365 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [886] KARBOWSKA, Beata | - | Kraków | |
366 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [474] KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Węgrzce | |
367 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [270] KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Węgrzce | |
368 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [156] KARNIA-BISKUPSKA, Anna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
369 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [887] KASPERCZYK, Maciej | Kraków | ||
370 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [157] KASPRZYK, Alicja | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | NAWOJOWA GÓRA | |
371 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [158] KASPRZYK, Natalia | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | NAWOJOWA GÓRA | |
372 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [159] KASPRZYK, Rafał | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | NAWOJOWA GÓRA | |
373 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [888] KASZEWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
374 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [160] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
375 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] KAWA, Krystian | GGS IT Consulting | ||
376 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] KĘSKA, Wojciech | Kraków | ||
377 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1344] KIDA, Andrzej | LOS TREPOS COMPANIEROS | Kraków | |
378 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [475] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Zagórzyce Stare | |
379 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [476] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | Kraków | |
380 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1345] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
381 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [889] KISIELEWSKI, Michał | State Street | Kraków | |
382 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [890] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard | Kraków | |
383 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [477] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
384 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [891] KLEIN, Michał | brak | Kraków | |
385 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [478] KLESZCZ, Mateusz | Kraków | Kraków | |
386 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [892] KLĘSK, Krzysztof | Runprogress Team by Tomasz Kawik | kraków | |
387 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1346] KLIMEK, Przemysław | Klub Biegacza AZS UEK | Kraków | |
388 | Ultra 35km/Ultra - M50 | [1514] KŁEMBUKOWSKI, Piotr | MM Power/Koliber Team | Kraków | |
389 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [1347] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka | Kraków | ||
390 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [893] KOCIOŁEK, Witold | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
391 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [894] KOCZAJA, Artur | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
392 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [895] KOCZWARA, Krzysztof | KKC | Kraków | |
393 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [479] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | Ochojno | |
394 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [480] KOLEGOWICZ, Klaudia | BeFit24Team | kraków | |
395 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [896] KOŁCZYN, Magdalena | BeFit24Team | ||
396 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [161] KOŁEK, Aleksandra | 2xWK | kraków | |
397 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [162] KOŁEK, Natalia | 2xWK | Kraków | |
398 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] KOŁTUNIAK, Łukasz | Skarzysko Kamienna | Zapłać | |
399 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [897] KOMISARCZUK, Arkadiusz | Kraków | ||
400 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] KONDEJ, Anna | Kraków | ||
401 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [898] KOŃCZAK, Piotr | Jpks | Kraków | |
402 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1348] KOPACKA, Edyta | KB Sobótka | Wrocław | |
403 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] KOPEĆ, Marcin | HERZ | Kraków | |
404 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [481] KOPEĆ, Mariusz | - | Kraków | |
405 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1349] KOPEĆ, Mirosław | Kraków | ||
406 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [260] KOPERNIAK, Franciszek | |||
407 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [258] KOPERNIAK, Łukasz | |||
408 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [259] KOPERNIAK, Mikołaj | |||
409 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [899] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok Running Team | Kraków | |
410 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 | [900] KOPTA, Jerzy | Cwałujące Dziadki | Kraków | |
411 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1115] KORDECKI, Bartłomiej | WCHSZT | Brzesko | |
412 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 | [611] KORDOS, Jan | KKB DYSTANS | Kraków | |
413 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [901] KORDULASIŃSKA, Dorota | brak | Siedliska | |
414 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1141] KORDYL, Waldemar | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
415 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1350] KORNAŚ, Krzysztof | KlimKor Team | Nowy Sącz | |
416 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [902] KOSEK, Grzegorz | Bronowice też Biegają | Kraków | |
417 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1351] KOSMALA, Przemek | MarcinSwiercTeam | Krakow | |
418 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [482] KOSOŃ, Krzysztof | Zielonki | ||
419 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [483] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze | Zator | |
420 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] KOSTORZ, Konrad | Gliwice | ||
421 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [903] KOTARBA, Mateusz | brak | Rzeszów | |
422 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [904] KOTOWICZ, Grzegorz | Polplast biega | Krzczonów | |
423 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [484] KOWALCZYK, Anna | - | Krakow | |
424 | Nordic Walking/NW - K | [58] KOWALCZYK, Joanna | brak | Kraków | |
425 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] KOWALCZYK, Mateusz | KRAKÓW | Zapłać | |
426 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [906] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | Kraków | |
427 | Przyjazna Trójka/3,7km - M60 | [163] KOWALCZYK, Tadeusz | BMW Biegamy Mimo Wszystko | Kraków | |
428 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [0] KOWALICZEK, Alicja | KS Podgórze | Kraków | |
429 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [0] KOWALICZEK, Dominik | Pogoń Kraków | Kraków | |
430 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1129] KOWALICZEK, Grzegorz | Kraków | ||
431 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [907] KOWALIK, Jan | Kraków | ||
432 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [908] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | Kraków | |
433 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [164] KOWALSKI, Adam | 2K | LIBERTOW | |
434 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [165] KOWALSKI, Franciszek | PROSZOWICE | ||
435 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [909] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | LIBERTOW | |
436 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [910] KOWALSKI, Michał | POLKAS / TriWise | Kraków | |
437 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [911] KOWALSKI, Paweł | Kraków | Kraków | |
438 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [912] KOWALSKI, Wojciech Endurance | POLKAS | Kraków | |
439 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [913] KOWALUNAS-BEM, Olga | LPP Team | ||
440 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1515] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | Kraków | |
441 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [914] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | Kraków | |
442 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [915] KOZIOŁ, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
443 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1352] KOZIOŁ, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
444 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [916] KOZIOŁ, Przemysław | Kraków | ||
445 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [485] KOZLOWSKI, Jakub | niezrzeszony | Kraków | |
446 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] KRAMER, Konrad | Kraków | Zapłać | |
447 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] KRAMER, Konrad | Kraków | ||
448 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [917] KRAWCZYK, Ania | Kraków | ||
449 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [919] KRAWCZYK, Izabela | Klub Sportowy Hajime Kraków | Kraków | |
450 | Ultra 35km/Ultra - M20 | [1516] KRAWCZYK, Jakub | Kraków | ||
451 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [166] KRAWCZYK, Jarosław | Krakówo | ||
452 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [487] KRAWCZYK, Krzysztof | eSkarpeta.com.pl | Kraków | |
453 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [486] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | Oświęcim | |
454 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [918] KRAWCZYK, Paweł | Klub Sportowy Hajime Kraków | Kraków | |
455 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1114] KRAWIEC, Łukasz | Kraków | ||
456 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [0] KREZELOK, Joanna | Kraków | ||
457 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [488] KRÓL, Michał | Master Builders Solutions | ŚWIŃCZÓW | |
458 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [920] KRÓLIKOWSKA, Anna | Modlniczka | ||
459 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [921] KRUCZEK, Paweł | WSzW w Krakowie | Kraków | |
460 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 | [1116] KRUCZEK, Stanisław | WKS Wawel bno | Krakow | |
461 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [922] KRUK, Paulina | Night Runners | Kraków | |
462 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] KRUSZEC, Andrzej | G.O.A.T. Team Michałowice | Kraków pizzanumerouno.pl | |
463 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [923] KRUSZEC, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
464 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [924] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
465 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] KRZAK , Wiktor | Kraków | Zapłać | |
466 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] KRZAK, Zuzia | Krakowska Akademia Lekkoatletyki | Kraków | |
467 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [925] KRZYWORĄCZKA, Paweł | senio.pl | ZIELONKI | |
468 | Nordic Walking/NW - M | [31] KRZYWORĄCZKA, Piotr | BMW Biegamy Mimo Wszystko | Kraków | |
469 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [926] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków | Jerzmanowice | |
470 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] KSIĄŻEK, Grzegorz | Kraków | ||
471 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [0] KUBASZCZYK, Kamil | AZS PK | Kraków | |
472 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1120] KUBLER, Anna | Kraków | ||
473 | Nordic Walking/NW - K | [32] KUCHARSKA, Katarzyna | Krzyszkowice | ||
474 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1353] KUCHARSKI, Kamil | TriJet Team | Kraków | |
475 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [489] KUCHARSKI, Maciej | Krzyszkowice | ||
476 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1354] KUCIEL, Paweł | Axis Usługi Fizjoterapeutyczne | Tenczynek | |
477 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [927] KUCY, Emilia | brak | Kraków | |
478 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [928] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI | Wieliczka | |
479 | Ultra 35km/Ultra - M30 | [1517] KUDŁAK, Paweł | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
480 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [612] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
481 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [490] KUKLA, Daniel | Master Builders Solutions | Bochnia | |
482 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [491] KUKLA, Grzegorz | Kraków | ||
483 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [492] KUKLA, Katarzyna | Kraków | ||
484 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [493] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Kraków | |
485 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [930] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Kraków | |
486 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [167] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Kraków | |
487 | Nordic Walking/NW - K | [0] KUŁAKOWSKA, Halina | Klub - Katowicki Nordic Walking | Olkusz | |
488 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [931] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | Kraków | |
489 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1355] KUNZ, Marcin | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
490 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1356] KUNZ, Tomasz | brak | Kraków | |
491 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [932] KURAŚ, Maciej | Kraków | Kraków | |
492 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1357] KUREK, Jan | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | Krzeszowice | |
493 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [168] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Kokotów | |
494 | Nordic Walking/NW - M | [33] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kokotów | |
495 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [494] KURTYCZ, Natalia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
496 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [933] KURYJ, Marek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
497 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [934] KUŚ, Krzysztof | Go Aptiv! | Pielgrzymowice | |
498 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [495] KUTERBA, Piotr | SSMates/Raczadam | Kraków | |
499 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [496] KUTYBA, Marek | ITMBW Kraków | Kraków | |
500 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [169] KUZA, Amelia | - | Giebułtów | |
501 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [497] KUZA, Bozena | Giebułtów | ||
502 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [498] KUZA, Łukasz | - | Giebułtów | |
503 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [935] KUZICKI, Artur | Czad Komando | KRAKÓW | |
504 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [936] KWIATKOWSKI, Łukasz | Kraków | ||
505 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [937] KWIATKOWSKI, Michael | Lacho Team | Kraków | |
506 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1518] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | Kraków | |
507 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [499] KWIECIŃSKA, Maria | Kraków | ||
508 | Ultra 35km/Ultra - M20 | [1519] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW | KŁODNE | |
509 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1358] LAMIK, Paweł | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
510 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [501] LAMPARSKA, Iwona | WKS Wawel BnO | Zielonki | |
511 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [500] LAMPARSKA, Maja | WKS Wawel BnO | Kraków | |
512 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [938] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Węgrzce Wielkie | |
513 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1520] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | Kraków | |
514 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [939] LASOTA, Grzegorz | Kraków | Kraków | |
515 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [940] LATOS, Paweł | Kraków | ||
516 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1359] LEPIARZ, Szymon | Oldboje biegają | Kraków | |
517 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1360] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge | Kraków | |
518 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [941] LEŚNIAK, Ireneusz | brak | Kraków | |
519 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 | [942] LEŚNIAK, Marian | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
520 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [170] LEŚNIAK, Matylda | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
521 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [171] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM | Kraków | |
522 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [280] LIGĘZA, Jan | Smashing PĄpkins | Krakow | |
523 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [943] LIGĘZA, Jarosław | Unlimited 2.0 | Kraków | |
524 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1438] LIGĘZA, Witold | |||
525 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [0] LIPSKI, Dawid | Go Aptiv! | Kraków | Zapłać |
526 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [0] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | Kończyce | |
527 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [944] LIS, Kinga | Kraków | ||
528 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [172] LISIEWICZ, Natan | The Athletics Team | Skawina | |
529 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [945] LISIK, Justyna | Kraków | ||
530 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [946] LISOWSKI, Paweł | Klub Biegacza RTV EURO AGD | Wieliczka | |
531 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [947] LIŚKIEWICZ, Hubert | Pokojowy Patrol WOŚP | MICHAŁÓW | |
532 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1521] LIZUREJ, Sławomir | Lizaki Team | Kraków | |
533 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [948] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
534 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] LUKASZ, Przebinda | Krakow | Zapłać | |
535 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [14] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
536 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [949] ŁABAS, Damian | brak | Kraków | |
537 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] ŁABĘDŹ, Maciej | Wieliczka | ||
538 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [950] ŁABĘDŹ, Robert | POLPLAST BIEGA | Myślenice | |
539 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [951] ŁABNO, Sylwester | Kraków | ||
540 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [502] ŁACNY, Łukasz | Janiewiemsamacośzaproponuj | Nowy Sącz | |
541 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [503] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl | KRAKÓW | |
542 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [952] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | Kraków | |
543 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] ŁAŻEŃSKI, Łukasz | Śledziejowice | ||
544 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [173] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | Kraków | ||
545 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [174] ŁUCZAK, Agata | - | Wieliczka | |
546 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1361] ŁUDZIK, Alicja | brak | Kraków | |
547 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [175] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR team | Kraków | |
548 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [953] ŁUŻNY, Bartłomiej | Kraków | ||
549 | Ultra 35km/Ultra - M50 | [0] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB DYSTANS | KRAKÓW | Zapłać |
550 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [504] MACINA, Dariusz | Zakrzów | ||
551 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [176] MADEJ, Olga | Iron Dragon Team | Modlniczka | |
552 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [954] MAGOCSY, Helena | Kraków | ||
553 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [955] MAGOCSY, Justyna | Kraków | ||
554 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [177] MAGOLAN, Piotr | Iron Dragon Triathlon | KOBYLANY | |
555 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1130] MAGOLAN, Sławomir | Iron Dragon Triathlon | KOBYLANY | |
556 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [178] MAJCHER, Monika | Semperfortis | Kraków | |
557 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1362] MAJCHER, Piotr | BW Biegacze Wymiatacze | Kraków | |
558 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1131] MAJDYŚ, Wojciech | Kraków | ||
559 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [956] MAJERSKI, Michał | Kraków | ||
560 | Ultra 35km/Ultra - M30 | [1522] MAJNUSZ, Tomasz | Wielka Wieś Biega | Modlnica | |
561 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [505] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski | BeFit24Team | Olszowice | |
562 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [179] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski | BeFit24Team | Olszowice | |
563 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [506] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
564 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] MALEC, Łukasz | Niedzica Team | Niedzica | Zapłać |
565 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] MALEC, Łukasz | Niedzica Team | Niedzica | Zapłać |
566 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] MALEC, Maciej | Niedzica Team | Niedzica | Zapłać |
567 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [0] MALEC, Maciej | Niedzica Team | Niedzica | Zapłać |
568 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] MALEC, Maciej | Niedzica Team | Niedzica | Zapłać |
569 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [0] MALEC, Maciej | Niedzica Team | Niedzica | Zapłać |
570 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] MALEC, Maja | Niedzica | Zapłać | |
571 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] MALEC, Maja | Niedzica | Zapłać | |
572 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] MALEC, Wojciech | Niedzica Team | Niedzica | Zapłać |
573 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [0] MALEC, Wojciech | Niedzica Team | Niedzica | Zapłać |
574 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] MALEC, Wojciech | Niedzica Team | Niedzica | Zapłać |
575 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [0] MALEC, Wojciech | Niedzica Team | Niedzica | Zapłać |
576 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1363] MALETA, Marcin | LPP Team | ||
577 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1364] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider | Kraków | |
578 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [957] MAŁECKI, Mateusz | 111Racing.com | Nowy Targ | |
579 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [180] MAŁEK, Anna | Kraków | ||
580 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [958] MAŁEK, Leszek | brak | Kraków | |
581 | Nordic Walking/NW - M | [57] MAŁYSA, Marcin | Chorzów | ||
582 | Nordic Walking/NW - M | [34] MARCHEWKA, Krzysztof | Czernichów | ||
583 | Nordic Walking/NW - K | [35] MARCHEWKA, Maria | Czernichów | ||
584 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [959] MARCINEK, Wojciech | Trailrun | Kraków | |
585 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [181] MARCZEWSKA, Agata | Home Explorers | Kraków | |
586 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [960] MARCZEWSKI, Marcin | Bronowice też Biegają | Kraków | |
587 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [265] MARCZEWSKI, Marcin | Bronowice też Biegają | Kraków | |
588 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1430] MARECIK, Dawid | Kraków | ||
589 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] MAREK, Tyniec | UKS Zawojak | Kraków | |
590 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [182] MAREK-PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
591 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [507] MARKOWICZ, Szymon | Kraków | ||
592 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [961] MARKOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
593 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [962] MARKS, Eliza | brak | Bibice | |
594 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [183] MARKS, Robert | Bibice | ||
595 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [616] MARKS, Witold | Bibice | ||
596 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1132] MARSZAŁEK, Jan | ITMBW Kraków | Krakow | |
597 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [963] MARSZAŁEK, Karol | Team FM | Kraków | |
598 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [0] MARTA, Mateusz | Kraków | ||
599 | Nordic Walking/NW - M | [36] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
600 | Ultra 35km/Ultra - M30 | [1524] MATEUSZ, Klusek | Sklep Biegacza | Kraków | |
601 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [509] MATEUSZ, Knieć | run-log.com | Kraków | |
602 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1365] MATUKIN-SZUMLIŃSKA, Aleksandra | Kraków | ||
603 | Nordic Walking/NW - K | [37] MATUSIK, Anna | THE WALKING GIRLS | Kraków | |
604 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1366] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runer | Brzezinka | |
605 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [510] MAZUR, Maciej | Woodward Runners | Kraków | |
606 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1122] MĄCZYŃSKI, Patryk | #AdamCzerwińskiTeam | Niepołomice | |
607 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1367] MEDES, Marcin | Tychy | ||
608 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [184] MERCIK, Tomasz | BBB Będuska Brygada Biegowa | Kraków | |
609 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [0] MĘDLOWSKI, Patryk | Kraków | Zapłać | |
610 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [964] MĘDRALA, Ireneusz | RunKliny Team | Kraków | |
611 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1133] MIASTKOWSKI, Przemysław | Kraków | ||
612 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [965] MICHALAK, Maciej | Krakowska Izba Adwokacka | Kraków | |
613 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1368] MICHALCZAK, Paweł | WKS Wawel Kraków BnO | Kraków | |
614 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1369] MICHALIK, Dawid | Horda | Kraków | |
615 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1134] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | Kraków | |
616 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [0] MICHAŁEK, Daria | Libiąż | ||
617 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [966] MICHAŁEK, Łukasz | Michałki Biegają | Kraków | |
618 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1113] MIELEC, Andrzej | Indywidualnie | Kraków | |
619 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1370] MIETŁA, Mateusz | KSSJPII | Wrząsowice | |
620 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [967] MIKA, Artur | Miki Team | Kraków | |
621 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [15] MILANOWSKA-ZABEL, Kaja | Ardigen | Myślenice | |
622 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] MIROSŁAW, Dąbrowski | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | Zapłać |
623 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1371] MIROSZEWSKI, Bogdan | Klub Eskadra Kraków | Kraków | |
624 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [968] MISIAREK, Michał | Runtime Error | Kraków | |
625 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [969] MISKA, Daniel | Enjoy by sport | Kraków | |
626 | Nordic Walking/NW - M | [38] MISZTAL, Grzegorz | Nordic Army | Sułkowice | |
627 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [970] MIŚKIEWICZ, Paweł | Kraków | ||
628 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] MITIS, Marek | Kraków | ||
629 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1372] MŁYNARCZYK-WARWAS, Marzena | Nowożeńcy | Kraków | |
630 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [511] MOCNY, Michał | OPP Kraków | Kraków | |
631 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1373] MORAWA, Mateusz | Lacho Team | Kraków | |
632 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] MORAWSKI, Przemysław | Zew brudnego okonia | Kraków | |
633 | Ultra 35km/Ultra - M30 | [1525] MORAWSKI, Przemysław | Zew brudnego okonia | Kraków | |
634 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [971] MORDARSKI, Michał | Kraków | ||
635 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [972] MORICCI, Pierre | Krakow | ||
636 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [185] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
637 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] MOTYKA, Jakub | Trzebinia | ||
638 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [973] MOŻEJKO, Artur | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
639 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [974] MÓL, Monika | Bronowice też Biegają | Kraków | |
640 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1374] MROŻEK, Tomasz | brak | Kraków | |
641 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1135] MULARZ, Anna | WKS Wawel BnO | Bochnia | |
642 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [512] MURYN, Bartłomiej | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
643 | Ultra 35km/Ultra - K40 | [1526] MUSIAŁ, Anna | Niepołomice Biegają | Kraków | |
644 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1527] MUSIAŁ, Witold | Niepołomice Biegają | Kraków | |
645 | Ultra 35km/Ultra - M50 | [1528] MUSZYŃSKI, Maciej | MM Power/Koliber Team | Kraków | |
646 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [186] MYTNIK, Radosław | - | Kraków | |
647 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [11] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW | ||
648 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [513] NALEPA, Małgorzata | Kraków | Kraków | |
649 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [615] NALEPA, Piotr | Kraków | ||
650 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1375] NICIEJA, Anna | Dzikie Foki | Kraków | |
651 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1376] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
652 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [0] NIEMASZ, Aleksandra | KB 100lejka | Krynica ZD | |
653 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [0] NIEMIRSKI, Piotr | Kraków | ||
654 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [514] NIESSNER, Piotr | WKS Wawel BnO | Kraków | |
655 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [975] NIESSNER, Piotr | WKS Wawel BnO | Kraków | |
656 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [515] NIZIOŁEK, Małgorzata | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Kraków | |
657 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [516] NIZIURSKA, Marzanna | Husaria Race Team | Kraków | |
658 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [976] NOSAL, Tomasz | Zakopane | ||
659 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [977] NOWACKA, Monika | Kraków | ||
660 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1529] NOWACKI, Paweł | GoLenie | Kraków | |
661 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [978] NOWAK, Agnieszka | Bronowice też Biegają | Kraków | |
662 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [0] NOWAK, Bartłomiej | Gang UltraBiesa | Zielonki | |
663 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [517] NOWAK, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | Michalowice | |
664 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [979] NOWAK, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
665 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [0] NOWAK, Magdalena | MMMMMsy KRK | Kraków | |
666 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [0] NOWAK, Marcin | MMMMMsy KRK | Kraków | |
667 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [0] NOWAK, Marek | Karniowice | ||
668 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] NOWAK, Mikołaj | MMMMMsy KRK | Kraków | |
669 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [980] NOWAK, Sebastian | Kraków | Krakóq | |
670 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [981] NOWAK, Wojciech | BeFit24Team | Kraków | |
671 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1377] NOWAKOWSKI, Izydor | #AdamCzerwińskiTeam | WIELICZKA | |
672 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 | [518] NOWOTNY, Marian | Niepołomice Biegają | Damienice | |
673 | Przyjazna Trójka/3,7km - M70 | [188] NOWOTNY, Marian | Niepołomice Biegają | Damienice | |
674 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1378] NYCZ, Marek | Nowy Targ | ||
675 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [189] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
676 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1530] O\'REGAN, Mark | BeFit24Team | Kraków | |
677 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [982] OBRAŁ, Łukasz | www.prawo-porady.pl | Kraków | |
678 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [0] OGÓREK , Monika | BRYGADA BESKIDÓW | Nowy Sącz | |
679 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [983] OGÓREK, Rafał | BRYGADA BESKIDÓW | Nowy Sącz | |
680 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] OLCZYKOWSKI, Bartek | ,,Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki" .... ,, Willa Blanka" | Dąbki | |
681 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [984] OLEJNIK, Ewa | WKS Wawel BnO | Świńczów | |
682 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [190] OLEJNIK, Jaśmina | WKS Wawel BnO | Kraków | |
683 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [519] OLEJNIK, Monika | Big5 | Kraków | |
684 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [520] OLEJNIK, Tomasz | WKS Wawel BnO | Świńczów | |
685 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [191] OLESIAK, Katarzyna | Kraków | ||
686 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [521] OLESIAK, Tomasz | Kraków | ||
687 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [192] OLIINYK, Alona | WKS Wawel BnO | Kraków | |
688 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] OLIINYK, Arina | WKS WAWEL | Krakow | Zapłać |
689 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] OLIINYK, Hanna | WKS WAWEL | Krakow | Zapłać |
690 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [193] OLIINYK, Yelyzaveta | WKS Wawel BnO | Kraków | |
691 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [985] OLIWA, Edward | ITMBW Kraków | Kraków | |
692 | Nordic Walking/NW - M | [0] OLSZAŃSKI, Karol | Fear The Return | Kraków | |
693 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [194] OLSZEWSKI, Eryk | Iron Dragon Triathlon | Zabierzów | |
694 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [0] OPYRCHAŁ, Tomasz | BW Biegacze Wymiatacze | Kraków | |
695 | Nordic Walking/NW - M | [39] ORDZOWIAŁY, Piotr | NIWA Osielec | Osielec | |
696 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [522] ORTMAN, Marcin | Kraków | ||
697 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [986] ORYNEK, Klaudia | Kraków | ||
698 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [264] OSIADACZ, Adam | Trenuj w Krakowie | Kraków | |
699 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [523] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland | Kraków | |
700 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] OSIADACZ, Julia | Trenuj w Krakowie | Kraków | |
701 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [263] OSIADACZ, Julia | Trenuj w Krakowie | Kraków | |
702 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [987] OSIKA, Kamila | Probalans | Kraków | |
703 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [988] OSOBA, Magdalena | Kraków | ||
704 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [989] OSTASZ, Szczepan | Kraków | Kraków | |
705 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [261] OSTROWSKI, Patryk | Krzeszowice | ||
706 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [279] OSTROWSKI, Paweł | |||
707 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [990] PACHURA, Kinga | Ultramaraton Babia Góra | Mszana Dolna | |
708 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [524] PACUŁA, Artur | Wrocław | ||
709 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] PADYKUŁA, Wojciech | GGS IT Consulting | ||
710 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [525] PAJĄK, Bartłomiej | SMSKLIMA | Skierniewice | |
711 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [526] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | Ola&Bartlo | Kraków | |
712 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [527] PALEŃ, Kamil | BeFit24Team | Kraków | |
713 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [195] PALEŃ, Kamil | BeFit24Team | Kraków | |
714 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [528] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
715 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [196] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
716 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [197] PALIŚ, Mikołaj | BeFit24Team | Kraków | |
717 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [529] PALUS, Ryszard | Hala Madrid | ||
718 | Ultra 35km/Ultra - K40 | [1531] PAŁKOWSKA, Agata | Kraków | Kraków | |
719 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [991] PAMUŁA, Łukasz | Kraków | ||
720 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [992] PAPIEŻ, Mariusz | MOK Mszana Dolna | Tymbark | |
721 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [530] PARDYGAŁ, Michał | WM Triself | Kraków | |
722 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [993] PARDYGAŁ, Tomasz | WM Triself | Kraków | |
723 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1379] PARIS, Nicola | - | Kraków | |
724 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [994] PASEK, Tomasz | Hotel Na Wierzynka | Wieliczka | |
725 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1380] PASELA, Jerzy | Kraków | ||
726 | Nordic Walking/NW - K | [40] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | Nordic Army | Szczodrkowice | |
727 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] PASZCZA, Andrzej | Czernichów | ||
728 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [531] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | OŚWIĘCIM | |
729 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1381] PAWEŁEK, Paulina | Wszystko się ułoży team | Krakow | |
730 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [995] PAWLIK, Krzysztof | Kraków | ||
731 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [532] PAWŁOWICZ, Paweł | brak | Wieliczka | |
732 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] PELZ, Zuzanna | ZPKWM | Kraków | |
733 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1546] PERYKASZA, Paweł | GRUPALUKTRANS.PL | Kraków | |
734 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [0] PESTKA, Aleksandra | Kraków | ||
735 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [996] PESZT, Marek | SportWise | Kraków | |
736 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [198] PESZT, Martyna | SportWise | Kraków | |
737 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [199] PESZT, Michał | SportWise | Kraków | |
738 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1532] PIASECKI, Leszek | Kraków | ||
739 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [997] PIASECKI, Rafał | TriWise | Wieliczka | |
740 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [533] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Kraków | |
741 | Nordic Walking/NW - M | [41] PIĄTY, Józef | Skała | ||
742 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [200] PIECH, Jakub | #KubaPiechTeam | Kraków | |
743 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [267] PIECHOWSKA, Nina | |||
744 | Nordic Walking/NW - K | [60] PIECZARKOWSKA, Roma | |||
745 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1136] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | Kraków | ||
746 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [534] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | Kraków | ||
747 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [998] PIECZONKA, Tomasz | Kraków | ||
748 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [999] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
749 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [535] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
750 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1000] PIEKARSKA, Alicja | Nauka Biega | Krakow | |
751 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1001] PIETRZYK, Mariusz | Kraków | ||
752 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1382] PILARSKI, Pawel | Jawiszowice | ||
753 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1383] PILCH, Anna | Probalans | Kraków | |
754 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [201] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
755 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [202] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | Wieliczka | |
756 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [271] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza | Wieliczka | |
757 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [203] PIÓRKOWSKI, Tomek | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
758 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [536] PISAREK, Kordian | WKS Wawel BnO | Kraków | |
759 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1002] PISAREK, Piotr | WKS Wawel BnO | Kraków | |
760 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1003] PITALA, Mateusz | QGB | Kraków | |
761 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1384] PIWOWARCZYK, Andrzej | - | Kraków | |
762 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1385] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K | Libertow | |
763 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [204] PODGÓRSKA, Gabriela | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
764 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [537] PODGÓRSKA, Marta | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
765 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] PODGÓRSKI , Krzysztof | Zembrzyce Team | Zembrzyce | |
766 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1004] PODOLSKI, Bartlomiej | Kraków | Kraków | |
767 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [205] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
768 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1005] POLAK, Sebastian | Polplast biega | Zakliczyn | |
769 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1386] POLAK, Stanisław | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
770 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1006] POLAKIEWICZ, Dariusz | Glanów | ||
771 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1007] POLEK, Ewa | BW Biegacze Wymiatacze | Kraków | |
772 | Nordic Walking/NW - K | [56] POLEWKA, Beata | |||
773 | Przyjazna Trójka/3,7km - K50 | [206] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
774 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [207] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
775 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1008] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | Kraków | |
776 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [538] POTASIEWICZ, Grzegorz | AleZaplątane Running Team | Kraków | |
777 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [539] POTASIEWICZ, Paweł | MTB Rymanów | Kraków | |
778 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [540] PÓŁTORAK, Stanisław | Kraków | ||
779 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1009] PRUCIA, Piotr | Probalans | Kraków | |
780 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K70 | [1439] PRYMAKOWSKA, Barbara | |||
781 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [541] PRZELASKOWSKI, Krzysztof | - | Kraków | |
782 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [208] PRZEWOŹNIK, Adam | Run_P | Łuczyce | |
783 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [209] PRZEWOŹNIK, Maurycy | Łuczyce | ||
784 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [210] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | Run_P | Łuczyce | |
785 | Nordic Walking/NW - K | [0] PRZYBYLOWICZ, Agnieszka | Kraków | ||
786 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] PRZYBYŁO, Jakub | WKS Wawel | Kraków | |
787 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] PRZYBYŁO, Julia | WKS Wawel | Kraków | |
788 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] PRZYBYŁO, Justyna | WKS Wawel | Kraków | |
789 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] PRZYBYŁOWICZ, Leon | Kraków | ||
790 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1010] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | Kraków | ||
791 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1436] PRZYŁUDZKI, Janusz | STS Biegaton | Mikołów | |
792 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1137] PSZONAK, Iwona | HappyCoco Team | Krakow | |
793 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1011] PTASZNIK, Przemysław | WM Triself | Wirliczka | |
794 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1012] PUDEŁEK, Agnieszka | WCHSZT | Brzesko | |
795 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [542] PUDEŁEK, Błażej | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
796 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [543] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
797 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [211] PUDEŁEK, Michalina | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
798 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [544] PUDEŁEK, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
799 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [545] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
800 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [212] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | WKS Wawel BnO | Kraków | |
801 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1013] PYREK, Przemysław | Scarpa Team Polska | Oświęcim | |
802 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1388] PYTLIK, Wojciech | Heineken Kraków Running Club | Bogunice | |
803 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [0] RACZEK, Radosław | BeFit24Team | Kraków | Zapłać |
804 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1389] RADCZAK, Andrzej | KRAKÓW | ||
805 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [0] RADZIK, Jerzy | Niepołomice Biegają | Niepolomice | |
806 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1014] RAFALSKI, Dariusz | _ | Kraków | |
807 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1390] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | Krakow | |
808 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1016] REICHEL, Marcin | Kraków | ||
809 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1125] REICHERT, Łukasz | |||
810 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1017] REJDYCH, Tomasz | Koniu Squad | Kraków | |
811 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1018] RICOUR, Patrice | Les Coqs Runners | Kraków | |
812 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [546] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
813 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [213] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
814 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [0] ROGOWICZ, Piotr | Truchtacz Mysłowice | Dąbrowa Górnicza | |
815 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1019] ROMANOWSKI, Daniel | Rabka Zdrój | ||
816 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1020] ROSIEK, Robert | łosiesuperktosie | Kraków | |
817 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] ROSPOND, Grzegorz | Iron Dragon Team | Kraków | |
818 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] ROSPOND, Leon | Iron Dragon Team | Kraków | |
819 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1391] ROSZAK, Piotr | - | Wieliczka | |
820 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [547] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | Kraków | |
821 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1021] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | Kraków | |
822 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [214] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | Kraków | |
823 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [272] RUSEK, Filip | Iron Dragon Team | Wielka Wieś | |
824 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1138] RUSEK, Sebastian | Iron Dragon Team | Wielka Wieś | |
825 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [548] RUTKOWSKI, Maciej | brak | Kraków | |
826 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1022] RUTKOWSKI, Szymon | Bronowice też Biegają | Kraków | |
827 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [215] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
828 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1023] RYCHŁOWSKI, Tomasz | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
829 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1392] RYMARENKO, Sergii | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
830 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1393] SADOWSKI, Tomasz | KOSSMATE ŻUKI | KRAKÓW | |
831 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1394] SAJAK, Michał | Wataha | Kraków | |
832 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1395] SAJDAK, Piotr | Wszystko się ułoży team | Kraków | |
833 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] SALA, Antoni | Jaiwszowice | ||
834 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] SALA, Łukasz | Jawiszowice | ||
835 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1435] SALAMON, Arkadiusz | SBG Podbieg | Kraków | |
836 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] SALAMON, Emil | Opel Active Team | Gliwice | |
837 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1397] SALIK, Stanisław | Wieliczka | ||
838 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [1024] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! | Kraków | |
839 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1126] SAWUŁA, Marcin | GymRoom | Kraków | |
840 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1533] SEKMAN, Tomasz | Kraków | ||
841 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1431] SENDEK, Sylwia | Infinity-Gym | Koszyce | |
842 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1025] SENKOWSKI, Jakub | Kraków | ||
843 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [549] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM | OŚWIĘCIM | |
844 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [550] SEREDA, Olha | WKS Wawel BnO | Kraków | |
845 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] SERZHANTOV, Aleksandr | Almaty | ||
846 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1398] SERZYSKO, Bartosz | WM Triself | Cieszyn | |
847 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1026] SĘK, Marek | WM Triself | Kraków | |
848 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [216] SĘK, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
849 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1399] SIEKLUCKI, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
850 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] SIEMIŃSKA, Liliana | Kraków | Zapłać | |
851 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1027] SIEMIŃSKI, Radosław | _ | Kraków | |
852 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] SIEMIŃSKI, Stanisław | Kraków | Zapłać | |
853 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1028] SIKOŃCZYK, Miłosz | Running Performance | Kraków | |
854 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [551] SIKORA, Ewa | Kraków | ||
855 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [552] SIKORA, Joanna | GE HealthAhead | Krakow | |
856 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1029] SIWEK, Jacek | TriWise | Łuczyce | |
857 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1030] SIWIECKI, Maciej | Tomaszowice | ||
858 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1031] SIWIECKI, Tomasz | Muay Running Team | Tomaszowice | |
859 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [0] SKIBA, Maciej | Gor3ca Team/Skibasport.pl | Krynica ZD | |
860 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] SKONIECZNA, Joanna | Goszcza | ||
861 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] SKONIECZNY, Mariusz | GOSZCZA | ||
862 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [553] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Kraków | |
863 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [1139] SKOTNICZNA, Anita | #SKOT | Kraków | |
864 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [0] SKRZYPEK, Krzysztof | Krzeczów | ||
865 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [0] SKRZYPEK, Patryk | KS AZS AWF Kraków | Kraków | Zapłać |
866 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1032] SKUDLARSKI, Piotr | Herz | Kraków | |
867 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [217] SŁOCIŃSKA, Magdalena | Maze Runners | Kraków | |
868 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [218] SŁOCIŃSKI, Krzysztof | Maze Runners | Kraków | |
869 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1400] SŁOMIANY, Michał | - | Katowice | |
870 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1401] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie | Kraków | |
871 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [219] SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel BnO | Kraków | |
872 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [622] SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel BnO | Kraków | |
873 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [554] SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
874 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [1033] SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
875 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [220] SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
876 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [623] SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
877 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1034] SŁOWIŃSKI, Paweł | Michałowice | ||
878 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [0] SMORĄG, Wiktor | Kielce | ||
879 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [221] SMOROŃ, Anna | BeFit24Team | Kraków | |
880 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [555] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
881 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [222] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
882 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [277] SMOROŃSKI, Artur | |||
883 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [254] SMOROŃSKI, Patryk | KS AZS AWF Kraków | KRAKÓW | |
884 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1035] SOBCZAK, Bogusław | Bronowice też Biegają | Kraków | |
885 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1037] SOCHAJ-MACHERZYŃSKA, Anna | Fukunda | Radom | |
886 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] SOJA, Małgosia | Kraków | ||
887 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [556] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Kraków | |
888 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [223] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Kraków | |
889 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1038] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Kraków | |
890 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1534] SOLECKI, Krzysztof | Polski Klub Alpejski | Kocmyrzów | |
891 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [0] SOWA, Dariusz | Czarnecki Run Team/Rzeszowskie Gazele i Gepardy | Rzeszów | |
892 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1039] SOWA, Wojciech | - | Kraków | |
893 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] SOWA-LEWANDOWSKA, Katarzyna | UKS Lider Siercza/ Technikam | Wieliczka | Zapłać |
894 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1402] SROKA, Maciej | NFT | Kraków | |
895 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1040] SROKA, Sylwester | Wieliczka | ||
896 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1041] SROKA, Wojciech | WiB | Kraków | |
897 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1042] STACHOŃ, Radosław | brak | Bochnia | |
898 | Ultra 35km/Ultra - M50 | [1535] STACHURA, Maciej | Zabierzów Biega | Burów | |
899 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1403] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | Kraków | |
900 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1404] STARZAK, Paweł | Zło$nik Biega | Skawina | |
901 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [557] STEC, Paweł | - | Kraków | |
902 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1111] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA | Rudawa | |
903 | Ultra 35km/Ultra - M30 | [1536] STEFANOWSKI, Dominik | Kraków | ||
904 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1043] STEPANKO, Tomasz | Tresna | ||
905 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [558] STERNAK, Anna | Big5 | Kraków | |
906 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [0] STOCH, Zofia | KS AZS AWF Kraków | Kraków | Zapłać |
907 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [559] STOLAREK, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Krzeszowice | |
908 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1405] STUDENCKI, Dawid | 4TriTeam | Kraków | |
909 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1044] STYRNA, Tomasz | Kraków | ||
910 | Ultra 35km/Ultra - M20 | [0] SUCHORA, Kacper | Kraśnik | ||
911 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [560] SUDER, Grzegorz | Kraków | ||
912 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1406] SULARZ, Bartlomiej | brak | Kraków | |
913 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1045] SUŁKOWSKA, Anna | MOK Mszana Dolna | Limanowa | |
914 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1046] SUŁKOWSKA, Elżbieta | Limanowa | ||
915 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1047] SURMACZ, Tomasz | Polplast biega | Dobczyce | |
916 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1537] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | Kraków | |
917 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1048] SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara | - | Wieliczka | |
918 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [561] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM | OŚWIĘCIM | |
919 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [562] SZAJEWSKI, Arkadiusz | o tak ło | Kraków | |
920 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] SZAJNERT, Maciej | Skała | ||
921 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1049] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | Rybna | |
922 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] SZAPORÓW, Łukasz | Infinity-Gym | Proszowice | |
923 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1050] SZAREK, Aleksandra | Night Runners | Krakow | |
924 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1051] SZCZEPAŃSKA, Edyta | Kitty Runners | Kraków | |
925 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1538] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | Kopytówka | |
926 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [614] SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team | Kraków | |
927 | Przyjazna Trójka/3,7km - K50 | [224] SZCZYPKA, Agnieszka | Night Runners | Kraków | |
928 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1052] SZEWCZYK, Katarzyna | Iron Dragon Triathlon | KRAKÓW | |
929 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [563] SZKODZIŃSKI, Tomasz | SD Team | ||
930 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1407] SZKOŁA- ŚNIEŻEK, Agnieszka | MM Power/Koliber Team | Kraków | |
931 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [0] SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna | Karniowice | ||
932 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] SZMUKIER, Karol | WM Triself | Kraków | |
933 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1408] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
934 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1409] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
935 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [564] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
936 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [225] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
937 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1053] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
938 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [0] SZPAK, Slawomir | Krakow | ||
939 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [565] SZRAMIK, Bartosz | brak | Kraków | |
940 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [0] SZRENIAWSKI, Leszek | KKB DYSTANS | Kraków | |
941 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [1054] SZUBA-ŁATA, Klaudia | Enjoy by sport | Rudnik | |
942 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [566] SZULC-KŁEMBUKOWSKA, Katarzyna | BMW Biegamy Mimo Wszystko | Kraków | |
943 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [567] SZWED, Kinga | Słodko Zdrowy | Kraków | |
944 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1055] SZWEJ, Joanna | Pogoria Biega | Kraków | |
945 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1410] SZYMACZEK, Kamil | Wataha | Koźmice Wielkie | |
946 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [568] SZYMACZEK, Michał | Wataha | Kraków | |
947 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] SZYMURA, Izabela | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | Rybnik | |
948 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] SZYMURA, Wojciech | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | Rybnik | |
949 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1539] ŚCIESZKA, Wojciech | 13 elt Kraków-Balice | Kraków | |
950 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [569] ŚLIWA, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Libertów | |
951 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [273] ŚLIWA, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Libertów | |
952 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1056] ŚLIZ, Wojciech | brak | Kraków | |
953 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1140] ŚLÓSARCZYK, Jakub | Kraków | ||
954 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [570] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
955 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [226] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
956 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1057] ŚWIDER, Krzysztof | Kraków | ||
957 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1058] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | Kraków | ||
958 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [3] TABOR, Dominik | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | Kraków | |
959 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [227] TABOR, Kamila | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | Kraków | |
960 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] TAJAK, Mateusz | GGS IT Consulting | ||
961 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1411] TARADAJ, Paulina | Night Runners | Kraków | |
962 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [571] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
963 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
964 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [228] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
965 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1059] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
966 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1060] TARNAWSKA, Anna | UKS Lider Siercza | Wieliczka | |
967 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [572] TARNAWSKI, Jan | WKS Wawel BnO | Kraków | |
968 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1540] TARNOWSKI, Maciej | MM Power/Koliber Team | Kraków | |
969 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [229] TARNOWSKI, Przemysław | WKS Wawel BnO | Kraków | |
970 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1412] TEREBECKI, Kamil | Kraków | Kraków | |
971 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [624] TICHORUK, Rafał | Kraków | ||
972 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1061] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI | Kraków | |
973 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [573] TOBIASZ, Wiesław | Elster | Kraków | |
974 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1062] TOKARSKA, Bożena | #AdamCzerwińskiTeam | Zabawa | |
975 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1063] TOKARSKI, Rafał | Zabawa | ||
976 | Ultra 35km/Ultra - M30 | [1548] TOKARSKI, Szymon | Nowy Sącz | ||
977 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [1064] TOKARZ, Jerzy | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
978 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [574] TOMASZ, Nowak | BW Biegacze Wymiatacze | KRAKÓW | |
979 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1413] TOMASZ, Wasilewski | Aromat Nóg | Kraków | |
980 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1065] TOMASZ, Zając | Iron Dragon Team | Zabierzów | |
981 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1414] TOMCZYK, Marcin | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
982 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [1117] TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | ||
983 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [576] TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | Kraków | |
984 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [575] TOPÓR, Monika | WKS Wawel BnO | Kraków | |
985 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1415] TRELA, Jacek | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
986 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [0] TROJAN, Anna | BeFit24Team | Krakow | |
987 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1416] TRZASKA, Marcin | Wataha | Kraków | |
988 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1417] TUREK, Maciej | #piwonamecie | Kraków | |
989 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [577] TWORZYDLO, Dominika | Rączy Jeleń | Kraków | |
990 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1066] TWORZYDLO, Paweł | Rączy Jeleń | Kraków | |
991 | Nordic Walking/NW - K | [42] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska | Kraków | |
992 | Nordic Walking/NW - M | [43] TYCZEWSKI, Jacek | Lux Torpeda Malopolska | Gliwice | |
993 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [230] TYLEK, Michał | Kraków | ||
994 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1067] TYNOR, Klaudia | Kraków | ||
995 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1068] UCHAŃSKI, Piotr | Bronowice też Biegają | Kraków | |
996 | Nordic Walking/NW - K | [44] URBAN, Magdalena | THE WALKING GIRLS | Kraków | |
997 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [578] URBAŃSKA-KULON, Katarzyna | BeFit24Team | Krakow | |
998 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [231] URBAŃSKA-KULON, Katarzyna | BeFit24Team | Krakow | |
999 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1069] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun | Krakow | |
1000 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [232] URYGA, Artur | WKS Wawel BnO | Kraków | |
1001 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [579] URYGA, Sławek | WKS Wawel BnO | ||
1002 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [233] URYGA, Sławek | WKS Wawel BnO | ||
1003 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [580] VALLEJO, Eduardo | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Krakow | |
1004 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [581] VOINALIVYCH, Yuliia | Bronowice też Biegają | Kraków | |
1005 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [234] VOINALOVYCH, Yurii | SportWise | Kraków | |
1006 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [235] WACHACKI, Michał | Wachaccy Team | Kraków | |
1007 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1070] WACHNICKI, Jan | - | Opole | |
1008 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [236] WALA, Aleksandra | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
1009 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] WALA, Karolina | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
1010 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [237] WALA, Małgorzata | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
1011 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] WALAŚ, Emilia | WKS Wawel | Kraków | |
1012 | Bieg dla dzieci/Bieg na 600m | [0] WALAŚ, Olga | WKS Wawel | Kraków | |
1013 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [610] WALCZAK, Przemysław | |||
1014 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1071] WALCZAK, Waldemar | - | Zielonki | |
1015 | Nordic Walking/NW - K | [45] WALCZYK, Iwona | brak | Kraków | |
1016 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1072] WALCZYK, Roman | Water Knights | ||
1017 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1418] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
1018 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1119] WALEWSKI, Wiktor | Kraków | ||
1019 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1073] WALNIK, Rafał | Kraków | Kraków | |
1020 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [582] WANTUCH, Grzegorz | Krakow / Nowa Huta | ||
1021 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1074] WARWAS, Marcin | Nowożeńcy | Kraków | |
1022 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1075] WAWRO, Jakub | TriWise | Kraków | |
1023 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [2] WĄSIK, Maja | SportWise | Kraków | |
1024 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1143] WĄSIK, Marcin | SportWise | Kraków | |
1025 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [583] WĄSIK, Marcin | SportWise | Kraków | |
1026 | Nordic Walking/NW - K | [46] WERCHOWIECKA-PARDYGAŁ, Karolina | Kraków | ||
1027 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] WEWIÓR, Przemysław | brak | Warszawa | Zapłać |
1028 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] WEWIÓR, Przemysław | brak | Warszawa | Zapłać |
1029 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] WEWIÓR, Przemysław | brak | Warszawa | |
1030 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1432] WĘGRZYN, Michał | Rogi | ||
1031 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1076] WIATRAK, Lukasz | Medius Runners | Kraków | |
1032 | Ultra 35km/Ultra - M30 | [1541] WIĄCEK, Łukasz | Zielonki | ||
1033 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [584] WICHA, Małgorzata | WKS Wawel BnO | Kraków | |
1034 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [585] WIECH, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
1035 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1542] WIERTEK, Henryk | WiertkiTEAM | Rzeszotary | |
1036 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1078] WIERZBA, Michał | RunKliny Team | Kraków | |
1037 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] WIERZBAN , Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | Zapłać |
1038 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] WIERZBAN , Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
1039 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [238] WIERZBICKA, Maja | Goń się! | Kraków | |
1040 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1419] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | Kraków | |
1041 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1420] WIĘCEK, Konrada | WM Triself | Kraków | |
1042 | Ultra 35km/Ultra - M30 | [1543] WIĘCŁAWSKI, Michał | Waga Ciężka | Kraków | |
1043 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] WIJAS, Mariusz | Kraków | ||
1044 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] WIKLIK, Marcin | OPP Kraków | Kraków | |
1045 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [0] WILCZEK, Jakub | WM Triself | Kraków | |
1046 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] WILCZKIEWICZ, Daniel | ENDEGO | Kraków | |
1047 | Bieg dla dzieci/Bieg na 300m | [0] WILCZKIEWICZ, Tobiasz | Kraków | ||
1048 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1079] WILK, Krzysztof | Sarni Tętent | Kraków | |
1049 | Ultra 35km/Ultra - K30 | [0] WILK, Wiktoria | Sarni Tętent | Kraków | Zapłać |
1050 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] WILK-ZALEŚNA, Aneta | Niepołomice | Zapłać | |
1051 | Nordic Walking/NW - K | [47] WILKOŃSKA, Joanna | |||
1052 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [586] WILLIAMS, Alicja | - | Kraków | |
1053 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1080] WITEK, Przemysław | Burów | ||
1054 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [587] WŁOSTOWSKA, Kasia | Vege Runners | Kraków | |
1055 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1081] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners | Kraków | |
1056 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1082] WOJARSKI, Miłosz | brocodi.com | Kraków | |
1057 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [588] WOJAS, Magdalena | Słodko Zdrowy | Kraków | |
1058 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 | [589] WOJCIECHOWSKI, Janusz | Kraków | Kraków | |
1059 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1083] WOJTALA, Bartłomiej | Uwaga na Dziada | Kraków | |
1060 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1084] WOJTON, Malgorzata | Poranny Patrol | Kraków | |
1061 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [590] WOJTOWICZ, Magda | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Giebułtów | |
1062 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1085] WOLAK, Paweł | Kraków | ||
1063 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1421] WOLIŃSKI, Marek | Poranny Patrol | Kraków | |
1064 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [591] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team | Bochnia | |
1065 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1544] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia | Kraków | |
1066 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1086] WOŁKOWSKA, Alicja | brak | Kraków | |
1067 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [592] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega | Kraków | |
1068 | Przyjazna Trójka/3,7km - K60 | [253] WOŹNIAK, Barbara | Zagórze 109 32-005 | ||
1069 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [593] WOŹNIAK, Sławomir | Kraków | ||
1070 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [594] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Niepołomice | |
1071 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [239] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Niepołomice | |
1072 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1087] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Niepołomice | |
1073 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [266] WÓJCIK, Adam | Ex Team | Wadowice | |
1074 | Nordic Walking/NW - M | [48] WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO | Kraków | |
1075 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [625] WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO | Kraków | |
1076 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [0] WÓJCIK, Marta | KBKS Radomsko | Radomsko | |
1077 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1088] WÓJCIK, Monika | Kraków | Kraków | |
1078 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [596] WÓJCIK, Paweł | WKS Wawel BnO | Kraków | |
1079 | Ultra 35km/Ultra - M40 | [1545] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | Kraków | |
1080 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [240] WÓJCIK, Wojciech | WKS Wawel BnO | Kraków | |
1081 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [252] WÓYCICKI, Rafał | AppliedOmicsWóycicki | ||
1082 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1089] WÓYCICKI, Rafał | AppliedOmicsWóycicki | Kraków | |
1083 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1090] WRONA, Sylwester | Kraków | ||
1084 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [241] WRÓBEL, Ewa | Home Explorers | Kraków | |
1085 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [597] WRÓBEL, Katarzyna | Słodko Zdrowy | Kraków | |
1086 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [598] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | Kraków | |
1087 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [242] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | Kraków | |
1088 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1091] WYPYCH, Agnieszka | - | Kraków | |
1089 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [626] WYPYCH, Hubert | SportWise | Kraków | |
1090 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [274] WYPYCH, Marek | SportWise | Kraków | |
1091 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [275] WYPYCH, Milena | SportWise | Kraków | |
1092 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [1092] WYPYCH, Urszula | - | Kraków | |
1093 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [599] WYROBA, Basia | BeFit24Team | Kraków | |
1094 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1093] WYSOCKI, Marcin | Polplast biega | Skrzynka | |
1095 | Nordic Walking/NW - K | [49] WYSZYŃSKA, Kornelia | Kraków | Kraków | |
1096 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1094] WYSZYŃSKA-TYNIEC, Marianna | Kraków | ||
1097 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [600] WYZNAKIEWICZ, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | kraków | |
1098 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [243] WYZNAKIEWICZ, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | KRZESZOWICE | |
1099 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [244] WYŻGA, Zygmunt | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
1100 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1095] ZABCZYK, Jakub | brak | Kraków | |
1101 | Nordic Walking/NW - K | [50] ZABIELNA, Małgorzata | THE WALKING GIRLS | Kraków | |
1102 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1096] ZABOROWSKA, Małgorzata | brak | Kaszów | |
1103 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1097] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki | Kraków | |
1104 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1098] ZADARNOWSKI, Dariusz | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
1105 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [245] ZADARNOWSKI, Marek | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
1106 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [0] ZAJĄC, Andrzej | SportWise | Kraków | Zapłać |
1107 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [246] ZAJĄC, Katarzyna | - | Kraków | |
1108 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1099] ZAJĄC, Krzysztof | Kraków | ||
1109 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [247] ZAJĄC, Maciej | Iron Dragon Team | Zabierzów | |
1110 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [0] ZAJDEL, Filip | Kraków | ||
1111 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [601] ZAJUSZ, Marek | SportWise | Kraków | |
1112 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [602] ZAMBROWSKI, Michał | Creative Bochnia Biega Team | ||
1113 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1422] ZARZECZNY, Radoslaw | Junior Amator Superstar | Kraków | |
1114 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [248] ZASADZKI, Tymoteusz | WKS Wawel BnO | Kraków | |
1115 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1100] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
1116 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1101] ZAWACKI, Marcin | Kraków | ||
1117 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] ZAWADA, Kasia | Kraków | ||
1118 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1102] ZAWADZKI, Piotr | Bronowice też Biegają | Kraków | |
1119 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [1103] ZAWIŚLAK, Agata | BRZYSKI TRI TEAM | Kraków | |
1120 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [627] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | krakow | |
1121 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [249] ZAZIĄBŁ, Ewa | Latające Pęciny | Kraków | |
1122 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [250] ZAZIĄBŁ, Justyna | Latające Pęciny | Kraków | |
1123 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1104] ZAZIĄBŁ, Łukasz | Latające Pęciny | Kraków | |
1124 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [603] ZĄBKIEWICZ, Szymon | Kraków | ||
1125 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1105] ZDECHLIKIEWICZ, Piotr | WĘGRZCE | ||
1126 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1106] ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Kraków | Kraków | |
1127 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1426] ZIELINSKI, Rafal | Modlniczka | ||
1128 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1423] ZIELIŃSKI, Mateusz | Kraków | ||
1129 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [251] ZIEMBLA, Krzysztof | Go Aptiv! | Kraków | |
1130 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [604] ZIĘBA, Dariusz | Woodward Runners | Kraków | |
1131 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [605] ZIĘBA, Kuba | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
1132 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] ZIMOŃ, Michał | brak | Wieliczka | |
1133 | Przyjazna Trójka/3,7km - K60 | [255] ZIÓŁKO, Jadwiga | Jadwiga Kraków | ||
1134 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [1110] ZIÓŁKO, Jan | Jadwiga Kraków | Kraków | |
1135 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1107] ZOŃ, Olga | Wieliczka | ||
1136 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] ZWAAN, Johan | Los Africanos | Kraków | |
1137 | Ultra 35km/Ultra - K40 | [1549] ZYCH, Katarzyna | Bonnie & Clyde | Tarnów | |
1138 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1108] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Kraków | |
1139 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] ŻAKOWSKI, Błażej | GGS IT Consulting | ||
1140 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1424] ŻARNA, Błażej | Horda | Giebułtów | |
1141 | Ultra 35km/Ultra - M30 | [0] ŻARNOWSKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Zagórzyce Dworskie | |
1142 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [606] ŻĄDŁO GĘBALA, Joanna | Kraków | Kraków | |
1143 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [607] ŻESŁAWSKI, Jakub | WKS Wawel BnO | Kraków | |
1144 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [608] ŻESŁAWSKI, Mateusz | WKS Wawel BnO | Kraków | |
1145 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [609] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS Wawel BnO | Kraków | |
1146 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1109] ŻUREK, Michał | OCR TEAM BYDLAKI | Wieliczka | |
1147 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1124] ŻWIRECKI, Łukasz | Kraków |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [810] BOCHENEK, Magdalena | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
2 | [814] BRZEZINA, Joanna | Radocza | ||
3 | [0] HENDEL, Magda | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
4 | [0] JOZEFIAK, Marta | Krakow | ||
5 | [920] KRÓLIKOWSKA, Anna | Modlniczka | ||
6 | [922] KRUK, Paulina | Night Runners | Kraków | |
7 | [927] KUCY, Emilia | brak | Kraków | |
8 | [944] LIS, Kinga | Kraków | ||
9 | [0] NIEMASZ, Aleksandra | KB 100lejka | Krynica ZD | |
10 | [977] NOWACKA, Monika | Kraków | ||
11 | [1024] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! | Kraków | |
12 | [1139] SKOTNICZNA, Anita | #SKOT | Kraków | |
13 | [1033] SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
14 | [1054] SZUBA-ŁATA, Klaudia | Enjoy by sport | Rudnik | |
15 | [1117] TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | ||
16 | [1092] WYPYCH, Urszula | - | Kraków | |
17 | [1103] ZAWIŚLAK, Agata | BRZYSKI TRI TEAM | Kraków |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [805] BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
2 | [807] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
3 | [811] BOJARSKA, Beata | BW Biegacze Wymiatacze | Krakow | |
4 | [0] BRONIATOWSKA, Katarzyna | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
5 | [824] CZAPIEWSKA, Eliza | Niezrzeszony | Kraków | |
6 | [0] DWORNIK, Małgorzata | Warczące Szprychy | Kraków | |
7 | [848] GODOWSKA, Magdalena | Kraków | ||
8 | [0] GONZALEZ, Anabel | jjfit running team | krakow | |
9 | [854] GÓRSKA, Izabela | Bronowice też Biegają | Kraków | |
10 | [862] GRYBOŚ, Joanna | brak | Kraków | |
11 | [864] HAJNOS-MAŁECKA, Maria | SALMING | SZAFLARY | |
12 | [20] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
13 | [876] JAŻDŻYŃSKA-WOŹNIAK, Katarzyna | Kraków | Kraków | |
14 | [877] JĘDRZEJOWSKA, Karolina | Krakow | ||
15 | [879] KACZMARCZYK, Marta | Kraków | ||
16 | [896] KOŁCZYN, Magdalena | BeFit24Team | ||
17 | [908] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | Kraków | |
18 | [913] KOWALUNAS-BEM, Olga | LPP Team | ||
19 | [917] KRAWCZYK, Ania | Kraków | ||
20 | [919] KRAWCZYK, Izabela | Klub Sportowy Hajime Kraków | Kraków | |
21 | [955] MAGOCSY, Justyna | Kraków | ||
22 | [15] MILANOWSKA-ZABEL, Kaja | Ardigen | Myślenice | |
23 | [978] NOWAK, Agnieszka | Bronowice też Biegają | Kraków | |
24 | [986] ORYNEK, Klaudia | Kraków | ||
25 | [987] OSIKA, Kamila | Probalans | Kraków | |
26 | [988] OSOBA, Magdalena | Kraków | ||
27 | [1136] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | Kraków | ||
28 | [999] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
29 | [1007] POLEK, Ewa | BW Biegacze Wymiatacze | Kraków | |
30 | [1137] PSZONAK, Iwona | HappyCoco Team | Krakow | |
31 | [1012] PUDEŁEK, Agnieszka | WCHSZT | Brzesko | |
32 | [216] SĘK, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
33 | [1037] SOCHAJ-MACHERZYŃSKA, Anna | Fukunda | Radom | |
34 | [1038] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Kraków | |
35 | [1045] SUŁKOWSKA, Anna | MOK Mszana Dolna | Limanowa | |
36 | [1050] SZAREK, Aleksandra | Night Runners | Krakow | |
37 | [1051] SZCZEPAŃSKA, Edyta | Kitty Runners | Kraków | |
38 | [1055] SZWEJ, Joanna | Pogoria Biega | Kraków | |
39 | [1058] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | Kraków | ||
40 | [1060] TARNAWSKA, Anna | UKS Lider Siercza | Wieliczka | |
41 | [0] WILK-ZALEŚNA, Aneta | Niepołomice | ||
42 | [1086] WOŁKOWSKA, Alicja | brak | Kraków | |
43 | [1094] WYSZYŃSKA-TYNIEC, Marianna | Kraków |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [815] BRZYSKA, Monika | Kraków | Kraków | |
2 | [0] BYDOŃ, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Kokotów | |
3 | [827] DOLAŚ, Danuta | Rebellion of Free Runners | Kraków | |
4 | [833] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | Kraków | |
5 | [834] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | Wolves Running Team | Kraków | |
6 | [838] FIDELUS, Joanna | WCHSZT | Brzesko | |
7 | [849] GOŁDYN, Katarzyna | Posądza | ||
8 | [855] GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
9 | [857] GRATKA, Beata | brak | Kojszówka | |
10 | [869] HOŁDA, Justyna | Holdasy | Kraków | |
11 | [0] KAMIŃSKA, Joanna | UKS Lider | WIELICZKA | |
12 | [886] KARBOWSKA, Beata | - | Kraków | |
13 | [914] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | Kraków | |
14 | [1120] KUBLER, Anna | Kraków | ||
15 | [945] LISIK, Justyna | Kraków | ||
16 | [948] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
17 | [954] MAGOCSY, Helena | Kraków | ||
18 | [962] MARKS, Eliza | brak | Bibice | |
19 | [1134] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | Kraków | |
20 | [974] MÓL, Monika | Bronowice też Biegają | Kraków | |
21 | [1135] MULARZ, Anna | WKS Wawel BnO | Bochnia | |
22 | [984] OLEJNIK, Ewa | WKS Wawel BnO | Świńczów | |
23 | [990] PACHURA, Kinga | Ultramaraton Babia Góra | Mszana Dolna | |
24 | [0] SKONIECZNA, Joanna | Goszcza | ||
25 | [1046] SUŁKOWSKA, Elżbieta | Limanowa | ||
26 | [1048] SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara | - | Wieliczka | |
27 | [0] SZYMURA, Izabela | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | Rybnik | |
28 | [1062] TOKARSKA, Bożena | #AdamCzerwińskiTeam | Zabawa | |
29 | [1067] TYNOR, Klaudia | Kraków | ||
30 | [1084] WOJTON, Malgorzata | Poranny Patrol | Kraków | |
31 | [1088] WÓJCIK, Monika | Kraków | Kraków | |
32 | [1091] WYPYCH, Agnieszka | - | Kraków | |
33 | [1096] ZABOROWSKA, Małgorzata | brak | Kaszów | |
34 | [1107] ZOŃ, Olga | Wieliczka |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1121] BAJOREK, Lidia | Tomaszowice | ||
2 | [0] BAŃDUR, Marta | TS Wisła Kraków | Kraków | |
3 | [859] GRELA, Katarzyna | Nauka Biega | Nawojowa Góra | |
4 | [1000] PIEKARSKA, Alicja | Nauka Biega | Krakow | |
5 | [1111] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA | Rudawa | |
6 | [1052] SZEWCZYK, Katarzyna | Iron Dragon Triathlon | KRAKÓW |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [884] KAMIŃSKA, Halina | Kraków |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K70
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1439] PRYMAKOWSKA, Barbara |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BŁASZCZYK, Michał | Dziekanowice | ||
2 | [0] DEL BOSQUE, Jorge | Kraków | ||
3 | [0] DONIEC, Michał | Clico Team | Kraków | |
4 | [852] GOSZTYŁA, Jacek | AVSystem Running Team | Kraków | |
5 | [867] HARRIS, Douglas | - | Kraków | |
6 | [872] JANIK, Mateusz | brak | Kraków | |
7 | [874] JASIŃSKI, Michał | Kraków | ||
8 | [0] JETHON, Patryk | Gwiezdni Rycerze | Kraków | |
9 | [878] JUŚKO, Konrad | Proszowice | ||
10 | [889] KISIELEWSKI, Michał | State Street | Kraków | |
11 | [0] KUBASZCZYK, Kamil | AZS PK | Kraków | |
12 | [936] KWIATKOWSKI, Łukasz | Kraków | ||
13 | [0] LIPSKI, Dawid | Go Aptiv! | Kraków | |
14 | [947] LIŚKIEWICZ, Hubert | Pokojowy Patrol WOŚP | MICHAŁÓW | |
15 | [949] ŁABAS, Damian | brak | Kraków | |
16 | [951] ŁABNO, Sylwester | Kraków | ||
17 | [953] ŁUŻNY, Bartłomiej | Kraków | ||
18 | [0] MARTA, Mateusz | Kraków | ||
19 | [969] MISKA, Daniel | Enjoy by sport | Kraków | |
20 | [0] NOWAK, Bartłomiej | Gang UltraBiesa | Zielonki | |
21 | [983] OGÓREK, Rafał | BRYGADA BESKIDÓW | Nowy Sącz | |
22 | [1013] PYREK, Przemysław | Scarpa Team Polska | Oświęcim | |
23 | [0] RACZEK, Radosław | BeFit24Team | Kraków | |
24 | [1014] RAFALSKI, Dariusz | _ | Kraków | |
25 | [1021] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | Kraków | |
26 | [1025] SENKOWSKI, Jakub | Kraków | ||
27 | [1028] SIKOŃCZYK, Miłosz | Running Performance | Kraków | |
28 | [1030] SIWIECKI, Maciej | Tomaszowice | ||
29 | [0] SKIBA, Maciej | Gor3ca Team/Skibasport.pl | Krynica ZD | |
30 | [1039] SOWA, Wojciech | - | Kraków | |
31 | [1056] ŚLIZ, Wojciech | brak | Kraków | |
32 | [3] TABOR, Dominik | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | Kraków | |
33 | [0] WILCZEK, Jakub | WM Triself | Kraków | |
34 | [1082] WOJARSKI, Miłosz | brocodi.com | Kraków | |
35 | [1085] WOLAK, Paweł | Kraków | ||
36 | [1124] ŻWIRECKI, Łukasz | Kraków |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [802] AMIAUD, Romain | WM Triself | Krakow | |
2 | [1127] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Kraków | |
3 | [803] BARAN, Michał | BeFit24Team | Kraków | |
4 | [806] BARTYZEL, Krzysztof | Młode Wilki | Kraków | |
5 | [1123] BIELECKI, Szczepan | WRÓBELKI TEAM | Kraków | |
6 | [1142] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | ||
7 | [809] BOCHENEK, Michał | Polplast biega | Myślenice | |
8 | [816] BUDERAWSKI, Andrzej | brak | Kraków | |
9 | [818] BUL, Dominik | PDK | Kraków | |
10 | [819] BZDAK, Bartosz | Kraków | ||
11 | [823] CIEŚLIK, Jakub | brak | Kraków | |
12 | [1128] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
13 | [829] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | Kraków | ||
14 | [0] DWORNIK, Maciek | Warczące Szprychy | Kraków | |
15 | [835] FALKIEWICZ, Arkadiusz | Night Runners | Kraków | |
16 | [840] FLAJSZER, Kamil | Team FM | Kraków | |
17 | [841] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar | Kraków | |
18 | [845] GARUS, Konrad | Bronowice też Biegają | Kraków | |
19 | [1112] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Więckowice | |
20 | [847] GŁĄBIŃSKI, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Krakow | |
21 | [853] GÓRKA, Marcin | Dragon Runners | Kraków | |
22 | [0] GRĘBA , Damian | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
23 | [861] GRUSZKA, Karol | bizonmotorsport | Kraków | |
24 | [0] GRZESIK, Sebastian | GGS IT Consulting | ||
25 | [1077] GURDAK, Mateusz | Kraków | ||
26 | [865] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | Kraków | |
27 | [0] IDZI, Piotr | Warczące Szprychy | Kraków | |
28 | [870] JAMROZIK, Adrian | Niezrzeszony | Kraków | |
29 | [871] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | Kraków | |
30 | [873] JANISZEWSKI, Wojciech | brak | Kraków | |
31 | [881] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
32 | [887] KASPERCZYK, Maciej | Kraków | ||
33 | [0] KAWA, Krystian | GGS IT Consulting | ||
34 | [892] KLĘSK, Krzysztof | Runprogress Team by Tomasz Kawik | kraków | |
35 | [894] KOCZAJA, Artur | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
36 | [897] KOMISARCZUK, Arkadiusz | Kraków | ||
37 | [899] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok Running Team | Kraków | |
38 | [901] KORDULASIŃSKA, Dorota | brak | Siedliska | |
39 | [903] KOTARBA, Mateusz | brak | Rzeszów | |
40 | [904] KOTOWICZ, Grzegorz | Polplast biega | Krzczonów | |
41 | [906] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | Kraków | |
42 | [910] KOWALSKI, Michał | POLKAS / TriWise | Kraków | |
43 | [915] KOZIOŁ, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
44 | [0] KRAMER, Konrad | Kraków | ||
45 | [0] KRAMER, Konrad | Kraków | ||
46 | [1114] KRAWIEC, Łukasz | Kraków | ||
47 | [921] KRUCZEK, Paweł | WSzW w Krakowie | Kraków | |
48 | [0] KRUSZEC, Andrzej | G.O.A.T. Team Michałowice | Kraków pizzanumerouno.pl | |
49 | [932] KURAŚ, Maciej | Kraków | Kraków | |
50 | [934] KUŚ, Krzysztof | Go Aptiv! | Pielgrzymowice | |
51 | [937] KWIATKOWSKI, Michael | Lacho Team | Kraków | |
52 | [939] LASOTA, Grzegorz | Kraków | Kraków | |
53 | [941] LEŚNIAK, Ireneusz | brak | Kraków | |
54 | [943] LIGĘZA, Jarosław | Unlimited 2.0 | Kraków | |
55 | [0] LUKASZ, Przebinda | Krakow | ||
56 | [952] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | Kraków | |
57 | [0] ŁAŻEŃSKI, Łukasz | Śledziejowice | ||
58 | [0] MALEC, Łukasz | Niedzica Team | Niedzica | |
59 | [0] MALEC, Łukasz | Niedzica Team | Niedzica | |
60 | [957] MAŁECKI, Mateusz | 111Racing.com | Nowy Targ | |
61 | [960] MARCZEWSKI, Marcin | Bronowice też Biegają | Kraków | |
62 | [0] MAREK, Tyniec | UKS Zawojak | Kraków | |
63 | [1132] MARSZAŁEK, Jan | ITMBW Kraków | Krakow | |
64 | [963] MARSZAŁEK, Karol | Team FM | Kraków | |
65 | [1133] MIASTKOWSKI, Przemysław | Kraków | ||
66 | [965] MICHALAK, Maciej | Krakowska Izba Adwokacka | Kraków | |
67 | [966] MICHAŁEK, Łukasz | Michałki Biegają | Kraków | |
68 | [968] MISIAREK, Michał | Runtime Error | Kraków | |
69 | [0] MORAWSKI, Przemysław | Zew brudnego okonia | Kraków | |
70 | [972] MORICCI, Pierre | Krakow | ||
71 | [973] MOŻEJKO, Artur | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
72 | [976] NOSAL, Tomasz | Zakopane | ||
73 | [979] NOWAK, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
74 | [992] PAPIEŻ, Mariusz | MOK Mszana Dolna | Tymbark | |
75 | [994] PASEK, Tomasz | Hotel Na Wierzynka | Wieliczka | |
76 | [998] PIECZONKA, Tomasz | Kraków | ||
77 | [1003] PITALA, Mateusz | QGB | Kraków | |
78 | [0] PODGÓRSKI , Krzysztof | Zembrzyce Team | Zembrzyce | |
79 | [1004] PODOLSKI, Bartlomiej | Kraków | Kraków | |
80 | [1008] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | Kraków | |
81 | [1009] PRUCIA, Piotr | Probalans | Kraków | |
82 | [1016] REICHEL, Marcin | Kraków | ||
83 | [1017] REJDYCH, Tomasz | Koniu Squad | Kraków | |
84 | [1022] RUTKOWSKI, Szymon | Bronowice też Biegają | Kraków | |
85 | [0] SALA, Łukasz | Jawiszowice | ||
86 | [1126] SAWUŁA, Marcin | GymRoom | Kraków | |
87 | [1032] SKUDLARSKI, Piotr | Herz | Kraków | |
88 | [1042] STACHOŃ, Radosław | brak | Bochnia | |
89 | [1043] STEPANKO, Tomasz | Tresna | ||
90 | [1047] SURMACZ, Tomasz | Polplast biega | Dobczyce | |
91 | [1057] ŚWIDER, Krzysztof | Kraków | ||
92 | [1068] UCHAŃSKI, Piotr | Bronowice też Biegają | Kraków | |
93 | [1069] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun | Krakow | |
94 | [1071] WALCZAK, Waldemar | - | Zielonki | |
95 | [1075] WAWRO, Jakub | TriWise | Kraków | |
96 | [0] WEWIÓR, Przemysław | brak | Warszawa | |
97 | [0] WEWIÓR, Przemysław | brak | Warszawa | |
98 | [0] WEWIÓR, Przemysław | brak | Warszawa | |
99 | [1076] WIATRAK, Lukasz | Medius Runners | Kraków | |
100 | [1078] WIERZBA, Michał | RunKliny Team | Kraków | |
101 | [0] WILCZKIEWICZ, Daniel | ENDEGO | Kraków | |
102 | [1079] WILK, Krzysztof | Sarni Tętent | Kraków | |
103 | [1080] WITEK, Przemysław | Burów | ||
104 | [1081] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners | Kraków | |
105 | [1097] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki | Kraków | |
106 | [1099] ZAJĄC, Krzysztof | Kraków | ||
107 | [1101] ZAWACKI, Marcin | Kraków | ||
108 | [1106] ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Kraków | Kraków | |
109 | [0] ZWAAN, Johan | Los Africanos | Kraków | |
110 | [1109] ŻUREK, Michał | OCR TEAM BYDLAKI | Wieliczka |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [801] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
2 | [804] BARAN, Szymon | BiegamSam | Kraków | |
3 | [808] BLAUT, Marcin | Night Runners | Kraków | |
4 | [813] BRAŚ, Rafał | Polplast biega | Myślenice | |
5 | [817] BUDZIŃSKI, Maciej | Kraków | ||
6 | [821] CEKIERA, Marcin | Iron Dragon Triathlon | Zielonki | |
7 | [822] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
8 | [825] CZARNECKI, Bartłomiej | Uwaga na Dziada | Liszki | |
9 | [826] CZERWIEC, Artur | Iron Dragon Team | Zabierzow | |
10 | [828] DOMIN, Tomasz | Bronowice też Biegają | Krakow | |
11 | [830] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
12 | [831] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Kraków | |
13 | [836] FEREK, Maciej | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
14 | [837] FIDELUS, Jacek | WCHSZT | BRZESKO | |
15 | [839] FILIPEK, Pawel | - | Krakow | |
16 | [842] FRĄCZEK, Michał | Kraków | ||
17 | [843] GALOS, Adam | BeFit24Team | Kraków | |
18 | [0] GAŁAJDA, Karol | Kraków | ||
19 | [846] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Psary | |
20 | [850] GONDOR, Jarek | UKS Lider | Libertów | |
21 | [0] GÓRSKI, Michał | Giebułtów ciśnie | Giebułtów | |
22 | [858] GRATKA, Mirosław | brak | Kojszówka | |
23 | [860] GROCHAL, Marcin | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
24 | [863] HAJDUK, Bartłomiej | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
25 | [866] HALLIER, Julien | Les coqs runners | Kraków | |
26 | [868] HOŁDA, Jerzy | Holdasy | Kraków | |
27 | [875] JAWOREK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
28 | [880] KACZMARCZYK, Robert | Polplast biega | Myślenice | |
29 | [882] KACZOR, Pawel | Cholerzyn RUN | Liszki | |
30 | [885] KAMIŃSKI, Janusz | Kraków | ||
31 | [888] KASZEWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
32 | [891] KLEIN, Michał | brak | Kraków | |
33 | [893] KOCIOŁEK, Witold | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
34 | [898] KOŃCZAK, Piotr | Jpks | Kraków | |
35 | [0] KOPEĆ, Marcin | HERZ | Kraków | |
36 | [1115] KORDECKI, Bartłomiej | WCHSZT | Brzesko | |
37 | [902] KOSEK, Grzegorz | Bronowice też Biegają | Kraków | |
38 | [1129] KOWALICZEK, Grzegorz | Kraków | ||
39 | [909] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | LIBERTOW | |
40 | [911] KOWALSKI, Paweł | Kraków | Kraków | |
41 | [912] KOWALSKI, Wojciech Endurance | POLKAS | Kraków | |
42 | [918] KRAWCZYK, Paweł | Klub Sportowy Hajime Kraków | Kraków | |
43 | [923] KRUSZEC, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
44 | [925] KRZYWORĄCZKA, Paweł | senio.pl | ZIELONKI | |
45 | [926] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków | Jerzmanowice | |
46 | [928] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI | Wieliczka | |
47 | [930] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Kraków | |
48 | [931] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | Kraków | |
49 | [933] KURYJ, Marek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
50 | [935] KUZICKI, Artur | Czad Komando | KRAKÓW | |
51 | [940] LATOS, Paweł | Kraków | ||
52 | [1438] LIGĘZA, Witold | |||
53 | [946] LISOWSKI, Paweł | Klub Biegacza RTV EURO AGD | Wieliczka | |
54 | [0] ŁABĘDŹ, Maciej | Wieliczka | ||
55 | [1130] MAGOLAN, Sławomir | Iron Dragon Triathlon | KOBYLANY | |
56 | [1131] MAJDYŚ, Wojciech | Kraków | ||
57 | [956] MAJERSKI, Michał | Kraków | ||
58 | [958] MAŁEK, Leszek | brak | Kraków | |
59 | [961] MARKOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
60 | [1122] MĄCZYŃSKI, Patryk | #AdamCzerwińskiTeam | Niepołomice | |
61 | [964] MĘDRALA, Ireneusz | RunKliny Team | Kraków | |
62 | [967] MIKA, Artur | Miki Team | Kraków | |
63 | [0] MIROSŁAW, Dąbrowski | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
64 | [970] MIŚKIEWICZ, Paweł | Kraków | ||
65 | [971] MORDARSKI, Michał | Kraków | ||
66 | [980] NOWAK, Sebastian | Kraków | Krakóq | |
67 | [981] NOWAK, Wojciech | BeFit24Team | Kraków | |
68 | [982] OBRAŁ, Łukasz | www.prawo-porady.pl | Kraków | |
69 | [0] OLCZYKOWSKI, Bartek | ,,Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki" .... ,, Willa Blanka" | Dąbki | |
70 | [989] OSTASZ, Szczepan | Kraków | Kraków | |
71 | [991] PAMUŁA, Łukasz | Kraków | ||
72 | [993] PARDYGAŁ, Tomasz | WM Triself | Kraków | |
73 | [0] PASZCZA, Andrzej | Czernichów | ||
74 | [995] PAWLIK, Krzysztof | Kraków | ||
75 | [996] PESZT, Marek | SportWise | Kraków | |
76 | [997] PIASECKI, Rafał | TriWise | Wieliczka | |
77 | [1001] PIETRZYK, Mariusz | Kraków | ||
78 | [1005] POLAK, Sebastian | Polplast biega | Zakliczyn | |
79 | [1006] POLAKIEWICZ, Dariusz | Glanów | ||
80 | [1010] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | Kraków | ||
81 | [1011] PTASZNIK, Przemysław | WM Triself | Wirliczka | |
82 | [1125] REICHERT, Łukasz | |||
83 | [1019] ROMANOWSKI, Daniel | Rabka Zdrój | ||
84 | [1020] ROSIEK, Robert | łosiesuperktosie | Kraków | |
85 | [0] ROSPOND, Grzegorz | Iron Dragon Team | Kraków | |
86 | [1138] RUSEK, Sebastian | Iron Dragon Team | Wielka Wieś | |
87 | [1023] RYCHŁOWSKI, Tomasz | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
88 | [1026] SĘK, Marek | WM Triself | Kraków | |
89 | [1027] SIEMIŃSKI, Radosław | _ | Kraków | |
90 | [1029] SIWEK, Jacek | TriWise | Łuczyce | |
91 | [1031] SIWIECKI, Tomasz | Muay Running Team | Tomaszowice | |
92 | [0] SKONIECZNY, Mariusz | GOSZCZA | ||
93 | [1035] SOBCZAK, Bogusław | Bronowice też Biegają | Kraków | |
94 | [1040] SROKA, Sylwester | Wieliczka | ||
95 | [1041] SROKA, Wojciech | WiB | Kraków | |
96 | [1044] STYRNA, Tomasz | Kraków | ||
97 | [0] SZAJNERT, Maciej | Skała | ||
98 | [1049] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | Rybna | |
99 | [1053] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
100 | [0] SZYMURA, Wojciech | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | Rybnik | |
101 | [1140] ŚLÓSARCZYK, Jakub | Kraków | ||
102 | [1059] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
103 | [1061] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI | Kraków | |
104 | [1063] TOKARSKI, Rafał | Zabawa | ||
105 | [1065] TOMASZ, Zając | Iron Dragon Team | Zabierzów | |
106 | [1066] TWORZYDLO, Paweł | Rączy Jeleń | Kraków | |
107 | [1119] WALEWSKI, Wiktor | Kraków | ||
108 | [1073] WALNIK, Rafał | Kraków | Kraków | |
109 | [1074] WARWAS, Marcin | Nowożeńcy | Kraków | |
110 | [1143] WĄSIK, Marcin | SportWise | Kraków | |
111 | [1083] WOJTALA, Bartłomiej | Uwaga na Dziada | Kraków | |
112 | [1087] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Niepołomice | |
113 | [1089] WÓYCICKI, Rafał | AppliedOmicsWóycicki | Kraków | |
114 | [1090] WRONA, Sylwester | Kraków | ||
115 | [1095] ZABCZYK, Jakub | brak | Kraków | |
116 | [1100] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
117 | [1102] ZAWADZKI, Piotr | Bronowice też Biegają | Kraków | |
118 | [1104] ZAZIĄBŁ, Łukasz | Latające Pęciny | Kraków | |
119 | [1108] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Kraków |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [812] BOŻĘTKA, Jan | brak | Kraków | |
2 | [1118] CZUBA, Adam | Pentel Team | Krakow | |
3 | [832] DZIEWONSKI, Pawel | YETI Kraków | Kraków | |
4 | [844] GARBACIK, Wojciech | Wolves Running Team | Kraków | |
5 | [851] GORCZYCA, Dariusz | brak | ||
6 | [856] GRADEK, Dariusz Gradek | GLD Team | Krakow | |
7 | [890] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard | Kraków | |
8 | [895] KOCZWARA, Krzysztof | KKC | Kraków | |
9 | [1141] KORDYL, Waldemar | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
10 | [916] KOZIOŁ, Przemysław | Kraków | ||
11 | [938] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Węgrzce Wielkie | |
12 | [950] ŁABĘDŹ, Robert | POLPLAST BIEGA | Myślenice | |
13 | [1113] MIELEC, Andrzej | Indywidualnie | Kraków | |
14 | [975] NIESSNER, Piotr | WKS Wawel BnO | Kraków | |
15 | [1002] PISAREK, Piotr | WKS Wawel BnO | Kraków | |
16 | [0] RADZIK, Jerzy | Niepołomice Biegają | Niepolomice | |
17 | [1018] RICOUR, Patrice | Les Coqs Runners | Kraków | |
18 | [1034] SŁOWIŃSKI, Paweł | Michałowice | ||
19 | [0] SZPAK, Slawomir | Krakow | ||
20 | [1070] WACHNICKI, Jan | - | Opole | |
21 | [1072] WALCZYK, Roman | Water Knights | ||
22 | [1093] WYSOCKI, Marcin | Polplast biega | Skrzynka | |
23 | [1098] ZADARNOWSKI, Dariusz | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
24 | [1105] ZDECHLIKIEWICZ, Piotr | WĘGRZCE |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [820] CEKIERA, Antoni | combex | Kraków | |
2 | [883] KAIM, Antoni | Myślenice | ||
3 | [907] KOWALIK, Jan | Kraków | ||
4 | [924] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
5 | [959] MARCINEK, Wojciech | Trailrun | Kraków | |
6 | [985] OLIWA, Edward | ITMBW Kraków | Kraków | |
7 | [0] SOWA, Dariusz | Czarnecki Run Team/Rzeszowskie Gazele i Gepardy | Rzeszów | |
8 | [1064] TOKARZ, Jerzy | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
9 | [1110] ZIÓŁKO, Jan | Jadwiga Kraków | Kraków |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M70
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [900] KOPTA, Jerzy | Cwałujące Dziadki | Kraków | |
2 | [1116] KRUCZEK, Stanisław | WKS Wawel bno | Krakow | |
3 | [942] LEŚNIAK, Marian | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1335] GRADZIK, Inga | #MoveAutodesk | Kraków | |
2 | [0] WÓJCIK, Marta | KBKS Radomsko | Radomsko |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
2 | [1330] FURTEK, Iwona | Lacho Team | ||
3 | [1341] JARZYMOWSKA, Iwona | brak | Borzygniew | |
4 | [1343] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Heineken Kraków Running Club | Kraków | |
5 | [1348] KOPACKA, Edyta | KB Sobótka | Wrocław | |
6 | [1361] ŁUDZIK, Alicja | brak | Kraków | |
7 | [1365] MATUKIN-SZUMLIŃSKA, Aleksandra | Kraków | ||
8 | [1381] PAWEŁEK, Paulina | Wszystko się ułoży team | Krakow | |
9 | [1383] PILCH, Anna | Probalans | Kraków | |
10 | [1385] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K | Libertow | |
11 | [1431] SENDEK, Sylwia | Infinity-Gym | Koszyce | |
12 | [0] SOWA-LEWANDOWSKA, Katarzyna | UKS Lider Siercza/ Technikam | Wieliczka | |
13 | [1407] SZKOŁA- ŚNIEŻEK, Agnieszka | MM Power/Koliber Team | Kraków | |
14 | [1408] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
15 | [1411] TARADAJ, Paulina | Night Runners | Kraków |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1316] CHRZĄŚCIK, Anna | brak | Krzeszowice | |
2 | [1332] GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Zielonki | |
3 | [1334] GOTKIEWICZ-CICHOŃ, Edyta | - | Kraków | |
4 | [1342] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team | Kraków | |
5 | [0] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwinskiTeam | Sułków | |
6 | [0] KAPICA, Anna | Resovia Rzeszów | Rudna Wielka | |
7 | [14] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
8 | [1372] MŁYNARCZYK-WARWAS, Marzena | Nowożeńcy | Kraków | |
9 | [1375] NICIEJA, Anna | Dzikie Foki | Kraków | |
10 | [0] SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna | Karniowice | ||
11 | [1418] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1347] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka | Kraków |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1305] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | Kraków | |
2 | [1307] BODURKA, Adam | RMT Team Pro / Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
3 | [1321] DANIELAK, Tomasz | Zielonki | ||
4 | [1328] FEDYNA, Marcin | _ | Kraków | |
5 | [1331] GACEK, Dawid | A mogłem spać | Toporzysko | |
6 | [1355] KUNZ, Marcin | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
7 | [0] NIEMIRSKI, Piotr | Kraków | ||
8 | [1395] SAJDAK, Piotr | Wszystko się ułoży team | Kraków | |
9 | [1432] WĘGRZYN, Michał | Rogi | ||
10 | [1423] ZIELIŃSKI, Mateusz | Kraków |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1301] ALEKSANDROWICZ, Michał | Kraków | Kraków | |
2 | [1304] BEŁZ, Tomasz | brak | Kraków | |
3 | [1] BODURKA, Krzysztof | Salomon Suunto Team Poland | Nielepice | |
4 | [1308] BOREK, Mateusz | SportWise | Krakow | |
5 | [1309] BORKOWSKI, Paweł | Wola Batorska | ||
6 | [1310] BOSAK, Dominik | Górka Team | Sułoszowa | |
7 | [1311] BRYSZ, Michał | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
8 | [1314] CHŁĘDOWSKI, Piotr | Kraków | ||
9 | [1318] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
10 | [1319] CYGAN, Tomasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
11 | [1427] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
12 | [1323] DRAŃKO, Piotr | Heineken Kraków Running Club | Kraków | |
13 | [1327] FEDORCZAK, Jacek | Kraków | ||
14 | [1333] GIZA, Radosław | Jaworzno | ||
15 | [1336] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | Gliwice | ||
16 | [1337] GRZĄBKA, Paweł | brak | Kraków | |
17 | [1339] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | Kraków | |
18 | [1425] HUDYGA, Sławomir | Wszystko się ułoży team | Kraków | |
19 | [1346] KLIMEK, Przemysław | Klub Biegacza AZS UEK | Kraków | |
20 | [0] KOSTORZ, Konrad | Gliwice | ||
21 | [1352] KOZIOŁ, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
22 | [1353] KUCHARSKI, Kamil | TriJet Team | Kraków | |
23 | [1354] KUCIEL, Paweł | Axis Usługi Fizjoterapeutyczne | Tenczynek | |
24 | [1360] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge | Kraków | |
25 | [1363] MALETA, Marcin | LPP Team | ||
26 | [1364] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider | Kraków | |
27 | [1430] MARECIK, Dawid | Kraków | ||
28 | [1367] MEDES, Marcin | Tychy | ||
29 | [1369] MICHALIK, Dawid | Horda | Kraków | |
30 | [0] MITIS, Marek | Kraków | ||
31 | [1374] MROŻEK, Tomasz | brak | Kraków | |
32 | [1378] NYCZ, Marek | Nowy Targ | ||
33 | [1379] PARIS, Nicola | - | Kraków | |
34 | [1382] PILARSKI, Pawel | Jawiszowice | ||
35 | [1388] PYTLIK, Wojciech | Heineken Kraków Running Club | Bogunice | |
36 | [1392] RYMARENKO, Sergii | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
37 | [0] SALAMON, Emil | Opel Active Team | Gliwice | |
38 | [1398] SERZYSKO, Bartosz | WM Triself | Cieszyn | |
39 | [1400] SŁOMIANY, Michał | - | Katowice | |
40 | [1402] SROKA, Maciej | NFT | Kraków | |
41 | [1403] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | Kraków | |
42 | [1404] STARZAK, Paweł | Zło$nik Biega | Skawina | |
43 | [1405] STUDENCKI, Dawid | 4TriTeam | Kraków | |
44 | [1410] SZYMACZEK, Kamil | Wataha | Koźmice Wielkie | |
45 | [1412] TEREBECKI, Kamil | Kraków | Kraków | |
46 | [1416] TRZASKA, Marcin | Wataha | Kraków | |
47 | [0] WIERZBAN , Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
48 | [0] WIERZBAN , Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
49 | [1420] WIĘCEK, Konrada | WM Triself | Kraków | |
50 | [1421] WOLIŃSKI, Marek | Poranny Patrol | Kraków | |
51 | [1422] ZARZECZNY, Radoslaw | Junior Amator Superstar | Kraków | |
52 | [1424] ŻARNA, Błażej | Horda | Giebułtów |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1302] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Zerwana | |
2 | [1312] BRZEZIŃSKI, Łukasz | LPP Team | ||
3 | [1313] BUŁAWA, Grzegorz | Gliwice | ||
4 | [1315] CHRAMĘGA, Dariusz | Niezrzeszony | Tarnów | |
5 | [1317] CUDEK, Jacek | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
6 | [1320] CZYŻ, Piotr | Rząska | ||
7 | [1322] DARCHUK, Oleksandr | DRPT | Węgrzce | |
8 | [1428] DOMIN, Marcin Renkaw | Nowotarski Klub Kolarski | Nowy Targ | |
9 | [1324] DUC-SYPOSZ, Aureliusz | Vege Runners | Wieliczka | |
10 | [1326] DZIECIUCH, Michał | Kraków | ||
11 | [1429] DZIEDZIC, Krzysztof | runningperformance.pl | Kraków | |
12 | [1338] GRZESIAK, Marcin | KĘCKIE HARPAGANY | Kęty | |
13 | [1340] HOŁÓWKA, Sławomir | Lacho Team | Kraków | |
14 | [0] JACHNA, Sylwester | Chełmek | ||
15 | [1344] KIDA, Andrzej | LOS TREPOS COMPANIEROS | Kraków | |
16 | [1345] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
17 | [1349] KOPEĆ, Mirosław | Kraków | ||
18 | [1350] KORNAŚ, Krzysztof | KlimKor Team | Nowy Sącz | |
19 | [1351] KOSMALA, Przemek | MarcinSwiercTeam | Krakow | |
20 | [1357] KUREK, Jan | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | Krzeszowice | |
21 | [1358] LAMIK, Paweł | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
22 | [1362] MAJCHER, Piotr | BW Biegacze Wymiatacze | Kraków | |
23 | [1366] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runer | Brzezinka | |
24 | [1368] MICHALCZAK, Paweł | WKS Wawel Kraków BnO | Kraków | |
25 | [1370] MIETŁA, Mateusz | KSSJPII | Wrząsowice | |
26 | [1373] MORAWA, Mateusz | Lacho Team | Kraków | |
27 | [1376] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
28 | [1377] NOWAKOWSKI, Izydor | #AdamCzerwińskiTeam | WIELICZKA | |
29 | [1380] PASELA, Jerzy | Kraków | ||
30 | [1391] ROSZAK, Piotr | - | Wieliczka | |
31 | [1393] SADOWSKI, Tomasz | KOSSMATE ŻUKI | KRAKÓW | |
32 | [1394] SAJAK, Michał | Wataha | Kraków | |
33 | [1435] SALAMON, Arkadiusz | SBG Podbieg | Kraków | |
34 | [1397] SALIK, Stanisław | Wieliczka | ||
35 | [1399] SIEKLUCKI, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
36 | [1401] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie | Kraków | |
37 | [1406] SULARZ, Bartlomiej | brak | Kraków | |
38 | [0] SZAPORÓW, Łukasz | Infinity-Gym | Proszowice | |
39 | [1409] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
40 | [0] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
41 | [1413] TOMASZ, Wasilewski | Aromat Nóg | Kraków | |
42 | [1414] TOMCZYK, Marcin | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
43 | [1417] TUREK, Maciej | #piwonamecie | Kraków | |
44 | [1419] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | Kraków | |
45 | [0] WIJAS, Mariusz | Kraków |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1303] BĄK, Artur | FC po 50tce | Kraków | |
2 | [1325] DURAS, Andrzej | - | Świątniki Górne | |
3 | [1329] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | MOGILANY | |
4 | [1356] KUNZ, Tomasz | brak | Kraków | |
5 | [1359] LEPIARZ, Szymon | Oldboje biegają | Kraków | |
6 | [0] NOWAK, Marek | Karniowice | ||
7 | [1384] PIWOWARCZYK, Andrzej | - | Kraków | |
8 | [1386] POLAK, Stanisław | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
9 | [0] ROGOWICZ, Piotr | Truchtacz Mysłowice | Dąbrowa Górnicza | |
10 | [1426] ZIELINSKI, Rafal | Modlniczka |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1371] MIROSZEWSKI, Bogdan | Klub Eskadra Kraków | Kraków | |
2 | [1436] PRZYŁUDZKI, Janusz | STS Biegaton | Mikołów | |
3 | [1389] RADCZAK, Andrzej | KRAKÓW | ||
4 | [1390] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | Krakow | |
5 | [1415] TRELA, Jacek | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K12
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [106] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS Wawel BnO | Kraków | |
2 | [109] BOMERSBACH, Julia | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
3 | [110] BREKSA, Blanka | WKS Wawel BnO | Kraków | |
4 | [122] DEPTA, Helena | WKS Wawel BnO | Kraków | |
5 | [146] GROCHAL, Nina | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
6 | [149] HEBDA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
7 | [0] JABŁOŃSKA, Amelia | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
8 | [157] KASPRZYK, Alicja | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | NAWOJOWA GÓRA | |
9 | [158] KASPRZYK, Natalia | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | NAWOJOWA GÓRA | |
10 | [161] KOŁEK, Aleksandra | 2xWK | kraków | |
11 | [162] KOŁEK, Natalia | 2xWK | Kraków | |
12 | [0] KOWALICZEK, Alicja | KS Podgórze | Kraków | |
13 | [169] KUZA, Amelia | - | Giebułtów | |
14 | [174] ŁUCZAK, Agata | - | Wieliczka | |
15 | [181] MARCZEWSKA, Agata | Home Explorers | Kraków | |
16 | [0] NOWAK, Magdalena | MMMMMsy KRK | Kraków | |
17 | [263] OSIADACZ, Julia | Trenuj w Krakowie | Kraków | |
18 | [198] PESZT, Martyna | SportWise | Kraków | |
19 | [267] PIECHOWSKA, Nina | |||
20 | [204] PODGÓRSKA, Gabriela | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
21 | [215] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
22 | [237] WALA, Małgorzata | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
23 | [249] ZAZIĄBŁ, Ewa | Latające Pęciny | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K13
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMCZUK, Małgorzata | KS AZS AWF Kraków | Kraków | |
2 | [115] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
3 | [118] CZERWIEC, Karolina | Iron Dragon Team | Zabierzow | |
4 | [130] DZIUBA, Justyna | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
5 | [144] GOZDEK, Wiktoria | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
6 | [151] HYLA, Natalia | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
7 | [152] JABŁOŃSKA, Alicja | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
8 | [160] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
9 | [176] MADEJ, Olga | Iron Dragon Team | Modlniczka | |
10 | [185] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
11 | [190] OLEJNIK, Jaśmina | WKS Wawel BnO | Kraków | |
12 | [193] OLIINYK, Yelyzaveta | WKS Wawel BnO | Kraków | |
13 | [207] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
14 | [219] SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel BnO | Kraków | |
15 | [0] STOCH, Zofia | KS AZS AWF Kraków | Kraków | |
16 | [236] WALA, Aleksandra | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
17 | [275] WYPYCH, Milena | SportWise | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K16
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [120] DANIELAK, Hanna | Kraków Athletics Team | Zielonki | |
2 | [278] HRYC, Martyna | |||
3 | [170] LEŚNIAK, Matylda | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
4 | [189] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
5 | [205] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
6 | [2] WĄSIK, Maja | SportWise | Kraków | |
7 | [238] WIERZBICKA, Maja | Goń się! | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [111] BUGAJ, Katarzyna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
2 | [268] CHARUSTA, Martyna | BeFit24Team | Targanice | |
3 | [113] CHRYCZYK, Katarzyna | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
4 | [0] MICHAŁEK, Daria | Libiąż | ||
5 | [211] PUDEŁEK, Michalina | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
6 | [227] TABOR, Kamila | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [104] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
2 | [107] BODZIOCH-MARCZEWSKA, Katarzyna | Home Explorers | Kraków | |
3 | [114] CHYLEWSKA-OLECH, Dagmara | BeFit24Team | Kraków | |
4 | [124] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
5 | [139] GAWIN, Agnieszka | BeFit24Team | Kraków | |
6 | [13] KACZMAREK, Angelika | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
7 | [168] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Kokotów | |
8 | [178] MAJCHER, Monika | Semperfortis | Kraków | |
9 | [191] OLESIAK, Katarzyna | Kraków | ||
10 | [192] OLIINYK, Alona | WKS Wawel BnO | Kraków | |
11 | [223] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Kraków | |
12 | [273] ŚLIWA, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Libertów | |
13 | [241] WRÓBEL, Ewa | Home Explorers | Kraków | |
14 | [246] ZAJĄC, Katarzyna | - | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [108] BOMBA, Magdalena | Kraków | ||
2 | [0] BUGAJSKA, Monika | Kraków | ||
3 | [132] FILICIAK, Justyna | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
4 | [137] GALUBA, Monika | UKS Lider | Wieliczka | |
5 | [141] GAWLAS, Monika | _ | Wadowice | |
6 | [145] GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
7 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
8 | [150] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
9 | [156] KARNIA-BISKUPSKA, Anna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
10 | [0] KREZELOK, Joanna | Kraków | ||
11 | [180] MAŁEK, Anna | Kraków | ||
12 | [182] MAREK-PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
13 | [196] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
14 | [201] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
15 | [217] SŁOCIŃSKA, Magdalena | Maze Runners | Kraków | |
16 | [221] SMOROŃ, Anna | BeFit24Team | Kraków | |
17 | [231] URBAŃSKA-KULON, Katarzyna | BeFit24Team | Krakow | |
18 | [242] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | Kraków | |
19 | [250] ZAZIĄBŁ, Justyna | Latające Pęciny | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [112] CHACUŚ, Dorota | Bibice | ||
2 | [206] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
3 | [224] SZCZYPKA, Agnieszka | Night Runners | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [155] KAMIŃSKA, Joanna | Night Runners | Kraków | |
2 | [253] WOŹNIAK, Barbara | Zagórze 109 32-005 | ||
3 | [255] ZIÓŁKO, Jadwiga | Jadwiga Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K70
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
Przyjazna Trójka / 3,7km - M12
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BUGAJSKI, Igor | Kraków | ||
2 | [117] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
3 | [276] CZARNECKI, Jakub | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiaca | |
4 | [128] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka | Wieliczka | |
5 | [131] FILICIAK, Antoni | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
6 | [134] FILICIAK, Stanisław | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
7 | [135] FIREK, Grzegorz | 2xWK | Kraków | |
8 | [140] GAWIN, Jan | BeFit24Team | Więckowice | |
9 | [256] GAWROŃSKI, Krystian | SKS KUSY KRAKÓW SP 91 | KRAKÓW | |
10 | [260] KOPERNIAK, Franciszek | |||
11 | [0] KOWALICZEK, Dominik | Pogoń Kraków | Kraków | |
12 | [164] KOWALSKI, Adam | 2K | LIBERTOW | |
13 | [165] KOWALSKI, Franciszek | PROSZOWICE | ||
14 | [172] LISIEWICZ, Natan | The Athletics Team | Skawina | |
15 | [0] MALEC, Maciej | Niedzica Team | Niedzica | |
16 | [0] MALEC, Maciej | Niedzica Team | Niedzica | |
17 | [0] MALEC, Wojciech | Niedzica Team | Niedzica | |
18 | [0] MALEC, Wojciech | Niedzica Team | Niedzica | |
19 | [184] MERCIK, Tomasz | BBB Będuska Brygada Biegowa | Kraków | |
20 | [264] OSIADACZ, Adam | Trenuj w Krakowie | Kraków | |
21 | [197] PALIŚ, Mikołaj | BeFit24Team | Kraków | |
22 | [271] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza | Wieliczka | |
23 | [209] PRZEWOŹNIK, Maurycy | Łuczyce | ||
24 | [212] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | WKS Wawel BnO | Kraków | |
25 | [254] SMOROŃSKI, Patryk | KS AZS AWF Kraków | KRAKÓW | |
26 | [232] URYGA, Artur | WKS Wawel BnO | Kraków | |
27 | [240] WÓJCIK, Wojciech | WKS Wawel BnO | Kraków | |
28 | [243] WYZNAKIEWICZ, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | KRZESZOWICE | |
29 | [245] ZADARNOWSKI, Marek | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
30 | [248] ZASADZKI, Tymoteusz | WKS Wawel BnO | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M13
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [257] BRZĘCZEK, Michał | UKS Kometa Gliwice | ||
2 | [147] GRZEGORCZYK, Borys | WKS Wawel BnO | Kraków | |
3 | [148] GZYL, Tomasz | brak | Kraków | |
4 | [177] MAGOLAN, Piotr | Iron Dragon Triathlon | KOBYLANY | |
5 | [186] MYTNIK, Radosław | - | Kraków | |
6 | [194] OLSZEWSKI, Eryk | Iron Dragon Triathlon | Zabierzów | |
7 | [199] PESZT, Michał | SportWise | Kraków | |
8 | [202] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | Wieliczka | |
9 | [210] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | Run_P | Łuczyce | |
10 | [272] RUSEK, Filip | Iron Dragon Team | Wielka Wieś | |
11 | [0] SKRZYPEK, Patryk | KS AZS AWF Kraków | Kraków | |
12 | [229] TARNOWSKI, Przemysław | WKS Wawel BnO | Kraków | |
13 | [234] VOINALOVYCH, Yurii | SportWise | Kraków | |
14 | [247] ZAJĄC, Maciej | Iron Dragon Team | Zabierzów |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M16
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] JAKUB, Zajac | SportWise | Kraków | |
2 | [259] KOPERNIAK, Mikołaj | |||
3 | [261] OSTROWSKI, Patryk | Krzeszowice | ||
4 | [218] SŁOCIŃSKI, Krzysztof | Maze Runners | Kraków | |
5 | [230] TYLEK, Michał | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [119] ĆWIĘCZEK, Łukasz | AZS UJ CM | Rybnik | |
2 | [4] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | |
3 | [214] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | Kraków | |
4 | [266] WÓJCIK, Adam | Ex Team | Wadowice | |
5 | [244] WYŻGA, Zygmunt | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [101] BAŁABAN, Bartłomiej | Lacho Team | Kraków | |
2 | [103] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Kraków | |
3 | [0] CYRKLER, Łukasz | radekkleczek.pl | Kraków | |
4 | [269] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
5 | [0] CZARNOTA, Tomasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
6 | [125] DUDZIAK, Tomasz | POLAR team | KRAKÓW | |
7 | [127] DYKSZAK, Filip | WM Triself | Kraków | |
8 | [133] FILICIAK, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
9 | [138] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Więckowice | |
10 | [262] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
11 | [154] JESIOŁOWSKI, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Zielonki | |
12 | [8] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
13 | [166] KRAWCZYK, Jarosław | Krakówo | ||
14 | [0] KRZAK , Wiktor | Kraków | ||
15 | [171] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM | Kraków | |
16 | [175] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR team | Kraków | |
17 | [265] MARCZEWSKI, Marcin | Bronowice też Biegają | Kraków | |
18 | [279] OSTROWSKI, Paweł | |||
19 | [0] PADYKUŁA, Wojciech | GGS IT Consulting | ||
20 | [195] PALEŃ, Kamil | BeFit24Team | Kraków | |
21 | [200] PIECH, Jakub | #KubaPiechTeam | Kraków | |
22 | [0] SZMUKIER, Karol | WM Triself | Kraków | |
23 | [226] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
24 | [235] WACHACKI, Michał | Wachaccy Team | Kraków | |
25 | [251] ZIEMBLA, Krzysztof | Go Aptiv! | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [102] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
2 | [116] CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
3 | [123] DUBIEL, Piotr | 2xWK | Kraków | |
4 | [126] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
5 | [129] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Kraków | |
6 | [136] GALOS, Adam | BeFit24Team | Kraków | |
7 | [142] GAWLAS, Roman | Wadowice | ||
8 | [153] JABŁOŃSKI, Grzegorz | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
9 | [159] KASPRZYK, Rafał | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | NAWOJOWA GÓRA | |
10 | [258] KOPERNIAK, Łukasz | |||
11 | [167] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Kraków | |
12 | [173] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | Kraków | ||
13 | [179] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski | BeFit24Team | Olszowice | |
14 | [0] NOWAK, Marcin | MMMMMsy KRK | Kraków | |
15 | [0] OPYRCHAŁ, Tomasz | BW Biegacze Wymiatacze | Kraków | |
16 | [203] PIÓRKOWSKI, Tomek | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
17 | [208] PRZEWOŹNIK, Adam | Run_P | Łuczyce | |
18 | [213] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
19 | [222] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
20 | [277] SMOROŃSKI, Artur | |||
21 | [225] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
22 | [228] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
23 | [233] URYGA, Sławek | WKS Wawel BnO | ||
24 | [239] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Niepołomice | |
25 | [252] WÓYCICKI, Rafał | AppliedOmicsWóycicki | ||
26 | [274] WYPYCH, Marek | SportWise | Kraków | |
27 | [0] ZAJĄC, Andrzej | SportWise | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [121] DEC, Jacek | brak | Kraków | |
2 | [143] GEDL, Przemysław | Kraków | ||
3 | [270] KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Węgrzce | |
4 | [183] MARKS, Robert | Bibice | ||
5 | [220] SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel BnO | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [163] KOWALCZYK, Tadeusz | BMW Biegamy Mimo Wszystko | Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M70
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [188] NOWOTNY, Marian | Niepołomice Biegają | Damienice |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K16
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [410] BOJARSKA, Zuzanna | BW Biegacze Wymiatacze | Kraków | |
2 | [414] BUDZIŃSKA, Julia | Kraków | ||
3 | [494] KURTYCZ, Natalia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
4 | [500] LAMPARSKA, Maja | WKS Wawel BnO | Kraków | |
5 | [0] OGÓREK , Monika | BRYGADA BESKIDÓW | Nowy Sącz | |
6 | [537] PODGÓRSKA, Marta | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
7 | [543] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
8 | [545] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
9 | [550] SEREDA, Olha | WKS Wawel BnO | Kraków | |
10 | [553] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Kraków | |
11 | [622] SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel BnO | Kraków | |
12 | [554] SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
13 | [577] TWORZYDLO, Dominika | Rączy Jeleń | Kraków |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [415] BUGAJ, Katarzyna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
2 | [619] CHARUSTA, Martyna | BeFit24Team | Targanice | |
3 | [436] DUPLAGA, Anita | Słodko Zdrowy | Kraków | |
4 | [460] HRUBY, Anna | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Rozkochów | |
5 | [465] JANUSZ, Agnieszka | Sklep Biegacza | Kraków | |
6 | [11] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW | ||
7 | [0] PESTKA, Aleksandra | Kraków | ||
8 | [552] SIKORA, Joanna | GE HealthAhead | Krakow | |
9 | [576] TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | Kraków | |
10 | [588] WOJAS, Magdalena | Słodko Zdrowy | Kraków | |
11 | [591] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team | Bochnia |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BAJSAROWICZ, Marta | Gliwice | ||
2 | [406] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
3 | [411] BOROWIAK, Kasia | Kraków | Krako´w | |
4 | [419] BURNUS, Beata | Kraków | ||
5 | [427] CIURA, Anna | Kraków | Kraków | |
6 | [443] DZIUBAŃSKA, Izabela | Kraków | ||
7 | [0] EWA, Grabska-Szwagrzyk | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | Kraków | |
8 | [450] GAWRON, Kasia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
9 | [0] GRABSKA-SZWAGRZYK, Ewa | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | Kraków | |
10 | [455] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | Krakow | |
11 | [457] HOJNA, Kinga | brak | Kraków | |
12 | [461] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | Burów | ||
13 | [466] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | Rudnik Nad Sanem | |
14 | [467] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | Kraków | ||
15 | [469] KACZMAREK, Angelika | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
16 | [480] KOLEGOWICZ, Klaudia | BeFit24Team | kraków | |
17 | [0] KONDEJ, Anna | Kraków | ||
18 | [499] KWIECIŃSKA, Maria | Kraków | ||
19 | [513] NALEPA, Małgorzata | Kraków | Kraków | |
20 | [526] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | Ola&Bartlo | Kraków | |
21 | [0] PELZ, Zuzanna | ZPKWM | Kraków | |
22 | [534] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | Kraków | ||
23 | [556] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Kraków | |
24 | [569] ŚLIWA, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Libertów | |
25 | [581] VOINALIVYCH, Yuliia | Bronowice też Biegają | Kraków | |
26 | [584] WICHA, Małgorzata | WKS Wawel BnO | Kraków | |
27 | [585] WIECH, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
28 | [586] WILLIAMS, Alicja | - | Kraków | |
29 | [597] WRÓBEL, Katarzyna | Słodko Zdrowy | Kraków | |
30 | [599] WYROBA, Basia | BeFit24Team | Kraków | |
31 | [0] ZAWADA, Kasia | Kraków | ||
32 | [606] ŻĄDŁO GĘBALA, Joanna | Kraków | Kraków |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [417] BUGAJSKA, Katarzyna | Kraków | ||
2 | [418] BURDA, Monika | Kraków | ||
3 | [429] CZAPCZYŃSKA, Małgorzata | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
4 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
5 | [0] GRODOWSKA, Katarzyna | Kraków | ||
6 | [458] HOPEK, Elżbieta | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
7 | [464] JANOWSKA, Katarzyna | Kraków | ||
8 | [0] KAJZER, Barbara | Modlnica | ||
9 | [484] KOWALCZYK, Anna | - | Krakow | |
10 | [492] KUKLA, Katarzyna | Kraków | ||
11 | [497] KUZA, Bozena | Giebułtów | ||
12 | [501] LAMPARSKA, Iwona | WKS Wawel BnO | Zielonki | |
13 | [515] NIZIOŁEK, Małgorzata | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Kraków | |
14 | [528] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
15 | [551] SIKORA, Ewa | Kraków | ||
16 | [567] SZWED, Kinga | Słodko Zdrowy | Kraków | |
17 | [578] URBAŃSKA-KULON, Katarzyna | BeFit24Team | Krakow | |
18 | [587] WŁOSTOWSKA, Kasia | Vege Runners | Kraków | |
19 | [590] WOJTOWICZ, Magda | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Giebułtów | |
20 | [598] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | Kraków | |
21 | [627] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | krakow |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [416] BUGAJ, Teresa | WKS Wawel BnO | Kraków | |
2 | [424] CHOMNICKA, Beata | Night Runners | kraków | |
3 | [432] DANIELAK, Małgorzata | |||
4 | [629] HELL-MACIEJEWSKA, Renata | |||
5 | [516] NIZIURSKA, Marzanna | Husaria Race Team | Kraków | |
6 | [519] OLEJNIK, Monika | Big5 | Kraków | |
7 | [558] STERNAK, Anna | Big5 | Kraków | |
8 | [566] SZULC-KŁEMBUKOWSKA, Katarzyna | BMW Biegamy Mimo Wszystko | Kraków | |
9 | [575] TOPÓR, Monika | WKS Wawel BnO | Kraków | |
10 | [0] TROJAN, Anna | BeFit24Team | Krakow |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K70
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M16
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [401] ADAMCZYK, Jakub | Kraków | Kraków | |
2 | [422] CHODLEWSKI, Antoni | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
3 | [441] DYNGOSZ, Szymon | sekta zjadaczy much | Krakow | |
4 | [477] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
5 | [280] LIGĘZA, Jan | Smashing PĄpkins | Krakow | |
6 | [616] MARKS, Witold | Bibice | ||
7 | [615] NALEPA, Piotr | Kraków | ||
8 | [530] PARDYGAŁ, Michał | WM Triself | Kraków | |
9 | [536] PISAREK, Kordian | WKS Wawel BnO | Kraków | |
10 | [542] PUDEŁEK, Błażej | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
11 | [0] SMORĄG, Wiktor | Kielce | ||
12 | [559] STOLAREK, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Krzeszowice | |
13 | [572] TARNAWSKI, Jan | WKS Wawel BnO | Kraków | |
14 | [596] WÓJCIK, Paweł | WKS Wawel BnO | Kraków | |
15 | [626] WYPYCH, Hubert | SportWise | Kraków | |
16 | [607] ŻESŁAWSKI, Jakub | WKS Wawel BnO | Kraków | |
17 | [608] ŻESŁAWSKI, Mateusz | WKS Wawel BnO | Kraków |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [405] BIELATOWICZ, Amadeusz | Kraków | ||
2 | [407] BIELSKI, Maciej | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
3 | [409] BODURKA, Tomasz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Nielepice | |
4 | [618] BOROŃ, Darek | DB Team | Cracow | |
5 | [425] CHUDY, Dominik | poczujbieg.pl | Częstochowa | |
6 | [433] DOBAJ, Szymon | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | Kraków | |
7 | [440] DYNGOSZ, Paweł | jest | Krakow | |
8 | [448] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | |
9 | [617] GĄDEK, Julian | Kraków | ||
10 | [453] GOŁĄB, Paweł | Invalid team name | Kraków | |
11 | [0] GUŚCIORA, Arkadiusz | GGS IT Consulting | ||
12 | [0] JANUSZ, Tomasz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
13 | [478] KLESZCZ, Mateusz | Kraków | Kraków | |
14 | [485] KOZLOWSKI, Jakub | niezrzeszony | Kraków | |
15 | [612] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
16 | [502] ŁACNY, Łukasz | Janiewiemsamacośzaproponuj | Nowy Sącz | |
17 | [0] MĘDLOWSKI, Patryk | Kraków | ||
18 | [517] NOWAK, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | Michalowice | |
19 | [547] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | Kraków | |
20 | [0] SKRZYPEK, Krzysztof | Krzeczów | ||
21 | [0] ZAJDEL, Filip | Kraków | ||
22 | [602] ZAMBROWSKI, Michał | Creative Bochnia Biega Team | ||
23 | [605] ZIĘBA, Kuba | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BAL, Jakub | Bronowice też Biegają | Kraków | |
2 | [404] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Kraków | |
3 | [0] BOROWY, Adam | Borówki Team | Kraków | |
4 | [412] BRZYSKI, Maciej | Kraków | ||
5 | [420] CABAJ, Łukasz | Harpagan Tarnobrzeg | Rzeszów | |
6 | [423] CHODZYŃSKI, Rafał | _ | Kraków | |
7 | [428] COSTANZO, Gianmarco | Kraków | ||
8 | [620] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
9 | [0] CZARNOTA, Tomasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
10 | [621] FILICIAK, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
11 | [446] GALBIATI, Luca | Gruppetto Włoski Krakow | Krakow | |
12 | [449] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Więckowice | |
13 | [452] GEDLICZKA, Tymoteusz | Kraków | ||
14 | [462] IRLIK, Jacek | Master Builders Solutions | Kraków | |
15 | [470] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
16 | [471] KACZOR, Łukasz | Kraków | ||
17 | [473] KAPUTA, Piotr | brak | Kraków | |
18 | [0] KOŁTUNIAK, Łukasz | Skarzysko Kamienna | ||
19 | [481] KOPEĆ, Mariusz | - | Kraków | |
20 | [482] KOSOŃ, Krzysztof | Zielonki | ||
21 | [487] KRAWCZYK, Krzysztof | eSkarpeta.com.pl | Kraków | |
22 | [488] KRÓL, Michał | Master Builders Solutions | ŚWIŃCZÓW | |
23 | [490] KUKLA, Daniel | Master Builders Solutions | Bochnia | |
24 | [495] KUTERBA, Piotr | SSMates/Raczadam | Kraków | |
25 | [496] KUTYBA, Marek | ITMBW Kraków | Kraków | |
26 | [507] MARKOWICZ, Szymon | Kraków | ||
27 | [509] MATEUSZ, Knieć | run-log.com | Kraków | |
28 | [511] MOCNY, Michał | OPP Kraków | Kraków | |
29 | [0] MOTYKA, Jakub | Trzebinia | ||
30 | [523] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland | Kraków | |
31 | [525] PAJĄK, Bartłomiej | SMSKLIMA | Skierniewice | |
32 | [527] PALEŃ, Kamil | BeFit24Team | Kraków | |
33 | [535] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
34 | [538] POTASIEWICZ, Grzegorz | AleZaplątane Running Team | Kraków | |
35 | [539] POTASIEWICZ, Paweł | MTB Rymanów | Kraków | |
36 | [548] RUTKOWSKI, Maciej | brak | Kraków | |
37 | [560] SUDER, Grzegorz | Kraków | ||
38 | [568] SZYMACZEK, Michał | Wataha | Kraków | |
39 | [570] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
40 | [0] TAJAK, Mateusz | GGS IT Consulting | ||
41 | [574] TOMASZ, Nowak | BW Biegacze Wymiatacze | KRAKÓW | |
42 | [580] VALLEJO, Eduardo | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Krakow | |
43 | [582] WANTUCH, Grzegorz | Krakow / Nowa Huta | ||
44 | [0] WIKLIK, Marcin | OPP Kraków | Kraków | |
45 | [601] ZAJUSZ, Marek | SportWise | Kraków | |
46 | [603] ZĄBKIEWICZ, Szymon | Kraków | ||
47 | [604] ZIĘBA, Dariusz | Woodward Runners | Kraków | |
48 | [0] ZIMOŃ, Michał | brak | Wieliczka |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [402] BANASIK, Grzegorz | SBG Podbieg Nessi Team | Kielce | |
2 | [403] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
3 | [408] BISKUPSKI, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | |
4 | [413] BUDKOWSKI, Bartłomiej | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Kraków | |
5 | [421] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | Kraków | |
6 | [426] CIASTOŃ, Bartłomiej | Ola&Bartlo | Niepołomice | |
7 | [430] CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
8 | [431] CZARNIECKI, Michał | Klub Tłumaczy Wysokogórskich | Piekary | |
9 | [613] DOMIN, Łukasz | Run To The Hills Team Libiąż | ZAGÓRZE | |
10 | [434] DROZD, Michał | - | Rabka-Zdrój | |
11 | [435] DUDA, Wojciech | Skawina Biega | Kraków | |
12 | [437] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
13 | [442] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Kraków | |
14 | [444] FILIPOWSKI, Rafał | Filip RUN Team | Kraków | |
15 | [447] GALOS, Adam | BeFit24Team | Kraków | |
16 | [0] GÓRAK, Grzegorz | 3PBOT | Kraków | |
17 | [456] GRZYWNA, Piotr | Kraków | ||
18 | [459] HOPEK, Tomasz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
19 | [468] JAWOREK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
20 | [0] KAJZER, Rafał | Modlnica | ||
21 | [472] KAŁUCKI, Wojciech | Kraków | ||
22 | [0] KĘSKA, Wojciech | Kraków | ||
23 | [475] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Zagórzyce Stare | |
24 | [476] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | Kraków | |
25 | [479] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | Ochojno | |
26 | [0] KSIĄŻEK, Grzegorz | Kraków | ||
27 | [489] KUCHARSKI, Maciej | Krzyszkowice | ||
28 | [491] KUKLA, Grzegorz | Kraków | ||
29 | [493] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Kraków | |
30 | [498] KUZA, Łukasz | - | Giebułtów | |
31 | [503] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl | KRAKÓW | |
32 | [505] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski | BeFit24Team | Olszowice | |
33 | [506] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
34 | [510] MAZUR, Maciej | Woodward Runners | Kraków | |
35 | [512] MURYN, Bartłomiej | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
36 | [520] OLEJNIK, Tomasz | WKS Wawel BnO | Świńczów | |
37 | [521] OLESIAK, Tomasz | Kraków | ||
38 | [522] ORTMAN, Marcin | Kraków | ||
39 | [524] PACUŁA, Artur | Wrocław | ||
40 | [531] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | OŚWIĘCIM | |
41 | [532] PAWŁOWICZ, Paweł | brak | Wieliczka | |
42 | [546] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
43 | [0] SERZHANTOV, Aleksandr | Almaty | ||
44 | [555] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
45 | [557] STEC, Paweł | - | Kraków | |
46 | [561] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM | OŚWIĘCIM | |
47 | [562] SZAJEWSKI, Arkadiusz | o tak ło | Kraków | |
48 | [563] SZKODZIŃSKI, Tomasz | SD Team | ||
49 | [564] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
50 | [565] SZRAMIK, Bartosz | brak | Kraków | |
51 | [571] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
52 | [624] TICHORUK, Rafał | Kraków | ||
53 | [579] URYGA, Sławek | WKS Wawel BnO | ||
54 | [610] WALCZAK, Przemysław | |||
55 | [583] WĄSIK, Marcin | SportWise | Kraków | |
56 | [592] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega | Kraków | |
57 | [593] WOŹNIAK, Sławomir | Kraków | ||
58 | [594] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Niepołomice | |
59 | [625] WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO | Kraków | |
60 | [0] ŻAKOWSKI, Błażej | GGS IT Consulting |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [439] DYNGOSZ, Krzysztof | sekta zjadaczy much | Krakow | |
2 | [445] FORYSTEK, Józef | WKS Wawel BnO | Kraków | |
3 | [451] GEDL, Przemysław | Kraków | ||
4 | [0] JACEK, Lis | G.O.A.T. Team Michałowice | Kończyce | |
5 | [463] JAMROZIK, Krzysiek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
6 | [474] KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Węgrzce | |
7 | [483] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze | Zator | |
8 | [0] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | Kończyce | |
9 | [504] MACINA, Dariusz | Zakrzów | ||
10 | [514] NIESSNER, Piotr | WKS Wawel BnO | Kraków | |
11 | [529] PALUS, Ryszard | Hala Madrid | ||
12 | [544] PUDEŁEK, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
13 | [623] SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
14 | [614] SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team | Kraków | |
15 | [600] WYZNAKIEWICZ, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | kraków | |
16 | [609] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS Wawel BnO | Kraków |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [438] DYLĄG, Zbigniew | Niezrzeszony | Kraków | |
2 | [454] GRABOWICZ, Andrzej | WKS Wawel Kraków | Kraków | |
3 | [486] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | Oświęcim | |
4 | [533] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Kraków | |
5 | [540] PÓŁTORAK, Stanisław | Kraków | ||
6 | [541] PRZELASKOWSKI, Krzysztof | - | Kraków | |
7 | [549] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM | OŚWIĘCIM | |
8 | [0] SZRENIAWSKI, Leszek | KKB DYSTANS | Kraków | |
9 | [573] TOBIASZ, Wiesław | Elster | Kraków |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M70
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [611] KORDOS, Jan | KKB DYSTANS | Kraków | |
2 | [518] NOWOTNY, Marian | Niepołomice Biegają | Damienice | |
3 | [589] WOJCIECHOWSKI, Janusz | Kraków | Kraków |
Bieg dla dzieci / Bieg na 300m
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BIELEC, Jakub | BeFit24Team | Kraków | |
2 | [0] BOROWIAK, Fela | Kraków | ||
3 | [0] BOROWIAK, Misiek | Kraków | ||
4 | [0] KRZAK, Zuzia | Krakowska Akademia Lekkoatletyki | Kraków | |
5 | [0] MALEC, Maja | Niedzica | ||
6 | [0] MALEC, Maja | Niedzica | ||
7 | [0] NOWAK, Mikołaj | MMMMMsy KRK | Kraków | |
8 | [0] OSIADACZ, Julia | Trenuj w Krakowie | Kraków | |
9 | [0] PRZYBYŁO, Justyna | WKS Wawel | Kraków | |
10 | [0] ROSPOND, Leon | Iron Dragon Team | Kraków | |
11 | [0] SALA, Antoni | Jaiwszowice | ||
12 | [0] SIEMIŃSKA, Liliana | Kraków | ||
13 | [0] SIEMIŃSKI, Stanisław | Kraków | ||
14 | [0] SOJA, Małgosia | Kraków | ||
15 | [0] WALA, Karolina | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
16 | [0] WILCZKIEWICZ, Tobiasz | Kraków |
Bieg dla dzieci / Bieg na 600m
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] CADER, Jakub | Zabierzów Biega | Zabierzów | |
2 | [0] DUDZIAK, Tadeusz | Kraków | ||
3 | [0] GRODOWSKI, Hubert | Kraków Athletics Team | Wieliczka | |
4 | [0] JABŁOŃSKA, Oliwia | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
5 | [0] JABŁOŃSKA, Sara | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
6 | [0] KOWALCZYK, Mateusz | KRAKÓW | ||
7 | [0] MALEC, Maciej | Niedzica Team | Niedzica | |
8 | [0] MALEC, Maciej | Niedzica Team | Niedzica | |
9 | [0] MALEC, Wojciech | Niedzica Team | Niedzica | |
10 | [0] MALEC, Wojciech | Niedzica Team | Niedzica | |
11 | [0] OLIINYK, Arina | WKS WAWEL | Krakow | |
12 | [0] OLIINYK, Hanna | WKS WAWEL | Krakow | |
13 | [0] PRZYBYŁO, Jakub | WKS Wawel | Kraków | |
14 | [0] PRZYBYŁO, Julia | WKS Wawel | Kraków | |
15 | [0] PRZYBYŁOWICZ, Leon | Kraków | ||
16 | [0] WALAŚ, Emilia | WKS Wawel | Kraków | |
17 | [0] WALAŚ, Olga | WKS Wawel | Kraków |
Nordic Walking / NW - K
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [21] BARTCZAK, Katarzyna | - | Częstochowa | |
2 | [0] BIELAK-ŁAKOMSKA, Magdalena | Krakow | ||
3 | [23] CHLUDEK, Agnieszka | THE WALKING GIRLS | Kraków | |
4 | [24] CZEKIERDA, Monika | - | Kraków | |
5 | [25] DURAS, Izabela | Olszowice | ||
6 | [26] DYNGOSZ, Monika | Krakow | ||
7 | [29] JUSZCZYK, Karolina | THE WALKING GIRLS | Kraków | |
8 | [58] KOWALCZYK, Joanna | brak | Kraków | |
9 | [32] KUCHARSKA, Katarzyna | Krzyszkowice | ||
10 | [0] KUŁAKOWSKA, Halina | Klub - Katowicki Nordic Walking | Olkusz | |
11 | [35] MARCHEWKA, Maria | Czernichów | ||
12 | [37] MATUSIK, Anna | THE WALKING GIRLS | Kraków | |
13 | [40] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | Nordic Army | Szczodrkowice | |
14 | [60] PIECZARKOWSKA, Roma | |||
15 | [56] POLEWKA, Beata | |||
16 | [0] PRZYBYLOWICZ, Agnieszka | Kraków | ||
17 | [42] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska | Kraków | |
18 | [44] URBAN, Magdalena | THE WALKING GIRLS | Kraków | |
19 | [45] WALCZYK, Iwona | brak | Kraków | |
20 | [46] WERCHOWIECKA-PARDYGAŁ, Karolina | Kraków | ||
21 | [47] WILKOŃSKA, Joanna | |||
22 | [49] WYSZYŃSKA, Kornelia | Kraków | Kraków | |
23 | [50] ZABIELNA, Małgorzata | THE WALKING GIRLS | Kraków |
Nordic Walking / NW - M
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [22] BARTCZAK, Mirosław | - | Częstochowa | |
2 | [27] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | Lachowice | |
3 | [28] FEDIRKO, Tadeusz | Niezrzeszony | Kraków | |
4 | [0] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | |
5 | [31] KRZYWORĄCZKA, Piotr | BMW Biegamy Mimo Wszystko | Kraków | |
6 | [33] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kokotów | |
7 | [57] MAŁYSA, Marcin | Chorzów | ||
8 | [34] MARCHEWKA, Krzysztof | Czernichów | ||
9 | [36] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
10 | [38] MISZTAL, Grzegorz | Nordic Army | Sułkowice | |
11 | [0] OLSZAŃSKI, Karol | Fear The Return | Kraków | |
12 | [39] ORDZOWIAŁY, Piotr | NIWA Osielec | Osielec | |
13 | [41] PIĄTY, Józef | Skała | ||
14 | [43] TYCZEWSKI, Jacek | Lux Torpeda Malopolska | Gliwice | |
15 | [48] WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO | Kraków |
Ultra 35km / Ultra - K20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
Ultra 35km / Ultra - K30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1507] DRABIK-SŁOMKA, Małgorzata | brak | Łyczanka | |
2 | [1513] KAMIZELA, Monika | Niezrzeszony | Nakło | |
3 | [0] WILK, Wiktoria | Sarni Tętent | Kraków |
Ultra 35km / Ultra - K40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1526] MUSIAŁ, Anna | Niepołomice Biegają | Kraków | |
2 | [1531] PAŁKOWSKA, Agata | Kraków | Kraków | |
3 | [1549] ZYCH, Katarzyna | Bonnie & Clyde | Tarnów |
Ultra 35km / Ultra - K50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
Ultra 35km / Ultra - K60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
Ultra 35km / Ultra - M20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1510] IDZIOR, Tomasz | Kraków | ||
2 | [1516] KRAWCZYK, Jakub | Kraków | ||
3 | [1519] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW | KŁODNE | |
4 | [0] SUCHORA, Kacper | Kraśnik |
Ultra 35km / Ultra - M30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1503] BORKOWSKI, Piotr | Borkomet | Chorzow | |
2 | [12] GRZĄDZIEL, Dominik | ATTIQ TEAM | Dziekanowice | |
3 | [1517] KUDŁAK, Paweł | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
4 | [1522] MAJNUSZ, Tomasz | Wielka Wieś Biega | Modlnica | |
5 | [1524] MATEUSZ, Klusek | Sklep Biegacza | Kraków | |
6 | [1525] MORAWSKI, Przemysław | Zew brudnego okonia | Kraków | |
7 | [1536] STEFANOWSKI, Dominik | Kraków | ||
8 | [1548] TOKARSKI, Szymon | Nowy Sącz | ||
9 | [1541] WIĄCEK, Łukasz | Zielonki | ||
10 | [1543] WIĘCŁAWSKI, Michał | Waga Ciężka | Kraków | |
11 | [0] ŻARNOWSKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Zagórzyce Dworskie |
Ultra 35km / Ultra - M40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1501] BARTKOWIAK, Grzegorz | Krakow | ||
2 | [1502] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
3 | [1505] CEBULA, Leszek | Kraków | ||
4 | [1506] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | Lusina | |
5 | [1509] GRYGIEL, Marek | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
6 | [1547] HYŻY, Piotr | Bonnie & Clyde | Tarnowiec | |
7 | [1511] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus | Kraków | |
8 | [1515] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | Kraków | |
9 | [1518] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | Kraków | |
10 | [1520] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | Kraków | |
11 | [1521] LIZUREJ, Sławomir | Lizaki Team | Kraków | |
12 | [1527] MUSIAŁ, Witold | Niepołomice Biegają | Kraków | |
13 | [1529] NOWACKI, Paweł | GoLenie | Kraków | |
14 | [1530] O\'REGAN, Mark | BeFit24Team | Kraków | |
15 | [1546] PERYKASZA, Paweł | GRUPALUKTRANS.PL | Kraków | |
16 | [1532] PIASECKI, Leszek | Kraków | ||
17 | [1533] SEKMAN, Tomasz | Kraków | ||
18 | [1534] SOLECKI, Krzysztof | Polski Klub Alpejski | Kocmyrzów | |
19 | [1537] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | Kraków | |
20 | [1538] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | Kopytówka | |
21 | [1539] ŚCIESZKA, Wojciech | 13 elt Kraków-Balice | Kraków | |
22 | [1540] TARNOWSKI, Maciej | MM Power/Koliber Team | Kraków | |
23 | [1542] WIERTEK, Henryk | WiertkiTEAM | Rzeszotary | |
24 | [1544] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia | Kraków | |
25 | [1545] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | Kraków |
Ultra 35km / Ultra - M50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1504] BUCZEK, Jerzy | Kraków | Krakow | |
2 | [0] FILIPCZAK, Dariusz | Gmina Strzelce Opolskie | Strzelce Opolskie | |
3 | [1508] GĄSIOROWSKI, Krzysztof | Kraków | ||
4 | [1514] KŁEMBUKOWSKI, Piotr | MM Power/Koliber Team | Kraków | |
5 | [0] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB DYSTANS | KRAKÓW | |
6 | [1528] MUSZYŃSKI, Maciej | MM Power/Koliber Team | Kraków | |
7 | [1535] STACHURA, Maciej | Zabierzów Biega | Burów |
Ultra 35km / Ultra - M60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1512] KAMIŃSKI, Krzysztof | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1121] BAJOREK, Lidia | Tomaszowice | ||
2 | [0] BAJSAROWICZ, Marta | Gliwice | ||
3 | [1501] BARTKOWIAK, Grzegorz | Krakow | ||
4 | [0] BIELAK-ŁAKOMSKA, Magdalena | Krakow | ||
5 | [405] BIELATOWICZ, Amadeusz | Kraków | ||
6 | [0] BŁASZCZYK, Michał | Dziekanowice | ||
7 | [108] BOMBA, Magdalena | Kraków | ||
8 | [1309] BORKOWSKI, Paweł | Wola Batorska | ||
9 | [0] BOROWIAK, Fela | Kraków | ||
10 | [0] BOROWIAK, Misiek | Kraków | ||
11 | [814] BRZEZINA, Joanna | Radocza | ||
12 | [412] BRZYSKI, Maciej | Kraków | ||
13 | [414] BUDZIŃSKA, Julia | Kraków | ||
14 | [817] BUDZIŃSKI, Maciej | Kraków | ||
15 | [417] BUGAJSKA, Katarzyna | Kraków | ||
16 | [0] BUGAJSKA, Monika | Kraków | ||
17 | [0] BUGAJSKI, Igor | Kraków | ||
18 | [1313] BUŁAWA, Grzegorz | Gliwice | ||
19 | [418] BURDA, Monika | Kraków | ||
20 | [419] BURNUS, Beata | Kraków | ||
21 | [819] BZDAK, Bartosz | Kraków | ||
22 | [1505] CEBULA, Leszek | Kraków | ||
23 | [112] CHACUŚ, Dorota | Bibice | ||
24 | [1314] CHŁĘDOWSKI, Piotr | Kraków | ||
25 | [428] COSTANZO, Gianmarco | Kraków | ||
26 | [1320] CZYŻ, Piotr | Rząska | ||
27 | [432] DANIELAK, Małgorzata | |||
28 | [1321] DANIELAK, Tomasz | Zielonki | ||
29 | [0] DEL BOSQUE, Jorge | Kraków | ||
30 | [829] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | Kraków | ||
31 | [0] DUDZIAK, Tadeusz | Kraków | ||
32 | [25] DURAS, Izabela | Olszowice | ||
33 | [26] DYNGOSZ, Monika | Krakow | ||
34 | [1326] DZIECIUCH, Michał | Kraków | ||
35 | [443] DZIUBAŃSKA, Izabela | Kraków | ||
36 | [1327] FEDORCZAK, Jacek | Kraków | ||
37 | [842] FRĄCZEK, Michał | Kraków | ||
38 | [0] GAŁAJDA, Karol | Kraków | ||
39 | [142] GAWLAS, Roman | Wadowice | ||
40 | [617] GĄDEK, Julian | Kraków | ||
41 | [1508] GĄSIOROWSKI, Krzysztof | Kraków | ||
42 | [451] GEDL, Przemysław | Kraków | ||
43 | [143] GEDL, Przemysław | Kraków | ||
44 | [452] GEDLICZKA, Tymoteusz | Kraków | ||
45 | [1333] GIZA, Radosław | Jaworzno | ||
46 | [848] GODOWSKA, Magdalena | Kraków | ||
47 | [849] GOŁDYN, Katarzyna | Posądza | ||
48 | [0] GRODOWSKA, Katarzyna | Kraków | ||
49 | [1336] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | Gliwice | ||
50 | [456] GRZYWNA, Piotr | Kraków | ||
51 | [1077] GURDAK, Mateusz | Kraków | ||
52 | [629] HELL-MACIEJEWSKA, Renata | |||
53 | [278] HRYC, Martyna | |||
54 | [461] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | Burów | ||
55 | [1510] IDZIOR, Tomasz | Kraków | ||
56 | [0] JACHNA, Sylwester | Chełmek | ||
57 | [464] JANOWSKA, Katarzyna | Kraków | ||
58 | [874] JASIŃSKI, Michał | Kraków | ||
59 | [467] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | Kraków | ||
60 | [877] JĘDRZEJOWSKA, Karolina | Krakow | ||
61 | [0] JOZEFIAK, Marta | Krakow | ||
62 | [878] JUŚKO, Konrad | Proszowice | ||
63 | [879] KACZMARCZYK, Marta | Kraków | ||
64 | [471] KACZOR, Łukasz | Kraków | ||
65 | [883] KAIM, Antoni | Myślenice | ||
66 | [0] KAJZER, Barbara | Modlnica | ||
67 | [0] KAJZER, Rafał | Modlnica | ||
68 | [472] KAŁUCKI, Wojciech | Kraków | ||
69 | [884] KAMIŃSKA, Halina | Kraków | ||
70 | [885] KAMIŃSKI, Janusz | Kraków | ||
71 | [1512] KAMIŃSKI, Krzysztof | Kraków | ||
72 | [887] KASPERCZYK, Maciej | Kraków | ||
73 | [0] KĘSKA, Wojciech | Kraków | ||
74 | [1347] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka | Kraków | ||
75 | [0] KOŁTUNIAK, Łukasz | Skarzysko Kamienna | ||
76 | [897] KOMISARCZUK, Arkadiusz | Kraków | ||
77 | [0] KONDEJ, Anna | Kraków | ||
78 | [1349] KOPEĆ, Mirosław | Kraków | ||
79 | [260] KOPERNIAK, Franciszek | |||
80 | [258] KOPERNIAK, Łukasz | |||
81 | [259] KOPERNIAK, Mikołaj | |||
82 | [482] KOSOŃ, Krzysztof | Zielonki | ||
83 | [0] KOSTORZ, Konrad | Gliwice | ||
84 | [0] KOWALCZYK, Mateusz | KRAKÓW | ||
85 | [1129] KOWALICZEK, Grzegorz | Kraków | ||
86 | [907] KOWALIK, Jan | Kraków | ||
87 | [165] KOWALSKI, Franciszek | PROSZOWICE | ||
88 | [916] KOZIOŁ, Przemysław | Kraków | ||
89 | [0] KRAMER, Konrad | Kraków | ||
90 | [0] KRAMER, Konrad | Kraków | ||
91 | [917] KRAWCZYK, Ania | Kraków | ||
92 | [1516] KRAWCZYK, Jakub | Kraków | ||
93 | [166] KRAWCZYK, Jarosław | Krakówo | ||
94 | [1114] KRAWIEC, Łukasz | Kraków | ||
95 | [0] KREZELOK, Joanna | Kraków | ||
96 | [920] KRÓLIKOWSKA, Anna | Modlniczka | ||
97 | [0] KRZAK , Wiktor | Kraków | ||
98 | [0] KSIĄŻEK, Grzegorz | Kraków | ||
99 | [1120] KUBLER, Anna | Kraków | ||
100 | [32] KUCHARSKA, Katarzyna | Krzyszkowice | ||
101 | [489] KUCHARSKI, Maciej | Krzyszkowice | ||
102 | [491] KUKLA, Grzegorz | Kraków | ||
103 | [492] KUKLA, Katarzyna | Kraków | ||
104 | [497] KUZA, Bozena | Giebułtów | ||
105 | [936] KWIATKOWSKI, Łukasz | Kraków | ||
106 | [499] KWIECIŃSKA, Maria | Kraków | ||
107 | [940] LATOS, Paweł | Kraków | ||
108 | [1438] LIGĘZA, Witold | |||
109 | [944] LIS, Kinga | Kraków | ||
110 | [945] LISIK, Justyna | Kraków | ||
111 | [0] LUKASZ, Przebinda | Krakow | ||
112 | [0] ŁABĘDŹ, Maciej | Wieliczka | ||
113 | [951] ŁABNO, Sylwester | Kraków | ||
114 | [0] ŁAŻEŃSKI, Łukasz | Śledziejowice | ||
115 | [173] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | Kraków | ||
116 | [953] ŁUŻNY, Bartłomiej | Kraków | ||
117 | [504] MACINA, Dariusz | Zakrzów | ||
118 | [954] MAGOCSY, Helena | Kraków | ||
119 | [955] MAGOCSY, Justyna | Kraków | ||
120 | [1131] MAJDYŚ, Wojciech | Kraków | ||
121 | [956] MAJERSKI, Michał | Kraków | ||
122 | [0] MALEC, Maja | Niedzica | ||
123 | [0] MALEC, Maja | Niedzica | ||
124 | [180] MAŁEK, Anna | Kraków | ||
125 | [57] MAŁYSA, Marcin | Chorzów | ||
126 | [34] MARCHEWKA, Krzysztof | Czernichów | ||
127 | [35] MARCHEWKA, Maria | Czernichów | ||
128 | [1430] MARECIK, Dawid | Kraków | ||
129 | [507] MARKOWICZ, Szymon | Kraków | ||
130 | [183] MARKS, Robert | Bibice | ||
131 | [616] MARKS, Witold | Bibice | ||
132 | [0] MARTA, Mateusz | Kraków | ||
133 | [1365] MATUKIN-SZUMLIŃSKA, Aleksandra | Kraków | ||
134 | [1367] MEDES, Marcin | Tychy | ||
135 | [0] MĘDLOWSKI, Patryk | Kraków | ||
136 | [1133] MIASTKOWSKI, Przemysław | Kraków | ||
137 | [0] MICHAŁEK, Daria | Libiąż | ||
138 | [970] MIŚKIEWICZ, Paweł | Kraków | ||
139 | [0] MITIS, Marek | Kraków | ||
140 | [971] MORDARSKI, Michał | Kraków | ||
141 | [972] MORICCI, Pierre | Krakow | ||
142 | [0] MOTYKA, Jakub | Trzebinia | ||
143 | [615] NALEPA, Piotr | Kraków | ||
144 | [0] NIEMIRSKI, Piotr | Kraków | ||
145 | [976] NOSAL, Tomasz | Zakopane | ||
146 | [977] NOWACKA, Monika | Kraków | ||
147 | [0] NOWAK, Marek | Karniowice | ||
148 | [1378] NYCZ, Marek | Nowy Targ | ||
149 | [191] OLESIAK, Katarzyna | Kraków | ||
150 | [521] OLESIAK, Tomasz | Kraków | ||
151 | [522] ORTMAN, Marcin | Kraków | ||
152 | [986] ORYNEK, Klaudia | Kraków | ||
153 | [988] OSOBA, Magdalena | Kraków | ||
154 | [261] OSTROWSKI, Patryk | Krzeszowice | ||
155 | [279] OSTROWSKI, Paweł | |||
156 | [524] PACUŁA, Artur | Wrocław | ||
157 | [991] PAMUŁA, Łukasz | Kraków | ||
158 | [1380] PASELA, Jerzy | Kraków | ||
159 | [0] PASZCZA, Andrzej | Czernichów | ||
160 | [995] PAWLIK, Krzysztof | Kraków | ||
161 | [0] PESTKA, Aleksandra | Kraków | ||
162 | [1532] PIASECKI, Leszek | Kraków | ||
163 | [41] PIĄTY, Józef | Skała | ||
164 | [267] PIECHOWSKA, Nina | |||
165 | [60] PIECZARKOWSKA, Roma | |||
166 | [1136] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | Kraków | ||
167 | [534] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | Kraków | ||
168 | [1001] PIETRZYK, Mariusz | Kraków | ||
169 | [1382] PILARSKI, Pawel | Jawiszowice | ||
170 | [1006] POLAKIEWICZ, Dariusz | Glanów | ||
171 | [56] POLEWKA, Beata | |||
172 | [540] PÓŁTORAK, Stanisław | Kraków | ||
173 | [1439] PRYMAKOWSKA, Barbara | |||
174 | [209] PRZEWOŹNIK, Maurycy | Łuczyce | ||
175 | [0] PRZYBYLOWICZ, Agnieszka | Kraków | ||
176 | [0] PRZYBYŁOWICZ, Leon | Kraków | ||
177 | [1010] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | Kraków | ||
178 | [1389] RADCZAK, Andrzej | KRAKÓW | ||
179 | [1016] REICHEL, Marcin | Kraków | ||
180 | [1125] REICHERT, Łukasz | |||
181 | [1019] ROMANOWSKI, Daniel | Rabka Zdrój | ||
182 | [0] SALA, Antoni | Jaiwszowice | ||
183 | [0] SALA, Łukasz | Jawiszowice | ||
184 | [1397] SALIK, Stanisław | Wieliczka | ||
185 | [1533] SEKMAN, Tomasz | Kraków | ||
186 | [1025] SENKOWSKI, Jakub | Kraków | ||
187 | [0] SERZHANTOV, Aleksandr | Almaty | ||
188 | [0] SIEMIŃSKA, Liliana | Kraków | ||
189 | [0] SIEMIŃSKI, Stanisław | Kraków | ||
190 | [551] SIKORA, Ewa | Kraków | ||
191 | [1030] SIWIECKI, Maciej | Tomaszowice | ||
192 | [0] SKONIECZNA, Joanna | Goszcza | ||
193 | [0] SKONIECZNY, Mariusz | GOSZCZA | ||
194 | [0] SKRZYPEK, Krzysztof | Krzeczów | ||
195 | [1034] SŁOWIŃSKI, Paweł | Michałowice | ||
196 | [0] SMORĄG, Wiktor | Kielce | ||
197 | [277] SMOROŃSKI, Artur | |||
198 | [0] SOJA, Małgosia | Kraków | ||
199 | [1040] SROKA, Sylwester | Wieliczka | ||
200 | [1536] STEFANOWSKI, Dominik | Kraków | ||
201 | [1043] STEPANKO, Tomasz | Tresna | ||
202 | [1044] STYRNA, Tomasz | Kraków | ||
203 | [0] SUCHORA, Kacper | Kraśnik | ||
204 | [560] SUDER, Grzegorz | Kraków | ||
205 | [1046] SUŁKOWSKA, Elżbieta | Limanowa | ||
206 | [0] SZAJNERT, Maciej | Skała | ||
207 | [0] SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna | Karniowice | ||
208 | [0] SZPAK, Slawomir | Krakow | ||
209 | [1140] ŚLÓSARCZYK, Jakub | Kraków | ||
210 | [1057] ŚWIDER, Krzysztof | Kraków | ||
211 | [1058] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | Kraków | ||
212 | [624] TICHORUK, Rafał | Kraków | ||
213 | [1063] TOKARSKI, Rafał | Zabawa | ||
214 | [1548] TOKARSKI, Szymon | Nowy Sącz | ||
215 | [230] TYLEK, Michał | Kraków | ||
216 | [1067] TYNOR, Klaudia | Kraków | ||
217 | [610] WALCZAK, Przemysław | |||
218 | [1119] WALEWSKI, Wiktor | Kraków | ||
219 | [582] WANTUCH, Grzegorz | Krakow / Nowa Huta | ||
220 | [46] WERCHOWIECKA-PARDYGAŁ, Karolina | Kraków | ||
221 | [1432] WĘGRZYN, Michał | Rogi | ||
222 | [1541] WIĄCEK, Łukasz | Zielonki | ||
223 | [0] WIJAS, Mariusz | Kraków | ||
224 | [0] WILCZKIEWICZ, Tobiasz | Kraków | ||
225 | [0] WILK-ZALEŚNA, Aneta | Niepołomice | ||
226 | [47] WILKOŃSKA, Joanna | |||
227 | [1080] WITEK, Przemysław | Burów | ||
228 | [1085] WOLAK, Paweł | Kraków | ||
229 | [253] WOŹNIAK, Barbara | Zagórze 109 32-005 | ||
230 | [593] WOŹNIAK, Sławomir | Kraków | ||
231 | [1090] WRONA, Sylwester | Kraków | ||
232 | [1094] WYSZYŃSKA-TYNIEC, Marianna | Kraków | ||
233 | [1099] ZAJĄC, Krzysztof | Kraków | ||
234 | [0] ZAJDEL, Filip | Kraków | ||
235 | [1101] ZAWACKI, Marcin | Kraków | ||
236 | [0] ZAWADA, Kasia | Kraków | ||
237 | [603] ZĄBKIEWICZ, Szymon | Kraków | ||
238 | [1105] ZDECHLIKIEWICZ, Piotr | WĘGRZCE | ||
239 | [1426] ZIELINSKI, Rafal | Modlniczka | ||
240 | [1423] ZIELIŃSKI, Mateusz | Kraków | ||
241 | [1107] ZOŃ, Olga | Wieliczka | ||
242 | [1124] ŻWIRECKI, Łukasz | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KACZMAREK, Katarzyna | #AdamCzerwinskiTeam | Sułków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [801] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
2 | [0] BYDOŃ, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Kokotów | |
3 | [1317] CUDEK, Jacek | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
4 | [1318] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
5 | [1319] CYGAN, Tomasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
6 | [0] CZARNOTA, Tomasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
7 | [0] CZARNOTA, Tomasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
8 | [124] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
9 | [847] GŁĄBIŃSKI, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Krakow | |
10 | [262] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
11 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
12 | [0] GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
13 | [1345] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
14 | [893] KOCIOŁEK, Witold | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
15 | [479] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | Ochojno | |
16 | [168] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Kokotów | |
17 | [33] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kokotów | |
18 | [948] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
19 | [14] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
20 | [506] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
21 | [36] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
22 | [1122] MĄCZYŃSKI, Patryk | #AdamCzerwińskiTeam | Niepołomice | |
23 | [1376] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
24 | [979] NOWAK, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
25 | [1377] NOWAKOWSKI, Izydor | #AdamCzerwińskiTeam | WIELICZKA | |
26 | [999] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
27 | [535] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
28 | [201] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
29 | [203] PIÓRKOWSKI, Tomek | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
30 | [216] SĘK, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
31 | [1399] SIEKLUCKI, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
32 | [1062] TOKARSKA, Bożena | #AdamCzerwińskiTeam | Zabawa | |
33 | [585] WIECH, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [200] PIECH, Jakub | #KubaPiechTeam | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1335] GRADZIK, Inga | #MoveAutodesk | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1139] SKOTNICZNA, Anita | #SKOT | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1417] TUREK, Maciej | #piwonamecie | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] OLCZYKOWSKI, Bartek | ,,Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki" .... ,, Willa Blanka" | Dąbki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [21] BARTCZAK, Katarzyna | - | Częstochowa | |
2 | [22] BARTCZAK, Mirosław | - | Częstochowa | |
3 | [24] CZEKIERDA, Monika | - | Kraków | |
4 | [434] DROZD, Michał | - | Rabka-Zdrój | |
5 | [1325] DURAS, Andrzej | - | Świątniki Górne | |
6 | [839] FILIPEK, Pawel | - | Krakow | |
7 | [1334] GOTKIEWICZ-CICHOŃ, Edyta | - | Kraków | |
8 | [867] HARRIS, Douglas | - | Kraków | |
9 | [886] KARBOWSKA, Beata | - | Kraków | |
10 | [481] KOPEĆ, Mariusz | - | Kraków | |
11 | [484] KOWALCZYK, Anna | - | Krakow | |
12 | [169] KUZA, Amelia | - | Giebułtów | |
13 | [498] KUZA, Łukasz | - | Giebułtów | |
14 | [174] ŁUCZAK, Agata | - | Wieliczka | |
15 | [186] MYTNIK, Radosław | - | Kraków | |
16 | [1379] PARIS, Nicola | - | Kraków | |
17 | [1384] PIWOWARCZYK, Andrzej | - | Kraków | |
18 | [541] PRZELASKOWSKI, Krzysztof | - | Kraków | |
19 | [1391] ROSZAK, Piotr | - | Wieliczka | |
20 | [1400] SŁOMIANY, Michał | - | Katowice | |
21 | [1039] SOWA, Wojciech | - | Kraków | |
22 | [557] STEC, Paweł | - | Kraków | |
23 | [1048] SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara | - | Wieliczka | |
24 | [1070] WACHNICKI, Jan | - | Opole | |
25 | [1071] WALCZAK, Waldemar | - | Zielonki | |
26 | [586] WILLIAMS, Alicja | - | Kraków | |
27 | [1091] WYPYCH, Agnieszka | - | Kraków | |
28 | [1092] WYPYCH, Urszula | - | Kraków | |
29 | [246] ZAJĄC, Katarzyna | - | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [957] MAŁECKI, Mateusz | 111Racing.com | Nowy Targ |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1539] ŚCIESZKA, Wojciech | 13 elt Kraków-Balice | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [164] KOWALSKI, Adam | 2K | LIBERTOW | |
2 | [909] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | LIBERTOW | |
3 | [1385] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K | Libertow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [123] DUBIEL, Piotr | 2xWK | Kraków | |
2 | [135] FIREK, Grzegorz | 2xWK | Kraków | |
3 | [161] KOŁEK, Aleksandra | 2xWK | kraków | |
4 | [162] KOŁEK, Natalia | 2xWK | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] GÓRAK, Grzegorz | 3PBOT | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1405] STUDENCKI, Dawid | 4TriTeam | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [421] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | Kraków | |
2 | [1331] GACEK, Dawid | A mogłem spać | Toporzysko |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [483] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze | Zator |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1544] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1519] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW | KŁODNE |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [12] GRZĄDZIEL, Dominik | ATTIQ TEAM | Dziekanowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [852] GOSZTYŁA, Jacek | AVSystem Running Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BRONIATOWSKA, Katarzyna | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
2 | [822] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
3 | [131] FILICIAK, Antoni | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
4 | [132] FILICIAK, Justyna | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
5 | [133] FILICIAK, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
6 | [621] FILICIAK, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
7 | [134] FILICIAK, Stanisław | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
8 | [0] HENDEL, Magda | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
9 | [154] JESIOŁOWSKI, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Zielonki | |
10 | [1141] KORDYL, Waldemar | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
11 | [1358] LAMIK, Paweł | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
12 | [942] LEŚNIAK, Marian | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
13 | [0] MIROSŁAW, Dąbrowski | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
14 | [1392] RYMARENKO, Sergii | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
15 | [569] ŚLIWA, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Libertów | |
16 | [273] ŚLIWA, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Libertów | |
17 | [1414] TOMCZYK, Marcin | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
18 | [1415] TRELA, Jacek | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
19 | [1418] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
20 | [0] WIERZBAN , Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
21 | [0] WIERZBAN , Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
22 | [1100] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
23 | [605] ZIĘBA, Kuba | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KUBASZCZYK, Kamil | AZS PK | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [119] ĆWIĘCZEK, Łukasz | AZS UJ CM | Rybnik |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [538] POTASIEWICZ, Grzegorz | AleZaplątane Running Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [252] WÓYCICKI, Rafał | AppliedOmicsWóycicki | ||
2 | [1089] WÓYCICKI, Rafał | AppliedOmicsWóycicki | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [15] MILANOWSKA-ZABEL, Kaja | Ardigen | Myślenice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1339] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | Kraków | |
2 | [1413] TOMASZ, Wasilewski | Aromat Nóg | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1354] KUCIEL, Paweł | Axis Usługi Fizjoterapeutyczne | Tenczynek |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [184] MERCIK, Tomasz | BBB Będuska Brygada Biegowa | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [163] KOWALCZYK, Tadeusz | BMW Biegamy Mimo Wszystko | Kraków | |
2 | [31] KRZYWORĄCZKA, Piotr | BMW Biegamy Mimo Wszystko | Kraków | |
3 | [566] SZULC-KŁEMBUKOWSKA, Katarzyna | BMW Biegamy Mimo Wszystko | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [983] OGÓREK, Rafał | BRYGADA BESKIDÓW | Nowy Sącz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] OGÓREK , Monika | BRYGADA BESKIDÓW | Nowy Sącz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1103] ZAWIŚLAK, Agata | BRZYSKI TRI TEAM | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [811] BOJARSKA, Beata | BW Biegacze Wymiatacze | Krakow | |
2 | [410] BOJARSKA, Zuzanna | BW Biegacze Wymiatacze | Kraków | |
3 | [1362] MAJCHER, Piotr | BW Biegacze Wymiatacze | Kraków | |
4 | [0] OPYRCHAŁ, Tomasz | BW Biegacze Wymiatacze | Kraków | |
5 | [1007] POLEK, Ewa | BW Biegacze Wymiatacze | Kraków | |
6 | [574] TOMASZ, Nowak | BW Biegacze Wymiatacze | KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [803] BARAN, Michał | BeFit24Team | Kraków | |
2 | [0] BIELEC, Jakub | BeFit24Team | Kraków | |
3 | [104] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
4 | [0] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
5 | [807] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
6 | [406] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
7 | [619] CHARUSTA, Martyna | BeFit24Team | Targanice | |
8 | [268] CHARUSTA, Martyna | BeFit24Team | Targanice | |
9 | [114] CHYLEWSKA-OLECH, Dagmara | BeFit24Team | Kraków | |
10 | [437] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
11 | [126] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
12 | [830] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
13 | [843] GALOS, Adam | BeFit24Team | Kraków | |
14 | [447] GALOS, Adam | BeFit24Team | Kraków | |
15 | [136] GALOS, Adam | BeFit24Team | Kraków | |
16 | [139] GAWIN, Agnieszka | BeFit24Team | Kraków | |
17 | [140] GAWIN, Jan | BeFit24Team | Więckowice | |
18 | [1112] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Więckowice | |
19 | [449] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Więckowice | |
20 | [138] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | Więckowice | |
21 | [455] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | Krakow | |
22 | [480] KOLEGOWICZ, Klaudia | BeFit24Team | kraków | |
23 | [896] KOŁCZYN, Magdalena | BeFit24Team | ||
24 | [493] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Kraków | |
25 | [930] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Kraków | |
26 | [167] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | Kraków | |
27 | [1520] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | Kraków | |
28 | [952] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | Kraków | |
29 | [505] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski | BeFit24Team | Olszowice | |
30 | [179] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski | BeFit24Team | Olszowice | |
31 | [981] NOWAK, Wojciech | BeFit24Team | Kraków | |
32 | [1530] O\'REGAN, Mark | BeFit24Team | Kraków | |
33 | [527] PALEŃ, Kamil | BeFit24Team | Kraków | |
34 | [195] PALEŃ, Kamil | BeFit24Team | Kraków | |
35 | [528] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
36 | [196] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | Kraków | |
37 | [197] PALIŚ, Mikołaj | BeFit24Team | Kraków | |
38 | [0] RACZEK, Radosław | BeFit24Team | Kraków | |
39 | [547] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | Kraków | |
40 | [1021] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | Kraków | |
41 | [214] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | Kraków | |
42 | [221] SMOROŃ, Anna | BeFit24Team | Kraków | |
43 | [555] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
44 | [222] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
45 | [556] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Kraków | |
46 | [223] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Kraków | |
47 | [1038] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | Kraków | |
48 | [614] SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team | Kraków | |
49 | [0] TROJAN, Anna | BeFit24Team | Krakow | |
50 | [578] URBAŃSKA-KULON, Katarzyna | BeFit24Team | Krakow | |
51 | [231] URBAŃSKA-KULON, Katarzyna | BeFit24Team | Krakow | |
52 | [598] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | Kraków | |
53 | [242] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | Kraków | |
54 | [599] WYROBA, Basia | BeFit24Team | Kraków | |
55 | [627] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [804] BARAN, Szymon | BiegamSam | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [519] OLEJNIK, Monika | Big5 | Kraków | |
2 | [558] STERNAK, Anna | Big5 | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1547] HYŻY, Piotr | Bonnie & Clyde | Tarnowiec | |
2 | [1549] ZYCH, Katarzyna | Bonnie & Clyde | Tarnów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1503] BORKOWSKI, Piotr | Borkomet | Chorzow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BOROWY, Adam | Borówki Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1401] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BAL, Jakub | Bronowice też Biegają | Kraków | |
2 | [828] DOMIN, Tomasz | Bronowice też Biegają | Krakow | |
3 | [845] GARUS, Konrad | Bronowice też Biegają | Kraków | |
4 | [854] GÓRSKA, Izabela | Bronowice też Biegają | Kraków | |
5 | [902] KOSEK, Grzegorz | Bronowice też Biegają | Kraków | |
6 | [960] MARCZEWSKI, Marcin | Bronowice też Biegają | Kraków | |
7 | [265] MARCZEWSKI, Marcin | Bronowice też Biegają | Kraków | |
8 | [974] MÓL, Monika | Bronowice też Biegają | Kraków | |
9 | [978] NOWAK, Agnieszka | Bronowice też Biegają | Kraków | |
10 | [1022] RUTKOWSKI, Szymon | Bronowice też Biegają | Kraków | |
11 | [1035] SOBCZAK, Bogusław | Bronowice też Biegają | Kraków | |
12 | [1068] UCHAŃSKI, Piotr | Bronowice też Biegają | Kraków | |
13 | [581] VOINALIVYCH, Yuliia | Bronowice też Biegają | Kraków | |
14 | [1102] ZAWADZKI, Piotr | Bronowice też Biegają | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1366] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runer | Brzezinka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [407] BIELSKI, Maciej | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
2 | [409] BODURKA, Tomasz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Nielepice | |
3 | [113] CHRYCZYK, Katarzyna | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
4 | [836] FEREK, Maciej | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
5 | [1332] GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Zielonki | |
6 | [1509] GRYGIEL, Marek | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
7 | [458] HOPEK, Elżbieta | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
8 | [459] HOPEK, Tomasz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
9 | [460] HRUBY, Anna | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Rozkochów | |
10 | [875] JAWOREK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
11 | [468] JAWOREK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
12 | [13] KACZMAREK, Angelika | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
13 | [469] KACZMAREK, Angelika | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
14 | [8] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
15 | [881] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
16 | [470] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
17 | [1517] KUDŁAK, Paweł | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
18 | [1355] KUNZ, Marcin | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
19 | [546] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
20 | [213] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
21 | [571] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
22 | [0] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
23 | [228] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
24 | [1059] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
25 | [1064] TOKARZ, Jerzy | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków | |
26 | [580] VALLEJO, Eduardo | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Krakow | |
27 | [590] WOJTOWICZ, Magda | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Giebułtów | |
28 | [244] WYŻGA, Zygmunt | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] JANUSZ, Tomasz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [882] KACZOR, Pawel | Cholerzyn RUN | Liszki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] DONIEC, Michał | Clico Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [890] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [591] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team | Bochnia | |
2 | [602] ZAMBROWSKI, Michał | Creative Bochnia Biega Team |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [900] KOPTA, Jerzy | Cwałujące Dziadki | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [935] KUZICKI, Artur | Czad Komando | KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] SOWA, Dariusz | Czarnecki Run Team/Rzeszowskie Gazele i Gepardy | Rzeszów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [618] BOROŃ, Darek | DB Team | Cracow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1322] DARCHUK, Oleksandr | DRPT | Węgrzce |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [853] GÓRKA, Marcin | Dragon Runners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1375] NICIEJA, Anna | Dzikie Foki | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] WILCZKIEWICZ, Daniel | ENDEGO | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [573] TOBIASZ, Wiesław | Elster | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [969] MISKA, Daniel | Enjoy by sport | Kraków | |
2 | [1054] SZUBA-ŁATA, Klaudia | Enjoy by sport | Rudnik |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [266] WÓJCIK, Adam | Ex Team | Wadowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1303] BĄK, Artur | FC po 50tce | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] OLSZAŃSKI, Karol | Fear The Return | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [444] FILIPOWSKI, Rafał | Filip RUN Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1037] SOCHAJ-MACHERZYŃSKA, Anna | Fukunda | Radom |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1302] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Zerwana | |
2 | [102] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
3 | [403] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
4 | [805] BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
5 | [1502] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
6 | [810] BOCHENEK, Magdalena | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
7 | [1128] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
8 | [1427] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
9 | [620] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
10 | [269] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
11 | [276] CZARNECKI, Jakub | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiaca | |
12 | [150] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
13 | [0] JACEK, Lis | G.O.A.T. Team Michałowice | Kończyce | |
14 | [474] KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Węgrzce | |
15 | [270] KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Węgrzce | |
16 | [475] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Zagórzyce Stare | |
17 | [476] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | Kraków | |
18 | [915] KOZIOŁ, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
19 | [1352] KOZIOŁ, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
20 | [0] KRUSZEC, Andrzej | G.O.A.T. Team Michałowice | Kraków pizzanumerouno.pl | |
21 | [923] KRUSZEC, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Masłomiąca | |
22 | [0] LIS, Jacek | G.O.A.T. Team Michałowice | Kończyce | |
23 | [517] NOWAK, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | Michalowice | |
24 | [1408] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
25 | [1409] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
26 | [564] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
27 | [225] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
28 | [1053] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
29 | [570] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
30 | [226] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
31 | [0] ŻARNOWSKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Zagórzyce Dworskie |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [552] SIKORA, Joanna | GE HealthAhead | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] GRZESIK, Sebastian | GGS IT Consulting | ||
2 | [0] GUŚCIORA, Arkadiusz | GGS IT Consulting | ||
3 | [0] KAWA, Krystian | GGS IT Consulting | ||
4 | [0] PADYKUŁA, Wojciech | GGS IT Consulting | ||
5 | [0] TAJAK, Mateusz | GGS IT Consulting | ||
6 | [0] ŻAKOWSKI, Błażej | GGS IT Consulting |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [856] GRADEK, Dariusz Gradek | GLD Team | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1546] PERYKASZA, Paweł | GRUPALUKTRANS.PL | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] NOWAK, Bartłomiej | Gang UltraBiesa | Zielonki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] GÓRSKI, Michał | Giebułtów ciśnie | Giebułtów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] FILIPCZAK, Dariusz | Gmina Strzelce Opolskie | Strzelce Opolskie |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1097] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [934] KUŚ, Krzysztof | Go Aptiv! | Pielgrzymowice | |
2 | [0] LIPSKI, Dawid | Go Aptiv! | Kraków | |
3 | [1024] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! | Kraków | |
4 | [251] ZIEMBLA, Krzysztof | Go Aptiv! | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1529] NOWACKI, Paweł | GoLenie | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] SKIBA, Maciej | Gor3ca Team/Skibasport.pl | Krynica ZD |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [238] WIERZBICKA, Maja | Goń się! | Kraków | |
2 | [1419] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [446] GALBIATI, Luca | Gruppetto Włoski Krakow | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] JETHON, Patryk | Gwiezdni Rycerze | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1126] SAWUŁA, Marcin | GymRoom | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1310] BOSAK, Dominik | Górka Team | Sułoszowa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KOPEĆ, Marcin | HERZ | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [529] PALUS, Ryszard | Hala Madrid |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1137] PSZONAK, Iwona | HappyCoco Team | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [420] CABAJ, Łukasz | Harpagan Tarnobrzeg | Rzeszów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1323] DRAŃKO, Piotr | Heineken Kraków Running Club | Kraków | |
2 | [1343] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Heineken Kraków Running Club | Kraków | |
3 | [1388] PYTLIK, Wojciech | Heineken Kraków Running Club | Bogunice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1032] SKUDLARSKI, Piotr | Herz | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [868] HOŁDA, Jerzy | Holdasy | Kraków | |
2 | [869] HOŁDA, Justyna | Holdasy | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [107] BODZIOCH-MARCZEWSKA, Katarzyna | Home Explorers | Kraków | |
2 | [181] MARCZEWSKA, Agata | Home Explorers | Kraków | |
3 | [241] WRÓBEL, Ewa | Home Explorers | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1369] MICHALIK, Dawid | Horda | Kraków | |
2 | [1424] ŻARNA, Błażej | Horda | Giebułtów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [994] PASEK, Tomasz | Hotel Na Wierzynka | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [516] NIZIURSKA, Marzanna | Husaria Race Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [865] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | Kraków | |
2 | [1134] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [11] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [496] KUTYBA, Marek | ITMBW Kraków | Kraków | |
2 | [1132] MARSZAŁEK, Jan | ITMBW Kraków | Krakow | |
3 | [985] OLIWA, Edward | ITMBW Kraków | Kraków | |
4 | [533] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1113] MIELEC, Andrzej | Indywidualnie | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1431] SENDEK, Sylwia | Infinity-Gym | Koszyce | |
2 | [0] SZAPORÓW, Łukasz | Infinity-Gym | Proszowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [453] GOŁĄB, Paweł | Invalid team name | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [826] CZERWIEC, Artur | Iron Dragon Team | Zabierzow | |
2 | [118] CZERWIEC, Karolina | Iron Dragon Team | Zabierzow | |
3 | [176] MADEJ, Olga | Iron Dragon Team | Modlniczka | |
4 | [0] ROSPOND, Grzegorz | Iron Dragon Team | Kraków | |
5 | [0] ROSPOND, Leon | Iron Dragon Team | Kraków | |
6 | [272] RUSEK, Filip | Iron Dragon Team | Wielka Wieś | |
7 | [1138] RUSEK, Sebastian | Iron Dragon Team | Wielka Wieś | |
8 | [1065] TOMASZ, Zając | Iron Dragon Team | Zabierzów | |
9 | [247] ZAJĄC, Maciej | Iron Dragon Team | Zabierzów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1142] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | ||
2 | [821] CEKIERA, Marcin | Iron Dragon Triathlon | Zielonki | |
3 | [177] MAGOLAN, Piotr | Iron Dragon Triathlon | KOBYLANY | |
4 | [1130] MAGOLAN, Sławomir | Iron Dragon Triathlon | KOBYLANY | |
5 | [194] OLSZEWSKI, Eryk | Iron Dragon Triathlon | Zabierzów | |
6 | [1052] SZEWCZYK, Katarzyna | Iron Dragon Triathlon | KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [255] ZIÓŁKO, Jadwiga | Jadwiga Kraków | ||
2 | [1110] ZIÓŁKO, Jan | Jadwiga Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [899] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok Running Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [502] ŁACNY, Łukasz | Janiewiemsamacośzaproponuj | Nowy Sącz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [898] KOŃCZAK, Piotr | Jpks | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1422] ZARZECZNY, Radoslaw | Junior Amator Superstar | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] NIEMASZ, Aleksandra | KB 100lejka | Krynica ZD |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1348] KOPACKA, Edyta | KB Sobótka | Wrocław |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] WÓJCIK, Marta | KBKS Radomsko | Radomsko |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [611] KORDOS, Jan | KKB DYSTANS | Kraków | |
2 | [0] MACHLOWSKI, Ryszard | KKB DYSTANS | KRAKÓW | |
3 | [0] SZRENIAWSKI, Leszek | KKB DYSTANS | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [895] KOCZWARA, Krzysztof | KKC | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1393] SADOWSKI, Tomasz | KOSSMATE ŻUKI | KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] ADAMCZUK, Małgorzata | KS AZS AWF Kraków | Kraków | |
2 | [0] SKRZYPEK, Patryk | KS AZS AWF Kraków | Kraków | |
3 | [254] SMOROŃSKI, Patryk | KS AZS AWF Kraków | KRAKÓW | |
4 | [0] STOCH, Zofia | KS AZS AWF Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [422] CHODLEWSKI, Antoni | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
2 | [860] GROCHAL, Marcin | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
3 | [146] GROCHAL, Nina | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
4 | [149] HEBDA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
5 | [477] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
6 | [924] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
7 | [204] PODGÓRSKA, Gabriela | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
8 | [537] PODGÓRSKA, Marta | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
9 | [215] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
10 | [1023] RYCHŁOWSKI, Tomasz | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
11 | [236] WALA, Aleksandra | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
12 | [0] WALA, Karolina | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów | |
13 | [237] WALA, Małgorzata | KS Kościelec Chrzanów | Chrzanów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KOWALICZEK, Alicja | KS Podgórze | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1370] MIETŁA, Mateusz | KSSJPII | Wrząsowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [926] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków | Jerzmanowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1511] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1051] SZCZEPAŃSKA, Edyta | Kitty Runners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1350] KORNAŚ, Krzysztof | KlimKor Team | Nowy Sącz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KUŁAKOWSKA, Halina | Klub - Katowicki Nordic Walking | Olkusz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [846] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Psary | |
2 | [1346] KLIMEK, Przemysław | Klub Biegacza AZS UEK | Kraków | |
3 | [906] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | Kraków | |
4 | [1049] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | Rybna | |
5 | [1545] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | Kraków | |
6 | [1108] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [946] LISOWSKI, Paweł | Klub Biegacza RTV EURO AGD | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1371] MIROSZEWSKI, Bogdan | Klub Eskadra Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [919] KRAWCZYK, Izabela | Klub Sportowy Hajime Kraków | Kraków | |
2 | [918] KRAWCZYK, Paweł | Klub Sportowy Hajime Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [431] CZARNIECKI, Michał | Klub Tłumaczy Wysokogórskich | Piekary |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1017] REJDYCH, Tomasz | Koniu Squad | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1538] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | Kopytówka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KRZAK, Zuzia | Krakowska Akademia Lekkoatletyki | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [965] MICHALAK, Maciej | Krakowska Izba Adwokacka | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [401] ADAMCZYK, Jakub | Kraków | Kraków | |
2 | [1301] ALEKSANDROWICZ, Michał | Kraków | Kraków | |
3 | [411] BOROWIAK, Kasia | Kraków | Krako´w | |
4 | [815] BRZYSKA, Monika | Kraków | Kraków | |
5 | [1504] BUCZEK, Jerzy | Kraków | Krakow | |
6 | [427] CIURA, Anna | Kraków | Kraków | |
7 | [876] JAŻDŻYŃSKA-WOŹNIAK, Katarzyna | Kraków | Kraków | |
8 | [478] KLESZCZ, Mateusz | Kraków | Kraków | |
9 | [911] KOWALSKI, Paweł | Kraków | Kraków | |
10 | [932] KURAŚ, Maciej | Kraków | Kraków | |
11 | [939] LASOTA, Grzegorz | Kraków | Kraków | |
12 | [513] NALEPA, Małgorzata | Kraków | Kraków | |
13 | [980] NOWAK, Sebastian | Kraków | Krakóq | |
14 | [989] OSTASZ, Szczepan | Kraków | Kraków | |
15 | [1531] PAŁKOWSKA, Agata | Kraków | Kraków | |
16 | [998] PIECZONKA, Tomasz | Kraków | ||
17 | [1004] PODOLSKI, Bartlomiej | Kraków | Kraków | |
18 | [1412] TEREBECKI, Kamil | Kraków | Kraków | |
19 | [1073] WALNIK, Rafał | Kraków | Kraków | |
20 | [589] WOJCIECHOWSKI, Janusz | Kraków | Kraków | |
21 | [1088] WÓJCIK, Monika | Kraków | Kraków | |
22 | [49] WYSZYŃSKA, Kornelia | Kraków | Kraków | |
23 | [1106] ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Kraków | Kraków | |
24 | [606] ŻĄDŁO GĘBALA, Joanna | Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [120] DANIELAK, Hanna | Kraków Athletics Team | Zielonki | |
2 | [0] GRODOWSKI, Hubert | Kraków Athletics Team | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1338] GRZESIAK, Marcin | KĘCKIE HARPAGANY | Kęty |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [182] MAREK-PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
2 | [542] PUDEŁEK, Błażej | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
3 | [543] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
4 | [211] PUDEŁEK, Michalina | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
5 | [544] PUDEŁEK, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Bolechowice | |
6 | [553] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Kraków | |
7 | [559] STOLAREK, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Krzeszowice | |
8 | [600] WYZNAKIEWICZ, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | kraków | |
9 | [243] WYZNAKIEWICZ, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | KRZESZOWICE |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1344] KIDA, Andrzej | LOS TREPOS COMPANIEROS | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1312] BRZEZIŃSKI, Łukasz | LPP Team | ||
2 | [913] KOWALUNAS-BEM, Olga | LPP Team | ||
3 | [1363] MALETA, Marcin | LPP Team |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [101] BAŁABAN, Bartłomiej | Lacho Team | Kraków | |
2 | [1330] FURTEK, Iwona | Lacho Team | ||
3 | [1340] HOŁÓWKA, Sławomir | Lacho Team | Kraków | |
4 | [937] KWIATKOWSKI, Michael | Lacho Team | Kraków | |
5 | [1373] MORAWA, Mateusz | Lacho Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [249] ZAZIĄBŁ, Ewa | Latające Pęciny | Kraków | |
2 | [250] ZAZIĄBŁ, Justyna | Latające Pęciny | Kraków | |
3 | [1104] ZAZIĄBŁ, Łukasz | Latające Pęciny | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1018] RICOUR, Patrice | Les Coqs Runners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [866] HALLIER, Julien | Les coqs runners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1521] LIZUREJ, Sławomir | Lizaki Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] ZWAAN, Johan | Los Africanos | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1506] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | Lusina |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [27] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | Lachowice | |
2 | [42] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska | Kraków | |
3 | [43] TYCZEWSKI, Jacek | Lux Torpeda Malopolska | Gliwice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [486] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | Oświęcim | |
2 | [531] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | OŚWIĘCIM | |
3 | [549] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM | OŚWIĘCIM | |
4 | [561] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM | OŚWIĘCIM |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1514] KŁEMBUKOWSKI, Piotr | MM Power/Koliber Team | Kraków | |
2 | [1528] MUSZYŃSKI, Maciej | MM Power/Koliber Team | Kraków | |
3 | [1407] SZKOŁA- ŚNIEŻEK, Agnieszka | MM Power/Koliber Team | Kraków | |
4 | [1540] TARNOWSKI, Maciej | MM Power/Koliber Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] NOWAK, Magdalena | MMMMMsy KRK | Kraków | |
2 | [0] NOWAK, Marcin | MMMMMsy KRK | Kraków | |
3 | [0] NOWAK, Mikołaj | MMMMMsy KRK | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [992] PAPIEŻ, Mariusz | MOK Mszana Dolna | Tymbark | |
2 | [1045] SUŁKOWSKA, Anna | MOK Mszana Dolna | Limanowa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [539] POTASIEWICZ, Paweł | MTB Rymanów | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1351] KOSMALA, Przemek | MarcinSwiercTeam | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [462] IRLIK, Jacek | Master Builders Solutions | Kraków | |
2 | [488] KRÓL, Michał | Master Builders Solutions | ŚWIŃCZÓW | |
3 | [490] KUKLA, Daniel | Master Builders Solutions | Bochnia |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [217] SŁOCIŃSKA, Magdalena | Maze Runners | Kraków | |
2 | [218] SŁOCIŃSKI, Krzysztof | Maze Runners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1076] WIATRAK, Lukasz | Medius Runners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [966] MICHAŁEK, Łukasz | Michałki Biegają | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [967] MIKA, Artur | Miki Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1031] SIWIECKI, Tomasz | Muay Running Team | Tomaszowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [806] BARTYZEL, Krzysztof | Młode Wilki | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1111] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA | Rudawa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1402] SROKA, Maciej | NFT | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [39] ORDZOWIAŁY, Piotr | NIWA Osielec | Osielec |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [523] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [859] GRELA, Katarzyna | Nauka Biega | Nawojowa Góra | |
2 | [1000] PIEKARSKA, Alicja | Nauka Biega | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1342] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] MALEC, Łukasz | Niedzica Team | Niedzica | |
2 | [0] MALEC, Łukasz | Niedzica Team | Niedzica | |
3 | [0] MALEC, Maciej | Niedzica Team | Niedzica | |
4 | [0] MALEC, Maciej | Niedzica Team | Niedzica | |
5 | [0] MALEC, Maciej | Niedzica Team | Niedzica | |
6 | [0] MALEC, Maciej | Niedzica Team | Niedzica | |
7 | [0] MALEC, Wojciech | Niedzica Team | Niedzica | |
8 | [0] MALEC, Wojciech | Niedzica Team | Niedzica | |
9 | [0] MALEC, Wojciech | Niedzica Team | Niedzica | |
10 | [0] MALEC, Wojciech | Niedzica Team | Niedzica |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [429] CZAPCZYŃSKA, Małgorzata | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
2 | [115] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
3 | [430] CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
4 | [116] CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
5 | [117] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
6 | [0] GRĘBA , Damian | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
7 | [894] KOCZAJA, Artur | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
8 | [931] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | Kraków | |
9 | [938] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Węgrzce Wielkie | |
10 | [973] MOŻEJKO, Artur | Niepołomice Biegają | Niepołomice | |
11 | [1526] MUSIAŁ, Anna | Niepołomice Biegają | Kraków | |
12 | [1527] MUSIAŁ, Witold | Niepołomice Biegają | Kraków | |
13 | [518] NOWOTNY, Marian | Niepołomice Biegają | Damienice | |
14 | [188] NOWOTNY, Marian | Niepołomice Biegają | Damienice | |
15 | [0] RADZIK, Jerzy | Niepołomice Biegają | Niepolomice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1315] CHRAMĘGA, Dariusz | Niezrzeszony | Tarnów | |
2 | [824] CZAPIEWSKA, Eliza | Niezrzeszony | Kraków | |
3 | [438] DYLĄG, Zbigniew | Niezrzeszony | Kraków | |
4 | [28] FEDIRKO, Tadeusz | Niezrzeszony | Kraków | |
5 | [870] JAMROZIK, Adrian | Niezrzeszony | Kraków | |
6 | [1513] KAMIZELA, Monika | Niezrzeszony | Nakło |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [808] BLAUT, Marcin | Night Runners | Kraków | |
2 | [424] CHOMNICKA, Beata | Night Runners | kraków | |
3 | [835] FALKIEWICZ, Arkadiusz | Night Runners | Kraków | |
4 | [155] KAMIŃSKA, Joanna | Night Runners | Kraków | |
5 | [922] KRUK, Paulina | Night Runners | Kraków | |
6 | [1050] SZAREK, Aleksandra | Night Runners | Krakow | |
7 | [224] SZCZYPKA, Agnieszka | Night Runners | Kraków | |
8 | [1411] TARADAJ, Paulina | Night Runners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [38] MISZTAL, Grzegorz | Nordic Army | Sułkowice | |
2 | [40] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | Nordic Army | Szczodrkowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1428] DOMIN, Marcin Renkaw | Nowotarski Klub Kolarski | Nowy Targ |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1372] MŁYNARCZYK-WARWAS, Marzena | Nowożeńcy | Kraków | |
2 | [1074] WARWAS, Marcin | Nowożeńcy | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [928] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI | Wieliczka | |
2 | [1109] ŻUREK, Michał | OCR TEAM BYDLAKI | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [511] MOCNY, Michał | OPP Kraków | Kraków | |
2 | [0] WIKLIK, Marcin | OPP Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [426] CIASTOŃ, Bartłomiej | Ola&Bartlo | Niepołomice | |
2 | [526] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | Ola&Bartlo | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1359] LEPIARZ, Szymon | Oldboje biegają | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] SALAMON, Emil | Opel Active Team | Gliwice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [818] BUL, Dominik | PDK | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [171] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [125] DUDZIAK, Tomasz | POLAR team | KRAKÓW | |
2 | [175] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [908] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | Kraków | |
2 | [912] KOWALSKI, Wojciech Endurance | POLKAS | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [910] KOWALSKI, Michał | POLKAS / TriWise | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [950] ŁABĘDŹ, Robert | POLPLAST BIEGA | Myślenice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1118] CZUBA, Adam | Pentel Team | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1055] SZWEJ, Joanna | Pogoria Biega | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KOWALICZEK, Dominik | Pogoń Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [947] LIŚKIEWICZ, Hubert | Pokojowy Patrol WOŚP | MICHAŁÓW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [809] BOCHENEK, Michał | Polplast biega | Myślenice | |
2 | [813] BRAŚ, Rafał | Polplast biega | Myślenice | |
3 | [880] KACZMARCZYK, Robert | Polplast biega | Myślenice | |
4 | [904] KOTOWICZ, Grzegorz | Polplast biega | Krzczonów | |
5 | [1005] POLAK, Sebastian | Polplast biega | Zakliczyn | |
6 | [1047] SURMACZ, Tomasz | Polplast biega | Dobczyce | |
7 | [1093] WYSOCKI, Marcin | Polplast biega | Skrzynka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1534] SOLECKI, Krzysztof | Polski Klub Alpejski | Kocmyrzów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [871] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | Kraków | |
2 | [1515] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | Kraków | |
3 | [914] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | Kraków | |
4 | [1537] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | Kraków | |
5 | [1084] WOJTON, Malgorzata | Poranny Patrol | Kraków | |
6 | [1421] WOLIŃSKI, Marek | Poranny Patrol | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [987] OSIKA, Kamila | Probalans | Kraków | |
2 | [1383] PILCH, Anna | Probalans | Kraków | |
3 | [1009] PRUCIA, Piotr | Probalans | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1003] PITALA, Mateusz | QGB | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1307] BODURKA, Adam | RMT Team Pro / Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [827] DOLAŚ, Danuta | Rebellion of Free Runners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] KAPICA, Anna | Resovia Rzeszów | Rudna Wielka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1390] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [613] DOMIN, Łukasz | Run To The Hills Team Libiąż | ZAGÓRZE |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [964] MĘDRALA, Ireneusz | RunKliny Team | Kraków | |
2 | [1078] WIERZBA, Michał | RunKliny Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [208] PRZEWOŹNIK, Adam | Run_P | Łuczyce | |
2 | [210] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | Run_P | Łuczyce |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1028] SIKOŃCZYK, Miłosz | Running Performance | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [413] BUDKOWSKI, Bartłomiej | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Kraków | |
2 | [892] KLĘSK, Krzysztof | Runprogress Team by Tomasz Kawik | kraków | |
3 | [515] NIZIOŁEK, Małgorzata | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Kraków | |
4 | [594] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Niepołomice | |
5 | [239] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Niepołomice | |
6 | [1087] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | Niepołomice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [968] MISIAREK, Michał | Runtime Error | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] SZYMURA, Izabela | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | Rybnik | |
2 | [0] SZYMURA, Wojciech | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | Rybnik |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [577] TWORZYDLO, Dominika | Rączy Jeleń | Kraków | |
2 | [1066] TWORZYDLO, Paweł | Rączy Jeleń | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [864] HAJNOS-MAŁECKA, Maria | SALMING | SZAFLARY |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1435] SALAMON, Arkadiusz | SBG Podbieg | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [402] BANASIK, Grzegorz | SBG Podbieg Nessi Team | Kielce | |
2 | [1311] BRYSZ, Michał | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
3 | [863] HAJDUK, Bartłomiej | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
4 | [0] JABŁOŃSKA, Amelia | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
5 | [0] JABŁOŃSKA, Oliwia | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
6 | [0] JABŁOŃSKA, Sara | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
7 | [20] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
8 | [153] JABŁOŃSKI, Grzegorz | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
9 | [512] MURYN, Bartłomiej | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
10 | [1386] POLAK, Stanisław | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
11 | [1098] ZADARNOWSKI, Dariusz | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków | |
12 | [245] ZADARNOWSKI, Marek | SBG Podbieg Nessi Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [563] SZKODZIŃSKI, Tomasz | SD Team |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [841] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [256] GAWROŃSKI, Krystian | SKS KUSY KRAKÓW SP 91 | KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [525] PAJĄK, Bartłomiej | SMSKLIMA | Skierniewice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [495] KUTERBA, Piotr | SSMates/Raczadam | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1436] PRZYŁUDZKI, Janusz | STS Biegaton | Mikołów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1] BODURKA, Krzysztof | Salomon Suunto Team Poland | Nielepice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1079] WILK, Krzysztof | Sarni Tętent | Kraków | |
2 | [0] WILK, Wiktoria | Sarni Tętent | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1013] PYREK, Przemysław | Scarpa Team Polska | Oświęcim |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] EWA, Grabska-Szwagrzyk | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] GRABSKA-SZWAGRZYK, Ewa | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [178] MAJCHER, Monika | Semperfortis | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [435] DUDA, Wojciech | Skawina Biega | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [465] JANUSZ, Agnieszka | Sklep Biegacza | Kraków | |
2 | [1524] MATEUSZ, Klusek | Sklep Biegacza | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [280] LIGĘZA, Jan | Smashing PĄpkins | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1308] BOREK, Mateusz | SportWise | Krakow | |
2 | [0] JAKUB, Zajac | SportWise | Kraków | |
3 | [996] PESZT, Marek | SportWise | Kraków | |
4 | [198] PESZT, Martyna | SportWise | Kraków | |
5 | [199] PESZT, Michał | SportWise | Kraków | |
6 | [234] VOINALOVYCH, Yurii | SportWise | Kraków | |
7 | [2] WĄSIK, Maja | SportWise | Kraków | |
8 | [1143] WĄSIK, Marcin | SportWise | Kraków | |
9 | [583] WĄSIK, Marcin | SportWise | Kraków | |
10 | [626] WYPYCH, Hubert | SportWise | Kraków | |
11 | [274] WYPYCH, Marek | SportWise | Kraków | |
12 | [275] WYPYCH, Milena | SportWise | Kraków | |
13 | [0] ZAJĄC, Andrzej | SportWise | Kraków | |
14 | [601] ZAJUSZ, Marek | SportWise | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [889] KISIELEWSKI, Michał | State Street | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [433] DOBAJ, Szymon | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | Kraków | |
2 | [3] TABOR, Dominik | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | Kraków | |
3 | [227] TABOR, Kamila | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [436] DUPLAGA, Anita | Słodko Zdrowy | Kraków | |
2 | [567] SZWED, Kinga | Słodko Zdrowy | Kraków | |
3 | [588] WOJAS, Magdalena | Słodko Zdrowy | Kraków | |
4 | [597] WRÓBEL, Katarzyna | Słodko Zdrowy | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [23] CHLUDEK, Agnieszka | THE WALKING GIRLS | Kraków | |
2 | [29] JUSZCZYK, Karolina | THE WALKING GIRLS | Kraków | |
3 | [37] MATUSIK, Anna | THE WALKING GIRLS | Kraków | |
4 | [44] URBAN, Magdalena | THE WALKING GIRLS | Kraków | |
5 | [50] ZABIELNA, Małgorzata | THE WALKING GIRLS | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [128] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] BAŃDUR, Marta | TS Wisła Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [840] FLAJSZER, Kamil | Team FM | Kraków | |
2 | [963] MARSZAŁEK, Karol | Team FM | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [172] LISIEWICZ, Natan | The Athletics Team | Skawina |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [959] MARCINEK, Wojciech | Trailrun | Kraków | |
2 | [1069] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [264] OSIADACZ, Adam | Trenuj w Krakowie | Kraków | |
2 | [0] OSIADACZ, Julia | Trenuj w Krakowie | Kraków | |
3 | [263] OSIADACZ, Julia | Trenuj w Krakowie | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1305] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | Kraków | |
2 | [1353] KUCHARSKI, Kamil | TriJet Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [997] PIASECKI, Rafał | TriWise | Wieliczka | |
2 | [1029] SIWEK, Jacek | TriWise | Łuczyce | |
3 | [1075] WAWRO, Jakub | TriWise | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] ROGOWICZ, Piotr | Truchtacz Mysłowice | Dąbrowa Górnicza |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [157] KASPRZYK, Alicja | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | NAWOJOWA GÓRA | |
2 | [158] KASPRZYK, Natalia | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | NAWOJOWA GÓRA | |
3 | [159] KASPRZYK, Rafał | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | NAWOJOWA GÓRA |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [109] BOMERSBACH, Julia | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
2 | [257] BRZĘCZEK, Michał | UKS Kometa Gliwice | ||
3 | [130] DZIUBA, Justyna | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
4 | [144] GOZDEK, Wiktoria | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
5 | [151] HYLA, Natalia | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
6 | [152] JABŁOŃSKA, Alicja | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
7 | [888] KASZEWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
8 | [160] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
9 | [612] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
10 | [170] LEŚNIAK, Matylda | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
11 | [961] MARKOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
12 | [189] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
13 | [205] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
14 | [206] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
15 | [207] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice | Gliwice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [137] GALUBA, Monika | UKS Lider | Wieliczka | |
2 | [850] GONDOR, Jarek | UKS Lider | Libertów | |
3 | [0] KAMIŃSKA, Joanna | UKS Lider | WIELICZKA | |
4 | [1364] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [202] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | Wieliczka | |
2 | [271] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza | Wieliczka | |
3 | [1060] TARNAWSKA, Anna | UKS Lider Siercza | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] SOWA-LEWANDOWSKA, Katarzyna | UKS Lider Siercza/ Technikam | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] MAREK, Tyniec | UKS Zawojak | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [990] PACHURA, Kinga | Ultramaraton Babia Góra | Mszana Dolna |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [943] LIGĘZA, Jarosław | Unlimited 2.0 | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [825] CZARNECKI, Bartłomiej | Uwaga na Dziada | Liszki | |
2 | [1083] WOJTALA, Bartłomiej | Uwaga na Dziada | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1127] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Kraków | |
2 | [103] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Kraków | |
3 | [404] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | Kraków | |
4 | [1324] DUC-SYPOSZ, Aureliusz | Vege Runners | Wieliczka | |
5 | [833] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | Kraków | |
6 | [1329] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | MOGILANY | |
7 | [466] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | Rudnik Nad Sanem | |
8 | [1518] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | Kraków | |
9 | [587] WŁOSTOWSKA, Kasia | Vege Runners | Kraków | |
10 | [1081] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1357] KUREK, Jan | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | Krzeszowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [837] FIDELUS, Jacek | WCHSZT | BRZESKO | |
2 | [838] FIDELUS, Joanna | WCHSZT | Brzesko | |
3 | [1115] KORDECKI, Bartłomiej | WCHSZT | Brzesko | |
4 | [1012] PUDEŁEK, Agnieszka | WCHSZT | Brzesko |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] OLIINYK, Arina | WKS WAWEL | Krakow | |
2 | [0] OLIINYK, Hanna | WKS WAWEL | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] PRZYBYŁO, Jakub | WKS Wawel | Kraków | |
2 | [0] PRZYBYŁO, Julia | WKS Wawel | Kraków | |
3 | [0] PRZYBYŁO, Justyna | WKS Wawel | Kraków | |
4 | [0] WALAŚ, Emilia | WKS Wawel | Kraków | |
5 | [0] WALAŚ, Olga | WKS Wawel | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [106] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS Wawel BnO | Kraków | |
2 | [408] BISKUPSKI, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | |
3 | [110] BREKSA, Blanka | WKS Wawel BnO | Kraków | |
4 | [415] BUGAJ, Katarzyna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
5 | [111] BUGAJ, Katarzyna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
6 | [416] BUGAJ, Teresa | WKS Wawel BnO | Kraków | |
7 | [122] DEPTA, Helena | WKS Wawel BnO | Kraków | |
8 | [445] FORYSTEK, Józef | WKS Wawel BnO | Kraków | |
9 | [4] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | |
10 | [448] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | |
11 | [0] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | |
12 | [450] GAWRON, Kasia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
13 | [855] GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
14 | [145] GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
15 | [147] GRZEGORCZYK, Borys | WKS Wawel BnO | Kraków | |
16 | [463] JAMROZIK, Krzysiek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
17 | [156] KARNIA-BISKUPSKA, Anna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
18 | [494] KURTYCZ, Natalia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
19 | [933] KURYJ, Marek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
20 | [501] LAMPARSKA, Iwona | WKS Wawel BnO | Zielonki | |
21 | [500] LAMPARSKA, Maja | WKS Wawel BnO | Kraków | |
22 | [185] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
23 | [1135] MULARZ, Anna | WKS Wawel BnO | Bochnia | |
24 | [514] NIESSNER, Piotr | WKS Wawel BnO | Kraków | |
25 | [975] NIESSNER, Piotr | WKS Wawel BnO | Kraków | |
26 | [984] OLEJNIK, Ewa | WKS Wawel BnO | Świńczów | |
27 | [190] OLEJNIK, Jaśmina | WKS Wawel BnO | Kraków | |
28 | [520] OLEJNIK, Tomasz | WKS Wawel BnO | Świńczów | |
29 | [192] OLIINYK, Alona | WKS Wawel BnO | Kraków | |
30 | [193] OLIINYK, Yelyzaveta | WKS Wawel BnO | Kraków | |
31 | [536] PISAREK, Kordian | WKS Wawel BnO | Kraków | |
32 | [1002] PISAREK, Piotr | WKS Wawel BnO | Kraków | |
33 | [545] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS Wawel BnO | Kraków | |
34 | [212] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | WKS Wawel BnO | Kraków | |
35 | [550] SEREDA, Olha | WKS Wawel BnO | Kraków | |
36 | [219] SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel BnO | Kraków | |
37 | [622] SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel BnO | Kraków | |
38 | [554] SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
39 | [1033] SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
40 | [220] SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
41 | [623] SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
42 | [572] TARNAWSKI, Jan | WKS Wawel BnO | Kraków | |
43 | [229] TARNOWSKI, Przemysław | WKS Wawel BnO | Kraków | |
44 | [1117] TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | ||
45 | [576] TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | Kraków | |
46 | [575] TOPÓR, Monika | WKS Wawel BnO | Kraków | |
47 | [232] URYGA, Artur | WKS Wawel BnO | Kraków | |
48 | [579] URYGA, Sławek | WKS Wawel BnO | ||
49 | [233] URYGA, Sławek | WKS Wawel BnO | ||
50 | [584] WICHA, Małgorzata | WKS Wawel BnO | Kraków | |
51 | [48] WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO | Kraków | |
52 | [625] WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO | Kraków | |
53 | [596] WÓJCIK, Paweł | WKS Wawel BnO | Kraków | |
54 | [240] WÓJCIK, Wojciech | WKS Wawel BnO | Kraków | |
55 | [248] ZASADZKI, Tymoteusz | WKS Wawel BnO | Kraków | |
56 | [607] ŻESŁAWSKI, Jakub | WKS Wawel BnO | Kraków | |
57 | [608] ŻESŁAWSKI, Mateusz | WKS Wawel BnO | Kraków | |
58 | [609] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS Wawel BnO | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [454] GRABOWICZ, Andrzej | WKS Wawel Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1368] MICHALCZAK, Paweł | WKS Wawel Kraków BnO | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1116] KRUCZEK, Stanisław | WKS Wawel bno | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [802] AMIAUD, Romain | WM Triself | Krakow | |
2 | [127] DYKSZAK, Filip | WM Triself | Kraków | |
3 | [530] PARDYGAŁ, Michał | WM Triself | Kraków | |
4 | [993] PARDYGAŁ, Tomasz | WM Triself | Kraków | |
5 | [1011] PTASZNIK, Przemysław | WM Triself | Wirliczka | |
6 | [1398] SERZYSKO, Bartosz | WM Triself | Cieszyn | |
7 | [1026] SĘK, Marek | WM Triself | Kraków | |
8 | [0] SZMUKIER, Karol | WM Triself | Kraków | |
9 | [1420] WIĘCEK, Konrada | WM Triself | Kraków | |
10 | [0] WILCZEK, Jakub | WM Triself | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1123] BIELECKI, Szczepan | WRÓBELKI TEAM | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [921] KRUCZEK, Paweł | WSzW w Krakowie | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [235] WACHACKI, Michał | Wachaccy Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1543] WIĘCŁAWSKI, Michał | Waga Ciężka | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] DWORNIK, Maciek | Warczące Szprychy | Kraków | |
2 | [0] DWORNIK, Małgorzata | Warczące Szprychy | Kraków | |
3 | [0] IDZI, Piotr | Warczące Szprychy | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1394] SAJAK, Michał | Wataha | Kraków | |
2 | [1410] SZYMACZEK, Kamil | Wataha | Koźmice Wielkie | |
3 | [568] SZYMACZEK, Michał | Wataha | Kraków | |
4 | [1416] TRZASKA, Marcin | Wataha | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1072] WALCZYK, Roman | Water Knights |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1041] SROKA, Wojciech | WiB | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1522] MAJNUSZ, Tomasz | Wielka Wieś Biega | Modlnica |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1542] WIERTEK, Henryk | WiertkiTEAM | Rzeszotary |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [834] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | Wolves Running Team | Kraków | |
2 | [844] GARBACIK, Wojciech | Wolves Running Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [510] MAZUR, Maciej | Woodward Runners | Kraków | |
2 | [604] ZIĘBA, Dariusz | Woodward Runners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1425] HUDYGA, Sławomir | Wszystko się ułoży team | Kraków | |
2 | [1381] PAWEŁEK, Paulina | Wszystko się ułoży team | Krakow | |
3 | [1395] SAJDAK, Piotr | Wszystko się ułoży team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [832] DZIEWONSKI, Pawel | YETI Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1061] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] PELZ, Zuzanna | ZPKWM | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] CADER, Jakub | Zabierzów Biega | Zabierzów | |
2 | [1535] STACHURA, Maciej | Zabierzów Biega | Burów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1360] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] PODGÓRSKI , Krzysztof | Zembrzyce Team | Zembrzyce |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] MORAWSKI, Przemysław | Zew brudnego okonia | Kraków | |
2 | [1525] MORAWSKI, Przemysław | Zew brudnego okonia | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1403] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1404] STARZAK, Paweł | Zło$nik Biega | Skawina |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [423] CHODZYŃSKI, Rafał | _ | Kraków | |
2 | [1328] FEDYNA, Marcin | _ | Kraków | |
3 | [141] GAWLAS, Monika | _ | Wadowice | |
4 | [1014] RAFALSKI, Dariusz | _ | Kraków | |
5 | [1027] SIEMIŃSKI, Radosław | _ | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [861] GRUSZKA, Karol | bizonmotorsport | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1304] BEŁZ, Tomasz | brak | Kraków | |
2 | [812] BOŻĘTKA, Jan | brak | Kraków | |
3 | [816] BUDERAWSKI, Andrzej | brak | Kraków | |
4 | [1316] CHRZĄŚCIK, Anna | brak | Krzeszowice | |
5 | [823] CIEŚLIK, Jakub | brak | Kraków | |
6 | [121] DEC, Jacek | brak | Kraków | |
7 | [1507] DRABIK-SŁOMKA, Małgorzata | brak | Łyczanka | |
8 | [851] GORCZYCA, Dariusz | brak | ||
9 | [857] GRATKA, Beata | brak | Kojszówka | |
10 | [858] GRATKA, Mirosław | brak | Kojszówka | |
11 | [862] GRYBOŚ, Joanna | brak | Kraków | |
12 | [1337] GRZĄBKA, Paweł | brak | Kraków | |
13 | [148] GZYL, Tomasz | brak | Kraków | |
14 | [457] HOJNA, Kinga | brak | Kraków | |
15 | [872] JANIK, Mateusz | brak | Kraków | |
16 | [873] JANISZEWSKI, Wojciech | brak | Kraków | |
17 | [1341] JARZYMOWSKA, Iwona | brak | Borzygniew | |
18 | [473] KAPUTA, Piotr | brak | Kraków | |
19 | [891] KLEIN, Michał | brak | Kraków | |
20 | [901] KORDULASIŃSKA, Dorota | brak | Siedliska | |
21 | [903] KOTARBA, Mateusz | brak | Rzeszów | |
22 | [58] KOWALCZYK, Joanna | brak | Kraków | |
23 | [927] KUCY, Emilia | brak | Kraków | |
24 | [1356] KUNZ, Tomasz | brak | Kraków | |
25 | [941] LEŚNIAK, Ireneusz | brak | Kraków | |
26 | [949] ŁABAS, Damian | brak | Kraków | |
27 | [1361] ŁUDZIK, Alicja | brak | Kraków | |
28 | [958] MAŁEK, Leszek | brak | Kraków | |
29 | [962] MARKS, Eliza | brak | Bibice | |
30 | [1374] MROŻEK, Tomasz | brak | Kraków | |
31 | [532] PAWŁOWICZ, Paweł | brak | Wieliczka | |
32 | [548] RUTKOWSKI, Maciej | brak | Kraków | |
33 | [1042] STACHOŃ, Radosław | brak | Bochnia | |
34 | [1406] SULARZ, Bartlomiej | brak | Kraków | |
35 | [565] SZRAMIK, Bartosz | brak | Kraków | |
36 | [1056] ŚLIZ, Wojciech | brak | Kraków | |
37 | [45] WALCZYK, Iwona | brak | Kraków | |
38 | [0] WEWIÓR, Przemysław | brak | Warszawa | |
39 | [0] WEWIÓR, Przemysław | brak | Warszawa | |
40 | [0] WEWIÓR, Przemysław | brak | Warszawa | |
41 | [1086] WOŁKOWSKA, Alicja | brak | Kraków | |
42 | [1095] ZABCZYK, Jakub | brak | Kraków | |
43 | [1096] ZABOROWSKA, Małgorzata | brak | Kaszów | |
44 | [0] ZIMOŃ, Michał | brak | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1082] WOJARSKI, Miłosz | brocodi.com | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [820] CEKIERA, Antoni | combex | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [487] KRAWCZYK, Krzysztof | eSkarpeta.com.pl | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [440] DYNGOSZ, Paweł | jest | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] GONZALEZ, Anabel | jjfit running team | krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [485] KOZLOWSKI, Jakub | niezrzeszony | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [562] SZAJEWSKI, Arkadiusz | o tak ło | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [425] CHUDY, Dominik | poczujbieg.pl | Częstochowa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1008] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [0] CYRKLER, Łukasz | radekkleczek.pl | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [592] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [503] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl | KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [509] MATEUSZ, Knieć | run-log.com | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [442] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Kraków | |
2 | [129] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Kraków | |
3 | [831] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1429] DZIEDZIC, Krzysztof | runningperformance.pl | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [439] DYNGOSZ, Krzysztof | sekta zjadaczy much | Krakow | |
2 | [441] DYNGOSZ, Szymon | sekta zjadaczy much | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [925] KRZYWORĄCZKA, Paweł | senio.pl | ZIELONKI |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [982] OBRAŁ, Łukasz | www.prawo-porady.pl | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | [1020] ROSIEK, Robert | łosiesuperktosie | Kraków |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Ambitna Jedenastka | 403 | 102 | 301 | 392 | 11 | 58 |
Bieg dla dzieci | 33 | 16 | 17 | 21 | 12 | 33 |
Harda Dwudziestka-Trójka | 151 | 29 | 122 | 149 | 2 | 18 |
Nordic Walking | 38 | 22 | 16 | 37 | 1 | 5 |
Przyjazna Trójka | 205 | 91 | 114 | 195 | 10 | 25 |
Tradycyjna Piątka | 263 | 87 | 176 | 258 | 5 | 35 |
Ultra 35km | 54 | 6 | 48 | 51 | 3 | 5 |
Razem | 1147 | 353 | 794 | 1103 | 44 | 179 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
11,6km - K20 | 17 | 17 | 0 | 17 | 0 | 3 |
11,6km - K30 | 43 | 43 | 0 | 42 | 1 | 4 |
11,6km - K40 | 34 | 34 | 0 | 33 | 1 | 4 |
11,6km - K50 | 6 | 6 | 0 | 6 | 0 | 1 |
11,6km - K60 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
11,6km - K70 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
11,6km - M20 | 36 | 0 | 36 | 34 | 2 | 11 |
11,6km - M30 | 110 | 0 | 110 | 104 | 6 | 21 |
11,6km - M40 | 119 | 0 | 119 | 118 | 1 | 11 |
11,6km - M50 | 24 | 0 | 24 | 24 | 0 | 2 |
11,6km - M60 | 9 | 0 | 9 | 9 | 0 | 1 |
11,6km - M70 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
23km - K20 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
23km - K30 | 15 | 15 | 0 | 14 | 1 | 2 |
23km - K40 | 11 | 11 | 0 | 11 | 0 | 3 |
23km - K50 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
23km - K60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23km - M20 | 10 | 0 | 10 | 10 | 0 | 1 |
23km - M30 | 52 | 0 | 52 | 51 | 1 | 5 |
23km - M40 | 45 | 0 | 45 | 45 | 0 | 4 |
23km - M50 | 10 | 0 | 10 | 10 | 0 | 2 |
23km - M60 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 |
3,7km - K12 | 23 | 23 | 0 | 23 | 0 | 3 |
3,7km - K13 | 17 | 17 | 0 | 15 | 2 | 2 |
3,7km - K16 | 7 | 7 | 0 | 7 | 0 | 0 |
3,7km - K20 | 6 | 6 | 0 | 6 | 0 | 1 |
3,7km - K30 | 14 | 14 | 0 | 14 | 0 | 0 |
3,7km - K40 | 19 | 19 | 0 | 19 | 0 | 3 |
3,7km - K50 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
3,7km - K60 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
3,7km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3,7km - M12 | 30 | 0 | 30 | 26 | 4 | 6 |
3,7km - M13 | 14 | 0 | 14 | 13 | 1 | 1 |
3,7km - M16 | 5 | 0 | 5 | 4 | 1 | 1 |
3,7km - M20 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 |
3,7km - M30 | 25 | 0 | 25 | 24 | 1 | 5 |
3,7km - M40 | 27 | 0 | 27 | 26 | 1 | 3 |
3,7km - M50 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 |
3,7km - M60 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
3,7km - M70 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
5,7km - K16 | 13 | 13 | 0 | 13 | 0 | 1 |
5,7km - K20 | 11 | 11 | 0 | 11 | 0 | 1 |
5,7km - K30 | 32 | 32 | 0 | 31 | 1 | 6 |
5,7km - K40 | 21 | 21 | 0 | 21 | 0 | 3 |
5,7km - K50 | 10 | 10 | 0 | 10 | 0 | 1 |
5,7km - K60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5,7km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5,7km - M16 | 17 | 0 | 17 | 17 | 0 | 1 |
5,7km - M20 | 23 | 0 | 23 | 22 | 1 | 5 |
5,7km - M30 | 48 | 0 | 48 | 47 | 1 | 8 |
5,7km - M40 | 60 | 0 | 60 | 59 | 1 | 6 |
5,7km - M50 | 16 | 0 | 16 | 15 | 1 | 2 |
5,7km - M60 | 9 | 0 | 9 | 9 | 0 | 1 |
5,7km - M70 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Bieg na 300m | 16 | 9 | 7 | 12 | 4 | 16 |
Bieg na 600m | 17 | 7 | 10 | 9 | 8 | 17 |
NW - K | 23 | 22 | 1 | 23 | 0 | 3 |
NW - M | 15 | 0 | 15 | 14 | 1 | 2 |
Ultra - K20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ultra - K30 | 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Ultra - K40 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Ultra - K50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ultra - K60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ultra - M20 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 |
Ultra - M30 | 11 | 0 | 11 | 11 | 0 | 1 |
Ultra - M40 | 25 | 0 | 25 | 25 | 0 | 0 |
Ultra - M50 | 7 | 0 | 7 | 5 | 2 | 2 |
Ultra - M60 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Razem | 1147 | 353 | 794 | 1103 | 44 | 179 |