Wawel Cup 2022 - Zgłoszenia
2022-07-06 - 2022-07-10
2022-07-06 - 2022-07-10
# | Kategoria | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W14 | ADAMIAK, Amelia | UKS Azymut Siedliska | 04937 | 8229151 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | M16 | ALB, Zalán | SDS Salgótarján | 8061215 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | M14 | ANDRIUŠIS, Deimas | SM Gaja | 8085172 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | OPENShort | ASTAPOVYCH, Larysa | UNTS Warszawa | 2127775 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | OPENShort | ASTAPOVYCH, Larysa | UNTS Warszawa | 2128261 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | M18 | ASTAPOVYCH, Mykhailo | UNTS Warszawa | 2127775 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | M70 | BABICKÝ, Tomáš | ZOOB Rumburk | 8444519 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | W21S | BABUŠYTĖ, Gintarė | SM Gaja | 2073631 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | M45 | BADARYCZ, Piotr | UKS Reflex Rybnik | 05651 | 8237793 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | W55 | BAGLYK, Olena | O-club | 1395207 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | M45 | BALMOWSKI, Radosław Balmowski | 2 Pułk Inżynieryjny Inowrocław | 05438 | 8099120 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
12 | W21E | BALUTA-MAŁECKA, Edyta | UKS Patria Młynne | E4;E5 | |||
13 | M14 | BANACH, Kacper | WKS GRUNWALD POZNAŃ | 8006513 | E3;E4;E5 | ||
14 | M45 | BANACH, Robert | WKS GRUNWALD POZNAŃ | 8006511 | E3;E4;E5 | ||
15 | WM10R | BANACH, Zuzanna, Zofia | WKS GRUNWALD POZNAŃ | 8006510 | E3;E4 | ||
16 | W12 | BANIULYTĖ, Deimilė | SM Gaja | 1401094 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
17 | W35 | BAŃSKA-BODZIONA, Aneta | Orientpark.pl Iwiny | 8648669 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
18 | W55 | BARGIEL, Beata | OK!Sport Warszawa | 2086530 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
19 | W14 | BARTCZAK, Antonina | UKS Orientuś Łódź | 5656 | 8093094 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
20 | M50 | BARTCZAK, Jarosław | UMKS ORKAN Ostróda | 00743 | 8081268 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
21 | M70 | BARTKOWIAK, Edward | wks Grunwald Poznań | 00925 | 412412 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
22 | M45 | BARTKOWIAK, Rafał | Ortimed Bydgoszcz | 05544 | 8011073 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
23 | M50 | BARTŁOMIEJ, Krasuski | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 02210 | 8040670 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
24 | W60 | BARTNIK, Bożena | kiu AZS WA Warszawa | 9 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
25 | M14 | BARTOS, Ryszard | UKS Orientuś Łódź | 4217 | 8093093 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
26 | M20 | BARTOS, Zbigniew | UKS Orientuś Łódź | 2127 | 8656097 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
27 | W16 | BATALOVA, Viktorija | Oriens | 7203285 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
28 | W10N | BEDNARCZYK, Wiktoria | WKS Wawel | 4406138 | E5 | ||
29 | M40 | BEK, Michał | Rodzinna Grupa Rowerowa | 04818 | 8004713 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
30 | W12 | BELICA, Karolina | do wypożyc | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
31 | M60 | BELICA, Krzysztof | chcę wypoż | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
32 | W16 | BELICA, Milena | do wypożyc | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
33 | M35 | BERECZ, Gábor | SDS Salgótarján | 8664652 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
34 | M35 | BERNAŚ, Tomasz | WKS Śląsk Wrocław | 3883 | 8093103 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
35 | W21E | BIAŁA, Weronika | 8001842 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
36 | W21S | BILAWA, Karolina | 17WBZ | 8003532 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
37 | W21S | BINIECKA, Małgorzata | UKS Azymut Pabianice | 00339 | 8071026 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
38 | W16 | BISKUPSKA, Julia | WKS Wawel | 8000584 | E2;E4;E5 | ||
39 | W12 | BISKUPSKA , Małgorzata | WKS Wawel | 4748 | 8006535 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
40 | W10 | BISKUPSKA, Maria | WKS Wawel | 5096 | 8003384 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
41 | M45 | BISKUPSKI, Michał | WKS Wawel | 8640923 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
42 | M75 | BLIMKE, Roman | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 00189 | 2036941 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
43 | M45 | BŁACHUT, Igor | Team 360 | 02679 | 8030173 | E1;E2 | |
44 | M40 | BOBOWSKI, Michał | E5 | ||||
45 | OPENShort | BODZIONA, Daria | 8007396 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
46 | M70 | BOHACZEK, Janusz | UMKS ORKAN Ostróda | 00135 | 8030152 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
47 | OPENShort | BOROWSKI, Mateusz | UKS Azymut Pabianice | 2146573 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
48 | M50 | BUCHNAJZER, Mariusz | CX80 Kalisz | 8063509 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
49 | M12 | BUCZMA, Jakub | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 05463 | 8007757 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
50 | W35 | BUDNA, Emilia | 17WBZ | 05785 | 8003526 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
51 | M21S | BUGÁR, Gergely | BÖF Budaörs | 8111103 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
52 | M65 | BUGÁR, József | BÖF Budaörs | 8447500 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
53 | M55 | BURCHARDT, Sławomir | KS Hades Poznań | 03699 | 9202014 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
54 | M65 | CAPPER, Mike | Limestone Cowboys | 8191055 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
55 | WM12-14B | ČEČINAITĖ, Fausta | SM Gaja | 1395420 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
56 | W45 | ČEČINAITĖ, Lina | SM Gaja | 2073635 | E1;E2 | ||
57 | WM12-14B | CEGIEŁKA, Konrad | UKS GOK Galewice | 04336 | 2086643 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
58 | W16 | CEGIEŁKA, Milena | UKS GROM Sokolniki | 04115 | 8003547 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
59 | M40 | CHABRZYK, Andrzej | ChabTeam | Brak | 9101799 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
60 | M12 | CHABRZYK, Wojciech | ChabTeam | 886658 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
61 | OPENShort | CHACHURSKA , Magdalena | KU AZS WAT Warszawa | 8201278 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
62 | M16 | CHACHURSKI , Mieszko | UNTS Warszawa | 04193 | 8291207 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
63 | M55 | CHACHURSKI , Ryszard | KU AZS WAT Warszawa | 00065 | 8020163 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
64 | OPENShort | CHWIEJCZAK, Dorota | Team 360 | 8060874 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
65 | OPENShort | CHYBCZYŃSKI, Wojciech | Janosiki | 7009295 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
66 | W35-49S | CIARKOWSKA, Magdalena | 15GBZ | 03909 | 8160987 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
67 | M60 | CICĖNAS , Rimantas | Oriens | 8651324 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
68 | M45 | CICVAREK, Ivo | Žabovřesky Brno | C | 8516458 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
69 | W40 | CICVÁRKOVÁ, Lucie | Žabovřesky Brno | C | 2067937 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
70 | W18 | ČINČIKAITĖ, Miglė | oriens | 8310268 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
71 | M14 | CIUPA, Jan | UKS Orientuś Łódź | 3926 | 8093091 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
72 | OPENShort | CIUPA, Marcin | UKS Orientuś Łódź | 3927 | 8020578 | E4;E5 | |
73 | W40 | CIUPA, Monika | UKS Orientuś Łódź | 4654 | 8667277 | E4;E5 | |
74 | W21E | CIURA, Aleksandra | WKS Śląsk | 8661597 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
75 | OPENLong | CIURA, Krzysztof | - | 504042 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
76 | OPENShort | CIURA, Marzena | - | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
77 | WM10R | CYGLER, Olga | WKS Wawel | 4620931 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
78 | W21E | CYGLER, Paulina | WKS Wawel | 00836 | 895234 | E2;E4 | |
79 | M21E | CYGLER, Sławomir | WKS Wawel | 00093 | 8003549 | E2;E4 | |
80 | W55 | CYWINSKA, Katarzyna | indywidualnie | 1369369 | E4;E5 | ||
81 | M55 | CZAJKOWSKI, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
82 | W12 | CZAPLA, Julia | WKS Wawel | 1100330 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
83 | M45 | CZAPLA , Tomasz | WKS Wawel | 8625255 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
84 | W60 | CZERKAWSKA, Urszula | UKS Sparta Czyżowice | 01495 | 2036945 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
85 | M60 | CZERKAWSKI, Wacław | UKS Sparta Czyżowice | 01496 | 435239 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
86 | W12 | DANKOVA, Inna | KS Hades Poznań | 05729 | 8089669 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
87 | OPENShort | DARGACZ, Anna | WKS WAWEL | 2080320 | E3;E4;E5 | ||
88 | M40 | DARGACZ, Piotr | WKS WAWEL | 8190824 | E3;E4;E5 | ||
89 | W35 | DARUK, Agnieszka | OK! Sport Warszawa | 00508 | 8007747 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
90 | M35-49S | DARUK, Mariusz | Indywidualnie | 2034196 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
91 | M18 | DĄBROWSKI, Karol | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03907 | 8093113 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
92 | M55 | DENKOWSKI, Wojciech | 7211305 | E5 | |||
93 | M21E | DEREDOS, Bruno | UKS Orientuś Łódź | 2839 | 8640925 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
94 | M45 | DOBROWOLSKI, Piotr | KU AZS UMCS Lublin | 02972 | 8010873 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
95 | M18 | DOHNÁLEK, Tomáš | OK Slavia Hradec Kralove | 8656645 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
96 | W18 | DOLIŃSKA, Julia | BKS Wataha Warszawa | 3158 | 1972059 | E4;E5 | |
97 | M50 | DOLIŃSKI, Grzegorz | BKS Wataha Warszawa | 3143 | 8090572 | E4;E5 | |
98 | M40 | DOMAGAŁA, Andrzej | UKS GROM Sokolniki | 04573 | 2086645 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
99 | W18 | DOMAGAŁA, Emilia | UKS GROM Sokolniki | 03835 | 2048188 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
100 | M14 | DOMAGAŁA, Jakub | UKS GROM Sokolniki | 04388 | 8003545 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
101 | M21S | DOMAŃSKI, Dariusz | 17WBZ | 8003533 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
102 | W20 | DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś Łódź | 3854 | 8195834 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
103 | M16 | DRAPELLA, Stanisław | Harpagan Gdańsk | 04803 | 8011107 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
104 | W60 | DRĄGOWSKA, Marzena | OK!Sport | 8033242 | E2;E3 | ||
105 | M55 | DRĄGOWSKI, Marek | OK!Sport Warszawa | 8091819 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
106 | OPENShort | DRĄGOWSKI, Paweł | OK! Sport Warszawa | 1419870 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
107 | M60 | DRĄGOWSKI, Robert | OK!Sport | 8116717 | E2;E3 | ||
108 | OPENShort | DROŃ, Anita | 8007397 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
109 | M21S | DRUCIAREK, Jaroslaw | 10 BKPanc Świętoszów | 8007390 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
110 | M65 | DŪDA, Kostas | OSK Rudamina | 8420420 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
111 | W70 | DŪDIENE, Violeta | OSK Rudamina | 8004820 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
112 | M80 | DURA, Kazimierz | WKS Śląsk | 00720 | 54119 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
113 | M40 | DURMAJ, Marcin | 15GBZ | 8093110 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
114 | W21E | DURZYŃSKA, Katarzyna Durzyńska | 8636511 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
115 | M70 | DVORAK, Vlastimil | 2113502 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
116 | W35 | DYBKA, Katarzyna | 12BZ | 8648777 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
117 | W35 | DZIKA, Natalia | 15GBZ | 8093109 | E1;E5 | ||
118 | M21E | DZIOBA, Mateusz | 10 BKPanc Świętoszów | 1101 | 8650822 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
119 | W16 | DZWONKOWSKA, Paulina | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03366 | 8062062 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
120 | M14 | DZWONKOWSKI, Łukasz | UKS OSiR Góra Kalwaria | 05692 | 1419857 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
121 | W50 | EBINGER, Mónika | KFKI Budapest | 8076664 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
122 | M20 | FÁBERA, David | OK Slavia Hradec Kralove | 8656641 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
123 | W45 | FARMONIKAITĖ, Janė | SM Gaja | 2073634 | E1;E2 | ||
124 | M12 | FEKNER, Szymon | KU AZS UMCS Lublin | 5834 | 8418945 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
125 | M55 | FIALA, Petr | ZOOB Rumburk | 8018030 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
126 | M45 | FIEDOROWICZ , Szczepan | UKS Traper Złocieniec | 02906 | 8220956 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
127 | OPENShort | FILIPCZAK, Jagoda | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | n/a | 8013838 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
128 | OPENShort | FILIPEK, Grażyna | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 5558 | 1419981 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
129 | M45 | FILIPEK, Robert | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 5559 | 1419986 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
130 | W20 | FILIPIAK, Adrianna | KS Hades Poznań | 4153 | 8000831 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
131 | W35-49S | FILIPIAK, Agnieszka | KS Hades Poznań | 4413 | 8430043 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
132 | M45 | FILIPIAK, Marek | KS Hades Poznań | 4414 | 8000830 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
133 | M21S | FILIPIAK, Mateusz | KS Hades Poznań | 4415 | 8000832 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
134 | W35 | FIŁKA, Ewa | 17WBZ | 8003534 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
135 | M55 | FORYSTEK, Józef | WKS Wawel | 02080 | 8066318 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
136 | OPENLong | FORYSTEK, Konrad | WKS Wawel | 02267 | 8270193 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
137 | OPENShort | FORYSTEK, Marek | WKS Wawel | 02620 | 8241073 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
138 | WM12-14B | FORYSTEK, Szymon | WKS Wawel | 8050908 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
139 | WM10R | FORYSTEK-RAUDNER, Katarzyna | WKS Wawel | 1966318 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
140 | W21S | FUTERA, Milena | 15GBZ | 1452701 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
141 | M21S | FUTERA , Sylwester | 11MPA | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
142 | W18 | GAIŽIŪNAITĖ, Toma | oriens | 8003942 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
143 | OPENShort | GARBACIK, Wojciech | 8640909 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
144 | M65 | GAVĖNAS, Gintaras | OSK Rudamina | 8664292 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
145 | W35 | GAWRON, Kasia | WKS Wawel | 8000394 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
146 | M21S | GĄSIOROWSKI, Mariusz | indywidualnie | 7009294 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
147 | M45 | GIELEC, Artur | UKS Orientuś Łódź | 5271 | 8667278 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
148 | W18 | GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | 3047 | 8667261 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
149 | M70 | GLIŃSKI, Henryk | KS Artemis Wrocław | D92023 | 8072565 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
150 | M45 | GLISZCZYŃSKI, Janusz | TRV Potrzanowo | Podam późn | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
151 | M50 | GNATIOUK, Sergiy | hvo | 1392035 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
152 | WM10R | GOCYŁA, Franciszek | E1;E2;E3;E4;E5 | ||||
153 | WM10R | GOCYŁA, Jerzy | KS Jurajskie Orły | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
154 | M35-49S | GOCYŁA, Mateusz | KS Jurajskie Orły | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
155 | WM10R | GOCYŁA, Wojciech | KS Jurajskie Orły | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
156 | W40 | GOLINOWSKA, Elżbieta | 5 Lubuski pułk artylerii | 03675 | 8636514 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
157 | M40 | GOLINOWSKI, Paweł | 10 BKPanc Świętoszów | 02892 | 8648666 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
158 | WM12-14B | GOLOŠČAPOVAS, Danas | SM Gaja | 2073632 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
159 | M50 | GORAL, Michał | AZS UMCS Lublin | 04551 | 8001092 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
160 | W21E | GÓRSKA, Kinga | OK!Sport Warszawa | 8081989 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
161 | M12 | GÓRSKI, Seweryn | UKS OSiR Góra Kalwaria | 05321 | 2033043 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
162 | W35 | GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel | 8099122 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
163 | M50 | GRAJEK, Grzegorz | 2 Pułk Inżynieryjny Inowrocław | 05439 | 8099123 | E2;E3;E4;E5 | |
164 | M14 | GREBENCHUK , Yevheni | KS Hades Poznań | 05764 | 8076627 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
165 | M40 | GROCHAL, Marcin | KS Kościelec Chrzanów | 04830 | 8093116 | E4;E5 | |
166 | W14 | GROCHAL, Nina | KS Kościelec Chrzanów | 04935 | 8032053 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
167 | OPENLong | GROCHOWALSKI, Tomasz | Fluo Works | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
168 | M50 | GROCHOWALSKI, Tomasz | Fluo Works | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
169 | W12 | GROMADZKA, Lena | Stowarzyszenie Team 360 | 04693 | 8140111 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
170 | M45 | GROMADZKI, Emil | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 05261 | 0300677 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
171 | M14 | GROMADZKI, Wiktor | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 04072 | 8050709 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
172 | W21E | GRUCHAŁA, Natalia | Harpagan Gdańsk | 04764 | 8261196 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
173 | M45 | GRYDZIUSZKO, Marcin | UKS ENERGETYK DYCHÓW | 03933 | 8646247 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
174 | M16 | GRZEGORCZYK, Borys | WKS Wawel | 8099100 | E1;E5 | ||
175 | M14 | GRZYMKIEWICZ, Mateusz | UKS Orientuś Łódź | 4878 | 8623612 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
176 | W45 | GRZYWACZ, Agnieszka | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 04277 | 8250374 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
177 | M35-49S | HEBDA, Ireneusz | KS Kościelec Chrzanów | 05266 | 886350 | E4;E5 | |
178 | W12 | HEBDA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | 04520 | 8032060 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
179 | W21E | HOFFMANN, Barbara | KS Hades Poznań | 00930 | 8229200 | E4;E5 | |
180 | M21E | HOFFMANN, Mateusz | KS Hades Poznań | 00007 | 8000827 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
181 | M60 | HORELYY, Dmytro | O-club | 1300247 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
182 | M65 | HORNIK , Zbyszek | 1554 | 8007222 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
183 | M18 | HRYCIUK, Mikołaj | UKS GROM Sokolniki | 03836 | 2048142 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
184 | M12 | HUNDT, David | WKS Wawel | 8005031 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
185 | M45 | HUNDT, Tomasz | WKS Wawel | 8006536 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
186 | M60 | HYJEK, Adam | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05647 | 8032161 | E1 | |
187 | W10 | HYNKOVÁ, Ann | SKOB Ostrov | 8008269 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
188 | W35 | HYNKOVÁ, Jana | SKOB Ostrov | 301498 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
189 | WM10R | HYNKOVÁ, Johanka | SKOB Ostrov | 301492 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
190 | W12 | HYNKOVA, Marie | SKOB Ostrov | 8228221 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
191 | OPENLong | JACKOWIAK, Jacek | 17WBZ | 8003530 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
192 | M50 | JAKLIK, Andrzej | Dreptak Krosno | 8220016 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
193 | M35 | JAMRÓZ, Piotr | 8093118 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
194 | W12 | JANAS, Agnieszka | UKS KOMETA Gliwice | 04516 | 338917 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
195 | M14 | JANAS, Aleksander | UKS KOMETA Gliwice | 04515 | 338919 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
196 | W45 | JANAS, Irena | UKS KOMETA Gliwice | 04514 | 2035285 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
197 | W10N | JANAS, Małgorzata | UKS KOMETA Gliwice | 04513 | 338916 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
198 | M45 | JANAS, Sebastian | UKS KOMETA Gliwice | 04512 | 2035286 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
199 | M21E | JANKOWIAK, Paweł | Chyże BnO | 8640247 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
200 | W14 | JANULYTĖ, Aida | oriens | 2024096 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
201 | M16 | JEČMEN, Matyáš | SKOB Ostrov | 8061404 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
202 | M40 | JEČMEN, Vladimír | SKOB Ostrov | 8154994 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
203 | W40 | JEČMENOVÁ, Věra | SKOB Ostrov | 7209469 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
204 | W14 | JEČMENOVÁ, Veronika | SKOB Ostrov | 8016054 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
205 | W65 | JENEI, Margit | BÖF Budaörs | 4660121 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
206 | M55 | JERLECKI, Mirosław | RCI Kraków | 2086641 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
207 | M35 | JĘDROCHA, Łukasz | RCI Kraków | 1413973 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
208 | M50 | JURČÍK, Peter | ARDF team Slovakia | 8071310 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
209 | M20 | JURČÍK, Tomáš | ARDF team Slovakia | 7210250 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
210 | W16 | JURČÍKOVÁ, Nina | ARDF team Slovakia | 8071305 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
211 | W14 | JUREVIČIŪTĖ, Urtė | SM Gaja | 8058019 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
212 | WM12-14B | JUŠKAITĖ, Kotryna | SM Gaja | 2073633 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
213 | M40 | KACZMARSKI, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 04317 | 8200108 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
214 | W12 | KACZYŃSKA, Amelia | Harpagan Gdańsk | 04954 | 8110107 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
215 | W10N | KACZYŃSKA, Zofia | Harpagan Gdańsk | brak | 1407623 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
216 | M35 | KACZYŃSKI, Piotr | Harpagan Gdańsk | 04349 | 8280284 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
217 | W21E | KALATA , Agnieszka | 03803 | 8007400 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
218 | M21E | KALATA , Michał | 00853 | 8003380 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
219 | W65 | KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 05436 | 8093115 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
220 | M55 | KARSKI, Ryszard | MKS Paulinum Jelenia Góra | 3807 | 7777610 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
221 | W16 | KASPRZYK, Marta | UKS OSiR Góra Kalwaria | 04540 | 8062061 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
222 | M16 | KELECKAS, Šarūnas | SM Gaja | 8330745 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
223 | W18 | KEVĖNAITĖ, Agilė | oriens | 8330630 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
224 | M60 | KHOLIAVKO, Yevhen | O-club | 1300297 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
225 | M45 | KIELNIEROWSKI, Paweł | UKS Azymut Pabianice | 05236 | 8653291 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
226 | M16 | KIELNIEROWSKI, Wojciech | UKS Azymut Pabianice | 04105 | 8071012 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
227 | M14 | KIERSZTYN, Jakub | UKS Azymut Siedliska | 04431 | 8229136 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
228 | M55 | KLASA, Tomasz | KS Hades Poznań | 003730 | 8229203 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
229 | W45 | KLAUS-URYGA, Anna | WKS Wawel | 4620947 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
230 | M50 | KŁAK, Andrzej | 430372 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
231 | M10 | KMIECŃSKI, Franciszek | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 4533 | 8006521 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
232 | M16 | KOCIUBA, Kajetan | KOS BnO Szczecin | 04785 | 8003946 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
233 | M40 | KOCIUBA, Marek | Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa | 8010869 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
234 | M14 | KOCIUBA, Wiktor | MKS MOS Wrocław | 4002 | 8644895 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
235 | M12 | KOJALA, Joris | SM Gaja | 8330733 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
236 | W40 | KOLESNYK, Kateryna | 1427455 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
237 | OPENShort | KOŁODZIEJ, Jacek | E5 | ||||
238 | M35 | KOŁUCKI, Arkadiusz | 12BZ | Brak | 8648762 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
239 | W18 | KOMOROWSKA, Marta | UKS Orientuś Łódź | 4655 | 8667262 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
240 | WM10R | KOMSA, Aleksandra | UKS Orientuś Łódź | 5654 | 1409366 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
241 | W35-49S | KOMSA, Małgorzata | UKS Orientuś Łódź | 366 | 8667279 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
242 | WM10R | KOMSA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | 5666 | 1409380 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
243 | W45 | KONC, Katarzyna | UKS Azymut Pabianice | 02953 | 8071027 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
244 | M60 | KONSTANCIAK, Andrzej | OK!Sport Warszawa | 8032103 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
245 | OPENShort | KOREK, Anna | UKS GROM Sokolniki | 2048178 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
246 | M12 | KORULCZYK, Stanisław | KU AZS UMCS Lublin | 8418900 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
247 | W40 | KOSECKA, Justyna | Ortimed Bydgoszcz | 05545 | 416218 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
248 | W12 | KOSECKA, Natalia | Ortimed Bydgoszcz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
249 | W40 | KOSINSKA, Zofia | WKS Wawel | 8013950 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
250 | M45 | KOŚCIELNY, Wojciech | WKS Wawel | 01616 | 8072563 | E4 | |
251 | M14 | KOŚĆ, Krystian | UKS Azymut Siedliska | 4885 | 8229164 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
252 | M45 | KOWAL, Tomasz | KOS BnO Szczecin | 8648780 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
253 | W14 | KOWALCZYK, Kalina | UKS Azymut Pabianice | 04171 | 8051310 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
254 | WM10R | KOWALCZYK, Lilka | UKS Azymut Pabianice | 2146560 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
255 | OPENShort | KOWALCZYK, Sebastian | 7203227 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
256 | M55 | KOZŁOWSKI, Jacek | UKS Patria Młynne | 886357 | E4;E5 | ||
257 | W16 | KOZUŃ, Marika | UKS Azymut Pabianice | 04599 | 8071022 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
258 | M21S | KRAKOWSKI, Piotr | 17WBZ | 8003528 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
259 | M50 | KRÁL, Jozef | ARDF team Slovakia | 8627 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
260 | M50 | KRAMSKI, Mariusz | UKS ENERGETYK Dychów | 8414140 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
261 | M21E | KRASUSKI, Marcin | OK!Sport Warszawa | 02688 | 8060972 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
262 | M21E | KRASZEWSKI, Przemysław | WKS Śląsk Wrocław | 04836 | 8648667 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
263 | WM10R | KRAWCZYK, Anna | UKS Azymut Pabianice | 2146596 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
264 | M35 | KRAWCZYK, Marcin | UKS Azymut Pabianice | 05233 | 2146554 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
265 | M14 | KRAWCZYK, Piotr | UKS Azymut Pabianice | 04606 | 8004711 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
266 | M16 | KREMPIŃSKI, Franciszek | UKS Azymut Pabianice | 03559 | 8035590 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
267 | M45 | KREMPIŃSKI, Piotr | UKS Azymut Pabianice | 02652 | 8002652 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
268 | M65 | KRET, Jacek | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 03723 | 8003546 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
269 | M35-49S | KROCHMAL, Adam | 8210586 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
270 | M65 | KROCHMAL, Andrzej | KOS Warszawa | 00528 | 8040156 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
271 | M60 | KROCHMAL, Grzegorz | KU AZS WAT Warszawa | 076 | 8280359 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
272 | W60 | KROCHMAL, Małgorzata | KU AZS WAT Warszawa | 075 | 8080258 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
273 | W45 | KRONIKOVÁ, Jana | OK Slavia Hradec Kralove | 8047123 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
274 | W21E | KRONIKOVÁ, Štěpánka | OK Slavia Hradec Kralove | 8033223 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
275 | M70 | KRUCZEK, Stanislaw | WKS Wawel | 2057145 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
276 | M60 | KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | 00963 | 8032058 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
277 | M21S | KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej | E1;E2;E3;E4;E5 | ||||
278 | M45 | KRZYŻOSTANEK, Jarosław | UKS GROM Sokolniki | 02547 | 8050888 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
279 | W18 | KRZYŻOSTANEK, Patrycja | UKS GROM Sokolniki | 03838 | 8088009 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
280 | M45 | KUBAK , Krzysztof | biegusiem.pl | 8012806 | E4;E5 | ||
281 | M45 | KUBISIAK, Marek | Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej | 02107 | 8058864 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
282 | M20 | KUBISIAK, Witold | Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej | 04845 | 7210454 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
283 | W50 | KUCIŃSKA, Magdalena | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
284 | W45 | KULICKA, Agata | Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej | 01157 | 8006540 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
285 | M21E | KUNIKOWSKI, Tomasz | 1 batalion kawalerii powietrznej/MKS Metalowiec Łódź | 05130 | 8037110 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
286 | W18 | KUPRYTĖ, Gabrielė | oriens | 501179 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
287 | M21S | KUREK, Jarosław | Wojskowa Akademia Techniczna | 8010870 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
288 | W18 | KURTYCZ, Natalka | WKS Wawel | 8000583 | E2;E3;E4 | ||
289 | M40 | KURYJ, Marek | RCI Kraków | 3252 | 8090102 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
290 | OPENShort | KUŚ, Agnieszka | Klub InO Stowarzysze | 8080582 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
291 | M40 | KUŚ, Michał | Klub InO Stowarzysze | 8020882 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
292 | M40 | KUTKIEWICZ, Marcin | RCI Kraków | 05265 | 8650892 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
293 | M50 | KUZNETSOW, Uladzimir | Indywidualnie Hawle Poznan | 2046393 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
294 | W35-49S | LACZKA, Edit | KFKI Budapest | 2126699 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
295 | M12 | LAL, Franciszek | KU AZS UMCS Lublin | 5458 | 8418941 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
296 | W35-49S | LAMPARSKA , Iwona | WKS Wawel | 8012083 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
297 | W12 | LARSSON , Hanna | OK Gipen | 773897 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
298 | M65 | LARSSON , Urban | OK Gipen | 8101207 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
299 | M35-49S | LATÁK , Rudolf | FŐMTERV | 46132 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
300 | W35-49S | LAURINYECZ, Kata | KFKI Budapest | 8140876 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
301 | M35 | LEHMANN, Karsten | Sommerkollektiv | 8076031 | E2;E3;E4;E5 | ||
302 | W45 | LEMAŃCZYK, Aleksandra | Harpagan Gdańsk | 04847 | 8010865 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
303 | M35-49S | LEMAŃCZYK, Dariusz | Harpagan Gdańsk | 04846 | 8070673 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
304 | M14 | LEMAŃCZYK, Witold | Harpagan Gdańsk | 04804 | 8230409 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
305 | WM10R | LEMKE, Kaja | KS Hades Poznań | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
306 | W40 | LEMKE, Katarzyna | KS Hades Poznań | 05258 | 8183124 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
307 | M14 | LENDZIOSZEK, Leszek | KOS Warszawa | 04736 | 8201266 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
308 | WM10R | LENDZIOSZEK, Łucja | KOS Warszawa | 4642060 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
309 | M40 | LENDZIOSZEK, Michał | BKS Wataha Warszawa | 04945 | 8206969 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
310 | M45 | LENDZIOSZEK, Paweł | KOS Warszawa | 01391 | 8260677 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
311 | M14 | LENDZIOSZEK, Roman | BKS Wataha Warszawa | 04944 | 8106969 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
312 | M35 | LESISZ, Kamil | UNTS Warszawa | 03904 | 8150384 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
313 | W21E | LEUNG, Ka Ki | Orienteering Association of Hong Kong | 9850726 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
314 | M60 | LEUNG, Lam Freddy | Orienteering Association of Hong Kong | 7200998 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
315 | W65 | LEWOŃ, Ewa | UMKS ORKAN Ostróda | 0129 | 8150455 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
316 | M18 | LINDQVIST, Hannes | IFK Enskede | 8403048 | E1 | ||
317 | W45 | LINDQVIST, Josefin | IFK Enskede | 8161074 | E1 | ||
318 | W18 | LINDQVIST, Lovisa | IFK Enskede | 8302222 | E1 | ||
319 | W10N | LIPPA, Anna | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05648 | 8032164 | E1 | |
320 | M40 | LIPPA, Grzegorz | LUKS Azymek Zdzieszowice | 01620 | 8024912 | E1 | |
321 | WM10R | LIPPA, Jan | LUKS Azymek Zdzieszowice | 8032167 | E1 | ||
322 | W12 | LORENC, Sara | UKS Azymut Pabianice | 05241 | 887245 | E1;E2 | |
323 | W35 | LUBKIEWICZ, Małgorzata | WKS Wawel | 8653292 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
324 | M35 | LUBKIEWICZ, Tomasz | WKS Wawel | 8000387 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
325 | M70 | ŁAPANOWSKI, Jacenty | KU AZS WAT Warszawa | 00190 | 8672019 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
326 | W55 | ŁASKA, Renata | KInO Stowarzysze | 05318 | 8229190 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
327 | M55 | ŁASKI, Tomasz | KInO Stowarzysze | 05319 | 8229191 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
328 | W16 | ŁĄCKA, Julia | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03573 | 8062060 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
329 | WM10R | ŁĄCKI, Adam | UKS OSiR Góra Kalwaria | 1422870 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
330 | M16 | ŁĄCKI, Jakub | UKS Azymut Pabianice | 03296 | 8106111 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
331 | W12 | ŁĄTKOWSKA, Gabrysia | KB MANIAC Poznań | 05726 | 8328477 | E1;E2;E3 | |
332 | M35 | ŁĄTKOWSKI, Krzysztof | KB MANIAC Poznań | 05725 | 8100179 | E1;E2;E3 | |
333 | M35 | ŁUBIS, Michał | UKS Azymut Pabianice | 02657 | 8026570 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
334 | M16 | ŁUBISZ, Dominik | UKS Azymut Pabianice | 04169 | 8071013 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
335 | M14 | ŁUBISZ, Łukasz | UKS Azymut Pabianice | 04402 | 8078077 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
336 | W65 | ŁUŃSKA, Regina | UMKS ORKAN Ostróda | 00133 | 413394 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
337 | M70 | ŁUŃSKI, Zbigniew | UMKS ORKAN Ostróda | 00132 | 413395 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
338 | W35-49S | MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03908 | 8062059 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
339 | M35 | MACIEJEWSKI, Marcin | Indywidualnie Wrocław | 8217777 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
340 | M16 | MACKEVIČIUS, Tadas | oriens | 8058035 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
341 | W55 | MAGET, Brigitte | SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn | 8111211 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
342 | M18 | MAIER, Bendegúz | SDS Salgótarján | 8342086 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
343 | M35 | MALCZEWSKI, Daniel | 10 BLog Opole | 8474999 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
344 | M40 | MARCIN, Polak | 15GBZ | 1452711 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
345 | OPENShort | MARCINIAK, Patryk | UKS Azymut Pabianice | 00354 | 9060601 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
346 | M14 | MARCINKEVIČIUS, Nojus | SM Gaja | 8071865 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
347 | M45 | MARCINKIEWICZ, Marcin | KU AZS WAT Warszawa | 04993 | 8010973 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
348 | M35-49S | MAREK, Mirosław | InO.Maniak Nowa Dęba | 05462 | 8229156 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
349 | W40 | MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Margol-Szuwara | 1 Batalion Drogowo - Mostowy | 04892 | 8418948 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
350 | M18 | MAROSSZÉKY, Péter | SDS Salgótarján | 443161 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
351 | M12 | MARSZAŁEK, Dawid | UKS Kometa Gliwice | 04148 | 8631667 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
352 | M50 | MARSZAŁEK, Marcin | OK!Sport Warszawa | 1970244 | E4;E5 | ||
353 | W45 | MARSZAŁEK, Maria | UKS Kometa Gliwice | 04147 | 8631695 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
354 | M18 | MARSZAŁEK, Patryk | UKS Kometa Gliwice | 03823 | 6331676 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
355 | M45 | MARSZAŁEK, Waldemar | UKS Kometa Gliwice | 04146 | 8631703 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
356 | M35 | MARTE, Michal | KU AZS WAT WARSZAWA | 01940 | 7081975 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
357 | W21S | MASYTĖ, Evelina | SM Gaja | 8004579 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
358 | M50 | MAŽUOLIS, Vitalis | Oriens | 8667250 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
359 | OPENShort | MAZURKIEWICZ, Agnieszka | Smoleckie Syrenki | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
360 | WM10R | MAZURKIEWICZ, Aneta | Smoleckie Syrenki/SSP 72 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
361 | OPENShort | MAZURKIEWICZ, Beata | Smoleckie Syrenki/ALO PWr | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
362 | OPENShort | MAZURKIEWICZ, Marta | Smoleckie Syrenki | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
363 | W21S | MESIARKINOVA, Kamila | Žabovřesky Brno | 7200319 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
364 | W16 | MIANOWSKA, Antonina | UNTS Warszawa | 3554 | 8131207 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
365 | W45 | MIANOWSKA, Dorota | UNTS Warszawa | 2405 | 8000838 | E4;E5 | |
366 | M45 | MIANOWSKI, Rafał | UNTS Warszawa | 2068 | 8270873 | E4;E5 | |
367 | W14 | MIELKO, Zuzanna | UKS Azymut Siedliska | 04362 | 8032118 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
368 | M35 | MIERZEJEWSKI, Krzysztof | 15GBZ | 1452728 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
369 | M45 | MIGACZ, Marcin | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 2108822 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
370 | M35-49S | MIKHAYLOV, Victor | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 05774 | 8300042 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
371 | W60 | MIKIELSKA, Danuta | UMKS ORKAN Ostróda | 00138 | 8664837 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
372 | M60 | MIKIELSKI, Marek | UMKS ORKAN Ostróda | 00136 | 8664836 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
373 | M12 | MIKOSZA, Antoni | Stowarzyszenie Team 360 | 04867 | 8250678 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
374 | M10 | MIKOSZA, Antoni | Stowarzyszenie Team 360 | 04867 | 8250678 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
375 | M40 | MIKOSZA, Ewelina | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 04865 | 8020982 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
376 | W16 | MIKUŁA, Daria | KOS BnO Szczecin | 03960 | 8073012 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
377 | W16 | MIKUŁA, Iga | KOS BnO Szczecin | 03959 | 8300107 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
378 | W14 | MILCZAREK, Oliwia | UKS Orientuś Łódź | 5023 | 8093100 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
379 | M35 | MIODUSZEWSKI, Mateusz | Stowarzyszenie Team 360 | 03970 | 8012857 | E4;E5 | |
380 | W18 | MIRGOS, Nikola | UKS OSiR Góra Kalwaria | 05693 | 435250 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
381 | M12 | MITURA, Jan | KU AZS UMCS Lublin | 8418943 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
382 | M12 | MIZIOŁEK, Jerzy | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 8100770 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
383 | W16 | MŁYNARCZYK, Kaja | UKS Azymut Pabianice | 04596 | 8071021 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
384 | M55 | MŁYNARCZYK, Piotr | UKS Orientuś Łódź | 3294 | 8150264 | E1;E2;E3 | |
385 | M45 | MOL, Krzysztof | 5 pułk artylerii Sulechów/HKS Azymut Mochy | 02866 | 8636515 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
386 | WM10R | MOL, Magdalena | HKS Azymut Mochy | 8012847 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
387 | OPENShort | MOL, Weronika | HKS Azymut Mochy | 04967 | 8012845 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
388 | W18 | MOLNÁR, Emese | SDS Salgótarján | 8200409 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
389 | M16 | MOLNÁR , István | SDS Salgótarján | 8200703 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
390 | M45 | MOLNÁR, István | SDS Salgótarján | 8197710 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
391 | M18 | MORÁVEK, Martin | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | SRK0503 | 8663144 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
392 | W18 | MORÁVKOVÁ, Zuzana | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | SRK0551 | 8663139 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
393 | W40 | MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | 5274 | 8667278 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
394 | M55 | MOSSAKOWSKI, Przemek | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 01758 | 8091816 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
395 | W10 | MOSZKOWICZ, Aleksandra | WKS Wawel | 2114858 | E1;E2;E3;E4 | ||
396 | M50 | MOSZKOWICZ, Pawel | WKS Wawel | 8180667 | E1;E2;E3;E4 | ||
397 | W55 | MUSIAŁ, Anna | OK!Sport Warszawa | 412348 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
398 | M40 | MUSIAŁ, Krzysztof | 8pplot Koszalin | 8007737 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
399 | OPENShort | MUSZKIEWICZ, Karolina | UKS Azymut Pabianice | 887216 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
400 | W35-49S | MYKHAILOVA, Natalia | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 05769 | 9777503 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
401 | W50 | NADERA, Agata | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
402 | M50 | NADERA, Dariusz | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
403 | M35 | NAGÓREK, Kamil | Słupsk | 8012816 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
404 | W50 | NAGY, Ákosné | SDS Salgótarján | 971 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
405 | OPENShort | NAGY, Eszter | KFKI Budapest | 1941824 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
406 | W20 | NAGY, Szilvia | SDS Salgótarján | 8664630 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
407 | M16 | NAROŻNY, Kacper | UKS GOK Galewice | 04119 | 8664615 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
408 | M50 | NECHUTA, Milan | PZR Zdar nad Sazavou | PZR7007 | 8022374 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
409 | W50 | NECHUTOVA, Alena | PZR Zdar nad Sazavou | 8022352 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
410 | M55 | NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL | 02725 | 8200663 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
411 | M45 | NIEWIAROWSKI, Andrzej | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 1110262 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
412 | W35 | NIKONOWICZ, Ewa | 15GBZ | 8119551 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
413 | M50 | NOVOTNÝ, Tomáš | TJ Zlaté Hory | 8518353 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
414 | W16 | NOWAK, Hanna | UKS Orientuś Łódź | 4870 | 8339355 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
415 | M20 | NOWAKOWSKI, Maciej | BKS Wataha Warszawa | 3150 | 7170974 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
416 | M40 | OBERNIKHIN, Igor | Team 360 | 8645000 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
417 | M14 | OBERNIKHIN, Piotr | Team 360 | 2076555 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
418 | M10 | OBERNIKHIN, Stsiapan | Team 360 | 250512 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
419 | W45 | OLEJNIK, Ewa | WKS Wawel Kraków | 4120 | 8650888 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
420 | W16 | OLEJNIK, Jaśmina | WKS Wawel | 8303011 | E2;E4;E5 | ||
421 | M45 | OLEJNIK, Tomasz | WKS Wawel Kraków | 4270 | 886324 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
422 | W35 | OLIINYK, Alona | WKS Wawel | 1 | 1391362 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
423 | W10 | OLIINYK, Arina | WKS WAWEL | 1 | 8003916 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
424 | W12 | OLIINYK, Hanna | WKS WAWEL | 1 | 8006520 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
425 | OPENShort | OLIINYK, Illia | WKS WAWEL | 1 | 1391361 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
426 | W14 | OLIINYK, Yelyzaveta | WKS WAWEL | 1 | 8000587 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
427 | W12 | PABICH, Hanna | UKS Azymut Pabianice | 04168 | 8071023 | E1;E2 | |
428 | W35 | PABICH, Maria | UKS Azymut Pabianice | 00330 | 8033071 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
429 | M35 | PABICH, Tomasz | UKS Azymut Pabianice | 00331 | 8649635 | E1;E2 | |
430 | W21E | PACHNIK, Małgorzata | Orientpark.pl Iwiny | 8110693 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
431 | M21E | PACHNIK, Wojciech | UKS | 00704 | 8210991 | E4;E5 | |
432 | M16 | PACHUCKI, Tymoteusz | BKS Wataha Warszawa | 4395 | 8198611 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
433 | M45 | PACYNA, Krzysztof | UKS ENERGETYK Dychów | 04857 | 8001098 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
434 | W21S | PANASZEK, Justyna | Orientpark | 05264 | 8007399 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
435 | M45 | PANCERZ, Piotr | E4;E5 | ||||
436 | W16 | PANCHENKO, Daniela | KS Hades Poznań | 05766 | 8089666 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
437 | W12 | PANCHENKO, Ivanna | KS Hades Poznań | 05765 | 8066742 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
438 | WM12-14B | PAPALAUSKAITĖ, Gytė | SM Gaja | 2056226 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
439 | M21S | PARFIANOWICZ, Adam | Indywidualnie Warszawa | 8336011 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
440 | M55 | PARFIANOWICZ, Marcin | Warszawa | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
441 | M70 | PARZEWSKI, Jerzy | KU AZS WAT Warszawa | 00072 | 8001099 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
442 | M21E | PASZYŃSKI, Piotr | UKS Orientuś Łódź | 423 | 8093099 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
443 | W21E | PAULAVA, Hanna | WKS Śląsk | 05520 | 8182064 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
444 | M16 | PEČIULIS, Simas | SM Gaja | 8261335 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
445 | M16 | PERFIKOWSKI, Paweł | UMKS Kwidzyn | 3568 | 8271107 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
446 | M45 | PERFIKOWSKI, Piotr | UMKS Kwidzyn | 4190 | 2077834 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
447 | M40 | PIELACH, Piotr | 1 batalion kawalerii powietrznej/ MKS Metalowiec Łódź | 05594 | 8005033 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
448 | M75 | PIETKIEWICZ, Waldemar | 01084 | 2023855 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
449 | M65 | PIETRUSIŃSKI, Marek | KS Artemis Wrocław | 1323 | 8062655 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
450 | M35 | PIETRZAK, Konrad | KU AZS UMCS Lublin | 03347 | 8667599 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
451 | M16 | PISAREK, Kordian | WKS Wawel | Tak | 8640921 | E2;E3;E4 | |
452 | M50 | PISAREK, Piotr | WKS Wawel | 8002651 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
453 | W50 | PISAREK, Renata | WKS WAWEL | 2146666 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
454 | M40 | PLESIŃSKI, Mariusz | 10 BKPanc Świętoszów | 01304 | 8648668 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
455 | M21S | PLUTA, Marcin | KS Hades Poznań | 05784 | 2067835 | E3;E4 | |
456 | W14 | PODGÓRSKA, Gabriela | KS Kościelec Chrzanów | 04164 | 8032052 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
457 | W16 | PODGÓRSKA, Marta | KS Kościelec Chrzanów | 03611 | 8664614 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
458 | M18 | PODWORSKI, Kacper | UKS OSiR Góra Kalwaria | 02780 | 8181204 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
459 | W50 | POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | 02460 | 8517350 | E1 | |
460 | M45 | POLEWKA, Tomasz | UKS Kometa Gliwice | 301 | 8516950 | E1 | |
461 | W14 | PORADA, Jagoda | UKS Reflex Rybnik | 04760 | 8200899 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
462 | W21S | PORADA, Lilianna | UKS Reflex Rybnik | 02045 | 1998716 | E1;E2;E3 | |
463 | M50 | PORADA, Robert | UKS Reflex Rybnik | 02084 | 1972223 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
464 | M21E | PORKERT, Jan | OK Slavia Hradec Kralove | 8663181 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
465 | M50 | PORTKA, Mariusz | tak | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
466 | M65 | POŹNIAK, Szymon | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Nie pamiętam numeru, | 8007752 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
467 | M55 | PREGARTNER, Georg | SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn | 8117111 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
468 | M21S | PRZYWORSKI, Kamil | 5 Lubuski pułk artylerii | 8636516 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
469 | M20 | PUDEŁEK, Błażej | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 3852 | 8220402 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
470 | W18 | PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 3998 | 8210905 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
471 | W21S | PUDEŁEK, Michalina | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 3999 | 8000305 | E5 | |
472 | M50 | PUDEŁEK, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 4339 | 8003253 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
473 | W50 | PUŁCZYŃSKA , Agnieszka | WKS Wawel | 05198 | 8013955 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
474 | M14 | PUŁCZYŃSKI , Jeremi | WKS Wawel | 04019 | 8636993 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
475 | WM10R | PUSTKOWSKA, Jagoda | Harpagan Gdańsk | brak | 8203503 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
476 | WM10R | PUSTKOWSKA, Malina | Harpagan Gdańsk | brak | 8203504 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
477 | M35 | RAMOTOWSKI, Mariusz | 15GBZ | 1452722 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
478 | W10 | RAUGAITĖ, Vytautė | SM Gaja | 8142198 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
479 | M12 | RAUGAS, Jogaila | SM Gaja | 8004023 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
480 | W16 | RAWECKA, Zofia | UKS Orientuś Łódź | 4880 | 8339310 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
481 | W35-49S | ROKITA, Anna | Harpagan Gdańsk | 05580 | 8180773 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
482 | W14 | ROKITA, Antonina | Harpagan Gdańsk | 04848 | 8190908 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
483 | M45 | ROZUMEK, Adam | UKS Energetyk Dychów | 05509 | 886309 | E1;E2;E3 | |
484 | M50 | RYCERSKI, Bogdan | MNC NE Szczecin | 01302 | 8061271 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
485 | W12 | RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | 04519 | 8032051 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
486 | M40 | RYCHŁOWSKI, Tomasz | KS Kościelec Chrzanów | 05184 | 8009313 | E4;E5 | |
487 | M10 | RYGIEL, Aleksander | WKS Wawel | 8285928 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
488 | OPENShort | RYGIEL, Ryszard | WKS Wawel | 00000 | E1;E3;E5 | ||
489 | M21E | ŠABATKA, Jan | OK Slavia Hradec Kralove | 9193 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
490 | M21E | ŠABATKA, Zdeněk | OK Slavia Hradec Kralove | 8660923 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
491 | M65 | ŠALKAUSKAS, Algirdas | Oriens | 8310270 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
492 | W35 | SAMSON-POLAK, Renata | 15GBZ | 1452707 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
493 | W21E | SEKTA, Marta | 15GBZ | 1452708 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
494 | W14 | SEREDA, Daria | WKS Wawel | 1427124 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
495 | W40 | SEREDA, Ganna | WKS Wawel | 7000807 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
496 | M45 | SEREDA , Oleksii | WKS Wawel | 7543210 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
497 | W45 | SHERENKOVSKA, Olena | O-club | 1395206 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
498 | M14 | SIKORA, Dawid | Harpagan Gdańsk | 05279 | 8516449 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
499 | M70 | SIKORA, Miroslav | Baník Ostrava | 8051255 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
500 | M40 | SIKORA, Roger | Harpagan Gdańsk | 05145 | 8516949 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
501 | W70 | SIKOROVÁ, Marie | Baník Ostrava | 8051250 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
502 | OPENShort | SIKORSKA, Natalia | Janosiki | 7009293 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
503 | W14 | ŠINKŪNAITĖ, Viltė | OSK Rudamina | 400306 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
504 | M12 | ŠINKŪNAS, Gaudenis | OSK Rudamina | 201336 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
505 | M40 | ŠINKŪNAS, Rimvydas | OSK Rudamina | 8005433 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
506 | W35 | ŠINKŪNIENĖ, Dovilė | OSK Rudamina | 8099126 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
507 | M12 | SIPAK, Kacper | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 5572 | 8006526 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
508 | W35 | SIPAK, Marta | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 5593 | 8006527 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
509 | M45 | SITNICKI , Mariusz | 04379 | 8648674 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
510 | W20 | SIUDEK, Agnieszka | UKS Orientuś Łódź | 4869 | 8667267 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
511 | M45 | SIUDEK, Konrad | UKS Orientuś Łódź | 4873 | 8667276 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
512 | M14 | SIUDEK, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź | 4874 | 8093096 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
513 | W21S | SKARŁUBOWUCZ, Karolina | 17WBZ Międzyrzecz | 8003387 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
514 | M35 | ŠKLÍBA, Jan | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | C | 8515523 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
515 | M21E | ŠKLÍBA, Michal | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | STE9900 | 8518323 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
516 | W35 | ŠKLÍBOVÁ, Jana | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | C | 8517323 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
517 | W18 | SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | E4 | |||
518 | M50 | SKORUPA, Mariusz | LKS Górzanka Nawojowa Góra | E4;E5 | |||
519 | M45 | SLOVÁK, Miroslav | OK Slavia Hradec Kralove | 9101117 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
520 | W35-49S | SŁOMCZYŃSKA, Ewa | UKS Orientuś Łódź | 8667274 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
521 | M16 | SŁOMCZYŃSKI, Filip | UKS Orientuś Łódź | 3765 | 8667273 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
522 | M20 | SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | 2837 | 8646292 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
523 | M50 | SŁOMCZYŃSKI, Robert | UKS Orientuś Łódź | 3001 | 8667272 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
524 | W16 | SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel | 8000395 | E2;E4;E5 | ||
525 | W35-49S | SŁOŃSKA, Bogusława | WKS Wawel | 1414200 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
526 | W20 | SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel | 8120514 | E2 | ||
527 | M50 | SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel | 8172888 | E2;E4;E5 | ||
528 | M10 | SOBIEPANEK, Marcel | UKS OSiR Góra Kalwaria | 05322 | 2033042 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
529 | OPENShort | SOCHA, Stanisław | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 8093114 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
530 | M45 | SOCHACKI, Marcin | UKS ENERGETYK DYCHÓW | 03934 | 2023826 | E1;E2;E3 | |
531 | W14 | SPIŻEWSKA, Hanna | UKS Orientuś Łódź | 5657 | 8093101 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
532 | M20 | SPUNDZEVIČIUS, Gytis | oriens | 8002569 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
533 | M21E | SRUBAR, Michal | Žabovřesky Brno | 8002099 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
534 | W16 | STANIAK, Joanna | Harpagan Gdańsk | 8229122 | E4;E5 | ||
535 | M40 | STEFANIAK, Marcin | OK!Sport Warszawa | 8230779 | E4;E5 | ||
536 | M40 | STĘŻYCKI, Grzegorz | 10 BKPanc Świętoszów | 8007391 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
537 | M16 | STOLAREK, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 4815 | 8008230 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
538 | M16 | STOPCZYŃSKI, Bartosz | BKS Wataha Warszawa | 4093 | 8220606 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
539 | M21S | STORK , Gábor | SDS Salgótarján | 8123263 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
540 | M21S | STORK, Mihály | SDS Salgótarján | 8123265 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
541 | M18 | STROLĖ, Salvijus | oriens | 8003278 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
542 | M55 | STYPIŃSKI, Marek | GIBnO | 300658 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
543 | M35 | SVOBODA, Ondřej | OK Slavia Hradec Kralove | 8000235 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
544 | M60 | SYPUŁA, Sławomir | 8091818 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
545 | W35 | SYPUŁA-PACIOREK, Katarzyna | 8091822 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
546 | W45 | SYVORONOVA-DANKOVA, Olga | KS Hades Poznań | 05728 | 8089668 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
547 | W12 | SZAFAREWICZ, Katarzyna | UMKS Kwidzyn | 4179 | 8062064 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
548 | W16 | SZCZYGIEŁ, Hanna | WKS Śląsk Wrocław | 02911 | 8201402 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
549 | M14 | SZOSTAKOWSKI, Krzysztof | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 4714 | 8006523 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
550 | OPENShort | SZOTA ŻE, Katarzyna | WKS Wawel Kraków | E2;E4 | |||
551 | W45 | SZTRANEK, Iwona | UKS Azymut Pabianice | 04826 | 2043890 | E4;E5 | |
552 | M16 | SZTRANEK, Maciej | UKS Azymut Pabianice | 03562 | 8071025 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
553 | M50 | SZTRANEK, Paweł | UKS Azymut Pabianice | 04827 | 1407621 | E4;E5 | |
554 | M35-49S | SZŰCS, Péter | KFKI Budapest | 233641 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
555 | M16 | SZUWARA, Daniel | KU AZS UMCS Lublin | 04778 | 8418901 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
556 | M12 | SZUWARA, Eryk | KU AZS UMCS Lublin | 04779 | 8418902 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
557 | M40 | SZUWARA, Piotr | KU AZS UMCS Lublin | 04893 | 8099124 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
558 | W40 | SZYMAŃSKA, Zuzanna | Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa | 02690 | 8000599 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
559 | OPENShort | ŚLEBIODA, Piotr | 10 BKPanc Świętoszów | 8003379 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
560 | W21E | ŚLUSARCZYK, Katarzyna | OK!Sport Warszawa | 03480 | 8636522 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
561 | M65 | ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan | Harpagan Gdańsk | 00885 | 8516947 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
562 | M10 | TADEJEWSKI, Nikodem | UMKS ORKAN Ostróda | 04497 | 413390 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
563 | M40 | TADEJEWSKI, Paweł | UMKS ORKAN Ostróda | 00904 | 8004715 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
564 | W18 | TAINI, Elli | Jämsän Retki-Veikot | 8680097 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
565 | W12 | TAINI, Iida | Jämsän Retki-Veikot | 8719069 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
566 | M40 | TAINI, Juha | Jämsän Retki-Veikot | 1459034 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
567 | W40 | TAINI, Mia | Jämsän Retki-Veikot | 8631663 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
568 | M55 | TARNOWSKI, Mirosław | KU AZS UMCS Lublin | 764 | 8667594 | E2;E4 | |
569 | W20 | THÝNOVÁ, Martina | OK Slavia Hradec Kralove | 8670778 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
570 | M21E | TICHÝ, Radomír | OK Slavia Hradec Kralove | 8670465 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
571 | W50 | TOMASZEWSKA, Monika | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
572 | M55 | TOMASZEWSKI, Krzysztof | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
573 | M20 | TREPÁČ, Adam | ARDF team Slovakia | 8071293 | E3;E4;E5 | ||
574 | W20 | TREPÁČOVÁ, Gabriela | ARDF team Slovakia | 8071311 | E3;E4;E5 | ||
575 | M14 | TREPCZYŃSKI, Franciszek | UKS Orientuś Łódź | 4220 | 8093095 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
576 | W50 | TRYKOZKO, Urszula | Team 360 | 02691 | 8072469 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
577 | M14 | TRZECIAK, Antoni | UKS Orientuś Łódź | 5024 | 8195833 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
578 | M70 | TRZPIL, Lech | OK!Sport Warszawa | 00691 | 412311 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
579 | M14 | TUFEKCIS, Leonidas | BKS Wataha Warszawa | 4577 | 8200809 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
580 | W45 | TURSKA, Magdalena | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 05377 | 8221177 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
581 | M18 | TYWONEK, Jan | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03841 | 8093112 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
582 | M21S | URANOWSKI, Marek | 15GBZ | 1452702 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
583 | M55 | URBANIAK, Krzysztof | Team 360 Warszawa | 00522 | 8640904 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
584 | M10 | URYGA, Adam | WKS Wawel | 8120501 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
585 | M12 | URYGA, Artur | WKS Wawel | 8051001 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
586 | M35-49S | URYGA, Sławek | WKS Wawel | 4620946 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
587 | M40 | VAJDULIAK, Juraj | OB Tvrdosin | 416573 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
588 | W50 | VIKSVIENĖ , Renata | oriens | 8654422 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
589 | M16 | VILUTIS, Karolis | SM Gaja | 8330639 | E1;E2;E3 | ||
590 | W21S | WAGRODZKA, Paulina | 19 bdow | 7203229 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
591 | W14 | WALA, Aleksandra | KS Kościelec Chrzanów | 05077 | 8032054 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
592 | W12 | WALA, Małgorzata | KS Kościelec Chrzanów | 05132 | 8032055 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
593 | M60 | WAŁACHOWSKI, Janusz | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 01173 | 8230559 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
594 | M21S | WAŁACHOWSKI, Piotr | Indywidualnie Legionowo | 8629227 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
595 | W55 | WARDECKA , Dorota | 00191 | 2065650 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
596 | W14 | WASILEWSKA, Olga | UKS OSiR Góra Kalwaria | 04251 | 886315 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
597 | M14 | WASILEWSKI, Antoni | UKS OSiR Góra Kalwaria | 04441 | 8093111 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
598 | M75 | WASILEWSKI, Stanisław | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 1168 | 8626617 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
599 | OPENShort | WĄSIEWICZ, Marzena | Team 360 | 04080 | 8051070 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
600 | OPENShort | WĄSIEWICZ, Piotr | Team 360 | 04081 | 8070620 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
601 | W16 | WĄSIEWICZ, Urszula | Team 360 | 04082 | 8070511 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
602 | M60 | WEILER, Zsolt | MAF | 8640220 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
603 | WM10R | WESOŁOWSKA, Katarzyna | E1;E2;E3;E4;E5 | ||||
604 | WM10R | WESOŁOWSKA, Magdalena | E1;E2;E3;E4;E5 | ||||
605 | M16 | WESOŁOWSKI, Oskar | UKS Azymut Pabianice | 04458 | 8071024 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
606 | M35-49S | WESOŁOWSKI, Rafał | - | 412237 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
607 | W12 | WIATROWSKA, Zuzanna | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05482 | 8032163 | E1 | |
608 | W21S | WIERCIŃSKA, Anna | MKS Metalowiec | 02670 | 8000384 | E1;E2;E3 | |
609 | M65 | WIERCIŃSKI, Piotr | 01105 | 8000382 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
610 | W21E | WIŚNIEWSKA, Aleksandra | E1;E2;E3 | ||||
611 | W21S | WIŚNIEWSKA, Aleksandra | E1;E2;E3 | ||||
612 | M12 | WIŚNIEWSKI, Adam | UKS Azymut Pabianice | 04406 | 8095410 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
613 | M16 | WIŚNIEWSKI, Jakub | UKS Azymut Pabianice | 03879 | 8281100 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
614 | M45 | WIŚNIEWSKI , Paweł | 9101301 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
615 | M16 | WODZICKI, Filip | WKS Śląsk | 4646 | 8006542 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
616 | W60 | WOJARSKA, Kamilla | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 03369 | 8007228 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
617 | M60 | WOJARSKI, Krzysztof | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 01121 | 8024910 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
618 | M21E | WOJARSKI, Michał | LKS Górzanka, Nawojowa Góra | 01107 | 8007229 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
619 | WM10R | WOJCZYK, Agata | UKS Orientuś Łódź | 5653 | 8093098 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
620 | M40 | WOJCZYK, Sebastian | UKS Orientuś Łódź | 5272 | 8667275 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
621 | W14 | WOJCZYK, Zofia | UKS Orientuś Łódź | 5025 | 8093097 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
622 | M21E | WOŁOWCZYK, Krzysztof | UNTS Warszawa | 00488 | 8640915 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
623 | M55 | WOŁOWCZYK, Marek | UNTS Warszawa | 00112 | 8000836 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
624 | W50 | WOŁOWCZYK, Mariola | UNTS Warszawa | 00112 | 8000847 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
625 | M35-49S | WOŹNIAK, Adam | 15GBZ | 1452705 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
626 | W21E | WOŹNIAK, Barbara | 15GBZ | 8330700 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
627 | M70 | WOŹNIAK, Henryk | UMKS ORKAN Ostróda | 00131 | 2114920 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
628 | M70 | WOŹNIAK, Józef | KU AZS WAT Warszawa | 8093120 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
629 | M45 | WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel | 03195 | 8158815 | E4;E5 | |
630 | M18 | WÓJCIK, Paweł | WKS Wawel | 8664651 | E1;E2;E5 | ||
631 | W12 | WÓJTOWICZ, Hanna | UNTS Warszawa | 04547 | 8101219 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
632 | W45 | WÓJTOWICZ, Katarzyna | UNTS Warszawa | 04548 | 8050373 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
633 | M18 | WÓJTOWICZ, Krzysztof | UNTS Warszawa | 03174 | 8040213 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
634 | M75 | WRONICZ, Zygmunt | LKS Górzanka, Nawojowa Góra | 04970 | 2103979 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
635 | M50 | WRZESIŃSKI, Krzysztof | September Team | 01138 | 8636526 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
636 | M35 | WYRZYKOWSKI, Patryk | KS Hades Poznań | 05078 | 8229205 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
637 | W65 | WYSOCKA, Jolanta | UKS Kometa Gliwice | 8086619 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
638 | M70 | WYSOCKI, Andrzej | UKS Kometa Gliwice | 8222893 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
639 | M35 | ZAJĄC, Bartosz | 8091862 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
640 | W35 | ZAJĄC, Honorata Zając | WKS Wawel | 8091846 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
641 | W12 | ZAJDOWICZ, Maria | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05404 | 8032162 | E1 | |
642 | W12 | ZAMIARA, Gabrysia | KS Hades Poznań | 04690 | 8072552 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
643 | M40 | ZAMIARA, Piotr | KS Hades Poznań | 03698 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
644 | M55 | ZARIŅŠ, Atis | MONA | 8220002 | E4;E5 | ||
645 | M40 | ZASADZKI, Mirosław | WKS Wawel | 1010866 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
646 | M12 | ZASADZKI, Tymoteusz | WKS Wawel | Tak | 8006531 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
647 | M55 | ZEBROWSKI, Dariusz | OK!Sport Warszawa | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
648 | W18 | ŽEMAITYTĖ, Emilija | SM Gaja | 8668945 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
649 | W16 | ZHYLYK, Anna | UKS Kometa Gliwice | 5646 | 8629804 | E1 | |
650 | M50 | ZIELIŃSKI, Paweł | KS Hades Poznań | 00913 | 8000840 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
651 | M16 | ZIELIŃSKI, Tomasz | KS Hades Poznań | 03701 | 8000841 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
652 | M40 | ZIMERMAN, Adrian | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05324 | 8032166 | E1 | |
653 | M12 | ZIMERMAN, Tymon | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05409 | 8032165 | E1 | |
654 | M40 | ZIMMER, Łukasz | Packman Team | 8211206 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
655 | M50 | ZWONEK, Paweł | E4 | ||||
656 | M14 | ZWONEK, Rafał | E4 | ||||
657 | M18 | ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS Wawel | 3200 | 8043200 | E1;E2 | |
658 | M55 | ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS Wawel | 3660 | 8013660 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
659 | W16 | ŻUCZKOWSKA, Oliwia | UKS GOK Galewice | 04335 | 2086637 | E1;E2;E3;E4;E5 |
M10
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KMIECŃSKI, Franciszek | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 4533 | 8006521 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | MIKOSZA, Antoni | Stowarzyszenie Team 360 | 04867 | 8250678 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | OBERNIKHIN, Stsiapan | Team 360 | 250512 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | RYGIEL, Aleksander | WKS Wawel | 8285928 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | SOBIEPANEK, Marcel | UKS OSiR Góra Kalwaria | 05322 | 2033042 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | TADEJEWSKI, Nikodem | UMKS ORKAN Ostróda | 04497 | 413390 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | URYGA, Adam | WKS Wawel | 8120501 | E1;E2;E3;E4;E5 |
M10N
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|
M12
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUCZMA, Jakub | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 05463 | 8007757 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | CHABRZYK, Wojciech | ChabTeam | 886658 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | FEKNER, Szymon | KU AZS UMCS Lublin | 5834 | 8418945 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | GÓRSKI, Seweryn | UKS OSiR Góra Kalwaria | 05321 | 2033043 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | HUNDT, David | WKS Wawel | 8005031 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | KOJALA, Joris | SM Gaja | 8330733 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | KORULCZYK, Stanisław | KU AZS UMCS Lublin | 8418900 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | LAL, Franciszek | KU AZS UMCS Lublin | 5458 | 8418941 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | MARSZAŁEK, Dawid | UKS Kometa Gliwice | 04148 | 8631667 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | MIKOSZA, Antoni | Stowarzyszenie Team 360 | 04867 | 8250678 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | MITURA, Jan | KU AZS UMCS Lublin | 8418943 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | MIZIOŁEK, Jerzy | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 8100770 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
13 | RAUGAS, Jogaila | SM Gaja | 8004023 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
14 | ŠINKŪNAS, Gaudenis | OSK Rudamina | 201336 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
15 | SIPAK, Kacper | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 5572 | 8006526 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | SZUWARA, Eryk | KU AZS UMCS Lublin | 04779 | 8418902 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
17 | URYGA, Artur | WKS Wawel | 8051001 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
18 | WIŚNIEWSKI, Adam | UKS Azymut Pabianice | 04406 | 8095410 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
19 | ZASADZKI, Tymoteusz | WKS Wawel | Tak | 8006531 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
20 | ZIMERMAN, Tymon | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05409 | 8032165 | E1 |
M14
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANDRIUŠIS, Deimas | SM Gaja | 8085172 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | BANACH, Kacper | WKS GRUNWALD POZNAŃ | 8006513 | E3;E4;E5 | ||
3 | BARTOS, Ryszard | UKS Orientuś Łódź | 4217 | 8093093 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | CIUPA, Jan | UKS Orientuś Łódź | 3926 | 8093091 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | DOMAGAŁA, Jakub | UKS GROM Sokolniki | 04388 | 8003545 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | DZWONKOWSKI, Łukasz | UKS OSiR Góra Kalwaria | 05692 | 1419857 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | GREBENCHUK , Yevheni | KS Hades Poznań | 05764 | 8076627 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | GROMADZKI, Wiktor | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 04072 | 8050709 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | GRZYMKIEWICZ, Mateusz | UKS Orientuś Łódź | 4878 | 8623612 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | JANAS, Aleksander | UKS KOMETA Gliwice | 04515 | 338919 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | KIERSZTYN, Jakub | UKS Azymut Siedliska | 04431 | 8229136 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
12 | KOCIUBA, Wiktor | MKS MOS Wrocław | 4002 | 8644895 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | KOŚĆ, Krystian | UKS Azymut Siedliska | 4885 | 8229164 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
14 | KRAWCZYK, Piotr | UKS Azymut Pabianice | 04606 | 8004711 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
15 | LEMAŃCZYK, Witold | Harpagan Gdańsk | 04804 | 8230409 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | LENDZIOSZEK, Leszek | KOS Warszawa | 04736 | 8201266 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
17 | LENDZIOSZEK, Roman | BKS Wataha Warszawa | 04944 | 8106969 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
18 | ŁUBISZ, Łukasz | UKS Azymut Pabianice | 04402 | 8078077 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
19 | MARCINKEVIČIUS, Nojus | SM Gaja | 8071865 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
20 | OBERNIKHIN, Piotr | Team 360 | 2076555 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
21 | PUŁCZYŃSKI , Jeremi | WKS Wawel | 04019 | 8636993 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
22 | SIKORA, Dawid | Harpagan Gdańsk | 05279 | 8516449 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
23 | SIUDEK, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź | 4874 | 8093096 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
24 | SZOSTAKOWSKI, Krzysztof | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 4714 | 8006523 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
25 | TREPCZYŃSKI, Franciszek | UKS Orientuś Łódź | 4220 | 8093095 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
26 | TRZECIAK, Antoni | UKS Orientuś Łódź | 5024 | 8195833 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
27 | TUFEKCIS, Leonidas | BKS Wataha Warszawa | 4577 | 8200809 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
28 | WASILEWSKI, Antoni | UKS OSiR Góra Kalwaria | 04441 | 8093111 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
29 | ZWONEK, Rafał | E4 |
M16
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ALB, Zalán | SDS Salgótarján | 8061215 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | CHACHURSKI , Mieszko | UNTS Warszawa | 04193 | 8291207 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | DRAPELLA, Stanisław | Harpagan Gdańsk | 04803 | 8011107 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | GRZEGORCZYK, Borys | WKS Wawel | 8099100 | E1;E5 | ||
5 | JEČMEN, Matyáš | SKOB Ostrov | 8061404 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | KELECKAS, Šarūnas | SM Gaja | 8330745 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | KIELNIEROWSKI, Wojciech | UKS Azymut Pabianice | 04105 | 8071012 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | KOCIUBA, Kajetan | KOS BnO Szczecin | 04785 | 8003946 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | KREMPIŃSKI, Franciszek | UKS Azymut Pabianice | 03559 | 8035590 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | ŁĄCKI, Jakub | UKS Azymut Pabianice | 03296 | 8106111 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | ŁUBISZ, Dominik | UKS Azymut Pabianice | 04169 | 8071013 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
12 | MACKEVIČIUS, Tadas | oriens | 8058035 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
13 | MOLNÁR , István | SDS Salgótarján | 8200703 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
14 | NAROŻNY, Kacper | UKS GOK Galewice | 04119 | 8664615 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
15 | PACHUCKI, Tymoteusz | BKS Wataha Warszawa | 4395 | 8198611 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | PEČIULIS, Simas | SM Gaja | 8261335 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
17 | PERFIKOWSKI, Paweł | UMKS Kwidzyn | 3568 | 8271107 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
18 | PISAREK, Kordian | WKS Wawel | Tak | 8640921 | E2;E3;E4 | |
19 | SŁOMCZYŃSKI, Filip | UKS Orientuś Łódź | 3765 | 8667273 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
20 | STOLAREK, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 4815 | 8008230 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
21 | STOPCZYŃSKI, Bartosz | BKS Wataha Warszawa | 4093 | 8220606 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
22 | SZTRANEK, Maciej | UKS Azymut Pabianice | 03562 | 8071025 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
23 | SZUWARA, Daniel | KU AZS UMCS Lublin | 04778 | 8418901 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
24 | VILUTIS, Karolis | SM Gaja | 8330639 | E1;E2;E3 | ||
25 | WESOŁOWSKI, Oskar | UKS Azymut Pabianice | 04458 | 8071024 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
26 | WIŚNIEWSKI, Jakub | UKS Azymut Pabianice | 03879 | 8281100 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
27 | WODZICKI, Filip | WKS Śląsk | 4646 | 8006542 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
28 | ZIELIŃSKI, Tomasz | KS Hades Poznań | 03701 | 8000841 | E1;E2;E3;E4;E5 |
M18
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ASTAPOVYCH, Mykhailo | UNTS Warszawa | 2127775 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | DĄBROWSKI, Karol | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03907 | 8093113 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | DOHNÁLEK, Tomáš | OK Slavia Hradec Kralove | 8656645 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | HRYCIUK, Mikołaj | UKS GROM Sokolniki | 03836 | 2048142 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | LINDQVIST, Hannes | IFK Enskede | 8403048 | E1 | ||
6 | MAIER, Bendegúz | SDS Salgótarján | 8342086 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | MAROSSZÉKY, Péter | SDS Salgótarján | 443161 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | MARSZAŁEK, Patryk | UKS Kometa Gliwice | 03823 | 6331676 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | MORÁVEK, Martin | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | SRK0503 | 8663144 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | PODWORSKI, Kacper | UKS OSiR Góra Kalwaria | 02780 | 8181204 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | STROLĖ, Salvijus | oriens | 8003278 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | TYWONEK, Jan | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03841 | 8093112 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | WÓJCIK, Paweł | WKS Wawel | 8664651 | E1;E2;E5 | ||
14 | WÓJTOWICZ, Krzysztof | UNTS Warszawa | 03174 | 8040213 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
15 | ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS Wawel | 3200 | 8043200 | E1;E2 |
M20
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTOS, Zbigniew | UKS Orientuś Łódź | 2127 | 8656097 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | FÁBERA, David | OK Slavia Hradec Kralove | 8656641 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | JURČÍK, Tomáš | ARDF team Slovakia | 7210250 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | KUBISIAK, Witold | Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej | 04845 | 7210454 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | NOWAKOWSKI, Maciej | BKS Wataha Warszawa | 3150 | 7170974 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | PUDEŁEK, Błażej | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 3852 | 8220402 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | 2837 | 8646292 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | SPUNDZEVIČIUS, Gytis | oriens | 8002569 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | TREPÁČ, Adam | ARDF team Slovakia | 8071293 | E3;E4;E5 |
M21E
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CYGLER, Sławomir | WKS Wawel | 00093 | 8003549 | E2;E4 | |
2 | DEREDOS, Bruno | UKS Orientuś Łódź | 2839 | 8640925 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | DZIOBA, Mateusz | 10 BKPanc Świętoszów | 1101 | 8650822 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | HOFFMANN, Mateusz | KS Hades Poznań | 00007 | 8000827 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | JANKOWIAK, Paweł | Chyże BnO | 8640247 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | KALATA , Michał | 00853 | 8003380 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | KRASUSKI, Marcin | OK!Sport Warszawa | 02688 | 8060972 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | KRASZEWSKI, Przemysław | WKS Śląsk Wrocław | 04836 | 8648667 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | KUNIKOWSKI, Tomasz | 1 batalion kawalerii powietrznej/MKS Metalowiec Łódź | 05130 | 8037110 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | PACHNIK, Wojciech | UKS | 00704 | 8210991 | E4;E5 | |
11 | PASZYŃSKI, Piotr | UKS Orientuś Łódź | 423 | 8093099 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
12 | PORKERT, Jan | OK Slavia Hradec Kralove | 8663181 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
13 | ŠABATKA, Jan | OK Slavia Hradec Kralove | 9193 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
14 | ŠABATKA, Zdeněk | OK Slavia Hradec Kralove | 8660923 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
15 | ŠKLÍBA, Michal | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | STE9900 | 8518323 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | SRUBAR, Michal | Žabovřesky Brno | 8002099 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
17 | TICHÝ, Radomír | OK Slavia Hradec Kralove | 8670465 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
18 | WOJARSKI, Michał | LKS Górzanka, Nawojowa Góra | 01107 | 8007229 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
19 | WOŁOWCZYK, Krzysztof | UNTS Warszawa | 00488 | 8640915 | E1;E2;E3;E4;E5 |
M21S
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUGÁR, Gergely | BÖF Budaörs | 8111103 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | DOMAŃSKI, Dariusz | 17WBZ | 8003533 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | DRUCIAREK, Jaroslaw | 10 BKPanc Świętoszów | 8007390 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | FILIPIAK, Mateusz | KS Hades Poznań | 4415 | 8000832 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | FUTERA , Sylwester | 11MPA | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
6 | GĄSIOROWSKI, Mariusz | indywidualnie | 7009294 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | KRAKOWSKI, Piotr | 17WBZ | 8003528 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej | E1;E2;E3;E4;E5 | ||||
9 | KUREK, Jarosław | Wojskowa Akademia Techniczna | 8010870 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
10 | PARFIANOWICZ, Adam | Indywidualnie Warszawa | 8336011 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | PLUTA, Marcin | KS Hades Poznań | 05784 | 2067835 | E3;E4 | |
12 | PRZYWORSKI, Kamil | 5 Lubuski pułk artylerii | 8636516 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
13 | STORK , Gábor | SDS Salgótarján | 8123263 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
14 | STORK, Mihály | SDS Salgótarján | 8123265 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
15 | URANOWSKI, Marek | 15GBZ | 1452702 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
16 | WAŁACHOWSKI, Piotr | Indywidualnie Legionowo | 8629227 | E1;E2;E3;E4;E5 |
M35
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BERECZ, Gábor | SDS Salgótarján | 8664652 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | BERNAŚ, Tomasz | WKS Śląsk Wrocław | 3883 | 8093103 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | JAMRÓZ, Piotr | 8093118 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
4 | JĘDROCHA, Łukasz | RCI Kraków | 1413973 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | KACZYŃSKI, Piotr | Harpagan Gdańsk | 04349 | 8280284 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | KOŁUCKI, Arkadiusz | 12BZ | Brak | 8648762 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | KRAWCZYK, Marcin | UKS Azymut Pabianice | 05233 | 2146554 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | LEHMANN, Karsten | Sommerkollektiv | 8076031 | E2;E3;E4;E5 | ||
9 | LESISZ, Kamil | UNTS Warszawa | 03904 | 8150384 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | LUBKIEWICZ, Tomasz | WKS Wawel | 8000387 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | ŁĄTKOWSKI, Krzysztof | KB MANIAC Poznań | 05725 | 8100179 | E1;E2;E3 | |
12 | ŁUBIS, Michał | UKS Azymut Pabianice | 02657 | 8026570 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | MACIEJEWSKI, Marcin | Indywidualnie Wrocław | 8217777 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
14 | MALCZEWSKI, Daniel | 10 BLog Opole | 8474999 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
15 | MARTE, Michal | KU AZS WAT WARSZAWA | 01940 | 7081975 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | MIERZEJEWSKI, Krzysztof | 15GBZ | 1452728 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
17 | MIODUSZEWSKI, Mateusz | Stowarzyszenie Team 360 | 03970 | 8012857 | E4;E5 | |
18 | NAGÓREK, Kamil | Słupsk | 8012816 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
19 | PABICH, Tomasz | UKS Azymut Pabianice | 00331 | 8649635 | E1;E2 | |
20 | PIETRZAK, Konrad | KU AZS UMCS Lublin | 03347 | 8667599 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
21 | RAMOTOWSKI, Mariusz | 15GBZ | 1452722 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
22 | ŠKLÍBA, Jan | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | C | 8515523 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
23 | SVOBODA, Ondřej | OK Slavia Hradec Kralove | 8000235 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
24 | WYRZYKOWSKI, Patryk | KS Hades Poznań | 05078 | 8229205 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
25 | ZAJĄC, Bartosz | 8091862 | E1;E2;E3;E4;E5 |
M35-49S
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DARUK, Mariusz | Indywidualnie | 2034196 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | GOCYŁA, Mateusz | KS Jurajskie Orły | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
3 | HEBDA, Ireneusz | KS Kościelec Chrzanów | 05266 | 886350 | E4;E5 | |
4 | KROCHMAL, Adam | 8210586 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
5 | LATÁK , Rudolf | FŐMTERV | 46132 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | LEMAŃCZYK, Dariusz | Harpagan Gdańsk | 04846 | 8070673 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | MAREK, Mirosław | InO.Maniak Nowa Dęba | 05462 | 8229156 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | MIKHAYLOV, Victor | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 05774 | 8300042 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | SZŰCS, Péter | KFKI Budapest | 233641 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
10 | URYGA, Sławek | WKS Wawel | 4620946 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | WESOŁOWSKI, Rafał | - | 412237 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | WOŹNIAK, Adam | 15GBZ | 1452705 | E1;E2;E3;E4;E5 |
M40
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEK, Michał | Rodzinna Grupa Rowerowa | 04818 | 8004713 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | BOBOWSKI, Michał | E5 | ||||
3 | CHABRZYK, Andrzej | ChabTeam | Brak | 9101799 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | DARGACZ, Piotr | WKS WAWEL | 8190824 | E3;E4;E5 | ||
5 | DOMAGAŁA, Andrzej | UKS GROM Sokolniki | 04573 | 2086645 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | DURMAJ, Marcin | 15GBZ | 8093110 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | GOLINOWSKI, Paweł | 10 BKPanc Świętoszów | 02892 | 8648666 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | GROCHAL, Marcin | KS Kościelec Chrzanów | 04830 | 8093116 | E4;E5 | |
9 | JEČMEN, Vladimír | SKOB Ostrov | 8154994 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
10 | KACZMARSKI, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 04317 | 8200108 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | KOCIUBA, Marek | Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa | 8010869 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | KURYJ, Marek | RCI Kraków | 3252 | 8090102 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | KUŚ, Michał | Klub InO Stowarzysze | 8020882 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
14 | KUTKIEWICZ, Marcin | RCI Kraków | 05265 | 8650892 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
15 | LENDZIOSZEK, Michał | BKS Wataha Warszawa | 04945 | 8206969 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | LIPPA, Grzegorz | LUKS Azymek Zdzieszowice | 01620 | 8024912 | E1 | |
17 | MARCIN, Polak | 15GBZ | 1452711 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
18 | MIKOSZA, Ewelina | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 04865 | 8020982 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
19 | MUSIAŁ, Krzysztof | 8pplot Koszalin | 8007737 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
20 | OBERNIKHIN, Igor | Team 360 | 8645000 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
21 | PIELACH, Piotr | 1 batalion kawalerii powietrznej/ MKS Metalowiec Łódź | 05594 | 8005033 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
22 | PLESIŃSKI, Mariusz | 10 BKPanc Świętoszów | 01304 | 8648668 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
23 | RYCHŁOWSKI, Tomasz | KS Kościelec Chrzanów | 05184 | 8009313 | E4;E5 | |
24 | SIKORA, Roger | Harpagan Gdańsk | 05145 | 8516949 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
25 | ŠINKŪNAS, Rimvydas | OSK Rudamina | 8005433 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
26 | STEFANIAK, Marcin | OK!Sport Warszawa | 8230779 | E4;E5 | ||
27 | STĘŻYCKI, Grzegorz | 10 BKPanc Świętoszów | 8007391 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
28 | SZUWARA, Piotr | KU AZS UMCS Lublin | 04893 | 8099124 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
29 | TADEJEWSKI, Paweł | UMKS ORKAN Ostróda | 00904 | 8004715 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
30 | TAINI, Juha | Jämsän Retki-Veikot | 1459034 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
31 | VAJDULIAK, Juraj | OB Tvrdosin | 416573 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
32 | WOJCZYK, Sebastian | UKS Orientuś Łódź | 5272 | 8667275 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
33 | ZAMIARA, Piotr | KS Hades Poznań | 03698 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
34 | ZASADZKI, Mirosław | WKS Wawel | 1010866 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
35 | ZIMERMAN, Adrian | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05324 | 8032166 | E1 | |
36 | ZIMMER, Łukasz | Packman Team | 8211206 | E1;E2;E3;E4;E5 |
M45
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BADARYCZ, Piotr | UKS Reflex Rybnik | 05651 | 8237793 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | BALMOWSKI, Radosław Balmowski | 2 Pułk Inżynieryjny Inowrocław | 05438 | 8099120 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | BANACH, Robert | WKS GRUNWALD POZNAŃ | 8006511 | E3;E4;E5 | ||
4 | BARTKOWIAK, Rafał | Ortimed Bydgoszcz | 05544 | 8011073 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | BISKUPSKI, Michał | WKS Wawel | 8640923 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | BŁACHUT, Igor | Team 360 | 02679 | 8030173 | E1;E2 | |
7 | CICVAREK, Ivo | Žabovřesky Brno | C | 8516458 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | CZAPLA , Tomasz | WKS Wawel | 8625255 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | DOBROWOLSKI, Piotr | KU AZS UMCS Lublin | 02972 | 8010873 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | FIEDOROWICZ , Szczepan | UKS Traper Złocieniec | 02906 | 8220956 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | FILIPEK, Robert | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 5559 | 1419986 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
12 | FILIPIAK, Marek | KS Hades Poznań | 4414 | 8000830 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | GIELEC, Artur | UKS Orientuś Łódź | 5271 | 8667278 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
14 | GLISZCZYŃSKI, Janusz | TRV Potrzanowo | Podam późn | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
15 | GROMADZKI, Emil | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 05261 | 0300677 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | GRYDZIUSZKO, Marcin | UKS ENERGETYK DYCHÓW | 03933 | 8646247 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
17 | HUNDT, Tomasz | WKS Wawel | 8006536 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
18 | JANAS, Sebastian | UKS KOMETA Gliwice | 04512 | 2035286 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
19 | KIELNIEROWSKI, Paweł | UKS Azymut Pabianice | 05236 | 8653291 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
20 | KOŚCIELNY, Wojciech | WKS Wawel | 01616 | 8072563 | E4 | |
21 | KOWAL, Tomasz | KOS BnO Szczecin | 8648780 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
22 | KREMPIŃSKI, Piotr | UKS Azymut Pabianice | 02652 | 8002652 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
23 | KRZYŻOSTANEK, Jarosław | UKS GROM Sokolniki | 02547 | 8050888 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
24 | KUBAK , Krzysztof | biegusiem.pl | 8012806 | E4;E5 | ||
25 | KUBISIAK, Marek | Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej | 02107 | 8058864 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
26 | LENDZIOSZEK, Paweł | KOS Warszawa | 01391 | 8260677 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
27 | MARCINKIEWICZ, Marcin | KU AZS WAT Warszawa | 04993 | 8010973 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
28 | MARSZAŁEK, Waldemar | UKS Kometa Gliwice | 04146 | 8631703 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
29 | MIANOWSKI, Rafał | UNTS Warszawa | 2068 | 8270873 | E4;E5 | |
30 | MIGACZ, Marcin | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 2108822 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
31 | MOL, Krzysztof | 5 pułk artylerii Sulechów/HKS Azymut Mochy | 02866 | 8636515 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
32 | MOLNÁR, István | SDS Salgótarján | 8197710 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
33 | NIEWIAROWSKI, Andrzej | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 1110262 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
34 | OLEJNIK, Tomasz | WKS Wawel Kraków | 4270 | 886324 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
35 | PACYNA, Krzysztof | UKS ENERGETYK Dychów | 04857 | 8001098 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
36 | PANCERZ, Piotr | E4;E5 | ||||
37 | PERFIKOWSKI, Piotr | UMKS Kwidzyn | 4190 | 2077834 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
38 | POLEWKA, Tomasz | UKS Kometa Gliwice | 301 | 8516950 | E1 | |
39 | ROZUMEK, Adam | UKS Energetyk Dychów | 05509 | 886309 | E1;E2;E3 | |
40 | SEREDA , Oleksii | WKS Wawel | 7543210 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
41 | SITNICKI , Mariusz | 04379 | 8648674 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
42 | SIUDEK, Konrad | UKS Orientuś Łódź | 4873 | 8667276 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
43 | SLOVÁK, Miroslav | OK Slavia Hradec Kralove | 9101117 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
44 | SOCHACKI, Marcin | UKS ENERGETYK DYCHÓW | 03934 | 2023826 | E1;E2;E3 | |
45 | WIŚNIEWSKI , Paweł | 9101301 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
46 | WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel | 03195 | 8158815 | E4;E5 |
M50
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTCZAK, Jarosław | UMKS ORKAN Ostróda | 00743 | 8081268 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | BARTŁOMIEJ, Krasuski | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 02210 | 8040670 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | BUCHNAJZER, Mariusz | CX80 Kalisz | 8063509 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | DOLIŃSKI, Grzegorz | BKS Wataha Warszawa | 3143 | 8090572 | E4;E5 | |
5 | GNATIOUK, Sergiy | hvo | 1392035 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | GORAL, Michał | AZS UMCS Lublin | 04551 | 8001092 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | GRAJEK, Grzegorz | 2 Pułk Inżynieryjny Inowrocław | 05439 | 8099123 | E2;E3;E4;E5 | |
8 | GROCHOWALSKI, Tomasz | Fluo Works | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
9 | JAKLIK, Andrzej | Dreptak Krosno | 8220016 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
10 | JURČÍK, Peter | ARDF team Slovakia | 8071310 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | KŁAK, Andrzej | 430372 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
12 | KRÁL, Jozef | ARDF team Slovakia | 8627 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
13 | KRAMSKI, Mariusz | UKS ENERGETYK Dychów | 8414140 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
14 | KUZNETSOW, Uladzimir | Indywidualnie Hawle Poznan | 2046393 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
15 | MARSZAŁEK, Marcin | OK!Sport Warszawa | 1970244 | E4;E5 | ||
16 | MAŽUOLIS, Vitalis | Oriens | 8667250 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
17 | MOSZKOWICZ, Pawel | WKS Wawel | 8180667 | E1;E2;E3;E4 | ||
18 | NADERA, Dariusz | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
19 | NECHUTA, Milan | PZR Zdar nad Sazavou | PZR7007 | 8022374 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
20 | NOVOTNÝ, Tomáš | TJ Zlaté Hory | 8518353 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
21 | PISAREK, Piotr | WKS Wawel | 8002651 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
22 | PORADA, Robert | UKS Reflex Rybnik | 02084 | 1972223 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
23 | PORTKA, Mariusz | tak | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
24 | PUDEŁEK, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 4339 | 8003253 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
25 | RYCERSKI, Bogdan | MNC NE Szczecin | 01302 | 8061271 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
26 | SKORUPA, Mariusz | LKS Górzanka Nawojowa Góra | E4;E5 | |||
27 | SŁOMCZYŃSKI, Robert | UKS Orientuś Łódź | 3001 | 8667272 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
28 | SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel | 8172888 | E2;E4;E5 | ||
29 | SZTRANEK, Paweł | UKS Azymut Pabianice | 04827 | 1407621 | E4;E5 | |
30 | WRZESIŃSKI, Krzysztof | September Team | 01138 | 8636526 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
31 | ZIELIŃSKI, Paweł | KS Hades Poznań | 00913 | 8000840 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
32 | ZWONEK, Paweł | E4 |
M55
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BURCHARDT, Sławomir | KS Hades Poznań | 03699 | 9202014 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | CHACHURSKI , Ryszard | KU AZS WAT Warszawa | 00065 | 8020163 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | CZAJKOWSKI, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
4 | DENKOWSKI, Wojciech | 7211305 | E5 | |||
5 | DRĄGOWSKI, Marek | OK!Sport Warszawa | 8091819 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | FIALA, Petr | ZOOB Rumburk | 8018030 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | FORYSTEK, Józef | WKS Wawel | 02080 | 8066318 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | JERLECKI, Mirosław | RCI Kraków | 2086641 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | KARSKI, Ryszard | MKS Paulinum Jelenia Góra | 3807 | 7777610 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | KLASA, Tomasz | KS Hades Poznań | 003730 | 8229203 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | KOZŁOWSKI, Jacek | UKS Patria Młynne | 886357 | E4;E5 | ||
12 | ŁASKI, Tomasz | KInO Stowarzysze | 05319 | 8229191 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | MŁYNARCZYK, Piotr | UKS Orientuś Łódź | 3294 | 8150264 | E1;E2;E3 | |
14 | MOSSAKOWSKI, Przemek | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 01758 | 8091816 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
15 | NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL | 02725 | 8200663 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | PARFIANOWICZ, Marcin | Warszawa | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
17 | PREGARTNER, Georg | SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn | 8117111 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
18 | STYPIŃSKI, Marek | GIBnO | 300658 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
19 | TARNOWSKI, Mirosław | KU AZS UMCS Lublin | 764 | 8667594 | E2;E4 | |
20 | TOMASZEWSKI, Krzysztof | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
21 | URBANIAK, Krzysztof | Team 360 Warszawa | 00522 | 8640904 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
22 | WOŁOWCZYK, Marek | UNTS Warszawa | 00112 | 8000836 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
23 | ZARIŅŠ, Atis | MONA | 8220002 | E4;E5 | ||
24 | ZEBROWSKI, Dariusz | OK!Sport Warszawa | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
25 | ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS Wawel | 3660 | 8013660 | E1;E2;E3;E4;E5 |
M60
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BELICA, Krzysztof | chcę wypoż | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
2 | CICĖNAS , Rimantas | Oriens | 8651324 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | CZERKAWSKI, Wacław | UKS Sparta Czyżowice | 01496 | 435239 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | DRĄGOWSKI, Robert | OK!Sport | 8116717 | E2;E3 | ||
5 | HORELYY, Dmytro | O-club | 1300247 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | HYJEK, Adam | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05647 | 8032161 | E1 | |
7 | KHOLIAVKO, Yevhen | O-club | 1300297 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | KONSTANCIAK, Andrzej | OK!Sport Warszawa | 8032103 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | KROCHMAL, Grzegorz | KU AZS WAT Warszawa | 076 | 8280359 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | 00963 | 8032058 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | LEUNG, Lam Freddy | Orienteering Association of Hong Kong | 7200998 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | MIKIELSKI, Marek | UMKS ORKAN Ostróda | 00136 | 8664836 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | SYPUŁA, Sławomir | 8091818 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
14 | WAŁACHOWSKI, Janusz | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 01173 | 8230559 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
15 | WEILER, Zsolt | MAF | 8640220 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
16 | WOJARSKI, Krzysztof | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 01121 | 8024910 | E1;E2;E3;E4;E5 |
M65
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUGÁR, József | BÖF Budaörs | 8447500 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | CAPPER, Mike | Limestone Cowboys | 8191055 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | DŪDA, Kostas | OSK Rudamina | 8420420 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | GAVĖNAS, Gintaras | OSK Rudamina | 8664292 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | HORNIK , Zbyszek | 1554 | 8007222 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | KRET, Jacek | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 03723 | 8003546 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | KROCHMAL, Andrzej | KOS Warszawa | 00528 | 8040156 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | LARSSON , Urban | OK Gipen | 8101207 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | PIETRUSIŃSKI, Marek | KS Artemis Wrocław | 1323 | 8062655 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | POŹNIAK, Szymon | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Nie pamiętam numeru, | 8007752 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | ŠALKAUSKAS, Algirdas | Oriens | 8310270 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan | Harpagan Gdańsk | 00885 | 8516947 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | WIERCIŃSKI, Piotr | 01105 | 8000382 | E1;E2;E3;E4;E5 |
M70
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BABICKÝ, Tomáš | ZOOB Rumburk | 8444519 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | BARTKOWIAK, Edward | wks Grunwald Poznań | 00925 | 412412 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | BOHACZEK, Janusz | UMKS ORKAN Ostróda | 00135 | 8030152 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | DVORAK, Vlastimil | 2113502 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
5 | GLIŃSKI, Henryk | KS Artemis Wrocław | D92023 | 8072565 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | KRUCZEK, Stanislaw | WKS Wawel | 2057145 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | ŁAPANOWSKI, Jacenty | KU AZS WAT Warszawa | 00190 | 8672019 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | ŁUŃSKI, Zbigniew | UMKS ORKAN Ostróda | 00132 | 413395 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | PARZEWSKI, Jerzy | KU AZS WAT Warszawa | 00072 | 8001099 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | SIKORA, Miroslav | Baník Ostrava | 8051255 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | TRZPIL, Lech | OK!Sport Warszawa | 00691 | 412311 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
12 | WOŹNIAK, Henryk | UMKS ORKAN Ostróda | 00131 | 2114920 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | WOŹNIAK, Józef | KU AZS WAT Warszawa | 8093120 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
14 | WYSOCKI, Andrzej | UKS Kometa Gliwice | 8222893 | E1;E2;E3;E4;E5 |
M75
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BLIMKE, Roman | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 00189 | 2036941 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | PIETKIEWICZ, Waldemar | 01084 | 2023855 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | WASILEWSKI, Stanisław | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 1168 | 8626617 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | WRONICZ, Zygmunt | LKS Górzanka, Nawojowa Góra | 04970 | 2103979 | E1;E2;E3;E4;E5 |
M80
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DURA, Kazimierz | WKS Śląsk | 00720 | 54119 | E1;E2;E3;E4;E5 |
OPENLong
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CIURA, Krzysztof | - | 504042 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | FORYSTEK, Konrad | WKS Wawel | 02267 | 8270193 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | GROCHOWALSKI, Tomasz | Fluo Works | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
4 | JACKOWIAK, Jacek | 17WBZ | 8003530 | E1;E2;E3;E4;E5 |
OPENShort
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ASTAPOVYCH, Larysa | UNTS Warszawa | 2127775 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | ASTAPOVYCH, Larysa | UNTS Warszawa | 2128261 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | BODZIONA, Daria | 8007396 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
4 | BOROWSKI, Mateusz | UKS Azymut Pabianice | 2146573 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | CHACHURSKA , Magdalena | KU AZS WAT Warszawa | 8201278 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | CHWIEJCZAK, Dorota | Team 360 | 8060874 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | CHYBCZYŃSKI, Wojciech | Janosiki | 7009295 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | CIUPA, Marcin | UKS Orientuś Łódź | 3927 | 8020578 | E4;E5 | |
9 | CIURA, Marzena | - | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
10 | DARGACZ, Anna | WKS WAWEL | 2080320 | E3;E4;E5 | ||
11 | DRĄGOWSKI, Paweł | OK! Sport Warszawa | 1419870 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | DROŃ, Anita | 8007397 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
13 | FILIPCZAK, Jagoda | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | n/a | 8013838 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
14 | FILIPEK, Grażyna | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 5558 | 1419981 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
15 | FORYSTEK, Marek | WKS Wawel | 02620 | 8241073 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | GARBACIK, Wojciech | 8640909 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
17 | KOŁODZIEJ, Jacek | E5 | ||||
18 | KOREK, Anna | UKS GROM Sokolniki | 2048178 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
19 | KOWALCZYK, Sebastian | 7203227 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
20 | KUŚ, Agnieszka | Klub InO Stowarzysze | 8080582 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
21 | MARCINIAK, Patryk | UKS Azymut Pabianice | 00354 | 9060601 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
22 | MAZURKIEWICZ, Agnieszka | Smoleckie Syrenki | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
23 | MAZURKIEWICZ, Beata | Smoleckie Syrenki/ALO PWr | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
24 | MAZURKIEWICZ, Marta | Smoleckie Syrenki | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
25 | MOL, Weronika | HKS Azymut Mochy | 04967 | 8012845 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
26 | MUSZKIEWICZ, Karolina | UKS Azymut Pabianice | 887216 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
27 | NAGY, Eszter | KFKI Budapest | 1941824 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
28 | OLIINYK, Illia | WKS WAWEL | 1 | 1391361 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
29 | RYGIEL, Ryszard | WKS Wawel | 00000 | E1;E3;E5 | ||
30 | SIKORSKA, Natalia | Janosiki | 7009293 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
31 | SOCHA, Stanisław | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 8093114 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
32 | SZOTA ŻE, Katarzyna | WKS Wawel Kraków | E2;E4 | |||
33 | ŚLEBIODA, Piotr | 10 BKPanc Świętoszów | 8003379 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
34 | WĄSIEWICZ, Marzena | Team 360 | 04080 | 8051070 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
35 | WĄSIEWICZ, Piotr | Team 360 | 04081 | 8070620 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W10
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BISKUPSKA, Maria | WKS Wawel | 5096 | 8003384 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | HYNKOVÁ, Ann | SKOB Ostrov | 8008269 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | MOSZKOWICZ, Aleksandra | WKS Wawel | 2114858 | E1;E2;E3;E4 | ||
4 | OLIINYK, Arina | WKS WAWEL | 1 | 8003916 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | RAUGAITĖ, Vytautė | SM Gaja | 8142198 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W10N
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEDNARCZYK, Wiktoria | WKS Wawel | 4406138 | E5 | ||
2 | JANAS, Małgorzata | UKS KOMETA Gliwice | 04513 | 338916 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | KACZYŃSKA, Zofia | Harpagan Gdańsk | brak | 1407623 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | LIPPA, Anna | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05648 | 8032164 | E1 |
W12
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BANIULYTĖ, Deimilė | SM Gaja | 1401094 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | BELICA, Karolina | do wypożyc | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
3 | BISKUPSKA , Małgorzata | WKS Wawel | 4748 | 8006535 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | CZAPLA, Julia | WKS Wawel | 1100330 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | DANKOVA, Inna | KS Hades Poznań | 05729 | 8089669 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | GROMADZKA, Lena | Stowarzyszenie Team 360 | 04693 | 8140111 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | HEBDA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | 04520 | 8032060 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | HYNKOVA, Marie | SKOB Ostrov | 8228221 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | JANAS, Agnieszka | UKS KOMETA Gliwice | 04516 | 338917 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | KACZYŃSKA, Amelia | Harpagan Gdańsk | 04954 | 8110107 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | KOSECKA, Natalia | Ortimed Bydgoszcz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
12 | LARSSON , Hanna | OK Gipen | 773897 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
13 | LORENC, Sara | UKS Azymut Pabianice | 05241 | 887245 | E1;E2 | |
14 | ŁĄTKOWSKA, Gabrysia | KB MANIAC Poznań | 05726 | 8328477 | E1;E2;E3 | |
15 | OLIINYK, Hanna | WKS WAWEL | 1 | 8006520 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | PABICH, Hanna | UKS Azymut Pabianice | 04168 | 8071023 | E1;E2 | |
17 | PANCHENKO, Ivanna | KS Hades Poznań | 05765 | 8066742 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
18 | RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | 04519 | 8032051 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
19 | SZAFAREWICZ, Katarzyna | UMKS Kwidzyn | 4179 | 8062064 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
20 | TAINI, Iida | Jämsän Retki-Veikot | 8719069 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
21 | WALA, Małgorzata | KS Kościelec Chrzanów | 05132 | 8032055 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
22 | WIATROWSKA, Zuzanna | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05482 | 8032163 | E1 | |
23 | WÓJTOWICZ, Hanna | UNTS Warszawa | 04547 | 8101219 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
24 | ZAJDOWICZ, Maria | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05404 | 8032162 | E1 | |
25 | ZAMIARA, Gabrysia | KS Hades Poznań | 04690 | 8072552 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W14
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADAMIAK, Amelia | UKS Azymut Siedliska | 04937 | 8229151 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | BARTCZAK, Antonina | UKS Orientuś Łódź | 5656 | 8093094 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | GROCHAL, Nina | KS Kościelec Chrzanów | 04935 | 8032053 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | JANULYTĖ, Aida | oriens | 2024096 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | JEČMENOVÁ, Veronika | SKOB Ostrov | 8016054 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | JUREVIČIŪTĖ, Urtė | SM Gaja | 8058019 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | KOWALCZYK, Kalina | UKS Azymut Pabianice | 04171 | 8051310 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | MIELKO, Zuzanna | UKS Azymut Siedliska | 04362 | 8032118 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | MILCZAREK, Oliwia | UKS Orientuś Łódź | 5023 | 8093100 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | OLIINYK, Yelyzaveta | WKS WAWEL | 1 | 8000587 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | PODGÓRSKA, Gabriela | KS Kościelec Chrzanów | 04164 | 8032052 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
12 | PORADA, Jagoda | UKS Reflex Rybnik | 04760 | 8200899 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | ROKITA, Antonina | Harpagan Gdańsk | 04848 | 8190908 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
14 | SEREDA, Daria | WKS Wawel | 1427124 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
15 | ŠINKŪNAITĖ, Viltė | OSK Rudamina | 400306 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
16 | SPIŻEWSKA, Hanna | UKS Orientuś Łódź | 5657 | 8093101 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
17 | WALA, Aleksandra | KS Kościelec Chrzanów | 05077 | 8032054 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
18 | WASILEWSKA, Olga | UKS OSiR Góra Kalwaria | 04251 | 886315 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
19 | WOJCZYK, Zofia | UKS Orientuś Łódź | 5025 | 8093097 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W16
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BATALOVA, Viktorija | Oriens | 7203285 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | BELICA, Milena | do wypożyc | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
3 | BISKUPSKA, Julia | WKS Wawel | 8000584 | E2;E4;E5 | ||
4 | CEGIEŁKA, Milena | UKS GROM Sokolniki | 04115 | 8003547 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | DZWONKOWSKA, Paulina | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03366 | 8062062 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | JURČÍKOVÁ, Nina | ARDF team Slovakia | 8071305 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | KASPRZYK, Marta | UKS OSiR Góra Kalwaria | 04540 | 8062061 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | KOZUŃ, Marika | UKS Azymut Pabianice | 04599 | 8071022 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | ŁĄCKA, Julia | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03573 | 8062060 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | MIANOWSKA, Antonina | UNTS Warszawa | 3554 | 8131207 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | MIKUŁA, Daria | KOS BnO Szczecin | 03960 | 8073012 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
12 | MIKUŁA, Iga | KOS BnO Szczecin | 03959 | 8300107 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | MŁYNARCZYK, Kaja | UKS Azymut Pabianice | 04596 | 8071021 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
14 | NOWAK, Hanna | UKS Orientuś Łódź | 4870 | 8339355 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
15 | OLEJNIK, Jaśmina | WKS Wawel | 8303011 | E2;E4;E5 | ||
16 | PANCHENKO, Daniela | KS Hades Poznań | 05766 | 8089666 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
17 | PODGÓRSKA, Marta | KS Kościelec Chrzanów | 03611 | 8664614 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
18 | RAWECKA, Zofia | UKS Orientuś Łódź | 4880 | 8339310 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
19 | SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel | 8000395 | E2;E4;E5 | ||
20 | STANIAK, Joanna | Harpagan Gdańsk | 8229122 | E4;E5 | ||
21 | SZCZYGIEŁ, Hanna | WKS Śląsk Wrocław | 02911 | 8201402 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
22 | WĄSIEWICZ, Urszula | Team 360 | 04082 | 8070511 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
23 | ZHYLYK, Anna | UKS Kometa Gliwice | 5646 | 8629804 | E1 | |
24 | ŻUCZKOWSKA, Oliwia | UKS GOK Galewice | 04335 | 2086637 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W18
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ČINČIKAITĖ, Miglė | oriens | 8310268 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | DOLIŃSKA, Julia | BKS Wataha Warszawa | 3158 | 1972059 | E4;E5 | |
3 | DOMAGAŁA, Emilia | UKS GROM Sokolniki | 03835 | 2048188 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | GAIŽIŪNAITĖ, Toma | oriens | 8003942 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | 3047 | 8667261 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | KEVĖNAITĖ, Agilė | oriens | 8330630 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | KOMOROWSKA, Marta | UKS Orientuś Łódź | 4655 | 8667262 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | KRZYŻOSTANEK, Patrycja | UKS GROM Sokolniki | 03838 | 8088009 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | KUPRYTĖ, Gabrielė | oriens | 501179 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
10 | KURTYCZ, Natalka | WKS Wawel | 8000583 | E2;E3;E4 | ||
11 | LINDQVIST, Lovisa | IFK Enskede | 8302222 | E1 | ||
12 | MIRGOS, Nikola | UKS OSiR Góra Kalwaria | 05693 | 435250 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | MOLNÁR, Emese | SDS Salgótarján | 8200409 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
14 | MORÁVKOVÁ, Zuzana | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | SRK0551 | 8663139 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
15 | PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 3998 | 8210905 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | E4 | |||
17 | TAINI, Elli | Jämsän Retki-Veikot | 8680097 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
18 | ŽEMAITYTĖ, Emilija | SM Gaja | 8668945 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W20
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś Łódź | 3854 | 8195834 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | FILIPIAK, Adrianna | KS Hades Poznań | 4153 | 8000831 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | NAGY, Szilvia | SDS Salgótarján | 8664630 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | SIUDEK, Agnieszka | UKS Orientuś Łódź | 4869 | 8667267 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel | 8120514 | E2 | ||
6 | THÝNOVÁ, Martina | OK Slavia Hradec Kralove | 8670778 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | TREPÁČOVÁ, Gabriela | ARDF team Slovakia | 8071311 | E3;E4;E5 |
W21E
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BALUTA-MAŁECKA, Edyta | UKS Patria Młynne | E4;E5 | |||
2 | BIAŁA, Weronika | 8001842 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
3 | CIURA, Aleksandra | WKS Śląsk | 8661597 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | CYGLER, Paulina | WKS Wawel | 00836 | 895234 | E2;E4 | |
5 | DURZYŃSKA, Katarzyna Durzyńska | 8636511 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
6 | GÓRSKA, Kinga | OK!Sport Warszawa | 8081989 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | GRUCHAŁA, Natalia | Harpagan Gdańsk | 04764 | 8261196 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | HOFFMANN, Barbara | KS Hades Poznań | 00930 | 8229200 | E4;E5 | |
9 | KALATA , Agnieszka | 03803 | 8007400 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
10 | KRONIKOVÁ, Štěpánka | OK Slavia Hradec Kralove | 8033223 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | LEUNG, Ka Ki | Orienteering Association of Hong Kong | 9850726 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | PACHNIK, Małgorzata | Orientpark.pl Iwiny | 8110693 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
13 | PAULAVA, Hanna | WKS Śląsk | 05520 | 8182064 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
14 | SEKTA, Marta | 15GBZ | 1452708 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
15 | ŚLUSARCZYK, Katarzyna | OK!Sport Warszawa | 03480 | 8636522 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | WIŚNIEWSKA, Aleksandra | E1;E2;E3 | ||||
17 | WOŹNIAK, Barbara | 15GBZ | 8330700 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W21S
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BABUŠYTĖ, Gintarė | SM Gaja | 2073631 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | BILAWA, Karolina | 17WBZ | 8003532 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | BINIECKA, Małgorzata | UKS Azymut Pabianice | 00339 | 8071026 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | FUTERA, Milena | 15GBZ | 1452701 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | MASYTĖ, Evelina | SM Gaja | 8004579 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | MESIARKINOVA, Kamila | Žabovřesky Brno | 7200319 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | PANASZEK, Justyna | Orientpark | 05264 | 8007399 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | PORADA, Lilianna | UKS Reflex Rybnik | 02045 | 1998716 | E1;E2;E3 | |
9 | PUDEŁEK, Michalina | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 3999 | 8000305 | E5 | |
10 | SKARŁUBOWUCZ, Karolina | 17WBZ Międzyrzecz | 8003387 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | WAGRODZKA, Paulina | 19 bdow | 7203229 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | WIERCIŃSKA, Anna | MKS Metalowiec | 02670 | 8000384 | E1;E2;E3 | |
13 | WIŚNIEWSKA, Aleksandra | E1;E2;E3 |
W35
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BAŃSKA-BODZIONA, Aneta | Orientpark.pl Iwiny | 8648669 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | BUDNA, Emilia | 17WBZ | 05785 | 8003526 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | DARUK, Agnieszka | OK! Sport Warszawa | 00508 | 8007747 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | DYBKA, Katarzyna | 12BZ | 8648777 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | DZIKA, Natalia | 15GBZ | 8093109 | E1;E5 | ||
6 | FIŁKA, Ewa | 17WBZ | 8003534 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | GAWRON, Kasia | WKS Wawel | 8000394 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel | 8099122 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | HYNKOVÁ, Jana | SKOB Ostrov | 301498 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
10 | LUBKIEWICZ, Małgorzata | WKS Wawel | 8653292 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | NIKONOWICZ, Ewa | 15GBZ | 8119551 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | OLIINYK, Alona | WKS Wawel | 1 | 1391362 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | PABICH, Maria | UKS Azymut Pabianice | 00330 | 8033071 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
14 | SAMSON-POLAK, Renata | 15GBZ | 1452707 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
15 | ŠINKŪNIENĖ, Dovilė | OSK Rudamina | 8099126 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
16 | SIPAK, Marta | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 5593 | 8006527 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
17 | ŠKLÍBOVÁ, Jana | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | C | 8517323 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
18 | SYPUŁA-PACIOREK, Katarzyna | 8091822 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
19 | ZAJĄC, Honorata Zając | WKS Wawel | 8091846 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W35-49S
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CIARKOWSKA, Magdalena | 15GBZ | 03909 | 8160987 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | FILIPIAK, Agnieszka | KS Hades Poznań | 4413 | 8430043 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | KOMSA, Małgorzata | UKS Orientuś Łódź | 366 | 8667279 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | LACZKA, Edit | KFKI Budapest | 2126699 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | LAMPARSKA , Iwona | WKS Wawel | 8012083 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | LAURINYECZ, Kata | KFKI Budapest | 8140876 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03908 | 8062059 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | MYKHAILOVA, Natalia | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 05769 | 9777503 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | ROKITA, Anna | Harpagan Gdańsk | 05580 | 8180773 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | SŁOMCZYŃSKA, Ewa | UKS Orientuś Łódź | 8667274 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | SŁOŃSKA, Bogusława | WKS Wawel | 1414200 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W40
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CICVÁRKOVÁ, Lucie | Žabovřesky Brno | C | 2067937 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | CIUPA, Monika | UKS Orientuś Łódź | 4654 | 8667277 | E4;E5 | |
3 | GOLINOWSKA, Elżbieta | 5 Lubuski pułk artylerii | 03675 | 8636514 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | JEČMENOVÁ, Věra | SKOB Ostrov | 7209469 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | KOLESNYK, Kateryna | 1427455 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
6 | KOSECKA, Justyna | Ortimed Bydgoszcz | 05545 | 416218 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | KOSINSKA, Zofia | WKS Wawel | 8013950 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | LEMKE, Katarzyna | KS Hades Poznań | 05258 | 8183124 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Margol-Szuwara | 1 Batalion Drogowo - Mostowy | 04892 | 8418948 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | 5274 | 8667278 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | SEREDA, Ganna | WKS Wawel | 7000807 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | SZYMAŃSKA, Zuzanna | Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa | 02690 | 8000599 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | TAINI, Mia | Jämsän Retki-Veikot | 8631663 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W45
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ČEČINAITĖ, Lina | SM Gaja | 2073635 | E1;E2 | ||
2 | FARMONIKAITĖ, Janė | SM Gaja | 2073634 | E1;E2 | ||
3 | GRZYWACZ, Agnieszka | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 04277 | 8250374 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | JANAS, Irena | UKS KOMETA Gliwice | 04514 | 2035285 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | KLAUS-URYGA, Anna | WKS Wawel | 4620947 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | KONC, Katarzyna | UKS Azymut Pabianice | 02953 | 8071027 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | KRONIKOVÁ, Jana | OK Slavia Hradec Kralove | 8047123 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | KULICKA, Agata | Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej | 01157 | 8006540 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | LEMAŃCZYK, Aleksandra | Harpagan Gdańsk | 04847 | 8010865 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | LINDQVIST, Josefin | IFK Enskede | 8161074 | E1 | ||
11 | MARSZAŁEK, Maria | UKS Kometa Gliwice | 04147 | 8631695 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
12 | MIANOWSKA, Dorota | UNTS Warszawa | 2405 | 8000838 | E4;E5 | |
13 | OLEJNIK, Ewa | WKS Wawel Kraków | 4120 | 8650888 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
14 | SHERENKOVSKA, Olena | O-club | 1395206 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
15 | SYVORONOVA-DANKOVA, Olga | KS Hades Poznań | 05728 | 8089668 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | SZTRANEK, Iwona | UKS Azymut Pabianice | 04826 | 2043890 | E4;E5 | |
17 | TURSKA, Magdalena | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 05377 | 8221177 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
18 | WÓJTOWICZ, Katarzyna | UNTS Warszawa | 04548 | 8050373 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W50
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | EBINGER, Mónika | KFKI Budapest | 8076664 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | KUCIŃSKA, Magdalena | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
3 | NADERA, Agata | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
4 | NAGY, Ákosné | SDS Salgótarján | 971 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | NECHUTOVA, Alena | PZR Zdar nad Sazavou | 8022352 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | PISAREK, Renata | WKS WAWEL | 2146666 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | 02460 | 8517350 | E1 | |
8 | PUŁCZYŃSKA , Agnieszka | WKS Wawel | 05198 | 8013955 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | TOMASZEWSKA, Monika | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
10 | TRYKOZKO, Urszula | Team 360 | 02691 | 8072469 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | VIKSVIENĖ , Renata | oriens | 8654422 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | WOŁOWCZYK, Mariola | UNTS Warszawa | 00112 | 8000847 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W55
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BAGLYK, Olena | O-club | 1395207 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | BARGIEL, Beata | OK!Sport Warszawa | 2086530 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | CYWINSKA, Katarzyna | indywidualnie | 1369369 | E4;E5 | ||
4 | ŁASKA, Renata | KInO Stowarzysze | 05318 | 8229190 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | MAGET, Brigitte | SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn | 8111211 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | MUSIAŁ, Anna | OK!Sport Warszawa | 412348 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | WARDECKA , Dorota | 00191 | 2065650 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W60
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTNIK, Bożena | kiu AZS WA Warszawa | 9 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | CZERKAWSKA, Urszula | UKS Sparta Czyżowice | 01495 | 2036945 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | DRĄGOWSKA, Marzena | OK!Sport | 8033242 | E2;E3 | ||
4 | KROCHMAL, Małgorzata | KU AZS WAT Warszawa | 075 | 8080258 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | MIKIELSKA, Danuta | UMKS ORKAN Ostróda | 00138 | 8664837 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | WOJARSKA, Kamilla | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 03369 | 8007228 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W65
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JENEI, Margit | BÖF Budaörs | 4660121 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 05436 | 8093115 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | LEWOŃ, Ewa | UMKS ORKAN Ostróda | 0129 | 8150455 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | ŁUŃSKA, Regina | UMKS ORKAN Ostróda | 00133 | 413394 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | WYSOCKA, Jolanta | UKS Kometa Gliwice | 8086619 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W70
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DŪDIENE, Violeta | OSK Rudamina | 8004820 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | SIKOROVÁ, Marie | Baník Ostrava | 8051250 | E1;E2;E3;E4;E5 |
W80
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|
WM10R
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BANACH, Zuzanna, Zofia | WKS GRUNWALD POZNAŃ | 8006510 | E3;E4 | ||
2 | CYGLER, Olga | WKS Wawel | 4620931 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | FORYSTEK-RAUDNER, Katarzyna | WKS Wawel | 1966318 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | GOCYŁA, Franciszek | E1;E2;E3;E4;E5 | ||||
5 | GOCYŁA, Jerzy | KS Jurajskie Orły | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
6 | GOCYŁA, Wojciech | KS Jurajskie Orły | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
7 | HYNKOVÁ, Johanka | SKOB Ostrov | 301492 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | KOMSA, Aleksandra | UKS Orientuś Łódź | 5654 | 1409366 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | KOMSA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | 5666 | 1409380 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | KOWALCZYK, Lilka | UKS Azymut Pabianice | 2146560 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | KRAWCZYK, Anna | UKS Azymut Pabianice | 2146596 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | LEMKE, Kaja | KS Hades Poznań | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
13 | LENDZIOSZEK, Łucja | KOS Warszawa | 4642060 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
14 | LIPPA, Jan | LUKS Azymek Zdzieszowice | 8032167 | E1 | ||
15 | ŁĄCKI, Adam | UKS OSiR Góra Kalwaria | 1422870 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
16 | MAZURKIEWICZ, Aneta | Smoleckie Syrenki/SSP 72 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
17 | MOL, Magdalena | HKS Azymut Mochy | 8012847 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
18 | PUSTKOWSKA, Jagoda | Harpagan Gdańsk | brak | 8203503 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
19 | PUSTKOWSKA, Malina | Harpagan Gdańsk | brak | 8203504 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
20 | WESOŁOWSKA, Katarzyna | E1;E2;E3;E4;E5 | ||||
21 | WESOŁOWSKA, Magdalena | E1;E2;E3;E4;E5 | ||||
22 | WOJCZYK, Agata | UKS Orientuś Łódź | 5653 | 8093098 | E1;E2;E3;E4;E5 |
WM12-14B
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ČEČINAITĖ, Fausta | SM Gaja | 1395420 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | CEGIEŁKA, Konrad | UKS GOK Galewice | 04336 | 2086643 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | FORYSTEK, Szymon | WKS Wawel | 8050908 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | GOLOŠČAPOVAS, Danas | SM Gaja | 2073632 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | JUŠKAITĖ, Kotryna | SM Gaja | 2073633 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | PAPALAUSKAITĖ, Gytė | SM Gaja | 2056226 | E1;E2;E3;E4;E5 |
WM85+
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BELICA, Karolina | do wypożyc | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
2 | BELICA, Krzysztof | chcę wypoż | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
3 | BELICA, Milena | do wypożyc | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
4 | BIAŁA, Weronika | 8001842 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
5 | BOBOWSKI, Michał | E5 | ||||
6 | BODZIONA, Daria | 8007396 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
7 | DENKOWSKI, Wojciech | 7211305 | E5 | |||
8 | DROŃ, Anita | 8007397 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
9 | DURZYŃSKA, Katarzyna Durzyńska | 8636511 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
10 | DVORAK, Vlastimil | 2113502 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
11 | GARBACIK, Wojciech | 8640909 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
12 | GOCYŁA, Franciszek | E1;E2;E3;E4;E5 | ||||
13 | HORNIK , Zbyszek | 1554 | 8007222 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
14 | JAMRÓZ, Piotr | 8093118 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
15 | KALATA , Agnieszka | 03803 | 8007400 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
16 | KALATA , Michał | 00853 | 8003380 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
17 | KŁAK, Andrzej | 430372 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
18 | KOLESNYK, Kateryna | 1427455 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
19 | KOŁODZIEJ, Jacek | E5 | ||||
20 | KOWALCZYK, Sebastian | 7203227 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
21 | KROCHMAL, Adam | 8210586 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
22 | KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej | E1;E2;E3;E4;E5 | ||||
23 | PANCERZ, Piotr | E4;E5 | ||||
24 | PIETKIEWICZ, Waldemar | 01084 | 2023855 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
25 | PORTKA, Mariusz | tak | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
26 | SITNICKI , Mariusz | 04379 | 8648674 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
27 | SYPUŁA, Sławomir | 8091818 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
28 | SYPUŁA-PACIOREK, Katarzyna | 8091822 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
29 | WARDECKA , Dorota | 00191 | 2065650 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
30 | WESOŁOWSKA, Katarzyna | E1;E2;E3;E4;E5 | ||||
31 | WESOŁOWSKA, Magdalena | E1;E2;E3;E4;E5 | ||||
32 | WIERCIŃSKI, Piotr | 01105 | 8000382 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
33 | WIŚNIEWSKA, Aleksandra | E1;E2;E3 | ||||
34 | WIŚNIEWSKA, Aleksandra | E1;E2;E3 | ||||
35 | WIŚNIEWSKI , Paweł | 9101301 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
36 | ZAJĄC, Bartosz | 8091862 | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
37 | ZWONEK, Paweł | E4 | ||||
38 | ZWONEK, Rafał | E4 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LACZKA, Edit | KFKI Budapest | 2126699 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | NAGY, Eszter | KFKI Budapest | 1941824 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZŰCS, Péter | KFKI Budapest | 233641 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NAGY, Szilvia | SDS Salgótarján | 8664630 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CIURA, Krzysztof | - | 504042 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | CIURA, Marzena | - | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
3 | WESOŁOWSKI, Rafał | - | 412237 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Margol-Szuwara | 1 Batalion Drogowo - Mostowy | 04892 | 8418948 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PIELACH, Piotr | 1 batalion kawalerii powietrznej/ MKS Metalowiec Łódź | 05594 | 8005033 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUNIKOWSKI, Tomasz | 1 batalion kawalerii powietrznej/MKS Metalowiec Łódź | 05130 | 8037110 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DRUCIAREK, Jaroslaw | 10 BKPanc Świętoszów | 8007390 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | DZIOBA, Mateusz | 10 BKPanc Świętoszów | 1101 | 8650822 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | GOLINOWSKI, Paweł | 10 BKPanc Świętoszów | 02892 | 8648666 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | PLESIŃSKI, Mariusz | 10 BKPanc Świętoszów | 01304 | 8648668 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | STĘŻYCKI, Grzegorz | 10 BKPanc Świętoszów | 8007391 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | ŚLEBIODA, Piotr | 10 BKPanc Świętoszów | 8003379 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MALCZEWSKI, Daniel | 10 BLog Opole | 8474999 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FUTERA , Sylwester | 11MPA | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DYBKA, Katarzyna | 12BZ | 8648777 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | KOŁUCKI, Arkadiusz | 12BZ | Brak | 8648762 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CIARKOWSKA, Magdalena | 15GBZ | 03909 | 8160987 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | DURMAJ, Marcin | 15GBZ | 8093110 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | DZIKA, Natalia | 15GBZ | 8093109 | E1;E5 | ||
4 | FUTERA, Milena | 15GBZ | 1452701 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | MARCIN, Polak | 15GBZ | 1452711 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | MIERZEJEWSKI, Krzysztof | 15GBZ | 1452728 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | NIKONOWICZ, Ewa | 15GBZ | 8119551 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | RAMOTOWSKI, Mariusz | 15GBZ | 1452722 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | SAMSON-POLAK, Renata | 15GBZ | 1452707 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
10 | SEKTA, Marta | 15GBZ | 1452708 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | URANOWSKI, Marek | 15GBZ | 1452702 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | WOŹNIAK, Adam | 15GBZ | 1452705 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
13 | WOŹNIAK, Barbara | 15GBZ | 8330700 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BILAWA, Karolina | 17WBZ | 8003532 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | BUDNA, Emilia | 17WBZ | 05785 | 8003526 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | DOMAŃSKI, Dariusz | 17WBZ | 8003533 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | FIŁKA, Ewa | 17WBZ | 8003534 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | JACKOWIAK, Jacek | 17WBZ | 8003530 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | KRAKOWSKI, Piotr | 17WBZ | 8003528 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKARŁUBOWUCZ, Karolina | 17WBZ Międzyrzecz | 8003387 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WAGRODZKA, Paulina | 19 bdow | 7203229 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BALMOWSKI, Radosław Balmowski | 2 Pułk Inżynieryjny Inowrocław | 05438 | 8099120 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | GRAJEK, Grzegorz | 2 Pułk Inżynieryjny Inowrocław | 05439 | 8099123 | E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GOLINOWSKA, Elżbieta | 5 Lubuski pułk artylerii | 03675 | 8636514 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | PRZYWORSKI, Kamil | 5 Lubuski pułk artylerii | 8636516 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOL, Krzysztof | 5 pułk artylerii Sulechów/HKS Azymut Mochy | 02866 | 8636515 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MUSIAŁ, Krzysztof | 8pplot Koszalin | 8007737 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JURČÍK, Peter | ARDF team Slovakia | 8071310 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | JURČÍK, Tomáš | ARDF team Slovakia | 7210250 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | JURČÍKOVÁ, Nina | ARDF team Slovakia | 8071305 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | KRÁL, Jozef | ARDF team Slovakia | 8627 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | TREPÁČ, Adam | ARDF team Slovakia | 8071293 | E3;E4;E5 | ||
6 | TREPÁČOVÁ, Gabriela | ARDF team Slovakia | 8071311 | E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GORAL, Michał | AZS UMCS Lublin | 04551 | 8001092 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOLIŃSKA, Julia | BKS Wataha Warszawa | 3158 | 1972059 | E4;E5 | |
2 | DOLIŃSKI, Grzegorz | BKS Wataha Warszawa | 3143 | 8090572 | E4;E5 | |
3 | LENDZIOSZEK, Michał | BKS Wataha Warszawa | 04945 | 8206969 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | LENDZIOSZEK, Roman | BKS Wataha Warszawa | 04944 | 8106969 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | NOWAKOWSKI, Maciej | BKS Wataha Warszawa | 3150 | 7170974 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | PACHUCKI, Tymoteusz | BKS Wataha Warszawa | 4395 | 8198611 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | STOPCZYŃSKI, Bartosz | BKS Wataha Warszawa | 4093 | 8220606 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | TUFEKCIS, Leonidas | BKS Wataha Warszawa | 4577 | 8200809 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIKORA, Miroslav | Baník Ostrava | 8051255 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | SIKOROVÁ, Marie | Baník Ostrava | 8051250 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUGÁR, Gergely | BÖF Budaörs | 8111103 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | BUGÁR, József | BÖF Budaörs | 8447500 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | JENEI, Margit | BÖF Budaörs | 4660121 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUCHNAJZER, Mariusz | CX80 Kalisz | 8063509 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | KUCIŃSKA, Magdalena | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
3 | NADERA, Agata | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
4 | NADERA, Dariusz | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
5 | TOMASZEWSKA, Monika | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
6 | TOMASZEWSKI, Krzysztof | CX80 Kalisz | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHABRZYK, Andrzej | ChabTeam | Brak | 9101799 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | CHABRZYK, Wojciech | ChabTeam | 886658 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANKOWIAK, Paweł | Chyże BnO | 8640247 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAKLIK, Andrzej | Dreptak Krosno | 8220016 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GROCHOWALSKI, Tomasz | Fluo Works | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
2 | GROCHOWALSKI, Tomasz | Fluo Works | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LATÁK , Rudolf | FŐMTERV | 46132 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | STYPIŃSKI, Marek | GIBnO | 300658 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOL, Magdalena | HKS Azymut Mochy | 8012847 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | MOL, Weronika | HKS Azymut Mochy | 04967 | 8012845 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DRAPELLA, Stanisław | Harpagan Gdańsk | 04803 | 8011107 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | GRUCHAŁA, Natalia | Harpagan Gdańsk | 04764 | 8261196 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | KACZYŃSKA, Amelia | Harpagan Gdańsk | 04954 | 8110107 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | KACZYŃSKA, Zofia | Harpagan Gdańsk | brak | 1407623 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | KACZYŃSKI, Piotr | Harpagan Gdańsk | 04349 | 8280284 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | LEMAŃCZYK, Aleksandra | Harpagan Gdańsk | 04847 | 8010865 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | LEMAŃCZYK, Dariusz | Harpagan Gdańsk | 04846 | 8070673 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | LEMAŃCZYK, Witold | Harpagan Gdańsk | 04804 | 8230409 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | PUSTKOWSKA, Jagoda | Harpagan Gdańsk | brak | 8203503 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | PUSTKOWSKA, Malina | Harpagan Gdańsk | brak | 8203504 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | ROKITA, Anna | Harpagan Gdańsk | 05580 | 8180773 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
12 | ROKITA, Antonina | Harpagan Gdańsk | 04848 | 8190908 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | SIKORA, Dawid | Harpagan Gdańsk | 05279 | 8516449 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
14 | SIKORA, Roger | Harpagan Gdańsk | 05145 | 8516949 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
15 | STANIAK, Joanna | Harpagan Gdańsk | 8229122 | E4;E5 | ||
16 | ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan | Harpagan Gdańsk | 00885 | 8516947 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LINDQVIST, Hannes | IFK Enskede | 8403048 | E1 | ||
2 | LINDQVIST, Josefin | IFK Enskede | 8161074 | E1 | ||
3 | LINDQVIST, Lovisa | IFK Enskede | 8302222 | E1 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAREK, Mirosław | InO.Maniak Nowa Dęba | 05462 | 8229156 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DARUK, Mariusz | Indywidualnie | 2034196 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUZNETSOW, Uladzimir | Indywidualnie Hawle Poznan | 2046393 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WAŁACHOWSKI, Piotr | Indywidualnie Legionowo | 8629227 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PARFIANOWICZ, Adam | Indywidualnie Warszawa | 8336011 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MACIEJEWSKI, Marcin | Indywidualnie Wrocław | 8217777 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHYBCZYŃSKI, Wojciech | Janosiki | 7009295 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | SIKORSKA, Natalia | Janosiki | 7009293 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TAINI, Elli | Jämsän Retki-Veikot | 8680097 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | TAINI, Iida | Jämsän Retki-Veikot | 8719069 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | TAINI, Juha | Jämsän Retki-Veikot | 1459034 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | TAINI, Mia | Jämsän Retki-Veikot | 8631663 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁĄTKOWSKA, Gabrysia | KB MANIAC Poznań | 05726 | 8328477 | E1;E2;E3 | |
2 | ŁĄTKOWSKI, Krzysztof | KB MANIAC Poznań | 05725 | 8100179 | E1;E2;E3 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | EBINGER, Mónika | KFKI Budapest | 8076664 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | LAURINYECZ, Kata | KFKI Budapest | 8140876 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁASKA, Renata | KInO Stowarzysze | 05318 | 8229190 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | ŁASKI, Tomasz | KInO Stowarzysze | 05319 | 8229191 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOCIUBA, Kajetan | KOS BnO Szczecin | 04785 | 8003946 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | KOWAL, Tomasz | KOS BnO Szczecin | 8648780 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | MIKUŁA, Daria | KOS BnO Szczecin | 03960 | 8073012 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | MIKUŁA, Iga | KOS BnO Szczecin | 03959 | 8300107 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KROCHMAL, Andrzej | KOS Warszawa | 00528 | 8040156 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | LENDZIOSZEK, Leszek | KOS Warszawa | 04736 | 8201266 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | LENDZIOSZEK, Łucja | KOS Warszawa | 4642060 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | LENDZIOSZEK, Paweł | KOS Warszawa | 01391 | 8260677 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GLIŃSKI, Henryk | KS Artemis Wrocław | D92023 | 8072565 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | PIETRUSIŃSKI, Marek | KS Artemis Wrocław | 1323 | 8062655 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BURCHARDT, Sławomir | KS Hades Poznań | 03699 | 9202014 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | DANKOVA, Inna | KS Hades Poznań | 05729 | 8089669 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | FILIPIAK, Adrianna | KS Hades Poznań | 4153 | 8000831 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | FILIPIAK, Agnieszka | KS Hades Poznań | 4413 | 8430043 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | FILIPIAK, Marek | KS Hades Poznań | 4414 | 8000830 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | FILIPIAK, Mateusz | KS Hades Poznań | 4415 | 8000832 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | GREBENCHUK , Yevheni | KS Hades Poznań | 05764 | 8076627 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | HOFFMANN, Barbara | KS Hades Poznań | 00930 | 8229200 | E4;E5 | |
9 | HOFFMANN, Mateusz | KS Hades Poznań | 00007 | 8000827 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | KLASA, Tomasz | KS Hades Poznań | 003730 | 8229203 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | LEMKE, Kaja | KS Hades Poznań | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
12 | LEMKE, Katarzyna | KS Hades Poznań | 05258 | 8183124 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | PANCHENKO, Daniela | KS Hades Poznań | 05766 | 8089666 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
14 | PANCHENKO, Ivanna | KS Hades Poznań | 05765 | 8066742 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
15 | PLUTA, Marcin | KS Hades Poznań | 05784 | 2067835 | E3;E4 | |
16 | SYVORONOVA-DANKOVA, Olga | KS Hades Poznań | 05728 | 8089668 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
17 | WYRZYKOWSKI, Patryk | KS Hades Poznań | 05078 | 8229205 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
18 | ZAMIARA, Gabrysia | KS Hades Poznań | 04690 | 8072552 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
19 | ZAMIARA, Piotr | KS Hades Poznań | 03698 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
20 | ZIELIŃSKI, Paweł | KS Hades Poznań | 00913 | 8000840 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
21 | ZIELIŃSKI, Tomasz | KS Hades Poznań | 03701 | 8000841 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GOCYŁA, Jerzy | KS Jurajskie Orły | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
2 | GOCYŁA, Mateusz | KS Jurajskie Orły | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
3 | GOCYŁA, Wojciech | KS Jurajskie Orły | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GROCHAL, Marcin | KS Kościelec Chrzanów | 04830 | 8093116 | E4;E5 | |
2 | GROCHAL, Nina | KS Kościelec Chrzanów | 04935 | 8032053 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | HEBDA, Ireneusz | KS Kościelec Chrzanów | 05266 | 886350 | E4;E5 | |
4 | HEBDA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | 04520 | 8032060 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | 00963 | 8032058 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | PODGÓRSKA, Gabriela | KS Kościelec Chrzanów | 04164 | 8032052 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | PODGÓRSKA, Marta | KS Kościelec Chrzanów | 03611 | 8664614 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | 04519 | 8032051 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | RYCHŁOWSKI, Tomasz | KS Kościelec Chrzanów | 05184 | 8009313 | E4;E5 | |
10 | WALA, Aleksandra | KS Kościelec Chrzanów | 05077 | 8032054 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | WALA, Małgorzata | KS Kościelec Chrzanów | 05132 | 8032055 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOBROWOLSKI, Piotr | KU AZS UMCS Lublin | 02972 | 8010873 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | FEKNER, Szymon | KU AZS UMCS Lublin | 5834 | 8418945 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | KORULCZYK, Stanisław | KU AZS UMCS Lublin | 8418900 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | LAL, Franciszek | KU AZS UMCS Lublin | 5458 | 8418941 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | MITURA, Jan | KU AZS UMCS Lublin | 8418943 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | PIETRZAK, Konrad | KU AZS UMCS Lublin | 03347 | 8667599 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | SZUWARA, Daniel | KU AZS UMCS Lublin | 04778 | 8418901 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | SZUWARA, Eryk | KU AZS UMCS Lublin | 04779 | 8418902 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | SZUWARA, Piotr | KU AZS UMCS Lublin | 04893 | 8099124 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | TARNOWSKI, Mirosław | KU AZS UMCS Lublin | 764 | 8667594 | E2;E4 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARTE, Michal | KU AZS WAT WARSZAWA | 01940 | 7081975 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHACHURSKA , Magdalena | KU AZS WAT Warszawa | 8201278 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | CHACHURSKI , Ryszard | KU AZS WAT Warszawa | 00065 | 8020163 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | KROCHMAL, Grzegorz | KU AZS WAT Warszawa | 076 | 8280359 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | KROCHMAL, Małgorzata | KU AZS WAT Warszawa | 075 | 8080258 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | ŁAPANOWSKI, Jacenty | KU AZS WAT Warszawa | 00190 | 8672019 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | MARCINKIEWICZ, Marcin | KU AZS WAT Warszawa | 04993 | 8010973 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | PARZEWSKI, Jerzy | KU AZS WAT Warszawa | 00072 | 8001099 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | WOŹNIAK, Józef | KU AZS WAT Warszawa | 8093120 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUŚ, Agnieszka | Klub InO Stowarzysze | 8080582 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | KUŚ, Michał | Klub InO Stowarzysze | 8020882 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BLIMKE, Roman | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 00189 | 2036941 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | CZAJKOWSKI, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
3 | KACZMARSKI, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 04317 | 8200108 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | KRET, Jacek | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 03723 | 8003546 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | POŹNIAK, Szymon | LKS Górzanka Nawojowa Góra | Nie pamiętam numeru, | 8007752 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | E4 | |||
7 | SKORUPA, Mariusz | LKS Górzanka Nawojowa Góra | E4;E5 | |||
8 | STOLAREK, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 4815 | 8008230 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIGACZ, Marcin | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 2108822 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | MIKHAYLOV, Victor | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 05774 | 8300042 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | MYKHAILOVA, Natalia | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 05769 | 9777503 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | PUDEŁEK, Błażej | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 3852 | 8220402 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 3998 | 8210905 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | PUDEŁEK, Michalina | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 3999 | 8000305 | E5 | |
7 | PUDEŁEK, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 4339 | 8003253 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | WOJARSKA, Kamilla | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 03369 | 8007228 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | WOJARSKI, Krzysztof | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 01121 | 8024910 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NIEWIAROWSKI, Andrzej | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 1110262 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJARSKI, Michał | LKS Górzanka, Nawojowa Góra | 01107 | 8007229 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WRONICZ, Zygmunt | LKS Górzanka, Nawojowa Góra | 04970 | 2103979 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HYJEK, Adam | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05647 | 8032161 | E1 | |
2 | LIPPA, Anna | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05648 | 8032164 | E1 | |
3 | LIPPA, Grzegorz | LUKS Azymek Zdzieszowice | 01620 | 8024912 | E1 | |
4 | LIPPA, Jan | LUKS Azymek Zdzieszowice | 8032167 | E1 | ||
5 | WIATROWSKA, Zuzanna | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05482 | 8032163 | E1 | |
6 | ZAJDOWICZ, Maria | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05404 | 8032162 | E1 | |
7 | ZIMERMAN, Adrian | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05324 | 8032166 | E1 | |
8 | ZIMERMAN, Tymon | LUKS Azymek Zdzieszowice | 05409 | 8032165 | E1 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CAPPER, Mike | Limestone Cowboys | 8191055 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WEILER, Zsolt | MAF | 8640220 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOCIUBA, Wiktor | MKS MOS Wrocław | 4002 | 8644895 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WIERCIŃSKA, Anna | MKS Metalowiec | 02670 | 8000384 | E1;E2;E3 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KARSKI, Ryszard | MKS Paulinum Jelenia Góra | 3807 | 7777610 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | RYCERSKI, Bogdan | MNC NE Szczecin | 01302 | 8061271 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZARIŅŠ, Atis | MONA | 8220002 | E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BAGLYK, Olena | O-club | 1395207 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | HORELYY, Dmytro | O-club | 1300247 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | KHOLIAVKO, Yevhen | O-club | 1300297 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | SHERENKOVSKA, Olena | O-club | 1395206 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | VAJDULIAK, Juraj | OB Tvrdosin | 416573 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LARSSON , Hanna | OK Gipen | 773897 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | LARSSON , Urban | OK Gipen | 8101207 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOHNÁLEK, Tomáš | OK Slavia Hradec Kralove | 8656645 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | FÁBERA, David | OK Slavia Hradec Kralove | 8656641 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | KRONIKOVÁ, Jana | OK Slavia Hradec Kralove | 8047123 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | KRONIKOVÁ, Štěpánka | OK Slavia Hradec Kralove | 8033223 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | PORKERT, Jan | OK Slavia Hradec Kralove | 8663181 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | ŠABATKA, Jan | OK Slavia Hradec Kralove | 9193 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | ŠABATKA, Zdeněk | OK Slavia Hradec Kralove | 8660923 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | SLOVÁK, Miroslav | OK Slavia Hradec Kralove | 9101117 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | SVOBODA, Ondřej | OK Slavia Hradec Kralove | 8000235 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
10 | THÝNOVÁ, Martina | OK Slavia Hradec Kralove | 8670778 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | TICHÝ, Radomír | OK Slavia Hradec Kralove | 8670465 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DARUK, Agnieszka | OK! Sport Warszawa | 00508 | 8007747 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | DRĄGOWSKI, Paweł | OK! Sport Warszawa | 1419870 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DRĄGOWSKA, Marzena | OK!Sport | 8033242 | E2;E3 | ||
2 | DRĄGOWSKI, Robert | OK!Sport | 8116717 | E2;E3 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARGIEL, Beata | OK!Sport Warszawa | 2086530 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | DRĄGOWSKI, Marek | OK!Sport Warszawa | 8091819 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | GÓRSKA, Kinga | OK!Sport Warszawa | 8081989 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | KONSTANCIAK, Andrzej | OK!Sport Warszawa | 8032103 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | KRASUSKI, Marcin | OK!Sport Warszawa | 02688 | 8060972 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | MARSZAŁEK, Marcin | OK!Sport Warszawa | 1970244 | E4;E5 | ||
7 | MUSIAŁ, Anna | OK!Sport Warszawa | 412348 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | STEFANIAK, Marcin | OK!Sport Warszawa | 8230779 | E4;E5 | ||
9 | ŚLUSARCZYK, Katarzyna | OK!Sport Warszawa | 03480 | 8636522 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | TRZPIL, Lech | OK!Sport Warszawa | 00691 | 412311 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | ZEBROWSKI, Dariusz | OK!Sport Warszawa | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DŪDA, Kostas | OSK Rudamina | 8420420 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | DŪDIENE, Violeta | OSK Rudamina | 8004820 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | GAVĖNAS, Gintaras | OSK Rudamina | 8664292 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | ŠINKŪNAITĖ, Viltė | OSK Rudamina | 400306 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | ŠINKŪNAS, Gaudenis | OSK Rudamina | 201336 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | ŠINKŪNAS, Rimvydas | OSK Rudamina | 8005433 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | ŠINKŪNIENĖ, Dovilė | OSK Rudamina | 8099126 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BATALOVA, Viktorija | Oriens | 7203285 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | ŠALKAUSKAS, Algirdas | Oriens | 8310270 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CICĖNAS , Rimantas | Oriens | 8651324 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | MAŽUOLIS, Vitalis | Oriens | 8667250 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEUNG, Ka Ki | Orienteering Association of Hong Kong | 9850726 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | LEUNG, Lam Freddy | Orienteering Association of Hong Kong | 7200998 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PANASZEK, Justyna | Orientpark | 05264 | 8007399 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BAŃSKA-BODZIONA, Aneta | Orientpark.pl Iwiny | 8648669 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | PACHNIK, Małgorzata | Orientpark.pl Iwiny | 8110693 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTKOWIAK, Rafał | Ortimed Bydgoszcz | 05544 | 8011073 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | KOSECKA, Justyna | Ortimed Bydgoszcz | 05545 | 416218 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | KOSECKA, Natalia | Ortimed Bydgoszcz | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FILIPCZAK, Jagoda | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | n/a | 8013838 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | FILIPEK, Grażyna | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 5558 | 1419981 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | FILIPEK, Robert | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 5559 | 1419986 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | KMIECŃSKI, Franciszek | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 4533 | 8006521 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | SIPAK, Kacper | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 5572 | 8006526 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | SIPAK, Marta | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 5593 | 8006527 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | SZOSTAKOWSKI, Krzysztof | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 4714 | 8006523 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | WAŁACHOWSKI, Janusz | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 01173 | 8230559 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | WASILEWSKI, Stanisław | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 1168 | 8626617 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NECHUTA, Milan | PZR Zdar nad Sazavou | PZR7007 | 8022374 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | NECHUTOVA, Alena | PZR Zdar nad Sazavou | 8022352 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZIMMER, Łukasz | Packman Team | 8211206 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JERLECKI, Mirosław | RCI Kraków | 2086641 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | JĘDROCHA, Łukasz | RCI Kraków | 1413973 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | KURYJ, Marek | RCI Kraków | 3252 | 8090102 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | KUTKIEWICZ, Marcin | RCI Kraków | 05265 | 8650892 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEK, Michał | Rodzinna Grupa Rowerowa | 04818 | 8004713 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ALB, Zalán | SDS Salgótarján | 8061215 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | BERECZ, Gábor | SDS Salgótarján | 8664652 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | MAIER, Bendegúz | SDS Salgótarján | 8342086 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | MAROSSZÉKY, Péter | SDS Salgótarján | 443161 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | MOLNÁR, Emese | SDS Salgótarján | 8200409 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | MOLNÁR , István | SDS Salgótarján | 8200703 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | MOLNÁR, István | SDS Salgótarján | 8197710 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | NAGY, Ákosné | SDS Salgótarján | 971 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | STORK , Gábor | SDS Salgótarján | 8123263 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
10 | STORK, Mihály | SDS Salgótarján | 8123265 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HYNKOVÁ, Ann | SKOB Ostrov | 8008269 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | HYNKOVÁ, Jana | SKOB Ostrov | 301498 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | HYNKOVÁ, Johanka | SKOB Ostrov | 301492 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | HYNKOVA, Marie | SKOB Ostrov | 8228221 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | JEČMEN, Matyáš | SKOB Ostrov | 8061404 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | JEČMEN, Vladimír | SKOB Ostrov | 8154994 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | JEČMENOVÁ, Věra | SKOB Ostrov | 7209469 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | JEČMENOVÁ, Veronika | SKOB Ostrov | 8016054 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAGET, Brigitte | SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn | 8111211 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | PREGARTNER, Georg | SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn | 8117111 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANDRIUŠIS, Deimas | SM Gaja | 8085172 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | BABUŠYTĖ, Gintarė | SM Gaja | 2073631 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | BANIULYTĖ, Deimilė | SM Gaja | 1401094 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | ČEČINAITĖ, Fausta | SM Gaja | 1395420 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | ČEČINAITĖ, Lina | SM Gaja | 2073635 | E1;E2 | ||
6 | FARMONIKAITĖ, Janė | SM Gaja | 2073634 | E1;E2 | ||
7 | GOLOŠČAPOVAS, Danas | SM Gaja | 2073632 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | JUREVIČIŪTĖ, Urtė | SM Gaja | 8058019 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | JUŠKAITĖ, Kotryna | SM Gaja | 2073633 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
10 | KELECKAS, Šarūnas | SM Gaja | 8330745 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | KOJALA, Joris | SM Gaja | 8330733 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
12 | MARCINKEVIČIUS, Nojus | SM Gaja | 8071865 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
13 | MASYTĖ, Evelina | SM Gaja | 8004579 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
14 | PAPALAUSKAITĖ, Gytė | SM Gaja | 2056226 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
15 | PEČIULIS, Simas | SM Gaja | 8261335 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
16 | RAUGAITĖ, Vytautė | SM Gaja | 8142198 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
17 | RAUGAS, Jogaila | SM Gaja | 8004023 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
18 | VILUTIS, Karolis | SM Gaja | 8330639 | E1;E2;E3 | ||
19 | ŽEMAITYTĖ, Emilija | SM Gaja | 8668945 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MORÁVEK, Martin | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | SRK0503 | 8663144 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | MORÁVKOVÁ, Zuzana | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | SRK0551 | 8663139 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | ŠKLÍBA, Jan | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | C | 8515523 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | ŠKLÍBA, Michal | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | STE9900 | 8518323 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | ŠKLÍBOVÁ, Jana | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | C | 8517323 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WRZESIŃSKI, Krzysztof | September Team | 01138 | 8636526 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUBISIAK, Marek | Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej | 02107 | 8058864 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | KUBISIAK, Witold | Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej | 04845 | 7210454 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | KULICKA, Agata | Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej | 01157 | 8006540 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAZURKIEWICZ, Agnieszka | Smoleckie Syrenki | E1;E2;E3;E4;E5 | |||
2 | MAZURKIEWICZ, Marta | Smoleckie Syrenki | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAZURKIEWICZ, Beata | Smoleckie Syrenki/ALO PWr | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAZURKIEWICZ, Aneta | Smoleckie Syrenki/SSP 72 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEHMANN, Karsten | Sommerkollektiv | 8076031 | E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GROMADZKA, Lena | Stowarzyszenie Team 360 | 04693 | 8140111 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | MIKOSZA, Antoni | Stowarzyszenie Team 360 | 04867 | 8250678 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | MIKOSZA, Antoni | Stowarzyszenie Team 360 | 04867 | 8250678 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | MIODUSZEWSKI, Mateusz | Stowarzyszenie Team 360 | 03970 | 8012857 | E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTŁOMIEJ, Krasuski | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 02210 | 8040670 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | BUCZMA, Jakub | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 05463 | 8007757 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | GROMADZKI, Emil | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 05261 | 0300677 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | GROMADZKI, Wiktor | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 04072 | 8050709 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | GRZYWACZ, Agnieszka | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 04277 | 8250374 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 05436 | 8093115 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | MIKOSZA, Ewelina | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 04865 | 8020982 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | MIZIOŁEK, Jerzy | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 8100770 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | MOSSAKOWSKI, Przemek | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 01758 | 8091816 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | SOCHA, Stanisław | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 8093114 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | TURSKA, Magdalena | Stowarzyszenie Team 360 stopni | 05377 | 8221177 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZYMAŃSKA, Zuzanna | Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa | 02690 | 8000599 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NAGÓREK, Kamil | Słupsk | 8012816 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOVOTNÝ, Tomáš | TJ Zlaté Hory | 8518353 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GLISZCZYŃSKI, Janusz | TRV Potrzanowo | Podam późn | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BŁACHUT, Igor | Team 360 | 02679 | 8030173 | E1;E2 | |
2 | CHWIEJCZAK, Dorota | Team 360 | 8060874 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | OBERNIKHIN, Igor | Team 360 | 8645000 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | OBERNIKHIN, Piotr | Team 360 | 2076555 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | OBERNIKHIN, Stsiapan | Team 360 | 250512 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | TRYKOZKO, Urszula | Team 360 | 02691 | 8072469 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | WĄSIEWICZ, Marzena | Team 360 | 04080 | 8051070 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | WĄSIEWICZ, Piotr | Team 360 | 04081 | 8070620 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | WĄSIEWICZ, Urszula | Team 360 | 04082 | 8070511 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | URBANIAK, Krzysztof | Team 360 Warszawa | 00522 | 8640904 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PACHNIK, Wojciech | UKS | 00704 | 8210991 | E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BINIECKA, Małgorzata | UKS Azymut Pabianice | 00339 | 8071026 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | BOROWSKI, Mateusz | UKS Azymut Pabianice | 2146573 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | KIELNIEROWSKI, Paweł | UKS Azymut Pabianice | 05236 | 8653291 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | KIELNIEROWSKI, Wojciech | UKS Azymut Pabianice | 04105 | 8071012 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | KONC, Katarzyna | UKS Azymut Pabianice | 02953 | 8071027 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | KOWALCZYK, Kalina | UKS Azymut Pabianice | 04171 | 8051310 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | KOWALCZYK, Lilka | UKS Azymut Pabianice | 2146560 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | KOZUŃ, Marika | UKS Azymut Pabianice | 04599 | 8071022 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | KRAWCZYK, Anna | UKS Azymut Pabianice | 2146596 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
10 | KRAWCZYK, Marcin | UKS Azymut Pabianice | 05233 | 2146554 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | KRAWCZYK, Piotr | UKS Azymut Pabianice | 04606 | 8004711 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
12 | KREMPIŃSKI, Franciszek | UKS Azymut Pabianice | 03559 | 8035590 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | KREMPIŃSKI, Piotr | UKS Azymut Pabianice | 02652 | 8002652 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
14 | LORENC, Sara | UKS Azymut Pabianice | 05241 | 887245 | E1;E2 | |
15 | ŁĄCKI, Jakub | UKS Azymut Pabianice | 03296 | 8106111 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | ŁUBIS, Michał | UKS Azymut Pabianice | 02657 | 8026570 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
17 | ŁUBISZ, Dominik | UKS Azymut Pabianice | 04169 | 8071013 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
18 | ŁUBISZ, Łukasz | UKS Azymut Pabianice | 04402 | 8078077 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
19 | MARCINIAK, Patryk | UKS Azymut Pabianice | 00354 | 9060601 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
20 | MŁYNARCZYK, Kaja | UKS Azymut Pabianice | 04596 | 8071021 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
21 | MUSZKIEWICZ, Karolina | UKS Azymut Pabianice | 887216 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
22 | PABICH, Hanna | UKS Azymut Pabianice | 04168 | 8071023 | E1;E2 | |
23 | PABICH, Maria | UKS Azymut Pabianice | 00330 | 8033071 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
24 | PABICH, Tomasz | UKS Azymut Pabianice | 00331 | 8649635 | E1;E2 | |
25 | SZTRANEK, Iwona | UKS Azymut Pabianice | 04826 | 2043890 | E4;E5 | |
26 | SZTRANEK, Maciej | UKS Azymut Pabianice | 03562 | 8071025 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
27 | SZTRANEK, Paweł | UKS Azymut Pabianice | 04827 | 1407621 | E4;E5 | |
28 | WESOŁOWSKI, Oskar | UKS Azymut Pabianice | 04458 | 8071024 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
29 | WIŚNIEWSKI, Adam | UKS Azymut Pabianice | 04406 | 8095410 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
30 | WIŚNIEWSKI, Jakub | UKS Azymut Pabianice | 03879 | 8281100 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADAMIAK, Amelia | UKS Azymut Siedliska | 04937 | 8229151 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | KIERSZTYN, Jakub | UKS Azymut Siedliska | 04431 | 8229136 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | KOŚĆ, Krystian | UKS Azymut Siedliska | 4885 | 8229164 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | MIELKO, Zuzanna | UKS Azymut Siedliska | 04362 | 8032118 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRYDZIUSZKO, Marcin | UKS ENERGETYK DYCHÓW | 03933 | 8646247 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | SOCHACKI, Marcin | UKS ENERGETYK DYCHÓW | 03934 | 2023826 | E1;E2;E3 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRAMSKI, Mariusz | UKS ENERGETYK Dychów | 8414140 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | PACYNA, Krzysztof | UKS ENERGETYK Dychów | 04857 | 8001098 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROZUMEK, Adam | UKS Energetyk Dychów | 05509 | 886309 | E1;E2;E3 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CEGIEŁKA, Konrad | UKS GOK Galewice | 04336 | 2086643 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | NAROŻNY, Kacper | UKS GOK Galewice | 04119 | 8664615 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | ŻUCZKOWSKA, Oliwia | UKS GOK Galewice | 04335 | 2086637 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CEGIEŁKA, Milena | UKS GROM Sokolniki | 04115 | 8003547 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | DOMAGAŁA, Andrzej | UKS GROM Sokolniki | 04573 | 2086645 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | DOMAGAŁA, Emilia | UKS GROM Sokolniki | 03835 | 2048188 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | DOMAGAŁA, Jakub | UKS GROM Sokolniki | 04388 | 8003545 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | HRYCIUK, Mikołaj | UKS GROM Sokolniki | 03836 | 2048142 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | KOREK, Anna | UKS GROM Sokolniki | 2048178 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | KRZYŻOSTANEK, Jarosław | UKS GROM Sokolniki | 02547 | 8050888 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | KRZYŻOSTANEK, Patrycja | UKS GROM Sokolniki | 03838 | 8088009 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANAS, Agnieszka | UKS KOMETA Gliwice | 04516 | 338917 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | JANAS, Aleksander | UKS KOMETA Gliwice | 04515 | 338919 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | JANAS, Irena | UKS KOMETA Gliwice | 04514 | 2035285 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | JANAS, Małgorzata | UKS KOMETA Gliwice | 04513 | 338916 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | JANAS, Sebastian | UKS KOMETA Gliwice | 04512 | 2035286 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARSZAŁEK, Dawid | UKS Kometa Gliwice | 04148 | 8631667 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | MARSZAŁEK, Maria | UKS Kometa Gliwice | 04147 | 8631695 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | MARSZAŁEK, Patryk | UKS Kometa Gliwice | 03823 | 6331676 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | MARSZAŁEK, Waldemar | UKS Kometa Gliwice | 04146 | 8631703 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | 02460 | 8517350 | E1 | |
6 | POLEWKA, Tomasz | UKS Kometa Gliwice | 301 | 8516950 | E1 | |
7 | WYSOCKA, Jolanta | UKS Kometa Gliwice | 8086619 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | WYSOCKI, Andrzej | UKS Kometa Gliwice | 8222893 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | ZHYLYK, Anna | UKS Kometa Gliwice | 5646 | 8629804 | E1 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DĄBROWSKI, Karol | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03907 | 8093113 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | DZWONKOWSKA, Paulina | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03366 | 8062062 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | DZWONKOWSKI, Łukasz | UKS OSiR Góra Kalwaria | 05692 | 1419857 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | GÓRSKI, Seweryn | UKS OSiR Góra Kalwaria | 05321 | 2033043 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | KASPRZYK, Marta | UKS OSiR Góra Kalwaria | 04540 | 8062061 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | ŁĄCKA, Julia | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03573 | 8062060 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | ŁĄCKI, Adam | UKS OSiR Góra Kalwaria | 1422870 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03908 | 8062059 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | MIRGOS, Nikola | UKS OSiR Góra Kalwaria | 05693 | 435250 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | PODWORSKI, Kacper | UKS OSiR Góra Kalwaria | 02780 | 8181204 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | SOBIEPANEK, Marcel | UKS OSiR Góra Kalwaria | 05322 | 2033042 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
12 | TYWONEK, Jan | UKS OSiR Góra Kalwaria | 03841 | 8093112 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | WASILEWSKA, Olga | UKS OSiR Góra Kalwaria | 04251 | 886315 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
14 | WASILEWSKI, Antoni | UKS OSiR Góra Kalwaria | 04441 | 8093111 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTCZAK, Antonina | UKS Orientuś Łódź | 5656 | 8093094 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | BARTOS, Ryszard | UKS Orientuś Łódź | 4217 | 8093093 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | BARTOS, Zbigniew | UKS Orientuś Łódź | 2127 | 8656097 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | CIUPA, Jan | UKS Orientuś Łódź | 3926 | 8093091 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | CIUPA, Marcin | UKS Orientuś Łódź | 3927 | 8020578 | E4;E5 | |
6 | CIUPA, Monika | UKS Orientuś Łódź | 4654 | 8667277 | E4;E5 | |
7 | DEREDOS, Bruno | UKS Orientuś Łódź | 2839 | 8640925 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś Łódź | 3854 | 8195834 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | GIELEC, Artur | UKS Orientuś Łódź | 5271 | 8667278 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | GIELEC, Julia | UKS Orientuś Łódź | 3047 | 8667261 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | GRZYMKIEWICZ, Mateusz | UKS Orientuś Łódź | 4878 | 8623612 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
12 | KOMOROWSKA, Marta | UKS Orientuś Łódź | 4655 | 8667262 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | KOMSA, Aleksandra | UKS Orientuś Łódź | 5654 | 1409366 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
14 | KOMSA, Małgorzata | UKS Orientuś Łódź | 366 | 8667279 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
15 | KOMSA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | 5666 | 1409380 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
16 | MILCZAREK, Oliwia | UKS Orientuś Łódź | 5023 | 8093100 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
17 | MŁYNARCZYK, Piotr | UKS Orientuś Łódź | 3294 | 8150264 | E1;E2;E3 | |
18 | MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | 5274 | 8667278 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
19 | NOWAK, Hanna | UKS Orientuś Łódź | 4870 | 8339355 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
20 | PASZYŃSKI, Piotr | UKS Orientuś Łódź | 423 | 8093099 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
21 | RAWECKA, Zofia | UKS Orientuś Łódź | 4880 | 8339310 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
22 | SIUDEK, Agnieszka | UKS Orientuś Łódź | 4869 | 8667267 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
23 | SIUDEK, Konrad | UKS Orientuś Łódź | 4873 | 8667276 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
24 | SIUDEK, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź | 4874 | 8093096 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
25 | SŁOMCZYŃSKA, Ewa | UKS Orientuś Łódź | 8667274 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
26 | SŁOMCZYŃSKI, Filip | UKS Orientuś Łódź | 3765 | 8667273 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
27 | SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | 2837 | 8646292 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
28 | SŁOMCZYŃSKI, Robert | UKS Orientuś Łódź | 3001 | 8667272 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
29 | SPIŻEWSKA, Hanna | UKS Orientuś Łódź | 5657 | 8093101 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
30 | TREPCZYŃSKI, Franciszek | UKS Orientuś Łódź | 4220 | 8093095 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
31 | TRZECIAK, Antoni | UKS Orientuś Łódź | 5024 | 8195833 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
32 | WOJCZYK, Agata | UKS Orientuś Łódź | 5653 | 8093098 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
33 | WOJCZYK, Sebastian | UKS Orientuś Łódź | 5272 | 8667275 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
34 | WOJCZYK, Zofia | UKS Orientuś Łódź | 5025 | 8093097 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BALUTA-MAŁECKA, Edyta | UKS Patria Młynne | E4;E5 | |||
2 | KOZŁOWSKI, Jacek | UKS Patria Młynne | 886357 | E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BADARYCZ, Piotr | UKS Reflex Rybnik | 05651 | 8237793 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | PORADA, Jagoda | UKS Reflex Rybnik | 04760 | 8200899 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | PORADA, Lilianna | UKS Reflex Rybnik | 02045 | 1998716 | E1;E2;E3 | |
4 | PORADA, Robert | UKS Reflex Rybnik | 02084 | 1972223 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZERKAWSKA, Urszula | UKS Sparta Czyżowice | 01495 | 2036945 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | CZERKAWSKI, Wacław | UKS Sparta Czyżowice | 01496 | 435239 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FIEDOROWICZ , Szczepan | UKS Traper Złocieniec | 02906 | 8220956 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PERFIKOWSKI, Paweł | UMKS Kwidzyn | 3568 | 8271107 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | PERFIKOWSKI, Piotr | UMKS Kwidzyn | 4190 | 2077834 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | SZAFAREWICZ, Katarzyna | UMKS Kwidzyn | 4179 | 8062064 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTCZAK, Jarosław | UMKS ORKAN Ostróda | 00743 | 8081268 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | BOHACZEK, Janusz | UMKS ORKAN Ostróda | 00135 | 8030152 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | LEWOŃ, Ewa | UMKS ORKAN Ostróda | 0129 | 8150455 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | ŁUŃSKA, Regina | UMKS ORKAN Ostróda | 00133 | 413394 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | ŁUŃSKI, Zbigniew | UMKS ORKAN Ostróda | 00132 | 413395 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | MIKIELSKA, Danuta | UMKS ORKAN Ostróda | 00138 | 8664837 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | MIKIELSKI, Marek | UMKS ORKAN Ostróda | 00136 | 8664836 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | TADEJEWSKI, Nikodem | UMKS ORKAN Ostróda | 04497 | 413390 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | TADEJEWSKI, Paweł | UMKS ORKAN Ostróda | 00904 | 8004715 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | WOŹNIAK, Henryk | UMKS ORKAN Ostróda | 00131 | 2114920 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIANOWSKA, Antonina | UNTS Warszawa | 3554 | 8131207 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | MIANOWSKA, Dorota | UNTS Warszawa | 2405 | 8000838 | E4;E5 | |
3 | MIANOWSKI, Rafał | UNTS Warszawa | 2068 | 8270873 | E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ASTAPOVYCH, Larysa | UNTS Warszawa | 2127775 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | ASTAPOVYCH, Larysa | UNTS Warszawa | 2128261 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | ASTAPOVYCH, Mykhailo | UNTS Warszawa | 2127775 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | CHACHURSKI , Mieszko | UNTS Warszawa | 04193 | 8291207 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | LESISZ, Kamil | UNTS Warszawa | 03904 | 8150384 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | WOŁOWCZYK, Krzysztof | UNTS Warszawa | 00488 | 8640915 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | WOŁOWCZYK, Marek | UNTS Warszawa | 00112 | 8000836 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | WOŁOWCZYK, Mariola | UNTS Warszawa | 00112 | 8000847 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
9 | WÓJTOWICZ, Hanna | UNTS Warszawa | 04547 | 8101219 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
10 | WÓJTOWICZ, Katarzyna | UNTS Warszawa | 04548 | 8050373 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
11 | WÓJTOWICZ, Krzysztof | UNTS Warszawa | 03174 | 8040213 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BANACH, Kacper | WKS GRUNWALD POZNAŃ | 8006513 | E3;E4;E5 | ||
2 | BANACH, Robert | WKS GRUNWALD POZNAŃ | 8006511 | E3;E4;E5 | ||
3 | BANACH, Zuzanna, Zofia | WKS GRUNWALD POZNAŃ | 8006510 | E3;E4 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DARGACZ, Anna | WKS WAWEL | 2080320 | E3;E4;E5 | ||
2 | DARGACZ, Piotr | WKS WAWEL | 8190824 | E3;E4;E5 | ||
3 | NIESSNER, Piotr | WKS WAWEL | 02725 | 8200663 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | OLIINYK, Arina | WKS WAWEL | 1 | 8003916 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | OLIINYK, Hanna | WKS WAWEL | 1 | 8006520 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
6 | OLIINYK, Illia | WKS WAWEL | 1 | 1391361 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
7 | OLIINYK, Yelyzaveta | WKS WAWEL | 1 | 8000587 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
8 | PISAREK, Renata | WKS WAWEL | 2146666 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEDNARCZYK, Wiktoria | WKS Wawel | 4406138 | E5 | ||
2 | BISKUPSKA, Julia | WKS Wawel | 8000584 | E2;E4;E5 | ||
3 | BISKUPSKA , Małgorzata | WKS Wawel | 4748 | 8006535 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | BISKUPSKA, Maria | WKS Wawel | 5096 | 8003384 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
5 | BISKUPSKI, Michał | WKS Wawel | 8640923 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | CYGLER, Olga | WKS Wawel | 4620931 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | CYGLER, Paulina | WKS Wawel | 00836 | 895234 | E2;E4 | |
8 | CYGLER, Sławomir | WKS Wawel | 00093 | 8003549 | E2;E4 | |
9 | CZAPLA, Julia | WKS Wawel | 1100330 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
10 | CZAPLA , Tomasz | WKS Wawel | 8625255 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
11 | FORYSTEK, Józef | WKS Wawel | 02080 | 8066318 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
12 | FORYSTEK, Konrad | WKS Wawel | 02267 | 8270193 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
13 | FORYSTEK, Marek | WKS Wawel | 02620 | 8241073 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
14 | FORYSTEK, Szymon | WKS Wawel | 8050908 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
15 | FORYSTEK-RAUDNER, Katarzyna | WKS Wawel | 1966318 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
16 | GAWRON, Kasia | WKS Wawel | 8000394 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
17 | GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel | 8099122 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
18 | GRZEGORCZYK, Borys | WKS Wawel | 8099100 | E1;E5 | ||
19 | HUNDT, David | WKS Wawel | 8005031 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
20 | HUNDT, Tomasz | WKS Wawel | 8006536 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
21 | KLAUS-URYGA, Anna | WKS Wawel | 4620947 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
22 | KOSINSKA, Zofia | WKS Wawel | 8013950 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
23 | KOŚCIELNY, Wojciech | WKS Wawel | 01616 | 8072563 | E4 | |
24 | KRUCZEK, Stanislaw | WKS Wawel | 2057145 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
25 | KURTYCZ, Natalka | WKS Wawel | 8000583 | E2;E3;E4 | ||
26 | LAMPARSKA , Iwona | WKS Wawel | 8012083 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
27 | LUBKIEWICZ, Małgorzata | WKS Wawel | 8653292 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
28 | LUBKIEWICZ, Tomasz | WKS Wawel | 8000387 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
29 | MOSZKOWICZ, Aleksandra | WKS Wawel | 2114858 | E1;E2;E3;E4 | ||
30 | MOSZKOWICZ, Pawel | WKS Wawel | 8180667 | E1;E2;E3;E4 | ||
31 | OLEJNIK, Jaśmina | WKS Wawel | 8303011 | E2;E4;E5 | ||
32 | OLIINYK, Alona | WKS Wawel | 1 | 1391362 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
33 | PISAREK, Piotr | WKS Wawel | 8002651 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
34 | PUŁCZYŃSKI , Jeremi | WKS Wawel | 04019 | 8636993 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
35 | RYGIEL, Aleksander | WKS Wawel | 8285928 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
36 | RYGIEL, Ryszard | WKS Wawel | 00000 | E1;E3;E5 | ||
37 | SEREDA, Daria | WKS Wawel | 1427124 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
38 | SEREDA, Ganna | WKS Wawel | 7000807 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
39 | SEREDA , Oleksii | WKS Wawel | 7543210 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
40 | SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel | 8000395 | E2;E4;E5 | ||
41 | SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel | 8120514 | E2 | ||
42 | SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel | 8172888 | E2;E4;E5 | ||
43 | URYGA, Adam | WKS Wawel | 8120501 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
44 | URYGA, Artur | WKS Wawel | 8051001 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
45 | URYGA, Sławek | WKS Wawel | 4620946 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
46 | WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel | 03195 | 8158815 | E4;E5 | |
47 | WÓJCIK, Paweł | WKS Wawel | 8664651 | E1;E2;E5 | ||
48 | ZAJĄC, Honorata Zając | WKS Wawel | 8091846 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
49 | ZASADZKI, Mirosław | WKS Wawel | 1010866 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
50 | ZASADZKI, Tymoteusz | WKS Wawel | Tak | 8006531 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
51 | ŻESŁAWSKI , Mateusz | WKS Wawel | 3200 | 8043200 | E1;E2 | |
52 | ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS Wawel | 3660 | 8013660 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PISAREK, Kordian | WKS Wawel | Tak | 8640921 | E2;E3;E4 | |
2 | PUŁCZYŃSKA , Agnieszka | WKS Wawel | 05198 | 8013955 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | SŁOŃSKA, Bogusława | WKS Wawel | 1414200 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | OLEJNIK, Ewa | WKS Wawel Kraków | 4120 | 8650888 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | OLEJNIK, Tomasz | WKS Wawel Kraków | 4270 | 886324 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | SZOTA ŻE, Katarzyna | WKS Wawel Kraków | E2;E4 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CIURA, Aleksandra | WKS Śląsk | 8661597 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | DURA, Kazimierz | WKS Śląsk | 00720 | 54119 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | PAULAVA, Hanna | WKS Śląsk | 05520 | 8182064 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
4 | WODZICKI, Filip | WKS Śląsk | 4646 | 8006542 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BERNAŚ, Tomasz | WKS Śląsk Wrocław | 3883 | 8093103 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | KRASZEWSKI, Przemysław | WKS Śląsk Wrocław | 04836 | 8648667 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | SZCZYGIEŁ, Hanna | WKS Śląsk Wrocław | 02911 | 8201402 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PARFIANOWICZ, Marcin | Warszawa | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUREK, Jarosław | Wojskowa Akademia Techniczna | 8010870 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOCIUBA, Marek | Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa | 8010869 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BABICKÝ, Tomáš | ZOOB Rumburk | 8444519 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | FIALA, Petr | ZOOB Rumburk | 8018030 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUBAK , Krzysztof | biegusiem.pl | 8012806 | E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GNATIOUK, Sergiy | hvo | 1392035 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CYWINSKA, Katarzyna | indywidualnie | 1369369 | E4;E5 | ||
2 | GĄSIOROWSKI, Mariusz | indywidualnie | 7009294 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTNIK, Bożena | kiu AZS WA Warszawa | 9 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ČINČIKAITĖ, Miglė | oriens | 8310268 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
2 | GAIŽIŪNAITĖ, Toma | oriens | 8003942 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
3 | JANULYTĖ, Aida | oriens | 2024096 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | KEVĖNAITĖ, Agilė | oriens | 8330630 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
5 | KUPRYTĖ, Gabrielė | oriens | 501179 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
6 | MACKEVIČIUS, Tadas | oriens | 8058035 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
7 | SPUNDZEVIČIUS, Gytis | oriens | 8002569 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
8 | STROLĖ, Salvijus | oriens | 8003278 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
9 | VIKSVIENĖ , Renata | oriens | 8654422 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTKOWIAK, Edward | wks Grunwald Poznań | 00925 | 412412 | E1;E2;E3;E4;E5 |
# | Zawodnik | Klub | Licencja | Chip | Płatność | Etapy |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CICVAREK, Ivo | Žabovřesky Brno | C | 8516458 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
2 | CICVÁRKOVÁ, Lucie | Žabovřesky Brno | C | 2067937 | E1;E2;E3;E4;E5 | |
3 | MESIARKINOVA, Kamila | Žabovřesky Brno | 7200319 | E1;E2;E3;E4;E5 | ||
4 | SRUBAR, Michal | Žabovřesky Brno | 8002099 | E1;E2;E3;E4;E5 |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
W | 659 | 271 | 388 | 508 | 151 | 659 |
Razem | 659 | 271 | 388 | 508 | 151 | 659 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
M10 | 7 | 0 | 7 | 6 | 1 | 7 |
M10N | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
M12 | 20 | 0 | 20 | 18 | 2 | 20 |
M14 | 29 | 0 | 29 | 19 | 10 | 29 |
M16 | 28 | 0 | 28 | 21 | 7 | 28 |
M18 | 15 | 0 | 15 | 11 | 4 | 15 |
M20 | 9 | 0 | 9 | 9 | 0 | 9 |
M21E | 19 | 0 | 19 | 17 | 2 | 19 |
M21S | 16 | 0 | 16 | 9 | 7 | 16 |
M35 | 25 | 0 | 25 | 18 | 7 | 25 |
M35-49S | 12 | 0 | 12 | 9 | 3 | 12 |
M40 | 36 | 2 | 34 | 33 | 3 | 36 |
M45 | 46 | 1 | 45 | 31 | 15 | 46 |
M50 | 32 | 0 | 32 | 21 | 11 | 32 |
M55 | 25 | 0 | 25 | 18 | 7 | 25 |
M60 | 16 | 0 | 16 | 11 | 5 | 16 |
M65 | 13 | 0 | 13 | 12 | 1 | 13 |
M70 | 14 | 1 | 13 | 14 | 0 | 14 |
M75 | 4 | 1 | 3 | 4 | 0 | 4 |
M80 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
OPENLong | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 |
OPENShort | 35 | 21 | 14 | 22 | 13 | 35 |
W10 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 |
W10N | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 |
W12 | 25 | 25 | 0 | 21 | 4 | 25 |
W14 | 19 | 19 | 0 | 17 | 2 | 19 |
W16 | 24 | 24 | 0 | 18 | 6 | 24 |
W18 | 18 | 18 | 0 | 13 | 5 | 18 |
W20 | 7 | 7 | 0 | 6 | 1 | 7 |
W21E | 17 | 17 | 0 | 12 | 5 | 17 |
W21S | 13 | 13 | 0 | 10 | 3 | 13 |
W35 | 19 | 19 | 0 | 16 | 3 | 19 |
W35-49S | 11 | 11 | 0 | 7 | 4 | 11 |
W40 | 13 | 13 | 0 | 12 | 1 | 13 |
W45 | 18 | 18 | 0 | 13 | 5 | 18 |
W50 | 12 | 12 | 0 | 6 | 6 | 12 |
W55 | 7 | 7 | 0 | 5 | 2 | 7 |
W60 | 6 | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 |
W65 | 5 | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 |
W70 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 |
W80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
WM10R | 22 | 17 | 5 | 20 | 2 | 22 |
WM12-14B | 6 | 3 | 3 | 5 | 1 | 6 |
WM85+ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Razem | 659 | 271 | 388 | 508 | 151 | 659 |