Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2021/2022 - Karnety - Zgłoszenia
2021-12-05
2021-12-05
# | Dystans/Kategoria | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [401] ADAMCZYK, Jakub | Kraków | |
2 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [801] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | |
3 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1301] ALEKSANDROWICZ, Michał | Kraków | |
4 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [802] AMIAUD, Romain | WM Triself | |
5 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1121] BAJOREK, Lidia | ||
6 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [101] BAŁABAN, Bartłomiej | Lacho Team | |
7 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [402] BANASIK, Grzegorz | SBG Podbieg Nessi Team | |
8 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [102] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | |
9 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [403] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | |
10 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1302] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | |
11 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [103] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | |
12 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | |
13 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [404] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | |
14 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [803] BARAN, Michał | BeFit24Team | |
15 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [804] BARAN, Szymon | BiegamSam | |
16 | Nordic Walking/NW - K | [21] BARTCZAK, Katarzyna | - | |
17 | Nordic Walking/NW - M | [22] BARTCZAK, Mirosław | - | |
18 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1501] BARTKOWIAK, Grzegorz | ||
19 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [805] BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
20 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [806] BARTYZEL, Krzysztof | Młode Wilki | |
21 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1303] BĄK, Artur | FC po 50tce | |
22 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1304] BEŁZ, Tomasz | brak | |
23 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1305] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | |
24 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1502] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
25 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [405] BIELATOWICZ, Amadeusz | ||
26 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [104] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
27 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [807] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
28 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [406] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
29 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1123] BIELECKI, Szczepan | WRÓBELKI TEAM | |
30 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [407] BIELSKI, Maciej | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
31 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | |
32 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [105] BISKUPSKA, Julia | WKS Wawel BnO | |
33 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [106] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS Wawel BnO | |
34 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [408] BISKUPSKI, Michał | WKS Wawel BnO | |
35 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [808] BLAUT, Marcin | Night Runners | |
36 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [810] BOCHENEK, Magdalena | G.O.A.T. Team Michałowice | |
37 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [809] BOCHENEK, Michał | Polplast biega | |
38 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1307] BODURKA, Adam | RMT Team Pro / Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
39 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1] BODURKA, Krzysztof | Salomon Suunto Team Poland | |
40 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [409] BODURKA, Tomasz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
41 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [107] BODZIOCH-MARCZEWSKA, Katarzyna | Home Explorers | |
42 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [811] BOJARSKA, Beata | BW Biegacze Wymiatacze | |
43 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [410] BOJARSKA, Zuzanna | BW Biegacze Wymiatacze | |
44 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [108] BOMBA, Magdalena | ||
45 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [109] BOMERSBACH, Julia | UKS Kometa Gliwice | |
46 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1308] BOREK, Mateusz | SportWise | |
47 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1309] BORKOWSKI, Paweł | ||
48 | Ultra GPK/Ultra - M30 | [1503] BORKOWSKI, Piotr | Borkomet | |
49 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [0] BOROŃ, Darek | DB Team | |
50 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [411] BOROWIAK, Kasia | Kraków | |
51 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1310] BOSAK, Dominik | Górka Team | |
52 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [812] BOŻĘTKA, Jan | brak | |
53 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [813] BRAŚ, Rafał | Polplast biega | |
54 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [110] BREKSA, Blanka | WKS Wawel BnO | |
55 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1311] BRYSZ, Michał | SBG Podbieg Nessi Team | |
56 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [814] BRZEZINA, Joanna | ||
57 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1312] BRZEZIŃSKI, Łukasz | LPP Team | |
58 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [257] BRZĘCZEK, Michał | UKS Kometa Gliwice | |
59 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [815] BRZYSKA, Monika | Kraków | |
60 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [412] BRZYSKI, Maciej | ||
61 | Ultra GPK/Ultra - M50 | [1504] BUCZEK, Jerzy | Kraków | |
62 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [816] BUDERAWSKI, Andrzej | brak | |
63 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [413] BUDKOWSKI, Bartłomiej | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
64 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [414] BUDZIŃSKA, Julia | ||
65 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [817] BUDZIŃSKI, Maciej | ||
66 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [111] BUGAJ, Katarzyna | WKS Wawel BnO | |
67 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [415] BUGAJ, Katarzyna | WKS Wawel BnO | |
68 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [416] BUGAJ, Teresa | WKS Wawel BnO | |
69 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [417] BUGAJSKA, Katarzyna | ||
70 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [818] BUL, Dominik | PDK | |
71 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1313] BUŁAWA, Grzegorz | ||
72 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [418] BURDA, Monika | ||
73 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [419] BURNUS, Beata | ||
74 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [819] BZDAK, Bartosz | ||
75 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [420] CABAJ, Łukasz | Harpagan Tarnobrzeg | |
76 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1505] CEBULA, Leszek | ||
77 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [820] CEKIERA, Antoni | combex | |
78 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [821] CEKIERA, Marcin | Iron Dragon Triathlon | |
79 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [822] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
80 | Przyjazna Trójka/3,7km - K50 | [112] CHACUŚ, Dorota | ||
81 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [421] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | |
82 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [0] CHARUSTA, Martyna | BeFit24Team | |
83 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [0] CHARUSTA, Martyna | BeFit24Team | |
84 | Nordic Walking/NW - K | [23] CHLUDEK, Agnieszka | THE WALKING GIRLS | |
85 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1314] CHŁĘDOWSKI, Piotr | ||
86 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [422] CHODLEWSKI, Antoni | KS Kościelec Chrzanów | |
87 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [423] CHODZYŃSKI, Rafał | _ | |
88 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [424] CHOMNICKA, Beata | Night Runners | |
89 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1315] CHRAMĘGA, Dariusz | Niezrzeszony | |
90 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1506] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | |
91 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [113] CHRYCZYK, Katarzyna | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
92 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1316] CHRZĄŚCIK, Anna | brak | |
93 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1112] CHUDNICKI, Jarek | W.C.H.S.Z.T. TEAM BRZESKO | |
94 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [425] CHUDY, Dominik | poczujbieg.pl | |
95 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [114] CHYLEWSKA-OLECH, Dagmara | BeFit24Team | |
96 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [426] CIASTOŃ, Bartłomiej | Ola&Bartlo | |
97 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [823] CIEŚLIK, Jakub | brak | |
98 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [427] CIURA, Anna | Kraków | |
99 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [428] COSTANZO, Gianmarco | ||
100 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1317] CUDEK, Jacek | #AdamCzerwińskiTeam | |
101 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1318] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | |
102 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1319] CYGAN, Tomasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
103 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [429] CZAPCZYŃSKA, Małgorzata | Niepołomice Biegają | |
104 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [115] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | |
105 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [116] CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | |
106 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [430] CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | |
107 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [117] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | |
108 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [824] CZAPIEWSKA, Eliza | Niezrzeszony | |
109 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [825] CZARNECKI, Bartłomiej | Uwaga na Dziada | |
110 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
111 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
112 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
113 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
114 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [0] CZARNECKI, Jakub | G.O.A.T. Team Michałowice | |
115 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [431] CZARNIECKI, Michał | Klub Tłumaczy Wysokogórskich | |
116 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [826] CZERWIEC, Artur | Iron Dragon Team | |
117 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [118] CZERWIEC, Karolina | Iron Dragon Team | |
118 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1118] CZUBA, Adam | Pentel Team | |
119 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1320] CZYŻ, Piotr | ||
120 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [119] ĆWIĘCZEK, Łukasz | AZS UJ CM | |
121 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [120] DANIELAK, Hanna | Kraków Athletics Team | |
122 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [432] DANIELAK, Małgorzata | ||
123 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1321] DANIELAK, Tomasz | ||
124 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1322] DARCHUK, Oleksandr | DRPT | |
125 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [121] DEC, Jacek | brak | |
126 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [122] DEPTA, Helena | WKS Wawel BnO | |
127 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [433] DOBAJ, Szymon | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | |
128 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [827] DOLAŚ, Danuta | Rebellion of Free Runners | |
129 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [613] DOMIN, Łukasz | Run To The Hills Team Libiąż | |
130 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] DOMIN, Marcin Renkaw | Nowotarski Klub Kolarski | |
131 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [828] DOMIN, Tomasz | BtB | |
132 | Ultra GPK/Ultra - K30 | [1507] DRABIK-SŁOMKA, Małgorzata | brak | |
133 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1323] DRAŃKO, Piotr | Heineken Kraków Running Club | |
134 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [434] DROZD, Michał | - | |
135 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [829] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | ||
136 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [123] DUBIEL, Piotr | 2xWK | |
137 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1324] DUC-SYPOSZ, Aureliusz | Vege Runners | |
138 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [435] DUDA, Wojciech | Skawina Biega | |
139 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [124] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | |
140 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [125] DUDZIAK, Tomasz | POLAR team | |
141 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [436] DUPLAGA, Anita | Słodko Zdrowy | |
142 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1325] DURAS, Andrzej | - | |
143 | Nordic Walking/NW - K | [25] DURAS, Izabela | ||
144 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [126] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
145 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [830] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
146 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [437] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
147 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [127] DYKSZAK, Filip | WM Triself | |
148 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [128] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka | |
149 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [438] DYLĄG, Zbigniew | Niezrzeszony | |
150 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [439] DYNGOSZ, Krzysztof | sekta zjadaczy much | |
151 | Nordic Walking/NW - K | [26] DYNGOSZ, Monika | ||
152 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [440] DYNGOSZ, Paweł | jest | |
153 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [441] DYNGOSZ, Szymon | sekta zjadaczy much | |
154 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1326] DZIECIUCH, Michał | ||
155 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [129] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | |
156 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [0] DZIEDZIC, Krzysztof | runningperformance.pl | |
157 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [831] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | |
158 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [442] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | |
159 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [832] DZIEWONSKI, Pawel | YETI Kraków | |
160 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [130] DZIUBA, Justyna | UKS Kometa Gliwice | |
161 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [443] DZIUBAŃSKA, Izabela | ||
162 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [833] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | |
163 | Nordic Walking/NW - M | [27] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | |
164 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [834] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | Wolves Running Team | |
165 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [835] FALKIEWICZ, Arkadiusz | Night Runners | |
166 | Nordic Walking/NW - M | [28] FEDIRKO, Tadeusz | Niezrzeszony | |
167 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1327] FEDORCZAK, Jacek | ||
168 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1328] FEDYNA, Marcin | _ | |
169 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [836] FEREK, Maciej | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
170 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [837] FIDELUS, Jacek | WCHSZT | |
171 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [838] FIDELUS, Joanna | WCHSZT | |
172 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [131] FILICIAK, Antoni | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
173 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [132] FILICIAK, Justyna | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
174 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [133] FILICIAK, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
175 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] FILICIAK, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
176 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [134] FILICIAK, Stanisław | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
177 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [839] FILIPEK, Pawel | - | |
178 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [444] FILIPOWSKI, Rafał | Filip RUN Team | |
179 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [135] FIREK, Grzegorz | 2xWK | |
180 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [840] FLAJSZER, Kamil | Team FM | |
181 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [445] FORYSTEK, Józef | WKS Wawel BnO | |
182 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [841] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar | |
183 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1329] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | |
184 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [842] FRĄCZEK, Michał | ||
185 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1330] FURTEK, Iwona | Lacho Team | |
186 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1331] GACEK, Dawid | A mogłem spać | |
187 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [446] GALBIATI, Luca | Gruppetto Włoski Krakow | |
188 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [136] GALOS, Adam | BeFit24Team | |
189 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [843] GALOS, Adam | BeFit24Team | |
190 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [447] GALOS, Adam | BeFit24Team | |
191 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [137] GALUBA, Monika | UKS Lider | |
192 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [448] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | |
193 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [4] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | |
194 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [844] GARBACIK, Wojciech | Wolves Running Team | |
195 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1332] GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
196 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [845] GARUS, Konrad | BtB | |
197 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [139] GAWIN, Agnieszka | BeFit24Team | |
198 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [140] GAWIN, Jan | BeFit24Team | |
199 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [449] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | |
200 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [138] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | |
201 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1112] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | |
202 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [141] GAWLAS, Monika | _ | |
203 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [142] GAWLAS, Roman | ||
204 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [450] GAWRON, Kasia | WKS Wawel BnO | |
205 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [256] GAWROŃSKI, Krystian | SKS KUSY KRAKÓW SP 91 | |
206 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [617] GĄDEK, Julian | ||
207 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [846] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | |
208 | Ultra GPK/Ultra - M50 | [1508] GĄSIOROWSKI, Krzysztof | ||
209 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [451] GEDL, Przemysław | ||
210 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [143] GEDL, Przemysław | ||
211 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [452] GEDLICZKA, Tymoteusz | ||
212 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [0] GIERCZAK, Barbara | URO-TEAM | |
213 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1333] GIZA, Radosław | ||
214 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [847] GŁĄBIŃSKI, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | |
215 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [848] GODOWSKA, Magdalena | ||
216 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [453] GOŁĄB, Paweł | Invalid team name | |
217 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [849] GOŁDYN, Katarzyna | ||
218 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [850] GONDOR, Jarek | UKS Lider | |
219 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [851] GORCZYCA, Dariusz | brak | |
220 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [852] GOSZTYŁA, Jacek | AVSystem Running Team | |
221 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1334] GOTKIEWICZ-CICHOŃ, Edyta | - | |
222 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [144] GOZDEK, Wiktoria | UKS Kometa Gliwice | |
223 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [853] GÓRKA, Marcin | Dragon Runners | |
224 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [854] GÓRSKA, Izabela | Bronowice też Biegają | |
225 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [454] GRABOWICZ, Andrzej | WKS Wawel Kraków | |
226 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [145] GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel BnO | |
227 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [855] GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel BnO | |
228 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [262] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | |
229 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [856] GRADEK, Dariusz Gradek | GLD Team | |
230 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | [1335] GRADZIK, Inga | #MoveAutodesk | |
231 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [857] GRATKA, Beata | brak | |
232 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [858] GRATKA, Mirosław | brak | |
233 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [859] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | |
234 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [860] GROCHAL, Marcin | KS Kościelec Chrzanów | |
235 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [146] GROCHAL, Nina | KS Kościelec Chrzanów | |
236 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1336] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | ||
237 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [861] GRUSZKA, Karol | bizonmotorsport | |
238 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [862] GRYBOŚ, Joanna | brak | |
239 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1509] GRYGIEL, Marek | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
240 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [455] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | |
241 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1337] GRZĄBKA, Paweł | brak | |
242 | Ultra GPK/Ultra - M30 | [12] GRZĄDZIEL, Dominik | ATTIQ TEAM | |
243 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [147] GRZEGORCZYK, Borys | WKS Wawel BnO | |
244 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] GRZEGORCZYK, Paweł | TriWise | |
245 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1338] GRZESIAK, Marcin | KĘCKIE HARPAGANY | |
246 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [456] GRZYWNA, Piotr | ||
247 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1077] GURDAK, Mateusz | ||
248 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1339] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | |
249 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [148] GZYL, Tomasz | brak | |
250 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [863] HAJDUK, Bartłomiej | SBG Podbieg Nessi Team | |
251 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [864] HAJNOS-MAŁECKA, Maria | SALMING | |
252 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [865] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | |
253 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [866] HALLIER, Julien | Les coqs runners | |
254 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [867] HARRIS, Douglas | - | |
255 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [0] HEBDA, Adrian | ||
256 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [149] HEBDA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | |
257 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [0] HENDEL, Magda | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
258 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [150] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | |
259 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [457] HOJNA, Kinga | brak | |
260 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [868] HOŁDA, Jerzy | Holdasy | |
261 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [869] HOŁDA, Justyna | Holdasy | |
262 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1340] HOŁÓWKA, Sławomir | Lacho Team | |
263 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [458] HOPEK, Elżbieta | ULTRAMARYNA | |
264 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [459] HOPEK, Tomasz | ULTRAMARYNA | |
265 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [460] HRUBY, Anna | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
266 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [461] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | ||
267 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1425] HUDYGA, Sławomir | Wszystko się ułoży team | |
268 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [151] HYLA, Natalia | UKS Kometa Gliwice | |
269 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [0] HYŻY, Piotr | Bonnie & Clyde | |
270 | Ultra GPK/Ultra - M20 | [1510] IDZIOR, Tomasz | ||
271 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [462] IRLIK, Jacek | Master Builders Solutions | |
272 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [152] JABŁOŃSKA, Alicja | UKS Kometa Gliwice | |
273 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [20] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg Nessi Team | |
274 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [153] JABŁOŃSKI, Grzegorz | SBG Podbieg Nessi Team | |
275 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [870] JAMROZIK, Adrian | Niezrzeszony | |
276 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [463] JAMROZIK, Krzysiek | WKS Wawel BnO | |
277 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [871] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | |
278 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [872] JANIK, Mateusz | brak | |
279 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1511] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus | |
280 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [873] JANISZEWSKI, Wojciech | brak | |
281 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [464] JANOWSKA, Katarzyna | ||
282 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [465] JANUSZ, Agnieszka | Sklep Biegacza | |
283 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [466] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | |
284 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1341] JARZYMOWSKA, Iwona | brak | |
285 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [874] JASIŃSKI, Michał | ||
286 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1342] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team | |
287 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [467] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | ||
288 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [468] JAWOREK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
289 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [875] JAWOREK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
290 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [876] JAŻDŻYŃSKA-WOŹNIAK, Katarzyna | Kraków | |
291 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1343] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Heineken Kraków Running Club | |
292 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [154] JESIOŁOWSKI, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
293 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [877] JĘDRZEJOWSKA, Karolina | ||
294 | Nordic Walking/NW - K | [29] JUSZCZYK, Karolina | THE WALKING GIRLS | |
295 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [878] JUŚKO, Konrad | ||
296 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] KACPRZYK , Katarzyna | ||
297 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [879] KACZMARCZYK, Marta | ||
298 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [880] KACZMARCZYK, Robert | Polplast biega | |
299 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [13] KACZMAREK, Angelika | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
300 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [469] KACZMAREK, Angelika | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
301 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [8] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
302 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [470] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
303 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [881] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
304 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [471] KACZOR, Łukasz | ||
305 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [882] KACZOR, Pawel | Cholerzyn RUN | |
306 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [883] KAIM, Antoni | ||
307 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [0] KALICKA, Justyna | ||
308 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [472] KAŁUCKI, Wojciech | ||
309 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K60 | [884] KAMIŃSKA, Halina | ||
310 | Przyjazna Trójka/3,7km - K60 | [155] KAMIŃSKA, Joanna | Night Runners | |
311 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [885] KAMIŃSKI, Janusz | ||
312 | Ultra GPK/Ultra - M60 | [1512] KAMIŃSKI, Krzysztof | ||
313 | Ultra GPK/Ultra - K30 | [1513] KAMIZELA, Monika | Niezrzeszony | |
314 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [473] KAPUTA, Piotr | brak | |
315 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [886] KARBOWSKA, Beata | - | |
316 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [474] KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
317 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [0] KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
318 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [156] KARNIA-BISKUPSKA, Anna | WKS Wawel BnO | |
319 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [887] KASPERCZYK, Maciej | ||
320 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [157] KASPRZYK, Alicja | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | |
321 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [158] KASPRZYK, Natalia | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | |
322 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [159] KASPRZYK, Rafał | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | |
323 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [888] KASZEWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | |
324 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [160] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | |
325 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1344] KIDA, Andrzej | LOS TREPOS COMPANIEROS | |
326 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [475] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
327 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [476] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | |
328 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1345] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | |
329 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [889] KISIELEWSKI, Michał | State Street | |
330 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [890] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard | |
331 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [477] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | |
332 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [891] KLEIN, Michał | brak | |
333 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [478] KLESZCZ, Mateusz | Kraków | |
334 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [892] KLĘSK, Krzysztof | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
335 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1346] KLIMEK, Przemysław | Klub Biegacza AZS UEK | |
336 | Ultra GPK/Ultra - M50 | [1514] KŁEMBUKOWSKI, Piotr | MM Power/Koliber Team | |
337 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | [1347] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka | ||
338 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [893] KOCIOŁEK, Witold | #AdamCzerwińskiTeam | |
339 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [894] KOCZAJA, Artur | Niepołomice Biegają | |
340 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [895] KOCZWARA, Krzysztof | KKC | |
341 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [479] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | |
342 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [480] KOLEGOWICZ, Klaudia | BeFit24Team | |
343 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [0] KOLTUNIAK, Lukasz | ||
344 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [896] KOŁCZYN, Magdalena | BeFit24Team | |
345 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [161] KOŁEK, Aleksandra | 2xWK | |
346 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [162] KOŁEK, Natalia | 2xWK | |
347 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [897] KOMISARCZUK, Arkadiusz | ||
348 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [898] KOŃCZAK, Piotr | Jpks | |
349 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1348] KOPACKA, Edyta | KB Sobótka | |
350 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [481] KOPEĆ, Mariusz | - | |
351 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1349] KOPEĆ, Mirosław | ||
352 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [260] KOPERNIAK, Franciszek | ||
353 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [258] KOPERNIAK, Łukasz | ||
354 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [259] KOPERNIAK, Mikołaj | ||
355 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [899] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok Running Team | |
356 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 | [900] KOPTA, Jerzy | Cwałujące Dziadki | |
357 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1115] KORDECKI, Bartłomiej | WCHSZT | |
358 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 | [611] KORDOS, Jan | KKB Dystans Kraków | |
359 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [901] KORDULASIŃSKA, Dorota | brak | |
360 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1350] KORNAŚ, Krzysztof | KlimKor Team | |
361 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [902] KOSEK, Grzegorz | Bronowice też Biegają | |
362 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1351] KOSMALA, Przemek | MarcinSwiercTeam | |
363 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [482] KOSOŃ, Krzysztof | ||
364 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [483] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze | |
365 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [903] KOTARBA, Mateusz | brak | |
366 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [904] KOTOWICZ, Grzegorz | Polplast biega | |
367 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [484] KOWALCZYK, Anna | - | |
368 | Nordic Walking/NW - K | [30] KOWALCZYK, Joanna | brak | |
369 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [905] KOWALCZYK, Krzysztof | Iron Dragon Team | |
370 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [906] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | |
371 | Przyjazna Trójka/3,7km - M60 | [163] KOWALCZYK, Tadeusz | BMW Biegamy Mimo Wszystko | |
372 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] KOWALICZEK, Grzegorz | ||
373 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [907] KOWALIK, Jan | ||
374 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [908] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | |
375 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [164] KOWALSKI, Adam | 2K | |
376 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [165] KOWALSKI, Franciszek | ||
377 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [909] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | |
378 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [910] KOWALSKI, Michał | POLKAS / TriWise | |
379 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [911] KOWALSKI, Paweł | Kraków | |
380 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [912] KOWALSKI, Wojciech Endurance | POLKAS | |
381 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [913] KOWALUNAS-BEM, Olga | LPP Team | |
382 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] KOZANECKA , Joanna | Artur Kurek Pro Team | |
383 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1515] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | |
384 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [914] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | |
385 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [915] KOZIOŁ, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | |
386 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1352] KOZIOŁ, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | |
387 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [916] KOZIOŁ, Przemysław | ||
388 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [485] KOZLOWSKI, Jakub | niezrzeszony | |
389 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] KRAMER, Konrad | ||
390 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] KRAMER, Konrad | ||
391 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [917] KRAWCZYK, Ania | ||
392 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [0] KRAWCZYK, Damian | AZS PK | |
393 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [919] KRAWCZYK, Izabela | Klub Sportowy Hajime Kraków | |
394 | Ultra GPK/Ultra - M20 | [1516] KRAWCZYK, Jakub | ||
395 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [166] KRAWCZYK, Jarosław | ||
396 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [487] KRAWCZYK, Krzysztof | eSkarpeta.com.pl | |
397 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [486] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
398 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [918] KRAWCZYK, Paweł | Klub Sportowy Hajime Kraków | |
399 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1114] KRAWIEC, Łukasz | ||
400 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [488] KRÓL, Michał | Master Builders Solutions | |
401 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [920] KRÓLIKOWSKA, Anna | ||
402 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [921] KRUCZEK, Paweł | WSzW w Krakowie | |
403 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 | [1116] KRUCZEK, Stanisław | WKS Wawel bno | |
404 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [922] KRUK, Paulina | Night Runners | |
405 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [923] KRUSZEC, Tomasz | G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE | |
406 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [924] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | |
407 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [925] KRZYWORĄCZKA, Paweł | senio.pl | |
408 | Nordic Walking/NW - M | [31] KRZYWORĄCZKA, Piotr | BMW Biegamy Mimo Wszystko | |
409 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [926] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków | |
410 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1120] KUBLER, Anna | ||
411 | Nordic Walking/NW - K | [32] KUCHARSKA, Katarzyna | ||
412 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1353] KUCHARSKI, Kamil | TriJet Team | |
413 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [489] KUCHARSKI, Maciej | ||
414 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1354] KUCIEL, Paweł | Axis Usługi Fizjoterapeutyczne | |
415 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [927] KUCY, Emilia | brak | |
416 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [928] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI | |
417 | Ultra GPK/Ultra - M30 | [1517] KUDŁAK, Paweł | Centrum Zdrowia Biegacza Krako´w | |
418 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [612] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | |
419 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [490] KUKLA, Daniel | Master Builders Solutions | |
420 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [491] KUKLA, Grzegorz | ||
421 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [492] KUKLA, Katarzyna | ||
422 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [930] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | |
423 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [493] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | |
424 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [167] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | |
425 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [931] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | |
426 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1355] KUNZ, Marcin | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
427 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1356] KUNZ, Tomasz | brak | |
428 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [932] KURAŚ, Maciej | Kraków | |
429 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1357] KUREK, Jan | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | |
430 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [168] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | |
431 | Nordic Walking/NW - M | [33] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
432 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [494] KURTYCZ, Natalia | WKS Wawel BnO | |
433 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [933] KURYJ, Marek | WKS Wawel BnO | |
434 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] KUSZTAL, Justyna | Klub Eskadra Kraków | |
435 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] KUSZTAL, Maciej | Klub Eskadra Kraków | |
436 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [934] KUŚ, Krzysztof | Go Aptiv! | |
437 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [495] KUTERBA, Piotr | SSMates/Raczadam | |
438 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [496] KUTYBA, Marek | ITMBW Kraków | |
439 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [169] KUZA, Amelia | - | |
440 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [497] KUZA, Bozena | ||
441 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [498] KUZA, Łukasz | - | |
442 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [935] KUZICKI, Artur | Czad Komando | |
443 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [936] KWIATKOWSKI, Łukasz | ||
444 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [937] KWIATKOWSKI, Michael | Lacho Team | |
445 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1518] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | |
446 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [499] KWIECIŃSKA, Maria | ||
447 | Ultra GPK/Ultra - M20 | [1519] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW | |
448 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1358] LAMIK, Paweł | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
449 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [501] LAMPARSKA, Iwona | WKS Wawel BnO | |
450 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [500] LAMPARSKA, Maja | WKS Wawel BnO | |
451 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [938] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | |
452 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [0] LASKOWSKI, Maciej | Iron Dragon Team | |
453 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1520] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | |
454 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [939] LASOTA, Grzegorz | Kraków | |
455 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [940] LATOS, Paweł | ||
456 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [0] LEBITKO, Olaf | Iron Dragon Team | |
457 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1359] LEPIARZ, Szymon | Oldboje biegają | |
458 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1360] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge | |
459 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [941] LEŚNIAK, Ireneusz | brak | |
460 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 | [942] LEŚNIAK, Marian | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
461 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [170] LEŚNIAK, Matylda | UKS Kometa Gliwice | |
462 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [171] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM | |
463 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [943] LIGĘZA, Jarosław | Unlimited 2.0 | |
464 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [944] LIS, Kinga | ||
465 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [172] LISIEWICZ, Natan | The Athletics Team | |
466 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [945] LISIK, Justyna | ||
467 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [946] LISOWSKI, Paweł | Klub Biegacza RTV EURO AGD | |
468 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [947] LIŚKIEWICZ, Hubert | Pokojowy Patrol WOŚP | |
469 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1521] LIZUREJ, Sławomir | Lizaki Team | |
470 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [948] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | |
471 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [14] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | |
472 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [949] ŁABAS, Damian | brak | |
473 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [950] ŁABĘDŹ, Robert | POLPLAST BIEGA | |
474 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [951] ŁABNO, Sylwester | ||
475 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [502] ŁACNY, Łukasz | Janiewiemsamacośzaproponuj | |
476 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [503] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl | |
477 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [952] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | |
478 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [173] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | ||
479 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [174] ŁUCZAK, Agata | - | |
480 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1361] ŁUDZIK, Alicja | brak | |
481 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [175] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR team | |
482 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [953] ŁUŻNY, Bartłomiej | ||
483 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [504] MACINA, Dariusz | ||
484 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [176] MADEJ, Olga | Iron Dragon Team | |
485 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [954] MAGOCSY, Helena | ||
486 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [955] MAGOCSY, Justyna | ||
487 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [177] MAGOLAN, Piotr | Iron Dragon Triathlon | |
488 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] MAGOLAN, Sławomir | Iron Dragon Triathlon | |
489 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [178] MAJCHER, Monika | Semperfortis | |
490 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1362] MAJCHER, Piotr | BW Biegacze Wymiatacze | |
491 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] MAJDYŚ, Wojciech | ||
492 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [956] MAJERSKI, Michał | ,,, | |
493 | Ultra GPK/Ultra - M30 | [1522] MAJNUSZ, Tomasz | Wielka Wieś Biega | |
494 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [505] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski | BeFit24Team | |
495 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [179] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski | BeFit24Team | |
496 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [506] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | |
497 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1363] MALETA, Marcin | LPP Team | |
498 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1364] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider | |
499 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [957] MAŁECKI, Mateusz | 111Racing.com | |
500 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [180] MAŁEK, Anna | ||
501 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [958] MAŁEK, Leszek | brak | |
502 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1523] MAŁYSA, Marcin | ||
503 | Nordic Walking/NW - M | [34] MARCHEWKA, Krzysztof | ||
504 | Nordic Walking/NW - K | [35] MARCHEWKA, Maria | ||
505 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [959] MARCINEK, Wojciech | Trailrun | |
506 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [181] MARCZEWSKA, Agata | Home Explorers | |
507 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [960] MARCZEWSKI, Marcin | BtB | |
508 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [265] MARCZEWSKI, Marcin | Bronowice też Biegają | |
509 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] MARECIK, Dawid | ||
510 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [182] MAREK-PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
511 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [507] MARKOWICZ, Szymon | ||
512 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [961] MARKOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | |
513 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [962] MARKS, Eliza | brak | |
514 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [183] MARKS, Robert | ||
515 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [616] MARKS, Witold | ||
516 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] MARSZAŁEK, Jan | ITMBW Kraków | |
517 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [963] MARSZAŁEK, Karol | Team FM | |
518 | Nordic Walking/NW - M | [36] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | |
519 | Ultra GPK/Ultra - M30 | [1524] MATEUSZ, Klusek | Sklep Biegacza | |
520 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [509] MATEUSZ, Knieć | run-log.com | |
521 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1365] MATUKIN-SZUMLIŃSKA, Aleksandra | ||
522 | Nordic Walking/NW - K | [37] MATUSIK, Anna | THE WALKING GIRLS | |
523 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1366] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runer | |
524 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [510] MAZUR, Maciej | Woodward Runners | |
525 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1122] MĄCZYŃSKI, Patryk | #AdamCzerwińskiTeam | |
526 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1367] MEDES, Marcin | ||
527 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [184] MERCIK, Tomasz | BBB Będuska Brygada Biegowa | |
528 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [964] MĘDRALA, Ireneusz | RunKliny Team | |
529 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] MIASTKOWSKI, Przemysław | ||
530 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [965] MICHALAK, Maciej | Krakowska Izba Adwokacka | |
531 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1368] MICHALCZAK, Paweł | WKS Wawel Kraków BnO | |
532 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1369] MICHALIK, Dawid | Horda | |
533 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | |
534 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [966] MICHAŁEK, Łukasz | Michałki Biegają | |
535 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1113] MIELEC, Andrzej | Indywidualnie | |
536 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1370] MIETŁA, Mateusz | KSSJPII | |
537 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [967] MIKA, Artur | Miki Team | |
538 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [15] MILANOWSKA-ZABEL, Kaja | Ardigen | |
539 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1371] MIROSZEWSKI, Bogdan | Klub Eskadra Kraków | |
540 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [968] MISIAREK, Michał | Runtime Error | |
541 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [969] MISKA, Daniel | Enjoy by sport | |
542 | Nordic Walking/NW - M | [38] MISZTAL, Grzegorz | Nordic Army | |
543 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [970] MIŚKIEWICZ, Paweł | ||
544 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1372] MŁYNARCZYK-WARWAS, Marzena | Nowożeńcy | |
545 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [511] MOCNY, Michał | OPP Kraków | |
546 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1373] MORAWA, Mateusz | Lacho Team | |
547 | Ultra GPK/Ultra - M30 | [1525] MORAWSKI, Przemysław | Zew brudnego okonia | |
548 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [971] MORDARSKI, Michał | ||
549 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [972] MORICCI, Pierre | ||
550 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [185] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel BnO | |
551 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [973] MOŻEJKO, Artur | Niepołomice Biegają | |
552 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [974] MÓL, Monika | BtB | |
553 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1374] MROŻEK, Tomasz | brak | |
554 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] MULARZ, Anna | WKS Wawel BnO | |
555 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [512] MURYN, Bartłomiej | SBG Podbieg Nessi Team | |
556 | Ultra GPK/Ultra - K40 | [1526] MUSIAŁ, Anna | Niepołomice Biegają | |
557 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1527] MUSIAŁ, Witold | Niepołomice Biegają | |
558 | Ultra GPK/Ultra - M50 | [1528] MUSZYŃSKI, Maciej | MM Power/Koliber Team | |
559 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [186] MYTNIK, Radosław | - | |
560 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [11] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW | |
561 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [0] NABIELEC, Magdalena | ITMBW Kraków | |
562 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [513] NALEPA, Małgorzata | Kraków | |
563 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [615] NALEPA, Piotr | ||
564 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1375] NICIEJA, Anna | Dzikie Foki | |
565 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1376] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | |
566 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [514] NIESSNER, Piotr | WKS Wawel BnO | |
567 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [975] NIESSNER, Piotr | WKS Wawel BnO | |
568 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [187] NIESSNER, Pola | WKS Wawel BnO | |
569 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [515] NIZIOŁEK, Małgorzata | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
570 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [516] NIZIURSKA, Marzanna | Husaria Race Team | |
571 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [976] NOSAL, Tomasz | ||
572 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [977] NOWACKA, Monika | ||
573 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1529] NOWACKI, Paweł | GoLenie | |
574 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [978] NOWAK, Agnieszka | BtB | |
575 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [517] NOWAK, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | |
576 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [979] NOWAK, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | |
577 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [980] NOWAK, Sebastian | Kraków | |
578 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [981] NOWAK, Wojciech | BeFit24Team | |
579 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1377] NOWAKOWSKI, Izydor | #AdamCzerwińskiTeam | |
580 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 | [518] NOWOTNY, Marian | Niepołomice Biegają | |
581 | Przyjazna Trójka/3,7km - M70 | [188] NOWOTNY, Marian | ||
582 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1378] NYCZ, Marek | ||
583 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [189] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | |
584 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1530] O'REGAN, Mark | BeFit24Team | |
585 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [982] OBRAŁ, Łukasz | www.prawo-porady.pl | |
586 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [983] OGÓREK, Rafał | BRYGADA BESKIDÓW | |
587 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [984] OLEJNIK, Ewa | WKS Wawel BnO | |
588 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [190] OLEJNIK, Jaśmina | WKS Wawel BnO | |
589 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [519] OLEJNIK, Monika | Big5 | |
590 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [520] OLEJNIK, Tomasz | WKS Wawel BnO | |
591 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [191] OLESIAK, Katarzyna | ||
592 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [521] OLESIAK, Tomasz | ||
593 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [192] OLIINYK, Alona | WKS Wawel BnO | |
594 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [193] OLIINYK, Yelyzaveta | WKS Wawel BnO | |
595 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [985] OLIWA, Edward | ITMBW Kraków | |
596 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [194] OLSZEWSKI, Eryk | Iron Dragon Triathlon | |
597 | Nordic Walking/NW - M | [39] ORDZOWIAŁY, Piotr | NIWA Osielec | |
598 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [522] ORTMAN, Marcin | ||
599 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [986] ORYNEK, Klaudia | ||
600 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [264] OSIADACZ, Adam | Trenuj w Krakowie | |
601 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [523] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland | |
602 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [263] OSIADACZ, Julia | Trenuj w Krakowie | |
603 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [987] OSIKA, Kamila | Probalans | |
604 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [988] OSOBA, Magdalena | ||
605 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] OSOBA, Magdalena | ||
606 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] OSOBA, Magdalena | ||
607 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [989] OSTASZ, Szczepan | Kraków | |
608 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [261] OSTROWSKI, Patryk | ||
609 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [990] PACHURA, Kinga | Ultramaraton Babia Góra | |
610 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [524] PACUŁA, Artur | ||
611 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [525] PAJĄK, Bartłomiej | SMSKLIMA | |
612 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [526] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | Ola&Bartlo | |
613 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [527] PALEŃ, Kamil | BeFit24Team | |
614 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [195] PALEŃ, Kamil | BeFit24Team | |
615 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [528] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | |
616 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [196] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | |
617 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [197] PALIŚ, Mikołaj | BeFit24Team | |
618 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [529] PALUS, Ryszard | Hala Madrid | |
619 | Ultra GPK/Ultra - K40 | [1531] PAŁKOWSKA, Agata | Kraków | |
620 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [991] PAMUŁA, Łukasz | ||
621 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [992] PAPIEŻ, Mariusz | MOK Mszana Dolna | |
622 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [530] PARDYGAŁ, Michał | WM Triself | |
623 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [993] PARDYGAŁ, Tomasz | WM Triself | |
624 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1379] PARIS, Nicola | - | |
625 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [994] PASEK, Tomasz | Hotel Na Wierzynka | |
626 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1380] PASELA, Jerzy | ||
627 | Nordic Walking/NW - K | [40] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | Nordic Army | |
628 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [531] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
629 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1381] PAWEŁEK, Paulina | Wszystko się ułoży team | |
630 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [995] PAWLIK, Krzysztof | ||
631 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [532] PAWŁOWICZ, Paweł | brak | |
632 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1546] PERYKASZA, Paweł | ||
633 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [996] PESZT, Marek | SportWise | |
634 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [198] PESZT, Martyna | SportWise | |
635 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [199] PESZT, Michał | SportWise | |
636 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1532] PIASECKI, Leszek | ||
637 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [997] PIASECKI, Rafał | TriWise | |
638 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [533] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | |
639 | Nordic Walking/NW - M | [41] PIĄTY, Józef | ||
640 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [200] PIECH, Jakub | #KubaPiechTeam | |
641 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [267] PIECHOWSKA, Nina | ||
642 | Nordic Walking/NW - K | [0] PIECZARKOWSKA, Roma | - | |
643 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [534] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | ||
644 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | ||
645 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [998] PIECZONKA, Tomasz | Kraków | |
646 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [999] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | |
647 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [535] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
648 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1000] PIEKARSKA, Alicja | Nauka Biega | |
649 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1001] PIETRZYK, Mariusz | ||
650 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1382] PILARSKI, Pawel | ||
651 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1383] PILCH, Anna | Probalans | |
652 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [201] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | |
653 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [202] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | |
654 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [0] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza | |
655 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [203] PIÓRKOWSKI, Tomek | #AdamCzerwińskiTeam | |
656 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [536] PISAREK, Kordian | WKS Wawel BnO | |
657 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1002] PISAREK, Piotr | WKS Wawel BnO | |
658 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1003] PITALA, Mateusz | QGB | |
659 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] PIWOWARCZYK, Magda | ||
660 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [0] PLEWIK, Marta | GRAMMI | |
661 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1385] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K | |
662 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [204] PODGÓRSKA, Gabriela | KS Kościelec Chrzanów | |
663 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [537] PODGÓRSKA, Marta | KS Kościelec Chrzanów | |
664 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1004] PODOLSKI, Bartlomiej | Kraków | |
665 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [205] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | |
666 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1005] POLAK, Sebastian | Polplast biega | |
667 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1386] POLAK, Stanisław | SBG Podbieg Nessi Team | |
668 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1006] POLAKIEWICZ, Dariusz | ||
669 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1007] POLEK, Ewa | BW Biegacze Wymiatacze | |
670 | Nordic Walking/NW - K | [56] POLEWKA, Beata | ||
671 | Przyjazna Trójka/3,7km - K50 | [206] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | |
672 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [207] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice | |
673 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1008] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | |
674 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [538] POTASIEWICZ, Grzegorz | AleZaplątane Running Team | |
675 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [539] POTASIEWICZ, Paweł | MTB Rymanów | |
676 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [540] PÓŁTORAK, Stanisław | ||
677 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1009] PRUCIA, Piotr | Probalans | |
678 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [541] PRZELASKOWSKI, Krzysztof | - | |
679 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] PRZETOCKI, Bartek | ||
680 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [208] PRZEWOŹNIK, Adam | Run_P | |
681 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [209] PRZEWOŹNIK, Maurycy | ||
682 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [210] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | Run_P | |
683 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1010] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | ||
684 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1387] PRZYŁUDZKI, Janusz | STS Biegaton | |
685 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [0] PSZONAK, Iwona | HappyCoco Team | |
686 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1011] PTASZNIK, Przemysław | WM Triself | |
687 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1012] PUDEŁEK, Agnieszka | WCHSZT | |
688 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [542] PUDEŁEK, Błażej | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
689 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [543] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
690 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [211] PUDEŁEK, Michalina | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
691 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [544] PUDEŁEK, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
692 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [545] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS Wawel BnO | |
693 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [212] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | WKS Wawel BnO | |
694 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1013] PYREK, Przemysław | Scarpa Team Polska | |
695 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1388] PYTLIK, Wojciech | Heineken Kraków Running Club | |
696 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1389] RADCZAK, Andrzej | ||
697 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1014] RAFALSKI, Dariusz | _ | |
698 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1390] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | |
699 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1015] RAKOCZY, Sławomir | ||
700 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1016] REICHEL, Marcin | ||
701 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1125] REICHERT, Łukasz | ||
702 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1017] REJDYCH, Tomasz | Koniu Squad | |
703 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1018] RICOUR, Patrice | Les Coqs Runners | |
704 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [546] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
705 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [213] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
706 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1019] ROMANOWSKI, Daniel | ||
707 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1020] ROSIEK, Robert | łosiesuperktosie | |
708 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1391] ROSZAK, Piotr | - | |
709 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [547] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | |
710 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1021] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | |
711 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [214] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | |
712 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [0] RUSEK, Filip | Iron Dragon Team | |
713 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] RUSEK, Sebastian | Iron Dragon Team | |
714 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [548] RUTKOWSKI, Maciej | brak | |
715 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1022] RUTKOWSKI, Szymon | BtB | |
716 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [215] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | |
717 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1023] RYCHŁOWSKI, Tomasz | KS Kościelec Chrzanów | |
718 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1392] RYMARENKO, Sergii | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
719 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [0] RZEŹNICZEK, Patrycja | KW Kraków/KW Kraków/KW HiVKW HiV | |
720 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1393] SADOWSKI, Tomasz | KOSSMATE ŻUKI | |
721 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1394] SAJAK, Michał | Wataha | |
722 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1395] SAJDAK, Piotr | Wszystko się ułoży team | |
723 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1396] SALAMON, Arkadiusz | SBG Podbieg | |
724 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1397] SALIK, Stanisław | ||
725 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [1024] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! | |
726 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1126] SAWUŁA, Marcin | GymRoom | |
727 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1533] SEKMAN, Tomasz | ||
728 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [0] SENDEK, Sylwia | Infinity-Gym | |
729 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1025] SENKOWSKI, Jakub | ||
730 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [549] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
731 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [550] SEREDA, Olha | WKS Wawel BnO | |
732 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1398] SERZYSKO, Bartosz | WM Triself | |
733 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1026] SĘK, Marek | WM Triself | |
734 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [216] SĘK, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | |
735 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1399] SIEKLUCKI, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | |
736 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1027] SIEMIŃSKI, Radosław | _ | |
737 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1028] SIKOŃCZYK, Miłosz | Running Performance | |
738 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [551] SIKORA, Ewa | ||
739 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [552] SIKORA, Joanna | GE HealthAhead | |
740 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1029] SIWEK, Jacek | TriWise | |
741 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1030] SIWIECKI, Maciej | ||
742 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1031] SIWIECKI, Tomasz | Muay Running Team | |
743 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [553] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
744 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [0] SKOTNICZNA, Anita | #SKOT | |
745 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1032] SKUDLARSKI, Piotr | Herz | |
746 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [217] SŁOCIŃSKA, Magdalena | Maze Runners | |
747 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [218] SŁOCIŃSKI, Krzysztof | Maze Runners | |
748 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1400] SŁOMIANY, Michał | - | |
749 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1401] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie | |
750 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [219] SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel BnO | |
751 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [0] SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel BnO | |
752 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [554] SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel BnO | |
753 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [1033] SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel BnO | |
754 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | [220] SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel BnO | |
755 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [0] SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel BnO | |
756 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1034] SŁOWIŃSKI, Paweł | ||
757 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [221] SMOROŃ, Anna | BeFit24Team | |
758 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [555] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
759 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [222] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
760 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [0] SMOROŃSKI, Artur | brak | |
761 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [254] SMOROŃSKI, Patryk | KS AZS AWF KRAKÓW | |
762 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1035] SOBCZAK, Bogusław | BtB | |
763 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1036] SOBCZYK, Łukasz | ||
764 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1037] SOCHAJ-MACHERZYŃSKA, Anna | Fukunda | |
765 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [556] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | |
766 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1038] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | |
767 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [223] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | |
768 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1534] SOLECKI, Krzysztof | Polski Klub Alpejski | |
769 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1039] SOWA, Wojciech | - | |
770 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1402] SROKA, Maciej | NFT | |
771 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1040] SROKA, Sylwester | ||
772 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1041] SROKA, Wojciech | WiB | |
773 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1042] STACHOŃ, Radosław | brak | |
774 | Ultra GPK/Ultra - M50 | [1535] STACHURA, Maciej | Zabierzów Biega | |
775 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1403] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | |
776 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1404] STARZAK, Paweł | Zło$nik Biega | |
777 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [557] STEC, Paweł | - | |
778 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [0] STEFAN, Aleksander | NAUKA BIEGA | |
779 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1111] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA | |
780 | Ultra GPK/Ultra - M30 | [1536] STEFANOWSKI, Dominik | ||
781 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1043] STEPANKO, Tomasz | ||
782 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [558] STERNAK, Anna | Big5 | |
783 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [559] STOLAREK, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
784 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1405] STUDENCKI, Dawid | 4TriTeam | |
785 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1044] STYRNA, Tomasz | ||
786 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [560] SUDER, Grzegorz | ||
787 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1406] SULARZ, Bartlomiej | brak | |
788 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] SULMA , Filip | ||
789 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1045] SUŁKOWSKA, Anna | MOK Mszana Dolna | |
790 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1046] SUŁKOWSKA, Elżbieta | ||
791 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1047] SURMACZ, Tomasz | Polplast biega | |
792 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1537] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | |
793 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1048] SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara | - | |
794 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [0] SYREWICZ, Sylwia | ||
795 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [561] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
796 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [562] SZAJEWSKI, Arkadiusz | o tak ło | |
797 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1049] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | |
798 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1050] SZAREK, Aleksandra | Night Runners | |
799 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1051] SZCZEPAŃSKA, Edyta | Kitty Runners | |
800 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1538] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | |
801 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [614] SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team | |
802 | Przyjazna Trójka/3,7km - K50 | [224] SZCZYPKA, Agnieszka | Night Runners | |
803 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 | [1052] SZEWCZYK, Katarzyna | Iron Dragon Triathlon | |
804 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [563] SZKODZIŃSKI, Tomasz | SD Team | |
805 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1407] SZKOŁA- ŚNIEŻEK, Agnieszka | MM Power/Koliber Team | |
806 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1408] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
807 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1409] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | |
808 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [564] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
809 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1053] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
810 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [225] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
811 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [565] SZRAMIK, Bartosz | brak | |
812 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [1054] SZUBA-ŁATA, Klaudia | Enjoy by sport | |
813 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [566] SZULC-KŁEMBUKOWSKA, Katarzyna | BMW Biegamy Mimo Wszystko | |
814 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [567] SZWED, Kinga | Słodko Zdrowy | |
815 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1055] SZWEJ, Joanna | Pogoria Biega | |
816 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1410] SZYMACZEK, Kamil | Wataha | |
817 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [568] SZYMACZEK, Michał | Wataha | |
818 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1539] ŚCIESZKA, Wojciech | 13 elt Kraków-Balice | |
819 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [569] ŚLIWA, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
820 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [0] ŚLIWA, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
821 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [0] ŚLIWIŃSKA, Katarzyna | ||
822 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1056] ŚLIZ, Wojciech | brak | |
823 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] ŚLÓSARCZYK, Jakub | ||
824 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [570] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
825 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [226] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
826 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1057] ŚWIDER, Krzysztof | ||
827 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1058] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | ||
828 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [3] TABOR, Dominik | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | |
829 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | [227] TABOR, Kamila | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | |
830 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | [1411] TARADAJ, Paulina | Night Runners | |
831 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [571] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
832 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [228] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
833 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1059] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
834 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1060] TARNAWSKA, Anna | UKS Lider Siercza | |
835 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [572] TARNAWSKI, Jan | WKS Wawel BnO | |
836 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1540] TARNOWSKI, Maciej | MM Power/Koliber Team | |
837 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [229] TARNOWSKI, Przemysław | WKS Wawel BnO | |
838 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1412] TEREBECKI, Kamil | Kraków | |
839 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] THOMA, Aurelien | ||
840 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] TICHORUK, Rafał | ||
841 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1061] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI | |
842 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | [573] TOBIASZ, Wiesław | Elster | |
843 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1062] TOKARSKA, Bożena | #AdamCzerwińskiTeam | |
844 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1063] TOKARSKI, Rafał | ||
845 | Ultra GPK/Ultra - M30 | [0] TOKARSKI, Szymon | ||
846 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [1064] TOKARZ, Jerzy | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
847 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [574] TOMASZ, Nowak | BW Biegacze Wymiatacze | |
848 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1413] TOMASZ, Wasilewski | Aromat Nóg | |
849 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1065] TOMASZ, Zając | Iron Dragon Team | |
850 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1414] TOMCZYK, Marcin | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
851 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] TOPORKIEWICZ, Bartosz | Trail Is Our Way | |
852 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] TOPORKIEWICZ, Bartosz | Trail Is Our Way | |
853 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [576] TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | |
854 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [1117] TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | |
855 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | [575] TOPÓR, Monika | WKS Wawel BnO | |
856 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | [1415] TRELA, Jacek | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
857 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1416] TRZASKA, Marcin | Wataha | |
858 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [0] TURCZYŃSKA, Sara | run-log.com | |
859 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1417] TUREK, Maciej | #piwonamecie | |
860 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | [577] TWORZYDLO, Dominika | Rączy Jeleń | |
861 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1066] TWORZYDLO, Paweł | Rączy Jeleń | |
862 | Nordic Walking/NW - K | [42] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska | |
863 | Nordic Walking/NW - M | [43] TYCZEWSKI, Jacek | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | |
864 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | [230] TYLEK, Michał | ||
865 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1067] TYNOR, Klaudia | ||
866 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1068] UCHAŃSKI, Piotr | BtB | |
867 | Nordic Walking/NW - K | [44] URBAN, Magdalena | THE WALKING GIRLS | |
868 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [578] URBAŃSKA-KULON, Katarzyna | BeFit24Team | |
869 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [231] URBAŃSKA-KULON, Katarzyna | BeFit24Team | |
870 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1069] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun | |
871 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [232] URYGA, Artur | WKS Wawel BnO | |
872 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [579] URYGA, Sławek | WKS Wawel BnO | |
873 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [233] URYGA, Sławek | WKS Wawel BnO | |
874 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [0] USOWSKI, Andrzej | ||
875 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [580] VALLEJO, Eduardo | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
876 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [581] VOINALIVYCH, Yuliia | Bronowice też Biegają | |
877 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [234] VOINALOVYCH, Yurii | SportWise | |
878 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [235] WACHACKI, Michał | Wachaccy Team | |
879 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1070] WACHNICKI, Jan | - | |
880 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [236] WALA, Aleksandra | KS Kościelec Chrzanów | |
881 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [237] WALA, Małgorzata | KS Kościelec Chrzanów | |
882 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [610] WALCZAK, Przemysław | ||
883 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1071] WALCZAK, Waldemar | - | |
884 | Nordic Walking/NW - K | [45] WALCZYK, Iwona | brak | |
885 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1072] WALCZYK, Roman | Water Knights | |
886 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | [1418] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
887 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1119] WALEWSKI, Wiktor | ||
888 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1073] WALNIK, Rafał | Kraków | |
889 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [582] WANTUCH, Grzegorz | ||
890 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1074] WARWAS, Marcin | Nowożeńcy | |
891 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1075] WAWRO, Jakub | TriWise | |
892 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [2] WĄSIK, Maja | SportWise | |
893 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [583] WĄSIK, Marcin | SportWise | |
894 | Nordic Walking/NW - K | [46] WERCHOWIECKA-PARDYGAŁ, Karolina | ||
895 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [0] WĘGRZYN, Michał | ||
896 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1076] WIATRAK, Lukasz | Medius Runners | |
897 | Ultra GPK/Ultra - M30 | [1541] WIĄCEK, Łukasz | ||
898 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [584] WICHA, Małgorzata | WKS Wawel BnO | |
899 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [585] WIECH, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | |
900 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [0] WIELOSIK, Marcin | Visegrad Maraton Rytro | |
901 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1542] WIERTEK, Henryk | WiertkiTEAM | |
902 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1078] WIERZBA, Michał | RunKliny Team | |
903 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | [238] WIERZBICKA, Maja | Goń się! | |
904 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | [1419] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | |
905 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1420] WIĘCEK, Konrada | WM Triself | |
906 | Ultra GPK/Ultra - M30 | [1543] WIĘCŁAWSKI, Michał | Waga Ciężka | |
907 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [0] WIKLIK, Marcin | OPP Kraków | |
908 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1079] WILK, Krzysztof | Sarni Tętent | |
909 | Nordic Walking/NW - K | [47] WILKOŃSKA, Joanna | ||
910 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [586] WILLIAMS, Alicja | - | |
911 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1080] WITEK, Przemysław | ||
912 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [587] WŁOSTOWSKA, Kasia | Vege Runners | |
913 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1081] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners | |
914 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1082] WOJARSKI, Miłosz | brocodi.com | |
915 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [588] WOJAS, Magdalena | Słodko Zdrowy | |
916 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 | [589] WOJCIECHOWSKI, Janusz | Kraków | |
917 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1083] WOJTALA, Bartłomiej | Uwaga na Dziada | |
918 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1084] WOJTON, Malgorzata | Poranny Patrol | |
919 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [590] WOJTOWICZ, Magda | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
920 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1085] WOLAK, Paweł | ||
921 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1421] WOLIŃSKI, Marek | Poranny Patrol | |
922 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | [591] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team | |
923 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1544] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia | |
924 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1086] WOŁKOWSKA, Alicja | brak | |
925 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [592] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega | |
926 | Przyjazna Trójka/3,7km - K60 | [253] WOŹNIAK, Barbara | ||
927 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [593] WOŹNIAK, Sławomir | ||
928 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [594] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
929 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [239] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
930 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1087] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
931 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [266] WÓJCIK, Adam | Ex Team | |
932 | Nordic Walking/NW - M | [48] WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO | |
933 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | [0] WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO | |
934 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1088] WÓJCIK, Monika | Kraków | |
935 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [596] WÓJCIK, Paweł | WKS Wawel BnO | |
936 | Ultra GPK/Ultra - M40 | [1545] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | |
937 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [240] WÓJCIK, Wojciech | WKS Wawel BnO | |
938 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [252] WÓYCICKI, Rafał | AppliedOmicsWóycicki | |
939 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1089] WÓYCICKI, Rafał | AppliedOmicsWóycicki | |
940 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1090] WRONA, Sylwester | ||
941 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [241] WRÓBEL, Ewa | Home Explorers | |
942 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [597] WRÓBEL, Katarzyna | Słodko Zdrowy | |
943 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [598] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | |
944 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [242] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | |
945 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 | [0] WSOŁEK, Andrzej | ||
946 | Nordic Walking/NW - K | [0] WSOŁEK, Joanna | ||
947 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1091] WYPYCH, Agnieszka | - | |
948 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [0] WYPYCH, Hubert | SportWise | |
949 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | [0] WYPYCH, Marek | SportWise | |
950 | Przyjazna Trójka/3,7km - K13 | [0] WYPYCH, Milena | SportWise | |
951 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [1092] WYPYCH, Urszula | - | |
952 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [599] WYROBA, Basia | BeFit24Team | |
953 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1093] WYSOCKI, Marcin | Polplast biega | |
954 | Nordic Walking/NW - K | [49] WYSZYŃSKA, Kornelia | Kraków | |
955 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | [1094] WYSZYŃSKA-TYNIEC, Marianna | ||
956 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [600] WYZNAKIEWICZ, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
957 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [243] WYZNAKIEWICZ, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
958 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | [244] WYŻGA, Zygmunt | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
959 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1095] ZABCZYK, Jakub | brak | |
960 | Nordic Walking/NW - K | [50] ZABIELNA, Małgorzata | THE WALKING GIRLS | |
961 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1096] ZABOROWSKA, Małgorzata | brak | |
962 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1097] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki | |
963 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1098] ZADARNOWSKI, Dariusz | SBG Podbieg Nessi Team | |
964 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [245] ZADARNOWSKI, Marek | SBG Podbieg Nessi Team | |
965 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | [246] ZAJĄC, Katarzyna | - | |
966 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1099] ZAJĄC, Krzysztof | ||
967 | Przyjazna Trójka/3,7km - M13 | [247] ZAJĄC, Maciej | Iron Dragon Team | |
968 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [601] ZAJUSZ, Marek | SportWise | |
969 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [602] ZAMBROWSKI, Michał | Creative Bochnia Biega Team | |
970 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1422] ZARZECZNY, Radoslaw | Junior Amator Superstar | |
971 | Przyjazna Trójka/3,7km - M12 | [248] ZASADZKI, Tymoteusz | WKS Wawel BnO | |
972 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1100] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
973 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1101] ZAWACKI, Marcin | ||
974 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1102] ZAWADZKI, Piotr | BtB | |
975 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 | [1103] ZAWIŚLAK, Agata | BRZYSKI TRI TEAM | |
976 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | [0] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | |
977 | Przyjazna Trójka/3,7km - K12 | [249] ZAZIĄBŁ, Ewa | Latające Pęciny | |
978 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | [250] ZAZIĄBŁ, Justyna | Latające Pęciny | |
979 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1104] ZAZIĄBŁ, Łukasz | Latające Pęciny | |
980 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [603] ZĄBKIEWICZ, Szymon | ||
981 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | [1105] ZDECHLIKIEWICZ, Piotr | ||
982 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1106] ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Kraków | |
983 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | [1426] ZIELINSKI, Rafal | ||
984 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | [1423] ZIELIŃSKI, Mateusz | ||
985 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | [251] ZIEMBLA, Krzysztof | Go Aptiv! | |
986 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | [604] ZIĘBA, Dariusz | Woodward Runners | |
987 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | [605] ZIĘBA, Kuba | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
988 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [0] ZIMNOCH, Dominik | Kraków | |
989 | Przyjazna Trójka/3,7km - K60 | [255] ZIÓŁKO, Jadwiga | Jadwiga Kraków | |
990 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | [1110] ZIÓŁKO, Jan | Jadwiga Kraków | |
991 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | [1107] ZOŃ, Olga | ||
992 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [0] ZWAAN, Johan | Los Africanos | |
993 | Ultra GPK/Ultra - K40 | [0] ZYCH, Katarzyna | Bonnie & Clyde | |
994 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | [1108] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | |
995 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | [1424] ŻARNA, Błażej | Horda | |
996 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | [606] ŻĄDŁO GĘBALA, Joanna | Kraków | |
997 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [607] ŻESŁAWSKI, Jakub | WKS Wawel BnO | |
998 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | [608] ŻESŁAWSKI, Mateusz | WKS Wawel BnO | |
999 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | [609] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS Wawel BnO | |
1000 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | [1109] ŻUREK, Michał | OCR TEAM BYDLAKI | |
1001 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 | [1124] ŻWIRECKI, Łukasz |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [810] BOCHENEK, Magdalena | G.O.A.T. Team Michałowice | |
2 | [814] BRZEZINA, Joanna | ||
3 | [0] KALICKA, Justyna | ||
4 | [920] KRÓLIKOWSKA, Anna | ||
5 | [922] KRUK, Paulina | Night Runners | |
6 | [927] KUCY, Emilia | brak | |
7 | [944] LIS, Kinga | ||
8 | [977] NOWACKA, Monika | ||
9 | [0] RZEŹNICZEK, Patrycja | KW Kraków/KW Kraków/KW HiVKW HiV | |
10 | [1024] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! | |
11 | [0] SKOTNICZNA, Anita | #SKOT | |
12 | [1033] SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel BnO | |
13 | [1054] SZUBA-ŁATA, Klaudia | Enjoy by sport | |
14 | [1117] TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | |
15 | [1092] WYPYCH, Urszula | - | |
16 | [1103] ZAWIŚLAK, Agata | BRZYSKI TRI TEAM |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [805] BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
2 | [807] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
3 | [811] BOJARSKA, Beata | BW Biegacze Wymiatacze | |
4 | [824] CZAPIEWSKA, Eliza | Niezrzeszony | |
5 | [848] GODOWSKA, Magdalena | ||
6 | [854] GÓRSKA, Izabela | Bronowice też Biegają | |
7 | [862] GRYBOŚ, Joanna | brak | |
8 | [864] HAJNOS-MAŁECKA, Maria | SALMING | |
9 | [20] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg Nessi Team | |
10 | [876] JAŻDŻYŃSKA-WOŹNIAK, Katarzyna | Kraków | |
11 | [877] JĘDRZEJOWSKA, Karolina | ||
12 | [879] KACZMARCZYK, Marta | ||
13 | [896] KOŁCZYN, Magdalena | BeFit24Team | |
14 | [908] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | |
15 | [913] KOWALUNAS-BEM, Olga | LPP Team | |
16 | [917] KRAWCZYK, Ania | ||
17 | [919] KRAWCZYK, Izabela | Klub Sportowy Hajime Kraków | |
18 | [955] MAGOCSY, Justyna | ||
19 | [15] MILANOWSKA-ZABEL, Kaja | Ardigen | |
20 | [978] NOWAK, Agnieszka | BtB | |
21 | [986] ORYNEK, Klaudia | ||
22 | [987] OSIKA, Kamila | Probalans | |
23 | [988] OSOBA, Magdalena | ||
24 | [0] OSOBA, Magdalena | ||
25 | [0] OSOBA, Magdalena | ||
26 | [0] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | ||
27 | [999] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | |
28 | [0] PIWOWARCZYK, Magda | ||
29 | [1007] POLEK, Ewa | BW Biegacze Wymiatacze | |
30 | [0] PSZONAK, Iwona | HappyCoco Team | |
31 | [1012] PUDEŁEK, Agnieszka | WCHSZT | |
32 | [1037] SOCHAJ-MACHERZYŃSKA, Anna | Fukunda | |
33 | [1038] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | |
34 | [1045] SUŁKOWSKA, Anna | MOK Mszana Dolna | |
35 | [1050] SZAREK, Aleksandra | Night Runners | |
36 | [1051] SZCZEPAŃSKA, Edyta | Kitty Runners | |
37 | [1055] SZWEJ, Joanna | Pogoria Biega | |
38 | [1058] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | ||
39 | [1060] TARNAWSKA, Anna | UKS Lider Siercza | |
40 | [1086] WOŁKOWSKA, Alicja | brak | |
41 | [1094] WYSZYŃSKA-TYNIEC, Marianna |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [815] BRZYSKA, Monika | Kraków | |
2 | [827] DOLAŚ, Danuta | Rebellion of Free Runners | |
3 | [833] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | |
4 | [834] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | Wolves Running Team | |
5 | [838] FIDELUS, Joanna | WCHSZT | |
6 | [849] GOŁDYN, Katarzyna | ||
7 | [855] GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel BnO | |
8 | [857] GRATKA, Beata | brak | |
9 | [869] HOŁDA, Justyna | Holdasy | |
10 | [886] KARBOWSKA, Beata | - | |
11 | [1115] KORDECKI, Bartłomiej | WCHSZT | |
12 | [0] KOZANECKA , Joanna | Artur Kurek Pro Team | |
13 | [914] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | |
14 | [1120] KUBLER, Anna | ||
15 | [0] KUSZTAL, Justyna | Klub Eskadra Kraków | |
16 | [945] LISIK, Justyna | ||
17 | [948] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | |
18 | [954] MAGOCSY, Helena | ||
19 | [962] MARKS, Eliza | brak | |
20 | [0] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | |
21 | [974] MÓL, Monika | BtB | |
22 | [0] MULARZ, Anna | WKS Wawel BnO | |
23 | [984] OLEJNIK, Ewa | WKS Wawel BnO | |
24 | [990] PACHURA, Kinga | Ultramaraton Babia Góra | |
25 | [1046] SUŁKOWSKA, Elżbieta | ||
26 | [1048] SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara | - | |
27 | [0] ŚLIWIŃSKA, Katarzyna | ||
28 | [1062] TOKARSKA, Bożena | #AdamCzerwińskiTeam | |
29 | [1067] TYNOR, Klaudia | ||
30 | [1084] WOJTON, Malgorzata | Poranny Patrol | |
31 | [1088] WÓJCIK, Monika | Kraków | |
32 | [1091] WYPYCH, Agnieszka | - | |
33 | [1096] ZABOROWSKA, Małgorzata | brak | |
34 | [1107] ZOŃ, Olga |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1121] BAJOREK, Lidia | ||
2 | [859] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | |
3 | [1000] PIEKARSKA, Alicja | Nauka Biega | |
4 | [1111] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA | |
5 | [1052] SZEWCZYK, Katarzyna | Iron Dragon Triathlon |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [884] KAMIŃSKA, Halina |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [852] GOSZTYŁA, Jacek | AVSystem Running Team | |
2 | [867] HARRIS, Douglas | - | |
3 | [872] JANIK, Mateusz | brak | |
4 | [874] JASIŃSKI, Michał | ||
5 | [878] JUŚKO, Konrad | ||
6 | [889] KISIELEWSKI, Michał | State Street | |
7 | [936] KWIATKOWSKI, Łukasz | ||
8 | [947] LIŚKIEWICZ, Hubert | Pokojowy Patrol WOŚP | |
9 | [949] ŁABAS, Damian | brak | |
10 | [951] ŁABNO, Sylwester | ||
11 | [953] ŁUŻNY, Bartłomiej | ||
12 | [969] MISKA, Daniel | Enjoy by sport | |
13 | [983] OGÓREK, Rafał | BRYGADA BESKIDÓW | |
14 | [1013] PYREK, Przemysław | Scarpa Team Polska | |
15 | [1014] RAFALSKI, Dariusz | _ | |
16 | [1021] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | |
17 | [1025] SENKOWSKI, Jakub | ||
18 | [1028] SIKOŃCZYK, Miłosz | Running Performance | |
19 | [1030] SIWIECKI, Maciej | ||
20 | [1039] SOWA, Wojciech | - | |
21 | [1056] ŚLIZ, Wojciech | brak | |
22 | [3] TABOR, Dominik | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | |
23 | [1082] WOJARSKI, Miłosz | brocodi.com | |
24 | [1085] WOLAK, Paweł | ||
25 | [1124] ŻWIRECKI, Łukasz |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [802] AMIAUD, Romain | WM Triself | |
2 | [0] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | |
3 | [803] BARAN, Michał | BeFit24Team | |
4 | [806] BARTYZEL, Krzysztof | Młode Wilki | |
5 | [1123] BIELECKI, Szczepan | WRÓBELKI TEAM | |
6 | [0] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | |
7 | [809] BOCHENEK, Michał | Polplast biega | |
8 | [816] BUDERAWSKI, Andrzej | brak | |
9 | [818] BUL, Dominik | PDK | |
10 | [819] BZDAK, Bartosz | ||
11 | [1112] CHUDNICKI, Jarek | W.C.H.S.Z.T. TEAM BRZESKO | |
12 | [823] CIEŚLIK, Jakub | brak | |
13 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
14 | [829] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | ||
15 | [835] FALKIEWICZ, Arkadiusz | Night Runners | |
16 | [840] FLAJSZER, Kamil | Team FM | |
17 | [841] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar | |
18 | [845] GARUS, Konrad | BtB | |
19 | [1112] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | |
20 | [847] GŁĄBIŃSKI, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | |
21 | [853] GÓRKA, Marcin | Dragon Runners | |
22 | [861] GRUSZKA, Karol | bizonmotorsport | |
23 | [1077] GURDAK, Mateusz | ||
24 | [865] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | |
25 | [870] JAMROZIK, Adrian | Niezrzeszony | |
26 | [871] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | |
27 | [873] JANISZEWSKI, Wojciech | brak | |
28 | [881] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
29 | [887] KASPERCZYK, Maciej | ||
30 | [892] KLĘSK, Krzysztof | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
31 | [894] KOCZAJA, Artur | Niepołomice Biegają | |
32 | [897] KOMISARCZUK, Arkadiusz | ||
33 | [899] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok Running Team | |
34 | [901] KORDULASIŃSKA, Dorota | brak | |
35 | [903] KOTARBA, Mateusz | brak | |
36 | [904] KOTOWICZ, Grzegorz | Polplast biega | |
37 | [906] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | |
38 | [910] KOWALSKI, Michał | POLKAS / TriWise | |
39 | [915] KOZIOŁ, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | |
40 | [1114] KRAWIEC, Łukasz | ||
41 | [921] KRUCZEK, Paweł | WSzW w Krakowie | |
42 | [932] KURAŚ, Maciej | Kraków | |
43 | [934] KUŚ, Krzysztof | Go Aptiv! | |
44 | [937] KWIATKOWSKI, Michael | Lacho Team | |
45 | [939] LASOTA, Grzegorz | Kraków | |
46 | [941] LEŚNIAK, Ireneusz | brak | |
47 | [943] LIGĘZA, Jarosław | Unlimited 2.0 | |
48 | [952] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | |
49 | [957] MAŁECKI, Mateusz | 111Racing.com | |
50 | [960] MARCZEWSKI, Marcin | BtB | |
51 | [0] MARSZAŁEK, Jan | ITMBW Kraków | |
52 | [963] MARSZAŁEK, Karol | Team FM | |
53 | [0] MIASTKOWSKI, Przemysław | ||
54 | [965] MICHALAK, Maciej | Krakowska Izba Adwokacka | |
55 | [966] MICHAŁEK, Łukasz | Michałki Biegają | |
56 | [968] MISIAREK, Michał | Runtime Error | |
57 | [972] MORICCI, Pierre | ||
58 | [973] MOŻEJKO, Artur | Niepołomice Biegają | |
59 | [976] NOSAL, Tomasz | ||
60 | [979] NOWAK, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | |
61 | [992] PAPIEŻ, Mariusz | MOK Mszana Dolna | |
62 | [994] PASEK, Tomasz | Hotel Na Wierzynka | |
63 | [998] PIECZONKA, Tomasz | Kraków | |
64 | [1003] PITALA, Mateusz | QGB | |
65 | [1004] PODOLSKI, Bartlomiej | Kraków | |
66 | [1008] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | |
67 | [1009] PRUCIA, Piotr | Probalans | |
68 | [1015] RAKOCZY, Sławomir | ||
69 | [1016] REICHEL, Marcin | ||
70 | [1017] REJDYCH, Tomasz | Koniu Squad | |
71 | [1022] RUTKOWSKI, Szymon | BtB | |
72 | [1126] SAWUŁA, Marcin | GymRoom | |
73 | [1032] SKUDLARSKI, Piotr | Herz | |
74 | [1036] SOBCZYK, Łukasz | ||
75 | [1042] STACHOŃ, Radosław | brak | |
76 | [1043] STEPANKO, Tomasz | ||
77 | [1047] SURMACZ, Tomasz | Polplast biega | |
78 | [1057] ŚWIDER, Krzysztof | ||
79 | [0] THOMA, Aurelien | ||
80 | [0] TOPORKIEWICZ, Bartosz | Trail Is Our Way | |
81 | [0] TOPORKIEWICZ, Bartosz | Trail Is Our Way | |
82 | [1068] UCHAŃSKI, Piotr | BtB | |
83 | [1069] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun | |
84 | [1071] WALCZAK, Waldemar | - | |
85 | [1075] WAWRO, Jakub | TriWise | |
86 | [1076] WIATRAK, Lukasz | Medius Runners | |
87 | [1078] WIERZBA, Michał | RunKliny Team | |
88 | [1079] WILK, Krzysztof | Sarni Tętent | |
89 | [1080] WITEK, Przemysław | ||
90 | [1081] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners | |
91 | [1097] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki | |
92 | [1099] ZAJĄC, Krzysztof | ||
93 | [1101] ZAWACKI, Marcin | ||
94 | [1106] ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Kraków | |
95 | [0] ZWAAN, Johan | Los Africanos | |
96 | [1109] ŻUREK, Michał | OCR TEAM BYDLAKI |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [801] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | |
2 | [804] BARAN, Szymon | BiegamSam | |
3 | [808] BLAUT, Marcin | Night Runners | |
4 | [813] BRAŚ, Rafał | Polplast biega | |
5 | [817] BUDZIŃSKI, Maciej | ||
6 | [821] CEKIERA, Marcin | Iron Dragon Triathlon | |
7 | [822] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
8 | [825] CZARNECKI, Bartłomiej | Uwaga na Dziada | |
9 | [826] CZERWIEC, Artur | Iron Dragon Team | |
10 | [828] DOMIN, Tomasz | BtB | |
11 | [830] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
12 | [831] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | |
13 | [836] FEREK, Maciej | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
14 | [837] FIDELUS, Jacek | WCHSZT | |
15 | [839] FILIPEK, Pawel | - | |
16 | [842] FRĄCZEK, Michał | ||
17 | [843] GALOS, Adam | BeFit24Team | |
18 | [846] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | |
19 | [850] GONDOR, Jarek | UKS Lider | |
20 | [858] GRATKA, Mirosław | brak | |
21 | [860] GROCHAL, Marcin | KS Kościelec Chrzanów | |
22 | [0] GRZEGORCZYK, Paweł | TriWise | |
23 | [863] HAJDUK, Bartłomiej | SBG Podbieg Nessi Team | |
24 | [866] HALLIER, Julien | Les coqs runners | |
25 | [868] HOŁDA, Jerzy | Holdasy | |
26 | [875] JAWOREK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
27 | [880] KACZMARCZYK, Robert | Polplast biega | |
28 | [882] KACZOR, Pawel | Cholerzyn RUN | |
29 | [885] KAMIŃSKI, Janusz | ||
30 | [888] KASZEWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | |
31 | [891] KLEIN, Michał | brak | |
32 | [893] KOCIOŁEK, Witold | #AdamCzerwińskiTeam | |
33 | [898] KOŃCZAK, Piotr | Jpks | |
34 | [902] KOSEK, Grzegorz | Bronowice też Biegają | |
35 | [905] KOWALCZYK, Krzysztof | Iron Dragon Team | |
36 | [0] KOWALICZEK, Grzegorz | ||
37 | [909] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | |
38 | [911] KOWALSKI, Paweł | Kraków | |
39 | [912] KOWALSKI, Wojciech Endurance | POLKAS | |
40 | [918] KRAWCZYK, Paweł | Klub Sportowy Hajime Kraków | |
41 | [923] KRUSZEC, Tomasz | G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE | |
42 | [925] KRZYWORĄCZKA, Paweł | senio.pl | |
43 | [926] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków | |
44 | [928] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI | |
45 | [930] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | |
46 | [931] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | |
47 | [933] KURYJ, Marek | WKS Wawel BnO | |
48 | [0] KUSZTAL, Maciej | Klub Eskadra Kraków | |
49 | [935] KUZICKI, Artur | Czad Komando | |
50 | [940] LATOS, Paweł | ||
51 | [946] LISOWSKI, Paweł | Klub Biegacza RTV EURO AGD | |
52 | [0] MAGOLAN, Sławomir | Iron Dragon Triathlon | |
53 | [0] MAJDYŚ, Wojciech | ||
54 | [956] MAJERSKI, Michał | ,,, | |
55 | [958] MAŁEK, Leszek | brak | |
56 | [961] MARKOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | |
57 | [1122] MĄCZYŃSKI, Patryk | #AdamCzerwińskiTeam | |
58 | [964] MĘDRALA, Ireneusz | RunKliny Team | |
59 | [967] MIKA, Artur | Miki Team | |
60 | [970] MIŚKIEWICZ, Paweł | ||
61 | [971] MORDARSKI, Michał | ||
62 | [980] NOWAK, Sebastian | Kraków | |
63 | [981] NOWAK, Wojciech | BeFit24Team | |
64 | [982] OBRAŁ, Łukasz | www.prawo-porady.pl | |
65 | [989] OSTASZ, Szczepan | Kraków | |
66 | [991] PAMUŁA, Łukasz | ||
67 | [993] PARDYGAŁ, Tomasz | WM Triself | |
68 | [995] PAWLIK, Krzysztof | ||
69 | [996] PESZT, Marek | SportWise | |
70 | [997] PIASECKI, Rafał | TriWise | |
71 | [1001] PIETRZYK, Mariusz | ||
72 | [1005] POLAK, Sebastian | Polplast biega | |
73 | [1006] POLAKIEWICZ, Dariusz | ||
74 | [1010] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | ||
75 | [1011] PTASZNIK, Przemysław | WM Triself | |
76 | [1125] REICHERT, Łukasz | ||
77 | [1019] ROMANOWSKI, Daniel | ||
78 | [1020] ROSIEK, Robert | łosiesuperktosie | |
79 | [0] RUSEK, Sebastian | Iron Dragon Team | |
80 | [1023] RYCHŁOWSKI, Tomasz | KS Kościelec Chrzanów | |
81 | [1026] SĘK, Marek | WM Triself | |
82 | [1027] SIEMIŃSKI, Radosław | _ | |
83 | [1029] SIWEK, Jacek | TriWise | |
84 | [1031] SIWIECKI, Tomasz | Muay Running Team | |
85 | [1035] SOBCZAK, Bogusław | BtB | |
86 | [1040] SROKA, Sylwester | ||
87 | [1041] SROKA, Wojciech | WiB | |
88 | [1044] STYRNA, Tomasz | ||
89 | [1049] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | |
90 | [1053] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
91 | [0] ŚLÓSARCZYK, Jakub | ||
92 | [1059] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
93 | [1061] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI | |
94 | [1063] TOKARSKI, Rafał | ||
95 | [1065] TOMASZ, Zając | Iron Dragon Team | |
96 | [1066] TWORZYDLO, Paweł | Rączy Jeleń | |
97 | [1119] WALEWSKI, Wiktor | ||
98 | [1073] WALNIK, Rafał | Kraków | |
99 | [1074] WARWAS, Marcin | Nowożeńcy | |
100 | [1083] WOJTALA, Bartłomiej | Uwaga na Dziada | |
101 | [1087] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
102 | [1089] WÓYCICKI, Rafał | AppliedOmicsWóycicki | |
103 | [1090] WRONA, Sylwester | ||
104 | [1095] ZABCZYK, Jakub | brak | |
105 | [1100] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
106 | [1102] ZAWADZKI, Piotr | BtB | |
107 | [1104] ZAZIĄBŁ, Łukasz | Latające Pęciny | |
108 | [0] ZIMNOCH, Dominik | Kraków | |
109 | [1108] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [812] BOŻĘTKA, Jan | brak | |
2 | [1118] CZUBA, Adam | Pentel Team | |
3 | [832] DZIEWONSKI, Pawel | YETI Kraków | |
4 | [844] GARBACIK, Wojciech | Wolves Running Team | |
5 | [851] GORCZYCA, Dariusz | brak | |
6 | [856] GRADEK, Dariusz Gradek | GLD Team | |
7 | [890] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard | |
8 | [895] KOCZWARA, Krzysztof | KKC | |
9 | [916] KOZIOŁ, Przemysław | ||
10 | [938] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | |
11 | [950] ŁABĘDŹ, Robert | POLPLAST BIEGA | |
12 | [1113] MIELEC, Andrzej | Indywidualnie | |
13 | [975] NIESSNER, Piotr | WKS Wawel BnO | |
14 | [1002] PISAREK, Piotr | WKS Wawel BnO | |
15 | [1018] RICOUR, Patrice | Les Coqs Runners | |
16 | [1034] SŁOWIŃSKI, Paweł | ||
17 | [0] STEFAN, Aleksander | NAUKA BIEGA | |
18 | [1070] WACHNICKI, Jan | - | |
19 | [1072] WALCZYK, Roman | Water Knights | |
20 | [1093] WYSOCKI, Marcin | Polplast biega | |
21 | [1098] ZADARNOWSKI, Dariusz | SBG Podbieg Nessi Team | |
22 | [1105] ZDECHLIKIEWICZ, Piotr |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [820] CEKIERA, Antoni | combex | |
2 | [883] KAIM, Antoni | ||
3 | [907] KOWALIK, Jan | ||
4 | [924] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | |
5 | [959] MARCINEK, Wojciech | Trailrun | |
6 | [985] OLIWA, Edward | ITMBW Kraków | |
7 | [1064] TOKARZ, Jerzy | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
8 | [1110] ZIÓŁKO, Jan | Jadwiga Kraków |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [900] KOPTA, Jerzy | Cwałujące Dziadki | |
2 | [1116] KRUCZEK, Stanisław | WKS Wawel bno | |
3 | [942] LEŚNIAK, Marian | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
4 | [0] WSOŁEK, Andrzej |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1335] GRADZIK, Inga | #MoveAutodesk |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1330] FURTEK, Iwona | Lacho Team | |
2 | [1341] JARZYMOWSKA, Iwona | brak | |
3 | [1343] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Heineken Kraków Running Club | |
4 | [0] KACPRZYK , Katarzyna | ||
5 | [1348] KOPACKA, Edyta | KB Sobótka | |
6 | [1361] ŁUDZIK, Alicja | brak | |
7 | [1365] MATUKIN-SZUMLIŃSKA, Aleksandra | ||
8 | [1381] PAWEŁEK, Paulina | Wszystko się ułoży team | |
9 | [1383] PILCH, Anna | Probalans | |
10 | [1385] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K | |
11 | [0] SENDEK, Sylwia | Infinity-Gym | |
12 | [1407] SZKOŁA- ŚNIEŻEK, Agnieszka | MM Power/Koliber Team | |
13 | [1408] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
14 | [1411] TARADAJ, Paulina | Night Runners |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1316] CHRZĄŚCIK, Anna | brak | |
2 | [1332] GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
3 | [1334] GOTKIEWICZ-CICHOŃ, Edyta | - | |
4 | [1342] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team | |
5 | [14] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | |
6 | [1372] MŁYNARCZYK-WARWAS, Marzena | Nowożeńcy | |
7 | [1375] NICIEJA, Anna | Dzikie Foki | |
8 | [1418] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1347] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1305] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | |
2 | [1307] BODURKA, Adam | RMT Team Pro / Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
3 | [1321] DANIELAK, Tomasz | ||
4 | [1328] FEDYNA, Marcin | _ | |
5 | [1331] GACEK, Dawid | A mogłem spać | |
6 | [0] HEBDA, Adrian | ||
7 | [0] KRAWCZYK, Damian | AZS PK | |
8 | [1355] KUNZ, Marcin | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
9 | [1395] SAJDAK, Piotr | Wszystko się ułoży team | |
10 | [0] WĘGRZYN, Michał | ||
11 | [1423] ZIELIŃSKI, Mateusz |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1301] ALEKSANDROWICZ, Michał | Kraków | |
2 | [1304] BEŁZ, Tomasz | brak | |
3 | [1] BODURKA, Krzysztof | Salomon Suunto Team Poland | |
4 | [1308] BOREK, Mateusz | SportWise | |
5 | [1309] BORKOWSKI, Paweł | ||
6 | [1310] BOSAK, Dominik | Górka Team | |
7 | [1311] BRYSZ, Michał | SBG Podbieg Nessi Team | |
8 | [1314] CHŁĘDOWSKI, Piotr | ||
9 | [1318] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | |
10 | [1319] CYGAN, Tomasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
11 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
12 | [1323] DRAŃKO, Piotr | Heineken Kraków Running Club | |
13 | [1327] FEDORCZAK, Jacek | ||
14 | [1333] GIZA, Radosław | ||
15 | [1336] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | ||
16 | [1337] GRZĄBKA, Paweł | brak | |
17 | [1339] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | |
18 | [1425] HUDYGA, Sławomir | Wszystko się ułoży team | |
19 | [1346] KLIMEK, Przemysław | Klub Biegacza AZS UEK | |
20 | [1352] KOZIOŁ, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | |
21 | [1353] KUCHARSKI, Kamil | TriJet Team | |
22 | [1354] KUCIEL, Paweł | Axis Usługi Fizjoterapeutyczne | |
23 | [1360] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge | |
24 | [1363] MALETA, Marcin | LPP Team | |
25 | [1364] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider | |
26 | [0] MARECIK, Dawid | ||
27 | [1367] MEDES, Marcin | ||
28 | [1369] MICHALIK, Dawid | Horda | |
29 | [1374] MROŻEK, Tomasz | brak | |
30 | [1378] NYCZ, Marek | ||
31 | [1379] PARIS, Nicola | - | |
32 | [1382] PILARSKI, Pawel | ||
33 | [1388] PYTLIK, Wojciech | Heineken Kraków Running Club | |
34 | [1392] RYMARENKO, Sergii | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
35 | [1398] SERZYSKO, Bartosz | WM Triself | |
36 | [1400] SŁOMIANY, Michał | - | |
37 | [1402] SROKA, Maciej | NFT | |
38 | [1403] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | |
39 | [1404] STARZAK, Paweł | Zło$nik Biega | |
40 | [1405] STUDENCKI, Dawid | 4TriTeam | |
41 | [1410] SZYMACZEK, Kamil | Wataha | |
42 | [1412] TEREBECKI, Kamil | Kraków | |
43 | [1416] TRZASKA, Marcin | Wataha | |
44 | [0] USOWSKI, Andrzej | ||
45 | [1420] WIĘCEK, Konrada | WM Triself | |
46 | [1421] WOLIŃSKI, Marek | Poranny Patrol | |
47 | [1422] ZARZECZNY, Radoslaw | Junior Amator Superstar | |
48 | [1424] ŻARNA, Błażej | Horda |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1302] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | |
2 | [1312] BRZEZIŃSKI, Łukasz | LPP Team | |
3 | [1313] BUŁAWA, Grzegorz | ||
4 | [1315] CHRAMĘGA, Dariusz | Niezrzeszony | |
5 | [1317] CUDEK, Jacek | #AdamCzerwińskiTeam | |
6 | [1320] CZYŻ, Piotr | ||
7 | [1322] DARCHUK, Oleksandr | DRPT | |
8 | [0] DOMIN, Marcin Renkaw | Nowotarski Klub Kolarski | |
9 | [1324] DUC-SYPOSZ, Aureliusz | Vege Runners | |
10 | [1326] DZIECIUCH, Michał | ||
11 | [0] DZIEDZIC, Krzysztof | runningperformance.pl | |
12 | [1338] GRZESIAK, Marcin | KĘCKIE HARPAGANY | |
13 | [1340] HOŁÓWKA, Sławomir | Lacho Team | |
14 | [1344] KIDA, Andrzej | LOS TREPOS COMPANIEROS | |
15 | [1345] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | |
16 | [1349] KOPEĆ, Mirosław | ||
17 | [1350] KORNAŚ, Krzysztof | KlimKor Team | |
18 | [1351] KOSMALA, Przemek | MarcinSwiercTeam | |
19 | [1357] KUREK, Jan | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | |
20 | [1358] LAMIK, Paweł | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
21 | [1362] MAJCHER, Piotr | BW Biegacze Wymiatacze | |
22 | [1366] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runer | |
23 | [1368] MICHALCZAK, Paweł | WKS Wawel Kraków BnO | |
24 | [1370] MIETŁA, Mateusz | KSSJPII | |
25 | [1373] MORAWA, Mateusz | Lacho Team | |
26 | [1376] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | |
27 | [1377] NOWAKOWSKI, Izydor | #AdamCzerwińskiTeam | |
28 | [1380] PASELA, Jerzy | ||
29 | [1391] ROSZAK, Piotr | - | |
30 | [1393] SADOWSKI, Tomasz | KOSSMATE ŻUKI | |
31 | [1394] SAJAK, Michał | Wataha | |
32 | [1396] SALAMON, Arkadiusz | SBG Podbieg | |
33 | [1397] SALIK, Stanisław | ||
34 | [1399] SIEKLUCKI, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | |
35 | [1401] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie | |
36 | [1406] SULARZ, Bartlomiej | brak | |
37 | [1409] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | |
38 | [1413] TOMASZ, Wasilewski | Aromat Nóg | |
39 | [1414] TOMCZYK, Marcin | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
40 | [1417] TUREK, Maciej | #piwonamecie | |
41 | [1419] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1303] BĄK, Artur | FC po 50tce | |
2 | [1325] DURAS, Andrzej | - | |
3 | [1329] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | |
4 | [1356] KUNZ, Tomasz | brak | |
5 | [1359] LEPIARZ, Szymon | Oldboje biegają | |
6 | [1386] POLAK, Stanisław | SBG Podbieg Nessi Team | |
7 | [1426] ZIELINSKI, Rafal |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1371] MIROSZEWSKI, Bogdan | Klub Eskadra Kraków | |
2 | [1387] PRZYŁUDZKI, Janusz | STS Biegaton | |
3 | [1389] RADCZAK, Andrzej | ||
4 | [1390] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | |
5 | [1415] TRELA, Jacek | AZS AWF KRAKÓW MASTERS |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K12
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [106] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS Wawel BnO | |
2 | [109] BOMERSBACH, Julia | UKS Kometa Gliwice | |
3 | [110] BREKSA, Blanka | WKS Wawel BnO | |
4 | [122] DEPTA, Helena | WKS Wawel BnO | |
5 | [146] GROCHAL, Nina | KS Kościelec Chrzanów | |
6 | [149] HEBDA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | |
7 | [157] KASPRZYK, Alicja | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | |
8 | [158] KASPRZYK, Natalia | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | |
9 | [161] KOŁEK, Aleksandra | 2xWK | |
10 | [162] KOŁEK, Natalia | 2xWK | |
11 | [169] KUZA, Amelia | - | |
12 | [174] ŁUCZAK, Agata | - | |
13 | [181] MARCZEWSKA, Agata | Home Explorers | |
14 | [263] OSIADACZ, Julia | Trenuj w Krakowie | |
15 | [198] PESZT, Martyna | SportWise | |
16 | [267] PIECHOWSKA, Nina | ||
17 | [204] PODGÓRSKA, Gabriela | KS Kościelec Chrzanów | |
18 | [215] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | |
19 | [237] WALA, Małgorzata | KS Kościelec Chrzanów | |
20 | [249] ZAZIĄBŁ, Ewa | Latające Pęciny |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K13
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [105] BISKUPSKA, Julia | WKS Wawel BnO | |
2 | [115] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | |
3 | [118] CZERWIEC, Karolina | Iron Dragon Team | |
4 | [130] DZIUBA, Justyna | UKS Kometa Gliwice | |
5 | [144] GOZDEK, Wiktoria | UKS Kometa Gliwice | |
6 | [151] HYLA, Natalia | UKS Kometa Gliwice | |
7 | [152] JABŁOŃSKA, Alicja | UKS Kometa Gliwice | |
8 | [160] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | |
9 | [176] MADEJ, Olga | Iron Dragon Team | |
10 | [185] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel BnO | |
11 | [187] NIESSNER, Pola | WKS Wawel BnO | |
12 | [190] OLEJNIK, Jaśmina | WKS Wawel BnO | |
13 | [193] OLIINYK, Yelyzaveta | WKS Wawel BnO | |
14 | [207] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice | |
15 | [219] SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel BnO | |
16 | [236] WALA, Aleksandra | KS Kościelec Chrzanów | |
17 | [0] WYPYCH, Milena | SportWise |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K16
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [120] DANIELAK, Hanna | Kraków Athletics Team | |
2 | [170] LEŚNIAK, Matylda | UKS Kometa Gliwice | |
3 | [189] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | |
4 | [205] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | |
5 | [2] WĄSIK, Maja | SportWise | |
6 | [238] WIERZBICKA, Maja | Goń się! |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [111] BUGAJ, Katarzyna | WKS Wawel BnO | |
2 | [0] CHARUSTA, Martyna | BeFit24Team | |
3 | [113] CHRYCZYK, Katarzyna | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
4 | [0] HENDEL, Magda | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
5 | [211] PUDEŁEK, Michalina | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
6 | [227] TABOR, Kamila | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [104] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
2 | [107] BODZIOCH-MARCZEWSKA, Katarzyna | Home Explorers | |
3 | [114] CHYLEWSKA-OLECH, Dagmara | BeFit24Team | |
4 | [124] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | |
5 | [139] GAWIN, Agnieszka | BeFit24Team | |
6 | [13] KACZMAREK, Angelika | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
7 | [168] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | |
8 | [178] MAJCHER, Monika | Semperfortis | |
9 | [0] NABIELEC, Magdalena | ITMBW Kraków | |
10 | [191] OLESIAK, Katarzyna | ||
11 | [192] OLIINYK, Alona | WKS Wawel BnO | |
12 | [216] SĘK, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | |
13 | [223] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | |
14 | [0] ŚLIWA, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
15 | [241] WRÓBEL, Ewa | Home Explorers | |
16 | [246] ZAJĄC, Katarzyna | - |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [108] BOMBA, Magdalena | ||
2 | [132] FILICIAK, Justyna | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
3 | [137] GALUBA, Monika | UKS Lider | |
4 | [141] GAWLAS, Monika | _ | |
5 | [145] GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel BnO | |
6 | [150] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | |
7 | [156] KARNIA-BISKUPSKA, Anna | WKS Wawel BnO | |
8 | [180] MAŁEK, Anna | ||
9 | [182] MAREK-PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
10 | [196] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | |
11 | [201] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | |
12 | [217] SŁOCIŃSKA, Magdalena | Maze Runners | |
13 | [221] SMOROŃ, Anna | BeFit24Team | |
14 | [231] URBAŃSKA-KULON, Katarzyna | BeFit24Team | |
15 | [242] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | |
16 | [250] ZAZIĄBŁ, Justyna | Latające Pęciny |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [112] CHACUŚ, Dorota | ||
2 | [206] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | |
3 | [224] SZCZYPKA, Agnieszka | Night Runners |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [155] KAMIŃSKA, Joanna | Night Runners | |
2 | [253] WOŹNIAK, Barbara | ||
3 | [255] ZIÓŁKO, Jadwiga | Jadwiga Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Przyjazna Trójka / 3,7km - M12
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [117] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | |
2 | [0] CZARNECKI, Jakub | G.O.A.T. Team Michałowice | |
3 | [128] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka | |
4 | [131] FILICIAK, Antoni | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
5 | [134] FILICIAK, Stanisław | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
6 | [135] FIREK, Grzegorz | 2xWK | |
7 | [140] GAWIN, Jan | BeFit24Team | |
8 | [256] GAWROŃSKI, Krystian | SKS KUSY KRAKÓW SP 91 | |
9 | [260] KOPERNIAK, Franciszek | ||
10 | [164] KOWALSKI, Adam | 2K | |
11 | [165] KOWALSKI, Franciszek | ||
12 | [172] LISIEWICZ, Natan | The Athletics Team | |
13 | [184] MERCIK, Tomasz | BBB Będuska Brygada Biegowa | |
14 | [264] OSIADACZ, Adam | Trenuj w Krakowie | |
15 | [197] PALIŚ, Mikołaj | BeFit24Team | |
16 | [0] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza | |
17 | [209] PRZEWOŹNIK, Maurycy | ||
18 | [212] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | WKS Wawel BnO | |
19 | [254] SMOROŃSKI, Patryk | KS AZS AWF KRAKÓW | |
20 | [232] URYGA, Artur | WKS Wawel BnO | |
21 | [240] WÓJCIK, Wojciech | WKS Wawel BnO | |
22 | [243] WYZNAKIEWICZ, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
23 | [245] ZADARNOWSKI, Marek | SBG Podbieg Nessi Team | |
24 | [248] ZASADZKI, Tymoteusz | WKS Wawel BnO |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M13
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [257] BRZĘCZEK, Michał | UKS Kometa Gliwice | |
2 | [147] GRZEGORCZYK, Borys | WKS Wawel BnO | |
3 | [148] GZYL, Tomasz | brak | |
4 | [0] LASKOWSKI, Maciej | Iron Dragon Team | |
5 | [177] MAGOLAN, Piotr | Iron Dragon Triathlon | |
6 | [186] MYTNIK, Radosław | - | |
7 | [194] OLSZEWSKI, Eryk | Iron Dragon Triathlon | |
8 | [199] PESZT, Michał | SportWise | |
9 | [202] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | |
10 | [210] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | Run_P | |
11 | [0] RUSEK, Filip | Iron Dragon Team | |
12 | [229] TARNOWSKI, Przemysław | WKS Wawel BnO | |
13 | [234] VOINALOVYCH, Yurii | SportWise | |
14 | [247] ZAJĄC, Maciej | Iron Dragon Team |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M16
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [259] KOPERNIAK, Mikołaj | ||
2 | [0] LEBITKO, Olaf | Iron Dragon Team | |
3 | [261] OSTROWSKI, Patryk | ||
4 | [218] SŁOCIŃSKI, Krzysztof | Maze Runners | |
5 | [230] TYLEK, Michał |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [119] ĆWIĘCZEK, Łukasz | AZS UJ CM | |
2 | [4] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | |
3 | [214] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | |
4 | [266] WÓJCIK, Adam | Ex Team | |
5 | [244] WYŻGA, Zygmunt | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [101] BAŁABAN, Bartłomiej | Lacho Team | |
2 | [103] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | |
3 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
4 | [125] DUDZIAK, Tomasz | POLAR team | |
5 | [127] DYKSZAK, Filip | WM Triself | |
6 | [133] FILICIAK, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
7 | [138] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | |
8 | [262] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | |
9 | [154] JESIOŁOWSKI, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
10 | [8] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
11 | [0] KOLTUNIAK, Lukasz | ||
12 | [166] KRAWCZYK, Jarosław | ||
13 | [171] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM | |
14 | [175] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR team | |
15 | [265] MARCZEWSKI, Marcin | Bronowice też Biegają | |
16 | [195] PALEŃ, Kamil | BeFit24Team | |
17 | [200] PIECH, Jakub | #KubaPiechTeam | |
18 | [226] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
19 | [235] WACHACKI, Michał | Wachaccy Team | |
20 | [251] ZIEMBLA, Krzysztof | Go Aptiv! |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [102] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | |
2 | [116] CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | |
3 | [123] DUBIEL, Piotr | 2xWK | |
4 | [126] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
5 | [129] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | |
6 | [136] GALOS, Adam | BeFit24Team | |
7 | [142] GAWLAS, Roman | ||
8 | [153] JABŁOŃSKI, Grzegorz | SBG Podbieg Nessi Team | |
9 | [159] KASPRZYK, Rafał | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | |
10 | [258] KOPERNIAK, Łukasz | ||
11 | [167] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | |
12 | [173] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | ||
13 | [179] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski | BeFit24Team | |
14 | [203] PIÓRKOWSKI, Tomek | #AdamCzerwińskiTeam | |
15 | [208] PRZEWOŹNIK, Adam | Run_P | |
16 | [213] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
17 | [222] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
18 | [0] SMOROŃSKI, Artur | brak | |
19 | [225] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
20 | [228] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
21 | [233] URYGA, Sławek | WKS Wawel BnO | |
22 | [239] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
23 | [252] WÓYCICKI, Rafał | AppliedOmicsWóycicki | |
24 | [0] WYPYCH, Marek | SportWise |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [121] DEC, Jacek | brak | |
2 | [143] GEDL, Przemysław | ||
3 | [0] KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
4 | [183] MARKS, Robert | ||
5 | [220] SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel BnO |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [163] KOWALCZYK, Tadeusz | BMW Biegamy Mimo Wszystko |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [188] NOWOTNY, Marian |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K16
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [410] BOJARSKA, Zuzanna | BW Biegacze Wymiatacze | |
2 | [414] BUDZIŃSKA, Julia | ||
3 | [494] KURTYCZ, Natalia | WKS Wawel BnO | |
4 | [500] LAMPARSKA, Maja | WKS Wawel BnO | |
5 | [537] PODGÓRSKA, Marta | KS Kościelec Chrzanów | |
6 | [543] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
7 | [545] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS Wawel BnO | |
8 | [550] SEREDA, Olha | WKS Wawel BnO | |
9 | [553] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
10 | [0] SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel BnO | |
11 | [554] SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel BnO | |
12 | [577] TWORZYDLO, Dominika | Rączy Jeleń |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [415] BUGAJ, Katarzyna | WKS Wawel BnO | |
2 | [0] CHARUSTA, Martyna | BeFit24Team | |
3 | [436] DUPLAGA, Anita | Słodko Zdrowy | |
4 | [0] GIERCZAK, Barbara | URO-TEAM | |
5 | [460] HRUBY, Anna | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
6 | [465] JANUSZ, Agnieszka | Sklep Biegacza | |
7 | [11] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW | |
8 | [0] PLEWIK, Marta | GRAMMI | |
9 | [552] SIKORA, Joanna | GE HealthAhead | |
10 | [576] TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | |
11 | [0] TURCZYŃSKA, Sara | run-log.com | |
12 | [588] WOJAS, Magdalena | Słodko Zdrowy | |
13 | [591] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [406] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
2 | [411] BOROWIAK, Kasia | Kraków | |
3 | [419] BURNUS, Beata | ||
4 | [427] CIURA, Anna | Kraków | |
5 | [443] DZIUBAŃSKA, Izabela | ||
6 | [450] GAWRON, Kasia | WKS Wawel BnO | |
7 | [455] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | |
8 | [457] HOJNA, Kinga | brak | |
9 | [461] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | ||
10 | [466] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | |
11 | [467] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | ||
12 | [469] KACZMAREK, Angelika | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
13 | [480] KOLEGOWICZ, Klaudia | BeFit24Team | |
14 | [499] KWIECIŃSKA, Maria | ||
15 | [513] NALEPA, Małgorzata | Kraków | |
16 | [526] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | Ola&Bartlo | |
17 | [534] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | ||
18 | [556] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | |
19 | [0] SYREWICZ, Sylwia | ||
20 | [569] ŚLIWA, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
21 | [581] VOINALIVYCH, Yuliia | Bronowice też Biegają | |
22 | [584] WICHA, Małgorzata | WKS Wawel BnO | |
23 | [585] WIECH, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | |
24 | [586] WILLIAMS, Alicja | - | |
25 | [597] WRÓBEL, Katarzyna | Słodko Zdrowy | |
26 | [599] WYROBA, Basia | BeFit24Team | |
27 | [606] ŻĄDŁO GĘBALA, Joanna | Kraków |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [417] BUGAJSKA, Katarzyna | ||
2 | [418] BURDA, Monika | ||
3 | [429] CZAPCZYŃSKA, Małgorzata | Niepołomice Biegają | |
4 | [458] HOPEK, Elżbieta | ULTRAMARYNA | |
5 | [464] JANOWSKA, Katarzyna | ||
6 | [484] KOWALCZYK, Anna | - | |
7 | [492] KUKLA, Katarzyna | ||
8 | [497] KUZA, Bozena | ||
9 | [501] LAMPARSKA, Iwona | WKS Wawel BnO | |
10 | [515] NIZIOŁEK, Małgorzata | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
11 | [528] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | |
12 | [551] SIKORA, Ewa | ||
13 | [567] SZWED, Kinga | Słodko Zdrowy | |
14 | [578] URBAŃSKA-KULON, Katarzyna | BeFit24Team | |
15 | [587] WŁOSTOWSKA, Kasia | Vege Runners | |
16 | [590] WOJTOWICZ, Magda | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
17 | [598] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | |
18 | [0] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [416] BUGAJ, Teresa | WKS Wawel BnO | |
2 | [424] CHOMNICKA, Beata | Night Runners | |
3 | [432] DANIELAK, Małgorzata | ||
4 | [516] NIZIURSKA, Marzanna | Husaria Race Team | |
5 | [519] OLEJNIK, Monika | Big5 | |
6 | [558] STERNAK, Anna | Big5 | |
7 | [566] SZULC-KŁEMBUKOWSKA, Katarzyna | BMW Biegamy Mimo Wszystko | |
8 | [575] TOPÓR, Monika | WKS Wawel BnO |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M16
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [401] ADAMCZYK, Jakub | Kraków | |
2 | [422] CHODLEWSKI, Antoni | KS Kościelec Chrzanów | |
3 | [441] DYNGOSZ, Szymon | sekta zjadaczy much | |
4 | [477] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | |
5 | [616] MARKS, Witold | ||
6 | [615] NALEPA, Piotr | ||
7 | [530] PARDYGAŁ, Michał | WM Triself | |
8 | [536] PISAREK, Kordian | WKS Wawel BnO | |
9 | [542] PUDEŁEK, Błażej | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
10 | [559] STOLAREK, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
11 | [572] TARNAWSKI, Jan | WKS Wawel BnO | |
12 | [596] WÓJCIK, Paweł | WKS Wawel BnO | |
13 | [0] WYPYCH, Hubert | SportWise | |
14 | [607] ŻESŁAWSKI, Jakub | WKS Wawel BnO | |
15 | [608] ŻESŁAWSKI, Mateusz | WKS Wawel BnO |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [405] BIELATOWICZ, Amadeusz | ||
2 | [407] BIELSKI, Maciej | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
3 | [409] BODURKA, Tomasz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
4 | [0] BOROŃ, Darek | DB Team | |
5 | [425] CHUDY, Dominik | poczujbieg.pl | |
6 | [433] DOBAJ, Szymon | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | |
7 | [440] DYNGOSZ, Paweł | jest | |
8 | [448] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | |
9 | [617] GĄDEK, Julian | ||
10 | [453] GOŁĄB, Paweł | Invalid team name | |
11 | [478] KLESZCZ, Mateusz | Kraków | |
12 | [485] KOZLOWSKI, Jakub | niezrzeszony | |
13 | [612] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | |
14 | [502] ŁACNY, Łukasz | Janiewiemsamacośzaproponuj | |
15 | [517] NOWAK, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | |
16 | [547] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | |
17 | [0] WIELOSIK, Marcin | Visegrad Maraton Rytro | |
18 | [602] ZAMBROWSKI, Michał | Creative Bochnia Biega Team | |
19 | [605] ZIĘBA, Kuba | AZS AWF KRAKÓW MASTERS |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [404] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | |
2 | [412] BRZYSKI, Maciej | ||
3 | [420] CABAJ, Łukasz | Harpagan Tarnobrzeg | |
4 | [423] CHODZYŃSKI, Rafał | _ | |
5 | [428] COSTANZO, Gianmarco | ||
6 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
7 | [0] FILICIAK, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
8 | [446] GALBIATI, Luca | Gruppetto Włoski Krakow | |
9 | [449] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | |
10 | [452] GEDLICZKA, Tymoteusz | ||
11 | [462] IRLIK, Jacek | Master Builders Solutions | |
12 | [470] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
13 | [471] KACZOR, Łukasz | ||
14 | [473] KAPUTA, Piotr | brak | |
15 | [481] KOPEĆ, Mariusz | - | |
16 | [482] KOSOŃ, Krzysztof | ||
17 | [0] KRAMER, Konrad | ||
18 | [0] KRAMER, Konrad | ||
19 | [487] KRAWCZYK, Krzysztof | eSkarpeta.com.pl | |
20 | [488] KRÓL, Michał | Master Builders Solutions | |
21 | [490] KUKLA, Daniel | Master Builders Solutions | |
22 | [495] KUTERBA, Piotr | SSMates/Raczadam | |
23 | [496] KUTYBA, Marek | ITMBW Kraków | |
24 | [507] MARKOWICZ, Szymon | ||
25 | [509] MATEUSZ, Knieć | run-log.com | |
26 | [511] MOCNY, Michał | OPP Kraków | |
27 | [523] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland | |
28 | [525] PAJĄK, Bartłomiej | SMSKLIMA | |
29 | [527] PALEŃ, Kamil | BeFit24Team | |
30 | [535] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
31 | [538] POTASIEWICZ, Grzegorz | AleZaplątane Running Team | |
32 | [539] POTASIEWICZ, Paweł | MTB Rymanów | |
33 | [0] PRZETOCKI, Bartek | ||
34 | [548] RUTKOWSKI, Maciej | brak | |
35 | [560] SUDER, Grzegorz | ||
36 | [568] SZYMACZEK, Michał | Wataha | |
37 | [570] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
38 | [574] TOMASZ, Nowak | BW Biegacze Wymiatacze | |
39 | [580] VALLEJO, Eduardo | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
40 | [582] WANTUCH, Grzegorz | ||
41 | [0] WIKLIK, Marcin | OPP Kraków | |
42 | [601] ZAJUSZ, Marek | SportWise | |
43 | [603] ZĄBKIEWICZ, Szymon | ||
44 | [604] ZIĘBA, Dariusz | Woodward Runners |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [402] BANASIK, Grzegorz | SBG Podbieg Nessi Team | |
2 | [403] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | |
3 | [408] BISKUPSKI, Michał | WKS Wawel BnO | |
4 | [413] BUDKOWSKI, Bartłomiej | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
5 | [421] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | |
6 | [426] CIASTOŃ, Bartłomiej | Ola&Bartlo | |
7 | [430] CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | |
8 | [431] CZARNIECKI, Michał | Klub Tłumaczy Wysokogórskich | |
9 | [613] DOMIN, Łukasz | Run To The Hills Team Libiąż | |
10 | [434] DROZD, Michał | - | |
11 | [435] DUDA, Wojciech | Skawina Biega | |
12 | [437] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
13 | [442] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | |
14 | [444] FILIPOWSKI, Rafał | Filip RUN Team | |
15 | [447] GALOS, Adam | BeFit24Team | |
16 | [456] GRZYWNA, Piotr | ||
17 | [459] HOPEK, Tomasz | ULTRAMARYNA | |
18 | [468] JAWOREK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
19 | [472] KAŁUCKI, Wojciech | ||
20 | [475] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
21 | [476] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | |
22 | [479] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | |
23 | [489] KUCHARSKI, Maciej | ||
24 | [491] KUKLA, Grzegorz | ||
25 | [493] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | |
26 | [498] KUZA, Łukasz | - | |
27 | [503] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl | |
28 | [505] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski | BeFit24Team | |
29 | [506] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | |
30 | [510] MAZUR, Maciej | Woodward Runners | |
31 | [512] MURYN, Bartłomiej | SBG Podbieg Nessi Team | |
32 | [520] OLEJNIK, Tomasz | WKS Wawel BnO | |
33 | [521] OLESIAK, Tomasz | ||
34 | [522] ORTMAN, Marcin | ||
35 | [524] PACUŁA, Artur | ||
36 | [531] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
37 | [532] PAWŁOWICZ, Paweł | brak | |
38 | [546] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
39 | [555] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
40 | [557] STEC, Paweł | - | |
41 | [0] SULMA , Filip | ||
42 | [561] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
43 | [562] SZAJEWSKI, Arkadiusz | o tak ło | |
44 | [563] SZKODZIŃSKI, Tomasz | SD Team | |
45 | [564] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
46 | [565] SZRAMIK, Bartosz | brak | |
47 | [571] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
48 | [0] TICHORUK, Rafał | ||
49 | [579] URYGA, Sławek | WKS Wawel BnO | |
50 | [610] WALCZAK, Przemysław | ||
51 | [583] WĄSIK, Marcin | SportWise | |
52 | [592] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega | |
53 | [593] WOŹNIAK, Sławomir | ||
54 | [594] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
55 | [0] WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [439] DYNGOSZ, Krzysztof | sekta zjadaczy much | |
2 | [445] FORYSTEK, Józef | WKS Wawel BnO | |
3 | [451] GEDL, Przemysław | ||
4 | [463] JAMROZIK, Krzysiek | WKS Wawel BnO | |
5 | [474] KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
6 | [483] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze | |
7 | [504] MACINA, Dariusz | ||
8 | [514] NIESSNER, Piotr | WKS Wawel BnO | |
9 | [529] PALUS, Ryszard | Hala Madrid | |
10 | [544] PUDEŁEK, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
11 | [0] SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel BnO | |
12 | [614] SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team | |
13 | [600] WYZNAKIEWICZ, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
14 | [609] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS Wawel BnO |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [438] DYLĄG, Zbigniew | Niezrzeszony | |
2 | [454] GRABOWICZ, Andrzej | WKS Wawel Kraków | |
3 | [486] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
4 | [533] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | |
5 | [540] PÓŁTORAK, Stanisław | ||
6 | [541] PRZELASKOWSKI, Krzysztof | - | |
7 | [549] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
8 | [573] TOBIASZ, Wiesław | Elster |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [611] KORDOS, Jan | KKB Dystans Kraków | |
2 | [518] NOWOTNY, Marian | Niepołomice Biegają | |
3 | [589] WOJCIECHOWSKI, Janusz | Kraków |
Nordic Walking / NW - K
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [21] BARTCZAK, Katarzyna | - | |
2 | [23] CHLUDEK, Agnieszka | THE WALKING GIRLS | |
3 | [25] DURAS, Izabela | ||
4 | [26] DYNGOSZ, Monika | ||
5 | [29] JUSZCZYK, Karolina | THE WALKING GIRLS | |
6 | [30] KOWALCZYK, Joanna | brak | |
7 | [32] KUCHARSKA, Katarzyna | ||
8 | [35] MARCHEWKA, Maria | ||
9 | [37] MATUSIK, Anna | THE WALKING GIRLS | |
10 | [40] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | Nordic Army | |
11 | [0] PIECZARKOWSKA, Roma | - | |
12 | [56] POLEWKA, Beata | ||
13 | [42] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska | |
14 | [44] URBAN, Magdalena | THE WALKING GIRLS | |
15 | [45] WALCZYK, Iwona | brak | |
16 | [46] WERCHOWIECKA-PARDYGAŁ, Karolina | ||
17 | [47] WILKOŃSKA, Joanna | ||
18 | [0] WSOŁEK, Joanna | ||
19 | [49] WYSZYŃSKA, Kornelia | Kraków | |
20 | [50] ZABIELNA, Małgorzata | THE WALKING GIRLS |
Nordic Walking / NW - M
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [22] BARTCZAK, Mirosław | - | |
2 | [27] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | |
3 | [28] FEDIRKO, Tadeusz | Niezrzeszony | |
4 | [31] KRZYWORĄCZKA, Piotr | BMW Biegamy Mimo Wszystko | |
5 | [33] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
6 | [34] MARCHEWKA, Krzysztof | ||
7 | [36] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | |
8 | [38] MISZTAL, Grzegorz | Nordic Army | |
9 | [39] ORDZOWIAŁY, Piotr | NIWA Osielec | |
10 | [41] PIĄTY, Józef | ||
11 | [43] TYCZEWSKI, Jacek | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | |
12 | [48] WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO |
Ultra GPK / Ultra - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Ultra GPK / Ultra - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1507] DRABIK-SŁOMKA, Małgorzata | brak | |
2 | [1513] KAMIZELA, Monika | Niezrzeszony |
Ultra GPK / Ultra - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1526] MUSIAŁ, Anna | Niepołomice Biegają | |
2 | [1531] PAŁKOWSKA, Agata | Kraków | |
3 | [0] ZYCH, Katarzyna | Bonnie & Clyde |
Ultra GPK / Ultra - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Ultra GPK / Ultra - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Ultra GPK / Ultra - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1510] IDZIOR, Tomasz | ||
2 | [1516] KRAWCZYK, Jakub | ||
3 | [1519] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW |
Ultra GPK / Ultra - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1503] BORKOWSKI, Piotr | Borkomet | |
2 | [12] GRZĄDZIEL, Dominik | ATTIQ TEAM | |
3 | [1517] KUDŁAK, Paweł | Centrum Zdrowia Biegacza Krako´w | |
4 | [1522] MAJNUSZ, Tomasz | Wielka Wieś Biega | |
5 | [1524] MATEUSZ, Klusek | Sklep Biegacza | |
6 | [1525] MORAWSKI, Przemysław | Zew brudnego okonia | |
7 | [1536] STEFANOWSKI, Dominik | ||
8 | [0] TOKARSKI, Szymon | ||
9 | [1541] WIĄCEK, Łukasz | ||
10 | [1543] WIĘCŁAWSKI, Michał | Waga Ciężka |
Ultra GPK / Ultra - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1501] BARTKOWIAK, Grzegorz | ||
2 | [1502] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
3 | [1505] CEBULA, Leszek | ||
4 | [1506] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | |
5 | [1509] GRYGIEL, Marek | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
6 | [0] HYŻY, Piotr | Bonnie & Clyde | |
7 | [1511] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus | |
8 | [1515] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | |
9 | [1518] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | |
10 | [1520] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | |
11 | [1521] LIZUREJ, Sławomir | Lizaki Team | |
12 | [1523] MAŁYSA, Marcin | ||
13 | [1527] MUSIAŁ, Witold | Niepołomice Biegają | |
14 | [1529] NOWACKI, Paweł | GoLenie | |
15 | [1530] O'REGAN, Mark | BeFit24Team | |
16 | [1546] PERYKASZA, Paweł | ||
17 | [1532] PIASECKI, Leszek | ||
18 | [1533] SEKMAN, Tomasz | ||
19 | [1534] SOLECKI, Krzysztof | Polski Klub Alpejski | |
20 | [1537] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | |
21 | [1538] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | |
22 | [1539] ŚCIESZKA, Wojciech | 13 elt Kraków-Balice | |
23 | [1540] TARNOWSKI, Maciej | MM Power/Koliber Team | |
24 | [1542] WIERTEK, Henryk | WiertkiTEAM | |
25 | [1544] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia | |
26 | [1545] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK |
Ultra GPK / Ultra - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1504] BUCZEK, Jerzy | Kraków | |
2 | [1508] GĄSIOROWSKI, Krzysztof | ||
3 | [1514] KŁEMBUKOWSKI, Piotr | MM Power/Koliber Team | |
4 | [1528] MUSZYŃSKI, Maciej | MM Power/Koliber Team | |
5 | [1535] STACHURA, Maciej | Zabierzów Biega |
Ultra GPK / Ultra - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1512] KAMIŃSKI, Krzysztof |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1121] BAJOREK, Lidia | ||
2 | [1501] BARTKOWIAK, Grzegorz | ||
3 | [405] BIELATOWICZ, Amadeusz | ||
4 | [108] BOMBA, Magdalena | ||
5 | [1309] BORKOWSKI, Paweł | ||
6 | [814] BRZEZINA, Joanna | ||
7 | [412] BRZYSKI, Maciej | ||
8 | [414] BUDZIŃSKA, Julia | ||
9 | [817] BUDZIŃSKI, Maciej | ||
10 | [417] BUGAJSKA, Katarzyna | ||
11 | [1313] BUŁAWA, Grzegorz | ||
12 | [418] BURDA, Monika | ||
13 | [419] BURNUS, Beata | ||
14 | [819] BZDAK, Bartosz | ||
15 | [1505] CEBULA, Leszek | ||
16 | [112] CHACUŚ, Dorota | ||
17 | [1314] CHŁĘDOWSKI, Piotr | ||
18 | [428] COSTANZO, Gianmarco | ||
19 | [1320] CZYŻ, Piotr | ||
20 | [432] DANIELAK, Małgorzata | ||
21 | [1321] DANIELAK, Tomasz | ||
22 | [829] DRZYZGIEWICZ, Przemysław | ||
23 | [25] DURAS, Izabela | ||
24 | [26] DYNGOSZ, Monika | ||
25 | [1326] DZIECIUCH, Michał | ||
26 | [443] DZIUBAŃSKA, Izabela | ||
27 | [1327] FEDORCZAK, Jacek | ||
28 | [842] FRĄCZEK, Michał | ||
29 | [142] GAWLAS, Roman | ||
30 | [617] GĄDEK, Julian | ||
31 | [1508] GĄSIOROWSKI, Krzysztof | ||
32 | [451] GEDL, Przemysław | ||
33 | [143] GEDL, Przemysław | ||
34 | [452] GEDLICZKA, Tymoteusz | ||
35 | [1333] GIZA, Radosław | ||
36 | [848] GODOWSKA, Magdalena | ||
37 | [849] GOŁDYN, Katarzyna | ||
38 | [1336] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław | ||
39 | [456] GRZYWNA, Piotr | ||
40 | [1077] GURDAK, Mateusz | ||
41 | [0] HEBDA, Adrian | ||
42 | [461] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga | ||
43 | [1510] IDZIOR, Tomasz | ||
44 | [464] JANOWSKA, Katarzyna | ||
45 | [874] JASIŃSKI, Michał | ||
46 | [467] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna | ||
47 | [877] JĘDRZEJOWSKA, Karolina | ||
48 | [878] JUŚKO, Konrad | ||
49 | [0] KACPRZYK , Katarzyna | ||
50 | [879] KACZMARCZYK, Marta | ||
51 | [471] KACZOR, Łukasz | ||
52 | [883] KAIM, Antoni | ||
53 | [0] KALICKA, Justyna | ||
54 | [472] KAŁUCKI, Wojciech | ||
55 | [884] KAMIŃSKA, Halina | ||
56 | [885] KAMIŃSKI, Janusz | ||
57 | [1512] KAMIŃSKI, Krzysztof | ||
58 | [887] KASPERCZYK, Maciej | ||
59 | [1347] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka | ||
60 | [0] KOLTUNIAK, Lukasz | ||
61 | [897] KOMISARCZUK, Arkadiusz | ||
62 | [1349] KOPEĆ, Mirosław | ||
63 | [260] KOPERNIAK, Franciszek | ||
64 | [258] KOPERNIAK, Łukasz | ||
65 | [259] KOPERNIAK, Mikołaj | ||
66 | [482] KOSOŃ, Krzysztof | ||
67 | [0] KOWALICZEK, Grzegorz | ||
68 | [907] KOWALIK, Jan | ||
69 | [165] KOWALSKI, Franciszek | ||
70 | [916] KOZIOŁ, Przemysław | ||
71 | [0] KRAMER, Konrad | ||
72 | [0] KRAMER, Konrad | ||
73 | [917] KRAWCZYK, Ania | ||
74 | [1516] KRAWCZYK, Jakub | ||
75 | [166] KRAWCZYK, Jarosław | ||
76 | [1114] KRAWIEC, Łukasz | ||
77 | [920] KRÓLIKOWSKA, Anna | ||
78 | [1120] KUBLER, Anna | ||
79 | [32] KUCHARSKA, Katarzyna | ||
80 | [489] KUCHARSKI, Maciej | ||
81 | [491] KUKLA, Grzegorz | ||
82 | [492] KUKLA, Katarzyna | ||
83 | [497] KUZA, Bozena | ||
84 | [936] KWIATKOWSKI, Łukasz | ||
85 | [499] KWIECIŃSKA, Maria | ||
86 | [940] LATOS, Paweł | ||
87 | [944] LIS, Kinga | ||
88 | [945] LISIK, Justyna | ||
89 | [951] ŁABNO, Sylwester | ||
90 | [173] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | ||
91 | [953] ŁUŻNY, Bartłomiej | ||
92 | [504] MACINA, Dariusz | ||
93 | [954] MAGOCSY, Helena | ||
94 | [955] MAGOCSY, Justyna | ||
95 | [0] MAJDYŚ, Wojciech | ||
96 | [180] MAŁEK, Anna | ||
97 | [1523] MAŁYSA, Marcin | ||
98 | [34] MARCHEWKA, Krzysztof | ||
99 | [35] MARCHEWKA, Maria | ||
100 | [0] MARECIK, Dawid | ||
101 | [507] MARKOWICZ, Szymon | ||
102 | [183] MARKS, Robert | ||
103 | [616] MARKS, Witold | ||
104 | [1365] MATUKIN-SZUMLIŃSKA, Aleksandra | ||
105 | [1367] MEDES, Marcin | ||
106 | [0] MIASTKOWSKI, Przemysław | ||
107 | [970] MIŚKIEWICZ, Paweł | ||
108 | [971] MORDARSKI, Michał | ||
109 | [972] MORICCI, Pierre | ||
110 | [615] NALEPA, Piotr | ||
111 | [976] NOSAL, Tomasz | ||
112 | [977] NOWACKA, Monika | ||
113 | [188] NOWOTNY, Marian | ||
114 | [1378] NYCZ, Marek | ||
115 | [191] OLESIAK, Katarzyna | ||
116 | [521] OLESIAK, Tomasz | ||
117 | [522] ORTMAN, Marcin | ||
118 | [986] ORYNEK, Klaudia | ||
119 | [988] OSOBA, Magdalena | ||
120 | [0] OSOBA, Magdalena | ||
121 | [0] OSOBA, Magdalena | ||
122 | [261] OSTROWSKI, Patryk | ||
123 | [524] PACUŁA, Artur | ||
124 | [991] PAMUŁA, Łukasz | ||
125 | [1380] PASELA, Jerzy | ||
126 | [995] PAWLIK, Krzysztof | ||
127 | [1546] PERYKASZA, Paweł | ||
128 | [1532] PIASECKI, Leszek | ||
129 | [41] PIĄTY, Józef | ||
130 | [267] PIECHOWSKA, Nina | ||
131 | [534] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | ||
132 | [0] PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | ||
133 | [1001] PIETRZYK, Mariusz | ||
134 | [1382] PILARSKI, Pawel | ||
135 | [0] PIWOWARCZYK, Magda | ||
136 | [1006] POLAKIEWICZ, Dariusz | ||
137 | [56] POLEWKA, Beata | ||
138 | [540] PÓŁTORAK, Stanisław | ||
139 | [0] PRZETOCKI, Bartek | ||
140 | [209] PRZEWOŹNIK, Maurycy | ||
141 | [1010] PRZYBYŁOWSKI, Piotr | ||
142 | [1389] RADCZAK, Andrzej | ||
143 | [1015] RAKOCZY, Sławomir | ||
144 | [1016] REICHEL, Marcin | ||
145 | [1125] REICHERT, Łukasz | ||
146 | [1019] ROMANOWSKI, Daniel | ||
147 | [1397] SALIK, Stanisław | ||
148 | [1533] SEKMAN, Tomasz | ||
149 | [1025] SENKOWSKI, Jakub | ||
150 | [551] SIKORA, Ewa | ||
151 | [1030] SIWIECKI, Maciej | ||
152 | [1034] SŁOWIŃSKI, Paweł | ||
153 | [1036] SOBCZYK, Łukasz | ||
154 | [1040] SROKA, Sylwester | ||
155 | [1536] STEFANOWSKI, Dominik | ||
156 | [1043] STEPANKO, Tomasz | ||
157 | [1044] STYRNA, Tomasz | ||
158 | [560] SUDER, Grzegorz | ||
159 | [0] SULMA , Filip | ||
160 | [1046] SUŁKOWSKA, Elżbieta | ||
161 | [0] SYREWICZ, Sylwia | ||
162 | [0] ŚLIWIŃSKA, Katarzyna | ||
163 | [0] ŚLÓSARCZYK, Jakub | ||
164 | [1057] ŚWIDER, Krzysztof | ||
165 | [1058] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | ||
166 | [0] THOMA, Aurelien | ||
167 | [0] TICHORUK, Rafał | ||
168 | [1063] TOKARSKI, Rafał | ||
169 | [0] TOKARSKI, Szymon | ||
170 | [230] TYLEK, Michał | ||
171 | [1067] TYNOR, Klaudia | ||
172 | [0] USOWSKI, Andrzej | ||
173 | [610] WALCZAK, Przemysław | ||
174 | [1119] WALEWSKI, Wiktor | ||
175 | [582] WANTUCH, Grzegorz | ||
176 | [46] WERCHOWIECKA-PARDYGAŁ, Karolina | ||
177 | [0] WĘGRZYN, Michał | ||
178 | [1541] WIĄCEK, Łukasz | ||
179 | [47] WILKOŃSKA, Joanna | ||
180 | [1080] WITEK, Przemysław | ||
181 | [1085] WOLAK, Paweł | ||
182 | [253] WOŹNIAK, Barbara | ||
183 | [593] WOŹNIAK, Sławomir | ||
184 | [1090] WRONA, Sylwester | ||
185 | [0] WSOŁEK, Andrzej | ||
186 | [0] WSOŁEK, Joanna | ||
187 | [1094] WYSZYŃSKA-TYNIEC, Marianna | ||
188 | [1099] ZAJĄC, Krzysztof | ||
189 | [1101] ZAWACKI, Marcin | ||
190 | [603] ZĄBKIEWICZ, Szymon | ||
191 | [1105] ZDECHLIKIEWICZ, Piotr | ||
192 | [1426] ZIELINSKI, Rafal | ||
193 | [1423] ZIELIŃSKI, Mateusz | ||
194 | [1107] ZOŃ, Olga | ||
195 | [1124] ŻWIRECKI, Łukasz |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [801] ADAMEK, Dariusz | #AdamCzerwińskiTeam | |
2 | [1317] CUDEK, Jacek | #AdamCzerwińskiTeam | |
3 | [1318] CYGAN, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | |
4 | [1319] CYGAN, Tomasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
5 | [124] DUDZIAK, Dorota | #AdamCzerwińskiTeam | |
6 | [847] GŁĄBIŃSKI, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | |
7 | [262] GRABOWSKI, Mariusz | #AdamCzerwińskiTeam | |
8 | [1345] KIEŁT, Andrzej | #AdamCzerwińskiTeam | |
9 | [893] KOCIOŁEK, Witold | #AdamCzerwińskiTeam | |
10 | [479] KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | |
11 | [168] KURSA, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | |
12 | [33] KURSA, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
13 | [948] LORENZ, Anna | #AdamCzerwińskiTeam | |
14 | [14] LUTY LEGUTKO, Anka | #AdamCzerwińskiTeam | |
15 | [506] MALARCZYK, Jerzy | #AdamCzerwińskiTeam | |
16 | [36] MARZEC, Artur | #AdamCzerwińskiTeam | |
17 | [1122] MĄCZYŃSKI, Patryk | #AdamCzerwińskiTeam | |
18 | [1376] NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | |
19 | [979] NOWAK, Krzysztof | #AdamCzerwińskiTeam | |
20 | [1377] NOWAKOWSKI, Izydor | #AdamCzerwińskiTeam | |
21 | [999] PIEKARNIAK, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam | |
22 | [535] PIEKARNIAK, Łukasz | #AdamCzerwińskiTeam | |
23 | [201] PIÓRKOWSKA, Ola | #AdamCzerwińskiTeam | |
24 | [203] PIÓRKOWSKI, Tomek | #AdamCzerwińskiTeam | |
25 | [216] SĘK, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | |
26 | [1399] SIEKLUCKI, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | |
27 | [1062] TOKARSKA, Bożena | #AdamCzerwińskiTeam | |
28 | [585] WIECH, Anna | #AdamCzerwińskiTeam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [200] PIECH, Jakub | #KubaPiechTeam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1335] GRADZIK, Inga | #MoveAutodesk |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] SKOTNICZNA, Anita | #SKOT |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1417] TUREK, Maciej | #piwonamecie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [956] MAJERSKI, Michał | ,,, |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [21] BARTCZAK, Katarzyna | - | |
2 | [22] BARTCZAK, Mirosław | - | |
3 | [434] DROZD, Michał | - | |
4 | [1325] DURAS, Andrzej | - | |
5 | [839] FILIPEK, Pawel | - | |
6 | [1334] GOTKIEWICZ-CICHOŃ, Edyta | - | |
7 | [867] HARRIS, Douglas | - | |
8 | [886] KARBOWSKA, Beata | - | |
9 | [481] KOPEĆ, Mariusz | - | |
10 | [484] KOWALCZYK, Anna | - | |
11 | [169] KUZA, Amelia | - | |
12 | [498] KUZA, Łukasz | - | |
13 | [174] ŁUCZAK, Agata | - | |
14 | [186] MYTNIK, Radosław | - | |
15 | [1379] PARIS, Nicola | - | |
16 | [0] PIECZARKOWSKA, Roma | - | |
17 | [541] PRZELASKOWSKI, Krzysztof | - | |
18 | [1391] ROSZAK, Piotr | - | |
19 | [1400] SŁOMIANY, Michał | - | |
20 | [1039] SOWA, Wojciech | - | |
21 | [557] STEC, Paweł | - | |
22 | [1048] SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara | - | |
23 | [1070] WACHNICKI, Jan | - | |
24 | [1071] WALCZAK, Waldemar | - | |
25 | [586] WILLIAMS, Alicja | - | |
26 | [1091] WYPYCH, Agnieszka | - | |
27 | [1092] WYPYCH, Urszula | - | |
28 | [246] ZAJĄC, Katarzyna | - |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [957] MAŁECKI, Mateusz | 111Racing.com |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1539] ŚCIESZKA, Wojciech | 13 elt Kraków-Balice |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [164] KOWALSKI, Adam | 2K | |
2 | [909] KOWALSKI, Krzysztof | 2K | |
3 | [1385] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena | 2K |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [123] DUBIEL, Piotr | 2xWK | |
2 | [135] FIREK, Grzegorz | 2xWK | |
3 | [161] KOŁEK, Aleksandra | 2xWK | |
4 | [162] KOŁEK, Natalia | 2xWK |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1405] STUDENCKI, Dawid | 4TriTeam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [421] CHAMCZYK, Maciej | A mogłem spać | |
2 | [1331] GACEK, Dawid | A mogłem spać |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [483] KOSOWSKI, Adam | ADAMEX Podolsze |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1544] WOŁEK, Damian | AKB Cracovia |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1519] LACHOR, Krzysztof | ARMIA LACHORÓW |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [12] GRZĄDZIEL, Dominik | ATTIQ TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [852] GOSZTYŁA, Jacek | AVSystem Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [822] CEKIERA, Robert | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
2 | [131] FILICIAK, Antoni | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
3 | [132] FILICIAK, Justyna | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
4 | [133] FILICIAK, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
5 | [0] FILICIAK, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
6 | [134] FILICIAK, Stanisław | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
7 | [0] HENDEL, Magda | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
8 | [154] JESIOŁOWSKI, Michał | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
9 | [1358] LAMIK, Paweł | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
10 | [942] LEŚNIAK, Marian | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
11 | [1392] RYMARENKO, Sergii | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
12 | [569] ŚLIWA, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
13 | [0] ŚLIWA, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
14 | [1414] TOMCZYK, Marcin | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
15 | [1415] TRELA, Jacek | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
16 | [1418] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
17 | [1100] ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
18 | [605] ZIĘBA, Kuba | AZS AWF KRAKÓW MASTERS |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] KRAWCZYK, Damian | AZS PK |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [119] ĆWIĘCZEK, Łukasz | AZS UJ CM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [538] POTASIEWICZ, Grzegorz | AleZaplątane Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [252] WÓYCICKI, Rafał | AppliedOmicsWóycicki | |
2 | [1089] WÓYCICKI, Rafał | AppliedOmicsWóycicki |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [15] MILANOWSKA-ZABEL, Kaja | Ardigen |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1339] GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | |
2 | [1413] TOMASZ, Wasilewski | Aromat Nóg |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] KOZANECKA , Joanna | Artur Kurek Pro Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1354] KUCIEL, Paweł | Axis Usługi Fizjoterapeutyczne |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [184] MERCIK, Tomasz | BBB Będuska Brygada Biegowa |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [163] KOWALCZYK, Tadeusz | BMW Biegamy Mimo Wszystko | |
2 | [31] KRZYWORĄCZKA, Piotr | BMW Biegamy Mimo Wszystko | |
3 | [566] SZULC-KŁEMBUKOWSKA, Katarzyna | BMW Biegamy Mimo Wszystko |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [983] OGÓREK, Rafał | BRYGADA BESKIDÓW |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1103] ZAWIŚLAK, Agata | BRZYSKI TRI TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [811] BOJARSKA, Beata | BW Biegacze Wymiatacze | |
2 | [410] BOJARSKA, Zuzanna | BW Biegacze Wymiatacze | |
3 | [1362] MAJCHER, Piotr | BW Biegacze Wymiatacze | |
4 | [1007] POLEK, Ewa | BW Biegacze Wymiatacze | |
5 | [574] TOMASZ, Nowak | BW Biegacze Wymiatacze |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [803] BARAN, Michał | BeFit24Team | |
2 | [104] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
3 | [807] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
4 | [406] BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
5 | [0] CHARUSTA, Martyna | BeFit24Team | |
6 | [0] CHARUSTA, Martyna | BeFit24Team | |
7 | [114] CHYLEWSKA-OLECH, Dagmara | BeFit24Team | |
8 | [126] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
9 | [830] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
10 | [437] DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
11 | [136] GALOS, Adam | BeFit24Team | |
12 | [843] GALOS, Adam | BeFit24Team | |
13 | [447] GALOS, Adam | BeFit24Team | |
14 | [139] GAWIN, Agnieszka | BeFit24Team | |
15 | [140] GAWIN, Jan | BeFit24Team | |
16 | [449] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | |
17 | [138] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | |
18 | [1112] GAWIN, Krzysztof | BeFit24Team | |
19 | [455] GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | |
20 | [480] KOLEGOWICZ, Klaudia | BeFit24Team | |
21 | [896] KOŁCZYN, Magdalena | BeFit24Team | |
22 | [930] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | |
23 | [493] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | |
24 | [167] KULON, Grzegorz | BeFit24Team | |
25 | [1520] LASKOWSKI, Tomasz | BeFit24Team | |
26 | [952] ŁASKOWSKI, Piotr | BeFit24Team | |
27 | [505] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski | BeFit24Team | |
28 | [179] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski | BeFit24Team | |
29 | [981] NOWAK, Wojciech | BeFit24Team | |
30 | [1530] O'REGAN, Mark | BeFit24Team | |
31 | [527] PALEŃ, Kamil | BeFit24Team | |
32 | [195] PALEŃ, Kamil | BeFit24Team | |
33 | [528] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | |
34 | [196] PALIŚ, Kinga | BeFit24Team | |
35 | [197] PALIŚ, Mikołaj | BeFit24Team | |
36 | [547] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | |
37 | [1021] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | |
38 | [214] RUDY, Przemysław | BeFit24Team | |
39 | [221] SMOROŃ, Anna | BeFit24Team | |
40 | [555] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
41 | [222] SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
42 | [556] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | |
43 | [1038] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | |
44 | [223] SOLAKIEWICZ, Anna | BeFit24Team | |
45 | [614] SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team | |
46 | [578] URBAŃSKA-KULON, Katarzyna | BeFit24Team | |
47 | [231] URBAŃSKA-KULON, Katarzyna | BeFit24Team | |
48 | [598] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | |
49 | [242] WRÓBLEWSKA, Paulina | BeFit24Team | |
50 | [599] WYROBA, Basia | BeFit24Team | |
51 | [0] ZAWODNY, Monika | BeFit24Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [804] BARAN, Szymon | BiegamSam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [519] OLEJNIK, Monika | Big5 | |
2 | [558] STERNAK, Anna | Big5 |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] HYŻY, Piotr | Bonnie & Clyde | |
2 | [0] ZYCH, Katarzyna | Bonnie & Clyde |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1503] BORKOWSKI, Piotr | Borkomet |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1401] SŁONINA, Artur | Brodate Słonie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [854] GÓRSKA, Izabela | Bronowice też Biegają | |
2 | [902] KOSEK, Grzegorz | Bronowice też Biegają | |
3 | [265] MARCZEWSKI, Marcin | Bronowice też Biegają | |
4 | [581] VOINALIVYCH, Yuliia | Bronowice też Biegają |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1366] MATUSIK, Wojciech | Brzezinka Runer |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [828] DOMIN, Tomasz | BtB | |
2 | [845] GARUS, Konrad | BtB | |
3 | [960] MARCZEWSKI, Marcin | BtB | |
4 | [974] MÓL, Monika | BtB | |
5 | [978] NOWAK, Agnieszka | BtB | |
6 | [1022] RUTKOWSKI, Szymon | BtB | |
7 | [1035] SOBCZAK, Bogusław | BtB | |
8 | [1068] UCHAŃSKI, Piotr | BtB | |
9 | [1102] ZAWADZKI, Piotr | BtB |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1517] KUDŁAK, Paweł | Centrum Zdrowia Biegacza Krako´w |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [407] BIELSKI, Maciej | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
2 | [409] BODURKA, Tomasz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
3 | [113] CHRYCZYK, Katarzyna | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
4 | [836] FEREK, Maciej | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
5 | [1332] GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
6 | [1509] GRYGIEL, Marek | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
7 | [460] HRUBY, Anna | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
8 | [468] JAWOREK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
9 | [875] JAWOREK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
10 | [13] KACZMAREK, Angelika | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
11 | [469] KACZMAREK, Angelika | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
12 | [8] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
13 | [470] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
14 | [881] KACZMAREK, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
15 | [1355] KUNZ, Marcin | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
16 | [546] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
17 | [213] ROCZNIAK, Grzegorz | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
18 | [571] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
19 | [228] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
20 | [1059] TARGOSZ, Michał | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
21 | [1064] TOKARZ, Jerzy | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
22 | [580] VALLEJO, Eduardo | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
23 | [590] WOJTOWICZ, Magda | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków | |
24 | [244] WYŻGA, Zygmunt | Centrum Zdrowia Biegacza Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [882] KACZOR, Pawel | Cholerzyn RUN |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [890] KISIELEWSKI, Piotr | Compass / bikeBoard |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [591] WOLSZA, Magdalena | Creative Bochnia Biega Team | |
2 | [602] ZAMBROWSKI, Michał | Creative Bochnia Biega Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [900] KOPTA, Jerzy | Cwałujące Dziadki |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [935] KUZICKI, Artur | Czad Komando |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] BOROŃ, Darek | DB Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1322] DARCHUK, Oleksandr | DRPT |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [853] GÓRKA, Marcin | Dragon Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1375] NICIEJA, Anna | Dzikie Foki |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [573] TOBIASZ, Wiesław | Elster |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [969] MISKA, Daniel | Enjoy by sport | |
2 | [1054] SZUBA-ŁATA, Klaudia | Enjoy by sport |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [266] WÓJCIK, Adam | Ex Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1303] BĄK, Artur | FC po 50tce |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [444] FILIPOWSKI, Rafał | Filip RUN Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1037] SOCHAJ-MACHERZYŃSKA, Anna | Fukunda |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [923] KRUSZEC, Tomasz | G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [102] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | |
2 | [403] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | |
3 | [1302] BANIAK, Marcin | G.O.A.T. Team Michałowice | |
4 | [805] BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
5 | [1502] BIAŁKA, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
6 | [810] BOCHENEK, Magdalena | G.O.A.T. Team Michałowice | |
7 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
8 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
9 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
10 | [0] CZARNECKI, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
11 | [0] CZARNECKI, Jakub | G.O.A.T. Team Michałowice | |
12 | [150] HERDA, Ewelina | G.O.A.T. Team Michałowice | |
13 | [474] KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
14 | [0] KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
15 | [475] KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
16 | [476] KIEŁB, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | |
17 | [915] KOZIOŁ, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | |
18 | [1352] KOZIOŁ, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | |
19 | [517] NOWAK, Kamil | G.O.A.T. Team Michałowice | |
20 | [1408] SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | |
21 | [1409] SZNAJDER, Rafal | G.O.A.T. Team Michałowice | |
22 | [564] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
23 | [1053] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
24 | [225] SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | |
25 | [570] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice | |
26 | [226] ŚMIAŁEK, Łukasz | G.O.A.T. Team Michałowice |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [552] SIKORA, Joanna | GE HealthAhead |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [856] GRADEK, Dariusz Gradek | GLD Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] PLEWIK, Marta | GRAMMI |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1097] ZACHARA, Jakub | Gniewne Krewetki |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [934] KUŚ, Krzysztof | Go Aptiv! | |
2 | [1024] SAMITOWSKA, Paulina | Go Aptiv! | |
3 | [251] ZIEMBLA, Krzysztof | Go Aptiv! |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1529] NOWACKI, Paweł | GoLenie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [238] WIERZBICKA, Maja | Goń się! | |
2 | [1419] WIERZBICKI, Piotr | Goń się! |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [446] GALBIATI, Luca | Gruppetto Włoski Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1126] SAWUŁA, Marcin | GymRoom |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1310] BOSAK, Dominik | Górka Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [529] PALUS, Ryszard | Hala Madrid |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] PSZONAK, Iwona | HappyCoco Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [420] CABAJ, Łukasz | Harpagan Tarnobrzeg |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1323] DRAŃKO, Piotr | Heineken Kraków Running Club | |
2 | [1343] JEDLIŃSKA, Małgorzata | Heineken Kraków Running Club | |
3 | [1388] PYTLIK, Wojciech | Heineken Kraków Running Club |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1032] SKUDLARSKI, Piotr | Herz |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [868] HOŁDA, Jerzy | Holdasy | |
2 | [869] HOŁDA, Justyna | Holdasy |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [107] BODZIOCH-MARCZEWSKA, Katarzyna | Home Explorers | |
2 | [181] MARCZEWSKA, Agata | Home Explorers | |
3 | [241] WRÓBEL, Ewa | Home Explorers |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1369] MICHALIK, Dawid | Horda | |
2 | [1424] ŻARNA, Błażej | Horda |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [994] PASEK, Tomasz | Hotel Na Wierzynka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [516] NIZIURSKA, Marzanna | Husaria Race Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [865] HALAGARDA, Krzysztof | IP GBSC Active Crew | |
2 | [0] MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [11] NABIELEC, Magdalena | ITMBW KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [496] KUTYBA, Marek | ITMBW Kraków | |
2 | [0] MARSZAŁEK, Jan | ITMBW Kraków | |
3 | [0] NABIELEC, Magdalena | ITMBW Kraków | |
4 | [985] OLIWA, Edward | ITMBW Kraków | |
5 | [533] PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1113] MIELEC, Andrzej | Indywidualnie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] SENDEK, Sylwia | Infinity-Gym |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [453] GOŁĄB, Paweł | Invalid team name |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [826] CZERWIEC, Artur | Iron Dragon Team | |
2 | [118] CZERWIEC, Karolina | Iron Dragon Team | |
3 | [905] KOWALCZYK, Krzysztof | Iron Dragon Team | |
4 | [0] LASKOWSKI, Maciej | Iron Dragon Team | |
5 | [0] LEBITKO, Olaf | Iron Dragon Team | |
6 | [176] MADEJ, Olga | Iron Dragon Team | |
7 | [0] RUSEK, Filip | Iron Dragon Team | |
8 | [0] RUSEK, Sebastian | Iron Dragon Team | |
9 | [1065] TOMASZ, Zając | Iron Dragon Team | |
10 | [247] ZAJĄC, Maciej | Iron Dragon Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | |
2 | [821] CEKIERA, Marcin | Iron Dragon Triathlon | |
3 | [177] MAGOLAN, Piotr | Iron Dragon Triathlon | |
4 | [0] MAGOLAN, Sławomir | Iron Dragon Triathlon | |
5 | [194] OLSZEWSKI, Eryk | Iron Dragon Triathlon | |
6 | [1052] SZEWCZYK, Katarzyna | Iron Dragon Triathlon |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [255] ZIÓŁKO, Jadwiga | Jadwiga Kraków | |
2 | [1110] ZIÓŁKO, Jan | Jadwiga Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [899] KOPIEĆ, Kamil | Jaja Na Bok Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [502] ŁACNY, Łukasz | Janiewiemsamacośzaproponuj |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [898] KOŃCZAK, Piotr | Jpks |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1422] ZARZECZNY, Radoslaw | Junior Amator Superstar |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1348] KOPACKA, Edyta | KB Sobótka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [611] KORDOS, Jan | KKB Dystans Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [895] KOCZWARA, Krzysztof | KKC |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1393] SADOWSKI, Tomasz | KOSSMATE ŻUKI |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [254] SMOROŃSKI, Patryk | KS AZS AWF KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [422] CHODLEWSKI, Antoni | KS Kościelec Chrzanów | |
2 | [860] GROCHAL, Marcin | KS Kościelec Chrzanów | |
3 | [146] GROCHAL, Nina | KS Kościelec Chrzanów | |
4 | [149] HEBDA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | |
5 | [477] KLAKLA, Kacper | KS Kościelec Chrzanów | |
6 | [924] KRYJOMSKI, Jerzy | KS Kościelec Chrzanów | |
7 | [204] PODGÓRSKA, Gabriela | KS Kościelec Chrzanów | |
8 | [537] PODGÓRSKA, Marta | KS Kościelec Chrzanów | |
9 | [215] RYCHŁOWSKA, Julia | KS Kościelec Chrzanów | |
10 | [1023] RYCHŁOWSKI, Tomasz | KS Kościelec Chrzanów | |
11 | [236] WALA, Aleksandra | KS Kościelec Chrzanów | |
12 | [237] WALA, Małgorzata | KS Kościelec Chrzanów |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1370] MIETŁA, Mateusz | KSSJPII |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [926] KRZYŻAN, Jakub | KW Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] RZEŹNICZEK, Patrycja | KW Kraków/KW Kraków/KW HiVKW HiV |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1511] JANISZEWSKI, Marcin | Kamil Kubus Tatus |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1051] SZCZEPAŃSKA, Edyta | Kitty Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1350] KORNAŚ, Krzysztof | KlimKor Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [846] GĄSIOR, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK | |
2 | [1346] KLIMEK, Przemysław | Klub Biegacza AZS UEK | |
3 | [906] KOWALCZYK, Roman | Klub Biegacza AZS UEK | |
4 | [1049] SZAKIEL, Jerzy | Klub Biegacza AZS UEK | |
5 | [1545] WÓJCIK, Paweł | Klub Biegacza AZS UEK | |
6 | [1108] ŻAK, Krzysztof | Klub Biegacza AZS UEK |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [946] LISOWSKI, Paweł | Klub Biegacza RTV EURO AGD |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] KUSZTAL, Justyna | Klub Eskadra Kraków | |
2 | [0] KUSZTAL, Maciej | Klub Eskadra Kraków | |
3 | [1371] MIROSZEWSKI, Bogdan | Klub Eskadra Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [919] KRAWCZYK, Izabela | Klub Sportowy Hajime Kraków | |
2 | [918] KRAWCZYK, Paweł | Klub Sportowy Hajime Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [431] CZARNIECKI, Michał | Klub Tłumaczy Wysokogórskich |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1017] REJDYCH, Tomasz | Koniu Squad |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1538] SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [965] MICHALAK, Maciej | Krakowska Izba Adwokacka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [401] ADAMCZYK, Jakub | Kraków | |
2 | [1301] ALEKSANDROWICZ, Michał | Kraków | |
3 | [411] BOROWIAK, Kasia | Kraków | |
4 | [815] BRZYSKA, Monika | Kraków | |
5 | [1504] BUCZEK, Jerzy | Kraków | |
6 | [427] CIURA, Anna | Kraków | |
7 | [876] JAŻDŻYŃSKA-WOŹNIAK, Katarzyna | Kraków | |
8 | [478] KLESZCZ, Mateusz | Kraków | |
9 | [911] KOWALSKI, Paweł | Kraków | |
10 | [932] KURAŚ, Maciej | Kraków | |
11 | [939] LASOTA, Grzegorz | Kraków | |
12 | [513] NALEPA, Małgorzata | Kraków | |
13 | [980] NOWAK, Sebastian | Kraków | |
14 | [989] OSTASZ, Szczepan | Kraków | |
15 | [1531] PAŁKOWSKA, Agata | Kraków | |
16 | [998] PIECZONKA, Tomasz | Kraków | |
17 | [1004] PODOLSKI, Bartlomiej | Kraków | |
18 | [1412] TEREBECKI, Kamil | Kraków | |
19 | [1073] WALNIK, Rafał | Kraków | |
20 | [589] WOJCIECHOWSKI, Janusz | Kraków | |
21 | [1088] WÓJCIK, Monika | Kraków | |
22 | [49] WYSZYŃSKA, Kornelia | Kraków | |
23 | [1106] ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Kraków | |
24 | [0] ZIMNOCH, Dominik | Kraków | |
25 | [606] ŻĄDŁO GĘBALA, Joanna | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [120] DANIELAK, Hanna | Kraków Athletics Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1338] GRZESIAK, Marcin | KĘCKIE HARPAGANY |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [182] MAREK-PUDEŁEK, Małgorzata | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
2 | [542] PUDEŁEK, Błażej | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
3 | [543] PUDEŁEK, Jowita | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
4 | [211] PUDEŁEK, Michalina | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
5 | [544] PUDEŁEK, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
6 | [553] SKORUPA, Maja | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
7 | [559] STOLAREK, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
8 | [600] WYZNAKIEWICZ, Paweł | LKS Górzanka Nawojowa Góra | |
9 | [243] WYZNAKIEWICZ, Piotr | LKS Górzanka Nawojowa Góra |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1344] KIDA, Andrzej | LOS TREPOS COMPANIEROS |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1312] BRZEZIŃSKI, Łukasz | LPP Team | |
2 | [913] KOWALUNAS-BEM, Olga | LPP Team | |
3 | [1363] MALETA, Marcin | LPP Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [43] TYCZEWSKI, Jacek | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [101] BAŁABAN, Bartłomiej | Lacho Team | |
2 | [1330] FURTEK, Iwona | Lacho Team | |
3 | [1340] HOŁÓWKA, Sławomir | Lacho Team | |
4 | [937] KWIATKOWSKI, Michael | Lacho Team | |
5 | [1373] MORAWA, Mateusz | Lacho Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [249] ZAZIĄBŁ, Ewa | Latające Pęciny | |
2 | [250] ZAZIĄBŁ, Justyna | Latające Pęciny | |
3 | [1104] ZAZIĄBŁ, Łukasz | Latające Pęciny |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1018] RICOUR, Patrice | Les Coqs Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [866] HALLIER, Julien | Les coqs runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1521] LIZUREJ, Sławomir | Lizaki Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] ZWAAN, Johan | Los Africanos |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1506] CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [27] ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Malopolska | |
2 | [42] TYCZEWSKA, Paulina | Lux Torpeda Malopolska |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [486] KRAWCZYK, Mirosław | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
2 | [531] PATER, Janusz | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
3 | [549] SERATOWICZ, Adam | MJMETAL OŚWIĘCIM | |
4 | [561] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian | MJMETAL OŚWIĘCIM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1514] KŁEMBUKOWSKI, Piotr | MM Power/Koliber Team | |
2 | [1528] MUSZYŃSKI, Maciej | MM Power/Koliber Team | |
3 | [1407] SZKOŁA- ŚNIEŻEK, Agnieszka | MM Power/Koliber Team | |
4 | [1540] TARNOWSKI, Maciej | MM Power/Koliber Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [992] PAPIEŻ, Mariusz | MOK Mszana Dolna | |
2 | [1045] SUŁKOWSKA, Anna | MOK Mszana Dolna |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [539] POTASIEWICZ, Paweł | MTB Rymanów |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1351] KOSMALA, Przemek | MarcinSwiercTeam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [462] IRLIK, Jacek | Master Builders Solutions | |
2 | [488] KRÓL, Michał | Master Builders Solutions | |
3 | [490] KUKLA, Daniel | Master Builders Solutions |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [217] SŁOCIŃSKA, Magdalena | Maze Runners | |
2 | [218] SŁOCIŃSKI, Krzysztof | Maze Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1076] WIATRAK, Lukasz | Medius Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [966] MICHAŁEK, Łukasz | Michałki Biegają |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [967] MIKA, Artur | Miki Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1031] SIWIECKI, Tomasz | Muay Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [806] BARTYZEL, Krzysztof | Młode Wilki |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [859] GRELA, Katarzyna | NAUKA BIEGA | |
2 | [1111] STEFAN, Edyta | NAUKA BIEGA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] STEFAN, Aleksander | NAUKA BIEGA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1402] SROKA, Maciej | NFT |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [39] ORDZOWIAŁY, Piotr | NIWA Osielec |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [523] OSIADACZ, Jakub | NOVOMATIC Technologies Poland |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1000] PIEKARSKA, Alicja | Nauka Biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1342] JASKOWSKA, Bożena | NeON Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [429] CZAPCZYŃSKA, Małgorzata | Niepołomice Biegają | |
2 | [115] CZAPCZYŃSKA, Zofia | Niepołomice Biegają | |
3 | [116] CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | |
4 | [430] CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | |
5 | [117] CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | |
6 | [894] KOCZAJA, Artur | Niepołomice Biegają | |
7 | [931] KUMOREK, Zbyszek | Niepołomice Biegają | |
8 | [938] LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | |
9 | [973] MOŻEJKO, Artur | Niepołomice Biegają | |
10 | [1526] MUSIAŁ, Anna | Niepołomice Biegają | |
11 | [1527] MUSIAŁ, Witold | Niepołomice Biegają | |
12 | [518] NOWOTNY, Marian | Niepołomice Biegają |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1315] CHRAMĘGA, Dariusz | Niezrzeszony | |
2 | [824] CZAPIEWSKA, Eliza | Niezrzeszony | |
3 | [438] DYLĄG, Zbigniew | Niezrzeszony | |
4 | [28] FEDIRKO, Tadeusz | Niezrzeszony | |
5 | [870] JAMROZIK, Adrian | Niezrzeszony | |
6 | [1513] KAMIZELA, Monika | Niezrzeszony |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [808] BLAUT, Marcin | Night Runners | |
2 | [424] CHOMNICKA, Beata | Night Runners | |
3 | [835] FALKIEWICZ, Arkadiusz | Night Runners | |
4 | [155] KAMIŃSKA, Joanna | Night Runners | |
5 | [922] KRUK, Paulina | Night Runners | |
6 | [1050] SZAREK, Aleksandra | Night Runners | |
7 | [224] SZCZYPKA, Agnieszka | Night Runners | |
8 | [1411] TARADAJ, Paulina | Night Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [38] MISZTAL, Grzegorz | Nordic Army | |
2 | [40] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia | Nordic Army |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] DOMIN, Marcin Renkaw | Nowotarski Klub Kolarski |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1372] MŁYNARCZYK-WARWAS, Marzena | Nowożeńcy | |
2 | [1074] WARWAS, Marcin | Nowożeńcy |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [928] KUDŁA, Grzegorz | OCR TEAM BYDLAKI | |
2 | [1109] ŻUREK, Michał | OCR TEAM BYDLAKI |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [511] MOCNY, Michał | OPP Kraków | |
2 | [0] WIKLIK, Marcin | OPP Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [426] CIASTOŃ, Bartłomiej | Ola&Bartlo | |
2 | [526] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra | Ola&Bartlo |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1359] LEPIARZ, Szymon | Oldboje biegają |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [818] BUL, Dominik | PDK |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [171] LEWICKI, Krzysztof | POLAR TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [125] DUDZIAK, Tomasz | POLAR team | |
2 | [175] ŁUKASIK, Andrzej | POLAR team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [908] KOWALSKA, Paulina | POLKAS | |
2 | [912] KOWALSKI, Wojciech Endurance | POLKAS |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [910] KOWALSKI, Michał | POLKAS / TriWise |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [950] ŁABĘDŹ, Robert | POLPLAST BIEGA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1118] CZUBA, Adam | Pentel Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1055] SZWEJ, Joanna | Pogoria Biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [947] LIŚKIEWICZ, Hubert | Pokojowy Patrol WOŚP |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [809] BOCHENEK, Michał | Polplast biega | |
2 | [813] BRAŚ, Rafał | Polplast biega | |
3 | [880] KACZMARCZYK, Robert | Polplast biega | |
4 | [904] KOTOWICZ, Grzegorz | Polplast biega | |
5 | [1005] POLAK, Sebastian | Polplast biega | |
6 | [1047] SURMACZ, Tomasz | Polplast biega | |
7 | [1093] WYSOCKI, Marcin | Polplast biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1534] SOLECKI, Krzysztof | Polski Klub Alpejski |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [871] JANICKI, Patryk | Poranny Patrol | |
2 | [1515] KOZIOŁ, Artur | Poranny Patrol | |
3 | [914] KOZIOŁ, Ewa | Poranny Patrol | |
4 | [1537] SUSZ, Artur | Poranny Patrol | |
5 | [1084] WOJTON, Malgorzata | Poranny Patrol | |
6 | [1421] WOLIŃSKI, Marek | Poranny Patrol |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [987] OSIKA, Kamila | Probalans | |
2 | [1383] PILCH, Anna | Probalans | |
3 | [1009] PRUCIA, Piotr | Probalans |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1003] PITALA, Mateusz | QGB |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1307] BODURKA, Adam | RMT Team Pro / Centrum Zdrowia Biegacza Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [827] DOLAŚ, Danuta | Rebellion of Free Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1390] RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [613] DOMIN, Łukasz | Run To The Hills Team Libiąż |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [964] MĘDRALA, Ireneusz | RunKliny Team | |
2 | [1078] WIERZBA, Michał | RunKliny Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [208] PRZEWOŹNIK, Adam | Run_P | |
2 | [210] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz | Run_P |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1028] SIKOŃCZYK, Miłosz | Running Performance |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [413] BUDKOWSKI, Bartłomiej | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
2 | [892] KLĘSK, Krzysztof | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
3 | [515] NIZIOŁEK, Małgorzata | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
4 | [594] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
5 | [239] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik | |
6 | [1087] WOŹNY, Paweł | Runprogress Team by Tomasz Kawik |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [968] MISIAREK, Michał | Runtime Error |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [577] TWORZYDLO, Dominika | Rączy Jeleń | |
2 | [1066] TWORZYDLO, Paweł | Rączy Jeleń |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [864] HAJNOS-MAŁECKA, Maria | SALMING |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1396] SALAMON, Arkadiusz | SBG Podbieg |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [402] BANASIK, Grzegorz | SBG Podbieg Nessi Team | |
2 | [1311] BRYSZ, Michał | SBG Podbieg Nessi Team | |
3 | [863] HAJDUK, Bartłomiej | SBG Podbieg Nessi Team | |
4 | [20] JABŁOŃSKA, Sylwia | SBG Podbieg Nessi Team | |
5 | [153] JABŁOŃSKI, Grzegorz | SBG Podbieg Nessi Team | |
6 | [512] MURYN, Bartłomiej | SBG Podbieg Nessi Team | |
7 | [1386] POLAK, Stanisław | SBG Podbieg Nessi Team | |
8 | [1098] ZADARNOWSKI, Dariusz | SBG Podbieg Nessi Team | |
9 | [245] ZADARNOWSKI, Marek | SBG Podbieg Nessi Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [563] SZKODZIŃSKI, Tomasz | SD Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [841] FRACH, Dominik | SIGMA Pizza & Bar |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [256] GAWROŃSKI, Krystian | SKS KUSY KRAKÓW SP 91 |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [525] PAJĄK, Bartłomiej | SMSKLIMA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [495] KUTERBA, Piotr | SSMates/Raczadam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1387] PRZYŁUDZKI, Janusz | STS Biegaton |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1] BODURKA, Krzysztof | Salomon Suunto Team Poland |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1079] WILK, Krzysztof | Sarni Tętent |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1013] PYREK, Przemysław | Scarpa Team Polska |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [178] MAJCHER, Monika | Semperfortis |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [435] DUDA, Wojciech | Skawina Biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [465] JANUSZ, Agnieszka | Sklep Biegacza | |
2 | [1524] MATEUSZ, Klusek | Sklep Biegacza |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1308] BOREK, Mateusz | SportWise | |
2 | [996] PESZT, Marek | SportWise | |
3 | [198] PESZT, Martyna | SportWise | |
4 | [199] PESZT, Michał | SportWise | |
5 | [234] VOINALOVYCH, Yurii | SportWise | |
6 | [2] WĄSIK, Maja | SportWise | |
7 | [583] WĄSIK, Marcin | SportWise | |
8 | [0] WYPYCH, Hubert | SportWise | |
9 | [0] WYPYCH, Marek | SportWise | |
10 | [0] WYPYCH, Milena | SportWise | |
11 | [601] ZAJUSZ, Marek | SportWise |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [889] KISIELEWSKI, Michał | State Street |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [433] DOBAJ, Szymon | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | |
2 | [3] TABOR, Dominik | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening | |
3 | [227] TABOR, Kamila | Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [436] DUPLAGA, Anita | Słodko Zdrowy | |
2 | [567] SZWED, Kinga | Słodko Zdrowy | |
3 | [588] WOJAS, Magdalena | Słodko Zdrowy | |
4 | [597] WRÓBEL, Katarzyna | Słodko Zdrowy |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [23] CHLUDEK, Agnieszka | THE WALKING GIRLS | |
2 | [29] JUSZCZYK, Karolina | THE WALKING GIRLS | |
3 | [37] MATUSIK, Anna | THE WALKING GIRLS | |
4 | [44] URBAN, Magdalena | THE WALKING GIRLS | |
5 | [50] ZABIELNA, Małgorzata | THE WALKING GIRLS |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [128] DYKSZAK, Tymon | TS Wieliczanka Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [840] FLAJSZER, Kamil | Team FM | |
2 | [963] MARSZAŁEK, Karol | Team FM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [172] LISIEWICZ, Natan | The Athletics Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] TOPORKIEWICZ, Bartosz | Trail Is Our Way | |
2 | [0] TOPORKIEWICZ, Bartosz | Trail Is Our Way |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [959] MARCINEK, Wojciech | Trailrun | |
2 | [1069] URIBE ABARCA, Juan Manuel | Trailrun |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [264] OSIADACZ, Adam | Trenuj w Krakowie | |
2 | [263] OSIADACZ, Julia | Trenuj w Krakowie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1305] BEŁZAK, Filip | TriJet Team | |
2 | [1353] KUCHARSKI, Kamil | TriJet Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] GRZEGORCZYK, Paweł | TriWise | |
2 | [997] PIASECKI, Rafał | TriWise | |
3 | [1029] SIWEK, Jacek | TriWise | |
4 | [1075] WAWRO, Jakub | TriWise |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [157] KASPRZYK, Alicja | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | |
2 | [158] KASPRZYK, Natalia | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE | |
3 | [159] KASPRZYK, Rafał | U JĘDRUSIA DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [109] BOMERSBACH, Julia | UKS Kometa Gliwice | |
2 | [257] BRZĘCZEK, Michał | UKS Kometa Gliwice | |
3 | [130] DZIUBA, Justyna | UKS Kometa Gliwice | |
4 | [144] GOZDEK, Wiktoria | UKS Kometa Gliwice | |
5 | [151] HYLA, Natalia | UKS Kometa Gliwice | |
6 | [152] JABŁOŃSKA, Alicja | UKS Kometa Gliwice | |
7 | [888] KASZEWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | |
8 | [160] KASZOWSKA, Zofia | UKS Kometa Gliwice | |
9 | [612] KUKLA, Bartosz | UKS Kometa Gliwice | |
10 | [170] LEŚNIAK, Matylda | UKS Kometa Gliwice | |
11 | [961] MARKOWSKI, Marcin | UKS Kometa Gliwice | |
12 | [189] NYGA, Julia | UKS Kometa Gliwice | |
13 | [205] POGODA, Kinga | UKS Kometa Gliwice | |
14 | [206] POLEWKA, Beata | UKS Kometa Gliwice | |
15 | [207] POLEWKA, Julianna | UKS Kometa Gliwice |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [137] GALUBA, Monika | UKS Lider | |
2 | [850] GONDOR, Jarek | UKS Lider | |
3 | [1364] MALINOWSKI, Tomasz | UKS Lider |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [202] PIÓRKOWSKI, Kuba | UKS Lider Siercza | |
2 | [0] PIÓRKOWSKI, Michał | UKS Lider Siercza | |
3 | [1060] TARNAWSKA, Anna | UKS Lider Siercza |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [458] HOPEK, Elżbieta | ULTRAMARYNA | |
2 | [459] HOPEK, Tomasz | ULTRAMARYNA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] GIERCZAK, Barbara | URO-TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [990] PACHURA, Kinga | Ultramaraton Babia Góra |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [943] LIGĘZA, Jarosław | Unlimited 2.0 |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [825] CZARNECKI, Bartłomiej | Uwaga na Dziada | |
2 | [1083] WOJTALA, Bartłomiej | Uwaga na Dziada |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [103] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | |
2 | [0] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | |
3 | [404] BAŃKOWSKI, Bartłomiej | Vege Runners | |
4 | [1324] DUC-SYPOSZ, Aureliusz | Vege Runners | |
5 | [833] DZIURZYŃSKA, Ulka | Vege Runners | |
6 | [1329] FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | |
7 | [466] JAROSZ, Katarzyna | Vege Runners | |
8 | [1518] KWIECIEŃ, Arek | Vege Runners | |
9 | [587] WŁOSTOWSKA, Kasia | Vege Runners | |
10 | [1081] WŁOSTOWSKI, Marek | Vege Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] WIELOSIK, Marcin | Visegrad Maraton Rytro |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1112] CHUDNICKI, Jarek | W.C.H.S.Z.T. TEAM BRZESKO |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1357] KUREK, Jan | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [837] FIDELUS, Jacek | WCHSZT | |
2 | [838] FIDELUS, Joanna | WCHSZT | |
3 | [1115] KORDECKI, Bartłomiej | WCHSZT | |
4 | [1012] PUDEŁEK, Agnieszka | WCHSZT |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [105] BISKUPSKA, Julia | WKS Wawel BnO | |
2 | [106] BISKUPSKA, Małgorzata | WKS Wawel BnO | |
3 | [408] BISKUPSKI, Michał | WKS Wawel BnO | |
4 | [110] BREKSA, Blanka | WKS Wawel BnO | |
5 | [111] BUGAJ, Katarzyna | WKS Wawel BnO | |
6 | [415] BUGAJ, Katarzyna | WKS Wawel BnO | |
7 | [416] BUGAJ, Teresa | WKS Wawel BnO | |
8 | [122] DEPTA, Helena | WKS Wawel BnO | |
9 | [445] FORYSTEK, Józef | WKS Wawel BnO | |
10 | [448] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | |
11 | [4] GARBACIK, Michał | WKS Wawel BnO | |
12 | [450] GAWRON, Kasia | WKS Wawel BnO | |
13 | [145] GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel BnO | |
14 | [855] GRABOWSKA, Joanna | WKS Wawel BnO | |
15 | [147] GRZEGORCZYK, Borys | WKS Wawel BnO | |
16 | [463] JAMROZIK, Krzysiek | WKS Wawel BnO | |
17 | [156] KARNIA-BISKUPSKA, Anna | WKS Wawel BnO | |
18 | [494] KURTYCZ, Natalia | WKS Wawel BnO | |
19 | [933] KURYJ, Marek | WKS Wawel BnO | |
20 | [501] LAMPARSKA, Iwona | WKS Wawel BnO | |
21 | [500] LAMPARSKA, Maja | WKS Wawel BnO | |
22 | [185] MOSZKOWICZ, Julia | WKS Wawel BnO | |
23 | [0] MULARZ, Anna | WKS Wawel BnO | |
24 | [514] NIESSNER, Piotr | WKS Wawel BnO | |
25 | [975] NIESSNER, Piotr | WKS Wawel BnO | |
26 | [187] NIESSNER, Pola | WKS Wawel BnO | |
27 | [984] OLEJNIK, Ewa | WKS Wawel BnO | |
28 | [190] OLEJNIK, Jaśmina | WKS Wawel BnO | |
29 | [520] OLEJNIK, Tomasz | WKS Wawel BnO | |
30 | [192] OLIINYK, Alona | WKS Wawel BnO | |
31 | [193] OLIINYK, Yelyzaveta | WKS Wawel BnO | |
32 | [536] PISAREK, Kordian | WKS Wawel BnO | |
33 | [1002] PISAREK, Piotr | WKS Wawel BnO | |
34 | [545] PUŁCZYŃSKA, Hanna | WKS Wawel BnO | |
35 | [212] PUŁCZYŃSKI, Jeremi | WKS Wawel BnO | |
36 | [550] SEREDA, Olha | WKS Wawel BnO | |
37 | [219] SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel BnO | |
38 | [0] SŁOŃSKA, Antonina | WKS Wawel BnO | |
39 | [554] SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel BnO | |
40 | [1033] SŁOŃSKA, Zofia | WKS Wawel BnO | |
41 | [220] SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel BnO | |
42 | [0] SŁOŃSKI, Marek | WKS Wawel BnO | |
43 | [572] TARNAWSKI, Jan | WKS Wawel BnO | |
44 | [229] TARNOWSKI, Przemysław | WKS Wawel BnO | |
45 | [576] TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | |
46 | [1117] TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | |
47 | [575] TOPÓR, Monika | WKS Wawel BnO | |
48 | [232] URYGA, Artur | WKS Wawel BnO | |
49 | [579] URYGA, Sławek | WKS Wawel BnO | |
50 | [233] URYGA, Sławek | WKS Wawel BnO | |
51 | [584] WICHA, Małgorzata | WKS Wawel BnO | |
52 | [48] WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO | |
53 | [0] WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO | |
54 | [596] WÓJCIK, Paweł | WKS Wawel BnO | |
55 | [240] WÓJCIK, Wojciech | WKS Wawel BnO | |
56 | [248] ZASADZKI, Tymoteusz | WKS Wawel BnO | |
57 | [607] ŻESŁAWSKI, Jakub | WKS Wawel BnO | |
58 | [608] ŻESŁAWSKI, Mateusz | WKS Wawel BnO | |
59 | [609] ŻESŁAWSKI, Wojciech | WKS Wawel BnO |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [454] GRABOWICZ, Andrzej | WKS Wawel Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1368] MICHALCZAK, Paweł | WKS Wawel Kraków BnO |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1116] KRUCZEK, Stanisław | WKS Wawel bno |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [802] AMIAUD, Romain | WM Triself | |
2 | [127] DYKSZAK, Filip | WM Triself | |
3 | [530] PARDYGAŁ, Michał | WM Triself | |
4 | [993] PARDYGAŁ, Tomasz | WM Triself | |
5 | [1011] PTASZNIK, Przemysław | WM Triself | |
6 | [1398] SERZYSKO, Bartosz | WM Triself | |
7 | [1026] SĘK, Marek | WM Triself | |
8 | [1420] WIĘCEK, Konrada | WM Triself |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1123] BIELECKI, Szczepan | WRÓBELKI TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [921] KRUCZEK, Paweł | WSzW w Krakowie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [235] WACHACKI, Michał | Wachaccy Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1543] WIĘCŁAWSKI, Michał | Waga Ciężka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1394] SAJAK, Michał | Wataha | |
2 | [1410] SZYMACZEK, Kamil | Wataha | |
3 | [568] SZYMACZEK, Michał | Wataha | |
4 | [1416] TRZASKA, Marcin | Wataha |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1072] WALCZYK, Roman | Water Knights |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1041] SROKA, Wojciech | WiB |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1522] MAJNUSZ, Tomasz | Wielka Wieś Biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1542] WIERTEK, Henryk | WiertkiTEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [834] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | Wolves Running Team | |
2 | [844] GARBACIK, Wojciech | Wolves Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [510] MAZUR, Maciej | Woodward Runners | |
2 | [604] ZIĘBA, Dariusz | Woodward Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1425] HUDYGA, Sławomir | Wszystko się ułoży team | |
2 | [1381] PAWEŁEK, Paulina | Wszystko się ułoży team | |
3 | [1395] SAJDAK, Piotr | Wszystko się ułoży team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [832] DZIEWONSKI, Pawel | YETI Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1061] TKACZ, Przemysław | ZIOMKI |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1535] STACHURA, Maciej | Zabierzów Biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1360] LESZCZYŃSKI, Michał | Zakrzowiec Team Challenge |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1525] MORAWSKI, Przemysław | Zew brudnego okonia |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1403] STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1404] STARZAK, Paweł | Zło$nik Biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [423] CHODZYŃSKI, Rafał | _ | |
2 | [1328] FEDYNA, Marcin | _ | |
3 | [141] GAWLAS, Monika | _ | |
4 | [1014] RAFALSKI, Dariusz | _ | |
5 | [1027] SIEMIŃSKI, Radosław | _ |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [861] GRUSZKA, Karol | bizonmotorsport |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1304] BEŁZ, Tomasz | brak | |
2 | [812] BOŻĘTKA, Jan | brak | |
3 | [816] BUDERAWSKI, Andrzej | brak | |
4 | [1316] CHRZĄŚCIK, Anna | brak | |
5 | [823] CIEŚLIK, Jakub | brak | |
6 | [121] DEC, Jacek | brak | |
7 | [1507] DRABIK-SŁOMKA, Małgorzata | brak | |
8 | [851] GORCZYCA, Dariusz | brak | |
9 | [857] GRATKA, Beata | brak | |
10 | [858] GRATKA, Mirosław | brak | |
11 | [862] GRYBOŚ, Joanna | brak | |
12 | [1337] GRZĄBKA, Paweł | brak | |
13 | [148] GZYL, Tomasz | brak | |
14 | [457] HOJNA, Kinga | brak | |
15 | [872] JANIK, Mateusz | brak | |
16 | [873] JANISZEWSKI, Wojciech | brak | |
17 | [1341] JARZYMOWSKA, Iwona | brak | |
18 | [473] KAPUTA, Piotr | brak | |
19 | [891] KLEIN, Michał | brak | |
20 | [901] KORDULASIŃSKA, Dorota | brak | |
21 | [903] KOTARBA, Mateusz | brak | |
22 | [30] KOWALCZYK, Joanna | brak | |
23 | [927] KUCY, Emilia | brak | |
24 | [1356] KUNZ, Tomasz | brak | |
25 | [941] LEŚNIAK, Ireneusz | brak | |
26 | [949] ŁABAS, Damian | brak | |
27 | [1361] ŁUDZIK, Alicja | brak | |
28 | [958] MAŁEK, Leszek | brak | |
29 | [962] MARKS, Eliza | brak | |
30 | [1374] MROŻEK, Tomasz | brak | |
31 | [532] PAWŁOWICZ, Paweł | brak | |
32 | [548] RUTKOWSKI, Maciej | brak | |
33 | [0] SMOROŃSKI, Artur | brak | |
34 | [1042] STACHOŃ, Radosław | brak | |
35 | [1406] SULARZ, Bartlomiej | brak | |
36 | [565] SZRAMIK, Bartosz | brak | |
37 | [1056] ŚLIZ, Wojciech | brak | |
38 | [45] WALCZYK, Iwona | brak | |
39 | [1086] WOŁKOWSKA, Alicja | brak | |
40 | [1095] ZABCZYK, Jakub | brak | |
41 | [1096] ZABOROWSKA, Małgorzata | brak |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1082] WOJARSKI, Miłosz | brocodi.com |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [820] CEKIERA, Antoni | combex |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [487] KRAWCZYK, Krzysztof | eSkarpeta.com.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [440] DYNGOSZ, Paweł | jest |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [485] KOZLOWSKI, Jakub | niezrzeszony |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [562] SZAJEWSKI, Arkadiusz | o tak ło |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [425] CHUDY, Dominik | poczujbieg.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1008] POPIEL, Andrzej | popsmart.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [592] WOSZCZYŃSKI, Paweł | remusbiega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [503] ŁAKOMSKI, Łukasz | rowerowanie.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [509] MATEUSZ, Knieć | run-log.com | |
2 | [0] TURCZYŃSKA, Sara | run-log.com |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [129] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | |
2 | [831] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl | |
3 | [442] DZIEDZIC, Krzysztof | runinngperformance.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [0] DZIEDZIC, Krzysztof | runningperformance.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [439] DYNGOSZ, Krzysztof | sekta zjadaczy much | |
2 | [441] DYNGOSZ, Szymon | sekta zjadaczy much |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [925] KRZYWORĄCZKA, Paweł | senio.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [982] OBRAŁ, Łukasz | www.prawo-porady.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | [1020] ROSIEK, Robert | łosiesuperktosie |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Ambitna Jedenastka | 361 | 97 | 264 | 343 | 18 | 32 |
Harda Dwudziestka-Trójka | 136 | 24 | 112 | 132 | 4 | 10 |
Nordic Walking | 32 | 20 | 12 | 30 | 2 | 2 |
Przyjazna Trójka | 186 | 86 | 100 | 179 | 7 | 15 |
Tradycyjna Piątka | 236 | 78 | 158 | 226 | 10 | 20 |
Ultra GPK | 50 | 5 | 45 | 50 | 0 | 3 |
Razem | 1001 | 310 | 691 | 960 | 41 | 82 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
11,6km - K20 | 16 | 16 | 0 | 14 | 2 | 3 |
11,6km - K30 | 41 | 41 | 0 | 38 | 3 | 5 |
11,6km - K40 | 34 | 34 | 0 | 31 | 3 | 5 |
11,6km - K50 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 |
11,6km - K60 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
11,6km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11,6km - M20 | 25 | 0 | 25 | 25 | 0 | 0 |
11,6km - M30 | 96 | 0 | 96 | 91 | 5 | 9 |
11,6km - M40 | 109 | 0 | 109 | 106 | 3 | 8 |
11,6km - M50 | 22 | 0 | 22 | 21 | 1 | 1 |
11,6km - M60 | 8 | 0 | 8 | 8 | 0 | 0 |
11,6km - M70 | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1 |
23km - K20 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
23km - K30 | 14 | 14 | 0 | 13 | 1 | 2 |
23km - K40 | 8 | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 |
23km - K50 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
23km - K60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23km - M20 | 11 | 0 | 11 | 9 | 2 | 3 |
23km - M30 | 48 | 0 | 48 | 47 | 1 | 3 |
23km - M40 | 41 | 0 | 41 | 41 | 0 | 2 |
23km - M50 | 7 | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 |
23km - M60 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 |
3,7km - K12 | 20 | 20 | 0 | 20 | 0 | 0 |
3,7km - K13 | 17 | 17 | 0 | 17 | 0 | 1 |
3,7km - K16 | 6 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 |
3,7km - K20 | 6 | 6 | 0 | 5 | 1 | 2 |
3,7km - K30 | 16 | 16 | 0 | 15 | 1 | 2 |
3,7km - K40 | 16 | 16 | 0 | 16 | 0 | 0 |
3,7km - K50 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
3,7km - K60 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
3,7km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3,7km - M12 | 24 | 0 | 24 | 23 | 1 | 2 |
3,7km - M13 | 14 | 0 | 14 | 13 | 1 | 2 |
3,7km - M16 | 5 | 0 | 5 | 4 | 1 | 1 |
3,7km - M20 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 |
3,7km - M30 | 20 | 0 | 20 | 19 | 1 | 2 |
3,7km - M40 | 24 | 0 | 24 | 23 | 1 | 2 |
3,7km - M50 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 1 |
3,7km - M60 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
3,7km - M70 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
5,7km - K16 | 12 | 12 | 0 | 12 | 0 | 1 |
5,7km - K20 | 13 | 13 | 0 | 10 | 3 | 4 |
5,7km - K30 | 27 | 27 | 0 | 26 | 1 | 1 |
5,7km - K40 | 18 | 18 | 0 | 18 | 0 | 1 |
5,7km - K50 | 8 | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 |
5,7km - K60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5,7km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5,7km - M16 | 15 | 0 | 15 | 15 | 0 | 1 |
5,7km - M20 | 19 | 0 | 19 | 18 | 1 | 2 |
5,7km - M30 | 44 | 0 | 44 | 40 | 4 | 6 |
5,7km - M40 | 55 | 0 | 55 | 54 | 1 | 3 |
5,7km - M50 | 14 | 0 | 14 | 14 | 0 | 1 |
5,7km - M60 | 8 | 0 | 8 | 8 | 0 | 0 |
5,7km - M70 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
NW - K | 20 | 20 | 0 | 18 | 2 | 2 |
NW - M | 12 | 0 | 12 | 12 | 0 | 0 |
Ultra - K20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ultra - K30 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ultra - K40 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Ultra - K50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ultra - K60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ultra - M20 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Ultra - M30 | 10 | 0 | 10 | 10 | 0 | 1 |
Ultra - M40 | 26 | 0 | 26 | 26 | 0 | 1 |
Ultra - M50 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 |
Ultra - M60 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Razem | 1001 | 310 | 691 | 960 | 41 | 82 |