Nocny Bieg Premium GPK 2019 - Zgłoszenia
2019-08-10
2019-08-10
# | Kategoria | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|---|
1 | 5,7km - K30 | CZAPIEWSKA , Eliza | #crazyteam | Kraków | |
2 | 23km - M40 | ADAMSKI, Piotr | PKBI TEAM | Warszawa | Zapłać |
3 | 23km - M20 | ADAMUS, Jakub | Częstochowa | ||
4 | 11,6km - K30 | AGNIESZKA, Konturek | #BLADYCROSSTEAM | Kraków | |
5 | 11,6km - M30 | ALEKSANDER, Flis | OCR TEAM DĘBICA | OCR TEAM DĘBICA | |
6 | 5,7km - K20 | ALEKSANDROWICZ, Dominika | Kraków | ||
7 | 11,6km - M30 | AMBICKI, Szymon | Nocne Marki | Kraków | |
8 | 23km - M40 | ANTOSIEWICZ, Robert | LuLaTeam | Otwock | |
9 | 11,6km - K40 | ANTOSIEWICZ, Stanisława Urszula | LuLaTeam | Otwock | |
10 | 23km - M50 | ANTOWSKI, Tomasz | Poznań | ||
11 | 23km - M50 | ANTOWSKI, Tomasz Antowski | Muay Running Team | Poznań | Zapłać |
12 | 11,6km - M40 | ARCHAMOWICZ, Krzysztof | Skawina | ||
13 | 23km - K30 | ARTER, Angelika | Krakowska Izba Adwokacka | kraków | |
14 | 23km - M30 | ASADOUSKI, Kiryl | Accenture Runners Club | Kraków | Zapłać |
15 | 5,7km - K20 | ASSELMAN, Angela | Krakow | ||
16 | 23km - M40 | AUGUSTYN, Adam | augustyn.net | Krzeszowice | Zapłać |
17 | 5,7km - M20 | BABULA, Przemysław | GKS Piast Gliwice | Gliwice | |
18 | 11,6km - K50 | BAJOŁEK, Aleksandra | Night Runners | KRAKÓW | Zapłać |
19 | 5,7km - K30 | BANAŚ, Ewa | Kraków | ||
20 | 5,7km - K20 | BANDYAK, Khrystyna | Kraków | ||
21 | 11,6km - M30 | BARAN, Bartosz | Żołnierze Hardkoru | Kraków | Zapłać |
22 | 11,6km - K50 | BARAN-GĄDEK, Ewa | Kraków | ||
23 | 11,6km - K40 | BARAŃSKA, Wanda | Kraków | Zapłać | |
24 | 11,6km - M20 | BARAŃSKI, Jakub | Kraków | Zapłać | |
25 | 11,6km - M40 | BARTNIKOWSKI, Marek | Kraków | Zapłać | |
26 | 11,6km - M30 | BARTOSZ, Marek | Kraków | Zapłać | |
27 | 5,7km - K30 | BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
28 | 5,7km - M20 | BARTYZEL, Krzysztof | Młode Wilki | Kraków | |
29 | 11,6km - M40 | BARZYK, Karol | Mogilany | Zapłać | |
30 | 11,6km - M40 | BAZAN, Jorge | Krakow | Zapłać | |
31 | 5,7km - K16 | BĄCZEK , Małgorzata | WKS Wawel Kraków | Kraków | |
32 | 11,6km - K20 | BĄCZEK, Natalia | AROMAT NÓG | Kraków | Zapłać |
33 | 23km - M30 | BEDNARZ, Jakub | Drużyna Szpiku | Zakopane | |
34 | 5,7km - K16 | BERNAT, Klaudia | Krakow | ||
35 | 5,7km - K30 | BERNERT, Maria | Kraków | ||
36 | 5,7km - M20 | BIEDERMAN, Marcin | WKS Wawel | Iwanowice | |
37 | 5,7km - K20 | BIELECKA, Ewa | Kraków | ||
38 | 11,6km - M30 | BIELIK, Radosław | WKURW_TEAM | Kraków | Zapłać |
39 | 5,7km - M30 | BIERNAT, Bartłomiej | Kraków | ||
40 | 11,6km - M40 | BIERNAT, Jakub | Wisełka | Kraków | |
41 | 11,6km - M30 | BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | Kraków | Zapłać |
42 | 5,7km - K30 | BIŁOCHA, Ewa | Kraków | Zapłać | |
43 | 11,6km - M50 | BLADY, Bogdan | Kraków | Zapłać | |
44 | 11,6km - M40 | BLAUT, Marcin | Night Runners | Kraków | |
45 | 11,6km - K30 | BLUJ, Dagmara | Kraków | Zapłać | |
46 | 5,7km - M40 | BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Kraków | |
47 | 5,7km - M20 | BŁAŻ, Tomasz | Kraków | ||
48 | 11,6km - K40 | BOCHNIAK, Malgorzata | boleń | ||
49 | 11,6km - K40 | BOCHNIAK, Malgorzata | Boleń | ||
50 | 5,7km - K30 | BOJDO, Klaudia | Spartan Training Group | Tarnów | Zapłać |
51 | 5,7km - K30 | BOKSA, Anna | KKM Kaloryfer | Kraków | |
52 | 11,6km - M30 | BOKSA, Bartłomiej | KKM Kaloryfer | Kraków | |
53 | 5,7km - M60 | BORYCZKO, Leszek | Kraków | ||
54 | 5,7km - M40 | BOUFRAHI, Rysiek | Krakow | ||
55 | 23km - M30 | BOYCE, Aidan | Krakow | ||
56 | 5,7km - M20 | BOŻEK, Artur | Kraków | ||
57 | 11,6km - K20 | BOŻEK , Marlena | Balin | ||
58 | 23km - M30 | BRODOWSKI, Michał | Lemon Team | Kraków | |
59 | 11,6km - M40 | BRONCEL, Piotr | KIA Etrans - STS Biegaton Mikołów | Katowice | |
60 | 11,6km - K40 | BROŚ, Danusia | Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewięćdziesiąt Dziewięć | Kraków | |
61 | 11,6km - M30 | BROŻEK, Łukasz | Kraków | ||
62 | 23km - M40 | BRZESKI, Szczepan | Bochnia | ||
63 | 11,6km - M40 | BUDZYŃ, Paweł | VISEGRAD MARATON | Tarnów | |
64 | 5,7km - K30 | BUGAJSKA , Katarzyna | Kraków | ||
65 | 11,6km - K40 | BUJAS, Monika | Kraków | Zapłać | |
66 | 5,7km - K20 | BUKALSKA, Anna | Krakow | ||
67 | 11,6km - K30 | BUKOWSKA, Anna | Kraków | ||
68 | 11,6km - K40 | BUKOWSKA, Małgorzata | Tarnobrzeg | ||
69 | 5,7km - M16 | BUŁAWA, Filip | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
70 | 5,7km - M40 | BUŁAWA, Grzegorz | gb-arch.pl Architekt Grzegorz Buława | gb-arch.pl Architekt Grzegorz Buława | |
71 | 5,7km - K40 | BURDA, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
72 | 5,7km - K30 | BURNUS, Beata | Night Runners | Kraków | |
73 | 11,6km - M40 | BUTRYN, Wojciech | Kraków | ||
74 | 11,6km - K40 | BYDOŃ, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam / Niepołomice Biegają | Kokotów | |
75 | 23km - M40 | BZOWSKI, Michał | Trailrun | Trailrun | |
76 | 11,6km - K30 | CAPIŃSKA, Anna | Night Runners | Stróża | Zapłać |
77 | 11,6km - M20 | CEBULA, Piotr | Dębica | ||
78 | 11,6km - M30 | CHAŁUPCZAK, Michał | Kraków | ||
79 | 23km - K30 | CHEKEL, Julia | Grodno | Zapłać | |
80 | 23km - K30 | CHEKEL, Julia | Grodno | ||
81 | 23km - K20 | CHLEBANOWSKA, Paula | ChockoPalki | Rabka Zdrój | Zapłać |
82 | 23km - M20 | CHLEBANOWSKI, Bartosz | ChockoPalki | Rabka Zdrój | Zapłać |
83 | 11,6km - K20 | CHOLEWCZUK, Agnieszka | Wild Dogs Team | Kraków | |
84 | 11,6km - M30 | CHOLEWCZUK, Piotr | Wild Dogs Team | Kraków | |
85 | 23km - M40 | CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | Lusina | |
86 | 5,7km - K20 | CHRZAN, Adrianna | Kraków | Zapłać | |
87 | 5,7km - K20 | CHRZAN, Adrianna | Kraków | Zapłać | |
88 | 5,7km - K20 | CHRZAN, Adrianna | Krakow | Zapłać | |
89 | 5,7km - K20 | CHRZAN, Adrianna | Kraków | Zapłać | |
90 | 11,6km - M40 | CHUDY, Arkadiusz | Kraków | ||
91 | 11,6km - M40 | CHUDZIK, Piotr | Kraków | ||
92 | 5,7km - K40 | CISAK, Małgorzata | Kraków | ||
93 | 5,7km - M20 | CISEK, Marcin | Kraków | ||
94 | 11,6km - M30 | CIUŁA, Tomasz Ciuła | Rebellion of Free Runners | Kraków | |
95 | 11,6km - M30 | CYGAN, Krzysztof | Bastion Team | Kraków | |
96 | 11,6km - M30 | CYGAN, Tomasz | SolarWinds | Krakow | Zapłać |
97 | 11,6km - K40 | CYGANEK, Agnieszka | BeFit24team | Kraków | |
98 | 11,6km - K20 | CYRBUS, Dominika | Kraków | ||
99 | 5,7km - M30 | CYRKLER, Łukasz | Night Runners | Kraków | |
100 | 11,6km - K20 | CZAJA , Agata | Nowy Targ | Zapłać | |
101 | 23km - M20 | CZAJA, Maksym | Piekary | Zapłać | |
102 | 5,7km - M40 | CZAJKOWSKI, Artur | KRAKÓW | ||
103 | 11,6km - M40 | CZAPLA, Przemysław | WKS Wawel BnO | Kraków | |
104 | 5,7km - K40 | CZARNECKA, Eliza | Kraków | ||
105 | 11,6km - K30 | CZARNIECKA, Karolina | Kraków | ||
106 | 11,6km - M30 | CZERNICKI, Mirek | Kraków | Zapłać | |
107 | 11,6km - M40 | CZYŻ, Piotr | Rząska | ||
108 | 11,6km - M20 | CZYŻOWICZ, Michał | Kraków | ||
109 | 11,6km - K20 | DADACHE, Amina | Kraków | Zapłać | |
110 | 5,7km - M20 | DANESH AKRAMI , Ahmad Farid | #turtles | Kraków | |
111 | 23km - M30 | DARIUSZ, Gradzi | Krakowska Izba Adwokacka | kraków | |
112 | 5,7km - M30 | DĄBROWSKI, Marek | G.O.A.T. Team Michałowice | Więcławice Stare | Zapłać |
113 | 11,6km - K20 | DEKA, Patrycja | Sosnowiec | ||
114 | 5,7km - M20 | DERKACH, Andrii | kraków | ||
115 | 11,6km - M50 | DŁUGOSZ, Andrzej | Visegrad Maraton Rytro | Brzezna | |
116 | 11,6km - K40 | DOLAŚ, Danuta | KRAKÓW | ||
117 | 11,6km - M40 | DOMIN, Tomasz | sevencoins.pl | Krakow | Zapłać |
118 | 5,7km - M20 | DRAZYK, Ryszard | Orzesze | ||
119 | 11,6km - K20 | DRĄG, Justyna | Proszowice | Zapłać | |
120 | 5,7km - M30 | DRĄG, Piotr | Skb Stalowa Wola | Krzaki | |
121 | 11,6km - M30 | DRZYZGIEWICZ, Michal | kwitnaca.com | Krakow | |
122 | 11,6km - M40 | DUDA , Krzysztof | Nowa Huta Team | Kraków | Zapłać |
123 | 11,6km - K40 | DUDA, Lucyna | Mogilany | ||
124 | 11,6km - K20 | DUDA , Majka | |||
125 | 11,6km - M40 | DUDA, Paweł | BeFit24Team | Kraków | |
126 | 11,6km - M40 | DUDA, Wojciech | Skawina Biega | Buków | |
127 | 11,6km - M50 | DULIASZ , Cezary | Night Runners | Kraków | |
128 | 5,7km - M30 | DURA, Kamil | Duroski | Myślachowice | |
129 | 11,6km - K40 | DURA, Magdalena | Duroski | Siemianowice Śląskie | |
130 | 11,6km - M40 | DURAS , Andrzej | Kraków | ||
131 | 5,7km - M30 | DURBAS, Maciej | Kraków | Zapłać | |
132 | 11,6km - M40 | DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
133 | 5,7km - K30 | DYRDA, Justyna | MirMark | Kraków | |
134 | 11,6km - M40 | DYREK, Marcin | OPTOtech Medical | Wieliczka | |
135 | 11,6km - M40 | DYRGA, Sebastian | Muay Running Team | Krakow | Zapłać |
136 | 5,7km - M50 | DZHURUK, Vadym | Krakow | ||
137 | 11,6km - K30 | DZIEDZIC, Joanna | Kraków | Zapłać | |
138 | 11,6km - M40 | DZIEDZIC, Krzysztof | Kraków | ||
139 | 11,6km - K40 | DZIURZYŃSKA, Ulka | Cross Heroes Ogień! | Kraków | |
140 | NW - M | ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Małopolska | Lachowice | |
141 | 11,6km - K40 | ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | Kraków | ||
142 | 5,7km - M60 | FAJTO, Maciej | KS Murzasichle | Murzasichle | |
143 | 5,7km - K20 | FALINA, Kateryna | kraków | ||
144 | 5,7km - M60 | FEDIRKO, Tadeusz | niezrzeszony | Kraków | Zapłać |
145 | 23km - M30 | FEDORCZAK, Jacek | Kraków | ||
146 | 11,6km - M30 | FICENES, Mateusz | www.gastro-marketing.pl Running Team | Kraków | |
147 | 11,6km - K20 | FIJAŁKOWSKA, Ewa | Nowa Huta Team | Krakow | |
148 | 5,7km - M20 | FILIPAK, Mateusz | Kraków | ||
149 | 11,6km - M40 | FIREK , Rafał | Lacho Team | Kraków | |
150 | 23km - M40 | FIREK, Rafał | Lacho Team | Kraków | Zapłać |
151 | 11,6km - M30 | FLASIŃSKI, Piotr | Kraków | Zapłać | |
152 | 11,6km - M30 | FLOREK, Paweł | Kosovo | Kraków | |
153 | 11,6km - K20 | FOLTA, Katarzyna | Mielec | ||
154 | 5,7km - M50 | FORYSTEK, Józef | WKS Wawel BnO | Kraków | |
155 | 11,6km - M20 | FRACH, Dominik | Sigma Pizza & Bar | Kraków | |
156 | 11,6km - M40 | FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | MOGILANY | |
157 | 11,6km - M40 | FRANKIEWICZ, Jakub | Kraków | ||
158 | 11,6km - M30 | FRANKOWSKI, Robert | brak | Kraków | Zapłać |
159 | 5,7km - K40 | FREIBERG, Anna | Skawina | ||
160 | 5,7km - K30 | FRYŹLEWICZ, Barbara | Kraków | ||
161 | 23km - M30 | GAJDA, Mateusz | SKAWINA BIEGA | Skawina | |
162 | 11,6km - K40 | GAJEWSKA , Justyna | Kraków | ||
163 | 5,7km - M50 | GAŁ, Wojciech | KS Murzasichle | Murzasichle | |
164 | 5,7km - K16 | GARBACIK, Maja | WKS Wawel | Kraków | |
165 | 11,6km - M20 | GARBACIK, Michał | WKS Wawel | Kraków | |
166 | 11,6km - M40 | GARBACIK, Wojciech | Krakow | ||
167 | 11,6km - M40 | GARSTECKI , Michał | SKAWINABIEGA | Skawina | |
168 | 5,7km - M40 | GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW Kraków | Kraków | Zapłać |
169 | NW - K | GAWLAS, Monika | Jaroszowice | ||
170 | 23km - M20 | GAWLIK, Adrian | Imielin | Zapłać | |
171 | 5,7km - K20 | GAWLIKOWSKA, Justyna | Kraków | Zapłać | |
172 | 5,7km - K20 | GAWŁOWSKA, Anna | Kraków | ||
173 | 11,6km - M20 | GAWOR, Piotr | Krakow | Zapłać | |
174 | 11,6km - K40 | GĄDEK, Agata | Kraków | ||
175 | 5,7km - K40 | GĄSIENICA-ROJ, Anna | KS Murzasichle | Zakopane | Zapłać |
176 | 11,6km - M40 | GĄSIOROWSKI, Krzysztof | Kraków | ||
177 | 11,6km - M30 | GEDLICZKA, Tymoteusz | Kraków | ||
178 | 23km - M20 | GĘBALA, Piotr | Jastrzębie-Zdrój | ||
179 | 23km - M20 | GĘBALA, Piotr | Brak | Jastrzębie-Zdrój | Zapłać |
180 | 5,7km - K30 | GĘDEK, Magdalena | Kraków | ||
181 | 11,6km - M40 | GIERASIŃSKI, Paweł | KKB DYSTANS | Kraków | |
182 | 23km - M50 | GIERULA, Robert | UBS Krakow Running Team | Krakow | |
183 | 23km - M20 | GIERZ, Bartłomiej | CF Kraków | Kraków | Zapłać |
184 | 11,6km - M20 | GIERZ, Bartłomiej | Go Aptiv! | Kraków | |
185 | 23km - M40 | GIL, Jacek | Kraków | ||
186 | 11,6km - K50 | GIZOWSKA, Monika | Visegrad Maraton Rytro | Brzezna | |
187 | 23km - M40 | GŁOWACKI, Mariusz | Active Jura | Kraków | |
188 | 23km - M40 | GNIADEK, Mariusz | Szypki jak Jaszczomp ;) | Brzozowa | Zapłać |
189 | 23km - M40 | GNIADEK, Mariusz | Szypki Jak Jaszczomb | Brzozowa | Zapłać |
190 | 11,6km - M40 | GNIADEK, Mariusz | Szypki jak Jaszczomp ;) | Brzozowa | |
191 | 5,7km - K30 | GOŁAWSKA, Weronika | Kraków | ||
192 | 11,6km - M30 | GOMÓŁKA, Paweł | Kraków | Zapłać | |
193 | 5,7km - K30 | GORAJ, Monika | Kraków | ||
194 | 5,7km - M30 | GORAJ, Tomasz | Kraków | ||
195 | 11,6km - M50 | GORKA, Jan-Witold | Kraków | Zapłać | |
196 | 23km - M40 | GÓRAK, Sławomir | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
197 | 5,7km - M30 | GÓRAL, Grzegorz | Kraków | ||
198 | 23km - M40 | GÓRALCZYK, Robert | Kraków | Zapłać | |
199 | 5,7km - M20 | GÓRECKI, Patryk | PG FOTO | Jarosław | Zapłać |
200 | 23km - K20 | GÓRKA, Małgorzata | Iwanowice | Zapłać | |
201 | 11,6km - M30 | GÓRKA, Piotr | Zasań | ||
202 | 5,7km - K30 | GÓRNA, Anita | LPP TEAM | Kraków | Zapłać |
203 | 11,6km - K30 | GÓRNA , Anita | LPP TEAM | Kraków | |
204 | 5,7km - M60 | GRABOWICZ, Andrzej | Wks Wawel | Kraków | |
205 | 5,7km - K40 | GRATKA, Beata | 1974 | Kojszówka | |
206 | 5,7km - M40 | GRATKA, Mirosław | 1973 | Kojszówka | |
207 | 23km - M40 | GROCHAL, Rafał Grochal | Kraków | ||
208 | 11,6km - K40 | GRODZKA, Agnieszka | Kraków | ||
209 | 11,6km - M40 | GRODZKI, Sebastian | Kraków | ||
210 | 11,6km - K40 | GROS, Anna | Skawina Biega | Skawina | Zapłać |
211 | 5,7km - M20 | GRUSZKA, Karol | Bizonmotorsport | Kraków | Zapłać |
212 | 5,7km - M20 | GRUSZKA, Karol | Bizonmotorsport | Kraków | |
213 | 23km - M40 | GRYGIEL, Marek | Kraków | ||
214 | 11,6km - K30 | GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | krakow | |
215 | 11,6km - M20 | GRZEBINOGA, Jakub | Jelenie Życia | Kraków | Zapłać |
216 | 11,6km - M30 | GRZEBYK, Michał | Kraków | Zapłać | |
217 | 11,6km - M30 | GRZEBYK, Michał | Kraków | ||
218 | 5,7km - M40 | GRZESIAK, Maciej | Kraków | ||
219 | 5,7km - M50 | GUBAŁA, Piotr | Bibice | ||
220 | 5,7km - K30 | GUCA, Dorota | Kraków | ||
221 | 11,6km - K30 | GURAWSKA, Karolina | Krakow | Zapłać | |
222 | 23km - M20 | GURBIEL, Mateusz | Kraków | Zapłać | |
223 | 5,7km - M40 | GURBIEL, Michał | BeFit24Team | Kraków | |
224 | 23km - M30 | GURGUL, Mateusz | Aromat Nóg | Krakow | |
225 | 23km - M30 | GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | Kraków | |
226 | 5,7km - M30 | GUT, Krzysztof | Kraków | Zapłać | |
227 | 11,6km - M30 | GUZIK, Łukasz | Go Aptiv! | Łysokanie | Zapłać |
228 | 11,6km - M30 | GUZIK, Tomasz | DZIKI TIM | Krakow | |
229 | 5,7km - M20 | HANASIEWICZ, Paweł | Kraków | Zapłać | |
230 | 11,6km - K30 | HARTWICH, Patrycja | Krakow | ||
231 | 11,6km - M40 | HERBA, Konrad | Kraków | Zapłać | |
232 | 5,7km - M30 | HERMOASZEEWSKI, Paweł | Skawina | Zapłać | |
233 | 11,6km - K40 | HOFFMANN, Magdalena Mika-Hoffmann | Kraków | Zapłać | |
234 | 11,6km - M30 | HORODECKI, Łukasz | Kraków | ||
235 | 11,6km - M20 | HRONOWSKI , Piotr | Okocim | ||
236 | 11,6km - K30 | IDASIAK, Aleksandra | Kraków | Zapłać | |
237 | 23km - M20 | IDZIOR, Tomasz | Brzeziny | ||
238 | 5,7km - K20 | ILYUSHENKA, Maryna | Vege Runners | Bytom | |
239 | 11,6km - M30 | INDYKA, Maciej | WKS Wawel BnO | Kraków | |
240 | 5,7km - M30 | INDYKA, Michał | Biegam bo taki mam kaprys :) | Trojanowice | |
241 | 5,7km - M30 | IRLIK, Jacek | Niezrzeszony | Kraków | Zapłać |
242 | 11,6km - M30 | IWANICKI, Krzysztof | WM Triself | Kraków | |
243 | 23km - K30 | IWANOWICZ, Anna | Parkrun Chrzanów | Chrzanów | |
244 | 11,6km - K30 | JABŁOŃSKA, Sylwia | Kraków | ||
245 | 5,7km - M30 | JACHER, Olgierd | Kraków | ||
246 | 5,7km - K50 | JAKUBEK, Hanna | Skawina Biega | Skawina | |
247 | 11,6km - M30 | JAKUBIŃSKI, Jakub | Kraków | ||
248 | 5,7km - M30 | JAMBORSKI, Łukasz | Łuczyce | ||
249 | 5,7km - M40 | JAMROZIK, Krzysiek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
250 | 23km - M30 | JANAŚ, Jakub | Husaria Race Team | Kraków | |
251 | 5,7km - M30 | JANECZKO, Mateusz | Kraków | ||
252 | 5,7km - K20 | JANIA, Iwona | Krakow | ||
253 | 5,7km - M30 | JANIAK, Mariusz | Kraków | Zapłać | |
254 | 5,7km - K40 | JANIC, Anna | Parkrun Chrzanów | Libiąż | |
255 | 11,6km - M40 | JANICKI, Tomasz | Kraków | ||
256 | 11,6km - M50 | JANIK, Bogdan | nowy targ runners | Nowy Targ | Zapłać |
257 | 5,7km - M20 | JANIK, Mateusz | Kraków | ||
258 | 11,6km - M20 | JANKOWSKI, Kamil | Kraków | ||
259 | 11,6km - M40 | JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | Kraków | Zapłać |
260 | 11,6km - M40 | JARACZEWSKI, Piotr | Proszowice | ||
261 | 5,7km - M16 | JARACZEWSKI, Wiktor | Proszowice | ||
262 | 11,6km - M30 | JAREMA, Maciej | Lokomotiv Majdan | Cisna | |
263 | 11,6km - M20 | JAROCH, Kamil | Krakow | ||
264 | 5,7km - M20 | JARY, Kamil | Kraków | ||
265 | 5,7km - M30 | JARY, Łukasz | Kraków | ||
266 | 5,7km - K20 | JASKULSKA, Joanna | Kraków | ||
267 | 5,7km - K20 | JASKULSKA, Joanna | Kraków | Zapłać | |
268 | 5,7km - K20 | JASKULSKA, Joanna | Kraków | Zapłać | |
269 | 5,7km - K20 | JASKULSKA, Joanna | Kraków | ||
270 | 11,6km - M30 | JAWOREK, Grzegorz | Węgrzce | Zapłać | |
271 | 11,6km - K30 | JEDLIŃSKA, Małgorzata | Zupa Pomidorowa | Kraków | Zapłać |
272 | 5,7km - M20 | JEDNACZ, Kamil | Jasiennik stary | ||
273 | 11,6km - K40 | JEZIERSKA, Karina | Warszawa | ||
274 | 5,7km - M40 | JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz | Cisco Running Team | KRAKOW | Zapłać |
275 | 11,6km - M20 | JURA, Maciej | ITMBW Kraków | Nowy Sącz | Zapłać |
276 | 11,6km - M20 | KACZMARCZYK, Grzegorz | Kraków | ||
277 | 11,6km - M30 | KACZMARCZYK, Tomasz | Husaria Race Team | Giebułtów | Zapłać |
278 | 5,7km - M30 | KACZOR, Łukasz | Kraków | ||
279 | 23km - M30 | KAIM, Mariusz | Zakrzowiec Team Challenge | Kraków | Zapłać |
280 | 23km - M30 | KAIM , Mariusz | Zakrzowiec Team Challenge | Kraków | Zapłać |
281 | 23km - M30 | KAIM , Mariusz | Zakrzowiec Team Challenge | Kraków | Zapłać |
282 | 11,6km - M40 | KALARUS, Wojciech | Bullet | Wołowice | |
283 | 23km - M30 | KAMECKI, Tomasz | Przeworsk | ||
284 | 5,7km - K60 | KAMIŃSKA , Joanna | Night Runners | Kraków | |
285 | 11,6km - M40 | KAMISIŃSKI, Marek | Befit24Team | Chrząstowice | Zapłać |
286 | 11,6km - M40 | KAMISIŃSKI, Marek | Befit24Team | Chrząstowice | Zapłać |
287 | 5,7km - K20 | KAPECKA, Natalia | Krakow | Zapłać | |
288 | 5,7km - K40 | KAPUSTA, Renata | Rzeszów | ||
289 | 5,7km - M30 | KAPUTA, Piotr | Kraków | ||
290 | 11,6km - M50 | KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Węgrzce | |
291 | 5,7km - M30 | KASPRZYK, Marcin | WKS Wawel BnO | SOBOLÓW | |
292 | 23km - M30 | KASTELIK , Mariusz | Zadyszka Oświęcim | Oświęcim | Zapłać |
293 | 11,6km - M30 | KAWKA , Paweł | Kraków | Zapłać | |
294 | 11,6km - M30 | KĄCIK, Mariusz | OSP MORAWICA | Morawica | Zapłać |
295 | 23km - K30 | KĄŚ, Iwona | Trzydniówka Team | Kraków | |
296 | 5,7km - K20 | KEMPA, Ewelina | ASICS FrontRunner Poland | Kraków | Zapłać |
297 | 11,6km - K50 | KĘDER, Urszula | ITMBW | Kraków | |
298 | 23km - M50 | KĘDER, Włodzimierz | ITMBW | KRAKÓW | Zapłać |
299 | 11,6km - M50 | KĘDER, Włodzimierz | ITMBW | KRAKÓW | |
300 | 11,6km - M50 | KĘDZIOR, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl | Kraków | Zapłać |
301 | 5,7km - K20 | KHVAINITSKAYA-KURUS, Katsiaryna | |||
302 | 5,7km - K20 | KHVAINITSKAYA-KURUS, Katsiaryna | KA_TO | KA_TO | |
303 | 5,7km - K20 | KHVAINITSKAYA-KURUS, Katsiaryna | KA_TO | KA_TO | |
304 | 5,7km - M40 | KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Zagórzyce Stare | |
305 | 11,6km - M30 | KIEŁT, Andrzej | Kraków | Zapłać | |
306 | 23km - M30 | KIEŁTYKA, Piotr | Kraków | ||
307 | 5,7km - M16 | KIJAK, Jakub | WKS Wawel BnO | Kraków | |
308 | 5,7km - M16 | KIJAK, Jakub | WKS Wawel | Kraków | Zapłać |
309 | 23km - M50 | KIJANKA, Artur | Zielonki | ||
310 | 23km - M30 | KILAR, Marcin | Kraków | ||
311 | 11,6km - M30 | KINDLER, Bartłomiej | Kraków | ||
312 | 11,6km - M40 | KISIAŁA, Filip | Lacho Team | Kraków | |
313 | 11,6km - M40 | KLASA, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl | Kraków | |
314 | 23km - M30 | KLEBBA, Krzysztof | Kaszebe Łebcz | Puck / Łebcz | |
315 | 23km - M30 | KLEBBA, Krzysztof | Kaszebe Łebcz | Puck / Łebcz | |
316 | 11,6km - M30 | KLĘSK, Krzysztof | Kraków | Zapłać | |
317 | 11,6km - K20 | KLIMCZAK, Kinga | Krakow | ||
318 | 5,7km - M16 | KLIMECKI, Krystian | KS Murzasichle | Kościelisko | |
319 | 23km - K40 | KLIMEK, Dorota | Nowy Sącz | Zapłać | |
320 | 11,6km - M20 | KŁECZEK, Szymon | Wola Filipowska | Zapłać | |
321 | 23km - M50 | KŁEMBUKOWSKI, Piotr | Kraków | ||
322 | 5,7km - K20 | KŁOSOWSKA, Joanna | Kraków | Zapłać | |
323 | 5,7km - M20 | KMITA, Jakub | Michałowice | ||
324 | 11,6km - M40 | KNAPCZYK, Krzysztof | TG Sokół Zakopane | Poronin | |
325 | 11,6km - K20 | KOCON, Katarzyna | BeFit24Team | Kraków | |
326 | 5,7km - K20 | KOCUR, Agata | Kraków | ||
327 | 5,7km - M40 | KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | Ochojno | Zapłać |
328 | 5,7km - M40 | KOFIN, Maciej Kofin | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | Zapłać |
329 | 5,7km - K20 | KOLBUSZ, Paula | Róża | ||
330 | 11,6km - K30 | KOŁODZIEJ, Ewelina | - | Rzeszów | Zapłać |
331 | 11,6km - K30 | KOŁODZIEJ, Ewelina | Rzeszów | ||
332 | 23km - M20 | KOŁODZIEJCZYK, Łukasz | Kraków | ||
333 | 11,6km - M30 | KOMISARCZUK, Arkadiusz | Kraków | ||
334 | 11,6km - M30 | KONDAK, Marcin | Kraków | ||
335 | 11,6km - M40 | KONIK, Jarosław | BBL KRAKÓW | KRAKÓW | Zapłać |
336 | 23km - M40 | KOPEĆ, Mirosław | MirMark | Kraków | |
337 | 23km - M30 | KOPEL, Andrzej | #7TRTP | Kraków | Zapłać |
338 | 11,6km - M70 | KOPTA, Jerzy Kopta | Cwałujące Dziadki | Kraków | |
339 | 11,6km - M30 | KORN, Michal | MTJS | Krakow | |
340 | 23km - M40 | KORNAŚ, Krzysztof | Emaus Nowy Sącz | Nowy Sącz | |
341 | 11,6km - K30 | KORUSIEWICZ, Karolina | kraków | ||
342 | 11,6km - K30 | KORYCIŃSKA, Izabela Korycińska | Kraków | ||
343 | 11,6km - K30 | KOSCIELNA, Grazyna | Rincewind | Kraków | |
344 | 11,6km - M30 | KOSMALA, Przemek | Krakow | ||
345 | 11,6km - M30 | KOSON, Krzysztof | Zielonki | ||
346 | 5,7km - M50 | KOSOWSKI, Adam | Adamex | Podolsze | |
347 | 11,6km - M40 | KOSZAŁKA , Marcin | Klub Wysokogórski Kraków | Kraków | Zapłać |
348 | 5,7km - K40 | KOWALCZYK, Joanna | Kraków | ||
349 | 23km - M30 | KOWALCZYK, Marek | UBS Kraków Running Team | tuchow | |
350 | NW - M | KOWALCZYK, Tadeusz | LUX Torpeda Małopolska | Kraków | |
351 | 11,6km - K30 | KOWALEWSKA, Claudia | UBS Kraków Running Team | Kraków | |
352 | 11,6km - M30 | KOWALEWSKI, Łukasz | UBS Kraków Running Team | Kraków | |
353 | 5,7km - K30 | KOWALSKA, Karolina | Kraków | ||
354 | 23km - M20 | KOWALSKI, Aleksander | Wola Radziszowska | ||
355 | 5,7km - M16 | KOWALSKI, Natan | KRAKÓW | ||
356 | 5,7km - M50 | KOWALSKI, Rafał | Bochnia | Zapłać | |
357 | 11,6km - K40 | KOZERSKA-STANEK, Anna | Proszowice | Zapłać | |
358 | 23km - M20 | KOZIEL, Aleksander | Lodz | ||
359 | 11,6km - M40 | KOZIOŁ, Artur | Koziołki | Kraków | |
360 | 11,6km - K40 | KOZIOŁ, Ewa | Koziołki | Kraków | |
361 | 11,6km - M30 | KOZIOŁ, Paweł | Koziołki | Kraków | |
362 | 11,6km - M40 | KRAS, Rafał | Kraków | ||
363 | 11,6km - M40 | KRAS, Rafał | Kraków | ||
364 | 11,6km - K30 | KRAWCZYK, Izabela | Klub Sportowy Hajime Kraków | Kraków | Zapłać |
365 | 11,6km - M20 | KRAWCZYK, Jakub | Kraków | ||
366 | 11,6km - M40 | KRAWCZYK, Paweł | Klub Sportowy Hajime | Kraków | Zapłać |
367 | 5,7km - M30 | KRAWCZYK, Wojciech | Kraków | Zapłać | |
368 | 5,7km - M30 | KRAWCZYK, Wojciech Krawczyk | Kraków | ||
369 | 5,7km - K30 | KRAWCZYK - KUBOWICZ, Gabriela | Nowohucki Kombinat Sportowy | Kraków | |
370 | 11,6km - K30 | KRAWCZYK-GORBATIUK, Anna | Kraków | Zapłać | |
371 | 5,7km - K30 | KRAWCZYK-GORBATIUK, Anna | Kraków | Zapłać | |
372 | 11,6km - K30 | KRAWCZYK-GORBATIUK, Anna | Kraków | Zapłać | |
373 | 11,6km - K20 | KRĘPA, Agnieszka | Wkurw_team | Kraków | |
374 | 5,7km - K30 | KROK, Izabela | BeFit24Team | Kraków | |
375 | 11,6km - M40 | KRÓLIKOWSKI, Przemysław | BeFit24team | Kraków | |
376 | 5,7km - K20 | KRUK, Paulina | Night Runners | Kraków | |
377 | 11,6km - M30 | KRUSZEC, Andrzej | Augusta Restauracja kraków | Kraków | Zapłać |
378 | 11,6km - M30 | KRYNICKI, Maciej | KRYNIO TEAM | Kraków | Zapłać |
379 | 11,6km - M30 | KRYSA, Roman | Kraków | ||
380 | 11,6km - K40 | KRYSKA, Aleksandra | Knurow | Zapłać | |
381 | 5,7km - K30 | KRZAK, Dorota | Kraków | Zapłać | |
382 | 11,6km - M30 | KRZEMIŃSKI, Mikołaj | Kraków | ||
383 | 11,6km - M40 | KRZYSZTOFIAK, Robert | OPTOtech Medical | Mszana Dolna | |
384 | 5,7km - M16 | KRZYSZTYŃSKI, Michał | WKS WAWEL | Kraków | |
385 | 5,7km - K30 | KRZYŻEK-SIUDAK, Marta | Kraków | ||
386 | 5,7km - K20 | KSIĄŻEK, Klaudia | Brzesko | ||
387 | 11,6km - K30 | KUBAREK, Agnieszka | Trzebinia | ||
388 | 11,6km - M30 | KUBIESA, Jakub | Husaria Race Team | Kraków | Zapłać |
389 | 5,7km - K30 | KUBIESA, Patrycja | Husaria Race Team | Kraków | Zapłać |
390 | 11,6km - K20 | KUC, Ewa | Kraków | Zapłać | |
391 | 11,6km - K20 | KUC, Ewa | Kraków | ||
392 | 5,7km - M20 | KUCHARSKI, Kamil | Brzeźnica | Zapłać | |
393 | 11,6km - M30 | KUCZ, Dariusz | Olszowice | Zapłać | |
394 | 11,6km - M40 | KUDŁA, Grzegorz | Wieliczka | ||
395 | 11,6km - K30 | KUEHN, Agnieszka | Kraków | ||
396 | 5,7km - M20 | KUKIEŁKA, Michał | Kraków | Zapłać | |
397 | 5,7km - M30 | KUKLA, Daniel | Bochnia | ||
398 | 11,6km - M40 | KUKLA , Grzegorz | Koliber Team | Kraków | Zapłać |
399 | 11,6km - M40 | KUKLA, Grzegorz | Koliber Team /1. RODN | Kraków | |
400 | 5,7km - K40 | KUKLA, Katarzyna | Kraków | ||
401 | 5,7km - M20 | KUKUŁKA, Paweł | Brzesko | ||
402 | 5,7km - K30 | KULAK-OKÓLSKA , Nina | KAY-MAX | Kraków | |
403 | 23km - M30 | KULAWIK, Bartek | Krakow | ||
404 | 23km - M30 | KULIK, Andrzej | - | KRAKOW | |
405 | 5,7km - M40 | KUŁACH, Lesław | Wola Radziszowska | ||
406 | 11,6km - M50 | KUNZ, Tomasz | Kraków | ||
407 | 23km - K40 | KUPIEC, Urszula | Kraków | Zapłać | |
408 | 5,7km - K40 | KURCH, Joanna | Skawina Biega | Gaj | Zapłać |
409 | 11,6km - K20 | KURDYŁA, Anna | Electrolux | Kraków | |
410 | 11,6km - K30 | KUREK, Anna | Kraków | Zapłać | |
411 | 5,7km - K30 | KUREK, Anna | Kraków | ||
412 | 23km - M30 | KUREK, Michal | Night Runners Krakow | Krakow | |
413 | 11,6km - K30 | KURTEK , Justyna | BeFit24Team | Kraków | |
414 | 5,7km - M20 | KURUS, Tomasz | KA_TO | KA_TO | |
415 | 23km - K30 | KUSIO, Barbara | Parkrun Chrzanow | Chrzanów | |
416 | 23km - M30 | KUŚMIERZ, Grzegorz | Eskadra Kraków | Kraków | Zapłać |
417 | 11,6km - M30 | KUTA, Tomasz | Nogi Z Gumy | Kraków | |
418 | 5,7km - M20 | KUTYBA, Marek | Kraków | ||
419 | 5,7km - M20 | KUTYBA, Marek | Kraków | Zapłać | |
420 | 23km - M30 | KUTYŁA, Marek | ITMBW Kraków | Kraków | |
421 | 11,6km - M30 | KUZICKI, Artur | brak | KRAKÓW | Zapłać |
422 | 5,7km - M30 | KWIATKOWSKI, Jakub | ITMBW KRAKÓW | Kraków | |
423 | 23km - M30 | KWIATKOWSKI, Michael | Kraków | ||
424 | 11,6km - M40 | LADRA, Ryszard | Kraków | ||
425 | 23km - K30 | LASKA, Anna | OCR TEAM DĘBICA | OCR TEAM DĘBICA | Zapłać |
426 | 11,6km - M50 | LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Mała Wieś | Zapłać |
427 | 11,6km - M50 | LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Mała Wieś | |
428 | 11,6km - M50 | LASOTA, Cezary | Poznań | ||
429 | 5,7km - M50 | LATAŁA, Jarosław | Biegam Bo Lubię Kraków | Kraków | |
430 | 11,6km - M30 | LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Pawłów | Zapłać |
431 | 11,6km - M30 | LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Pawłów | Zapłać |
432 | 5,7km - M30 | LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Pawłów | Zapłać |
433 | 23km - K20 | LECH, Ewa | Night Runners | Kraków | |
434 | 23km - M20 | LEGENC, Łukasz | wedrujzoczkami.pl | Kraków | |
435 | 11,6km - M60 | LEMPEREUR, Henri | TEAM ETHAN | SEVRES | Zapłać |
436 | 11,6km - M60 | LEMPEREUR, Henri | SEVRES | Zapłać | |
437 | 11,6km - M60 | LEMPEREUR, Henri | TEAM ETHAN1952 | SEVRES | |
438 | 23km - M40 | LESIAK, Filip | Skawina Biega | skawina | |
439 | 5,7km - M30 | LEŚNIAK, Jacek | Akademia Sportu Future 4 | Kraków | |
440 | 23km - M20 | LEŚNICKI, Marcin | UKS Azymut Dębów | UKS Azymut Dębów | Zapłać |
441 | 5,7km - M50 | LIS, Jacek Lis | G.O.A.T Team Michałowice | Kończyce | |
442 | 11,6km - K20 | LIS, Magdalena | Kraków | ||
443 | 23km - M40 | LISIK, Dariusz | Kraków | Zapłać | |
444 | 5,7km - K20 | LISTEK, Marta | WKS Wawel Kraków | Kraków | |
445 | 5,7km - M30 | LISTOPAD, Marcin | Lorenz | Kraków | |
446 | 11,6km - M40 | LISZKOWSKI, Artur | Kraków | ||
447 | 5,7km - K40 | LITWIN, Agnieszka | Nowa Huta Team | Kraków | |
448 | 23km - M40 | LIZUREJ, Sławomir | Lizaki Team | Kraków | Zapłać |
449 | 11,6km - K40 | LOKAJEWSKA, Justyna | Eskadra Kraków | Kraków | Zapłać |
450 | 5,7km - M40 | LUTY, Robert | Jerzmanowice | Zapłać | |
451 | 5,7km - M30 | ŁABUZ, Przemysław | Kraków | Zapłać | |
452 | 11,6km - M40 | ŁACIAK, Paweł | Gdów Proud Runners | Gdów | |
453 | 5,7km - K30 | ŁAJCZAK, Barbara | Night Runners Kraków | Kraków | |
454 | 11,6km - M30 | ŁASKAWSKI, Michał | BeFit24Team | Kraków | |
455 | 5,7km - M40 | ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | Kraków | ||
456 | 5,7km - K20 | ŁUKASIK, Sylwia | BeFit24Team | Kraków | |
457 | 5,7km - K50 | MACHLOWSKA, Grażyna | KKB DYSTANS | KRAKÓW | |
458 | 23km - M30 | MACHLOWSKI, Lukasz | KKB DYSTANS | Kraków | |
459 | 5,7km - M50 | MACHLOWSKI, Ryszard | KKB DYSTANS | KRAKÓW | |
460 | 11,6km - M40 | MACIEJAS, Daniel | Husaria Race Team | Kraków | |
461 | 11,6km - M40 | MACIEJAS, Daniel Maciejas | Husaria Race Team | Kraków | Zapłać |
462 | 5,7km - M30 | MACIEJAS, Marcin | Proszowice | ||
463 | NW - K | MACIEJCZYK, Ewa | Kraków | Zapłać | |
464 | 5,7km - M40 | MACINA, Dariusz | Podłęże | ||
465 | 23km - M50 | MADEJ, Mirosław | Kraków | ||
466 | 11,6km - M30 | MADETKO, Arkadiusz | Kraków | ||
467 | 11,6km - K30 | MAGOCSY, Justyna | Kraków | ||
468 | 11,6km - K30 | MAGRYAN, Jadwiga | IP GBSC Active Crew | Kraków | |
469 | 11,6km - K30 | MAJ, Kinga | Wieliczka | ||
470 | 5,7km - M30 | MAJDA, Piotr | Kraków | ||
471 | 11,6km - M30 | MAJDAŃSKI, Paweł | Kraków | ||
472 | 11,6km - K20 | MALARCZYK, Katarzyna Malarczyk | Skawica | Zapłać | |
473 | 11,6km - K20 | MAŁECKA, Anna | Kraków | ||
474 | 11,6km - M20 | MAŁYSA, Michał Małysa | Piotrkowice Małe | ||
475 | 23km - M40 | MAŁYSZ, Sławomir | Kraków | Zapłać | |
476 | 23km - M40 | MAŁYSZA, Sławomir | Kraków | Zapłać | |
477 | 23km - M40 | MAŁYSZA, Sławomir | Kraków | Zapłać | |
478 | 23km - M40 | MAŁYSZA, Sławomir | Kraków | ||
479 | 5,7km - M20 | MANIAK, Dawid | Kraków | ||
480 | 5,7km - M50 | MARAS, Ladislav | MARAS team | Presov | Zapłać |
481 | 11,6km - K20 | MARCHEWKA, Klaudia | Kraków | Zapłać | |
482 | 23km - M20 | MARCOL, Mateusz | OTK Rzeźnik | Rybnik | Zapłać |
483 | 11,6km - K20 | MAREK , Ewa | Niesamowici sportowcy | KRAKÓW | Zapłać |
484 | 11,6km - K20 | MAREK, Ewa | Niesamowici sportowcy | Kraków | Zapłać |
485 | 23km - M30 | MAREK, Marcin | Klub Sportowy HAJIME | Kraków | |
486 | 11,6km - K30 | MARK, Julia | Kraków | Zapłać | |
487 | 11,6km - M30 | MARKOWICZ, Szymon | Krosno | ||
488 | 5,7km - M20 | MARKOWSKI, Krzysztof | Częstochowa | Zapłać | |
489 | 11,6km - M40 | MAROSZEK, Jacek | Wolbrom Team | Trzyciąż | |
490 | 11,6km - M40 | MARS, Maksymilian | Trailrun | Kraków | Zapłać |
491 | 11,6km - M20 | MARSZALEK, Jan | DZIKI TIM | Krakow | |
492 | 11,6km - M20 | MARZEC, Paweł | Husaria Race Team | Kraków | |
493 | 5,7km - M60 | MASŁYK, Jan | Kraków | ||
494 | 11,6km - M40 | MASZCZYK, Andrzej | Kraków | ||
495 | 11,6km - K40 | MASZCZYK, Dorota | Kraków | ||
496 | 5,7km - K20 | MATEJEK, Angelika | Kraków | ||
497 | 11,6km - K20 | MATLAG, Natalia | Krakow | ||
498 | 5,7km - K30 | MATOGA, Martyna | Kraków | ||
499 | 5,7km - M30 | MATYJASZCZYK, Mariusz | UBS Krakow Running Team | Krakow | |
500 | 5,7km - M30 | MAZUR, Tomasz | Ząbkowicka grupa biegowa FRANKENSTEIN | Niepołomice | Zapłać |
501 | 5,7km - K40 | MAZUR - OTRĘBSKA, Anna | MIGA PIGA ŚMIGA | Kraków | |
502 | 5,7km - M30 | MAZURKIEWICZ, Bartosz | Kraków | ||
503 | 23km - K30 | MĄCZKA, Martyna | Krakow | ||
504 | 23km - M30 | MERCIK, Mateusz | Night Runners | Kraków | Zapłać |
505 | 23km - K30 | MERCIK, Wioleta | Night Runners | Kraków | Zapłać |
506 | 11,6km - M20 | MICEK, Kamil | Kraków | ||
507 | 11,6km - M40 | MICHALCZAK, Paweł | WKS Wawel Kraków | Kraków | |
508 | 11,6km - M20 | MICHALIK, Krzysztof | TG Sokół Zakopane | Zakopane | |
509 | 11,6km - K40 | MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | Kraków | |
510 | 5,7km - K20 | MICHALIK, Monika | Kraków | Zapłać | |
511 | 5,7km - K20 | MICHALIK, Monika | Kraków | Zapłać | |
512 | 11,6km - M30 | MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam | Kraków | |
513 | 5,7km - M30 | MICHAŁEK, Łukasz | GT Alex | Kraków | Zapłać |
514 | 11,6km - M30 | MICHAŁKÓW, Michał | 4M Runners Club | Kraków | |
515 | 11,6km - K30 | MIECZKOWSKA, Ella | WKURW_TEAM | Krakow | |
516 | 23km - M40 | MIELNICZEK, Grzegorz | Zima 3ma | Kraków | |
517 | 5,7km - M40 | MIGACZ, Jacek | Trailrun | ZIELONKI K. KRAKOWA | |
518 | 5,7km - M16 | MIGACZ, Jan | Trailrun | ZIELONKI K. KRAKOWA | |
519 | 11,6km - K30 | MIKA, Marta | Krakow | Zapłać | |
520 | 11,6km - M40 | MIKOŁAJSKI, Janusz | Night Runners | Krakow | |
521 | 11,6km - K30 | MIKOŚ, Magdalena | Kraków | Zapłać | |
522 | 11,6km - K20 | MIKULKA-MOŚ, Katarzyna | Kraków | ||
523 | 5,7km - M40 | MIKUŁA, Grzegorz | 72D Team | Kraków | |
524 | 11,6km - M40 | MIKUŁA, Grzegorz | 72D Team | Kraków | |
525 | 5,7km - K30 | MIŁEK, Katarzyna | MamaBiegaczka | Wola Filipowska | |
526 | 5,7km - M30 | MIODOŃSKI, Robert | Kraków | ||
527 | 11,6km - M30 | MIROCHA, Michał | heavyweightrunningteam/ Potrzymaj mi piwo | Wieliczka | Zapłać |
528 | 11,6km - M50 | MISIAK, Wiesław | BeFit24team | Kraków | |
529 | 5,7km - K30 | MIZERA, Małgorzata | Wilamowice | ||
530 | 11,6km - M30 | MOCNY, Michał | Kraków | ||
531 | 5,7km - K40 | MORAWIEC, Agnieszka | Krakow | ||
532 | 11,6km - M30 | MORDARSKI, Michał | |||
533 | 11,6km - M30 | MORMUL, Przemek | Panalpina | Krakow | Zapłać |
534 | 5,7km - M40 | MOSZ, Piotr | KRAKÓW | ||
535 | 11,6km - K40 | MROCZKA, Agnieszka | BBL Jarosław | Jarosław | |
536 | 11,6km - M30 | MROWIEC, Paweł | Heineken Kraków Running Club | Bibice | |
537 | 11,6km - M40 | MROWIEC, Piotr | Kraków | ||
538 | 23km - M30 | MROWIEC, Piotr | TSoWy | Kraków | |
539 | 5,7km - K40 | MUCHA, Aleksandra | #CrazyTeam | Kraków | |
540 | 11,6km - K30 | MUCHA, Grażyna | Kraków | Zapłać | |
541 | 11,6km - K30 | MUCHA, Grażyna | Kraków | ||
542 | 11,6km - M40 | MUCHA, Grzegorz | Jarosław | ||
543 | 23km - M30 | MUCHA, Piotr | PM Kancelaria | Kraków | |
544 | 11,6km - M40 | MÜLDNER, Rafał | Kraków | Zapłać | |
545 | 11,6km - K20 | MURAK, Sandra | Gastro Marketing | Kraków | Zapłać |
546 | 11,6km - K20 | MURAK, Sandra | Gastro Marketing | Kraków | Zapłać |
547 | 11,6km - K20 | MURAK, Sandra | www.gastro-marketing.pl Running Team | Kraków | |
548 | 11,6km - M30 | MUSIAL, Piotr | Zapłać | ||
549 | 23km - M50 | MUSZYŃSKI, Maciej | Koliber Team/MM Power | Kraków | Zapłać |
550 | 23km - M30 | MYROSHNICHENKO, Oleksandr Myroshnichenko | Kharkiv | ||
551 | NW - K | NATORSKA, Beata | Kraków | ||
552 | 5,7km - K30 | NAZIM, Agnieszka | Skawina Biega | Skawina | |
553 | 5,7km - M70 | NAZIM, Tadeusz | Skawina Biega | Skawina | |
554 | 5,7km - M20 | NIEDBACH, Marek | Nowe Rybie | ||
555 | 5,7km - M40 | NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
556 | 11,6km - K30 | NIEGŁOS, Karolina | 3DVSN | Katowice | Zapłać |
557 | 11,6km - M20 | NIEWCZAS, Paweł | Kraków | ||
558 | 5,7km - K30 | NIEWIADOMY, Katarzyna | Kraków | ||
559 | 23km - M30 | NIKEL, Jacek | Sosnowiec | Zapłać | |
560 | 23km - M20 | NISZCZOT, Dariusz | Gorlice | ||
561 | 11,6km - K40 | NIZIURSKA, Marzanna | Husaria Race Team | Kraków | |
562 | 5,7km - K30 | NORWECKA , Sylwia | Kraków | Zapłać | |
563 | 5,7km - K30 | NORWECKA, Sylwia | Kraków | ||
564 | 5,7km - K20 | NORYS, Katarzyna | Libiąż | ||
565 | 11,6km - M40 | NOSAL , Michał | Spartańska Dzicz | Pogórska Wola | Zapłać |
566 | 5,7km - M20 | NOSEK, Grzegorz | Konfederacja | Kraków | |
567 | 5,7km - K20 | NOWACZEWSKA, Paulina | Kraków | ||
568 | 11,6km - M30 | NOWAK, Jakub | Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewięćdziesiąt Dziewięć | Staniątki | |
569 | 11,6km - M30 | NOWAK, Krzysztof | Kraków | ||
570 | 11,6km - K30 | NOWAK, Lilianna | Kraków | ||
571 | 11,6km - M20 | NOWAK, Michał | Dojazdów | ||
572 | 11,6km - K40 | NOWAK, Teresa | Parkrun Chrzanów | Parkrun Chrzanów | |
573 | 5,7km - K40 | NOWAK-SKORUPA, Magda | Krakow | ||
574 | 5,7km - K20 | NOWICKA, Joanna | Kraków | Zapłać | |
575 | 11,6km - K30 | OBIERAK, Kamila Obierak | Kraków | Zapłać | |
576 | 23km - M30 | OBRAŁ, Szymon | Bronko Dzik | Kraków | Zapłać |
577 | 11,6km - K30 | ODOMIRSKA, Katarzyna | Kraków | ||
578 | 5,7km - K40 | OKÓLSKA, Aneta | KAY-MAX | Kraków | |
579 | 11,6km - M50 | OLCZAK, Janusz | Bieganie 50+ | Warszawa | |
580 | 23km - M50 | OLCZAK, Janusz | Warszawa | Zapłać | |
581 | 11,6km - M40 | OLEJNIK, Maciej | #otworzdrzwi | Wegrzce | Zapłać |
582 | 11,6km - M40 | OLEJNIK, Maciej | Olejki | Wegrzce | Zapłać |
583 | 5,7km - K40 | OLEŚ-POLKOWSKA, Agata | Karniowice | ||
584 | 11,6km - M50 | OLIWA, Edward | ITMBW Kraków | Kraków | |
585 | 23km - M30 | OPOZDA, Arkadiusz | Novomatic Technologies Poland | Kraków | Zapłać |
586 | 23km - M20 | OPOZDA, Maciek | Cross fat team | Krakow | Zapłać |
587 | NW - M | ORDZOWIAŁY, Piotr | Osielec | ||
588 | 5,7km - K40 | ORLIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Gaj | |
589 | 5,7km - M30 | ORTMAN, Marcin | Kraków | ||
590 | 5,7km - K20 | OSMÓLSKA, Emilia | Krakow | ||
591 | 11,6km - M20 | OSTROMECKI, Arkadiusz | Kraków | ||
592 | 23km - K20 | OSYSZKO, Iza | Kobyle | Zapłać | |
593 | 23km - M40 | OTRĘBSKI, Grzegorz | MIGA PIGA ŚMIGA | KRAKÓW | Zapłać |
594 | 5,7km - K30 | OVENDEN, Marta | Zielonki | ||
595 | 5,7km - K30 | OŻÓG, Magdalena | Kraków | ||
596 | 5,7km - M30 | OŻÓG, Robert | Skawina biega | Skawina | |
597 | 5,7km - M20 | PACHOŁ, Michał | |||
598 | 11,6km - K30 | PACULA-LEŚNIAK, Beata | Wkurw_Team | Kraków | Zapłać |
599 | 5,7km - K30 | PAJOR-LESZCZYŃSKA, Aleksandra | KRAKOW | ||
600 | 5,7km - M30 | PALECZNY, Kuba | Ragnarok | Kraków | |
601 | 5,7km - K30 | PALUCH, Beata | Kraków | Zapłać | |
602 | 11,6km - M40 | PAŃCZYSZYN, Mariusz | brak | Nysa | |
603 | 11,6km - M40 | PAPUGA, Krzysztof | Kraków | Zapłać | |
604 | NW - M | PARCHIMOWICZ, Janusz | Szczecin | ||
605 | NW - M | PARCHIMOWICZ, Janusz | Szczecin | Zapłać | |
606 | 11,6km - M30 | PASEK, Rafał | Kraków | ||
607 | 11,6km - M40 | PASELA, Jerzy Pasela | Kraków | ||
608 | 5,7km - M16 | PASIEKA, Antoni | Kraków | ||
609 | 11,6km - M40 | PASUNIAK, Piotr | Kraków | ||
610 | 23km - M30 | PASZEK, Tomasz | Przełęcz Dukla | Kraków | |
611 | 11,6km - M40 | PEC, Waldemar Pec | Krakow | ||
612 | 11,6km - M40 | PETER, Lesław | Vege Runners | Kraków | Zapłać |
613 | 11,6km - M30 | PIASECKI, Michał | Kraków | ||
614 | 11,6km - M30 | PIASECKI, Paweł | 11 MBOT | Kraków | |
615 | 11,6km - M30 | PIĄTEK , Rafał | BeFit24Team | Kraków | Zapłać |
616 | 5,7km - M60 | PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Kraków | Zapłać |
617 | NW - M | PIĄTY, Józef | Skała | Zapłać | |
618 | 23km - M20 | PICUR, Kamil | AKS Augusta Running Team | Kraków | |
619 | 11,6km - K50 | PIECUCH, Małgorzata Piecuch | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
620 | 11,6km - K30 | PIEKARSKA, Ewa | Kraków | ||
621 | 11,6km - M20 | PIEKARSKI, Michał | Kraków | ||
622 | 11,6km - M40 | PIENIĄŻEK , Krzysztof | Kraków | Zapłać | |
623 | 11,6km - M40 | PIENIĄŻEK, Mariusz | Kraków | ||
624 | 11,6km - M40 | PIĘTA, Łukasz | Proszowice | ||
625 | 11,6km - K30 | PILCH, Anna | Probalans | Kraków | Zapłać |
626 | 5,7km - M30 | PILCH, Łukasz | Probalans.pl | Kraków | Zapłać |
627 | 11,6km - K20 | PIORUNEK, Ewa Anna | Fistachowe Wiedźmy | Kraków | |
628 | 5,7km - K20 | PIOTROWSKA, Dorota | Kraków | ||
629 | 11,6km - M30 | PIOTROWSKI, Andrzej | WKS Wawel | Kraków | |
630 | 11,6km - K30 | PISARCZYK, Karolina | BeFit24Team | Kraków | Zapłać |
631 | 11,6km - M40 | PITUCH, Przemysław | Tenczynek | ||
632 | 5,7km - M30 | PIWOWARCZYK, Miłosz | Parkrun Chrzanów | Trzebinia | |
633 | 5,7km - K40 | PLOCH, Bożena | amator | Racibórz | |
634 | 11,6km - M40 | PŁOCICA, Marek | Jarosław | ||
635 | 5,7km - M30 | POCIĘGIEL, Michał | Skawina Biega | Radziszów | |
636 | 11,6km - M30 | PODCZASZY, Tomasz | Kraków | ||
637 | 11,6km - M30 | POLAKIEWICZ, Dariusz | Trzyciąż | ||
638 | 23km - M20 | POLAŃSKI, Marcin | Mały Biegacz | Sztutowo/Gdańsk | |
639 | 5,7km - M16 | POLKOWSKI, Maciej | Karniowice | ||
640 | 11,6km - M30 | POPARDA, Łukasz | Krakowskie Nocne Marki | Zapłać | |
641 | 11,6km - M30 | POPARDA, Łukasz | Krakowskie Nocne Marki | Maszkowice | |
642 | 11,6km - M40 | POPARDA, Paweł | PZU SPORT TEAM | Rzeszów | Zapłać |
643 | 11,6km - M30 | POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | Kraków | |
644 | 11,6km - M30 | POPIELARCZYK, Łukasz | Vege Runners | Kraków | |
645 | 11,6km - M30 | POŚNIK, Jan | Kraków | ||
646 | 5,7km - K40 | POTRAWKA, Ewa | Kraków | ||
647 | 11,6km - M40 | POZNANSKI, Tomasz | happy TRI friends | Kraków | Zapłać |
648 | 11,6km - K40 | POZNAŃSKA, Magdalena | happy TRI friends | Kraków | Zapłać |
649 | 11,6km - M40 | POZNAŃSKI, Tomasz | happy TRI friends | Kraków | Zapłać |
650 | 11,6km - M20 | PRADZIAD, Andrzej | KS Murzasichle | Murzasichle | Zapłać |
651 | 11,6km - M40 | PRĘCIKOWSKI, Rysiek | Wieliczka | ||
652 | 5,7km - M30 | PRZETOCKI, Jakub | Rzeszotary | Zapłać | |
653 | 23km - M20 | PRZYWÓZKI, Rafał | K(r)opka Team | Sokołów Podlaski | |
654 | 5,7km - K30 | PSZONAK, Iwona | IP GBSC Active Crew | Krakow | |
655 | 5,7km - K50 | PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy | Kraków | |
656 | 5,7km - K50 | PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy | Kraków | Zapłać |
657 | 11,6km - M30 | PUTAJ, Rafał | Night Runners | Kraków | Zapłać |
658 | 5,7km - M30 | PYCIA, Kamil | Czarny Jeleń | Kraków | |
659 | 11,6km - M30 | PYPEĆ, Bartosz | Kraków | ||
660 | 11,6km - M20 | PYPŁACZ, Szymon | Novomatic Technologies Poland | Młoszowa | Zapłać |
661 | 5,7km - K30 | RACHWAŁ, Joanna | Kraków | ||
662 | 11,6km - K20 | RACKA, Martyna | Kraków | Zapłać | |
663 | 23km - M30 | RACUŁT, Piotr | Masakra | kraków | Zapłać |
664 | 5,7km - M20 | RADOMSKI, Kacper | Jaworzno | ||
665 | 5,7km - M30 | RADWAŃSKI, Marcin | Zakrzów | ||
666 | 5,7km - M40 | RAJ, Tomasz | Husaria Race Team | Kraków | Zapłać |
667 | 5,7km - M40 | RAJ, Tomasz | Husaria Race Team | Kraków | Zapłać |
668 | 11,6km - M60 | RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | Kraków | |
669 | 11,6km - M30 | RAKOWSKI, Paweł | Kraków | Zapłać | |
670 | 5,7km - K30 | RAMOTOWSKA, Dominika | SolarWinds | Krakow | Zapłać |
671 | 11,6km - K30 | RAPACZ, Marzena | Mszana Dolna | ||
672 | 23km - M20 | REITER, Jacek | Krakow | ||
673 | 11,6km - M20 | REJNOWICZ, Dawid | Kielce | Zapłać | |
674 | 11,6km - M20 | REJNOWICZ, Dawid | Kielce | Zapłać | |
675 | 11,6km - M20 | REJNOWICZ, Dawid | Kielce | Zapłać | |
676 | 11,6km - K40 | REPLIŃSKA, Magdalena | Parkrun Chrzanow | Trzebinia | |
677 | 11,6km - K20 | RIABININA, Aleksandra | Krakow | ||
678 | 5,7km - K20 | RIABOSHAPKA, Iuliia | Krakow | ||
679 | 5,7km - M20 | RIABYI, Maksym | KRAKÓW | ||
680 | 11,6km - M40 | RICOUR, Patrice | Kraków | ||
681 | 11,6km - M30 | ROGAL, Michał | Kraków | ||
682 | 11,6km - M30 | ROGALA, Bartosz | Night Runners | Kraków | |
683 | 11,6km - M50 | ROGASCH, Stanisław Rogasch | Lacho Team | Kraków | Zapłać |
684 | 5,7km - M50 | ROIK, Tomasz | |||
685 | 5,7km - M30 | ROJEK, Maciej | AT | Kraków | |
686 | 11,6km - M20 | ROMAN, Patryk | Dębica | Zapłać | |
687 | 11,6km - M30 | ROSA, Bartlomiej | Kraków | ||
688 | 5,7km - K30 | RÓŻALSKA-DYRGA, Magdalena | |||
689 | 11,6km - M30 | RUDZKI, Michał | Medius Runners | Mogilany | Zapłać |
690 | 23km - M30 | RULAK, Jerzy | Team ZabieganeDni | Warszawa | |
691 | 5,7km - K16 | RUMIAN, Julia | Kraków | Zapłać | |
692 | 5,7km - M40 | RUSINEK, Piotr | Indywidualnie | Kraków | |
693 | 11,6km - M30 | RUTKOWSKI, Szymon | Electrolux | Kraków | |
694 | 11,6km - K30 | RYBACKA, Katarzyna | KRAKÓW | ||
695 | 11,6km - M30 | RYBAK, Bartłomiej | Kraków | Zapłać | |
696 | 5,7km - M16 | RYCHLIK, Patryk | Klucze | Zapłać | |
697 | 11,6km - M40 | RYCHLIK, Sebastian | Lisy Pustyni | Klucze | Zapłać |
698 | 5,7km - K30 | RYGIEL, Aleksandra | KIELCE | Zapłać | |
699 | 11,6km - K30 | RYZNAR, Elżbieta | Wieliczka | Zapłać | |
700 | 5,7km - M40 | RZENNO , Łukasz | G. O. A. T Team Michałowice | Kraków | |
701 | 5,7km - M30 | RŻANY , Radosław | Martes Sport | Kraków | |
702 | 11,6km - M30 | SADKOWSKI, Wojciech | Kraków | Zapłać | |
703 | 11,6km - K30 | SADOWSKA, Marta | KOSSMATE ŻUKI | Kraków | |
704 | 23km - M40 | SADOWSKI, Tomasz | KOSSMATE ŻUKI | Kraków | |
705 | 23km - M40 | SADOWSKI, Tomasz | Kossmate Żuki | Kraków | Zapłać |
706 | 11,6km - K30 | SAJDAK, Katarzyna | Kraków | Zapłać | |
707 | 11,6km - M30 | SAJNÓG, Łukasz | Night Runners | Kraków | Zapłać |
708 | 23km - M40 | SALAMON, Arkadiusz | Zapłać | ||
709 | 23km - M40 | SALIK, Stanisław | Solne Miasto | Wieliczka | Zapłać |
710 | 11,6km - M30 | SANIAK, Przemysław | Lublin | ||
711 | 11,6km - K40 | SĄCZAWA, Ewa | BBL Jarosław | Jarosław | |
712 | 11,6km - M20 | SĄSIADEK, Grzegorz | Szczucin | ||
713 | 11,6km - M40 | SERWATKA, Szymon | Zuelonki | ||
714 | 11,6km - M30 | SERWIN, Łukasz | BeFit24Team | Kraków | Zapłać |
715 | 23km - M30 | SERZYSKO, Bartosz | Go Aptiv! | Cieszyn | |
716 | 11,6km - M40 | SEWERYN, Robert | Kraków | ||
717 | 11,6km - M30 | SIEPRAWSKI, Michał | Kraków | Zapłać | |
718 | 11,6km - M40 | SIPIERA, Tomasz | Giebułtów | Zapłać | |
719 | 23km - M20 | SITNIK, Krystian | Kraków | ||
720 | 23km - M30 | SKRZYŃSKI , Wojciech | Kraków | Zapłać | |
721 | 11,6km - K40 | SKRZYPSKA, Iwona | BBL Jarosław | Jarosław | |
722 | 11,6km - K30 | SŁAWIK-MIKOLAJSKA , Anna | Night Runners | Krakow | |
723 | 23km - M40 | SŁONINA, Artur | running.krakow.pl | Kraków | |
724 | 5,7km - K16 | SŁOŃSKA , Zofia | WKS Wawel | Kraków | |
725 | 11,6km - M30 | SŁOŃSKI, Sławomir | Dzikie Dziki | Kraków | |
726 | 11,6km - M40 | SŁOWIKOWSKI, Paweł | KOSOVO | kraków | |
727 | 11,6km - M30 | SŁOWIŃSKI, Karol | Kraków | Zapłać | |
728 | 11,6km - M30 | SŁOWIŃSKI, Karol | Kraków | Zapłać | |
729 | 11,6km - M40 | SŁOWIŃSKI, Paweł | Michałowice | Zapłać | |
730 | 11,6km - M40 | SŁOWIŃSKI, Paweł | Michałowice | Zapłać | |
731 | 11,6km - K30 | SŁUPIŃSKA, Ewa | Kraków | Zapłać | |
732 | 23km - M30 | SMAGACZ, Jarosław | OCR TEAM DĘBICA | Stara Jastrząbka | |
733 | 5,7km - M30 | SMOLIŃSKI, Dominik | Kraków | Zapłać | |
734 | 5,7km - M30 | SMOLIŃSKI, Dominik | Kraków | ||
735 | 11,6km - K20 | SMOŁA, Agnieszka | Międzybrodzie Żywieckie | Zapłać | |
736 | 11,6km - K20 | SMOTER, Karolina | Nowy Sącz | ||
737 | 11,6km - K20 | SMOTER, Karolina | Nowy Sącz | Zapłać | |
738 | 11,6km - M40 | SOBCZAK, Bogusław | Kraków | ||
739 | 11,6km - M30 | SOBCZAK, Bogusław | Zapłać | ||
740 | 5,7km - M40 | SOCZYŃSKI , Sebastian | Poranny Patrol | Kraków | |
741 | 23km - M30 | SOJA, Marcin | Klub Sportowy HAJIME | Kraków | |
742 | 23km - M20 | SOJECKI, Krzysztof | Kraków | Zapłać | |
743 | 23km - M20 | SOJECKI, Krzysztof | Uniwersytecki Szpital Dziecięcy | Kraków | |
744 | 5,7km - K30 | SOJKA, Anna | stalowowolski klub biegacza | Zarzecze /nisko | |
745 | 5,7km - M40 | SOKOLOV, Vitalii | Kraków | ||
746 | 23km - K30 | SOKÓŁ, Sylwia | Sędziszów | ||
747 | 5,7km - K40 | SOŁTYS, Alicja | Skawina Biega | Kraków | |
748 | 11,6km - K30 | SOTFIN, Barbara | Kraków | Zapłać | |
749 | 11,6km - K30 | SOTFIN, Barbara | Bullet | Kraków | |
750 | 5,7km - M40 | SOWA, Grzegorz | ITMBW Kraków | Kraków | |
751 | 23km - M30 | SOWA, Krzysztof | #SportowaSowa | Michałowice | Zapłać |
752 | 11,6km - K30 | SOWA-LEWANDOWSKA, Katarzyna | Rzobiegane Solne Miasto | Wieliczka | Zapłać |
753 | 11,6km - M60 | SÓWKA, Grzegorz | Stadion Śląski | Chorzów | Zapłać |
754 | 23km - M60 | SÓWKA, Grzegorz | Stadion Śląski | Chorzów | |
755 | 11,6km - M30 | STACHURA, Piotr | Go Aptiv! | Kraków | Zapłać |
756 | 11,6km - M30 | STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | Kraków | Zapłać |
757 | 23km - M30 | STARZAK, Paweł | Inka Runing Team | Skawina | Zapłać |
758 | 23km - M30 | STARZAK, Paweł | Skawina | Zapłać | |
759 | 23km - M30 | STAWIARSKI, Adam | Kraków | ||
760 | 11,6km - K30 | STAWSKA, Natalia | Lacho Team | Kraków | |
761 | 5,7km - M20 | STEC, Filip | Kraków | ||
762 | 23km - M30 | STEFANOWSKI, Dominik | Eskadra Kraków | Kraków | |
763 | 5,7km - M40 | STĘŻOWSKI, Dariusz | Krówka Team | Kraków | |
764 | 5,7km - M30 | STRAŻ, Maciej | Kraków Airport Running Team | ||
765 | 11,6km - K30 | STRĘK, Joanna | Electrolux, Natalia Tomasiak Górski Styl Team | Kraków | |
766 | 5,7km - M30 | STRUZIK, Bartłomiej | Kraków | Zapłać | |
767 | 23km - M40 | STUDNICKI, Paweł | Wola Filipowska | ||
768 | 5,7km - M30 | STYCZEŃ, Szymon | Patologia | Kraków | Zapłać |
769 | 23km - M50 | SUCHANEK, Radosław | Kłobuck | ||
770 | 23km - M20 | SUCHANEK, Szymon | ICAN | Kłobuck | Zapłać |
771 | 23km - M20 | SUCHANEK, Szymon | ICAN | Kłobuck | |
772 | 5,7km - M50 | SUKIENNIK, Artur | Kraków | ||
773 | 5,7km - M20 | SUŁEK, Adam | AZS UJ | Krakow | |
774 | NW - K | SUSKA, Katarzyna | Lux Torpeda Małopolska | Lux Torpeda Małopolska | |
775 | NW - M | SUSKI, Daniel | Lux Torpeda Małopolska | Lux Torpeda Małopolska | |
776 | 23km - M40 | SUSZ, Artur | Krakow | Zapłać | |
777 | 5,7km - M40 | SZAJEWSKI , Arkadiusz | O tak ło | Kraków | Zapłać |
778 | 5,7km - M40 | SZAJEWSKI, Arkadiusz | O TAK ŁO | KRAKÓW | |
779 | 5,7km - M40 | SZAJEWSKI, Arkadiusz | O TAK ŁO | KRAKÓW | Zapłać |
780 | 23km - K20 | SZCZEPAŃSKA, Edyta | Kocmyrzów | Zapłać | |
781 | 23km - M40 | SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | Kopytówka | |
782 | 11,6km - K30 | SZCZERBA, Karolina | Kraków | ||
783 | 5,7km - M50 | SZCZĘŚNIAK, Janusz | BaFit24Team | Kraków | Zapłać |
784 | 5,7km - M50 | SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team | Janusz Szczęśniak, Ul. Gen. Fieldorfa-Nila 9/66, Kraków | |
785 | 5,7km - K16 | SZCZUREK, Karolina | Kraków | Zapłać | |
786 | 23km - M30 | SZCZYGIEŁEK, Marek | Kraków | ||
787 | 5,7km - M30 | SZELA, Tomasz | Nankatsu | Kraków | |
788 | 11,6km - M40 | SZEWCZYK, Mariusz | Kraków | ||
789 | 5,7km - K30 | SZEWCZYK, Monika | BrzyskiTriTeam | Kraków | |
790 | 5,7km - K30 | SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
791 | 11,6km - M40 | SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
792 | 5,7km - K30 | SZOT, Magdalena | Iwkowa 586 | ||
793 | 5,7km - M30 | SZPOTON, Artur | Kraków | Zapłać | |
794 | 11,6km - M20 | SZPYRKA, Stanisław | Only Futbol | Stróże | |
795 | 5,7km - K40 | SZTUKA, Joanna | Krakow | ||
796 | 23km - M30 | SZWAJA, Wojciech | Wolbrom Team | Chodów | |
797 | 5,7km - K30 | SZWEJ, Joanna Szwej | Pogoria Biega | Kraków | |
798 | 5,7km - M30 | SZYDŁOWSKI , Marcin | Sosnowiec | Zapłać | |
799 | 23km - M20 | SZYMANEK, Marcin | Kraków | Zapłać | |
800 | 11,6km - M30 | SZYMASZEK, Tomasz | OCR TEAM DĘBICA | Dębica | |
801 | 23km - K20 | SZYMCZAK, Karolina | JABŁONNA | Zapłać | |
802 | 11,6km - K30 | SZYSZKO, Sylwia | Kraków | Zapłać | |
803 | 11,6km - M40 | ŚLEDZIOWSKI, Andrzej | Lacho Team | Kraków | Zapłać |
804 | 11,6km - M50 | ŚLEDZIOWSKI, Andrzej | Lachoteam | Kraków | |
805 | 23km - M30 | ŚLIWIŃSKI, Paweł | Bank Millennium | Kraków | |
806 | 23km - M40 | ŚLÓSARCZYK, Jakub | Millerunners | Kraków | |
807 | 11,6km - M40 | ŚMIGACZ, Andrzej | OPTOtech Medical | Wieliczka | |
808 | 11,6km - M40 | ŚWIDZIŃSKI, Tomasz | Vege Runners Hajime Run Team | Kraków | |
809 | 11,6km - K30 | ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | Kraków | ||
810 | 23km - M40 | ŚWIĘCH, Rafał Święch | Myślenice | Zapłać | |
811 | 23km - M40 | ŚWIĘCH, Rafał Święch | NEGRA-SPORT | Myślenice | Zapłać |
812 | 5,7km - K20 | TABOR, Aneta | Kraków | ||
813 | 5,7km - M16 | TALAGA, Patryk | Skawina Biega | Gaj | |
814 | 5,7km - M30 | TARGOSZ, Michał | ITMBW Kraków | Krakow | Zapłać |
815 | 5,7km - M30 | TARGOSZ, Michał Mateusz | FISI Compressport NB Team | Krakó w/Roma | |
816 | 11,6km - M50 | TARNAWSKI, Jakub | KKB DYSTANS | Kraków | Zapłać |
817 | 11,6km - M50 | TARNAWSKI, Jakub | KKB DYSTANS | Kraków | |
818 | 23km - M40 | TARNOWSKI, Maciej | MM Power | Kraków | Zapłać |
819 | NW - K | TEST, Test | Poznań | Zapłać | |
820 | NW - K | TEST, Test | testttt | Zapłać | |
821 | 5,7km - M40 | TICHORUK, Rafał Tichoruk | Poranny Patrol | Kraków | Zapłać |
822 | 11,6km - K30 | TOCHOWICZ , Barbara | Michałowice | Zapłać | |
823 | 5,7km - M20 | TOKARCZYK, Mateusz | Kraków | ||
824 | 11,6km - K40 | TOKARSKA, Bożena | Kraków | ||
825 | 11,6km - M40 | TOKARSKI, Rafał | Kraków | ||
826 | 11,6km - M30 | TOMASZ, Kuta | Nogi Z Gumy | Kraków | Zapłać |
827 | 11,6km - M30 | TOMASZ, Kuta | Nogi Z Gumy | Kraków | Zapłać |
828 | 23km - M30 | TOMASZ, Majnusz | Modlnica | ||
829 | 23km - M40 | TOMKIEWICZ, Mariusz | Kraków | Zapłać | |
830 | 5,7km - K16 | TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | Kraków | |
831 | 5,7km - K16 | TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel | Kraków | Zapłać |
832 | 5,7km - M40 | TOPÓR, Marek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
833 | 5,7km - M20 | TOPÓR, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | |
834 | 5,7km - K40 | TOPÓR, Monika | WKS Wawel BnO | Kraków | |
835 | 23km - M20 | TOŚ, Kamil | Kraków | ||
836 | 5,7km - M40 | TRACZ, Sławomir | Myślenice | ||
837 | 11,6km - K40 | TRZEBUNIA, Alicja | TG Sokół Zakopane | Zakopane | |
838 | 11,6km - K30 | TUSIŃSKA, Aleksandra | Kraków | Zapłać | |
839 | 5,7km - K20 | TWARDOWSKA, Kornelia | Kraków | ||
840 | 11,6km - M40 | TWORZYDŁO, Paweł | Pikusia Running Team | Kraków | Zapłać |
841 | 5,7km - K30 | TYLEK, Agata | Skawina Biega | Brzyczyna | Zapłać |
842 | 23km - M40 | TYLEK, Rafał | Kraków | Zapłać | |
843 | 5,7km - K30 | TYLISZCZAK, Bożena | Kraków | ||
844 | 23km - M20 | ULDYNOWICZ, Paweł | Białystok | Zapłać | |
845 | 5,7km - M20 | VELAS, Patrik | Puchov | Zapłać | |
846 | 5,7km - K20 | WAJDA, Natalia | - | Kraków | |
847 | 11,6km - M30 | WALCZAK, Waldemar | Zielonki | ||
848 | 11,6km - M40 | WALNIK, Rafał | Kraków | ||
849 | 5,7km - K30 | WARSZAWSKA , Agnieszka | Krówka Team | Kraków | |
850 | 11,6km - K20 | WASIEWICZ, Paulina | Dębica | ||
851 | 11,6km - M30 | WAW, Grzegorz | DZIKI TIM | Kraków | |
852 | 11,6km - M40 | WĄCŁAWSKI, Leszek | Zadroże | ||
853 | 5,7km - M40 | WĄSIK, Marcin | TriWise | Kraków | Zapłać |
854 | 5,7km - M30 | WĄTROBA, Tomasz | Tarnów | ||
855 | 11,6km - K30 | WĘCŁAWIK, Anna | #BLADYCROSSTEAM | Kraków (Kraków-Nowa Huta) | |
856 | 11,6km - M30 | WĘGRZYŃSKI, Paweł | ITMBW Kraków | Kraków | |
857 | 23km - M40 | WICHEREK, Maciej | ITMBW | Kraków | |
858 | 11,6km - M40 | WIERZBICKI, Daniel | BeFit24Team | Kaków | Zapłać |
859 | 23km - M40 | WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | Kraków | |
860 | 5,7km - K20 | WIETECHA, Magdalena | Kraków | Zapłać | |
861 | 11,6km - M40 | WIETRZNY, Kacper | Trailrun | Kraków | Zapłać |
862 | 23km - M30 | WIKAR, Michal | Extreme Slopnice Team | Kraków | Zapłać |
863 | 11,6km - M20 | WILCZEK, Tomasz | Kraków | ||
864 | 11,6km - K20 | WILGUCKA , Emilia | Kraków | ||
865 | 5,7km - M20 | WILKOSZ, Tomasz | Kocmyrzów | ||
866 | 5,7km - M40 | WILKOSZ, Wojciech | Skawina | Zapłać | |
867 | 11,6km - K40 | WINIARCZYK-JADACH, Beata | TG Sokół Zakopane | Kraków | Zapłać |
868 | 11,6km - M50 | WISNIOWSKI, Miroslaw | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | kraków | |
869 | 5,7km - K30 | WIŚNIOWSKA, Agnieszka | skawina | ||
870 | 5,7km - K40 | WITEK, Aneta | SolarWinds | Wieliczka | Zapłać |
871 | 11,6km - M30 | WITEK, Grzegorz | Avanade Running Team | Kraków | |
872 | 23km - M20 | WITEK, Wojciech | Kraków | Zapłać | |
873 | 23km - M20 | WITEK, Wojciech | Kraków | ||
874 | 5,7km - K50 | WLODARCZYK, Anna | Night Runners | Kraków | |
875 | 5,7km - M40 | WOJAS, Marcin | Saint-Gobain Squad | Kraków | |
876 | 11,6km - M20 | WOJTAS, Kamil | KKB DYSTANS | Kraków | Zapłać |
877 | 11,6km - K30 | WOJTASZEK, Malwina | AZS AWF Kraków Masters | Kraków | Zapłać |
878 | 11,6km - M20 | WOLNY, Krzysztof | Kraków | Zapłać | |
879 | 11,6km - M20 | WOLNY, Krzysztof | Kraków | ||
880 | 23km - M30 | WOŹNIAK, Dawid | Rudawa | ||
881 | 5,7km - M30 | WOŹNIAK, Łukasz | Poranny Patrol | kraków | |
882 | 23km - K20 | WOŹNIAK, Maria | Skawina Biega | Skawina | |
883 | 11,6km - M40 | WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO | Kraków | |
884 | 11,6km - M30 | WÓJCIK, Mateusz | Skawina Biega | Skawina | |
885 | 5,7km - K16 | WÓJCIK, Natalia | WKS Wawel BnO | Kraków | |
886 | 11,6km - K20 | WÓJCIK, Paulina | Kraków | ||
887 | 5,7km - M16 | WÓJCIK, Paweł | Wks Wawel | Kraków | |
888 | 5,7km - K20 | WÓJTOWICZ , Sylwia | Kraków | ||
889 | 11,6km - M40 | WRONA, Sylwester | Krakow | Zapłać | |
890 | 11,6km - M40 | WRONA, Sylwester | Krakow | ||
891 | 5,7km - M40 | WRONA, Tymoteusz | Kraków | ||
892 | 23km - K20 | WRÓBEL, Karolina | Wieliczka | Zapłać | |
893 | 11,6km - M30 | WSZOŁEK, Paweł | Kraków | ||
894 | 5,7km - M30 | WYKA, Artur | Strumiany | Zapłać | |
895 | 5,7km - M30 | WYKA, Artur | Wegrzce wielkie | Zapłać | |
896 | 11,6km - M20 | WYKURZ, Tomasz | Wkurw_team | Podłęże | |
897 | 11,6km - K20 | WYWROT, Karolina | Kraków | Zapłać | |
898 | 5,7km - K20 | YUZHU, Liu | turtles | Harbin | |
899 | 5,7km - K60 | ZABRZAŃSKA, Barabara | parkrun Chrzanów | Chrzanów | |
900 | 5,7km - M60 | ZABRZAŃSKI, Alfred | Chrzanów | Zapłać | |
901 | 5,7km - M60 | ZABRZAŃSKI, Alfred | parkrun Chrzanów | Chrzanów | |
902 | 11,6km - K40 | ZACHWIEJA, Katarzyna | Kraków | ||
903 | 11,6km - M40 | ZADARNOWSKI, Dariusz | Kraków | ||
904 | 11,6km - M30 | ZAJĄC, Andrzej | Night Runners | Krakow | |
905 | 5,7km - K30 | ZAJĄC , Barbara | stalowowolski klub biegacza | Zarzecze /nisko | |
906 | 5,7km - K30 | ZAJĄC , Ilona | Skawina Biega | Rzozów | |
907 | 5,7km - K40 | ZAJĄCZKOWSKA- ORŁOWSKA, Katarzyna | WKS Wawel | Kraków | |
908 | 5,7km - K20 | ZALEWSKA, Karolina | Zapłać | ||
909 | 5,7km - M16 | ZARASKA , Łukasz | Kraków | Zapłać | |
910 | 5,7km - M16 | ZARASKA, Łukasz | Kraków | ||
911 | 5,7km - M30 | ZARZECZNY, Radosław | Kraków | ||
912 | 11,6km - M30 | ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | Zapłać |
913 | 11,6km - M30 | ZAWACKI, Marcin | Kraków | Zapłać | |
914 | 11,6km - M30 | ZAWACKI, Marcin | Kraków | ||
915 | 5,7km - K40 | ZAWADA , Magdalena | Jj Fit | Kraków | Zapłać |
916 | 11,6km - K40 | ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | krakow | Zapłać |
917 | 11,6km - K40 | ZAWODNY, Monika Zawodny | BeFit24Team | krakow | Zapłać |
918 | 11,6km - M20 | ZAWROTNIAK, Paweł Zawrotniak | 1991 | Kraków | |
919 | 11,6km - M30 | ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Kraków | Zapłać | |
920 | 23km - M30 | ZĘBALA, Krzysztof | Kraków | ||
921 | NW - K | ZICZ, Dani "Flame" | ULTRA Wolny Strzelec | Kraków | |
922 | 5,7km - K30 | ZIELINSKA , Katarzyna | Kraków | Zapłać | |
923 | 23km - M20 | ZIELIŃSKI, Paweł | Nowy Sącz | Zapłać | |
924 | 5,7km - K30 | ZIĘBA-ŚLADOWSKA, Agata | Skawina Biega | RADZISZÓW | |
925 | 23km - M30 | ZIÓLEK, Marcin | GTX Team | Kraków | |
926 | 11,6km - M40 | ZOLADZ, Jurek | Go Aptiv! | Krakow | |
927 | 11,6km - K30 | ZOLTEK, Monika | run-log.com | Kraków | Zapłać |
928 | 5,7km - M40 | ZWONEK, Paweł Zwonek | Kraków | Zapłać | |
929 | 5,7km - K20 | ŻAK, Aleksandra | Kraków | ||
930 | 11,6km - M40 | ŻAK , Krzysztof | Klub biegacz AZS UEK | Kraków | |
931 | 11,6km - K30 | ŻELISZEWSKA, Ewelina | Rebellion Of Free Runners | Włoszczowa | |
932 | 5,7km - K30 | ŻOŁNIEREK, Renata | Nauka Biega | Kraków | |
933 | 5,7km - M30 | ŻOŁNIEREK, Robert | Nauka Biega | ||
934 | 11,6km - K30 | ŻYGADŁO, Agnieszka | Kraków |
11,6km - K20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BĄCZEK, Natalia | AROMAT NÓG | Kraków | |
2 | BOŻEK , Marlena | Balin | ||
3 | CHOLEWCZUK, Agnieszka | Wild Dogs Team | Kraków | |
4 | CYRBUS, Dominika | Kraków | ||
5 | CZAJA , Agata | Nowy Targ | ||
6 | DADACHE, Amina | Kraków | ||
7 | DEKA, Patrycja | Sosnowiec | ||
8 | DRĄG, Justyna | Proszowice | ||
9 | DUDA , Majka | |||
10 | FIJAŁKOWSKA, Ewa | Nowa Huta Team | Krakow | |
11 | FOLTA, Katarzyna | Mielec | ||
12 | KLIMCZAK, Kinga | Krakow | ||
13 | KOCON, Katarzyna | BeFit24Team | Kraków | |
14 | KRĘPA, Agnieszka | Wkurw_team | Kraków | |
15 | KUC, Ewa | Kraków | ||
16 | KUC, Ewa | Kraków | ||
17 | KURDYŁA, Anna | Electrolux | Kraków | |
18 | LIS, Magdalena | Kraków | ||
19 | MALARCZYK, Katarzyna Malarczyk | Skawica | ||
20 | MAŁECKA, Anna | Kraków | ||
21 | MARCHEWKA, Klaudia | Kraków | ||
22 | MAREK , Ewa | Niesamowici sportowcy | KRAKÓW | |
23 | MAREK, Ewa | Niesamowici sportowcy | Kraków | |
24 | MATLAG, Natalia | Krakow | ||
25 | MIKULKA-MOŚ, Katarzyna | Kraków | ||
26 | MURAK, Sandra | Gastro Marketing | Kraków | |
27 | MURAK, Sandra | Gastro Marketing | Kraków | |
28 | MURAK, Sandra | www.gastro-marketing.pl Running Team | Kraków | |
29 | PIORUNEK, Ewa Anna | Fistachowe Wiedźmy | Kraków | |
30 | RACKA, Martyna | Kraków | ||
31 | RIABININA, Aleksandra | Krakow | ||
32 | SMOŁA, Agnieszka | Międzybrodzie Żywieckie | ||
33 | SMOTER, Karolina | Nowy Sącz | ||
34 | SMOTER, Karolina | Nowy Sącz | ||
35 | WASIEWICZ, Paulina | Dębica | ||
36 | WILGUCKA , Emilia | Kraków | ||
37 | WÓJCIK, Paulina | Kraków | ||
38 | WYWROT, Karolina | Kraków |
11,6km - K30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | AGNIESZKA, Konturek | #BLADYCROSSTEAM | Kraków | |
2 | BLUJ, Dagmara | Kraków | ||
3 | BUKOWSKA, Anna | Kraków | ||
4 | CAPIŃSKA, Anna | Night Runners | Stróża | |
5 | CZARNIECKA, Karolina | Kraków | ||
6 | DZIEDZIC, Joanna | Kraków | ||
7 | GÓRNA , Anita | LPP TEAM | Kraków | |
8 | GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | krakow | |
9 | GURAWSKA, Karolina | Krakow | ||
10 | HARTWICH, Patrycja | Krakow | ||
11 | IDASIAK, Aleksandra | Kraków | ||
12 | JABŁOŃSKA, Sylwia | Kraków | ||
13 | JEDLIŃSKA, Małgorzata | Zupa Pomidorowa | Kraków | |
14 | KOŁODZIEJ, Ewelina | - | Rzeszów | |
15 | KOŁODZIEJ, Ewelina | Rzeszów | ||
16 | KORUSIEWICZ, Karolina | kraków | ||
17 | KORYCIŃSKA, Izabela Korycińska | Kraków | ||
18 | KOSCIELNA, Grazyna | Rincewind | Kraków | |
19 | KOWALEWSKA, Claudia | UBS Kraków Running Team | Kraków | |
20 | KRAWCZYK, Izabela | Klub Sportowy Hajime Kraków | Kraków | |
21 | KRAWCZYK-GORBATIUK, Anna | Kraków | ||
22 | KRAWCZYK-GORBATIUK, Anna | Kraków | ||
23 | KUBAREK, Agnieszka | Trzebinia | ||
24 | KUEHN, Agnieszka | Kraków | ||
25 | KUREK, Anna | Kraków | ||
26 | KURTEK , Justyna | BeFit24Team | Kraków | |
27 | MAGOCSY, Justyna | Kraków | ||
28 | MAGRYAN, Jadwiga | IP GBSC Active Crew | Kraków | |
29 | MAJ, Kinga | Wieliczka | ||
30 | MARK, Julia | Kraków | ||
31 | MIECZKOWSKA, Ella | WKURW_TEAM | Krakow | |
32 | MIKA, Marta | Krakow | ||
33 | MIKOŚ, Magdalena | Kraków | ||
34 | MUCHA, Grażyna | Kraków | ||
35 | MUCHA, Grażyna | Kraków | ||
36 | NIEGŁOS, Karolina | 3DVSN | Katowice | |
37 | NOWAK, Lilianna | Kraków | ||
38 | OBIERAK, Kamila Obierak | Kraków | ||
39 | ODOMIRSKA, Katarzyna | Kraków | ||
40 | PACULA-LEŚNIAK, Beata | Wkurw_Team | Kraków | |
41 | PIEKARSKA, Ewa | Kraków | ||
42 | PILCH, Anna | Probalans | Kraków | |
43 | PISARCZYK, Karolina | BeFit24Team | Kraków | |
44 | RAPACZ, Marzena | Mszana Dolna | ||
45 | RYBACKA, Katarzyna | KRAKÓW | ||
46 | RYZNAR, Elżbieta | Wieliczka | ||
47 | SADOWSKA, Marta | KOSSMATE ŻUKI | Kraków | |
48 | SAJDAK, Katarzyna | Kraków | ||
49 | SŁAWIK-MIKOLAJSKA , Anna | Night Runners | Krakow | |
50 | SŁUPIŃSKA, Ewa | Kraków | ||
51 | SOTFIN, Barbara | Kraków | ||
52 | SOTFIN, Barbara | Bullet | Kraków | |
53 | SOWA-LEWANDOWSKA, Katarzyna | Rzobiegane Solne Miasto | Wieliczka | |
54 | STAWSKA, Natalia | Lacho Team | Kraków | |
55 | STRĘK, Joanna | Electrolux, Natalia Tomasiak Górski Styl Team | Kraków | |
56 | SZCZERBA, Karolina | Kraków | ||
57 | SZYSZKO, Sylwia | Kraków | ||
58 | ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | Kraków | ||
59 | TOCHOWICZ , Barbara | Michałowice | ||
60 | TUSIŃSKA, Aleksandra | Kraków | ||
61 | WĘCŁAWIK, Anna | #BLADYCROSSTEAM | Kraków (Kraków-Nowa Huta) | |
62 | WOJTASZEK, Malwina | AZS AWF Kraków Masters | Kraków | |
63 | ZOLTEK, Monika | run-log.com | Kraków | |
64 | ŻELISZEWSKA, Ewelina | Rebellion Of Free Runners | Włoszczowa | |
65 | ŻYGADŁO, Agnieszka | Kraków |
11,6km - K40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ANTOSIEWICZ, Stanisława Urszula | LuLaTeam | Otwock | |
2 | BARAŃSKA, Wanda | Kraków | ||
3 | BOCHNIAK, Malgorzata | boleń | ||
4 | BOCHNIAK, Malgorzata | Boleń | ||
5 | BROŚ, Danusia | Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewięćdziesiąt Dziewięć | Kraków | |
6 | BUJAS, Monika | Kraków | ||
7 | BUKOWSKA, Małgorzata | Tarnobrzeg | ||
8 | BYDOŃ, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam / Niepołomice Biegają | Kokotów | |
9 | CYGANEK, Agnieszka | BeFit24team | Kraków | |
10 | DOLAŚ, Danuta | KRAKÓW | ||
11 | DUDA, Lucyna | Mogilany | ||
12 | DURA, Magdalena | Duroski | Siemianowice Śląskie | |
13 | DZIURZYŃSKA, Ulka | Cross Heroes Ogień! | Kraków | |
14 | ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | Kraków | ||
15 | GAJEWSKA , Justyna | Kraków | ||
16 | GĄDEK, Agata | Kraków | ||
17 | GRODZKA, Agnieszka | Kraków | ||
18 | GROS, Anna | Skawina Biega | Skawina | |
19 | HOFFMANN, Magdalena Mika-Hoffmann | Kraków | ||
20 | JEZIERSKA, Karina | Warszawa | ||
21 | KOZERSKA-STANEK, Anna | Proszowice | ||
22 | KOZIOŁ, Ewa | Koziołki | Kraków | |
23 | KRYSKA, Aleksandra | Knurow | ||
24 | LOKAJEWSKA, Justyna | Eskadra Kraków | Kraków | |
25 | MASZCZYK, Dorota | Kraków | ||
26 | MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | Kraków | |
27 | MROCZKA, Agnieszka | BBL Jarosław | Jarosław | |
28 | NIZIURSKA, Marzanna | Husaria Race Team | Kraków | |
29 | NOWAK, Teresa | Parkrun Chrzanów | Parkrun Chrzanów | |
30 | POZNAŃSKA, Magdalena | happy TRI friends | Kraków | |
31 | REPLIŃSKA, Magdalena | Parkrun Chrzanow | Trzebinia | |
32 | SĄCZAWA, Ewa | BBL Jarosław | Jarosław | |
33 | SKRZYPSKA, Iwona | BBL Jarosław | Jarosław | |
34 | TOKARSKA, Bożena | Kraków | ||
35 | TRZEBUNIA, Alicja | TG Sokół Zakopane | Zakopane | |
36 | WINIARCZYK-JADACH, Beata | TG Sokół Zakopane | Kraków | |
37 | ZACHWIEJA, Katarzyna | Kraków | ||
38 | ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | krakow | |
39 | ZAWODNY, Monika Zawodny | BeFit24Team | krakow |
11,6km - K50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BAJOŁEK, Aleksandra | Night Runners | KRAKÓW | |
2 | BARAN-GĄDEK, Ewa | Kraków | ||
3 | GIZOWSKA, Monika | Visegrad Maraton Rytro | Brzezna | |
4 | KĘDER, Urszula | ITMBW | Kraków | |
5 | PIECUCH, Małgorzata Piecuch | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk |
11,6km - K60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
11,6km - K70
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
11,6km - M20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BARAŃSKI, Jakub | Kraków | ||
2 | CEBULA, Piotr | Dębica | ||
3 | CZYŻOWICZ, Michał | Kraków | ||
4 | FRACH, Dominik | Sigma Pizza & Bar | Kraków | |
5 | GARBACIK, Michał | WKS Wawel | Kraków | |
6 | GAWOR, Piotr | Krakow | ||
7 | GIERZ, Bartłomiej | Go Aptiv! | Kraków | |
8 | GRZEBINOGA, Jakub | Jelenie Życia | Kraków | |
9 | HRONOWSKI , Piotr | Okocim | ||
10 | JANKOWSKI, Kamil | Kraków | ||
11 | JAROCH, Kamil | Krakow | ||
12 | JURA, Maciej | ITMBW Kraków | Nowy Sącz | |
13 | KACZMARCZYK, Grzegorz | Kraków | ||
14 | KŁECZEK, Szymon | Wola Filipowska | ||
15 | KRAWCZYK, Jakub | Kraków | ||
16 | MAŁYSA, Michał Małysa | Piotrkowice Małe | ||
17 | MARSZALEK, Jan | DZIKI TIM | Krakow | |
18 | MARZEC, Paweł | Husaria Race Team | Kraków | |
19 | MICEK, Kamil | Kraków | ||
20 | MICHALIK, Krzysztof | TG Sokół Zakopane | Zakopane | |
21 | NIEWCZAS, Paweł | Kraków | ||
22 | NOWAK, Michał | Dojazdów | ||
23 | OSTROMECKI, Arkadiusz | Kraków | ||
24 | PIEKARSKI, Michał | Kraków | ||
25 | PRADZIAD, Andrzej | KS Murzasichle | Murzasichle | |
26 | PYPŁACZ, Szymon | Novomatic Technologies Poland | Młoszowa | |
27 | REJNOWICZ, Dawid | Kielce | ||
28 | REJNOWICZ, Dawid | Kielce | ||
29 | REJNOWICZ, Dawid | Kielce | ||
30 | ROMAN, Patryk | Dębica | ||
31 | SĄSIADEK, Grzegorz | Szczucin | ||
32 | SZPYRKA, Stanisław | Only Futbol | Stróże | |
33 | WILCZEK, Tomasz | Kraków | ||
34 | WOJTAS, Kamil | KKB DYSTANS | Kraków | |
35 | WOLNY, Krzysztof | Kraków | ||
36 | WOLNY, Krzysztof | Kraków | ||
37 | WYKURZ, Tomasz | Wkurw_team | Podłęże | |
38 | ZAWROTNIAK, Paweł Zawrotniak | 1991 | Kraków |
11,6km - M30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ALEKSANDER, Flis | OCR TEAM DĘBICA | OCR TEAM DĘBICA | |
2 | AMBICKI, Szymon | Nocne Marki | Kraków | |
3 | BARAN, Bartosz | Żołnierze Hardkoru | Kraków | |
4 | BARTOSZ, Marek | Kraków | ||
5 | BIELIK, Radosław | WKURW_TEAM | Kraków | |
6 | BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | Kraków | |
7 | BOKSA, Bartłomiej | KKM Kaloryfer | Kraków | |
8 | BROŻEK, Łukasz | Kraków | ||
9 | CHAŁUPCZAK, Michał | Kraków | ||
10 | CHOLEWCZUK, Piotr | Wild Dogs Team | Kraków | |
11 | CIUŁA, Tomasz Ciuła | Rebellion of Free Runners | Kraków | |
12 | CYGAN, Krzysztof | Bastion Team | Kraków | |
13 | CYGAN, Tomasz | SolarWinds | Krakow | |
14 | CZERNICKI, Mirek | Kraków | ||
15 | DRZYZGIEWICZ, Michal | kwitnaca.com | Krakow | |
16 | FICENES, Mateusz | www.gastro-marketing.pl Running Team | Kraków | |
17 | FLASIŃSKI, Piotr | Kraków | ||
18 | FLOREK, Paweł | Kosovo | Kraków | |
19 | FRANKOWSKI, Robert | brak | Kraków | |
20 | GEDLICZKA, Tymoteusz | Kraków | ||
21 | GOMÓŁKA, Paweł | Kraków | ||
22 | GÓRKA, Piotr | Zasań | ||
23 | GRZEBYK, Michał | Kraków | ||
24 | GRZEBYK, Michał | Kraków | ||
25 | GUZIK, Łukasz | Go Aptiv! | Łysokanie | |
26 | GUZIK, Tomasz | DZIKI TIM | Krakow | |
27 | HORODECKI, Łukasz | Kraków | ||
28 | INDYKA, Maciej | WKS Wawel BnO | Kraków | |
29 | IWANICKI, Krzysztof | WM Triself | Kraków | |
30 | JAKUBIŃSKI, Jakub | Kraków | ||
31 | JAREMA, Maciej | Lokomotiv Majdan | Cisna | |
32 | JAWOREK, Grzegorz | Węgrzce | ||
33 | KACZMARCZYK, Tomasz | Husaria Race Team | Giebułtów | |
34 | KAWKA , Paweł | Kraków | ||
35 | KĄCIK, Mariusz | OSP MORAWICA | Morawica | |
36 | KIEŁT, Andrzej | Kraków | ||
37 | KINDLER, Bartłomiej | Kraków | ||
38 | KLĘSK, Krzysztof | Kraków | ||
39 | KOMISARCZUK, Arkadiusz | Kraków | ||
40 | KONDAK, Marcin | Kraków | ||
41 | KORN, Michal | MTJS | Krakow | |
42 | KOSMALA, Przemek | Krakow | ||
43 | KOSON, Krzysztof | Zielonki | ||
44 | KOWALEWSKI, Łukasz | UBS Kraków Running Team | Kraków | |
45 | KOZIOŁ, Paweł | Koziołki | Kraków | |
46 | KRUSZEC, Andrzej | Augusta Restauracja kraków | Kraków | |
47 | KRYNICKI, Maciej | KRYNIO TEAM | Kraków | |
48 | KRYSA, Roman | Kraków | ||
49 | KRZEMIŃSKI, Mikołaj | Kraków | ||
50 | KUBIESA, Jakub | Husaria Race Team | Kraków | |
51 | KUCZ, Dariusz | Olszowice | ||
52 | KUTA, Tomasz | Nogi Z Gumy | Kraków | |
53 | KUZICKI, Artur | brak | KRAKÓW | |
54 | LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Pawłów | |
55 | LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Pawłów | |
56 | ŁASKAWSKI, Michał | BeFit24Team | Kraków | |
57 | MADETKO, Arkadiusz | Kraków | ||
58 | MAJDAŃSKI, Paweł | Kraków | ||
59 | MARKOWICZ, Szymon | Krosno | ||
60 | MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam | Kraków | |
61 | MICHAŁKÓW, Michał | 4M Runners Club | Kraków | |
62 | MIROCHA, Michał | heavyweightrunningteam/ Potrzymaj mi piwo | Wieliczka | |
63 | MOCNY, Michał | Kraków | ||
64 | MORDARSKI, Michał | |||
65 | MORMUL, Przemek | Panalpina | Krakow | |
66 | MROWIEC, Paweł | Heineken Kraków Running Club | Bibice | |
67 | MUSIAL, Piotr | |||
68 | NOWAK, Jakub | Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewięćdziesiąt Dziewięć | Staniątki | |
69 | NOWAK, Krzysztof | Kraków | ||
70 | PASEK, Rafał | Kraków | ||
71 | PIASECKI, Michał | Kraków | ||
72 | PIASECKI, Paweł | 11 MBOT | Kraków | |
73 | PIĄTEK , Rafał | BeFit24Team | Kraków | |
74 | PIOTROWSKI, Andrzej | WKS Wawel | Kraków | |
75 | PODCZASZY, Tomasz | Kraków | ||
76 | POLAKIEWICZ, Dariusz | Trzyciąż | ||
77 | POPARDA, Łukasz | Krakowskie Nocne Marki | ||
78 | POPARDA, Łukasz | Krakowskie Nocne Marki | Maszkowice | |
79 | POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | Kraków | |
80 | POPIELARCZYK, Łukasz | Vege Runners | Kraków | |
81 | POŚNIK, Jan | Kraków | ||
82 | PUTAJ, Rafał | Night Runners | Kraków | |
83 | PYPEĆ, Bartosz | Kraków | ||
84 | RAKOWSKI, Paweł | Kraków | ||
85 | ROGAL, Michał | Kraków | ||
86 | ROGALA, Bartosz | Night Runners | Kraków | |
87 | ROSA, Bartlomiej | Kraków | ||
88 | RUDZKI, Michał | Medius Runners | Mogilany | |
89 | RUTKOWSKI, Szymon | Electrolux | Kraków | |
90 | RYBAK, Bartłomiej | Kraków | ||
91 | SADKOWSKI, Wojciech | Kraków | ||
92 | SAJNÓG, Łukasz | Night Runners | Kraków | |
93 | SANIAK, Przemysław | Lublin | ||
94 | SERWIN, Łukasz | BeFit24Team | Kraków | |
95 | SIEPRAWSKI, Michał | Kraków | ||
96 | SŁOŃSKI, Sławomir | Dzikie Dziki | Kraków | |
97 | SŁOWIŃSKI, Karol | Kraków | ||
98 | SŁOWIŃSKI, Karol | Kraków | ||
99 | SOBCZAK, Bogusław | |||
100 | STACHURA, Piotr | Go Aptiv! | Kraków | |
101 | STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | Kraków | |
102 | SZYMASZEK, Tomasz | OCR TEAM DĘBICA | Dębica | |
103 | TOMASZ, Kuta | Nogi Z Gumy | Kraków | |
104 | TOMASZ, Kuta | Nogi Z Gumy | Kraków | |
105 | WALCZAK, Waldemar | Zielonki | ||
106 | WAW, Grzegorz | DZIKI TIM | Kraków | |
107 | WĘGRZYŃSKI, Paweł | ITMBW Kraków | Kraków | |
108 | WITEK, Grzegorz | Avanade Running Team | Kraków | |
109 | WÓJCIK, Mateusz | Skawina Biega | Skawina | |
110 | WSZOŁEK, Paweł | Kraków | ||
111 | ZAJĄC, Andrzej | Night Runners | Krakow | |
112 | ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków | |
113 | ZAWACKI, Marcin | Kraków | ||
114 | ZAWACKI, Marcin | Kraków | ||
115 | ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Kraków |
11,6km - M40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ARCHAMOWICZ, Krzysztof | Skawina | ||
2 | BARTNIKOWSKI, Marek | Kraków | ||
3 | BARZYK, Karol | Mogilany | ||
4 | BAZAN, Jorge | Krakow | ||
5 | BIERNAT, Jakub | Wisełka | Kraków | |
6 | BLAUT, Marcin | Night Runners | Kraków | |
7 | BRONCEL, Piotr | KIA Etrans - STS Biegaton Mikołów | Katowice | |
8 | BUDZYŃ, Paweł | VISEGRAD MARATON | Tarnów | |
9 | BUTRYN, Wojciech | Kraków | ||
10 | CHUDY, Arkadiusz | Kraków | ||
11 | CHUDZIK, Piotr | Kraków | ||
12 | CZAPLA, Przemysław | WKS Wawel BnO | Kraków | |
13 | CZYŻ, Piotr | Rząska | ||
14 | DOMIN, Tomasz | sevencoins.pl | Krakow | |
15 | DUDA , Krzysztof | Nowa Huta Team | Kraków | |
16 | DUDA, Paweł | BeFit24Team | Kraków | |
17 | DUDA, Wojciech | Skawina Biega | Buków | |
18 | DURAS , Andrzej | Kraków | ||
19 | DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
20 | DYREK, Marcin | OPTOtech Medical | Wieliczka | |
21 | DYRGA, Sebastian | Muay Running Team | Krakow | |
22 | DZIEDZIC, Krzysztof | Kraków | ||
23 | FIREK , Rafał | Lacho Team | Kraków | |
24 | FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | MOGILANY | |
25 | FRANKIEWICZ, Jakub | Kraków | ||
26 | GARBACIK, Wojciech | Krakow | ||
27 | GARSTECKI , Michał | SKAWINABIEGA | Skawina | |
28 | GĄSIOROWSKI, Krzysztof | Kraków | ||
29 | GIERASIŃSKI, Paweł | KKB DYSTANS | Kraków | |
30 | GNIADEK, Mariusz | Szypki jak Jaszczomp ;) | Brzozowa | |
31 | GRODZKI, Sebastian | Kraków | ||
32 | HERBA, Konrad | Kraków | ||
33 | JANICKI, Tomasz | Kraków | ||
34 | JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | Kraków | |
35 | JARACZEWSKI, Piotr | Proszowice | ||
36 | KALARUS, Wojciech | Bullet | Wołowice | |
37 | KAMISIŃSKI, Marek | Befit24Team | Chrząstowice | |
38 | KAMISIŃSKI, Marek | Befit24Team | Chrząstowice | |
39 | KISIAŁA, Filip | Lacho Team | Kraków | |
40 | KLASA, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl | Kraków | |
41 | KNAPCZYK, Krzysztof | TG Sokół Zakopane | Poronin | |
42 | KONIK, Jarosław | BBL KRAKÓW | KRAKÓW | |
43 | KOSZAŁKA , Marcin | Klub Wysokogórski Kraków | Kraków | |
44 | KOZIOŁ, Artur | Koziołki | Kraków | |
45 | KRAS, Rafał | Kraków | ||
46 | KRAS, Rafał | Kraków | ||
47 | KRAWCZYK, Paweł | Klub Sportowy Hajime | Kraków | |
48 | KRÓLIKOWSKI, Przemysław | BeFit24team | Kraków | |
49 | KRZYSZTOFIAK, Robert | OPTOtech Medical | Mszana Dolna | |
50 | KUDŁA, Grzegorz | Wieliczka | ||
51 | KUKLA , Grzegorz | Koliber Team | Kraków | |
52 | KUKLA, Grzegorz | Koliber Team /1. RODN | Kraków | |
53 | LADRA, Ryszard | Kraków | ||
54 | LISZKOWSKI, Artur | Kraków | ||
55 | ŁACIAK, Paweł | Gdów Proud Runners | Gdów | |
56 | MACIEJAS, Daniel | Husaria Race Team | Kraków | |
57 | MACIEJAS, Daniel Maciejas | Husaria Race Team | Kraków | |
58 | MAROSZEK, Jacek | Wolbrom Team | Trzyciąż | |
59 | MARS, Maksymilian | Trailrun | Kraków | |
60 | MASZCZYK, Andrzej | Kraków | ||
61 | MICHALCZAK, Paweł | WKS Wawel Kraków | Kraków | |
62 | MIKOŁAJSKI, Janusz | Night Runners | Krakow | |
63 | MIKUŁA, Grzegorz | 72D Team | Kraków | |
64 | MROWIEC, Piotr | Kraków | ||
65 | MUCHA, Grzegorz | Jarosław | ||
66 | MÜLDNER, Rafał | Kraków | ||
67 | NOSAL , Michał | Spartańska Dzicz | Pogórska Wola | |
68 | OLEJNIK, Maciej | #otworzdrzwi | Wegrzce | |
69 | OLEJNIK, Maciej | Olejki | Wegrzce | |
70 | PAŃCZYSZYN, Mariusz | brak | Nysa | |
71 | PAPUGA, Krzysztof | Kraków | ||
72 | PASELA, Jerzy Pasela | Kraków | ||
73 | PASUNIAK, Piotr | Kraków | ||
74 | PEC, Waldemar Pec | Krakow | ||
75 | PETER, Lesław | Vege Runners | Kraków | |
76 | PIENIĄŻEK , Krzysztof | Kraków | ||
77 | PIENIĄŻEK, Mariusz | Kraków | ||
78 | PIĘTA, Łukasz | Proszowice | ||
79 | PITUCH, Przemysław | Tenczynek | ||
80 | PŁOCICA, Marek | Jarosław | ||
81 | POPARDA, Paweł | PZU SPORT TEAM | Rzeszów | |
82 | POZNANSKI, Tomasz | happy TRI friends | Kraków | |
83 | POZNAŃSKI, Tomasz | happy TRI friends | Kraków | |
84 | PRĘCIKOWSKI, Rysiek | Wieliczka | ||
85 | RICOUR, Patrice | Kraków | ||
86 | RYCHLIK, Sebastian | Lisy Pustyni | Klucze | |
87 | SERWATKA, Szymon | Zuelonki | ||
88 | SEWERYN, Robert | Kraków | ||
89 | SIPIERA, Tomasz | Giebułtów | ||
90 | SŁOWIKOWSKI, Paweł | KOSOVO | kraków | |
91 | SŁOWIŃSKI, Paweł | Michałowice | ||
92 | SŁOWIŃSKI, Paweł | Michałowice | ||
93 | SOBCZAK, Bogusław | Kraków | ||
94 | SZEWCZYK, Mariusz | Kraków | ||
95 | SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
96 | ŚLEDZIOWSKI, Andrzej | Lacho Team | Kraków | |
97 | ŚMIGACZ, Andrzej | OPTOtech Medical | Wieliczka | |
98 | ŚWIDZIŃSKI, Tomasz | Vege Runners Hajime Run Team | Kraków | |
99 | TOKARSKI, Rafał | Kraków | ||
100 | TWORZYDŁO, Paweł | Pikusia Running Team | Kraków | |
101 | WALNIK, Rafał | Kraków | ||
102 | WĄCŁAWSKI, Leszek | Zadroże | ||
103 | WIERZBICKI, Daniel | BeFit24Team | Kaków | |
104 | WIETRZNY, Kacper | Trailrun | Kraków | |
105 | WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO | Kraków | |
106 | WRONA, Sylwester | Krakow | ||
107 | WRONA, Sylwester | Krakow | ||
108 | ZADARNOWSKI, Dariusz | Kraków | ||
109 | ZOLADZ, Jurek | Go Aptiv! | Krakow | |
110 | ŻAK , Krzysztof | Klub biegacz AZS UEK | Kraków |
11,6km - M50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BLADY, Bogdan | Kraków | ||
2 | DŁUGOSZ, Andrzej | Visegrad Maraton Rytro | Brzezna | |
3 | DULIASZ , Cezary | Night Runners | Kraków | |
4 | GORKA, Jan-Witold | Kraków | ||
5 | JANIK, Bogdan | nowy targ runners | Nowy Targ | |
6 | KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Węgrzce | |
7 | KĘDER, Włodzimierz | ITMBW | KRAKÓW | |
8 | KĘDZIOR, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl | Kraków | |
9 | KUNZ, Tomasz | Kraków | ||
10 | LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Mała Wieś | |
11 | LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Mała Wieś | |
12 | LASOTA, Cezary | Poznań | ||
13 | MISIAK, Wiesław | BeFit24team | Kraków | |
14 | OLCZAK, Janusz | Bieganie 50+ | Warszawa | |
15 | OLIWA, Edward | ITMBW Kraków | Kraków | |
16 | ROGASCH, Stanisław Rogasch | Lacho Team | Kraków | |
17 | ŚLEDZIOWSKI, Andrzej | Lachoteam | Kraków | |
18 | TARNAWSKI, Jakub | KKB DYSTANS | Kraków | |
19 | TARNAWSKI, Jakub | KKB DYSTANS | Kraków | |
20 | WISNIOWSKI, Miroslaw | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | kraków |
11,6km - M60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LEMPEREUR, Henri | TEAM ETHAN | SEVRES | |
2 | LEMPEREUR, Henri | SEVRES | ||
3 | LEMPEREUR, Henri | TEAM ETHAN1952 | SEVRES | |
4 | RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | Kraków | |
5 | SÓWKA, Grzegorz | Stadion Śląski | Chorzów |
11,6km - M70
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOPTA, Jerzy Kopta | Cwałujące Dziadki | Kraków |
23km - K20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CHLEBANOWSKA, Paula | ChockoPalki | Rabka Zdrój | |
2 | GÓRKA, Małgorzata | Iwanowice | ||
3 | LECH, Ewa | Night Runners | Kraków | |
4 | OSYSZKO, Iza | Kobyle | ||
5 | SZCZEPAŃSKA, Edyta | Kocmyrzów | ||
6 | SZYMCZAK, Karolina | JABŁONNA | ||
7 | WOŹNIAK, Maria | Skawina Biega | Skawina | |
8 | WRÓBEL, Karolina | Wieliczka |
23km - K30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ARTER, Angelika | Krakowska Izba Adwokacka | kraków | |
2 | CHEKEL, Julia | Grodno | ||
3 | CHEKEL, Julia | Grodno | ||
4 | IWANOWICZ, Anna | Parkrun Chrzanów | Chrzanów | |
5 | KĄŚ, Iwona | Trzydniówka Team | Kraków | |
6 | KUSIO, Barbara | Parkrun Chrzanow | Chrzanów | |
7 | LASKA, Anna | OCR TEAM DĘBICA | OCR TEAM DĘBICA | |
8 | MĄCZKA, Martyna | Krakow | ||
9 | MERCIK, Wioleta | Night Runners | Kraków | |
10 | SOKÓŁ, Sylwia | Sędziszów |
23km - K40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KLIMEK, Dorota | Nowy Sącz | ||
2 | KUPIEC, Urszula | Kraków |
23km - K50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
23km - K60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
23km - K70
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
23km - M20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ADAMUS, Jakub | Częstochowa | ||
2 | CHLEBANOWSKI, Bartosz | ChockoPalki | Rabka Zdrój | |
3 | CZAJA, Maksym | Piekary | ||
4 | GAWLIK, Adrian | Imielin | ||
5 | GĘBALA, Piotr | Jastrzębie-Zdrój | ||
6 | GĘBALA, Piotr | Brak | Jastrzębie-Zdrój | |
7 | GIERZ, Bartłomiej | CF Kraków | Kraków | |
8 | GURBIEL, Mateusz | Kraków | ||
9 | IDZIOR, Tomasz | Brzeziny | ||
10 | KOŁODZIEJCZYK, Łukasz | Kraków | ||
11 | KOWALSKI, Aleksander | Wola Radziszowska | ||
12 | KOZIEL, Aleksander | Lodz | ||
13 | LEGENC, Łukasz | wedrujzoczkami.pl | Kraków | |
14 | LEŚNICKI, Marcin | UKS Azymut Dębów | UKS Azymut Dębów | |
15 | MARCOL, Mateusz | OTK Rzeźnik | Rybnik | |
16 | NISZCZOT, Dariusz | Gorlice | ||
17 | OPOZDA, Maciek | Cross fat team | Krakow | |
18 | PICUR, Kamil | AKS Augusta Running Team | Kraków | |
19 | POLAŃSKI, Marcin | Mały Biegacz | Sztutowo/Gdańsk | |
20 | PRZYWÓZKI, Rafał | K(r)opka Team | Sokołów Podlaski | |
21 | REITER, Jacek | Krakow | ||
22 | SITNIK, Krystian | Kraków | ||
23 | SOJECKI, Krzysztof | Kraków | ||
24 | SOJECKI, Krzysztof | Uniwersytecki Szpital Dziecięcy | Kraków | |
25 | SUCHANEK, Szymon | ICAN | Kłobuck | |
26 | SUCHANEK, Szymon | ICAN | Kłobuck | |
27 | SZYMANEK, Marcin | Kraków | ||
28 | TOŚ, Kamil | Kraków | ||
29 | ULDYNOWICZ, Paweł | Białystok | ||
30 | WITEK, Wojciech | Kraków | ||
31 | WITEK, Wojciech | Kraków | ||
32 | ZIELIŃSKI, Paweł | Nowy Sącz |
23km - M30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ASADOUSKI, Kiryl | Accenture Runners Club | Kraków | |
2 | BEDNARZ, Jakub | Drużyna Szpiku | Zakopane | |
3 | BOYCE, Aidan | Krakow | ||
4 | BRODOWSKI, Michał | Lemon Team | Kraków | |
5 | DARIUSZ, Gradzi | Krakowska Izba Adwokacka | kraków | |
6 | FEDORCZAK, Jacek | Kraków | ||
7 | GAJDA, Mateusz | SKAWINA BIEGA | Skawina | |
8 | GURGUL, Mateusz | Aromat Nóg | Krakow | |
9 | GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | Kraków | |
10 | JANAŚ, Jakub | Husaria Race Team | Kraków | |
11 | KAIM, Mariusz | Zakrzowiec Team Challenge | Kraków | |
12 | KAIM , Mariusz | Zakrzowiec Team Challenge | Kraków | |
13 | KAIM , Mariusz | Zakrzowiec Team Challenge | Kraków | |
14 | KAMECKI, Tomasz | Przeworsk | ||
15 | KASTELIK , Mariusz | Zadyszka Oświęcim | Oświęcim | |
16 | KIEŁTYKA, Piotr | Kraków | ||
17 | KILAR, Marcin | Kraków | ||
18 | KLEBBA, Krzysztof | Kaszebe Łebcz | Puck / Łebcz | |
19 | KLEBBA, Krzysztof | Kaszebe Łebcz | Puck / Łebcz | |
20 | KOPEL, Andrzej | #7TRTP | Kraków | |
21 | KOWALCZYK, Marek | UBS Kraków Running Team | tuchow | |
22 | KULAWIK, Bartek | Krakow | ||
23 | KULIK, Andrzej | - | KRAKOW | |
24 | KUREK, Michal | Night Runners Krakow | Krakow | |
25 | KUŚMIERZ, Grzegorz | Eskadra Kraków | Kraków | |
26 | KUTYŁA, Marek | ITMBW Kraków | Kraków | |
27 | KWIATKOWSKI, Michael | Kraków | ||
28 | MACHLOWSKI, Lukasz | KKB DYSTANS | Kraków | |
29 | MAREK, Marcin | Klub Sportowy HAJIME | Kraków | |
30 | MERCIK, Mateusz | Night Runners | Kraków | |
31 | MROWIEC, Piotr | TSoWy | Kraków | |
32 | MUCHA, Piotr | PM Kancelaria | Kraków | |
33 | MYROSHNICHENKO, Oleksandr Myroshnichenko | Kharkiv | ||
34 | NIKEL, Jacek | Sosnowiec | ||
35 | OBRAŁ, Szymon | Bronko Dzik | Kraków | |
36 | OPOZDA, Arkadiusz | Novomatic Technologies Poland | Kraków | |
37 | PASZEK, Tomasz | Przełęcz Dukla | Kraków | |
38 | RACUŁT, Piotr | Masakra | kraków | |
39 | RULAK, Jerzy | Team ZabieganeDni | Warszawa | |
40 | SERZYSKO, Bartosz | Go Aptiv! | Cieszyn | |
41 | SKRZYŃSKI , Wojciech | Kraków | ||
42 | SMAGACZ, Jarosław | OCR TEAM DĘBICA | Stara Jastrząbka | |
43 | SOJA, Marcin | Klub Sportowy HAJIME | Kraków | |
44 | SOWA, Krzysztof | #SportowaSowa | Michałowice | |
45 | STARZAK, Paweł | Inka Runing Team | Skawina | |
46 | STARZAK, Paweł | Skawina | ||
47 | STAWIARSKI, Adam | Kraków | ||
48 | STEFANOWSKI, Dominik | Eskadra Kraków | Kraków | |
49 | SZCZYGIEŁEK, Marek | Kraków | ||
50 | SZWAJA, Wojciech | Wolbrom Team | Chodów | |
51 | ŚLIWIŃSKI, Paweł | Bank Millennium | Kraków | |
52 | TOMASZ, Majnusz | Modlnica | ||
53 | WIKAR, Michal | Extreme Slopnice Team | Kraków | |
54 | WOŹNIAK, Dawid | Rudawa | ||
55 | ZĘBALA, Krzysztof | Kraków | ||
56 | ZIÓLEK, Marcin | GTX Team | Kraków |
23km - M40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ADAMSKI, Piotr | PKBI TEAM | Warszawa | |
2 | ANTOSIEWICZ, Robert | LuLaTeam | Otwock | |
3 | AUGUSTYN, Adam | augustyn.net | Krzeszowice | |
4 | BRZESKI, Szczepan | Bochnia | ||
5 | BZOWSKI, Michał | Trailrun | Trailrun | |
6 | CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | Lusina | |
7 | FIREK, Rafał | Lacho Team | Kraków | |
8 | GIL, Jacek | Kraków | ||
9 | GŁOWACKI, Mariusz | Active Jura | Kraków | |
10 | GNIADEK, Mariusz | Szypki jak Jaszczomp ;) | Brzozowa | |
11 | GNIADEK, Mariusz | Szypki Jak Jaszczomb | Brzozowa | |
12 | GÓRAK, Sławomir | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
13 | GÓRALCZYK, Robert | Kraków | ||
14 | GROCHAL, Rafał Grochal | Kraków | ||
15 | GRYGIEL, Marek | Kraków | ||
16 | KOPEĆ, Mirosław | MirMark | Kraków | |
17 | KORNAŚ, Krzysztof | Emaus Nowy Sącz | Nowy Sącz | |
18 | LESIAK, Filip | Skawina Biega | skawina | |
19 | LISIK, Dariusz | Kraków | ||
20 | LIZUREJ, Sławomir | Lizaki Team | Kraków | |
21 | MAŁYSZ, Sławomir | Kraków | ||
22 | MAŁYSZA, Sławomir | Kraków | ||
23 | MAŁYSZA, Sławomir | Kraków | ||
24 | MAŁYSZA, Sławomir | Kraków | ||
25 | MIELNICZEK, Grzegorz | Zima 3ma | Kraków | |
26 | OTRĘBSKI, Grzegorz | MIGA PIGA ŚMIGA | KRAKÓW | |
27 | SADOWSKI, Tomasz | KOSSMATE ŻUKI | Kraków | |
28 | SADOWSKI, Tomasz | Kossmate Żuki | Kraków | |
29 | SALAMON, Arkadiusz | |||
30 | SALIK, Stanisław | Solne Miasto | Wieliczka | |
31 | SŁONINA, Artur | running.krakow.pl | Kraków | |
32 | STUDNICKI, Paweł | Wola Filipowska | ||
33 | SUSZ, Artur | Krakow | ||
34 | SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | Kopytówka | |
35 | ŚLÓSARCZYK, Jakub | Millerunners | Kraków | |
36 | ŚWIĘCH, Rafał Święch | Myślenice | ||
37 | ŚWIĘCH, Rafał Święch | NEGRA-SPORT | Myślenice | |
38 | TARNOWSKI, Maciej | MM Power | Kraków | |
39 | TOMKIEWICZ, Mariusz | Kraków | ||
40 | TYLEK, Rafał | Kraków | ||
41 | WICHEREK, Maciej | ITMBW | Kraków | |
42 | WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | Kraków |
23km - M50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ANTOWSKI, Tomasz | Poznań | ||
2 | ANTOWSKI, Tomasz Antowski | Muay Running Team | Poznań | |
3 | GIERULA, Robert | UBS Krakow Running Team | Krakow | |
4 | KĘDER, Włodzimierz | ITMBW | KRAKÓW | |
5 | KIJANKA, Artur | Zielonki | ||
6 | KŁEMBUKOWSKI, Piotr | Kraków | ||
7 | MADEJ, Mirosław | Kraków | ||
8 | MUSZYŃSKI, Maciej | Koliber Team/MM Power | Kraków | |
9 | OLCZAK, Janusz | Warszawa | ||
10 | SUCHANEK, Radosław | Kłobuck |
23km - M60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SÓWKA, Grzegorz | Stadion Śląski | Chorzów |
23km - M70
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
5,7km - K16
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BĄCZEK , Małgorzata | WKS Wawel Kraków | Kraków | |
2 | BERNAT, Klaudia | Krakow | ||
3 | GARBACIK, Maja | WKS Wawel | Kraków | |
4 | RUMIAN, Julia | Kraków | ||
5 | SŁOŃSKA , Zofia | WKS Wawel | Kraków | |
6 | SZCZUREK, Karolina | Kraków | ||
7 | TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | Kraków | |
8 | TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel | Kraków | |
9 | WÓJCIK, Natalia | WKS Wawel BnO | Kraków |
5,7km - K20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ALEKSANDROWICZ, Dominika | Kraków | ||
2 | ASSELMAN, Angela | Krakow | ||
3 | BANDYAK, Khrystyna | Kraków | ||
4 | BIELECKA, Ewa | Kraków | ||
5 | BUKALSKA, Anna | Krakow | ||
6 | CHRZAN, Adrianna | Kraków | ||
7 | CHRZAN, Adrianna | Kraków | ||
8 | CHRZAN, Adrianna | Krakow | ||
9 | CHRZAN, Adrianna | Kraków | ||
10 | FALINA, Kateryna | kraków | ||
11 | GAWLIKOWSKA, Justyna | Kraków | ||
12 | GAWŁOWSKA, Anna | Kraków | ||
13 | ILYUSHENKA, Maryna | Vege Runners | Bytom | |
14 | JANIA, Iwona | Krakow | ||
15 | JASKULSKA, Joanna | Kraków | ||
16 | JASKULSKA, Joanna | Kraków | ||
17 | JASKULSKA, Joanna | Kraków | ||
18 | JASKULSKA, Joanna | Kraków | ||
19 | KAPECKA, Natalia | Krakow | ||
20 | KEMPA, Ewelina | ASICS FrontRunner Poland | Kraków | |
21 | KHVAINITSKAYA-KURUS, Katsiaryna | |||
22 | KHVAINITSKAYA-KURUS, Katsiaryna | KA_TO | KA_TO | |
23 | KHVAINITSKAYA-KURUS, Katsiaryna | KA_TO | KA_TO | |
24 | KŁOSOWSKA, Joanna | Kraków | ||
25 | KOCUR, Agata | Kraków | ||
26 | KOLBUSZ, Paula | Róża | ||
27 | KRUK, Paulina | Night Runners | Kraków | |
28 | KSIĄŻEK, Klaudia | Brzesko | ||
29 | LISTEK, Marta | WKS Wawel Kraków | Kraków | |
30 | ŁUKASIK, Sylwia | BeFit24Team | Kraków | |
31 | MATEJEK, Angelika | Kraków | ||
32 | MICHALIK, Monika | Kraków | ||
33 | MICHALIK, Monika | Kraków | ||
34 | NORYS, Katarzyna | Libiąż | ||
35 | NOWACZEWSKA, Paulina | Kraków | ||
36 | NOWICKA, Joanna | Kraków | ||
37 | OSMÓLSKA, Emilia | Krakow | ||
38 | PIOTROWSKA, Dorota | Kraków | ||
39 | RIABOSHAPKA, Iuliia | Krakow | ||
40 | TABOR, Aneta | Kraków | ||
41 | TWARDOWSKA, Kornelia | Kraków | ||
42 | WAJDA, Natalia | - | Kraków | |
43 | WIETECHA, Magdalena | Kraków | ||
44 | WÓJTOWICZ , Sylwia | Kraków | ||
45 | YUZHU, Liu | turtles | Harbin | |
46 | ZALEWSKA, Karolina | |||
47 | ŻAK, Aleksandra | Kraków |
5,7km - K30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CZAPIEWSKA , Eliza | #crazyteam | Kraków | |
2 | BANAŚ, Ewa | Kraków | ||
3 | BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
4 | BERNERT, Maria | Kraków | ||
5 | BIŁOCHA, Ewa | Kraków | ||
6 | BOJDO, Klaudia | Spartan Training Group | Tarnów | |
7 | BOKSA, Anna | KKM Kaloryfer | Kraków | |
8 | BUGAJSKA , Katarzyna | Kraków | ||
9 | BURNUS, Beata | Night Runners | Kraków | |
10 | DYRDA, Justyna | MirMark | Kraków | |
11 | FRYŹLEWICZ, Barbara | Kraków | ||
12 | GĘDEK, Magdalena | Kraków | ||
13 | GOŁAWSKA, Weronika | Kraków | ||
14 | GORAJ, Monika | Kraków | ||
15 | GÓRNA, Anita | LPP TEAM | Kraków | |
16 | GUCA, Dorota | Kraków | ||
17 | KOWALSKA, Karolina | Kraków | ||
18 | KRAWCZYK - KUBOWICZ, Gabriela | Nowohucki Kombinat Sportowy | Kraków | |
19 | KRAWCZYK-GORBATIUK, Anna | Kraków | ||
20 | KROK, Izabela | BeFit24Team | Kraków | |
21 | KRZAK, Dorota | Kraków | ||
22 | KRZYŻEK-SIUDAK, Marta | Kraków | ||
23 | KUBIESA, Patrycja | Husaria Race Team | Kraków | |
24 | KULAK-OKÓLSKA , Nina | KAY-MAX | Kraków | |
25 | KUREK, Anna | Kraków | ||
26 | ŁAJCZAK, Barbara | Night Runners Kraków | Kraków | |
27 | MATOGA, Martyna | Kraków | ||
28 | MIŁEK, Katarzyna | MamaBiegaczka | Wola Filipowska | |
29 | MIZERA, Małgorzata | Wilamowice | ||
30 | NAZIM, Agnieszka | Skawina Biega | Skawina | |
31 | NIEWIADOMY, Katarzyna | Kraków | ||
32 | NORWECKA , Sylwia | Kraków | ||
33 | NORWECKA, Sylwia | Kraków | ||
34 | OVENDEN, Marta | Zielonki | ||
35 | OŻÓG, Magdalena | Kraków | ||
36 | PAJOR-LESZCZYŃSKA, Aleksandra | KRAKOW | ||
37 | PALUCH, Beata | Kraków | ||
38 | PSZONAK, Iwona | IP GBSC Active Crew | Krakow | |
39 | RACHWAŁ, Joanna | Kraków | ||
40 | RAMOTOWSKA, Dominika | SolarWinds | Krakow | |
41 | RÓŻALSKA-DYRGA, Magdalena | |||
42 | RYGIEL, Aleksandra | KIELCE | ||
43 | SOJKA, Anna | stalowowolski klub biegacza | Zarzecze /nisko | |
44 | SZEWCZYK, Monika | BrzyskiTriTeam | Kraków | |
45 | SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
46 | SZOT, Magdalena | Iwkowa 586 | ||
47 | SZWEJ, Joanna Szwej | Pogoria Biega | Kraków | |
48 | TYLEK, Agata | Skawina Biega | Brzyczyna | |
49 | TYLISZCZAK, Bożena | Kraków | ||
50 | WARSZAWSKA , Agnieszka | Krówka Team | Kraków | |
51 | WIŚNIOWSKA, Agnieszka | skawina | ||
52 | ZAJĄC , Barbara | stalowowolski klub biegacza | Zarzecze /nisko | |
53 | ZAJĄC , Ilona | Skawina Biega | Rzozów | |
54 | ZIELINSKA , Katarzyna | Kraków | ||
55 | ZIĘBA-ŚLADOWSKA, Agata | Skawina Biega | RADZISZÓW | |
56 | ŻOŁNIEREK, Renata | Nauka Biega | Kraków |
5,7km - K40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BURDA, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
2 | CISAK, Małgorzata | Kraków | ||
3 | CZARNECKA, Eliza | Kraków | ||
4 | FREIBERG, Anna | Skawina | ||
5 | GĄSIENICA-ROJ, Anna | KS Murzasichle | Zakopane | |
6 | GRATKA, Beata | 1974 | Kojszówka | |
7 | JANIC, Anna | Parkrun Chrzanów | Libiąż | |
8 | KAPUSTA, Renata | Rzeszów | ||
9 | KOWALCZYK, Joanna | Kraków | ||
10 | KUKLA, Katarzyna | Kraków | ||
11 | KURCH, Joanna | Skawina Biega | Gaj | |
12 | LITWIN, Agnieszka | Nowa Huta Team | Kraków | |
13 | MAZUR - OTRĘBSKA, Anna | MIGA PIGA ŚMIGA | Kraków | |
14 | MORAWIEC, Agnieszka | Krakow | ||
15 | MUCHA, Aleksandra | #CrazyTeam | Kraków | |
16 | NOWAK-SKORUPA, Magda | Krakow | ||
17 | OKÓLSKA, Aneta | KAY-MAX | Kraków | |
18 | OLEŚ-POLKOWSKA, Agata | Karniowice | ||
19 | ORLIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Gaj | |
20 | PLOCH, Bożena | amator | Racibórz | |
21 | POTRAWKA, Ewa | Kraków | ||
22 | SOŁTYS, Alicja | Skawina Biega | Kraków | |
23 | SZTUKA, Joanna | Krakow | ||
24 | TOPÓR, Monika | WKS Wawel BnO | Kraków | |
25 | WITEK, Aneta | SolarWinds | Wieliczka | |
26 | ZAJĄCZKOWSKA- ORŁOWSKA, Katarzyna | WKS Wawel | Kraków | |
27 | ZAWADA , Magdalena | Jj Fit | Kraków |
5,7km - K50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | JAKUBEK, Hanna | Skawina Biega | Skawina | |
2 | MACHLOWSKA, Grażyna | KKB DYSTANS | KRAKÓW | |
3 | PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy | Kraków | |
4 | PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy | Kraków | |
5 | WLODARCZYK, Anna | Night Runners | Kraków |
5,7km - K60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KAMIŃSKA , Joanna | Night Runners | Kraków | |
2 | ZABRZAŃSKA, Barabara | parkrun Chrzanów | Chrzanów |
5,7km - K70
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
5,7km - M16
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BUŁAWA, Filip | UKS Kometa Gliwice | Gliwice | |
2 | JARACZEWSKI, Wiktor | Proszowice | ||
3 | KIJAK, Jakub | WKS Wawel BnO | Kraków | |
4 | KIJAK, Jakub | WKS Wawel | Kraków | |
5 | KLIMECKI, Krystian | KS Murzasichle | Kościelisko | |
6 | KOWALSKI, Natan | KRAKÓW | ||
7 | KRZYSZTYŃSKI, Michał | WKS WAWEL | Kraków | |
8 | MIGACZ, Jan | Trailrun | ZIELONKI K. KRAKOWA | |
9 | PASIEKA, Antoni | Kraków | ||
10 | POLKOWSKI, Maciej | Karniowice | ||
11 | RYCHLIK, Patryk | Klucze | ||
12 | TALAGA, Patryk | Skawina Biega | Gaj | |
13 | WÓJCIK, Paweł | Wks Wawel | Kraków | |
14 | ZARASKA , Łukasz | Kraków | ||
15 | ZARASKA, Łukasz | Kraków |
5,7km - M20
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BABULA, Przemysław | GKS Piast Gliwice | Gliwice | |
2 | BARTYZEL, Krzysztof | Młode Wilki | Kraków | |
3 | BIEDERMAN, Marcin | WKS Wawel | Iwanowice | |
4 | BŁAŻ, Tomasz | Kraków | ||
5 | BOŻEK, Artur | Kraków | ||
6 | CISEK, Marcin | Kraków | ||
7 | DANESH AKRAMI , Ahmad Farid | #turtles | Kraków | |
8 | DERKACH, Andrii | kraków | ||
9 | DRAZYK, Ryszard | Orzesze | ||
10 | FILIPAK, Mateusz | Kraków | ||
11 | GÓRECKI, Patryk | PG FOTO | Jarosław | |
12 | GRUSZKA, Karol | Bizonmotorsport | Kraków | |
13 | GRUSZKA, Karol | Bizonmotorsport | Kraków | |
14 | HANASIEWICZ, Paweł | Kraków | ||
15 | JANIK, Mateusz | Kraków | ||
16 | JARY, Kamil | Kraków | ||
17 | JEDNACZ, Kamil | Jasiennik stary | ||
18 | KMITA, Jakub | Michałowice | ||
19 | KUCHARSKI, Kamil | Brzeźnica | ||
20 | KUKIEŁKA, Michał | Kraków | ||
21 | KUKUŁKA, Paweł | Brzesko | ||
22 | KURUS, Tomasz | KA_TO | KA_TO | |
23 | KUTYBA, Marek | Kraków | ||
24 | KUTYBA, Marek | Kraków | ||
25 | MANIAK, Dawid | Kraków | ||
26 | MARKOWSKI, Krzysztof | Częstochowa | ||
27 | NIEDBACH, Marek | Nowe Rybie | ||
28 | NOSEK, Grzegorz | Konfederacja | Kraków | |
29 | PACHOŁ, Michał | |||
30 | RADOMSKI, Kacper | Jaworzno | ||
31 | RIABYI, Maksym | KRAKÓW | ||
32 | STEC, Filip | Kraków | ||
33 | SUŁEK, Adam | AZS UJ | Krakow | |
34 | TOKARCZYK, Mateusz | Kraków | ||
35 | TOPÓR, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | |
36 | VELAS, Patrik | Puchov | ||
37 | WILKOSZ, Tomasz | Kocmyrzów |
5,7km - M30
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BIERNAT, Bartłomiej | Kraków | ||
2 | CYRKLER, Łukasz | Night Runners | Kraków | |
3 | DĄBROWSKI, Marek | G.O.A.T. Team Michałowice | Więcławice Stare | |
4 | DRĄG, Piotr | Skb Stalowa Wola | Krzaki | |
5 | DURA, Kamil | Duroski | Myślachowice | |
6 | DURBAS, Maciej | Kraków | ||
7 | GORAJ, Tomasz | Kraków | ||
8 | GÓRAL, Grzegorz | Kraków | ||
9 | GUT, Krzysztof | Kraków | ||
10 | HERMOASZEEWSKI, Paweł | Skawina | ||
11 | INDYKA, Michał | Biegam bo taki mam kaprys :) | Trojanowice | |
12 | IRLIK, Jacek | Niezrzeszony | Kraków | |
13 | JACHER, Olgierd | Kraków | ||
14 | JAMBORSKI, Łukasz | Łuczyce | ||
15 | JANECZKO, Mateusz | Kraków | ||
16 | JANIAK, Mariusz | Kraków | ||
17 | JARY, Łukasz | Kraków | ||
18 | KACZOR, Łukasz | Kraków | ||
19 | KAPUTA, Piotr | Kraków | ||
20 | KASPRZYK, Marcin | WKS Wawel BnO | SOBOLÓW | |
21 | KRAWCZYK, Wojciech | Kraków | ||
22 | KRAWCZYK, Wojciech Krawczyk | Kraków | ||
23 | KUKLA, Daniel | Bochnia | ||
24 | KWIATKOWSKI, Jakub | ITMBW KRAKÓW | Kraków | |
25 | LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Pawłów | |
26 | LEŚNIAK, Jacek | Akademia Sportu Future 4 | Kraków | |
27 | LISTOPAD, Marcin | Lorenz | Kraków | |
28 | ŁABUZ, Przemysław | Kraków | ||
29 | MACIEJAS, Marcin | Proszowice | ||
30 | MAJDA, Piotr | Kraków | ||
31 | MATYJASZCZYK, Mariusz | UBS Krakow Running Team | Krakow | |
32 | MAZUR, Tomasz | Ząbkowicka grupa biegowa FRANKENSTEIN | Niepołomice | |
33 | MAZURKIEWICZ, Bartosz | Kraków | ||
34 | MICHAŁEK, Łukasz | GT Alex | Kraków | |
35 | MIODOŃSKI, Robert | Kraków | ||
36 | ORTMAN, Marcin | Kraków | ||
37 | OŻÓG, Robert | Skawina biega | Skawina | |
38 | PALECZNY, Kuba | Ragnarok | Kraków | |
39 | PILCH, Łukasz | Probalans.pl | Kraków | |
40 | PIWOWARCZYK, Miłosz | Parkrun Chrzanów | Trzebinia | |
41 | POCIĘGIEL, Michał | Skawina Biega | Radziszów | |
42 | PRZETOCKI, Jakub | Rzeszotary | ||
43 | PYCIA, Kamil | Czarny Jeleń | Kraków | |
44 | RADWAŃSKI, Marcin | Zakrzów | ||
45 | ROJEK, Maciej | AT | Kraków | |
46 | RŻANY , Radosław | Martes Sport | Kraków | |
47 | SMOLIŃSKI, Dominik | Kraków | ||
48 | SMOLIŃSKI, Dominik | Kraków | ||
49 | STRAŻ, Maciej | Kraków Airport Running Team | ||
50 | STRUZIK, Bartłomiej | Kraków | ||
51 | STYCZEŃ, Szymon | Patologia | Kraków | |
52 | SZELA, Tomasz | Nankatsu | Kraków | |
53 | SZPOTON, Artur | Kraków | ||
54 | SZYDŁOWSKI , Marcin | Sosnowiec | ||
55 | TARGOSZ, Michał | ITMBW Kraków | Krakow | |
56 | TARGOSZ, Michał Mateusz | FISI Compressport NB Team | Krakó w/Roma | |
57 | WĄTROBA, Tomasz | Tarnów | ||
58 | WOŹNIAK, Łukasz | Poranny Patrol | kraków | |
59 | WYKA, Artur | Strumiany | ||
60 | WYKA, Artur | Wegrzce wielkie | ||
61 | ZARZECZNY, Radosław | Kraków | ||
62 | ŻOŁNIEREK, Robert | Nauka Biega |
5,7km - M40
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Kraków | |
2 | BOUFRAHI, Rysiek | Krakow | ||
3 | BUŁAWA, Grzegorz | gb-arch.pl Architekt Grzegorz Buława | gb-arch.pl Architekt Grzegorz Buława | |
4 | CZAJKOWSKI, Artur | KRAKÓW | ||
5 | GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW Kraków | Kraków | |
6 | GRATKA, Mirosław | 1973 | Kojszówka | |
7 | GRZESIAK, Maciej | Kraków | ||
8 | GURBIEL, Michał | BeFit24Team | Kraków | |
9 | JAMROZIK, Krzysiek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
10 | JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz | Cisco Running Team | KRAKOW | |
11 | KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Zagórzyce Stare | |
12 | KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | Ochojno | |
13 | KOFIN, Maciej Kofin | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
14 | KUŁACH, Lesław | Wola Radziszowska | ||
15 | LUTY, Robert | Jerzmanowice | ||
16 | ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | Kraków | ||
17 | MACINA, Dariusz | Podłęże | ||
18 | MIGACZ, Jacek | Trailrun | ZIELONKI K. KRAKOWA | |
19 | MIKUŁA, Grzegorz | 72D Team | Kraków | |
20 | MOSZ, Piotr | KRAKÓW | ||
21 | NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
22 | RAJ, Tomasz | Husaria Race Team | Kraków | |
23 | RAJ, Tomasz | Husaria Race Team | Kraków | |
24 | RUSINEK, Piotr | Indywidualnie | Kraków | |
25 | RZENNO , Łukasz | G. O. A. T Team Michałowice | Kraków | |
26 | SOCZYŃSKI , Sebastian | Poranny Patrol | Kraków | |
27 | SOKOLOV, Vitalii | Kraków | ||
28 | SOWA, Grzegorz | ITMBW Kraków | Kraków | |
29 | STĘŻOWSKI, Dariusz | Krówka Team | Kraków | |
30 | SZAJEWSKI , Arkadiusz | O tak ło | Kraków | |
31 | SZAJEWSKI, Arkadiusz | O TAK ŁO | KRAKÓW | |
32 | SZAJEWSKI, Arkadiusz | O TAK ŁO | KRAKÓW | |
33 | TICHORUK, Rafał Tichoruk | Poranny Patrol | Kraków | |
34 | TOPÓR, Marek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
35 | TRACZ, Sławomir | Myślenice | ||
36 | WĄSIK, Marcin | TriWise | Kraków | |
37 | WILKOSZ, Wojciech | Skawina | ||
38 | WOJAS, Marcin | Saint-Gobain Squad | Kraków | |
39 | WRONA, Tymoteusz | Kraków | ||
40 | ZWONEK, Paweł Zwonek | Kraków |
5,7km - M50
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DZHURUK, Vadym | Krakow | ||
2 | FORYSTEK, Józef | WKS Wawel BnO | Kraków | |
3 | GAŁ, Wojciech | KS Murzasichle | Murzasichle | |
4 | GUBAŁA, Piotr | Bibice | ||
5 | KOSOWSKI, Adam | Adamex | Podolsze | |
6 | KOWALSKI, Rafał | Bochnia | ||
7 | LATAŁA, Jarosław | Biegam Bo Lubię Kraków | Kraków | |
8 | LIS, Jacek Lis | G.O.A.T Team Michałowice | Kończyce | |
9 | MACHLOWSKI, Ryszard | KKB DYSTANS | KRAKÓW | |
10 | MARAS, Ladislav | MARAS team | Presov | |
11 | ROIK, Tomasz | |||
12 | SUKIENNIK, Artur | Kraków | ||
13 | SZCZĘŚNIAK, Janusz | BaFit24Team | Kraków | |
14 | SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team | Janusz Szczęśniak, Ul. Gen. Fieldorfa-Nila 9/66, Kraków |
5,7km - M60
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BORYCZKO, Leszek | Kraków | ||
2 | FAJTO, Maciej | KS Murzasichle | Murzasichle | |
3 | FEDIRKO, Tadeusz | niezrzeszony | Kraków | |
4 | GRABOWICZ, Andrzej | Wks Wawel | Kraków | |
5 | MASŁYK, Jan | Kraków | ||
6 | PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Kraków | |
7 | ZABRZAŃSKI, Alfred | Chrzanów | ||
8 | ZABRZAŃSKI, Alfred | parkrun Chrzanów | Chrzanów |
5,7km - M70
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | NAZIM, Tadeusz | Skawina Biega | Skawina |
NW - K
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GAWLAS, Monika | Jaroszowice | ||
2 | MACIEJCZYK, Ewa | Kraków | ||
3 | NATORSKA, Beata | Kraków | ||
4 | SUSKA, Katarzyna | Lux Torpeda Małopolska | Lux Torpeda Małopolska | |
5 | TEST, Test | Poznań | ||
6 | TEST, Test | testttt | ||
7 | ZICZ, Dani "Flame" | ULTRA Wolny Strzelec | Kraków |
NW - M
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Małopolska | Lachowice | |
2 | KOWALCZYK, Tadeusz | LUX Torpeda Małopolska | Kraków | |
3 | ORDZOWIAŁY, Piotr | Osielec | ||
4 | PARCHIMOWICZ, Janusz | Szczecin | ||
5 | PARCHIMOWICZ, Janusz | Szczecin | ||
6 | PIĄTY, Józef | Skała | ||
7 | SUSKI, Daniel | Lux Torpeda Małopolska | Lux Torpeda Małopolska |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ADAMUS, Jakub | Częstochowa | ||
2 | ALEKSANDROWICZ, Dominika | Kraków | ||
3 | ANTOWSKI, Tomasz | Poznań | ||
4 | ARCHAMOWICZ, Krzysztof | Skawina | ||
5 | ASSELMAN, Angela | Krakow | ||
6 | BANAŚ, Ewa | Kraków | ||
7 | BANDYAK, Khrystyna | Kraków | ||
8 | BARAN-GĄDEK, Ewa | Kraków | ||
9 | BARAŃSKA, Wanda | Kraków | ||
10 | BARAŃSKI, Jakub | Kraków | ||
11 | BARTNIKOWSKI, Marek | Kraków | ||
12 | BARTOSZ, Marek | Kraków | ||
13 | BARZYK, Karol | Mogilany | ||
14 | BAZAN, Jorge | Krakow | ||
15 | BERNAT, Klaudia | Krakow | ||
16 | BERNERT, Maria | Kraków | ||
17 | BIELECKA, Ewa | Kraków | ||
18 | BIERNAT, Bartłomiej | Kraków | ||
19 | BIŁOCHA, Ewa | Kraków | ||
20 | BLADY, Bogdan | Kraków | ||
21 | BLUJ, Dagmara | Kraków | ||
22 | BŁAŻ, Tomasz | Kraków | ||
23 | BOCHNIAK, Malgorzata | boleń | ||
24 | BOCHNIAK, Malgorzata | Boleń | ||
25 | BORYCZKO, Leszek | Kraków | ||
26 | BOUFRAHI, Rysiek | Krakow | ||
27 | BOYCE, Aidan | Krakow | ||
28 | BOŻEK, Artur | Kraków | ||
29 | BOŻEK , Marlena | Balin | ||
30 | BROŻEK, Łukasz | Kraków | ||
31 | BRZESKI, Szczepan | Bochnia | ||
32 | BUGAJSKA , Katarzyna | Kraków | ||
33 | BUJAS, Monika | Kraków | ||
34 | BUKALSKA, Anna | Krakow | ||
35 | BUKOWSKA, Anna | Kraków | ||
36 | BUKOWSKA, Małgorzata | Tarnobrzeg | ||
37 | BUTRYN, Wojciech | Kraków | ||
38 | CEBULA, Piotr | Dębica | ||
39 | CHAŁUPCZAK, Michał | Kraków | ||
40 | CHEKEL, Julia | Grodno | ||
41 | CHEKEL, Julia | Grodno | ||
42 | CHRZAN, Adrianna | Kraków | ||
43 | CHRZAN, Adrianna | Kraków | ||
44 | CHRZAN, Adrianna | Krakow | ||
45 | CHRZAN, Adrianna | Kraków | ||
46 | CHUDY, Arkadiusz | Kraków | ||
47 | CHUDZIK, Piotr | Kraków | ||
48 | CISAK, Małgorzata | Kraków | ||
49 | CISEK, Marcin | Kraków | ||
50 | CYRBUS, Dominika | Kraków | ||
51 | CZAJA , Agata | Nowy Targ | ||
52 | CZAJA, Maksym | Piekary | ||
53 | CZAJKOWSKI, Artur | KRAKÓW | ||
54 | CZARNECKA, Eliza | Kraków | ||
55 | CZARNIECKA, Karolina | Kraków | ||
56 | CZERNICKI, Mirek | Kraków | ||
57 | CZYŻ, Piotr | Rząska | ||
58 | CZYŻOWICZ, Michał | Kraków | ||
59 | DADACHE, Amina | Kraków | ||
60 | DEKA, Patrycja | Sosnowiec | ||
61 | DERKACH, Andrii | kraków | ||
62 | DOLAŚ, Danuta | KRAKÓW | ||
63 | DRAZYK, Ryszard | Orzesze | ||
64 | DRĄG, Justyna | Proszowice | ||
65 | DUDA, Lucyna | Mogilany | ||
66 | DUDA , Majka | |||
67 | DURAS , Andrzej | Kraków | ||
68 | DURBAS, Maciej | Kraków | ||
69 | DZHURUK, Vadym | Krakow | ||
70 | DZIEDZIC, Joanna | Kraków | ||
71 | DZIEDZIC, Krzysztof | Kraków | ||
72 | ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna | Kraków | ||
73 | FALINA, Kateryna | kraków | ||
74 | FEDORCZAK, Jacek | Kraków | ||
75 | FILIPAK, Mateusz | Kraków | ||
76 | FLASIŃSKI, Piotr | Kraków | ||
77 | FOLTA, Katarzyna | Mielec | ||
78 | FRANKIEWICZ, Jakub | Kraków | ||
79 | FREIBERG, Anna | Skawina | ||
80 | FRYŹLEWICZ, Barbara | Kraków | ||
81 | GAJEWSKA , Justyna | Kraków | ||
82 | GARBACIK, Wojciech | Krakow | ||
83 | GAWLAS, Monika | Jaroszowice | ||
84 | GAWLIK, Adrian | Imielin | ||
85 | GAWLIKOWSKA, Justyna | Kraków | ||
86 | GAWŁOWSKA, Anna | Kraków | ||
87 | GAWOR, Piotr | Krakow | ||
88 | GĄDEK, Agata | Kraków | ||
89 | GĄSIOROWSKI, Krzysztof | Kraków | ||
90 | GEDLICZKA, Tymoteusz | Kraków | ||
91 | GĘBALA, Piotr | Jastrzębie-Zdrój | ||
92 | GĘDEK, Magdalena | Kraków | ||
93 | GIL, Jacek | Kraków | ||
94 | GOŁAWSKA, Weronika | Kraków | ||
95 | GOMÓŁKA, Paweł | Kraków | ||
96 | GORAJ, Monika | Kraków | ||
97 | GORAJ, Tomasz | Kraków | ||
98 | GORKA, Jan-Witold | Kraków | ||
99 | GÓRAL, Grzegorz | Kraków | ||
100 | GÓRALCZYK, Robert | Kraków | ||
101 | GÓRKA, Małgorzata | Iwanowice | ||
102 | GÓRKA, Piotr | Zasań | ||
103 | GROCHAL, Rafał Grochal | Kraków | ||
104 | GRODZKA, Agnieszka | Kraków | ||
105 | GRODZKI, Sebastian | Kraków | ||
106 | GRYGIEL, Marek | Kraków | ||
107 | GRZEBYK, Michał | Kraków | ||
108 | GRZEBYK, Michał | Kraków | ||
109 | GRZESIAK, Maciej | Kraków | ||
110 | GUBAŁA, Piotr | Bibice | ||
111 | GUCA, Dorota | Kraków | ||
112 | GURAWSKA, Karolina | Krakow | ||
113 | GURBIEL, Mateusz | Kraków | ||
114 | GUT, Krzysztof | Kraków | ||
115 | HANASIEWICZ, Paweł | Kraków | ||
116 | HARTWICH, Patrycja | Krakow | ||
117 | HERBA, Konrad | Kraków | ||
118 | HERMOASZEEWSKI, Paweł | Skawina | ||
119 | HOFFMANN, Magdalena Mika-Hoffmann | Kraków | ||
120 | HORODECKI, Łukasz | Kraków | ||
121 | HRONOWSKI , Piotr | Okocim | ||
122 | IDASIAK, Aleksandra | Kraków | ||
123 | IDZIOR, Tomasz | Brzeziny | ||
124 | JABŁOŃSKA, Sylwia | Kraków | ||
125 | JACHER, Olgierd | Kraków | ||
126 | JAKUBIŃSKI, Jakub | Kraków | ||
127 | JAMBORSKI, Łukasz | Łuczyce | ||
128 | JANECZKO, Mateusz | Kraków | ||
129 | JANIA, Iwona | Krakow | ||
130 | JANIAK, Mariusz | Kraków | ||
131 | JANICKI, Tomasz | Kraków | ||
132 | JANIK, Mateusz | Kraków | ||
133 | JANKOWSKI, Kamil | Kraków | ||
134 | JARACZEWSKI, Piotr | Proszowice | ||
135 | JARACZEWSKI, Wiktor | Proszowice | ||
136 | JAROCH, Kamil | Krakow | ||
137 | JARY, Kamil | Kraków | ||
138 | JARY, Łukasz | Kraków | ||
139 | JASKULSKA, Joanna | Kraków | ||
140 | JASKULSKA, Joanna | Kraków | ||
141 | JASKULSKA, Joanna | Kraków | ||
142 | JASKULSKA, Joanna | Kraków | ||
143 | JAWOREK, Grzegorz | Węgrzce | ||
144 | JEDNACZ, Kamil | Jasiennik stary | ||
145 | JEZIERSKA, Karina | Warszawa | ||
146 | KACZMARCZYK, Grzegorz | Kraków | ||
147 | KACZOR, Łukasz | Kraków | ||
148 | KAMECKI, Tomasz | Przeworsk | ||
149 | KAPECKA, Natalia | Krakow | ||
150 | KAPUSTA, Renata | Rzeszów | ||
151 | KAPUTA, Piotr | Kraków | ||
152 | KAWKA , Paweł | Kraków | ||
153 | KHVAINITSKAYA-KURUS, Katsiaryna | |||
154 | KIEŁT, Andrzej | Kraków | ||
155 | KIEŁTYKA, Piotr | Kraków | ||
156 | KIJANKA, Artur | Zielonki | ||
157 | KILAR, Marcin | Kraków | ||
158 | KINDLER, Bartłomiej | Kraków | ||
159 | KLĘSK, Krzysztof | Kraków | ||
160 | KLIMCZAK, Kinga | Krakow | ||
161 | KLIMEK, Dorota | Nowy Sącz | ||
162 | KŁECZEK, Szymon | Wola Filipowska | ||
163 | KŁEMBUKOWSKI, Piotr | Kraków | ||
164 | KŁOSOWSKA, Joanna | Kraków | ||
165 | KMITA, Jakub | Michałowice | ||
166 | KOCUR, Agata | Kraków | ||
167 | KOLBUSZ, Paula | Róża | ||
168 | KOŁODZIEJ, Ewelina | Rzeszów | ||
169 | KOŁODZIEJCZYK, Łukasz | Kraków | ||
170 | KOMISARCZUK, Arkadiusz | Kraków | ||
171 | KONDAK, Marcin | Kraków | ||
172 | KORUSIEWICZ, Karolina | kraków | ||
173 | KORYCIŃSKA, Izabela Korycińska | Kraków | ||
174 | KOSMALA, Przemek | Krakow | ||
175 | KOSON, Krzysztof | Zielonki | ||
176 | KOWALCZYK, Joanna | Kraków | ||
177 | KOWALSKA, Karolina | Kraków | ||
178 | KOWALSKI, Aleksander | Wola Radziszowska | ||
179 | KOWALSKI, Natan | KRAKÓW | ||
180 | KOWALSKI, Rafał | Bochnia | ||
181 | KOZERSKA-STANEK, Anna | Proszowice | ||
182 | KOZIEL, Aleksander | Lodz | ||
183 | KRAS, Rafał | Kraków | ||
184 | KRAS, Rafał | Kraków | ||
185 | KRAWCZYK, Jakub | Kraków | ||
186 | KRAWCZYK, Wojciech | Kraków | ||
187 | KRAWCZYK, Wojciech Krawczyk | Kraków | ||
188 | KRAWCZYK-GORBATIUK, Anna | Kraków | ||
189 | KRAWCZYK-GORBATIUK, Anna | Kraków | ||
190 | KRAWCZYK-GORBATIUK, Anna | Kraków | ||
191 | KRYSA, Roman | Kraków | ||
192 | KRYSKA, Aleksandra | Knurow | ||
193 | KRZAK, Dorota | Kraków | ||
194 | KRZEMIŃSKI, Mikołaj | Kraków | ||
195 | KRZYŻEK-SIUDAK, Marta | Kraków | ||
196 | KSIĄŻEK, Klaudia | Brzesko | ||
197 | KUBAREK, Agnieszka | Trzebinia | ||
198 | KUC, Ewa | Kraków | ||
199 | KUC, Ewa | Kraków | ||
200 | KUCHARSKI, Kamil | Brzeźnica | ||
201 | KUCZ, Dariusz | Olszowice | ||
202 | KUDŁA, Grzegorz | Wieliczka | ||
203 | KUEHN, Agnieszka | Kraków | ||
204 | KUKIEŁKA, Michał | Kraków | ||
205 | KUKLA, Daniel | Bochnia | ||
206 | KUKLA, Katarzyna | Kraków | ||
207 | KUKUŁKA, Paweł | Brzesko | ||
208 | KULAWIK, Bartek | Krakow | ||
209 | KUŁACH, Lesław | Wola Radziszowska | ||
210 | KUNZ, Tomasz | Kraków | ||
211 | KUPIEC, Urszula | Kraków | ||
212 | KUREK, Anna | Kraków | ||
213 | KUREK, Anna | Kraków | ||
214 | KUTYBA, Marek | Kraków | ||
215 | KUTYBA, Marek | Kraków | ||
216 | KWIATKOWSKI, Michael | Kraków | ||
217 | LADRA, Ryszard | Kraków | ||
218 | LASOTA, Cezary | Poznań | ||
219 | LEMPEREUR, Henri | SEVRES | ||
220 | LIS, Magdalena | Kraków | ||
221 | LISIK, Dariusz | Kraków | ||
222 | LISZKOWSKI, Artur | Kraków | ||
223 | LUTY, Robert | Jerzmanowice | ||
224 | ŁABUZ, Przemysław | Kraków | ||
225 | ŁĘŻNIAK, Arkadiusz | Kraków | ||
226 | MACIEJAS, Marcin | Proszowice | ||
227 | MACIEJCZYK, Ewa | Kraków | ||
228 | MACINA, Dariusz | Podłęże | ||
229 | MADEJ, Mirosław | Kraków | ||
230 | MADETKO, Arkadiusz | Kraków | ||
231 | MAGOCSY, Justyna | Kraków | ||
232 | MAJ, Kinga | Wieliczka | ||
233 | MAJDA, Piotr | Kraków | ||
234 | MAJDAŃSKI, Paweł | Kraków | ||
235 | MALARCZYK, Katarzyna Malarczyk | Skawica | ||
236 | MAŁECKA, Anna | Kraków | ||
237 | MAŁYSA, Michał Małysa | Piotrkowice Małe | ||
238 | MAŁYSZ, Sławomir | Kraków | ||
239 | MAŁYSZA, Sławomir | Kraków | ||
240 | MAŁYSZA, Sławomir | Kraków | ||
241 | MAŁYSZA, Sławomir | Kraków | ||
242 | MANIAK, Dawid | Kraków | ||
243 | MARCHEWKA, Klaudia | Kraków | ||
244 | MARK, Julia | Kraków | ||
245 | MARKOWICZ, Szymon | Krosno | ||
246 | MARKOWSKI, Krzysztof | Częstochowa | ||
247 | MASŁYK, Jan | Kraków | ||
248 | MASZCZYK, Andrzej | Kraków | ||
249 | MASZCZYK, Dorota | Kraków | ||
250 | MATEJEK, Angelika | Kraków | ||
251 | MATLAG, Natalia | Krakow | ||
252 | MATOGA, Martyna | Kraków | ||
253 | MAZURKIEWICZ, Bartosz | Kraków | ||
254 | MĄCZKA, Martyna | Krakow | ||
255 | MICEK, Kamil | Kraków | ||
256 | MICHALIK, Monika | Kraków | ||
257 | MICHALIK, Monika | Kraków | ||
258 | MIKA, Marta | Krakow | ||
259 | MIKOŚ, Magdalena | Kraków | ||
260 | MIKULKA-MOŚ, Katarzyna | Kraków | ||
261 | MIODOŃSKI, Robert | Kraków | ||
262 | MIZERA, Małgorzata | Wilamowice | ||
263 | MOCNY, Michał | Kraków | ||
264 | MORAWIEC, Agnieszka | Krakow | ||
265 | MORDARSKI, Michał | |||
266 | MOSZ, Piotr | KRAKÓW | ||
267 | MROWIEC, Piotr | Kraków | ||
268 | MUCHA, Grażyna | Kraków | ||
269 | MUCHA, Grażyna | Kraków | ||
270 | MUCHA, Grzegorz | Jarosław | ||
271 | MÜLDNER, Rafał | Kraków | ||
272 | MUSIAL, Piotr | |||
273 | MYROSHNICHENKO, Oleksandr Myroshnichenko | Kharkiv | ||
274 | NATORSKA, Beata | Kraków | ||
275 | NIEDBACH, Marek | Nowe Rybie | ||
276 | NIEWCZAS, Paweł | Kraków | ||
277 | NIEWIADOMY, Katarzyna | Kraków | ||
278 | NIKEL, Jacek | Sosnowiec | ||
279 | NISZCZOT, Dariusz | Gorlice | ||
280 | NORWECKA , Sylwia | Kraków | ||
281 | NORWECKA, Sylwia | Kraków | ||
282 | NORYS, Katarzyna | Libiąż | ||
283 | NOWACZEWSKA, Paulina | Kraków | ||
284 | NOWAK, Krzysztof | Kraków | ||
285 | NOWAK, Lilianna | Kraków | ||
286 | NOWAK, Michał | Dojazdów | ||
287 | NOWAK-SKORUPA, Magda | Krakow | ||
288 | NOWICKA, Joanna | Kraków | ||
289 | OBIERAK, Kamila Obierak | Kraków | ||
290 | ODOMIRSKA, Katarzyna | Kraków | ||
291 | OLCZAK, Janusz | Warszawa | ||
292 | OLEŚ-POLKOWSKA, Agata | Karniowice | ||
293 | ORDZOWIAŁY, Piotr | Osielec | ||
294 | ORTMAN, Marcin | Kraków | ||
295 | OSMÓLSKA, Emilia | Krakow | ||
296 | OSTROMECKI, Arkadiusz | Kraków | ||
297 | OSYSZKO, Iza | Kobyle | ||
298 | OVENDEN, Marta | Zielonki | ||
299 | OŻÓG, Magdalena | Kraków | ||
300 | PACHOŁ, Michał | |||
301 | PAJOR-LESZCZYŃSKA, Aleksandra | KRAKOW | ||
302 | PALUCH, Beata | Kraków | ||
303 | PAPUGA, Krzysztof | Kraków | ||
304 | PARCHIMOWICZ, Janusz | Szczecin | ||
305 | PARCHIMOWICZ, Janusz | Szczecin | ||
306 | PASEK, Rafał | Kraków | ||
307 | PASELA, Jerzy Pasela | Kraków | ||
308 | PASIEKA, Antoni | Kraków | ||
309 | PASUNIAK, Piotr | Kraków | ||
310 | PEC, Waldemar Pec | Krakow | ||
311 | PIASECKI, Michał | Kraków | ||
312 | PIĄTY, Józef | Skała | ||
313 | PIEKARSKA, Ewa | Kraków | ||
314 | PIEKARSKI, Michał | Kraków | ||
315 | PIENIĄŻEK , Krzysztof | Kraków | ||
316 | PIENIĄŻEK, Mariusz | Kraków | ||
317 | PIĘTA, Łukasz | Proszowice | ||
318 | PIOTROWSKA, Dorota | Kraków | ||
319 | PITUCH, Przemysław | Tenczynek | ||
320 | PŁOCICA, Marek | Jarosław | ||
321 | PODCZASZY, Tomasz | Kraków | ||
322 | POLAKIEWICZ, Dariusz | Trzyciąż | ||
323 | POLKOWSKI, Maciej | Karniowice | ||
324 | POŚNIK, Jan | Kraków | ||
325 | POTRAWKA, Ewa | Kraków | ||
326 | PRĘCIKOWSKI, Rysiek | Wieliczka | ||
327 | PRZETOCKI, Jakub | Rzeszotary | ||
328 | PYPEĆ, Bartosz | Kraków | ||
329 | RACHWAŁ, Joanna | Kraków | ||
330 | RACKA, Martyna | Kraków | ||
331 | RADOMSKI, Kacper | Jaworzno | ||
332 | RADWAŃSKI, Marcin | Zakrzów | ||
333 | RAKOWSKI, Paweł | Kraków | ||
334 | RAPACZ, Marzena | Mszana Dolna | ||
335 | REITER, Jacek | Krakow | ||
336 | REJNOWICZ, Dawid | Kielce | ||
337 | REJNOWICZ, Dawid | Kielce | ||
338 | REJNOWICZ, Dawid | Kielce | ||
339 | RIABININA, Aleksandra | Krakow | ||
340 | RIABOSHAPKA, Iuliia | Krakow | ||
341 | RIABYI, Maksym | KRAKÓW | ||
342 | RICOUR, Patrice | Kraków | ||
343 | ROGAL, Michał | Kraków | ||
344 | ROIK, Tomasz | |||
345 | ROMAN, Patryk | Dębica | ||
346 | ROSA, Bartlomiej | Kraków | ||
347 | RÓŻALSKA-DYRGA, Magdalena | |||
348 | RUMIAN, Julia | Kraków | ||
349 | RYBACKA, Katarzyna | KRAKÓW | ||
350 | RYBAK, Bartłomiej | Kraków | ||
351 | RYCHLIK, Patryk | Klucze | ||
352 | RYGIEL, Aleksandra | KIELCE | ||
353 | RYZNAR, Elżbieta | Wieliczka | ||
354 | SADKOWSKI, Wojciech | Kraków | ||
355 | SAJDAK, Katarzyna | Kraków | ||
356 | SALAMON, Arkadiusz | |||
357 | SANIAK, Przemysław | Lublin | ||
358 | SĄSIADEK, Grzegorz | Szczucin | ||
359 | SERWATKA, Szymon | Zuelonki | ||
360 | SEWERYN, Robert | Kraków | ||
361 | SIEPRAWSKI, Michał | Kraków | ||
362 | SIPIERA, Tomasz | Giebułtów | ||
363 | SITNIK, Krystian | Kraków | ||
364 | SKRZYŃSKI , Wojciech | Kraków | ||
365 | SŁOWIŃSKI, Karol | Kraków | ||
366 | SŁOWIŃSKI, Karol | Kraków | ||
367 | SŁOWIŃSKI, Paweł | Michałowice | ||
368 | SŁOWIŃSKI, Paweł | Michałowice | ||
369 | SŁUPIŃSKA, Ewa | Kraków | ||
370 | SMOLIŃSKI, Dominik | Kraków | ||
371 | SMOLIŃSKI, Dominik | Kraków | ||
372 | SMOŁA, Agnieszka | Międzybrodzie Żywieckie | ||
373 | SMOTER, Karolina | Nowy Sącz | ||
374 | SMOTER, Karolina | Nowy Sącz | ||
375 | SOBCZAK, Bogusław | Kraków | ||
376 | SOBCZAK, Bogusław | |||
377 | SOJECKI, Krzysztof | Kraków | ||
378 | SOKOLOV, Vitalii | Kraków | ||
379 | SOKÓŁ, Sylwia | Sędziszów | ||
380 | SOTFIN, Barbara | Kraków | ||
381 | STARZAK, Paweł | Skawina | ||
382 | STAWIARSKI, Adam | Kraków | ||
383 | STEC, Filip | Kraków | ||
384 | STRUZIK, Bartłomiej | Kraków | ||
385 | STUDNICKI, Paweł | Wola Filipowska | ||
386 | SUCHANEK, Radosław | Kłobuck | ||
387 | SUKIENNIK, Artur | Kraków | ||
388 | SUSZ, Artur | Krakow | ||
389 | SZCZEPAŃSKA, Edyta | Kocmyrzów | ||
390 | SZCZERBA, Karolina | Kraków | ||
391 | SZCZUREK, Karolina | Kraków | ||
392 | SZCZYGIEŁEK, Marek | Kraków | ||
393 | SZEWCZYK, Mariusz | Kraków | ||
394 | SZOT, Magdalena | Iwkowa 586 | ||
395 | SZPOTON, Artur | Kraków | ||
396 | SZTUKA, Joanna | Krakow | ||
397 | SZYDŁOWSKI , Marcin | Sosnowiec | ||
398 | SZYMANEK, Marcin | Kraków | ||
399 | SZYMCZAK, Karolina | JABŁONNA | ||
400 | SZYSZKO, Sylwia | Kraków | ||
401 | ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela | Kraków | ||
402 | ŚWIĘCH, Rafał Święch | Myślenice | ||
403 | TABOR, Aneta | Kraków | ||
404 | TEST, Test | Poznań | ||
405 | TEST, Test | testttt | ||
406 | TOCHOWICZ , Barbara | Michałowice | ||
407 | TOKARCZYK, Mateusz | Kraków | ||
408 | TOKARSKA, Bożena | Kraków | ||
409 | TOKARSKI, Rafał | Kraków | ||
410 | TOMASZ, Majnusz | Modlnica | ||
411 | TOMKIEWICZ, Mariusz | Kraków | ||
412 | TOŚ, Kamil | Kraków | ||
413 | TRACZ, Sławomir | Myślenice | ||
414 | TUSIŃSKA, Aleksandra | Kraków | ||
415 | TWARDOWSKA, Kornelia | Kraków | ||
416 | TYLEK, Rafał | Kraków | ||
417 | TYLISZCZAK, Bożena | Kraków | ||
418 | ULDYNOWICZ, Paweł | Białystok | ||
419 | VELAS, Patrik | Puchov | ||
420 | WALCZAK, Waldemar | Zielonki | ||
421 | WALNIK, Rafał | Kraków | ||
422 | WASIEWICZ, Paulina | Dębica | ||
423 | WĄCŁAWSKI, Leszek | Zadroże | ||
424 | WĄTROBA, Tomasz | Tarnów | ||
425 | WIETECHA, Magdalena | Kraków | ||
426 | WILCZEK, Tomasz | Kraków | ||
427 | WILGUCKA , Emilia | Kraków | ||
428 | WILKOSZ, Tomasz | Kocmyrzów | ||
429 | WILKOSZ, Wojciech | Skawina | ||
430 | WIŚNIOWSKA, Agnieszka | skawina | ||
431 | WITEK, Wojciech | Kraków | ||
432 | WITEK, Wojciech | Kraków | ||
433 | WOLNY, Krzysztof | Kraków | ||
434 | WOLNY, Krzysztof | Kraków | ||
435 | WOŹNIAK, Dawid | Rudawa | ||
436 | WÓJCIK, Paulina | Kraków | ||
437 | WÓJTOWICZ , Sylwia | Kraków | ||
438 | WRONA, Sylwester | Krakow | ||
439 | WRONA, Sylwester | Krakow | ||
440 | WRONA, Tymoteusz | Kraków | ||
441 | WRÓBEL, Karolina | Wieliczka | ||
442 | WSZOŁEK, Paweł | Kraków | ||
443 | WYKA, Artur | Strumiany | ||
444 | WYKA, Artur | Wegrzce wielkie | ||
445 | WYWROT, Karolina | Kraków | ||
446 | ZABRZAŃSKI, Alfred | Chrzanów | ||
447 | ZACHWIEJA, Katarzyna | Kraków | ||
448 | ZADARNOWSKI, Dariusz | Kraków | ||
449 | ZALEWSKA, Karolina | |||
450 | ZARASKA , Łukasz | Kraków | ||
451 | ZARASKA, Łukasz | Kraków | ||
452 | ZARZECZNY, Radosław | Kraków | ||
453 | ZAWACKI, Marcin | Kraków | ||
454 | ZAWACKI, Marcin | Kraków | ||
455 | ZEGARMISTRZ, Grzegorz | Kraków | ||
456 | ZĘBALA, Krzysztof | Kraków | ||
457 | ZIELINSKA , Katarzyna | Kraków | ||
458 | ZIELIŃSKI, Paweł | Nowy Sącz | ||
459 | ZWONEK, Paweł Zwonek | Kraków | ||
460 | ŻAK, Aleksandra | Kraków | ||
461 | ŻYGADŁO, Agnieszka | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOPEL, Andrzej | #7TRTP | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BURDA, Monika | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
2 | GÓRAK, Sławomir | #AdamCzerwińskiTeam | Wieliczka | |
3 | KOFIN, Maciej | #AdamCzerwińskiTeam | Ochojno | |
4 | KOFIN, Maciej Kofin | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków | |
5 | NIEDŹWIADEK, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BYDOŃ, Agnieszka | #AdamCzerwińskiTeam / Niepołomice Biegają | Kokotów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | AGNIESZKA, Konturek | #BLADYCROSSTEAM | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WĘCŁAWIK, Anna | #BLADYCROSSTEAM | Kraków (Kraków-Nowa Huta) |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MUCHA, Aleksandra | #CrazyTeam | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SOWA, Krzysztof | #SportowaSowa | Michałowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CZAPIEWSKA , Eliza | #crazyteam | Kraków | |
2 | MICHAŁEK, Łukasz | #crazyteam | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | OLEJNIK, Maciej | #otworzdrzwi | Wegrzce |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DANESH AKRAMI , Ahmad Farid | #turtles | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOŁODZIEJ, Ewelina | - | Rzeszów | |
2 | KULIK, Andrzej | - | KRAKOW | |
3 | WAJDA, Natalia | - | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PIASECKI, Paweł | 11 MBOT | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | NIEGŁOS, Karolina | 3DVSN | Katowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MICHAŁKÓW, Michał | 4M Runners Club | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MIKUŁA, Grzegorz | 72D Team | Kraków | |
2 | MIKUŁA, Grzegorz | 72D Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PICUR, Kamil | AKS Augusta Running Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BĄCZEK, Natalia | AROMAT NÓG | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KEMPA, Ewelina | ASICS FrontRunner Poland | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ROJEK, Maciej | AT | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ZASTAWNY, Tomasz | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WOJTASZEK, Malwina | AZS AWF Kraków Masters | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SUŁEK, Adam | AZS UJ | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ASADOUSKI, Kiryl | Accenture Runners Club | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GŁOWACKI, Mariusz | Active Jura | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOSOWSKI, Adam | Adamex | Podolsze |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LEŚNIAK, Jacek | Akademia Sportu Future 4 | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GURGUL, Mateusz | Aromat Nóg | Krakow | |
2 | GURGUL, Sebastian | Aromat Nóg | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KRUSZEC, Andrzej | Augusta Restauracja kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WITEK, Grzegorz | Avanade Running Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MROCZKA, Agnieszka | BBL Jarosław | Jarosław | |
2 | SĄCZAWA, Ewa | BBL Jarosław | Jarosław | |
3 | SKRZYPSKA, Iwona | BBL Jarosław | Jarosław |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KONIK, Jarosław | BBL KRAKÓW | KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SZCZĘŚNIAK, Janusz | BaFit24Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŚLIWIŃSKI, Paweł | Bank Millennium | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CYGAN, Krzysztof | Bastion Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DUROŃ, Marcin | BeFit24Team | Kraków | |
2 | GRYMEK, Dagmara | BeFit24Team | krakow | |
3 | GURBIEL, Michał | BeFit24Team | Kraków | |
4 | KOCON, Katarzyna | BeFit24Team | Kraków | |
5 | KROK, Izabela | BeFit24Team | Kraków | |
6 | KURTEK , Justyna | BeFit24Team | Kraków | |
7 | ŁASKAWSKI, Michał | BeFit24Team | Kraków | |
8 | ŁUKASIK, Sylwia | BeFit24Team | Kraków | |
9 | PIĄTEK , Rafał | BeFit24Team | Kraków | |
10 | PISARCZYK, Karolina | BeFit24Team | Kraków | |
11 | SERWIN, Łukasz | BeFit24Team | Kraków | |
12 | SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team | Janusz Szczęśniak, Ul. Gen. Fieldorfa-Nila 9/66, Kraków | |
13 | WIERZBICKI, Daniel | BeFit24Team | Kaków | |
14 | ZAWODNY, Monika | BeFit24Team | krakow | |
15 | ZAWODNY, Monika Zawodny | BeFit24Team | krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DUDA, Paweł | BeFit24Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CYGANEK, Agnieszka | BeFit24team | Kraków | |
2 | KRÓLIKOWSKI, Przemysław | BeFit24team | Kraków | |
3 | MISIAK, Wiesław | BeFit24team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KAMISIŃSKI, Marek | Befit24Team | Chrząstowice | |
2 | KAMISIŃSKI, Marek | Befit24Team | Chrząstowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LATAŁA, Jarosław | Biegam Bo Lubię Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | INDYKA, Michał | Biegam bo taki mam kaprys :) | Trojanowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | OLCZAK, Janusz | Bieganie 50+ | Warszawa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GRUSZKA, Karol | Bizonmotorsport | Kraków | |
2 | GRUSZKA, Karol | Bizonmotorsport | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GĘBALA, Piotr | Brak | Jastrzębie-Zdrój |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | OBRAŁ, Szymon | Bronko Dzik | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WISNIOWSKI, Miroslaw | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SZEWCZYK, Monika | BrzyskiTriTeam | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KALARUS, Wojciech | Bullet | Wołowice | |
2 | SOTFIN, Barbara | Bullet | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GIERZ, Bartłomiej | CF Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CHLEBANOWSKA, Paula | ChockoPalki | Rabka Zdrój | |
2 | CHLEBANOWSKI, Bartosz | ChockoPalki | Rabka Zdrój |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz | Cisco Running Team | KRAKOW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DZIURZYŃSKA, Ulka | Cross Heroes Ogień! | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | OPOZDA, Maciek | Cross fat team | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOPTA, Jerzy Kopta | Cwałujące Dziadki | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PYCIA, Kamil | Czarny Jeleń | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GUZIK, Tomasz | DZIKI TIM | Krakow | |
2 | MARSZALEK, Jan | DZIKI TIM | Krakow | |
3 | WAW, Grzegorz | DZIKI TIM | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BEDNARZ, Jakub | Drużyna Szpiku | Zakopane |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DURA, Kamil | Duroski | Myślachowice | |
2 | DURA, Magdalena | Duroski | Siemianowice Śląskie |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SŁOŃSKI, Sławomir | Dzikie Dziki | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KURDYŁA, Anna | Electrolux | Kraków | |
2 | RUTKOWSKI, Szymon | Electrolux | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | STRĘK, Joanna | Electrolux, Natalia Tomasiak Górski Styl Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KORNAŚ, Krzysztof | Emaus Nowy Sącz | Nowy Sącz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KUŚMIERZ, Grzegorz | Eskadra Kraków | Kraków | |
2 | LOKAJEWSKA, Justyna | Eskadra Kraków | Kraków | |
3 | STEFANOWSKI, Dominik | Eskadra Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WIKAR, Michal | Extreme Slopnice Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | TARGOSZ, Michał Mateusz | FISI Compressport NB Team | Krakó w/Roma |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PIORUNEK, Ewa Anna | Fistachowe Wiedźmy | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RZENNO , Łukasz | G. O. A. T Team Michałowice | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LIS, Jacek Lis | G.O.A.T Team Michałowice | Kończyce |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BARTUŚ, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
2 | DĄBROWSKI, Marek | G.O.A.T. Team Michałowice | Więcławice Stare | |
3 | KIEŁB, Grzegorz | G.O.A.T. Team Michałowice | Zagórzyce Stare | |
4 | SZNAJDER, Joanna | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice | |
5 | SZNAJDER, Rafał | G.O.A.T. Team Michałowice | Michałowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KARNIA, Tomasz | G.O.A.T. Team Michałowice | Węgrzce |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BABULA, Przemysław | GKS Piast Gliwice | Gliwice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MICHAŁEK, Łukasz | GT Alex | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ZIÓLEK, Marcin | GTX Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MURAK, Sandra | Gastro Marketing | Kraków | |
2 | MURAK, Sandra | Gastro Marketing | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŁACIAK, Paweł | Gdów Proud Runners | Gdów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BŁASZCZAK, Jarosław | Go Aptiv! | Kraków | |
2 | GIERZ, Bartłomiej | Go Aptiv! | Kraków | |
3 | GUZIK, Łukasz | Go Aptiv! | Łysokanie | |
4 | LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Pawłów | |
5 | LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Pawłów | |
6 | LATAŁA, Krzysztof | Go Aptiv! | Pawłów | |
7 | SERZYSKO, Bartosz | Go Aptiv! | Cieszyn | |
8 | STACHURA, Piotr | Go Aptiv! | Kraków | |
9 | ZOLADZ, Jurek | Go Aptiv! | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WIERZBICKI, Piotr | Goń się! | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MROWIEC, Paweł | Heineken Kraków Running Club | Bibice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KACZMARCZYK, Tomasz | Husaria Race Team | Giebułtów | |
2 | KUBIESA, Jakub | Husaria Race Team | Kraków | |
3 | KUBIESA, Patrycja | Husaria Race Team | Kraków | |
4 | MACIEJAS, Daniel | Husaria Race Team | Kraków | |
5 | MACIEJAS, Daniel Maciejas | Husaria Race Team | Kraków | |
6 | MARZEC, Paweł | Husaria Race Team | Kraków | |
7 | NIZIURSKA, Marzanna | Husaria Race Team | Kraków | |
8 | RAJ, Tomasz | Husaria Race Team | Kraków | |
9 | RAJ, Tomasz | Husaria Race Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | JANAŚ, Jakub | Husaria Race Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SUCHANEK, Szymon | ICAN | Kłobuck | |
2 | SUCHANEK, Szymon | ICAN | Kłobuck |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MAGRYAN, Jadwiga | IP GBSC Active Crew | Kraków | |
2 | MICHALIK, Magdalena | IP GBSC Active Crew | Kraków | |
3 | PSZONAK, Iwona | IP GBSC Active Crew | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KĘDER, Urszula | ITMBW | Kraków | |
2 | KĘDER, Włodzimierz | ITMBW | KRAKÓW | |
3 | KĘDER, Włodzimierz | ITMBW | KRAKÓW | |
4 | WICHEREK, Maciej | ITMBW | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KWIATKOWSKI, Jakub | ITMBW KRAKÓW | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GARZEŁ, Grzegorz | ITMBW Kraków | Kraków | |
2 | JURA, Maciej | ITMBW Kraków | Nowy Sącz | |
3 | KUTYŁA, Marek | ITMBW Kraków | Kraków | |
4 | OLIWA, Edward | ITMBW Kraków | Kraków | |
5 | PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | Kraków | |
6 | SOWA, Grzegorz | ITMBW Kraków | Kraków | |
7 | TARGOSZ, Michał | ITMBW Kraków | Krakow | |
8 | WĘGRZYŃSKI, Paweł | ITMBW Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RUSINEK, Piotr | Indywidualnie | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | STARZAK, Paweł | Inka Runing Team | Skawina |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BIGAJ, Sebastian | Iron Dragon Triathlon | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GRZEBINOGA, Jakub | Jelenie Życia | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ZAWADA , Magdalena | Jj Fit | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PRZYWÓZKI, Rafał | K(r)opka Team | Sokołów Podlaski |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KULAK-OKÓLSKA , Nina | KAY-MAX | Kraków | |
2 | OKÓLSKA, Aneta | KAY-MAX | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KHVAINITSKAYA-KURUS, Katsiaryna | KA_TO | KA_TO | |
2 | KHVAINITSKAYA-KURUS, Katsiaryna | KA_TO | KA_TO | |
3 | KURUS, Tomasz | KA_TO | KA_TO |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BRONCEL, Piotr | KIA Etrans - STS Biegaton Mikołów | Katowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GIERASIŃSKI, Paweł | KKB DYSTANS | Kraków | |
2 | MACHLOWSKA, Grażyna | KKB DYSTANS | KRAKÓW | |
3 | MACHLOWSKI, Lukasz | KKB DYSTANS | Kraków | |
4 | MACHLOWSKI, Ryszard | KKB DYSTANS | KRAKÓW | |
5 | TARNAWSKI, Jakub | KKB DYSTANS | Kraków | |
6 | TARNAWSKI, Jakub | KKB DYSTANS | Kraków | |
7 | WOJTAS, Kamil | KKB DYSTANS | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BOKSA, Anna | KKM Kaloryfer | Kraków | |
2 | BOKSA, Bartłomiej | KKM Kaloryfer | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SŁOWIKOWSKI, Paweł | KOSOVO | kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SADOWSKA, Marta | KOSSMATE ŻUKI | Kraków | |
2 | SADOWSKI, Tomasz | KOSSMATE ŻUKI | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KRYNICKI, Maciej | KRYNIO TEAM | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | FAJTO, Maciej | KS Murzasichle | Murzasichle | |
2 | GAŁ, Wojciech | KS Murzasichle | Murzasichle | |
3 | GĄSIENICA-ROJ, Anna | KS Murzasichle | Zakopane | |
4 | KLIMECKI, Krystian | KS Murzasichle | Kościelisko | |
5 | PRADZIAD, Andrzej | KS Murzasichle | Murzasichle |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KLEBBA, Krzysztof | Kaszebe Łebcz | Puck / Łebcz | |
2 | KLEBBA, Krzysztof | Kaszebe Łebcz | Puck / Łebcz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MAREK, Marcin | Klub Sportowy HAJIME | Kraków | |
2 | SOJA, Marcin | Klub Sportowy HAJIME | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KRAWCZYK, Paweł | Klub Sportowy Hajime | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KRAWCZYK, Izabela | Klub Sportowy Hajime Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOSZAŁKA , Marcin | Klub Wysokogórski Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŻAK , Krzysztof | Klub biegacz AZS UEK | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KUKLA , Grzegorz | Koliber Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KUKLA, Grzegorz | Koliber Team /1. RODN | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MUSZYŃSKI, Maciej | Koliber Team/MM Power | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | NOSEK, Grzegorz | Konfederacja | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SZCZEPAŃSKI, Sebastian | Kopytko | Kopytówka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | FLOREK, Paweł | Kosovo | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SADOWSKI, Tomasz | Kossmate Żuki | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOZIOŁ, Artur | Koziołki | Kraków | |
2 | KOZIOŁ, Ewa | Koziołki | Kraków | |
3 | KOZIOŁ, Paweł | Koziołki | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ARTER, Angelika | Krakowska Izba Adwokacka | kraków | |
2 | DARIUSZ, Gradzi | Krakowska Izba Adwokacka | kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | POPARDA, Łukasz | Krakowskie Nocne Marki | ||
2 | POPARDA, Łukasz | Krakowskie Nocne Marki | Maszkowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | STRAŻ, Maciej | Kraków Airport Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | STĘŻOWSKI, Dariusz | Krówka Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WARSZAWSKA , Agnieszka | Krówka Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GÓRNA, Anita | LPP TEAM | Kraków | |
2 | GÓRNA , Anita | LPP TEAM | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOWALCZYK, Tadeusz | LUX Torpeda Małopolska | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | FIREK, Rafał | Lacho Team | Kraków | |
2 | KISIAŁA, Filip | Lacho Team | Kraków | |
3 | ROGASCH, Stanisław Rogasch | Lacho Team | Kraków | |
4 | STAWSKA, Natalia | Lacho Team | Kraków | |
5 | ŚLEDZIOWSKI, Andrzej | Lacho Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | FIREK , Rafał | Lacho Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŚLEDZIOWSKI, Andrzej | Lachoteam | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BRODOWSKI, Michał | Lemon Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RYCHLIK, Sebastian | Lisy Pustyni | Klucze |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LIZUREJ, Sławomir | Lizaki Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | JAREMA, Maciej | Lokomotiv Majdan | Cisna |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LISTOPAD, Marcin | Lorenz | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ANTOSIEWICZ, Robert | LuLaTeam | Otwock | |
2 | ANTOSIEWICZ, Stanisława Urszula | LuLaTeam | Otwock |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CHROMNIAK, Marcin | Lusina Projekt | Lusina |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ELŻBIECIAK, Łukasz | Lux Torpeda Małopolska | Lachowice | |
2 | SUSKA, Katarzyna | Lux Torpeda Małopolska | Lux Torpeda Małopolska | |
3 | SUSKI, Daniel | Lux Torpeda Małopolska | Lux Torpeda Małopolska |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MARAS, Ladislav | MARAS team | Presov |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MAZUR - OTRĘBSKA, Anna | MIGA PIGA ŚMIGA | Kraków | |
2 | OTRĘBSKI, Grzegorz | MIGA PIGA ŚMIGA | KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | TARNOWSKI, Maciej | MM Power | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KORN, Michal | MTJS | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MIŁEK, Katarzyna | MamaBiegaczka | Wola Filipowska |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RŻANY , Radosław | Martes Sport | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RACUŁT, Piotr | Masakra | kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | POLAŃSKI, Marcin | Mały Biegacz | Sztutowo/Gdańsk |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RUDZKI, Michał | Medius Runners | Mogilany |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŚLÓSARCZYK, Jakub | Millerunners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DYRDA, Justyna | MirMark | Kraków | |
2 | KOPEĆ, Mirosław | MirMark | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ANTOWSKI, Tomasz Antowski | Muay Running Team | Poznań | |
2 | DYRGA, Sebastian | Muay Running Team | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BARTYZEL, Krzysztof | Młode Wilki | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŚWIĘCH, Rafał Święch | NEGRA-SPORT | Myślenice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SZELA, Tomasz | Nankatsu | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŻOŁNIEREK, Renata | Nauka Biega | Kraków | |
2 | ŻOŁNIEREK, Robert | Nauka Biega |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Mała Wieś | |
2 | LASKOWSKI, Dariusz | Niepołomice Biegają | Mała Wieś |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MAREK , Ewa | Niesamowici sportowcy | KRAKÓW | |
2 | MAREK, Ewa | Niesamowici sportowcy | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | IRLIK, Jacek | Niezrzeszony | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BAJOŁEK, Aleksandra | Night Runners | KRAKÓW | |
2 | BLAUT, Marcin | Night Runners | Kraków | |
3 | BURNUS, Beata | Night Runners | Kraków | |
4 | CAPIŃSKA, Anna | Night Runners | Stróża | |
5 | CYRKLER, Łukasz | Night Runners | Kraków | |
6 | DULIASZ , Cezary | Night Runners | Kraków | |
7 | LECH, Ewa | Night Runners | Kraków | |
8 | MERCIK, Mateusz | Night Runners | Kraków | |
9 | MERCIK, Wioleta | Night Runners | Kraków | |
10 | MIKOŁAJSKI, Janusz | Night Runners | Krakow | |
11 | PUTAJ, Rafał | Night Runners | Kraków | |
12 | ROGALA, Bartosz | Night Runners | Kraków | |
13 | SAJNÓG, Łukasz | Night Runners | Kraków | |
14 | SŁAWIK-MIKOLAJSKA , Anna | Night Runners | Krakow | |
15 | WLODARCZYK, Anna | Night Runners | Kraków | |
16 | ZAJĄC, Andrzej | Night Runners | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KAMIŃSKA , Joanna | Night Runners | Kraków | |
2 | KRUK, Paulina | Night Runners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KUREK, Michal | Night Runners Krakow | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŁAJCZAK, Barbara | Night Runners Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | AMBICKI, Szymon | Nocne Marki | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KUTA, Tomasz | Nogi Z Gumy | Kraków | |
2 | TOMASZ, Kuta | Nogi Z Gumy | Kraków | |
3 | TOMASZ, Kuta | Nogi Z Gumy | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | OPOZDA, Arkadiusz | Novomatic Technologies Poland | Kraków | |
2 | PYPŁACZ, Szymon | Novomatic Technologies Poland | Młoszowa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DUDA , Krzysztof | Nowa Huta Team | Kraków | |
2 | FIJAŁKOWSKA, Ewa | Nowa Huta Team | Krakow | |
3 | LITWIN, Agnieszka | Nowa Huta Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KRAWCZYK - KUBOWICZ, Gabriela | Nowohucki Kombinat Sportowy | Kraków | |
2 | PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PULNIK , Andżelika | Nowohucki Kombinat Sportowy | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SZAJEWSKI, Arkadiusz | O TAK ŁO | KRAKÓW | |
2 | SZAJEWSKI, Arkadiusz | O TAK ŁO | KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SZAJEWSKI , Arkadiusz | O tak ło | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ALEKSANDER, Flis | OCR TEAM DĘBICA | OCR TEAM DĘBICA | |
2 | SMAGACZ, Jarosław | OCR TEAM DĘBICA | Stara Jastrząbka | |
3 | SZYMASZEK, Tomasz | OCR TEAM DĘBICA | Dębica |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LASKA, Anna | OCR TEAM DĘBICA | OCR TEAM DĘBICA |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DYREK, Marcin | OPTOtech Medical | Wieliczka | |
2 | KRZYSZTOFIAK, Robert | OPTOtech Medical | Mszana Dolna | |
3 | ŚMIGACZ, Andrzej | OPTOtech Medical | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KĄCIK, Mariusz | OSP MORAWICA | Morawica |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MARCOL, Mateusz | OTK Rzeźnik | Rybnik |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | OLEJNIK, Maciej | Olejki | Wegrzce |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SZPYRKA, Stanisław | Only Futbol | Stróże |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GÓRECKI, Patryk | PG FOTO | Jarosław |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ADAMSKI, Piotr | PKBI TEAM | Warszawa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MUCHA, Piotr | PM Kancelaria | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | POPARDA, Paweł | PZU SPORT TEAM | Rzeszów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MORMUL, Przemek | Panalpina | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KUSIO, Barbara | Parkrun Chrzanow | Chrzanów | |
2 | REPLIŃSKA, Magdalena | Parkrun Chrzanow | Trzebinia |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | IWANOWICZ, Anna | Parkrun Chrzanów | Chrzanów | |
2 | JANIC, Anna | Parkrun Chrzanów | Libiąż | |
3 | NOWAK, Teresa | Parkrun Chrzanów | Parkrun Chrzanów | |
4 | PIWOWARCZYK, Miłosz | Parkrun Chrzanów | Trzebinia |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | STYCZEŃ, Szymon | Patologia | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | TWORZYDŁO, Paweł | Pikusia Running Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SZWEJ, Joanna Szwej | Pogoria Biega | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SOCZYŃSKI , Sebastian | Poranny Patrol | Kraków | |
2 | TICHORUK, Rafał Tichoruk | Poranny Patrol | Kraków | |
3 | WOŹNIAK, Łukasz | Poranny Patrol | kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PILCH, Anna | Probalans | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PILCH, Łukasz | Probalans.pl | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PIECUCH, Małgorzata Piecuch | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PASZEK, Tomasz | Przełęcz Dukla | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PALECZNY, Kuba | Ragnarok | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŻELISZEWSKA, Ewelina | Rebellion Of Free Runners | Włoszczowa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CIUŁA, Tomasz Ciuła | Rebellion of Free Runners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOSCIELNA, Grazyna | Rincewind | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RAJTAR, Zbigniew | Rontil-Compass | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SOWA-LEWANDOWSKA, Katarzyna | Rzobiegane Solne Miasto | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GAJDA, Mateusz | SKAWINA BIEGA | Skawina |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GARSTECKI , Michał | SKAWINABIEGA | Skawina |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WOJAS, Marcin | Saint-Gobain Squad | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | FRACH, Dominik | Sigma Pizza & Bar | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DUDA, Wojciech | Skawina Biega | Buków | |
2 | GROS, Anna | Skawina Biega | Skawina | |
3 | JAKUBEK, Hanna | Skawina Biega | Skawina | |
4 | KURCH, Joanna | Skawina Biega | Gaj | |
5 | LESIAK, Filip | Skawina Biega | skawina | |
6 | NAZIM, Agnieszka | Skawina Biega | Skawina | |
7 | NAZIM, Tadeusz | Skawina Biega | Skawina | |
8 | ORLIŃSKA, Joanna | Skawina Biega | Gaj | |
9 | POCIĘGIEL, Michał | Skawina Biega | Radziszów | |
10 | SOŁTYS, Alicja | Skawina Biega | Kraków | |
11 | TALAGA, Patryk | Skawina Biega | Gaj | |
12 | TYLEK, Agata | Skawina Biega | Brzyczyna | |
13 | WOŹNIAK, Maria | Skawina Biega | Skawina | |
14 | WÓJCIK, Mateusz | Skawina Biega | Skawina | |
15 | ZIĘBA-ŚLADOWSKA, Agata | Skawina Biega | RADZISZÓW |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ZAJĄC , Ilona | Skawina Biega | Rzozów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | OŻÓG, Robert | Skawina biega | Skawina |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DRĄG, Piotr | Skb Stalowa Wola | Krzaki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CYGAN, Tomasz | SolarWinds | Krakow | |
2 | RAMOTOWSKA, Dominika | SolarWinds | Krakow | |
3 | WITEK, Aneta | SolarWinds | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SALIK, Stanisław | Solne Miasto | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BOJDO, Klaudia | Spartan Training Group | Tarnów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | NOSAL , Michał | Spartańska Dzicz | Pogórska Wola |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SÓWKA, Grzegorz | Stadion Śląski | Chorzów | |
2 | SÓWKA, Grzegorz | Stadion Śląski | Chorzów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GNIADEK, Mariusz | Szypki Jak Jaszczomb | Brzozowa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GNIADEK, Mariusz | Szypki jak Jaszczomp ;) | Brzozowa | |
2 | GNIADEK, Mariusz | Szypki jak Jaszczomp ;) | Brzozowa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LEMPEREUR, Henri | TEAM ETHAN | SEVRES |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LEMPEREUR, Henri | TEAM ETHAN1952 | SEVRES |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KNAPCZYK, Krzysztof | TG Sokół Zakopane | Poronin | |
2 | MICHALIK, Krzysztof | TG Sokół Zakopane | Zakopane | |
3 | TRZEBUNIA, Alicja | TG Sokół Zakopane | Zakopane | |
4 | WINIARCZYK-JADACH, Beata | TG Sokół Zakopane | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MROWIEC, Piotr | TSoWy | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RULAK, Jerzy | Team ZabieganeDni | Warszawa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BZOWSKI, Michał | Trailrun | Trailrun | |
2 | MARS, Maksymilian | Trailrun | Kraków | |
3 | MIGACZ, Jacek | Trailrun | ZIELONKI K. KRAKOWA | |
4 | MIGACZ, Jan | Trailrun | ZIELONKI K. KRAKOWA | |
5 | WIETRZNY, Kacper | Trailrun | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WĄSIK, Marcin | TriWise | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KĄŚ, Iwona | Trzydniówka Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BROŚ, Danusia | Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewięćdziesiąt Dziewięć | Kraków | |
2 | NOWAK, Jakub | Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewięćdziesiąt Dziewięć | Staniątki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GIERULA, Robert | UBS Krakow Running Team | Krakow | |
2 | MATYJASZCZYK, Mariusz | UBS Krakow Running Team | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOWALCZYK, Marek | UBS Kraków Running Team | tuchow | |
2 | KOWALEWSKA, Claudia | UBS Kraków Running Team | Kraków | |
3 | KOWALEWSKI, Łukasz | UBS Kraków Running Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LEŚNICKI, Marcin | UKS Azymut Dębów | UKS Azymut Dębów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BUŁAWA, Filip | UKS Kometa Gliwice | Gliwice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ZICZ, Dani "Flame" | ULTRA Wolny Strzelec | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SOJECKI, Krzysztof | Uniwersytecki Szpital Dziecięcy | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BUDZYŃ, Paweł | VISEGRAD MARATON | Tarnów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | FRANCUZ, Konrad | Vege Runners | MOGILANY | |
2 | ILYUSHENKA, Maryna | Vege Runners | Bytom | |
3 | JANKOWSKI, Mateusz | Vege Runners | Kraków | |
4 | PETER, Lesław | Vege Runners | Kraków | |
5 | POPIELARCZYK, Łukasz | Vege Runners | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŚWIDZIŃSKI, Tomasz | Vege Runners Hajime Run Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DŁUGOSZ, Andrzej | Visegrad Maraton Rytro | Brzezna | |
2 | GIZOWSKA, Monika | Visegrad Maraton Rytro | Brzezna |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KRZYSZTYŃSKI, Michał | WKS WAWEL | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BIEDERMAN, Marcin | WKS Wawel | Iwanowice | |
2 | GARBACIK, Maja | WKS Wawel | Kraków | |
3 | GARBACIK, Michał | WKS Wawel | Kraków | |
4 | KIJAK, Jakub | WKS Wawel | Kraków | |
5 | PIOTROWSKI, Andrzej | WKS Wawel | Kraków | |
6 | SŁOŃSKA , Zofia | WKS Wawel | Kraków | |
7 | TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel | Kraków | |
8 | ZAJĄCZKOWSKA- ORŁOWSKA, Katarzyna | WKS Wawel | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CZAPLA, Przemysław | WKS Wawel BnO | Kraków | |
2 | FORYSTEK, Józef | WKS Wawel BnO | Kraków | |
3 | INDYKA, Maciej | WKS Wawel BnO | Kraków | |
4 | JAMROZIK, Krzysiek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
5 | KASPRZYK, Marcin | WKS Wawel BnO | SOBOLÓW | |
6 | KIJAK, Jakub | WKS Wawel BnO | Kraków | |
7 | TOPÓR, Magdalena | WKS Wawel BnO | Kraków | |
8 | TOPÓR, Marek | WKS Wawel BnO | Kraków | |
9 | TOPÓR, Michał | WKS Wawel BnO | Kraków | |
10 | TOPÓR, Monika | WKS Wawel BnO | Kraków | |
11 | WÓJCIK, Grzegorz | WKS Wawel BnO | Kraków | |
12 | WÓJCIK, Natalia | WKS Wawel BnO | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LISTEK, Marta | WKS Wawel Kraków | Kraków | |
2 | MICHALCZAK, Paweł | WKS Wawel Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BĄCZEK , Małgorzata | WKS Wawel Kraków | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BIELIK, Radosław | WKURW_TEAM | Kraków | |
2 | MIECZKOWSKA, Ella | WKURW_TEAM | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | IWANICKI, Krzysztof | WM Triself | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CHOLEWCZUK, Agnieszka | Wild Dogs Team | Kraków | |
2 | CHOLEWCZUK, Piotr | Wild Dogs Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BIERNAT, Jakub | Wisełka | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GRABOWICZ, Andrzej | Wks Wawel | Kraków | |
2 | WÓJCIK, Paweł | Wks Wawel | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PACULA-LEŚNIAK, Beata | Wkurw_Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KRĘPA, Agnieszka | Wkurw_team | Kraków | |
2 | WYKURZ, Tomasz | Wkurw_team | Podłęże |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MAROSZEK, Jacek | Wolbrom Team | Trzyciąż | |
2 | SZWAJA, Wojciech | Wolbrom Team | Chodów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KASTELIK , Mariusz | Zadyszka Oświęcim | Oświęcim |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KAIM, Mariusz | Zakrzowiec Team Challenge | Kraków | |
2 | KAIM , Mariusz | Zakrzowiec Team Challenge | Kraków | |
3 | KAIM , Mariusz | Zakrzowiec Team Challenge | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MIELNICZEK, Grzegorz | Zima 3ma | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | JEDLIŃSKA, Małgorzata | Zupa Pomidorowa | Kraków | |
2 | STAŃDA, Tomasz | Zupa Pomidorowa | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MAZUR, Tomasz | Ząbkowicka grupa biegowa FRANKENSTEIN | Niepołomice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PLOCH, Bożena | amator | Racibórz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | AUGUSTYN, Adam | augustyn.net | Krzeszowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | FRANKOWSKI, Robert | brak | Kraków | |
2 | KUZICKI, Artur | brak | KRAKÓW | |
3 | PAŃCZYSZYN, Mariusz | brak | Nysa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BUŁAWA, Grzegorz | gb-arch.pl Architekt Grzegorz Buława | gb-arch.pl Architekt Grzegorz Buława |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | POZNANSKI, Tomasz | happy TRI friends | Kraków | |
2 | POZNAŃSKA, Magdalena | happy TRI friends | Kraków | |
3 | POZNAŃSKI, Tomasz | happy TRI friends | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MIROCHA, Michał | heavyweightrunningteam/ Potrzymaj mi piwo | Wieliczka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DRZYZGIEWICZ, Michal | kwitnaca.com | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | FEDIRKO, Tadeusz | niezrzeszony | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | JANIK, Bogdan | nowy targ runners | Nowy Targ |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KĘDZIOR, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl | Kraków | |
2 | KLASA, Tomasz | onkologiaprywatnie.pl | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ZABRZAŃSKA, Barabara | parkrun Chrzanów | Chrzanów | |
2 | ZABRZAŃSKI, Alfred | parkrun Chrzanów | Chrzanów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | POPIEL, Andrzej | popsmart.pl | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ZOLTEK, Monika | run-log.com | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SŁONINA, Artur | running.krakow.pl | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DOMIN, Tomasz | sevencoins.pl | Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SOJKA, Anna | stalowowolski klub biegacza | Zarzecze /nisko | |
2 | ZAJĄC , Barbara | stalowowolski klub biegacza | Zarzecze /nisko |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | YUZHU, Liu | turtles | Harbin |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LEGENC, Łukasz | wedrujzoczkami.pl | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | FICENES, Mateusz | www.gastro-marketing.pl Running Team | Kraków | |
2 | MURAK, Sandra | www.gastro-marketing.pl Running Team | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BARAN, Bartosz | Żołnierze Hardkoru | Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GRATKA, Mirosław | 1973 | Kojszówka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GRATKA, Beata | 1974 | Kojszówka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ZAWROTNIAK, Paweł Zawrotniak | 1991 | Kraków |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Ambitna Jedenastka | 436 | 156 | 280 | 274 | 162 | 436 |
Harda Dwudziestka-Trójka | 161 | 20 | 141 | 93 | 68 | 161 |
Nordic Walking | 14 | 7 | 7 | 9 | 5 | 14 |
Tradycyjna Piątka | 323 | 148 | 175 | 237 | 86 | 323 |
Razem | 934 | 331 | 603 | 613 | 321 | 934 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
11,6km - K20 | 38 | 38 | 0 | 23 | 15 | 38 |
11,6km - K30 | 65 | 65 | 0 | 35 | 30 | 65 |
11,6km - K40 | 39 | 39 | 0 | 28 | 11 | 39 |
11,6km - K50 | 5 | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 |
11,6km - K60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11,6km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11,6km - M20 | 38 | 1 | 37 | 25 | 13 | 38 |
11,6km - M30 | 115 | 6 | 109 | 68 | 47 | 115 |
11,6km - M40 | 110 | 2 | 108 | 75 | 35 | 110 |
11,6km - M50 | 20 | 0 | 20 | 13 | 7 | 20 |
11,6km - M60 | 5 | 0 | 5 | 2 | 3 | 5 |
11,6km - M70 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
23km - K20 | 8 | 8 | 0 | 2 | 6 | 8 |
23km - K30 | 10 | 10 | 0 | 7 | 3 | 10 |
23km - K40 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 |
23km - K50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23km - K60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23km - M20 | 32 | 0 | 32 | 17 | 15 | 32 |
23km - M30 | 56 | 0 | 56 | 39 | 17 | 56 |
23km - M40 | 42 | 0 | 42 | 21 | 21 | 42 |
23km - M50 | 10 | 0 | 10 | 6 | 4 | 10 |
23km - M60 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
23km - M70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5,7km - K16 | 9 | 9 | 0 | 6 | 3 | 9 |
5,7km - K20 | 47 | 47 | 0 | 32 | 15 | 47 |
5,7km - K30 | 56 | 56 | 0 | 44 | 12 | 56 |
5,7km - K40 | 27 | 27 | 0 | 23 | 4 | 27 |
5,7km - K50 | 5 | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 |
5,7km - K60 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 |
5,7km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5,7km - M16 | 15 | 1 | 14 | 12 | 3 | 15 |
5,7km - M20 | 37 | 0 | 37 | 29 | 8 | 37 |
5,7km - M30 | 62 | 1 | 61 | 41 | 21 | 62 |
5,7km - M40 | 40 | 0 | 40 | 27 | 13 | 40 |
5,7km - M50 | 14 | 0 | 14 | 11 | 3 | 14 |
5,7km - M60 | 8 | 0 | 8 | 5 | 3 | 8 |
5,7km - M70 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
NW - K | 7 | 7 | 0 | 4 | 3 | 7 |
NW - M | 7 | 0 | 7 | 5 | 2 | 7 |
Razem | 934 | 331 | 603 | 613 | 321 | 934 |