Łódzkie Biegi Górskie 2019/2020 - Zgłoszenia
2019-11-24 - 2020-03-15
2019-11-24 - 2020-03-15
# | Dystans/Kategoria | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|---|
1 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź | |
2 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | AGNIESZKA, Sterczewska | Łódź | ||
3 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | AMBROZIAK, Sebastian | ROSSMANN | Łódź | |
4 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | AMRANI, Anna | Łódź | ||
5 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK, Edyta | Szakale Bałut Łódź | Łódx | |
6 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | ANNA, Mundzia | Zgierz | ||
7 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ANTCZAK, Borys | WATAHA | Zgierz | |
8 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ANTCZAK, Maciej | Łódź | ||
9 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | AUGUSTOWSKA , Monika | Łódź | ||
10 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | BALEJA-KRZYŻANOWSKA, Ewa | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |
11 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | BARBURSKI, Adam | Rodzinna Grupa Rowerowa | ZGIERZ | |
12 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | BARBURSKI, Marcin | Rodzinna Grupa Rowerowa | Łódź | |
13 | 24 XI - 6600m/Juniorzy | BARTOS, Zbigniew | UKS Orientuś | Andrespol | Zapłać |
14 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | BĄBOL, Justyna | wkurw_team | Wola Moszczenicka | |
15 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | ||
16 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | BEDYK, Maciej | łódź | ||
17 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | BENDINGER, Krystian | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |
18 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | BENDINGER, Krzysztof | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |
19 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | BIEDERMAN, Marcin | WKS Wawel BnO | Radziwiłłowska | Zapłać |
20 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | BIENIEK , Igor | GOKiS Zapolice | Zapolce | |
21 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | BIEŃKOWSKI, Michał | DZIK KOMANDO | Łódź | |
22 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | BIERNACKA, Danuta | Łódź | ||
23 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | BISKUP, Daniel | Łódź | ||
24 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | BLIŹNIEWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | GŁOWNO | |
25 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | BLIŹNIEWSKI, Marek | SNG WILD DUCKS | GŁOWNO | |
26 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | BŁASZCZYK, Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
27 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | ||
28 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | ||
29 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | BORKOWSKA, Paulina | SNG WILD DUCKS | Biała | |
30 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | BOROWIECKI, Filip | Łódź | ||
31 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | BOROWSKA, Dominika | Aleksandrów łódzki | ||
32 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | BREJNAK, Ryszard | Żakowice | ||
33 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | BRYCHT, Tomasz | Dobieszków | ||
34 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | BRZOZOWSKI, Adam | Amstaffy Niczyje | Łódź | |
35 | Cały cykl - 6600m/Juniorki | BUŁECZKA, Kasia | GOKiS Zapolice | Wojsławice | |
36 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | BUŁECZKA, Paweł | Rajsport Active | Zduńska Wola | |
37 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | CASCARINO, Kazimierz | Łódź | ||
38 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | CHABASINSKA, Agnieszka | LODZ | ||
39 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | CHEŁCHOWSKA, Ewa | BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team | Olsztyn | |
40 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | CHRUŚCIELEWSKI , Rafał | Klub Biegacza Brzezińskie Dziki | Brzeziny | |
41 | 24 XI - 6600m/Juniorzy | CHUDY, Kacper | GOKIS Zapolice | Zduńska Wola | |
42 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | CIACH-FLIGIEL, Aleksandra | VEOLIA | Łódź | |
43 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | CICHOCKI, Tomasz | Peleton | Aleksandrów Łódzki | |
44 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | CIELECKI, Wojciech | Łódź | ||
45 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | CIĘŻKI, Konrad | EVErRUN | Łódź | |
46 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódź | |
47 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
48 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
49 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | CZEKAJ, Rafał | ŁOWICZ | ||
50 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | DĄBROWSKA, Ewelina | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
51 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | DĄBROWSKI, Filip | ReebokRunCrew LDZ | Głowno | |
52 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | DĄBROWSKI, Robert | Aleksandrów Łódzki | ||
53 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | DEMONTOWICZ, Jaroslaw | Łódź | ||
54 | Cały cykl - 10 500m/Juniorzy | DEREDOS, Bruno | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | Zapłać |
55 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | DĘBSKI, Marcin | Łódź | ||
56 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta | Łódź | ||
57 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | DOMAGAŁA, Maciej | HTF Ludwik Sikorski | Łódź | |
58 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | DOMAŃSKI , Maciej | STG-Łódź | Łódź | |
59 | Cały cykl - 6600m/Juniorki | DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś | Łódź | Zapłać |
60 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | DRAJLING, Adrian | Łódź | ||
61 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | DUDEK, Dorota Paulina | DZIK KOMANDO | Łódź | |
62 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
63 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | DUDZIK, Jakub | Łódź | ||
64 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | DUDZIŃSKI, Piotr | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |
65 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | DUŁA, Marcin | Euroglas | Niewiadów | |
66 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | DYBOWSKA, Małgorzata | Łódź | ||
67 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | DYCHTO, Jolanta | Łódź | ||
68 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | DZIEWANOWSKI, Łukasz | SP162 Łódź | Starowa Góra | |
69 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | FAJFER , Arkadiusz | SNG WILD DUCKS | Ozorków | |
70 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | FASTYN, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
71 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | FASTYN, Paulina | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | ||
72 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | FĄFARA, Agnieszka | Łódź | ||
73 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | FIJAŁKOWSKI, Mateusz | HTF Ludwik Sikorski | Łódź | |
74 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | FILIPIAK , Dariusz | Zduńska Wola | ||
75 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | FIOŁNA, Robert | Rookies | Łódź | |
76 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | FLORCZAK, Sylwia | KB Heron | Łódź | |
77 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | FORTUNIAK, Weronika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
78 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | FORYŚ, Agnieszka | ReebokRunCrew LDZ | Łódź | |
79 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | FREMEL, Anna | ŁÓDŹ | ||
80 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | GAŁKA, Tomasz | DZIK KOMANDO | Łódź | |
81 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | GARDIAS, Renata | Łódź | ||
82 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | GAWROŃSKI , Piotr | Łódź | ||
83 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | GĘBICKA, Małgorzata | Łódź | ||
84 | Cały cykl - 6600m/Juniorki | GIELEC , Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
85 | Cały cykl - 6600m/Juniorki | GIELEC , Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
86 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | GIŻEWSKI , Grzegorz | Głowno | ||
87 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | GŁOWACKI, Stanisław | Wola Moszczenicka | ||
88 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | GŁUSZCZ, Marcin | Zgierz | ||
89 | Cały cykl - 10 500m/Juniorki | GOGOLEWSKA, Daria | Łódź | ||
90 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | GOLIS, Maksymilian | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
91 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | GOLIS, Mariusz | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | |
92 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | GRABARZ, Przemysław | SII RUNNING TEAM | Pabianice | |
93 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | GRACZ, Mikołaj | Łódź | ||
94 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | GRUZDOWSKA, Marta | Łódź | ||
95 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | GRYMIN, Jan | Pabianixe | ||
96 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | GRYZIO, Łukasz | UKS Azymut Pabianice | PABIANICE | |
97 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | GRZYWALA, Tomasz | Pabianice | ||
98 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | GWARNY, Jarosław | STG-Łódź | Łódź | |
99 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
100 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | HERMANOWICZ , Izabela | Wataha-łączy nas bieganie | Łódź | |
101 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | HERTEL, Michał | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
102 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | HUSSEIN, Semir | KS GRUCHA | Parzęczew | |
103 | 24 XI - 6600m/Juniorzy | IGNOR, Kacper | Łódź | ||
104 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | ||
105 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ISKRA, Arkadiusz | Port Lotniczy Łódź | Łódź | |
106 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | JACHNA-SAWICKA, Katarzyna | Łódź | ||
107 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | JAGODZIŃSKI, Adam | Łódź Kocha Sport | Łódź | |
108 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | JANCZURA-SOBCZAK , Monika | Łódź | ||
109 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | JANIAK, Norbert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |
110 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | |
111 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | JAWORSKA, Magdalena | Łódź | ||
112 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Lodz | |
113 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | JON, Piotr | KS GRUCHA | Ozorków | |
114 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | JÓZEFOWICZ, Sebastian | Łódź | ||
115 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | JURKIEWICZ, Tadeusz | 9. ŁBOT | Ozorków | |
116 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | JURKOWSKO, Adrian | Łódź | ||
117 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | KABZIŃSKA, Beata | Piotrków Trybunalski | ||
118 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | KACPRZAK, Bogumiła | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
119 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KACPRZAK, Marcin | Łódź | ||
120 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KACZMAREK, Łukasz | Czarnocin | ||
121 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | KADZIDŁOWSKA, Aleksandra | EVErRUN | Łódź | |
122 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | KALETKA, Damian | Łódź | ||
123 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KALINOWSKI, Janusz | Łódź | ||
124 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | KAMIŃSKI , Mariusz | Łódź | ||
125 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KANICKI, Łukasz | Łódź | ||
126 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | |
127 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KAPUŚCIŃSKI, Michał | Łódź | ||
128 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | KARASIŃSKA, Ewa | ZGIERZ | ||
129 | 24 XI - 6600m/Juniorzy | KARASIŃSKI, Filip | Zespół Afektywny-Biegowy | Tomaszów Mazowiecki | |
130 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KARASIŃSKI, Grzegorz | Zespół Afektywny-Biegowy | Tomaszów Mazowiecki | |
131 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | KARDACKA, Anna | Sieradz | ||
132 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | KAROLAK, Jolanta | KS GRUCHA | Ozorków | |
133 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KAROLAK , Ryszard | KS GRUCHA | Ozorków | |
134 | Cały cykl - 6600m/Juniorki | KAROLCZUK, Aleksandra | LUKS "Boguszyce" / Katolickie Publiczne LO Rawa Mazowiecka | Rawa Mazowiecka | |
135 | Cały cykl - 6600m/Juniorki | KAROLCZUK, Martyna | LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka | Rawa Mazowiecka | |
136 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KASPERCZAK, Michał | Łódź | ||
137 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | KĘDZIORA, Anna | Piotrków Tryb | ||
138 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | KĘPIŃSKA, Anna | Burzenin | ||
139 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KĘPKA, Paweł | Kociarze Łódź | Łódź | |
140 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KLAPENDA, Mariusz | MARIO TEAM | ŁĘCZYCA | |
141 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KLIŚ, Wojciech | Fundacja im. Akiby Rubinateina | Łódź | Zapłać |
142 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | KLONOWSKA, Elżbieta | Atlas Running Team | Ksawerów | |
143 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KLONOWSKI, Michał | Atlas Running Team | Ksawerów | |
144 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | KŁOS, Anna | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
145 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | KOCIAK, Anna | Łódź Kocha Sport | Dębniak | |
146 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KOCIĘBA, Łukasz | Rzeczków | ||
147 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | KOCIOŁEK, Kamila | Piotrków Trybunalski | ||
148 | Cały cykl - 6600m/Juniorki | KOMOROWSKA, Marta | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
149 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KONKA, Tomasz | Łódź | ||
150 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KOSMALSKI, Arkadiusz | Jedlicze A | ||
151 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | KOT, Katarzyna | Łódź | ||
152 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | KOWALCZYK , Ilona | Mamy-Biegamy | Łódź | |
153 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | KOWALCZYK, Ola | HTF Ludwik Sikorski | Aleksandrów Łódzki | |
154 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | KOWALSKA, Agata | Stryków | ||
155 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KOWALSKI, Marcin | Łódź | ||
156 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KOWALSKI, Marcin | Tomaszów Mazowiecki | ||
157 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KOWYNIA, Adam | Łódź | ||
158 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | KOZA, Piotr | Łowicz | ||
159 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KOZAK, Maciej | Łódź | ||
160 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | KOZŁOWSKA, Magdalena | Sportera OCR | Łódź | |
161 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KOZŁOWSKI, Radosław | Sportera OCR | Łódź | |
162 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KOZŁOWSKI, Rafał | Łódź | ||
163 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | KRAWCZYK, Elżbieta | Piotrków Trybunalski | ||
164 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KRAWCZYK, Marcin | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | |
165 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KRYDA, Jacek | mpk łodż | JANÓWKA | |
166 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | |
167 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KRZYŻANOWSKI, Jarosław | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |
168 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | ||
169 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | KULESZA, Igor | UKS Orientuś | Łódź | Zapłać |
170 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | KULIŃSKA, Agata | Łódź | ||
171 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KULIŃSKI, Robert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |
172 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KUNIKOWSKI , Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź | Placencja | |
173 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KURMAN, Jacek | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |
174 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | KURMAN, Marzena | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |
175 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | KUŹMIŃSKI , Piotr | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |
176 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | LAUREN, Kevin | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |
177 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | LAUREN, Piotr | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |
178 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | |
179 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | LEDZION, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | |
180 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | LEDZION, Zbigniew | Łódź | ||
181 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota | Lodz | ||
182 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź | |
183 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | LEWANDOWSKA, Anna | DZIK KOMANDO | łódź | |
184 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | LEWANDOWSKI, Krzysztof | Łódź | ||
185 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | LEWIAK, Michał | Trucht.com | Łódź | |
186 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | ||
187 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | LIS, Adam | Wierzejskie morsy | Piotrków Trybunalski | |
188 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki | |
189 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | LIS, Michał | Dobra | ||
190 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | LUTOMIRSKA, Blanka | XXV LO | Łódż | |
191 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | ŁOCHOWSKA, Barbara | Konstantynów Łódzki | ||
192 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | ŁOCHOWSKI, Mariusz | Konstantynów Łódzki | ||
193 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ŁUCHNIAK , Kuba | Droga Do Ultra | Łódź | |
194 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | ŁUCZKA, Sylwia | Kastyo / Vege Runners | Tomaszów Mazowiecki | |
195 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ŁUKOMSKI, Maciej | Łódź | ||
196 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | MACIEJEWSKA, Katarzyna | Łódź | ||
197 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | MACIEJEWSKI, Filip | Rajsport Active | Justynów | |
198 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | MAĆKOWIAK, Paulina | Łódź Kocha Sport | Łódź | |
199 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | MAGDALENA, Nowak | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
200 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | MAGDZIARZ - DYŁO , Jan | UKS Orientuś Łódź | Łódź | Zapłać |
201 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | MAJCHER, Elżbieta | LUKS "Boguszyce" | Rawa Mazowiecka | |
202 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MAJOS, Adam | Żeromin | ||
203 | 24 XI - 6600m/Juniorzy | MALCZEWSKI, Daniel | Rąbień | ||
204 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | MALCZEWSKI, Tomasz | Rąbień | ||
205 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | ||
206 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | MAŁGORZATA, Starus | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Warszawa | |
207 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MAŁKOWSKI, Witold | Bychlew | ||
208 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Łódź | ||
209 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MANIKOWSKI, Kuba | Łódź | ||
210 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | MARCINEK, Marta | Droga Do Ultra | Łódź | |
211 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MARCZYŃSKI, Paweł | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
212 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | MAŚLANA , Katarzyna | Gostynin | ||
213 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MAŚLANY, Dominik | Gostynin | ||
214 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | MATUSIAK, Anna | Łódź | ||
215 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MATUSIAK, Arkadiusz | Łódź | ||
216 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | MATUSIAK, Mateusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
217 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | MAZERANT, Karolina | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |
218 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MAZGAJ , Bartłomiej | HTF Ludwik Sikorski | Aleksandrów Łódzki | |
219 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MAZUR, Grzegorz | Piotrków Trybinalski | ||
220 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | MAZUR, Marzena | Lodz | ||
221 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MENES, Grzegorz | Lodz | ||
222 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MERK, Mariusz | Sulejów | ||
223 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | MĘCIKIEWICZ, Karolina | Tymianka | ||
224 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MICHALAK, Dominik | Smardzew | ||
225 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MIELCZAREK, Michał | Babice | ||
226 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | ||
227 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | MIKOŁAJCZYK, Paweł | ROSSMANN | Łódź | |
228 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MIKULSKI, Mateusz | Łódź | ||
229 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MISIURA, Adam | Łódź | ||
230 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MŁYNARCZYK, Piotr | Łódź | Zapłać | |
231 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | ||
232 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | MOSIŃSKI , Robert | R. S Team | Łódź | |
233 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | MOŻEJKO, Dawid | DZIK KOMANDO | Łódź | |
234 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | NIEDZIELA, Jakub | wkurw_team | Tomaszów Mazowiecki | |
235 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | |
236 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | NIEWINNY, Rafał | Łódź | ||
237 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś | Łódź | |
238 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | NOWAK, Konrad | Łódź | ||
239 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | NOWAK, Marcin | KB Heron | Łódź | |
240 | Cały cykl - 10 500m/Juniorzy | NOWAK, Michał | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
241 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | NOWAK, Natalia | #brodatydzikvelptaszynakruszyna | Łódź | |
242 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | NOWAK, Paweł | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
243 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | NOWAK, Tomasz | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |
244 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol | |
245 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | OGŁOZA, Mateusz | Łódz | ||
246 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | OLEKSIEWICZ, Maurycy | Trucht.com | Łódź | |
247 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | OSOWSKI, Szymon | Przygoń | ||
248 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | OSTROWSKA, Dorota | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz | |
249 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | OWCZAREK, Beata | O CO BIEGA | jADWININ | |
250 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | PABIAŃSKA, Marta | NOA | Łódź | |
251 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | PAKUŁA, Michał | Łódź | ||
252 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | PAKUŁA, Włodzimierz | GŁOWNO | ||
253 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
254 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | PAŁASZEWSKI, Krzysztof | Droga Do Ultra | Łódź | |
255 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | PASTUSZKA, Mariusz | Łódź | ||
256 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | PASZYŃSKI, Józef | UKS Orientuś | Łódź | |
257 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | PATOWSKI, Dariusz | ZGIERZ | ||
258 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | PAWEŁ, Kurzawa | Łódź Kocha Sport | Łódź | |
259 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Sportera OCR | Łódź | |
260 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | PAWLUK-WIECZOREK , Małgorzata | KB Ożarów Mazowiecki Biega | Ożarów Mazowiecki | |
261 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
262 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | PELESHKO, Roman | Łódź | ||
263 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | PIETRANEK, Artur | Łódź | ||
264 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | ||
265 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | PIETRZAK, Marcin | Powstaniec Dobra | Łódź | |
266 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | PIETRZAK, Sebastian | Lodz | ||
267 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | PIGUŁA, Krzysztof | ŁÓDŹ | ||
268 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | PLASKOTA, Jacek | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łodź | |
269 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | PLICH, Rafał | Łódź | ||
270 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | |
271 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | |
272 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | POLIT, Ernest | R-TEAM Łowicz | Domaniewice | |
273 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | PRASAL, Artur | Łódź | ||
274 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners | Łódź | |
275 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | RADZISZEWSKI , Wiktor | Piotrkow trybunalski | ||
276 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | RATAJCZYK, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
277 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | RĄTCZAK, Agnieszka | Deloitte Adventure Team | Łódź | |
278 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | RESZCZYŃSKI, Mikołaj | GOKiS Zapolice | Ptaszkowice | |
279 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | RĘBACZ, Piotr | ReebokRunCrew LDZ | Zgierz | |
280 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ROMANOWICZ, Marcin | Swędó | ||
281 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ROSIAK, Pawel | ŁODZ | ||
282 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ROŻNIATA, Andrzej | SNG WILD DUCKS | Głowno | |
283 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | ROŻNIATA, Iwona | SNG WILD DUCKS | Głowno | |
284 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | RUTKOWSKI, Konrad | Tomaszów Mazowiecki | ||
285 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | RZEŃCA, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź/Decathlon Zakopianka | Radziwiłłowska | |
286 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
287 | Cały cykl - 10 500m/Juniorzy | RZEŃCA, Piotrek | UKS Orientuś | Łódź | |
288 | Cały cykl - 6600m/Juniorzy | RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
289 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | RZEPKOWSKI, Marcin | STEFAN RUN-TEM | BABICE | |
290 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | RZEŹNICKI, Sławomir | Brzeziny | ||
291 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | SAŁACIAK, Bartłomiej | Pabianice | ||
292 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | SASINOWSKI, Krzysztof | Łódź | ||
293 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | SIDORKO, Tomasz | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | |
294 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | SIEWIERA, Łukasz | GENTLEMEN`S RUGBY CLUB | Łódź | |
295 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | SKUDLARSKI, Michał | Zgierz | ||
296 | 24 XI - 6600m/Juniorzy | SŁOMCZYŃSKI, Filip | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
297 | Cały cykl - 10 500m/Juniorzy | SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
298 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | SŁOMCZYŃSKI, Robert | UKS Orientuś | Łódź | |
299 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | SŁOMKA, Mateusz | Tomaszów Mazowiecki | ||
300 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | SŁOMSKA, Aleksandra | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |
301 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | SMARZEK, Tomasz | mBank | Łódź | |
302 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | SMETSKA, Iryna | Łódź | ||
303 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | SOŁTYSIAK, Marta | Łodź | ||
304 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |
305 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | SPUŁTOWSKI, Adam | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |
306 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |
307 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | STACHURSKA, Marta | Łódź | ||
308 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | STANEK, Małgorzata | Łódź | ||
309 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | STARUS-SZYMCZAK, Lucyna | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |
310 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | STARUSZKIEWICZ, Krzysztof | Łęczyca | ||
311 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | STASIAK, Karina | Łódź | ||
312 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | STAWSKI, Dariusz | Biegiem Po Piwo | Łódz | |
313 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | STAWSKI, Michał | Trucht.com | Łódź | |
314 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | STEMBOROWSKI, Bartłomiej | Łódź | ||
315 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | STĘPIEŃ, Małgorzata | DZIK KOMANDO | Łódź | |
316 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | STĘPIEŃ, Mariusz | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |
317 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | STĘPIEŃ, Robert | DZIK KOMANDO | Łódź | |
318 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | STĘPNIAK, Paulina | Łódź | ||
319 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | STĘPNIAK, Wojciech | Zgierzbiega | Zgierz | |
320 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | SWORSKI, Roman | Kastyo / Vege Runners | Łódź | |
321 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | SYKUŁA, Rafał | Truck Bulls | Guzew | |
322 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | SZAFRAŃSKI, Rafał | Moszczenica | ||
323 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | SZAŁABSKI, Marek | Pabianice | ||
324 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | SZAŁKUCKA, Karolina | Łódź | ||
325 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | SZEWCZYK , Łukasz | Tomaszów Mazowiecki | ||
326 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | SZKOBEL, Bartłomiej | Puls Tri Team | Łódź | |
327 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | SZUMIŃSKA, Małgorzata | ROSSMANN | Ruda Bugaj | |
328 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | SZUMIŃSKI, Paweł | Ruda Bugaj | ||
329 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | SZWAJKOWSKI, Przemysław | łódź | ||
330 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Accenture Runners Club | Łódź | |
331 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | SZYMAŃSKI, Dariusz | Łódź | ||
332 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | SZYMBORSKI, Marek | www.DzieciakPLUS.pl | Łask | |
333 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ŚLĄSKI, Bartosz | DZIK KOMANDO | Łódź | |
334 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ŚLĘCZKOWSKI, Błażej | Sportera OCR | Łódź | |
335 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | ŚNIEGOSKA, Sandra | Łódź | ||
336 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | ŚNIEGOSKI , Sebastian | Łódź | ||
337 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | ŚWIĄTEK , Aleksandra | Łódź | ||
338 | 24 XI - 6600m/OPEN Kobiety | TABOROWSKA , Agnieszka | Łódź | ||
339 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | TOKARCZYK, Zbigniew | Tymianka | ||
340 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | TOSIK, Witek | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |
341 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | TRELA, Roman | Łódź | ||
342 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź | |
343 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | ||
344 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | TRZEWIKOWSKA, Paulina | Łódź | ||
345 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | URBAŃSKA, Marta | Łódź Kocha Sport/ GOŚŁódź | Łódź | |
346 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | WAJMAN, Jarek | Pabianice | Pabianice | |
347 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | WALCZAK-KUREK, Marcin | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
348 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | WALCZUK, Marcin | Sieradzbiega.pl | Brzeźnio | |
349 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | WDOWIAK, Robert | Rodzinna Grupa Rowerowa | Łódź | |
350 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | WEDER, Piotr | ŁÓDŹ | ||
351 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | WIECHA, Dominika | Łódź | ||
352 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | WIECHA, Małgorzata | Łódź | ||
353 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | WIECHA, Mariusz | Łódź | ||
354 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | WIKTOROWSKA, Anna | ReebokRunCrew LDZ | Gałków Duży | |
355 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | WILAMEK, Jakub | ROSSMANN | Łódź | |
356 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | WILK- SNOPCZYK, Aleksandra | Łódź | ||
357 | Cały cykl - 6600m/Juniorki | WIŚNIEWSKA, Hana | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
358 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | WOJDA, Zbigniew | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz | |
359 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | WOJEWODA, Marta | łódź | ||
360 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | WOJTCZAK, Mariusz | Brzeziny | ||
361 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | WOJTECKI, Piotr | DZIK KOMANDO | Łódź | |
362 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | WOLSKA, Kasia | Lodz | ||
363 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | WOŁK, Mariusz | MW TEAM | Rawa Mazowiecka | |
364 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | WOŹNA, Magdalena | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Brójce | |
365 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | WÓJCIAK , Ewelina | Rawa Mazowiecka | ||
366 | Cały cykl - 6600m/OPEN Mężczyźni | WÓJCIK, Marcin | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |
367 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | WÓJCIK-URBAŃSKA , Izabella | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz | |
368 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | WRÓBLEWSKI , Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
369 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | WYTYKOWSKA , Joanna | Rysie | Łódź | |
370 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | ||
371 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna | Nie mam pomysłu | ŁÓDŹ | |
372 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ZALEWSKI, Adam | Łódź | ||
373 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ZALEWSKI, Piotr | Ozorków | ||
374 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ZARYCHTA, Radosław | Łódź | ||
375 | Cały cykl - 6600m/OPEN Kobiety | ZBOROWSKA , Ewa | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
376 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ZBOROWSKI, Leszek | Łódź | ||
377 | 24 XI - 10 500m/OPEN Kobiety | ZDUŃCZYK , Paulina | EVErRUN | Łódź | |
378 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ZIELIŃSKI, Adam | EVErRUN | Łódź | |
379 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | ZIENCZYK, Beata | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |
380 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź | |
381 | 24 XI - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ZUCHMAŃSKI, Przemysław | UKS Orientuś Łódź | Bedoń przykościelny | |
382 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ZYBERT, Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź | |
383 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Kobiety | ZYNER, Sylwia | Łódź | ||
384 | 24 XI - 6600m/OPEN Mężczyźni | ŻARCZYŃSKI, Błażej | Biegam u Kolesi | Uzdowo | |
385 | Cały cykl - 10 500m/OPEN Mężczyźni | ŻUBRZAK , Jacek | Łódź |
24 XI - 6600m / Juniorki
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
Cały cykl - 6600m / Juniorki
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BUŁECZKA, Kasia | GOKiS Zapolice | Wojsławice | |
2 | DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś | Łódź | |
3 | GIELEC , Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
4 | GIELEC , Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
5 | KAROLCZUK, Aleksandra | LUKS "Boguszyce" / Katolickie Publiczne LO Rawa Mazowiecka | Rawa Mazowiecka | |
6 | KAROLCZUK, Martyna | LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka | Rawa Mazowiecka | |
7 | KOMOROWSKA, Marta | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
8 | WIŚNIEWSKA, Hana | UKS Orientuś Łódź | Łódź |
24 XI - 10 500m / Juniorki
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
Cały cykl - 10 500m / Juniorki
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GOGOLEWSKA, Daria | Łódź |
24 XI - 6600m / Juniorzy
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BARTOS, Zbigniew | UKS Orientuś | Andrespol | |
2 | CHUDY, Kacper | GOKIS Zapolice | Zduńska Wola | |
3 | IGNOR, Kacper | Łódź | ||
4 | KARASIŃSKI, Filip | Zespół Afektywny-Biegowy | Tomaszów Mazowiecki | |
5 | MALCZEWSKI, Daniel | Rąbień | ||
6 | SŁOMCZYŃSKI, Filip | UKS Orientuś Łódź | Łódź |
Cały cykl - 6600m / Juniorzy
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BIENIEK , Igor | GOKiS Zapolice | Zapolce | |
2 | BOROWIECKI, Filip | Łódź | ||
3 | CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódź | |
4 | GOLIS, Maksymilian | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
5 | KULESZA, Igor | UKS Orientuś | Łódź | |
6 | LAUREN, Kevin | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |
7 | LEDZION, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | |
8 | MAGDZIARZ - DYŁO , Jan | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
9 | RESZCZYŃSKI, Mikołaj | GOKiS Zapolice | Ptaszkowice | |
10 | RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś Łódź | Łódź |
24 XI - 10 500m / Juniorzy
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|
Cały cykl - 10 500m / Juniorzy
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DEREDOS, Bruno | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | |
2 | NOWAK, Michał | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
3 | RZEŃCA, Piotrek | UKS Orientuś | Łódź | |
4 | SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | Łódź |
24 XI - 6600m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BIERNACKA, Danuta | Łódź | ||
2 | FASTYN, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
3 | GRUZDOWSKA, Marta | Łódź | ||
4 | JAWORSKA, Magdalena | Łódź | ||
5 | KARASIŃSKA, Ewa | ZGIERZ | ||
6 | KAROLAK, Jolanta | KS GRUCHA | Ozorków | |
7 | KĘDZIORA, Anna | Piotrków Tryb | ||
8 | KULIŃSKA, Agata | Łódź | ||
9 | ŁUCZKA, Sylwia | Kastyo / Vege Runners | Tomaszów Mazowiecki | |
10 | MACIEJEWSKA, Katarzyna | Łódź | ||
11 | OWCZAREK, Beata | O CO BIEGA | jADWININ | |
12 | PAWLUK-WIECZOREK , Małgorzata | KB Ożarów Mazowiecki Biega | Ożarów Mazowiecki | |
13 | STASIAK, Karina | Łódź | ||
14 | STĘPNIAK, Paulina | Łódź | ||
15 | TABOROWSKA , Agnieszka | Łódź |
Cały cykl - 6600m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | AMRANI, Anna | Łódź | ||
2 | ANNA, Mundzia | Zgierz | ||
3 | BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | ||
4 | BORKOWSKA, Paulina | SNG WILD DUCKS | Biała | |
5 | CHEŁCHOWSKA, Ewa | BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team | Olsztyn | |
6 | DYCHTO, Jolanta | Łódź | ||
7 | FLORCZAK, Sylwia | KB Heron | Łódź | |
8 | FORYŚ, Agnieszka | ReebokRunCrew LDZ | Łódź | |
9 | HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
10 | HERMANOWICZ , Izabela | Wataha-łączy nas bieganie | Łódź | |
11 | KABZIŃSKA, Beata | Piotrków Trybunalski | ||
12 | KOCIAK, Anna | Łódź Kocha Sport | Dębniak | |
13 | KOCIOŁEK, Kamila | Piotrków Trybunalski | ||
14 | KOT, Katarzyna | Łódź | ||
15 | KRAWCZYK, Elżbieta | Piotrków Trybunalski | ||
16 | LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota | Lodz | ||
17 | ŁOCHOWSKA, Barbara | Konstantynów Łódzki | ||
18 | MAĆKOWIAK, Paulina | Łódź Kocha Sport | Łódź | |
19 | MAGDALENA, Nowak | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
20 | MAŁGORZATA, Starus | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Warszawa | |
21 | MAZERANT, Karolina | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |
22 | MAZUR, Marzena | Lodz | ||
23 | NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś | Łódź | |
24 | PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | ||
25 | SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |
26 | STARUS-SZYMCZAK, Lucyna | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |
27 | ŚNIEGOSKA, Sandra | Łódź | ||
28 | TRZEWIKOWSKA, Paulina | Łódź | ||
29 | WIECHA, Małgorzata | Łódź | ||
30 | WOŹNA, Magdalena | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Brójce | |
31 | WYTYKOWSKA , Joanna | Rysie | Łódź | |
32 | ZBOROWSKA , Ewa | SNG WILD DUCKS | Łódź |
24 XI - 10 500m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź | |
2 | BLIŹNIEWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | GŁOWNO | |
3 | BOROWSKA, Dominika | Aleksandrów łódzki | ||
4 | CHABASINSKA, Agnieszka | LODZ | ||
5 | DYBOWSKA, Małgorzata | Łódź | ||
6 | GARDIAS, Renata | Łódź | ||
7 | KADZIDŁOWSKA, Aleksandra | EVErRUN | Łódź | |
8 | KLONOWSKA, Elżbieta | Atlas Running Team | Ksawerów | |
9 | KOWALCZYK, Ola | HTF Ludwik Sikorski | Aleksandrów Łódzki | |
10 | KOZŁOWSKA, Magdalena | Sportera OCR | Łódź | |
11 | MĘCIKIEWICZ, Karolina | Tymianka | ||
12 | OSTROWSKA, Dorota | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz | |
13 | PABIAŃSKA, Marta | NOA | Łódź | |
14 | RĄTCZAK, Agnieszka | Deloitte Adventure Team | Łódź | |
15 | SMETSKA, Iryna | Łódź | ||
16 | SOŁTYSIAK, Marta | Łodź | ||
17 | STACHURSKA, Marta | Łódź | ||
18 | STANEK, Małgorzata | Łódź | ||
19 | SZAŁKUCKA, Karolina | Łódź | ||
20 | SZUMIŃSKA, Małgorzata | ROSSMANN | Ruda Bugaj | |
21 | ŚWIĄTEK , Aleksandra | Łódź | ||
22 | WOLSKA, Kasia | Lodz | ||
23 | WÓJCIK-URBAŃSKA , Izabella | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz | |
24 | ZDUŃCZYK , Paulina | EVErRUN | Łódź |
Cały cykl - 10 500m / OPEN Kobiety
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | AGNIESZKA, Sterczewska | Łódź | ||
2 | ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK, Edyta | Szakale Bałut Łódź | Łódx | |
3 | AUGUSTOWSKA , Monika | Łódź | ||
4 | BALEJA-KRZYŻANOWSKA, Ewa | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |
5 | BĄBOL, Justyna | wkurw_team | Wola Moszczenicka | |
6 | CIACH-FLIGIEL, Aleksandra | VEOLIA | Łódź | |
7 | DĄBROWSKA, Ewelina | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
8 | DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta | Łódź | ||
9 | DUDEK, Dorota Paulina | DZIK KOMANDO | Łódź | |
10 | FASTYN, Paulina | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | ||
11 | FĄFARA, Agnieszka | Łódź | ||
12 | FORTUNIAK, Weronika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
13 | FREMEL, Anna | ŁÓDŹ | ||
14 | GĘBICKA, Małgorzata | Łódź | ||
15 | JACHNA-SAWICKA, Katarzyna | Łódź | ||
16 | JANCZURA-SOBCZAK , Monika | Łódź | ||
17 | JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | |
18 | KACPRZAK, Bogumiła | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
19 | KARDACKA, Anna | Sieradz | ||
20 | KĘPIŃSKA, Anna | Burzenin | ||
21 | KŁOS, Anna | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
22 | KOWALCZYK , Ilona | Mamy-Biegamy | Łódź | |
23 | KOWALSKA, Agata | Stryków | ||
24 | KURMAN, Marzena | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |
25 | LEWANDOWSKA, Anna | DZIK KOMANDO | łódź | |
26 | LUTOMIRSKA, Blanka | XXV LO | Łódż | |
27 | MAJCHER, Elżbieta | LUKS "Boguszyce" | Rawa Mazowiecka | |
28 | MARCINEK, Marta | Droga Do Ultra | Łódź | |
29 | MAŚLANA , Katarzyna | Gostynin | ||
30 | MATUSIAK, Anna | Łódź | ||
31 | MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | ||
32 | NOWAK, Natalia | #brodatydzikvelptaszynakruszyna | Łódź | |
33 | PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
34 | PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Sportera OCR | Łódź | |
35 | RATAJCZYK, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
36 | ROŻNIATA, Iwona | SNG WILD DUCKS | Głowno | |
37 | SŁOMSKA, Aleksandra | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |
38 | STĘPIEŃ, Małgorzata | DZIK KOMANDO | Łódź | |
39 | URBAŃSKA, Marta | Łódź Kocha Sport/ GOŚŁódź | Łódź | |
40 | WIECHA, Dominika | Łódź | ||
41 | WIKTOROWSKA, Anna | ReebokRunCrew LDZ | Gałków Duży | |
42 | WILK- SNOPCZYK, Aleksandra | Łódź | ||
43 | WOJEWODA, Marta | łódź | ||
44 | WÓJCIAK , Ewelina | Rawa Mazowiecka | ||
45 | ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna | Nie mam pomysłu | ŁÓDŹ | |
46 | ZIENCZYK, Beata | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |
47 | ZYNER, Sylwia | Łódź |
24 XI - 6600m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BARBURSKI, Marcin | Rodzinna Grupa Rowerowa | Łódź | |
2 | BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | ||
3 | BIEDERMAN, Marcin | WKS Wawel BnO | Radziwiłłowska | |
4 | BRZOZOWSKI, Adam | Amstaffy Niczyje | Łódź | |
5 | CHRUŚCIELEWSKI , Rafał | Klub Biegacza Brzezińskie Dziki | Brzeziny | |
6 | DEMONTOWICZ, Jaroslaw | Łódź | ||
7 | DRAJLING, Adrian | Łódź | ||
8 | JAGODZIŃSKI, Adam | Łódź Kocha Sport | Łódź | |
9 | JURKOWSKO, Adrian | Łódź | ||
10 | KALETKA, Damian | Łódź | ||
11 | KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | |
12 | MALCZEWSKI, Tomasz | Rąbień | ||
13 | MIKOŁAJCZYK, Paweł | ROSSMANN | Łódź | |
14 | MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | ||
15 | NOWAK, Konrad | Łódź | ||
16 | PIETRANEK, Artur | Łódź | ||
17 | RZEŃCA, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź/Decathlon Zakopianka | Radziwiłłowska | |
18 | SKUDLARSKI, Michał | Zgierz | ||
19 | SZEWCZYK , Łukasz | Tomaszów Mazowiecki | ||
20 | WAJMAN, Jarek | Pabianice | Pabianice | |
21 | WILAMEK, Jakub | ROSSMANN | Łódź | |
22 | WOŁK, Mariusz | MW TEAM | Rawa Mazowiecka | |
23 | ŻARCZYŃSKI, Błażej | Biegam u Kolesi | Uzdowo |
Cały cykl - 6600m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BARBURSKI, Adam | Rodzinna Grupa Rowerowa | ZGIERZ | |
2 | BENDINGER, Krystian | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |
3 | BENDINGER, Krzysztof | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |
4 | CASCARINO, Kazimierz | Łódź | ||
5 | CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
6 | CZEKAJ, Rafał | ŁOWICZ | ||
7 | DUDZIŃSKI, Piotr | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |
8 | FIJAŁKOWSKI, Mateusz | HTF Ludwik Sikorski | Łódź | |
9 | GOLIS, Mariusz | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | |
10 | KAMIŃSKI , Mariusz | Łódź | ||
11 | KOZA, Piotr | Łowicz | ||
12 | KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | ||
13 | LAUREN, Piotr | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |
14 | LEWANDOWSKI, Krzysztof | Łódź | ||
15 | LIS, Michał | Dobra | ||
16 | ŁOCHOWSKI, Mariusz | Konstantynów Łódzki | ||
17 | MACIEJEWSKI, Filip | Rajsport Active | Justynów | |
18 | MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | ||
19 | MATUSIAK, Mateusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
20 | MOSIŃSKI , Robert | R. S Team | Łódź | |
21 | NIEWINNY, Rafał | Łódź | ||
22 | PASZYŃSKI, Józef | UKS Orientuś | Łódź | |
23 | PAWEŁ, Kurzawa | Łódź Kocha Sport | Łódź | |
24 | PIETRZAK, Marcin | Powstaniec Dobra | Łódź | |
25 | PIGUŁA, Krzysztof | ŁÓDŹ | ||
26 | PLICH, Rafał | Łódź | ||
27 | POLIT, Ernest | R-TEAM Łowicz | Domaniewice | |
28 | RADZISZEWSKI , Wiktor | Piotrkow trybunalski | ||
29 | RĘBACZ, Piotr | ReebokRunCrew LDZ | Zgierz | |
30 | RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
31 | RZEPKOWSKI, Marcin | STEFAN RUN-TEM | BABICE | |
32 | SAŁACIAK, Bartłomiej | Pabianice | ||
33 | SMARZEK, Tomasz | mBank | Łódź | |
34 | SPUŁTOWSKI, Adam | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |
35 | SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |
36 | STAWSKI, Michał | Trucht.com | Łódź | |
37 | STEMBOROWSKI, Bartłomiej | Łódź | ||
38 | SYKUŁA, Rafał | Truck Bulls | Guzew | |
39 | ŚNIEGOSKI , Sebastian | Łódź | ||
40 | TRELA, Roman | Łódź | ||
41 | TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź | |
42 | TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | ||
43 | WIECHA, Mariusz | Łódź | ||
44 | WÓJCIK, Marcin | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź |
24 XI - 10 500m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | AMBROZIAK, Sebastian | ROSSMANN | Łódź | |
2 | BISKUP, Daniel | Łódź | ||
3 | BLIŹNIEWSKI, Marek | SNG WILD DUCKS | GŁOWNO | |
4 | BRYCHT, Tomasz | Dobieszków | ||
5 | CICHOCKI, Tomasz | Peleton | Aleksandrów Łódzki | |
6 | CIĘŻKI, Konrad | EVErRUN | Łódź | |
7 | DOMAGAŁA, Maciej | HTF Ludwik Sikorski | Łódź | |
8 | DUDZIK, Jakub | Łódź | ||
9 | FAJFER , Arkadiusz | SNG WILD DUCKS | Ozorków | |
10 | FILIPIAK , Dariusz | Zduńska Wola | ||
11 | FIOŁNA, Robert | Rookies | Łódź | |
12 | GAWROŃSKI , Piotr | Łódź | ||
13 | GRYMIN, Jan | Pabianixe | ||
14 | HUSSEIN, Semir | KS GRUCHA | Parzęczew | |
15 | IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | ||
16 | JON, Piotr | KS GRUCHA | Ozorków | |
17 | KARASIŃSKI, Grzegorz | Zespół Afektywny-Biegowy | Tomaszów Mazowiecki | |
18 | KAROLAK , Ryszard | KS GRUCHA | Ozorków | |
19 | KASPERCZAK, Michał | Łódź | ||
20 | KĘPKA, Paweł | Kociarze Łódź | Łódź | |
21 | KLAPENDA, Mariusz | MARIO TEAM | ŁĘCZYCA | |
22 | KLONOWSKI, Michał | Atlas Running Team | Ksawerów | |
23 | KOSMALSKI, Arkadiusz | Jedlicze A | ||
24 | KOWALSKI, Marcin | Łódź | ||
25 | KOWALSKI, Marcin | Tomaszów Mazowiecki | ||
26 | KOWYNIA, Adam | Łódź | ||
27 | KOZAK, Maciej | Łódź | ||
28 | KOZŁOWSKI, Radosław | Sportera OCR | Łódź | |
29 | KOZŁOWSKI, Rafał | Łódź | ||
30 | KRAWCZYK, Marcin | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | |
31 | KRYDA, Jacek | mpk łodż | JANÓWKA | |
32 | KULIŃSKI, Robert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |
33 | KUNIKOWSKI , Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź | Placencja | |
34 | ŁUKOMSKI, Maciej | Łódź | ||
35 | MAŁKOWSKI, Witold | Bychlew | ||
36 | MAZGAJ , Bartłomiej | HTF Ludwik Sikorski | Aleksandrów Łódzki | |
37 | MAZUR, Grzegorz | Piotrków Trybinalski | ||
38 | MICHALAK, Dominik | Smardzew | ||
39 | OGŁOZA, Mateusz | Łódz | ||
40 | PASTUSZKA, Mariusz | Łódź | ||
41 | PATOWSKI, Dariusz | ZGIERZ | ||
42 | PLASKOTA, Jacek | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łodź | |
43 | ROSIAK, Pawel | ŁODZ | ||
44 | SŁOMCZYŃSKI, Robert | UKS Orientuś | Łódź | |
45 | STARUSZKIEWICZ, Krzysztof | Łęczyca | ||
46 | STAWSKI, Dariusz | Biegiem Po Piwo | Łódz | |
47 | STĘPIEŃ, Mariusz | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |
48 | STĘPNIAK, Wojciech | Zgierzbiega | Zgierz | |
49 | SWORSKI, Roman | Kastyo / Vege Runners | Łódź | |
50 | SZKOBEL, Bartłomiej | Puls Tri Team | Łódź | |
51 | SZUMIŃSKI, Paweł | Ruda Bugaj | ||
52 | TOKARCZYK, Zbigniew | Tymianka | ||
53 | WALCZAK-KUREK, Marcin | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
54 | WDOWIAK, Robert | Rodzinna Grupa Rowerowa | Łódź | |
55 | ZALEWSKI, Adam | Łódź | ||
56 | ZUCHMAŃSKI, Przemysław | UKS Orientuś Łódź | Bedoń przykościelny |
Cały cykl - 10 500m / OPEN Mężczyźni
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ANTCZAK, Borys | WATAHA | Zgierz | |
2 | ANTCZAK, Maciej | Łódź | ||
3 | BEDYK, Maciej | łódź | ||
4 | BIEŃKOWSKI, Michał | DZIK KOMANDO | Łódź | |
5 | BŁASZCZYK, Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
6 | BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | ||
7 | BREJNAK, Ryszard | Żakowice | ||
8 | BUŁECZKA, Paweł | Rajsport Active | Zduńska Wola | |
9 | CIELECKI, Wojciech | Łódź | ||
10 | CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
11 | DĄBROWSKI, Filip | ReebokRunCrew LDZ | Głowno | |
12 | DĄBROWSKI, Robert | Aleksandrów Łódzki | ||
13 | DĘBSKI, Marcin | Łódź | ||
14 | DOMAŃSKI , Maciej | STG-Łódź | Łódź | |
15 | DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
16 | DUŁA, Marcin | Euroglas | Niewiadów | |
17 | DZIEWANOWSKI, Łukasz | SP162 Łódź | Starowa Góra | |
18 | GAŁKA, Tomasz | DZIK KOMANDO | Łódź | |
19 | GIŻEWSKI , Grzegorz | Głowno | ||
20 | GŁOWACKI, Stanisław | Wola Moszczenicka | ||
21 | GŁUSZCZ, Marcin | Zgierz | ||
22 | GRABARZ, Przemysław | SII RUNNING TEAM | Pabianice | |
23 | GRACZ, Mikołaj | Łódź | ||
24 | GRYZIO, Łukasz | UKS Azymut Pabianice | PABIANICE | |
25 | GRZYWALA, Tomasz | Pabianice | ||
26 | GWARNY, Jarosław | STG-Łódź | Łódź | |
27 | HERTEL, Michał | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
28 | ISKRA, Arkadiusz | Port Lotniczy Łódź | Łódź | |
29 | JANIAK, Norbert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |
30 | JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Lodz | |
31 | JÓZEFOWICZ, Sebastian | Łódź | ||
32 | JURKIEWICZ, Tadeusz | 9. ŁBOT | Ozorków | |
33 | KACPRZAK, Marcin | Łódź | ||
34 | KACZMAREK, Łukasz | Czarnocin | ||
35 | KALINOWSKI, Janusz | Łódź | ||
36 | KANICKI, Łukasz | Łódź | ||
37 | KAPUŚCIŃSKI, Michał | Łódź | ||
38 | KLIŚ, Wojciech | Fundacja im. Akiby Rubinateina | Łódź | |
39 | KOCIĘBA, Łukasz | Rzeczków | ||
40 | KONKA, Tomasz | Łódź | ||
41 | KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | |
42 | KRZYŻANOWSKI, Jarosław | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |
43 | KURMAN, Jacek | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |
44 | KUŹMIŃSKI , Piotr | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |
45 | LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | |
46 | LEDZION, Zbigniew | Łódź | ||
47 | LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź | |
48 | LEWIAK, Michał | Trucht.com | Łódź | |
49 | LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | ||
50 | LIS, Adam | Wierzejskie morsy | Piotrków Trybunalski | |
51 | LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki | |
52 | ŁUCHNIAK , Kuba | Droga Do Ultra | Łódź | |
53 | MAJOS, Adam | Żeromin | ||
54 | MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Łódź | ||
55 | MANIKOWSKI, Kuba | Łódź | ||
56 | MARCZYŃSKI, Paweł | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
57 | MAŚLANY, Dominik | Gostynin | ||
58 | MATUSIAK, Arkadiusz | Łódź | ||
59 | MENES, Grzegorz | Lodz | ||
60 | MERK, Mariusz | Sulejów | ||
61 | MIELCZAREK, Michał | Babice | ||
62 | MIKULSKI, Mateusz | Łódź | ||
63 | MISIURA, Adam | Łódź | ||
64 | MŁYNARCZYK, Piotr | Łódź | ||
65 | MOŻEJKO, Dawid | DZIK KOMANDO | Łódź | |
66 | NIEDZIELA, Jakub | wkurw_team | Tomaszów Mazowiecki | |
67 | NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź | |
68 | NOWAK, Marcin | KB Heron | Łódź | |
69 | NOWAK, Paweł | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
70 | NOWAK, Tomasz | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |
71 | OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol | |
72 | OLEKSIEWICZ, Maurycy | Trucht.com | Łódź | |
73 | OSOWSKI, Szymon | Przygoń | ||
74 | PAKUŁA, Michał | Łódź | ||
75 | PAKUŁA, Włodzimierz | GŁOWNO | ||
76 | PAŁASZEWSKI, Krzysztof | Droga Do Ultra | Łódź | |
77 | PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
78 | PELESHKO, Roman | Łódź | ||
79 | PIETRZAK, Sebastian | Lodz | ||
80 | PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | |
81 | PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | |
82 | PRASAL, Artur | Łódź | ||
83 | PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners | Łódź | |
84 | ROMANOWICZ, Marcin | Swędó | ||
85 | ROŻNIATA, Andrzej | SNG WILD DUCKS | Głowno | |
86 | RUTKOWSKI, Konrad | Tomaszów Mazowiecki | ||
87 | RZEŹNICKI, Sławomir | Brzeziny | ||
88 | SASINOWSKI, Krzysztof | Łódź | ||
89 | SIDORKO, Tomasz | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | |
90 | SIEWIERA, Łukasz | GENTLEMEN`S RUGBY CLUB | Łódź | |
91 | SŁOMKA, Mateusz | Tomaszów Mazowiecki | ||
92 | STĘPIEŃ, Robert | DZIK KOMANDO | Łódź | |
93 | SZAFRAŃSKI, Rafał | Moszczenica | ||
94 | SZAŁABSKI, Marek | Pabianice | ||
95 | SZWAJKOWSKI, Przemysław | łódź | ||
96 | SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Accenture Runners Club | Łódź | |
97 | SZYMAŃSKI, Dariusz | Łódź | ||
98 | SZYMBORSKI, Marek | www.DzieciakPLUS.pl | Łask | |
99 | ŚLĄSKI, Bartosz | DZIK KOMANDO | Łódź | |
100 | ŚLĘCZKOWSKI, Błażej | Sportera OCR | Łódź | |
101 | TOSIK, Witek | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |
102 | WALCZUK, Marcin | Sieradzbiega.pl | Brzeźnio | |
103 | WEDER, Piotr | ŁÓDŹ | ||
104 | WOJDA, Zbigniew | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz | |
105 | WOJTCZAK, Mariusz | Brzeziny | ||
106 | WOJTECKI, Piotr | DZIK KOMANDO | Łódź | |
107 | WRÓBLEWSKI , Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
108 | ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | ||
109 | ZALEWSKI, Piotr | Ozorków | ||
110 | ZARYCHTA, Radosław | Łódź | ||
111 | ZBOROWSKI, Leszek | Łódź | ||
112 | ZIELIŃSKI, Adam | EVErRUN | Łódź | |
113 | ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź | |
114 | ZYBERT, Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź | |
115 | ŻUBRZAK , Jacek | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | AGNIESZKA, Sterczewska | Łódź | ||
2 | AMRANI, Anna | Łódź | ||
3 | ANNA, Mundzia | Zgierz | ||
4 | ANTCZAK, Maciej | Łódź | ||
5 | AUGUSTOWSKA , Monika | Łódź | ||
6 | BEDNAREK, Piotr | Rawa Mazowiecka | ||
7 | BEDYK, Maciej | łódź | ||
8 | BIERNACKA, Danuta | Łódź | ||
9 | BISKUP, Daniel | Łódź | ||
10 | BOGDAŃSKI, Marcin | Sieradz | ||
11 | BORKOWSKA, Anna | Aleksandrów Łódzki | ||
12 | BOROWIECKI, Filip | Łódź | ||
13 | BOROWSKA, Dominika | Aleksandrów łódzki | ||
14 | BREJNAK, Ryszard | Żakowice | ||
15 | BRYCHT, Tomasz | Dobieszków | ||
16 | CASCARINO, Kazimierz | Łódź | ||
17 | CHABASINSKA, Agnieszka | LODZ | ||
18 | CIELECKI, Wojciech | Łódź | ||
19 | CZEKAJ, Rafał | ŁOWICZ | ||
20 | DĄBROWSKI, Robert | Aleksandrów Łódzki | ||
21 | DEMONTOWICZ, Jaroslaw | Łódź | ||
22 | DĘBSKI, Marcin | Łódź | ||
23 | DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta | Łódź | ||
24 | DRAJLING, Adrian | Łódź | ||
25 | DUDZIK, Jakub | Łódź | ||
26 | DYBOWSKA, Małgorzata | Łódź | ||
27 | DYCHTO, Jolanta | Łódź | ||
28 | FASTYN, Paulina | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | ||
29 | FĄFARA, Agnieszka | Łódź | ||
30 | FILIPIAK , Dariusz | Zduńska Wola | ||
31 | FREMEL, Anna | ŁÓDŹ | ||
32 | GARDIAS, Renata | Łódź | ||
33 | GAWROŃSKI , Piotr | Łódź | ||
34 | GĘBICKA, Małgorzata | Łódź | ||
35 | GIŻEWSKI , Grzegorz | Głowno | ||
36 | GŁOWACKI, Stanisław | Wola Moszczenicka | ||
37 | GŁUSZCZ, Marcin | Zgierz | ||
38 | GOGOLEWSKA, Daria | Łódź | ||
39 | GRACZ, Mikołaj | Łódź | ||
40 | GRUZDOWSKA, Marta | Łódź | ||
41 | GRYMIN, Jan | Pabianixe | ||
42 | GRZYWALA, Tomasz | Pabianice | ||
43 | IGNOR, Kacper | Łódź | ||
44 | IMIŃSKI, Cezary | Zgierz | ||
45 | JACHNA-SAWICKA, Katarzyna | Łódź | ||
46 | JANCZURA-SOBCZAK , Monika | Łódź | ||
47 | JAWORSKA, Magdalena | Łódź | ||
48 | JÓZEFOWICZ, Sebastian | Łódź | ||
49 | JURKOWSKO, Adrian | Łódź | ||
50 | KABZIŃSKA, Beata | Piotrków Trybunalski | ||
51 | KACPRZAK, Marcin | Łódź | ||
52 | KACZMAREK, Łukasz | Czarnocin | ||
53 | KALETKA, Damian | Łódź | ||
54 | KALINOWSKI, Janusz | Łódź | ||
55 | KAMIŃSKI , Mariusz | Łódź | ||
56 | KANICKI, Łukasz | Łódź | ||
57 | KAPUŚCIŃSKI, Michał | Łódź | ||
58 | KARASIŃSKA, Ewa | ZGIERZ | ||
59 | KARDACKA, Anna | Sieradz | ||
60 | KASPERCZAK, Michał | Łódź | ||
61 | KĘDZIORA, Anna | Piotrków Tryb | ||
62 | KĘPIŃSKA, Anna | Burzenin | ||
63 | KOCIĘBA, Łukasz | Rzeczków | ||
64 | KOCIOŁEK, Kamila | Piotrków Trybunalski | ||
65 | KONKA, Tomasz | Łódź | ||
66 | KOSMALSKI, Arkadiusz | Jedlicze A | ||
67 | KOT, Katarzyna | Łódź | ||
68 | KOWALSKA, Agata | Stryków | ||
69 | KOWALSKI, Marcin | Łódź | ||
70 | KOWALSKI, Marcin | Tomaszów Mazowiecki | ||
71 | KOWYNIA, Adam | Łódź | ||
72 | KOZA, Piotr | Łowicz | ||
73 | KOZAK, Maciej | Łódź | ||
74 | KOZŁOWSKI, Rafał | Łódź | ||
75 | KRAWCZYK, Elżbieta | Piotrków Trybunalski | ||
76 | KUCZKOWSKI, Andrzej | Łódź | ||
77 | KULIŃSKA, Agata | Łódź | ||
78 | LEDZION, Zbigniew | Łódź | ||
79 | LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota | Lodz | ||
80 | LEWANDOWSKI, Krzysztof | Łódź | ||
81 | LIPSKI, Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | ||
82 | LIS, Michał | Dobra | ||
83 | ŁOCHOWSKA, Barbara | Konstantynów Łódzki | ||
84 | ŁOCHOWSKI, Mariusz | Konstantynów Łódzki | ||
85 | ŁUKOMSKI, Maciej | Łódź | ||
86 | MACIEJEWSKA, Katarzyna | Łódź | ||
87 | MAJOS, Adam | Żeromin | ||
88 | MALCZEWSKI, Daniel | Rąbień | ||
89 | MALCZEWSKI, Tomasz | Rąbień | ||
90 | MALINOWSKI, Dawid | Zgierz | ||
91 | MAŁKOWSKI, Witold | Bychlew | ||
92 | MAŁOLEPSZY, Zdzisław | Łódź | ||
93 | MANIKOWSKI, Kuba | Łódź | ||
94 | MAŚLANA , Katarzyna | Gostynin | ||
95 | MAŚLANY, Dominik | Gostynin | ||
96 | MATUSIAK, Anna | Łódź | ||
97 | MATUSIAK, Arkadiusz | Łódź | ||
98 | MAZUR, Grzegorz | Piotrków Trybinalski | ||
99 | MAZUR, Marzena | Lodz | ||
100 | MENES, Grzegorz | Lodz | ||
101 | MERK, Mariusz | Sulejów | ||
102 | MĘCIKIEWICZ, Karolina | Tymianka | ||
103 | MICHALAK, Dominik | Smardzew | ||
104 | MIELCZAREK, Michał | Babice | ||
105 | MIKOŁAJCZYK, Agnieszka | Łódź | ||
106 | MIKULSKI, Mateusz | Łódź | ||
107 | MISIURA, Adam | Łódź | ||
108 | MŁYNARCZYK, Piotr | Łódź | ||
109 | MODZELEWSKI, Maciej | Łowicz | ||
110 | NIEWINNY, Rafał | Łódź | ||
111 | NOWAK, Konrad | Łódź | ||
112 | OGŁOZA, Mateusz | Łódz | ||
113 | OSOWSKI, Szymon | Przygoń | ||
114 | PAKUŁA, Michał | Łódź | ||
115 | PAKUŁA, Włodzimierz | GŁOWNO | ||
116 | PASTUSZKA, Mariusz | Łódź | ||
117 | PATOWSKI, Dariusz | ZGIERZ | ||
118 | PELESHKO, Roman | Łódź | ||
119 | PIETRANEK, Artur | Łódź | ||
120 | PIETRZAK, Anna | Aleksandrów Łódzki | ||
121 | PIETRZAK, Sebastian | Lodz | ||
122 | PIGUŁA, Krzysztof | ŁÓDŹ | ||
123 | PLICH, Rafał | Łódź | ||
124 | PRASAL, Artur | Łódź | ||
125 | RADZISZEWSKI , Wiktor | Piotrkow trybunalski | ||
126 | ROMANOWICZ, Marcin | Swędó | ||
127 | ROSIAK, Pawel | ŁODZ | ||
128 | RUTKOWSKI, Konrad | Tomaszów Mazowiecki | ||
129 | RZEŹNICKI, Sławomir | Brzeziny | ||
130 | SAŁACIAK, Bartłomiej | Pabianice | ||
131 | SASINOWSKI, Krzysztof | Łódź | ||
132 | SKUDLARSKI, Michał | Zgierz | ||
133 | SŁOMKA, Mateusz | Tomaszów Mazowiecki | ||
134 | SMETSKA, Iryna | Łódź | ||
135 | SOŁTYSIAK, Marta | Łodź | ||
136 | STACHURSKA, Marta | Łódź | ||
137 | STANEK, Małgorzata | Łódź | ||
138 | STARUSZKIEWICZ, Krzysztof | Łęczyca | ||
139 | STASIAK, Karina | Łódź | ||
140 | STEMBOROWSKI, Bartłomiej | Łódź | ||
141 | STĘPNIAK, Paulina | Łódź | ||
142 | SZAFRAŃSKI, Rafał | Moszczenica | ||
143 | SZAŁABSKI, Marek | Pabianice | ||
144 | SZAŁKUCKA, Karolina | Łódź | ||
145 | SZEWCZYK , Łukasz | Tomaszów Mazowiecki | ||
146 | SZUMIŃSKI, Paweł | Ruda Bugaj | ||
147 | SZWAJKOWSKI, Przemysław | łódź | ||
148 | SZYMAŃSKI, Dariusz | Łódź | ||
149 | ŚNIEGOSKA, Sandra | Łódź | ||
150 | ŚNIEGOSKI , Sebastian | Łódź | ||
151 | ŚWIĄTEK , Aleksandra | Łódź | ||
152 | TABOROWSKA , Agnieszka | Łódź | ||
153 | TOKARCZYK, Zbigniew | Tymianka | ||
154 | TRELA, Roman | Łódź | ||
155 | TRZCIŃSKI, Paweł | Rąbień AB | ||
156 | TRZEWIKOWSKA, Paulina | Łódź | ||
157 | WEDER, Piotr | ŁÓDŹ | ||
158 | WIECHA, Dominika | Łódź | ||
159 | WIECHA, Małgorzata | Łódź | ||
160 | WIECHA, Mariusz | Łódź | ||
161 | WILK- SNOPCZYK, Aleksandra | Łódź | ||
162 | WOJEWODA, Marta | łódź | ||
163 | WOJTCZAK, Mariusz | Brzeziny | ||
164 | WOLSKA, Kasia | Lodz | ||
165 | WÓJCIAK , Ewelina | Rawa Mazowiecka | ||
166 | ZABŁOCKI, Wojtek | Łódź | ||
167 | ZALEWSKI, Adam | Łódź | ||
168 | ZALEWSKI, Piotr | Ozorków | ||
169 | ZARYCHTA, Radosław | Łódź | ||
170 | ZBOROWSKI, Leszek | Łódź | ||
171 | ZYNER, Sylwia | Łódź | ||
172 | ŻUBRZAK , Jacek | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | NOWAK, Natalia | #brodatydzikvelptaszynakruszyna | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | JURKIEWICZ, Tadeusz | 9. ŁBOT | Ozorków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KUŹMIŃSKI , Piotr | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |
2 | SŁOMSKA, Aleksandra | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki | |
3 | TOSIK, Witek | AGB Torfy | Aleksandrów Łódzki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SZYMAŃSKI, Bartłomiej | Accenture Runners Club | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KUNIKOWSKI , Tomasz | AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź | Placencja |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BRZOZOWSKI, Adam | Amstaffy Niczyje | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KLONOWSKA, Elżbieta | Atlas Running Team | Ksawerów | |
2 | KLONOWSKI, Michał | Atlas Running Team | Ksawerów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CHEŁCHOWSKA, Ewa | BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team | Olsztyn |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SPUŁTOWSKA, Joanna | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |
2 | SPUŁTOWSKI, Adam | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź | |
3 | SPUŁTOWSKI, Paweł | Bieg na 6 Łap Zgierz | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŻARCZYŃSKI, Błażej | Biegam u Kolesi | Uzdowo |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | STAWSKI, Dariusz | Biegiem Po Piwo | Łódz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BIEŃKOWSKI, Michał | DZIK KOMANDO | Łódź | |
2 | DUDEK, Dorota Paulina | DZIK KOMANDO | Łódź | |
3 | GAŁKA, Tomasz | DZIK KOMANDO | Łódź | |
4 | LEWANDOWSKA, Anna | DZIK KOMANDO | łódź | |
5 | MOŻEJKO, Dawid | DZIK KOMANDO | Łódź | |
6 | STĘPIEŃ, Małgorzata | DZIK KOMANDO | Łódź | |
7 | STĘPIEŃ, Robert | DZIK KOMANDO | Łódź | |
8 | ŚLĄSKI, Bartosz | DZIK KOMANDO | Łódź | |
9 | WOJTECKI, Piotr | DZIK KOMANDO | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ZYBERT, Mateusz | Dabex-Bolt | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RĄTCZAK, Agnieszka | Deloitte Adventure Team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŁUCHNIAK , Kuba | Droga Do Ultra | Łódź | |
2 | MARCINEK, Marta | Droga Do Ultra | Łódź | |
3 | PAŁASZEWSKI, Krzysztof | Droga Do Ultra | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CIĘŻKI, Konrad | EVErRUN | Łódź | |
2 | JASTRZĄBEK, Agnieszka | EVErRUN | Łódź | |
3 | KADZIDŁOWSKA, Aleksandra | EVErRUN | Łódź | |
4 | ZDUŃCZYK , Paulina | EVErRUN | Łódź | |
5 | ZIELIŃSKI, Adam | EVErRUN | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DUŁA, Marcin | Euroglas | Niewiadów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LIS, Jarosław | FoxTeamAleksandrów | Aleksandrów Łódzki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | OCIEPA, Radosław | Fujitsu Running Team | Andrespol |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KLIŚ, Wojciech | Fundacja im. Akiby Rubinateina | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SIEWIERA, Łukasz | GENTLEMEN`S RUGBY CLUB | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CHUDY, Kacper | GOKIS Zapolice | Zduńska Wola |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BIENIEK , Igor | GOKiS Zapolice | Zapolce | |
2 | BUŁECZKA, Kasia | GOKiS Zapolice | Wojsławice | |
3 | RESZCZYŃSKI, Mikołaj | GOKiS Zapolice | Ptaszkowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DOMAGAŁA, Maciej | HTF Ludwik Sikorski | Łódź | |
2 | FIJAŁKOWSKI, Mateusz | HTF Ludwik Sikorski | Łódź | |
3 | KOWALCZYK, Ola | HTF Ludwik Sikorski | Aleksandrów Łódzki | |
4 | MAZGAJ , Bartłomiej | HTF Ludwik Sikorski | Aleksandrów Łódzki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | FLORCZAK, Sylwia | KB Heron | Łódź | |
2 | NOWAK, Marcin | KB Heron | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PAWLUK-WIECZOREK , Małgorzata | KB Ożarów Mazowiecki Biega | Ożarów Mazowiecki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | HUSSEIN, Semir | KS GRUCHA | Parzęczew | |
2 | JON, Piotr | KS GRUCHA | Ozorków | |
3 | KAROLAK, Jolanta | KS GRUCHA | Ozorków | |
4 | KAROLAK , Ryszard | KS GRUCHA | Ozorków |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŁUCZKA, Sylwia | Kastyo / Vege Runners | Tomaszów Mazowiecki | |
2 | SWORSKI, Roman | Kastyo / Vege Runners | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CHRUŚCIELEWSKI , Rafał | Klub Biegacza Brzezińskie Dziki | Brzeziny |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KĘPKA, Paweł | Kociarze Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LESZCZYŃSKI, Adam | Kontech | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ADAMCZEWSKI, Łukasz | LA trener | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MAJCHER, Elżbieta | LUKS "Boguszyce" | Rawa Mazowiecka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KAROLCZUK, Aleksandra | LUKS "Boguszyce" / Katolickie Publiczne LO Rawa Mazowiecka | Rawa Mazowiecka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KAROLCZUK, Martyna | LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka | Rawa Mazowiecka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KLAPENDA, Mariusz | MARIO TEAM | ŁĘCZYCA |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LAUREN, Kevin | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |
2 | LAUREN, Piotr | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |
3 | MAŁGORZATA, Starus | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Warszawa | |
4 | STARUS-SZYMCZAK, Lucyna | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź | |
5 | WOŹNA, Magdalena | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Brójce | |
6 | ZIENCZYK, Beata | MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WOŁK, Mariusz | MW TEAM | Rawa Mazowiecka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOWALCZYK , Ilona | Mamy-Biegamy | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PABIAŃSKA, Marta | NOA | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna | Nie mam pomysłu | ŁÓDŹ |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | OWCZAREK, Beata | O CO BIEGA | jADWININ |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | NIEWIADOMSKI, Michał | Olej Running Team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WAJMAN, Jarek | Pabianice | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CICHOCKI, Tomasz | Peleton | Aleksandrów Łódzki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ISKRA, Arkadiusz | Port Lotniczy Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PIETRZAK, Marcin | Powstaniec Dobra | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SZKOBEL, Bartłomiej | Puls Tri Team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | POLIT, Ernest | R-TEAM Łowicz | Domaniewice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MOSIŃSKI , Robert | R. S Team | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BENDINGER, Krystian | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |
2 | BENDINGER, Krzysztof | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | |
3 | DUDZIŃSKI, Piotr | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |
4 | MAZERANT, Karolina | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |
5 | PLASKOTA, Jacek | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łodź | |
6 | STĘPIEŃ, Mariusz | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź | |
7 | WÓJCIK, Marcin | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | AMBROZIAK, Sebastian | ROSSMANN | Łódź | |
2 | MIKOŁAJCZYK, Paweł | ROSSMANN | Łódź | |
3 | SZUMIŃSKA, Małgorzata | ROSSMANN | Ruda Bugaj | |
4 | WILAMEK, Jakub | ROSSMANN | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BUŁECZKA, Paweł | Rajsport Active | Zduńska Wola | |
2 | MACIEJEWSKI, Filip | Rajsport Active | Justynów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DĄBROWSKI, Filip | ReebokRunCrew LDZ | Głowno | |
2 | FORYŚ, Agnieszka | ReebokRunCrew LDZ | Łódź | |
3 | RĘBACZ, Piotr | ReebokRunCrew LDZ | Zgierz | |
4 | WIKTOROWSKA, Anna | ReebokRunCrew LDZ | Gałków Duży |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BARBURSKI, Adam | Rodzinna Grupa Rowerowa | ZGIERZ | |
2 | BARBURSKI, Marcin | Rodzinna Grupa Rowerowa | Łódź | |
3 | WDOWIAK, Robert | Rodzinna Grupa Rowerowa | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | FIOŁNA, Robert | Rookies | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WYTYKOWSKA , Joanna | Rysie | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GRABARZ, Przemysław | SII RUNNING TEAM | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BLIŹNIEWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | GŁOWNO | |
2 | BLIŹNIEWSKI, Marek | SNG WILD DUCKS | GŁOWNO | |
3 | BŁASZCZYK, Mariusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
4 | BORKOWSKA, Paulina | SNG WILD DUCKS | Biała | |
5 | CIUPA, Marcin | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
6 | CZAPNIK, Krzysztof | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
7 | DĄBROWSKA, Ewelina | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
8 | DUDEK, Mirosław | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
9 | FAJFER , Arkadiusz | SNG WILD DUCKS | Ozorków | |
10 | GOLIS, Maksymilian | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
11 | GOLIS, Mariusz | SNG WILD DUCKS | ZGIERZ | |
12 | HAJDUK, Małgorzata | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
13 | HERTEL, Michał | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
14 | JAŹWIECKI, Michał | SNG WILD DUCKS | Lodz | |
15 | KACPRZAK, Bogumiła | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
16 | KAŃSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | łódź | |
17 | KŁOS, Anna | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
18 | MARCZYŃSKI, Paweł | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
19 | MATUSIAK, Mateusz | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
20 | PALMOWSKA, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
21 | PAWŁOWSKI, Jakub | SNG WILD DUCKS | Łódź | |
22 | RATAJCZYK, Katarzyna | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
23 | ROŻNIATA, Andrzej | SNG WILD DUCKS | Głowno | |
24 | ROŻNIATA, Iwona | SNG WILD DUCKS | Głowno | |
25 | WALCZAK-KUREK, Marcin | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
26 | WRÓBLEWSKI , Wojciech | SNG WILD DUCKS | Zgierz | |
27 | ZBOROWSKA , Ewa | SNG WILD DUCKS | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DZIEWANOWSKI, Łukasz | SP162 Łódź | Starowa Góra |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RZEPKOWSKI, Marcin | STEFAN RUN-TEM | BABICE |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | DOMAŃSKI , Maciej | STG-Łódź | Łódź | |
2 | GWARNY, Jarosław | STG-Łódź | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WALCZUK, Marcin | Sieradzbiega.pl | Brzeźnio |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KOZŁOWSKA, Magdalena | Sportera OCR | Łódź | |
2 | KOZŁOWSKI, Radosław | Sportera OCR | Łódź | |
3 | PAWLIKOWSKA, Zuzanna | Sportera OCR | Łódź | |
4 | ŚLĘCZKOWSKI, Błażej | Sportera OCR | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BALEJA-KRZYŻANOWSKA, Ewa | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |
2 | KRZYŻANOWSKI, Jarosław | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |
3 | KURMAN, Jacek | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |
4 | KURMAN, Marzena | Starzyńskiego Biega | Łowicz | |
5 | NOWAK, Tomasz | Starzyńskiego Biega | Łowicz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | OSTROWSKA, Dorota | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz | |
2 | WOJDA, Zbigniew | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz | |
3 | WÓJCIK-URBAŃSKA , Izabella | Starzyńskiego Biega Łowicz | Łowicz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | TRZCINKA, Michał | Super TEAM | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK, Edyta | Szakale Bałut Łódź | Łódx |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KRZYSZTOFIK, Kacper | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski | |
2 | SIDORKO, Tomasz | Tri Aktywny Piotrków | Piotrków Trybunalski |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LEWIAK, Michał | Trucht.com | Łódź | |
2 | OLEKSIEWICZ, Maurycy | Trucht.com | Łódź | |
3 | STAWSKI, Michał | Trucht.com | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SYKUŁA, Rafał | Truck Bulls | Guzew |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | GRYZIO, Łukasz | UKS Azymut Pabianice | PABIANICE | |
2 | KRAWCZYK, Marcin | UKS Azymut Pabianice | Pabianice | |
3 | PŁÓCIENNIK, Krzysztof | UKS Azymut Pabianice | Pabianice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BARTOS, Zbigniew | UKS Orientuś | Andrespol | |
2 | CIUPA, Janek | UKS Orientuś | Łódź | |
3 | DEREDOS, Bruno | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | |
4 | DOREŃ, Wiktoria | UKS Orientuś | Łódź | |
5 | KULESZA, Igor | UKS Orientuś | Łódź | |
6 | LEDZION, Grzegorz | UKS Orientuś | Łódź | |
7 | LEDZION, Piotr | UKS Orientuś | Łódź | |
8 | NIKITCZENKO, Natasza | UKS Orientuś | Łódź | |
9 | PASZYŃSKI, Józef | UKS Orientuś | Łódź | |
10 | PODZIŃSKI, Edward | UKS Orientuś | ŁÓDŹ | |
11 | RZEŃCA, Piotrek | UKS Orientuś | Łódź | |
12 | SŁOMCZYŃSKI, Robert | UKS Orientuś | Łódź | |
13 | ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof | UKS Orientuś | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | FASTYN, Katarzyna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
2 | FORTUNIAK, Weronika | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
3 | GIELEC , Julia | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
4 | GIELEC , Zuzanna | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
5 | KOMOROWSKA, Marta | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
6 | MAGDALENA, Nowak | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
7 | MAGDZIARZ - DYŁO , Jan | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
8 | NOWAK, Michał | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
9 | NOWAK, Paweł | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
10 | RZEŃCA, Piotr | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
11 | RZEŃCA, Tomasz | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
12 | SŁOMCZYŃSKI, Filip | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
13 | SŁOMCZYŃSKI, Ignacy | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
14 | WIŚNIEWSKA, Hana | UKS Orientuś Łódź | Łódź | |
15 | ZUCHMAŃSKI, Przemysław | UKS Orientuś Łódź | Bedoń przykościelny |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RZEŃCA, Krzysztof | UKS Orientuś Łódź/Decathlon Zakopianka | Radziwiłłowska |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CIACH-FLIGIEL, Aleksandra | VEOLIA | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ANTCZAK, Borys | WATAHA | Zgierz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BIEDERMAN, Marcin | WKS Wawel BnO | Radziwiłłowska |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | HERMANOWICZ , Izabela | Wataha-łączy nas bieganie | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LIS, Adam | Wierzejskie morsy | Piotrków Trybunalski |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | LUTOMIRSKA, Blanka | XXV LO | Łódż |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KARASIŃSKI, Filip | Zespół Afektywny-Biegowy | Tomaszów Mazowiecki | |
2 | KARASIŃSKI, Grzegorz | Zespół Afektywny-Biegowy | Tomaszów Mazowiecki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | STĘPNIAK, Wojciech | Zgierzbiega | Zgierz |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SMARZEK, Tomasz | mBank | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KRYDA, Jacek | mpk łodż | JANÓWKA |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BĄBOL, Justyna | wkurw_team | Wola Moszczenicka | |
2 | NIEDZIELA, Jakub | wkurw_team | Tomaszów Mazowiecki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SZYMBORSKI, Marek | www.DzieciakPLUS.pl | Łask |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PRYKOWSKI, Tomasz | xRunners | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | JAGODZIŃSKI, Adam | Łódź Kocha Sport | Łódź | |
2 | JANIAK, Norbert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |
3 | KOCIAK, Anna | Łódź Kocha Sport | Dębniak | |
4 | KULIŃSKI, Robert | Łódź Kocha Sport | Łódź | |
5 | MAĆKOWIAK, Paulina | Łódź Kocha Sport | Łódź | |
6 | PAWEŁ, Kurzawa | Łódź Kocha Sport | Łódź |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | URBAŃSKA, Marta | Łódź Kocha Sport/ GOŚŁódź | Łódź |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
24 XI - 10 500m | 80 | 24 | 56 | 80 | 0 | 80 |
24 XI - 6600m | 44 | 15 | 29 | 42 | 2 | 44 |
Cały cykl - 10 500m | 167 | 48 | 119 | 164 | 3 | 167 |
Cały cykl - 6600m | 94 | 40 | 54 | 91 | 3 | 94 |
Razem | 385 | 127 | 258 | 377 | 8 | 385 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Juniorki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Juniorki | 8 | 8 | 0 | 7 | 1 | 8 |
Juniorki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Juniorki | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Juniorzy | 6 | 0 | 6 | 5 | 1 | 6 |
Juniorzy | 10 | 0 | 10 | 8 | 2 | 10 |
Juniorzy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Juniorzy | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 |
OPEN Kobiety | 15 | 15 | 0 | 15 | 0 | 15 |
OPEN Kobiety | 32 | 32 | 0 | 32 | 0 | 32 |
OPEN Kobiety | 24 | 24 | 0 | 24 | 0 | 24 |
OPEN Kobiety | 47 | 47 | 0 | 47 | 0 | 47 |
OPEN Mężczyźni | 23 | 0 | 23 | 22 | 1 | 23 |
OPEN Mężczyźni | 44 | 0 | 44 | 44 | 0 | 44 |
OPEN Mężczyźni | 56 | 0 | 56 | 56 | 0 | 56 |
OPEN Mężczyźni | 115 | 0 | 115 | 113 | 2 | 115 |
Razem | 385 | 127 | 258 | 377 | 8 | 385 |