Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2019/2020 - Bieg Mikołajkowy - Zgłoszenia
2019-12-01
2019-12-01
# | Dystans/Kategoria | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | ANDRZEJEWSKI, Aleksander | Sport Wise | Zapłać |
2 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | ANDRZEJEWSKI, Kacper | AZS Krakow | Zapłać |
3 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | ARMATA, Ewa | ||
4 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | AUGUSTYN, Milena | ||
5 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | AUGUSTYN, Patrycja | ||
6 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | BADURA, Magdalena | ||
7 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | BAJUR, Wiktoria | Zapłać | |
8 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | BARABASZ, Radek | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
9 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | BARAN, Szymon | ||
10 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | BARAN-GĄDEK, Ewa | ||
11 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | BARTLOMIEJ, Kupiec | ||
12 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | BARTYZEL, Krzysztof | Młode Wilki | |
13 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | BEREZIK, Mietek | Zapłać | |
14 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | BIELA, Szymon | JJ Fit Running Team | |
15 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
16 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
17 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | BIELSKI, Maciej | KS Stajnia Bielskiego | Zapłać |
18 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | BIEŃ, Przemysław | Zapłać | |
19 | Przyjazna Trójka/3,7km - M60 | BOBA, Ryszard | Trenuj w Krakowie | |
20 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | BOBULA, Maciej | Zapłać | |
21 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | BODURKA, Zbigniew | ||
22 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | BORATYN, Arkadiusz | ||
23 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | BOROWIEC, Joanna | Night Runner Kraków | Zapłać |
24 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | BOROWIECKI, Piotr | ||
25 | Nordic Walking/NW - M | BOROWIECKI, Piotr | ||
26 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | BOŻEK, Maciej | ||
27 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | BOŻEK, Marlena | Zapłać | |
28 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | BROŻEK, Łukasz | ||
29 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | BUCHANIEC, Kamil | Grupą Pocztowa AWIZO | Zapłać |
30 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | BUCZAK, Izabela | Zapłać | |
31 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | BUJAS , Monika | ||
32 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | BZOWSKI, Michał | Trailrun | |
33 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | CHERNOVA, Iuliia | ||
34 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | CHLEBDA, Łukasz | Zapłać | |
35 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | CHOMNICKA , Beata | Zapłać | |
36 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | CIELUCH, Dawid | ZUZA Team | |
37 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata | #AdamCzerwińskiTeam | |
38 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | CYBUCH, Arkadiusz | ||
39 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | |
40 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | |
41 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | CZARNECKI, Bartłomiej | Yeti | Zapłać |
42 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | CZARNIECKA, Karolina | ||
43 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | ĆWIĄKAŁA, Paweł | KW Kraków | |
44 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | ĆWIĘCZEK, Łukasz | AZS CM UJ | |
45 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | DEKA, Patrycja | Zapłać | |
46 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | DIRK, Michiels | ||
47 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | DOLEGA, Karol | ||
48 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | DOMIN, Łukasz | Run To The Hills Team Libiąż | Zapłać |
49 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | DOMINIK, Monika | Heineken Kraków Running Club | |
50 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | DRAB, Paweł | ChUR Kraków | |
51 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | DRZYZGA, Maksymilian | ||
52 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | DRZYZGA, Miłosz | ||
53 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | DUDA, Magdalena | Zapłać | |
54 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | DUDA, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
55 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | DULIŃSKI, Łukasz | ||
56 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | DURAKIEWICZ, Marta | Decathlon Zakopianka | |
57 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | DURBAS, Tomasz | KGB | |
58 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | DYRCZ, Jakub | Hospicjum Dziecięce Alma Spei | |
59 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | FRĄCKOWIAK, Natalia | Kama Run Czarnków | Zapłać |
60 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | GAJDA , Adrian | Zapłać | |
61 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | GAJDA , Kinga | Zapłać | |
62 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława | WM Triself | |
63 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | GARSTECKA, Joanna | Skawina Biega | |
64 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | GĄDEK, Maciej | ||
65 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | GIERULA, Robert | Zapłać | |
66 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | GIRGUŚ, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | |
67 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | GŁĄBIŃSKI, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | |
68 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | GOLONKA, Szymon | Sport Wise | |
69 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | GOMULEC, Mila | Trenuj w Krakowie | |
70 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | GOMULEC, Tomasz | JJfit Running Team | |
71 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | GONDOR, Jarek | ||
72 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | GORZKOWSKA, Beata | ||
73 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | GÓRKA, Dariusz | BIKEBOARD | Zapłać |
74 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | GÓRNY , Małgorzata | Wieliczka Biega | Zapłać |
75 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | GRABSKA, Ewa | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
76 | Nordic Walking/NW - K | GRATKA, Beata | LUX TORPEDA Małopolska | Zapłać |
77 | Nordic Walking/NW - M | GRATKA, Mirosław | Lux Torpeda Małopolska | Zapłać |
78 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | GROCHALSKA , Katarzyna | ||
79 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać |
80 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | Zapłać |
81 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | GRZEGORZ, Wąchała | Skawina Biega | |
82 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | HEBDA, Maciej | ||
83 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | HENDEL, Magda | AZS AWF Kraków Masters | |
84 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | HOJDA, Karolina | Zapłać | |
85 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | HOPEK, Elżbieta | ULTRAMARYNA | |
86 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | HOPEK, Tomasz | ULTRAMARYNA | |
87 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | IGNASIK, Wojciech | CFNS Training | |
88 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | ILNICKI, Darek | OCR TRAINING | |
89 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | ISKRA-BATKIEWICZ, Barbara | ||
90 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | JACH, Paulina | Tridivision triathlonteam | |
91 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | JACHYMCZYK, Norbert | ||
92 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | JACKOWSKI, Sławomir | Zapłać | |
93 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 | JAŁOCHA , Zofia | Zapłać | |
94 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | JANISZEWSKA, Olga | Go Aptiv! | |
95 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | JANOWSKA, Katarzyna | ||
96 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata | ||
97 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | JARNOT, Konrad | Biegam w Kato ;) | Zapłać |
98 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | JASIŃSKI, Jakub | WM Triself GORIDE | Zapłać |
99 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | JEDLEWSKI, Krzysztof | ||
100 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | JENERALSKI, Miłosz | ||
101 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | JESIOŁOWSKI , Michał | Zapłać | |
102 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | JOANNA , Rachwał | ||
103 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | JURKIEWICZ, Sylwester | Zapłać | |
104 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | KACPER, Lipski | ZUZA Team | |
105 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | KACZMAREK, Mariusz | Sieprawska Piątka | |
106 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | KAMIŃSKI, Janusz | Zapłać | |
107 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | KAPUŚNIK, Kuba | ||
108 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | KAPUŚNIK, Michał | ||
109 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | KAPUŚNIK, Paweł | ||
110 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | KARTECZKA KUSIAK, Anna | ||
111 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | KĘDZIOR, Magdalena | WKS Wawel | |
112 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | KĘDZIOR, Wiesława | ||
113 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | KOKOSZKA, Zygmunt | Vege Runners | |
114 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | KOKOSZKA , Zygmunt | Vege Runners | |
115 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | KOLEGOWICZ, Damian | BeFit24Team | |
116 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | KOLEGOWICZ, Klaudia | BeFit24Team | |
117 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | KOŁODZIEJSKI, Kamil | ||
118 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | KOŃCZAK, Szymon | Jpks | |
119 | Nordic Walking/NW - K | KORDOWSKA, Bogusława | Lux Torpeda Małopolska | |
120 | Nordic Walking/NW - M | KORDOWSKI, Piotr | Lux Torpeda Małopolska | |
121 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | KORDYS, Krzysztof | Zabierzów Biega | |
122 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | KOSCIELNA, Grazyna Koscielna | Rincewind | |
123 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | KOSIERADZKI, Łukasz | ||
124 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | KOTL, Rafał | ||
125 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | KOTYLA , Irena | szczurki i koty | Zapłać |
126 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | KOTYLA, Irena | szczurki i koty | |
127 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | KOWALIK, Jan | ||
128 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | KOWALINSKI, Bartłomiej | ||
129 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | KOWALSKI, Natan | ||
130 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | KOZŁOWSKA, Łucja | ||
131 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | KOZŁOWSKI, Antoni | ||
132 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | KRAWCZYK, Natasza | ZUZA Team | |
133 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | KRĘPA, Agnieszka | wkurw_team | Zapłać |
134 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | KRĘPA, Agnieszka | wkurw_team | |
135 | Przyjazna Trójka/3,7km - K16 | KRUK, Julia | Iron Dragon | Zapłać |
136 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | KRUPA, Radosław | ||
137 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | KRZYSZTOF, Borowski | ||
138 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | KUBIK, Filip | ||
139 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 | KUCHARSKI, Kamil | TriJet Team | |
140 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | KULA, Damian | TriWise Triathlon Team | |
141 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | KULINOWSKI, Dawid | ||
142 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | KUREK, Marta | Decathlon Zakopianka | |
143 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | KUSIAK, Grzegorz | ||
144 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | KUZA, Amelia | ||
145 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | KUZA, Bożena | ||
146 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | KUZA, Łukasz | ||
147 | Przyjazna Trójka/3,7km - K50 | LASKOWSKA, Renata | Niepołomice Biegają | |
148 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | LASKOWSKI, Piotr | Niepołomice Biegają | |
149 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | LEBITKO, Olaf | Iron Dragon | |
150 | Przyjazna Trójka/3,7km - K50 | LIKUS, Izabela | ||
151 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | LIS, Agata | Zapłać | |
152 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | LISOWSKI, Paweł | ||
153 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 | LISZKA, Piotrek | Zapłać | |
154 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | LORENS, Magdalena | G.O.A.T. Team Michałowice | Zapłać |
155 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | LUDOWSKI, Paweł | ||
156 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | ŁAKOMSKA, Zuzanna | ZUZA Team | |
157 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | ŁĄCZ, Małgorzata | ||
158 | Nordic Walking/NW - K | ŁUCKA, Mariola | ||
159 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | MACHALICA, Jan | Poranny Patrol | |
160 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | MAGOCSY, Justyna | ||
161 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | MALICKI, Grzegorz | T-Mobile Sport Team | Zapłać |
162 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | MARCINEK, Jan | Poranny Patrol | |
163 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | MATYAS, Dominik | ||
164 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | MAZIARZ, Katarzyna | Zapłać | |
165 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | MAZUREK, Joanna | WKS Wawel | |
166 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | MICHALEWSKA, Anna | Drużyna Grubego Misia | |
167 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | MICHALEWSKI, Mateusz | Drużyna Grubego Misia | |
168 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | MICHAŁOWSKI, Maciek | ITMBW Kraków | |
169 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | MIELNIK, Łukasz | ||
170 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | MIETŁA, Mateusz | Zapłać | |
171 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | MIĘKINA, Kamil | Grupa Pocztowa AWIZO | Zapłać |
172 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | MIKOŚ, Magdalena | ||
173 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | MILER, Lidia | Zabierzów Biega | |
174 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | MIŚKIEWICZ, Bartosz | TriWise | |
175 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | MIZERA, Adrian | Nowy Targ | |
176 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | MONCZNIK, Marek | ||
177 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 | MONCZNIK, Mikołaj | ||
178 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | MOSKAL-PAWLUS, Mariola | - | Zapłać |
179 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | MROCZEK, Mieszko | ||
180 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | MROCZEK, Mikołaj | ||
181 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | MRÓZ, Bartłomiej | - | Zapłać |
182 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | MRÓZ, Franciszek | - | |
183 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | MRUGACZ, Anna | ||
184 | Przyjazna Trójka/3,7km - M16 | MUCHA, Michał | ||
185 | Nordic Walking/NW - K | MUSZ, Elżbieta | JJfit Running Team | |
186 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | MUSZYŃSKI, Paweł | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
187 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | NESTERUK, Bartosz | Eskadra Kraków | Zapłać |
188 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | NIEBRZYDOWSKI, Raymond | ||
189 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | NORWECKA , Sylwia | ||
190 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | NOSAL, Tomasz | ||
191 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | NOWAK, Łukasz | Ardigen | |
192 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | NOWAK, Marek | ||
193 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | ODRZYWAŁEK, Marcin | KGB | |
194 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | OKRAJEK, Zbigniew | ||
195 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | OLSZEWSKI, Eryk | UKP Kmita Zabierzów | |
196 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | ORŁOWSKI, Kacper | POLAR TEAM | |
197 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | ORZIŃSKI, Michał | Zapłać | |
198 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | OSUCH, Katarzyna | ||
199 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | PAJĄK, Martyna | Trenuj w Krakowie | |
200 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | PALECZNY, Michał | Go Aptiv! | Zapłać |
201 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | PALIŚ, Jakub | BeFit24Team | Zapłać |
202 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | PALIŚ, Maksymilian | BeFit24Team | Zapłać |
203 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | PALIŚ, Mikołaj | BeFit24Team | Zapłać |
204 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | PASAJ, Szymon | Avengers | Zapłać |
205 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | PASAJ, Szymon | Avengers | |
206 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | PAWLAK, Maja | ZUZA Team | |
207 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka | Evil Team | |
208 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 | PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków | |
209 | Nordic Walking/NW - K | PIECHOWSKA, Anna | Zapłać | |
210 | Nordic Walking/NW - K | PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | - | Zapłać |
211 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | PIETRALA, Agata | CSC Adventure Academy | Zapłać |
212 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | PIETROŃ, Monika | ||
213 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | PIETROŃ, Monika | ||
214 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | PISKORZ, Paweł | ||
215 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | PLEJZNEROWSKI, Marcin | ||
216 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | PŁOSKOŃ, Piotr | ||
217 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | PŁOSZAJ, Anna | ||
218 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 | POLAK, Bogusława | ||
219 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | POLAK, Stanisław | SBG Podbieg | |
220 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | POLLESCH, Zuzanna | Zapłać | |
221 | Nordic Walking/NW - K | POLYWKA-BUŁAWA, Katarzyna | gb-arch.pl | |
222 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | PRADZIAD, Andrzej | KS Murzasichle | |
223 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | PRADZIAD, Justyna | KS Murzasichle | |
224 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | PRZYBYŁO, Dariusz | ||
225 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | PRZYDATEK, Grzegorz | Sosna club | Zapłać |
226 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | PYJAS, Bartek | ||
227 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | PYRĆ, Krzysztof | JJ Team | Zapłać |
228 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | PYREK, Przemysław | Training By PP | |
229 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | RACHWAŁ , Joanna | Zapłać | |
230 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | RADOSZEK- ZAKRZYŃSKA, Barbara | CSC Adventure Academy | |
231 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | RADZIK, Jerzy | Niepołomice Biegają | |
232 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | RAJCA, Robert | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | |
233 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | REGULSKA, Marta | Zapłać | |
234 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | ROJEK, Maciej | ||
235 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | RUDOL, Renata | - | |
236 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | RUSIN, Grzegorz | ||
237 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | RYKAŁA, Wojciech | Evil Team | |
238 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | SAJDAK, Piotr | Glaze Prosthetics | Zapłać |
239 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | SAŁACH, Krzysztof | Decathlon Zakopianka | |
240 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | SAROTA, Patrycja | ||
241 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | SERZYSKO, Bartosz | WM Triself | |
242 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | SEWERYN, Bartosz | ||
243 | Przyjazna Trójka/3,7km - K20 | SĘP, Mariola | Zapłać | |
244 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | SĘP, Mikołaj | Zapłać | |
245 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | SIKORA, Anna | Zapłać | |
246 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | SKOWRONEK, Robert | ||
247 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | SKÓRZEWSKA, Aleksandra | ||
248 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | SKRZECZYŃSKA, Jolanta | ||
249 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | SKRZECZYŃSKA-MONCZNIK, Joanna | ||
250 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | SKRZECZYŃSKI, Przemysław | ||
251 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | SŁOŃSKI, Antoni | ||
252 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | SŁOŃSKI, Franciszek | WKS Wawel | |
253 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | SMOLARCZYK, Tomasz | Intersport Polska S.A | Zapłać |
254 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | SMOLAREK, Artur | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
255 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | SMOLAREK, Artur | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
256 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
257 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | SOBOLEWSKA, Alesandra | ZUZA Team | |
258 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | SOKOŁOWSKA, Gracjana | CFNS Training | |
259 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | SOSIŃSKI, Michał | ||
260 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | SPOREK, Łukasz | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | |
261 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | SPOREK, Patryk | SKS KUSY KRAKÓW | |
262 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | STANKIEWICZ, Tomasz | GT TEAM | |
263 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | STEFANOWICZ, Adam | WM Triself | |
264 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 | STEINKE, Wiktoria | Zapłać | |
265 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 | STERKOWICZ, Dorota | ||
266 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | STERKOWICZ, Jakub | ||
267 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | SUDER, Kamil | ||
268 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 | SUKIENNIK, Artur | JJfit Running Team | |
269 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | SUKIENNIK, Szymon | Trenuj w Krakowie | |
270 | Przyjazna Trójka/3,7km - M40 | SUŁKOWSKI, Wojciech | limanoma biega | |
271 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | SUMARA, Jacek | ||
272 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | SURMA, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | |
273 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | SZAŁEK, Katarzyna | ||
274 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | SZAREK, Miłosz | KW Kraków | |
275 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | SZATOŃ, Bartek | ||
276 | Przyjazna Trójka/3,7km - M50 | SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team | |
277 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | SZCZUROWSKI, Artur | szczurki i koty | |
278 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | SZELA, Tomasz | Go Aptiv! | |
279 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | SZEWCZYK, Marcin | ||
280 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna | ||
281 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 | SZPAK, Slawomir | ||
282 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | SZWAGRZYK, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
283 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | ŚLIWKA, Piotr | #Na_kole | |
284 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | ŚLÓSARCZYK, Jakub | Zapłać | |
285 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | ŚLUSARCZYK, Oliwia | Zapłać | |
286 | Przyjazna Trójka/3,7km - K11 | ŚMIECHOWSKA, Zuzanna | ZUZA Team | |
287 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 | ŚPIEWAKOWSKI, Arkadiusz | Poznanski Klub Pilota | Zapłać |
288 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | ŚWIĄTEK, Anna | Zapłać | |
289 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | ŚWIERC, Barbara | Trailrun | |
290 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | ŚWIĘCHOWICZ, Paweł | ||
291 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | TOBIASZ, Wiesław | Elster | |
292 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 | TOKARSKA, Bożena | #AdamCzerwińskiTeam | |
293 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | TOKARSKI, Rafał | ||
294 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | TOKARSKI, Szymon | ||
295 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | TOMSIA , Sylwester | ||
296 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | TUCHOŁKA , Marta | ZUK | |
297 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 | TUCHOŁKA, Marta | Poco Loco | |
298 | Nordic Walking/NW - K | TURCHAN, Agnieszka | ||
299 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 | TUROS, Maciej | X-team Special Forces | |
300 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | TWORZYDŁO, Piotr | ||
301 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | TYLEK, Agata | Skawina Biega | |
302 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | TYLEK, Krzysztof | Skawina Biega | |
303 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 | TYMOFIEJEWICZ, Wioleta | technikam | |
304 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki | URBANIAK, Pola | WATAHA | |
305 | Przyjazna Trójka/3,7km - K30 | URBNIAK, Ania | WATAHA | |
306 | Przyjazna Trójka/3,7km - K40 | USAREK , Agnieszka | JJ Fit Running Team | Zapłać |
307 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | WALCZYNSKI, Maciej | ||
308 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 | WALKOWIAK, Łukasz | ||
309 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | WASIELEWSKI, Adrian | ||
310 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | WĄS, Andrzej | WM Triself | |
311 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K60 | WIATR, Irena | ||
312 | Nordic Walking/NW - M | WIATR, Stanisław | ||
313 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 | WIELOSIK, Marcin | Visegrad Maraton Rytro | Zapłać |
314 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | WIĘCEK, Joachim | Zapłać | |
315 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | WILK, Michał | Nokia Kraków | |
316 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | WŁOCH, Kamil | Sarni Tętent | |
317 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 | WŁODEK, Barbara | ||
318 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 | WOLIŃSKA, Dorota | ||
319 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | WOWER, Bartłomiej | CSC Adventure Academy | Zapłać |
320 | Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy | WOŹNIAK, Olivier | Trenuj w Krakowie | |
321 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | WOŹNIAK, Radosław | ||
322 | Przyjazna Trójka/3,7km - M30 | WOŹNIAK, Radosław | Skawina Biega | |
323 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | WÓJCIK-PYRĆ, Katarzyna | JJ Team | Zapłać |
324 | Przyjazna Trójka/3,7km - M20 | WRONA, Daniel | #AdamCzerwińskiTeam | |
325 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 | WROŃSKI , Mateusz-Tusik | ||
326 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | WYRZYKOWSKI, Marcin | Skawina Biega | |
327 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | WYSOCKA, Marta | Drużyna Grubego Misia | |
328 | Przyjazna Trójka/3,7km - K60 | ZABRZAŃSKA, Barbara | ||
329 | Przyjazna Trójka/3,7km - M60 | ZABRZAŃSKI, Alfred | ||
330 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 | ZABRZAŃSKI, Alfred | ||
331 | Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 | ZACHWIEJA, Katarzyna | ||
332 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | ZAJDEL, Maciej | RAMYDADE | |
333 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | ZAJKOWSKI, Piotr | Zapłać | |
334 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 | ZAKRZYŃSKI, Paweł | CSC Adventure Academy | |
335 | Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 | ZARZECZNY, Radosław | ||
336 | Nordic Walking/NW - K | ZAWADA, Julia | JJ Fit Running Team | Zapłać |
337 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 | ZAWADA, Magdalena | JJ Fit Running Team | Zapłać |
338 | Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 | ZAWALSKI, Paweł | ||
339 | Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 | ZAWIŚLAK , Agata | SZYMITEAM | |
340 | Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 | ZIMOŃ, Michał | ||
341 | Przyjazna Trójka/3,7km - M11 | ZIÓŁKO, Wiktor | Iron Dragon |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K18
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BOŻEK, Marlena | ||
2 | CHERNOVA, Iuliia | ||
3 | DEKA, Patrycja | ||
4 | DOMINIK, Monika | Heineken Kraków Running Club | |
5 | HENDEL, Magda | AZS AWF Kraków Masters | |
6 | KRĘPA, Agnieszka | wkurw_team | |
7 | KRĘPA, Agnieszka | wkurw_team | |
8 | OSUCH, Katarzyna | ||
9 | PIETRALA, Agata | CSC Adventure Academy | |
10 | WŁODEK, Barbara |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | ARMATA, Ewa | ||
2 | CZARNIECKA, Karolina | ||
3 | DUDA, Magdalena | ||
4 | GÓRNY , Małgorzata | Wieliczka Biega | |
5 | KOSCIELNA, Grazyna Koscielna | Rincewind | |
6 | KOTYLA , Irena | szczurki i koty | |
7 | KOTYLA, Irena | szczurki i koty | |
8 | LIS, Agata | ||
9 | MAGOCSY, Justyna | ||
10 | MIKOŚ, Magdalena | ||
11 | MILER, Lidia | Zabierzów Biega | |
12 | PIETROŃ, Monika | ||
13 | PIETROŃ, Monika | ||
14 | PŁOSZAJ, Anna | ||
15 | RADOSZEK- ZAKRZYŃSKA, Barbara | CSC Adventure Academy | |
16 | SOKOŁOWSKA, Gracjana | CFNS Training | |
17 | ŚWIĄTEK, Anna | ||
18 | ŚWIERC, Barbara | Trailrun | |
19 | TUCHOŁKA , Marta | ZUK | |
20 | TYLEK, Agata | Skawina Biega | |
21 | TYMOFIEJEWICZ, Wioleta | technikam |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | GORZKOWSKA, Beata | ||
2 | JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata | ||
3 | MICHALEWSKA, Anna | Drużyna Grubego Misia | |
4 | REGULSKA, Marta | ||
5 | SKÓRZEWSKA, Aleksandra | ||
6 | SKRZECZYŃSKA, Jolanta | ||
7 | WÓJCIK-PYRĆ, Katarzyna | JJ Team | |
8 | WYSOCKA, Marta | Drużyna Grubego Misia | |
9 | ZACHWIEJA, Katarzyna |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | WIATR, Irena |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M18
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BOBULA, Maciej | ||
2 | BUCHANIEC, Kamil | Grupą Pocztowa AWIZO | |
3 | DOLEGA, Karol | ||
4 | KOSIERADZKI, Łukasz | ||
5 | MACHALICA, Jan | Poranny Patrol | |
6 | MIĘKINA, Kamil | Grupa Pocztowa AWIZO | |
7 | PYREK, Przemysław | Training By PP | |
8 | SOSIŃSKI, Michał | ||
9 | SZEWCZYK, Marcin | ||
10 | TUROS, Maciej | X-team Special Forces |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BARABASZ, Radek | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
2 | BROŻEK, Łukasz | ||
3 | CHLEBDA, Łukasz | ||
4 | ĆWIĄKAŁA, Paweł | KW Kraków | |
5 | DOMIN, Łukasz | Run To The Hills Team Libiąż | |
6 | DULIŃSKI, Łukasz | ||
7 | DURBAS, Tomasz | KGB | |
8 | HEBDA, Maciej | ||
9 | IGNASIK, Wojciech | CFNS Training | |
10 | JASIŃSKI, Jakub | WM Triself GORIDE | |
11 | KAMIŃSKI, Janusz | ||
12 | KOŁODZIEJSKI, Kamil | ||
13 | KORDYS, Krzysztof | Zabierzów Biega | |
14 | KOTL, Rafał | ||
15 | KOWALINSKI, Bartłomiej | ||
16 | KUSIAK, Grzegorz | ||
17 | MATYAS, Dominik | ||
18 | NESTERUK, Bartosz | Eskadra Kraków | |
19 | NOSAL, Tomasz | ||
20 | NOWAK, Łukasz | Ardigen | |
21 | ODRZYWAŁEK, Marcin | KGB | |
22 | RUSIN, Grzegorz | ||
23 | SERZYSKO, Bartosz | WM Triself | |
24 | SMOLARCZYK, Tomasz | Intersport Polska S.A | |
25 | SMOLAREK, Artur | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
26 | STANKIEWICZ, Tomasz | GT TEAM | |
27 | SURMA, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice | |
28 | SZATOŃ, Bartek | ||
29 | ŚWIĘCHOWICZ, Paweł | ||
30 | TOMSIA , Sylwester | ||
31 | WALCZYNSKI, Maciej | ||
32 | WASIELEWSKI, Adrian | ||
33 | WILK, Michał | Nokia Kraków | |
34 | WOWER, Bartłomiej | CSC Adventure Academy | |
35 | WOŹNIAK, Radosław | ||
36 | ZAJDEL, Maciej | RAMYDADE | |
37 | ZAJKOWSKI, Piotr | ||
38 | ZARZECZNY, Radosław |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | CZARNECKI, Bartłomiej | Yeti | |
2 | GOMULEC, Tomasz | JJfit Running Team | |
3 | GONDOR, Jarek | ||
4 | JACKOWSKI, Sławomir | ||
5 | JENERALSKI, Miłosz | ||
6 | KOKOSZKA, Zygmunt | Vege Runners | |
7 | KOKOSZKA , Zygmunt | Vege Runners | |
8 | KUZA, Łukasz | ||
9 | MICHALEWSKI, Mateusz | Drużyna Grubego Misia | |
10 | MIETŁA, Mateusz | ||
11 | MIŚKIEWICZ, Bartosz | TriWise | |
12 | NIEBRZYDOWSKI, Raymond | ||
13 | PALECZNY, Michał | Go Aptiv! | |
14 | PASAJ, Szymon | Avengers | |
15 | PASAJ, Szymon | Avengers | |
16 | POLAK, Stanisław | SBG Podbieg | |
17 | SKOWRONEK, Robert | ||
18 | SKRZECZYŃSKI, Przemysław | ||
19 | STEFANOWICZ, Adam | WM Triself | |
20 | SZCZUROWSKI, Artur | szczurki i koty | |
21 | ŚLÓSARCZYK, Jakub | ||
22 | TYLEK, Krzysztof | Skawina Biega | |
23 | WALKOWIAK, Łukasz |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BOROWIECKI, Piotr | ||
2 | DIRK, Michiels | ||
3 | KOWALIK, Jan | ||
4 | PRZYBYŁO, Dariusz | ||
5 | RADZIK, Jerzy | Niepołomice Biegają | |
6 | SZPAK, Slawomir |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BEREZIK, Mietek | ||
2 | PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków |
Ambitna Jedenastka / 11,6km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Bieg dla Dzieci do 10lat / 1km - Chłopcy
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | ANDRZEJEWSKI, Aleksander | Sport Wise | |
2 | ANDRZEJEWSKI, Kacper | AZS Krakow | |
3 | DRZYZGA, Maksymilian | ||
4 | DRZYZGA, Miłosz | ||
5 | GOLONKA, Szymon | Sport Wise | |
6 | KAPUŚNIK, Kuba | ||
7 | KAPUŚNIK, Michał | ||
8 | MROCZEK, Mieszko | ||
9 | MROCZEK, Mikołaj | ||
10 | MRÓZ, Franciszek | - | |
11 | PALIŚ, Jakub | BeFit24Team | |
12 | PALIŚ, Maksymilian | BeFit24Team | |
13 | PALIŚ, Mikołaj | BeFit24Team | |
14 | PYJAS, Bartek | ||
15 | SĘP, Mikołaj | ||
16 | SŁOŃSKI, Antoni | ||
17 | SŁOŃSKI, Franciszek | WKS Wawel | |
18 | WOŹNIAK, Olivier | Trenuj w Krakowie |
Bieg dla Dzieci do 10lat / 1km - Dziewczynki
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | AUGUSTYN, Milena | ||
2 | AUGUSTYN, Patrycja | ||
3 | BAJUR, Wiktoria | ||
4 | KĘDZIOR, Magdalena | WKS Wawel | |
5 | KUZA, Amelia | ||
6 | PAJĄK, Martyna | Trenuj w Krakowie | |
7 | ŚLUSARCZYK, Oliwia | ||
8 | URBANIAK, Pola | WATAHA |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | STERKOWICZ, Dorota |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KUREK, Marta | Decathlon Zakopianka | |
2 | ŁĄCZ, Małgorzata | ||
3 | MOSKAL-PAWLUS, Mariola | - | |
4 | PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka | Evil Team | |
5 | TUCHOŁKA, Marta | Poco Loco |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna | ||
2 | TOKARSKA, Bożena | #AdamCzerwińskiTeam |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KĘDZIOR, Wiesława | ||
2 | POLAK, Bogusława |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BARTLOMIEJ, Kupiec | ||
2 | DRAB, Paweł | ChUR Kraków | |
3 | DYRCZ, Jakub | Hospicjum Dziecięce Alma Spei | |
4 | KUCHARSKI, Kamil | TriJet Team |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BIEŃ, Przemysław | ||
2 | GŁĄBIŃSKI, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | |
3 | ILNICKI, Darek | OCR TRAINING | |
4 | JARNOT, Konrad | Biegam w Kato ;) | |
5 | MARCINEK, Jan | Poranny Patrol | |
6 | MUSZYŃSKI, Paweł | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
7 | PLEJZNEROWSKI, Marcin | ||
8 | ROJEK, Maciej | ||
9 | TOKARSKI, Szymon | ||
10 | WŁOCH, Kamil | Sarni Tętent | |
11 | WYRZYKOWSKI, Marcin | Skawina Biega | |
12 | ZAKRZYŃSKI, Paweł | CSC Adventure Academy |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BZOWSKI, Michał | Trailrun | |
2 | GÓRKA, Dariusz | BIKEBOARD | |
3 | GRZEGORZ, Wąchała | Skawina Biega | |
4 | JACHYMCZYK, Norbert | ||
5 | JEDLEWSKI, Krzysztof | ||
6 | KULA, Damian | TriWise Triathlon Team | |
7 | MALICKI, Grzegorz | T-Mobile Sport Team | |
8 | PISKORZ, Paweł | ||
9 | PYRĆ, Krzysztof | JJ Team | |
10 | RAJCA, Robert | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | |
11 | RYKAŁA, Wojciech | Evil Team | |
12 | TOKARSKI, Rafał | ||
13 | ZAWALSKI, Paweł |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | CYBUCH, Arkadiusz | ||
2 | GIERULA, Robert | ||
3 | NOWAK, Marek | ||
4 | ŚPIEWAKOWSKI, Arkadiusz | Poznanski Klub Pilota |
Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | LISZKA, Piotrek |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K11
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | GOMULEC, Mila | Trenuj w Krakowie | |
2 | KRAWCZYK, Natasza | ZUZA Team | |
3 | PAWLAK, Maja | ZUZA Team | |
4 | SOBOLEWSKA, Alesandra | ZUZA Team | |
5 | ŚMIECHOWSKA, Zuzanna | ZUZA Team |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K16
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KRUK, Julia | Iron Dragon |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | GROCHALSKA , Katarzyna | ||
2 | JANISZEWSKA, Olga | Go Aptiv! | |
3 | ŁAKOMSKA, Zuzanna | ZUZA Team | |
4 | SAROTA, Patrycja | ||
5 | SĘP, Mariola |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
2 | URBNIAK, Ania | WATAHA |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BADURA, Magdalena | ||
2 | GAJDA , Kinga | ||
3 | GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | |
4 | KOZŁOWSKA, Łucja | ||
5 | RUDOL, Renata | - | |
6 | SKRZECZYŃSKA-MONCZNIK, Joanna | ||
7 | USAREK , Agnieszka | JJ Fit Running Team |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | LASKOWSKA, Renata | Niepołomice Biegają | |
2 | LIKUS, Izabela |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | ZABRZAŃSKA, Barbara |
Przyjazna Trójka / 3,7km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Przyjazna Trójka / 3,7km - M11
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | CIELUCH, Dawid | ZUZA Team | |
2 | CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | |
3 | GAJDA , Adrian | ||
4 | KACPER, Lipski | ZUZA Team | |
5 | KOWALSKI, Natan | ||
6 | KOZŁOWSKI, Antoni | ||
7 | KULINOWSKI, Dawid | ||
8 | LEBITKO, Olaf | Iron Dragon | |
9 | OLSZEWSKI, Eryk | UKP Kmita Zabierzów | |
10 | SEWERYN, Bartosz | ||
11 | SPOREK, Patryk | SKS KUSY KRAKÓW | |
12 | SUKIENNIK, Szymon | Trenuj w Krakowie | |
13 | ZIÓŁKO, Wiktor | Iron Dragon |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M16
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BIELA, Szymon | JJ Fit Running Team | |
2 | MUCHA, Michał |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BIELSKI, Maciej | KS Stajnia Bielskiego | |
2 | BOŻEK, Maciej | ||
3 | ĆWIĘCZEK, Łukasz | AZS CM UJ | |
4 | LASKOWSKI, Piotr | Niepołomice Biegają | |
5 | SUDER, Kamil | ||
6 | WRONA, Daniel | #AdamCzerwińskiTeam |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | DUDA, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
2 | OKRAJEK, Zbigniew | ||
3 | PRZYDATEK, Grzegorz | Sosna club | |
4 | WOŹNIAK, Radosław | Skawina Biega |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | MONCZNIK, Marek | ||
2 | SPOREK, Łukasz | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | |
3 | SUŁKOWSKI, Wojciech | limanoma biega |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BOBA, Ryszard | Trenuj w Krakowie | |
2 | ZABRZAŃSKI, Alfred |
Przyjazna Trójka / 3,7km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K16
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | MAZUREK, Joanna | WKS Wawel | |
2 | STEINKE, Wiktoria |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BUCZAK, Izabela | ||
2 | DURAKIEWICZ, Marta | Decathlon Zakopianka | |
3 | FRĄCKOWIAK, Natalia | Kama Run Czarnków | |
4 | GRABSKA, Ewa | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
5 | HOJDA, Karolina | ||
6 | JACH, Paulina | Tridivision triathlonteam | |
7 | LORENS, Magdalena | G.O.A.T. Team Michałowice | |
8 | MAZIARZ, Katarzyna | ||
9 | POLLESCH, Zuzanna | ||
10 | PRADZIAD, Justyna | KS Murzasichle | |
11 | SIKORA, Anna | ||
12 | ZAWIŚLAK , Agata | SZYMITEAM |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
2 | JOANNA , Rachwał | ||
3 | KARTECZKA KUSIAK, Anna | ||
4 | KOLEGOWICZ, Klaudia | BeFit24Team | |
5 | MRUGACZ, Anna | ||
6 | NORWECKA , Sylwia | ||
7 | RACHWAŁ , Joanna | ||
8 | WOLIŃSKA, Dorota |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BOROWIEC, Joanna | Night Runner Kraków | |
2 | BUJAS , Monika | ||
3 | CHOMNICKA , Beata | ||
4 | CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata | #AdamCzerwińskiTeam | |
5 | GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława | WM Triself | |
6 | GARSTECKA, Joanna | Skawina Biega | |
7 | GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | |
8 | HOPEK, Elżbieta | ULTRAMARYNA | |
9 | ISKRA-BATKIEWICZ, Barbara | ||
10 | JANOWSKA, Katarzyna | ||
11 | KUZA, Bożena | ||
12 | SZAŁEK, Katarzyna | ||
13 | ZAWADA, Magdalena | JJ Fit Running Team |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BARAN-GĄDEK, Ewa | ||
2 | JAŁOCHA , Zofia |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Tradycyjna Piątka / 5,7km - K70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M16
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KOŃCZAK, Szymon | Jpks | |
2 | MONCZNIK, Mikołaj |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M20
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BARTYZEL, Krzysztof | Młode Wilki | |
2 | KOLEGOWICZ, Damian | BeFit24Team | |
3 | KRZYSZTOF, Borowski | ||
4 | KUBIK, Filip | ||
5 | MIZERA, Adrian | Nowy Targ | |
6 | ORŁOWSKI, Kacper | POLAR TEAM | |
7 | PRADZIAD, Andrzej | KS Murzasichle | |
8 | SAJDAK, Piotr | Glaze Prosthetics | |
9 | STERKOWICZ, Jakub | ||
10 | WIELOSIK, Marcin | Visegrad Maraton Rytro |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M30
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BARAN, Szymon | ||
2 | BORATYN, Arkadiusz | ||
3 | JESIOŁOWSKI , Michał | ||
4 | JURKIEWICZ, Sylwester | ||
5 | KACZMAREK, Mariusz | Sieprawska Piątka | |
6 | KAPUŚNIK, Paweł | ||
7 | LUDOWSKI, Paweł | ||
8 | MICHAŁOWSKI, Maciek | ITMBW Kraków | |
9 | MRÓZ, Bartłomiej | - | |
10 | ORZIŃSKI, Michał | ||
11 | PŁOSKOŃ, Piotr | ||
12 | SAŁACH, Krzysztof | Decathlon Zakopianka | |
13 | SMOLAREK, Artur | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
14 | SZAREK, Miłosz | KW Kraków | |
15 | SZELA, Tomasz | Go Aptiv! | |
16 | SZWAGRZYK, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
17 | ŚLIWKA, Piotr | #Na_kole | |
18 | TWORZYDŁO, Piotr | ||
19 | WIĘCEK, Joachim | ||
20 | ZIMOŃ, Michał |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M40
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | |
2 | GIRGUŚ, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | |
3 | HOPEK, Tomasz | ULTRAMARYNA | |
4 | KRUPA, Radosław | ||
5 | LISOWSKI, Paweł | ||
6 | MIELNIK, Łukasz | ||
7 | SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
8 | SUMARA, Jacek | ||
9 | WĄS, Andrzej | WM Triself | |
10 | WROŃSKI , Mateusz-Tusik |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M50
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | GĄDEK, Maciej | ||
2 | SUKIENNIK, Artur | JJfit Running Team |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M60
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BODURKA, Zbigniew | ||
2 | TOBIASZ, Wiesław | Elster | |
3 | ZABRZAŃSKI, Alfred |
Tradycyjna Piątka / 5,7km - M70
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|
Nordic Walking / NW - K
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | GRATKA, Beata | LUX TORPEDA Małopolska | |
2 | KORDOWSKA, Bogusława | Lux Torpeda Małopolska | |
3 | ŁUCKA, Mariola | ||
4 | MUSZ, Elżbieta | JJfit Running Team | |
5 | PIECHOWSKA, Anna | ||
6 | PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | - | |
7 | POLYWKA-BUŁAWA, Katarzyna | gb-arch.pl | |
8 | TURCHAN, Agnieszka | ||
9 | ZAWADA, Julia | JJ Fit Running Team |
Nordic Walking / NW - M
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BOROWIECKI, Piotr | ||
2 | GRATKA, Mirosław | Lux Torpeda Małopolska | |
3 | KORDOWSKI, Piotr | Lux Torpeda Małopolska | |
4 | WIATR, Stanisław |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | ARMATA, Ewa | ||
2 | AUGUSTYN, Milena | ||
3 | AUGUSTYN, Patrycja | ||
4 | BADURA, Magdalena | ||
5 | BAJUR, Wiktoria | ||
6 | BARAN, Szymon | ||
7 | BARAN-GĄDEK, Ewa | ||
8 | BARTLOMIEJ, Kupiec | ||
9 | BEREZIK, Mietek | ||
10 | BIEŃ, Przemysław | ||
11 | BOBULA, Maciej | ||
12 | BODURKA, Zbigniew | ||
13 | BORATYN, Arkadiusz | ||
14 | BOROWIECKI, Piotr | ||
15 | BOROWIECKI, Piotr | ||
16 | BOŻEK, Maciej | ||
17 | BOŻEK, Marlena | ||
18 | BROŻEK, Łukasz | ||
19 | BUCZAK, Izabela | ||
20 | BUJAS , Monika | ||
21 | CHERNOVA, Iuliia | ||
22 | CHLEBDA, Łukasz | ||
23 | CHOMNICKA , Beata | ||
24 | CYBUCH, Arkadiusz | ||
25 | CZARNIECKA, Karolina | ||
26 | DEKA, Patrycja | ||
27 | DIRK, Michiels | ||
28 | DOLEGA, Karol | ||
29 | DRZYZGA, Maksymilian | ||
30 | DRZYZGA, Miłosz | ||
31 | DUDA, Magdalena | ||
32 | DULIŃSKI, Łukasz | ||
33 | GAJDA , Adrian | ||
34 | GAJDA , Kinga | ||
35 | GĄDEK, Maciej | ||
36 | GIERULA, Robert | ||
37 | GONDOR, Jarek | ||
38 | GORZKOWSKA, Beata | ||
39 | GROCHALSKA , Katarzyna | ||
40 | HEBDA, Maciej | ||
41 | HOJDA, Karolina | ||
42 | ISKRA-BATKIEWICZ, Barbara | ||
43 | JACHYMCZYK, Norbert | ||
44 | JACKOWSKI, Sławomir | ||
45 | JAŁOCHA , Zofia | ||
46 | JANOWSKA, Katarzyna | ||
47 | JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata | ||
48 | JEDLEWSKI, Krzysztof | ||
49 | JENERALSKI, Miłosz | ||
50 | JESIOŁOWSKI , Michał | ||
51 | JOANNA , Rachwał | ||
52 | JURKIEWICZ, Sylwester | ||
53 | KAMIŃSKI, Janusz | ||
54 | KAPUŚNIK, Kuba | ||
55 | KAPUŚNIK, Michał | ||
56 | KAPUŚNIK, Paweł | ||
57 | KARTECZKA KUSIAK, Anna | ||
58 | KĘDZIOR, Wiesława | ||
59 | KOŁODZIEJSKI, Kamil | ||
60 | KOSIERADZKI, Łukasz | ||
61 | KOTL, Rafał | ||
62 | KOWALIK, Jan | ||
63 | KOWALINSKI, Bartłomiej | ||
64 | KOWALSKI, Natan | ||
65 | KOZŁOWSKA, Łucja | ||
66 | KOZŁOWSKI, Antoni | ||
67 | KRUPA, Radosław | ||
68 | KRZYSZTOF, Borowski | ||
69 | KUBIK, Filip | ||
70 | KULINOWSKI, Dawid | ||
71 | KUSIAK, Grzegorz | ||
72 | KUZA, Amelia | ||
73 | KUZA, Bożena | ||
74 | KUZA, Łukasz | ||
75 | LIKUS, Izabela | ||
76 | LIS, Agata | ||
77 | LISOWSKI, Paweł | ||
78 | LISZKA, Piotrek | ||
79 | LUDOWSKI, Paweł | ||
80 | ŁĄCZ, Małgorzata | ||
81 | ŁUCKA, Mariola | ||
82 | MAGOCSY, Justyna | ||
83 | MATYAS, Dominik | ||
84 | MAZIARZ, Katarzyna | ||
85 | MIELNIK, Łukasz | ||
86 | MIETŁA, Mateusz | ||
87 | MIKOŚ, Magdalena | ||
88 | MONCZNIK, Marek | ||
89 | MONCZNIK, Mikołaj | ||
90 | MROCZEK, Mieszko | ||
91 | MROCZEK, Mikołaj | ||
92 | MRUGACZ, Anna | ||
93 | MUCHA, Michał | ||
94 | NIEBRZYDOWSKI, Raymond | ||
95 | NORWECKA , Sylwia | ||
96 | NOSAL, Tomasz | ||
97 | NOWAK, Marek | ||
98 | OKRAJEK, Zbigniew | ||
99 | ORZIŃSKI, Michał | ||
100 | OSUCH, Katarzyna | ||
101 | PIECHOWSKA, Anna | ||
102 | PIETROŃ, Monika | ||
103 | PIETROŃ, Monika | ||
104 | PISKORZ, Paweł | ||
105 | PLEJZNEROWSKI, Marcin | ||
106 | PŁOSKOŃ, Piotr | ||
107 | PŁOSZAJ, Anna | ||
108 | POLAK, Bogusława | ||
109 | POLLESCH, Zuzanna | ||
110 | PRZYBYŁO, Dariusz | ||
111 | PYJAS, Bartek | ||
112 | RACHWAŁ , Joanna | ||
113 | REGULSKA, Marta | ||
114 | ROJEK, Maciej | ||
115 | RUSIN, Grzegorz | ||
116 | SAROTA, Patrycja | ||
117 | SEWERYN, Bartosz | ||
118 | SĘP, Mariola | ||
119 | SĘP, Mikołaj | ||
120 | SIKORA, Anna | ||
121 | SKOWRONEK, Robert | ||
122 | SKÓRZEWSKA, Aleksandra | ||
123 | SKRZECZYŃSKA, Jolanta | ||
124 | SKRZECZYŃSKA-MONCZNIK, Joanna | ||
125 | SKRZECZYŃSKI, Przemysław | ||
126 | SŁOŃSKI, Antoni | ||
127 | SOSIŃSKI, Michał | ||
128 | STEINKE, Wiktoria | ||
129 | STERKOWICZ, Dorota | ||
130 | STERKOWICZ, Jakub | ||
131 | SUDER, Kamil | ||
132 | SUMARA, Jacek | ||
133 | SZAŁEK, Katarzyna | ||
134 | SZATOŃ, Bartek | ||
135 | SZEWCZYK, Marcin | ||
136 | SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna | ||
137 | SZPAK, Slawomir | ||
138 | ŚLÓSARCZYK, Jakub | ||
139 | ŚLUSARCZYK, Oliwia | ||
140 | ŚWIĄTEK, Anna | ||
141 | ŚWIĘCHOWICZ, Paweł | ||
142 | TOKARSKI, Rafał | ||
143 | TOKARSKI, Szymon | ||
144 | TOMSIA , Sylwester | ||
145 | TURCHAN, Agnieszka | ||
146 | TWORZYDŁO, Piotr | ||
147 | WALCZYNSKI, Maciej | ||
148 | WALKOWIAK, Łukasz | ||
149 | WASIELEWSKI, Adrian | ||
150 | WIATR, Irena | ||
151 | WIATR, Stanisław | ||
152 | WIĘCEK, Joachim | ||
153 | WŁODEK, Barbara | ||
154 | WOLIŃSKA, Dorota | ||
155 | WOŹNIAK, Radosław | ||
156 | WROŃSKI , Mateusz-Tusik | ||
157 | ZABRZAŃSKA, Barbara | ||
158 | ZABRZAŃSKI, Alfred | ||
159 | ZABRZAŃSKI, Alfred | ||
160 | ZACHWIEJA, Katarzyna | ||
161 | ZAJKOWSKI, Piotr | ||
162 | ZARZECZNY, Radosław | ||
163 | ZAWALSKI, Paweł | ||
164 | ZIMOŃ, Michał |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata | #AdamCzerwińskiTeam | |
2 | GIRGUŚ, Michał | #AdamCzerwińskiTeam | |
3 | GŁĄBIŃSKI, Piotr | #AdamCzerwińskiTeam | |
4 | GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | |
5 | GROCHOT, Edyta | #AdamCzerwińskiTeam | |
6 | TOKARSKA, Bożena | #AdamCzerwińskiTeam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | WRONA, Daniel | #AdamCzerwińskiTeam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | ŚLIWKA, Piotr | #Na_kole |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | MOSKAL-PAWLUS, Mariola | - | |
2 | MRÓZ, Bartłomiej | - | |
3 | MRÓZ, Franciszek | - | |
4 | PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna | - | |
5 | RUDOL, Renata | - |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | HENDEL, Magda | AZS AWF Kraków Masters |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | ĆWIĘCZEK, Łukasz | AZS CM UJ |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | ANDRZEJEWSKI, Kacper | AZS Krakow |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | NOWAK, Łukasz | Ardigen |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | PASAJ, Szymon | Avengers | |
2 | PASAJ, Szymon | Avengers |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | GÓRKA, Dariusz | BIKEBOARD |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
2 | BIELEC, Kinga | BeFit24Team | |
3 | KOLEGOWICZ, Damian | BeFit24Team | |
4 | KOLEGOWICZ, Klaudia | BeFit24Team | |
5 | PALIŚ, Jakub | BeFit24Team | |
6 | PALIŚ, Maksymilian | BeFit24Team | |
7 | PALIŚ, Mikołaj | BeFit24Team | |
8 | SMOROŃ, Marcin | BeFit24Team | |
9 | SZCZĘŚNIAK, Janusz | BeFit24Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | JARNOT, Konrad | Biegam w Kato ;) |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | IGNASIK, Wojciech | CFNS Training | |
2 | SOKOŁOWSKA, Gracjana | CFNS Training |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | PIETRALA, Agata | CSC Adventure Academy | |
2 | RADOSZEK- ZAKRZYŃSKA, Barbara | CSC Adventure Academy | |
3 | WOWER, Bartłomiej | CSC Adventure Academy | |
4 | ZAKRZYŃSKI, Paweł | CSC Adventure Academy |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | DRAB, Paweł | ChUR Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | DURAKIEWICZ, Marta | Decathlon Zakopianka | |
2 | KUREK, Marta | Decathlon Zakopianka | |
3 | SAŁACH, Krzysztof | Decathlon Zakopianka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | MICHALEWSKA, Anna | Drużyna Grubego Misia | |
2 | MICHALEWSKI, Mateusz | Drużyna Grubego Misia | |
3 | WYSOCKA, Marta | Drużyna Grubego Misia |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | TOBIASZ, Wiesław | Elster |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | NESTERUK, Bartosz | Eskadra Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka | Evil Team | |
2 | RYKAŁA, Wojciech | Evil Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | LORENS, Magdalena | G.O.A.T. Team Michałowice | |
2 | SURMA, Piotr | G.O.A.T. Team Michałowice |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | STANKIEWICZ, Tomasz | GT TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | SAJDAK, Piotr | Glaze Prosthetics |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | JANISZEWSKA, Olga | Go Aptiv! | |
2 | PALECZNY, Michał | Go Aptiv! | |
3 | SZELA, Tomasz | Go Aptiv! |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | MIĘKINA, Kamil | Grupa Pocztowa AWIZO |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BUCHANIEC, Kamil | Grupą Pocztowa AWIZO |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | DOMINIK, Monika | Heineken Kraków Running Club |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | DYRCZ, Jakub | Hospicjum Dziecięce Alma Spei |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | RAJCA, Robert | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei | |
2 | SPOREK, Łukasz | Hospicjum dla Dzieci Alma Spei |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | MICHAŁOWSKI, Maciek | ITMBW Kraków | |
2 | PIĄTEK, Stanisław | ITMBW Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | SMOLARCZYK, Tomasz | Intersport Polska S.A |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KRUK, Julia | Iron Dragon | |
2 | LEBITKO, Olaf | Iron Dragon | |
3 | ZIÓŁKO, Wiktor | Iron Dragon |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BIELA, Szymon | JJ Fit Running Team | |
2 | USAREK , Agnieszka | JJ Fit Running Team | |
3 | ZAWADA, Julia | JJ Fit Running Team | |
4 | ZAWADA, Magdalena | JJ Fit Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | PYRĆ, Krzysztof | JJ Team | |
2 | WÓJCIK-PYRĆ, Katarzyna | JJ Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | GOMULEC, Tomasz | JJfit Running Team | |
2 | MUSZ, Elżbieta | JJfit Running Team | |
3 | SUKIENNIK, Artur | JJfit Running Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KOŃCZAK, Szymon | Jpks |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | DURBAS, Tomasz | KGB | |
2 | ODRZYWAŁEK, Marcin | KGB |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | PRADZIAD, Andrzej | KS Murzasichle | |
2 | PRADZIAD, Justyna | KS Murzasichle |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BIELSKI, Maciej | KS Stajnia Bielskiego |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | ĆWIĄKAŁA, Paweł | KW Kraków | |
2 | SZAREK, Miłosz | KW Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | FRĄCKOWIAK, Natalia | Kama Run Czarnków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | GRATKA, Beata | LUX TORPEDA Małopolska |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | GRATKA, Mirosław | Lux Torpeda Małopolska | |
2 | KORDOWSKA, Bogusława | Lux Torpeda Małopolska | |
3 | KORDOWSKI, Piotr | Lux Torpeda Małopolska |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BARTYZEL, Krzysztof | Młode Wilki |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | CZAPCZYŃSKI, Cezary | Niepołomice Biegają | |
2 | CZAPCZYŃSKI, Wojciech | Niepołomice Biegają | |
3 | LASKOWSKA, Renata | Niepołomice Biegają | |
4 | LASKOWSKI, Piotr | Niepołomice Biegają | |
5 | RADZIK, Jerzy | Niepołomice Biegają |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BOROWIEC, Joanna | Night Runner Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | WILK, Michał | Nokia Kraków |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | MIZERA, Adrian | Nowy Targ |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | ILNICKI, Darek | OCR TRAINING |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | ORŁOWSKI, Kacper | POLAR TEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | TUCHOŁKA, Marta | Poco Loco |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | MACHALICA, Jan | Poranny Patrol | |
2 | MARCINEK, Jan | Poranny Patrol |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | ŚPIEWAKOWSKI, Arkadiusz | Poznanski Klub Pilota |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | ZAJDEL, Maciej | RAMYDADE |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KOSCIELNA, Grazyna Koscielna | Rincewind |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | DOMIN, Łukasz | Run To The Hills Team Libiąż |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | POLAK, Stanisław | SBG Podbieg |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | SPOREK, Patryk | SKS KUSY KRAKÓW |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | ZAWIŚLAK , Agata | SZYMITEAM |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | WŁOCH, Kamil | Sarni Tętent |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BARABASZ, Radek | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
2 | DUDA, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
3 | GRABSKA, Ewa | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
4 | MUSZYŃSKI, Paweł | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
5 | SMOLAREK, Artur | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
6 | SMOLAREK, Artur | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | |
7 | SZWAGRZYK, Marcin | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KACZMAREK, Mariusz | Sieprawska Piątka |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | GARSTECKA, Joanna | Skawina Biega | |
2 | GRZEGORZ, Wąchała | Skawina Biega | |
3 | TYLEK, Agata | Skawina Biega | |
4 | TYLEK, Krzysztof | Skawina Biega | |
5 | WOŹNIAK, Radosław | Skawina Biega | |
6 | WYRZYKOWSKI, Marcin | Skawina Biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | PRZYDATEK, Grzegorz | Sosna club |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | ANDRZEJEWSKI, Aleksander | Sport Wise | |
2 | GOLONKA, Szymon | Sport Wise |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | MALICKI, Grzegorz | T-Mobile Sport Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BZOWSKI, Michał | Trailrun | |
2 | ŚWIERC, Barbara | Trailrun |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | PYREK, Przemysław | Training By PP |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | BOBA, Ryszard | Trenuj w Krakowie | |
2 | GOMULEC, Mila | Trenuj w Krakowie | |
3 | PAJĄK, Martyna | Trenuj w Krakowie | |
4 | SUKIENNIK, Szymon | Trenuj w Krakowie | |
5 | WOŹNIAK, Olivier | Trenuj w Krakowie |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KUCHARSKI, Kamil | TriJet Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | MIŚKIEWICZ, Bartosz | TriWise |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KULA, Damian | TriWise Triathlon Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | JACH, Paulina | Tridivision triathlonteam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | OLSZEWSKI, Eryk | UKP Kmita Zabierzów |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | HOPEK, Elżbieta | ULTRAMARYNA | |
2 | HOPEK, Tomasz | ULTRAMARYNA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KOKOSZKA, Zygmunt | Vege Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KOKOSZKA , Zygmunt | Vege Runners |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | WIELOSIK, Marcin | Visegrad Maraton Rytro |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | URBANIAK, Pola | WATAHA | |
2 | URBNIAK, Ania | WATAHA |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KĘDZIOR, Magdalena | WKS Wawel | |
2 | MAZUREK, Joanna | WKS Wawel | |
3 | SŁOŃSKI, Franciszek | WKS Wawel |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława | WM Triself | |
2 | SERZYSKO, Bartosz | WM Triself | |
3 | STEFANOWICZ, Adam | WM Triself | |
4 | WĄS, Andrzej | WM Triself |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | JASIŃSKI, Jakub | WM Triself GORIDE |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | GÓRNY , Małgorzata | Wieliczka Biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | TUROS, Maciej | X-team Special Forces |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | CZARNECKI, Bartłomiej | Yeti |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | TUCHOŁKA , Marta | ZUK |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | CIELUCH, Dawid | ZUZA Team | |
2 | KACPER, Lipski | ZUZA Team | |
3 | KRAWCZYK, Natasza | ZUZA Team | |
4 | ŁAKOMSKA, Zuzanna | ZUZA Team | |
5 | PAWLAK, Maja | ZUZA Team | |
6 | SOBOLEWSKA, Alesandra | ZUZA Team | |
7 | ŚMIECHOWSKA, Zuzanna | ZUZA Team |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KORDYS, Krzysztof | Zabierzów Biega | |
2 | MILER, Lidia | Zabierzów Biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | POLYWKA-BUŁAWA, Katarzyna | gb-arch.pl |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | SUŁKOWSKI, Wojciech | limanoma biega |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KOTYLA , Irena | szczurki i koty | |
2 | KOTYLA, Irena | szczurki i koty | |
3 | SZCZUROWSKI, Artur | szczurki i koty |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | TYMOFIEJEWICZ, Wioleta | technikam |
# | Zawodnik | Klub | Płatność |
---|---|---|---|
1 | KRĘPA, Agnieszka | wkurw_team | |
2 | KRĘPA, Agnieszka | wkurw_team |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
Ambitna Jedenastka | 120 | 41 | 79 | 91 | 29 | 120 |
Bieg dla Dzieci do 10lat | 26 | 8 | 18 | 18 | 8 | 24 |
Harda Dwudziestka-Trójka | 44 | 10 | 34 | 35 | 9 | 44 |
Nordic Walking | 13 | 9 | 4 | 8 | 5 | 11 |
Przyjazna Trójka | 54 | 23 | 31 | 46 | 8 | 54 |
Tradycyjna Piątka | 84 | 37 | 47 | 63 | 21 | 84 |
Razem | 341 | 128 | 213 | 261 | 80 | 337 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
11,6km - K18 | 10 | 10 | 0 | 6 | 4 | 10 |
11,6km - K30 | 21 | 21 | 0 | 16 | 5 | 21 |
11,6km - K40 | 9 | 9 | 0 | 7 | 2 | 9 |
11,6km - K50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11,6km - K60 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
11,6km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11,6km - M18 | 10 | 0 | 10 | 7 | 3 | 10 |
11,6km - M30 | 38 | 0 | 38 | 30 | 8 | 38 |
11,6km - M40 | 23 | 0 | 23 | 17 | 6 | 23 |
11,6km - M50 | 6 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 |
11,6km - M60 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 |
11,6km - M70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
1km - Chłopcy | 18 | 0 | 18 | 12 | 6 | 17 |
1km - Dziewczynki | 8 | 8 | 0 | 6 | 2 | 7 |
23km - K20 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
23km - K30 | 5 | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 |
23km - K40 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 |
23km - K50 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 |
23km - K60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23km - M20 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 |
23km - M30 | 12 | 0 | 12 | 10 | 2 | 12 |
23km - M40 | 13 | 0 | 13 | 10 | 3 | 13 |
23km - M50 | 4 | 0 | 4 | 2 | 2 | 4 |
23km - M60 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
3,7km - K11 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 |
3,7km - K16 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
3,7km - K20 | 5 | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 |
3,7km - K30 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 |
3,7km - K40 | 7 | 7 | 0 | 4 | 3 | 7 |
3,7km - K50 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 |
3,7km - K60 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
3,7km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3,7km - M11 | 13 | 0 | 13 | 12 | 1 | 13 |
3,7km - M16 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 |
3,7km - M20 | 6 | 0 | 6 | 5 | 1 | 6 |
3,7km - M30 | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 |
3,7km - M40 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 |
3,7km - M50 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
3,7km - M60 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 |
3,7km - M70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5,7km - K16 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 |
5,7km - K20 | 12 | 12 | 0 | 5 | 7 | 12 |
5,7km - K30 | 8 | 8 | 0 | 7 | 1 | 8 |
5,7km - K40 | 13 | 13 | 0 | 9 | 4 | 13 |
5,7km - K50 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 |
5,7km - K60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5,7km - K70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5,7km - M16 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 |
5,7km - M20 | 10 | 0 | 10 | 8 | 2 | 10 |
5,7km - M30 | 20 | 0 | 20 | 15 | 5 | 20 |
5,7km - M40 | 10 | 0 | 10 | 10 | 0 | 10 |
5,7km - M50 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 |
5,7km - M60 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 |
5,7km - M70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
NW - K | 9 | 9 | 0 | 5 | 4 | 7 |
NW - M | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 |
Razem | 341 | 128 | 213 | 261 | 80 | 337 |