Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2019/2020 - R3 - Zgłoszenia
2020-01-05

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Płatność Karnet
1 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [901] ADAMEK, Dariusz #AdamCzerwińskiTeam Karnet
2 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1501] ADAMUS, Jakub Karnet
3 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [0] AFANASYEVA, Yana
4 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [902] AMIAUD, Romain WM Triself Karnet
5 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1502] ANDRZEJCZYK, Adrian Karnet
6 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] ANTKOWIAK, Joachim
7 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] ANTKOWIAK, Joanna Kobiety Biegają
8 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1503] ARCHAMOWICZ, Krzysztof Karnet
9 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [501] ATROSZCZYK, Aleksandra Karnet
10 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [502] ATROSZCZYK, Aleksandra Karnet
11 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [503] BABIUCH, Magda Skawina Biega Karnet
12 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [903] BAJAK, Mirosław P3SK Karnet
13 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [904] BAJDAK, Łukasz Karnet
14 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1754] BAJOREK, Lidia Karnet
15 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] BALAWENDER, Bartosz
16 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [905] BALUTA-MAŁECKA, Edyta Karnet
17 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [221] BAŁABAN, Bartłomiej ITMBW KRAKÓW Karnet
18 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1504] BANACH, Jakub zaMARCHWIście Karnet
19 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [784] BANIAK, Marcin G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
20 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [906] BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners Karnet
21 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BARABASZ, Radek Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
22 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [504] BARAN, Beata WKS WAWEL BnO Karnet
23 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1367] BARAN, Szymon Karnet
24 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [907] BARANSKA, Anna Karnet
25 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [0] BARAŃSKA , Adrianna
26 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [505] BARAŃSKI, Jakub Tapczan Karnet
27 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [506] BARGIEŁ, Marcin Go Aptiv! Karnet
28 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1505] BARNAŚ, Adrian Salt Runners Bochnia Karnet
29 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1506] BARTKOWIAK, Grzegorz Karnet
30 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1745] BARTNIKOWSKI, Marek thulium.com Karnet
31 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [222] BARTOS, Tymoteusz Trenuj w Krakowie Karnet
32 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1507] BARTOSIK, Michał M-TEAM Karnet
33 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [908] BARTOSZ, Marek JCI Running Team Karnet
34 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] BARTUŚ, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice
35 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [909] BARTYZEL, Grzegorz Poranny Patrol Karnet
36 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [910] BARZYK, Karol Karnet
37 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1508] BAŚ, Anna Leniwce Karnet
38 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1509] BAŚ , Mateusz Leniwce Karnet
39 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [507] BĄCZEK, Małgorzata WKS WAWEL BnO Karnet
40 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1510] BEDNAREK, Marcin GoLenie Karnet
41 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1511] BEŁZ, Tomasz Karnet
42 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1512] BEŁZAK, Filip TriJet Team Karnet
43 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1513] BIAŁECKA, Sylwia LGBS Running Team Karnet
44 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1514] BIAŁKA, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
45 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [757] BICZEWSKI, Arkadiusz KSPO Dentinea 1A Karnet
46 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [11] BIEDERMAN, Adrianna WKS WAWEL BnO Karnet
47 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [12] BIEDERMAN, Marcin WKS WAWEL BnO Karnet
48 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [508] BIEDERMAN, Paweł WKS WAWEL BnO Karnet
49 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [0] BIELA, Szymon JJ Fit Running Team
50 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] BIELEC, Kinga BeFit24Team
51 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [509] BIELECKA, Ewa Karnet
52 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [0] BIELECKI, Jan Zapłać
53 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [911] BIELIK, Radosław #AdamCzerwińskiTeam Karnet
54 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1296] BIENIEK, Dominik Monar Kraków Karnet
55 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [510] BIEŃ, Katarzyna Karnet
56 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [511] BIERA, Agnieszka Skawina Biega Karnet
57 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [512] BIERNAT, Bartłomiej Karnet
58 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] BIERNAT, Jakub Wisełka
59 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1515] BIES, Grzegorz Karnet
60 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [101] BIGAJ, Jan Iron Dragon Triathlon Karnet
61 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [912] BIGAJ, Sebastian Iron Dragon Triathlon Karnet
62 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [102] BIGAJ, Ula Iron Dragon Triathlon Karnet
63 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [513] BIŁOCHA, Ewa Karnet
64 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [223] BISKUPSKA , Julia WKS WAWEL BnO Karnet
65 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [103] BISKUPSKA, Małgorzata WKS WAWEL BnO Karnet
66 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [104] BISKUPSKA, Marysia WKS WAWEL BnO Karnet
67 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [778] BISKUPSKI, Michał WKS WAWEL BnO Karnet
68 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [779] BISZTYGA, Sabina Biegamy z kranowianką Karnet
69 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [913] BLADY, Bogdan Karnet
70 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] BLASZCZYK, Marcin SportWise
71 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [914] BLAUT, Marcin Night Runners Karnet
72 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [915] BLICHARZ, Ewelina GE HealthAhead Karnet
73 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [916] BŁACHNO, Marcin Aniołki Charliego Karnet
74 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1721] BŁAKAŁA, Damian RMF4RT Gladiators Karnet
75 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [514] BŁASZCZAK, Jarosław Go Aptiv! Karnet
76 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [224] BŁASZCZAK, Jarosław Go Aptiv! Karnet
77 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [225] BŁYSKOSZ, Magdalena WKS WAWEL BnO Karnet
78 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [0] BOBA, Ryszard Trenuj w Krakowie
79 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [515] BOBAK, Bogdan Skawina Biega Karnet
80 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [516] BOBROWSKA, Maria Karnet
81 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] BOCHENEK, Michal Polplast biega
82 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1516] BODURKA, Adam Go Aptiv! Karnet
83 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1] BODURKA, Krzysztof KS AZS AWF Kraków Karnet
84 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [517] BODURKA, Tomasz Decathlon Zakopianka Karnet
85 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] BOJARSKA, Zuzanna Eskadra Kraków
86 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1517] BORCZYŃSKI, Michał Karnet
87 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] BOREK, Mateusz SportWise Zapłać
88 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [9] BOROŃ, Dariusz ASICS FRONTRUNNER POLAND Karnet
89 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [782] BOROWIEC, Joanna Night Runner Kraków Karnet
90 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1305] BOROWIK, Tomasz ATOM Karnet
91 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [917] BOROWSKA, Julia Karnet
92 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [518] BOROWSKA-ABDELJAOUED, Anna G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
93 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [758] BOROWSKI, Krzysztof Karnet
94 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1518] BORSZOWSKI, Zbigniew Zabierzów Biega Karnet
95 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1519] BORYCKI, Mirosław Karnet
96 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [918] BOUFRAHI , Rysiek #crazyteam Karnet
97 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1520] BOYCE, Aidan Boyce Karnet
98 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [138] BOYCE, Malachy Karnet
99 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BROŻEK, Łukasz
100 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [226] BRZYSKA, Karolina Brzyski Tri Team Karnet
101 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [919] BRZYSKI , Maciej Brzyski Tri Team Karnet
102 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [105] BUBLIK, Maciej WKS WAWEL BnO Karnet
103 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [227] BUBLIK, Piotr WKS WAWEL BnO Karnet
104 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1521] BUCZEK, Jerzy Karnet
105 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [920] BUDERAWSKI , Andrzej Gwiazdy Północy Karnet
106 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [228] BUDZIŃSKA, Julia Karnet
107 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [519] BUDZIŃSKI, Dawid Karnet
108 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [921] BUDZIŃSKI, Maciej Karnet
109 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [922] BUDZYN, Paulina Niepołomice Biegają Karnet
110 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [520] BUGAJ, Katarzyna WKS WAWEL BnO Karnet
111 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [521] BUGAJ, Teresa WKS WAWEL BnO Karnet
112 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [523] BUGAJSKA , Katarzyna Karnet
113 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [522] BUGAJSKA, Monika Karnet
114 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] BUGAJSKI, Igor Zapłać
115 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1522] BUGNO, Marcelina Skawina Biega Karnet
116 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] BUJAK, Krzysztof
117 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [524] BUJAS, Dominik Karnet
118 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1742] BUJOCZEK, Leszek Karnet
119 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [750] BUJOCZEK, Małgorzata Karnet
120 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [923] BUL, Dominik zabieganidobrowolscy Karnet
121 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [924] BULIŃSKA, Justyna Karnet
122 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [525] BUŁAWA, Filip UKS Kometa Gliwice Karnet
123 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [925] BUŁAWA, Grzegorz gb-arch.p Architekt Grzegorz Buława Karnet
124 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] BUŁKA, Łukasz IMPRODEX TEAM Zapłać
125 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [526] BURDA, Monika #AdamCzerwińskiTeam Karnet
126 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [760] BURLIGA, Iwona Czwartkowe Bieganie Karnet
127 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [742] BURLIGA, Jerzy Czwartkowe Bieganie Karnet
128 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1523] BURY, Krzysztof GE HealthAhead Karnet
129 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [527] BYRCZEK, Jan UKS Kometa Gliwice Karnet
130 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [761] BYRSKA, Sylwia Karnet
131 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [528] BYTOMSKA, Kamila Karnet
132 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [926] BZDAK, Bartosz Karnet
133 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] BZOWSKI, Michał Trailrun
134 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [529] CABAJ, Łukasz Karnet
135 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1524] CAŁA, Maciej CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ Karnet
136 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1525] CAPIŃSKA , Anna Night Runners Karnet
137 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1526] CEBERAK, Bartosz Karnet
138 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [530] CEKIERA, Antoni Karnet
139 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1527] CEKIERA, Robert AZS AWF KRAKÓW MASTERS Karnet
140 Nordic Walking/NW - K [201] CELEJ-KOBALCZYK, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
141 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [531] CHAMCZYK, Maciej A mogłem spać Karnet
142 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [0] CHERNOVA, Iuliia
143 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1310] CHLUPKA, Ireneusz Karnet
144 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [927] CHMIELOWSKI, Andrzej Gniewne Krewetki Karnet
145 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [928] CHOLEWCZUK, Agnieszka WILD DOGS TEAM Karnet
146 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [929] CHOLEWCZUK, Piotr WILD DOGS TEAM Karnet
147 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1528] CHOMICZ, Krzysztof RMF4RT Gladiators Karnet
148 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1529] CHROMNIAK, Marcin Lusina Projekt Karnet
149 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1530] CHRZĄŚCIK, Anna Płomyk Olkusz Karnet
150 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [532] CHYLIŃŚKI, Mateusz Kraków Athletocs Team Karnet
151 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [533] CIERLAK, Elżbieta Brzyski Tri Team Karnet
152 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [534] CIERLAK, Mikołaj Brzyski Tri Team Karnet
153 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [535] CIERLAK, Przemysław Brzyski Tri Team Karnet
154 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [0] CIEŚLA, Krzysztof Brzyski Tri Team
155 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [930] CIEŚLA, Magda Karnet
156 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [536] CIEŚLAK-SAWICKA, Katarzyna BIEGAM GDZIE POPADNIE Karnet
157 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [931] CIEŚLIK, Sebastian Karnet
158 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata #AdamCzerwińskiTeam
159 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [5062] CIUPIŃSKI, Jakub Karnet
160 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] CUDEK, Iwo
161 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] CUDEK, Jacek #AdamCzerwińskiTeam
162 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] CUDEK, Leon
163 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1531] CWIKLA, Pawel Karnet
164 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [932] CYGAN, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam Karnet
165 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [933] CYGAN, Tomasz A mogłem spać Karnet
166 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [934] CYRBUS, Dominika JJfit Running Team Karnet
167 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 [0] CYRKLER, Ewa
168 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [365] CYRKLER, Łukasz Night Runners Karnet
169 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [735] CZAPCZYŃSKA , Małgorzata Niepołomice Biegają Karnet
170 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [337] CZAPCZYŃSKA, Zofia Niepołomice Biegają Karnet
171 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] CZAPCZYŃSKI, Cezary Niepołomice Biegają
172 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [336] CZAPCZYŃSKI , Cezary Niepołomice Biegają Karnet
173 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [136] CZAPCZYŃSKI, Wojciech Niepołomice Biegają Karnet
174 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [0] CZAPCZYŃSKI, Wojciech Niepołomice Biegają
175 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1283] CZAPIEWSKA , Eliza #crazyteam Karnet
176 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [935] CZAPLA, Przemysław WKS WAWEL BnO Karnet
177 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1322] CZAPLA , Tomasz WKS WAWEL BnO Karnet
178 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [0] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Zapłać
179 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [732] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
180 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [537] CZARNECKI, Piotr ZAJEDZ RAKA Karnet
181 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1323] CZARNECKI, Piotr Karnet
182 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1532] CZELNY, Zbigniew Karnet
183 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1533] CZESAK, Marcin RWM TEAM Karnet
184 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] CZUBA, Adam Zapłać
185 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] CZUBA, Adam Happy Tri Friends
186 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1534] CZYŻ, Piotr Karnet
187 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [229] CZYŻ, Radosław WKS WAWEL Karnet
188 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [936] CZYŻOWICZ , Michał Karnet
189 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [361] DANIELAK, Alicja Karnet
190 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [231] DANIELAK, Hanna Karnet
191 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1330] DARCHUK, Oleksandr DRPT Karnet
192 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] DĘBOSZ, Marek
193 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] DĘBSKA, Justyna
194 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [360] DĘBSKI, Dariusz Karnet
195 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [937] DIKOLENKO, Agnieszka Karnet
196 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [538] DOBISZEWKA, Ilona BIEGAM GDZIE POPADNIE Karnet
197 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [106] DOBROWOLSKI, Mikołaj KUKUCZSPORT.PL Karnet
198 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [938] DOBRZAŃSKA, Marta GE HealthAhead Karnet
199 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [939] DOLAŚ, Danuta Rebellion od Free Runners Karnet
200 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] DOMAGALA, Tomasz Zapłać
201 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [940] DOMIN, Tomasz JJfit Running Team Karnet
202 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] DRAB, Paweł WEBCON RUNNERS
203 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [941] DRAPICH, Natalia LGBS Running Team Karnet
204 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] DREWNIAK , Łukasz JJfit Running Team
205 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [539] DROBNIAK, Weronika Karnet
206 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [942] DROZDZOWSKI, Konrad Karnet
207 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] DRZYZGA, Maksymilian
208 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] DRZYZGA, Miłosz
209 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [943] DRZYZGIEWICZ, Michal www.kwitnaca.com Karnet
210 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [944] DRZYZGIEWICZ, Przemysław Karnet
211 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [232] DUBIEL, Piotr 2xWK Karnet
212 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] DUBOVSKA, Olena BeFit24Team
213 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] DUDA, Konrad
214 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [0] DUDA, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
215 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1307] DUDA, Paweł BeFit24Team Karnet
216 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [945] DUDA, Wojciech Skawina Biega Karnet
217 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [540] DUDZIAK, Dorota #AdamCzerwińskiTeam Karnet
218 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [541] DUDZIAK, Tomasz POLAR TEAM Karnet
219 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [946] DURAS, Andrzej Karnet
220 Nordic Walking/NW - K [362] DURAS , Izabela Karnet
221 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [233] DURAS, Magdalena Karnet
222 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [947] DURLAK, Błażej Karnet
223 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [542] DUROŃ, Marcin BeFit24Team Karnet
224 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [234] DUROŃ, Marcin BeFit24Team Karnet
225 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] DWORNIK, Maciek Warczące Szprychy
226 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] DWORNIK, Małgorzata Warczące Szprychy
227 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [948] DYKSZAK, Filip WM Triself Karnet
228 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [107] DYKSZAK, Tymon TS Wieliczanka Wieliczka Karnet
229 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [543] DYLĄG, Marlena G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
230 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [544] DYNGOSZ, Krzysztof FedEx Karnet
231 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [783] DYNGOSZ, Szymon Karnet
232 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [949] DYREK, Marcin Karnet
233 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [950] DYREK, Marcin Karnet
234 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [951] DYREK, Michał MOK Mszana Dolna Karnet
235 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [952] DYRGA, Sebastian JJfit Running Team Karnet
236 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1535] DYWAN, Andrzej Karnet
237 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [953] DZIAŁO, Tomasz Karnet
238 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [954] DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna Karnet
239 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [955] DZIECIUCHOWICZ, Michał Karnet
240 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [956] DZIEDZIC, Joanna Karnet
241 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1536] DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl Karnet
242 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1297] DZIEDZIC, Piotr Monar Kraków Karnet
243 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1537] DZIEŻOK, Bogdan Trailrun Karnet
244 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [342] DZIK , Władysław Biegamy z kranowianką Karnet
245 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1738] DZIOBEK, Paulina ITMBW Karnet
246 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [545] DZIURZYŃSKA, Ulka Vege Runners Karnet
247 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [0] DZIWISINSKA, Magdalena Zapłać
248 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [0] DZIWISINSKA, Martyna Zapłać
249 Nordic Walking/NW - M [202] ELŻBIECIAK, Łukasz Lux Torpeda Malopolska Karnet
250 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1725] ENGLERT, Piotr TriJet Team Karnet
251 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [546] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna WKS WAWEL BnO Karnet
252 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [957] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna WKS WAWEL BnO Karnet
253 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [749] FAJTO, Maciej KS Murzasichle Karnet
254 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [547] FEDIRKO, Tadeusz Karnet
255 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [958] FEREK, Maciej Karnet
256 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [235] FILICIAK, Antoni CAFFETTIERA Karnet
257 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [236] FILICIAK, Justyna CAFFETTIERA Karnet
258 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [548] FILICIAK, Michał CAFFETTIERA Karnet
259 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [108] FILICIAK, Stanisław CAFFETTIERA Karnet
260 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [959] FILIPEK, Daniel Karnet
261 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [237] FIREK, Grzegorz 2xWK Karnet
262 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [960] FIREK, Rafał Lacho Team Karnet
263 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [961] FLAGA, Iwona Los Pantalones Rojos Karnet
264 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [962] FLIS, Piotr JJfit Running Team Karnet
265 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1364] FOLFASIŃSKA, Joanna Skawina Biega Karnet
266 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [963] FOLTA, Katarzyna Karnet
267 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [549] FORYSTEK, Józef WKS WAWEL BnO Karnet
268 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1538] FOSSAERT, Sylwia Karnet
269 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [964] FRACH, Dominik SIGMA Pizza & Bar Karnet
270 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [965] FRANCUZ, Konrad Vege Runners Karnet
271 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1309] FRANCZAK, Katarzyna Karnet
272 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [966] FRANKIEWICZ, Jakub Aniołki Charliego Karnet
273 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1302] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna Karnet
274 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [967] GACEK, Dawid A mogłem spać Karnet
275 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [743] GACEK, Tadeusz Pszczółka Team Karnet
276 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] GAJDA, Kamil Zapłać
277 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [238] GAJDA, Kamil #AdamCzerwińskiTeam Karnet
278 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1539] GAJDA, Mateusz Skawina Biega Karnet
279 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1540] GALEWICZ, Katarzyna Karnet
280 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [144] GALUBA, Martyna UKS Lider Karnet
281 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [366] GALUBA, Monika UKS Lider Karnet
282 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [550] GAPYS, Jolanta #AdamCzerwińskiTeam Karnet
283 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [551] GAPYS, Robert #AdamCzerwińskiTeam Karnet
284 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [5] GARBACIK, Maja WKS WAWEL BnO Karnet
285 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [968] GARBACIK, Wojciech WKS WAWEL BnO Karnet
286 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] GARCIA, Juan Antonio Zapłać
287 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] GARSTECKA, Joanna Skawina Biega
288 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1541] GARSTECKI, Michał Skawina Biega Karnet
289 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [109] GARUS, Gabriela Karnet
290 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [552] GARUS, Konrad Karnet
291 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [239] GARZEŁ, Grzegorz ITMBW KRAKÓW Karnet
292 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [969] GAWENDA, Katarzyna Karnet
293 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [354] GAWIN, Agnieszka BeFit24Team Karnet
294 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [970] GAWIN, Krzysztof BeFit24Team Karnet
295 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1542] GAWIN, Marek Karnet
296 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1543] GAWLIK, Adrian Karnet
297 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [5060] GAWOR, Irenuesz Anywhere Bike Team Karnet
298 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [553] GAWRON, Kasia WKS WAWEL BnO Karnet
299 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [240] GAWRON, Kasia WKS WAWEL BnO Karnet
300 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [762] GĄSIENICA-ROJ, Anna KS Murzasichle Karnet
301 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [971] GĄSIOR, Krzysztof Klub Biegacza AZS UEK Karnet
302 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [554] GEDL, Przemysław Karnet
303 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [972] GEDLICZKA, Tymoteusz Karnet
304 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1544] GĘBALA, Piotr Karnet
305 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1728] GIELEWICZ, Bartłomiej Monar Kraków Karnet
306 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1545] GIERASIŃSKI , Pablo KKB Dystans Krakow Karnet
307 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [973] GIERZ, Bartłomiej Go Aptiv! Karnet
308 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1747] GIL, Jacek Karnet
309 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] GIRGUŚ, Michał #AdamCzerwińskiTeam
310 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1546] GIŻA, Grzegorz Karnet
311 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [974] GLINSKA, Aleksandra Karnet
312 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] GŁĄBIŃSKI, Piotr #AdamCzerwińskiTeam
313 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [975] GŁOWACKI, Mariusz Active Jura Karnet
314 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1294] GŁÓD, Łukasz Klub Biegacza AZS UEK Karnet
315 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [976] GNIEWEK, Julia Karnet
316 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [555] GOGOLA, Mariusz Karnet
317 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1281] GOLIŃSKA, Anna Nauka Biega Karnet
318 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1280] GOLIŃSKI, Mieczysław Nauka Biega Karnet
319 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [556] GOLL, Michał Karnet
320 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] GOMÓŁKA, Paweł TriWise
321 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] GOMULEC, Mila Trenuj w Krakowie
322 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] GOMULEC, Tomasz JJfit Running Team
323 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] GONDOR, Jarek Zapłać
324 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [977] GORSZKO, Adam Trailrun Karnet
325 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1548] GÓRAL, Grzegorz JJfit Running Team Karnet
326 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1746] GÓRKA, Dariusz BIKEBOARD Karnet
327 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [978] GÓRKA, Konrad Night Runners Karnet
328 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [557] GÓRKA, Marcin Husaria Race Team Karnet
329 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [558] GÓRKA, Piotr JJfit Running Team Karnet
330 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [979] GÓRNA, Anita LPP Team Karnet
331 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [241] GÓRNISIEWICZ, Roland JJfit Running Team Karnet
332 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1549] GRABOWSKA, Joanna WKS WAWEL BnO Karnet
333 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1298] GRABOWSKI, Daniel Monar Kraków Karnet
334 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [242] GRABOWSKI , Jan Skawina Biega Karnet
335 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [559] GRABOWSKI, Mariusz #AdamCzerwińskiTeam Karnet
336 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [980] GRABOWSKI, Zbigniew autobike.com.pl Karnet
337 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] GRABSKA, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
338 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [981] GRACZYK, Roman Karnet
339 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] GRADZI, Dariusz Krakowska Izba Adwokacka Zapłać
340 Nordic Walking/NW - K [0] GRATKA, Beata Zapłać
341 Nordic Walking/NW - M [0] GRATKA, Mirosław Lux Torpeda Małopolska Zapłać
342 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1277] GRELA, Katarzyna NAUKA BIEGA Karnet
343 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1288] GRELA, Katarzyna NAUKA BIEGA Karnet
344 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam
345 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam
346 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [982] GROMNY, Konrad WM Triself Karnet
347 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1550] GROS, Anna Skawina Biega Karnet
348 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [983] GRUDNIAK, Tomasz Karnet
349 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1551] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław Karnet
350 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [243] GRUSZKA, Dominika Niepołomice Biegają Karnet
351 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1552] GRUSZKA, Kamila Niepołomice Biegają Karnet
352 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [984] GRUSZKA, Karol Karnet
353 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [560] GRYGIEL, Marek Trailrun Karnet
354 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [561] GRYMEK, Dagmara BeFit24Team Karnet
355 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [244] GRZEGORCZYK, Borys WKS WAWEL BnO Karnet
356 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] GRZEGORZ, Buła Nowotarski Klub Kolarski
357 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] GRZEGORZ, Wąchała Skawina Biega
358 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1306] GRZESZCZAK-BOROWIK, Anna ATOM Karnet
359 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [985] GRZYB , Kazimierz Los Pantalones Rojos Karnet
360 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1321] GRZYWA, Grzegorz Karnet
361 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [986] GURDAK, Mateusz Trailrun Karnet
362 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1553] GURGUL, Mateusz Aromat Nóg Karnet
363 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1554] GURGUL, Sebastian Aromat Nóg Karnet
364 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] GUŚPIEL, Jakub Zapłać
365 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [987] GUZIK, Łukasz Go Aptiv! Karnet
366 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] HAJDUK, Bartłomiej SBG Podbieg
367 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [988] HALAGARDA, Krzysztof IP GBSC Active Crew Karnet
368 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [989] HANUSIAK, Leszek Husaria Race Team Karnet
369 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] HASSLINGER, Weronika
370 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [367] HAWRYSZKO, Basia Karnet
371 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [562] HEBDA, Michalina Karnet
372 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [245] HERDA, Ewelina G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
373 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [563] HERDA, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
374 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [990] HODANA, Tomasz Karnet
375 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] HOPEK, Elżbieta ULTRAMARYNA
376 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] HOPEK, Tomasz ULTRAMARYNA
377 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [991] HORODECKI, Łukasz Karnet
378 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [564] HRUBY, Anna KS AZS AWF Kraków Karnet
379 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [565] HRYC , Martyna Karnet
380 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [566] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga Karnet
381 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [567] HUTSENKO , Yelyzaveta WKS WAWEL BnO Karnet
382 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1555] HYŻY, Piotr Karnet
383 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1748] IDZIOR1993, Tomasz Karnet
384 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [992] IGNATOWICZ, Dawid Karnet
385 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [110] INDYKA, Jan Karnet
386 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [568] INDYKA, Maciej WKS WAWEL BnO Karnet
387 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [993] INDYKA, Maciej WKS WAWEL BnO Karnet
388 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [569] INDYKA, Michał 11MBOT Karnet
389 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1556] IRIONDO FADRIQUE, Ricardo Karnet
390 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [994] JABŁOŃSKA, Sylwia SBG Podbieg Karnet
391 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1737] JABŁOŃSKI, Kazimierz Sprinter Prądy Karnet
392 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] JACH, Paulina BIOFRESA
393 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] JACHYM-DREWNIAK, Joanna JJfit Running Team
394 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [570] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata Karnet
395 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 [246] JAKUBEK, Hanna Skawina Biega Karnet
396 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1557] JAKUBIEC, Mariusz GoLenie Karnet
397 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1558] JAKUBIEC, Radosław GoLenie Karnet
398 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1314] JAKUBIŃSKI, Jakub Karnet
399 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] JAKUBOWICZ, Mariusz Vege Runners Zapłać
400 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [247] JAMKA, Wiesław Skawina Biega Karnet
401 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [995] JAMROZIK, Adrian Husaria Race Team Karnet
402 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [571] JAMROZIK, Krzysiek WKS WAWEL BnO Karnet
403 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [248] JANAS, Amelia Karnet
404 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [249] JANAS, Natalia Karnet
405 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [996] JANIAK, Mariusz Karnet
406 Nordic Walking/NW - K [203] JANICKA, Barbara Poranny Patrol Karnet
407 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [997] JANICKI, Patryk Poranny Patrol Karnet
408 Nordic Walking/NW - M [204] JANICKI, Ryszard Poranny Patrol Karnet
409 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [572] JANIK, Maja Karnet
410 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [382] JANISZEWSKA, Olga Go Aptiv! Karnet
411 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1559] JANISZEWSKI, Marcin Kamil Kubus Tatus Karnet
412 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1333] JANKOWSKI, Mateusz Vege Runners Karnet
413 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1560] JARACZEWSKI, Piotr Karnet
414 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [998] JAREMA, Maciej Lokomotiv Majdan Karnet
415 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata WKURW_TEAM Zapłać
416 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [999] JAROSINSKA , Justyna Rebellion od Free Runners Karnet
417 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [250] JAROSZ, Katarzyna Vege Runners Karnet
418 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [344] JARZĄBEK, Magdalena Monar Kraków Karnet
419 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1000] JASIŃSKI, Jakub GE HealthAhead Karnet
420 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1729] JASIŃSKI, Wiktor Monar Kraków Karnet
421 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1561] JASKOWSKA, Bożena NeON Team Karnet
422 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [763] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna Karnet
423 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [111] JAWORSKI, Marek Trenuj w Krakowie Karnet
424 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1001] JAWORSKI, Tomasz NORDLOOK Karnet
425 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1002] JEDLIŃSKA, Małgorzata Zupa Pomidorowa Karnet
426 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] JENERALSKI, Miłosz
427 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1003] JÓZEFCZYK, Piotr Husaria Race Team Karnet
428 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1004] JURAS, Ewa Karnet
429 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1005] KACZMARCZYK, Marta Karnet
430 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1006] KACZMARCZYK, Tomasz Husaria Race Team Karnet
431 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [112] KACZMAREK, Julia UKS Lider Karnet
432 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1007] KACZMAREK, Katarzyna #AdamCzerwińskiTeam Karnet
433 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] KACZMAREK, Mariusz Sieprawska Piątka Zapłać
434 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [573] KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Karnet
435 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] KACZMAREK, Piotr
436 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [574] KACZMAREK, Tomasz Niepłomice Biegają Karnet
437 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1008] KACZOR, Pawel Karnet
438 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] KACZOREK, Paweł
439 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1009] KAIM, Antoni Karnet
440 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [575] KAJNIAK, Beata Skawina Biega Karnet
441 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1562] KALETA, Jan KKB Dystans Krakow Karnet
442 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1010] KALETA, Magdalena Karnet
443 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1011] KALICKI, Daniel Karnet
444 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1563] KALITA, Damian Karnet
445 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1564] KALITA, Nikodem Karnet
446 Ambitna Jedenastka/11,6km - K60 [1012] KAMIŃSKA, Halina Karnet
447 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1325] KAMIŃSKA, Karolina Karnet
448 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] KAMIŃSKI, Janusz
449 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] KAMIŃSKI, Krzysztof Zabierzów Biega
450 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1565] KAMIŃSKI, Krzysztof Karnet
451 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1315] KAMISIŃSKA , Dorota BeFit24Team Karnet
452 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1013] KAMISIŃSKI, Marek BeFit24Team Karnet
453 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1289] KANIA, Robert Karnet
454 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1299] KAPAŁA, Michał Monar Kraków Karnet
455 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [576] KAPOŁKA, Agata Skawina Biega Karnet
456 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [577] KAPUTA, Piotr Karnet
457 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1014] KARBOWSKA, Beata Karnet
458 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [745] KARCZEWSKA , Renata Skawina Biega Karnet
459 Nordic Walking/NW - M [205] KARŁOWSKI, Wojciech Karnet
460 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1015] KAROLAK , Magdalena Karnet
461 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1334] KARPIEL, Magdalena Plantwear Karnet
462 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1566] KARPISZ, Zbigniew Karnet
463 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [578] KASPERCZYK, Maciej Karnet
464 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [579] KASPERCZYK, Michał Brzyski Tri Team Karnet
465 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [0] KASPRZYK, Alicja " U JĘDRUSIA SP. Z O.O. " Zapłać
466 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] KASPRZYK, Alicja " U JĘDRUSIA SP. Z O.O. " Zapłać
467 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] KASPRZYK, Natalia " U JĘDRUSIA SP. Z O.O. " Zapłać
468 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [251] KASZOWSKA, Marta UKS Kometa Gliwice Karnet
469 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [252] KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa Gliwice Karnet
470 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1016] KASZOWSKI, Marcin UKS Kometa Gliwice Karnet
471 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [253] KAWALA, Patryk KS Kościelec Chrzanów Karnet
472 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1017] KAWIK, Tomasz KAWIK RUNNING TEAM Karnet
473 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [254] KAZIMIEREK, Marcin tygryski Karnet
474 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [255] KAZIMIEREK, Marcin tygryski Karnet
475 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1018] KĄCIK, Mariusz OSP Morawica Karnet
476 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [340] KĘDZIOR, Kacper WKS Wawel Kraków Karnet
477 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [339] KĘDZIOR, Krzysztof WKS Wawel Kraków Karnet
478 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [733] KĘDZIOR, Tomasz onkologiaprywatnie.pl Karnet
479 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [256] KĘSEK, Anna CSK Brzezie Karnet
480 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [257] KĘSEK, Bartek CSK Brzezie Karnet
481 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [258] KĘSEK, Maciej CSK Brzezie Karnet
482 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [113] KĘSEK, Szymon CSK Brzezie Karnet
483 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [580] KHVAINITSKAYA-KURUS , Katsiaryna Karnet
484 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [581] KIEŁB, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
485 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [582] KIEŁB, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
486 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1019] KIEŁT, Andrzej #AdamCzerwińskiTeam Karnet
487 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1567] KIEŁTYKA, Piotr Karnet
488 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [583] KIJAK, Jakub WKS WAWEL BnO Karnet
489 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1568] KIJANKA, Artur Karnet
490 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [584] KINDLER, Agata Karnet
491 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1020] KINDLER, Bartlomiej Karnet
492 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1021] KISIELEWSKI, Michał Compass / bikeBoard Karnet
493 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1022] KISIELEWSKI, Piotr Compass / bikeBoard Karnet
494 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1023] KITKA, Mateusz Karnet
495 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [259] KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanów Karnet
496 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1024] KLĘSK, Krzysztof Karnet
497 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1025] KLIMCZAK, Tomasz A mogłem spać Karnet
498 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [747] KLIMECKI , Krystian KS Murzasichle Karnet
499 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [137] KLIMEK, Małgorzata Trenuj w Krakowie Karnet
500 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1026] KLIMEK, Marek Karnet
501 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [338] KLIMEK, Mateusz Trenuj w Krakowie Karnet
502 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [585] KLUSEK, Mateusz Skep Biegacza Kraków Karnet
503 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [260] KŁAPUT, Dorota Karnet
504 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [752] KŁAPUT, Natalia Karnet
505 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1569] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka Karnet
506 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1027] KOCON, Katarzyna BeFit24Team Karnet
507 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [4] KOCZWARA, Tomasz Karnet
508 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1570] KOFIN, Maciej #AdamCzerwińskiTeam Karnet
509 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1571] KOLAK, Konrad Kolegium Sędziów Nowy Sącz Karnet
510 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1572] KOLASA , Adriana Spartan Training Group Kraków Karnet
511 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] KOLEGOWICZ, Damian BeFit24Team
512 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] KOLEGOWICZ, Klaudia BeFit24Team
513 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] KOLESNIK, Oleksandr Zapłać
514 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1028] KOŁODZIEJ, Ewelina Karnet
515 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [586] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz UKS Kometa Gliwice Karnet
516 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1573] KOŁODZIEJCZYK, Monika Jura TEAM Karnet
517 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1029] KOMISARCZUK, Arkadiusz Karnet
518 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1030] KONS, Katarzyna Karnet
519 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1031] KONSTANTY, Katarzyna Poranny Patrol Karnet
520 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [5056] KOŃCZAK, Piotr Jpks Karnet
521 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1032] KOŃCZEWSKI, Daniel GoLenie Karnet
522 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1033] KOPACKA, Edyta KB SOBÓTKA Karnet
523 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1574] KOPACZ, Piotr Karnet
524 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [358] KOPERNIAK, Franciszek Karnet
525 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [356] KOPERNIAK, Katarzyna Karnet
526 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [355] KOPERNIAK, Łukasz Karnet
527 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [357] KOPERNIAK, Mikołaj Karnet
528 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1284] KOPIEĆ, Kamil Jaja Na Bok Karnet
529 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1285] KOPIEĆ, Rafał Karnet
530 Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 [1034] KOPTA, Jerzy Karnet
531 Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 [587] KORDOS, Jan KKB Dystans Krakow Karnet
532 Nordic Walking/NW - K [0] KORDOWSKA, Bogusława Lux Torpeda Małopolska
533 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1035] KORN, Michal MTJS Karnet
534 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [588] KORNAŚ, Andrzej KUKUCZSPORT.PL Karnet
535 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1575] KORNAŚ, Krzysztof Wspólnota Emaus Nowy Sącz Karnet
536 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [764] KORNOBIS, Monika Go Aptiv! Karnet
537 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] KOSCIELNA, Grazyna Koscielna Rincewind
538 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [114] KOSECKA, Karolina Trenuj w Krakowie Karnet
539 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1576] KOSMALA, Bartosz KOSMALA Team Karnet
540 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1036] KOSMALA, Przemek Karnet
541 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1037] KOSOŃ, Krzysztof Karnet
542 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] KOSOŃ, Sylwester Monar Kraków
543 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [262] KOSOWSKI, Adam ADAMEX Podolsze Karnet
544 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1577] KOSTORZ, Konrad Karnet
545 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [589] KOŚCIELNY, Artur Skawina Biega Karnet
546 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [590] KOŚCIELNY, Wojciech WKS WAWEL BnO Karnet
547 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [263] KOTAŃSKA, Klaudia Karnet
548 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [591] KOWALCZYK, Joanna Karnet
549 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [592] KOWALCZYK, Kazimierz KS Murzasichle Karnet
550 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [765] KOWALCZYK, Rafał ZPEOW Wielkie Drogi Karnet
551 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1578] KOWALCZYK, Roman Klub Biegacza AZS UEK Karnet
552 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [593] KOWALCZYK, Tadeusz Karnet
553 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] KOWALCZYK, Tomasz 16bpd Zapłać
554 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] KOWALIK, Jan
555 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1038] KOWALIŃSKI, Jędrzej POLAR TEAM Karnet
556 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [115] KOWALSKA, Ewa 2K Karnet
557 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1039] KOWALSKA, Paulina POLKAS Karnet
558 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [116] KOWALSKI, Adam 2K Karnet
559 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1040] KOWALSKI, Hubert WM Triself Karnet
560 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1041] KOWALSKI, Kamil FIZJO-BALANCE Kraków Karnet
561 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1042] KOWALSKI, Krzysztof 2K Karnet
562 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1043] KOWALSKI, Michał POLKAS Karnet
563 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [594] KOZIOŁ, Agnieszka Karnet
564 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1044] KOZIOŁ, Ania Night Runners Karnet
565 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1579] KOZIOŁ, Artur Poranny Patrol Karnet
566 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1045] KOZIOŁ, Ewa Poranny Patrol Karnet
567 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1046] KOZIOŁ, Przemysław Karnet
568 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1580] KOZIOŁ, Weronika Klub Biegacza AZS UEK Karnet
569 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [385] KOZŁOWSKI, Jakub Karnet
570 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [352] KOZUB, Dorota Karnet
571 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [595] KOŹBIAŁ, Zuzanna M-TEAM Karnet
572 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [0] KOŻUCH, Michał ASICS Factory Outlet Kraków
573 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [390] KRALKA, Sara Karnet
574 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1047] KRAS, Rafał Karnet
575 Nordic Walking/NW - M [206] KRAWCZYK, Jacek Karnet
576 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1286] KRAWCZYK, Jacek Go Aptiv! Karnet
577 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1581] KRAWCZYK, Jakub Karnet
578 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] KRAWCZYK, Jan Klub Pod Wisienką Zapłać
579 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [264] KRAWCZYK, Mirosław MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
580 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1303] KRÓL, Dariusz Karnet
581 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [596] KRÓL, Michał Karnet
582 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1048] KRÓL, Tomasz Karnet
583 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1049] KRUK, Paulina Night Runners Karnet
584 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1050] KRUPA, Adam GE HealthAhead Karnet
585 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1051] KRUSZEC, Andrzej Augusta Restauracja Kraków Karnet
586 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [1052] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanów Karnet
587 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1582] KRYSA, Roman #rowerowykraków Karnet
588 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1053] KRZYSZTOFIK, Wojciech Karnet
589 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [766] KRZYSZTYŃSKI, Michał WKS WAWEL BnO Karnet
590 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [597] KRZYZANOWSKI, Tomasz Karnet
591 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [265] KRZYŻAN, Alina Karnet
592 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1054] KRZYŻAN, Jakub KW Kraków Karnet
593 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [146] KRZYŻAN, Jan Karnet
594 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [266] KRZYŻAN, Stanisław Karnet
595 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1055] KRZYŻAŃSKA, Magda Karnet
596 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [0] KSIĄŻEK, Leszek Zapłać
597 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1056] KUBIESA, Jakub Karnet
598 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1057] KUBIESA, Patrycja Karnet
599 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1311] KUBIK, Filip Karnet
600 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [267] KUC, Ewa Karnet
601 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [268] KUCHARCZYK, Jakub UKS Kometa Gliwice Karnet
602 Nordic Walking/NW - K [207] KUCHARSKA, Katarzyna Karnet
603 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [598] KUCHARSKI, Maciej Karnet
604 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1058] KUDŁA, Grzegorz OCR TEAM BYDLAKI Karnet
605 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1724] KUDŁAK, Paweł Poranny Patrol Karnet
606 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1059] KUEHN, Agnieszka JJfit Running Team Karnet
607 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [737] KUFEL, Paweł Karnet
608 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [599] KUKLA, Bartosz UKS Kometa Gliwice Karnet
609 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [600] KUKLA, Daniel Karnet
610 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [601] KUKLA, Grzegorz 1.RODN / Koliber TEAM Karnet
611 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [602] KUKLA, Katarzyna Karnet
612 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [117] KUKUCZ-LEGIEŃ, Magdalena KUKUCZSPORT.PL Karnet
613 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [269] KUKUCZ-LEGIEŃ, Maksymilian KUKUCZSPORT.PL Karnet
614 Nordic Walking/NW - K [208] KUKUCZ-LEGIEŃ, Małgorzata KUKUCZSPORT.PL Karnet
615 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1060] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał kukuczsport.pl/TriWise Karnet
616 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [768] KUKUŁA, Karolina Karnet
617 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] KULA, Damian TriWise Triathlon Team
618 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1061] KULA, Karolina KKB Dystans Krakow Karnet
619 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [270] KULA, Tadeusz KKB Dystans Krakow Karnet
620 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] KULAWIK, Grzegorz Zapłać
621 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1062] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika KS Kościelec Chrzanów Karnet
622 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [0] KULINOWSKI, Dawid
623 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1063] KULON, Grzegorz BeFit24Team Karnet
624 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [271] KUŁACH, Joanna Karnet
625 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [272] KUŁACH, Przemysław Karnet
626 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1064] KUMOREK, Zbyszek Niepołomice Biegają Karnet
627 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1065] KUNAT, Tomasz Karnet
628 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1066] KUNZ, Marcin Lacho Team Karnet
629 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1067] KUNZ, Tomasz Karnet
630 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1068] KUREK, Jan Karnet
631 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1583] KUREK, Mariusz Night Runners Karnet
632 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] KUREK, Marta Decathlon Zakopianka
633 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1584] KUREK, Michał Night Runners Karnet
634 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1585] KURIATA, Robert Vege Runners Karnet
635 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1069] KURSA, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam Karnet
636 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1070] KURSA, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam Karnet
637 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [273] KURTYCZ, Natalia WKS WAWEL BnO Karnet
638 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [603] KURTYKA, Joanna Karnet
639 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [604] KURUS, Tomasz KA_TO Karnet
640 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1586] KURYJ, Marek WKS WAWEL BnO Karnet
641 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] KURYŁO, Damian Monar Kraków
642 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1071] KUSZTAL, Justyna Eskadra Kraków Karnet
643 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1587] KUŚMIERZ, Grzegorz Eskadra Kraków Karnet
644 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [605] KUTYBA, Marek Karnet
645 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [0] KUZA, Amelia
646 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] KUZA, Bożena
647 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] KUZA, Łukasz
648 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1072] KUZICKI, Artur Karnet
649 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [140] KWASKOWSKA, Joanna Trenuj w Krakowie Karnet
650 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [368] KWIATKOWSKA, Marta Trenuj w Krakowie Karnet
651 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [606] KWIATKOWSKI, Jakub ITMBW KRAKÓW Karnet
652 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1727] KWIATKOWSKI , Krzysztof Biegamy z kranowianką Karnet
653 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1073] KWIATKOWSKI, Michael Karnet
654 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1588] KWIECIEŃ, Arek Vege Runners Karnet
655 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1589] KWIECIEŃ, Kacper Klub Biegacza AZS UEK Karnet
656 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1590] LACHOR, Krzysztof ARMIA LACHORÓW Karnet
657 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [736] LACHOWICZ, Kuba Karnet
658 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1723] LACHOWICZ, Przemysław Karnet
659 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1591] LADRA, Ryszard Karnet
660 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [274] LAMPARSKA, Maja WKS WAWEL BnO Karnet
661 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1074] LASKOWSKI, Dariusz Niepołomice Biegają Karnet
662 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [0] LASKOWSKI, Piotr Niepołomice Biegają
663 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1749] LASKOWSKI, Tomasz BeFit24Team Karnet
664 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1075] LASOTA, Marek Karnet
665 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1313] LASOTA-KOWALSKA , Katarzyna FIZJO-BALANCE Kraków Karnet
666 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [607] LATAŁA, Jarosław BBL Kraków Karnet
667 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1312] LATAŁA, Krzysztof Go Aptiv! Karnet
668 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1592] LECH, Ewa Eskadra Kraków Karnet
669 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1593] LEGENC, Łukasz wedrujzoczkami.pl Karnet
670 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1336] LEISZNER , Izabela Karnet
671 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1076] LELEK, Grzegorz Karnet
672 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1594] LENCZOWSKI, Jakub Iron Dragon Triathlon Karnet
673 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1595] LESIAK, Filip Skawina Biega Karnet
674 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [118] LESIAK, Jonasz Karnet
675 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1077] LESZCZYŃSKI, Juliusz Wake Up Covan!
676 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1596] LESZCZYŃSKI, Michał Zakrzowiec Team Challenge Karnet
677 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [119] LEŚNIAK , Basia Trenuj w Krakowie Karnet
678 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1078] LEŚNIAK, Jacek Akademia Sportu Future 4 Karnet
679 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1730] LEŚNIAK, Michał Monar Kraków Karnet
680 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [608] LEWANDOWSKI, Marcin Happy TRI Friends Karnet
681 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [609] LEWICKI, Krzysztof POLAR TEAM Karnet
682 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1079] LEWICKI, Paweł LGBS Running Team Karnet
683 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1080] LIEBER, Artur MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
684 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1744] LIGĘZA, Joanna SMASHING Papkins Karnet
685 Nordic Walking/NW - K [209] LIMANOWSKA-PIASECKA, Justyna CAFFETTIERA Karnet
686 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1731] LIPOWSKI, Szymon Monar Kraków Karnet
687 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1081] LIPSKA, Anna BeFit24Team Karnet
688 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [610] LIS, Jacek G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
689 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] LISIEWICZ , Natan Zapłać
690 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [611] LISIK, Justyna Karnet
691 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [777] LISOWSKI, Paweł Karnet
692 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [612] LISTEK, Marta WKS WAWEL BnO Karnet
693 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [613] LISTOPAD, Marcin WKURW_TEAM Karnet
694 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] LISZKOWSKI, Artur
695 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1082] LORENZ, Anna #AdamCzerwińskiTeam Karnet
696 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1597] LUTY LEGUTKO, Anka #AdamCzerwińskiTeam Karnet
697 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] ŁABĘDŹ, Robert Polplast biega
698 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [614] ŁABNO, Magdalena Karnet
699 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1598] ŁABUZIŃSKI, Sławomir WKS WAWEL BnO Karnet
700 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] ŁACINA, Kamil CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ Zapłać
701 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [615] ŁAKOMSKI, Łukasz rowerowanie.pl Karnet
702 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [616] ŁASKAWSKI, Michał BeFit24Team Karnet
703 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1083] ŁASKOWSKI, Piotr BeFit24Team Karnet
704 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] ŁĄCZ, Małgorzata Run For Fun
705 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [617] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz Karnet
706 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [618] ŁUKASIAK, Izabela Karnet
707 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [275] ŁUKASIK, Andrzej POLAR TEAM Karnet
708 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] ŁUKASIK, Damian
709 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [619] ŁUKASIK, Sylwia BeFit24Team Karnet
710 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1599] ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA, Izabela Klub Biegacza AZS UEK Karnet
711 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] ŁUKAWSKA, Ewelina BIEGAM GDZIE POPADNIE Zapłać
712 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] ŁUSIAK, Mariusz
713 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1282] ŁUŻNY, Bartłomiej KBTR / STRUKT Karnet
714 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1379] MACHALICA, Jan Poranny Patrol Karnet
715 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1085] MACHLOWSKA, Grażyna KKB Dystans Krakow Karnet
716 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1600] MACHLOWSKI, Lukasz KKB Dystans Krakow Karnet
717 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [620] MACHLOWSKI, Ryszard KKB Dystans Krakow Karnet
718 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1086] MACHLOWSKI, Ryszard KKB Dystans Krakow Karnet
719 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1087] MACIASZ, Sylwia Karnet
720 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1601] MACIĄG, Grzegorz Karnet
721 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1088] MACIEJAS, Daniel Karnet
722 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [621] MACINA, Dariusz Karnet
723 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1089] MACIOŁ, Mikołaj Karnet
724 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1602] MADEJ, Mirosław Karnet
725 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1090] MADETKO, Arkadiusz Karnet
726 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1603] MADUSIOK, Dominik Karnet
727 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [769] MAGOCSY, Helena Karnet
728 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1091] MAGRYAN, Jadwiga IP GBSC Active Crew Karnet
729 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1604] MAJCHER, Piotr Eskadra Kraków Karnet
730 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [622] MAJDA, Piotr Bacówka Biały Jeleń Karnet
731 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1605] MAJDAŃSKI, Paweł Karnet
732 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1751] MAJNUSZ, Tomasz Karnet
733 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [623] MALARCZYK, Jerzy #AdamCzerwińskiTeam Karnet
734 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] MALINOWSKI, Marek
735 Nordic Walking/NW - M [210] MALINOWSKI, Paweł Lux Torpeda Malopolska Karnet
736 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1318] MALINOWSKI, Tomasz UKS Lider Karnet
737 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1092] MAŁACHOWSKI, Sebastian Karnet
738 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1093] MAŁECKI, Mateusz Karnet
739 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [341] MAŁEK, Anna Karnet
740 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1320] MAŁEK, Jan Karnet
741 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [739] MAŁEK, Leszek Karnet
742 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1606] MAŁYSZA, Sławomir Karnet
743 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1734] MAMICA, Andrzej Nauka Biega Karnet
744 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1607] MANTERYS, Michał KKM Kaloryfer.eu Karnet
745 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [755] MARCHEWKA, Klaudia zaMARCHWIście Karnet
746 Nordic Walking/NW - M [211] MARCHEWKA, Krzysztof Karnet
747 Nordic Walking/NW - K [212] MARCHEWKA, Maria Karnet
748 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [0] MARCINEK, Wojciech Trailrun
749 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1608] MARĆ, Marcin Karnet
750 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1337] MARECIK, Agata #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem Karnet
751 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1609] MARECKA, Zofia JJfit Running Team Karnet
752 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [624] MARKOWICZ, Szymon Karnet
753 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1610] MARS, Maksymilian Trailrun Karnet
754 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1338] MARZEC, Artur #AdamCzerwińskiTeam Karnet
755 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1094] MARZEC, Łukasz Karnet
756 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1095] MARZEC, Paweł Husaria Race Team Karnet
757 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [276] MASŁYK, Jan Karnet
758 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] MASTELA, Andrzej
759 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] MASZCZYK, Dorota Eskadra Kraków
760 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [0] MATUŁA, Natalia Training by PP
761 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1096] MATUSIK, Wojciech Brzezinka Runner Karnet
762 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] MAZANEK, Michał
763 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1097] MAZIARKA, Krzysztof Huaraches Karnet
764 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1098] MAZUR, Grzegorz Grupa Skromnych Biegaczy Karnet
765 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1099] MAZUR, Krzysztof Karnet
766 Nordic Walking/NW - M [213] MAZUR, Maciej Woodward Runners Karnet
767 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [625] MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk Karnet
768 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1611] MĄCZKA, Martyna Karnet
769 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1100] MĘKARSKA, Małgorzata Karnet
770 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [277] MĘŻYK, Aleksandra #AdamCzerwińskiTeam Karnet
771 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1101] MIAGKYJ, Artem Karnet
772 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [5059] MICHALAK , Maciej Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie Karnet
773 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [626] MICHALCZAK, Paweł WKS WAWEL BnO Karnet
774 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1102] MICHALCZYK, Krzysztof Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe Karnet
775 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [754] MICHALEWSKA-DUDA, Daria BeFit24Team Karnet
776 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1612] MICHALIK, Dawid Horda Karnet
777 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1103] MICHALIK, Magdalena IP GBSC Active Crew Karnet
778 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [120] MICHAŁEK, Adam #crazyteam Karnet
779 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1104] MICHAŁEK, Łukasz #crazyteam Karnet
780 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1105] MICHAŁKÓW, Michał Karnet
781 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] MICHAŁOWSKI, Maciek ITMBW Kraków
782 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [278] MICHNO, Marta WKS WAWEL BnO Karnet
783 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1613] MIELNICZEK , Grzegorz JJfit Running Team Karnet
784 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1106] MIERNICZAK, Bartłomiej Eskadra Kraków Karnet
785 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1614] MIERZEŃSKI, Bartosz PrzymierzeŁosia Karnet
786 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [627] MIGACZ, Jacek Trailrun Karnet
787 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [279] MIGACZ, Jacek Trailrun Karnet
788 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1107] MIKA, Artur Karnet
789 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1108] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna Karnet
790 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1615] MIKULSKI, Wojciech 4F Running Team Karnet
791 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1616] MIKULSKI, Wojciech 4F Running Team Karnet
792 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [628] MIKUŁA, Grzegorz Karnet
793 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] MIKUŁA, Zbigniew Skała biega Zapłać
794 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1617] MIREK, Grzegorz MOVE STUDIO Karnet
795 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [756] MIROCHA, Mateusz Karnet
796 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1732] MIROWSKI, Łukasz Monar Kraków Karnet
797 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1109] MISIAREK, Michał Karnet
798 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [345] MISINIEC , Bogdan Pszczółka Team Karnet
799 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1110] MISIUK, Marek Trailrun Karnet
800 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [121] MISZKIEL, Hubert KS Korona Karnet
801 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1111] MIZERA, Krzysztof Karnet
802 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [280] MIZERA, Radosław Karnet
803 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] MNISZKO, Bartosz LPP Team
804 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1618] MOCNY, Michał RMF4RT Gladiators Karnet
805 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1112] MOLA, Agnieszka Karnet
806 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1113] MOLEK, Dariusz SD Team Karnet
807 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [0] MONCZNIK, Marek Zapłać
808 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [0] MONCZNIK, Mikołaj Zapłać
809 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1114] MORAWIEC, Agnieszka Karnet
810 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [281] MORAWIEC, Weronika Karnet
811 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1340] MORAWSKI, Przemysław Zaczerpnąć nogą Karnet
812 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1115] MORDARSKI, Michał Karnet
813 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1116] MORMUL, Przemek Kropki Karnet
814 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1619] MOSKWIAK, Mateusz Karnet
815 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1620] MOSZCZYŃSKI, Bartosz GE HealthAhead Karnet
816 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [350] MOSZKOWICZ, Anna WKS Wawel Karnet
817 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [349] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel Karnet
818 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1740] MOSZKOWICZ, Paweł WKS Wawel Karnet
819 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1117] MOSZUMAŃSKA, Magdalena Karnet
820 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1118] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ , Katarzyna SZUMKA team Karnet
821 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1316] MOZEJKO, Artur Karnet
822 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] MROCZEK, Mieszko Zapłać
823 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] MROCZEK, Mikołaj Zapłać
824 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1119] MROWIEC, Paweł Heineken Kraków Running Club Karnet
825 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1295] MUCHA, Janusz Biegamy z kranowianką Karnet
826 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [0] MUCHA, Michał
827 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [5063] MULDNER, Rafał Karnet
828 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [629] MÜLLER, Rafał BeFit24Team Karnet
829 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] MUSZ, Katarzyna AZS AWF KRAKÓW MASTERS Zapłać
830 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1621] MUSZYŃSKI, Maciej Koliber Team/MM Power Karnet
831 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1622] MYSZKA, Bartłomiej Karnet
832 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [770] NABIELEC, Magdalena ITMBW KRAKÓW Karnet
833 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1623] NAGLIK , Marcin Eskadra Kraków Karnet
834 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [771] NAPRUSZEWSKI, Jacek NO CLUB team Karnet
835 Nordic Walking/NW - K [214] NATORSKA, Beata Karnet
836 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1120] NAWROCKI, Łukasz Karnet
837 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1624] NAZIM, Adam Runonline Karnet
838 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1121] NAZIM, Agnieszka Skawina Biega Karnet
839 Przyjazna Trójka/3,7km - M70 [282] NAZIM, Tadeusz Skawina Biega Karnet
840 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] NESTERUK, Bartosz Eskadra Kraków
841 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1342] NIEDZIELCZYK, Jolanta Karnet
842 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1625] NIEDZIELSKI, Robert ACAR TEAM/VEGE RUNNERS Karnet
843 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1626] NIEDŹWIADEK, Piotr #AdamCzerwińskiTeam Karnet
844 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1304] NIESSNER, Piotr WKS WAWEL BnO Karnet
845 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [731] NIESSNER, Piotr WKS WAWEL BnO Karnet
846 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [283] NIESSNER , Pola WKS WAWEL BnO Karnet
847 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [630] NIZIURSKA , Marzanna Husaria Race Team Karnet
848 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] NOSAL , Jacek Zapłać
849 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1122] NOSAL, Sławomir Grupa Skromnych Biegaczy Karnet
850 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1627] NOWACKI, Paweł GoLenie Karnet
851 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [0] NOWAK, Iza Decathlon Zakopianka
852 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1628] NOWAK, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam Karnet
853 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1123] NOWAK, Lilianna Karnet
854 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [0] NOWAK, Marek
855 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [284] NOWAK, Michalina SportWise Karnet
856 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [135] NOWAK, Patrick Karnet
857 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1124] NOWAK, Robert Poranny Patrol Karnet
858 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1125] NOWAK, Tomasz Trailrun Karnet
859 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [122] NOWAK, Victoria Karnet
860 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1343] NOWAKOWSKI, Izydor Karnet
861 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] NOWICKI, Michael 100 Miles of Beskid Wyspowy Zapłać
862 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [631] NOWORYTA, Bartłomiej TechnipFMC Karnet
863 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1126] NOWOTARSKI, Kamil Karnet
864 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [632] NOWOTNY, Marian Karnet
865 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1127] NYCZ, Sławomir FC Kalembina Karnet
866 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [633] NYGA, Julia UKS Kometa Gliwice Karnet
867 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1128] OBARZANOWSKI, Michał Karnet
868 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [634] OCIESA, Jagoda Siostry Olsen Karnet
869 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1129] OLCZAK, Janusz Bieganie 50+ Karnet
870 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [285] OLEJNIK, Jaśmina WKS WAWEL BnO Karnet
871 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [741] OLEJNIK, Maciej wkurw_team Karnet
872 Nordic Walking/NW - K [215] OLESIAK, Katarzyna Karnet
873 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [635] OLESIAK, Tomasz Karnet
874 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] OLIWA, Edward ITMBW Kraków Zapłać
875 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1131] OLSZA, Paweł Karnet
876 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1132] OPOZDA, Arkadiusz NOVOMATIC Technologies Poland Karnet
877 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [0] OPRYSZEK, Bogusław ITMBW KRAKÓW Zapłać
878 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1133] ORAMUS , Paweł Skawina Biega Karnet
879 Nordic Walking/NW - M [216] ORDZOWIAŁY, Piotr Lux Torpeda Malopolska Karnet
880 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [636] ORLIŃSKA, Joanna Skawina Biega Karnet
881 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [286] ORŁOWSKA, Nina JJfit Running Team Karnet
882 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1134] ORŁOWSKI, Paweł JJfit Running Team Karnet
883 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1135] ORTMAN, Marcin Karnet
884 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1629] ORYNEK, Klaudia Karnet
885 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1327] ORYSZCZAK, Grzegorz ASL Karnet
886 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [123] OSAK, Kacper SportWise Karnet
887 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1136] OSAK, Maciej SportWise Karnet
888 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [124] OSIADACZ, Adam NOVOMATIC Technologies Poland Karnet
889 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [637] OSIADACZ, Jakub NOVOMATIC Technologies Poland Karnet
890 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [125] OSIADACZ, Julia NOVOMATIC Technologies Poland Karnet
891 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1630] OSIKOWSKA, Teresa Karnet
892 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1137] OSKWAREK, Michał LGBS Running Team Karnet
893 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1138] OSOBA, Magdalena Karnet
894 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1631] OSTROWSKI, Paweł Rehmedica.pl Karnet
895 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] OŚWIĘCIMKA, Magdalena ITMBW KRAKÓW
896 Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 [0] OŚWIĘCIMKA, Rafał ITMBW KRAKÓW Zapłać
897 Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 [0] OŚWIĘCIMKA, Rafał ITMBW KRAKÓW
898 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] OTRĘBA-SZKLARCZYK, Agnieszka JJfit Running Team Zapłać
899 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] OTRĘBA-SZKLARCZYK, Agnieszka JJfit Running Team
900 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] OWCZAREK, Krzysztof TriWise
901 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] OŻÓG, Agnieszka Skawina Biega
902 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [0] OŻÓG, Mirosław Skawina Biega
903 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [638] OŻÓG, Mirosław Skawina Biega Karnet
904 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1139] OŻÓG, Robert Skawina Biega Karnet
905 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1140] PAAKKINEN, Laura Karnet
906 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1141] PACHURA, Kinga Karnet
907 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [0] PAJĄK, Martyna Trenuj w Krakowie
908 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [639] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra Karnet
909 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1632] PALKIJ, Aleksandra Skawina Biega Karnet
910 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1633] PALUCH, Marcin Karnet
911 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] PAŁKA, Piotr
912 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1142] PAMUŁA, Łukasz Karnet
913 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] PANEK , Damian MUKS Podkarpacie Jedlicze Zapłać
914 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] PANKIEWICZ, Jan
915 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1143] PAPKA, Michał Stowarzyszenie Rusz się Karnet
916 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1634] PARIS, Nicola La Recastello Radici Group Karnet
917 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] PASAJ, Szymon
918 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1144] PASEK, Rafał Karnet
919 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1145] PASEK, Tomasz Kamaz Team Karnet
920 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1146] PASELA, Jerzy Karnet
921 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [640] PASIEKA, Antoni Karnet
922 Nordic Walking/NW - K [217] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia Karnet
923 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [772] PASIŃSKI, Kacper ZPEOW Wielkie Drogi Karnet
924 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1635] PASZEK, Tomasz PRZEŁĘCZ DUKLA Karnet
925 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1147] PATER, Janusz MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
926 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1636] PATURA, Kamil Karnet
927 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1308] PAWLICA, Józef Karnet
928 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1148] PAWLIK, Krzysztof Karnet
929 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [346] PAWŁOWSKA, Anna Karnet
930 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [348] PAWŁOWSKA, Ewelina Karnet
931 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [347] PAWŁOWSKI, Jakub Karnet
932 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [748] PAWŁOWSKI, Janusz Karnet
933 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [143] PAWŁOWSKI, Łukasz Karnet
934 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1637] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka Evil Team Karnet
935 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [5057] PEC, Waldemar Karnet
936 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1346] PEŁCZYŃSKI, Jarek Trailrun Karnet
937 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1638] PEŁKA, Michał Karnet
938 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [369] PESZT, Michał SportWise Karnet
939 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1149] PETER, Lesław Vege Runners Karnet
940 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [287] PIASECKI, Aleksander CAFFETTIERA Karnet
941 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1639] PIASECKI, Leszek Karnet
942 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1292] PIASECKI, Michał Karnet
943 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [126] PIASECKI, Mieszko CAFFETTIERA Karnet
944 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [641] PIASECKI, Paweł CAFFETTIERA Karnet
945 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] PIASECKI, Rafał TriWise Zapłać
946 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [20] PIĄTEK, Karolina JJfit Running Team Karnet
947 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [0] PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków Zapłać
948 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [0] PIĄTEK, Stanisław ITMBW KRAKÓW Zapłać
949 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [740] PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków Karnet
950 Nordic Walking/NW - M [218] PIĄTY, Józef Skalskie Asy Karnet
951 Nordic Walking/NW - K [0] PIECHOWSKA , Anna
952 Nordic Walking/NW - K [384] PIECHOWSKA, Anna Karnet
953 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1150] PIECUCH, Małgorzata Karnet
954 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1151] PIECZONKA, Tomasz Karnet
955 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1152] PIEKARNIAK, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam Karnet
956 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [642] PIEKARNIAK, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam Karnet
957 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1640] PIEKARSKA-NAJBART, Alicja Nauka Biega Karnet
958 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [643] PIENIĄŻEK, Mariusz PRC Karnet
959 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1153] PIETRZYK, Mariusz Karnet
960 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1154] PIĘTA, Łukasz Karnet
961 Nordic Walking/NW - K [386] PIOTRAK , Beata Karnet
962 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1641] PIOTROWICZ, Małgorzata Infinity-Gym Karnet
963 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1328] PIOTROWSKI, Andrzej WKS Wawel Karnet
964 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [746] PIÓRKOWSKA, Ola #AdamCzerwińskiTeam Karnet
965 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [288] PIÓRKOWSKI, Kuba UKS Lider Siercza Karnet
966 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [142] PIÓRKOWSKI, Michał UKS Lider Siercza Karnet
967 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1642] PIÓRKOWSKI, Tomek Biskupice Family Team Karnet
968 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1155] PISARCZYK, Karolina BeFit24Team Karnet
969 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [290] PISAREK, Kordian WKS WAWEL BnO Karnet
970 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1156] PISAREK, Piotr WKS WAWEL BnO Karnet
971 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [370] PIWOWARCZYK, Dominik #AdamCzerwińskiTeam Karnet
972 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1347] PLATA, Agnieszka Karnet
973 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] PLOSZAJ, Anna
974 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1157] PLUCIŃSKI, Jakub Husaria Race Team Karnet
975 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [773] PŁAZA, Fabian ZPEOW Wielkie Drogi Karnet
976 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1158] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena 2K Karnet
977 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1643] POCIĘGIEL, Michał Skawina Biega Karnet
978 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1159] PODCZASZY, Tomasz Night Runners Karnet
979 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [644] POGODA, Kinga UKS Kometa Gliwice Karnet
980 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1755] POLAK, Bogusława Karnet
981 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] POLAK, Stanisław SBG Podbieg
982 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] POLAKIEWICZ, Dariusz
983 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] POLAKIEWICZ, Emilia Sagittarius Zapłać
984 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [291] POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa Gliwice Karnet
985 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [292] POLEWKA, Beata UKS Kometa Gliwice Karnet
986 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [293] POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice Karnet
987 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1160] POPIEL, Andrzej popsmart.pl Karnet
988 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1161] POPIELARCZYK, Łukasz Vege Runners Karnet
989 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] POPIOŁEK, Maciej Multifizjo
990 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] POPŁAWSKA , Magdalena
991 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] POREDA, Renata ReTeam
992 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1162] POŚNIK, Jan Karnet
993 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [645] POŚNIK, Karolina Karnet
994 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [646] POTASIEWICZ, Paweł Karnet
995 Nordic Walking/NW - M [219] POZNAŃSKI, Jakub Karnet
996 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [647] PÓŁTORAK, Aleksander Karnet
997 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1163] PÓŁTORAK, Stanisław Karnet
998 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [781] PRADZIAD, Andrzej KS Murzasichle Karnet
999 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [780] PRADZIAD, Justyna KS Murzasichle Karnet
1000 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1644] PRAGNĄCA, Milena Poranny Patrol Karnet
1001 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1164] PRĘCIKOWSKI, Rysiek Karnet
1002 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1165] PROCHERA, Marek Borsuk Karnet
1003 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] PRZĄDO-KUDAS, Małgorzata JJ Fit Running Team Zapłać
1004 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [0] PRZEBINDA, Anna Z widelcem po zdrowie Zapłać
1005 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] PRZEBINDA, Łukasz
1006 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [294] PRZEWOŹNIK, Adam Karnet
1007 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1166] PRZEWOŹNIK, Piotr Karnet
1008 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [295] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz Karnet
1009 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] PRZYBYCIŃSKI, Wiktor Zapłać
1010 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [145] PRZYBYŁO, Szymon Karnet
1011 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1348] PRZYBYŁOWSKI, Piotr Karnet
1012 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [0] PRZYŁUDZKI, Janusz
1013 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [17] PRZYSTASZ, Magda Niepołomice Biegają Karnet
1014 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1167] PUDEŁEK, Agnieszka Karnet
1015 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [648] PUDEŁEK, Błażej Górzanka Nawojowa Góra Karnet
1016 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [649] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojowa Góra Karnet
1017 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [296] PUDEŁEK, Małgorzata LKS Górzanka Nawojowa Góra Karnet
1018 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [650] PUDEŁEK, Michalina Górzanka Nawojowa Góra Karnet
1019 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [651] PUDEŁEK, Paweł Górzanka Nawojowa Góra Karnet
1020 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [652] PULNIK , Andżelika Nowohucki Kombinat Sportowy Karnet
1021 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [297] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS WAWEL BnO Karnet
1022 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [353] PUŁCZYŃSKI, Jeremi Karnet
1023 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] PYREK , Przemysław Zapłać
1024 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] PYREK, Przemysław Training By PP
1025 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1726] PYTEL, Miłosz Triwise Karnet
1026 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] RACHTAN, Wojtek JJfit Running Team Zapłać
1027 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] RACHTAN, Wojtek JJfit Running Team Zapłać
1028 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [653] RACHWAŁ , Jacek Karnet
1029 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1168] RACUŁT, Paweł Karnet
1030 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1645] RADCZAK, Andrzej Karnet
1031 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] RADCZUK, Daria DRPT
1032 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1169] RADCZUK, Tomasz GE HealthAhead Karnet
1033 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] RAJCA, Robert Hospicjum dla Dzieci Alma Spei
1034 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [1170] RAJTAR, Zbigniew Rontil-Compass Karnet
1035 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [654] RAKOWSKI, Paweł Karnet
1036 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [655] RAMOTOWSKA , Dominika Karnet
1037 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1171] RECZYŃSKA RODRIGUES, Adriana Eskadra Kraków Karnet
1038 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1172] REICHEL, Marcin POLAR TEAM Karnet
1039 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [656] REJDYCH, Daria Husaria Race Team Karnet
1040 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [657] REJDYCH, Tomasz Husaria Race Team Karnet
1041 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1173] RICOUR, Patrice Karnet
1042 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [658] ROCZNIAK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Karnet
1043 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1174] ROGASCH, Stanisław BBL Kraków Karnet
1044 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [659] ROGOWSKA, Aleksandra Siostry Olsen Karnet
1045 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] ROJEK, Maciej AT
1046 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1175] ROKITA, Adam WKURW_TEAM Karnet
1047 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] ROMAN, Piotr Active Jura Zapłać
1048 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [298] ROMANOWSKI, Łukasz Husaria Race Team Karnet
1049 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] ROSIEK, Jakub Klub Morsów Żyworódka Jeziorowa Gródek n/D
1050 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1176] ROSÓŁ, Mateusz IGNATIANUM Karnet
1051 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1722] RÓŻYCKA , Agnieszka Karnet
1052 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [660] RUKSZA, Angelina Karnet
1053 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [5055] RUSEK, Łukasz Karnet
1054 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] RUSIN, Grzegorz
1055 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] RUTA, Jaromir Klub pod wisienką Zapłać
1056 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1646] RYBCZYŃSKI, Przemysław xyz Karnet
1057 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [299] RYBIŃSKI, Bartłomiej RYBKA Runners Team Proszowice Karnet
1058 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [300] RYBIŃSKI, Grzegorz RYBKA Runners Team Proszowice Karnet
1059 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [301] RYCHLIK, Patryk Karnet
1060 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1177] RYCHLIK, Sebastian Karnet
1061 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [302] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanów Karnet
1062 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1178] RYCHŁOWSKI, Tomasz Karnet
1063 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] RYDZ, Joanna Zapłać
1064 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1179] RYŁKO, Agnieszka ITMBW KRAKÓW Karnet
1065 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1180] RYS, Marcin FC Kalembina Karnet
1066 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1181] RYŚ, Marzena Husaria Race Team Karnet
1067 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1647] RYZHYNSKYI, Vitalii Karnet
1068 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [21] RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś Łódź / Decathlon Zakopianka Karnet
1069 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1733] SAFARIAN, Levon Monar Kraków Karnet
1070 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1648] SALIK, Stanisław Solne Miasto Karnet
1071 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1182] SAMITOWSKA, Paulina Go Aptiv! Karnet
1072 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1183] SANCHEZ, Andres Karnet
1073 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [0] SAROTA, Patrycja
1074 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1184] SAWUŁA, Marcin TriDivision Triathlon Team Karnet
1075 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1185] SĄSIADEK, Grzegorz Karnet
1076 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1186] SCĄBER, Dawid Poka&Herki Team Karnet
1077 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1187] SCHNEIDER, Krystyna wkurw_team Karnet
1078 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1649] SEKMAN, Tomasz Karnet
1079 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] SENDEK, Sylwia
1080 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1188] SENKOWSKI, Jakub KBTR / STRUKT Karnet
1081 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [371] SERATOWICZ, Adam MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
1082 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [147] SERATOWICZ, Klaudia MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
1083 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [372] SERATOWICZ, Krzysztof MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
1084 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [373] SERATOWICZ, Rafał MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
1085 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] SERATOWICZ, Ula MJMETAL OŚWIĘCIM
1086 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1650] SEREMET, Bożena Sieprawska Piątka Karnet
1087 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] SERZYSKO, Bartosz WM Triself
1088 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1189] SEWERYN, Robert Karnet
1089 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1190] SĘK, Marek WM Triself Karnet
1090 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [351] SIEK, Barbara WKS Wawel Karnet
1091 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1651] SIEKLIŃSKI, Łukasz Poranny Patrol Karnet
1092 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1191] SIEKLUCKI , Michał Karnet
1093 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [661] SIEMIŃSKA, Natalia Biegająca Mama Karnet
1094 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1652] SIEMIŃSKI, Radosław Karnet
1095 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1192] SIERANT, Michal Karnet
1096 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1193] SIKORA, Bartosz Karnet
1097 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [662] SIKORA, Ewa Karnet
1098 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [663] SIKORA, Paweł Karnet
1099 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1653] SIWEK, Jacek TriWise Karnet
1100 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1654] SKIBA, Dawid Trailrun Karnet
1101 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1194] SKIBA, Marcin WM Triself Karnet
1102 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [664] SKORUPA, Maja LKS Górzanka Nawojowa Góra Karnet
1103 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [665] SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka Nawojowa Góra Karnet
1104 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] SKRZECZYŃSKA, Jolanta
1105 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] SKRZECZYŃSKA-MONCZNIK, Joanna Zapłać
1106 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] SKRZECZYŃSKI, Przemysław
1107 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [127] SKRZYŃSKI, Ireneusz Karnet
1108 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1655] SKRZYŃSKI, Wojciech Karnet
1109 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1656] SKRZYPEK, Sylwia Sieprawska Piątka Karnet
1110 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [5058] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja Anywhere Bike Team Karnet
1111 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1195] SLIWA, Agnieszka Karnet
1112 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1196] SLOWINSKA, Monika Anywhere Bike Team Karnet
1113 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1197] SŁAWIK, Maria AZS AWF KRAKÓW MASTERS Karnet
1114 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1198] SŁONINA, Artur Brodate Słonie Karnet
1115 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [303] SŁOŃSKA , Antonina WKS WAWEL BnO Karnet
1116 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [666] SŁOŃSKA, Zofia WKS WAWEL BnO Karnet
1117 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [304] SŁOŃSKI , Marek WKS WAWEL BnO Karnet
1118 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1199] SŁOŃSKI, Sławomir Dzikie Dziki Karnet
1119 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1200] SŁOWIKOWSKI, Paweł KOSOVO Karnet
1120 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1201] SŁOWIŃSKI, Paweł Karnet
1121 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1657] SŁUPIŃSKA, Ewa Unlimited Karnet
1122 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [667] SMEREKA, Krzysztof Vaillant Karnet
1123 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1202] SOBCZAK, Bogusław Karnet
1124 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [668] SOBCZYK, Sabina Husaria Race Team Karnet
1125 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [669] SOBEL, Natalia UKS Kometa Gliwice Karnet
1126 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [0] SOBOLEWSKA, Ewa
1127 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1203] SOCHA, Michał Infinity-Gym Karnet
1128 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1735] SOCHACKI, Sławek Karnet
1129 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1290] SOCZYŃSKI, Sebastian Poranny Patrol Karnet
1130 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1658] SOJA, Marcin Klub Sportowy Hajime Karnet
1131 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1659] SOJECKI, Krzysztof Karnet
1132 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [18] SOLAKIEWICZ, Anna BeFit24Team Karnet
1133 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1204] SOLARZ, Szymon Karnet
1134 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1660] SOLECKI, Krzysztof Karnet
1135 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [305] SOŁTYS, Alicja Karnet
1136 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1661] SOSNOWSKA, Dominika Karnet
1137 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1662] SOWA, Grzegorz Spartan Training Group Kraków Karnet
1138 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [670] SOWA, Grzegorz ITMBW Kraków Karnet
1139 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [374] SOWA, Wojciech Karnet
1140 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [671] SPISS, Maria Karnet
1141 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 [306] SPIZAK, Elzbieta Karnet
1142 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [387] SPOREK, Łukasz Hospicjum dla Dzieci Alma Spei Karnet
1143 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [388] SPOREK, Patryk SKS KUSY KRAKÓW Karnet
1144 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1663] SPRUTTA, Mateusz Karnet
1145 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1664] SPYRKA, Adam Karnet
1146 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1205] SROCZYŃSKI, Maciej Karnet
1147 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1206] SROKA, Sylwester Karnet
1148 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1207] SROKA, Wojciech WiB Karnet
1149 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1208] STACH, Paweł Siwejka Karnet
1150 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1352] STACHERA, Aleksandra Karnet
1151 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [672] STANEK, Rafał Zabierzów biega Karnet
1152 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] STAŃCZUK, Mariusz
1153 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1209] STAŃDA, Tomasz Zupa Pomidorowa Karnet
1154 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1665] STARZAK, Paweł Karnet
1155 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1666] STASIEWICZ, Grzegorz Karnet
1156 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [308] STASZEK , Anna Karnet
1157 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [128] STASZEK , Igor Wks wawel Karnet
1158 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [307] STASZEK, Łukasz Karnet
1159 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1667] STAŚKIEWICZ, Maciej Karnet
1160 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1210] STAWSKA-KISIAŁA, Natalia Lacho Team Karnet
1161 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1211] STEC, Paweł Karnet
1162 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1278] STEFAN, Aleksander NAUKA BIEGA Karnet
1163 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1279] STEFAN, Edyta NAUKA BIEGA Karnet
1164 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1668] STEFANOWSKI, Dominik Eskadra Kraków Karnet
1165 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1669] STEFAŃCZYK, Monika Karnet
1166 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [673] STEINKE, Dominika Karnet
1167 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [0] STEINKE, Wiktoria Zapłać
1168 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [674] STĘPIEŃ-ZGLICZYŃSKA, Kasia Karnet
1169 Tradycyjna Piątka/5,7km - K60 [753] STOCHEL, Teresa Karnet
1170 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [139] STOECKER-PYTEL, Pola SportWise Karnet
1171 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1212] STRASZAK, Mateusz Karnet
1172 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] STROIUK, Mykhailo
1173 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [141] STRUGAŁA, Tymoteusz WKS Wawel Karnet
1174 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1213] STRZĘPEK, Bartosz FC Kalembina Karnet
1175 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1743] STUDENCKI, Dawid Karnet
1176 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] STUDNICKI, Paweł
1177 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [675] STYRNA, Janusz MOVIGO Akademia Ruchu Karnet
1178 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1214] STYRNA, Tomasz Karnet
1179 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [676] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta Skawina Biega Karnet
1180 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [0] SUDER, Kamil
1181 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [0] SUKIENNIK, Artur JJfit Running Team
1182 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [0] SUKIENNIK, Artur JJfit Running Team
1183 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [677] SUŁEK, Adam Karnet
1184 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [343] SUŁKOWSKI, Rafał Klub Biegacza AZS UEK Karnet
1185 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [0] SUŁKOWSKI, Wojciech Limanowa Biega!
1186 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [678] SURDEJ, Paulina STG TARNÓW Karnet
1187 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [679] SURMACZ, Tomasz Karnet
1188 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1353] SURZYN, Aleksandra Mocni Pomocni Karnet
1189 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1670] SUSZ, Artur Poranny Patrol Karnet
1190 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1671] SWAŁDEK, Konrad Trailrun Karnet
1191 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [680] SWIECH, Marcin Elmo Karnet
1192 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1215] SYROWIECKA, Joanna GE HealthAhead Karnet
1193 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1216] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
1194 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [681] SZAJEWSKI, Arkadiusz Karnet
1195 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1217] SZAJEWSKI, Jakub Karnet
1196 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] SZAJEWSKI, Jakub Zapłać
1197 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1672] SZAKIEL, Jerzy Klub Biegacza AZS UEK Karnet
1198 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] SZAPORÓW, Łukasz Infinity-Gym
1199 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [785] SZAREK, Miłosz KW Kraków Karnet
1200 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1218] SZATYLOWICZ, Przemyslaw Poranny Patrol Karnet
1201 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] SZCZEPANIAK, Adrian Monar Kraków
1202 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1673] SZCZEPAŃSKI, Sebastian Kopytko Karnet
1203 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1219] SZCZERBA, Karolina Night Runners Karnet
1204 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [0] SZCZĘŚNIAK, Janusz BeFit24Team
1205 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] SZCZUREK, Rafał Polplast biega
1206 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1674] SZCZYGIEŁEK, Marek Karnet
1207 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1675] SZEWC, Bogdan BeFit24Team Karnet
1208 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1317] SZEWCZYK, Katarzyna IRON Dragon Karnet
1209 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1363] SZEWCZYK, Marcin Karnet
1210 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1220] SZEWCZYK, Mariusz Karnet
1211 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1221] SZKLARCZYK, Dariusz JJfit Running Team Karnet
1212 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [682] SZKODZIŃSKI, Tomasz NOVOMATIC Technologies Poland Karnet
1213 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1084] SZKOŁA-ŚNIEŻEK, Agnieszka Karnet
1214 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [0] SZLIFIŃSKA-NOWAK, Anna
1215 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [683] SZNAJDER, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
1216 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [684] SZNAJDER, Rafal G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
1217 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [685] SZOPA, Krzysztof ZELCZYNA TEAM Karnet
1218 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1222] SZOSTAK, Agnieszka Karnet
1219 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1676] SZOSTAK, Piotr Karnet
1220 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1677] SZOSTEK, Michał BeFit24Team Karnet
1221 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] SZPAK, Slawomir
1222 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1678] SZPEYER, Sławomir Karnet
1223 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [787] SZPOTON , Artur Karnet
1224 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] SZUBRYCHT, Bartosz Sekcja Biegowa Grupy Piwnej Zapłać
1225 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] SZWAGRZYK, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
1226 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1679] SZWAJA, Mateusz UKS Kometa Gliwice Karnet
1227 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1680] SZWAJA, Wojciech Wolbrom Team Karnet
1228 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [686] SZYDŁOWSKI, Bartek Skawina Biega Karnet
1229 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [687] SZYMAŃSKI, Krzysztof BeFit24Team Karnet
1230 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [688] SZYMULA , Judyta Skawina Biega Karnet
1231 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1223] SZYMULA, Norbert Skawina Biega Karnet
1232 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [309] ŚCIUBAK , Aneta Skawina Biega Karnet
1233 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1354] ŚLĘCZKOWSKA, Krystyna Karnet
1234 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [689] ŚLIWA, Anna Skawina Biega Karnet
1235 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1224] ŚLIWA, Henryk Skawina Biega Karnet
1236 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1225] ŚLIWIŃSKA , Angelika Karnet
1237 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1324] ŚLIWIŃSKI, Piotr Buszek Run Karnet
1238 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] ŚLIWKA, Piotr #Na_kole
1239 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1226] ŚLIZ, Wojciech Karnet
1240 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1227] ŚLIZIEŃ, Olgierd brak Karnet
1241 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1752] ŚMIAŁEK, Łukasz G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
1242 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1228] ŚMIGACZ, Andrzej Karnet
1243 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1681] ŚMIGIELSKI, Piotr Karnet
1244 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [690] ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA, Anna Karnet
1245 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [691] ŚWIĄTKIEWICZ , Łukasz BIEGAM GDZIE POPADNIE Karnet
1246 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [734] ŚWIDNIEWICZ, Paweł AKB CRACOVIA Karnet
1247 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1682] ŚWIDZIŃSKI, Tomasz Vege Runners Karnet
1248 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [692] ŚWIERAD, Dariusz ASICS FRONTRUNNER POLAND Karnet
1249 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] ŚWIERC, Barbara Trailrun Zapłać
1250 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1230] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela Karnet
1251 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1231] ŚWIĘTOCHOWSKI, Arkadiusz Grupa Skromnych Biegaczy Karnet
1252 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1232] TABOR, Dominik Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Karnet
1253 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [693] TALAGA, Patryk Skawina Biega Karnet
1254 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1287] TARADAJ, Paulina Night Runners Karnet
1255 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [310] TARASIEWICZ, Franciszek Forex Bad Boys Karnet
1256 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1683] TARGOSZ, Jolanta TEB Edukacja Kraków Karnet
1257 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [695] TARGOSZ, Michał Mateusz Karnet
1258 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [311] TARGOSZ, Michał Mateusz Karnet
1259 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [696] TARNAWSKA, Anna WKS WAWEL BnO Karnet
1260 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [312] TARNAWSKA, Katarzyna KKB Dystans Krakow Karnet
1261 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1684] TARNAWSKI, Jakub KKB Dystans Krakow Karnet
1262 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [697] TARNAWSKI, Jan WKS WAWEL BnO Karnet
1263 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [313] TARNAWSKI, Jan WKS WAWEL BnO Karnet
1264 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [129] TARNAWSKI, Tadeusz WKS WAWEL BnO Karnet
1265 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [314] TARNOWSKI , Przemysław WKS WAWEL BnO Karnet
1266 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [698] TEKIELI, Mariusz Karnet
1267 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] TEMECKI, Grzegorz Zapłać
1268 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] TETELEWSKI, Michał
1269 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] TETELWSKI, Jakub Monar Kraków Zapłać
1270 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] TETELWSKI, Jakub Monar Kraków Zapłać
1271 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [699] TICHORUK, Rafał Poranny Patrol Karnet
1272 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [315] TICHORUK, Rafał Poranny Patrol Karnet
1273 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1685] TKACZ, Przemysław ZIOMKI Karnet
1274 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1739] TOBABEN, Damian Monar Kraków Karnet
1275 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [0] TOBIASZ, Wiesław Elster
1276 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [700] TOCHOWICZ , Barbara Karnet
1277 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] TOKARSKI, Szymon Zapłać
1278 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1736] TOKARZ, Jerzy BBL Kraków Karnet
1279 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [701] TOPÓR, Magdalena WKS WAWEL BnO Karnet
1280 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1233] TOPÓR, Marek WKS WAWEL BnO Karnet
1281 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1234] TOPÓR, Monika WKS WAWEL BnO Karnet
1282 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1235] TOROŃ, Maciej Karnet
1283 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [702] TOWAREK, Michał UKS Kometa Gliwice Karnet
1284 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1356] TRACZ, Sławomir Karnet
1285 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [0] TRELA, Jacek AZS ZWF KRAKÓW MASTERS
1286 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [751] TROJAN, Anna Husaria Race Team Karnet
1287 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1686] TRYBULEC, Daniel Poranny Patrol Karnet
1288 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1293] TRZOS, Robert KTPU Kraków Karnet
1289 Nordic Walking/NW - K [471] TURCHAN, Agnieszka Karnet
1290 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [703] TWARDOWSKA, Kornelia Karnet
1291 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1357] TWARDOWSKA, Monika Iron Runers Niepołomice Karnet
1292 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1236] TWORZYDŁO, Paweł Karnet
1293 Nordic Walking/NW - K [220] TYCZEWSKA, Paulina Lux Torpeda Malopolska Karnet
1294 Nordic Walking/NW - M [359] TYCZEWSKI, Jacek LuxTorpeda Malopolska Karnet
1295 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] TYLEK, Agata Skawina Biega
1296 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] TYLEK, Krzysztof Skawina Biega
1297 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1687] TYLEK, Rafał Karnet
1298 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [704] TYLIBA, Ireneusz Jura TEAM Karnet
1299 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [316] TYLIBA, Ireneusz Jura TEAM Karnet
1300 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [130] TYLIBA, Izabela Jura TEAM Karnet
1301 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [317] TYLIBA, Karol Jura TEAM Karnet
1302 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [318] TYLIBA, Magdalena Jura TEAM Karnet
1303 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] TYRKA-KACZMAREK, Karolina Kaczmarek Team
1304 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1688] URBANOWICZ, Andrzej SportWise Karnet
1305 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [319] URBAŃSKA KULON, Katarzyna BeFit24Team Karnet
1306 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1300] URBAŃSKI, Marcin Monar Kraków Karnet
1307 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] URBNIAK, Ania WATAHA Zapłać
1308 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1237] URIBE ABARCA, Juan Manuel Trailrun Karnet
1309 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [131] URYGA, Adam WKS WAWEL BnO Karnet
1310 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [132] URYGA, Artur WKS WAWEL BnO Karnet
1311 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1689] URYGA, Jakub Deutsche Bank Marathon Team Karnet
1312 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [705] URYGA, Sławek WKS WAWEL BnO Karnet
1313 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [133] WALAŚ, Emilka WKS WAWEL BnO Karnet
1314 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [134] WALAŚ, Olga WKS WAWEL BnO Karnet
1315 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1690] WALCZAK, Jan Karnet
1316 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1691] WALCZAK, Magdalena Karnet
1317 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1238] WALCZAK, Waldemar Karnet
1318 Nordic Walking/NW - K [363] WALCZYK, Iwona Karnet
1319 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1239] WALCZYK, Roman Water Knights Karnet
1320 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1692] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka AZS AWF KRAKÓW MASTERS Karnet
1321 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] WALKOWIAK, Łukasz BeFit24Team
1322 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1240] WALNIK, Rafał Karnet
1323 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 <