Łódzkie Biegi Górskie 2019/2020 - R3 - Zgłoszenia
2020-01-12

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ADAMCZEWSKI , Łukasz LA trener Łódź
2 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] AMBROZIAK, Sebastian ROSSMANN Łódź
3 6000m - Z psem/OPEN [50] AMRANI, Anna Łódź Cały cykl
4 10 500m/OPEN Kobiety [300] ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK, Edyta Szakale Bałut Łódź Łódx Cały cykl
5 10 500m/OPEN Mężczyźni [301] ANTCZAK, Borys WATAHA Zgierz Cały cykl
6 10 500m/OPEN Mężczyźni [302] ANTCZAK, Maciej Łódź Cały cykl
7 10 500m/OPEN Kobiety [303] AUGUSTOWSKA , Monika Łódź Cały cykl
8 10 500m/OPEN Kobiety [304] BALEJA-KRZYŻANOWSKA, Ewa Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
9 6600m/OPEN Mężczyźni [51] BARBURSKI, Adam Rodzinna Grupa Rowerowa ZGIERZ Cały cykl
10 10 500m/OPEN Kobiety [0] BARTELA , Edyta DZIK KOMANDO Łódź
11 10 500m/OPEN Kobiety [305] BĄBOL, Justyna wkurw_team Wola Moszczenicka Cały cykl
12 10 500m/OPEN Mężczyźni [306] BEDYK, Maciej łódź Cały cykl
13 6600m/OPEN Mężczyźni [52] BENDINGER, Krystian RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ Cały cykl
14 6600m/OPEN Mężczyźni [53] BENDINGER, Krzysztof RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
15 6600m/Juniorzy [1] BIENIEK , Igor GOKiS Zapolice Zapolce
16 10 500m/OPEN Mężczyźni [307] BIEŃKOWSKI, Michał DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
17 10 500m/OPEN Kobiety [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Głowno
18 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BLIŹNIEWSKI, Marek SNG WILD DUCKS Głowno
19 10 500m/OPEN Mężczyźni [308] BŁASZCZYK, Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
20 10 500m/OPEN Mężczyźni [309] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz Cały cykl
21 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BOGUSIAK, Radosław 601337987 Łódź Zapłać
22 6600m/OPEN Kobiety [54] BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
23 6000m - Z psem/OPEN [55] BORKOWSKA, Paulina SNG WILD DUCKS Biała Cały cykl
24 6600m/Juniorzy [2] BOROWIECKI, Filip Łódź Cały cykl
25 10 500m/OPEN Mężczyźni [310] BREJNAK, Ryszard Żakowice Cały cykl
26 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BREWIŃSKI , Sylwester Władysławow Bielawski
27 10 500m/OPEN Kobiety [0] BRYSZEWSKA, Patrycja Accenture Runners Club Łódź
28 6600m/Juniorki [3] BUŁECZKA, Kasia GOKiS Zapolice Wojsławice Cały cykl
29 6000m - Z psem/OPEN [56] CASCARINO, Kazimierz Łódź Cały cykl
30 6600m/OPEN Kobiety [57] CHEŁCHOWSKA, Ewa BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team Olsztyn Cały cykl
31 6600m/OPEN Mężczyźni [0] CHOJNACKI , Szymon Ranelagh Harriers Łódź
32 10 500m/OPEN Kobiety [312] CIACH-FLIGIEL, Aleksandra VEOLIA Łódź Cały cykl
33 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CICHOCKI, Tomasz Peleton Aleksandrów Łódzki
34 10 500m/OPEN Mężczyźni [313] CIELECKI, Wojciech Łódź Cały cykl
35 10 500m/OPEN Kobiety [0] CIENIUSZEK, Izabella M.I.L.A Pruszków
36 6600m/Juniorzy [4] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Cały cykl
37 6000m - Z psem/OPEN [58] CIUPA, Marcin SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
38 10 500m/OPEN Mężczyźni [314] CZAPNIK, Krzysztof SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
39 6600m/OPEN Mężczyźni [59] CZEKAJ, Rafał ŁOWICZ Cały cykl
40 10 500m/OPEN Kobiety [315] DĄBROWSKA, Ewelina SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
41 10 500m/OPEN Mężczyźni [316] DĄBROWSKI, Filip ReebokRunCrew LDZ Głowno Cały cykl
42 10 500m/OPEN Mężczyźni [317] DĄBROWSKI, Robert Aleksandrów Łódzki Cały cykl
43 10 500m/OPEN Mężczyźni [318] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
44 10 500m/OPEN Mężczyźni [319] DĘBSKI, Marcin Łódź Cały cykl
45 10 500m/OPEN Kobiety [320] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta Łódź Cały cykl
46 10 500m/OPEN Kobiety [0] DOMAŃSKA, Magdalena Łódź
47 10 500m/OPEN Mężczyźni [321] DOMAŃSKI , Maciej STG-Łódź Łódź Cały cykl
48 6600m/Juniorki [5] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Cały cykl
49 10 500m/OPEN Kobiety [322] DUDEK, Dorota Paulina DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
50 10 500m/OPEN Mężczyźni [323] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
51 6600m/OPEN Mężczyźni [60] DUDZIŃSKI, Piotr RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź Cały cykl
52 10 500m/OPEN Mężczyźni [324] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów Cały cykl
53 10 500m/OPEN Kobiety [0] DWOJAK, Katarzyna Łódź
54 10 500m/OPEN Kobiety [0] DYBOWSKA, Małgorzata Łódź
55 6600m/OPEN Kobiety [61] DYCHTO, Jolanta Łódź Cały cykl
56 10 500m/OPEN Mężczyźni [325] DZIEWANOWSKI, Łukasz SP162 Łódź Starowa Góra Cały cykl
57 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FAJFER, Arkadiusz SNG WILD DUCKS Poddębice
58 6600m/OPEN Kobiety [0] FASTYN, Katarzyna UKS Orientuś Łódź Łódź
59 10 500m/OPEN Kobiety [326] FASTYN, Paulina ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI Cały cykl
60 10 500m/OPEN Kobiety [327] FĄFARA, Agnieszka Łódź Cały cykl
61 6600m/OPEN Mężczyźni [62] FIJAŁKOWSKI, Mateusz HTF Ludwik Sikorski Łódź Cały cykl
62 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FIOŁNA, Robert Rookies Pabianice
63 6600m/OPEN Kobiety [63] FLORCZAK, Sylwia KB Heron Łódź Cały cykl
64 10 500m/OPEN Kobiety [328] FORTUNIAK, Weronika UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
65 6000m - Z psem/OPEN [64] FORYŚ, Agnieszka ReebokRunCrew LDZ Łódź Cały cykl
66 6600m/OPEN Mężczyźni [0] FRĄCZYK, Szymon RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
67 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FRĄK, Wojciech Łódź
68 10 500m/OPEN Kobiety [329] FREMEL, Anna ŁÓDŹ Cały cykl
69 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GADUŁKA, Piotr Srock
70 10 500m/OPEN Mężczyźni [330] GAŁKA, Tomasz DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
71 10 500m/OPEN Kobiety [331] GĘBICKA, Małgorzata Łódź Cały cykl
72 6600m/Juniorki [6] GIELEC , Julia UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
73 6600m/Juniorki [7] GIELEC , Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
74 10 500m/OPEN Mężczyźni [332] GIŻEWSKI , Grzegorz Głowno Cały cykl
75 10 500m/OPEN Mężczyźni [333] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka Cały cykl
76 10 500m/OPEN Mężczyźni [334] GŁUSZCZ, Marcin Zgierz Cały cykl
77 10 500m/OPEN Kobiety [335] GOGOLEWSKA, Daria Łódź Cały cykl
78 6600m/Juniorzy [8] GOLIS, Maksymilian SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
79 6600m/OPEN Mężczyźni [65] GOLIS, Mariusz SNG WILD DUCKS ZGIERZ Cały cykl
80 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GOŁĘBIOWSKI, Krzysztof ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING Łódź
81 6600m/OPEN Kobiety [0] GORTAT, Agnieszka Lodz
82 10 500m/OPEN Mężczyźni [336] GRABARZ, Przemysław SII RUNNING TEAM Pabianice Cały cykl
83 10 500m/OPEN Mężczyźni [337] GRACZ, Mikołaj Łódź Cały cykl
84 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRUSZECKI, Łukasz Dzielna DOM Piotrków Trybunalski
85 6600m/OPEN Kobiety [0] GRUZDOWSKA, Marta Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź
86 10 500m/OPEN Mężczyźni [338] GRYZIO, Łukasz UKS Azymut Pabianice PABIANICE Cały cykl
87 10 500m/OPEN Mężczyźni [339] GRZYWALA, Tomasz Pabianice Cały cykl
88 10 500m/OPEN Mężczyźni [340] GWARNY, Jarosław STG-Łódź Łódź Cały cykl
89 6600m/OPEN Kobiety [66] HAJDUK, Małgorzata SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
90 6600m/OPEN Kobiety [67] HERMANOWICZ , Izabela Wataha-łączy nas bieganie Łódź Cały cykl
91 10 500m/OPEN Mężczyźni [341] HERTEL, Michał SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
92 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] HUSSEIN, Semir KS GRUCHA Parzęczew
93 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
94 10 500m/OPEN Mężczyźni [342] ISKRA, Arkadiusz Port Lotniczy Łódź Łódź Cały cykl
95 6600m/OPEN Kobiety [68] JABŁOŃSKA, Joanna Cały cykl
96 6600m/OPEN Mężczyźni [69] JABŁOŃSKI, Łukasz Cały cykl
97 10 500m/OPEN Kobiety [343] JACHNA-SAWICKA, Katarzyna Łódź Cały cykl
98 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JAGODZIŃSKI, Hubert DZIK KOMANDO Łódź
99 10 500m/OPEN Kobiety [344] JANCZURA-SOBCZAK , Monika Łódź Cały cykl
100 10 500m/OPEN Mężczyźni [345] JANIAK, Norbert Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
101 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI , Łukasz Łódź
102 10 500m/OPEN Kobiety [346] JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź Cały cykl
103 6600m/OPEN Kobiety [0] JAWORSKA, Magdalena PsychoRuns Łódź
104 10 500m/OPEN Mężczyźni [347] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Lodz Cały cykl
105 10 500m/OPEN Mężczyźni [565] JĘCEK, Maciej cały cykl
106 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JON, Piotr KS GRUCHA Ozorków
107 10 500m/OPEN Mężczyźni [348] JÓZEFOWICZ, Sebastian Łódź Cały cykl
108 10 500m/OPEN Kobiety [0] JURECZKO, Agnieszka DZIK KOMANDO Łódź
109 10 500m/OPEN Mężczyźni [349] JURKIEWICZ, Tadeusz 9. ŁBOT Ozorków Cały cykl
110 6600m/OPEN Mężczyźni [0] JURKOWSKI, Adrian Łódź
111 6600m/OPEN Kobiety [70] KABZIŃSKA, Beata Piotrków Trybunalski Cały cykl
112 10 500m/OPEN Kobiety [350] KACPRZAK, Bogumiła SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
113 10 500m/OPEN Mężczyźni [351] KACPRZAK, Marcin Łódź Cały cykl
114 10 500m/OPEN Mężczyźni [352] KACZMAREK, Łukasz Czarnocin Cały cykl
115 10 500m/OPEN Mężczyźni [353] KALINOWSKI, Janusz Łódź Cały cykl
116 6600m/OPEN Mężczyźni [71] KAMIŃSKI , Mariusz Łódź Cały cykl
117 10 500m/OPEN Mężczyźni [354] KANICKI, Łukasz Łódź Cały cykl
118 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
119 10 500m/OPEN Mężczyźni [355] KAPUŚCIŃSKI, Michał Łódź Cały cykl
120 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Zespół Afektywny-Biegowy Tomaszów Mazowiecki
121 10 500m/OPEN Kobiety [356] KARDACKA, Anna Sieradz Cały cykl
122 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KARKOCHA, Mirosław Tico Tomaszów Mazowiecki
123 6600m/OPEN Kobiety [0] KAROLAK, Jolanta KS GRUCHA Ozorków
124 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KAROLAK , Ryszard KS GRUCHA Ozorków
125 6600m/Juniorki [9] KAROLCZUK, Aleksandra LUKS "Boguszyce" / KP LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka Cały cykl
126 6600m/Juniorki [10] KAROLCZUK, Martyna LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka Cały cykl
127 6600m/Juniorzy [0] KARWAT, Dawid Rawa Mazowiecka
128 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
129 10 500m/OPEN Kobiety [357] KĘPIŃSKA, Anna Burzenin Cały cykl
130 10 500m/OPEN Kobiety [0] KLONOWSKA, Elżbieta Atlas Running Team Ksawerów
131 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KLONOWSKI, Michał Atlas Running Team Rzgów
132 10 500m/OPEN Kobiety [359] KŁOS, Anna SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
133 6600m/OPEN Kobiety [72] KOCIAK, Anna Łódź Kocha Sport Dębniak Cały cykl
134 10 500m/OPEN Mężczyźni [360] KOCIĘBA, Łukasz Rzeczków Cały cykl
135 6600m/OPEN Kobiety [73] KOCIOŁEK, Kamila Piotrków Trybunalski Cały cykl
136 6600m/Juniorki [11] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
137 10 500m/OPEN Mężczyźni [361] KONKA, Tomasz Łódź Cały cykl
138 6600m/OPEN Kobiety [74] KOT, Katarzyna Łódź Cały cykl
139 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOTYNIA, Krzysztof Brzeziny
140 10 500m/OPEN Kobiety [362] KOWALCZYK , Ilona Mamy-Biegamy Łódź Cały cykl
141 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOWALCZYK, Tomasz
142 10 500m/OPEN Kobiety [363] KOWALSKA, Agata Stryków Cały cykl
143 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOWALSKI, Marcin Łódź
144 6600m/OPEN Mężczyźni [75] KOZA, Piotr Łowicz Cały cykl
145 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOZAK, Maciej Łódź
146 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOZŁOWSKA, Magdalena Sportera OCR Łódź
147 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOZŁOWSKI, Radosław Sportera OCR Łódź
148 6600m/OPEN Kobiety [76] KRAWCZYK, Elżbieta Piotrków Trybunalski Cały cykl
149 6600m/Juniorki [0] KREMPIŃSKA , Julia UKS Azymut Pabianice Pabianice
150 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KRYCH, Robert Łódź
151 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KRZEMIŃSKI, Tomasz STG-Łódź Łódź
152 10 500m/OPEN Mężczyźni [364] KRZYSZTOFIK, Kacper Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl
153 10 500m/OPEN Mężczyźni [365] KRZYŻANOWSKI, Jarosław Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
154 6600m/OPEN Mężczyźni [77] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź Cały cykl
155 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUNIKOWSKI, Tomasz AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź
156 10 500m/OPEN Mężczyźni [366] KURMAN, Jacek Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
157 10 500m/OPEN Kobiety [367] KURMAN, Marzena Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
158 6600m/OPEN Mężczyźni [78] KURZAWA, Paweł Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
159 10 500m/OPEN Mężczyźni [368] KUŹMIŃSKI , Piotr AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
160 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Łódź
161 6600m/OPEN Kobiety [0] LATOCHA, Magdalena Tico Tomaszów Mazowiecki
162 6600m/Juniorzy [13] LAUREN, Kevin MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
163 6600m/OPEN Mężczyźni [79] LAUREN, Piotr MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
164 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LECHAŃSKI, Łukasz Łódź
165 10 500m/OPEN Mężczyźni [370] LEDZION, Zbigniew Łódź Cały cykl
166 6000m - Z psem/OPEN [80] LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota Lodz Cały cykl
167 10 500m/OPEN Mężczyźni [371] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź Cały cykl
168 10 500m/OPEN Kobiety [372] LEWANDOWSKA, Anna DZIK KOMANDO łódź Cały cykl
169 6600m/OPEN Mężczyźni [81] LEWANDOWSKI, Krzysztof Łódź Cały cykl
170 10 500m/OPEN Mężczyźni [373] LEWIAK, Michał Trucht.com Łódź Cały cykl
171 10 500m/OPEN Mężczyźni [374] LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki Cały cykl
172 10 500m/OPEN Mężczyźni [375] LIS, Adam Wierzejskie morsy Piotrków Trybunalski Cały cykl
173 10 500m/OPEN Mężczyźni [376] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki Cały cykl
174 6600m/OPEN Mężczyźni [82] LIS, Michał Dobra Cały cykl
175 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LISIŃSKI, Andrzej Łódź
176 10 500m/OPEN Kobiety [0] LISKE, Dorota Łódź
177 10 500m/OPEN Kobiety [377] LUTOMIRSKA, Blanka XXV LO Łódż Cały cykl
178 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁĄCZYŃSKI, Adam KS Alaska Łódź Łódź
179 6600m/OPEN Kobiety [83] ŁOCHOWSKA, Barbara Konstantynów Łódzki Cały cykl
180 6600m/OPEN Mężczyźni [84] ŁOCHOWSKI, Mariusz Konstantynów Łódzki Cały cykl
181 10 500m/OPEN Mężczyźni [378] ŁUCHNIAK , Kuba Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
182 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁUKOMSKI, Maciej Szakale Bałut Łódź Łódź
183 6600m/OPEN Kobiety [86] MAC-MARCJANEK, Katarzyna Cały cykl
184 10 500m/OPEN Kobiety [0] MACIEJEWSKA, Katarzyna ŁÓDŹ
185 6000m - Z psem/OPEN [85] MACIEJEWSKI, Filip Rajsport Active Justynów Cały cykl
186 6600m/OPEN Kobiety [87] MAĆKOWIAK, Paulina Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
187 6600m/Juniorzy [15] MAGDZIARZ - DYŁO , Jan UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
188 10 500m/OPEN Kobiety [379] MAJCHER, Elżbieta LUKS "Boguszyce" Rawa Mazowiecka Cały cykl
189 10 500m/OPEN Mężczyźni [380] MAJOS, Adam Żeromin Cały cykl
190 6600m/OPEN Kobiety [0] MAKOWSKA, Anna Wataha-łączy nas bieganie Łódź
191 6600m/Juniorzy [0] MALCZEWSKI, Daniel Rąbień
192 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MALCZEWSKI, Tomasz Rąbień
193 6600m/OPEN Mężczyźni [88] MALINOWSKI, Dawid Zgierz Cały cykl
194 10 500m/OPEN Mężczyźni [381] MAŁOLEPSZY, Zdzisław Łódź Cały cykl
195 10 500m/OPEN Mężczyźni [382] MANIKOWSKI, Kuba Łódź Cały cykl
196 10 500m/OPEN Kobiety [383] MARCINEK, Marta Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
197 10 500m/OPEN Mężczyźni [384] MARCJANEK, Piort Mocarne Dziki Cały cykl
198 10 500m/OPEN Mężczyźni [385] MARCZYŃSKI, Paweł SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
199 10 500m/OPEN Kobiety [386] MAŚLANA , Katarzyna Gostynin Cały cykl
200 10 500m/OPEN Mężczyźni [387] MAŚLANY, Dominik Gostynin Cały cykl
201 10 500m/OPEN Kobiety [388] MATUSIAK, Anna Łódź Cały cykl
202 10 500m/OPEN Mężczyźni [389] MATUSIAK, Arkadiusz Łódź Cały cykl
203 6000m - Z psem/OPEN [89] MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
204 6600m/OPEN Kobiety [90] MAZERANT, Karolina RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
205 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAZGAJ, Bartłomiej HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki
206 6600m/OPEN Kobiety [91] MAZUR, Marzena Lodz Cały cykl
207 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław KS GRUCHA Ozorków
208 10 500m/OPEN Mężczyźni [390] MENES, Grzegorz Lodz Cały cykl
209 10 500m/OPEN Mężczyźni [391] MERK, Mariusz Sulejów Cały cykl
210 10 500m/OPEN Kobiety [0] MĘCIKIEWICZ, Karolina Tymianka
211 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MICHALAK, Jacek JOHN MARTEN'S CREW Paczkomat Zapłać
212 10 500m/OPEN Mężczyźni [392] MIELCZAREK, Michał Babice Cały cykl
213 10 500m/OPEN Kobiety [393] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź Cały cykl
214 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł ROSSMANN Łódź
215 10 500m/OPEN Mężczyźni [394] MIKULSKI, Mateusz Łódź Cały cykl
216 6600m/OPEN Kobiety [92] MILANCEJ, Małgorzata Cały cykl
217 10 500m/OPEN Mężczyźni [395] MISIURA, Adam Łódź Cały cykl
218 6600m/Juniorzy [0] MŁYNARCZYK, Maksymilian Łódź Zapłać
219 10 500m/OPEN Mężczyźni [396] MŁYNARCZYK, Piotr Łódź Cały cykl
220 6600m/OPEN Kobiety [0] MŁYNARCZYK, Urszula Łódź Zapłać
221 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
222 6600m/OPEN Mężczyźni [93] MOSIŃSKI , Robert R. S Team Łódź Cały cykl
223 10 500m/OPEN Mężczyźni [397] MOŻEJKO, Dawid DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
224 10 500m/OPEN Kobiety [0] MROZIŃSKA, Renata Aleksnadrów Łódzki
225 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MROZIŃSKI , Albert Aleksnadrów Łódzki
226 6600m/OPEN Kobiety [94] MUNDZIA, Marta Zgierz Cały cykl
227 10 500m/OPEN Mężczyźni [398] NIEDZIELA, Jakub wkurw_team Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
228 10 500m/OPEN Mężczyźni [399] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź Cały cykl
229 6600m/OPEN Mężczyźni [95] NIEWINNY, Rafał Łódź Cały cykl
230 6600m/OPEN Kobiety [96] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Cały cykl
231 10 500m/OPEN Mężczyźni [400] NOWAK, Marcin KB Heron Łódź Cały cykl
232 10 500m/OPEN Kobiety [402] NOWAK, Natalia #brodatydzikvelptaszynakruszyna Łódź Cały cykl
233 10 500m/OPEN Mężczyźni [404] NOWAK, Tomasz Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
234 10 500m/OPEN Mężczyźni [405] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol Cały cykl
235 10 500m/OPEN Mężczyźni [406] OLEKSIEWICZ, Maurycy Trucht.com Łódź Cały cykl
236 10 500m/OPEN Mężczyźni [407] OSOWSKI, Szymon Przygoń Cały cykl
237 10 500m/OPEN Kobiety [0] OSTROWSKA , Dorota Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
238 6600m/OPEN Kobiety [0] PAKUŁA, Marta GŁOWNO
239 10 500m/OPEN Mężczyźni [408] PAKUŁA, Michał Łódź Cały cykl
240 10 500m/OPEN Mężczyźni [409] PAKUŁA, Włodzimierz GŁOWNO Cały cykl
241 10 500m/OPEN Kobiety [410] PALMOWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
242 10 500m/OPEN Mężczyźni [411] PAŁASZEWSKI, Krzysztof Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
243 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PASEK, Kamil Wieliczka
244 10 500m/OPEN Kobiety [412] PAWLIKOWSKA, Zuzanna Sportera OCR Łódź Cały cykl
245 10 500m/OPEN Mężczyźni [413] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
246 10 500m/OPEN Mężczyźni [414] PELESHKO, Roman Łódź Cały cykl
247 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRANEK, Artur PsychoRuns Łódź
248 6600m/OPEN Kobiety [99] PIETRZAK, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
249 6600m/OPEN Mężczyźni [100] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra Łódź Cały cykl
250 10 500m/OPEN Mężczyźni [415] PIETRZAK, Sebastian Lodz Cały cykl
251 6600m/OPEN Mężczyźni [101] PIGUŁA, Krzysztof ŁÓDŹ Cały cykl
252 6000m - Z psem/OPEN [102] PLICH, Rafał Łódź Cały cykl
253 10 500m/OPEN Mężczyźni [416] PŁÓCIENNIK, Krzysztof UKS Azymut Pabianice Pabianice Cały cykl
254 10 500m/OPEN Mężczyźni [417] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
255 6600m/OPEN Mężczyźni [103] POLIT, Ernest R-TEAM Łowicz Domaniewice Cały cykl
256 10 500m/OPEN Mężczyźni [418] PRASAL, Artur Łódź Cały cykl
257 10 500m/OPEN Mężczyźni [419] PRYKOWSKI, Tomasz xRunners Łódź Cały cykl
258 6600m/OPEN Mężczyźni [104] RADZISZEWSKI , Wiktor Piotrkow trybunalski Cały cykl
259 10 500m/OPEN Kobiety [420] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
260 6600m/Juniorzy [16] RESZCZYŃSKI, Mikołaj GOKiS Zapolice Ptaszkowice Cały cykl
261 6600m/OPEN Mężczyźni [105] RĘBACZ, Piotr ReebokRunCrew LDZ Zgierz Cały cykl
262 10 500m/OPEN Mężczyźni [421] ROMANOWICZ, Marcin Swędó Cały cykl
263 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ROSA, Dariusz Jamno
264 10 500m/OPEN Mężczyźni [422] ROŻNIATA, Andrzej SNG WILD DUCKS Głowno Cały cykl
265 10 500m/OPEN Kobiety [423] ROŻNIATA, Iwona SNG WILD DUCKS Głowno Cały cykl
266 10 500m/OPEN Mężczyźni [424] RUTKOWSKI, Konrad Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
267 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RYDZ, Michał SII RUNNING TEAM Łódź
268 6600m/OPEN Mężczyźni [106] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
269 10 500m/Juniorzy [425] RZEŃCA, Piotrek UKS Orientuś Łódź
270 6600m/Juniorzy [17] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
271 6600m/OPEN Mężczyźni [107] RZEPKOWSKI, Macin STEFAN RUN-TEM BABICE Cały cykl
272 10 500m/OPEN Mężczyźni [426] RZEŹNICKI, Sławomir Brzeziny Cały cykl
273 6600m/OPEN Mężczyźni [108] SAŁACIAK, Bartłomiej Pabianice Cały cykl
274 10 500m/OPEN Mężczyźni [427] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź Cały cykl
275 10 500m/OPEN Mężczyźni [428] SIDORKO, Tomasz Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl
276 10 500m/OPEN Mężczyźni [429] SIEWIERA, Łukasz GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Łódź Cały cykl
277 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SKUDLARSKI, Michał Zgierz
278 10 500m/OPEN Mężczyźni [430] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
279 10 500m/OPEN Mężczyźni [431] SŁOMKA, Mateusz Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
280 10 500m/OPEN Kobiety [432] SŁOMSKA, Aleksandra AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
281 6000m - Z psem/OPEN [109] SMARZEK, Tomasz mBank Łódź Cały cykl
282 10 500m/OPEN Kobiety [0] SMETSKA, Iryna Łódź Zapłać
283 10 500m/OPEN Kobiety [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
284 6000m - Z psem/OPEN [110] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
285 6000m - Z psem/OPEN [111] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
286 6000m - Z psem/OPEN [112] SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
287 10 500m/OPEN Kobiety [0] STACHURSKA, Marta Łódź
288 6600m/OPEN Kobiety [113] STARUS, Małgorzata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Warszawa Cały cykl
289 6600m/OPEN Kobiety [114] STARUS-SZYMCZAK, Lucyna MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
290 6600m/OPEN Mężczyźni [115] STAWSKI, Michał Trucht.com Łódź Cały cykl
291 6600m/OPEN Mężczyźni [116] STEMBOROWSKI, Bartłomiej Łódź Cały cykl
292 10 500m/OPEN Kobiety [433] STERCZEWSKA, Agnieszka Łódź Cały cykl
293 10 500m/OPEN Kobiety [434] STĘPIEŃ, Małgorzata DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
294 10 500m/OPEN Mężczyźni [435] STĘPIEŃ, Robert DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
295 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STODULNY , Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
296 10 500m/OPEN Kobiety [0] SUT, Iwona Ģłowno
297 6600m/OPEN Mężczyźni [117] SYKUŁA, Rafał Truck Bulls Guzew Cały cykl
298 10 500m/OPEN Mężczyźni [436] SZAFRAŃSKI, Rafał Moszczenica Cały cykl
299 10 500m/OPEN Mężczyźni [437] SZAŁABSKI, Marek Pabianice Cały cykl
300 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZELEST, Dariusz WIŚNIOWA GÓRA
301 6600m/OPEN Kobiety [0] SZTRANEK, Iwona UKS Azymut Pabianice Pabianice
302 10 500m/Juniorzy [0] SZTRANEK, Jan UKS Azymut Pabianice Pabianice
303 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZTRANEK, Paweł UKS Azymut Pabianice Pabianice
304 10 500m/OPEN Mężczyźni [438] SZWAJKOWSKI, Przemysław łódź Cały cykl
305 10 500m/OPEN Mężczyźni [439] SZYMAŃSKI, Bartłomiej Accenture Runners Club Łódź Cały cykl
306 10 500m/OPEN Mężczyźni [440] SZYMAŃSKI, Dariusz Łódź Cały cykl
307 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
308 10 500m/OPEN Mężczyźni [441] SZYMBORSKI, Marek www.DzieciakPLUS.pl Łask Cały cykl
309 10 500m/OPEN Mężczyźni [442] ŚLĄSKI, Bartosz DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
310 10 500m/OPEN Mężczyźni [443] ŚLĘCZKOWSKI, Błażej Sportera OCR Łódź Cały cykl
311 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ŚNIADY, Piotr Łódź
312 6600m/OPEN Kobiety [118] ŚNIEGOSKA, Sandra Łódź Cały cykl
313 6600m/OPEN Mężczyźni [119] ŚNIEGOSKI , Sebastian Łódź Cały cykl
314 6600m/OPEN Kobiety [0] TABOROWSKA , Agnieszka Łódź
315 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOKARCZYK, Zbigniew Tymianka
316 6600m/OPEN Mężczyźni [0] TOMICKI, Krzysztof
317 10 500m/OPEN Mężczyźni [444] TOSIK, Witek AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
318 6600m/OPEN Mężczyźni [120] TRELA, Roman Łódź Cały cykl
319 6000m - Z psem/OPEN [121] TRZCINKA, Michał Super TEAM Łódź Cały cykl
320 6600m/OPEN Mężczyźni [122] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB Cały cykl
321 6600m/OPEN Kobiety [123] TRZEWIKOWSKA, Paulina Łódź Cały cykl
322 10 500m/OPEN Kobiety [445] URBAŃSKA, Marta Łódź Kocha Sport/ GOŚŁódź Łódź Cały cykl
323 10 500m/OPEN Mężczyźni [446] WALCZUK, Marcin Sieradzbiega.pl Brzeźnio Cały cykl
324 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WAWRZYNIAK, Jarosław Aleksandrów łódzki
325 10 500m/OPEN Mężczyźni [447] WEDER, Piotr ŁÓDŹ Cały cykl
326 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WEGNER, Patryk Łódź
327 10 500m/OPEN Kobiety [448] WIECHA, Dominika Łódź Cały cykl
328 6600m/OPEN Kobiety [124] WIECHA, Małgorzata Łódź Cały cykl
329 6600m/OPEN Mężczyźni [125] WIECHA, Mariusz Łódź Cały cykl
330 10 500m/OPEN Kobiety [449] WIKTOROWSKA, Anna ReebokRunCrew LDZ Gałków Duży Cały cykl
331 10 500m/OPEN Kobiety [450] WILK- SNOPCZYK, Aleksandra Łódź Cały cykl
332 6600m/Juniorki [18] WIŚNIEWSKA, Hana UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
333 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WIŚNIEWSKI, Marek Sieradz
334 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WITKOWSKI, Michał AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź
335 10 500m/OPEN Mężczyźni [451] WOJDA, Zbigniew Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz Cały cykl
336 10 500m/OPEN Kobiety [452] WOJEWODA, Marta łódź Cały cykl
337 10 500m/OPEN Mężczyźni [453] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny Cały cykl
338 10 500m/OPEN Mężczyźni [454] WOJTECKI, Piotr DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
339 6600m/OPEN Kobiety [126] WOŹNA, Magdalena MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Brójce Cały cykl
340 10 500m/OPEN Kobiety [455] WÓJCIAK , Ewelina Rawa Mazowiecka Cały cykl
341 6600m/OPEN Mężczyźni [127] WÓJCIK, Marcin RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź Cały cykl
342 10 500m/OPEN Mężczyźni [456] WRÓBLEWSKI , Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
343 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
344 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WYPYCH, Zbigniew Aleksandrów Łódzki
345 6000m - Z psem/OPEN [128] WYTYKOWSKA , Joanna Rysie Łódź Cały cykl
346 10 500m/OPEN Mężczyźni [457] ZABŁOCKI, Wojtek Łódź Cały cykl
347 10 500m/OPEN Kobiety [458] ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna Nie mam pomysłu ŁÓDŹ Cały cykl
348 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
349 10 500m/OPEN Mężczyźni [459] ZALEWSKI, Piotr Ozorków Cały cykl
350 10 500m/OPEN Mężczyźni [460] ZARYCHTA, Radosław Łódź Cały cykl
351 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZARZYCKI, Andrzej ZGIERZ
352 6000m - Z psem/OPEN [129] ZBOROWSKA , Ewa SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
353 10 500m/OPEN Mężczyźni [461] ZBOROWSKI, Leszek Łódź Cały cykl
354 10 500m/OPEN Kobiety [0] ZDUŃCZYK , Paulina EVErRUN Łódź
355 10 500m/OPEN Mężczyźni [462] ZIELIŃSKI, Adam EVErRUN Łódź Cały cykl
356 10 500m/OPEN Kobiety [463] ZIENCZYK, Beata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
357 10 500m/OPEN Mężczyźni [464] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Cały cykl
358 10 500m/OPEN Mężczyźni [465] ZYBERT, Mateusz Dabex-Bolt Łódź Cały cykl
359 10 500m/OPEN Kobiety [466] ZYNER, Sylwia Łódź Cały cykl
360 10 500m/OPEN Mężczyźni [467] ŻUBRZAK , Jacek Łódź Cały cykl
361 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŻURAŃSKI, Robert GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Stryków

6600m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [3] BUŁECZKA, Kasia GOKiS Zapolice Wojsławice Cały cykl
2 [5] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Cały cykl
3 [6] GIELEC , Julia UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
4 [7] GIELEC , Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
5 [9] KAROLCZUK, Aleksandra LUKS "Boguszyce" / KP LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka Cały cykl
6 [10] KAROLCZUK, Martyna LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka Cały cykl
7 [11] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
8 [0] KREMPIŃSKA , Julia UKS Azymut Pabianice Pabianice
9 [18] WIŚNIEWSKA, Hana UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl

10 500m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy

6600m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [1] BIENIEK , Igor GOKiS Zapolice Zapolce
2 [2] BOROWIECKI, Filip Łódź Cały cykl
3 [4] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódź Cały cykl
4 [8] GOLIS, Maksymilian SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
5 [0] KARWAT, Dawid Rawa Mazowiecka
6 [13] LAUREN, Kevin MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
7 [15] MAGDZIARZ - DYŁO , Jan UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
8 [0] MALCZEWSKI, Daniel Rąbień
9 [0] MŁYNARCZYK, Maksymilian Łódź
10 [16] RESZCZYŃSKI, Mikołaj GOKiS Zapolice Ptaszkowice Cały cykl
11 [17] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl

10 500m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [425] RZEŃCA, Piotrek UKS Orientuś Łódź
2 [0] SZTRANEK, Jan UKS Azymut Pabianice Pabianice

6000m - Z psem / OPEN

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [50] AMRANI, Anna Łódź Cały cykl
2 [55] BORKOWSKA, Paulina SNG WILD DUCKS Biała Cały cykl
3 [56] CASCARINO, Kazimierz Łódź Cały cykl
4 [58] CIUPA, Marcin SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
5 [64] FORYŚ, Agnieszka ReebokRunCrew LDZ Łódź Cały cykl
6 [80] LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota Lodz Cały cykl
7 [85] MACIEJEWSKI, Filip Rajsport Active Justynów Cały cykl
8 [89] MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
9 [102] PLICH, Rafał Łódź Cały cykl
10 [109] SMARZEK, Tomasz mBank Łódź Cały cykl
11 [110] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
12 [111] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
13 [112] SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
14 [121] TRZCINKA, Michał Super TEAM Łódź Cały cykl
15 [128] WYTYKOWSKA , Joanna Rysie Łódź Cały cykl
16 [129] ZBOROWSKA , Ewa SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl

6600m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [54] BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
2 [57] CHEŁCHOWSKA, Ewa BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team Olsztyn Cały cykl
3 [61] DYCHTO, Jolanta Łódź Cały cykl
4 [0] FASTYN, Katarzyna UKS Orientuś Łódź Łódź
5 [63] FLORCZAK, Sylwia KB Heron Łódź Cały cykl
6 [0] GORTAT, Agnieszka Lodz
7 [0] GRUZDOWSKA, Marta Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź
8 [66] HAJDUK, Małgorzata SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
9 [67] HERMANOWICZ , Izabela Wataha-łączy nas bieganie Łódź Cały cykl
10 [68] JABŁOŃSKA, Joanna Cały cykl
11 [0] JAWORSKA, Magdalena PsychoRuns Łódź
12 [70] KABZIŃSKA, Beata Piotrków Trybunalski Cały cykl
13 [0] KAROLAK, Jolanta KS GRUCHA Ozorków
14 [72] KOCIAK, Anna Łódź Kocha Sport Dębniak Cały cykl
15 [73] KOCIOŁEK, Kamila Piotrków Trybunalski Cały cykl
16 [74] KOT, Katarzyna Łódź Cały cykl
17 [76] KRAWCZYK, Elżbieta Piotrków Trybunalski Cały cykl
18 [0] LATOCHA, Magdalena Tico Tomaszów Mazowiecki
19 [83] ŁOCHOWSKA, Barbara Konstantynów Łódzki Cały cykl
20 [86] MAC-MARCJANEK, Katarzyna Cały cykl
21 [87] MAĆKOWIAK, Paulina Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
22 [0] MAKOWSKA, Anna Wataha-łączy nas bieganie Łódź
23 [90] MAZERANT, Karolina RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
24 [91] MAZUR, Marzena Lodz Cały cykl
25 [92] MILANCEJ, Małgorzata Cały cykl
26 [0] MŁYNARCZYK, Urszula Łódź
27 [94] MUNDZIA, Marta Zgierz Cały cykl
28 [96] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Cały cykl
29 [0] PAKUŁA, Marta GŁOWNO
30 [99] PIETRZAK, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
31 [113] STARUS, Małgorzata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Warszawa Cały cykl
32 [114] STARUS-SZYMCZAK, Lucyna MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
33 [0] SZTRANEK, Iwona UKS Azymut Pabianice Pabianice
34 [118] ŚNIEGOSKA, Sandra Łódź Cały cykl
35 [0] TABOROWSKA , Agnieszka Łódź
36 [123] TRZEWIKOWSKA, Paulina Łódź Cały cykl
37 [124] WIECHA, Małgorzata Łódź Cały cykl
38 [126] WOŹNA, Magdalena MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Brójce Cały cykl

10 500m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [300] ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK, Edyta Szakale Bałut Łódź Łódx Cały cykl
2 [303] AUGUSTOWSKA , Monika Łódź Cały cykl
3 [304] BALEJA-KRZYŻANOWSKA, Ewa Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
4 [0] BARTELA , Edyta DZIK KOMANDO Łódź
5 [305] BĄBOL, Justyna wkurw_team Wola Moszczenicka Cały cykl
6 [0] BLIŹNIEWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Głowno
7 [0] BRYSZEWSKA, Patrycja Accenture Runners Club Łódź
8 [312] CIACH-FLIGIEL, Aleksandra VEOLIA Łódź Cały cykl
9 [0] CIENIUSZEK, Izabella M.I.L.A Pruszków
10 [315] DĄBROWSKA, Ewelina SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
11 [320] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta Łódź Cały cykl
12 [0] DOMAŃSKA, Magdalena Łódź
13 [322] DUDEK, Dorota Paulina DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
14 [0] DWOJAK, Katarzyna Łódź
15 [0] DYBOWSKA, Małgorzata Łódź
16 [326] FASTYN, Paulina ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI Cały cykl
17 [327] FĄFARA, Agnieszka Łódź Cały cykl
18 [328] FORTUNIAK, Weronika UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
19 [329] FREMEL, Anna ŁÓDŹ Cały cykl
20 [331] GĘBICKA, Małgorzata Łódź Cały cykl
21 [335] GOGOLEWSKA, Daria Łódź Cały cykl
22 [343] JACHNA-SAWICKA, Katarzyna Łódź Cały cykl
23 [344] JANCZURA-SOBCZAK , Monika Łódź Cały cykl
24 [346] JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź Cały cykl
25 [0] JURECZKO, Agnieszka DZIK KOMANDO Łódź
26 [350] KACPRZAK, Bogumiła SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
27 [356] KARDACKA, Anna Sieradz Cały cykl
28 [357] KĘPIŃSKA, Anna Burzenin Cały cykl
29 [0] KLONOWSKA, Elżbieta Atlas Running Team Ksawerów
30 [359] KŁOS, Anna SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
31 [362] KOWALCZYK , Ilona Mamy-Biegamy Łódź Cały cykl
32 [363] KOWALSKA, Agata Stryków Cały cykl
33 [0] KOZŁOWSKA, Magdalena Sportera OCR Łódź
34 [367] KURMAN, Marzena Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
35 [372] LEWANDOWSKA, Anna DZIK KOMANDO łódź Cały cykl
36 [0] LISKE, Dorota Łódź
37 [377] LUTOMIRSKA, Blanka XXV LO Łódż Cały cykl
38 [0] MACIEJEWSKA, Katarzyna ŁÓDŹ
39 [379] MAJCHER, Elżbieta LUKS "Boguszyce" Rawa Mazowiecka Cały cykl
40 [383] MARCINEK, Marta Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
41 [386] MAŚLANA , Katarzyna Gostynin Cały cykl
42 [388] MATUSIAK, Anna Łódź Cały cykl
43 [0] MĘCIKIEWICZ, Karolina Tymianka
44 [393] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź Cały cykl
45 [0] MROZIŃSKA, Renata Aleksnadrów Łódzki
46 [402] NOWAK, Natalia #brodatydzikvelptaszynakruszyna Łódź Cały cykl
47 [0] OSTROWSKA , Dorota Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
48 [410] PALMOWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
49 [412] PAWLIKOWSKA, Zuzanna Sportera OCR Łódź Cały cykl
50 [420] RATAJCZYK, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
51 [423] ROŻNIATA, Iwona SNG WILD DUCKS Głowno Cały cykl
52 [432] SŁOMSKA, Aleksandra AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
53 [0] SMETSKA, Iryna Łódź
54 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
55 [0] STACHURSKA, Marta Łódź
56 [433] STERCZEWSKA, Agnieszka Łódź Cały cykl
57 [434] STĘPIEŃ, Małgorzata DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
58 [0] SUT, Iwona Ģłowno
59 [445] URBAŃSKA, Marta Łódź Kocha Sport/ GOŚŁódź Łódź Cały cykl
60 [448] WIECHA, Dominika Łódź Cały cykl
61 [449] WIKTOROWSKA, Anna ReebokRunCrew LDZ Gałków Duży Cały cykl
62 [450] WILK- SNOPCZYK, Aleksandra Łódź Cały cykl
63 [452] WOJEWODA, Marta łódź Cały cykl
64 [455] WÓJCIAK , Ewelina Rawa Mazowiecka Cały cykl
65 [458] ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna Nie mam pomysłu ŁÓDŹ Cały cykl
66 [0] ZDUŃCZYK , Paulina EVErRUN Łódź
67 [463] ZIENCZYK, Beata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
68 [466] ZYNER, Sylwia Łódź Cały cykl

6600m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [51] BARBURSKI, Adam Rodzinna Grupa Rowerowa ZGIERZ Cały cykl
2 [52] BENDINGER, Krystian RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ Cały cykl
3 [53] BENDINGER, Krzysztof RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
4 [0] CHOJNACKI , Szymon Ranelagh Harriers Łódź
5 [59] CZEKAJ, Rafał ŁOWICZ Cały cykl
6 [60] DUDZIŃSKI, Piotr RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź Cały cykl
7 [62] FIJAŁKOWSKI, Mateusz HTF Ludwik Sikorski Łódź Cały cykl
8 [0] FRĄCZYK, Szymon RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
9 [0] GADUŁKA, Piotr Srock
10 [65] GOLIS, Mariusz SNG WILD DUCKS ZGIERZ Cały cykl
11 [69] JABŁOŃSKI, Łukasz Cały cykl
12 [0] JANICKI , Łukasz Łódź
13 [0] JURKOWSKI, Adrian Łódź
14 [71] KAMIŃSKI , Mariusz Łódź Cały cykl
15 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź
16 [0] KOTYNIA, Krzysztof Brzeziny
17 [0] KOWALCZYK, Tomasz
18 [75] KOZA, Piotr Łowicz Cały cykl
19 [0] KRYCH, Robert Łódź
20 [77] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź Cały cykl
21 [78] KURZAWA, Paweł Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
22 [79] LAUREN, Piotr MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
23 [81] LEWANDOWSKI, Krzysztof Łódź Cały cykl
24 [82] LIS, Michał Dobra Cały cykl
25 [84] ŁOCHOWSKI, Mariusz Konstantynów Łódzki Cały cykl
26 [0] MALCZEWSKI, Tomasz Rąbień
27 [88] MALINOWSKI, Dawid Zgierz Cały cykl
28 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł ROSSMANN Łódź
29 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
30 [93] MOSIŃSKI , Robert R. S Team Łódź Cały cykl
31 [95] NIEWINNY, Rafał Łódź Cały cykl
32 [0] PIETRANEK, Artur PsychoRuns Łódź
33 [100] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra Łódź Cały cykl
34 [101] PIGUŁA, Krzysztof ŁÓDŹ Cały cykl
35 [103] POLIT, Ernest R-TEAM Łowicz Domaniewice Cały cykl
36 [104] RADZISZEWSKI , Wiktor Piotrkow trybunalski Cały cykl
37 [105] RĘBACZ, Piotr ReebokRunCrew LDZ Zgierz Cały cykl
38 [0] ROSA, Dariusz Jamno
39 [0] RYDZ, Michał SII RUNNING TEAM Łódź
40 [106] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
41 [107] RZEPKOWSKI, Macin STEFAN RUN-TEM BABICE Cały cykl
42 [108] SAŁACIAK, Bartłomiej Pabianice Cały cykl
43 [0] SKUDLARSKI, Michał Zgierz
44 [115] STAWSKI, Michał Trucht.com Łódź Cały cykl
45 [116] STEMBOROWSKI, Bartłomiej Łódź Cały cykl
46 [117] SYKUŁA, Rafał Truck Bulls Guzew Cały cykl
47 [0] ŚNIADY, Piotr Łódź
48 [119] ŚNIEGOSKI , Sebastian Łódź Cały cykl
49 [0] TOMICKI, Krzysztof
50 [120] TRELA, Roman Łódź Cały cykl
51 [122] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB Cały cykl
52 [0] WEGNER, Patryk Łódź
53 [125] WIECHA, Mariusz Łódź Cały cykl
54 [0] WITKOWSKI, Michał AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź
55 [127] WÓJCIK, Marcin RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź Cały cykl
56 [0] WYPYCH, Zbigniew Aleksandrów Łódzki

10 500m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] ADAMCZEWSKI , Łukasz LA trener Łódź
2 [0] AMBROZIAK, Sebastian ROSSMANN Łódź
3 [301] ANTCZAK, Borys WATAHA Zgierz Cały cykl
4 [302] ANTCZAK, Maciej Łódź Cały cykl
5 [306] BEDYK, Maciej łódź Cały cykl
6 [307] BIEŃKOWSKI, Michał DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
7 [0] BLIŹNIEWSKI, Marek SNG WILD DUCKS Głowno
8 [308] BŁASZCZYK, Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
9 [309] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz Cały cykl
10 [0] BOGUSIAK, Radosław 601337987 Łódź
11 [310] BREJNAK, Ryszard Żakowice Cały cykl
12 [0] BREWIŃSKI , Sylwester Władysławow Bielawski
13 [0] CICHOCKI, Tomasz Peleton Aleksandrów Łódzki
14 [313] CIELECKI, Wojciech Łódź Cały cykl
15 [314] CZAPNIK, Krzysztof SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
16 [316] DĄBROWSKI, Filip ReebokRunCrew LDZ Głowno Cały cykl
17 [317] DĄBROWSKI, Robert Aleksandrów Łódzki Cały cykl
18 [318] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
19 [319] DĘBSKI, Marcin Łódź Cały cykl
20 [321] DOMAŃSKI , Maciej STG-Łódź Łódź Cały cykl
21 [323] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
22 [324] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów Cały cykl
23 [325] DZIEWANOWSKI, Łukasz SP162 Łódź Starowa Góra Cały cykl
24 [0] FAJFER, Arkadiusz SNG WILD DUCKS Poddębice
25 [0] FIOŁNA, Robert Rookies Pabianice
26 [0] FRĄK, Wojciech Łódź
27 [330] GAŁKA, Tomasz DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
28 [332] GIŻEWSKI , Grzegorz Głowno Cały cykl
29 [333] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka Cały cykl
30 [334] GŁUSZCZ, Marcin Zgierz Cały cykl
31 [0] GOŁĘBIOWSKI, Krzysztof ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING Łódź
32 [336] GRABARZ, Przemysław SII RUNNING TEAM Pabianice Cały cykl
33 [337] GRACZ, Mikołaj Łódź Cały cykl
34 [0] GRUSZECKI, Łukasz Dzielna DOM Piotrków Trybunalski
35 [338] GRYZIO, Łukasz UKS Azymut Pabianice PABIANICE Cały cykl
36 [339] GRZYWALA, Tomasz Pabianice Cały cykl
37 [340] GWARNY, Jarosław STG-Łódź Łódź Cały cykl
38 [341] HERTEL, Michał SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
39 [0] HUSSEIN, Semir KS GRUCHA Parzęczew
40 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
41 [342] ISKRA, Arkadiusz Port Lotniczy Łódź Łódź Cały cykl
42 [0] JAGODZIŃSKI, Hubert DZIK KOMANDO Łódź
43 [345] JANIAK, Norbert Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
44 [347] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Lodz Cały cykl
45 [565] JĘCEK, Maciej cały cykl
46 [0] JON, Piotr KS GRUCHA Ozorków
47 [348] JÓZEFOWICZ, Sebastian Łódź Cały cykl
48 [349] JURKIEWICZ, Tadeusz 9. ŁBOT Ozorków Cały cykl
49 [351] KACPRZAK, Marcin Łódź Cały cykl
50 [352] KACZMAREK, Łukasz Czarnocin Cały cykl
51 [353] KALINOWSKI, Janusz Łódź Cały cykl
52 [354] KANICKI, Łukasz Łódź Cały cykl
53 [355] KAPUŚCIŃSKI, Michał Łódź Cały cykl
54 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Zespół Afektywny-Biegowy Tomaszów Mazowiecki
55 [0] KARKOCHA, Mirosław Tico Tomaszów Mazowiecki
56 [0] KAROLAK , Ryszard KS GRUCHA Ozorków
57 [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
58 [0] KLONOWSKI, Michał Atlas Running Team Rzgów
59 [360] KOCIĘBA, Łukasz Rzeczków Cały cykl
60 [361] KONKA, Tomasz Łódź Cały cykl
61 [0] KOWALSKI, Marcin Łódź
62 [0] KOZAK, Maciej Łódź
63 [0] KOZŁOWSKI, Radosław Sportera OCR Łódź
64 [0] KRZEMIŃSKI, Tomasz STG-Łódź Łódź
65 [364] KRZYSZTOFIK, Kacper Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl
66 [365] KRZYŻANOWSKI, Jarosław Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
67 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź
68 [366] KURMAN, Jacek Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
69 [368] KUŹMIŃSKI , Piotr AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
70 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Łódź
71 [0] LECHAŃSKI, Łukasz Łódź
72 [370] LEDZION, Zbigniew Łódź Cały cykl
73 [371] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź Cały cykl
74 [373] LEWIAK, Michał Trucht.com Łódź Cały cykl
75 [374] LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki Cały cykl
76 [375] LIS, Adam Wierzejskie morsy Piotrków Trybunalski Cały cykl
77 [376] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki Cały cykl
78 [0] LISIŃSKI, Andrzej Łódź
79 [0] ŁĄCZYŃSKI, Adam KS Alaska Łódź Łódź
80 [378] ŁUCHNIAK , Kuba Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
81 [0] ŁUKOMSKI, Maciej Szakale Bałut Łódź Łódź
82 [380] MAJOS, Adam Żeromin Cały cykl
83 [381] MAŁOLEPSZY, Zdzisław Łódź Cały cykl
84 [382] MANIKOWSKI, Kuba Łódź Cały cykl
85 [384] MARCJANEK, Piort Mocarne Dziki Cały cykl
86 [385] MARCZYŃSKI, Paweł SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
87 [387] MAŚLANY, Dominik Gostynin Cały cykl
88 [389] MATUSIAK, Arkadiusz Łódź Cały cykl
89 [0] MAZGAJ, Bartłomiej HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki
90 [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław KS GRUCHA Ozorków
91 [390] MENES, Grzegorz Lodz Cały cykl
92 [391] MERK, Mariusz Sulejów Cały cykl
93 [0] MICHALAK, Jacek JOHN MARTEN'S CREW Paczkomat
94 [392] MIELCZAREK, Michał Babice Cały cykl
95 [394] MIKULSKI, Mateusz Łódź Cały cykl
96 [395] MISIURA, Adam Łódź Cały cykl
97 [396] MŁYNARCZYK, Piotr Łódź Cały cykl
98 [397] MOŻEJKO, Dawid DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
99 [0] MROZIŃSKI , Albert Aleksnadrów Łódzki
100 [398] NIEDZIELA, Jakub wkurw_team Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
101 [399] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź Cały cykl
102 [400] NOWAK, Marcin KB Heron Łódź Cały cykl
103 [404] NOWAK, Tomasz Starzyńskiego Biega Łowicz Cały cykl
104 [405] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol Cały cykl
105 [406] OLEKSIEWICZ, Maurycy Trucht.com Łódź Cały cykl
106 [407] OSOWSKI, Szymon Przygoń Cały cykl
107 [408] PAKUŁA, Michał Łódź Cały cykl
108 [409] PAKUŁA, Włodzimierz GŁOWNO Cały cykl
109 [411] PAŁASZEWSKI, Krzysztof Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
110 [0] PASEK, Kamil Wieliczka
111 [413] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
112 [414] PELESHKO, Roman Łódź Cały cykl
113 [415] PIETRZAK, Sebastian Lodz Cały cykl
114 [416] PŁÓCIENNIK, Krzysztof UKS Azymut Pabianice Pabianice Cały cykl
115 [417] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
116 [418] PRASAL, Artur Łódź Cały cykl
117 [419] PRYKOWSKI, Tomasz xRunners Łódź Cały cykl
118 [421] ROMANOWICZ, Marcin Swędó Cały cykl
119 [422] ROŻNIATA, Andrzej SNG WILD DUCKS Głowno Cały cykl
120 [424] RUTKOWSKI, Konrad Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
121 [426] RZEŹNICKI, Sławomir Brzeziny Cały cykl
122 [427] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź Cały cykl
123 [428] SIDORKO, Tomasz Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl
124 [429] SIEWIERA, Łukasz GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Łódź Cały cykl
125 [430] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
126 [431] SŁOMKA, Mateusz Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
127 [435] STĘPIEŃ, Robert DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
128 [0] STODULNY , Rafał SNG WILD DUCKS Zgierz
129 [436] SZAFRAŃSKI, Rafał Moszczenica Cały cykl
130 [437] SZAŁABSKI, Marek Pabianice Cały cykl
131 [0] SZELEST, Dariusz WIŚNIOWA GÓRA
132 [0] SZTRANEK, Paweł UKS Azymut Pabianice Pabianice
133 [438] SZWAJKOWSKI, Przemysław łódź Cały cykl
134 [439] SZYMAŃSKI, Bartłomiej Accenture Runners Club Łódź Cały cykl
135 [440] SZYMAŃSKI, Dariusz Łódź Cały cykl
136 [0] SZYMAŃSKI, Michał SNG WILD DUCKS Łódź
137 [441] SZYMBORSKI, Marek www.DzieciakPLUS.pl Łask Cały cykl
138 [442] ŚLĄSKI, Bartosz DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
139 [443] ŚLĘCZKOWSKI, Błażej Sportera OCR Łódź Cały cykl
140 [0] TOKARCZYK, Zbigniew Tymianka
141 [444] TOSIK, Witek AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
142 [446] WALCZUK, Marcin Sieradzbiega.pl Brzeźnio Cały cykl
143 [0] WAWRZYNIAK, Jarosław Aleksandrów łódzki
144 [447] WEDER, Piotr ŁÓDŹ Cały cykl
145 [0] WIŚNIEWSKI, Marek Sieradz
146 [451] WOJDA, Zbigniew Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz Cały cykl
147 [453] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny Cały cykl
148 [454] WOJTECKI, Piotr DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
149 [456] WRÓBLEWSKI , Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
150 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
151 [457] ZABŁOCKI, Wojtek Łódź Cały cykl
152 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
153 [459] ZALEWSKI, Piotr Ozorków Cały cykl
154 [460] ZARYCHTA, Radosław Łódź Cały cykl
155 [0] ZARZYCKI, Andrzej ZGIERZ
156 [461] ZBOROWSKI, Leszek Łódź Cały cykl
157 [462] ZIELIŃSKI, Adam EVErRUN Łódź Cały cykl
158 [464] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź Cały cykl
159 [465] ZYBERT, Mateusz Dabex-Bolt Łódź Cały cykl
160 [467] ŻUBRZAK , Jacek Łódź Cały cykl
161 [0] ŻURAŃSKI, Robert GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Stryków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [50] AMRANI, Anna Łódź Cały cykl
2 [302] ANTCZAK, Maciej Łódź Cały cykl
3 [303] AUGUSTOWSKA , Monika Łódź Cały cykl
4 [306] BEDYK, Maciej łódź Cały cykl
5 [309] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz Cały cykl
6 [54] BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
7 [2] BOROWIECKI, Filip Łódź Cały cykl
8 [310] BREJNAK, Ryszard Żakowice Cały cykl
9 [0] BREWIŃSKI , Sylwester Władysławow Bielawski
10 [56] CASCARINO, Kazimierz Łódź Cały cykl
11 [313] CIELECKI, Wojciech Łódź Cały cykl
12 [59] CZEKAJ, Rafał ŁOWICZ Cały cykl
13 [317] DĄBROWSKI, Robert Aleksandrów Łódzki Cały cykl
14 [319] DĘBSKI, Marcin Łódź Cały cykl
15 [320] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta Łódź Cały cykl
16 [0] DOMAŃSKA, Magdalena Łódź
17 [0] DWOJAK, Katarzyna Łódź
18 [0] DYBOWSKA, Małgorzata Łódź
19 [61] DYCHTO, Jolanta Łódź Cały cykl
20 [326] FASTYN, Paulina ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI Cały cykl
21 [327] FĄFARA, Agnieszka Łódź Cały cykl
22 [0] FRĄK, Wojciech Łódź
23 [329] FREMEL, Anna ŁÓDŹ Cały cykl
24 [0] GADUŁKA, Piotr Srock
25 [331] GĘBICKA, Małgorzata Łódź Cały cykl
26 [332] GIŻEWSKI , Grzegorz Głowno Cały cykl
27 [333] GŁOWACKI, Stanisław Wola Moszczenicka Cały cykl
28 [334] GŁUSZCZ, Marcin Zgierz Cały cykl
29 [335] GOGOLEWSKA, Daria Łódź Cały cykl
30 [0] GORTAT, Agnieszka Lodz
31 [337] GRACZ, Mikołaj Łódź Cały cykl
32 [339] GRZYWALA, Tomasz Pabianice Cały cykl
33 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz
34 [68] JABŁOŃSKA, Joanna Cały cykl
35 [69] JABŁOŃSKI, Łukasz Cały cykl
36 [343] JACHNA-SAWICKA, Katarzyna Łódź Cały cykl
37 [344] JANCZURA-SOBCZAK , Monika Łódź Cały cykl
38 [0] JANICKI , Łukasz Łódź
39 [565] JĘCEK, Maciej cały cykl
40 [348] JÓZEFOWICZ, Sebastian Łódź Cały cykl
41 [0] JURKOWSKI, Adrian Łódź
42 [70] KABZIŃSKA, Beata Piotrków Trybunalski Cały cykl
43 [351] KACPRZAK, Marcin Łódź Cały cykl
44 [352] KACZMAREK, Łukasz Czarnocin Cały cykl
45 [353] KALINOWSKI, Janusz Łódź Cały cykl
46 [71] KAMIŃSKI , Mariusz Łódź Cały cykl
47 [354] KANICKI, Łukasz Łódź Cały cykl
48 [355] KAPUŚCIŃSKI, Michał Łódź Cały cykl
49 [356] KARDACKA, Anna Sieradz Cały cykl
50 [0] KARWAT, Dawid Rawa Mazowiecka
51 [0] KASPERCZAK, Michal Łódź
52 [357] KĘPIŃSKA, Anna Burzenin Cały cykl
53 [360] KOCIĘBA, Łukasz Rzeczków Cały cykl
54 [73] KOCIOŁEK, Kamila Piotrków Trybunalski Cały cykl
55 [361] KONKA, Tomasz Łódź Cały cykl
56 [74] KOT, Katarzyna Łódź Cały cykl
57 [0] KOTYNIA, Krzysztof Brzeziny
58 [0] KOWALCZYK, Tomasz
59 [363] KOWALSKA, Agata Stryków Cały cykl
60 [0] KOWALSKI, Marcin Łódź
61 [75] KOZA, Piotr Łowicz Cały cykl
62 [0] KOZAK, Maciej Łódź
63 [76] KRAWCZYK, Elżbieta Piotrków Trybunalski Cały cykl
64 [0] KRYCH, Robert Łódź
65 [77] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź Cały cykl
66 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Łódź
67 [0] LECHAŃSKI, Łukasz Łódź
68 [370] LEDZION, Zbigniew Łódź Cały cykl
69 [80] LENCZEWSKA-MACIAG, Dorota Lodz Cały cykl
70 [81] LEWANDOWSKI, Krzysztof Łódź Cały cykl
71 [374] LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki Cały cykl
72 [82] LIS, Michał Dobra Cały cykl
73 [0] LISIŃSKI, Andrzej Łódź
74 [0] LISKE, Dorota Łódź
75 [83] ŁOCHOWSKA, Barbara Konstantynów Łódzki Cały cykl
76 [84] ŁOCHOWSKI, Mariusz Konstantynów Łódzki Cały cykl
77 [86] MAC-MARCJANEK, Katarzyna Cały cykl
78 [0] MACIEJEWSKA, Katarzyna ŁÓDŹ
79 [380] MAJOS, Adam Żeromin Cały cykl
80 [0] MALCZEWSKI, Daniel Rąbień
81 [0] MALCZEWSKI, Tomasz Rąbień
82 [88] MALINOWSKI, Dawid Zgierz Cały cykl
83 [381] MAŁOLEPSZY, Zdzisław Łódź Cały cykl
84 [382] MANIKOWSKI, Kuba Łódź Cały cykl
85 [386] MAŚLANA , Katarzyna Gostynin Cały cykl
86 [387] MAŚLANY, Dominik Gostynin Cały cykl
87 [388] MATUSIAK, Anna Łódź Cały cykl
88 [389] MATUSIAK, Arkadiusz Łódź Cały cykl
89 [91] MAZUR, Marzena Lodz Cały cykl
90 [390] MENES, Grzegorz Lodz Cały cykl
91 [391] MERK, Mariusz Sulejów Cały cykl
92 [0] MĘCIKIEWICZ, Karolina Tymianka
93 [392] MIELCZAREK, Michał Babice Cały cykl
94 [393] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź Cały cykl
95 [394] MIKULSKI, Mateusz Łódź Cały cykl
96 [92] MILANCEJ, Małgorzata Cały cykl
97 [395] MISIURA, Adam Łódź Cały cykl
98 [0] MŁYNARCZYK, Maksymilian Łódź
99 [396] MŁYNARCZYK, Piotr Łódź Cały cykl
100 [0] MŁYNARCZYK, Urszula Łódź
101 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz
102 [0] MROZIŃSKA, Renata Aleksnadrów Łódzki
103 [0] MROZIŃSKI , Albert Aleksnadrów Łódzki
104 [94] MUNDZIA, Marta Zgierz Cały cykl
105 [95] NIEWINNY, Rafał Łódź Cały cykl
106 [407] OSOWSKI, Szymon Przygoń Cały cykl
107 [0] PAKUŁA, Marta GŁOWNO
108 [408] PAKUŁA, Michał Łódź Cały cykl
109 [409] PAKUŁA, Włodzimierz GŁOWNO Cały cykl
110 [0] PASEK, Kamil Wieliczka
111 [414] PELESHKO, Roman Łódź Cały cykl
112 [99] PIETRZAK, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
113 [415] PIETRZAK, Sebastian Lodz Cały cykl
114 [101] PIGUŁA, Krzysztof ŁÓDŹ Cały cykl
115 [102] PLICH, Rafał Łódź Cały cykl
116 [418] PRASAL, Artur Łódź Cały cykl
117 [104] RADZISZEWSKI , Wiktor Piotrkow trybunalski Cały cykl
118 [421] ROMANOWICZ, Marcin Swędó Cały cykl
119 [0] ROSA, Dariusz Jamno
120 [424] RUTKOWSKI, Konrad Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
121 [426] RZEŹNICKI, Sławomir Brzeziny Cały cykl
122 [108] SAŁACIAK, Bartłomiej Pabianice Cały cykl
123 [427] SASINOWSKI, Krzysztof Łódź Cały cykl
124 [0] SKUDLARSKI, Michał Zgierz
125 [431] SŁOMKA, Mateusz Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
126 [0] SMETSKA, Iryna Łódź
127 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
128 [0] STACHURSKA, Marta Łódź
129 [116] STEMBOROWSKI, Bartłomiej Łódź Cały cykl
130 [433] STERCZEWSKA, Agnieszka Łódź Cały cykl
131 [0] SUT, Iwona Ģłowno
132 [436] SZAFRAŃSKI, Rafał Moszczenica Cały cykl
133 [437] SZAŁABSKI, Marek Pabianice Cały cykl
134 [0] SZELEST, Dariusz WIŚNIOWA GÓRA
135 [438] SZWAJKOWSKI, Przemysław łódź Cały cykl
136 [440] SZYMAŃSKI, Dariusz Łódź Cały cykl
137 [0] ŚNIADY, Piotr Łódź
138 [118] ŚNIEGOSKA, Sandra Łódź Cały cykl
139 [119] ŚNIEGOSKI , Sebastian Łódź Cały cykl
140 [0] TABOROWSKA , Agnieszka Łódź
141 [0] TOKARCZYK, Zbigniew Tymianka
142 [0] TOMICKI, Krzysztof
143 [120] TRELA, Roman Łódź Cały cykl
144 [122] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB Cały cykl
145 [123] TRZEWIKOWSKA, Paulina Łódź Cały cykl
146 [0] WAWRZYNIAK, Jarosław Aleksandrów łódzki
147 [447] WEDER, Piotr ŁÓDŹ Cały cykl
148 [0] WEGNER, Patryk Łódź
149 [448] WIECHA, Dominika Łódź Cały cykl
150 [124] WIECHA, Małgorzata Łódź Cały cykl
151 [125] WIECHA, Mariusz Łódź Cały cykl
152 [450] WILK- SNOPCZYK, Aleksandra Łódź Cały cykl
153 [0] WIŚNIEWSKI, Marek Sieradz
154 [452] WOJEWODA, Marta łódź Cały cykl
155 [453] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny Cały cykl
156 [455] WÓJCIAK , Ewelina Rawa Mazowiecka Cały cykl
157 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
158 [0] WYPYCH, Zbigniew Aleksandrów Łódzki
159 [457] ZABŁOCKI, Wojtek Łódź Cały cykl
160 [459] ZALEWSKI, Piotr Ozorków Cały cykl
161 [460] ZARYCHTA, Radosław Łódź Cały cykl
162 [0] ZARZYCKI, Andrzej ZGIERZ
163 [461] ZBOROWSKI, Leszek Łódź Cały cykl
164 [466] ZYNER, Sylwia Łódź Cały cykl
165 [467] ŻUBRZAK , Jacek Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [402] NOWAK, Natalia #brodatydzikvelptaszynakruszyna Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [349] JURKIEWICZ, Tadeusz 9. ŁBOT Ozorków Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [368] KUŹMIŃSKI , Piotr AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
2 [432] SŁOMSKA, Aleksandra AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl
3 [444] TOSIK, Witek AGB Torfy Aleksandrów Łódzki Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] BRYSZEWSKA, Patrycja Accenture Runners Club Łódź
2 [439] SZYMAŃSKI, Bartłomiej Accenture Runners Club Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź
2 [0] WITKOWSKI, Michał AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] KLONOWSKA, Elżbieta Atlas Running Team Ksawerów
2 [0] KLONOWSKI, Michał Atlas Running Team Rzgów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [57] CHEŁCHOWSKA, Ewa BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team Olsztyn Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] GRUZDOWSKA, Marta Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź
2 [110] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
3 [111] SPUŁTOWSKI, Adam Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl
4 [112] SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Zgierz Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] BARTELA , Edyta DZIK KOMANDO Łódź
2 [307] BIEŃKOWSKI, Michał DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
3 [322] DUDEK, Dorota Paulina DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
4 [330] GAŁKA, Tomasz DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
5 [0] JAGODZIŃSKI, Hubert DZIK KOMANDO Łódź
6 [0] JURECZKO, Agnieszka DZIK KOMANDO Łódź
7 [372] LEWANDOWSKA, Anna DZIK KOMANDO łódź Cały cykl
8 [397] MOŻEJKO, Dawid DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
9 [434] STĘPIEŃ, Małgorzata DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
10 [435] STĘPIEŃ, Robert DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
11 [442] ŚLĄSKI, Bartosz DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl
12 [454] WOJTECKI, Piotr DZIK KOMANDO Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [465] ZYBERT, Mateusz Dabex-Bolt Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [378] ŁUCHNIAK , Kuba Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
2 [383] MARCINEK, Marta Droga Do Ultra Łódź Cały cykl
3 [411] PAŁASZEWSKI, Krzysztof Droga Do Ultra Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] GRUSZECKI, Łukasz Dzielna DOM Piotrków Trybunalski

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [346] JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź Cały cykl
2 [0] ZDUŃCZYK , Paulina EVErRUN Łódź
3 [462] ZIELIŃSKI, Adam EVErRUN Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [324] DUŁA, Marcin Euroglas Niewiadów Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [376] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [405] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [429] SIEWIERA, Łukasz GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Łódź Cały cykl
2 [0] ŻURAŃSKI, Robert GENTLEMEN`S RUGBY CLUB Stryków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [1] BIENIEK , Igor GOKiS Zapolice Zapolce
2 [3] BUŁECZKA, Kasia GOKiS Zapolice Wojsławice Cały cykl
3 [16] RESZCZYŃSKI, Mikołaj GOKiS Zapolice Ptaszkowice Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [62] FIJAŁKOWSKI, Mateusz HTF Ludwik Sikorski Łódź Cały cykl
2 [0] MAZGAJ, Bartłomiej HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] MICHALAK, Jacek JOHN MARTEN'S CREW Paczkomat

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [63] FLORCZAK, Sylwia KB Heron Łódź Cały cykl
2 [400] NOWAK, Marcin KB Heron Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] ŁĄCZYŃSKI, Adam KS Alaska Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] HUSSEIN, Semir KS GRUCHA Parzęczew
2 [0] JON, Piotr KS GRUCHA Ozorków
3 [0] KAROLAK, Jolanta KS GRUCHA Ozorków
4 [0] KAROLAK , Ryszard KS GRUCHA Ozorków
5 [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław KS GRUCHA Ozorków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [371] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] ADAMCZEWSKI , Łukasz LA trener Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [379] MAJCHER, Elżbieta LUKS "Boguszyce" Rawa Mazowiecka Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [9] KAROLCZUK, Aleksandra LUKS "Boguszyce" / KP LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [10] KAROLCZUK, Martyna LUKS "Boguszyce" / SP 4 Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] CIENIUSZEK, Izabella M.I.L.A Pruszków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [13] LAUREN, Kevin MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
2 [79] LAUREN, Piotr MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
3 [113] STARUS, Małgorzata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Warszawa Cały cykl
4 [114] STARUS-SZYMCZAK, Lucyna MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl
5 [126] WOŹNA, Magdalena MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Brójce Cały cykl
6 [463] ZIENCZYK, Beata MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [362] KOWALCZYK , Ilona Mamy-Biegamy Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [384] MARCJANEK, Piort Mocarne Dziki Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [458] ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK , Inna Nie mam pomysłu ŁÓDŹ Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [399] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] CICHOCKI, Tomasz Peleton Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [342] ISKRA, Arkadiusz Port Lotniczy Łódź Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [100] PIETRZAK, Marcin Powstaniec Dobra Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] JAWORSKA, Magdalena PsychoRuns Łódź
2 [0] PIETRANEK, Artur PsychoRuns Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [103] POLIT, Ernest R-TEAM Łowicz Domaniewice Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [93] MOSIŃSKI , Robert R. S Team Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [52] BENDINGER, Krystian RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ Cały cykl
2 [53] BENDINGER, Krzysztof RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
3 [60] DUDZIŃSKI, Piotr RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź Cały cykl
4 [0] FRĄCZYK, Szymon RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
5 [90] MAZERANT, Karolina RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź
6 [127] WÓJCIK, Marcin RAZEM TRENUJEMY SPORT Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] AMBROZIAK, Sebastian ROSSMANN Łódź
2 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł ROSSMANN Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [85] MACIEJEWSKI, Filip Rajsport Active Justynów Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [0] CHOJNACKI , Szymon Ranelagh Harriers Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Etapy
1 [316] DĄBROWSKI, Filip ReebokRunCrew LDZ Głowno Cały cykl
2 [64] FORYŚ, Agnieszka ReebokRunCrew LDZ Łódź Cały cykl
3 [105] RĘBACZ, Piotr ReebokRunCrew LDZ Zgierz