Plantwear Bieg Karnawałowy Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2019/2020 - R4 - Zgłoszenia
2020-02-02

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Płatność Karnet
1 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [901] ADAMEK, Dariusz #AdamCzerwińskiTeam Karnet
2 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1501] ADAMUS, Jakub Karnet
3 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [0] AFANASYEVA, Yana Poranny Patrol
4 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [902] AMIAUD, Romain WM Triself Karnet
5 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1502] ANDRZEJCZYK, Adrian Karnet
6 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1503] ARCHAMOWICZ, Krzysztof Karnet
7 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [501] ATROSZCZYK, Aleksandra Karnet
8 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [502] ATROSZCZYK, Aleksandra Karnet
9 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [503] BABIUCH, Magda Skawina Biega Karnet
10 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] BADURA, Magdalena Biegam Gdzie Popadnie Zapłać
11 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [903] BAJAK, Mirosław P3SK Karnet
12 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [904] BAJDAK, Łukasz Karnet
13 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1754] BAJOREK, Lidia Karnet
14 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BALTAZA , Piotr Zapłać
15 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [905] BALUTA-MAŁECKA, Edyta Karnet
16 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [221] BAŁABAN, Bartłomiej ITMBW KRAKÓW Karnet
17 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1504] BANACH, Jakub zaMARCHWIście Karnet
18 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [0] BANIAK, Marcin G.O.A.T. Team Michałowice
19 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [784] BANIAK, Marcin G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
20 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [906] BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners Karnet
21 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [504] BARAN, Beata WKS WAWEL BnO Karnet
22 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1367] BARAN, Szymon Karnet
23 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [907] BARANSKA, Anna Karnet
24 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [505] BARAŃSKI, Jakub Tapczan Karnet
25 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [506] BARGIEŁ, Marcin Go Aptiv! Karnet
26 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1505] BARNAŚ, Adrian Salt Runners Bochnia Karnet
27 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1506] BARTKOWIAK, Grzegorz Karnet
28 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1745] BARTNIKOWSKI, Marek thulium.com Karnet
29 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [222] BARTOS, Tymoteusz Trenuj w Krakowie Karnet
30 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1507] BARTOSIK, Michał M-TEAM Karnet
31 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [908] BARTOSZ, Marek JCI Running Team Karnet
32 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] BARTUŚ, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice
33 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [909] BARTYZEL, Grzegorz Poranny Patrol Karnet
34 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [910] BARZYK, Karol Karnet
35 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [0] BASTER, Aleksandra
36 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1508] BAŚ, Anna Leniwce Karnet
37 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1509] BAŚ , Mateusz Leniwce Karnet
38 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [507] BĄCZEK, Małgorzata WKS WAWEL BnO Karnet
39 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1510] BEDNAREK, Marcin GoLenie Karnet
40 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1511] BEŁZ, Tomasz Karnet
41 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1512] BEŁZAK, Filip TriJet Team Karnet
42 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] BEM, Jakub Nowa Huta Team Zapłać
43 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1513] BIAŁECKA, Sylwia LGBS Running Team Karnet
44 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1514] BIAŁKA, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
45 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [757] BICZEWSKI, Arkadiusz KSPO Dentinea 1A Karnet
46 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [11] BIEDERMAN, Adrianna WKS WAWEL BnO Karnet
47 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [12] BIEDERMAN, Marcin WKS WAWEL BnO Karnet
48 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [508] BIEDERMAN, Paweł WKS WAWEL BnO Karnet
49 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] BIELEC, Kinga BeFit24Team
50 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [509] BIELECKA, Ewa Karnet
51 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] BIELEWICZ, Patryk Zapłać
52 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [911] BIELIK, Radosław #AdamCzerwińskiTeam Karnet
53 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] BIELIK, Radosław #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
54 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] BIENIEK, Dominik Monar Kraków
55 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1296] BIENIEK, Dominik Monar Kraków Karnet
56 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [510] BIEŃ, Katarzyna Karnet
57 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [511] BIERA, Agnieszka Skawina Biega Karnet
58 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [512] BIERNAT, Bartłomiej Karnet
59 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1515] BIES, Grzegorz Karnet
60 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [101] BIGAJ, Jan Iron Dragon Triathlon Karnet
61 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [912] BIGAJ, Sebastian Iron Dragon Triathlon Karnet
62 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [102] BIGAJ, Ula Iron Dragon Triathlon Karnet
63 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [513] BIŁOCHA, Ewa Karnet
64 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [223] BISKUPSKA , Julia WKS WAWEL BnO Karnet
65 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [103] BISKUPSKA, Małgorzata WKS WAWEL BnO Karnet
66 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [104] BISKUPSKA, Marysia WKS WAWEL BnO Karnet
67 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [778] BISKUPSKI, Michał WKS WAWEL BnO Karnet
68 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [779] BISZTYGA, Sabina Biegamy z kranowianką Karnet
69 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [913] BLADY, Bogdan Karnet
70 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [914] BLAUT, Marcin Night Runners Karnet
71 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [915] BLICHARZ, Ewelina GE HealthAhead Karnet
72 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [916] BŁACHNO, Marcin Aniołki Charliego Karnet
73 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1721] BŁAKAŁA, Damian RMF4RT Gladiators Karnet
74 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [514] BŁASZCZAK, Jarosław Go Aptiv! Karnet
75 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [224] BŁASZCZAK, Jarosław Go Aptiv! Karnet
76 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [225] BŁYSKOSZ, Magdalena WKS WAWEL BnO Karnet
77 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [0] BOBA, Ryszard
78 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [515] BOBAK, Bogdan Skawina Biega Karnet
79 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [516] BOBROWSKA, Maria Karnet
80 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1516] BODURKA, Adam Go Aptiv! Karnet
81 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1] BODURKA, Krzysztof KS AZS AWF Kraków Karnet
82 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [517] BODURKA, Tomasz Decathlon Zakopianka Karnet
83 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] BOJARSKA, Zuzanna Eskadra Kraków
84 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1517] BORCZYŃSKI, Michał Karnet
85 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [9] BOROŃ, Dariusz ASICS FRONTRUNNER POLAND Karnet
86 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [782] BOROWIEC, Joanna Night Runner Kraków Karnet
87 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1305] BOROWIK, Tomasz ATOM Karnet
88 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [917] BOROWSKA, Julia Karnet
89 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [518] BOROWSKA-ABDELJAOUED, Anna G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
90 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [758] BOROWSKI, Krzysztof Karnet
91 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1518] BORSZOWSKI, Zbigniew Zabierzów Biega Karnet
92 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1519] BORYCKI, Mirosław Karnet
93 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [918] BOUFRAHI , Rysiek #crazyteam Karnet
94 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1520] BOYCE, Aidan Boyce Karnet
95 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [138] BOYCE, Malachy Karnet
96 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [0] BOŻEK, Marlena
97 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BROŻEK, Łukasz
98 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] BROŻEK-WOŹNICZKA, Natalia JJfit Running Team
99 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] BRYK, Katarzyna Zapłać
100 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [226] BRZYSKA, Karolina Brzyski Tri Team Karnet
101 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [919] BRZYSKI , Maciej Brzyski Tri Team Karnet
102 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [105] BUBLIK, Maciej WKS WAWEL BnO Karnet
103 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [227] BUBLIK, Piotr WKS WAWEL BnO Karnet
104 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1521] BUCZEK, Jerzy Karnet
105 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [920] BUDERAWSKI , Andrzej Gwiazdy Północy Karnet
106 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [228] BUDZIŃSKA, Julia Karnet
107 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [519] BUDZIŃSKI, Dawid Karnet
108 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [921] BUDZIŃSKI, Maciej Karnet
109 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [922] BUDZYN, Paulina Niepołomice Biegają Karnet
110 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [520] BUGAJ, Katarzyna WKS WAWEL BnO Karnet
111 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [521] BUGAJ, Teresa WKS WAWEL BnO Karnet
112 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [523] BUGAJSKA , Katarzyna Karnet
113 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [522] BUGAJSKA, Monika Karnet
114 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1522] BUGNO, Marcelina Skawina Biega Karnet
115 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [524] BUJAS, Dominik Karnet
116 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1742] BUJOCZEK, Leszek Karnet
117 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [750] BUJOCZEK, Małgorzata Karnet
118 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [923] BUL, Dominik zabieganidobrowolscy Karnet
119 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [924] BULIŃSKA, Justyna Karnet
120 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [525] BUŁAWA, Filip UKS Kometa Gliwice Karnet
121 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [925] BUŁAWA, Grzegorz gb-arch.p Architekt Grzegorz Buława Karnet
122 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [526] BURDA, Monika #AdamCzerwińskiTeam Karnet
123 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] BURKIEWICZ-ŚLIWA, Bernadetta Zapłać
124 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [760] BURLIGA, Iwona Czwartkowe Bieganie Karnet
125 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [742] BURLIGA, Jerzy Czwartkowe Bieganie Karnet
126 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1523] BURY, Krzysztof GE HealthAhead Karnet
127 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [527] BYRCZEK, Jan UKS Kometa Gliwice Karnet
128 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [761] BYRSKA, Sylwia Karnet
129 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [528] BYTOMSKA, Kamila Karnet
130 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [926] BZDAK, Bartosz Karnet
131 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [529] CABAJ, Łukasz Karnet
132 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1524] CAŁA, Maciej CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ Karnet
133 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1525] CAPIŃSKA , Anna Night Runners Karnet
134 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1526] CEBERAK, Bartosz Karnet
135 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] CEBULA, Leszek
136 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [530] CEKIERA, Antoni Karnet
137 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1527] CEKIERA, Robert AZS AWF KRAKÓW MASTERS Karnet
138 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] CELAREK, Janusz Poranny Patrol
139 Nordic Walking/NW - K [201] CELEJ-KOBALCZYK, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
140 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [531] CHAMCZYK, Maciej A mogłem spać Karnet
141 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1310] CHLUPKA, Ireneusz Karnet
142 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] CHMIELEWSKI, Robert KB MCKiS Jaworzno
143 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [927] CHMIELOWSKI, Andrzej Gniewne Krewetki Karnet
144 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [928] CHOLEWCZUK, Agnieszka WILD DOGS TEAM Karnet
145 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [929] CHOLEWCZUK, Piotr WILD DOGS TEAM Karnet
146 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1528] CHOMICZ, Krzysztof RMF4RT Gladiators Karnet
147 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1529] CHROMNIAK, Marcin Lusina Projekt Karnet
148 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1530] CHRZĄŚCIK, Anna Płomyk Olkusz Karnet
149 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [532] CHYLIŃŚKI, Mateusz Kraków Athletocs Team Karnet
150 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [533] CIERLAK, Elżbieta Brzyski Tri Team Karnet
151 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [534] CIERLAK, Mikołaj Brzyski Tri Team Karnet
152 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [535] CIERLAK, Przemysław Brzyski Tri Team Karnet
153 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [930] CIEŚLA, Magda Karnet
154 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [536] CIEŚLAK-SAWICKA, Katarzyna BIEGAM GDZIE POPADNIE Karnet
155 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [931] CIEŚLIK, Sebastian Karnet
156 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] CIUŁA, Tomasz Rebellion of Free Runners
157 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [5062] CIUPIŃSKI, Jakub Karnet
158 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1531] CWIKLA, Pawel Karnet
159 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [932] CYGAN, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam Karnet
160 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [933] CYGAN, Tomasz A mogłem spać Karnet
161 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [934] CYRBUS, Dominika JJfit Running Team Karnet
162 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [365] CYRKLER, Łukasz Night Runners Karnet
163 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [735] CZAPCZYŃSKA , Małgorzata Niepołomice Biegają Karnet
164 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [337] CZAPCZYŃSKA, Zofia Niepołomice Biegają Karnet
165 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [336] CZAPCZYŃSKI , Cezary Niepołomice Biegają Karnet
166 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [136] CZAPCZYŃSKI, Wojciech Niepołomice Biegają Karnet
167 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1283] CZAPIEWSKA , Eliza #crazyteam Karnet
168 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [935] CZAPLA, Przemysław WKS WAWEL BnO Karnet
169 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1322] CZAPLA , Tomasz WKS WAWEL BnO Karnet
170 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [0] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Zapłać
171 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [732] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
172 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [537] CZARNECKI, Piotr ZAJEDZ RAKA Karnet
173 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1323] CZARNECKI, Piotr Karnet
174 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] CZĄSTKIEWICZ, Alicja
175 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1532] CZELNY, Zbigniew Karnet
176 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1533] CZESAK, Marcin RWM TEAM Karnet
177 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1534] CZYŻ, Piotr Karnet
178 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [229] CZYŻ, Radosław WKS WAWEL Karnet
179 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [936] CZYŻOWICZ , Michał Karnet
180 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] DANEL, Magdalena Rebellion od Free Runners
181 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [361] DANIELAK, Alicja Karnet
182 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [231] DANIELAK, Hanna Karnet
183 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1330] DARCHUK, Oleksandr DRPT Karnet
184 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [0] DEKA, Patrycja Zapłać
185 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [360] DĘBSKI, Dariusz Karnet
186 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [937] DIKOLENKO, Agnieszka Karnet
187 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [538] DOBISZEWKA, Ilona BIEGAM GDZIE POPADNIE Karnet
188 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [106] DOBROWOLSKI, Mikołaj KUKUCZSPORT.PL Karnet
189 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [938] DOBRZAŃSKA, Marta GE HealthAhead Karnet
190 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [939] DOLAŚ, Danuta Rebellion od Free Runners Karnet
191 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] DOMARADZKA, Violetta Run Vegan
192 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [940] DOMIN, Tomasz JJfit Running Team Karnet
193 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] DRAB, Paweł WEBCON RUNNERS
194 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [941] DRAPICH, Natalia LGBS Running Team Karnet
195 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [539] DROBNIAK, Weronika Karnet
196 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [942] DROZDZOWSKI, Konrad Karnet
197 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] DRZYZGA, Maksymilian
198 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] DRZYZGA, Miłosz
199 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [943] DRZYZGIEWICZ, Michal www.kwitnaca.com Karnet
200 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [944] DRZYZGIEWICZ, Przemysław Karnet
201 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [232] DUBIEL, Piotr 2xWK Karnet
202 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [0] DUDA, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
203 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1307] DUDA, Paweł BeFit24Team Karnet
204 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [945] DUDA, Wojciech Skawina Biega Karnet
205 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [540] DUDZIAK, Dorota #AdamCzerwińskiTeam Karnet
206 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [541] DUDZIAK, Tomasz POLAR TEAM Karnet
207 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [946] DURAS, Andrzej Karnet
208 Nordic Walking/NW - K [362] DURAS , Izabela Karnet
209 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [233] DURAS, Magdalena Karnet
210 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [947] DURLAK, Błażej Karnet
211 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [542] DUROŃ, Marcin BeFit24Team Karnet
212 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [234] DUROŃ, Marcin BeFit24Team Karnet
213 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] DWORNIK, Maciek Warczące Szprychy
214 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] DWORNIK, Małgorzata Warczące Szprychy
215 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [948] DYKSZAK, Filip WM Triself Karnet
216 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [107] DYKSZAK, Tymon TS Wieliczanka Wieliczka Karnet
217 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [543] DYLĄG, Marlena G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
218 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [544] DYNGOSZ, Krzysztof FedEx Karnet
219 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [783] DYNGOSZ, Szymon Karnet
220 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [949] DYREK, Marcin Karnet
221 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [950] DYREK, Marcin Karnet
222 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [951] DYREK, Michał MOK Mszana Dolna Karnet
223 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] DYRGA, Antoni
224 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [952] DYRGA, Sebastian JJfit Running Team Karnet
225 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1535] DYWAN, Andrzej Karnet
226 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] DZIADUŁA, Dariusz
227 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [953] DZIAŁO, Tomasz Karnet
228 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [954] DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna Karnet
229 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [955] DZIECIUCHOWICZ, Michał Karnet
230 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [956] DZIEDZIC, Joanna Karnet
231 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1536] DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl Karnet
232 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1297] DZIEDZIC, Piotr Monar Kraków Karnet
233 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1537] DZIEŻOK, Bogdan Trailrun Karnet
234 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [342] DZIK , Władysław Biegamy z kranowianką Karnet
235 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1738] DZIOBEK, Paulina ITMBW Karnet
236 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] DZIUBAŃSKA, Izabela
237 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [545] DZIURZYŃSKA, Ulka Vege Runners Karnet
238 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] DZIWISZ, Antoni Zapłać
239 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] DZIWISZ, Franciszek Zapłać
240 Nordic Walking/NW - M [202] ELŻBIECIAK, Łukasz Lux Torpeda Malopolska Karnet
241 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1725] ENGLERT, Piotr TriJet Team Karnet
242 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [546] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna WKS WAWEL BnO Karnet
243 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [957] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna WKS WAWEL BnO Karnet
244 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [749] FAJTO, Maciej KS Murzasichle Karnet
245 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] FARON, Agnieszka 100 Miles of Beskid Wyspowy Zapłać
246 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [547] FEDIRKO, Tadeusz Karnet
247 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [958] FEREK, Maciej Karnet
248 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [235] FILICIAK, Antoni CAFFETTIERA Karnet
249 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [236] FILICIAK, Justyna CAFFETTIERA Karnet
250 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [548] FILICIAK, Michał CAFFETTIERA Karnet
251 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [108] FILICIAK, Stanisław CAFFETTIERA Karnet
252 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [959] FILIPEK, Daniel Karnet
253 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [237] FIREK, Grzegorz 2xWK Karnet
254 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [0] FIREK, Jakub 2xWK
255 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [960] FIREK, Rafał Lacho Team Karnet
256 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [961] FLAGA, Iwona Los Pantalones Rojos Karnet
257 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [962] FLIS, Piotr JJfit Running Team Karnet
258 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1364] FOLFASIŃSKA, Joanna Skawina Biega Karnet
259 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [963] FOLTA, Katarzyna Karnet
260 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [549] FORYSTEK, Józef WKS WAWEL BnO Karnet
261 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1538] FOSSAERT, Sylwia JJfit Running Team
262 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [964] FRACH, Dominik SIGMA Pizza & Bar Karnet
263 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [965] FRANCUZ, Konrad Vege Runners Karnet
264 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1309] FRANCZAK, Katarzyna Karnet
265 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [966] FRANKIEWICZ, Jakub Aniołki Charliego Karnet
266 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1302] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna Karnet
267 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [967] GACEK, Dawid A mogłem spać Karnet
268 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [743] GACEK, Tadeusz Pszczółka Team Karnet
269 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [238] GAJDA, Kamil #AdamCzerwińskiTeam Karnet
270 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1539] GAJDA, Mateusz Skawina Biega Karnet
271 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1540] GALEWICZ, Katarzyna Karnet
272 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [144] GALUBA, Martyna UKS Lider Karnet
273 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [366] GALUBA, Monika UKS Lider Karnet
274 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [550] GAPYS, Jolanta #AdamCzerwińskiTeam Karnet
275 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [551] GAPYS, Robert #AdamCzerwińskiTeam Karnet
276 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [5] GARBACIK, Maja WKS WAWEL BnO Karnet
277 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [968] GARBACIK, Wojciech WKS WAWEL BnO Karnet
278 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] GARSTECKA, Joanna Skawina Biega
279 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1541] GARSTECKI, Michał Skawina Biega Karnet
280 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [109] GARUS, Gabriela Karnet
281 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [552] GARUS, Konrad Karnet
282 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [239] GARZEŁ, Grzegorz ITMBW KRAKÓW Karnet
283 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [969] GAWENDA, Katarzyna Karnet
284 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [354] GAWIN, Agnieszka BeFit24Team Karnet
285 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [970] GAWIN, Krzysztof BeFit24Team Karnet
286 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1542] GAWIN, Marek Karnet
287 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1543] GAWLIK, Adrian Karnet
288 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [5060] GAWOR, Irenuesz Anywhere Bike Team Karnet
289 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [553] GAWRON, Kasia WKS WAWEL BnO Karnet
290 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [240] GAWRON, Kasia WKS WAWEL BnO Karnet
291 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] GAWRONSKI, Pawel
292 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [762] GĄSIENICA-ROJ, Anna KS Murzasichle Karnet
293 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [971] GĄSIOR, Krzysztof Klub Biegacza AZS UEK Karnet
294 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [554] GEDL, Przemysław Karnet
295 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [972] GEDLICZKA, Tymoteusz Karnet
296 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1544] GĘBALA, Piotr Karnet
297 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] GIELEWICZ, Bartłomiej Monar Kraków
298 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1728] GIELEWICZ, Bartłomiej Monar Kraków Karnet
299 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1545] GIERASIŃSKI , Pablo KKB Dystans Krakow Karnet
300 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [973] GIERZ, Bartłomiej Go Aptiv! Karnet
301 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1747] GIL, Jacek Karnet
302 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1546] GIŻA, Grzegorz Karnet
303 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [974] GLINSKA, Aleksandra Karnet
304 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [975] GŁOWACKI, Mariusz Active Jura Karnet
305 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1294] GŁÓD, Łukasz Klub Biegacza AZS UEK Karnet
306 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [976] GNIEWEK, Julia Karnet
307 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [555] GOGOLA, Mariusz Karnet
308 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1281] GOLIŃSKA, Anna Nauka Biega Karnet
309 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1280] GOLIŃSKI, Mieczysław Nauka Biega Karnet
310 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [556] GOLL, Michał Karnet
311 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] GONDOR, Jarek Zapłać
312 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [977] GORSZKO, Adam Trailrun Karnet
313 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] GÓRAK, Grzegorz Zapłać
314 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1548] GÓRAL, Grzegorz JJfit Running Team Karnet
315 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1746] GÓRKA, Dariusz BIKEBOARD Karnet
316 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [978] GÓRKA, Konrad Night Runners Karnet
317 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [557] GÓRKA, Marcin Husaria Race Team Karnet
318 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [558] GÓRKA, Piotr JJfit Running Team Karnet
319 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [979] GÓRNA, Anita LPP Team Karnet
320 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [241] GÓRNISIEWICZ, Roland JJfit Running Team Karnet
321 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1549] GRABOWSKA, Joanna WKS WAWEL BnO Karnet
322 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1298] GRABOWSKI, Daniel Monar Kraków Karnet
323 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [242] GRABOWSKI , Jan Skawina Biega Karnet
324 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [559] GRABOWSKI, Mariusz #AdamCzerwińskiTeam Karnet
325 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [980] GRABOWSKI, Zbigniew autobike.com.pl Karnet
326 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] GRABSKA, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej Zapłać
327 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [981] GRACZYK, Roman Karnet
328 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] GRADZI, Dariusz Krakowska Izba Adwokacka Zapłać
329 Nordic Walking/NW - K [0] GRATKA, Beata LUX TORPEDA Małopolska
330 Nordic Walking/NW - M [0] GRATKA, Mirosław LUX TORPEDA Małopolska
331 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1277] GRELA, Katarzyna NAUKA BIEGA Karnet
332 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1288] GRELA, Katarzyna NAUKA BIEGA Karnet
333 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [0] GRELECKI, Oskar
334 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam
335 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [982] GROMNY, Konrad WM Triself Karnet
336 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1550] GROS, Anna Skawina Biega Karnet
337 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [983] GRUDNIAK, Tomasz Karnet
338 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1551] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław Karnet
339 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [243] GRUSZKA, Dominika Niepołomice Biegają Karnet
340 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1552] GRUSZKA, Kamila Niepołomice Biegają Karnet
341 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [984] GRUSZKA, Karol Karnet
342 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [560] GRYGIEL, Marek Trailrun Karnet
343 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [561] GRYMEK, Dagmara BeFit24Team Karnet
344 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [244] GRZEGORCZYK, Borys WKS WAWEL BnO Karnet
345 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] GRZEGORZ, Buła Nowotarski Klub Kolarski Zapłać
346 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1306] GRZESZCZAK-BOROWIK, Anna ATOM Karnet
347 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [985] GRZYB , Kazimierz Los Pantalones Rojos Karnet
348 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1321] GRZYWA, Grzegorz Karnet
349 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [986] GURDAK, Mateusz Trailrun Karnet
350 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1553] GURGUL, Mateusz Aromat Nóg Karnet
351 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1554] GURGUL, Sebastian Aromat Nóg Karnet
352 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [987] GUZIK, Łukasz Go Aptiv! Karnet
353 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] GUZIK, Mateusz
354 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] HAJDUK, Bartłomiej SBG Podbieg
355 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [988] HALAGARDA, Krzysztof IP GBSC Active Crew Karnet
356 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [989] HANUSIAK, Leszek Husaria Race Team Karnet
357 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] HATALA, Grzegorz
358 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [367] HAWRYSZKO, Basia Karnet
359 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [562] HEBDA, Michalina Karnet
360 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [245] HERDA, Ewelina G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
361 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [563] HERDA, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
362 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [990] HODANA, Tomasz Karnet
363 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] HOPEK, Elżbieta ULTRAMARYNA
364 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] HOPEK, Tomasz ULTRAMARYNA
365 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [991] HORODECKI, Łukasz Karnet
366 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [564] HRUBY, Anna KS AZS AWF Kraków Karnet
367 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [565] HRYC , Martyna Karnet
368 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [566] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga Karnet
369 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [567] HUTSENKO , Yelyzaveta WKS WAWEL BnO Karnet
370 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1555] HYŻY, Piotr Karnet
371 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1748] IDZIOR1993, Tomasz Karnet
372 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [992] IGNATOWICZ, Dawid Karnet
373 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [110] INDYKA, Jan Karnet
374 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [568] INDYKA, Maciej WKS WAWEL BnO Karnet
375 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [993] INDYKA, Maciej WKS WAWEL BnO Karnet
376 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [569] INDYKA, Michał 11MBOT Karnet
377 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1556] IRIONDO FADRIQUE, Ricardo Karnet
378 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [994] JABŁOŃSKA, Sylwia SBG Podbieg Karnet
379 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1737] JABŁOŃSKI, Kazimierz Sprinter Prądy Karnet
380 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [0] JACKOWSKI, Sławomir ARShostel.pl Zapłać
381 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [570] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata Karnet
382 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 [246] JAKUBEK, Hanna Skawina Biega Karnet
383 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1557] JAKUBIEC, Mariusz GoLenie Karnet
384 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1558] JAKUBIEC, Radosław GoLenie Karnet
385 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1314] JAKUBIŃSKI, Jakub Karnet
386 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [247] JAMKA, Wiesław Skawina Biega Karnet
387 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [995] JAMROZIK, Adrian Husaria Race Team Karnet
388 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [571] JAMROZIK, Krzysiek WKS WAWEL BnO Karnet
389 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [248] JANAS, Amelia Karnet
390 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [249] JANAS, Natalia Karnet
391 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [996] JANIAK, Mariusz Karnet
392 Nordic Walking/NW - K [203] JANICKA, Barbara Poranny Patrol Karnet
393 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [997] JANICKI, Patryk Poranny Patrol Karnet
394 Nordic Walking/NW - M [204] JANICKI, Ryszard Poranny Patrol Karnet
395 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [572] JANIK, Maja Karnet
396 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [382] JANISZEWSKA, Olga Go Aptiv! Karnet
397 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1559] JANISZEWSKI, Marcin Kamil Kubus Tatus Karnet
398 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1333] JANKOWSKI, Mateusz Vege Runners Karnet
399 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] JANKOWSKI, Mateusz Vege Runners
400 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] JANOWSKA, Katarzyna
401 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1560] JARACZEWSKI, Piotr Karnet
402 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [998] JAREMA, Maciej Lokomotiv Majdan Karnet
403 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata wkurw_team
404 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [999] JAROSINSKA , Justyna Rebellion od Free Runners Karnet
405 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [250] JAROSZ, Katarzyna Vege Runners Karnet
406 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [344] JARZĄBEK, Magdalena Monar Kraków Karnet
407 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1000] JASIŃSKI, Jakub GE HealthAhead Karnet
408 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] JASIŃSKI, Wiktor Monar Kraków
409 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1729] JASIŃSKI, Wiktor Monar Kraków Karnet
410 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1561] JASKOWSKA, Bożena NeON Team Karnet
411 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [763] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna Karnet
412 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [111] JAWORSKI, Marek Trenuj w Krakowie Karnet
413 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1001] JAWORSKI, Tomasz NORDLOOK Karnet
414 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1002] JEDLIŃSKA, Małgorzata Zupa Pomidorowa Karnet
415 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] JENERALSKI, Miłosz
416 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1003] JÓZEFCZYK, Piotr Husaria Race Team Karnet
417 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [0] JÓZEFIAK, Marta
418 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1004] JURAS, Ewa Karnet
419 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1005] KACZMARCZYK, Marta Karnet
420 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1006] KACZMARCZYK, Tomasz Husaria Race Team Karnet
421 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [112] KACZMAREK, Julia UKS Lider Karnet
422 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1007] KACZMAREK, Katarzyna #AdamCzerwińskiTeam Karnet
423 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [573] KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Karnet
424 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] KACZMAREK, Piotr Kaczmarek Team
425 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [574] KACZMAREK, Tomasz Niepłomice Biegają Karnet
426 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1008] KACZOR, Pawel Karnet
427 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1009] KAIM, Antoni Karnet
428 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [575] KAJNIAK, Beata Skawina Biega Karnet
429 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1562] KALETA, Jan KKB Dystans Krakow Karnet
430 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1010] KALETA, Magdalena Karnet
431 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1011] KALICKI, Daniel Karnet
432 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1563] KALITA, Damian Karnet
433 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1564] KALITA, Nikodem Karnet
434 Ambitna Jedenastka/11,6km - K60 [1012] KAMIŃSKA, Halina Karnet
435 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1325] KAMIŃSKA, Karolina Karnet
436 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] KAMIŃSKI, Janusz
437 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1565] KAMIŃSKI, Krzysztof Karnet
438 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1315] KAMISIŃSKA , Dorota BeFit24Team Karnet
439 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1013] KAMISIŃSKI, Marek BeFit24Team Karnet
440 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1289] KANIA, Robert Karnet
441 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1299] KAPAŁA, Michał Monar Kraków Karnet
442 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [576] KAPOŁKA, Agata Skawina Biega Karnet
443 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [577] KAPUTA, Piotr Karnet
444 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1014] KARBOWSKA, Beata Karnet
445 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [745] KARCZEWSKA , Renata Skawina Biega Karnet
446 Nordic Walking/NW - M [205] KARŁOWSKI, Wojciech Karnet
447 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1015] KAROLAK , Magdalena Karnet
448 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1334] KARPIEL, Magdalena Plantwear Karnet
449 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1566] KARPISZ, Zbigniew Karnet
450 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [578] KASPERCZYK, Maciej Karnet
451 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [579] KASPERCZYK, Michał Brzyski Tri Team Karnet
452 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] KASPRZYK, Alicja
453 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] KASPRZYK, Natalia
454 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [251] KASZOWSKA, Marta UKS Kometa Gliwice Karnet
455 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [252] KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa Gliwice Karnet
456 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1016] KASZOWSKI, Marcin UKS Kometa Gliwice Karnet
457 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [253] KAWALA, Patryk KS Kościelec Chrzanów Karnet
458 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1017] KAWIK, Tomasz KAWIK RUNNING TEAM Karnet
459 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [254] KAZIMIEREK, Marcin tygryski Karnet
460 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [255] KAZIMIEREK, Marcin tygryski Karnet
461 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1018] KĄCIK, Mariusz OSP Morawica Karnet
462 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] KĄŚ, Iwona
463 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [340] KĘDZIOR, Kacper WKS Wawel Kraków Karnet
464 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [339] KĘDZIOR, Krzysztof WKS Wawel Kraków Karnet
465 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [733] KĘDZIOR, Tomasz onkologiaprywatnie.pl Karnet
466 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [256] KĘSEK, Anna CSK Brzezie Karnet
467 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [257] KĘSEK, Bartek CSK Brzezie Karnet
468 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [258] KĘSEK, Maciej CSK Brzezie Karnet
469 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [113] KĘSEK, Szymon CSK Brzezie Karnet
470 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [580] KHVAINITSKAYA-KURUS , Katsiaryna Karnet
471 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [581] KIEŁB, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
472 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [582] KIEŁB, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
473 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1019] KIEŁT, Andrzej #AdamCzerwińskiTeam Karnet
474 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1567] KIEŁTYKA, Piotr Karnet
475 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [583] KIJAK, Jakub WKS WAWEL BnO Karnet
476 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1568] KIJANKA, Artur Karnet
477 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] KIK, Iwona
478 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [584] KINDLER, Agata Karnet
479 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1020] KINDLER, Bartlomiej Karnet
480 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1021] KISIELEWSKI, Michał Compass / bikeBoard Karnet
481 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1022] KISIELEWSKI, Piotr Compass / bikeBoard Karnet
482 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1023] KITKA, Mateusz Karnet
483 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [259] KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanów Karnet
484 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1024] KLĘSK, Krzysztof Karnet
485 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1025] KLIMCZAK, Tomasz A mogłem spać Karnet
486 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [747] KLIMECKI , Krystian KS Murzasichle Karnet
487 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [137] KLIMEK, Małgorzata Trenuj w Krakowie Karnet
488 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1026] KLIMEK, Marek Karnet
489 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [338] KLIMEK, Mateusz Trenuj w Krakowie Karnet
490 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [585] KLUSEK, Mateusz Skep Biegacza Kraków Karnet
491 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [260] KŁAPUT, Dorota Karnet
492 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [752] KŁAPUT, Natalia Karnet
493 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1569] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka Karnet
494 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1027] KOCON, Katarzyna BeFit24Team Karnet
495 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [4] KOCZWARA, Tomasz Karnet
496 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1570] KOFIN, Maciej #AdamCzerwińskiTeam Karnet
497 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1571] KOLAK, Konrad Kolegium Sędziów Nowy Sącz Karnet
498 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1572] KOLASA , Adriana Spartan Training Group Kraków Karnet
499 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] KOŁEK, Aleksandra 2xWK
500 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] KOŁEK, Natalia 2xWK
501 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1028] KOŁODZIEJ, Ewelina Karnet
502 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [586] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz UKS Kometa Gliwice Karnet
503 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1573] KOŁODZIEJCZYK, Monika Jura TEAM Karnet
504 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1029] KOMISARCZUK, Arkadiusz Karnet
505 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] KONKOL, Krystian Zapłać
506 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1030] KONS, Katarzyna Karnet
507 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1031] KONSTANTY, Katarzyna Poranny Patrol Karnet
508 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [5056] KOŃCZAK, Piotr Jpks Karnet
509 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1032] KOŃCZEWSKI, Daniel GoLenie Karnet
510 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1033] KOPACKA, Edyta KB SOBÓTKA Karnet
511 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] KOPACZ, Magdalena Skawina Biega
512 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1574] KOPACZ, Piotr Karnet
513 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [358] KOPERNIAK, Franciszek Karnet
514 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [356] KOPERNIAK, Katarzyna Karnet
515 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [355] KOPERNIAK, Łukasz Karnet
516 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [357] KOPERNIAK, Mikołaj Karnet
517 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1284] KOPIEĆ, Kamil Jaja Na Bok Karnet
518 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1285] KOPIEĆ, Rafał Karnet
519 Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 [1034] KOPTA, Jerzy Karnet
520 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] KORDOS, Elżbieta
521 Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 [587] KORDOS, Jan KKB Dystans Krakow Karnet
522 Nordic Walking/NW - K [0] KORDOWSKA, Bogusława Lux Torpeda Malopolska Zapłać
523 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1035] KORN, Michal MTJS Karnet
524 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [588] KORNAŚ, Andrzej KUKUCZSPORT.PL Karnet
525 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1575] KORNAŚ, Krzysztof Wspólnota Emaus Nowy Sącz Karnet
526 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [764] KORNOBIS, Monika Go Aptiv! Karnet
527 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [114] KOSECKA, Karolina Trenuj w Krakowie Karnet
528 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1576] KOSMALA, Bartosz KOSMALA Team Karnet
529 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1036] KOSMALA, Przemek Karnet
530 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1037] KOSOŃ, Krzysztof Karnet
531 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [262] KOSOWSKI, Adam ADAMEX Podolsze Karnet
532 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1577] KOSTORZ, Konrad Karnet
533 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [589] KOŚCIELNY, Artur Skawina Biega Karnet
534 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [590] KOŚCIELNY, Wojciech WKS WAWEL BnO Karnet
535 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [263] KOTAŃSKA, Klaudia Klub Biegacza AZS UEK
536 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [591] KOWALCZYK, Joanna Karnet
537 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [592] KOWALCZYK, Kazimierz KS Murzasichle Karnet
538 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [765] KOWALCZYK, Rafał ZPEOW Wielkie Drogi Karnet
539 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1578] KOWALCZYK, Roman Klub Biegacza AZS UEK Karnet
540 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [593] KOWALCZYK, Tadeusz Karnet
541 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] KOWALIK, Jan Zapłać
542 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1038] KOWALIŃSKI, Jędrzej POLAR TEAM Karnet
543 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [115] KOWALSKA, Ewa 2K Karnet
544 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1039] KOWALSKA, Paulina POLKAS Karnet
545 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [116] KOWALSKI, Adam 2K Karnet
546 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1040] KOWALSKI, Hubert WM Triself Karnet
547 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1041] KOWALSKI, Kamil FIZJO-BALANCE Kraków Karnet
548 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1042] KOWALSKI, Krzysztof 2K Karnet
549 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1043] KOWALSKI, Michał POLKAS Karnet
550 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [0] KOZIK, Adam Zapłać
551 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [594] KOZIOŁ, Agnieszka Karnet
552 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1044] KOZIOŁ, Ania Night Runners Karnet
553 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1579] KOZIOŁ, Artur Poranny Patrol Karnet
554 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1045] KOZIOŁ, Ewa Poranny Patrol Karnet
555 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1046] KOZIOŁ, Przemysław Karnet
556 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1580] KOZIOŁ, Weronika Klub Biegacza AZS UEK Karnet
557 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [385] KOZŁOWSKI, Jakub Karnet
558 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [352] KOZUB, Dorota Karnet
559 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [595] KOŹBIAŁ, Zuzanna M-TEAM Karnet
560 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] KOŻUCH, Marcin
561 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [0] KOŻUCH, Michał ASICS Factory Outlet Kraków
562 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [390] KRALKA, Sara Karnet
563 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1047] KRAS, Rafał Karnet
564 Nordic Walking/NW - M [206] KRAWCZYK, Jacek Karnet
565 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1286] KRAWCZYK, Jacek Go Aptiv! Karnet
566 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1581] KRAWCZYK, Jakub Karnet
567 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [264] KRAWCZYK, Mirosław MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
568 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1303] KRÓL, Dariusz Karnet
569 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [596] KRÓL, Michał Karnet
570 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1048] KRÓL, Tomasz Karnet
571 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1049] KRUK, Paulina Night Runners Karnet
572 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1050] KRUPA, Adam GE HealthAhead Karnet
573 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] KRUPA, Magdalena Zapłać
574 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1051] KRUSZEC, Andrzej Augusta Restauracja Kraków Karnet
575 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [1052] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanów Karnet
576 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1582] KRYSA, Roman #rowerowykraków Karnet
577 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1053] KRZYSZTOFIK, Wojciech Karnet
578 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [766] KRZYSZTYŃSKI, Michał WKS WAWEL BnO Karnet
579 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [597] KRZYZANOWSKI, Tomasz Karnet
580 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [265] KRZYŻAN, Alina Karnet
581 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1054] KRZYŻAN, Jakub KW Kraków Karnet
582 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [146] KRZYŻAN, Jan Karnet
583 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [266] KRZYŻAN, Stanisław Karnet
584 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1055] KRZYŻAŃSKA, Magda Karnet
585 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1056] KUBIESA, Jakub Karnet
586 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1057] KUBIESA, Patrycja Karnet
587 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1311] KUBIK, Filip Karnet
588 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [267] KUC, Ewa Karnet
589 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [268] KUCHARCZYK, Jakub UKS Kometa Gliwice Karnet
590 Nordic Walking/NW - K [207] KUCHARSKA, Katarzyna Karnet
591 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [598] KUCHARSKI, Maciej Karnet
592 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] KUDLARCZYK, Joanna Zapłać
593 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1058] KUDŁA, Grzegorz OCR TEAM BYDLAKI Karnet
594 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1724] KUDŁAK, Paweł Poranny Patrol Karnet
595 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1059] KUEHN, Agnieszka JJfit Running Team Karnet
596 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [737] KUFEL, Paweł Karnet
597 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [599] KUKLA, Bartosz UKS Kometa Gliwice Karnet
598 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [600] KUKLA, Daniel Karnet
599 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [601] KUKLA, Grzegorz 1.RODN / Koliber TEAM Karnet
600 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [602] KUKLA, Katarzyna Karnet
601 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [117] KUKUCZ-LEGIEŃ, Magdalena KUKUCZSPORT.PL Karnet
602 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [269] KUKUCZ-LEGIEŃ, Maksymilian KUKUCZSPORT.PL Karnet
603 Nordic Walking/NW - K [208] KUKUCZ-LEGIEŃ, Małgorzata KUKUCZSPORT.PL Karnet
604 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1060] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał kukuczsport.pl/TriWise Karnet
605 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [768] KUKUŁA, Karolina Karnet
606 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] KULA, Damian TriWise Triathlon Team
607 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1061] KULA, Karolina KKB Dystans Krakow Karnet
608 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [270] KULA, Tadeusz KKB Dystans Krakow Karnet
609 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] KULAWIK, Grzegorz Zapłać
610 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1062] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika KS Kościelec Chrzanów Karnet
611 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [0] KULINOWSKI, Dawid
612 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1063] KULON, Grzegorz BeFit24Team Karnet
613 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] KULPIŃSKI, Marcin Poranny Patrol
614 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [271] KUŁACH, Joanna Karnet
615 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [272] KUŁACH, Przemysław Karnet
616 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1064] KUMOREK, Zbyszek Niepołomice Biegają Karnet
617 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1065] KUNAT, Tomasz Karnet
618 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1066] KUNZ, Marcin Lacho Team Karnet
619 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1067] KUNZ, Tomasz Karnet
620 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1068] KUREK, Jan Karnet
621 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1583] KUREK, Mariusz Night Runners Karnet
622 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] KUREK, Marta Decathlon Zakopianka
623 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1584] KUREK, Michał Night Runners Karnet
624 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1585] KURIATA, Robert Vege Runners Karnet
625 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1069] KURSA, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam Karnet
626 Nordic Walking/NW - M [0] KURSA, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam
627 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1070] KURSA, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam Karnet
628 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [273] KURTYCZ, Natalia WKS WAWEL BnO Karnet
629 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [603] KURTYKA, Joanna Karnet
630 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [604] KURUS, Tomasz KA_TO Karnet
631 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1586] KURYJ, Marek WKS WAWEL BnO Karnet
632 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] KURYŁO, Damian Monar Kraków
633 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1071] KUSZTAL, Justyna Eskadra Kraków Karnet
634 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1587] KUŚMIERZ, Grzegorz Eskadra Kraków Karnet
635 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [605] KUTYBA, Marek Karnet
636 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] KUTYŁA, Marek ITMBW KRAKÓW
637 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1072] KUZICKI, Artur Karnet
638 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [140] KWASKOWSKA, Joanna Trenuj w Krakowie Karnet
639 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [368] KWIATKOWSKA, Marta Trenuj w Krakowie Karnet
640 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [606] KWIATKOWSKI, Jakub ITMBW KRAKÓW Karnet
641 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1727] KWIATKOWSKI , Krzysztof Biegamy z kranowianką Karnet
642 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1073] KWIATKOWSKI, Michael Karnet
643 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1588] KWIECIEŃ, Arek Vege Runners Karnet
644 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1589] KWIECIEŃ, Kacper Klub Biegacza AZS UEK Karnet
645 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1590] LACHOR, Krzysztof ARMIA LACHORÓW Karnet
646 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [736] LACHOWICZ, Kuba Karnet
647 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1723] LACHOWICZ, Przemysław Karnet
648 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1591] LADRA, Ryszard Karnet
649 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [274] LAMPARSKA, Maja WKS WAWEL BnO Karnet
650 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1074] LASKOWSKI, Dariusz Niepołomice Biegają Karnet
651 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1749] LASKOWSKI, Tomasz BeFit24Team Karnet
652 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1075] LASOTA, Marek Karnet
653 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1313] LASOTA-KOWALSKA , Katarzyna FIZJO-BALANCE Kraków Karnet
654 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [607] LATAŁA, Jarosław BBL Kraków Karnet
655 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1312] LATAŁA, Krzysztof Go Aptiv! Karnet
656 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] LEBIODA, Adam
657 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1592] LECH, Ewa Eskadra Kraków Karnet
658 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1593] LEGENC, Łukasz wedrujzoczkami.pl Karnet
659 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1336] LEISZNER , Izabela Karnet
660 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1076] LELEK, Grzegorz Karnet
661 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1594] LENCZOWSKI, Jakub Iron Dragon Triathlon Karnet
662 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1595] LESIAK, Filip Skawina Biega Karnet
663 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [118] LESIAK, Jonasz Karnet
664 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1596] LESZCZYŃSKI, Michał Zakrzowiec Team Challenge Karnet
665 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [119] LEŚNIAK , Basia Trenuj w Krakowie Karnet
666 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1078] LEŚNIAK, Jacek Akademia Sportu Future 4 Karnet
667 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] LEŚNIAK, Michał Monar Kraków
668 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1730] LEŚNIAK, Michał Monar Kraków Karnet
669 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [608] LEWANDOWSKI, Marcin Happy TRI Friends Karnet
670 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [609] LEWICKI, Krzysztof POLAR TEAM Karnet
671 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1079] LEWICKI, Paweł LGBS Running Team Karnet
672 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1080] LIEBER, Artur MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
673 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1744] LIGĘZA, Joanna SMASHING Papkins Karnet
674 Nordic Walking/NW - K [209] LIMANOWSKA-PIASECKA, Justyna CAFFETTIERA Karnet
675 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] LIPOWSKI, Szymon Monar Kraków
676 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1731] LIPOWSKI, Szymon Monar Kraków Karnet
677 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1081] LIPSKA, Anna BeFit24Team Karnet
678 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] LIS, Agata
679 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [0] LIS, Jacek G.O.A.T. Team Michałowice Zapłać
680 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [610] LIS, Jacek G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
681 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] LISIEWICZ , Natan Zapłać
682 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [611] LISIK, Justyna Karnet
683 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [777] LISOWSKI, Paweł Karnet
684 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [612] LISTEK, Marta WKS WAWEL BnO Karnet
685 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [613] LISTOPAD, Marcin WKURW_TEAM Karnet
686 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1082] LORENZ, Anna #AdamCzerwińskiTeam Karnet
687 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1597] LUTY LEGUTKO, Anka #AdamCzerwińskiTeam Karnet
688 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [614] ŁABNO, Magdalena Karnet
689 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1598] ŁABUZIŃSKI, Sławomir WKS WAWEL BnO Karnet
690 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [615] ŁAKOMSKI, Łukasz rowerowanie.pl Karnet
691 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [616] ŁASKAWSKI, Michał BeFit24Team Karnet
692 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1083] ŁASKOWSKI, Piotr BeFit24Team Karnet
693 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] ŁĄCZ, Małgorzata
694 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [617] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz Karnet
695 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [618] ŁUKASIAK, Izabela Karnet
696 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [275] ŁUKASIK, Andrzej POLAR TEAM Karnet
697 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] ŁUKASIK, Damian Zapłać
698 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [619] ŁUKASIK, Sylwia BeFit24Team Karnet
699 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1599] ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA, Izabela Klub Biegacza AZS UEK Karnet
700 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1282] ŁUŻNY, Bartłomiej KBTR / STRUKT Karnet
701 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1379] MACHALICA, Jan Poranny Patrol Karnet
702 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1085] MACHLOWSKA, Grażyna KKB Dystans Krakow Karnet
703 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1600] MACHLOWSKI, Lukasz KKB Dystans Krakow Karnet
704 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [620] MACHLOWSKI, Ryszard KKB Dystans Krakow Karnet
705 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1086] MACHLOWSKI, Ryszard KKB Dystans Krakow Karnet
706 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1087] MACIASZ, Sylwia Karnet
707 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1601] MACIĄG, Grzegorz Karnet
708 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1088] MACIEJAS, Daniel Karnet
709 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [621] MACINA, Dariusz Karnet
710 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1089] MACIOŁ, Mikołaj Karnet
711 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1602] MADEJ, Mirosław Karnet
712 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1090] MADETKO, Arkadiusz Karnet
713 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1603] MADUSIOK, Dominik Karnet
714 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] MAGDALENA, Zientarska
715 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [769] MAGOCSY, Helena Karnet
716 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1091] MAGRYAN, Jadwiga IP GBSC Active Crew Karnet
717 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1604] MAJCHER, Piotr Eskadra Kraków Karnet
718 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [622] MAJDA, Piotr Bacówka Biały Jeleń Karnet
719 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1605] MAJDAŃSKI, Paweł Karnet
720 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1751] MAJNUSZ, Tomasz Karnet
721 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] MAKOWSKA, Olga JacekBiega Running Team
722 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] MAKUCH, Igor Zapłać
723 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [623] MALARCZYK, Jerzy #AdamCzerwińskiTeam Karnet
724 Nordic Walking/NW - M [210] MALINOWSKI, Paweł Lux Torpeda Malopolska Karnet
725 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1318] MALINOWSKI, Tomasz UKS Lider Karnet
726 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1092] MAŁACHOWSKI, Sebastian Karnet
727 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1093] MAŁECKI, Mateusz Karnet
728 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [341] MAŁEK, Anna Karnet
729 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1320] MAŁEK, Jan Karnet
730 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [739] MAŁEK, Leszek Karnet
731 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1606] MAŁYSZA, Sławomir Karnet
732 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1734] MAMICA, Andrzej Nauka Biega Karnet
733 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1607] MANTERYS, Michał KKM Kaloryfer.eu Karnet
734 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [755] MARCHEWKA, Klaudia zaMARCHWIście Karnet
735 Nordic Walking/NW - M [211] MARCHEWKA, Krzysztof Karnet
736 Nordic Walking/NW - K [212] MARCHEWKA, Maria Karnet
737 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [0] MARCINEK, Wojciech Trailrun
738 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1608] MARĆ, Marcin Karnet
739 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1337] MARECIK, Agata #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem Karnet
740 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1609] MARECKA, Zofia JJfit Running Team Karnet
741 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [624] MARKOWICZ, Szymon Karnet
742 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1610] MARS, Maksymilian Trailrun Karnet
743 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1338] MARZEC, Artur #AdamCzerwińskiTeam Karnet
744 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1094] MARZEC, Łukasz Karnet
745 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1095] MARZEC, Paweł Husaria Race Team Karnet
746 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [276] MASŁYK, Jan Karnet
747 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [0] MATUŁA, Natalia Training by PP
748 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1096] MATUSIK, Wojciech Brzezinka Runner Karnet
749 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] MATYJA, Adam JJfit Running Team
750 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1097] MAZIARKA, Krzysztof Huaraches Karnet
751 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1098] MAZUR, Grzegorz Grupa Skromnych Biegaczy Karnet
752 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1099] MAZUR, Krzysztof Karnet
753 Nordic Walking/NW - M [213] MAZUR, Maciej Woodward Runners Karnet
754 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [625] MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk Karnet
755 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1611] MĄCZKA, Martyna Karnet
756 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] MĄCZKA, Martyna
757 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1100] MĘKARSKA, Małgorzata Karnet
758 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [277] MĘŻYK, Aleksandra #AdamCzerwińskiTeam Karnet
759 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1101] MIAGKYJ, Artem Karnet
760 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [0] MIAZGA, Janusz Elektronika Zamość
761 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [5059] MICHALAK , Maciej Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie Karnet
762 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [626] MICHALCZAK, Paweł WKS WAWEL BnO Karnet
763 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1102] MICHALCZYK, Krzysztof Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe Karnet
764 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [754] MICHALEWSKA-DUDA, Daria BeFit24Team Karnet
765 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1612] MICHALIK, Dawid Horda Karnet
766 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1103] MICHALIK, Magdalena IP GBSC Active Crew Karnet
767 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] MICHALSKI, Michał FramesFactory RacingTeam
768 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [120] MICHAŁEK, Adam #crazyteam Karnet
769 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1104] MICHAŁEK, Łukasz #crazyteam Karnet
770 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1105] MICHAŁKÓW, Michał Karnet
771 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [278] MICHNO, Marta WKS WAWEL BnO Karnet
772 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1613] MIELNICZEK , Grzegorz JJfit Running Team Karnet
773 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] MIELNIK, Łukasz
774 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1106] MIERNICZAK, Bartłomiej Eskadra Kraków Karnet
775 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1614] MIERZEŃSKI, Bartosz PrzymierzeŁosia Karnet
776 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [627] MIGACZ, Jacek Trailrun Karnet
777 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [279] MIGACZ, Jacek Trailrun Karnet
778 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1107] MIKA, Artur Karnet
779 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] MIKOŚ, Magdalena Zapłać
780 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] MIKOŚ, Magdalena Zapłać
781 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] MIKULKA, Agnieszka Zapłać
782 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1108] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna Karnet
783 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1615] MIKULSKI, Wojciech 4F Running Team Karnet
784 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1616] MIKULSKI, Wojciech 4F Running Team Karnet
785 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [628] MIKUŁA, Grzegorz Karnet
786 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1617] MIREK, Grzegorz MOVE STUDIO Karnet
787 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [756] MIROCHA, Mateusz Karnet
788 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] MIROWSKI, Łukasz Monar Kraków
789 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1732] MIROWSKI, Łukasz Monar Kraków Karnet
790 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1109] MISIAREK, Michał Karnet
791 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [345] MISINIEC , Bogdan Pszczółka Team Karnet
792 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1110] MISIUK, Marek Trailrun Karnet
793 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [121] MISZKIEL, Hubert KS Korona Karnet
794 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] MIŚKIEWICZ, Bartosz TriWise
795 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1111] MIZERA, Krzysztof Karnet
796 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [280] MIZERA, Radosław Karnet
797 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] MŁYNARCZYK, Marcin TriWise Triathlon Team
798 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1618] MOCNY, Michał RMF4RT Gladiators Karnet
799 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1112] MOLA, Agnieszka Karnet
800 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1113] MOLEK, Dariusz SD Team Karnet
801 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1114] MORAWIEC, Agnieszka Karnet
802 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [281] MORAWIEC, Weronika Karnet
803 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1340] MORAWSKI, Przemysław Zaczerpnąć nogą Karnet
804 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1115] MORDARSKI, Michał Karnet
805 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1116] MORMUL, Przemek Kropki Karnet
806 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1619] MOSKWIAK, Mateusz Karnet
807 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1620] MOSZCZYŃSKI, Bartosz GE HealthAhead Karnet
808 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [350] MOSZKOWICZ, Anna WKS Wawel Karnet
809 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [349] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel Karnet
810 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1740] MOSZKOWICZ, Paweł WKS Wawel Karnet
811 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1117] MOSZUMAŃSKA, Magdalena Karnet
812 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1118] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ , Katarzyna SZUMKA team Karnet
813 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1316] MOZEJKO, Artur Karnet
814 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] MROCZEK, Łukasz
815 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] MROCZEK, Mieszko
816 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] MROCZEK, Mikołaj
817 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1119] MROWIEC, Paweł Heineken Kraków Running Club Karnet
818 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1295] MUCHA, Janusz Biegamy z kranowianką Karnet
819 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] MUCHA, Marek
820 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [5063] MULDNER, Rafał Karnet
821 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [629] MÜLLER, Rafał BeFit24Team Karnet
822 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] MUSZ, Katarzyna AZS AWF KRAKÓW MASTERS
823 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1621] MUSZYŃSKI, Maciej Koliber Team/MM Power Karnet
824 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1622] MYSZKA, Bartłomiej Karnet
825 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [770] NABIELEC, Magdalena ITMBW KRAKÓW Karnet
826 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1623] NAGLIK , Marcin Eskadra Kraków Karnet
827 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [771] NAPRUSZEWSKI, Jacek NO CLUB team Karnet
828 Nordic Walking/NW - K [214] NATORSKA, Beata Karnet
829 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1120] NAWROCKI, Łukasz Karnet
830 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1624] NAZIM, Adam Runonline Karnet
831 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1121] NAZIM, Agnieszka Skawina Biega Karnet
832 Przyjazna Trójka/3,7km - M70 [282] NAZIM, Tadeusz Skawina Biega Karnet
833 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1342] NIEDZIELCZYK, Jolanta Karnet
834 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1625] NIEDZIELSKI, Robert ACAR TEAM/VEGE RUNNERS Karnet
835 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1626] NIEDŹWIADEK, Piotr #AdamCzerwińskiTeam Karnet
836 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1304] NIESSNER, Piotr WKS WAWEL BnO Karnet
837 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [731] NIESSNER, Piotr WKS WAWEL BnO Karnet
838 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [283] NIESSNER , Pola WKS WAWEL BnO Karnet
839 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] NISZCZOT, Dariusz Zapłać
840 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [630] NIZIURSKA , Marzanna Husaria Race Team Karnet
841 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1122] NOSAL, Sławomir Grupa Skromnych Biegaczy Karnet
842 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] NOSAL, Tomasz
843 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1627] NOWACKI, Paweł GoLenie Karnet
844 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1628] NOWAK, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam Karnet
845 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1123] NOWAK, Lilianna Karnet
846 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [284] NOWAK, Michalina SportWise Karnet
847 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [135] NOWAK, Patrick Karnet
848 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1124] NOWAK, Robert Poranny Patrol Karnet
849 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1125] NOWAK, Tomasz Trailrun Karnet
850 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [122] NOWAK, Victoria Karnet
851 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1343] NOWAKOWSKI, Izydor Karnet
852 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] NOWICKI, Michael 100 Miles of Beskid Wyspowy Zapłać
853 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [631] NOWORYTA, Bartłomiej TechnipFMC Karnet
854 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1126] NOWOTARSKI, Kamil Karnet
855 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [632] NOWOTNY, Marian Karnet
856 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1127] NYCZ, Sławomir FC Kalembina Karnet
857 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [633] NYGA, Julia UKS Kometa Gliwice Karnet
858 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1128] OBARZANOWSKI, Michał Karnet
859 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] OCHAB, Michal Stal Mielec
860 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [634] OCIESA, Jagoda Siostry Olsen Karnet
861 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1129] OLCZAK, Janusz Bieganie 50+ Karnet
862 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [285] OLEJNIK, Jaśmina WKS WAWEL BnO Karnet
863 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [741] OLEJNIK, Maciej wkurw_team Karnet
864 Nordic Walking/NW - K [215] OLESIAK, Katarzyna Karnet
865 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [635] OLESIAK, Tomasz Karnet
866 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] OLIWA, Edward ITMBW Kraków
867 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1131] OLSZA, Paweł Karnet
868 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1132] OPOZDA, Arkadiusz NOVOMATIC Technologies Poland Karnet
869 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [0] OPRYSZEK, Bogusław ITMBW KRAKÓW Zapłać
870 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1133] ORAMUS , Paweł Skawina Biega Karnet
871 Nordic Walking/NW - M [216] ORDZOWIAŁY, Piotr Lux Torpeda Malopolska Karnet
872 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [636] ORLIŃSKA, Joanna Skawina Biega Karnet
873 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [286] ORŁOWSKA, Nina JJfit Running Team Karnet
874 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1134] ORŁOWSKI, Paweł JJfit Running Team Karnet
875 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1135] ORTMAN, Marcin Karnet
876 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1629] ORYNEK, Klaudia Karnet
877 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1327] ORYSZCZAK, Grzegorz ASL Karnet
878 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [123] OSAK, Kacper SportWise Karnet
879 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1136] OSAK, Maciej SportWise Karnet
880 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [124] OSIADACZ, Adam NOVOMATIC Technologies Poland Karnet
881 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [637] OSIADACZ, Jakub NOVOMATIC Technologies Poland Karnet
882 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [125] OSIADACZ, Julia NOVOMATIC Technologies Poland Karnet
883 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1630] OSIKOWSKA, Teresa Karnet
884 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1137] OSKWAREK, Michał LGBS Running Team Karnet
885 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1138] OSOBA, Magdalena Karnet
886 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1631] OSTROWSKI, Paweł Rehmedica.pl Karnet
887 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] OWCZAREK, Krzysztof TriWise
888 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [638] OŻÓG, Mirosław Skawina Biega Karnet
889 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1139] OŻÓG, Robert Skawina Biega Karnet
890 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1140] PAAKKINEN, Laura Karnet
891 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1141] PACHURA, Kinga Karnet
892 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [639] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra Karnet
893 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1632] PALKIJ, Aleksandra Skawina Biega Karnet
894 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1633] PALUCH, Marcin Karnet
895 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] PAŁKA, Piotr
896 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1142] PAMUŁA, Łukasz Karnet
897 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1143] PAPKA, Michał Stowarzyszenie Rusz się Karnet
898 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1634] PARIS, Nicola La Recastello Radici Group Karnet
899 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] PASEK, Kamil WM Triself
900 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1144] PASEK, Rafał Karnet
901 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1145] PASEK, Tomasz Kamaz Team Karnet
902 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1146] PASELA, Jerzy Karnet
903 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [640] PASIEKA, Antoni Karnet
904 Nordic Walking/NW - K [217] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia Karnet
905 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [772] PASIŃSKI, Kacper ZPEOW Wielkie Drogi Karnet
906 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1635] PASZEK, Tomasz PRZEŁĘCZ DUKLA Karnet
907 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1147] PATER, Janusz MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
908 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [0] PATER, Szymon MJMETAL OŚWIĘCIM
909 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1636] PATURA, Kamil Karnet
910 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] PAWEŁ, Muszyński Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
911 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1308] PAWLICA, Józef Karnet
912 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] PAWLIK, Jakub Zapłać
913 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1148] PAWLIK, Krzysztof Karnet
914 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] PAWLOS, Rafał
915 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [346] PAWŁOWSKA, Anna Karnet
916 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [348] PAWŁOWSKA, Ewelina Karnet
917 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [347] PAWŁOWSKI, Jakub Karnet
918 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [748] PAWŁOWSKI, Janusz Karnet
919 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [143] PAWŁOWSKI, Łukasz Karnet
920 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1637] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka Evil Team Karnet
921 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [5057] PEC, Waldemar Karnet
922 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1346] PEŁCZYŃSKI, Jarek Trailrun Karnet
923 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1638] PEŁKA, Michał Karnet
924 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [369] PESZT, Michał SportWise Karnet
925 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1149] PETER, Lesław Vege Runners Karnet
926 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [287] PIASECKI, Aleksander CAFFETTIERA Karnet
927 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1639] PIASECKI, Leszek Karnet
928 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1292] PIASECKI, Michał Karnet
929 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [126] PIASECKI, Mieszko CAFFETTIERA Karnet
930 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [641] PIASECKI, Paweł CAFFETTIERA Karnet
931 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] PIASECKI, Rafał TriWise Zapłać
932 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [20] PIĄTEK, Karolina JJfit Running Team Karnet
933 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [0] PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków Zapłać
934 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [740] PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków Karnet
935 Nordic Walking/NW - M [218] PIĄTY, Józef Skalskie Asy Karnet
936 Nordic Walking/NW - K [0] PIECHOWSKA , Anna Zapłać
937 Nordic Walking/NW - K [0] PIECHOWSKA, Anna
938 Nordic Walking/NW - K [384] PIECHOWSKA, Anna Karnet
939 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1150] PIECUCH, Małgorzata Karnet
940 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1151] PIECZONKA, Tomasz Karnet
941 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1152] PIEKARNIAK, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam Karnet
942 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [642] PIEKARNIAK, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam Karnet
943 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1640] PIEKARSKA-NAJBART, Alicja Nauka Biega Karnet
944 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [643] PIENIĄŻEK, Mariusz PRC Karnet
945 Nordic Walking/NW - K [0] PIETRUKOWICZ, Maria
946 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1153] PIETRZYK, Mariusz Karnet
947 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1154] PIĘTA, Łukasz Karnet
948 Nordic Walking/NW - K [386] PIOTRAK , Beata Karnet
949 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1641] PIOTROWICZ, Małgorzata Infinity-Gym Karnet
950 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] PIOTROWSKA, Grażyna Poranny Patrol
951 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1328] PIOTROWSKI, Andrzej WKS Wawel Karnet
952 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [746] PIÓRKOWSKA, Ola #AdamCzerwińskiTeam Karnet
953 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [288] PIÓRKOWSKI, Kuba UKS Lider Siercza Karnet
954 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [142] PIÓRKOWSKI, Michał UKS Lider Siercza Karnet
955 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1642] PIÓRKOWSKI, Tomek Biskupice Family Team Karnet
956 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1155] PISARCZYK, Karolina BeFit24Team Karnet
957 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [290] PISAREK, Kordian WKS WAWEL BnO Karnet
958 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1156] PISAREK, Piotr WKS WAWEL BnO Karnet
959 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] PISZCZEK, Stanisław
960 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] PIWOWARCZYK, Dominik #AdamCzerwińskiTeam
961 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [370] PIWOWARCZYK, Dominik #AdamCzerwińskiTeam Karnet
962 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1347] PLATA, Agnieszka Karnet
963 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1157] PLUCIŃSKI, Jakub Husaria Race Team Karnet
964 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [773] PŁAZA, Fabian ZPEOW Wielkie Drogi Karnet
965 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1158] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena 2K Karnet
966 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] PŁOSKONKA, Jakub Trailrun
967 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1643] POCIĘGIEL, Michał Skawina Biega Karnet
968 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1159] PODCZASZY, Tomasz Night Runners Karnet
969 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [644] POGODA, Kinga UKS Kometa Gliwice Karnet
970 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1755] POLAK, Bogusława Karnet
971 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] POLAK, Stanisław SBG Podbieg
972 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] POLAKIEWICZ, Dariusz Sagittarius
973 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] POLAKIEWICZ, Emilia Sagittarius
974 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [291] POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa Gliwice Karnet
975 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [292] POLEWKA, Beata UKS Kometa Gliwice Karnet
976 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [293] POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice Karnet
977 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] POMYKAŁA, Michał Doleć Radom
978 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1160] POPIEL, Andrzej popsmart.pl Karnet
979 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1161] POPIELARCZYK, Łukasz Vege Runners Karnet
980 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] POPŁAWSKA, Magdalena
981 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1162] POŚNIK, Jan Karnet
982 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] POŚNIK, Jola Zapłać
983 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [645] POŚNIK, Karolina Karnet
984 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [646] POTASIEWICZ, Paweł Karnet
985 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] POTEMPA, Jonasz Dzikie Kocierskie Bobry Zapłać
986 Nordic Walking/NW - M [219] POZNAŃSKI, Jakub Karnet
987 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [647] PÓŁTORAK, Aleksander Karnet
988 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1163] PÓŁTORAK, Stanisław Karnet
989 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [781] PRADZIAD, Andrzej KS Murzasichle Karnet
990 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [780] PRADZIAD, Justyna KS Murzasichle Karnet
991 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1644] PRAGNĄCA, Milena Poranny Patrol Karnet
992 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1164] PRĘCIKOWSKI, Rysiek Karnet
993 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1165] PROCHERA, Marek Borsuk Karnet
994 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] PRZĄDO-KUDAS, Małgorzata JJfit Running Team
995 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [294] PRZEWOŹNIK, Adam Karnet
996 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1166] PRZEWOŹNIK, Piotr Karnet
997 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [295] PRZEWOŹNIK, Tymoteusz Karnet
998 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [145] PRZYBYŁO, Szymon Karnet
999 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1348] PRZYBYŁOWSKI, Piotr Karnet
1000 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [0] PRZYŁUDZKI, Janusz
1001 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [17] PRZYSTASZ, Magda Niepołomice Biegają Karnet
1002 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] PSZCZOLIŃSKI, Wojciech
1003 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1167] PUDEŁEK, Agnieszka Karnet
1004 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [648] PUDEŁEK, Błażej Górzanka Nawojowa Góra Karnet
1005 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [649] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojowa Góra Karnet
1006 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [296] PUDEŁEK, Małgorzata LKS Górzanka Nawojowa Góra Karnet
1007 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [650] PUDEŁEK, Michalina Górzanka Nawojowa Góra Karnet
1008 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [651] PUDEŁEK, Paweł Górzanka Nawojowa Góra Karnet
1009 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [652] PULNIK , Andżelika Nowohucki Kombinat Sportowy Karnet
1010 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [297] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS WAWEL BnO Karnet
1011 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [353] PUŁCZYŃSKI, Jeremi Karnet
1012 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] PYREK, Przemysław Training By PP
1013 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1726] PYTEL, Miłosz Triwise Karnet
1014 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] PYTLIK, Wojciech Heineken Kraków Running Club Zapłać
1015 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [653] RACHWAŁ , Jacek Karnet
1016 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1168] RACUŁT, Paweł Karnet
1017 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1645] RADCZAK, Andrzej Karnet
1018 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] RADCZUK, Daria DRPT Zapłać
1019 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1169] RADCZUK, Tomasz GE HealthAhead Karnet
1020 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] RAJS, Michał
1021 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [1170] RAJTAR, Zbigniew Rontil-Compass Karnet
1022 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [654] RAKOWSKI, Paweł Karnet
1023 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [655] RAMOTOWSKA , Dominika Karnet
1024 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1171] RECZYŃSKA RODRIGUES, Adriana Eskadra Kraków Karnet
1025 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1172] REICHEL, Marcin POLAR TEAM Karnet
1026 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [656] REJDYCH, Daria Husaria Race Team Karnet
1027 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [657] REJDYCH, Tomasz Husaria Race Team Karnet
1028 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1173] RICOUR, Patrice Karnet
1029 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [658] ROCZNIAK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Karnet
1030 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] ROGALA, Bartosz Zapłać
1031 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1174] ROGASCH, Stanisław BBL Kraków Karnet
1032 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [659] ROGOWSKA, Aleksandra Siostry Olsen Karnet
1033 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1175] ROKITA, Adam WKURW_TEAM Karnet
1034 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [298] ROMANOWSKI, Łukasz Husaria Race Team Karnet
1035 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1176] ROSÓŁ, Mateusz IGNATIANUM Karnet
1036 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1722] RÓŻYCKA , Agnieszka Karnet
1037 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [660] RUKSZA, Angelina Karnet
1038 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [5055] RUSEK, Łukasz Karnet
1039 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] RUSIN, Grzegorz
1040 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1646] RYBCZYŃSKI, Przemysław xyz Karnet
1041 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [299] RYBIŃSKI, Bartłomiej RYBKA Runners Team Proszowice Karnet
1042 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [300] RYBIŃSKI, Grzegorz RYBKA Runners Team Proszowice Karnet
1043 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [301] RYCHLIK, Patryk Karnet
1044 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1177] RYCHLIK, Sebastian Karnet
1045 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [302] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanów Karnet
1046 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1178] RYCHŁOWSKI, Tomasz Karnet
1047 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1179] RYŁKO, Agnieszka ITMBW KRAKÓW Karnet
1048 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1180] RYS, Marcin FC Kalembina Karnet
1049 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1181] RYŚ, Marzena Husaria Race Team Karnet
1050 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1647] RYZHYNSKYI, Vitalii Karnet
1051 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [21] RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś Łódź / Decathlon Zakopianka Karnet
1052 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] SACHAU, Inkje Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
1053 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1733] SAFARIAN, Levon Monar Kraków Karnet
1054 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1648] SALIK, Stanisław Solne Miasto Karnet
1055 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1182] SAMITOWSKA, Paulina Go Aptiv! Karnet
1056 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1183] SANCHEZ, Andres Karnet
1057 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1184] SAWUŁA, Marcin TriDivision Triathlon Team Karnet
1058 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1185] SĄSIADEK, Grzegorz Karnet
1059 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1186] SCĄBER, Dawid Poka&Herki Team Karnet
1060 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1187] SCHNEIDER, Krystyna wkurw_team Karnet
1061 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1649] SEKMAN, Tomasz Karnet
1062 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] SENDEK, Sylwia
1063 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1188] SENKOWSKI, Jakub KBTR / STRUKT Karnet
1064 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [371] SERATOWICZ, Adam MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
1065 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [147] SERATOWICZ, Klaudia MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
1066 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [372] SERATOWICZ, Krzysztof MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
1067 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [373] SERATOWICZ, Rafał MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
1068 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1650] SEREMET, Bożena Sieprawska Piątka Karnet
1069 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1189] SEWERYN, Robert Karnet
1070 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1190] SĘK, Marek WM Triself Karnet
1071 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [351] SIEK, Barbara WKS Wawel Karnet
1072 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1651] SIEKLIŃSKI, Łukasz Poranny Patrol Karnet
1073 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1191] SIEKLUCKI , Michał Karnet
1074 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [661] SIEMIŃSKA, Natalia Biegająca Mama Karnet
1075 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1652] SIEMIŃSKI, Radosław Karnet
1076 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1192] SIERANT, Michal Karnet
1077 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1193] SIKORA, Bartosz Karnet
1078 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [662] SIKORA, Ewa Karnet
1079 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [663] SIKORA, Paweł Karnet
1080 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1653] SIWEK, Jacek TriWise Karnet
1081 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1654] SKIBA, Dawid Trailrun Karnet
1082 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1194] SKIBA, Marcin WM Triself Karnet
1083 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [664] SKORUPA, Maja LKS Górzanka Nawojowa Góra Karnet
1084 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [665] SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka Nawojowa Góra Karnet
1085 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [127] SKRZYŃSKI, Ireneusz Karnet
1086 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1655] SKRZYŃSKI, Wojciech Karnet
1087 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1656] SKRZYPEK, Sylwia Sieprawska Piątka Karnet
1088 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [5058] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja Anywhere Bike Team Karnet
1089 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1195] SLIWA, Agnieszka Karnet
1090 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1196] SLOWINSKA, Monika Anywhere Bike Team Karnet
1091 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1197] SŁAWIK, Maria AZS AWF KRAKÓW MASTERS Karnet
1092 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1198] SŁONINA, Artur Brodate Słonie Karnet
1093 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [303] SŁOŃSKA , Antonina WKS WAWEL BnO Karnet
1094 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [666] SŁOŃSKA, Zofia WKS WAWEL BnO Karnet
1095 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [304] SŁOŃSKI , Marek WKS WAWEL BnO Karnet
1096 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1199] SŁOŃSKI, Sławomir Dzikie Dziki Karnet
1097 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1200] SŁOWIKOWSKI, Paweł KOSOVO Karnet
1098 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1201] SŁOWIŃSKI, Paweł Karnet
1099 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1657] SŁUPIŃSKA, Ewa Unlimited Karnet
1100 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [667] SMEREKA, Krzysztof Vaillant Karnet
1101 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1202] SOBCZAK, Bogusław Karnet
1102 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [668] SOBCZYK, Sabina Husaria Race Team Karnet
1103 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [669] SOBEL, Natalia UKS Kometa Gliwice Karnet
1104 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1203] SOCHA, Michał Infinity-Gym Karnet
1105 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1735] SOCHACKI, Sławek Karnet
1106 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1290] SOCZYŃSKI, Sebastian Poranny Patrol Karnet
1107 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1658] SOJA, Marcin Klub Sportowy Hajime Karnet
1108 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1659] SOJECKI, Krzysztof Karnet
1109 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [0] SOKÓŁ, Dawid Sokoły
1110 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [0] SOKÓŁ, Dawid Sokoły Zapłać
1111 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] SOKÓŁ, Sylwia Sokoły
1112 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [18] SOLAKIEWICZ, Anna BeFit24Team Karnet
1113 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1204] SOLARZ, Szymon Karnet
1114 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1660] SOLECKI, Krzysztof Karnet
1115 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [305] SOŁTYS, Alicja Karnet
1116 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1661] SOSNOWSKA, Dominika Karnet
1117 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] SOTFIN, Barbara Zapłać
1118 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1662] SOWA, Grzegorz Spartan Training Group Kraków Karnet
1119 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [670] SOWA, Grzegorz ITMBW Kraków Karnet
1120 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [374] SOWA, Wojciech Karnet
1121 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [671] SPISS, Maria Karnet
1122 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 [306] SPIZAK, Elzbieta Karnet
1123 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [387] SPOREK, Łukasz Hospicjum dla Dzieci Alma Spei Karnet
1124 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [388] SPOREK, Patryk SKS KUSY KRAKÓW Karnet
1125 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1663] SPRUTTA, Mateusz Karnet
1126 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1664] SPYRKA, Adam Karnet
1127 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1205] SROCZYŃSKI, Maciej Karnet
1128 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1206] SROKA, Sylwester Karnet
1129 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1207] SROKA, Wojciech WiB Karnet
1130 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1208] STACH, Paweł Siwejka Karnet
1131 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1352] STACHERA, Aleksandra Karnet
1132 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] STACHURSKI, Paweł 1 Zapłać
1133 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [672] STANEK, Rafał Zabierzów biega Karnet
1134 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] STANKIEWICZ, Tomasz
1135 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1209] STAŃDA, Tomasz Zupa Pomidorowa Karnet
1136 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1665] STARZAK, Paweł Karnet
1137 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1666] STASIEWICZ, Grzegorz Karnet
1138 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [308] STASZEK , Anna Karnet
1139 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [128] STASZEK , Igor Wks wawel Karnet
1140 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [307] STASZEK, Łukasz Karnet
1141 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1667] STAŚKIEWICZ, Maciej Karnet
1142 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1210] STAWSKA-KISIAŁA, Natalia Lacho Team Karnet
1143 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1211] STEC, Paweł Karnet
1144 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1278] STEFAN, Aleksander NAUKA BIEGA Karnet
1145 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1279] STEFAN, Edyta NAUKA BIEGA Karnet
1146 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] STEFANOWICZ, Adam WM Triself
1147 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1668] STEFANOWSKI, Dominik Eskadra Kraków Karnet
1148 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1669] STEFAŃCZYK, Monika Karnet
1149 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [673] STEINKE, Dominika Karnet
1150 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [0] STEINKE, Wiktoria
1151 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] STERKOWICZ, Justyna
1152 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [674] STĘPIEŃ-ZGLICZYŃSKA, Kasia Karnet
1153 Tradycyjna Piątka/5,7km - K60 [753] STOCHEL, Teresa Karnet
1154 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [139] STOECKER-PYTEL, Pola SportWise Karnet
1155 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] STOLIŃSKI, Bartosz
1156 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1212] STRASZAK, Mateusz Karnet
1157 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [141] STRUGAŁA, Tymoteusz WKS Wawel Karnet
1158 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1213] STRZĘPEK, Bartosz FC Kalembina Karnet
1159 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1743] STUDENCKI, Dawid Karnet
1160 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [675] STYRNA, Janusz MOVIGO Akademia Ruchu Karnet
1161 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1214] STYRNA, Tomasz Karnet
1162 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [676] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta Skawina Biega Karnet
1163 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] SUCHOWIAN, Maciej Zapłać
1164 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [0] SUDER, Kamil
1165 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [677] SUŁEK, Adam Karnet
1166 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [343] SUŁKOWSKI, Rafał Klub Biegacza AZS UEK Karnet
1167 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [0] SUŁKOWSKI, Wojciech Limanowa Biega! Zapłać
1168 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [678] SURDEJ, Paulina STG TARNÓW Karnet
1169 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [679] SURMACZ, Tomasz Karnet
1170 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1353] SURZYN, Aleksandra Mocni Pomocni Karnet
1171 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1670] SUSZ, Artur Poranny Patrol Karnet
1172 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1671] SWAŁDEK, Konrad Trailrun Karnet
1173 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [680] SWIECH, Marcin Elmo Karnet
1174 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1215] SYROWIECKA, Joanna GE HealthAhead Karnet
1175 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1216] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
1176 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [681] SZAJEWSKI, Arkadiusz Karnet
1177 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1217] SZAJEWSKI, Jakub Karnet
1178 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1672] SZAKIEL, Jerzy Klub Biegacza AZS UEK Karnet
1179 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [785] SZAREK, Miłosz KW Kraków Karnet
1180 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1218] SZATYLOWICZ, Przemyslaw Poranny Patrol Karnet
1181 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1673] SZCZEPAŃSKI, Sebastian Kopytko Karnet
1182 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1219] SZCZERBA, Karolina Night Runners Karnet
1183 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [0] SZCZĘŚNIAK, Janusz BeFit24Team
1184 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1674] SZCZYGIEŁEK, Marek Karnet
1185 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1675] SZEWC, Bogdan BeFit24Team Karnet
1186 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1317] SZEWCZYK, Katarzyna IRON Dragon Karnet
1187 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1363] SZEWCZYK, Marcin Karnet
1188 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1220] SZEWCZYK, Mariusz Karnet
1189 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1221] SZKLARCZYK, Dariusz JJfit Running Team Karnet
1190 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [682] SZKODZIŃSKI, Tomasz NOVOMATIC Technologies Poland Karnet
1191 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1084] SZKOŁA-ŚNIEŻEK, Agnieszka Karnet
1192 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [683] SZNAJDER, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
1193 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [684] SZNAJDER, Rafal G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
1194 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [685] SZOPA, Krzysztof ZELCZYNA TEAM Karnet
1195 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1222] SZOSTAK, Agnieszka Karnet
1196 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1676] SZOSTAK, Piotr Karnet
1197 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1677] SZOSTEK, Michał BeFit24Team Karnet
1198 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1678] SZPEYER, Sławomir Karnet
1199 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [787] SZPOTON , Artur Karnet
1200 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] SZWAGRZYK, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej Zapłać
1201 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1679] SZWAJA, Mateusz UKS Kometa Gliwice Karnet
1202 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1680] SZWAJA, Wojciech Wolbrom Team Karnet
1203 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [686] SZYDŁOWSKI, Bartek Skawina Biega Karnet
1204 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [687] SZYMAŃSKI, Krzysztof BeFit24Team Karnet
1205 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [688] SZYMULA , Judyta Skawina Biega Karnet
1206 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1223] SZYMULA, Norbert Skawina Biega Karnet
1207 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [309] ŚCIUBAK , Aneta Skawina Biega Karnet
1208 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1354] ŚLĘCZKOWSKA, Krystyna Karnet
1209 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] ŚLĘZAK, Michał Cross Heroes OGIEŃ!
1210 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [689] ŚLIWA, Anna Skawina Biega Karnet
1211 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1224] ŚLIWA, Henryk Skawina Biega Karnet
1212 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1225] ŚLIWIŃSKA , Angelika Karnet
1213 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1324] ŚLIWIŃSKI, Piotr Buszek Run Karnet
1214 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] ŚLIWKA, Piotr #Na_kole
1215 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1226] ŚLIZ, Wojciech Karnet
1216 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1227] ŚLIZIEŃ, Olgierd brak Karnet
1217 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1752] ŚMIAŁEK, Łukasz G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
1218 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1228] ŚMIGACZ, Andrzej Karnet
1219 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1681] ŚMIGIELSKI, Piotr Karnet
1220 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [690] ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA, Anna Karnet
1221 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [691] ŚWIĄTKIEWICZ , Łukasz BIEGAM GDZIE POPADNIE Karnet
1222 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [734] ŚWIDNIEWICZ, Paweł AKB CRACOVIA Karnet
1223 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1682] ŚWIDZIŃSKI, Tomasz Vege Runners Karnet
1224 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [692] ŚWIERAD, Dariusz ASICS FRONTRUNNER POLAND Karnet
1225 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1230] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela Karnet
1226 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1231] ŚWIĘTOCHOWSKI, Arkadiusz Grupa Skromnych Biegaczy Karnet
1227 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1232] TABOR, Dominik Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Karnet
1228 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [693] TALAGA, Patryk Skawina Biega Karnet
1229 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1287] TARADAJ, Paulina Night Runners Karnet
1230 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] TARASEK, Wojciech #AndrzejDlugoszTeam / elemeno.pl
1231 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [310] TARASIEWICZ, Franciszek Forex Bad Boys Karnet
1232 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1683] TARGOSZ, Jolanta TEB Edukacja Kraków Karnet
1233 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [695] TARGOSZ, Michał Mateusz Karnet
1234 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [311] TARGOSZ, Michał Mateusz Karnet
1235 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [696] TARNAWSKA, Anna WKS WAWEL BnO Karnet
1236 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [312] TARNAWSKA, Katarzyna KKB Dystans Krakow Karnet
1237 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1684] TARNAWSKI, Jakub KKB Dystans Krakow Karnet
1238 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [697] TARNAWSKI, Jan WKS WAWEL BnO Karnet
1239 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [313] TARNAWSKI, Jan WKS WAWEL BnO Karnet
1240 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [129] TARNAWSKI, Tadeusz WKS WAWEL BnO Karnet
1241 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [314] TARNOWSKI , Przemysław WKS WAWEL BnO Karnet
1242 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] TEKIELI, Adam BATEAM
1243 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [698] TEKIELI, Mariusz Karnet
1244 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] TETELEWSKI, Jakub Monar Kraków
1245 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [699] TICHORUK, Rafał Poranny Patrol Karnet
1246 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [315] TICHORUK, Rafał Poranny Patrol Karnet
1247 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1685] TKACZ, Przemysław ZIOMKI Karnet
1248 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1739] TOBABEN, Damian Monar Kraków Karnet
1249 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [700] TOCHOWICZ , Barbara Karnet
1250 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1736] TOKARZ, Jerzy BBL Kraków Karnet
1251 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [701] TOPÓR, Magdalena WKS WAWEL BnO Karnet
1252 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1233] TOPÓR, Marek WKS WAWEL BnO Karnet
1253 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1234] TOPÓR, Monika WKS WAWEL BnO Karnet
1254 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1235] TOROŃ, Maciej Karnet
1255 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [702] TOWAREK, Michał UKS Kometa Gliwice Karnet
1256 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1356] TRACZ, Sławomir Karnet
1257 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [0] TRELA, Jacek AZS AWF KRAKÓW MASTERS
1258 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [751] TROJAN, Anna Husaria Race Team Karnet
1259 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1686] TRYBULEC, Daniel Poranny Patrol Karnet
1260 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] TRZASKA, Marcin Zapłać
1261 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1293] TRZOS, Robert KTPU Kraków Karnet
1262 Nordic Walking/NW - K [0] TURCHAN, Agnieszka
1263 Nordic Walking/NW - K [471] TURCHAN, Agnieszka Karnet
1264 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] TURCHAN, Maciek RMF4RT OCR
1265 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] TURCHAN, Maciek RMF4RT OCR Zapłać
1266 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [703] TWARDOWSKA, Kornelia Karnet
1267 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1357] TWARDOWSKA, Monika Iron Runers Niepołomice Karnet
1268 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1236] TWORZYDŁO, Paweł Karnet
1269 Nordic Walking/NW - K [220] TYCZEWSKA, Paulina Lux Torpeda Malopolska Karnet
1270 Nordic Walking/NW - M [359] TYCZEWSKI, Jacek LuxTorpeda Malopolska Karnet
1271 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] TYLEK, Agata Skawina Biega
1272 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] TYLEK, Krzysztof
1273 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1687] TYLEK, Rafał Karnet
1274 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [704] TYLIBA, Ireneusz Jura TEAM Karnet
1275 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [316] TYLIBA, Ireneusz Jura TEAM Karnet
1276 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [130] TYLIBA, Izabela Jura TEAM Karnet
1277 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [317] TYLIBA, Karol Jura TEAM Karnet
1278 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [318] TYLIBA, Magdalena Jura TEAM Karnet
1279 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1688] URBANOWICZ, Andrzej SportWise Karnet
1280 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [319] URBAŃSKA KULON, Katarzyna BeFit24Team Karnet
1281 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] URBAŃSKI, Marcin Monar Kraków
1282 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1300] URBAŃSKI, Marcin Monar Kraków Karnet
1283 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1237] URIBE ABARCA, Juan Manuel Trailrun Karnet
1284 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [131] URYGA, Adam WKS WAWEL BnO Karnet
1285 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [132] URYGA, Artur WKS WAWEL BnO Karnet
1286 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1689] URYGA, Jakub Deutsche Bank Marathon Team Karnet
1287 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [705] URYGA, Sławek WKS WAWEL BnO Karnet
1288 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [133] WALAŚ, Emilka WKS WAWEL BnO Karnet
1289 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [134] WALAŚ, Olga WKS WAWEL BnO Karnet
1290 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] WALCZAK, Ewa ITMBW KRAKÓW Zapłać
1291 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1690] WALCZAK, Jan Karnet
1292 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1691] WALCZAK, Magdalena Karnet
1293 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1238] WALCZAK, Waldemar Karnet
1294 Nordic Walking/NW - K [363] WALCZYK, Iwona Karnet
1295 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1239] WALCZYK, Roman Water Knights Karnet
1296 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1692] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka AZS AWF KRAKÓW MASTERS Karnet
1297 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1240] WALNIK, Rafał Karnet
1298 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [320] WAŃCZYK, Łukasz BeFit24Team Karnet
1299 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [321] WARNECKI, Filip Trenuj w Krakowie Karnet
1300 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1358] WAWRO, Jakub Karnet
1301 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [706] WAXMANN-LEWANDOWSKA, Judyta Happy TRI Friends Karnet
1302 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [7] WĄSIK, Maja SportWise Karnet
1303 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1241] WĄSIK, Marcin SportWise Karnet
1304 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [744] WĄSIKOWSKI, Marcin Karnet
1305 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] WĄTOR, Andrzej Monar Kraków
1306 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [707] WĄTROBA, Tomasz Karnet
1307 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [322] WĄTROBA, Tomasz Karnet
1308 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1242] WĄTRÓBSKI, Mirosław Karnet
1309 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1243] WENECKA-FLIS, Anna JJfit Running Team Karnet
1310 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1693] WESOŁOWSKI, Krzysztof Poranny Patrol Karnet
1311 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1741] WĘGIEL, Bogdan Karnet
1312 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1244] WĘGRZYN, Katarzyna Creative Bochnia Biega Team Karnet
1313 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1245] WĘGRZYŃSKI, Paweł Karnet
1314 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [774] WIATRAK, Lukasz Medius Karnet
1315 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1694] WIĄCEK, Łukasz Karnet
1316 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1695] WIDŁA, Adam Klub Biegacza AZS UEK Karnet
1317 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] WIECZERZAK, Iza
1318 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1246] WIECZOREK, Wojciech WM Triself Karnet
1319 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] WIELECKI, Adrian Monar kraków
1320 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] WIELGOS, Łukasz Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
1321 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1247] WIERZBA, Michał Karnet
1322 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1696] WIERZBICKI, Piotr Goń się! Karnet
1323 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1697] WIĘCEK, Konrada Karnet
1324 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1698] WIĘCŁAWSKI, Michał Więcławski Waga Ciężka Karnet
1325 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30