Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2019/2020 - R5 - Zgłoszenia
2020-03-01 - 2020-02-02

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Płatność Karnet
1 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [901] ADAMEK, Dariusz #AdamCzerwińskiTeam Karnet
2 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1501] ADAMUS, Jakub Karnet
3 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [0] AFANASYEVA, Yana Poranny Patrol
4 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] AHMAD FARID , Danesh Akrami #turtles Zapłać
5 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [902] AMIAUD, Romain WM Triself Karnet
6 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1502] ANDRZEJCZYK, Adrian Karnet
7 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] ANDRZEJEWSKI, Aleksander Sport Wise Zapłać
8 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] ANDRZEJEWSKI, Kacper AZS Krakow Zapłać
9 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1503] ARCHAMOWICZ, Krzysztof Karnet
10 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [501] ATROSZCZYK, Aleksandra Karnet
11 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [502] ATROSZCZYK, Aleksandra Karnet
12 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [503] BABIUCH, Magda Skawina Biega Karnet
13 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] BADURA, Magdalena Biegam Gdzie Popadnie Zapłać
14 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] BADURA, Sławomir Biegam Gdzie Popadnie Zapłać
15 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [903] BAJAK, Mirosław P3SK Karnet
16 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [904] BAJDAK, Łukasz Karnet
17 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [0] BAJOŁEK, Aleksandra AZS AWF KRAKÓW MASTERS
18 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1754] BAJOREK, Lidia Karnet
19 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] BALAWENDER, Bartosz
20 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [905] BALUTA-MAŁECKA, Edyta Karnet
21 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [221] BAŁABAN, Bartłomiej ITMBW KRAKÓW Karnet
22 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1504] BANACH, Jakub zaMARCHWIście Karnet
23 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [0] BANIAK, Marcin G.O.A.T. Team Michałowice Zapłać
24 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [784] BANIAK, Marcin G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
25 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [906] BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners Karnet
26 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BARABASZ, Radek Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
27 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [504] BARAN, Beata WKS WAWEL BnO Karnet
28 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1367] BARAN, Szymon Karnet
29 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [907] BARANSKA, Anna Karnet
30 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [505] BARAŃSKI, Jakub Tapczan Karnet
31 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [506] BARGIEŁ, Marcin Go Aptiv! Karnet
32 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1505] BARNAŚ, Adrian Salt Runners Bochnia Karnet
33 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1506] BARTKOWIAK, Grzegorz Karnet
34 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1745] BARTNIKOWSKI, Marek thulium.com Karnet
35 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [222] BARTOS, Tymoteusz Trenuj w Krakowie Karnet
36 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1507] BARTOSIK, Michał M-TEAM Karnet
37 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [908] BARTOSZ, Marek JCI Running Team Karnet
38 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] BARTUŚ, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice
39 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [909] BARTYZEL, Grzegorz Poranny Patrol Karnet
40 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [910] BARZYK, Karol Karnet
41 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1508] BAŚ, Anna Leniwce Karnet
42 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1509] BAŚ , Mateusz Leniwce Karnet
43 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [507] BĄCZEK, Małgorzata WKS WAWEL BnO Karnet
44 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1510] BEDNAREK, Marcin GoLenie Karnet
45 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [0] BEDNARZ, Adam
46 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1511] BEŁZ, Tomasz Karnet
47 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1512] BEŁZAK, Filip TriJet Team Karnet
48 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1513] BIAŁECKA, Sylwia LGBS Running Team Karnet
49 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1514] BIAŁKA, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
50 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [757] BICZEWSKI, Arkadiusz KSPO Dentinea 1A Karnet
51 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [11] BIEDERMAN, Adrianna WKS WAWEL BnO Karnet
52 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [12] BIEDERMAN, Marcin WKS WAWEL BnO Karnet
53 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [508] BIEDERMAN, Paweł WKS WAWEL BnO Karnet
54 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] BIELEC, Kinga BeFit24Team
55 Nordic Walking/NW - K [0] BIELEC, Kinga BeFit24Team Zapłać
56 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [509] BIELECKA, Ewa Karnet
57 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [911] BIELIK, Radosław #AdamCzerwińskiTeam Karnet
58 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] BIELIK, Radosław #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
59 Nordic Walking/NW - M [0] BIELIK, Radosław #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
60 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1296] BIENIEK, Dominik Monar Kraków Karnet
61 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [510] BIEŃ, Katarzyna Karnet
62 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [511] BIERA, Agnieszka Skawina Biega Karnet
63 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] BIERNAT, Adela Wisełka Zapłać
64 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [512] BIERNAT, Bartłomiej Karnet
65 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [0] BIERNAT, Jakub Wisełka Zapłać
66 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] BIERNAT, Jakub Wisełka Zapłać
67 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1515] BIES, Grzegorz Karnet
68 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [101] BIGAJ, Jan Iron Dragon Triathlon Karnet
69 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [912] BIGAJ, Sebastian Iron Dragon Triathlon Karnet
70 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [102] BIGAJ, Ula Iron Dragon Triathlon Karnet
71 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [513] BIŁOCHA, Ewa Karnet
72 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [223] BISKUPSKA , Julia WKS WAWEL BnO Karnet
73 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [103] BISKUPSKA, Małgorzata WKS WAWEL BnO Karnet
74 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [104] BISKUPSKA, Marysia WKS WAWEL BnO Karnet
75 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [778] BISKUPSKI, Michał WKS WAWEL BnO Karnet
76 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [779] BISZTYGA, Sabina Biegamy z kranowianką Karnet
77 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BLACHE, Cyrille
78 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [913] BLADY, Bogdan Karnet
79 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [914] BLAUT, Marcin Night Runners Karnet
80 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [915] BLICHARZ, Ewelina GE HealthAhead Karnet
81 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [916] BŁACHNO, Marcin Aniołki Charliego Karnet
82 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1721] BŁAKAŁA, Damian RMF4RT Gladiators Karnet
83 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [514] BŁASZCZAK, Jarosław Go Aptiv! Karnet
84 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [224] BŁASZCZAK, Jarosław Go Aptiv! Karnet
85 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [225] BŁYSKOSZ, Magdalena WKS WAWEL BnO Karnet
86 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [0] BOBA, Ryszard Team Tata & Córka
87 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [515] BOBAK, Bogdan Skawina Biega Karnet
88 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [516] BOBROWSKA, Maria Karnet
89 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] BOCHENEK, Michał Infinity-Gym Zapłać
90 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1516] BODURKA, Adam Go Aptiv! Karnet
91 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1] BODURKA, Krzysztof KS AZS AWF Kraków Karnet
92 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [517] BODURKA, Tomasz Decathlon Zakopianka Karnet
93 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [0] BODURKA, Zbigniew Zapłać
94 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] BOJARSKA, Zuzanna Eskadra Kraków
95 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1517] BORCZYŃSKI, Michał Karnet
96 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [9] BOROŃ, Dariusz ASICS FRONTRUNNER POLAND Karnet
97 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [782] BOROWIEC, Joanna Night Runner Kraków Karnet
98 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1305] BOROWIK, Tomasz ATOM Karnet
99 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [917] BOROWSKA, Julia Karnet
100 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [518] BOROWSKA-ABDELJAOUED, Anna G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
101 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [758] BOROWSKI, Krzysztof Karnet
102 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1518] BORSZOWSKI, Zbigniew Zabierzów Biega Karnet
103 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1519] BORYCKI, Mirosław Karnet
104 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BOSAK, Hubert Latający Cyrk
105 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [918] BOUFRAHI , Rysiek #crazyteam Karnet
106 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1520] BOYCE, Aidan Boyce Karnet
107 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [138] BOYCE, Malachy Karnet
108 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] BROŻEK, Łukasz
109 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [226] BRZYSKA, Karolina Brzyski Tri Team Karnet
110 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [919] BRZYSKI , Maciej Brzyski Tri Team Karnet
111 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [105] BUBLIK, Maciej WKS WAWEL BnO Karnet
112 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [227] BUBLIK, Piotr WKS WAWEL BnO Karnet
113 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1521] BUCZEK, Jerzy Karnet
114 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [920] BUDERAWSKI , Andrzej Gwiazdy Północy Karnet
115 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [228] BUDZIŃSKA, Julia Karnet
116 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [519] BUDZIŃSKI, Dawid Karnet
117 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [921] BUDZIŃSKI, Maciej Karnet
118 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [922] BUDZYN, Paulina Niepołomice Biegają Karnet
119 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [520] BUGAJ, Katarzyna WKS WAWEL BnO Karnet
120 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 [521] BUGAJ, Teresa WKS WAWEL BnO Karnet
121 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [523] BUGAJSKA , Katarzyna Karnet
122 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [522] BUGAJSKA, Monika Karnet
123 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1522] BUGNO, Marcelina Skawina Biega Karnet
124 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [524] BUJAS, Dominik Karnet
125 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1742] BUJOCZEK, Leszek Karnet
126 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [750] BUJOCZEK, Małgorzata Karnet
127 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [923] BUL, Dominik zabieganidobrowolscy Karnet
128 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [924] BULIŃSKA, Justyna Karnet
129 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [525] BUŁAWA, Filip UKS Kometa Gliwice Karnet
130 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [925] BUŁAWA, Grzegorz gb-arch.p Architekt Grzegorz Buława Karnet
131 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [526] BURDA, Monika #AdamCzerwińskiTeam Karnet
132 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] BURLIGA, Iwona Czwartkowe Bieganie
133 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [760] BURLIGA, Iwona Czwartkowe Bieganie Karnet
134 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] BURLIGA, Jerzy Czwartkowe Bieganie
135 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [742] BURLIGA, Jerzy Czwartkowe Bieganie Karnet
136 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1523] BURY, Krzysztof GE HealthAhead Karnet
137 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] BYDOŃ, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam
138 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [527] BYRCZEK, Jan UKS Kometa Gliwice Karnet
139 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [761] BYRSKA, Sylwia Karnet
140 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [528] BYTOMSKA, Kamila Karnet
141 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [926] BZDAK, Bartosz Karnet
142 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] BZOWSKI, Michał Trailrun
143 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [529] CABAJ, Łukasz Karnet
144 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] CAŁA, Balbina Chciałem se pobiegać Zapłać
145 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1524] CAŁA, Maciej CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ Karnet
146 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1525] CAPIŃSKA , Anna Night Runners Karnet
147 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1526] CEBERAK, Bartosz Karnet
148 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] CEBULA, Leszek Zapłać
149 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [530] CEKIERA, Antoni Karnet
150 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1527] CEKIERA, Robert AZS AWF KRAKÓW MASTERS Karnet
151 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] CELAREK, Janusz Poranny patrol Zapłać
152 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] CELAREK, Janusz Poranny Patrol
153 Nordic Walking/NW - K [201] CELEJ-KOBALCZYK, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
154 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [531] CHAMCZYK, Maciej A mogłem spać Karnet
155 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1310] CHLUPKA, Ireneusz Karnet
156 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [927] CHMIELOWSKI, Andrzej Gniewne Krewetki Karnet
157 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [928] CHOLEWCZUK, Agnieszka WILD DOGS TEAM Karnet
158 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [929] CHOLEWCZUK, Piotr WILD DOGS TEAM Karnet
159 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1528] CHOMICZ, Krzysztof RMF4RT Gladiators Karnet
160 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1529] CHROMNIAK, Marcin Lusina Projekt Karnet
161 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1530] CHRZĄŚCIK, Anna Płomyk Olkusz Karnet
162 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [532] CHYLIŃŚKI, Mateusz Kraków Athletocs Team Karnet
163 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [533] CIERLAK, Elżbieta Brzyski Tri Team Karnet
164 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [534] CIERLAK, Mikołaj Brzyski Tri Team Karnet
165 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [535] CIERLAK, Przemysław Brzyski Tri Team Karnet
166 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [930] CIEŚLA, Magda Karnet
167 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [536] CIEŚLAK-SAWICKA, Katarzyna BIEGAM GDZIE POPADNIE Karnet
168 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [931] CIEŚLIK, Sebastian Karnet
169 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] CIĘCIWA-GIRGUŚ, Agata #AdamCzerwińskiTeam
170 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [5062] CIUPIŃSKI, Jakub Karnet
171 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] COSTANZO, Gianmarco G.S. Cinzano
172 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] CUDEK, Iwo
173 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] CUDEK, Jacek #AdamCzerwińskiTeam
174 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] CUDEK, Leon
175 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1531] CWIKLA, Pawel Karnet
176 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [932] CYGAN, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam Karnet
177 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [933] CYGAN, Tomasz A mogłem spać Karnet
178 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [934] CYRBUS, Dominika JJfit Running Team Karnet
179 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [365] CYRKLER, Łukasz Night Runners Karnet
180 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [735] CZAPCZYŃSKA , Małgorzata Niepołomice Biegają Karnet
181 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [337] CZAPCZYŃSKA, Zofia Niepołomice Biegają Karnet
182 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [336] CZAPCZYŃSKI , Cezary Niepołomice Biegają Karnet
183 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [136] CZAPCZYŃSKI, Wojciech Niepołomice Biegają Karnet
184 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [0] CZAPCZYŃSKI, Wojciech Niepołomice Biegają Zapłać
185 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1283] CZAPIEWSKA , Eliza #crazyteam Karnet
186 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [935] CZAPLA, Przemysław WKS WAWEL BnO Karnet
187 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1322] CZAPLA , Tomasz WKS WAWEL BnO Karnet
188 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [0] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Zapłać
189 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Zapłać
190 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [732] CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
191 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [537] CZARNECKI, Piotr ZAJEDZ RAKA Karnet
192 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1323] CZARNECKI, Piotr Karnet
193 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] CZĄSTKIEWICZ, Alicja Team Tata & Córka
194 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1532] CZELNY, Zbigniew Karnet
195 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1533] CZESAK, Marcin RWM TEAM Karnet
196 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] CZUBA, Adam Happy Tri Friends
197 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1534] CZYŻ, Piotr Karnet
198 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [229] CZYŻ, Radosław WKS WAWEL Karnet
199 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [936] CZYŻOWICZ , Michał Karnet
200 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [361] DANIELAK, Alicja Karnet
201 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [231] DANIELAK, Hanna Karnet
202 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1330] DARCHUK, Oleksandr DRPT Karnet
203 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] DARIUSZ, Kułynycz
204 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [360] DĘBSKI, Dariusz Karnet
205 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [937] DIKOLENKO, Agnieszka Karnet
206 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [538] DOBISZEWKA, Ilona BIEGAM GDZIE POPADNIE Karnet
207 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [106] DOBROWOLSKI, Mikołaj KUKUCZSPORT.PL Karnet
208 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [938] DOBRZAŃSKA, Marta GE HealthAhead Karnet
209 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [939] DOLAŚ, Danuta Rebellion od Free Runners Karnet
210 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [940] DOMIN, Tomasz JJfit Running Team Karnet
211 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] DRAB, Paweł WEBCON RUNNERS
212 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [941] DRAPICH, Natalia LGBS Running Team Karnet
213 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] DREWNIAK, Łukasz JJfit Running Team
214 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [539] DROBNIAK, Weronika Karnet
215 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [942] DROZDZOWSKI, Konrad Karnet
216 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] DRZYZGA, Maksymilian
217 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] DRZYZGA, Miłosz
218 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [943] DRZYZGIEWICZ, Michal www.kwitnaca.com Karnet
219 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [944] DRZYZGIEWICZ, Przemysław Karnet
220 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [232] DUBIEL, Piotr 2xWK Karnet
221 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] DUBOVSKA, Olena BeFit24Team
222 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [0] DUDA, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej Zapłać
223 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1307] DUDA, Paweł BeFit24Team Karnet
224 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [945] DUDA, Wojciech Skawina Biega Karnet
225 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [540] DUDZIAK, Dorota #AdamCzerwińskiTeam Karnet
226 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [541] DUDZIAK, Tomasz POLAR TEAM Karnet
227 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [946] DURAS, Andrzej Karnet
228 Nordic Walking/NW - K [362] DURAS , Izabela Karnet
229 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [233] DURAS, Magdalena Karnet
230 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [947] DURLAK, Błażej Karnet
231 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [542] DUROŃ, Marcin BeFit24Team Karnet
232 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [234] DUROŃ, Marcin BeFit24Team Karnet
233 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [0] DUTKA-WOŁOCH , Nicola UKS Lider Zapłać
234 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] DWORNIK, Maciek Warczące Szprychy
235 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] DWORNIK, Małgorzata Warczące Szprychy
236 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [948] DYKSZAK, Filip WM Triself Karnet
237 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [107] DYKSZAK, Tymon TS Wieliczanka Wieliczka Karnet
238 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [543] DYLĄG, Marlena G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
239 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] DYMEK, Jagoda UKS Lider Siercza
240 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [0] DYMEK, Mirosław UKS Lider Siercza
241 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [544] DYNGOSZ, Krzysztof FedEx Karnet
242 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [783] DYNGOSZ, Szymon Karnet
243 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [949] DYREK, Marcin Karnet
244 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [950] DYREK, Marcin Karnet
245 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [951] DYREK, Michał MOK Mszana Dolna Karnet
246 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [952] DYRGA, Sebastian JJfit Running Team Karnet
247 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1535] DYWAN, Andrzej Karnet
248 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [953] DZIAŁO, Tomasz Karnet
249 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [954] DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna Karnet
250 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [955] DZIECIUCHOWICZ, Michał Karnet
251 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [956] DZIEDZIC, Joanna Karnet
252 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1536] DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl Karnet
253 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1297] DZIEDZIC, Piotr Monar Kraków Karnet
254 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1537] DZIEŻOK, Bogdan Trailrun Karnet
255 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [342] DZIK , Władysław Biegamy z kranowianką Karnet
256 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1738] DZIOBEK, Paulina ITMBW Karnet
257 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [0] DZIUBAŃSKA, Izabela
258 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [545] DZIURZYŃSKA, Ulka Vege Runners Karnet
259 Nordic Walking/NW - M [202] ELŻBIECIAK, Łukasz Lux Torpeda Malopolska Karnet
260 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1725] ENGLERT, Piotr TriJet Team Karnet
261 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [546] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna WKS WAWEL BnO Karnet
262 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [957] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna WKS WAWEL BnO Karnet
263 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [749] FAJTO, Maciej KS Murzasichle Karnet
264 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [547] FEDIRKO, Tadeusz Karnet
265 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [958] FEREK, Maciej Karnet
266 Nordic Walking/NW - K [0] FILAR, Estera brak
267 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [235] FILICIAK, Antoni CAFFETTIERA Karnet
268 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [236] FILICIAK, Justyna CAFFETTIERA Karnet
269 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [548] FILICIAK, Michał CAFFETTIERA Karnet
270 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [108] FILICIAK, Stanisław CAFFETTIERA Karnet
271 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [959] FILIPEK, Daniel Karnet
272 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [237] FIREK, Grzegorz 2xWK Karnet
273 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [960] FIREK, Rafał Lacho Team Karnet
274 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [961] FLAGA, Iwona Los Pantalones Rojos Karnet
275 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [962] FLIS, Piotr JJfit Running Team Karnet
276 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1364] FOLFASIŃSKA, Joanna Skawina Biega Karnet
277 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [963] FOLTA, Katarzyna Karnet
278 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [549] FORYSTEK, Józef WKS WAWEL BnO Karnet
279 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1538] FOSSAERT, Sylwia JJfit Running Team
280 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [964] FRACH, Dominik SIGMA Pizza & Bar Karnet
281 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [965] FRANCUZ, Konrad Vege Runners Karnet
282 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1309] FRANCZAK, Katarzyna Karnet
283 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [966] FRANKIEWICZ, Jakub Aniołki Charliego Karnet
284 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1302] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna Karnet
285 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [967] GACEK, Dawid A mogłem spać Karnet
286 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [743] GACEK, Tadeusz Pszczółka Team Karnet
287 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [238] GAJDA, Kamil #AdamCzerwińskiTeam Karnet
288 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1539] GAJDA, Mateusz Skawina Biega Karnet
289 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] GAJEK, Paweł
290 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1540] GALEWICZ, Katarzyna Karnet
291 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [144] GALUBA, Martyna UKS Lider Karnet
292 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [366] GALUBA, Monika UKS Lider Karnet
293 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [550] GAPYS, Jolanta #AdamCzerwińskiTeam Karnet
294 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [551] GAPYS, Robert #AdamCzerwińskiTeam Karnet
295 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [5] GARBACIK, Maja WKS WAWEL BnO Karnet
296 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [968] GARBACIK, Wojciech WKS WAWEL BnO Karnet
297 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] GARSTECKA, Joanna Skawina Biega
298 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1541] GARSTECKI, Michał Skawina Biega Karnet
299 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [109] GARUS, Gabriela Karnet
300 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [552] GARUS, Konrad Karnet
301 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [239] GARZEŁ, Grzegorz ITMBW KRAKÓW Karnet
302 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] GAWEŁ, Krzysztof Anielski Orszak Zapłać
303 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [969] GAWENDA, Katarzyna Karnet
304 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [354] GAWIN, Agnieszka BeFit24Team Karnet
305 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [970] GAWIN, Krzysztof BeFit24Team Karnet
306 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1542] GAWIN, Marek Karnet
307 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1543] GAWLIK, Adrian Karnet
308 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [5060] GAWOR, Irenuesz Anywhere Bike Team Karnet
309 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [0] GAWOR, Olaf Anywhere Bike Team Zapłać
310 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [553] GAWRON, Kasia WKS WAWEL BnO Karnet
311 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [240] GAWRON, Kasia WKS WAWEL BnO Karnet
312 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [762] GĄSIENICA-ROJ, Anna KS Murzasichle Karnet
313 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [971] GĄSIOR, Krzysztof Klub Biegacza AZS UEK Karnet
314 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [554] GEDL, Przemysław Karnet
315 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [972] GEDLICZKA, Tymoteusz Karnet
316 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1544] GĘBALA, Piotr Karnet
317 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1728] GIELEWICZ, Bartłomiej Monar Kraków Karnet
318 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1545] GIERASIŃSKI , Pablo KKB Dystans Krakow Karnet
319 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [973] GIERZ, Bartłomiej Go Aptiv! Karnet
320 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1747] GIL, Jacek Karnet
321 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] GIRGUŚ, Michał #AdamCzerwińskiTeam
322 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1546] GIŻA, Grzegorz Karnet
323 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [974] GLINSKA, Aleksandra Karnet
324 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [975] GŁOWACKI, Mariusz Active Jura Karnet
325 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1294] GŁÓD, Łukasz Klub Biegacza AZS UEK Karnet
326 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [976] GNIEWEK, Julia Karnet
327 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [555] GOGOLA, Mariusz Karnet
328 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1281] GOLIŃSKA, Anna Nauka Biega Karnet
329 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1280] GOLIŃSKI, Mieczysław Nauka Biega Karnet
330 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [556] GOLL, Michał Karnet
331 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [977] GORSZKO, Adam Trailrun Karnet
332 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] GÓRAK, Sławomir #AdamCzerwińskiTeam
333 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1548] GÓRAL, Grzegorz JJfit Running Team Karnet
334 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1746] GÓRKA, Dariusz BIKEBOARD Karnet
335 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [978] GÓRKA, Konrad Night Runners Karnet
336 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [557] GÓRKA, Marcin Husaria Race Team Karnet
337 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [558] GÓRKA, Piotr JJfit Running Team Karnet
338 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [979] GÓRNA, Anita LPP Team Karnet
339 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] GÓRNIAK, Małgorzata Zapłać
340 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [241] GÓRNISIEWICZ, Roland JJfit Running Team Karnet
341 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1549] GRABOWSKA, Joanna WKS WAWEL BnO Karnet
342 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1298] GRABOWSKI, Daniel Monar Kraków Karnet
343 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [242] GRABOWSKI , Jan Skawina Biega Karnet
344 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [559] GRABOWSKI, Mariusz #AdamCzerwińskiTeam Karnet
345 Nordic Walking/NW - M [0] GRABOWSKI, Mariusz #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
346 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [980] GRABOWSKI, Zbigniew autobike.com.pl Karnet
347 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [981] GRACZYK, Roman Karnet
348 Nordic Walking/NW - K [0] GRATKA, Beata LUX TORPEDA Małopolska
349 Nordic Walking/NW - M [0] GRATKA, Mirosław Lux Torpeda Małopolska
350 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1277] GRELA, Katarzyna NAUKA BIEGA Karnet
351 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1288] GRELA, Katarzyna NAUKA BIEGA Karnet
352 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam
353 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam
354 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [982] GROMNY, Konrad WM Triself Karnet
355 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1550] GROS, Anna Skawina Biega Karnet
356 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [983] GRUDNIAK, Tomasz Karnet
357 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1551] GRUSZCZYŃSKI, Stanisław Karnet
358 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [243] GRUSZKA, Dominika Niepołomice Biegają Karnet
359 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1552] GRUSZKA, Kamila Niepołomice Biegają Karnet
360 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [984] GRUSZKA, Karol Karnet
361 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [560] GRYGIEL, Marek Trailrun Karnet
362 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [561] GRYMEK, Dagmara BeFit24Team Karnet
363 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [244] GRZEGORCZYK, Borys WKS WAWEL BnO Karnet
364 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1306] GRZESZCZAK-BOROWIK, Anna ATOM Karnet
365 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [985] GRZYB , Kazimierz Los Pantalones Rojos Karnet
366 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1321] GRZYWA, Grzegorz Karnet
367 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [986] GURDAK, Mateusz Trailrun Karnet
368 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1553] GURGUL, Mateusz Aromat Nóg Karnet
369 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1554] GURGUL, Sebastian Aromat Nóg Karnet
370 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [987] GUZIK, Łukasz Go Aptiv! Karnet
371 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [0] GZYL, Tomasz brak
372 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] HAJDUK, Bartłomiej SBG Podbieg
373 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [988] HALAGARDA, Krzysztof IP GBSC Active Crew Karnet
374 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [989] HANUSIAK, Leszek Husaria Race Team Karnet
375 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [367] HAWRYSZKO, Basia Karnet
376 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] HEBDA, Adrian
377 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [562] HEBDA, Michalina Karnet
378 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [245] HERDA, Ewelina G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
379 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [563] HERDA, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
380 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [990] HODANA, Tomasz Karnet
381 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] HOPEK, Elżbieta ULTRAMARYNA
382 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [0] HOPEK, Tomasz ULTRAMARYNA
383 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [991] HORODECKI, Łukasz Karnet
384 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [564] HRUBY, Anna KS AZS AWF Kraków Karnet
385 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [565] HRYC , Martyna Karnet
386 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [566] HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga Karnet
387 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [567] HUTSENKO , Yelyzaveta WKS WAWEL BnO Karnet
388 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1555] HYŻY, Piotr Karnet
389 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1748] IDZIOR1993, Tomasz Karnet
390 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [992] IGNATOWICZ, Dawid Karnet
391 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [110] INDYKA, Jan Karnet
392 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [568] INDYKA, Maciej WKS WAWEL BnO Karnet
393 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [993] INDYKA, Maciej WKS WAWEL BnO Karnet
394 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [569] INDYKA, Michał 11MBOT Karnet
395 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1556] IRIONDO FADRIQUE, Ricardo Karnet
396 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [994] JABŁOŃSKA, Sylwia SBG Podbieg Karnet
397 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1737] JABŁOŃSKI, Kazimierz Sprinter Prądy Karnet
398 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] JACHYM-DREWNIAK, Joanna JJfit Running Team
399 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [570] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata Karnet
400 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 [246] JAKUBEK, Hanna Skawina Biega Karnet
401 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1557] JAKUBIEC, Mariusz GoLenie Karnet
402 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1558] JAKUBIEC, Radosław GoLenie Karnet
403 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1314] JAKUBIŃSKI, Jakub Karnet
404 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [247] JAMKA, Wiesław Skawina Biega Karnet
405 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [995] JAMROZIK, Adrian Husaria Race Team Karnet
406 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [571] JAMROZIK, Krzysiek WKS WAWEL BnO Karnet
407 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [248] JANAS, Amelia Karnet
408 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [249] JANAS, Natalia Karnet
409 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [996] JANIAK, Mariusz Karnet
410 Nordic Walking/NW - K [203] JANICKA, Barbara Poranny Patrol Karnet
411 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [997] JANICKI, Patryk Poranny Patrol Karnet
412 Nordic Walking/NW - M [204] JANICKI, Ryszard Poranny Patrol Karnet
413 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] JANIK, Krzysztof runinngperformance.pl Zapłać
414 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [572] JANIK, Maja Karnet
415 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [382] JANISZEWSKA, Olga Go Aptiv! Karnet
416 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1559] JANISZEWSKI, Marcin Kamil Kubus Tatus Karnet
417 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1333] JANKOWSKI, Mateusz Vege Runners Karnet
418 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] JANOWSKA, Katarzyna
419 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1560] JARACZEWSKI, Piotr Karnet
420 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [998] JAREMA, Maciej Lokomotiv Majdan Karnet
421 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] JARKIEWICZ-JANIK, Małgorzata wkurw_team Zapłać
422 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [999] JAROSINSKA , Justyna Rebellion od Free Runners Karnet
423 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [250] JAROSZ, Katarzyna Vege Runners Karnet
424 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [344] JARZĄBEK, Magdalena Monar Kraków Karnet
425 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] JASIŃSKI, Jakub WM Triself GORIDE
426 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1000] JASIŃSKI, Jakub GE HealthAhead Karnet
427 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1729] JASIŃSKI, Wiktor Monar Kraków Karnet
428 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1561] JASKOWSKA, Bożena NeON Team Karnet
429 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [763] JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna Karnet
430 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [111] JAWORSKI, Marek Trenuj w Krakowie Karnet
431 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1001] JAWORSKI, Tomasz NORDLOOK Karnet
432 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1002] JEDLIŃSKA, Małgorzata Zupa Pomidorowa Karnet
433 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] JENERALSKI, Miłosz
434 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] JESIOLOWSKI, Michal CAFFETTIERA
435 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1003] JÓZEFCZYK, Piotr Husaria Race Team Karnet
436 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1004] JURAS, Ewa Karnet
437 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1005] KACZMARCZYK, Marta Karnet
438 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1006] KACZMARCZYK, Tomasz Husaria Race Team Karnet
439 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [112] KACZMAREK, Julia UKS Lider Karnet
440 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1007] KACZMAREK, Katarzyna #AdamCzerwińskiTeam Karnet
441 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] KACZMAREK, Katarzyna #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
442 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] KACZMAREK, Katarzyna #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
443 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [573] KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Karnet
444 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [574] KACZMAREK, Tomasz Niepłomice Biegają Karnet
445 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1008] KACZOR, Pawel Karnet
446 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1009] KAIM, Antoni Karnet
447 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [575] KAJNIAK, Beata Skawina Biega Karnet
448 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1562] KALETA, Jan KKB Dystans Krakow Karnet
449 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1010] KALETA, Magdalena Karnet
450 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1011] KALICKI, Daniel Karnet
451 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1563] KALITA, Damian Karnet
452 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1564] KALITA, Nikodem Karnet
453 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] KAŁUŻA, Basia Szybkie Żółwie
454 Ambitna Jedenastka/11,6km - K60 [1012] KAMIŃSKA, Halina Karnet
455 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1325] KAMIŃSKA, Karolina Karnet
456 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] KAMIŃSKI, Janusz
457 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 [1565] KAMIŃSKI, Krzysztof Karnet
458 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1315] KAMISIŃSKA , Dorota BeFit24Team Karnet
459 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1013] KAMISIŃSKI, Marek BeFit24Team Karnet
460 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1289] KANIA, Robert Karnet
461 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1299] KAPAŁA, Michał Monar Kraków Karnet
462 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [576] KAPOŁKA, Agata Skawina Biega Karnet
463 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [577] KAPUTA, Piotr Karnet
464 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1014] KARBOWSKA, Beata Karnet
465 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [745] KARCZEWSKA , Renata Skawina Biega Karnet
466 Nordic Walking/NW - M [205] KARŁOWSKI, Wojciech Karnet
467 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1015] KAROLAK , Magdalena Karnet
468 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1334] KARPIEL, Magdalena Plantwear Karnet
469 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1566] KARPISZ, Zbigniew Karnet
470 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [578] KASPERCZYK, Maciej Karnet
471 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [579] KASPERCZYK, Michał Brzyski Tri Team Karnet
472 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] KASPRZYK, Alicja " U JĘDRUSIA SP. Z O.O. "
473 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] KASPRZYK, Natalia Zapłać
474 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] KASPRZYK, Natalia Zapłać
475 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [0] KASPRZYK, Natalia " U JĘDRUSIA SP. Z O.O. "
476 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [251] KASZOWSKA, Marta UKS Kometa Gliwice Karnet
477 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [252] KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa Gliwice Karnet
478 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1016] KASZOWSKI, Marcin UKS Kometa Gliwice Karnet
479 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [253] KAWALA, Patryk KS Kościelec Chrzanów Karnet
480 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1017] KAWIK, Tomasz KAWIK RUNNING TEAM Karnet
481 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [254] KAZIMIEREK, Marcin tygryski Karnet
482 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [255] KAZIMIEREK, Marcin tygryski Karnet
483 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1018] KĄCIK, Mariusz OSP Morawica Karnet
484 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [340] KĘDZIOR, Kacper WKS Wawel Kraków Karnet
485 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [339] KĘDZIOR, Krzysztof WKS Wawel Kraków Karnet
486 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [733] KĘDZIOR, Tomasz onkologiaprywatnie.pl Karnet
487 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [256] KĘSEK, Anna CSK Brzezie Karnet
488 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [257] KĘSEK, Bartek CSK Brzezie Karnet
489 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [258] KĘSEK, Maciej CSK Brzezie Karnet
490 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [113] KĘSEK, Szymon CSK Brzezie Karnet
491 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [580] KHVAINITSKAYA-KURUS , Katsiaryna Karnet
492 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] KICA, Daniel #AdamCzerwińskiTeam
493 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [581] KIEŁB, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
494 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [582] KIEŁB, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
495 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1019] KIEŁT, Andrzej #AdamCzerwińskiTeam Karnet
496 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1567] KIEŁTYKA, Piotr Karnet
497 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [583] KIJAK, Jakub WKS WAWEL BnO Karnet
498 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1568] KIJANKA, Artur Karnet
499 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [584] KINDLER, Agata Karnet
500 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1020] KINDLER, Bartlomiej Karnet
501 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1021] KISIELEWSKI, Michał Compass / bikeBoard Karnet
502 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1022] KISIELEWSKI, Piotr Compass / bikeBoard Karnet
503 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1023] KITKA, Mateusz Karnet
504 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [259] KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanów Karnet
505 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1024] KLĘSK, Krzysztof Karnet
506 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1025] KLIMCZAK, Tomasz A mogłem spać Karnet
507 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [747] KLIMECKI , Krystian KS Murzasichle Karnet
508 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [137] KLIMEK, Małgorzata Trenuj w Krakowie Karnet
509 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1026] KLIMEK, Marek Karnet
510 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [338] KLIMEK, Mateusz Trenuj w Krakowie Karnet
511 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [585] KLUSEK, Mateusz Skep Biegacza Kraków Karnet
512 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [260] KŁAPUT, Dorota Karnet
513 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [752] KŁAPUT, Natalia Karnet
514 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K50 [1569] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaśka Karnet
515 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1027] KOCON, Katarzyna BeFit24Team Karnet
516 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [4] KOCZWARA, Tomasz Karnet
517 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [0] KOEHLER, Krzysztof Zapłać
518 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1570] KOFIN, Maciej #AdamCzerwińskiTeam Karnet
519 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] KOGUT, Paweł Dobiegne albo nie dobiegne Zapłać
520 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1571] KOLAK, Konrad Kolegium Sędziów Nowy Sącz Karnet
521 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1572] KOLASA , Adriana Spartan Training Group Kraków Karnet
522 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1028] KOŁODZIEJ, Ewelina Karnet
523 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [586] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz UKS Kometa Gliwice Karnet
524 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1573] KOŁODZIEJCZYK, Monika Jura TEAM Karnet
525 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1029] KOMISARCZUK, Arkadiusz Karnet
526 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1030] KONS, Katarzyna Karnet
527 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1031] KONSTANTY, Katarzyna Poranny Patrol Karnet
528 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [5056] KOŃCZAK, Piotr Jpks Karnet
529 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1032] KOŃCZEWSKI, Daniel GoLenie Karnet
530 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1033] KOPACKA, Edyta KB SOBÓTKA Karnet
531 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1574] KOPACZ, Piotr Karnet
532 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [358] KOPERNIAK, Franciszek Karnet
533 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [356] KOPERNIAK, Katarzyna Karnet
534 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [355] KOPERNIAK, Łukasz Karnet
535 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [357] KOPERNIAK, Mikołaj Karnet
536 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1284] KOPIEĆ, Kamil Jaja Na Bok Karnet
537 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1285] KOPIEĆ, Rafał Karnet
538 Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 [1034] KOPTA, Jerzy Karnet
539 Tradycyjna Piątka/5,7km - M70 [587] KORDOS, Jan KKB Dystans Krakow Karnet
540 Nordic Walking/NW - K [0] KORDOWSKA, Bogusława LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA
541 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1035] KORN, Michal MTJS Karnet
542 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [588] KORNAŚ, Andrzej KUKUCZSPORT.PL Karnet
543 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1575] KORNAŚ, Krzysztof Wspólnota Emaus Nowy Sącz Karnet
544 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [764] KORNOBIS, Monika Go Aptiv! Karnet
545 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] KOSCIELNA, Grazyna Koscielna Rincewind
546 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [114] KOSECKA, Karolina Trenuj w Krakowie Karnet
547 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1576] KOSMALA, Bartosz KOSMALA Team Karnet
548 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1036] KOSMALA, Przemek Karnet
549 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1037] KOSOŃ, Krzysztof Karnet
550 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [262] KOSOWSKI, Adam ADAMEX Podolsze Karnet
551 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1577] KOSTORZ, Konrad Karnet
552 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [0] KOŚCIELNIAK, Kacper Zapłać
553 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [589] KOŚCIELNY, Artur Skawina Biega Karnet
554 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [590] KOŚCIELNY, Wojciech WKS WAWEL BnO Karnet
555 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [263] KOTAŃSKA, Klaudia Klub Biegacza AZS UEK
556 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [591] KOWALCZYK, Joanna Karnet
557 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [592] KOWALCZYK, Kazimierz KS Murzasichle Karnet
558 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [765] KOWALCZYK, Rafał ZPEOW Wielkie Drogi Karnet
559 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1578] KOWALCZYK, Roman Klub Biegacza AZS UEK Karnet
560 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [593] KOWALCZYK, Tadeusz Karnet
561 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] KOWALCZYK, Tomasz 16bpd Zapłać
562 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [0] KOWALIK, Jan
563 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1038] KOWALIŃSKI, Jędrzej POLAR TEAM Karnet
564 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [115] KOWALSKA, Ewa 2K Karnet
565 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1039] KOWALSKA, Paulina POLKAS Karnet
566 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [116] KOWALSKI, Adam 2K Karnet
567 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1040] KOWALSKI, Hubert WM Triself Karnet
568 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1041] KOWALSKI, Kamil FIZJO-BALANCE Kraków Karnet
569 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1042] KOWALSKI, Krzysztof 2K Karnet
570 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1043] KOWALSKI, Michał POLKAS Karnet
571 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] KOZA, Robert Carbon Silesia Sport Zapłać
572 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [594] KOZIOŁ, Agnieszka Karnet
573 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1044] KOZIOŁ, Ania Night Runners Karnet
574 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1579] KOZIOŁ, Artur Poranny Patrol Karnet
575 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1045] KOZIOŁ, Ewa Poranny Patrol Karnet
576 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1046] KOZIOŁ, Przemysław Karnet
577 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1580] KOZIOŁ, Weronika Klub Biegacza AZS UEK Karnet
578 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [385] KOZŁOWSKI, Jakub Karnet
579 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [352] KOZUB, Dorota BeFit24Team
580 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [595] KOŹBIAŁ, Zuzanna M-TEAM Karnet
581 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 [0] KOŻUCH, Michał ASICS Factory Outlet Kraków
582 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [390] KRALKA, Sara Karnet
583 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1047] KRAS, Rafał Karnet
584 Nordic Walking/NW - M [206] KRAWCZYK, Jacek Karnet
585 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1286] KRAWCZYK, Jacek Go Aptiv! Karnet
586 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1581] KRAWCZYK, Jakub Karnet
587 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [264] KRAWCZYK, Mirosław MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
588 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [0] KŘIVDA, Tomáš K.O.B. Choceň (CZE)/ Biederman Sport Zapłać
589 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [0] KROWICKA, Agnieszka
590 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1303] KRÓL, Dariusz Karnet
591 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [596] KRÓL, Michał Karnet
592 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1048] KRÓL, Tomasz Karnet
593 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1049] KRUK, Paulina Night Runners Karnet
594 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1050] KRUPA, Adam GE HealthAhead Karnet
595 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1051] KRUSZEC, Andrzej Augusta Restauracja Kraków Karnet
596 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 [1052] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanów Karnet
597 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1582] KRYSA, Roman #rowerowykraków Karnet
598 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1053] KRZYSZTOFIK, Wojciech Karnet
599 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [766] KRZYSZTYŃSKI, Michał WKS WAWEL BnO Karnet
600 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [597] KRZYZANOWSKI, Tomasz Karnet
601 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [265] KRZYŻAN, Alina Karnet
602 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1054] KRZYŻAN, Jakub KW Kraków Karnet
603 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [146] KRZYŻAN, Jan Karnet
604 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [266] KRZYŻAN, Stanisław Karnet
605 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1055] KRZYŻAŃSKA, Magda Karnet
606 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1056] KUBIESA, Jakub Karnet
607 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1057] KUBIESA, Patrycja Karnet
608 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1311] KUBIK, Filip Karnet
609 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [267] KUC, Ewa Karnet
610 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [268] KUCHARCZYK, Jakub UKS Kometa Gliwice Karnet
611 Nordic Walking/NW - K [207] KUCHARSKA, Katarzyna Karnet
612 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [598] KUCHARSKI, Maciej Karnet
613 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1058] KUDŁA, Grzegorz OCR TEAM BYDLAKI Karnet
614 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1724] KUDŁAK, Paweł Poranny Patrol Karnet
615 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1059] KUEHN, Agnieszka JJfit Running Team Karnet
616 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [737] KUFEL, Paweł Karnet
617 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [599] KUKLA, Bartosz UKS Kometa Gliwice Karnet
618 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [600] KUKLA, Daniel Karnet
619 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [601] KUKLA, Grzegorz 1.RODN / Koliber TEAM Karnet
620 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [602] KUKLA, Katarzyna Karnet
621 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [117] KUKUCZ-LEGIEŃ, Magdalena KUKUCZSPORT.PL Karnet
622 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [269] KUKUCZ-LEGIEŃ, Maksymilian KUKUCZSPORT.PL Karnet
623 Nordic Walking/NW - K [208] KUKUCZ-LEGIEŃ, Małgorzata KUKUCZSPORT.PL Karnet
624 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1060] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał kukuczsport.pl/TriWise Karnet
625 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [768] KUKUŁA, Karolina Karnet
626 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1061] KULA, Karolina KKB Dystans Krakow Karnet
627 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [270] KULA, Tadeusz KKB Dystans Krakow Karnet
628 Nordic Walking/NW - K [0] KULAK, Olga
629 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1062] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika KS Kościelec Chrzanów Karnet
630 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1063] KULON, Grzegorz BeFit24Team Karnet
631 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [271] KUŁACH, Joanna Karnet
632 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [272] KUŁACH, Przemysław Karnet
633 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1064] KUMOREK, Zbyszek Niepołomice Biegają Karnet
634 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1065] KUNAT, Tomasz Karnet
635 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1066] KUNZ, Marcin Lacho Team Karnet
636 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1067] KUNZ, Tomasz Karnet
637 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1068] KUREK, Jan Karnet
638 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1583] KUREK, Mariusz Night Runners Karnet
639 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] KUREK, Marta Decathlon Zakopianka
640 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1584] KUREK, Michał Night Runners Karnet
641 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1585] KURIATA, Robert Vege Runners Karnet
642 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1069] KURSA, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam Karnet
643 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1070] KURSA, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam Karnet
644 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [273] KURTYCZ, Natalia WKS WAWEL BnO Karnet
645 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [603] KURTYKA, Joanna Karnet
646 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [604] KURUS, Tomasz KA_TO Karnet
647 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1586] KURYJ, Marek WKS WAWEL BnO Karnet
648 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1071] KUSZTAL, Justyna Eskadra Kraków Karnet
649 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] KUŚ, Małgorzata Zapłać
650 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [0] KUŚ, Małgorzata Zapłać
651 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1587] KUŚMIERZ, Grzegorz Eskadra Kraków Karnet
652 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [605] KUTYBA, Marek Karnet
653 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [0] KUZA, Amelia
654 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [0] KUZA, Bozena
655 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] KUZA, Łukasz
656 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1072] KUZICKI, Artur Karnet
657 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [140] KWASKOWSKA, Joanna Trenuj w Krakowie Karnet
658 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 [368] KWIATKOWSKA, Marta Trenuj w Krakowie Karnet
659 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [606] KWIATKOWSKI, Jakub ITMBW KRAKÓW Karnet
660 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1727] KWIATKOWSKI , Krzysztof Biegamy z kranowianką Karnet
661 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1073] KWIATKOWSKI, Michael Karnet
662 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1588] KWIECIEŃ, Arek Vege Runners Karnet
663 Nordic Walking/NW - K [0] KWIECIEŃ, Justyna #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
664 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1589] KWIECIEŃ, Kacper Klub Biegacza AZS UEK Karnet
665 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1590] LACHOR, Krzysztof ARMIA LACHORÓW Karnet
666 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [736] LACHOWICZ, Kuba Karnet
667 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1723] LACHOWICZ, Przemysław Karnet
668 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1591] LADRA, Ryszard Karnet
669 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [274] LAMPARSKA, Maja WKS WAWEL BnO Karnet
670 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [0] LASKOWSKI, Dariusz Niepołomice Biegają Zapłać
671 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1074] LASKOWSKI, Dariusz Niepołomice Biegają Karnet
672 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1749] LASKOWSKI, Tomasz BeFit24Team Karnet
673 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1075] LASOTA, Marek Karnet
674 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1313] LASOTA-KOWALSKA , Katarzyna FIZJO-BALANCE Kraków Karnet
675 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] LATAŁA, Janusz Poranny Patrol
676 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [607] LATAŁA, Jarosław BBL Kraków Karnet
677 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1312] LATAŁA, Krzysztof Go Aptiv! Karnet
678 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 [1592] LECH, Ewa Eskadra Kraków Karnet
679 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1593] LEGENC, Łukasz wedrujzoczkami.pl Karnet
680 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1336] LEISZNER , Izabela Karnet
681 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1076] LELEK, Grzegorz Karnet
682 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1594] LENCZOWSKI, Jakub Iron Dragon Triathlon Karnet
683 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1595] LESIAK, Filip Skawina Biega Karnet
684 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [118] LESIAK, Jonasz Karnet
685 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1596] LESZCZYŃSKI, Michał Zakrzowiec Team Challenge Karnet
686 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [119] LEŚNIAK , Basia Trenuj w Krakowie Karnet
687 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1078] LEŚNIAK, Jacek Akademia Sportu Future 4 Karnet
688 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1730] LEŚNIAK, Michał Monar Kraków Karnet
689 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [608] LEWANDOWSKI, Marcin Happy TRI Friends Karnet
690 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [609] LEWICKI, Krzysztof POLAR TEAM Karnet
691 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1079] LEWICKI, Paweł LGBS Running Team Karnet
692 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1080] LIEBER, Artur MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
693 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1744] LIGĘZA, Joanna SMASHING Papkins Karnet
694 Nordic Walking/NW - K [209] LIMANOWSKA-PIASECKA, Justyna CAFFETTIERA Karnet
695 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1731] LIPOWSKI, Szymon Monar Kraków Karnet
696 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1081] LIPSKA, Anna BeFit24Team Karnet
697 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [610] LIS, Jacek G.O.A.T. Team Michałowice Karnet
698 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] LISIEWICZ , Natan Zapłać
699 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [611] LISIK, Justyna Karnet
700 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [777] LISOWSKI, Paweł Karnet
701 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [612] LISTEK, Marta WKS WAWEL BnO Karnet
702 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [613] LISTOPAD, Marcin WKURW_TEAM Karnet
703 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1082] LORENZ, Anna #AdamCzerwińskiTeam Karnet
704 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [0] LUDOWSKA, Dorota
705 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] LUDOWSKI, Paweł
706 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1597] LUTY LEGUTKO, Anka #AdamCzerwińskiTeam Karnet
707 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [614] ŁABNO, Magdalena Karnet
708 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1598] ŁABUZIŃSKI, Sławomir WKS WAWEL BnO Karnet
709 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [615] ŁAKOMSKI, Łukasz rowerowanie.pl Karnet
710 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [616] ŁASKAWSKI, Michał BeFit24Team Karnet
711 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1083] ŁASKOWSKI, Piotr BeFit24Team Karnet
712 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [0] ŁĄCZ, Małgorzata Run For Fun
713 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [617] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz Karnet
714 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [618] ŁUKASIAK, Izabela Karnet
715 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [275] ŁUKASIK, Andrzej POLAR TEAM Karnet
716 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] ŁUKASIK, Damian Zapłać
717 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [619] ŁUKASIK, Sylwia BeFit24Team Karnet
718 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1599] ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA, Izabela Klub Biegacza AZS UEK Karnet
719 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1282] ŁUŻNY, Bartłomiej KBTR / STRUKT Karnet
720 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1379] MACHALICA, Jan Poranny Patrol Karnet
721 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1085] MACHLOWSKA, Grażyna KKB Dystans Krakow Karnet
722 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1600] MACHLOWSKI, Lukasz KKB Dystans Krakow Karnet
723 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [0] MACHLOWSKI, Łukasz KKB Dystans Krakow Zapłać
724 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] MACHLOWSKI, Łukasz KKB Dystans Krakow Zapłać
725 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 [0] MACHLOWSKI, Łukasz KKB Dystans Krakow Zapłać
726 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [620] MACHLOWSKI, Ryszard KKB Dystans Krakow Karnet
727 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1086] MACHLOWSKI, Ryszard KKB Dystans Krakow Karnet
728 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1087] MACIASZ, Sylwia Karnet
729 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1601] MACIĄG, Grzegorz Karnet
730 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1088] MACIEJAS, Daniel Karnet
731 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [621] MACINA, Dariusz Karnet
732 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1089] MACIOŁ, Mikołaj Karnet
733 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1602] MADEJ, Mirosław Karnet
734 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1090] MADETKO, Arkadiusz Karnet
735 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1603] MADUSIOK, Dominik Karnet
736 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [769] MAGOCSY, Helena Karnet
737 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1091] MAGRYAN, Jadwiga IP GBSC Active Crew Karnet
738 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1604] MAJCHER, Piotr Eskadra Kraków Karnet
739 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [622] MAJDA, Piotr Bacówka Biały Jeleń Karnet
740 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1605] MAJDAŃSKI, Paweł Karnet
741 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1751] MAJNUSZ, Tomasz Karnet
742 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [0] MAKUCH, Igor Zapłać
743 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [0] MAKUSZEWSKI, Marcin BeFit24Team
744 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [623] MALARCZYK, Jerzy #AdamCzerwińskiTeam Karnet
745 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] MALICKI, Grzegorz T-Mobile Sport Team Zapłać
746 Nordic Walking/NW - M [210] MALINOWSKI, Paweł Lux Torpeda Malopolska Karnet
747 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1318] MALINOWSKI, Tomasz UKS Lider Karnet
748 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1092] MAŁACHOWSKI, Sebastian Karnet
749 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1093] MAŁECKI, Mateusz Karnet
750 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [341] MAŁEK, Anna Karnet
751 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1320] MAŁEK, Jan Karnet
752 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [739] MAŁEK, Leszek Karnet
753 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1606] MAŁYSZA, Sławomir Karnet
754 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1734] MAMICA, Andrzej Nauka Biega Karnet
755 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1607] MANTERYS, Michał KKM Kaloryfer.eu Karnet
756 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [755] MARCHEWKA, Klaudia zaMARCHWIście Karnet
757 Nordic Walking/NW - M [211] MARCHEWKA, Krzysztof Karnet
758 Nordic Walking/NW - K [212] MARCHEWKA, Maria Karnet
759 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [0] MARCINEK, Wojciech Trailrun Zapłać
760 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1608] MARĆ, Marcin Karnet
761 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1337] MARECIK, Agata #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem Karnet
762 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 [1609] MARECKA, Zofia JJfit Running Team Karnet
763 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [624] MARKOWICZ, Szymon Karnet
764 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1610] MARS, Maksymilian Trailrun Karnet
765 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [0] MARTIN, Aurelie
766 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1338] MARZEC, Artur #AdamCzerwińskiTeam Karnet
767 Nordic Walking/NW - M [0] MARZEC, Artur #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
768 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1094] MARZEC, Łukasz Karnet
769 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1095] MARZEC, Paweł Husaria Race Team Karnet
770 Przyjazna Trójka/3,7km - M60 [276] MASŁYK, Jan Karnet
771 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [0] MATUŁA, Natalia Training by PP
772 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1096] MATUSIK, Wojciech Brzezinka Runner Karnet
773 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1097] MAZIARKA, Krzysztof Huaraches Karnet
774 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1098] MAZUR, Grzegorz Grupa Skromnych Biegaczy Karnet
775 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1099] MAZUR, Krzysztof Karnet
776 Nordic Walking/NW - M [213] MAZUR, Maciej Woodward Runners Karnet
777 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [625] MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk Karnet
778 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1611] MĄCZKA, Martyna Karnet
779 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1100] MĘKARSKA, Małgorzata Karnet
780 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [277] MĘŻYK, Aleksandra #AdamCzerwińskiTeam Karnet
781 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1101] MIAGKYJ, Artem Karnet
782 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [5059] MICHALAK , Maciej Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie Karnet
783 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [626] MICHALCZAK, Paweł WKS WAWEL BnO Karnet
784 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1102] MICHALCZYK, Krzysztof Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe Karnet
785 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [754] MICHALEWSKA-DUDA, Daria BeFit24Team Karnet
786 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [0] MICHALIK, Adam Trailrun Zapłać
787 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1612] MICHALIK, Dawid Horda Karnet
788 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1103] MICHALIK, Magdalena IP GBSC Active Crew Karnet
789 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [120] MICHAŁEK, Adam #crazyteam Karnet
790 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] MICHAŁEK, Łukasz #crazyteam
791 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1104] MICHAŁEK, Łukasz #crazyteam Karnet
792 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1105] MICHAŁKÓW, Michał Karnet
793 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [278] MICHNO, Marta WKS WAWEL BnO Karnet
794 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1613] MIELNICZEK , Grzegorz JJfit Running Team Karnet
795 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1106] MIERNICZAK, Bartłomiej Eskadra Kraków Karnet
796 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1614] MIERZEŃSKI, Bartosz PrzymierzeŁosia Karnet
797 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] MIGACZ, Jacek Trailrun
798 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [627] MIGACZ, Jacek Trailrun Karnet
799 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 [279] MIGACZ, Jacek Trailrun Karnet
800 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [0] MIGACZ, Jan Trailrun
801 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1107] MIKA, Artur Karnet
802 Ambitna Jedenastka/11,6km - K18 [1108] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna Karnet
803 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1615] MIKULSKI, Wojciech 4F Running Team Karnet
804 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1616] MIKULSKI, Wojciech 4F Running Team Karnet
805 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [628] MIKUŁA, Grzegorz Karnet
806 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1617] MIREK, Grzegorz MOVE STUDIO Karnet
807 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 [756] MIROCHA, Mateusz Karnet
808 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1732] MIROWSKI, Łukasz Monar Kraków Karnet
809 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1109] MISIAREK, Michał Karnet
810 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 [345] MISINIEC , Bogdan Pszczółka Team Karnet
811 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1110] MISIUK, Marek Trailrun Karnet
812 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [121] MISZKIEL, Hubert KS Korona Karnet
813 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [0] MIŚKIEWICZ, Bartosz TriWise Zapłać
814 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1111] MIZERA, Krzysztof Karnet
815 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [280] MIZERA, Radosław Karnet
816 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1618] MOCNY, Michał RMF4RT Gladiators Karnet
817 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1112] MOLA, Agnieszka Karnet
818 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1113] MOLEK, Dariusz SD Team Karnet
819 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1114] MORAWIEC, Agnieszka Karnet
820 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 [281] MORAWIEC, Weronika Karnet
821 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1340] MORAWSKI, Przemysław Zaczerpnąć nogą Karnet
822 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1115] MORDARSKI, Michał Karnet
823 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1116] MORMUL, Przemek Kropki Karnet
824 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1619] MOSKWIAK, Mateusz Karnet
825 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1620] MOSZCZYŃSKI, Bartosz GE HealthAhead Karnet
826 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [350] MOSZKOWICZ, Anna WKS Wawel Karnet
827 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [349] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel Karnet
828 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1740] MOSZKOWICZ, Paweł WKS Wawel Karnet
829 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1117] MOSZUMAŃSKA, Magdalena Karnet
830 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1118] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ , Katarzyna SZUMKA team Karnet
831 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1316] MOZEJKO, Artur Karnet
832 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] MOŻEJKO, Artur
833 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1119] MROWIEC, Paweł Heineken Kraków Running Club Karnet
834 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1295] MUCHA, Janusz Biegamy z kranowianką Karnet
835 Przyjazna Trójka/3,7km - M16 [0] MUCHA, Michał
836 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] MUCHA, Piotr
837 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [5063] MULDNER, Rafał Karnet
838 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [629] MÜLLER, Rafał BeFit24Team Karnet
839 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1621] MUSZYŃSKI, Maciej Koliber Team/MM Power Karnet
840 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] MUSZYŃSKI, Paweł Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
841 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1622] MYSZKA, Bartłomiej Karnet
842 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [770] NABIELEC, Magdalena ITMBW KRAKÓW Karnet
843 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1623] NAGLIK , Marcin Eskadra Kraków Karnet
844 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [771] NAPRUSZEWSKI, Jacek NO CLUB team Karnet
845 Nordic Walking/NW - K [214] NATORSKA, Beata Karnet
846 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1120] NAWROCKI, Łukasz Karnet
847 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [1624] NAZIM, Adam Runonline Karnet
848 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1121] NAZIM, Agnieszka Skawina Biega Karnet
849 Przyjazna Trójka/3,7km - M70 [282] NAZIM, Tadeusz Skawina Biega Karnet
850 Ambitna Jedenastka/11,6km - K50 [1342] NIEDZIELCZYK, Jolanta Karnet
851 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1625] NIEDZIELSKI, Robert ACAR TEAM/VEGE RUNNERS Karnet
852 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1626] NIEDŹWIADEK, Piotr #AdamCzerwińskiTeam Karnet
853 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1304] NIESSNER, Piotr WKS WAWEL BnO Karnet
854 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [731] NIESSNER, Piotr WKS WAWEL BnO Karnet
855 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [283] NIESSNER , Pola WKS WAWEL BnO Karnet
856 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [630] NIZIURSKA , Marzanna Husaria Race Team Karnet
857 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1122] NOSAL, Sławomir Grupa Skromnych Biegaczy Karnet
858 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 [1627] NOWACKI, Paweł GoLenie Karnet
859 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1628] NOWAK, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam Karnet
860 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1123] NOWAK, Lilianna Karnet
861 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 [0] NOWAK, Marek
862 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [284] NOWAK, Michalina SportWise Karnet
863 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [135] NOWAK, Patrick Karnet
864 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1124] NOWAK, Robert Poranny Patrol Karnet
865 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1125] NOWAK, Tomasz Trailrun Karnet
866 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [122] NOWAK, Victoria Karnet
867 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1343] NOWAKOWSKI, Izydor Karnet
868 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] NOWIŃSKI, Andrzej WM Triself
869 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [631] NOWORYTA, Bartłomiej TechnipFMC Karnet
870 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1126] NOWOTARSKI, Kamil Karnet
871 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 [632] NOWOTNY, Marian Karnet
872 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1127] NYCZ, Sławomir FC Kalembina Karnet
873 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 [633] NYGA, Julia UKS Kometa Gliwice Karnet
874 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1128] OBARZANOWSKI, Michał Karnet
875 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] OCIEPKA, Sebastian Ociepka Latający Cyrk
876 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 [634] OCIESA, Jagoda Siostry Olsen Karnet
877 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1129] OLCZAK, Janusz Bieganie 50+ Karnet
878 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [285] OLEJNIK, Jaśmina WKS WAWEL BnO Karnet
879 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 [741] OLEJNIK, Maciej wkurw_team Karnet
880 Nordic Walking/NW - K [215] OLESIAK, Katarzyna Karnet
881 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [635] OLESIAK, Tomasz Karnet
882 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1131] OLSZA, Paweł Karnet
883 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1132] OPOZDA, Arkadiusz NOVOMATIC Technologies Poland Karnet
884 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [0] OPRYSZEK, Bogusław ITMBW Kraków
885 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1133] ORAMUS , Paweł Skawina Biega Karnet
886 Nordic Walking/NW - M [216] ORDZOWIAŁY, Piotr Lux Torpeda Malopolska Karnet
887 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 [636] ORLIŃSKA, Joanna Skawina Biega Karnet
888 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [286] ORŁOWSKA, Nina JJfit Running Team Karnet
889 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 [1134] ORŁOWSKI, Paweł JJfit Running Team Karnet
890 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1135] ORTMAN, Marcin Karnet
891 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1629] ORYNEK, Klaudia Karnet
892 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1327] ORYSZCZAK, Grzegorz ASL Karnet
893 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [123] OSAK, Kacper SportWise Karnet
894 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1136] OSAK, Maciej SportWise Karnet
895 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [124] OSIADACZ, Adam NOVOMATIC Technologies Poland Karnet
896 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [637] OSIADACZ, Jakub NOVOMATIC Technologies Poland Karnet
897 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [125] OSIADACZ, Julia NOVOMATIC Technologies Poland Karnet
898 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1630] OSIKOWSKA, Teresa Karnet
899 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1137] OSKWAREK, Michał LGBS Running Team Karnet
900 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1138] OSOBA, Magdalena Karnet
901 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1631] OSTROWSKI, Paweł Rehmedica.pl Karnet
902 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 [638] OŻÓG, Mirosław Skawina Biega Karnet
903 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1139] OŻÓG, Robert Skawina Biega Karnet
904 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 [1140] PAAKKINEN, Laura Karnet
905 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 [1141] PACHURA, Kinga Karnet
906 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Dziewczynki [0] PAJĄK, Martyna Trenuj w Krakowie Zapłać
907 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 [639] PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra Karnet
908 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 [0] PALIŚ, Kinga BeFit24Team
909 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1632] PALKIJ, Aleksandra Skawina Biega Karnet
910 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1633] PALUCH, Marcin Karnet
911 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [0] PAŁKA, Piotr IAG GBS Running Team
912 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1142] PAMUŁA, Łukasz Karnet
913 Nordic Walking/NW - K [0] PANOCHA, Joanna #AdamCzerwińskiTeam
914 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1143] PAPKA, Michał Stowarzyszenie Rusz się Karnet
915 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1634] PARIS, Nicola La Recastello Radici Group Karnet
916 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1144] PASEK, Rafał Karnet
917 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [1145] PASEK, Tomasz Kamaz Team Karnet
918 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1146] PASELA, Jerzy Karnet
919 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [640] PASIEKA, Antoni Karnet
920 Nordic Walking/NW - K [217] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia Karnet
921 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 [772] PASIŃSKI, Kacper ZPEOW Wielkie Drogi Karnet
922 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 [1635] PASZEK, Tomasz PRZEŁĘCZ DUKLA Karnet
923 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1147] PATER, Janusz MJMETAL OŚWIĘCIM Karnet
924 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 [1636] PATURA, Kamil Karnet
925 Ambitna Jedenastka/11,6km - M18 [1308] PAWLICA, Józef Karnet
926 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 [0] PAWLIK, Jakub Active Jura Zapłać
927 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 [1148] PAWLIK, Krzysztof Karnet
928 Przyjazna Trójka/3,7km - K11 [346] PAWŁOWSKA, Anna Karnet
929 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 [348] PAWŁOWSKA, Ewelina Karnet
930 Przyjazna Trójka/3,7km - M11 [347] PAWŁOWSKI, Jakub Karnet
931 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 [748] PAWŁOWSKI, Janusz Karnet
932 Bieg dla Dzieci do 10lat/1km - Chłopcy [143] PAWŁOWSKI, Łukasz Karnet
933 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 [1637] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka Evil Team Karnet
934