Lotomy przez Rybną - Zgłoszenia
2020-03-29

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 Bieg główny - 14km/OPEN-K BARAŃSKA, Wanda Kraków
2 Bieg główny - 14km/OPEN-M BARAŃSKI, Jakub AZS UJ Kraków
3 Bieg główny - 14km/OPEN-M BARTULA, Jan parkrun Chrzanów Libiąż Zapłać
4 Bieg główny - 14km/OPEN-M BUŁAWA, Grzegorz gb-arch.pl Architekt Grzegorz Buława Gliwice Zapłać
5 Biegi dzieci/1000m : 10-12lat CIEMBRONOWICZ, Adam Rybna Zapłać
6 Biegi dzieci/1900m : 13-15lat CIEMBRONOWICZ, Jan Rybna Zapłać
7 Bieg główny - 14km/OPEN-M CZYŻ, Piotr Rząska
8 Bieg główny - 14km/OPEN-M GALOS, Zbigniew Płaza
9 Bieg główny - 14km/OPEN-M GĄSIOR, Krzysztof Lajkonik Psary Zapłać
10 Bieg główny - 14km/OPEN-K IWANICKA, Sylwia Kraków Zapłać
11 Bieg główny - 14km/OPEN-M JARZĄBEK, Robert ITMBW Kraków Krakow Zapłać
12 Bieg główny - 14km/OPEN-M JÓŹWIAK, Marcin Kraków
13 Biegi dzieci/760m : 7-9lat JÓŹWIAK, Mikołaj Zapłać
14 Biegi dzieci/1000m : 10-12lat KACZMAREK, Julia UKS Lider Wieliczka Zapłać
15 Bieg główny - 14km/OPEN-K KACZMAREK, Katarzyna #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka Zapłać
16 Bieg główny - 14km/OPEN-M KOWALCZYK, Roman Kraków Zapłać
17 Bieg główny - 14km/OPEN-K KRYNICKA-PAŁKA, Monika Dogoń Krzeszowice Krzeszowice Zapłać
18 Biegi dzieci/760m : 7-9lat KUCIA, Artur Dogoń Krzeszowice WOLA FILIPOWSKA Zapłać
19 Bieg główny - 14km/OPEN-K KUCIA, Ewa DOGOŃ KRZESZOWICE WOLA FILIPOWSKA Zapłać
20 Biegi dzieci/760m : 7-9lat KUCIA, Maja Dogoń Krzeszowice WOLA FILIPOWSKA Zapłać
21 Biegi dzieci/1000m : 10-12lat KUCIA, Piotr Dogoń Krzeszowice WOLA FILIPOWSKA Zapłać
22 Bieg główny - 14km/OPEN-M KUREK, Jan WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE Krzeszowice
23 Bieg główny - 14km/OPEN-M KUŹMA, Przemysław Janowice Zapłać
24 Bieg główny - 14km/OPEN-K LIS, Agata Kraków Zapłać
25 Bieg główny - 14km/OPEN-K LORENZ, Anna #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka Zapłać
26 Bieg główny - 14km/OPEN-K MAZUREK, Monika Krakow Zapłać
27 Bieg główny - 14km/OPEN-M MILARSKI, Andrzej Los Pantalones Rojos Skawina Zapłać
28 Biegi dzieci/760m : 7-9lat NJAKO, Larry WKS Wawel Kraków Zapłać
29 Bieg główny - 14km/OPEN-K OBIREK, Katarzyna Eskadra Kraków Bibice Zapłać
30 Bieg główny - 14km/OPEN-M OLIWA, Edward Kraków Zapłać
31 Biegi dzieci/760m : 7-9lat PAŁKA, Aleksander Dogoń Krzeszowice Krzeszowice Zapłać
32 Biegi dzieci/1900m : 13-15lat PAWLAK, Karolina Rybna
33 Bieg główny - 14km/OPEN-M PIELAK , Michał Nowa Huta Cycling team Rybna Zapłać
34 Bieg główny - 14km/OPEN-M PIOTROWSKI, Przemysław Nowa Huta Team Kraków
35 Bieg główny - 14km/OPEN-M PUŚCIZNA, Paweł Saint-Gobain SQUAD Gorlice Zapłać
36 Bieg główny - 14km/OPEN-M RUSNARCZYK, Bartłomiej Lajkonik Skawina Zapłać
37 Bieg główny - 14km/OPEN-M SAMEK, Krzysztof Liszki Zapłać
38 Biegi dzieci/1900m : 13-15lat SIKORA, Antonina Przeginia Duchowna Zapłać
39 Bieg główny - 14km/OPEN-K SIKORA, Małgorzata Przeginia Duchowna
40 Biegi dzieci/760m : 7-9lat SIKORA, Michalina Przeginia Duchowna Zapłać
41 Biegi dzieci/1900m : 13-15lat STAWIARSKA, Anna Rybna Zapłać
42 Biegi dzieci/1000m : 10-12lat STAWIARSKI, Antoni Rybna Zapłać
43 Bieg główny - 14km/OPEN-M STAWIARSKI, Piotr Rybna
44 Biegi dzieci/1000m : 10-12lat STEFANIUK, Karol Małopolski Klub Karate Tradycyjnego SEIKEN Rusocice Zapłać
45 Biegi dzieci/760m : 7-9lat SZAKIEL, Jan Rybna Zapłać
46 Bieg główny - 14km/OPEN-M SZAKIEL, Jerzy Klub Biegacza AZS UEK Rybna
47 Biegi dzieci/1900m : 13-15lat SZAKIEL, Karolina Rybna Zapłać
48 Bieg główny - 14km/OPEN-K ŚWIDZIŃSKA-SZWED, Basia RunningPerformance.pl/BBL Kraków Krzysztoforzyce Zapłać
49 Biegi dzieci/1000m : 10-12lat TEST, Test test test Zapłać
50 Bieg główny - 14km/OPEN-M TOMASZEK, Grzegorz Nowa Huta Team/Anton Team Kraków Zapłać
51 Bieg główny - 14km/OPEN-M URBANEK, Przemysław Krzeszowice
52 Biegi dzieci/1000m : 10-12lat URBAŃSKI, Karol 2008 Kraków Zapłać
53 Bieg główny - 14km/OPEN-K ZAJĄC , Anna Skawina
54 Biegi dzieci/1000m : 10-12lat ZALARSKA , Nikola Kraków
55 Bieg główny - 14km/OPEN-M ZIELENKIEWICZ, Maciej Kraków Airport Running Team Rybna
56 Bieg główny - 14km/OPEN-M ZIELIŃSKI, Kamil Lajkonik biega Kraków Zapłać

Biegi dzieci / 1000m : 10-12lat

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CIEMBRONOWICZ, Adam Rybna
2 KACZMAREK, Julia UKS Lider Wieliczka
3 KUCIA, Piotr Dogoń Krzeszowice WOLA FILIPOWSKA
4 STAWIARSKI, Antoni Rybna
5 STEFANIUK, Karol Małopolski Klub Karate Tradycyjnego SEIKEN Rusocice
6 TEST, Test test test
7 URBAŃSKI, Karol 2008 Kraków
8 ZALARSKA , Nikola Kraków

Biegi dzieci / 1900m : 13-15lat

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CIEMBRONOWICZ, Jan Rybna
2 PAWLAK, Karolina Rybna
3 SIKORA, Antonina Przeginia Duchowna
4 STAWIARSKA, Anna Rybna
5 SZAKIEL, Karolina Rybna

Biegi dzieci / 760m : 7-9lat

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JÓŹWIAK, Mikołaj
2 KUCIA, Artur Dogoń Krzeszowice WOLA FILIPOWSKA
3 KUCIA, Maja Dogoń Krzeszowice WOLA FILIPOWSKA
4 NJAKO, Larry WKS Wawel Kraków
5 PAŁKA, Aleksander Dogoń Krzeszowice Krzeszowice
6 SIKORA, Michalina Przeginia Duchowna
7 SZAKIEL, Jan Rybna

Bieg główny - 14km / OPEN-K

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAŃSKA, Wanda Kraków
2 IWANICKA, Sylwia Kraków
3 KACZMAREK, Katarzyna #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
4 KRYNICKA-PAŁKA, Monika Dogoń Krzeszowice Krzeszowice
5 KUCIA, Ewa DOGOŃ KRZESZOWICE WOLA FILIPOWSKA
6 LIS, Agata Kraków
7 LORENZ, Anna #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
8 MAZUREK, Monika Krakow
9 OBIREK, Katarzyna Eskadra Kraków Bibice
10 SIKORA, Małgorzata Przeginia Duchowna
11 ŚWIDZIŃSKA-SZWED, Basia RunningPerformance.pl/BBL Kraków Krzysztoforzyce
12 ZAJĄC , Anna Skawina

Bieg główny - 14km / OPEN-M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAŃSKI, Jakub AZS UJ Kraków
2 BARTULA, Jan parkrun Chrzanów Libiąż
3 BUŁAWA, Grzegorz gb-arch.pl Architekt Grzegorz Buława Gliwice
4 CZYŻ, Piotr Rząska
5 GALOS, Zbigniew Płaza
6 GĄSIOR, Krzysztof Lajkonik Psary
7 JARZĄBEK, Robert ITMBW Kraków Krakow
8 JÓŹWIAK, Marcin Kraków
9 KOWALCZYK, Roman Kraków
10 KUREK, Jan WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE Krzeszowice
11 KUŹMA, Przemysław Janowice
12 MILARSKI, Andrzej Los Pantalones Rojos Skawina
13 OLIWA, Edward Kraków
14 PIELAK , Michał Nowa Huta Cycling team Rybna
15 PIOTROWSKI, Przemysław Nowa Huta Team Kraków
16 PUŚCIZNA, Paweł Saint-Gobain SQUAD Gorlice
17 RUSNARCZYK, Bartłomiej Lajkonik Skawina
18 SAMEK, Krzysztof Liszki
19 STAWIARSKI, Piotr Rybna
20 SZAKIEL, Jerzy Klub Biegacza AZS UEK Rybna
21 TOMASZEK, Grzegorz Nowa Huta Team/Anton Team Kraków
22 URBANEK, Przemysław Krzeszowice
23 ZIELENKIEWICZ, Maciej Kraków Airport Running Team Rybna
24 ZIELIŃSKI, Kamil Lajkonik biega Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAŃSKA, Wanda Kraków
2 CIEMBRONOWICZ, Adam Rybna
3 CIEMBRONOWICZ, Jan Rybna
4 CZYŻ, Piotr Rząska
5 GALOS, Zbigniew Płaza
6 IWANICKA, Sylwia Kraków
7 JÓŹWIAK, Marcin Kraków
8 JÓŹWIAK, Mikołaj
9 KOWALCZYK, Roman Kraków
10 KUŹMA, Przemysław Janowice
11 LIS, Agata Kraków
12 MAZUREK, Monika Krakow
13 OLIWA, Edward Kraków
14 PAWLAK, Karolina Rybna
15 SAMEK, Krzysztof Liszki
16 SIKORA, Antonina Przeginia Duchowna
17 SIKORA, Małgorzata Przeginia Duchowna
18 SIKORA, Michalina Przeginia Duchowna
19 STAWIARSKA, Anna Rybna
20 STAWIARSKI, Antoni Rybna
21 STAWIARSKI, Piotr Rybna
22 SZAKIEL, Jan Rybna
23 SZAKIEL, Karolina Rybna
24 URBANEK, Przemysław Krzeszowice
25 ZAJĄC , Anna Skawina
26 ZALARSKA , Nikola Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KACZMAREK, Katarzyna #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
2 LORENZ, Anna #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAŃSKI, Jakub AZS UJ Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KUCIA, Ewa DOGOŃ KRZESZOWICE WOLA FILIPOWSKA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRYNICKA-PAŁKA, Monika Dogoń Krzeszowice Krzeszowice
2 KUCIA, Artur Dogoń Krzeszowice WOLA FILIPOWSKA
3 KUCIA, Maja Dogoń Krzeszowice WOLA FILIPOWSKA
4 KUCIA, Piotr Dogoń Krzeszowice WOLA FILIPOWSKA
5 PAŁKA, Aleksander Dogoń Krzeszowice Krzeszowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 OBIREK, Katarzyna Eskadra Kraków Bibice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JARZĄBEK, Robert ITMBW Kraków Krakow

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZAKIEL, Jerzy Klub Biegacza AZS UEK Rybna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZIELENKIEWICZ, Maciej Kraków Airport Running Team Rybna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GĄSIOR, Krzysztof Lajkonik Psary
2 RUSNARCZYK, Bartłomiej Lajkonik Skawina

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZIELIŃSKI, Kamil Lajkonik biega Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MILARSKI, Andrzej Los Pantalones Rojos Skawina

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 STEFANIUK, Karol Małopolski Klub Karate Tradycyjnego SEIKEN Rusocice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PIELAK , Michał Nowa Huta Cycling team Rybna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PIOTROWSKI, Przemysław Nowa Huta Team Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 TOMASZEK, Grzegorz Nowa Huta Team/Anton Team Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ŚWIDZIŃSKA-SZWED, Basia RunningPerformance.pl/BBL Kraków Krzysztoforzyce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PUŚCIZNA, Paweł Saint-Gobain SQUAD Gorlice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KACZMAREK, Julia UKS Lider Wieliczka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KUREK, Jan WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE Krzeszowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 NJAKO, Larry WKS Wawel Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BUŁAWA, Grzegorz gb-arch.pl Architekt Grzegorz Buława Gliwice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARTULA, Jan parkrun Chrzanów Libiąż

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 TEST, Test test test

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 URBAŃSKI, Karol 2008 Kraków

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg główny - 14km 36 12 24 13 23
Biegi dzieci 20 8 12 2 18
Razem 56 20 36 15 41

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
1000m : 10-12lat 8 2 6 1 7
1900m : 13-15lat 5 4 1 1 4
760m : 7-9lat 7 2 5 0 7
OPEN-K 12 12 0 3 9
OPEN-M 24 0 24 10 14
Razem 56 20 36 15 41