WawelCup2020 - Trail Orienteering Online - Zgłoszenia
2020-07-09 - 2020-07-11

# Kategoria Zawodnik Klub
1 PARA AFANASEVA , Victoriya Ekaterinburg Rodnik
2 OPEN ALLEN, Clive Silkeborg OK
3 OPEN ALVAREZ, Angel Nordeste-O
4 PARA BATOR, Grażyna WKS Wawel
5 PARA BĄK, Zbigniew WKS Wawel
6 OPEN BEK, Michał Rodzinna Grupa Rowerowa
7 PARA BELKIN, Anton Ekaterinburg Rodnik
8 PARA BERGS, Jānis OK Ziemeļkurzeme
9 OPEN BEUERMAN, Steve BAOC
10 OPEN BIAŁA, Weronika
11 OPEN BINGHAM, Stephen MDOC
12 PARA BORUCKA, Marzena
13 OPEN BRYANT, Kate MDOC
14 OPEN CHEN, Chih-Shiang I-Taiwan Orienteering Club
15 OPEN CIESIELSKA, Karina AKTYWNE CHOSZCZNO
16 OPEN COOKE, David NOC
17 OPEN COTON, David WAOC
18 OPEN CYCH, Piotr WKS Śląsk Wrocław
19 OPEN CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO Szczecin
20 PARA DANIEL, Szulc X
21 OPEN DESZCZ, Stanisław MKS Metalowiec Łódź
22 OPEN DIAZ-TOLEDO, Teresa CDCEBE
23 OPEN DITCHFIELD, Ian Mole Valley
24 OPEN DOBRA, Tom Bristol OK
25 OPEN DOMINGUES, Edgar COC
26 PARA DUCKWORTH, Colin TVOC
27 OPEN EBRIGHT, Richard DVOA
28 OPEN EBRIGHT, Richard H. DVOA
29 OPEN EDIS-SMITH, River MDOC
30 OPEN FERNANDES , Ricardo halo
31 PARA FOMIN, Pavel Ekaterinburg Rodnik
32 PARA FOMIN, Pavel Ekaterinburg Rodnik
33 PARA GRABA, Katarzyna Tur Borówka
34 PARA GUBIN, Alexander Ekaterundurg Rodnuk
35 PARA GUBIN, Alexander Ekaterinburg Rodnik
36 OPEN HERVAS, Jesus
37 OPEN HOLLINGER, Wilbert LVO
38 OPEN HSU, Yung Chang I-Taiwan Orienteering Club
39 PARA HULKA, Bohuslav SKV Praha
40 OPEN ĪVĀNS, Pēteris
41 OPEN JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO
42 OPEN JUKES, David Berkshire Orienteers
43 OPEN JUKES, David Berkshire Orienteers
44 OPEN KACZMAREK, Anna UKS Dąb Leszno
45 OPEN KALOUSEK, Jiri FS Praha
46 PARA KEIGHLEY, Richard WIM (Wimborne Orienteers)
47 OPEN KERESTEŠ, Krešo OK Trzin
48 OPEN KEWLEY, John MDOC
49 OPEN KLARA, Zarnoczay
50 OPEN KLAWCZYŃSKI, Zbigniew Klub HDK PCK "LOGISTYCY" Bydgoszcz
51 OPEN KLAWUN KENDRAY, Werner George Sachsen-Marathon e.V.
52 OPEN KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin
53 OPEN KORCHAGINA, Olga Ekaterundurg Rodnuk
54 OPEN KORCHAGINA, Olga Ekaterundurg Rodnuk
55 PARA KOSTOVA, Jana SKV Praha
56 OPEN KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO Szczecin
57 OPEN KOTKOWIAK, Piotr KOS BnO Szczecin
58 OPEN KOWALLEK, Paweł KInO Skarmat
59 OPEN KOZIAK, Michał KOS BnO Szczecin
60 PARA KRAUPŠA, Inga
61 PARA KRAUPŠA, Inga Līdzvērtība
62 OPEN KRÓL, Adrian BnO Tworóg
63 OPEN KRÓL, Katarzyna
64 OPEN KUDŁACZ, Tomasz
65 OPEN KULA, Maja KOS BnO Szczecin
66 OPEN KULA, Mateusz KOS BnO Szczecin
67 OPEN KULAKS, Mikus OK Arona
68 OPEN KUŹBA, Justyna UKS Siódemka Rumia
69 OPEN KYD, Ben MDOC
70 OPEN LABĘDA, Justyna
71 PARA LABĘDA, Marcin
72 OPEN LAPIŅA, Ilze OK Ziemeļkurzeme
73 OPEN LAPIŅA, Laura Elīza OK Ziemeļkurzeme
74 OPEN LATAŁA, Bożena
75 OPEN LATVA-KOKKO, Mika NEOC
76 PARA LAZINSKIENE, Laima RSK
77 PARA LEONTYEVA, Elena Ekaterinburg Rodnik
78 OPEN LEWANDOWSKA, Joanna Wiatr we włosach
79 OPEN LI, Akune Hong Kong Orienteering Club
80 OPEN LIN, Shyh-Bin I-Taiwan Orienteering Club
81 OPEN LU, Marron I-Taiwan Orienteering Club
82 PARA LUČNÝ, Milan SKV Praha
83 PARA LUDWICZAK, Agata
84 OPEN ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań
85 OPEN MAHR, Matthias South London Orienteering
86 PARA MAKSIMOWICZ, Aleksandra Tur Borówka
87 OPEN MALAWSKI, Filip Velocilamy
88 OPEN MALICKI, Grzegorz Klub Królika Stefana
89 OPEN MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba
90 OPEN MARTÍNEZ, Daniel IRIS
91 OPEN MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław
92 OPEN MAZURKIEWICZ, Agnieszka Smoleckie Syrenki
93 OPEN MAZURKIEWICZ, Beata ALO PWr
94 OPEN MICHALAK, Tomasz UNTS Warszawa
95 OPEN MIHACZI, Zoltan Tipo TKE
96 OPEN MIKE, Brooks CVOC
97 OPEN MIKOLAVICIUS, Gintaras
98 OPEN MIKOSZA, Ewelina Team 360
99 OPEN MIKUŁA, Daria KOS BnO Szczecin
100 OPEN MIKUŁA, Iga KOS BnO Szczecin
101 PARA MRTKOVÁ, Jarmila SKV Praha
102 OPEN NADROWSKI, Kamil Nadrowski Team
103 OPEN NAUMOVS, Emīls OK Arona
104 OPEN OBÓZ , Podlesice WKS Wawel
105 OPEN OPOZDA, Maciej
106 OPEN ORIENT, Robertas Vilnius
107 PARA OSTAPENKO, Karina Līdzvērtība
108 PARA PAJĄK, Karolina Tur Borówka
109 PARA PANOV , Roman Ekaterinburg Rodnik
110 PARA PERESMEGINA, Nadia Ekaterinburg Rodnik
111 OPEN PHILLIPS, Iain
112 OPEN PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO Szczecin
113 OPEN PODZIŃSKI, Rafał UKS Orientuś Łódź
114 OPEN PTACEK, Pavel BETA URSUS Rosice
115 OPEN PUTERNICKA, Joanna Orientop Wrocław
116 OPEN RUKŠĀNE , Zita Taciņa
117 OPEN RUKSANS, Atis Taciņa
118 OPEN RUSINEK, Wojciech KOS BnO Szczecin
119 PARA SALAKHOVA, Nataliia Ekaterinburg Rodnik
120 PARA SCHREINER, Curtis CRNA
121 OPEN SŁOŃSKI , Marek WKS Wawel
122 PARA SŁOWIK, Marcin X
123 PARA ŠPIDLEN, Miroslav SKV Praha
124 OPEN STEFANIAK, Izabela KOS BnO Szczecin
125 OPEN SUSY, De Pieri Eridano Adventure
126 OPEN ŠVARCA , Spodra
127 OPEN ŠVARCA , Spodra OK Arona
128 OPEN ŠVARCS, Juris
129 OPEN ŠVARCS, Juris OK Arona
130 OPEN TENANI, Alessio
131 PARA TOVCHENNIKOV, Andrey Ekaterinburg Rodnik
132 OPEN TRYKOZKO, Urszula Team 360
133 OPEN TSAI, Yi-Yi I-Taiwan Orienteering Club
134 OPEN TYSZKIEWICZ, Filip KOS BnO Szczecin
135 OPEN URBANIAK, Katarzyna AKInO Kraków
136 OPEN URBANIAK, Krzysztof Indywidualny Mazowsze
137 OPEN URBANIAK, Maciej AKInO Kraków
138 OPEN URQUHART, Elizabeth Octavian Droobers
139 OPEN URQUHART, Graham Octavian Droobers
140 PARA VALDIS, Strods IADC AUSMA
141 OPEN VALENTE, Jp Imperdible
142 OPEN VERBIN, Oded ASA TA
143 OPEN WIESZACZEWSKI, Jacek Orientop Wrocław
144 OPEN WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel
145 OPEN WITKOWSKA, Ania Klub Królika Stefana
146 PARA WŁODARSKI, Mariusz mariogo.pl
147 PARA ZANCANARO, Piergiorgio Padova Orienteering
148 OPEN ZIELCZYNSKI, Piotr
149 OPEN ZVAGULIS, Ričards OK Ziemeļkurzeme
150 OPEN ŻUCHOWSKI, Mateusz KOS BnO Szczecin

OPEN

# Zawodnik Klub
1 ALLEN, Clive Silkeborg OK
2 ALVAREZ, Angel Nordeste-O
3 BEK, Michał Rodzinna Grupa Rowerowa
4 BEUERMAN, Steve BAOC
5 BIAŁA, Weronika
6 BINGHAM, Stephen MDOC
7 BRYANT, Kate MDOC
8 CHEN, Chih-Shiang I-Taiwan Orienteering Club
9 CIESIELSKA, Karina AKTYWNE CHOSZCZNO
10 COOKE, David NOC
11 COTON, David WAOC
12 CYCH, Piotr WKS Śląsk Wrocław
13 CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO Szczecin
14 DESZCZ, Stanisław MKS Metalowiec Łódź
15 DIAZ-TOLEDO, Teresa CDCEBE
16 DITCHFIELD, Ian Mole Valley
17 DOBRA, Tom Bristol OK
18 DOMINGUES, Edgar COC
19 EBRIGHT, Richard DVOA
20 EBRIGHT, Richard H. DVOA
21 EDIS-SMITH, River MDOC
22 FERNANDES , Ricardo halo
23 HERVAS, Jesus
24 HOLLINGER, Wilbert LVO
25 HSU, Yung Chang I-Taiwan Orienteering Club
26 ĪVĀNS, Pēteris
27 JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO
28 JUKES, David Berkshire Orienteers
29 JUKES, David Berkshire Orienteers
30 KACZMAREK, Anna UKS Dąb Leszno
31 KALOUSEK, Jiri FS Praha
32 KERESTEŠ, Krešo OK Trzin
33 KEWLEY, John MDOC
34 KLARA, Zarnoczay
35 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew Klub HDK PCK "LOGISTYCY" Bydgoszcz
36 KLAWUN KENDRAY, Werner George Sachsen-Marathon e.V.
37 KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin
38 KORCHAGINA, Olga Ekaterundurg Rodnuk
39 KORCHAGINA, Olga Ekaterundurg Rodnuk
40 KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO Szczecin
41 KOTKOWIAK, Piotr KOS BnO Szczecin
42 KOWALLEK, Paweł KInO Skarmat
43 KOZIAK, Michał KOS BnO Szczecin
44 KRÓL, Adrian BnO Tworóg
45 KRÓL, Katarzyna
46 KUDŁACZ, Tomasz
47 KULA, Maja KOS BnO Szczecin
48 KULA, Mateusz KOS BnO Szczecin
49 KULAKS, Mikus OK Arona
50 KUŹBA, Justyna UKS Siódemka Rumia
51 KYD, Ben MDOC
52 LABĘDA, Justyna
53 LAPIŅA, Ilze OK Ziemeļkurzeme
54 LAPIŅA, Laura Elīza OK Ziemeļkurzeme
55 LATAŁA, Bożena
56 LATVA-KOKKO, Mika NEOC
57 LEWANDOWSKA, Joanna Wiatr we włosach
58 LI, Akune Hong Kong Orienteering Club
59 LIN, Shyh-Bin I-Taiwan Orienteering Club
60 LU, Marron I-Taiwan Orienteering Club
61 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań
62 MAHR, Matthias South London Orienteering
63 MALAWSKI, Filip Velocilamy
64 MALICKI, Grzegorz Klub Królika Stefana
65 MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba
66 MARTÍNEZ, Daniel IRIS
67 MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław
68 MAZURKIEWICZ, Agnieszka Smoleckie Syrenki
69 MAZURKIEWICZ, Beata ALO PWr
70 MICHALAK, Tomasz UNTS Warszawa
71 MIHACZI, Zoltan Tipo TKE
72 MIKE, Brooks CVOC
73 MIKOLAVICIUS, Gintaras
74 MIKOSZA, Ewelina Team 360
75 MIKUŁA, Daria KOS BnO Szczecin
76 MIKUŁA, Iga KOS BnO Szczecin
77 NADROWSKI, Kamil Nadrowski Team
78 NAUMOVS, Emīls OK Arona
79 OBÓZ , Podlesice WKS Wawel
80 OPOZDA, Maciej
81 ORIENT, Robertas Vilnius
82 PHILLIPS, Iain
83 PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO Szczecin
84 PODZIŃSKI, Rafał UKS Orientuś Łódź
85 PTACEK, Pavel BETA URSUS Rosice
86 PUTERNICKA, Joanna Orientop Wrocław
87 RUKŠĀNE , Zita Taciņa
88 RUKSANS, Atis Taciņa
89 RUSINEK, Wojciech KOS BnO Szczecin
90 SŁOŃSKI , Marek WKS Wawel
91 STEFANIAK, Izabela KOS BnO Szczecin
92 SUSY, De Pieri Eridano Adventure
93 ŠVARCA , Spodra
94 ŠVARCA , Spodra OK Arona
95 ŠVARCS, Juris
96 ŠVARCS, Juris OK Arona
97 TENANI, Alessio
98 TRYKOZKO, Urszula Team 360
99 TSAI, Yi-Yi I-Taiwan Orienteering Club
100 TYSZKIEWICZ, Filip KOS BnO Szczecin
101 URBANIAK, Katarzyna AKInO Kraków
102 URBANIAK, Krzysztof Indywidualny Mazowsze
103 URBANIAK, Maciej AKInO Kraków
104 URQUHART, Elizabeth Octavian Droobers
105 URQUHART, Graham Octavian Droobers
106 VALENTE, Jp Imperdible
107 VERBIN, Oded ASA TA
108 WIESZACZEWSKI, Jacek Orientop Wrocław
109 WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel
110 WITKOWSKA, Ania Klub Królika Stefana
111 ZIELCZYNSKI, Piotr
112 ZVAGULIS, Ričards OK Ziemeļkurzeme
113 ŻUCHOWSKI, Mateusz KOS BnO Szczecin

PARA

# Zawodnik Klub
1 AFANASEVA , Victoriya Ekaterinburg Rodnik
2 BATOR, Grażyna WKS Wawel
3 BĄK, Zbigniew WKS Wawel
4 BELKIN, Anton Ekaterinburg Rodnik
5 BERGS, Jānis OK Ziemeļkurzeme
6 BORUCKA, Marzena
7 DANIEL, Szulc X
8 DUCKWORTH, Colin TVOC
9 FOMIN, Pavel Ekaterinburg Rodnik
10 FOMIN, Pavel Ekaterinburg Rodnik
11 GRABA, Katarzyna Tur Borówka
12 GUBIN, Alexander Ekaterundurg Rodnuk
13 GUBIN, Alexander Ekaterinburg Rodnik
14 HULKA, Bohuslav SKV Praha
15 KEIGHLEY, Richard WIM (Wimborne Orienteers)
16 KOSTOVA, Jana SKV Praha
17 KRAUPŠA, Inga
18 KRAUPŠA, Inga Līdzvērtība
19 LABĘDA, Marcin
20 LAZINSKIENE, Laima RSK
21 LEONTYEVA, Elena Ekaterinburg Rodnik
22 LUČNÝ, Milan SKV Praha
23 LUDWICZAK, Agata
24 MAKSIMOWICZ, Aleksandra Tur Borówka
25 MRTKOVÁ, Jarmila SKV Praha
26 OSTAPENKO, Karina Līdzvērtība
27 PAJĄK, Karolina Tur Borówka
28 PANOV , Roman Ekaterinburg Rodnik
29 PERESMEGINA, Nadia Ekaterinburg Rodnik
30 SALAKHOVA, Nataliia Ekaterinburg Rodnik
31 SCHREINER, Curtis CRNA
32 SŁOWIK, Marcin X
33 ŠPIDLEN, Miroslav SKV Praha
34 TOVCHENNIKOV, Andrey Ekaterinburg Rodnik
35 VALDIS, Strods IADC AUSMA
36 WŁODARSKI, Mariusz mariogo.pl
37 ZANCANARO, Piergiorgio Padova Orienteering

# Zawodnik Klub
1 BIAŁA, Weronika
2 BORUCKA, Marzena
3 HERVAS, Jesus
4 ĪVĀNS, Pēteris
5 KLARA, Zarnoczay
6 KRAUPŠA, Inga
7 KRÓL, Katarzyna
8 KUDŁACZ, Tomasz
9 LABĘDA, Justyna
10 LABĘDA, Marcin
11 LATAŁA, Bożena
12 LUDWICZAK, Agata
13 MIKOLAVICIUS, Gintaras
14 OPOZDA, Maciej
15 PHILLIPS, Iain
16 ŠVARCA , Spodra
17 ŠVARCS, Juris
18 TENANI, Alessio
19 ZIELCZYNSKI, Piotr

# Zawodnik Klub
1 TSAI, Yi-Yi I-Taiwan Orienteering Club

# Zawodnik Klub
1 URBANIAK, Katarzyna AKInO Kraków
2 URBANIAK, Maciej AKInO Kraków

# Zawodnik Klub
1 CIESIELSKA, Karina AKTYWNE CHOSZCZNO

# Zawodnik Klub
1 MAZURKIEWICZ, Beata ALO PWr

# Zawodnik Klub
1 VERBIN, Oded ASA TA

# Zawodnik Klub
1 BEUERMAN, Steve BAOC

# Zawodnik Klub
1 PTACEK, Pavel BETA URSUS Rosice

# Zawodnik Klub
1 JUKES, David Berkshire Orienteers
2 JUKES, David Berkshire Orienteers

# Zawodnik Klub
1 KRÓL, Adrian BnO Tworóg

# Zawodnik Klub
1 DOBRA, Tom Bristol OK

# Zawodnik Klub
1 DIAZ-TOLEDO, Teresa CDCEBE

# Zawodnik Klub
1 DOMINGUES, Edgar COC

# Zawodnik Klub
1 SCHREINER, Curtis CRNA

# Zawodnik Klub
1 MIKE, Brooks CVOC

# Zawodnik Klub
1 JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO

# Zawodnik Klub
1 EBRIGHT, Richard DVOA
2 EBRIGHT, Richard H. DVOA

# Zawodnik Klub
1 AFANASEVA , Victoriya Ekaterinburg Rodnik
2 BELKIN, Anton Ekaterinburg Rodnik
3 FOMIN, Pavel Ekaterinburg Rodnik
4 FOMIN, Pavel Ekaterinburg Rodnik
5 GUBIN, Alexander Ekaterinburg Rodnik
6 LEONTYEVA, Elena Ekaterinburg Rodnik
7 PANOV , Roman Ekaterinburg Rodnik
8 PERESMEGINA, Nadia Ekaterinburg Rodnik
9 SALAKHOVA, Nataliia Ekaterinburg Rodnik
10 TOVCHENNIKOV, Andrey Ekaterinburg Rodnik

# Zawodnik Klub
1 GUBIN, Alexander Ekaterundurg Rodnuk
2 KORCHAGINA, Olga Ekaterundurg Rodnuk
3 KORCHAGINA, Olga Ekaterundurg Rodnuk

# Zawodnik Klub
1 SUSY, De Pieri Eridano Adventure

# Zawodnik Klub
1 KALOUSEK, Jiri FS Praha

# Zawodnik Klub
1 LI, Akune Hong Kong Orienteering Club

# Zawodnik Klub
1 CHEN, Chih-Shiang I-Taiwan Orienteering Club
2 HSU, Yung Chang I-Taiwan Orienteering Club
3 LIN, Shyh-Bin I-Taiwan Orienteering Club
4 LU, Marron I-Taiwan Orienteering Club

# Zawodnik Klub
1 VALDIS, Strods IADC AUSMA

# Zawodnik Klub
1 MARTÍNEZ, Daniel IRIS

# Zawodnik Klub
1 VALENTE, Jp Imperdible

# Zawodnik Klub
1 MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba

# Zawodnik Klub
1 URBANIAK, Krzysztof Indywidualny Mazowsze

# Zawodnik Klub
1 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań

# Zawodnik Klub
1 KOWALLEK, Paweł KInO Skarmat

# Zawodnik Klub
1 CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO Szczecin
2 KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin
3 KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO Szczecin
4 KOTKOWIAK, Piotr KOS BnO Szczecin
5 KOZIAK, Michał KOS BnO Szczecin
6 KULA, Maja KOS BnO Szczecin
7 KULA, Mateusz KOS BnO Szczecin
8 MIKUŁA, Daria KOS BnO Szczecin
9 MIKUŁA, Iga KOS BnO Szczecin
10 PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO Szczecin
11 RUSINEK, Wojciech KOS BnO Szczecin
12 STEFANIAK, Izabela KOS BnO Szczecin
13 TYSZKIEWICZ, Filip KOS BnO Szczecin
14 ŻUCHOWSKI, Mateusz KOS BnO Szczecin

# Zawodnik Klub
1 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew Klub HDK PCK "LOGISTYCY" Bydgoszcz

# Zawodnik Klub
1 MALICKI, Grzegorz Klub Królika Stefana
2 WITKOWSKA, Ania Klub Królika Stefana

# Zawodnik Klub
1 HOLLINGER, Wilbert LVO

# Zawodnik Klub
1 KRAUPŠA, Inga Līdzvērtība
2 OSTAPENKO, Karina Līdzvērtība

# Zawodnik Klub
1 BINGHAM, Stephen MDOC
2 BRYANT, Kate MDOC
3 EDIS-SMITH, River MDOC
4 KEWLEY, John MDOC
5 KYD, Ben MDOC

# Zawodnik Klub
1 DESZCZ, Stanisław MKS Metalowiec Łódź

# Zawodnik Klub
1 DITCHFIELD, Ian Mole Valley

# Zawodnik Klub
1 LATVA-KOKKO, Mika NEOC

# Zawodnik Klub
1 COOKE, David NOC

# Zawodnik Klub
1 NADROWSKI, Kamil Nadrowski Team

# Zawodnik Klub
1 ALVAREZ, Angel Nordeste-O

# Zawodnik Klub
1 KULAKS, Mikus OK Arona
2 NAUMOVS, Emīls OK Arona
3 ŠVARCA , Spodra OK Arona
4 ŠVARCS, Juris OK Arona

# Zawodnik Klub
1 KERESTEŠ, Krešo OK Trzin

# Zawodnik Klub
1 BERGS, Jānis OK Ziemeļkurzeme
2 LAPIŅA, Ilze OK Ziemeļkurzeme
3 LAPIŅA, Laura Elīza OK Ziemeļkurzeme
4 ZVAGULIS, Ričards OK Ziemeļkurzeme

# Zawodnik Klub
1 URQUHART, Elizabeth Octavian Droobers
2 URQUHART, Graham Octavian Droobers

# Zawodnik Klub
1 PUTERNICKA, Joanna Orientop Wrocław
2 WIESZACZEWSKI, Jacek Orientop Wrocław

# Zawodnik Klub
1 ZANCANARO, Piergiorgio Padova Orienteering

# Zawodnik Klub
1 LAZINSKIENE, Laima RSK

# Zawodnik Klub
1 BEK, Michał Rodzinna Grupa Rowerowa

# Zawodnik Klub
1 HULKA, Bohuslav SKV Praha
2 KOSTOVA, Jana SKV Praha
3 LUČNÝ, Milan SKV Praha
4 MRTKOVÁ, Jarmila SKV Praha
5 ŠPIDLEN, Miroslav SKV Praha

# Zawodnik Klub
1 KLAWUN KENDRAY, Werner George Sachsen-Marathon e.V.

# Zawodnik Klub
1 ALLEN, Clive Silkeborg OK

# Zawodnik Klub
1 MAZURKIEWICZ, Agnieszka Smoleckie Syrenki

# Zawodnik Klub
1 MAHR, Matthias South London Orienteering

# Zawodnik Klub
1 DUCKWORTH, Colin TVOC

# Zawodnik Klub
1 RUKŠĀNE , Zita Taciņa
2 RUKSANS, Atis Taciņa

# Zawodnik Klub
1 MIKOSZA, Ewelina Team 360
2 TRYKOZKO, Urszula Team 360

# Zawodnik Klub
1 MIHACZI, Zoltan Tipo TKE

# Zawodnik Klub
1 GRABA, Katarzyna Tur Borówka
2 MAKSIMOWICZ, Aleksandra Tur Borówka
3 PAJĄK, Karolina Tur Borówka

# Zawodnik Klub
1 KACZMAREK, Anna UKS Dąb Leszno

# Zawodnik Klub
1 PODZIŃSKI, Rafał UKS Orientuś Łódź

# Zawodnik Klub
1 KUŹBA, Justyna UKS Siódemka Rumia

# Zawodnik Klub
1 MICHALAK, Tomasz UNTS Warszawa

# Zawodnik Klub
1 MALAWSKI, Filip Velocilamy

# Zawodnik Klub
1 ORIENT, Robertas Vilnius

# Zawodnik Klub
1 COTON, David WAOC

# Zawodnik Klub
1 KEIGHLEY, Richard WIM (Wimborne Orienteers)

# Zawodnik Klub
1 BATOR, Grażyna WKS Wawel
2 BĄK, Zbigniew WKS Wawel
3 OBÓZ , Podlesice WKS Wawel
4 SŁOŃSKI , Marek WKS Wawel
5 WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel

# Zawodnik Klub
1 CYCH, Piotr WKS Śląsk Wrocław
2 MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław

# Zawodnik Klub
1 LEWANDOWSKA, Joanna Wiatr we włosach

# Zawodnik Klub
1 DANIEL, Szulc X
2 SŁOWIK, Marcin X

# Zawodnik Klub
1 FERNANDES , Ricardo halo

# Zawodnik Klub
1 WŁODARSKI, Mariusz mariogo.pl

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
WawelCup2020 150 59 91 0 150
Razem 150 59 91 0 150

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
OPEN 113 40 73 0 113
PARA 37 19 18 0 37
Razem 150 59 91 0 150