WawelCup2020 - Zgłoszenia
2020-07-10 - 2020-07-12

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 WM12-14B ADAMIAK, Amelia 2008 UKS Azymut Siedliska 430943 E1;E2
2 M21E ADAMSKI, Robert 1986 100. bł/UKS BŁYSKAWICA Dębołęka 7208177 E1;E2;E3
3 W35 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 1985 12 BZ 8648779 E1;E2;E3
4 M60 ANDRZEJEWSKI, Leszek 1959 UKS Azymut 45 1624 887230 E1;E2;E3
5 OPEN ANTONOWICZ, Anna Maria 1998 Team 360 0 886680 E1;E3
6 M21S ANTONOWICZ, Jerzy 1968 Team360 00090 504405 E1;E2;E3
7 M45 BADARYCZ, Piotr 1975 E1;E2;E3
8 M40 BALMOWSKI, Radosław 1976 2 pułk inżynieryjny Inowrocław 8099120 E1;E2;E3
9 W35 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 1979 10BKPanc Świętoszów 04287 8648669 E1;E2;E3
10 W21E BARANOWSKA-TRZASKO, Aleksandra 1979 Indywidualnie 1397547 E1;E2;E3
11 W55 BARGIEL , Beata 1965 OK!Sport Warszawa 2086530 E1;E2;E3
12 M50 BARTCZAK, Jarosław 1968 UMKS ORKAN 00743 887093 E1;E2;E3
13 WM12-14B BARTNIK, Mikołaj 2007 UKS Azymut Siedliska 04881 430918 E1;E2
14 M45 BARTOS, Maciej 1974 UKS Orientuś Łódź 4218 887234 E1;E2;E3
15 M12 BARTOS, Ryszard 2009 UKS Orientuś Łódź 4217 1409360 E1;E2;E3
16 M18 BARTOS, Zbigniew 2003 UKS Orientuś Łódź 2127 8656097 E1;E2;E3
17 OPEN BĄCZEK, Aleksandra 1994 2 pułk inżynieryjny Inowrocław 1426887 E1;E2;E3
18 M55 BĄCZEK, Dariusz 1965 UKS Technik Ruciane-Nida 04013 8007387 E1;E2;E3;E4;E5
19 M10 BĄCZEK, Jędrzej 2010 UKS Technik Ruciane-Nida 04816 9201530 E1;E2;E3;E4;E5
20 W21E BĄCZEK, Małgorzata 2001 WKS WAWEL BnO 8636995 E1;E2;E3
21 W21S BĄKOWSKA, Dominika 1992 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 04215 8517347 E1;E2;E3
22 OPEN BEDNARSKA, Zuzanna 1999 UNTS Warszawa 8040198 E1;E2;E3
23 M35 BEK, Michał 1981 Rodzinna Grupa Rowerowa 04818 E1;E2;E3
24 M14 BEKIER, Daniel 2007 UKS Azymut Siedliska 04357 2048196 E1;E2
25 W16 BEKIER, Monika 2005 UKS Azymut Siedliska 04730 430934 E1;E2
26 W10 BELICA, Karolina 2010 LUKS IMPULS 4403502 E1;E2;E3
27 W14 BELICA, Milena 2007 LUKS IMPULS 4403501 E1;E2;E3
28 M75/80 BENEŠ , Karel 1942 SKOB Havířov 1421901 E1;E2;E3
29 M21E BERNACIAK, Aleksander 1983 WKS Śląsk Wrocław 01402 8000594 E1;E2;E3
30 W21E BIAŁA, Weronika 1986 8001842 E1;E2;E3
31 W20 BIELECKA, Aleksandra 2000 UKS Siódemka Rumia 2053525 E1;E2;E3
32 W12 BIELECKA, Marta 2008 UKS Siódemka Rumia 219180 E1;E2;E3
33 M16 BIELECKI, Michał 2004 UKS Siódemka Rumia 895238 E1;E2;E3
34 OPEN 2 BIELECKI, Tadeusz 1974 UKS Siódemka Rumia 418977 E1;E2;E3
35 W21S BINIECKA, Małgorzata 1987 UKS Azymut Pabianice 00339 505002 E1;E2;E3
36 W12 BISKUPSKA , Julia 2008 WKS Wawel 3646 8000584 E1;E2;E3
37 W10 BISKUPSKA , Małgorzata 2010 WKS Wawel 8000394 E1;E2;E3
38 M21E BLUZA, Łukasz 1977 indywidualnie 1460500 E1;E3
39 M45 BŁACHUT, Igor 1973 Team360 8030173 E1;E2;E3
40 W50 BOGUCKA-JAROSZEK, Anna 1970 Team 360 02245 607807 E2;E3
41 M65 BOHACZEK, Janusz 1952 UMKS ORKAN 00135K 413376 E1;E2;E3
42 M10 BORCZYK, Dawid 2010 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4535 412394 E1;E2;E3
43 W21S BORCZYK, Iwona 1986 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4536 1419992 E1;E2;E3
44 W14 BORKOWSKA, Lena 2006 UKS OSiR Góra Kalwaria 03756 1419857 E1;E2;E3
45 WM10R BORYCHOWSKA, Antonina 2014 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 1394413 E1;E2;E3
46 W14 BOŻEK, Ewelina 2007 UKS Azymut Siedliska 04359 2048185 E1;E2
47 WM10R BRZÓSTEK-WARMUS, Antoni 2017 Indywidualnie E1;E2
48 W21S BUGAJ, Katarzyna 1998 WKS Wawel Kraków 8000390 E1;E2;E3
49 W50 BUGAJ, Teresa 1968 WKS Wawel 8000388 E1;E2;E3
50 M21S BUGÁR, Gergely 1992 BÖF Budaörs 8357345 E1;E2;E3
51 M65 BUGÁR, József 1953 BÖF Budaörs 8447500 E1;E2;E3
52 W40 BULTROWICZ, Agnieszka 1977 KS Hades Poznań 00944 8000826 E1;E2;E3
53 M10N BULTROWICZ, Franciszek 2011 KS Hades Poznań 2067834 E1;E2;E3
54 M14 BULTROWICZ, Tymoteusz 2006 KS Hades Poznań 03700 8000827 E1;E2;E3
55 OPEN BUZEK, Gabi 1979 WKS Wawel E1;E2;E3
56 M20 BYRCZEK, Jan 2000 UKS KOMETA 02726 8631691 E1;E2;E3
57 M40 CENIUK, Sylwester 1978 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452727 E1;E2;E3
58 W16 CEPURDEJ, Katarzyna 2004 UKS Azymut 45 8667680 E1;E2;E3
59 W18 CEPURDEJ, Nina 2003 UKS Azymut 45 8667603 E1;E2;E3
60 M60 CEPURDEJ, Oleksandr 1958 UKS Azymut 45 8664839 E1;E2;E3
61 M14 CEPURDEJ, Władysław 2006 UKS Azymut 45 8666003 E1;E2;E3
62 OPEN 2 CHABRZYK, Andrzej 1978 ChabTeam brak brak E1;E2;E3
63 WM12-14B CHABRZYK, Oliwia 2007 ChabTeam brak brak E1;E2;E3
64 M10 CHABRZYK, Wojciech 2010 ChabTeam brak brak E1;E2;E3
65 OPEN CHACHURSKA, Magdalena 1978 KU AZS WAT Warszawa 8201278 E1;E2;E3
66 M14 CHACHURSKI, Mieszko 2007 UNTS Warszawa 04193 8291207 E1;E2;E3
67 M55 CHACHURSKI, Ryszard 1963 KU AZS WAT Warszawa 00065 8020163 E1;E2;E3
68 M21E CHARUBA, Łukasz 1990 UKS Orientuś Łódź 402 8667272 E1;E2;E3
69 WM10R CHARUBA, Maria 2018 UKS Orientuś Łódź 7200174 E1;E2;E3
70 M12 CHODLEWSKI, Antoni 2008 KS Kościelec Chrzanów 3602 886343 E1;E2;E3
71 M70 CHOJNACKI, Marian 1948 indywidualnie E1;E2;E3
72 M60 CHUŁEK, Aleksander 1959 UKS Azymut 45 00547 8201410 E1;E2;E3
73 OPEN CHWIEJCZAK, Dorota 0000 259382 E1;E2;E3
74 M40 CIEĆWIERZ, Sławomir 1979 UKS Azymut 45 4338 8270379 E1;E2;E3
75 OPEN CIESIELSKA, Karina 2006 AKTYWNE CHOSZCZNO 8648757 E1;E2;E3
76 W20 CIESIÓŁKA, Katarzyna 0000 WKS Śląsk Wrocław 1827 8645192 E1;E2;E3
77 W14 CISZEK, Kasia 2006 MKS MOS Wrocław 8654388 E1;E2;E3
78 M40 CISZEK, Marcin 1976 WKS Śląsk Wrocław 8654383 E1;E2;E3
79 M12 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś Łódź 3926 8667280 E1;E2;E3
80 M40 CIUPA, Marcin 1978 UKS Orientuś Łódź 3927 8020578 E1;E2;E3
81 W40 CIUPA, Monika 1980 UKS Orientuś Łódź 4654 887244 E1;E2;E3
82 WM10R CIUPA, Wojciech 2015 UKS Orientuś Łódź 887243 E1;E2;E3
83 W21E CYCH, Agnieszka 1999 WKS Śląsk Wrocław 2 0 9 9 889175 E1;E2;E3
84 M40 CYCH, Piotr 1968 WKS Śląsk Wrocław 8091968 E1;E2;E3
85 W21S CYCH, Weronika 0000 WKS Śląsk Wrocław 1586 504041 E2;E3
86 W21E CYGLER, Paulina 1991 WKS Wawel 00836 895234 E1;E2;E3
87 M21E CYGLER, Sławomir 1990 WKS Wawel 00093 886658 E1;E2;E3
88 W55 CYWINSKA, Katarzyna 1963 indywidualnie 1369369 E1;E2
89 M45 CZAPLA, Przemysław 1974 WKS Wawel Tak 8281274 E1;E2;E3
90 M16 CZAPLA, Tadeusz 2005 WKS Wawel 8010305 E1;E2;E3
91 M40 CZAPLA, Tomasz 1976 WKS Wawel 8625255 E1;E2;E3
92 M50 CZARNOŁĘCKI, Krzysztof 1968 samodzielny 1411183 E1;E2;E3
93 W55 CZERKAWSKA, Urszula 1962 UKS Sparta Czyżowice 01495 2036945 E1;E2;E3
94 M60 CZERKAWSKI, Wacław 1960 UKS Sparta Czyżowice 01496 435239 E1;E2;E3
95 M16 CZYŃSKI, Miłosz 2004 KOS BnO Szczecin 03443 8260722 E1;E2;E3
96 M21S DANIELEWICZ , Patryk 1990 JW 4495 E1;E2;E3
97 OPEN 2 DARCHUK, Oleksandr 1978 brak brak E1;E2;E3
98 W14 DARGACZ, Paulina 2007 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 04488 8517349 E1;E2;E3
99 M16 DĄBROWSKI, Karol 2005 UKS OSiR Góra Kalwaria 03907 1419863 E1;E2;E3
100 M50 DESZCZ, Stanisław 1970 MKS Metalowiec Łódź 02638 2057148 E3
101 W14 DOBROMILSKA, Izabela 2007 UKS Azymut Siedliska 04381 2048189 E1;E2
102 M45 DOBROWOLSKI, Piotr 1973 KU AZS UMCS Lublin 02972 8010873 E1;E2;E3
103 W16 DOMAGAŁA, Emilia 2005 UKS Grom Sokolniki 2048188 E1;E2;E3
104 M45 DOMIN, Tomasz 1975 sevencoins.pl 7504300 E1;E2;E3
105 W18 DOREŃ, Wiktoria 2003 UKS Orientuś Łódź 3854 8646297 E1;E2;E3
106 M14 DRAPELLA, Stanisław 2007 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 04803 8516449 E1;E2;E3
107 W35 DRĄGOWSKA, Malwina 1985 KS OK!Sport Warszawa 00786 8033244 E1;E2;E3
108 W55 DRĄGOWSKA, Marzena 0000 OK!Sport 887229 E3
109 M21E DRĄGOWSKI, Kuba 1990 MKS Paulinum Jelenia Góra 00684 8628698 E1;E2;E3
110 M55 DRĄGOWSKI, Marek 1965 OK!Sport Warszawa 887232 E1;E2;E3
111 OPEN DRĄGOWSKI, Paweł 2001 OK!Sport Warszawa 1419870 E1;E2;E3
112 M35 DRĄGOWSKI, Piotr 1982 KS OK!Sport Warszawa 00687 8426644 E1;E2;E3
113 M60 DRĄGOWSKI, Robert 0000 OK!Sport 887222 E3
114 WM10R DRĄGOWSKI, Wojtek 2018 KS OK!Sport Warszawa 886617 E1;E2;E3
115 W21S DUDEK, Izabela 1995 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4819 8010871 E1;E2;E3
116 M21E DUDEK, Wojciech 1994 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1171 8631571 E1;E2;E3
117 M10 DUDZIAK, Andrzej 2010 UKS Dąb Leszno brak 2115726 E2;E3
118 OPEN DUDZIAK, Damian 1977 UKS Dąb Leszno brak 1412009 E2;E3
119 W40 DUDZIAK, Karolina 1978 UKS Dąb Leszno brak 8220178 E1;E2;E3
120 M14 DURMA, Jerzy 2006 UKS Azymut Pabianice 04457 2146538 E1;E2;E3
121 M40 DURMAJ, Marcin 1979 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452715 E1;E2;E3
122 M40 DUTKIEWICZ, Damian 0000 MKS Paulinum Jelenia Góra 01279 9101296 E1;E2;E3
123 W12 DUTKIEWICZ, Wiktora 0000 MKS Paulinum Jelenia Góra 03881 7200190 E1;E2;E3
124 M14 DWOJAK, Gracjan 2006 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 04123 2025008 E1;E2;E3
125 W35 DYBKA, Katarzyna 1983 12BZ 8648767 E1;E2;E3
126 W35 DZIKA, Natalia 1983 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452725 E1;E2;E3
127 M21E DZIOBA, Mateusz 1995 MKS Paulinum Jelenia Góra 01101 8650822 E1;E2;E3
128 WM12-14B DZIUBA, Justyna 2006 UKS Kometa Gliwice 04340 8629801 E1;E2;E3
129 W14 DZWONKOWSKA, Paulina 2006 UKS OSiR Góra Kalwaria 03366 8062062 E1;E2;E3
130 WM10R DŻUMAGA, Julia 2011 UKS Dąb Leszno brak 8082011 E1;E2;E3
131 WM12-14B DŻUMAGA, Sara 2009 UKS Dąb Leszno 04233 8042009 E1;E2;E3
132 OPEN EC, Ewa 1960 Indywidualny Mazowsze E2
133 WM10R ERTEL, Alicja 2014 MUKS Junior Ochędzyn 2048144 E1;E2;E3
134 M16 ERTEL, Jacek 2004 MUKS Junior Ochędzyn 2048145 E1;E2;E3
135 W50 ERTEL, Krystyna 1969 MUKS Junior Ochędzyn 2048156 E1;E2;E3
136 W21E FILIPCZAK, Jagoda 1994 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 8150384 E1;E2;E3
137 W20 FILIPCZAK, Natalia 2000 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1927 8640914 E1;E2;E3
138 M14 FILIPCZAK-DUDZIAK, Bartosz 2006 UKS Dąb Leszno 04241 2115754 E1;E2;E3
139 M21E FILIPEK, Marcin 1983 12 BZ 8648780 E1;E2;E3
140 W18 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 4153 8000831 E1;E2;E3
141 W45 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 4413 2067831 E1;E2;E3
142 M45 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 4414 8000830 E1;E2;E3
143 M21E FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań 4415 8000832 E1;E2;E3
144 W21E FORTUNIAK, Weronika 1998 UNTS Warszawa 2836 8646293 E1;E2;E3
145 M50 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel Kraków 02080 8180366 E1;E2;E3
146 OPEN FORYSTEK, Konrad 1993 WKS Wawel 02267 1993127 E1;E2;E3
147 OPEN FORYSTEK, Marek 1973 WKS Wawel 02620 1973024 E1;E2;E3
148 M12 FORYSTEK, Szymon 2008 WKS Wawel 1080905 E1;E2;E3
149 WM10R FORYSTEK-RAUDNER, Katarzyna 1966 WKS Wawel 1966318 E1;E2;E3
150 W21E FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna 1978 981702 E1;E2;E3
151 WM10R FRĄTCZAK, Natalia 2017 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 1394441 E1;E2;E3
152 M35 FRĄTCZAK, Sławomir 1984 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 04370 8515549 E1;E2;E3
153 M35 FROM , Piotr 1983 UMKS Kwidzyn 4856 E1;E2;E3
154 M16 FRONIA, Jakub 2005 UKS GOK Galewice 04116 2048153 E1;E2;E3
155 M65 GACKOWSKI, Bogdan 1953 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 00846 1416911 E1;E2;E3
156 W40 GAJEWSKA, Katarzyna 1980 4 batalion inżynieryjny 7000496 E1;E2;E3
157 OPEN 2 GARBACIK, Wojciech 1971 8640909 E1;E2;E3
158 M21S GARBULIŃSKI, Grzegorz 1994 Indywidualnie 2013796 E1;E2;E3
159 W35 GAWRON, Kasia 1982 WKS Wawel 2077837 E1;E2;E3
160 M14 GĄSIENICA-SAMEK, Adam 2006 UNTS Warszawa 2573 1408267 E1;E2;E3
161 M21S GĄSIOROWSKI, Adam 1989 UKS Azymut Pabianice 03558 9060601 E1;E2;E3
162 OPEN GENDEK, Katarzyna 1973 UNTS Warszawa 1408266 E1;E2;E3
163 W16 GENDEK, Marta 2004 UNTS Warszawa 4136 1414202 E1;E2;E3
164 M45 GIELEC, Artur 1975 UKS Orientuś Łódź 887246 E1;E2;E3
165 W16 GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś Łódź 3047 8667261 E1;E2;E3
166 OPEN GIELEC, Małgorzata 1975 UKS Orientuś Łódź 887247 E1;E2;E3
167 W21E GIELEC, Zuzanna 2002 UKS Orientuś Łódź 3046 8640927 E1;E2;E3
168 M70 GLIŃSKI, Henryk 1950 KS Artemis Wrocław D92023 305974 E1;E2;E3
169 M45 GLISZCZYŃSKI, Janusz 1974 TRV Potrzanowo 887086 E1;E2;E3
170 W21E GŁOWACZ, Julia 2000 UNTS Warszawa 02754 8000399 E2
171 WM10R GOCYŁA, Franciszek 2014 KS Jurajskie Orły E1;E2;E3
172 WM10R GOCYŁA, Jerzy 2016 KS Jurajskie Orły E1;E2;E3
173 M35 GOCYŁA, Mateusz 1981 KS Jurajskie Orły E1;E2;E3
174 M21S GOLARZ, Tomasz 1986 2 pułk inżynieryjny Inowrocław 8099119 E1;E2;E3
175 W40 GOLINOWSKA, Elżbieta 1980 5 Lubuski Pułk Artylerii 8636514 E1;E2;E3
176 M40 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc Świętoszów 02892 8648666 E1;E2;E3
177 M45 GORAL, Michał 1971 KU AZS UMCS Lublin 04551 8001092 E1;E2;E3
178 W40 GÓRNIAK, Monika 1982 8 brt Lipowiec E1;E2;E3
179 W35 GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna 1968 Team360 00091 8240668 E1;E2;E3
180 M16 GÓRSKI, Patryk 2004 UKS OSiR Góra Kalwaria 04541 2033042 E1;E2;E3
181 OPEN GRAB, Hanna 1987 412354 E1;E2;E3
182 W40 GRABOWSKA , Joanna 1979 WKS Wawel E1;E2;E3
183 M21E GRABOWSKI, Bogusz 1987 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452718 E1;E2;E3
184 M12 GRAMSZ, Miłosz 2008 UKS Azymut Pabianice 04859 339290 E1;E2;E3
185 W12 GROCHAL, Nina 2009 KS Kościelec Chrzanów 412360 E1;E2;E3
186 W21S GROCHOWALSKA, Alicja 2003 UKS Azymut Pabianice 04604 2146573 E1;E2;E3
187 W21S GRUCHAŁA, Natalia 1996 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 04764 8516947 E1;E2;E3
188 WM10R GRZEGOCKA, Ola 1993 UKS Sparta Czyżowice 2028219 E2;E3
189 M14 GRZEGORCZYK, Borys 2006 WKS Wawel 4481 8099100 E1;E2;E3
190 M21E GRZEGORCZYK, Marcin 1988 12 BZ 8648770 E1;E2;E3
191 M65 GUGA, Romuald 1955 WKS Śląsk Wrocław 0716 8006972 E1;E2;E3
192 W21E GWÓŹDŹ, Ewa 1990 UKS Orientuś Łódź 384 8667266 E1;E2;E3
193 W14 HALEWICZ , Julia 2007 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 03740 2025001 E1;E2;E3
194 W14 HAŁUCHA , Milena 2007 WKS Wawel 3936 2114869 E1;E2;E3
195 W10 HEBDA, Julia 2010 KS Kościelec Chrzanów 4520 412596 E1;E2;E3
196 W12 HETNAR, Oliwia 2009 UKS 04726 2025013 E1;E2;E3
197 WM10R HEWELT, Bianka 2018 UKS Azymut 45 2086327 E1;E2;E3
198 M21E HEWELT, Maciej 1990 UKS Azymut 45 8062035 E1;E2;E3
199 W21E HOFFMANN, Barbara 1991 Indywidualnie - 887095 E1;E2;E3
200 M21E HOFFMANN, Mateusz 1991 CSWL Poznań 00007 9202018 E1;E2;E3
201 M45 HOFHANZL, Abrahám 1973 TJ Růžená 8116689 E1;E2;E3
202 M12 HOFHANZL, Antonín 2009 TJ Růžená 8116806 E1;E2;E3
203 W40 HOFHANZLOVÁ, Hana 1979 TJ Růžená 2801046 E1;E2;E3
204 M60 HORNIK, Zbigniew 1956 LKO 01554 9669689 E1;E2;E3
205 M21E HOVORKA, Lukáš 1990 OK Lokomotiva Pardubice 8402048 E1;E2;E3
206 M14 JABŁOŃSKA, Emilia 2006 MUKS Junior Ochędzyn 2048159 E1;E2;E3
207 M50 JAMROZIK, Krzysiek 1969 WKS Wawel 7102102 E1;E2;E3
208 W10 JANAS, Agnieszka 2011 UKS Kometa Gliwice 04516 338917 E1;E2;E3
209 M12 JANAS, Aleksander 2009 UKS Kometa Gliwice 04515 338919 E1;E2;E3
210 W40 JANAS, Irena 1977 UKS Kometa Gliwice 04514 2035285 E1;E2;E3
211 WM10R JANAS, Małgorzata 2014 UKS Kometa Gliwice 04513 338916 E1;E2;E3
212 M45 JANAS, Sebastian 1974 UKS Kometa Gliwice 04512 2035286 E1;E2;E3
213 W14 JANIAK, Magda 2007 UKS Azymut Pabianice 04603 2146560 E1;E2;E3
214 M40 JANIAK, Paweł 1980 MKS Pogoń Siedlce E1;E2;E3
215 W16 JANIK, Patrycja 2004 UKS GOK Galewice 04117 2048151 E1;E2;E3
216 M12 JANKIEWICZ, Radosław 2008 UMKS Kwidzyn 3913 2067683 E1;E2;E3
217 M21E JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 04208 8640247 E1;E2;E3
218 M35 JANKOWSKI, Paweł 1984 Indywidualnie 1418721 E1;E2;E3
219 M40 JARONIEC, Dariusz 1979 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452723 E1;E2;E3
220 M21S JAROSZEK, Radoslaw 1994 Team 360 8640906 E2
221 M21E JAROSZEK, Radoslaw 1994 Team 360 8640906 E3
222 M21E JAROSZEK, Radoslaw 1994 Team 360 8640906 E3
223 W65/70 JENEI, Margit 1954 BÖF Budaörs 4660121 E1;E2;E3
224 M10 JĘDRAS, Jakub 2011 UMKS Kwidzyn 4509 2102489 E1;E2;E3
225 M35 JĘDRAS, Przemysław 1981 UMKS Kwidzyn 3694 2067686 E1;E2;E3
226 W21S JĘDROWSKA, Katarzyna 1990 KS Hades Poznań 04149 7203781 E1;E2;E3
227 M45 JOŃCZY, Daniel 1975 MKS Paulinum Jelenia Góra 01298 8020375 E1;E2;E3
228 M18 JOŃCZY, Jakub 2003 MKS Paulinum Jelenia Góra 03104 8071103 E1;E2;E3
229 M12 JOŃCZY, Michał 2008 MKS Paulinum Jelenia Góra 03882 2053633 E1;E2;E3
230 M21E JURCZYK, Tomasz 1994 UKS Sparta Czyżowice 01936 8640246 E1;E2;E3
231 W21S KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 04234 8121986 E1;E2;E3
232 M40 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 04317 8200108 E1;E2;E3
233 WM10R KACZYŃSKA, Amelia 2011 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 361814 E1;E2;E3
234 W21S KACZYŃSKA , Katarzyna 1990 2 ORel. Przasnysz 2041231 E1;E2;E3
235 OPEN 2 KACZYŃSKI, Piotr 1984 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 04349 1407623 E1;E2;E3
236 M21E KALATA , Michał 1989 10BKPanc Świętoszów 00853 8160889 E1;E2;E3
237 OPEN 2 KALINOWSKI, Michał 1989 E1;E2;E3
238 W21S KALISZ, Kaja 2002 UKS Azymut Pabianice 04601 553469 E1;E2;E3
239 M45 KALSZTEIN, Karol 1974 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 00985 8515547 E1;E2;E3
240 W45 KAMIŃSKA-SULICH, Iwona 1974 KS Artemis Wrocław E2;E3
241 M14 KARDASZ, Jakub 2006 UKS Azymut Siedliska 04356 2048182 E1;E2
242 W10N KARDASZ, Karolina 2011 UKS Azymut Siedliska 04884 430939 E1;E2
243 W14 KASPRZYK, Marta 2006 UKS OSiR Góra Kalwaria 04540 418961 E1;E2;E3
244 W21E KAVANKOVA, Iva 1997 SKOB Zlin 87654971 E1;E2;E3
245 M21S KĘDZIOR, Rafał 1991 JW 4495 E1
246 OPEN 2 KIELNIEROWSKI, Paweł 1976 UKS Azymut Pabianice 339279 E1;E2;E3
247 M14 KIELNIEROWSKI, Wojciech 2006 UKS Azymut Pabianice 04105 2146554 E1;E2;E3
248 M12 KIERSZTYN, Jakub 2008 UKS Azymut Siedliska 04431 430925 E1;E2
249 M50 KIJEWSKI, Jacek 1970 KU AZS WAT Warszawa 00085 8150370 E1;E2;E3
250 M14 KILICHOWSKI, Kacper 2006 UKS Azymut 45 4126 9201832 E1;E2;E3
251 WM10R KIZERWETTER, Mikołaj 2010 WKS WAWEL E1;E2;E3
252 M14 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1;E2;E3
253 M50 KLASA, Tomasz 1966 KS Hades Poznań 03730 1966423 E1;E2;E3
254 OPEN KLAUS-URYGA, Anna 1975 WKS WAWEL 2114862 E1;E2;E3
255 M45 KŁAK, Andrzej 1971 34WOG 430372 E1;E2;E3
256 M70 KMIECIŃSKI, Józef 1947 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 69 8000572 E1;E2;E3
257 WM10R KMIECŃSKI, Franciszek 2012 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4533 1000230 E1;E2;E3
258 M14 KOCIUBA, Kajetan 2006 KOS BnO Szczecin 04785 8260717 E1;E2;E3
259 M40 KOCIUBA, Marek 1980 KU AZS WAT Warszawa E1;E2;E3
260 M12 KOCIUBA, Wiktor 2008 MKS MOS Wrocław 04002 8644895 E1;E2;E3
261 M21S KOGUCIUK, Konrad 0000 KU AZS UMCS Lublin 03298 8667592 E1;E2;E3
262 M14 KOLORZ, Dominik 2007 UKS Sparta Czyżowice 04622 2028215 E1;E2;E3
263 W16 KOMOROWSKA, Marta 2005 UKS Orientuś Łódź 4655 8667262 E1;E2;E3
264 WM10R KOMSA, Aleksandra 2015 UKS Orientuś Łódź 887248 E1;E2;E3
265 W35 KOMSA, Małgorzata 1984 UKS Orientuś Łódź 366 8667271 E1;E2;E3
266 M35 KONARCZAK, Dariusz 1984 KS Hades Poznań / 17 BZ 00903 501149 E1;E2;E3
267 W45 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 02953 7204651 E1;E2;E3
268 M55 KONDROTAS, Raimondas 1962 OK Fortuna, Vilnius 8629909 E1;E2;E3
269 M60 KONSTANCIAK, Andrzej 1959 OK!Sport 412316 E1;E2;E3
270 W21S KORCZYC, Anna 1992 10BKPanc Świętoszów 04837 8648673 E1;E2;E3
271 WM10R KOSICKA, Julia 2010 Kb Maniac Poznań 412341 E1;E2;E3
272 M40 KOSICKI, Roman 1977 UKS ENERGETYK Dychów 981863 E1;E2;E3
273 M45 KOSICKI, Tomasz 1971 OK!Sport 1412342 E1;E2;E3
274 M45 KOSONOWSKI, Robert 1972 1 Batalion Drogowo - Mostowy 2120345 E1;E2;E3
275 M14 KOTKOWIAK, Bartosz 2006 KOS BnO Szczecin 03664 8383222 E1;E2;E3
276 M16 KOTKOWIAK, Piotr 2004 KOS BnO Szczecin 03665 8260724 E1;E2;E3
277 W12 KOWALCZYK, Kalina 2009 UKS Azymut Pabianice 04171 339273 E1;E2;E3
278 M14 KOZEL, Mikołaj 2007 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 4130 8518349 E1;E2;E3
279 M14 KOZIAK, Michał 0000 KOS BnO Szczecin w trakcie 8260720 E1;E2;E3
280 M55 KOZŁOWSKI, Jacek 1963 2021371 E3
281 W14 KOZUŃ, Marika 2006 UKS Azymut Pabianice 04599 2146625 E1;E2;E3
282 M35 KOŻYCZKOWSKI, Edward 1985 Indywidualnie 8062050 E1;E2;E3
283 M50 KRAMSKI, Mariusz 1970 KOS Modrzew Skwierzyna 8414140 E1;E2;E3
284 M45 KRASUSKI, Bartomiej 1970 Team360 8040670 E1;E2;E3
285 M45 KRASUSKI, Marcin 1972 OK!Sport Warszawa 02688 8060972 E1;E2;E3
286 W14 KRASZEWSKA, Olga 2007 MKS MOS Wrocław 04651 2016286 E1;E2;E3
287 M21E KRASZEWSKI, Przemysław 1997 10BKPanc Świętoszów 04836 8648667 E1;E2;E3
288 WM10R KRAWCZYK, Anna 2015 UKS Azymut Pabianice 339293 E1;E2;E3
289 M12 KRAWCZYK, Piotr 2008 UKS Azymut Pabianice 04606 339280 E1;E2;E3
290 WM10R KRAWCZYK, Szymon 2011 UKS Azymut Pabianice 339291 E1;E2;E3
291 M21E KRAWCZYŃSKI, Mikołaj 0000 WKS Śląsk Wrocław 2226 8650386 E1;E2;E3
292 WM10R KREJČÍK, Vít 2015 SKOB Zlin 416043 E2;E3
293 W21S KREJČÍKOVÁ, Marie 1992 SKOB Zlin 9416043 E1;E2;E3
294 W18 KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut Pabianice 02651 8640908 E1;E2;E3
295 M14 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 03559 8035590 E1;E2;E3
296 M35 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 02652 8002652 E1;E2;E3
297 M60 KRET, Jacek 1957 LKS Górzanka Nawojowa Góra 03723 2103970 E1;E2;E3
298 M60 KROCHMAL, Andrzej 1956 KS Spójnia Warszawa 00528 8040156 E1;E2;E3
299 M60 KROCHMAL, Grzegorz 1959 KU AZS WAT Warszawa 00076 8280359 E1;E2;E3
300 W60 KROCHMAL, Małgorzata 1958 KU AZS WAT Warszawa 00075 8080258 E1;E2;E3
301 M50 KRÓL, Adrian 1966 BnO Tworóg 8000392 E1;E2
302 M70 KRUCZEK, Stanislaw 1948 WKS Wawel 830 2057145 E1;E2;E3
303 M21S KRUPA, Łukasz 1990 UKS OSiR Góra Kalwaria 04250 338297 E1;E2;E3
304 M50 KRUPIŃSKI, Andrzej 1969 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1175 8651325 E1;E2;E3
305 M45 KRYSZCZAK, Adam 1972 2 ORel Przasnysz 2041249 E1;E2;E3
306 M35 KRZYMINIEWSKI, Marek 1985 100. bł/UKS BŁYSKAWICA Dębołęka 8311085 E1;E2;E3
307 M45 KRZYMINIEWSKI, Sławomir 1973 100. bł/UKS BŁYSKAWICA Dębołęka 8071973 E1;E2;E3
308 M45 KRZYŻOSTANEK, Jarosław 1973 UKS Grom Sokolniki 8050888 E1;E2;E3
309 W16 KRZYŻOSTANEK, Patrycja 2005 UKS Grom Sokolniki 8088009 E1;E2;E3
310 W21E KUBICKA, Zuzanna 1993 UNTS Warszawa 0037 8000843 E1;E2;E3
311 M40 KUBISIAK, Marek 1977 Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 02107 7210455 E1;E2;E3
312 M14 KUBISIAK, Tomasz 2007 Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 7210456 E1;E2;E3
313 M18 KUBISIAK, Witold 2002 Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 7210454 E1;E2
314 M21E KUCA, Kacper 1999 UNTS Warszawa 2032 8636525 E1;E2;E3
315 M45 KUDŁACZ, Tomasz 0000 E3
316 M40 KUJDA, Arkadiusz 1979 1 Brygada Logistyczna 03987 8062063 E1;E2;E3
317 W14 KULA, Maja 2007 KOS BnO Szczecin 03962 8434123 E1;E2;E3
318 M18 KULA, Mateusz 2003 KOS BnO Szczecin 03666 8636996 E1;E2;E3
319 M18 KULESZA, Igor 2003 UKS Orientuś Łódź 4098 8667279 E1;E2;E3
320 W35 KULICKA, Agata 1975 Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 01157 9861025 E1;E2;E3
321 W21S KULIKOVA, Olga 1988 Nasz Klub 895120 E2;E3
322 W10 KULKA, Kornelia 2010 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 04343 2025011 E1;E2;E3
323 W16 KULKA , Wiktoria 2005 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 03855 2016464 E1;E2;E3
324 M21S KUREK, Jarosław 1988 KU AZS WAT Warszawa 305987 E1;E2;E3
325 W21E KUREK, Marta 1986 1427311 E1;E2;E3
326 W16 KURTYCZ, Natalia 2005 WKS Wawel 4021 8000583 E1;E2;E3
327 M21E KURYJ, Marek 1978 WKS WAWEL 3252 8650882 E1;E2;E3
328 W50 KURZYP, Anna 1968 WKS Śląsk Wrocław 4745 8007376 E1;E2;E3
329 M14 KURZYP, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 03271 2057139 E1;E2;E3
330 M18 KURZYP, Stanisław 0000 WKS Śląsk Wrocław 2225 8661471 E1;E2;E3
331 OPEN 2 KUŚ, Agnieszka 1982 Klub InO Stowarzysze 8080582 E1;E2;E3
332 M35 KUŚ, Michał 1982 Klub InO Stowarzysze 8020882 E1;E2;E3
333 W45 LAMPARSKA, Iwona 1973 WKS Wawel 8650892 E1;E2;E3
334 W16 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 3832 8636994 E1;E2;E3
335 M21S LATÁK, Rudolf 1974 BÖF Budaörs 46132 E1;E2;E3
336 W50 LATAŁA, Bożena 1969 E2
337 M45 LEDZION, Grzegorz 1971 UKS Orientuś Łódź 4657 8667270 E1;E2;E3
338 M18 LEDZION, Piotr 2003 UKS Orientuś Łódź 4111 8667278 E1;E2;E3
339 M35 LEHMAN, Piotr 1981 Indywidualnie E1;E2;E3
340 W45 LEMAŃCZYK, Aleksandra 1973 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 04847 1416917 E1;E2;E3
341 M45 LEMAŃCZYK, Dariusz 1973 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 04846 2108827 E1;E2;E3
342 M12 LEMAŃCZYK, Witold 2009 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 04804 8010865 E1;E2;E3
343 WM12-14B LEUSZ, Nicola 2006 UKS Kometa Gliwice 04603 8629803 E1;E2;E3
344 W14 LEWKOWICZ, Julia 0000 MKS Paulinum Jelenia Góra 04740 2146599 E1;E2;E3
345 W65/70 LEWOŃ, Ewa 1955 UMKS ORKAN 00129K 889676 E1;E2;E3
346 W21S LISEWSKA, Agnieszka 0000 Team 360 8199809 E2
347 W21S LISEWSKA, Agnieszka 0000 Team 360 8199809 E2
348 W21E LISEWSKA, Agnieszka 1998 Team 360 02091 8199809 E3
349 M16 LISIAK, Adam 2005 UKS Orientuś Łódź 3049 8667264 E1;E2;E3
350 M45 LISIAK, Paweł 1974 UKS Orientuś Łódź 3251 8667277 E1;E2;E3
351 WM10R LORENC, Sara 2011 UKS Azymut Pabianice 339292 E1;E2;E3
352 W21S LUBAK, Kamila 1991 CSWInż.iChem. Wrocław 943 8654381 E1;E2;E3
353 OPEN LUBKIEWICZ, Małgorzata 1986 WKS WAWEL E1;E2;E3
354 M12 ŁADOMIRSKI, Szymon 2009 MKS Paulinum Jelenia Góra 04737 2099923 E1;E2;E3
355 M70 ŁAPANOWSKI, Jacenty 1950 KU AZS WAT Warszawa 00190 8672019 E1;E2;E3
356 W55 ŁASKA, Renata 1964 Klub InO Stowarzysze 1419853 E1;E2;E3
357 M50 ŁASKI, Tomasz 1965 Klub InO Stowarzysze 1419854 E1;E2;E3
358 WM10R ŁAWECKI, Jan 2010 MKS Pogoń Siedlce 501435 E1;E2;E3
359 M40 ŁAWECKI, Szymon 1978 MKS Pogoń Siedlce 02109 8655944 E1;E2;E3
360 M35 ŁAZARSKI, Janusz 1983 2 ORel. Przasnysz 8000750 E1;E2;E3
361 W14 ŁĄCKA, Julia 2007 UKS OSiR Góra Kalwaria 03573 1422868 E1;E2;E3
362 M14 ŁĄCKI, Jakub 2006 UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 8062060 E1;E2;E3
363 M35 ŁĄCKI, Łukasz 1982 UKS OSiR Góra Kalwaria 01673 8062059 E1;E2;E3
364 WM10R ŁĄTKOWSKA, Gabrysia 2010 KB MANIAC Poznań E1;E2;E3
365 M40 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań 8328477 E1;E2;E3
366 M35 ŁUBIS, Michał 0000 UKS Azymut Pabianice 02657 8026570 E1;E2;E3
367 M14 ŁUBISZ, Dominik 2006 UKS Azymut Pabianice 04169 887224 E1;E2;E3
368 M12 ŁUBISZ, Łukasz 2009 UKS Azymut Pabianice 04402 339295 E1;E2;E3
369 W60 ŁUŃSKA, Regina 2056 UMKS ORKAN 00133 413394 E1;E2;E3
370 M65 ŁUŃSKI, Zbigniew 2052 UMKS ORKAN 00132 413395 E1;E2;E3
371 W21E MACHOWSKA-KRUPA, Weronika 1987 UKS OSiR Góra Kalwaria 00483 886315 E1;E2;E3
372 W35 MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena 1983 UKS OSiR Góra Kalwaria 03908 1422870 E1;E2;E3
373 M60 MACHOWSKI, Władysław 1959 UKS OSiR Góra Kalwaria 00482 2086529 E1;E2;E3
374 M55 MACHULAK, Mirosław 1963 UNTS Warszawa 4256 1414198 E1;E2;E3
375 M21E MADEJ, Mateusz 1991 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 00705 E1;E2;E3
376 M16 MAJOWSKI, Jan 2005 UKS OSiR Góra Kalwaria 03502 8062061 E1;E2;E3
377 W14 MALIK , Wiktoria 2007 UKS Grom Sokolniki 2048148 E1;E2;E3
378 M45 MARCINKIEWICZ, Marcin 1973 KU AZS WAT Warszawa 504402 E1;E2;E3
379 M40 MAREK, Mirosław 1978 InO.Maniak Nowa Dęba 7205881 E1;E2;E3
380 W40 MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Margol-Szuwara 1980 1 Batalion Drogowo - Mostowy 04892 2120356 E1;E2;E3
381 M14 MARSZAŁEK, Alan 2006 UKS Grom Sokolniki 2048143 E1;E2;E3
382 M10 MARSZAŁEK, Dawid 2010 UKS Kometa Gliwice 04148 8631667 E1;E2;E3
383 M10N MARSZAŁEK, Karol 2012 UKS Azymut 45 9201835 E1;E2;E3
384 W21S MARSZAŁEK, Maria 1981 UKS Azymut 45 9201831 E1;E2;E3
385 W45 MARSZAŁEK, Maria 1974 UKS Kometa Gliwice 04147 8631695 E1;E2;E3
386 W12 MARSZAŁEK, Marta 2009 UKS Azymut 45 9201834 E1;E2;E3
387 M21S MARSZAŁEK, Michał 1980 UKS Azymut 45 9201836 E1;E2;E3
388 M16 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 8631676 E1;E2;E3
389 M45 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 UKS Kometa Gliwice 04146 8631703 E1;E2;E3
390 M21E MARTE, Michal 1975 KU AZS WAT WARSZAWA 01940 7081975 E1;E2;E3
391 WM10R MASTELA, Michał 2015 Indywidualnie 2032311 E1;E2;E3
392 M21S MASTELA, Rafał 1973 OB Havířov 2032312 E1;E2;E3
393 M10N MATWIEJCZUK, Kamil 2011 UKS Azymut Siedliska 430910 E1;E2
394 M21E MAZAN, Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 01319 8100192 E1;E2
395 W21S MAZUR, Katarzyna 1983 UKS Azymut Pabianice 00350 553466 E1;E2;E3
396 WM10R MAZUR, Marta 2014 UKS Azymut Pabianice 887236 E1;E2;E3
397 WM10R MAZUR, Matylda 2016 UKS Azymut Pabianice 887245 E1;E2;E3
398 M35 MAZUR, Michał 1983 UKS Azymut Pabianice 02952 1403086 E1;E2;E3
399 W20 MAZUREK, Agnieszka 0000 WKS Śląsk Wrocław 2223 8645191 E1;E2;E3
400 W18 MAZUREK , Joanna 0000 WKS Śląsk Wrocław 2222 8650390 E1;E2;E3
401 M60 MAZUREK, Krzysztof 1957 MKS Metalowiec Łódź 01982 2139265 E3
402 M50 MAZUREK, Piotr 0000 WKS Śląsk Wrocław 4453 8062046 E1;E2;E3
403 OPEN MAZURKIEWICZ, Agnieszka 1973 Smoleckie Syrenki E1;E2;E3
404 WM10R MAZURKIEWICZ, Aneta 2013 Smoleckie Syrenki E1;E2;E3
405 OPEN MAZURKIEWICZ, Beata 2003 ALO PWr E1;E2;E3
406 WM12-14B MAZURKIEWICZ, Marta 2006 SSP 72 E1;E2;E3
407 M60 MĄDRZYŃSKI, Zbigniew 1956 UMKS Kwidzyn 2885 8000573 E1;E2;E3
408 W14 MIANOWSKA, Antonina 2007 UNTS Warszawa 3554 8131207 E1;E2;E3
409 W45 MIANOWSKA, Dorota 1974 UNTS Warszawa 2405 8000838 E1;E2;E3
410 W20 MIANOWSKA, Julia 2001 UNTS Warszawa 2096 8221001 E1;E2;E3
411 M45 MIANOWSKI, Rafał 1973 UNTS Warszawa 2068 8270873 E1;E2;E3
412 M50 MICHALAK, Tomasz 1969 UNTS Warszawa 02981 8180169 E1;E2;E3
413 M70 MICHAŁEK , Janusz 1948 KOS Modrzew Skwierzyna 0742 8202030 E1;E2;E3
414 W16 MICHNO, Marta 2005 WKS Wawel 03937 8650881 E1;E2;E3
415 M50 MICKEVICIUS, Ovidijus 1967 OK Fortuna, Vilnius 8071841 E1;E2;E3
416 W12 MIELKO, Zuzanna 2008 UKS Azymut Siedliska 04362 2048179 E1;E2
417 M45 MIGACZ, Marcin 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra 2108822 E1;E2;E3
418 M45 MIKHAYLOV, Victor 1973 Odessa Team 9777503 E2;E3
419 W60 MIKIELSKA , Danuta 2059 UMKS ORKAN 00138 8664837 E1;E2;E3
420 M60 MIKIELSKI, Marek 2060 UMKS ORKAN 00136 8664836 E1;E2;E3
421 M55 MIKOLAVICIUS, Gintaras 1961 OK Fortuna, Vilnius 8001837 E1;E2;E3
422 OPEN 2 MIROWSKI, Sławomir 1979 CSWInż.iChem. Wrocław 8654384 E1;E2;E3
423 W21S MIŚKIEWICZ, Martyna 1989 adidas Runners Warsaw 02434 8660530 E1;E2;E3
424 M21S MIŚTAL, Mateusz 1989 HS Team 7203232 E1;E2;E3
425 OPEN 2 MŁYNARCZYK, Julia 1998 UKS Orientuś Łódź 887250 E1;E2;E3
426 W14 MŁYNARCZYK, Kaja 2006 UKS Azymut Pabianice 04596 2146596 E1;E2;E3
427 M14 MŁYNARCZYK, Maksymilian 2007 UKS Orientuś Łódź 3711 8667276 E1;E2;E3
428 M55 MŁYNARCZYK, Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź 3294 8150264 E1;E2;E3
429 M14 MNICH, Marcin 2006 UKS Azymut Siedliska 04731 430932 E1;E2
430 M12 MOKRZANOWSKI, Bartłomiej 0000 UKS OSiR Góra Kalwaria 04722 338294 E1;E2;E3
431 M12 MOL, Adam 2008 HKS Azymut Mochy 8636520 E1;E2;E3
432 M45 MOL, Krzysztof 1975 5 pułk artylerii Sulechów/HKS Azymut Mochy 02866 8636515 E1;E2;E3
433 W16 MOL, Weronika 2004 HKS Azymut Mochy 8636518 E1;E2;E3
434 M55 MONIAK, Andrzej 1965 LKS Górzanka Nawojowa Góra brak E1;E2;E3
435 W18 MONIAK, Zofia 2003 LKS Górzanka Nawojowa Góra 2118337 8210905 E1;E2;E3
436 W18 MONIAK, Zofia 2003 lks górzanka Nawojowa Góra brak E1;E2;E3
437 W50 MORAWSKA, Irena 1962 indywidualni pomorskie 00160 300640 E1;E2;E3
438 M55 MORAWSKI, Paweł 1962 indywidualni pomorskie 00145 7204094 E1;E2;E3
439 M45 MOSSAKOWSKI, Przemysław 1960 samodzielny 8091816 E1;E2;E3
440 WM10R MOSZKOWICZ, Aleksandra 2013 WKS Wawel 1000029 E1;E2;E3
441 W16 MOSZKOWICZ , Anna 2005 WKS Wawel 3763 886330 E1;E2;E3
442 W12 MOSZKOWICZ , Julia 2008 WKS Wawel 4022 8000389 E1;E2;E3
443 WM10R MOSZKOWICZ, Michał 2011 WKS Wawel 2114851 E1;E2;E3
444 OPEN MOSZKOWICZ , Monika 1973 WKS Wawel 889674 E1;E2;E3
445 M45 MOSZKOWICZ , Paweł 1967 WKS Wawel 826 8180667 E1;E2;E3
446 M12 MOTAŁA, Piotr 2008 UKS Siódemka Rumia 7777772 E1;E2;E3
447 WM12-14B MUCHACZOW, Hanna 0000 MKS Paulinum Jelenia Góra 2146562 E1;E2;E3
448 W16 MULLER, Iga 2005 UMKS Kwidzyn 2764 8051213 E1;E2;E3
449 M50 MULLER, Tomasz 1968 UMKS Kwidzyn 2577 8230568 E1;E2;E3
450 M16 MULLER, Wiktor 2004 UMKS Kwidzyn 2578 8040409 E1;E2;E3
451 OPEN MUSIAŁ, Anna 1966 OK!Sport Warszawa 412314 E1;E2;E3
452 WM10R MYKHAILOVA, Kateryna 2013 Odessa Team 7437111 E2;E3
453 WM12-14B MYŚLIWIEC, Aleksandra 2007 UKS Kometa Gliwice 04341 8629804 E1;E2;E3
454 M21S NESTOROWICZ, Łukasz 0000 KU AZS UMCS Lublin 03301 8667598 E1;E2;E3
455 M55 NIESSNER , Piotr 1963 WKS Wawel 2725 8200663 E1;E2;E3
456 W14 NIESSNER, Pola 2007 WKS Wawel 3651 8000393 E1;E2;E3
457 W16 NIEWIADOMSKA, Kaja 2005 UKS Azymut Siedliska 04769 430904 E1;E2
458 M21E NIEWIEDZIAŁA, Robert 1993 UKS Siódemka Rumia 8516905 E1;E2;E3
459 W12 NIKOLAJUK, Martyna 2009 UKS "Orientpark.pl" Iwiny E1;E2;E3
460 M21S NIKOŁAJUK, Bartek 0000 UKS 2146537 E1;E2;E3
461 W35 NIKOŁAJUK, Joanna 1983 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2146551 E1;E2;E3
462 W14 NIKOŁAJUK, Maja 2007 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 04783 2016463 E1;E2;E3
463 W40 NIKONOWICZ, Ewa 1980 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452721 E1;E2;E3
464 W14 NOWAK, Anna 2006 UKS Azymut 45 2858 9201831 E1;E2;E3
465 M21S NOWAK, Bartłomiej 1993 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4821 2023848 E1;E2;E3
466 W45 NOWAK, Beata 1973 UKS Azymut 45 144 9201836 E1;E2;E3
467 M18 NOWAK, Grzegorz 2003 UKS Azymut 45 2370 8656096 E1;E2;E3
468 W14 NOWAK, Hanna 2007 UKS Orientuś Łódź 4870 8667269 E1;E2;E3
469 M40 NOWAK, Jacek 1976 indywidualni pomorskie 00143 8100276 E1;E2;E3
470 W40 NOWAK, Magda 1977 UKS Orientuś Łódź 4876 7110588 E1;E2;E3
471 OPEN NOWAK, Maria 2003 KS Hades Poznań 02922 2067839 E1;E2;E3
472 M18 NOWAK, Michał 2003 UKS Orientuś Łódź 3929 8646295 E1;E2;E3
473 M40 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś Łódź 3930 8667275 E1;E2;E3
474 M45 NOWAK, Remik 1972 KS Hades Poznań 00907 8000833 E1;E2;E3
475 W12 NOWAK, Zosia 2008 KS Hades Poznań 03702 2067840 E1;E2;E3
476 W40 NOWAK-SKORUPA, Magdalena 1977 LKS Górzanka Nawojowa Góra 1419851 E1;E2
477 W45 NOWICKA-BIELECKA, Kornelia 1974 UKS Siódemka Rumia 1390881 E1;E2;E3
478 OPEN OLBRYCHT, Anna 1956 OLBnO 412377 E1;E2;E3
479 M65 OLBRYCHT, Janusz 1955 OLBnO 00228 886663 E1;E2;E3
480 M21E OLECH, Przemysław 1985 UKS Siódemka Rumia 01564 504401 E1;E2;E3
481 W21E OLEJNIK, Agata 1994 UKS Orientuś Łódź 376 8646294 E1;E2;E3
482 W12 OLEJNIK, Jaśmina 2008 WKS Wawel 3938 8303011 E1;E2;E3
483 M21E OLEJNIK, Michał 1992 WKS Grunwald Poznań 00340 8653291 E1;E2;E3
484 M21E OLESIŃSKI, Rafał 1993 2 ORel. Przasnysz 8000741 E1;E2;E3
485 W21S OLIINYK, Alona 1983 WKS WAWEL 1391362 E1;E2;E3
486 W10N OLIINYK, Arina 2013 WKS Wawel 895240 E1;E2;E3
487 W10N OLIINYK, Hanna 2011 2114866 E1;E2;E3
488 OPEN 2 OLIINYK, Illia 1984 WKS WAWEL 1391361 E1;E2;E3
489 W12 OLIINYK , Yelyzaveta 2008 WKS Wawel 4023 8000587 E1;E2;E3
490 W10N OLIWIA, Lehman 2014 Indywidualnie E1;E2;E3
491 W20 OLSZANKA, Gabriela 2001 OK!Sport Warszawa 02427 8220701 E1;E2;E3
492 M18 OLSZEWSKI, Bartłomiej 2002 UNTS Warszawa 8181202 8181202 E1;E2;E3
493 W35 OMELCHENKO, Katarina 1982 4750 2114853 E1;E2;E3
494 M12 OMELCHENKO, Vladyslav 2009 WKS Wawel 1008059 E1;E2;E3
495 W40 PABIAN, Patrycja 1980 UMKS Kwidzyn 4188 1413980 E1;E2;E3
496 W10 PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice 04168 886698 E1;E2;E3
497 W21E PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 00330 8033071 E1;E2;E3
498 M35 PABICH, Tomasz 1982 UKS Azymut Pabianice 00331 886310 E1;E2;E3
499 M10 PACHNIK, Antoni 2010 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 04299 2025004 E1;E2;E3
500 M50 PACHNIK, Dariusz 1969 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 00706 8170969 E1;E2;E3
501 M16 PACHNIK, Jędrzej 2006 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 03073 8000568 E1;E2;E3
502 W21E PACHNIK, Małgorzata 1993 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8110693 E1;E2;E3
503 M18 PACHNIK, Stanisław 2003 UKS Orientuś Łódź 4297 8632433 E1;E2;E3
504 M45 PACYNA, Krzysztof 1973 UKS ENERGETYK Dychów 04857 8001098 E1;E2;E3
505 W55 PARFIANOWICZ, Joanna 1964 UNTS Warszawa 100 8000842 E1;E2;E3
506 M65 PARFIANOWICZ, Ludomir 1955 UNTS Warszawa 101 8660491 E1;E2;E3
507 M10N PARUCH, Bartłomiej 2011 UKS Azymut Siedliska 430913 E1;E2
508 M14 PARUCH, Paweł 2006 UKS Azymut Siedliska 04732 430908 E1;E2
509 M21S PARYS, Jarosław 0000 KU AZS UMCS Lublin 03300 8667596 E1;E2;E3
510 M65 PARZEWSKI, Jerzy 1952 00072 8001099 E1;E2;E3
511 M65 PASZYŃSKI, Józef 1953 UKS Orientuś Łódź 383 8010866 E1;E2;E3
512 M21E PASZYŃSKI, Piotr 1981 UKS Orientuś Łódź 423 8640929 E1;E2;E3
513 M40 PATREJKO, Andrzej 1979 UKS Azymut 45 9201533 E1;E2;E3
514 M21S PAWŁOWSKI, Michał 1998 Wojskowa Akademia Techniczna 8664974 E1;E2;E3
515 W16 PERFIKOWSKA, Hanna 2004 UMKS Kwidzyn 3363 8653296 E1;E2;E3
516 M14 PERFIKOWSKI, Paweł 2007 UMKS Kwidzyn 3568 8271107 E1;E2;E3
517 M40 PERFIKOWSKI, Piotr 1976 UMKS Kwidzyn 4190 2077834 E1;E2;E3
518 M50 PESTA, Adam 1969 UKS Azymut 45 8518348 E1;E2;E3
519 W18 PESTA, Anna 2003 UKS Azymut 45 2741 9201839 E1;E2;E3
520 M20 PETERSBURSKI, Krystian 2001 UKS Azymut 45 8303043 E1;E2;E3
521 M45 PETERSBURSKI, Robert 1975 UKS Azymut 45 2086333 E1;E2;E3
522 M35 PIEKARCZYK, Piotr 1982 GKS Świt Krzeszowice E1;E2;E3
523 W21S PIEKIELNA, Angelika 1989 MUKS Junior Ochędzyn 2048160 E1;E2;E3
524 W12 PIEKIELNA, Maja 2008 MUKS Junior Ochędzyn 2048162 E1;E2;E3
525 M35 PIEKIELNY, Mariusz 1982 MUKS Junior Ochędzyn 2048178 E1;E2;E3
526 M60 PIETRUSIŃSKI, Marek 1956 KS Artemis Wrocław 01323 2035173 E1;E2;E3
527 M10 PIETRZAK, Bruno 2010 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3
528 WM10R PIETRZAK, Inez 2015 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3
529 M21S PIETRZAK, Konrad 1986 KU AZS UMCS Lublin/19BZ Lublin 03347 8667599 E1;E2;E3
530 M21S PIETRZAK, Patryk 1981 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3
531 M21E PIŁKOWSKI, Tadeuszek 1990 OK!Sport Warszawa 00689 8653083 E1;E2;E3
532 M21E PIOTROWSKI, Radosław 1996 8000386 E1;E2;E3
533 M14 PIÓRO, Dawid 2007 UKS Azymut Siedliska 04408 2048184 E1;E2
534 M14 PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel 4263 8000583 E1;E2;E3
535 M50 PISAREK, Piotr 1969 WKS Wawel 4588 8002651 E1;E2;E3
536 M40 PLESIŃSKI, Mariusz 1973 10BKPanc Świętoszów 01304 8648668 E1;E2
537 M20 PŁÓCIENNIK, Konrad 0000 UKS Azymut Pabianice 01785 8260500 E1;E2;E3
538 M75/80 PŁUCIENNIK, Waldemar 1943 KOS Modrzew Skwierzyna 0883 2053655 E1;E2;E3
539 M50 PŁYTNIK, Stanisław 1966 KOS BnO Szczecin 03670 8260723 E1;E2;E3
540 W12 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053 E1;E2;E3
541 W14 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 8664614 E1;E2;E3
542 M16 PODWORSKI, Kacper 2005 UKS OSiR Góra Kalwaria 02780 8181204 E1;E2;E3
543 M21E PODZIŃSKI, Rafał 1991 UKS Orientuś Łódź 410 8640912 E1;E2;E3
544 W18 POLEWKA, Aleksandra 2002 UKS Kometa Gliwice 2462 8515550 E2;E3
545 W45 POLEWKA, Beata 1971 UKS Kometa Gliwice 02460 8517350 E1;E2;E3
546 WM12-14B POLEWKA, Julianna 2006 UKS Kometa Gliwice 02461 8516450 E1;E2;E3
547 OPEN POLEWKA, Tomasz 1973 UKS Kometa Gliwice 301 8516950 E1;E2;E3
548 M55 POLEWSKI, Dariusz 1961 indywidualnie 1603313 E1;E3
549 W21E POLISHCHUK, Mariya 1994 UNTS Warszawa 1962 8444924 E1;E2;E3
550 W21S PORADA, Lilianna 1998 UKS Reflex 02045 1998716 E1;E2;E3
551 M45 PORADA, Robert 1972 UKS Reflex 02084 1972223 E1;E2;E3
552 M18 PORZYCZ, Grzegorz 2002 UKS Azymut 45 2371 8656099 E1
553 W16 POWICHROWSKA, Ilona 2004 UKS OSiR Góra Kalwaria 02781 8181203 E1;E2;E3
554 W14 PRAIS, Julia 2006 UKS Dąb Leszno 04225 8200612 E1;E2;E3
555 WM10R PROŠEK, Filip 2014 OK Jihlava 888644 E1;E2;E3
556 M40 PROŠEK, Michal 1978 OK Jihlava 8028823 E1;E2;E3
557 M21E PRYJMA, Fryderyk 1998 UNTS Warszawa 2672 8001095 E1;E2;E3
558 M14 PRZEGON, Krzysztof 2007 UKS Azymut Siedliska 04733 430911 E1;E2
559 M18 PUDEŁEK, Błażej 2002 Górzanka Nawojowa Góra 2118338 E1;E2;E3
560 W16 PUDEŁEK, Jowita 2005 Górzanka Nawojowa Góra 2118337 E1;E2;E3
561 OPEN PUDEŁEK, Małgorzata 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra E1;E2;E3
562 W20 PUDEŁEK, Michalina 2000 Górzanka Nawojowa Góra 8000305 E1;E2;E3
563 M45 PUDEŁEK, Paweł 1971 Górzanka Nawojowa Góra 2127778 E1;E2;E3
564 W18 PUDLIS, Natalia 2002 UMKS Kwidzyn 2623 2067687 E1;E2;E3
565 W16 PUŁCZYŃSKA, Hanna 2005 WKS Wawel 3191 8666005 E1;E2;E3
566 M12 PUŁCZYŃSKI, Jeremi 2009 WKS Wawel 4019 8000395 E1;E2;E3
567 M45 RAMOTOWSKI, Mariusz 1968 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452722 E1;E2;E3
568 W14 RAWECKA, Zofia 2007 UKS Orientuś Łódź 4880 8667268 E1;E2;E3
569 OPEN RAWLUK, Alpa 2006 8648778 E1;E2;E3
570 M60 ROGALA, Mirosław 1957 KU AZS WAT Warszawa 02423 1401472 E1;E2;E3
571 W14 ROMAN, Oliwia 2007 UKS" Orientpark.pl" Iwiny 04723 2025012 E1;E2;E3
572 M55 RUDIS, Algimantas 1961 OK Fortuna, Vilnius 8622266 E1;E2;E3
573 M10N RUGAŁA, Wiktor 2011 UKS Azymut Siedliska 430928 E1;E2
574 M14 RUSINEK, Wojciech 2007 KOS BnO Szczecin 04786 8260718 E1;E2;E3
575 W10 RYCHŁOWSKA, Julia 2010 KS Kościelec Chrzanów 4519 412140 E1;E2;E3
576 M12 RZEŃCA, Tomasz 2008 UKS Orientuś Łódź 3712 8667274 E1;E2;E3
577 M40 RZOSIŃSKI , Dariusz 1977 8 brt Lipowiec E1;E2;E3
578 M45 RZOSIŃSKI, Marek 1973 8 brt Lipowiec E1;E2;E3
579 M45 SĘDŁAK, Krystian 1973 OK!Sport Warszawa 887220 E1;E2;E3
580 M18 SĘDŁAK, Michał 2003 OK!Sport Warszawa 981641 E1;E2;E3
581 W21E SIEG, Dominika 1994 100. bł/UKS BŁYSKAWICA Dębołęka 7208178 E1;E2;E3
582 WM10R SIERKOWSKA, Karolina 2012 UKS Azymut Siedliska 430944 E1;E2
583 W14 SIERKOWSKA, Marta 2007 UKS Azymut Siedliska 04360 2048198 E1;E2
584 M16 SIEROŃ, Karol 2005 UKS Azymut Pabianice 04404 8000598 E1;E2;E3
585 M40 SITNICKI, Mariusz 1977 10BKPanc Świętoszów 04379 8648674 E1;E2;E3
586 OPEN 2 SIUDEK, Agnieszka 2003 UKS Orientuś Łódź 4869 886661 E1;E2;E3
587 W14 SIUDEK, Julia 2006 UKS Orientuś Łódź 4871 886662 E1;E2;E3
588 M40 SIUDEK, Konrad 1980 UKS Orientuś Łódź/ Balluff Running Team 4873 8667267 E1;E2;E3
589 M12 SIUDEK, Krzysztof 2008 UKS Orientuś Łódź 4874 1409380 E1;E2;E3
590 WM10R SIUDEK, Piotr 2013 UKS Orientuś Łódź 887240 E1;E2;E3
591 M50 SKORUPA, Mariusz 1970 LKS Górzanka Nawojowa Góra 2133391 E1;E2
592 M45 SŁAWIŃSKI, Marcin 1971 3 Brygada Radiotechniczna 7200390 E1;E2;E3
593 W40 SŁOMCZYŃSKA, Ewa 1979 UKS Orientuś Łódź 887251 E1;E2;E3
594 M14 SŁOMCZYŃSKI, Filip 2007 UKS Orientuś Łódź 3765 1409366 E1;E2;E3
595 M18 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 UKS Orientuś Łódź 2837 8646292 E1;E2;E3
596 M45 SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 UKS Orientuś Łódź 3001 8667273 E1;E2;E3
597 W14 SŁOŃSKA , Antonina 2007 WKS Wawel 3190 8640921 E1;E2;E3
598 W40 SŁOŃSKA , Bogusława 1976 WKS Wawel 3655 1414200 E1;E2;E3
599 W18 SŁOŃSKA , Zofia 2002 WKS Wawel 3191 8120514 E1;E2;E3
600 M50 SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel 3192 8172888 E1;E2;E3
601 M12 SMOLIŃSKI, Paweł 2008 UKS Orientuś Łódź 4775 7200168 E1;E2;E3
602 W14 SOBIEPANEK, Barbara 2006 UKS OSiR Góra Kalwaria 03365 338299 E3
603 M16 SOBIEPANEK, Maksymilian 2004 UKS OSiR Góra Kalwaria 03759 8664841 E1;E2;E3
604 M18 SOBIŃSKI, Adrian 2003 MKS Paulinum Jelenia Góra 03868 8000577 E1;E2;E3
605 M21E SOKALSKI, Dariusz 1984 Wojskowa Akademia Techniczna 00715 8667186 E1;E2;E3
606 M40 SOŁOWIEJ, Stanisław 1975 KU AZS UMCS Lublin 02494 8667593 E1;E2;E3
607 M45 STASZAK, Artur 1970 UNTS Warszawa 2013 8123777 E1;E2;E3
608 W14 STEFANIAK, Izabela 2007 KOS BnO Szczecin 03767 8200407 E1;E2;E3
609 OPEN 2 STEFANIAK, Marcin 1979 OK!Sport 2061716 E1;E2;E3
610 M14 STEFANIAK, Robert 2006 UKS Azymut 45 9201837 E1;E2;E3
611 M35 STĘŻYCKI, Grzegorz 1982 10BKPanc Świętoszów 04684 8648671 E1;E2;E3
612 M14 STOLAREK, Piotr 2006 LKS Górzanka Nawojowa Góra 4815 1401474 E1;E2;E3
613 M14 STOLAREK, Piotr 2006 LKS Górzanka Nawojowa Góra 4815 E1;E2;E3
614 M45 STROIŃSKI, Cezary 1974 5 pułk artylerii Sulechów/HKS Azymut Mochy 03592 8636513 E1;E2;E3
615 M10N STYRYLSKI, Igor 2015 LKS Górzanka Nawojowa Góra E1;E2;E3
616 M10N STYRYLSKI, Kacper 2012 LKS Górzanka Nawojowa Góra E1;E2;E3
617 W14 SUDAK, Oliwia 2007 UKS Azymut Siedliska 04361 2048193 E1;E2
618 M40 SUDOŁ, Marek 1977 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452719 E1;E2;E3
619 OPEN 2 SURMA, Grzegorz 1983 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 2057128 E1;E2;E3
620 M16 SWATOWSKI, Kacper 2005 UKS Azymut Siedliska 04883 430914 E1;E2
621 M60 SYPUŁA, Sławomir 1958 UNTS Warszawa 8091818 E1;E2;E3
622 W21E SYPUŁA - PACIOREK, Katarzyna 1987 UNTS Warszawa 8091822 E1;E2;E3
623 W10 SZAFAREWICZ, Katarzyna 2010 UMKS Kwidzyn 4179 8062064 E1;E2;E3
624 M45 SZAJNA, Robert 1972 WKS Wawel 7204931 E1;E2;E3
625 M65 SZCZEPAŃSKI, Marek 1954 UKS Technik Ruciane-Nida 02509 8651327 E1;E2;E3;E4;E5
626 W14 SZELIGA , Sonia 2007 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 03739 8321123 E1;E2;E3
627 M55 SZOCIŃSKI, Robert 1965 1419991 E1;E2
628 W21E SZOST, Sandra 1990 2 ORel. Przasnysz 8000745 E1;E2;E3
629 M12 SZOSTAKOWSKI, Krzysztof 2008 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4714 412397 E1;E2;E3
630 W45 SZTRANEK, Iwona 1974 UKS Azymut Pabianice 04826 887216 E1;E2;E3
631 M18 SZTRANEK, Jan 2003 UKS Azymut Pabianice 02653 8002653 E1;E2;E3
632 M14 SZTRANEK, Maciej 2006 UKS Azymut Pabianice 03562 2043890 E1;E2;E3
633 M50 SZTRANEK, Paweł 0000 UKS Azymut Pabianice 04827 1407621 E1;E2;E3
634 M14 SZUWARA, Daniel 2007 KU AZS UMCS Lublin 04778 2120347 E1;E2;E3
635 M10 SZUWARA, Eryk 2010 KU AZS UMCS Lublin 04779 2120355 E1;E2;E3
636 M40 SZUWARA, Piotr 1978 1 Batalion Drogowo - Mostowy 04893 2120360 E1;E2;E3
637 W40 SZYMAŃSKA, Zuzanna 1977 Team 360º 02690 8000599 E1;E2;E3
638 W35 ŚLIWCZYŃSKA , Ilona 1978 Team360 02347 8121278 E1;E2;E3
639 W21E ŚLUSARCZYK, Katarzyna 1989 OK!Sport 8636522 E1;E2;E3
640 M12 ŚLUSARCZYK, Paweł 2009 LKS Górzanka Nawojowa Góra 4494 502210 E1;E2;E3
641 M12 ŚLUSARCZYK, Paweł 2009 LKS Górzanka Nawojowa Góra 4494 E1;E2;E3
642 M50 ŚWIĄTKOWSKI, Rafał 1968 E1;E2;E3
643 M45 ŚWIDERSKI, Władysław 1974 KU AZS UMCS Lublin/19BZ Lublin 7203222 E1;E2;E3
644 M65 ŚWIERCZYŃSKI , Bogdan 1953 KOS Modrzew Skwierzyna 0885 1394482 E1;E2;E3
645 WM12-14B TABISZEWSKI, Adam 2007 UKS Azymut Siedliska 430916 E1;E2
646 M18 TARNAWSKI, Jan 2003 WKS Wawel 3834 8030914 E1;E2;E3
647 M10N TARNOWSKI, Piotr 2013 WKS Wawel 4714611 E1;E2;E3
648 M14 TARNOWSKI, Przemysław 2007 WKS Wawel 03939 8000586 E1;E2;E3
649 M40 TARNOWSKI, Radosław 1979 WKS Wawel 4369 1391132 E1;E2;E3
650 M40 TKACZUK, Tomasz 1979 UKS Azymut Pabianice 03253 8160579 E1;E2;E3
651 M18 TOBOREK, Jakub 0000 WKS Śląsk Wrocław 2141 8030803 E1;E2;E3
652 OPEN TOMANKIEWICZ , Alicja 1956 OK!Sport Warszawa 1414204 E1;E2;E3
653 W21E TOPÓR, Magdalena 2001 WKS WAWEL BnO 2146666 E1;E2;E3
654 W50 TRYKOZKO, Urszula 1969 Team 360 02691 8072469 E1;E2;E3
655 M40 TRZASKO, Bogusław 1976 1397548 E1;E2;E3
656 M70 TRZPIL, Lech 1949 OK!Sport Warszawa 412312 E1;E2;E3
657 W21E TSAI, Yi-Yi 1992 I-Taiwan Orienteering Club
658 W12 TSYMBAL, Anastasiia 0000 MKS Paulinum Jelenia Góra 04800 2146580 E1;E2;E3
659 W21S TURCZYŃSKA, Alicja 1997 Wojskowa Akademia Techniczna 8667181 E1;E2;E3
660 WM10R TWARUSZKA, Radek 2018 338920 E1;E2;E3
661 M14 TYSZKIEWICZ, Filip 2006 KOS BnO Szczecin 04787 8260721 E1;E2;E3
662 W40 UKLEJA, Ewa 1980 UKS Azymut 45 3714 7201840 E1;E2;E3
663 M12 UKLEJA, Krzysztof 2008 UKS Azymut 45 03120 9201833 E1;E2;E3
664 OPEN UKLEJA, Marcin 1980 UKS Azymut 45 9201839 E1;E2;E3
665 W14 UKLEJA, Patrycja 2006 UKS Azymut 45 03121 9201832 E1;E2;E3
666 M50 URBANIAK, Krzysztof 1967 Indywidualny Mazowsze 00522 8640904 E1;E2;E3
667 W21S URBANOWICZ, Karolina 1995 Wojskowa Akademia Techniczna 888969 E1;E2;E3
668 M10N URYGA, Adam 2012 WKS Wawel 2114855 E1;E2;E3
669 M10 URYGA, Artur 2010 WKS Wawel 1401477 E1;E2;E3
670 M40 URYGA, Sławek 1977 WKS WAWEL 2114862 E1;E2;E3
671 M40 VAJDULIAK, Juraj 1961 OB Tvrdosin 416573 E1;E2;E3
672 M60 WAŁACHOWSKI, Janusz 1960 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1171 8230559 E1;E2;E3
673 M21S WAŁACHOWSKI, Piotr 1991 Indywidualnie Legionowo 8629227 E1;E2;E3
674 W50 WAŃCZYK, Magdalena 1969 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1483 412387 E1;E2;E3
675 W55 WARDECKA, Dorota 2065 Indywidualny Mazowsze E1;E2;E3
676 W12 WASILEWSKA, Olga 2008 UKS OSiR Góra Kalwaria 04251 418960 E1;E2;E3
677 M12 WASILEWSKI, Antoni 2008 UKS OSiR Góra Kalwaria 04441 7204643 E1;E2;E3
678 M16 WASILEWSKI, Mikołaj 2005 UKS OSiR Góra Kalwaria 02779 338300 E1;E2;E3
679 M70 WASILEWSKI, Stanisław 1946 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1168 8626617 E1;E2;E3
680 M16 WĄSIEWICZ, Jerzy 2005 Team 360 04079 8050202 E1;E2;E3
681 W50 WĄSIEWICZ, Marzena 1970 Team 360 04080 1418713 E1;E2;E3
682 M50 WĄSIEWICZ, Piotr 1970 Team 360 04081 1418717 E1;E2;E3
683 W14 WĄSIEWICZ, Urszula 2007 Team 360 04082 8070511 E1;E2;E3
684 M35 WDOWCZYK, Piotr 1983 2 pinz/UMKS Kwidzyn 4186 8099118 E1;E2;E3
685 M45 WDOWIAK, Robert 1970 Rodzinna Grupa Rowerowa 2067726 E2;E3
686 W14 WEJTKO , Diana 2007 UMKS Kwidzyn 3360 8001096 E1;E2;E3
687 M45 WEJTKO, Michał 1975 UMKS Kwidzyn 3916 2103956 E1;E2;E3
688 W10N WEJTKO, Paula 2012 UMKS Kwidzyn 1413975 E1;E2;E3
689 OPEN WENSŁAW, Justyna 1989 842665 E1;E2
690 M21E WENSŁAW, Mateusz 1987 UKS Azymut 45 8000590 E1;E2;E3
691 M14 WESOŁOWSKI, Oskar 2006 UKS Azymut Pabianice 04458 2146588 E1;E2;E3
692 W21E WICHA, Małgorzata 1991 WKS Wawel 9101800 E1;E2;E3
693 M45 WIECZOREK, Piotr 1973 Indywidualny Mazowsze 03016 9101039 E1;E2;E3
694 W21S WIELEBA, Marlena 1988 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 00167 8518347 E1;E2;E3
695 M60 WIERCIŃSKI, Piotr 1956 MKS Metalowiec Łódź 01105 1394894 E1;E2;E3
696 M40 WIĘCKO, Jacek 1978 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452730 E1;E2;E3
697 M10 WIŚNIEWSKI, Adam 2010 UKS Azymut Pabianice 04406 8095410 E1;E2;E3
698 M14 WIŚNIEWSKI, Jakub 2007 UKS Azymut Pabianice 03879 8281100 E1;E2;E3
699 OPEN WIŚNIEWSKI, Marcin 1976 UKS Azymut Pabianice 7662202 E1;E2;E3
700 M35 WIŚNIEWSKI, Paweł 1974 WKS WAWEL 9101301 E1;E2;E3
701 W50 WITKOWSKA, Izabela 1970 UKS Azymut 45 8130303 E1;E2;E3
702 M50 WITKOWSKI, Adam 1970 UKS Azymut 45 8150570 E1;E2;E3
703 M50 WITKOWSKI, Zbigniew 1969 7204615 E1;E2;E3
704 W12 WŁODARCZYK, Wiktoria 0000 UKS Traper 03546 8004603 E1;E2;E3
705 W45 WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna Maria 1975 MKS Paulinum Jelenia Góra 1401460 E1;E2;E3
706 M14 WODZICKI, Filip 2007 MKS MOS Wrocław 04646 2016295 E1;E2;E3
707 W60 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597 E1;E2;E3
708 M60 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345 E1;E2;E3
709 M21E WOJARSKI, Michał 1990 Wieliczka O-Team 502201 E1;E2;E3
710 M21S WOJCIECHOWSKI, Kamil 1984 8007392 E1;E2;E3
711 M45 WOJCIECHOWSKI, Krzysztof 1974 MKS Skarmat 7200055 E1;E2;E3
712 M21E WOJNOWICZ, Marek 1992 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 505127 E1;E2;E3
713 WM12-14B WOJTACZKA, Weronika 0000 MKS Paulinum Jelenia Góra 2146579 E1;E2;E3
714 M45 WOJTCZAK, Krzysztof 1972 CSWInż.iChem. Wrocław 8654382 E1;E2;E3
715 W45 WOJTCZAK-LUTER, Anna 1973 MKS Metalowiec Łódź 03220 2057149 E3
716 M65 WOŁEJSZO, Tadeusz 1951 KU AZS WAT 00074 8000592 E1;E2;E3
717 M55 WOŁEK, Andrzej 1964 UNTS Warszawa 3555 8200600 E1;E2;E3
718 W40 WOŁEK, Ewa 1968 UNTS Warszawa 1208 8655942 E1;E2;E3
719 W50 WOŁEK, Małgorzata 1966 UNTS Warszawa 3556 8340034 E1;E2;E3
720 M16 WOŁEK, Stanisław 2004 UNTS Warszawa 3557 8000845 E1;E2;E3
721 M55 WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS Warszawa 113 8000836 E1;E2;E3
722 W50 WOŁOWCZYK, Mariola 1968 UNTS Warszawa 112 8000847 E1;E2;E3
723 M21S WOŁOWCZYK, Michał 1997 UNTS Warszawa 489 9200094 E1;E2;E3
724 M70 WOŹNIAK, Henryk 1948 UMKS ORKAN 00131K 2114920 E1;E2;E3
725 M65 WOŹNIAK, Józef 1951 KU AZS WAT Warszawa 04906 7207729 E1;E2;E3
726 M35 WOŹNIAK, Michał 0000 5 Batalion Dowodzenia E1;E2;E3
727 M45 WÓJCIK, Grzegorz 1974 WKS Wawel 03195 8158815
728 W18 WÓJCIK, Natalia 2002 WKS Wawel 02992 8650889
729 M16 WÓJCIK , Paweł 2005 WKS Wawel 2991 8664651 E1;E2;E3
730 M45 WÓJTOWICZ, Grzegorz 1973 UNTS Warszawa 4546 8150473 E1;E2;E3
731 W10 WÓJTOWICZ, Hanna 2010 UNTS Warszawa 4547 8101219 E1;E2;E3
732 W45 WÓJTOWICZ, Katarzyna 1973 UNTS Warszawa 4548 8050373 E1;E2;E3
733 M16 WÓJTOWICZ, Krzysztof 2004 UNTS Warszawa 3174 8040213 E1;E2;E3
734 M50 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 September team 01138 8636526 E1;E2;E3
735 M45 WRZOSEK, Zbigniew 1970 00569 7207728 E1;E2;E3
736 W45 WYSOCKA, Joanna 1971 WKS Śląsk Wrocław 01400 2016298 E1;E2;E3
737 W60 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice 886619 E1;E2;E3
738 W10 WYSOCKA, Michalina 0201 MKS MOS Wrocław 04012 2016299 E1;E2;E3
739 M65 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa Gliwice 222893 E1;E2;E3
740 M21S ZAJĄC, Bartosz 1987 5 Batalion Dowodzenia 8091862 E1;E2;E3
741 W21S ZAJĄC, Honorata 1986 5 Batalion Dowodzenia 8091846 E1;E2;E3
742 M18 ZALESKI, Jakub 2003 MKS Paulinum Jelenia Góra 03103 2053614 E1;E2;E3
743 M14 ZAREMBA, Adam 2007 UMKS Kwidzyn 3567 8000578 E1;E2;E3
744 M10 ZASADZKI, Tymoteusz 2010 WKS Wawel 2114860 E1;E2;E3
745 M21E ZBRANEK, Roman 1988 SKOB Zlin 8422248 E1;E2;E3
746 W40 ZBROJA-NOWAK, Justyna 1980 KS Hades Poznań 00915 8000828 E1;E2;E3
747 M50 ZIELIŃSKI, Paweł 1968 KS Hades Poznań 00913 8000840 E1;E2;E3
748 M14 ZIELIŃSKI, Tomasz 2007 KS Hades Poznań 03701 8000841 E1;E2;E3
749 M35 ZIMMER, Łukasz 1981 JW 1109 Grudziądz/2 ORel/PACKMAN TEAM 8000742 E1;E2;E3
750 M55 ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof 1965 UKS Orientuś Łódź 3986 8667265 E2;E3
751 W21S ZŁOŚNIK, Sandra 1993 E1;E2;E3
752 M21E ZUCHMAŃSKI, Przemysław 1998 UKS Orientuś Łódź 1724 8646296 E1;E2;E3
753 M16 ŻESŁAWSKI , Jakub 2005 WKS Wawel 3201 8073201 E1;E2;E3
754 M16 ŻESŁAWSKI , Mateusz 2004 WKS Wawel 3200 8043200 E1;E2;E3
755 M45 ŻMIJ, Jacek 1975 UKS Kometa Gliwice 04824 1000229 E1
756 W16 ŻMIJ, Karolina 2004 UKS Kometa Gliwice 04511 1000228 E1
757 M12 ŻMIJ, Szymon 2009 UKS Kometa Gliwice 04823 2130138 E1
758 M14 ŻUCHOWSKI, Mateusz 2007 KOS BnO Szczecin 04788 8260719 E1;E2;E3

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BĄCZEK, Jędrzej 2010 UKS Technik Ruciane-Nida 04816 9201530 E1;E2;E3;E4;E5
2 BORCZYK, Dawid 2010 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4535 412394 E1;E2;E3
3 CHABRZYK, Wojciech 2010 ChabTeam brak brak E1;E2;E3
4 DUDZIAK, Andrzej 2010 UKS Dąb Leszno brak 2115726 E2;E3
5 JĘDRAS, Jakub 2011 UMKS Kwidzyn 4509 2102489 E1;E2;E3
6 MARSZAŁEK, Dawid 2010 UKS Kometa Gliwice 04148 8631667 E1;E2;E3
7 PACHNIK, Antoni 2010 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 04299 2025004 E1;E2;E3
8 PIETRZAK, Bruno 2010 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3
9 SZUWARA, Eryk 2010 KU AZS UMCS Lublin 04779 2120355 E1;E2;E3
10 URYGA, Artur 2010 WKS Wawel 1401477 E1;E2;E3
11 WIŚNIEWSKI, Adam 2010 UKS Azymut Pabianice 04406 8095410 E1;E2;E3
12 ZASADZKI, Tymoteusz 2010 WKS Wawel 2114860 E1;E2;E3

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BULTROWICZ, Franciszek 2011 KS Hades Poznań 2067834 E1;E2;E3
2 MARSZAŁEK, Karol 2012 UKS Azymut 45 9201835 E1;E2;E3
3 MATWIEJCZUK, Kamil 2011 UKS Azymut Siedliska 430910 E1;E2
4 PARUCH, Bartłomiej 2011 UKS Azymut Siedliska 430913 E1;E2
5 RUGAŁA, Wiktor 2011 UKS Azymut Siedliska 430928 E1;E2
6 STYRYLSKI, Igor 2015 LKS Górzanka Nawojowa Góra E1;E2;E3
7 STYRYLSKI, Kacper 2012 LKS Górzanka Nawojowa Góra E1;E2;E3
8 TARNOWSKI, Piotr 2013 WKS Wawel 4714611 E1;E2;E3
9 URYGA, Adam 2012 WKS Wawel 2114855 E1;E2;E3

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARTOS, Ryszard 2009 UKS Orientuś Łódź 4217 1409360 E1;E2;E3
2 CHODLEWSKI, Antoni 2008 KS Kościelec Chrzanów 3602 886343 E1;E2;E3
3 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś Łódź 3926 8667280 E1;E2;E3
4 FORYSTEK, Szymon 2008 WKS Wawel 1080905 E1;E2;E3
5 GRAMSZ, Miłosz 2008 UKS Azymut Pabianice 04859 339290 E1;E2;E3
6 HOFHANZL, Antonín 2009 TJ Růžená 8116806 E1;E2;E3
7 JANAS, Aleksander 2009 UKS Kometa Gliwice 04515 338919 E1;E2;E3
8 JANKIEWICZ, Radosław 2008 UMKS Kwidzyn 3913 2067683 E1;E2;E3
9 JOŃCZY, Michał 2008 MKS Paulinum Jelenia Góra 03882 2053633 E1;E2;E3
10 KIERSZTYN, Jakub 2008 UKS Azymut Siedliska 04431 430925 E1;E2
11 KOCIUBA, Wiktor 2008 MKS MOS Wrocław 04002 8644895 E1;E2;E3
12 KRAWCZYK, Piotr 2008 UKS Azymut Pabianice 04606 339280 E1;E2;E3
13 LEMAŃCZYK, Witold 2009 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 04804 8010865 E1;E2;E3
14 ŁADOMIRSKI, Szymon 2009 MKS Paulinum Jelenia Góra 04737 2099923 E1;E2;E3
15 ŁUBISZ, Łukasz 2009 UKS Azymut Pabianice 04402 339295 E1;E2;E3
16 MOKRZANOWSKI, Bartłomiej 0000 UKS OSiR Góra Kalwaria 04722 338294 E1;E2;E3
17 MOL, Adam 2008 HKS Azymut Mochy 8636520 E1;E2;E3
18 MOTAŁA, Piotr 2008 UKS Siódemka Rumia 7777772 E1;E2;E3
19 OMELCHENKO, Vladyslav 2009 WKS Wawel 1008059 E1;E2;E3
20 PUŁCZYŃSKI, Jeremi 2009 WKS Wawel 4019 8000395 E1;E2;E3
21 RZEŃCA, Tomasz 2008 UKS Orientuś Łódź 3712 8667274 E1;E2;E3
22 SIUDEK, Krzysztof 2008 UKS Orientuś Łódź 4874 1409380 E1;E2;E3
23 SMOLIŃSKI, Paweł 2008 UKS Orientuś Łódź 4775 7200168 E1;E2;E3
24 SZOSTAKOWSKI, Krzysztof 2008 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4714 412397 E1;E2;E3
25 ŚLUSARCZYK, Paweł 2009 LKS Górzanka Nawojowa Góra 4494 502210 E1;E2;E3
26 ŚLUSARCZYK, Paweł 2009 LKS Górzanka Nawojowa Góra 4494 E1;E2;E3
27 UKLEJA, Krzysztof 2008 UKS Azymut 45 03120 9201833 E1;E2;E3
28 WASILEWSKI, Antoni 2008 UKS OSiR Góra Kalwaria 04441 7204643 E1;E2;E3
29 ŻMIJ, Szymon 2009 UKS Kometa Gliwice 04823 2130138 E1

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BEKIER, Daniel 2007 UKS Azymut Siedliska 04357 2048196 E1;E2
2 BULTROWICZ, Tymoteusz 2006 KS Hades Poznań 03700 8000827 E1;E2;E3
3 CEPURDEJ, Władysław 2006 UKS Azymut 45 8666003 E1;E2;E3
4 CHACHURSKI, Mieszko 2007 UNTS Warszawa 04193 8291207 E1;E2;E3
5 DRAPELLA, Stanisław 2007 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 04803 8516449 E1;E2;E3
6 DURMA, Jerzy 2006 UKS Azymut Pabianice 04457 2146538 E1;E2;E3
7 DWOJAK, Gracjan 2006 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 04123 2025008 E1;E2;E3
8 FILIPCZAK-DUDZIAK, Bartosz 2006 UKS Dąb Leszno 04241 2115754 E1;E2;E3
9 GĄSIENICA-SAMEK, Adam 2006 UNTS Warszawa 2573 1408267 E1;E2;E3
10 GRZEGORCZYK, Borys 2006 WKS Wawel 4481 8099100 E1;E2;E3
11 JABŁOŃSKA, Emilia 2006 MUKS Junior Ochędzyn 2048159 E1;E2;E3
12 KARDASZ, Jakub 2006 UKS Azymut Siedliska 04356 2048182 E1;E2
13 KIELNIEROWSKI, Wojciech 2006 UKS Azymut Pabianice 04105 2146554 E1;E2;E3
14 KILICHOWSKI, Kacper 2006 UKS Azymut 45 4126 9201832 E1;E2;E3
15 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1;E2;E3
16 KOCIUBA, Kajetan 2006 KOS BnO Szczecin 04785 8260717 E1;E2;E3
17 KOLORZ, Dominik 2007 UKS Sparta Czyżowice 04622 2028215 E1;E2;E3
18 KOTKOWIAK, Bartosz 2006 KOS BnO Szczecin 03664 8383222 E1;E2;E3
19 KOZEL, Mikołaj 2007 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 4130 8518349 E1;E2;E3
20 KOZIAK, Michał 0000 KOS BnO Szczecin w trakcie 8260720 E1;E2;E3
21 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 03559 8035590 E1;E2;E3
22 KUBISIAK, Tomasz 2007 Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 7210456 E1;E2;E3
23 KURZYP, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 03271 2057139 E1;E2;E3
24 ŁĄCKI, Jakub 2006 UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 8062060 E1;E2;E3
25 ŁUBISZ, Dominik 2006 UKS Azymut Pabianice 04169 887224 E1;E2;E3
26 MARSZAŁEK, Alan 2006 UKS Grom Sokolniki 2048143 E1;E2;E3
27 MŁYNARCZYK, Maksymilian 2007 UKS Orientuś Łódź 3711 8667276 E1;E2;E3
28 MNICH, Marcin 2006 UKS Azymut Siedliska 04731 430932 E1;E2
29 PARUCH, Paweł 2006 UKS Azymut Siedliska 04732 430908 E1;E2
30 PERFIKOWSKI, Paweł 2007 UMKS Kwidzyn 3568 8271107 E1;E2;E3
31 PIÓRO, Dawid 2007 UKS Azymut Siedliska 04408 2048184 E1;E2
32 PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel 4263 8000583 E1;E2;E3
33 PRZEGON, Krzysztof 2007 UKS Azymut Siedliska 04733 430911 E1;E2
34 RUSINEK, Wojciech 2007 KOS BnO Szczecin 04786 8260718 E1;E2;E3
35 SŁOMCZYŃSKI, Filip 2007 UKS Orientuś Łódź 3765 1409366 E1;E2;E3
36 STEFANIAK, Robert 2006 UKS Azymut 45 9201837 E1;E2;E3
37 STOLAREK, Piotr 2006 LKS Górzanka Nawojowa Góra 4815 1401474 E1;E2;E3
38 STOLAREK, Piotr 2006 LKS Górzanka Nawojowa Góra 4815 E1;E2;E3
39 SZTRANEK, Maciej 2006 UKS Azymut Pabianice 03562 2043890 E1;E2;E3
40 SZUWARA, Daniel 2007 KU AZS UMCS Lublin 04778 2120347 E1;E2;E3
41 TARNOWSKI, Przemysław 2007 WKS Wawel 03939 8000586 E1;E2;E3
42 TYSZKIEWICZ, Filip 2006 KOS BnO Szczecin 04787 8260721 E1;E2;E3
43 WESOŁOWSKI, Oskar 2006 UKS Azymut Pabianice 04458 2146588 E1;E2;E3
44 WIŚNIEWSKI, Jakub 2007 UKS Azymut Pabianice 03879 8281100 E1;E2;E3
45 WODZICKI, Filip 2007 MKS MOS Wrocław 04646 2016295 E1;E2;E3
46 ZAREMBA, Adam 2007 UMKS Kwidzyn 3567 8000578 E1;E2;E3
47 ZIELIŃSKI, Tomasz 2007 KS Hades Poznań 03701 8000841 E1;E2;E3
48 ŻUCHOWSKI, Mateusz 2007 KOS BnO Szczecin 04788 8260719 E1;E2;E3

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BIELECKI, Michał 2004 UKS Siódemka Rumia 895238 E1;E2;E3
2 CZAPLA, Tadeusz 2005 WKS Wawel 8010305 E1;E2;E3
3 CZYŃSKI, Miłosz 2004 KOS BnO Szczecin 03443 8260722 E1;E2;E3
4 DĄBROWSKI, Karol 2005 UKS OSiR Góra Kalwaria 03907 1419863 E1;E2;E3
5 ERTEL, Jacek 2004 MUKS Junior Ochędzyn 2048145 E1;E2;E3
6 FRONIA, Jakub 2005 UKS GOK Galewice 04116 2048153 E1;E2;E3
7 GÓRSKI, Patryk 2004 UKS OSiR Góra Kalwaria 04541 2033042 E1;E2;E3
8 KOTKOWIAK, Piotr 2004 KOS BnO Szczecin 03665 8260724 E1;E2;E3
9 LISIAK, Adam 2005 UKS Orientuś Łódź 3049 8667264 E1;E2;E3
10 MAJOWSKI, Jan 2005 UKS OSiR Góra Kalwaria 03502 8062061 E1;E2;E3
11 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 8631676 E1;E2;E3
12 MULLER, Wiktor 2004 UMKS Kwidzyn 2578 8040409 E1;E2;E3
13 PACHNIK, Jędrzej 2006 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 03073 8000568 E1;E2;E3
14 PODWORSKI, Kacper 2005 UKS OSiR Góra Kalwaria 02780 8181204 E1;E2;E3
15 SIEROŃ, Karol 2005 UKS Azymut Pabianice 04404 8000598 E1;E2;E3
16 SOBIEPANEK, Maksymilian 2004 UKS OSiR Góra Kalwaria 03759 8664841 E1;E2;E3
17 SWATOWSKI, Kacper 2005 UKS Azymut Siedliska 04883 430914 E1;E2
18 WASILEWSKI, Mikołaj 2005 UKS OSiR Góra Kalwaria 02779 338300 E1;E2;E3
19 WĄSIEWICZ, Jerzy 2005 Team 360 04079 8050202 E1;E2;E3
20 WOŁEK, Stanisław 2004 UNTS Warszawa 3557 8000845 E1;E2;E3
21 WÓJCIK , Paweł 2005 WKS Wawel 2991 8664651 E1;E2;E3
22 WÓJTOWICZ, Krzysztof 2004 UNTS Warszawa 3174 8040213 E1;E2;E3
23 ŻESŁAWSKI , Jakub 2005 WKS Wawel 3201 8073201 E1;E2;E3
24 ŻESŁAWSKI , Mateusz 2004 WKS Wawel 3200 8043200 E1;E2;E3

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARTOS, Zbigniew 2003 UKS Orientuś Łódź 2127 8656097 E1;E2;E3
2 JOŃCZY, Jakub 2003 MKS Paulinum Jelenia Góra 03104 8071103 E1;E2;E3
3 KUBISIAK, Witold 2002 Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 7210454 E1;E2
4 KULA, Mateusz 2003 KOS BnO Szczecin 03666 8636996 E1;E2;E3
5 KULESZA, Igor 2003 UKS Orientuś Łódź 4098 8667279 E1;E2;E3
6 KURZYP, Stanisław 0000 WKS Śląsk Wrocław 2225 8661471 E1;E2;E3
7 LEDZION, Piotr 2003 UKS Orientuś Łódź 4111 8667278 E1;E2;E3
8 NOWAK, Grzegorz 2003 UKS Azymut 45 2370 8656096 E1;E2;E3
9 NOWAK, Michał 2003 UKS Orientuś Łódź 3929 8646295 E1;E2;E3
10 OLSZEWSKI, Bartłomiej 2002 UNTS Warszawa 8181202 8181202 E1;E2;E3
11 PACHNIK, Stanisław 2003 UKS Orientuś Łódź 4297 8632433 E1;E2;E3
12 PORZYCZ, Grzegorz 2002 UKS Azymut 45 2371 8656099 E1
13 PUDEŁEK, Błażej 2002 Górzanka Nawojowa Góra 2118338 E1;E2;E3
14 SĘDŁAK, Michał 2003 OK!Sport Warszawa 981641 E1;E2;E3
15 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 UKS Orientuś Łódź 2837 8646292 E1;E2;E3
16 SOBIŃSKI, Adrian 2003 MKS Paulinum Jelenia Góra 03868 8000577 E1;E2;E3
17 SZTRANEK, Jan 2003 UKS Azymut Pabianice 02653 8002653 E1;E2;E3
18 TARNAWSKI, Jan 2003 WKS Wawel 3834 8030914 E1;E2;E3
19 TOBOREK, Jakub 0000 WKS Śląsk Wrocław 2141 8030803 E1;E2;E3
20 ZALESKI, Jakub 2003 MKS Paulinum Jelenia Góra 03103 2053614 E1;E2;E3

M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BYRCZEK, Jan 2000 UKS KOMETA 02726 8631691 E1;E2;E3
2 PETERSBURSKI, Krystian 2001 UKS Azymut 45 8303043 E1;E2;E3
3 PŁÓCIENNIK, Konrad 0000 UKS Azymut Pabianice 01785 8260500 E1;E2;E3

M21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ADAMSKI, Robert 1986 100. bł/UKS BŁYSKAWICA Dębołęka 7208177 E1;E2;E3
2 BERNACIAK, Aleksander 1983 WKS Śląsk Wrocław 01402 8000594 E1;E2;E3
3 BLUZA, Łukasz 1977 indywidualnie 1460500 E1;E3
4 CHARUBA, Łukasz 1990 UKS Orientuś Łódź 402 8667272 E1;E2;E3
5 CYGLER, Sławomir 1990 WKS Wawel 00093 886658 E1;E2;E3
6 DRĄGOWSKI, Kuba 1990 MKS Paulinum Jelenia Góra 00684 8628698 E1;E2;E3
7 DUDEK, Wojciech 1994 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1171 8631571 E1;E2;E3
8 DZIOBA, Mateusz 1995 MKS Paulinum Jelenia Góra 01101 8650822 E1;E2;E3
9 FILIPEK, Marcin 1983 12 BZ 8648780 E1;E2;E3
10 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań 4415 8000832 E1;E2;E3
11 GRABOWSKI, Bogusz 1987 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452718 E1;E2;E3
12 GRZEGORCZYK, Marcin 1988 12 BZ 8648770 E1;E2;E3
13 HEWELT, Maciej 1990 UKS Azymut 45 8062035 E1;E2;E3
14 HOFFMANN, Mateusz 1991 CSWL Poznań 00007 9202018 E1;E2;E3
15 HOVORKA, Lukáš 1990 OK Lokomotiva Pardubice 8402048 E1;E2;E3
16 JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 04208 8640247 E1;E2;E3
17 JAROSZEK, Radoslaw 1994 Team 360 8640906 E3
18 JAROSZEK, Radoslaw 1994 Team 360 8640906 E3
19 JURCZYK, Tomasz 1994 UKS Sparta Czyżowice 01936 8640246 E1;E2;E3
20 KALATA , Michał 1989 10BKPanc Świętoszów 00853 8160889 E1;E2;E3
21 KRASZEWSKI, Przemysław 1997 10BKPanc Świętoszów 04836 8648667 E1;E2;E3
22 KRAWCZYŃSKI, Mikołaj 0000 WKS Śląsk Wrocław 2226 8650386 E1;E2;E3
23 KUCA, Kacper 1999 UNTS Warszawa 2032 8636525 E1;E2;E3
24 KURYJ, Marek 1978 WKS WAWEL 3252 8650882 E1;E2;E3
25 MADEJ, Mateusz 1991 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 00705 E1;E2;E3
26 MARTE, Michal 1975 KU AZS WAT WARSZAWA 01940 7081975 E1;E2;E3
27 MAZAN, Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 01319 8100192 E1;E2
28 NIEWIEDZIAŁA, Robert 1993 UKS Siódemka Rumia 8516905 E1;E2;E3
29 OLECH, Przemysław 1985 UKS Siódemka Rumia 01564 504401 E1;E2;E3
30 OLEJNIK, Michał 1992 WKS Grunwald Poznań 00340 8653291 E1;E2;E3
31 OLESIŃSKI, Rafał 1993 2 ORel. Przasnysz 8000741 E1;E2;E3
32 PASZYŃSKI, Piotr 1981 UKS Orientuś Łódź 423 8640929 E1;E2;E3
33 PIŁKOWSKI, Tadeuszek 1990 OK!Sport Warszawa 00689 8653083 E1;E2;E3
34 PIOTROWSKI, Radosław 1996 8000386 E1;E2;E3
35 PODZIŃSKI, Rafał 1991 UKS Orientuś Łódź 410 8640912 E1;E2;E3
36 PRYJMA, Fryderyk 1998 UNTS Warszawa 2672 8001095 E1;E2;E3
37 SOKALSKI, Dariusz 1984 Wojskowa Akademia Techniczna 00715 8667186 E1;E2;E3
38 WENSŁAW, Mateusz 1987 UKS Azymut 45 8000590 E1;E2;E3
39 WOJARSKI, Michał 1990 Wieliczka O-Team 502201 E1;E2;E3
40 WOJNOWICZ, Marek 1992 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 505127 E1;E2;E3
41 ZBRANEK, Roman 1988 SKOB Zlin 8422248 E1;E2;E3
42 ZUCHMAŃSKI, Przemysław 1998 UKS Orientuś Łódź 1724 8646296 E1;E2;E3

M21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ANTONOWICZ, Jerzy 1968 Team360 00090 504405 E1;E2;E3
2 BUGÁR, Gergely 1992 BÖF Budaörs 8357345 E1;E2;E3
3 DANIELEWICZ , Patryk 1990 JW 4495 E1;E2;E3
4 GARBULIŃSKI, Grzegorz 1994 Indywidualnie 2013796 E1;E2;E3
5 GĄSIOROWSKI, Adam 1989 UKS Azymut Pabianice 03558 9060601 E1;E2;E3
6 GOLARZ, Tomasz 1986 2 pułk inżynieryjny Inowrocław 8099119 E1;E2;E3
7 JAROSZEK, Radoslaw 1994 Team 360 8640906 E2
8 KĘDZIOR, Rafał 1991 JW 4495 E1
9 KOGUCIUK, Konrad 0000 KU AZS UMCS Lublin 03298 8667592 E1;E2;E3
10 KRUPA, Łukasz 1990 UKS OSiR Góra Kalwaria 04250 338297 E1;E2;E3
11 KUREK, Jarosław 1988 KU AZS WAT Warszawa 305987 E1;E2;E3
12 LATÁK, Rudolf 1974 BÖF Budaörs 46132 E1;E2;E3
13 MARSZAŁEK, Michał 1980 UKS Azymut 45 9201836 E1;E2;E3
14 MASTELA, Rafał 1973 OB Havířov 2032312 E1;E2;E3
15 MIŚTAL, Mateusz 1989 HS Team 7203232 E1;E2;E3
16 NESTOROWICZ, Łukasz 0000 KU AZS UMCS Lublin 03301 8667598 E1;E2;E3
17 NIKOŁAJUK, Bartek 0000 UKS 2146537 E1;E2;E3
18 NOWAK, Bartłomiej 1993 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4821 2023848 E1;E2;E3
19 PARYS, Jarosław 0000 KU AZS UMCS Lublin 03300 8667596 E1;E2;E3
20 PAWŁOWSKI, Michał 1998 Wojskowa Akademia Techniczna 8664974 E1;E2;E3
21 PIETRZAK, Konrad 1986 KU AZS UMCS Lublin/19BZ Lublin 03347 8667599 E1;E2;E3
22 PIETRZAK, Patryk 1981 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3
23 WAŁACHOWSKI, Piotr 1991 Indywidualnie Legionowo 8629227 E1;E2;E3
24 WOJCIECHOWSKI, Kamil 1984 8007392 E1;E2;E3
25 WOŁOWCZYK, Michał 1997 UNTS Warszawa 489 9200094 E1;E2;E3
26 ZAJĄC, Bartosz 1987 5 Batalion Dowodzenia 8091862 E1;E2;E3

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BEK, Michał 1981 Rodzinna Grupa Rowerowa 04818 E1;E2;E3
2 DRĄGOWSKI, Piotr 1982 KS OK!Sport Warszawa 00687 8426644 E1;E2;E3
3 FRĄTCZAK, Sławomir 1984 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 04370 8515549 E1;E2;E3
4 FROM , Piotr 1983 UMKS Kwidzyn 4856 E1;E2;E3
5 GOCYŁA, Mateusz 1981 KS Jurajskie Orły E1;E2;E3
6 JANKOWSKI, Paweł 1984 Indywidualnie 1418721 E1;E2;E3
7 JĘDRAS, Przemysław 1981 UMKS Kwidzyn 3694 2067686 E1;E2;E3
8 KONARCZAK, Dariusz 1984 KS Hades Poznań / 17 BZ 00903 501149 E1;E2;E3
9 KOŻYCZKOWSKI, Edward 1985 Indywidualnie 8062050 E1;E2;E3
10 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 02652 8002652 E1;E2;E3
11 KRZYMINIEWSKI, Marek 1985 100. bł/UKS BŁYSKAWICA Dębołęka 8311085 E1;E2;E3
12 KUŚ, Michał 1982 Klub InO Stowarzysze 8020882 E1;E2;E3
13 LEHMAN, Piotr 1981 Indywidualnie E1;E2;E3
14 ŁAZARSKI, Janusz 1983 2 ORel. Przasnysz 8000750 E1;E2;E3
15 ŁĄCKI, Łukasz 1982 UKS OSiR Góra Kalwaria 01673 8062059 E1;E2;E3
16 ŁUBIS, Michał 0000 UKS Azymut Pabianice 02657 8026570 E1;E2;E3
17 MAZUR, Michał 1983 UKS Azymut Pabianice 02952 1403086 E1;E2;E3
18 PABICH, Tomasz 1982 UKS Azymut Pabianice 00331 886310 E1;E2;E3
19 PIEKARCZYK, Piotr 1982 GKS Świt Krzeszowice E1;E2;E3
20 PIEKIELNY, Mariusz 1982 MUKS Junior Ochędzyn 2048178 E1;E2;E3
21 STĘŻYCKI, Grzegorz 1982 10BKPanc Świętoszów 04684 8648671 E1;E2;E3
22 WDOWCZYK, Piotr 1983 2 pinz/UMKS Kwidzyn 4186 8099118 E1;E2;E3
23 WIŚNIEWSKI, Paweł 1974 WKS WAWEL 9101301 E1;E2;E3
24 WOŹNIAK, Michał 0000 5 Batalion Dowodzenia E1;E2;E3
25 ZIMMER, Łukasz 1981 JW 1109 Grudziądz/2 ORel/PACKMAN TEAM 8000742 E1;E2;E3

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BALMOWSKI, Radosław 1976 2 pułk inżynieryjny Inowrocław 8099120 E1;E2;E3
2 CENIUK, Sylwester 1978 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452727 E1;E2;E3
3 CIEĆWIERZ, Sławomir 1979 UKS Azymut 45 4338 8270379 E1;E2;E3
4 CISZEK, Marcin 1976 WKS Śląsk Wrocław 8654383 E1;E2;E3
5 CIUPA, Marcin 1978 UKS Orientuś Łódź 3927 8020578 E1;E2;E3
6 CYCH, Piotr 1968 WKS Śląsk Wrocław 8091968 E1;E2;E3
7 CZAPLA, Tomasz 1976 WKS Wawel 8625255 E1;E2;E3
8 DURMAJ, Marcin 1979 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452715 E1;E2;E3
9 DUTKIEWICZ, Damian 0000 MKS Paulinum Jelenia Góra 01279 9101296 E1;E2;E3
10 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc Świętoszów 02892 8648666 E1;E2;E3
11 JANIAK, Paweł 1980 MKS Pogoń Siedlce E1;E2;E3
12 JARONIEC, Dariusz 1979 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452723 E1;E2;E3
13 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 04317 8200108 E1;E2;E3
14 KOCIUBA, Marek 1980 KU AZS WAT Warszawa E1;E2;E3
15 KOSICKI, Roman 1977 UKS ENERGETYK Dychów 981863 E1;E2;E3
16 KUBISIAK, Marek 1977 Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 02107 7210455 E1;E2;E3
17 KUJDA, Arkadiusz 1979 1 Brygada Logistyczna 03987 8062063 E1;E2;E3
18 ŁAWECKI, Szymon 1978 MKS Pogoń Siedlce 02109 8655944 E1;E2;E3
19 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań 8328477 E1;E2;E3
20 MAREK, Mirosław 1978 InO.Maniak Nowa Dęba 7205881 E1;E2;E3
21 NOWAK, Jacek 1976 indywidualni pomorskie 00143 8100276 E1;E2;E3
22 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś Łódź 3930 8667275 E1;E2;E3
23 PATREJKO, Andrzej 1979 UKS Azymut 45 9201533 E1;E2;E3
24 PERFIKOWSKI, Piotr 1976 UMKS Kwidzyn 4190 2077834 E1;E2;E3
25 PLESIŃSKI, Mariusz 1973 10BKPanc Świętoszów 01304 8648668 E1;E2
26 PROŠEK, Michal 1978 OK Jihlava 8028823 E1;E2;E3
27 RZOSIŃSKI , Dariusz 1977 8 brt Lipowiec E1;E2;E3
28 SITNICKI, Mariusz 1977 10BKPanc Świętoszów 04379 8648674 E1;E2;E3
29 SIUDEK, Konrad 1980 UKS Orientuś Łódź/ Balluff Running Team 4873 8667267 E1;E2;E3
30 SOŁOWIEJ, Stanisław 1975 KU AZS UMCS Lublin 02494 8667593 E1;E2;E3
31 SUDOŁ, Marek 1977 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452719 E1;E2;E3
32 SZUWARA, Piotr 1978 1 Batalion Drogowo - Mostowy 04893 2120360 E1;E2;E3
33 TARNOWSKI, Radosław 1979 WKS Wawel 4369 1391132 E1;E2;E3
34 TKACZUK, Tomasz 1979 UKS Azymut Pabianice 03253 8160579 E1;E2;E3
35 TRZASKO, Bogusław 1976 1397548 E1;E2;E3
36 URYGA, Sławek 1977 WKS WAWEL 2114862 E1;E2;E3
37 VAJDULIAK, Juraj 1961 OB Tvrdosin 416573 E1;E2;E3
38 WIĘCKO, Jacek 1978 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452730 E1;E2;E3

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BADARYCZ, Piotr 1975 E1;E2;E3
2 BARTOS, Maciej 1974 UKS Orientuś Łódź 4218 887234 E1;E2;E3
3 BŁACHUT, Igor 1973 Team360 8030173 E1;E2;E3
4 CZAPLA, Przemysław 1974 WKS Wawel Tak 8281274 E1;E2;E3
5 DOBROWOLSKI, Piotr 1973 KU AZS UMCS Lublin 02972 8010873 E1;E2;E3
6 DOMIN, Tomasz 1975 sevencoins.pl 7504300 E1;E2;E3
7 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 4414 8000830 E1;E2;E3
8 GIELEC, Artur 1975 UKS Orientuś Łódź 887246 E1;E2;E3
9 GLISZCZYŃSKI, Janusz 1974 TRV Potrzanowo 887086 E1;E2;E3
10 GORAL, Michał 1971 KU AZS UMCS Lublin 04551 8001092 E1;E2;E3
11 HOFHANZL, Abrahám 1973 TJ Růžená 8116689 E1;E2;E3
12 JANAS, Sebastian 1974 UKS Kometa Gliwice 04512 2035286 E1;E2;E3
13 JOŃCZY, Daniel 1975 MKS Paulinum Jelenia Góra 01298 8020375 E1;E2;E3
14 KALSZTEIN, Karol 1974 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 00985 8515547 E1;E2;E3
15 KŁAK, Andrzej 1971 34WOG 430372 E1;E2;E3
16 KOSICKI, Tomasz 1971 OK!Sport 1412342 E1;E2;E3
17 KOSONOWSKI, Robert 1972 1 Batalion Drogowo - Mostowy 2120345 E1;E2;E3
18 KRASUSKI, Bartomiej 1970 Team360 8040670 E1;E2;E3
19 KRASUSKI, Marcin 1972 OK!Sport Warszawa 02688 8060972 E1;E2;E3
20 KRYSZCZAK, Adam 1972 2 ORel Przasnysz 2041249 E1;E2;E3
21 KRZYMINIEWSKI, Sławomir 1973 100. bł/UKS BŁYSKAWICA Dębołęka 8071973 E1;E2;E3
22 KRZYŻOSTANEK, Jarosław 1973 UKS Grom Sokolniki 8050888 E1;E2;E3
23 KUDŁACZ, Tomasz 0000 E3
24 LEDZION, Grzegorz 1971 UKS Orientuś Łódź 4657 8667270 E1;E2;E3
25 LEMAŃCZYK, Dariusz 1973 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 04846 2108827 E1;E2;E3
26 LISIAK, Paweł 1974 UKS Orientuś Łódź 3251 8667277 E1;E2;E3
27 MARCINKIEWICZ, Marcin 1973 KU AZS WAT Warszawa 504402 E1;E2;E3
28 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 UKS Kometa Gliwice 04146 8631703 E1;E2;E3
29 MIANOWSKI, Rafał 1973 UNTS Warszawa 2068 8270873 E1;E2;E3
30 MIGACZ, Marcin 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra 2108822 E1;E2;E3
31 MIKHAYLOV, Victor 1973 Odessa Team 9777503 E2;E3
32 MOL, Krzysztof 1975 5 pułk artylerii Sulechów/HKS Azymut Mochy 02866 8636515 E1;E2;E3
33 MOSSAKOWSKI, Przemysław 1960 samodzielny 8091816 E1;E2;E3
34 MOSZKOWICZ , Paweł 1967 WKS Wawel 826 8180667 E1;E2;E3
35 NOWAK, Remik 1972 KS Hades Poznań 00907 8000833 E1;E2;E3
36 PACYNA, Krzysztof 1973 UKS ENERGETYK Dychów 04857 8001098 E1;E2;E3
37 PETERSBURSKI, Robert 1975 UKS Azymut 45 2086333 E1;E2;E3
38 PORADA, Robert 1972 UKS Reflex 02084 1972223 E1;E2;E3
39 PUDEŁEK, Paweł 1971 Górzanka Nawojowa Góra 2127778 E1;E2;E3
40 RAMOTOWSKI, Mariusz 1968 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452722 E1;E2;E3
41 RZOSIŃSKI, Marek 1973 8 brt Lipowiec E1;E2;E3
42 SĘDŁAK, Krystian 1973 OK!Sport Warszawa 887220 E1;E2;E3
43 SŁAWIŃSKI, Marcin 1971 3 Brygada Radiotechniczna 7200390 E1;E2;E3
44 SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 UKS Orientuś Łódź 3001 8667273 E1;E2;E3
45 STASZAK, Artur 1970 UNTS Warszawa 2013 8123777 E1;E2;E3
46 STROIŃSKI, Cezary 1974 5 pułk artylerii Sulechów/HKS Azymut Mochy 03592 8636513 E1;E2;E3
47 SZAJNA, Robert 1972 WKS Wawel 7204931 E1;E2;E3
48 ŚWIDERSKI, Władysław 1974 KU AZS UMCS Lublin/19BZ Lublin 7203222 E1;E2;E3
49 WDOWIAK, Robert 1970 Rodzinna Grupa Rowerowa 2067726 E2;E3
50 WEJTKO, Michał 1975 UMKS Kwidzyn 3916 2103956 E1;E2;E3
51 WIECZOREK, Piotr 1973 Indywidualny Mazowsze 03016 9101039 E1;E2;E3
52 WOJCIECHOWSKI, Krzysztof 1974 MKS Skarmat 7200055 E1;E2;E3
53 WOJTCZAK, Krzysztof 1972 CSWInż.iChem. Wrocław 8654382 E1;E2;E3
54 WÓJCIK, Grzegorz 1974 WKS Wawel 03195 8158815
55 WÓJTOWICZ, Grzegorz 1973 UNTS Warszawa 4546 8150473 E1;E2;E3
56 WRZOSEK, Zbigniew 1970 00569 7207728 E1;E2;E3
57 ŻMIJ, Jacek 1975 UKS Kometa Gliwice 04824 1000229 E1

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARTCZAK, Jarosław 1968 UMKS ORKAN 00743 887093 E1;E2;E3
2 CZARNOŁĘCKI, Krzysztof 1968 samodzielny 1411183 E1;E2;E3
3 DESZCZ, Stanisław 1970 MKS Metalowiec Łódź 02638 2057148 E3
4 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel Kraków 02080 8180366 E1;E2;E3
5 JAMROZIK, Krzysiek 1969 WKS Wawel 7102102 E1;E2;E3
6 KIJEWSKI, Jacek 1970 KU AZS WAT Warszawa 00085 8150370 E1;E2;E3
7 KLASA, Tomasz 1966 KS Hades Poznań 03730 1966423 E1;E2;E3
8 KRAMSKI, Mariusz 1970 KOS Modrzew Skwierzyna 8414140 E1;E2;E3
9 KRÓL, Adrian 1966 BnO Tworóg 8000392 E1;E2
10 KRUPIŃSKI, Andrzej 1969 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1175 8651325 E1;E2;E3
11 ŁASKI, Tomasz 1965 Klub InO Stowarzysze 1419854 E1;E2;E3
12 MAZUREK, Piotr 0000 WKS Śląsk Wrocław 4453 8062046 E1;E2;E3
13 MICHALAK, Tomasz 1969 UNTS Warszawa 02981 8180169 E1;E2;E3
14 MICKEVICIUS, Ovidijus 1967 OK Fortuna, Vilnius 8071841 E1;E2;E3
15 MULLER, Tomasz 1968 UMKS Kwidzyn 2577 8230568 E1;E2;E3
16 PACHNIK, Dariusz 1969 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 00706 8170969 E1;E2;E3
17 PESTA, Adam 1969 UKS Azymut 45 8518348 E1;E2;E3
18 PISAREK, Piotr 1969 WKS Wawel 4588 8002651 E1;E2;E3
19 PŁYTNIK, Stanisław 1966 KOS BnO Szczecin 03670 8260723 E1;E2;E3
20 SKORUPA, Mariusz 1970 LKS Górzanka Nawojowa Góra 2133391 E1;E2
21 SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel 3192 8172888 E1;E2;E3
22 SZTRANEK, Paweł 0000 UKS Azymut Pabianice 04827 1407621 E1;E2;E3
23 ŚWIĄTKOWSKI, Rafał 1968 E1;E2;E3
24 URBANIAK, Krzysztof 1967 Indywidualny Mazowsze 00522 8640904 E1;E2;E3
25 WĄSIEWICZ, Piotr 1970 Team 360 04081 1418717 E1;E2;E3
26 WITKOWSKI, Adam 1970 UKS Azymut 45 8150570 E1;E2;E3
27 WITKOWSKI, Zbigniew 1969 7204615 E1;E2;E3
28 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 September team 01138 8636526 E1;E2;E3
29 ZIELIŃSKI, Paweł 1968 KS Hades Poznań 00913 8000840 E1;E2;E3

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BĄCZEK, Dariusz 1965 UKS Technik Ruciane-Nida 04013 8007387 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHACHURSKI, Ryszard 1963 KU AZS WAT Warszawa 00065 8020163 E1;E2;E3
3 DRĄGOWSKI, Marek 1965 OK!Sport Warszawa 887232 E1;E2;E3
4 KONDROTAS, Raimondas 1962 OK Fortuna, Vilnius 8629909 E1;E2;E3
5 KOZŁOWSKI, Jacek 1963 2021371 E3
6 MACHULAK, Mirosław 1963 UNTS Warszawa 4256 1414198 E1;E2;E3
7 MIKOLAVICIUS, Gintaras 1961 OK Fortuna, Vilnius 8001837 E1;E2;E3
8 MŁYNARCZYK, Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź 3294 8150264 E1;E2;E3
9 MONIAK, Andrzej 1965 LKS Górzanka Nawojowa Góra brak E1;E2;E3
10 MORAWSKI, Paweł 1962 indywidualni pomorskie 00145 7204094 E1;E2;E3
11 NIESSNER , Piotr 1963 WKS Wawel 2725 8200663 E1;E2;E3
12 POLEWSKI, Dariusz 1961 indywidualnie 1603313 E1;E3
13 RUDIS, Algimantas 1961 OK Fortuna, Vilnius 8622266 E1;E2;E3
14 SZOCIŃSKI, Robert 1965 1419991 E1;E2
15 WOŁEK, Andrzej 1964 UNTS Warszawa 3555 8200600 E1;E2;E3
16 WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS Warszawa 113 8000836 E1;E2;E3
17 ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof 1965 UKS Orientuś Łódź 3986 8667265 E2;E3

M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ANDRZEJEWSKI, Leszek 1959 UKS Azymut 45 1624 887230 E1;E2;E3
2 CEPURDEJ, Oleksandr 1958 UKS Azymut 45 8664839 E1;E2;E3
3 CHUŁEK, Aleksander 1959 UKS Azymut 45 00547 8201410 E1;E2;E3
4 CZERKAWSKI, Wacław 1960 UKS Sparta Czyżowice 01496 435239 E1;E2;E3
5 DRĄGOWSKI, Robert 0000 OK!Sport 887222 E3
6 HORNIK, Zbigniew 1956 LKO 01554 9669689 E1;E2;E3
7 KONSTANCIAK, Andrzej 1959 OK!Sport 412316 E1;E2;E3
8 KRET, Jacek 1957 LKS Górzanka Nawojowa Góra 03723 2103970 E1;E2;E3
9 KROCHMAL, Andrzej 1956 KS Spójnia Warszawa 00528 8040156 E1;E2;E3
10 KROCHMAL, Grzegorz 1959 KU AZS WAT Warszawa 00076 8280359 E1;E2;E3
11 MACHOWSKI, Władysław 1959 UKS OSiR Góra Kalwaria 00482 2086529 E1;E2;E3
12 MAZUREK, Krzysztof 1957 MKS Metalowiec Łódź 01982 2139265 E3
13 MĄDRZYŃSKI, Zbigniew 1956 UMKS Kwidzyn 2885 8000573 E1;E2;E3
14 MIKIELSKI, Marek 2060 UMKS ORKAN 00136 8664836 E1;E2;E3
15 PIETRUSIŃSKI, Marek 1956 KS Artemis Wrocław 01323 2035173 E1;E2;E3
16 ROGALA, Mirosław 1957 KU AZS WAT Warszawa 02423 1401472 E1;E2;E3
17 SYPUŁA, Sławomir 1958 UNTS Warszawa 8091818 E1;E2;E3
18 WAŁACHOWSKI, Janusz 1960 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1171 8230559 E1;E2;E3
19 WIERCIŃSKI, Piotr 1956 MKS Metalowiec Łódź 01105 1394894 E1;E2;E3
20 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345 E1;E2;E3

M65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BOHACZEK, Janusz 1952 UMKS ORKAN 00135K 413376 E1;E2;E3
2 BUGÁR, József 1953 BÖF Budaörs 8447500 E1;E2;E3
3 GACKOWSKI, Bogdan 1953 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 00846 1416911 E1;E2;E3
4 GUGA, Romuald 1955 WKS Śląsk Wrocław 0716 8006972 E1;E2;E3
5 ŁUŃSKI, Zbigniew 2052 UMKS ORKAN 00132 413395 E1;E2;E3
6 OLBRYCHT, Janusz 1955 OLBnO 00228 886663 E1;E2;E3
7 PARFIANOWICZ, Ludomir 1955 UNTS Warszawa 101 8660491 E1;E2;E3
8 PARZEWSKI, Jerzy 1952 00072 8001099 E1;E2;E3
9 PASZYŃSKI, Józef 1953 UKS Orientuś Łódź 383 8010866 E1;E2;E3
10 SZCZEPAŃSKI, Marek 1954 UKS Technik Ruciane-Nida 02509 8651327 E1;E2;E3;E4;E5
11 ŚWIERCZYŃSKI , Bogdan 1953 KOS Modrzew Skwierzyna 0885 1394482 E1;E2;E3
12 WOŁEJSZO, Tadeusz 1951 KU AZS WAT 00074 8000592 E1;E2;E3
13 WOŹNIAK, Józef 1951 KU AZS WAT Warszawa 04906 7207729 E1;E2;E3
14 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa Gliwice 222893 E1;E2;E3

M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHOJNACKI, Marian 1948 indywidualnie E1;E2;E3
2 GLIŃSKI, Henryk 1950 KS Artemis Wrocław D92023 305974 E1;E2;E3
3 KMIECIŃSKI, Józef 1947 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 69 8000572 E1;E2;E3
4 KRUCZEK, Stanislaw 1948 WKS Wawel 830 2057145 E1;E2;E3
5 ŁAPANOWSKI, Jacenty 1950 KU AZS WAT Warszawa 00190 8672019 E1;E2;E3
6 MICHAŁEK , Janusz 1948 KOS Modrzew Skwierzyna 0742 8202030 E1;E2;E3
7 TRZPIL, Lech 1949 OK!Sport Warszawa 412312 E1;E2;E3
8 WASILEWSKI, Stanisław 1946 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1168 8626617 E1;E2;E3
9 WOŹNIAK, Henryk 1948 UMKS ORKAN 00131K 2114920 E1;E2;E3

M75/80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BENEŠ , Karel 1942 SKOB Havířov 1421901 E1;E2;E3
2 PŁUCIENNIK, Waldemar 1943 KOS Modrzew Skwierzyna 0883 2053655 E1;E2;E3

OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ANTONOWICZ, Anna Maria 1998 Team 360 0 886680 E1;E3
2 BĄCZEK, Aleksandra 1994 2 pułk inżynieryjny Inowrocław 1426887 E1;E2;E3
3 BEDNARSKA, Zuzanna 1999 UNTS Warszawa 8040198 E1;E2;E3
4 BUZEK, Gabi 1979 WKS Wawel E1;E2;E3
5 CHACHURSKA, Magdalena 1978 KU AZS WAT Warszawa 8201278 E1;E2;E3
6 CHWIEJCZAK, Dorota 0000 259382 E1;E2;E3
7 CIESIELSKA, Karina 2006 AKTYWNE CHOSZCZNO 8648757 E1;E2;E3
8 DRĄGOWSKI, Paweł 2001 OK!Sport Warszawa 1419870 E1;E2;E3
9 DUDZIAK, Damian 1977 UKS Dąb Leszno brak 1412009 E2;E3
10 EC, Ewa 1960 Indywidualny Mazowsze E2
11 FORYSTEK, Konrad 1993 WKS Wawel 02267 1993127 E1;E2;E3
12 FORYSTEK, Marek 1973 WKS Wawel 02620 1973024 E1;E2;E3
13 GENDEK, Katarzyna 1973 UNTS Warszawa 1408266 E1;E2;E3
14 GIELEC, Małgorzata 1975 UKS Orientuś Łódź 887247 E1;E2;E3
15 GRAB, Hanna 1987 412354 E1;E2;E3
16 KLAUS-URYGA, Anna 1975 WKS WAWEL 2114862 E1;E2;E3
17 LUBKIEWICZ, Małgorzata 1986 WKS WAWEL E1;E2;E3
18 MAZURKIEWICZ, Agnieszka 1973 Smoleckie Syrenki E1;E2;E3
19 MAZURKIEWICZ, Beata 2003 ALO PWr E1;E2;E3
20 MOSZKOWICZ , Monika 1973 WKS Wawel 889674 E1;E2;E3
21 MUSIAŁ, Anna 1966 OK!Sport Warszawa 412314 E1;E2;E3
22 NOWAK, Maria 2003 KS Hades Poznań 02922 2067839 E1;E2;E3
23 OLBRYCHT, Anna 1956 OLBnO 412377 E1;E2;E3
24 POLEWKA, Tomasz 1973 UKS Kometa Gliwice 301 8516950 E1;E2;E3
25 PUDEŁEK, Małgorzata 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra E1;E2;E3
26 RAWLUK, Alpa 2006 8648778 E1;E2;E3
27 TOMANKIEWICZ , Alicja 1956 OK!Sport Warszawa 1414204 E1;E2;E3
28 UKLEJA, Marcin 1980 UKS Azymut 45 9201839 E1;E2;E3
29 WENSŁAW, Justyna 1989 842665 E1;E2
30 WIŚNIEWSKI, Marcin 1976 UKS Azymut Pabianice 7662202 E1;E2;E3

OPEN 2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BIELECKI, Tadeusz 1974 UKS Siódemka Rumia 418977 E1;E2;E3
2 CHABRZYK, Andrzej 1978 ChabTeam brak brak E1;E2;E3
3 DARCHUK, Oleksandr 1978 brak brak E1;E2;E3
4 GARBACIK, Wojciech 1971 8640909 E1;E2;E3
5 KACZYŃSKI, Piotr 1984 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 04349 1407623 E1;E2;E3
6 KALINOWSKI, Michał 1989 E1;E2;E3
7 KIELNIEROWSKI, Paweł 1976 UKS Azymut Pabianice 339279 E1;E2;E3
8 KUŚ, Agnieszka 1982 Klub InO Stowarzysze 8080582 E1;E2;E3
9 MIROWSKI, Sławomir 1979 CSWInż.iChem. Wrocław 8654384 E1;E2;E3
10 MŁYNARCZYK, Julia 1998 UKS Orientuś Łódź 887250 E1;E2;E3
11 OLIINYK, Illia 1984 WKS WAWEL 1391361 E1;E2;E3
12 SIUDEK, Agnieszka 2003 UKS Orientuś Łódź 4869 886661 E1;E2;E3
13 STEFANIAK, Marcin 1979 OK!Sport 2061716 E1;E2;E3
14 SURMA, Grzegorz 1983 Pomorski Klub Orientacji Harpagan 2057128 E1;E2;E3

W10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BELICA, Karolina 2010 LUKS IMPULS 4403502 E1;E2;E3
2 BISKUPSKA , Małgorzata 2010 WKS Wawel 8000394 E1;E2;E3
3 HEBDA, Julia 2010 KS Kościelec Chrzanów 4520 412596 E1;E2;E3
4 JANAS, Agnieszka 2011 UKS Kometa Gliwice 04516 338917 E1;E2;E3
5 KULKA, Kornelia 2010 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 04343 2025011 E1;E2;E3
6 PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice 04168 886698 E1;E2;E3
7 RYCHŁOWSKA, Julia 2010 KS Kościelec Chrzanów 4519 412140 E1;E2;E3
8 SZAFAREWICZ, Katarzyna 2010 UMKS Kwidzyn 4179 8062064 E1;E2;E3
9 WÓJTOWICZ, Hanna 2010 UNTS Warszawa 4547 8101219 E1;E2;E3
10 WYSOCKA, Michalina 0201 MKS MOS Wrocław 04012 2016299 E1;E2;E3

W10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KARDASZ, Karolina 2011 UKS Azymut Siedliska 04884 430939 E1;E2
2 OLIINYK, Arina 2013 WKS Wawel 8