Powiatowy Bieg Niepodległości - Przeworsk -> Zarzecze - Zgłoszenia
2020-11-08
2020-11-08
# | Kategoria | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|---|
1 | M50-59 | CIEŚLIŃSKI , Jacek | Kańczucka Grupa Biegowa | Kańczuga | Zapłać |
2 | M30-39 | ADAMEK, Mirosław | DrimTim | Lubycza Królewska | Zapłać |
3 | K30-39 | ALBRYCHT, Katarzyna | Krościenko Wyżne | Zapłać | |
4 | M40-49 | ANTOSZ, Bogdan | Sieniawa | Zapłać | |
5 | M30-39 | BANASIK, Krzysztof | Pruchnicka Grupa Biegowa | Pruchnik | Zapłać |
6 | K30-39 | BANASIK, Monika | Pruchnicka Grupa Biegowa | Pruchnik | Zapłać |
7 | M50-59 | BIELSKI, Roman | JSST Wojtek MTB | Potok | Zapłać |
8 | M16-29 | BORATYN, Michał | Zapłać | ||
9 | M16-29 | BORCZ , Maciej | Rzeszów | Zapłać | |
10 | M40-49 | CIENKI, Robert | Radawa | Zapłać | |
11 | K50-59 | CIEŚLIŃSKA, Wioletta | Kańczucka Grupa Biegowa | Kańczuga | Zapłać |
12 | K16-29 | CIUPIŃSKA , Magdalena | Wólka Pełkińska | Zapłać | |
13 | M40-49 | CWYNAR, Krzysztof | Orły | Zapłać | |
14 | K40-49 | CWYNAR, Marta | Orły | Zapłać | |
15 | M50-59 | CYNK, Adam | Manasterz | ||
16 | K40-49 | DEC-CIENKI, Marta | Mołodycz | Zapłać | |
17 | M16-29 | DOMKA, Krystian | Przeworsk | Zapłać | |
18 | M40-49 | DRYLA, Piotr | Przeworsk | Zapłać | |
19 | M16-29 | FRĄCZEK, Tomasz | Bester Sklejki Running Team | Przeworsk | Zapłać |
20 | K16-29 | FUDALI, Katarzyna | Kańczuga | Zapłać | |
21 | K40-49 | GORAJ-PRZYBYLSKA, Dorota | Polska, Zarzecze | ||
22 | K40-49 | GORAJ-PRZYBYLSKA, Dorota | Pełnatycze | Zapłać | |
23 | M30-39 | GÓRSKI, Grzegorz | Rzeszów | Zapłać | |
24 | M30-39 | GRANDA, Paweł | Zarzecze | Zapłać | |
25 | M30-39 | HAŁOŃ , Kamil | Zarzecze | Zapłać | |
26 | M16-29 | HAŁYS, Bartłomiej | Kańczucka Grupa Biegowa | Zagórze | Zapłać |
27 | M60+ | HASZTO, Zdzisław | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | Leżajsk | Zapłać |
28 | M50-59 | JANKOWSKI, Dariusz | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
29 | M40-49 | JANKOWSKI, Tomasz | Przeworsk | Zapłać | |
30 | M40-49 | JAREMKO, Władysław | OLESZYCE | Zapłać | |
31 | M30-39 | JURKIEWICZ, Łukasz | Mirocin | Zapłać | |
32 | K30-39 | KALICKA, Ewa | Jankowice | Zapłać | |
33 | M40-49 | KARUŚ, Waldemar | 14 das Jarosław im.gen. bryg. Wacława WIECZORKIEWICZA | Zadąbrowie | Zapłać |
34 | M40-49 | KAWALEC, Jacek | TEAM IWO | Trzciana k. Rzeszowa | Zapłać |
35 | M40-49 | KIEŁBASA , Łukasz | Mołodycz | ||
36 | M40-49 | KIPER , Maciej | Jaroslaw | Zapłać | |
37 | M30-39 | KOCAJ, Grzegorz | Przeworsk | ||
38 | K40-49 | KOKOSZKA, Katarzyna | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Zapłać |
39 | K16-29 | KOLANO, Alicja | Przeworsk | Zapłać | |
40 | M30-39 | KOLANO, Łukasz | Przeworsk | Zapłać | |
41 | K16-29 | KRAWIEC , Beata | Rzeszow | Zapłać | |
42 | M30-39 | KUBAS, Robert | Jarosławski Biegacz | PRUCHNIK | Zapłać |
43 | M30-39 | KUCZA, Mateusz | Rzeszów | Zapłać | |
44 | M30-39 | KUDŁA, Krzysztof | Zarzecze | Zapłać | |
45 | M16-29 | KURAS, Damian | Łapajówka | Zapłać | |
46 | M16-29 | MALINOWSKI, Marcin | Żurawiczki | ||
47 | M40-49 | MARKIEWICZ, Marek | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Zapłać |
48 | K40-49 | MAZUR, Agnieszka | Przeworsk | Zapłać | |
49 | K40-49 | MAZUR, Barbara | PRZEWORSK | Zapłać | |
50 | M40-49 | MAZUR, Mateusz | Przeworsk | Zapłać | |
51 | M30-39 | MAZUR, Michał | Przeworska Grupa Biegowa | PRZEWORSK | Zapłać |
52 | M30-39 | MIARA, Fabian | Przeworsk | Zapłać | |
53 | M30-39 | MIKUS, Mateusz | Chotyniec | Zapłać | |
54 | M40-49 | MODRYCKI, Piotr | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Zapłać |
55 | M30-39 | MORAG, Adam | Mirocin | Zapłać | |
56 | M60+ | MOSKOWICZ, Stefan | Przemyski Klub Biegacza | Młodowice | Zapłać |
57 | M30-39 | MRÓZ, Łukasz | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Zapłać |
58 | M30-39 | MUCHA, Wacław | Krasiczyn | Zapłać | |
59 | M30-39 | NIEMIEC, Waldemar | MW | Gniewczyna | Zapłać |
60 | M30-39 | NIEMIEC, Waldemar | Somsiedzi | Gniewczyna Tryniecka | Zapłać |
61 | M30-39 | NOWAK, Tomek | Przeworsk | ||
62 | M60+ | NOWAKOWSKI, Czeslaw | Klub Biegacza GOCH | Warszawa | Zapłać |
63 | M40-49 | NYKIEL, Grzegorz | Laszczyny | Zapłać | |
64 | K16-29 | PAŁYS, Mariola | Zarzecze | Zapłać | |
65 | M50-59 | PAWLAK, Jerzy | Elektropomiar-plus | Zarzecze | Zapłać |
66 | M16-29 | PELCZAR, Wojciech | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | Dobieszyn | Zapłać |
67 | M40-49 | PELS, Daniel | Zarzecze | Zapłać | |
68 | M40-49 | PIASEK, Rafał | Przeworsk | Zapłać | |
69 | K16-29 | PIENIĄŻEK, Izabela | Przeworsk | Zapłać | |
70 | M40-49 | PIESZKO, Roman | Jarosław | Zapłać | |
71 | M40-49 | PIKUŁA, Tomasz | Stalowa Wola | Zapłać | |
72 | K30-39 | PRAJZNER, Marta | Kroscienko Wyżne | Zapłać | |
73 | M40-49 | RACHFAL, Adam | Somsiedzi | Gniewczyna Łańcucka | |
74 | K30-39 | RACHFAŁ, Anna | Somsiedzi | Gniewczyna Tryniecka | |
75 | K50-59 | RAWSKA-ŚMIECIUCH , Anna | Lubaczów | Zapłać | |
76 | M50-59 | ROCHOWSKI, Piotr | Stalowowolski Klub Biegacza | Stalowa Wola | Zapłać |
77 | M16-29 | ROMANIK, Marcin | Jarosław | Zapłać | |
78 | K50-59 | RYZNER, Ewa | JAROSŁAW | Jarosław | Zapłać |
79 | K60+ | SAŁDAN, Barbara | Buszkowice | Zapłać | |
80 | M16-29 | SAŁDAN, Grzegorz | Buszkowice | Zapłać | |
81 | M60+ | SAŁDAN, Krzysztof | Buszkowice | Zapłać | |
82 | M40-49 | SARZYŃSKI, Stanislaw | Łańcut | Zapłać | |
83 | M16-29 | SAS, Gabriela | Dębów | Zapłać | |
84 | K16-29 | SAS , Gabriela | Dębów | Zapłać | |
85 | M16-29 | SAS , Łukasz | Dębów | Zapłać | |
86 | K40-49 | SIEMBIDA , Małgorzata | Stalowowolski Klub Biegacza | Ulanów | Zapłać |
87 | M40-49 | SKAKUJ, Marcin | Biłgoraj | Zapłać | |
88 | K40-49 | SKRZYPCZAK, Barbara | - | Stalowa Wola | Zapłać |
89 | M40-49 | SŁOWIK, Grzegorz | OSP Iskrzynia/aktywnakorczyna.pl | Iskrzynia | Zapłać |
90 | M50-59 | SŁOWIK, Jan | WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆ | Hermanowa | Zapłać |
91 | M30-39 | SMYCZ, Damian | Somsiedzi | Gniewczyna Tryniecka | Zapłać |
92 | K40-49 | SOLIŃSKA , Magdalena | Jankowice | Zapłać | |
93 | K40-49 | SOLIŃSKA , Magdalena | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jankowice | Zapłać |
94 | M40-49 | STAŃCZYK, Jacek | Stańczyk | Mikulice | Zapłać |
95 | M30-39 | STEFANOWSKI, Krzysztof | 18dz/21bsp /14das | Rokietnica | Zapłać |
96 | M30-39 | SWATEK, Bartłomiej | DrimTim | Lubycza Królewska | Zapłać |
97 | M40-49 | SZAWAN, Paweł | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Zapłać |
98 | K40-49 | SZCZEPUCH, Dorota | Zamość | Zapłać | |
99 | M50-59 | SZUBIAK, Arkadiusz | Biłgoraj | Zapłać | |
100 | M30-39 | SZYDŁOWSKI, Damian | Rzeszów | Zapłać | |
101 | M30-39 | ŚLIWA, Wojciech | Start Mirocin | Mirocin | Zapłać |
102 | M30-39 | TESTOWY, Test | test | testy małe | Zapłać |
103 | M30-39 | URBAN, Marek | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
104 | M40-49 | WALANUS, Mariusz | Athlete Box | Gorliczyna | Zapłać |
105 | M30-39 | WARECKI, Radosław | Przeworsk | Zapłać | |
106 | M30-39 | WARECKI, Radosław | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Zapłać |
107 | K30-39 | WDOWIAK, Iwona | Somsiedzi | Gniewczyna Tryniecka | Zapłać |
108 | M30-39 | WOJCIECHOWSKI , Paweł | Jarosław | Zapłać | |
109 | M60+ | WOJNAR, Stanisław | Harasiuki | Zapłać | |
110 | M30-39 | WOŁOSZ, Marcin | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Radymno | |
111 | M40-49 | ZAMORSKI, Adam | Cetula | Zapłać | |
112 | K50-59 | ŻEBROWSKA, Jolanta | Puławy | Zapłać | |
113 | M30-39 | ŻORNIAK, Mateusz | Mega Fason Sieniawa | Sieniawa | Zapłać |
K16-29
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CIUPIŃSKA , Magdalena | Wólka Pełkińska | ||
2 | FUDALI, Katarzyna | Kańczuga | ||
3 | KOLANO, Alicja | Przeworsk | ||
4 | KRAWIEC , Beata | Rzeszow | ||
5 | PAŁYS, Mariola | Zarzecze | ||
6 | PIENIĄŻEK, Izabela | Przeworsk | ||
7 | SAS , Gabriela | Dębów |
K30-39
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ALBRYCHT, Katarzyna | Krościenko Wyżne | ||
2 | BANASIK, Monika | Pruchnicka Grupa Biegowa | Pruchnik | |
3 | KALICKA, Ewa | Jankowice | ||
4 | PRAJZNER, Marta | Kroscienko Wyżne | ||
5 | RACHFAŁ, Anna | Somsiedzi | Gniewczyna Tryniecka | |
6 | WDOWIAK, Iwona | Somsiedzi | Gniewczyna Tryniecka |
K40-49
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CWYNAR, Marta | Orły | ||
2 | DEC-CIENKI, Marta | Mołodycz | ||
3 | GORAJ-PRZYBYLSKA, Dorota | Polska, Zarzecze | ||
4 | GORAJ-PRZYBYLSKA, Dorota | Pełnatycze | ||
5 | KOKOSZKA, Katarzyna | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
6 | MAZUR, Agnieszka | Przeworsk | ||
7 | MAZUR, Barbara | PRZEWORSK | ||
8 | SIEMBIDA , Małgorzata | Stalowowolski Klub Biegacza | Ulanów | |
9 | SKRZYPCZAK, Barbara | - | Stalowa Wola | |
10 | SOLIŃSKA , Magdalena | Jankowice | ||
11 | SOLIŃSKA , Magdalena | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jankowice | |
12 | SZCZEPUCH, Dorota | Zamość |
K50-59
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CIEŚLIŃSKA, Wioletta | Kańczucka Grupa Biegowa | Kańczuga | |
2 | RAWSKA-ŚMIECIUCH , Anna | Lubaczów | ||
3 | RYZNER, Ewa | JAROSŁAW | Jarosław | |
4 | ŻEBROWSKA, Jolanta | Puławy |
K60+
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SAŁDAN, Barbara | Buszkowice |
M16-29
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BORATYN, Michał | |||
2 | BORCZ , Maciej | Rzeszów | ||
3 | DOMKA, Krystian | Przeworsk | ||
4 | FRĄCZEK, Tomasz | Bester Sklejki Running Team | Przeworsk | |
5 | HAŁYS, Bartłomiej | Kańczucka Grupa Biegowa | Zagórze | |
6 | KURAS, Damian | Łapajówka | ||
7 | MALINOWSKI, Marcin | Żurawiczki | ||
8 | PELCZAR, Wojciech | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | Dobieszyn | |
9 | ROMANIK, Marcin | Jarosław | ||
10 | SAŁDAN, Grzegorz | Buszkowice | ||
11 | SAS, Gabriela | Dębów | ||
12 | SAS , Łukasz | Dębów |
M30-39
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ADAMEK, Mirosław | DrimTim | Lubycza Królewska | |
2 | BANASIK, Krzysztof | Pruchnicka Grupa Biegowa | Pruchnik | |
3 | GÓRSKI, Grzegorz | Rzeszów | ||
4 | GRANDA, Paweł | Zarzecze | ||
5 | HAŁOŃ , Kamil | Zarzecze | ||
6 | JURKIEWICZ, Łukasz | Mirocin | ||
7 | KOCAJ, Grzegorz | Przeworsk | ||
8 | KOLANO, Łukasz | Przeworsk | ||
9 | KUBAS, Robert | Jarosławski Biegacz | PRUCHNIK | |
10 | KUCZA, Mateusz | Rzeszów | ||
11 | KUDŁA, Krzysztof | Zarzecze | ||
12 | MAZUR, Michał | Przeworska Grupa Biegowa | PRZEWORSK | |
13 | MIARA, Fabian | Przeworsk | ||
14 | MIKUS, Mateusz | Chotyniec | ||
15 | MORAG, Adam | Mirocin | ||
16 | MRÓZ, Łukasz | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
17 | MUCHA, Wacław | Krasiczyn | ||
18 | NIEMIEC, Waldemar | MW | Gniewczyna | |
19 | NIEMIEC, Waldemar | Somsiedzi | Gniewczyna Tryniecka | |
20 | NOWAK, Tomek | Przeworsk | ||
21 | SMYCZ, Damian | Somsiedzi | Gniewczyna Tryniecka | |
22 | STEFANOWSKI, Krzysztof | 18dz/21bsp /14das | Rokietnica | |
23 | SWATEK, Bartłomiej | DrimTim | Lubycza Królewska | |
24 | SZYDŁOWSKI, Damian | Rzeszów | ||
25 | ŚLIWA, Wojciech | Start Mirocin | Mirocin | |
26 | TESTOWY, Test | test | testy małe | |
27 | URBAN, Marek | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
28 | WARECKI, Radosław | Przeworsk | ||
29 | WARECKI, Radosław | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
30 | WOJCIECHOWSKI , Paweł | Jarosław | ||
31 | WOŁOSZ, Marcin | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Radymno | |
32 | ŻORNIAK, Mateusz | Mega Fason Sieniawa | Sieniawa |
M40-49
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ANTOSZ, Bogdan | Sieniawa | ||
2 | CIENKI, Robert | Radawa | ||
3 | CWYNAR, Krzysztof | Orły | ||
4 | DRYLA, Piotr | Przeworsk | ||
5 | JANKOWSKI, Tomasz | Przeworsk | ||
6 | JAREMKO, Władysław | OLESZYCE | ||
7 | KARUŚ, Waldemar | 14 das Jarosław im.gen. bryg. Wacława WIECZORKIEWICZA | Zadąbrowie | |
8 | KAWALEC, Jacek | TEAM IWO | Trzciana k. Rzeszowa | |
9 | KIEŁBASA , Łukasz | Mołodycz | ||
10 | KIPER , Maciej | Jaroslaw | ||
11 | MARKIEWICZ, Marek | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
12 | MAZUR, Mateusz | Przeworsk | ||
13 | MODRYCKI, Piotr | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
14 | NYKIEL, Grzegorz | Laszczyny | ||
15 | PELS, Daniel | Zarzecze | ||
16 | PIASEK, Rafał | Przeworsk | ||
17 | PIESZKO, Roman | Jarosław | ||
18 | PIKUŁA, Tomasz | Stalowa Wola | ||
19 | RACHFAL, Adam | Somsiedzi | Gniewczyna Łańcucka | |
20 | SARZYŃSKI, Stanislaw | Łańcut | ||
21 | SKAKUJ, Marcin | Biłgoraj | ||
22 | SŁOWIK, Grzegorz | OSP Iskrzynia/aktywnakorczyna.pl | Iskrzynia | |
23 | STAŃCZYK, Jacek | Stańczyk | Mikulice | |
24 | SZAWAN, Paweł | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
25 | WALANUS, Mariusz | Athlete Box | Gorliczyna | |
26 | ZAMORSKI, Adam | Cetula |
M50-59
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CIEŚLIŃSKI , Jacek | Kańczucka Grupa Biegowa | Kańczuga | |
2 | BIELSKI, Roman | JSST Wojtek MTB | Potok | |
3 | CYNK, Adam | Manasterz | ||
4 | JANKOWSKI, Dariusz | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
5 | PAWLAK, Jerzy | Elektropomiar-plus | Zarzecze | |
6 | ROCHOWSKI, Piotr | Stalowowolski Klub Biegacza | Stalowa Wola | |
7 | SŁOWIK, Jan | WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆ | Hermanowa | |
8 | SZUBIAK, Arkadiusz | Biłgoraj |
M60+
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | HASZTO, Zdzisław | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | Leżajsk | |
2 | MOSKOWICZ, Stefan | Przemyski Klub Biegacza | Młodowice | |
3 | NOWAKOWSKI, Czeslaw | Klub Biegacza GOCH | Warszawa | |
4 | SAŁDAN, Krzysztof | Buszkowice | ||
5 | WOJNAR, Stanisław | Harasiuki |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ALBRYCHT, Katarzyna | Krościenko Wyżne | ||
2 | ANTOSZ, Bogdan | Sieniawa | ||
3 | BORATYN, Michał | |||
4 | BORCZ , Maciej | Rzeszów | ||
5 | CIENKI, Robert | Radawa | ||
6 | CIUPIŃSKA , Magdalena | Wólka Pełkińska | ||
7 | CWYNAR, Krzysztof | Orły | ||
8 | CWYNAR, Marta | Orły | ||
9 | CYNK, Adam | Manasterz | ||
10 | DEC-CIENKI, Marta | Mołodycz | ||
11 | DOMKA, Krystian | Przeworsk | ||
12 | DRYLA, Piotr | Przeworsk | ||
13 | FUDALI, Katarzyna | Kańczuga | ||
14 | GORAJ-PRZYBYLSKA, Dorota | Polska, Zarzecze | ||
15 | GORAJ-PRZYBYLSKA, Dorota | Pełnatycze | ||
16 | GÓRSKI, Grzegorz | Rzeszów | ||
17 | GRANDA, Paweł | Zarzecze | ||
18 | HAŁOŃ , Kamil | Zarzecze | ||
19 | JANKOWSKI, Tomasz | Przeworsk | ||
20 | JAREMKO, Władysław | OLESZYCE | ||
21 | JURKIEWICZ, Łukasz | Mirocin | ||
22 | KALICKA, Ewa | Jankowice | ||
23 | KIEŁBASA , Łukasz | Mołodycz | ||
24 | KIPER , Maciej | Jaroslaw | ||
25 | KOCAJ, Grzegorz | Przeworsk | ||
26 | KOLANO, Alicja | Przeworsk | ||
27 | KOLANO, Łukasz | Przeworsk | ||
28 | KRAWIEC , Beata | Rzeszow | ||
29 | KUCZA, Mateusz | Rzeszów | ||
30 | KUDŁA, Krzysztof | Zarzecze | ||
31 | KURAS, Damian | Łapajówka | ||
32 | MALINOWSKI, Marcin | Żurawiczki | ||
33 | MAZUR, Agnieszka | Przeworsk | ||
34 | MAZUR, Barbara | PRZEWORSK | ||
35 | MAZUR, Mateusz | Przeworsk | ||
36 | MIARA, Fabian | Przeworsk | ||
37 | MIKUS, Mateusz | Chotyniec | ||
38 | MORAG, Adam | Mirocin | ||
39 | MUCHA, Wacław | Krasiczyn | ||
40 | NOWAK, Tomek | Przeworsk | ||
41 | NYKIEL, Grzegorz | Laszczyny | ||
42 | PAŁYS, Mariola | Zarzecze | ||
43 | PELS, Daniel | Zarzecze | ||
44 | PIASEK, Rafał | Przeworsk | ||
45 | PIENIĄŻEK, Izabela | Przeworsk | ||
46 | PIESZKO, Roman | Jarosław | ||
47 | PIKUŁA, Tomasz | Stalowa Wola | ||
48 | PRAJZNER, Marta | Kroscienko Wyżne | ||
49 | RAWSKA-ŚMIECIUCH , Anna | Lubaczów | ||
50 | ROMANIK, Marcin | Jarosław | ||
51 | SAŁDAN, Barbara | Buszkowice | ||
52 | SAŁDAN, Grzegorz | Buszkowice | ||
53 | SAŁDAN, Krzysztof | Buszkowice | ||
54 | SARZYŃSKI, Stanislaw | Łańcut | ||
55 | SAS, Gabriela | Dębów | ||
56 | SAS , Gabriela | Dębów | ||
57 | SAS , Łukasz | Dębów | ||
58 | SKAKUJ, Marcin | Biłgoraj | ||
59 | SOLIŃSKA , Magdalena | Jankowice | ||
60 | SZCZEPUCH, Dorota | Zamość | ||
61 | SZUBIAK, Arkadiusz | Biłgoraj | ||
62 | SZYDŁOWSKI, Damian | Rzeszów | ||
63 | WARECKI, Radosław | Przeworsk | ||
64 | WOJCIECHOWSKI , Paweł | Jarosław | ||
65 | WOJNAR, Stanisław | Harasiuki | ||
66 | ZAMORSKI, Adam | Cetula | ||
67 | ŻEBROWSKA, Jolanta | Puławy |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SKRZYPCZAK, Barbara | - | Stalowa Wola |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KARUŚ, Waldemar | 14 das Jarosław im.gen. bryg. Wacława WIECZORKIEWICZA | Zadąbrowie |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | STEFANOWSKI, Krzysztof | 18dz/21bsp /14das | Rokietnica |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | WALANUS, Mariusz | Athlete Box | Gorliczyna |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | FRĄCZEK, Tomasz | Bester Sklejki Running Team | Przeworsk |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ADAMEK, Mirosław | DrimTim | Lubycza Królewska | |
2 | SWATEK, Bartłomiej | DrimTim | Lubycza Królewska |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PAWLAK, Jerzy | Elektropomiar-plus | Zarzecze |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | PELCZAR, Wojciech | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | Dobieszyn |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | RYZNER, Ewa | JAROSŁAW | Jarosław |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BIELSKI, Roman | JSST Wojtek MTB | Potok |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SOLIŃSKA , Magdalena | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jankowice | |
2 | WOŁOSZ, Marcin | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Radymno |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KUBAS, Robert | Jarosławski Biegacz | PRUCHNIK |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | CIEŚLIŃSKI , Jacek | Kańczucka Grupa Biegowa | Kańczuga | |
2 | CIEŚLIŃSKA, Wioletta | Kańczucka Grupa Biegowa | Kańczuga | |
3 | HAŁYS, Bartłomiej | Kańczucka Grupa Biegowa | Zagórze |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | NOWAKOWSKI, Czeslaw | Klub Biegacza GOCH | Warszawa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | NIEMIEC, Waldemar | MW | Gniewczyna |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŻORNIAK, Mateusz | Mega Fason Sieniawa | Sieniawa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | HASZTO, Zdzisław | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | Leżajsk |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SŁOWIK, Grzegorz | OSP Iskrzynia/aktywnakorczyna.pl | Iskrzynia |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | BANASIK, Krzysztof | Pruchnicka Grupa Biegowa | Pruchnik | |
2 | BANASIK, Monika | Pruchnicka Grupa Biegowa | Pruchnik |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | MOSKOWICZ, Stefan | Przemyski Klub Biegacza | Młodowice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | JANKOWSKI, Dariusz | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
2 | KOKOSZKA, Katarzyna | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
3 | MARKIEWICZ, Marek | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
4 | MAZUR, Michał | Przeworska Grupa Biegowa | PRZEWORSK | |
5 | MODRYCKI, Piotr | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
6 | MRÓZ, Łukasz | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
7 | SZAWAN, Paweł | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
8 | URBAN, Marek | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | |
9 | WARECKI, Radosław | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | NIEMIEC, Waldemar | Somsiedzi | Gniewczyna Tryniecka | |
2 | RACHFAL, Adam | Somsiedzi | Gniewczyna Łańcucka | |
3 | RACHFAŁ, Anna | Somsiedzi | Gniewczyna Tryniecka | |
4 | SMYCZ, Damian | Somsiedzi | Gniewczyna Tryniecka | |
5 | WDOWIAK, Iwona | Somsiedzi | Gniewczyna Tryniecka |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ROCHOWSKI, Piotr | Stalowowolski Klub Biegacza | Stalowa Wola | |
2 | SIEMBIDA , Małgorzata | Stalowowolski Klub Biegacza | Ulanów |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | ŚLIWA, Wojciech | Start Mirocin | Mirocin |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | STAŃCZYK, Jacek | Stańczyk | Mikulice |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | KAWALEC, Jacek | TEAM IWO | Trzciana k. Rzeszowa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | SŁOWIK, Jan | WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆ | Hermanowa |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność |
---|---|---|---|---|
1 | TESTOWY, Test | test | testy małe |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
11km | 113 | 30 | 83 | 11 | 102 | 113 |
Razem | 113 | 30 | 83 | 11 | 102 | 113 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
K16-29 | 7 | 7 | 0 | 0 | 7 | 7 |
K30-39 | 6 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 |
K40-49 | 12 | 12 | 0 | 1 | 11 | 12 |
K50-59 | 4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 |
K60+ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
M16-29 | 12 | 0 | 12 | 1 | 11 | 12 |
M30-39 | 32 | 0 | 32 | 4 | 28 | 32 |
M40-49 | 26 | 0 | 26 | 2 | 24 | 26 |
M50-59 | 8 | 0 | 8 | 2 | 6 | 8 |
M60+ | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 5 |
Razem | 113 | 30 | 83 | 11 | 102 | 113 |