Łódzkie Biegi Górskie 2020/2021 - R1 - 20 XII - Zgłoszenia
2020-12-20

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 6600m/OPEN Kobiety [0] 12.12.1987, Aleksandra Łódź
2 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz LA trener Łódź Cały cykl
3 10 500m/OPEN Kobiety [0] AGNIESZKA , Zagórska Rabień AB Cały cykl
4 6600m/OPEN Mężczyźni [0] AMBROZIAK, Sebastian Łódź Cały cykl
5 6600m/OPEN Kobiety [0] ANDERS, Weronika Clariant Lodz Cały cykl
6 6600m/OPEN Kobiety [0] AUGUSTOWSKA, Izabela Olej Running Team Wartkowice Cały cykl
7 6600m/OPEN Kobiety [0] BALCERAK, Katarzyna Łódź Cały cykl
8 6600m/Juniorzy [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
9 10 500m/OPEN Kobiety [0] BARYŁA, Izabela SNG WILD DUCKS ZGIERZ Cały cykl
10 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BEDNAREK, Piotr Rawa Mazowiecka Cały cykl
11 6600m - Z psem/OPEN [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
12 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk Wrocław Gdynia Zapłać
13 6600m/Juniorzy [0] BIENIEK, Igor GOKiS Zapolice Cały cykl
14 6600m/Juniorzy [0] BIENIEK, Jakub GOKiS Zapolice Cały cykl
15 6600m/OPEN Kobiety [0] BIENIEK, Maria Niedzielne Biegaczki Łódź Maria Kowalska- Bieniek
16 6600m/Juniorzy [0] BILANT, Łukasz GOKiS Zapolice Cały cykl
17 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź Cały cykl
18 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BŁASZCZYK, Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
19 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BOCZEK, Krzysztof Mysłaków
20 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz Cały cykl
21 6600m/OPEN Kobiety [0] BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
22 6600m - Z psem/OPEN [0] BORKOWSKA, Paulina Bieg na 6 Łap Biała
23 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BOROŃSKI, Adam łódź
24 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź Cały cykl
25 6600m/OPEN Kobiety [0] BRYKOWSKA, Teresa Ada Team pabianice
26 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BRYKOWSKI, Andrzej Ada Team Pabianice
27 6600m/OPEN Mężczyźni [0] BUCHTA, Maciej Auchan PT RUN Piotrków Trybunalski Cały cykl
28 10 500m/OPEN Kobiety [0] BUKOWSKA, Marta Łódź
29 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BULA, Piotr Zgierz Cały cykl
30 6600m/Juniorki [0] BUŁECZKA, Katarzyna GOKiS Zapolice Cały cykl
31 6600m/Juniorki [0] BUŁECZKA, Lena GOKiS Zapolice Cały cykl
32 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] BUŁECZKA, Paweł RAJSPORT ACTIVE Cały cykl
33 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CHOJNACKI , Szymon Łódź
34 6600m/Juniorzy [0] CHUDY, Kacper GOKiS Zapolice Cały cykl
35 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CIELECKI , Wojciech Łódź Cały cykl
36 6600m - Z psem/OPEN [0] CIEŚLA, Dawid Olej Running Team Rabien Logan
37 6600m/Juniorzy [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódż Cały cykl
38 6600m/OPEN Mężczyźni [0] CIUPA, Marcin SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
39 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CZAPNIK, Krzysztof SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
40 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz Łódź Run Crew Łódź
41 6600m - Z psem/OPEN [0] DAWIDOWSKA, Joanna Nie Mam Pomysłu Łódź Szara
42 6600m/OPEN Mężczyźni [0] DŁUGOSZ, Marek KB Geotermia Uniejów Wartkowice Cały cykl
43 10 500m/OPEN Kobiety [0] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta Zbój Team Łódź
44 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DOMALĄŻEK, Łukasz Ozorków Cały cykl
45 6600m/Juniorki [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
46 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
47 6600m/Juniorzy [0] DURMA, Jerzy UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
48 10 500m/OPEN Kobiety [0] DWOJAK, Katarzyna Łódź Cały cykl
49 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon Głowno Cały cykl
50 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] DZIESZKO, Maciej Z Kawa Na Szlak Łódź
51 6600m - Z psem/OPEN [0] FASTYN, Katarzyna UKS Orientuś Łódź Łódź Wasyl
52 10 500m/OPEN Kobiety [0] FĄFARA, Agnieszka Łódź Cały cykl
53 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FIAŁKOWSKI, Robert Tuszyn Cały cykl
54 6600m/OPEN Kobiety [0] FILIPOWSKA , Ola UKS Orientuś Cały cykl
55 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] FIOŁNA, Robert Rookies Pabianice
56 10 500m/OPEN Kobiety [0] FRANKENBERG, Małgorzata Biegacz Nowosolna Łodź
57 6600m/OPEN Mężczyźni [0] FRĄCZYK , Szymon Razem Trenujemy Sport Łódź Cały cykl
58 6600m/OPEN Mężczyźni [0] FRĄK, Wojciech Łódź
59 10 500m/OPEN Kobiety [0] FRONCZKOWSKA, Barbara Łódź Barbara Fronczkowska
60 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GAŁWA, Dawid Łódź Cały cykl
61 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GĄSIOROWSKI, Adam UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
62 10 500m/OPEN Kobiety [0] GĘBICKA, Małgorzata Łódź
63 6600m/OPEN Kobiety [0] GIBALSKA, Katarzyna Niedzielne Biegaczki Łódź
64 6600m/Juniorki [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
65 6600m/Juniorki [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
66 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GIEROWSKI, Mateusz Jagoda Running Team
67 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
68 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GODLEWSKI, Michał KS Alaska Łódź
69 6600m/Juniorki [0] GOSZCZ, Julia UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
70 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRABARCZYK, Sebastian Biegacz Nowosolna Łódź Cały cykl
71 6600m/OPEN Mężczyźni [0] GRALEC, Dariusz ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
72 10 500m/OPEN Kobiety [0] GRĄDZKA, Marianna Łódź Cały cykl
73 6600m/Juniorki [0] GROCHOWALSKA, Alicja UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
74 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRUSZKA, Jacek AQ Wiring Systems Team Łódź Cały cykl
75 10 500m/OPEN Kobiety [0] GRYDZIUSZKO, Aneta Łódź Cały cykl
76 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GRZYB, Konrad Olej Running Team Łódź
77 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GUZEK, Kamil Warriors Łódź Łódź Cały cykl
78 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] GWARNY, Jarosław STG Łódź Łódź Cały cykl
79 6600m/OPEN Kobiety [0] GWÓŹDŹ , Ewa UKS Orientuś Łódź Gdynia Zapłać
80 6600m/OPEN Kobiety [0] HAJDUK, Małgorzata SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
81 6600m/OPEN Kobiety [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG WILD DUCKS Rosanów
82 6600m/OPEN Kobiety [0] HERMANOWICZ, Izabela Łódź Cały cykl
83 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] HERTEL, Michał Wódka Cały cykl
84 6600m/OPEN Mężczyźni [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
85 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz Cały cykl
86 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ISKRA, Arkadiusz Port Lotniczy Łódź Łódź
87 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JAGIEŁŁO, Paweł Zgierz
88 6600m/Juniorki [0] JANIAK, Magdalena UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
89 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI , Mariusz FLEX ŁÓDŹ Łódź Cały cykl
90 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems Team Łódź Cały cykl
91 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JANKOWSKI, Adam BSH Łódź Running Team Łódź Cały cykl
92 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JASION, Robert Łódź
93 10 500m/OPEN Kobiety [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź Cały cykl
94 10 500m/OPEN Kobiety [0] JAWORSKA, Magdalena Łódź Kocha Sport Łódź
95 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków Cały cykl
96 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JOŃCZYK, Konrad Łódź Cały cykl
97 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] JURKOWSKI, Adrian Łódź Kocha Sport Łódź
98 6600m/Juniorzy [0] KACAŁA, Igor GOKiS Zapolice Pstrokonie
99 6600m/OPEN Kobiety [0] KACPRZAK , Bogumiła SNGWILDDUCKS Zgierz Cały cykl
100 10 500m/OPEN Kobiety [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra EVErRUN Łódź Cały cykl
101 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KALINOWSKI, Janusz Łódź Cały cykl
102 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KANICKI, Łukasz Łódź Cały cykl
103 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź Cały cykl
104 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Zespół Afektywny Biegowy Tomaszów Mazowiecki
105 6600m/Juniorki [0] KAROLCZUK, Aleksandra KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka
106 6600m/Juniorki [0] KAROLCZUK, Martyna KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka
107 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KIELNIEROWSKI, Paweł UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
108 6600m/Juniorzy [0] KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
109 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KISIEL, Radosław Tomaszów Maz Radosław Kisiel
110 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KISIEL, Tomasz AQ Wiring Systems Team Łódź
111 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
112 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOCIAK, Anna Dębniak Cały cykl
113 6600m/Juniorzy [0] KONOPA, Adam GOKiS Zapolice Cały cykl
114 6600m/Juniorki [0] KONOPA, Zofia GOKiS Zapolice Cały cykl
115 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź Cały cykl
116 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź Cały cykl
117 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOWALCZYK , Ilona #HAPPYRUNNERS Łódź Cały cykl
118 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOWALCZYK , Magda Warriors Łódź Łódź Cały cykl
119 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOWALSKI, Łukasz Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi Łódź Cały cykl
120 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KOZAK, Maciej Dream TiM Łódź
121 10 500m/OPEN Kobiety [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG Wild Ducks Łódź Cały cykl
122 6600m/OPEN Kobiety [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź
123 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA Ozorków Cały cykl
124 6600m/Juniorki [0] KOZUŃ, Marika UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
125 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KRAWCZYK, Marcin UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
126 6600m/Juniorzy [0] KRAWCZYK, Piotr UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
127 6600m/Juniorki [0] KREMPIŃSKA, Julia UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
128 6600m/Juniorzy [0] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
129 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KRZEMIŃSKI, Tomasz Łódź
130 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KRZYSZTOFIK, Kacper Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl
131 6600m/OPEN Kobiety [0] KUCHTA, Monika Łódź Cały cykl
132 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCZKOWSKI , Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
133 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź Cały cykl
134 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KULIŃSKI, Robert Łódź Kocha Sport Łódź
135 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KULIŃSKI, Robert Łódź Kocha Sport Łódź
136 6600m/Juniorzy [0] KUNCE, Kacper GOKiS Zapolice Cały cykl
137 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUNIKOWSKI, Tomasz AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Placencja
138 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KURASIK, Tomasz Łódź
139 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KUŹMIŃSKI, Piotr AGB TORFY Aleksandrów Łódzki
140 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź Cały cykl
141 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWIATKOWSKI, Szymon Łódź
142 6600m/OPEN Mężczyźni [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź Cały cykl
143 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] KWINTKIEWICZ, Marcin Łódź Run Crew Łódź Czarna
144 6600m/OPEN Mężczyźni [0] LAURENT, Adrien Clariant Cały cykl
145 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Cały cykl
146 6600m/Juniorzy [0] LEDZION, Piotr UKS Orientuś Łódź Cały cykl
147 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Cały cykl
148 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź Cały cykl
149 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LEWIAK, Michał TRUCHT.COM Łódź Cały cykl
150 10 500m/OPEN Kobiety [0] LEWKOWICZ, Marta Łódź
151 6600m/OPEN Mężczyźni [0] LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki Cały cykl
152 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki Cały cykl
153 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] LIS, Michał Łódź Cały cykl
154 10 500m/OPEN Kobiety [0] LISKE, Dorota Łódź
155 6600m/Juniorki [0] ŁABIENIEC, Kornelia UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
156 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŁĄCZYŃSKI, Adam Łódź
157 6600m/OPEN Kobiety [0] ŁOJEWSKA, Marta Łódź
158 6600m/Juniorzy [0] ŁUBISZ, Dominik UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
159 6600m - Z psem/OPEN [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Nanga Cały cykl
160 6600m/OPEN Kobiety [0] MAJCHER, Elżbieta LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka
161 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAJCHER, Tomasz Skierniewice
162 10 500m/OPEN Kobiety [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra Cały cykl
163 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAJCHRZAK, Mariusz Gałków Duży Cały cykl
164 6600m - Z psem/OPEN [0] MAJEWSKA, Malgorzata Łódź Borys
165 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MALINOWSKI, Dawid Zgierz Cały cykl
166 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław Jednoosobowy Team Łódź Cały cykl
167 10 500m/OPEN Kobiety [0] MARKIEWICZ, Luiza SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
168 6600m - Z psem/OPEN [0] MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz KROPKA
169 6600m/OPEN Kobiety [0] MATYJASIK, Edyta Olej Running Team Łódź
170 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAZUR, Grzegorz Piotrków Trybunalski
171 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław Ozorków Jarosław Mazurkiewicz
172 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] METRYCKI, Dariusz Biegacz Nowosolna Łódź Cały cykl
173 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MICHALAK, Dominik Smardzew
174 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MICHALAK, Jacek JOHN MARTEN S CREW ŁÓDŹ Cały cykl
175 6600m/OPEN Kobiety [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź Cały cykl
176 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MICHALSKI, Grzegorz Gomulin-Kolonia Grzegorz Michalski
177 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MICHAŁ, Kasperczak Solar running team Łódź Cały cykl
178 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MICHNIEWICZ, Łukasz Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
179 10 500m/OPEN Kobiety [0] MICOR, Jolanta #happyrunners Łódź Cały cykl
180 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MIEDZIEJEWSKI, Andrzej Rate My Trail Team PRO Pruszków
181 6600m/OPEN Kobiety [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź Cały cykl
182 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Rossmann Łódź Cały cykl
183 6600m/OPEN Kobiety [0] MIKOŁAJEWSKA, Zofia Olej Running Team Warszawa
184 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MIKULSKI, Tomasz Kampinos
185 6600m/Juniorki [0] MŁYNARCZYK, Kaja UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
186 6600m/Juniorzy [0] MŁYNARCZYK, Maksymilian Łódź Zapłać
187 6600m/OPEN Mężczyźni [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz Cały cykl
188 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] MORAWIEC, Daniel Łódź Cały cykl
189 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] NAJDEREK, Maciej Najderki4 Łódź Cały cykl
190 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] NIEDZIELA, Jakub Wanda Panfil Team Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
191 6600m/OPEN Mężczyźni [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź Cały cykl
192 6600m/OPEN Kobiety [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
193 6600m/OPEN Kobiety [0] NOWAK, Iza Niedzielne Biegaczki Aleksandrów Łódzki
194 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] NOWAK, Konrad Łódź Cały cykl
195 6600m/Juniorzy [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
196 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol Cały cykl
197 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OLCZAK, Mariusz Łódź Cały cykl
198 10 500m/OPEN Kobiety [0] OLEJNICZAK, Paulina Łódź
199 6600m/OPEN Kobiety [0] OLEJNIK, Agata UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
200 6600m/OPEN Mężczyźni [0] OLEJNIK, Michał Olej Running Team Szklarska Poręba Zapłać Michał Olejnik
201 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy AlpinSport HokaOneOne Team
202 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] OLSZEWSKI, Łukasz Warriors Łódź Łódź
203 6600m/OPEN Kobiety [0] ORŁOWSKA, Wieslawa Grabów Cały cykl
204 6600m/OPEN Mężczyźni [0] OSMULSKI, Tomasz TRUCHT.COM Łódź
205 6600m/OPEN Kobiety [0] PABICH, Maria UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
206 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PABICH, Mariusz UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice Mariusz Pabich
207 10 500m/OPEN Kobiety [0] PAJSZCZYK, Blanka Łódź Cały cykl
208 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PAKUŁA , Rafał Stryków
209 10 500m/OPEN Kobiety [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia Zgiwrz Cały cykl
210 6600m/OPEN Kobiety [0] PALMOWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
211 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz Cały cykl
212 6600m/OPEN Kobiety [0] PASTWA, Katarzyna Clariant Łódź Cały cykl
213 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
214 10 500m/OPEN Kobiety [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna Warriors Łódź Łódź Cały cykl
215 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
216 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIELUŻEK, Piotr Olej Running Team Łódź
217 6600m/OPEN Kobiety [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa Olej Running Team Cały cykl
218 6600m/OPEN Kobiety [0] PIETRZAK, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
219 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Marcin Łódź
220 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PIETRZAK, Sebastian Lodz Cały cykl
221 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice Cały cykl
222 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
223 6600m/Juniorzy [0] POKLASIŃSKI, Mateusz GOKiS Zapolice Cały cykl
224 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PRASAL, Artur Łódź Cały cykl
225 6600m/OPEN Mężczyźni [0] PRASAL, Konrad Łódź
226 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] PRYKOWSKI, Tomasz xRunners / Trucht.com Łódź Cały cykl
227 6600m/OPEN Kobiety [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź Cały cykl
228 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] RAJKOWSKI, Tomasz RTS Zgierz Cały cykl
229 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RATAJCZYK, Grzegorz Łódź
230 10 500m/OPEN Kobiety [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG Wild Ducks Zgierz
231 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ROSA, Dariusz Jamno
232 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RUTKOWSKI, Dariusz oruto running team Pabianice
233 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
234 6600m/Juniorzy [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź Zapłać
235 6600m/OPEN Mężczyźni [0] RZEPKOWSKI, Marcin LUTOMIERSK MARCIN RZEPKOWSKI Cały cykl
236 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SAKOWSKI, Maciej Łódź Cały cykl
237 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SALDANA, Cristian Janowice
238 6600m/OPEN Kobiety [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie Cały cykl
239 6600m/OPEN Kobiety [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź Cały cykl
240 10 500m/OPEN Kobiety [0] SIERADZKA, Maria Łódź Cały cykl
241 6600m/Juniorzy [0] SIEROŃ, Karol UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
242 6600m/Juniorzy [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź Zapłać
243 6600m/OPEN Mężczyźni [0] SOBCZAK , Robert Amo montibus Łódź Cały cykl
244 10 500m/OPEN Kobiety [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
245 6600m/OPEN Kobiety [0] SOWIŃSKA , Katarzyna Łęczyca Cały cykl
246 6600m - Z psem/OPEN [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Łódź Gumiś Cały cykl
247 6600m - Z psem/OPEN [0] SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Łódź pies ze schroniska Cały cykl
248 6600m/OPEN Kobiety [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź Cały cykl
249 6600m/OPEN Mężczyźni [0] STAWIANY, Marcin Wiśniowa Gora
250 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STĘPIEŃ, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łask
251 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] STODULNY, Rafał SNG Wild Ducks Zgierz Cały cykl
252 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SWORSKI, Roman Kastyo / Vegan / Vege Runners Łódź
253 10 500m/OPEN Kobiety [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź
254 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZARF, Tomasz BSH Łódź Running Team Rzgów
255 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA Cały cykl
256 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZOSTAK, Przemysław EVErRUN Łódź Cały cykl
257 6600m/OPEN Kobiety [0] SZTRANEK, Iwona UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
258 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZTRANEK, Jan UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
259 6600m/Juniorzy [0] SZTRANEK, Maciej UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
260 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZTRANEK, Paweł UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
261 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej Warriors Łódź Łódź Cały cykl
262 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek Jagoda Running Team Łódź Cały cykl
263 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ŚWIDERSKI, Józef AQ Wiring Systems Team Łódż
264 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TARGOWSKI, Michał Drużyna Pana Michała Łódź
265 6600m/OPEN Mężczyźni [0] TARKA, Tomek ZGIERZ
266 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TATARCZUK, Andrzej Zgierz
267 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TĄPOLSKI, Rafał 3K Łódź
268 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TKACZUK, Tomasz UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
269 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka Cały cykl
270 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki Cały cykl
271 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] TRZCINKA, Michał Super TEAM Łódź Cały cykl
272 6600m/OPEN Mężczyźni [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB Cały cykl
273 6600m/OPEN Mężczyźni [0] URBANOWICZ, Arek Łódź Cały cykl
274 6600m/OPEN Mężczyźni [0] VOLKOV, Viktor O CO BIEGA Pabianice Cały cykl
275 6600m - Z psem/OPEN [0] WARSZAWSKI, Marek Łódż Tosia
276 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems Team Rydzynki Cały cykl
277 6600m/Juniorzy [0] WESOŁOWSKI, Oskar UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
278 10 500m/OPEN Kobiety [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź Dominika Wiecha Cały cykl
279 6600m/OPEN Kobiety [0] WIECHA, Małgorzata Łódź Cały cykl
280 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WIECHA, Mariusz Łódź Cały cykl
281 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WIKTOROWICZ, Robert Razem Trenujemy Sport Łask
282 6600m/OPEN Kobiety [0] WINTROWICZ, Agnieszka Łódź
283 6600m/Juniorzy [0] WIŚNIEWSKI, Jakub UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
284 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WITKOWSKI, Michał AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź Cały cykl
285 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WODYŃSKI, Robert SNG Wild Ducks Zgierz Cały cykl
286 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
287 10 500m/OPEN Kobiety [0] WOLSKA, Katarzyna Łódź Nr startowy z pierwszego biegu: 606
288 6600m/OPEN Mężczyźni [0] WOŹNIAK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Cały cykl
289 10 500m/OPEN Kobiety [0] WÓJCIAK, Ewelina Warriors Łódź Łódź Cały cykl
290 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WÓJCIK, Robert BAMBIK TEAM Zgierz
291 6600m/OPEN Kobiety [0] WRÓBEL, Małgorzata Rawa Mazowiecka Cały cykl
292 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WRÓBLEWSKI, Sebastian Łódź
293 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
294 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki Cały cykl
295 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
296 6600m/OPEN Kobiety [0] WYTYKOWSKA , Joanna ŁKW Łódź Pepper
297 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZABŁOCKI, Wojtek Łódź Cały cykl
298 6600m/OPEN Mężczyźni [0] ZACHOSZCZ, Maciej Liwiec Pruszyn Łódź Cały cykl
299 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZAKRZEWSKI, Maciej Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. Łódź Cały cykl
300 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZAKRZEWSKI, Michał SNG Wild Ducks Łódź Cały cykl
301 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź Wojciech Zalasa
302 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
303 10 500m/OPEN Kobiety [0] ZALEGA, Luiza AGB TORFY RĄBIEŃ
304 6600m/OPEN Kobiety [0] ZATKE, Dorota Łódź
305 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZDUNEK, Grzegorz TRUCHT.COM Łódź Nr startowy z pierwszego biegu: 631
306 6600m/OPEN Kobiety [0] ZIÓŁEK , Magdalena Olej Running Team JOZEFOSLAW
307 6600m - Z psem/OPEN [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź FAZI Cały cykl
308 6600m/OPEN Kobiety [0] ZJAWIONA , Agnieszka Łódź
309 6600m - Z psem/OPEN [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea Cały cykl
310 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ZYBERT , Mateusz Dabex-Bolt Łódź Cały cykl
311 10 500m/OPEN Kobiety [0] ZYNER, Sylwia Łódź Cały cykl
312 6600m/OPEN Kobiety [0] ŻAK, Joanna Clariant Cały cykl
313 6600m/Juniorzy [0] ŻELAZKO, Michał Zgierz
314 10 500m/OPEN Mężczyźni [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź Cały cykl

6600m / Juniorki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BUŁECZKA, Katarzyna GOKiS Zapolice Cały cykl
2 [0] BUŁECZKA, Lena GOKiS Zapolice Cały cykl
3 [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
4 [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
5 [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
6 [0] GOSZCZ, Julia UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
7 [0] GROCHOWALSKA, Alicja UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
8 [0] JANIAK, Magdalena UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
9 [0] KAROLCZUK, Aleksandra KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka
10 [0] KAROLCZUK, Martyna KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka
11 [0] KONOPA, Zofia GOKiS Zapolice Cały cykl
12 [0] KOZUŃ, Marika UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
13 [0] KREMPIŃSKA, Julia UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
14 [0] ŁABIENIEC, Kornelia UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
15 [0] MŁYNARCZYK, Kaja UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice

6600m / Juniorzy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] BIENIEK, Igor GOKiS Zapolice Cały cykl
3 [0] BIENIEK, Jakub GOKiS Zapolice Cały cykl
4 [0] BILANT, Łukasz GOKiS Zapolice Cały cykl
5 [0] CHUDY, Kacper GOKiS Zapolice Cały cykl
6 [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódż Cały cykl
7 [0] DURMA, Jerzy UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
8 [0] KACAŁA, Igor GOKiS Zapolice Pstrokonie
9 [0] KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
10 [0] KONOPA, Adam GOKiS Zapolice Cały cykl
11 [0] KRAWCZYK, Piotr UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
12 [0] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
13 [0] KUNCE, Kacper GOKiS Zapolice Cały cykl
14 [0] LEDZION, Piotr UKS Orientuś Łódź Cały cykl
15 [0] ŁUBISZ, Dominik UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
16 [0] MŁYNARCZYK, Maksymilian Łódź
17 [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
18 [0] POKLASIŃSKI, Mateusz GOKiS Zapolice Cały cykl
19 [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź
20 [0] SIEROŃ, Karol UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
21 [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
22 [0] SZTRANEK, Maciej UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
23 [0] WESOŁOWSKI, Oskar UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
24 [0] WIŚNIEWSKI, Jakub UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
25 [0] ŻELAZKO, Michał Zgierz

6600m - Z psem / OPEN

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
2 [0] BORKOWSKA, Paulina Bieg na 6 Łap Biała
3 [0] CIEŚLA, Dawid Olej Running Team Rabien Logan
4 [0] DAWIDOWSKA, Joanna Nie Mam Pomysłu Łódź Szara
5 [0] FASTYN, Katarzyna UKS Orientuś Łódź Łódź Wasyl
6 [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Nanga Cały cykl
7 [0] MAJEWSKA, Malgorzata Łódź Borys
8 [0] MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz KROPKA
9 [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Łódź Gumiś Cały cykl
10 [0] SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Łódź pies ze schroniska Cały cykl
11 [0] WARSZAWSKI, Marek Łódż Tosia
12 [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź FAZI Cały cykl
13 [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea Cały cykl

6600m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] 12.12.1987, Aleksandra Łódź
2 [0] ANDERS, Weronika Clariant Lodz Cały cykl
3 [0] AUGUSTOWSKA, Izabela Olej Running Team Wartkowice Cały cykl
4 [0] BALCERAK, Katarzyna Łódź Cały cykl
5 [0] BIENIEK, Maria Niedzielne Biegaczki Łódź Maria Kowalska- Bieniek
6 [0] BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
7 [0] BRYKOWSKA, Teresa Ada Team pabianice
8 [0] FILIPOWSKA , Ola UKS Orientuś Cały cykl
9 [0] GIBALSKA, Katarzyna Niedzielne Biegaczki Łódź
10 [0] GWÓŹDŹ , Ewa UKS Orientuś Łódź Gdynia
11 [0] HAJDUK, Małgorzata SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
12 [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG WILD DUCKS Rosanów
13 [0] HERMANOWICZ, Izabela Łódź Cały cykl
14 [0] KACPRZAK , Bogumiła SNGWILDDUCKS Zgierz Cały cykl
15 [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź
16 [0] KUCHTA, Monika Łódź Cały cykl
17 [0] ŁOJEWSKA, Marta Łódź
18 [0] MAJCHER, Elżbieta LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka
19 [0] MATYJASIK, Edyta Olej Running Team Łódź
20 [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź Cały cykl
21 [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź Cały cykl
22 [0] MIKOŁAJEWSKA, Zofia Olej Running Team Warszawa
23 [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
24 [0] NOWAK, Iza Niedzielne Biegaczki Aleksandrów Łódzki
25 [0] OLEJNIK, Agata UKS Orientuś Łódź Łódź
26 [0] ORŁOWSKA, Wieslawa Grabów Cały cykl
27 [0] PABICH, Maria UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
28 [0] PALMOWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
29 [0] PASTWA, Katarzyna Clariant Łódź Cały cykl
30 [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa Olej Running Team Cały cykl
31 [0] PIETRZAK, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
32 [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź Cały cykl
33 [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie Cały cykl
34 [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź Cały cykl
35 [0] SOWIŃSKA , Katarzyna Łęczyca Cały cykl
36 [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź Cały cykl
37 [0] SZTRANEK, Iwona UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
38 [0] WIECHA, Małgorzata Łódź Cały cykl
39 [0] WINTROWICZ, Agnieszka Łódź
40 [0] WRÓBEL, Małgorzata Rawa Mazowiecka Cały cykl
41 [0] WYTYKOWSKA , Joanna ŁKW Łódź Pepper
42 [0] ZATKE, Dorota Łódź
43 [0] ZIÓŁEK , Magdalena Olej Running Team JOZEFOSLAW
44 [0] ZJAWIONA , Agnieszka Łódź
45 [0] ŻAK, Joanna Clariant Cały cykl

10 500m / OPEN Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] AGNIESZKA , Zagórska Rabień AB Cały cykl
2 [0] BARYŁA, Izabela SNG WILD DUCKS ZGIERZ Cały cykl
3 [0] BUKOWSKA, Marta Łódź
4 [0] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta Zbój Team Łódź
5 [0] DWOJAK, Katarzyna Łódź Cały cykl
6 [0] FĄFARA, Agnieszka Łódź Cały cykl
7 [0] FRANKENBERG, Małgorzata Biegacz Nowosolna Łodź
8 [0] FRONCZKOWSKA, Barbara Łódź Barbara Fronczkowska
9 [0] GĘBICKA, Małgorzata Łódź
10 [0] GRĄDZKA, Marianna Łódź Cały cykl
11 [0] GRYDZIUSZKO, Aneta Łódź Cały cykl
12 [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź Cały cykl
13 [0] JAWORSKA, Magdalena Łódź Kocha Sport Łódź
14 [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra EVErRUN Łódź Cały cykl
15 [0] KOCIAK, Anna Dębniak Cały cykl
16 [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź Cały cykl
17 [0] KOWALCZYK , Ilona #HAPPYRUNNERS Łódź Cały cykl
18 [0] KOWALCZYK , Magda Warriors Łódź Łódź Cały cykl
19 [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG Wild Ducks Łódź Cały cykl
20 [0] LEWKOWICZ, Marta Łódź
21 [0] LISKE, Dorota Łódź
22 [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra Cały cykl
23 [0] MARKIEWICZ, Luiza SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
24 [0] MICOR, Jolanta #happyrunners Łódź Cały cykl
25 [0] OLEJNICZAK, Paulina Łódź
26 [0] PAJSZCZYK, Blanka Łódź Cały cykl
27 [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia Zgiwrz Cały cykl
28 [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna Warriors Łódź Łódź Cały cykl
29 [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG Wild Ducks Zgierz
30 [0] SIERADZKA, Maria Łódź Cały cykl
31 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
32 [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź
33 [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź Dominika Wiecha Cały cykl
34 [0] WOLSKA, Katarzyna Łódź Nr startowy z pierwszego biegu: 606
35 [0] WÓJCIAK, Ewelina Warriors Łódź Łódź Cały cykl
36 [0] ZALEGA, Luiza AGB TORFY RĄBIEŃ
37 [0] ZYNER, Sylwia Łódź Cały cykl

6600m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] AMBROZIAK, Sebastian Łódź Cały cykl
2 [0] BEDNAREK, Piotr Rawa Mazowiecka Cały cykl
3 [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź Cały cykl
4 [0] BŁASZCZYK, Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
5 [0] BOCZEK, Krzysztof Mysłaków
6 [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź Cały cykl
7 [0] BRYKOWSKI, Andrzej Ada Team Pabianice
8 [0] BUCHTA, Maciej Auchan PT RUN Piotrków Trybunalski Cały cykl
9 [0] CIUPA, Marcin SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
10 [0] DŁUGOSZ, Marek KB Geotermia Uniejów Wartkowice Cały cykl
11 [0] FRĄCZYK , Szymon Razem Trenujemy Sport Łódź Cały cykl
12 [0] FRĄK, Wojciech Łódź
13 [0] GĄSIOROWSKI, Adam UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
14 [0] GIEROWSKI, Mateusz Jagoda Running Team
15 [0] GRALEC, Dariusz ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
16 [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
17 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź Cały cykl
18 [0] KIELNIEROWSKI, Paweł UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
19 [0] KISIEL, Tomasz AQ Wiring Systems Team Łódź
20 [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca
21 [0] KOZAK, Maciej Dream TiM Łódź
22 [0] KRAWCZYK, Marcin UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
23 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź Cały cykl
24 [0] LAURENT, Adrien Clariant Cały cykl
25 [0] LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki Cały cykl
26 [0] MALINOWSKI, Dawid Zgierz Cały cykl
27 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Rossmann Łódź Cały cykl
28 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz Cały cykl
29 [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź Cały cykl
30 [0] OLEJNIK, Michał Olej Running Team Szklarska Poręba Michał Olejnik
31 [0] OSMULSKI, Tomasz TRUCHT.COM Łódź
32 [0] PAKUŁA , Rafał Stryków
33 [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz Cały cykl
34 [0] PIELUŻEK, Piotr Olej Running Team Łódź
35 [0] PIETRZAK, Marcin Łódź
36 [0] PRASAL, Artur Łódź Cały cykl
37 [0] PRASAL, Konrad Łódź
38 [0] RATAJCZYK, Grzegorz Łódź
39 [0] ROSA, Dariusz Jamno
40 [0] RUTKOWSKI, Dariusz oruto running team Pabianice
41 [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź Łódź
42 [0] RZEPKOWSKI, Marcin LUTOMIERSK MARCIN RZEPKOWSKI Cały cykl
43 [0] SOBCZAK , Robert Amo montibus Łódź Cały cykl
44 [0] STAWIANY, Marcin Wiśniowa Gora
45 [0] ŚWIDERSKI, Józef AQ Wiring Systems Team Łódż
46 [0] TARKA, Tomek ZGIERZ
47 [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB Cały cykl
48 [0] URBANOWICZ, Arek Łódź Cały cykl
49 [0] VOLKOV, Viktor O CO BIEGA Pabianice Cały cykl
50 [0] WITKOWSKI, Michał AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź Cały cykl
51 [0] WOŹNIAK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Cały cykl
52 [0] ZACHOSZCZ, Maciej Liwiec Pruszyn Łódź Cały cykl

10 500m / OPEN Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz LA trener Łódź Cały cykl
2 [0] BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk Wrocław Gdynia
3 [0] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz Cały cykl
4 [0] BOROŃSKI, Adam łódź
5 [0] BULA, Piotr Zgierz Cały cykl
6 [0] BUŁECZKA, Paweł RAJSPORT ACTIVE Cały cykl
7 [0] CHOJNACKI , Szymon Łódź
8 [0] CIELECKI , Wojciech Łódź Cały cykl
9 [0] CZAPNIK, Krzysztof SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
10 [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz Łódź Run Crew Łódź
11 [0] DOMALĄŻEK, Łukasz Ozorków Cały cykl
12 [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
13 [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon Głowno Cały cykl
14 [0] DZIESZKO, Maciej Z Kawa Na Szlak Łódź
15 [0] FIAŁKOWSKI, Robert Tuszyn Cały cykl
16 [0] FIOŁNA, Robert Rookies Pabianice
17 [0] GAŁWA, Dawid Łódź Cały cykl
18 [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
19 [0] GODLEWSKI, Michał KS Alaska Łódź
20 [0] GRABARCZYK, Sebastian Biegacz Nowosolna Łódź Cały cykl
21 [0] GRUSZKA, Jacek AQ Wiring Systems Team Łódź Cały cykl
22 [0] GRZYB, Konrad Olej Running Team Łódź
23 [0] GUZEK, Kamil Warriors Łódź Łódź Cały cykl
24 [0] GWARNY, Jarosław STG Łódź Łódź Cały cykl
25 [0] HERTEL, Michał Wódka Cały cykl
26 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz Cały cykl
27 [0] ISKRA, Arkadiusz Port Lotniczy Łódź Łódź
28 [0] JAGIEŁŁO, Paweł Zgierz
29 [0] JANICKI , Mariusz FLEX ŁÓDŹ Łódź Cały cykl
30 [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems Team Łódź Cały cykl
31 [0] JANKOWSKI, Adam BSH Łódź Running Team Łódź Cały cykl
32 [0] JASION, Robert Łódź
33 [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków Cały cykl
34 [0] JOŃCZYK, Konrad Łódź Cały cykl
35 [0] JURKOWSKI, Adrian Łódź Kocha Sport Łódź
36 [0] KALINOWSKI, Janusz Łódź Cały cykl
37 [0] KANICKI, Łukasz Łódź Cały cykl
38 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Zespół Afektywny Biegowy Tomaszów Mazowiecki
39 [0] KISIEL, Radosław Tomaszów Maz Radosław Kisiel
40 [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź Cały cykl
41 [0] KOWALSKI, Łukasz Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi Łódź Cały cykl
42 [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA Ozorków Cały cykl
43 [0] KRZEMIŃSKI, Tomasz Łódź
44 [0] KRZYSZTOFIK, Kacper Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl
45 [0] KUCZKOWSKI , Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
46 [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź Cały cykl
47 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź Kocha Sport Łódź
48 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź Kocha Sport Łódź
49 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Placencja
50 [0] KURASIK, Tomasz Łódź
51 [0] KUŹMIŃSKI, Piotr AGB TORFY Aleksandrów Łódzki
52 [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź Cały cykl
53 [0] KWIATKOWSKI, Szymon Łódź
54 [0] KWINTKIEWICZ, Marcin Łódź Run Crew Łódź Czarna
55 [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Cały cykl
56 [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Cały cykl
57 [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź Cały cykl
58 [0] LEWIAK, Michał TRUCHT.COM Łódź Cały cykl
59 [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki Cały cykl
60 [0] LIS, Michał Łódź Cały cykl
61 [0] ŁĄCZYŃSKI, Adam Łódź
62 [0] MAJCHER, Tomasz Skierniewice
63 [0] MAJCHRZAK, Mariusz Gałków Duży Cały cykl
64 [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław Jednoosobowy Team Łódź Cały cykl
65 [0] MAZUR, Grzegorz Piotrków Trybunalski
66 [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław Ozorków Jarosław Mazurkiewicz
67 [0] METRYCKI, Dariusz Biegacz Nowosolna Łódź Cały cykl
68 [0] MICHALAK, Dominik Smardzew
69 [0] MICHALAK, Jacek JOHN MARTEN S CREW ŁÓDŹ Cały cykl
70 [0] MICHALSKI, Grzegorz Gomulin-Kolonia Grzegorz Michalski
71 [0] MICHAŁ, Kasperczak Solar running team Łódź Cały cykl
72 [0] MICHNIEWICZ, Łukasz Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
73 [0] MIEDZIEJEWSKI, Andrzej Rate My Trail Team PRO Pruszków
74 [0] MIKULSKI, Tomasz Kampinos
75 [0] MORAWIEC, Daniel Łódź Cały cykl
76 [0] NAJDEREK, Maciej Najderki4 Łódź Cały cykl
77 [0] NIEDZIELA, Jakub Wanda Panfil Team Tomaszów Mazowiecki Cały cykl
78 [0] NOWAK, Konrad Łódź Cały cykl
79 [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol Cały cykl
80 [0] OLCZAK, Mariusz Łódź Cały cykl
81 [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy AlpinSport HokaOneOne Team
82 [0] OLSZEWSKI, Łukasz Warriors Łódź Łódź
83 [0] PABICH, Mariusz UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice Mariusz Pabich
84 [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
85 [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
86 [0] PIETRZAK, Sebastian Lodz Cały cykl
87 [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice Cały cykl
88 [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
89 [0] PRYKOWSKI, Tomasz xRunners / Trucht.com Łódź Cały cykl
90 [0] RAJKOWSKI, Tomasz RTS Zgierz Cały cykl
91 [0] SAKOWSKI, Maciej Łódź Cały cykl
92 [0] SALDANA, Cristian Janowice
93 [0] STĘPIEŃ, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łask
94 [0] STODULNY, Rafał SNG Wild Ducks Zgierz Cały cykl
95 [0] SWORSKI, Roman Kastyo / Vegan / Vege Runners Łódź
96 [0] SZARF, Tomasz BSH Łódź Running Team Rzgów
97 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA Cały cykl
98 [0] SZOSTAK, Przemysław EVErRUN Łódź Cały cykl
99 [0] SZTRANEK, Jan UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
100 [0] SZTRANEK, Paweł UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
101 [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej Warriors Łódź Łódź Cały cykl
102 [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek Jagoda Running Team Łódź Cały cykl
103 [0] TARGOWSKI, Michał Drużyna Pana Michała Łódź
104 [0] TATARCZUK, Andrzej Zgierz
105 [0] TĄPOLSKI, Rafał 3K Łódź
106 [0] TKACZUK, Tomasz UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
107 [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka Cały cykl
108 [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki Cały cykl
109 [0] TRZCINKA, Michał Super TEAM Łódź Cały cykl
110 [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems Team Rydzynki Cały cykl
111 [0] WIECHA, Mariusz Łódź Cały cykl
112 [0] WIKTOROWICZ, Robert Razem Trenujemy Sport Łask
113 [0] WODYŃSKI, Robert SNG Wild Ducks Zgierz Cały cykl
114 [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
115 [0] WÓJCIK, Robert BAMBIK TEAM Zgierz
116 [0] WRÓBLEWSKI, Sebastian Łódź
117 [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
118 [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki Cały cykl
119 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
120 [0] ZABŁOCKI, Wojtek Łódź Cały cykl
121 [0] ZAKRZEWSKI, Maciej Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. Łódź Cały cykl
122 [0] ZAKRZEWSKI, Michał SNG Wild Ducks Łódź Cały cykl
123 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź Wojciech Zalasa
124 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź
125 [0] ZDUNEK, Grzegorz TRUCHT.COM Łódź Nr startowy z pierwszego biegu: 631
126 [0] ZYBERT , Mateusz Dabex-Bolt Łódź Cały cykl
127 [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] 12.12.1987, Aleksandra Łódź
2 [0] AGNIESZKA , Zagórska Rabień AB Cały cykl
3 [0] AMBROZIAK, Sebastian Łódź Cały cykl
4 [0] BALCERAK, Katarzyna Łódź Cały cykl
5 [0] BEDNAREK, Piotr Rawa Mazowiecka Cały cykl
6 [0] BEDYK, Maciej łódź Daisy
7 [0] BOCZEK, Krzysztof Mysłaków
8 [0] BOGDAŃSKI, Marcin Sieradz Cały cykl
9 [0] BORKOWSKA, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
10 [0] BOROŃSKI, Adam łódź
11 [0] BUKOWSKA, Marta Łódź
12 [0] BULA, Piotr Zgierz Cały cykl
13 [0] CHOJNACKI , Szymon Łódź
14 [0] CIELECKI , Wojciech Łódź Cały cykl
15 [0] DOMALĄŻEK, Łukasz Ozorków Cały cykl
16 [0] DWOJAK, Katarzyna Łódź Cały cykl
17 [0] DZIEDZIŃSKI, Szymon Głowno Cały cykl
18 [0] FĄFARA, Agnieszka Łódź Cały cykl
19 [0] FIAŁKOWSKI, Robert Tuszyn Cały cykl
20 [0] FRĄK, Wojciech Łódź
21 [0] FRONCZKOWSKA, Barbara Łódź Barbara Fronczkowska
22 [0] GAŁWA, Dawid Łódź Cały cykl
23 [0] GĘBICKA, Małgorzata Łódź
24 [0] GIŻEWSKI, Grzegorz Głowno
25 [0] GRALEC, Dariusz ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
26 [0] GRĄDZKA, Marianna Łódź Cały cykl
27 [0] GRYDZIUSZKO, Aneta Łódź Cały cykl
28 [0] HERMANOWICZ, Izabela Łódź Cały cykl
29 [0] HERTEL, Michał Wódka Cały cykl
30 [0] IMIŃSKI, Cezary Zgierz Cały cykl
31 [0] JAGIEŁŁO, Paweł Zgierz
32 [0] JASION, Robert Łódź
33 [0] JOŃCZYK, Konrad Łódź Cały cykl
34 [0] KALINOWSKI, Janusz Łódź Cały cykl
35 [0] KANICKI, Łukasz Łódź Cały cykl
36 [0] KISIEL, Radosław Tomaszów Maz Radosław Kisiel
37 [0] KOCIAK, Anna Dębniak Cały cykl
38 [0] KOSIŃSKA, Anna Łódź Cały cykl
39 [0] KOSIŃSKI, Michał Łódź Cały cykl
40 [0] KRZEMIŃSKI, Tomasz Łódź
41 [0] KUCHTA, Monika Łódź Cały cykl
42 [0] KUCZKOWSKI, Andrzej Łódź Cały cykl
43 [0] KURASIK, Tomasz Łódź
44 [0] KWIATKOWSKI, Szymon Łódź
45 [0] LEWKOWICZ, Marta Łódź
46 [0] LIPSKI, Krzysztof Aleksandrów Łódzki Cały cykl
47 [0] LIS, Michał Łódź Cały cykl
48 [0] LISKE, Dorota Łódź
49 [0] ŁĄCZYŃSKI, Adam Łódź
50 [0] ŁOJEWSKA, Marta Łódź
51 [0] MAJCHER, Tomasz Skierniewice
52 [0] MAJCHROWSKA, Aleksandra Cały cykl
53 [0] MAJCHRZAK, Mariusz Gałków Duży Cały cykl
54 [0] MAJEWSKA, Malgorzata Łódź Borys
55 [0] MALINOWSKI, Dawid Zgierz Cały cykl
56 [0] MAZUR, Grzegorz Piotrków Trybunalski
57 [0] MAZURKIEWICZ, Jarosław Ozorków Jarosław Mazurkiewicz
58 [0] MICHALAK, Dominik Smardzew
59 [0] MICHALSKI, Grzegorz Gomulin-Kolonia Grzegorz Michalski
60 [0] MIKOŁAJCZYK, Agnieszka Łódź Cały cykl
61 [0] MIKULSKI, Tomasz Kampinos
62 [0] MŁYNARCZYK, Maksymilian Łódź
63 [0] MODZELEWSKI, Maciej Łowicz Cały cykl
64 [0] MORAWIEC, Daniel Łódź Cały cykl
65 [0] NOWAK, Konrad Łódź Cały cykl
66 [0] OLCZAK, Mariusz Łódź Cały cykl
67 [0] OLEJNICZAK, Paulina Łódź
68 [0] ORŁOWSKA, Wieslawa Grabów Cały cykl
69 [0] PAJSZCZYK, Blanka Łódź Cały cykl
70 [0] PAKUŁA , Rafał Stryków
71 [0] PAKUŁA-MILNER, Lidia Zgiwrz Cały cykl
72 [0] PIETRZAK, Anna Aleksandrów Łódzki Cały cykl
73 [0] PIETRZAK, Marcin Łódź
74 [0] PIETRZAK, Sebastian Lodz Cały cykl
75 [0] PRASAL, Artur Łódź Cały cykl
76 [0] PRASAL, Konrad Łódź
77 [0] RATAJCZYK, Grzegorz Łódź
78 [0] ROSA, Dariusz Jamno
79 [0] RZEPKOWSKI, Marcin LUTOMIERSK MARCIN RZEPKOWSKI Cały cykl
80 [0] SAKOWSKI, Maciej Łódź Cały cykl
81 [0] SALDANA, Cristian Janowice
82 [0] SIERADZKA, Maria Łódź Cały cykl
83 [0] SOŁTYSIAK, Marta Łódź
84 [0] SOWIŃSKA , Katarzyna Łęczyca Cały cykl
85 [0] STAWIANY, Marcin Wiśniowa Gora
86 [0] TARKA, Tomek ZGIERZ
87 [0] TATARCZUK, Andrzej Zgierz
88 [0] TRZCIŃSKI, Paweł Rąbień AB Cały cykl
89 [0] URBANOWICZ, Arek Łódź Cały cykl
90 [0] WARSZAWSKI, Marek Łódż Tosia
91 [0] WIECHA, Małgorzata Łódź Cały cykl
92 [0] WIECHA, Mariusz Łódź Cały cykl
93 [0] WINTROWICZ, Agnieszka Łódź
94 [0] WOJTCZAK, Mariusz Brzeziny
95 [0] WOLSKA, Katarzyna Łódź Nr startowy z pierwszego biegu: 606
96 [0] WRÓBEL, Małgorzata Rawa Mazowiecka Cały cykl
97 [0] WRÓBLEWSKI, Sebastian Łódź
98 [0] WYDERKA, Dariusz Aleksandrów Łódzki Cały cykl
99 [0] WYDERKA, Marcin Aleksandrów Łódzki
100 [0] ZABŁOCKI, Wojtek Łódź Cały cykl
101 [0] ZATKE, Dorota Łódź
102 [0] ZJAWIONA , Agnieszka Łódź
103 [0] ZYNER, Sylwia Łódź Cały cykl
104 [0] ŻELAZKO, Michał Zgierz
105 [0] ŻUBRZAK , Jacek Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KOWALCZYK , Ilona #HAPPYRUNNERS Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MICOR, Jolanta #happyrunners Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] TĄPOLSKI, Rafał 3K Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KUŹMIŃSKI, Piotr AGB TORFY Aleksandrów Łódzki
2 [0] ZALEGA, Luiza AGB TORFY RĄBIEŃ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] GRUSZKA, Jacek AQ Wiring Systems Team Łódź Cały cykl
2 [0] JANICKI, Tomek AQ Wiring Systems Team Łódź Cały cykl
3 [0] KISIEL, Tomasz AQ Wiring Systems Team Łódź
4 [0] ŚWIDERSKI, Józef AQ Wiring Systems Team Łódż
5 [0] WASIAK, Łukasz AQ Wiring Systems Team Rydzynki Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KOZŁOWSKI, Krzysztof AQ Wiring Systems Team / KS GRUCHA Ozorków Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BRYKOWSKA, Teresa Ada Team pabianice
2 [0] BRYKOWSKI, Andrzej Ada Team Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] SYCHNIAK, Agnieszka AkademiaBiegacza.pl Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KUNIKOWSKI, Tomasz AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Placencja

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BORWIN, Jan AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź Cały cykl
2 [0] WITKOWSKI, Michał AkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-Wodna Łódź Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] OLEKSIEWICZ, Maurycy AlpinSport HokaOneOne Team

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] SOBCZAK , Robert Amo montibus Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BUCHTA, Maciej Auchan PT RUN Piotrków Trybunalski Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] WÓJCIK, Robert BAMBIK TEAM Zgierz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] JANKOWSKI, Adam BSH Łódź Running Team Łódź Cały cykl
2 [0] SZARF, Tomasz BSH Łódź Running Team Rzgów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BORKOWSKA, Paulina Bieg na 6 Łap Biała
2 [0] SPUŁTOWSKA, Joanna Bieg na 6 Łap Łódź Gumiś Cały cykl
3 [0] SPUŁTOWSKI, Paweł Bieg na 6 Łap Łódź pies ze schroniska Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] FRANKENBERG, Małgorzata Biegacz Nowosolna Łodź
2 [0] GRABARCZYK, Sebastian Biegacz Nowosolna Łódź Cały cykl
3 [0] METRYCKI, Dariusz Biegacz Nowosolna Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ANDERS, Weronika Clariant Lodz Cały cykl
2 [0] BŁASIAK, Paweł Clariant Łódź Cały cykl
3 [0] LAURENT, Adrien Clariant Cały cykl
4 [0] PAŁCZYŃSKI, Piotr Clariant Zgierz Cały cykl
5 [0] PASTWA, Katarzyna Clariant Łódź Cały cykl
6 [0] ŻAK, Joanna Clariant Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ZYBERT , Mateusz Dabex-Bolt Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KOZAK, Maciej Dream TiM Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] TARGOWSKI, Michał Drużyna Pana Michała Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] JASTRZĄBEK, Agnieszka EVErRUN Łódź Cały cykl
2 [0] KADZIDŁOWSKA, Aleksandra EVErRUN Łódź Cały cykl
3 [0] SĘKOWSKA, Kinga EVErRUN Końskie Cały cykl
4 [0] SZOSTAK, Przemysław EVErRUN Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ZAKRZEWSKI, Maciej Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] JANICKI , Mariusz FLEX ŁÓDŹ Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] LIS, Jarosław FoxTeamAleksandrów Aleksandrów Łódzki Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] OCIEPA, Radosław Fujitsu Running Team Andrespol Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KACAŁA, Igor GOKiS Zapolice Pstrokonie

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BIENIEK, Igor GOKiS Zapolice Cały cykl
2 [0] BIENIEK, Jakub GOKiS Zapolice Cały cykl
3 [0] BILANT, Łukasz GOKiS Zapolice Cały cykl
4 [0] BUŁECZKA, Katarzyna GOKiS Zapolice Cały cykl
5 [0] BUŁECZKA, Lena GOKiS Zapolice Cały cykl
6 [0] CHUDY, Kacper GOKiS Zapolice Cały cykl
7 [0] KONOPA, Adam GOKiS Zapolice Cały cykl
8 [0] KONOPA, Zofia GOKiS Zapolice Cały cykl
9 [0] KUNCE, Kacper GOKiS Zapolice Cały cykl
10 [0] POKLASIŃSKI, Mateusz GOKiS Zapolice Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MICHALAK, Jacek JOHN MARTEN S CREW ŁÓDŹ Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] GIEROWSKI, Mateusz Jagoda Running Team
2 [0] ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI, Marek Jagoda Running Team Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MAŁOLEPSZY, Zdzisław Jednoosobowy Team Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] DŁUGOSZ, Marek KB Geotermia Uniejów Wartkowice Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KAROLCZUK, Aleksandra KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka
2 [0] KAROLCZUK, Martyna KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] GODLEWSKI, Michał KS Alaska Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] TOKARCZYK, Zbigniew KUZki Tymianka Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] SWORSKI, Roman Kastyo / Vegan / Vege Runners Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] LESZCZYŃSKI, Adam Kontech Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ADAMCZEWSKI, Łukasz LA trener Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MAJCHER, Elżbieta LUKS Boguszyce Rawa Mazowiecka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ZACHOSZCZ, Maciej Liwiec Pruszyn Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KLAPENDA, Mariusz MARIO TEAM Łęczyca

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] NAJDEREK, Maciej Najderki4 Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] DAWIDOWSKA, Joanna Nie Mam Pomysłu Łódź Szara

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BIENIEK, Maria Niedzielne Biegaczki Łódź Maria Kowalska- Bieniek
2 [0] GIBALSKA, Katarzyna Niedzielne Biegaczki Łódź
3 [0] NOWAK, Iza Niedzielne Biegaczki Aleksandrów Łódzki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] VOLKOV, Viktor O CO BIEGA Pabianice Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] AUGUSTOWSKA, Izabela Olej Running Team Wartkowice Cały cykl
2 [0] CIEŚLA, Dawid Olej Running Team Rabien Logan
3 [0] GRZYB, Konrad Olej Running Team Łódź
4 [0] KWIESIELEWICZ, Grzegorz Olej Running Team Łódź Cały cykl
5 [0] MATYJASIK, Edyta Olej Running Team Łódź
6 [0] MICHALAK, Małgorzata Olej Running Team Łódź Cały cykl
7 [0] MIKOŁAJEWSKA, Zofia Olej Running Team Warszawa
8 [0] NIEWIADOMSKI, Michał Olej Running Team Łódź Cały cykl
9 [0] OLEJNIK, Michał Olej Running Team Szklarska Poręba Michał Olejnik
10 [0] PIELUŻEK, Piotr Olej Running Team Łódź
11 [0] PIETRUSZEWSKA, Ewa Olej Running Team Cały cykl
12 [0] PSKIT, Agata Olej Running Team Łódź Cały cykl
13 [0] SIELECKA, Gabriela Olej Running Team Łódź Cały cykl
14 [0] STAJUDA, Marta Olej Running Team Łódź Cały cykl
15 [0] TOSIK, Witold Olej Running Team Aleksandrów Łódzki Cały cykl
16 [0] ZIÓŁEK , Magdalena Olej Running Team JOZEFOSLAW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] SZELEST, Dariusz PIETRZYK RUNNING TEAM WIŚNIOWA GÓRA Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ISKRA, Arkadiusz Port Lotniczy Łódź Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BUŁECZKA, Paweł RAJSPORT ACTIVE Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] RAJKOWSKI, Tomasz RTS Zgierz Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MIEDZIEJEWSKI, Andrzej Rate My Trail Team PRO Pruszków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] FRĄCZYK , Szymon Razem Trenujemy Sport Łódź Cały cykl
2 [0] PATURA, Leszek Razem Trenujemy Sport Łódź
3 [0] STĘPIEŃ, Mariusz Razem Trenujemy Sport Łask
4 [0] WIKTOROWICZ, Robert Razem Trenujemy Sport Łask

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] FIOŁNA, Robert Rookies Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MIKOŁAJCZYK, Paweł Rossmann Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BARYŁA, Izabela SNG WILD DUCKS ZGIERZ Cały cykl
2 [0] BŁASZCZYK, Mariusz SNG WILD DUCKS Zgierz
3 [0] CIUPA, Marcin SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
4 [0] CZAPNIK, Krzysztof SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
5 [0] DUDEK, Mirosław SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
6 [0] HAJDUK, Małgorzata SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
7 [0] HARAJDA-TARNECKA, Agnieszka SNG WILD DUCKS Rosanów
8 [0] JAŹWIECKI, Michał SNG WILD DUCKS Stryków Cały cykl
9 [0] KAŃSKI, Jakub SNG WILD DUCKS łódź Cały cykl
10 [0] KUCZKOWSKI , Aleksander SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
11 [0] MARKIEWICZ, Luiza SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
12 [0] MATUSIAK, Mateusz SNG WILD DUCKS Zgierz KROPKA
13 [0] PALMOWSKA, Katarzyna SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl
14 [0] PAWŁOWSKI, Jakub SNG WILD DUCKS Łódź Cały cykl
15 [0] WRÓBLEWSKI, Wojciech SNG WILD DUCKS Zgierz Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KOZARZEWSKA, Anna SNG Wild Ducks Łódź Cały cykl
2 [0] RATAJCZYK, Katarzyna SNG Wild Ducks Zgierz
3 [0] STODULNY, Rafał SNG Wild Ducks Zgierz Cały cykl
4 [0] WODYŃSKI, Robert SNG Wild Ducks Zgierz Cały cykl
5 [0] ZAKRZEWSKI, Michał SNG Wild Ducks Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KACPRZAK , Bogumiła SNGWILDDUCKS Zgierz Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] GWARNY, Jarosław STG Łódź Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] MICHAŁ, Kasperczak Solar running team Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] TRZCINKA, Michał Super TEAM Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] LEWIAK, Michał TRUCHT.COM Łódź Cały cykl
2 [0] OSMULSKI, Tomasz TRUCHT.COM Łódź
3 [0] ZDUNEK, Grzegorz TRUCHT.COM Łódź Nr startowy z pierwszego biegu: 631

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KOZŁOWSKA, Renata TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KRZYSZTOFIK, Kacper Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] DURMA, Jerzy UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
2 [0] GĄSIOROWSKI, Adam UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
3 [0] GOSZCZ, Julia UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
4 [0] GROCHOWALSKA, Alicja UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
5 [0] JANIAK, Magdalena UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
6 [0] KIELNIEROWSKI, Paweł UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
7 [0] KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
8 [0] KOZUŃ, Marika UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
9 [0] KRAWCZYK, Marcin UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
10 [0] KRAWCZYK, Piotr UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
11 [0] KREMPIŃSKA, Julia UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
12 [0] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
13 [0] ŁABIENIEC, Kornelia UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
14 [0] ŁUBISZ, Dominik UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
15 [0] MŁYNARCZYK, Kaja UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
16 [0] PABICH, Maria UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
17 [0] PABICH, Mariusz UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice Mariusz Pabich
18 [0] PŁÓCIENNIK, Krzysztof UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice Cały cykl
19 [0] SIEROŃ, Karol UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
20 [0] SZTRANEK, Iwona UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
21 [0] SZTRANEK, Jan UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
22 [0] SZTRANEK, Maciej UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
23 [0] SZTRANEK, Paweł UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
24 [0] TKACZUK, Tomasz UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
25 [0] WESOŁOWSKI, Oskar UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice
26 [0] WIŚNIEWSKI, Jakub UKS AZYMUT PABIANICE Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] CIUPA, Janek UKS Orientuś Łódż Cały cykl
2 [0] FILIPOWSKA , Ola UKS Orientuś Cały cykl
3 [0] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Cały cykl
4 [0] LEDZION, Piotr UKS Orientuś Łódź Cały cykl
5 [0] LEDZION, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Cały cykl
6 [0] PODZIŃSKI, Edward UKS Orientuś ŁÓDŹ Cały cykl
7 [0] WOŹNIAK, Sebastian UKS Orientuś Łódź Cały cykl
8 [0] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź FAZI Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź Łódź
2 [0] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź Łódź
3 [0] FASTYN, Katarzyna UKS Orientuś Łódź Łódź Wasyl
4 [0] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
5 [0] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
6 [0] GWÓŹDŹ , Ewa UKS Orientuś Łódź Gdynia
7 [0] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
8 [0] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź Łódź Cały cykl
9 [0] NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź Łódź
10 [0] OLEJNIK, Agata UKS Orientuś Łódź Łódź
11 [0] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź Łódź
12 [0] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź Łódź
13 [0] WIECHA, Dominika UKS Orientuś Łódź Łódź Dominika Wiecha Cały cykl
14 [0] ZUCHMAŃSKI, Grzegorz UKS Orientuś Łódź Bedoń Przykościelny Lea Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk Wrocław Gdynia

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] NIEDZIELA, Jakub Wanda Panfil Team Tomaszów Mazowiecki Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] GUZEK, Kamil Warriors Łódź Łódź Cały cykl
2 [0] KOWALCZYK , Magda Warriors Łódź Łódź Cały cykl
3 [0] KWAŚNIAK, Emil Warriors Łódź Łódź Cały cykl
4 [0] OLSZEWSKI, Łukasz Warriors Łódź Łódź
5 [0] PAWLIKOWSKA, Zuzanna Warriors Łódź Łódź Cały cykl
6 [0] SZYMAŃSKI, Bartłomiej Warriors Łódź Łódź Cały cykl
7 [0] WÓJCIAK, Ewelina Warriors Łódź Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KOWALSKI, Łukasz Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] DZIESZKO, Maciej Z Kawa Na Szlak Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] DŁUGOSZ-SAWICKA , Marta Zbój Team Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] KARASIŃSKI, Grzegorz Zespół Afektywny Biegowy Tomaszów Mazowiecki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] RUTKOWSKI, Dariusz oruto running team Pabianice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] PRYKOWSKI, Tomasz xRunners / Trucht.com Łódź Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] WYTYKOWSKA , Joanna ŁKW Łódź Pepper

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] ŁUKOMSKI, Maciej ŁKW/ Szakale Bałut Łódź Łódź Nanga Cały cykl

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] JAWORSKA, Magdalena Łódź Kocha Sport Łódź
2 [0] JURKOWSKI, Adrian Łódź Kocha Sport Łódź
3 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź Kocha Sport Łódź
4 [0] KULIŃSKI, Robert Łódź Kocha Sport Łódź
5 [0] MICHNIEWICZ, Łukasz Łódź Kocha Sport Łódź Cały cykl
6 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź Wojciech Zalasa
7 [0] ZALASA, Wojciech Łódź Kocha Sport Łódź

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Imię Twojego pupila jeżeli startujesz w biegu z psem Cały cykl
1 [0] CZYŻNIELEWSKI, Arkadiusz Łódź Run Crew Łódź
2 [0] KWINTKIEWICZ, Marcin Łódź Run Crew Łódź Czarna

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10 500m 164 37 127 163 1
6600m 137 60 77 128 9
6600m - Z psem 13 5 8 13 0
Razem 314 102 212 304 10

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Juniorki 15 15 0 15 0
Juniorzy 25 0 25 20 5
OPEN 13 5 8 13 0
OPEN Kobiety 45 45 0 43 2
OPEN Kobiety 37 37 0 37 0
OPEN Mężczyźni 52 0 52 50 2
OPEN Mężczyźni 127 0 127 126 1
Razem 314 102 212 304 10