Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2021/2022 - Karnety - Zgłoszenia
2021-11-07

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Płatność
1 Tradycyjna Piątka/5,7km - M16 ADAMCZYK, Jakub Kraków
2 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 ADAMEK, Dariusz #AdamCzerwińskiTeam
3 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 ALEKSANDRA. , Szarek Night Runners
4 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 ALEKSANDROWICZ, Michał Kraków Zapłać
5 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 AMIAUD, Romain WM Triself
6 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 BAŁABAN, Bartłomiej Lacho Team Zapłać
7 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 BANASIK, Grzegorz SBG Podbieg
8 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners
9 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners
10 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 BARTKOWIAK, Grzegorz
11 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 BARTOSZ, Bzdak Zapłać
12 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 BEŁZ, Tomasz brak
13 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 BEŁZAK, Filip TriJet Team
14 Ultra GPK/Ultra - M40 BIAŁKA, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice
15 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 BIELATOWICZ, Amadeusz
16 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 BIELEC, Kinga BeFit24Team
17 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 BIELEC, Kinga BeFit24Team
18 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 BIELECKI, Szczepan WRÓBELKI TEAM
19 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 BIELSKI, Maciej Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
20 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 BLAUT, Marcin Night Runners
21 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 BOCHENEK , Magdalena G.O.A.T. Team Michałowice
22 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 BOCHENEK, Michał Polplast biega
23 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 BODURKA, Adam RMT Team Pro / Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
24 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 BODURKA, Krzysztof Salomon Suunto Team Poland
25 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 BODURKA, Tomasz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
26 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 BODZIOCH-MARCZEWSKA, Katarzyna Home Explorers
27 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 BOJARSKA, Beata BW Biegacze Wymiatacze
28 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 BOJARSKA, Zuzanna BW Biegacze Wymiatacze
29 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 BOMBA, Magdalena
30 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 BOREK, Mateusz SportWise
31 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 BORKOWSKI, Paweł
32 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 BRAŚ, Rafał Polplast biega
33 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 BRZEZINA, Joanna
34 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 BRZYSKI, Maciej
35 Ultra GPK/Ultra - M50 BUCZEK, Jerzy Kraków
36 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 BUDERAWSKI, Andrzej brak
37 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 BUDZIŃSKI, Maciej
38 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 BUGAJSKA , Katarzyna Zapłać
39 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 BUGAJSKA , Katarzyna Zapłać
40 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 BUGAJSKA , Katarzyna
41 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 BUL, Dominik PDK
42 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 BUŁAWA, Grzegorz
43 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 BURDA, Monika
44 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 BURNUS, Beata
45 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 BYLICA, Sławek brak Zapłać
46 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 CABAJ, Łukasz Harpagan Tarnobrzeg
47 Ultra GPK/Ultra - M40 CEBULA, Leszek
48 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 CEKIERA, Antoni combex
49 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 CEKIERA, Marcin Iron Dragon Triathlon
50 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 CEKIERA, Robert AZS AWF KRAKÓW MASTERS
51 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 CHAMCZYK, Maciej A mogłem spać Zapłać
52 Nordic Walking/NW - K CHLUDEK, Agnieszka THE WALKING GIRLS
53 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 CHOMNICKA, Beata Night Runners Zapłać
54 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 CHRAMĘGA, Dariusz Niezrzeszony Zapłać
55 Ultra GPK/Ultra - M40 CHROMNIAK, Marcin Lusina Projekt
56 Przyjazna Trójka/3,7km - K20 CHRYCZYK, Katarzyna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
57 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 CHUDY, Dominik poczujbieg.pl
58 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 CHYLEWSKA-OLECH , Dagmara BeFit24Team
59 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 CIURA, Anna Kraków Zapłać
60 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 COSTANZO, Gianmarco
61 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 CYGAN, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam
62 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 CYGAN, Tomasz A mogłem spać
63 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 CZAPIEWSKA, Eliza Niezrzeszony
64 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 CZARNECKI, Bartłomiej Uwaga na Dziada
65 Ultra GPK/Ultra - M30 CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Zapłać
66 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 CZARNIECKI, Michał Klub Tłumaczy Wysokogórskich
67 Nordic Walking/NW - K CZEKIERDA, Monika -
68 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 DANIELAK, Hanna Kraków Athletics Team
69 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 DANIELAK, Małgorzata
70 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 DARCHUK, Oleksandr DRPT
71 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 DĄBROWSKI, Marek G.O.A.T. Team Michałowice Zapłać
72 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 DEC, Jacek brak Zapłać
73 Przyjazna Trójka/3,7km - M50 DEC, Jacek brak
74 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 DOLAŚ, Danuta Rebellion of Free Runners
75 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 DOMIN, Tomasz BtB Zapłać
76 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 DRZYZGIEWICZ, Przemysław
77 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 DUBIEL, Piotr 2xWK
78 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 DUC-SYPOSZ, Aureliusz Vege Runners
79 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 DUDZIAK, Dorota #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
80 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 DUDZIAK, Tomasz POLAR team Zapłać
81 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 DURAS, Andrzej -
82 Nordic Walking/NW - K DURAS , Izabela
83 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 DUROŃ, Marcin BeFit24Team
84 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 DUROŃ, Marcin BeFit24Team
85 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 DUROŃ, Marcin BeFit24Team
86 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 DYNGOSZ, Krzysztof sekta zjadaczy much
87 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 DYNGOSZ, Szymon sekta zjadaczy much
88 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 DZIECIUCH, Michał
89 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl
90 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl
91 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl
92 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 DZIEWONSKI, Pawel YETI Kraków
93 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 DZIUBAŃSKA, Izabela
94 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 DZIURZYŃSKA, Ulka Vege Runners
95 Nordic Walking/NW - M ELŻBIECIAK, Łukasz Lux Torpeda Malopolska
96 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna Wolves Running Team
97 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 FALKIEWICZ, Arkadiusz Night Runners
98 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 FEDORCZAK, Jacek Zapłać
99 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 FEDYNA, Marcin _
100 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 FILICIAK, Antoni AZS AWF KRAKÓW MASTERS
101 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 FILICIAK, Justyna AZS AWF KRAKÓW MASTERS
102 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 FILICIAK, Michał AZS AWF KRAKÓW MASTERS
103 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 FILICIAK, Stanisław AZS AWF KRAKÓW MASTERS
104 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 FILIPOWSKI, Rafał Filip RUN Team
105 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 FIREK, Grzegorz 2xWK
106 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 FRACH, Dominik SIGMA Pizza & Bar
107 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 FRANCUZ, Konrad Vege Runners
108 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 FRĄCZEK, Michał
109 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 GACEK, Dawid A mogłem spać
110 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 GACH, Mariusz brak Zapłać
111 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 GALOS, Adam BeFit24Team
112 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 GALUBA, Monika UKS Lider Zapłać
113 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 GARBACIK, Michał WKS Wawel BnO
114 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 GARBACIK, Wojciech Wolves Running Team
115 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
116 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 GAWIN , Agnieszka BeFit24Team
117 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 GAWIN , Jan BeFit24Team
118 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 GAWIN, Krzysztof BeFit24Team
119 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 GAWIN, Krzysztof BeFit24Team
120 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 GAWRON, Kasia WKS Wawel BnO Zapłać
121 Ultra GPK/Ultra - M50 GĄSIOROWSKI , Krzysztof
122 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 GEDLICZKA, Tymoteusz
123 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 GIZA, Radosław
124 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 GŁĄBIŃSKI, Piotr #AdamCzerwińskiTeam
125 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 GODOWSKA, Magdalena
126 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 GOŁDYN, Katarzyna
127 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 GORCZYCA , Dariusz brak
128 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 GOTKIEWICZ-CICHOŃ, Edyta -
129 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 GÓRKA, Marcin Dragon Runners Zapłać
130 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 GÓRSKA, Izabela Bronowice też Biegają Zapłać
131 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 GRADZIK, Inga #MoveAutodesk
132 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 GRATKA, Beata brak
133 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 GRATKA, Mirosław brak
134 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 GRUSZCZYŃSKI, Stanisław
135 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 GRYBOŚ, Joanna brak
136 Ultra GPK/Ultra - M40 GRYGIEL, Marek Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
137 Ultra GPK/Ultra - M30 GRZĄDZIEL, Dominik ATTIQ TEAM
138 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 GRZYWNA, Piotr
139 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 GURGUL, Sebastian Aromat Nóg
140 Przyjazna Trójka/3,7km - M13 GZYL, Tomasz brak
141 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 HAJDUK, Bartłomiej SBG Podbieg
142 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 HALAGARDA, Krzysztof IP GBSC Active Crew
143 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 HALLIER, Julien Les coqs runners
144 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 HARRIS , Douglas -
145 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 HOPEK, Elżbieta ULTRAMARYNA
146 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 HOPEK, Tomasz ULTRAMARYNA
147 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 HRUBY, Anna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
148 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga
149 Ultra GPK/Ultra - M20 IDZIOR, Tomasz
150 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 ILNICKI, Darek DRAGONS RUNNERS Zapłać
151 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 IRLIK, Jacek Master Builders Solutions
152 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 JABŁOŃSKA, Sylwia SBG Podbieg
153 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 JABŁOŃSKI, Grzegorz SBG Podbieg
154 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 JAKUB, Zabczyk brak
155 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 JAMROZIK, Adrian Niezrzeszony
156 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 JANIK, Mateusz brak
157 Ultra GPK/Ultra - M40 JANISZEWSKI, Marcin Kamil Kubus Tatus
158 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 JANISZEWSKI, Wojciech brak
159 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 JANOWSKA, Katarzyna
160 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 JAREK, Gondor UKS Lider
161 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 JAROSZ, Katarzyna Vege Runners
162 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna
163 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 JAWOREK, Grzegorz
164 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 JAWOREK, Grzegorz
165 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 JEDLIŃSKA, Małgorzata Heineken Kraków Running Club
166 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 JĘDRZEJOWSKA, Karolina Zapłać
167 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K20 JURASZCZYK, Dominika INŻYNIERIA BIEGANIA Zapłać
168 Nordic Walking/NW - K JUSZCZYK, Karolina THE WALKING GIRLS
169 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 KACZMARCZYK, Marta
170 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 KACZMAREK, Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
171 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 KACZMAREK, Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
172 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
173 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
174 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
175 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KACZOR , Łukasz
176 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KACZOR, Pawel Cholerzyn RUN
177 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 KAIM, Antoni
178 Ambitna Jedenastka/11,6km - K60 KAMIŃSKA, Halina
179 Przyjazna Trójka/3,7km - K60 KAMIŃSKA , Joanna Night Runners
180 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KAMIŃSKI, Janusz
181 Ultra GPK/Ultra - M60 KAMIŃSKI , Krzysztof
182 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KAPUTA, Piotr brak
183 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 KARBOWSKA, Beata -
184 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 KARNIA, Tomasz G.O.A.T. Team Michałowice
185 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KASPERCZYK, Maciej
186 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 KASPRZYK, Alicja " U JĘDRUSIA " DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE
187 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 KASPRZYK, Natalia " U JĘDRUSIA " DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE
188 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 KASPRZYK, Rafał " U JĘDRUSIA " DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE
189 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 KATARZYNA, Polek brak Zapłać
190 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 KIEŁB, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice
191 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 KIEŁB, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice
192 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KIEŁT, Andrzej #AdamCzerwińskiTeam
193 Ultra GPK/Ultra - M50 KIJANKA, Artur brak
194 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 KISIELEWSKI, Michał State Street
195 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 KISIELEWSKI, Piotr Compass / bikeBoard
196 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KLEIN, Michał brak
197 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KLEIN, Michał brak Zapłać
198 Ultra GPK/Ultra - M50 KŁEMBUKOWSKI, Piotr MM Power/Koliber Team
199 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KOCZAJA, Artur Niepołomice Biegają
200 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 KOŁCZYN, Magdalena BeFit24Team
201 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 KOŁEK, Aleksandra 2xWK
202 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 KOŁEK, Natalia 2xWK
203 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KOMISARCZUK, Arkadiusz
204 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KOŃCZAK, Piotr Jpks
205 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KOPEĆ, Mariusz -
206 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 KOPEĆ, Mirosław
207 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KOPIEĆ, Kamil Jaja Na Bok Running Team
208 Ambitna Jedenastka/11,6km - M70 KOPTA, Jerzy Cwałujące Dziadki
209 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KOSOŃ, Krzysztof
210 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 KOSOWSKI, Adam ADAMEX Podolsze
211 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KOTARBA, Mateusz brak
212 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KOTOWICZ, Grzegorz Polplast biega
213 Nordic Walking/NW - K KOWALCZYK, Joanna brak
214 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 KOWALCZYK, Tadeusz BMW Biegamy Mimo Wszystko Zapłać
215 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 KOWALIK, Jan
216 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 KOWALSKA, Paulina POLKAS
217 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 KOWALSKI, Adam 2K
218 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KOWALSKI, Krzysztof 2K
219 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KOWALSKI, Michał POLKAS / TriWise
220 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KOWALSKI , Wojciech Endurance POLKAS
221 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 KOWALUNAS-BEM, Olga LPP Team
222 Ultra GPK/Ultra - M40 KOZIOŁ, Artur Poranny Patrol
223 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 KOZIOŁ, Ewa Poranny Patrol
224 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 KOZIOŁ, Kamil G.O.A.T. Team Michałowice
225 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KOZIOŁ, Kamil G.O.A.T. Team Michałowice
226 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 KOZLOWSKI , Jakub niezrzeszony
227 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 KRAWCZYK, Ania
228 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 KRAWCZYK , Izabela Klub Sportowy Hajime Kraków
229 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 KRAWCZYK , Jarosław
230 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KRAWCZYK , Krzysztof eSkarpeta.com.pl
231 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KRAWCZYK, Paweł Klub Sportowy Hajime Kraków
232 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 KRAWCZYK, Wojciech - Zapłać
233 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 KROWA, Aaaa Zapłać
234 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KRÓL, Michał Master Builders Solutions
235 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 KRÓLIKOWSKA, Anna
236 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 KRUK, Paulina Night Runners
237 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 KRUSZEC, Tomasz G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE
238 Ultra GPK/Ultra - M40 KRZYSZTOF, Solecki Polski Klub Alpejski
239 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KRZYWORĄCZKA, Paweł senio.pl
240 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KRZYWORĄCZKA, Piotr BMW Biegamy Mimo Wszystko
241 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KRZYŻAN, Jakub KW Kraków
242 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 KUBRAK, Kamil CzarneStopy Zapłać
243 Nordic Walking/NW - K KUCHARSKA, Katarzyna
244 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 KUCHARSKI, Kamil TriJet Team
245 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 KUCHARSKI, Maciej
246 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 KUCY, Emilia brak
247 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KUDŁA, Grzegorz OCR TEAM BYDLAKI
248 Ultra GPK/Ultra - M30 KUDŁAK, Paweł Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
249 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KUKLA, Daniel Master Builders Solutions
250 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 KUKLA, Grzegorz
251 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 KUKLA, Katarzyna
252 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KULON, Grzegorz BeFit24Team
253 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 KULON, Grzegorz BeFit24Team
254 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 KULON, Grzegorz BeFit24Team
255 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 KUMOREK, Zbyszek Niepołomice Biegają
256 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M20 KUNZ, Marcin Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
257 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 KUNZ, Tomasz brak
258 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 KUREK, Jan WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
259 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 KURSA, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam
260 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KURSA, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam
261 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 KUŚ, Krzysztof Go Aptiv!
262 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 KUTYBA, Marek ITMBW Kraków
263 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 KUZA, Amelia -
264 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 KUZA, Bozena
265 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 KUZA, Łukasz -
266 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 KWIATKOWSKI, Łukasz
267 Ultra GPK/Ultra - M40 KWIECIEŃ, Arek Vege Runners
268 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 KWIECIŃSKA, Maria
269 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 LAMIK, Paweł AZS AWF KRAKÓW MASTERS
270 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 LASKOWSKI, Dariusz Niepołomice Biegają
271 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 LASOTA, Grzegorz Kraków Zapłać
272 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 LESZCZYŃSKI, Michał Zakrzowiec Team Challenge
273 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 LEŚNIAK, Ewa brak
274 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 LEWICKI, Krzysztof POLAR TEAM Zapłać
275 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 LIS, Kinga
276 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 LISIEWICZ , Natan The Athletics Team
277 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 LISIK, Justyna
278 Ultra GPK/Ultra - M40 LIZUREJ, Sławomir Lizaki Team
279 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 LUTY LEGUTKO , Anka #AdamCzerwińskiTeam Zapłać
280 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 ŁABAS, Damian brak
281 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 ŁABĘDŹ, Robert POLPLAST BIEGA
282 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 ŁABNO, Sylwester
283 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 ŁACNY, Łukasz Janiewiemsamacośzaproponuj
284 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 ŁAKOMSKI, Łukasz rowerowanie.pl
285 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 ŁĘŻNIAK, Arkadiusz
286 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 ŁUCZAK, Agata -
287 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 ŁUDZIK, Alicja brak
288 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 ŁUKASIK, Andrzej POLAR team Zapłać
289 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 ŁUŻNY, Bartłomiej
290 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 MACINA, Dariusz
291 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 MAGOCSY, Helena
292 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 MAGOCSY, Justyna
293 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 MAJCHER, Monika Semperfortis
294 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 MAJCHER, Piotr BW Zapłać
295 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 MAJCHER, Piotr BW Biegacze Wymiatacze
296 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 MAJERSKI, Michał ,,,
297 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski BeFit24Team
298 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski BeFit24Team
299 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 MALETA, Marcin LPP Team
300 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 MALINOWSKI, Tomasz UKS Lider
301 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 MAŁEK, Anna Zapłać
302 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 MAŁEK, Leszek brak Zapłać
303 Ultra GPK/Ultra - M40 MAŁYSA, Marcin
304 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 MARCZEWSKA, Agata Home Explorers
305 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 MARCZEWSKI, Marcin BtB
306 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 MARKOWICZ, Szymon
307 Nordic Walking/NW - M MARZEC, Artur #AdamCzerwińskiTeam
308 Nordic Walking/NW - K MATUSIK, Anna THE WALKING GIRLS
309 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 MATUSIK, Wojciech Brzezinka Runer
310 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 MAZUR, Maciej Woodward Runners Zapłać
311 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 MERCIK, Tomasz BBB Będuska Brygada Biegowa
312 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 MICHALCZAK, Paweł WKS Wawel Kraków Zapłać
313 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 MICHALIK, Dawid Horda
314 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 MICHALIK, Magdalena IP GBSC Active Crew
315 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 MICHAŁ, Jesiołowski AZS AWF KRAKÓW MASTERS
316 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 MICHAŁEK, Łukasz Michałki Biegają
317 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 MIERZEŃSKI, Bartosz PrzymierzeŁosia Zapłać
318 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 MIROSZEWSKI, Bogdan Klub Eskadra Kraków
319 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 MISIAREK, Michał Runtime Error
320 Nordic Walking/NW - M MISZTAL, Grzegorz Nordic Army
321 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 MIŚKIEWICZ, Paweł
322 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 MŁYNARCZYK-WARWAS, Marzena Nowożeńcy
323 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 MORAWA, Mateusz Lacho Team
324 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 MORDARSKI, Michał
325 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 MORICCI, Pierre
326 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 MOŻEJKO, Artur Niepołomice Biegają
327 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 MURYN, Bartłomiej SBG Podbieg
328 Ultra GPK/Ultra - K40 MUSIAŁ, Anna Niepołomice Biegają
329 Ultra GPK/Ultra - M40 MUSIAŁ, Witold Niepołomice Biegają
330 Ultra GPK/Ultra - M50 MUSZYŃSKI, Maciej MM Power/Koliber Team
331 Tradycyjna Piątka/5,7km - K20 NABIELEC, Magdalena ITMBW KRAKÓW
332 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 NIZIOŁEK, Małgorzata Runprogress Team by Tomasz Kawik Zapłać
333 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 NIZIURSKA, Marzanna Husaria Race Team
334 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 NOSAL, Tomasz
335 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 NOWAK, Agnieszka BtB
336 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 NOWAK, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam
337 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 NOWAK, Wojciech BeFit24Team
338 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 NOWAKOWSKI, Izydor #AdamCzerwińskiTeam
339 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 NYCZ, Marek
340 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 OLEJNIK, Monika Big5
341 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 OLIWA, Edward ITMBW Kraków Zapłać
342 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 OPYRCHAŁ, Tomasz BW Biegacze Wymiatacze Zapłać
343 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 OSOBA, Magdalena
344 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 OSTROWSKA, Natalia Vege Runners Zapłać
345 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 PACHURA, Kinga Ultramaraton Babia Góra
346 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 PAJĄK, Bartłomiej SMSKLIMA
347 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 PALEŃ, Kamil BeFit24Team Zapłać
348 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 PALEŃ, Kamil BeFit24Team Zapłać
349 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 PALIŚ, Kinga BeFit24Team
350 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 PALIŚ, Kinga BeFit24Team
351 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 PALIŚ, Mikołaj BeFit24Team
352 Ultra GPK/Ultra - K40 PAŁKOWSKA, Agata Kraków Zapłać
353 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 PAMUŁA, Łukasz
354 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 PASEK, Tomasz Hotel Na Wierzynka
355 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 PASELA, Jerzy
356 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 PAWLIK, Krzysztof
357 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 PAWŁOWICZ, Paweł brak
358 Ultra GPK/Ultra - M40 PIASECKI, Leszek
359 Nordic Walking/NW - M PIĄTY, Józef
360 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna Zapłać
361 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 PIEKARNIAK, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam
362 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 PIEKARNIAK, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam
363 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 PIETRZYK, Mariusz
364 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 PILARSKI, Pawel
365 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 PILCH, Anna Probalans
366 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 PITALA, Mateusz QGB
367 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 PIWOWARCZYK, Andrzej -
368 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena 2K
369 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M50 POLAK, Stanisław SBG Podbieg
370 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 POLAKIEWICZ, Dariusz
371 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 POLEK, Ewa BW Biegacze Wymiatacze
372 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 POPIEL, Andrzej popsmart.pl
373 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 POTASIEWICZ, Grzegorz AleZaplątane Running Team
374 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 POTASIEWICZ, Paweł MTB Rymanów
375 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 PÓŁTORAK, Stanisław
376 Tradycyjna Piątka/5,7km - M60 PÓŁTORAK, Stanisław Zapłać
377 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 PRZEWOŹNIK, Adam Zapłać
378 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 PRZYBYŁOWSKI, Piotr
379 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 PRZYŁUDZKI, Janusz STS Biegaton
380 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 PUDEŁEK, Agnieszka WCHSZT
381 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 PUSTUŁ, Anna BeFit24Team Zapłać
382 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 PYREK, Przemysław Training By PP
383 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 RADCZAK, Andrzej
384 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 RAFALSKI, Dariusz _
385 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 RICOUR, Patrice Les Coqs Runners
386 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 ROCZNIAK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Zapłać
387 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 ROSIEK, Robert łosiesuperktosie
388 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 RUDY, Przemysław BeFit24Team
389 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 RUDY, Przemysław BeFit24Team
390 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 RUDY, Przemysław BeFit24Team
391 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 RUTKOWSKI, Maciej brak
392 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 RUTKOWSKI, Szymon BtB
393 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 SADOWSKI, Tomasz KOSSMATE ŻUKI
394 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 SAJAK, Michał Wataha
395 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 SALAMON, Arkadiusz SBG Podbieg
396 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 SALIK, Stanisław
397 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 SAMITOWSKA, Paulina Go Aptiv!
398 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 SAWICKI, Kacper TKN Tatra Team Zapłać
399 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 SAWUŁA, Marcin GymRoom Zapłać
400 Ultra GPK/Ultra - M40 SEKMAN, Tomasz
401 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 SENKOWSKI, Jakub
402 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 SERZYSKO, Bartosz WM Triself
403 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 SĘK, Marek WM Triself
404 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 SIEMIŃSKI, Radosław _
405 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 SIWEK, Jacek TriWise
406 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 SIWIECKI, Maciej
407 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 SIWIECKI, Tomasz Muay Running Team
408 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 SKUDLARSKI, Piotr Herz
409 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 SŁONINA, Artur Brodate Słonie
410 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 SŁOWIŃSKI, Paweł
411 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 SMOROŃ, Anna BeFit24Team
412 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 SMOROŃ, Marcin BeFit24Team
413 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 SOBCZAK, Bogusław BtB
414 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 SOBCZYK, Łukasz
415 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 SOCHAJ-MACHERZYŃSKA, Anna Fukunda
416 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 SOLAKIEWICZ , Anna BeFit24Team Zapłać
417 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 SOLAKIEWICZ , Anna BeFit24Team Zapłać
418 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 SOLAKIEWICZ , Anna BeFit24Team Zapłać
419 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 SOWA, Wojciech -
420 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 SROKA, Maciej NFT
421 Ultra GPK/Ultra - M50 STACHURA, Maciej Zabierzów Biega
422 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 STAŃDA, Tomasz Zupa Pomidorowa
423 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 STARZAK, Paweł Zło$nik Biega
424 Ultra GPK/Ultra - M30 STEFANOWSKI, Dominik BW Biegacze Wymiatacze / ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA TEAM Zapłać
425 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 STEPANKO, Tomasz
426 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 STERNAK, Anna Big5
427 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 SULARZ, Bartlomiej brak Zapłać
428 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 SURMACZ, Tomasz Polplast biega
429 Ultra GPK/Ultra - M40 SUSZ, Artur Poranny Patrol
430 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara -
431 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 SZAJEWSKI, Arkadiusz o tak ło
432 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 SZCZELINA, Paweł PRESS GLASS Sport and support Zapłać
433 Ultra GPK/Ultra - M40 SZCZEPAŃSKI, Sebastian Kopytko
434 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 SZCZĘŚNIAK, Janusz BeFit24Team Zapłać
435 Przyjazna Trójka/3,7km - K50 SZCZYPKA, Agnieszka Night Runners
436 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 SZKODZIŃSKI, Tomasz SD Team
437 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 SZKOŁA- ŚNIEŻEK, Agnieszka MM Power/Koliber Team
438 Tradycyjna Piątka/5,7km - K50 SZULC-KŁEMBUKOWSKA, Katarzyna BMW Biegamy Mimo Wszystko
439 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 SZWEJ, Joanna Pogoria Biega
440 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 SZYMACZEK, Kamil Wataha
441 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 SZYMACZEK, Michał Wataha
442 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 SZYMASZEK, Adam brak Zapłać
443 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 ŚLIWA, Agnieszka AZS AWF KRAKÓW MASTERS
444 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 ŚLIZ, Wojciech brak
445 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 ŚMIAŁEK, Łukasz G.O.A.T. Team Michałowice
446 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 ŚMIAŁEK, Łukasz G.O.A.T. Team Michałowice
447 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 ŚWIDER, Krzysztof
448 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela
449 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 TABOR, Dominik Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening
450 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K30 TARADAJ, Paulina Night Runners
451 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 TARGOSZ, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Zapłać
452 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 TARGOSZ, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Zapłać
453 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 TARGOSZ, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Zapłać
454 Ultra GPK/Ultra - M40 TARNOWSKI, Maciej MM Power/Koliber Team
455 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 TIČINOVIĆ, Daniel Błękitna XVII-tka Zapłać
456 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 TKACZ, Przemysław ZIOMKI
457 Ambitna Jedenastka/11,6km - M60 TOKARZ, Jerzy Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
458 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 TOMASZ, Nowak BW Biegacze Wymiatacze
459 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 TOMCZYK, Marcin AZS AWF KRAKÓW MASTERS
460 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M60 TRELA, Jacek AZS AWF KRAKÓW MASTERS
461 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 TUREK, Maciej #piwonamecie
462 Tradycyjna Piątka/5,7km - K16 TWORZYDLO, Dominika Rączy Jeleń
463 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 TWORZYDLO, Paweł Rączy Jeleń
464 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 UCHAŃSKI, Piotr BtB
465 Nordic Walking/NW - K URBAN, Magdalena THE WALKING GIRLS
466 Przyjazna Trójka/3,7km - M30 WACHACKI, Michał Wachaccy Team Zapłać
467 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WALCZAK, Waldemar -
468 Nordic Walking/NW - K WALCZYK, Iwona brak
469 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 WALCZYK, Roman Water Knights
470 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - K40 WALERJAN-RUSEK, Agnieszka AZS AWF KRAKÓW MASTERS
471 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M40 WARWAS, Marcin Nowożeńcy
472 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WAWRO, Jakub TriWise
473 Przyjazna Trójka/3,7km - K16 WĄSIK, Maja SportWise Zapłać
474 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 WĄSIK, Marcin SportWise
475 Ambitna Jedenastka/11,6km - M20 WIECZOREK, Wojciech WM Triself
476 Ultra GPK/Ultra - M40 WIERTEK, Henryk WiertkiTEAM
477 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WIERZBA, Michał RunKliny Team
478 Harda Dwudziestka-Trójka/23km - M30 WIĘCEK, Konrada WM Triself
479 Tradycyjna Piątka/5,7km - K30 WILLIAMS, Alicja -
480 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WITEK, Przemysław
481 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 WŁOSTOWSKA, Kasia Vege Runners
482 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 WŁOSTOWSKI, Marek Vege Runners
483 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 WOJTALA, Bartłomiej Uwaga na Dziada
484 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 WOJTON, Malgorzata Poranny Patrol
485 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 WOJTOWICZ, Magda Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
486 Ultra GPK/Ultra - M40 WOŁEK, Damian AKB Cracovia
487 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 WOSZCZYŃSKI, Paweł remusbiega
488 Przyjazna Trójka/3,7km - K60 WOŹNIAK, Barbara Zapłać
489 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 WOŹNIAK, Sławomir
490 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 WOŹNY, Paweł Runprogress Team by Tomasz Kawik
491 Przyjazna Trójka/3,7km - M40 WOŹNY, Paweł Runprogress Team by Tomasz Kawik
492 Tradycyjna Piątka/5,7km - M40 WOŹNY, Paweł Runprogress Team by Tomasz Kawik
493 Tradycyjna Piątka/5,7km - M20 WÓJCIK, Adam Ex Team
494 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 WÓJCIK, Monika Kraków
495 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 WRONA, Sylwester
496 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 WRÓBEL, Ewa Home Explorers
497 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 WRÓBLEWSKA, Paulina BeFit24Team Zapłać
498 Tradycyjna Piątka/5,7km - K40 WRÓBLEWSKA, Paulina BeFit24Team Zapłać
499 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 WYSOCKI, Marcin Polplast biega
500 Ambitna Jedenastka/11,6km - K30 WYSZYŃSKA-TYNIEC, Marianna
501 Tradycyjna Piątka/5,7km - M50 WYZNAKIEWICZ, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra
502 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra
503 Przyjazna Trójka/3,7km - M20 WYŻGA, Zygmunt Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
504 Nordic Walking/NW - K ZABIELNA, Małgorzata THE WALKING GIRLS
505 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 ZABOROWSKA, Małgorzata brak
506 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 ZACHARA, Jakub Gniewne Krewetki
507 Ambitna Jedenastka/11,6km - M50 ZADARNOWSKI, Dariusz SBG Podbieg
508 Przyjazna Trójka/3,7km - M12 ZADARNOWSKI, Marek SBG Podbieg
509 Przyjazna Trójka/3,7km - K30 ZAJĄC, Katarzyna -
510 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 ZASTAWNY, Tomasz AZS AWF KRAKÓW MASTERS
511 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 ZAWACKI, Marcin
512 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 ZAWADZKI, Piotr BtB
513 Ambitna Jedenastka/11,6km - K20 ZAWIŚLAK, Agata -
514 Przyjazna Trójka/3,7km - K12 ZAZIĄBŁ, Ewa Latające Pęciny
515 Przyjazna Trójka/3,7km - K40 ZAZIĄBŁ, Justyna Latające Pęciny
516 Ambitna Jedenastka/11,6km - M40 ZAZIĄBŁ, Łukasz Latające Pęciny
517 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 ZĄBKIEWICZ, Szymon Zapłać
518 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 ZEGARMISTRZ, Grzegorz Kraków
519 Tradycyjna Piątka/5,7km - M30 ZIĘBA, Dariusz Woodward Runners
520 Ambitna Jedenastka/11,6km - K40 ZOŃ, Olga
521 Ambitna Jedenastka/11,6km - M30 ŻUREK , Michał OCR TEAM BYDLAKI

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOCHENEK , Magdalena G.O.A.T. Team Michałowice
2 BRZEZINA, Joanna
3 KRÓLIKOWSKA, Anna
4 KRUK, Paulina Night Runners
5 KUCY, Emilia brak
6 LIS, Kinga
7 SAMITOWSKA, Paulina Go Aptiv!
8 ZAWIŚLAK, Agata -

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 ALEKSANDRA. , Szarek Night Runners
2 BIELEC, Kinga BeFit24Team
3 BOJARSKA, Beata BW Biegacze Wymiatacze
4 CZAPIEWSKA, Eliza Niezrzeszony
5 GODOWSKA, Magdalena
6 GÓRSKA, Izabela Bronowice też Biegają
7 GRYBOŚ, Joanna brak
8 JABŁOŃSKA, Sylwia SBG Podbieg
9 JĘDRZEJOWSKA, Karolina
10 KACZMARCZYK, Marta
11 KOŁCZYN, Magdalena BeFit24Team
12 KOWALSKA, Paulina POLKAS
13 KOWALUNAS-BEM, Olga LPP Team
14 KRAWCZYK, Ania
15 KRAWCZYK , Izabela Klub Sportowy Hajime Kraków
16 KURSA, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam
17 LEŚNIAK, Ewa brak
18 MAGOCSY, Justyna
19 NOWAK, Agnieszka BtB
20 OSOBA, Magdalena
21 PIEKARNIAK, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam
22 PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena 2K
23 POLEK, Ewa BW Biegacze Wymiatacze
24 PUDEŁEK, Agnieszka WCHSZT
25 SOCHAJ-MACHERZYŃSKA, Anna Fukunda
26 SOLAKIEWICZ , Anna BeFit24Team
27 SZWEJ, Joanna Pogoria Biega
28 ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela
29 WYSZYŃSKA-TYNIEC, Marianna

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 DOLAŚ, Danuta Rebellion of Free Runners
2 DZIURZYŃSKA, Ulka Vege Runners
3 ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna Wolves Running Team
4 GOŁDYN, Katarzyna
5 GRATKA, Beata brak
6 KARBOWSKA, Beata -
7 KOZIOŁ, Ewa Poranny Patrol
8 LISIK, Justyna
9 MAGOCSY, Helena
10 PACHURA, Kinga Ultramaraton Babia Góra
11 SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara -
12 WOJTON, Malgorzata Poranny Patrol
13 WÓJCIK, Monika Kraków
14 ZABOROWSKA, Małgorzata brak
15 ZOŃ, Olga

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K50

# Zawodnik Klub Płatność

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K60

# Zawodnik Klub Płatność
1 KAMIŃSKA, Halina

Ambitna Jedenastka / 11,6km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 HARRIS , Douglas -
2 JANIK, Mateusz brak
3 KISIELEWSKI, Michał State Street
4 KWIATKOWSKI, Łukasz
5 ŁABAS, Damian brak
6 ŁABNO, Sylwester
7 ŁUŻNY, Bartłomiej
8 PYREK, Przemysław Training By PP
9 RAFALSKI, Dariusz _
10 RUDY, Przemysław BeFit24Team
11 SAWICKI, Kacper TKN Tatra Team
12 SENKOWSKI, Jakub
13 SIWIECKI, Maciej
14 SOWA, Wojciech -
15 ŚLIZ, Wojciech brak
16 TABOR, Dominik Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening
17 WIECZOREK, Wojciech WM Triself

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 AMIAUD, Romain WM Triself
2 BARTOSZ, Bzdak
3 BOCHENEK, Michał Polplast biega
4 BUDERAWSKI, Andrzej brak
5 BUL, Dominik PDK
6 BYLICA, Sławek brak
7 CYGAN, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam
8 CYGAN, Tomasz A mogłem spać
9 DRZYZGIEWICZ, Przemysław
10 FALKIEWICZ, Arkadiusz Night Runners
11 FRACH, Dominik SIGMA Pizza & Bar
12 GŁĄBIŃSKI, Piotr #AdamCzerwińskiTeam
13 GÓRKA, Marcin Dragon Runners
14 HALAGARDA, Krzysztof IP GBSC Active Crew
15 ILNICKI, Darek DRAGONS RUNNERS
16 JAMROZIK, Adrian Niezrzeszony
17 JANISZEWSKI, Wojciech brak
18 KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
19 KASPERCZYK, Maciej
20 KOCZAJA, Artur Niepołomice Biegają
21 KOMISARCZUK, Arkadiusz
22 KOPIEĆ, Kamil Jaja Na Bok Running Team
23 KOTARBA, Mateusz brak
24 KOTOWICZ, Grzegorz Polplast biega
25 KOWALSKI, Michał POLKAS / TriWise
26 KOZIOŁ, Kamil G.O.A.T. Team Michałowice
27 KURSA, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam
28 KUŚ, Krzysztof Go Aptiv!
29 LASOTA, Grzegorz Kraków
30 MARCZEWSKI, Marcin BtB
31 MICHAŁEK, Łukasz Michałki Biegają
32 MISIAREK, Michał Runtime Error
33 MORICCI, Pierre
34 MOŻEJKO, Artur Niepołomice Biegają
35 NOSAL, Tomasz
36 NOWAK, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam
37 PASEK, Tomasz Hotel Na Wierzynka
38 PIEKARNIAK, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam
39 PITALA, Mateusz QGB
40 POPIEL, Andrzej popsmart.pl
41 RUTKOWSKI, Szymon BtB
42 SAWUŁA, Marcin GymRoom
43 SKUDLARSKI, Piotr Herz
44 SOBCZYK, Łukasz
45 STEPANKO, Tomasz
46 SURMACZ, Tomasz Polplast biega
47 ŚWIDER, Krzysztof
48 TIČINOVIĆ, Daniel Błękitna XVII-tka
49 UCHAŃSKI, Piotr BtB
50 WALCZAK, Waldemar -
51 WAWRO, Jakub TriWise
52 WIERZBA, Michał RunKliny Team
53 WITEK, Przemysław
54 WŁOSTOWSKI, Marek Vege Runners
55 ZACHARA, Jakub Gniewne Krewetki
56 ZAWACKI, Marcin
57 ZEGARMISTRZ, Grzegorz Kraków
58 ŻUREK , Michał OCR TEAM BYDLAKI

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 ADAMEK, Dariusz #AdamCzerwińskiTeam
2 BLAUT, Marcin Night Runners
3 BRAŚ, Rafał Polplast biega
4 BUDZIŃSKI, Maciej
5 CEKIERA, Marcin Iron Dragon Triathlon
6 CEKIERA, Robert AZS AWF KRAKÓW MASTERS
7 CZARNECKI, Bartłomiej Uwaga na Dziada
8 DOMIN, Tomasz BtB
9 DUROŃ, Marcin BeFit24Team
10 DYNGOSZ, Krzysztof sekta zjadaczy much
11 DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl
12 FRĄCZEK, Michał
13 GALOS, Adam BeFit24Team
14 GRATKA, Mirosław brak
15 HAJDUK, Bartłomiej SBG Podbieg
16 HALLIER, Julien Les coqs runners
17 JAKUB, Zabczyk brak
18 JAREK, Gondor UKS Lider
19 JAWOREK, Grzegorz
20 KACZOR, Pawel Cholerzyn RUN
21 KAMIŃSKI, Janusz
22 KIEŁT, Andrzej #AdamCzerwińskiTeam
23 KLEIN, Michał brak
24 KLEIN, Michał brak
25 KOŃCZAK, Piotr Jpks
26 KOWALSKI, Krzysztof 2K
27 KOWALSKI , Wojciech Endurance POLKAS
28 KRAWCZYK, Paweł Klub Sportowy Hajime Kraków
29 KRZYWORĄCZKA, Paweł senio.pl
30 KRZYWORĄCZKA, Piotr BMW Biegamy Mimo Wszystko
31 KRZYŻAN, Jakub KW Kraków
32 KUDŁA, Grzegorz OCR TEAM BYDLAKI
33 KULON, Grzegorz BeFit24Team
34 KUMOREK, Zbyszek Niepołomice Biegają
35 MAJERSKI, Michał ,,,
36 MAŁEK, Leszek brak
37 MIŚKIEWICZ, Paweł
38 MORDARSKI, Michał
39 NOWAK, Wojciech BeFit24Team
40 NOWAKOWSKI, Izydor #AdamCzerwińskiTeam
41 PAMUŁA, Łukasz
42 PAWLIK, Krzysztof
43 PIETRZYK, Mariusz
44 POLAKIEWICZ, Dariusz
45 PRZYBYŁOWSKI, Piotr
46 ROSIEK, Robert łosiesuperktosie
47 SALAMON, Arkadiusz SBG Podbieg
48 SĘK, Marek WM Triself
49 SIEMIŃSKI, Radosław _
50 SIWEK, Jacek TriWise
51 SIWIECKI, Tomasz Muay Running Team
52 SOBCZAK, Bogusław BtB
53 SZYMASZEK, Adam brak
54 TARGOSZ, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
55 TKACZ, Przemysław ZIOMKI
56 TWORZYDLO, Paweł Rączy Jeleń
57 WOJTALA, Bartłomiej Uwaga na Dziada
58 WOŹNY, Paweł Runprogress Team by Tomasz Kawik
59 WRONA, Sylwester
60 ZASTAWNY, Tomasz AZS AWF KRAKÓW MASTERS
61 ZAWADZKI, Piotr BtB
62 ZAZIĄBŁ, Łukasz Latające Pęciny

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 DZIEWONSKI, Pawel YETI Kraków
2 GARBACIK, Wojciech Wolves Running Team
3 GORCZYCA , Dariusz brak
4 KISIELEWSKI, Piotr Compass / bikeBoard
5 LASKOWSKI, Dariusz Niepołomice Biegają
6 ŁABĘDŹ, Robert POLPLAST BIEGA
7 RICOUR, Patrice Les Coqs Runners
8 SŁOWIŃSKI, Paweł
9 WALCZYK, Roman Water Knights
10 WYSOCKI, Marcin Polplast biega
11 ZADARNOWSKI, Dariusz SBG Podbieg

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M60

# Zawodnik Klub Płatność
1 CEKIERA, Antoni combex
2 KAIM, Antoni
3 KOWALIK, Jan
4 OLIWA, Edward ITMBW Kraków
5 TOKARZ, Jerzy Centrum Zdrowia Biegacza Kraków

Ambitna Jedenastka / 11,6km - M70

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOPTA, Jerzy Cwałujące Dziadki

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRADZIK, Inga #MoveAutodesk
2 JURASZCZYK, Dominika INŻYNIERIA BIEGANIA

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 JEDLIŃSKA, Małgorzata Heineken Kraków Running Club
2 ŁUDZIK, Alicja brak
3 MAJCHER, Monika Semperfortis
4 OSTROWSKA, Natalia Vege Runners
5 PILCH, Anna Probalans
6 SZKOŁA- ŚNIEŻEK, Agnieszka MM Power/Koliber Team
7 TARADAJ, Paulina Night Runners

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
2 GOTKIEWICZ-CICHOŃ, Edyta -
3 LUTY LEGUTKO , Anka #AdamCzerwińskiTeam
4 MŁYNARCZYK-WARWAS, Marzena Nowożeńcy
5 WALERJAN-RUSEK, Agnieszka AZS AWF KRAKÓW MASTERS

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K50

# Zawodnik Klub Płatność

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 BEŁZAK, Filip TriJet Team
2 BODURKA, Adam RMT Team Pro / Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
3 FEDYNA, Marcin _
4 GACEK, Dawid A mogłem spać
5 KUNZ, Marcin Centrum Zdrowia Biegacza Kraków

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 ALEKSANDROWICZ, Michał Kraków
2 BEŁZ, Tomasz brak
3 BIELECKI, Szczepan WRÓBELKI TEAM
4 BODURKA, Krzysztof Salomon Suunto Team Poland
5 BOREK, Mateusz SportWise
6 BORKOWSKI, Paweł
7 FEDORCZAK, Jacek
8 GIZA, Radosław
9 GRUSZCZYŃSKI, Stanisław
10 GURGUL, Sebastian Aromat Nóg
11 KOZIOŁ, Kamil G.O.A.T. Team Michałowice
12 KUBRAK, Kamil CzarneStopy
13 KUCHARSKI, Kamil TriJet Team
14 LESZCZYŃSKI, Michał Zakrzowiec Team Challenge
15 MALETA, Marcin LPP Team
16 MALINOWSKI, Tomasz UKS Lider
17 MICHALIK, Dawid Horda
18 MIERZEŃSKI, Bartosz PrzymierzeŁosia
19 NYCZ, Marek
20 PILARSKI, Pawel
21 SERZYSKO, Bartosz WM Triself
22 SROKA, Maciej NFT
23 STAŃDA, Tomasz Zupa Pomidorowa
24 STARZAK, Paweł Zło$nik Biega
25 SZYMACZEK, Kamil Wataha
26 WIĘCEK, Konrada WM Triself

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARTKOWIAK, Grzegorz
2 BUŁAWA, Grzegorz
3 CHRAMĘGA, Dariusz Niezrzeszony
4 DARCHUK, Oleksandr DRPT
5 DUC-SYPOSZ, Aureliusz Vege Runners
6 DZIECIUCH, Michał
7 GACH, Mariusz brak
8 KOPEĆ, Mirosław
9 KRUSZEC, Tomasz G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE
10 KUREK, Jan WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
11 LAMIK, Paweł AZS AWF KRAKÓW MASTERS
12 MAJCHER, Piotr BW
13 MAJCHER, Piotr BW Biegacze Wymiatacze
14 MATUSIK, Wojciech Brzezinka Runer
15 MICHALCZAK, Paweł WKS Wawel Kraków
16 MORAWA, Mateusz Lacho Team
17 PASELA, Jerzy
18 SADOWSKI, Tomasz KOSSMATE ŻUKI
19 SAJAK, Michał Wataha
20 SALIK, Stanisław
21 SŁONINA, Artur Brodate Słonie
22 SULARZ, Bartlomiej brak
23 SZCZELINA, Paweł PRESS GLASS Sport and support
24 TOMCZYK, Marcin AZS AWF KRAKÓW MASTERS
25 TUREK, Maciej #piwonamecie
26 WARWAS, Marcin Nowożeńcy

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 DURAS, Andrzej -
2 FRANCUZ, Konrad Vege Runners
3 KUNZ, Tomasz brak
4 PIWOWARCZYK, Andrzej -
5 POLAK, Stanisław SBG Podbieg

Harda Dwudziestka-Trójka / 23km - M60

# Zawodnik Klub Płatność
1 MIROSZEWSKI, Bogdan Klub Eskadra Kraków
2 PRZYŁUDZKI, Janusz STS Biegaton
3 RADCZAK, Andrzej
4 TRELA, Jacek AZS AWF KRAKÓW MASTERS

Przyjazna Trójka / 3,7km - K12

# Zawodnik Klub Płatność
1 KASPRZYK, Alicja " U JĘDRUSIA " DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE
2 KASPRZYK, Natalia " U JĘDRUSIA " DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE
3 KOŁEK, Aleksandra 2xWK
4 KOŁEK, Natalia 2xWK
5 KROWA, Aaaa
6 KUZA, Amelia -
7 ŁUCZAK, Agata -
8 MARCZEWSKA, Agata Home Explorers
9 ZAZIĄBŁ, Ewa Latające Pęciny

Przyjazna Trójka / 3,7km - K13

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - K16

# Zawodnik Klub Płatność
1 DANIELAK, Hanna Kraków Athletics Team
2 WĄSIK, Maja SportWise

Przyjazna Trójka / 3,7km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 CHRYCZYK, Katarzyna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków

Przyjazna Trójka / 3,7km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIELEC, Kinga BeFit24Team
2 BODZIOCH-MARCZEWSKA, Katarzyna Home Explorers
3 CHYLEWSKA-OLECH , Dagmara BeFit24Team
4 DUDZIAK, Dorota #AdamCzerwińskiTeam
5 GAWIN , Agnieszka BeFit24Team
6 KACZMAREK, Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
7 PUSTUŁ, Anna BeFit24Team
8 SOLAKIEWICZ , Anna BeFit24Team
9 WRÓBEL, Ewa Home Explorers
10 ZAJĄC, Katarzyna -

Przyjazna Trójka / 3,7km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOMBA, Magdalena
2 FILICIAK, Justyna AZS AWF KRAKÓW MASTERS
3 GALUBA, Monika UKS Lider
4 KATARZYNA, Polek brak
5 MAŁEK, Anna
6 PALIŚ, Kinga BeFit24Team
7 SMOROŃ, Anna BeFit24Team
8 WRÓBLEWSKA, Paulina BeFit24Team
9 ZAZIĄBŁ, Justyna Latające Pęciny

Przyjazna Trójka / 3,7km - K50

# Zawodnik Klub Płatność
1 SZCZYPKA, Agnieszka Night Runners

Przyjazna Trójka / 3,7km - K60

# Zawodnik Klub Płatność
1 KAMIŃSKA , Joanna Night Runners
2 WOŹNIAK, Barbara

Przyjazna Trójka / 3,7km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - M12

# Zawodnik Klub Płatność
1 FILICIAK, Antoni AZS AWF KRAKÓW MASTERS
2 FILICIAK, Stanisław AZS AWF KRAKÓW MASTERS
3 FIREK, Grzegorz 2xWK
4 GAWIN , Jan BeFit24Team
5 KOWALSKI, Adam 2K
6 LISIEWICZ , Natan The Athletics Team
7 MERCIK, Tomasz BBB Będuska Brygada Biegowa
8 PALIŚ, Mikołaj BeFit24Team
9 WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra
10 ZADARNOWSKI, Marek SBG Podbieg

Przyjazna Trójka / 3,7km - M13

# Zawodnik Klub Płatność
1 DYNGOSZ, Szymon sekta zjadaczy much
2 GZYL, Tomasz brak

Przyjazna Trójka / 3,7km - M16

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 RUDY, Przemysław BeFit24Team
2 WYŻGA, Zygmunt Centrum Zdrowia Biegacza Kraków

Przyjazna Trójka / 3,7km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BAŁABAN, Bartłomiej Lacho Team
2 BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners
3 DĄBROWSKI, Marek G.O.A.T. Team Michałowice
4 DUDZIAK, Tomasz POLAR team
5 FILICIAK, Michał AZS AWF KRAKÓW MASTERS
6 GAWIN, Krzysztof BeFit24Team
7 KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
8 KRAWCZYK , Jarosław
9 LEWICKI, Krzysztof POLAR TEAM
10 ŁUKASIK, Andrzej POLAR team
11 MICHAŁ, Jesiołowski AZS AWF KRAKÓW MASTERS
12 PALEŃ, Kamil BeFit24Team
13 ŚMIAŁEK, Łukasz G.O.A.T. Team Michałowice
14 WACHACKI, Michał Wachaccy Team

Przyjazna Trójka / 3,7km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 DUBIEL, Piotr 2xWK
2 DUROŃ, Marcin BeFit24Team
3 DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl
4 JABŁOŃSKI, Grzegorz SBG Podbieg
5 JAWOREK, Grzegorz
6 KASPRZYK, Rafał " U JĘDRUSIA " DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE
7 KULON, Grzegorz BeFit24Team
8 ŁĘŻNIAK, Arkadiusz
9 MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski BeFit24Team
10 OPYRCHAŁ, Tomasz BW Biegacze Wymiatacze
11 TARGOSZ, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
12 WOŹNY, Paweł Runprogress Team by Tomasz Kawik

Przyjazna Trójka / 3,7km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 DEC, Jacek brak
2 DEC, Jacek brak

Przyjazna Trójka / 3,7km - M60

# Zawodnik Klub Płatność

Przyjazna Trójka / 3,7km - M70

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K16

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOJARSKA, Zuzanna BW Biegacze Wymiatacze
2 TWORZYDLO, Dominika Rączy Jeleń

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K20

# Zawodnik Klub Płatność
1 HRUBY, Anna Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
2 NABIELEC, Magdalena ITMBW KRAKÓW

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BURNUS, Beata
2 CIURA, Anna Kraków
3 DZIUBAŃSKA, Izabela
4 GAWRON, Kasia WKS Wawel BnO
5 HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga
6 JAROSZ, Katarzyna Vege Runners
7 JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna
8 KACZMAREK, Angelika Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
9 KWIECIŃSKA, Maria
10 PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna
11 SOLAKIEWICZ , Anna BeFit24Team
12 ŚLIWA, Agnieszka AZS AWF KRAKÓW MASTERS
13 WILLIAMS, Alicja -

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BUGAJSKA , Katarzyna
2 BUGAJSKA , Katarzyna
3 BUGAJSKA , Katarzyna
4 BURDA, Monika
5 HOPEK, Elżbieta ULTRAMARYNA
6 JANOWSKA, Katarzyna
7 KUKLA, Katarzyna
8 KUZA, Bozena
9 MICHALIK, Magdalena IP GBSC Active Crew
10 NIZIOŁEK, Małgorzata Runprogress Team by Tomasz Kawik
11 PALIŚ, Kinga BeFit24Team
12 WŁOSTOWSKA, Kasia Vege Runners
13 WOJTOWICZ, Magda Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
14 WRÓBLEWSKA, Paulina BeFit24Team

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K50

# Zawodnik Klub Płatność
1 CHOMNICKA, Beata Night Runners
2 DANIELAK, Małgorzata
3 NIZIURSKA, Marzanna Husaria Race Team
4 OLEJNIK, Monika Big5
5 STERNAK, Anna Big5
6 SZULC-KŁEMBUKOWSKA, Katarzyna BMW Biegamy Mimo Wszystko

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K60

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - K70

# Zawodnik Klub Płatność

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M16

# Zawodnik Klub Płatność
1 ADAMCZYK, Jakub Kraków

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIELATOWICZ, Amadeusz
2 BIELSKI, Maciej Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
3 BODURKA, Tomasz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
4 CHUDY, Dominik poczujbieg.pl
5 GARBACIK, Michał WKS Wawel BnO
6 KOZLOWSKI , Jakub niezrzeszony
7 ŁACNY, Łukasz Janiewiemsamacośzaproponuj
8 RUDY, Przemysław BeFit24Team
9 WÓJCIK, Adam Ex Team

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners
2 BRZYSKI, Maciej
3 CABAJ, Łukasz Harpagan Tarnobrzeg
4 COSTANZO, Gianmarco
5 GAWIN, Krzysztof BeFit24Team
6 GEDLICZKA, Tymoteusz
7 IRLIK, Jacek Master Builders Solutions
8 KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
9 KACZOR , Łukasz
10 KAPUTA, Piotr brak
11 KOPEĆ, Mariusz -
12 KOSOŃ, Krzysztof
13 KRAWCZYK , Krzysztof eSkarpeta.com.pl
14 KRÓL, Michał Master Builders Solutions
15 KUKLA, Daniel Master Builders Solutions
16 KUTYBA, Marek ITMBW Kraków
17 MARKOWICZ, Szymon
18 PAJĄK, Bartłomiej SMSKLIMA
19 PALEŃ, Kamil BeFit24Team
20 POTASIEWICZ, Grzegorz AleZaplątane Running Team
21 POTASIEWICZ, Paweł MTB Rymanów
22 RUTKOWSKI, Maciej brak
23 SZYMACZEK, Michał Wataha
24 ŚMIAŁEK, Łukasz G.O.A.T. Team Michałowice
25 TOMASZ, Nowak BW Biegacze Wymiatacze
26 ZĄBKIEWICZ, Szymon
27 ZIĘBA, Dariusz Woodward Runners

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BANASIK, Grzegorz SBG Podbieg
2 CHAMCZYK, Maciej A mogłem spać
3 CZARNIECKI, Michał Klub Tłumaczy Wysokogórskich
4 DUROŃ, Marcin BeFit24Team
5 DZIEDZIC, Krzysztof runinngperformance.pl
6 FILIPOWSKI, Rafał Filip RUN Team
7 GRZYWNA, Piotr
8 HOPEK, Tomasz ULTRAMARYNA
9 KIEŁB, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice
10 KIEŁB, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice
11 KRAWCZYK, Wojciech -
12 KUCHARSKI, Maciej
13 KUKLA, Grzegorz
14 KULON, Grzegorz BeFit24Team
15 KUZA, Łukasz -
16 ŁAKOMSKI, Łukasz rowerowanie.pl
17 MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski BeFit24Team
18 MAZUR, Maciej Woodward Runners
19 MURYN, Bartłomiej SBG Podbieg
20 PAWŁOWICZ, Paweł brak
21 PRZEWOŹNIK, Adam
22 ROCZNIAK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
23 SMOROŃ, Marcin BeFit24Team
24 SZAJEWSKI, Arkadiusz o tak ło
25 SZKODZIŃSKI, Tomasz SD Team
26 TARGOSZ, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
27 WĄSIK, Marcin SportWise
28 WOSZCZYŃSKI, Paweł remusbiega
29 WOŹNIAK, Sławomir
30 WOŹNY, Paweł Runprogress Team by Tomasz Kawik

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 KARNIA, Tomasz G.O.A.T. Team Michałowice
2 KOSOWSKI, Adam ADAMEX Podolsze
3 MACINA, Dariusz
4 SZCZĘŚNIAK, Janusz BeFit24Team
5 WYZNAKIEWICZ, Paweł LKS Górzanka Nawojowa Góra

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M60

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOWALCZYK, Tadeusz BMW Biegamy Mimo Wszystko
2 PÓŁTORAK, Stanisław
3 PÓŁTORAK, Stanisław

Tradycyjna Piątka / 5,7km - M70

# Zawodnik Klub Płatność

Nordic Walking / NW - K

# Zawodnik Klub Płatność
1 CHLUDEK, Agnieszka THE WALKING GIRLS
2 CZEKIERDA, Monika -
3 DURAS , Izabela
4 JUSZCZYK, Karolina THE WALKING GIRLS
5 KOWALCZYK, Joanna brak
6 KUCHARSKA, Katarzyna
7 MATUSIK, Anna THE WALKING GIRLS
8 URBAN, Magdalena THE WALKING GIRLS
9 WALCZYK, Iwona brak
10 ZABIELNA, Małgorzata THE WALKING GIRLS

Nordic Walking / NW - M

# Zawodnik Klub Płatność
1 ELŻBIECIAK, Łukasz Lux Torpeda Malopolska
2 MARZEC, Artur #AdamCzerwińskiTeam
3 MISZTAL, Grzegorz Nordic Army
4 PIĄTY, Józef

Ultra GPK / Ultra - K20

# Zawodnik Klub Płatność

Ultra GPK / Ultra - K30

# Zawodnik Klub Płatność

Ultra GPK / Ultra - K40

# Zawodnik Klub Płatność
1 MUSIAŁ, Anna Niepołomice Biegają
2 PAŁKOWSKA, Agata Kraków

Ultra GPK / Ultra - K50

# Zawodnik Klub Płatność

Ultra GPK / Ultra - K60

# Zawodnik Klub Płatność

Ultra GPK / Ultra - M20

# Zawodnik Klub Płatność
1 IDZIOR, Tomasz

Ultra GPK / Ultra - M30

# Zawodnik Klub Płatność
1 CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice
2 GRZĄDZIEL, Dominik ATTIQ TEAM
3 KUDŁAK, Paweł Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
4 STEFANOWSKI, Dominik BW Biegacze Wymiatacze / ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA TEAM

Ultra GPK / Ultra - M40

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIAŁKA, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice
2 CEBULA, Leszek
3 CHROMNIAK, Marcin Lusina Projekt
4 GRYGIEL, Marek Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
5 JANISZEWSKI, Marcin Kamil Kubus Tatus
6 KOZIOŁ, Artur Poranny Patrol
7 KRZYSZTOF, Solecki Polski Klub Alpejski
8 KWIECIEŃ, Arek Vege Runners
9 LIZUREJ, Sławomir Lizaki Team
10 MAŁYSA, Marcin
11 MUSIAŁ, Witold Niepołomice Biegają
12 PIASECKI, Leszek
13 SEKMAN, Tomasz
14 SUSZ, Artur Poranny Patrol
15 SZCZEPAŃSKI, Sebastian Kopytko
16 TARNOWSKI, Maciej MM Power/Koliber Team
17 WIERTEK, Henryk WiertkiTEAM
18 WOŁEK, Damian AKB Cracovia

Ultra GPK / Ultra - M50

# Zawodnik Klub Płatność
1 BUCZEK, Jerzy Kraków
2 GĄSIOROWSKI , Krzysztof
3 KIJANKA, Artur brak
4 KŁEMBUKOWSKI, Piotr MM Power/Koliber Team
5 MUSZYŃSKI, Maciej MM Power/Koliber Team
6 STACHURA, Maciej Zabierzów Biega

Ultra GPK / Ultra - M60

# Zawodnik Klub Płatność
1 KAMIŃSKI , Krzysztof

# Zawodnik Klub Płatność
1 BARTKOWIAK, Grzegorz
2 BARTOSZ, Bzdak
3 BIELATOWICZ, Amadeusz
4 BOMBA, Magdalena
5 BRZYSKI, Maciej
6 BUDZIŃSKI, Maciej
7 BUGAJSKA , Katarzyna
8 BUGAJSKA , Katarzyna
9 BUGAJSKA , Katarzyna
10 BUŁAWA, Grzegorz
11 BURDA, Monika
12 BURNUS, Beata
13 CEBULA, Leszek
14 COSTANZO, Gianmarco
15 DANIELAK, Małgorzata
16 DRZYZGIEWICZ, Przemysław
17 DURAS , Izabela
18 DZIECIUCH, Michał
19 DZIUBAŃSKA, Izabela
20 FEDORCZAK, Jacek
21 FRĄCZEK, Michał
22 GĄSIOROWSKI , Krzysztof
23 GEDLICZKA, Tymoteusz
24 GIZA, Radosław
25 GODOWSKA, Magdalena
26 GRUSZCZYŃSKI, Stanisław
27 HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga
28 IDZIOR, Tomasz
29 JANOWSKA, Katarzyna
30 JASNOWSKA-MUSIAŁ, Katarzyna
31 JAWOREK, Grzegorz
32 JAWOREK, Grzegorz
33 JĘDRZEJOWSKA, Karolina
34 KACZMARCZYK, Marta
35 KACZOR , Łukasz
36 KAIM, Antoni
37 KAMIŃSKA, Halina
38 KAMIŃSKI, Janusz
39 KAMIŃSKI , Krzysztof
40 KASPERCZYK, Maciej
41 KOMISARCZUK, Arkadiusz
42 KOPEĆ, Mirosław
43 KOSOŃ, Krzysztof
44 KOWALIK, Jan
45 KRAWCZYK, Ania
46 KRAWCZYK , Jarosław
47 KRÓLIKOWSKA, Anna
48 KUCHARSKA, Katarzyna
49 KUCHARSKI, Maciej
50 KUKLA, Grzegorz
51 KUKLA, Katarzyna
52 KWIATKOWSKI, Łukasz
53 KWIECIŃSKA, Maria
54 LISIK, Justyna
55 ŁABNO, Sylwester
56 ŁĘŻNIAK, Arkadiusz
57 ŁUŻNY, Bartłomiej
58 MACINA, Dariusz
59 MAGOCSY, Helena
60 MAGOCSY, Justyna
61 MAŁEK, Anna
62 MAŁYSA, Marcin
63 MARKOWICZ, Szymon
64 MIŚKIEWICZ, Paweł
65 MORICCI, Pierre
66 NOSAL, Tomasz
67 NYCZ, Marek
68 OSOBA, Magdalena
69 PAMUŁA, Łukasz
70 PASELA, Jerzy
71 PAWLIK, Krzysztof
72 PIASECKI, Leszek
73 PIĄTY, Józef
74 PIECZARKOWSKA-MRÓZ, Zuzanna
75 PIETRZYK, Mariusz
76 POLAKIEWICZ, Dariusz
77 PÓŁTORAK, Stanisław
78 PÓŁTORAK, Stanisław
79 PRZEWOŹNIK, Adam
80 PRZYBYŁOWSKI, Piotr
81 RADCZAK, Andrzej
82 SALIK, Stanisław
83 SENKOWSKI, Jakub
84 SIWIECKI, Maciej
85 SŁOWIŃSKI, Paweł
86 SOBCZYK, Łukasz
87 STEPANKO, Tomasz
88 ŚWIDER, Krzysztof
89 ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela
90 WITEK, Przemysław
91 WOŹNIAK, Barbara
92 WOŹNIAK, Sławomir
93 WRONA, Sylwester
94 WYSZYŃSKA-TYNIEC, Marianna
95 ZAWACKI, Marcin
96 ZĄBKIEWICZ, Szymon
97 ZOŃ, Olga

# Zawodnik Klub Płatność
1 MUSZYŃSKI, Maciej MM Power/Koliber Team
2 TARNOWSKI, Maciej MM Power/Koliber Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 BORKOWSKI, Paweł
2 BRZEZINA, Joanna
3 GOŁDYN, Katarzyna
4 GRZYWNA, Piotr
5 KROWA, Aaaa
6 KUZA, Bozena
7 LIS, Kinga
8 MORDARSKI, Michał
9 PILARSKI, Pawel
10 SEKMAN, Tomasz

# Zawodnik Klub Płatność
1 SKUDLARSKI, Piotr Herz

# Zawodnik Klub Płatność
1 KASPRZYK, Alicja " U JĘDRUSIA " DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE
2 KASPRZYK, Natalia " U JĘDRUSIA " DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE
3 KASPRZYK, Rafał " U JĘDRUSIA " DOGOŃ NAWOJOWĄ GÓRE

# Zawodnik Klub Płatność
1 ADAMEK, Dariusz #AdamCzerwińskiTeam
2 CYGAN, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam
3 DUDZIAK, Dorota #AdamCzerwińskiTeam
4 GŁĄBIŃSKI, Piotr #AdamCzerwińskiTeam
5 KIEŁT, Andrzej #AdamCzerwińskiTeam
6 KURSA, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam
7 KURSA, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam
8 LUTY LEGUTKO , Anka #AdamCzerwińskiTeam
9 MARZEC, Artur #AdamCzerwińskiTeam
10 NOWAK, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam
11 NOWAKOWSKI, Izydor #AdamCzerwińskiTeam
12 PIEKARNIAK, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam
13 PIEKARNIAK, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRADZIK, Inga #MoveAutodesk

# Zawodnik Klub Płatność
1 TUREK, Maciej #piwonamecie

# Zawodnik Klub Płatność
1 MAJERSKI, Michał ,,,

# Zawodnik Klub Płatność
1 CZEKIERDA, Monika -
2 DURAS, Andrzej -
3 GOTKIEWICZ-CICHOŃ, Edyta -
4 HARRIS , Douglas -
5 KARBOWSKA, Beata -
6 KOPEĆ, Mariusz -
7 KRAWCZYK, Wojciech -
8 KUZA, Amelia -
9 KUZA, Łukasz -
10 ŁUCZAK, Agata -
11 PIWOWARCZYK, Andrzej -
12 SOWA, Wojciech -
13 SYPOSZ-ŁUCZAK, Barbara -
14 WALCZAK, Waldemar -
15 WILLIAMS, Alicja -
16 ZAJĄC, Katarzyna -
17 ZAWIŚLAK, Agata -

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOWALSKI, Adam 2K
2 KOWALSKI, Krzysztof 2K
3 PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena 2K

# Zawodnik Klub Płatność
1 DUBIEL, Piotr 2xWK
2 FIREK, Grzegorz 2xWK
3 KOŁEK, Aleksandra 2xWK
4 KOŁEK, Natalia 2xWK

# Zawodnik Klub Płatność
1 CHAMCZYK, Maciej A mogłem spać
2 CYGAN, Tomasz A mogłem spać
3 GACEK, Dawid A mogłem spać

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOSOWSKI, Adam ADAMEX Podolsze

# Zawodnik Klub Płatność
1 WOŁEK, Damian AKB Cracovia

# Zawodnik Klub Płatność
1 GRZĄDZIEL, Dominik ATTIQ TEAM

# Zawodnik Klub Płatność
1 CEKIERA, Robert AZS AWF KRAKÓW MASTERS
2 FILICIAK, Antoni AZS AWF KRAKÓW MASTERS
3 FILICIAK, Justyna AZS AWF KRAKÓW MASTERS
4 FILICIAK, Michał AZS AWF KRAKÓW MASTERS
5 FILICIAK, Stanisław AZS AWF KRAKÓW MASTERS
6 LAMIK, Paweł AZS AWF KRAKÓW MASTERS
7 MICHAŁ, Jesiołowski AZS AWF KRAKÓW MASTERS
8 ŚLIWA, Agnieszka AZS AWF KRAKÓW MASTERS
9 TOMCZYK, Marcin AZS AWF KRAKÓW MASTERS
10 TRELA, Jacek AZS AWF KRAKÓW MASTERS
11 WALERJAN-RUSEK, Agnieszka AZS AWF KRAKÓW MASTERS
12 ZASTAWNY, Tomasz AZS AWF KRAKÓW MASTERS

# Zawodnik Klub Płatność
1 POTASIEWICZ, Grzegorz AleZaplątane Running Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 GURGUL, Sebastian Aromat Nóg

# Zawodnik Klub Płatność
1 MERCIK, Tomasz BBB Będuska Brygada Biegowa

# Zawodnik Klub Płatność
1 KOWALCZYK, Tadeusz BMW Biegamy Mimo Wszystko
2 KRZYWORĄCZKA, Piotr BMW Biegamy Mimo Wszystko
3 SZULC-KŁEMBUKOWSKA, Katarzyna BMW Biegamy Mimo Wszystko

# Zawodnik Klub Płatność
1 MAJCHER, Piotr BW

# Zawodnik Klub Płatność
1 STEFANOWSKI, Dominik BW Biegacze Wymiatacze / ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA TEAM

# Zawodnik Klub Płatność
1 BOJARSKA, Beata BW Biegacze Wymiatacze
2 BOJARSKA, Zuzanna BW Biegacze Wymiatacze
3 MAJCHER, Piotr BW Biegacze Wymiatacze
4 OPYRCHAŁ, Tomasz BW Biegacze Wymiatacze
5 POLEK, Ewa BW Biegacze Wymiatacze
6 TOMASZ, Nowak BW Biegacze Wymiatacze

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIELEC, Kinga BeFit24Team
2 BIELEC, Kinga BeFit24Team
3 CHYLEWSKA-OLECH , Dagmara BeFit24Team
4 DUROŃ, Marcin BeFit24Team
5 DUROŃ, Marcin BeFit24Team
6 DUROŃ, Marcin BeFit24Team
7 GALOS, Adam BeFit24Team
8 GAWIN , Agnieszka BeFit24Team
9 GAWIN , Jan BeFit24Team
10 GAWIN, Krzysztof BeFit24Team
11 GAWIN, Krzysztof BeFit24Team
12 KOŁCZYN, Magdalena BeFit24Team
13 KULON, Grzegorz BeFit24Team
14 KULON, Grzegorz BeFit24Team
15 KULON, Grzegorz BeFit24Team
16 MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski BeFit24Team
17 MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski BeFit24Team
18 NOWAK, Wojciech BeFit24Team
19 PALEŃ, Kamil BeFit24Team
20 PALEŃ, Kamil BeFit24Team
21 PALIŚ, Kinga BeFit24Team
22 PALIŚ, Kinga BeFit24Team
23 PALIŚ, Mikołaj BeFit24Team
24 PUSTUŁ, Anna BeFit24Team
25 RUDY, Przemysław BeFit24Team
26 RUDY, Przemysław BeFit24Team
27 RUDY, Przemysław BeFit24Team
28 SMOROŃ, Anna BeFit24Team
29 SMOROŃ, Marcin BeFit24Team
30 SOLAKIEWICZ , Anna BeFit24Team
31 SOLAKIEWICZ , Anna BeFit24Team
32 SOLAKIEWICZ , Anna BeFit24Team
33 SZCZĘŚNIAK, Janusz BeFit24Team
34 WRÓBLEWSKA, Paulina BeFit24Team
35 WRÓBLEWSKA, Paulina BeFit24Team

# Zawodnik Klub Płatność
1 OLEJNIK, Monika Big5
2 STERNAK, Anna Big5

# Zawodnik Klub Płatność
1 SŁONINA, Artur Brodate Słonie

# Zawodnik Klub Płatność
1 GÓRSKA, Izabela Bronowice też Biegają

# Zawodnik Klub Płatność
1 MATUSIK, Wojciech Brzezinka Runer

# Zawodnik Klub Płatność
1 DOMIN, Tomasz BtB
2 MARCZEWSKI, Marcin BtB
3 NOWAK, Agnieszka BtB
4 RUTKOWSKI, Szymon BtB
5 SOBCZAK, Bogusław BtB
6 UCHAŃSKI, Piotr BtB
7 ZAWADZKI, Piotr BtB

# Zawodnik Klub Płatność
1 TIČINOVIĆ, Daniel Błękitna XVII-tka

# Zawodnik Klub Płatność
1 KUDŁAK, Paweł Centrum Zdrowia Biegacza Kraków

# Zawodnik Klub Płatność
1 BIELSKI, Maciej Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
2 BODURKA, Tomasz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków